Radomsko24
marca
Radomsko 24-25 marca I Radomszczański Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Radomska
Graboszyce31
marca
Graboszyce 31- 1 kwietnia VII Mistrzostwa Doliny Karpia
Gdańsk14
kwietnia
Gdańsk 14-15 kwietnia I Otwarte Mistrzostwa Gdańska o Puchar Rektora Uniwersytetu Gdańskiego
Kraków bierze wszystko31 - 01 kwietnia 2012 — VII Mistrzostwa Doliny KarpiaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VII Mistrzostwa Doliny KarpiaGraboszyce, 31 - 01 kwietnia 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Kraków bierze wszystkoTurniej był zmienny jak pogoda w ciągu tych dwóch dni.

Od początku ostro wystartował Tomasz Zwoliński i pierwszy dzień zakończył bez straty punktu, ale tuż za nim, również bez przegranej, był Łukasz Bobowski.

Nowy dzień, nowe rozdanie. Tomek przegrał dwie kolejne partie, spadł za Łukasza, a  na następnych 7 miejscach... Kraków, Kraków... Kraków. Dominacja krakowskiego klubu była miażdżąca.

Turniej zakończył się zwycięstwem Artura Irzyka, wicekarpiem został Łukasz Bobowski, a trzecie miejsce zajął Andrzej Rakoczy, wszyscy z klubu krakowskiego. W pierwszej dziesiątce znalazła się jeszcze czwórka krakowiaków, a nagrody dla najlepszej kobiety (Justyna Górka) i najlepszego oldboya (Jerzy Matyasik) powędrowały także do Krakowa. Nagrodę dla najlepszego juniora otrzymała Aleksandra Brzeska.

Turniej odbył się w miłej, serdecznej atmosferze i uczestniczyło w nim 54 osoby.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Doliny Karpia
V Mistrzostwa Doliny Karpia
IV Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekOśrodek Rekreacyjno- Turystyczny „Karpik”
Graboszyce k/ Zatora
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaAndrzej Lożyński
Strona www turniejuwww.okzator.com
HarmonogramSobota, 31 marca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 1 kwietnia (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdOśrodek „Karpik” w Graboszycach — 400 metrów od drogi krajowej nr 28 – Zator-Wadowice (6 km od Zatora, 8 km od Wadowic)
WyżywienieWe własnym zakresie na miejscu w Ośrodku „Karpik”.
Noclegina miejscu w Ośrodku „Karpik”- konieczna rezerwacja telefoniczna we własnym zakresie z hasłem „SCRABBLE”! — tel: 33 841 20 50 — biuro@karpik.plwww.karpik.pl
NagrodyNagrody pieniężne oraz puchary dla najlepszych,
OrganizatorzyRegionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze — tel.: 33 841 21 66 — zyciezip@interia.pl


Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Doliny Karpia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Artur           Irzyk                Kraków                 132.14      9.0     5236     1821      768
  2 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             135.40      9.0     5008     1874      617
  3 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 124.89      9.0     4886     1784      376
  4 Marek           Reda                 Wołomin                143.84      9.0     4790     1900      389
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                141.22      8.0     4981     1758      449
  6 Justyna         Górka                Kraków                 148.47      8.0     4902     1723      425
  7 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 118.95      8.0     4886     1781      369
  8 Tomasz          Ciejka               Kraków                 146.53      8.0     4786     1698      427
  9 Jerzy           Matyasik             Kraków                 119.69      8.0     4645     1673      183
 10 Piotr           Broda                Sandomierz             128.13      8.0     4630     1637      651
 11 Agnieszka       Krupka               Krosno                 124.57      8.0     4595     1754      577
 12 Janusz          Krupiński            Bytom                  129.42      7.5     4661     1636      202
 13 Kamil           Górka                Kraków                 151.24      7.0     4814     1671      301
 14 Michał          Alabrudziński        Włocławek              152.12      7.0     4710     1681      182
 15 Rafał           Matczak              Milanówek              129.90      7.0     4612     1637      202
 16 Katarzyna       Małek                Mielec                 128.42      7.0     4583     1624      235
 17 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               131.48      7.0     4501     1557       97
 18 Krzysztof       Gibas                Kraków                 121.59      7.0     4445     1609       53
 19 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.27      7.0     4365     1479      -48
 20 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               111.69      6.5     4292     1527       52
 21 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                119.28      6.0     4790     1406      167
 22 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.26      6.0     4612     1427       18
 23 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            139.46      6.0     4547     1472      218
 24 Szymon          Płachta              Warszawa               133.23      6.0     4533     1523       95
 25 Jerzy           Luter                Bytom                  107.31      6.0     4518     1492      -90
 26 Andrzej         Rechowicz            Katowice               128.00      6.0     4460     1479      -89
 27 Tomasz          Lempart              Kraków                 116.22      6.0     4443     1409       90
 28 Ewa             Szałas               Katowice               114.76      6.0     4333     1419     -117
 29 Radosław        Więch                Warszawa               112.40      6.0     4257     1408      -21
 30 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              122.40      6.0     4176     1463     -480
 31 Marta           Świątkowska          Wrocław                104.59      6.0     4110     1420     -159
 32 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           112.46      6.0     4105     1363       33
 33 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                112.44      5.5     4262     1442      -69
 34 Natalia         Ogierman             Katowice               117.86      5.0     4541     1269      223
 35 Rafał           Wesołowski           Warszawa               134.06      5.0     4519     1450     -234
 36 Beata           Wiączkowska          Wrocław                125.00      5.0     4402     1422      -35
 37 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              102.00      5.0     4340     1293     -108
 38 Marta           Bajorek              Warszawa               110.07      5.0     4283     1367      -71
 39 Urszula         Solarska             Łódź                   106.14      5.0     4230     1321     -172
 40 Renata          Andracka             Zwola                  116.66      5.0     4064     1308     -308
 41 Mariusz         Makuch               Zator                  114.53      5.0     4046     1270     -250
 42 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.61      5.0     3984     1292     -503
 43 Marta           Sztajnert            Wisła                  108.39      4.5     4257     1225     -147
 44 Sławomir        Wolski               Wrocław                111.81      4.0     4190     1159     -206
 45 Adam            Janicki              Łódź                   114.01      4.0     4141     1104     -175
 46 Przemysław      Herdzina             Kraków                 137.28      4.0     2906      954      436
 47 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              122.19      3.5     3984     1193     -523
 48 Artur           Kwiatkowski          Radomsko               100.00      3.5     3363      954     -745
 49 Aleksandra      Brzeska              Warszawa               100.00      3.0     3794      967     -428
 50 Leszek          Kilian               Jaworzno               100.00      3.0     3738      896     -154
 51 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                117.19      3.0     2738      818      -19
 52 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      2.5     3445      858     -782
 53 Adam            Jurkowski            Gliwice                115.37      2.5     2684      802      157
 54 Kamila          Zacharuk             Zabrze                 100.00      1.5     3395      750     -559
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Doliny Karpia



	Michał Alabrudziński 152.12 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ireneusz       Kurzok                119.28 +  409: 408  169
    2    13 Marta          Bajorek               110.07 +  481: 339  160
    3     3 Łukasz         Bobowski              135.40 +  339: 336  185
    4     2 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  389: 400   91
    5     3 Przemysław     Herdzina              137.28 +  377: 370  187
    6     3 Agnieszka      Krupka                124.57 -  300: 357   75
    7     5 Kamil          Górka                 151.24 -  334: 354  101
    8     7 Dariusz        Puton                 139.46 +  457: 403  189
    9     5 Artur          Irzyk                 132.14 -  409: 450   82
   10     9 Beata          Wiączkowska           125.00 +  427: 409  175
   11     8 Piotr          Broda                 128.13 -  312: 451   78
   12     9 Dariusz        Puton                 139.46 +  476: 251  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 12 140.08




	Kamil Górka 151.24 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Kwiecień              118.95 -  318: 426   69
    2    17 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  477: 272  150
    3    12 Małgorzata     Szczygieł             122.40 -  435: 447   72
    4    14 Janusz         Krupiński             129.42 +  372: 305  179
    5    12 Beata          Wiączkowska           125.00 +  466: 373  175
    6     8 Andrzej        Rechowicz             128.00 +  437: 334  178
    7     5 Michał         Alabrudziński         152.12 +  354: 334  202
    8     5 Rafał          Wesołowski            134.06 +  370: 348  184
    9     2 Tomasz         Ciejka                146.53 -  370: 380   97
   10     5 Marek          Reda                  143.84 -  384: 523   94
   11     6 Krzysztof      Gibas                 121.59 +  467: 281  172
   12     5 Justyna        Górka                 148.47 -  364: 490   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Justyna Górka 148.47 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Natalia        Ogierman              117.86 +  387: 347  168
    2     7 Rafał          Matczak               129.90 -  401: 408   80
    3    15 Ryszard        Korpalski             111.61 +  383: 309  162
    4     8 Renata         Andracka              116.66 +  512: 265  167
    5     4 Grzegorz       Kwiecień              118.95 -  276: 396   69
    6     7 Artur          Irzyk                 132.14 -  316: 466   82
    7    16 Jarosław       Karp                  122.19 +  423: 307  172
    8    13 Beata          Wiączkowska           125.00 +  415: 380  175
    9     9 Krzysztof      Gibas                 121.59 +  430: 390  172
   10     6 Waldemar       Czerwoniec            131.48 +  510: 416  181
   11     5 Marek          Reda                  143.84 -  359: 429   94
   12     5 Kamil          Górka                 151.24 +  490: 364  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Tomasz Ciejka 146.53 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grzegorz       Wiączkowski           117.19 +  439: 295  167
    2     8 Rafał          Wesołowski            134.06 -  372: 487   84
    3    11 Marta          Świątkowska           104.59 +  386: 296  155
    4    13 Jarosław       Karp                  122.19 -  344: 372   72
    5    18 Leokadia       Litwinowicz           112.44 +  454: 244  162
    6    13 Adam           Jurkowski             115.37 +  358: 333  165
    7     8 Urszula        Solarska              106.14 +  510: 308  156
    8     4 Agnieszka      Krupka                124.57 +  453: 316  175
    9     2 Kamil          Górka                 151.24 +  380: 370  201
   10     1 Łukasz         Bobowski              135.40 +  389: 368  185
   11     2 Artur          Irzyk                 132.14 -  366: 516   82
   12     3 Marek          Reda                  143.84 -  335: 454   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Marek Reda 143.84 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Renata         Andracka              116.66 +  388: 373  167
    2     5 Krzysztof      Gibas                 121.59 +  353: 273  172
    3     7 Rafał          Wesołowski            134.06 +  385: 368  184
    4     3 Andrzej        Rakoczy               124.89 +  389: 367  175
    5     2 Szymon         Płachta               133.23 +  441: 304  183
    6     1 Katarzyna      Małek                 128.42 +  368: 367  178
    7     1 Łukasz         Bobowski              135.40 -  387: 409   85
    8     1 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  284: 443   91
    9     3 Grzegorz       Kwiecień              118.95 -  389: 419   69
   10     5 Kamil          Górka                 151.24 +  523: 384  201
   11     5 Justyna        Górka                 148.47 +  429: 359  198
   12     3 Tomasz         Ciejka                146.53 +  454: 335  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1900  / 12 158.33




	Tomasz Zwoliński 141.22 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Lempart               116.22 +  471: 345  166
    2     4 Adam           Jurkowski             115.37 +  403: 340  165
    3     6 Janusz         Krupiński             129.42 +  454: 416  179
    4     2 Michał         Alabrudziński         152.12 +  400: 389  202
    5     1 Katarzyna      Małek                 128.42 -  335: 365   78
    6     2 Szymon         Płachta               133.23 +  420: 367  183
    7     2 Grzegorz       Kwiecień              118.95 +  523: 343  169
    8     1 Marek          Reda                  143.84 +  443: 284  194
    9     1 Łukasz         Bobowski              135.40 -  385: 491   85
   10     2 Artur          Irzyk                 132.14 -  336: 463   82
   11     3 Jerzy          Matyasik              119.69 +  484: 324  170
   12     2 Łukasz         Bobowski              135.40 -  327: 405   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Dariusz Puton 139.46 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Adam           Jurkowski             115.37 -  338: 399   65
    2    25 Ewa            Szałas                114.76 +  520: 296  165
    3     9 Krzysztof      Sporczyk              124.27 +  442: 333  174
    4     4 Szymon         Płachta               133.23 -  303: 378   83
    5    11 Renata         Andracka              116.66 +  461: 262  167
    6     9 Urszula        Solarska              106.14 -  310: 327   56
    7    11 Marta          Bajorek               110.07 +  413: 316  160
    8     7 Michał         Alabrudziński         152.12 -  403: 457  102
    9    11 Tomasz         Lempart               116.22 +  358: 302  166
   10     8 Jerzy          Luter                 107.31 +  434: 318  157
   11     7 Agnieszka      Krupka                124.57 -  314: 465   75
   12     9 Michał         Alabrudziński         152.12 -  251: 476  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Przemysław Herdzina 137.28 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Ewa            Szałas                114.76 +  523: 259  165
    2     2 Małgorzata     Szczygieł             122.40 +  507: 316  172
    3     1 Jerzy          Matyasik              119.69 +  422: 345  170
    4     1 Katarzyna      Małek                 128.42 -  336: 385   78
    5     3 Michał         Alabrudziński         152.12 -  370: 377  102
    6     6 Rafał          Wesołowski            134.06 -  316: 379   84
    7    10 Szymon         Płachta               133.23 +  432: 409  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     954  /  7 136.29




	Łukasz Bobowski 135.40 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Makuch                114.53 +  491: 247  165
    2     3 Leokadia       Litwinowicz           112.44 +  348: 312  162
    3     3 Michał         Alabrudziński         152.12 -  336: 339  102
    4     5 Artur          Irzyk                 132.14 +  403: 397  182
    5     6 Rafał          Matczak               129.90 +  390: 367  180
    6     4 Jerzy          Luter                 107.31 +  422: 347  157
    7     1 Marek          Reda                  143.84 +  409: 387  194
    8     2 Katarzyna      Małek                 128.42 +  532: 448  178
    9     1 Tomasz         Zwoliński             141.22 +  491: 385  191
   10     1 Tomasz         Ciejka                146.53 -  368: 389   97
   11     1 Andrzej        Rakoczy               124.89 -  413: 446   75
   12     2 Tomasz         Zwoliński             141.22 +  405: 327  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1874  / 12 156.17




	Rafał Wesołowski 134.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Adam           Janicki               114.01 +  381: 359  164
    2     8 Tomasz         Ciejka                146.53 +  487: 372  197
    3     7 Marek          Reda                  143.84 -  368: 385   94
    4     6 Agnieszka      Krupka                124.57 -  348: 409   75
    5    14 Krzysztof      Gibas                 121.59 +  388: 333  172
    6     6 Przemysław     Herdzina              137.28 +  379: 316  187
    7     9 Janusz         Krupiński             129.42 +  347: 314  179
    8     5 Kamil          Górka                 151.24 -  348: 370  101
    9     6 Jerzy          Matyasik              119.69 -  406: 429   70
   10    12 Arkadiusz      Łydka                 111.69 -  373: 493   62
   11    13 Rafał          Matczak               129.90 -  315: 519   80
   12    14 Ireneusz       Kurzok                119.28 -  379: 454   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Szymon Płachta 133.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maria          Krzyżanowska          112.46 +  373: 293  162
    2     9 Agnieszka      Krupka                124.57 +  416: 336  175
    3     5 Andrzej        Rechowicz             128.00 +  510: 356  178
    4     4 Dariusz        Puton                 139.46 +  378: 303  189
    5     2 Marek          Reda                  143.84 -  304: 441   94
    6     2 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  367: 420   91
    7    10 Przemysław     Herdzina              137.28 -  409: 432   87
    8     8 Dorota         Gwiazdoń              102.00 +  383: 350  152
    9     8 Waldemar       Czerwoniec            131.48 -  302: 359   81
   10    13 Krzysztof      Gibas                 121.59 -  317: 415   72
   11    16 Leokadia       Litwinowicz           112.44 +  428: 310  162
   12    10 Rafał          Matczak               129.90 -  346: 423   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Artur Irzyk 132.14 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Leokadia       Litwinowicz           112.44 -  332: 404   62
    2    27 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  520: 293  150
    3    10 Adam           Jurkowski             115.37 +  415: 394  165
    4     5 Łukasz         Bobowski              135.40 -  397: 403   85
    5     9 Łukasz         Sornek                120.26 +  411: 312  170
    6     7 Justyna        Górka                 148.47 +  466: 316  198
    7     4 Jerzy          Luter                 107.31 +  459: 358  157
    8     3 Grzegorz       Kwiecień              118.95 -  363: 541   69
    9     5 Michał         Alabrudziński         152.12 +  450: 409  202
   10     2 Tomasz         Zwoliński             141.22 +  463: 336  191
   11     2 Tomasz         Ciejka                146.53 +  516: 366  197
   12     1 Andrzej        Rakoczy               124.89 +  444: 336  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1821  / 12 151.75




	Waldemar Czerwoniec 131.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Radosław       Więch                 112.40 -  341: 427   62
    2    24 Jerzy          Luter                 107.31 -  389: 446   57
    3    22 Piotr          Broda                 128.13 +  404: 343  178
    4    17 Marta          Świątkowska           104.59 +  400: 319  155
    5    19 Mariusz        Makuch                114.53 +  290: 288  165
    6    10 Grzegorz       Wiączkowski           117.19 +  461: 327  167
    7     6 Rafał          Matczak               129.90 +  343: 340  180
    8     6 Andrzej        Rakoczy               124.89 -  384: 432   75
    9     8 Szymon         Płachta               133.23 +  359: 302  183
   10     6 Justyna        Górka                 148.47 -  416: 510   98
   11    10 Arkadiusz      Łydka                 111.69 +  429: 262  162
   12     7 Agnieszka      Krupka                124.57 -  285: 408   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Rafał Matczak 129.90 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sławomir       Wolski                111.81 +  445: 396  162
    2     7 Justyna        Górka                 148.47 +  408: 401  198
    3     2 Andrzej        Rakoczy               124.89 -  348: 405   75
    4    12 Krzysztof      Gibas                 121.59 +  460: 325  172
    5     6 Łukasz         Bobowski              135.40 -  367: 390   85
    6    12 Jarosław       Karp                  122.19 +  385: 290  172
    7     6 Waldemar       Czerwoniec            131.48 -  340: 343   81
    8    10 Małgorzata     Szczygieł             122.40 +  412: 317  172
    9     7 Agnieszka      Krupka                124.57 -  295: 431   75
   10    11 Piotr          Broda                 128.13 -  210: 451   78
   11    13 Rafał          Wesołowski            134.06 +  519: 315  184
   12    10 Szymon         Płachta               133.23 +  423: 346  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Janusz Krupiński 129.42 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Arkadiusz      Łydka                 111.69 +  365: 355  162
    2    10 Radosław       Więch                 112.40 +  412: 359  162
    3     6 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  416: 454   91
    4    14 Kamil          Górka                 151.24 -  305: 372  101
    5    10 Adam           Jurkowski             115.37 =  403: 403  115
    6    14 Jerzy          Matyasik              119.69 +  391: 384  170
    7     9 Rafał          Wesołowski            134.06 -  314: 347   84
    8    14 Andrzej        Rechowicz             128.00 +  360: 322  178
    9    10 Jerzy          Luter                 107.31 +  489: 320  157
   10     7 Katarzyna      Małek                 128.42 +  379: 350  178
   11     4 Grzegorz       Kwiecień              118.95 +  445: 379  169
   12     4 Grzegorz       Kwiecień              118.95 -  382: 414   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Katarzyna Małek 128.42 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ryszard        Korpalski             111.61 +  362: 343  162
    2    11 Grzegorz       Kwiecień              118.95 +  454: 321  169
    3     4 Beata          Wiączkowska           125.00 +  454: 349  175
    4     1 Przemysław     Herdzina              137.28 +  385: 336  187
    5     1 Tomasz         Zwoliński             141.22 +  365: 335  191
    6     1 Marek          Reda                  143.84 -  367: 368   94
    7     3 Agnieszka      Krupka                124.57 +  319: 318  175
    8     2 Łukasz         Bobowski              135.40 -  448: 532   85
    9     4 Andrzej        Rakoczy               124.89 -  345: 377   75
   10     7 Janusz         Krupiński             129.42 -  350: 379   79
   11     9 Radosław       Więch                 112.40 +  417: 353  162
   12     6 Jerzy          Matyasik              119.69 -  317: 337   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Piotr Broda 128.13 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marta          Bajorek               110.07 -  299: 356   60
    2    20 Arkadiusz      Łydka                 111.69 -  316: 396   62
    3    22 Waldemar       Czerwoniec            131.48 -  343: 404   81
    4    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  405: 277  150
    5    25 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  365: 274  150
    6    18 Łukasz         Sornek                120.26 -  293: 516   70
    7    23 Leokadia       Litwinowicz           112.44 +  434: 257  162
    8    19 Jarosław       Karp                  122.19 +  409: 395  172
    9    13 Andrzej        Rechowicz             128.00 +  396: 297  178
   10    11 Rafał          Matczak               129.90 +  451: 210  180
   11     8 Michał         Alabrudziński         152.12 +  451: 312  202
   12     8 Łukasz         Sornek                120.26 +  468: 285  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Andrzej Rechowicz 128.00 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marta          Sztajnert             108.39 +  416: 335  158
    2    12 Jarosław       Karp                  122.19 +  460: 317  172
    3     5 Szymon         Płachta               133.23 -  356: 510   83
    4     7 Grzegorz       Wiączkowski           117.19 +  390: 378  167
    5     7 Małgorzata     Szczygieł             122.40 -  337: 396   72
    6     8 Kamil          Górka                 151.24 -  334: 437  101
    7    15 Arkadiusz      Łydka                 111.69 +  362: 328  162
    8    14 Janusz         Krupiński             129.42 -  322: 360   79
    9    13 Piotr          Broda                 128.13 -  297: 396   78
   10    16 Ryszard        Korpalski             111.61 +  406: 334  162
   11    12 Łukasz         Sornek                120.26 -  362: 489   70
   12    15 Beata          Wiączkowska           125.00 +  418: 269  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Beata Wiączkowska 125.00 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jerzy          Luter                 107.31 +  407: 262  157
    2     1 Łukasz         Sornek                120.26 +  470: 271  170
    3     4 Katarzyna      Małek                 128.42 -  349: 454   78
    4     9 Małgorzata     Szczygieł             122.40 -  260: 366   72
    5    12 Kamil          Górka                 151.24 -  373: 466  101
    6    17 Radosław       Więch                 112.40 +  367: 283  162
    7    18 Mariusz        Makuch                114.53 +  363: 327  165
    8    13 Justyna        Górka                 148.47 -  380: 415   98
    9    14 Ewa            Szałas                114.76 +  402: 372  165
   10     9 Michał         Alabrudziński         152.12 -  409: 427  102
   11    15 Krzysztof      Sporczyk              124.27 -  353: 376   74
   12    15 Andrzej        Rechowicz             128.00 -  269: 418   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Andrzej Rakoczy 124.89 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Urszula        Solarska              106.14 +  449: 390  156
    2     6 Dorota         Gwiazdoń              102.00 +  453: 328  152
    3     2 Rafał          Matczak               129.90 +  405: 348  180
    4     3 Marek          Reda                  143.84 -  367: 389   94
    5     5 Agnieszka      Krupka                124.57 -  355: 386   75
    6    11 Marta          Bajorek               110.07 +  380: 376  160
    7     7 Małgorzata     Szczygieł             122.40 +  413: 311  172
    8     6 Waldemar       Czerwoniec            131.48 +  432: 384  181
    9     4 Katarzyna      Małek                 128.42 +  377: 345  178
   10     3 Grzegorz       Kwiecień              118.95 +  473: 396  169
   11     1 Łukasz         Bobowski              135.40 +  446: 413  185
   12     1 Artur          Irzyk                 132.14 -  336: 444   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 12 148.67




	Agnieszka Krupka 124.57 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marta          Świątkowska           104.59 +  435: 313  155
    2     9 Szymon         Płachta               133.23 -  336: 416   83
    3    17 Marta          Bajorek               110.07 +  404: 273  160
    4     6 Rafał          Wesołowski            134.06 +  409: 348  184
    5     5 Andrzej        Rakoczy               124.89 +  386: 355  175
    6     3 Michał         Alabrudziński         152.12 +  357: 300  202
    7     3 Katarzyna      Małek                 128.42 -  318: 319   78
    8     4 Tomasz         Ciejka                146.53 -  316: 453   97
    9     7 Rafał          Matczak               129.90 +  431: 295  180
   10     4 Jerzy          Matyasik              119.69 -  330: 347   70
   11     7 Dariusz        Puton                 139.46 +  465: 314  189
   12     7 Waldemar       Czerwoniec            131.48 +  408: 285  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Krzysztof Sporczyk 124.27 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dorota         Gwiazdoń              102.00 -  321: 388   52
    2    16 Urszula        Solarska              106.14 +  420: 273  156
    3     9 Dariusz        Puton                 139.46 -  333: 442   89
    4    21 Marta          Bajorek               110.07 -  272: 461   60
    5    20 Ireneusz       Kurzok                119.28 +  447: 291  169
    6    20 Maria          Krzyżanowska          112.46 +  406: 359  162
    7    12 Grzegorz       Wiączkowski           117.19 +  407: 364  167
    8     9 Jerzy          Matyasik              119.69 -  311: 453   70
    9    16 Arkadiusz      Łydka                 111.69 -  327: 358   62
   10    17 Marta          Świątkowska           104.59 +  377: 350  155
   11    15 Beata          Wiączkowska           125.00 +  376: 353  175
   12    12 Radosław       Więch                 112.40 +  368: 321  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Małgorzata Szczygieł 122.40 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  404: 385  150
    2     2 Przemysław     Herdzina              137.28 -  316: 507   87
    3    12 Kamil          Górka                 151.24 +  447: 435  201
    4     9 Beata          Wiączkowska           125.00 +  366: 260  175
    5     7 Andrzej        Rechowicz             128.00 +  396: 337  178
    6     5 Grzegorz       Kwiecień              118.95 -  352: 408   69
    7     7 Andrzej        Rakoczy               124.89 -  311: 413   75
    8    10 Rafał          Matczak               129.90 -  317: 412   80
    9    17 Ireneusz       Kurzok                119.28 -  314: 428   69
   10    19 Leokadia       Litwinowicz           112.44 -  253: 494   62
   11    23 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  355: 279  150
   12    18 Renata         Andracka              116.66 +  345: 298  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Jarosław Karp 122.19 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Leszek         Kilian                100.00 +  358: 325  150
    2    12 Andrzej        Rechowicz             128.00 -  317: 460   78
    3    19 Arkadiusz      Łydka                 111.69 +  390: 257  162
    4    13 Tomasz         Ciejka                146.53 +  372: 344  197
    5     8 Jerzy          Luter                 107.31 -  322: 375   57
    6    12 Rafał          Matczak               129.90 -  290: 385   80
    7    16 Justyna        Górka                 148.47 -  307: 423   98
    8    19 Piotr          Broda                 128.13 -  395: 409   78
    9    23 Sławomir       Wolski                111.81 -  276: 417   62
   10    24 Marta          Sztajnert             108.39 =  358: 358  108
   11    19 Ewa            Szałas                114.76 -  302: 357   65
   12    23 Marta          Sztajnert             108.39 -  297: 397   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 12  99.42




	Krzysztof Gibas 121.59 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  471: 318  150
    2     5 Marek          Reda                  143.84 -  273: 353   94
    3     8 Sławomir       Wolski                111.81 +  388: 282  162
    4    12 Rafał          Matczak               129.90 -  325: 460   80
    5    14 Rafał          Wesołowski            134.06 -  333: 388   84
    6    21 Leokadia       Litwinowicz           112.44 +  417: 271  162
    7    19 Natalia        Ogierman              117.86 +  388: 351  168
    8    11 Łukasz         Sornek                120.26 +  375: 372  170
    9     9 Justyna        Górka                 148.47 -  390: 430   98
   10    13 Szymon         Płachta               133.23 +  415: 317  183
   11     6 Kamil          Górka                 151.24 -  281: 467  101
   12    11 Jerzy          Luter                 107.31 +  389: 383  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Łukasz Sornek 120.26 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  524: 200  150
    2     1 Beata          Wiączkowska           125.00 -  271: 470   75
    3    13 Leokadia       Litwinowicz           112.44 +  422: 403  162
    4    10 Grzegorz       Kwiecień              118.95 -  299: 448   69
    5     9 Artur          Irzyk                 132.14 -  312: 411   82
    6    18 Piotr          Broda                 128.13 +  516: 293  178
    7    14 Ewa            Szałas                114.76 +  373: 339  165
    8    11 Krzysztof      Gibas                 121.59 -  372: 375   72
    9    12 Urszula        Solarska              106.14 +  393: 364  156
   10    10 Radosław       Więch                 112.40 -  356: 461   62
   11    12 Andrzej        Rechowicz             128.00 +  489: 362  178
   12     8 Piotr          Broda                 128.13 -  285: 468   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Jerzy Matyasik 119.69 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Kamila         Zacharuk              100.00 +  409: 277  150
    2    14 Ireneusz       Kurzok                119.28 +  455: 410  169
    3     1 Przemysław     Herdzina              137.28 -  345: 422   87
    4    11 Jerzy          Luter                 107.31 -  349: 480   57
    5    16 Arkadiusz      Łydka                 111.69 +  418: 347  162
    6    14 Janusz         Krupiński             129.42 -  384: 391   79
    7    13 Renata         Andracka              116.66 +  395: 287  167
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              124.27 +  453: 311  174
    9     6 Rafał          Wesołowski            134.06 +  429: 406  184
   10     4 Agnieszka      Krupka                124.57 +  347: 330  175
   11     3 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  324: 484   91
   12     6 Katarzyna      Małek                 128.42 +  337: 317  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Ireneusz Kurzok 119.28 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         152.12 -  408: 409  102
    2    14 Jerzy          Matyasik              119.69 -  410: 455   70
    3    21 Tomasz         Lempart               116.22 -  350: 467   66
    4    24 Dorota         Gwiazdoń              102.00 +  421: 325  152
    5    20 Krzysztof      Sporczyk              124.27 -  291: 447   74
    6    23 Ewa            Szałas                114.76 -  330: 388   65
    7    25 Kamila         Zacharuk              100.00 +  507: 287  150
    8    20 Marta          Sztajnert             108.39 +  393: 371  158
    9    17 Małgorzata     Szczygieł             122.40 +  428: 314  172
   10    14 Urszula        Solarska              106.14 +  409: 383  156
   11    11 Jerzy          Luter                 107.31 -  389: 398   57
   12    14 Rafał          Wesołowski            134.06 +  454: 379  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Grzegorz Kwiecień 118.95 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 151.24 +  426: 318  201
    2    11 Katarzyna      Małek                 128.42 -  321: 454   78
    3    20 Maria          Krzyżanowska          112.46 +  395: 243  162
    4    10 Łukasz         Sornek                120.26 +  448: 299  170
    5     4 Justyna        Górka                 148.47 +  396: 276  198
    6     5 Małgorzata     Szczygieł             122.40 +  408: 352  172
    7     2 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  343: 523   91
    8     3 Artur          Irzyk                 132.14 +  541: 363  182
    9     3 Marek          Reda                  143.84 +  419: 389  194
   10     3 Andrzej        Rakoczy               124.89 -  396: 473   75
   11     4 Janusz         Krupiński             129.42 -  379: 445   79
   12     4 Janusz         Krupiński             129.42 +  414: 382  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781  / 12 148.42




	Natalia Ogierman 117.86 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Justyna        Górka                 148.47 -  347: 387   98
    2    21 Grzegorz       Wiączkowski           117.19 -  381: 464   67
    3    23 Leszek         Kilian                100.00 +  441: 229  150
    4    16 Ewa            Szałas                114.76 +  390: 342  165
    5    15 Marta          Bajorek               110.07 -  335: 378   60
    6    15 Arkadiusz      Łydka                 111.69 -  320: 394   62
    7    19 Krzysztof      Gibas                 121.59 -  351: 388   72
    8    21 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  377: 312  150
    9    18 Ryszard        Korpalski             111.61 -  323: 340   62
   10    20 Tomasz         Lempart               116.22 +  460: 409  166
   11    17 Marta          Świątkowska           104.59 -  335: 375   55
   12    21 Sławomir       Wolski                111.81 +  481: 300  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Grzegorz Wiączkowski 117.19 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Ciejka                146.53 -  295: 439   97
    2    21 Natalia        Ogierman              117.86 +  464: 381  168
    3    18 Marta          Sztajnert             108.39 +  415: 362  158
    4     7 Andrzej        Rechowicz             128.00 -  378: 390   78
    5    17 Maria          Krzyżanowska          112.46 +  495: 317  162
    6    10 Waldemar       Czerwoniec            131.48 -  327: 461   81
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              124.27 -  364: 407   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     818  /  7 116.86




	Renata Andracka 116.66 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Reda                  143.84 -  373: 388   94
    2    18 Andrzej        Klich                 100.00 +  418: 317  150
    3    14 Dorota         Gwiazdoń              102.00 +  438: 337  152
    4     8 Justyna        Górka                 148.47 -  265: 512   98
    5    11 Dariusz        Puton                 139.46 -  262: 461   89
    6    16 Sławomir       Wolski                111.81 +  403: 344  162
    7    13 Jerzy          Matyasik              119.69 -  287: 395   70
    8    15 Tomasz         Lempart               116.22 -  366: 371   66
    9    20 Marta          Świątkowska           104.59 -  334: 337   55
   10    23 Leszek         Kilian                100.00 +  317: 279  150
   11    24 Kamila         Zacharuk              100.00 +  303: 286  150
   12    18 Małgorzata     Szczygieł             122.40 -  298: 345   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Tomasz Lempart 116.22 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  345: 471   91
    2    22 Maria          Krzyżanowska          112.46 -  287: 298   62
    3    21 Ireneusz       Kurzok                119.28 +  467: 350  169
    4    20 Arkadiusz      Łydka                 111.69 -  304: 403   62
    5    22 Adam           Janicki               114.01 +  384: 327  164
    6    22 Mariusz        Makuch                114.53 -  343: 357   65
    7    21 Ryszard        Korpalski             111.61 +  391: 277  162
    8    15 Renata         Andracka              116.66 +  371: 366  167
    9    11 Dariusz        Puton                 139.46 -  302: 358   89
   10    20 Natalia        Ogierman              117.86 -  409: 460   68
   11    18 Marta          Sztajnert             108.39 +  424: 371  158
   12    16 Dorota         Gwiazdoń              102.00 +  416: 315  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Adam Jurkowski 115.37 Gliwice       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Puton                 139.46 +  399: 338  189
    2     4 Tomasz         Zwoliński             141.22 -  340: 403   91
    3    10 Artur          Irzyk                 132.14 -  394: 415   82
    4    18 Ryszard        Korpalski             111.61 +  526: 254  162
    5    10 Janusz         Krupiński             129.42 =  403: 403  129
    6    13 Tomasz         Ciejka                146.53 -  333: 358   97
    7    17 Dorota         Gwiazdoń              102.00 -  289: 356   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     802  /  7 114.57




	Ewa Szałas 114.76 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Przemysław     Herdzina              137.28 -  259: 523   87
    2    25 Dariusz        Puton                 139.46 -  296: 520   89
    3    26 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  493: 250  150
    4    16 Natalia        Ogierman              117.86 -  342: 390   68
    5    23 Ryszard        Korpalski             111.61 +  376: 344  162
    6    23 Ireneusz       Kurzok                119.28 +  388: 330  169
    7    14 Łukasz         Sornek                120.26 -  339: 373   70
    8    17 Marta          Świątkowska           104.59 +  362: 288  155
    9    14 Beata          Wiączkowska           125.00 -  372: 402   75
   10    18 Maria          Krzyżanowska          112.46 -  342: 395   62
   11    19 Jarosław       Karp                  122.19 +  357: 302  172
   12    17 Marta          Bajorek               110.07 +  407: 333  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Mariusz Makuch 114.53 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Bobowski              135.40 -  247: 491   85
    2    26 Marta          Sztajnert             108.39 -  323: 352   58
    3    24 Adam           Janicki               114.01 +  448: 261  164
    4    19 Leokadia       Litwinowicz           112.44 =  359: 359  112
    5    19 Waldemar       Czerwoniec            131.48 -  288: 290   81
    6    22 Tomasz         Lempart               116.22 +  357: 343  166
    7    18 Beata          Wiączkowska           125.00 -  327: 363   75
    8    18 Arkadiusz      Łydka                 111.69 =  314: 314  112
    9    19 Marta          Bajorek               110.07 +  407: 370  160
   10    15 Dorota         Gwiazdoń              102.00 -  320: 461   52
   11    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  353: 298  150
   12    19 Marta          Świątkowska           104.59 -  303: 394   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Adam Janicki 114.01 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Rafał          Wesołowski            134.06 -  359: 381   84
    2    19 Marta          Świątkowska           104.59 -  318: 425   55
    3    24 Mariusz        Makuch                114.53 -  261: 448   65
    4    26 Kamila         Zacharuk              100.00 +  342: 281  150
    5    22 Tomasz         Lempart               116.22 -  327: 384   66
    6    26 Andrzej        Klich                 100.00 -  349: 374   50
    7    26 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  420: 241  150
    8    23 Leszek         Kilian                100.00 +  398: 364  150
    9    22 Leokadia       Litwinowicz           112.44 -  306: 364   62
   10    21 Marta          Bajorek               110.07 -  350: 357   60
   11    22 Urszula        Solarska              106.14 +  377: 330  156
   12    22 Urszula        Solarska              106.14 -  334: 367   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1104  / 12  92.00




	Maria Krzyżanowska 112.46 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Szymon         Płachta               133.23 -  293: 373   83
    2    22 Tomasz         Lempart               116.22 +  298: 287  166
    3    20 Grzegorz       Kwiecień              118.95 -  243: 395   69
    4    23 Radosław       Więch                 112.40 +  377: 286  162
    5    17 Grzegorz       Wiączkowski           117.19 -  317: 495   67
    6    20 Krzysztof      Sporczyk              124.27 -  359: 406   74
    7    22 Marta          Świątkowska           104.59 -  295: 320   55
    8    25 Kamila         Zacharuk              100.00 +  390: 190  150
    9    21 Marta          Sztajnert             108.39 +  373: 354  158
   10    18 Ewa            Szałas                114.76 +  395: 342  165
   11    14 Dorota         Gwiazdoń              102.00 +  443: 239  152
   12    13 Arkadiusz      Łydka                 111.69 -  322: 385   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Leokadia Litwinowicz 112.44 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Artur          Irzyk                 132.14 +  404: 332  182
    2     3 Łukasz         Bobowski              135.40 -  312: 348   85
    3    13 Łukasz         Sornek                120.26 -  403: 422   70
    4    19 Mariusz        Makuch                114.53 =  359: 359  115
    5    18 Tomasz         Ciejka                146.53 -  244: 454   97
    6    21 Krzysztof      Gibas                 121.59 -  271: 417   72
    7    23 Piotr          Broda                 128.13 -  257: 434   78
    8    22 Sławomir       Wolski                111.81 +  366: 298  162
    9    22 Adam           Janicki               114.01 +  364: 306  164
   10    19 Małgorzata     Szczygieł             122.40 +  494: 253  172
   11    16 Szymon         Płachta               133.23 -  310: 428   83
   12    20 Ryszard        Korpalski             111.61 +  478: 280  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Radosław Więch 112.40 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Waldemar       Czerwoniec            131.48 +  427: 341  181
    2    10 Janusz         Krupiński             129.42 -  359: 412   79
    3    16 Jerzy          Luter                 107.31 -  271: 431   57
    4    23 Maria          Krzyżanowska          112.46 -  286: 377   62
    5    21 Marta          Sztajnert             108.39 +  386: 286  158
    6    17 Beata          Wiączkowska           125.00 -  283: 367   75
    7    20 Sławomir       Wolski                111.81 +  374: 243  162
    8    16 Marta          Bajorek               110.07 +  372: 318  160
    9    15 Dorota         Gwiazdoń              102.00 +  364: 362  152
   10    10 Łukasz         Sornek                120.26 +  461: 356  170
   11     9 Katarzyna      Małek                 128.42 -  353: 417   78
   12    12 Krzysztof      Sporczyk              124.27 -  321: 368   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Sławomir Wolski 111.81 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Matczak               129.90 -  396: 445   80
    2    15 Leszek         Kilian                100.00 +  503: 246  150
    3     8 Krzysztof      Gibas                 121.59 -  282: 388   72
    4    15 Marta          Sztajnert             108.39 +  407: 370  158
    5    13 Urszula        Solarska              106.14 -  281: 425   56
    6    16 Renata         Andracka              116.66 -  344: 403   67
    7    20 Radosław       Więch                 112.40 -  243: 374   62
    8    22 Leokadia       Litwinowicz           112.44 -  298: 366   62
    9    23 Jarosław       Karp                  122.19 +  417: 276  172
   10    22 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  387: 280  150
   11    20 Ryszard        Korpalski             111.61 -  332: 342   62
   12    21 Natalia        Ogierman              117.86 -  300: 481   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58




	Arkadiusz Łydka 111.69 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Janusz         Krupiński             129.42 -  355: 365   79
    2    20 Piotr          Broda                 128.13 +  396: 316  178
    3    19 Jarosław       Karp                  122.19 -  257: 390   72
    4    20 Tomasz         Lempart               116.22 +  403: 304  166
    5    16 Jerzy          Matyasik              119.69 -  347: 418   70
    6    15 Natalia        Ogierman              117.86 +  394: 320  168
    7    15 Andrzej        Rechowicz             128.00 -  328: 362   78
    8    18 Mariusz        Makuch                114.53 =  314: 314  115
    9    16 Krzysztof      Sporczyk              124.27 +  358: 327  174
   10    12 Rafał          Wesołowski            134.06 +  493: 373  184
   11    10 Waldemar       Czerwoniec            131.48 -  262: 429   81
   12    13 Maria          Krzyżanowska          112.46 +  385: 322  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Ryszard Korpalski 111.61 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Małek                 128.42 -  343: 362   78
    2    23 Kamila         Zacharuk              100.00 +  370: 293  150
    3    15 Justyna        Górka                 148.47 -  309: 383   98
    4    18 Adam           Jurkowski             115.37 -  254: 526   65
    5    23 Ewa            Szałas                114.76 -  344: 376   65
    6    25 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  361: 340  150
    7    21 Tomasz         Lempart               116.22 -  277: 391   66
    8    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  430: 277  150
    9    18 Natalia        Ogierman              117.86 +  340: 323  168
   10    16 Andrzej        Rechowicz             128.00 -  334: 406   78
   11    20 Sławomir       Wolski                111.81 +  342: 332  162
   12    20 Leokadia       Litwinowicz           112.44 -  280: 478   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Marta Bajorek 110.07 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Broda                 128.13 +  356: 299  178
    2    13 Michał         Alabrudziński         152.12 -  339: 481  102
    3    17 Agnieszka      Krupka                124.57 -  273: 404   75
    4    21 Krzysztof      Sporczyk              124.27 +  461: 272  174
    5    15 Natalia        Ogierman              117.86 +  378: 335  168
    6    11 Andrzej        Rakoczy               124.89 -  376: 380   75
    7    11 Dariusz        Puton                 139.46 -  316: 413   89
    8    16 Radosław       Więch                 112.40 -  318: 372   62
    9    19 Mariusz        Makuch                114.53 -  370: 407   65
   10    21 Adam           Janicki               114.01 +  357: 350  164
   11    21 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  406: 234  150
   12    17 Ewa            Szałas                114.76 -  333: 407   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Marta Sztajnert 108.39 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Rechowicz             128.00 -  335: 416   78
    2    26 Mariusz        Makuch                114.53 +  352: 323  165
    3    18 Grzegorz       Wiączkowski           117.19 -  362: 415   67
    4    15 Sławomir       Wolski                111.81 -  370: 407   62
    5    21 Radosław       Więch                 112.40 -  286: 386   62
    6    24 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  310: 288  150
    7    24 Leszek         Kilian                100.00 +  391: 324  150
    8    20 Ireneusz       Kurzok                119.28 -  371: 393   69
    9    21 Maria          Krzyżanowska          112.46 -  354: 373   62
   10    24 Jarosław       Karp                  122.19 =  358: 358  122
   11    18 Tomasz         Lempart               116.22 -  371: 424   66
   12    23 Jarosław       Karp                  122.19 +  397: 297  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Jerzy Luter 107.31 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Beata          Wiączkowska           125.00 -  262: 407   75
    2    24 Waldemar       Czerwoniec            131.48 +  446: 389  181
    3    16 Radosław       Więch                 112.40 +  431: 271  162
    4    11 Jerzy          Matyasik              119.69 +  480: 349  170
    5     8 Jarosław       Karp                  122.19 +  375: 322  172
    6     4 Łukasz         Bobowski              135.40 -  347: 422   85
    7     4 Artur          Irzyk                 132.14 -  358: 459   82
    8    12 Urszula        Solarska              106.14 +  400: 288  156
    9    10 Janusz         Krupiński             129.42 -  320: 489   79
   10     8 Dariusz        Puton                 139.46 -  318: 434   89
   11    11 Ireneusz       Kurzok                119.28 +  398: 389  169
   12    11 Krzysztof      Gibas                 121.59 -  383: 389   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Urszula Solarska 106.14 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Rakoczy               124.89 -  390: 449   75
    2    16 Krzysztof      Sporczyk              124.27 -  273: 420   74
    3    25 Kamila         Zacharuk              100.00 +  411: 243  150
    4    22 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  364: 276  150
    5    13 Sławomir       Wolski                111.81 +  425: 281  162
    6     9 Dariusz        Puton                 139.46 +  327: 310  189
    7     8 Tomasz         Ciejka                146.53 -  308: 510   97
    8    12 Jerzy          Luter                 107.31 -  288: 400   57
    9    12 Łukasz         Sornek                120.26 -  364: 393   70
   10    14 Ireneusz       Kurzok                119.28 -  383: 409   69
   11    22 Adam           Janicki               114.01 -  330: 377   64
   12    22 Adam           Janicki               114.01 +  367: 334  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Marta Świątkowska 104.59 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Krupka                124.57 -  313: 435   75
    2    19 Adam           Janicki               114.01 +  425: 318  164
    3    11 Tomasz         Ciejka                146.53 -  296: 386   97
    4    17 Waldemar       Czerwoniec            131.48 -  319: 400   81
    5    26 Leszek         Kilian                100.00 +  338: 295  150
    6    19 Dorota         Gwiazdoń              102.00 -  355: 429   52
    7    22 Maria          Krzyżanowska          112.46 +  320: 295  162
    8    17 Ewa            Szałas                114.76 -  288: 362   65
    9    20 Renata         Andracka              116.66 +  337: 334  167
   10    17 Krzysztof      Sporczyk              124.27 -  350: 377   74
   11    17 Natalia        Ogierman              117.86 +  375: 335  168
   12    19 Mariusz        Makuch                114.53 +  394: 303  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Dorota Gwiazdoń 102.00 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Sporczyk              124.27 +  388: 321  174
    2     6 Andrzej        Rakoczy               124.89 -  328: 453   75
    3    14 Renata         Andracka              116.66 -  337: 438   67
    4    24 Ireneusz       Kurzok                119.28 -  325: 421   69
    5    24 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  450: 245  150
    6    19 Marta          Świątkowska           104.59 +  429: 355  155
    7    17 Adam           Jurkowski             115.37 +  356: 289  165
    8     8 Szymon         Płachta               133.23 -  350: 383   83
    9    15 Radosław       Więch                 112.40 -  362: 364   62
   10    15 Mariusz        Makuch                114.53 +  461: 320  165
   11    14 Maria          Krzyżanowska          112.46 -  239: 443   62
   12    16 Tomasz         Lempart               116.22 -  315: 416   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Aleksandra Brzeska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Małgorzata     Szczygieł             122.40 -  385: 404   72
    2    17 Kamil          Górka                 151.24 -  272: 477  101
    3    26 Ewa            Szałas                114.76 -  250: 493   65
    4    27 Leszek         Kilian                100.00 =  366: 366  100
    5    25 Piotr          Broda                 128.13 -  274: 365   78
    6    25 Ryszard        Korpalski             111.61 -  340: 361   62
    7    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  399: 280  150
    8    21 Natalia        Ogierman              117.86 -  312: 377   68
    9    24 Artur          Kwiatkowski           100.00 +  382: 306  150
   10    22 Sławomir       Wolski                111.81 -  280: 387   62
   11    21 Marta          Bajorek               110.07 -  234: 406   60
   12    26 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     968  / 11  88.00




	Leszek Kilian 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jarosław       Karp                  122.19 -  325: 358   72
    2    15 Sławomir       Wolski                111.81 -  246: 503   62
    3    23 Natalia        Ogierman              117.86 -  229: 441   68
    4    27 Aleksandra     Brzeska               100.00 =  366: 366  100
    5    26 Marta          Świątkowska           104.59 -  295: 338   55
    6    27 Kamila         Zacharuk              100.00 +  387: 290  150
    7    24 Marta          Sztajnert             108.39 -  324: 391   58
    8    23 Adam           Janicki               114.01 -  364: 398   64
    9    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  389: 213  150
   10    23 Renata         Andracka              116.66 -  279: 317   67
   11    26 PAUZA
   12    24 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  234: 277   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     896  / 11  81.45




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Gibas                 121.59 -  318: 471   72
    2    18 Renata         Andracka              116.66 -  317: 418   67
    3    27 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  266: 348   50
    4    25 Piotr          Broda                 128.13 -  277: 405   78
    5    27 Kamila         Zacharuk              100.00 -  221: 370   50
    6    26 Adam           Janicki               114.01 +  374: 349  164
    7    27 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  280: 399   50
    8    24 Ryszard        Korpalski             111.61 -  277: 430   62
    9    25 Leszek         Kilian                100.00 -  213: 389   50
   10    26 PAUZA
   11    25 Mariusz        Makuch                114.53 -  298: 353   65
   12    25 Kamila         Zacharuk              100.00 +  304: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     858  / 11  78.00




	Artur Kwiatkowski 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Łukasz         Sornek                120.26 -  200: 524   70
    2    27 Artur          Irzyk                 132.14 -  293: 520   82
    3    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  348: 266  150
    4    22 Urszula        Solarska              106.14 -  276: 364   56
    5    24 Dorota         Gwiazdoń              102.00 -  245: 450   52
    6    24 Marta          Sztajnert             108.39 -  288: 310   58
    7    26 Adam           Janicki               114.01 -  241: 420   64
    8    26 PAUZA
    9    24 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  306: 382   50
   10    25 Kamila         Zacharuk              100.00 +  310: 283  150
   11    23 Małgorzata     Szczygieł             122.40 -  279: 355   72
   12    24 Leszek         Kilian                100.00 +  277: 234  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     954  / 11  86.73




	Kamila Zacharuk 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jerzy          Matyasik              119.69 -  277: 409   70
    2    23 Ryszard        Korpalski             111.61 -  293: 370   62
    3    25 Urszula        Solarska              106.14 -  243: 411   56
    4    26 Adam           Janicki               114.01 -  281: 342   64
    5    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  370: 221  150
    6    27 Leszek         Kilian                100.00 -  290: 387   50
    7    25 Ireneusz       Kurzok                119.28 -  287: 507   69
    8    25 Maria          Krzyżanowska          112.46 -  190: 390   62
    9    26 PAUZA
   10    25 Artur          Kwiatkowski           100.00 -  283: 310   50
   11    24 Renata         Andracka              116.66 -  286: 303   67
   12    25 Andrzej        Klich                 100.00 -  295: 304   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  / 11  68.18


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Mistrzostwa Doliny Karpia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Ireneusz       Kurzok                409: 408
   2 Grzegorz       Kwiecień             - Kamil          Górka                 426: 318
   3 Justyna        Górka                - Natalia        Ogierman              387: 347
   4 Grzegorz       Wiączkowski          - Tomasz         Ciejka                295: 439
   5 Marek          Reda                 - Renata         Andracka              388: 373
   6 Tomasz         Lempart              - Tomasz         Zwoliński             345: 471
   7 Dariusz        Puton                - Adam           Jurkowski             338: 399
   8 Ewa            Szałas               - Przemysław     Herdzina              259: 523
   9 Łukasz         Bobowski             - Mariusz        Makuch                491: 247
  10 Adam           Janicki              - Rafał          Wesołowski            359: 381
  11 Szymon         Płachta              - Maria          Krzyżanowska          373: 293
  12 Leokadia       Litwinowicz          - Artur          Irzyk                 404: 332
  13 Waldemar       Czerwoniec           - Radosław       Więch                 341: 427
  14 Sławomir       Wolski               - Rafał          Matczak               396: 445
  15 Janusz         Krupiński            - Arkadiusz      Łydka                 365: 355
  16 Ryszard        Korpalski            - Katarzyna      Małek                 343: 362
  17 Piotr          Broda                - Marta          Bajorek               299: 356
  18 Marta          Sztajnert            - Andrzej        Rechowicz             335: 416
  19 Beata          Wiączkowska          - Jerzy          Luter                 407: 262
  20 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rakoczy               390: 449
  21 Agnieszka      Krupka               - Marta          Świątkowska           435: 313
  22 Dorota         Gwiazdoń             - Krzysztof      Sporczyk              388: 321
  23 Małgorzata     Szczygieł            - Aleksandra     Brzeska               404: 385
  24 Leszek         Kilian               - Jarosław       Karp                  325: 358
  25 Krzysztof      Gibas                - Andrzej        Klich                 471: 318
  26 Artur          Kwiatkowski          - Łukasz         Sornek                200: 524
  27 Jerzy          Matyasik             - Kamila         Zacharuk              409: 277


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Sornek               - Beata          Wiączkowska           271: 470
   2 Przemysław     Herdzina             - Małgorzata     Szczygieł             507: 316
   3 Leokadia       Litwinowicz          - Łukasz         Bobowski              312: 348
   4 Tomasz         Zwoliński            - Adam           Jurkowski             403: 340
   5 Krzysztof      Gibas                - Marek          Reda                  273: 353
   6 Andrzej        Rakoczy              - Dorota         Gwiazdoń              453: 328
   7 Rafał          Matczak              - Justyna        Górka                 408: 401
   8 Tomasz         Ciejka               - Rafał          Wesołowski            372: 487
   9 Agnieszka      Krupka               - Szymon         Płachta               336: 416
  10 Radosław       Więch                - Janusz         Krupiński             359: 412
  11 Katarzyna      Małek                - Grzegorz       Kwiecień              454: 321
  12 Jarosław       Karp                 - Andrzej        Rechowicz             317: 460
  13 Marta          Bajorek              - Michał         Alabrudziński         339: 481
  14 Ireneusz       Kurzok               - Jerzy          Matyasik              410: 455
  15 Sławomir       Wolski               - Leszek         Kilian                503: 246
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Urszula        Solarska              420: 273
  17 Aleksandra     Brzeska              - Kamil          Górka                 272: 477
  18 Renata         Andracka             - Andrzej        Klich                 418: 317
  19 Marta          Świątkowska          - Adam           Janicki               425: 318
  20 Arkadiusz      Łydka                - Piotr          Broda                 396: 316
  21 Natalia        Ogierman             - Grzegorz       Wiączkowski           381: 464
  22 Maria          Krzyżanowska         - Tomasz         Lempart               298: 287
  23 Kamila         Zacharuk             - Ryszard        Korpalski             293: 370
  24 Jerzy          Luter                - Waldemar       Czerwoniec            446: 389
  25 Ewa            Szałas               - Dariusz        Puton                 296: 520
  26 Mariusz        Makuch               - Marta          Sztajnert             323: 352
  27 Artur          Irzyk                - Artur          Kwiatkowski           520: 293


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Matyasik             - Przemysław     Herdzina              345: 422
   2 Andrzej        Rakoczy              - Rafał          Matczak               405: 348
   3 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Bobowski              339: 336
   4 Beata          Wiączkowska          - Katarzyna      Małek                 349: 454
   5 Andrzej        Rechowicz            - Szymon         Płachta               356: 510
   6 Janusz         Krupiński            - Tomasz         Zwoliński             416: 454
   7 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  368: 385
   8 Krzysztof      Gibas                - Sławomir       Wolski                388: 282
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Puton                 333: 442
  10 Adam           Jurkowski            - Artur          Irzyk                 394: 415
  11 Tomasz         Ciejka               - Marta          Świątkowska           386: 296
  12 Kamil          Górka                - Małgorzata     Szczygieł             435: 447
  13 Łukasz         Sornek               - Leokadia       Litwinowicz           422: 403
  14 Renata         Andracka             - Dorota         Gwiazdoń              438: 337
  15 Ryszard        Korpalski            - Justyna        Górka                 309: 383
  16 Jerzy          Luter                - Radosław       Więch                 431: 271
  17 Marta          Bajorek              - Agnieszka      Krupka                273: 404
  18 Marta          Sztajnert            - Grzegorz       Wiączkowski           362: 415
  19 Arkadiusz      Łydka                - Jarosław       Karp                  257: 390
  20 Maria          Krzyżanowska         - Grzegorz       Kwiecień              243: 395
  21 Tomasz         Lempart              - Ireneusz       Kurzok                467: 350
  22 Waldemar       Czerwoniec           - Piotr          Broda                 404: 343
  23 Natalia        Ogierman             - Leszek         Kilian                441: 229
  24 Mariusz        Makuch               - Adam           Janicki               448: 261
  25 Kamila         Zacharuk             - Urszula        Solarska              243: 411
  26 Aleksandra     Brzeska              - Ewa            Szałas                250: 493
  27 Andrzej        Klich                - Artur          Kwiatkowski           266: 348


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Małek                - Przemysław     Herdzina              385: 336
   2 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         400: 389
   3 Marek          Reda                 - Andrzej        Rakoczy               389: 367
   4 Szymon         Płachta              - Dariusz        Puton                 378: 303
   5 Łukasz         Bobowski             - Artur          Irzyk                 403: 397
   6 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Krupka                348: 409
   7 Grzegorz       Wiączkowski          - Andrzej        Rechowicz             378: 390
   8 Justyna        Górka                - Renata         Andracka              512: 265
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Beata          Wiączkowska           366: 260
  10 Grzegorz       Kwiecień             - Łukasz         Sornek                448: 299
  11 Jerzy          Luter                - Jerzy          Matyasik              480: 349
  12 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Gibas                 460: 325
  13 Jarosław       Karp                 - Tomasz         Ciejka                372: 344
  14 Kamil          Górka                - Janusz         Krupiński             372: 305
  15 Marta          Sztajnert            - Sławomir       Wolski                370: 407
  16 Ewa            Szałas               - Natalia        Ogierman              342: 390
  17 Marta          Świątkowska          - Waldemar       Czerwoniec            319: 400
  18 Adam           Jurkowski            - Ryszard        Korpalski             526: 254
  19 Leokadia       Litwinowicz          - Mariusz        Makuch                359: 359
  20 Tomasz         Lempart              - Arkadiusz      Łydka                 304: 403
  21 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Sporczyk              461: 272
  22 Urszula        Solarska             - Artur          Kwiatkowski           364: 276
  23 Radosław       Więch                - Maria          Krzyżanowska          286: 377
  24 Ireneusz       Kurzok               - Dorota         Gwiazdoń              421: 325
  25 Andrzej        Klich                - Piotr          Broda                 277: 405
  26 Adam           Janicki              - Kamila         Zacharuk              342: 281
  27 Leszek         Kilian               - Aleksandra     Brzeska               366: 366


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Małek                - Tomasz         Zwoliński             365: 335
   2 Szymon         Płachta              - Marek          Reda                  304: 441
   3 Przemysław     Herdzina             - Michał         Alabrudziński         370: 377
   4 Justyna        Górka                - Grzegorz       Kwiecień              276: 396
   5 Andrzej        Rakoczy              - Agnieszka      Krupka                355: 386
   6 Rafał          Matczak              - Łukasz         Bobowski              367: 390
   7 Andrzej        Rechowicz            - Małgorzata     Szczygieł             337: 396
   8 Jarosław       Karp                 - Jerzy          Luter                 322: 375
   9 Artur          Irzyk                - Łukasz         Sornek                411: 312
  10 Janusz         Krupiński            - Adam           Jurkowski             403: 403
  11 Dariusz        Puton                - Renata         Andracka              461: 262
  12 Kamil          Górka                - Beata          Wiączkowska           466: 373
  13 Sławomir       Wolski               - Urszula        Solarska              281: 425
  14 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Gibas                 388: 333
  15 Natalia        Ogierman             - Marta          Bajorek               335: 378
  16 Jerzy          Matyasik             - Arkadiusz      Łydka                 418: 347
  17 Maria          Krzyżanowska         - Grzegorz       Wiączkowski           317: 495
  18 Tomasz         Ciejka               - Leokadia       Litwinowicz           454: 244
  19 Mariusz        Makuch               - Waldemar       Czerwoniec            288: 290
  20 Ireneusz       Kurzok               - Krzysztof      Sporczyk              291: 447
  21 Radosław       Więch                - Marta          Sztajnert             386: 286
  22 Adam           Janicki              - Tomasz         Lempart               327: 384
  23 Ryszard        Korpalski            - Ewa            Szałas                344: 376
  24 Dorota         Gwiazdoń             - Artur          Kwiatkowski           450: 245
  25 Piotr          Broda                - Aleksandra     Brzeska               365: 274
  26 Marta          Świątkowska          - Leszek         Kilian                338: 295
  27 Kamila         Zacharuk             - Andrzej        Klich                 370: 221


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Katarzyna      Małek                 368: 367
   2 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Płachta               420: 367
   3 Agnieszka      Krupka               - Michał         Alabrudziński         357: 300
   4 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Luter                 422: 347
   5 Małgorzata     Szczygieł            - Grzegorz       Kwiecień              352: 408
   6 Przemysław     Herdzina             - Rafał          Wesołowski            316: 379
   7 Artur          Irzyk                - Justyna        Górka                 466: 316
   8 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Górka                 334: 437
   9 Dariusz        Puton                - Urszula        Solarska              310: 327
  10 Grzegorz       Wiączkowski          - Waldemar       Czerwoniec            327: 461
  11 Marta          Bajorek              - Andrzej        Rakoczy               376: 380
  12 Jarosław       Karp                 - Rafał          Matczak               290: 385
  13 Adam           Jurkowski            - Tomasz         Ciejka                333: 358
  14 Janusz         Krupiński            - Jerzy          Matyasik              391: 384
  15 Arkadiusz      Łydka                - Natalia        Ogierman              394: 320
  16 Renata         Andracka             - Sławomir       Wolski                403: 344
  17 Beata          Wiączkowska          - Radosław       Więch                 367: 283
  18 Łukasz         Sornek               - Piotr          Broda                 516: 293
  19 Dorota         Gwiazdoń             - Marta          Świątkowska           429: 355
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Maria          Krzyżanowska          406: 359
  21 Leokadia       Litwinowicz          - Krzysztof      Gibas                 271: 417
  22 Mariusz        Makuch               - Tomasz         Lempart               357: 343
  23 Ewa            Szałas               - Ireneusz       Kurzok                388: 330
  24 Artur          Kwiatkowski          - Marta          Sztajnert             288: 310
  25 Aleksandra     Brzeska              - Ryszard        Korpalski             340: 361
  26 Andrzej        Klich                - Adam           Janicki               374: 349
  27 Leszek         Kilian               - Kamila         Zacharuk              387: 290


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Marek          Reda                  409: 387
   2 Grzegorz       Kwiecień             - Tomasz         Zwoliński             343: 523
   3 Katarzyna      Małek                - Agnieszka      Krupka                319: 318
   4 Artur          Irzyk                - Jerzy          Luter                 459: 358
   5 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 334: 354
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Rafał          Matczak               343: 340
   7 Andrzej        Rakoczy              - Małgorzata     Szczygieł             413: 311
   8 Urszula        Solarska             - Tomasz         Ciejka                308: 510
   9 Rafał          Wesołowski           - Janusz         Krupiński             347: 314
  10 Szymon         Płachta              - Przemysław     Herdzina              409: 432
  11 Dariusz        Puton                - Marta          Bajorek               413: 316
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Wiączkowski           407: 364
  13 Jerzy          Matyasik             - Renata         Andracka              395: 287
  14 Łukasz         Sornek               - Ewa            Szałas                373: 339
  15 Andrzej        Rechowicz            - Arkadiusz      Łydka                 362: 328
  16 Justyna        Górka                - Jarosław       Karp                  423: 307
  17 Dorota         Gwiazdoń             - Adam           Jurkowski             356: 289
  18 Beata          Wiączkowska          - Mariusz        Makuch                363: 327
  19 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Gibas                 351: 388
  20 Radosław       Więch                - Sławomir       Wolski                374: 243
  21 Tomasz         Lempart              - Ryszard        Korpalski             391: 277
  22 Marta          Świątkowska          - Maria          Krzyżanowska          320: 295
  23 Piotr          Broda                - Leokadia       Litwinowicz           434: 257
  24 Marta          Sztajnert            - Leszek         Kilian                391: 324
  25 Kamila         Zacharuk             - Ireneusz       Kurzok                287: 507
  26 Artur          Kwiatkowski          - Adam           Janicki               241: 420
  27 Aleksandra     Brzeska              - Andrzej        Klich                 399: 280


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  443: 284
   2 Katarzyna      Małek                - Łukasz         Bobowski              448: 532
   3 Grzegorz       Kwiecień             - Artur          Irzyk                 541: 363
   4 Tomasz         Ciejka               - Agnieszka      Krupka                453: 316
   5 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            370: 348
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Andrzej        Rakoczy               384: 432
   7 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Puton                 457: 403
   8 Szymon         Płachta              - Dorota         Gwiazdoń              383: 350
   9 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Sporczyk              453: 311
  10 Rafał          Matczak              - Małgorzata     Szczygieł             412: 317
  11 Krzysztof      Gibas                - Łukasz         Sornek                375: 372
  12 Jerzy          Luter                - Urszula        Solarska              400: 288
  13 Justyna        Górka                - Beata          Wiączkowska           415: 380
  14 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Rechowicz             360: 322
  15 Renata         Andracka             - Tomasz         Lempart               366: 371
  16 Marta          Bajorek              - Radosław       Więch                 318: 372
  17 Ewa            Szałas               - Marta          Świątkowska           362: 288
  18 Arkadiusz      Łydka                - Mariusz        Makuch                314: 314
  19 Piotr          Broda                - Jarosław       Karp                  409: 395
  20 Ireneusz       Kurzok               - Marta          Sztajnert             393: 371
  21 Natalia        Ogierman             - Aleksandra     Brzeska               377: 312
  22 Sławomir       Wolski               - Leokadia       Litwinowicz           298: 366
  23 Adam           Janicki              - Leszek         Kilian                398: 364
  24 Ryszard        Korpalski            - Andrzej        Klich                 430: 277
  25 Maria          Krzyżanowska         - Kamila         Zacharuk              390: 190
  26 Artur          Kwiatkowski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Zwoliński             491: 385
   2 Kamil          Górka                - Tomasz         Ciejka                370: 380
   3 Marek          Reda                 - Grzegorz       Kwiecień              389: 419
   4 Andrzej        Rakoczy              - Katarzyna      Małek                 377: 345
   5 Michał         Alabrudziński        - Artur          Irzyk                 409: 450
   6 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Matyasik              406: 429
   7 Agnieszka      Krupka               - Rafał          Matczak               431: 295
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Szymon         Płachta               359: 302
   9 Krzysztof      Gibas                - Justyna        Górka                 390: 430
  10 Jerzy          Luter                - Janusz         Krupiński             320: 489
  11 Dariusz        Puton                - Tomasz         Lempart               358: 302
  12 Urszula        Solarska             - Łukasz         Sornek                364: 393
  13 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Broda                 297: 396
  14 Beata          Wiączkowska          - Ewa            Szałas                402: 372
  15 Radosław       Więch                - Dorota         Gwiazdoń              364: 362
  16 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Sporczyk              358: 327
  17 Małgorzata     Szczygieł            - Ireneusz       Kurzok                314: 428
  18 Ryszard        Korpalski            - Natalia        Ogierman              340: 323
  19 Mariusz        Makuch               - Marta          Bajorek               407: 370
  20 Marta          Świątkowska          - Renata         Andracka              337: 334
  21 Marta          Sztajnert            - Maria          Krzyżanowska          354: 373
  22 Leokadia       Litwinowicz          - Adam           Janicki               364: 306
  23 Sławomir       Wolski               - Jarosław       Karp                  417: 276
  24 Aleksandra     Brzeska              - Artur          Kwiatkowski           382: 306
  25 Leszek         Kilian               - Andrzej        Klich                 389: 213
  26 Kamila         Zacharuk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Łukasz         Bobowski              389: 368
   2 Artur          Irzyk                - Tomasz         Zwoliński             463: 336
   3 Grzegorz       Kwiecień             - Andrzej        Rakoczy               396: 473
   4 Agnieszka      Krupka               - Jerzy          Matyasik              330: 347
   5 Marek          Reda                 - Kamil          Górka                 523: 384
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Justyna        Górka                 416: 510
   7 Janusz         Krupiński            - Katarzyna      Małek                 379: 350
   8 Dariusz        Puton                - Jerzy          Luter                 434: 318
   9 Beata          Wiączkowska          - Michał         Alabrudziński         409: 427
  10 Łukasz         Sornek               - Radosław       Więch                 356: 461
  11 Piotr          Broda                - Rafał          Matczak               451: 210
  12 Arkadiusz      Łydka                - Rafał          Wesołowski            493: 373
  13 Krzysztof      Gibas                - Szymon         Płachta               415: 317
  14 Urszula        Solarska             - Ireneusz       Kurzok                383: 409
  15 Dorota         Gwiazdoń             - Mariusz        Makuch                461: 320
  16 Andrzej        Rechowicz            - Ryszard        Korpalski             406: 334
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Świątkowska           377: 350
  18 Maria          Krzyżanowska         - Ewa            Szałas                395: 342
  19 Małgorzata     Szczygieł            - Leokadia       Litwinowicz           253: 494
  20 Tomasz         Lempart              - Natalia        Ogierman              409: 460
  21 Adam           Janicki              - Marta          Bajorek               350: 357
  22 Sławomir       Wolski               - Aleksandra     Brzeska               387: 280
  23 Leszek         Kilian               - Renata         Andracka              279: 317
  24 Jarosław       Karp                 - Marta          Sztajnert             358: 358
  25 Artur          Kwiatkowski          - Kamila         Zacharuk              310: 283
  26 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Rakoczy               413: 446
   2 Artur          Irzyk                - Tomasz         Ciejka                516: 366
   3 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Matyasik              484: 324
   4 Grzegorz       Kwiecień             - Janusz         Krupiński             379: 445
   5 Justyna        Górka                - Marek          Reda                  359: 429
   6 Kamil          Górka                - Krzysztof      Gibas                 467: 281
   7 Agnieszka      Krupka               - Dariusz        Puton                 465: 314
   8 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Broda                 312: 451
   9 Katarzyna      Małek                - Radosław       Więch                 417: 353
  10 Arkadiusz      Łydka                - Waldemar       Czerwoniec            262: 429
  11 Ireneusz       Kurzok               - Jerzy          Luter                 389: 398
  12 Łukasz         Sornek               - Andrzej        Rechowicz             489: 362
  13 Rafał          Matczak              - Rafał          Wesołowski            519: 315
  14 Dorota         Gwiazdoń             - Maria          Krzyżanowska          239: 443
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Beata          Wiączkowska           376: 353
  16 Szymon         Płachta              - Leokadia       Litwinowicz           428: 310
  17 Natalia        Ogierman             - Marta          Świątkowska           335: 375
  18 Marta          Sztajnert            - Tomasz         Lempart               371: 424
  19 Ewa            Szałas               - Jarosław       Karp                  357: 302
  20 Ryszard        Korpalski            - Sławomir       Wolski                342: 332
  21 Marta          Bajorek              - Aleksandra     Brzeska               406: 234
  22 Adam           Janicki              - Urszula        Solarska              377: 330
  23 Artur          Kwiatkowski          - Małgorzata     Szczygieł             279: 355
  24 Renata         Andracka             - Kamila         Zacharuk              303: 286
  25 Andrzej        Klich                - Mariusz        Makuch                298: 353
  26 Leszek         Kilian               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rakoczy              - Artur          Irzyk                 336: 444
   2 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Bobowski              327: 405
   3 Tomasz         Ciejka               - Marek          Reda                  335: 454
   4 Grzegorz       Kwiecień             - Janusz         Krupiński             414: 382
   5 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 490: 364
   6 Jerzy          Matyasik             - Katarzyna      Małek                 337: 317
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Agnieszka      Krupka                285: 408
   8 Piotr          Broda                - Łukasz         Sornek                468: 285
   9 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Puton                 476: 251
  10 Rafał          Matczak              - Szymon         Płachta               423: 346
  11 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Gibas                 383: 389
  12 Radosław       Więch                - Krzysztof      Sporczyk              321: 368
  13 Maria          Krzyżanowska         - Arkadiusz      Łydka                 322: 385
  14 Ireneusz       Kurzok               - Rafał          Wesołowski            454: 379
  15 Beata          Wiączkowska          - Andrzej        Rechowicz             269: 418
  16 Tomasz         Lempart              - Dorota         Gwiazdoń              416: 315
  17 Ewa            Szałas               - Marta          Bajorek               407: 333
  18 Renata         Andracka             - Małgorzata     Szczygieł             298: 345
  19 Marta          Świątkowska          - Mariusz        Makuch                394: 303
  20 Leokadia       Litwinowicz          - Ryszard        Korpalski             478: 280
  21 Sławomir       Wolski               - Natalia        Ogierman              300: 481
  22 Urszula        Solarska             - Adam           Janicki               367: 334
  23 Jarosław       Karp                 - Marta          Sztajnert             297: 397
  24 Leszek         Kilian               - Artur          Kwiatkowski           234: 277
  25 Andrzej        Klich                - Kamila         Zacharuk              304: 295
  26 Aleksandra     Brzeska              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 01-04-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.89  28404  187
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.90  30029  199
   3 Kamil Górka                    Kraków               150.73  29845  198
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            150.64  29225  194
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              149.83  28768  192
   6 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     147.90  26918  182
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.75  26742  181
   8 Justyna Górka                  Kraków               147.37  27853  189
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.28  28572  194
  10 Miłosz Wrzałek                 Reda                 146.78  26861  183
  11 Rafał Lenartowski              Gdynia               146.55  29017  198
  12 Krzysztof Obremski             Legnica              146.06  28920  198
  13 Tomasz Ciejka                  Kraków               145.97  15911  109
  14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.66  28404  195
  15 Marek Reda                     Wołomin              145.09  28292  195
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  22757  157
  17 Dawid Pikul                    Poznań               144.04  28808  200
  18 Michał Makowski                Warszawa             142.67   8132   57
  19 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.46   8975   63
  20 Paweł Jackowski                Warszawa             142.45  28347  199
  21 Mirosław Uglik                 Warszawa             142.28  28313  199
  22 Kazimierz Merklejn             Warszawa             141.46  25322  179
  23 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.98  28055  199
  24 Artur Irzyk                    Kraków               140.85   4789   34
  25 Bogusław Szyszka               Oława                140.83  21266  151
  26 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.20  27199  194
  27 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            140.12  14993  107
  28 Dominik Piasecki               Słupsk               140.02   6021   43
  29 Kamil Kister                   Puławy               139.88  26996  193
  30 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.64  12847   92
  31 Marek Syczuk                   Warszawa             139.53  26789  192
  32 Jakub Szymczak                 Łódź                 139.10  20169  145
  33 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.60  26334  190
  34 Michał Musielak                Bydgoszcz            138.59  16492  119
  35 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  36 Grzegorz Święcki               Białystok            137.49   7012   51
  37 Michał Ozimiński               Łódź                 137.43   5085   37
  38 Przemysław Herdzina            Kraków               137.24  26351  192
  39 Mateusz Borsuk                 Reda                 137.18  12758   93
  40 Grzegorz Kurowski              Warszawa             136.92  23961  175
  41 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.75  21197  155
  42 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.62   9973   73
  43 Dominik Urbacki                Pruszków             136.37  19773  145
  44 Radosław Jachna                Łódź                 136.26  27252  200
  45 Łukasz Bobowski                Suchedniów           136.20  25742  189
  46 Mateusz Żbikowski              Warszawa             136.18   8852   65
  47 Robert Kamiński                Warszawa             133.86  26102  195
  48 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.82  12044   90
  49 Rafał Dąbrowski                Ostróda              133.63   7884   59
  50 Przemysław Rybicki             Otwock               133.62  16168  121
  51 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              133.54  25372  190
  52 Adam Szukalski                 Coventry             133.32  14798  111
  53 Karol Waniek                   Wrocław              133.14  15977  120
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             133.13  25294  190
  55 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.09  26485  199
  56 Jakub Zaryński                 Świnoujście          133.06  26345  198
  57 Paweł Janaś                    Głogów               132.45  13510  102
  58 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  59 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.89  25719  195
  60 Piotr Domański                 Ostrołęka            131.81   6195   47
  61 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.59  25265  192
  62 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  63 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.36  22462  171
  64 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  65 Irena Sołdan                   Rumia                131.34  25218  192
  66 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              131.02   6420   49
  67 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.83   6280   48
  68 Rafał Matczak                  Milanówek            130.36  22161  170
  69 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  70 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  71 Janusz Krupiński               Bytom                130.21  13672  105
  72 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       130.09  17302  133
  73 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.83  25577  197
  74 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.76  24913  192
  75 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.63   6352   49
  76 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            129.29  24694  191
  77 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  78 Katarzyna Małek                Mielec               128.83  25638  199
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.73  25618  199
  80 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  81 Piotr Broda                    Sandomierz           128.13  25497  199
  82 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            128.11   5637   44
  83 Alicja Kosińska                Szczecin             128.09  11400   89
  84 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.99  25087  196
  85 Tomasz Łapka                   Opole                127.81  14442  113
  86 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  87 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.52  25249  198
  88 Agnieszka Krupka               Krosno               127.33  11969   94
  89 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.31  14386  113
  90 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  91 Michał Kolaj                   Ostróda              126.70  23946  189
  92 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.63  24566  194
  93 Maciej Grąbczewski             Piła                 126.32  23495  186
  94 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.20  18299  145
  95 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.97  25069  199
  96 Krzysztof Jaworski             Warszawa             125.75  12952  103
  97 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.66  10681   85
  98 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.41  11036   88
  99 Mikołaj Fidziński              Dębica               125.25  17285  138
 100 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.11  14388  115
 101 Robert Głowacki                Łódź                 125.05  20509  164
 102 Grzegorz Łukasik               Konojady             124.86  18604  149
 103 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.81   8487   68
 104 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.76  24703  198
 105 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.46  24892  200
 106 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 107 Maciej Michalak                Łódź                 123.97   4959   40
 108 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 109 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 110 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.76  23886  193
 111 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.67   9275   75
 112 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 113 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.09  23634  192
 114 Czesław Grajewski              Choroszcz            123.05  24117  196
 115 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  123.00  24477  199
 116 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.99  17834  145
 117 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 118 Krzysztof Gibas                Kraków               122.87  14376  117
 119 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.84  21252  173
 120 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 121 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.37  23006  188
 122 Leszek Stecuła                 Bytom                122.33  11621   95
 123 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 124 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 125 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 126 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 127 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.91   5364   44
 128 Łukasz Baranowski              Reda                 121.88  23400  192
 129 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            121.79   6333   52
 130 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 131 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 132 Magdalena Kublik               Warszawa             121.40  24159  199
 133 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.39  17601  145
 134 Patrycja Śliwińska             Szczecin             121.32  16136  133
 135 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       120.87   6648   55
 136 Maciej Kuczyński               Gdynia               120.82  13653  113
 137 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 138 Maciej Perzyński               Piła                 120.67   6878   57
 139 Anita Bruska                   Gdynia               120.64  13994  116
 140 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.29  11668   97
 141 Andrzej Kroc                   Łódź                 120.19  23557  196
 142 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.17  21390  178
 143 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 144 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.02  12602  105
 145 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 146 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.89  23977  200
 147 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.87   9230   77
 148 Marcin Resler                  Września             119.77   3593   30
 149 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 150 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.73   3592   30
 151 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 152 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.60  23800  199
 153 Dorota Stachowska              Wydartowo I          119.38  23279  195
 154 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.30  22071  185
 155 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  119.27  23734  199
 156 Paweł Morga                    Warszawa             119.20   6079   51
 157 Anna Biegańska                 Białystok            118.64   7830   66
 158 Paulina Mech                   Kraków               118.53  22283  188
 159 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.50   8769   74
 160 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.48  16587  140
 161 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 162 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.67  15768  134
 163 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 164 Bogusław Książek               Szczecin             117.36  16548  141
 165 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.18  16639  142
 166 Renata Andracka                Zwola                117.11  22836  195
 167 Monika Sadurska                Warszawa             117.02   5266   45
 168 Natalia Ogierman               Katowice             116.91  17770  152
 169 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.85   7128   61
 170 Stanisław Gasik                Warszawa             116.84   6660   57
 171 Krzysztof Bonda                Białystok            116.81   8060   69
 172 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.69  12486  107
 173 Tomasz Lempart                 Kraków               116.40   9312   80
 174 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 175 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             115.92  16576  143
 176 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            115.89   7301   63
 177 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 178 Marek Rogalski                 Warszawa             115.80   5095   44
 179 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.47  18475  160
 180 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.41  22274  193
 181 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 182 Adam Jurkowski                 Gliwice              115.30   8532   74
 183 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 184 Marianna Kozłowska             Białystok            115.25   7261   63
 185 Ewa Szałas                     Katowice             115.24   9911   86
 186 Dorota Rudzińska               Warszawa             115.12  23025  200
 187 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 188 Beata Piotrowska               Łódź                 115.10  13121  114
 189 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           115.09   9322   81
 190 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.05   7248   63
 191 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.04  22433  195
 192 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.26  14168  124
 193 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             114.22   8452   74
 194 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  114.08  22816  200
 195 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.83   4098   36
 196 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.79  14337  126
 197 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              113.75   8076   71
 198 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       113.71  10234   90
 199 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.58  14198  125
 200 Joanna Suchanek                Wrocław              113.37  19726  174
 201 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.27   4644   41
 202 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.07  10176   90
 203 Radosław Więch                 Warszawa             112.73  20178  179
 204 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         112.58  13284  118
 205 Ewa Radzikowska                Gliwice              112.50   5850   52
 206 Rafał Stachowski               Police               112.50   7425   66
 207 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 208 Mariusz Makuch                 Zator                112.16   4935   44
 209 Marcin Ceglarek                Kraków               111.87  20696  185
 210 Adam Janicki                   Łódź                 111.81  22362  200
 211 Maciej Bukowski                Szczecin             111.68  12173  109
 212 Anna Stefańska                 Łódź                 111.62   8483   76
 213 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 214 Jacek Pietruszka               Kraków               111.26   8011   72
 215 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.22   8008   72
 216 Sławomir Zabawa                Wałcz                111.01  10657   96
 217 Marta Bajorek                  Warszawa             110.46  13034  118
 218 Sławomir Wolski                Wrocław              110.46  21539  195
 219 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.22  21272  193
 220 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.12  10792   98
 221 Ryszard Korpalski              Wójtowice            109.89  21759  198
 222 Teresa Zalewska                Racibórz             109.64  15569  142
 223 Monika Krzysztofek             Wejherowo            109.53   3943   36
 224 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       109.42  10833   99
 225 Sławomir Długosz               Ostróda              108.72  20330  187
 226 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 108.71   4566   42
 227 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 108.62  10102   93
 228 Lucyna Śniadach                Rumia                108.40   4553   42
 229 Jerzy Luter                    Bytom                108.39  20486  189
 230 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               108.38  18425  170
 231 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.21   4653   43
 232 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 233 Marta Ćwiek                    Radomsko             108.12  19461  180
 234 Katarzyna Bogusławska          Piastów              108.08  21184  196
 235 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.03  13396  124
 236 Marta Świątkowska              Wrocław              107.82   5499   51
 237 Rafał Polak                    Wałcz                107.81   6253   58
 238 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 239 Marta Sztajnert                Wisła                107.61  10438   97
 240 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 241 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.35  20504  191
 242 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.33   6762   63
 243 Szymon Dąbrowski               Warszawa             107.22  21016  196
 244 Jacek Nowak                    Szczecin             107.18   5895   55
 245 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 246 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 247 Urszula Solarska               Łódź                 106.55  20670  194
 248 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 249 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 250 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 251 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.86   3705   35
 252 Elżbieta Święcka               Białystok            105.84   3916   37
 253 Anna Niedzielko                Szczecin             105.74  10257   97
 254 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 255 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            105.40   3689   35
 256 Maria Pokorska                 Warszawa             104.93   6086   58
 257 Agnieszka Biegańska            Białystok            104.73   7331   70
 258 Paweł Maciejczuk               Białystok            104.08   5516   53
 259 Józef Burzyński                Ełk                  104.02   6657   64
 260 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.67   5909   57
 261 Dorota Ostrowska               Białystok            103.66   4250   41
 262 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 263 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.44   4965   48
 264 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 265 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 266 Anna Arana                     Warszawa             103.19  17336  168
 267 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 268 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.07  15923  156
 270 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.41  14704  145
 271 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.28  19041  188
 272 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 273 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 274 Zofia Górka                    Łęczna               100.98   4746   47
 275 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 276 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.81   5948   59
 277 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 278 Krzysztof Zawadzki             Sampława             100.37  19170  191
 279 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.33  12040  120
 280 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 281 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 282 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.71  16950  170
 283 Lidia Żywna                    Gdynia                98.07   9611   98
 284 Sylwia Łada                    Inowrocław            97.76  13198  135
 285 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 286 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                97.30   8757   90
 287 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.87   9881  102
 288 Sylwia Buks                    Warszawa              96.50  18431  191
 289 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 290 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.49   7544   79
 291 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 292 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 293 Aleksandra Brzeska             Warszawa              94.09   6304   67
 294 Błażej Fidziński               Dębica                93.37   3548   38
 295 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 296 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.82   6033   65
 297 Anna Lenartowska               Gdynia                92.80   7795   84
 298 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 299 Janina Grajewska               Choroszcz             92.15  10229  111
 300 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.13   5804   63
 301 Marta Łęgowska                 Inowrocław            91.94   2942   32
 302 Maciej Dąbrowski               Warszawa              91.15   9662  106
 303 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.56  12860  142
 304 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                90.17  10370  115
 305 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 306 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 307 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 308 Zuzanna Molak                  Warszawa              88.51   3806   43
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.54   3981   46
 310 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.25   8797  102
 311 Kamila Zacharuk                Zabrze                85.30   4009   47
 312 Paulina Naplocha               Racibórz              84.62  16500  195
 313 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 314 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 315 Piotr Sadzyński                Jaworzno              83.32   2833   34
 316 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.74   5378   65
 317 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.03   7793   95
 318 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.25   5281   65
 319 Magdalena Sulejewska           Kraków                80.83   2829   35
 320 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 321 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 322 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.62   6053   79
 323 Mirosław Dejna                 Sampława              59.88  11797  197
 324 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33




Poczekalnia na dzień 01-04-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Krzysztof Pypno                Gliwice              109.72   3182   29
   3 Daniel Tomczyk                 Piła                 106.61   2985   28
   4 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   5 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   6 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   7 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   8 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   9 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
  10 Marek Salamon                  Bytom                128.31   3336   26
  11 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                127.85   3324   26
  12 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  13 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             139.68   3492   25
  14 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  15 Robert Wagner                  Wrocław              106.72   2668   25
  16 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  17 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  18 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  19 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.25   3150   24
  20 Jarosław Sobczak               Warszawa             129.46   3107   24
  21 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  22 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  23 Filip Warzecha                 Gdynia               123.00   2952   24
  24 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  25 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  26 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.83   2660   24
  27 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  28 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  29 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  30 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  31 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  32 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      102.71   2465   24
  33 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  34 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  35 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  36 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  37 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  38 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  39 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  40 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  41 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  42 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  43 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  44 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  45 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  46 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  47 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  48 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  49 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  50 Artur Kwiatkowski              Radomsko              78.32   1723   22
  51 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  52 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  53 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  54 Jan Kozłowski                  Kraków               133.57   2805   21
  55 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  56 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  57 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  58 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  59 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        111.90   2238   20
  60 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  61 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  62 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  63 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  64 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  65 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  66 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  67 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  68 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  69 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  70 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  71 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  72 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  73 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  74 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  75 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  76 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  77 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  78 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  79 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
  80 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  81 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  82 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  83 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.29   1516   14
  84 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  85 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  86 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
  87 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
  88 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              140.38   1825   13
  89 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
  90 Ewa Ciszewska                  Katowice             136.92   1780   13
  91 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  92 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
  93 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
  94 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.69   1569   13
  95 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  96 Maciej Michalski               Łódź                 112.77   1466   13
  97 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
  98 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.54   1398   13
  99 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 100 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 101 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 102 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 103 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 104 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 105 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 106 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 107 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 108 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 109 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 110 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 111 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 112 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 113 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 114 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 115 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 116 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 117 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 118 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 119 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 120 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 121 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 122 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 123 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 124 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 125 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 126 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 127 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 128 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 129 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 130 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 131 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      114.75   1377   12
 132 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 133 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 134 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 135 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.50   1350   12
 136 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 137 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 138 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 139 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 140 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 141 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 142 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 143 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 144 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 145 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 146 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 147 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 148 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 149 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 150 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 151 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 152 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 153 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 154 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 155 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 156 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 157 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 158 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 159 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 160 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 161 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 162 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 163 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 164 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 165 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.08   1141   12
 166 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 167 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 168 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 169 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 170 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 171 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 172 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 173 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 174 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 175 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 176 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 177 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 178 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 179 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 180 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 181 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 182 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 183 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 184 Sylwia Kozłowska               Białystok             88.17   1058   12
 185 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 186 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 187 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 188 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 189 Paulina Ostrowska              Białystok             85.58   1027   12
 190 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 191 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 192 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 193 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 194 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 195 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 196 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 197 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 198 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 199 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 200 Jacek Starzonek                Szczecin              76.17    914   12
 201 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 202 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 203 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 204 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 205 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 206 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 207 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 208 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 209 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 210 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 211 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 212 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 213 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 214 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 215 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 216 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 217 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 218 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 219 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 220 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 221 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 222 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 223 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 224 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 225 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 226 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 227 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 228 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 229 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 230 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   75.09    826   11
 231 Tomasz Szczodry                Łomża                 74.91    824   11
 232 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 233 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 234 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 235 Sławomir Rattay                Zgorzelec             71.91    791   11
 236 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 237 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 238 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 239 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 240 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 241 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 242 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 243 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 244 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 245 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 246 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 247 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 248 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 249 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 250 Roman Figiel                   Zawichost             83.70    837   10
 251 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 252 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 253 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              58.60    586   10
 254 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 255 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 256 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 257 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 258 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 259 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 260 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 261 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 262 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 263 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 264 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 265 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 266 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 267 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 268 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 269 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 270 Marcin Figiel                  Kraków               107.00    749    7
 271 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 272 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 273 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 274 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 275 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 276 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 277 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 278 Jacek Cichecki                 Józefów               93.71    656    7
 279 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 280 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 281 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 282 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 283 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 284 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 285 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 286 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 287 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 288 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 289 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 290 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 291 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 292 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 293 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 294 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 295 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 296 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 297 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             112.17    673    6
 298 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 299 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 300 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 301 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 302 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 303 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 304 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 305 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 306 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 307 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 308 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 309 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 310 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 311 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 312 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 313 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 314 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 315 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 316 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 317 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 318 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 319 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 320 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 321 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 322 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 323 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              66.20    331    5
 324 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 325 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 326 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 327 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 328 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 329 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 330 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 331 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 332 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 333 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 334 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 335 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 336 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 337 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 338 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 339 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 340 Ewa Stypułkowska               Warszawa              67.33    202    3
 341 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 342 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 343 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 344 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 345 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 346 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 347 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 348 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 349 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 350 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 351 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 352 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 353 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 354 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 355 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 356 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 357 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 358 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 359 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 360 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 361 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 362 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 363 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 364 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 365 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 366 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 367 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie