Baniocha25
września
Baniocha 25 września I Turniej motoSCRABBLE
Łódź 1
października
Łódź 1- 2 października XVII Mistrzostwa Łodzi
Nowy Dwór Mazowiecki 8
października
Nowy Dwór Mazowiecki 8- 9 października XIV Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
XVII Mistrzostwa Łodzi01 - 02 października 2011 — XVII Mistrzostwa ŁodziInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVII Mistrzostwa ŁodziŁódź, 01 - 02 października 2011

Konkurs Relacja z turnieju


XVII Mistrzostwa ŁodziXVII Mistrzostwa Łodzi w scrabble zgromadziły stawkę trzydziestu kilku zawodników w budynku Poleskiego Ośrodka Sztuki niezwykle malowniczo usadowionego na terenie przepięknego ogrodu. Miejsce wprost wymarzone dla amatorów intelektualnej rozrywki.

Sobotnie potyczki wyłoniły ścisłą dwuosobową czołówkę. Krakowianin Jan Mrozowski i warszawiak Marek Syczuk dysponowali sześcioma zwycięstwami. 5 wygranych zgromadziło sześciu graczy i wydawało się, że wspólnie stanowią zamkniętą listę pretendentów do tytułu.

Przed niedzielnymi rozgrywkami Mariusz Skrobosz stał praktycznie na straconej pozycji w wyścigu po koronę Łodzi. Musiał wygrać komplet pojedynków i liczyć na szczęśliwe rozstrzygnięcia na pierwszych stołach w decydujących rundach. Matematyczne prawdopodobieństwo bliskie zeru. I nie po raz pierwszy Mariusz dowiódł, że matematyczne bariery nie są dla niego nie do przejścia. Pokonał wszystkich niedzielnych rywali, a że i los się doń uśmiechnął, stanął na najwyższym stopniu podium mając za sąsiadów liderów dnia poprzedniego – Jana Mrozowskiego i Marka Syczuka.

Nagrody w osobno prowadzonych klasyfikacjach zdobyli: Jerzy Matyasik za najdroższy ruch nie będący premią (woźnej – 72pkt.), Szymon Dąbrowski, w którego ręce podczas trwania turnieju wpadło 18 blanków, Małgorzata Sulejewska triumfująca wśród niewiast oraz Michał Ozimiński – najlepszy łodzianin.

Triumfowało także ciasto – twór kulinarnego geniuszu Anny Stefańskiej.

Osobne podziękowania za hojny sponsoring składamy Grażynie Wesołowskiej.

Z pozycji sędziego gorąco dziękuję organizatorom turnieju – Ani Stefańskiej, Adasiowi Janickiemu, Wojtkowi Zemle, a także Magdzie Kublik, nieocenionej w roli osobistej sekretarki.
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVI Mistrzostwa Łodzi
Wielka Łódka 2009 — Jesień — XV Mistrzostwa Łodzi
Wielka Łódka 2009 — Lato


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekPOS – Krzemieniecka 2a
Obrońca tytułuGrzegorz Kurowski
SędziaSylwia Buks
Strona www turniejuwww.scrabble.lodz.pl
HarmonogramSobota, 1 października (7 rund)
11:50 — koniec zapisów
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 2 października (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdMapa
WyżywienieNa miejscu – kawiarnia, bufet
Noclegi1. Dom Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej
ul. Piotrkowska 189/191,tel. 42 636 69 80
Rezerwacja najlepiej 14 dni przed turniejem

2. Hotelik Axel(100 metrów od miejsca gry, standard przeciętny)
ul. Objazdowa 17, tel.(0-42) 688-70-65 lub(0-42) 688-72-07

3. Hotel KLON
ul. Srebrna 27, tel. 607 904 904

4. Dom Studencki 9 PŁ
al. Piotrkowska 277, tel. 42 684 19 17
wjazd od ul. Czerwonej 3, koszt ok. 50-60zł od osoby

5. Dom Studencki 7 PŁ
al. Politechniki 9, tel. 42 636 46 88, koszt ok. 50-60zł od osoby

6. PTSM
ul. Legionów 27, tel. 42 630 66 80 lub ul. Zamenhofa 13, tel. 42 636 34 28

7. PERFECT — blok apartamentowy
ul. Ruska 3/7, tel. 508 221 163

8. Pokoje gościnne "Alicja"
Łódź, ul. Paderewskiego 13 tel. 42 689 59 01
Cennik: pokój 1-os. 80,00zł, pokój 2-os. 100,00zł

9. Kamienica Łódzka
tel kont. +48 509447851

Inne miejsca noclegowe w Łodzi
NagrodyI miejsce – puchar + 300zł
II miejsce – puchar + 200zł
III miejsce – puchar +100zł
Dla najlepszego łodzianina — puchar + nagroda
Narody rzeczowe (książkowe) dla zawodników z dalszych miejsc;
najlepszego „macaka” blanków;
debiutanta;
zawodnika, który zajmie XVII miejsce;
Dodatkowe atrakcjePrawdopodobnie pyszne ciasto od astefki
OrganizatorzyŁódzkie Stowarzyszenie Miłośników Scrabble
Wojciech Zemło 600368806 wzemlo@toya.net.pl GG: 3442656
Anna Stefańska 609137313 astefka@buziaczek.pl GG: 5206098
Adam Janicki 502949180 janicki.adam@gmail.com GG: 2807324


Wyniki turnieju XVII Mistrzostwa Łodzi

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               148.76      9.0     5074     1832      664
  2 Jan             Mrozowski            Kraków                 134.32      9.0     4998     1919      703
  3 Marek           Syczuk               Warszawa               142.96      9.0     4597     1858      501
  4 Michał          Alabrudziński        Włocławek              147.82      8.0     4867     1763      339
  5 Michał          Ozimiński            Łódź                   120.25      8.0     4731     1764      332
  6 Rafał           Wesołowski           Warszawa               135.97      8.0     4659     1712      460
  7 Radosław        Jachna               Łódź                   129.41      8.0     4543     1751      390
  8 Andrzej         Kroc                 Łódź                   119.46      7.0     4855     1580      346
  9 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                136.53      7.0     4751     1638       49
 10 Paweł           Jackowski            Warszawa               140.32      7.0     4694     1617      232
 11 Maciej          Michalak             Łódź                   120.52      7.0     4664     1707       96
 12 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 121.66      7.0     4586     1658      278
 13 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 126.11      6.5     4625     1354      531
 14 Jakub           Szymczak             Łódź                   134.46      6.0     4577     1531        8
 15 Tomasz          Łapka                Opole                  127.75      6.0     4558     1565     -252
 16 Andrzej         Rechowicz            Katowice               128.06      6.0     4441     1456     -132
 17 Jerzy           Matyasik             Kraków                 123.83      6.0     4396     1499     -210
 18 Wojciech        Zemło                Łódź                   145.96      6.0     4280     1411      137
 19 Joanna          Ostrowska            Warszawa               114.20      5.5     4453     1311      248
 20 Anna            Stefańska            Łódź                   109.34      5.5     4275     1247      344
 21 Robert          Głowacki             Łódź                   124.91      5.0     4420     1414     -166
 22 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 117.37      5.0     4327     1440     -433
 23 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                126.61      5.0     4284     1342     -505
 24 Urszula         Solarska             Łódź                   103.40      5.0     4110     1385     -332
 25 Mirosław        Uglik                Warszawa               139.70      4.5     4643     1157      472
 26 Natalia         Ogierman             Katowice               116.49      4.5     4573     1238      400
 27 Adam            Janicki              Łódź                   113.61      4.0     4262     1205     -241
 28 Jerzy           Luter                Bytom                  110.85      3.5     4190     1067      -18
 29 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   121.31      3.0     2595      897     -211
 30 Beata           Piotrowska           Łódź                   116.05      3.0     2537      799       12
 31 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   100.00      2.5     3986     1017     -635
 32 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               104.29      2.0     4000     1055     -857
 33 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    131.64      2.0     2733      732     -450
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVII Mistrzostwa Łodzi



	Mariusz Skrobosz 148.76 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Robert         Głowacki              124.91 +  450: 304  175
    2     4 Andrzej        Rechowicz             128.06 -  348: 442   78
    3     6 Grażyna        Wesołowska            121.31 +  477: 459  171
    4     4 Agnieszka      Goniowska             126.61 -  327: 401   77
    5     9 Paweł          Jackowski             140.32 +  444: 386  190
    6     6 Radosław       Jachna                129.41 +  454: 342  179
    7     4 Michał         Ozimiński             120.25 -  350: 402   70
    8     5 Maciej         Michalak              120.52 +  460: 335  171
    9     4 Jerzy          Matyasik              123.83 +  486: 379  174
   10     2 Jan            Mrozowski             134.32 +  418: 304  184
   11     1 Marek          Syczuk                142.96 +  365: 360  193
   12     2 Michał         Ozimiński             120.25 +  495: 296  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 12 152.67




	Michał Alabrudziński 147.82 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Matyasik              123.83 +  476: 303  174
    2     2 Grażyna        Wesołowska            121.31 +  469: 348  171
    3     2 Jan            Mrozowski             134.32 +  406: 332  184
    4     2 Maciej         Michalak              120.52 -  350: 361   71
    5     3 Agnieszka      Goniowska             126.61 +  566: 348  177
    6     2 Marek          Syczuk                142.96 -  341: 409   93
    7     3 Grzegorz       Pukniel               117.37 +  396: 361  167
    8     2 Jakub          Szymczak              134.46 -  370: 448   84
    9     3 Tomasz         Zwoliński             136.53 -  310: 477   87
   10     5 Tomasz         Łapka                 127.75 +  409: 403  178
   11     4 Paweł          Jackowski             140.32 +  366: 354  190
   12     3 Tomasz         Zwoliński             136.53 +  408: 384  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Wojciech Zemło 145.96 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mikołaj        Fidziński             121.66 +  426: 293  172
    2     7 Maciej         Michalak              120.52 -  362: 388   71
    3     8 Grzegorz       Pukniel               117.37 +  441: 378  167
    4     5 Jan            Mrozowski             134.32 -  382: 417   84
    5     8 Robert         Głowacki              124.91 -  297: 429   75
    6    10 Andrzej        Kroc                  119.46 -  346: 453   69
    7    13 Małgorzata     Sulejewska            126.11 +  394: 386  176
    9    11 Tomasz         Łapka                 127.75 -  363: 390   78
   10    13 Szymon         Dąbrowski             104.29 +  424: 363  154
   11    11 Mirosław       Uglik                 139.70 +  397: 336  190
   12     9 Robert         Głowacki              124.91 +  448: 310  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 11 128.27




	Marek Syczuk 142.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grażyna        Wesołowska            121.31 -  379: 389   71
    2     9 Urszula        Solarska              103.40 +  444: 225  153
    3     5 Małgorzata     Sulejewska            126.11 +  371: 286  176
    4     8 Joanna         Ostrowska             114.20 +  368: 337  164
    5     2 Mikołaj        Fidziński             121.66 +  326: 319  172
    6     2 Michał         Alabrudziński         147.82 +  409: 341  198
    7     2 Jakub          Szymczak              134.46 +  365: 335  184
    8     1 Jan            Mrozowski             134.32 +  413: 394  184
    9     1 Rafał          Wesołowski            135.97 +  382: 371  186
   10     1 Tomasz         Zwoliński             136.53 +  428: 342  187
   11     1 Mariusz        Skrobosz              148.76 -  360: 365   99
   12     1 Jan            Mrozowski             134.32 -  352: 392   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1858  / 12 154.83




	Paweł Jackowski 140.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Michalak              120.52 -  322: 331   71
    2    11 Rafał          Wesołowski            135.97 -  297: 395   86
    3    16 Adam           Janicki               113.61 +  408: 384  164
    4    10 Mirosław       Uglik                 139.70 +  419: 397  190
    5     9 Mariusz        Skrobosz              148.76 -  386: 444   99
    6    12 Joanna         Ostrowska             114.20 +  454: 371  164
    7     8 Radosław       Jachna                129.41 -  357: 359   79
    8     9 Andrzej        Kroc                  119.46 +  484: 367  169
    9     7 Urszula        Solarska              103.40 +  408: 319  153
   10     7 Natalia        Ogierman              116.49 +  388: 384  166
   11     4 Michał         Alabrudziński         147.82 -  354: 366   98
   12     7 Tomasz         Łapka                 127.75 +  417: 345  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Mirosław Uglik 139.70 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Michał         Ozimiński             120.25 +  396: 338  170
    2     1 Tomasz         Łapka                 127.75 -  342: 458   78
    3    13 Joanna         Ostrowska             114.20 -  386: 408   64
    4    10 Paweł          Jackowski             140.32 -  397: 419   90
    5    13 Szymon         Dąbrowski             104.29 -  353: 457   54
    6    15 Natalia        Ogierman              116.49 -  371: 421   66
    7    17 PAUZA
    8    13 Andrzej        Rechowicz             128.06 -  362: 366   78
    9    15 Jerzy          Luter                 110.85 +  461: 352  161
   10    14 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  465: 303  150
   11    11 Wojciech       Zemło                 145.96 -  336: 397   96
   12    14 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  474: 252  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1157  / 11 105.18




	Tomasz Zwoliński 136.53 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Kroc                  119.46 +  466: 357  169
    2     3 Grzegorz       Pukniel               117.37 +  400: 343  167
    3     4 Maciej         Michalak              120.52 -  355: 440   71
    4     7 Urszula        Solarska              103.40 +  382: 352  153
    5     5 Radosław       Jachna                129.41 +  354: 322  179
    6     1 Jakub          Szymczak              134.46 +  475: 356  184
    7     1 Jan            Mrozowski             134.32 -  390: 500   84
    8     4 Mikołaj        Fidziński             121.66 +  388: 342  172
    9     3 Michał         Alabrudziński         147.82 +  477: 310  198
   10     1 Marek          Syczuk                142.96 -  342: 428   93
   11     3 Michał         Ozimiński             120.25 -  338: 544   70
   12     3 Michał         Alabrudziński         147.82 -  384: 408   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Rafał Wesołowski 135.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Pukniel               117.37 -  361: 387   67
    2    11 Paweł          Jackowski             140.32 +  395: 297  190
    3     9 Jerzy          Matyasik              123.83 +  471: 290  174
    4     6 Radosław       Jachna                129.41 -  360: 408   79
    5    10 Beata          Piotrowska            116.05 +  503: 373  166
    6     4 Grażyna        Wesołowska            121.31 +  371: 315  171
    7     5 Robert         Głowacki              124.91 +  420: 300  175
    8     3 Michał         Ozimiński             120.25 +  355: 352  170
    9     1 Marek          Syczuk                142.96 -  371: 382   93
   10     3 Mikołaj        Fidziński             121.66 -  319: 380   72
   11     6 Jakub          Szymczak              134.46 +  367: 352  184
   12     4 Maciej         Michalak              120.52 +  366: 363  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1712  / 12 142.67




	Jakub Szymczak 134.46 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Natalia        Ogierman              116.49 +  414: 359  166
    2     8 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  477: 321  150
    3     3 Radosław       Jachna                129.41 +  348: 334  179
    4     1 Tomasz         Łapka                 127.75 +  493: 313  178
    5     1 Maciej         Michalak              120.52 +  402: 390  171
    6     1 Tomasz         Zwoliński             136.53 -  356: 475   87
    7     2 Marek          Syczuk                142.96 -  335: 365   93
    8     2 Michał         Alabrudziński         147.82 +  448: 370  198
    9     2 Jan            Mrozowski             134.32 -  305: 442   84
   10     4 Michał         Ozimiński             120.25 -  353: 411   70
   11     6 Rafał          Wesołowski            135.97 -  352: 367   86
   12     6 Andrzej        Kroc                  119.46 -  294: 422   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Jan Mrozowski 134.32 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Beata          Piotrowska            116.05 +  365: 325  166
    2     5 Maciej         Sancewicz             131.64 +  438: 310  182
    3     2 Michał         Alabrudziński         147.82 -  332: 406   98
    4     5 Wojciech       Zemło                 145.96 +  417: 382  196
    5     4 Tomasz         Łapka                 127.75 +  633: 336  178
    6     3 Maciej         Michalak              120.52 +  374: 326  171
    7     1 Tomasz         Zwoliński             136.53 +  500: 390  187
    8     1 Marek          Syczuk                142.96 -  394: 413   93
    9     2 Jakub          Szymczak              134.46 +  442: 305  184
   10     2 Mariusz        Skrobosz              148.76 -  304: 418   99
   11     2 Mikołaj        Fidziński             121.66 +  407: 332  172
   12     1 Marek          Syczuk                142.96 +  392: 352  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1919  / 12 159.92




	Maciej Sancewicz 131.64 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Joanna         Ostrowska             114.20 +  429: 276  164
    2     5 Jan            Mrozowski             134.32 -  310: 438   84
    3    12 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  558: 241  150
    4     3 Mikołaj        Fidziński             121.66 -  350: 584   72
    5     6 Michał         Ozimiński             120.25 -  422: 456   70
    6     8 Grzegorz       Pukniel               117.37 -  345: 373   67
    7    12 Natalia        Ogierman              116.49 -  318: 415   66
    8    12 Anna           Stefańska             109.34 -    1: 400   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     732  /  8  91.50




	Radosław Jachna 129.41 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Adam           Janicki               113.61 +  361: 356  164
    2     6 Agnieszka      Goniowska             126.61 +  410: 327  177
    3     3 Jakub          Szymczak              134.46 -  334: 348   84
    4     6 Rafał          Wesołowski            135.97 +  408: 360  186
    5     5 Tomasz         Zwoliński             136.53 -  322: 354   87
    6     6 Mariusz        Skrobosz              148.76 -  342: 454   99
    7     8 Paweł          Jackowski             140.32 +  359: 357  190
    8     8 Tomasz         Łapka                 127.75 +  340: 321  178
    9     5 Mikołaj        Fidziński             121.66 -  341: 350   72
   10     9 Grzegorz       Pukniel               117.37 +  391: 273  167
   11     7 Robert         Głowacki              124.91 +  530: 297  175
   12     5 Mikołaj        Fidziński             121.66 +  405: 356  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Andrzej Rechowicz 128.06 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jerzy          Luter                 110.85 +  385: 303  161
    2     4 Mariusz        Skrobosz              148.76 +  442: 348  199
    3     1 Tomasz         Łapka                 127.75 -  337: 429   78
    4     9 Grażyna        Wesołowska            121.31 -  414: 432   71
    5    11 Urszula        Solarska              103.40 -  282: 427   53
    6    11 Jerzy          Matyasik              123.83 -  279: 408   74
    7    15 Anna           Stefańska             109.34 -  359: 375   59
    8    13 Mirosław       Uglik                 139.70 +  366: 362  190
    9    13 Joanna         Ostrowska             114.20 +  411: 359  164
   10    10 Małgorzata     Sulejewska            126.11 -  325: 476   76
   11    13 Adam           Janicki               113.61 +  415: 362  164
   12    10 Grzegorz       Pukniel               117.37 +  426: 292  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Tomasz Łapka 127.75 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anna           Stefańska             109.34 +  493: 365  159
    2     1 Mirosław       Uglik                 139.70 +  458: 342  190
    3     1 Andrzej        Rechowicz             128.06 +  429: 337  178
    4     1 Jakub          Szymczak              134.46 -  313: 493   84
    5     4 Jan            Mrozowski             134.32 -  336: 633   84
    6     7 Robert         Głowacki              124.91 -  296: 445   75
    7     7 Beata          Piotrowska            116.05 +  346: 339  166
    8     8 Radosław       Jachna                129.41 -  321: 340   79
    9    11 Wojciech       Zemło                 145.96 +  390: 363  196
   10     5 Michał         Alabrudziński         147.82 -  403: 409   98
   11     8 Natalia        Ogierman              116.49 +  428: 327  166
   12     7 Paweł          Jackowski             140.32 -  345: 417   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Agnieszka Goniowska 126.61 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Szymon         Dąbrowski             104.29 +  428: 330  154
    2     6 Radosław       Jachna                129.41 -  327: 410   79
    3    10 Beata          Piotrowska            116.05 +  403: 348  166
    4     4 Mariusz        Skrobosz              148.76 +  401: 327  199
    5     3 Michał         Alabrudziński         147.82 -  348: 566   98
    6     5 Mikołaj        Fidziński             121.66 -  299: 351   72
    7    11 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  496: 377  150
    8     7 Jerzy          Matyasik              123.83 -  318: 430   74
    9    10 Natalia        Ogierman              116.49 -  236: 503   66
   10    12 Anna           Stefańska             109.34 -  308: 358   59
   11    14 Jerzy          Luter                 110.85 -  299: 444   61
   12    13 Adam           Janicki               113.61 +  421: 345  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Małgorzata Sulejewska 126.11 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Urszula        Solarska              103.40 -  305: 403   53
    2    12 Natalia        Ogierman              116.49 +  433: 379  166
    3     5 Marek          Syczuk                142.96 -  286: 371   93
    4    11 Michał         Ozimiński             120.25 -  355: 389   70
    5    15 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  398: 424   50
    6    17 PAUZA
    7    13 Wojciech       Zemło                 145.96 -  386: 394   96
    8    15 Jerzy          Luter                 110.85 +  360: 334  161
    9    14 Szymon         Dąbrowski             104.29 +  454: 351  154
   10    10 Andrzej        Rechowicz             128.06 +  476: 325  178
   11     9 Jerzy          Matyasik              123.83 +  365: 296  174
   12     8 Anna           Stefańska             109.34 +  507: 428  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 11 123.09




	Robert Głowacki 124.91 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              148.76 -  304: 450   99
    2    13 Andrzej        Kroc                  119.46 +  444: 326  169
    3    11 Urszula        Solarska              103.40 -  338: 344   53
    4    14 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  375: 353  150
    5     8 Wojciech       Zemło                 145.96 +  429: 297  196
    6     7 Tomasz         Łapka                 127.75 +  445: 296  178
    7     5 Rafał          Wesołowski            135.97 -  300: 420   86
    8     6 Grzegorz       Pukniel               117.37 +  476: 308  167
    9     6 Michał         Ozimiński             120.25 -  346: 395   70
   10     8 Maciej         Michalak              120.52 -  356: 419   71
   11     7 Radosław       Jachna                129.41 -  297: 530   79
   12     9 Wojciech       Zemło                 145.96 -  310: 448   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Jerzy Matyasik 123.83 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         147.82 -  303: 476   98
    2    14 Adam           Janicki               113.61 +  418: 329  164
    3     9 Rafał          Wesołowski            135.97 -  290: 471   86
    4    12 Grzegorz       Pukniel               117.37 -  339: 426   67
    5    16 Jerzy          Luter                 110.85 +  415: 382  161
    6    11 Andrzej        Rechowicz             128.06 +  408: 279  178
    7     9 Grażyna        Wesołowska            121.31 +  401: 333  171
    8     7 Agnieszka      Goniowska             126.61 +  430: 318  177
    9     4 Mariusz        Skrobosz              148.76 -  379: 486   99
   10     6 Andrzej        Kroc                  119.46 -  303: 401   69
   11     9 Małgorzata     Sulejewska            126.11 -  296: 365   76
   12    11 Urszula        Solarska              103.40 +  414: 340  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Mikołaj Fidziński 121.66 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wojciech       Zemło                 145.96 -  293: 426   96
    2    16 Szymon         Dąbrowski             104.29 +  437: 336  154
    3     7 Michał         Ozimiński             120.25 +  430: 317  170
    4     3 Maciej         Sancewicz             131.64 +  584: 350  182
    5     2 Marek          Syczuk                142.96 -  319: 326   93
    6     5 Agnieszka      Goniowska             126.61 +  351: 299  177
    7     6 Maciej         Michalak              120.52 +  412: 394  171
    8     4 Tomasz         Zwoliński             136.53 -  342: 388   87
    9     5 Radosław       Jachna                129.41 +  350: 341  179
   10     3 Rafał          Wesołowski            135.97 +  380: 319  186
   11     2 Jan            Mrozowski             134.32 -  332: 407   84
   12     5 Radosław       Jachna                129.41 -  356: 405   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Grażyna Wesołowska 121.31 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Syczuk                142.96 +  389: 379  193
    2     2 Michał         Alabrudziński         147.82 -  348: 469   98
    3     6 Mariusz        Skrobosz              148.76 -  459: 477   99
    4     9 Andrzej        Rechowicz             128.06 +  432: 414  178
    5     7 Andrzej        Kroc                  119.46 +  319: 295  169
    6     4 Rafał          Wesołowski            135.97 -  315: 371   86
    7     9 Jerzy          Matyasik              123.83 -  333: 401   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     897  /  7 128.14




	Maciej Michalak 120.52 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Jackowski             140.32 +  331: 322  190
    2     7 Wojciech       Zemło                 145.96 +  388: 362  196
    3     4 Tomasz         Zwoliński             136.53 +  440: 355  187
    4     2 Michał         Alabrudziński         147.82 +  361: 350  198
    5     1 Jakub          Szymczak              134.46 -  390: 402   84
    6     3 Jan            Mrozowski             134.32 -  326: 374   84
    7     6 Mikołaj        Fidziński             121.66 -  394: 412   72
    8     5 Mariusz        Skrobosz              148.76 -  335: 460   99
    9     8 Grzegorz       Pukniel               117.37 +  440: 340  167
   10     8 Robert         Głowacki              124.91 +  419: 356  175
   11     5 Andrzej        Kroc                  119.46 +  477: 469  169
   12     4 Rafał          Wesołowski            135.97 -  363: 366   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Michał Ozimiński 120.25 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mirosław       Uglik                 139.70 -  338: 396   90
    2    15 Jerzy          Luter                 110.85 +  453: 258  161
    3     7 Mikołaj        Fidziński             121.66 -  317: 430   72
    4    11 Małgorzata     Sulejewska            126.11 +  389: 355  176
    5     6 Maciej         Sancewicz             131.64 +  456: 422  182
    6     9 Urszula        Solarska              103.40 +  378: 301  153
    7     4 Mariusz        Skrobosz              148.76 +  402: 350  199
    8     3 Rafał          Wesołowski            135.97 -  352: 355   86
    9     6 Robert         Głowacki              124.91 +  395: 346  175
   10     4 Jakub          Szymczak              134.46 +  411: 353  184
   11     3 Tomasz         Zwoliński             136.53 +  544: 338  187
   12     2 Mariusz        Skrobosz              148.76 -  296: 495   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1764  / 12 147.00




	Andrzej Kroc 119.46 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             136.53 -  357: 466   87
    2    13 Robert         Głowacki              124.91 -  326: 444   75
    3    14 Natalia        Ogierman              116.49 +  407: 400  166
    4    13 Szymon         Dąbrowski             104.29 +  383: 356  154
    5     7 Grażyna        Wesołowska            121.31 -  295: 319   71
    6    10 Wojciech       Zemło                 145.96 +  453: 346  196
    7    10 Urszula        Solarska              103.40 +  444: 348  153
    8     9 Paweł          Jackowski             140.32 -  367: 484   90
    9     9 Anna           Stefańska             109.34 +  531: 272  159
   10     6 Jerzy          Matyasik              123.83 +  401: 303  174
   11     5 Maciej         Michalak              120.52 -  469: 477   71
   12     6 Jakub          Szymczak              134.46 +  422: 294  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Grzegorz Pukniel 117.37 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Wesołowski            135.97 +  387: 361  186
    2     3 Tomasz         Zwoliński             136.53 -  343: 400   87
    3     8 Wojciech       Zemło                 145.96 -  378: 441   96
    4    12 Jerzy          Matyasik              123.83 +  426: 339  174
    5    12 Joanna         Ostrowska             114.20 +  470: 385  164
    6     8 Maciej         Sancewicz             131.64 +  373: 345  182
    7     3 Michał         Alabrudziński         147.82 -  361: 396   98
    8     6 Robert         Głowacki              124.91 -  308: 476   75
    9     8 Maciej         Michalak              120.52 -  340: 440   71
   10     9 Radosław       Jachna                129.41 -  273: 391   79
   11    12 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  376: 360  150
   12    10 Andrzej        Rechowicz             128.06 -  292: 426   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Natalia Ogierman 116.49 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jakub          Szymczak              134.46 -  359: 414   84
    2    12 Małgorzata     Sulejewska            126.11 -  379: 433   76
    3    14 Andrzej        Kroc                  119.46 -  400: 407   69
    4    16 Adam           Janicki               113.61 -  340: 384   64
    5    17 PAUZA
    6    15 Mirosław       Uglik                 139.70 +  421: 371  190
    7    12 Maciej         Sancewicz             131.64 +  415: 318  182
    8    11 Joanna         Ostrowska             114.20 +  432: 292  164
    9    10 Agnieszka      Goniowska             126.61 +  503: 236  177
   10     7 Paweł          Jackowski             140.32 -  384: 388   90
   11     8 Tomasz         Łapka                 127.75 -  327: 428   78
   12    12 Joanna         Ostrowska             114.20 -  313: 502   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 11 112.55




	Beata Piotrowska 116.05 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jan            Mrozowski             134.32 -  325: 365   84
    2    10 Anna           Stefańska             109.34 +  366: 321  159
    3    10 Agnieszka      Goniowska             126.61 -  348: 403   77
    4    15 Jerzy          Luter                 110.85 +  387: 314  161
    5    10 Rafał          Wesołowski            135.97 -  373: 503   86
    6    13 Szymon         Dąbrowski             104.29 +  399: 273  154
    7     7 Tomasz         Łapka                 127.75 -  339: 346   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     799  /  7 114.14




	Joanna Ostrowska 114.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Sancewicz             131.64 -  276: 429   82
    2    17 PAUZA
    3    13 Mirosław       Uglik                 139.70 +  408: 386  190
    4     8 Marek          Syczuk                142.96 -  337: 368   93
    5    12 Grzegorz       Pukniel               117.37 -  385: 470   67
    6    12 Paweł          Jackowski             140.32 -  371: 454   90
    7    14 Adam           Janicki               113.61 +  383: 301  164
    8    11 Natalia        Ogierman              116.49 -  292: 432   66
    9    13 Andrzej        Rechowicz             128.06 -  359: 411   78
   10    15 Jerzy          Luter                 110.85 +  442: 321  161
   11    15 Szymon         Dąbrowski             104.29 +  398: 320  154
   12    12 Natalia        Ogierman              116.49 +  502: 313  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 11 119.18




	Adam Janicki 113.61 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Radosław       Jachna                129.41 -  356: 361   79
    2    14 Jerzy          Matyasik              123.83 -  329: 418   74
    3    16 Paweł          Jackowski             140.32 -  384: 408   90
    4    16 Natalia        Ogierman              116.49 +  384: 340  166
    5    14 Anna           Stefańska             109.34 -  338: 392   59
    6    16 Jerzy          Luter                 110.85 +  402: 321  161
    7    14 Joanna         Ostrowska             114.20 -  301: 383   64
    8    14 Szymon         Dąbrowski             104.29 +  398: 283  154
    9    12 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  368: 327  150
   10    11 Urszula        Solarska              103.40 -  295: 434   53
   11    13 Andrzej        Rechowicz             128.06 -  362: 415   78
   12    13 Agnieszka      Goniowska             126.61 -  345: 421   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1205  / 12 100.42




	Jerzy Luter 110.85 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Rechowicz             128.06 -  303: 385   78
    2    15 Michał         Ozimiński             120.25 -  258: 453   70
    3    17 PAUZA
    4    15 Beata          Piotrowska            116.05 -  314: 387   66
    5    16 Jerzy          Matyasik              123.83 -  382: 415   74
    6    16 Adam           Janicki               113.61 -  321: 402   64
    7    16 Szymon         Dąbrowski             104.29 +  368: 304  154
    8    15 Małgorzata     Sulejewska            126.11 -  334: 360   76
    9    15 Mirosław       Uglik                 139.70 -  352: 461   90
   10    15 Joanna         Ostrowska             114.20 -  321: 442   64
   11    14 Agnieszka      Goniowska             126.61 +  444: 299  177
   12    15 Szymon         Dąbrowski             104.29 +  493: 300  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1067  / 11  97.00




	Anna Stefańska 109.34 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Łapka                 127.75 -  365: 493   78
    2    10 Beata          Piotrowska            116.05 -  321: 366   66
    3    15 Szymon         Dąbrowski             104.29 -  322: 327   54
    4    17 PAUZA
    5    14 Adam           Janicki               113.61 +  392: 338  164
    6    14 Krystyna       Augustyniak           100.00 -  300: 418   50
    7    15 Andrzej        Rechowicz             128.06 +  375: 359  178
    8    12 Maciej         Sancewicz             131.64 +  400:   1  182
    9     9 Andrzej        Kroc                  119.46 -  272: 531   69
   10    12 Agnieszka      Goniowska             126.61 +  358: 308  177
   11    10 Urszula        Solarska              103.40 +  442: 283  153
   12     8 Małgorzata     Sulejewska            126.11 -  428: 507   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 11 113.36




	Szymon Dąbrowski 104.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Goniowska             126.61 -  330: 428   77
    2    16 Mikołaj        Fidziński             121.66 -  336: 437   72
    3    15 Anna           Stefańska             109.34 +  327: 322  159
    4    13 Andrzej        Kroc                  119.46 -  356: 383   69
    5    13 Mirosław       Uglik                 139.70 +  457: 353  190
    6    13 Beata          Piotrowska            116.05 -  273: 399   66
    7    16 Jerzy          Luter                 110.85 -  304: 368   61
    8    14 Adam           Janicki               113.61 -  283: 398   64
    9    14 Małgorzata     Sulejewska            126.11 -  351: 454   76
   10    13 Wojciech       Zemło                 145.96 -  363: 424   96
   11    15 Joanna         Ostrowska             114.20 -  320: 398   64
   12    15 Jerzy          Luter                 110.85 -  300: 493   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1055  / 12  87.92




	Urszula Solarska 103.40 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Sulejewska            126.11 +  403: 305  176
    2     9 Marek          Syczuk                142.96 -  225: 444   93
    3    11 Robert         Głowacki              124.91 +  344: 338  175
    4     7 Tomasz         Zwoliński             136.53 -  352: 382   87
    5    11 Andrzej        Rechowicz             128.06 +  427: 282  178
    6     9 Michał         Ozimiński             120.25 -  301: 378   70
    7    10 Andrzej        Kroc                  119.46 -  348: 444   69
    8    10 Krystyna       Augustyniak           100.00 +  334: 310  150
    9     7 Paweł          Jackowski             140.32 -  319: 408   90
   10    11 Adam           Janicki               113.61 +  434: 295  164
   11    10 Anna           Stefańska             109.34 -  283: 442   59
   12    11 Jerzy          Matyasik              123.83 -  340: 414   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Krystyna Augustyniak 100.00 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 PAUZA
    2     8 Jakub          Szymczak              134.46 -  321: 477   84
    3    12 Maciej         Sancewicz             131.64 -  241: 558   82
    4    14 Robert         Głowacki              124.91 -  353: 375   75
    5    15 Małgorzata     Sulejewska            126.11 +  424: 398  176
    6    14 Anna           Stefańska             109.34 +  418: 300  159
    7    11 Agnieszka      Goniowska             126.61 -  377: 496   77
    8    10 Urszula        Solarska              103.40 -  310: 334   53
    9    12 Adam           Janicki               113.61 -  327: 368   64
   10    14 Mirosław       Uglik                 139.70 -  303: 465   90
   11    12 Grzegorz       Pukniel               117.37 -  360: 376   67
   12    14 Mirosław       Uglik                 139.70 -  252: 474   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1017  / 11  92.45


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVII Mistrzostwa Łodzi



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Głowacki              450: 304
   2 Jerzy          Matyasik             - Michał         Alabrudziński         303: 476
   3 Wojciech       Zemło                - Mikołaj        Fidziński             426: 293
   4 Grażyna        Wesołowska           - Marek          Syczuk                389: 379
   5 Paweł          Jackowski            - Maciej         Michalak              322: 331
   6 Michał         Ozimiński            - Mirosław       Uglik                 338: 396
   7 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kroc                  466: 357
   8 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Wesołowski            387: 361
   9 Jakub          Szymczak             - Natalia        Ogierman              414: 359
  10 Beata          Piotrowska           - Jan            Mrozowski             325: 365
  11 Maciej         Sancewicz            - Joanna         Ostrowska             429: 276
  12 Adam           Janicki              - Radosław       Jachna                356: 361
  13 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Luter                 385: 303
  14 Anna           Stefańska            - Tomasz         Łapka                 365: 493
  15 Agnieszka      Goniowska            - Szymon         Dąbrowski             428: 330
  16 Urszula        Solarska             - Małgorzata     Sulejewska            403: 305
  17 Krystyna       Augustyniak          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Łapka                 342: 458
   2 Michał         Alabrudziński        - Grażyna        Wesołowska            469: 348
   3 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Pukniel               400: 343
   4 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Rechowicz             348: 442
   5 Jan            Mrozowski            - Maciej         Sancewicz             438: 310
   6 Radosław       Jachna               - Agnieszka      Goniowska             410: 327
   7 Maciej         Michalak             - Wojciech       Zemło                 388: 362
   8 Krystyna       Augustyniak          - Jakub          Szymczak              321: 477
   9 Marek          Syczuk               - Urszula        Solarska              444: 225
  10 Beata          Piotrowska           - Anna           Stefańska             366: 321
  11 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Jackowski             395: 297
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Natalia        Ogierman              433: 379
  13 Andrzej        Kroc                 - Robert         Głowacki              326: 444
  14 Jerzy          Matyasik             - Adam           Janicki               418: 329
  15 Jerzy          Luter                - Michał         Ozimiński             258: 453
  16 Mikołaj        Fidziński            - Szymon         Dąbrowski             437: 336
  17 Joanna         Ostrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Łapka                - Andrzej        Rechowicz             429: 337
   2 Michał         Alabrudziński        - Jan            Mrozowski             406: 332
   3 Jakub          Szymczak             - Radosław       Jachna                348: 334
   4 Maciej         Michalak             - Tomasz         Zwoliński             440: 355
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Marek          Syczuk                286: 371
   6 Grażyna        Wesołowska           - Mariusz        Skrobosz              459: 477
   7 Mikołaj        Fidziński            - Michał         Ozimiński             430: 317
   8 Grzegorz       Pukniel              - Wojciech       Zemło                 378: 441
   9 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Matyasik              471: 290
  10 Agnieszka      Goniowska            - Beata          Piotrowska            403: 348
  11 Robert         Głowacki             - Urszula        Solarska              338: 344
  12 Maciej         Sancewicz            - Krystyna       Augustyniak           558: 241
  13 Mirosław       Uglik                - Joanna         Ostrowska             386: 408
  14 Natalia        Ogierman             - Andrzej        Kroc                  400: 407
  15 Szymon         Dąbrowski            - Anna           Stefańska             327: 322
  16 Paweł          Jackowski            - Adam           Janicki               408: 384
  17 Jerzy          Luter                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Łapka                - Jakub          Szymczak              313: 493
   2 Maciej         Michalak             - Michał         Alabrudziński         361: 350
   3 Mikołaj        Fidziński            - Maciej         Sancewicz             584: 350
   4 Agnieszka      Goniowska            - Mariusz        Skrobosz              401: 327
   5 Jan            Mrozowski            - Wojciech       Zemło                 417: 382
   6 Radosław       Jachna               - Rafał          Wesołowski            408: 360
   7 Urszula        Solarska             - Tomasz         Zwoliński             352: 382
   8 Marek          Syczuk               - Joanna         Ostrowska             368: 337
   9 Andrzej        Rechowicz            - Grażyna        Wesołowska            414: 432
  10 Mirosław       Uglik                - Paweł          Jackowski             397: 419
  11 Michał         Ozimiński            - Małgorzata     Sulejewska            389: 355
  12 Jerzy          Matyasik             - Grzegorz       Pukniel               339: 426
  13 Andrzej        Kroc                 - Szymon         Dąbrowski             383: 356
  14 Robert         Głowacki             - Krystyna       Augustyniak           375: 353
  15 Jerzy          Luter                - Beata          Piotrowska            314: 387
  16 Adam           Janicki              - Natalia        Ogierman              384: 340
  17 Anna           Stefańska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Maciej         Michalak              402: 390
   2 Marek          Syczuk               - Mikołaj        Fidziński             326: 319
   3 Michał         Alabrudziński        - Agnieszka      Goniowska             566: 348
   4 Jan            Mrozowski            - Tomasz         Łapka                 633: 336
   5 Radosław       Jachna               - Tomasz         Zwoliński             322: 354
   6 Maciej         Sancewicz            - Michał         Ozimiński             422: 456
   7 Andrzej        Kroc                 - Grażyna        Wesołowska            295: 319
   8 Wojciech       Zemło                - Robert         Głowacki              297: 429
   9 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              386: 444
  10 Beata          Piotrowska           - Rafał          Wesołowski            373: 503
  11 Andrzej        Rechowicz            - Urszula        Solarska              282: 427
  12 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Pukniel               385: 470
  13 Szymon         Dąbrowski            - Mirosław       Uglik                 457: 353
  14 Adam           Janicki              - Anna           Stefańska             338: 392
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Krystyna       Augustyniak           398: 424
  16 Jerzy          Luter                - Jerzy          Matyasik              382: 415
  17 Natalia        Ogierman             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Szymczak              475: 356
   2 Michał         Alabrudziński        - Marek          Syczuk                341: 409
   3 Jan            Mrozowski            - Maciej         Michalak              374: 326
   4 Grażyna        Wesołowska           - Rafał          Wesołowski            315: 371
   5 Agnieszka      Goniowska            - Mikołaj        Fidziński             299: 351
   6 Mariusz        Skrobosz             - Radosław       Jachna                454: 342
   7 Tomasz         Łapka                - Robert         Głowacki              296: 445
   8 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Sancewicz             373: 345
   9 Urszula        Solarska             - Michał         Ozimiński             301: 378
  10 Wojciech       Zemło                - Andrzej        Kroc                  346: 453
  11 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Matyasik              279: 408
  12 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Jackowski             371: 454
  13 Szymon         Dąbrowski            - Beata          Piotrowska            273: 399
  14 Anna           Stefańska            - Krystyna       Augustyniak           300: 418
  15 Natalia        Ogierman             - Mirosław       Uglik                 421: 371
  16 Adam           Janicki              - Jerzy          Luter                 402: 321
  17 Małgorzata     Sulejewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Jan            Mrozowski             390: 500
   2 Marek          Syczuk               - Jakub          Szymczak              365: 335
   3 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Alabrudziński         361: 396
   4 Michał         Ozimiński            - Mariusz        Skrobosz              402: 350
   5 Robert         Głowacki             - Rafał          Wesołowski            300: 420
   6 Maciej         Michalak             - Mikołaj        Fidziński             394: 412
   7 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Łapka                 339: 346
   8 Paweł          Jackowski            - Radosław       Jachna                357: 359
   9 Grażyna        Wesołowska           - Jerzy          Matyasik              333: 401
  10 Andrzej        Kroc                 - Urszula        Solarska              444: 348
  11 Krystyna       Augustyniak          - Agnieszka      Goniowska             377: 496
  12 Maciej         Sancewicz            - Natalia        Ogierman              318: 415
  13 Wojciech       Zemło                - Małgorzata     Sulejewska            394: 386
  14 Joanna         Ostrowska            - Adam           Janicki               383: 301
  15 Anna           Stefańska            - Andrzej        Rechowicz             375: 359
  16 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Luter                 304: 368
  17 Mirosław       Uglik                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Jan            Mrozowski             413: 394
   2 Jakub          Szymczak             - Michał         Alabrudziński         448: 370
   3 Rafał          Wesołowski           - Michał         Ozimiński             355: 352
   4 Mikołaj        Fidziński            - Tomasz         Zwoliński             342: 388
   5 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Michalak              460: 335
   6 Robert         Głowacki             - Grzegorz       Pukniel               476: 308
   7 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Goniowska             430: 318
   8 Tomasz         Łapka                - Radosław       Jachna                321: 340
   9 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Jackowski             367: 484
  10 Urszula        Solarska             - Krystyna       Augustyniak           334: 310
  11 Natalia        Ogierman             - Joanna         Ostrowska             432: 292
  12 Anna           Stefańska            - Maciej         Sancewicz             400:   1
  13 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Rechowicz             362: 366
  14 Adam           Janicki              - Szymon         Dąbrowski             398: 283
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Jerzy          Luter                 360: 334


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Marek          Syczuk                371: 382
   2 Jan            Mrozowski            - Jakub          Szymczak              442: 305
   3 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         477: 310
   4 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Skrobosz              379: 486
   5 Radosław       Jachna               - Mikołaj        Fidziński             341: 350
   6 Michał         Ozimiński            - Robert         Głowacki              395: 346
   7 Urszula        Solarska             - Paweł          Jackowski             319: 408
   8 Maciej         Michalak             - Grzegorz       Pukniel               440: 340
   9 Andrzej        Kroc                 - Anna           Stefańska             531: 272
  10 Natalia        Ogierman             - Agnieszka      Goniowska             503: 236
  11 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Łapka                 363: 390
  12 Krystyna       Augustyniak          - Adam           Janicki               327: 368
  13 Andrzej        Rechowicz            - Joanna         Ostrowska             411: 359
  14 Szymon         Dąbrowski            - Małgorzata     Sulejewska            351: 454
  15 Jerzy          Luter                - Mirosław       Uglik                 352: 461


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Tomasz         Zwoliński             428: 342
   2 Mariusz        Skrobosz             - Jan            Mrozowski             418: 304
   3 Mikołaj        Fidziński            - Rafał          Wesołowski            380: 319
   4 Jakub          Szymczak             - Michał         Ozimiński             353: 411
   5 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Łapka                 409: 403
   6 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Kroc                  303: 401
   7 Paweł          Jackowski            - Natalia        Ogierman              388: 384
   8 Robert         Głowacki             - Maciej         Michalak              356: 419
   9 Grzegorz       Pukniel              - Radosław       Jachna                273: 391
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Rechowicz             476: 325
  11 Adam           Janicki              - Urszula        Solarska              295: 434
  12 Agnieszka      Goniowska            - Anna           Stefańska             308: 358
  13 Szymon         Dąbrowski            - Wojciech       Zemło                 363: 424
  14 Krystyna       Augustyniak          - Mirosław       Uglik                 303: 465
  15 Joanna         Ostrowska            - Jerzy          Luter                 442: 321


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Syczuk                365: 360
   2 Jan            Mrozowski            - Mikołaj        Fidziński             407: 332
   3 Michał         Ozimiński            - Tomasz         Zwoliński             544: 338
   4 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             366: 354
   5 Maciej         Michalak             - Andrzej        Kroc                  477: 469
   6 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Szymczak              367: 352
   7 Radosław       Jachna               - Robert         Głowacki              530: 297
   8 Tomasz         Łapka                - Natalia        Ogierman              428: 327
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Jerzy          Matyasik              365: 296
  10 Anna           Stefańska            - Urszula        Solarska              442: 283
  11 Mirosław       Uglik                - Wojciech       Zemło                 336: 397
  12 Krystyna       Augustyniak          - Grzegorz       Pukniel               360: 376
  13 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Janicki               415: 362
  14 Jerzy          Luter                - Agnieszka      Goniowska             444: 299
  15 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Dąbrowski             398: 320


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Marek          Syczuk                392: 352
   2 Michał         Ozimiński            - Mariusz        Skrobosz              296: 495
   3 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         384: 408
   4 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Michalak              366: 363
   5 Radosław       Jachna               - Mikołaj        Fidziński             405: 356
   6 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Kroc                  294: 422
   7 Tomasz         Łapka                - Paweł          Jackowski             345: 417
   8 Anna           Stefańska            - Małgorzata     Sulejewska            428: 507
   9 Wojciech       Zemło                - Robert         Głowacki              448: 310
  10 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Rechowicz             292: 426
  11 Urszula        Solarska             - Jerzy          Matyasik              340: 414
  12 Natalia        Ogierman             - Joanna         Ostrowska             313: 502
  13 Agnieszka      Goniowska            - Adam           Janicki               421: 345
  14 Krystyna       Augustyniak          - Mirosław       Uglik                 252: 474
  15 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Luter                 300: 493
Lista rankingowa na dzień 08-10-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.76  30553  200
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             151.65  29268  193
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.27  28659  192
   4 Kamil Górka                    Kraków               148.62  29724  200
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.45  29394  198
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              147.93  29585  200
   7 Michał Alabrudziński           Włocławek            147.28  28867  196
   8 Miłosz Wrzałek                 Reda                 146.96  27923  190
   9 Rafał Lenartowski              Gdynia               146.92  28356  193
  10 Krzysztof Obremski             Legnica              146.48  28857  197
  11 Kazimierz Merklejn             Warszawa             146.34  29121  199
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.01  27888  191
  13 Michał Makowski                Warszawa             144.95  15220  105
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.32  19194  133
  15 Marek Syczuk                   Warszawa             144.22  27402  190
  16 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.89  15684  109
  17 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.81  25455  177
  18 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             143.43   6741   47
  19 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.72   8563   60
  20 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.37  11674   82
  21 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          141.61  26765  189
  22 Dawid Pikul                    Poznań               141.38  26863  190
  23 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.90  14935  106
  24 Paweł Jackowski                Warszawa             140.10  26619  190
  25 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.02  14842  106
  26 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            139.69  16623  119
  27 Rafał Dąbrowski                Ostróda              139.41  17426  125
  28 Marek Reda                     Wołomin              139.05  27670  199
  29 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  138.70  16367  118
  30 Mirosław Uglik                 Warszawa             138.25  26683  193
  31 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  32 Bogusław Szyszka               Oława                138.16  23625  171
  33 Justyna Górka                  Kraków               138.07  27338  198
  34 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.76  18460  134
  35 Grzegorz Kurowski              Warszawa             137.73  25204  183
  36 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.62  27112  197
  37 Marcin Mroziuk                 Warszawa             137.12  14261  104
  38 Jan Mrozowski                  Kraków               136.70  17634  129
  39 Tomasz Zwoliński               Skierdy              136.53  27306  200
  40 Rafał Wesołowski               Warszawa             136.51  26074  191
  41 Kamil Kister                   Puławy               136.44  26879  197
  42 Karol Waniek                   Wrocław              135.60  24815  183
  43 Jarosław Sobczak               Warszawa             135.08   5268   39
  44 Adam Szukalski                 Coventry             134.88  16995  126
  45 Paweł Janaś                    Głogów               134.60  16152  120
  46 Irena Sołdan                   Rumia                134.30  25652  191
  47 Marek Salamon                  Bytom                134.03   4423   33
  48 Jakub Szymczak                 Łódź                 133.99  23583  176
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.77  26620  199
  50 Marek Roszak                   Poznań               133.65  13365  100
  51 Robert Kamiński                Warszawa             133.34  26402  198
  52 Dominik Urbacki                Pruszków             133.22  13722  103
  53 Przemysław Rybicki             Otwock               133.05  20623  155
  54 Jan Kozłowski                  Kraków               132.54   4639   35
  55 Dominik Piasecki               Słupsk               132.50   6360   48
  56 Filip Sosin                    Warszawa             132.48   7154   54
  57 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.30  25533  193
  58 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.12   5549   42
  59 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  60 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.72   4215   32
  61 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  62 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.56  25391  193
  63 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.42  25889  197
  64 Artur Irzyk                    Kraków               131.11   5769   44
  65 Szymon Płachta                 Warszawa             131.07  25296  193
  66 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.05  24899  190
  67 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.98   8383   64
  68 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.69  20780  159
  69 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  70 Radosław Jachna                Łódź                 129.81  24664  190
  71 Grzegorz Święcki               Białystok            129.63   4926   38
  72 Michał Trumpus                 Wrocław              129.41   6341   49
  73 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.37  25098  194
  74 Tomasz Łapka                   Opole                129.01  18062  140
  75 Wojciech Sołdan                Gdynia               128.82   9790   76
  76 Marek Dudkiewicz               Milanówek            128.65  24314  189
  77 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  78 Rafał Matczak                  Milanówek            128.50  18890  147
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.45  25305  197
  80 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.25  24881  194
  81 Katarzyna Małek                Mielec               127.95  21751  170
  82 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  83 Adam Klimont                   Wałcz                127.84  17897  140
  84 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.77   7155   56
  85 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.20  25313  199
  86 Janusz Krupiński               Bytom                127.08  14233  112
  87 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.03  11941   94
  88 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.99  24256  191
  89 Alicja Kosińska                Szczecin             126.89   6979   55
  90 Agnieszka Krupka               Krosno               126.77  14832  117
  91 Michał Kolaj                   Ostróda              126.60  23928  189
  92 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             126.57  15062  119
  93 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  94 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.51  25049  198
  95 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.24   6438   51
  96 Małgorzata Sulejewska          Kraków               126.22  22719  180
  97 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       126.02  24951  198
  98 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.98  13102  104
  99 Leszek Stecuła                 Bytom                125.83  11199   89
 100 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
 101 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.80  21008  167
 102 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          125.70   3771   30
 103 Piotr Broda                    Sandomierz           125.65  24125  192
 104 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.62  24622  196
 105 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.61  22233  177
 106 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.43  23580  188
 107 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.37  13665  109
 108 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.27  24428  195
 109 Maciej Perzyński               Piła                 125.21   5384   43
 110 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       125.20  13271  106
 111 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             124.91  18987  152
 112 Michał Ozimiński               Łódź                 124.77   8859   71
 113 Maciej Michalak                Łódź                 124.66   6233   50
 114 Paweł Kowalski                 Kutno                124.47   5850   47
 115 Robert Głowacki                Łódź                 124.43  21900  176
 116 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.32  24492  197
 117 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 118 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.20  24095  194
 119 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.84   9412   76
 120 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 121 Krzysztof Jaworski             Warszawa             123.81  13743  111
 122 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.81  24143  195
 123 Łukasz Baranowski              Reda                 123.81  23647  191
 124 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.81  13371  108
 125 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 126 Magdalena Kublik               Warszawa             123.72  24126  195
 127 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.65  23494  190
 128 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.64   6553   53
 129 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 130 Mikołaj Fidziński              Dębica               123.34  16157  131
 131 Daniel Janus                   Wąchock              123.00   6519   53
 132 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.90   8849   72
 133 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.62  19497  159
 134 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 135 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 136 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.91   5364   44
 137 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.80   7308   60
 138 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.76  13028  107
 139 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.69   5963   49
 140 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  121.64  22868  188
 141 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 142 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 143 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 144 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.57  18326  152
 145 Bogusław Książek               Szczecin             120.50  18436  153
 146 Paulina Mech                   Kraków               120.27  18161  151
 147 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 148 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.97  23635  197
 149 Adam Jurkowski                 Knurów               119.73  10895   91
 150 Mateusz Królikowski            Wrocław              119.70  17596  147
 151 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 152 Patrycja Śliwińska             Szczecin             119.34  15872  133
 153 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 154 Jolanta Chłopińska             Wałcz                119.12  23110  194
 155 Grzegorz Łukasik               Konojady             118.96  11896  100
 156 Ireneusz Kurzok                Mikołów              118.87  22467  189
 157 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.82   7367   62
 158 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              118.82  21031  177
 159 Czesław Grajewski              Choroszcz            118.72  22795  192
 160 Maciej Kuczyński               Gdynia               118.42  10066   85
 161 Marcin Resler                  Września             118.38   4972   42
 162 Michał Puchowski               Izbicko              118.35   4024   34
 163 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.24  23056  195
 164 Anita Bruska                   Gdynia               117.77  15074  128
 165 Dorota Stachowska              Wydartowo I          117.59  22578  192
 166 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 167 Stanisław Gasik                Warszawa             117.52   6816   58
 168 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.15  16401  140
 169 Grzegorz Kwiecień              Kraków               117.14  18626  159
 170 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.95   9005   77
 171 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.85   3973   34
 172 Krzysztof Gibas                Kraków               116.64   8631   74
 173 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.48  17356  149
 174 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.47  13627  117
 175 Leszek Kacprzyk                Katowice             116.41  16996  146
 176 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.34  12216  105
 177 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.29  12210  105
 178 Krzysztof Pypno                Gliwice              116.24   5347   46
 179 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 180 Natalia Ogierman               Katowice             116.17  16032  138
 181 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  14282  123
 182 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.05  12649  109
 183 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              116.02  11022   95
 184 Beata Piotrowska               Łódź                 115.96  16698  144
 185 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.92   7535   65
 186 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.88   9039   78
 187 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 188 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             115.86  13671  118
 189 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.63  22201  192
 190 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.50   9702   84
 191 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.45  22051  191
 192 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 193 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             115.39   7154   62
 194 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 195 Anna Biegańska                 Białystok            115.10   7712   67
 196 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.97   4484   39
 197 Krzysztof Bonda                Białystok            114.77   6542   57
 198 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 199 Renata Andracka                Zwola                114.63  21780  190
 200 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 201 Tomasz Lempart                 Kraków               113.89   5011   44
 202 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.63  18636  164
 203 Ewa Szałas                     Katowice             113.62   5681   50
 204 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.56  18397  162
 205 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.27   4644   41
 206 Marcin Ceglarek                Kraków               113.23  19588  173
 207 Dorota Rudzińska               Warszawa             113.01  21810  193
 208 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.90   8129   72
 209 Joanna Suchanek                Wrocław              112.84  22568  200
 210 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.83   9365   83
 211 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.78  22331  198
 212 Adam Janicki                   Łódź                 112.63  22414  199
 213 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 214 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.30  14037  125
 215 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.84  21249  190
 216 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 217 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            111.68   6701   60
 218 Marianna Kozłowska             Białystok            111.62   5804   52
 219 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 220 Halina Roszak                  Poznań               111.34   7794   70
 221 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     111.17   5336   48
 222 Jacek Pietruszka               Kraków               111.16   6781   61
 223 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.12   6667   60
 224 Teresa Zalewska                Racibórz             110.70  19705  178
 225 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.63  13497  122
 226 Sławomir Długosz               Ostróda              110.42  21642  196
 227 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.22  21272  193
 228 Rafał Stachowski               Police               110.15   7160   65
 229 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 109.86   4065   37
 230 Anna Stefańska                 Łódź                 109.82   9994   91
 231 Sławomir Wolski                Wrocław              109.60  21920  200
 232 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.58  10739   98
 233 Jerzy Luter                    Bytom                109.46  20687  189
 234 Lucyna Śniadach                Rumia                109.06   3490   32
 235 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               108.88  12303  113
 236 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.77  14793  136
 237 Monika Sadurska                Warszawa             108.58   4886   45
 238 Radosław Więch                 Warszawa             108.01  18901  175
 239 Piotr Madej                    Wrocław              107.37   3758   35
 240 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.36  20398  190
 241 Marta Sztajnert                Wisła                107.33  11699  109
 242 Anna Arana                     Warszawa             107.01  18512  173
 243 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       106.74   7258   68
 244 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 245 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             106.68   7254   68
 246 Rafał Skibicki                 Lębork               106.67   4480   42
 247 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 248 Anna Niedzielko                Szczecin             106.53   8629   81
 249 Lidia Szpakowska               Jaworzno             106.38   5851   55
 250 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              106.26   3294   31
 251 Rafał Polak                    Wałcz                106.18   4778   45
 252 Teresa Pawlik                  Lubin                106.03   3605   34
 253 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.83   5080   48
 254 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.73  13956  132
 255 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 256 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.52  19943  189
 257 Urszula Solarska               Łódź                 105.46  20249  192
 258 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.12   7674   73
 259 Zofia Górka                    Łęczna               104.80   6183   59
 260 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 104.72   7121   68
 261 Marta Bajorek                  Warszawa             104.41   7100   68
 262 Jacek Nowak                    Szczecin             104.31   5633   54
 263 Szymon Dąbrowski               Warszawa             104.23  20013  192
 264 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.05   4370   42
 265 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 266 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57
 267 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 268 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.34  15811  153
 270 Grzegorz Miecugow              Warszawa             103.18   5262   51
 271 Anna Stambulska                Kraków               103.13   6394   62
 272 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 273 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 274 Agnieszka Biegańska            Białystok            102.09   7146   70
 275 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 276 Dorota Patera                  Legnica              102.00   4182   41
 277 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.93  20387  200
 278 Paweł Maciejczuk               Białystok            101.85   4176   41
 279 Tomasz Lewiński                Wejherowo            101.68   4779   47
 280 Józef Burzyński                Ełk                  101.62   5081   50
 281 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            101.28   7191   71
 282 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 283 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               101.19   9714   96
 284 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            101.03   6062   60
 285 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.02  13233  131
 286 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.95  17060  169
 287 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 288 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 289 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 290 Lidia Żywna                    Gdynia                99.46   8653   87
 291 Robert Wagner                  Wrocław               99.15   5949   60
 292 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 293 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.43   8170   83
 294 Krzysztof Zawadzki             Sampława              97.80  18777  192
 295 Leszek Kilian                  Jaworzno              97.74   6060   62
 296 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 297 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.65   6379   66
 298 Sylwia Buks                    Warszawa              96.56  18926  196
 299 Błażej Fidziński               Dębica                95.89   5466   57
 300 Sylwia Łada                    Inowrocław            95.58  11470  120
 301 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.32   2955   31
 302 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                95.26   7430   78
 303 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 304 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.38   5285   56
 305 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.21   3203   34
 306 Anna Lenartowska               Gdynia                94.07   7902   84
 307 Janina Grajewska               Choroszcz             93.86   9292   99
 308 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.79   8815   95
 309 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 310 Aleksandra Brzeska             Warszawa              92.09   3960   43
 311 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 312 Marta Łęgowska                 Inowrocław            91.36   5025   55
 313 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.68   3718   41
 314 Maciej Dąbrowski               Warszawa              90.61   6796   75
 315 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 316 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.09   3153   35
 317 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 318 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.90   6922   77
 319 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.81   7005   78
 320 Leszek Katyński                Słupsk                89.54   6089   68
 321 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.80   9027  104
 322 Michał Dąbrowski               Warszawa              86.40  10541  122
 323 Paulina Naplocha               Racibórz              86.06  16523  192
 324 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.60   4879   57
 325 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                85.34   7681   90
 326 Andrzej Klich                  Jaworzno              84.04   6891   82
 327 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 328 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 329 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              82.32   6339   77
 330 Marcin Kołodziejski            Brodnica              82.24   2714   33
 331 Piotr Sadzyński                Jaworzno              80.73   3633   45
 332 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 333 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 334 Magdalena Sulejewska           Kraków                77.61   5433   70
 335 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.98   5081   66
 336 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   62.25   2739   44
 337 Mirosław Dejna                 Sampława              60.27  11874  197




Poczekalnia na dzień 08-10-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   4 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   5 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   6 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
   7 Katarzyna Sołdan               Rumia                127.85   3324   26
   8 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
   9 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  10 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  11 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  12 Elżbieta Święcka               Białystok            101.64   2541   25
  13 Marek Szczepanik               Reda                 100.28   2507   25
  14 Daniel Tomczyk                 Piła                  98.60   2465   25
  15 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  16 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              131.75   3162   24
  17 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  18 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  19 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  20 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  21 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  22 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  23 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.17   2524   24
  24 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  25 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  26 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  27 Agata Brzezińska               Świebodzice           99.12   2379   24
  28 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  29 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  30 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  31 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  32 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  33 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                84.38   2025   24
  34 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  35 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  36 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  37 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  38 Roman Figiel                   Zawichost             99.52   2289   23
  39 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  40 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  41 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  42 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  43 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  44 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  45 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  46 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  47 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  48 Maciej Michalski               Łódź                 102.09   2246   22
  49 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  50 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.32   1833   22
  51 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  52 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  53 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  54 Joanna Jewtuch                 Warszawa             118.62   2491   21
  55 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  56 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  57 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  58 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  59 Artur Tomczyk                  Piła                 123.20   2464   20
  60 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      111.65   2233   20
  61 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  62 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  63 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        127.79   2428   19
  64 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  65 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  66 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  67 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  68 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  69 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  70 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  71 Lech Szymczak                  Mniszki              110.89   1996   18
  72 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  73 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  74 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  75 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  76 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  77 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  78 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  79 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  80 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  81 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  82 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  83 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  84 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  85 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  86 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.71   1690   14
  87 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  88 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  89 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.29   1516   14
  90 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  91 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  92 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
  93 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
  94 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  95 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
  96 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  97 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  98 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
  99 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 100 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 101 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 102 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 103 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 104 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 105 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 106 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 107 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 108 Dominika Brzezińska            Piła                  90.69   1179   13
 109 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 110 Małgorzata Jankowska           Warszawa              78.92   1026   13
 111 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 112 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 113 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 114 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 115 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 116 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 117 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 118 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 119 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 120 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 121 Filip Warzecha                 Gdynia               123.83   1486   12
 122 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 123 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 124 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 125 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 126 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 127 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 128 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 129 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 130 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 131 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 132 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 133 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 134 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 135 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 136 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 137 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 138 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 139 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 140 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 141 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 142 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 143 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 144 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 145 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 146 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 147 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 148 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 149 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 150 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 151 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 152 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 153 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 154 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 155 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 156 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 157 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 158 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 159 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 160 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 161 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 162 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 163 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 164 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 165 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 166 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 167 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 168 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 169 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 170 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 171 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 172 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 173 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 174 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 175 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 176 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 177 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 178 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 179 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 180 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 181 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 182 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 183 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 184 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 185 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 186 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 187 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 188 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 189 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 190 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 191 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 192 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 193 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 194 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 195 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 196 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 197 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 198 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 199 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 200 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 201 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 202 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 203 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 204 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.36   1005   11
 205 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 206 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 207 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 208 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 209 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 210 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 211 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 212 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 213 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 214 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 215 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 216 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 217 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 218 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 219 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 220 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 221 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 222 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 223 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 224 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 225 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 226 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 227 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 228 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 229 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 230 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 231 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 232 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 233 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 234 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.90    919   10
 235 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 236 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 237 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 238 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 239 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 240 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 241 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 242 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 243 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 244 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 245 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       96.62    773    8
 246 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 247 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 248 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 249 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 250 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 251 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 252 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 253 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 254 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 255 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 256 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 257 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 258 Iza Kraj                       Warszawa             115.43    808    7
 259 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 260 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 261 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 262 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 263 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 264 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 265 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 266 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 267 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 268 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 269 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 270 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 271 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 272 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 273 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 274 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 275 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 276 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 277 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 278 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 279 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 280 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 281 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 282 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 283 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 284 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 285 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 286 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 287 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             112.17    673    6
 288 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 289 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 290 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 291 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 292 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 293 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 294 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 295 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 296 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 297 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 298 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 299 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 300 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 301 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 302 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 303 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 304 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 305 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 306 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 307 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 308 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 309 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 310 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 311 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 312 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 313 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 314 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 315 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 316 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 317 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 318 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 319 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 320 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 321 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 322 Milena Woźniak                 Wałcz                100.00    400    4
 323 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 324 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 325 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 326 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 327 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 328 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 329 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 330 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 331 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 332 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 333 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 334 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 335 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 336 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 337 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 338 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 339 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 340 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 341 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 342 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 343 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 344 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 345 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 346 Kamila Biskupska               Mirosławiec          150.00    150    1
 347 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 348 Marcin Kozyra                  Warszawa              93.00     93    1
 349 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 350 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 351 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 352 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 353 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 354 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 355 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 356 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 357 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 358 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 359 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 360 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie