Warszawa 2
kwietnia
Warszawa 2 kwietnia Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich
Graboszyce 9
kwietnia
Graboszyce 9-10 kwietnia VI Mistrzostwa Doliny Karpia
Warszawa16
kwietnia
Warszawa 16-17 kwietnia XV Mistrzostwa Warszawy
Kamil Górka mistrzem Doliny Karpia09 - 10 kwietnia 2011 — VI Mistrzostwa Doliny KarpiaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VI Mistrzostwa Doliny KarpiaGraboszyce, 09 - 10 kwietnia 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Był jak zwykle serdeczny, miły i ciekawy (turniej oczywiście). VI Mistrzostwa Doliny Karpia obfitowały w emocjonujące momenty. Niedługo przed końcem turnieju jednym z faworytów wydawał się być Tomasz Zwoliński, który prowadził z przewagą jednej wygranej nad Kamilem Górką. Jednak musiał wygrać, bo brakowało mu małych punktów. Nie udało się i nowym Mistrzem został Kamil, a Tomek spadł na czwarte miejsce. Tytuł wicemistrzowski zdobył Dawid Adamczyk a trzeci był Dariusz Kosz. Szóste miejsce zajęła najlepsza zawodniczka turnieju Justyna Górka która również trzy rundy przed końcem walczyła o zwycięstwo. Tytuł najlepszego oldboya zdobył Andrzej Rechowicz.
Serdeczne podziękowania dla organizatorów dzięki którym nie tylko sama gra, ale i wieczorne dłuuugie spotkania były prawdziwa przyjemnością. W turnieju wzięło udział 61 osób.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Doliny Karpia
IV Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
III Mistrzostwa Doliny Karpia Graboszyce (koło Zatora)


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekOśrodek Rekreacyjno Turystyczny „Karpik”
Graboszyce k/Zatora
Obrońca tytułuStanisław Rydzik
SędziaAndrzej Lożyński
Strona www turniejuwww.okzator.com
HarmonogramSobota, 9 kwietnia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 10 kwietnia (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdOśrodek „Karpik” w Graboszycach — 400 metrów od drogi krajowej nr 28 – Zator-Wadowice (6 km od Zatora, 8 km od Wadowic)
WyżywienieWe własnym zakresie na miejscu w Ośrodku „Karpik”.
Noclegina miejscu w Ośrodku „Karpik”
konieczna rezerwacja telefoniczna we własnym zakresie z hasłem „SCRABBLE”
tel: 33 841 20 50 — e-mail: biuro@karpik.plwww.karpik.pl
NagrodyI miejsce — 300 zł
II miejsce — 200 zł
III miejsce — 100 zł
puchary dla najlepszych, pamiątkowe emblematy
OrganizatorzyRegionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze — tel. 33 841 21 66 zyciezip@interia.pl
Stowarzyszenie "Dolina Karpia" — www.dolinakarpia.org


Wyniki turnieju VI Mistrzostwa Doliny Karpia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 146.63     10.0     4627     1971      482
  2 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       141.28      9.0     5033     1753      647
  3 Dariusz         Kosz                 Nysa                   153.59      9.0     4998     1843      737
  4 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.79      9.0     4675     1905      439
  5 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             136.42      8.5     5096     1832      457
  6 Justyna         Górka                Kraków                 137.27      8.0     5074     1784      882
  7 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 122.76      8.0     4762     1664      328
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.40      8.0     4671     1668       79
  9 Janusz          Krupiński            Bytom                  127.36      8.0     4639     1716      417
 10 Robert          Głowacki             Łódź                   120.67      8.0     4597     1731      393
 11 Mariusz         Grodek               Olsztyn                122.05      8.0     4290     1659       31
 12 Tomasz          Suchanek             Wrocław                126.12      7.0     4832     1658      434
 13 Karol           Waniek               Wrocław                137.75      7.0     4811     1538      737
 14 Bartosz         Morawski             Gliwice                145.61      7.0     4742     1691      295
 15 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.15      7.0     4729     1604      175
 16 Kamil           Kister               Puławy                 127.44      7.0     4715     1533      481
 17 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              125.03      7.0     4593     1555      -16
 18 Michał          Musielak             Bydgoszcz              137.89      7.0     4543     1656      179
 19 Jerzy           Matyasik             Kraków                 121.12      7.0     4542     1571      228
 20 Przemysław      Herdzina             Kraków                 136.45      7.0     4488     1654     -111
 21 Krzysztof       Gibas                Kraków                 108.83      7.0     4466     1589      114
 22 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                114.84      6.5     4394     1512      -35
 23 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              121.97      6.5     4355     1579        6
 24 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            138.21      6.0     4708     1431       60
 25 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                116.15      6.0     4675     1435      205
 26 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              127.77      6.0     4657     1435      507
 27 Łukasz          Sornek               Mikołów                116.83      6.0     4546     1407      267
 28 Marta           Sztajnert            Wisła                  103.64      6.0     4522     1331      174
 29 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 118.83      6.0     4509     1426      352
 30 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 125.67      6.0     4437     1353       -4
 31 Piotr           Broda                Sandomierz             117.74      6.0     4402     1381      226
 32 Beata           Wiączkowska          Wrocław                127.22      6.0     4385     1409      -98
 33 Teresa          Zalewska             Racibórz               109.78      6.0     4346     1488     -261
 34 Rafał           Wesołowski           Warszawa               129.54      6.0     4220     1465      -90
 35 Adam            Janicki              Łódź                   112.11      6.0     4166     1375       21
 36 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               125.44      5.5     4760     1395       -8
 37 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              110.53      5.0     4477     1318       15
 38 Tomasz          Lempart              Kraków                 109.37      5.0     4397     1323     -110
 39 Mariusz         Makuch               Zator                  112.91      5.0     4397     1420     -141
 40 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              100.00      5.0     4316     1275     -111
 41 Paulina         Mech                 Kraków                 117.65      5.0     4308     1362     -593
 42 Marcin          Ceglarek             Kraków                 110.55      5.0     4209     1232     -190
 43 Renata          Andracka             Zwola                  109.59      5.0     4158     1324     -187
 44 Sławomir        Wolski               Wrocław                102.52      5.0     4151     1342     -557
 45 Marta           Kleinrok             Lublin                 107.57      5.0     4028     1319     -241
 46 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              118.53      5.0     4014     1289     -485
 47 Jacek           Pietruszka           Kraków                 116.21      4.5     3919     1076     -139
 48 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           100.00      4.0     4230     1089     -181
 49 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           105.79      4.0     4219     1258     -402
 50 Zbigniew        Rybak                Warszawa               112.47      4.0     4095     1271     -528
 51 Jerzy           Luter                Bytom                  112.79      4.0     4041     1213     -185
 52 Urszula         Solarska             Łódź                   104.70      4.0     4019     1144     -587
 53 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.0     3891     1147     -612
 54 Leszek          Stecuła              Bytom                  122.91      4.0     3385     1125      -23
 55 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      3.0     3811      984     -670
 56 Artur           Irzyk                Kraków                 133.08      3.0     2738      795      309
 57 Zuzanna         Molak                Warszawa               100.00      2.5     2441      572     -221
 58 Natalia         Ogierman             Katowice               110.80      2.0     1793      480       31
 59 Aneta           Grodek               Zawiercie              100.00      1.0     1996      561     -814
 60 Rafał           Stachura             Zator                  100.00      0.5     3372      632     -959
 61 Anna            Zając                Warszawa               100.00      0.0      192       69     -249
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Mistrzostwa Doliny Karpia



	Dariusz Kosz 153.59 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Kwiecień              118.83 +  380: 364  169
    2     3 Artur          Irzyk                 133.08 +  363: 360  183
    3     5 Tomasz         Zwoliński             138.79 -  358: 387   89
    4     7 Robert         Głowacki              120.67 +  381: 373  171
    5     7 Janusz         Krupiński             127.36 -  354: 368   77
    6    10 Kamil          Kister                127.44 +  522: 338  177
    7     8 Michał         Musielak              137.89 -  357: 456   88
    8    12 Maria          Krzyżanowska          105.79 +  366: 263  156
    9    11 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 +  421: 327  175
   10     8 Andrzej        Rechowicz             125.15 +  521: 361  175
   11     4 Bartosz        Morawski              145.61 +  530: 316  196
   12     2 Justyna        Górka                 137.27 +  445: 348  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1843  / 12 153.58




	Kamil Górka 146.63 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jarosław       Karp                  118.53 +  429: 300  169
    2    11 Teresa         Zalewska              109.78 +  378: 371  160
    3     7 Michał         Musielak              137.89 +  386: 330  188
    4     3 Przemysław     Herdzina              136.45 -  299: 353   86
    5     6 Krzysztof      Sporczyk              127.77 +  411: 358  178
    6     2 Justyna        Górka                 137.27 +  370: 345  187
    7     3 Tomasz         Zwoliński             138.79 -  313: 376   89
    8     6 Jerzy          Matyasik              121.12 +  406: 286  171
    9     4 Mariola        Osajda-Matczak        121.97 +  341: 323  172
   10     2 Bartosz        Morawski              145.61 +  357: 338  196
   11     3 Łukasz         Bobowski              136.42 +  549: 401  186
   12     1 Tomasz         Zwoliński             138.79 +  388: 364  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1971  / 12 164.25




	Stanisław Rydzik 146.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Piotr          Broda                 117.74 +  343: 335  168
    2    13 Małgorzata     Szczygieł             125.03 +  417: 385  175
    3     2 Ryszard        Korpalski             110.53 +  469: 393  161
    4     1 Bartosz        Morawski              145.61 -  294: 436   96
    5     3 Małgorzata     Sulejewska            122.76 -  385: 395   73
    6    13 Mariusz        Makuch                112.91 -  350: 364   63
    7    12 Grzegorz       Wiączkowski           116.15 +  432: 363  166
    8    13 Mariusz        Grodek                122.05 +  361: 357  172
    9     6 Tomasz         Suchanek              126.12 -  365: 381   76
   10    13 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 +  420: 401  175
   11     9 Mariola        Osajda-Matczak        121.97 +  422: 386  172
   12     7 Jerzy          Matyasik              121.12 +  413: 396  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 12 139.00




	Bartosz Morawski 145.61 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paulina        Mech                  117.65 +  448: 323  168
    2     5 Robert         Głowacki              120.67 +  373: 335  171
    3     6 Mariusz        Grodek                122.05 +  488: 243  172
    4     1 Stanisław      Rydzik                146.40 +  436: 294  196
    5     1 Łukasz         Bobowski              136.42 +  420: 377  186
    6     1 Tomasz         Suchanek              126.12 +  435: 403  176
    7     1 Mariola        Osajda-Matczak        121.97 +  411: 344  172
    8     1 Justyna        Górka                 137.27 -  353: 447   87
    9     1 Tomasz         Zwoliński             138.79 -  349: 397   89
   10     2 Kamil          Górka                 146.63 -  338: 357   97
   11     4 Dariusz        Kosz                  153.59 -  316: 530  104
   12     5 Małgorzata     Sulejewska            122.76 -  375: 397   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Dawid Adamczyk 141.28 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Sornek                116.83 -  344: 508   67
    2    26 Zbigniew       Rybak                 112.47 +  379: 314  162
    3    12 Małgorzata     Szczygieł             125.03 -  322: 396   75
    4    16 Tomasz         Lempart               109.37 +  424: 337  159
    5    10 Artur          Irzyk                 133.08 +  459: 380  183
    6    11 Paulina        Mech                  117.65 +  477: 337  168
    7     6 Leszek         Stecuła               122.91 +  403: 368  173
    8     4 Mariusz        Makuch                112.91 +  390: 378  163
    9     3 Przemysław     Herdzina              136.45 -  415: 469   86
   10     5 Krzysztof      Gibas                 108.83 +  481: 313  159
   11     1 Justyna        Górka                 137.27 +  440: 339  187
   12     3 Robert         Głowacki              120.67 +  499: 247  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1753  / 12 146.08




	Tomasz Zwoliński 138.79 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jacek          Pietruszka            116.21 +  424: 309  166
    2    12 Jerzy          Matyasik              121.12 +  418: 391  171
    3     5 Dariusz        Kosz                  153.59 +  387: 358  204
    4     2 Łukasz         Bobowski              136.42 -  303: 366   86
    5     8 Teresa         Zalewska              109.78 +  503: 288  160
    6     4 Michał         Musielak              137.89 +  412: 290  188
    7     3 Kamil          Górka                 146.63 +  376: 313  197
    8     2 Tomasz         Suchanek              126.12 +  412: 308  176
    9     1 Bartosz        Morawski              145.61 +  397: 349  196
   10     1 Justyna        Górka                 137.27 -  289: 536   87
   11     2 Janusz         Krupiński             127.36 +  390: 340  177
   12     1 Kamil          Górka                 146.63 -  364: 388   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1905  / 12 158.75




	Dariusz Puton 138.21 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Wiączkowski           116.15 -  403: 450   66
    2    15 Łukasz         Bobowski              136.42 -  342: 461   86
    3    22 Marta          Kleinrok              107.57 +  389: 301  158
    4    19 Krzysztof      Gibas                 108.83 +  451: 300  159
    5    15 Jerzy          Luter                 112.79 +  384: 335  163
    6     9 Rafał          Wesołowski            129.54 -  312: 437   80
    7    17 Sławomir       Wolski                102.52 +  515: 394  153
    8    10 Leokadia       Litwinowicz           114.84 +  432: 332  165
    9     7 Jerzy          Matyasik              121.12 -  320: 399   71
   10    10 Leszek         Stecuła               122.91 -  350: 428   73
   11    13 Grzegorz       Kwiecień              118.83 +  475: 376  169
   12     9 Karol          Waniek                137.75 -  335: 435   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Michał Musielak 137.89 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Leokadia       Litwinowicz           114.84 +  383: 370  165
    2     2 Łukasz         Sornek                116.83 +  355: 257  167
    3     7 Kamil          Górka                 146.63 -  330: 386   97
    4    13 Beata          Wiączkowska           127.22 +  365: 335  177
    5     9 Leszek         Stecuła               122.91 +  442: 342  173
    6     4 Tomasz         Zwoliński             138.79 -  290: 412   89
    7     8 Dariusz        Kosz                  153.59 +  456: 357  204
    8     7 Przemysław     Herdzina              136.45 -  290: 362   86
    9    10 Robert         Głowacki              120.67 -  398: 417   71
   10     9 Grzegorz       Wiączkowski           116.15 +  433: 312  166
   11    11 Karol          Waniek                137.75 -  346: 401   88
   12    12 Leszek         Stecuła               122.91 +  455: 413  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Karol Waniek 137.75 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Makuch                112.91 -  344: 376   63
    2    27 Renata         Andracka              109.59 -  296: 367   60
    3    24 Rafał          Wesołowski            129.54 -  344: 380   80
    4    29 Jarosław       Karp                  118.53 +  503: 224  169
    5    23 Zbigniew       Rybak                 112.47 -  390: 442   62
    6    26 Adam           Janicki               112.11 -  281: 389   62
    7    27 Jerzy          Luter                 112.79 +  439: 257  163
    8    24 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  426: 370  150
    9    19 Arkadiusz      Biegun                125.67 +  487: 325  176
   10    14 Beata          Wiączkowska           127.22 +  465: 263  177
   11    11 Michał         Musielak              137.89 +  401: 346  188
   12     9 Dariusz        Puton                 138.21 +  435: 335  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Justyna Górka 137.27 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Luter                 112.79 +  430: 264  163
    2    10 Mariola        Osajda-Matczak        121.97 -  389: 390   72
    3    11 Grzegorz       Kwiecień              118.83 +  373: 351  169
    4    10 Mariusz        Makuch                112.91 +  501: 265  163
    5     4 Paulina        Mech                  117.65 +  491: 294  168
    6     2 Kamil          Górka                 146.63 -  345: 370   97
    7     4 Przemysław     Herdzina              136.45 +  357: 329  186
    8     1 Bartosz        Morawski              145.61 +  447: 353  196
    9     2 Łukasz         Bobowski              136.42 +  518: 402  186
   10     1 Tomasz         Zwoliński             138.79 +  536: 289  189
   11     1 Dawid          Adamczyk              141.28 -  339: 440   91
   12     2 Dariusz        Kosz                  153.59 -  348: 445  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 12 148.67




	Przemysław Herdzina 136.45 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zbigniew       Rybak                 112.47 +  391: 288  162
    2     1 Andrzej        Rechowicz             125.15 +  461: 378  175
    3     4 Mariola        Osajda-Matczak        121.97 +  411: 367  172
    4     3 Kamil          Górka                 146.63 +  353: 299  197
    5     2 Tomasz         Suchanek              126.12 -  257: 574   76
    6     6 Janusz         Krupiński             127.36 +  362: 286  177
    7     4 Justyna        Górka                 137.27 -  329: 357   87
    8     7 Michał         Musielak              137.89 +  362: 290  188
    9     3 Dawid          Adamczyk              141.28 +  469: 415  191
   10     3 Łukasz         Bobowski              136.42 -  408: 436   86
   11     5 Robert         Głowacki              120.67 -  277: 475   71
   12     8 Mariusz        Grodek                122.05 -  408: 434   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Łukasz Bobowski 136.42 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Adam           Janicki               112.11 +  392: 348  162
    2    15 Dariusz        Puton                 138.21 +  461: 342  188
    3     3 Janusz         Krupiński             127.36 +  426: 336  177
    4     2 Tomasz         Zwoliński             138.79 +  366: 303  189
    5     1 Bartosz        Morawski              145.61 -  377: 420   96
    6     5 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 =  434: 434  125
    7     2 Tomasz         Suchanek              126.12 +  444: 354  176
    8     3 Małgorzata     Sulejewska            122.76 +  523: 285  173
    9     2 Justyna        Górka                 137.27 -  402: 518   87
   10     3 Przemysław     Herdzina              136.45 +  436: 408  186
   11     3 Kamil          Górka                 146.63 -  401: 549   97
   12     4 Tomasz         Suchanek              126.12 +  434: 342  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 12 152.67




	Artur Irzyk 133.08 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marcin         Ceglarek              110.55 +  460: 270  161
    2     3 Dariusz        Kosz                  153.59 -  360: 363  104
    3    10 Teresa         Zalewska              109.78 -  341: 358   60
    4    18 Zbigniew       Rybak                 112.47 +  563: 287  162
    5    10 Dawid          Adamczyk              141.28 -  380: 459   91
    6    16 Marta          Kleinrok              107.57 +  322: 300  158
    7    13 Krzysztof      Gibas                 108.83 -  312: 392   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     795  /  7 113.57




	Rafał Wesołowski 129.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ryszard        Korpalski             110.53 -  370: 408   61
    2    17 Paulina        Mech                  117.65 -  363: 375   68
    3    24 Karol          Waniek                137.75 +  380: 344  188
    4    20 Adam           Janicki               112.11 +  382: 263  162
    5    19 Mariusz        Grodek                122.05 +  370: 319  172
    6     9 Dariusz        Puton                 138.21 +  437: 312  188
    7    11 Andrzej        Rechowicz             125.15 -  276: 424   75
    8    11 Robert         Głowacki              120.67 -  285: 364   71
    9    13 Krzysztof      Sporczyk              127.77 +  347: 326  178
   10    11 Kamil          Kister                127.44 -  252: 514   77
   11    16 Łukasz         Sornek                116.83 -  314: 362   67
   12    22 Marta          Kleinrok              107.57 +  444: 299  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Krzysztof Sporczyk 127.77 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Teresa         Zalewska              109.78 -  346: 354   60
    2    24 Jarosław       Karp                  118.53 +  410: 364  169
    3    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  441: 243  150
    4     8 Leokadia       Litwinowicz           114.84 +  429: 336  165
    5     6 Kamil          Górka                 146.63 -  358: 411   97
    6     8 Leszek         Stecuła               122.91 -  349: 359   73
    7    14 Paulina        Mech                  117.65 +  486: 325  168
    8     9 Krzysztof      Gibas                 108.83 -  291: 326   59
    9    13 Rafał          Wesołowski            129.54 -  326: 347   80
   10    16 Zbigniew       Rybak                 112.47 +  424: 348  162
   11    15 Beata          Wiączkowska           127.22 +  428: 361  177
   12    10 Andrzej        Rechowicz             125.15 -  369: 376   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Kamil Kister 127.44 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Renata         Andracka              109.59 +  371: 274  160
    2     7 Małgorzata     Sulejewska            122.76 +  392: 319  173
    3     1 Tomasz         Suchanek              126.12 -  372: 379   76
    4    14 Paulina        Mech                  117.65 -  341: 489   68
    5    21 Urszula        Solarska              104.70 +  481: 312  155
    6    10 Dariusz        Kosz                  153.59 -  338: 522  104
    7    16 Leokadia       Litwinowicz           114.84 -  352: 368   65
    8    17 Teresa         Zalewska              109.78 +  385: 309  160
    9    15 Maria          Krzyżanowska          105.79 +  431: 299  156
   10    11 Rafał          Wesołowski            129.54 +  514: 252  180
   11     7 Krzysztof      Gibas                 108.83 +  384: 338  159
   12     6 Janusz         Krupiński             127.36 -  354: 373   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Janusz Krupiński 127.36 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Lempart               109.37 +  365: 350  159
    2     8 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 +  383: 342  175
    3     3 Łukasz         Bobowski              136.42 -  336: 426   86
    4    11 Maria          Krzyżanowska          105.79 +  533: 265  156
    5     7 Dariusz        Kosz                  153.59 +  368: 354  204
    6     6 Przemysław     Herdzina              136.45 -  286: 362   86
    7     5 Małgorzata     Sulejewska            122.76 -  401: 415   73
    8    15 Renata         Andracka              109.59 +  403: 302  160
    9     5 Andrzej        Rechowicz             125.15 +  423: 298  175
   10     4 Tomasz         Suchanek              126.12 +  428: 364  176
   11     2 Tomasz         Zwoliński             138.79 -  340: 390   89
   12     6 Kamil          Kister                127.44 +  373: 354  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1716  / 12 143.00




	Beata Wiączkowska 127.22 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Gibas                 108.83 +  380: 323  159
    2     4 Grzegorz       Wiączkowski           116.15 +  418: 375  166
    3     8 Andrzej        Rechowicz             125.15 -  347: 416   75
    4    13 Michał         Musielak              137.89 -  335: 365   88
    5    20 Renata         Andracka              109.59 -  309: 443   60
    6    24 Tomasz         Lempart               109.37 -  308: 377   59
    7    24 Adam           Janicki               112.11 +  450: 373  162
    8    23 Sławomir       Wolski                102.52 +  445: 249  153
    9    17 Marta          Kleinrok              107.57 +  397: 300  158
   10    14 Karol          Waniek                137.75 -  263: 465   88
   11    15 Krzysztof      Sporczyk              127.77 -  361: 428   78
   12    18 Mariusz        Makuch                112.91 +  372: 369  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Tomasz Suchanek 126.12 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maria          Krzyżanowska          105.79 +  444: 294  156
    2     6 Mariusz        Makuch                112.91 +  416: 269  163
    3     1 Kamil          Kister                127.44 +  379: 372  177
    4     4 Andrzej        Rechowicz             125.15 +  410: 370  175
    5     2 Przemysław     Herdzina              136.45 +  574: 257  186
    6     1 Bartosz        Morawski              145.61 -  403: 435   96
    7     2 Łukasz         Bobowski              136.42 -  354: 444   86
    8     2 Tomasz         Zwoliński             138.79 -  308: 412   89
    9     6 Stanisław      Rydzik                146.40 +  381: 365  196
   10     4 Janusz         Krupiński             127.36 -  364: 428   77
   11     6 Jerzy          Matyasik              121.12 +  457: 318  171
   12     4 Łukasz         Bobowski              136.42 -  342: 434   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Arkadiusz Biegun 125.67 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Urszula        Solarska              104.70 +  438: 383  155
    2     9 Mariusz        Grodek                122.05 -  361: 382   72
    3    13 Robert         Głowacki              120.67 -  288: 510   71
    4    23 Aneta          Grodek                100.00 +  413: 246  150
    5    17 Sławomir       Wolski                102.52 +  425: 274  153
    6    12 Maria          Krzyżanowska          105.79 -  341: 424   56
    7    20 Tomasz         Lempart               109.37 -  293: 325   59
    8    22 Zbigniew       Rybak                 112.47 +  407: 362  162
    9    19 Karol          Waniek                137.75 -  325: 487   88
   10    21 Renata         Andracka              109.59 +  413: 314  160
   11    19 Piotr          Broda                 117.74 +  356: 326  168
   12    13 Krzysztof      Gibas                 108.83 -  377: 408   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Andrzej Kwiatkowski 125.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marta          Sztajnert             103.64 +  439: 368  154
    2     8 Janusz         Krupiński             127.36 -  342: 383   77
    3    14 Maria          Krzyżanowska          105.79 -  329: 480   56
    4    21 Marcin         Ceglarek              110.55 +  567: 352  161
    5    12 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  490: 365  150
    6     5 Łukasz         Bobowski              136.42 =  434: 434  136
    7    10 Małgorzata     Szczygieł             125.03 -  310: 462   75
    8    14 Ryszard        Korpalski             110.53 +  363: 298  161
    9    11 Dariusz        Kosz                  153.59 -  327: 421  104
   10    13 Stanisław      Rydzik                146.40 -  401: 420   96
   11    17 Tomasz         Lempart               109.37 +  419: 373  159
   12    15 Grzegorz       Wiączkowski           116.15 -  339: 412   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Andrzej Rechowicz 125.15 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sławomir       Wolski                102.52 +  552: 326  153
    2     1 Przemysław     Herdzina              136.45 -  378: 461   86
    3     8 Beata          Wiączkowska           127.22 +  416: 347  177
    4     4 Tomasz         Suchanek              126.12 -  370: 410   76
    5    11 Małgorzata     Szczygieł             125.03 -  360: 438   75
    6    17 Zbigniew       Rybak                 112.47 +  360: 338  162
    7    11 Rafał          Wesołowski            129.54 +  424: 276  180
    8     8 Leszek         Stecuła               122.91 +  446: 302  173
    9     5 Janusz         Krupiński             127.36 -  298: 423   77
   10     8 Dariusz        Kosz                  153.59 -  361: 521  104
   11    12 Mariusz        Makuch                112.91 +  388: 343  163
   12    10 Krzysztof      Sporczyk              127.77 +  376: 369  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Małgorzata Szczygieł 125.03 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Sylwia         Buks                  100.00 +  415: 349  150
    2    13 Stanisław      Rydzik                146.40 -  385: 417   96
    3    12 Dawid          Adamczyk              141.28 +  396: 322  191
    4     9 Leszek         Stecuła               122.91 -  268: 434   73
    5    11 Andrzej        Rechowicz             125.15 +  438: 360  175
    6    14 Teresa         Zalewska              109.78 +  413: 396  160
    7    10 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 +  462: 310  175
    8     5 Mariola        Osajda-Matczak        121.97 -  357: 376   72
    9     9 Krzysztof      Gibas                 108.83 -  295: 488   59
   10    12 Leokadia       Litwinowicz           114.84 +  378: 361  165
   11    10 Mariusz        Grodek                122.05 -  327: 423   72
   12    11 Łukasz         Sornek                116.83 +  459: 373  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Leszek Stecuła 122.91 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     9 Małgorzata     Szczygieł             125.03 +  434: 268  175
    5     9 Michał         Musielak              137.89 -  342: 442   88
    6     8 Krzysztof      Sporczyk              127.77 +  359: 349  178
    7     6 Dawid          Adamczyk              141.28 -  368: 403   91
    8     8 Andrzej        Rechowicz             125.15 -  302: 446   75
    9    14 Grzegorz       Kwiecień              118.83 +  391: 271  169
   10    10 Dariusz        Puton                 138.21 +  428: 350  188
   11     8 Małgorzata     Sulejewska            122.76 -  348: 424   73
   12    12 Michał         Musielak              137.89 -  413: 455   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  /  9 125.00




	Małgorzata Sulejewska 122.76 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Julita         Dygnas                100.00 +  442: 325  150
    2     7 Kamil          Kister                127.44 -  319: 392   77
    3    16 Aneta          Grodek                100.00 +  530: 267  150
    4     5 Sławomir       Wolski                102.52 +  409: 271  153
    5     3 Stanisław      Rydzik                146.40 +  395: 385  196
    6     3 Mariola        Osajda-Matczak        121.97 -  347: 361   72
    7     5 Janusz         Krupiński             127.36 +  415: 401  177
    8     3 Łukasz         Bobowski              136.42 -  285: 523   86
    9     8 Mariusz        Makuch                112.91 +  387: 360  163
   10     6 Jerzy          Matyasik              121.12 -  412: 426   71
   11     8 Leszek         Stecuła               122.91 +  424: 348  173
   12     5 Bartosz        Morawski              145.61 +  397: 375  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Mariusz Grodek 122.05 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Aneta          Grodek                100.00 +  360: 306  150
    2     9 Arkadiusz      Biegun                125.67 +  382: 361  176
    3     6 Bartosz        Morawski              145.61 -  243: 488   96
    4    15 Mariola        Osajda-Matczak        121.97 -  291: 389   72
    5    19 Rafał          Wesołowski            129.54 -  319: 370   80
    6    22 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  384: 316  150
    7    18 Marta          Sztajnert             103.64 +  384: 292  154
    8    13 Stanisław      Rydzik                146.40 -  357: 361   96
    9    18 Ryszard        Korpalski             110.53 +  385: 314  161
   10    15 Mariusz        Makuch                112.91 +  328: 327  163
   11    10 Małgorzata     Szczygieł             125.03 +  423: 327  175
   12     8 Przemysław     Herdzina              136.45 +  434: 408  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Mariola Osajda-Matczak 121.97 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  355: 318  150
    2    10 Justyna        Górka                 137.27 +  390: 389  187
    3     4 Przemysław     Herdzina              136.45 -  367: 411   86
    4    15 Mariusz        Grodek                122.05 +  389: 291  172
    5     5 Ryszard        Korpalski             110.53 +  385: 314  161
    6     3 Małgorzata     Sulejewska            122.76 +  361: 347  173
    7     1 Bartosz        Morawski              145.61 -  344: 411   96
    8     5 Małgorzata     Szczygieł             125.03 +  376: 357  175
    9     4 Kamil          Górka                 146.63 -  323: 341   97
   10     7 Robert         Głowacki              120.67 -  296: 365   71
   11     9 Stanisław      Rydzik                146.40 -  386: 422   96
   12    14 Leokadia       Litwinowicz           114.84 =  383: 383  115
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Jerzy Matyasik 121.12 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marta          Kleinrok              107.57 +  347: 307  158
    2    12 Tomasz         Zwoliński             138.79 -  391: 418   89
    3    21 Rafał          Stachura              100.00 +  433: 318  150
    4    12 Teresa         Zalewska              109.78 -  369: 371   60
    5    16 Piotr          Broda                 117.74 +  343: 288  168
    6    15 Renata         Andracka              109.59 +  487: 273  160
    7     7 Maria          Krzyżanowska          105.79 +  347: 331  156
    8     6 Kamil          Górka                 146.63 -  286: 406   97
    9     7 Dariusz        Puton                 138.21 +  399: 320  188
   10     6 Małgorzata     Sulejewska            122.76 +  426: 412  173
   11     6 Tomasz         Suchanek              126.12 -  318: 457   76
   12     7 Stanisław      Rydzik                146.40 -  396: 413   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Robert Głowacki 120.67 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  378: 307  150
    2     5 Bartosz        Morawski              145.61 -  335: 373   96
    3    13 Arkadiusz      Biegun                125.67 +  510: 288  176
    4     7 Dariusz        Kosz                  153.59 -  373: 381  104
    5    14 Leokadia       Litwinowicz           114.84 -  362: 439   65
    6    18 Jerzy          Luter                 112.79 +  348: 290  163
    7    15 Teresa         Zalewska              109.78 +  423: 371  160
    8    11 Rafał          Wesołowski            129.54 +  364: 285  180
    9    10 Michał         Musielak              137.89 +  417: 398  188
   10     7 Mariola        Osajda-Matczak        121.97 +  365: 296  172
   11     5 Przemysław     Herdzina              136.45 +  475: 277  186
   12     3 Dawid          Adamczyk              141.28 -  247: 499   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 12 144.25




	Grzegorz Kwiecień 118.83 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  153.59 -  364: 380  104
    2    20 Jacek          Pietruszka            116.21 +  360: 273  166
    3    11 Justyna        Górka                 137.27 -  351: 373   87
    4    25 Sylwia         Buks                  100.00 +  424: 350  150
    5    18 Mariusz        Makuch                112.91 -  388: 431   63
    6    20 Piotr          Broda                 117.74 +  381: 332  168
    7    19 Renata         Andracka              109.59 -  335: 388   60
    8    19 Anna           Zając                 100.00 +  441: 192  150
    9    14 Leszek         Stecuła               122.91 -  271: 391   73
   10    19 Marta          Kleinrok              107.57 +  341: 292  158
   11    13 Dariusz        Puton                 138.21 -  376: 475   88
   12    17 Tomasz         Lempart               109.37 +  477: 280  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Jarosław Karp 118.53 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 146.63 -  300: 429   97
    2    24 Krzysztof      Sporczyk              127.77 -  364: 410   78
    3    28 Jerzy          Luter                 112.79 -  253: 375   63
    4    29 Karol          Waniek                137.75 -  224: 503   88
    5    29 Paulina        Naplocha              100.00 -  333: 335   50
    6    28 Marcin         Ceglarek              110.55 +  338: 297  161
    7    29 Rafał          Stachura              100.00 +  436: 214  150
    8    26 Julita         Dygnas                100.00 +  393: 373  150
    9    25 Teresa         Zalewska              109.78 +  408: 355  160
   10    20 Ryszard        Korpalski             110.53 -  316: 450   61
   11    22 Paulina        Mech                  117.65 -  290: 426   68
   12    26 Jerzy          Luter                 112.79 +  359: 332  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Piotr Broda 117.74 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                146.40 -  335: 343   96
    2    28 Marcin         Ceglarek              110.55 +  367: 329  161
    3    15 Łukasz         Sornek                116.83 +  403: 332  167
    4     6 Ryszard        Korpalski             110.53 -  276: 435   61
    5    16 Jerzy          Matyasik              121.12 -  288: 343   71
    6    20 Grzegorz       Kwiecień              118.83 -  332: 381   69
    7    22 Julita         Dygnas                100.00 +  488: 247  150
    8    18 Tomasz         Lempart               109.37 +  419: 318  159
    9    12 Grzegorz       Wiączkowski           116.15 -  339: 379   66
   10    22 Urszula        Solarska              104.70 +  395: 377  155
   11    19 Arkadiusz      Biegun                125.67 -  326: 356   76
   12    19 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  434: 336  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Paulina Mech 117.65 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Bartosz        Morawski              145.61 -  323: 448   96
    2    17 Rafał          Wesołowski            129.54 +  375: 363  180
    3    18 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  332: 312  150
    4    14 Kamil          Kister                127.44 +  489: 341  177
    5     4 Justyna        Górka                 137.27 -  294: 491   87
    6    11 Dawid          Adamczyk              141.28 -  337: 477   91
    7    14 Krzysztof      Sporczyk              127.77 -  325: 486   78
    8    20 Łukasz         Sornek                116.83 -  350: 433   67
    9    24 Sławomir       Wolski                102.52 +  410: 369  153
   10    23 Marta          Sztajnert             103.64 -  300: 450   54
   11    22 Jarosław       Karp                  118.53 +  426: 290  169
   12    20 Teresa         Zalewska              109.78 -  347: 441   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Łukasz Sornek 116.83 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Adamczyk              141.28 +  508: 344  191
    2     2 Michał         Musielak              137.89 -  257: 355   88
    3    15 Piotr          Broda                 117.74 -  332: 403   68
    4    22 Jerzy          Luter                 112.79 -  335: 430   63
    5    26 Aneta          Grodek                100.00 +  405: 188  150
    6    21 Sławomir       Wolski                102.52 -  325: 347   53
    7    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  414: 282  150
    8    20 Paulina        Mech                  117.65 +  433: 350  168
    9    16 Leokadia       Litwinowicz           114.84 -  349: 376   65
   10    17 Maria          Krzyżanowska          105.79 +  453: 431  156
   11    16 Rafał          Wesołowski            129.54 +  362: 314  180
   12    11 Małgorzata     Szczygieł             125.03 -  373: 459   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Jacek Pietruszka 116.21 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             138.79 -  309: 424   89
    2    20 Grzegorz       Kwiecień              118.83 -  273: 360   69
    3    29 Adam           Janicki               112.11 -  280: 354   62
    4    30 PAUZA
    5    28 Marcin         Ceglarek              110.55 +  352: 327  161
    6    25 Krzysztof      Gibas                 108.83 -  357: 431   59
    7    26 Marta          Kleinrok              107.57 -  333: 365   58
    8    29 Sylwia         Buks                  100.00 +  395: 300  150
    9    26 Zbigniew       Rybak                 112.47 -  333: 383   62
   10    27 Jerzy          Luter                 112.79 +  362: 309  163
   11    25 Sławomir       Wolski                102.52 -  287: 498   53
   12    27 Sylwia         Buks                  100.00 +  338: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1076  / 11  97.82




	Grzegorz Wiączkowski 116.15 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Puton                 138.21 +  450: 403  188
    2     4 Beata          Wiączkowska           127.22 -  375: 418   77
    3     9 Sławomir       Wolski                102.52 -  350: 381   53
    4    17 Marta          Kleinrok              107.57 +  430: 352  158
    5    13 Maria          Krzyżanowska          105.79 -  326: 340   56
    6    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  503: 280  150
    7    12 Stanisław      Rydzik                146.40 -  363: 432   96
    8    16 Natalia        Ogierman              110.80 +  394: 363  161
    9    12 Piotr          Broda                 117.74 +  379: 339  168
   10     9 Michał         Musielak              137.89 -  312: 433   88
   11    14 Leokadia       Litwinowicz           114.84 -  381: 390   65
   12    15 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 +  412: 339  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Leokadia Litwinowicz 114.84 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Musielak              137.89 -  370: 383   88
    2    18 Krzysztof      Gibas                 108.83 +  369: 320  159
    3    20 Renata         Andracka              109.59 +  360: 316  160
    4     8 Krzysztof      Sporczyk              127.77 -  336: 429   78
    5    14 Robert         Głowacki              120.67 +  439: 362  171
    6     7 Ryszard        Korpalski             110.53 -  310: 344   61
    7    16 Kamil          Kister                127.44 +  368: 352  177
    8    10 Dariusz        Puton                 138.21 -  332: 432   88
    9    16 Łukasz         Sornek                116.83 +  376: 349  167
   10    12 Małgorzata     Szczygieł             125.03 -  361: 378   75
   11    14 Grzegorz       Wiączkowski           116.15 +  390: 381  166
   12    14 Mariola        Osajda-Matczak        121.97 =  383: 383  122
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Mariusz Makuch 112.91 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Karol          Waniek                137.75 +  376: 344  188
    2     6 Tomasz         Suchanek              126.12 -  269: 416   76
    3    19 Urszula        Solarska              104.70 +  449: 337  155
    4    10 Justyna        Górka                 137.27 -  265: 501   87
    5    18 Grzegorz       Kwiecień              118.83 +  431: 388  169
    6    13 Stanisław      Rydzik                146.40 +  364: 350  196
    7     9 Ryszard        Korpalski             110.53 +  466: 337  161
    8     4 Dawid          Adamczyk              141.28 -  378: 390   91
    9     8 Małgorzata     Sulejewska            122.76 -  360: 387   73
   10    15 Mariusz        Grodek                122.05 -  327: 328   72
   11    12 Andrzej        Rechowicz             125.15 -  343: 388   75
   12    18 Beata          Wiączkowska           127.22 -  369: 372   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Jerzy Luter 112.79 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Górka                 137.27 -  264: 430   87
    2    29 Sławomir       Wolski                102.52 -  334: 403   53
    3    28 Jarosław       Karp                  118.53 +  375: 253  169
    4    22 Łukasz         Sornek                116.83 +  430: 335  167
    5    15 Dariusz        Puton                 138.21 -  335: 384   88
    6    18 Robert         Głowacki              120.67 -  290: 348   71
    7    27 Karol          Waniek                137.75 -  257: 439   88
    8    27 Urszula        Solarska              104.70 -  291: 300   55
    9    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  449: 276  150
   10    27 Jacek          Pietruszka            116.21 -  309: 362   66
   11    28 Julita         Dygnas                100.00 +  375: 337  150
   12    26 Jarosław       Karp                  118.53 -  332: 359   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1213  / 12 101.08




	Zbigniew Rybak 112.47 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Przemysław     Herdzina              136.45 -  288: 391   86
    2    26 Dawid          Adamczyk              141.28 -  314: 379   91
    3    26 Zuzanna        Molak                 100.00 +  416: 245  150
    4    18 Artur          Irzyk                 133.08 -  287: 563   83
    5    23 Karol          Waniek                137.75 +  442: 390  188
    6    17 Andrzej        Rechowicz             125.15 -  338: 360   75
    7    25 Urszula        Solarska              104.70 +  317: 312  155
    8    22 Arkadiusz      Biegun                125.67 -  362: 407   76
    9    26 Jacek          Pietruszka            116.21 +  383: 333  166
   10    16 Krzysztof      Sporczyk              127.77 -  348: 424   78
   11    24 Adam           Janicki               112.11 -  333: 411   62
   12    24 Marcin         Ceglarek              110.55 -  267: 408   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Adam Janicki 112.11 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Bobowski              136.42 -  348: 392   86
    2    23 Aneta          Grodek                100.00 -  299: 394   50
    3    29 Jacek          Pietruszka            116.21 +  354: 280  166
    4    20 Rafał          Wesołowski            129.54 -  263: 382   80
    5    25 Marta          Sztajnert             103.64 -  252: 378   54
    6    26 Karol          Waniek                137.75 +  389: 281  188
    7    24 Beata          Wiączkowska           127.22 -  373: 450   77
    8    28 Rafał          Stachura              100.00 +  433: 232  150
    9    22 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  391: 329  150
   10    18 Tomasz         Lempart               109.37 -  317: 400   59
   11    24 Zbigniew       Rybak                 112.47 +  411: 333  162
   12    21 Sławomir       Wolski                102.52 +  336: 294  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Natalia Ogierman 110.80 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    16 Grzegorz       Wiączkowski           116.15 -  363: 394   66
    9    23 Urszula        Solarska              104.70 -  335: 361   55
   10    25 Sławomir       Wolski                102.52 -  320: 345   53
   11    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  398: 294  150
   12    23 Maria          Krzyżanowska          105.79 +  377: 368  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     480  /  5  96.00




	Marcin Ceglarek 110.55 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Artur          Irzyk                 133.08 -  270: 460   83
    2    28 Piotr          Broda                 117.74 -  329: 367   68
    3    27 Julita         Dygnas                100.00 +  396: 390  150
    4    21 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 -  352: 567   75
    5    28 Jacek          Pietruszka            116.21 -  327: 352   66
    6    28 Jarosław       Karp                  118.53 -  297: 338   69
    7    28 Aneta          Grodek                100.00 +  427: 250  150
    8    25 Paulina        Naplocha              100.00 +  340: 335  150
    9    20 Tomasz         Lempart               109.37 -  277: 381   59
   10    24 Dorota         Gwiazdoń              100.00 -  367: 392   50
   11    29 Rafał          Stachura              100.00 +  419: 300  150
   12    24 Zbigniew       Rybak                 112.47 +  408: 267  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Ryszard Korpalski 110.53 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Wesołowski            129.54 +  408: 370  180
    2    14 Rafał          Stachura              100.00 +  450: 304  150
    3     2 Stanisław      Rydzik                146.40 -  393: 469   96
    4     6 Piotr          Broda                 117.74 +  435: 276  168
    5     5 Mariola        Osajda-Matczak        121.97 -  314: 385   72
    6     7 Leokadia       Litwinowicz           114.84 +  344: 310  165
    7     9 Mariusz        Makuch                112.91 -  337: 466   63
    8    14 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 -  298: 363   75
    9    18 Mariusz        Grodek                122.05 -  314: 385   72
   10    20 Jarosław       Karp                  118.53 +  450: 316  169
   11    18 Marta          Sztajnert             103.64 -  396: 415   54
   12    16 Marta          Sztajnert             103.64 -  338: 403   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Teresa Zalewska 109.78 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Sporczyk              127.77 +  354: 346  178
    2    11 Kamil          Górka                 146.63 -  371: 378   97
    3    10 Artur          Irzyk                 133.08 +  358: 341  183
    4    12 Jerzy          Matyasik              121.12 +  371: 369  171
    5     8 Tomasz         Zwoliński             138.79 -  288: 503   89
    6    14 Małgorzata     Szczygieł             125.03 -  396: 413   75
    7    15 Robert         Głowacki              120.67 -  371: 423   71
    8    17 Kamil          Kister                127.44 -  309: 385   77
    9    25 Jarosław       Karp                  118.53 -  355: 408   69
   10    26 Sylwia         Buks                  100.00 +  362: 325  150
   11    23 Renata         Andracka              109.59 +  370: 369  160
   12    20 Paulina        Mech                  117.65 +  441: 347  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Renata Andracka 109.59 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kamil          Kister                127.44 -  274: 371   77
    2    27 Karol          Waniek                137.75 +  367: 296  188
    3    20 Leokadia       Litwinowicz           114.84 -  316: 360   65
    4    24 Urszula        Solarska              104.70 -  297: 368   55
    5    20 Beata          Wiączkowska           127.22 +  443: 309  177
    6    15 Jerzy          Matyasik              121.12 -  273: 487   71
    7    19 Grzegorz       Kwiecień              118.83 +  388: 335  169
    8    15 Janusz         Krupiński             127.36 -  302: 403   77
    9    21 Marta          Sztajnert             103.64 +  387: 340  154
   10    21 Arkadiusz      Biegun                125.67 -  314: 413   76
   11    23 Teresa         Zalewska              109.78 -  369: 370   60
   12    25 Urszula        Solarska              104.70 +  428: 293  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Tomasz Lempart 109.37 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Janusz         Krupiński             127.36 -  350: 365   77
    2    21 Marta          Kleinrok              107.57 -  351: 430   58
    3    25 Paulina        Naplocha              100.00 +  533: 317  150
    4    16 Dawid          Adamczyk              141.28 -  337: 424   91
    5    22 Krzysztof      Gibas                 108.83 -  372: 461   59
    6    24 Beata          Wiączkowska           127.22 +  377: 308  177
    7    20 Arkadiusz      Biegun                125.67 +  325: 293  176
    8    18 Piotr          Broda                 117.74 -  318: 419   68
    9    20 Marcin         Ceglarek              110.55 +  381: 277  161
   10    18 Adam           Janicki               112.11 +  400: 317  162
   11    17 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 -  373: 419   75
   12    17 Grzegorz       Kwiecień              118.83 -  280: 477   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Krzysztof Gibas 108.83 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Beata          Wiączkowska           127.22 -  323: 380   77
    2    18 Leokadia       Litwinowicz           114.84 -  320: 369   65
    3    23 Marta          Sztajnert             103.64 +  366: 283  154
    4    19 Dariusz        Puton                 138.21 -  300: 451   88
    5    22 Tomasz         Lempart               109.37 +  461: 372  159
    6    25 Jacek          Pietruszka            116.21 +  431: 357  166
    7    13 Artur          Irzyk                 133.08 +  392: 312  183
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              127.77 +  326: 291  178
    9     9 Małgorzata     Szczygieł             125.03 +  488: 295  175
   10     5 Dawid          Adamczyk              141.28 -  313: 481   91
   11     7 Kamil          Kister                127.44 -  338: 384   77
   12    13 Arkadiusz      Biegun                125.67 +  408: 377  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Marta Kleinrok 107.57 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jerzy          Matyasik              121.12 -  307: 347   71
    2    21 Tomasz         Lempart               109.37 +  430: 351  159
    3    22 Dariusz        Puton                 138.21 -  301: 389   88
    4    17 Grzegorz       Wiączkowski           116.15 -  352: 430   66
    5    27 Rafał          Stachura              100.00 +  366: 258  150
    6    16 Artur          Irzyk                 133.08 -  300: 322   83
    7    26 Jacek          Pietruszka            116.21 +  365: 333  166
    8    21 Marta          Sztajnert             103.64 +  386: 348  154
    9    17 Beata          Wiączkowska           127.22 -  300: 397   77
   10    19 Grzegorz       Kwiecień              118.83 -  292: 341   69
   11    21 Maria          Krzyżanowska          105.79 +  330: 309  156
   12    22 Rafał          Wesołowski            129.54 -  299: 444   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Maria Krzyżanowska 105.79 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Tomasz         Suchanek              126.12 -  294: 444   76
    2    25 Zuzanna        Molak                 100.00 +  415: 344  150
    3    14 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 +  480: 329  175
    4    11 Janusz         Krupiński             127.36 -  265: 533   77
    5    13 Grzegorz       Wiączkowski           116.15 +  340: 326  166
    6    12 Arkadiusz      Biegun                125.67 +  424: 341  176
    7     7 Jerzy          Matyasik              121.12 -  331: 347   71
    8    12 Dariusz        Kosz                  153.59 -  263: 366  104
    9    15 Kamil          Kister                127.44 -  299: 431   77
   10    17 Łukasz         Sornek                116.83 -  431: 453   67
   11    21 Marta          Kleinrok              107.57 -  309: 330   58
   12    23 Natalia        Ogierman              110.80 -  368: 377   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Urszula Solarska 104.70 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Arkadiusz      Biegun                125.67 -  383: 438   76
    2    16 Julita         Dygnas                100.00 +  367: 347  150
    3    19 Mariusz        Makuch                112.91 -  337: 449   63
    4    24 Renata         Andracka              109.59 +  368: 297  160
    5    21 Kamil          Kister                127.44 -  312: 481   77
    6    23 Marta          Sztajnert             103.64 -  283: 453   54
    7    25 Zbigniew       Rybak                 112.47 -  312: 317   62
    8    27 Jerzy          Luter                 112.79 +  300: 291  163
    9    23 Natalia        Ogierman              110.80 +  361: 335  161
   10    22 Piotr          Broda                 117.74 -  377: 395   68
   11    20 Dorota         Gwiazdoń              100.00 -  326: 375   50
   12    25 Renata         Andracka              109.59 -  293: 428   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 12  95.33




	Marta Sztajnert 103.64 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 -  368: 439   75
    2    19 Dorota         Gwiazdoń              100.00 -  376: 435   50
    3    23 Krzysztof      Gibas                 108.83 -  283: 366   59
    4    28 Zuzanna        Molak                 100.00 +  416: 382  150
    5    25 Adam           Janicki               112.11 +  378: 252  162
    6    23 Urszula        Solarska              104.70 +  453: 283  155
    7    18 Mariusz        Grodek                122.05 -  292: 384   72
    8    21 Marta          Kleinrok              107.57 -  348: 386   58
    9    21 Renata         Andracka              109.59 -  340: 387   60
   10    23 Paulina        Mech                  117.65 +  450: 300  168
   11    18 Ryszard        Korpalski             110.53 +  415: 396  161
   12    16 Ryszard        Korpalski             110.53 +  403: 338  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Sławomir Wolski 102.52 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Rechowicz             125.15 -  326: 552   75
    2    29 Jerzy          Luter                 112.79 +  403: 334  163
    3     9 Grzegorz       Wiączkowski           116.15 +  381: 350  166
    4     5 Małgorzata     Sulejewska            122.76 -  271: 409   73
    5    17 Arkadiusz      Biegun                125.67 -  274: 425   76
    6    21 Łukasz         Sornek                116.83 +  347: 325  167
    7    17 Dariusz        Puton                 138.21 -  394: 515   88
    8    23 Beata          Wiączkowska           127.22 -  249: 445   77
    9    24 Paulina        Mech                  117.65 -  369: 410   68
   10    25 Natalia        Ogierman              110.80 +  345: 320  161
   11    25 Jacek          Pietruszka            116.21 +  498: 287  166
   12    21 Adam           Janicki               112.11 -  294: 336   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Małgorzata     Szczygieł             125.03 -  349: 415   75
    2    22 Paulina        Naplocha              100.00 +  350: 312  150
    3    17 Krzysztof      Sporczyk              127.77 -  243: 441   78
    4    25 Grzegorz       Kwiecień              118.83 -  350: 424   69
    5    24 Julita         Dygnas                100.00 +  421: 285  150
    6    19 Grzegorz       Wiączkowski           116.15 -  280: 503   66
    7    21 Łukasz         Sornek                116.83 -  282: 414   67
    8    29 Jacek          Pietruszka            116.21 -  300: 395   66
    9    29 Rafał          Stachura              100.00 +  325: 301  150
   10    26 Teresa         Zalewska              109.78 -  325: 362   60
   11    26 Zuzanna        Molak                 100.00 +  359: 313  150
   12    27 Jacek          Pietruszka            116.21 -  307: 338   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1147  / 12  95.58




	Julita Dygnas 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Sulejewska            122.76 -  325: 442   73
    2    16 Urszula        Solarska              104.70 -  347: 367   55
    3    27 Marcin         Ceglarek              110.55 -  390: 396   61
    4    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  418: 374  150
    5    24 Sylwia         Buks                  100.00 -  285: 421   50
    6    27 Aneta          Grodek                100.00 +  376: 345  150
    7    22 Piotr          Broda                 117.74 -  247: 488   68
    8    26 Jarosław       Karp                  118.53 -  373: 393   69
    9    27 Zuzanna        Molak                 100.00 -  334: 346   50
   10    29 Rafał          Stachura              100.00 +  376: 256  150
   11    28 Jerzy          Luter                 112.79 -  337: 375   63
   12    28 Zuzanna        Molak                 100.00 +  422: 208  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1089  / 12  90.75




	Aneta Grodek 100.00 Zawiercie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mariusz        Grodek                122.05 -  306: 360   72
    2    23 Adam           Janicki               112.11 +  394: 299  162
    3    16 Małgorzata     Sulejewska            122.76 -  267: 530   73
    4    23 Arkadiusz      Biegun                125.67 -  246: 413   76
    5    26 Łukasz         Sornek                116.83 -  188: 405   67
    6    27 Julita         Dygnas                100.00 -  345: 376   50
    7    28 Marcin         Ceglarek              110.55 -  250: 427   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     561  /  7  80.14




	Dorota Gwiazdoń 100.00 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mariola        Osajda-Matczak        121.97 -  318: 355   72
    2    19 Marta          Sztajnert             103.64 +  435: 376  154
    3    18 Paulina        Mech                  117.65 -  312: 332   68
    4    26 Rafał          Stachura              100.00 +  393: 285  150
    5    12 Andrzej        Kwiatkowski           125.44 -  365: 490   75
    6    22 Mariusz        Grodek                122.05 -  316: 384   72
    7    23 Paulina        Naplocha              100.00 +  375: 261  150
    8    24 Karol          Waniek                137.75 -  370: 426   88
    9    22 Adam           Janicki               112.11 -  329: 391   62
   10    24 Marcin         Ceglarek              110.55 +  392: 367  161
   11    20 Urszula        Solarska              104.70 +  375: 326  155
   12    19 Piotr          Broda                 117.74 -  336: 434   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Zuzanna Molak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    25 Maria          Krzyżanowska          105.79 -  344: 415   56
    3    26 Zbigniew       Rybak                 112.47 -  245: 416   62
    4    28 Marta          Sztajnert             103.64 -  382: 416   54
    8    30 PAUZA
    9    27 Julita         Dygnas                100.00 +  346: 334  150
   10    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  303: 300  150
   11    26 Sylwia         Buks                  100.00 -  313: 359   50
   12    28 Julita         Dygnas                100.00 -  208: 422   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     572  /  7  81.71




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Robert         Głowacki              120.67 -  307: 378   71
    2    22 Sylwia         Buks                  100.00 -  312: 350   50
    3    25 Tomasz         Lempart               109.37 -  317: 533   59
    4    27 Julita         Dygnas                100.00 -  374: 418   50
    5    29 Jarosław       Karp                  118.53 +  335: 333  169
    6    29 Rafał          Stachura              100.00 +  344: 290  150
    7    23 Dorota         Gwiazdoń              100.00 -  261: 375   50
    8    25 Marcin         Ceglarek              110.55 -  335: 340   61
    9    28 Jerzy          Luter                 112.79 -  276: 449   63
   10    28 Zuzanna        Molak                 100.00 -  300: 303   50
   11    27 Natalia        Ogierman              110.80 -  294: 398   61
   12    29 Rafał          Stachura              100.00 +  356: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     984  / 12  82.00




	Rafał Stachura 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 PAUZA
    2    14 Ryszard        Korpalski             110.53 -  304: 450   61
    3    21 Jerzy          Matyasik              121.12 -  318: 433   71
    4    26 Dorota         Gwiazdoń              100.00 -  285: 393   50
    5    27 Marta          Kleinrok              107.57 -  258: 366   58
    6    29 Paulina        Naplocha              100.00 -  290: 344   50
    7    29 Jarosław       Karp                  118.53 -  214: 436   69
    8    28 Adam           Janicki               112.11 -  232: 433   62
    9    29 Sylwia         Buks                  100.00 -  301: 325   50
   10    29 Julita         Dygnas                100.00 -  256: 376   50
   11    29 Marcin         Ceglarek              110.55 -  300: 419   61
   12    29 Paulina        Naplocha              100.00 -  314: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     632  / 11  57.45




	Anna Zając 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    19 Grzegorz       Kwiecień              118.83 -  192: 441   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      69  /  1  69.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Mistrzostwa Doliny Karpia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Grzegorz       Kwiecień              380: 364
   2 Jarosław       Karp                 - Kamil          Górka                 300: 429
   3 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Broda                 343: 335
   4 Paulina        Mech                 - Bartosz        Morawski              323: 448
   5 Dawid          Adamczyk             - Łukasz         Sornek                344: 508
   6 Jacek          Pietruszka           - Tomasz         Zwoliński             309: 424
   7 Dariusz        Puton                - Grzegorz       Wiączkowski           403: 450
   8 Leokadia       Litwinowicz          - Michał         Musielak              370: 383
   9 Karol          Waniek               - Mariusz        Makuch                344: 376
  10 Jerzy          Luter                - Justyna        Górka                 264: 430
  11 Przemysław     Herdzina             - Zbigniew       Rybak                 391: 288
  12 Adam           Janicki              - Łukasz         Bobowski              348: 392
  13 Artur          Irzyk                - Marcin         Ceglarek              460: 270
  14 Ryszard        Korpalski            - Rafał          Wesołowski            408: 370
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Teresa         Zalewska              346: 354
  16 Renata         Andracka             - Kamil          Kister                274: 371
  17 Janusz         Krupiński            - Tomasz         Lempart               365: 350
  18 Krzysztof      Gibas                - Beata          Wiączkowska           323: 380
  19 Tomasz         Suchanek             - Maria          Krzyżanowska          444: 294
  20 Urszula        Solarska             - Arkadiusz      Biegun                383: 438
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Marta          Sztajnert             439: 368
  22 Sławomir       Wolski               - Andrzej        Rechowicz             326: 552
  23 Małgorzata     Szczygieł            - Sylwia         Buks                  415: 349
  24 Julita         Dygnas               - Małgorzata     Sulejewska            325: 442
  25 Mariusz        Grodek               - Aneta          Grodek                360: 306
  26 Dorota         Gwiazdoń             - Mariola        Osajda-Matczak        318: 355
  27 Jerzy          Matyasik             - Marta          Kleinrok              347: 307
  28 Paulina        Naplocha             - Robert         Głowacki              307: 378
  29 Rafał          Stachura             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Przemysław     Herdzina              378: 461
   2 Michał         Musielak             - Łukasz         Sornek                355: 257
   3 Dariusz        Kosz                 - Artur          Irzyk                 363: 360
   4 Grzegorz       Wiączkowski          - Beata          Wiączkowska           375: 418
   5 Robert         Głowacki             - Bartosz        Morawski              335: 373
   6 Mariusz        Makuch               - Tomasz         Suchanek              269: 416
   7 Kamil          Kister               - Małgorzata     Sulejewska            392: 319
   8 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Kwiatkowski           383: 342
   9 Arkadiusz      Biegun               - Mariusz        Grodek                361: 382
  10 Justyna        Górka                - Mariola        Osajda-Matczak        389: 390
  11 Kamil          Górka                - Teresa         Zalewska              378: 371
  12 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Matyasik              418: 391
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Stanisław      Rydzik                385: 417
  14 Rafał          Stachura             - Ryszard        Korpalski             304: 450
  15 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Puton                 461: 342
  16 Urszula        Solarska             - Julita         Dygnas                367: 347
  17 Rafał          Wesołowski           - Paulina        Mech                  363: 375
  18 Leokadia       Litwinowicz          - Krzysztof      Gibas                 369: 320
  19 Marta          Sztajnert            - Dorota         Gwiazdoń              376: 435
  20 Grzegorz       Kwiecień             - Jacek          Pietruszka            360: 273
  21 Marta          Kleinrok             - Tomasz         Lempart               430: 351
  22 Sylwia         Buks                 - Paulina        Naplocha              350: 312
  23 Aneta          Grodek               - Adam           Janicki               394: 299
  24 Jarosław       Karp                 - Krzysztof      Sporczyk              364: 410
  25 Zuzanna        Molak                - Maria          Krzyżanowska          344: 415
  26 Zbigniew       Rybak                - Dawid          Adamczyk              314: 379
  27 Renata         Andracka             - Karol          Waniek                367: 296
  28 Piotr          Broda                - Marcin         Ceglarek              367: 329
  29 Sławomir       Wolski               - Jerzy          Luter                 403: 334


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Tomasz         Suchanek              372: 379
   2 Stanisław      Rydzik               - Ryszard        Korpalski             469: 393
   3 Łukasz         Bobowski             - Janusz         Krupiński             426: 336
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Przemysław     Herdzina              367: 411
   5 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Kosz                  387: 358
   6 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Grodek                488: 243
   7 Michał         Musielak             - Kamil          Górka                 330: 386
   8 Beata          Wiączkowska          - Andrzej        Rechowicz             347: 416
   9 Grzegorz       Wiączkowski          - Sławomir       Wolski                350: 381
  10 Teresa         Zalewska             - Artur          Irzyk                 358: 341
  11 Grzegorz       Kwiecień             - Justyna        Górka                 351: 373
  12 Dawid          Adamczyk             - Małgorzata     Szczygieł             322: 396
  13 Arkadiusz      Biegun               - Robert         Głowacki              288: 510
  14 Maria          Krzyżanowska         - Andrzej        Kwiatkowski           480: 329
  15 Łukasz         Sornek               - Piotr          Broda                 332: 403
  16 Małgorzata     Sulejewska           - Aneta          Grodek                530: 267
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Sylwia         Buks                  441: 243
  18 Dorota         Gwiazdoń             - Paulina        Mech                  312: 332
  19 Mariusz        Makuch               - Urszula        Solarska              449: 337
  20 Leokadia       Litwinowicz          - Renata         Andracka              360: 316
  21 Jerzy          Matyasik             - Rafał          Stachura              433: 318
  22 Dariusz        Puton                - Marta          Kleinrok              389: 301
  23 Krzysztof      Gibas                - Marta          Sztajnert             366: 283
  24 Rafał          Wesołowski           - Karol          Waniek                380: 344
  25 Tomasz         Lempart              - Paulina        Naplocha              533: 317
  26 Zbigniew       Rybak                - Zuzanna        Molak                 416: 245
  27 Marcin         Ceglarek             - Julita         Dygnas                396: 390
  28 Jerzy          Luter                - Jarosław       Karp                  375: 253
  29 Adam           Janicki              - Jacek          Pietruszka            354: 280


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Stanisław      Rydzik                436: 294
   2 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Zwoliński             366: 303
   3 Przemysław     Herdzina             - Kamil          Górka                 353: 299
   4 Tomasz         Suchanek             - Andrzej        Rechowicz             410: 370
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Sławomir       Wolski                409: 271
   6 Ryszard        Korpalski            - Piotr          Broda                 435: 276
   7 Robert         Głowacki             - Dariusz        Kosz                  373: 381
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Leokadia       Litwinowicz           429: 336
   9 Leszek         Stecuła              - Małgorzata     Szczygieł             434: 268
  10 Justyna        Górka                - Mariusz        Makuch                501: 265
  11 Maria          Krzyżanowska         - Janusz         Krupiński             265: 533
  12 Teresa         Zalewska             - Jerzy          Matyasik              371: 369
  13 Beata          Wiączkowska          - Michał         Musielak              335: 365
  14 Paulina        Mech                 - Kamil          Kister                489: 341
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Mariusz        Grodek                389: 291
  16 Tomasz         Lempart              - Dawid          Adamczyk              337: 424
  17 Marta          Kleinrok             - Grzegorz       Wiączkowski           352: 430
  18 Artur          Irzyk                - Zbigniew       Rybak                 563: 287
  19 Dariusz        Puton                - Krzysztof      Gibas                 451: 300
  20 Rafał          Wesołowski           - Adam           Janicki               382: 263
  21 Marcin         Ceglarek             - Andrzej        Kwiatkowski           352: 567
  22 Łukasz         Sornek               - Jerzy          Luter                 335: 430
  23 Aneta          Grodek               - Arkadiusz      Biegun                246: 413
  24 Urszula        Solarska             - Renata         Andracka              368: 297
  25 Sylwia         Buks                 - Grzegorz       Kwiecień              350: 424
  26 Dorota         Gwiazdoń             - Rafał          Stachura              393: 285
  27 Paulina        Naplocha             - Julita         Dygnas                374: 418
  28 Marta          Sztajnert            - Zuzanna        Molak                 416: 382
  29 Karol          Waniek               - Jarosław       Karp                  503: 224
  30 Jacek          Pietruszka           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Bobowski              420: 377
   2 Tomasz         Suchanek             - Przemysław     Herdzina              574: 257
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Stanisław      Rydzik                395: 385
   4 Paulina        Mech                 - Justyna        Górka                 294: 491
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Ryszard        Korpalski             385: 314
   6 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              411: 358
   7 Dariusz        Kosz                 - Janusz         Krupiński             354: 368
   8 Tomasz         Zwoliński            - Teresa         Zalewska              503: 288
   9 Leszek         Stecuła              - Michał         Musielak              342: 442
  10 Dawid          Adamczyk             - Artur          Irzyk                 459: 380
  11 Andrzej        Rechowicz            - Małgorzata     Szczygieł             360: 438
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Dorota         Gwiazdoń              490: 365
  13 Maria          Krzyżanowska         - Grzegorz       Wiączkowski           340: 326
  14 Robert         Głowacki             - Leokadia       Litwinowicz           362: 439
  15 Jerzy          Luter                - Dariusz        Puton                 335: 384
  16 Piotr          Broda                - Jerzy          Matyasik              288: 343
  17 Arkadiusz      Biegun               - Sławomir       Wolski                425: 274
  18 Grzegorz       Kwiecień             - Mariusz        Makuch                388: 431
  19 Mariusz        Grodek               - Rafał          Wesołowski            319: 370
  20 Renata         Andracka             - Beata          Wiączkowska           443: 309
  21 Kamil          Kister               - Urszula        Solarska              481: 312
  22 Krzysztof      Gibas                - Tomasz         Lempart               461: 372
  23 Zbigniew       Rybak                - Karol          Waniek                442: 390
  24 Julita         Dygnas               - Sylwia         Buks                  285: 421
  25 Marta          Sztajnert            - Adam           Janicki               378: 252
  26 Aneta          Grodek               - Łukasz         Sornek                188: 405
  27 Rafał          Stachura             - Marta          Kleinrok              258: 366
  28 Jacek          Pietruszka           - Marcin         Ceglarek              352: 327
  29 Jarosław       Karp                 - Paulina        Naplocha              333: 335


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Suchanek              435: 403
   2 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 345: 370
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Mariola        Osajda-Matczak        347: 361
   4 Michał         Musielak             - Tomasz         Zwoliński             290: 412
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Bobowski              434: 434
   6 Przemysław     Herdzina             - Janusz         Krupiński             362: 286
   7 Ryszard        Korpalski            - Leokadia       Litwinowicz           344: 310
   8 Leszek         Stecuła              - Krzysztof      Sporczyk              359: 349
   9 Dariusz        Puton                - Rafał          Wesołowski            312: 437
  10 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Kister                522: 338
  11 Paulina        Mech                 - Dawid          Adamczyk              337: 477
  12 Maria          Krzyżanowska         - Arkadiusz      Biegun                424: 341
  13 Mariusz        Makuch               - Stanisław      Rydzik                364: 350
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Teresa         Zalewska              413: 396
  15 Jerzy          Matyasik             - Renata         Andracka              487: 273
  16 Marta          Kleinrok             - Artur          Irzyk                 300: 322
  17 Andrzej        Rechowicz            - Zbigniew       Rybak                 360: 338
  18 Jerzy          Luter                - Robert         Głowacki              290: 348
  19 Sylwia         Buks                 - Grzegorz       Wiączkowski           280: 503
  20 Piotr          Broda                - Grzegorz       Kwiecień              332: 381
  21 Łukasz         Sornek               - Sławomir       Wolski                325: 347
  22 Mariusz        Grodek               - Dorota         Gwiazdoń              384: 316
  23 Marta          Sztajnert            - Urszula        Solarska              453: 283
  24 Beata          Wiączkowska          - Tomasz         Lempart               308: 377
  25 Jacek          Pietruszka           - Krzysztof      Gibas                 357: 431
  26 Karol          Waniek               - Adam           Janicki               281: 389
  27 Julita         Dygnas               - Aneta          Grodek                376: 345
  28 Marcin         Ceglarek             - Jarosław       Karp                  297: 338
  29 Paulina        Naplocha             - Rafał          Stachura              344: 290


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Bartosz        Morawski              344: 411
   2 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Bobowski              354: 444
   3 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             313: 376
   4 Justyna        Górka                - Przemysław     Herdzina              357: 329
   5 Janusz         Krupiński            - Małgorzata     Sulejewska            401: 415
   6 Leszek         Stecuła              - Dawid          Adamczyk              368: 403
   7 Jerzy          Matyasik             - Maria          Krzyżanowska          347: 331
   8 Michał         Musielak             - Dariusz        Kosz                  456: 357
   9 Ryszard        Korpalski            - Mariusz        Makuch                337: 466
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Szczygieł             310: 462
  11 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Rechowicz             276: 424
  12 Grzegorz       Wiączkowski          - Stanisław      Rydzik                363: 432
  13 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Gibas                 312: 392
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Paulina        Mech                  486: 325
  15 Teresa         Zalewska             - Robert         Głowacki              371: 423
  16 Leokadia       Litwinowicz          - Kamil          Kister                368: 352
  17 Sławomir       Wolski               - Dariusz        Puton                 394: 515
  18 Mariusz        Grodek               - Marta          Sztajnert             384: 292
  19 Renata         Andracka             - Grzegorz       Kwiecień              388: 335
  20 Tomasz         Lempart              - Arkadiusz      Biegun                325: 293
  21 Sylwia         Buks                 - Łukasz         Sornek                282: 414
  22 Piotr          Broda                - Julita         Dygnas                488: 247
  23 Dorota         Gwiazdoń             - Paulina        Naplocha              375: 261
  24 Adam           Janicki              - Beata          Wiączkowska           373: 450
  25 Zbigniew       Rybak                - Urszula        Solarska              317: 312
  26 Marta          Kleinrok             - Jacek          Pietruszka            365: 333
  27 Karol          Waniek               - Jerzy          Luter                 439: 257
  28 Marcin         Ceglarek             - Aneta          Grodek                427: 250
  29 Jarosław       Karp                 - Rafał          Stachura              436: 214


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Justyna        Górka                 353: 447
   2 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Suchanek              412: 308
   3 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Sulejewska            523: 285
   4 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Makuch                390: 378
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Mariola        Osajda-Matczak        357: 376
   6 Kamil          Górka                - Jerzy          Matyasik              406: 286
   7 Przemysław     Herdzina             - Michał         Musielak              362: 290
   8 Andrzej        Rechowicz            - Leszek         Stecuła               446: 302
   9 Krzysztof      Gibas                - Krzysztof      Sporczyk              326: 291
  10 Dariusz        Puton                - Leokadia       Litwinowicz           432: 332
  11 Robert         Głowacki             - Rafał          Wesołowski            364: 285
  12 Dariusz        Kosz                 - Maria          Krzyżanowska          366: 263
  13 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Grodek                361: 357
  14 Ryszard        Korpalski            - Andrzej        Kwiatkowski           298: 363
  15 Janusz         Krupiński            - Renata         Andracka              403: 302
  16 Grzegorz       Wiączkowski          - Natalia        Ogierman              394: 363
  17 Kamil          Kister               - Teresa         Zalewska              385: 309
  18 Tomasz         Lempart              - Piotr          Broda                 318: 419
  19 Grzegorz       Kwiecień             - Anna           Zając                 441: 192
  20 Łukasz         Sornek               - Paulina        Mech                  433: 350
  21 Marta          Sztajnert            - Marta          Kleinrok              348: 386
  22 Arkadiusz      Biegun               - Zbigniew       Rybak                 407: 362
  23 Beata          Wiączkowska          - Sławomir       Wolski                445: 249
  24 Dorota         Gwiazdoń             - Karol          Waniek                370: 426
  25 Paulina        Naplocha             - Marcin         Ceglarek              335: 340
  26 Julita         Dygnas               - Jarosław       Karp                  373: 393
  27 Urszula        Solarska             - Jerzy          Luter                 300: 291
  28 Rafał          Stachura             - Adam           Janicki               232: 433
  29 Jacek          Pietruszka           - Sylwia         Buks                  395: 300
  30 Zuzanna        Molak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Bartosz        Morawski              397: 349
   2 Justyna        Górka                - Łukasz         Bobowski              518: 402
   3 Dawid          Adamczyk             - Przemysław     Herdzina              415: 469
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Kamil          Górka                 323: 341
   5 Andrzej        Rechowicz            - Janusz         Krupiński             298: 423
   6 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Suchanek              365: 381
   7 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Puton                 399: 320
   8 Mariusz        Makuch               - Małgorzata     Sulejewska            360: 387
   9 Krzysztof      Gibas                - Małgorzata     Szczygieł             488: 295
  10 Michał         Musielak             - Robert         Głowacki              398: 417
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Kosz                  327: 421
  12 Piotr          Broda                - Grzegorz       Wiączkowski           339: 379
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            326: 347
  14 Grzegorz       Kwiecień             - Leszek         Stecuła               271: 391
  15 Maria          Krzyżanowska         - Kamil          Kister                299: 431
  16 Leokadia       Litwinowicz          - Łukasz         Sornek                376: 349
  17 Marta          Kleinrok             - Beata          Wiączkowska           300: 397
  18 Mariusz        Grodek               - Ryszard        Korpalski             385: 314
  19 Karol          Waniek               - Arkadiusz      Biegun                487: 325
  20 Marcin         Ceglarek             - Tomasz         Lempart               277: 381
  21 Renata         Andracka             - Marta          Sztajnert             387: 340
  22 Adam           Janicki              - Dorota         Gwiazdoń              391: 329
  23 Natalia        Ogierman             - Urszula        Solarska              335: 361
  24 Sławomir       Wolski               - Paulina        Mech                  369: 410
  25 Teresa         Zalewska             - Jarosław       Karp                  355: 408
  26 Zbigniew       Rybak                - Jacek          Pietruszka            383: 333
  27 Zuzanna        Molak                - Julita         Dygnas                346: 334
  28 Jerzy          Luter                - Paulina        Naplocha              449: 276
  29 Rafał          Stachura             - Sylwia         Buks                  301: 325


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Tomasz         Zwoliński             536: 289
   2 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              357: 338
   3 Łukasz         Bobowski             - Przemysław     Herdzina              436: 408
   4 Janusz         Krupiński            - Tomasz         Suchanek              428: 364
   5 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Gibas                 481: 313
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Jerzy          Matyasik              412: 426
   7 Robert         Głowacki             - Mariola        Osajda-Matczak        365: 296
   8 Andrzej        Rechowicz            - Dariusz        Kosz                  361: 521
   9 Grzegorz       Wiączkowski          - Michał         Musielak              312: 433
  10 Leszek         Stecuła              - Dariusz        Puton                 428: 350
  11 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Kister                252: 514
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Leokadia       Litwinowicz           378: 361
  13 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kwiatkowski           420: 401
  14 Beata          Wiączkowska          - Karol          Waniek                263: 465
  15 Mariusz        Makuch               - Mariusz        Grodek                327: 328
  16 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Sporczyk              348: 424
  17 Łukasz         Sornek               - Maria          Krzyżanowska          453: 431
  18 Adam           Janicki              - Tomasz         Lempart               317: 400
  19 Marta          Kleinrok             - Grzegorz       Kwiecień              292: 341
  20 Jarosław       Karp                 - Ryszard        Korpalski             316: 450
  21 Arkadiusz      Biegun               - Renata         Andracka              413: 314
  22 Urszula        Solarska             - Piotr          Broda                 377: 395
  23 Paulina        Mech                 - Marta          Sztajnert             300: 450
  24 Dorota         Gwiazdoń             - Marcin         Ceglarek              392: 367
  25 Natalia        Ogierman             - Sławomir       Wolski                320: 345
  26 Teresa         Zalewska             - Sylwia         Buks                  362: 325
  27 Jacek          Pietruszka           - Jerzy          Luter                 362: 309
  28 Zuzanna        Molak                - Paulina        Naplocha              303: 300
  29 Julita         Dygnas               - Rafał          Stachura              376: 256


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Dawid          Adamczyk              339: 440
   2 Tomasz         Zwoliński            - Janusz         Krupiński             390: 340
   3 Kamil          Górka                - Łukasz         Bobowski              549: 401
   4 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              530: 316
   5 Przemysław     Herdzina             - Robert         Głowacki              277: 475
   6 Tomasz         Suchanek             - Jerzy          Matyasik              457: 318
   7 Kamil          Kister               - Krzysztof      Gibas                 384: 338
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Leszek         Stecuła               424: 348
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Stanisław      Rydzik                386: 422
  10 Mariusz        Grodek               - Małgorzata     Szczygieł             423: 327
  11 Michał         Musielak             - Karol          Waniek                346: 401
  12 Mariusz        Makuch               - Andrzej        Rechowicz             343: 388
  13 Dariusz        Puton                - Grzegorz       Kwiecień              475: 376
  14 Leokadia       Litwinowicz          - Grzegorz       Wiączkowski           390: 381
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Beata          Wiączkowska           428: 361
  16 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Sornek                314: 362
  17 Tomasz         Lempart              - Andrzej        Kwiatkowski           373: 419
  18 Ryszard        Korpalski            - Marta          Sztajnert             396: 415
  19 Piotr          Broda                - Arkadiusz      Biegun                326: 356
  20 Urszula        Solarska             - Dorota         Gwiazdoń              326: 375
  21 Maria          Krzyżanowska         - Marta          Kleinrok              309: 330
  22 Jarosław       Karp                 - Paulina        Mech                  290: 426
  23 Renata         Andracka             - Teresa         Zalewska              369: 370
  24 Adam           Janicki              - Zbigniew       Rybak                 411: 333
  25 Sławomir       Wolski               - Jacek          Pietruszka            498: 287
  26 Sylwia         Buks                 - Zuzanna        Molak                 359: 313
  27 Paulina        Naplocha             - Natalia        Ogierman              294: 398
  28 Jerzy          Luter                - Julita         Dygnas                375: 337
  29 Rafał          Stachura             - Marcin         Ceglarek              300: 419


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             388: 364
   2 Dariusz        Kosz                 - Justyna        Górka                 445: 348
   3 Robert         Głowacki             - Dawid          Adamczyk              247: 499
   4 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Suchanek              434: 342
   5 Bartosz        Morawski             - Małgorzata     Sulejewska            375: 397
   6 Kamil          Kister               - Janusz         Krupiński             354: 373
   7 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Matyasik              413: 396
   8 Przemysław     Herdzina             - Mariusz        Grodek                408: 434
   9 Karol          Waniek               - Dariusz        Puton                 435: 335
  10 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              376: 369
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Sornek                459: 373
  12 Leszek         Stecuła              - Michał         Musielak              413: 455
  13 Arkadiusz      Biegun               - Krzysztof      Gibas                 377: 408
  14 Leokadia       Litwinowicz          - Mariola        Osajda-Matczak        383: 383
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Wiączkowski           339: 412
  16 Marta          Sztajnert            - Ryszard        Korpalski             403: 338
  17 Grzegorz       Kwiecień             - Tomasz         Lempart               477: 280
  18 Beata          Wiączkowska          - Mariusz        Makuch                372: 369
  19 Piotr          Broda                - Dorota         Gwiazdoń              434: 336
  20 Paulina        Mech                 - Teresa         Zalewska              347: 441
  21 Sławomir       Wolski               - Adam           Janicki               294: 336
  22 Rafał          Wesołowski           - Marta          Kleinrok              444: 299
  23 Natalia        Ogierman             - Maria          Krzyżanowska          377: 368
  24 Marcin         Ceglarek             - Zbigniew       Rybak                 408: 267
  25 Renata         Andracka             - Urszula        Solarska              428: 293
  26 Jarosław       Karp                 - Jerzy          Luter                 359: 332
  27 Sylwia         Buks                 - Jacek          Pietruszka            307: 338
  28 Zuzanna        Molak                - Julita         Dygnas                208: 422
  29 Paulina        Naplocha             - Rafał          Stachura              356: 314
Lista rankingowa na dzień 16-04-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.05  28585  188
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.74  28111  189
   3 Kamil Górka                    Kraków               147.77  27928  189
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             147.12  28394  193
   5 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.83  27270  187
   6 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.75  13846   95
   7 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.31  27318  188
   8 Grzegorz Kurowski              Warszawa             145.23  27304  188
   9 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.91  17824  123
  10 Michał Makowski                Warszawa             144.77  18965  131
  11 Michał Alabrudziński           Włocławek            144.40  28881  200
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.32  17030  118
  13 Dawid Pikul                    Poznań               144.07  28381  197
  14 Bartosz Morawski               Gliwice              143.82  27325  190
  15 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.32  27088  189
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.24  27645  193
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               142.43  28343  199
  18 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.19  16636  117
  19 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.10  28135  198
  20 Krzysztof Obremski             Legnica              142.00  26838  189
  21 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     141.62  24217  171
  22 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.50  27026  191
  23 Jan Kozłowski                  Kraków               141.45   5375   38
  24 Marcin Mroziuk                 Warszawa             140.45  15309  109
  25 Filip Sosin                    Warszawa             139.78   5172   37
  26 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.66  19413  139
  27 Marek Syczuk                   Warszawa             139.16  26580  191
  28 Paweł Jackowski                Warszawa             139.15  27274  196
  29 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.43  18965  137
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.14  26246  190
  31 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.13  27627  200
  32 Justyna Górka                  Kraków               137.99  25943  188
  33 Marek Reda                     Wołomin              137.95  26763  194
  34 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.90  16824  122
  35 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.81  26321  191
  36 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            137.18  19479  142
  37 Karol Waniek                   Wrocław              136.92  18895  138
  38 Przemysław Herdzina            Kraków               136.20  26832  197
  39 Robert Kamiński                Warszawa             135.93  25283  186
  40 Bogusław Szyszka               Oława                135.70  24155  178
  41 Filip Warzecha                 Gdynia               135.39   4874   36
  42 Rafał Matczak                  Milanówek            134.47  12909   96
  43 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.41  25942  193
  44 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.39  25535  190
  45 Jakub Zaryński                 Świnoujście          133.83  25293  189
  46 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      133.74   9094   68
  47 Paweł Janaś                    Głogów               133.23  23715  178
  48 Irena Sołdan                   Rumia                132.88  25513  192
  49 Michał Trumpus                 Wrocław              132.84   4915   37
  50 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.76  16860  127
  51 Adam Szukalski                 Coventry             132.66  16184  122
  52 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.23  25255  191
  53 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  54 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     132.08  11887   90
  55 Dariusz Maciejuk               Warszawa             132.01  18350  139
  56 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.79   5667   43
  57 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.76  14230  108
  58 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.62  16584  126
  59 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.51  24987  190
  60 Dominik Piasecki               Słupsk               131.50   6312   48
  61 Artur Irzyk                    Kraków               131.21   9578   73
  62 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.65  25346  194
  63 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  64 Marek Roszak                   Poznań               130.48  12526   96
  65 Przemysław Rybicki             Otwock               130.44  24654  189
  66 Radosław Jachna                Łódź                 130.16  25120  193
  67 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  68 Mateusz Borsuk                 Reda                 130.03  13783  106
  69 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.92   4937   38
  70 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  71 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.73  12195   94
  72 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.73  19978  154
  73 Janusz Krupiński               Bytom                129.55  11141   86
  74 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.07  24524  190
  75 Maciej Michalak                Łódź                 128.98  13543  105
  76 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  77 Jarosław Sobczak               Warszawa             128.53  11182   87
  78 Mariusz Grodek                 Olsztyn              128.32   3978   31
  79 Szymon Płachta                 Warszawa             128.21  25642  200
  80 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  128.13  22808  178
  81 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  82 Weronika Rudnicka              Szczecin             127.83  24799  194
  83 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            127.49  24988  196
  84 Kamil Kister                   Puławy               127.46  25365  199
  85 Jan Mrozowski                  Kraków               127.05   5590   44
  86 Tomasz Suchanek                Wrocław              126.78  24722  195
  87 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.77  24339  192
  88 Maciej Perzyński               Piła                 126.71   9250   73
  89 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  90 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.38  20347  161
  91 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  92 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.25  23608  187
  93 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             126.01  11215   89
  94 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.98  25196  200
  95 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  96 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.38  23571  188
  97 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.34  21935  175
  98 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.28   9020   72
  99 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
 100 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.03  11628   93
 101 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.58  19933  160
 102 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 103 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.37  14800  119
 104 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  15670  126
 105 Adam Klimont                   Wałcz                124.33  24493  197
 106 Katarzyna Małek                Mielec               124.28   9818   79
 107 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.26  23734  191
 108 Agnieszka Krupka               Krosno               124.16  18748  151
 109 Łukasz Baranowski              Reda                 124.12  24328  196
 110 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.99  23806  192
 111 Paweł Kowalski                 Kutno                123.92   7311   59
 112 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            123.68  13481  109
 113 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.47  11112   90
 114 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       123.45  24196  196
 115 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  123.45  19628  159
 116 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 117 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           123.33  15786  128
 118 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 119 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.30  23303  189
 120 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              123.13  24503  199
 121 Dorota Maciejuk                Warszawa             123.12  23886  194
 122 Leszek Stecuła                 Bytom                123.08  13293  108
 123 Michał Kolaj                   Ostróda              122.97  24349  198
 124 Tomasz Łapka                   Opole                122.40  20808  170
 125 Maciej Grąbczewski             Piła                 122.36  23737  194
 126 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.17  23823  195
 127 Robert Głowacki                Łódź                 122.11  24055  197
 128 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.09  22831  187
 129 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.08  15016  123
 130 Tomasz Górka                   Łęczna               121.69   8640   71
 131 Zdzisław Szota                 Warszawa             121.56   8509   70
 132 Bogusław Książek               Szczecin             121.47  15669  129
 133 Michał Ozimiński               Łódź                 121.23  13942  115
 134 Joanna Jewtuch                 Warszawa             121.18   5332   44
 135 Stanisław Gasik                Warszawa             121.15   8723   72
 136 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 137 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 138 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 139 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 140 Magdalena Kublik               Warszawa             120.71  23538  195
 141 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 142 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            120.18  10696   89
 143 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.64  12443  104
 144 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 145 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 146 Marta Dobrzańska               Kraków               119.10   7027   59
 147 Jolanta Chłopińska             Wałcz                119.07  19646  165
 148 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.83  18656  157
 149 Daniel Janus                   Wąchock              118.74   8668   73
 150 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.62   5694   48
 151 Krzysztof Jaworski             Warszawa             118.57  10316   87
 152 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 153 Wojciech Urbański              Warszawa             118.51   4385   37
 154 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.46  22981  194
 155 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.42   4263   36
 156 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.40  10064   85
 157 Jarosław Olek                  Warszawa             118.36   7220   61
 158 Piotr Broda                    Sandomierz           118.26  23178  196
 159 Czesław Grajewski              Choroszcz            118.12  23506  199
 160 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.05  17707  150
 161 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.70  14124  120
 162 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.64  11411   97
 163 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.45   5755   49
 164 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       117.14   8434   72
 165 Mateusz Królikowski            Wrocław              117.13  17218  147
 166 Łukasz Sornek                  Mikołów              116.86  18814  161
 167 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66  22048  189
 168 Paulina Mech                   Kraków               116.63   5715   49
 169 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 170 Jarosław Michalak              Łódź                 116.62   4548   39
 171 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.37  21529  185
 172 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             116.16  10571   91
 173 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.16  11732  101
 174 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  21944  189
 175 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.96  13915  120
 176 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.77  22113  191
 177 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.75   5556   48
 178 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.70   5322   46
 179 Joanna Suchanek                Wrocław              115.37  17882  155
 180 Anita Bruska                   Gdynia               115.07  14038  122
 181 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 182 Krzysztof Gibas                Kraków               114.73   5507   48
 183 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.67  17888  156
 184 Lucyna Śniadach                Rumia                114.62   9284   81
 185 Maciej Kuczyński               Gdynia               114.58   9854   86
 186 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 187 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.28  22170  194
 188 Beata Piotrowska               Łódź                 114.21  22157  194
 189 Jacek Pietruszka               Kraków               113.99  10373   91
 190 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.89  20158  177
 191 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.74  22521  198
 192 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.70   9096   80
 193 Marek Rogalski                 Warszawa             113.69   7390   65
 194 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.66   3978   35
 195 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.60  16813  148
 196 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.55   3520   31
 197 Joanna Brychcy                 Katowice             113.36   9862   87
 198 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.35   8955   79
 199 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.20   9962   88
 200 Halina Roszak                  Poznań               113.18   7470   66
 201 Adam Janicki                   Łódź                 113.08  22389  198
 202 Danuta Langiewicz              Ostróda              113.05  20462  181
 203 Mikołaj Fidziński              Dębica               112.94  10616   94
 204 Dorota Rudzińska               Warszawa             112.78  21767  193
 205 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.45  15068  134
 206 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 207 Zbigniew Rybak                 Warszawa             112.07  22415  200
 208 Jerzy Luter                    Bytom                111.99  19710  176
 209 Monika Dymek                   Ustka                111.88   5482   49
 210 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 211 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.76  21457  192
 212 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.60  10714   96
 213 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.30  18031  162
 214 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.18  22237  200
 215 Dorota Stachowska              Wydartowo I          110.81  21164  191
 216 Anna Stefańska                 Łódź                 110.68  12839  116
 217 Teresa Zalewska                Racibórz             110.65  21688  196
 218 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 219 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34  14896  135
 220 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.09  21137  192
 221 Natalia Ogierman               Katowice             110.07  11117  101
 222 Marcin Ceglarek                Kraków               110.00  19030  173
 223 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.83  10763   98
 224 Tomasz Lempart                 Kraków               109.62   4604   42
 225 Renata Andracka                Zwola                109.26  20651  189
 226 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 227 Sławomir Długosz               Ostróda              108.82  19044  175
 228 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.69   3913   36
 229 Anna Niedzielko                Szczecin             108.29  10829  100
 230 Anna Arana                     Warszawa             108.23  18724  173
 231 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 232 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 233 Rafał Stachowski               Police               107.55  10647   99
 234 Beata Marynowicz               Racibórz             107.23   5147   48
 235 Rafał Skibicki                 Lębork               107.11   5034   47
 236 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.68   7254   68
 237 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 238 Monika Sadurska                Warszawa             106.52   5752   54
 239 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 240 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         105.69  11520  109
 241 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 242 Radosław Więch                 Warszawa             105.62  15104  143
 243 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.60   4435   42
 244 Bartosz Muszyński              Ustka                105.56   3800   36
 245 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 246 Marta Sztajnert                Wisła                104.56   9933   95
 247 Piotr Madej                    Wrocław              104.10   6350   61
 248 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 249 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 250 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.59   5801   56
 251 Jacek Nowak                    Szczecin             103.44   5172   50
 252 Sławomir Wolski                Wrocław              103.28  15182  147
 253 Urszula Solarska               Łódź                 103.27  20345  197
 254 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 255 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              103.06   3710   36
 256 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 257 Roman Figiel                   Zawichost            102.83   3085   30
 258 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  102.62   6260   61
 259 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 260 Maria Pokorska                 Warszawa             102.34   6345   62
 261 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.05   4490   44
 262 Zofia Górka                    Łęczna               102.00   4794   47
 263 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.99  10403  102
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.78  19949  196
 265 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   8244   81
 266 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 267 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.04  13943  138
 268 Łukasz Wojciechowski           Łomża                101.02   4243   42
 269 Katarzyna Bogusławska          Piastów              100.97  16862  167
 270 Agnieszka Kozak                Gdynia               100.96  19587  194
 271 Marianna Kozłowska             Białystok            100.96   7572   75
 272 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.76   4131   41
 273 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.72   9669   96
 274 Bożena Guział                  Racibórz             100.66   6140   61
 275 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.59  10361  103
 276 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.48   5024   50
 277 Jan  Olek                      Warszawa             100.35   4917   49
 278 Lidia Szpakowska               Jaworzno             100.29   4112   41
 279 Robert Wagner                  Wrocław               99.96   9596   96
 280 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.75   6883   69
 281 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 282 Katarzyna Dębska               Ostróda               99.70  11466  115
 283 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 284 Szymon Dąbrowski               Warszawa              99.42   7158   72
 285 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.17  14777  149
 286 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             99.00   9405   95
 287 Tomasz Lewiński                Wejherowo             98.63   3452   35
 288 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 289 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.56   4000   41
 290 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 291 Krzysztof Zawadzki             Sampława              96.86  18598  192
 292 Sylwia Buks                    Warszawa              95.55  18536  194
 293 Janina Grajewska               Choroszcz             95.11   9226   97
 294 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.07   4088   43
 295 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 296 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 297 Sławomir Rattay                Zgorzelec             94.04   4514   48
 298 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.10   5618   61
 299 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.78   3268   36
 300 Sylwia Łada                    Inowrocław            90.54   6066   67
 301 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 302 Anna Lenartowska               Gdynia                90.32   5419   60
 303 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.48   7427   83
 304 Michał Wodecki                 Skrzyszów             89.44   3041   34
 305 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 306 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.52   5488   62
 307 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.08   3435   39
 308 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 309 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 310 Leszek Katyński                Słupsk                86.27   7764   90
 311 Paulina Naplocha               Racibórz              85.38  15453  181
 312 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 313 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.04   7723   93
 314 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.70   3804   46
 315 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                82.44   4452   54
 316 Adam Kędzior                   Lublin                82.06   4103   50
 317 Andrzej Stolot                 Zabrze                80.03   2721   34
 318 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.08   4138   53
 319 Piotr Sadzyński                Jaworzno              77.39   3560   46
 320 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 321 Michał Dąbrowski               Warszawa              71.08   2559   36
 322 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             68.30   2937   43
 323 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 324 Mirosław Dejna                 Sampława              58.95  11083  188




Poczekalnia na dzień 16-04-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.07   2438   29
   4 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   5 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   6 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   7 Andrzej Gostomski              Łódź                 100.25   2807   28
   8 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.32   2697   28
   9 Tomasz Drewnowski              Warszawa              92.19   2489   27
  10 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
  11 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  12 Sławomir Kucia                 Krosno               131.48   3287   25
  13 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  14 Marcin Resler                  Września             118.40   2960   25
  15 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  16 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  17 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  18 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.71   2993   24
  19 Sergiusz Puchalski             Włocławek            119.92   2878   24
  20 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  21 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            118.96   2855   24
  22 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            115.17   2764   24
  23 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  24 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  25 Michał Garnowski               Pasłęk               114.46   2747   24
  26 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  27 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  28 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  29 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  30 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.42   2578   24
  31 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.04   2569   24
  32 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  33 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  34 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.92   2518   24
  35 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  36 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  37 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  38 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  39 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  40 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  41 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  42 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  43 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  44 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.96   2279   24
  45 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  46 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  47 Grzegorz Łukasik               Konojady             117.13   2694   23
  48 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  49 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  50 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.83   2595   23
  51 Paweł Morga                    Warszawa             105.17   2419   23
  52 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  53 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  54 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  55 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  56 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  57 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  58 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  59 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  60 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  61 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  62 Kuba Koisar                    Warszawa             120.82   2658   22
  63 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  64 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  65 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  66 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  67 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  68 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  70 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  71 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  72 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  73 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             82.60   1652   20
  74 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  75 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  76 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  77 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  78 Dariusz Małysa                 Kraków               112.11   2130   19
  79 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  80 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  81 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  82 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               107.37   2040   19
  83 Małgorzata Sikora              Kraków               100.42   1908   19
  84 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  85 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  86 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  87 Maciej Dąbrowski               Warszawa              78.39   1411   18
  88 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                70.89   1276   18
  89 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  90 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  91 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  92 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  93 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  94 Jakub Błażejewski              Poznań                85.12   1362   16
  95 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  96 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  97 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  98 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  99 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
 100 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
 101 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
 102 Alicja Kosińska                Szczecin             135.79   1901   14
 103 Andrzej Słapiński              Warszawa             111.86   1566   14
 104 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
 105 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             90.36   1265   14
 106 Aleksandra Brzeska             Warszawa              87.00   1218   14
 107 Aneta Grodek                   Zawiercie             85.36   1195   14
 108 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 109 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 110 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 111 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 112 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 113 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 114 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 115 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 116 Hanna Gawłowska                Piła                 106.31   1382   13
 117 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 118 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 119 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 120 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 121 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 122 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 123 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 124 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 125 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 126 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 127 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 128 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.83   1726   12
 129 Dominik Urbacki                Pruszków             134.75   1617   12
 130 Ewa Szałas                     Katowice             127.75   1533   12
 131 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.67   1520   12
 132 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 133 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 134 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 135 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 136 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 137 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 138 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 139 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.17   1358   12
 140 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 141 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 142 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 143 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 144 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 145 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 146 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 147 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 148 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 149 Jakub Kraj                     Szczecin             105.67   1268   12
 150 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 151 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             104.17   1250   12
 152 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 153 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 154 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 155 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 156 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 157 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 158 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 159 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 160 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 161 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 162 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 163 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 164 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 165 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 166 Adam Drzyzga                   Bytom                100.00   1200   12
 167 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 168 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 169 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 170 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 171 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 172 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 173 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 174 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 175 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 176 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 177 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 178 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 179 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 180 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 181 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 182 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.42   1109   12
 183 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 184 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 185 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 186 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 187 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 188 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 189 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 190 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 191 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 192 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 193 Jacek Nocoń                    Jaworzno              89.58   1075   12
 194 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 195 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 196 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 197 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 198 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 199 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.33   1048   12
 200 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 201 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 202 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 203 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 204 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 205 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 206 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       82.42    989   12
 207 Marta Bożemska                 Ustka                 79.75    957   12
 208 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 209 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 210 Beata Kowaluk-Jagielska        Szczecin              76.33    916   12
 211 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 212 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 213 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 214 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 215 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 216 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 217 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 218 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 219 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 220 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 221 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 222 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 223 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 224 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 225 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 226 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 227 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 228 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 229 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 230 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 231 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 232 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 233 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 234 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 235 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 236 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 237 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                74.36    818   11
 238 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 239 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 240 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 241 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 242 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 243 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 244 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 245 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 246 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 247 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 248 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 249 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 250 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 251 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 252 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 253 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 254 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 255 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 256 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 257 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 258 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 259 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 260 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 261 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 262 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 263 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 264 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 265 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 266 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 267 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 268 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 269 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 270 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 271 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 272 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 273 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 274 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 275 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 276 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 277 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 278 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 279 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 280 Adam Słapiński                 Warszawa             100.43    703    7
 281 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 282 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 283 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 284 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 285 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 286 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 287 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 288 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 289 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 290 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 291 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 292 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 293 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 294 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 295 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 296 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 297 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 298 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 299 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 300 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 301 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 302 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 303 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 304 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 305 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 306 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 307 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 308 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 309 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 310 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 311 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 312 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 313 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 314 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 315 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 316 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 317 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 318 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 319 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 320 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 321 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 322 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             94.60    473    5
 323 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 324 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 325 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 326 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 327 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 328 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 329 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 330 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 331 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 332 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 333 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 334 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 335 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 336 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 337 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 338 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 339 Tadeusz Bach                   Wejherowo             65.67    197    3
 340 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 341 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 342 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 343 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 344 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 345 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 346 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 347 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 348 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 349 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 350 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 351 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 352 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 353 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 354 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 355 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 356 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 357 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 358 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 359 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 360 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 361 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 362 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 363 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 364 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 365 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 366 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 367 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 368 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie