Zakopane 9
września
Zakopane 9 września IX Letnie Igrzyska Lekarskie
Legnica10
września
Legnica 10-11 września XVII Puchar Polski
Jaworzno17
września
Jaworzno 17-18 września VI Mistrzostwa JaworznaGrand Prix 2011
Jak co roku w Legnicy...10 - 11 września 2011 — XVII Puchar PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XVII Puchar PolskiLegnica, 10 - 11 września 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Jak co roku w Legnicy...Kończąc zeszłoroczną relację napisałem, że w tym roku będzie okazja naprawić błąd ubiegłorocznej absencji. I tę konkluzję nadal podtrzymuję — jeśli na zawody do Legnicy nie przyjechaliście, to żałujcie i naprawcie ten błąd przy najbliższej okazji. Piszę o tym na początku, by podkreślić, że jedyne czego brakowało w ostatni weekend to właśnie graczy.

Ekipa portalu LCA z przyjaciółmi pod dyrekcją Wojtka Obremskiego zapewniła idealne warunki do gry: przestronną salę, pokaźne nagrody, słodkie przekąski, pyszną kawę Tchibo, imprezę integracyjną z wyszynkiem i popitkiem a dla zdalnych obserwatorów niepowtarzalną transmisję on-line — tam znów swoje dziennikarskie szlify rozwijali Rafał Skibicki oraz Bartosz Morawski.

Po zapisach okazało się, że idealnie jest nas tylu, by stworzyć 8 grup po 8 osób. W rozgrywkach "każdy z każdym" jedyną niespodzianką było niezakwalifikowanie się do części pucharowej Dawida Pikula, na którego miejsce wskoczyła Magda Kublik. Pucharowa 16-tka była bardzo mocna — dość powiedzieć, że średnia ich rankingów wyniosła ponad 138 pkt! Zapowiadała się zacięta i ostra rywalizacja — i tak rzeczywiście było. W tej fazie najliczniej reprezentowana była wrocławska "Siódemka" wspierana przez legniczankę Dorote Paterę oraz gracze z Warszawy. Niestety Dolnoślązacy dość szybko poodpadali, a wszystkich pogodził krakowianin Kamil Górka, który dokonał rzeczy nie lada:
- jako pierwszy obronił Puchar Polski,
- z partii pucharowych zdobył rekordowy średni ranking 198,4 pkt
- i nie przegrał jeszcze finałowej partii w PP.

Przeciwnikiem Kamila był Kazimierz Merklejn, który podobnie jak w 2008 nieskutecznie walczył o tryumf. Krzysztof Obremski — współorganizator oraz dwukrotny finalista z ostatnich lat, tym razem zakończył swój udział w ćwierćfinale.

Równolegle do pucharowych zmagań odbywały się III Mistrzostwa Legnicy. Mało brakowało, by i tutaj mistrz z ubiegłego roku obronił tytuł. Jednakże Marek Syczuk przegrywając dwie ostatnie gry stracił tę szansę i ostatecznie wylądował na 6. miejscu. Zwycięzcą w tych zawodach został lider rankingu Dariusz Kosz z jedenastoma wygranymi. Darek jedyną partię przegrał z Kamilem w części pucharowej zaliczonej do turnieju legnickiego. Niższe miejsca podium zajęli Justyna Górka oraz Piotr Pietuchowski obydwoje z dziewięcioma wygranymi. Godne wspomnienia są również wyniki rodziny Figurskich z Gryfowa Śląskiego — debiutanta Szymona (15. miejsce z 7 wygranymi) oraz jego taty Zdzisława (8. miejsce i 8 zwycięstw).
relacja: Grzegorz Wiączkowski
1 partia finałowa XVII Pucharu Polski - Kazimierz Merklejn : Kamil Górka
2 partia finałowa XVII Pucharu Polski - Kamil Górka : Kazimierz Merklejn
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVI Puchar Polski
XV Puchar Polski
XIV Puchar Polski


Rodzaj turniejuotwarty
Regulamin Pucharu Polski 2011
Sposób rozgrywaniagrupowo - pucharowy (szczegóły w regulaminie)
Miejsce rozgrywekPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
Legnica ul. Sejmowa 5 A
mapa
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuhttp://scrabble.lca.pl/
HarmonogramSobota, 10 września (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:15 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier
20:30 — impreza integracyjna w klubie Con Cuore (dodatkowo płatna 20 złotych)

Niedziela, 11 września (5/6 rund)
9:00 — losowanie par 1/8 Pucharu Polski
9:30 — 1/8 Pucharu Polski i III Mistrzostwa Legnicy
10:30 — ćwierćfinały Pucharu Polski
11:30 — półfinały Pucharu Polski
12:30 — finał Pucharu Polski 2010
15:00 — wręczenie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 złotych dla członków PFS oraz dla członków WKS Siódemka
15 złotych dla młodzieży szkolnej
35 zł dla pozostałych graczy
Dojazddojazd do Legnicy:
- pociągiem z Wrocławia (kursują co godzinę)
- autobusem z Wrocławia (http://www.zawisza-travel.com.pl/)

W Legnicy z dworca PKP autobus nr 4
WyżywienieWyżywienie we własnym zakresie w pobliskich licznych barach i restauracjach.
NoclegiKoszt noclegu wraz ze śniadaniem w hotelu Arkadia dla scrabblistów wynosi 60 zł od osoby.
Dostępne pokoje 2.3 osobowe.
Rezerwacja na hasło „turniej scrabble” pod numerem telefonu 76 85 07 800 lub 76 85 07 801
(liczba miejsc ograniczona do 60)


Hotel Sękowski
Pokoje jednoosobowe ze śniadaniem — 100zł
Pokoje dwuosobowe ze śniadaniem — 130zł
Rezerwacja na hasło SCRABBLE
NagrodyNagrody w Pucharze Polski
I miejsce — puchar + 600 złotych
II miejsce — 400 złotych
III — IV miejsce — 200 złotych
V — VIII miejsce — 150 złotych

Nagrody w III Mistrzostwach Ziemi Legnickiej
I miejsce — 350 złotych
II miejsce — 200 złotych
III miejsce — 150 złotych

Oprócz nagród finansowych dzięki licznemu gronu sponsorów jesteśmy w stanie nagrodzić duże grono zawodników drobnym bądź większym upominkiem.
Do ostatniej rundy warto będzie walczyć o cenne nagrody rzeczowe.
Dodatkowe atrakcjeImpreza integracyjna w klubie Con Cuore (dodatkowo płatne 20 złotych)
OrganizatorzyKrzysztof Obremski


Wyniki turnieju Puchar Polski - faza finałowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 147.95      5.0     2161      992      324
  2 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               146.14      3.0     1859      785      -22
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               150.24      2.0     1302      462      126
  4 Bartosz         Morawski             Gliwice                147.65      2.0     1256      481       79
  5 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               148.94      1.0      829      248      127
  6 Krzysztof       Obremski             Legnica                145.55      1.0      737      286      -37
  7 Michał          Alabrudziński        Włocławek              147.42      1.0      725      246       65
  8 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               144.73      1.0      719      290      -94
  9 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.28      0.0      382       98      -25
 10 Dariusz         Kosz                 Nysa                   152.68      0.0      360       98      -98
 11 Magdalena       Kublik               Warszawa               119.64      0.0      334      100     -131
 12 Mirosław        Uglik                Warszawa               142.49      0.0      331       95      -46
 13 Marek           Syczuk               Warszawa               142.17      0.0      323       96      -47
 14 Karol           Waniek               Wrocław                136.49      0.0      305       96       -1
 15 Dorota          Patera               Legnica                100.00      0.0      293       97      -66
 16 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          100.00      0.0      276       99     -154
 
 
 
 Wyniki turnieju III Mistrzostwa Legnicy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   152.68     11.0     5164     2038      931
  2 Justyna         Górka                Kraków                 137.08      9.0     4788     1836      667
  3 Piotr           Pietuchowski         Białystok              133.50      9.0     4656     1812      620
  4 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                125.32      8.0     4983     1717      514
  5 Mirosław        Uglik                Warszawa               142.49      8.0     4892     1745      826
  6 Marek           Syczuk               Warszawa               142.17      8.0     4783     1620      659
  7 Piotr           Broda                Sandomierz             123.41      8.0     4556     1667      539
  8 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          100.00      8.0     4087     1578     -300
  9 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.28      7.0     4758     1638      336
 10 Andrzej         Rechowicz            Katowice               128.99      7.0     4718     1501      492
 11 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   120.95      7.0     4657     1556      543
 12 Jakub           Zaryński             Świnoujście            131.81      7.0     4643     1605      187
 13 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  118.88      7.0     4588     1602      221
 14 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            114.28      7.0     4365     1573     -394
 15 Szymon          Figurski             Gryfów Śląski          100.00      7.0     4296     1405      100
 16 Dorota          Patera               Legnica                100.00      7.0     4107     1383     -163
 17 Stanisław       Rydzik               Warszawa               150.24      7.0     2977     1204      482 (nieklasyfikowany)
 18 Krzysztof       Obremski             Legnica                145.55      7.0     2906     1208      715 (nieklasyfikowany)
 19 Irena           Sołdan               Rumia                  135.46      6.0     4679     1431      269
 20 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   125.99      6.0     4638     1462      207
 21 Tomasz          Suchanek             Wrocław                130.28      6.0     4637     1460      -83
 22 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              126.41      6.0     4626     1415      361
 23 Alicja          Kosińska             Szczecin               128.16      6.0     4617     1468     -110
 24 Mateusz         Królikowski          Wrocław                119.17      6.0     4513     1508      -42
 25 Karol           Waniek               Wrocław                136.49      6.0     4493     1475      193
 26 Sławomir        Wolski               Wrocław                108.62      6.0     4308     1500     -436
 27 Urszula         Solarska             Łódź                   102.37      6.0     4297     1482     -196
 28 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.79      6.0     3916     1324      162
 29 Michał          Alabrudziński        Włocławek              147.42      6.0     3252     1107     1026 (nieklasyfikowany)
 30 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               148.94      6.0     2890     1107      710 (nieklasyfikowany)
 31 Bartosz         Morawski             Gliwice                147.65      6.0     2888     1108      605 (nieklasyfikowany)
 32 Kamil           Górka                Kraków                 147.95      6.0     2672     1106      297 (nieklasyfikowany)
 33 Marta           Bajorek              Warszawa               100.57      5.5     4033     1455     -610
 34 Renata          Andracka             Zwola                  115.09      5.0     4681     1394      171
 35 Maciej          Grąbczewski          Piła                   124.46      5.0     4651     1379      -51
 36 Radosław        Jachna               Łódź                   130.52      5.0     4598     1346      317
 37 Krzysztof       Bonda                Białystok              115.09      5.0     4564     1363      130
 38 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         104.59      5.0     4547     1401     -213
 39 Beata           Wiączkowska          Wrocław                126.10      5.0     4529     1322      139
 40 Czesław         Grajewski            Choroszcz              117.46      5.0     4373     1460     -125
 41 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.83      5.0     4071     1261       -5
 42 Bogusław        Książek              Szczecin               121.08      5.0     3970     1364     -324
 43 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               144.73      5.0     3016     1011      504 (nieklasyfikowany)
 44 Magdalena       Kublik               Warszawa               119.64      5.0     2788     1134      323
 45 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               146.14      5.0     2664     1008      -30 (nieklasyfikowany)
 46 Jerzy           Matyasik             Kraków                 123.12      4.5     4406     1298     -235
 47 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.98      4.0     4480     1228     -101
 48 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                120.93      4.0     4337     1230     -318
 49 Michał          Puchowski            Izbicko                123.18      4.0     4279     1314     -237
 50 Marta           Ćwiek                Radomsko               105.68      4.0     4058     1275     -553
 51 Joanna          Suchanek             Wrocław                113.19      4.0     4024     1288     -436
 52 Barbara         Żydaczewska          Lubin                  100.00      4.0     3598     1133     -569
 53 Marek           Wydrzyński           Katowice               100.00      4.0     3496     1107     -633
 54 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                132.14      4.0     2647      924     -129
 55 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   101.78      3.5     3066      954    -1243
 56 Jakub           Błażejewski          Poznań                 101.82      3.0     4031     1146     -631
 57 Agata           Brzezińska           Świebodzice            100.00      3.0     3987     1161     -847
 58 Agnieszka       Biegańska            Białystok              103.69      3.0     3967     1132     -895
 59 Dawid           Pikul                Poznań                 144.73      3.0     3092      878      -67
 60 Anna            Stambulska           Kraków                 104.43      2.5     4126      956     -216
 61 Patrycja        Hanasiuk             Białystok              100.00      2.0     3665      838     -582
 62 Alicja          Ruczakowska          Środa Śląska           100.00      1.5     2759      763     -640
 63 Rafał           Skibicki             Lębork                 109.60      1.0     2156      644     -932
 64 Joanna          Żądło                Wrocław                100.00      0.0     1699      350     -755
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Puchar Polski - faza finałowa



	Dariusz Kosz 152.68 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 147.95 -  360: 458   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      98  /  1  98.00




	Stanisław Rydzik 150.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Magdalena      Kublik                119.64 +  465: 334  170
    2     4 Krzysztof      Obremski              145.55 +  469: 431  196
    3     2 Kazimierz      Merklejn              146.14 -  368: 411   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     462  /  3 154.00




	Mariusz Skrobosz 148.94 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zdzisław       Figurski              100.00 +  430: 276  150
    2     1 Kamil          Górka                 147.95 -  399: 426   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     248  /  2 124.00




	Kamil Górka 147.95 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  152.68 +  458: 360  203
    2     1 Mariusz        Skrobosz              148.94 +  426: 399  199
    3     1 Bartosz        Morawski              147.65 +  453: 367  198
    4     1 Kazimierz      Merklejn              146.14 +  410: 402  196
    5     1 Kazimierz      Merklejn              146.14 +  414: 309  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     992  /  5 198.40




	Bartosz Morawski 147.65 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bogusław       Szyszka               138.28 +  407: 382  188
    2     2 Łukasz         Tuszyński             144.73 +  482: 342  195
    3     1 Kamil          Górka                 147.95 -  367: 453   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     481  /  3 160.33




	Michał Alabrudziński 147.42 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Patera                100.00 +  359: 293  150
    2     3 Kazimierz      Merklejn              146.14 -  366: 367   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     246  /  2 123.00




	Kazimierz Merklejn 146.14 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Syczuk                142.17 +  370: 323  192
    2     3 Michał         Alabrudziński         147.42 +  367: 366  197
    3     2 Stanisław      Rydzik                150.24 +  411: 368  200
    4     1 Kamil          Górka                 147.95 -  402: 410   98
    5     1 Kamil          Górka                 147.95 -  309: 414   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     785  /  5 157.00




	Krzysztof Obremski 145.55 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Karol          Waniek                136.49 +  306: 305  186
    2     4 Stanisław      Rydzik                150.24 -  431: 469  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     286  /  2 143.00




	Łukasz Tuszyński 144.73 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mirosław       Uglik                 142.49 +  377: 331  192
    2     2 Bartosz        Morawski              147.65 -  342: 482   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     290  /  2 145.00




	Mirosław Uglik 142.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Tuszyński             144.73 -  331: 377   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      95  /  1  95.00




	Marek Syczuk 142.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kazimierz      Merklejn              146.14 -  323: 370   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      96  /  1  96.00




	Bogusław Szyszka 138.28 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartosz        Morawski              147.65 -  382: 407   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      98  /  1  98.00




	Karol Waniek 136.49 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Obremski              145.55 -  305: 306   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      96  /  1  96.00




	Magdalena Kublik 119.64 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                150.24 -  334: 465  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     100  /  1 100.00




	Zdzisław Figurski 100.00 Gryfów Śląski            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              148.94 -  276: 430   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      99  /  1  99.00




	Dorota Patera 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Michał         Alabrudziński         147.42 -  293: 359   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      97  /  1  97.00


                                                                      
                                                                      
                                                                      
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Legnicy

	Dariusz Kosz 152.68 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Agata          Brzezińska            100.00 +  473: 363  150
    2     1 Dorota         Stachowska            114.28 +  501: 279  164
    3     1 Krzysztof      Bonda                 115.09 +  453: 290  165
    4     1 Krzysztof      Sporczyk              124.98 +  367: 365  175
    5     1 Agnieszka      Goniowska             125.32 +  481: 473  175
    6     1 Justyna        Górka                 137.08 +  417: 327  187
    7     1 Bogusław       Szyszka               138.28 +  414: 391  188
    8     1 Kamil          Górka                 147.95 -  360: 458   98 *
    9     7 Mirosław       Uglik                 142.49 +  462: 405  192
   10     7 Zdzisław       Figurski              100.00 +  456: 287  150
   11     7 Marek          Syczuk                142.17 +  396: 314  192
   12     7 Mirosław       Uglik                 142.49 +  384: 379  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2028  / 12 169.00




	Stanisław Rydzik 150.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marta          Bajorek               100.57 +  356: 338  151
    2     5 Joanna         Suchanek              113.19 +  332: 320  163
    3     5 Renata         Andracka              115.09 +  435: 379  165
    4     5 Maciej         Grąbczewski           124.46 +  520: 375  174
    5     5 Dariusz        Kuć                   125.99 +  496: 405  176
    6     5 Karol          Waniek                136.49 +  383: 337  186
    7     5 Tomasz         Zwoliński             138.79 +  455: 341  189
    8     8 Magdalena      Kublik                119.64 +  465: 334  170 *
    9     4 Krzysztof      Obremski              145.55 +  469: 431  196 *
   10     2 Kazimierz      Merklejn              146.14 -  368: 411   96 *
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 10 166.60




	Mariusz Skrobosz 148.94 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marcin         Radwański             101.78 +  434: 241  152
    2     9 Ryszard        Korpalski             111.83 +  396: 257  162
    3     9 Czesław        Grajewski             117.46 +  442: 332  167
    4     9 Piotr          Broda                 123.41 -  317: 359   73
    5     9 Beata          Wiączkowska           126.10 +  388: 265  176
    6     9 Irena          Sołdan                135.46 +  460: 330  185
    7     9 Marek          Syczuk                142.17 +  453: 396  192
    8     2 Zdzisław       Figurski              100.00 +  430: 276  150 *
    9     1 Kamil          Górka                 147.95 -  399: 426   98 *
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  /  9 150.56




	Kamil Górka 147.95 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jakub          Błażejewski           101.82 +  399: 379  152
    2    13 Rafał          Skibicki              109.60 +  453: 323  160
    3    13 Ryszard        Żydaczewski           118.88 +  358: 353  169
    4    13 Michał         Puchowski             123.18 +  328: 306  173
    5    13 Małgorzata     Szczygieł             126.41 +  428: 324  176
    6    13 Piotr          Pietuchowski          133.50 +  388: 371  184
    7    13 Mirosław       Uglik                 142.49 -  318: 319   92
    8     1 Dariusz        Kosz                  152.68 +  458: 360  203 *
    9     1 Mariusz        Skrobosz              148.94 +  426: 399  199 *
   10     1 Bartosz        Morawski              147.65 +  453: 367  198 *
   11     1 Kazimierz      Merklejn              146.14 +  410: 402  196 *
   12     1 Kazimierz      Merklejn              146.14 +  414: 309  196 *
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2098  / 12 174.83




	Bartosz Morawski 147.65 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Urszula        Solarska              102.37 +  349: 338  152
    2    17 Sławomir       Wolski                108.62 +  450: 307  159
    3    17 Mateusz        Królikowski           119.17 +  370: 338  169
    4    17 Jerzy          Matyasik              123.12 +  435: 290  173
    5    17 Alicja         Kosińska              128.16 +  478: 310  178
    6    17 Łukasz         Szałkiewicz           132.14 +  473: 302  182
    7    17 Łukasz         Tuszyński             144.73 -  333: 398   95
    8     3 Bogusław       Szyszka               138.28 +  407: 382  188
    9     2 Łukasz         Tuszyński             144.73 +  482: 342  195 *
   10     1 Kamil          Górka                 147.95 -  367: 453   98 *
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 10 158.90




	Michał Alabrudziński 147.42 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Biegańska             103.69 +  562: 264  154
    2    21 Marta          Ćwiek                 105.68 +  462: 305  156
    3    21 Magdalena      Kublik                119.64 -  334: 447   70
    4    21 Bogusław       Książek               121.08 +  464: 289  171
    5    21 Andrzej        Rechowicz             128.99 +  442: 332  179
    6    21 Jakub          Zaryński              131.81 +  534: 208  182
    7    21 Dawid          Pikul                 144.73 +  454: 381  195
    8     6 Dorota         Patera                100.00 +  359: 293  150 *
    9     3 Kazimierz      Merklejn              146.14 -  366: 367   96 *
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  /  9 150.33




	Kazimierz Merklejn 146.14 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Anna           Stambulska            104.43 +  464: 333  154
    2    25 Paweł          Mazurek               104.59 +  425: 394  155
    3    25 Barbara        Łukaszewicz           120.93 +  413: 326  171
    4    25 Dorota         Kuć                   120.95 -  266: 407   71
    5    25 Tomasz         Suchanek              130.28 +  398: 397  180
    6    25 Radosław       Jachna                130.52 +  397: 366  181
    7    25 Krzysztof      Obremski              145.55 -  301: 471   96
    8     5 Marek          Syczuk                142.17 +  370: 323  192 *
    9     3 Michał         Alabrudziński         147.42 +  367: 366  197 *
   10     2 Stanisław      Rydzik                150.24 +  411: 368  200 *
   11     1 Kamil          Górka                 147.95 -  402: 410   98 *
   12     1 Kamil          Górka                 147.95 -  309: 414   98 *
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1793  / 12 149.42




	Krzysztof Obremski 145.55 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dorota         Kuć                   120.95 +  405: 364  171
    2    26 Barbara        Łukaszewicz           120.93 +  411: 247  171
    3    26 Tomasz         Suchanek              130.28 +  447: 285  180
    4    26 Radosław       Jachna                130.52 +  389: 365  181
    5    26 Paweł          Mazurek               104.59 +  381: 354  155
    6    26 Anna           Stambulska            104.43 +  402: 275  154
    7    25 Kazimierz      Merklejn              146.14 +  471: 301  196
    8     7 Karol          Waniek                136.49 +  306: 305  186 *
    9     4 Stanisław      Rydzik                150.24 -  431: 469  100 *
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  /  9 166.00




	Dawid Pikul 144.73 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bogusław       Książek               121.08 -  297: 375   71
    2    22 Magdalena      Kublik                119.64 -  343: 421   70
    3    22 Andrzej        Rechowicz             128.99 -  381: 507   79
    4    22 Jakub          Zaryński              131.81 +  413: 357  182
    5    22 Marta          Ćwiek                 105.68 +  530: 295  156
    6    22 Agnieszka      Biegańska             103.69 +  409: 269  154
    7    21 Michał         Alabrudziński         147.42 -  381: 454   97
    8    17 Ryszard        Żydaczewski           118.88 -  338: 481   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     878  /  8 109.75




	Łukasz Tuszyński 144.73 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jerzy          Matyasik              123.12 +  491: 384  173
    2    18 Mateusz        Królikowski           119.17 +  433: 333  169
    3    18 Alicja         Kosińska              128.16 +  445: 358  178
    4    18 Łukasz         Szałkiewicz           132.14 -  320: 462   82
    5    18 Sławomir       Wolski                108.62 +  572: 279  159
    6    18 Urszula        Solarska              102.37 -  357: 363   52
    7    17 Bartosz        Morawski              147.65 +  398: 333  198
    8     4 Mirosław       Uglik                 142.49 +  377: 331  192 *
    9     2 Bartosz        Morawski              147.65 -  342: 482   98 *
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  /  9 144.56




	Mirosław Uglik 142.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Puchowski             123.18 +  464: 321  173
    2    14 Ryszard        Żydaczewski           118.88 -  343: 429   69
    3    14 Małgorzata     Szczygieł             126.41 +  377: 297  176
    4    14 Piotr          Pietuchowski          133.50 +  440: 275  184
    5    14 Rafał          Skibicki              109.60 +  500: 273  160
    6    14 Jakub          Błażejewski           101.82 +  422: 244  152
    7    13 Kamil          Górka                 147.95 +  319: 318  198
    8     4 Łukasz         Tuszyński             144.73 -  331: 377   95 *
    9     7 Dariusz        Kosz                  152.68 -  405: 462  103
   10    10 Jakub          Zaryński              131.81 +  475: 399  182
   11     8 Zdzisław       Figurski              100.00 +  437: 333  150
   12     7 Dariusz        Kosz                  152.68 -  379: 384  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 12 145.42




	Marek Syczuk 142.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Broda                 123.41 +  503: 378  173
    2    10 Czesław        Grajewski             117.46 +  369: 357  167
    3    10 Beata          Wiączkowska           126.10 +  418: 395  176
    4    10 Irena          Sołdan                135.46 +  477: 265  185
    5    10 Ryszard        Korpalski             111.83 +  408: 357  162
    6    10 Marcin         Radwański             101.78 +  400:   0    0
    7     9 Mariusz        Skrobosz              148.94 -  396: 453   99
    8     5 Kazimierz      Merklejn              146.14 -  323: 370   96 *
    9     8 Bogusław       Szyszka               138.28 +  448: 362  188
   10     8 Piotr          Pietuchowski          133.50 +  391: 340  184
   11     7 Dariusz        Kosz                  152.68 -  314: 396  103
   12     8 Justyna        Górka                 137.08 -  336: 498   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 11 147.27




	Tomasz Zwoliński 138.79 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Grąbczewski           124.46 +  400: 261  174
    2     6 Renata         Andracka              115.09 +  381: 360  165
    3     6 Dariusz        Kuć                   125.99 -  304: 371   76
    4     6 Karol          Waniek                136.49 -  355: 515   86
    5     6 Joanna         Suchanek              113.19 +  438: 337  163
    6     6 Marta          Bajorek               100.57 +  532: 216  151
    7     5 Stanisław      Rydzik                150.24 -  341: 455  100
    8    12 Czesław        Grajewski             117.46 +  398: 390  167
    9    11 Paweł          Mazurek               104.59 +  458: 457  155
   10     9 Justyna        Górka                 137.08 -  309: 392   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 10 132.40




	Bogusław Szyszka 138.28 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Sporczyk              124.98 +  454: 404  175
    2     2 Krzysztof      Bonda                 115.09 +  378: 374  165
    3     2 Agnieszka      Goniowska             125.32 +  386: 328  175
    4     2 Justyna        Górka                 137.08 -  293: 444   87
    5     2 Dorota         Stachowska            114.28 +  493: 313  164
    6     2 Agata          Brzezińska            100.00 +  433: 275  150
    7     1 Dariusz        Kosz                  152.68 -  391: 414  103
    8     3 Bartosz        Morawski              147.65 -  382: 407   98 *
    9     8 Marek          Syczuk                142.17 -  362: 448   92
   10    13 Czesław        Grajewski             117.46 +  389: 310  167
   11    10 Piotr          Pietuchowski          133.50 -  330: 363   84
   12    13 Alicja         Kosińska              128.16 +  467: 367  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Justyna Górka 137.08 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Stachowska            114.28 -  382: 401   64
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              124.98 +  390: 313  175
    3     3 Agata          Brzezińska            100.00 +  461: 277  150
    4     2 Bogusław       Szyszka               138.28 +  444: 293  188
    5     3 Krzysztof      Bonda                 115.09 +  395: 329  165
    6     1 Dariusz        Kosz                  152.68 -  327: 417  103
    7     2 Agnieszka      Goniowska             125.32 +  383: 338  175
    8    10 Jakub          Zaryński              131.81 +  436: 405  182
    9     9 Piotr          Pietuchowski          133.50 -  269: 381   84
   10     9 Tomasz         Zwoliński             138.79 +  392: 309  189
   11    11 Ryszard        Żydaczewski           118.88 +  411: 322  169
   12     8 Marek          Syczuk                142.17 +  498: 336  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1836  / 12 153.00




	Karol Waniek 136.49 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Suchanek              113.19 +  392: 266  163
    2     7 Maciej         Grąbczewski           124.46 +  407: 308  174
    3     7 Marta          Bajorek               100.57 -  354: 382   51
    4     6 Tomasz         Zwoliński             138.79 +  515: 355  189
    5     7 Renata         Andracka              115.09 +  394: 369  165
    6     5 Stanisław      Rydzik                150.24 -  337: 383  100
    7     6 Dariusz        Kuć                   125.99 -  378: 419   76
    8     7 Krzysztof      Obremski              145.55 -  305: 306   96 *
    9    17 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  300: 281  150
   10    12 Agnieszka      Goniowska             125.32 -  393: 434   75
   11    19 Mateusz        Królikowski           119.17 -  341: 465   69
   12    21 Czesław        Grajewski             117.46 +  377: 333  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Irena Sołdan 135.46 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ryszard        Korpalski             111.83 +  438: 323  162
    2    11 Piotr          Broda                 123.41 +  442: 340  173
    3    11 Marcin         Radwański             101.78 +  410: 300  152
    4    10 Marek          Syczuk                142.17 -  265: 477   92
    5    11 Czesław        Grajewski             117.46 -  320: 338   67
    6     9 Mariusz        Skrobosz              148.94 -  330: 460   99
    7    10 Beata          Wiączkowska           126.10 -  329: 493   76
    8    23 Jerzy          Matyasik              123.12 -  375: 390   73
    9    23 Joanna         Suchanek              113.19 +  384: 309  163
   10    22 Sławomir       Wolski                108.62 -  403: 422   59
   11    24 Marek          Wydrzyński            100.00 +  570: 245  150
   12    18 Krzysztof      Bonda                 115.09 +  413: 313  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Piotr Pietuchowski 133.50 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Rafał          Skibicki              109.60 +  382: 305  160
    2    15 Michał         Puchowski             123.18 +  359: 331  173
    3    15 Jakub          Błażejewski           101.82 +  459: 276  152
    4    14 Mirosław       Uglik                 142.49 -  275: 440   92
    5    15 Ryszard        Żydaczewski           118.88 +  548: 238  169
    6    13 Kamil          Górka                 147.95 -  371: 388   98
    7    14 Małgorzata     Szczygieł             126.41 +  415: 414  176
    8     9 Agnieszka      Goniowska             125.32 +  374: 358  175
    9     9 Justyna        Górka                 137.08 +  381: 269  187
   10     8 Marek          Syczuk                142.17 -  340: 391   92
   11    10 Bogusław       Szyszka               138.28 +  363: 330  188
   12     9 Zdzisław       Figurski              100.00 +  389: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1812  / 12 151.00




	Łukasz Szałkiewicz 132.14 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sławomir       Wolski                108.62 +  430: 402  159
    2    19 Jerzy          Matyasik              123.12 -  273: 483   73
    3    19 Urszula        Solarska              102.37 +  374: 360  152
    4    18 Łukasz         Tuszyński             144.73 +  462: 320  195
    5    19 Mateusz        Królikowski           119.17 +  443: 303  169
    6    17 Bartosz        Morawski              147.65 -  302: 473   98
    7    18 Alicja         Kosińska              128.16 -  363: 435   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     924  /  7 132.00




	Jakub Zaryński 131.81 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marta          Ćwiek                 105.68 +  404: 305  156
    2    23 Bogusław       Książek               121.08 +  330: 324  171
    3    23 Agnieszka      Biegańska             103.69 +  534: 254  154
    4    22 Dawid          Pikul                 144.73 -  357: 413   95
    5    23 Magdalena      Kublik                119.64 +  397: 324  170
    6    21 Michał         Alabrudziński         147.42 -  208: 534   97
    7    22 Andrzej        Rechowicz             128.99 +  384: 314  179
    8    10 Justyna        Górka                 137.08 -  405: 436   87
    9    10 Radosław       Jachna                130.52 +  435: 317  181
   10    10 Mirosław       Uglik                 142.49 -  399: 475   92
   11    12 Szymon         Figurski              100.00 +  461: 341  150
   12    11 Piotr          Broda                 123.41 -  329: 419   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Radosław Jachna 130.52 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Paweł          Mazurek               104.59 -  339: 405   55
    2    27 Dorota         Kuć                   120.95 +  330: 285  171
    3    27 Anna           Stambulska            104.43 +  458: 303  154
    4    26 Krzysztof      Obremski              145.55 -  365: 389   96
    5    27 Barbara        Łukaszewicz           120.93 +  438: 307  171
    6    25 Kazimierz      Merklejn              146.14 -  366: 397   96
    7    26 Tomasz         Suchanek              130.28 +  456: 310  180
    8    11 Dorota         Stachowska            114.28 +  409: 248  164
    9    10 Jakub          Zaryński              131.81 -  317: 435   82
   10    16 Szymon         Figurski              100.00 -  351: 400   50
   11    18 Marta          Bajorek               100.57 -  377: 390   51
   12    19 Dariusz        Kuć                   125.99 -  392: 412   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Tomasz Suchanek 130.28 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Barbara        Łukaszewicz           120.93 +  489: 366  171
    2    28 Anna           Stambulska            104.43 +  471: 401  154
    3    26 Krzysztof      Obremski              145.55 -  285: 447   96
    4    27 Paweł          Mazurek               104.59 +  504: 364  155
    5    25 Kazimierz      Merklejn              146.14 -  397: 398   96
    6    27 Dorota         Kuć                   120.95 -  395: 431   71
    7    26 Radosław       Jachna                130.52 -  310: 456   81
    8    16 Michał         Puchowski             123.18 +  333: 319  173
    9    14 Czesław        Grajewski             117.46 -  332: 450   67
   10    18 Mateusz        Królikowski           119.17 -  330: 464   69
   11    21 Ryszard        Korpalski             111.83 +  478: 342  162
   12    17 Renata         Andracka              115.09 +  313: 282  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Andrzej Rechowicz 128.99 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Magdalena      Kublik                119.64 +  404: 393  170
    2    24 Agnieszka      Biegańska             103.69 -  332: 335   54
    3    22 Dawid          Pikul                 144.73 +  507: 381  195
    4    23 Marta          Ćwiek                 105.68 +  427: 274  156
    5    21 Michał         Alabrudziński         147.42 -  332: 442   97
    6    23 Bogusław       Książek               121.08 -  320: 399   71
    7    22 Jakub          Zaryński              131.81 -  314: 384   82
    8    21 Marta          Bajorek               100.57 -  412: 441   51
    9    20 Sławomir       Wolski                108.62 +  415: 268  159
   10    20 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  385: 256  150
   11    17 Urszula        Solarska              102.37 +  484: 272  152
   12    12 Dorota         Stachowska            114.28 +  386: 381  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Alicja Kosińska 128.16 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mateusz        Królikowski           119.17 -  375: 385   69
    2    20 Urszula        Solarska              102.37 +  506: 377  152
    3    18 Łukasz         Tuszyński             144.73 -  358: 445   95
    4    19 Sławomir       Wolski                108.62 -  342: 399   59
    5    17 Bartosz        Morawski              147.65 -  310: 478   98
    6    19 Jerzy          Matyasik              123.12 +  389: 360  173
    7    18 Łukasz         Szałkiewicz           132.14 +  435: 363  182
    8    19 Ryszard        Korpalski             111.83 +  393: 341  162
    9    16 Szymon         Figurski              100.00 -  364: 424   50
   10    19 Michał         Puchowski             123.18 +  418: 336  173
   11    15 Czesław        Grajewski             117.46 +  360: 352  167
   12    13 Bogusław       Szyszka               138.28 -  367: 467   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Małgorzata Szczygieł 126.41 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ryszard        Żydaczewski           118.88 -  331: 374   69
    2    16 Jakub          Błażejewski           101.82 +  452: 313  152
    3    14 Mirosław       Uglik                 142.49 -  297: 377   92
    4    15 Rafał          Skibicki              109.60 +  454: 254  160
    5    13 Kamil          Górka                 147.95 -  324: 428   98
    6    15 Michał         Puchowski             123.18 -  320: 410   73
    7    14 Piotr          Pietuchowski          133.50 -  414: 415   84
    8    24 Marta          Ćwiek                 105.68 +  389: 307  156
    9    22 Urszula        Solarska              102.37 -  352: 403   52
   10    24 Maciej         Grąbczewski           124.46 +  436: 335  174
   11    23 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  434: 293  150
   12    20 Paweł          Mazurek               104.59 +  423: 356  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Beata Wiączkowska 126.10 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Czesław        Grajewski             117.46 -  422: 507   67
    2    12 Marcin         Radwański             101.78 -  390: 423   52
    3    10 Marek          Syczuk                142.17 -  395: 418   92
    4    11 Ryszard        Korpalski             111.83 -  303: 340   62
    5     9 Mariusz        Skrobosz              148.94 -  265: 388   99
    6    11 Piotr          Broda                 123.41 -  297: 418   73
    7    10 Irena          Sołdan                135.46 +  493: 329  185
    8    27 Agata          Brzezińska            100.00 +  372: 265  150
    9    27 Patrycja       Hanasiuk              100.00 +  442: 260  150
   10    26 Joanna         Suchanek              113.19 -  348: 422   63
   11    26 Marta          Ćwiek                 105.68 +  311: 291  156
   12    24 Michał         Puchowski             123.18 +  491: 329  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Dariusz Kuć 125.99 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Renata         Andracka              115.09 -  391: 429   65
    2     8 Marta          Bajorek               100.57 -  317: 326   51
    3     6 Tomasz         Zwoliński             138.79 +  371: 304  189
    4     7 Joanna         Suchanek              113.19 -  319: 355   63
    5     5 Stanisław      Rydzik                150.24 -  405: 496  100
    6     7 Maciej         Grąbczewski           124.46 +  484: 382  174
    7     6 Karol          Waniek                136.49 +  419: 378  186
    8    20 Bogusław       Książek               121.08 +  306: 286  171
    9    18 Marek          Wydrzyński            100.00 +  511: 261  150
   10    15 Piotr          Broda                 123.41 -  359: 406   73
   11    16 Sławomir       Wolski                108.62 -  344: 416   59
   12    19 Radosław       Jachna                130.52 +  412: 392  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Agnieszka Goniowska 125.32 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Bonda                 115.09 +  479: 310  165
    2     4 Agata          Brzezińska            100.00 +  339: 317  150
    3     2 Bogusław       Szyszka               138.28 -  328: 386   88
    4     3 Dorota         Stachowska            114.28 +  526: 407  164
    5     1 Dariusz        Kosz                  152.68 -  473: 481  103
    6     3 Krzysztof      Sporczyk              124.98 +  447: 404  175
    7     2 Justyna        Górka                 137.08 -  338: 383   87
    8     9 Piotr          Pietuchowski          133.50 -  358: 374   84
    9    13 Michał         Puchowski             123.18 +  406: 332  173
   10    12 Karol          Waniek                136.49 +  434: 393  186
   11     9 Dorota         Kuć                   120.95 +  434: 346  171
   12    10 Dorota         Kuć                   120.95 +  421: 336  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Krzysztof Sporczyk 124.98 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bogusław       Szyszka               138.28 -  404: 454   88
    2     3 Justyna        Górka                 137.08 -  313: 390   87
    3     4 Dorota         Stachowska            114.28 -  379: 407   64
    4     1 Dariusz        Kosz                  152.68 -  365: 367  103
    5     4 Agata          Brzezińska            100.00 -  400: 404   50
    6     3 Agnieszka      Goniowska             125.32 -  404: 447   75
    7     3 Krzysztof      Bonda                 115.09 +  351: 337  165
    8    26 Jakub          Błażejewski           101.82 +  353: 318  152
    9    26 Marta          Ćwiek                 105.68 +  451: 325  156
   10    25 Ryszard        Korpalski             111.83 -  260: 344   62
   11    27 Marcin         Radwański             101.78 +  425: 385  152
   12    23 Maciej         Grąbczewski           124.46 -  375: 403   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Maciej Grąbczewski 124.46 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             138.79 -  261: 400   89
    2     7 Karol          Waniek                136.49 -  308: 407   86
    3     8 Joanna         Suchanek              113.19 -  328: 351   63
    4     5 Stanisław      Rydzik                150.24 -  375: 520  100
    5     8 Marta          Bajorek               100.57 +  433: 273  151
    6     7 Dariusz        Kuć                   125.99 -  382: 484   76
    7     7 Renata         Andracka              115.09 -  381: 387   65
    8    28 Agnieszka      Biegańska             103.69 +  556: 410  154
    9    25 Barbara        Łukaszewicz           120.93 +  491: 316  171
   10    24 Małgorzata     Szczygieł             126.41 -  335: 436   76
   11    25 Michał         Puchowski             123.18 +  398: 343  173
   12    23 Krzysztof      Sporczyk              124.98 +  403: 375  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Piotr Broda 123.41 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Syczuk                142.17 -  378: 503   92
    2    11 Irena          Sołdan                135.46 -  340: 442   85
    3    12 Ryszard        Korpalski             111.83 +  423: 335  162
    4     9 Mariusz        Skrobosz              148.94 +  359: 317  199
    5    12 Marcin         Radwański             101.78 +  400:   1  152
    6    11 Beata          Wiączkowska           126.10 +  418: 297  176
    7    11 Czesław        Grajewski             117.46 -  356: 374   67
    8    15 Marek          Wydrzyński            100.00 +  316: 311  150
    9    12 Dorota         Kuć                   120.95 -  300: 462   71
   10    15 Dariusz        Kuć                   125.99 +  406: 359  176
   11    13 Paweł          Mazurek               104.59 +  441: 287  155
   12    11 Jakub          Zaryński              131.81 +  419: 329  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 12 138.92




	Michał Puchowski 123.18 Izbicko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mirosław       Uglik                 142.49 -  321: 464   92
    2    15 Piotr          Pietuchowski          133.50 -  331: 359   84
    3    16 Rafał          Skibicki              109.60 +  447: 355  160
    4    13 Kamil          Górka                 147.95 -  306: 328   98
    5    16 Jakub          Błażejewski           101.82 +  396: 362  152
    6    15 Małgorzata     Szczygieł             126.41 +  410: 320  176
    7    15 Ryszard        Żydaczewski           118.88 +  409: 282  169
    8    16 Tomasz         Suchanek              130.28 -  319: 333   80
    9    13 Agnieszka      Goniowska             125.32 -  332: 406   75
   10    19 Alicja         Kosińska              128.16 -  336: 418   78
   11    25 Maciej         Grąbczewski           124.46 -  343: 398   74
   12    24 Beata          Wiączkowska           126.10 -  329: 491   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Jerzy Matyasik 123.12 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Tuszyński             144.73 -  384: 491   95
    2    19 Łukasz         Szałkiewicz           132.14 +  483: 273  182
    3    20 Sławomir       Wolski                108.62 -  314: 401   59
    4    17 Bartosz        Morawski              147.65 -  290: 435   98
    5    20 Urszula        Solarska              102.37 -  334: 371   52
    6    19 Alicja         Kosińska              128.16 -  360: 389   78
    7    19 Mateusz        Królikowski           119.17 +  489: 360  169
    8    23 Irena          Sołdan                135.46 +  390: 375  185
    9    21 Ryszard        Korpalski             111.83 +  398: 326  162
   10    21 Marta          Bajorek               100.57 =  347: 347  101
   11    20 Renata         Andracka              115.09 -  273: 436   65
   12    22 Urszula        Solarska              102.37 -  344: 437   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Bogusław Książek 121.08 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dawid          Pikul                 144.73 +  375: 297  195
    2    23 Jakub          Zaryński              131.81 -  324: 330   82
    3    24 Marta          Ćwiek                 105.68 -  296: 425   56
    4    21 Michał         Alabrudziński         147.42 -  289: 464   97
    5    24 Agnieszka      Biegańska             103.69 +  342: 323  154
    6    23 Andrzej        Rechowicz             128.99 +  399: 320  179
    7    23 Magdalena      Kublik                119.64 -  284: 379   70
    8    20 Dariusz        Kuć                   125.99 -  286: 306   76
    9    24 Mateusz        Królikowski           119.17 -  306: 360   69
   10    27 Krzysztof      Bonda                 115.09 -  326: 462   65
   11    28 Barbara        Łukaszewicz           120.93 +  400: 391  171
   12    26 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  343: 237  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Dorota Kuć 120.95 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Obremski              145.55 -  364: 405   96
    2    27 Radosław       Jachna                130.52 -  285: 330   81
    3    28 Paweł          Mazurek               104.59 -  337: 391   55
    4    25 Kazimierz      Merklejn              146.14 +  407: 266  196
    5    28 Anna           Stambulska            104.43 +  492: 384  154
    6    27 Tomasz         Suchanek              130.28 +  431: 395  180
    7    27 Barbara        Łukaszewicz           120.93 +  385: 294  171
    8    14 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  400: 226  150
    9    12 Piotr          Broda                 123.41 +  462: 300  173
   10    11 Dorota         Patera                100.00 +  412: 268  150
   11     9 Agnieszka      Goniowska             125.32 -  346: 434   75
   12    10 Agnieszka      Goniowska             125.32 -  336: 421   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Barbara Łukaszewicz 120.93 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Tomasz         Suchanek              130.28 -  366: 489   80
    2    26 Krzysztof      Obremski              145.55 -  247: 411   96
    3    25 Kazimierz      Merklejn              146.14 -  326: 413   96
    4    28 Anna           Stambulska            104.43 +  416: 275  154
    5    27 Radosław       Jachna                130.52 -  307: 438   81
    6    28 Paweł          Mazurek               104.59 -  367: 416   55
    7    27 Dorota         Kuć                   120.95 -  294: 385   71
    8    30 Marcin         Radwański             101.78 +  387: 331  152
    9    25 Maciej         Grąbczewski           124.46 -  316: 491   74
   10    28 Agata          Brzezińska            100.00 +  571: 281  150
   11    28 Bogusław       Książek               121.08 -  391: 400   71
   12    27 Marek          Wydrzyński            100.00 +  349: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Magdalena Kublik 119.64 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Rechowicz             128.99 -  393: 404   79
    2    22 Dawid          Pikul                 144.73 +  421: 343  195
    3    21 Michał         Alabrudziński         147.42 +  447: 334  197
    4    24 Agnieszka      Biegańska             103.69 +  428: 354  154
    5    23 Jakub          Zaryński              131.81 -  324: 397   82
    6    24 Marta          Ćwiek                 105.68 +  396: 349  156
    7    23 Bogusław       Książek               121.08 +  379: 284  171
    8     8 Stanisław      Rydzik                150.24 -  334: 465  100 *
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1134  /  8 141.75




	Mateusz Królikowski 119.17 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Alicja         Kosińska              128.16 +  385: 375  178
    2    18 Łukasz         Tuszyński             144.73 -  333: 433   95
    3    17 Bartosz        Morawski              147.65 -  338: 370   98
    4    20 Urszula        Solarska              102.37 +  360: 356  152
    5    19 Łukasz         Szałkiewicz           132.14 -  303: 443   82
    6    20 Sławomir       Wolski                108.62 +  432: 334  159
    7    19 Jerzy          Matyasik              123.12 -  360: 489   73
    8    18 Renata         Andracka              115.09 -  366: 386   65
    9    24 Bogusław       Książek               121.08 +  360: 306  171
   10    18 Tomasz         Suchanek              130.28 +  464: 330  180
   11    19 Karol          Waniek                136.49 +  465: 341  186
   12    14 Ryszard        Żydaczewski           118.88 -  347: 392   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Ryszard Żydaczewski 118.88 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Szczygieł             126.41 +  374: 331  176
    2    14 Mirosław       Uglik                 142.49 +  429: 343  192
    3    13 Kamil          Górka                 147.95 -  353: 358   98
    4    16 Jakub          Błażejewski           101.82 -  312: 345   52
    5    15 Piotr          Pietuchowski          133.50 -  238: 548   84
    6    16 Rafał          Skibicki              109.60 +  540: 224  160
    7    15 Michał         Puchowski             123.18 -  282: 409   73
    8    17 Dawid          Pikul                 144.73 +  481: 338  195
    9    19 Marta          Bajorek               100.57 +  394: 275  151
   10    17 Renata         Andracka              115.09 +  471: 438  165
   11    11 Justyna        Górka                 137.08 -  322: 411   87
   12    14 Mateusz        Królikowski           119.17 +  392: 347  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Czesław Grajewski 117.46 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Beata          Wiączkowska           126.10 +  507: 422  176
    2    10 Marek          Syczuk                142.17 -  357: 369   92
    3     9 Mariusz        Skrobosz              148.94 -  332: 442   99
    4    12 Marcin         Radwański             101.78 +  346: 341  152
    5    11 Irena          Sołdan                135.46 +  338: 320  185
    6    12 Ryszard        Korpalski             111.83 -  284: 392   62
    7    11 Piotr          Broda                 123.41 +  374: 356  173
    8    12 Tomasz         Zwoliński             138.79 -  390: 398   89
    9    14 Tomasz         Suchanek              130.28 +  450: 332  180
   10    13 Bogusław       Szyszka               138.28 -  310: 389   88
   11    15 Alicja         Kosińska              128.16 -  352: 360   78
   12    21 Karol          Waniek                136.49 -  333: 377   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Renata Andracka 115.09 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Kuć                   125.99 +  429: 391  176
    2     6 Tomasz         Zwoliński             138.79 -  360: 381   89
    3     5 Stanisław      Rydzik                150.24 -  379: 435  100
    4     8 Marta          Bajorek               100.57 -  372: 409   51
    5     7 Karol          Waniek                136.49 -  369: 394   86
    6     8 Joanna         Suchanek              113.19 +  435: 261  163
    7     7 Maciej         Grąbczewski           124.46 +  387: 381  174
    8    18 Mateusz        Królikowski           119.17 +  386: 366  169
    9    15 Dorota         Stachowska            114.28 -  408: 435   64
   10    17 Ryszard        Żydaczewski           118.88 -  438: 471   69
   11    20 Jerzy          Matyasik              123.12 +  436: 273  173
   12    17 Tomasz         Suchanek              130.28 -  282: 313   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Krzysztof Bonda 115.09 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Agnieszka      Goniowska             125.32 -  310: 479   75
    2     2 Bogusław       Szyszka               138.28 -  374: 378   88
    3     1 Dariusz        Kosz                  152.68 -  290: 453  103
    4     4 Agata          Brzezińska            100.00 +  440: 296  150
    5     3 Justyna        Górka                 137.08 -  329: 395   87
    6     4 Dorota         Stachowska            114.28 -  311: 428   64
    7     3 Krzysztof      Sporczyk              124.98 -  337: 351   75
    8    29 Alicja         Ruczakowska           100.00 +  491: 186  150
    9    28 Jakub          Błażejewski           101.82 +  485: 360  152
   10    27 Bogusław       Książek               121.08 +  462: 326  171
   11    22 Joanna         Suchanek              113.19 +  422: 369  163
   12    18 Irena          Sołdan                135.46 -  313: 413   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Dorota Stachowska 114.28 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Justyna        Górka                 137.08 +  401: 382  187
    2     1 Dariusz        Kosz                  152.68 -  279: 501  103
    3     4 Krzysztof      Sporczyk              124.98 +  407: 379  175
    4     3 Agnieszka      Goniowska             125.32 -  407: 526   75
    5     2 Bogusław       Szyszka               138.28 -  313: 493   88
    6     4 Krzysztof      Bonda                 115.09 +  428: 311  165
    7     4 Agata          Brzezińska            100.00 +  373: 293  150
    8    11 Radosław       Jachna                130.52 -  248: 409   81
    9    15 Renata         Andracka              115.09 +  435: 408  165
   10    14 Paweł          Mazurek               104.59 +  359: 353  155
   11    14 Dorota         Patera                100.00 +  334: 318  150
   12    12 Andrzej        Rechowicz             128.99 -  381: 386   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Joanna Suchanek 113.19 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Karol          Waniek                136.49 -  266: 392   86
    2     5 Stanisław      Rydzik                150.24 -  320: 332  100
    3     8 Maciej         Grąbczewski           124.46 +  351: 328  174
    4     7 Dariusz        Kuć                   125.99 +  355: 319  176
    5     6 Tomasz         Zwoliński             138.79 -  337: 438   89
    6     8 Renata         Andracka              115.09 -  261: 435   65
    7     8 Marta          Bajorek               100.57 +  399: 349  151
    8    22 Sławomir       Wolski                108.62 -  340: 399   59
    9    23 Irena          Sołdan                135.46 -  309: 384   85
   10    26 Beata          Wiączkowska           126.10 +  422: 348  176
   11    22 Krzysztof      Bonda                 115.09 -  369: 422   65
   12    25 Ryszard        Korpalski             111.83 -  295: 314   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Ryszard Korpalski 111.83 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Irena          Sołdan                135.46 -  323: 438   85
    2     9 Mariusz        Skrobosz              148.94 -  257: 396   99
    3    12 Piotr          Broda                 123.41 -  335: 423   73
    4    11 Beata          Wiączkowska           126.10 +  340: 303  176
    5    10 Marek          Syczuk                142.17 -  357: 408   92
    6    12 Czesław        Grajewski             117.46 +  392: 284  167
    7    12 Marcin         Radwański             101.78 +  400:   0    0
    8    19 Alicja         Kosińska              128.16 -  341: 393   78
    9    21 Jerzy          Matyasik              123.12 -  326: 398   73
   10    25 Krzysztof      Sporczyk              124.98 +  344: 260  175
   11    21 Tomasz         Suchanek              130.28 -  342: 478   80
   12    25 Joanna         Suchanek              113.19 +  314: 295  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 11 114.64




	Rafał Skibicki 109.60 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Pietuchowski          133.50 -  305: 382   84
    2    13 Kamil          Górka                 147.95 -  323: 453   98
    3    16 Michał         Puchowski             123.18 -  355: 447   73
    4    15 Małgorzata     Szczygieł             126.41 -  254: 454   76
    5    14 Mirosław       Uglik                 142.49 -  273: 500   92
    6    16 Ryszard        Żydaczewski           118.88 -  224: 540   69
    7    16 Jakub          Błażejewski           101.82 +  422: 312  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     644  /  7  92.00




	Sławomir Wolski 108.62 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Łukasz         Szałkiewicz           132.14 -  402: 430   82
    2    17 Bartosz        Morawski              147.65 -  307: 450   98
    3    20 Jerzy          Matyasik              123.12 +  401: 314  173
    4    19 Alicja         Kosińska              128.16 +  399: 342  178
    5    18 Łukasz         Tuszyński             144.73 -  279: 572   95
    6    20 Mateusz        Królikowski           119.17 -  334: 432   69
    7    20 Urszula        Solarska              102.37 +  421: 312  152
    8    22 Joanna         Suchanek              113.19 +  399: 340  163
    9    20 Andrzej        Rechowicz             128.99 -  268: 415   79
   10    22 Irena          Sołdan                135.46 +  422: 403  185
   11    16 Dariusz        Kuć                   125.99 +  416: 344  176
   12    15 Szymon         Figurski              100.00 -  260: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Marta Ćwiek 105.68 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jakub          Zaryński              131.81 -  305: 404   82
    2    21 Michał         Alabrudziński         147.42 -  305: 462   97
    3    24 Bogusław       Książek               121.08 +  425: 296  171
    4    23 Andrzej        Rechowicz             128.99 -  274: 427   79
    5    22 Dawid          Pikul                 144.73 -  295: 530   95
    6    24 Magdalena      Kublik                119.64 -  349: 396   70
    7    24 Agnieszka      Biegańska             103.69 +  389: 306  154
    8    24 Małgorzata     Szczygieł             126.41 -  307: 389   76
    9    26 Krzysztof      Sporczyk              124.98 -  325: 451   75
   10    29 Patrycja       Hanasiuk              100.00 +  378: 273  150
   11    26 Beata          Wiączkowska           126.10 -  291: 311   76
   12    28 Agata          Brzezińska            100.00 +  415: 366  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Paweł Mazurek 104.59 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Radosław       Jachna                130.52 +  405: 339  181
    2    25 Kazimierz      Merklejn              146.14 -  394: 425   96
    3    28 Dorota         Kuć                   120.95 +  391: 337  171
    4    27 Tomasz         Suchanek              130.28 -  364: 504   80
    5    26 Krzysztof      Obremski              145.55 -  354: 381   96
    6    28 Barbara        Łukaszewicz           120.93 +  416: 367  171
    7    28 Anna           Stambulska            104.43 +  404: 379  154
    8    13 Szymon         Figurski              100.00 +  366: 347  150
    9    11 Tomasz         Zwoliński             138.79 -  457: 458   89
   10    14 Dorota         Stachowska            114.28 -  353: 359   64
   11    13 Piotr          Broda                 123.41 -  287: 441   73
   12    20 Małgorzata     Szczygieł             126.41 -  356: 423   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Anna Stambulska 104.43 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Kazimierz      Merklejn              146.14 -  333: 464   96
    2    28 Tomasz         Suchanek              130.28 -  401: 471   80
    3    27 Radosław       Jachna                130.52 -  303: 458   81
    4    28 Barbara        Łukaszewicz           120.93 -  275: 416   71
    5    28 Dorota         Kuć                   120.95 -  384: 492   71
    6    26 Krzysztof      Obremski              145.55 -  275: 402   96
    7    28 Paweł          Mazurek               104.59 -  379: 404   55
    8    31 PAUZA
    9    30 Agata          Brzezińska            100.00 -  353: 392   50
   10    31 Jakub          Błażejewski           101.82 +  336: 268  152
   11    29 Agnieszka      Biegańska             103.69 -  316: 367   54
   12    31 Alicja         Ruczakowska           100.00 +  471: 208  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     956  / 11  86.91




	Agnieszka Biegańska 103.69 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Alabrudziński         147.42 -  264: 562   97
    2    24 Andrzej        Rechowicz             128.99 +  335: 332  179
    3    23 Jakub          Zaryński              131.81 -  254: 534   82
    4    24 Magdalena      Kublik                119.64 -  354: 428   70
    5    24 Bogusław       Książek               121.08 -  323: 342   71
    6    22 Dawid          Pikul                 144.73 -  269: 409   95
    7    24 Marta          Ćwiek                 105.68 -  306: 389   56
    8    28 Maciej         Grąbczewski           124.46 -  410: 556   74
    9    29 Alicja         Ruczakowska           100.00 +  368: 250  150
   10    30 Marcin         Radwański             101.78 -  363: 381   52
   11    29 Anna           Stambulska            104.43 +  367: 316  154
   12    29 Marcin         Radwański             101.78 -  354: 363   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1132  / 12  94.33




	Urszula Solarska 102.37 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bartosz        Morawski              147.65 -  338: 349   98
    2    20 Alicja         Kosińska              128.16 -  377: 506   78
    3    19 Łukasz         Szałkiewicz           132.14 -  360: 374   82
    4    20 Mateusz        Królikowski           119.17 -  356: 360   69
    5    20 Jerzy          Matyasik              123.12 +  371: 334  173
    6    18 Łukasz         Tuszyński             144.73 +  363: 357  195
    7    20 Sławomir       Wolski                108.62 -  312: 421   59
    8    25 Patrycja       Hanasiuk              100.00 +  398: 331  150
    9    22 Małgorzata     Szczygieł             126.41 +  403: 352  176
   10    23 Marek          Wydrzyński            100.00 +  310: 281  150
   11    17 Andrzej        Rechowicz             128.99 -  272: 484   79
   12    22 Jerzy          Matyasik              123.12 +  437: 344  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Jakub Błażejewski 101.82 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kamil          Górka                 147.95 -  379: 399   98
    2    16 Małgorzata     Szczygieł             126.41 -  313: 452   76
    3    15 Piotr          Pietuchowski          133.50 -  276: 459   84
    4    16 Ryszard        Żydaczewski           118.88 +  345: 312  169
    5    16 Michał         Puchowski             123.18 -  362: 396   73
    6    14 Mirosław       Uglik                 142.49 -  244: 422   92
    7    16 Rafał          Skibicki              109.60 -  312: 422   60
    8    26 Krzysztof      Sporczyk              124.98 -  318: 353   75
    9    28 Krzysztof      Bonda                 115.09 -  360: 485   65
   10    31 Anna           Stambulska            104.43 -  268: 336   54
   11    31 Patrycja       Hanasiuk              100.00 +  376: 232  150
   12    30 Patrycja       Hanasiuk              100.00 +  478: 394  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Marcin Radwański 101.78 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Skrobosz              148.94 -  241: 434   99
    2    12 Beata          Wiączkowska           126.10 +  423: 390  176
    3    11 Irena          Sołdan                135.46 -  300: 410   85
    4    12 Czesław        Grajewski             117.46 -  341: 346   67
    5    12 Piotr          Broda                 123.41 -    1: 400   73
    6    10 Marek          Syczuk                142.17 -    0: 400    0
    7    12 Ryszard        Korpalski             111.83 -    0: 400    0
    8    30 Barbara        Łukaszewicz           120.93 -  331: 387   71
    9    32 PAUZA
   10    30 Agnieszka      Biegańska             103.69 +  381: 363  154
   11    27 Krzysztof      Sporczyk              124.98 -  385: 425   75
   12    29 Agnieszka      Biegańska             103.69 +  363: 354  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     954  /  9 106.00




	Marta Bajorek 100.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                150.24 -  338: 356  100
    2     8 Dariusz        Kuć                   125.99 +  326: 317  176
    3     7 Karol          Waniek                136.49 +  382: 354  186
    4     8 Renata         Andracka              115.09 +  409: 372  165
    5     8 Maciej         Grąbczewski           124.46 -  273: 433   74
    6     6 Tomasz         Zwoliński             138.79 -  216: 532   89
    7     8 Joanna         Suchanek              113.19 -  349: 399   63
    8    21 Andrzej        Rechowicz             128.99 +  441: 412  179
    9    19 Ryszard        Żydaczewski           118.88 -  275: 394   69
   10    21 Jerzy          Matyasik              123.12 =  347: 347  123
   11    18 Radosław       Jachna                130.52 +  390: 377  181
   12    16 Dorota         Patera                100.00 -  287: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Agata Brzezińska 100.00 Świebodzice              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  152.68 -  363: 473  103
    2     4 Agnieszka      Goniowska             125.32 -  317: 339   75
    3     3 Justyna        Górka                 137.08 -  277: 461   87
    4     4 Krzysztof      Bonda                 115.09 -  296: 440   65
    5     4 Krzysztof      Sporczyk              124.98 +  404: 400  175
    6     2 Bogusław       Szyszka               138.28 -  275: 433   88
    7     4 Dorota         Stachowska            114.28 -  293: 373   64
    8    27 Beata          Wiączkowska           126.10 -  265: 372   76
    9    30 Anna           Stambulska            104.43 +  392: 353  154
   10    28 Barbara        Łukaszewicz           120.93 -  281: 571   71
   11    30 Alicja         Ruczakowska           100.00 +  458: 204  150
   12    28 Marta          Ćwiek                 105.68 -  366: 415   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 12  97.00




	Szymon Figurski 100.00 Gryfów Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Joanna         Żądło                 100.00 +  360: 259  150 @
    2    32 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  302: 224  150 @
    3    29 Zdzisław       Figurski              100.00 -  319: 348   50 @
    4    30 Dorota         Patera                100.00 -  323: 347   50 @
    5    31 Patrycja       Hanasiuk              100.00 +  379: 244  150 @
    6    32 Marek          Wydrzyński            100.00 -  286: 310   50 @
    7    31 Alicja         Ruczakowska           100.00 +  425: 234  150 @
    8    13 Paweł          Mazurek               104.59 -  347: 366   55
    9    16 Alicja         Kosińska              128.16 +  424: 364  178
   10    16 Radosław       Jachna                130.52 +  400: 351  181
   11    12 Jakub          Zaryński              131.81 -  341: 461   82
   12    15 Sławomir       Wolski                108.62 +  390: 260  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Zdzisław Figurski 100.00 Gryfów Śląski            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marek          Wydrzyński            100.00 +  365: 219  150 @
    2    29 Patrycja       Hanasiuk              100.00 +  328: 274  150 @
    3    29 Szymon         Figurski              100.00 +  348: 319  150 @
    4    29 Alicja         Ruczakowska           100.00 +  422: 185  150 @
    5    29 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  361: 302  150 @
    6    29 Joanna         Żądło                 100.00 +  348: 224  150 @
    7    29 Dorota         Patera                100.00 +  356: 298  150 @
    8     2 Mariusz        Skrobosz              148.94 -  276: 430   99 *
    9    31 Dorota         Patera                100.00 +  367: 301  150
   10     7 Dariusz        Kosz                  152.68 -  287: 456  103
   11     8 Mirosław       Uglik                 142.49 -  333: 437   92
   12     9 Piotr          Pietuchowski          133.50 -  296: 389   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Patrycja Hanasiuk 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Dorota         Patera                100.00 -  256: 405   50 @
    2    29 Zdzisław       Figurski              100.00 -  274: 328   50 @
    3    32 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  298: 305   50 @
    4    31 Joanna         Żądło                 100.00 +  423: 246  150 @
    5    31 Szymon         Figurski              100.00 -  244: 379   50 @
    6    31 Alicja         Ruczakowska           100.00 +  385: 216  150 @
    7    32 Marek          Wydrzyński            100.00 -  295: 300   50 @
    8    25 Urszula        Solarska              102.37 -  331: 398   52
    9    27 Beata          Wiączkowska           126.10 -  260: 442   76
   10    29 Marta          Ćwiek                 105.68 -  273: 378   56
   11    31 Jakub          Błażejewski           101.82 -  232: 376   52
   12    30 Jakub          Błażejewski           101.82 -  394: 478   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     838  / 12  69.83




	Dorota Patera 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Patrycja       Hanasiuk              100.00 +  405: 256  150 @
    2    30 Marek          Wydrzyński            100.00 +  365: 275  150 @
    3    30 Alicja         Ruczakowska           100.00 +  439: 222  150 @
    4    30 Szymon         Figurski              100.00 +  347: 323  150 @
    5    30 Joanna         Żądło                 100.00 +  340: 250  150 @
    6    30 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  383: 347  150 @
    7    29 Zdzisław       Figurski              100.00 -  298: 356   50 @
    8     6 Michał         Alabrudziński         147.42 -  293: 359   97 *
    9    31 Zdzisław       Figurski              100.00 -  301: 367   50
   10    11 Dorota         Kuć                   120.95 -  268: 412   71
   11    14 Dorota         Stachowska            114.28 -  318: 334   64
   12    16 Marta          Bajorek               100.57 +  350: 287  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Alicja Ruczakowska 100.00 Środa Śląska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  178: 427   50 @
    2    31 Joanna         Żądło                 100.00 +  327: 296  150 @
    3    30 Dorota         Patera                100.00 -  222: 439   50 @
    4    29 Zdzisław       Figurski              100.00 -  185: 422   50 @
    5    32 Marek          Wydrzyński            100.00 -  249: 369   50 @
    6    31 Patrycja       Hanasiuk              100.00 -  216: 385   50 @
    7    31 Szymon         Figurski              100.00 -  234: 425   50 @
    8    29 Krzysztof      Bonda                 115.09 -  186: 491   65
    9    29 Agnieszka      Biegańska             103.69 -  250: 368   54
   10    32 PAUZA
   11    30 Agata          Brzezińska            100.00 -  204: 458   50
   12    31 Anna           Stambulska            104.43 -  208: 471   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     763  / 11  61.18




	Marek Wydrzyński 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Zdzisław       Figurski              100.00 -  219: 365   50 @
    2    30 Dorota         Patera                100.00 -  275: 365   50 @
    3    31 Joanna         Żądło                 100.00 +  334: 228  150 @
    4    32 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  266: 378   50 @
    5    32 Alicja         Ruczakowska           100.00 +  369: 249  150 @
    6    32 Szymon         Figurski              100.00 +  310: 286  150 @
    7    32 Patrycja       Hanasiuk              100.00 +  300: 295  150 @
    8    15 Piotr          Broda                 123.41 -  311: 316   73
    9    18 Dariusz        Kuć                   125.99 -  261: 511   76
   10    23 Urszula        Solarska              102.37 -  281: 310   52
   11    24 Irena          Sołdan                135.46 -  245: 570   85
   12    27 Barbara        Łukaszewicz           120.93 -  325: 349   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1107  / 12  92.25




	Barbara Żydaczewska 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Alicja         Ruczakowska           100.00 +  427: 178  150 @
    2    32 Szymon         Figurski              100.00 -  224: 302   50 @
    3    32 Patrycja       Hanasiuk              100.00 +  305: 298  150 @
    4    32 Marek          Wydrzyński            100.00 +  378: 266  150 @
    5    29 Zdzisław       Figurski              100.00 -  302: 361   50 @
    6    30 Dorota         Patera                100.00 -  347: 383   50 @
    7    30 Joanna         Żądło                 100.00 +  322: 196  150 @
    8    14 Dorota         Kuć                   120.95 -  226: 400   71
    9    17 Karol          Waniek                136.49 -  281: 300   86
   10    20 Andrzej        Rechowicz             128.99 -  256: 385   79
   11    23 Małgorzata     Szczygieł             126.41 -  293: 434   76
   12    26 Bogusław       Książek               121.08 -  237: 343   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 12  94.42




	Joanna Żądło 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Szymon         Figurski              100.00 -  259: 360   50 @
    2    31 Alicja         Ruczakowska           100.00 -  296: 327   50 @
    3    31 Marek          Wydrzyński            100.00 -  228: 334   50 @
    4    31 Patrycja       Hanasiuk              100.00 -  246: 423   50 @
    5    30 Dorota         Patera                100.00 -  250: 340   50 @
    6    29 Zdzisław       Figurski              100.00 -  224: 348   50 @
    7    30 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  196: 322   50 @
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  7  50.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju Puchar Polski - faza finałowa

Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Górka                 360: 458
   2 Zdzisław       Figurski             - Mariusz        Skrobosz              276: 430
   3 Bartosz        Morawski             - Bogusław       Szyszka               407: 382
   4 Mirosław       Uglik                - Łukasz         Tuszyński             331: 377
   5 Marek          Syczuk               - Kazimierz      Merklejn              323: 370
   6 Michał         Alabrudziński        - Dorota         Patera                359: 293
   7 Krzysztof      Obremski             - Karol          Waniek                306: 305
   8 Stanisław      Rydzik               - Magdalena      Kublik                465: 334


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              426: 399
   2 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Tuszyński             482: 342
   3 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         367: 366
   4 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                431: 469


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              453: 367
   2 Kazimierz      Merklejn             - Stanisław      Rydzik                411: 368


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Kamil          Górka                 402: 410


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Kazimierz      Merklejn              414: 309
   
   
   
Wyniki poszczególnych rund turnieju III Mistrzostwa Legnicy

Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agata          Brzezińska           - Dariusz        Kosz                  363: 473
   2 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Sporczyk              454: 404
   3 Dorota         Stachowska           - Justyna        Górka                 401: 382
   4 Krzysztof      Bonda                - Agnieszka      Goniowska             310: 479
   5 Marta          Bajorek              - Stanisław      Rydzik                338: 356
   6 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Grąbczewski           400: 261
   7 Joanna         Suchanek             - Karol          Waniek                266: 392
   8 Renata         Andracka             - Dariusz        Kuć                   429: 391
   9 Marcin         Radwański            - Mariusz        Skrobosz              241: 434
  10 Marek          Syczuk               - Piotr          Broda                 503: 378
  11 Ryszard        Korpalski            - Irena          Sołdan                323: 438
  12 Czesław        Grajewski            - Beata          Wiączkowska           507: 422
  13 Jakub          Błażejewski          - Kamil          Górka                 379: 399
  14 Mirosław       Uglik                - Michał         Puchowski             464: 321
  15 Rafał          Skibicki             - Piotr          Pietuchowski          305: 382
  16 Ryszard        Żydaczewski          - Małgorzata     Szczygieł             374: 331
  17 Urszula        Solarska             - Bartosz        Morawski              338: 349
  18 Łukasz         Tuszyński            - Jerzy          Matyasik              491: 384
  19 Sławomir       Wolski               - Łukasz         Szałkiewicz           402: 430
  20 Mateusz        Królikowski          - Alicja         Kosińska              385: 375
  21 Agnieszka      Biegańska            - Michał         Alabrudziński         264: 562
  22 Dawid          Pikul                - Bogusław       Książek               297: 375
  23 Marta          Ćwiek                - Jakub          Zaryński              305: 404
  24 Magdalena      Kublik               - Andrzej        Rechowicz             393: 404
  25 Anna           Stambulska           - Kazimierz      Merklejn              333: 464
  26 Krzysztof      Obremski             - Dorota         Kuć                   405: 364
  27 Paweł          Mazurek              - Radosław       Jachna                405: 339
  28 Barbara        Łukaszewicz          - Tomasz         Suchanek              366: 489
  29 Marek          Wydrzyński           - Zdzisław       Figurski              219: 365
  30 Dorota         Patera               - Patrycja       Hanasiuk              405: 256
  31 Szymon         Figurski             - Joanna         Żądło                 360: 259
  32 Barbara        Żydaczewska          - Alicja         Ruczakowska           427: 178


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Dorota         Stachowska            501: 279
   2 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Bonda                 378: 374
   3 Justyna        Górka                - Krzysztof      Sporczyk              390: 313
   4 Agnieszka      Goniowska            - Agata          Brzezińska            339: 317
   5 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Suchanek              332: 320
   6 Tomasz         Zwoliński            - Renata         Andracka              381: 360
   7 Karol          Waniek               - Maciej         Grąbczewski           407: 308
   8 Dariusz        Kuć                  - Marta          Bajorek               317: 326
   9 Mariusz        Skrobosz             - Ryszard        Korpalski             396: 257
  10 Marek          Syczuk               - Czesław        Grajewski             369: 357
  11 Irena          Sołdan               - Piotr          Broda                 442: 340
  12 Beata          Wiączkowska          - Marcin         Radwański             390: 423
  13 Kamil          Górka                - Rafał          Skibicki              453: 323
  14 Mirosław       Uglik                - Ryszard        Żydaczewski           343: 429
  15 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Puchowski             359: 331
  16 Małgorzata     Szczygieł            - Jakub          Błażejewski           452: 313
  17 Bartosz        Morawski             - Sławomir       Wolski                450: 307
  18 Łukasz         Tuszyński            - Mateusz        Królikowski           433: 333
  19 Łukasz         Szałkiewicz          - Jerzy          Matyasik              273: 483
  20 Alicja         Kosińska             - Urszula        Solarska              506: 377
  21 Michał         Alabrudziński        - Marta          Ćwiek                 462: 305
  22 Dawid          Pikul                - Magdalena      Kublik                343: 421
  23 Jakub          Zaryński             - Bogusław       Książek               330: 324
  24 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Biegańska             332: 335
  25 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Mazurek               425: 394
  26 Krzysztof      Obremski             - Barbara        Łukaszewicz           411: 247
  27 Radosław       Jachna               - Dorota         Kuć                   330: 285
  28 Tomasz         Suchanek             - Anna           Stambulska            471: 401
  29 Zdzisław       Figurski             - Patrycja       Hanasiuk              328: 274
  30 Marek          Wydrzyński           - Dorota         Patera                275: 365
  31 Joanna         Żądło                - Alicja         Ruczakowska           296: 327
  32 Szymon         Figurski             - Barbara        Żydaczewska           302: 224


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Bonda                 453: 290
   2 Agnieszka      Goniowska            - Bogusław       Szyszka               328: 386
   3 Justyna        Górka                - Agata          Brzezińska            461: 277
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Stachowska            379: 407
   5 Stanisław      Rydzik               - Renata         Andracka              435: 379
   6 Dariusz        Kuć                  - Tomasz         Zwoliński             371: 304
   7 Karol          Waniek               - Marta          Bajorek               354: 382
   8 Maciej         Grąbczewski          - Joanna         Suchanek              328: 351
   9 Mariusz        Skrobosz             - Czesław        Grajewski             442: 332
  10 Beata          Wiączkowska          - Marek          Syczuk                395: 418
  11 Irena          Sołdan               - Marcin         Radwański             410: 300
  12 Piotr          Broda                - Ryszard        Korpalski             423: 335
  13 Kamil          Górka                - Ryszard        Żydaczewski           358: 353
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Mirosław       Uglik                 297: 377
  15 Piotr          Pietuchowski         - Jakub          Błażejewski           459: 276
  16 Michał         Puchowski            - Rafał          Skibicki              447: 355
  17 Bartosz        Morawski             - Mateusz        Królikowski           370: 338
  18 Alicja         Kosińska             - Łukasz         Tuszyński             358: 445
  19 Łukasz         Szałkiewicz          - Urszula        Solarska              374: 360
  20 Jerzy          Matyasik             - Sławomir       Wolski                314: 401
  21 Michał         Alabrudziński        - Magdalena      Kublik                334: 447
  22 Andrzej        Rechowicz            - Dawid          Pikul                 507: 381
  23 Jakub          Zaryński             - Agnieszka      Biegańska             534: 254
  24 Bogusław       Książek              - Marta          Ćwiek                 296: 425
  25 Kazimierz      Merklejn             - Barbara        Łukaszewicz           413: 326
  26 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Obremski              285: 447
  27 Radosław       Jachna               - Anna           Stambulska            458: 303
  28 Dorota         Kuć                  - Paweł          Mazurek               337: 391
  29 Szymon         Figurski             - Zdzisław       Figurski              319: 348
  30 Dorota         Patera               - Alicja         Ruczakowska           439: 222
  31 Joanna         Żądło                - Marek          Wydrzyński            228: 334
  32 Barbara        Żydaczewska          - Patrycja       Hanasiuk              305: 298


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Kosz                  365: 367
   2 Bogusław       Szyszka              - Justyna        Górka                 293: 444
   3 Dorota         Stachowska           - Agnieszka      Goniowska             407: 526
   4 Agata          Brzezińska           - Krzysztof      Bonda                 296: 440
   5 Maciej         Grąbczewski          - Stanisław      Rydzik                375: 520
   6 Tomasz         Zwoliński            - Karol          Waniek                355: 515
   7 Joanna         Suchanek             - Dariusz        Kuć                   355: 319
   8 Marta          Bajorek              - Renata         Andracka              409: 372
   9 Piotr          Broda                - Mariusz        Skrobosz              359: 317
  10 Marek          Syczuk               - Irena          Sołdan                477: 265
  11 Ryszard        Korpalski            - Beata          Wiączkowska           340: 303
  12 Marcin         Radwański            - Czesław        Grajewski             341: 346
  13 Michał         Puchowski            - Kamil          Górka                 306: 328
  14 Mirosław       Uglik                - Piotr          Pietuchowski          440: 275
  15 Rafał          Skibicki             - Małgorzata     Szczygieł             254: 454
  16 Jakub          Błażejewski          - Ryszard        Żydaczewski           345: 312
  17 Jerzy          Matyasik             - Bartosz        Morawski              290: 435
  18 Łukasz         Tuszyński            - Łukasz         Szałkiewicz           320: 462
  19 Sławomir       Wolski               - Alicja         Kosińska              399: 342
  20 Urszula        Solarska             - Mateusz        Królikowski           356: 360
  21 Bogusław       Książek              - Michał         Alabrudziński         289: 464
  22 Dawid          Pikul                - Jakub          Zaryński              413: 357
  23 Marta          Ćwiek                - Andrzej        Rechowicz             274: 427
  24 Agnieszka      Biegańska            - Magdalena      Kublik                354: 428
  25 Dorota         Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              407: 266
  26 Krzysztof      Obremski             - Radosław       Jachna                389: 365
  27 Paweł          Mazurek              - Tomasz         Suchanek              364: 504
  28 Anna           Stambulska           - Barbara        Łukaszewicz           275: 416
  29 Zdzisław       Figurski             - Alicja         Ruczakowska           422: 185
  30 Szymon         Figurski             - Dorota         Patera                323: 347
  31 Patrycja       Hanasiuk             - Joanna         Żądło                 423: 246
  32 Barbara        Żydaczewska          - Marek          Wydrzyński            378: 266


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Goniowska            - Dariusz        Kosz                  473: 481
   2 Bogusław       Szyszka              - Dorota         Stachowska            493: 313
   3 Krzysztof      Bonda                - Justyna        Górka                 329: 395
   4 Agata          Brzezińska           - Krzysztof      Sporczyk              404: 400
   5 Dariusz        Kuć                  - Stanisław      Rydzik                405: 496
   6 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Suchanek              438: 337
   7 Renata         Andracka             - Karol          Waniek                369: 394
   8 Marta          Bajorek              - Maciej         Grąbczewski           273: 433
   9 Beata          Wiączkowska          - Mariusz        Skrobosz              265: 388
  10 Marek          Syczuk               - Ryszard        Korpalski             408: 357
  11 Czesław        Grajewski            - Irena          Sołdan                338: 320
  12 Marcin         Radwański            - Piotr          Broda                   1: 400
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Kamil          Górka                 324: 428
  14 Mirosław       Uglik                - Rafał          Skibicki              500: 273
  15 Ryszard        Żydaczewski          - Piotr          Pietuchowski          238: 548
  16 Jakub          Błażejewski          - Michał         Puchowski             362: 396
  17 Alicja         Kosińska             - Bartosz        Morawski              310: 478
  18 Łukasz         Tuszyński            - Sławomir       Wolski                572: 279
  19 Mateusz        Królikowski          - Łukasz         Szałkiewicz           303: 443
  20 Urszula        Solarska             - Jerzy          Matyasik              371: 334
  21 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Alabrudziński         332: 442
  22 Dawid          Pikul                - Marta          Ćwiek                 530: 295
  23 Magdalena      Kublik               - Jakub          Zaryński              324: 397
  24 Agnieszka      Biegańska            - Bogusław       Książek               323: 342
  25 Tomasz         Suchanek             - Kazimierz      Merklejn              397: 398
  26 Krzysztof      Obremski             - Paweł          Mazurek               381: 354
  27 Barbara        Łukaszewicz          - Radosław       Jachna                307: 438
  28 Anna           Stambulska           - Dorota         Kuć                   384: 492
  29 Barbara        Żydaczewska          - Zdzisław       Figurski              302: 361
  30 Dorota         Patera               - Joanna         Żądło                 340: 250
  31 Patrycja       Hanasiuk             - Szymon         Figurski              244: 379
  32 Alicja         Ruczakowska          - Marek          Wydrzyński            249: 369


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Justyna        Górka                 417: 327
   2 Agata          Brzezińska           - Bogusław       Szyszka               275: 433
   3 Agnieszka      Goniowska            - Krzysztof      Sporczyk              447: 404
   4 Krzysztof      Bonda                - Dorota         Stachowska            311: 428
   5 Stanisław      Rydzik               - Karol          Waniek                383: 337
   6 Marta          Bajorek              - Tomasz         Zwoliński             216: 532
   7 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Grąbczewski           484: 382
   8 Renata         Andracka             - Joanna         Suchanek              435: 261
   9 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                460: 330
  10 Marcin         Radwański            - Marek          Syczuk                  0: 400
  11 Beata          Wiączkowska          - Piotr          Broda                 297: 418
  12 Czesław        Grajewski            - Ryszard        Korpalski             284: 392
  13 Kamil          Górka                - Piotr          Pietuchowski          388: 371
  14 Jakub          Błażejewski          - Mirosław       Uglik                 244: 422
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Puchowski             320: 410
  16 Ryszard        Żydaczewski          - Rafał          Skibicki              540: 224
  17 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Szałkiewicz           473: 302
  18 Urszula        Solarska             - Łukasz         Tuszyński             363: 357
  19 Alicja         Kosińska             - Jerzy          Matyasik              389: 360
  20 Mateusz        Królikowski          - Sławomir       Wolski                432: 334
  21 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Zaryński              534: 208
  22 Agnieszka      Biegańska            - Dawid          Pikul                 269: 409
  23 Andrzej        Rechowicz            - Bogusław       Książek               320: 399
  24 Magdalena      Kublik               - Marta          Ćwiek                 396: 349
  25 Kazimierz      Merklejn             - Radosław       Jachna                397: 366
  26 Anna           Stambulska           - Krzysztof      Obremski              275: 402
  27 Tomasz         Suchanek             - Dorota         Kuć                   395: 431
  28 Barbara        Łukaszewicz          - Paweł          Mazurek               367: 416
  29 Zdzisław       Figurski             - Joanna         Żądło                 348: 224
  30 Dorota         Patera               - Barbara        Żydaczewska           383: 347
  31 Alicja         Ruczakowska          - Patrycja       Hanasiuk              216: 385
  32 Marek          Wydrzyński           - Szymon         Figurski              310: 286


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Bogusław       Szyszka               414: 391
   2 Justyna        Górka                - Agnieszka      Goniowska             383: 338
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Bonda                 351: 337
   4 Dorota         Stachowska           - Agata          Brzezińska            373: 293
   5 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             455: 341
   6 Karol          Waniek               - Dariusz        Kuć                   378: 419
   7 Maciej         Grąbczewski          - Renata         Andracka              381: 387
   8 Joanna         Suchanek             - Marta          Bajorek               399: 349
   9 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Syczuk                453: 396
  10 Irena          Sołdan               - Beata          Wiączkowska           329: 493
  11 Piotr          Broda                - Czesław        Grajewski             356: 374
  12 Ryszard        Korpalski            - Marcin         Radwański             400:   0
  13 Kamil          Górka                - Mirosław       Uglik                 318: 319
  14 Piotr          Pietuchowski         - Małgorzata     Szczygieł             415: 414
  15 Michał         Puchowski            - Ryszard        Żydaczewski           409: 282
  16 Rafał          Skibicki             - Jakub          Błażejewski           422: 312
  17 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Tuszyński             333: 398
  18 Łukasz         Szałkiewicz          - Alicja         Kosińska              363: 435
  19 Jerzy          Matyasik             - Mateusz        Królikowski           489: 360
  20 Sławomir       Wolski               - Urszula        Solarska              421: 312
  21 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 454: 381
  22 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Rechowicz             384: 314
  23 Bogusław       Książek              - Magdalena      Kublik                284: 379
  24 Marta          Ćwiek                - Agnieszka      Biegańska             389: 306
  25 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Obremski              301: 471
  26 Radosław       Jachna               - Tomasz         Suchanek              456: 310
  27 Dorota         Kuć                  - Barbara        Łukaszewicz           385: 294
  28 Paweł          Mazurek              - Anna           Stambulska            404: 379
  29 Zdzisław       Figurski             - Dorota         Patera                356: 298
  30 Joanna         Żądło                - Barbara        Żydaczewska           196: 322
  31 Alicja         Ruczakowska          - Szymon         Figurski              234: 425
  32 Patrycja       Hanasiuk             - Marek          Wydrzyński            295: 300


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   9 Piotr          Pietuchowski         - Agnieszka      Goniowska             374: 358
  10 Justyna        Górka                - Jakub          Zaryński              436: 405
  11 Radosław       Jachna               - Dorota         Stachowska            409: 248
  12 Czesław        Grajewski            - Tomasz         Zwoliński             390: 398
  13 Szymon         Figurski             - Paweł          Mazurek               347: 366
  14 Barbara        Żydaczewska          - Dorota         Kuć                   226: 400
  15 Marek          Wydrzyński           - Piotr          Broda                 311: 316
  16 Michał         Puchowski            - Tomasz         Suchanek              319: 333
  17 Ryszard        Żydaczewski          - Dawid          Pikul                 481: 338
  18 Mateusz        Królikowski          - Renata         Andracka              366: 386
  19 Ryszard        Korpalski            - Alicja         Kosińska              341: 393
  20 Bogusław       Książek              - Dariusz        Kuć                   286: 306
  21 Marta          Bajorek              - Andrzej        Rechowicz             441: 412
  22 Sławomir       Wolski               - Joanna         Suchanek              399: 340
  23 Irena          Sołdan               - Jerzy          Matyasik              375: 390
  24 Marta          Ćwiek                - Małgorzata     Szczygieł             307: 389
  25 Patrycja       Hanasiuk             - Urszula        Solarska              331: 398
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Błażejewski           353: 318
  27 Beata          Wiączkowska          - Agata          Brzezińska            372: 265
  28 Maciej         Grąbczewski          - Agnieszka      Biegańska             556: 410
  29 Alicja         Ruczakowska          - Krzysztof      Bonda                 186: 491
  30 Barbara        Łukaszewicz          - Marcin         Radwański             387: 331
  31 Anna           Stambulska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   7 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Kosz                  405: 462
   8 Bogusław       Szyszka              - Marek          Syczuk                362: 448
   9 Piotr          Pietuchowski         - Justyna        Górka                 381: 269
  10 Jakub          Zaryński             - Radosław       Jachna                435: 317
  11 Paweł          Mazurek              - Tomasz         Zwoliński             457: 458
  12 Dorota         Kuć                  - Piotr          Broda                 462: 300
  13 Agnieszka      Goniowska            - Michał         Puchowski             406: 332
  14 Czesław        Grajewski            - Tomasz         Suchanek              450: 332
  15 Dorota         Stachowska           - Renata         Andracka              435: 408
  16 Szymon         Figurski             - Alicja         Kosińska              424: 364
  17 Barbara        Żydaczewska          - Karol          Waniek                281: 300
  18 Marek          Wydrzyński           - Dariusz        Kuć                   261: 511
  19 Ryszard        Żydaczewski          - Marta          Bajorek               394: 275
  20 Andrzej        Rechowicz            - Sławomir       Wolski                415: 268
  21 Jerzy          Matyasik             - Ryszard        Korpalski             398: 326
  22 Małgorzata     Szczygieł            - Urszula        Solarska              352: 403
  23 Joanna         Suchanek             - Irena          Sołdan                309: 384
  24 Bogusław       Książek              - Mateusz        Królikowski           306: 360
  25 Barbara        Łukaszewicz          - Maciej         Grąbczewski           316: 491
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Ćwiek                 451: 325
  27 Patrycja       Hanasiuk             - Beata          Wiączkowska           260: 442
  28 Krzysztof      Bonda                - Jakub          Błażejewski           485: 360
  29 Alicja         Ruczakowska          - Agnieszka      Biegańska             250: 368
  30 Agata          Brzezińska           - Anna           Stambulska            392: 353
  31 Zdzisław       Figurski             - Dorota         Patera                367: 301
  32 Marcin         Radwański            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   7 Zdzisław       Figurski             - Dariusz        Kosz                  287: 456
   8 Marek          Syczuk               - Piotr          Pietuchowski          391: 340
   9 Tomasz         Zwoliński            - Justyna        Górka                 309: 392
  10 Jakub          Zaryński             - Mirosław       Uglik                 399: 475
  11 Dorota         Patera               - Dorota         Kuć                   268: 412
  12 Karol          Waniek               - Agnieszka      Goniowska             393: 434
  13 Bogusław       Szyszka              - Czesław        Grajewski             389: 310
  14 Paweł          Mazurek              - Dorota         Stachowska            353: 359
  15 Piotr          Broda                - Dariusz        Kuć                   406: 359
  16 Szymon         Figurski             - Radosław       Jachna                400: 351
  17 Renata         Andracka             - Ryszard        Żydaczewski           438: 471
  18 Mateusz        Królikowski          - Tomasz         Suchanek              464: 330
  19 Alicja         Kosińska             - Michał         Puchowski             418: 336
  20 Barbara        Żydaczewska          - Andrzej        Rechowicz             256: 385
  21 Jerzy          Matyasik             - Marta          Bajorek               347: 347
  22 Irena          Sołdan               - Sławomir       Wolski                403: 422
  23 Marek          Wydrzyński           - Urszula        Solarska              281: 310
  24 Maciej         Grąbczewski          - Małgorzata     Szczygieł             335: 436
  25 Ryszard        Korpalski            - Krzysztof      Sporczyk              344: 260
  26 Joanna         Suchanek             - Beata          Wiączkowska           422: 348
  27 Krzysztof      Bonda                - Bogusław       Książek               462: 326
  28 Barbara        Łukaszewicz          - Agata          Brzezińska            571: 281
  29 Patrycja       Hanasiuk             - Marta          Ćwiek                 273: 378
  30 Agnieszka      Biegańska            - Marcin         Radwański             363: 381
  31 Jakub          Błażejewski          - Anna           Stambulska            268: 336
  32 Alicja         Ruczakowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   7 Dariusz        Kosz                 - Marek          Syczuk                396: 314
   8 Mirosław       Uglik                - Zdzisław       Figurski              437: 333
   9 Dorota         Kuć                  - Agnieszka      Goniowska             346: 434
  10 Piotr          Pietuchowski         - Bogusław       Szyszka               363: 330
  11 Justyna        Górka                - Ryszard        Żydaczewski           411: 322
  12 Jakub          Zaryński             - Szymon         Figurski              461: 341
  13 Piotr          Broda                - Paweł          Mazurek               441: 287
  14 Dorota         Stachowska           - Dorota         Patera                334: 318
  15 Czesław        Grajewski            - Alicja         Kosińska              352: 360
  16 Dariusz        Kuć                  - Sławomir       Wolski                344: 416
  17 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rechowicz             272: 484
  18 Radosław       Jachna               - Marta          Bajorek               377: 390
  19 Karol          Waniek               - Mateusz        Królikowski           341: 465
  20 Renata         Andracka             - Jerzy          Matyasik              436: 273
  21 Tomasz         Suchanek             - Ryszard        Korpalski             478: 342
  22 Krzysztof      Bonda                - Joanna         Suchanek              422: 369
  23 Małgorzata     Szczygieł            - Barbara        Żydaczewska           434: 293
  24 Irena          Sołdan               - Marek          Wydrzyński            570: 245
  25 Michał         Puchowski            - Maciej         Grąbczewski           343: 398
  26 Marta          Ćwiek                - Beata          Wiączkowska           291: 311
  27 Marcin         Radwański            - Krzysztof      Sporczyk              385: 425
  28 Bogusław       Książek              - Barbara        Łukaszewicz           400: 391
  29 Anna           Stambulska           - Agnieszka      Biegańska             316: 367
  30 Agata          Brzezińska           - Alicja         Ruczakowska           458: 204
  31 Jakub          Błażejewski          - Patrycja       Hanasiuk              376: 232


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   7 Dariusz        Kosz                 - Mirosław       Uglik                 384: 379
   8 Justyna        Górka                - Marek          Syczuk                498: 336
   9 Zdzisław       Figurski             - Piotr          Pietuchowski          296: 389
  10 Agnieszka      Goniowska            - Dorota         Kuć                   421: 336
  11 Piotr          Broda                - Jakub          Zaryński              419: 329
  12 Dorota         Stachowska           - Andrzej        Rechowicz             381: 386
  13 Alicja         Kosińska             - Bogusław       Szyszka               367: 467
  14 Ryszard        Żydaczewski          - Mateusz        Królikowski           392: 347
  15 Szymon         Figurski             - Sławomir       Wolski                390: 260
  16 Dorota         Patera               - Marta          Bajorek               350: 287
  17 Renata         Andracka             - Tomasz         Suchanek              282: 313
  18 Krzysztof      Bonda                - Irena          Sołdan                313: 413
  19 Dariusz        Kuć                  - Radosław       Jachna                412: 392
  20 Paweł          Mazurek              - Małgorzata     Szczygieł             356: 423
  21 Karol          Waniek               - Czesław        Grajewski             377: 333
  22 Urszula        Solarska             - Jerzy          Matyasik              437: 344
  23 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Sporczyk              403: 375
  24 Michał         Puchowski            - Beata          Wiączkowska           329: 491
  25 Joanna         Suchanek             - Ryszard        Korpalski             295: 314
  26 Barbara        Żydaczewska          - Bogusław       Książek               237: 343
  27 Marek          Wydrzyński           - Barbara        Łukaszewicz           325: 349
  28 Marta          Ćwiek                - Agata          Brzezińska            415: 366
  29 Agnieszka      Biegańska            - Marcin         Radwański             354: 363
  30 Patrycja       Hanasiuk             - Jakub          Błażejewski           394: 478
  31 Alicja         Ruczakowska          - Anna           Stambulska            208: 471

Lista rankingowa na dzień 17-09-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.76  30553  200
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             151.17  27059  179
   3 Kamil Górka                    Kraków               149.50  29900  200
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            148.55  28224  190
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.45  29394  198
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.39  28937  195
   7 Bartosz Morawski               Gliwice              148.22  29348  198
   8 Miłosz Wrzałek                 Reda                 147.15  29431  200
   9 Krzysztof Obremski             Legnica              146.48  28857  197
  10 Kazimierz Merklejn             Warszawa             146.34  29121  199
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.01  27888  191
  12 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.96   7152   49
  13 Rafał Lenartowski              Gdynia               145.56  26346  181
  14 Michał Makowski                Warszawa             145.37  17008  117
  15 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.89  15684  109
  16 Dawid Pikul                    Poznań               143.33  28522  199
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.26  18480  129
  18 Marek Syczuk                   Warszawa             143.19  27493  192
  19 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.13  23330  163
  20 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.37  11674   82
  21 Mirosław Uglik                 Warszawa             142.22  27449  193
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.90  14935  106
  23 Paweł Jackowski                Warszawa             140.87  25075  178
  24 Marek Reda                     Wołomin              140.25  27909  199
  25 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.02  14842  106
  26 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            139.69  16623  119
  27 Rafał Dąbrowski                Ostróda              139.41  17426  125
  28 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.71  16090  116
  29 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.71  25938  187
  30 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  138.70  16367  118
  31 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  32 Bogusław Szyszka               Oława                138.16  23625  171
  33 Michał Musielak                Bydgoszcz            138.04  20154  146
  34 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             138.02   8143   59
  35 Grzegorz Kurowski              Warszawa             137.69  26849  195
  36 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.62  27112  197
  37 Tomasz Zwoliński               Skierdy              137.19  25928  189
  38 Justyna Górka                  Kraków               136.86  27372  200
  39 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.97  26106  192
  40 Karol Waniek                   Wrocław              135.60  24815  183
  41 Jakub Szymczak                 Łódź                 135.59  23593  174
  42 Irena Sołdan                   Rumia                135.14  25947  192
  43 Kamil Kister                   Puławy               135.03  26871  199
  44 Jan Mrozowski                  Kraków               134.95  13900  103
  45 Adam Szukalski                 Coventry             134.88  16995  126
  46 Paweł Janaś                    Głogów               134.60  16152  120
  47 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.77  26620  199
  48 Marek Roszak                   Poznań               133.65  13365  100
  49 Robert Kamiński                Warszawa             133.34  26402  198
  50 Dominik Urbacki                Pruszków             133.22  13722  103
  51 Przemysław Rybicki             Otwock               133.21  22246  167
  52 Jarosław Sobczak               Warszawa             133.08   6787   51
  53 Dominik Piasecki               Słupsk               132.50   6360   48
  54 Jakub Zaryński                 Świnoujście          132.48  25304  191
  55 Filip Sosin                    Warszawa             132.48   7154   54
  56 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.30  25533  193
  57 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.12   5549   42
  58 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  59 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.72   4215   32
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.64  20931  159
  61 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.56  25391  193
  62 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.33  26003  198
  63 Artur Irzyk                    Kraków               131.11   5769   44
  64 Szymon Płachta                 Warszawa             130.42  23346  179
  65 Rafał Matczak                  Milanówek            130.07  17299  133
  66 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  67 Grzegorz Święcki               Białystok            129.63   4926   38
  68 Michał Trumpus                 Wrocław              129.41   6341   49
  69 Radosław Jachna                Łódź                 129.41  25493  197
  70 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.37  25098  194
  71 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             129.21  25841  200
  72 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  73 Marek Dudkiewicz               Milanówek            128.65  24314  189
  74 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  75 Wojciech Sołdan                Gdynia               128.54  10669   83
  76 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.52  15165  118
  77 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.41  24654  192
  78 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.25  24881  194
  79 Katarzyna Małek                Mielec               127.95  21751  170
  80 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102
  81 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  82 Janusz Krupiński               Bytom                127.87  12531   98
  83 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.77   7155   56
  84 Tomasz Łapka                   Opole                127.75  17885  140
  85 Mariusz Grodek                 Kraków               127.28   5473   43
  86 Adam Klimont                   Wałcz                127.11  19067  150
  87 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.99  24256  191
  88 Alicja Kosińska                Szczecin             126.89   6979   55
  89 Agnieszka Krupka               Krosno               126.68  13048  103
  90 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.61  20891  165
  91 Michał Kolaj                   Ostróda              126.60  23928  189
  92 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             126.57  15062  119
  93 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  94 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.51  25049  198
  95 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.50  20493  162
  96 Maciej Perzyński               Piła                 126.40   6699   53
  97 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.24   6438   51
  98 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       126.02  24951  198
  99 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.98  13102  104
 100 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
 101 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.80  21008  167
 102 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.74  24897  198
 103 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          125.70   3771   30
 104 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.27  24428  195
 105 Łukasz Baranowski              Reda                 125.26  23925  191
 106 Piotr Broda                    Sandomierz           125.06  23886  191
 107 Robert Głowacki                Łódź                 124.91  20486  164
 108 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.87  24349  195
 109 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.76  24453  196
 110 Paweł Kowalski                 Kutno                124.47   5850   47
 111 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 112 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.20  24095  194
 113 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.85  11766   95
 114 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.84   9412   76
 115 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 116 Krzysztof Jaworski             Warszawa             123.81  13743  111
 117 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.81  24143  195
 118 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.81  13371  108
 119 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 120 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.64   6553   53
 121 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 122 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.12  23516  191
 123 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.62  19497  159
 124 Łukasz Sornek                  Mikołów              122.57  16914  138
 125 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.33   4404   36
 126 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 127 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            122.07  24169  198
 128 Magdalena Kublik               Warszawa             121.93  23776  195
 129 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.80   7308   60
 130 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.69   5963   49
 131 Mikołaj Fidziński              Dębica               121.66  15937  131
 132 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 133 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  121.48  24053  198
 134 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 135 Leszek Stecuła                 Bytom                121.32   9099   75
 136 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.31   3882   32
 137 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.87   7252   60
 138 Jolanta Chłopińska             Wałcz                120.81  23437  194
 139 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 140 Adam Jurkowski                 Knurów               120.75   9298   77
 141 Maciej Michalak                Łódź                 120.52   6026   50
 142 Bogusław Książek               Szczecin             120.50  18436  153
 143 Daniel Janus                   Wąchock              120.35   7823   65
 144 Michał Ozimiński               Łódź                 120.25   7095   59
 145 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             119.83   5752   48
 146 Mateusz Królikowski            Wrocław              119.70  17596  147
 147 Paulina Mech                   Kraków               119.70  16638  139
 148 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 149 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.46  23534  197
 150 Marta Dobrzańska               Kraków               119.34   7041   59
 151 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 152 Grzegorz Łukasik               Konojady             119.14  10484   88
 153 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              118.82  21031  177
 154 Czesław Grajewski              Choroszcz            118.72  22795  192
 155 Maciej Kuczyński               Gdynia               118.42  10066   85
 156 Marcin Resler                  Września             118.38   4972   42
 157 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.36  17162  145
 158 Michał Puchowski               Izbicko              118.35   4024   34
 159 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.88  11316   96
 160 Anita Bruska                   Gdynia               117.77  15074  128
 161 Dorota Stachowska              Wydartowo I          117.59  22578  192
 162 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 163 Stanisław Gasik                Warszawa             117.52   6816   58
 164 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.37  23004  196
 165 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.15  16401  140
 166 Ireneusz Kurzok                Mikołów              117.11  23305  199
 167 Jarosław Karp                  Jędrzejów            117.02   5617   48
 168 Natalia Ogierman               Katowice             116.99  13220  113
 169 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 170 Grzegorz Kwiecień              Kraków               116.95  18361  157
 171 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.95   9005   77
 172 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.85   3973   34
 173 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 174 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.61  14810  127
 175 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.48  17356  149
 176 Leszek Kacprzyk                Katowice             116.24  15344  132
 177 Krzysztof Pypno                Gliwice              116.24   5347   46
 178 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.17  13359  115
 179 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  14282  123
 180 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.05  12649  109
 181 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              116.02  11022   95
 182 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.92   7535   65
 183 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.88   9039   78
 184 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 185 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             115.86  13671  118
 186 Joanna Jewtuch                 Warszawa             115.52   3812   33
 187 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.50   9702   84
 188 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 189 Anna Biegańska                 Białystok            115.10   7712   67
 190 Krzysztof Gibas                Kraków               114.88   6893   60
 191 Krzysztof Bonda                Białystok            114.77   6542   57
 192 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 193 Beata Piotrowska               Łódź                 114.68  16858  147
 194 Renata Andracka                Zwola                114.63  21780  190
 195 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 196 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.20  18843  165
 197 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.11  21909  192
 198 Zbigniew Rybak                 Warszawa             113.85  21518  189
 199 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.73  16832  148
 200 Ewa Szałas                     Katowice             113.39   4082   36
 201 Joanna Suchanek                Wrocław              112.84  22568  200
 202 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.83   9365   83
 203 Dorota Rudzińska               Warszawa             112.73  21870  194
 204 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 205 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.30  14037  125
 206 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.07  22190  198
 207 Marcin Ceglarek                Kraków               111.85  20692  185
 208 Adam Janicki                   Łódź                 111.84  22145  198
 209 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.84  21249  190
 210 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 211 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            111.68   6701   60
 212 Marianna Kozłowska             Białystok            111.62   5804   52
 213 Teresa Zalewska                Racibórz             111.55  18295  164
 214 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 215 Sławomir Zabawa                Wałcz                111.50   6690   60
 216 Jerzy Luter                    Bytom                111.39  19604  176
 217 Halina Roszak                  Poznań               111.34   7794   70
 218 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.32  21596  194
 219 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     111.17   5336   48
 220 Jacek Pietruszka               Kraków               111.16   6781   61
 221 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.12   6667   60
 222 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.63  13497  122
 223 Rafał Stachowski               Police               110.15   7160   65
 224 Sławomir Długosz               Ostróda              109.91  20992  191
 225 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 109.86   4065   37
 226 Sławomir Wolski                Wrocław              109.60  21920  200
 227 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.58  10739   98
 228 Anna Stefańska                 Łódź                 109.34   8747   80
 229 Lucyna Śniadach                Rumia                109.06   3490   32
 230 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.77  14793  136
 231 Monika Sadurska                Warszawa             108.58   4886   45
 232 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               108.51  10960  101
 233 Anna Arana                     Warszawa             108.19  19799  183
 234 Piotr Madej                    Wrocław              107.37   3758   35
 235 Radosław Więch                 Warszawa             107.29  20064  187
 236 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.14  20357  190
 237 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       106.74   7258   68
 238 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             106.68   7254   68
 239 Rafał Skibicki                 Lębork               106.67   4480   42
 240 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 241 Anna Niedzielko                Szczecin             106.53   8629   81
 242 Marta Sztajnert                Wisła                106.41  10109   95
 243 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              106.26   3294   31
 244 Rafał Polak                    Wałcz                106.18   4778   45
 245 Teresa Pawlik                  Lubin                106.03   3605   34
 246 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.83   5080   48
 247 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.73  13956  132
 248 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 249 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.52  19943  189
 250 Tomasz Lempart                 Kraków               105.43   3163   30
 251 Lidia Szpakowska               Jaworzno             105.17   4312   41
 252 Marta Bajorek                  Warszawa             105.17   5679   54
 253 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.12   7674   73
 254 Zofia Górka                    Łęczna               104.80   6183   59
 255 Jacek Nowak                    Szczecin             104.31   5633   54
 256 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.05   4370   42
 257 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 258 Urszula Solarska               Łódź                 103.73  20331  196
 259 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57
 260 Szymon Dąbrowski               Warszawa             103.57  18747  181
 261 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 262 Grzegorz Miecugow              Warszawa             103.18   5262   51
 263 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.84  14603  142
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.72  19415  189
 265 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 266 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 267 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 102.27   7977   78
 268 Bożena Guział                  Racibórz             102.26   6238   61
 269 Agnieszka Biegańska            Białystok            102.09   7146   70
 270 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 271 Dorota Patera                  Legnica              102.00   4182   41
 272 Paweł Maciejczuk               Białystok            101.85   4176   41
 273 Tomasz Lewiński                Wejherowo            101.68   4779   47
 274 Józef Burzyński                Ełk                  101.62   5081   50
 275 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            101.28   7191   71
 276 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 277 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               101.19   9714   96
 278 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.02  13233  131
 279 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 280 Anna Stambulska                Kraków               100.42   4820   48
 281 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.40   4819   48
 282 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.36  16559  165
 283 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 284 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 285 Lidia Żywna                    Gdynia                99.46   8653   87
 286 Robert Wagner                  Wrocław               99.15   5949   60
 287 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 288 Krzysztof Zawadzki             Sampława              98.60  17847  181
 289 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.43   8170   83
 290 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 291 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.65   6379   66
 292 Sylwia Buks                    Warszawa              96.56  18926  196
 293 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              95.65   4113   43
 294 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.32   2955   31
 295 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                95.26   7430   78
 296 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 297 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 298 Sylwia Łada                    Inowrocław            94.18  10171  108
 299 Anna Lenartowska               Gdynia                94.07   7902   84
 300 Janina Grajewska               Choroszcz             93.86   9292   99
 301 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.79   8815   95
 302 Leszek Kilian                  Jaworzno              92.60   4445   48
 303 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 304 Aleksandra Brzeska             Warszawa              92.09   3960   43
 305 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 306 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.68   3718   41
 307 Maciej Dąbrowski               Warszawa              90.20   5773   64
 308 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 309 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.09   3153   35
 310 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 311 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.90   6922   77
 312 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.81   7005   78
 313 Leszek Katyński                Słupsk                89.54   6089   68
 314 Marta Łęgowska                 Inowrocław            88.38   5745   65
 315 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.80   9027  104
 316 Michał Dąbrowski               Warszawa              86.40  10541  122
 317 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.30   3970   46
 318 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                85.34   7681   90
 319 Paulina Naplocha               Racibórz              84.63  16079  190
 320 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 321 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 322 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              83.28   5330   64
 323 Andrzej Klich                  Jaworzno              83.19   5740   69
 324 Piotr Sadzyński                Jaworzno              80.73   3633   45
 325 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 326 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 327 Magdalena Sulejewska           Kraków                77.61   5433   70
 328 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.98   5081   66
 329 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.39   2158   33
 330 Mirosław Dejna                 Sampława              60.27  11874  197




Poczekalnia na dzień 17-09-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.38   3317   29
   3 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   4 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   5 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   6 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
   7 Jan Kozłowski                  Kraków               129.69   3372   26
   8 Katarzyna Sołdan               Rumia                127.85   3324   26
   9 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  10 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  11 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  12 Karol Rembiałkowski            Warszawa             114.96   2874   25
  13 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  14 Elżbieta Święcka               Białystok            101.64   2541   25
  15 Marek Szczepanik               Reda                 100.28   2507   25
  16 Daniel Tomczyk                 Piła                  98.60   2465   25
  17 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  18 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              131.75   3162   24
  19 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  20 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  21 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  22 Konrad Sowula                  Kraków               116.17   2788   24
  23 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  24 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  25 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  26 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  27 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.17   2524   24
  28 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  29 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  30 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  31 Agata Brzezińska               Świebodzice           99.12   2379   24
  32 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  33 Jacek Nocoń                    Jaworzno              99.00   2376   24
  34 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  35 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  36 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  37 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  38 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                84.38   2025   24
  39 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  40 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  41 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  42 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  43 Roman Figiel                   Zawichost             99.52   2289   23
  44 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  45 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  46 Grzegorz Cieplak               Warszawa              93.26   2145   23
  47 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  48 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  49 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  50 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  51 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  52 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  53 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  54 Maciej Michalski               Łódź                 102.09   2246   22
  55 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  56 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  57 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  58 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  59 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  60 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  61 Bartosz Pięta                  Swarzędz             103.43   2172   21
  62 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  63 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  64 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  65 Artur Tomczyk                  Piła                 123.20   2464   20
  66 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      111.65   2233   20
  67 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  68 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  69 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  70 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        127.79   2428   19
  71 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  72 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  73 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  74 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  75 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  76 Jan  Olek                      Warszawa              96.74   1838   19
  77 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  78 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  79 Lech Szymczak                  Mniszki              110.89   1996   18
  80 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  81 Iza Kraj                       Warszawa             102.89   1852   18
  82 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  83 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  84 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  85 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  86 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  87 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  88 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  89 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  90 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  91 Kuba Koisar                    Warszawa             119.13   1787   15
  92 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  93 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  94 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  95 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  96 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  97 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  98 Aneta Grodek                   Zawiercie             85.36   1195   14
  99 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
 100 Marcin Kozyra                  Warszawa             129.31   1681   13
 101 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 102 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 103 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
 104 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 105 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 106 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 107 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 108 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 109 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 110 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 111 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 112 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 113 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 114 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 115 Dominika Brzezińska            Piła                  90.69   1179   13
 116 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 117 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 118 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 119 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 120 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 121 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 122 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 123 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 124 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 125 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 126 Filip Warzecha                 Gdynia               123.83   1486   12
 127 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 128 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 129 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 130 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 131 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 132 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.17   1394   12
 133 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 134 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 135 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 136 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 137 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 138 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 139 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 140 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 141 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 142 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 143 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 144 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 145 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 146 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 147 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 148 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 149 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 150 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 151 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 152 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 153 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 154 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 155 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 156 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 157 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 158 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 159 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 160 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 161 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 162 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 163 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 164 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 165 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 166 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 167 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 168 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 169 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 170 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 171 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 172 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 173 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 174 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 175 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 176 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 177 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 178 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 179 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 180 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 181 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 182 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 183 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 184 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 185 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               86.75   1041   12
 186 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 187 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 188 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 189 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 190 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 191 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 192 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 193 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 194 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 195 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 196 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 197 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 198 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 199 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 200 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 201 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 202 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 203 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 204 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 205 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 206 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 207 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 208 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 209 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.36   1005   11
 210 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 211 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 212 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 213 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 214 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 215 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 216 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 217 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 218 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 219 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 220 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 221 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 222 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 223 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 224 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 225 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 226 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 227 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 228 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 229 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 230 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 231 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 232 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 233 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 234 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 235 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 236 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 237 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 238 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 239 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.90    919   10
 240 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 241 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 242 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 243 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             111.33   1002    9
 244 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 245 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 246 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 247 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 248 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 249 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 250 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 251 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 252 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 253 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 254 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 255 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 256 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 257 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 258 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 259 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 260 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 261 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 262 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 263 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 264 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 265 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 266 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 267 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 268 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 269 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 270 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 271 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 272 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 273 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 274 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 275 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 276 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 277 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 278 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 279 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 280 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 281 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 282 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 283 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 284 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 285 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 286 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 287 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 288 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 289 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 290 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 291 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 292 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 293 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 294 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 295 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 296 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 297 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 298 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 299 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 300 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 301 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 302 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 303 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 304 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 305 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 306 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 307 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 308 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 309 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 310 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 311 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 312 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 313 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 314 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 315 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 316 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 317 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 318 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 319 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 320 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 321 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 322 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 323 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 324 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 325 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 326 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 327 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 328 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 329 Milena Woźniak                 Wałcz                100.00    400    4
 330 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 331 Kinga Stecuła                  Bytom                 85.50    342    4
 332 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 333 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 334 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 335 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 336 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 337 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 338 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 339 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 340 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 341 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 342 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 343 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 344 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 345 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 346 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 347 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 348 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 349 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 350 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 351 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 352 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 353 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 354 Kamila Biskupska               Mirosławiec          150.00    150    1
 355 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 356 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 357 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 358 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 359 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 360 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 361 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 362 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 363 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 364 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 365 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 366 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 367 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie