Konojady16
czerwca
Konojady 16-17 czerwca I Otwarte Mistrzostwa Konojad
Ełk23
czerwca
Ełk 23-24 czerwca III Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta EłkuGrand Prix 2012
Krzyże30
czerwca
Krzyże 30 czerwca II Mistrzostwa Puszczy Piskiej
Tuż tuż23 - 24 czerwca 2012 — III Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta EłkuInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

III Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku Ełk, 23 - 24 czerwca 2012
Grand Prix 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Tuż tużIII Mazurski Turniej Scrabble, jak dobry film sensacyjny, obfitował w nieoczekiwane zwroty akcji. Po 7 rundach prowadził Stanisław Rydzik bez straty punktu, a tuż za nim czaili się z jedną przegraną Mariusz SkroboszDominik Urbacki.

Po zakończeniu rozgrywek pierwszego dnia, wszyscy gremialnie udali się do pubu Warka nad jeziorem, gdzie najpierw odbył się dalszy ciąg Walnego Zgromadzenia PFS, a następnie przy kolacji rybnej oglądano mecz ćwierćfinałowy Mistrzostw Europy w piłkę nożną. W drugim dniu, po 10 rundach, Rydzik umocnił się na prowadzeniu z kompletem zwycięstw, mając nad rywalami przewagę 2 punktów.

W jedenastej rundzie Rydzik usiadł do gry z Pawłem Jackowskim, a na drugim stole zagrali Piotr PietuchowskiGrzegorz Kurowski. Pietuchowski zaczął od siódemki, a potem poprawił ją jeszcze trzema i wygrał partię 519:318. Jackowski ułożył Rydzikowi dziewiątkę za 167 punktów i wygrał 487:398. Po tej rundzie przewaga Rydzika nad Pietuchowskim zmalała do 1 dużego punktu i 55 małych. Okazało się to za mało na sukces. Pietuchowski wygrał pojedynek finałowy różnicą 77 punktów i sięgnął tym samym po tytuł mistrzowski. Rydzik musiał się zadowolić drugim miejscem, a na najniższym pudle stanął Paweł Jackowski. Najlepszym debiutantem został Tomasz Niklewicz z Ełku, wygrywając 5 na 12 partii. Nagrody wręczył zwycięzcom Prezydent Miasta Ełku, Tomasz Andrukiewicz.

Podczas turnieju uczestnicy mogli korzystać z bezpłatnego bufetu zaopatrzonego w kawę, herbatę, kanapki i ciastka.

Wielkie podziękowania dla Pani Dyrektor Biblioteki Miejskiej Iwonie Drażbie za wsparcie finansowe turnieju i piękne albumy oraz inne nagrody rzeczowe. Szczególne wyrazy wdzięczności dla pani Ani i pani Małgosi z Czytelni dla Dorosłych za miłą współpracę, duże zaangażowanie i pomoc przy przygotowaniach do turnieju, a pozostałym pracownikom biblioteki za pomoc i czas poświęcony w czasie trwania turnieju.
relacja: Andrzej Lożyński, Dariusz Jarosławski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejska Biblioteka Publiczna
ul. Armii Krajowej 17 B
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 23 czerwca (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 24 czerwca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdMiejsce gry znajduje się ok. 500 m od dworca PKP i PKS (dojście ulicą Armii Krajowej)
(ewentualnie 1 przystanek autobusem komunikacji miejskiej linii nr 3, 4, 5, 12)
WyżywienieW trakcie turnieju przekąski, owoce, kawa, herbata i zimne napoje.

W sobotę możliwość zamówienia obiadu w restauracji hotelu Rydzewski — 100m od miejsca gry)
(zamawianie obiadu pod numerem telefonu: 87 621 37 67 lub 609 081 141 do piątku przed turniejem)
Zestaw 1: zupa dnia, schabowy, ziemniaki, surówka, napój owocowy — 30 zł
Zestaw 2: zupa dnia, gołąbki. napój owocowy — 20 zł
Zamawianie obiadów indywidualnie
NoclegiBursa Szkolna w Ełku
ul. Sikorskiego 7A — tel. 87 621 25 14 — elkbursa@poczta.wp.pl (hasło SCRABBLE) — 35 zł/os

Hotel RYDZEWSKI (ok. 100 m. od miejsca rozgrywek)
— ul. Armii Krajowej 32 — tel. 87 621 89 00, 609 081 141 — e-mail: hotel@rydzewski.pl — 70 zł/os (ze śniadaniem) — pokój 2 osobowy, 80 zł/os (ze śniadaniem) — pokój 1 osobowy

Pensjonacik „Grażyna” (nad Jeziorem Ełckim)
ul. Nadjeziorna 11 (wjazd od ulicy Wojska Polskiego 23A) — tel./fax: 87 621 17 00 — grazyna@elk.com.pl (na hasło SCRABBLE zniżka 10 zł) — od 75 zł/os (ze śniadaniem)

Pensjonat "Faust" (nad Jeziorem Ełckim)
ul. Pułaskiego 26 — tel. 87 610 01 04 lub 508 652 412 — biuro@pensjonat.elk.pl — ok. 70 zł/os (ze śniadaniem) — rezerwacja na hasło "scrabble"

Noclegi "Pub Warka"
ul. Pułaskiego 24— tel. 87 620 04 04— warka.elk1@wp.pl — od 50 zł/os (śniadanie — 12 zł)

Pub Smętek — pokoje, apartamenty ul. Pułaskiego 19; tel. kom. 502705130, tel. stac. 876211453

Pub Kuźnia Smaku — pokoje, apartamenty ul. Pułaskiego 8; tel. 876109828
NagrodyI nagroda — 500 zł. + puchar + dyplom
II nagroda — 300 zł. + puchar + dyplom
III nagroda — 100 zł. + puchar + dyplom

najlepszy debiutant: 100 zł + dyplom

nagrody rzeczowe
niespodzianki
Dodatkowe atrakcje- piątek — 22.06. — Kręgielnia Rydzewski (ul. Armii Krajowej 32) — w godzinach 21 — 23 kręgle dla uczestników turnieju — koszt ok. 20 zł

- sobota — 23.06. — Impreza w Pubie WARKA. (ul. Pułaskiego 24) — dla uczestników turnieju oraz osób towarzyszących impreza z poczęstunkiem. W menu:
- Okoń saute — filecik z okonia
- Dziki Karp — dzwoneczki
- Ziemniaczki opiekane w ziołach
- Ryż Curry
- 3 rodzaje surówek
- Szczupak faszerowany — sosik chrzanowo-majonezowy
- Pieczywko
- Piwo beczkowe
Całość imprezy kosztuje tylko 30 zł i ma charakter zamknięty. Na miejscu możliwość obejrzenia meczu. Wszystko to podane w ramach szwedzkiego stołu Zapisy przy zgłoszeniach.

W sobotę i niedzielę dla osób towarzyszących możliwość spływu kajakowego. wypożyczenia rowerów wodnych, a także kajaków, dostępna ścieżka rowerowa wokół jeziora Ełckiego. Szczegóły i zapisy pod numerem tel 87 620 04 04
OrganizatorzyDariusz Jarosławski — tel. 785 312 200
Miejska Biblioteka Publiczna w Ełku — tel. 87 610 80 84 (Czytelnia)
SponsorzyUrząd Miasta w Ełku
Kręgielnia Rydzewski


Wyniki turnieju III Mazurski Turniej w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Piotr           Pietuchowski         Białystok              141.87     10.0     4979     1951      841
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.64     10.0     4957     1988      602
  3 Paweł           Jackowski            Warszawa               142.40      9.0     5001     1767      541
  4 Rafał           Wesołowski           Warszawa               126.81      9.0     4767     1809      498
  5 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               146.46      8.0     5092     1739      854
  6 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                146.41      8.0     4887     1770      277
  7 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 149.15      8.0     4770     1719      406
  8 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                115.02      8.0     4676     1764      843
  9 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.74      8.0     4611     1700      239
 10 Marek           Syczuk               Warszawa               139.05      7.0     4946     1662      411
 11 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               136.00      7.0     4909     1651       97
 12 Czesław         Grajewski            Choroszcz              123.78      7.0     4841     1594      478
 13 Grzegorz        Święcki              Białystok              146.51      7.0     4768     1520      449
 14 Szymon          Płachta              Warszawa               134.56      7.0     4758     1587      116
 15 Krzysztof       Bonda                Białystok              115.92      7.0     4682     1579      527
 16 Magdalena       Kublik               Warszawa               122.25      7.0     4581     1540      218
 17 Dominik         Urbacki              Pruszków               140.99      7.0     4576     1626      -89
 18 Bogdan          Kozłowski            Białystok              118.92      7.0     4552     1461      281
 19 Andrzej         Rechowicz            Katowice               127.99      7.0     4433     1433      284
 20 Urszula         Solarska             Łódź                   106.55      7.0     4285     1576      -40
 21 Katarzyna       Dębska               Ostróda                102.59      7.0     4239     1595     -122
 22 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               127.27      6.0     4742     1430      586
 23 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                135.88      6.0     4725     1341      346
 24 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               124.61      6.0     4629     1457      155
 25 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               131.15      6.0     4545     1369      325
 26 Marianna        Kozłowska            Białystok              110.86      6.0     4460     1377      136
 27 Elżbieta        Święcka              Białystok              108.49      6.0     4382     1474      -67
 28 Józef           Burzyński            Ełk                    107.09      6.0     4351     1360      -83
 29 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              125.82      6.0     4340     1465       46
 30 Zbigniew        Rybak                Warszawa               114.67      6.0     4327     1405      -93
 31 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    114.76      6.0     4253     1395     -122
 32 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                107.93      6.0     4183     1354       52
 33 Sylwia          Kozłowska            Białystok              100.00      6.0     4000     1398     -358
 34 Irena           Sołdan               Sopot                  132.37      5.0     4683     1314      119
 35 Dorota          Rudzińska            Warszawa               115.32      5.0     4534     1414      159
 36 Renata          Andracka             Zwola                  113.32      5.0     4375     1304     -310
 37 Marta           Bajorek              Warszawa               111.15      5.0     4338     1363       10
 38 Dorota          Ostrowska            Białystok              103.66      5.0     4313     1279       40
 39 Paweł           Maciejczuk           Białystok              110.54      5.0     4232     1251      147
 40 Agnieszka       Biegańska            Białystok              105.57      5.0     4192     1212      274
 41 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               101.81      5.0     4192     1223     -393
 42 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               114.63      5.0     4026     1335     -221
 43 Tomasz          Niklewicz            Ełk                    100.00      5.0     3703     1243     -396
 44 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               125.84      5.0     2776     1021      355
 45 Marek           Horyń                Ełk                    100.00      4.5     3771     1168     -268
 46 Sławomir        Długosz              Ostróda                109.36      4.0     4457     1137      276
 47 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.0     4041     1202     -384
 48 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      3.5     3994     1095     -267
 49 Anna            Biegańska            Białystok              122.08      3.5     3960     1122     -345
 50 Julia           Solarska             Łódź                   100.00      3.5     3366      945     -548
 51 Paulina         Ostrowska            Białystok              100.00      3.5     3287      984     -911
 52 Łukasz          Wojciechowski        Łomża                  108.29      3.0     2532      747      103
 53 Maciej          Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      3.0     2446      733       54
 54 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      1.5     2482      695    -1494
 55 Paweł           Jarosławski          Ełk                    100.00      1.0     1654      528     -980
 56 Kamil           Świderski            Ełk                    100.00      0.0      985      457    -2454
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mazurski Turniej w Scrabble



	Rafał Lenartowski 149.15 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Jarosławski           114.76 +  361: 342  165
    2    11 Dorota         Rudzińska             115.32 +  357: 351  165
    3     7 Marek          Syczuk                139.05 -  354: 389   89
    4    13 Dominik        Urbacki               140.99 -  360: 413   91
    5    10 Szymon         Płachta               134.56 -  345: 355   85
    6    15 Krzysztof      Jaworski              127.27 +  454: 433  177
    7    15 Anna           Biegańska             122.08 +  434: 270  172
    8    13 Jerzy          Krzyżewski            114.63 +  438: 264  165
    9     5 Grzegorz       Kurowski              136.00 -  338: 419   86
   10    12 Mariola        Osajda-Matczak        125.82 +  405: 382  176
   11    10 Irena          Sołdan                132.37 +  456: 389  182
   12     5 Krzysztof      Bonda                 115.92 +  468: 357  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Grzegorz Święcki 146.51 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zbigniew       Rybak                 114.67 -  385: 408   65
    2    15 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  545: 290  150
    3     8 Dominik        Urbacki               140.99 -  345: 421   91
    4    15 Mariola        Osajda-Matczak        125.82 +  410: 356  176
    5     9 Mariusz        Sylwestrzuk           125.84 -  370: 391   76
    6    14 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  333: 291  150
    7    11 Renata         Andracka              113.32 +  444: 364  163
    8     9 Rafał          Wesołowski            126.81 -  306: 435   77
    9    11 Andrzej        Rechowicz             127.99 -  334: 393   78
   10    13 Marianna       Kozłowska             110.86 +  414: 345  161
   11    12 Elżbieta       Święcka               108.49 +  459: 313  158
   12    10 Andrzej        Kwiatkowski           124.61 +  423: 312  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Mariusz Skrobosz 146.46 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Krzyżewski            114.63 +  464: 343  165
    2     6 Dorota         Ostrowska             103.66 +  504: 287  154
    3     1 Bogdan         Kozłowski             118.92 +  437: 269  169
    4     1 Leokadia       Litwinowicz           115.02 +  360: 258  165
    5     1 Marek          Syczuk                139.05 -  383: 454   89
    6     3 Mariusz        Sylwestrzuk           125.84 +  385: 374  176
    7     3 Krzysztof      Sporczyk              125.74 +  432: 291  176
    8     2 Czesław        Grajewski             123.78 -  466: 469   74
    9     2 Dominik        Urbacki               140.99 +  475: 325  191
   10     1 Stanisław      Rydzik                141.64 -  358: 364   92
   11     3 Tomasz         Zwoliński             146.41 +  490: 399  196
   12     2 Paweł          Jackowski             142.40 -  338: 405   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Tomasz Zwoliński 146.41 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Renata         Andracka              113.32 +  499: 282  163
    2     2 Szymon         Płachta               134.56 +  446: 369  185
    3     2 Piotr          Pietuchowski          141.87 +  418: 338  192
    4     2 Marek          Syczuk                139.05 -  381: 468   89
    5     3 Zbigniew       Rybak                 114.67 +  381: 372  165
    6     4 Rafał          Wesołowski            126.81 +  335: 313  177
    7     4 Czesław        Grajewski             123.78 -  330: 403   74
    8     4 Paweł          Jackowski             142.40 +  481: 371  192
    9     3 Leokadia       Litwinowicz           115.02 +  423: 379  165
   10     2 Grzegorz       Kurowski              136.00 -  375: 416   86
   11     3 Mariusz        Skrobosz              146.46 -  399: 490   96
   12     4 Grzegorz       Kurowski              136.00 +  419: 409  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 12 147.50




	Paweł Jackowski 142.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marta          Bajorek               111.15 -  333: 449   61
    2    24 Julia          Solarska              100.00 +  460: 274  150
    3    10 Elżbieta       Święcka               108.49 +  430: 307  158
    4     7 Dorota         Rudzińska             115.32 +  451: 388  165
    5     6 Leokadia       Litwinowicz           115.02 +  399: 365  165
    6     5 Krzysztof      Sporczyk              125.74 -  373: 425   76
    7     7 Rafał          Wesołowski            126.81 +  405: 364  177
    8     4 Tomasz         Zwoliński             146.41 -  371: 481   96
    9     8 Urszula        Solarska              106.55 +  437: 361  157
   10     4 Czesław        Grajewski             123.78 +  450: 310  174
   11     1 Stanisław      Rydzik                141.64 +  487: 398  192
   12     2 Mariusz        Skrobosz              146.46 +  405: 338  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 12 147.25




	Piotr Pietuchowski 141.87 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marianna       Kozłowska             110.86 +  411: 300  161
    2     4 Czesław        Grajewski             123.78 +  399: 319  174
    3     2 Tomasz         Zwoliński             146.41 -  338: 418   96
    4     5 Szymon         Płachta               134.56 +  509: 360  185
    5     8 Katarzyna      Dębska                102.59 +  387: 301  153
    6     6 Andrzej        Kwiatkowski           124.61 +  386: 335  175
    7     1 Stanisław      Rydzik                141.64 -  384: 402   92
    8     6 Krzysztof      Sporczyk              125.74 +  379: 287  176
    9     4 Magdalena      Kublik                122.25 +  403: 368  172
   10     3 Marek          Syczuk                139.05 +  465: 408  189
   11     2 Grzegorz       Kurowski              136.00 +  519: 318  186
   12     1 Stanisław      Rydzik                141.64 +  399: 322  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1951  / 12 162.58




	Stanisław Rydzik 141.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Maciejczuk            110.54 +  428: 278  161
    2    13 Grzegorz       Kurowski              136.00 +  500: 396  186
    3     3 Marta          Bajorek               111.15 +  380: 361  161
    4     4 Krzysztof      Jaworski              127.27 +  450: 255  177
    5     2 Rafał          Wesołowski            126.81 +  439: 327  177
    6     1 Marek          Syczuk                139.05 +  445: 398  189
    7     1 Piotr          Pietuchowski          141.87 +  402: 384  192
    8     1 Dominik        Urbacki               140.99 +  453: 339  191
    9     1 Czesław        Grajewski             123.78 +  376: 373  174
   10     1 Mariusz        Skrobosz              146.46 +  364: 358  196
   11     1 Paweł          Jackowski             142.40 -  398: 487   92
   12     1 Piotr          Pietuchowski          141.87 -  322: 399   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1988  / 12 165.67




	Dominik Urbacki 140.99 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Długosz               109.36 -  352: 355   59
    2    18 Janina         Grajewska             100.00 +  377: 328  150
    3     8 Grzegorz       Święcki               146.51 +  421: 345  197
    4    13 Rafał          Lenartowski           149.15 +  413: 360  199
    5     4 Andrzej        Kwiatkowski           124.61 +  476: 371  175
    6     2 Krzysztof      Bonda                 115.92 +  362: 345  166
    7     2 Marek          Syczuk                139.05 +  380: 377  189
    8     1 Stanisław      Rydzik                141.64 -  339: 453   92
    9     2 Mariusz        Skrobosz              146.46 -  325: 475   96
   10     7 Katarzyna      Dębska                102.59 -  313: 427   53
   11     7 Szymon         Płachta               134.56 +  506: 413  185
   12     6 Leokadia       Litwinowicz           115.02 -  312: 416   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Marek Syczuk 139.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Elżbieta       Święcka               108.49 +  428: 354  158
    2    14 Anna           Biegańska             122.08 +  428: 245  172
    3     7 Rafał          Lenartowski           149.15 +  389: 354  199
    4     2 Tomasz         Zwoliński             146.41 +  468: 381  196
    5     1 Mariusz        Skrobosz              146.46 +  454: 383  196
    6     1 Stanisław      Rydzik                141.64 -  398: 445   92
    7     2 Dominik        Urbacki               140.99 -  377: 380   91
    8     3 Leokadia       Litwinowicz           115.02 -  302: 359   65
    9     7 Krzysztof      Sporczyk              125.74 +  424: 406  176
   10     3 Piotr          Pietuchowski          141.87 -  408: 465   92
   11     6 Magdalena      Kublik                122.25 -  358: 452   72
   12     8 Katarzyna      Dębska                102.59 +  512: 311  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Grzegorz Kurowski 136.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Wojciechowski         108.29 +  348: 307  158
    2    13 Stanisław      Rydzik                141.64 -  396: 500   92
    3    19 Andrzej        Rechowicz             127.99 +  468: 415  178
    4     8 Waldemar       Czerwoniec            131.15 -  345: 419   81
    5    12 Józef          Burzyński             107.09 +  411: 396  157
    6     9 Anna           Biegańska             122.08 +  555: 343  172
    7     5 Leokadia       Litwinowicz           115.02 -  384: 396   65
    8     7 Dorota         Rudzińska             115.32 +  440: 385  165
    9     5 Rafał          Lenartowski           149.15 +  419: 338  199
   10     2 Tomasz         Zwoliński             146.41 +  416: 375  196
   11     2 Piotr          Pietuchowski          141.87 -  318: 519   92
   12     4 Tomasz         Zwoliński             146.41 -  409: 419   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 12 137.58




	Grzegorz Koczkodon 135.88 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Olsztyn               107.93 -  275: 474   58
    2    22 Jerzy          Krzyżewski            114.63 +  434: 327  165
    3    12 Dorota         Rudzińska             115.32 -  351: 357   65
    4    20 Dariusz        Jarosławski           114.76 -  378: 392   65
    5    21 Urszula        Solarska              106.55 -  325: 410   57
    6    24 Krzysztof      Zawadzki              101.81 -  415: 419   52
    7    26 Paweł          Jarosławski           100.00 +  426: 217  150
    8    22 Paweł          Maciejczuk            110.54 +  595: 327  161
    9    18 Elżbieta       Święcka               108.49 -  372: 396   58
   10    21 Anna           Biegańska             122.08 +  361: 324  172
   11    18 Agnieszka      Biegańska             105.57 +  377: 369  156
   12    14 Irena          Sołdan                132.37 +  416: 367  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Szymon Płachta 134.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Józef          Burzyński             107.09 +  416: 331  157
    2     2 Tomasz         Zwoliński             146.41 -  369: 446   96
    3    13 Mariola        Osajda-Matczak        125.82 +  533: 319  176
    4     5 Piotr          Pietuchowski          141.87 -  360: 509   92
    5    10 Rafał          Lenartowski           149.15 +  355: 345  199
    6     7 Dorota         Rudzińska             115.32 -  349: 428   65
    7    12 Marta          Bajorek               111.15 +  381: 342  161
    8    10 Urszula        Solarska              106.55 -  376: 414   57
    9    10 Krzysztof      Bonda                 115.92 +  374: 363  166
   10    11 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  479: 297  150
   11     7 Dominik        Urbacki               140.99 -  413: 506   91
   12     9 Krzysztof      Jaworski              127.27 +  353: 342  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Irena Sołdan 132.37 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Urszula        Solarska              106.55 -  349: 377   57
    2    19 Renata         Andracka              113.32 -  348: 417   63
    3    22 Paweł          Maciejczuk            110.54 +  340: 336  161
    4    25 Anna           Biegańska             122.08 -  335: 476   72
    5    24 Tomasz         Niklewicz             100.00 +  512: 216  150
    6    16 Stanisław      Olsztyn               107.93 +  418: 397  158
    7    13 Mariola        Osajda-Matczak        125.82 +  411: 293  176
    8    11 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  538: 280  150
    9     6 Rafał          Wesołowski            126.81 -  355: 475   77
   10     6 Leokadia       Litwinowicz           115.02 -  321: 425   65
   11    10 Rafał          Lenartowski           149.15 -  389: 456   99
   12    14 Grzegorz       Koczkodon             135.88 -  367: 416   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Waldemar Czerwoniec 131.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agnieszka      Biegańska             105.57 +  378: 358  156
    2     9 Marta          Bajorek               111.15 -  328: 346   61
    3    14 Stanisław      Olsztyn               107.93 +  433: 274  158
    4     8 Grzegorz       Kurowski              136.00 +  419: 345  186
    5     5 Krzysztof      Bonda                 115.92 -  366: 439   66
    6    11 Jerzy          Krzyżewski            114.63 -  319: 363   65
    7    14 Urszula        Solarska              106.55 -  301: 315   57
    8    16 Mariola        Osajda-Matczak        125.82 -  337: 382   76
    9    20 Anna           Biegańska             122.08 +  359: 304  172
   10    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  511: 292  150
   11    14 Józef          Burzyński             107.09 -  378: 418   57
   12    15 Dorota         Rudzińska             115.32 +  416: 384  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Andrzej Rechowicz 127.99 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dorota         Ostrowska             103.66 -  328: 403   54
    2    26 Marek          Horyń                 100.00 +  357: 258  150
    3    19 Grzegorz       Kurowski              136.00 -  415: 468   86
    4    16 Elżbieta       Święcka               108.49 -  314: 330   58
    5    22 Janina         Grajewska             100.00 +  411: 369  150
    6    18 Sylwia         Buks                  100.00 -  262: 452   50
    7    24 Paulina        Ostrowska             100.00 +  425: 224  150
    8    19 Tomasz         Niklewicz             100.00 +  398: 263  150
    9    11 Grzegorz       Święcki               146.51 +  393: 334  197
   10    10 Krzysztof      Bonda                 115.92 -  307: 345   66
   11    13 Dorota         Rudzińska             115.32 +  378: 340  165
   12    12 Józef          Burzyński             107.09 +  445: 363  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Krzysztof Jaworski 127.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Dębska                102.59 -  324: 413   53
    2    28 Kamil          Świderski             100.00 +  540: 134  150
    3     9 Paulina        Ostrowska             100.00 +  469: 246  150
    4     4 Stanisław      Rydzik                141.64 -  255: 450   92
    5    11 Anna           Biegańska             122.08 -  343: 366   72
    6    15 Rafał          Lenartowski           149.15 -  433: 454   99
    7    19 Łukasz         Wojciechowski         108.29 +  435: 356  158
    8    14 Elżbieta       Święcka               108.49 +  337: 319  158
    9    12 Marta          Bajorek               111.15 +  406: 285  161
   10     9 Krzysztof      Sporczyk              125.74 -  384: 423   76
   11    11 Mariola        Osajda-Matczak        125.82 +  474: 357  176
   12     9 Szymon         Płachta               134.56 -  342: 353   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Rafał Wesołowski 126.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Zawadzki              101.81 +  429: 344  152
    2    12 Sławomir       Długosz               109.36 +  460: 329  159
    3     6 Katarzyna      Dębska                102.59 +  336: 319  153
    4     3 Andrzej        Kwiatkowski           124.61 +  405: 372  175
    5     2 Stanisław      Rydzik                141.64 -  327: 439   92
    6     4 Tomasz         Zwoliński             146.41 -  313: 335   96
    7     7 Paweł          Jackowski             142.40 -  364: 405   92
    8     9 Grzegorz       Święcki               146.51 +  435: 306  197
    9     6 Irena          Sołdan                132.37 +  475: 355  182
   10     5 Magdalena      Kublik                122.25 +  394: 366  172
   11     4 Leokadia       Litwinowicz           115.02 +  377: 365  165
   12     3 Czesław        Grajewski             123.78 +  452: 334  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1809  / 12 150.75




	Mariusz Sylwestrzuk 125.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  385: 326  150
    2     8 Krzysztof      Bonda                 115.92 +  343: 303  166
    3     5 Andrzej        Kwiatkowski           124.61 -  434: 451   75
    4    11 Magdalena      Kublik                122.25 +  477: 330  172
    5     9 Grzegorz       Święcki               146.51 +  391: 370  197
    6     3 Mariusz        Skrobosz              146.46 -  374: 385   96
    7     8 Jerzy          Krzyżewski            114.63 +  372: 256  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1021  /  7 145.86




	Mariola Osajda-Matczak 125.82 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  426: 161  150
    2     1 Leokadia       Litwinowicz           115.02 -  281: 282   65
    3    13 Szymon         Płachta               134.56 -  319: 533   85
    4    15 Grzegorz       Święcki               146.51 -  356: 410   97
    5    23 Krzysztof      Zawadzki              101.81 +  439: 320  152
    6    19 Elżbieta       Święcka               108.49 +  337: 315  158
    7    13 Irena          Sołdan                132.37 -  293: 411   82
    8    16 Waldemar       Czerwoniec            131.15 +  382: 337  181
    9    13 Dorota         Rudzińska             115.32 +  399: 292  165
   10    12 Rafał          Lenartowski           149.15 -  382: 405   99
   11    11 Krzysztof      Jaworski              127.27 -  357: 474   77
   12    17 Dorota         Ostrowska             103.66 +  369: 354  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Krzysztof Sporczyk 125.74 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Janina         Grajewska             100.00 +  437: 283  150
    2    10 Urszula        Solarska              106.55 +  349: 338  157
    3     4 Leokadia       Litwinowicz           115.02 -  289: 359   65
    4    12 Marta          Bajorek               111.15 +  451: 327  161
    5     7 Czesław        Grajewski             123.78 +  382: 339  174
    6     5 Paweł          Jackowski             142.40 +  425: 373  192
    7     3 Mariusz        Skrobosz              146.46 -  291: 432   96
    8     6 Piotr          Pietuchowski          141.87 -  287: 379   92
    9     7 Marek          Syczuk                139.05 -  406: 424   89
   10     9 Krzysztof      Jaworski              127.27 +  423: 384  177
   11     8 Andrzej        Kwiatkowski           124.61 +  470: 371  175
   12     7 Magdalena      Kublik                122.25 +  401: 363  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Andrzej Kwiatkowski 124.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marek          Horyń                 100.00 +  462: 226  150
    2     7 Magdalena      Kublik                122.25 +  442: 332  172
    3     5 Mariusz        Sylwestrzuk           125.84 +  451: 434  176
    4     3 Rafał          Wesołowski            126.81 -  372: 405   77
    5     4 Dominik        Urbacki               140.99 -  371: 476   91
    6     6 Piotr          Pietuchowski          141.87 -  335: 386   92
    7    10 Sylwia         Buks                  100.00 +  436: 295  150
    8     8 Dorota         Ostrowska             103.66 +  348: 342  154
    9     9 Katarzyna      Dębska                102.59 -  367: 375   53
   10     8 Bogdan         Kozłowski             118.92 +  362: 310  169
   11     8 Krzysztof      Sporczyk              125.74 -  371: 470   76
   12    10 Grzegorz       Święcki               146.51 -  312: 423   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Czesław Grajewski 123.78 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paweł          Jarosławski           100.00 +  472: 239  150
    2     4 Piotr          Pietuchowski          141.87 -  319: 399   92
    3    11 Urszula        Solarska              106.55 +  403: 332  157
    4    10 Sylwia         Buks                  100.00 +  477: 295  150
    5     7 Krzysztof      Sporczyk              125.74 -  339: 382   76
    6     8 Renata         Andracka              113.32 +  560: 276  163
    7     4 Tomasz         Zwoliński             146.41 +  403: 330  196
    8     2 Mariusz        Skrobosz              146.46 +  469: 466  196
    9     1 Stanisław      Rydzik                141.64 -  373: 376   92
   10     4 Paweł          Jackowski             142.40 -  310: 450   92
   11     5 Katarzyna      Dębska                102.59 +  382: 366  153
   12     3 Rafał          Wesołowski            126.81 -  334: 452   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Magdalena Kublik 122.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  401: 321  150
    2     7 Andrzej        Kwiatkowski           124.61 -  332: 442   75
    3    20 Sławomir       Długosz               109.36 +  372: 363  159
    4    11 Mariusz        Sylwestrzuk           125.84 -  330: 477   76
    5    20 Paulina        Ostrowska             100.00 +  474: 207  150
    6    12 Dariusz        Jarosławski           114.76 +  353: 338  165
    7     9 Zbigniew       Rybak                 114.67 +  364: 352  165
    8     5 Krzysztof      Bonda                 115.92 +  406: 307  166
    9     4 Piotr          Pietuchowski          141.87 -  368: 403   92
   10     5 Rafał          Wesołowski            126.81 -  366: 394   77
   11     6 Marek          Syczuk                139.05 +  452: 358  189
   12     7 Krzysztof      Sporczyk              125.74 -  363: 401   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Anna Biegańska 122.08 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Tomasz         Niklewicz             100.00 +  324: 260  150
    2    14 Marek          Syczuk                139.05 -  245: 428   89
    3    21 Sylwia         Buks                  100.00 -  367: 377   50
    4    25 Irena          Sołdan                132.37 +  476: 335  182
    5    11 Krzysztof      Jaworski              127.27 +  366: 343  177
    6     9 Grzegorz       Kurowski              136.00 -  343: 555   86
    7    15 Rafał          Lenartowski           149.15 -  270: 434   99
    8    17 Marianna       Kozłowska             110.86 -  336: 429   61
    9    20 Waldemar       Czerwoniec            131.15 -  304: 359   81
   10    21 Grzegorz       Koczkodon             135.88 -  324: 361   86
   11    23 Marta          Bajorek               111.15 -  305: 424   61
   12    26 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1122  / 11 102.00




	Bogdan Kozłowski 118.92 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Paulina        Ostrowska             100.00 +  466: 344  150
    2     5 Zbigniew       Rybak                 114.67 +  378: 357  165
    3     1 Mariusz        Skrobosz              146.46 -  269: 437   96
    4     9 Krzysztof      Bonda                 115.92 -  324: 507   66
    5    19 Marianna       Kozłowska             110.86 -  359: 379   61
    6    22 Marek          Horyń                 100.00 +  385: 324  150
    7    18 Katarzyna      Dębska                102.59 -  388: 390   53
    8    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  400: 235  150
    9    17 Dariusz        Jarosławski           114.76 +  368: 360  165
   10     8 Andrzej        Kwiatkowski           124.61 -  310: 362   75
   11    17 Jerzy          Krzyżewski            114.63 +  392: 311  165
   12    11 Zbigniew       Rybak                 114.67 +  513: 265  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Krzysztof Bonda 115.92 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Julia          Solarska              100.00 +  455: 249  150
    2     8 Mariusz        Sylwestrzuk           125.84 -  303: 343   76
    3    16 Agnieszka      Biegańska             105.57 +  447: 362  156
    4     9 Bogdan         Kozłowski             118.92 +  507: 324  169
    5     5 Waldemar       Czerwoniec            131.15 +  439: 366  181
    6     2 Dominik        Urbacki               140.99 -  345: 362   91
    7     6 Dorota         Rudzińska             115.32 +  351: 334  165
    8     5 Magdalena      Kublik                122.25 -  307: 406   72
    9    10 Szymon         Płachta               134.56 -  363: 374   85
   10    10 Andrzej        Rechowicz             127.99 +  345: 307  178
   11     9 Urszula        Solarska              106.55 +  463: 260  157
   12     5 Rafał          Lenartowski           149.15 -  357: 468   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Dorota Rudzińska 115.32 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  435: 282  150
    2    11 Rafał          Lenartowski           149.15 -  351: 357   99
    3    12 Grzegorz       Koczkodon             135.88 +  357: 351  186
    4     7 Paweł          Jackowski             142.40 -  388: 451   92
    5    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  359: 310  150
    6     7 Szymon         Płachta               134.56 +  428: 349  185
    7     6 Krzysztof      Bonda                 115.92 -  334: 351   66
    8     7 Grzegorz       Kurowski              136.00 -  385: 440   86
    9    13 Mariola        Osajda-Matczak        125.82 -  292: 399   76
   10    17 Dariusz        Jarosławski           114.76 +  481: 291  165
   11    13 Andrzej        Rechowicz             127.99 -  340: 378   78
   12    15 Waldemar       Czerwoniec            131.15 -  384: 416   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Leokadia Litwinowicz 115.02 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Kamil          Świderski             100.00 +  642:  91  150
    2     1 Mariola        Osajda-Matczak        125.82 +  282: 281  176
    3     4 Krzysztof      Sporczyk              125.74 +  359: 289  176
    4     1 Mariusz        Skrobosz              146.46 -  258: 360   96
    5     6 Paweł          Jackowski             142.40 -  365: 399   92
    6    13 Katarzyna      Dębska                102.59 +  430: 294  153
    7     5 Grzegorz       Kurowski              136.00 +  396: 384  186
    8     3 Marek          Syczuk                139.05 +  359: 302  189
    9     3 Tomasz         Zwoliński             146.41 -  379: 423   96
   10     6 Irena          Sołdan                132.37 +  425: 321  182
   11     4 Rafał          Wesołowski            126.81 -  365: 377   77
   12     6 Dominik        Urbacki               140.99 +  416: 312  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1764  / 12 147.00




	Dariusz  Jarosławski 114.76 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Lenartowski           149.15 -  342: 361   99
    2    23 Tomasz         Niklewicz             100.00 +  362: 263  150
    3    15 Zbigniew       Rybak                 114.67 -  280: 463   65
    4    20 Grzegorz       Koczkodon             135.88 +  392: 378  186
    5    16 Marta          Bajorek               111.15 +  341: 313  161
    6    12 Magdalena      Kublik                122.25 -  338: 353   72
    7    16 Dorota         Ostrowska             103.66 -  306: 426   54
    8    18 Renata         Andracka              113.32 +  355: 293  163
    9    17 Bogdan         Kozłowski             118.92 -  360: 368   69
   10    17 Dorota         Rudzińska             115.32 -  291: 481   65
   11    19 Sławomir       Długosz               109.36 +  373: 363  159
   12    19 Krzysztof      Zawadzki              101.81 +  513: 313  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Zbigniew Rybak 114.67 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Święcki               146.51 +  408: 385  197
    2     5 Bogdan         Kozłowski             118.92 -  357: 378   69
    3    15 Dariusz        Jarosławski           114.76 +  463: 280  165
    4     6 Dorota         Ostrowska             103.66 +  356: 338  154
    5     3 Tomasz         Zwoliński             146.41 -  372: 381   96
    6    10 Łukasz         Wojciechowski         108.29 +  384: 371  158
    7     9 Magdalena      Kublik                122.25 -  352: 364   72
    8    12 Katarzyna      Dębska                102.59 -  284: 368   53
    9    15 Jerzy          Krzyżewski            114.63 +  389: 352  165
   10    14 Urszula        Solarska              106.55 -  298: 378   57
   11    16 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  399: 312  150
   12    11 Bogdan         Kozłowski             118.92 -  265: 513   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Jerzy Krzyżewski 114.63 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              146.46 -  343: 464   96
    2    22 Grzegorz       Koczkodon             135.88 -  327: 434   86
    3    23 Tomasz         Niklewicz             100.00 +  314: 268  150
    4    21 Krzysztof      Zawadzki              101.81 +  480: 266  152
    5    18 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  306: 266  150
    6    11 Waldemar       Czerwoniec            131.15 +  363: 319  181
    7     8 Mariusz        Sylwestrzuk           125.84 -  256: 372   76
    8    13 Rafał          Lenartowski           149.15 -  264: 438   99
    9    15 Zbigniew       Rybak                 114.67 -  352: 389   65
   10    19 Marta          Bajorek               111.15 +  409: 302  161
   11    17 Bogdan         Kozłowski             118.92 -  311: 392   69
   12    20 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  301: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Renata Andracka 113.32 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             146.41 -  282: 499   96
    2    19 Irena          Sołdan                132.37 +  417: 348  182
    3    17 Józef          Burzyński             107.09 +  451: 316  157
    4    14 Katarzyna      Dębska                102.59 -  341: 366   53
    5    14 Stanisław      Olsztyn               107.93 +  393: 334  158
    6     8 Czesław        Grajewski             123.78 -  276: 560   74
    7    11 Grzegorz       Święcki               146.51 -  364: 444   97
    8    18 Dariusz        Jarosławski           114.76 -  293: 355   65
    9    23 Paweł          Maciejczuk            110.54 -  325: 401   61
   10    23 Tomasz         Niklewicz             100.00 +  440: 301  150
   11    21 Janina         Grajewska             100.00 +  436: 308  150
   12    16 Marianna       Kozłowska             110.86 -  357: 453   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Marta Bajorek 111.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Jackowski             142.40 +  449: 333  192
    2     9 Waldemar       Czerwoniec            131.15 +  346: 328  181
    3     3 Stanisław      Rydzik                141.64 -  361: 380   92
    4    12 Krzysztof      Sporczyk              125.74 -  327: 451   76
    5    16 Dariusz        Jarosławski           114.76 -  313: 341   65
    6    23 Paulina        Ostrowska             100.00 +  356: 209  150
    7    12 Szymon         Płachta               134.56 -  342: 381   85
    8    20 Janina         Grajewska             100.00 +  407: 329  150
    9    12 Krzysztof      Jaworski              127.27 -  285: 406   77
   10    19 Jerzy          Krzyżewski            114.63 -  302: 409   65
   11    23 Anna           Biegańska             122.08 +  424: 305  172
   12    18 Elżbieta       Święcka               108.49 -  426: 456   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Marianna Kozłowska 110.86 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Piotr          Pietuchowski          141.87 -  300: 411   92
    2    17 Elżbieta       Święcka               108.49 -  324: 361   58
    3    24 Julia          Solarska              100.00 +  454: 229  150
    4    17 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  370: 456   50
    5    19 Bogdan         Kozłowski             118.92 +  379: 359  169
    6    17 Urszula        Solarska              106.55 -  345: 389   57
    7    20 Paweł          Maciejczuk            110.54 +  369: 283  161
    8    17 Anna           Biegańska             122.08 +  429: 336  172
    9    16 Marek          Horyń                 100.00 +  408: 347  150
   10    13 Grzegorz       Święcki               146.51 -  345: 414   97
   11    15 Stanisław      Olsztyn               107.93 -  284: 382   58
   12    16 Renata         Andracka              113.32 +  453: 357  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Paweł Maciejczuk 110.54 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                141.64 -  278: 428   92
    2    21 Paulina        Ostrowska             100.00 -  288: 376   50
    3    22 Irena          Sołdan                132.37 -  336: 340   82
    4    24 Stanisław      Olsztyn               107.93 -  337: 354   58
    5    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  410: 178  150
    6    27 Paweł          Jarosławski           100.00 +  376: 198  150
    7    20 Marianna       Kozłowska             110.86 -  283: 369   61
    8    22 Grzegorz       Koczkodon             135.88 -  327: 595   86
    9    23 Renata         Andracka              113.32 +  401: 325  163
   10    25 Janina         Grajewska             100.00 -  313: 362   50
   11    24 Julia          Solarska              100.00 +  463: 215  150
   12    21 Sławomir       Długosz               109.36 +  420: 345  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Sławomir Długosz 109.36 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dominik        Urbacki               140.99 +  355: 352  191
    2    12 Rafał          Wesołowski            126.81 -  329: 460   77
    3    20 Magdalena      Kublik                122.25 -  363: 372   72
    4    22 Łukasz         Wojciechowski         108.29 -  321: 413   58
    5    25 Marek          Horyń                 100.00 -  304: 365   50
    6    26 Tomasz         Niklewicz             100.00 -  350: 352   50
    7    27 Kamil          Świderski             100.00 +  533: 107  150
    8    23 Julia          Solarska              100.00 +  368: 270  150
    9    19 Agnieszka      Biegańska             105.57 +  463: 312  156
   10    15 Józef          Burzyński             107.09 -  363: 385   57
   11    19 Dariusz        Jarosławski           114.76 -  363: 373   65
   12    21 Paweł          Maciejczuk            110.54 -  345: 420   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 12  94.75




	Elżbieta Święcka 108.49 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Syczuk                139.05 -  354: 428   89
    2    17 Marianna       Kozłowska             110.86 +  361: 324  161
    3    10 Paweł          Jackowski             142.40 -  307: 430   92
    4    16 Andrzej        Rechowicz             127.99 +  330: 314  178
    5    17 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  365: 421   50
    6    19 Mariola        Osajda-Matczak        125.82 -  315: 337   76
    7    21 Józef          Burzyński             107.09 +  439: 328  157
    8    14 Krzysztof      Jaworski              127.27 -  319: 337   77
    9    18 Grzegorz       Koczkodon             135.88 +  396: 372  186
   10    20 Marek          Horyń                 100.00 +  427: 273  150
   11    12 Grzegorz       Święcki               146.51 -  313: 459   97
   12    18 Marta          Bajorek               111.15 +  456: 426  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Łukasz Wojciechowski 108.29 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Kurowski              136.00 -  307: 348   86
    2    16 Agnieszka      Biegańska             105.57 -  310: 342   56
    3    25 Marek          Horyń                 100.00 +  367: 273  150
    4    22 Sławomir       Długosz               109.36 +  413: 321  159
    5    15 Dorota         Ostrowska             103.66 +  408: 326  154
    6    10 Zbigniew       Rybak                 114.67 -  371: 384   65
    7    19 Krzysztof      Jaworski              127.27 -  356: 435   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     747  /  7 106.71




	Stanisław Olsztyn 107.93 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Koczkodon             135.88 +  474: 275  186
    2     3 Katarzyna      Dębska                102.59 -  297: 309   53
    3    14 Waldemar       Czerwoniec            131.15 -  274: 433   81
    4    24 Paweł          Maciejczuk            110.54 +  354: 337  161
    5    14 Renata         Andracka              113.32 -  334: 393   63
    6    16 Irena          Sołdan                132.37 -  397: 418   82
    7    22 Agnieszka      Biegańska             105.57 +  355: 344  156
    8    21 Marek          Horyń                 100.00 -  308: 349   50
    9    24 Janina         Grajewska             100.00 +  323: 305  150
   10    16 Dorota         Ostrowska             103.66 +  359: 268  154
   11    15 Marianna       Kozłowska             110.86 +  382: 284  161
   12    13 Urszula        Solarska              106.55 -  326: 416   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Józef Burzyński 107.09 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Szymon         Płachta               134.56 -  331: 416   85
    2    25 Paweł          Jarosławski           100.00 +  426: 194  150
    3    17 Renata         Andracka              113.32 -  316: 451   63
    4    18 Janina         Grajewska             100.00 +  334: 322  150
    5    12 Grzegorz       Kurowski              136.00 -  396: 411   86
    6    21 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  335: 433   50
    7    21 Elżbieta       Święcka               108.49 -  328: 439   58
    8    24 Paulina        Ostrowska             100.00 +  357: 255  150
    9    22 Tomasz         Niklewicz             100.00 +  362: 327  150
   10    15 Sławomir       Długosz               109.36 +  385: 363  159
   11    14 Waldemar       Czerwoniec            131.15 +  418: 378  181
   12    12 Andrzej        Rechowicz             127.99 -  363: 445   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Urszula Solarska 106.55 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                132.37 +  377: 349  182
    2    10 Krzysztof      Sporczyk              125.74 -  338: 349   76
    3    11 Czesław        Grajewski             123.78 -  332: 403   74
    4    23 Paulina        Ostrowska             100.00 -  295: 353   50
    5    21 Grzegorz       Koczkodon             135.88 +  410: 325  186
    6    17 Marianna       Kozłowska             110.86 +  389: 345  161
    7    14 Waldemar       Czerwoniec            131.15 +  315: 301  181
    8    10 Szymon         Płachta               134.56 +  414: 376  185
    9     8 Paweł          Jackowski             142.40 -  361: 437   92
   10    14 Zbigniew       Rybak                 114.67 +  378: 298  165
   11     9 Krzysztof      Bonda                 115.92 -  260: 463   66
   12    13 Stanisław      Olsztyn               107.93 +  416: 326  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Agnieszka Biegańska 105.57 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Waldemar       Czerwoniec            131.15 -  358: 378   81
    2    16 Łukasz         Wojciechowski         108.29 +  342: 310  158
    3    16 Krzysztof      Bonda                 115.92 -  362: 447   66
    4    19 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  304: 331   50
    5    26 Julia          Solarska              100.00 +  329: 302  150
    6    20 Dorota         Ostrowska             103.66 -  313: 405   54
    7    22 Stanisław      Olsztyn               107.93 -  344: 355   58
    8    26 Kamil          Świderski             100.00 +  400:   1  150
    9    19 Sławomir       Długosz               109.36 -  312: 463   59
   10    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  374: 183  150
   11    18 Grzegorz       Koczkodon             135.88 -  369: 377   86
   12    22 Sylwia         Buks                  100.00 +  385: 366  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Dorota Ostrowska 103.66 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Rechowicz             127.99 +  403: 328  178
    2     6 Mariusz        Skrobosz              146.46 -  287: 504   96
    3    18 Krzysztof      Zawadzki              101.81 +  457: 298  152
    4     6 Zbigniew       Rybak                 114.67 -  338: 356   65
    5    15 Łukasz         Wojciechowski         108.29 -  326: 408   58
    6    20 Agnieszka      Biegańska             105.57 +  405: 313  156
    7    16 Dariusz        Jarosławski           114.76 +  426: 306  165
    8     8 Andrzej        Kwiatkowski           124.61 -  342: 348   75
    9    14 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  347: 366   50
   10    16 Stanisław      Olsztyn               107.93 -  268: 359   58
   11    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  360: 318  150
   12    17 Mariola        Osajda-Matczak        125.82 -  354: 369   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Katarzyna Dębska 102.59 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Jaworski              127.27 +  413: 324  177
    2     3 Stanisław      Olsztyn               107.93 +  309: 297  158
    3     6 Rafał          Wesołowski            126.81 -  319: 336   77
    4    14 Renata         Andracka              113.32 +  366: 341  163
    5     8 Piotr          Pietuchowski          141.87 -  301: 387   92
    6    13 Leokadia       Litwinowicz           115.02 -  294: 430   65
    7    18 Bogdan         Kozłowski             118.92 +  390: 388  169
    8    12 Zbigniew       Rybak                 114.67 +  368: 284  165
    9     9 Andrzej        Kwiatkowski           124.61 +  375: 367  175
   10     7 Dominik        Urbacki               140.99 +  427: 313  191
   11     5 Czesław        Grajewski             123.78 -  366: 382   74
   12     8 Marek          Syczuk                139.05 -  311: 512   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Krzysztof Zawadzki 101.81 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Wesołowski            126.81 -  344: 429   77
    2    20 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  409: 291  150
    3    18 Dorota         Ostrowska             103.66 -  298: 457   54
    4    21 Jerzy          Krzyżewski            114.63 -  266: 480   65
    5    23 Mariola        Osajda-Matczak        125.82 -  320: 439   76
    6    24 Grzegorz       Koczkodon             135.88 +  419: 415  186
    7    25 Tomasz         Niklewicz             100.00 -  358: 399   50
    8    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  465: 193  150
    9    21 Sylwia         Buks                  100.00 -  290: 370   50
   10    22 Paulina        Ostrowska             100.00 +  389: 289  150
   11    22 Marek          Horyń                 100.00 +  321: 310  150
   12    19 Dariusz        Jarosławski           114.76 -  313: 513   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Sylwestrzuk           125.84 -  326: 385   76
    2    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  405: 193  150
    3    21 Anna           Biegańska             122.08 +  377: 367  172
    4    10 Czesław        Grajewski             123.78 -  295: 477   74
    5    13 Dorota         Rudzińska             115.32 -  310: 359   65
    6    18 Andrzej        Rechowicz             127.99 +  452: 262  178
    7    10 Andrzej        Kwiatkowski           124.61 -  295: 436   75
    8    15 Bogdan         Kozłowski             118.92 -  235: 400   69
    9    21 Krzysztof      Zawadzki              101.81 +  370: 290  152
   10    18 Waldemar       Czerwoniec            131.15 -  292: 511   81
   11    20 Dorota         Ostrowska             103.66 -  318: 360   54
   12    22 Agnieszka      Biegańska             105.57 -  366: 385   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mariola        Osajda-Matczak        125.82 -  161: 426   76
    2    27 Sylwia         Buks                  100.00 -  193: 405   50
    3    27 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  147: 384   50
    4    27 Marek          Horyń                 100.00 -  228: 337   50
    5    27 Paweł          Maciejczuk            110.54 -  178: 410   61
    6    28 Kamil          Świderski             100.00 +  256: 167  150
    7    28 Julia          Solarska              100.00 -  264: 308   50
    8    25 Krzysztof      Zawadzki              101.81 -  193: 465   52
    9    26 PAUZA
   10    24 Agnieszka      Biegańska             105.57 -  183: 374   56
   11    25 Tomasz         Niklewicz             100.00 -  167: 401   50
   12    25 Julia          Solarska              100.00 -  212: 299   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     695  / 11  63.18




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Sporczyk              125.74 -  283: 437   76
    2    18 Dominik        Urbacki               140.99 -  328: 377   91
    3    26 Paweł          Jarosławski           100.00 +  404: 277  150
    4    18 Józef          Burzyński             107.09 -  322: 334   57
    5    22 Andrzej        Rechowicz             127.99 -  369: 411   78
    6    25 Julia          Solarska              100.00 +  391: 323  150
    7    23 Marek          Horyń                 100.00 =  309: 309  100
    8    20 Marta          Bajorek               111.15 -  329: 407   61
    9    24 Stanisław      Olsztyn               107.93 -  305: 323   58
   10    25 Paweł          Maciejczuk            110.54 +  362: 313  161
   11    21 Renata         Andracka              113.32 -  308: 436   63
   12    23 Tomasz         Niklewicz             100.00 -  284: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1095  / 12  91.25




	Marek Horyń 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Kwiatkowski           124.61 -  226: 462   75
    2    26 Andrzej        Rechowicz             127.99 -  258: 357   78
    3    25 Łukasz         Wojciechowski         108.29 -  273: 367   58
    4    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  337: 228  150
    5    25 Sławomir       Długosz               109.36 +  365: 304  159
    6    22 Bogdan         Kozłowski             118.92 -  324: 385   69
    7    23 Janina         Grajewska             100.00 =  309: 309  100
    8    21 Stanisław      Olsztyn               107.93 +  349: 308  158
    9    16 Marianna       Kozłowska             110.86 -  347: 408   61
   10    20 Elżbieta       Święcka               108.49 -  273: 427   58
   11    22 Krzysztof      Zawadzki              101.81 -  310: 321   52
   12    24 Paulina        Ostrowska             100.00 +  400: 163  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Paweł Jarosławski 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Czesław        Grajewski             123.78 -  239: 472   74
    2    25 Józef          Burzyński             107.09 -  194: 426   57
    3    26 Janina         Grajewska             100.00 -  277: 404   50
    4    26 Tomasz         Niklewicz             100.00 -  228: 339   50
    5    28 Kamil          Świderski             100.00 +  301: 191  150
    6    27 Paweł          Maciejczuk            110.54 -  198: 376   61
    7    26 Grzegorz       Koczkodon             135.88 -  217: 426   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     528  /  7  75.43




	Sylwia Kozłowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Magdalena      Kublik                122.25 -  321: 401   72
    2    15 Grzegorz       Święcki               146.51 -  290: 545   97
    3    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  384: 147  150
    4    19 Agnieszka      Biegańska             105.57 +  331: 304  156
    5    18 Jerzy          Krzyżewski            114.63 -  266: 306   65
    6    21 Józef          Burzyński             107.09 +  433: 335  157
    7    17 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  383: 256  150
    8    11 Irena          Sołdan                132.37 -  280: 538   82
    9    14 Dorota         Ostrowska             103.66 +  366: 347  154
   10    11 Szymon         Płachta               134.56 -  297: 479   85
   11    16 Zbigniew       Rybak                 114.67 -  312: 399   65
   12    20 Jerzy          Krzyżewski            114.63 +  337: 301  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Tomasz  Niklewicz 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Anna           Biegańska             122.08 -  260: 324   72
    2    23 Dariusz        Jarosławski           114.76 -  263: 362   65
    3    23 Jerzy          Krzyżewski            114.63 -  268: 314   65
    4    26 Paweł          Jarosławski           100.00 +  339: 228  150
    5    24 Irena          Sołdan                132.37 -  216: 512   82
    6    26 Sławomir       Długosz               109.36 +  352: 350  159
    7    25 Krzysztof      Zawadzki              101.81 +  399: 358  152
    8    19 Andrzej        Rechowicz             127.99 -  263: 398   78
    9    22 Józef          Burzyński             107.09 -  327: 362   57
   10    23 Renata         Andracka              113.32 -  301: 440   63
   11    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  401: 167  150
   12    23 Janina         Grajewska             100.00 +  314: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Paulina Ostrowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Bogdan         Kozłowski             118.92 -  344: 466   69
    2    21 Paweł          Maciejczuk            110.54 +  376: 288  161
    3     9 Krzysztof      Jaworski              127.27 -  246: 469   77
    4    23 Urszula        Solarska              106.55 +  353: 295  157
    5    20 Magdalena      Kublik                122.25 -  207: 474   72
    6    23 Marta          Bajorek               111.15 -  209: 356   61
    7    24 Andrzej        Rechowicz             127.99 -  224: 425   78
    8    24 Józef          Burzyński             107.09 -  255: 357   57
    9    25 Julia          Solarska              100.00 +  321: 279  150
   10    22 Krzysztof      Zawadzki              101.81 -  289: 389   52
   11    26 PAUZA
   12    24 Marek          Horyń                 100.00 -  163: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     984  / 11  89.45




	Julia Solarska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Bonda                 115.92 -  249: 455   66
    2    24 Paweł          Jackowski             142.40 -  274: 460   92
    3    24 Marianna       Kozłowska             110.86 -  229: 454   61
    4    28 Kamil          Świderski             100.00 +  318: 197  150
    5    26 Agnieszka      Biegańska             105.57 -  302: 329   56
    6    25 Janina         Grajewska             100.00 -  323: 391   50
    7    28 Mirosław       Dejna                 100.00 +  308: 264  150
    8    23 Sławomir       Długosz               109.36 -  270: 368   59
    9    25 Paulina        Ostrowska             100.00 -  279: 321   50
   10    26 PAUZA
   11    24 Paweł          Maciejczuk            110.54 -  215: 463   61
   12    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  299: 212  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  / 11  85.91




	Maciej Sylwestrzuk 100.00 Gródek                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dorota         Rudzińska             115.32 -  282: 435   65
    2    20 Krzysztof      Zawadzki              101.81 -  291: 409   52
    3    28 Kamil          Świderski             100.00 +  449:  97  150
    4    17 Marianna       Kozłowska             110.86 +  456: 370  161
    5    17 Elżbieta       Święcka               108.49 +  421: 365  158
    6    14 Grzegorz       Święcki               146.51 -  291: 333   97
    7    17 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  256: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     733  /  7 104.71




	Kamil Świderski 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Leokadia       Litwinowicz           115.02 -   91: 642   65
    2    28 Krzysztof      Jaworski              127.27 -  134: 540   77
    3    28 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -   97: 449   50
    4    28 Julia          Solarska              100.00 -  197: 318   50
    5    28 Paweł          Jarosławski           100.00 -  191: 301   50
    6    28 Mirosław       Dejna                 100.00 -  167: 256   50
    7    27 Sławomir       Długosz               109.36 -  107: 533   59
    8    26 Agnieszka      Biegańska             105.57 -    1: 400   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     457  /  8  57.13


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Mazurski Turniej w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Dariusz        Jarosławski           361: 342
   2 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Święcki               408: 385
   3 Mariusz        Skrobosz             - Jerzy          Krzyżewski            464: 343
   4 Renata         Andracka             - Tomasz         Zwoliński             282: 499
   5 Paweł          Jackowski            - Marta          Bajorek               333: 449
   6 Marianna       Kozłowska            - Piotr          Pietuchowski          300: 411
   7 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Maciejczuk            428: 278
   8 Sławomir       Długosz              - Dominik        Urbacki               355: 352
   9 Marek          Syczuk               - Elżbieta       Święcka               428: 354
  10 Łukasz         Wojciechowski        - Grzegorz       Kurowski              307: 348
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Olsztyn               275: 474
  12 Józef          Burzyński            - Szymon         Płachta               331: 416
  13 Irena          Sołdan               - Urszula        Solarska              349: 377
  14 Agnieszka      Biegańska            - Waldemar       Czerwoniec            358: 378
  15 Andrzej        Rechowicz            - Dorota         Ostrowska             328: 403
  16 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Jaworski              413: 324
  17 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Zawadzki              429: 344
  18 Sylwia         Buks                 - Mariusz        Sylwestrzuk           326: 385
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Mirosław       Dejna                 426: 161
  20 Janina         Grajewska            - Krzysztof      Sporczyk              283: 437
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Horyń                 462: 226
  22 Paweł          Jarosławski          - Czesław        Grajewski             239: 472
  23 Magdalena      Kublik               - Sylwia         Kozłowska             401: 321
  24 Tomasz         Niklewicz            - Anna           Biegańska             260: 324
  25 Bogdan         Kozłowski            - Paulina        Ostrowska             466: 344
  26 Julia          Solarska             - Krzysztof      Bonda                 249: 455
  27 Dorota         Rudzińska            - Maciej         Sylwestrzuk           435: 282
  28 Kamil          Świderski            - Leokadia       Litwinowicz            91: 642


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Leokadia       Litwinowicz          - Mariola        Osajda-Matczak        282: 281
   2 Szymon         Płachta              - Tomasz         Zwoliński             369: 446
   3 Stanisław      Olsztyn              - Katarzyna      Dębska                297: 309
   4 Piotr          Pietuchowski         - Czesław        Grajewski             399: 319
   5 Bogdan         Kozłowski            - Zbigniew       Rybak                 378: 357
   6 Dorota         Ostrowska            - Mariusz        Skrobosz              287: 504
   7 Magdalena      Kublik               - Andrzej        Kwiatkowski           332: 442
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Bonda                 343: 303
   9 Waldemar       Czerwoniec           - Marta          Bajorek               328: 346
  10 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Sporczyk              338: 349
  11 Rafał          Lenartowski          - Dorota         Rudzińska             357: 351
  12 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Długosz               460: 329
  13 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Rydzik                396: 500
  14 Anna           Biegańska            - Marek          Syczuk                245: 428
  15 Grzegorz       Święcki              - Sylwia         Kozłowska             545: 290
  16 Łukasz         Wojciechowski        - Agnieszka      Biegańska             310: 342
  17 Elżbieta       Święcka              - Marianna       Kozłowska             361: 324
  18 Dominik        Urbacki              - Janina         Grajewska             377: 328
  19 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              348: 417
  20 Maciej         Sylwestrzuk          - Krzysztof      Zawadzki              291: 409
  21 Paweł          Maciejczuk           - Paulina        Ostrowska             288: 376
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Grzegorz       Koczkodon             327: 434
  23 Dariusz        Jarosławski          - Tomasz         Niklewicz             362: 263
  24 Julia          Solarska             - Paweł          Jackowski             274: 460
  25 Paweł          Jarosławski          - Józef          Burzyński             194: 426
  26 Marek          Horyń                - Andrzej        Rechowicz             258: 357
  27 Mirosław       Dejna                - Sylwia         Buks                  193: 405
  28 Krzysztof      Jaworski             - Kamil          Świderski             540: 134


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Bogdan         Kozłowski             437: 269
   2 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          418: 338
   3 Marta          Bajorek              - Stanisław      Rydzik                361: 380
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Leokadia       Litwinowicz           289: 359
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Sylwestrzuk           451: 434
   6 Katarzyna      Dębska               - Rafał          Wesołowski            319: 336
   7 Marek          Syczuk               - Rafał          Lenartowski           389: 354
   8 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Święcki               421: 345
   9 Paulina        Ostrowska            - Krzysztof      Jaworski              246: 469
  10 Elżbieta       Święcka              - Paweł          Jackowski             307: 430
  11 Czesław        Grajewski            - Urszula        Solarska              403: 332
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Dorota         Rudzińska             351: 357
  13 Szymon         Płachta              - Mariola        Osajda-Matczak        533: 319
  14 Stanisław      Olsztyn              - Waldemar       Czerwoniec            274: 433
  15 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Jarosławski           463: 280
  16 Krzysztof      Bonda                - Agnieszka      Biegańska             447: 362
  17 Renata         Andracka             - Józef          Burzyński             451: 316
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Dorota         Ostrowska             298: 457
  19 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Rechowicz             468: 415
  20 Sławomir       Długosz              - Magdalena      Kublik                363: 372
  21 Sylwia         Buks                 - Anna           Biegańska             377: 367
  22 Paweł          Maciejczuk           - Irena          Sołdan                336: 340
  23 Tomasz         Niklewicz            - Jerzy          Krzyżewski            268: 314
  24 Marianna       Kozłowska            - Julia          Solarska              454: 229
  25 Marek          Horyń                - Łukasz         Wojciechowski         273: 367
  26 Janina         Grajewska            - Paweł          Jarosławski           404: 277
  27 Sylwia         Kozłowska            - Mirosław       Dejna                 384: 147
  28 Kamil          Świderski            - Maciej         Sylwestrzuk            97: 449


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Leokadia       Litwinowicz          - Mariusz        Skrobosz              258: 360
   2 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Syczuk                381: 468
   3 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kwiatkowski           405: 372
   4 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Jaworski              450: 255
   5 Piotr          Pietuchowski         - Szymon         Płachta               509: 360
   6 Dorota         Ostrowska            - Zbigniew       Rybak                 338: 356
   7 Paweł          Jackowski            - Dorota         Rudzińska             451: 388
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Kurowski              419: 345
   9 Krzysztof      Bonda                - Bogdan         Kozłowski             507: 324
  10 Czesław        Grajewski            - Sylwia         Buks                  477: 295
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Magdalena      Kublik                477: 330
  12 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Sporczyk              327: 451
  13 Dominik        Urbacki              - Rafał          Lenartowski           413: 360
  14 Katarzyna      Dębska               - Renata         Andracka              366: 341
  15 Grzegorz       Święcki              - Mariola        Osajda-Matczak        410: 356
  16 Andrzej        Rechowicz            - Elżbieta       Święcka               314: 330
  17 Maciej         Sylwestrzuk          - Marianna       Kozłowska             456: 370
  18 Józef          Burzyński            - Janina         Grajewska             334: 322
  19 Agnieszka      Biegańska            - Sylwia         Kozłowska             304: 331
  20 Dariusz        Jarosławski          - Grzegorz       Koczkodon             392: 378
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Jerzy          Krzyżewski            266: 480
  22 Łukasz         Wojciechowski        - Sławomir       Długosz               413: 321
  23 Paulina        Ostrowska            - Urszula        Solarska              353: 295
  24 Stanisław      Olsztyn              - Paweł          Maciejczuk            354: 337
  25 Anna           Biegańska            - Irena          Sołdan                476: 335
  26 Tomasz         Niklewicz            - Paweł          Jarosławski           339: 228
  27 Mirosław       Dejna                - Marek          Horyń                 228: 337
  28 Julia          Solarska             - Kamil          Świderski             318: 197


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Mariusz        Skrobosz              454: 383
   2 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            439: 327
   3 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Zwoliński             372: 381
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Dominik        Urbacki               371: 476
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Bonda                 366: 439
   6 Paweł          Jackowski            - Leokadia       Litwinowicz           399: 365
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Czesław        Grajewski             382: 339
   8 Piotr          Pietuchowski         - Katarzyna      Dębska                387: 301
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Święcki               391: 370
  10 Rafał          Lenartowski          - Szymon         Płachta               345: 355
  11 Krzysztof      Jaworski             - Anna           Biegańska             343: 366
  12 Józef          Burzyński            - Grzegorz       Kurowski              396: 411
  13 Dorota         Rudzińska            - Sylwia         Buks                  359: 310
  14 Renata         Andracka             - Stanisław      Olsztyn               393: 334
  15 Dorota         Ostrowska            - Łukasz         Wojciechowski         326: 408
  16 Dariusz        Jarosławski          - Marta          Bajorek               341: 313
  17 Maciej         Sylwestrzuk          - Elżbieta       Święcka               421: 365
  18 Sylwia         Kozłowska            - Jerzy          Krzyżewski            266: 306
  19 Marianna       Kozłowska            - Bogdan         Kozłowski             379: 359
  20 Magdalena      Kublik               - Paulina        Ostrowska             474: 207
  21 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Koczkodon             410: 325
  22 Andrzej        Rechowicz            - Janina         Grajewska             411: 369
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Zawadzki              439: 320
  24 Irena          Sołdan               - Tomasz         Niklewicz             512: 216
  25 Marek          Horyń                - Sławomir       Długosz               365: 304
  26 Agnieszka      Biegańska            - Julia          Solarska              329: 302
  27 Mirosław       Dejna                - Paweł          Maciejczuk            178: 410
  28 Kamil          Świderski            - Paweł          Jarosławski           191: 301


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Stanisław      Rydzik                398: 445
   2 Krzysztof      Bonda                - Dominik        Urbacki               345: 362
   3 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Sylwestrzuk           385: 374
   4 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            335: 313
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Jackowski             425: 373
   6 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Kwiatkowski           386: 335
   7 Dorota         Rudzińska            - Szymon         Płachta               428: 349
   8 Czesław        Grajewski            - Renata         Andracka              560: 276
   9 Anna           Biegańska            - Grzegorz       Kurowski              343: 555
  10 Łukasz         Wojciechowski        - Zbigniew       Rybak                 371: 384
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Waldemar       Czerwoniec            363: 319
  12 Magdalena      Kublik               - Dariusz        Jarosławski           353: 338
  13 Leokadia       Litwinowicz          - Katarzyna      Dębska                430: 294
  14 Grzegorz       Święcki              - Maciej         Sylwestrzuk           333: 291
  15 Krzysztof      Jaworski             - Rafał          Lenartowski           433: 454
  16 Irena          Sołdan               - Stanisław      Olsztyn               418: 397
  17 Urszula        Solarska             - Marianna       Kozłowska             389: 345
  18 Sylwia         Buks                 - Andrzej        Rechowicz             452: 262
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Elżbieta       Święcka               337: 315
  20 Agnieszka      Biegańska            - Dorota         Ostrowska             313: 405
  21 Sylwia         Kozłowska            - Józef          Burzyński             433: 335
  22 Bogdan         Kozłowski            - Marek          Horyń                 385: 324
  23 Marta          Bajorek              - Paulina        Ostrowska             356: 209
  24 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Zawadzki              415: 419
  25 Janina         Grajewska            - Julia          Solarska              391: 323
  26 Sławomir       Długosz              - Tomasz         Niklewicz             350: 352
  27 Paweł          Jarosławski          - Paweł          Maciejczuk            198: 376
  28 Kamil          Świderski            - Mirosław       Dejna                 167: 256


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Pietuchowski          402: 384
   2 Dominik        Urbacki              - Marek          Syczuk                380: 377
   3 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              432: 291
   4 Czesław        Grajewski            - Tomasz         Zwoliński             403: 330
   5 Grzegorz       Kurowski             - Leokadia       Litwinowicz           384: 396
   6 Krzysztof      Bonda                - Dorota         Rudzińska             351: 334
   7 Paweł          Jackowski            - Rafał          Wesołowski            405: 364
   8 Jerzy          Krzyżewski           - Mariusz        Sylwestrzuk           256: 372
   9 Zbigniew       Rybak                - Magdalena      Kublik                352: 364
  10 Sylwia         Buks                 - Andrzej        Kwiatkowski           295: 436
  11 Renata         Andracka             - Grzegorz       Święcki               364: 444
  12 Szymon         Płachta              - Marta          Bajorek               381: 342
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Irena          Sołdan                293: 411
  14 Urszula        Solarska             - Waldemar       Czerwoniec            315: 301
  15 Anna           Biegańska            - Rafał          Lenartowski           270: 434
  16 Dorota         Ostrowska            - Dariusz        Jarosławski           426: 306
  17 Maciej         Sylwestrzuk          - Sylwia         Kozłowska             256: 383
  18 Bogdan         Kozłowski            - Katarzyna      Dębska                388: 390
  19 Krzysztof      Jaworski             - Łukasz         Wojciechowski         435: 356
  20 Paweł          Maciejczuk           - Marianna       Kozłowska             283: 369
  21 Elżbieta       Święcka              - Józef          Burzyński             439: 328
  22 Stanisław      Olsztyn              - Agnieszka      Biegańska             355: 344
  23 Janina         Grajewska            - Marek          Horyń                 309: 309
  24 Paulina        Ostrowska            - Andrzej        Rechowicz             224: 425
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Niklewicz             358: 399
  26 Paweł          Jarosławski          - Grzegorz       Koczkodon             217: 426
  27 Sławomir       Długosz              - Kamil          Świderski             533: 107
  28 Mirosław       Dejna                - Julia          Solarska              264: 308


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dominik        Urbacki               453: 339
   2 Czesław        Grajewski            - Mariusz        Skrobosz              469: 466
   3 Leokadia       Litwinowicz          - Marek          Syczuk                359: 302
   4 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             481: 371
   5 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Bonda                 406: 307
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Pietuchowski          287: 379
   7 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Kurowski              385: 440
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Dorota         Ostrowska             348: 342
   9 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Święcki               435: 306
  10 Szymon         Płachta              - Urszula        Solarska              376: 414
  11 Sylwia         Kozłowska            - Irena          Sołdan                280: 538
  12 Katarzyna      Dębska               - Zbigniew       Rybak                 368: 284
  13 Rafał          Lenartowski          - Jerzy          Krzyżewski            438: 264
  14 Elżbieta       Święcka              - Krzysztof      Jaworski              319: 337
  15 Bogdan         Kozłowski            - Sylwia         Buks                  400: 235
  16 Waldemar       Czerwoniec           - Mariola        Osajda-Matczak        337: 382
  17 Marianna       Kozłowska            - Anna           Biegańska             429: 336
  18 Dariusz        Jarosławski          - Renata         Andracka              355: 293
  19 Tomasz         Niklewicz            - Andrzej        Rechowicz             263: 398
  20 Marta          Bajorek              - Janina         Grajewska             407: 329
  21 Marek          Horyń                - Stanisław      Olsztyn               349: 308
  22 Grzegorz       Koczkodon            - Paweł          Maciejczuk            595: 327
  23 Julia          Solarska             - Sławomir       Długosz               270: 368
  24 Józef          Burzyński            - Paulina        Ostrowska             357: 255
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 465: 193
  26 Kamil          Świderski            - Agnieszka      Biegańska               1: 400


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Czesław        Grajewski            - Stanisław      Rydzik                373: 376
   2 Mariusz        Skrobosz             - Dominik        Urbacki               475: 325
   3 Tomasz         Zwoliński            - Leokadia       Litwinowicz           423: 379
   4 Piotr          Pietuchowski         - Magdalena      Kublik                403: 368
   5 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Lenartowski           419: 338
   6 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            355: 475
   7 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Sporczyk              424: 406
   8 Urszula        Solarska             - Paweł          Jackowski             361: 437
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Dębska                367: 375
  10 Krzysztof      Bonda                - Szymon         Płachta               363: 374
  11 Grzegorz       Święcki              - Andrzej        Rechowicz             334: 393
  12 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Jaworski              285: 406
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Dorota         Rudzińska             399: 292
  14 Dorota         Ostrowska            - Sylwia         Kozłowska             347: 366
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Zbigniew       Rybak                 352: 389
  16 Marianna       Kozłowska            - Marek          Horyń                 408: 347
  17 Dariusz        Jarosławski          - Bogdan         Kozłowski             360: 368
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Elżbieta       Święcka               372: 396
  19 Agnieszka      Biegańska            - Sławomir       Długosz               312: 463
  20 Anna           Biegańska            - Waldemar       Czerwoniec            304: 359
  21 Sylwia         Buks                 - Krzysztof      Zawadzki              370: 290
  22 Józef          Burzyński            - Tomasz         Niklewicz             362: 327
  23 Paweł          Maciejczuk           - Renata         Andracka              401: 325
  24 Stanisław      Olsztyn              - Janina         Grajewska             323: 305
  25 Paulina        Ostrowska            - Julia          Solarska              321: 279
  26 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              364: 358
   2 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             416: 375
   3 Piotr          Pietuchowski         - Marek          Syczuk                465: 408
   4 Paweł          Jackowski            - Czesław        Grajewski             450: 310
   5 Rafał          Wesołowski           - Magdalena      Kublik                394: 366
   6 Leokadia       Litwinowicz          - Irena          Sołdan                425: 321
   7 Dominik        Urbacki              - Katarzyna      Dębska                313: 427
   8 Bogdan         Kozłowski            - Andrzej        Kwiatkowski           310: 362
   9 Krzysztof      Jaworski             - Krzysztof      Sporczyk              384: 423
  10 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Bonda                 307: 345
  11 Sylwia         Kozłowska            - Szymon         Płachta               297: 479
  12 Rafał          Lenartowski          - Mariola        Osajda-Matczak        405: 382
  13 Grzegorz       Święcki              - Marianna       Kozłowska             414: 345
  14 Zbigniew       Rybak                - Urszula        Solarska              298: 378
  15 Sławomir       Długosz              - Józef          Burzyński             363: 385
  16 Dorota         Ostrowska            - Stanisław      Olsztyn               268: 359
  17 Dorota         Rudzińska            - Dariusz        Jarosławski           481: 291
  18 Waldemar       Czerwoniec           - Sylwia         Buks                  511: 292
  19 Jerzy          Krzyżewski           - Marta          Bajorek               409: 302
  20 Marek          Horyń                - Elżbieta       Święcka               273: 427
  21 Anna           Biegańska            - Grzegorz       Koczkodon             324: 361
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Paulina        Ostrowska             389: 289
  23 Renata         Andracka             - Tomasz         Niklewicz             440: 301
  24 Mirosław       Dejna                - Agnieszka      Biegańska             183: 374
  25 Janina         Grajewska            - Paweł          Maciejczuk            362: 313
  26 Julia          Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                487: 398
   2 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Pietuchowski          318: 519
   3 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             490: 399
   4 Leokadia       Litwinowicz          - Rafał          Wesołowski            365: 377
   5 Katarzyna      Dębska               - Czesław        Grajewski             366: 382
   6 Magdalena      Kublik               - Marek          Syczuk                452: 358
   7 Szymon         Płachta              - Dominik        Urbacki               413: 506
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kwiatkowski           470: 371
   9 Krzysztof      Bonda                - Urszula        Solarska              463: 260
  10 Irena          Sołdan               - Rafał          Lenartowski           389: 456
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Jaworski              357: 474
  12 Elżbieta       Święcka              - Grzegorz       Święcki               313: 459
  13 Andrzej        Rechowicz            - Dorota         Rudzińska             378: 340
  14 Józef          Burzyński            - Waldemar       Czerwoniec            418: 378
  15 Stanisław      Olsztyn              - Marianna       Kozłowska             382: 284
  16 Zbigniew       Rybak                - Sylwia         Kozłowska             399: 312
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Bogdan         Kozłowski             311: 392
  18 Agnieszka      Biegańska            - Grzegorz       Koczkodon             369: 377
  19 Dariusz        Jarosławski          - Sławomir       Długosz               373: 363
  20 Sylwia         Buks                 - Dorota         Ostrowska             318: 360
  21 Renata         Andracka             - Janina         Grajewska             436: 308
  22 Marek          Horyń                - Krzysztof      Zawadzki              310: 321
  23 Marta          Bajorek              - Anna           Biegańska             424: 305
  24 Paweł          Maciejczuk           - Julia          Solarska              463: 215
  25 Tomasz         Niklewicz            - Mirosław       Dejna                 401: 167
  26 Paulina        Ostrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Stanisław      Rydzik                399: 322
   2 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              405: 338
   3 Rafał          Wesołowski           - Czesław        Grajewski             452: 334
   4 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kurowski              419: 409
   5 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Bonda                 468: 357
   6 Dominik        Urbacki              - Leokadia       Litwinowicz           312: 416
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Magdalena      Kublik                401: 363
   8 Marek          Syczuk               - Katarzyna      Dębska                512: 311
   9 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Jaworski              353: 342
  10 Grzegorz       Święcki              - Andrzej        Kwiatkowski           423: 312
  11 Bogdan         Kozłowski            - Zbigniew       Rybak                 513: 265
  12 Andrzej        Rechowicz            - Józef          Burzyński             445: 363
  13 Urszula        Solarska             - Stanisław      Olsztyn               416: 326
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Irena          Sołdan                416: 367
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Dorota         Rudzińska             416: 384
  16 Marianna       Kozłowska            - Renata         Andracka              453: 357
  17 Dorota         Ostrowska            - Mariola        Osajda-Matczak        354: 369
  18 Elżbieta       Święcka              - Marta          Bajorek               456: 426
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Jarosławski           313: 513
  20 Sylwia         Kozłowska            - Jerzy          Krzyżewski            337: 301
  21 Sławomir       Długosz              - Paweł          Maciejczuk            345: 420
  22 Sylwia         Buks                 - Agnieszka      Biegańska             366: 385
  23 Janina         Grajewska            - Tomasz         Niklewicz             284: 314
  24 Paulina        Ostrowska            - Marek          Horyń                 163: 400
  25 Julia          Solarska             - Mirosław       Dejna                 299: 212
  26 Anna           Biegańska            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 30-06-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              152.53  29285  192
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.30  28480  187
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.10  28747  189
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.84  25923  173
   5 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.35  29521  199
   6 Kamil Górka                    Kraków               148.17  28152  190
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.92  29384  200
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.62  29323  200
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.60  28829  198
  10 Marek Reda                     Wołomin              145.36  28054  193
  11 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.19  27150  187
  12 Paweł Jackowski                Warszawa             145.13  26124  180
  13 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.96  13481   93
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  22757  157
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              144.85  28246  195
  16 Justyna Górka                  Kraków               144.21  28121  195
  17 Dawid Pikul                    Poznań               144.15  28397  197
  18 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.59  27570  192
  19 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.09  28474  199
  20 Grzegorz Święcki               Białystok            142.73   8992   63
  21 Mateusz Borsuk                 Reda                 141.91  19158  135
  22 Kazimierz Merklejn             Warszawa             141.46  25322  179
  23 Kamil Kister                   Puławy               141.26  27121  192
  24 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.25  27968  198
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.00  10434   74
  26 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.96  25936  184
  27 Artur Irzyk                    Kraków               140.85   4789   34
  28 Dominik Urbacki                Pruszków             140.51  27820  198
  29 Michał Musielak                Bydgoszcz            140.48  10255   73
  30 Dominik Piasecki               Słupsk               140.02   6021   43
  31 Marek Syczuk                   Warszawa             139.79  26700  191
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  33 Bogusław Szyszka               Oława                139.17  23937  172
  34 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.89  13056   94
  35 Radosław Jachna                Łódź                 138.80  26233  189
  36 Jakub Szymczak                 Łódź                 138.78  14433  104
  37 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.60  26334  190
  38 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  39 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.99  26356  191
  40 Michał Makowski                Warszawa             137.35   6730   49
  41 Jakub Zaryński                 Świnoujście          136.48  25658  188
  42 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              136.10  26131  192
  43 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             135.65   5019   37
  44 Przemysław Herdzina            Kraków               135.59  19525  144
  45 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       135.57   5016   37
  46 Grzegorz Kurowski              Warszawa             135.52  25613  189
  47 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.16  10137   75
  48 Łukasz Bobowski                Suchedniów           134.86  25489  189
  49 Szymon Płachta                 Warszawa             134.77  25068  186
  50 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  51 Robert Kamiński                Warszawa             133.75  25412  190
  52 Przemysław Rybicki             Otwock               133.50  13083   98
  53 Karol Waniek                   Wrocław              133.46  17617  132
  54 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.85   5447   41
  55 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.00  18216  138
  56 Adam Szukalski                 Coventry             131.97  11613   88
  57 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.89  25719  195
  58 Artur Koszel                   Warszawa             131.68   4872   37
  59 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.63  12505   95
  60 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  61 Irena Sołdan                   Sopot                131.48  25771  196
  62 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  63 Paweł Janaś                    Głogów               131.30  16281  124
  64 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.24  25985  198
  65 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.83   6280   48
  66 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  67 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  68 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  69 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.02  23664  182
  70 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.99  25739  198
  71 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.83  25577  197
  72 Małgorzata Sulejewska          Kraków               129.68  24509  189
  73 Janusz Krupiński               Bytom                129.48  12042   93
  74 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  75 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            129.23   6203   48
  76 Katarzyna Małek                Mielec               128.83  25638  199
  77 Grzegorz Łukasik               Konojady             128.48  25054  195
  78 Alicja Kosińska                Szczecin             128.08  15242  119
  79 Piotr Broda                    Sandomierz           127.97  24827  194
  80 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  81 Maciej Grąbczewski             Piła                 127.62  24120  189
  82 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.42  24847  195
  83 Rafał Wesołowski               Warszawa             127.30  25079  197
  84 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.19  13991  110
  85 Rafał Dąbrowski                Ostróda              127.16  11317   89
  86 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.05  25282  199
  87 Wojciech Urbański              Warszawa             127.00  10160   80
  88 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  89 Agnieszka Krupka               Krosno               126.91  10407   82
  90 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.91  22463  177
  91 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.77  24846  196
  92 Rafał Matczak                  Milanówek            126.76  22057  174
  93 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.64  24568  194
  94 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.32  24885  197
  95 Krzysztof Jaworski             Warszawa             126.20  11484   91
  96 Tomasz Łapka                   Opole                126.12  11729   93
  97 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.08  24838  197
  98 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.97  13227  105
  99 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.87  24923  198
 100 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.73   8801   70
 101 Maciej Kuczyński               Gdynia               125.68  15082  120
 102 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.66  10681   85
 103 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.63  23242  185
 104 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.11  14388  115
 105 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.96  23867  191
 106 Michał Kolaj                   Ostróda              124.84  24343  195
 107 Mikołaj Fidziński              Dębica               124.75  15594  125
 108 Michał Garnowski               Pasłęk               124.67   9101   73
 109 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.48  24274  195
 110 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.43  23518  189
 111 Leszek Stecuła                 Bytom                124.11  10301   83
 112 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 113 Czesław Grajewski              Choroszcz            123.58  23728  192
 114 Robert Głowacki                Łódź                 123.41  21227  172
 115 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 116 Patrycja Śliwińska             Szczecin             123.33  15416  125
 117 Grzegorz Kwiecień              Kraków               123.21  14416  117
 118 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.07  12184   99
 119 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.99  17834  145
 120 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 121 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.60  18880  154
 122 Anita Bruska                   Gdynia               122.49  16169  132
 123 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 124 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.37  23006  188
 125 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 126 Magdalena Kublik               Warszawa             122.15  23941  196
 127 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 128 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 129 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 130 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.67  23117  190
 131 Krzysztof Bonda                Białystok            121.54   8994   74
 132 Dorota Stachowska              Wydartowo I          121.49  23934  197
 133 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 134 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                121.45   4615   38
 135 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.30   8612   71
 136 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            121.23  16003  132
 137 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       120.87   6648   55
 138 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.80  23677  196
 139 Krzysztof Gibas                Kraków               120.64  17734  147
 140 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.42   8550   71
 141 Katarzyna Kowalska             Katowice             120.18  10095   84
 142 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 143 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.02  12602  105
 144 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.94  23628  197
 145 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 146 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.87   9230   77
 147 Ireneusz Kurzok                Mikołów              119.78  22759  190
 148 Marcin Resler                  Września             119.77   3593   30
 149 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 150 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.73   3592   30
 151 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 152 Anna Biegańska                 Białystok            119.43   7763   65
 153 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 154 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 155 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.89  22471  189
 156 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.76  23634  199
 157 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.60   7472   63
 158 Maciej Perzyński               Piła                 118.60  10318   87
 159 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.50   8769   74
 160 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.47   5805   49
 161 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 162 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.97   8376   71
 163 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 164 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.87  14380  122
 165 Stanisław Gasik                Warszawa             117.70   8121   69
 166 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.62  15291  130
 167 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            117.62   9527   81
 168 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 169 Bogusław Książek               Szczecin             117.36  16548  141
 170 Natalia Ogierman               Katowice             117.16  16403  140
 171 Anna Stefańska                 Łódź                 117.14   4100   35
 172 Jarosław Olek                  Warszawa             116.94  11928  102
 173 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.93  20112  172
 174 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.69  12486  107
 175 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.62  12012  103
 176 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             116.41  15715  135
 177 Tomasz Lempart                 Kraków               116.40   9312   80
 178 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 179 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  15327  132
 180 Rafał Stachowski               Police               115.83   9035   78
 181 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.81  16445  142
 182 Monika Sadurska                Warszawa             115.50   7623   66
 183 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 184 Adam Jurkowski                 Gliwice              115.37   7153   62
 185 Dorota Rudzińska               Warszawa             115.36  22496  195
 186 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.36  22380  194
 187 Ewa Szałas                     Katowice             115.24   9911   86
 188 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 189 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       114.69  14795  129
 190 Marek Rogalski                 Warszawa             114.61   5616   49
 191 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.56   4468   39
 192 Radosław Więch                 Warszawa             114.48  19233  168
 193 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.43  22886  200
 194 Beata Piotrowska               Łódź                 114.35  10749   94
 195 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             114.22   8452   74
 196 Ewa Radzikowska                Gliwice              114.00   7296   64
 197 Joanna Brychcy                 Katowice             113.95   4216   37
 198 Marianna Kozłowska             Białystok            113.60   7157   63
 199 Adam Janicki                   Łódź                 113.54  21914  193
 200 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           113.51   8286   73
 201 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  113.44  22235  196
 202 Joanna Suchanek                Wrocław              113.37  19726  174
 203 Jarosław Puchalski             Łódź                 113.34   3967   35
 204 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 205 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 206 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.07  10176   90
 207 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.78   4060   36
 208 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 209 Marcin Ceglarek                Kraków               112.14  22092  197
 210 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   5488   49
 211 Maciej Bukowski                Szczecin             111.68  12173  109
 212 Lucyna Śniadach                Rumia                111.64   4354   39
 213 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 214 Renata Andracka                Zwola                111.51  21186  190
 215 Marta Bajorek                  Warszawa             111.34  17035  153
 216 Monika Krzysztofek             Wejherowo            111.33   6680   60
 217 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.95   9542   86
 218 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.82   7868   71
 219 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.56  22001  199
 220 Sławomir Wolski                Wrocław              110.46  21539  195
 221 Jacek Pietruszka               Kraków               110.06   5833   53
 222 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.01  21451  195
 223 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.90  21321  194
 224 Józef Burzyński                Ełk                  109.77   7025   64
 225 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.50  12483  114
 226 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 109.40   8752   80
 227 Paweł Maciejczuk               Białystok            109.39   7220   66
 228 Agnieszka Kozak                Gdynia               109.33  20773  190
 229 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.27  11473  105
 230 Jerzy Luter                    Bytom                109.16  21178  194
 231 Marta Ćwiek                    Radomsko             109.07  18324  168
 232 Teresa Zalewska                Racibórz             108.92  15466  142
 233 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       108.87   8492   78
 234 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 108.71   4566   42
 235 Sławomir Długosz               Ostróda              108.48  21696  200
 236 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.21   4653   43
 237 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 238 Marta Sztajnert                Wisła                108.14   9192   85
 239 Łukasz Wojciechowski           Łomża                108.09   5945   55
 240 Marta Świątkowska              Wrocław              107.82   5499   51
 241 Rafał Polak                    Wałcz                107.81   6253   58
 242 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 243 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 244 Urszula Solarska               Łódź                 107.65  21531  200
 245 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.60  20228  188
 246 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 247 Szymon Dąbrowski               Warszawa             107.38  20940  195
 248 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.33   6762   63
 249 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              107.32  14595  136
 250 Jacek Nowak                    Szczecin             107.18   5895   55
 251 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      106.97   3209   30
 252 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 253 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 254 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 255 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 256 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 257 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.83   8255   78
 258 Anna Niedzielko                Szczecin             105.74  10257   97
 259 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 260 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            105.40   3689   35
 261 Maria Pokorska                 Warszawa             105.14   6203   59
 262 Mariusz Michalski              Inowrocław           105.04  11870  113
 263 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               104.62  15065  144
 264 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.50  19959  191
 265 Dorota Ostrowska               Białystok            104.32   5529   53
 266 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.44   4965   48
 267 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 268 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 269 Anna Arana                     Warszawa             102.96  19562  190
 270 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 271 Zofia Górka                    Łęczna               102.33   3684   36
 272 Bożena Guział                  Racibórz             102.06   6430   63
 273 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.06  18064  177
 274 Krzysztof Zawadzki             Sampława             101.68  20132  198
 275 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.62  16361  161
 276 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.41  14704  145
 277 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 278 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 279 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 280 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.50   3618   36
 281 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 282 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               100.42  12653  126
 283 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 284 Sylwia Łada                    Inowrocław            99.93  17487  175
 285 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.48   8953   90
 286 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.30   3674   37
 287 Lidia Żywna                    Gdynia                97.57  11904  122
 288 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 289 Halina Mrozek                  Warszawa              96.89   4554   47
 290 Sylwia Buks                    Warszawa              96.51  19302  200
 291 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.78   9003   94
 292 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                95.59  10706  112
 293 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 294 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 295 Anna Lenartowska               Gdynia                94.47   7180   76
 296 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 297 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 298 Aleksandra Brzeska             Piastów               93.65   7305   78
 299 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 300 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.82   6033   65
 301 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 302 Maciej Dąbrowski               Warszawa              91.93  15260  166
 303 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.88  16906  184
 304 Janina Grajewska               Choroszcz             90.83   8992   99
 305 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              90.28   6229   69
 306 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 307 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 308 Zuzanna Molak                  Warszawa              88.51   3806   43
 309 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.34   3092   35
 310 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.02   4903   57
 311 Paulina Naplocha               Racibórz              85.14  16603  195
 312 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.53   6762   80
 313 Kamila Zacharuk                Zabrze                83.43   4672   56
 314 Piotr Sadzyński                Jaworzno              83.32   2833   34
 315 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.74   5378   65
 316 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.03   7793   95
 317 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.25   5281   65
 318 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             79.94   7514   94
 319 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 320 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 321 Mirosław Dejna                 Sampława              61.79  11802  191
 322 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.64   2001   33
 323 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33




Poczekalnia na dzień 30-06-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   3 Daniel Tomczyk                 Piła                 106.61   2985   28
   4 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   5 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                85.54   2395   28
   6 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   7 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   8 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   9 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  10 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  11 Paweł Zaręba                   Warszawa             117.32   2933   25
  12 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  13 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  14 Michał Ozimiński               Łódź                 139.96   3359   24
  15 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  16 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  17 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  18 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  19 Andrzej Kowalski               Gdańsk               124.79   2995   24
  20 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  21 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            124.71   2993   24
  22 Piotr Mańkowski                Warszawa             122.88   2949   24
  23 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.96   2879   24
  24 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  25 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  26 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.88   2781   24
  27 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  28 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  29 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  30 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     109.46   2627   24
  31 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  32 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  33 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  34 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  35 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  36 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  37 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  38 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  39 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  40 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  41 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  42 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  43 Marta Łęgowska                 Inowrocław            94.79   2275   24
  44 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  45 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  46 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  47 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  48 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  49 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  50 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  51 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  52 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  53 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  54 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  55 Krzysztof Lelonek              Zabrze                89.65   2062   23
  56 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  57 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  58 Paulina Ostrowska              Białystok             87.43   2011   23
  59 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  60 Magdalena Sulejewska           Kraków                80.35   1848   23
  61 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  62 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  63 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  64 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  65 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  66 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            107.41   2363   22
  67 Juliusz Czupryniak             Warszawa              95.05   2091   22
  68 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  69 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  70 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   82.77   1821   22
  71 Artur Kwiatkowski              Radomsko              78.32   1723   22
  72 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  73 Jan Kozłowski                  Kraków               133.57   2805   21
  74 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  75 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  76 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  77 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  78 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  79 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  80 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  81 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  82 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  83 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  84 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  85 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  86 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  87 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  88 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             125.72   2263   18
  89 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  90 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  91 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  92 Krzysztof Pypno                Gliwice              107.82   1833   17
  93 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  94 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  95 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  96 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  97 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  98 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  99 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
 100 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
 101 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
 102 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 103 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
 104 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
 105 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 106 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 107 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              140.38   1825   13
 108 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
 109 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 110 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 111 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 112 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 113 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          107.54   1398   13
 114 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 115 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 116 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 117 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 118 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 119 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 120 Błażej Fidziński               Dębica                97.77   1271   13
 121 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 122 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 123 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 124 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 125 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 126 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 127 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 128 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 129 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 130 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 131 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 132 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 133 Maciej Michalak                Łódź                 142.25   1707   12
 134 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 135 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.00   1608   12
 136 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 137 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 138 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 139 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 140 Szymon Jachimek                Gdynia               128.67   1544   12
 141 Jarosław Sobczak               Warszawa             128.67   1544   12
 142 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 143 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 144 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 145 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 146 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 147 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 148 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 149 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 150 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      114.75   1377   12
 151 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 152 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 153 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 154 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 155 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 156 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 157 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 158 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 159 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 160 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 161 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 162 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 163 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 164 Jakub Onoszko                  Gdynia               106.33   1276   12
 165 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 166 Dorota Modrzyńska              Gdańsk               105.33   1264   12
 167 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 168 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 169 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 170 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 171 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 172 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 173 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 174 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 175 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 176 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 177 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 178 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 179 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 180 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 181 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 182 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 183 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 184 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 185 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 186 Marek Horyń                    Ełk                   97.33   1168   12
 187 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 188 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 189 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 190 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 191 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 192 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 193 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 194 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 195 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 196 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 197 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 198 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 199 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 200 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 201 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 202 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 203 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 204 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 205 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 206 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 207 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 208 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 209 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 210 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 211 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 212 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 213 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 214 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 215 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 216 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 217 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 218 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 219 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 220 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 221 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 222 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 223 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 224 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 225 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 226 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 227 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 228 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 229 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 230 Jacek Starzonek                Szczecin              76.17    914   12
 231 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 232 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 233 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 234 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 235 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 236 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 237 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 238 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 239 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 240 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 241 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 242 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 243 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 244 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 245 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 246 Marek Sitkowski                Warszawa              88.73    976   11
 247 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 248 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 249 Julia Solarska                 Łódź                  85.91    945   11
 250 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 251 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 252 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 253 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 254 Andrzej Stolot                 Zabrze                81.64    898   11
 255 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 256 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 257 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 258 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 259 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 260 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 261 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 262 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 263 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 264 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 265 Sławomir Rattay                Zgorzelec             71.91    791   11
 266 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 267 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 268 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 269 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 270 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 271 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 272 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 273 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 274 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 275 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 276 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 277 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 278 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 279 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        121.10   1211   10
 280 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        107.60   1076   10
 281 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 282 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 283 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 284 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              58.60    586   10
 285 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 286 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 287 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 288 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 289 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 290 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 291 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 292 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 293 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 294 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 295 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 296 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 297 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 298 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 299 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 300 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 301 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 302 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 303 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 304 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 305 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 306 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 307 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 308 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 309 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 310 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 311 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 312 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 313 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 314 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 315 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 316 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 317 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 318 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 319 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 320 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 321 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 322 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 323 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 324 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 325 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 326 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 327 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 328 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 329 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 330 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 331 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 332 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 333 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 334 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 335 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 336 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 337 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 338 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 339 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 340 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 341 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 342 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 343 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 344 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 345 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 346 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 347 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 348 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              66.20    331    5
 349 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 350 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 351 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 352 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 353 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 354 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 355 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 356 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 357 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 358 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 359 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 360 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 361 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 362 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 363 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 364 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 365 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 366 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 367 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 368 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 369 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 370 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 371 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 372 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 373 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 374 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 375 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 376 Bartosz Pięta                  Swarzędz              78.00     78    1
 377 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 378 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 379 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 380 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 381 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 382 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 383 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 384 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 385 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 386 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 387 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 388 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie