Zakopane16
lutego
Zakopane 16 lutego VIII Mistrzostwa Podhala
Łódź23
lutego
Łódź 23-24 lutego Wielka Łódka 2008 — Zima „10 Lat Minęło”
Szczecin 8
marca
Szczecin 8- 9 marca X Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”Grand Prix 2008
Po raz drugi z rzędu Prezes wszystkich wyROLOwał!23 - 24 lutego 2008 — Wielka Łódka 2008 — Zima „10 Lat Minęło”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Wielka Łódka 2008 — Zima „10 Lat Minęło”Łódź, 23 - 24 lutego 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Po raz drugi z rzędu Prezes wszystkich wyROLOwał!Na pierwszy rejs Wielkiej Łódki w 2008 roku stawiło się 58 zawodników. Jak zwykle miło nam było powitać trójkę debiutantów. 2008 rok jest jubileuszowym dla Łódzkiego Klubu Miłośników Scrabble, i dlatego organizatorzy przygotowali niespodziankę dla wszystkich, którzy zgłosili swój udział do turnieju drogą elektroniczną. Kubki "turniejowe" z emblematem turnieju dziesięciolecia oraz "nicki", pod jakimi gracze występują w grach on-line będą na pewno wspaniałą pamiątką. Po pierwszym dniu rozgrywek nie było zdecydowanego lidera turnieju i gracza z kompletem zwycięstw. Mariusz Skrobosz, Karol WyrębkiewiczMariusz Margalski z 6 zwycięstwami otwierali klasyfikację po 7 rundach. Podobna sytuacja była po 11 rundzie, gdzie 6 zawodników miało po 8 zwycięstw. W jedenastej rundzie szansę na podium utracili Wojciech ZemłoTomasz Zwoliński. Remis, który obaj uzyskali grając ze sobą, pozwalał tylko na zajęcie 4 miejsca. Ostatecznie Wielką Łódkę otwierającą rejs A.D. 2008 wygrał Karol Wyrębkiewicz przed Michałem AlabrudzińskimRobertem Kuszpitem. Po sobotnich rozgrywkach została rozegrana partia BELGIJKI, którą wygrał Paweł Jackowski. Przez cały czas trwania turnieju trwała oddzielna klasyfikacja na najlepszego i najgorszego "blanko-żercę". Pięciu zawodników wymacało 16 blanków z 24 możliwych, a po dogrywce (losowanie blanków z pełnego zestawu literowego) zwycięzcą został Mateusz Gołębiewski. Najbardziej pokrzywdzonym graczem pod względem wyciągniętych blanków został Janusz Kaczor. Przeprowadzono jeszcze jedną klasyfikację na najdroższego scrabbla. Zwycięzcą został Przemysław Rybicki za słowo DOWALENI/DOSTATKU za 191 pkt. Dodatkową nagrodą za zajęcie 10 miejsca zostali nagrodzeni zarówno Andrzej Oleksiak, jak i Przemysław Rybicki, którzy uzyskali taką samą liczbę małych i dużych punktów. Zapraszamy na wiosenny rejs Wielką Łódką!
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2007 — Jesień
Wielka Łódka 2007 — Lato
Wielka Łódka 2007 — Zima


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekPoleski Ośrodek Sztuki
ul. Krzemieniecka 2a
(naprzeciwko stadionu ŁKS)
Obrońca tytułuMateusz Żbikowski
SędziaAndrzej Gostomski
Strona www turniejuhttp://www.scrabble.lodz.pl
Harmonogram23.02.08 (sobota — 7 rund)
— 10:50 — zakończenie przyjmowania zapisów
— 11:00 — rozpoczęcie turnieju
— ok. 14:00 — przerwa obiadowa
— ok. 19:00 — zakończenie rozgrywek 1 dnia i rozpoczęcie turnieju Belgijki
24.02.08 (niedziela — 5 rund)
— 9:00 — rozpoczęcie gier 2 dnia
— ok. 14:00 — zakończenie turnieju i wręczenie nagród
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
DojazdZ dworca Łódź Fabryczna:
Z ulicy Narutowicza (5 minut piechotą od dworca) tramwajem linii 12 do przystanku "Łódź Kaliska"
Rozkłady jazdy na stronie: http://www.mpk.lodz.pl
Z dworca Łódź Kaliska: 10 minut piechotą
Samochodem: wjazd od ulicy Karolewskiej (Retkinia)
Mapa Łodzi: http://www.modgik.lodz.pl
WyżywienieW miejscu gry obiad za bardzo przystępną cenę. Cały czas otwarty bufet.
NoclegiProsimy o wcześniejszą rezerwację noclegów we własnym zakresie!

Dom Studencki PŁ
al. Piotrkowska 277, 42 6841917
wjazd od ul. Czerwonej 3, koszt 50-60zł od osoby

7 DS (brak miejsc)
al. Politechniki 9, 42 6312197

Hotel DUX
ul. Junacka 23, tel. (42) 679-53-53 ceny: pokoje 2 os. — małe 100zł, większe 120zł, pokoje z łazienkami, w pokoju TV.

Hotelik "Na Zdrowiu"
ul. Minerska 6, tel. (42) 6340595
teraz jest 14 miejsc, koszt pokoju dwuosobowego 90zł, ale można poprosić o dostawienie trzeciego łóżka — wtedy koszt pokoju 105zł (35 od osoby)

NagrodyPuchary dla pierwszej trójki, nagroda pieniężna dla zwycięzcy, nagrody niespodzianki z okazji jubileuszu ŁKMS w różnych kategoriach (ogłoszonych przed rozpoczęciem turnieju)
Specjalne nagrody wyłącznie dla osób, które zapisały się drogą mailową, najpóźniej na 3 dni przed turniejem; przy zapisie prosimy podać swój scrabblowy nick.
Dodatkowe atrakcjeTurniej Belgijki po zakończeniu pierwszego dnia rozgrywek (1 lub 2 rundy)
OrganizatorzyŁódzki Klub Miłośników Scrabble
Wojciech Zemło tel. 600368806 GG: 3442656
Anna Stefańska tel. 609137313 GG: 5206098
Urszula Solarska tel. 696237399 GG: 4454001
Jarosław Michalak tel. 693653088 email: ja-m@wp.pl
Jerzy Ciesielski


Regulamin cyklu Wielka Łódka 2008:

1. Cykl składa się z 4 turniejów rozgrywanych w Łodzi w dniach:
- 23-24 lutego 2008 — Zima
- 10-11 maja 2008 — Wiosna
- 2-3 sierpnia 2008 — Lato
- 8-9 listopada 2008 — Jesień

2. Każdy turniej cyklu jest traktowany jako oddzielny 12-rundowy turniej ogólnopolski, czyli:
- zaliczany jest do rankingu PFS
- nagrodą za zwycięstwo jest puchar
- są też przyznawane inne nagrody

I. KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

1. Wyniki osiągnięte przez graczy w każdym z turniejów są sumowane jak w turnieju 48-rundowym. Zwycięzca takiego 48-rundowego turnieju zostaje zdobywcą Wielkiej Łódki 2008, oraz otrzymuje dodatkowo nagrodę pieniężną za wygranie całego cyklu.

2. Nagrody za cały cykl Wielkiej Łódki:
- I miejsce: 500 zł, puchar
- II miejsce: 200 zł
- III miejsce: 100 zł

II. KLASYFIKACJA KLUBOWA

1. Każdy klub może zgłosić swoją reprezentację do udziału w turnieju.
2. Listę zawodników reprezentujących dany klub należy złożyć u sędziego turnieju najpóźniej do momentu rozpoczęcia pierwszej partii. Listę należy aktualizować przed każdym turniejem w cyklu.
3. Warunkiem koniecznym aby zawodnik mógł być reprezentantem klubu jest to, żeby znajdował się w rankingu klubowym (z wyłączeniem poczekalni).
4. W całym cyklu zawodnik może reprezentować tylko jeden klub.
5. Klub może reprezentować dowolna liczba zawodników, ale do klasyfikacji klubowej liczą się wyniki pięciu najwyżej sklasyfikowanych zawodników w turnieju.
6. Liczba punktów, jaką zdobywa klub w turnieju jest sumą punktów pięciu najlepszych jego reprezentantów. Np. Klub reprezentowało 7 zawodników i zdobyli: 1 — 10p, 2 — 10p, 3 — 6p, 4 — 6p, 5 — 3p, 6 — 2,5p, 7 — 2p, to wynik klubu to: 10+10+6+6+3=35p. Dwóch zawodników z najsłabszym wynikiem nie bierzemy pod uwagę.
7. Wynik końcowy jaki osiąga klub równy jest sumie wyników z wszystkich czterech turniejów.
8. Trzy najlepsze kluby w klasyfikacji końcowej zostaną nagrodzone.
Lista nagród zostanie ogłoszona po letniej "Łódce".
Wyniki turnieju Wielka Łódka 2008 - Zima

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   139.05      9.0     5096     1771      872
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              128.60      9.0     4850     1832      653
  3 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         134.36      9.0     4674     1839      301
  4 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.89      8.5     5069     1788      576
  5 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.53      8.0     5027     1734      657
  6 Mariusz         Margalski            Pieczyska              130.49      8.0     4763     1665      330
  7 Miłosz          Wrzałek              Reda                   137.65      8.0     4753     1708      844
  8 Tomasz          Ciejka               Kraków                 129.67      8.0     4731     1739      224
  9 Paweł           Jackowski            Warszawa               132.10      8.0     4663     1669      440
 10 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                139.73      8.0     4582     1537      384
 11 Przemysław      Rybicki              Otwock                 119.81      8.0     4582     1689      410
 12 Wojciech        Zemło                Łódź                   137.42      7.5     4888     1623      353
 13 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.70      7.0     5001     1533      257
 14 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         125.84      7.0     4712     1500      275
 15 Robert          Głowacki             Łódź                   120.35      7.0     4700     1523      372
 16 Jakub           Szymczak             Łódź                   124.53      7.0     4667     1503      743
 17 Joanna          Ostrowska            Warszawa               111.13      7.0     4651     1486      455
 18 Rafał           Matczak              Milanówek              124.44      7.0     4645     1502      560
 19 Michał          Ozimiński            Łódź                   114.43      7.0     4635     1619      299
 20 Maciej          Michalak             Łódź                   127.28      7.0     4585     1595      525
 21 Rafał           Wesołowski           Warszawa               117.13      7.0     4465     1639      -65
 22 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   102.07      7.0     4443     1564      320
 23 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              121.83      7.0     4242     1454       65
 24 Kamil           Górka                Kraków                 136.54      6.0     4817     1522       40
 25 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 136.13      6.0     4656     1538      431
 26 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              117.28      6.0     4642     1413     -121
 27 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.13      6.0     4638     1410      488
 28 Beata           Piotrowska           Łódź                   116.48      6.0     4606     1417      437
 29 Jarosław        Michalak             Łódź                   123.19      6.0     4495     1403       19
 30 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               141.39      6.0     4445     1422       86
 31 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       127.02      6.0     4440     1280      -43
 32 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         120.08      6.0     4233     1443     -304
 33 Adam            Janicki              Łódź                   100.19      6.0     4196     1476      137
 34 Stanisław       Gasik                Warszawa               115.57      6.0     4190     1552     -201
 35 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 107.16      5.5     4342     1398      -99
 36 Dorota          Zielińska            Piaseczno              122.12      5.0     4314     1317     -263
 37 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.30      5.0     4268     1333      -89
 38 Ewa             Żbikowska            Warszawa               125.19      5.0     4225     1270      -33
 39 Joanna          Juszczak             Warszawa               135.24      5.0     4216     1338     -307
 40 Andrzej         Kroc                 Łódź                   105.41      5.0     4159     1358     -301
 41 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      5.0     3870     1180      -59
 42 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   100.00      5.0     3297     1200     -731
 43 Anna            Stefańska            Łódź                   111.53      4.5     3912     1120      -68
 44 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   115.40      4.0     4272     1179     -191
 45 Magdalena       Kublik               Warszawa               112.31      4.0     4236     1171      -45
 46 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   100.00      4.0     4016     1139      -98
 47 Paweł           Michalski            Ksawerów               100.00      4.0     3970     1262     -806
 48 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.20      4.0     3651     1266    -1000
 49 Radosław        Jachna               Łódź                   100.72      4.0     2777      978     -311
 50 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 100.00      3.5     3876     1154     -667
 51 Magdalena       Ambroszczyk          Łódź                   100.00      3.5     3703      974     -531
 52 Klaudyna        Hubeny               Łódź                   100.00      3.5     3448      947     -450
 53 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      3.0     1638      586       25
 54 Jolanta         Bednarska            Łódź                   100.00      2.5     3457      886     -466
 55 Grzegorz        Bajer                Łódź                   103.61      2.5     2626      667      116
 56 Bogumił         Włodek               Łódź                   100.00      1.5     3341      796     -826
 57 Agnieszka       Pellowska            Słupsk                 100.00      0.5      664      232     -782
 58 Bartosz         Pięta                Swarzędz               107.26      0.0      834      281     -737
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Wielka Łódka 2008 - Zima



	Stanisław Rydzik 145.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Przemysław     Rybicki               119.81 +  466: 450  170
    2     8 Marek          Charytoniuk           120.08 -  354: 367   70
    3    11 Paweł          Michalski             100.00 -  387: 459   50
    4    15 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  375: 305  150
    5    16 Joanna         Juszczak              135.24 -  377: 417   85
    6    15 Jakub          Szymczak              124.53 -  279: 458   75
    7    20 Andrzej        Kroc                  105.41 +  419: 333  155
    8    16 Mariola        Osajda-Matczak        121.83 -  420: 511   72
    9    19 Małgorzata     Puternicka            107.16 +  493: 320  157
   10    14 Andrzej        Rechowicz             125.30 +  471: 256  175
   11    10 Kamil          Górka                 136.54 +  444: 396  187
   12     9 Kamil          Górka                 136.54 +  516: 472  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Mariusz Skrobosz 145.53 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Pukniel               119.13 +  534: 330  169
    2     1 Michał         Alabrudziński         128.60 +  365: 356  179
    3     5 Robert         Kuszpit               134.36 -  400: 417   84
    4     6 Paweł          Jackowski             132.10 +  453: 336  182
    5     4 Rafał          Wesołowski            117.13 +  444: 382  167
    6     4 Stanisław      Gasik                 115.57 +  371: 354  166
    7     3 Tomasz         Ciejka                129.67 +  514: 328  180
    8     1 Mariusz        Margalski             130.49 -  355: 360   80
    9     2 Miłosz         Wrzałek               137.65 -  316: 423   88
   10     6 Andrzej        Kowalski              136.13 +  456: 358  186
   11     2 Michał         Ozimiński             114.43 +  441: 345  164
   12     1 Karol          Wyrębkiewicz          139.05 -  378: 381   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1734  / 12 144.50




	Tomasz Zwoliński 142.89 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Dudkiewicz            117.28 +  532: 403  167
    2     2 Kamil          Górka                 136.54 +  512: 403  187
    3     2 Tomasz         Ciejka                129.67 -  387: 455   80
    4     4 Radosław       Jachna                100.72 +  388: 367  151
    5     2 Maciej         Michalak              127.28 +  387: 312  177
    6     3 Robert         Kuszpit               134.36 +  436: 370  184
    7     2 Mariusz        Margalski             130.49 -  355: 375   80
    8     2 Karol          Wyrębkiewicz          139.05 +  437: 329  189
    9     3 Michał         Alabrudziński         128.60 +  472: 322  179
   10     1 Przemysław     Rybicki               119.81 -  284: 408   70
   11     3 Wojciech       Zemło                 137.42 =  417: 417  137
   12     4 Wojciech       Zemło                 137.42 +  462: 332  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 12 149.00




	Mateusz Żbikowski 141.39 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Wesołowski            117.13 -  321: 338   67
    2    28 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  383: 453   50
    3    26 Bogumił        Włodek                100.00 +  422: 290  150
    4    20 Dorota         Zielińska             122.12 +  462: 332  172
    5    14 Ewa            Żbikowska             125.19 +  353: 293  175
    6     7 Andrzej        Kowalski              136.13 +  354: 340  186
    7     4 Miłosz         Wrzałek               137.65 -  338: 340   88
    8     8 Beata          Piotrowska            116.48 +  394: 329  166
    9     8 Przemysław     Rybicki               119.81 -  324: 408   70
   10     9 Ryszard        Dębski                125.84 -  338: 444   76
   11    17 Andrzej        Kroc                  105.41 +  385: 365  155
   12    14 Rafał          Wesołowski            117.13 -  371: 427   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Andrzej Oleksiak 139.73 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Beata          Piotrowska            116.48 -  311: 485   66
    2    17 Magdalena      Kublik                112.31 +  436: 358  162
    3    19 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  395: 405   50
    4    19 Adam           Janicki               100.19 +  332: 297  150
    5    12 Michał         Alabrudziński         128.60 -  361: 392   79
    6    19 Dorota         Zielińska             122.12 -  351: 381   72
    7    21 Grzegorz       Bajer                 103.61 +  333: 331  154
    8    19 Małgorzata     Puternicka            107.16 +  411: 329  157
    9    18 Wojciech       Gołęcki               102.20 +  364: 238  152
   10    11 Jarosław       Michalak              123.19 +  408: 302  173
   11     9 Robert         Głowacki              120.35 +  409: 347  170
   12     8 Grażyna        Wesołowska            102.07 +  471: 333  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Karol Wyrębkiewicz 139.05 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Gasik                 115.57 -  341: 374   66
    2    22 Klaudyna       Hubeny                100.00 +  529: 259  150
    3     8 Grzegorz       Pukniel               119.13 +  482: 384  169
    4     5 Paweł          Michalski             100.00 +  415: 267  150
    5     3 Radosław       Jachna                100.72 +  505: 338  151
    6     2 Maciej         Michalak              127.28 +  384: 359  177
    7     1 Michał         Ozimiński             114.43 +  373: 370  164
    8     2 Tomasz         Zwoliński             142.89 -  329: 437   93
    9     4 Tomasz         Ciejka                129.67 +  544: 360  180
   10     2 Kamil          Górka                 136.54 +  484: 363  187
   11     1 Miłosz         Wrzałek               137.65 -  329: 335   88
   12     1 Mariusz        Skrobosz              145.53 +  381: 378  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1771  / 12 147.58




	Miłosz Wrzałek 137.65 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krystyna       Augustyniak           115.40 -  325: 364   65
    2    27 Bogumił        Włodek                100.00 +  387: 331  150
    3    21 Agnieszka      Pellowska             100.00 +  580: 179  150
    4     7 Rafał          Wesołowski            117.13 -  345: 387   67
    5    11 Paweł          Jackowski             132.10 +  424: 252  182
    6     6 Przemysław     Rybicki               119.81 +  449: 277  170
    7     4 Mateusz        Żbikowski             141.39 +  340: 338  191
    8     5 Robert         Kuszpit               134.36 +  406: 292  184
    9     2 Mariusz        Skrobosz              145.53 +  423: 316  196
   10     4 Tomasz         Ciejka                129.67 -  357: 384   80
   11     1 Karol          Wyrębkiewicz          139.05 +  335: 329  189
   12     3 Robert         Kuszpit               134.36 -  382: 460   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Wojciech Zemło 137.42 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Ozimiński             114.43 -  318: 412   64
    2    16 Marek          Dudkiewicz            117.28 +  449: 405  167
    3    16 Małgorzata     Puternicka            107.16 -  355: 366   57
    4    22 Krystyna       Augustyniak           115.40 +  362: 354  165
    5    20 Magdalena      Kublik                112.31 +  483: 310  162
    6    12 Marek          Charytoniuk           120.08 +  478: 276  170
    7     5 Robert         Kuszpit               134.36 -  433: 444   84
    8     7 Przemysław     Rybicki               119.81 +  382: 368  170
    9     5 Jarosław       Michalak              123.19 +  419: 349  173
   10     7 Jakub          Szymczak              124.53 +  460: 372  175
   11     3 Tomasz         Zwoliński             142.89 =  417: 417  143
   12     4 Tomasz         Zwoliński             142.89 -  332: 462   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Kamil Górka 136.54 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Magdalena      Kublik                112.31 +  430: 390  162
    2     2 Tomasz         Zwoliński             142.89 -  403: 512   93
    3    10 Grażyna        Wesołowska            102.07 +  445: 337  152
    4     9 Joanna         Juszczak              135.24 +  352: 315  185
    5     8 Stanisław      Gasik                 115.57 -  301: 408   66
    6     8 Michał         Alabrudziński         128.60 -  332: 411   79
    7    18 Anna           Stefańska             111.53 +  489: 313  162
    8    12 Rafał          Wesołowski            117.13 +  439: 312  167
    9     6 Andrzej        Rechowicz             125.30 +  395: 335  175
   10     2 Karol          Wyrębkiewicz          139.05 -  363: 484   89
   11    10 Stanisław      Rydzik                145.70 -  396: 444   96
   12     9 Stanisław      Rydzik                145.70 -  472: 516   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Andrzej Kowalski 136.13 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anna           Stefańska             111.53 +  478: 271  162
    2     5 Joanna         Juszczak              135.24 +  447: 276  185
    3     3 Rafał          Matczak               124.44 -  366: 407   74
    4     8 Ewa            Żbikowska             125.19 +  431: 308  175
    5     5 Robert         Kuszpit               134.36 -  339: 386   84
    6     7 Mateusz        Żbikowski             141.39 -  340: 354   91
    7    12 Paweł          Jackowski             132.10 +  422: 380  182
    8     9 Andrzej        Rechowicz             125.30 -  307: 451   75
    9    14 Rafał          Wesołowski            117.13 +  416: 315  167
   10     6 Mariusz        Skrobosz              145.53 -  358: 456   96
   11    12 Mariola        Osajda-Matczak        121.83 -  298: 346   72
   12    17 Andrzej        Rechowicz             125.30 +  454: 275  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Joanna Juszczak 135.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Ostrowska             111.13 +  408: 370  161
    2     5 Andrzej        Kowalski              136.13 -  276: 447   86
    3    14 Robert         Głowacki              120.35 +  395: 313  170
    4     9 Kamil          Górka                 136.54 -  315: 352   87
    5    16 Stanisław      Rydzik                145.70 +  417: 377  196
    6    11 Rafał          Matczak               124.44 +  391: 349  174
    7     7 Maciej         Michalak              127.28 -  239: 395   77
    8    13 Grzegorz       Pukniel               119.13 +  503: 322  169
    9    11 Grażyna        Wesołowska            102.07 -  408: 428   52
   10    15 Stanisław      Gasik                 115.57 -  316: 394   66
   11    19 Adam           Janicki               100.19 -  252: 417   50
   12    18 Adam           Janicki               100.19 -  296: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Robert Kuszpit 134.36 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bartosz        Pięta                 107.26 +  389: 321  157
    2     9 Jakub          Szymczak              124.53 +  415: 313  175
    3     5 Mariusz        Skrobosz              145.53 +  417: 400  196
    4     2 Maciej         Michalak              127.28 -  315: 444   77
    5     5 Andrzej        Kowalski              136.13 +  386: 339  186
    6     3 Tomasz         Zwoliński             142.89 -  370: 436   93
    7     5 Wojciech       Zemło                 137.42 +  444: 433  187
    8     5 Miłosz         Wrzałek               137.65 -  292: 406   88
    9     7 Robert         Głowacki              120.35 +  427: 325  170
   10     8 Grażyna        Wesołowska            102.07 +  403: 330  152
   11     6 Przemysław     Rybicki               119.81 +  356: 244  170
   12     3 Miłosz         Wrzałek               137.65 +  460: 382  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1839  / 12 153.25




	Paweł Jackowski 132.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Małgorzata     Puternicka            107.16 +  385: 301  157
    2    10 Rafał          Matczak               124.44 -  307: 354   74
    3    12 Michał         Alabrudziński         128.60 +  452: 334  179
    4     6 Mariusz        Skrobosz              145.53 -  336: 453   96
    5    11 Miłosz         Wrzałek               137.65 -  252: 424   88
    6    17 Marek          Dudkiewicz            117.28 +  414: 409  167
    7    12 Andrzej        Kowalski              136.13 -  380: 422   86
    8    18 Paweł          Michalski             100.00 +  419: 321  150
    9    16 Dorota         Zielińska             122.12 +  437: 308  172
   10    13 Marek          Charytoniuk           120.08 +  468: 285  170
   11    11 Stanisław      Gasik                 115.57 +  448: 313  166
   12     6 Michał         Ozimiński             114.43 +  365: 299  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Mariusz Margalski 130.49 Pieczyska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kroc                  105.41 +  509: 267  155
    2     3 Urszula        Solarska              100.00 +  542: 290  150
    3     1 Beata          Piotrowska            116.48 +  428: 385  166
    4     1 Rafał          Matczak               124.44 +  398: 395  174
    5     1 Tomasz         Ciejka                129.67 -  276: 462   80
    6     5 Wojciech       Gołęcki               102.20 +  441: 292  152
    7     2 Tomasz         Zwoliński             142.89 +  375: 355  193
    8     1 Mariusz        Skrobosz              145.53 +  360: 355  196
    9     1 Michał         Ozimiński             114.43 -  397: 402   64
   10     3 Michał         Alabrudziński         128.60 -  315: 479   79
   11     5 Maciej         Michalak              127.28 +  407: 374  177
   12     2 Michał         Alabrudziński         128.60 -  315: 377   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Tomasz Ciejka 129.67 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Bajer                 103.61 +  408: 363  154
    2     6 Jarosław       Michalak              123.19 +  417: 251  173
    3     2 Tomasz         Zwoliński             142.89 +  455: 387  193
    4     3 Marek          Charytoniuk           120.08 +  346: 326  170
    5     1 Mariusz        Margalski             130.49 +  462: 276  180
    6     1 Michał         Ozimiński             114.43 -  309: 405   64
    7     3 Mariusz        Skrobosz              145.53 -  328: 514   96
    8     6 Maciej         Michalak              127.28 +  493: 318  177
    9     4 Karol          Wyrębkiewicz          139.05 -  360: 544   89
   10     4 Miłosz         Wrzałek               137.65 +  384: 357  188
   11     4 Michał         Alabrudziński         128.60 -  407: 421   79
   12     5 Ryszard        Dębski                125.84 +  362: 345  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Michał Alabrudziński 128.60 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Gołęcki               102.20 +  433: 297  152
    2     1 Mariusz        Skrobosz              145.53 -  356: 365   96
    3    12 Paweł          Jackowski             132.10 -  334: 452   82
    4    21 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  513: 252  150
    5    12 Andrzej        Oleksiak              139.73 +  392: 361  190
    6     8 Kamil          Górka                 136.54 +  411: 332  187
    7     6 Rafał          Wesołowski            117.13 +  458: 311  167
    8     3 Jakub          Szymczak              124.53 +  354: 318  175
    9     3 Tomasz         Zwoliński             142.89 -  322: 472   93
   10     3 Mariusz        Margalski             130.49 +  479: 315  180
   11     4 Tomasz         Ciejka                129.67 +  421: 407  180
   12     2 Mariusz        Margalski             130.49 +  377: 315  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 12 152.67




	Maciej Michalak 127.28 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grażyna        Wesołowska            102.07 +  439: 300  152
    2    13 Krystyna       Augustyniak           115.40 +  467: 301  165
    3     4 Rafał          Wesołowski            117.13 +  394: 339  167
    4     2 Robert         Kuszpit               134.36 +  444: 315  184
    5     2 Tomasz         Zwoliński             142.89 -  312: 387   93
    6     2 Karol          Wyrębkiewicz          139.05 -  359: 384   89
    7     7 Joanna         Juszczak              135.24 +  395: 239  185
    8     6 Tomasz         Ciejka                129.67 -  318: 493   80
    9     9 Stanisław      Gasik                 115.57 +  358: 231  166
   10     5 Michał         Ozimiński             114.43 +  387: 314  164
   11     5 Mariusz        Margalski             130.49 -  374: 407   80
   12     7 Przemysław     Rybicki               119.81 -  338: 350   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Janusz Kaczor 127.02 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Radosław       Jachna                100.72 -  336: 475   51
    2    23 Wojciech       Gołęcki               102.20 -  315: 363   52
    3    28 Bartosz        Pięta                 107.26 +  376: 277  157
    4    17 Ryszard        Dębski                125.84 -  437: 462   76
    5    21 Urszula        Solarska              100.00 -  323: 433   50
    6    24 Grzegorz       Bajer                 103.61 -  339: 367   54
    7    27 Bogumił        Włodek                100.00 +  397: 290  150
    8    24 Andrzej        Kroc                  105.41 +  373: 312  155
    9    22 Anna           Stefańska             111.53 +  373: 362  162
   10    20 Magdalena      Kublik                112.31 +  362: 326  162
   11    20 Paweł          Michalski             100.00 +  486: 316  150
   12    13 Joanna         Ostrowska             111.13 -  323: 500   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Ryszard Dębski 125.84 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Adam           Janicki               100.19 -  342: 365   50
    2    21 Grażyna        Wesołowska            102.07 -  387: 393   52
    3    25 Jolanta        Bednarska             100.00 +  456: 286  150
    4    17 Janusz         Kaczor                127.02 +  462: 437  177
    5    10 Grzegorz       Pukniel               119.13 -  249: 490   69
    6    18 Małgorzata     Puternicka            107.16 +  459: 365  157
    7    14 Dorota         Zielińska             122.12 +  429: 347  172
    8    10 Stanisław      Gasik                 115.57 -  353: 373   66
    9    13 Ewa            Żbikowska             125.19 +  407: 303  175
   10     9 Mateusz        Żbikowski             141.39 +  444: 338  191
   11     8 Joanna         Ostrowska             111.13 +  379: 378  161
   12     5 Tomasz         Ciejka                129.67 -  345: 362   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Andrzej Rechowicz 125.30 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  454: 196  150
    2    11 Stanisław      Gasik                 115.57 +  404: 266  166
    3     7 Marek          Charytoniuk           120.08 -  322: 398   70
    4    14 Wojciech       Gołęcki               102.20 -  372: 382   52
    5    17 Małgorzata     Puternicka            107.16 +  405: 357  157
    6    13 Paweł          Michalski             100.00 +  365: 274  150
    7    11 Beata          Piotrowska            116.48 -  266: 378   66
    8     9 Andrzej        Kowalski              136.13 +  451: 307  186
    9     6 Kamil          Górka                 136.54 -  335: 395   87
   10    14 Stanisław      Rydzik                145.70 -  256: 471   96
   11    21 Rafał          Wesołowski            117.13 -  363: 479   67
   12    17 Andrzej        Kowalski              136.13 -  275: 454   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Ewa Żbikowska 125.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Michalski             100.00 +  446: 302  150
    2    12 Adam           Janicki               100.19 +  328: 322  150
    3     6 Radosław       Jachna                100.72 -  342: 353   51
    4     8 Andrzej        Kowalski              136.13 -  308: 431   86
    5    14 Mateusz        Żbikowski             141.39 -  293: 353   91
    6    20 Krystyna       Augustyniak           115.40 +  407: 270  165
    7    13 Joanna         Ostrowska             111.13 -  311: 329   61
    8    22 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  440: 241  150
    9    13 Ryszard        Dębski                125.84 -  303: 407   76
   10    22 Andrzej        Kroc                  105.41 -  360: 488   55
   11    16 Jarosław       Michalak              123.19 -  333: 437   73
   12    22 Magdalena      Kublik                112.31 +  354: 325  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Jakub Szymczak 124.53 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Agnieszka      Pellowska             100.00 +  466: 184  150
    2     9 Robert         Kuszpit               134.36 -  313: 415   84
    3    13 Adam           Janicki               100.19 +  406: 336  150
    4    13 Stanisław      Gasik                 115.57 -  329: 392   66
    5    19 Anna           Stefańska             111.53 +  434: 251  162
    6    15 Stanisław      Rydzik                145.70 +  458: 279  196
    7     8 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  387: 282  150
    8     3 Michał         Alabrudziński         128.60 -  318: 354   79
    9    10 Joanna         Ostrowska             111.13 +  510: 276  161
   10     7 Wojciech       Zemło                 137.42 -  372: 460   87
   11     7 Grażyna        Wesołowska            102.07 -  292: 373   52
   12    11 Beata          Piotrowska            116.48 +  382: 322  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Rafał Matczak 124.44 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Bogumił        Włodek                100.00 +  466: 238  150
    2    10 Paweł          Jackowski             132.10 +  354: 307  182
    3     3 Andrzej        Kowalski              136.13 +  407: 366  186
    4     1 Mariusz        Margalski             130.49 -  395: 398   80
    5     9 Wojciech       Gołęcki               102.20 -  349: 372   52
    6    11 Joanna         Juszczak              135.24 -  349: 391   85
    7    15 Grażyna        Wesołowska            102.07 -  283: 459   52
    8    17 Adam           Janicki               100.19 +  337: 327  150
    9    17 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  400:   1  150
   10    10 Robert         Głowacki              120.35 -  340: 482   70
   11    18 Dorota         Zielińska             122.12 +  484: 420  172
   12    12 Jarosław       Michalak              123.19 +  481: 324  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Jarosław Michalak 123.19 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  475: 334  150
    2     6 Tomasz         Ciejka                129.67 -  251: 417   80
    3    20 Stanisław      Gasik                 115.57 -  362: 385   66
    4    24 Anna           Stefańska             111.53 -  340: 451   62
    5    22 Adam           Janicki               100.19 +  395: 294  150
    6    21 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  422: 298  150
    7    19 Marek          Dudkiewicz            117.28 +  423: 401  167
    8    15 Wojciech       Gołęcki               102.20 +  415: 255  152
    9     5 Wojciech       Zemło                 137.42 -  349: 419   87
   10    11 Andrzej        Oleksiak              139.73 -  302: 408   90
   11    16 Ewa            Żbikowska             125.19 +  437: 333  175
   12    12 Rafał          Matczak               124.44 -  324: 481   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Dorota Zielińska 122.12 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  305: 438   50
    2    18 Robert         Głowacki              120.35 -  360: 401   70
    3    27 Klaudyna       Hubeny                100.00 +  357: 234  150
    4    20 Mateusz        Żbikowski             141.39 -  332: 462   91
    5    27 Jolanta        Bednarska             100.00 +  369: 305  150
    6    19 Andrzej        Oleksiak              139.73 +  381: 351  190
    7    14 Ryszard        Dębski                125.84 -  347: 429   76
    8    21 Anna           Stefańska             111.53 +  350: 263  162
    9    16 Paweł          Jackowski             132.10 -  308: 437   82
   10    23 Małgorzata     Puternicka            107.16 -  385: 467   57
   11    18 Rafał          Matczak               124.44 -  420: 484   74
   12    21 Krystyna       Augustyniak           115.40 +  400: 306  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Mariola Osajda-Matczak 121.83 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Klaudyna       Hubeny                100.00 +  406: 298  150
    2     7 Radosław       Jachna                100.72 -  344: 418   51
    3    18 Wojciech       Gołęcki               102.20 -  284: 319   52
    4    16 Marek          Dudkiewicz            117.28 -  380: 393   67
    5    23 Andrzej        Kroc                  105.41 -  300: 418   55
    6    26 Jolanta        Bednarska             100.00 +  359: 269  150
    7    25 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  335: 291  150
    8    16 Stanisław      Rydzik                145.70 +  511: 420  196
    9    12 Beata          Piotrowska            116.48 +  341: 333  166
   10    12 Joanna         Ostrowska             111.13 -  289: 380   61
   11    12 Andrzej        Kowalski              136.13 +  346: 298  186
   12    15 Marek          Charytoniuk           120.08 +  347: 340  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Robert Głowacki 120.35 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Urszula        Solarska              100.00 -  378: 415   50
    2    18 Dorota         Zielińska             122.12 +  401: 360  172
    3    14 Joanna         Juszczak              135.24 -  313: 395   85
    4    23 Andrzej        Kroc                  105.41 +  341: 317  155
    5    13 Marek          Dudkiewicz            117.28 +  486: 310  167
    6     9 Joanna         Ostrowska             111.13 +  425: 368  161
    7    10 Wojciech       Gołęcki               102.20 +  447: 231  152
    8     4 Michał         Ozimiński             114.43 -  382: 415   64
    9     7 Robert         Kuszpit               134.36 -  325: 427   84
   10    10 Rafał          Matczak               124.44 +  482: 340  174
   11     9 Andrzej        Oleksiak              139.73 -  347: 409   90
   12    10 Grzegorz       Pukniel               119.13 +  373: 341  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Marek Charytoniuk 120.08 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jolanta        Bednarska             100.00 +  404: 281  150
    2     8 Stanisław      Rydzik                145.70 +  367: 354  196
    3     7 Andrzej        Rechowicz             125.30 +  398: 322  175
    4     3 Tomasz         Ciejka                129.67 -  326: 346   80
    5     6 Michał         Ozimiński             114.43 -  316: 425   64
    6    12 Wojciech       Zemło                 137.42 -  276: 478   87
    7    16 Radosław       Jachna                100.72 -  402: 456   51
    8    20 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  368: 338  150
    9    15 Grzegorz       Pukniel               119.13 +  368: 367  169
   10    13 Paweł          Jackowski             132.10 -  285: 468   82
   11    13 Marek          Dudkiewicz            117.28 +  383: 355  167
   12    15 Mariola        Osajda-Matczak        121.83 -  340: 347   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Przemysław Rybicki 119.81 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                145.70 -  450: 466   96
    2    15 Bartosz        Pięta                 107.26 +  406: 235  157
    3     9 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  416: 323  150
    4    10 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  363: 338  150
    5     7 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  482: 290  150
    6     6 Miłosz         Wrzałek               137.65 -  277: 449   88
    7     9 Stanisław      Gasik                 115.57 +  410: 387  166
    8     7 Wojciech       Zemło                 137.42 -  368: 382   87
    9     8 Mateusz        Żbikowski             141.39 +  408: 324  191
   10     1 Tomasz         Zwoliński             142.89 +  408: 284  193
   11     6 Robert         Kuszpit               134.36 -  244: 356   84
   12     7 Maciej         Michalak              127.28 +  350: 338  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Grzegorz Pukniel 119.13 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              145.53 -  330: 534   96
    2    26 Andrzej        Kroc                  105.41 +  370: 342  155
    3     8 Karol          Wyrębkiewicz          139.05 -  384: 482   89
    4    25 Agnieszka      Pellowska             100.00 +  400:   1  150
    5    10 Ryszard        Dębski                125.84 +  490: 249  176
    6    10 Rafał          Wesołowski            117.13 -  310: 330   67
    7    17 Paweł          Michalski             100.00 +  441: 295  150
    8    13 Joanna         Juszczak              135.24 -  322: 503   85
    9    15 Marek          Charytoniuk           120.08 -  367: 368   70
   10    18 Wojciech       Gołęcki               102.20 +  467: 330  152
   11    14 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  416: 343  150
   12    10 Robert         Głowacki              120.35 -  341: 373   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Marek Dudkiewicz 117.28 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             142.89 -  403: 532   93
    2    16 Wojciech       Zemło                 137.42 -  405: 449   87
    3    22 Urszula        Solarska              100.00 +  392: 356  150
    4    16 Mariola        Osajda-Matczak        121.83 +  393: 380  172
    5    13 Robert         Głowacki              120.35 -  310: 486   70
    6    17 Paweł          Jackowski             132.10 -  409: 414   82
    7    19 Jarosław       Michalak              123.19 -  401: 423   73
    8    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  337: 332  150
    9    20 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  425: 349  150
   10    17 Paweł          Michalski             100.00 +  414: 346  150
   11    13 Marek          Charytoniuk           120.08 -  355: 383   70
   12    16 Stanisław      Gasik                 115.57 +  398: 313  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Rafał Wesołowski 117.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mateusz        Żbikowski             141.39 +  338: 321  191
    2    14 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  467: 337  150
    3     4 Maciej         Michalak              127.28 -  339: 394   77
    4     7 Miłosz         Wrzałek               137.65 +  387: 345  188
    5     4 Mariusz        Skrobosz              145.53 -  382: 444   96
    6    10 Grzegorz       Pukniel               119.13 +  330: 310  169
    7     6 Michał         Alabrudziński         128.60 -  311: 458   79
    8    12 Kamil          Górka                 136.54 -  312: 439   87
    9    14 Andrzej        Kowalski              136.13 -  315: 416   86
   10    21 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  378: 332  150
   11    21 Andrzej        Rechowicz             125.30 +  479: 363  175
   12    14 Mateusz        Żbikowski             141.39 +  427: 371  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Beata Piotrowska 116.48 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Oleksiak              139.73 +  485: 311  190
    2     4 Michał         Ozimiński             114.43 +  370: 354  164
    3     1 Mariusz        Margalski             130.49 -  385: 428   80
    4    12 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  345: 407   50
    5    15 Paweł          Michalski             100.00 -  346: 350   50
    6    16 Andrzej        Kroc                  105.41 +  517: 281  155
    7    11 Andrzej        Rechowicz             125.30 +  378: 266  175
    8     8 Mateusz        Żbikowski             141.39 -  329: 394   91
    9    12 Mariola        Osajda-Matczak        121.83 -  333: 341   72
   10    16 Adam           Janicki               100.19 +  352: 341  150
   11    15 Krystyna       Augustyniak           115.40 +  444: 314  165
   12    11 Jakub          Szymczak              124.53 -  322: 382   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Stanisław Gasik 115.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Karol          Wyrębkiewicz          139.05 +  374: 341  189
    2    11 Andrzej        Rechowicz             125.30 -  266: 404   75
    3    20 Jarosław       Michalak              123.19 +  385: 362  173
    4    13 Jakub          Szymczak              124.53 +  392: 329  175
    5     8 Kamil          Górka                 136.54 +  408: 301  187
    6     4 Mariusz        Skrobosz              145.53 -  354: 371   96
    7     9 Przemysław     Rybicki               119.81 -  387: 410   70
    8    10 Ryszard        Dębski                125.84 +  373: 353  176
    9     9 Maciej         Michalak              127.28 -  231: 358   77
   10    15 Joanna         Juszczak              135.24 +  394: 316  185
   11    11 Paweł          Jackowski             132.10 -  313: 448   82
   12    16 Marek          Dudkiewicz            117.28 -  313: 398   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Krystyna Augustyniak 115.40 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Miłosz         Wrzałek               137.65 +  364: 325  188
    2    13 Maciej         Michalak              127.28 -  301: 467   77
    3    17 Michał         Ozimiński             114.43 -  343: 496   64
    4    22 Wojciech       Zemło                 137.42 -  354: 362   87
    5    25 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  471: 259  150
    6    20 Ewa            Żbikowska             125.19 -  270: 407   75
    7    22 Adam           Janicki               100.19 -  323: 404   50
    8    26 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  471: 336  150
    9    21 Jolanta        Bednarska             100.00 +  466: 228  150
   10    19 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  289: 335   50
   11    15 Beata          Piotrowska            116.48 -  314: 444   66
   12    21 Dorota         Zielińska             122.12 -  306: 400   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  / 12  98.25




	Michał Ozimiński 114.43 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Zemło                 137.42 +  412: 318  187
    2     4 Beata          Piotrowska            116.48 -  354: 370   66
    3    17 Krystyna       Augustyniak           115.40 +  496: 343  165
    4    11 Małgorzata     Puternicka            107.16 +  398: 335  157
    5     6 Marek          Charytoniuk           120.08 +  425: 316  170
    6     1 Tomasz         Ciejka                129.67 +  405: 309  180
    7     1 Karol          Wyrębkiewicz          139.05 -  370: 373   89
    8     4 Robert         Głowacki              120.35 +  415: 382  170
    9     1 Mariusz        Margalski             130.49 +  402: 397  180
   10     5 Maciej         Michalak              127.28 -  314: 387   77
   11     2 Mariusz        Skrobosz              145.53 -  345: 441   96
   12     6 Paweł          Jackowski             132.10 -  299: 365   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Magdalena Kublik 112.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Górka                 136.54 -  390: 430   87
    2    17 Andrzej        Oleksiak              139.73 -  358: 436   90
    3    24 Andrzej        Kroc                  105.41 -  307: 390   55
    4    26 Urszula        Solarska              100.00 +  422: 271  150
    5    20 Wojciech       Zemło                 137.42 -  310: 483   87
    6    25 Adam           Janicki               100.19 -  376: 379   50
    7    26 Klaudyna       Hubeny                100.00 +  343: 260  150
    8    25 Jolanta        Bednarska             100.00 -  276: 365   50
    9    25 Bogumił        Włodek                100.00 +  414: 244  150
   10    20 Janusz         Kaczor                127.02 -  326: 362   77
   11    26 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  389: 307  150
   12    22 Ewa            Żbikowska             125.19 -  325: 354   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1171  / 12  97.58




	Anna Stefańska 111.53 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Kowalski              136.13 -  271: 478   86
    2    25 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  275: 347   50
    3    29 PAUZA
    4    24 Jarosław       Michalak              123.19 +  451: 340  173
    5    19 Jakub          Szymczak              124.53 -  251: 434   75
    6    22 Urszula        Solarska              100.00 +  326: 324  150
    7    18 Kamil          Górka                 136.54 -  313: 489   87
    8    21 Dorota         Zielińska             122.12 -  263: 350   72
    9    22 Janusz         Kaczor                127.02 -  362: 373   77
   10    25 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  371: 302  150
   11    24 Jolanta        Bednarska             100.00 +  455: 215  150
   12    20 Urszula        Solarska              100.00 -  274: 328   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  / 11 101.82




	Joanna Ostrowska 111.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Juszczak              135.24 -  370: 408   85
    2    19 Paweł          Michalski             100.00 -  381: 391   50
    3    23 Grzegorz       Bajer                 103.61 +  419: 331  154
    4    18 Grażyna        Wesołowska            102.07 +  354: 345  152
    5    18 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  466: 212  150
    6     9 Robert         Głowacki              120.35 -  368: 425   70
    7    13 Ewa            Żbikowska             125.19 +  329: 311  175
    8    14 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  430: 272  150
    9    10 Jakub          Szymczak              124.53 -  276: 510   75
   10    12 Mariola        Osajda-Matczak        121.83 +  380: 289  172
   11     8 Ryszard        Dębski                125.84 -  378: 379   76
   12    13 Janusz         Kaczor                127.02 +  500: 323  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Bartosz Pięta 107.26 Swarzędz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Robert         Kuszpit               134.36 -  321: 389   84
    2    15 Przemysław     Rybicki               119.81 -  235: 406   70
    3    28 Janusz         Kaczor                127.02 -  277: 376   77
    4    28 Jolanta        Bednarska             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     281  /  4  70.25




	Małgorzata Puternicka 107.16 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Jackowski             132.10 -  301: 385   82
    2    20 Grzegorz       Bajer                 103.61 +  368: 265  154
    3    16 Wojciech       Zemło                 137.42 +  366: 355  187
    4    11 Michał         Ozimiński             114.43 -  335: 398   64
    5    17 Andrzej        Rechowicz             125.30 -  357: 405   75
    6    18 Ryszard        Dębski                125.84 -  365: 459   76
    7    23 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 =  340: 340  100
    8    19 Andrzej        Oleksiak              139.73 -  329: 411   90
    9    19 Stanisław      Rydzik                145.70 -  320: 493   96
   10    23 Dorota         Zielińska             122.12 +  467: 385  172
   11    22 Wojciech       Gołęcki               102.20 +  437: 246  152
   12    19 Jerzy          Ciesielski            100.00 +  357: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Andrzej Kroc 105.41 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Margalski             130.49 -  267: 509   80
    2    26 Grzegorz       Pukniel               119.13 -  342: 370   69
    3    24 Magdalena      Kublik                112.31 +  390: 307  162
    4    23 Robert         Głowacki              120.35 -  317: 341   70
    5    23 Mariola        Osajda-Matczak        121.83 +  418: 300  172
    6    16 Beata          Piotrowska            116.48 -  281: 517   66
    7    20 Stanisław      Rydzik                145.70 -  333: 419   96
    8    24 Janusz         Kaczor                127.02 -  312: 373   77
    9    26 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  289: 272  150
   10    22 Ewa            Żbikowska             125.19 +  488: 360  175
   11    17 Mateusz        Żbikowski             141.39 -  365: 385   91
   12    23 Paweł          Michalski             100.00 +  357: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Grzegorz Bajer 103.61 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Ciejka                129.67 -  363: 408   80
    2    20 Małgorzata     Puternicka            107.16 -  265: 368   57
    3    23 Joanna         Ostrowska             111.13 -  331: 419   61
    4    27 Bogumił        Włodek                100.00 +  317: 255  150
    5    24 Grażyna        Wesołowska            102.07 -  352: 388   52
    6    24 Janusz         Kaczor                127.02 +  367: 339  177
    7    21 Andrzej        Oleksiak              139.73 -  331: 333   90
    8    28 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     667  /  7  95.29




	Wojciech Gołęcki 102.20 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Alabrudziński         128.60 -  297: 433   79
    2    23 Janusz         Kaczor                127.02 +  363: 315  177
    3    18 Mariola        Osajda-Matczak        121.83 +  319: 284  172
    4    14 Andrzej        Rechowicz             125.30 +  382: 372  175
    5     9 Rafał          Matczak               124.44 +  372: 349  174
    6     5 Mariusz        Margalski             130.49 -  292: 441   80
    7    10 Robert         Głowacki              120.35 -  231: 447   70
    8    15 Jarosław       Michalak              123.19 -  255: 415   73
    9    18 Andrzej        Oleksiak              139.73 -  238: 364   90
   10    18 Grzegorz       Pukniel               119.13 -  330: 467   69
   11    22 Małgorzata     Puternicka            107.16 -  246: 437   57
   12    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  326: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Grażyna Wesołowska 102.07 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Michalak              127.28 -  300: 439   77
    2    21 Ryszard        Dębski                125.84 +  393: 387  176
    3    10 Kamil          Górka                 136.54 -  337: 445   87
    4    18 Joanna         Ostrowska             111.13 -  345: 354   61
    5    24 Grzegorz       Bajer                 103.61 +  388: 352  154
    6    23 Klaudyna       Hubeny                100.00 +  357: 288  150
    7    15 Rafał          Matczak               124.44 +  459: 283  174
    8    11 Radosław       Jachna                100.72 +  400:   1  151
    9    11 Joanna         Juszczak              135.24 +  428: 408  185
   10     8 Robert         Kuszpit               134.36 -  330: 403   84
   11     7 Jakub          Szymczak              124.53 +  373: 292  175
   12     8 Andrzej        Oleksiak              139.73 -  333: 471   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Radosław Jachna 100.72 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Janusz         Kaczor                127.02 +  475: 336  177
    2     7 Mariola        Osajda-Matczak        121.83 +  418: 344  172
    3     6 Ewa            Żbikowska             125.19 +  353: 342  175
    4     4 Tomasz         Zwoliński             142.89 -  367: 388   93
    5     3 Karol          Wyrębkiewicz          139.05 -  338: 505   89
    6    14 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  369: 371   50
    7    16 Marek          Charytoniuk           120.08 +  456: 402  170
    8    11 Grażyna        Wesołowska            102.07 -    1: 400   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     978  /  8 122.25




	Adam Janicki 100.19 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ryszard        Dębski                125.84 +  365: 342  176
    2    12 Ewa            Żbikowska             125.19 -  322: 328   75
    3    13 Jakub          Szymczak              124.53 -  336: 406   75
    4    19 Andrzej        Oleksiak              139.73 -  297: 332   90
    5    22 Jarosław       Michalak              123.19 -  294: 395   73
    6    25 Magdalena      Kublik                112.31 +  379: 376  162
    7    22 Krystyna       Augustyniak           115.40 +  404: 323  165
    8    17 Rafał          Matczak               124.44 -  327: 337   74
    9    23 Urszula        Solarska              100.00 +  355: 320  150
   10    16 Beata          Piotrowska            116.48 -  341: 352   66
   11    19 Joanna         Juszczak              135.24 +  417: 252  185
   12    18 Joanna         Juszczak              135.24 +  359: 296  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Magdalena Ambroszczyk 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jarosław       Michalak              123.19 -  334: 475   73
    2    24 Jolanta        Bednarska             100.00 +  360: 301  150
    3     9 Przemysław     Rybicki               119.81 -  323: 416   70
    4    21 Michał         Alabrudziński         128.60 -  252: 513   79
    5    25 Krystyna       Augustyniak           115.40 -  259: 471   65
    6    28 PAUZA
    7    24 Urszula        Solarska              100.00 +  347: 335  150
    8    22 Ewa            Żbikowska             125.19 -  241: 440   75
    9    24 Paweł          Michalski             100.00 -  319: 342   50
   10    27 Klaudyna       Hubeny                100.00 -  246: 287   50
   11    26 Magdalena      Kublik                112.31 -  307: 389   62
   12    26 Jolanta        Bednarska             100.00 +  415: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     974  / 11  88.55




	Jolanta Bednarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marek          Charytoniuk           120.08 -  281: 404   70
    2    24 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 -  301: 360   50
    3    25 Ryszard        Dębski                125.84 -  286: 456   76
    4    28 Bartosz        Pięta                 107.26 +  400:   1  157
    5    27 Dorota         Zielińska             122.12 -  305: 369   72
    6    26 Mariola        Osajda-Matczak        121.83 -  269: 359   72
    7    28 PAUZA
    8    25 Magdalena      Kublik                112.31 +  365: 276  162
    9    21 Krystyna       Augustyniak           115.40 -  228: 466   65
   10    24 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  242: 362   50
   11    24 Anna           Stefańska             111.53 -  215: 455   62
   12    26 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 -  265: 415   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     886  / 11  80.55




	Jerzy Ciesielski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    25 Anna           Stefańska             111.53 +  347: 275  162
    3    15 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  350: 278  150
    4    12 Beata          Piotrowska            116.48 +  407: 345  166
    5     7 Przemysław     Rybicki               119.81 -  290: 482   70
    6    14 Radosław       Jachna                100.72 +  371: 369  151
    7     8 Jakub          Szymczak              124.53 -  282: 387   75
    8    14 Joanna         Ostrowska             111.13 -  272: 430   61
    9    17 Rafał          Matczak               124.44 -    1: 400   74
   10    19 Krystyna       Augustyniak           115.40 +  335: 289  165
   11    14 Grzegorz       Pukniel               119.13 -  343: 416   69
   12    19 Małgorzata     Puternicka            107.16 -  299: 357   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 11 109.09




	Mateusz Gołębiewski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dorota         Zielińska             122.12 +  438: 305  172
    2    14 Rafał          Wesołowski            117.13 -  337: 467   67
    3    15 Jerzy          Ciesielski            100.00 -  278: 350   50
    4    15 Stanisław      Rydzik                145.70 -  305: 375   96
    5    26 Klaudyna       Hubeny                100.00 -  309: 320   50
    6    27 Bogumił        Włodek                100.00 +  412: 273  150
    7    25 Mariola        Osajda-Matczak        121.83 -  291: 335   72
    8    26 Krystyna       Augustyniak           115.40 -  336: 471   65
    9    26 Andrzej        Kroc                  105.41 -  272: 289   55
   10    25 Anna           Stefańska             111.53 -  302: 371   62
   11    27 Bogumił        Włodek                100.00 +  380: 275  150
   12    25 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  356: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 12  94.92




	Klaudyna Hubeny 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mariola        Osajda-Matczak        121.83 -  298: 406   72
    2    22 Karol          Wyrębkiewicz          139.05 -  259: 529   89
    3    27 Dorota         Zielińska             122.12 -  234: 357   72
    4    29 PAUZA
    5    26 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  320: 309  150
    6    23 Grażyna        Wesołowska            102.07 -  288: 357   52
    7    26 Magdalena      Kublik                112.31 -  260: 343   62
    8    27 Bogumił        Włodek                100.00 -  268: 338   50
    9    27 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  270: 318   50
   10    27 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  287: 246  150
   11    25 Urszula        Solarska              100.00 -  339: 419   50
   12    27 Bogumił        Włodek                100.00 +  325: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     947  / 11  86.09




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    23 Marek          Dudkiewicz            117.28 -  332: 337   67
    9    27 Klaudyna       Hubeny                100.00 +  318: 270  150
   10    21 Rafał          Wesołowski            117.13 -  332: 378   67
   11    23 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  329: 302  150
   12    24 Wojciech       Gołęcki               102.20 +  327: 326  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     586  /  5 117.20




	Paweł Michalski 100.00 Ksawerów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ewa            Żbikowska             125.19 -  302: 446   75
    2    19 Joanna         Ostrowska             111.13 +  391: 381  161
    3    11 Stanisław      Rydzik                145.70 +  459: 387  196
    4     5 Karol          Wyrębkiewicz          139.05 -  267: 415   89
    5    15 Beata          Piotrowska            116.48 +  350: 346  166
    6    13 Andrzej        Rechowicz             125.30 -  274: 365   75
    7    17 Grzegorz       Pukniel               119.13 -  295: 441   69
    8    18 Paweł          Jackowski             132.10 -  321: 419   82
    9    24 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  342: 319  150
   10    17 Marek          Dudkiewicz            117.28 -  346: 414   67
   11    20 Janusz         Kaczor                127.02 -  316: 486   77
   12    23 Andrzej        Kroc                  105.41 -  307: 357   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Agnieszka Pellowska 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jakub          Szymczak              124.53 -  184: 466   75
    2    29 PAUZA
    3    21 Miłosz         Wrzałek               137.65 -  179: 580   88
    4    25 Grzegorz       Pukniel               119.13 -    1: 400   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     232  /  3  77.33




	Agnieszka Piotrowicz 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Rechowicz             125.30 -  196: 454   75
    2    28 Mateusz        Żbikowski             141.39 +  453: 383  191
    3    19 Andrzej        Oleksiak              139.73 +  405: 395  190
    4    10 Przemysław     Rybicki               119.81 -  338: 363   70
    5    18 Joanna         Ostrowska             111.13 -  212: 466   61
    6    21 Jarosław       Michalak              123.19 -  298: 422   73
    7    23 Małgorzata     Puternicka            107.16 =  340: 340  107
    8    20 Marek          Charytoniuk           120.08 -  338: 368   70
    9    20 Marek          Dudkiewicz            117.28 -  349: 425   67
   10    24 Jolanta        Bednarska             100.00 +  362: 242  150
   11    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  302: 329   50
   12    25 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  283: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Robert         Głowacki              120.35 +  415: 378  170
    2     3 Mariusz        Margalski             130.49 -  290: 542   80
    3    22 Marek          Dudkiewicz            117.28 -  356: 392   67
    4    26 Magdalena      Kublik                112.31 -  271: 422   62
    5    21 Janusz         Kaczor                127.02 +  433: 323  177
    6    22 Anna           Stefańska             111.53 -  324: 326   62
    7    24 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 -  335: 347   50
    9    23 Adam           Janicki               100.19 -  320: 355   50
   10    26 Bogumił        Włodek                100.00 +  379: 231  150
   11    25 Klaudyna       Hubeny                100.00 +  419: 339  150
   12    20 Anna           Stefańska             111.53 +  328: 274  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1180  / 11 107.27




	Bogumił Włodek 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Matczak               124.44 -  238: 466   74
    2    27 Miłosz         Wrzałek               137.65 -  331: 387   88
    3    26 Mateusz        Żbikowski             141.39 -  290: 422   91
    4    27 Grzegorz       Bajer                 103.61 -  255: 317   54
    5    28 PAUZA
    6    27 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  273: 412   50
    7    27 Janusz         Kaczor                127.02 -  290: 397   77
    8    27 Klaudyna       Hubeny                100.00 +  338: 268  150
    9    25 Magdalena      Kublik                112.31 -  244: 414   62
   10    26 Urszula        Solarska              100.00 -  231: 379   50
   11    27 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  275: 380   50
   12    27 Klaudyna       Hubeny                100.00 -  276: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     796  / 11  72.36


Wyniki poszczególnych rund turnieju Wielka Łódka 2008 - Zima



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Przemysław     Rybicki               466: 450
   2 Grzegorz       Pukniel              - Mariusz        Skrobosz              330: 534
   3 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Dudkiewicz            532: 403
   4 Rafał          Wesołowski           - Mateusz        Żbikowski             338: 321
   5 Andrzej        Oleksiak             - Beata          Piotrowska            311: 485
   6 Stanisław      Gasik                - Karol          Wyrębkiewicz          374: 341
   7 Miłosz         Wrzałek              - Krystyna       Augustyniak           325: 364
   8 Michał         Ozimiński            - Wojciech       Zemło                 412: 318
   9 Kamil          Górka                - Magdalena      Kublik                430: 390
  10 Anna           Stefańska            - Andrzej        Kowalski              271: 478
  11 Joanna         Juszczak             - Joanna         Ostrowska             408: 370
  12 Bartosz        Pięta                - Robert         Kuszpit               321: 389
  13 Paweł          Jackowski            - Małgorzata     Puternicka            385: 301
  14 Andrzej        Kroc                 - Mariusz        Margalski             267: 509
  15 Tomasz         Ciejka               - Grzegorz       Bajer                 408: 363
  16 Wojciech       Gołęcki              - Michał         Alabrudziński         297: 433
  17 Maciej         Michalak             - Grażyna        Wesołowska            439: 300
  18 Radosław       Jachna               - Janusz         Kaczor                475: 336
  19 Ryszard        Dębski               - Adam           Janicki               342: 365
  20 Agnieszka      Piotrowicz           - Andrzej        Rechowicz             196: 454
  21 Ewa            Żbikowska            - Paweł          Michalski             446: 302
  22 Agnieszka      Pellowska            - Jakub          Szymczak              184: 466
  23 Rafał          Matczak              - Bogumił        Włodek                466: 238
  24 Magdalena      Ambroszczyk          - Jarosław       Michalak              334: 475
  25 Dorota         Zielińska            - Mateusz        Gołębiewski           305: 438
  26 Klaudyna       Hubeny               - Mariola        Osajda-Matczak        298: 406
  27 Robert         Głowacki             - Urszula        Solarska              378: 415
  28 Jolanta        Bednarska            - Marek          Charytoniuk           281: 404


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              356: 365
   2 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 512: 403
   3 Mariusz        Margalski            - Urszula        Solarska              542: 290
   4 Beata          Piotrowska           - Michał         Ozimiński             370: 354
   5 Andrzej        Kowalski             - Joanna         Juszczak              447: 276
   6 Jarosław       Michalak             - Tomasz         Ciejka                251: 417
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Radosław       Jachna                344: 418
   8 Marek          Charytoniuk          - Stanisław      Rydzik                367: 354
   9 Jakub          Szymczak             - Robert         Kuszpit               313: 415
  10 Rafał          Matczak              - Paweł          Jackowski             354: 307
  11 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Gasik                 404: 266
  12 Adam           Janicki              - Ewa            Żbikowska             322: 328
  13 Krystyna       Augustyniak          - Maciej         Michalak              301: 467
  14 Mateusz        Gołębiewski          - Rafał          Wesołowski            337: 467
  15 Przemysław     Rybicki              - Bartosz        Pięta                 406: 235
  16 Wojciech       Zemło                - Marek          Dudkiewicz            449: 405
  17 Magdalena      Kublik               - Andrzej        Oleksiak              358: 436
  18 Robert         Głowacki             - Dorota         Zielińska             401: 360
  19 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Michalski             381: 391
  20 Grzegorz       Bajer                - Małgorzata     Puternicka            265: 368
  21 Grażyna        Wesołowska           - Ryszard        Dębski                393: 387
  22 Karol          Wyrębkiewicz         - Klaudyna       Hubeny                529: 259
  23 Janusz         Kaczor               - Wojciech       Gołęcki               315: 363
  24 Jolanta        Bednarska            - Magdalena      Ambroszczyk           301: 360
  25 Jerzy          Ciesielski           - Anna           Stefańska             347: 275
  26 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Pukniel               342: 370
  27 Bogumił        Włodek               - Miłosz         Wrzałek               331: 387
  28 Mateusz        Żbikowski            - Agnieszka      Piotrowicz            383: 453
  29 Agnieszka      Pellowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Margalski            - Beata          Piotrowska            428: 385
   2 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Zwoliński             455: 387
   3 Andrzej        Kowalski             - Rafał          Matczak               366: 407
   4 Maciej         Michalak             - Rafał          Wesołowski            394: 339
   5 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Kuszpit               400: 417
   6 Ewa            Żbikowska            - Radosław       Jachna                342: 353
   7 Marek          Charytoniuk          - Andrzej        Rechowicz             398: 322
   8 Grzegorz       Pukniel              - Karol          Wyrębkiewicz          384: 482
   9 Przemysław     Rybicki              - Magdalena      Ambroszczyk           416: 323
  10 Kamil          Górka                - Grażyna        Wesołowska            445: 337
  11 Paweł          Michalski            - Stanisław      Rydzik                459: 387
  12 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         452: 334
  13 Adam           Janicki              - Jakub          Szymczak              336: 406
  14 Joanna         Juszczak             - Robert         Głowacki              395: 313
  15 Jerzy          Ciesielski           - Mateusz        Gołębiewski           350: 278
  16 Małgorzata     Puternicka           - Wojciech       Zemło                 366: 355
  17 Michał         Ozimiński            - Krystyna       Augustyniak           496: 343
  18 Wojciech       Gołęcki              - Mariola        Osajda-Matczak        319: 284
  19 Agnieszka      Piotrowicz           - Andrzej        Oleksiak              405: 395
  20 Jarosław       Michalak             - Stanisław      Gasik                 362: 385
  21 Miłosz         Wrzałek              - Agnieszka      Pellowska             580: 179
  22 Urszula        Solarska             - Marek          Dudkiewicz            356: 392
  23 Grzegorz       Bajer                - Joanna         Ostrowska             331: 419
  24 Magdalena      Kublik               - Andrzej        Kroc                  307: 390
  25 Ryszard        Dębski               - Jolanta        Bednarska             456: 286
  26 Bogumił        Włodek               - Mateusz        Żbikowski             290: 422
  27 Klaudyna       Hubeny               - Dorota         Zielińska             234: 357
  28 Janusz         Kaczor               - Bartosz        Pięta                 376: 277
  29 Anna           Stefańska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Mariusz        Margalski             395: 398
   2 Robert         Kuszpit              - Maciej         Michalak              315: 444
   3 Marek          Charytoniuk          - Tomasz         Ciejka                326: 346
   4 Radosław       Jachna               - Tomasz         Zwoliński             367: 388
   5 Paweł          Michalski            - Karol          Wyrębkiewicz          267: 415
   6 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             453: 336
   7 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               387: 345
   8 Ewa            Żbikowska            - Andrzej        Kowalski              308: 431
   9 Joanna         Juszczak             - Kamil          Górka                 315: 352
  10 Przemysław     Rybicki              - Agnieszka      Piotrowicz            363: 338
  11 Małgorzata     Puternicka           - Michał         Ozimiński             335: 398
  12 Beata          Piotrowska           - Jerzy          Ciesielski            345: 407
  13 Jakub          Szymczak             - Stanisław      Gasik                 329: 392
  14 Andrzej        Rechowicz            - Wojciech       Gołęcki               372: 382
  15 Mateusz        Gołębiewski          - Stanisław      Rydzik                305: 375
  16 Marek          Dudkiewicz           - Mariola        Osajda-Matczak        393: 380
  17 Ryszard        Dębski               - Janusz         Kaczor                462: 437
  18 Grażyna        Wesołowska           - Joanna         Ostrowska             345: 354
  19 Andrzej        Oleksiak             - Adam           Janicki               332: 297
  20 Dorota         Zielińska            - Mateusz        Żbikowski             332: 462
  21 Magdalena      Ambroszczyk          - Michał         Alabrudziński         252: 513
  22 Krystyna       Augustyniak          - Wojciech       Zemło                 354: 362
  23 Robert         Głowacki             - Andrzej        Kroc                  341: 317
  24 Anna           Stefańska            - Jarosław       Michalak              451: 340
  25 Agnieszka      Pellowska            - Grzegorz       Pukniel                 1: 400
  26 Urszula        Solarska             - Magdalena      Kublik                271: 422
  27 Bogumił        Włodek               - Grzegorz       Bajer                 255: 317
  28 Bartosz        Pięta                - Jolanta        Bednarska               1: 400
  29 Klaudyna       Hubeny               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Margalski            - Tomasz         Ciejka                276: 462
   2 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Michalak              387: 312
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Radosław       Jachna                505: 338
   4 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Skrobosz              382: 444
   5 Robert         Kuszpit              - Andrzej        Kowalski              386: 339
   6 Michał         Ozimiński            - Marek          Charytoniuk           425: 316
   7 Jerzy          Ciesielski           - Przemysław     Rybicki               290: 482
   8 Stanisław      Gasik                - Kamil          Górka                 408: 301
   9 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Matczak               372: 349
  10 Grzegorz       Pukniel              - Ryszard        Dębski                490: 249
  11 Paweł          Jackowski            - Miłosz         Wrzałek               252: 424
  12 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Oleksiak              392: 361
  13 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Głowacki              310: 486
  14 Mateusz        Żbikowski            - Ewa            Żbikowska             353: 293
  15 Paweł          Michalski            - Beata          Piotrowska            350: 346
  16 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Juszczak              377: 417
  17 Andrzej        Rechowicz            - Małgorzata     Puternicka            405: 357
  18 Joanna         Ostrowska            - Agnieszka      Piotrowicz            466: 212
  19 Jakub          Szymczak             - Anna           Stefańska             434: 251
  20 Wojciech       Zemło                - Magdalena      Kublik                483: 310
  21 Janusz         Kaczor               - Urszula        Solarska              323: 433
  22 Jarosław       Michalak             - Adam           Janicki               395: 294
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Kroc                  300: 418
  24 Grażyna        Wesołowska           - Grzegorz       Bajer                 388: 352
  25 Magdalena      Ambroszczyk          - Krystyna       Augustyniak           259: 471
  26 Mateusz        Gołębiewski          - Klaudyna       Hubeny                309: 320
  27 Jolanta        Bednarska            - Dorota         Zielińska             305: 369
  28 Bogumił        Włodek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Michał         Ozimiński             309: 405
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Maciej         Michalak              384: 359
   3 Robert         Kuszpit              - Tomasz         Zwoliński             370: 436
   4 Stanisław      Gasik                - Mariusz        Skrobosz              354: 371
   5 Mariusz        Margalski            - Wojciech       Gołęcki               441: 292
   6 Miłosz         Wrzałek              - Przemysław     Rybicki               449: 277
   7 Andrzej        Kowalski             - Mateusz        Żbikowski             340: 354
   8 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 411: 332
   9 Joanna         Ostrowska            - Robert         Głowacki              368: 425
  10 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Wesołowski            310: 330
  11 Rafał          Matczak              - Joanna         Juszczak              349: 391
  12 Wojciech       Zemło                - Marek          Charytoniuk           478: 276
  13 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Michalski             365: 274
  14 Radosław       Jachna               - Jerzy          Ciesielski            369: 371
  15 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Szymczak              279: 458
  16 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Kroc                  517: 281
  17 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Jackowski             409: 414
  18 Małgorzata     Puternicka           - Ryszard        Dębski                365: 459
  19 Andrzej        Oleksiak             - Dorota         Zielińska             351: 381
  20 Krystyna       Augustyniak          - Ewa            Żbikowska             270: 407
  21 Agnieszka      Piotrowicz           - Jarosław       Michalak              298: 422
  22 Urszula        Solarska             - Anna           Stefańska             324: 326
  23 Klaudyna       Hubeny               - Grażyna        Wesołowska            288: 357
  24 Grzegorz       Bajer                - Janusz         Kaczor                367: 339
  25 Magdalena      Kublik               - Adam           Janicki               376: 379
  26 Mariola        Osajda-Matczak       - Jolanta        Bednarska             359: 269
  27 Mateusz        Gołębiewski          - Bogumił        Włodek                412: 273
  28 Magdalena      Ambroszczyk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Michał         Ozimiński             373: 370
   2 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Margalski             355: 375
   3 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Ciejka                514: 328
   4 Mateusz        Żbikowski            - Miłosz         Wrzałek               338: 340
   5 Robert         Kuszpit              - Wojciech       Zemło                 444: 433
   6 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Wesołowski            458: 311
   7 Maciej         Michalak             - Joanna         Juszczak              395: 239
   8 Jerzy          Ciesielski           - Jakub          Szymczak              282: 387
   9 Przemysław     Rybicki              - Stanisław      Gasik                 410: 387
  10 Robert         Głowacki             - Wojciech       Gołęcki               447: 231
  11 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Rechowicz             378: 266
  12 Andrzej        Kowalski             - Paweł          Jackowski             422: 380
  13 Ewa            Żbikowska            - Joanna         Ostrowska             311: 329
  14 Dorota         Zielińska            - Ryszard        Dębski                347: 429
  15 Grażyna        Wesołowska           - Rafał          Matczak               459: 283
  16 Radosław       Jachna               - Marek          Charytoniuk           456: 402
  17 Paweł          Michalski            - Grzegorz       Pukniel               295: 441
  18 Kamil          Górka                - Anna           Stefańska             489: 313
  19 Marek          Dudkiewicz           - Jarosław       Michalak              401: 423
  20 Andrzej        Kroc                 - Stanisław      Rydzik                333: 419
  21 Grzegorz       Bajer                - Andrzej        Oleksiak              331: 333
  22 Adam           Janicki              - Krystyna       Augustyniak           404: 323
  23 Agnieszka      Piotrowicz           - Małgorzata     Puternicka            340: 340
  24 Urszula        Solarska             - Magdalena      Ambroszczyk           335: 347
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Mateusz        Gołębiewski           335: 291
  26 Magdalena      Kublik               - Klaudyna       Hubeny                343: 260
  27 Janusz         Kaczor               - Bogumił        Włodek                397: 290
  28 Jolanta        Bednarska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Margalski             355: 360
   2 Tomasz         Zwoliński            - Karol          Wyrębkiewicz          437: 329
   3 Jakub          Szymczak             - Michał         Alabrudziński         318: 354
   4 Michał         Ozimiński            - Robert         Głowacki              415: 382
   5 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Kuszpit               406: 292
   6 Maciej         Michalak             - Tomasz         Ciejka                318: 493
   7 Wojciech       Zemło                - Przemysław     Rybicki               382: 368
   8 Mateusz        Żbikowski            - Beata          Piotrowska            394: 329
   9 Andrzej        Kowalski             - Andrzej        Rechowicz             307: 451
  10 Ryszard        Dębski               - Stanisław      Gasik                 353: 373
  11 Radosław       Jachna               - Grażyna        Wesołowska              1: 400
  12 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 312: 439
  13 Joanna         Juszczak             - Grzegorz       Pukniel               503: 322
  14 Joanna         Ostrowska            - Jerzy          Ciesielski            430: 272
  15 Jarosław       Michalak             - Wojciech       Gołęcki               415: 255
  16 Stanisław      Rydzik               - Mariola        Osajda-Matczak        420: 511
  17 Adam           Janicki              - Rafał          Matczak               327: 337
  18 Paweł          Jackowski            - Paweł          Michalski             419: 321
  19 Andrzej        Oleksiak             - Małgorzata     Puternicka            411: 329
  20 Marek          Charytoniuk          - Agnieszka      Piotrowicz            368: 338
  21 Dorota         Zielińska            - Anna           Stefańska             350: 263
  22 Magdalena      Ambroszczyk          - Ewa            Żbikowska             241: 440
  23 Grażyna        Kaczyńska            - Marek          Dudkiewicz            332: 337
  24 Andrzej        Kroc                 - Janusz         Kaczor                312: 373
  25 Jolanta        Bednarska            - Magdalena      Kublik                365: 276
  26 Krystyna       Augustyniak          - Mateusz        Gołębiewski           471: 336
  27 Klaudyna       Hubeny               - Bogumił        Włodek                268: 338
  28 Grzegorz       Bajer                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Margalski            - Michał         Ozimiński             397: 402
   2 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               316: 423
   3 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             322: 472
   4 Tomasz         Ciejka               - Karol          Wyrębkiewicz          360: 544
   5 Jarosław       Michalak             - Wojciech       Zemło                 349: 419
   6 Kamil          Górka                - Andrzej        Rechowicz             395: 335
   7 Robert         Kuszpit              - Robert         Głowacki              427: 325
   8 Mateusz        Żbikowski            - Przemysław     Rybicki               324: 408
   9 Stanisław      Gasik                - Maciej         Michalak              231: 358
  10 Joanna         Ostrowska            - Jakub          Szymczak              276: 510
  11 Grażyna        Wesołowska           - Joanna         Juszczak              428: 408
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Beata          Piotrowska            341: 333
  13 Ewa            Żbikowska            - Ryszard        Dębski                303: 407
  14 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kowalski              315: 416
  15 Marek          Charytoniuk          - Grzegorz       Pukniel               368: 367
  16 Paweł          Jackowski            - Dorota         Zielińska             437: 308
  17 Jerzy          Ciesielski           - Rafał          Matczak                 1: 400
  18 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Oleksiak              238: 364
  19 Małgorzata     Puternicka           - Stanisław      Rydzik                320: 493
  20 Agnieszka      Piotrowicz           - Marek          Dudkiewicz            349: 425
  21 Krystyna       Augustyniak          - Jolanta        Bednarska             466: 228
  22 Anna           Stefańska            - Janusz         Kaczor                362: 373
  23 Adam           Janicki              - Urszula        Solarska              355: 320
  24 Paweł          Michalski            - Magdalena      Ambroszczyk           342: 319
  25 Magdalena      Kublik               - Bogumił        Włodek                414: 244
  26 Andrzej        Kroc                 - Mateusz        Gołębiewski           289: 272
  27 Grażyna        Kaczyńska            - Klaudyna       Hubeny                318: 270


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Rybicki              - Tomasz         Zwoliński             408: 284
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Kamil          Górka                 484: 363
   3 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Margalski             479: 315
   4 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Ciejka                357: 384
   5 Maciej         Michalak             - Michał         Ozimiński             387: 314
   6 Andrzej        Kowalski             - Mariusz        Skrobosz              358: 456
   7 Jakub          Szymczak             - Wojciech       Zemło                 372: 460
   8 Grażyna        Wesołowska           - Robert         Kuszpit               330: 403
   9 Ryszard        Dębski               - Mateusz        Żbikowski             444: 338
  10 Robert         Głowacki             - Rafał          Matczak               482: 340
  11 Andrzej        Oleksiak             - Jarosław       Michalak              408: 302
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Joanna         Ostrowska             289: 380
  13 Marek          Charytoniuk          - Paweł          Jackowski             285: 468
  14 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Rechowicz             471: 256
  15 Joanna         Juszczak             - Stanisław      Gasik                 316: 394
  16 Beata          Piotrowska           - Adam           Janicki               352: 341
  17 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Michalski             414: 346
  18 Grzegorz       Pukniel              - Wojciech       Gołęcki               467: 330
  19 Krystyna       Augustyniak          - Jerzy          Ciesielski            289: 335
  20 Janusz         Kaczor               - Magdalena      Kublik                362: 326
  21 Grażyna        Kaczyńska            - Rafał          Wesołowski            332: 378
  22 Andrzej        Kroc                 - Ewa            Żbikowska             488: 360
  23 Dorota         Zielińska            - Małgorzata     Puternicka            385: 467
  24 Agnieszka      Piotrowicz           - Jolanta        Bednarska             362: 242
  25 Mateusz        Gołębiewski          - Anna           Stefańska             302: 371
  26 Bogumił        Włodek               - Urszula        Solarska              231: 379
  27 Magdalena      Ambroszczyk          - Klaudyna       Hubeny                246: 287


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Karol          Wyrębkiewicz          335: 329
   2 Michał         Ozimiński            - Mariusz        Skrobosz              345: 441
   3 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Zwoliński             417: 417
   4 Tomasz         Ciejka               - Michał         Alabrudziński         407: 421
   5 Maciej         Michalak             - Mariusz        Margalski             374: 407
   6 Robert         Kuszpit              - Przemysław     Rybicki               356: 244
   7 Jakub          Szymczak             - Grażyna        Wesołowska            292: 373
   8 Ryszard        Dębski               - Joanna         Ostrowska             379: 378
   9 Andrzej        Oleksiak             - Robert         Głowacki              409: 347
  10 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                396: 444
  11 Stanisław      Gasik                - Paweł          Jackowski             313: 448
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Kowalski              346: 298
  13 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Charytoniuk           355: 383
  14 Grzegorz       Pukniel              - Jerzy          Ciesielski            416: 343
  15 Beata          Piotrowska           - Krystyna       Augustyniak           444: 314
  16 Jarosław       Michalak             - Ewa            Żbikowska             437: 333
  17 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Kroc                  385: 365
  18 Rafał          Matczak              - Dorota         Zielińska             484: 420
  19 Adam           Janicki              - Joanna         Juszczak              417: 252
  20 Janusz         Kaczor               - Paweł          Michalski             486: 316
  21 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Wesołowski            363: 479
  22 Małgorzata     Puternicka           - Wojciech       Gołęcki               437: 246
  23 Grażyna        Kaczyńska            - Agnieszka      Piotrowicz            329: 302
  24 Anna           Stefańska            - Jolanta        Bednarska             455: 215
  25 Urszula        Solarska             - Klaudyna       Hubeny                419: 339
  26 Magdalena      Kublik               - Magdalena      Ambroszczyk           389: 307
  27 Bogumił        Włodek               - Mateusz        Gołębiewski           275: 380


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              381: 378
   2 Mariusz        Margalski            - Michał         Alabrudziński         315: 377
   3 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Kuszpit               382: 460
   4 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Zemło                 462: 332
   5 Tomasz         Ciejka               - Ryszard        Dębski                362: 345
   6 Michał         Ozimiński            - Paweł          Jackowski             299: 365
   7 Przemysław     Rybicki              - Maciej         Michalak              350: 338
   8 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Oleksiak              333: 471
   9 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                472: 516
  10 Robert         Głowacki             - Grzegorz       Pukniel               373: 341
  11 Beata          Piotrowska           - Jakub          Szymczak              322: 382
  12 Rafał          Matczak              - Jarosław       Michalak              481: 324
  13 Joanna         Ostrowska            - Janusz         Kaczor                500: 323
  14 Rafał          Wesołowski           - Mateusz        Żbikowski             427: 371
  15 Marek          Charytoniuk          - Mariola        Osajda-Matczak        340: 347
  16 Stanisław      Gasik                - Marek          Dudkiewicz            313: 398
  17 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kowalski              275: 454
  18 Joanna         Juszczak             - Adam           Janicki               296: 359
  19 Małgorzata     Puternicka           - Jerzy          Ciesielski            357: 299
  20 Urszula        Solarska             - Anna           Stefańska             328: 274
  21 Dorota         Zielińska            - Krystyna       Augustyniak           400: 306
  22 Ewa            Żbikowska            - Magdalena      Kublik                354: 325
  23 Paweł          Michalski            - Andrzej        Kroc                  307: 357
  24 Wojciech       Gołęcki              - Grażyna        Kaczyńska             326: 327
  25 Mateusz        Gołębiewski          - Agnieszka      Piotrowicz            356: 283
  26 Jolanta        Bednarska            - Magdalena      Ambroszczyk           265: 415
  27 Klaudyna       Hubeny               - Bogumił        Włodek                325: 276
Lista rankingowa na dzień 08-03-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.74  14674  100
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.29  28965  198
   3 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.62  28924  200
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.58  27760  192
   5 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.10  26371  183
   6 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.47  27834  194
   7 Sławomir Kucia                 Kraków               141.75  11907   84
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.33  28266  200
   9 Marek Syczuk                   Warszawa             141.15  27948  198
  10 Mateusz Żbikowski              Warszawa             139.95  26731  191
  11 Justyna Górka                  Kraków               139.76  26833  192
  12 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.60  26244  188
  13 Szymon Fidziński               Warszawa             139.31  11841   85
  14 Radosław Konca                 Warszawa             139.23  15037  108
  15 Michał Makowski                Warszawa             139.20   7656   55
  16 Andrzej Oleksiak               Ostróda              139.01  26828  193
  17 Dariusz Kosz                   Nysa                 138.48  27557  199
  18 Dawid Pikul                    Poznań               138.02  27466  199
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            137.88   9376   68
  20 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.68  26573  193
  21 Miłosz Wrzałek                 Reda                 137.53  27093  197
  22 Filip Sosin                    Warszawa             136.45  14054  103
  23 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.37   5864   43
  24 Kamil Górka                    Kraków               136.10  26811  197
  25 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.89  19160  141
  26 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             135.87  11277   83
  27 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.50  26964  199
  28 Andrzej Kowalski               Gdańsk               135.43  26003  192
  29 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  30 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.91  26983  200
  31 Michał Trumpus                 Wrocław              134.51  16948  126
  32 Krzysztof Obremski             Legnica              134.42  25944  193
  33 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.02  12732   95
  34 Paweł Jackowski                Warszawa             133.09  26086  196
  35 Marek Reda                     Wołomin              133.03  24877  187
  36 Wojciech Sołdan                Rumia                133.00  26600  200
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.92  17279  130
  38 Przemysław Herdzina            Kraków               132.42  25557  193
  39 Robert Kamiński                Warszawa             132.10  25099  190
  40 Bartosz Morawski               Gliwice              131.97  15704  119
  41 Filip Warzecha                 Gdynia               131.87  21627  164
  42 Rafał Dąbrowski                Ostróda              131.82  19378  147
  43 Dariusz Banaszek               Warszawa             131.62   5133   39
  44 Mariusz Margalski              Pieczyska            131.10  21239  162
  45 Michał Alabrudziński           Włocławek            131.05  15464  118
  46 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.99  24889  190
  47 Joanna Juszczak                Warszawa             130.71   8235   63
  48 Tomasz Ciejka                  Kraków               130.29  14462  111
  49 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  50 Łukasz Bobowski                Suchedniów           129.84  18307  141
  51 Marek Salamon                  Bytom                129.53  13471  104
  52 Irena Sołdan                   Rumia                129.44  24465  189
  53 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  54 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.19  13952  108
  55 Jakub Zaryński                 Świnoujście          128.99  15092  117
  56 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            128.84   4767   37
  57 Łukasz Bryła                   Mielec               128.78  21378  166
  58 Kuba Koisar                    Warszawa             128.43  24530  191
  59 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             128.28  24374  190
  60 Ewa Ciszewska                  Katowice             128.20  24230  189
  61 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              127.89  13940  109
  62 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  63 Rafał Lenartowski              Gdynia               127.62  25269  198
  64 Marek Roszak                   Poznań               127.57  25003  196
  65 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            127.54  24105  189
  66 Paweł Janaś                    Głogów               127.26  25198  198
  67 Michał Waszkiewicz             Warszawa             126.88   9516   75
  68 Maciej Rzychoń                 Katowice             126.77  14959  118
  69 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.74  21546  170
  70 Jakub Szymczak                 Łódź                 126.70  14824  117
  71 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.70   5068   40
  72 Maciej Michalak                Łódź                 126.48  21122  167
  73 Piotr Rosół                    Warszawa             126.38  24012  190
  74 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.16   6182   49
  75 Maciej Perzyński               Piła                 125.81  10568   84
  76 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.75  14713  117
  77 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.28  16788  134
  78 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.25  24799  198
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.05  24260  194
  80 Jakub Nalepa                   Gliwice              124.93  18490  148
  81 Artur Irzyk                    Kraków               124.93  24236  194
  82 Katarzyna Małek                Mielec               124.67   5984   48
  83 Rafał Matczak                  Milanówek            124.52  14195  114
  84 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.40  21397  172
  85 Artur Koszel                   Warszawa             124.31  24364  196
  86 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     124.11   5585   45
  87 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.88  23908  193
  88 Bogusław Szyszka               Oława                123.85   8298   67
  89 Marek Róziecki                 Rybnik               123.75   6311   51
  90 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     123.58   8774   71
  91 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.50  24206  196
  92 Mirosław Uglik                 Warszawa             123.44   7283   59
  93 Tomasz Suchanek                Wrocław              123.44  23083  187
  94 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              123.08  16370  133
  95 Jan Kozłowski                  Kraków               122.85  18059  147
  96 Przemysław Rybicki             Otwock               122.80  10315   84
  97 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.71   5031   41
  98 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.62  23176  189
  99 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.56  24267  198
 100 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            122.52   5146   42
 101 Jarosław Michalak              Łódź                 122.41  15791  129
 102 Andrzej Rakoczy                Kraków               122.33   7340   60
 103 Katarzyna Sołdan               Rumia                121.67  23118  190
 104 Karol Waniek                   Wrocław              121.64   6812   56
 105 Ewa Żbikowska                  Warszawa             121.62   7905   65
 106 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.54  13856  114
 107 Arkadiusz Biegun               Kraków               121.03  10409   86
 108 Robert Głowacki                Łódź                 120.97  15363  127
 109 Daniel Janus                   Wąchock              120.94  20559  170
 110 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.90  16322  135
 111 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              120.72  23662  196
 112 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             120.65   9049   75
 113 Sławomir Buk                   Gliwice              120.63   7238   60
 114 Mariusz Grodek                 Olsztyn              120.58  10129   84
 115 Grzegorz Wilk                  Kraków               120.31   5053   42
 116 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.30   5173   43
 117 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.09  18734  156
 118 Agnieszka Krupka               Krosno               119.88  16783  140
 119 Wojciech Morawski              Gliwice              119.34   4893   41
 120 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.17   5720   48
 121 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.90  14982  126
 122 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.53  21336  180
 123 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.49  15641  132
 124 Anna Niedzielko                Szczecin             118.46   8529   72
 125 Iwona Kucia                    Kraków               118.45   6278   53
 126 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.37  11482   97
 127 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.22  12768  108
 128 Grzegorz Kurowski              Warszawa             118.12  11694   99
 129 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  118.07   7911   67
 130 Dorota Zielińska               Piaseczno            118.00   4248   36
 131 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.95  21702  184
 132 Artur Tomczyk                  Piła                 117.89   7781   66
 133 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.87  22277  189
 134 Piotr Adamczyk                 Tarnów               117.65  22235  189
 135 Dariusz Maciejuk               Warszawa             117.62  11880  101
 136 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  117.55   8699   74
 137 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.52  23034  196
 138 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.42  22896  195
 139 Michał Szymkowski              Wrocław              117.39   4813   41
 140 Beata Piotrowska               Łódź                 117.27  22398  191
 141 Stanisław Gasik                Warszawa             117.14  12300  105
 142 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 143 Rafał Wesołowski               Warszawa             116.93  22451  192
 144 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.92   8652   74
 145 Adam Klimont                   Wałcz                116.82  18692  160
 146 Marek Dudkiewicz               Milanówek            116.79  22891  196
 147 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     116.78   6423   55
 148 Michał Lipka                   Mielec               116.77  11560   99
 149 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.74  10156   87
 150 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  116.67  21818  187
 151 Joanna Stępień                 Katowice             116.57   6994   60
 152 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 153 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.37  15477  133
 154 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 155 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.23  16853  145
 156 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.07  10330   89
 157 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           115.97  22267  192
 158 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         115.75  14237  123
 159 Marcin Skowron                 Zabrze               115.61  13526  117
 160 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 161 Andrzej Grabiński              Suchedniów           115.56   9014   78
 162 Teresa Fortuna                 Lubin                115.54   4044   35
 163 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  115.53   4159   36
 164 Michał Ozimiński               Łódź                 115.41  22274  193
 165 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.32  11071   96
 166 Halina Roszak                  Poznań               115.22  19703  171
 167 Paweł Kowalski                 Kutno                115.18  11403   99
 168 Renata Kowalska                Bielsko Biała        115.15  19461  169
 169 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.02   5521   48
 170 Bartosz Orłowski               Bytom                114.84  22165  193
 171 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.81  20895  182
 172 Marek Rogalski                 Warszawa             114.67  19723  172
 173 Jolanta Chłopińska             Wałcz                114.57  19133  167
 174 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 175 Jolanta Kosmowska              Warszawa             114.53  12827  112
 176 Jacek Pietruszka               Kraków               114.52  10994   96
 177 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.47  10989   96
 178 Marta Dobrzańska               Kraków               114.39  15672  137
 179 Tomasz Łapka                   Opole                114.31  12688  111
 180 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.30   5372   47
 181 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               114.12   7532   66
 182 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.08  10267   90
 183 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 184 Bogusław Puchalski             Włocławek            113.80  15363  135
 185 Jerzy Matyasik                 Kraków               113.69  22397  197
 186 Tomasz Górka                   Łęczna               113.61   9884   87
 187 Dominik Piasecki               Słupsk               113.42  10775   95
 188 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.24   9512   84
 189 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            113.15  20027  177
 190 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       113.06  11193   99
 191 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  112.98  18754  166
 192 Radosław Sowiński              Warszawa             112.73   9469   84
 193 Magdalena Kublik               Warszawa             112.57  21389  190
 194 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 195 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.40  12364  110
 196 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              112.36  10787   96
 197 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    112.09   3587   32
 198 Mariusz Makuch                 Zator                112.00   4256   38
 199 Bogusław Książek               Szczecin             111.97  17579  157
 200 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.93  21378  191
 201 Anna Stefańska                 Łódź                 111.86  21924  196
 202 Jan Lisiewski                  Piasutno             111.68   4579   41
 203 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 111.61  11161  100
 204 Łukasz Baranowski              Reda                 111.60   6696   60
 205 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       111.52   9368   84
 206 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              111.38   5346   48
 207 Jerzy Luter                    Bytom                111.36  22049  198
 208 Katarzyna Rosiek               Kraków               111.33  16366  147
 209 Teresa Zalewska                Racibórz             111.22  16238  146
 210 Leszek Jóźwik                  Szczecin             111.11   6000   54
 211 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 212 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.04  12326  111
 213 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.79  19056  172
 214 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.69  15940  144
 215 Rafał Skibicki                 Lębork               110.63  21131  191
 216 Alina Białobrzewska            Gdynia               110.45  14469  131
 217 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 218 Grzegorz Kwiecień              Kraków               110.43  17669  160
 219 Piotr Domański                 Łódź                 110.35   3752   34
 220 Mikołaj Fidziński              Dębica               110.27   6837   62
 221 Piotr Łasowski                 Gdańsk               109.84   6151   56
 222 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 223 Weronika Rudnicka              Ustka                109.16  10916  100
 224 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.10   8510   78
 225 Piotr Szutenberg               Ustka                109.10  12983  119
 226 Anita Bruska                   Gdynia               109.00   7957   73
 227 Alicja Kosińska                Szczecin             108.80   5984   55
 228 Karolina Drabik                Skarżysko            108.79   6310   58
 229 Patrycja Śliwińska             Szczecin             108.61  20202  186
 230 Maciej Kuczyński               Gdynia               108.56   9770   90
 231 Lucyna Śniadach                Rumia                108.48  10631   98
 232 Roman Figiel                   Zawichost            108.23   3247   30
 233 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.91  16186  150
 234 Agnieszka Goniowska            Wrocław              107.88  13377  124
 235 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.82  14340  133
 236 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.45   6447   60
 237 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.41  10204   95
 238 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               107.24  12761  119
 239 Maciej Stolarczyk              Zator                107.16   4608   43
 240 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             107.12  11998  112
 241 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              107.05  10170   95
 242 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 243 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.96  10268   96
 244 Anna Dłużniewska               Warszawa             106.87  16137  151
 245 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            106.76  21032  197
 246 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            106.76  11103  104
 247 Sylwester Wójcik               Lublin               106.74   9073   85
 248 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 249 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.25  19550  184
 250 Marianna Kozłowska             Białystok            105.93   8686   82
 251 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 105.50   3798   36
 252 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 253 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.15   5047   48
 254 Andrzej Kroc                   Łódź                 104.93   7345   70
 255 Michał Kolaj                   Ostróda              104.62  16739  160
 256 Grzegorz Bajer                 Łódź                 104.49  19017  182
 257 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.34   3339   32
 258 Joanna Brychcy                 Katowice             104.23  18658  179
 259 Monika Laskowska               Wrocław              104.18   9064   87
 260 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.04   4786   46
 261 Sławomir Zabawa                Jasło                103.88   4259   41
 262 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 263 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 264 Grażyna Wesołowska             Łódź                 103.72  20225  195
 265 Czesław Grajewski              Choroszcz            103.60   6216   60
 266 Paweł Opyc                     Warszawa             103.50   3105   30
 267 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.46   5587   54
 268 Iza Kraj                       Warszawa             103.43   9205   89
 269 Paweł Morga                    Warszawa             103.31   4649   45
 270 Michał Jaworek                 Zabrze               103.22   3716   36
 271 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.15   6189   60
 272 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.90   4939   48
 273 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         102.88  11831  115
 274 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.86  20367  198
 275 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.80   6168   60
 276 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 102.61  16931  165
 277 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     102.53   6972   68
 278 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.52  20197  197
 279 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.51  20503  200
 280 Anna Arana                     Warszawa             102.47  19470  190
 281 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.25  19836  194
 282 Joanna Duda                    Zabrze               102.15   3371   33
 283 Sławomir Długosz               Ostróda              102.05  12960  127
 284 Monika Lewandowska             Warszawa             101.77   5801   57
 285 Adam Janicki                   Łódź                 101.65  19516  192
 286 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.32  10943  108
 287 Kazimierz Merklejn             Szczecin             101.22   5162   51
 288 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 289 Marek Kocikowski               Ostróda              101.10   6066   60
 290 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 291 Bartłomiej Dalecki             Rumia                101.00   4444   44
 292 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.77   4736   47
 293 Jacek Nowak                    Szczecin             100.72   5741   57
 294 Paweł Michalski                Ksawerów             100.43   6026   60
 295 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.17   7112   71
 296 Monika Rubinstein              Warszawa             100.17   3005   30
 297 Maciej Pilc                    Poznań               100.12   4806   48
 298 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 299 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 300 Urszula Solarska               Łódź                  99.97  19494  195
 301 Wojciech Wróbel                Zator                 99.88   4195   42
 302 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                99.24   3771   38
 303 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 304 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 305 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 306 Małgorzata Sikora              Kraków                98.57   3647   37
 307 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 308 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.97   3429   35
 309 Jarosław Karp                  Jędrzejów             97.97  11560  118
 310 Tomasz  Jedynak                Majków                97.50   3510   36
 311 Katarzyna Dębska               Ostróda               97.39  13830  142
 312 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 313 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 314 Rafał Stachowski               Police                96.26   5487   57
 315 Jerzy Ciesielski               Łódź                  95.76   3256   34
 316 Anna Chybowska                 Sochaczew             95.61   3442   36
 317 Urszula Behnke                 Iława                 95.11   3329   35
 318 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 319 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.48   7086   75
 320 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.44   7366   78
 321 Katarzyna Majewska             Lublin                94.00   6956   74
 322 Andrzej Puchalski              Łódź                  93.97   3665   39
 323 Szymon Stolarczyk              Zator                 93.72   3749   40
 324 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 325 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 326 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 327 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 328 Joanna Żłobicka                Wrocław               92.31   7200   78
 329 Rafał Świątek                  Wrocław               92.28   2953   32
 330 Krzysztof Kruk                 Łódź                  92.03   6074   66
 331 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.83   4959   54
 332 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           91.26   7027   77
 333 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.19   3283   36
 334 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 335 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 336 Tomasz Silny                   Gdynia                90.78   4176   46
 337 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 338 Wojciech Obremski              Legnica               90.61   7521   83
 339 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.17   3156   35
 340 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.09   3964   44
 341 Radosław Więch                 Warszawa              89.69   8072   90
 342 Agnieszka Kozak                Gdynia                89.59   6361   71
 343 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 344 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  88.86   5243   59
 345 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.78   9233  104
 346 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.71   3637   41
 347 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 348 Tomasz Lewiński                Wejherowo             87.94   3078   35
 349 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 350 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.05   3569   41
 351 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 352 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 353 Krystyna Puchalska             Łódź                  85.50   3249   38
 354 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 355 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 356 Paweł Golubiński               Gdynia                83.37   6253   75
 357 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 358 Beata Sekuła                   Szczecin              81.53   3098   38
 359 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.27  13247  163
 360 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 361 Agata Pastusiak                Sulęcin               80.25   8186  102
 362 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 363 Rafał Horoszko                 Przeciszów            78.02   3199   41
 364 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 365 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 366 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.41   7466   99
 367 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 368 Julia Solarska                 Łódź                  73.49   3013   41
 369 Jacek Jabłonowski              Iława                 72.23   3178   44
 370 Paulina Naplocha               Racibórz              70.57   8962  127
 371 Blanka Zwolińska               Skierdy               65.28   2611   40




Poczekalnia na dzień 08-03-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               124.38   3607   29
   2 Monika Wrzałek                 Rumia                 81.72   2370   29
   3 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
   4 Filip Klar                     Mielec               119.21   3338   28
   5 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
   6 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
   7 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.38   3286   26
   8 Leszek Stecuła                 Bytom                115.50   3003   26
   9 Adrian Szczepanik              Zator                 89.35   2323   26
  10 Sergiusz Puchalski             Włocławek            132.88   3189   24
  11 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  12 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  13 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.71   2945   24
  14 Daniel Czernatowicz            Kraków               121.00   2904   24
  15 Kamil Klinkosz                 Rumia                119.67   2872   24
  16 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  17 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  18 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  19 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  20 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  21 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  22 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  23 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  24 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  25 Krzysztof Jaworski             Warszawa             104.96   2519   24
  26 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  27 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  28 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  29 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  30 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  31 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  32 Jacek Dec                      Pszczew               96.12   2307   24
  33 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  34 Natalia Kosiba                 Warszawa              94.83   2276   24
  35 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   94.33   2264   24
  36 Monika Jędryka                 Chrzanów              89.62   2151   24
  37 Alicja Bielecka                Poznań                83.75   2010   24
  38 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  39 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  40 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  41 Aldona Głośnicka               Ostróda               74.92   1798   24
  42 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  43 Sławomir Kordjalik             Warszawa             138.57   3187   23
  44 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  45 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  46 Agnieszka Grzelak              Łódź                 108.74   2501   23
  47 Tomasz Smulewicz               Łódź                 107.48   2472   23
  48 Magdalena Mroziuk              Warszawa              99.22   2282   23
  49 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  95.74   2202   23
  50 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  51 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  52 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.70   2132   23
  53 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  54 Sylwia Pliszka                 Szczecin              90.22   2075   23
  55 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  56 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  57 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  58 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  59 Anna Żyła                      Wrocław               79.17   1821   23
  60 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  76.87   1768   23
  61 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  62 Marek Sitkowski                Warszawa             100.59   2213   22
  63 Paweł Jachowicz                Żyrardów             100.50   2211   22
  64 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.27   2162   22
  65 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  66 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  67 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  68 Adam Kędzior                   Lublin                85.82   1888   22
  69 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  70 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  71 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  72 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  73 Monika Pieczora                Łódź                  69.77   1535   22
  74 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  75 Łukasz Miłosz                  Warszawa             102.86   2160   21
  76 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.71   1989   21
  77 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  78 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  79 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  80 Marcin Radwański               Wrocław               94.65   1893   20
  81 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  82 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  88.95   1779   20
  83 Joanna Julian                  Wrocław               88.60   1772   20
  84 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              128.58   2443   19
  85 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  86 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.21   2132   19
  87 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  88 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  89 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  90 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  91 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  92 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  93 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.76   1917   17
  94 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  95 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              86.76   1475   17
  96 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.94   2047   16
  97 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  98 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
  99 Marcin Figiel                  Zawichost            119.53   1793   15
 100 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 101 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 102 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 103 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 104 Robert Zabłocki                Łódź                 110.14   1542   14
 105 Radosław Jachna                Łódź                 100.57   1408   14
 106 Piotr Mańkowski                Warszawa             100.57   1408   14
 107 Agnieszka Pellowska            Słupsk                60.07    841   14
 108 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
 109 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 110 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 111 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 112 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 113 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 114 Andrzej Szepczyński            Kraków               125.08   1501   12
 115 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 116 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 117 Oskar Lelek                    Barlinek             119.50   1434   12
 118 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 119 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 120 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 121 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 122 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 123 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 124 Maria Jarosz                   Lublin               109.17   1310   12
 125 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 126 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 127 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 128 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 129 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 130 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 131 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 132 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 133 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 134 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 135 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 136 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 137 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 138 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 139 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               101.92   1223   12
 140 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 141 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 142 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 143 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 144 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 145 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 146 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 147 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 148 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 149 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 150 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 151 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 152 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 153 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                96.17   1154   12
 154 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 155 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 156 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 157 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 158 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 159 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 160 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 161 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 162 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 163 Iwona Rutkowska                Warszawa              89.92   1079   12
 164 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 165 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 166 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 167 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 168 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 169 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 170 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 171 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 172 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 173 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 174 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 175 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 176 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 177 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 178 Przemysław Wójcik              Przeciszów            77.33    928   12
 179 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 180 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 181 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 182 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 183 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 184 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 185 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 186 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 187 Halina Łubniewicz              Łódź                  89.09    980   11
 188 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 189 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 190 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 191 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 192 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 193 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   83.00    913   11
 194 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 195 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 196 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 197 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 198 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 199 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 200 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.55    886   11
 201 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 202 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 203 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 204 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 205 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 206 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 207 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          74.91    824   11
 208 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 209 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 210 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 211 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 212 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 213 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 214 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 215 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 216 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 217 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 218 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 219 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 220 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 221 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 222 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 223 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 224 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 225 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 226 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 227 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 228 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 229 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 230 Stanisława Gawęda              Zator                 52.91    582   11
 231 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 232 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 233 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 234 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 235 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 236 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 237 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 238 Marcin Kozyra                  Warszawa             147.62   1181    8
 239 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 240 Marek Swoboda                  Wałbrzych            118.00    944    8
 241 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 242 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 243 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 244 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 245 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 246 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 247 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 248 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 249 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 250 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 251 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 252 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 253 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 254 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 255 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 256 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 257 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 258 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 259 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 260 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 261 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 262 Piotr Madej                    Wrocław              119.14    834    7
 263 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 264 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 265 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 266 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 267 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 268 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 269 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 270 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 271 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 272 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 273 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 274 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 275 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 276 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 277 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 278 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 279 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 280 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 281 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 282 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 283 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 284 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 285 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 286 Sylwia Buks                    Warszawa              93.17    559    6
 287 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 288 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 289 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 290 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 291 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 292 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 293 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 294 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 295 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 296 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 297 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 298 Michał Szorc                   Białystok            114.00    570    5
 299 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 300 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 301 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 302 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 303 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 304 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 305 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 306 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 307 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 308 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 309 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 310 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 311 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 312 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 313 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 314 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 315 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 316 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 317 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 318 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 319 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 320 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 321 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 322 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 323 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 324 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 325 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 326 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 327 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 328 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 329 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 330 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 331 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 332 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 333 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 334 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 335 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 336 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 337 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 338 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 339 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 340 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie