Słok k. Bełchatowa20
czerwca
Słok k. Bełchatowa 20 czerwca XII Mensański Turniej Scrabble
Ełk21
czerwca
Ełk 21-22 czerwca ECO SCRABBLE CUP o puchar Prezydenta miasta Ełku
Bydgoszcz28
czerwca
Bydgoszcz 28-29 czerwca IX Mistrzostwa Bydgoszczy
Nowe rozdanie21 - 22 czerwca 2014 — ECO SCRABBLE CUP o puchar Prezydenta miasta EłkuInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

ECO SCRABBLE CUP o puchar Prezydenta miasta EłkuEłk, 21 - 22 czerwca 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Nowe rozdanieZacznijmy od miejsca. Ełk jest pięknym, tętniącym życiem miastem, ciągle się tam coś dzieje. Mistrzostwa były tylko jedną z wielu imprez, które aktualnie odbywały się w Ełku. Budynek położony na uboczu miasta, duża sala, kawa, herbata, ciasto, świetna zupa na obiad, i oczywiście gościnny, uśmiechnięty organizator Marek Horyń. Wymieniać dalej? Puchary dla pierwszej piątki, nagrody dla wszystkich uczestników, specjalna nagroda dla najlepszego debiutanta, nagroda za ruch najbardziej pasujący do pojęcia ekologia, bo wszak to Eco Scrabble Cup.

Turniej był miły, spokojny, sympatyczny. I kameralny. Ci co nie byli niech żałują. Od pierwszej rundy toczyła się walka miedzy przedstawicielami dwóch miast, Białegostoku i Warszawy, ale po pierwszym dniu pogodził ich gracz z Nowego Miasta Lubawskiego, Mariusz Orzeł. Po ośmiu rundach prowadził Białystok, później już stolica doszła do głosu. Po 10 rundach cztery pierwsze miejsca zajmowali jej reprezentanci, a przewodził im Stanisław Rydzik. Tego prowadzenia Stachu nie oddał do końca i został Ekologicznym Mistrzem Ełku. Drugie miejsce zajął Mariusz Sylwestrzuk a na najniższym stopniu pudła stanął Rafał Wesołowski. Nagrodę dla najlepszego debiutanta otrzymała Patrycja Rutowska. W turnieju wzięło udział 30 osób.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku
III Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku
II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku


Rodzaj turniejuOtwarty, ograniczenie do 60 osób
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekCentrum Edukacji Ekologicznej w Ełku
Obrońca tytułuDawid Pikul
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 21 czerwca (7 rund)
potwierdzenie uczestnictwa do godz.10.30 (max.do 10.45 po wcześniejszym telefonicznym kontakcie z koordynatorem Markiem Horyń, tel. 697 141 323)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 22 czerwca (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — zakończenie rozgrywek
ok. 14:30 — podsumowanie, wręczenie pucharów oraz nagród
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ dworca PKP autobusami linii 1, 4, 12 w kierunku centrum (wysiadamy na 3 przystanku), bilety do kupienia w kiosku przy dworcu. Centrum Edukacji Ekologicznej znajduje się na ulicy Parkowej przy plaży miejskiej.
WyżywienieW ramach cateringu w trakcie trwania turnieju przewidywane są ciasta, ciastka, słodycze, kawa, herbata, napoje. O godzinie 14 w trakcie przerwy będzie przywieziona gorąca zupa (bezpłatnie).
NoclegiPub Apartamenty „Smętek” (szczególnie polecany przez organizatora):
apartamenty 2-osobowe ze śniadaniem 138,60 zł, bez śniadania 120 zł
apartamenty 3-osobowe ze śniadaniem 194,40 zł, bez śniadania 180 zł
www.smetek.pl

Bursa Szkolna w Ełku ul. Sikorskiego 7A — tel. (87) 621 25 14 — elkbursa@wp.pl (hasło SCRABBLE) — 35 zł/os.

Janus – Restauracja, Pub, Pensjonat; Ełk, ul, Nadjeziorna 2 B, Pokoje 2 os. 130 zł (bez śniadania) 150 zł (ze śniadaniem) tel. (87) 610 78 57, kom. 509 019 808, e-mail: janus.elk@op.pl (na hasło SCRABBLE)

Pensjonat,,Grażyna” (nad Jeziorem Ełckim) ul. Nadjeziorna 11 (wjazd od ulicy Wojska Polskiego 23A) — tel./fax: 87 621 17 00 — grazyna@elk.com.pl (na hasło SCRABBLE) — pokoje 2 os. 120 zł (ze śniadaniem)
Nagrody1. miejsce – puchar + 500 zł + nagroda rzeczowa
2. miejsce – puchar + 300 zł + nagroda rzeczowa
3. miejsce – puchar + 100 zł + nagroda rzeczowa
najlepszy debiut – puchar + 100 zł + nagroda rzeczowa
najdroższe słowo – puchar +100 zł + nagroda rzeczowa
każdy uczestnik który rozegra komplet 12 partii otrzyma nagrodę rzeczową
Dodatkowe atrakcjeOkoło godziny 20 rozpoczęcie imprezy integracyjnej na terenie ogródka piwnego w Piwiarni WARKA
wpisowe na imprezę: 20 zł/osoba
w ramach wpisowego: grill (kiełbasa; karczek; krupniok, boczek), beczka piwa
OrganizatorzyStowarzyszenie Przystań Szeligi-Buczki
koordynator projektu: Marek Horyń, tel. 697141323


Wyniki turnieju ECO SCRABBLE CUP o Puchar Prezydenta Ełku

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.58      9.0     4912     1759      597
  2 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               128.87      9.0     4845     1820      508
  3 Rafał           Wesołowski           Warszawa               130.21      8.0     4811     1658      540
  4 Czesław         Grajewski            Białystok              122.85      8.0     4776     1660      342
  5 Zbigniew        Rybak                Warszawa               119.78      8.0     4649     1625      700
  6 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               125.78      8.0     4420     1643      221
  7 Krzysztof       Bonda                Białystok              120.31      7.0     4632     1587      417
  8 Michał          Szorc                Białystok              129.66      7.0     4575     1565      232
  9 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              130.71      7.0     4571     1518      464
 10 Paweł           Maciejczuk           Białystok              114.20      7.0     4515     1560      521
 11 Dorota          Ostrowska            Białystok              111.34      7.0     4435     1462       34
 12 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    115.32      7.0     4296     1506       67
 13 Bogdan          Kozłowski            Białystok              122.96      6.0     4703     1344      728
 14 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                150.22      6.0     4563     1373       74
 15 Agnieszka       Biegańska            Białystok              117.14      6.0     4346     1407      460
 16 Marianna        Kozłowska            Białystok              113.69      6.0     4346     1321      166
 17 Anna            Biegańska            Białystok              113.89      6.0     4316     1385       99
 18 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   122.10      6.0     4307     1466     -223
 19 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               102.97      6.0     4216     1348       54
 20 Maria           Pokorska             Warszawa               105.53      6.0     4056     1411     -114
 21 Dariusz         Socha                Warszawa               119.41      6.0     4016     1332       83
 22 Sylwia          Łada                 Inowrocław             109.46      5.0     4060     1308     -258
 23 Tomasz          Niklewicz            Ełk                    100.00      5.0     4052     1276       43
 24 Maciej          Sylwestrzuk          Ciechanowiec           101.79      5.0     3855     1236      -43
 25 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               104.20      5.0     3617     1296     -854
 26 Józef           Burzyński            Ełk                    107.02      4.0     3977     1090      117
 27 Hanna           Siemionow            Białystok              100.00      4.0     3376     1108     -449
 28 Marek           Horyń                Ełk                    100.00      3.0     3678     1009     -580
 29 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      2.0     2295      895    -2546
 30 Patrycja        Rutowska             Ełk                    100.00      0.5     2617      616    -1100
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju ECO SCRABBLE CUP o Puchar Prezydenta Ełku



	Andrzej Oleksiak 150.22 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Maciejczuk            114.20 -  283: 383   64
    2    11 Bogdan         Kozłowski             122.96 +  362: 296  173
    3     8 Mariusz        Orzeł                 122.10 -  424: 459   72
    4    10 Tomasz         Niklewicz             100.00 +  353: 347  150
    5     8 Maciej         Dąbrowski             104.20 +  510: 326  154
    6     5 Agnieszka      Biegańska             117.14 +  352: 336  167
    7     6 Krzysztof      Bonda                 120.31 -  350: 430   70
    8     8 Dariusz        Jarosławski           115.32 -  356: 423   65
    9     6 Maria          Pokorska              105.53 +  434: 248  156
   10     5 Mariusz        Sylwestrzuk           128.87 -  378: 455   79
   11     8 Sylwia         Łada                  109.46 +  349: 348  159
   12     6 Paweł          Maciejczuk            114.20 -  412: 438   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Stanisław Rydzik 142.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Anna           Biegańska             113.89 +  488: 304  164
    2     2 Maciej         Dąbrowski             104.20 +  414: 296  154
    3     1 Rafał          Wesołowski            130.21 -  304: 444   80
    4     5 Paweł          Maciejczuk            114.20 +  411: 341  164
    5     5 Czesław        Grajewski             122.85 -  333: 422   73
    6     4 Krzysztof      Bonda                 120.31 +  437: 420  170
    7     4 Sylwia         Łada                  109.46 +  444: 348  159
    8     2 Mariusz        Sylwestrzuk           128.87 +  347: 292  179
    9     1 Michał         Szorc                 129.66 +  429: 281  180
   10     1 Szymon         Dąbrowski             125.78 +  434: 322  176
   11     1 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.71 +  482: 381  181
   12     1 Mariusz        Sylwestrzuk           128.87 -  389: 464   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Michał, Piotr Waszkiewicz 130.71 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marianna       Kozłowska             113.69 +  377: 294  164
    2     3 Krzysztof      Bonda                 120.31 +  484: 287  170
    3     4 Anna           Biegańska             113.89 +  395: 340  164
    4     1 Rafał          Wesołowski            130.21 -  358: 424   80
    5     2 Zbigniew       Rybak                 119.78 -  318: 467   70
    6     6 Hanna          Siemionow             100.00 +  396: 304  150
    7     5 Szymon         Dąbrowski             125.78 -  313: 323   76
    8     7 Maria          Pokorska              105.53 -  295: 353   56
    9     9 Krzysztof      Zawadzki              102.97 +  351: 274  153
   10     8 Dariusz        Socha                 119.41 +  502: 288  169
   11     1 Stanisław      Rydzik                142.58 -  381: 482   93
   12     5 Bogdan         Kozłowski             122.96 +  401: 271  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Rafał Wesołowski 130.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Ostrowska             111.34 +  450: 372  161
    2     4 Hanna          Siemionow             100.00 +  385: 313  150
    3     1 Stanisław      Rydzik                142.58 +  444: 304  193
    4     1 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.71 +  424: 358  181
    5     1 Michał         Szorc                 129.66 -  375: 423   80
    6     3 Czesław        Grajewski             122.85 -  370: 402   73
    7     1 Mariusz        Orzeł                 122.10 -  259: 341   72
    8     4 Anna           Biegańska             113.89 +  462: 329  164
    9     3 Mariusz        Sylwestrzuk           128.87 +  456: 353  179
   10     2 Dariusz        Jarosławski           115.32 +  387: 317  165
   11     2 Zbigniew       Rybak                 119.78 -  324: 394   70
   12     3 Krzysztof      Bonda                 120.31 +  475: 365  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Michał Szorc 129.66 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sylwia         Łada                  109.46 +  432: 315  159
    2     6 Tomasz         Niklewicz             100.00 +  369: 336  150
    3     3 Czesław        Grajewski             122.85 +  456: 342  173
    4     2 Mariusz        Sylwestrzuk           128.87 +  400: 383  179
    5     1 Rafał          Wesołowski            130.21 +  423: 375  180
    6     1 Mariusz        Orzeł                 122.10 -  349: 367   72
    7     2 Zbigniew       Rybak                 119.78 +  363: 193  170
    8     3 Szymon         Dąbrowski             125.78 -  462: 470   76
    9     1 Stanisław      Rydzik                142.58 -  281: 429   93
   10     3 Krzysztof      Bonda                 120.31 -  346: 391   70
   11     5 Agnieszka      Biegańska             117.14 +  379: 347  167
   12     4 Szymon         Dąbrowski             125.78 -  315: 395   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Mariusz Sylwestrzuk 128.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Józef          Burzyński             107.02 +  450: 289  157
    2     5 Mariusz        Orzeł                 122.10 +  446: 360  172
    3     2 Agnieszka      Biegańska             117.14 +  351: 273  167
    4     2 Michał         Szorc                 129.66 -  383: 400   80
    5     3 Krzysztof      Bonda                 120.31 +  369: 358  170
    6     2 Zbigniew       Rybak                 119.78 +  402: 373  170
    7     3 Czesław        Grajewski             122.85 +  397: 340  173
    8     2 Stanisław      Rydzik                142.58 -  292: 347   93
    9     3 Rafał          Wesołowski            130.21 -  353: 456   80
   10     5 Andrzej        Oleksiak              150.22 +  455: 378  200
   11     3 Dariusz        Jarosławski           115.32 +  483: 374  165
   12     1 Stanisław      Rydzik                142.58 +  464: 389  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1820  / 12 151.67




	Szymon Dąbrowski 125.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maria          Pokorska              105.53 -  373: 383   56
    2     8 Paweł          Maciejczuk            114.20 +  273: 244  164
    3     7 Maciej         Sylwestrzuk           101.79 +  342: 317  152
    4     7 Agnieszka      Biegańska             117.14 -  294: 370   67
    5    11 Dorota         Ostrowska             111.34 +  446: 327  161
    6     7 Anna           Biegańska             113.89 +  437: 297  164
    7     5 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.71 +  323: 313  181
    8     3 Michał         Szorc                 129.66 +  470: 462  180
    9     2 Mariusz        Orzeł                 122.10 +  381: 372  172
   10     1 Stanisław      Rydzik                142.58 -  322: 434   93
   11     4 Czesław        Grajewski             122.85 -  364: 365   73
   12     4 Michał         Szorc                 129.66 +  395: 315  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Bogdan Kozłowski 122.96 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Dąbrowski             104.20 -  347: 380   54
    2    11 Andrzej        Oleksiak              150.22 -  296: 362  100
    3    12 Hanna          Siemionow             100.00 -  253: 409   50
    4    15 Mirosław       Dejna                 100.00 +  529: 170  150
    5    10 Paweł          Maciejczuk            114.20 +  415: 362  164
    6     8 Sylwia         Łada                  109.46 -  327: 330   59
    7    11 Marek          Horyń                 100.00 +  596: 251  150
    8     9 Dariusz        Socha                 119.41 -  335: 358   69
    9    12 Tomasz         Niklewicz             100.00 +  468: 379  150
   10     9 Marianna       Kozłowska             113.69 +  472: 283  164
   11     7 Krzysztof      Zawadzki              102.97 +  394: 290  153
   12     5 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.71 -  271: 401   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Czesław Grajewski 122.85 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Zawadzki              102.97 +  557: 305  153
    2     1 Maria          Pokorska              105.53 +  338: 331  156
    3     3 Michał         Szorc                 129.66 -  342: 456   80
    4     3 Krzysztof      Bonda                 120.31 -  349: 386   70
    5     5 Stanisław      Rydzik                142.58 +  422: 333  193
    6     3 Rafał          Wesołowski            130.21 +  402: 370  180
    7     3 Mariusz        Sylwestrzuk           128.87 -  340: 397   79
    8     1 Mariusz        Orzeł                 122.10 +  446: 344  172
    9     4 Zbigniew       Rybak                 119.78 -  392: 431   70
   10     6 Dorota         Ostrowska             111.34 +  409: 364  161
   11     4 Szymon         Dąbrowski             125.78 +  365: 364  176
   12     2 Zbigniew       Rybak                 119.78 +  414: 353  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Mariusz Orzeł 122.10 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Sylwestrzuk           101.79 +  366: 365  152
    2     5 Mariusz        Sylwestrzuk           128.87 -  360: 446   79
    3     8 Andrzej        Oleksiak              150.22 +  459: 424  200
    4     6 Maciej         Dąbrowski             104.20 +  440: 279  154
    5     4 Agnieszka      Biegańska             117.14 +  483: 302  167
    6     1 Michał         Szorc                 129.66 +  367: 349  180
    7     1 Rafał          Wesołowski            130.21 +  341: 259  180
    8     1 Czesław        Grajewski             122.85 -  344: 446   73
    9     2 Szymon         Dąbrowski             125.78 -  372: 381   76
   10     4 Zbigniew       Rybak                 119.78 -  222: 403   70
   11     6 Krzysztof      Bonda                 120.31 -  219: 518   70
   12     8 Dariusz        Jarosławski           115.32 -  334: 358   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Krzysztof Bonda 120.31 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mirosław       Dejna                 100.00 +  481: 183  150
    2     3 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.71 -  287: 484   81
    3     5 Tomasz         Niklewicz             100.00 +  312: 284  150
    4     3 Czesław        Grajewski             122.85 +  386: 349  173
    5     3 Mariusz        Sylwestrzuk           128.87 -  358: 369   79
    6     4 Stanisław      Rydzik                142.58 -  420: 437   93
    7     6 Andrzej        Oleksiak              150.22 +  430: 350  200
    8     6 Paweł          Maciejczuk            114.20 +  336: 335  164
    9     5 Dariusz        Jarosławski           115.32 -  348: 384   65
   10     3 Michał         Szorc                 129.66 +  391: 346  180
   11     6 Mariusz        Orzeł                 122.10 +  518: 219  172
   12     3 Rafał          Wesołowski            130.21 -  365: 475   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Zbigniew Rybak 119.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Hanna          Siemionow             100.00 -  327: 376   50
    2    12 Dariusz        Socha                 119.41 +  394: 282  169
    3    10 Krzysztof      Zawadzki              102.97 +  498: 306  153
    4     4 Maria          Pokorska              105.53 +  431: 280  156
    5     2 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.71 +  467: 318  181
    6     2 Mariusz        Sylwestrzuk           128.87 -  373: 402   79
    7     2 Michał         Szorc                 129.66 -  193: 363   80
    8     5 Sylwia         Łada                  109.46 +  385: 270  159
    9     4 Czesław        Grajewski             122.85 +  431: 392  173
   10     4 Mariusz        Orzeł                 122.10 +  403: 222  172
   11     2 Rafał          Wesołowski            130.21 +  394: 324  180
   12     2 Czesław        Grajewski             122.85 -  353: 414   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Dariusz Socha 119.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Horyń                 100.00 -  283: 323   50
    2    12 Zbigniew       Rybak                 119.78 -  282: 394   70
    3    13 Marianna       Kozłowska             113.69 +  398: 351  164
    4    11 Maciej         Sylwestrzuk           101.79 -  296: 308   52
    5    14 Tomasz         Niklewicz             100.00 +  353: 305  150
    6    13 Dariusz        Jarosławski           115.32 -  331: 351   65
    7    15 Patrycja       Rutowska              100.00 +  359: 145  150
    8     9 Bogdan         Kozłowski             122.96 +  358: 335  173
    9    10 Anna           Biegańska             113.89 +  341: 327  164
   10     8 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.71 -  288: 502   81
   11     9 Dorota         Ostrowska             111.34 -  325: 342   61
   12    12 Maciej         Sylwestrzuk           101.79 +  402: 250  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Agnieszka Biegańska 117.14 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Patrycja       Rutowska              100.00 +  384: 192  150
    2     7 Marek          Horyń                 100.00 +  447: 281  150
    3     2 Mariusz        Sylwestrzuk           128.87 -  273: 351   79
    4     7 Szymon         Dąbrowski             125.78 +  370: 294  176
    5     4 Mariusz        Orzeł                 122.10 -  302: 483   72
    6     5 Andrzej        Oleksiak              150.22 -  336: 352  100
    7    10 Dariusz        Jarosławski           115.32 -  362: 420   65
    8    11 Maciej         Dąbrowski             104.20 +  477: 125  154
    9     8 Paweł          Maciejczuk            114.20 +  362: 338  164
   10     7 Maria          Pokorska              105.53 +  334: 297  156
   11     5 Michał         Szorc                 129.66 -  347: 379   80
   12     7 Dorota         Ostrowska             111.34 -  352: 374   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Dariusz Jarosławski 115.32 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Niklewicz             100.00 -  238: 350   50
    2    13 Sylwia         Łada                  109.46 -  337: 436   59
    3    15 Mirosław       Dejna                 100.00 +  456: 170  150
    4    12 Krzysztof      Zawadzki              102.97 -  278: 373   53
    5    12 Józef          Burzyński             107.02 +  360: 299  157
    6    13 Dariusz        Socha                 119.41 +  351: 331  169
    7    10 Agnieszka      Biegańska             117.14 +  420: 362  167
    8     8 Andrzej        Oleksiak              150.22 +  423: 356  200
    9     5 Krzysztof      Bonda                 120.31 +  384: 348  170
   10     2 Rafał          Wesołowski            130.21 -  317: 387   80
   11     3 Mariusz        Sylwestrzuk           128.87 -  374: 483   79
   12     8 Mariusz        Orzeł                 122.10 +  358: 334  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Paweł Maciejczuk 114.20 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Oleksiak              150.22 +  383: 283  200
    2     8 Szymon         Dąbrowski             125.78 -  244: 273   76
    3     9 Dorota         Ostrowska             111.34 +  444: 301  161
    4     5 Stanisław      Rydzik                142.58 -  341: 411   93
    5    10 Bogdan         Kozłowski             122.96 -  362: 415   73
    6     9 Maciej         Sylwestrzuk           101.79 +  376: 308  152
    7     9 Hanna          Siemionow             100.00 +  356: 293  150
    8     6 Krzysztof      Bonda                 120.31 -  335: 336   70
    9     8 Agnieszka      Biegańska             117.14 -  338: 362   67
   10    11 Maciej         Dąbrowski             104.20 +  423: 249  154
   11    10 Marianna       Kozłowska             113.69 +  475: 351  164
   12     6 Andrzej        Oleksiak              150.22 +  438: 412  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Anna Biegańska 113.89 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                142.58 -  304: 488   93
    2    15 Mirosław       Dejna                 100.00 +  527: 121  150
    3     4 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.71 -  340: 395   81
    4     8 Hanna          Siemionow             100.00 +  364: 315  150
    5     6 Maria          Pokorska              105.53 +  357: 341  156
    6     7 Szymon         Dąbrowski             125.78 -  297: 437   76
    7     7 Marianna       Kozłowska             113.69 +  417: 332  164
    8     4 Rafał          Wesołowski            130.21 -  329: 462   80
    9    10 Dariusz        Socha                 119.41 -  327: 341   69
   10    10 Krzysztof      Zawadzki              102.97 -  328: 397   53
   11    12 Józef          Burzyński             107.02 +  394: 281  157
   12     9 Maria          Pokorska              105.53 +  332: 307  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Marianna Kozłowska 113.69 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.71 -  294: 377   81
    2     9 Dorota         Ostrowska             111.34 -  335: 353   61
    3    13 Dariusz        Socha                 119.41 -  351: 398   69
    4    14 Patrycja       Rutowska              100.00 +  353: 263  150
    5    13 Marek          Horyń                 100.00 +  355: 294  150
    6    12 Józef          Burzyński             107.02 +  382: 340  157
    7     7 Anna           Biegańska             113.89 -  332: 417   64
    8    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  445: 184  150
    9    11 Maciej         Sylwestrzuk           101.79 +  390: 281  152
   10     9 Bogdan         Kozłowski             122.96 -  283: 472   73
   11    10 Paweł          Maciejczuk            114.20 -  351: 475   64
   12    10 Hanna          Siemionow             100.00 +  475: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Dorota Ostrowska 111.34 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Wesołowski            130.21 -  372: 450   80
    2     9 Marianna       Kozłowska             113.69 +  353: 335  164
    3     9 Paweł          Maciejczuk            114.20 -  301: 444   64
    4    13 Marek          Horyń                 100.00 +  371: 289  150
    5    11 Szymon         Dąbrowski             125.78 -  327: 446   76
    6    10 Maciej         Dąbrowski             104.20 +  453: 305  154
    7     8 Maria          Pokorska              105.53 -  337: 397   56
    8    10 Tomasz         Niklewicz             100.00 +  469: 299  150
    9     7 Sylwia         Łada                  109.46 +  372: 350  159
   10     6 Czesław        Grajewski             122.85 -  364: 409   73
   11     9 Dariusz        Socha                 119.41 +  342: 325  169
   12     7 Agnieszka      Biegańska             117.14 +  374: 352  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Sylwia Łada 109.46 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Szorc                 129.66 -  315: 432   80
    2    13 Dariusz        Jarosławski           115.32 +  436: 337  165
    3     6 Maciej         Dąbrowski             104.20 -  322: 343   54
    4     9 Józef          Burzyński             107.02 +  432: 343  157
    5     7 Maciej         Sylwestrzuk           101.79 +  346: 273  152
    6     8 Bogdan         Kozłowski             122.96 +  330: 327  173
    7     4 Stanisław      Rydzik                142.58 -  348: 444   93
    8     5 Zbigniew       Rybak                 119.78 -  270: 385   70
    9     7 Dorota         Ostrowska             111.34 -  350: 372   61
   10    13 Marek          Horyń                 100.00 +  266: 231  150
   11     8 Andrzej        Oleksiak              150.22 -  348: 349  100
   12    11 Krzysztof      Zawadzki              102.97 -  297: 482   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Józef Burzyński 107.02 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Sylwestrzuk           128.87 -  289: 450   79
    2    10 Maciej         Sylwestrzuk           101.79 -  309: 374   52
    3    14 Patrycja       Rutowska              100.00 +  395: 241  150
    4     9 Sylwia         Łada                  109.46 -  343: 432   59
    5    12 Dariusz        Jarosławski           115.32 -  299: 360   65
    6    12 Marianna       Kozłowska             113.69 -  340: 382   64
    7    13 Krzysztof      Zawadzki              102.97 -  247: 391   53
    8    13 Hanna          Siemionow             100.00 +  400:   1  150
    9    13 Maciej         Dąbrowski             104.20 -  269: 365   54
   10    15 Mirosław       Dejna                 100.00 +  413: 159  150
   11    12 Anna           Biegańska             113.89 -  281: 394   64
   12    14 Marek          Horyń                 100.00 +  392: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1090  / 12  90.83




	Maria Pokorska 105.53 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Szymon         Dąbrowski             125.78 +  383: 373  176
    2     1 Czesław        Grajewski             122.85 -  331: 338   73
    3    11 Marek          Horyń                 100.00 +  383: 263  150
    4     4 Zbigniew       Rybak                 119.78 -  280: 431   70
    5     6 Anna           Biegańska             113.89 -  341: 357   64
    6    11 Krzysztof      Zawadzki              102.97 +  373: 354  153
    7     8 Dorota         Ostrowska             111.34 +  397: 337  161
    8     7 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.71 +  353: 295  181
    9     6 Andrzej        Oleksiak              150.22 -  248: 434  100
   10     7 Agnieszka      Biegańska             117.14 -  297: 334   67
   11    11 Maciej         Sylwestrzuk           101.79 +  363: 322  152
   12     9 Anna           Biegańska             113.89 -  307: 332   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Maciej Dąbrowski 104.20 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bogdan         Kozłowski             122.96 +  380: 347  173
    2     2 Stanisław      Rydzik                142.58 -  296: 414   93
    3     6 Sylwia         Łada                  109.46 +  343: 322  159
    4     6 Mariusz        Orzeł                 122.10 -  279: 440   72
    5     8 Andrzej        Oleksiak              150.22 -  326: 510  100
    6    10 Dorota         Ostrowska             111.34 -  305: 453   61
    7    12 Tomasz         Niklewicz             100.00 +  379: 298  150
    8    11 Agnieszka      Biegańska             117.14 -  125: 477   67
    9    13 Józef          Burzyński             107.02 +  365: 269  157
   10    11 Paweł          Maciejczuk            114.20 -  249: 423   64
   11    14 Patrycja       Rutowska              100.00 +  294: 173  150
   12    13 Tomasz         Niklewicz             100.00 -  276: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Krzysztof Zawadzki 102.97 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Czesław        Grajewski             122.85 -  305: 557   73
    2    14 Patrycja       Rutowska              100.00 +  302: 208  150
    3    10 Zbigniew       Rybak                 119.78 -  306: 498   70
    4    12 Dariusz        Jarosławski           115.32 +  373: 278  165
    5     9 Hanna          Siemionow             100.00 -  332: 361   50
    6    11 Maria          Pokorska              105.53 -  354: 373   56
    7    13 Józef          Burzyński             107.02 +  391: 247  157
    8    14 Marek          Horyń                 100.00 +  410: 270  150
    9     9 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.71 -  274: 351   81
   10    10 Anna           Biegańska             113.89 +  397: 328  164
   11     7 Bogdan         Kozłowski             122.96 -  290: 394   73
   12    11 Sylwia         Łada                  109.46 +  482: 297  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Maciej Sylwestrzuk 101.79 Ciechanowiec       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Orzeł                 122.10 -  365: 366   72
    2    10 Józef          Burzyński             107.02 +  374: 309  157
    3     7 Szymon         Dąbrowski             125.78 -  317: 342   76
    4    11 Dariusz        Socha                 119.41 +  308: 296  169
    5     7 Sylwia         Łada                  109.46 -  273: 346   59
    6     9 Paweł          Maciejczuk            114.20 -  308: 376   64
    7    14 Mirosław       Dejna                 100.00 +  369: 204  150
    8    15 Patrycja       Rutowska              100.00 +  357: 201  150
    9    11 Marianna       Kozłowska             113.69 -  281: 390   64
   10    12 Hanna          Siemionow             100.00 +  331: 303  150
   11    11 Maria          Pokorska              105.53 -  322: 363   56
   12    12 Dariusz        Socha                 119.41 -  250: 402   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Bonda                 120.31 -  183: 481   70
    2    15 Anna           Biegańska             113.89 -  121: 527   64
    3    15 Dariusz        Jarosławski           115.32 -  170: 456   65
    4    15 Bogdan         Kozłowski             122.96 -  170: 529   73
    5    15 Patrycja       Rutowska              100.00 +  259: 252  150
    6    14 Tomasz         Niklewicz             100.00 -  179: 375   50
    7    14 Maciej         Sylwestrzuk           101.79 -  204: 369   52
    8    12 Marianna       Kozłowska             113.69 -  184: 445   64
    9    14 Marek          Horyń                 100.00 -  211: 397   50
   10    15 Józef          Burzyński             107.02 -  159: 413   57
   11    13 Hanna          Siemionow             100.00 -  206: 375   50
   12    15 Patrycja       Rutowska              100.00 +  249: 222  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     895  / 12  74.58




	Marek Horyń 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dariusz        Socha                 119.41 +  323: 283  169
    2     7 Agnieszka      Biegańska             117.14 -  281: 447   67
    3    11 Maria          Pokorska              105.53 -  263: 383   56
    4    13 Dorota         Ostrowska             111.34 -  289: 371   61
    5    13 Marianna       Kozłowska             113.69 -  294: 355   64
    6    15 Patrycja       Rutowska              100.00 +  415: 160  150
    7    11 Bogdan         Kozłowski             122.96 -  251: 596   73
    8    14 Krzysztof      Zawadzki              102.97 -  270: 410   53
    9    14 Mirosław       Dejna                 100.00 +  397: 211  150
   10    13 Sylwia         Łada                  109.46 -  231: 266   59
   11    15 Tomasz         Niklewicz             100.00 -  353: 384   50
   12    14 Józef          Burzyński             107.02 -  311: 392   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1009  / 12  84.08




	Tomasz  Niklewicz 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Jarosławski           115.32 +  350: 238  165
    2     6 Michał         Szorc                 129.66 -  336: 369   80
    3     5 Krzysztof      Bonda                 120.31 -  284: 312   70
    4    10 Andrzej        Oleksiak              150.22 -  347: 353  100
    5    14 Dariusz        Socha                 119.41 -  305: 353   69
    6    14 Mirosław       Dejna                 100.00 +  375: 179  150
    7    12 Maciej         Dąbrowski             104.20 -  298: 379   54
    8    10 Dorota         Ostrowska             111.34 -  299: 469   61
    9    12 Bogdan         Kozłowski             122.96 -  379: 468   73
   10    14 Patrycja       Rutowska              100.00 +  350: 260  150
   11    15 Marek          Horyń                 100.00 +  384: 353  150
   12    13 Maciej         Dąbrowski             104.20 +  345: 276  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Patrycja Rutowska 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agnieszka      Biegańska             117.14 -  192: 384   67
    2    14 Krzysztof      Zawadzki              102.97 -  208: 302   53
    3    14 Józef          Burzyński             107.02 -  241: 395   57
    4    14 Marianna       Kozłowska             113.69 -  263: 353   64
    5    15 Mirosław       Dejna                 100.00 -  252: 259   50
    6    15 Marek          Horyń                 100.00 -  160: 415   50
    7    15 Dariusz        Socha                 119.41 -  145: 359   69
    8    15 Maciej         Sylwestrzuk           101.79 -  201: 357   52
    9    15 PAUZA
   10    14 Tomasz         Niklewicz             100.00 -  260: 350   50
   11    14 Maciej         Dąbrowski             104.20 -  173: 294   54
   12    15 Mirosław       Dejna                 100.00 -  222: 249   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     616  / 11  56.00




	Hanna Siemionow 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zbigniew       Rybak                 119.78 +  376: 327  170
    2     4 Rafał          Wesołowski            130.21 -  313: 385   80
    3    12 Bogdan         Kozłowski             122.96 +  409: 253  173
    4     8 Anna           Biegańska             113.89 -  315: 364   64
    5     9 Krzysztof      Zawadzki              102.97 +  361: 332  153
    6     6 Michał, Piotr  Waszkiewicz           130.71 -  304: 396   81
    7     9 Paweł          Maciejczuk            114.20 -  293: 356   64
    8    13 Józef          Burzyński             107.02 -    1: 400   57
   10    12 Maciej         Sylwestrzuk           101.79 -  303: 331   52
   11    13 Mirosław       Dejna                 100.00 +  375: 206  150
   12    10 Marianna       Kozłowska             113.69 -  326: 475   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1108  / 11 100.73


Wyniki poszczególnych rund turnieju ECO SCRABBLE CUP o Puchar Prezydenta Ełku



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Paweł          Maciejczuk            283: 383
   2 Anna           Biegańska            - Stanisław      Rydzik                304: 488
   3 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Marianna       Kozłowska             377: 294
   4 Dorota         Ostrowska            - Rafał          Wesołowski            372: 450
   5 Michał         Szorc                - Sylwia         Łada                  432: 315
   6 Józef          Burzyński            - Mariusz        Sylwestrzuk           289: 450
   7 Szymon         Dąbrowski            - Maria          Pokorska              373: 383
   8 Maciej         Dąbrowski            - Bogdan         Kozłowski             380: 347
   9 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Zawadzki              557: 305
  10 Maciej         Sylwestrzuk          - Mariusz        Orzeł                 365: 366
  11 Krzysztof      Bonda                - Mirosław       Dejna                 481: 183
  12 Hanna          Siemionow            - Zbigniew       Rybak                 376: 327
  13 Dariusz        Socha                - Marek          Horyń                 283: 323
  14 Patrycja       Rutowska             - Agnieszka      Biegańska             192: 384
  15 Dariusz        Jarosławski          - Tomasz         Niklewicz             238: 350


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maria          Pokorska             - Czesław        Grajewski             331: 338
   2 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Dąbrowski             414: 296
   3 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Krzysztof      Bonda                 484: 287
   4 Rafał          Wesołowski           - Hanna          Siemionow             385: 313
   5 Mariusz        Orzeł                - Mariusz        Sylwestrzuk           360: 446
   6 Tomasz         Niklewicz            - Michał         Szorc                 336: 369
   7 Agnieszka      Biegańska            - Marek          Horyń                 447: 281
   8 Paweł          Maciejczuk           - Szymon         Dąbrowski             244: 273
   9 Marianna       Kozłowska            - Dorota         Ostrowska             335: 353
  10 Maciej         Sylwestrzuk          - Józef          Burzyński             374: 309
  11 Bogdan         Kozłowski            - Andrzej        Oleksiak              296: 362
  12 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Socha                 394: 282
  13 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Jarosławski           436: 337
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Patrycja       Rutowska              302: 208
  15 Mirosław       Dejna                - Anna           Biegańska             121: 527


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                444: 304
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Agnieszka      Biegańska             351: 273
   3 Michał         Szorc                - Czesław        Grajewski             456: 342
   4 Anna           Biegańska            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           340: 395
   5 Tomasz         Niklewicz            - Krzysztof      Bonda                 284: 312
   6 Sylwia         Łada                 - Maciej         Dąbrowski             322: 343
   7 Szymon         Dąbrowski            - Maciej         Sylwestrzuk           342: 317
   8 Andrzej        Oleksiak             - Mariusz        Orzeł                 424: 459
   9 Paweł          Maciejczuk           - Dorota         Ostrowska             444: 301
  10 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Zawadzki              498: 306
  11 Marek          Horyń                - Maria          Pokorska              263: 383
  12 Hanna          Siemionow            - Bogdan         Kozłowski             409: 253
  13 Dariusz        Socha                - Marianna       Kozłowska             398: 351
  14 Patrycja       Rutowska             - Józef          Burzyński             241: 395
  15 Mirosław       Dejna                - Dariusz        Jarosławski           170: 456


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Michał, Piotr  Waszkiewicz           424: 358
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Szorc                 383: 400
   3 Krzysztof      Bonda                - Czesław        Grajewski             386: 349
   4 Maria          Pokorska             - Zbigniew       Rybak                 280: 431
   5 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Maciejczuk            411: 341
   6 Maciej         Dąbrowski            - Mariusz        Orzeł                 279: 440
   7 Agnieszka      Biegańska            - Szymon         Dąbrowski             370: 294
   8 Anna           Biegańska            - Hanna          Siemionow             364: 315
   9 Józef          Burzyński            - Sylwia         Łada                  343: 432
  10 Tomasz         Niklewicz            - Andrzej        Oleksiak              347: 353
  11 Dariusz        Socha                - Maciej         Sylwestrzuk           296: 308
  12 Dariusz        Jarosławski          - Krzysztof      Zawadzki              278: 373
  13 Dorota         Ostrowska            - Marek          Horyń                 371: 289
  14 Marianna       Kozłowska            - Patrycja       Rutowska              353: 263
  15 Bogdan         Kozłowski            - Mirosław       Dejna                 529: 170


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Szorc                - Rafał          Wesołowski            423: 375
   2 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Zbigniew       Rybak                 318: 467
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Bonda                 369: 358
   4 Mariusz        Orzeł                - Agnieszka      Biegańska             483: 302
   5 Czesław        Grajewski            - Stanisław      Rydzik                422: 333
   6 Maria          Pokorska             - Anna           Biegańska             341: 357
   7 Maciej         Sylwestrzuk          - Sylwia         Łada                  273: 346
   8 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Oleksiak              326: 510
   9 Krzysztof      Zawadzki             - Hanna          Siemionow             332: 361
  10 Bogdan         Kozłowski            - Paweł          Maciejczuk            415: 362
  11 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Ostrowska             446: 327
  12 Józef          Burzyński            - Dariusz        Jarosławski           299: 360
  13 Marek          Horyń                - Marianna       Kozłowska             294: 355
  14 Dariusz        Socha                - Tomasz         Niklewicz             353: 305
  15 Mirosław       Dejna                - Patrycja       Rutowska              259: 252


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Orzeł                - Michał         Szorc                 367: 349
   2 Zbigniew       Rybak                - Mariusz        Sylwestrzuk           373: 402
   3 Czesław        Grajewski            - Rafał          Wesołowski            402: 370
   4 Krzysztof      Bonda                - Stanisław      Rydzik                420: 437
   5 Andrzej        Oleksiak             - Agnieszka      Biegańska             352: 336
   6 Hanna          Siemionow            - Michał, Piotr  Waszkiewicz           304: 396
   7 Anna           Biegańska            - Szymon         Dąbrowski             297: 437
   8 Sylwia         Łada                 - Bogdan         Kozłowski             330: 327
   9 Paweł          Maciejczuk           - Maciej         Sylwestrzuk           376: 308
  10 Dorota         Ostrowska            - Maciej         Dąbrowski             453: 305
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Maria          Pokorska              354: 373
  12 Marianna       Kozłowska            - Józef          Burzyński             382: 340
  13 Dariusz        Jarosławski          - Dariusz        Socha                 351: 331
  14 Tomasz         Niklewicz            - Mirosław       Dejna                 375: 179
  15 Marek          Horyń                - Patrycja       Rutowska              415: 160


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Orzeł                 259: 341
   2 Michał         Szorc                - Zbigniew       Rybak                 363: 193
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Czesław        Grajewski             397: 340
   4 Stanisław      Rydzik               - Sylwia         Łada                  444: 348
   5 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Szymon         Dąbrowski             313: 323
   6 Krzysztof      Bonda                - Andrzej        Oleksiak              430: 350
   7 Marianna       Kozłowska            - Anna           Biegańska             332: 417
   8 Maria          Pokorska             - Dorota         Ostrowska             397: 337
   9 Paweł          Maciejczuk           - Hanna          Siemionow             356: 293
  10 Agnieszka      Biegańska            - Dariusz        Jarosławski           362: 420
  11 Bogdan         Kozłowski            - Marek          Horyń                 596: 251
  12 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz         Niklewicz             379: 298
  13 Józef          Burzyński            - Krzysztof      Zawadzki              247: 391
  14 Mirosław       Dejna                - Maciej         Sylwestrzuk           204: 369
  15 Patrycja       Rutowska             - Dariusz        Socha                 145: 359


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Orzeł                - Czesław        Grajewski             344: 446
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Sylwestrzuk           347: 292
   3 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Szorc                 470: 462
   4 Anna           Biegańska            - Rafał          Wesołowski            329: 462
   5 Sylwia         Łada                 - Zbigniew       Rybak                 270: 385
   6 Krzysztof      Bonda                - Paweł          Maciejczuk            336: 335
   7 Maria          Pokorska             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           353: 295
   8 Andrzej        Oleksiak             - Dariusz        Jarosławski           356: 423
   9 Dariusz        Socha                - Bogdan         Kozłowski             358: 335
  10 Dorota         Ostrowska            - Tomasz         Niklewicz             469: 299
  11 Agnieszka      Biegańska            - Maciej         Dąbrowski             477: 125
  12 Mirosław       Dejna                - Marianna       Kozłowska             184: 445
  13 Hanna          Siemionow            - Józef          Burzyński               1: 400
  14 Marek          Horyń                - Krzysztof      Zawadzki              270: 410
  15 Maciej         Sylwestrzuk          - Patrycja       Rutowska              357: 201


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Szorc                - Stanisław      Rydzik                281: 429
   2 Mariusz        Orzeł                - Szymon         Dąbrowski             372: 381
   3 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Sylwestrzuk           456: 353
   4 Czesław        Grajewski            - Zbigniew       Rybak                 392: 431
   5 Dariusz        Jarosławski          - Krzysztof      Bonda                 384: 348
   6 Andrzej        Oleksiak             - Maria          Pokorska              434: 248
   7 Sylwia         Łada                 - Dorota         Ostrowska             350: 372
   8 Paweł          Maciejczuk           - Agnieszka      Biegańska             338: 362
   9 Krzysztof      Zawadzki             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           274: 351
  10 Anna           Biegańska            - Dariusz        Socha                 327: 341
  11 Marianna       Kozłowska            - Maciej         Sylwestrzuk           390: 281
  12 Tomasz         Niklewicz            - Bogdan         Kozłowski             379: 468
  13 Józef          Burzyński            - Maciej         Dąbrowski             269: 365
  14 Marek          Horyń                - Mirosław       Dejna                 397: 211
  15 Patrycja       Rutowska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Dąbrowski             434: 322
   2 Dariusz        Jarosławski          - Rafał          Wesołowski            317: 387
   3 Krzysztof      Bonda                - Michał         Szorc                 391: 346
   4 Zbigniew       Rybak                - Mariusz        Orzeł                 403: 222
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Oleksiak              455: 378
   6 Dorota         Ostrowska            - Czesław        Grajewski             364: 409
   7 Agnieszka      Biegańska            - Maria          Pokorska              334: 297
   8 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Dariusz        Socha                 502: 288
   9 Bogdan         Kozłowski            - Marianna       Kozłowska             472: 283
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Anna           Biegańska             397: 328
  11 Maciej         Dąbrowski            - Paweł          Maciejczuk            249: 423
  12 Maciej         Sylwestrzuk          - Hanna          Siemionow             331: 303
  13 Marek          Horyń                - Sylwia         Łada                  231: 266
  14 Patrycja       Rutowska             - Tomasz         Niklewicz             260: 350
  15 Mirosław       Dejna                - Józef          Burzyński             159: 413


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Michał, Piotr  Waszkiewicz           482: 381
   2 Zbigniew       Rybak                - Rafał          Wesołowski            394: 324
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dariusz        Jarosławski           483: 374
   4 Szymon         Dąbrowski            - Czesław        Grajewski             364: 365
   5 Michał         Szorc                - Agnieszka      Biegańska             379: 347
   6 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Bonda                 219: 518
   7 Bogdan         Kozłowski            - Krzysztof      Zawadzki              394: 290
   8 Sylwia         Łada                 - Andrzej        Oleksiak              348: 349
   9 Dariusz        Socha                - Dorota         Ostrowska             325: 342
  10 Paweł          Maciejczuk           - Marianna       Kozłowska             475: 351
  11 Maria          Pokorska             - Maciej         Sylwestrzuk           363: 322
  12 Józef          Burzyński            - Anna           Biegańska             281: 394
  13 Hanna          Siemionow            - Mirosław       Dejna                 375: 206
  14 Patrycja       Rutowska             - Maciej         Dąbrowski             173: 294
  15 Tomasz         Niklewicz            - Marek          Horyń                 384: 353


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Sylwestrzuk           389: 464
   2 Czesław        Grajewski            - Zbigniew       Rybak                 414: 353
   3 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Bonda                 475: 365
   4 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Szorc                 395: 315
   5 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Bogdan         Kozłowski             401: 271
   6 Andrzej        Oleksiak             - Paweł          Maciejczuk            412: 438
   7 Agnieszka      Biegańska            - Dorota         Ostrowska             352: 374
   8 Dariusz        Jarosławski          - Mariusz        Orzeł                 358: 334
   9 Anna           Biegańska            - Maria          Pokorska              332: 307
  10 Hanna          Siemionow            - Marianna       Kozłowska             326: 475
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Sylwia         Łada                  482: 297
  12 Maciej         Sylwestrzuk          - Dariusz        Socha                 250: 402
  13 Maciej         Dąbrowski            - Tomasz         Niklewicz             276: 345
  14 Marek          Horyń                - Józef          Burzyński             311: 392
  15 Patrycja       Rutowska             - Mirosław       Dejna                 222: 249
Lista rankingowa na dzień 2014-06-23

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              154.03  29882  194
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.71  29359  191
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.01  27695  181
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.48  29733  195
   5 Kazimierz Merklejn             Szczecin             150.96  28682  190
   6 Kamil Górka                    Kraków               149.41  28686  192
   7 Przemysław Herdzina            Kraków               149.36   5377   36
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.35  21805  146
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             149.12  29526  198
  10 Paweł Jackowski                Warszawa             148.64  29431  198
  11 Łukasz Bobowski                Suchedniów           148.11  25179  170
  12 Dawid Pikul                    Poznań               148.09  28138  190
  13 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.68  29535  200
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.08  27799  189
  15 Paweł Zaręba                   Warszawa             146.78  18788  128
  16 Marek Reda                     Dębówka              146.51  27837  190
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.56  28094  193
  18 Justyna Górka                  Kraków               145.44  29088  200
  19 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.40  29081  200
  20 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  21 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.05  28522  198
  22 Jakub Zaryński                 Świnoujście          143.80  13086   91
  23 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.38  18496  129
  24 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               142.88  25432  178
  26 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.78  28413  199
  27 Krzysztof Obremski             Legnica              142.43  26207  184
  28 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.66  25074  177
  29 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          141.45  20369  144
  31 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.87  27752  197
  32 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.67  14208  101
  33 Kamil Kister                   Puławy               140.26  28053  200
  34 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  35 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  36 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.59  22613  162
  37 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.37  24668  177
  38 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.06   4311   31
  39 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       139.06  11959   86
  40 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  41 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  42 Tomasz Ciejka                  Kraków               138.07  20435  148
  43 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.03  27468  199
  44 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  45 Robert Kamiński                Warszawa             137.68  25747  187
  46 Bogusław Szyszka               Oława                137.60  27383  199
  47 Irena Sołdan                   Sopot                137.55  26548  193
  48 Karol Waniek                   Wrocław              137.53  15266  111
  49 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.92  26836  196
  50 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             136.15  26140  192
  51 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  52 Rafał Dąbrowski                Ostróda              135.73   8551   63
  53 Andrzej Rakoczy                Kraków               135.59   4339   32
  54 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.51   9486   70
  55 Małgorzata Sulejewska          Kraków               134.93  26176  194
  56 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.93  25231  187
  57 Piotr Domański                 Lublin               134.88   9172   68
  58 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  59 Weronika Rudnicka              Szczecin             134.86   9710   72
  60 Przemysław Rybicki             Otwock               134.56  13591  101
  61 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             134.41  22044  164
  62 Leszek Kacprzyk                Katowice             134.12  16765  125
  63 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  133.88  10978   82
  64 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.87   8300   62
  65 Marek Syczuk                   Warszawa             133.85  14724  110
  66 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.54   9348   70
  67 Adam Klimont                   Wałcz                133.49   5740   43
  68 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.45   5071   38
  69 Artur Irzyk                    Kraków               133.04   6652   50
  70 Mateusz Królikowski            Wrocław              132.80   9163   69
  71 Grzegorz Święcki               Białystok            132.79   6905   52
  72 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              132.52   8349   63
  73 Dominik Piasecki               Słupsk               132.30  10716   81
  74 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       132.23  16397  124
  75 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.03   8846   67
  76 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                131.85  24260  184
  77 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              131.80   7249   55
  78 Radosław Jachna                Łódź                 131.59  15659  119
  79 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.48  24587  187
  80 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.11   9440   72
  81 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.86  26172  200
  82 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  83 Janusz Krupiński               Bytom                130.40  21907  168
  84 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.37  16035  123
  85 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             130.30  24887  191
  86 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.26   4950   38
  87 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.24  14066  108
  88 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             130.24  17582  135
  89 Maciej Grąbczewski             Szczecin             130.23  11981   92
  90 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  130.11  19256  148
  91 Piotr Broda                    Sandomierz           130.05  25619  197
  92 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.96  24693  190
  93 Natalia Woźniak                Dziwnówek            129.88  25457  196
  94 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  95 Jacek Pietruszka               Kraków               129.47  11911   92
  96 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
  97 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.96  24632  191
  98 Natalia Ogierman               Katowice             128.88  20363  158
  99 Sławomir Piotrowski            Deszczno             128.76   7983   62
 100 Agnieszka Krupka               Krosno               128.69  16344  127
 101 Marek Salamon                  Bytom                128.43   6807   53
 102 Artur Koszel                   Warszawa             128.06  22154  173
 103 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.02  12290   96
 104 Maciej Perzyński               Piła                 127.80  15719  123
 105 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.76   8049   63
 106 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       127.61  19014  149
 107 Joanna Jewtuch                 Warszawa             127.43  25358  199
 108 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 109 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 110 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.95  17011  134
 111 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 112 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.51  25048  198
 113 Rafał Matczak                  Milanówek            126.32  13769  109
 114 Barbara Obremska               Wrocław              126.31  18694  148
 115 Szymon Dąbrowski               Warszawa             126.10  25094  199
 116 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.99   9323   74
 117 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.92  23799  189
 118 Juliusz Czupryniak             Warszawa             125.89  24674  196
 119 Czesław Grajewski              Białystok            125.86  23284  185
 120 Grzegorz Pukniel               Łódź                 125.77  23771  189
 121 Leszek Stecuła                 Bytom                125.34  10027   80
 122 Krzysztof Bukowski             Milanówek            125.32   8271   66
 123 Ireneusz Kurzok                Mikołów              125.00   6000   48
 124 Michał Rogalewicz              Poznań               124.97   7748   62
 125 Jakub Błażejewski              Poznań               124.96  12371   99
 126 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.94  24363  195
 127 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.74  24947  200
 128 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69   4489   36
 129 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 130 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.60  24297  195
 131 Krzysztof Gibas                Kraków               124.58  23047  185
 132 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.43  24886  200
 133 Tomasz Lempart                 Kraków               124.27  16901  136
 134 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.10  23579  190
 135 Marek Rogalski                 Warszawa             124.03  18976  153
 136 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 137 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.80  24018  194
 138 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.54   8895   72
 139 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.95   7377   60
 140 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 141 Marcin Ceglarek                Kraków               122.71  13498  110
 142 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 143 Michał Ozimiński               Łódź                 122.42   5264   43
 144 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.34  10644   87
 145 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            122.27   6358   52
 146 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       122.23  10267   84
 147 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.11  19293  158
 148 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.07  18066  148
 149 Magdalena Kublik               Warszawa             121.85  14744  121
 150 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 121.80  16199  133
 151 Ewa Szałas                     Katowice             121.64   6082   50
 152 Krzysztof Bonda                Białystok            121.64  13137  108
 153 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.56  23461  193
 154 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 155 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  19328  160
 156 Michał Kolaj                   Ostróda              120.74   9297   77
 157 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.73   8813   73
 158 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 159 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.58   8079   67
 160 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 161 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 162 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.35  24070  200
 163 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.35   5897   49
 164 Andrzej Słapiński              Warszawa             120.32   4091   34
 165 Marta Świątkowska              Wrocław              120.23  21281  177
 166 Marta Bajorek                  Warszawa             120.15  23669  197
 167 Anita Bruska                   Gdynia               119.94  17272  144
 168 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.84   5153   43
 169 Jerzy Luter                    Bytom                119.79  14494  121
 170 Marta Ćwiek                    Radomsko             119.76  17126  143
 171 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.34  23630  198
 172 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.25   4293   36
 173 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 174 Adam Janicki                   Wrocław              118.86  19850  167
 175 Mariusz Grodek                 Kraków               118.86   4279   36
 176 Bogusław Książek               Szczecin             118.86   5824   49
 177 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 178 Stanisław Gasik                Warszawa             118.68   9494   80
 179 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.46   5686   48
 180 Teresa Zalewska                Racibórz             118.45  14214  120
 181 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.12   5906   50
 182 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.06   9209   78
 183 Dorota Zielińska               Piaseczno            118.00   6962   59
 184 Dariusz Socha                  Warszawa             117.97   8258   70
 185 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            117.75  18015  153
 186 Maurycy Machnio                Lipiany              117.41  15146  129
 187 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.38   7043   60
 188 Rafał Stachowski               Police               117.22  15121  129
 189 Agnieszka Biegańska            Białystok            117.15  16284  139
 190 Ewa Radzikowska                Gliwice              117.11  18035  154
 191 Beata Piotrowska               Łódź                 117.09   6557   56
 192 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.08  18616  159
 193 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.07  18263  156
 194 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.84  22317  191
 195 Renata Andracka                Zwola                116.81  22778  195
 196 Ryszard Korpalski              Wójtowice            116.55  21213  182
 197 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 198 Konrad Sowula                  Kraków               116.41   6286   54
 199 Maciej Bukowski                Szczecin             116.41   3725   32
 200 Dariusz Ulatowski              Tuchola              116.30  10700   92
 201 Anna Krynicka                  Warszawa             116.06  16480  142
 202 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.96  22033  190
 203 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 204 Paweł Maciejczuk               Białystok            115.51  16749  145
 205 Damian Łupiński                Konojady             115.44   4156   36
 206 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.35  13611  118
 207 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.20   5760   50
 208 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.18  18774  163
 209 Zofia Górka                    Łęczna               114.95   7472   65
 210 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 211 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 212 Lucyna Śniadach                Rumia                114.38  18072  158
 213 Anna Biegańska                 Białystok            114.04  14255  125
 214 Jarosław Olek                  Warszawa             113.92   6721   59
 215 Bożena Guział                  Racibórz             113.72   8188   72
 216 Alina Białobrzewska            Gdynia               113.58   4089   36
 217 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 218 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 219 Ziemowit Pazda                 Wrocław              113.43  15993  141
 220 Marianna Kozłowska             Białystok            113.42  18033  159
 221 Jacek Nowak                    Szczecin             113.35   6234   55
 222 Jan Lisiewski                  Piasutno             113.25   4077   36
 223 Agnieszka Matus                Milanówek            113.17  10751   95
 224 Jakub Onoszko                  Gdynia               112.99  16384  145
 225 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.62   8221   73
 226 Anna Niedzielko                Szczecin             112.60   8445   75
 227 Sławomir Wolski                Wrocław              112.27  22341  199
 228 Urszula Solarska               Łódź                 112.26  22339  199
 229 Katarzyna Kowalska             Katowice             112.23   4826   43
 230 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.17  13572  121
 231 Dorota Ostrowska               Białystok            112.15  17383  155
 232 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 233 Joanna Suchanek                Wrocław              111.82   9505   85
 234 Jarosław Karp                  Jędrzejów            111.81   9392   84
 235 Artur Wawrzynowski             Żukowo               111.77   5365   48
 236 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.28   5119   46
 237 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 238 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               111.15  16006  144
 239 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 240 Aleksandra Brzeska             Piastów              110.89   9980   90
 241 Sylwia Łada                    Inowrocław           110.51  21550  195
 242 Bartłomiej Dalecki             Rumia                110.31   3971   36
 243 Dariusz Sowula                 Kraków               110.28   7609   69
 244 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.89  21759  198
 245 Monika Siemaszko               Lipiany              109.70  12067  110
 246 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.61   3946   36
 247 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.33   5248   48
 248 Łukasz Wojciechowski           Łomża                109.00   4687   43
 249 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.94   8824   81
 250 Sławomir Długosz               Ostróda              108.91  17753  163
 251 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               108.60  19873  183
 252 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            108.55   4342   40
 253 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          108.31   9640   89
 254 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.12   4649   43
 255 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 256 Ewelina Gruda                  Białystok            107.92   4209   39
 257 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          107.82  10243   95
 258 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  107.72  12927  120
 259 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            107.57   5056   47
 260 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 261 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              107.05   4496   42
 262 Robert Wagner                  Wrocław              106.84   9081   85
 263 Maria Pokorska                 Warszawa             106.48  16079  151
 264 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.39   5213   49
 265 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.14   3821   36
 266 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.02   6361   60
 267 Józef Burzyński                Ełk                  105.83  17250  163
 268 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.81  15236  144
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.78  17876  169
 270 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.12  20184  192
 271 Paweł Brylski                  Kraków               105.00   6300   60
 272 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.97  20575  196
 273 Monika Krzysztofek             Wejherowo            104.87   4929   47
 274 Elżbieta Święcka               Białystok            104.78   3877   37
 275 Anna Arana                     Warszawa             104.76   9114   87
 276 Tomasz A. Praga                Białystok            104.67   8478   81
 277 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.62   4917   47
 278 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.53   8049   77
 279 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            104.13  18118  174
 280 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.71   6534   63
 281 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.71  20223  195
 282 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 283 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 284 Marcin Stachowski              Wydartowo I          102.89  19858  193
 285 Krzysztof Zawadzki             Sampława             102.82  20563  200
 286 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.80  16140  157
 287 Halina Mrozek                  Warszawa             102.36   8496   83
 288 Agnieszka Antos                Racibórz             102.17   4189   41
 289 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         102.06   5511   54
 290 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.88   6113   60
 291 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 292 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            101.69   3661   36
 293 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 294 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 295 Lidia Żywna                    Gdynia               100.90   9485   94
 296 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.14   7110   71
 297 Sylwia Kozłowska               Białystok             98.94  14049  142
 298 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               98.40   3444   35
 299 Joanna Wilk                    Racibórz              98.03   3921   40
 300 Piotr Kozak                    Racibórz              97.63   3417   35
 301 Anna Lenartowska               Gdynia                97.06   7668   79
 302 Sylwia Buks                    Warszawa              96.98  16099  166
 303 Waldemar Dębski                Ostróda               96.60   4637   48
 304 Kinga Stecuła                  Bytom                 96.14   4903   51
 305 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 306 Marek Horyń                    Ełk                   94.32   6225   66
 307 Jan Pawłowski                  Warszawa              94.17   5650   60
 308 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   94.05   3856   41
 309 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                92.74  11778  127
 310 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              92.59   5370   58
 311 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.42   4159   45
 312 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.22   4519   49
 313 Agnieszka Dawid                Kraków                91.93   6711   73
 314 Janina Grajewska               Choroszcz             91.83   4224   46
 315 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             90.82  16257  179
 316 Paulina Naplocha               Racibórz              90.73   9527  105
 317 Beata Kiżewska                 Świnoujście           90.54   5342   59
 318 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            89.62   4212   47
 319 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.53   2686   30
 320 Andrzej Klich                  Jaworzno              89.02  10148  114
 321 Hanna Siemionow                Białystok             88.35   3004   34
 322 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.15   4055   46
 323 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 324 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.45   2820   33
 325 Artur Kwiatkowski              Radomsko              84.56   7949   94
 326 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 327 Paulina Ostrowska              Białystok             82.15   2793   34
 328 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 329 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 330 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 331 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.20   5018   65
 332 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   69.81   4747   68
 333 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.34   2483   38
 334 Mirosław Dejna                 Sampława              63.89  12267  192




Poczekalnia na dzień 2014-06-23

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   3 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   4 Marcin Kurowski                Racibórz              59.30   1601   27
   5 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
   6 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   7 Piotr Adamczyk                 Tarnów               112.40   2810   25
   8 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
   9 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  12 Andrzej Oleksiak               Ostróda              142.54   3421   24
  13 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  14 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  15 Michał Szorc                   Białystok            137.50   3300   24
  16 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  17 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  18 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  19 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            124.33   2984   24
  20 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  21 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  22 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  23 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.88   2829   24
  24 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  25 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.58   2798   24
  26 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  27 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  28 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  29 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            114.62   2751   24
  30 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                111.62   2679   24
  31 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  32 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  33 Andrzej Burczyk                Gdynia               108.88   2613   24
  34 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.67   2584   24
  35 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  104.96   2519   24
  36 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  37 Jacek Barski                   Racibórz              93.38   2241   24
  38 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  39 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  40 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  41 Grażyna Smereka                Racibórz              92.70   2132   23
  42 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  43 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  44 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              89.35   2055   23
  45 Jędrzej Zawojski               Modzurów              89.26   2053   23
  46 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  47 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  48 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  49 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  50 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  51 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  52 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  53 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  54 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  55 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  56 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  57 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  58 Teresa Balewska                Reda                  79.50   1749   22
  59 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  60 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  61 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  62 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  63 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  64 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  65 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                83.26   1582   19
  66 Karol Lenartowski              Gdynia                92.83   1671   18
  67 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  68 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  69 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  70 Monika Czekała                 Racibórz              80.59   1370   17
  71 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               62.88   1069   17
  72 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  73 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  74 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  75 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  76 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  77 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  78 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      115.50   1617   14
  79 Katarzyna Kasowska             Racibórz             101.93   1427   14
  80 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  81 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  82 Rafał Polak                    Wałcz                134.46   1748   13
  83 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
  84 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  85 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  120.46   1566   13
  86 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  87 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  88 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
  89 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  90 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  91 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  92 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              96.92   1260   13
  93 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
  94 Michał Dreczka                 Poznań                93.46   1215   13
  95 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  96 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
  97 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  98 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  99 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
 100 Karol Rembiałkowski            Warszawa             136.17   1634   12
 101 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
 102 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 103 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
 104 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
 105 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.17   1526   12
 106 Szymon Jachimek                Gdynia               126.08   1513   12
 107 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 108 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
 109 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 110 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
 111 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 112 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 113 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
 114 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
 115 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 116 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 117 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 118 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 119 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 120 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 121 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 122 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 123 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 124 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 125 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 126 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 127 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 128 Dorota Patera                  Legnica              112.75   1353   12
 129 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 130 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 131 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 132 Piotr Mańkowski                Warszawa             109.08   1309   12
 133 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 134 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 135 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 136 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 137 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 138 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 139 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 140 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 141 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 142 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 143 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 144 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 145 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 146 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 147 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 148 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 149 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 150 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 151 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 152 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 153 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 154 Monika Dymek                   Ustka                 98.50   1182   12
 155 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 156 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 157 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 158 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 159 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 160 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 161 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 162 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 163 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 164 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 165 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 166 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 167 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 168 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 169 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 170 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 171 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 172 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 173 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 174 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 175 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 176 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 177 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 178 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 179 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 180 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 181 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 182 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 183 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 184 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 185 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 186 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 187 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 188 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 189 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 190 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 191 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 192 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 193 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 194 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 195 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 196 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 197 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 198 Marek Sitkowski                Warszawa             132.64   1459   11
 199 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 200 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 201 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 202 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 203 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 204 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 205 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 206 Michał Śliwiński               Szczecin              95.18   1047   11
 207 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 208 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 209 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 210 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 211 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 212 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 213 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 214 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 215 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 216 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 217 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        87.55    963   11
 218 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 219 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 220 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 221 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 222 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 223 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 224 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 225 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 226 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 227 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       78.09    859   11
 228 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 229 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 230 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 231 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 232 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 233 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 234 Marcin Kołodziejski            Brodnica              73.82    812   11
 235 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 236 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 237 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 238 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 239 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 240 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 241 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        70.36    774   11
 242 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 243 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 244 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 245 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 246 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 247 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 248 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 249 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 250 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 251 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 252 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 253 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 254 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 255 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 256 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 257 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 258 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 259 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 260 Katarzyna Małek                Mielec               121.40   1214   10
 261 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                90.80    908   10
 262 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 263 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 264 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             128.11   1153    9
 265 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 266 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 267 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 268 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 269 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 270 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 271 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 272 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 273 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 274 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 275 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 276 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 277 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 278 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 279 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 280 Jan Kozłowski                  Kraków               104.29    730    7
 281 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 282 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 283 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 284 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 285 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 286 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 287 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 288 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 289 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 290 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 291 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 292 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 293 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 294 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 295 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 296 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 297 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 298 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 299 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 300 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 301 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 302 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 303 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 304 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 305 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 306 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 307 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 308 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 309 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 310 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 311 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 312 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 313 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 314 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   57.83    347    6
 315 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 316 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 317 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 318 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 319 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 320 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 321 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 322 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 323 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 324 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 325 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 326 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 327 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 328 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 329 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 330 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 331 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 332 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 333 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 334 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 335 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 336 Tomasz M. Lempart              Bytom                 53.33    160    3
 337 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 338 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 339 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 340 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 341 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 342 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 343 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 344 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 345 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 346 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 347 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie