Bielsko-Biała27
października
Bielsko-Biała 27-28 października X Mistrzostwa Podbeskidzia
Łódź 3
listopada
Łódź 3- 4 listopada XIII Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2007 — Jesień
Warszawa17
listopada
Warszawa 17-25 listopada XV Mistrzostwa Polski
Puchar XIII Mistrzostw Łodzi w rękach łodzianina03 - 04 listopada 2007 — XIII Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2007 — JesieńInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XIII Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2007 — JesieńŁódź, 03 - 04 listopada 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Puchar XIII Mistrzostw Łodzi w rękach łodzianinaXIII Mistrzostwa Łodzi były próbą generalną przed zbliżającymi się eliminacjami do Mistrzostw Polski A.D.2007. Zaledwie 55 graczy wzięło udział w ostatnim turnieju z cyklu "Wielkiej Łódki 2007". Po pierwszym dniu rozgrywek z kompletem zwycięstw prowadził Karol Wyrębkiewicz. Tuż za nim plasowali się, z sześcioma dużymi punktami: Ewa ŻbikowskaMarek Dudkiewicz. Po ostatniej rundzie na czele stawki, z 10 zwycięstwami, uplasował się Karol Wyrębkiewicz z Łodzi. Drugie miejsce zajął Mateusz Żbikowski z Warszawy, a trzecie Stanisław Rydzik również ze stolicy. Obydwaj zdobyli po 9 punktów.
W klasyfikacji generalnej "Wielkiej Łódki" czołówka przedstawia sie następująco:
1 Stanisław Rydzik 27 (14993)
2 Mateusz Żbikowski 25 (15036)
3 Mariusz Skrobosz 24 (14699)
4 Karol Wyrębkiewicz 24 (13276)
5 Maciej Michalak 22 (14011)
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Wielka Łódka 2007 — Lato
Wielka Łódka 2007 — Zima
XII Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2006 — Jesień




Wyniki turnieju "Wielka Łódka - Jesień" XIII Mistrzostwa Łodzi w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   138.39     10.0     4961     1881      693
  2 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               140.79      9.0     5092     1707      856
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.31      9.0     4948     1751      500
  4 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              115.28      9.0     4609     1854      198
  5 Wojciech        Zemło                Łódź                   136.12      8.0     5092     1586      973
  6 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                136.88      8.0     5007     1656      563
  7 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.03      8.0     4831     1609      695
  8 Paweł           Jackowski            Warszawa               134.84      8.0     4760     1646      453
  9 Marek           Reda                 Wołomin                131.12      8.0     4692     1535      595
 10 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               143.85      8.0     4616     1687      464
 11 Ewa             Żbikowska            Warszawa               119.95      8.0     4516     1717       82
 12 Magdalena       Kublik               Warszawa               114.26      7.0     4700     1500      123
 13 Beata           Piotrowska           Łódź                   115.99      7.0     4626     1476      675
 14 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   112.35      7.0     4587     1520       67
 15 Przemysław      Herdzina             Kraków                 129.11      7.0     4575     1469      424
 16 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              119.14      7.0     4574     1473      340
 17 Justyna         Górka                Kraków                 140.44      7.0     4569     1466      270
 18 Jarosław        Michalak             Łódź                   124.43      7.0     4527     1496      329
 19 Maciej          Michalak             Łódź                   126.05      7.0     4502     1508      245
 20 Jerzy           Matyasik             Kraków                 111.97      7.0     4442     1534       53
 21 Joanna          Kubińska             Warszawa               100.00      7.0     4337     1461       -5
 22 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.72      7.0     4337     1556      335
 23 Jerzy           Luter                Bytom                  110.97      7.0     4313     1386      219
 24 Robert          Głowacki             Łódź                   118.41      6.0     4755     1368      460
 25 Kamil           Górka                Kraków                 138.20      6.0     4640     1447      375
 26 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.51      6.0     4498     1332      367
 27 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           100.00      6.0     4441     1336      -37
 28 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   102.30      6.0     4416     1499      -52
 29 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               107.35      6.0     4394     1353      118
 30 Joanna          Ostrowska            Warszawa               115.53      6.0     4391     1446      283
 31 Grzegorz        Bajer                Łódź                   101.61      6.0     4388     1576     -664
 32 Urszula         Solarska             Łódź                   100.10      6.0     4154     1283      -53
 33 Michał          Ozimiński            Łódź                   114.96      5.0     4495     1248       37
 34 Anna            Stefańska            Łódź                   109.77      5.0     4335     1237      -52
 35 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.30      5.0     4312     1220       45
 36 Andrzej         Kroc                 Łódź                   113.36      5.0     4195     1219     -272
 37 Tomasz          Smulewicz            Łódź                   100.00      5.0     4155     1257     -305
 38 Aleksandra      Krencjasz            Łódź                   102.69      5.0     4114     1222      137
 39 Andrzej         Puchalski            Łódź                   100.00      5.0     4040     1304     -387
 40 Ireneusz        Kaczmarczyk          Gdańsk                 101.43      5.0     3956     1186     -172
 41 Adam            Janicki              Łódź                   100.69      4.5     3794     1070     -123
 42 Łukasz          Baranowski           Reda                   115.85      4.0     4282     1135      -24
 43 Tomasz          Wieszczyk            Łódź                   100.00      4.0     4126     1202     -500
 44 Tomasz          Silny                Gdynia                 100.00      4.0     4102     1138     -251
 45 Czesław         Grajewski            Choroszcz              104.71      4.0     4043     1190     -417
 46 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              102.42      4.0     4031     1113     -254
 47 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      4.0     3985     1049      242
 48 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      4.0     3834     1160     -701
 49 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      4.0     1821      680      201
 50 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   100.00      3.5     3705      961      -23
 51 Krystyna        Puchalska            Łódź                   100.00      2.5     3605      844     -486
 52 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      2.5     3131      794     -866
 53 Julia           Solarska             Łódź                   100.00      2.5     2724      793    -1257
 54 Anna            Czarnecka            Zgierz                 100.00      2.0     1564      505     -364
 55 Kamila          Górecka              Łódź                   100.00      0.5     1034      414    -2352
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju "Wielka Łódka - Jesień" XIII Mistrzostwa Łodzi w Scrabble



	Mariusz Skrobosz 143.85 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krystyna       Augustyniak           112.35 +  399: 353  162
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              124.51 +  447: 388  175
    3     5 Grzegorz       Bajer                 101.61 +  475: 385  152
    4     2 Marek          Dudkiewicz            115.28 -  373: 401   65
    5     6 Jarosław       Michalak              124.43 +  350: 336  174
    6     4 Paweł          Jackowski             134.84 +  393: 233  185
    7     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.39 -  309: 324   88
    8     3 Stanisław      Rydzik                143.31 -  308: 351   93
    9     8 Kamil          Górka                 138.20 +  421: 296  188
   10     5 Magdalena      Kublik                114.26 -  382: 389   64
   11     9 Jerzy          Matyasik              111.97 +  393: 344  162
   12     6 Przemysław     Herdzina              129.11 +  366: 352  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Stanisław Rydzik 143.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Matyasik              111.97 -  422: 436   62
    2    14 Justyna        Górka                 140.44 +  404: 372  190
    3    14 Joanna         Kubińska              100.00 +  518: 298  150
    4     5 Grzegorz       Pukniel               121.30 +  412: 325  171
    5     3 Joanna         Ostrowska             115.53 +  407: 363  166
    6     2 Jerzy          Krzyżewski            107.35 +  468: 348  157
    7     2 Marek          Dudkiewicz            115.28 -  336: 461   65
    8     3 Mariusz        Skrobosz              143.85 +  351: 308  194
    9     4 Grzegorz       Bajer                 101.61 +  382: 315  152
   10     2 Ewa            Żbikowska             119.95 +  329: 320  170
   11     2 Tomasz         Zwoliński             136.88 -  412: 443   87
   12     3 Tomasz         Zwoliński             136.88 +  507: 459  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Mateusz Żbikowski 140.79 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Luter                 110.97 -  318: 430   61
    2    27 Kamila         Górecka               100.00 +  708: 103  150
    3     7 Jerzy          Matyasik              111.97 +  458: 383  162
    4     4 Grzegorz       Bajer                 101.61 +  505: 325  152
    5     2 Karol          Wyrębkiewicz          138.39 -  356: 463   88
    6     6 Mariola        Osajda-Matczak        119.14 +  418: 376  169
    7     4 Andrzej        Kroc                  113.36 +  342: 310  163
    8     2 Marek          Dudkiewicz            115.28 +  369: 344  165
    9     3 Jarosław       Puchalski             124.72 -  302: 378   75
   10     4 Beata          Piotrowska            115.99 +  342: 327  166
   11     5 Ewa            Żbikowska             119.95 +  479: 374  170
   12     2 Wojciech       Zemło                 136.12 +  495: 423  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Justyna Górka 140.44 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Anna           Stefańska             109.77 +  416: 378  160
    2    14 Stanisław      Rydzik                143.31 -  372: 404   93
    3    17 Andrzej        Rechowicz             125.03 +  414: 349  175
    4    12 Jarosław       Puchalski             124.72 -  299: 339   75
    5    18 Joanna         Kubińska              100.00 +  426: 298  150
    6    12 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  395: 320  150
    7     7 Grażyna        Wesołowska            102.30 -  339: 453   52
    8     9 Kamil          Górka                 138.20 -  327: 375   88
    9    14 Łukasz         Baranowski            115.85 +  382: 363  166
   10    10 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  316: 421   50
   11    16 Czesław        Grajewski             104.71 +  370: 275  155
   12    13 Grzegorz       Bajer                 101.61 +  513: 324  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Karol Wyrębkiewicz 138.39 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Krzyżewski            107.35 +  417: 339  157
    2    13 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  381: 340  150
    3     1 Kamil          Górka                 138.20 +  419: 372  188
    4     3 Tomasz         Zwoliński             136.88 +  421: 342  187
    5     2 Mateusz        Żbikowski             140.79 +  463: 356  191
    6     1 Marek          Dudkiewicz            115.28 +  514: 302  165
    7     1 Mariusz        Skrobosz              143.85 +  324: 309  194
    8     1 Ewa            Żbikowska             119.95 -  376: 393   70
    9     1 Andrzej        Rechowicz             125.03 -  375: 550   75
   10     3 Jarosław       Puchalski             124.72 +  378: 303  175
   11     1 Magdalena      Kublik                114.26 +  439: 336  164
   12     1 Marek          Dudkiewicz            115.28 +  454: 326  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1881  / 12 156.75




	Kamil Górka 138.20 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Czesław        Grajewski             104.71 +  478: 316  155
    2     5 Mariola        Osajda-Matczak        119.14 +  445: 362  169
    3     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.39 -  372: 419   88
    4     7 Ewa            Żbikowska             119.95 -  347: 363   70
    5    10 Grzegorz       Bajer                 101.61 -  325: 377   52
    6    17 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  499: 229  150
    7    11 Jerzy          Matyasik              111.97 +  422: 304  162
    8     9 Justyna        Górka                 140.44 +  375: 327  190
    9     8 Mariusz        Skrobosz              143.85 -  296: 421   94
   10     9 Joanna         Ostrowska             115.53 +  379: 315  166
   11     7 Paweł          Jackowski             134.84 -  365: 492   85
   12     9 Beata          Piotrowska            115.99 -  337: 340   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Tomasz Zwoliński 136.88 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Aleksandra     Krencjasz             102.69 +  384: 303  153
    2     7 Ewa            Żbikowska             119.95 +  484: 294  170
    3     4 Jarosław       Puchalski             124.72 +  419: 310  175
    4     3 Karol          Wyrębkiewicz          138.39 -  342: 421   88
    5     7 Grażyna        Wesołowska            102.30 -  379: 412   52
    6    10 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  364: 342  150
    7     6 Paweł          Jackowski             134.84 +  458: 361  185
    8     5 Grzegorz       Bajer                 101.61 -  446: 467   52
    9     7 Joanna         Ostrowska             115.53 +  368: 334  166
   10     7 Przemysław     Herdzina              129.11 +  461: 281  179
   11     2 Stanisław      Rydzik                143.31 +  443: 412  193
   12     3 Stanisław      Rydzik                143.31 -  459: 507   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Wojciech Zemło 136.12 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Siwiński              102.42 +  520: 212  152
    2     4 Marek          Dudkiewicz            115.28 -  318: 396   65
    3    11 Grażyna        Wesołowska            102.30 -  333: 384   52
    4    16 Tomasz         Silny                 100.00 +  529: 279  150
    5     9 Paweł          Jackowski             134.84 -  354: 375   85
    6    15 Czesław        Grajewski             104.71 +  468: 273  155
    7    10 Joanna         Ostrowska             115.53 +  467: 401  166
    8     7 Marek          Reda                  131.12 +  369: 368  181
    9     5 Krystyna       Augustyniak           112.35 +  373: 294  162
   10     6 Grzegorz       Bajer                 101.61 +  521: 326  152
   11     4 Andrzej        Rechowicz             125.03 +  417: 316  175
   12     2 Mateusz        Żbikowski             140.79 -  423: 495   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Paweł Jackowski 134.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grażyna        Wesołowska            102.30 +  400: 379  152
    2     1 Beata          Piotrowska            115.99 +  405: 395  166
    3     6 Andrzej        Puchalski             100.00 +  415: 327  150
    4     1 Maciej         Michalak              126.05 -  330: 333   76
    5     9 Wojciech       Zemło                 136.12 +  375: 354  186
    6     4 Mariusz        Skrobosz              143.85 -  233: 393   94
    7     6 Tomasz         Zwoliński             136.88 -  361: 458   87
    8    14 Joanna         Ostrowska             115.53 -  326: 386   66
    9    21 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  484: 324  150
   10    11 Mariola        Osajda-Matczak        119.14 +  439: 314  169
   11     7 Kamil          Górka                 138.20 +  492: 365  188
   12     5 Krystyna       Augustyniak           112.35 +  500: 279  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Marek Reda 131.12 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Bajer                 101.61 -  343: 358   52
    2    23 Tomasz         Silny                 100.00 -  323: 360   50
    3    22 Czesław        Grajewski             104.71 +  355: 294  155
    4    23 Krystyna       Puchalska             100.00 +  500: 296  150
    5    16 Andrzej        Puchalski             100.00 -  292: 335   50
    6    22 Anna           Stefańska             109.77 +  475: 344  160
    7    18 Grzegorz       Pukniel               121.30 +  381: 345  171
    8     7 Wojciech       Zemło                 136.12 -  368: 369   86
    9    11 Michał         Ozimiński             114.96 +  426: 388  165
   10    12 Grażyna        Wesołowska            102.30 +  372: 347  152
   11    10 Robert         Głowacki              118.41 +  387: 331  168
   12     7 Maciej         Michalak              126.05 +  470: 330  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Przemysław Herdzina 129.11 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.43 +  453: 305  151
    2     6 Tomasz         Wieszczyk             100.00 -  365: 406   50
    3    15 Łukasz         Baranowski            115.85 +  346: 307  166
    4     6 Krystyna       Augustyniak           112.35 -  320: 400   62
    5    12 Michał         Ozimiński             114.96 +  556: 243  165
    6     8 Jarosław       Michalak              124.43 +  361: 350  174
    7     5 Grzegorz       Bajer                 101.61 -  305: 330   52
    8    13 Andrzej        Puchalski             100.00 +  328: 306  150
    9     9 Robert         Głowacki              118.41 +  417: 381  168
   10     7 Tomasz         Zwoliński             136.88 -  281: 461   87
   11     8 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  491: 296  150
   12     6 Mariusz        Skrobosz              143.85 -  352: 366   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Maciej Michalak 126.05 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Adam           Janicki               100.69 +  441: 307  151
    2     9 Andrzej        Rechowicz             125.03 +  479: 313  175
    3     2 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  481: 265  150
    4     1 Paweł          Jackowski             134.84 +  333: 330  185
    5     1 Marek          Dudkiewicz            115.28 -  355: 364   65
    6     3 Grażyna        Wesołowska            102.30 +  388: 331  152
    7     3 Ewa            Żbikowska             119.95 -  360: 446   70
    8     4 Jarosław       Puchalski             124.72 -  249: 329   75
    9     6 Magdalena      Kublik                114.26 -  342: 402   64
   10    14 Jarosław       Michalak              124.43 +  373: 357  174
   11     6 Beata          Piotrowska            115.99 +  371: 343  166
   12     7 Marek          Reda                  131.12 -  330: 470   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Andrzej Rechowicz 125.03 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Urszula        Solarska              100.10 +  370: 296  150
    2     9 Maciej         Michalak              126.05 -  313: 479   76
    3    17 Justyna        Górka                 140.44 -  349: 414   90
    4    21 Adam           Janicki               100.69 +  421: 373  151
    5    13 Krzysztof      Sporczyk              124.51 +  384: 288  175
    6     9 Krystyna       Augustyniak           112.35 +  459: 311  162
    7     9 Andrzej        Puchalski             100.00 +  458: 306  150
    8     6 Grażyna        Wesołowska            102.30 +  420: 273  152
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.39 +  550: 375  188
   10     1 Marek          Dudkiewicz            115.28 -  358: 364   65
   11     4 Wojciech       Zemło                 136.12 -  316: 417   86
   12     4 Magdalena      Kublik                114.26 +  433: 240  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Jarosław Puchalski 124.72 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Joanna         Kubińska              100.00 +  356: 332  150
    2    12 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  436: 287  150
    3     4 Tomasz         Zwoliński             136.88 -  310: 419   87
    4    12 Justyna        Górka                 140.44 +  339: 299  190
    5     8 Jerzy          Matyasik              111.97 +  397: 340  162
    6     5 Ewa            Żbikowska             119.95 -  350: 369   70
    7     8 Jerzy          Krzyżewski            107.35 +  418: 276  157
    8     4 Maciej         Michalak              126.05 +  329: 249  176
    9     3 Mateusz        Żbikowski             140.79 +  378: 302  191
   10     3 Karol          Wyrębkiewicz          138.39 -  303: 378   88
   11     3 Marek          Dudkiewicz            115.28 -  385: 392   65
   12     8 Ewa            Żbikowska             119.95 -  336: 359   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Krzysztof Sporczyk 124.51 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Silny                 100.00 +  521: 286  150
    2     3 Mariusz        Skrobosz              143.85 -  388: 447   94
    3     9 Aleksandra     Krencjasz             102.69 +  371: 271  153
    4     9 Grażyna        Wesołowska            102.30 -  304: 342   52
    5    13 Andrzej        Rechowicz             125.03 -  288: 384   75
    6    18 Tomasz         Siwiński              102.42 +  436: 270  152
    7    17 Adam           Janicki               100.69 +  359: 284  151
    8     8 Magdalena      Kublik                114.26 -  305: 394   64
    9    15 Czesław        Grajewski             104.71 +  469: 285  155
   10    13 Jerzy          Matyasik              111.97 -  272: 424   62
   11    14 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  373: 295  150
   12    11 Jarosław       Michalak              124.43 -  412: 449   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Jarosław Michalak 124.43 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  400: 297  150
    2     2 Robert         Głowacki              118.41 -  369: 382   68
    3     8 Beata          Piotrowska            115.99 +  351: 335  166
    4    11 Jerzy          Luter                 110.97 +  393: 283  161
    5     6 Mariusz        Skrobosz              143.85 -  336: 350   94
    6     8 Przemysław     Herdzina              129.11 -  350: 361   79
    7    15 Krystyna       Augustyniak           112.35 -  350: 394   62
    8    18 Tomasz         Siwiński              102.42 +  334: 298  152
    9    17 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  412: 313  150
   10    14 Maciej         Michalak              126.05 -  357: 373   76
   11    18 Andrzej        Kroc                  113.36 +  426: 400  163
   12    11 Krzysztof      Sporczyk              124.51 +  449: 412  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Grzegorz Pukniel 121.30 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Czarnecka             100.00 +  448: 302  150
    2     8 Andrzej        Puchalski             100.00 -  340: 396   50
    3    18 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  381: 312  150
    4     5 Stanisław      Rydzik                143.31 -  325: 412   93
    5    11 Robert         Głowacki              118.41 -  378: 438   68
    6    14 Andrzej        Kroc                  113.36 -  315: 338   63
    7    18 Marek          Reda                  131.12 -  345: 381   81
    8    22 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  321: 372   50
    9    24 Krystyna       Puchalska             100.00 +  339: 317  150
   10    23 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  324: 392   50
   11    23 Michał         Ozimiński             114.96 +  399: 308  165
   12    19 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  397: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Ewa Żbikowska 119.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Blanka         Zwolińska             100.00 +  449: 245  150
    2     7 Tomasz         Zwoliński             136.88 -  294: 484   87
    3    12 Michał         Ozimiński             114.96 +  413: 317  165
    4     7 Kamil          Górka                 138.20 +  363: 347  188
    5     5 Magdalena      Kublik                114.26 +  469: 374  164
    6     5 Jarosław       Puchalski             124.72 +  369: 350  175
    7     3 Maciej         Michalak              126.05 +  446: 360  176
    8     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.39 +  393: 376  188
    9     2 Marek          Dudkiewicz            115.28 -  267: 437   65
   10     2 Stanisław      Rydzik                143.31 -  320: 329   93
   11     5 Mateusz        Żbikowski             140.79 -  374: 479   91
   12     8 Jarosław       Puchalski             124.72 +  359: 336  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Mariola Osajda-Matczak 119.14 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  390: 380  150
    2     5 Kamil          Górka                 138.20 -  362: 445   88
    3    10 Joanna         Ostrowska             115.53 -  331: 335   66
    4    19 Anna           Czarnecka             100.00 +  463: 247  150
    5    14 Aleksandra     Krencjasz             102.69 +  332: 322  153
    6     6 Mateusz        Żbikowski             140.79 -  376: 418   91
    7    12 Magdalena      Kublik                114.26 -  307: 487   64
    8    17 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  443: 278  150
    9    13 Anna           Stefańska             109.77 +  481: 291  160
   10    11 Paweł          Jackowski             134.84 -  314: 439   85
   11    12 Łukasz         Baranowski            115.85 +  386: 358  166
   12    10 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  389: 234  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Robert Głowacki 118.41 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Kamila         Górecka               100.00 +  533: 118  150
    2     2 Jarosław       Michalak              124.43 +  382: 369  174
    3     3 Marek          Dudkiewicz            115.28 -  314: 424   65
    4    10 Jerzy          Krzyżewski            107.35 -  392: 430   57
    5    11 Grzegorz       Pukniel               121.30 +  438: 378  171
    6    13 Joanna         Ostrowska             115.53 -  369: 383   66
    7    13 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  373: 290  150
    8    10 Andrzej        Kroc                  113.36 +  454: 333  163
    9     9 Przemysław     Herdzina              129.11 -  381: 417   79
   10     8 Krystyna       Augustyniak           112.35 -  384: 417   62
   11    10 Marek          Reda                  131.12 -  331: 387   81
   12    16 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  404: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Beata Piotrowska 115.99 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Julia          Solarska              100.00 +  580: 180  150
    2     1 Paweł          Jackowski             134.84 -  395: 405   85
    3     8 Jarosław       Michalak              124.43 -  335: 351   74
    4    15 Joanna         Kubińska              100.00 -  299: 354   50
    5    20 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  414: 257  150
    6    16 Aleksandra     Krencjasz             102.69 +  376: 361  153
    7    14 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  325: 322  150
    8    11 Jerzy          Krzyżewski            107.35 +  378: 285  157
    9    10 Grażyna        Wesołowska            102.30 +  514: 386  152
   10     4 Mateusz        Żbikowski             140.79 -  327: 342   91
   11     6 Maciej         Michalak              126.05 -  343: 371   76
   12     9 Kamil          Górka                 138.20 +  340: 337  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Łukasz Baranowski 115.85 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  361: 346  150
    2    10 Jerzy          Matyasik              111.97 -  328: 366   62
    3    15 Przemysław     Herdzina              129.11 -  307: 346   79
    4    17 Michał         Ozimiński             114.96 -  261: 466   65
    5    22 Czesław        Grajewski             104.71 -  380: 445   55
    6    23 Krystyna       Puchalska             100.00 -  343: 356   50
    7    25 Blanka         Zwolińska             100.00 +  496: 268  150
    8    23 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  363: 245  150
    9    14 Justyna        Górka                 140.44 -  363: 382   90
   10    22 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  377: 301  150
   11    12 Mariola        Osajda-Matczak        119.14 -  358: 386   69
   12    18 Michał         Ozimiński             114.96 -  345: 399   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1135  / 12  94.58




	Joanna Ostrowska 115.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  329: 335   50
    2    26 Julia          Solarska              100.00 +  523: 199  150
    3    10 Mariola        Osajda-Matczak        119.14 +  335: 331  169
    4    13 Andrzej        Puchalski             100.00 +  363: 298  150
    5     3 Stanisław      Rydzik                143.31 -  363: 407   93
    6    13 Robert         Głowacki              118.41 +  383: 369  168
    7    10 Wojciech       Zemło                 136.12 -  401: 467   86
    8    14 Paweł          Jackowski             134.84 +  386: 326  185
    9     7 Tomasz         Zwoliński             136.88 -  334: 368   87
   10     9 Kamil          Górka                 138.20 -  315: 379   88
   11    13 Anna           Stefańska             109.77 -  304: 325   60
   12    17 Anna           Stefańska             109.77 +  355: 304  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Marek Dudkiewicz 115.28 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krystyna       Puchalska             100.00 +  398: 368  150
    2     4 Wojciech       Zemło                 136.12 +  396: 318  186
    3     3 Robert         Głowacki              118.41 +  424: 314  168
    4     2 Mariusz        Skrobosz              143.85 +  401: 373  194
    5     1 Maciej         Michalak              126.05 +  364: 355  176
    6     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.39 -  302: 514   88
    7     2 Stanisław      Rydzik                143.31 +  461: 336  193
    8     2 Mateusz        Żbikowski             140.79 -  344: 369   91
    9     2 Ewa            Żbikowska             119.95 +  437: 267  170
   10     1 Andrzej        Rechowicz             125.03 +  364: 358  175
   11     3 Jarosław       Puchalski             124.72 +  392: 385  175
   12     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.39 -  326: 454   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1854  / 12 154.50




	Michał Ozimiński 114.96 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Puchalski             100.00 -  365: 376   50
    2    20 Anna           Czarnecka             100.00 +  471: 331  150
    3    12 Ewa            Żbikowska             119.95 -  317: 413   70
    4    17 Łukasz         Baranowski            115.85 +  466: 261  166
    5    12 Przemysław     Herdzina              129.11 -  243: 556   79
    6    20 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.43 +  450: 284  151
    7    16 Joanna         Kubińska              100.00 -  311: 418   50
    8    15 Jerzy          Luter                 110.97 -  313: 377   61
    9    11 Marek          Reda                  131.12 -  388: 426   81
   10    20 Aleksandra     Krencjasz             102.69 +  464: 272  153
   11    23 Grzegorz       Pukniel               121.30 -  308: 399   71
   12    18 Łukasz         Baranowski            115.85 +  399: 345  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Magdalena Kublik 114.26 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  373: 428   50
    2    18 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.43 +  415: 333  151
    3    19 Tomasz         Silny                 100.00 +  502: 354  150
    4     8 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  405: 388  150
    5     5 Ewa            Żbikowska             119.95 -  374: 469   70
    6     7 Grzegorz       Bajer                 101.61 -  383: 397   52
    7    12 Mariola        Osajda-Matczak        119.14 +  487: 307  169
    8     8 Krzysztof      Sporczyk              124.51 +  394: 305  175
    9     6 Maciej         Michalak              126.05 +  402: 342  176
   10     5 Mariusz        Skrobosz              143.85 +  389: 382  194
   11     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.39 -  336: 439   88
   12     4 Andrzej        Rechowicz             125.03 -  240: 433   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Andrzej Kroc 113.36 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Tomasz         Wieszczyk             100.00 -  309: 390   50
    2    16 Grażyna        Wesołowska            102.30 -  329: 365   52
    3    23 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  378: 356  150
    4    24 Anna           Stefańska             109.77 +  485: 410  160
    5    19 Tomasz         Siwiński              102.42 +  386: 369  152
    6    14 Grzegorz       Pukniel               121.30 +  338: 315  171
    7     4 Mateusz        Żbikowski             140.79 -  310: 342   91
    8    10 Robert         Głowacki              118.41 -  333: 454   68
    9    19 Adam           Janicki               100.69 -  280: 315   51
   10    18 Urszula        Solarska              100.10 -  251: 419   50
   11    18 Jarosław       Michalak              124.43 -  400: 426   74
   12    20 Tomasz         Silny                 100.00 +  396: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Krystyna Augustyniak 112.35 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              143.85 -  353: 399   94
    2    21 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  475: 291  150
    3    13 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  480: 377  150
    4     6 Przemysław     Herdzina              129.11 +  400: 320  179
    5     4 Jerzy          Krzyżewski            107.35 -  309: 413   57
    6     9 Andrzej        Rechowicz             125.03 -  311: 459   75
    7    15 Jarosław       Michalak              124.43 +  394: 350  174
    8    12 Joanna         Kubińska              100.00 +  377: 299  150
    9     5 Wojciech       Zemło                 136.12 -  294: 373   86
   10     8 Robert         Głowacki              118.41 +  417: 384  168
   11    11 Grzegorz       Bajer                 101.61 +  498: 355  152
   12     5 Paweł          Jackowski             134.84 -  279: 500   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Jerzy Matyasik 111.97 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                143.31 +  436: 422  193
    2    10 Łukasz         Baranowski            115.85 +  366: 328  166
    3     7 Mateusz        Żbikowski             140.79 -  383: 458   91
    4    14 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  404: 336  150
    5     8 Jarosław       Puchalski             124.72 -  340: 397   75
    6    11 Andrzej        Puchalski             100.00 -  282: 329   50
    7    11 Kamil          Górka                 138.20 -  304: 422   88
    8    19 Urszula        Solarska              100.10 +  393: 329  150
    9    16 Tomasz         Silny                 100.00 +  400: 351  150
   10    13 Krzysztof      Sporczyk              124.51 +  424: 272  175
   11     9 Mariusz        Skrobosz              143.85 -  344: 393   94
   12    12 Grażyna        Wesołowska            102.30 +  366: 352  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Jerzy Luter 110.97 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mateusz        Żbikowski             140.79 +  430: 318  191
    2    11 Grzegorz       Bajer                 101.61 -  356: 429   52
    3    20 Urszula        Solarska              100.10 +  434: 229  150
    4    11 Jarosław       Michalak              124.43 -  283: 393   74
    5    17 Tomasz         Wieszczyk             100.00 -  368: 369   50
    6    19 Adam           Janicki               100.69 -  282: 376   51
    7    20 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.43 +  299: 279  151
    8    15 Michał         Ozimiński             114.96 +  377: 313  165
    9    22 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  322: 337   50
   10    17 Tomasz         Siwiński              102.42 +  389: 367  152
   11    20 Andrzej        Puchalski             100.00 +  373: 340  150
   12    15 Urszula        Solarska              100.10 +  400: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Anna Stefańska 109.77 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Justyna        Górka                 140.44 -  378: 416   90
    2    17 Adam           Janicki               100.69 -  376: 381   51
    3    21 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  366: 367   50
    4    24 Andrzej        Kroc                  113.36 -  410: 485   63
    5    26 Julia          Solarska              100.00 +  345: 162  150
    6    22 Marek          Reda                  131.12 -  344: 475   81
    7    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  412: 285  150
    8    21 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.43 +  372: 317  151
    9    13 Mariola        Osajda-Matczak        119.14 -  291: 481   69
   10    21 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  412: 359  150
   11    13 Joanna         Ostrowska             115.53 +  325: 304  166
   12    17 Joanna         Ostrowska             115.53 -  304: 355   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Jerzy Krzyżewski 107.35 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Karol          Wyrębkiewicz          138.39 -  339: 417   88
    2    24 Blanka         Zwolińska             100.00 +  470: 192  150
    3    16 Adam           Janicki               100.69 +  311: 284  151
    4    10 Robert         Głowacki              118.41 +  430: 392  168
    5     4 Krystyna       Augustyniak           112.35 +  413: 309  162
    6     2 Stanisław      Rydzik                143.31 -  348: 468   93
    7     8 Jarosław       Puchalski             124.72 -  276: 418   75
    8    11 Beata          Piotrowska            115.99 -  285: 378   66
    9    18 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  381: 424   50
   10    15 Andrzej        Puchalski             100.00 +  447: 292  150
   11    15 Tomasz         Silny                 100.00 +  317: 290  150
   12    14 Joanna         Kubińska              100.00 -  377: 412   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Czesław Grajewski 104.71 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kamil          Górka                 138.20 -  316: 478   88
    2    15 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  283: 396   50
    3    22 Marek          Reda                  131.12 -  294: 355   81
    4    27 Kamila         Górecka               100.00 +  456: 162  150
    5    22 Łukasz         Baranowski            115.85 +  445: 380  166
    6    15 Wojciech       Zemło                 136.12 -  273: 468   86
    7    22 Urszula        Solarska              100.10 -  341: 349   50
    8    24 Krystyna       Puchalska             100.00 +  371: 317  150
    9    15 Krzysztof      Sporczyk              124.51 -  285: 469   75
   10    25 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.43 +  399: 324  151
   11    16 Justyna        Górka                 140.44 -  275: 370   90
   12    22 Aleksandra     Krencjasz             102.69 -  305: 392   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Aleksandra Krencjasz 102.69 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             136.88 -  303: 384   87
    2    19 Krystyna       Puchalska             100.00 +  457: 238  150
    3     9 Krzysztof      Sporczyk              124.51 -  271: 371   75
    4    22 Urszula        Solarska              100.10 +  404: 281  150
    5    14 Mariola        Osajda-Matczak        119.14 -  322: 332   69
    6    16 Beata          Piotrowska            115.99 -  361: 376   66
    7    21 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  383: 239  150
    8    20 Adam           Janicki               100.69 +  346: 248  151
    9    20 Tomasz         Siwiński              102.42 -  279: 347   52
   10    20 Michał         Ozimiński             114.96 -  272: 464   65
   11    17 Grażyna        Wesołowska            102.30 -  324: 392   52
   12    22 Czesław        Grajewski             104.71 +  392: 305  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Tomasz Siwiński 102.42 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Zemło                 136.12 -  212: 520   86
    2    25 Joanna         Kubińska              100.00 -  343: 371   50
    3    24 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.43 +  420: 303  151
    4    20 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  379: 297  150
    5    19 Andrzej        Kroc                  113.36 -  369: 386   63
    6    18 Krzysztof      Sporczyk              124.51 -  270: 436   75
    7    23 Krystyna       Puchalska             100.00 +  374: 245  150
    8    18 Jarosław       Michalak              124.43 -  298: 334   74
    9    20 Aleksandra     Krencjasz             102.69 +  347: 279  153
   10    17 Jerzy          Luter                 110.97 -  367: 389   61
   11    21 Urszula        Solarska              100.10 -  342: 382   50
   12    23 Andrzej        Puchalski             100.00 -  310: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1113  / 12  92.75




	Grażyna Wesołowska 102.30 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Jackowski             134.84 -  379: 400   85
    2    16 Andrzej        Kroc                  113.36 +  365: 329  163
    3    11 Wojciech       Zemło                 136.12 +  384: 333  186
    4     9 Krzysztof      Sporczyk              124.51 +  342: 304  175
    5     7 Tomasz         Zwoliński             136.88 +  412: 379  187
    6     3 Maciej         Michalak              126.05 -  331: 388   76
    7     7 Justyna        Górka                 140.44 +  453: 339  190
    8     6 Andrzej        Rechowicz             125.03 -  273: 420   75
    9    10 Beata          Piotrowska            115.99 -  386: 514   66
   10    12 Marek          Reda                  131.12 -  347: 372   81
   11    17 Aleksandra     Krencjasz             102.69 +  392: 324  153
   12    12 Jerzy          Matyasik              111.97 -  352: 366   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Grzegorz Bajer 101.61 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Reda                  131.12 +  358: 343  181
    2    11 Jerzy          Luter                 110.97 +  429: 356  161
    3     5 Mariusz        Skrobosz              143.85 -  385: 475   94
    4     4 Mateusz        Żbikowski             140.79 -  325: 505   91
    5    10 Kamil          Górka                 138.20 +  377: 325  188
    6     7 Magdalena      Kublik                114.26 +  397: 383  164
    7     5 Przemysław     Herdzina              129.11 +  330: 305  179
    8     5 Tomasz         Zwoliński             136.88 +  467: 446  187
    9     4 Stanisław      Rydzik                143.31 -  315: 382   93
   10     6 Wojciech       Zemło                 136.12 -  326: 521   86
   11    11 Krystyna       Augustyniak           112.35 -  355: 498   62
   12    13 Justyna        Górka                 140.44 -  324: 513   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Ireneusz Kaczmarczyk 101.43 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Przemysław     Herdzina              129.11 -  305: 453   79
    2    18 Magdalena      Kublik                114.26 -  333: 415   64
    3    24 Tomasz         Siwiński              102.42 -  303: 420   52
    4    26 Julia          Solarska              100.00 +  395: 220  150
    5    25 Urszula        Solarska              100.10 +  338: 333  150
    6    20 Michał         Ozimiński             114.96 -  284: 450   65
    7    20 Jerzy          Luter                 110.97 -  279: 299   61
    8    21 Anna           Stefańska             109.77 -  317: 372   60
    9    25 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  323: 309  150
   10    25 Czesław        Grajewski             104.71 -  324: 399   55
   11    26 Blanka         Zwolińska             100.00 +  395: 222  150
   12    24 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  360: 236  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1186  / 12  98.83




	Adam Janicki 100.69 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Michalak              126.05 -  307: 441   76
    2    17 Anna           Stefańska             109.77 +  381: 376  160
    3    16 Jerzy          Krzyżewski            107.35 -  284: 311   57
    4    21 Andrzej        Rechowicz             125.03 -  373: 421   75
    5    23 Krystyna       Puchalska             100.00 +  350: 279  150
    6    19 Jerzy          Luter                 110.97 +  376: 282  161
    7    17 Krzysztof      Sporczyk              124.51 -  284: 359   75
    8    20 Aleksandra     Krencjasz             102.69 -  248: 346   53
    9    19 Andrzej        Kroc                  113.36 +  315: 280  163
   10    16 Joanna         Kubińska              100.00 -  261: 390   50
   11    22 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  315: 432   50
   12    27 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1070  / 11  97.27




	Urszula Solarska 100.10 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Rechowicz             125.03 -  296: 370   75
    2    22 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  346: 254  150
    3    20 Jerzy          Luter                 110.97 -  229: 434   61
    4    22 Aleksandra     Krencjasz             102.69 -  281: 404   53
    5    25 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.43 -  333: 338   51
    6    25 Tomasz         Silny                 100.00 +  433: 346  150
    7    22 Czesław        Grajewski             104.71 +  349: 341  155
    8    19 Jerzy          Matyasik              111.97 -  329: 393   62
    9    23 Joanna         Kubińska              100.00 +  413: 334  150
   10    18 Andrzej        Kroc                  113.36 +  419: 251  163
   11    21 Tomasz         Siwiński              102.42 +  382: 342  152
   12    15 Jerzy          Luter                 110.97 -  344: 400   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Anna Czarnecka 100.00 Zgierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Pukniel               121.30 -  302: 448   71
    2    20 Michał         Ozimiński             114.96 -  331: 471   65
    3    25 Blanka         Zwolińska             100.00 +  348: 263  150
    4    19 Mariola        Osajda-Matczak        119.14 -  247: 463   69
    5    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  336: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     505  /  5 101.00




	Mateusz Gołębiewski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Joanna         Ostrowska             115.53 +  335: 329  166
    2    13 Karol          Wyrębkiewicz          138.39 -  340: 381   88
    3    18 Grzegorz       Pukniel               121.30 -  312: 381   71
    4    18 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  319: 323   50
    5    20 Beata          Piotrowska            115.99 -  257: 414   66
    6    26 Julia          Solarska              100.00 +  377: 160  150
    7    21 Aleksandra     Krencjasz             102.69 -  239: 383   53
    8    23 Łukasz         Baranowski            115.85 -  245: 363   66
    9    25 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.43 -  309: 323   51
   10    27 PAUZA
   11    24 Tomasz         Wieszczyk             100.00 -  334: 415   50
   12    25 Krystyna       Puchalska             100.00 +  338: 256  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     961  / 11  87.36




	Kamila Górecka 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Robert         Głowacki              118.41 -  118: 533   68
    2    27 Mateusz        Żbikowski             140.79 -  103: 708   91
    3    27 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  107: 448   50
    4    27 Czesław        Grajewski             104.71 -  162: 456   55
    5    27 Blanka         Zwolińska             100.00 -  125: 419   50
    6    27 PAUZA
    7    26 Tomasz         Silny                 100.00 -  118: 422   50
    8    27 Julia          Solarska              100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     414  /  7  59.14




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Łukasz         Baranowski            115.85 -  346: 361   66
    2    22 Urszula        Solarska              100.10 -  254: 346   50
    3    27 Kamila         Górecka               100.00 +  448: 107  150
    4    20 Tomasz         Siwiński              102.42 -  297: 379   52
    5    24 Anna           Czarnecka             100.00 -  283: 336   50
    6    24 Blanka         Zwolińska             100.00 +  354: 205  150
    7    24 Anna           Stefańska             109.77 -  285: 412   60
    8    26 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  243: 359   50
    9    26 Julia          Solarska              100.00 +  489: 159  150
   10    23 Grzegorz       Pukniel               121.30 +  392: 324  171
   11    19 Joanna         Kubińska              100.00 -  350: 379   50
   12    21 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  244: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1049  / 12  87.42




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jarosław       Michalak              124.43 -  297: 400   74
    2    21 Krystyna       Augustyniak           112.35 -  291: 475   62
    3    23 Andrzej        Kroc                  113.36 -  356: 378   63
    4    25 Blanka         Zwolińska             100.00 +  472: 258  150
    5    21 Tomasz         Silny                 100.00 +  325: 321  150
    6    17 Kamil          Górka                 138.20 -  229: 499   88
    7    19 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  263: 440   50
    8    22 Grzegorz       Pukniel               121.30 +  372: 321  171
    9    21 Paweł          Jackowski             134.84 -  324: 484   85
   10    22 Łukasz         Baranowski            115.85 -  301: 377   66
   11    25 Julia          Solarska              100.00 +  368: 222  150
   12    24 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.43 -  236: 360   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1160  / 12  96.67




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    26 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  359: 243  150
    9    22 Jerzy          Luter                 110.97 +  337: 322  161
   10    19 Tomasz         Smulewicz             100.00 +  344: 336  150
   11    22 Adam           Janicki               100.69 +  432: 315  151
   12    16 Robert         Głowacki              118.41 -  349: 404   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     680  /  5 136.00




	Maria Krzyżanowska 100.00 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mariola        Osajda-Matczak        119.14 -  380: 390   69
    2    15 Czesław        Grajewski             104.71 +  396: 283  155
    3    21 Anna           Stefańska             109.77 +  367: 366  160
    4     8 Magdalena      Kublik                114.26 -  388: 405   64
    5    15 Tomasz         Smulewicz             100.00 -  330: 399   50
    6    21 Joanna         Kubińska              100.00 -  311: 452   50
    7    19 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  440: 263  150
    8    16 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  424: 332  150
    9    12 Andrzej        Puchalski             100.00 +  454: 392  150
   10    10 Justyna        Górka                 140.44 +  421: 316  190
   11     8 Przemysław     Herdzina              129.11 -  296: 491   79
   12    10 Mariola        Osajda-Matczak        119.14 -  234: 389   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Joanna Kubińska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jarosław       Puchalski             124.72 -  332: 356   75
    2    25 Tomasz         Siwiński              102.42 +  371: 343  152
    3    14 Stanisław      Rydzik                143.31 -  298: 518   93
    4    15 Beata          Piotrowska            115.99 +  354: 299  166
    5    18 Justyna        Górka                 140.44 -  298: 426   90
    6    21 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  452: 311  150
    7    16 Michał         Ozimiński             114.96 +  418: 311  165
    8    12 Krystyna       Augustyniak           112.35 -  299: 377   62
    9    23 Urszula        Solarska              100.10 -  334: 413   50
   10    16 Adam           Janicki               100.69 +  390: 261  151
   11    19 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  379: 350  150
   12    14 Jerzy          Krzyżewski            107.35 +  412: 377  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Krystyna Puchalska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marek          Dudkiewicz            115.28 -  368: 398   65
    2    19 Aleksandra     Krencjasz             102.69 -  238: 457   53
    3    26 Julia          Solarska              100.00 +  355: 198  150
    4    23 Marek          Reda                  131.12 -  296: 500   81
    5    23 Adam           Janicki               100.69 -  279: 350   51
    6    23 Łukasz         Baranowski            115.85 +  356: 343  166
    7    23 Tomasz         Siwiński              102.42 -  245: 374   52
    8    24 Czesław        Grajewski             104.71 -  317: 371   55
    9    24 Grzegorz       Pukniel               121.30 -  317: 339   71
   10    24 Tomasz         Silny                 100.00 -  278: 423   50
   11    27 PAUZA
   12    25 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  256: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     844  / 11  76.73




	Andrzej Puchalski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Michał         Ozimiński             114.96 +  376: 365  165
    2     8 Grzegorz       Pukniel               121.30 +  396: 340  171
    3     6 Paweł          Jackowski             134.84 -  327: 415   85
    4    13 Joanna         Ostrowska             115.53 -  298: 363   66
    5    16 Marek          Reda                  131.12 +  335: 292  181
    6    11 Jerzy          Matyasik              111.97 +  329: 282  162
    7     9 Andrzej        Rechowicz             125.03 -  306: 458   75
    8    13 Przemysław     Herdzina              129.11 -  306: 328   79
    9    12 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  392: 454   50
   10    15 Jerzy          Krzyżewski            107.35 -  292: 447   57
   11    20 Jerzy          Luter                 110.97 -  340: 373   61
   12    23 Tomasz         Siwiński              102.42 +  343: 310  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Tomasz Silny 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Sporczyk              124.51 -  286: 521   75
    2    23 Marek          Reda                  131.12 +  360: 323  181
    3    19 Magdalena      Kublik                114.26 -  354: 502   64
    4    16 Wojciech       Zemło                 136.12 -  279: 529   86
    5    21 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  321: 325   50
    6    25 Urszula        Solarska              100.10 -  346: 433   50
    7    26 Kamila         Górecka               100.00 +  422: 118  150
    8    25 Blanka         Zwolińska             100.00 +  364: 211  150
    9    16 Jerzy          Matyasik              111.97 -  351: 400   62
   10    24 Krystyna       Puchalska             100.00 +  423: 278  150
   11    15 Jerzy          Krzyżewski            107.35 -  290: 317   57
   12    20 Andrzej        Kroc                  113.36 -  306: 396   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1138  / 12  94.83




	Tomasz Smulewicz 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Magdalena      Kublik                114.26 +  428: 373  164
    2    12 Jarosław       Puchalski             124.72 -  287: 436   75
    3    13 Krystyna       Augustyniak           112.35 -  377: 480   62
    4    18 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  323: 319  150
    5    15 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  399: 330  150
    6    10 Tomasz         Zwoliński             136.88 -  342: 364   87
    7    13 Robert         Głowacki              118.41 -  290: 373   68
    8    17 Mariola        Osajda-Matczak        119.14 -  278: 443   69
    9    18 Jerzy          Krzyżewski            107.35 +  424: 381  157
   10    19 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  336: 344   50
   11    14 Krzysztof      Sporczyk              124.51 -  295: 373   75
   12    21 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  376: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Julia Solarska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Beata          Piotrowska            115.99 -  180: 580   66
    2    26 Joanna         Ostrowska             115.53 -  199: 523   66
    3    26 Krystyna       Puchalska             100.00 -  198: 355   50
    4    26 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.43 -  220: 395   51
    5    26 Anna           Stefańska             109.77 -  162: 345   60
    6    26 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  160: 377   50
    7    27 PAUZA
    8    27 Kamila         Górecka               100.00 +  400:   1  150
    9    26 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  159: 489   50
   10    26 Blanka         Zwolińska             100.00 +  285: 279  150
   11    25 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  222: 368   50
   12    26 Blanka         Zwolińska             100.00 -  239: 269   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     793  / 11  72.09




	Tomasz Wieszczyk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Kroc                  113.36 +  390: 309  163
    2     6 Przemysław     Herdzina              129.11 +  406: 365  179
    3     2 Maciej         Michalak              126.05 -  265: 481   76
    4    14 Jerzy          Matyasik              111.97 -  336: 404   62
    5    17 Jerzy          Luter                 110.97 +  369: 368  161
    6    12 Justyna        Górka                 140.44 -  320: 395   90
    7    14 Beata          Piotrowska            115.99 -  322: 325   66
    8    16 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  332: 424   50
    9    17 Jarosław       Michalak              124.43 -  313: 412   74
   10    21 Anna           Stefańska             109.77 -  359: 412   60
   11    24 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  415: 334  150
   12    19 Grzegorz       Pukniel               121.30 -  299: 397   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Ewa            Żbikowska             119.95 -  245: 449   70
    2    24 Jerzy          Krzyżewski            107.35 -  192: 470   57
    3    25 Anna           Czarnecka             100.00 -  263: 348   50
    4    25 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  258: 472   50
    5    27 Kamila         Górecka               100.00 +  419: 125  150
    6    24 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  205: 354   50
    7    25 Łukasz         Baranowski            115.85 -  268: 496   66
    8    25 Tomasz         Silny                 100.00 -  211: 364   50
    9    27 PAUZA
   10    26 Julia          Solarska              100.00 -  279: 285   50
   11    26 Ireneusz       Kaczmarczyk           101.43 -  222: 395   51
   12    26 Julia          Solarska              100.00 +  269: 239  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     794  / 11  72.18


Wyniki poszczególnych rund turnieju "Wielka Łódka - Jesień" XIII Mistrzostwa Łodzi w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krystyna       Augustyniak           399: 353
   2 Jerzy          Matyasik             - Stanisław      Rydzik                436: 422
   3 Mateusz        Żbikowski            - Jerzy          Luter                 318: 430
   4 Anna           Stefańska            - Justyna        Górka                 378: 416
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Jerzy          Krzyżewski            417: 339
   6 Czesław        Grajewski            - Kamil          Górka                 316: 478
   7 Tomasz         Zwoliński            - Aleksandra     Krencjasz             384: 303
   8 Tomasz         Siwiński             - Wojciech       Zemło                 212: 520
   9 Paweł          Jackowski            - Grażyna        Wesołowska            400: 379
  10 Grzegorz       Bajer                - Marek          Reda                  358: 343
  11 Przemysław     Herdzina             - Ireneusz       Kaczmarczyk           453: 305
  12 Adam           Janicki              - Maciej         Michalak              307: 441
  13 Andrzej        Rechowicz            - Urszula        Solarska              370: 296
  14 Joanna         Kubińska             - Jarosław       Puchalski             332: 356
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Silny                 521: 286
  16 Agnieszka      Kozak                - Jarosław       Michalak              297: 400
  17 Grzegorz       Pukniel              - Anna           Czarnecka             448: 302
  18 Blanka         Zwolińska            - Ewa            Żbikowska             245: 449
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Maria          Krzyżanowska          390: 380
  20 Kamila         Górecka              - Robert         Głowacki              118: 533
  21 Beata          Piotrowska           - Julia          Solarska              580: 180
  22 Grażyna        Kaczyńska            - Łukasz         Baranowski            346: 361
  23 Joanna         Ostrowska            - Mateusz        Gołębiewski           329: 335
  24 Krystyna       Puchalska            - Marek          Dudkiewicz            368: 398
  25 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Puchalski             365: 376
  26 Tomasz         Smulewicz            - Magdalena      Kublik                428: 373
  27 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Wieszczyk             309: 390


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Beata          Piotrowska            405: 395
   2 Robert         Głowacki             - Jarosław       Michalak              382: 369
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              388: 447
   4 Wojciech       Zemło                - Marek          Dudkiewicz            318: 396
   5 Kamil          Górka                - Mariola        Osajda-Matczak        445: 362
   6 Tomasz         Wieszczyk            - Przemysław     Herdzina              406: 365
   7 Ewa            Żbikowska            - Tomasz         Zwoliński             294: 484
   8 Andrzej        Puchalski            - Grzegorz       Pukniel               396: 340
   9 Maciej         Michalak             - Andrzej        Rechowicz             479: 313
  10 Łukasz         Baranowski           - Jerzy          Matyasik              328: 366
  11 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Bajer                 356: 429
  12 Jarosław       Puchalski            - Tomasz         Smulewicz             436: 287
  13 Mateusz        Gołębiewski          - Karol          Wyrębkiewicz          340: 381
  14 Justyna        Górka                - Stanisław      Rydzik                372: 404
  15 Maria          Krzyżanowska         - Czesław        Grajewski             396: 283
  16 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Kroc                  365: 329
  17 Adam           Janicki              - Anna           Stefańska             381: 376
  18 Magdalena      Kublik               - Ireneusz       Kaczmarczyk           415: 333
  19 Aleksandra     Krencjasz            - Krystyna       Puchalska             457: 238
  20 Anna           Czarnecka            - Michał         Ozimiński             331: 471
  21 Krystyna       Augustyniak          - Agnieszka      Kozak                 475: 291
  22 Urszula        Solarska             - Grażyna        Kaczyńska             346: 254
  23 Marek          Reda                 - Tomasz         Silny                 323: 360
  24 Jerzy          Krzyżewski           - Blanka         Zwolińska             470: 192
  25 Joanna         Kubińska             - Tomasz         Siwiński              371: 343
  26 Julia          Solarska             - Joanna         Ostrowska             199: 523
  27 Kamila         Górecka              - Mateusz        Żbikowski             103: 708


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Kamil          Górka                 419: 372
   2 Maciej         Michalak             - Tomasz         Wieszczyk             481: 265
   3 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Głowacki              424: 314
   4 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Puchalski             419: 310
   5 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Bajer                 475: 385
   6 Andrzej        Puchalski            - Paweł          Jackowski             327: 415
   7 Mateusz        Żbikowski            - Jerzy          Matyasik              458: 383
   8 Jarosław       Michalak             - Beata          Piotrowska            351: 335
   9 Aleksandra     Krencjasz            - Krzysztof      Sporczyk              271: 371
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Joanna         Ostrowska             331: 335
  11 Grażyna        Wesołowska           - Wojciech       Zemło                 384: 333
  12 Michał         Ozimiński            - Ewa            Żbikowska             317: 413
  13 Krystyna       Augustyniak          - Tomasz         Smulewicz             480: 377
  14 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Kubińska              518: 298
  15 Łukasz         Baranowski           - Przemysław     Herdzina              307: 346
  16 Jerzy          Krzyżewski           - Adam           Janicki               311: 284
  17 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Górka                 349: 414
  18 Mateusz        Gołębiewski          - Grzegorz       Pukniel               312: 381
  19 Tomasz         Silny                - Magdalena      Kublik                354: 502
  20 Jerzy          Luter                - Urszula        Solarska              434: 229
  21 Anna           Stefańska            - Maria          Krzyżanowska          366: 367
  22 Czesław        Grajewski            - Marek          Reda                  294: 355
  23 Andrzej        Kroc                 - Agnieszka      Kozak                 378: 356
  24 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Tomasz         Siwiński              303: 420
  25 Anna           Czarnecka            - Blanka         Zwolińska             348: 263
  26 Julia          Solarska             - Krystyna       Puchalska             198: 355
  27 Grażyna        Kaczyńska            - Kamila         Górecka               448: 107


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Maciej         Michalak              330: 333
   2 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              401: 373
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Zwoliński             421: 342
   4 Grzegorz       Bajer                - Mateusz        Żbikowski             325: 505
   5 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Pukniel               412: 325
   6 Przemysław     Herdzina             - Krystyna       Augustyniak           320: 400
   7 Ewa            Żbikowska            - Kamil          Górka                 363: 347
   8 Maria          Krzyżanowska         - Magdalena      Kublik                388: 405
   9 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Sporczyk              342: 304
  10 Robert         Głowacki             - Jerzy          Krzyżewski            392: 430
  11 Jarosław       Michalak             - Jerzy          Luter                 393: 283
  12 Jarosław       Puchalski            - Justyna        Górka                 339: 299
  13 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Puchalski             363: 298
  14 Tomasz         Wieszczyk            - Jerzy          Matyasik              336: 404
  15 Beata          Piotrowska           - Joanna         Kubińska              299: 354
  16 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Silny                 529: 279
  17 Michał         Ozimiński            - Łukasz         Baranowski            466: 261
  18 Tomasz         Smulewicz            - Mateusz        Gołębiewski           323: 319
  19 Anna           Czarnecka            - Mariola        Osajda-Matczak        247: 463
  20 Tomasz         Siwiński             - Grażyna        Kaczyńska             379: 297
  21 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Janicki               421: 373
  22 Urszula        Solarska             - Aleksandra     Krencjasz             281: 404
  23 Krystyna       Puchalska            - Marek          Reda                  296: 500
  24 Anna           Stefańska            - Andrzej        Kroc                  410: 485
  25 Blanka         Zwolińska            - Agnieszka      Kozak                 258: 472
  26 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Julia          Solarska              395: 220
  27 Kamila         Górecka              - Czesław        Grajewski             162: 456


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Michalak             - Marek          Dudkiewicz            355: 364
   2 Mateusz        Żbikowski            - Karol          Wyrębkiewicz          356: 463
   3 Joanna         Ostrowska            - Stanisław      Rydzik                363: 407
   4 Jerzy          Krzyżewski           - Krystyna       Augustyniak           413: 309
   5 Magdalena      Kublik               - Ewa            Żbikowska             374: 469
   6 Jarosław       Michalak             - Mariusz        Skrobosz              336: 350
   7 Tomasz         Zwoliński            - Grażyna        Wesołowska            379: 412
   8 Jerzy          Matyasik             - Jarosław       Puchalski             340: 397
   9 Wojciech       Zemło                - Paweł          Jackowski             354: 375
  10 Kamil          Górka                - Grzegorz       Bajer                 325: 377
  11 Grzegorz       Pukniel              - Robert         Głowacki              378: 438
  12 Przemysław     Herdzina             - Michał         Ozimiński             556: 243
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rechowicz             288: 384
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Aleksandra     Krencjasz             332: 322
  15 Maria          Krzyżanowska         - Tomasz         Smulewicz             330: 399
  16 Marek          Reda                 - Andrzej        Puchalski             292: 335
  17 Jerzy          Luter                - Tomasz         Wieszczyk             368: 369
  18 Justyna        Górka                - Joanna         Kubińska              426: 298
  19 Tomasz         Siwiński             - Andrzej        Kroc                  369: 386
  20 Beata          Piotrowska           - Mateusz        Gołębiewski           414: 257
  21 Agnieszka      Kozak                - Tomasz         Silny                 325: 321
  22 Łukasz         Baranowski           - Czesław        Grajewski             380: 445
  23 Krystyna       Puchalska            - Adam           Janicki               279: 350
  24 Grażyna        Kaczyńska            - Anna           Czarnecka             283: 336
  25 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Urszula        Solarska              338: 333
  26 Julia          Solarska             - Anna           Stefańska             162: 345
  27 Blanka         Zwolińska            - Kamila         Górecka               419: 125


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Karol          Wyrębkiewicz          302: 514
   2 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Krzyżewski            468: 348
   3 Grażyna        Wesołowska           - Maciej         Michalak              331: 388
   4 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             393: 233
   5 Ewa            Żbikowska            - Jarosław       Puchalski             369: 350
   6 Mateusz        Żbikowski            - Mariola        Osajda-Matczak        418: 376
   7 Grzegorz       Bajer                - Magdalena      Kublik                397: 383
   8 Jarosław       Michalak             - Przemysław     Herdzina              350: 361
   9 Krystyna       Augustyniak          - Andrzej        Rechowicz             311: 459
  10 Tomasz         Smulewicz            - Tomasz         Zwoliński             342: 364
  11 Andrzej        Puchalski            - Jerzy          Matyasik              329: 282
  12 Tomasz         Wieszczyk            - Justyna        Górka                 320: 395
  13 Robert         Głowacki             - Joanna         Ostrowska             369: 383
  14 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Pukniel               338: 315
  15 Czesław        Grajewski            - Wojciech       Zemło                 273: 468
  16 Aleksandra     Krencjasz            - Beata          Piotrowska            361: 376
  17 Kamil          Górka                - Agnieszka      Kozak                 499: 229
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Siwiński              436: 270
  19 Adam           Janicki              - Jerzy          Luter                 376: 282
  20 Michał         Ozimiński            - Ireneusz       Kaczmarczyk           450: 284
  21 Joanna         Kubińska             - Maria          Krzyżanowska          452: 311
  22 Marek          Reda                 - Anna           Stefańska             475: 344
  23 Krystyna       Puchalska            - Łukasz         Baranowski            356: 343
  24 Blanka         Zwolińska            - Grażyna        Kaczyńska             205: 354
  25 Tomasz         Silny                - Urszula        Solarska              346: 433
  26 Mateusz        Gołębiewski          - Julia          Solarska              377: 160
  27 Kamila         Górecka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              324: 309
   2 Marek          Dudkiewicz           - Stanisław      Rydzik                461: 336
   3 Maciej         Michalak             - Ewa            Żbikowska             360: 446
   4 Andrzej        Kroc                 - Mateusz        Żbikowski             310: 342
   5 Przemysław     Herdzina             - Grzegorz       Bajer                 305: 330
   6 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             458: 361
   7 Justyna        Górka                - Grażyna        Wesołowska            339: 453
   8 Jarosław       Puchalski            - Jerzy          Krzyżewski            418: 276
   9 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Puchalski             458: 306
  10 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Zemło                 401: 467
  11 Jerzy          Matyasik             - Kamil          Górka                 304: 422
  12 Magdalena      Kublik               - Mariola        Osajda-Matczak        487: 307
  13 Robert         Głowacki             - Tomasz         Smulewicz             373: 290
  14 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Wieszczyk             325: 322
  15 Krystyna       Augustyniak          - Jarosław       Michalak              394: 350
  16 Joanna         Kubińska             - Michał         Ozimiński             418: 311
  17 Adam           Janicki              - Krzysztof      Sporczyk              284: 359
  18 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Reda                  345: 381
  19 Agnieszka      Kozak                - Maria          Krzyżanowska          263: 440
  20 Jerzy          Luter                - Ireneusz       Kaczmarczyk           299: 279
  21 Mateusz        Gołębiewski          - Aleksandra     Krencjasz             239: 383
  22 Urszula        Solarska             - Czesław        Grajewski             349: 341
  23 Tomasz         Siwiński             - Krystyna       Puchalska             374: 245
  24 Grażyna        Kaczyńska            - Anna           Stefańska             285: 412
  25 Łukasz         Baranowski           - Blanka         Zwolińska             496: 268
  26 Tomasz         Silny                - Kamila         Górecka               422: 118
  27 Julia          Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ewa            Żbikowska            - Karol          Wyrębkiewicz          393: 376
   2 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Dudkiewicz            369: 344
   3 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              351: 308
   4 Jarosław       Puchalski            - Maciej         Michalak              329: 249
   5 Grzegorz       Bajer                - Tomasz         Zwoliński             467: 446
   6 Andrzej        Rechowicz            - Grażyna        Wesołowska            420: 273
   7 Wojciech       Zemło                - Marek          Reda                  369: 368
   8 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Sporczyk              394: 305
   9 Kamil          Górka                - Justyna        Górka                 375: 327
  10 Andrzej        Kroc                 - Robert         Głowacki              333: 454
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Beata          Piotrowska            285: 378
  12 Krystyna       Augustyniak          - Joanna         Kubińska              377: 299
  13 Andrzej        Puchalski            - Przemysław     Herdzina              306: 328
  14 Paweł          Jackowski            - Joanna         Ostrowska             326: 386
  15 Michał         Ozimiński            - Jerzy          Luter                 313: 377
  16 Maria          Krzyżanowska         - Tomasz         Wieszczyk             424: 332
  17 Tomasz         Smulewicz            - Mariola        Osajda-Matczak        278: 443
  18 Tomasz         Siwiński             - Jarosław       Michalak              298: 334
  19 Jerzy          Matyasik             - Urszula        Solarska              393: 329
  20 Aleksandra     Krencjasz            - Adam           Janicki               346: 248
  21 Anna           Stefańska            - Ireneusz       Kaczmarczyk           372: 317
  22 Grzegorz       Pukniel              - Agnieszka      Kozak                 321: 372
  23 Mateusz        Gołębiewski          - Łukasz         Baranowski            245: 363
  24 Czesław        Grajewski            - Krystyna       Puchalska             371: 317
  25 Tomasz         Silny                - Blanka         Zwolińska             364: 211
  26 Krzysztof      Kruk                 - Grażyna        Kaczyńska             359: 243
  27 Kamila         Górecka              - Julia          Solarska                1: 400


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Andrzej        Rechowicz             375: 550
   2 Marek          Dudkiewicz           - Ewa            Żbikowska             437: 267
   3 Jarosław       Puchalski            - Mateusz        Żbikowski             378: 302
   4 Grzegorz       Bajer                - Stanisław      Rydzik                315: 382
   5 Wojciech       Zemło                - Krystyna       Augustyniak           373: 294
   6 Magdalena      Kublik               - Maciej         Michalak              402: 342
   7 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Ostrowska             368: 334
   8 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 421: 296
   9 Przemysław     Herdzina             - Robert         Głowacki              417: 381
  10 Grażyna        Wesołowska           - Beata          Piotrowska            386: 514
  11 Marek          Reda                 - Michał         Ozimiński             426: 388
  12 Andrzej        Puchalski            - Maria          Krzyżanowska          392: 454
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Anna           Stefańska             481: 291
  14 Justyna        Górka                - Łukasz         Baranowski            382: 363
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Czesław        Grajewski             469: 285
  16 Tomasz         Silny                - Jerzy          Matyasik              351: 400
  17 Tomasz         Wieszczyk            - Jarosław       Michalak              313: 412
  18 Tomasz         Smulewicz            - Jerzy          Krzyżewski            424: 381
  19 Adam           Janicki              - Andrzej        Kroc                  315: 280
  20 Aleksandra     Krencjasz            - Tomasz         Siwiński              279: 347
  21 Agnieszka      Kozak                - Paweł          Jackowski             324: 484
  22 Krzysztof      Kruk                 - Jerzy          Luter                 337: 322
  23 Urszula        Solarska             - Joanna         Kubińska              413: 334
  24 Grzegorz       Pukniel              - Krystyna       Puchalska             339: 317
  25 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Mateusz        Gołębiewski           323: 309
  26 Grażyna        Kaczyńska            - Julia          Solarska              489: 159
  27 Blanka         Zwolińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Rechowicz             364: 358
   2 Stanisław      Rydzik               - Ewa            Żbikowska             329: 320
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Jarosław       Puchalski             378: 303
   4 Beata          Piotrowska           - Mateusz        Żbikowski             327: 342
   5 Mariusz        Skrobosz             - Magdalena      Kublik                382: 389
   6 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Bajer                 521: 326
   7 Tomasz         Zwoliński            - Przemysław     Herdzina              461: 281
   8 Robert         Głowacki             - Krystyna       Augustyniak           384: 417
   9 Joanna         Ostrowska            - Kamil          Górka                 315: 379
  10 Maria          Krzyżanowska         - Justyna        Górka                 421: 316
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Jackowski             314: 439
  12 Marek          Reda                 - Grażyna        Wesołowska            372: 347
  13 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Sporczyk              424: 272
  14 Maciej         Michalak             - Jarosław       Michalak              373: 357
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Andrzej        Puchalski             447: 292
  16 Joanna         Kubińska             - Adam           Janicki               390: 261
  17 Jerzy          Luter                - Tomasz         Siwiński              389: 367
  18 Urszula        Solarska             - Andrzej        Kroc                  419: 251
  19 Krzysztof      Kruk                 - Tomasz         Smulewicz             344: 336
  20 Michał         Ozimiński            - Aleksandra     Krencjasz             464: 272
  21 Tomasz         Wieszczyk            - Anna           Stefańska             359: 412
  22 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 377: 301
  23 Grzegorz       Pukniel              - Grażyna        Kaczyńska             324: 392
  24 Krystyna       Puchalska            - Tomasz         Silny                 278: 423
  25 Czesław        Grajewski            - Ireneusz       Kaczmarczyk           399: 324
  26 Julia          Solarska             - Blanka         Zwolińska             285: 279
  27 Mateusz        Gołębiewski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Magdalena      Kublik               - Karol          Wyrębkiewicz          336: 439
   2 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             412: 443
   3 Jarosław       Puchalski            - Marek          Dudkiewicz            385: 392
   4 Andrzej        Rechowicz            - Wojciech       Zemło                 316: 417
   5 Ewa            Żbikowska            - Mateusz        Żbikowski             374: 479
   6 Maciej         Michalak             - Beata          Piotrowska            371: 343
   7 Kamil          Górka                - Paweł          Jackowski             365: 492
   8 Przemysław     Herdzina             - Maria          Krzyżanowska          491: 296
   9 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Skrobosz              344: 393
  10 Robert         Głowacki             - Marek          Reda                  331: 387
  11 Grzegorz       Bajer                - Krystyna       Augustyniak           355: 498
  12 Łukasz         Baranowski           - Mariola        Osajda-Matczak        358: 386
  13 Anna           Stefańska            - Joanna         Ostrowska             325: 304
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Smulewicz             373: 295
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Tomasz         Silny                 317: 290
  16 Justyna        Górka                - Czesław        Grajewski             370: 275
  17 Aleksandra     Krencjasz            - Grażyna        Wesołowska            324: 392
  18 Jarosław       Michalak             - Andrzej        Kroc                  426: 400
  19 Joanna         Kubińska             - Grażyna        Kaczyńska             379: 350
  20 Andrzej        Puchalski            - Jerzy          Luter                 340: 373
  21 Tomasz         Siwiński             - Urszula        Solarska              342: 382
  22 Krzysztof      Kruk                 - Adam           Janicki               432: 315
  23 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Ozimiński             399: 308
  24 Tomasz         Wieszczyk            - Mateusz        Gołębiewski           415: 334
  25 Agnieszka      Kozak                - Julia          Solarska              368: 222
  26 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Blanka         Zwolińska             395: 222
  27 Krystyna       Puchalska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Karol          Wyrębkiewicz          326: 454
   2 Mateusz        Żbikowski            - Wojciech       Zemło                 495: 423
   3 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                459: 507
   4 Andrzej        Rechowicz            - Magdalena      Kublik                433: 240
   5 Paweł          Jackowski            - Krystyna       Augustyniak           500: 279
   6 Mariusz        Skrobosz             - Przemysław     Herdzina              366: 352
   7 Marek          Reda                 - Maciej         Michalak              470: 330
   8 Ewa            Żbikowska            - Jarosław       Puchalski             359: 336
   9 Beata          Piotrowska           - Kamil          Górka                 340: 337
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Maria          Krzyżanowska          389: 234
  11 Jarosław       Michalak             - Krzysztof      Sporczyk              449: 412
  12 Grażyna        Wesołowska           - Jerzy          Matyasik              352: 366
  13 Justyna        Górka                - Grzegorz       Bajer                 513: 324
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Joanna         Kubińska              377: 412
  15 Jerzy          Luter                - Urszula        Solarska              400: 344
  16 Krzysztof      Kruk                 - Robert         Głowacki              349: 404
  17 Joanna         Ostrowska            - Anna           Stefańska             355: 304
  18 Łukasz         Baranowski           - Michał         Ozimiński             345: 399
  19 Tomasz         Wieszczyk            - Grzegorz       Pukniel               299: 397
  20 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Silny                 396: 306
  21 Tomasz         Smulewicz            - Grażyna        Kaczyńska             376: 244
  22 Czesław        Grajewski            - Aleksandra     Krencjasz             305: 392
  23 Andrzej        Puchalski            - Tomasz         Siwiński              343: 310
  24 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Agnieszka      Kozak                 360: 236
  25 Mateusz        Gołębiewski          - Krystyna       Puchalska             338: 256
  26 Blanka         Zwolińska            - Julia          Solarska              269: 239
  27 Adam           Janicki              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 17-11-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.88  28641  195
   2 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.90  26333  183
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.43  13339   93
   4 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.29  28659  200
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.20  27495  192
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.14  27483  192
   7 Sławomir Kucia                 Kraków               141.38   9331   66
   8 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.38  28134  199
   9 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.89  17752  126
  10 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.82  26755  190
  11 Justyna Górka                  Kraków               140.51  27118  193
  12 Radosław Konca                 Warszawa             140.37  16143  115
  13 Marek Syczuk                   Warszawa             139.79  26281  188
  14 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.34  25499  183
  15 Miłosz Wrzałek                 Reda                 138.89  27084  195
  16 Szymon Fidziński               Warszawa             137.73  10881   79
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              137.51  26814  195
  18 Filip Sosin                    Warszawa             137.32  19087  139
  19 Dariusz Kosz                   Nysa                 137.31  20871  152
  20 Kamil Górka                    Kraków               137.09  26047  190
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 136.88  24228  177
  22 Dariusz Banaszek               Warszawa             136.83   6294   46
  23 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.75   8752   64
  24 Dawid Pikul                    Poznań               136.73  27346  200
  25 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  26 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  27 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.93   9175   68
  28 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.91  26983  200
  29 Krzysztof Obremski             Legnica              134.54  25294  188
  30 Paweł Jackowski                Warszawa             134.50  26362  196
  31 Grzegorz Święcki               Białystok            133.77   8026   60
  32 Sławomir Kordjalik             Warszawa             133.19   8258   62
  33 Michał Trumpus                 Wrocław              133.15  20904  157
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.39  11253   85
  35 Wojciech Sołdan                Rumia                131.93  25991  197
  36 Filip Warzecha                 Gdynia               131.87  21627  164
  37 Marcin Kozyra                  Warszawa             131.47   6968   53
  38 Beata Wiączkowska              Wrocław              131.32   4071   31
  39 Marek Reda                     Wołomin              131.25  24938  190
  40 Bartosz Morawski               Gliwice              131.06  15596  119
  41 Michał Makowski                Warszawa             130.82   7457   57
  42 Robert Kamiński                Warszawa             130.70  24441  187
  43 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.58  16976  130
  44 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.58  20762  159
  45 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.54  24411  187
  46 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  47 Przemysław Herdzina            Kraków               129.93  25727  198
  48 Mariusz Margalski              Pieczyska            129.80  20379  157
  49 Marek Salamon                  Bytom                129.53  13471  104
  50 Łukasz Bryła                   Mielec               129.38  23288  180
  51 Paweł Janaś                    Głogów               129.08  25558  198
  52 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.04  24130  187
  53 Irena Sołdan                   Rumia                129.02  25545  198
  54 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              128.87   9923   77
  55 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.86  13530  105
  56 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            128.61  22764  177
  57 Marek Roszak                   Poznań               128.50  25443  198
  58 Kuba Koisar                    Warszawa             128.36  24131  188
  59 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.33  14116  110
  60 Ewa Ciszewska                  Katowice             128.20  24230  189
  61 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.79  15207  119
  62 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  63 Rafał Lenartowski              Gdynia               127.62  24885  195
  64 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.58  13013  102
  65 Jakub Zaryński                 Świnoujście          127.10  17921  141
  66 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             127.10  25292  199
  67 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.60  25319  200
  68 Piotr Rosół                    Warszawa             126.38  24012  190
  69 Maciej Michalak                Łódź                 126.37  23000  182
  70 Maciej Perzyński               Piła                 126.10  12484   99
  71 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.86  12586  100
  72 Łukasz Bobowski                Suchedniów           125.71  16720  133
  73 Artur Irzyk                    Strzyżów             125.71  23257  185
  74 Joanna Juszczak                Warszawa             125.44   9032   72
  75 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.34  24943  199
  76 Tomasz Ciejka                  Kraków               125.26  15031  120
  77 Ewa Żbikowska                  Warszawa             125.19   6635   53
  78 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.09  19765  158
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.04  24257  194
  80 Jakub Nalepa                   Gliwice              124.93  18490  148
  81 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     124.86   7367   59
  82 Katarzyna Małek                Mielec               124.67   5984   48
  83 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.61  20686  166
  84 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            124.51   4358   35
  85 Marek Róziecki                 Rybnik               124.42   4479   36
  86 Łukasz Miłosz                  Warszawa             124.39   4478   36
  87 Rafał Matczak                  Milanówek            124.38  14553  117
  88 Artur Koszel                   Warszawa             124.20  24592  198
  89 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     124.11   5585   45
  90 Jarosław Michalak              Łódź                 123.71  15958  129
  91 Bogusław Szyszka               Oława                123.61   5439   44
  92 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.37  14558  118
  93 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            122.96  23732  193
  94 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.87  23345  190
  95 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.71   5031   41
  96 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.33  23488  192
  97 Michał Alabrudziński           Włocławek            121.28   8126   67
  98 Jan Kozłowski                  Kraków               120.96  20564  170
  99 Andrzej Grabiński              Suchedniów           120.96   9435   78
 100 Jakub Szymczak                 Łódź                 120.87  14142  117
 101 Leszek Stecuła                 Bytom                120.86   5318   44
 102 Kamil Klinkosz                 Rumia                120.85   4713   39
 103 Tomasz Suchanek                Wrocław              120.80  20778  172
 104 Grzegorz Kurowski              Warszawa             120.73   7244   60
 105 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             120.65   9049   75
 106 Sławomir Buk                   Gliwice              120.63   7238   60
 107 Michał Szymkowski              Wrocław              120.61   6754   56
 108 Iwona Kucia                    Kraków               120.47   7108   59
 109 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              120.38  23234  193
 110 Tomasz Ruta                    Warszawa             120.31  17926  149
 111 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.30   5173   43
 112 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.27  20206  168
 113 Wojciech Morawski              Gliwice              120.16   6729   56
 114 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.74  15327  128
 115 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            119.61  23324  195
 116 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.20  22529  189
 117 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.13  21444  180
 118 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.02  22137  186
 119 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.90  14982  126
 120 Andrzej Rakoczy                Kraków               118.60   9962   84
 121 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.49  15641  132
 122 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  118.47  22391  189
 123 Tomasz Górka                   Łęczna               118.44   5685   48
 124 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.41   4026   34
 125 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.37  11482   97
 126 Robert Głowacki                Łódź                 118.34  10769   91
 127 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.22  12768  108
 128 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.14   4962   42
 129 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.95  21702  184
 130 Artur Tomczyk                  Piła                 117.89   7781   66
 131 Daniel Janus                   Wąchock              117.80  19083  162
 132 Michał Szorc                   Białystok            117.77   5182   44
 133 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  117.73   5180   44
 134 Dariusz Maciejuk               Warszawa             117.62  11880  101
 135 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.57  22221  189
 136 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.52  23034  196
 137 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             117.46  20321  173
 138 Agnieszka Krupka               Krosno               117.17  19919  170
 139 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.13  14641  125
 140 Anna Niedzielko                Szczecin             117.10  11242   96
 141 Marek Dudkiewicz               Milanówek            117.06  22593  193
 142 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 143 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.94  15553  133
 144 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.92   8652   74
 145 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     116.78   6423   55
 146 Michał Lipka                   Mielec               116.77  11560   99
 147 Joanna Stępień                 Katowice             116.57   6994   60
 148 Beata Piotrowska               Łódź                 116.48  22015  189
 149 Łukasz Święcki                 Białystok            116.41   8614   74
 150 Renata Kowalska                Bielsko Biała        116.40  22466  193
 151 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 152 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  116.34  10354   89
 153 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.31  22215  191
 154 Bartosz Orłowski               Bytom                116.07  22750  196
 155 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.98  23081  199
 156 Radosław Sowiński              Warszawa             115.98   7075   61
 157 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           115.97  22267  192
 158 Paweł Kowalski                 Kutno                115.88   6953   60
 159 Marcin Skowron                 Zabrze               115.61  13526  117
 160 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 161 Mariusz Grodek                 Olsztyn              115.55   7626   66
 162 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  115.53   4159   36
 163 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.40   9694   84
 164 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         115.38  13269  115
 165 Halina Roszak                  Poznań               115.23  21894  190
 166 Tomasz Łapka                   Opole                115.22   8411   73
 167 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.02   5521   48
 168 Jolanta Chłopińska             Wałcz                114.90  20912  182
 169 Robert Zabłocki                Łódź                 114.82   5741   50
 170 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.79  21925  191
 171 Mikołaj Fidziński              Dębica               114.75   5508   48
 172 Jerzy Matyasik                 Kraków               114.75  22605  197
 173 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.72   9866   86
 174 Marek Rogalski                 Warszawa             114.63  20977  183
 175 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 176 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.47  10989   96
 177 Mariusz Makuch                 Zator                114.43   5035   44
 178 Adam Klimont                   Wałcz                114.38  15556  136
 179 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.34  16580  145
 180 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.30   5372   47
 181 Jacek Pietruszka               Kraków               114.11   9585   84
 182 Stanisław Gasik                Warszawa             114.09  10610   93
 183 Marta Dobrzańska               Kraków               113.98  13905  122
 184 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.96   8205   72
 185 Bogusław Puchalski             Włocławek            113.88  17082  150
 186 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       113.87  10134   89
 187 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 188 Magdalena Kublik               Warszawa             113.82  21284  187
 189 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.78   4551   40
 190 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.67   6820   60
 191 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.65   9206   81
 192 Michał Ozimiński               Łódź                 113.34  21421  189
 193 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.23   8379   74
 194 Przemysław Rybicki             Otwock               113.12   6448   57
 195 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  112.98  18754  166
 196 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            112.67  16337  145
 197 Krzysztof Jaworski             Warszawa             112.66   3605   32
 198 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               112.56   8780   78
 199 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 200 Piotr Szutenberg               Ustka                112.40   8992   80
 201 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              112.36  10787   96
 202 Dominik Piasecki               Słupsk               112.03   8066   72
 203 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.72  16758  150
 204 Jan Lisiewski                  Piasutno             111.68   4579   41
 205 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 111.61  11161  100
 206 Łukasz Baranowski              Reda                 111.60   6696   60
 207 Wiesław Olewiński              Warszawa             111.53   8699   78
 208 Bogusław Książek               Szczecin             111.46  17499  157
 209 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              111.38   5346   48
 210 Teresa Zalewska                Racibórz             111.22  16238  146
 211 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       111.15   6669   60
 212 Leszek Jóźwik                  Szczecin             111.11   6000   54
 213 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 214 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.04  17433  157
 215 Jerzy Luter                    Bytom                110.87  21619  195
 216 Piotr Domański                 Łódź                 110.80   5097   46
 217 Katarzyna Klimała              Kraków               110.78  17947  162
 218 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.69  15940  144
 219 Anna Stefańska                 Łódź                 110.38  21744  197
 220 Robert Soszka                  Warszawa             110.11   9910   90
 221 Daniel Czernatowicz            Kraków               109.94   3738   34
 222 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 223 Piotr Łasowski                 Gdańsk               109.84   6151   56
 224 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 225 Iza Kraj                       Warszawa             109.49   8759   80
 226 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.10   8510   78
 227 Anita Bruska                   Gdynia               109.00   7957   73
 228 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.70  16088  148
 229 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            108.56  21386  197
 230 Maciej Kuczyński               Gdynia               108.56   9770   90
 231 Lucyna Śniadach                Rumia                108.48  10631   98
 232 Alicja Kosińska                Szczecin             108.45   5097   47
 233 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.22  13203  122
 234 Weronika Rudnicka              Ustka                108.12  12434  115
 235 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             108.07  13401  124
 236 Michał Puchowski               Izbicko              107.84   3451   32
 237 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.80   3234   30
 238 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 239 Grzegorz Kwiecień              Kraków               107.77  14872  138
 240 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 241 Patrycja Śliwińska             Szczecin             107.51  20427  190
 242 Rafał Skibicki                 Lębork               107.50  21178  197
 243 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.45  11820  110
 244 Agnieszka Goniowska            Wrocław              107.41  12459  116
 245 Andrzej Kroc                   Łódź                 107.38   5906   55
 246 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.27   6651   62
 247 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.26   4505   42
 248 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.16  14788  138
 249 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.96  10268   96
 250 Anna Dłużniewska               Warszawa             106.87  16137  151
 251 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            106.76  11103  104
 252 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.49   5431   51
 253 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.23  21033  198
 254 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 255 Radosław Jachna                Łódź                 106.14   4458   42
 256 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               105.95  11655  110
 257 Paweł Morga                    Warszawa             105.83   6985   66
 258 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 105.50   3798   36
 259 Marianna Kozłowska             Białystok            105.42   6958   66
 260 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 261 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              105.28   9159   87
 262 Sławomir Długosz               Ostróda              104.78  10792  103
 263 Monika Lewandowska             Warszawa             104.64   4395   42
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.44  20575  197
 265 Grażyna Wesołowska             Łódź                 104.13  19888  191
 266 Michał Kolaj                   Ostróda              103.92  17770  171
 267 Sławomir Zabawa                Jasło                103.88   4259   41
 268 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 269 Grzegorz Bajer                 Łódź                 103.81  16817  162
 270 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 271 Joanna Brychcy                 Katowice             103.65  19798  191
 272 Czesław Grajewski              Choroszcz            103.60   6216   60
 273 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.46   5587   54
 274 Michał Jaworek                 Zabrze               103.22   3716   36
 275 Sylwester Wójcik               Lublin               103.18  11556  112
 276 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.15   6189   60
 277 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.98  19051  185
 278 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.90   4939   48
 279 Joanna Kubińska                Warszawa             102.84   6890   67
 280 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 102.61  16931  165
 281 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     102.53   6972   68
 282 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.49   7379   72
 283 Tomasz Żbikowski               Warszawa             102.34   6038   59
 284 Joanna Duda                    Zabrze               102.15   3371   33
 285 Anna Arana                     Warszawa             101.33  19151  189
 286 Tomasz Siwiński                Zawiercie            101.22  19231  190
 287 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 288 Urszula Solarska               Łódź                 101.10  19412  192
 289 Marek Kocikowski               Ostróda              101.10   6066   60
 290 Ryszard Korpalski              Wrocław              101.08   6368   63
 291 Bartłomiej Dalecki             Rumia                101.00   4444   44
 292 Monika Laskowska               Wrocław              100.91   5550   55
 293 Wojciech Wróbel                Zator                100.81   4839   48
 294 Przemysław Pawlic              Wrocław              100.81  15726  156
 295 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.77   4736   47
 296 Jacek Nowak                    Szczecin             100.72   5741   57
 297 Adam Janicki                   Łódź                 100.50  19798  197
 298 Maciej Pilc                    Poznań               100.12   4806   48
 299 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 300 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 301 Maria Krzyżanowska             Władysławowo          99.92   8393   84
 302 Paweł Michalski                Ksawerów              99.47   5968   60
 303 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 304 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 305 Monika Rubinstein              Warszawa              98.48   4333   44
 306 Andrzej Puchalski              Łódź                  98.31   5014   51
 307 Ziemowit Pazda                 Wrocław               98.31   9929  101
 308 Tomasz  Jedynak                Majków                98.17   3436   35
 309 Paweł Opyc                     Warszawa              98.16   5006   51
 310 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.97   3429   35
 311 Jarosław Karp                  Jędrzejów             97.97  11560  118
 312 Małgorzata Sikora              Kraków                97.78   3618   37
 313 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               97.41   5455   56
 314 Katarzyna Dębska               Ostróda               97.28  15564  160
 315 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 316 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 317 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   96.83   3389   35
 318 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 319 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 320 Rafał Stachowski               Police                96.26   5487   57
 321 Anna Chybowska                 Sochaczew             95.61   3442   36
 322 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.54   4395   46
 323 Urszula Behnke                 Iława                 95.11   3329   35
 324 Jacek Cichecki                 Józefów               94.82   8344   88
 325 Katarzyna Majewska             Lublin                94.78   8151   86
 326 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.44   7366   78
 327 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.17   7722   82
 328 Joanna Żłobicka                Wrocław               93.91   4414   47
 329 Paweł Szczekutek               Warszawa              93.11   4283   46
 330 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.05   5583   60
 331 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 332 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 333 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 334 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 335 Krzysztof Kruk                 Łódź                  92.03   6074   66
 336 Wojciech Obremski              Legnica               91.61   6871   75
 337 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           91.26   7027   77
 338 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.19   3283   36
 339 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 340 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 341 Tomasz Silny                   Gdynia                90.78   4176   46
 342 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 343 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.17   3156   35
 344 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.09   3964   44
 345 Agnieszka Kozak                Gdynia                89.59   6361   71
 346 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 347 Jerzy Ciesielski               Łódź                  89.32   2769   31
 348 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.07   8551   96
 349 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 350 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 351 Radosław Więch                 Warszawa              88.18   5820   66
 352 Tomasz Lewiński                Wejherowo             87.94   3078   35
 353 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  87.32   4104   47
 354 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 355 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 356 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.07   3959   46
 357 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 358 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 359 Sylwia Pliszka                 Szczecin              83.93   3861   46
 360 Paweł Golubiński               Gdynia                83.37   6253   75
 361 Beata Sekuła                   Szczecin              81.53   3098   38
 362 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.27  13247  163
 363 Agata Pastusiak                Sulęcin               81.03   7698   95
 364 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 365 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 366 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 367 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 368 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 369 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 370 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 371 Julia Solarska                 Łódź                  73.49   3013   41
 372 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.33   8066  110
 373 Jacek Jabłonowski              Iława                 72.23   3178   44
 374 Paulina Naplocha               Racibórz              70.57   8962  127
 375 Monika Pieczora                Łódź                  70.55   2328   33
 376 Blanka Zwolińska               Skierdy               65.28   2611   40




Poczekalnia na dzień 17-11-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               124.38   3607   29
   2 Monika Wrzałek                 Rumia                 81.72   2370   29
   3 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
   4 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   5 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
   6 Teresa Fortuna                 Lubin                117.67   3177   27
   7 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               109.11   2946   27
   8 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.38   3286   26
   9 Kamil Puton                    Ruda Śląska           85.96   2235   26
  10 Andrzej Słapiński              Warszawa             135.28   3382   25
  11 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.96   3071   24
  12 Mateusz Zalega                 Łódź                 125.83   3020   24
  13 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  14 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  15 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.71   2945   24
  16 Karol Waniek                   Wrocław              122.67   2944   24
  17 Andrzej Gostomski              Łódź                 118.42   2842   24
  18 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  19 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  20 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  21 Michał Sosin                   Warszawa             113.79   2731   24
  22 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  23 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  24 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  25 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  26 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  27 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  28 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  29 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    103.71   2489   24
  30 Anna Swoboda                   Wałbrzych            102.25   2454   24
  31 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  32 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  33 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  34 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  35 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              98.79   2371   24
  36 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  37 Jacek Dec                      Pszczew               96.12   2307   24
  38 Rafał Świątek                  Wrocław               95.67   2296   24
  39 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  40 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   94.33   2264   24
  41 Monika Jędryka                 Chrzanów              89.62   2151   24
  42 Alicja Bielecka                Poznań                83.75   2010   24
  43 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  44 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  45 Aldona Głośnicka               Ostróda               74.92   1798   24
  46 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  47 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  48 Tomasz Smulewicz               Łódź                 107.48   2472   23
  49 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  95.74   2202   23
  50 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  51 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  52 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  53 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  54 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  55 Dorota Patera                  Legnica               91.17   2097   23
  56 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  57 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  58 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  59 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  60 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  61 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  76.87   1768   23
  62 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  63 Paweł Jachowicz                Żyrardów             100.50   2211   22
  64 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.27   2162   22
  65 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  66 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  67 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  68 Halina Łubniewicz              Łódź                  86.32   1899   22
  69 Adam Kędzior                   Lublin                85.82   1888   22
  70 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  71 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  72 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  73 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  74 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  75 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.71   1989   21
  76 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  77 Filip Klar                     Mielec               117.60   2352   20
  78 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  79 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  80 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.45   1869   20
  81 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  82 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  88.95   1779   20
  83 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  84 Karolina Drabik                Skarżysko            100.68   1913   19
  85 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  86 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  87 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  88 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  89 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              143.78   2588   18
  90 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  91 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  92 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  93 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.76   1917   17
  94 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  95 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.94   2047   16
  96 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
  97 Anna Żyła                      Wrocław               78.44   1255   16
  98 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
  99 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 100 Marcin Bożek                   Będzin               139.27   2089   15
 101 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
 102 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
 103 Jacek Gasik                    Warszawa             113.27   1699   15
 104 Dominik Wester                 Warszawa              96.00   1440   15
 105 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 106 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 107 Beata Lerska                   Warszawa              81.29   1138   14
 108 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
 109 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 110 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 111 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
 112 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 113 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.67   1760   12
 114 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 115 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 116 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 117 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 118 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 119 Oskar Lelek                    Barlinek             119.50   1434   12
 120 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 121 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 122 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 123 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 124 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 125 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 126 Maria Jarosz                   Lublin               109.17   1310   12
 127 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 128 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 129 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 130 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 131 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 132 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 133 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 134 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 135 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 136 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 137 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 138 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 139 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 140 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 141 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 142 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 143 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 144 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 145 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 146 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 147 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 148 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 149 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 150 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.17   1178   12
 151 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 152 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 153 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 154 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 155 Marcin Radwański               Wrocław               96.17   1154   12
 156 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 157 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 158 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 159 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 160 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 161 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 162 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 163 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 164 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 165 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 166 Iwona Rutkowska                Warszawa              89.92   1079   12
 167 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 168 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.25   1071   12
 169 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 170 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 171 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 172 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 173 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 174 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 175 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 176 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 177 Janusz Sojka                   Łódź                  80.17    962   12
 178 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 179 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 180 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 181 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 182 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 183 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 184 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 185 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 186 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 187 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 188 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 189 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 190 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 191 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 192 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 193 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 194 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 195 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    83.27    916   11
 196 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 197 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 198 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 199 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 200 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 201 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 202 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 203 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 204 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 205 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 206 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 207 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 208 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 209 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 210 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 211 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 212 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 213 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 214 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 215 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 216 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 217 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 218 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 219 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 220 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 221 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 222 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 223 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 224 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 225 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 226 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 227 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 228 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 229 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 230 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 231 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 232 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 233 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 234 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 235 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 236 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 237 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 238 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 239 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 240 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 241 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 242 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 243 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 244 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 245 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 246 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 247 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 248 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 249 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 250 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 251 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 252 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 253 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 254 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 255 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 256 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 257 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 258 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 259 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 260 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 261 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 262 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 263 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 264 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 265 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 266 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 267 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 268 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 269 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 270 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 271 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 272 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 273 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 274 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 275 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 276 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 277 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 278 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 279 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 280 Sylwia Buks                    Warszawa              93.17    559    6
 281 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 282 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 283 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 284 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 285 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 286 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 287 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 288 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 289 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 290 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 291 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 292 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 293 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 294 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 295 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 296 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 297 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 298 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 299 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 300 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 301 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 302 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 303 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 304 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 305 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 306 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 307 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 308 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 309 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 310 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 311 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 312 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 313 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 314 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 315 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 316 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 317 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 318 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 319 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 320 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 321 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 322 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 323 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 324 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 325 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 326 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 327 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 328 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 329 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 330 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 331 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 332 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 333 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 334 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie