Wałcz 5
listopada
Wałcz 5- 6 listopada XIX Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
Sulęcin11
listopada
Sulęcin 11-12 listopada XI Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Warszawa19
listopada
Warszawa 19-20 listopada XIX Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
Górą Kamil Górka w XI turnieju Le Mans11 - 12 listopada 2011 — XI Turniej 24h Non Stop „Le Mans”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XI Turniej 24h Non Stop „Le Mans”Sulęcin, 11 - 12 listopada 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Już jedenasty raz zorganizowano turniej dla najwytrwalszych w Scrabble. Tym razem miejscem rozgrywek był Sulęcin. Agata i Radosław Pastusiakowie przygotowali doskonałe warunki do gry dla 58 zawodników. Wśród graczy znalazł się śmiałek, który turniejem Le Mans rozpoczął swoją przygodę ze scrabblemi w wydaniu ogólnopolskim. Mowa o Bartku Ćmielu z Wałcza.

Początek turnieju nie wskazywał faworyta, lecz patrząc na wyniki wszystkich rund, widać że rozgrywki toczyły sie pod dyktando dwóch zawodników. Po piątej rundzie prowadzenie objął Tomasz Zwoliński ze Skierd i dzielnie bronił pozycji do dziewiątej rundy. W dziesiątej rundzie "Magik" przegrał swoją pierwszą partię i musiał ustąpić miejsce Kamilowi Górce z Krakowa. To właśnie on był tym drugim motorem napędowym. Kamil nie oddał już prowadzenia do końca turnieju a w dodatku ukończył rozgrywki z przewagą 2,5 pkt. Kamil jako jedyny zawodnik przekroczył barierę 10 000 małych pkt. Drugie miejsce zajął Mirosław Uglik, a trzecie Paweł Jackowski, oboje z Warszawy. Tomek Zwoliński ostatecznie zajął piąte miejsce.

Najdroższy ruch w turnieju położył Krzysztof Gibas z Krakowa. Za słowo "OBŁOŻNYM" uzyskał 212 pkt oraz nagrodę od organizatorów.

Organizatorzy przygotowali nagrody rzeczowe dla losowo wybranej osoby po każdej z rund. Nagrodzone również zostały osoby z dwóch grup rankingowych, od 100 do 120 oraz od 120 w górę . W pierwszej grupie nagrody otrzymali Krzysztof Gibas, Grzegorz Łukasik i Tomasz Lempart. W drugiej Kazimierz Merklejn, Tomasz Zwoliński i Mariusz Skrobosz.

Gdyby nie decyzja o szybkim powrocie do Wałcza zawodników z tego miasta, turniej wszyscy ukończylliby po 24 rundach. Jednak bezpieczeństwo towarzyszów podróży i rozsądek zwyciężył, a Bartek Ćmiel udał się na kilkugodzinny sen.

Za rok odbędzie się XII Le Mans i już dziś zapraszam wszystkich chętnych. Ci którzy nie próbowali jeszcze swych sił w dwudziestocztero godzinnych rozgrywkach serdecznie namawiam do sprawdzenia swojej wytrzymałości.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
IX Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
VIII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 24
- system: połówkowy (rundy 1-11, 13-23), duńczyk (rundy 12, 24)

Hierarchia systemów rozstawień:
Jeśli nie uda się rozstawić rundy systemem połówkowym (również przy użyciu programu "Wspomagacz") bez powtórzeń (maksymalne poszerzenie zasięgu co 0,5 punktu aż do 2 punktów, niezależnie od liczby osób), będzie obowiązywała następująca hierarchia systemów:
- połówkowy z powtórzeniami z rozszerzeniem zasięgu grupy na 1,5 punktu
- szwajcarski bez powtórzeń
- duński
Systemy - połówkowy z powtórzeniami z rozszerzeniem zasięgu grupy na 1,5 punktu oraz szwajcarski bez powtórzeń - nie mogą powtórzyć się w dwóch kolejnych rundach (należy stosować je na przemian).

Każda partia będzie zaczynała się o pełnej godzinie i będzie mogła trwać najdłużej 55 minut. W 55 minucie zostaną zatrzymane zegary i wynikiem partii będzie stan w momencie zatrzymania zegarów.
Miejsce rozgrywekHotel HETMAN w Sulęcinie (www.hotel-hetman.com.pl)
parking na terenie zamkniętym

mapa
Obrońca tytułuMirosław Uglik
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramPiątek, 11 listopada
12:30 — koniec przyjmowania zgłoszeń
13:00 — rozpoczęcie turnieju
Sobota,12 listopada
13:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 25 zł
- młodzież szkolna i debiutanci — 15 zł
- pozostali — 40 zł

UWAGA!
Warunkiem uczestnictwa jest rozpoczęcie turnieju od pierwszej rundy. Nie można dołączyć do turnieju już w trakcie jego trwania. Zawodnicy wpłacają także kaucję w wysokości 100 zł, która jest zwracana w przypadku ukończenia pełnych 24 rund. W innych przypadkach następuje:
— opuszczenie turnieju, niezależnie od przyczyny, po rundach 1-14 będzie skutkowało przepadnięciem całej kaucji
— począwszy od 15 rundy wypisanie się z turnieju będzie skutkowało przepadnięciem części kaucji w wysokości będącej taką wielokrotnością 10 zł jak ilość pozostałych do zakończenia turnieju rund (np. wycofanie na 2 rundy przed końcem to przepadnięcie 20 zł z całej kaucji).
Kwota zebrana w wyniku ewentualnych rezygnacji graczy powiększy pulę nagród pieniężnych w turnieju.
Wyżywieniena miejscu w cenie 40 zł za całość

- ciepłe posiłki
oraz przez cały czas trwania turnieju:
- zimne przekąski
- kawa, herbata, zimne napoje
- ciasto
- słodycze

Istnieje możliwość domówienia dodatkowego wyżywienia na indywidualne życzenie
W hotelu znajduje się również bar.

Z uwagi na dzień wolny od pracy ostatnia pizzeria czynna jest tylko do godziny 20, w związku z czym sugerowane jest wykupienie wyżywienia na miejscu.

Osoby które znajdują się na liście uczestników, a chcą zamówić wyżywienie proszone są o ponowne wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
Noclegina miejscu

lub
- Hotelik przy stadionie — rezerwacja: Zbigniew Kędziora — 691 420 739
- Śpij OK — www.spijok.pl
- Ośrodek Kormoran — www.kormoran.org.pl
- Pensjon Kacper — www.kacpersw.pl
NagrodyI miejsce — 1 100 zł
II miejsce — 400 zł
III miejsce — 200 zł

Przedziały rankingowe i nagrody przypisane do nich:
- <=100 — 100, 75, 50 zł
- 100,01-110 — 120, 90, 60 zł
- 110,01-120 — 140, 105, 70 zł
- 120,01-130 — 160, 120, 80 zł
- =>130,01 — 180, 140, 90 zł
Warunkiem utrzymania przedziału jest minimum 16 graczy w danym przedziale. W przypadku braku ilości danej liczby zawodników w przedziale zostają oni dorzuceniu do przedziału wyższego. Nagrody za wygraną w przedziałach liczy się wtedy jak w przedziale wyższym. Osoby z miejsc I, II i III nie mogą brać udziału w klasyfikacji grupowej.

Nagrody dodatkowe:
- 24 nagrody specjalne losowane po każdej rundzie
- za najdroższy ruch
Dodatkowe atrakcjeW niedzielę od 9:00 5-rundowy nierankingowy turniej "Dobijak" (wpisowe 10 zł — całość przeznaczona na nagrody: I miejsce — 50%, II-30%, III-20% — z zaokrągleniem do 10 zł w górę).
OrganizatorzyRadek Pastusiak — 600 600 267 — radekpastusiak@gmail.com
Agata Pastusiak — 604 503 396
SponsorzyPolska Federacja Scrabble


Wyniki turnieju XI Turniej "Le Mans" w Sulęcinie

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 150.57     19.0    10110     3966     1757
  2 Mirosław        Uglik                Warszawa               138.49     16.5     9320     3676      660
  3 Paweł           Jackowski            Warszawa               140.80     16.0     9620     3550      822
  4 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               145.86     16.0     9591     3595      620
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.18     16.0     9516     3650      647
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               148.51     15.0     9754     3543      647
  7 Piotr           Pietuchowski         Białystok              133.62     15.0     9365     3445      795
  8 Krzysztof       Obremski             Legnica                145.57     15.0     9225     3492      370
  9 Stanisław       Rydzik               Warszawa               152.69     14.0     9726     3396      990
 10 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               145.58     14.0     9506     3320      427
 11 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    131.48     14.0     9408     3431     -318
 12 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 148.16     14.0     9359     3356      405
 13 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       146.93     14.0     9328     3435       35
 14 Radosław        Jachna               Łódź                   132.93     14.0     9285     3446      717
 15 Adam            Szukalski            Coventry               132.28     14.0     9195     3246     -128
 16 Krzysztof       Gibas                Kraków                 116.64     14.0     8989     3308       87
 17 Grzegorz        Łukasik              Konojady               118.96     14.0     8976     3293       98
 18 Jakub           Zaryński             Świnoujście            131.05     13.0     9798     3285      458
 19 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         125.64     13.0     9327     3273      730
 20 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    139.16     13.0     9262     3082      359
 21 Alicja          Kosińska             Szczecin               126.89     13.0     9198     3055      224
 22 Tomasz          Lempart              Kraków                 113.89     13.0     9104     2892      536
 23 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                125.64     13.0     9089     3137      121
 24 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.20     13.0     9049     3037      470
 25 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 125.37     13.0     8994     3056        4
 26 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           107.83     12.5     8786     2957     -284
 27 Miłosz          Wrzałek              Reda                   147.41     12.0     9404     3076      440
 28 Irena           Sołdan               Rumia                  132.92     12.0     9216     3050      683
 29 Aleksander      Puchalski            Włocławek              125.98     12.0     9194     3124      467
 30 Paweł           Janaś                Głogów                 134.60     12.0     9102     3033      288
 31 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  120.74     12.0     8932     3099     -413
 32 Piotr           Broda                Sandomierz             127.14     12.0     8902     2917     -268
 33 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               116.68     12.0     8792     2998      351
 34 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.87     12.0     8791     3044      -42
 35 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               125.92     12.0     8776     2789       15
 36 Adam            Janicki              Łódź                   113.68     12.0     8621     2756       19
 37 Marta           Ćwiek                Radomsko               104.97     12.0     8601     2834      113
 38 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               114.66     12.0     8520     2850       72
 39 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    132.99     11.0     9493     2893      748
 40 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 126.22     11.0     9313     3045      112
 41 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   106.90     11.0     8959     2715      178
 42 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              127.30     11.0     8668     2680      300
 43 Adriana         Gąbka                Krasowiec              106.61     11.0     8561     2680     -469
 44 Renata          Andracka             Zwola                  115.24     11.0     8509     2866     -893
 45 Maurycy         Machnio              Lipiany                104.04     11.0     8024     2766     -830
 46 Walenty         Siemaszko            Lipiany                123.64     10.5     8862     2816     -150
 47 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 118.49     10.5     8590     3020     -316
 48 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            117.84     10.0     8858     2708     -451
 49 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   115.88     10.0     8414     2591     -197
 50 Lech            Szymczak             Mniszki                100.00     10.0     8222     2516     -525
 51 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   125.43      9.0     8920     2539      -34
 52 Paweł           Subocz               Szczecin               100.00      9.0     8325     2607     -773
 53 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  112.90      9.0     8318     2528      101
 54 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      7.5     7439     2164    -1028
 55 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    100.80      7.0     8140     2215     -840
 56 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   121.64      6.5     8145     2110     -300
 57 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      3.5     7705     1739    -1002
 58 Bartek          Ćmiel                Wałcz                  100.00      0.0     3374     1328    -5705
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Turniej "Le Mans" w Sulęcinie



	Stanisław Rydzik 152.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kuć                   125.43 +  361: 325  175
    2    11 Maria          Krzyżanowska          107.83 +  481: 318  158
    3     3 Marek          Herzig                139.16 +  430: 349  189
    4     2 Jakub          Zaryński              131.05 +  417: 332  181
    5     2 Tomasz         Zwoliński             139.18 -  362: 377   89
    6     6 Miłosz         Wrzałek               147.41 -  334: 407   97
    7    10 Paweł          Subocz                100.00 +  396: 349  150
    8     3 Piotr          Pietuchowski          133.62 -  317: 339   84
    9     7 Sławomir       Piotrowski            125.64 +  351: 337  176
   10     4 Małgorzata     Sulejewska            126.22 -  357: 389   76
   11     9 Maciej         Sancewicz             131.48 -  352: 355   81
   12    12 Adam           Szukalski             132.28 +  538: 277  182
   13    11 Agnieszka      Goniowska             125.64 -  331: 356   76
   14    12 Zbigniew       Wietecki              122.87 +  438: 323  173
   15     9 Alicja         Kosińska              126.89 +  470: 351  177
   16     4 Mariusz        Skrobosz              148.51 +  438: 396  199
   17     1 Kamil          Górka                 150.57 -  340: 436  101
   18     6 Krzysztof      Obremski              145.57 +  465: 399  196
   19     2 Radosław       Jachna                132.93 -  332: 435   83
   20     6 Jolanta        Chłopińska            120.74 +  493: 316  171
   21     7 Dawid          Adamczyk              146.93 +  456: 442  197
   22     6 Rafał          Lenartowski           148.16 +  485: 322  198
   23     3 Mirosław       Uglik                 138.49 -  393: 404   88
   24     3 Kazimierz      Merklejn              145.86 -  389: 402   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3393  / 24 141.38




	Kamil Górka 150.57 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Arkadiusz      Biegun                125.37 +  417: 277  175
    2    15 Adam           Szukalski             132.28 +  466: 267  182
    3     7 Mirosław       Uglik                 138.49 +  428: 370  188
    4     4 Aleksander     Puchalski             125.98 +  400: 330  176
    5     1 Sławomir       Piotrowski            125.64 +  402: 354  176
    6     1 Tomasz         Zwoliński             139.18 -  373: 401   89
    7     3 Paweł          Janaś                 134.60 +  417: 264  185
    8     2 Łukasz         Tuszyński             145.58 +  489: 344  196
    9     2 Piotr          Pietuchowski          133.62 +  341: 323  184
   10     2 Krzysztof      Obremski              145.57 +  419: 288  196
   11     1 Radosław       Jachna                132.93 +  456: 420  183
   12     1 Tomasz         Zwoliński             139.18 +  492: 323  189
   13     1 Małgorzata     Sulejewska            126.22 +  575: 242  176
   14     1 Mariusz        Skrobosz              148.51 +  461: 305  199
   15     1 Grzegorz       Pukniel               118.49 +  470: 298  168
   16     1 Maciej         Sancewicz             131.48 -  415: 435   81
   17     1 Stanisław      Rydzik                152.69 +  436: 340  203
   18     1 Dawid          Adamczyk              146.93 +  368: 329  197
   19     1 Rafał          Lenartowski           148.16 -  352: 450   98
   20     1 Kazimierz      Merklejn              145.86 -  348: 446   96
   21     1 Paweł          Jackowski             140.80 -  390: 436   91
   22     1 Jakub          Zaryński              131.05 +  425: 377  181
   23     1 Grzegorz       Łukasik               118.96 +  382: 349  169
   24     1 Mirosław       Uglik                 138.49 +  388: 385  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3966  / 24 165.25




	Mariusz Skrobosz 148.51 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Sporczyk              124.20 +  355: 354  174
    2    13 Małgorzata     Sulejewska            126.22 +  500: 374  176
    3     2 Piotr          Broda                 127.14 +  379: 350  177
    4     3 Sławomir       Piotrowski            125.64 -  278: 451   76
    5     7 Grzegorz       Pukniel               118.49 -  398: 451   68
    6     7 Marek          Herzig                139.16 +  402: 317  189
    7     8 Radosław       Jachna                132.93 +  396: 311  183
    8     7 Paweł          Jackowski             140.80 -  293: 397   91
    9    10 Rafał          Lenartowski           148.16 +  427: 329  198
   10     6 Mirosław       Uglik                 138.49 -  355: 364   88
   11    12 Miłosz         Wrzałek               147.41 +  430: 357  197
   12     9 Agnieszka      Goniowska             125.64 +  478: 374  176
   13     6 Krzysztof      Obremski              145.57 +  414: 373  196
   14     1 Kamil          Górka                 150.57 -  305: 461  101
   15     6 Krzysztof      Gibas                 116.64 +  491: 287  167
   16     4 Stanisław      Rydzik                152.69 -  396: 438  103
   17     5 Dawid          Adamczyk              146.93 -  399: 407   97
   18     8 Aleksander     Puchalski             125.98 +  406: 354  176
   19     4 Tomasz         Zwoliński             139.18 -  366: 433   89
   20     7 Adam           Szukalski             132.28 +  432: 382  182
   21     6 Maciej         Sancewicz             131.48 +  500: 334  181
   22     4 Kazimierz      Merklejn              145.86 +  495: 331  196
   23     4 Jakub          Zaryński              131.05 -  321: 500   81
   24     4 Maciej         Sancewicz             131.48 +  538: 378  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3543  / 24 147.62




	Rafał Lenartowski 148.16 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Walenty        Siemaszko             123.64 -  313: 402   74
    2    17 Maciej         Sancewicz             131.48 +  389: 321  181
    3    16 Dorota         Stachowska            117.84 -  325: 387   68
    4    22 Maria          Krzyżanowska          107.83 +  499: 338  158
    5    18 Dorota         Kuć                   121.64 +  398: 307  172
    6    14 Małgorzata     Szmuksta              114.66 +  455: 297  165
    7     5 Jakub          Zaryński              131.05 +  398: 379  181
    8     4 Krzysztof      Obremski              145.57 -  383: 413   96
    9    10 Mariusz        Skrobosz              148.51 -  329: 427   99
   10    12 Irena          Sołdan                132.92 +  450: 405  183
   11    10 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 +  385: 343  167
   12     6 Maciej         Sancewicz             131.48 +  421: 311  181
   13     4 Grzegorz       Pukniel               118.49 -  339: 348   68
   14     5 Piotr          Pietuchowski          133.62 +  395: 304  184
   15     5 Małgorzata     Sulejewska            126.22 +  435: 392  176
   16     3 Tomasz         Zwoliński             139.18 -  390: 445   89
   17     3 Radosław       Jachna                132.93 -  393: 419   83
   18     7 Sławomir       Piotrowski            125.64 +  390: 378  176
   19     1 Kamil          Górka                 150.57 +  450: 352  201
   20     4 Mirosław       Uglik                 138.49 -  351: 375   88
   21     5 Kazimierz      Merklejn              145.86 +  412: 374  196
   22     6 Stanisław      Rydzik                152.69 -  322: 485  103
   23     5 Paweł          Jackowski             140.80 -  352: 408   91
   24     8 Sławomir       Piotrowski            125.64 +  385: 344  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3356  / 24 139.83




	Miłosz Wrzałek 147.41 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zbigniew       Wietecki              122.87 -  283: 381   73
    2    23 Józef          Wietecki              100.80 +  481: 294  151
    3    17 Kazimierz      Merklejn              145.86 +  433: 363  196
    4     6 Krzysztof      Gibas                 116.64 +  498: 267  167
    5     6 Irena          Sołdan                132.92 -  394: 451   83
    6     6 Stanisław      Rydzik                152.69 +  407: 334  203
    7     6 Paweł          Jackowski             140.80 -  373: 480   91
    8     9 Dawid          Adamczyk              146.93 -  376: 407   97
    9    12 Arkadiusz      Biegun                125.37 -  450: 494   75
   10    16 Dariusz        Kuć                   125.43 +  361: 309  175
   11    12 Mariusz        Skrobosz              148.51 -  357: 430   99
   12    15 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 -  328: 398   67
   13    18 Krzysztof      Sporczyk              124.20 +  457: 293  174
   14    14 Walenty        Siemaszko             123.64 +  376: 346  174
   15    13 Marta          Ćwiek                 104.97 +  409: 284  155
   16     9 Jolanta        Chłopińska            120.74 +  436: 349  171
   17     7 Grzegorz       Pukniel               118.49 +  494: 297  168
   18     4 Tomasz         Zwoliński             139.18 -  315: 404   89
   19     5 Maciej         Sancewicz             131.48 -  291: 431   81
   20    10 Alicja         Kosińska              126.89 +  453: 368  177
   21     8 Paweł          Janaś                 134.60 -  301: 404   85
   22     9 Piotr          Pietuchowski          133.62 -  322: 420   84
   23    14 Maria          Krzyżanowska          107.83 -  412: 420   58
   24    17 Robert         Duczemiński           132.99 +  397: 340  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3076  / 24 128.17




	Dawid Adamczyk 146.93 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Kuć                   121.64 +  414: 385  172
    2     1 Agnieszka      Goniowska             125.64 +  421: 373  176
    3     4 Jakub          Zaryński              131.05 -  263: 451   81
    4    10 Radosław       Jachna                132.93 +  407: 369  183
    5     8 Krzysztof      Obremski              145.57 -  398: 400   96
    6     9 Piotr          Pietuchowski          133.62 -  297: 510   84
    7    13 Krzysztof      Gibas                 116.64 +  440: 306  167
    8     9 Miłosz         Wrzałek               147.41 +  407: 376  197
    9     8 Kazimierz      Merklejn              145.86 -  287: 323   96
   10    11 Grzegorz       Łukasik               118.96 -  391: 423   69
   11    13 Sławomir       Piotrowski            125.64 -  325: 358   76
   12    18 Irena          Sołdan                132.92 +  350: 348  183
   13    14 Paweł          Janaś                 134.60 +  465: 445  185
   14    11 Paweł          Jackowski             140.80 +  394: 302  191
   15    11 Arkadiusz      Biegun                125.37 +  462: 341  175
   16     7 Małgorzata     Sulejewska            126.22 +  398: 381  176
   17     5 Mariusz        Skrobosz              148.51 +  407: 399  199
   18     1 Kamil          Górka                 150.57 -  329: 368  101
   19     7 Łukasz         Tuszyński             145.58 +  414: 389  196
   20     5 Maciej         Sancewicz             131.48 -  369: 462   81
   21     7 Stanisław      Rydzik                152.69 -  442: 456  103
   22    11 Aleksander     Puchalski             125.98 -  342: 398   76
   23    12 Robert         Duczemiński           132.99 +  456: 416  183
   24     9 Marek          Herzig                139.16 +  450: 314  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3435  / 24 143.12




	Kazimierz Merklejn 145.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jolanta        Chłopińska            120.74 -  313: 481   71
    2    18 Tomasz         Lempart               113.89 +  389: 300  164
    3    17 Miłosz         Wrzałek               147.41 -  363: 433   97
    4    25 Zbigniew       Wietecki              122.87 +  373: 298  173
    5    17 Agata          Kuć                   115.88 +  403: 401  166
    6    12 Dorota         Stachowska            117.84 +  540: 189  168
    7     4 Sławomir       Piotrowski            125.64 -  441: 473   76
    8    10 Renata         Andracka              115.24 +  417: 326  165
    9     8 Dawid          Adamczyk              146.93 +  323: 287  197
   10     7 Jakub          Zaryński              131.05 -  361: 431   81
   11    11 Paweł          Jackowski             140.80 +  412: 353  191
   12     5 Grzegorz       Łukasik               118.96 -  390: 437   69
   13    10 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 +  360: 341  167
   14     8 Aleksander     Puchalski             125.98 +  487: 332  176
   15     4 Krzysztof      Obremski              145.57 +  435: 408  196
   16     2 Radosław       Jachna                132.93 +  427: 350  183
   17     2 Tomasz         Zwoliński             139.18 +  412: 409  189
   18     3 Maciej         Sancewicz             131.48 +  441: 284  181
   19     3 Mirosław       Uglik                 138.49 -  338: 416   88
   20     1 Kamil          Górka                 150.57 +  446: 348  201
   21     5 Rafał          Lenartowski           148.16 -  374: 412   98
   22     4 Mariusz        Skrobosz              148.51 -  331: 495   99
   23     6 Łukasz         Tuszyński             145.58 +  413: 378  196
   24     3 Stanisław      Rydzik                152.69 +  402: 389  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3595  / 24 149.79




	Łukasz Tuszyński 145.58 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Łukasik               118.96 +  424: 329  169
    2    14 Małgorzata     Szmuksta              114.66 +  448: 359  165
    3     8 Agnieszka      Goniowska             125.64 +  541: 316  176
    4     1 Tomasz         Zwoliński             139.18 -  287: 460   89
    5     5 Paweł          Subocz                100.00 +  340: 307  150
    6     2 Sławomir       Piotrowski            125.64 +  385: 356  176
    7     2 Krzysztof      Obremski              145.57 +  400: 329  196
    8     2 Kamil          Górka                 150.57 -  344: 489  101
    9     3 Paweł          Jackowski             140.80 +  440: 363  191
   10     3 Aleksander     Puchalski             125.98 -  349: 433   76
   11     4 Grzegorz       Pukniel               118.49 +  428: 353  168
   12     2 Małgorzata     Sulejewska            126.22 -  339: 440   76
   13     5 Mirosław       Uglik                 138.49 -  318: 386   88
   14     7 Maciej         Sancewicz             131.48 -  473: 477   81
   15     7 Jolanta        Chłopińska            120.74 -  354: 389   71
   16    11 Adam           Szukalski             132.28 -  387: 398   82
   17    14 Zbigniew       Wietecki              122.87 +  351: 285  173
   18    12 Arkadiusz      Biegun                125.37 +  404: 324  175
   19     7 Dawid          Adamczyk              146.93 -  389: 414   97
   20    11 Piotr          Broda                 127.14 +  464: 399  177
   21     9 Irena          Sołdan                132.92 +  388: 383  183
   22     5 Radosław       Jachna                132.93 +  374: 270  183
   23     6 Kazimierz      Merklejn              145.86 -  378: 413   96
   24     7 Jakub          Zaryński              131.05 +  501: 407  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3320  / 24 138.33




	Krzysztof Obremski 145.57 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Pukniel               118.49 +  411: 349  168
    2     2 Piotr          Broda                 127.14 -  392: 429   77
    3    14 Krzysztof      Sporczyk              124.20 +  433: 327  174
    4    13 Mirosław       Uglik                 138.49 +  403: 369  188
    5     8 Dawid          Adamczyk              146.93 +  400: 398  197
    6     4 Jakub          Zaryński              131.05 +  476: 415  181
    7     2 Łukasz         Tuszyński             145.58 -  329: 400   96
    8     4 Rafał          Lenartowski           148.16 +  413: 383  198
    9     1 Tomasz         Zwoliński             139.18 -  351: 368   89
   10     2 Kamil          Górka                 150.57 -  288: 419  101
   11     6 Agnieszka      Goniowska             125.64 +  386: 338  176
   12     7 Jolanta        Chłopińska            120.74 +  394: 365  171
   13     6 Mariusz        Skrobosz              148.51 -  373: 414   99
   14     6 Grzegorz       Łukasik               118.96 +  310: 292  169
   15     4 Kazimierz      Merklejn              145.86 -  408: 435   96
   16     8 Krzysztof      Gibas                 116.64 +  410: 383  167
   17     6 Piotr          Pietuchowski          133.62 -  343: 421   84
   18     6 Stanisław      Rydzik                152.69 -  399: 465  103
   19    11 Sławomir       Piotrowski            125.64 -  391: 458   76
   20    13 Renata         Andracka              115.24 +  428: 278  165
   21    10 Adam           Szukalski             132.28 +  408: 321  182
   22     8 Paweł          Janaś                 134.60 +  348: 296  185
   23     8 Radosław       Jachna                132.93 +  326: 301  183
   24     6 Krzysztof      Gibas                 116.64 +  405: 231  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3492  / 24 145.50




	Paweł Jackowski 140.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dorota         Stachowska            117.84 -  344: 382   68
    2    27 Agata          Pastusiak             100.00 +  417: 329  150
    3    19 Irena          Sołdan                132.92 -  348: 422   83
    4    19 Renata         Andracka              115.24 +  349: 319  165
    5    13 Grzegorz       Łukasik               118.96 +  356: 351  169
    6    13 Walenty        Siemaszko             123.64 +  531: 350  174
    7     6 Miłosz         Wrzałek               147.41 +  480: 373  197
    8     7 Mariusz        Skrobosz              148.51 +  397: 293  199
    9     3 Łukasz         Tuszyński             145.58 -  363: 440   96
   10     5 Grzegorz       Pukniel               118.49 -  347: 402   68
   11    11 Kazimierz      Merklejn              145.86 -  353: 412   96
   12    10 Sławomir       Piotrowski            125.64 +  471: 318  176
   13     9 Jolanta        Chłopińska            120.74 -  344: 396   71
   14    11 Dawid          Adamczyk              146.93 -  302: 394   97
   15    16 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 +  471: 318  167
   16    10 Alicja         Kosińska              126.89 +  523: 340  177
   17     8 Adam           Szukalski             132.28 +  430: 362  182
   18     5 Mirosław       Uglik                 138.49 -  376: 417   88
   19     8 Krzysztof      Gibas                 116.64 +  355: 329  167
   20     2 Radosław       Jachna                132.93 +  404: 371  183
   21     1 Kamil          Górka                 150.57 +  436: 390  201
   22     2 Tomasz         Zwoliński             139.18 +  449: 421  189
   23     5 Rafał          Lenartowski           148.16 +  408: 352  198
   24     2 Tomasz         Zwoliński             139.18 +  366: 317  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3550  / 24 147.92




	Tomasz Zwoliński 139.18 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 +  497: 283  167
    2     3 Paweł          Subocz                100.00 +  398: 346  150
    3     6 Robert         Duczemiński           132.99 +  412: 407  183
    4     1 Łukasz         Tuszyński             145.58 +  460: 287  196
    5     2 Stanisław      Rydzik                152.69 +  377: 362  203
    6     1 Kamil          Górka                 150.57 +  401: 373  201
    7     1 Małgorzata     Sulejewska            126.22 +  410: 366  176
    8     1 Sławomir       Piotrowski            125.64 +  330: 281  176
    9     1 Krzysztof      Obremski              145.57 +  368: 351  196
   10     1 Radosław       Jachna                132.93 -  433: 450   83
   11     2 Aleksander     Puchalski             125.98 +  340: 322  176
   12     1 Kamil          Górka                 150.57 -  323: 492  101
   13     2 Grzegorz       Łukasik               118.96 +  409: 302  169
   14     2 Mirosław       Uglik                 138.49 -  353: 451   88
   15     2 Maciej         Sancewicz             131.48 -  399: 426   81
   16     3 Rafał          Lenartowski           148.16 +  445: 390  198
   17     2 Kazimierz      Merklejn              145.86 -  409: 412   96
   18     4 Miłosz         Wrzałek               147.41 +  404: 315  197
   19     4 Mariusz        Skrobosz              148.51 +  433: 366  199
   20     3 Jakub          Zaryński              131.05 +  458: 422  181
   21     2 Piotr          Pietuchowski          133.62 +  374: 301  184
   22     2 Paweł          Jackowski             140.80 -  421: 449   91
   23     2 Krzysztof      Gibas                 116.64 -  345: 349   67
   24     2 Paweł          Jackowski             140.80 -  317: 366   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3650  / 24 152.08




	Marek Herzig 139.16 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Gibas                 116.64 +  444: 377  167
    2     9 Renata         Andracka              115.24 +  487: 342  165
    3     3 Stanisław      Rydzik                152.69 -  349: 430  103
    4     9 Dorota         Stachowska            117.84 +  490: 347  168
    5     3 Małgorzata     Sulejewska            126.22 -  311: 423   76
    6     7 Mariusz        Skrobosz              148.51 -  317: 402   99
    7    12 Maciej         Sancewicz             131.48 +  419: 351  181
    8    11 Irena          Sołdan                132.92 -  297: 382   83
    9    14 Zbigniew       Wietecki              122.87 -  381: 393   73
   10    17 Marta          Ćwiek                 104.97 -  357: 495   55
   11    19 Dorota         Kuć                   121.64 +  369: 364  172
   12    16 Paweł          Janaś                 134.60 -  395: 436   85
   13    19 Adriana        Gąbka                 106.61 +  394: 251  157
   14    17 Maria          Krzyżanowska          107.83 +  352: 311  158
   15    17 Maurycy        Machnio               104.04 -  312: 384   54
   16    19 Piotr          Broda                 127.14 -  354: 382   77
   17    21 Agata          Kuć                   115.88 +  440: 257  166
   18    16 Sławomir       Zabawa                112.90 +  343: 292  163
   19    17 Walenty        Siemaszko             123.64 +  425: 349  174
   20    15 Krzysztof      Sporczyk              124.20 +  477: 375  174
   21    12 Jolanta        Chłopińska            120.74 +  541: 305  171
   22     3 Mirosław       Uglik                 138.49 -  295: 434   88
   23    10 Aleksander     Puchalski             125.98 +  399: 371  176
   24     9 Dawid          Adamczyk              146.93 -  314: 450   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3082  / 24 128.42




	Mirosław Uglik 138.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agata          Kuć                   115.88 +  380: 300  166
    2    10 Sławomir       Zabawa                112.90 +  330: 294  163
    3     7 Kamil          Górka                 150.57 -  370: 428  101
    4    13 Krzysztof      Obremski              145.57 -  369: 403   96
    5    15 Marcin         Radwański             106.90 +  429: 368  157
    6    10 Krzysztof      Gibas                 116.64 +  451: 383  167
    7     7 Piotr          Pietuchowski          133.62 -  359: 409   84
    8    15 Adam           Szukalski             132.28 +  429: 285  182
    9    11 Irena          Sołdan                132.92 +  459: 362  183
   10     6 Mariusz        Skrobosz              148.51 +  364: 355  199
   11     3 Małgorzata     Sulejewska            126.22 -  302: 411   76
   12     8 Grzegorz       Pukniel               118.49 =  334: 334  118
   13     5 Łukasz         Tuszyński             145.58 +  386: 318  196
   14     2 Tomasz         Zwoliński             139.18 +  451: 353  189
   15     3 Radosław       Jachna                132.93 -  404: 418   83
   16     5 Aleksander     Puchalski             125.98 +  407: 373  176
   17     4 Maciej         Sancewicz             131.48 +  331: 310  181
   18     5 Paweł          Jackowski             140.80 +  417: 376  191
   19     3 Kazimierz      Merklejn              145.86 +  416: 338  196
   20     4 Rafał          Lenartowski           148.16 +  375: 351  198
   21     3 Jakub          Zaryński              131.05 -  334: 415   81
   22     3 Marek          Herzig                139.16 +  434: 295  189
   23     3 Stanisław      Rydzik                152.69 +  404: 393  203
   24     1 Kamil          Górka                 150.57 -  385: 388  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3676  / 24 153.17




	Paweł Janaś 134.60 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Renata         Andracka              115.24 -  368: 381   65
    2    22 Marta          Ćwiek                 104.97 +  395: 385  155
    3    18 Agata          Kuć                   115.88 +  437: 408  166
    4     5 Piotr          Pietuchowski          133.62 +  429: 326  184
    5    10 Małgorzata     Szmuksta              114.66 +  437: 280  165
    6     5 Irena          Sołdan                132.92 +  334: 320  183
    7     3 Kamil          Górka                 150.57 -  264: 417  101
    8     5 Grzegorz       Pukniel               118.49 -  353: 389   68
    9     9 Aleksander     Puchalski             125.98 -  410: 424   76
   10    15 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 -  381: 419   67
   11    15 Zbigniew       Wietecki              122.87 -  345: 360   73
   12    16 Marek          Herzig                139.16 +  436: 395  189
   13    14 Dawid          Adamczyk              146.93 -  445: 465   97
   14    16 Krzysztof      Sporczyk              124.20 +  377: 240  174
   15    15 Walenty        Siemaszko             123.64 +  385: 352  174
   16    12 Sławomir       Piotrowski            125.64 -  322: 414   76
   17    15 Maria          Krzyżanowska          107.83 +  390: 360  158
   18    14 Grzegorz       Łukasik               118.96 +  470: 261  169
   19    10 Jolanta        Chłopińska            120.74 -  342: 396   71
   20    12 Robert         Duczemiński           132.99 +  390: 325  183
   21     8 Miłosz         Wrzałek               147.41 +  404: 301  197
   22     8 Krzysztof      Obremski              145.57 -  296: 348   96
   23    13 Adam           Szukalski             132.28 -  319: 372   82
   24    13 Tomasz         Lempart               113.89 -  373: 476   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3033  / 24 126.38




	Piotr Pietuchowski 133.62 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Szmuksta              114.66 -  297: 348   65
    2    21 Adriana        Gąbka                 106.61 +  550: 307  157
    3     9 Sławomir       Zabawa                112.90 +  471: 378  163
    4     5 Paweł          Janaś                 134.60 -  326: 429   85
    5     9 Walenty        Siemaszko             123.64 +  335: 303  174
    6     9 Dawid          Adamczyk              146.93 +  510: 297  197
    7     7 Mirosław       Uglik                 138.49 +  409: 359  188
    8     3 Stanisław      Rydzik                152.69 +  339: 317  203
    9     2 Kamil          Górka                 150.57 -  323: 341  101
   10     8 Jolanta        Chłopińska            120.74 -  402: 526   71
   11     8 Krzysztof      Gibas                 116.64 +  509: 290  167
   12     4 Aleksander     Puchalski             125.98 -  326: 454   76
   13     8 Alicja         Kosińska              126.89 +  404: 338  177
   14     5 Rafał          Lenartowski           148.16 -  304: 395   98
   15     8 Grzegorz       Łukasik               118.96 +  355: 335  169
   16     6 Grzegorz       Pukniel               118.49 +  394: 358  168
   17     6 Krzysztof      Obremski              145.57 +  421: 343  196
   18     2 Radosław       Jachna                132.93 -  348: 426   83
   19     6 Jakub          Zaryński              131.05 -  426: 445   81
   20     8 Sławomir       Piotrowski            125.64 +  390: 311  176
   21     2 Tomasz         Zwoliński             139.18 -  301: 374   89
   22     9 Miłosz         Wrzałek               147.41 +  420: 322  197
   23     7 Maciej         Sancewicz             131.48 +  467: 286  181
   24     5 Radosław       Jachna                132.93 +  338: 288  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3445  / 24 143.54




	Robert Duczemiński 132.99 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Lempart               113.89 +  388: 381  164
    2     6 Radosław       Jachna                132.93 +  337: 281  183
    3     6 Tomasz         Zwoliński             139.18 -  407: 412   89
    4    11 Małgorzata     Sulejewska            126.22 -  318: 319   76
    5    14 Jolanta        Chłopińska            120.74 -  375: 385   71
    6    23 Adam           Szukalski             132.28 -  389: 483   82
    7    24 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 -  351: 400   67
    8    23 Maciej         Sancewicz             131.48 -  406: 503   81
    9    23 Maria          Krzyżanowska          107.83 -  400: 440   58
   10    25 Magdalena      Kupczyńska            125.92 +  427: 292  176
   11    25 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 -  367: 384   77
   12    27 Agata          Pastusiak             100.00 +  467: 301  150
   13    23 Dorota         Kuć                   121.64 +  449: 255  172
   14    21 Renata         Andracka              115.24 +  458: 277  165
   15    18 Piotr          Broda                 127.14 +  524: 269  177
   16    15 Dariusz        Kuć                   125.43 +  337: 309  175
   17    12 Arkadiusz      Biegun                125.37 +  451: 253  175
   18    10 Alicja         Kosińska              126.89 -  312: 359   77
   19    13 Grzegorz       Łukasik               118.96 -  341: 415   69
   20    12 Paweł          Janaś                 134.60 -  325: 390   85
   21    18 Zbigniew       Wietecki              122.87 +  450: 353  173
   22    16 Marcin         Radwański             106.90 +  458: 431  157
   23    12 Dawid          Adamczyk              146.93 -  416: 456   97
   24    17 Miłosz         Wrzałek               147.41 -  340: 397   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2893  / 24 120.54




	Radosław Jachna 132.93 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adam           Janicki               113.68 +  468: 343  164
    2     6 Robert         Duczemiński           132.99 -  281: 337   83
    3    21 Magdalena      Kupczyńska            125.92 +  521: 181  176
    4    10 Dawid          Adamczyk              146.93 -  369: 407   97
    5    11 Maciej         Sancewicz             131.48 +  421: 307  181
    6     8 Alicja         Kosińska              126.89 +  417: 389  177
    7     8 Mariusz        Skrobosz              148.51 -  311: 396   99
    8    12 Arkadiusz      Biegun                125.37 +  507: 387  175
    9     4 Grzegorz       Pukniel               118.49 +  359: 282  168
   10     1 Tomasz         Zwoliński             139.18 +  450: 433  189
   11     1 Kamil          Górka                 150.57 -  420: 456  101
   12     3 Jakub          Zaryński              131.05 +  414: 288  181
   13     3 Aleksander     Puchalski             125.98 +  329: 259  176
   14     3 Małgorzata     Sulejewska            126.22 +  438: 327  176
   15     3 Mirosław       Uglik                 138.49 +  418: 404  188
   16     2 Kazimierz      Merklejn              145.86 -  350: 427   96
   17     3 Rafał          Lenartowski           148.16 +  419: 393  198
   18     2 Piotr          Pietuchowski          133.62 +  426: 348  184
   19     2 Stanisław      Rydzik                152.69 +  435: 332  203
   20     2 Paweł          Jackowski             140.80 -  371: 404   91
   21     4 Krzysztof      Gibas                 116.64 -  302: 430   67
   22     5 Łukasz         Tuszyński             145.58 -  270: 374   96
   23     8 Krzysztof      Obremski              145.57 -  301: 326   96
   24     5 Piotr          Pietuchowski          133.62 -  288: 338   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3446  / 24 143.58




	Irena Sołdan 132.92 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Sławomir       Zabawa                112.90 -  283: 443   63
    2    24 Magdalena      Kupczyńska            125.92 +  390: 374  176
    3    19 Paweł          Jackowski             140.80 +  422: 348  191
    4    12 Grzegorz       Łukasik               118.96 +  431: 353  169
    5     6 Miłosz         Wrzałek               147.41 +  451: 394  197
    6     5 Paweł          Janaś                 134.60 -  320: 334   85
    7     9 Grzegorz       Pukniel               118.49 -  277: 355   68
    8    11 Marek          Herzig                139.16 +  382: 297  189
    9    11 Mirosław       Uglik                 138.49 -  362: 459   88
   10    12 Rafał          Lenartowski           148.16 -  405: 450   98
   11    14 Adam           Szukalski             132.28 -  320: 335   82
   12    18 Dawid          Adamczyk              146.93 -  348: 350   97
   13    22 Lech           Szymczak              100.00 -  320: 388   50
   14    24 Małgorzata     Szmuksta              114.66 +  436: 304  165
   15    20 Krzysztof      Sporczyk              124.20 +  449: 363  174
   16    20 Renata         Andracka              115.24 +  438: 293  165
   17    17 Maurycy        Machnio               104.04 +  457: 243  154
   18    15 Jolanta        Chłopińska            120.74 -  391: 403   71
   19    16 Zbigniew       Wietecki              122.87 +  411: 318  173
   20    14 Agnieszka      Goniowska             125.64 +  422: 333  176
   21     9 Łukasz         Tuszyński             145.58 -  383: 388   96
   22    12 Piotr          Broda                 127.14 +  528: 304  177
   23     9 Alicja         Kosińska              126.89 -  280: 370   77
   24    11 Grzegorz       Łukasik               118.96 -  310: 334   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3050  / 24 127.08




	Adam Szukalski 132.28 Coventry

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maria          Krzyżanowska          107.83 -  435: 442   58
    2    15 Kamil          Górka                 150.57 -  267: 466  101
    3    25 Adam           Janicki               113.68 -  349: 350   64
    4    26 Radosław       Pastusiak             100.00 +  443: 324  150
    5    21 Renata         Andracka              115.24 -  348: 446   65
    6    23 Robert         Duczemiński           132.99 +  483: 389  183
    7    20 Krzysztof      Sporczyk              124.20 +  410: 375  174
    8    15 Mirosław       Uglik                 138.49 -  285: 429   88
    9    20 Sławomir       Zabawa                112.90 +  434: 336  163
   10    18 Dorota         Stachowska            117.84 +  413: 402  168
   11    14 Irena          Sołdan                132.92 +  335: 320  183
   12    12 Stanisław      Rydzik                152.69 -  277: 538  103
   13    16 Zbigniew       Wietecki              122.87 -  309: 446   73
   14    20 Paweł          Subocz                100.00 +  484: 323  150
   15    12 Jakub          Zaryński              131.05 +  402: 292  181
   16    11 Łukasz         Tuszyński             145.58 +  398: 387  196
   17     8 Paweł          Jackowski             140.80 -  362: 430   91
   18    13 Małgorzata     Sulejewska            126.22 +  464: 416  176
   19    12 Grzegorz       Pukniel               118.49 +  386: 340  168
   20     7 Mariusz        Skrobosz              148.51 -  382: 432   99
   21    10 Krzysztof      Obremski              145.57 -  321: 408   96
   22    13 Maurycy        Machnio               104.04 +  403: 298  154
   23    13 Paweł          Janaś                 134.60 +  372: 319  185
   24    10 Alicja         Kosińska              126.89 +  433: 415  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3246  / 24 135.25




	Maciej Sancewicz 131.48 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marcin         Radwański             106.90 -  382: 477   57
    2    17 Rafał          Lenartowski           148.16 -  321: 389   98
    3    23 Marta          Ćwiek                 104.97 +  396: 265  155
    4    21 Adam           Janicki               113.68 +  366: 336  164
    5    11 Radosław       Jachna                132.93 -  307: 421   83
    6    16 Grzegorz       Łukasik               118.96 +  443: 355  169
    7    12 Marek          Herzig                139.16 -  351: 419   89
    8    23 Robert         Duczemiński           132.99 +  503: 406  183
    9    15 Renata         Andracka              115.24 +  417: 371  165
   10    13 Zbigniew       Wietecki              122.87 +  456: 409  173
   11     9 Stanisław      Rydzik                152.69 +  355: 352  203
   12     6 Rafał          Lenartowski           148.16 -  311: 421   98
   13     7 Jakub          Zaryński              131.05 +  496: 460  181
   14     7 Łukasz         Tuszyński             145.58 +  477: 473  196
   15     2 Tomasz         Zwoliński             139.18 +  426: 399  189
   16     1 Kamil          Górka                 150.57 +  435: 415  201
   17     4 Mirosław       Uglik                 138.49 -  310: 331   88
   18     3 Kazimierz      Merklejn              145.86 -  284: 441   96
   19     5 Miłosz         Wrzałek               147.41 +  431: 291  197
   20     5 Dawid          Adamczyk              146.93 +  462: 369  197
   21     6 Mariusz        Skrobosz              148.51 -  334: 500   99
   22     7 Krzysztof      Gibas                 116.64 +  481: 421  167
   23     7 Piotr          Pietuchowski          133.62 -  286: 467   84
   24     4 Mariusz        Skrobosz              148.51 -  378: 538   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3431  / 24 142.96




	Jakub Zaryński 131.05 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Adriana        Gąbka                 106.61 +  465: 371  157
    2     7 Dorota         Stachowska            117.84 +  457: 391  168
    3     4 Dawid          Adamczyk              146.93 +  451: 263  197
    4     2 Stanisław      Rydzik                152.69 -  332: 417  103
    5     4 Aleksander     Puchalski             125.98 +  387: 363  176
    6     4 Krzysztof      Obremski              145.57 -  415: 476   96
    7     5 Rafał          Lenartowski           148.16 -  379: 398   98
    8     8 Walenty        Siemaszko             123.64 +  406: 310  174
    9     5 Małgorzata     Sulejewska            126.22 -  387: 482   76
   10     7 Kazimierz      Merklejn              145.86 +  431: 361  196
   11     5 Jolanta        Chłopińska            120.74 +  445: 318  171
   12     3 Radosław       Jachna                132.93 -  288: 414   83
   13     7 Maciej         Sancewicz             131.48 -  460: 496   81
   14     9 Krzysztof      Gibas                 116.64 -  343: 456   67
   15    12 Adam           Szukalski             132.28 -  292: 402   82
   16    16 Paweł          Subocz                100.00 +  420: 265  150
   17    13 Magdalena      Kupczyńska            125.92 +  388: 363  176
   18    11 Piotr          Broda                 127.14 +  486: 329  177
   19     6 Piotr          Pietuchowski          133.62 +  445: 426  184
   20     3 Tomasz         Zwoliński             139.18 -  422: 458   89
   21     3 Mirosław       Uglik                 138.49 +  415: 334  188
   22     1 Kamil          Górka                 150.57 -  377: 425  101
   23     4 Mariusz        Skrobosz              148.51 +  500: 321  199
   24     7 Łukasz         Tuszyński             145.58 -  407: 501   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3285  / 24 136.88




	Mariola Osajda-Matczak 127.30 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marta          Ćwiek                 104.97 +  355: 286  155
    2    12 Aleksander     Puchalski             125.98 -  362: 369   76
    3    12 Krzysztof      Gibas                 116.64 -  258: 466   67
    4    23 Alicja         Kosińska              126.89 -  352: 374   77
    5    24 Maria          Krzyżanowska          107.83 +  345: 334  158
    6    22 Arkadiusz      Biegun                125.37 -  292: 383   75
    7    26 Maurycy        Machnio               104.04 -  316: 350   54
    8    26 Tomasz         Lempart               113.89 +  426: 355  164
    9    21 Marcin         Radwański             106.90 -  332: 375   57
   10    24 Krzysztof      Sporczyk              124.20 -  365: 442   74
   11    25 Robert         Duczemiński           132.99 +  384: 367  183
   12    25 Sławomir       Zabawa                112.90 +  342: 319  163
   13    21 Dariusz        Kuć                   125.43 -  333: 416   75
   14    22 Dorota         Stachowska            117.84 +  374: 322  168
   15    24 Magdalena      Kupczyńska            125.92 -  338: 433   76
   16    28 Radosław       Pastusiak             100.00 +  532: 290  150
   17    26 Agata          Pastusiak             100.00 +  433: 325  150
   18    23 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 +  396: 307  167
   19    15 Agnieszka      Goniowska             125.64 -  343: 363   76
   20    22 Walenty        Siemaszko             123.64 -  257: 397   74
   21    27 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  510: 133  150
   22    20 Adam           Janicki               113.68 -  295: 316   64
   23    23 Józef          Wietecki              100.80 +  412: 303  151
   24    19 Magdalena      Kupczyńska            125.92 -  316: 343   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2680  / 24 111.67




	Piotr Broda 127.14 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maurycy        Machnio               104.04 +  502: 245  154
    2     2 Krzysztof      Obremski              145.57 +  429: 392  196
    3     2 Mariusz        Skrobosz              148.51 -  350: 379   99
    4     7 Paweł          Subocz                100.00 -  338: 346   50
    5    12 Alicja         Kosińska              126.89 -  310: 420   77
    6    18 Sławomir       Zabawa                112.90 -  360: 369   63
    7    22 Adam           Janicki               113.68 +  420: 355  164
    8    16 Marta          Ćwiek                 104.97 -  357: 387   55
    9    19 Walenty        Siemaszko             123.64 -  355: 409   74
   10    21 Maria          Krzyżanowska          107.83 +  389: 365  158
   11    20 Renata         Andracka              115.24 -  365: 367   65
   12    22 Marcin         Radwański             106.90 +  388: 238  157
   13    20 Magdalena      Kupczyńska            125.92 +  425: 296  176
   14    18 Lech           Szymczak              100.00 +  364: 300  150
   15    18 Robert         Duczemiński           132.99 -  269: 524   83
   16    19 Marek          Herzig                139.16 +  382: 354  189
   17    18 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 +  406: 376  167
   18    11 Jakub          Zaryński              131.05 -  329: 486   81
   19    18 Arkadiusz      Biegun                125.37 +  386: 383  175
   20    11 Łukasz         Tuszyński             145.58 -  399: 464   96
   21    16 Małgorzata     Szmuksta              114.66 +  326: 315  165
   22    12 Irena          Sołdan                132.92 -  304: 528   83
   23    18 Tomasz         Lempart               113.89 -  316: 484   64
   24    18 Małgorzata     Sulejewska            126.22 +  433: 388  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2917  / 24 121.54




	Alicja Kosińska 126.89 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Józef          Wietecki              100.80 +  395: 365  151
    2     5 Marcin         Radwański             106.90 -  317: 389   57
    3    13 Małgorzata     Sulejewska            126.22 -  377: 459   76
    4    23 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 +  374: 352  177
    5    12 Piotr          Broda                 127.14 +  420: 310  177
    6     8 Radosław       Jachna                132.93 -  389: 417   83
    7    18 Adriana        Gąbka                 106.61 -  351: 374   57
    8    21 Małgorzata     Szmuksta              114.66 +  441: 341  165
    9    16 Paweł          Subocz                100.00 -  280: 412   50
   10    20 Renata         Andracka              115.24 +  425: 360  165
   11    16 Maurycy        Machnio               104.04 +  367: 318  154
   12    13 Marta          Ćwiek                 104.97 +  419: 259  155
   13     8 Piotr          Pietuchowski          133.62 -  338: 404   84
   14    10 Agnieszka      Goniowska             125.64 +  451: 328  176
   15     9 Stanisław      Rydzik                152.69 -  351: 470  103
   16    10 Paweł          Jackowski             140.80 -  340: 523   91
   17    16 Walenty        Siemaszko             123.64 +  456: 392  174
   18    10 Robert         Duczemiński           132.99 +  359: 312  183
   19     9 Aleksander     Puchalski             125.98 -  350: 360   76
   20    10 Miłosz         Wrzałek               147.41 -  368: 453   97
   21    14 Grzegorz       Pukniel               118.49 +  360: 315  168
   22    15 Jolanta        Chłopińska            120.74 +  485: 348  171
   23     9 Irena          Sołdan                132.92 +  370: 280  183
   24    10 Adam           Szukalski             132.28 -  415: 433   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3055  / 24 127.29




	Małgorzata Sulejewska 126.22 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Agata          Pastusiak             100.00 +  435: 253  150
    2    13 Mariusz        Skrobosz              148.51 -  374: 500   99
    3    13 Alicja         Kosińska              126.89 +  459: 377  177
    4    11 Robert         Duczemiński           132.99 +  319: 318  183
    5     3 Marek          Herzig                139.16 +  423: 311  189
    6     3 Grzegorz       Pukniel               118.49 +  450: 350  168
    7     1 Tomasz         Zwoliński             139.18 -  366: 410   89
    8     6 Agnieszka      Goniowska             125.64 -  291: 327   76
    9     5 Jakub          Zaryński              131.05 +  482: 387  181
   10     4 Stanisław      Rydzik                152.69 +  389: 357  203
   11     3 Mirosław       Uglik                 138.49 +  411: 302  188
   12     2 Łukasz         Tuszyński             145.58 +  440: 339  196
   13     1 Kamil          Górka                 150.57 -  242: 575  101
   14     3 Radosław       Jachna                132.93 -  327: 438   83
   15     5 Rafał          Lenartowski           148.16 -  392: 435   98
   16     7 Dawid          Adamczyk              146.93 -  381: 398   97
   17    10 Sławomir       Piotrowski            125.64 -  367: 390   76
   18    13 Adam           Szukalski             132.28 -  416: 464   82
   19    14 Krzysztof      Sporczyk              124.20 -  351: 485   74
   20    17 Zbigniew       Wietecki              122.87 -  240: 427   73
   21    20 Dorota         Stachowska            117.84 +  421: 285  168
   22    17 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 -  341: 461   67
   23    21 Paweł          Subocz                100.00 +  608: 179  150
   24    18 Piotr          Broda                 127.14 -  388: 433   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3045  / 24 126.88




	Aleksander Puchalski 125.98 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Radosław       Pastusiak             100.00 +  439: 309  150
    2    12 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 +  369: 362  177
    3     5 Walenty        Siemaszko             123.64 +  423: 382  174
    4     4 Kamil          Górka                 150.57 -  330: 400  101
    5     4 Jakub          Zaryński              131.05 -  363: 387   81
    6    15 Agnieszka      Goniowska             125.64 -  413: 430   76
    7    14 Zbigniew       Wietecki              122.87 +  420: 277  173
    8    13 Paweł          Subocz                100.00 +  445: 300  150
    9     9 Paweł          Janaś                 134.60 +  424: 410  185
   10     3 Łukasz         Tuszyński             145.58 +  433: 349  196
   11     2 Tomasz         Zwoliński             139.18 -  322: 340   89
   12     4 Piotr          Pietuchowski          133.62 +  454: 326  184
   13     3 Radosław       Jachna                132.93 -  259: 329   83
   14     8 Kazimierz      Merklejn              145.86 -  332: 487   96
   15    10 Sławomir       Piotrowski            125.64 +  425: 314  176
   16     5 Mirosław       Uglik                 138.49 -  373: 407   88
   17     9 Jolanta        Chłopińska            120.74 +  401: 307  171
   18     8 Mariusz        Skrobosz              148.51 -  354: 406   99
   19     9 Alicja         Kosińska              126.89 +  360: 350  177
   20     9 Krzysztof      Gibas                 116.64 -  385: 392   67
   21    11 Grzegorz       Łukasik               118.96 -  400: 408   69
   22    11 Dawid          Adamczyk              146.93 +  398: 342  197
   23    10 Marek          Herzig                139.16 -  371: 399   89
   24    12 Agnieszka      Goniowska             125.64 -  301: 314   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3124  / 24 130.17




	Magdalena Kupczyńska 125.92 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Paweł          Subocz                100.00 -  362: 403   50
    2    24 Irena          Sołdan                132.92 -  374: 390   83
    3    21 Radosław       Jachna                132.93 -  181: 521   83
    4    27 Józef          Wietecki              100.80 -  329: 338   51
    5    28 Agata          Pastusiak             100.00 +  386: 353  150
    6    27 Tomasz         Lempart               113.89 -  362: 434   64
    7    28 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  461: 159  150
    8    27 Lech           Szymczak              100.00 -  318: 334   50
    9    28 Radosław       Pastusiak             100.00 +  417: 411  150
   10    25 Robert         Duczemiński           132.99 -  292: 427   83
   11    27 Adam           Janicki               113.68 +  375: 358  164
   12    24 Agata          Kuć                   115.88 +  446: 351  166
   13    20 Piotr          Broda                 127.14 -  296: 425   77
   14    27 Adriana        Gąbka                 106.61 +  398: 330  157
   15    24 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 +  433: 338  177
   16    17 Agnieszka      Goniowska             125.64 +  410: 322  176
   17    13 Jakub          Zaryński              131.05 -  363: 388   81
   18    22 Dorota         Stachowska            117.84 -  328: 415   68
   19    25 Dorota         Kuć                   121.64 +  374: 265  172
   20    21 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 -  333: 397   67
   21    24 Sławomir       Zabawa                112.90 +  400: 388  163
   22    21 Marta          Ćwiek                 104.97 -  344: 400   55
   23    22 Dariusz        Kuć                   125.43 +  451: 298  175
   24    19 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 +  343: 316  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2789  / 24 116.21




	Sławomir Piotrowski 125.64 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Lech           Szymczak              100.00 +  453: 374  150
    2     8 Zbigniew       Wietecki              122.87 +  493: 239  173
    3     1 Marcin         Radwański             106.90 +  407: 356  157
    4     3 Mariusz        Skrobosz              148.51 +  451: 278  199
    5     1 Kamil          Górka                 150.57 -  354: 402  101
    6     2 Łukasz         Tuszyński             145.58 -  356: 385   96
    7     4 Kazimierz      Merklejn              145.86 +  473: 441  196
    8     1 Tomasz         Zwoliński             139.18 -  281: 330   89
    9     7 Stanisław      Rydzik                152.69 -  337: 351  103
   10     9 Krzysztof      Gibas                 116.64 -  333: 379   67
   11    13 Dawid          Adamczyk              146.93 +  358: 325  197
   12    10 Paweł          Jackowski             140.80 -  318: 471   91
   13    13 Marta          Ćwiek                 104.97 +  392: 290  155
   14    13 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 +  365: 323  167
   15    10 Aleksander     Puchalski             125.98 -  314: 425   76
   16    12 Paweł          Janaś                 134.60 +  414: 322  185
   17    10 Małgorzata     Sulejewska            126.22 +  390: 367  176
   18     7 Rafał          Lenartowski           148.16 -  378: 390   98
   19    11 Krzysztof      Obremski              145.57 +  458: 391  196
   20     8 Piotr          Pietuchowski          133.62 -  311: 390   84
   21    13 Agnieszka      Goniowska             125.64 +  487: 258  176
   22    10 Grzegorz       Łukasik               118.96 -  324: 441   69
   23    11 Krzysztof      Sporczyk              124.20 +  536: 284  174
   24     8 Rafał          Lenartowski           148.16 -  344: 385   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3273  / 24 136.38




	Agnieszka Goniowska 125.64 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  538: 114  150
    2     1 Dawid          Adamczyk              146.93 -  373: 421   97
    3     8 Łukasz         Tuszyński             145.58 -  316: 541   96
    4    15 Grzegorz       Pukniel               118.49 -  330: 453   68
    5    20 Arkadiusz      Biegun                125.37 +  511: 348  175
    6    15 Aleksander     Puchalski             125.98 +  430: 413  176
    7    11 Marta          Ćwiek                 104.97 +  456: 307  155
    8     6 Małgorzata     Sulejewska            126.22 +  327: 291  176
    9     6 Jolanta        Chłopińska            120.74 -  313: 325   71
   10    10 Walenty        Siemaszko             123.64 +  445: 368  174
   11     6 Krzysztof      Obremski              145.57 -  338: 386   96
   12     9 Mariusz        Skrobosz              148.51 -  374: 478   99
   13    11 Stanisław      Rydzik                152.69 +  356: 331  203
   14    10 Alicja         Kosińska              126.89 -  328: 451   77
   15    14 Zbigniew       Wietecki              122.87 -  307: 380   73
   16    17 Magdalena      Kupczyńska            125.92 -  322: 410   76
   17    20 Małgorzata     Szmuksta              114.66 +  350: 348  165
   18    17 Maria          Krzyżanowska          107.83 +  508: 424  158
   19    15 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 +  363: 343  177
   20    14 Irena          Sołdan                132.92 -  333: 422   83
   21    13 Sławomir       Piotrowski            125.64 -  258: 487   76
   22    18 Dariusz        Kuć                   125.43 +  426: 398  175
   23    15 Renata         Andracka              115.24 +  473: 228  165
   24    12 Aleksander     Puchalski             125.98 +  314: 301  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3137  / 24 130.71




	Dariusz Kuć 125.43 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                152.69 -  325: 361  103
    2    16 Dorota         Kuć                   121.64 +  406: 312  172
    3    10 Grzegorz       Łukasik               118.96 -  379: 428   69
    4    18 Jolanta        Chłopińska            120.74 -  376: 506   71
    5    22 Tomasz         Lempart               113.89 +  396: 343  164
    6    20 Adriana        Gąbka                 106.61 -  293: 391   57
    7    25 Maria          Krzyżanowska          107.83 +  396: 275  158
    8    22 Maurycy        Machnio               104.04 +  441: 349  154
    9    17 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 -  299: 424   67
   10    16 Miłosz         Wrzałek               147.41 -  309: 361   97
   11    21 Marcin         Radwański             106.90 +  491: 293  157
   12    17 Krzysztof      Sporczyk              124.20 -  353: 391   74
   13    21 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 +  416: 333  177
   14    19 Marta          Ćwiek                 104.97 -  317: 338   55
   15    19 Agata          Kuć                   115.88 +  374: 364  166
   16    15 Robert         Duczemiński           132.99 -  309: 337   83
   17    22 Lech           Szymczak              100.00 +  359: 295  150
   18    19 Renata         Andracka              115.24 -  409: 410   65
   19    21 Józef          Wietecki              100.80 +  453: 341  151
   20    19 Małgorzata     Szmuksta              114.66 -  334: 341   65
   21    21 Adam           Janicki               113.68 -  453: 485   64
   22    18 Agnieszka      Goniowska             125.64 -  398: 426   76
   23    22 Magdalena      Kupczyńska            125.92 -  298: 451   76
   24    24 Grzegorz       Pukniel               118.49 -  336: 399   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2539  / 24 105.79




	Arkadiusz Biegun 125.37 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 150.57 -  277: 417  101
    2    26 Grzegorz       Pukniel               118.49 -  397: 471   68
    3    29 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  445: 154  150
    4    16 Tomasz         Lempart               113.89 +  382: 303  164
    5    20 Agnieszka      Goniowska             125.64 -  348: 511   76
    6    22 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 +  383: 292  177
    7    19 Małgorzata     Szmuksta              114.66 +  341: 325  165
    8    12 Radosław       Jachna                132.93 -  387: 507   83
    9    12 Miłosz         Wrzałek               147.41 +  494: 450  197
   10    14 Paweł          Subocz                100.00 +  423: 356  150
   11     7 Grzegorz       Łukasik               118.96 -  370: 374   69
   12    11 Walenty        Siemaszko             123.64 -  323: 429   74
   13    15 Renata         Andracka              115.24 +  422: 286  165
   14    15 Maurycy        Machnio               104.04 +  430: 376  154
   15    11 Dawid          Adamczyk              146.93 -  341: 462   97
   16    13 Zbigniew       Wietecki              122.87 +  359: 292  173
   17    12 Robert         Duczemiński           132.99 -  253: 451   83
   18    12 Łukasz         Tuszyński             145.58 -  324: 404   96
   19    18 Piotr          Broda                 127.14 -  383: 386   77
   20    20 Dorota         Stachowska            117.84 +  471: 370  168
   21    15 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 +  401: 278  167
   22    14 Krzysztof      Sporczyk              124.20 -  300: 438   74
   23    16 Adriana        Gąbka                 106.61 +  357: 349  157
   24    14 Jolanta        Chłopińska            120.74 +  383: 309  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3056  / 24 127.33




	Krzysztof Sporczyk 124.20 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              148.51 -  354: 355   99
    2    25 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 +  356: 268  167
    3    14 Krzysztof      Obremski              145.57 -  327: 433   96
    4    20 Agata          Kuć                   115.88 -  366: 436   66
    5    25 Adriana        Gąbka                 106.61 -  325: 367   57
    6    26 Radosław       Pastusiak             100.00 +  426: 321  150
    7    20 Adam           Szukalski             132.28 -  375: 410   82
    8    24 Józef          Wietecki              100.80 -  316: 348   51
    9    26 Lech           Szymczak              100.00 +  391: 278  150
   10    24 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 +  442: 365  177
   11    23 Sławomir       Zabawa                112.90 +  380: 322  163
   12    17 Dariusz        Kuć                   125.43 +  391: 353  175
   13    18 Miłosz         Wrzałek               147.41 -  293: 457   97
   14    16 Paweł          Janaś                 134.60 -  240: 377   85
   15    20 Irena          Sołdan                132.92 -  363: 449   83
   16    26 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  451: 140  150
   17    24 Dorota         Kuć                   121.64 +  417: 331  172
   18    21 Maurycy        Machnio               104.04 +  370: 326  154
   19    14 Małgorzata     Sulejewska            126.22 +  485: 351  176
   20    15 Marek          Herzig                139.16 -  375: 477   89
   21    17 Walenty        Siemaszko             123.64 +  397: 331  174
   22    14 Arkadiusz      Biegun                125.37 +  438: 300  175
   23    11 Sławomir       Piotrowski            125.64 -  284: 536   76
   24    15 Zbigniew       Wietecki              122.87 +  487: 248  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3037  / 24 126.54




	Walenty Siemaszko 123.64 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Lenartowski           148.16 +  402: 313  198
    2     4 Jolanta        Chłopińska            120.74 +  496: 303  171
    3     5 Aleksander     Puchalski             125.98 -  382: 423   76
    4     8 Maurycy        Machnio               104.04 +  351: 280  154
    5     9 Piotr          Pietuchowski          133.62 -  303: 335   84
    6    13 Paweł          Jackowski             140.80 -  350: 531   91
    7    17 Sławomir       Zabawa                112.90 +  371: 308  163
    8     8 Jakub          Zaryński              131.05 -  310: 406   81
    9    19 Piotr          Broda                 127.14 +  409: 355  177
   10    10 Agnieszka      Goniowska             125.64 -  368: 445   76
   11    18 Adriana        Gąbka                 106.61 +  493: 428  157
   12    11 Arkadiusz      Biegun                125.37 +  429: 323  175
   13    12 Krzysztof      Gibas                 116.64 -  332: 403   67
   14    14 Miłosz         Wrzałek               147.41 -  346: 376   97
   15    15 Paweł          Janaś                 134.60 -  352: 385   85
   16    18 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 =  359: 359  117
   17    16 Alicja         Kosińska              126.89 -  392: 456   77
   18    20 Paweł          Subocz                100.00 +  429: 319  150
   19    17 Marek          Herzig                139.16 -  349: 425   89
   20    22 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 +  397: 257  177
   21    17 Krzysztof      Sporczyk              124.20 -  331: 397   74
   22    27 Agata          Pastusiak             100.00 +  303: 240  150
   23    19 Zbigniew       Wietecki              122.87 -  321: 445   73
   24    23 Marcin         Radwański             106.90 -  287: 500   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2816  / 24 117.33




	Zbigniew Wietecki 122.87 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               147.41 +  381: 283  197
    2     8 Sławomir       Piotrowski            125.64 -  239: 493   76
    3    22 Paweł          Subocz                100.00 -  301: 431   50
    4    25 Kazimierz      Merklejn              145.86 -  298: 373   96
    5    27 Lech           Szymczak              100.00 +  548: 328  150
    6    17 Agata          Kuć                   115.88 +  413: 340  166
    7    14 Aleksander     Puchalski             125.98 -  277: 420   76
    8    18 Marcin         Radwański             106.90 +  439: 329  157
    9    14 Marek          Herzig                139.16 +  393: 381  189
   10    13 Maciej         Sancewicz             131.48 -  409: 456   81
   11    15 Paweł          Janaś                 134.60 +  360: 345  185
   12    14 Krzysztof      Gibas                 116.64 -  294: 340   67
   13    16 Adam           Szukalski             132.28 +  446: 309  182
   14    12 Stanisław      Rydzik                152.69 -  323: 438  103
   15    14 Agnieszka      Goniowska             125.64 +  380: 307  176
   16    13 Arkadiusz      Biegun                125.37 -  292: 359   75
   17    14 Łukasz         Tuszyński             145.58 -  285: 351   96
   18    18 Tomasz         Lempart               113.89 +  433: 332  164
   19    16 Irena          Sołdan                132.92 -  318: 411   83
   20    17 Małgorzata     Sulejewska            126.22 +  427: 240  176
   21    18 Robert         Duczemiński           132.99 -  353: 450   83
   22    23 Dorota         Stachowska            117.84 +  489: 309  168
   23    19 Walenty        Siemaszko             123.64 +  445: 321  174
   24    15 Krzysztof      Sporczyk              124.20 -  248: 487   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3044  / 24 126.83




	Dorota Kuć 121.64 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Adamczyk              146.93 -  385: 414   97
    2    16 Dariusz        Kuć                   125.43 -  312: 406   75
    3    26 Radosław       Pastusiak             100.00 +  361: 340  150
    4    17 Sławomir       Zabawa                112.90 +  324: 315  163
    5    18 Rafał          Lenartowski           148.16 -  307: 398   98
    6    21 Marta          Ćwiek                 104.97 -  352: 374   55
    7    23 Agata          Kuć                   115.88 -  339: 352   66
    8    29 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  486: 106  150
    9    25 Maurycy        Machnio               104.04 -  317: 372   54
   10    26 Józef          Wietecki              100.80 +  440: 335  151
   11    19 Marek          Herzig                139.16 -  364: 369   89
   12    23 Dorota         Stachowska            117.84 +  391: 373  168
   13    23 Robert         Duczemiński           132.99 -  255: 449   83
   14    25 Adam           Janicki               113.68 -  365: 400   64
   15    26 Agata          Pastusiak             100.00 -  238: 347   50
   16    23 Tomasz         Lempart               113.89 -  367: 397   64
   17    24 Krzysztof      Sporczyk              124.20 -  331: 417   74
   18    29 Lech           Szymczak              100.00 -  389: 394   50
   19    25 Magdalena      Kupczyńska            125.92 -  265: 374   76
   20    23 Paweł          Subocz                100.00 -  320: 364   50
   21    25 Maria          Krzyżanowska          107.83 -  304: 419   58
   22    28 Grzegorz       Pukniel               118.49 +  319: 285  168
   23    26 Marcin         Radwański             106.90 -  314: 445   57
   24    29 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2110  / 23  91.74




	Jolanta Chłopińska 120.74 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kazimierz      Merklejn              145.86 +  481: 313  196
    2     4 Walenty        Siemaszko             123.64 -  303: 496   74
    3    15 Małgorzata     Szmuksta              114.66 -  271: 346   65
    4    18 Dariusz        Kuć                   125.43 +  506: 376  175
    5    14 Robert         Duczemiński           132.99 +  385: 375  183
    6    11 Paweł          Subocz                100.00 -  351: 378   50
    7    16 Dorota         Stachowska            117.84 +  416: 351  168
    8    14 Adriana        Gąbka                 106.61 +  389: 267  157
    9     6 Agnieszka      Goniowska             125.64 +  325: 313  176
   10     8 Piotr          Pietuchowski          133.62 +  526: 402  184
   11     5 Jakub          Zaryński              131.05 -  318: 445   81
   12     7 Krzysztof      Obremski              145.57 -  365: 394   96
   13     9 Paweł          Jackowski             140.80 +  396: 344  191
   14     4 Grzegorz       Pukniel               118.49 -  341: 459   68
   15     7 Łukasz         Tuszyński             145.58 +  389: 354  196
   16     9 Miłosz         Wrzałek               147.41 -  349: 436   97
   17     9 Aleksander     Puchalski             125.98 -  307: 401   76
   18    15 Irena          Sołdan                132.92 +  403: 391  183
   19    10 Paweł          Janaś                 134.60 +  396: 342  185
   20     6 Stanisław      Rydzik                152.69 -  316: 493  103
   21    12 Marek          Herzig                139.16 -  305: 541   89
   22    15 Alicja         Kosińska              126.89 -  348: 485   77
   23    17 Maurycy        Machnio               104.04 +  437: 260  154
   24    14 Arkadiusz      Biegun                125.37 -  309: 383   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3099  / 24 129.12




	Grzegorz Łukasik 118.96 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Tuszyński             145.58 -  329: 424   96
    2    29 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  495: 159  150
    3    10 Dariusz        Kuć                   125.43 +  428: 379  175
    4    12 Irena          Sołdan                132.92 -  353: 431   83
    5    13 Paweł          Jackowski             140.80 -  351: 356   91
    6    16 Maciej         Sancewicz             131.48 -  355: 443   81
    7    21 Tomasz         Lempart               113.89 +  355: 331  164
    8    17 Dorota         Stachowska            117.84 +  485: 399  168
    9    13 Marta          Ćwiek                 104.97 +  422: 339  155
   10    11 Dawid          Adamczyk              146.93 +  423: 391  197
   11     7 Arkadiusz      Biegun                125.37 +  374: 370  175
   12     5 Kazimierz      Merklejn              145.86 +  437: 390  196
   13     2 Tomasz         Zwoliński             139.18 -  302: 409   89
   14     6 Krzysztof      Obremski              145.57 -  292: 310   96
   15     8 Piotr          Pietuchowski          133.62 -  335: 355   84
   16    14 Maurycy        Machnio               104.04 +  391: 350  154
   17    11 Krzysztof      Gibas                 116.64 -  262: 525   67
   18    14 Paweł          Janaś                 134.60 -  261: 470   85
   19    13 Robert         Duczemiński           132.99 +  415: 341  183
   20    16 Grzegorz       Pukniel               118.49 +  379: 290  168
   21    11 Aleksander     Puchalski             125.98 +  408: 400  176
   22    10 Sławomir       Piotrowski            125.64 +  441: 324  176
   23     1 Kamil          Górka                 150.57 -  349: 382  101
   24    11 Irena          Sołdan                132.92 +  334: 310  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3293  / 24 137.21




	Grzegorz Pukniel 118.49 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Obremski              145.57 -  349: 411   96
    2    26 Arkadiusz      Biegun                125.37 +  471: 397  175
    3    11 Renata         Andracka              115.24 +  400: 330  165
    4    15 Agnieszka      Goniowska             125.64 +  453: 330  176
    5     7 Mariusz        Skrobosz              148.51 +  451: 398  199
    6     3 Małgorzata     Sulejewska            126.22 -  350: 450   76
    7     9 Irena          Sołdan                132.92 +  355: 277  183
    8     5 Paweł          Janaś                 134.60 +  389: 353  185
    9     4 Radosław       Jachna                132.93 -  282: 359   83
   10     5 Paweł          Jackowski             140.80 +  402: 347  191
   11     4 Łukasz         Tuszyński             145.58 -  353: 428   96
   12     8 Mirosław       Uglik                 138.49 =  334: 334  138
   13     4 Rafał          Lenartowski           148.16 +  348: 339  198
   14     4 Jolanta        Chłopińska            120.74 +  459: 341  171
   15     1 Kamil          Górka                 150.57 -  298: 470  101
   16     6 Piotr          Pietuchowski          133.62 -  358: 394   84
   17     7 Miłosz         Wrzałek               147.41 -  297: 494   97
   18     9 Krzysztof      Gibas                 116.64 -  328: 361   67
   19    12 Adam           Szukalski             132.28 -  340: 386   82
   20    16 Grzegorz       Łukasik               118.96 -  290: 379   69
   21    14 Alicja         Kosińska              126.89 -  315: 360   77
   22    28 Dorota         Kuć                   121.64 -  285: 319   72
   23    24 Adam           Janicki               113.68 -  284: 313   64
   24    24 Dariusz        Kuć                   125.43 +  399: 336  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3020  / 24 125.83




	Dorota Stachowska 117.84 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             140.80 +  382: 344  191
    2     7 Jakub          Zaryński              131.05 -  391: 457   81
    3    16 Rafał          Lenartowski           148.16 +  387: 325  198
    4     9 Marek          Herzig                139.16 -  347: 490   89
    5    19 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 +  433: 332  167
    6    12 Kazimierz      Merklejn              145.86 -  189: 540   96
    7    16 Jolanta        Chłopińska            120.74 -  351: 416   71
    8    17 Grzegorz       Łukasik               118.96 -  399: 485   69
    9    24 Józef          Wietecki              100.80 +  375: 326  151
   10    18 Adam           Szukalski             132.28 -  402: 413   82
   11    24 Małgorzata     Szmuksta              114.66 -  340: 423   65
   12    23 Dorota         Kuć                   121.64 -  373: 391   72
   13    25 Agata          Pastusiak             100.00 +  525: 202  150
   14    22 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 -  322: 374   77
   15    25 Marcin         Radwański             106.90 +  437: 358  157
   16    22 Lech           Szymczak              100.00 +  439: 273  150
   17    19 Adam           Janicki               113.68 -  295: 530   64
   18    22 Magdalena      Kupczyńska            125.92 +  415: 328  176
   19    19 Renata         Andracka              115.24 -  340: 412   65
   20    20 Arkadiusz      Biegun                125.37 -  370: 471   75
   21    20 Małgorzata     Sulejewska            126.22 -  285: 421   76
   22    23 Zbigniew       Wietecki              122.87 -  309: 489   73
   23    27 Sławomir       Zabawa                112.90 +  328: 238  163
   24    25 Paweł          Subocz                100.00 +  424: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2708  / 24 112.83




	Monika Gawron-Cieślik 116.68 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Zwoliński             139.18 -  283: 497   89
    2    25 Krzysztof      Sporczyk              124.20 -  268: 356   74
    3    28 Adriana        Gąbka                 106.61 +  375: 227  157
    4    24 Lech           Szymczak              100.00 +  396: 301  150
    5    19 Dorota         Stachowska            117.84 -  332: 433   68
    6    24 Renata         Andracka              115.24 -  337: 349   65
    7    24 Robert         Duczemiński           132.99 +  400: 351  183
    8    20 Agata          Kuć                   115.88 +  450: 285  166
    9    17 Dariusz        Kuć                   125.43 +  424: 299  175
   10    15 Paweł          Janaś                 134.60 +  419: 381  185
   11    10 Rafał          Lenartowski           148.16 -  343: 385   98
   12    15 Miłosz         Wrzałek               147.41 +  398: 328  197
   13    10 Kazimierz      Merklejn              145.86 -  341: 360   96
   14    13 Sławomir       Piotrowski            125.64 -  323: 365   76
   15    16 Paweł          Jackowski             140.80 -  318: 471   91
   16    18 Walenty        Siemaszko             123.64 =  359: 359  124
   17    18 Piotr          Broda                 127.14 -  376: 406   77
   18    23 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 -  307: 396   77
   19    29 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  440: 160  150
   20    21 Magdalena      Kupczyńska            125.92 +  397: 333  176
   21    15 Arkadiusz      Biegun                125.37 -  278: 401   75
   22    17 Małgorzata     Sulejewska            126.22 +  461: 341  176
   23    20 Małgorzata     Szmuksta              114.66 +  404: 294  165
   24    16 Maria          Krzyżanowska          107.83 =  363: 363  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2998  / 24 124.92




	Krzysztof Gibas 116.64 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Herzig                139.16 -  377: 444   89
    2    19 Radosław       Pastusiak             100.00 +  442: 283  150
    3    12 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 +  466: 258  177
    4     6 Miłosz         Wrzałek               147.41 -  267: 498   97
    5    16 Maurycy        Machnio               104.04 +  419: 243  154
    6    10 Mirosław       Uglik                 138.49 -  383: 451   88
    7    13 Dawid          Adamczyk              146.93 -  306: 440   97
    8    19 Sławomir       Zabawa                112.90 +  335: 329  163
    9    18 Adriana        Gąbka                 106.61 +  418: 381  157
   10     9 Sławomir       Piotrowski            125.64 +  379: 333  176
   11     8 Piotr          Pietuchowski          133.62 -  290: 509   84
   12    14 Zbigniew       Wietecki              122.87 +  340: 294  173
   13    12 Walenty        Siemaszko             123.64 +  403: 332  174
   14     9 Jakub          Zaryński              131.05 +  456: 343  181
   15     6 Mariusz        Skrobosz              148.51 -  287: 491   99
   16     8 Krzysztof      Obremski              145.57 -  383: 410   96
   17    11 Grzegorz       Łukasik               118.96 +  525: 262  169
   18     9 Grzegorz       Pukniel               118.49 +  361: 328  168
   19     8 Paweł          Jackowski             140.80 -  329: 355   91
   20     9 Aleksander     Puchalski             125.98 +  392: 385  176
   21     4 Radosław       Jachna                132.93 +  430: 302  183
   22     7 Maciej         Sancewicz             131.48 -  421: 481   81
   23     2 Tomasz         Zwoliński             139.18 +  349: 345  189
   24     6 Krzysztof      Obremski              145.57 -  231: 405   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3308  / 24 137.83




	Agata Kuć 115.88 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mirosław       Uglik                 138.49 -  300: 380   88
    2    20 Lech           Szymczak              100.00 +  397: 328  150
    3    18 Paweł          Janaś                 134.60 -  408: 437   85
    4    20 Krzysztof      Sporczyk              124.20 +  436: 366  174
    5    17 Kazimierz      Merklejn              145.86 -  401: 403   96
    6    17 Zbigniew       Wietecki              122.87 -  340: 413   73
    7    23 Dorota         Kuć                   121.64 +  352: 339  172
    8    20 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 -  285: 450   67
    9    22 Małgorzata     Szmuksta              114.66 +  394: 283  165
   10    22 Maurycy        Machnio               104.04 -  291: 317   54
   11    22 Maria          Krzyżanowska          107.83 -  324: 335   58
   12    24 Magdalena      Kupczyńska            125.92 -  351: 446   76
   13    27 Józef          Wietecki              100.80 +  334: 332  151
   14    26 Agata          Pastusiak             100.00 +  374: 316  150
   15    19 Dariusz        Kuć                   125.43 -  364: 374   75
   16    25 Marcin         Radwański             106.90 -  281: 352   57
   17    21 Marek          Herzig                139.16 -  257: 440   89
   18    24 Adam           Janicki               113.68 -  364: 367   64
   19    27 Sławomir       Zabawa                112.90 +  375: 323  163
   20    29 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  420: 192  150
   21    22 Tomasz         Lempart               113.89 -  279: 345   64
   22    25 Adriana        Gąbka                 106.61 -  282: 397   57
   23    28 Radosław       Pastusiak             100.00 +  431: 325  150
   24    26 Sławomir       Zabawa                112.90 +  374: 351  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2591  / 24 107.96




	Renata Andracka 115.24 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Janaś                 134.60 +  381: 368  185
    2     9 Marek          Herzig                139.16 -  342: 487   89
    3    11 Grzegorz       Pukniel               118.49 -  330: 400   68
    4    19 Paweł          Jackowski             140.80 -  319: 349   91
    5    21 Adam           Szukalski             132.28 +  446: 348  182
    6    24 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 +  349: 337  167
    7    15 Marcin         Radwański             106.90 +  412: 338  157
    8    10 Kazimierz      Merklejn              145.86 -  326: 417   96
    9    15 Maciej         Sancewicz             131.48 -  371: 417   81
   10    20 Alicja         Kosińska              126.89 -  360: 425   77
   11    20 Piotr          Broda                 127.14 +  367: 365  177
   12    19 Maria          Krzyżanowska          107.83 +  360: 312  158
   13    15 Arkadiusz      Biegun                125.37 -  286: 422   75
   14    21 Robert         Duczemiński           132.99 -  277: 458   83
   15    21 Tomasz         Lempart               113.89 +  448: 333  164
   16    20 Irena          Sołdan                132.92 -  293: 438   83
   17    27 Radosław       Pastusiak             100.00 +  403: 289  150
   18    19 Dariusz        Kuć                   125.43 +  410: 409  175
   19    19 Dorota         Stachowska            117.84 +  412: 340  168
   20    13 Krzysztof      Obremski              145.57 -  278: 428   96
   21    19 Maurycy        Machnio               104.04 -  357: 392   54
   22    24 Lech           Szymczak              100.00 +  432: 430  150
   23    15 Agnieszka      Goniowska             125.64 -  228: 473   76
   24    21 Adam           Janicki               113.68 -  322: 427   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2866  / 24 119.42




	Małgorzata Szmuksta 114.66 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Pietuchowski          133.62 +  348: 297  184
    2    14 Łukasz         Tuszyński             145.58 -  359: 448   96
    3    15 Jolanta        Chłopińska            120.74 +  346: 271  171
    4    14 Marcin         Radwański             106.90 +  433: 335  157
    5    10 Paweł          Janaś                 134.60 -  280: 437   85
    6    14 Rafał          Lenartowski           148.16 -  297: 455   98
    7    19 Arkadiusz      Biegun                125.37 -  325: 341   75
    8    21 Alicja         Kosińska              126.89 -  341: 441   77
    9    22 Agata          Kuć                   115.88 -  283: 394   66
   10    23 Tomasz         Lempart               113.89 +  365: 361  164
   11    24 Dorota         Stachowska            117.84 +  423: 340  168
   12    21 Maurycy        Machnio               104.04 -  263: 352   54
   13    24 Maria          Krzyżanowska          107.83 -  327: 360   58
   14    24 Irena          Sołdan                132.92 -  304: 436   83
   15    29 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  415: 166  150
   16    24 Adam           Janicki               113.68 +  369: 283  164
   17    20 Agnieszka      Goniowska             125.64 -  348: 350   76
   18    26 Agata          Pastusiak             100.00 +  480: 263  150
   19    26 Radosław       Pastusiak             100.00 +  374: 335  150
   20    19 Dariusz        Kuć                   125.43 +  341: 334  175
   21    16 Piotr          Broda                 127.14 -  315: 326   77
   22    26 Józef          Wietecki              100.80 +  440: 377  151
   23    20 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 -  294: 404   67
   24    22 Maurycy        Machnio               104.04 +  450: 342  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2850  / 24 118.75




	Tomasz Lempart 113.89 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Duczemiński           132.99 -  381: 388   83
    2    18 Kazimierz      Merklejn              145.86 -  300: 389   96
    3    27 Agata          Pastusiak             100.00 +  381: 363  150
    4    16 Arkadiusz      Biegun                125.37 -  303: 382   75
    5    22 Dariusz        Kuć                   125.43 -  343: 396   75
    6    27 Magdalena      Kupczyńska            125.92 +  434: 362  176
    7    21 Grzegorz       Łukasik               118.96 -  331: 355   69
    8    26 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 -  355: 426   77
    9    27 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  467: 145  150
   10    23 Małgorzata     Szmuksta              114.66 -  361: 365   65
   11    26 Józef          Wietecki              100.80 -  333: 364   51
   12    28 Adam           Janicki               113.68 +  367: 354  164
   13    26 Radosław       Pastusiak             100.00 +  370: 318  150
   14    23 Marcin         Radwański             106.90 +  407: 403  157
   15    21 Renata         Andracka              115.24 -  333: 448   65
   16    23 Dorota         Kuć                   121.64 +  397: 367  172
   17    23 Adriana        Gąbka                 106.61 +  519: 283  157
   18    18 Zbigniew       Wietecki              122.87 -  332: 433   73
   19    20 Marta          Ćwiek                 104.97 +  398: 366  155
   20    18 Maurycy        Machnio               104.04 -  317: 334   54
   21    22 Agata          Kuć                   115.88 +  345: 279  166
   22    19 Paweł          Subocz                100.00 +  370: 359  150
   23    18 Piotr          Broda                 127.14 +  484: 316  177
   24    13 Paweł          Janaś                 134.60 +  476: 373  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2892  / 24 120.50




	Adam Janicki 113.68 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Radosław       Jachna                132.93 -  343: 468   83
    2    28 Maurycy        Machnio               104.04 -  287: 379   54
    3    25 Adam           Szukalski             132.28 +  350: 349  182
    4    21 Maciej         Sancewicz             131.48 -  336: 366   81
    5    26 Marta          Ćwiek                 104.97 -  310: 472   55
    6    28 Lech           Szymczak              100.00 +  448: 344  150
    7    22 Piotr          Broda                 127.14 -  355: 420   77
    8    28 Radosław       Pastusiak             100.00 -  331: 409   50
    9    29 Agata          Pastusiak             100.00 -  341: 349   50
   10    29 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  359: 221  150
   11    27 Magdalena      Kupczyńska            125.92 -  358: 375   76
   12    28 Tomasz         Lempart               113.89 -  354: 367   64
   13    28 Marcin         Radwański             106.90 +  379: 310  157
   14    25 Dorota         Kuć                   121.64 +  400: 365  172
   15    27 Józef          Wietecki              100.80 +  401: 284  151
   16    24 Małgorzata     Szmuksta              114.66 -  283: 369   65
   17    19 Dorota         Stachowska            117.84 +  530: 295  168
   18    24 Agata          Kuć                   115.88 +  367: 364  166
   19    24 Adriana        Gąbka                 106.61 -  272: 350   57
   20    25 Sławomir       Zabawa                112.90 -  276: 392   63
   21    21 Dariusz        Kuć                   125.43 +  485: 453  175
   22    20 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 +  316: 295  177
   23    24 Grzegorz       Pukniel               118.49 +  313: 284  168
   24    21 Renata         Andracka              115.24 +  427: 322  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2756  / 24 114.83




	Sławomir Zabawa 112.90 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Irena          Sołdan                132.92 +  443: 283  183
    2    10 Mirosław       Uglik                 138.49 -  294: 330   88
    3     9 Piotr          Pietuchowski          133.62 -  378: 471   84
    4    17 Dorota         Kuć                   121.64 -  315: 324   72
    5    23 Józef          Wietecki              100.80 +  328: 320  151
    6    18 Piotr          Broda                 127.14 +  369: 360  177
    7    17 Walenty        Siemaszko             123.64 -  308: 371   74
    8    19 Krzysztof      Gibas                 116.64 -  329: 335   67
    9    20 Adam           Szukalski             132.28 -  336: 434   82
   10    27 Agata          Pastusiak             100.00 +  401: 303  150
   11    23 Krzysztof      Sporczyk              124.20 -  322: 380   74
   12    25 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 -  319: 342   77
   13    29 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  373: 128  150
   14    28 Radosław       Pastusiak             100.00 +  335: 288  150
   15    22 Paweł          Subocz                100.00 -  305: 399   50
   16    27 Adriana        Gąbka                 106.61 +  455: 327  157
   17    28 Marta          Ćwiek                 104.97 +  387: 353  155
   18    16 Marek          Herzig                139.16 -  292: 343   89
   19    27 Agata          Kuć                   115.88 -  323: 375   66
   20    25 Adam           Janicki               113.68 +  392: 276  164
   21    24 Magdalena      Kupczyńska            125.92 -  388: 400   76
   22    22 Maria          Krzyżanowska          107.83 -  337: 373   58
   23    27 Dorota         Stachowska            117.84 -  238: 328   68
   24    26 Agata          Kuć                   115.88 -  351: 374   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2528  / 24 105.33




	Maria Krzyżanowska 107.83 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Adam           Szukalski             132.28 +  442: 435  182
    2    11 Stanisław      Rydzik                152.69 -  318: 481  103
    3    20 Maurycy        Machnio               104.04 -  330: 543   54
    4    22 Rafał          Lenartowski           148.16 -  338: 499   98
    5    24 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 -  334: 345   77
    6    25 Józef          Wietecki              100.80 +  446: 275  151
    7    25 Dariusz        Kuć                   125.43 -  275: 396   75
    8    25 Agata          Pastusiak             100.00 +  407: 284  150
    9    23 Robert         Duczemiński           132.99 +  440: 400  183
   10    21 Piotr          Broda                 127.14 -  365: 389   77
   11    22 Agata          Kuć                   115.88 +  335: 324  166
   12    19 Renata         Andracka              115.24 -  312: 360   65
   13    24 Małgorzata     Szmuksta              114.66 +  360: 327  165
   14    17 Marek          Herzig                139.16 -  311: 352   89
   15    23 Lech           Szymczak              100.00 +  357: 338  150
   16    21 Marta          Ćwiek                 104.97 +  407: 313  155
   17    15 Paweł          Janaś                 134.60 -  360: 390   85
   18    17 Agnieszka      Goniowska             125.64 -  424: 508   76
   19    22 Marcin         Radwański             106.90 -  274: 383   57
   20    24 Radosław       Pastusiak             100.00 +  376: 312  150
   21    25 Dorota         Kuć                   121.64 +  419: 304  172
   22    22 Sławomir       Zabawa                112.90 +  373: 337  163
   23    14 Miłosz         Wrzałek               147.41 +  420: 412  197
   24    16 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 =  363: 363  117
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2957  / 24 123.21




	Marcin Radwański 106.90 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Sancewicz             131.48 +  477: 382  181
    2     5 Alicja         Kosińska              126.89 +  389: 317  177
    3     1 Sławomir       Piotrowski            125.64 -  356: 407   76
    4    14 Małgorzata     Szmuksta              114.66 -  335: 433   65
    5    15 Mirosław       Uglik                 138.49 -  368: 429   88
    6    19 Maurycy        Machnio               104.04 +  399: 255  154
    7    15 Renata         Andracka              115.24 -  338: 412   65
    8    18 Zbigniew       Wietecki              122.87 -  329: 439   73
    9    21 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 +  375: 332  177
   10    19 Adriana        Gąbka                 106.61 -  366: 430   57
   11    21 Dariusz        Kuć                   125.43 -  293: 491   75
   12    22 Piotr          Broda                 127.14 -  238: 388   77
   13    28 Adam           Janicki               113.68 -  310: 379   64
   14    23 Tomasz         Lempart               113.89 -  403: 407   64
   15    25 Dorota         Stachowska            117.84 -  358: 437   68
   16    25 Agata          Kuć                   115.88 +  352: 281  166
   17    29 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  402: 192  150
   18    27 Radosław       Pastusiak             100.00 +  332: 293  150
   19    22 Maria          Krzyżanowska          107.83 +  383: 274  158
   20    26 Józef          Wietecki              100.80 +  453: 365  151
   21    23 Lech           Szymczak              100.00 -  327: 379   50
   22    16 Robert         Duczemiński           132.99 -  431: 458   83
   23    26 Dorota         Kuć                   121.64 +  445: 314  172
   24    23 Walenty        Siemaszko             123.64 +  500: 287  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2715  / 24 113.12




	Adriana Gąbka 106.61 Krasowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jakub          Zaryński              131.05 -  371: 465   81
    2    21 Piotr          Pietuchowski          133.62 -  307: 550   84
    3    28 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 -  227: 375   67
    4    28 Agata          Pastusiak             100.00 +  413: 318  150
    5    25 Krzysztof      Sporczyk              124.20 +  367: 325  174
    6    20 Dariusz        Kuć                   125.43 +  391: 293  175
    7    18 Alicja         Kosińska              126.89 +  374: 351  177
    8    14 Jolanta        Chłopińska            120.74 -  267: 389   71
    9    18 Krzysztof      Gibas                 116.64 -  381: 418   67
   10    19 Marcin         Radwański             106.90 +  430: 366  157
   11    18 Walenty        Siemaszko             123.64 -  428: 493   74
   12    20 Paweł          Subocz                100.00 -  380: 551   50
   13    19 Marek          Herzig                139.16 -  251: 394   89
   14    27 Magdalena      Kupczyńska            125.92 -  330: 398   76
   15    28 Radosław       Pastusiak             100.00 +  349: 274  150
   16    27 Sławomir       Zabawa                112.90 -  327: 455   63
   17    23 Tomasz         Lempart               113.89 -  283: 519   64
   18    28 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  528: 161  150
   19    24 Adam           Janicki               113.68 +  350: 272  164
   20    27 Lech           Szymczak              100.00 +  355: 307  150
   21    28 Józef          Wietecki              100.80 +  369: 337  151
   22    25 Agata          Kuć                   115.88 +  397: 282  166
   23    16 Arkadiusz      Biegun                125.37 -  349: 357   75
   24    20 Marta          Ćwiek                 104.97 -  337: 380   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2680  / 24 111.67




	Marta Ćwiek 104.97 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 -  286: 355   77
    2    22 Paweł          Janaś                 134.60 -  385: 395   85
    3    23 Maciej         Sancewicz             131.48 -  265: 396   81
    4    29 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  448: 199  150
    5    26 Adam           Janicki               113.68 +  472: 310  164
    6    21 Dorota         Kuć                   121.64 +  374: 352  172
    7    11 Agnieszka      Goniowska             125.64 -  307: 456   76
    8    16 Piotr          Broda                 127.14 +  387: 357  177
    9    13 Grzegorz       Łukasik               118.96 -  339: 422   69
   10    17 Marek          Herzig                139.16 +  495: 357  189
   11    17 Paweł          Subocz                100.00 +  396: 281  150
   12    13 Alicja         Kosińska              126.89 -  259: 419   77
   13    13 Sławomir       Piotrowski            125.64 -  290: 392   76
   14    19 Dariusz        Kuć                   125.43 +  338: 317  175
   15    13 Miłosz         Wrzałek               147.41 -  284: 409   97
   16    21 Maria          Krzyżanowska          107.83 -  313: 407   58
   17    28 Sławomir       Zabawa                112.90 -  353: 387   63
   18    25 Józef          Wietecki              100.80 -  342: 407   51
   19    20 Tomasz         Lempart               113.89 -  366: 398   64
   20    28 Agata          Pastusiak             100.00 +  404: 264  150
   21    29 Radosław       Pastusiak             100.00 +  368: 251  150
   22    21 Magdalena      Kupczyńska            125.92 +  400: 344  176
   23    25 Lech           Szymczak              100.00 +  350: 276  150
   24    20 Adriana        Gąbka                 106.61 +  380: 337  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2834  / 24 118.08




	Maurycy Machnio 104.04 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Piotr          Broda                 127.14 -  245: 502   77
    2    28 Adam           Janicki               113.68 +  379: 287  164
    3    20 Maria          Krzyżanowska          107.83 +  543: 330  158
    4     8 Walenty        Siemaszko             123.64 -  280: 351   74
    5    16 Krzysztof      Gibas                 116.64 -  243: 419   67
    6    19 Marcin         Radwański             106.90 -  255: 399   57
    7    26 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 +  350: 316  177
    8    22 Dariusz        Kuć                   125.43 -  349: 441   75
    9    25 Dorota         Kuć                   121.64 +  372: 317  172
   10    22 Agata          Kuć                   115.88 +  317: 291  166
   11    16 Alicja         Kosińska              126.89 -  318: 367   77
   12    21 Małgorzata     Szmuksta              114.66 +  352: 263  165
   13    17 Paweł          Subocz                100.00 +  355: 347  150
   14    15 Arkadiusz      Biegun                125.37 -  376: 430   75
   15    17 Marek          Herzig                139.16 +  384: 312  189
   16    14 Grzegorz       Łukasik               118.96 -  350: 391   69
   17    17 Irena          Sołdan                132.92 -  243: 457   83
   18    21 Krzysztof      Sporczyk              124.20 -  326: 370   74
   19    28 Agata          Pastusiak             100.00 +  361: 300  150
   20    18 Tomasz         Lempart               113.89 +  334: 317  164
   21    19 Renata         Andracka              115.24 +  392: 357  165
   22    13 Adam           Szukalski             132.28 -  298: 403   82
   23    17 Jolanta        Chłopińska            120.74 -  260: 437   71
   24    22 Małgorzata     Szmuksta              114.66 -  342: 450   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2766  / 24 115.25




	Józef Wietecki 100.80 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Alicja         Kosińska              126.89 -  365: 395   77
    2    23 Miłosz         Wrzałek               147.41 -  294: 481   97
    3    24 Lech           Szymczak              100.00 -  346: 375   50
    4    27 Magdalena      Kupczyńska            125.92 +  338: 329  176
    5    23 Sławomir       Zabawa                112.90 -  320: 328   63
    6    25 Maria          Krzyżanowska          107.83 -  275: 446   58
    7    29 Radosław       Pastusiak             100.00 +  373: 348  150
    8    24 Krzysztof      Sporczyk              124.20 +  348: 316  174
    9    24 Dorota         Stachowska            117.84 -  326: 375   68
   10    26 Dorota         Kuć                   121.64 -  335: 440   72
   11    26 Tomasz         Lempart               113.89 +  364: 333  164
   12    26 Lech           Szymczak              100.00 -  302: 334   50
   13    27 Agata          Kuć                   115.88 -  332: 334   66
   14    29 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  392: 140  150
   15    27 Adam           Janicki               113.68 -  284: 401   64
   16    29 Agata          Pastusiak             100.00 +  341: 315  150
   17    25 Paweł          Subocz                100.00 -  310: 426   50
   18    25 Marta          Ćwiek                 104.97 +  407: 342  155
   19    21 Dariusz        Kuć                   125.43 -  341: 453   75
   20    26 Marcin         Radwański             106.90 -  365: 453   57
   21    28 Adriana        Gąbka                 106.61 -  337: 369   57
   22    26 Małgorzata     Szmuksta              114.66 -  377: 440   65
   23    23 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 -  303: 412   77
   24    27 Lech           Szymczak              100.00 -  365: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2215  / 24  92.29




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Małgorzata     Sulejewska            126.22 -  253: 435   76
    2    27 Paweł          Jackowski             140.80 -  329: 417   91
    3    27 Tomasz         Lempart               113.89 -  363: 381   64
    4    28 Adriana        Gąbka                 106.61 -  318: 413   57
    5    28 Magdalena      Kupczyńska            125.92 -  353: 386   76
    6    29 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  326: 164  150
    7    27 Lech           Szymczak              100.00 +  322: 306  150
    8    25 Maria          Krzyżanowska          107.83 -  284: 407   58
    9    29 Adam           Janicki               113.68 +  349: 341  164
   10    27 Sławomir       Zabawa                112.90 -  303: 401   63
   11    29 Radosław       Pastusiak             100.00 +  377: 254  150
   12    27 Robert         Duczemiński           132.99 -  301: 467   83
   13    25 Dorota         Stachowska            117.84 -  202: 525   68
   14    26 Agata          Kuć                   115.88 -  316: 374   66
   15    26 Dorota         Kuć                   121.64 +  347: 238  172
   16    29 Józef          Wietecki              100.80 -  315: 341   51
   17    26 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 -  325: 433   77
   18    26 Małgorzata     Szmuksta              114.66 -  263: 480   65
   19    28 Maurycy        Machnio               104.04 -  300: 361   54
   20    28 Marta          Ćwiek                 104.97 -  264: 404   55
   21    26 Paweł          Subocz                100.00 +  312: 310  150
   22    27 Walenty        Siemaszko             123.64 -  240: 303   74
   23    29 PAUZA
   24    28 Radosław       Pastusiak             100.00 +  377: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2164  / 23  94.09




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Aleksander     Puchalski             125.98 -  309: 439   76
    2    19 Krzysztof      Gibas                 116.64 -  283: 442   67
    3    26 Dorota         Kuć                   121.64 -  340: 361   72
    4    26 Adam           Szukalski             132.28 -  324: 443   82
    5    29 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  397: 176  150
    6    26 Krzysztof      Sporczyk              124.20 -  321: 426   74
    7    29 Józef          Wietecki              100.80 -  348: 373   51
    8    28 Adam           Janicki               113.68 +  409: 331  164
    9    28 Magdalena      Kupczyńska            125.92 -  411: 417   76
   10    28 Lech           Szymczak              100.00 -  316: 460   50
   11    29 Agata          Pastusiak             100.00 -  254: 377   50
   12    29 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  392: 215  150
   13    26 Tomasz         Lempart               113.89 -  318: 370   64
   14    28 Sławomir       Zabawa                112.90 -  288: 335   63
   15    28 Adriana        Gąbka                 106.61 -  274: 349   57
   16    28 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 -  290: 532   77
   17    27 Renata         Andracka              115.24 -  289: 403   65
   18    27 Marcin         Radwański             106.90 -  293: 332   57
   19    26 Małgorzata     Szmuksta              114.66 -  335: 374   65
   20    24 Maria          Krzyżanowska          107.83 -  312: 376   58
   21    29 Marta          Ćwiek                 104.97 -  251: 368   55
   22    29 PAUZA
   23    28 Agata          Kuć                   115.88 -  325: 431   66
   24    28 Agata          Pastusiak             100.00 -  326: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 23  75.61




	Paweł Subocz 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Magdalena      Kupczyńska            125.92 +  403: 362  176
    2     3 Tomasz         Zwoliński             139.18 -  346: 398   89
    3    22 Zbigniew       Wietecki              122.87 +  431: 301  173
    4     7 Piotr          Broda                 127.14 +  346: 338  177
    5     5 Łukasz         Tuszyński             145.58 -  307: 340   96
    6    11 Jolanta        Chłopińska            120.74 +  378: 351  171
    7    10 Stanisław      Rydzik                152.69 -  349: 396  103
    8    13 Aleksander     Puchalski             125.98 -  300: 445   76
    9    16 Alicja         Kosińska              126.89 +  412: 280  177
   10    14 Arkadiusz      Biegun                125.37 -  356: 423   75
   11    17 Marta          Ćwiek                 104.97 -  281: 396   55
   12    20 Adriana        Gąbka                 106.61 +  551: 380  157
   13    17 Maurycy        Machnio               104.04 -  347: 355   54
   14    20 Adam           Szukalski             132.28 -  323: 484   82
   15    22 Sławomir       Zabawa                112.90 +  399: 305  163
   16    16 Jakub          Zaryński              131.05 -  265: 420   81
   17    25 Józef          Wietecki              100.80 +  426: 310  151
   18    20 Walenty        Siemaszko             123.64 -  319: 429   74
   19    23 Lech           Szymczak              100.00 -  303: 351   50
   20    23 Dorota         Kuć                   121.64 +  364: 320  172
   21    26 Agata          Pastusiak             100.00 -  310: 312   50
   22    19 Tomasz         Lempart               113.89 -  359: 370   64
   23    21 Małgorzata     Sulejewska            126.22 -  179: 608   76
   24    25 Dorota         Stachowska            117.84 -  271: 424   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2610  / 24 108.75




	Lech Szymczak 100.00 Mniszki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Sławomir       Piotrowski            125.64 -  374: 453   76
    2    20 Agata          Kuć                   115.88 -  328: 397   66
    3    24 Józef          Wietecki              100.80 +  375: 346  151
    4    24 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 -  301: 396   67
    5    27 Zbigniew       Wietecki              122.87 -  328: 548   73
    6    28 Adam           Janicki               113.68 -  344: 448   64
    7    27 Agata          Pastusiak             100.00 -  306: 322   50
    8    27 Magdalena      Kupczyńska            125.92 +  334: 318  176
    9    26 Krzysztof      Sporczyk              124.20 -  278: 391   74
   10    28 Radosław       Pastusiak             100.00 +  460: 316  150
   11    28 Bartek         Ćmiel                 100.00 +  334: 150  150
   12    26 Józef          Wietecki              100.80 +  334: 302  151
   13    22 Irena          Sołdan                132.92 +  388: 320  183
   14    18 Piotr          Broda                 127.14 -  300: 364   77
   15    23 Maria          Krzyżanowska          107.83 -  338: 357   58
   16    22 Dorota         Stachowska            117.84 -  273: 439   68
   17    22 Dariusz        Kuć                   125.43 -  295: 359   75
   18    29 Dorota         Kuć                   121.64 +  394: 389  172
   19    23 Paweł          Subocz                100.00 +  351: 303  150
   20    27 Adriana        Gąbka                 106.61 -  307: 355   57
   21    23 Marcin         Radwański             106.90 +  379: 327  157
   22    24 Renata         Andracka              115.24 -  430: 432   65
   23    25 Marta          Ćwiek                 104.97 -  276: 350   55
   24    27 Józef          Wietecki              100.80 +  395: 365  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2516  / 24 104.83




	Bartek Ćmiel 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Agnieszka      Goniowska             125.64 -  114: 538   76
    2    29 Grzegorz       Łukasik               118.96 -  159: 495   69
    3    29 Arkadiusz      Biegun                125.37 -  154: 445   75
    4    29 Marta          Ćwiek                 104.97 -  199: 448   55
    5    29 Radosław       Pastusiak             100.00 -  176: 397   50
    6    29 Agata          Pastusiak             100.00 -  164: 326   50
    7    28 Magdalena      Kupczyńska            125.92 -  159: 461   76
    8    29 Dorota         Kuć                   121.64 -  106: 486   72
    9    27 Tomasz         Lempart               113.89 -  145: 467   64
   10    29 Adam           Janicki               113.68 -  221: 359   64
   11    28 Lech           Szymczak              100.00 -  150: 334   50
   12    29 Radosław       Pastusiak             100.00 -  215: 392   50
   13    29 Sławomir       Zabawa                112.90 -  128: 373   63
   14    29 Józef          Wietecki              100.80 -  140: 392   51
   15    29 Małgorzata     Szmuksta              114.66 -  166: 415   65
   16    26 Krzysztof      Sporczyk              124.20 -  140: 451   74
   17    29 Marcin         Radwański             106.90 -  192: 402   57
   18    28 Adriana        Gąbka                 106.61 -  161: 528   57
   19    29 Monika         Gawron-Cieślik        116.68 -  160: 440   67
   20    29 Agata          Kuć                   115.88 -  192: 420   66
   21    27 Mariola        Osajda-Matczak        127.30 -  133: 510   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 21  63.24


Runda 1
-------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kuć                   361: 325
   2 Arkadiusz      Biegun               - Kamil          Górka                 277: 417
   3 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              355: 354
   4 Walenty        Siemaszko            - Rafał          Lenartowski           402: 313
   5 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Wietecki              283: 381
   6 Dorota         Kuć                  - Dawid          Adamczyk              385: 414
   7 Kazimierz      Merklejn             - Jolanta        Chłopińska            313: 481
   8 Grzegorz       Łukasik              - Łukasz         Tuszyński             329: 424
   9 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Pukniel               411: 349
  10 Dorota         Stachowska           - Paweł          Jackowski             382: 344
  11 Tomasz         Zwoliński            - Monika         Gawron-Cieślik        497: 283
  12 Krzysztof      Gibas                - Marek          Herzig                377: 444
  13 Mirosław       Uglik                - Agata          Kuć                   380: 300
  14 Renata         Andracka             - Paweł          Janaś                 381: 368
  15 Piotr          Pietuchowski         - Małgorzata     Szmuksta              297: 348
  16 Tomasz         Lempart              - Robert         Duczemiński           381: 388
  17 Radosław       Jachna               - Adam           Janicki               468: 343
  18 Sławomir       Zabawa               - Irena          Sołdan                443: 283
  19 Adam           Szukalski            - Maria          Krzyżanowska          435: 442
  20 Marcin         Radwański            - Maciej         Sancewicz             477: 382
  21 Jakub          Zaryński             - Adriana        Gąbka                 465: 371
  22 Marta          Ćwiek                - Mariola        Osajda-Matczak        286: 355
  23 Piotr          Broda                - Maurycy        Machnio               502: 245
  24 Józef          Wietecki             - Alicja         Kosińska              365: 395
  25 Małgorzata     Sulejewska           - Agata          Pastusiak             435: 253
  26 Radosław       Pastusiak            - Aleksander     Puchalski             309: 439
  27 Magdalena      Kupczyńska           - Paweł          Subocz                362: 403
  28 Lech           Szymczak             - Sławomir       Piotrowski            374: 453
  29 Agnieszka      Goniowska            - Bartek         Ćmiel                 538: 114


Runda 2
-------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Agnieszka      Goniowska             421: 373
   2 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Broda                 392: 429
   3 Paweł          Subocz               - Tomasz         Zwoliński             346: 398
   4 Jolanta        Chłopińska           - Walenty        Siemaszko             303: 496
   5 Alicja         Kosińska             - Marcin         Radwański             317: 389
   6 Robert         Duczemiński          - Radosław       Jachna                337: 281
   7 Jakub          Zaryński             - Dorota         Stachowska            457: 391
   8 Sławomir       Piotrowski           - Zbigniew       Wietecki              493: 239
   9 Marek          Herzig               - Renata         Andracka              487: 342
  10 Sławomir       Zabawa               - Mirosław       Uglik                 294: 330
  11 Maria          Krzyżanowska         - Stanisław      Rydzik                318: 481
  12 Aleksander     Puchalski            - Mariola        Osajda-Matczak        369: 362
  13 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Sulejewska            500: 374
  14 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Szmuksta              448: 359
  15 Kamil          Górka                - Adam           Szukalski             466: 267
  16 Dariusz        Kuć                  - Dorota         Kuć                   406: 312
  17 Maciej         Sancewicz            - Rafał          Lenartowski           321: 389
  18 Tomasz         Lempart              - Kazimierz      Merklejn              300: 389
  19 Radosław       Pastusiak            - Krzysztof      Gibas                 283: 442
  20 Agata          Kuć                  - Lech           Szymczak              397: 328
  21 Adriana        Gąbka                - Piotr          Pietuchowski          307: 550
  22 Paweł          Janaś                - Marta          Ćwiek                 395: 385
  23 Miłosz         Wrzałek              - Józef          Wietecki              481: 294
  24 Irena          Sołdan               - Magdalena      Kupczyńska            390: 374
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Monika         Gawron-Cieślik        356: 268
  26 Grzegorz       Pukniel              - Arkadiusz      Biegun                471: 397
  27 Paweł          Jackowski            - Agata          Pastusiak             417: 329
  28 Adam           Janicki              - Maurycy        Machnio               287: 379
  29 Bartek         Ćmiel                - Grzegorz       Łukasik               159: 495

Runda 3
-------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Radwański            - Sławomir       Piotrowski            356: 407
   2 Piotr          Broda                - Mariusz        Skrobosz              350: 379
   3 Stanisław      Rydzik               - Marek          Herzig                430: 349
   4 Dawid          Adamczyk             - Jakub          Zaryński              263: 451
   5 Aleksander     Puchalski            - Walenty        Siemaszko             423: 382
   6 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Duczemiński           412: 407
   7 Kamil          Górka                - Mirosław       Uglik                 428: 370
   8 Agnieszka      Goniowska            - Łukasz         Tuszyński             316: 541
   9 Piotr          Pietuchowski         - Sławomir       Zabawa                471: 378
  10 Dariusz        Kuć                  - Grzegorz       Łukasik               379: 428
  11 Renata         Andracka             - Grzegorz       Pukniel               330: 400
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Gibas                 258: 466
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Alicja         Kosińska              459: 377
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Obremski              327: 433
  15 Małgorzata     Szmuksta             - Jolanta        Chłopińska            346: 271
  16 Rafał          Lenartowski          - Dorota         Stachowska            325: 387
  17 Kazimierz      Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               363: 433
  18 Agata          Kuć                  - Paweł          Janaś                 408: 437
  19 Irena          Sołdan               - Paweł          Jackowski             422: 348
  20 Maurycy        Machnio              - Maria          Krzyżanowska          543: 330
  21 Radosław       Jachna               - Magdalena      Kupczyńska            521: 181
  22 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Subocz                301: 431
  23 Maciej         Sancewicz            - Marta          Ćwiek                 396: 265
  24 Józef          Wietecki             - Lech           Szymczak              346: 375
  25 Adam           Janicki              - Adam           Szukalski             350: 349
  26 Dorota         Kuć                  - Radosław       Pastusiak             361: 340
  27 Agata          Pastusiak            - Tomasz         Lempart               363: 381
  28 Monika         Gawron-Cieślik       - Adriana        Gąbka                 375: 227
  29 Bartek         Ćmiel                - Arkadiusz      Biegun                154: 445

Runda 4
-------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Zwoliński             287: 460
   2 Jakub          Zaryński             - Stanisław      Rydzik                332: 417
   3 Sławomir       Piotrowski           - Mariusz        Skrobosz              451: 278
   4 Aleksander     Puchalski            - Kamil          Górka                 330: 400
   5 Paweł          Janaś                - Piotr          Pietuchowski          429: 326
   6 Krzysztof      Gibas                - Miłosz         Wrzałek               267: 498
   7 Paweł          Subocz               - Piotr          Broda                 346: 338
   8 Maurycy        Machnio              - Walenty        Siemaszko             280: 351
   9 Dorota         Stachowska           - Marek          Herzig                347: 490
  10 Dawid          Adamczyk             - Radosław       Jachna                407: 369
  11 Robert         Duczemiński          - Małgorzata     Sulejewska            318: 319
  12 Grzegorz       Łukasik              - Irena          Sołdan                353: 431
  13 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Obremski              369: 403
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Marcin         Radwański             433: 335
  15 Grzegorz       Pukniel              - Agnieszka      Goniowska             453: 330
  16 Arkadiusz      Biegun               - Tomasz         Lempart               382: 303
  17 Dorota         Kuć                  - Sławomir       Zabawa                324: 315
  18 Jolanta        Chłopińska           - Dariusz        Kuć                   506: 376
  19 Paweł          Jackowski            - Renata         Andracka              349: 319
  20 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              436: 366
  21 Maciej         Sancewicz            - Adam           Janicki               366: 336
  22 Rafał          Lenartowski          - Maria          Krzyżanowska          499: 338
  23 Alicja         Kosińska             - Mariola        Osajda-Matczak        374: 352
  24 Monika         Gawron-Cieślik       - Lech           Szymczak              396: 301
  25 Zbigniew       Wietecki             - Kazimierz      Merklejn              298: 373
  26 Adam           Szukalski            - Radosław       Pastusiak             443: 324
  27 Magdalena      Kupczyńska           - Józef          Wietecki              329: 338
  28 Adriana        Gąbka                - Agata          Pastusiak             413: 318
  29 Marta          Ćwiek                - Bartek         Ćmiel                 448: 199

Runda 5
-------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Sławomir       Piotrowski            402: 354
   2 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                377: 362
   3 Marek          Herzig               - Małgorzata     Sulejewska            311: 423
   4 Jakub          Zaryński             - Aleksander     Puchalski             387: 363
   5 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Subocz                340: 307
   6 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                394: 451
   7 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Pukniel               398: 451
   8 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Adamczyk              400: 398
   9 Walenty        Siemaszko            - Piotr          Pietuchowski          303: 335
  10 Paweł          Janaś                - Małgorzata     Szmuksta              437: 280
  11 Radosław       Jachna               - Maciej         Sancewicz             421: 307
  12 Piotr          Broda                - Alicja         Kosińska              310: 420
  13 Grzegorz       Łukasik              - Paweł          Jackowski             351: 356
  14 Robert         Duczemiński          - Jolanta        Chłopińska            375: 385
  15 Mirosław       Uglik                - Marcin         Radwański             429: 368
  16 Krzysztof      Gibas                - Maurycy        Machnio               419: 243
  17 Kazimierz      Merklejn             - Agata          Kuć                   403: 401
  18 Rafał          Lenartowski          - Dorota         Kuć                   398: 307
  19 Dorota         Stachowska           - Monika         Gawron-Cieślik        433: 332
  20 Arkadiusz      Biegun               - Agnieszka      Goniowska             348: 511
  21 Renata         Andracka             - Adam           Szukalski             446: 348
  22 Tomasz         Lempart              - Dariusz        Kuć                   343: 396
  23 Józef          Wietecki             - Sławomir       Zabawa                320: 328
  24 Maria          Krzyżanowska         - Mariola        Osajda-Matczak        334: 345
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Adriana        Gąbka                 325: 367
  26 Adam           Janicki              - Marta          Ćwiek                 310: 472
  27 Lech           Szymczak             - Zbigniew       Wietecki              328: 548
  28 Agata          Pastusiak            - Magdalena      Kupczyńska            353: 386
  29 Bartek         Ćmiel                - Radosław       Pastusiak             176: 397

Runda 6
-------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             373: 401
   2 Sławomir       Piotrowski           - Łukasz         Tuszyński             356: 385
   3 Grzegorz       Pukniel              - Małgorzata     Sulejewska            350: 450
   4 Krzysztof      Obremski             - Jakub          Zaryński              476: 415
   5 Irena          Sołdan               - Paweł          Janaś                 320: 334
   6 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               334: 407
   7 Marek          Herzig               - Mariusz        Skrobosz              317: 402
   8 Alicja         Kosińska             - Radosław       Jachna                389: 417
   9 Piotr          Pietuchowski         - Dawid          Adamczyk              510: 297
  10 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Gibas                 451: 383
  11 Paweł          Subocz               - Jolanta        Chłopińska            378: 351
  12 Dorota         Stachowska           - Kazimierz      Merklejn              189: 540
  13 Walenty        Siemaszko            - Paweł          Jackowski             350: 531
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Rafał          Lenartowski           297: 455
  15 Agnieszka      Goniowska            - Aleksander     Puchalski             430: 413
  16 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Łukasik               443: 355
  17 Zbigniew       Wietecki             - Agata          Kuć                   413: 340
  18 Sławomir       Zabawa               - Piotr          Broda                 369: 360
  19 Maurycy        Machnio              - Marcin         Radwański             255: 399
  20 Adriana        Gąbka                - Dariusz        Kuć                   391: 293
  21 Marta          Ćwiek                - Dorota         Kuć                   374: 352
  22 Mariola        Osajda-Matczak       - Arkadiusz      Biegun                292: 383
  23 Adam           Szukalski            - Robert         Duczemiński           483: 389
  24 Monika         Gawron-Cieślik       - Renata         Andracka              337: 349
  25 Maria          Krzyżanowska         - Józef          Wietecki              446: 275
  26 Radosław       Pastusiak            - Krzysztof      Sporczyk              321: 426
  27 Magdalena      Kupczyńska           - Tomasz         Lempart               362: 434
  28 Lech           Szymczak             - Adam           Janicki               344: 448
  29 Agata          Pastusiak            - Bartek         Ćmiel                 326: 164

Runda 7
-------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Zwoliński             366: 410
   2 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Obremski              400: 329
   3 Paweł          Janaś                - Kamil          Górka                 264: 417
   4 Sławomir       Piotrowski           - Kazimierz      Merklejn              473: 441
   5 Rafał          Lenartowski          - Jakub          Zaryński              398: 379
   6 Paweł          Jackowski            - Miłosz         Wrzałek               480: 373
   7 Piotr          Pietuchowski         - Mirosław       Uglik                 409: 359
   8 Mariusz        Skrobosz             - Radosław       Jachna                396: 311
   9 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Pukniel               277: 355
  10 Paweł          Subocz               - Stanisław      Rydzik                349: 396
  11 Marta          Ćwiek                - Agnieszka      Goniowska             307: 456
  12 Marek          Herzig               - Maciej         Sancewicz             419: 351
  13 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Gibas                 440: 306
  14 Aleksander     Puchalski            - Zbigniew       Wietecki              420: 277
  15 Marcin         Radwański            - Renata         Andracka              338: 412
  16 Jolanta        Chłopińska           - Dorota         Stachowska            416: 351
  17 Walenty        Siemaszko            - Sławomir       Zabawa                371: 308
  18 Adriana        Gąbka                - Alicja         Kosińska              374: 351
  19 Arkadiusz      Biegun               - Małgorzata     Szmuksta              341: 325
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Szukalski             375: 410
  21 Tomasz         Lempart              - Grzegorz       Łukasik               331: 355
  22 Adam           Janicki              - Piotr          Broda                 355: 420
  23 Dorota         Kuć                  - Agata          Kuć                   339: 352
  24 Robert         Duczemiński          - Monika         Gawron-Cieślik        351: 400
  25 Dariusz        Kuć                  - Maria          Krzyżanowska          396: 275
  26 Mariola        Osajda-Matczak       - Maurycy        Machnio               316: 350
  27 Agata          Pastusiak            - Lech           Szymczak              322: 306
  28 Bartek         Ćmiel                - Magdalena      Kupczyńska            159: 461
  29 Józef          Wietecki             - Radosław       Pastusiak             373: 348

Runda 8
-------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Piotrowski            330: 281
   2 Kamil          Górka                - Łukasz         Tuszyński             489: 344
   3 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Pietuchowski          317: 339
   4 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Lenartowski           413: 383
   5 Grzegorz       Pukniel              - Paweł          Janaś                 389: 353
   6 Agnieszka      Goniowska            - Małgorzata     Sulejewska            327: 291
   7 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              397: 293
   8 Jakub          Zaryński             - Walenty        Siemaszko             406: 310
   9 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Adamczyk              376: 407
  10 Kazimierz      Merklejn             - Renata         Andracka              417: 326
  11 Irena          Sołdan               - Marek          Herzig                382: 297
  12 Radosław       Jachna               - Arkadiusz      Biegun                507: 387
  13 Aleksander     Puchalski            - Paweł          Subocz                445: 300
  14 Jolanta        Chłopińska           - Adriana        Gąbka                 389: 267
  15 Adam           Szukalski            - Mirosław       Uglik                 285: 429
  16 Piotr          Broda                - Marta          Ćwiek                 357: 387
  17 Grzegorz       Łukasik              - Dorota         Stachowska            485: 399
  18 Zbigniew       Wietecki             - Marcin         Radwański             439: 329
  19 Krzysztof      Gibas                - Sławomir       Zabawa                335: 329
  20 Agata          Kuć                  - Monika         Gawron-Cieślik        285: 450
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Alicja         Kosińska              341: 441
  22 Maurycy        Machnio              - Dariusz        Kuć                   349: 441
  23 Maciej         Sancewicz            - Robert         Duczemiński           503: 406
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Józef          Wietecki              316: 348
  25 Maria          Krzyżanowska         - Agata          Pastusiak             407: 284
  26 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Lempart               426: 355
  27 Lech           Szymczak             - Magdalena      Kupczyńska            334: 318
  28 Radosław       Pastusiak            - Adam           Janicki               409: 331
  29 Dorota         Kuć                  - Bartek         Ćmiel                 486: 106

Runda 9
-------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Obremski              368: 351
   2 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Górka                 323: 341
   3 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Jackowski             440: 363
   4 Grzegorz       Pukniel              - Radosław       Jachna                282: 359
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Jakub          Zaryński              482: 387
   6 Agnieszka      Goniowska            - Jolanta        Chłopińska            313: 325
   7 Sławomir       Piotrowski           - Stanisław      Rydzik                337: 351
   8 Dawid          Adamczyk             - Kazimierz      Merklejn              287: 323
   9 Paweł          Janaś                - Aleksander     Puchalski             410: 424
  10 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Lenartowski           427: 329
  11 Mirosław       Uglik                - Irena          Sołdan                459: 362
  12 Arkadiusz      Biegun               - Miłosz         Wrzałek               494: 450
  13 Marta          Ćwiek                - Grzegorz       Łukasik               339: 422
  14 Marek          Herzig               - Zbigniew       Wietecki              381: 393
  15 Renata         Andracka             - Maciej         Sancewicz             371: 417
  16 Alicja         Kosińska             - Paweł          Subocz                280: 412
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Dariusz        Kuć                   424: 299
  18 Adriana        Gąbka                - Krzysztof      Gibas                 381: 418
  19 Walenty        Siemaszko            - Piotr          Broda                 409: 355
  20 Sławomir       Zabawa               - Adam           Szukalski             336: 434
  21 Marcin         Radwański            - Mariola        Osajda-Matczak        375: 332
  22 Agata          Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              394: 283
  23 Robert         Duczemiński          - Maria          Krzyżanowska          400: 440
  24 Dorota         Stachowska           - Józef          Wietecki              375: 326
  25 Maurycy        Machnio              - Dorota         Kuć                   372: 317
  26 Lech           Szymczak             - Krzysztof      Sporczyk              278: 391
  27 Bartek         Ćmiel                - Tomasz         Lempart               145: 467
  28 Magdalena      Kupczyńska           - Radosław       Pastusiak             417: 411
  29 Adam           Janicki              - Agata          Pastusiak             341: 349

Runda 10
--------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Tomasz         Zwoliński             450: 433
   2 Kamil          Górka                - Krzysztof      Obremski              419: 288
   3 Aleksander     Puchalski            - Łukasz         Tuszyński             433: 349
   4 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Sulejewska            357: 389
   5 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Pukniel               347: 402
   6 Mariusz        Skrobosz             - Mirosław       Uglik                 355: 364
   7 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Zaryński              361: 431
   8 Jolanta        Chłopińska           - Piotr          Pietuchowski          526: 402
   9 Krzysztof      Gibas                - Sławomir       Piotrowski            379: 333
  10 Walenty        Siemaszko            - Agnieszka      Goniowska             368: 445
  11 Grzegorz       Łukasik              - Dawid          Adamczyk              423: 391
  12 Rafał          Lenartowski          - Irena          Sołdan                450: 405
  13 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Sancewicz             409: 456
  14 Paweł          Subocz               - Arkadiusz      Biegun                356: 423
  15 Monika         Gawron-Cieślik       - Paweł          Janaś                 419: 381
  16 Dariusz        Kuć                  - Miłosz         Wrzałek               309: 361
  17 Marek          Herzig               - Marta          Ćwiek                 357: 495
  18 Adam           Szukalski            - Dorota         Stachowska            413: 402
  19 Marcin         Radwański            - Adriana        Gąbka                 366: 430
  20 Renata         Andracka             - Alicja         Kosińska              360: 425
  21 Maria          Krzyżanowska         - Piotr          Broda                 365: 389
  22 Maurycy        Machnio              - Agata          Kuć                   317: 291
  23 Tomasz         Lempart              - Małgorzata     Szmuksta              361: 365
  24 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Sporczyk              365: 442
  25 Magdalena      Kupczyńska           - Robert         Duczemiński           292: 427
  26 Józef          Wietecki             - Dorota         Kuć                   335: 440
  27 Agata          Pastusiak            - Sławomir       Zabawa                303: 401
  28 Radosław       Pastusiak            - Lech           Szymczak              316: 460
  29 Adam           Janicki              - Bartek         Ćmiel                 359: 221

Runda 11
--------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Kamil          Górka                 420: 456
   2 Tomasz         Zwoliński            - Aleksander     Puchalski             340: 322
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Mirosław       Uglik                 411: 302
   4 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Pukniel               428: 353
   5 Jakub          Zaryński             - Jolanta        Chłopińska            445: 318
   6 Krzysztof      Obremski             - Agnieszka      Goniowska             386: 338
   7 Arkadiusz      Biegun               - Grzegorz       Łukasik               370: 374
   8 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Gibas                 509: 290
   9 Maciej         Sancewicz            - Stanisław      Rydzik                355: 352
  10 Rafał          Lenartowski          - Monika         Gawron-Cieślik        385: 343
  11 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Jackowski             412: 353
  12 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Skrobosz              357: 430
  13 Sławomir       Piotrowski           - Dawid          Adamczyk              358: 325
  14 Irena          Sołdan               - Adam           Szukalski             320: 335
  15 Paweł          Janaś                - Zbigniew       Wietecki              345: 360
  16 Alicja         Kosińska             - Maurycy        Machnio               367: 318
  17 Marta          Ćwiek                - Paweł          Subocz                396: 281
  18 Adriana        Gąbka                - Walenty        Siemaszko             428: 493
  19 Dorota         Kuć                  - Marek          Herzig                364: 369
  20 Piotr          Broda                - Renata         Andracka              365: 367
  21 Dariusz        Kuć                  - Marcin         Radwański             491: 293
  22 Agata          Kuć                  - Maria          Krzyżanowska          324: 335
  23 Sławomir       Zabawa               - Krzysztof      Sporczyk              322: 380
  24 Małgorzata     Szmuksta             - Dorota         Stachowska            423: 340
  25 Robert         Duczemiński          - Mariola        Osajda-Matczak        367: 384
  26 Józef          Wietecki             - Tomasz         Lempart               364: 333
  27 Magdalena      Kupczyńska           - Adam           Janicki               375: 358
  28 Lech           Szymczak             - Bartek         Ćmiel                 334: 150
  29 Radosław       Pastusiak            - Agata          Pastusiak             254: 377

Runda 12
--------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             492: 323
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Tuszyński             440: 339
   3 Jakub          Zaryński             - Radosław       Jachna                288: 414
   4 Piotr          Pietuchowski         - Aleksander     Puchalski             326: 454
   5 Grzegorz       Łukasik              - Kazimierz      Merklejn              437: 390
   6 Maciej         Sancewicz            - Rafał          Lenartowski           311: 421
   7 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Obremski              365: 394
   8 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Pukniel               334: 334
   9 Agnieszka      Goniowska            - Mariusz        Skrobosz              374: 478
  10 Paweł          Jackowski            - Sławomir       Piotrowski            471: 318
  11 Walenty        Siemaszko            - Arkadiusz      Biegun                429: 323
  12 Stanisław      Rydzik               - Adam           Szukalski             538: 277
  13 Alicja         Kosińska             - Marta          Ćwiek                 419: 259
  14 Krzysztof      Gibas                - Zbigniew       Wietecki              340: 294
  15 Monika         Gawron-Cieślik       - Miłosz         Wrzałek               398: 328
  16 Marek          Herzig               - Paweł          Janaś                 395: 436
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Kuć                   391: 353
  18 Dawid          Adamczyk             - Irena          Sołdan                350: 348
  19 Maria          Krzyżanowska         - Renata         Andracka              312: 360
  20 Paweł          Subocz               - Adriana        Gąbka                 551: 380
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Maurycy        Machnio               263: 352
  22 Marcin         Radwański            - Piotr          Broda                 238: 388
  23 Dorota         Stachowska           - Dorota         Kuć                   373: 391
  24 Agata          Kuć                  - Magdalena      Kupczyńska            351: 446
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Sławomir       Zabawa                342: 319
  26 Lech           Szymczak             - Józef          Wietecki              334: 302
  27 Agata          Pastusiak            - Robert         Duczemiński           301: 467
  28 Tomasz         Lempart              - Adam           Janicki               367: 354
  29 Bartek         Ćmiel                - Radosław       Pastusiak             215: 392

Runda 13
--------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Kamil          Górka                 242: 575
   2 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Łukasik               409: 302
   3 Aleksander     Puchalski            - Radosław       Jachna                259: 329
   4 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Lenartowski           348: 339
   5 Łukasz         Tuszyński            - Mirosław       Uglik                 318: 386
   6 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Obremski              414: 373
   7 Jakub          Zaryński             - Maciej         Sancewicz             460: 496
   8 Alicja         Kosińska             - Piotr          Pietuchowski          338: 404
   9 Jolanta        Chłopińska           - Paweł          Jackowski             396: 344
  10 Kazimierz      Merklejn             - Monika         Gawron-Cieślik        360: 341
  11 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Goniowska             331: 356
  12 Krzysztof      Gibas                - Walenty        Siemaszko             403: 332
  13 Marta          Ćwiek                - Sławomir       Piotrowski            290: 392
  14 Paweł          Janaś                - Dawid          Adamczyk              445: 465
  15 Renata         Andracka             - Arkadiusz      Biegun                286: 422
  16 Adam           Szukalski            - Zbigniew       Wietecki              309: 446
  17 Maurycy        Machnio              - Paweł          Subocz                355: 347
  18 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Sporczyk              457: 293
  19 Adriana        Gąbka                - Marek          Herzig                251: 394
  20 Piotr          Broda                - Magdalena      Kupczyńska            425: 296
  21 Dariusz        Kuć                  - Mariola        Osajda-Matczak        416: 333
  22 Irena          Sołdan               - Lech           Szymczak              320: 388
  23 Robert         Duczemiński          - Dorota         Kuć                   449: 255
  24 Maria          Krzyżanowska         - Małgorzata     Szmuksta              360: 327
  25 Dorota         Stachowska           - Agata          Pastusiak             525: 202
  26 Radosław       Pastusiak            - Tomasz         Lempart               318: 370
  27 Józef          Wietecki             - Agata          Kuć                   332: 334
  28 Adam           Janicki              - Marcin         Radwański             379: 310
  29 Sławomir       Zabawa               - Bartek         Ćmiel                 373: 128

Runda 14
--------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              461: 305
   2 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Zwoliński             451: 353
   3 Radosław       Jachna               - Małgorzata     Sulejewska            438: 327
   4 Grzegorz       Pukniel              - Jolanta        Chłopińska            459: 341
   5 Rafał          Lenartowski          - Piotr          Pietuchowski          395: 304
   6 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Łukasik               310: 292
   7 Maciej         Sancewicz            - Łukasz         Tuszyński             477: 473
   8 Aleksander     Puchalski            - Kazimierz      Merklejn              332: 487
   9 Krzysztof      Gibas                - Jakub          Zaryński              456: 343
  10 Agnieszka      Goniowska            - Alicja         Kosińska              328: 451
  11 Dawid          Adamczyk             - Paweł          Jackowski             394: 302
  12 Zbigniew       Wietecki             - Stanisław      Rydzik                323: 438
  13 Sławomir       Piotrowski           - Monika         Gawron-Cieślik        365: 323
  14 Miłosz         Wrzałek              - Walenty        Siemaszko             376: 346
  15 Arkadiusz      Biegun               - Maurycy        Machnio               430: 376
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Janaś                 240: 377
  17 Marek          Herzig               - Maria          Krzyżanowska          352: 311
  18 Piotr          Broda                - Lech           Szymczak              364: 300
  19 Dariusz        Kuć                  - Marta          Ćwiek                 317: 338
  20 Paweł          Subocz               - Adam           Szukalski             323: 484
  21 Renata         Andracka             - Robert         Duczemiński           277: 458
  22 Mariola        Osajda-Matczak       - Dorota         Stachowska            374: 322
  23 Tomasz         Lempart              - Marcin         Radwański             407: 403
  24 Małgorzata     Szmuksta             - Irena          Sołdan                304: 436
  25 Dorota         Kuć                  - Adam           Janicki               365: 400
  26 Agata          Pastusiak            - Agata          Kuć                   316: 374
  27 Magdalena      Kupczyńska           - Adriana        Gąbka                 398: 330
  28 Sławomir       Zabawa               - Radosław       Pastusiak             335: 288
  29 Bartek         Ćmiel                - Józef          Wietecki              140: 392

Runda 15
--------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Pukniel              - Kamil          Górka                 298: 470
   2 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Sancewicz             399: 426
   3 Radosław       Jachna               - Mirosław       Uglik                 418: 404
   4 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Obremski              435: 408
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Rafał          Lenartowski           392: 435
   6 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Gibas                 491: 287
   7 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Tuszyński             389: 354
   8 Grzegorz       Łukasik              - Piotr          Pietuchowski          335: 355
   9 Stanisław      Rydzik               - Alicja         Kosińska              470: 351
  10 Sławomir       Piotrowski           - Aleksander     Puchalski             314: 425
  11 Dawid          Adamczyk             - Arkadiusz      Biegun                462: 341
  12 Adam           Szukalski            - Jakub          Zaryński              402: 292
  13 Marta          Ćwiek                - Miłosz         Wrzałek               284: 409
  14 Zbigniew       Wietecki             - Agnieszka      Goniowska             380: 307
  15 Walenty        Siemaszko            - Paweł          Janaś                 352: 385
  16 Paweł          Jackowski            - Monika         Gawron-Cieślik        471: 318
  17 Maurycy        Machnio              - Marek          Herzig                384: 312
  18 Robert         Duczemiński          - Piotr          Broda                 524: 269
  19 Agata          Kuć                  - Dariusz        Kuć                   364: 374
  20 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              449: 363
  21 Tomasz         Lempart              - Renata         Andracka              333: 448
  22 Paweł          Subocz               - Sławomir       Zabawa                399: 305
  23 Lech           Szymczak             - Maria          Krzyżanowska          338: 357
  24 Mariola        Osajda-Matczak       - Magdalena      Kupczyńska            338: 433
  25 Marcin         Radwański            - Dorota         Stachowska            358: 437
  26 Dorota         Kuć                  - Agata          Pastusiak             238: 347
  27 Józef          Wietecki             - Adam           Janicki               284: 401
  28 Adriana        Gąbka                - Radosław       Pastusiak             349: 274
  29 Bartek         Ćmiel                - Małgorzata     Szmuksta              166: 415

Runda 16
--------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Maciej         Sancewicz             415: 435
   2 Kazimierz      Merklejn             - Radosław       Jachna                427: 350
   3 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             390: 445
   4 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              438: 396
   5 Mirosław       Uglik                - Aleksander     Puchalski             407: 373
   6 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Pukniel               394: 358
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Dawid          Adamczyk              381: 398
   8 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Gibas                 410: 383
   9 Miłosz         Wrzałek              - Jolanta        Chłopińska            436: 349
  10 Alicja         Kosińska             - Paweł          Jackowski             340: 523
  11 Łukasz         Tuszyński            - Adam           Szukalski             387: 398
  12 Paweł          Janaś                - Sławomir       Piotrowski            322: 414
  13 Arkadiusz      Biegun               - Zbigniew       Wietecki              359: 292
  14 Grzegorz       Łukasik              - Maurycy        Machnio               391: 350
  15 Dariusz        Kuć                  - Robert         Duczemiński           309: 337
  16 Jakub          Zaryński             - Paweł          Subocz                420: 265
  17 Agnieszka      Goniowska            - Magdalena      Kupczyńska            322: 410
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Walenty        Siemaszko             359: 359
  19 Piotr          Broda                - Marek          Herzig                382: 354
  20 Renata         Andracka             - Irena          Sołdan                293: 438
  21 Maria          Krzyżanowska         - Marta          Ćwiek                 407: 313
  22 Dorota         Stachowska           - Lech           Szymczak              439: 273
  23 Dorota         Kuć                  - Tomasz         Lempart               367: 397
  24 Adam           Janicki              - Małgorzata     Szmuksta              283: 369
  25 Marcin         Radwański            - Agata          Kuć                   352: 281
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Bartek         Ćmiel                 451: 140
  27 Sławomir       Zabawa               - Adriana        Gąbka                 455: 327
  28 Radosław       Pastusiak            - Mariola        Osajda-Matczak        290: 532
  29 Agata          Pastusiak            - Józef          Wietecki              315: 341

Runda 17
--------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                436: 340
   2 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz      Merklejn              409: 412
   3 Radosław       Jachna               - Rafał          Lenartowski           419: 393
   4 Maciej         Sancewicz            - Mirosław       Uglik                 310: 331
   5 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Adamczyk              399: 407
   6 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Pietuchowski          343: 421
   7 Grzegorz       Pukniel              - Miłosz         Wrzałek               297: 494
   8 Paweł          Jackowski            - Adam           Szukalski             430: 362
   9 Aleksander     Puchalski            - Jolanta        Chłopińska            401: 307
  10 Sławomir       Piotrowski           - Małgorzata     Sulejewska            390: 367
  11 Krzysztof      Gibas                - Grzegorz       Łukasik               525: 262
  12 Robert         Duczemiński          - Arkadiusz      Biegun                451: 253
  13 Magdalena      Kupczyńska           - Jakub          Zaryński              363: 388
  14 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Tuszyński             285: 351
  15 Maria          Krzyżanowska         - Paweł          Janaś                 360: 390
  16 Walenty        Siemaszko            - Alicja         Kosińska              392: 456
  17 Irena          Sołdan               - Maurycy        Machnio               457: 243
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Piotr          Broda                 376: 406
  19 Adam           Janicki              - Dorota         Stachowska            530: 295
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Agnieszka      Goniowska             348: 350
  21 Marek          Herzig               - Agata          Kuć                   440: 257
  22 Lech           Szymczak             - Dariusz        Kuć                   295: 359
  23 Tomasz         Lempart              - Adriana        Gąbka                 519: 283
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Kuć                   417: 331
  25 Józef          Wietecki             - Paweł          Subocz                310: 426
  26 Mariola        Osajda-Matczak       - Agata          Pastusiak             433: 325
  27 Renata         Andracka             - Radosław       Pastusiak             403: 289
  28 Marta          Ćwiek                - Sławomir       Zabawa                353: 387
  29 Bartek         Ćmiel                - Marcin         Radwański             192: 402

Runda 18
--------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Kamil          Górka                 329: 368
   2 Piotr          Pietuchowski         - Radosław       Jachna                348: 426
   3 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Sancewicz             441: 284
   4 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             315: 404
   5 Mirosław       Uglik                - Paweł          Jackowski             417: 376
   6 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              465: 399
   7 Rafał          Lenartowski          - Sławomir       Piotrowski            390: 378
   8 Mariusz        Skrobosz             - Aleksander     Puchalski             406: 354
   9 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Gibas                 328: 361
  10 Alicja         Kosińska             - Robert         Duczemiński           359: 312
  11 Piotr          Broda                - Jakub          Zaryński              329: 486
  12 Łukasz         Tuszyński            - Arkadiusz      Biegun                404: 324
  13 Adam           Szukalski            - Małgorzata     Sulejewska            464: 416
  14 Grzegorz       Łukasik              - Paweł          Janaś                 261: 470
  15 Jolanta        Chłopińska           - Irena          Sołdan                403: 391
  16 Sławomir       Zabawa               - Marek          Herzig                292: 343
  17 Agnieszka      Goniowska            - Maria          Krzyżanowska          508: 424
  18 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Lempart               433: 332
  19 Dariusz        Kuć                  - Renata         Andracka              409: 410
  20 Paweł          Subocz               - Walenty        Siemaszko             319: 429
  21 Maurycy        Machnio              - Krzysztof      Sporczyk              326: 370
  22 Dorota         Stachowska           - Magdalena      Kupczyńska            415: 328
  23 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariola        Osajda-Matczak        307: 396
  24 Agata          Kuć                  - Adam           Janicki               364: 367
  25 Marta          Ćwiek                - Józef          Wietecki              342: 407
  26 Agata          Pastusiak            - Małgorzata     Szmuksta              263: 480
  27 Radosław       Pastusiak            - Marcin         Radwański             293: 332
  28 Adriana        Gąbka                - Bartek         Ćmiel                 528: 161
  29 Dorota         Kuć                  - Lech           Szymczak              389: 394

Runda 19
--------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Górka                 450: 352
   2 Radosław       Jachna               - Stanisław      Rydzik                435: 332
   3 Mirosław       Uglik                - Kazimierz      Merklejn              416: 338
   4 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              433: 366
   5 Maciej         Sancewicz            - Miłosz         Wrzałek               431: 291
   6 Jakub          Zaryński             - Piotr          Pietuchowski          445: 426
   7 Dawid          Adamczyk             - Łukasz         Tuszyński             414: 389
   8 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Gibas                 355: 329
   9 Aleksander     Puchalski            - Alicja         Kosińska              360: 350
  10 Paweł          Janaś                - Jolanta        Chłopińska            342: 396
  11 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Obremski              458: 391
  12 Adam           Szukalski            - Grzegorz       Pukniel               386: 340
  13 Robert         Duczemiński          - Grzegorz       Łukasik               341: 415
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Sporczyk              351: 485
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Agnieszka      Goniowska             343: 363
  16 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Wietecki              411: 318
  17 Marek          Herzig               - Walenty        Siemaszko             425: 349
  18 Arkadiusz      Biegun               - Piotr          Broda                 383: 386
  19 Renata         Andracka             - Dorota         Stachowska            412: 340
  20 Tomasz         Lempart              - Marta          Ćwiek                 398: 366
  21 Józef          Wietecki             - Dariusz        Kuć                   341: 453
  22 Marcin         Radwański            - Maria          Krzyżanowska          383: 274
  23 Lech           Szymczak             - Paweł          Subocz                351: 303
  24 Adam           Janicki              - Adriana        Gąbka                 272: 350
  25 Magdalena      Kupczyńska           - Dorota         Kuć                   374: 265
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Radosław       Pastusiak             374: 335
  27 Agata          Kuć                  - Sławomir       Zabawa                375: 323
  28 Maurycy        Machnio              - Agata          Pastusiak             361: 300
  29 Bartek         Ćmiel                - Monika         Gawron-Cieślik        160: 440

Runda 20
--------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Kazimierz      Merklejn              348: 446
   2 Paweł          Jackowski            - Radosław       Jachna                404: 371
   3 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Zaryński              458: 422
   4 Rafał          Lenartowski          - Mirosław       Uglik                 351: 375
   5 Maciej         Sancewicz            - Dawid          Adamczyk              462: 369
   6 Jolanta        Chłopińska           - Stanisław      Rydzik                316: 493
   7 Adam           Szukalski            - Mariusz        Skrobosz              382: 432
   8 Piotr          Pietuchowski         - Sławomir       Piotrowski            390: 311
   9 Krzysztof      Gibas                - Aleksander     Puchalski             392: 385
  10 Miłosz         Wrzałek              - Alicja         Kosińska              453: 368
  11 Piotr          Broda                - Łukasz         Tuszyński             399: 464
  12 Paweł          Janaś                - Robert         Duczemiński           390: 325
  13 Krzysztof      Obremski             - Renata         Andracka              428: 278
  14 Agnieszka      Goniowska            - Irena          Sołdan                333: 422
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Herzig                375: 477
  16 Grzegorz       Łukasik              - Grzegorz       Pukniel               379: 290
  17 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Sulejewska            427: 240
  18 Tomasz         Lempart              - Maurycy        Machnio               317: 334
  19 Dariusz        Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              334: 341
  20 Dorota         Stachowska           - Arkadiusz      Biegun                370: 471
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Magdalena      Kupczyńska            397: 333
  22 Walenty        Siemaszko            - Mariola        Osajda-Matczak        397: 257
  23 Paweł          Subocz               - Dorota         Kuć                   364: 320
  24 Maria          Krzyżanowska         - Radosław       Pastusiak             376: 312
  25 Sławomir       Zabawa               - Adam           Janicki               392: 276
  26 Marcin         Radwański            - Józef          Wietecki              453: 365
  27 Adriana        Gąbka                - Lech           Szymczak              355: 307
  28 Agata          Pastusiak            - Marta          Ćwiek                 264: 404
  29 Bartek         Ćmiel                - Agata          Kuć                   192: 420

Runda 21
--------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Kamil          Górka                 436: 390
   2 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Zwoliński             301: 374
   3 Mirosław       Uglik                - Jakub          Zaryński              334: 415
   4 Radosław       Jachna               - Krzysztof      Gibas                 302: 430
   5 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Lenartowski           374: 412
   6 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Sancewicz             500: 334
   7 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Adamczyk              456: 442
   8 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Janaś                 301: 404
   9 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                388: 383
  10 Krzysztof      Obremski             - Adam           Szukalski             408: 321
  11 Aleksander     Puchalski            - Grzegorz       Łukasik               400: 408
  12 Marek          Herzig               - Jolanta        Chłopińska            541: 305
  13 Sławomir       Piotrowski           - Agnieszka      Goniowska             487: 258
  14 Alicja         Kosińska             - Grzegorz       Pukniel               360: 315
  15 Arkadiusz      Biegun               - Monika         Gawron-Cieślik        401: 278
  16 Małgorzata     Szmuksta             - Piotr          Broda                 315: 326
  17 Walenty        Siemaszko            - Krzysztof      Sporczyk              331: 397
  18 Robert         Duczemiński          - Zbigniew       Wietecki              450: 353
  19 Renata         Andracka             - Maurycy        Machnio               357: 392
  20 Małgorzata     Sulejewska           - Dorota         Stachowska            421: 285
  21 Adam           Janicki              - Dariusz        Kuć                   485: 453
  22 Agata          Kuć                  - Tomasz         Lempart               279: 345
  23 Lech           Szymczak             - Marcin         Radwański             379: 327
  24 Magdalena      Kupczyńska           - Sławomir       Zabawa                400: 388
  25 Dorota         Kuć                  - Maria          Krzyżanowska          304: 419
  26 Agata          Pastusiak            - Paweł          Subocz                312: 310
  27 Mariola        Osajda-Matczak       - Bartek         Ćmiel                 510: 133
  28 Józef          Wietecki             - Adriana        Gąbka                 337: 369
  29 Radosław       Pastusiak            - Marta          Ćwiek                 251: 368

Runda 22
--------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Kamil          Górka                 377: 425
   2 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             421: 449
   3 Mirosław       Uglik                - Marek          Herzig                434: 295
   4 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz      Merklejn              495: 331
   5 Łukasz         Tuszyński            - Radosław       Jachna                374: 270
   6 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                322: 485
   7 Krzysztof      Gibas                - Maciej         Sancewicz             421: 481
   8 Paweł          Janaś                - Krzysztof      Obremski              296: 348
   9 Piotr          Pietuchowski         - Miłosz         Wrzałek               420: 322
  10 Grzegorz       Łukasik              - Sławomir       Piotrowski            441: 324
  11 Dawid          Adamczyk             - Aleksander     Puchalski             342: 398
  12 Irena          Sołdan               - Piotr          Broda                 528: 304
  13 Maurycy        Machnio              - Adam           Szukalski             298: 403
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Arkadiusz      Biegun                438: 300
  15 Jolanta        Chłopińska           - Alicja         Kosińska              348: 485
  16 Marcin         Radwański            - Robert         Duczemiński           431: 458
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Sulejewska            461: 341
  18 Dariusz        Kuć                  - Agnieszka      Goniowska             398: 426
  19 Paweł          Subocz               - Tomasz         Lempart               359: 370
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Adam           Janicki               295: 316
  21 Marta          Ćwiek                - Magdalena      Kupczyńska            400: 344
  22 Sławomir       Zabawa               - Maria          Krzyżanowska          337: 373
  23 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Stachowska            489: 309
  24 Lech           Szymczak             - Renata         Andracka              430: 432
  25 Adriana        Gąbka                - Agata          Kuć                   397: 282
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Józef          Wietecki              440: 377
  27 Walenty        Siemaszko            - Agata          Pastusiak             303: 240
  28 Grzegorz       Pukniel              - Dorota         Kuć                   285: 319
  29 Radosław       Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0

Runda 23
--------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Grzegorz       Łukasik               382: 349
   2 Krzysztof      Gibas                - Tomasz         Zwoliński             349: 345
   3 Stanisław      Rydzik               - Mirosław       Uglik                 393: 404
   4 Jakub          Zaryński             - Mariusz        Skrobosz              500: 321
   5 Paweł          Jackowski            - Rafał          Lenartowski           408: 352
   6 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             413: 378
   7 Maciej         Sancewicz            - Piotr          Pietuchowski          286: 467
   8 Radosław       Jachna               - Krzysztof      Obremski              301: 326
   9 Alicja         Kosińska             - Irena          Sołdan                370: 280
  10 Aleksander     Puchalski            - Marek          Herzig                371: 399
  11 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Sporczyk              536: 284
  12 Robert         Duczemiński          - Dawid          Adamczyk              416: 456
  13 Adam           Szukalski            - Paweł          Janaś                 372: 319
  14 Maria          Krzyżanowska         - Miłosz         Wrzałek               420: 412
  15 Agnieszka      Goniowska            - Renata         Andracka              473: 228
  16 Arkadiusz      Biegun               - Adriana        Gąbka                 357: 349
  17 Jolanta        Chłopińska           - Maurycy        Machnio               437: 260
  18 Piotr          Broda                - Tomasz         Lempart               316: 484
  19 Zbigniew       Wietecki             - Walenty        Siemaszko             445: 321
  20 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Szmuksta              404: 294
  21 Małgorzata     Sulejewska           - Paweł          Subocz                608: 179
  22 Magdalena      Kupczyńska           - Dariusz        Kuć                   451: 298
  23 Józef          Wietecki             - Mariola        Osajda-Matczak        303: 412
  24 Adam           Janicki              - Grzegorz       Pukniel               313: 284
  25 Marta          Ćwiek                - Lech           Szymczak              350: 276
  26 Dorota         Kuć                  - Marcin         Radwański             314: 445
  27 Dorota         Stachowska           - Sławomir       Zabawa                328: 238
  28 Radosław       Pastusiak            - Agata          Kuć                   325: 431
  29 Agata          Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda 24
--------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Mirosław       Uglik                 388: 385
   2 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             317: 366
   3 Kazimierz      Merklejn             - Stanisław      Rydzik                402: 389
   4 Maciej         Sancewicz            - Mariusz        Skrobosz              378: 538
   5 Radosław       Jachna               - Piotr          Pietuchowski          288: 338
   6 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Gibas                 405: 231
   7 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Zaryński              501: 407
   8 Rafał          Lenartowski          - Sławomir       Piotrowski            385: 344
   9 Marek          Herzig               - Dawid          Adamczyk              314: 450
  10 Adam           Szukalski            - Alicja         Kosińska              433: 415
  11 Grzegorz       Łukasik              - Irena          Sołdan                334: 310
  12 Agnieszka      Goniowska            - Aleksander     Puchalski             314: 301
  13 Paweł          Janaś                - Tomasz         Lempart               373: 476
  14 Arkadiusz      Biegun               - Jolanta        Chłopińska            383: 309
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Wietecki              487: 248
  16 Maria          Krzyżanowska         - Monika         Gawron-Cieślik        363: 363
  17 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Duczemiński           397: 340
  18 Piotr          Broda                - Małgorzata     Sulejewska            433: 388
  19 Magdalena      Kupczyńska           - Mariola        Osajda-Matczak        343: 316
  20 Adriana        Gąbka                - Marta          Ćwiek                 337: 380
  21 Renata         Andracka             - Adam           Janicki               322: 427
  22 Małgorzata     Szmuksta             - Maurycy        Machnio               450: 342
  23 Marcin         Radwański            - Walenty        Siemaszko             500: 287
  24 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Kuć                   399: 336
  25 Dorota         Stachowska           - Paweł          Subocz                424: 271
  26 Agata          Kuć                  - Sławomir       Zabawa                374: 351
  27 Lech           Szymczak             - Józef          Wietecki              395: 365
  28 Radosław       Pastusiak            - Agata          Pastusiak             326: 377
  29 Dorota         Kuć                  - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 19-11-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Stanisław Rydzik               Warszawa             152.54  27915  183
   2 Kamil Górka                    Kraków               152.24  29992  197
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.05  28585  188
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            150.96  28532  189
   5 Rafał Lenartowski              Gdynia               149.81  28315  189
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.44  28543  191
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.36  26705  180
   8 Bartosz Morawski               Gliwice              147.38  28149  191
   9 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.46  28120  192
  10 Kazimierz Merklejn             Warszawa             146.43  28554  195
  11 Krzysztof Obremski             Legnica              145.68  28991  199
  12 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.50  27354  188
  13 Michał Makowski                Warszawa             144.80  14190   98
  14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.59  26315  182
  15 Justyna Górka                  Kraków               143.90  28349  197
  16 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.89  15684  109
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.88  20862  145
  18 Dawid Pikul                    Poznań               142.73  27690  194
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             142.52  27364  192
  20 Marek Syczuk                   Warszawa             141.30  27977  198
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.12   7197   51
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.90  14935  106
  23 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.83  26758  190
  24 Bogusław Szyszka               Oława                140.69  24058  171
  25 Marek Reda                     Wołomin              140.63  26580  189
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.47  25285  180
  27 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.04  13164   94
  28 Mirosław Uglik                 Warszawa             140.03  27585  197
  29 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            139.69  16623  119
  30 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             138.75   5550   40
  31 Rafał Dąbrowski                Ostróda              138.53  13853  100
  32 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  33 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  34 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.10  27206  197
  35 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.06  12840   93
  36 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.01  26497  192
  37 Kamil Kister                   Puławy               137.88  26472  192
  38 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.76  18460  134
  39 Grzegorz Kurowski              Warszawa             137.66  27256  198
  40 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.52  21590  157
  41 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.94  16296  119
  42 Grzegorz Święcki               Białystok            136.49   5050   37
  43 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.35   4227   31
  44 Jarosław Sobczak               Warszawa             135.08   5268   39
  45 Radosław Jachna                Łódź                 134.64  26928  200
  46 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.63  23156  172
  47 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.33  25657  191
  48 Marek Salamon                  Bytom                134.03   4423   33
  49 Szymon Płachta                 Warszawa             133.50  26033  195
  50 Dominik Piasecki               Słupsk               133.42   4803   36
  51 Przemysław Rybicki             Otwock               133.30  21328  160
  52 Paweł Janaś                    Głogów               133.23  19185  144
  53 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.15  25697  193
  54 Adam Szukalski                 Coventry             132.80  18326  138
  55 Dominik Urbacki                Pruszków             132.80  15670  118
  56 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.70  24019  181
  57 Jan Kozłowski                  Kraków               132.54   4639   35
  58 Filip Sosin                    Warszawa             132.48   7154   54
  59 Irena Sołdan                   Rumia                132.45  25165  190
  60 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.06  25223  191
  61 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  62 Karol Waniek                   Wrocław              131.67  20936  159
  63 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.64  25011  190
  64 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  65 Robert Kamiński                Warszawa             131.55  26310  200
  66 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  67 Marek Roszak                   Poznań               131.24  15093  115
  68 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.16  25052  191
  69 Artur Irzyk                    Kraków               131.11   5769   44
  70 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              131.02   6420   49
  71 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.98   8383   64
  72 Michał Kolaj                   Ostróda              130.16  24601  189
  73 Michał Ozimiński               Łódź                 129.75   6747   52
  74 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.68  12838   99
  75 Agnieszka Krupka               Krosno               129.38  15137  117
  76 Tomasz Łapka                   Opole                129.01  18062  140
  77 Wojciech Sołdan                Gdynia               128.82   9790   76
  78 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.73  25618  199
  79 Rafał Matczak                  Milanówek            128.71  20465  159
  80 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  81 Piotr Domański                 Ostrołęka            128.29   6671   52
  82 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.00  15104  118
  83 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  84 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.78  25429  199
  85 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.77   7155   56
  86 Adam Klimont                   Wałcz                127.73  14817  116
  87 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.70  24391  191
  88 Piotr Broda                    Sandomierz           127.38  25222  198
  89 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       127.25  25196  198
  90 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.09  25163  198
  91 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.08  24400  192
  92 Janusz Krupiński               Bytom                127.08  14233  112
  93 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.03  11941   94
  94 Alicja Kosińska                Szczecin             127.01  10034   79
  95 Katarzyna Małek                Mielec               127.00  25019  197
  96 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.84  22451  177
  97 Aleksander Puchalski           Włocławek            126.77  16226  128
  98 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.73  19643  155
  99 Weronika Rudnicka              Szczecin             126.70  24959  197
 100 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.63  24566  194
 101 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             126.60  25194  199
 102 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.24   4671   37
 103 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.24   6438   51
 104 Paweł Kowalski                 Kutno                125.97   4409   35
 105 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
 106 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.72  16721  133
 107 Maciej Perzyński               Piła                 125.33   8773   70
 108 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.08  24765  198
 109 Robert Głowacki                Łódź                 125.05  20509  164
 110 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.99  12874  103
 111 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.75  24575  197
 112 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.59  24296  195
 113 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.44  19662  158
 114 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 115 Krzysztof Jaworski             Warszawa             124.23  12920  104
 116 Czesław Grajewski              Choroszcz            124.05  24065  194
 117 Maciej Michalak                Łódź                 123.97   4959   40
 118 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.84   9412   76
 119 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 120 Leszek Stecuła                 Bytom                123.83  12507  101
 121 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 122 Mikołaj Fidziński              Dębica               123.72  16826  136
 123 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.67   9275   75
 124 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  123.62  24477  198
 125 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.44  22466  182
 126 Daniel Janus                   Wąchock              123.24   4190   34
 127 Łukasz Baranowski              Reda                 123.01  23863  194
 128 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 129 Magdalena Kublik               Warszawa             122.67  23920  195
 130 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.62  19497  159
 131 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.60  23784  194
 132 Grzegorz Łukasik               Konojady             122.49  15189  124
 133 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 134 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 135 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 136 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 137 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.91   5364   44
 138 Krzysztof Gibas                Kraków               121.83  11939   98
 139 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.68   9369   77
 140 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 141 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 142 Jolanta Chłopińska             Wałcz                121.37  23668  195
 143 Jerzy Matyasik                 Kraków               120.79  23313  193
 144 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 145 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.63  18939  157
 146 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 147 Mateusz Królikowski            Wrocław              120.05  14766  123
 148 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.97  23635  197
 149 Maciej Kuczyński               Gdynia               119.82  11982  100
 150 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 151 Bogusław Książek               Szczecin             119.74  20117  168
 152 Adam Jurkowski                 Knurów               119.73  10895   91
 153 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 154 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.37  23755  199
 155 Paulina Mech                   Kraków               119.18  19427  163
 156 Ireneusz Kurzok                Mikołów              118.91  22474  189
 157 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.82   7367   62
 158 Anna Biegańska                 Białystok            118.64   7830   66
 159 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.58  15771  133
 160 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 161 Marcin Resler                  Września             118.38   4972   42
 162 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.24  18800  159
 163 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.14  23391  198
 164 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.08   8620   73
 165 Dorota Stachowska              Wydartowo I          118.07  22551  191
 166 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             117.94  18516  157
 167 Anita Bruska                   Gdynia               117.84  13669  116
 168 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.73  11184   95
 169 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 170 Stanisław Gasik                Warszawa             117.52   7639   65
 171 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              117.29   9735   83
 172 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.15  16401  140
 173 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.85   3973   34
 174 Krzysztof Bonda                Białystok            116.81   8060   69
 175 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.72  16807  144
 176 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             116.68   8634   74
 177 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.47  13627  117
 178 Leszek Kacprzyk                Katowice             116.41  16996  146
 179 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.34  12216  105
 180 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.34  11285   97
 181 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.29  12210  105
 182 Krzysztof Pypno                Gliwice              116.24   5347   46
 183 Renata Andracka                Zwola                116.24  22666  195
 184 Tomasz Lempart                 Kraków               116.22   7903   68
 185 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 186 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 116.17   3485   30
 187 Zbigniew Rybak                 Warszawa             116.03  22510  194
 188 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 189 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.58  22076  191
 190 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.50   9702   84
 191 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.49   4735   41
 192 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.47  14087  122
 193 Natalia Ogierman               Katowice             115.45  17317  150
 194 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 195 Beata Piotrowska               Łódź                 115.34  16147  140
 196 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 197 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.27  12795  111
 198 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.97   4484   39
 199 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 200 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  114.63  22697  198
 201 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 202 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            114.35   8576   75
 203 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.25  21365  187
 204 Adam Janicki                   Łódź                 114.10  22819  200
 205 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.02  11630  102
 206 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.83   4098   36
 207 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.68  17052  150
 208 Joanna Suchanek                Wrocław              113.68  21940  193
 209 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.45   7261   64
 210 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.27   4644   41
 211 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 212 Dorota Rudzińska               Warszawa             112.44  22150  197
 213 Marianna Kozłowska             Białystok            112.42   7195   64
 214 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.30  14037  125
 215 Marcin Ceglarek                Kraków               111.87  20696  185
 216 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 217 Sławomir Wolski                Wrocław              111.77  21012  188
 218 Ewa Szałas                     Katowice             111.58   6918   62
 219 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 220 Halina Roszak                  Poznań               111.34   7794   70
 221 Jacek Pietruszka               Kraków               111.16   6781   61
 222 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.12   6667   60
 223 Sławomir Zabawa                Wałcz                111.01  10657   96
 224 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         110.53  15142  137
 225 Radosław Więch                 Warszawa             110.49  19888  180
 226 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.22  21272  193
 227 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.19  20937  190
 228 Rafał Stachowski               Police               110.15   7160   65
 229 Paweł Subocz                   Szczecin             110.00   3960   36
 230 Teresa Zalewska                Racibórz             109.91  16926  154
 231 Anna Stefańska                 Łódź                 109.82   9994   91
 232 Rafał Skibicki                 Lębork               109.81   5930   54
 233 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    109.79  12077  110
 234 Jerzy Luter                    Bytom                109.10  20620  189
 235 Lucyna Śniadach                Rumia                109.06   3490   32
 236 Sławomir Długosz               Ostróda              109.02  21585  198
 237 Monika Sadurska                Warszawa             108.58   4886   45
 238 Marta Bajorek                  Warszawa             108.52   9984   92
 239 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 108.52   9984   92
 240 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 241 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.03  13396  124
 242 Anna Niedzielko                Szczecin             107.83  10352   96
 243 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.82  20810  193
 244 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               107.65  13671  127
 245 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 246 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.57  20546  191
 247 Marta Sztajnert                Wisła                107.33  11699  109
 248 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.14  10928  102
 249 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       106.91   8553   80
 250 Marta Ćwiek                    Radomsko             106.84  17949  168
 251 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 252 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 253 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             106.68   7254   68
 254 Lidia Szpakowska               Jaworzno             106.38   5851   55
 255 Rafał Polak                    Wałcz                106.18   4778   45
 256 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 257 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.86   3705   35
 258 Elżbieta Święcka               Białystok            105.84   3916   37
 259 Urszula Solarska               Łódź                 105.73  20300  192
 260 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 261 Anna Arana                     Warszawa             105.12  17661  168
 262 Szymon Dąbrowski               Warszawa             105.10  20179  192
 263 Daniel Tomczyk                 Piła                 104.88   4195   40
 264 Zofia Górka                    Łęczna               104.80   6183   59
 265 Agnieszka Biegańska            Białystok            104.73   7331   70
 266 Jacek Nowak                    Szczecin             104.31   5633   54
 267 Paweł Maciejczuk               Białystok            104.08   5516   53
 268 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 269 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 270 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 271 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 272 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.94   7103   69
 273 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            102.88   6070   59
 274 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 275 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.07  15923  156
 276 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 277 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.93  20387  200
 278 Tomasz Lewiński                Wejherowo            101.68   4779   47
 279 Józef Burzyński                Ełk                  101.62   5081   50
 280 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.33  17429  172
 281 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 282 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               101.19   9714   96
 283 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 284 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 285 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 286 Robert Wagner                  Wrocław               99.96   4798   48
 287 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 288 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 289 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.50  15622  157
 290 Lidia Żywna                    Gdynia                99.46   8653   87
 291 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 292 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.08   6473   66
 293 Sylwia Łada                    Inowrocław            97.76  13198  135
 294 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 295 Krzysztof Zawadzki             Sampława              97.36  18888  194
 296 Błażej Fidziński               Dębica                97.36   4868   50
 297 Leszek Kilian                  Jaworzno              97.16   7093   73
 298 Sylwia Buks                    Warszawa              96.75  18963  196
 299 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.65   6379   66
 300 Marek Szczepanik               Reda                  96.62   3768   39
 301 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.44   9162   95
 302 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                95.38   3720   39
 303 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                95.26   7430   78
 304 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 305 Anna Lenartowska               Gdynia                92.94   6692   72
 306 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 307 Janina Grajewska               Choroszcz             92.15  10229  111
 308 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.13   5804   63
 309 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 310 Marta Łęgowska                 Inowrocław            91.36   5025   55
 311 Agata Pastusiak                Sulęcin               90.86   9086  100
 312 Aleksandra Brzeska             Warszawa              90.78   4993   55
 313 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.68   3718   41
 314 Maciej Dąbrowski               Warszawa              90.63   7885   87
 315 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.36  12108  134
 316 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 317 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 318 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 319 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                89.05   9083  102
 320 Radosław Pastusiak             Sulęcin               86.57   8744  101
 321 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.54   3981   46
 322 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.25   8797  102
 323 Paulina Naplocha               Racibórz              86.06  16523  192
 324 Andrzej Klich                  Jaworzno              84.51   7859   93
 325 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 326 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 327 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              82.32   6339   77
 328 Piotr Sadzyński                Jaworzno              80.73   3633   45
 329 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 330 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 331 Magdalena Sulejewska           Kraków                77.03   4468   58
 332 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.98   5081   66
 333 Mirosław Dejna                 Sampława              60.20  11318  188
 334 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33




Poczekalnia na dzień 19-11-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   3 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   4 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   5 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   6 Dorota Ostrowska               Białystok            100.63   2717   27
   7 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   8 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
   9 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                127.85   3324   26
  10 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  11 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  12 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  13 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  14 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  15 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  16 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  17 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  18 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  19 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  20 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  21 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  22 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.17   2524   24
  23 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  24 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      102.71   2465   24
  25 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  26 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  27 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  28 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  29 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  30 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  31 Roman Figiel                   Zawichost             99.52   2289   23
  32 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  33 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  34 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  35 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  36 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  37 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  38 Sławomir Rattay                Zgorzelec             83.74   1926   23
  39 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  40 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  41 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  42 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  43 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  44 Maciej Michalski               Łódź                 102.09   2246   22
  45 Jacek Cichecki                 Józefów               95.27   2096   22
  46 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  47 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  48 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  49 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  50 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  51 Joanna Jewtuch                 Warszawa             118.62   2491   21
  52 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  53 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  54 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  55 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  56 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  57 Dariusz Dzierża                Kraków               136.35   2727   20
  58 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  59 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  60 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  61 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  62 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  63 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  64 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  65 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  66 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  67 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  68 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  69 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  70 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  71 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  72 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  73 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  74 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  75 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  76 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  77 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
  78 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  79 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  80 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  81 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  82 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.29   1516   14
  83 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  84 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  85 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
  86 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
  87 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
  88 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
  89 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  90 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
  91 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  92 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
  93 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
  94 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
  95 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
  96 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
  97 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
  98 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
  99 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 100 Małgorzata Jankowska           Warszawa              78.92   1026   13
 101 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 102 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 103 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 104 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 105 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 106 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 107 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 108 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 109 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 110 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 111 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 112 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 113 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 114 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 115 Filip Warzecha                 Gdynia               123.83   1486   12
 116 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 117 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 118 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 119 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 120 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 121 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 122 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 123 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      114.75   1377   12
 124 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 125 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 126 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 127 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 128 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 129 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 130 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 131 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 132 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 133 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 134 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 135 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 136 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 137 Marta Świątkowska              Wrocław              105.08   1261   12
 138 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 139 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 140 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 141 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 142 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 143 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 144 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 145 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 146 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 147 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 148 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 149 Piotr Madej                    Wrocław              100.58   1207   12
 150 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 151 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 152 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 153 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 154 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 155 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 156 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 157 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 158 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 159 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 160 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 161 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 162 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 163 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 164 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 165 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 166 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.08   1141   12
 167 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 168 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 169 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 170 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 171 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 172 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 173 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 174 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 175 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 176 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 177 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 178 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 179 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 180 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 181 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 182 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 183 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 184 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 185 Sylwia Kozłowska               Białystok             88.17   1058   12
 186 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 187 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 188 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 189 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 190 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 191 Paulina Ostrowska              Białystok             85.58   1027   12
 192 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 193 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 194 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 195 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 196 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 197 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 198 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 199 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 200 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 201 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 202 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 203 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 204 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 205 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 206 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 207 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 208 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 209 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 210 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 211 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 212 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 213 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.36   1005   11
 214 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 215 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 216 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 217 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 218 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 219 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 220 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 221 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 222 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 223 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 224 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 225 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 226 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 227 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 228 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 229 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 230 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 231 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   75.09    826   11
 232 Tomasz Szczodry                Łomża                 74.91    824   11
 233 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 234 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 235 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 236 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 237 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 238 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 239 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 240 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 241 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 242 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 243 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 244 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 245 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 246 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 247 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 248 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 249 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 250 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 251 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 252 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 253 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 254 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 255 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 256 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 257 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 258 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 259 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 260 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 261 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 262 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 263 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 264 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 265 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 266 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 267 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 268 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 269 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 270 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 271 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 272 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 273 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 274 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 275 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 276 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 277 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 278 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 279 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 280 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 281 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 282 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 283 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 284 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 285 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 286 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 287 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 288 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 289 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 290 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 291 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 292 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 293 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             112.17    673    6
 294 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 295 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 296 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 297 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 298 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 299 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 300 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 301 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 302 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 303 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 304 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 305 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 306 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 307 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 308 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 309 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 310 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 311 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 312 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 313 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 314 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 315 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 316 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 317 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 318 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 319 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 320 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 321 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 322 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 323 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 324 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 325 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 326 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 327 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 328 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 329 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 330 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 331 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 332 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 333 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 334 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 335 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 336 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 337 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 338 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 339 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 340 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 341 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 342 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 343 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 344 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 345 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 346 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 347 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 348 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 349 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 350 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 351 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 352 Marcin Kozyra                  Warszawa              93.00     93    1
 353 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 354 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 355 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 356 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 357 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 358 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 359 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 360 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 361 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 362 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 363 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 364 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 365 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 366 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 367 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 368 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 369 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 370 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 371 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
 372 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie