Konojady15
czerwca
Konojady 15-16 czerwca II Otwarte Mistrzostwa Konojad
Ełk22
czerwca
Ełk 22-23 czerwca IV Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta EłkuGrand Prix 2013
Warszawa22
czerwca
Warszawa 22-23 czerwca II Mistrzostwa Polski w Scrabble po Hiszpańsku, eliminacje Mistrzostw Świata po Hiszpańsku
Gorący turniej22 - 23 czerwca 2013 — IV Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta EłkuInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IV Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku Ełk, 22 - 23 czerwca 2013
Grand Prix 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Gorący turniejIście tropikalny upał towarzyszył uczestnikom IV Mazurskiego Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Ełku. Na szczęście w przestronnej sali biblioteki miejskiej, o świeżo nadanym imieniu Zofii Nasierowskiej, gorąco mogło być tylko od rozgrzanych intensywną pracą mózgów graczy. W przerwach pomiędzy rundami czekały na nich zimne napoje, kawa, herbata, kanapki i ciastka.

W turnieju wzięła udział piątka debiutantów, ale nie wszyscy wytrwali do końca. Jak zwykle po pierwszym dniu organizatorzy zapewnili dodatkowe atrakcje. Można było zagrać towarzysko w scrabble na udających samochody rowerach wodnych oddaliwszy się od kibiców na środek jeziora, albo zmienić dyscyplinę sportu na kręgle.

A teraz trochę o samym turnieju. Po pierwszym dniu z kompletem zwycięstw prowadził Mikołaj Fidziński, który postanowił dorównać w sukcesach scrabblowych starszemu bratu Szymonowi, dwukrotnemu zdobywcy Pucharu Polski. Niestety, w niedzielę najpierw przegrał z Michałem Alabrudzińskim, a potem z Dawidem Pikulem. Ostatecznie Mikołaj stanął na najniższym stopniu pudła. Kolejnym Mistrzem Mazurskim został Dawid Pikul, a na drugim miejscu uplasował się Kacper Zegadło. Najlepszą uczestniczka turnieju została Irena Sołdan, a nagrodę dla najlepszego gracza z Ełku zgarnął oczywiście Darek Jarosławski. W turnieju wzięły udział 43 osoby. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody wręczone przez Panią Dyrektor Biblioteki Miejskiej Iwonę Drażbę. Mnie najbardziej przypadł do gustu zielony kubek z napisem “Ełk, tu wracam”. Dziękujemy gorąco za serdeczne przyjęcie, opiekę i pomoc w turnieju wszystkim organizatorom — Darkowi Jarosławskiemu, Paniom z biblioteki, szczególnie Pani Ani, Pani Joasi i Pani Małgosi, a przede wszystkim patronowi turnieju Panu Prezydentowi Miasta Ełku. Podziękowania także dla sponsorów:
- Biblioteka Miejska w Ełku
- Urząd Miasta w Ełku
- Wojciech Kossakowski
- Restauracja, Pub "Smętek"
relacja: Andrzej Lożyński, Dariusz Jarosławski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku
II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejska Biblioteka Publiczna, ul. A. Krajowej 17A
Obrońca tytułuPiotr Pietuchowski
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 22 czerwca (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 23 czerwca (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 14:00 — zakończenie turnieju i rozdanie nagród przez Prezydenta Miasta Ełku
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdMiejsce gry znajduje się ok. 500 m od dworca PKP i PKS (dojście ulicą Armii Krajowej)
(ewentualnie 1 przystanek autobusem komunikacji miejskiej linii nr 3, 4, 5, 12)
WyżywienieW trakcie turnieju przekąski, kawa, herbata i zimne napoje.

W sobotę możliwość zamówienia obiadu w restauracji Hotel Rydzewski — 100m od miejsca gry) (zamawianie obiadu pod numerem telefonu: (87) 621 89 01 do piątku przed turniejem)
Zestaw 1: Zupa dnia, Kotlet schabowy, Ziemniaki gotowane z koperkiem, Zestaw surówek, Kompot — 20 zł./os.
Zestaw 2: Zupa dnia, Kulki mięsne w sosie koperkowym, Ziemniaki gotowane, Zestaw surówek Kompot – 15 zł./os
Zamawianie obiadów indywidualnie na hasło Scrabble
NoclegiBURSA SZKOLNA w Ełku
ul. Sikorskiego 7A — tel. (87) 621 25 14 — elkbursa@wp.pl (hasło SCRABBLE) — 35 zł/os.

JANUS – Restauracja, Pub, Pensjonat, Ełk,
ul, Nadjeziorna 2 B, Pokoje 2 os. 130 zł.(bez śniadania) 150 zł. (ze śniadaniem) tel. (87) 610 78 57, kom. 509 019 808, e-mail: janus.elk@op.pl (na hasło SCRABBLE )

PENSJONAT,,Grażyna”(nad Jeziorem Ełckim)
ul. Nadjeziorna 11 (wjazd od ulicy Wojska Polskiego 23A) — tel./fax: 87 621 17 00 — grazyna@elk.com.pl (na hasło SCRABBLE) — pokoje 2 os. 120 zł/ (ze śniadaniem)

PUB SMĘTEK — pokoje,
ul. Pułaskiego 19; pokoje 2 os. 120 zł (ze śniadaniem), 3 os. 180 zł (ze śniadaniem) tel. kom. 502705130, tel. (87) 6211453 (na hasło Scrabble), szczególnie polecany przez organizatora
NagrodyI nagroda — 500 zł + puchar + dyplom
II nagroda — 300 zł + puchar + dyplom
III nagroda — 100 zł + puchar + dyplom


najlepszy debiutant: 100 zł + dyplom

nagrody rzeczowe
niespodzianki
OrganizatorzyMiejska Biblioteka Publiczna w Ełku — tel. 87 610 80 84 (Czytelnia)


Wyniki turnieju IV Mazurski Turniejo Puchar Prezydenta Miasta Ełku

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 149.29     10.0     5084     1951      928
  2 Kacper          Zegadło              Warszawa               127.87      9.0     4866     1751      684
  3 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 130.20      9.0     4739     1895      318
  4 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               145.65      8.0     4890     1767      198
  5 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               131.65      8.0     4698     1754      240
  6 Michał          Alabrudziński        Włocławek              157.41      8.0     4670     1741      326
  7 Bogdan          Kozłowski            Białystok              116.14      8.0     4612     1768      304
  8 Michał, Piotr   Waszkiewicz          Białystok              127.58      8.0     4600     1687      203
  9 Irena           Sołdan               Sopot                  135.37      8.0     4375     1727      224
 10 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        128.82      7.0     4782     1663      550
 11 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.02      7.0     4724     1596      390
 12 Wojciech        Chodakiewicz         Białystok              127.17      7.0     4710     1605      234
 13 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.80      7.0     4614     1609       32
 14 Radosław        Więch                Warszawa               116.43      7.0     4602     1590      127
 15 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.76      7.0     4409     1463     -134
 16 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               143.97      6.0     4707     1489      105
 17 Dorota          Rudzińska            Warszawa               120.86      6.0     4639     1477      415
 18 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.29      6.0     4629     1534       27
 19 Zbigniew        Rybak                Warszawa               117.84      6.0     4499     1511      -52
 20 Marta           Bajorek              Warszawa               118.62      6.0     4458     1390      222
 21 Krzysztof       Bonda                Białystok              119.76      6.0     4401     1439      147
 22 Marianna        Kozłowska            Białystok              114.46      6.0     4400     1301      353
 23 Paweł           Maciejczuk           Białystok              109.48      6.0     4379     1427      240
 24 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              127.10      6.0     4358     1373       34
 25 Anna            Biegańska            Białystok              116.07      6.0     4344     1390      -37
 26 Agnieszka       Biegańska            Białystok              110.36      6.0     4217     1347      -46
 27 Katarzyna       Szachowicz           Uniszewo               100.00      6.0     4092     1305      125
 28 Czesław         Grajewski            Choroszcz              119.04      5.0     4499     1231      106
 29 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    115.37      5.0     4379     1311       11
 30 Artur           Wawrzynowski         Ełk                    100.00      5.0     4341     1368      257
 31 Józef           Burzyński            Ełk                    108.12      5.0     4214     1247      235
 32 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               112.60      5.0     4133     1409     -257
 33 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      5.0     3943     1228     -369
 34 Tomasz A.       Praga                Białystok              100.00      5.0     3934     1301     -391
 35 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               106.32      5.0     3802     1215     -171
 36 Sylwia          Kozłowska            Białystok              100.84      4.5     3813     1081     -404
 37 Dorota          Ostrowska            Białystok              111.89      4.0     4205     1148     -239
 38 Marek           Horyń                Ełk                    100.00      4.0     3878     1147     -522
 39 Hanna           Siemionow            Białystok              100.00      3.0     3808     1003     -177
 40 Zofia           Michałowska          Ełk                    100.00      2.5     3217      850     -992
 41 Sławomir        Długosz              Ostróda                106.68      2.0     2952      768     -435
 42 Teresa          Kulesza              Ełk                    100.00      0.5     2453      567    -1641
 43 Mirosław        Sójka                Ełk                    100.00      0.5      791      128       32
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mazurski Turniejo Puchar Prezydenta Miasta Ełku



	Michał Alabrudziński 157.41 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Radosław       Więch                 116.43 +  429: 359  166
    2     8 Marcin         Stachowski            100.00 +  406: 289  150
    3     6 Tomasz         Zwoliński             143.02 -  310: 428   93
    4     8 Krzysztof      Bonda                 119.76 +  369: 362  170
    5     5 Wojciech       Chodakiewicz          127.17 +  449: 379  177
    6     2 Zbigniew       Rybak                 117.84 +  489: 297  168
    7     2 Jarosław       Borowski              128.82 +  392: 350  179
    8     1 Mikołaj        Fidziński             130.20 +  366: 353  180
    9     1 Łukasz         Tuszyński             145.65 +  446: 351  196
   10     1 Dawid          Pikul                 149.29 -  334: 379   99
   11     3 Kacper         Zegadło               127.87 -  336: 404   78
   12     2 Kacper         Zegadło               127.87 -  344: 393   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1734  / 12 144.50




	Dawid Pikul 149.29 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bogdan         Kozłowski             116.14 -  335: 416   66
    2    19 Paweł          Maciejczuk            109.48 +  445: 325  159
    3    10 Irena          Sołdan                135.37 +  516: 244  185
    4     5 Jerzy          Krzyżewski            112.60 +  458: 283  163
    5     3 Stanisław      Rydzik                144.80 -  398: 502   95
    6     6 Krzysztof      Sporczyk              127.10 +  445: 337  177
    7     3 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.58 +  397: 370  178
    8     2 Andrzej        Kwiatkowski           131.65 +  345: 322  182
    9     2 Mikołaj        Fidziński             130.20 +  458: 381  180
   10     1 Michał         Alabrudziński         157.41 +  379: 334  207
   11     1 Jarosław       Borowski              128.82 +  389: 346  179
   12     1 Mikołaj        Fidziński             130.20 +  519: 296  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1951  / 12 162.58




	Łukasz Tuszyński 145.65 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Anna           Biegańska             116.07 +  509: 355  166
    2     1 Rafał          Wesołowski            131.29 +  396: 375  181
    3     2 Andrzej        Kwiatkowski           131.65 -  383: 513   82
    4     6 Bogdan         Kozłowski             116.14 -  411: 483   66
    5     8 Jerzy          Krzyżewski            112.60 +  409: 307  163
    6     7 Czesław        Grajewski             119.04 +  431: 392  169
    7     4 Stanisław      Rydzik                144.80 +  390: 364  195
    8     4 Grzegorz       Kurowski              143.97 +  439: 396  194
    9     1 Michał         Alabrudziński         157.41 -  351: 446  107
   10     2 Jarosław       Borowski              128.82 +  392: 358  179
   11     2 Mikołaj        Fidziński             130.20 -  356: 422   80
   12     3 Irena          Sołdan                135.37 +  423: 281  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 12 147.25




	Stanisław Rydzik 144.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Jarosławski           115.37 +  391: 389  165
    2     3 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  390: 347  150
    3     3 Wojciech       Chodakiewicz          127.17 -  372: 414   77
    4     7 Dorota         Rudzińska             120.86 +  420: 377  171
    5     3 Dawid          Pikul                 149.29 +  502: 398  199
    6     3 Jarosław       Borowski              128.82 -  270: 498   79
    7     4 Łukasz         Tuszyński             145.65 -  364: 390   96
    8     9 Jerzy          Krzyżewski            112.60 +  347: 338  163
    9     4 Tomasz         Zwoliński             143.02 -  362: 364   93
   10     9 Rafał          Wesołowski            131.29 -  347: 450   81
   11     9 Marta          Bajorek               118.62 +  431: 393  169
   12     9 Anna           Biegańska             116.07 +  418: 224  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Grzegorz Kurowski 143.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marianna       Kozłowska             114.46 +  481: 346  164
    2     2 Bogdan         Kozłowski             116.14 +  460: 347  166
    3     1 Zbigniew       Rybak                 117.84 -  449: 471   68
    4     2 Andrzej        Kwiatkowski           131.65 +  358: 349  182
    5     4 Rafał          Wesołowski            131.29 -  343: 371   81
    6     8 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.58 -  390: 442   78
    7     8 Dorota         Ostrowska             111.89 +  457: 301  162
    8     4 Łukasz         Tuszyński             145.65 -  396: 439   96
    9     7 Dorota         Rudzińska             120.86 +  426: 375  171
   10     6 Krzysztof      Bonda                 119.76 +  348: 328  170
   11     4 Irena          Sołdan                135.37 -  297: 395   85
   12     6 Bogdan         Kozłowski             116.14 -  302: 438   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Tomasz Zwoliński 143.02 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jerzy          Krzyżewski            112.60 -  371: 426   63
    2    12 Marek          Horyń                 100.00 +  529: 273  150
    3     6 Michał         Alabrudziński         157.41 +  428: 310  207
    4     4 Radosław       Więch                 116.43 +  516: 375  166
    5     2 Bogdan         Kozłowski             116.14 -  359: 377   66
    6     5 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  327: 324  150
    7     5 Rafał          Wesołowski            131.29 +  438: 298  181
    8     3 Irena          Sołdan                135.37 -  352: 399   85
    9     4 Stanisław      Rydzik                144.80 +  364: 362  195
   10     3 Mikołaj        Fidziński             130.20 -  295: 463   80
   11     5 Andrzej        Kwiatkowski           131.65 -  392: 406   82
   12     7 Dorota         Rudzińska             120.86 +  353: 321  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Irena Sołdan 135.37 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dorota         Ostrowska             111.89 +  389: 337  162
    2     4 Wojciech       Chodakiewicz          127.17 -  309: 435   77
    3    10 Dawid          Pikul                 149.29 -  244: 516   99
    4    16 Józef          Burzyński             108.12 +  407: 343  158
    5    13 Dariusz        Jarosławski           115.37 +  382: 297  165
    6    10 Krzysztof      Bonda                 119.76 +  430: 243  170
    7     7 Zbigniew       Rybak                 117.84 +  354: 253  168
    8     3 Tomasz         Zwoliński             143.02 +  399: 352  193
    9     3 Jarosław       Borowski              128.82 -  307: 391   79
   10     5 Radosław       Więch                 116.43 +  478: 264  166
   11     4 Grzegorz       Kurowski              143.97 +  395: 297  194
   12     3 Łukasz         Tuszyński             145.65 -  281: 423   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Andrzej Kwiatkowski 131.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Biegańska             110.36 +  422: 359  160
    2    11 Dariusz        Jarosławski           115.37 +  362: 335  165
    3     2 Łukasz         Tuszyński             145.65 +  513: 383  196
    4     2 Grzegorz       Kurowski              143.97 -  349: 358   94
    5     7 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.58 +  418: 395  178
    6     4 Rafał          Wesołowski            131.29 +  423: 351  181
    7     1 Mikołaj        Fidziński             130.20 -  311: 381   80
    8     2 Dawid          Pikul                 149.29 -  322: 345   99
    9     8 Radosław       Więch                 116.43 -  325: 452   66
   10    10 Jerzy          Krzyżewski            112.60 +  415: 297  163
   11     5 Tomasz         Zwoliński             143.02 +  406: 392  193
   12     4 Jarosław       Borowski              128.82 +  432: 410  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Rafał Wesołowski 131.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Maciejczuk            109.48 +  419: 271  159
    2     1 Łukasz         Tuszyński             145.65 -  375: 396   96
    3     9 Józef          Burzyński             108.12 +  331: 324  158
    4     9 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  422: 384  150
    5     4 Grzegorz       Kurowski              143.97 +  371: 343  194
    6     4 Andrzej        Kwiatkowski           131.65 -  351: 423   82
    7     5 Tomasz         Zwoliński             143.02 -  298: 438   93
    8     7 Kacper         Zegadło               127.87 -  435: 456   78
    9    10 Dorota         Stachowska            123.76 +  467: 363  174
   10     9 Stanisław      Rydzik                144.80 +  450: 347  195
   11     8 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.58 -  368: 452   78
   12     8 Wojciech       Chodakiewicz          127.17 -  342: 405   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Mikołaj Fidziński 130.20 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Józef          Burzyński             108.12 +  375: 352  158
    2     7 Marta          Bajorek               118.62 +  389: 296  169
    3     4 Krzysztof      Bonda                 119.76 +  440: 383  170
    4     1 Wojciech       Chodakiewicz          127.17 +  454: 384  177
    5     1 Jarosław       Borowski              128.82 +  441: 378  179
    6     1 Bogdan         Kozłowski             116.14 +  344: 323  166
    7     1 Andrzej        Kwiatkowski           131.65 +  381: 311  182
    8     1 Michał         Alabrudziński         157.41 -  353: 366  107
    9     2 Dawid          Pikul                 149.29 -  381: 458   99
   10     3 Tomasz         Zwoliński             143.02 +  463: 295  193
   11     2 Łukasz         Tuszyński             145.65 +  422: 356  196
   12     1 Dawid          Pikul                 149.29 -  296: 519   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1895  / 12 157.92




	Jarosław Borowski 128.82 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Długosz               106.68 +  423: 276  157
    2    10 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  418: 324  150
    3     5 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.58 +  349: 299  178
    4     3 Zbigniew       Rybak                 117.84 +  468: 387  168
    5     1 Mikołaj        Fidziński             130.20 -  378: 441   80
    6     3 Stanisław      Rydzik                144.80 +  498: 270  195
    7     2 Michał         Alabrudziński         157.41 -  350: 392  107
    8     5 Bogdan         Kozłowski             116.14 +  393: 323  166
    9     3 Irena          Sołdan                135.37 +  391: 307  185
   10     2 Łukasz         Tuszyński             145.65 -  358: 392   96
   11     1 Dawid          Pikul                 149.29 -  346: 389   99
   12     4 Andrzej        Kwiatkowski           131.65 -  410: 432   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1663  / 12 138.58




	Kacper Zegadło 127.87 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sylwia         Kozłowska             100.84 +  439: 217  151
    2     6 Zbigniew       Rybak                 117.84 -  291: 416   68
    3     7 Artur          Wawrzynowski          100.00 -  291: 403   50
    4    17 Krzysztof      Zawadzki              106.32 -  437: 445   56
    5    16 Sławomir       Długosz               106.68 +  456: 335  157
    6    11 Dorota         Rudzińska             120.86 +  374: 323  171
    7    10 Paweł          Maciejczuk            109.48 +  454: 294  159
    8     7 Rafał          Wesołowski            131.29 +  456: 435  181
    9     5 Bogdan         Kozłowski             116.14 +  373: 370  166
   10     4 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.58 +  498: 264  178
   11     3 Michał         Alabrudziński         157.41 +  404: 336  207
   12     2 Michał         Alabrudziński         157.41 +  393: 344  207
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Michał, Piotr Waszkiewicz 127.58 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Horyń                 100.00 +  331: 311  150
    2     9 Jerzy          Krzyżewski            112.60 +  395: 305  163
    3     5 Jarosław       Borowski              128.82 -  299: 349   79
    4    11 Dorota         Ostrowska             111.89 +  428: 283  162
    5     7 Andrzej        Kwiatkowski           131.65 -  395: 418   82
    6     8 Grzegorz       Kurowski              143.97 +  442: 390  194
    7     3 Dawid          Pikul                 149.29 -  370: 397   99
    8    11 Krzysztof      Zawadzki              106.32 +  372: 294  156
    9     6 Wojciech       Chodakiewicz          127.17 +  440: 420  177
   10     4 Kacper         Zegadło               127.87 -  264: 498   78
   11     8 Rafał          Wesołowski            131.29 +  452: 368  181
   12     5 Radosław       Więch                 116.43 +  412: 364  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Wojciech Chodakiewicz 127.17 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Teresa         Kulesza               100.00 +  454: 273  150
    2     4 Irena          Sołdan                135.37 +  435: 309  185
    3     3 Stanisław      Rydzik                144.80 +  414: 372  195
    4     1 Mikołaj        Fidziński             130.20 -  384: 454   80
    5     5 Michał         Alabrudziński         157.41 -  379: 449  107
    6     9 Agnieszka      Biegańska             110.36 +  436: 301  160
    7     6 Bogdan         Kozłowski             116.14 -  310: 404   66
    8     6 Zbigniew       Rybak                 117.84 +  352: 340  168
    9     6 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.58 -  420: 440   78
   10     7 Marta          Bajorek               118.62 +  358: 321  169
   11     6 Radosław       Więch                 116.43 -  363: 471   66
   12     8 Rafał          Wesołowski            131.29 +  405: 342  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Krzysztof Sporczyk 127.10 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Zofia          Michałowska           100.00 +  451: 250  150
    2     5 Krzysztof      Bonda                 119.76 -  318: 482   70
    3    12 Czesław        Grajewski             119.04 +  426: 359  169
    4    10 Agnieszka      Biegańska             110.36 -  308: 377   60
    5    14 Krzysztof      Zawadzki              106.32 +  435: 313  156
    6     6 Dawid          Pikul                 149.29 -  337: 445   99
    7    11 Dorota         Stachowska            123.76 -  337: 405   74
    8    13 Paweł          Maciejczuk            109.48 -  238: 357   59
    9    18 Hanna          Siemionow             100.00 +  399: 281  150
   10    16 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  358: 284  150
   11    12 Zbigniew       Rybak                 117.84 +  408: 397  168
   12    11 Zbigniew       Rybak                 117.84 -  343: 374   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Dorota Stachowska 123.76 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Artur          Wawrzynowski          100.00 -  256: 460   50
    2    20 Hanna          Siemionow             100.00 +  438: 282  150
    3    11 Radosław       Więch                 116.43 -  276: 406   66
    4    14 Anna           Biegańska             116.07 +  441: 426  166
    5    10 Krzysztof      Bonda                 119.76 -  318: 422   70
    6    18 Józef          Burzyński             108.12 +  405: 335  158
    7    11 Krzysztof      Sporczyk              127.10 +  405: 337  177
    8     8 Dorota         Rudzińska             120.86 -  342: 434   71
    9    10 Rafał          Wesołowski            131.29 -  363: 467   81
   10    17 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  376: 304  150
   11    11 Dariusz        Jarosławski           115.37 +  407: 308  165
   12    10 Paweł          Maciejczuk            109.48 +  382: 362  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Dorota Rudzińska 120.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz A.      Praga                 100.00 -  289: 310   50
    2    15 Anna           Biegańska             116.07 +  506: 328  166
    3     8 Marta          Bajorek               118.62 +  455: 259  169
    4     7 Stanisław      Rydzik                144.80 -  377: 420   95
    5     9 Marianna       Kozłowska             114.46 +  357: 331  164
    6    11 Kacper         Zegadło               127.87 -  323: 374   78
    7     9 Agnieszka      Biegańska             110.36 +  413: 283  160
    8     8 Dorota         Stachowska            123.76 +  434: 342  174
    9     7 Grzegorz       Kurowski              143.97 -  375: 426   94
   10     8 Zbigniew       Rybak                 117.84 +  401: 394  168
   11     7 Bogdan         Kozłowski             116.14 -  388: 404   66
   12     7 Tomasz         Zwoliński             143.02 -  321: 353   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Krzysztof Bonda 119.76 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Hanna          Siemionow             100.00 +  383: 317  150
    2     5 Krzysztof      Sporczyk              127.10 +  482: 318  177
    3     4 Mikołaj        Fidziński             130.20 -  383: 440   80
    4     8 Michał         Alabrudziński         157.41 -  362: 369  107
    5    10 Dorota         Stachowska            123.76 +  422: 318  174
    6    10 Irena          Sołdan                135.37 -  243: 430   85
    7    12 Jerzy          Krzyżewski            112.60 -  332: 383   63
    8    15 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  443: 311  150
    9     9 Paweł          Maciejczuk            109.48 +  384: 355  159
   10     6 Grzegorz       Kurowski              143.97 -  328: 348   94
   11    10 Artur          Wawrzynowski          100.00 -  316: 365   50
   12    12 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  323: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Czesław Grajewski 119.04 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Stachowski            100.00 -  315: 362   50
    2    21 Zofia          Michałowska           100.00 +  363: 333  150
    3    12 Krzysztof      Sporczyk              127.10 -  359: 426   77
    4    15 Sławomir       Długosz               106.68 +  358: 334  157
    5    12 Radosław       Więch                 116.43 +  462: 357  166
    6     7 Łukasz         Tuszyński             145.65 -  392: 431   96
    7    15 Dariusz        Jarosławski           115.37 -  371: 393   65
    8    12 Marta          Bajorek               118.62 -  330: 421   69
    9    15 Tomasz A.      Praga                 100.00 -  311: 344   50
   10    18 Sylwia         Kozłowska             100.84 -  330: 373   51
   11    19 Marek          Horyń                 100.00 +  501: 263  150
   12    17 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  407: 356  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Marta Bajorek 118.62 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  432: 287  150
    2     7 Mikołaj        Fidziński             130.20 -  296: 389   80
    3     8 Dorota         Rudzińska             120.86 -  259: 455   71
    4    18 Sylwia         Kozłowska             100.84 +  417: 245  151
    5    11 Artur          Wawrzynowski          100.00 -  319: 354   50
    6    12 Radosław       Więch                 116.43 -  300: 362   66
    7    18 Zofia          Michałowska           100.00 +  460: 315  150
    8    12 Czesław        Grajewski             119.04 +  421: 330  169
    9    13 Anna           Biegańska             116.07 +  415: 371  166
   10     7 Wojciech       Chodakiewicz          127.17 -  321: 358   77
   11     9 Stanisław      Rydzik                144.80 -  393: 431   95
   12    13 Dariusz        Jarosławski           115.37 +  425: 339  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Zbigniew Rybak 117.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mirosław       Sójka                 100.00 +  383: 294  150
    2     6 Kacper         Zegadło               127.87 +  416: 291  178
    3     1 Grzegorz       Kurowski              143.97 +  471: 449  194
    4     3 Jarosław       Borowski              128.82 -  387: 468   79
    5     6 Agnieszka      Biegańska             110.36 +  445: 386  160
    6     2 Michał         Alabrudziński         157.41 -  297: 489  107
    7     7 Irena          Sołdan                135.37 -  253: 354   85
    8     6 Wojciech       Chodakiewicz          127.17 -  340: 352   77
    9    12 Krzysztof      Zawadzki              106.32 +  342: 316  156
   10     8 Dorota         Rudzińska             120.86 -  394: 401   71
   11    12 Krzysztof      Sporczyk              127.10 -  397: 408   77
   12    11 Krzysztof      Sporczyk              127.10 +  374: 343  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Radosław Więch 116.43 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         157.41 -  359: 429  107
    2    13 Krzysztof      Zawadzki              106.32 +  413: 221  156
    3    11 Dorota         Stachowska            123.76 +  406: 276  174
    4     4 Tomasz         Zwoliński             143.02 -  375: 516   93
    5    12 Czesław        Grajewski             119.04 -  357: 462   69
    6    12 Marta          Bajorek               118.62 +  362: 300  169
    7    13 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  415: 361  150
    8    10 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  364: 332  150
    9     8 Andrzej        Kwiatkowski           131.65 +  452: 325  182
   10     5 Irena          Sołdan                135.37 -  264: 478   85
   11     6 Wojciech       Chodakiewicz          127.17 +  471: 363  177
   12     5 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.58 -  364: 412   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Bogdan Kozłowski 116.14 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Pikul                 149.29 +  416: 335  199
    2     2 Grzegorz       Kurowski              143.97 -  347: 460   94
    3    14 Sławomir       Długosz               106.68 +  395: 306  157
    4     6 Łukasz         Tuszyński             145.65 +  483: 411  196
    5     2 Tomasz         Zwoliński             143.02 +  377: 359  193
    6     1 Mikołaj        Fidziński             130.20 -  323: 344   80
    7     6 Wojciech       Chodakiewicz          127.17 +  404: 310  177
    8     5 Jarosław       Borowski              128.82 -  323: 393   79
    9     5 Kacper         Zegadło               127.87 -  370: 373   78
   10    11 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  332: 327  150
   11     7 Dorota         Rudzińska             120.86 +  404: 388  171
   12     6 Grzegorz       Kurowski              143.97 +  438: 302  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 12 147.33




	Anna Biegańska 116.07 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Tuszyński             145.65 -  355: 509   96
    2    15 Dorota         Rudzińska             120.86 -  328: 506   71
    3    19 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  363: 254  150
    4    14 Dorota         Stachowska            123.76 -  426: 441   74
    5    15 Dorota         Ostrowska             111.89 +  373: 276  162
    6    13 Paweł          Maciejczuk            109.48 -  278: 419   59
    7    16 Marek          Horyń                 100.00 +  411: 305  150
    8    16 Sylwia         Kozłowska             100.84 +  376: 329  151
    9    13 Marta          Bajorek               118.62 -  371: 415   69
   10    15 Marcin         Stachowski            100.00 +  443: 226  150
   11    13 Jerzy          Krzyżewski            112.60 +  396: 283  163
   12     9 Stanisław      Rydzik                144.80 -  224: 418   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1390  / 12 115.83




	Dariusz Jarosławski 115.37 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                144.80 -  389: 391   95
    2    11 Andrzej        Kwiatkowski           131.65 -  335: 362   82
    3    17 Marek          Horyń                 100.00 +  415: 275  150
    4    12 Marcin         Stachowski            100.00 +  396: 320  150
    5    13 Irena          Sołdan                135.37 -  297: 382   85
    6    14 Krzysztof      Zawadzki              106.32 -  387: 425   56
    7    15 Czesław        Grajewski             119.04 +  393: 371  169
    8    14 Agnieszka      Biegańska             110.36 +  383: 301  160
    9    11 Jerzy          Krzyżewski            112.60 -  331: 403   63
   10    12 Józef          Burzyński             108.12 +  406: 306  158
   11    11 Dorota         Stachowska            123.76 -  308: 407   74
   12    13 Marta          Bajorek               118.62 -  339: 425   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Marianna Kozłowska 114.46 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Kurowski              143.97 -  346: 481   94
    2    17 Sławomir       Długosz               106.68 -  339: 370   57
    3    18 Zofia          Michałowska           100.00 +  421: 288  150
    4    13 Hanna          Siemionow             100.00 +  326: 318  150
    5     9 Dorota         Rudzińska             120.86 -  331: 357   71
    6    15 Tomasz A.      Praga                 100.00 -  358: 362   50
    7    17 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  279: 328   50
    8    19 Teresa         Kulesza               100.00 +  482: 168  150
    9    17 Sylwia         Kozłowska             100.84 +  419: 291  151
   10    14 Krzysztof      Zawadzki              106.32 +  417: 308  156
   11    14 Paweł          Maciejczuk            109.48 -  287: 463   59
   12    14 Jerzy          Krzyżewski            112.60 +  395: 313  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Jerzy Krzyżewski 112.60 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             143.02 +  426: 371  193
    2     9 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.58 -  305: 395   78
    3    16 Sylwia         Kozłowska             100.84 +  438: 293  151
    4     5 Dawid          Pikul                 149.29 -  283: 458   99
    5     8 Łukasz         Tuszyński             145.65 -  307: 409   96
    6    16 Zofia          Michałowska           100.00 +  357: 248  150
    7    12 Krzysztof      Bonda                 119.76 +  383: 332  170
    8     9 Stanisław      Rydzik                144.80 -  338: 347   95
    9    11 Dariusz        Jarosławski           115.37 +  403: 331  165
   10    10 Andrzej        Kwiatkowski           131.65 -  297: 415   82
   11    13 Anna           Biegańska             116.07 -  283: 396   66
   12    14 Marianna       Kozłowska             114.46 -  313: 395   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Dorota Ostrowska 111.89 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Irena          Sołdan                135.37 -  337: 389   85
    2    18 Teresa         Kulesza               100.00 +  432: 261  150
    3    13 Marcin         Stachowski            100.00 +  417: 330  150
    4    11 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.58 -  283: 428   78
    5    15 Anna           Biegańska             116.07 -  276: 373   66
    6    17 Sylwia         Kozłowska             100.84 +  472: 326  151
    7     8 Grzegorz       Kurowski              143.97 -  301: 457   94
    8    17 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  378: 416   50
    9    16 Sławomir       Długosz               106.68 +  428: 323  157
   10    13 Paweł          Maciejczuk            109.48 -  261: 409   59
   11    15 Tomasz A.      Praga                 100.00 -  254: 328   50
   12    18 Józef          Burzyński             108.12 -  366: 404   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 12  95.67




	Agnieszka Biegańska 110.36 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Kwiatkowski           131.65 -  359: 422   82
    2    14 Mirosław       Sójka                 100.00 +  376: 197  150
    3    15 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  350: 349  150
    4    10 Krzysztof      Sporczyk              127.10 +  377: 308  177
    5     6 Zbigniew       Rybak                 117.84 -  386: 445   68
    6     9 Wojciech       Chodakiewicz          127.17 -  301: 436   77
    7     9 Dorota         Rudzińska             120.86 -  283: 413   71
    8    14 Dariusz        Jarosławski           115.37 -  301: 383   65
    9    20 Marek          Horyń                 100.00 -  326: 413   50
   10    19 Hanna          Siemionow             100.00 +  349: 262  150
   11    17 Sylwia         Kozłowska             100.84 +  389: 320  151
   12    15 Krzysztof      Zawadzki              106.32 +  420: 315  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Paweł Maciejczuk 109.48 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Rafał          Wesołowski            131.29 -  271: 419   81
    2    19 Dawid          Pikul                 149.29 -  325: 445   99
    3    21 Krzysztof      Zawadzki              106.32 -  377: 383   56
    4    19 Tomasz A.      Praga                 100.00 +  400: 275  150
    5    18 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  347: 333  150
    6    13 Anna           Biegańska             116.07 +  419: 278  166
    7    10 Kacper         Zegadło               127.87 -  294: 454   78
    8    13 Krzysztof      Sporczyk              127.10 +  357: 238  177
    9     9 Krzysztof      Bonda                 119.76 -  355: 384   70
   10    13 Dorota         Ostrowska             111.89 +  409: 261  162
   11    14 Marianna       Kozłowska             114.46 +  463: 287  164
   12    10 Dorota         Stachowska            123.76 -  362: 382   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Józef Burzyński 108.12 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mikołaj        Fidziński             130.20 -  352: 375   80
    2    16 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  357: 283  150
    3     9 Rafał          Wesołowski            131.29 -  324: 331   81
    4    16 Irena          Sołdan                135.37 -  343: 407   85
    5    17 Tomasz A.      Praga                 100.00 -  304: 310   50
    6    18 Dorota         Stachowska            123.76 -  335: 405   74
    7    20 Teresa         Kulesza               100.00 +  438: 200  150
    8    18 Marek          Horyń                 100.00 +  324: 273  150
    9    19 Zofia          Michałowska           100.00 +  425: 241  150
   10    12 Dariusz        Jarosławski           115.37 -  306: 406   65
   11    16 Marcin         Stachowski            100.00 -  302: 382   50
   12    18 Dorota         Ostrowska             111.89 +  404: 366  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Sławomir Długosz 106.68 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jarosław       Borowski              128.82 -  276: 423   79
    2    17 Marianna       Kozłowska             114.46 +  370: 339  164
    3    14 Bogdan         Kozłowski             116.14 -  306: 395   66
    4    15 Czesław        Grajewski             119.04 -  334: 358   69
    5    16 Kacper         Zegadło               127.87 -  335: 456   78
    6    20 Marek          Horyń                 100.00 -  339: 348   50
    7    21 Hanna          Siemionow             100.00 +  321: 267  150
    8    20 Marcin         Stachowski            100.00 -  348: 373   50
    9    16 Dorota         Ostrowska             111.89 -  323: 428   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     768  /  9  85.33




	Krzysztof Zawadzki 106.32 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    13 Radosław       Więch                 116.43 -  221: 413   66
    3    21 Paweł          Maciejczuk            109.48 +  383: 377  159
    4    17 Kacper         Zegadło               127.87 +  445: 437  178
    5    14 Krzysztof      Sporczyk              127.10 -  313: 435   77
    6    14 Dariusz        Jarosławski           115.37 +  425: 387  165
    7    14 Artur          Wawrzynowski          100.00 +  382: 372  150
    8    11 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.58 -  294: 372   78
    9    12 Zbigniew       Rybak                 117.84 -  316: 342   68
   10    14 Marianna       Kozłowska             114.46 -  308: 417   64
   11    18 Teresa         Kulesza               100.00 +  400:   1  150
   12    15 Agnieszka      Biegańska             110.36 -  315: 420   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 11 110.45




	Sylwia Kozłowska 100.84 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kacper         Zegadło               127.87 -  217: 439   78
    2    22 PAUZA
    3    16 Jerzy          Krzyżewski            112.60 -  293: 438   63
    4    18 Marta          Bajorek               118.62 -  245: 417   69
    5    20 Hanna          Siemionow             100.00 +  404: 340  150
    6    17 Dorota         Ostrowska             111.89 -  326: 472   62
    7    19 Marcin         Stachowski            100.00 +  378: 321  150
    8    16 Anna           Biegańska             116.07 -  329: 376   66
    9    17 Marianna       Kozłowska             114.46 -  291: 419   64
   10    18 Czesław        Grajewski             119.04 +  373: 330  169
   11    17 Agnieszka      Biegańska             110.36 -  320: 389   60
   12    19 Marek          Horyń                 100.00 +  337: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1081  / 11  98.27




	Marek Horyń 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał, Piotr  Waszkiewicz           127.58 -  311: 331   78
    2    12 Tomasz         Zwoliński             143.02 -  273: 529   93
    3    17 Dariusz        Jarosławski           115.37 -  275: 415   65
    4    21 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  319: 377   50
    5    21 Teresa         Kulesza               100.00 +  431: 231  150
    6    20 Sławomir       Długosz               106.68 +  348: 339  157
    7    16 Anna           Biegańska             116.07 -  305: 411   66
    8    18 Józef          Burzyński             108.12 -  273: 324   58
    9    20 Agnieszka      Biegańska             110.36 +  413: 326  160
   10    20 Zofia          Michałowska           100.00 +  391: 279  150
   11    19 Czesław        Grajewski             119.04 -  263: 501   69
   12    19 Sylwia         Kozłowska             100.84 -  276: 337   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1147  / 12  95.58




	Teresa Kulesza 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Chodakiewicz          127.17 -  273: 454   77
    2    18 Dorota         Ostrowska             111.89 -  261: 432   62
    3    20 Hanna          Siemionow             100.00 -  290: 375   50
    4    20 Zofia          Michałowska           100.00 -  288: 319   50
    5    21 Marek          Horyń                 100.00 -  231: 431   50
    6    21 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  182: 413   50
    7    20 Józef          Burzyński             108.12 -  200: 438   58
    8    19 Marianna       Kozłowska             114.46 -  168: 482   64
    9    21 Marcin         Stachowski            100.00 -  259: 350   50
   10    21 PAUZA
   11    18 Krzysztof      Zawadzki              106.32 -    1: 400   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     567  / 10  56.70




	Zofia  Michałowska 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Sporczyk              127.10 -  250: 451   77
    2    21 Czesław        Grajewski             119.04 -  333: 363   69
    3    18 Marianna       Kozłowska             114.46 -  288: 421   64
    4    20 Teresa         Kulesza               100.00 +  319: 288  150
    5    19 Marcin         Stachowski            100.00 +  323: 301  150
    6    16 Jerzy          Krzyżewski            112.60 -  248: 357   63
    7    18 Marta          Bajorek               118.62 -  315: 460   69
    8    21 Hanna          Siemionow             100.00 -  320: 352   50
    9    19 Józef          Burzyński             108.12 -  241: 425   58
   10    20 Marek          Horyń                 100.00 -  279: 391   50
   11    21 PAUZA
   12    20 Hanna          Siemionow             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     850  / 11  77.27




	Tomasz A. Praga 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Rudzińska             120.86 +  310: 289  171
    2    10 Jarosław       Borowski              128.82 -  324: 418   79
    3    15 Agnieszka      Biegańska             110.36 -  349: 350   60
    4    19 Paweł          Maciejczuk            109.48 -  275: 400   59
    5    17 Józef          Burzyński             108.12 +  310: 304  158
    6    15 Marianna       Kozłowska             114.46 +  362: 358  164
    7    13 Radosław       Więch                 116.43 -  361: 415   66
    8    15 Krzysztof      Bonda                 119.76 -  311: 443   70
    9    15 Czesław        Grajewski             119.04 +  344: 311  169
   10    17 Dorota         Stachowska            123.76 -  304: 376   74
   11    15 Dorota         Ostrowska             111.89 +  328: 254  162
   12    17 Czesław        Grajewski             119.04 -  356: 407   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Hanna Siemionow 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Bonda                 119.76 -  317: 383   70
    2    20 Dorota         Stachowska            123.76 -  282: 438   74
    3    20 Teresa         Kulesza               100.00 +  375: 290  150
    4    13 Marianna       Kozłowska             114.46 -  318: 326   64
    5    20 Sylwia         Kozłowska             100.84 -  340: 404   51
    6    19 Marcin         Stachowski            100.00 -  347: 377   50
    7    21 Sławomir       Długosz               106.68 -  267: 321   57
    8    21 Zofia          Michałowska           100.00 +  352: 320  150
    9    18 Krzysztof      Sporczyk              127.10 -  281: 399   77
   10    19 Agnieszka      Biegańska             110.36 -  262: 349   60
   11    20 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  267: 377   50
   12    20 Zofia          Michałowska           100.00 +  400:   1  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1003  / 12  83.58




	Marcin Stachowski 100.00 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Czesław        Grajewski             119.04 +  362: 315  169
    2     8 Michał         Alabrudziński         157.41 -  289: 406  107
    3    13 Dorota         Ostrowska             111.89 -  330: 417   62
    4    12 Dariusz        Jarosławski           115.37 -  320: 396   65
    5    19 Zofia          Michałowska           100.00 -  301: 323   50
    6    19 Hanna          Siemionow             100.00 +  377: 347  150
    7    19 Sylwia         Kozłowska             100.84 -  321: 378   51
    8    20 Sławomir       Długosz               106.68 +  373: 348  157
    9    21 Teresa         Kulesza               100.00 +  350: 259  150
   10    15 Anna           Biegańska             116.07 -  226: 443   66
   11    16 Józef          Burzyński             108.12 +  382: 302  158
   12    16 Katarzyna      Szachowicz            100.00 -  312: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Katarzyna Szachowicz 100.00 Uniszewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marta          Bajorek               118.62 -  287: 432   69
    2    16 Józef          Burzyński             108.12 -  283: 357   58
    3    19 Anna           Biegańska             116.07 -  254: 363   66
    4    21 Marek          Horyń                 100.00 +  377: 319  150
    5    18 Paweł          Maciejczuk            109.48 -  333: 347   59
    6    21 Teresa         Kulesza               100.00 +  413: 182  150
    7    17 Marianna       Kozłowska             114.46 +  328: 279  164
    8    17 Dorota         Ostrowska             111.89 +  416: 378  162
    9    14 Artur          Wawrzynowski          100.00 -  362: 373   50
   10    16 Krzysztof      Sporczyk              127.10 -  284: 358   77
   11    20 Hanna          Siemionow             100.00 +  377: 267  150
   12    16 Marcin         Stachowski            100.00 +  378: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Mirosław Sójka 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zbigniew       Rybak                 117.84 -  294: 383   68
    2    14 Agnieszka      Biegańska             110.36 -  197: 376   60
    3    22 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     128  /  2  64.00




	Artur Wawrzynowski 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dorota         Stachowska            123.76 +  460: 256  174
    2     3 Stanisław      Rydzik                144.80 -  347: 390   95
    3     7 Kacper         Zegadło               127.87 +  403: 291  178
    4     9 Rafał          Wesołowski            131.29 -  384: 422   81
    5    11 Marta          Bajorek               118.62 +  354: 319  169
    6     5 Tomasz         Zwoliński             143.02 -  324: 327   93
    7    14 Krzysztof      Zawadzki              106.32 -  372: 382   56
    8    10 Radosław       Więch                 116.43 -  332: 364   66
    9    14 Katarzyna      Szachowicz            100.00 +  373: 362  150
   10    11 Bogdan         Kozłowski             116.14 -  327: 332   66
   11    10 Krzysztof      Bonda                 119.76 +  365: 316  170
   12    12 Krzysztof      Bonda                 119.76 -  300: 323   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mazurski Turniejo Puchar Prezydenta Miasta Ełku



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Radosław       Więch                 429: 359
   2 Bogdan         Kozłowski            - Dawid          Pikul                 416: 335
   3 Łukasz         Tuszyński            - Anna           Biegańska             509: 355
   4 Dariusz        Jarosławski          - Stanisław      Rydzik                389: 391
   5 Grzegorz       Kurowski             - Marianna       Kozłowska             481: 346
   6 Jerzy          Krzyżewski           - Tomasz         Zwoliński             426: 371
   7 Irena          Sołdan               - Dorota         Ostrowska             389: 337
   8 Agnieszka      Biegańska            - Andrzej        Kwiatkowski           359: 422
   9 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Maciejczuk            419: 271
  10 Józef          Burzyński            - Mikołaj        Fidziński             352: 375
  11 Jarosław       Borowski             - Sławomir       Długosz               423: 276
  12 Sylwia         Kozłowska            - Kacper         Zegadło               217: 439
  13 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Marek          Horyń                 331: 311
  14 Teresa         Kulesza              - Wojciech       Chodakiewicz          273: 454
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Zofia          Michałowska           451: 250
  16 Artur          Wawrzynowski         - Dorota         Stachowska            460: 256
  17 Dorota         Rudzińska            - Tomasz A.      Praga                 289: 310
  18 Hanna          Siemionow            - Krzysztof      Bonda                 317: 383
  19 Czesław        Grajewski            - Marcin         Stachowski            315: 362
  20 Katarzyna      Szachowicz           - Marta          Bajorek               287: 432
  21 Zbigniew       Rybak                - Mirosław       Sójka                 383: 294


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Tuszyński             375: 396
   2 Grzegorz       Kurowski             - Bogdan         Kozłowski             460: 347
   3 Stanisław      Rydzik               - Artur          Wawrzynowski          390: 347
   4 Wojciech       Chodakiewicz         - Irena          Sołdan                435: 309
   5 Krzysztof      Bonda                - Krzysztof      Sporczyk              482: 318
   6 Kacper         Zegadło              - Zbigniew       Rybak                 291: 416
   7 Marta          Bajorek              - Mikołaj        Fidziński             296: 389
   8 Marcin         Stachowski           - Michał         Alabrudziński         289: 406
   9 Jerzy          Krzyżewski           - Michał, Piotr  Waszkiewicz           305: 395
  10 Tomasz A.      Praga                - Jarosław       Borowski              324: 418
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Jarosławski           362: 335
  12 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Horyń                 529: 273
  13 Krzysztof      Zawadzki             - Radosław       Więch                 221: 413
  14 Mirosław       Sójka                - Agnieszka      Biegańska             197: 376
  15 Anna           Biegańska            - Dorota         Rudzińska             328: 506
  16 Józef          Burzyński            - Katarzyna      Szachowicz            357: 283
  17 Marianna       Kozłowska            - Sławomir       Długosz               339: 370
  18 Dorota         Ostrowska            - Teresa         Kulesza               432: 261
  19 Dawid          Pikul                - Paweł          Maciejczuk            445: 325
  20 Dorota         Stachowska           - Hanna          Siemionow             438: 282
  21 Zofia          Michałowska          - Czesław        Grajewski             333: 363
  22 Sylwia         Kozłowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Kurowski              471: 449
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Tuszyński             513: 383
   3 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Chodakiewicz          372: 414
   4 Mikołaj        Fidziński            - Krzysztof      Bonda                 440: 383
   5 Jarosław       Borowski             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           349: 299
   6 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             310: 428
   7 Artur          Wawrzynowski         - Kacper         Zegadło               403: 291
   8 Marta          Bajorek              - Dorota         Rudzińska             259: 455
   9 Józef          Burzyński            - Rafał          Wesołowski            324: 331
  10 Irena          Sołdan               - Dawid          Pikul                 244: 516
  11 Radosław       Więch                - Dorota         Stachowska            406: 276
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Czesław        Grajewski             426: 359
  13 Dorota         Ostrowska            - Marcin         Stachowski            417: 330
  14 Sławomir       Długosz              - Bogdan         Kozłowski             306: 395
  15 Tomasz A.      Praga                - Agnieszka      Biegańska             349: 350
  16 Sylwia         Kozłowska            - Jerzy          Krzyżewski            293: 438
  17 Marek          Horyń                - Dariusz        Jarosławski           275: 415
  18 Zofia          Michałowska          - Marianna       Kozłowska             288: 421
  19 Anna           Biegańska            - Katarzyna      Szachowicz            363: 254
  20 Teresa         Kulesza              - Hanna          Siemionow             290: 375
  21 Paweł          Maciejczuk           - Krzysztof      Zawadzki              377: 383
  22 Mirosław       Sójka                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Fidziński            - Wojciech       Chodakiewicz          454: 384
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Kurowski              349: 358
   3 Zbigniew       Rybak                - Jarosław       Borowski              387: 468
   4 Tomasz         Zwoliński            - Radosław       Więch                 516: 375
   5 Dawid          Pikul                - Jerzy          Krzyżewski            458: 283
   6 Łukasz         Tuszyński            - Bogdan         Kozłowski             411: 483
   7 Dorota         Rudzińska            - Stanisław      Rydzik                377: 420
   8 Krzysztof      Bonda                - Michał         Alabrudziński         362: 369
   9 Rafał          Wesołowski           - Artur          Wawrzynowski          422: 384
  10 Agnieszka      Biegańska            - Krzysztof      Sporczyk              377: 308
  11 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Dorota         Ostrowska             428: 283
  12 Dariusz        Jarosławski          - Marcin         Stachowski            396: 320
  13 Marianna       Kozłowska            - Hanna          Siemionow             326: 318
  14 Dorota         Stachowska           - Anna           Biegańska             441: 426
  15 Czesław        Grajewski            - Sławomir       Długosz               358: 334
  16 Irena          Sołdan               - Józef          Burzyński             407: 343
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Kacper         Zegadło               445: 437
  18 Marta          Bajorek              - Sylwia         Kozłowska             417: 245
  19 Paweł          Maciejczuk           - Tomasz A.      Praga                 400: 275
  20 Teresa         Kulesza              - Zofia          Michałowska           288: 319
  21 Marek          Horyń                - Katarzyna      Szachowicz            319: 377


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Fidziński            - Jarosław       Borowski              441: 378
   2 Bogdan         Kozłowski            - Tomasz         Zwoliński             377: 359
   3 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                398: 502
   4 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Wesołowski            343: 371
   5 Wojciech       Chodakiewicz         - Michał         Alabrudziński         379: 449
   6 Agnieszka      Biegańska            - Zbigniew       Rybak                 386: 445
   7 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Andrzej        Kwiatkowski           395: 418
   8 Jerzy          Krzyżewski           - Łukasz         Tuszyński             307: 409
   9 Marianna       Kozłowska            - Dorota         Rudzińska             331: 357
  10 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Bonda                 318: 422
  11 Artur          Wawrzynowski         - Marta          Bajorek               354: 319
  12 Radosław       Więch                - Czesław        Grajewski             357: 462
  13 Dariusz        Jarosławski          - Irena          Sołdan                297: 382
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Zawadzki              435: 313
  15 Dorota         Ostrowska            - Anna           Biegańska             276: 373
  16 Sławomir       Długosz              - Kacper         Zegadło               335: 456
  17 Tomasz A.      Praga                - Józef          Burzyński             310: 304
  18 Katarzyna      Szachowicz           - Paweł          Maciejczuk            333: 347
  19 Marcin         Stachowski           - Zofia          Michałowska           301: 323
  20 Hanna          Siemionow            - Sylwia         Kozłowska             340: 404
  21 Marek          Horyń                - Teresa         Kulesza               431: 231


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogdan         Kozłowski            - Mikołaj        Fidziński             323: 344
   2 Michał         Alabrudziński        - Zbigniew       Rybak                 489: 297
   3 Jarosław       Borowski             - Stanisław      Rydzik                498: 270
   4 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kwiatkowski           351: 423
   5 Tomasz         Zwoliński            - Artur          Wawrzynowski          327: 324
   6 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Sporczyk              445: 337
   7 Czesław        Grajewski            - Łukasz         Tuszyński             392: 431
   8 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Grzegorz       Kurowski              442: 390
   9 Wojciech       Chodakiewicz         - Agnieszka      Biegańska             436: 301
  10 Krzysztof      Bonda                - Irena          Sołdan                243: 430
  11 Kacper         Zegadło              - Dorota         Rudzińska             374: 323
  12 Radosław       Więch                - Marta          Bajorek               362: 300
  13 Anna           Biegańska            - Paweł          Maciejczuk            278: 419
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Jarosławski           425: 387
  15 Marianna       Kozłowska            - Tomasz A.      Praga                 358: 362
  16 Zofia          Michałowska          - Jerzy          Krzyżewski            248: 357
  17 Sylwia         Kozłowska            - Dorota         Ostrowska             326: 472
  18 Józef          Burzyński            - Dorota         Stachowska            335: 405
  19 Marcin         Stachowski           - Hanna          Siemionow             377: 347
  20 Sławomir       Długosz              - Marek          Horyń                 339: 348
  21 Katarzyna      Szachowicz           - Teresa         Kulesza               413: 182


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Fidziński            - Andrzej        Kwiatkowski           381: 311
   2 Michał         Alabrudziński        - Jarosław       Borowski              392: 350
   3 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Dawid          Pikul                 370: 397
   4 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Tuszyński             364: 390
   5 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            438: 298
   6 Bogdan         Kozłowski            - Wojciech       Chodakiewicz          404: 310
   7 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Rybak                 354: 253
   8 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Ostrowska             457: 301
   9 Dorota         Rudzińska            - Agnieszka      Biegańska             413: 283
  10 Kacper         Zegadło              - Paweł          Maciejczuk            454: 294
  11 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Sporczyk              405: 337
  12 Krzysztof      Bonda                - Jerzy          Krzyżewski            332: 383
  13 Tomasz A.      Praga                - Radosław       Więch                 361: 415
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Artur          Wawrzynowski          382: 372
  15 Dariusz        Jarosławski          - Czesław        Grajewski             393: 371
  16 Marek          Horyń                - Anna           Biegańska             305: 411
  17 Katarzyna      Szachowicz           - Marianna       Kozłowska             328: 279
  18 Marta          Bajorek              - Zofia          Michałowska           460: 315
  19 Marcin         Stachowski           - Sylwia         Kozłowska             321: 378
  20 Teresa         Kulesza              - Józef          Burzyński             200: 438
  21 Hanna          Siemionow            - Sławomir       Długosz               267: 321


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Fidziński            - Michał         Alabrudziński         353: 366
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Pikul                 322: 345
   3 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             399: 352
   4 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Kurowski              439: 396
   5 Jarosław       Borowski             - Bogdan         Kozłowski             393: 323
   6 Zbigniew       Rybak                - Wojciech       Chodakiewicz          340: 352
   7 Kacper         Zegadło              - Rafał          Wesołowski            456: 435
   8 Dorota         Rudzińska            - Dorota         Stachowska            434: 342
   9 Jerzy          Krzyżewski           - Stanisław      Rydzik                338: 347
  10 Artur          Wawrzynowski         - Radosław       Więch                 332: 364
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Michał, Piotr  Waszkiewicz           294: 372
  12 Czesław        Grajewski            - Marta          Bajorek               330: 421
  13 Paweł          Maciejczuk           - Krzysztof      Sporczyk              357: 238
  14 Agnieszka      Biegańska            - Dariusz        Jarosławski           301: 383
  15 Tomasz A.      Praga                - Krzysztof      Bonda                 311: 443
  16 Anna           Biegańska            - Sylwia         Kozłowska             376: 329
  17 Dorota         Ostrowska            - Katarzyna      Szachowicz            378: 416
  18 Józef          Burzyński            - Marek          Horyń                 324: 273
  19 Marianna       Kozłowska            - Teresa         Kulesza               482: 168
  20 Sławomir       Długosz              - Marcin         Stachowski            348: 373
  21 Zofia          Michałowska          - Hanna          Siemionow             320: 352


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Alabrudziński         351: 446
   2 Dawid          Pikul                - Mikołaj        Fidziński             458: 381
   3 Jarosław       Borowski             - Irena          Sołdan                391: 307
   4 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             362: 364
   5 Bogdan         Kozłowski            - Kacper         Zegadło               370: 373
   6 Wojciech       Chodakiewicz         - Michał, Piotr  Waszkiewicz           420: 440
   7 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Rudzińska             426: 375
   8 Radosław       Więch                - Andrzej        Kwiatkowski           452: 325
   9 Paweł          Maciejczuk           - Krzysztof      Bonda                 355: 384
  10 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Stachowska            467: 363
  11 Dariusz        Jarosławski          - Jerzy          Krzyżewski            331: 403
  12 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Zawadzki              342: 316
  13 Marta          Bajorek              - Anna           Biegańska             415: 371
  14 Katarzyna      Szachowicz           - Artur          Wawrzynowski          362: 373
  15 Czesław        Grajewski            - Tomasz A.      Praga                 311: 344
  16 Dorota         Ostrowska            - Sławomir       Długosz               428: 323
  17 Sylwia         Kozłowska            - Marianna       Kozłowska             291: 419
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Hanna          Siemionow             399: 281
  19 Zofia          Michałowska          - Józef          Burzyński             241: 425
  20 Marek          Horyń                - Agnieszka      Biegańska             413: 326
  21 Teresa         Kulesza              - Marcin         Stachowski            259: 350


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 334: 379
   2 Łukasz         Tuszyński            - Jarosław       Borowski              392: 358
   3 Tomasz         Zwoliński            - Mikołaj        Fidziński             295: 463
   4 Kacper         Zegadło              - Michał, Piotr  Waszkiewicz           498: 264
   5 Radosław       Więch                - Irena          Sołdan                264: 478
   6 Krzysztof      Bonda                - Grzegorz       Kurowski              328: 348
   7 Wojciech       Chodakiewicz         - Marta          Bajorek               358: 321
   8 Dorota         Rudzińska            - Zbigniew       Rybak                 401: 394
   9 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            347: 450
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Jerzy          Krzyżewski            415: 297
  11 Artur          Wawrzynowski         - Bogdan         Kozłowski             327: 332
  12 Józef          Burzyński            - Dariusz        Jarosławski           306: 406
  13 Paweł          Maciejczuk           - Dorota         Ostrowska             409: 261
  14 Marianna       Kozłowska            - Krzysztof      Zawadzki              417: 308
  15 Marcin         Stachowski           - Anna           Biegańska             226: 443
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Szachowicz            358: 284
  17 Dorota         Stachowska           - Tomasz A.      Praga                 376: 304
  18 Sylwia         Kozłowska            - Czesław        Grajewski             373: 330
  19 Hanna          Siemionow            - Agnieszka      Biegańska             262: 349
  20 Marek          Horyń                - Zofia          Michałowska           391: 279
  21 Teresa         Kulesza              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Jarosław       Borowski              389: 346
   2 Mikołaj        Fidziński            - Łukasz         Tuszyński             422: 356
   3 Kacper         Zegadło              - Michał         Alabrudziński         404: 336
   4 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Kurowski              395: 297
   5 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           392: 406
   6 Radosław       Więch                - Wojciech       Chodakiewicz          471: 363
   7 Bogdan         Kozłowski            - Dorota         Rudzińska             404: 388
   8 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Rafał          Wesołowski            452: 368
   9 Marta          Bajorek              - Stanisław      Rydzik                393: 431
  10 Krzysztof      Bonda                - Artur          Wawrzynowski          316: 365
  11 Dariusz        Jarosławski          - Dorota         Stachowska            308: 407
  12 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Sporczyk              397: 408
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Anna           Biegańska             283: 396
  14 Paweł          Maciejczuk           - Marianna       Kozłowska             463: 287
  15 Tomasz A.      Praga                - Dorota         Ostrowska             328: 254
  16 Marcin         Stachowski           - Józef          Burzyński             382: 302
  17 Agnieszka      Biegańska            - Sylwia         Kozłowska             389: 320
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Teresa         Kulesza               400:   1
  19 Czesław        Grajewski            - Marek          Horyń                 501: 263
  20 Hanna          Siemionow            - Katarzyna      Szachowicz            267: 377
  21 Zofia          Michałowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mikołaj        Fidziński            - Dawid          Pikul                 296: 519
   2 Michał         Alabrudziński        - Kacper         Zegadło               344: 393
   3 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                423: 281
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Jarosław       Borowski              432: 410
   5 Michał, Piotr  Waszkiewicz          - Radosław       Więch                 412: 364
   6 Grzegorz       Kurowski             - Bogdan         Kozłowski             302: 438
   7 Dorota         Rudzińska            - Tomasz         Zwoliński             321: 353
   8 Wojciech       Chodakiewicz         - Rafał          Wesołowski            405: 342
   9 Anna           Biegańska            - Stanisław      Rydzik                224: 418
  10 Dorota         Stachowska           - Paweł          Maciejczuk            382: 362
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Rybak                 343: 374
  12 Artur          Wawrzynowski         - Krzysztof      Bonda                 300: 323
  13 Dariusz        Jarosławski          - Marta          Bajorek               339: 425
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Marianna       Kozłowska             313: 395
  15 Agnieszka      Biegańska            - Krzysztof      Zawadzki              420: 315
  16 Katarzyna      Szachowicz           - Marcin         Stachowski            378: 312
  17 Czesław        Grajewski            - Tomasz A.      Praga                 407: 356
  18 Dorota         Ostrowska            - Józef          Burzyński             366: 404
  19 Sylwia         Kozłowska            - Marek          Horyń                 337: 276
  20 Hanna          Siemionow            - Zofia          Michałowska           400:   1
Lista rankingowa na dzień 24-06-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            156.84  31055  198
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              155.47  30161  194
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.42  27793  186
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             149.21  28648  192
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 149.12  28183  189
   6 Dawid Pikul                    Poznań               148.82  29019  195
   7 Miłosz Wrzałek                 Reda                 148.71  28106  189
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.76  19209  130
   9 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.44  28161  191
  10 Marek Reda                     Wołomin              146.39  27961  191
  11 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.27  27207  186
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               145.81  25516  175
  13 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.58   8298   57
  14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.54  28963  199
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.41  18613  128
  16 Kamil Górka                    Kraków               144.99  28273  195
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             144.95  27976  193
  18 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.71  27060  187
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            144.42   8954   62
  20 Grzegorz Kurowski              Warszawa             144.18  28259  196
  21 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.29  27799  194
  22 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.81  27563  193
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.72  27117  190
  24 Artur Irzyk                    Kraków               142.65   4850   34
  25 Jan Mrozowski                  Kraków               142.38  18652  131
  26 Krzysztof Obremski             Legnica              141.97  27685  195
  27 Przemysław Rybicki             Otwock               141.73  11905   84
  28 Jakub Szymczak                 Łódź                 141.61  14727  104
  29 Kamil Kister                   Puławy               141.49  27449  194
  30 Łukasz Bobowski                Suchedniów           141.13  20182  143
  31 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.93  26635  189
  32 Justyna Górka                  Kraków               140.34  27367  195
  33 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.21  24257  173
  34 Grzegorz Łukasik               Konojady             140.04  26888  192
  35 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.79  15377  110
  36 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.72  17884  128
  37 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  38 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.82   5275   38
  39 Bogusław Szyszka               Oława                138.27  23783  172
  40 Maciej Czupryniak              Milanówek            137.82  12542   91
  41 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.79  26317  191
  42 Adam Szukalski                 Coventry             137.36   4945   36
  43 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  44 Radosław Jachna                Łódź                 136.84  26957  197
  45 Irena Sołdan                   Sopot                136.72  27207  199
  46 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.63  22270  163
  47 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             136.58   4917   36
  48 Weronika Rudnicka              Szczecin             136.48  19243  141
  49 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             136.12  10209   75
  50 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.12  15109  111
  51 Paweł Janaś                    Głogów               134.97  13497  100
  52 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.35   6852   51
  53 Karol Waniek                   Wrocław              134.29  11415   85
  54 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             134.29  25649  191
  55 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.14  25754  192
  56 Mikołaj Fidziński              Dębica               133.86  12181   91
  57 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.72  24471  183
  58 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  132.96  24598  185
  59 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  60 Dominik Piasecki               Słupsk               132.63   9019   68
  61 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.62  25463  192
  62 Janusz Krupiński               Bytom                132.44  18277  138
  63 Michał Musielak                Bydgoszcz            132.39   4766   36
  64 Robert Kamiński                Warszawa             132.16  24847  188
  65 Sławomir Piotrowski            Deszczno             132.15  20616  156
  66 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.90  13322  101
  67 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.88   8836   67
  68 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.66  10928   83
  69 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.61   7107   54
  70 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              131.25  13781  105
  71 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.16   6558   50
  72 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                131.14  23081  176
  73 Maciej Grąbczewski             Szczecin             131.09  23989  183
  74 Szymon Płachta                 Warszawa             130.90  25918  198
  75 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  76 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       130.31  20720  159
  77 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.21  18230  140
  78 Kacper Zegadło                 Warszawa             130.06  12876   99
  79 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.97  18586  143
  80 Alicja Grąbczewska             Szczecin             129.88  18962  146
  81 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            129.77   9214   71
  82 Marek Salamon                  Bytom                129.70   9209   71
  83 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.65  14261  110
  84 Piotr Broda                    Sandomierz           129.63  25019  193
  85 Agnieszka Krupka               Krosno               129.62  19054  147
  86 Przemysław Pawlic              Wrocław              129.52   5181   40
  87 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.48   6474   50
  88 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.41  24976  193
  89 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  90 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  91 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.91   7090   55
  92 Mariusz Grodek                 Kraków               128.46   6423   50
  93 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.29  12829  100
  94 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            128.26   9235   72
  95 Dorota Zielińska               Piaseczno            128.24   5258   41
  96 Mateusz Królikowski            Wrocław              128.10   8839   69
  97 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.06  19593  153
  98 Katarzyna Małek                Mielec               128.01  17281  135
  99 Tomasz Łapka                   Opole                127.87   8056   63
 100 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.47  24985  196
 101 Leszek Kacprzyk                Katowice             127.01  13971  110
 102 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              126.76  17620  139
 103 Natalia Ogierman               Katowice             126.68  21915  173
 104 Natalia Woźniak                Dziwnówek            126.66   7473   59
 105 Artur Koszel                   Warszawa             126.61  12534   99
 106 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.57  19112  151
 107 Krzysztof Gibas                Kraków               126.56  24427  193
 108 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.49  23275  184
 109 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.22  25118  199
 110 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.04   8571   68
 111 Jacek Pietruszka               Kraków               125.71  11440   91
 112 Marek Roszak                   Poznań               125.66   5906   47
 113 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 114 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.60  24618  196
 115 Jolanta Chłopińska             Wałcz                125.47  24844  198
 116 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 117 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            125.27   7516   60
 118 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 119 Michał Kolaj                   Ostróda              124.78  16097  129
 120 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.49  17678  142
 121 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.45  22899  184
 122 Rafał Matczak                  Milanówek            124.13  22096  178
 123 Łukasz Baranowski              Gdynia               123.97  24423  197
 124 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.64  22873  185
 125 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.55  24463  198
 126 Grzegorz Pukniel               Łódź                 123.41  24188  196
 127 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.31  23552  191
 128 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       122.91  11185   91
 129 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.85  21868  178
 130 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 131 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.19   7576   62
 132 Monika Sadurska                Warszawa             122.00   5002   41
 133 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.96   6830   56
 134 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           121.79   4141   34
 135 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.67  15087  124
 136 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.36  23059  190
 137 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.32  16985  140
 138 Magdalena Kublik               Warszawa             121.31  24019  198
 139 Anita Bruska                   Gdynia               121.14  18898  156
 140 Tomasz Górka                   Łęczna               121.13   6420   53
 141 Paweł Morga                    Warszawa             121.12  13323  110
 142 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 143 Robert Głowacki                Łódź                 120.96   5443   45
 144 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 145 Krzysztof Bonda                Białystok            120.75  13041  108
 146 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.66   4585   38
 147 Tomasz Lempart                 Kraków               120.56  15070  125
 148 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 149 Leszek Stecuła                 Bytom                120.32   8663   72
 150 Marek Rogalski                 Warszawa             119.88  11988  100
 151 Konrad Sowula                  Kraków               119.86   5873   49
 152 Maciej Perzyński               Piła                 119.77  13414  112
 153 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 154 Lucyna Śniadach                Rumia                119.15  10485   88
 155 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.14  14059  118
 156 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.08  22030  185
 157 Michał Garnowski               Pasłęk               119.06   5715   48
 158 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 159 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.01  22254  187
 160 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.95  13084  110
 161 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.90   5707   48
 162 Radosław Więch                 Warszawa             118.89  13316  112
 163 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 164 Czesław Grajewski              Choroszcz            118.86  23178  195
 165 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.75  13062  110
 166 Beata Piotrowska               Łódź                 118.67   5103   43
 167 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.51  22042  186
 168 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.38  23320  197
 169 Marta Bajorek                  Warszawa             118.29  23422  198
 170 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.22  16314  138
 171 Maurycy Machnio                Lipiany              118.15  14769  125
 172 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 173 Marta Ćwiek                    Radomsko             117.58  20341  173
 174 Paulina Mech                   Kraków               117.55  13401  114
 175 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.54  12342  105
 176 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.29   5630   48
 177 Stanisław Gasik                Warszawa             117.05   9832   84
 178 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 179 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.97  20586  176
 180 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.58   5596   48
 181 Adam Janicki                   Łódź                 116.58  21800  187
 182 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.27  19300  166
 183 Szymon Dąbrowski               Warszawa             116.14  22298  192
 184 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.00   9164   79
 185 Iza Kraj                       Warszawa             115.92   4173   36
 186 Rafał Stachowski               Police               115.87  10081   87
 187 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.81  19919  172
 188 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.66  15383  133
 189 Bogusław Książek               Szczecin             115.54   7279   63
 190 Sławomir Wolski                Wrocław              115.51  22062  191
 191 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.42  10388   90
 192 Jarosław Olek                  Warszawa             115.02   7476   65
 193 Marcin Ceglarek                Kraków               114.91   9078   79
 194 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.81   9644   84
 195 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.56   6988   61
 196 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 197 Anna Biegańska                 Białystok            114.46  12705  111
 198 Dariusz Jarosławski            Ełk                  114.18  21922  192
 199 Marta Świątkowska              Wrocław              114.14  19289  169
 200 Juliusz Czupryniak             Warszawa             114.13  10842   95
 201 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 202 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.76   4209   37
 203 Jacek Nowak                    Szczecin             113.73   6824   60
 204 Teresa Zalewska                Racibórz             113.65  12502  110
 205 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 206 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 207 Anna Krynicka                  Warszawa             113.11   9614   85
 208 Ryszard Korpalski              Wójtowice            112.90  21451  190
 209 Renata Andracka                Zwola                112.88  21673  192
 210 Anna Niedzielko                Szczecin             112.87  10723   95
 211 Tomasz Lewiński                Wejherowo            112.54   8103   72
 212 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.16  10992   98
 213 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.06  21292  190
 214 Elżbieta Święcka               Białystok            111.92   5372   48
 215 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.84  21921  196
 216 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            111.66  10496   94
 217 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.31  17142  154
 218 Jerzy Luter                    Bytom                111.31  18588  167
 219 Marianna Kozłowska             Białystok            111.22  12234  110
 220 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 221 Agnieszka Biegańska            Białystok            111.01  15098  136
 222 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.90  17301  156
 223 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 224 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 225 Paweł Maciejczuk               Białystok            110.17  13992  127
 226 Dorota Ostrowska               Białystok            110.17  12449  113
 227 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 228 Ziemowit Pazda                 Wrocław              109.99  11329  103
 229 Monika Krzysztofek             Wejherowo            109.94   7916   72
 230 Sylwia Łada                    Inowrocław           109.85  21641  197
 231 Joanna Suchanek                Wrocław              109.60  15892  145
 232 Damian Łupiński                Konojady             109.58   3945   36
 233 Zofia Górka                    Łęczna               109.40   3829   35
 234 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.11  14402  132
 235 Urszula Solarska               Łódź                 108.88  20687  190
 236 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 237 Marta Sztajnert                Wisła                108.82   4135   38
 238 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 239 Mariusz Michalski              Inowrocław           108.35   9643   89
 240 Bożena Guział                  Racibórz             108.32   6716   62
 241 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               107.87  21034  195
 242 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.73   8942   83
 243 Józef Burzyński                Ełk                  107.68  11306  105
 244 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 245 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.51  10106   94
 246 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 247 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          107.35   5153   48
 248 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            107.25   5148   48
 249 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.16  21432  200
 250 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 251 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.87  20199  189
 252 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.86   4595   43
 253 Maria Pokorska                 Warszawa             106.32   4040   38
 254 Sławomir Długosz               Ostróda              106.12  20163  190
 255 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.76   3913   37
 256 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             105.71   4017   38
 257 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.64   3803   36
 258 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.64  20177  191
 259 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 260 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          105.10   5150   49
 261 Paweł Brylski                  Kraków               104.67   3768   36
 262 Jakub Błażejewski              Poznań               104.62   4394   42
 263 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.09  14676  141
 264 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 265 Dariusz Sowula                 Kraków               104.00   3536   34
 266 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.84  19625  189
 267 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 268 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 269 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.26  12082  117
 270 Anna Arana                     Warszawa             102.80  13364  130
 271 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               102.33   9312   91
 272 Maciej Dąbrowski               Warszawa             102.19  17986  176
 273 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.85  10592  104
 274 Laura Pisula                   Wrocław              101.72   5086   50
 275 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 276 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            101.33   3040   30
 277 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.60  11871  118
 278 Marek Szczepanik               Reda                  99.65   6178   62
 279 Tomasz A. Praga                Białystok             99.59   4581   46
 280 Lidia Żywna                    Gdynia                98.83  15615  158
 281 Halina Mrozek                  Warszawa              98.64   9371   95
 282 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                98.49   5023   51
 283 Aleksandra Brzeska             Piastów               98.27  11891  121
 284 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.09  11477  117
 285 Marcin Stachowski              Wydartowo I           97.50   5850   60
 286 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 287 Michał Dąbrowski               Warszawa              96.97  15127  156
 288 Anna Lenartowska               Gdynia                96.44   8101   84
 289 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 290 Maciej Pietrasik               Nowogard              95.70   4498   47
 291 Sylwia Buks                    Warszawa              95.69  16841  176
 292 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 293 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 294 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.85   4553   48
 295 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 296 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 297 Dominika Worona                Police                93.64   4401   47
 298 Janina Grajewska               Choroszcz             91.86   6522   71
 299 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 300 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.14   6380   70
 301 Michał Landowski               Police                89.74   3141   35
 302 Agnieszka Dawid                Kraków                89.05   3295   37
 303 Agata Pastusiak                Sulęcin               88.92   3468   39
 304 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.57   3277   37
 305 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 306 Zuzanna Molak                  Warszawa              87.64   3155   36
 307 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                87.61   9024  103
 308 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              87.40   5069   58
 309 Paulina Naplocha               Racibórz              87.16  14382  165
 310 Andrzej Klich                  Jaworzno              86.43   9940  115
 311 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             85.92  10053  117
 312 Waldemar Dębski                Ostróda               85.92   3265   38
 313 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   85.78   3860   45
 314 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                85.40   2989   35
 315 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.98   3654   43
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   84.56   4397   52
 317 Radosław Pastusiak             Sulęcin               83.49   3256   39
 318 Beata Kiżewska                 Świnoujście           83.47   3005   36
 319 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.22   6824   82
 320 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 321 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 322 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 323 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 324 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 325 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 326 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   63.02   2836   45
 327 Mirosław Dejna                 Sampława              61.31  12262  200




Poczekalnia na dzień 24-06-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Wojciech Urbański              Warszawa             131.62   3817   29
   2 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   3 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   4 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   5 Zdzisław Szota                 Warszawa             112.96   3163   28
   6 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   7 Piotr Domański                 Lublin               129.19   3488   27
   8 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.00   3456   27
   9 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.56   3444   27
  10 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
  11 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
  12 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  13 Halina Roszak                  Poznań               103.19   2786   27
  14 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
  15 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.69   3086   26
  16 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  17 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  101.62   2642   26
  18 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  19 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  20 Paweł Zaręba                   Warszawa             149.16   3729   25
  21 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  22 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  23 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  24 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  25 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  26 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  27 Zygmunt Skwarek                Katowice              85.92   2148   25
  28 Joanna Jewtuch                 Warszawa             140.67   3376   24
  29 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  30 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.96   3239   24
  31 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  32 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  33 Jolanta Kosmowska              Warszawa             127.58   3062   24
  34 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  35 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  36 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  37 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  38 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.58   2966   24
  39 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  40 Michał Trumpus                 Wrocław              119.04   2857   24
  41 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  42 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  43 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  44 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  45 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  46 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.29   2791   24
  47 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  48 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  49 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  50 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  51 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.71   2633   24
  52 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  53 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  54 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  55 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  56 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  57 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             101.50   2436   24
  58 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  59 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  60 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  61 Bożena Lisiewska               Piasutno              96.46   2315   24
  62 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  63 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  64 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  65 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  66 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  67 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  68 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  69 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  70 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  71 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  72 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  73 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  74 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  75 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  76 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  77 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  78 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  79 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  80 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  81 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  82 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  83 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.64   1598   22
  84 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  85 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  86 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  87 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  88 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  89 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  90 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  91 Przemysław Herdzina            Kraków               142.95   2716   19
  92 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  93 Grzegorz Miecugow              Warszawa             112.84   2144   19
  94 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  95 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  96 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  97 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  98 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  99 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
 100 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
 101 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 102 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 103 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 104 Filip Sosin                    Warszawa             116.59   1982   17
 105 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 106 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 107 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 108 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 109 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 110 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 111 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 112 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 113 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 114 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 115 Andrzej Słapiński              Warszawa             103.36   1447   14
 116 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 117 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 118 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 119 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 120 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 121 Adam Klimont                   Wałcz                135.23   1758   13
 122 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 123 Monika Siemaszko               Lipiany              109.38   1422   13
 124 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 125 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 126 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 127 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 128 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 129 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 130 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 131 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 132 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 133 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 134 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 135 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 136 Paweł Zbrowski                 Gdynia               130.08   1561   12
 137 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             129.58   1555   12
 138 Paweł Kowalski                 Kutno                129.33   1552   12
 139 Michał Szymkowski              Wrocław              127.58   1531   12
 140 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 141 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 142 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      123.33   1480   12
 143 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 144 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 145 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.17   1454   12
 146 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 147 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 148 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 149 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 150 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 151 Karol Rembiałkowski            Warszawa             116.33   1396   12
 152 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 153 Agnieszka Matus                Milanówek            115.08   1381   12
 154 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 155 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 156 Artur Wawrzynowski             Ełk                  114.00   1368   12
 157 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 158 Dariusz Małysa                 Kraków               113.08   1357   12
 159 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 160 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 161 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 162 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 163 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 164 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 165 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 166 Katarzyna Szachowicz           Uniszewo             108.75   1305   12
 167 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 168 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 169 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 170 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 171 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 172 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 173 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 174 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 175 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 176 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 177 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 178 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 179 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 180 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 181 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 182 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 183 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 184 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 185 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 186 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 187 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 188 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 189 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 190 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 191 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 192 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 193 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 194 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 195 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 196 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           96.50   1158   12
 197 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 198 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 199 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 200 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 201 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 202 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 203 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 204 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 205 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 206 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 207 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 208 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 209 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 210 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 211 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 212 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 213 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.08   1081   12
 214 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 215 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 216 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 217 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 218 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 219 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 220 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 221 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 222 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 223 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 224 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 225 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 226 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 227 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 228 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 229 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 230 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 231 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 232 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 233 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 234 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 235 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 236 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 237 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 238 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 239 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 240 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 241 Michał Śliwiński               Szczecin              55.75    669   12
 242 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 243 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 244 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 245 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 246 Dorota Buśko                   Naterki               90.64    997   11
 247 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 248 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 249 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 250 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 251 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 252 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 253 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 254 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 255 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 256 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 257 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 258 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 259 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 260 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 261 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 262 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 263 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 264 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 265 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 266 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 267 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 268 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 269 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 270 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 271 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 272 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 273 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 274 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 275 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 276 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 277 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 278 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 279 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 280 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 281 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 282 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 283 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 284 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 285 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 286 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 287 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 288 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 289 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 290 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 291 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 292 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 293 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 294 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 295 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 296 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 297 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 298 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 299 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 300 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 301 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 302 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 303 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 304 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 305 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 306 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 307 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 308 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 309 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 310 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 311 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 312 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 313 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 314 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 315 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 316 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 317 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 318 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 319 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 320 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 321 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 322 Aneta Grodek                   Zawiercie             89.29    625    7
 323 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 324 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 325 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 326 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 327 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 328 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 329 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 330 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 331 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 332 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 333 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 334 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 335 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 336 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 337 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 338 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 339 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 340 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 341 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 342 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 343 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 344 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 345 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 346 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 347 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 348 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 349 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 350 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 351 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 352 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 353 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 354 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 355 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 356 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 357 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 358 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 359 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 360 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 361 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 362 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 363 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 364 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 365 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 366 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 367 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 368 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 369 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 370 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 371 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 372 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 373 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 374 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 375 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 376 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 377 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 378 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 379 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 380 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 381 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 382 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie