Bielsk Podlaski29
maja
Bielsk Podlaski 29-30 maja VI Mistrzostwa PodlasiaGrand Prix 2004
Warszawa 6
czerwca
Warszawa 6 czerwca X Puchar Polski
Zabrze12
czerwca
Zabrze 12-13 czerwca IX Mistrzostwa Górnego ŚląskaGrand Prix 2004
Powtórka06 czerwca 2004 — X Puchar PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

X Puchar PolskiWarszawa, 06 czerwca 2004

Konkurs Relacja z turnieju


PowtórkaPo roku przerwy Puchar Polski wrócił do Szymona Fidzińskiego. Zapowiadało się na sensację i pseudobratobójczą walkę w finale pomiędzy Jarosławem i Bogusławem Puchalskimi, ale Jarek nie dał rady Szymkowi i zjadła go trema. Wygrywając, Szymek wyrównał dotychczasowy rekord Ryszarda Dębskiego i  Dariusza Banaszka, którzy dotąd jako jedyni w historii rozgrywek pucharowych zdobyli Puchar dwukrotnie. Obrońca Pucharu, Marek Charytoniuk odpadł tym razem w  ćwierćfinale.
W turnieju wzięły udział 73 osoby. Odpadający w poszczególnych rundach mogli uczestniczyć w rozgrywanym równolegle turnieju towarzyszącym zwanym "turniejem frustratów".
Zwyciężył w nim Sławomir Kordjalik z Warszawy.
Partia finałowa X Pucharu Polski - Bogusław Puchalski : Szymon Fidziński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Puchar Polski
VIII Puchar Polski
VII Puchar Polski




Wyniki turnieju X Puchar Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Szymon          Fidziński            Warszawa               139.23      6.0     2564     1026      716
  2 Bogusław        Puchalski            Włocławek              116.22      5.0     2375      982      283
  3 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               140.59      4.0     2019      722      262
  4 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.88      4.0     1890      798       60
  5 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               133.10      3.0     1678      599      323
  6 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         127.24      3.0     1654      602      218
  7 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         121.01      3.0     1602      624      169
  8 Paweł           Opyc                 Warszawa               108.30      3.0     1400      598      -67
  9 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              105.53      2.0     1494      570       55
 10 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.71      2.0     1293      398      370
 11 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               138.66      2.0     1268      393      310
 12 Krzysztof       Mówka                Toruń                  134.97      2.0     1226      407      200
 13 Sławomir        Nosek                Mielec                 128.37      2.0     1181      436      141
 14 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         121.59      2.0     1149      405      141
 15 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        130.85      2.0     1109      414       89
 16 Aleksander      Puchalski            Włocławek              127.02      2.0     1105      439       31
 17 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.40      1.0     1175      411      115
 18 Radosław        Konca                Warszawa               130.69      1.0      925      244       85
 19 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.06      1.0      808      223      112
 20 Paweł           Jackowski            Warszawa               125.30      1.0      798      252        9
 21 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    108.99      1.0      793      250      -63
 22 Stanisław       Gasik                Warszawa               116.25      1.0      786      235       31
 23 Grzegorz        Święcki              Białystok              136.17      1.0      758      231       43
 24 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              120.16      1.0      744      262       18
 25 Marek           Syczuk               Warszawa               130.91      1.0      736      240     -118
 26 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               146.85      1.0      722      221      -24
 27 Joanna          Stępień              Katowice               127.05      1.0      713      248      -21
 28 Dawid           Pikul                Poznań                 131.39      1.0      695      238      -32
 29 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    121.33      1.0      674      260      -18
 30 Marcin          Bożek                Będzin                 123.93      1.0      669      256      -79
 31 Dariusz         Banaszek             Warszawa               134.24      1.0      646      236      -21
 32 Tomasz          Figiel               Zawichost              121.63      1.0      624      257      -40
 33 Rafał           Wesołowski           Warszawa               100.00      0.0      707      247      -25
 34 Roman           Figiel               Zawichost              102.98      0.0      692      239     -168
 35 Łukasz          Święcki              Białystok              100.00      0.0      686      254      -53
 36 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               106.46      0.0      670      236      -39
 37 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 106.79      0.0      666      235     -144
 38 Joanna          Ostrowska            Warszawa               103.32      0.0      645      239     -118
 39 Łukasz          Bryła                Mielec                 100.00      0.0      618      242     -154
 40 Wojciech        Zemło                Łódź                   134.41      0.0      415       59      -46
 41 Zdzisław        Szota                Warszawa               117.21      0.0      414       75      -77
 42 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               107.47      0.0      402       50       -5
 43 Marek           Rogalski             Chełm                  100.00      0.0      395       53      -30
 44 Filip           Sosin                Warszawa               113.49      0.0      393       81     -207
 45 Dorota          Zielińska            Piaseczno              111.89      0.0      379       81      -21
 46 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.47      0.0      359       52     -107
 47 Radosław        Sowiński             Warszawa               121.07      0.0      358       71      -40
 48 Małgorzata      Kania                Milanówek              126.70      0.0      352       66      -41
 49 Kamil           Górka                Łęczna                 137.91      0.0      346       56     -104
 50 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               121.23      0.0      344       70      -52
 51 Sylwester       Wójcik               Lublin                 100.00      0.0      343       56      -16
 52 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               117.24      0.0      341       75       -1
 53 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               117.35      0.0      338       74     -125
 54 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.00      0.0      335       57       -2
 55 Jerzy           Matyasik             Kraków                 119.60      0.0      329       72      -43
 56 Robert          Soszka               Warszawa               115.11      0.0      326       77     -131
 57 Jarosław        Sobczak              Warszawa               111.20      0.0      325       81      -29
 58 Joanna          Juszczak             Warszawa               115.35      0.0      324       77      -81
 59 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   134.60      0.0      316       58       -7
 60 Michał          Sosin                Warszawa               100.00      0.0      315       56     -110
 61 Marcin          Kozyra               Warszawa               126.95      0.0      310       66      -76
 62 Katarzyna       Stępień              Katowice               116.14      0.0      309       77      -92
 63 Agnieszka       Krupka               Krosno                 102.22      0.0      306       50      -43
 64 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      0.0      304       53      -74
 65 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         112.29      0.0      304       81      -53
 66 Wiesław         Olewiński            Warszawa               109.17      0.0      293       84       -7
 67 Beata           Piotrowska           Łódź                   110.56      0.0      285       83     -241
 68 Iwona           Rutkowska            Warszawa               105.57      0.0      285       50      -62
 69 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              117.38      0.0      283       74      -82
 70 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             113.82      0.0      278       78     -140
 71 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               117.89      0.0      277       72      -80
 72 Marek           Reda                 Wołomin                100.00      0.0      256       52     -152
 73 Michał          Musielak             Bydgoszcz              119.90      0.0      244       71     -220


Wyniki turnieju Turniej Frustratów Pucharu Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               133.10      5.0     2474      356       80
  2 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         121.01      5.0     2438      355      152
  3 Marcin          Bożek                Będzin                 123.93      5.0     2196      695      169
  4 Paweł           Opyc                 Warszawa               108.30      4.5     2063      190      304
  5 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               138.66      4.0     2442      409      175
  6 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         127.24      4.0     2388      242        3
  7 Stanisław       Gasik                Warszawa               116.25      4.0     2388      589       95
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 131.39      4.0     2369      593      235
  9 Robert          Soszka               Warszawa               115.11      4.0     2327      745      485
 10 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               106.46      4.0     2226      518      226
 11 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              120.16      4.0     2206      573       60
 12 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    121.33      4.0     2206      564      103
 13 Aleksander      Puchalski            Włocławek              127.02      4.0     2129      435       46
 14 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    108.99      4.0     2117      530      -25
 15 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      4.0     2101      704       96
 16 Joanna          Ostrowska            Warszawa               103.32      4.0     2097      587     -135
 17 Tomasz          Figiel               Zawichost              121.63      4.0     1946      606      -10
 18 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               134.87      4.0     1502      685      195
 19 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.71      3.0     2568      282      185
 20 Kamil           Górka                Łęczna                 137.91      3.0     2509      639      518
 21 Dorota          Zielińska            Piaseczno              111.89      3.0     2313      655      173
 22 Małgorzata      Kania                Milanówek              126.70      3.0     2281      610       65
 23 Marcin          Kozyra               Warszawa               126.95      3.0     2260      632      123
 24 Krzysztof       Mówka                Toruń                  134.97      3.0     2246      310      -50
 25 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.00      3.0     2173      586      204
 26 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.40      3.0     2171      285      -75
 27 Michał          Musielak             Bydgoszcz              119.90      3.0     2145      602       -1
 28 Roman           Figiel               Zawichost              102.98      3.0     2140      482     -114
 29 Łukasz          Bryła                Mielec                 100.00      3.0     2134      444       38
 30 Rafał           Wesołowski           Warszawa               100.00      3.0     2134      411       65
 31 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              105.53      3.0     2087      142     -119
 32 Joanna          Juszczak             Warszawa               115.35      3.0     2069      669     -235
 33 Wiesław         Olewiński            Warszawa               109.17      3.0     2031      645       23
 34 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         121.59      3.0     1927      231      111
 35 Wojciech        Zemło                Łódź                   134.41      2.0     2250      499       -8
 36 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               117.35      2.0     2230      497       24
 37 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.47      2.0     2230      549      -31
 38 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               117.89      2.0     2193      585      -50
 39 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               117.24      2.0     2129      499     -136
 40 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 106.79      2.0     2085      364     -124
 41 Michał          Sosin                Warszawa               100.00      2.0     2047      538        3
 42 Iwona           Rutkowska            Warszawa               105.57      2.0     1934      499     -112
 43 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               107.47      2.0     1778      444      -37
 44 Grzegorz        Święcki              Białystok              136.17      2.0     1765      316      -72
 45 Jarosław        Sobczak              Warszawa               111.21      2.0     1755      442       30
 46 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               121.23      2.0     1710      395      354
 47 Łukasz          Święcki              Białystok              100.00      2.0     1635      286     -120
 48 Joanna          Stępień              Katowice               127.05      2.0     1102      157       59
 49 Filip           Sosin                Warszawa               113.49      1.0     2388      403      -33
 50 Jerzy           Matyasik             Kraków                 119.60      1.0     2114      440     -138
 51 Beata           Piotrowska           Łódź                   110.56      1.0     2094      416     -224
 52 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         112.29      1.0     1905      466     -488
 53 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.06      1.0     1873      177     -122
 54 Marek           Reda                 Wołomin                100.00      1.0     1867      396     -282
 55 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             113.82      1.0     1428      369     -168
 56 Radosław        Konca                Warszawa               130.69      1.0     1165       66     -119
 57 Marek           Rogalski             Chełm                  100.00      1.0     1103      208       33
 58 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              117.38      1.0      988      261       33
 59 Anna            Arana                Warszawa               100.00      1.0      696      228     -177
 60 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.88      1.0      461      162      158
 61 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        130.85      1.0      396      166      103
 62 Sylwester       Wójcik               Lublin                 100.00      0.0     1922      326     -460
 63 Agnieszka       Krupka               Krosno                 102.22      0.0     1248      187     -365
 64 Radosław        Sowiński             Warszawa               121.07      0.0      620       65     -183
 65 Szymon          Fidziński            Warszawa               139.23      0.0      323       71      -43
 66 Marek           Syczuk               Warszawa               130.91      0.0      315       66      -67
 67 Bogusław        Puchalski            Włocławek              116.22      0.0      293       81     -103

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Puchar Polski



	Mariusz Skrobosz 146.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Święcki               100.00 +  337: 279  150
    2     1 Marek          Charytoniuk           121.01 -  385: 467   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     221  /  2 110.50




	Mateusz Żbikowski 140.59 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Wesołowski            100.00 +  447: 360  150
    2     9 Marek          Dudkiewicz            120.16 +  382: 348  170
    3     5 Sławomir       Nosek                 128.37 +  426: 288  178
    4     3 Paweł          Opyc                  108.30 +  497: 241  158
    5     2 Bogusław       Puchalski             116.22 -  267: 520   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     722  /  5 144.40




	Tomasz Zwoliński 139.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Łukasz         Bryła                 100.00 +  466: 269  150
    2    13 Robert         Kamiński              121.33 +  448: 210  171
    3     7 Ryszard        Dębski                127.24 -  379: 444   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     398  /  3 132.67




	Stanisław Rydzik 139.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Gołęcki               102.40 -  359: 466   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      52  /  1  52.00




	Szymon Fidziński 139.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Roman          Figiel                102.98 +  465: 267  153
    2     7 Tomasz         Figiel                121.63 +  387: 267  172
    3     4 Aleksander     Puchalski             127.02 +  419: 330  177
    4     2 Sławomir       Kordjalik             133.10 +  430: 364  183
    5     1 Jarosław       Puchalski             124.88 +  375: 369  175
    6     1 Bogusław       Puchalski             116.22 +  488: 251  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1026  /  6 171.00




	Kazimierz.J Merklejn 138.66 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Joanna         Ostrowska             103.32 +  459: 267  153
    2    15 Marcin         Bożek                 123.93 +  465: 304  174
    3     8 Bogusław       Puchalski             116.22 -  344: 387   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     393  /  3 131.00




	Kamil Górka 137.91 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Sporczyk              105.53 -  346: 450   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      56  /  1  56.00




	Grzegorz Święcki 136.17 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Jaworski              106.46 +  366: 311  156
    2     3 Jarosław       Puchalski             124.88 -  392: 404   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     231  /  2 115.50




	Krzysztof Mówka 134.97 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Pukniel               106.79 +  475: 329  157
    2     4 Paweł          Jackowski             125.30 +  375: 307  175
    3     2 Jarosław       Puchalski             124.88 -  376: 390   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     407  /  3 135.67




	Karol Wyrębkiewicz 134.60 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Paweł          Opyc                  108.30 -  316: 323   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      58  /  1  58.00




	Wojciech Zemło 134.41 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Paweł          Frynia                108.99 -  415: 461   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      59  /  1  59.00




	Dariusz Banaszek 134.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wiesław        Olewiński             109.17 +  300: 293  159
    2     8 Aleksander     Puchalski             127.02 -  346: 374   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     236  /  2 118.00




	Sławomir Kordjalik 133.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Beata          Piotrowska            110.56 +  526: 285  161
    2     6 Joanna         Stępień               127.05 +  410: 308  177
    3     3 Paweł          Stefaniak             121.59 +  378: 332  172
    4     2 Szymon         Fidziński             139.23 -  364: 430   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     599  /  4 149.75




	Dawid Pikul 131.39 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jarosław       Sobczak               111.20 +  354: 325  161
    2    14 Ryszard        Dębski                127.24 -  341: 402   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     238  /  2 119.00




	Marek Syczuk 130.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dorota         Zielińska             111.89 +  400: 379  162
    2    10 Sławomir       Nosek                 128.37 -  336: 475   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     240  /  2 120.00




	Jarosław Borowski 130.85 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Edward         Stefaniak             112.29 +  357: 304  162
    2     2 Radosław       Konca                 130.69 +  447: 325  181
    3     1 Marek          Charytoniuk           121.01 -  305: 391   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     414  /  3 138.00




	Radosław Konca 130.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Filip          Sosin                 113.49 +  600: 393  163
    2     2 Jarosław       Borowski              130.85 -  325: 447   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     244  /  2 122.00




	Sławomir Nosek 128.37 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Eugeniusz      Wróblewski            113.82 +  418: 278  164
    2    10 Marek          Syczuk                130.91 +  475: 336  181
    3     5 Mateusz        Żbikowski             140.59 -  288: 426   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     436  /  3 145.33




	Ryszard Dębski 127.24 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Robert         Soszka                115.11 +  457: 326  165
    2    14 Dawid          Pikul                 131.39 +  402: 341  181
    3     7 Tomasz         Zwoliński             139.71 +  444: 379  190
    4     4 Bogusław       Puchalski             116.22 -  351: 390   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     602  /  4 150.50




	Joanna Stępień 127.05 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Juszczak              115.35 +  405: 324  165
    2     6 Sławomir       Kordjalik             133.10 -  308: 410   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     248  /  2 124.00




	Aleksander Puchalski 127.02 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Stępień               116.14 +  401: 309  166
    2     8 Dariusz        Banaszek              134.24 +  374: 346  184
    3     4 Szymon         Fidziński             139.23 -  330: 419   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     439  /  3 146.33




	Marcin Kozyra 126.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Bogusław       Puchalski             116.22 -  310: 386   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      66  /  1  66.00




	Małgorzata Kania 126.70 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Stanisław      Gasik                 116.25 -  352: 393   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      66  /  1  66.00




	Paweł Jackowski 125.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Zdzisław       Szota                 117.21 +  491: 414  167
    2     4 Krzysztof      Mówka                 134.97 -  307: 375   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     252  /  2 126.00




	Jarosław Puchalski 124.88 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariola        Osajda-Matczak        117.24 +  342: 341  167
    2     3 Grzegorz       Święcki               136.17 +  404: 392  186
    3     2 Krzysztof      Mówka                 134.97 +  390: 376  185
    4     1 Marek          Charytoniuk           121.01 +  385: 346  171
    5     1 Szymon         Fidziński             139.23 -  369: 375   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     798  /  5 159.60




	Andrzej Rechowicz 124.06 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Kwiatkowski           117.35 +  463: 338  167
    2    11 Krzysztof      Sporczyk              105.53 -  345: 358   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     223  /  2 111.50




	Marcin Bożek 123.93 Będzin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Krzysztof      Bukowski              117.38 +  365: 283  167
    2    15 Kazimierz.J    Merklejn              138.66 -  304: 465   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     256  /  2 128.00




	Tomasz Figiel 121.63 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Waszkiewicz           117.89 +  357: 277  168
    2     7 Szymon         Fidziński             139.23 -  267: 387   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     257  /  2 128.50




	Paweł Stefaniak 121.59 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Matyasik              119.60 +  372: 329  170
    2     5 Wojciech       Gołęcki               102.40 +  445: 301  152
    3     3 Sławomir       Kordjalik             133.10 -  332: 378   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     405  /  3 135.00




	Robert Kamiński 121.33 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Musielak              119.90 +  464: 244  170
    2    13 Tomasz         Zwoliński             139.71 -  210: 448   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     260  /  2 130.00




	Waldemar Czerwoniec 121.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Dudkiewicz            120.16 -  344: 396   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      70  /  1  70.00




	Radosław Sowiński 121.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Charytoniuk           121.01 -  358: 398   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      71  /  1  71.00




	Marek Charytoniuk 121.01 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Radosław       Sowiński              121.07 +  398: 358  171
    2     1 Mariusz        Skrobosz              146.85 +  467: 385  197
    3     1 Jarosław       Borowski              130.85 +  391: 305  181
    4     1 Jarosław       Puchalski             124.88 -  346: 385   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     624  /  4 156.00




	Marek Dudkiewicz 120.16 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Waldemar       Czerwoniec            121.23 +  396: 344  171
    2     9 Mateusz        Żbikowski             140.59 -  348: 382   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     262  /  2 131.00




	Michał Musielak 119.90 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Robert         Kamiński              121.33 -  244: 464   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      71  /  1  71.00




	Jerzy Matyasik 119.60 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Stefaniak             121.59 -  329: 372   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      72  /  1  72.00




	Michał Waszkiewicz 117.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Figiel                121.63 -  277: 357   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      72  /  1  72.00




	Krzysztof Bukowski 117.38 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marcin         Bożek                 123.93 -  283: 365   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      74  /  1  74.00




	Andrzej Kwiatkowski 117.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Rechowicz             124.06 -  338: 463   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      74  /  1  74.00




	Mariola Osajda-Matczak 117.24 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jarosław       Puchalski             124.88 -  341: 342   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      75  /  1  75.00




	Zdzisław Szota 117.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             125.30 -  414: 491   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      75  /  1  75.00




	Stanisław Gasik 116.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Kania                 126.70 +  393: 352  177
    2    12 Paweł          Opyc                  108.30 -  393: 403   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     235  /  2 117.50




	Bogusław Puchalski 116.22 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marcin         Kozyra                126.95 +  386: 310  177
    2    16 Paweł          Frynia                108.99 +  441: 332  159
    3     8 Kazimierz.J    Merklejn              138.66 +  387: 344  189
    4     4 Ryszard        Dębski                127.24 +  390: 351  177
    5     2 Mateusz        Żbikowski             140.59 +  520: 267  191
    6     1 Szymon         Fidziński             139.23 -  251: 488   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     982  /  6 163.67




	Katarzyna Stępień 116.14 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Aleksander     Puchalski             127.02 -  309: 401   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      77  /  1  77.00




	Joanna Juszczak 115.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Stępień               127.05 -  324: 405   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      77  /  1  77.00




	Robert Soszka 115.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Ryszard        Dębski                127.24 -  326: 457   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      77  /  1  77.00




	Eugeniusz Wróblewski 113.82 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sławomir       Nosek                 128.37 -  278: 418   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      78  /  1  78.00




	Filip Sosin 113.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Radosław       Konca                 130.69 -  393: 600   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      81  /  1  81.00




	Edward Stefaniak 112.29 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jarosław       Borowski              130.85 -  304: 357   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      81  /  1  81.00




	Dorota Zielińska 111.89 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Syczuk                130.91 -  379: 400   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      81  /  1  81.00




	Jarosław Sobczak 111.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dawid          Pikul                 131.39 -  325: 354   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      81  /  1  81.00




	Beata Piotrowska 110.56 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Kordjalik             133.10 -  285: 526   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      83  /  1  83.00




	Wiesław Olewiński 109.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Banaszek              134.24 -  293: 300   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      84  /  1  84.00




	Paweł Frynia 108.99 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Wojciech       Zemło                 134.41 +  461: 415  184
    2    16 Bogusław       Puchalski             116.22 -  332: 441   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  2 125.00




	Paweł Opyc 108.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Karol          Wyrębkiewicz          134.60 +  323: 316  185
    2    12 Stanisław      Gasik                 116.25 +  403: 393  166
    3     6 Krzysztof      Sporczyk              105.53 +  433: 261  156
    4     3 Mateusz        Żbikowski             140.59 -  241: 497   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     598  /  4 149.50




	Tomasz Żbikowski 107.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     1 Łukasz         Święcki               100.00 -  402: 407   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Grzegorz Pukniel 106.79 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     2 Sławomir       Zabawa                100.00 +  337: 335  150
    1     7 Krzysztof      Mówka                 134.97 -  329: 475   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     235  /  2 117.50




	Krzysztof Jaworski 106.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     3 Sylwester      Wójcik                100.00 +  359: 343  150
    1     5 Grzegorz       Święcki               136.17 -  311: 366   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     236  /  2 118.00




	Iwona Rutkowska 105.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     4 Rafał          Wesołowski            100.00 -  285: 347   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Krzysztof Sporczyk 105.53 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     5 Michał         Sosin                 100.00 +  425: 315  150
    1    21 Kamil          Górka                 137.91 +  450: 346  188
    2    11 Andrzej        Rechowicz             124.06 +  358: 345  174
    3     6 Paweł          Opyc                  108.30 -  261: 433   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     570  /  4 142.50




	Joanna Ostrowska 103.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     6 Monika         Rubinstein            100.00 +  378: 304  150
    1    29 Kazimierz.J    Merklejn              138.66 -  267: 459   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     239  /  2 119.50




	Roman Figiel 102.98 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     7 Marek          Rogalski              100.00 +  425: 395  150
    1    13 Szymon         Fidziński             139.23 -  267: 465   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     239  /  2 119.50




	Wojciech Gołęcki 102.40 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     8 Marek          Reda                  100.00 +  408: 256  150
    1     9 Stanisław      Rydzik                139.47 +  466: 359  189
    2     5 Paweł          Stefaniak             121.59 -  301: 445   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     411  /  3 137.00




	Agnieszka Krupka 102.22 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     9 Łukasz         Bryła                 100.00 -  306: 349   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Łukasz Bryła 100.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     9 Agnieszka      Krupka                102.22 +  349: 306  152
    1    25 Tomasz         Zwoliński             139.71 -  269: 466   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     242  /  2 121.00




	Marek Reda 100.00 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     8 Wojciech       Gołęcki               102.40 -  256: 408   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      52  /  1  52.00




	Marek Rogalski 100.00 Chełm                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     7 Roman          Figiel                102.98 -  395: 425   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      53  /  1  53.00




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     6 Joanna         Ostrowska             103.32 -  304: 378   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      53  /  1  53.00




	Michał Sosin 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     5 Krzysztof      Sporczyk              105.53 -  315: 425   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      56  /  1  56.00




	Rafał Wesołowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     4 Iwona          Rutkowska             105.57 +  347: 285  156
    1    17 Mateusz        Żbikowski             140.59 -  360: 447   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     247  /  2 123.50




	Sylwester Wójcik 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     3 Krzysztof      Jaworski              106.46 -  343: 359   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      56  /  1  56.00




	Sławomir Zabawa 100.00 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     2 Grzegorz       Pukniel               106.79 -  335: 337   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      57  /  1  57.00




	Łukasz Święcki 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    0     1 Tomasz         Żbikowski             107.47 +  407: 402  157
    1     1 Mariusz        Skrobosz              146.85 -  279: 337   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     254  /  2 127.00

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej Frustratów Pucharu Polski



	Tomasz Zwoliński 139.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Robert         Kamiński              121.33 -  409: 449   71
    5     7 Joanna         Ostrowska             103.32 +  507: 278  153
    6     5 Paweł          Opyc                  108.30 -  359: 363   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     282  /  3  94.00




	Stanisław Rydzik 139.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Waldemar       Czerwoniec            121.23 -  337: 394   71
    3    14 Michał         Waszkiewicz           117.89 +  389: 338  168
    4    15 Tomasz         Figiel                121.63 -  337: 341   72
    5    21 Marek          Reda                  100.00 +  485: 388  150
    6    15 Kamil          Górka                 137.91 -  323: 441   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     549  /  5 109.80




	Szymon Fidziński 139.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Charytoniuk           121.01 -  323: 366   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      71  /  1  71.00




	Kazimierz.J Merklejn 138.66 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Dudkiewicz            120.16 +  418: 307  170
    5     1 Krzysztof      Sporczyk              105.53 +  392: 275  156
    6     1 Sławomir       Kordjalik             133.10 -  364: 417   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     409  /  3 136.33




	Kamil Górka 137.91 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Musielak              119.90 -  367: 373   70
    3    13 Michał         Sosin                 100.00 -  383: 388   50
    4    21 Michał         Waszkiewicz           117.89 +  512: 284  168
    5    17 Edward         Stefaniak             112.29 +  460: 277  162
    6    15 Stanisław      Rydzik                139.47 +  441: 323  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     639  /  5 127.80




	Grzegorz Święcki 136.17 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jerzy          Matyasik              119.60 +  407: 372  170
    4     4 Marcin         Bożek                 123.93 -  277: 344   74
    5    14 Tomasz         Figiel                121.63 -  323: 363   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     316  /  3 105.33




	Krzysztof Mówka 134.97 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Michał         Waszkiewicz           117.89 +  425: 335  168
    5     2 Aleksander     Puchalski             127.02 -  285: 336   77
    6     7 Robert         Soszka                115.11 -  310: 399   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     310  /  3 103.33




	Mariusz Wrześniewski 134.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     5 Joanna         Juszczak              115.35 +  402: 274  165
    4     2 Dorota         Zielińska             111.89 +  342: 333  162
    5     4 Dawid          Pikul                 131.39 +  402: 358  181
    6     4 Aleksander     Puchalski             127.02 +  356: 342  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     685  /  4 171.25




	Wojciech Zemło 134.41 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Bukowski              117.38 -  316: 376   67
    3    12 Sylwester      Wójcik                100.00 +  372: 230  150
    4    12 Wiesław        Olewiński             109.17 -  364: 415   59
    5    19 Roman          Figiel                102.98 -  353: 471   53
    6    22 Jerzy          Matyasik              119.60 +  430: 351  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     499  /  5  99.80




	Sławomir Kordjalik 133.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Kwiatkowski           117.35 +  379: 352  167
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              138.66 +  417: 364  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     356  /  2 178.00




	Dawid Pikul 131.39 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariola        Osajda-Matczak        117.24 +  426: 338  167
    4    24 Eugeniusz      Wróblewski            113.82 +  440: 317  164
    5     4 Mariusz        Wrześniewski          134.87 -  358: 402   85
    6     8 Małgorzata     Kania                 126.70 +  450: 382  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     593  /  4 148.25




	Marek Syczuk 130.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Gasik                 116.25 -  315: 382   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      66  /  1  66.00




	Jarosław Borowski 130.85 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bogusław       Puchalski             116.22 +  396: 293  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     166  /  1 166.00




	Radosław Konca 130.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    16 Stanisław      Gasik                 116.25 -  340: 459   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      66  /  1  66.00




	Ryszard Dębski 127.24 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Juszczak              115.35 -  393: 421   65
    6     6 Marcin         Kozyra                126.95 +  341: 310  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     242  /  2 121.00




	Joanna Stępień 127.05 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    18 Grzegorz       Pukniel               106.79 +  389: 330  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     157  /  1 157.00




	Aleksander Puchalski 127.02 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Robert         Soszka                115.11 +  346: 337  165
    5     2 Krzysztof      Mówka                 134.97 +  336: 285  185
    6     4 Mariusz        Wrześniewski          134.87 -  342: 356   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     435  /  3 145.00




	Marcin Kozyra 126.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Eugeniusz      Wróblewski            113.82 +  448: 388  164
    3     4 Krzysztof      Bukowski              117.38 +  356: 329  167
    4     6 Łukasz         Święcki               100.00 +  414: 339  150
    5     5 Marcin         Bożek                 123.93 -  422: 430   74
    6     6 Ryszard        Dębski                127.24 -  310: 341   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     632  /  5 126.40




	Małgorzata Kania 126.70 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Filip          Sosin                 113.49 +  428: 404  163
    3     2 Grzegorz       Pukniel               106.79 +  446: 364  157
    4     1 Monika         Rubinstein            100.00 -  318: 321   50
    5     8 Wiesław        Olewiński             109.17 +  355: 325  159
    6     8 Dawid          Pikul                 131.39 -  382: 450   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     610  /  5 122.00




	Jarosław Puchalski 124.88 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Edward         Stefaniak             112.29 +  461: 303  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     162  /  1 162.00




	Andrzej Rechowicz 124.06 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Zielińska             111.89 -  378: 384   62
    4     8 Joanna         Juszczak              115.35 -  381: 383   65
    5    18 Michał         Sosin                 100.00 -  306: 420   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     177  /  3  59.00




	Marcin Bożek 123.93 Będzin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Beata          Piotrowska            110.56 +  376: 346  161
    4     4 Grzegorz       Święcki               136.17 +  344: 277  186
    5     5 Marcin         Kozyra                126.95 +  430: 422  177
    6     3 Robert         Kamiński              121.33 +  377: 313  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     695  /  4 173.75




	Tomasz Figiel 121.63 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wiesław        Olewiński             109.17 -  251: 371   59
    4    15 Stanisław      Rydzik                139.47 +  341: 337  189
    5    14 Grzegorz       Święcki               136.17 +  363: 323  186
    6    14 Paweł          Stefaniak             121.59 +  367: 301  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     606  /  4 151.50




	Paweł Stefaniak 121.59 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Frynia                108.99 +  477: 300  159
    6    14 Tomasz         Figiel                121.63 -  301: 367   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     231  /  2 115.50




	Robert Kamiński 121.33 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             139.71 +  449: 409  190
    4     5 Łukasz         Bryła                 100.00 +  399: 351  150
    5     6 Monika         Rubinstein            100.00 +  371: 292  150
    6     3 Marcin         Bożek                 123.93 -  313: 377   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     564  /  4 141.00




	Waldemar Czerwoniec 121.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                139.47 +  394: 337  189
    3     6 Joanna         Ostrowska             103.32 -  415: 416   53
    4     9 Roman          Figiel                102.98 +  557: 259  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     395  /  3 131.67




	Radosław Sowiński 121.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    18 Robert         Soszka                115.11 -  262: 445   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      65  /  1  65.00




	Marek Charytoniuk 121.01 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Szymon         Fidziński             139.23 +  366: 323  189
    6     2 Stanisław      Gasik                 116.25 +  470: 361  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     355  /  2 177.50




	Marek Dudkiewicz 120.16 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz.J    Merklejn              138.66 -  307: 418   89
    4    17 Tomasz         Żbikowski             107.47 +  337: 322  157
    5     9 Dorota         Zielińska             111.89 +  369: 358  162
    6    12 Joanna         Juszczak              115.35 +  449: 304  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     573  /  4 143.25




	Michał Musielak 119.90 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 137.91 +  373: 367  188
    3     8 Roman          Figiel                102.98 +  358: 320  153
    4     7 Joanna         Ostrowska             103.32 -  347: 438   53
    5    12 Wojciech       Gołęcki               102.40 -  390: 420   52
    6    20 Iwona          Rutkowska             105.57 +  433: 357  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     602  /  5 120.40




	Jerzy Matyasik 119.60 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Święcki               136.17 -  372: 407   86
    3    15 Edward         Stefaniak             112.29 -  329: 373   62
    4    22 Agnieszka      Krupka                102.22 +  441: 365  152
    5    20 Iwona          Rutkowska             105.57 -  300: 356   56
    6    22 Wojciech       Zemło                 134.41 -  351: 430   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     440  /  5  88.00




	Michał Waszkiewicz 117.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Mówka                 134.97 -  335: 425   85
    3    14 Stanisław      Rydzik                139.47 -  338: 389   89
    4    21 Kamil          Górka                 137.91 -  284: 512   88
    5    24 Beata          Piotrowska            110.56 +  453: 314  161
    6    23 Edward         Stefaniak             112.29 +  506: 326  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     585  /  5 117.00




	Krzysztof Bukowski 117.38 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Zemło                 134.41 +  376: 316  184
    3     4 Marcin         Kozyra                126.95 -  329: 356   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     261  /  2 130.50




	Andrzej Kwiatkowski 117.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sławomir       Kordjalik             133.10 -  352: 379   83
    3    16 Agnieszka      Krupka                102.22 +  463: 283  152
    4    10 Michał         Sosin                 100.00 +  371: 318  150
    5    11 Łukasz         Bryła                 100.00 -  349: 466   50
    6    16 Dorota         Zielińska             111.89 -  357: 422   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     497  /  5  99.40




	Mariola Osajda-Matczak 117.24 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Pikul                 131.39 -  338: 426   81
    3    17 Tomasz         Żbikowski             107.47 -  290: 360   57
    4    23 Sylwester      Wójcik                100.00 +  407: 400  150
    5    22 Jarosław       Sobczak               111.21 +  424: 391  161
    6    17 Sławomir       Zabawa                100.00 -  329: 347   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     499  /  5  99.80




	Stanisław Gasik 116.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Syczuk                130.91 +  382: 315  181
    4    16 Radosław       Konca                 130.69 +  459: 340  181
    5     3 Krzysztof      Jaworski              106.46 +  400: 382  156
    6     2 Marek          Charytoniuk           121.01 -  361: 470   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     589  /  4 147.25




	Bogusław Puchalski 116.22 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jarosław       Borowski              130.85 -  293: 396   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      81  /  1  81.00




	Joanna Juszczak 115.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Ryszard        Dębski                127.24 +  421: 393  177
    3     5 Mariusz        Wrześniewski          134.87 -  274: 402   85
    4     8 Andrzej        Rechowicz             124.06 +  383: 381  174
    5    16 Filip          Sosin                 113.49 +  363: 355  163
    6    12 Marek          Dudkiewicz            120.16 -  304: 449   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     669  /  5 133.80




	Robert Soszka 115.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Aleksander     Puchalski             127.02 -  337: 346   77
    3    18 Radosław       Sowiński              121.07 +  445: 262  171
    4    11 Edward         Stefaniak             112.29 +  333: 322  162
    5    15 Anna           Arana                 100.00 +  487: 276  150
    6     7 Krzysztof      Mówka                 134.97 +  399: 310  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     745  /  5 149.00




	Eugeniusz Wróblewski 113.82 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcin         Kozyra                126.95 -  388: 448   77
    4    24 Dawid          Pikul                 131.39 -  317: 440   81
    5    25 Sylwester      Wójcik                100.00 +  403: 297  150
    6    25 Jarosław       Sobczak               111.21 -  320: 411   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     369  /  4  92.25




	Filip Sosin 113.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Kania                 126.70 -  404: 428   77
    3    11 Sławomir       Zabawa                100.00 -  389: 467   50
    4    20 Beata          Piotrowska            110.56 +  461: 350  161
    5    16 Joanna         Juszczak              115.35 -  355: 363   65
    6    21 Anna           Arana                 100.00 -  386: 420   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     403  /  5  80.60




	Edward Stefaniak 112.29 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jarosław       Puchalski             124.88 -  303: 461   75
    3    15 Jerzy          Matyasik              119.60 +  373: 329  170
    4    11 Robert         Soszka                115.11 -  322: 333   65
    5    17 Kamil          Górka                 137.91 -  277: 460   88
    6    23 Michał         Waszkiewicz           117.89 -  326: 506   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     466  /  5  93.20




	Dorota Zielińska 111.89 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Rechowicz             124.06 +  384: 378  174
    3     3 Wiesław        Olewiński             109.17 +  437: 315  159
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          134.87 -  333: 342   85
    5     9 Marek          Dudkiewicz            120.16 -  358: 369   70
    6    16 Andrzej        Kwiatkowski           117.35 +  422: 357  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     655  /  5 131.00




	Jarosław Sobczak 111.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    19 Beata          Piotrowska            110.56 +  372: 322  161
    4    19 Rafał          Wesołowski            100.00 -  256: 334   50
    5    22 Mariola        Osajda-Matczak        117.24 -  391: 424   67
    6    25 Eugeniusz      Wróblewski            113.82 +  411: 320  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     442  /  4 110.50




	Beata Piotrowska 110.56 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Bożek                 123.93 -  346: 376   74
    3    19 Jarosław       Sobczak               111.21 -  322: 372   61
    4    20 Filip          Sosin                 113.49 -  350: 461   63
    5    24 Michał         Waszkiewicz           117.89 -  314: 453   68
    6    26 Sylwester      Wójcik                100.00 +  478: 372  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     416  /  5  83.20




	Wiesław Olewiński 109.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Tomasz         Figiel                121.63 +  371: 251  172
    3     3 Dorota         Zielińska             111.89 -  315: 437   62
    4    12 Wojciech       Zemło                 134.41 +  415: 364  184
    5     8 Małgorzata     Kania                 126.70 -  325: 355   77
    6    19 Michał         Sosin                 100.00 +  312: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     645  /  5 129.00




	Paweł Frynia 108.99 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Stefaniak             121.59 -  300: 477   72
    4    14 Iwona          Rutkowska             105.57 +  361: 282  156
    5    13 Łukasz         Święcki               100.00 +  367: 315  150
    6     9 Wojciech       Gołęcki               102.40 +  296: 275  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     530  /  4 132.50




	Paweł Opyc 108.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 PAUZA
    6     5 Tomasz         Zwoliński             139.71 +  363: 359  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     190  /  1 190.00




	Tomasz Żbikowski 107.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    17 Mariola        Osajda-Matczak        117.24 +  360: 290  167
    4    17 Marek          Dudkiewicz            120.16 -  322: 337   70
    5    23 Grzegorz       Pukniel               106.79 -  310: 431   57
    6    24 Marek          Reda                  100.00 +  384: 355  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     444  /  4 111.00




	Grzegorz Pukniel 106.79 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     2 Małgorzata     Kania                 126.70 -  364: 446   77
    4    18 Joanna         Stępień               127.05 -  330: 389   77
    5    23 Tomasz         Żbikowski             107.47 +  431: 310  157
    6    18 Roman          Figiel                102.98 -  294: 398   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     364  /  4  91.00




	Krzysztof Jaworski 106.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     1 Marek          Rogalski              100.00 +  381: 305  150
    4     3 Wojciech       Gołęcki               102.40 +  385: 301  152
    5     3 Stanisław      Gasik                 116.25 -  382: 400   66
    6    10 Łukasz         Bryła                 100.00 +  408: 324  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     518  /  4 129.50




	Iwona Rutkowska 105.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     3 Sławomir       Zabawa                100.00 +  326: 292  150
    3    10 Monika         Rubinstein            100.00 -  328: 375   50
    4    14 Paweł          Frynia                108.99 -  282: 361   59
    5    20 Jerzy          Matyasik              119.60 +  356: 300  170
    6    20 Michał         Musielak              119.90 -  357: 433   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     499  /  5  99.80




	Krzysztof Sporczyk 105.53 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5     1 Kazimierz.J    Merklejn              138.66 -  275: 392   89
    6    11 Joanna         Ostrowska             103.32 -  318: 320   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     142  /  2  71.00




	Joanna Ostrowska 103.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     6 Waldemar       Czerwoniec            121.23 +  416: 415  171
    4     7 Michał         Musielak              119.90 +  438: 347  170
    5     7 Tomasz         Zwoliński             139.71 -  278: 507   90
    6    11 Krzysztof      Sporczyk              105.53 +  320: 318  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  4 146.75




	Roman Figiel 102.98 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     8 Michał         Musielak              119.90 -  320: 358   70
    4     9 Waldemar       Czerwoniec            121.23 -  259: 557   71
    5    19 Wojciech       Zemło                 134.41 +  471: 353  184
    6    18 Grzegorz       Pukniel               106.79 +  398: 294  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     482  /  4 120.50




	Wojciech Gołęcki 102.40 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     3 Krzysztof      Jaworski              106.46 -  301: 385   56
    5    12 Michał         Musielak              119.90 +  420: 390  170
    6     9 Paweł          Frynia                108.99 -  275: 296   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     285  /  3  95.00




	Agnieszka Krupka 102.22 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     1 Marek          Rogalski              100.00 -  294: 403   50
    3    16 Andrzej        Kwiatkowski           117.35 -  283: 463   67
    4    22 Jerzy          Matyasik              119.60 -  365: 441   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     187  /  3  62.33




	Anna Arana 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    15 Robert         Soszka                115.11 -  276: 487   65
    6    21 Filip          Sosin                 113.49 +  420: 386  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     228  /  2 114.00




	Łukasz Bryła 100.00 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     7 Rafał          Wesołowski            100.00 +  375: 322  150
    4     5 Robert         Kamiński              121.33 -  351: 399   71
    5    11 Andrzej        Kwiatkowski           117.35 +  466: 349  167
    6    10 Krzysztof      Jaworski              106.46 -  324: 408   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     444  /  4 111.00




	Marek Reda 100.00 Wołomin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     4 Michał         Sosin                 100.00 +  357: 298  150
    3     9 Łukasz         Święcki               100.00 -  288: 295   50
    4    13 Sławomir       Zabawa                100.00 -  223: 431   50
    5    21 Stanisław      Rydzik                139.47 -  388: 485   89
    6    24 Tomasz         Żbikowski             107.47 -  355: 384   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     396  /  5  79.20




	Marek Rogalski 100.00 Chełm                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     1 Agnieszka      Krupka                102.22 +  403: 294  152
    3     1 Krzysztof      Jaworski              106.46 -  305: 381   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     208  /  2 104.00




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     2 Sylwester      Wójcik                100.00 +  379: 280  150
    3    10 Iwona          Rutkowska             105.57 +  375: 328  156
    4     1 Małgorzata     Kania                 126.70 +  321: 318  177
    5     6 Robert         Kamiński              121.33 -  292: 371   71
    6    13 Rafał          Wesołowski            100.00 +  430: 404  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     704  /  5 140.80




	Michał Sosin 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     4 Marek          Reda                  100.00 -  298: 357   50
    3    13 Kamil          Górka                 137.91 +  388: 383  188
    4    10 Andrzej        Kwiatkowski           117.35 -  318: 371   67
    5    18 Andrzej        Rechowicz             124.06 +  420: 306  174
    6    19 Wiesław        Olewiński             109.17 -  308: 312   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     538  /  5 107.60




	Rafał Wesołowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     7 Łukasz         Bryła                 100.00 -  322: 375   50
    4    19 Jarosław       Sobczak               111.21 +  334: 256  161
    5    10 Sławomir       Zabawa                100.00 +  367: 301  150
    6    13 Monika         Rubinstein            100.00 -  404: 430   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     411  /  4 102.75




	Sylwester Wójcik 100.00 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     2 Monika         Rubinstein            100.00 -  280: 379   50
    3    12 Wojciech       Zemło                 134.41 -  230: 372   84
    4    23 Mariola        Osajda-Matczak        117.24 -  400: 407   67
    5    25 Eugeniusz      Wróblewski            113.82 -  297: 403   64
    6    26 Beata          Piotrowska            110.56 -  372: 478   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     326  /  5  65.20




	Sławomir Zabawa 100.00 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     3 Iwona          Rutkowska             105.57 -  292: 326   56
    3    11 Filip          Sosin                 113.49 +  467: 389  163
    4    13 Marek          Reda                  100.00 +  431: 223  150
    5    10 Rafał          Wesołowski            100.00 -  301: 367   50
    6    17 Mariola        Osajda-Matczak        117.24 +  347: 329  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     586  /  5 117.20




	Łukasz Święcki 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     9 Marek          Reda                  100.00 +  295: 288  150
    4     6 Marcin         Kozyra                126.95 -  339: 414   77
    5    13 Paweł          Frynia                108.99 -  315: 367   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     286  /  3  95.33





Lista rankingowa na dzień 12-06-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.47  28123  192
   2 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             142.14  28144  198
   3 Paweł Dawidson                 Częstochowa          141.29  17237  122
   4 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.58  26992  192
   5 Szymon Zaleski                 Poznań               139.69  13550   97
   6 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.03  26554  191
   7 Szymon Fidziński               Warszawa             138.86  26939  194
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.26  26961  195
   9 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             138.21  26674  193
  10 Kamil Górka                    Łęczna               137.25  27312  199
  11 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.39  25232  185
  12 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.94  26509  195
  13 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.74  25790  190
  14 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  15153  112
  15 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  16 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.07  18640  138
  17 Krzysztof Mówka                Toruń                135.00  25515  189
  18 Sławomir Kordjalik             Warszawa             134.34  25525  190
  19 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.21  26440  197
  20 Dariusz Banaszek               Warszawa             134.07  26278  196
  21 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.58   4141   31
  22 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.01  23676  178
  23 Justyna Fugiel                 Sandomierz           132.64  25599  193
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.21  22079  167
  25 Dawid Pikul                    Poznań               131.60  26320  200
  26 Kuba Koisar                    Warszawa             131.58   4079   31
  27 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  28 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.17  14691  112
  29 Marek Syczuk                   Warszawa             130.47  25834  198
  30 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.20  12239   94
  31 Leszek Nowak                   Myślibórz            129.79   5062   39
  32 Wiktor Stępień                 Katowice             129.15   8653   67
  33 Radosław Konca                 Warszawa             129.15  24667  191
  34 Sławomir Nosek                 Mielec               128.81  15199  118
  35 Andrzej Oleksiak               Ostróda              128.69  25352  197
  36 Krzysztof Pypno                Gliwice              128.42   6678   52
  37 Marcin Kamiński                Warszawa             128.16  10253   80
  38 Andrzej Słapiński              Warszawa             127.67   7022   55
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.59  24880  195
  40 Marcin Kozyra                  Warszawa             127.28  24183  190
  41 Joanna Stępień                 Katowice             127.17  24671  194
  42 Małgorzata Kania               Milanówek            127.10  22751  179
  43 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.50  18216  144
  44 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.06  22565  179
  45 Andrzej Szepczyński            Kraków               125.67  18599  148
  46 Filip Warzecha                 Gdynia               125.37  12161   97
  47 Paweł Jackowski                Warszawa             125.30  24434  195
  48 Maciej Michalak                Łódź                 125.10   7381   59
  49 Marcin Bożek                   Będzin               124.90  10991   88
  50 Mariusz Margalski              Warszawa             124.65   8601   69
  51 Michał Makowski                Warszawa             124.41  10326   83
  52 Marek Roszak                   Poznań               124.17  24214  195
  53 Sławomir Kucia                 Kraków               123.90  24037  194
  54 Tomasz Figiel                  Zawichost            123.43   9134   74
  55 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             123.38  11721   95
  56 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  57 Stanisław Ochot                Katowice             123.08   7631   62
  58 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.81  21614  176
  59 Wojciech Morawski              Gliwice              122.75   6997   57
  60 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   4770   39
  61 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.24  18825  154
  62 Maciej Grabowski               Warszawa             121.90   8411   69
  63 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  121.82  23634  194
  64 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.77  23014  189
  65 Piotr Pietuchowski             Białystok            121.73  19111  157
  66 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             120.75  18112  150
  67 Radosław Sowiński              Warszawa             120.54  23866  198
  68 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  69 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  70 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     120.22   8295   69
  71 Lucyna Korga                   Zabrze               120.16  23070  192
  72 Paweł Florek                   Nowa Wieś Wielka     120.03  17765  148
  73 Rafał Matczak                  Pruszków             119.83  22648  189
  74 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.72  23825  199
  75 Maciej Perzyński               Piła                 119.54  18767  157
  76 Magdalena Merklejn             Szczecin             119.07  23815  200
  77 Jarosław Michalak              Łódź                 119.07  13931  117
  78 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.87   5349   45
  79 Stanisław Gasik                Warszawa             118.71  22674  191
  80 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.46  13505  114
  81 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.41  15275  129
  82 Iwona Baran                    Kraków               118.12  23505  199
  83 Michał Waszkiewicz             Warszawa             117.58  19401  165
  84 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             117.54  23156  197
  85 Bogusław Puchalski             Włocławek            117.49  23029  196
  86 Dominik Wester                 Warszawa             117.47   3994   34
  87 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  117.38   7982   68
  88 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.28  18648  159
  89 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.18  20741  177
  90 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.15  15347  131
  91 Filip Klar                     Mielec               116.74   7121   61
  92 Arkadiusz Jaworski             Tychy                116.67  13067  112
  93 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             116.59  23084  198
  94 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.40   8730   75
  95 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
  96 Katarzyna Stępień              Katowice             116.09  12306  106
  97 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             116.07  20544  177
  98 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
  99 Halina Roszak                  Poznań               115.90  21442  185
 100 Robert Soszka                  Warszawa             115.77  23038  199
 101 Jacek Pietruszka               Kraków               115.71   3934   34
 102 Andrzej Lożyński               Piastów              115.70   5785   50
 103 Roman Sulima                   Warszawa             115.69  12610  109
 104 Joanna Juszczak                Warszawa             115.62  23009  199
 105 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.97  17246  150
 106 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             114.60  11116   97
 107 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.35   8233   72
 108 Irena Sołdan                   Rumia                114.31  12003  105
 109 Grzegorz Matysiak              Kraków               114.22   7424   65
 110 Maciej Kutera                  Warszawa             114.17  14500  127
 111 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               114.14  21915  192
 112 Marcin Figiel                  Zawichost            113.87  15942  140
 113 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.55  21915  193
 114 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
 115 Piotr Rosół                    Warszawa             113.26  21067  186
 116 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.20  22187  196
 117 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              113.19  15846  140
 118 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 119 Michał Trumpus                 Wrocław              112.90   4403   39
 120 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             112.89  22239  197
 121 Stefan Dawidson                Częstochowa          112.70  21075  187
 122 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.61  18918  168
 123 Filip Sosin                    Warszawa             112.49  22161  197
 124 Maurycy Machnio                Lipiany              111.95   6605   59
 125 Magdalena Ochot                Katowice             111.79   5366   48
 126 Jarosław Żuliński              Szczecin             111.62   6697   60
 127 Beata Madej                    Lublin               111.44   9584   86
 128 Marcin Skowron                 Zabrze               111.10   6888   62
 129 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       111.09  11776  106
 130 Jarosław Sobczak               Warszawa             111.03  21651  195
 131 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.85   5099   46
 132 Jan Lisiewski                  Piasutno             110.73   3322   30
 133 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.28   4411   40
 134 Kazimierz Merklejn             Szczecin             110.27  13122  119
 135 Miłosz Wrzałek                 Reda                 110.16  15643  142
 136 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.13  17951  163
 137 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            110.05  14526  132
 138 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.04   5942   54
 139 Leszek Stecuła                 Bytom                109.92   9123   83
 140 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 141 Władysław Zieliński            Lębork               109.80   9553   87
 142 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.79   4721   43
 143 Beata Piotrowska               Łódź                 109.69  20732  189
 144 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  109.66  20616  188
 145 Grzegorz Gardynik              Warszawa             109.63  10305   94
 146 Piotr Krzemiński               Warszawa             109.58   7999   73
 147 Paweł Opyc                     Warszawa             109.56  21473  196
 148 Jędrzej Florek                 Nowa Wieś Wielka     109.53  14896  136
 149 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            109.49  10402   95
 150 Bogdan Kozłowski               Białystok            109.41   8972   82
 151 Krystyna Augustyniak           Łódź                 109.35   8092   74
 152 Paweł Jachowicz                Żyrardów             108.85  14150  130
 153 Jerzy Luter                    Bytom                108.78  20560  189
 154 Kamil Klinkosz                 Rumia                108.78   7832   72
 155 Weronika Rudnicka              Ustka                108.77   3372   31
 156 Andrzej Gostomski              Łódź                 108.71  21089  194
 157 Jan Ziółkowski                 Rumia                108.50   5859   54
 158 Paweł Majewski                 Warszawa             108.43   7048   65
 159 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.43  16373  151
 160 Renata Kowalska                Bielsko Biała        108.15  20873  193
 161 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 162 Małgorzata Niciporuk           Rumia                108.10   3243   30
 163 Bogdan Pokojski                Piastów              107.97   6262   58
 164 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 165 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.67   4953   46
 166 Maciej Śliwa                   Zabrze               107.67  10767  100
 167 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.50   3870   36
 168 Małgorzata Sulejewska          Kraków               107.28  10299   96
 169 Krzysztof Jaworski             Warszawa             107.28  15019  140
 170 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.25  21236  198
 171 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 107.17   3751   35
 172 Adam Legięć                    Warszawa             107.06   3319   31
 173 Dominik Piasecki               Słupsk               106.68   6294   59
 174 Jacek Petrus                   Wrocław              106.67   8320   78
 175 Paweł Subocz                   Szczecin             106.51   6710   63
 176 Grzegorz Pukniel               Lublin               106.47  18846  177
 177 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.39  18938  178
 178 Jarosław Wypart                Częstochowa          106.29  10948  103
 179 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 180 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             106.17   9980   94
 181 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            106.10  14748  139
 182 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.10   9761   92
 183 Monika Siemaszko               Lipiany              105.81   4444   42
 184 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.76  12586  119
 185 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 186 Robert Drózd                   Wesoła               105.16   8097   77
 187 Arkadiusz Biegun               Kraków               105.08  10613  101
 188 Marianna Kozłowska             Białystok            104.94   6611   63
 189 Joanna Ostrowska               Warszawa             104.83  20547  196
 190 Lucyna Śniadach                Rumia                104.73  19270  184
 191 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.29  13453  129
 192 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 193 Roman Figiel                   Zawichost            103.81  12873  124
 194 Alina Białobrzewska            Gdynia               103.78  20238  195
 195 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            103.44  19551  189
 196 Jolanta Kosmowska              Warszawa             103.36  19845  192
 197 Rafał Dąbrowski                Ostróda              103.32   7026   68
 198 Joanna Kubik                   Częstochowa          103.23   8568   83
 199 Paweł Czubla                   Kock                 103.00   8034   78
 200 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.81  20357  198
 201 Michał Szymkowski              Wrocław              102.77   3597   35
 202 Anita Bruska                   Gdynia               102.77   3083   30
 203 Adam Jurkowski                 Knurów               102.49   6969   68
 204 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.43  14033  137
 205 Adam Słapiński                 Warszawa             102.29   6342   62
 206 Paweł Ochot                    Katowice             102.05   6735   66
 207 Ewa Fiszer                     Wrocław              101.90   3057   30
 208 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 209 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             101.34  15910  157
 210 Paweł Szulc                    Szczecin             101.31   3546   35
 211 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 212 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.22   3644   36
 213 Jarosław Kordalski             Lublin               100.63   5434   54
 214 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 215 Agnieszka Krupka               Krosno               100.57  10459  104
 216 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          100.26   9525   95
 217 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 218 Małgorzata Jóźwiak             Iława                 99.94  14192  142
 219 Jerzy Krzyżewski               Świętajno             99.86   7789   78
 220 Anna Królak                    Warszawa              99.76   7482   75
 221 Rafał Wesołowski               Warszawa              99.67  14651  147
 222 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 223 Anna Arana                     Warszawa              99.49   6865   69
 224 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.33   8840   89
 225 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 226 Renata Rosół                   Warszawa              99.03  15647  158
 227 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 228 Marcin Królak                  Warszawa              98.63   2959   30
 229 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 230 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 231 Henryk Ryś                     Warszawa              98.25   3537   36
 232 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.80  10367  106
 233 Wojciech Sołdan                Rumia                 97.67   5079   52
 234 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 235 Bartosz Orłowski               Bytom                 97.41   3799   39
 236 Maria Jarosz                   Lublin                97.20  13122  135
 237 Irena Ficak                    Mielec                97.08   5825   60
 238 Marek Kocikowski               Ostróda               96.87   8428   87
 239 Monika Rubinstein              Warszawa              96.23  16936  176
 240 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.04   7971   83
 241 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 242 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 243 Anna Niedzielko                Szczecin              95.53   9457   99
 244 Beata Kościańska               Lublin                95.44   4581   48
 245 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              95.36   3147   33
 246 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 247 Sylwester Gryz                 Zabrze                95.01   9406   99
 248 Norbert Skrzyński              Warszawa              94.99   8549   90
 249 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.81   4930   52
 250 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 251 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                94.62   3974   42
 252 Michał Sosin                   Warszawa              94.51   5387   57
 253 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 254 Sylwester Wójcik               Lublin                94.39   4814   51
 255 Sławomir Zabawa                Jasło                 94.27   6599   70
 256 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 257 Marcin Tutka                   Wrocław               93.91   4132   44
 258 Adam Kotwica                   Gdańsk                93.19   3448   37
 259 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 260 Rafał Marks                    Warszawa              92.79   3619   39
 261 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              92.51   4903   53
 262 Marta Gostomska                Warszawa              92.44   8412   91
 263 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.78  12941  141
 264 Anna Pendowska                 Rumia                 91.60   2748   30
 265 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.17   6017   66
 266 Janusz Sojka                   Łódź                  90.90   5272   58
 267 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       90.43   6511   72
 268 Ziemowit Pazda                 Wrocław               90.14   7842   87
 269 Grażyna Wesołowska             Łódź                  89.90   8181   91
 270 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.74   3141   35
 271 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 272 Joanna Brychcy                 Katowice              89.18   8918  100
 273 Piotr Ingling                  Warszawa              88.94   2846   32
 274 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 275 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 276 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 277 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  87.94   6156   70
 278 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 279 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 280 Iza Kraj                       Warszawa              87.61   7710   88
 281 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.50   9429  109
 282 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 283 Piotr Madej                    Lublin                85.10   7148   84
 284 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 285 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             84.00   2940   35
 286 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              83.84   4779   57
 287 Kacper Jachowicz               Żyrardów              83.46   7845   94
 288 Mikołaj Fidziński              Dębica                83.46   2921   35
 289 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 290 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.48  11629  141
 291 Jerzy Augustyniak              Łódź                  81.57   5302   65
 292 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 293 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 294 Adam Kędzior                   Lublin                74.31   6019   81
 295 Jolanta Kruk                   Łódź                  71.59   5799   81
 296 Tomasz Sulejewski              Kraków                70.12   2384   34
 297 Barbara Szymańska              Gdańsk                68.12   2248   33
 298 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 12-06-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grzegorz Wilk                  Kraków               114.41   3318   29
   2 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   3 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.55   2800   29
   4 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   5 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   6 Robert Włodarczyk              Wrocław               85.03   2466   29
   7 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
   8 Jerzy Ciesielski               Łódź                  93.68   2623   28
   9 Mariusz Rogalski               Iława                 87.68   2455   28
  10 Adam Zalewski                  Racibórz              74.79   2094   28
  11 Bartosz Morawski               Gliwice              125.41   3386   27
  12 Tomasz Lempart                 Kraków                96.63   2609   27
  13 Małgorzata Marks               Warszawa              87.00   2349   27
  14 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              117.04   3043   26
  15 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  16 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  17 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  18 Joanna Rubaj                   Lublin                83.04   2159   26
  19 Ewa Zając                      Mrągowo               95.24   2381   25
  20 Piotr Chmielewski              Mrągowo               90.84   2271   25
  21 Jacek Gasik                    Warszawa             116.46   2795   24
  22 Elżbieta Jankowska             Wrocław              115.58   2774   24
  23 Artur Irzyk                    Strzyżów             111.75   2682   24
  24 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  25 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  26 Artur Tomczyk                  Piła                 107.79   2587   24
  27 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  28 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  29 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  30 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  31 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  32 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  33 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  34 Grażyna Furman                 Sosnowiec             98.79   2371   24
  35 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  36 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  37 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  38 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  39 Adam Cieśla                    Częstochowa           95.12   2283   24
  40 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  41 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  42 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  43 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               90.12   2163   24
  44 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  45 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.50   1980   24
  46 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  47 Mariusz Makuch                 Zator                114.13   2625   23
  48 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.65   2407   23
  49 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  50 Eligiusz Jankowski             Wrocław              101.00   2323   23
  51 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  52 Bożena Matysiak                Kraków                95.09   2187   23
  53 Małgorzata Rawska              Kraków                88.26   2030   23
  54 Lech Rawski                    Kraków                86.74   1995   23
  55 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  56 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          102.59   2257   22
  57 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           91.50   2013   22
  58 Teresa Zalewska                Racibórz              85.36   1878   22
  59 Gniewomir Białek               Dębica                59.73   1314   22
  60 Marta Deptuła                  Piaseczno            129.95   2729   21
  61 Kinga Niżewska                 Warszawa             100.00   2100   21
  62 Zdzisław Parnicki              Słupsk                86.95   1826   21
  63 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.76   1822   21
  64 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  65 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  66 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  67 Jarosław Kamienik              Słupsk               104.53   1986   19
  68 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  69 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  70 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  71 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  72 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               103.78   1868   18
  73 Leokadia Litwinowicz           Gliwice               99.44   1790   18
  74 Paweł Kapela                   Kraków                94.28   1697   18
  75 Piotr Marusa                   Szczytno              92.56   1666   18
  76 Stanisław Harat                Kęty                  89.50   1611   18
  77 Ewa Lewandowska                Warszawa              81.11   1460   18
  78 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  79 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  80 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     113.00   1921   17
  81 Piotr Adamczyk                 Tarnów                99.82   1697   17
  82 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  83 Maciej Stolarczyk              Zator                 87.47   1487   17
  84 Jacek Stolarczyk               Zator                 76.59   1302   17
  85 Łukasz Miłosz                  Warszawa              62.18   1057   17
  86 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             100.00   1600   16
  87 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  88 Maciej Hebda                   Tarnów               126.60   1899   15
  89 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  90 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  91 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  92 Janusz Czerwik                 Zator                 61.33    920   15
  93 Joanna Kubińska                Warszawa              57.53    863   15
  94 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  95 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  96 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
  97 Marek Rogalski                 Chełm                100.07   1401   14
  98 Paweł Górny                    Lublin                98.14   1374   14
  99 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
 100 Paweł Stanosz                  Warszawa             161.15   2095   13
 101 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
 102 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
 103 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
 104 Marzena Szulc                  Szczecin              82.69   1075   13
 105 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 106 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
 107 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 108 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 109 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 110 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 111 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
 112 Marcela Wołowiec               Gdynia               115.58   1387   12
 113 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 114 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 115 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 116 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 117 Katarzyna Kowalewska           Poznań               107.08   1285   12
 118 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
 119 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 120 Anna Biegańska                 Białystok            102.67   1232   12
 121 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 122 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 123 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 124 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 125 Tomasz Rubaj                   Lublin                98.08   1177   12
 126 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 127 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 128 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 129 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 130 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 131 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 132 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 133 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 134 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 135 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 136 Bartosz Muszyński              Słupsk                93.67   1124   12
 137 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 138 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 139 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 140 Maciej Zięba                   Wrocław               91.75   1101   12
 141 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 142 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 143 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 144 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 145 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 146 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 147 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 148 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 149 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 150 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 151 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 152 Edward Smołka                  Zabrze                87.42   1049   12
 153 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 154 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 155 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 156 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 157 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 158 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 159 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 160 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 161 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 162 Jacek Rzepa                    Tychy                 82.83    994   12
 163 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 164 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 165 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 166 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 167 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 168 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 169 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 170 Monika Wrzałek                 Rumia                 76.58    919   12
 171 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 172 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 173 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 174 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 175 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 176 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 177 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 178 Mariusz Katzig                 Gdańsk               101.36   1115   11
 179 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 180 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 181 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 182 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 183 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 184 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 185 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 186 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 187 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             80.09    881   11
 188 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 189 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 190 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 191 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 192 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 193 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 194 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 195 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 196 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 197 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 198 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 199 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 200 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 201 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 202 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 203 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 204 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 205 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 206 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 207 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze               105.50   1055   10
 208 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 209 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.30    833   10
 210 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 211 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             72.70    727   10
 212 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 213 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 214 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 215 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 216 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 217 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 218 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 219 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 220 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 221 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 222 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 223 Andrzej Szymański              Łódź                  84.44    760    9
 224 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 225 Justyna Horbowska              Lublin                65.56    590    9
 226 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 227 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 228 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 229 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 230 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 231 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 232 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 233 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 234 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 235 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 236 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.71    705    7
 237 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               96.43    675    7
 238 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 239 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 240 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 241 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 242 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 243 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 244 Paweł Strelczuk                Bielsk PODLASKI       66.71    467    7
 245 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 246 Sylwia Buks                    Warszawa              57.00    399    7
 247 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 248 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 249 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 250 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 251 Łukasz  Bryła                  Mielec               114.33    686    6
 252 Katarzyna Klimała              Kraków               109.67    658    6
 253 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 254 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 255 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 256 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 257 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 258 Marek Reda                     Wołomin               74.67    448    6
 259 Maciej Chmielowski             Kraków                73.33    440    6
 260 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 261 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 262 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 263 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 264 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 265 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 266 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 267 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 268 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 269 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 270 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 271 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 272 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 273 Justyna Woszczyna              Kraków                99.20    496    5
 274 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 275 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 276 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 277 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 278 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 279 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 280 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 281 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 282 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 283 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 284 Szymon Stolarczyk              Zator                 70.80    354    5
 285 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 286 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 287 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 288 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 289 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 290 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 291 Piotr Konopka                  Ostróda               80.50    322    4
 292 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 293 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 294 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 295 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 296 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 297 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 298 Tatiana Drzycimska             Wrocław              107.67    323    3
 299 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 300 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 301 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 302 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 303 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 304 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 305 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 306 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 307 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              62.33    187    3
 308 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 309 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 310 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 311 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 312 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 313 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 314 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 315 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 316 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 317 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 318 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 319 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 320 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 321 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 322 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 323 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 324 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 325 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 326 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 327 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 328 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 329 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 330 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 331 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 332 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 333 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 334 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 335 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 336 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 337 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 338 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 339 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 340 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 341 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 342 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 343 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 344 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 345 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 346 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 347 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 348 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 349 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie