Warszawa11
czerwca
Warszawa 11-12 czerwca V Mistrzostwa Polski w Scrabble po angielsku
Ełk18
czerwca
Ełk 18-19 czerwca II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta EłkuGrand Prix 2011
Krzyże23
czerwca
Krzyże 23-26 czerwca Mistrzostwa Puszczy Piskiej — V Maraton Scrabblowy
Michał Alabrudziński zwycięża w Ełku18 - 19 czerwca 2011 — II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta EłkuInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

II Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku Ełk, 18 - 19 czerwca 2011
Grand Prix 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Michał Alabrudziński zwycięża w EłkuPiękne miasto, bardzo serdeczni i gościnni ludzie, wspaniała sala,świetna atmosfera i wlaściwie wszystko naj... takie były te II Mistrzostwa.

13 nie okazała się pechowa. Po wyczerpujacych 8 rundach pierwszego dnia, wieczor i część nocy upłynęła na kręglach i nie tylko. Uczestniczyło w turnieju 73 osoby, w tym 5 debiutantów. Jak zwykle o zwyciestwo walczyli mistrzowie Polski, ale pogodził ich Michał Alabrudziński. Kierowany przeczuciem zrobiłem zdjęcie pojedynku Michała z Mariuszem Skroboszem w 9 rundzie przewidując, że spotkają się w finale. I tak się stało. Przed partią finałową Michał prowadził nad Mariuszem 1 dużym punktem i 24 małymi, wiec mógł sobie pozwolić na nieznaczną przegraną.Mariusz wygrał rewanż (bo pierwsze spotkanie przegrał) ale tylko 9 punktami. Tak więc nowym Mistrzem został Michał. Trzecie miejsce zajął Kazimierz Merklejn junior. Najlepsza kobieta to Irena Sołdan, zdobywczyni 5 miejsca.

Bardzo dobrze przygotowany turniej — to zasługa Dyrektor Miejskiej Biblioteki — Pani Iwony Drażby i jej pracowników którzy włożyli mnóstwo wysiłku, by każdy z uczestników czuł się dobrze. Pomagał im Darek Jarosławski.

Wszystkim Wam serdecznie Dziękujemy.
relacja: Andrzej Lożyński


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 13
system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
Miejsce rozgrywekMiejska Biblioteka Publiczna w Ełku
ul. Armii Krajowej 17 B
19-300 Ełk
mapa
Obrońca tytułuStanisław Rydzik
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 18 czerwca (8 rund)
11:00-11:40 — zapisy do turnieju
11:45 — rozpoczęcie turnieju
14:45-15:45 — przerwa obiadowa
19:45 — zakończenie gier

Niedziela, 19 czerwca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
osoby towarzyszące — 5 zł (dwa dni — możliwość korzystania z kateringu)
DojazdMiejsce gry znajduje się ok. 500 m od dworca PKP i PKS (dojście ulicą Armii Krajowej)
(ewentualnie 1 przystanek autobusem komunikacji miejskiej linii nr 3, 4, 5, 12)
WyżywienieW trakcie turnieju przekąski, owoce, kawa, herbata i zimne napoje.

W sobotę możliwość zamówienia obiadu (cena zestawu: 20 zł; posiłek w restauracji hotelu Rydzewski — 100m od miejsca gry)
(wybór zestawu obiadowego w formularzu zgłoszeniowym)
Zestaw 1: Rosół z makaronem, Kotlet niespodzianka (kotlet mielony w środku z szynką i żółtym serem), Ziemniaki wczesne, Surówka, Napój
Zestaw 2: Zupa pieczarkowa, Filet z kurczaka posypany serem, Ziemniaki opiekane, Surówka, Kompot
NoclegiBursa Szkolna w Ełku
ul. Sikorskiego 7A — tel. 87 621 25 14 — elkbursa@poczta.wp.pl (hasło SCRABBLE) — 35 zł/os

Pensjonacik „Grażyna” (nad Jeziorem Ełckim)
ul. Nadjeziorna 11 (wjazd od ulicy Wojska Polskiego 23A) — tel./fax: 87 621 17 00 — grazyna@elk.com.pl (hasło SCRABBLE) — od 60 zł/os (ze śniadaniem)

Hotel HOREKA (nad Jeziorem Ełckim)
ul. Pułaskiego 11 — tel. 87 621 37 67 — 72 zł/os (ze śniadaniem) — pokoje 2 osobowe

Hotel RYDZEWSKI (ok. 100 m. od miejsca rozgrywek)
— ul. Armii Krajowej 32 — tel. 87 621 89 00, 609 081 141 — e-mail: hotel@rydzewski.pl — 70 zł/os (ze śniadaniem) — pokój 2 osobowy, 80 zł/os (ze śniadaniem) — pokój 1 osobowy

Pensjonat STARY SPICHLERZ (nad Jeziorem Ełckim)
ul. Zamkowa 8a — e-mail: pensjonat@staryspichlerz.pl — tel 500 436 129, 87 523 41 71 — pokój 2-osobowy 129 zł (ze śniadaniem) — pokój 3 -osobowy 159 zł (ze śniadaniem)
NagrodyI nagroda — 500 zł. + nagroda rzeczowa + puchar
II nagroda — 300 zł. + nagroda rzeczowa + pucha
r III nagroda — 200 zł. + nagroda rzeczowa + puchar
Pula nagród rzeczowych za miejsca I-III wynosi ok. 1000 zł

Dodatkowo nagrody rzeczowe dla:
- debiutanta
- najmłodszego uczestnika
- debiutanta ełckiego

Ponadto przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe do 20 miejsca
Dodatkowe atrakcjeKręgielnia Rydzewski (Ełk, ul. Armii Krajowej 32) zaprasza bezpłatnie uczestników turnieju w sobotę w godz. 20.30 – 22.30.
w niedzielę możliwość skorzystania z atrakcji Parku wodnego w godz. 8-10. Wejście grupowe min. 10 osób — 8 zł/h; wejście indywidualne — 9 zł/h
OrganizatorzyDariusz Jarosławski — tel. 785 312 200
Miejska Biblioteka Publiczna w Ełku — tel. 87 610 80 84 (Czytelnia)
SponsorzyUrząd Miasta w Ełku
Kręgielnia Rydzewski


Wyniki turnieju II Mazurski Turniej w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              144.01     10.0     5558     2120      687
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               148.61     10.0     5543     2082      998
  3 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               148.30     10.0     5272     2076      935
  4 Szymon          Płachta              Warszawa               126.77     10.0     5086     1984      704
  5 Irena           Sołdan               Rumia                  133.61      9.0     5405     1884      752
  6 Kamil           Górka                Kraków                 148.99      9.0     5367     1923      638
  7 Mirosław        Uglik                Warszawa               142.61      9.0     5199     1988      477
  8 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               142.10      9.0     5158     2049      454
  9 Marek           Syczuk               Warszawa               141.71      9.0     5107     1874      573
 10 Marianna        Kozłowska            Białystok              100.96      8.5     4609     1772      404
 11 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.77      8.0     5563     1790      647
 12 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                131.84      8.0     5220     1781      562
 13 Marek           Reda                 Wołomin                139.99      8.0     5139     1719      166
 14 Dawid           Pikul                Poznań                 144.60      8.0     5129     1859      644
 15 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.09      8.0     5106     1766      301
 16 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.06      8.0     5040     1862      429
 17 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               121.80      8.0     4911     1871      153
 18 Wojciech        Urbański             Warszawa               119.03      8.0     4887     1676      177
 19 Anna            Biegańska            Białystok              108.14      8.0     4834     1685      473
 20 Grzegorz        Święcki              Białystok              130.14      8.0     4696     1793      -64
 21 Robert          Kamiński             Warszawa               135.70      7.0     5242     1593      475
 22 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              130.57      7.0     5069     1518      748
 23 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.47      7.0     5057     1675      155
 24 Magdalena       Kublik               Warszawa               120.88      7.0     5019     1590      467
 25 Andrzej         Rechowicz            Katowice               129.55      7.0     4961     1673      191
 26 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.72      7.0     4905     1599      784
 27 Danuta          Langiewicz           Ostróda                110.26      7.0     4825     1515      193
 28 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               127.99      7.0     4806     1542      -93
 29 Michał          Kolaj                Ostróda                125.05      7.0     4789     1634     -402
 30 Czesław         Grajewski            Choroszcz              118.21      7.0     4785     1698     -195
 31 Dorota          Maciejuk             Warszawa               123.12      7.0     4753     1584      175
 32 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 101.87      7.0     4724     1531      -67
 33 Kamil           Kister               Puławy                 129.60      7.0     4687     1732     -266
 34 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                103.05      7.0     4353     1535     -129
 35 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  118.42      6.5     5034     1604      314
 36 Dominik         Urbacki              Pruszków               137.77      6.5     4855     1592        2
 37 Zbigniew        Rybak                Warszawa               113.12      6.5     4803     1532      199
 38 Łukasz          Baranowski           Reda                   125.01      6.0     4974     1573     -329
 39 Bogdan          Kozłowski            Białystok              113.20      6.0     4937     1576     -178
 40 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               113.15      6.0     4877     1429      108
 41 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                108.45      6.0     4818     1463      -97
 42 Paulina         Mech                 Kraków                 117.26      6.0     4783     1505      -80
 43 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               110.71      6.0     4649     1576     -180
 44 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              125.03      6.0     4609     1431     -161
 45 Radosław        Więch                Warszawa               107.09      6.0     4588     1431      -72
 46 Paweł           Maciejczuk           Białystok              100.00      6.0     4551     1449     -105
 47 Sławomir        Długosz              Ostróda                112.13      6.0     4523     1495     -407
 48 Piotr           Broda                Sandomierz             119.03      6.0     4385     1545     -377
 49 Katarzyna       Dębska               Ostróda                103.86      6.0     4360     1362      423
 50 Piotr           Pietuchowski         Białystok              132.78      6.0     3880     1318       86
 51 Dorota          Rudzińska            Warszawa               113.93      5.5     4621     1394     -103
 52 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    110.90      5.5     4503     1405      -47
 53 Agnieszka       Biegańska            Białystok              100.00      5.5     4394     1368     -242
 54 Rafał           Matczak              Milanówek              132.76      5.0     4914     1368     -169
 55 Adam            Janicki              Łódź                   112.83      5.0     4858     1359      122
 56 Krzysztof       Bonda                Białystok              116.47      5.0     4598     1452     -359
 57 Elżbieta        Święcka              Białystok              105.58      5.0     4414     1308       31
 58 Urszula         Solarska             Łódź                   104.85      5.0     4394     1345     -486
 59 Marta           Bajorek              Warszawa               100.00      5.0     4363     1263     -286
 60 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  112.83      5.0     4333     1325     -275
 61 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      5.0     4236     1249     -146
 62 Józef           Burzyński            Ełk                    100.00      5.0     4213     1402     -608
 63 Grzegorz        Miecugow             Warszawa               105.61      4.5     4007     1221      -56
 64 Teresa          Jakimczyk            Ełk                    100.00      4.5     3400     1055     -743
 65 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      4.0     4068     1166     -555
 66 Artur           Jakimczyk            Olsztyn                100.00      4.0     3970     1146     -423
 67 Maciej          Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      3.5     4080      974      129
 68 Paulina         Pływaczewska         Ełk                    100.00      2.0     3153      925    -1126
 69 Dominika        Adeszko              Ełk                    100.00      1.5     2224      779    -2563
 70 Zuzanna         Drażba               Ełk                    100.00      1.0     2542      797    -1885
 71 Tomasz          Dawidowski           Ełk                    100.00      0.0     1299      304     -602
 72 Paulina         Brzuchalska          Ełk                    100.00      0.0        0        0        0
 73 Anna            Niedzielko           Szczecin               108.26      0.0        0        0        0
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mazurski Turniej w Scrabble



	Kamil Górka 148.99 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Czesław        Grajewski             118.21 +  597: 359  168
    2     2 Marek          Syczuk                141.71 +  427: 406  192
    3     1 Andrzej        Rechowicz             129.55 -  332: 351   80
    4     6 Paulina        Mech                  117.26 +  371: 346  167
    5     5 Jolanta        Chłopińska            118.42 +  370: 283  168
    6     7 Grzegorz       Kurowski              142.10 -  372: 402   92
    7     6 Krzysztof      Sporczyk              125.72 +  379: 366  176
    8     6 Andrzej        Kwiatkowski           121.80 -  340: 454   72
    9    10 Piotr          Broda                 119.03 +  497: 278  169
   10     6 Tomasz         Zwoliński             138.06 -  353: 437   88
   11     9 Rafał          Wesołowski            131.09 +  475: 423  181
   12     7 Grzegorz       Święcki               130.14 +  351: 350  180
   13     5 Marek          Reda                  139.99 +  503: 274  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1923  / 13 147.92




	Mariusz Skrobosz 148.61 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paulina        Mech                  117.26 +  481: 328  167
    2     5 Radosław       Więch                 107.09 +  413: 336  157
    3     5 Kamil          Kister                129.60 +  442: 298  180
    4     4 Michał         Kolaj                 125.05 +  524: 363  175
    5     1 Mirosław       Uglik                 142.61 +  433: 332  193
    6     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.30 +  459: 288  198
    7     1 Grzegorz       Kurowski              142.10 -  390: 477   92
    8     1 Stanisław      Rydzik                142.77 +  350: 346  193
    9     1 Michał         Alabrudziński         144.01 -  314: 432   94
   10     2 Andrzej        Kwiatkowski           121.80 +  509: 302  172
   11     2 Marek          Reda                  139.99 +  555: 307  190
   12     2 Szymon         Płachta               126.77 -  278: 350   77
   13     1 Michał         Alabrudziński         144.01 +  395: 386  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2082  / 13 160.15




	Kazimierz.Jr Merklejn 148.30 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Bonda                 116.47 +  424: 264  166
    2    14 Elżbieta       Święcka               105.58 +  497: 309  156
    3     4 Zbigniew       Wietecki              123.47 +  472: 337  173
    4     2 Andrzej        Rechowicz             129.55 +  419: 303  180
    5     2 Michał         Alabrudziński         144.01 +  448: 314  194
    6     1 Mariusz        Skrobosz              148.61 -  288: 459   99
    7     2 Irena          Sołdan                133.61 +  388: 363  184
    8     3 Mirosław       Uglik                 142.61 +  505: 379  193
    9     2 Dawid          Pikul                 144.60 -  315: 367   95
   10     4 Grzegorz       Święcki               130.14 +  497: 282  180
   11     3 Grzegorz       Kurowski              142.10 -  293: 358   92
   12     3 Andrzej        Kwiatkowski           121.80 +  321: 298  172
   13     2 Grzegorz       Kurowski              142.10 +  405: 304  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2076  / 13 159.69




	Dawid Pikul 144.60 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Rudzińska             113.93 -  414: 418   64
    2    19 Marek          Dudkiewicz            130.57 +  402: 398  181
    3    15 Sławomir       Długosz               112.13 +  390: 300  162
    4    16 Dominik        Urbacki               137.77 +  409: 388  188
    5    10 Krzysztof      Bonda                 116.47 +  591: 256  166
    6     3 Grzegorz       Koczkodon             131.84 +  394: 305  182
    7     3 Mirosław       Uglik                 142.61 -  337: 347   93
    8     5 Bogdan         Kozłowski             113.20 +  474: 321  163
    9     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.30 +  367: 315  198
   10     3 Irena          Sołdan                133.61 +  454: 340  184
   11     1 Michał         Alabrudziński         144.01 -  266: 409   94
   12     4 Grzegorz       Kurowski              142.10 -  342: 385   92
   13     6 Marek          Syczuk                141.71 -  289: 303   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1859  / 13 143.00




	Michał Alabrudziński 144.01 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bogdan         Kozłowski             113.20 +  463: 436  163
    2     7 Rafał          Matczak               132.76 +  513: 400  183
    3     2 Grzegorz       Święcki               130.14 +  399: 306  180
    4     3 Jolanta        Chłopińska            118.42 +  395: 381  168
    5     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.30 -  314: 448   98
    6     2 Stanisław      Rydzik                142.77 +  486: 394  193
    7     4 Łukasz         Baranowski            125.01 +  525: 435  175
    8     2 Grzegorz       Kurowski              142.10 +  444: 417  192
    9     1 Mariusz        Skrobosz              148.61 +  432: 314  199
   10     1 Grzegorz       Koczkodon             131.84 +  438: 283  182
   11     1 Dawid          Pikul                 144.60 +  409: 266  195
   12     1 Mirosław       Uglik                 142.61 -  354: 396   93
   13     1 Mariusz        Skrobosz              148.61 -  386: 395   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2120  / 13 163.08




	Stanisław Rydzik 142.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jerzy          Tatarczuk             113.15 -  357: 382   63
    2    25 Marianna       Kozłowska             100.96 +  502: 264  151
    3    12 Stanisław      Olsztyn               108.45 +  419: 405  158
    4    10 Kamil          Kister                129.60 +  449: 255  180
    5     6 Michał         Kolaj                 125.05 +  516: 340  175
    6     2 Michał         Alabrudziński         144.01 -  394: 486   94
    7     5 Czesław        Grajewski             118.21 +  488: 357  168
    8     1 Mariusz        Skrobosz              148.61 -  346: 350   99
    9     6 Tomasz         Zwoliński             138.06 -  379: 427   88
   10    10 Magdalena      Kublik                120.88 +  501: 365  171
   11     7 Łukasz         Baranowski            125.01 +  425: 388  175
   12     5 Grzegorz       Koczkodon             131.84 -  327: 475   82
   13     8 Robert         Kamiński              135.70 +  460: 422  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1790  / 13 137.69




	Mirosław Uglik 142.61 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zbigniew       Rybak                 113.12 +  420: 372  163
    2    16 Piotr          Broda                 119.03 +  471: 261  169
    3     6 Grzegorz       Kurowski              142.10 +  508: 305  192
    4     1 Łukasz         Baranowski            125.01 +  374: 296  175
    5     1 Mariusz        Skrobosz              148.61 -  332: 433   99
    6     6 Szymon         Płachta               126.77 +  426: 350  177
    7     3 Dawid          Pikul                 144.60 +  347: 337  195
    8     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.30 -  379: 505   98
    9     5 Grzegorz       Święcki               130.14 -  376: 390   80
   10     8 Rafał          Wesołowski            131.09 +  442: 400  181
   11     4 Tomasz         Zwoliński             138.06 +  372: 330  188
   12     1 Michał         Alabrudziński         144.01 +  396: 354  194
   13     3 Szymon         Płachta               126.77 -  356: 389   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1988  / 13 152.92




	Grzegorz Kurowski 142.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Zabawa                112.83 +  433: 235  163
    2    12 Tomasz         Zwoliński             138.06 +  346: 324  188
    3     6 Mirosław       Uglik                 142.61 -  305: 508   93
    4    11 Piotr          Pietuchowski          132.78 +  497: 352  183
    5     4 Marek          Syczuk                141.71 +  431: 329  192
    6     7 Kamil          Górka                 148.99 +  402: 372  199
    7     1 Mariusz        Skrobosz              148.61 +  477: 390  199
    8     2 Michał         Alabrudziński         144.01 -  417: 444   94
    9     3 Andrzej        Kwiatkowski           121.80 -  343: 371   72
   10     7 Łukasz         Baranowski            125.01 +  460: 339  175
   11     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.30 +  358: 293  198
   12     4 Dawid          Pikul                 144.60 +  385: 342  195
   13     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.30 -  304: 405   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2049  / 13 157.62




	Marek Syczuk 141.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Adam           Janicki               112.83 +  407: 284  163
    2     2 Kamil          Górka                 148.99 -  406: 427   99
    3    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  473: 327  150
    4     8 Zbigniew       Wietecki              123.47 +  450: 343  173
    5     4 Grzegorz       Kurowski              142.10 -  329: 431   92
    6     8 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  346: 311  150
    7     8 Jerzy          Krzyżewski            110.71 +  413: 356  161
    8     8 Grzegorz       Święcki               130.14 -  361: 381   80
    9    11 Kamil          Kister                129.60 -  357: 439   80
   10    14 Michał         Kolaj                 125.05 +  479: 351  175
   11    10 Czesław        Grajewski             118.21 +  392: 260  168
   12    10 Tomasz         Zwoliński             138.06 +  391: 335  188
   13     6 Dawid          Pikul                 144.60 +  303: 289  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1874  / 13 144.15




	Marek Reda 139.99 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Długosz               112.13 +  625: 324  162
    2     1 Dorota         Rudzińska             113.93 -  420: 428   64
    3     9 Andrzej        Kwiatkowski           121.80 +  388: 373  172
    4     5 Anna           Biegańska             108.14 -  343: 415   58
    5    12 Szymon         Płachta               126.77 -  365: 367   77
    6    19 Katarzyna      Bogusławska           103.05 +  430: 289  153
    7    13 Józef          Burzyński             100.00 +  346: 268  150
    8     9 Jerzy          Krzyżewski            110.71 +  364: 362  161
    9     8 Magdalena      Kublik                120.88 +  456: 439  171
   10     5 Andrzej        Rechowicz             129.55 +  387: 335  180
   11     2 Mariusz        Skrobosz              148.61 -  307: 555   99
   12     9 Zbigniew       Wietecki              123.47 +  434: 315  173
   13     5 Kamil          Górka                 148.99 -  274: 503   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 13 132.23




	Tomasz Zwoliński 138.06 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dariusz        Jarosławski           110.90 +  347: 343  161
    2    12 Grzegorz       Kurowski              142.10 -  324: 346   92
    3    16 Krzysztof      Sporczyk              125.72 +  340: 321  176
    4    14 Wojciech       Urbański              119.03 +  488: 351  169
    5     9 Grzegorz       Koczkodon             131.84 -  306: 389   82
    6    10 Robert         Kamiński              135.70 +  397: 346  186
    7     9 Andrzej        Kwiatkowski           121.80 -  361: 368   72
    8    11 Paulina        Mech                  117.26 +  475: 284  167
    9     6 Stanisław      Rydzik                142.77 +  427: 379  193
   10     6 Kamil          Górka                 148.99 +  437: 353  199
   11     4 Mirosław       Uglik                 142.61 -  330: 372   93
   12    10 Marek          Syczuk                141.71 -  335: 391   92
   13    10 Andrzej        Rechowicz             129.55 +  473: 368  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1862  / 13 143.23




	Dominik Urbacki 137.77 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jerzy          Krzyżewski            110.71 +  353: 251  161
    2    10 Kamil          Kister                129.60 -  274: 356   80
    3    23 Zbigniew       Rybak                 113.12 +  354: 334  163
    4    16 Dawid          Pikul                 144.60 -  388: 409   95
    5    13 Robert         Kamiński              135.70 -  312: 364   86
    6    22 Adam           Janicki               112.83 +  436: 362  163
    7    16 Piotr          Pietuchowski          132.78 +  468: 419  183
    8    19 Zbigniew       Wietecki              123.47 -  339: 426   73
    9    24 Józef          Burzyński             100.00 +  447: 321  150
   10    12 Bogdan         Kozłowski             113.20 +  409: 361  163
   11     8 Irena          Sołdan                133.61 -  292: 457   84
   12    11 Jolanta        Chłopińska            118.42 =  441: 441  118
   13    15 Zbigniew       Wietecki              123.47 -  342: 352   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 13 122.46




	Robert Kamiński 135.70 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Danuta         Langiewicz            110.26 -  399: 420   60
    2    20 Urszula        Solarska              104.85 +  429: 298  155
    3    13 Czesław        Grajewski             118.21 -  360: 415   68
    4    20 Janina         Grajewska             100.00 +  443: 276  150
    5    13 Dominik        Urbacki               137.77 +  364: 312  188
    6    10 Tomasz         Zwoliński             138.06 -  346: 397   88
    7    15 Agnieszka      Kozak                 101.87 +  476: 320  152
    8    10 Krzysztof      Bonda                 116.47 +  373: 342  166
    9     9 Rafał          Wesołowski            131.09 -  379: 392   81
   10    11 Jerzy          Krzyżewski            110.71 +  423: 318  161
   11    11 Kamil          Kister                129.60 +  486: 445  180
   12     8 Marianna       Kozłowska             100.96 -  342: 372   51
   13     8 Stanisław      Rydzik                142.77 -  422: 460   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 13 122.54




	Irena Sołdan 133.61 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Stanisław      Olsztyn               108.45 -  370: 442   58
    2    23 Janina         Grajewska             100.00 +  456: 283  150
    3    14 Radosław       Więch                 107.09 +  457: 263  157
    4     9 Czesław        Grajewski             118.21 +  443: 335  168
    5     7 Mariola        Osajda-Matczak        125.03 +  431: 297  175
    6     4 Andrzej        Kwiatkowski           121.80 +  445: 326  172
    7     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.30 -  363: 388   98
    8     4 Grzegorz       Koczkodon             131.84 -  368: 459   82
    9     7 Krzysztof      Sporczyk              125.72 +  419: 401  176
   10     3 Dawid          Pikul                 144.60 -  340: 454   95
   11     8 Dominik        Urbacki               137.77 +  457: 292  188
   12     6 Piotr          Pietuchowski          132.78 +  482: 360  183
   13     4 Grzegorz       Koczkodon             131.84 +  374: 353  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1884  / 13 144.92




	Piotr Pietuchowski 132.78 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    11 Grzegorz       Kurowski              142.10 -  352: 497   92
    5    15 Danuta         Langiewicz            110.26 +  394: 339  160
    6     9 Andrzej        Rechowicz             129.55 -  334: 440   80
    7    16 Dominik        Urbacki               137.77 -  419: 468   88
    8    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  373: 329  150
    9    16 Anna           Biegańska             108.14 +  414: 301  158
   10    15 Dariusz        Jarosławski           110.90 +  386: 358  161
   11    12 Piotr          Broda                 119.03 +  385: 277  169
   12     6 Irena          Sołdan                133.61 -  360: 482   84
   13     9 Krzysztof      Sporczyk              125.72 +  463: 303  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 10 131.80




	Rafał Matczak 132.76 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Anna           Biegańska             108.14 +  380: 305  158
    2     7 Michał         Alabrudziński         144.01 -  400: 513   94
    3    22 Krzysztof      Bonda                 116.47 -  307: 438   66
    4    25 Urszula        Solarska              104.85 +  444: 355  155
    5    20 Rafał          Wesołowski            131.09 +  358: 351  181
    6    14 Jerzy          Krzyżewski            110.71 -  361: 467   61
    7    18 Mariusz        Sylwestrzuk           127.99 +  419: 375  178
    8    14 Kamil          Kister                129.60 -  348: 363   80
    9    21 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  532: 264  150
   10    13 Czesław        Grajewski             118.21 -  336: 425   68
   11    16 Agnieszka      Kozak                 101.87 -  376: 390   52
   12    21 Sławomir       Długosz               112.13 -  307: 444   62
   13    24 Jerzy          Tatarczuk             113.15 -  346: 393   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 13 105.23




	Grzegorz Koczkodon 131.84 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Radosław       Więch                 107.09 -  349: 384   57
    2    26 Paulina        Pływaczewska          100.00 +  447: 199  150
    3    19 Jerzy          Krzyżewski            110.71 +  456: 292  161
    4    12 Danuta         Langiewicz            110.26 +  424: 317  160
    5     9 Tomasz         Zwoliński             138.06 +  389: 306  188
    6     3 Dawid          Pikul                 144.60 -  305: 394   95
    7    10 Krzysztof      Bonda                 116.47 +  444: 401  166
    8     4 Irena          Sołdan                133.61 +  459: 368  184
    9     4 Szymon         Płachta               126.77 +  426: 414  177
   10     1 Michał         Alabrudziński         144.01 -  283: 438   94
   11     6 Andrzej        Kwiatkowski           121.80 -  410: 444   72
   12     5 Stanisław      Rydzik                142.77 +  475: 327  193
   13     4 Irena          Sołdan                133.61 -  353: 374   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781  / 13 137.00




	Rafał Wesołowski 131.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Miecugow              105.61 +  323: 317  156
    2    15 Dorota         Maciejuk              123.12 -  334: 436   73
    3    18 Marta          Bajorek               100.00 +  330: 222  150
    4    15 Andrzej        Kwiatkowski           121.80 -  318: 498   72
    5    20 Rafał          Matczak               132.76 -  351: 358   83
    6    25 Zbigniew       Wietecki              123.47 +  419: 413  173
    7    19 Stanisław      Olsztyn               108.45 +  461: 329  158
    8    12 Jolanta        Chłopińska            118.42 +  373: 350  168
    9     9 Robert         Kamiński              135.70 +  392: 379  186
   10     8 Mirosław       Uglik                 142.61 -  400: 442   93
   11     9 Kamil          Górka                 148.99 -  423: 475   99
   12    15 Kamil          Kister                129.60 +  438: 302  180
   13    11 Michał         Kolaj                 125.05 +  544: 284  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1766  / 13 135.85




	Marek Dudkiewicz 130.57 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Elżbieta       Święcka               105.58 -  297: 324   56
    2    19 Dawid          Pikul                 144.60 -  398: 402   95
    3    28 Katarzyna      Bogusławska           103.05 +  444: 267  153
    4    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  481: 296  150
    5    14 Czesław        Grajewski             118.21 -  368: 369   68
    6    20 Sławomir       Długosz               112.13 +  342: 333  162
    7    17 Kamil          Kister                129.60 -  339: 347   80
    8    23 Paweł          Maciejczuk            100.00 -  330: 393   50
    9    27 Marta          Bajorek               100.00 +  351: 306  150
   10    23 Mariusz        Sylwestrzuk           127.99 -  384: 406   78
   11    25 Sławomir       Zabawa                112.83 +  432: 321  163
   12    22 Józef          Burzyński             100.00 +  516: 270  150
   13    16 Bogdan         Kozłowski             113.20 +  387: 287  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 13 116.77




	Grzegorz Święcki 130.14 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Urszula        Solarska              104.85 +  476: 293  155
    2     6 Jerzy          Tatarczuk             113.15 +  372: 354  163
    3     2 Michał         Alabrudziński         144.01 -  306: 399   94
    4     7 Bogdan         Kozłowski             113.20 -  336: 438   63
    5    24 Marianna       Kozłowska             100.96 +  301: 289  151
    6    12 Dorota         Maciejuk              123.12 +  363: 306  173
    7    11 Paulina        Mech                  117.26 +  385: 379  167
    8     8 Marek          Syczuk                141.71 +  381: 361  192
    9     5 Mirosław       Uglik                 142.61 +  390: 376  193
   10     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.30 -  282: 497   98
   11     5 Szymon         Płachta               126.77 -  338: 357   77
   12     7 Kamil          Górka                 148.99 -  350: 351   99
   13    14 Jolanta        Chłopińska            118.42 +  416: 360  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1793  / 13 137.92




	Kamil Kister 129.60 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Dębska                103.86 +  443: 231  154
    2    10 Dominik        Urbacki               137.77 +  356: 274  188
    3     5 Mariusz        Skrobosz              148.61 -  298: 442   99
    4    10 Stanisław      Rydzik                142.77 -  255: 449   93
    5    16 Wojciech       Urbański              119.03 +  417: 405  169
    6    13 Paulina        Mech                  117.26 -  339: 455   67
    7    17 Marek          Dudkiewicz            130.57 +  347: 339  181
    8    14 Rafał          Matczak               132.76 +  363: 348  183
    9    11 Marek          Syczuk                141.71 +  439: 357  192
   10     9 Szymon         Płachta               126.77 -  278: 402   77
   11    11 Robert         Kamiński              135.70 -  445: 486   86
   12    15 Rafał          Wesołowski            131.09 -  302: 438   81
   13    21 Sławomir       Długosz               112.13 +  405: 327  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 13 133.23




	Andrzej Rechowicz 129.55 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Katarzyna      Bogusławska           103.05 +  448: 236  153
    2     8 Magdalena      Kublik                120.88 +  401: 379  171
    3     1 Kamil          Górka                 148.99 +  351: 332  199
    4     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.30 -  303: 419   98
    5     8 Andrzej        Kwiatkowski           121.80 -  306: 327   72
    6     9 Piotr          Pietuchowski          132.78 +  440: 334  183
    7     7 Bogdan         Kozłowski             113.20 +  547: 378  163
    8    18 Zbigniew       Rybak                 113.12 -  296: 413   63
    9    12 Marianna       Kozłowska             100.96 +  393: 372  151
   10     5 Marek          Reda                  139.99 -  335: 387   90
   11    14 Zbigniew       Wietecki              123.47 -  295: 430   73
   12    18 Piotr          Broda                 119.03 +  478: 290  169
   13    10 Tomasz         Zwoliński             138.06 -  368: 473   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 13 128.69




	Mariusz Sylwestrzuk 127.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Agnieszka      Kozak                 101.87 +  357: 293  152
    2     9 Mariola        Osajda-Matczak        125.03 -  377: 424   75
    3    11 Wojciech       Urbański              119.03 -  298: 357   69
    4    30 Józef          Burzyński             100.00 -  333: 432   50
    5    27 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  413: 303  150
    6    27 Grzegorz       Miecugow              105.61 +  330: 326  156
    7    18 Rafał          Matczak               132.76 -  375: 419   83
    8    29 Katarzyna      Bogusławska           103.05 +  395: 289  153
    9    18 Jolanta        Chłopińska            118.42 -  314: 443   68
   10    23 Marek          Dudkiewicz            130.57 +  406: 384  181
   11    20 Magdalena      Kublik                120.88 +  411: 405  171
   12    14 Krzysztof      Sporczyk              125.72 -  345: 472   76
   13    19 Stanisław      Olsztyn               108.45 +  452: 352  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 13 118.62




	Szymon Płachta 126.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marianna       Kozłowska             100.96 +  334: 284  151
    2    13 Andrzej        Kwiatkowski           121.80 -  404: 422   72
    3    27 Dariusz        Jarosławski           110.90 +  452: 258  161
    4    19 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  408: 390  150
    5    12 Marek          Reda                  139.99 +  367: 365  190
    6     6 Mirosław       Uglik                 142.61 -  350: 426   93
    7    12 Anna           Biegańska             108.14 +  420: 333  158
    8     7 Łukasz         Baranowski            125.01 +  439: 228  175
    9     4 Grzegorz       Koczkodon             131.84 -  414: 426   82
   10     9 Kamil          Kister                129.60 +  402: 278  180
   11     5 Grzegorz       Święcki               130.14 +  357: 338  180
   12     2 Mariusz        Skrobosz              148.61 +  350: 278  199
   13     3 Mirosław       Uglik                 142.61 +  389: 356  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1984  / 13 152.62




	Krzysztof Sporczyk 125.72 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dominika       Adeszko               100.00 +  519:  75  150
    2     3 Michał         Kolaj                 125.05 -  296: 316   75
    3    16 Tomasz         Zwoliński             138.06 -  321: 340   88
    4    22 Elżbieta       Święcka               105.58 +  363: 218  156
    5    23 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  343: 281  150
    6    17 Piotr          Broda                 119.03 +  403: 330  169
    7     6 Kamil          Górka                 148.99 -  366: 379   99
    8    16 Józef          Burzyński             100.00 +  412: 263  150
    9     7 Irena          Sołdan                133.61 -  401: 419   84
   10    18 Marianna       Kozłowska             100.96 -  338: 356   51
   11    18 Krzysztof      Bonda                 116.47 +  368: 336  166
   12    14 Mariusz        Sylwestrzuk           127.99 +  472: 345  178
   13     9 Piotr          Pietuchowski          132.78 -  303: 463   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 13 123.00




	Michał Kolaj 125.05 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marta          Bajorek               100.00 +  405: 373  150
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              125.72 +  316: 296  176
    3     8 Dorota         Maciejuk              123.12 +  447: 387  173
    4     4 Mariusz        Skrobosz              148.61 -  363: 524   99
    5     6 Stanisław      Rydzik                142.77 -  340: 516   93
    6    15 Józef          Burzyński             100.00 -  328: 380   50
    7    22 Piotr          Broda                 119.03 -  291: 409   69
    8    28 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  404: 230  150
    9    17 Adam           Janicki               112.83 +  389: 366  163
   10    14 Marek          Syczuk                141.71 -  351: 479   92
   11    15 Bogdan         Kozłowski             113.20 +  417: 359  163
   12    13 Łukasz         Baranowski            125.01 +  454: 328  175
   13    11 Rafał          Wesołowski            131.09 -  284: 544   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 13 125.69




	Mariola Osajda-Matczak 125.03 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  448: 312  150
    2     9 Mariusz        Sylwestrzuk           127.99 +  424: 377  178
    3     7 Jolanta        Chłopińska            118.42 -  322: 439   68
    4    18 Grzegorz       Miecugow              105.61 +  310: 288  156
    5     7 Irena          Sołdan                133.61 -  297: 431   84
    6    11 Anna           Biegańska             108.14 -  350: 391   58
    7    23 Zbigniew       Rybak                 113.12 -  363: 415   63
    8    27 Urszula        Solarska              104.85 +  374: 368  155
    9    19 Dorota         Maciejuk              123.12 -  297: 381   73
   10    22 Wojciech       Urbański              119.03 -  335: 401   69
   11    30 Artur          Jakimczyk             100.00 +  424: 312  150
   12    26 Jerzy          Krzyżewski            110.71 -  332: 366   61
   13    25 Krzysztof      Bonda                 116.47 +  333: 289  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 13 110.08




	Łukasz Baranowski 125.01 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Józef          Burzyński             100.00 +  399: 331  150
    2     4 Wojciech       Urbański              119.03 +  550: 357  169
    3     3 Dorota         Rudzińska             113.93 +  369: 354  164
    4     1 Mirosław       Uglik                 142.61 -  296: 374   93
    5    11 Piotr          Broda                 119.03 +  402: 400  169
    6     5 Bogdan         Kozłowski             113.20 +  390: 313  163
    7     4 Michał         Alabrudziński         144.01 -  435: 525   94
    8     7 Szymon         Płachta               126.77 -  228: 439   77
    9    13 Zbigniew       Rybak                 113.12 +  387: 370  163
   10     7 Grzegorz       Kurowski              142.10 -  339: 460   92
   11     7 Stanisław      Rydzik                142.77 -  388: 425   93
   12    13 Michał         Kolaj                 125.05 -  328: 454   75
   13    17 Magdalena      Kublik                120.88 -  463: 501   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 13 121.00




	Zbigniew Wietecki 123.47 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Tomasz         Dawidowski            100.00 +  420: 251  150
    2    17 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  383: 367  150
    3     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.30 -  337: 472   98
    4     8 Marek          Syczuk                141.71 -  343: 450   92
    5    26 Adam           Janicki               112.83 -  402: 517   63
    6    25 Rafał          Wesołowski            131.09 -  413: 419   81
    7    26 Katarzyna      Dębska                103.86 +  492: 286  154
    8    19 Dominik        Urbacki               137.77 +  426: 339  188
    9    14 Czesław        Grajewski             118.21 -  330: 389   68
   10    19 Dorota         Maciejuk              123.12 +  414: 341  173
   11    14 Andrzej        Rechowicz             129.55 +  430: 295  180
   12     9 Marek          Reda                  139.99 -  315: 434   90
   13    15 Dominik        Urbacki               137.77 +  352: 342  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 13 128.85




	Dorota Maciejuk 123.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Zuzanna        Drażba                100.00 +  424: 180  150
    2    15 Rafał          Wesołowski            131.09 +  436: 334  181
    3     8 Michał         Kolaj                 125.05 -  387: 447   75
    4    13 Krzysztof      Bonda                 116.47 -  295: 397   66
    5    19 Sławomir       Zabawa                112.83 +  375: 340  163
    6    12 Grzegorz       Święcki               130.14 -  306: 363   80
    7    20 Radosław       Więch                 107.09 +  478: 327  157
    8    13 Magdalena      Kublik                120.88 -  329: 437   71
    9    19 Mariola        Osajda-Matczak        125.03 +  381: 297  175
   10    19 Zbigniew       Wietecki              123.47 -  341: 414   73
   11    21 Dariusz        Jarosławski           110.90 +  353: 328  161
   12    19 Adam           Janicki               112.83 +  356: 323  163
   13    12 Wojciech       Urbański              119.03 -  292: 391   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 13 121.85




	Andrzej Kwiatkowski 121.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Janina         Grajewska             100.00 +  433: 290  150
    2    13 Szymon         Płachta               126.77 +  422: 404  177
    3     9 Marek          Reda                  139.99 -  373: 388   90
    4    15 Rafał          Wesołowski            131.09 +  498: 318  181
    5     8 Andrzej        Rechowicz             129.55 +  327: 306  180
    6     4 Irena          Sołdan                133.61 -  326: 445   84
    7     9 Tomasz         Zwoliński             138.06 +  368: 361  188
    8     6 Kamil          Górka                 148.99 +  454: 340  199
    9     3 Grzegorz       Kurowski              142.10 +  371: 343  192
   10     2 Mariusz        Skrobosz              148.61 -  302: 509   99
   11     6 Grzegorz       Koczkodon             131.84 +  444: 410  182
   12     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.30 -  298: 321   98
   13     7 Marianna       Kozłowska             100.96 -  295: 323   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1871  / 13 143.92




	Magdalena Kublik 120.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Artur          Jakimczyk             100.00 +  371: 291  150
    2     8 Andrzej        Rechowicz             129.55 -  379: 401   80
    3    25 Piotr          Broda                 119.03 -  285: 347   69
    4    29 Sławomir       Zabawa                112.83 -  286: 338   63
    5    33 Dominika       Adeszko               100.00 +  445: 105  150
    6    28 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  370: 290  150
    7    14 Wojciech       Urbański              119.03 +  379: 328  169
    8    13 Dorota         Maciejuk              123.12 +  437: 329  173
    9     8 Marek          Reda                  139.99 -  439: 456   90
   10    10 Stanisław      Rydzik                142.77 -  365: 501   93
   11    20 Mariusz        Sylwestrzuk           127.99 -  405: 411   78
   12    23 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  357: 292  150
   13    17 Łukasz         Baranowski            125.01 +  501: 463  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 13 122.31




	Wojciech Urbański 119.03 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Teresa         Jakimczyk             100.00 +  515: 230  150
    2     4 Łukasz         Baranowski            125.01 -  357: 550   75
    3    11 Mariusz        Sylwestrzuk           127.99 +  357: 298  178
    4    14 Tomasz         Zwoliński             138.06 -  351: 488   88
    5    16 Kamil          Kister                129.60 -  405: 417   80
    6    21 Dariusz        Jarosławski           110.90 +  409: 354  161
    7    14 Magdalena      Kublik                120.88 -  328: 379   71
    8    22 Agnieszka      Kozak                 101.87 -  314: 410   52
    9    25 Urszula        Solarska              104.85 +  322: 284  155
   10    22 Mariola        Osajda-Matczak        125.03 +  401: 335  175
   11    19 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  364: 309  150
   12    16 Czesław        Grajewski             118.21 +  373: 364  168
   13    12 Dorota         Maciejuk              123.12 +  391: 292  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 13 128.92




	Piotr Broda 119.03 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Paulina        Pływaczewska          100.00 +  288: 267  150
    2    16 Mirosław       Uglik                 142.61 -  261: 471   93
    3    25 Magdalena      Kublik                120.88 +  347: 285  171
    4    17 Dorota         Rudzińska             113.93 +  373: 330  164
    5    11 Łukasz         Baranowski            125.01 -  400: 402   75
    6    17 Krzysztof      Sporczyk              125.72 -  330: 403   76
    7    22 Michał         Kolaj                 125.05 +  409: 291  175
    8    15 Anna           Biegańska             108.14 +  412: 247  158
    9    10 Kamil          Górka                 148.99 -  278: 497   99
   10    16 Jolanta        Chłopińska            118.42 +  416: 360  168
   11    12 Piotr          Pietuchowski          132.78 -  277: 385   83
   12    18 Andrzej        Rechowicz             129.55 -  290: 478   80
   13    22 Katarzyna      Bogusławska           103.05 -  304: 346   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 13 118.85




	Jolanta Chłopińska 118.42 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  353: 347  150
    2    11 Stanisław      Olsztyn               108.45 +  408: 285  158
    3     7 Mariola        Osajda-Matczak        125.03 +  439: 322  175
    4     3 Michał         Alabrudziński         144.01 -  381: 395   94
    5     5 Kamil          Górka                 148.99 -  283: 370   99
    6    16 Krzysztof      Bonda                 116.47 -  357: 435   66
    7    21 Urszula        Solarska              104.85 +  492: 259  155
    8    12 Rafał          Wesołowski            131.09 -  350: 373   81
    9    18 Mariusz        Sylwestrzuk           127.99 +  443: 314  178
   10    16 Piotr          Broda                 119.03 -  360: 416   69
   11    17 Jerzy          Krzyżewski            110.71 +  367: 347  161
   12    11 Dominik        Urbacki               137.77 =  441: 441  138
   13    14 Grzegorz       Święcki               130.14 -  360: 416   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 13 123.38




	Czesław Grajewski 118.21 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 148.99 -  359: 597   99
    2    24 Adam           Janicki               112.83 +  364: 324  163
    3    13 Robert         Kamiński              135.70 +  415: 360  186
    4     9 Irena          Sołdan                133.61 -  335: 443   84
    5    14 Marek          Dudkiewicz            130.57 +  369: 368  181
    6    18 Zbigniew       Rybak                 113.12 +  411: 324  163
    7     5 Stanisław      Rydzik                142.77 -  357: 488   93
    8    17 Marianna       Kozłowska             100.96 -  291: 343   51
    9    14 Zbigniew       Wietecki              123.47 +  389: 330  173
   10    13 Rafał          Matczak               132.76 +  425: 336  183
   11    10 Marek          Syczuk                141.71 -  260: 392   92
   12    16 Wojciech       Urbański              119.03 -  364: 373   69
   13    20 Jerzy          Krzyżewski            110.71 +  446: 302  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 13 130.62




	Paulina Mech 117.26 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              148.61 -  328: 481   99
    2    31 Sławomir       Zabawa                112.83 +  458: 287  163
    3    21 Elżbieta       Święcka               105.58 +  382: 361  156
    4     6 Kamil          Górka                 148.99 -  346: 371   99
    5    22 Grzegorz       Miecugow              105.61 +  390: 284  156
    6    13 Kamil          Kister                129.60 +  455: 339  180
    7    11 Grzegorz       Święcki               130.14 -  379: 385   80
    8    11 Tomasz         Zwoliński             138.06 -  284: 475   88
    9    20 Agnieszka      Kozak                 101.87 +  420: 353  152
   10    17 Zbigniew       Rybak                 113.12 +  421: 349  163
   11    13 Marianna       Kozłowska             100.96 -  331: 437   51
   12    12 Anna           Biegańska             108.14 -  287: 392   58
   13    18 Danuta         Langiewicz            110.26 -  302: 349   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 13 115.77




	Krzysztof Bonda 116.47 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.30 -  264: 424   98
    2    27 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  367: 348  150
    3    22 Rafał          Matczak               132.76 +  438: 307  183
    4    13 Dorota         Maciejuk              123.12 +  397: 295  173
    5    10 Dawid          Pikul                 144.60 -  256: 591   95
    6    16 Jolanta        Chłopińska            118.42 +  435: 357  168
    7    10 Grzegorz       Koczkodon             131.84 -  401: 444   82
    8    10 Robert         Kamiński              135.70 -  342: 373   86
    9    15 Bogdan         Kozłowski             113.20 -  327: 429   63
   10    27 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  436: 351  150
   11    18 Krzysztof      Sporczyk              125.72 -  336: 368   76
   12    25 Katarzyna      Bogusławska           103.05 -  310: 337   53
   13    25 Mariola        Osajda-Matczak        125.03 -  289: 333   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 13 111.69




	Dorota Rudzińska 113.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 144.60 +  418: 414  195
    2     1 Marek          Reda                  139.99 +  428: 420  190
    3     3 Łukasz         Baranowski            125.01 -  354: 369   75
    4    17 Piotr          Broda                 119.03 -  330: 373   69
    5    21 Zbigniew       Rybak                 113.12 -  357: 377   63
    6    24 Radosław       Więch                 107.09 -  295: 365   57
    7    28 Elżbieta       Święcka               105.58 +  424: 254  156
    8    25 Sławomir       Długosz               112.13 -  328: 412   62
    9    28 Sławomir       Zabawa                112.83 +  383: 355  163
   10    24 Paweł          Maciejczuk            100.00 -  363: 415   50
   11    27 Katarzyna      Bogusławska           103.05 -  276: 351   53
   12    29 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  318: 272  150
   13    26 Dariusz        Jarosławski           110.90 =  347: 347  111
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 13 107.23




	Bogdan Kozłowski 113.20 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Alabrudziński         144.01 -  436: 463   94
    2    18 Danuta         Langiewicz            110.26 +  453: 322  160
    3    10 Jerzy          Tatarczuk             113.15 +  456: 390  163
    4     7 Grzegorz       Święcki               130.14 +  438: 336  180
    5     3 Anna           Biegańska             108.14 +  339: 334  158
    6     5 Łukasz         Baranowski            125.01 -  313: 390   75
    7     7 Andrzej        Rechowicz             129.55 -  378: 547   80
    8     5 Dawid          Pikul                 144.60 -  321: 474   95
    9    15 Krzysztof      Bonda                 116.47 +  429: 327  166
   10    12 Dominik        Urbacki               137.77 -  361: 409   88
   11    15 Michał         Kolaj                 125.05 -  359: 417   75
   12    20 Dariusz        Jarosławski           110.90 +  367: 319  161
   13    16 Marek          Dudkiewicz            130.57 -  287: 387   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 13 121.23




	Jerzy Tatarczuk 113.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                142.77 +  382: 357  193
    2     6 Grzegorz       Święcki               130.14 -  354: 372   80
    3    10 Bogdan         Kozłowski             113.20 -  390: 456   63
    4    24 Radosław       Więch                 107.09 +  432: 314  157
    5    17 Józef          Burzyński             100.00 -  335: 382   50
    6    23 Urszula        Solarska              104.85 -  372: 373   55
    7    27 Sławomir       Zabawa                112.83 +  404: 318  163
    8    24 Dariusz        Jarosławski           110.90 -  343: 354   61
    9    26 Katarzyna      Dębska                103.86 +  359: 263  154
   10    21 Anna           Biegańska             108.14 -  318: 472   58
   11    26 Sławomir       Długosz               112.13 -  312: 426   62
   12    28 Artur          Jakimczyk             100.00 +  483: 336  150
   13    24 Rafał          Matczak               132.76 +  393: 346  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 13 109.92




	Zbigniew Rybak 113.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mirosław       Uglik                 142.61 -  372: 420   93
    2    22 Artur          Jakimczyk             100.00 +  380: 292  150
    3    23 Dominik        Urbacki               137.77 -  334: 354   88
    4    26 Marianna       Kozłowska             100.96 =  332: 332  101
    5    21 Dorota         Rudzińska             113.93 +  377: 357  164
    6    18 Czesław        Grajewski             118.21 -  324: 411   68
    7    23 Mariola        Osajda-Matczak        125.03 +  415: 363  175
    8    18 Andrzej        Rechowicz             129.55 +  413: 296  180
    9    13 Łukasz         Baranowski            125.01 -  370: 387   75
   10    17 Paulina        Mech                  117.26 -  349: 421   67
   11    23 Anna           Biegańska             108.14 -  382: 389   58
   12    27 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  380: 348  150
   13    23 Adam           Janicki               112.83 +  375: 234  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 13 117.85




	Sławomir Zabawa 112.83 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Kurowski              142.10 -  235: 433   92
    2    31 Paulina        Mech                  117.26 -  287: 458   67
    3    30 Agnieszka      Kozak                 101.87 +  400: 343  152
    4    29 Magdalena      Kublik                120.88 +  338: 286  171
    5    19 Dorota         Maciejuk              123.12 -  340: 375   73
    6    26 Stanisław      Olsztyn               108.45 -  307: 382   58
    7    27 Jerzy          Tatarczuk             113.15 -  318: 404   63
    8    32 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  352: 236  150
    9    28 Dorota         Rudzińska             113.93 -  355: 383   64
   10    31 Teresa         Jakimczyk             100.00 +  357: 271  150
   11    25 Marek          Dudkiewicz            130.57 -  321: 432   81
   12    34 Dominika       Adeszko               100.00 +  434: 242  150
   13    29 Katarzyna      Dębska                103.86 -  289: 363   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 13 101.92




	Adam Janicki 112.83 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Syczuk                141.71 -  284: 407   92
    2    24 Czesław        Grajewski             118.21 -  324: 364   68
    3    31 Tomasz         Dawidowski            100.00 +  441: 265  150
    4    28 Jerzy          Krzyżewski            110.71 -  377: 389   61
    5    26 Zbigniew       Wietecki              123.47 +  517: 402  173
    6    22 Dominik        Urbacki               137.77 -  362: 436   88
    7    25 Marta          Bajorek               100.00 +  442: 301  150
    8    21 Danuta         Langiewicz            110.26 +  372: 329  160
    9    17 Michał         Kolaj                 125.05 -  366: 389   75
   10    20 Agnieszka      Kozak                 101.87 -  367: 368   52
   11    24 Katarzyna      Dębska                103.86 +  449: 355  154
   12    19 Dorota         Maciejuk              123.12 -  323: 356   73
   13    23 Zbigniew       Rybak                 113.12 -  234: 375   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 13 104.54




	Sławomir Długosz 112.13 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Reda                  139.99 -  324: 625   90
    2    32 Katarzyna      Dębska                103.86 +  364: 310  154
    3    15 Dawid          Pikul                 144.60 -  300: 390   95
    4    23 Stanisław      Olsztyn               108.45 -  345: 421   58
    5    29 Elżbieta       Święcka               105.58 +  366: 328  156
    6    20 Marek          Dudkiewicz            130.57 -  333: 342   81
    7    31 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  329: 322  150
    8    25 Dorota         Rudzińska             113.93 +  412: 328  164
    9    23 Jerzy          Krzyżewski            110.71 -  273: 381   61
   10    26 Danuta         Langiewicz            110.26 -  280: 459   60
   11    26 Jerzy          Tatarczuk             113.15 +  426: 312  163
   12    21 Rafał          Matczak               132.76 +  444: 307  183
   13    21 Kamil          Kister                129.60 -  327: 405   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 13 115.00




	Dariusz  Jarosławski 110.90 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Zwoliński             138.06 -  343: 347   88
    2    28 Jerzy          Krzyżewski            110.71 -  366: 396   61
    3    27 Szymon         Płachta               126.77 -  258: 452   77
    4    33 Tomasz         Dawidowski            100.00 +  355: 260  150
    5    32 Artur          Jakimczyk             100.00 +  370: 234  150
    6    21 Wojciech       Urbański              119.03 -  354: 409   69
    7    30 Grzegorz       Miecugow              105.61 +  325: 323  156
    8    24 Jerzy          Tatarczuk             113.15 +  354: 343  163
    9    22 Stanisław      Olsztyn               108.45 +  426: 333  158
   10    15 Piotr          Pietuchowski          132.78 -  358: 386   83
   11    21 Dorota         Maciejuk              123.12 -  328: 353   73
   12    20 Bogdan         Kozłowski             113.20 -  319: 367   63
   13    26 Dorota         Rudzińska             113.93 =  347: 347  114
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 13 108.08




	Jerzy Krzyżewski 110.71 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dominik        Urbacki               137.77 -  251: 353   88
    2    28 Dariusz        Jarosławski           110.90 +  396: 366  161
    3    19 Grzegorz       Koczkodon             131.84 -  292: 456   82
    4    28 Adam           Janicki               112.83 +  389: 377  163
    5    18 Stanisław      Olsztyn               108.45 +  422: 298  158
    6    14 Rafał          Matczak               132.76 +  467: 361  183
    7     8 Marek          Syczuk                141.71 -  356: 413   92
    8     9 Marek          Reda                  139.99 -  362: 364   90
    9    23 Sławomir       Długosz               112.13 +  381: 273  162
   10    11 Robert         Kamiński              135.70 -  318: 423   86
   11    17 Jolanta        Chłopińska            118.42 -  347: 367   68
   12    26 Mariola        Osajda-Matczak        125.03 +  366: 332  175
   13    20 Czesław        Grajewski             118.21 -  302: 446   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 13 121.23




	Danuta Langiewicz 110.26 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Kamiński              135.70 +  420: 399  186
    2    18 Bogdan         Kozłowski             113.20 -  322: 453   63
    3    26 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  332: 248  150
    4    12 Grzegorz       Koczkodon             131.84 -  317: 424   82
    5    15 Piotr          Pietuchowski          132.78 -  339: 394   83
    6    29 Marianna       Kozłowska             100.96 -  365: 421   51
    7    29 Paulina        Pływaczewska          100.00 +  369: 282  150
    8    21 Adam           Janicki               112.83 -  329: 372   63
    9    29 Elżbieta       Święcka               105.58 +  445: 292  156
   10    26 Sławomir       Długosz               112.13 +  459: 280  162
   11    22 Józef          Burzyński             100.00 +  421: 309  150
   12    17 Agnieszka      Kozak                 101.87 -  358: 456   52
   13    18 Paulina        Mech                  117.26 +  349: 302  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 13 116.54




	Stanisław Olsztyn 108.45 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Irena          Sołdan                133.61 +  442: 370  184
    2    11 Jolanta        Chłopińska            118.42 -  285: 408   68
    3    12 Stanisław      Rydzik                142.77 -  405: 419   93
    4    23 Sławomir       Długosz               112.13 +  421: 345  162
    5    18 Jerzy          Krzyżewski            110.71 -  298: 422   61
    6    26 Sławomir       Zabawa                112.83 +  382: 307  163
    7    19 Rafał          Wesołowski            131.09 -  329: 461   81
    8    26 Radosław       Więch                 107.09 +  385: 317  157
    9    22 Dariusz        Jarosławski           110.90 -  333: 426   61
   10    25 Józef          Burzyński             100.00 -  314: 353   50
   11    29 Urszula        Solarska              104.85 +  471: 304  155
   12    24 Marta          Bajorek               100.00 +  401: 331  150
   13    19 Mariusz        Sylwestrzuk           127.99 -  352: 452   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 13 112.54




	Anna Niedzielko 108.26 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Anna Biegańska 108.14 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Matczak               132.76 -  305: 380   83
    2    35 Dominika       Adeszko               100.00 +  491: 124  150
    3    20 Józef          Burzyński             100.00 +  379: 280  150
    4     5 Marek          Reda                  139.99 +  415: 343  190
    5     3 Bogdan         Kozłowski             113.20 -  334: 339   63
    6    11 Mariola        Osajda-Matczak        125.03 +  391: 350  175
    7    12 Szymon         Płachta               126.77 -  333: 420   77
    8    15 Piotr          Broda                 119.03 -  247: 412   69
    9    16 Piotr          Pietuchowski          132.78 -  301: 414   83
   10    21 Jerzy          Tatarczuk             113.15 +  472: 318  163
   11    23 Zbigniew       Rybak                 113.12 +  389: 382  163
   12    12 Paulina        Mech                  117.26 +  392: 287  167
   13    13 Agnieszka      Kozak                 101.87 +  385: 312  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 13 129.62




	Radosław Więch 107.09 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Koczkodon             131.84 +  384: 349  182
    2     5 Mariusz        Skrobosz              148.61 -  336: 413   99
    3    14 Irena          Sołdan                133.61 -  263: 457   84
    4    24 Jerzy          Tatarczuk             113.15 -  314: 432   63
    5    34 Tomasz         Dawidowski            100.00 +  378: 286  150
    6    24 Dorota         Rudzińska             113.93 +  365: 295  164
    7    20 Dorota         Maciejuk              123.12 -  327: 478   73
    8    26 Stanisław      Olsztyn               108.45 -  317: 385   58
    9    31 Katarzyna      Bogusławska           103.05 -  287: 321   53
   10    29 Artur          Jakimczyk             100.00 -  352: 384   50
   11    32 Janina         Grajewska             100.00 +  464: 257  150
   12    31 Teresa         Jakimczyk             100.00 +  368: 291  150
   13    27 Urszula        Solarska              104.85 +  433: 312  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 13 110.08




	Grzegorz Miecugow 105.61 Warszawa           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Wesołowski            131.09 -  317: 323   81
    2    33 Teresa         Jakimczyk             100.00 +  434: 202  150
    3    24 Agnieszka      Biegańska             100.00 =  349: 349  100
    4    18 Mariola        Osajda-Matczak        125.03 -  288: 310   75
    5    22 Paulina        Mech                  117.26 -  284: 390   67
    6    27 Mariusz        Sylwestrzuk           127.99 -  326: 330   78
    7    30 Dariusz        Jarosławski           110.90 -  323: 325   61
    8    31 Katarzyna      Dębska                103.86 -    1: 400   54
    9    32 Janina         Grajewska             100.00 +  350: 302  150
   10    30 Urszula        Solarska              104.85 -  274: 323   55
   11    34 Zuzanna        Drażba                100.00 +  356: 145  150
   12    30 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  374: 328  150
   13    31 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  331: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 13  93.92




	Elżbieta Święcka 105.58 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Dudkiewicz            130.57 +  324: 297  181
    2    14 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.30 -  309: 497   98
    3    21 Paulina        Mech                  117.26 -  361: 382   67
    4    22 Krzysztof      Sporczyk              125.72 -  218: 363   76
    5    29 Sławomir       Długosz               112.13 -  328: 366   62
    6    35 Zuzanna        Drażba                100.00 +  347: 153  150
    7    28 Dorota         Rudzińska             113.93 -  254: 424   64
    8    34 Teresa         Jakimczyk             100.00 +  443: 246  150
    9    29 Danuta         Langiewicz            110.26 -  292: 445   60
   10    35 Dominika       Adeszko               100.00 +  492: 174  150
   11    31 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  368: 373   50
   12    32 Janina         Grajewska             100.00 -  320: 378   50
   13    32 Artur          Jakimczyk             100.00 +  358: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 13 100.62




	Urszula Solarska 104.85 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Święcki               130.14 -  293: 476   80
    2    20 Robert         Kamiński              135.70 -  298: 429   86
    3    32 Paulina        Pływaczewska          100.00 +  392: 295  150
    4    25 Rafał          Matczak               132.76 -  355: 444   83
    5    28 Janina         Grajewska             100.00 +  322: 300  150
    6    23 Jerzy          Tatarczuk             113.15 +  373: 372  163
    7    21 Jolanta        Chłopińska            118.42 -  259: 492   68
    8    27 Mariola        Osajda-Matczak        125.03 -  368: 374   75
    9    25 Wojciech       Urbański              119.03 -  284: 322   69
   10    30 Grzegorz       Miecugow              105.61 +  323: 274  156
   11    29 Stanisław      Olsztyn               108.45 -  304: 471   58
   12    35 Zuzanna        Drażba                100.00 +  511: 198  150
   13    27 Radosław       Więch                 107.09 -  312: 433   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 13 103.46




	Katarzyna Dębska 103.86 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Kamil          Kister                129.60 -  231: 443   80
    2    32 Sławomir       Długosz               112.13 -  310: 364   62
    3    29 Paweł          Maciejczuk            100.00 -  358: 364   50
    4    34 Teresa         Jakimczyk             100.00 +  352: 250  150
    5    30 Agnieszka      Kozak                 101.87 -  324: 399   52
    6    33 Dominika       Adeszko               100.00 +  375: 139  150
    7    26 Zbigniew       Wietecki              123.47 -  286: 492   73
    8    31 Grzegorz       Miecugow              105.61 +  400:   1  156
    9    26 Jerzy          Tatarczuk             113.15 -  263: 359   63
   10    34 Zuzanna        Drażba                100.00 +  429: 139  150
   11    24 Adam           Janicki               112.83 -  355: 449   63
   12    33 Paulina        Pływaczewska          100.00 +  314: 249  150
   13    29 Sławomir       Zabawa                112.83 +  363: 289  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 13 104.77




	Katarzyna Bogusławska 103.05 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Rechowicz             129.55 -  236: 448   80
    2    30 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  309: 340   50
    3    28 Marek          Dudkiewicz            130.57 -  267: 444   81
    4    35 Zuzanna        Drażba                100.00 +  384: 321  150
    5    31 Marta          Bajorek               100.00 +  530: 242  150
    6    19 Marek          Reda                  139.99 -  289: 430   90
    7    32 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  283: 463   50
    8    29 Mariusz        Sylwestrzuk           127.99 -  289: 395   78
    9    31 Radosław       Więch                 107.09 +  321: 287  157
   10    33 Paulina        Pływaczewska          100.00 +  411: 222  150
   11    27 Dorota         Rudzińska             113.93 +  351: 276  164
   12    25 Krzysztof      Bonda                 116.47 +  337: 310  166
   13    22 Piotr          Broda                 119.03 +  346: 304  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 13 118.08




	Agnieszka Kozak 101.87 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariusz        Sylwestrzuk           127.99 -  293: 357   78
    2    21 Marta          Bajorek               100.00 -  339: 434   50
    3    30 Sławomir       Zabawa                112.83 -  343: 400   63
    4    32 Paulina        Pływaczewska          100.00 +  356: 229  150
    5    30 Katarzyna      Dębska                103.86 +  399: 324  154
    6    30 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  385: 351  150
    7    15 Robert         Kamiński              135.70 -  320: 476   86
    8    22 Wojciech       Urbański              119.03 +  410: 314  169
    9    20 Paulina        Mech                  117.26 -  353: 420   67
   10    20 Adam           Janicki               112.83 +  368: 367  163
   11    16 Rafał          Matczak               132.76 +  390: 376  183
   12    17 Danuta         Langiewicz            110.26 +  456: 358  160
   13    13 Anna           Biegańska             108.14 -  312: 385   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 13 117.77




	Marianna Kozłowska 100.96 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Szymon         Płachta               126.77 -  284: 334   77
    2    25 Stanisław      Rydzik                142.77 -  264: 502   93
    3    35 Dominika       Adeszko               100.00 +  420: 136  150
    4    26 Zbigniew       Rybak                 113.12 =  332: 332  113
    5    24 Grzegorz       Święcki               130.14 -  289: 301   80
    6    29 Danuta         Langiewicz            110.26 +  421: 365  160
    7    24 Paweł          Maciejczuk            100.00 +  396: 245  150
    8    17 Czesław        Grajewski             118.21 +  343: 291  168
    9    12 Andrzej        Rechowicz             129.55 -  372: 393   80
   10    18 Krzysztof      Sporczyk              125.72 +  356: 338  176
   11    13 Paulina        Mech                  117.26 +  437: 331  167
   12     8 Robert         Kamiński              135.70 +  372: 342  186
   13     7 Andrzej        Kwiatkowski           121.80 +  323: 295  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1772  / 13 136.31




	Dominika Adeszko 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Sporczyk              125.72 -   75: 519   76
    2    35 Anna           Biegańska             108.14 -  124: 491   58
    3    35 Marianna       Kozłowska             100.96 -  136: 420   51
    4    36 PAUZA
    5    33 Magdalena      Kublik                120.88 -  105: 445   71
    6    33 Katarzyna      Dębska                103.86 -  139: 375   54
    7    34 Artur          Jakimczyk             100.00 -  130: 417   50
    8    35 Zuzanna        Drażba                100.00 +  316: 221  150
    9    35 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  110: 427   50
   10    35 Elżbieta       Święcka               105.58 -  174: 492   56
   11    35 Teresa         Jakimczyk             100.00 -  176: 284   50
   12    34 Sławomir       Zabawa                112.83 -  242: 434   63
   13    35 Zuzanna        Drażba                100.00 -  197: 262   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     779  / 12  64.92




	Marta Bajorek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Michał         Kolaj                 125.05 -  373: 405   75
    2    21 Agnieszka      Kozak                 101.87 +  434: 339  152
    3    18 Rafał          Wesołowski            131.09 -  222: 330   81
    4    31 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  301: 350   50
    5    31 Katarzyna      Bogusławska           103.05 -  242: 530   53
    6    34 Teresa         Jakimczyk             100.00 +  421: 197  150
    7    25 Adam           Janicki               112.83 -  301: 442   63
    8    30 Paulina        Pływaczewska          100.00 +  316: 196  150
    9    27 Marek          Dudkiewicz            130.57 -  306: 351   81
   10    32 Janina         Grajewska             100.00 +  394: 332  150
   11    28 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  415: 287  150
   12    24 Stanisław      Olsztyn               108.45 -  331: 401   58
   13    28 Paweł          Maciejczuk            100.00 -  307: 489   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1263  / 13  97.15




	Agnieszka Biegańska 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mariola        Osajda-Matczak        125.03 -  312: 448   75
    2    34 Zuzanna        Drażba                100.00 +  297: 220  150
    3    24 Grzegorz       Miecugow              105.61 =  349: 349  106
    4    19 Szymon         Płachta               126.77 -  390: 408   77
    5    23 Krzysztof      Sporczyk              125.72 -  281: 343   76
    6    28 Magdalena      Kublik                120.88 -  290: 370   71
    7    32 Katarzyna      Bogusławska           103.05 +  463: 283  153
    8    28 Michał         Kolaj                 125.05 -  230: 404   75
    9    30 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  356: 310  150
   10    27 Krzysztof      Bonda                 116.47 -  351: 436   66
   11    31 Elżbieta       Święcka               105.58 +  373: 368  156
   12    27 Zbigniew       Rybak                 113.12 -  348: 380   63
   13    30 Józef          Burzyński             100.00 +  354: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 13 105.23




	Paulina Brzuchalska 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Józef Burzyński 100.00 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Łukasz         Baranowski            125.01 -  331: 399   75
    2    29 Tomasz         Dawidowski            100.00 +  307: 237  150
    3    20 Anna           Biegańska             108.14 -  280: 379   58
    4    30 Mariusz        Sylwestrzuk           127.99 +  432: 333  178
    5    17 Jerzy          Tatarczuk             113.15 +  382: 335  163
    6    15 Michał         Kolaj                 125.05 +  380: 328  175
    7    13 Marek          Reda                  139.99 -  268: 346   90
    8    16 Krzysztof      Sporczyk              125.72 -  263: 412   76
    9    24 Dominik        Urbacki               137.77 -  321: 447   88
   10    25 Stanisław      Olsztyn               108.45 +  353: 314  158
   11    22 Danuta         Langiewicz            110.26 -  309: 421   60
   12    22 Marek          Dudkiewicz            130.57 -  270: 516   81
   13    30 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  317: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 13 107.85




	Tomasz Dawidowski 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Zbigniew       Wietecki              123.47 -  251: 420   73
    2    29 Józef          Burzyński             100.00 -  237: 307   50
    3    31 Adam           Janicki               112.83 -  265: 441   63
    4    33 Dariusz        Jarosławski           110.90 -  260: 355   61
    5    34 Radosław       Więch                 107.09 -  286: 378   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     304  /  5  60.80




	Zuzanna Drażba 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Dorota         Maciejuk              123.12 -  180: 424   73
    2    34 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  220: 297   50
    3    34 Janina         Grajewska             100.00 -  191: 430   50
    4    35 Katarzyna      Bogusławska           103.05 -  321: 384   53
    5    35 Paulina        Pływaczewska          100.00 -  202: 232   50
    6    35 Elżbieta       Święcka               105.58 -  153: 347   56
    7    35 Teresa         Jakimczyk             100.00 -  187: 293   50
    8    35 Dominika       Adeszko               100.00 -  221: 316   50
    9    33 Artur          Jakimczyk             100.00 -  123: 211   50
   10    34 Katarzyna      Dębska                103.86 -  139: 429   54
   11    34 Grzegorz       Miecugow              105.61 -  145: 356   56
   12    35 Urszula        Solarska              104.85 -  198: 511   55
   13    35 Dominika       Adeszko               100.00 +  262: 197  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     797  / 13  61.31




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Andrzej        Kwiatkowski           121.80 -  290: 433   72
    2    23 Irena          Sołdan                133.61 -  283: 456   84
    3    34 Zuzanna        Drażba                100.00 +  430: 191  150
    4    20 Robert         Kamiński              135.70 -  276: 443   86
    5    28 Urszula        Solarska              104.85 -  300: 322   55
    6    32 Paulina        Pływaczewska          100.00 -  253: 262   50
    7    33 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  279: 455   50
    8    33 Artur          Jakimczyk             100.00 +  346: 283  150
    9    32 Grzegorz       Miecugow              105.61 -  302: 350   56
   10    32 Marta          Bajorek               100.00 -  332: 394   50
   11    32 Radosław       Więch                 107.09 -  257: 464   57
   12    32 Elżbieta       Święcka               105.58 +  378: 320  156
   13    34 Paulina        Pływaczewska          100.00 +  342: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 13  89.69




	Artur Jakimczyk 100.00 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Magdalena      Kublik                120.88 -  291: 371   71
    2    22 Zbigniew       Rybak                 113.12 -  292: 380   63
    3    33 Teresa         Jakimczyk             100.00 +  363: 216  150
    4    27 Paweł          Maciejczuk            100.00 -  248: 431   50
    5    32 Dariusz        Jarosławski           110.90 -  234: 370   61
    6    31 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  314: 409   50
    7    34 Dominika       Adeszko               100.00 +  417: 130  150
    8    33 Janina         Grajewska             100.00 -  283: 346   50
    9    33 Zuzanna        Drażba                100.00 +  211: 123  150
   10    29 Radosław       Więch                 107.09 +  384: 352  157
   11    30 Mariola        Osajda-Matczak        125.03 -  312: 424   75
   12    28 Jerzy          Tatarczuk             113.15 -  336: 483   63
   13    32 Elżbieta       Święcka               105.58 -  285: 358   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 13  88.15




	Teresa Jakimczyk 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Wojciech       Urbański              119.03 -  230: 515   69
    2    33 Grzegorz       Miecugow              105.61 -  202: 434   56
    3    33 Artur          Jakimczyk             100.00 -  216: 363   50
    4    34 Katarzyna      Dębska                103.86 -  250: 352   54
    5    36 PAUZA
    6    34 Marta          Bajorek               100.00 -  197: 421   50
    7    35 Zuzanna        Drażba                100.00 +  293: 187  150
    8    34 Elżbieta       Święcka               105.58 -  246: 443   56
    9    34 Paulina        Pływaczewska          100.00 +  279: 229  150
   10    31 Sławomir       Zabawa                112.83 -  271: 357   63
   11    35 Dominika       Adeszko               100.00 +  284: 176  150
   12    31 Radosław       Więch                 107.09 -  291: 368   57
   13    33 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  341: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1055  / 12  87.92




	Paweł Maciejczuk 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jolanta        Chłopińska            118.42 -  347: 353   68
    2    27 Krzysztof      Bonda                 116.47 -  348: 367   66
    3    29 Katarzyna      Dębska                103.86 +  364: 358  154
    4    27 Artur          Jakimczyk             100.00 +  431: 248  150
    5    25 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  343: 335  150
    6     8 Marek          Syczuk                141.71 -  311: 346   92
    7    24 Marianna       Kozłowska             100.96 -  245: 396   51
    8    23 Marek          Dudkiewicz            130.57 +  393: 330  181
    9    21 Rafał          Matczak               132.76 -  264: 532   83
   10    24 Dorota         Rudzińska             113.93 +  415: 363  164
   11    19 Wojciech       Urbański              119.03 -  309: 364   69
   12    23 Magdalena      Kublik                120.88 -  292: 357   71
   13    28 Marta          Bajorek               100.00 +  489: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 13 111.46




	Paulina  Pływaczewska 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Piotr          Broda                 119.03 -  267: 288   69
    2    26 Grzegorz       Koczkodon             131.84 -  199: 447   82
    3    32 Urszula        Solarska              104.85 -  295: 392   55
    4    32 Agnieszka      Kozak                 101.87 -  229: 356   52
    5    35 Zuzanna        Drażba                100.00 +  232: 202  150
    6    32 Janina         Grajewska             100.00 +  262: 253  150
    7    29 Danuta         Langiewicz            110.26 -  282: 369   60
    8    30 Marta          Bajorek               100.00 -  196: 316   50
    9    34 Teresa         Jakimczyk             100.00 -  229: 279   50
   10    33 Katarzyna      Bogusławska           103.05 -  222: 411   53
   11    33 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  241: 310   50
   12    33 Katarzyna      Dębska                103.86 -  249: 314   54
   13    34 Janina         Grajewska             100.00 -  250: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     925  / 13  71.15




	Maciej Sylwestrzuk 100.00 Gródek                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 PAUZA
    2    17 Zbigniew       Wietecki              123.47 -  367: 383   73
    3    26 Danuta         Langiewicz            110.26 -  248: 332   60
    4    31 Marta          Bajorek               100.00 +  350: 301  150
    5    25 Paweł          Maciejczuk            100.00 -  335: 343   50
    6    30 Agnieszka      Kozak                 101.87 -  351: 385   52
    7    31 Sławomir       Długosz               112.13 -  322: 329   62
    8    32 Sławomir       Zabawa                112.83 -  236: 352   63
    9    35 Dominika       Adeszko               100.00 +  427: 110  150
   10    28 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  264: 516   50
   11    33 Paulina        Pływaczewska          100.00 +  310: 241  150
   12    29 Dorota         Rudzińska             113.93 -  272: 318   64
   13    33 Teresa         Jakimczyk             100.00 -  298: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     974  / 12  81.17




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    30 Katarzyna      Bogusławska           103.05 +  340: 309  153
    3    17 Marek          Syczuk                141.71 -  327: 473   92
    4    21 Marek          Dudkiewicz            130.57 -  296: 481   81
    5    27 Mariusz        Sylwestrzuk           127.99 -  303: 413   78
    6    31 Artur          Jakimczyk             100.00 +  409: 314  150
    7    33 Janina         Grajewska             100.00 +  455: 279  150
    8    20 Piotr          Pietuchowski          132.78 -  329: 373   83
    9    30 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  310: 356   50
   10    28 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  516: 264  150
   11    28 Marta          Bajorek               100.00 -  287: 415   50
   12    30 Grzegorz       Miecugow              105.61 -  328: 374   56
   13    31 Grzegorz       Miecugow              105.61 +  336: 331  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mazurski Turniej w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Czesław        Grajewski             597: 359
   2 Paulina        Mech                 - Mariusz        Skrobosz              328: 481
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Krzysztof      Bonda                 424: 264
   4 Dorota         Rudzińska            - Dawid          Pikul                 418: 414
   5 Michał         Alabrudziński        - Bogdan         Kozłowski             463: 436
   6 Jerzy          Tatarczuk            - Stanisław      Rydzik                382: 357
   7 Mirosław       Uglik                - Zbigniew       Rybak                 420: 372
   8 Sławomir       Zabawa               - Grzegorz       Kurowski              235: 433
   9 Marek          Syczuk               - Adam           Janicki               407: 284
  10 Sławomir       Długosz              - Marek          Reda                  324: 625
  11 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Jarosławski           347: 343
  12 Jerzy          Krzyżewski           - Dominik        Urbacki               251: 353
  13 Robert         Kamiński             - Danuta         Langiewicz            399: 420
  14 Stanisław      Olsztyn              - Irena          Sołdan                442: 370
  15 Rafał          Matczak              - Anna           Biegańska             380: 305
  16 Radosław       Więch                - Grzegorz       Koczkodon             384: 349
  17 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Miecugow              323: 317
  18 Elżbieta       Święcka              - Marek          Dudkiewicz            324: 297
  19 Grzegorz       Święcki              - Urszula        Solarska              476: 293
  20 Katarzyna      Dębska               - Kamil          Kister                231: 443
  21 Andrzej        Rechowicz            - Katarzyna      Bogusławska           448: 236
  22 Agnieszka      Kozak                - Mariusz        Sylwestrzuk           293: 357
  23 Szymon         Płachta              - Marianna       Kozłowska             334: 284
  24 Dominika       Adeszko              - Krzysztof      Sporczyk               75: 519
  25 Michał         Kolaj                - Marta          Bajorek               405: 373
  26 Agnieszka      Biegańska            - Mariola        Osajda-Matczak        312: 448
  27 Łukasz         Baranowski           - Józef          Burzyński             399: 331
  28 Tomasz         Dawidowski           - Zbigniew       Wietecki              251: 420
  29 Dorota         Maciejuk             - Zuzanna        Drażba                424: 180
  30 Janina         Grajewska            - Andrzej        Kwiatkowski           290: 433
  31 Magdalena      Kublik               - Artur          Jakimczyk             371: 291
  32 Teresa         Jakimczyk            - Wojciech       Urbański              230: 515
  33 Piotr          Broda                - Paulina        Pływaczewska          288: 267
  34 Paweł          Maciejczuk           - Jolanta        Chłopińska            347: 353
  35 Maciej         Sylwestrzuk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Dorota         Rudzińska             420: 428
   2 Marek          Syczuk               - Kamil          Górka                 406: 427
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Kolaj                 296: 316
   4 Wojciech       Urbański             - Łukasz         Baranowski            357: 550
   5 Mariusz        Skrobosz             - Radosław       Więch                 413: 336
   6 Grzegorz       Święcki              - Jerzy          Tatarczuk             372: 354
   7 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Matczak               513: 400
   8 Andrzej        Rechowicz            - Magdalena      Kublik                401: 379
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Mariusz        Sylwestrzuk           424: 377
  10 Dominik        Urbacki              - Kamil          Kister                274: 356
  11 Jolanta        Chłopińska           - Stanisław      Olsztyn               408: 285
  12 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             346: 324
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Szymon         Płachta               422: 404
  14 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Elżbieta       Święcka               497: 309
  15 Dorota         Maciejuk             - Rafał          Wesołowski            436: 334
  16 Mirosław       Uglik                - Piotr          Broda                 471: 261
  17 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Sylwestrzuk           383: 367
  18 Bogdan         Kozłowski            - Danuta         Langiewicz            453: 322
  19 Marek          Dudkiewicz           - Dawid          Pikul                 398: 402
  20 Urszula        Solarska             - Robert         Kamiński              298: 429
  21 Marta          Bajorek              - Agnieszka      Kozak                 434: 339
  22 Zbigniew       Rybak                - Artur          Jakimczyk             380: 292
  23 Irena          Sołdan               - Janina         Grajewska             456: 283
  24 Czesław        Grajewski            - Adam           Janicki               364: 324
  25 Stanisław      Rydzik               - Marianna       Kozłowska             502: 264
  26 Paulina        Pływaczewska         - Grzegorz       Koczkodon             199: 447
  27 Krzysztof      Bonda                - Paweł          Maciejczuk            367: 348
  28 Dariusz        Jarosławski          - Jerzy          Krzyżewski            366: 396
  29 Józef          Burzyński            - Tomasz         Dawidowski            307: 237
  30 Katarzyna      Bogusławska          - Krzysztof      Zawadzki              309: 340
  31 Sławomir       Zabawa               - Paulina        Mech                  287: 458
  32 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Dębska                364: 310
  33 Grzegorz       Miecugow             - Teresa         Jakimczyk             434: 202
  34 Zuzanna        Drażba               - Agnieszka      Biegańska             220: 297
  35 Anna           Biegańska            - Dominika       Adeszko               491: 124


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Andrzej        Rechowicz             332: 351
   2 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Święcki               399: 306
   3 Dorota         Rudzińska            - Łukasz         Baranowski            354: 369
   4 Zbigniew       Wietecki             - Kazimierz.Jr   Merklejn              337: 472
   5 Kamil          Kister               - Mariusz        Skrobosz              298: 442
   6 Grzegorz       Kurowski             - Mirosław       Uglik                 305: 508
   7 Jolanta        Chłopińska           - Mariola        Osajda-Matczak        439: 322
   8 Michał         Kolaj                - Dorota         Maciejuk              447: 387
   9 Marek          Reda                 - Andrzej        Kwiatkowski           388: 373
  10 Bogdan         Kozłowski            - Jerzy          Tatarczuk             456: 390
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Wojciech       Urbański              298: 357
  12 Stanisław      Olsztyn              - Stanisław      Rydzik                405: 419
  13 Czesław        Grajewski            - Robert         Kamiński              415: 360
  14 Irena          Sołdan               - Radosław       Więch                 457: 263
  15 Dawid          Pikul                - Sławomir       Długosz               390: 300
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Zwoliński             321: 340
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Marek          Syczuk                327: 473
  18 Rafał          Wesołowski           - Marta          Bajorek               330: 222
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Jerzy          Krzyżewski            456: 292
  20 Józef          Burzyński            - Anna           Biegańska             280: 379
  21 Elżbieta       Święcka              - Paulina        Mech                  361: 382
  22 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Bonda                 307: 438
  23 Dominik        Urbacki              - Zbigniew       Rybak                 354: 334
  24 Agnieszka      Biegańska            - Grzegorz       Miecugow              349: 349
  25 Piotr          Broda                - Magdalena      Kublik                347: 285
  26 Danuta         Langiewicz           - Maciej         Sylwestrzuk           332: 248
  27 Dariusz        Jarosławski          - Szymon         Płachta               258: 452
  28 Katarzyna      Bogusławska          - Marek          Dudkiewicz            267: 444
  29 Paweł          Maciejczuk           - Katarzyna      Dębska                364: 358
  30 Agnieszka      Kozak                - Sławomir       Zabawa                343: 400
  31 Adam           Janicki              - Tomasz         Dawidowski            441: 265
  32 Urszula        Solarska             - Paulina        Pływaczewska          392: 295
  33 Artur          Jakimczyk            - Teresa         Jakimczyk             363: 216
  34 Zuzanna        Drażba               - Janina         Grajewska             191: 430
  35 Marianna       Kozłowska            - Dominika       Adeszko               420: 136


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Baranowski           - Mirosław       Uglik                 296: 374
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Andrzej        Rechowicz             419: 303
   3 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Alabrudziński         381: 395
   4 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Kolaj                 524: 363
   5 Anna           Biegańska            - Marek          Reda                  415: 343
   6 Paulina        Mech                 - Kamil          Górka                 346: 371
   7 Grzegorz       Święcki              - Bogdan         Kozłowski             336: 438
   8 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Syczuk                343: 450
   9 Czesław        Grajewski            - Irena          Sołdan                335: 443
  10 Kamil          Kister               - Stanisław      Rydzik                255: 449
  11 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Kurowski              352: 497
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Danuta         Langiewicz            424: 317
  13 Krzysztof      Bonda                - Dorota         Maciejuk              397: 295
  14 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Urbański              488: 351
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Wesołowski            498: 318
  16 Dawid          Pikul                - Dominik        Urbacki               409: 388
  17 Piotr          Broda                - Dorota         Rudzińska             373: 330
  18 Grzegorz       Miecugow             - Mariola        Osajda-Matczak        288: 310
  19 Szymon         Płachta              - Agnieszka      Biegańska             408: 390
  20 Robert         Kamiński             - Janina         Grajewska             443: 276
  21 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Zawadzki              481: 296
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Elżbieta       Święcka               363: 218
  23 Sławomir       Długosz              - Stanisław      Olsztyn               345: 421
  24 Jerzy          Tatarczuk            - Radosław       Więch                 432: 314
  25 Rafał          Matczak              - Urszula        Solarska              444: 355
  26 Marianna       Kozłowska            - Zbigniew       Rybak                 332: 332
  27 Artur          Jakimczyk            - Paweł          Maciejczuk            248: 431
  28 Jerzy          Krzyżewski           - Adam           Janicki               389: 377
  29 Magdalena      Kublik               - Sławomir       Zabawa                286: 338
  30 Mariusz        Sylwestrzuk          - Józef          Burzyński             333: 432
  31 Marta          Bajorek              - Maciej         Sylwestrzuk           301: 350
  32 Paulina        Pływaczewska         - Agnieszka      Kozak                 229: 356
  33 Tomasz         Dawidowski           - Dariusz        Jarosławski           260: 355
  34 Teresa         Jakimczyk            - Katarzyna      Dębska                250: 352
  35 Katarzyna      Bogusławska          - Zuzanna        Drażba                384: 321
  36 Dominika       Adeszko              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Mirosław       Uglik                 433: 332
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Michał         Alabrudziński         448: 314
   3 Bogdan         Kozłowski            - Anna           Biegańska             339: 334
   4 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Kurowski              329: 431
   5 Kamil          Górka                - Jolanta        Chłopińska            370: 283
   6 Stanisław      Rydzik               - Michał         Kolaj                 516: 340
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Irena          Sołdan                297: 431
   8 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kwiatkowski           306: 327
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             389: 306
  10 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Bonda                 591: 256
  11 Łukasz         Baranowski           - Piotr          Broda                 402: 400
  12 Marek          Reda                 - Szymon         Płachta               365: 367
  13 Robert         Kamiński             - Dominik        Urbacki               364: 312
  14 Marek          Dudkiewicz           - Czesław        Grajewski             368: 369
  15 Danuta         Langiewicz           - Piotr          Pietuchowski          339: 394
  16 Wojciech       Urbański             - Kamil          Kister                405: 417
  17 Jerzy          Tatarczuk            - Józef          Burzyński             335: 382
  18 Stanisław      Olsztyn              - Jerzy          Krzyżewski            298: 422
  19 Dorota         Maciejuk             - Sławomir       Zabawa                375: 340
  20 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Matczak               351: 358
  21 Zbigniew       Rybak                - Dorota         Rudzińska             377: 357
  22 Grzegorz       Miecugow             - Paulina        Mech                  284: 390
  23 Agnieszka      Biegańska            - Krzysztof      Sporczyk              281: 343
  24 Marianna       Kozłowska            - Grzegorz       Święcki               289: 301
  25 Maciej         Sylwestrzuk          - Paweł          Maciejczuk            335: 343
  26 Adam           Janicki              - Zbigniew       Wietecki              517: 402
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Sylwestrzuk           303: 413
  28 Janina         Grajewska            - Urszula        Solarska              300: 322
  29 Elżbieta       Święcka              - Sławomir       Długosz               328: 366
  30 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Kozak                 324: 399
  31 Marta          Bajorek              - Katarzyna      Bogusławska           242: 530
  32 Dariusz        Jarosławski          - Artur          Jakimczyk             370: 234
  33 Dominika       Adeszko              - Magdalena      Kublik                105: 445
  34 Radosław       Więch                - Tomasz         Dawidowski            378: 286
  35 Zuzanna        Drażba               - Paulina        Pływaczewska          202: 232
  36 Teresa         Jakimczyk            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.Jr   Merklejn              459: 288
   2 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         394: 486
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Dawid          Pikul                 305: 394
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Irena          Sołdan                326: 445
   5 Bogdan         Kozłowski            - Łukasz         Baranowski            313: 390
   6 Szymon         Płachta              - Mirosław       Uglik                 350: 426
   7 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Górka                 402: 372
   8 Paweł          Maciejczuk           - Marek          Syczuk                311: 346
   9 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Rechowicz             334: 440
  10 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Kamiński              397: 346
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Anna           Biegańska             350: 391
  12 Dorota         Maciejuk             - Grzegorz       Święcki               306: 363
  13 Paulina        Mech                 - Kamil          Kister                455: 339
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Rafał          Matczak               467: 361
  15 Józef          Burzyński            - Michał         Kolaj                 380: 328
  16 Krzysztof      Bonda                - Jolanta        Chłopińska            435: 357
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Broda                 403: 330
  18 Zbigniew       Rybak                - Czesław        Grajewski             324: 411
  19 Katarzyna      Bogusławska          - Marek          Reda                  289: 430
  20 Sławomir       Długosz              - Marek          Dudkiewicz            333: 342
  21 Wojciech       Urbański             - Dariusz        Jarosławski           409: 354
  22 Adam           Janicki              - Dominik        Urbacki               362: 436
  23 Urszula        Solarska             - Jerzy          Tatarczuk             373: 372
  24 Dorota         Rudzińska            - Radosław       Więch                 295: 365
  25 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Wesołowski            413: 419
  26 Sławomir       Zabawa               - Stanisław      Olsztyn               307: 382
  27 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Miecugow              330: 326
  28 Magdalena      Kublik               - Agnieszka      Biegańska             370: 290
  29 Danuta         Langiewicz           - Marianna       Kozłowska             365: 421
  30 Agnieszka      Kozak                - Maciej         Sylwestrzuk           385: 351
  31 Artur          Jakimczyk            - Krzysztof      Zawadzki              314: 409
  32 Paulina        Pływaczewska         - Janina         Grajewska             262: 253
  33 Katarzyna      Dębska               - Dominika       Adeszko               375: 139
  34 Teresa         Jakimczyk            - Marta          Bajorek               197: 421
  35 Zuzanna        Drażba               - Elżbieta       Święcka               153: 347


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Skrobosz              477: 390
   2 Irena          Sołdan               - Kazimierz.Jr   Merklejn              363: 388
   3 Mirosław       Uglik                - Dawid          Pikul                 347: 337
   4 Łukasz         Baranowski           - Michał         Alabrudziński         435: 525
   5 Stanisław      Rydzik               - Czesław        Grajewski             488: 357
   6 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              379: 366
   7 Andrzej        Rechowicz            - Bogdan         Kozłowski             547: 378
   8 Marek          Syczuk               - Jerzy          Krzyżewski            413: 356
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Zwoliński             368: 361
  10 Krzysztof      Bonda                - Grzegorz       Koczkodon             401: 444
  11 Paulina        Mech                 - Grzegorz       Święcki               379: 385
  12 Anna           Biegańska            - Szymon         Płachta               333: 420
  13 Marek          Reda                 - Józef          Burzyński             346: 268
  14 Wojciech       Urbański             - Magdalena      Kublik                328: 379
  15 Robert         Kamiński             - Agnieszka      Kozak                 476: 320
  16 Piotr          Pietuchowski         - Dominik        Urbacki               419: 468
  17 Kamil          Kister               - Marek          Dudkiewicz            347: 339
  18 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Matczak               375: 419
  19 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Olsztyn               461: 329
  20 Radosław       Więch                - Dorota         Maciejuk              327: 478
  21 Jolanta        Chłopińska           - Urszula        Solarska              492: 259
  22 Michał         Kolaj                - Piotr          Broda                 291: 409
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Zbigniew       Rybak                 363: 415
  24 Paweł          Maciejczuk           - Marianna       Kozłowska             245: 396
  25 Marta          Bajorek              - Adam           Janicki               301: 442
  26 Katarzyna      Dębska               - Zbigniew       Wietecki              286: 492
  27 Sławomir       Zabawa               - Jerzy          Tatarczuk             318: 404
  28 Elżbieta       Święcka              - Dorota         Rudzińska             254: 424
  29 Danuta         Langiewicz           - Paulina        Pływaczewska          369: 282
  30 Dariusz        Jarosławski          - Grzegorz       Miecugow              325: 323
  31 Maciej         Sylwestrzuk          - Sławomir       Długosz               322: 329
  32 Agnieszka      Biegańska            - Katarzyna      Bogusławska           463: 283
  33 Janina         Grajewska            - Krzysztof      Zawadzki              279: 455
  34 Dominika       Adeszko              - Artur          Jakimczyk             130: 417
  35 Zuzanna        Drażba               - Teresa         Jakimczyk             187: 293


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                350: 346
   2 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              444: 417
   3 Mirosław       Uglik                - Kazimierz.Jr   Merklejn              379: 505
   4 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Koczkodon             368: 459
   5 Dawid          Pikul                - Bogdan         Kozłowski             474: 321
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Kamil          Górka                 454: 340
   7 Szymon         Płachta              - Łukasz         Baranowski            439: 228
   8 Grzegorz       Święcki              - Marek          Syczuk                381: 361
   9 Jerzy          Krzyżewski           - Marek          Reda                  362: 364
  10 Krzysztof      Bonda                - Robert         Kamiński              342: 373
  11 Tomasz         Zwoliński            - Paulina        Mech                  475: 284
  12 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Wesołowski            350: 373
  13 Magdalena      Kublik               - Dorota         Maciejuk              437: 329
  14 Rafał          Matczak              - Kamil          Kister                348: 363
  15 Piotr          Broda                - Anna           Biegańska             412: 247
  16 Józef          Burzyński            - Krzysztof      Sporczyk              263: 412
  17 Marianna       Kozłowska            - Czesław        Grajewski             343: 291
  18 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Rechowicz             413: 296
  19 Dominik        Urbacki              - Zbigniew       Wietecki              339: 426
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Piotr          Pietuchowski          329: 373
  21 Adam           Janicki              - Danuta         Langiewicz            372: 329
  22 Agnieszka      Kozak                - Wojciech       Urbański              410: 314
  23 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Maciejczuk            330: 393
  24 Jerzy          Tatarczuk            - Dariusz        Jarosławski           343: 354
  25 Dorota         Rudzińska            - Sławomir       Długosz               328: 412
  26 Radosław       Więch                - Stanisław      Olsztyn               317: 385
  27 Urszula        Solarska             - Mariola        Osajda-Matczak        368: 374
  28 Michał         Kolaj                - Agnieszka      Biegańska             404: 230
  29 Mariusz        Sylwestrzuk          - Katarzyna      Bogusławska           395: 289
  30 Paulina        Pływaczewska         - Marta          Bajorek               196: 316
  31 Grzegorz       Miecugow             - Katarzyna      Dębska                  1: 400
  32 Maciej         Sylwestrzuk          - Sławomir       Zabawa                236: 352
  33 Janina         Grajewska            - Artur          Jakimczyk             346: 283
  34 Teresa         Jakimczyk            - Elżbieta       Święcka               246: 443
  35 Dominika       Adeszko              - Zuzanna        Drażba                316: 221


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              432: 314
   2 Dawid          Pikul                - Kazimierz.Jr   Merklejn              367: 315
   3 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Kwiatkowski           343: 371
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Szymon         Płachta               426: 414
   5 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Święcki               376: 390
   6 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             379: 427
   7 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Sporczyk              419: 401
   8 Magdalena      Kublik               - Marek          Reda                  439: 456
   9 Robert         Kamiński             - Rafał          Wesołowski            379: 392
  10 Kamil          Górka                - Piotr          Broda                 497: 278
  11 Kamil          Kister               - Marek          Syczuk                439: 357
  12 Andrzej        Rechowicz            - Marianna       Kozłowska             393: 372
  13 Zbigniew       Rybak                - Łukasz         Baranowski            370: 387
  14 Czesław        Grajewski            - Zbigniew       Wietecki              389: 330
  15 Bogdan         Kozłowski            - Krzysztof      Bonda                 429: 327
  16 Anna           Biegańska            - Piotr          Pietuchowski          301: 414
  17 Adam           Janicki              - Michał         Kolaj                 366: 389
  18 Jolanta        Chłopińska           - Mariusz        Sylwestrzuk           443: 314
  19 Dorota         Maciejuk             - Mariola        Osajda-Matczak        381: 297
  20 Agnieszka      Kozak                - Paulina        Mech                  353: 420
  21 Paweł          Maciejczuk           - Rafał          Matczak               264: 532
  22 Stanisław      Olsztyn              - Dariusz        Jarosławski           333: 426
  23 Sławomir       Długosz              - Jerzy          Krzyżewski            273: 381
  24 Dominik        Urbacki              - Józef          Burzyński             447: 321
  25 Wojciech       Urbański             - Urszula        Solarska              322: 284
  26 Jerzy          Tatarczuk            - Katarzyna      Dębska                359: 263
  27 Marta          Bajorek              - Marek          Dudkiewicz            306: 351
  28 Sławomir       Zabawa               - Dorota         Rudzińska             355: 383
  29 Elżbieta       Święcka              - Danuta         Langiewicz            292: 445
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Agnieszka      Biegańska             310: 356
  31 Radosław       Więch                - Katarzyna      Bogusławska           287: 321
  32 Grzegorz       Miecugow             - Janina         Grajewska             350: 302
  33 Artur          Jakimczyk            - Zuzanna        Drażba                211: 123
  34 Paulina        Pływaczewska         - Teresa         Jakimczyk             229: 279
  35 Maciej         Sylwestrzuk          - Dominika       Adeszko               427: 110


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Alabrudziński         283: 438
   2 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kwiatkowski           509: 302
   3 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                454: 340
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Święcki               497: 282
   5 Marek          Reda                 - Andrzej        Rechowicz             387: 335
   6 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 437: 353
   7 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Kurowski              339: 460
   8 Rafał          Wesołowski           - Mirosław       Uglik                 400: 442
   9 Szymon         Płachta              - Kamil          Kister                402: 278
  10 Stanisław      Rydzik               - Magdalena      Kublik                501: 365
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Robert         Kamiński              318: 423
  12 Dominik        Urbacki              - Bogdan         Kozłowski             409: 361
  13 Rafał          Matczak              - Czesław        Grajewski             336: 425
  14 Marek          Syczuk               - Michał         Kolaj                 479: 351
  15 Dariusz        Jarosławski          - Piotr          Pietuchowski          358: 386
  16 Piotr          Broda                - Jolanta        Chłopińska            416: 360
  17 Paulina        Mech                 - Zbigniew       Rybak                 421: 349
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Marianna       Kozłowska             338: 356
  19 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Maciejuk              414: 341
  20 Agnieszka      Kozak                - Adam           Janicki               368: 367
  21 Anna           Biegańska            - Jerzy          Tatarczuk             472: 318
  22 Mariola        Osajda-Matczak       - Wojciech       Urbański              335: 401
  23 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Sylwestrzuk           384: 406
  24 Dorota         Rudzińska            - Paweł          Maciejczuk            363: 415
  25 Józef          Burzyński            - Stanisław      Olsztyn               353: 314
  26 Danuta         Langiewicz           - Sławomir       Długosz               459: 280
  27 Agnieszka      Biegańska            - Krzysztof      Bonda                 351: 436
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Sylwestrzuk           516: 264
  29 Artur          Jakimczyk            - Radosław       Więch                 384: 352
  30 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Miecugow              323: 274
  31 Teresa         Jakimczyk            - Sławomir       Zabawa                271: 357
  32 Janina         Grajewska            - Marta          Bajorek               332: 394
  33 Katarzyna      Bogusławska          - Paulina        Pływaczewska          411: 222
  34 Katarzyna      Dębska               - Zuzanna        Drażba                429: 139
  35 Dominika       Adeszko              - Elżbieta       Święcka               174: 492


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 409: 266
   2 Marek          Reda                 - Mariusz        Skrobosz              307: 555
   3 Grzegorz       Kurowski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              358: 293
   4 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Zwoliński             372: 330
   5 Grzegorz       Święcki              - Szymon         Płachta               338: 357
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Koczkodon             444: 410
   7 Łukasz         Baranowski           - Stanisław      Rydzik                388: 425
   8 Irena          Sołdan               - Dominik        Urbacki               457: 292
   9 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            475: 423
  10 Czesław        Grajewski            - Marek          Syczuk                260: 392
  11 Kamil          Kister               - Robert         Kamiński              445: 486
  12 Piotr          Pietuchowski         - Piotr          Broda                 385: 277
  13 Marianna       Kozłowska            - Paulina        Mech                  437: 331
  14 Andrzej        Rechowicz            - Zbigniew       Wietecki              295: 430
  15 Michał         Kolaj                - Bogdan         Kozłowski             417: 359
  16 Rafał          Matczak              - Agnieszka      Kozak                 376: 390
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Jolanta        Chłopińska            347: 367
  18 Krzysztof      Bonda                - Krzysztof      Sporczyk              336: 368
  19 Wojciech       Urbański             - Paweł          Maciejczuk            364: 309
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Magdalena      Kublik                411: 405
  21 Dorota         Maciejuk             - Dariusz        Jarosławski           353: 328
  22 Józef          Burzyński            - Danuta         Langiewicz            309: 421
  23 Zbigniew       Rybak                - Anna           Biegańska             382: 389
  24 Adam           Janicki              - Katarzyna      Dębska                449: 355
  25 Sławomir       Zabawa               - Marek          Dudkiewicz            321: 432
  26 Jerzy          Tatarczuk            - Sławomir       Długosz               312: 426
  27 Katarzyna      Bogusławska          - Dorota         Rudzińska             351: 276
  28 Marta          Bajorek              - Krzysztof      Zawadzki              415: 287
  29 Stanisław      Olsztyn              - Urszula        Solarska              471: 304
  30 Mariola        Osajda-Matczak       - Artur          Jakimczyk             424: 312
  31 Elżbieta       Święcka              - Agnieszka      Biegańska             368: 373
  32 Radosław       Więch                - Janina         Grajewska             464: 257
  33 Maciej         Sylwestrzuk          - Paulina        Pływaczewska          310: 241
  34 Zuzanna        Drażba               - Grzegorz       Miecugow              145: 356
  35 Teresa         Jakimczyk            - Dominika       Adeszko               284: 176


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 354: 396
   2 Szymon         Płachta              - Mariusz        Skrobosz              350: 278
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Andrzej        Kwiatkowski           321: 298
   4 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Kurowski              342: 385
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Rydzik                475: 327
   6 Piotr          Pietuchowski         - Irena          Sołdan                360: 482
   7 Grzegorz       Święcki              - Kamil          Górka                 350: 351
   8 Robert         Kamiński             - Marianna       Kozłowska             342: 372
   9 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Reda                  315: 434
  10 Marek          Syczuk               - Tomasz         Zwoliński             391: 335
  11 Dominik        Urbacki              - Jolanta        Chłopińska            441: 441
  12 Anna           Biegańska            - Paulina        Mech                  392: 287
  13 Michał         Kolaj                - Łukasz         Baranowski            454: 328
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Sylwestrzuk           472: 345
  15 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Kister                438: 302
  16 Czesław        Grajewski            - Wojciech       Urbański              364: 373
  17 Danuta         Langiewicz           - Agnieszka      Kozak                 358: 456
  18 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             290: 478
  19 Dorota         Maciejuk             - Adam           Janicki               356: 323
  20 Bogdan         Kozłowski            - Dariusz        Jarosławski           367: 319
  21 Sławomir       Długosz              - Rafał          Matczak               444: 307
  22 Marek          Dudkiewicz           - Józef          Burzyński             516: 270
  23 Paweł          Maciejczuk           - Magdalena      Kublik                292: 357
  24 Stanisław      Olsztyn              - Marta          Bajorek               401: 331
  25 Krzysztof      Bonda                - Katarzyna      Bogusławska           310: 337
  26 Jerzy          Krzyżewski           - Mariola        Osajda-Matczak        366: 332
  27 Agnieszka      Biegańska            - Zbigniew       Rybak                 348: 380
  28 Artur          Jakimczyk            - Jerzy          Tatarczuk             336: 483
  29 Dorota         Rudzińska            - Maciej         Sylwestrzuk           318: 272
  30 Grzegorz       Miecugow             - Krzysztof      Zawadzki              374: 328
  31 Radosław       Więch                - Teresa         Jakimczyk             368: 291
  32 Janina         Grajewska            - Elżbieta       Święcka               378: 320
  33 Paulina        Pływaczewska         - Katarzyna      Dębska                249: 314
  34 Dominika       Adeszko              - Sławomir       Zabawa                242: 434
  35 Urszula        Solarska             - Zuzanna        Drażba                511: 198


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         395: 386
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              405: 304
   3 Szymon         Płachta              - Mirosław       Uglik                 389: 356
   4 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Koczkodon             374: 353
   5 Marek          Reda                 - Kamil          Górka                 274: 503
   6 Marek          Syczuk               - Dawid          Pikul                 303: 289
   7 Marianna       Kozłowska            - Andrzej        Kwiatkowski           323: 295
   8 Robert         Kamiński             - Stanisław      Rydzik                422: 460
   9 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Sporczyk              463: 303
  10 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             473: 368
  11 Michał         Kolaj                - Rafał          Wesołowski            284: 544
  12 Wojciech       Urbański             - Dorota         Maciejuk              391: 292
  13 Agnieszka      Kozak                - Anna           Biegańska             312: 385
  14 Jolanta        Chłopińska           - Grzegorz       Święcki               360: 416
  15 Dominik        Urbacki              - Zbigniew       Wietecki              342: 352
  16 Bogdan         Kozłowski            - Marek          Dudkiewicz            287: 387
  17 Magdalena      Kublik               - Łukasz         Baranowski            501: 463
  18 Paulina        Mech                 - Danuta         Langiewicz            302: 349
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Stanisław      Olsztyn               452: 352
  20 Czesław        Grajewski            - Jerzy          Krzyżewski            446: 302
  21 Kamil          Kister               - Sławomir       Długosz               405: 327
  22 Katarzyna      Bogusławska          - Piotr          Broda                 346: 304
  23 Zbigniew       Rybak                - Adam           Janicki               375: 234
  24 Rafał          Matczak              - Jerzy          Tatarczuk             346: 393
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Bonda                 333: 289
  26 Dariusz        Jarosławski          - Dorota         Rudzińska             347: 347
  27 Urszula        Solarska             - Radosław       Więch                 312: 433
  28 Paweł          Maciejczuk           - Marta          Bajorek               489: 307
  29 Katarzyna      Dębska               - Sławomir       Zabawa                363: 289
  30 Agnieszka      Biegańska            - Józef          Burzyński             354: 317
  31 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Miecugow              336: 331
  32 Elżbieta       Święcka              - Artur          Jakimczyk             358: 285
  33 Maciej         Sylwestrzuk          - Teresa         Jakimczyk             298: 341
  34 Janina         Grajewska            - Paulina        Pływaczewska          342: 250
  35 Zuzanna        Drażba               - Dominika       Adeszko               262: 197
Lista rankingowa na dzień 19-06-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.05  28585  188
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.67  28438  190
   3 Kamil Górka                    Kraków               149.49  29898  200
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             148.02  29605  200
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.66  27908  189
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              147.65  27759  188
   7 Michał Alabrudziński           Włocławek            146.09  28049  192
   8 Michał Makowski                Warszawa             145.37  17008  117
   9 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.27  28182  194
  10 Dawid Pikul                    Poznań               144.49  28610  198

  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.32  17030  118
  12 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.23  13125   91
  13 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.91  16837  117
  14 Krzysztof Obremski             Legnica              143.76  28751  200
  15 Mirosław Uglik                 Warszawa             143.31  27373  191
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.24  27645  193
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               142.91  28297  198
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.79  28273  198
  19 Grzegorz Kurowski              Warszawa             142.69  27968  196
  20 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.44  11680   82

  21 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.38  22496  158
  22 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  141.53  16842  119
  23 Paweł Jackowski                Warszawa             141.22  26832  190
  24 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     140.60  21230  151
  25 Marek Syczuk                   Warszawa             140.59  26853  191
  26 Justyna Górka                  Kraków               140.28  27915  199
  27 Marek Reda                     Wołomin              139.80  27121  194
  28 Filip Sosin                    Warszawa             139.78   5172   37
  29 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.71  16090  116
  30 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.69  27460  198

  31 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.56  19814  143
  32 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.39  27262  197
  33 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.14  26246  190
  34 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.90  16824  122
  35 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 137.83  15575  113
  36 Bogusław Szyszka               Oława                137.73  25342  184
  37 Karol Waniek                   Wrocław              136.25  21663  159
  38 Przemysław Herdzina            Kraków               136.20  26832  197
  39 Robert Kamiński                Warszawa             136.03  26934  198
  40 Adam Szukalski                 Coventry             134.88  16995  126

  41 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             134.80  11188   83
  42 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.77  21293  158
  43 Mateusz Borsuk                 Reda                 134.70  12662   94
  44 Irena Sołdan                   Rumia                134.66  26394  196
  45 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.52  26770  199
  46 Dominik Urbacki                Pruszków             134.21   7516   56
  47 Paweł Janaś                    Głogów               133.93  22233  166
  48 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      133.74   9094   68
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.03  25941  195
  50 Michał Trumpus                 Wrocław              132.84   4915   37

  51 Jan Mrozowski                  Kraków               132.78  10490   79
  52 Jakub Zaryński                 Świnoujście          132.63  23475  177
  53 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.56  16040  121
  54 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.50  26235  198
  55 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.40  25951  196
  56 Grzegorz Święcki               Białystok            132.16   6608   50
  57 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  58 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.79   5667   43
  59 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.72  20680  157
  60 Dominik Piasecki               Słupsk               131.50   6312   48

  61 Artur Irzyk                    Kraków               131.33   8668   66
  62 Przemysław Rybicki             Otwock               131.17  25054  191
  63 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.15  16656  127
  64 Jarosław Sobczak               Warszawa             130.69   9802   75
  65 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.61  25731  197
  66 Marek Roszak                   Poznań               130.48  12526   96
  67 Rafał Matczak                  Milanówek            130.07  17299  133
  68 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  69 Kamil Kister                   Puławy               129.75  24523  189
  70 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.55  18396  142

  71 Andrzej Rechowicz              Katowice             129.50  25770  199
  72 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.20  20542  159
  73 Maciej Michalak                Łódź                 128.80  11978   93
  74 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  75 Radosław Jachna                Łódź                 128.65  23286  181
  76 Mariusz Grodek                 Olsztyn              128.32   3978   31
  77 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  128.32  24894  194
  78 Szymon Płachta                 Warszawa             128.18  25635  200
  79 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.12  24983  195
  80 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102

  81 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  82 Janusz Krupiński               Bytom                127.85   9461   74
  83 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.04  24265  191
  84 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.80  22190  175
  85 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.77  24339  192
  86 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  87 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  88 Michał Kolaj                   Ostróda              126.14  23966  190
  89 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  90 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.69  20487  163

  91 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.67  16337  130
  92 Adam Klimont                   Wałcz                125.31  23433  187
  93 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
  94 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.17  23907  191
  95 Katarzyna Małek                Mielec               125.08  13759  110
  96 Michał Ozimiński               Łódź                 124.97   8873   71
  97 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.90  24480  196
  98 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.89  23729  190
  99 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            124.75  24949  200
 100 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.58  19933  160

 101 Łukasz Baranowski              Reda                 124.51  24403  196
 102 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  124.45  20659  166
 103 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.37  14800  119
 104 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  15670  126
 105 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  124.26  10438   84
 106 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.24  24102  194
 107 Agnieszka Krupka               Krosno               123.96  17230  139
 108 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.91  24286  196
 109 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.81  23401  189
 110 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 111 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              123.63  22377  181
 112 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.57  23479  190
 113 Tomasz Łapka                   Opole                123.50  21859  177
 114 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.47  11112   90
 115 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 116 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 117 Robert Głowacki                Łódź                 123.19  23283  189
 118 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              123.13  24503  199
 119 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          123.07   6646   54
 120 Jacek Karwowski                Płock                123.00   5904   48
 121 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.94  23974  195
 122 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            122.85  11916   97
 123 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.54  24263  198
 124 Leszek Stecuła                 Bytom                122.30   9662   79
 125 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            122.29  11740   96
 126 Maciej Perzyński               Piła                 122.07   7446   61
 127 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.78  11326   93
 128 Tomasz Górka                   Łęczna               121.69   8640   71
 129 Zdzisław Szota                 Warszawa             121.56   8509   70
 130 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 131 Magdalena Kublik               Warszawa             121.27  24133  199
 132 Paweł Kowalski                 Kutno                121.17   5695   47
 133 Joanna Jewtuch                 Warszawa             121.07   6901   57
 134 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 135 Jarosław Olek                  Warszawa             121.00   5929   49
 136 Krzysztof Jaworski             Warszawa             120.98  11977   99
 137 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 138 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 139 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 140 Wojciech Urbański              Warszawa             120.75   9056   75
 141 Bogusław Książek               Szczecin             120.48  17108  142
 142 Daniel Janus                   Wąchock              120.35   7823   65
 143 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.27  16597  138
 144 Stanisław Gasik                Warszawa             119.48   7766   65
 145 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 146 Piotr Broda                    Sandomierz           119.28  22783  191
 147 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 148 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.11  22869  192
 149 Marta Dobrzańska               Kraków               119.10   7027   59
 150 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.85  15213  128

 151 Jolanta Chłopińska             Wałcz                118.79  21144  178
 152 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.74   9143   77
 153 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.62   5694   48
 154 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 155 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.52  21571  182
 156 Leszek Kacprzyk                Katowice             118.37  12784  108
 157 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.05  17707  150
 158 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.90  12733  108
 159 Maciej Kuczyński               Gdynia               117.86  10136   86
 160 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.45   5755   49
 161 Grzegorz Łukasik               Konojady             117.24   8910   76
 162 Mateusz Królikowski            Wrocław              117.13  17218  147
 163 Paulina Mech                   Kraków               117.06  11472   98
 164 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 165 Anita Bruska                   Gdynia               116.87  14258  122
 166 Czesław Grajewski              Choroszcz            116.78  21954  188
 167 Mikołaj Fidziński              Dębica               116.75  13893  119
 168 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.75  20197  173
 169 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66  22048  189
 170 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 171 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.42  11293   97
 172 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       116.41   8498   73
 173 Grzegorz Kwiecień              Kraków               116.14  16840  145
 174 Jacek Pietruszka               Kraków               116.03   9166   79
 175 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  115.96  22381  193
 176 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.84   9151   79
 177 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.77  22113  191
 178 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.75   5556   48
 179 Joanna Brychcy                 Katowice             115.72   8679   75
 180 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.70   5322   46
 181 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.39  12462  108
 182 Joanna Suchanek                Wrocław              115.37  17882  155
 183 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.34  18916  164
 184 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.19   6566   57
 185 Krzysztof Bonda                Białystok            115.09   5179   45
 186 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.73   6884   60
 187 Krzysztof Gibas                Kraków               114.73   5507   48
 188 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 189 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.66  21670  189
 190 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 191 Dorota Rudzińska               Warszawa             114.25  22507  197
 192 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.24  11538  101
 193 Beata Piotrowska               Łódź                 114.21  22157  194
 194 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.19   5367   47
 195 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.18  20210  177
 196 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.13   6277   55
 197 Zbigniew Rybak                 Warszawa             113.83  22311  196
 198 Anna Biegańska                 Białystok            113.72   5686   50
 199 Halina Roszak                  Poznań               113.18   7470   66
 200 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             112.80  16920  150

 201 Adam Janicki                   Łódź                 112.61  21508  191
 202 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             112.45   6747   60
 203 Dorota Stachowska              Wydartowo I          112.22  21321  190
 204 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 205 Natalia Ogierman               Katowice             112.11   9978   89
 206 Monika Dymek                   Ustka                111.88   5482   49
 207 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 208 Sławomir Długosz               Ostróda              111.81  21803  195
 209 Małgorzata Jóźwiak             Iława                111.67  16639  149
 210 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.60  10714   96
 211 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.39  21721  195
 212 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.18  22237  200
 213 Teresa Zalewska                Racibórz             111.02  18208  164
 214 Jerzy Luter                    Bytom                110.94  18194  164
 215 Lucyna Śniadach                Rumia                110.87   7650   69
 216 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  110.69  19703  178
 217 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.67  21802  197
 218 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34  14896  135
 219 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.05  19809  180
 220 Marcin Ceglarek                Kraków               110.01  20462  186
 221 Anna Stefańska                 Łódź                 109.90  10111   92
 222 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.89  10769   98
 223 Rafał Stachowski               Police               109.70   9654   88
 224 Tomasz Lempart                 Kraków               109.62   4604   42
 225 Rafał Skibicki                 Lębork               109.60   3836   35
 226 Renata Andracka                Zwola                109.15  20847  191
 227 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 228 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.89   3920   36
 229 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.84  14802  136
 230 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.69   3913   36
 231 Anna Niedzielko                Szczecin             108.26   9527   88
 232 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 233 Radosław Więch                 Warszawa             107.29  20064  187
 234 Beata Marynowicz               Racibórz             107.23   5147   48
 235 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.68   7254   68
 236 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 237 Anna Arana                     Warszawa             106.34  17972  169
 238 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 239 Jan  Olek                      Warszawa             106.19   3292   31
 240 Marianna Kozłowska             Białystok            106.18   9344   88
 241 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.87   6352   60
 242 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 243 Bartosz Muszyński              Ustka                105.56   3800   36
 244 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.12   7674   73
 245 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.06   5148   49
 246 Urszula Solarska               Łódź                 104.70  20731  198
 247 Marta Sztajnert                Wisła                104.56   9933   95
 248 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.21  17611  169
 249 Agnieszka Biegańska            Białystok            104.12   4269   41
 250 Piotr Madej                    Wrocław              104.10   6350   61

 251 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 252 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.95  13514  130
 253 Elżbieta Święcka               Białystok            103.84   3842   37
 254 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 255 Tomasz Lewiński                Wejherowo            103.71   3630   35
 256 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57
 257 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.59  20304  196
 258 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.59   5801   56
 259 Jacek Nowak                    Szczecin             103.44   5172   50
 260 Sławomir Wolski                Wrocław              103.28  15182  147
 261 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               103.28   5577   54
 262 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 263 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              103.06   3710   36
 264 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 265 Monika Sadurska                Warszawa             102.87   6172   60
 266 Roman Figiel                   Zawichost            102.83   3085   30
 267 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.53  20095  196
 268 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 269 Grzegorz Miecugow              Warszawa             102.16   4495   44
 270 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.16  10522  103
 271 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.05   4490   44
 272 Zofia Górka                    Łęczna               102.00   4794   47
 273 Małgorzata Sameryt             Warszawa             101.86   3769   37
 274 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   8244   81
 275 Józef Burzyński                Ełk                  101.62   5081   50
 276 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 277 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.04  13943  138
 278 Szymon Dąbrowski               Warszawa             100.69  11579  115
 279 Bożena Guział                  Racibórz             100.66   6140   61
 280 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.59  10361  103
 281 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.48   5024   50
 282 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.34  16155  161
 283 Lidia Szpakowska               Jaworzno             100.29   4112   41
 284 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.12   9612   96
 285 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 286 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 287 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 288 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             99.59   8266   83
 289 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 290 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 291 Krzysztof Zawadzki             Sampława              98.48  19401  197
 292 Robert Wagner                  Wrocław               98.06   8237   84
 293 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.56   4000   41
 294 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 295 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.58   5312   55
 296 Sylwia Buks                    Warszawa              96.26  18866  196
 297 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 298 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 299 Sławomir Rattay                Zgorzelec             94.04   4514   48
 300 Janina Grajewska               Choroszcz             92.87  11330  122

 301 Sylwia Łada                    Inowrocław            92.25   6181   67
 302 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.10   5618   61
 303 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 304 Anna Lenartowska               Gdynia                91.20   5472   60
 305 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 306 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.48   7427   83
 307 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 308 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.52   5488   62
 309 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.08   3435   39
 310 Maciej Dąbrowski               Warszawa              87.69   4209   48
 311 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 312 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 313 Paulina Naplocha               Racibórz              86.33  15712  182
 314 Leszek Katyński                Słupsk                86.27   7764   90
 315 Artur Jakimczyk                Olsztyn               85.94   3008   35
 316 Blanka Zwolińska               Skierdy               85.18   6985   82
 317 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                84.74   3559   42
 318 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 319 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                83.73   6531   78
 320 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 321 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.70   3804   46
 322 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             81.77   2535   31
 323 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 324 Michał Dąbrowski               Warszawa              78.43   4392   56
 325 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.08   4138   53
 326 Piotr Sadzyński                Jaworzno              77.39   3560   46
 327 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             77.05   4238   55
 328 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 329 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 330 Mirosław Dejna                 Sampława              60.16  11551  192




Poczekalnia na dzień 19-06-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.07   2438   29
   4 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   5 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   6 Jakub Błażejewski              Poznań                96.07   2690   28
   7 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.89   3102   27
   8 Jarosław Michalak              Łódź                 114.85   3101   27
   9 Jan Kozłowski                  Kraków               136.81   3557   26
  10 Katarzyna Sołdan               Rumia                127.85   3324   26
  11 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
  12 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  13 Sławomir Kucia                 Krosno               131.48   3287   25
  14 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  15 Marcin Resler                  Września             118.40   2960   25
  16 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  17 Karol Rembiałkowski            Warszawa             114.96   2874   25
  18 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  19 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  20 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  21 Filip Warzecha                 Gdynia               137.67   3304   24
  22 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  128.88   3093   24
  23 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  24 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.71   2993   24
  25 Sergiusz Puchalski             Włocławek            119.92   2878   24
  26 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  27 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            118.96   2855   24
  28 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  29 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  30 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  31 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  32 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  33 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  34 Lidia Żywna                    Gdynia               107.75   2586   24
  35 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.04   2569   24
  36 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.92   2518   24
  37 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  38 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  39 Paweł Maciejczuk               Białystok            103.71   2489   24
  40 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  41 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  42 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  43 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  44 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  45 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  46 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.96   2279   24
  47 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  48 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  49 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  50 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  51 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  52 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  53 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  54 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  55 Michał Wodecki                 Skrzyszów             92.39   2125   23
  56 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  57 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  58 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  59 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  60 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  61 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  62 Kuba Koisar                    Warszawa             120.82   2658   22
  63 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  64 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  65 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  66 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  67 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.38   1772   21
  68 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  70 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  71 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  72 Aleksandra Brzeska             Warszawa              89.55   1791   20
  73 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  74 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  75 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  76 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  77 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  78 Dariusz Małysa                 Kraków               112.11   2130   19
  79 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  80 Małgorzata Sikora              Kraków               100.42   1908   19
  81 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  82 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  83 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  84 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  85 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  86 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  87 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  88 Bartłomiej Dalecki             Rumia                100.62   1610   16
  89 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  90 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.19   1315   16
  91 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  92 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  93 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  94 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  95 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  96 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  97 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  98 Alicja Kosińska                Szczecin             135.79   1901   14
  99 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
 100 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 101 Aneta Grodek                   Zawiercie             85.36   1195   14
 102 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 103 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 104 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 105 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 106 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 107 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 108 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 109 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 110 Hanna Gawłowska                Piła                 106.31   1382   13
 111 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 112 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 113 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 114 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 115 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 116 Marta Bajorek                  Warszawa              97.15   1263   13
 117 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 118 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 119 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 120 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 121 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 122 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 123 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 124 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 125 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 126 Ewa Szałas                     Katowice             127.75   1533   12
 127 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 128 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 129 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 130 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 131 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 132 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.17   1394   12
 133 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 134 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 135 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 136 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 137 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 138 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 139 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 140 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 141 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 142 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 143 Marek Szczepanik               Reda                 109.67   1316   12
 144 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 145 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 146 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 147 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             104.17   1250   12
 148 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 149 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 150 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 151 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 152 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 153 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 154 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 155 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 156 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 157 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 158 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 159 Adam Drzyzga                   Bytom                100.00   1200   12
 160 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 161 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 162 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 163 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 164 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 165 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 166 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 167 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 168 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 169 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 170 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 171 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 172 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.42   1109   12
 173 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 174 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 175 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 176 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 177 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             91.00   1092   12
 178 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 179 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 180 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 181 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 182 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 183 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 184 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 185 Jacek Nocoń                    Jaworzno              89.58   1075   12
 186 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 187 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 188 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 189 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 190 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 191 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.33   1048   12
 192 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 193 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 194 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 195 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 196 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 197 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 198 Marta Bożemska                 Ustka                 79.75    957   12
 199 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 200 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 201 Beata Kowaluk-Jagielska        Szczecin              76.33    916   12
 202 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 203 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 204 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 205 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 206 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 207 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 208 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 209 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 210 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 211 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 212 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 213 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 214 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 215 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 216 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 217 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 218 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 219 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 220 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 221 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 222 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 223 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 224 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 225 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 226 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 227 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 228 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 229 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 230 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 231 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 232 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 233 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 234 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 235 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 236 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 237 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 238 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 239 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 240 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 241 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 242 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 243 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 244 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 245 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 246 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 247 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 248 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             111.33   1002    9
 249 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 250 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 251 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 252 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 253 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 254 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 255 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 256 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 257 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 258 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 259 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 260 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 261 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 262 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 263 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 264 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 265 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 266 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 267 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 268 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 269 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 270 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 271 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 272 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 273 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 274 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 275 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 276 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 277 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk                95.71    670    7
 278 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 279 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 280 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 281 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 282 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 283 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 284 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 285 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 286 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 287 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 288 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 289 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 290 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 291 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 292 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 293 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 294 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 295 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 296 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 297 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 298 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 299 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 300 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 301 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 302 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 303 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 304 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 305 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 306 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 307 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 308 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 309 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 310 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 311 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 312 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 313 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 314 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 315 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 316 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 317 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 318 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 319 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 320 Filip Dalecki                  Rumia                 99.00    495    5
 321 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 322 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 323 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 324 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 325 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 326 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 327 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 328 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 329 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 330 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 331 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 332 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 333 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 334 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 335 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 336 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 337 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 338 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 339 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 340 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 341 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 342 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 343 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 344 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 345 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 346 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 347 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 348 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 349 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 350 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 351 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 352 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 353 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 354 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 355 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 356 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 357 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 358 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 359 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 360 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 361 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 362 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie