Legnica10
września
Legnica 10-11 września XVII Puchar Polski
Jaworzno17
września
Jaworzno 17-18 września VI Mistrzostwa JaworznaGrand Prix 2011
Nowe Miasto Lubawskie24
września
Nowe Miasto Lubawskie 24-25 września XIV Mistrzostwa Warmii i Mazur
Śląsk? Małopolska? Mazowsze!!!17 - 18 września 2011 — VI Mistrzostwa JaworznaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VI Mistrzostwa Jaworzna Jaworzno, 17 - 18 września 2011
Grand Prix 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Śląsk? Małopolska? Mazowsze!!!Za nami kolejny turniej, w którym – co liczne tego roku – odeszli organizatorzy od klasycznego dwunastorundowca. 72 graczy i graczek stoczyło w Jaworznie czternaście rundowych bojów, by wyłonić ostatecznych zwycięzców. Organizator, Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, zaprosił nas do nowego miejsca, przestronnej hali widowiskowej, w której zagrano na stołach gwarantujących przestrzeń nawet najbardziej wybrednym pod tym względem zawodniczkom i zawodnikom. Trud osób organizujących, których animatorką była Aneta Szczyrzyca, zaowocował jeszcze m.in. obiadem na sali, kanapkami, grillem dla chętnych pod wieczór pierwszego dnia, ciekawymi nagrodami, licznymi pucharami w drugim dniu – za wszystko serdecznie dziękujemy.

Mistrzostwa Jaworzna były rozgrywane zarazem jako Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia i, jak na takie przystało, w jednej z rund na pierwszym stole walczyli nawet przedstawiciele tych środowisk: Dariusz Puton z Rudy Śląskiej oraz Krzysztof Kałuża z Sosnowca. Wraz z kolejnymi rundami rozpoczął się jednakże atak Krakusów, których w porywach nawet szóstka plasowała się w pierwszej dziesiątce. Wszystko zapowiadało więc ostatecznie lokalne rozgrywki (lokalne, jako że Jaworzno leży dokładnie na pograniczu Śląska i Małopolski). Ostatnie dwie rundy wstrząsnęły jednakże tymi prognozami, bo na pierwszych stołach posprzątał wszystko gość z Mazowsza, Stanisław Rydzik z Warszawy. Jego wygrana w ostatniej partii zepchnęła na drugie miejsce Dariusza Putona, zaś Małopolanin Mariusz Wrześniewski z Krakowa zadowolił się najniższym stopniem podium. Końcowy rozkład pierwszej dziesiątki to 2 Mazowszan, 4 Ślązaków i 4 Małopolan. Inne regiony bądź nie dojechały, bądź Jaworzno będzie dla nich szczęśliwsze w przyszłym roku
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Jaworzna
IV Mistrzostwa Jaworzna


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 14
- system: połówkowy (rundy 1-13), duńczyk (runda 14)
Miejsce rozgrywekHala Widowiskowo–Sportowa Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
ul. Grunwaldzka 80, 43-600 Jaworzno
(centrum miasta, duży parking, kawiarnie, pizzerie w okolicy)
Obrońca tytułuTomasz Ciejka
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 17 września (8 rund)
10:00-10:40 — zapisy
11:00 — rozpoczęcie turnieju
13.30-14.15 – przerwa obiadowa (zapisy na obiad w formularzu)
19:30 — zakończenie gier

Niedziela, 18 września (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
- młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdJaworzno w województwie śląskim:
20 km od Katowic (dojazd autobusami: J, A, E z dworca przy PKP lub minibusem; samochodem autostradą A4 w kierunku Krakowa, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa, drugi zjazd na Jaworzno).
55 km od Krakowa (dojazd mini-busami lub pociągiem, samochodem autostradą A4 w kierunku Katowic, zjazd na Jaworzno).
Hala znajduje się w centrum miasta Jaworzna.
WyżywienieNa miejscu zapewniamy: kawę, napoje, ciastka.
Gorący posiłek można zamówić we własnym zakresie w Restauracji „Mega Pizza”

Obiad do wykupienia na miejscu (14 zł za dwa dania – sobota) – zapisy na obiad do piątku (16.09) do godz.18.00 – wybór wśród trzech zestawów
NoclegiDomki wypoczynkowe MCKiS nad zalewem Sosina
w miejscu organizowanego sobotniego grilla, natomiast 11 km od miejsca rozgrywek
220 zł – domek 4-osobowy 2-pokojowy z łazienką,
400 zł – domek 10-osobowy dwupiętrowy z łazienką
Tel. kont. do rezerwacji: 608-406-092

Hotel Brojan — 1 km od miejsca rozgrywek
Hotel Pańska Górka — 1 km od miejsca rozgrywek
Hotel Wodnik — 10 km od miejsca rozgrywek
Hotel Dalia — 5 km od miejsca rozgrywek
NagrodyI miejsce — puchar + nagroda rzeczowa + nagroda pieniężna — 400 zł
II miejsce – puchar + nagroda rzeczowa + nagroda pieniężna – 300 zł
III miejsce- puchar + nagroda rzeczowa + nagroda pieniężna – 100 zł
(kwoty mogą ulec zmianie – jedynie wzwyż)

Nagrody specjalne rzeczowe:
- dla najlepszej kobiety i dla najlepszego mężczyzny z Jaworzna
- dla najlepszej kobiety na Mistrzostwach
- za najdroższy ruch
- dla najlepszego debiutanta
Nagrody książkowe i rzeczowe dla pozostałych graczy

UWAGA: Nagroda specjalna rzeczowa: wybrana w drodze losowania po zakończeniu turnieju oraz loteria fantowa podczas trwania rozgrywek.
Dodatkowe atrakcjeWieczorne sobotnie grillowanie nad Zalewem Sosina w plenerze (składka dla chętnych po 25 zł — prosimy zgłaszać chęć uczestnictwa w imprezie najpóźniej 15.IX — czwartek)
OrganizatorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
Urząd Miasta Jaworzno
Polska Federacja Scrabble w Warszawie
Stowarzyszenie Równych Szans "SIGMA" w Jaworznie
Klub MCKiS „Podłęże” w Jaworznie — 32 616 54 18 — swietlica.podleze@mckis.jaw.pl
Aneta Szczyrzyca — 508-217-271 — aneta.szczyrzyca@interia.pl
Honorowy Patronat nad turniejem – Prezydent Miasta Jaworzna
Honorowy Patronat Medialny – Telewizja CTV Jaworzno
SponsorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
Urząd Miasta Jaworzna
Stowarzyszenie Równych Szans "SIGMA" w Jaworznie
Urząd Miasta Jaworzna
Biuro Promocji i Informacji Urzędu Miasta Jaworzna
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Urzędu Miasta Jaworzna
Poseł na Sejm RP Wojciech Saługa
Polska Federacja Scrabble w Warszawie
Restauracja Mega Pizza w Jaworznie
Księgarnia „U Panny NIKT” w Jaworznie
Pizzeria „Gruby Benek”
ICB pharma s.j. w Jaworznie


Wyniki turnieju VI Mistrzostwa Jaworzna

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               151.17     11.0     5908     2209      944
  2 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            138.71     11.0     5545     2284      710
  3 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 143.26     10.0     6191     2184      965
  4 Leszek          Stecuła              Bytom                  121.32     10.0     5758     2100      847
  5 Michał          Alabrudziński        Włocławek              148.55     10.0     5706     2046      535
  6 Kamil           Górka                Kraków                 149.50     10.0     5692     2093      438
  7 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       143.13     10.0     5514     2125      251
  8 Justyna         Górka                Kraków                 136.86      9.0     5869     1938      986
  9 Bartosz         Morawski             Gliwice                148.22      9.0     5741     1921      822
 10 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 124.76      9.0     5550     2011      632
 11 Miłosz          Wrzałek              Reda                   147.15      9.0     5452     1899     -108
 12 Mariusz         Grodek               Kraków                 127.28      9.0     5387     2026       43
 13 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   117.88      9.0     5351     1875      633
 14 Szymon          Płachta              Warszawa               130.42      9.0     5323     1950      131
 15 Tomasz          Lempart              Kraków                 105.43      8.5     5297     1848      146
 16 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              122.07      8.5     5253     1959      173
 17 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               124.87      8.0     5587     1785      531
 18 Janusz          Krupiński            Bytom                  127.87      8.0     5547     1702      518
 19 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               137.69      8.0     5515     1905     -294
 20 Jan             Mrozowski            Kraków                 134.95      8.0     5487     1815      353
 21 Piotr           Broda                Sandomierz             125.06      8.0     5306     1863      261
 22 Agnieszka       Krupka               Krosno                 126.68      8.0     5249     1784      551
 23 Krzysztof       Gibas                Kraków                 114.88      8.0     5241     1738      319
 24 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 123.85      8.0     5161     1899      111
 25 Adam            Janicki              Łódź                   111.84      8.0     5147     1702      268
 26 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                117.11      8.0     5019     1759      -41
 27 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              117.02      8.0     4890     1750     -219
 28 Michał          Jakubiec             Siemianowice Śląskie   100.00      7.5     5320     1680      317
 29 Jakub           Zaryński             Świnoujście            132.48      7.0     5708     1705      850
 30 Adam            Jurkowski            Knurów                 120.75      7.0     5664     1597      679
 31 Mirosław        Uglik                Warszawa               142.22      7.0     5331     1578      241
 32 Leszek          Kacprzyk             Katowice               116.24      7.0     5311     1652      141
 33 Rafał           Matczak              Milanówek              130.07      7.0     5297     1591       85
 34 Natalia         Ogierman             Katowice               116.99      7.0     5264     1574      637
 35 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              122.33      7.0     5230     1701     -131
 36 Andrzej         Rechowicz            Katowice               128.41      7.0     5156     1653       32
 37 Ewa             Radzikowska          Gliwice                100.00      7.0     5055     1690        5
 38 Marta           Sztajnert            Wisła                  106.41      7.0     5044     1590      109
 39 Jacek           Nocoń                Jaworzno               100.00      7.0     4942     1679     -302
 40 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              113.73      7.0     4939     1565      242
 41 Anna            Stambulska           Kraków                 100.42      7.0     4922     1574      101
 42 Leszek          Kilian               Jaworzno               100.00      7.0     4823     1615      129
 43 Kinga           Stecuła              Bytom                  100.00      6.5     4209     1379      252
 44 Marek           Salamon              Bytom                  136.77      6.0     5350     1562      121
 45 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               129.21      6.0     5336     1472      487
 46 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 116.95      6.0     5218     1604     -188
 47 Zbigniew        Rybak                Warszawa               113.85      6.0     5145     1701     -257
 48 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               119.83      6.0     5090     1402       11
 49 Ewa             Szałas               Katowice               113.39      6.0     5062     1599       62
 50 Łukasz          Sornek               Mikołów                122.57      6.0     5040     1412       78
 51 Jerzy           Luter                Bytom                  111.39      6.0     4831     1458       85
 52 Bożena          Guział               Racibórz               102.26      6.0     4776     1527     -542
 53 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               105.17      6.0     4728     1539     -103
 54 Dariusz         Zając                Jaworzno               100.00      6.0     4602     1469     -100
 55 Jan             Kozłowski            Kraków                 129.69      6.0     3543     1267      233
 56 Marta           Bajorek              Warszawa               105.17      5.5     4988     1421      120
 57 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      5.5     4447     1239       -4
 58 Marta           Gibałka              Sosnowiec              100.00      5.5     4375     1327     -176
 59 Konrad          Sowula               Kraków                 111.86      5.0     4860     1628     -358
 60 Urszula         Solarska             Łódź                   103.73      5.0     4825     1426     -291
 61 Teresa          Zalewska             Racibórz               111.55      5.0     4687     1410     -209
 62 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           100.36      5.0     4522     1426     -835
 63 Jerzy           Matyasik             Kraków                 123.12      5.0     4137     1337     -317
 64 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      4.5     4466     1172       48
 65 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.5     4215     1151     -533
 66 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      3.5     4367     1009       83
 67 Małgorzata      Jankowska            Warszawa               100.00      3.5     4170     1026     -382
 68 Marta           Dobrzańska           Kraków                 119.34      3.0     2461      687      153
 69 Maciej          Pierzchała           Jaworzno               100.00      2.5     3017      959    -1803
 70 Sebastian       Małdażys             Jaworzno               100.00      2.5     2741      948    -2355
 71 Aneta           Grodek               Zawiercie              100.00      2.5     2201      625      -70
 72 Jakub           Ziomek               Jaworzno               100.00      0.5     1970      741    -3551
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Mistrzostwa Jaworzna



	Stanisław Rydzik 151.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Natalia        Ogierman              116.99 +  410: 404  167
    2    14 Jarosław       Karp                  117.02 +  510: 189  167
    3     3 Arkadiusz      Biegun                123.85 +  406: 387  174
    4     1 Grzegorz       Kurowski              137.69 +  469: 314  188
    5     1 Dariusz        Puton                 138.71 -  303: 326   89
    6     6 Grzegorz       Kwiecień              116.95 +  437: 342  167
    7     4 Krzysztof      Kałuża                122.33 +  476: 362  172
    8     2 Małgorzata     Sulejewska            124.76 -  376: 461   75
    9     1 Mariusz        Wrześniewski          143.26 -  358: 471   93
   10     7 Zbigniew       Rybak                 113.85 +  454: 293  164
   11     3 Dawid          Adamczyk              143.13 +  452: 277  193
   12     2 Kamil          Górka                 149.50 +  407: 398  200
   13     3 Leszek         Stecuła               121.32 +  440: 375  171
   14     1 Dariusz        Puton                 138.71 +  410: 365  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2209  / 14 157.79




	Kamil Górka 149.50 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Kwiecień              116.95 +  538: 324  167
    2     2 Piotr          Broda                 125.06 -  322: 378   75
    3    11 Mariusz        Grodek                127.28 -  412: 419   77
    4    19 Ewa            Szałas                113.39 +  364: 340  163
    5    16 Tomasz         Siwiński              113.73 +  339: 334  164
    6    18 Konrad         Sowula                111.86 +  414: 372  162
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              122.07 +  400: 393  172
    8     7 Zbigniew       Rybak                 113.85 +  482: 290  164
    9     3 Dariusz        Puton                 138.71 +  463: 334  189
   10     2 Małgorzata     Sulejewska            124.76 +  368: 354  175
   11     1 Mariusz        Wrześniewski          143.26 +  400: 399  193
   12     2 Stanisław      Rydzik                151.17 -  398: 407  101
   13     4 Bartosz        Morawski              148.22 +  436: 416  198
   14     2 Mariusz        Wrześniewski          143.26 -  356: 494   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2093  / 14 149.50




	Michał Alabrudziński 148.55 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Leszek         Kacprzyk              116.24 -  315: 399   66
    2    19 Natalia        Ogierman              116.99 +  407: 389  167
    3    21 Leszek         Kilian                100.00 +  474: 306  150
    4    15 Ireneusz       Kurzok                117.11 +  468: 274  167
    5     4 Arkadiusz      Biegun                123.85 +  447: 290  174
    6     4 Grzegorz       Kurowski              137.69 +  525: 358  188
    7     3 Małgorzata     Sulejewska            124.76 -  315: 474   75
    8     5 Miłosz         Wrzałek               147.15 -  355: 467   97
    9     9 Jerzy          Matyasik              123.12 +  447: 309  173
   10     6 Dawid          Adamczyk              143.13 -  326: 387   93
   11     8 Marek          Salamon               136.77 +  423: 404  187
   12     8 Michał         Jakubiec              100.00 +  405: 356  150
   13     5 Krzysztof      Sporczyk              122.07 +  386: 348  172
   14     3 Justyna        Górka                 136.86 +  413: 410  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2046  / 14 146.14




	Bartosz Morawski 148.22 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Gibas                 114.88 +  466: 431  165
    2     7 Krzysztof      Kałuża                122.33 -  366: 477   72
    3    12 Bożena         Guział                102.26 +  521: 268  152
    4     6 Piotr          Broda                 125.06 -  373: 411   75
    5    12 Ewa            Szałas                113.39 +  464: 409  163
    6     8 Szymon         Płachta               130.42 +  387: 253  180
    7     5 Miłosz         Wrzałek               147.15 -  332: 359   97
    8    10 Janusz         Krupiński             127.87 +  390: 338  178
    9    10 Konrad         Sowula                111.86 +  440: 359  162
   10     9 Michał         Jakubiec              100.00 -  330: 342   50
   11    10 Grażyna        Wesołowska            117.88 +  413: 341  168
   12    10 Arkadiusz      Biegun                123.85 +  460: 251  174
   13     4 Kamil          Górka                 149.50 -  416: 436  100
   14     6 Jan            Mrozowski             134.95 +  383: 244  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1921  / 14 137.21




	Miłosz Wrzałek 147.15 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Zbigniew       Rybak                 113.85 -  387: 445   64
    2    21 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  430: 297  150
    3    15 Konrad         Sowula                111.86 -  343: 369   62
    4    22 Bożena         Guział                102.26 +  429: 296  152
    5    20 Marta          Gibałka               100.00 +  389: 343  150
    6    16 Urszula        Solarska              103.73 +  380: 328  154
    7     5 Bartosz        Morawski              148.22 +  359: 332  198
    8     5 Michał         Alabrudziński         148.55 +  467: 355  199
    9     4 Grzegorz       Kurowski              137.69 +  508: 428  188
   10     4 Dariusz        Puton                 138.71 -  318: 499   89
   11     7 Jakub          Zaryński              132.48 -  270: 525   82
   12     7 Jan            Mrozowski             134.95 +  393: 334  185
   13     7 Tomasz         Lempart               105.43 +  455: 447  155
   14     4 Leszek         Stecuła               121.32 -  324: 562   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1899  / 14 135.64




	Mariusz Wrześniewski 143.26 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Siwiński              113.73 +  439: 370  164
    2    10 Mariusz        Grodek                127.28 +  513: 323  177
    3     2 Małgorzata     Sulejewska            124.76 -  336: 397   75
    4    10 Szymon         Płachta               130.42 +  484: 408  180
    5     3 Dawid          Adamczyk              143.13 +  449: 337  193
    6     2 Marek          Salamon               136.77 +  449: 382  187
    7     2 Piotr          Broda                 125.06 +  493: 313  175
    8     1 Dariusz        Puton                 138.71 +  452: 378  189
    9     1 Stanisław      Rydzik                151.17 +  471: 358  201
   10     1 Jan            Mrozowski             134.95 +  468: 305  185
   11     1 Kamil          Górka                 149.50 -  399: 400  100
   12     1 Leszek         Stecuła               121.32 -  389: 436   71
   13     2 Justyna        Górka                 136.86 -  355: 463   87
   14     2 Kamil          Górka                 149.50 +  494: 356  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2184  / 14 156.00




	Dawid Adamczyk 143.13 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ewa            Szałas                113.39 +  397: 302  163
    2     1 Łukasz         Sornek                122.57 +  404: 339  173
    3     9 Krzysztof      Sporczyk              122.07 +  461: 430  172
    4     5 Grażyna        Wesołowska            117.88 +  406: 279  168
    5     3 Mariusz        Wrześniewski          143.26 -  337: 449   93
    6     3 Leszek         Stecuła               121.32 +  385: 376  171
    7     1 Dariusz        Puton                 138.71 -  372: 401   89
    8     4 Jan            Mrozowski             134.95 +  439: 405  185
    9     5 Mariusz        Grodek                127.28 -  373: 473   77
   10     6 Michał         Alabrudziński         148.55 +  387: 326  199
   11     3 Stanisław      Rydzik                151.17 -  277: 452  101
   12     5 Jakub          Zaryński              132.48 +  400: 366  182
   13     6 Małgorzata     Sulejewska            124.76 +  417: 265  175
   14     5 Mariusz        Grodek                127.28 +  459: 400  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2125  / 14 151.79




	Mirosław Uglik 142.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Konrad         Sowula                111.86 -  328: 335   62
    2    30 Jacek          Nocoń                 100.00 +  499: 288  150
    3    14 Ewa            Szałas                113.39 -  304: 471   63
    4    23 Dariusz        Zając                 100.00 +  455: 351  150
    5    22 Ireneusz       Kurzok                117.11 +  390: 350  167
    6    17 Krzysztof      Sporczyk              122.07 -  346: 366   72
    7    20 Julita         Dygnas                100.36 +  474: 319  150
    8    16 Arkadiusz      Biegun                123.85 -  309: 473   74
    9    17 Teresa         Zalewska              111.55 +  399: 296  162
   10    13 Szymon         Płachta               130.42 -  318: 407   80
   11    18 Ewa            Radzikowska           100.00 +  348: 340  150
   12    16 Marta          Sztajnert             106.41 +  510: 333  156
   13    11 Agnieszka      Krupka                126.68 -  301: 363   77
   14    14 Krzysztof      Gibas                 114.88 -  350: 398   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 14 112.71




	Dariusz Puton 138.71 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Adam           Janicki               111.84 +  505: 301  162
    2     3 Marek          Salamon               136.77 +  403: 307  187
    3     4 Piotr          Broda                 125.06 +  358: 355  175
    4     4 Małgorzata     Sulejewska            124.76 +  369: 357  175
    5     1 Stanisław      Rydzik                151.17 +  326: 303  201
    6     1 Krzysztof      Kałuża                122.33 +  357: 308  172
    7     1 Dawid          Adamczyk              143.13 +  401: 372  193
    8     1 Mariusz        Wrześniewski          143.26 -  378: 452   93
    9     3 Kamil          Górka                 149.50 -  334: 463  100
   10     4 Miłosz         Wrzałek               147.15 +  499: 318  197
   11     2 Leszek         Stecuła               121.32 +  368: 297  171
   12     3 Jan            Kozłowski             129.69 +  511: 264  180
   13     1 Mariusz        Grodek                127.28 +  371: 328  177
   14     1 Stanisław      Rydzik                151.17 -  365: 410  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2284  / 14 163.14




	Grzegorz Kurowski 137.69 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Teresa         Zalewska              111.55 +  407: 327  162
    2    15 Konrad         Sowula                111.86 +  392: 333  162
    3     1 Grażyna        Wesołowska            117.88 +  423: 403  168
    4     1 Stanisław      Rydzik                151.17 -  314: 469  101
    5    11 Mariusz        Grodek                127.28 +  439: 356  177
    6     4 Michał         Alabrudziński         148.55 -  358: 525   99
    7     7 Jakub          Zaryński              132.48 +  374: 356  182
    8     6 Andrzej        Kwiatkowski           124.87 +  495: 398  175
    9     4 Miłosz         Wrzałek               147.15 -  428: 508   97
   10    10 Krzysztof      Sporczyk              122.07 -  382: 452   72
   11    12 Agnieszka      Krupka                126.68 +  368: 345  177
   12     6 Justyna        Górka                 136.86 -  282: 435   87
   13    13 Adam           Jurkowski             120.75 +  437: 407  171
   14     7 Małgorzata     Sulejewska            124.76 -  416: 495   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1905  / 14 136.07




	Justyna Górka 136.86 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jerzy          Luter                 111.39 +  384: 343  161
    2     6 Jan            Mrozowski             134.95 -  324: 416   85
    3    25 Tomasz         Lempart               105.43 -  403: 405   55
    4    24 Lidia          Szpakowska            105.17 -  342: 364   55
    5    31 Maciej         Pierzchała            100.00 +  540: 171  150
    6    21 Marta          Gibałka               100.00 +  518: 228  150
    7    13 Marek          Salamon               136.77 +  447: 391  187
    8     9 Andrzej        Rechowicz             128.41 +  401: 392  178
    9     6 Agnieszka      Krupka                126.68 +  407: 324  177
   10     5 Jan            Kozłowski             129.69 -  303: 441   80
   11    11 Szymon         Płachta               130.42 +  492: 358  180
   12     6 Grzegorz       Kurowski              137.69 +  435: 282  188
   13     2 Mariusz        Wrześniewski          143.26 +  463: 355  193
   14     3 Michał         Alabrudziński         148.55 -  410: 413   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1938  / 14 138.43




	Marek Salamon 136.77 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marta          Sztajnert             106.41 +  393: 339  156
    2     3 Dariusz        Puton                 138.71 -  307: 403   89
    3    27 Sebastian      Małdażys              100.00 +  478: 172  150
    4    16 Jarosław       Karp                  117.02 +  365: 300  167
    5     8 Urszula        Solarska              103.73 +  457: 322  154
    6     2 Mariusz        Wrześniewski          143.26 -  382: 449   93
    7    13 Justyna        Górka                 136.86 -  391: 447   87
    8    17 Konrad         Sowula                111.86 -  333: 500   62
    9    16 Ewa            Radzikowska           100.00 +  387: 330  150
   10    14 Adam           Janicki               111.84 +  377: 327  162
   11     8 Michał         Alabrudziński         148.55 -  404: 423   99
   12    12 Agnieszka      Krupka                126.68 -  304: 377   77
   13    18 Jacek          Nocoń                 100.00 -  362: 398   50
   14    20 Leszek         Kacprzyk              116.24 -  410: 442   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 14 111.57




	Jan Mrozowski 134.95 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Lempart               105.43 +  480: 298  155
    2     6 Justyna        Górka                 136.86 +  416: 324  187
    3     5 Ewa            Radzikowska           100.00 -  338: 410   50
    4    12 Konrad         Sowula                111.86 -  354: 413   62
    5    21 Julita         Dygnas                100.36 +  478: 309  150
    6    11 Leszek         Kacprzyk              116.24 +  377: 363  166
    7     9 Grzegorz       Kwiecień              116.95 +  510: 332  167
    8     4 Dawid          Adamczyk              143.13 -  405: 439   93
    9     7 Grażyna        Wesołowska            117.88 +  409: 384  168
   10     1 Mariusz        Wrześniewski          143.26 -  305: 468   93
   11     9 Zbigniew       Rybak                 113.85 +  449: 281  164
   12     7 Miłosz         Wrzałek               147.15 -  334: 393   97
   13     9 Krzysztof      Gibas                 114.88 +  388: 337  165
   14     6 Bartosz        Morawski              148.22 -  244: 383   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1815  / 14 129.64




	Jakub Zaryński 132.48 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Lidia          Szpakowska            105.17 +  374: 313  155
    2     9 Zbigniew       Rybak                 113.85 -  286: 368   64
    3    17 Rafał          Matczak               130.07 -  384: 403   80
    4    31 Sebastian      Małdażys              100.00 +  567:  95  150
    5    18 Jacek          Nocoń                 100.00 +  468: 382  150
    6    10 Teresa         Zalewska              111.55 +  385: 359  162
    7     7 Grzegorz       Kurowski              137.69 -  356: 374   88
    8    14 Grzegorz       Kwiecień              116.95 +  423: 336  167
    9    12 Arkadiusz      Biegun                123.85 -  390: 401   74
   10    11 Andrzej        Rechowicz             128.41 +  488: 311  178
   11     7 Miłosz         Wrzałek               147.15 +  525: 270  197
   12     5 Dawid          Adamczyk              143.13 -  366: 400   93
   13     8 Piotr          Broda                 125.06 -  312: 399   75
   14    11 Krzysztof      Sporczyk              122.07 -  384: 447   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 14 121.79




	Szymon Płachta 130.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marta          Bajorek               105.17 +  379: 359  155
    2     8 Andrzej        Kwiatkowski           124.87 +  371: 366  175
    3     7 Krzysztof      Kałuża                122.33 -  361: 437   72
    4    10 Mariusz        Wrześniewski          143.26 -  408: 484   93
    5    24 Tomasz         Lempart               105.43 +  428: 301  155
    6     8 Bartosz        Morawski              148.22 -  253: 387   98
    7    15 Adam           Jurkowski             120.75 +  413: 362  171
    8    12 Jan            Kozłowski             129.69 -  350: 429   80
    9    21 Kinga          Stecuła               100.00 +  375: 272  150
   10    13 Mirosław       Uglik                 142.22 +  407: 318  192
   11    11 Justyna        Górka                 136.86 -  358: 492   87
   12    17 Jerzy          Matyasik              123.12 +  492: 292  173
   13    14 Arkadiusz      Biegun                123.85 +  394: 379  174
   14     8 Piotr          Broda                 125.06 +  334: 314  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1950  / 14 139.29




	Rafał Matczak 130.07 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Urszula        Solarska              103.73 -  362: 385   54
    2    24 Adam           Janicki               111.84 +  437: 389  162
    3    17 Jakub          Zaryński              132.48 +  403: 384  182
    4    14 Julita         Dygnas                100.36 +  373: 327  150
    5     7 Grzegorz       Kwiecień              116.95 -  409: 411   67
    6    15 Arkadiusz      Biegun                123.85 -  319: 389   74
    7    21 Ireneusz       Kurzok                117.11 +  496: 301  167
    8    15 Krzysztof      Sporczyk              122.07 -  352: 392   72
    9    15 Jacek          Nocoń                 100.00 -  256: 365   50
   10    21 Ewa            Radzikowska           100.00 -  339: 408   50
   11    24 Teresa         Zalewska              111.55 +  358: 319  162
   12    23 Anna           Stambulska            100.42 +  495: 310  150
   13    17 Jerzy          Matyasik              123.12 +  384: 345  173
   14    13 Janusz         Krupiński             127.87 -  314: 487   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 14 113.64




	Jan Kozłowski 129.69 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     9 Mariusz        Grodek                127.28 -  356: 369   77
    5    15 Arkadiusz      Łydka                 119.83 +  441: 414  170
    6     9 Jerzy          Matyasik              123.12 -  361: 379   73
    7    14 Leszek         Kacprzyk              116.24 +  396: 315  166
    8    12 Szymon         Płachta               130.42 +  429: 350  180
    9    11 Piotr          Broda                 125.06 +  351: 336  175
   10     5 Justyna        Górka                 136.86 +  441: 303  187
   11     5 Michał         Jakubiec              100.00 +  504: 333  150
   12     3 Dariusz        Puton                 138.71 -  264: 511   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  /  9 140.78




	Mariusz Sylwestrzuk 129.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bożena         Guział                102.26 -  341: 369   52
    2    27 Marta          Gibałka               100.00 +  337: 332  150
    3    13 Andrzej        Kwiatkowski           124.87 -  354: 464   75
    4    32 Jakub          Ziomek                100.00 +  571:  63  150
    5    19 Lidia          Szpakowska            105.17 +  433: 340  155
    6    13 Ewa            Radzikowska           100.00 +  406: 313  150
    7    10 Mariusz        Grodek                127.28 -  416: 429   77
    8    11 Jerzy          Matyasik              123.12 -  303: 452   73
    9    14 Zbigniew       Rybak                 113.85 -  392: 409   64
   10    20 Teresa         Zalewska              111.55 +  333: 261  162
   11    17 Konrad         Sowula                111.86 +  449: 264  162
   12    11 Małgorzata     Sulejewska            124.76 -  320: 375   75
   13    16 Marta          Sztajnert             106.41 -  358: 387   56
   14    19 Adam           Jurkowski             120.75 -  323: 391   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 14 105.14




	Andrzej Rechowicz 128.41 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Stambulska            100.42 +  389: 326  150
    2     4 Leszek         Stecuła               121.32 -  325: 382   71
    3    24 Marta          Bajorek               105.17 -  346: 405   55
    4    30 Maciej         Pierzchała            100.00 +  402: 220  150
    5    14 Agnieszka      Krupka                126.68 +  372: 370  177
    6    14 Andrzej        Kwiatkowski           124.87 -  419: 424   75
    7    23 Tomasz         Lempart               105.43 +  410: 339  155
    8     9 Justyna        Górka                 136.86 -  392: 401   87
    9    19 Ireneusz       Kurzok                117.11 +  299: 296  167
   10    11 Jakub          Zaryński              132.48 -  311: 488   82
   11    15 Adam           Jurkowski             120.75 +  446: 342  171
   12    13 Janusz         Krupiński             127.87 -  399: 445   78
   13    20 Jerzy          Luter                 111.39 +  327: 320  161
   14    15 Arkadiusz      Biegun                123.85 -  319: 366   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 14 118.07




	Janusz Krupiński 127.87 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Julita         Dygnas                100.36 +  484: 266  150
    2     5 Urszula        Solarska              103.73 -  331: 385   54
    3    16 Dariusz        Zając                 100.00 +  411: 287  150
    4    13 Kinga          Stecuła               100.00 +  366: 303  150
    5     6 Krzysztof      Sporczyk              122.07 +  444: 265  172
    6     7 Piotr          Broda                 125.06 -  309: 467   75
    7     6 Leszek         Stecuła               121.32 -  317: 463   71
    8    10 Bartosz        Morawski              148.22 -  338: 390   98
    9    20 Leszek         Kilian                100.00 +  461: 236  150
   10    16 Jacek          Nocoń                 100.00 +  427: 341  150
   11    13 Arkadiusz      Biegun                123.85 -  336: 498   74
   12    13 Andrzej        Rechowicz             128.41 +  445: 399  178
   13    12 Michał         Jakubiec              100.00 -  391: 415   50
   14    13 Rafał          Matczak               130.07 +  487: 314  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 14 121.57




	Mariusz Grodek 127.28 Kraków          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marta          Gibałka               100.00 +  371: 283  150
    2    10 Mariusz        Wrześniewski          143.26 -  323: 513   93
    3    11 Kamil          Górka                 149.50 +  419: 412  200
    4     9 Jan            Kozłowski             129.69 +  369: 356  180
    5    11 Grzegorz       Kurowski              137.69 -  356: 439   88
    6    12 Grażyna        Wesołowska            117.88 +  392: 301  168
    7    10 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 +  429: 416  179
    8     8 Piotr          Broda                 125.06 +  467: 387  175
    9     5 Dawid          Adamczyk              143.13 +  473: 373  193
   10     3 Leszek         Stecuła               121.32 -  336: 354   71
   11     4 Andrzej        Kwiatkowski           124.87 +  396: 354  175
   12     4 Krzysztof      Sporczyk              122.07 +  328: 326  172
   13     1 Dariusz        Puton                 138.71 -  328: 371   89
   14     5 Dawid          Adamczyk              143.13 -  400: 459   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2026  / 14 144.71




	Agnieszka Krupka 126.68 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Aneta          Grodek                100.00 -  297: 349   50
    2    26 Jerzy          Luter                 111.39 +  404: 386  161
    3    26 Jakub          Ziomek                100.00 +  600: 147  150
    4     7 Jerzy          Matyasik              123.12 -  387: 401   73
    5    14 Andrzej        Rechowicz             128.41 -  370: 372   78
    6    19 Kinga          Stecuła               100.00 +  335: 242  150
    7    16 Adam           Janicki               111.84 +  335: 327  162
    8    19 Adam           Jurkowski             120.75 +  365: 332  171
    9     6 Justyna        Górka                 136.86 -  324: 407   87
   10    17 Jarosław       Karp                  117.02 +  358: 338  167
   11    12 Grzegorz       Kurowski              137.69 -  345: 368   88
   12    12 Marek          Salamon               136.77 +  377: 304  187
   13    11 Mirosław       Uglik                 142.22 +  363: 301  192
   14     9 Grażyna        Wesołowska            117.88 -  389: 424   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 14 127.43




	Piotr Broda 125.06 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Jakubiec              100.00 +  396: 337  150
    2     2 Kamil          Górka                 149.50 +  378: 322  200
    3     4 Dariusz        Puton                 138.71 -  355: 358   89
    4     6 Bartosz        Morawski              148.22 +  411: 373  198
    5     9 Ewa            Radzikowska           100.00 +  365: 348  150
    6     7 Janusz         Krupiński             127.87 +  467: 309  178
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          143.26 -  313: 493   93
    8     8 Mariusz        Grodek                127.28 -  387: 467   77
    9    11 Jan            Kozłowski             129.69 -  336: 351   80
   10    18 Tomasz         Lempart               105.43 -  327: 420   55
   11    22 Jarosław       Karp                  117.02 +  473: 264  167
   12    15 Zbigniew       Rybak                 113.85 +  385: 357  164
   13     8 Jakub          Zaryński              132.48 +  399: 312  182
   14     8 Szymon         Płachta               130.42 -  314: 334   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1863  / 14 133.07




	Andrzej Kwiatkowski 124.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Małgorzata     Jankowska             100.00 +  464: 236  150
    2     8 Szymon         Płachta               130.42 -  366: 371   80
    3    13 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 +  464: 354  179
    4     8 Krzysztof      Sporczyk              122.07 -  330: 391   72
    5    17 Anna           Stambulska            100.42 +  406: 316  150
    6    14 Andrzej        Rechowicz             128.41 +  424: 419  178
    7     8 Jerzy          Matyasik              123.12 +  458: 362  173
    8     6 Grzegorz       Kurowski              137.69 -  398: 495   88
    9     8 Krzysztof      Kałuża                122.33 +  431: 277  172
   10     8 Arkadiusz      Biegun                123.85 +  400: 285  174
   11     4 Mariusz        Grodek                127.28 -  354: 396   77
   12     9 Tomasz         Lempart               105.43 -  301: 395   55
   13    10 Grażyna        Wesołowska            117.88 -  354: 401   68
   14    12 Marta          Dobrzańska            119.34 +  437: 358  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 14 127.50




	Małgorzata Sulejewska 124.76 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Leszek         Kilian                100.00 +  421: 279  150
    2    13 Aneta          Grodek                100.00 +  362: 284  150
    3     2 Mariusz        Wrześniewski          143.26 +  397: 336  193
    4     4 Dariusz        Puton                 138.71 -  357: 369   89
    5    10 Konrad         Sowula                111.86 +  416: 319  162
    6     5 Zbigniew       Rybak                 113.85 +  439: 320  164
    7     3 Michał         Alabrudziński         148.55 +  474: 315  199
    8     2 Stanisław      Rydzik                151.17 +  461: 376  201
    9     2 Leszek         Stecuła               121.32 -  359: 377   71
   10     2 Kamil          Górka                 149.50 -  354: 368  100
   11     6 Krzysztof      Sporczyk              122.07 -  375: 422   72
   12    11 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 +  375: 320  179
   13     6 Dawid          Adamczyk              143.13 -  265: 417   93
   14     7 Grzegorz       Kurowski              137.69 +  495: 416  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2011  / 14 143.64




	Arkadiusz Biegun 123.85 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  403: 238  150
    2    16 Ireneusz       Kurzok                117.11 +  378: 284  167
    3     3 Stanisław      Rydzik                151.17 -  387: 406  101
    4    17 Marta          Bajorek               105.17 +  361: 338  155
    5     4 Michał         Alabrudziński         148.55 -  290: 447   99
    6    15 Rafał          Matczak               130.07 +  389: 319  180
    7    11 Zbigniew       Rybak                 113.85 -  300: 410   64
    8    16 Mirosław       Uglik                 142.22 +  473: 309  192
    9    12 Jakub          Zaryński              132.48 +  401: 390  182
   10     8 Andrzej        Kwiatkowski           124.87 -  285: 400   75
   11    13 Janusz         Krupiński             127.87 +  498: 336  178
   12    10 Bartosz        Morawski              148.22 -  251: 460   98
   13    14 Szymon         Płachta               130.42 -  379: 394   80
   14    15 Andrzej        Rechowicz             128.41 +  366: 319  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1899  / 14 135.64




	Jerzy Matyasik 123.12 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     7 Agnieszka      Krupka                126.68 +  401: 387  177
    5     5 Leszek         Stecuła               121.32 -  355: 509   71
    6     9 Jan            Kozłowski             129.69 +  379: 361  180
    7     8 Andrzej        Kwiatkowski           124.87 -  362: 458   75
    8    11 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 +  452: 303  179
    9     9 Michał         Alabrudziński         148.55 -  309: 447   99
   10    19 Adam           Jurkowski             120.75 -  367: 479   71
   11    20 Adam           Janicki               111.84 +  397: 326  162
   12    17 Szymon         Płachta               130.42 -  292: 492   80
   13    17 Rafał          Matczak               130.07 -  345: 384   80
   14    23 Ewa            Szałas                113.39 +  478: 308  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 11 121.55




	Łukasz Sornek 122.57 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Sebastian      Małdażys              100.00 +  561:  76  150
    2     1 Dawid          Adamczyk              143.13 -  339: 404   93
    3     8 Zbigniew       Rybak                 113.85 -  307: 501   64
    4    20 Leszek         Kacprzyk              116.24 -  292: 463   66
    5    26 Leszek         Kilian                100.00 +  369: 277  150
    6    25 Bożena         Guział                102.26 +  432: 321  152
    7    22 Lidia          Szpakowska            105.17 -  234: 381   55
    8    24 Julita         Dygnas                100.36 +  371: 296  150
    9    23 Tomasz         Lempart               105.43 -  300: 338   55
   10    27 Krzysztof      Gibas                 114.88 -  302: 422   65
   11    29 Kinga          Stecuła               100.00 -  313: 410   50
   12    29 Paulina        Naplocha              100.00 +  485: 339  150
   13    24 Dariusz        Zając                 100.00 -  388: 389   50
   14    28 Konrad         Sowula                111.86 +  347: 345  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 14 100.86




	Krzysztof Kałuża 122.33 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  384: 232  150
    2     7 Bartosz        Morawski              148.22 +  477: 366  198
    3     7 Szymon         Płachta               130.42 +  437: 361  180
    4     3 Ewa            Radzikowska           100.00 +  337: 308  150
    5     2 Zbigniew       Rybak                 113.85 +  424: 396  164
    6     1 Dariusz        Puton                 138.71 -  308: 357   89
    7     4 Stanisław      Rydzik                151.17 -  362: 476  101
    8     3 Leszek         Stecuła               121.32 -  347: 372   71
    9     8 Andrzej        Kwiatkowski           124.87 -  277: 431   75
   10    12 Marta          Dobrzańska            119.34 +  522: 415  169
   11    14 Tomasz         Lempart               105.43 -  339: 366   55
   12    14 Krzysztof      Gibas                 114.88 -  276: 443   65
   13    21 Ireneusz       Kurzok                117.11 -  330: 466   67
   14    22 Grzegorz       Kwiecień              116.95 +  410: 372  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 14 121.50




	Krzysztof Sporczyk 122.07 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jacek          Nocoń                 100.00 +  355: 250  150
    2    12 Arkadiusz      Łydka                 119.83 +  339: 315  170
    3     9 Dawid          Adamczyk              143.13 -  430: 461   93
    4     8 Andrzej        Kwiatkowski           124.87 +  391: 330  175
    5     6 Janusz         Krupiński             127.87 -  265: 444   78
    6    17 Mirosław       Uglik                 142.22 +  366: 346  192
    7    12 Kamil          Górka                 149.50 -  393: 400  100
    8    15 Rafał          Matczak               130.07 +  392: 352  180
    9    13 Michał         Jakubiec              100.00 =  327: 327  100
   10    10 Grzegorz       Kurowski              137.69 +  452: 382  188
   11     6 Małgorzata     Sulejewska            124.76 +  422: 375  175
   12     4 Mariusz        Grodek                127.28 -  326: 328   77
   13     5 Michał         Alabrudziński         148.55 -  348: 386   99
   14    11 Jakub          Zaryński              132.48 +  447: 384  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1959  / 14 139.93




	Leszek Stecuła 121.32 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Maciej         Pierzchała            100.00 +  493: 187  150
    2     4 Andrzej        Rechowicz             128.41 +  382: 325  178
    3     6 Urszula        Solarska              103.73 -  379: 424   54
    4    11 Arkadiusz      Łydka                 119.83 +  383: 355  170
    5     5 Jerzy          Matyasik              123.12 +  509: 355  173
    6     3 Dawid          Adamczyk              143.13 -  376: 385   93
    7     6 Janusz         Krupiński             127.87 +  463: 317  178
    8     3 Krzysztof      Kałuża                122.33 +  372: 347  172
    9     2 Małgorzata     Sulejewska            124.76 +  377: 359  175
   10     3 Mariusz        Grodek                127.28 +  354: 336  177
   11     2 Dariusz        Puton                 138.71 -  297: 368   89
   12     1 Mariusz        Wrześniewski          143.26 +  436: 389  193
   13     3 Stanisław      Rydzik                151.17 -  375: 440  101
   14     4 Miłosz         Wrzałek               147.15 +  562: 324  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2100  / 14 150.00




	Adam Jurkowski 120.75 Knurów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Ewa            Radzikowska           100.00 -  395: 431   50
    2    20 Lidia          Szpakowska            105.17 -  305: 324   55
    3    31 Jacek          Nocoń                 100.00 -  380: 399   50
    4    35 Paulina        Naplocha              100.00 +  403: 269  150
    5    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  518: 241  150
    6    20 Anna           Stambulska            100.42 +  445: 327  150
    7    15 Szymon         Płachta               130.42 -  362: 413   80
    8    19 Agnieszka      Krupka                126.68 -  332: 365   77
    9    25 Urszula        Solarska              103.73 +  489: 331  154
   10    19 Jerzy          Matyasik              123.12 +  479: 367  173
   11    15 Andrzej        Rechowicz             128.41 -  342: 446   78
   12    19 Ewa            Szałas                113.39 +  416: 312  163
   13    13 Grzegorz       Kurowski              137.69 -  407: 437   88
   14    19 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 +  391: 323  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 14 114.07




	Arkadiusz Łydka 119.83 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Kinga          Stecuła               100.00 +  425: 373  150
    2    12 Krzysztof      Sporczyk              122.07 -  315: 339   72
    3    19 Lidia          Szpakowska            105.17 +  343: 312  155
    4    11 Leszek         Stecuła               121.32 -  355: 383   71
    5    15 Jan            Kozłowski             129.69 -  414: 441   80
    6    26 Julita         Dygnas                100.36 -  355: 412   50
    7    25 Bożena         Guział                102.26 -  321: 389   52
    8    29 Anna           Stambulska            100.42 -  283: 352   50
    9    32 Małgorzata     Jankowska             100.00 +  403: 340  150
   10    28 Leszek         Kilian                100.00 +  388: 318  150
   11    26 Marta          Bajorek               105.17 +  332: 330  155
   12    26 Jarosław       Karp                  117.02 -  309: 396   67
   13    26 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  504: 344  150
   14    24 Ewa            Radzikowska           100.00 -  343: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 14 100.14




	Marta Dobrzańska 119.34 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    18 Anna           Stambulska            100.42 +  452: 288  150
   10    12 Krzysztof      Kałuża                122.33 -  415: 522   72
   11    16 Krzysztof      Gibas                 114.88 -  384: 415   65
   12    20 Konrad         Sowula                111.86 +  370: 333  162
   13    15 Ewa            Szałas                113.39 +  482: 313  163
   14    12 Andrzej        Kwiatkowski           124.87 -  358: 437   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     687  /  6 114.50




	Grażyna Wesołowska 117.88 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  400: 308  150
    2    17 Jakub          Ziomek                100.00 +  625:  88  150
    3     1 Grzegorz       Kurowski              137.69 -  403: 423   88
    4     5 Dawid          Adamczyk              143.13 -  279: 406   93
    5    13 Jerzy          Luter                 111.39 +  352: 231  161
    6    12 Mariusz        Grodek                127.28 -  301: 392   77
    7    17 Urszula        Solarska              103.73 +  389: 341  154
    8    18 Lidia          Szpakowska            105.17 +  340: 333  155
    9     7 Jan            Mrozowski             134.95 -  384: 409   85
   10    15 Konrad         Sowula                111.86 +  325: 300  162
   11    10 Bartosz        Morawski              148.22 -  341: 413   98
   12    18 Jacek          Nocoń                 100.00 +  387: 331  150
   13    10 Andrzej        Kwiatkowski           124.87 +  401: 354  175
   14     9 Agnieszka      Krupka                126.68 +  424: 389  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1875  / 14 133.93




	Ireneusz Kurzok 117.11 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  324: 307  150
    2    16 Arkadiusz      Biegun                123.85 -  284: 378   74
    3    22 Teresa         Zalewska              111.55 +  364: 359  162
    4    15 Michał         Alabrudziński         148.55 -  274: 468   99
    5    22 Mirosław       Uglik                 142.22 -  350: 390   92
    6    27 Marta          Sztajnert             106.41 +  452: 309  156
    7    21 Rafał          Matczak               130.07 -  301: 496   80
    8    22 Leszek         Kacprzyk              116.24 +  431: 390  166
    9    19 Andrzej        Rechowicz             128.41 -  296: 299   78
   10    23 Grzegorz       Kwiecień              116.95 +  378: 290  167
   11    23 Ewa            Szałas                113.39 -  313: 431   63
   12    25 Ewa            Radzikowska           100.00 +  380: 327  150
   13    21 Krzysztof      Kałuża                122.33 +  466: 330  172
   14    17 Jacek          Nocoń                 100.00 +  406: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 14 125.64




	Jarosław Karp 117.02 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Dariusz        Zając                 100.00 +  335: 326  150
    2    14 Stanisław      Rydzik                151.17 -  189: 510  101
    3    23 Leszek         Kacprzyk              116.24 +  398: 313  166
    4    16 Marek          Salamon               136.77 -  300: 365   87
    5    23 Teresa         Zalewska              111.55 -  320: 356   62
    6    28 Adam           Janicki               111.84 -  353: 396   62
    7    27 Marta          Sztajnert             106.41 +  475: 301  156
    8    20 Ewa            Szałas                113.39 +  335: 295  163
    9    22 Grzegorz       Kwiecień              116.95 +  430: 423  167
   10    17 Agnieszka      Krupka                126.68 -  338: 358   77
   11    22 Piotr          Broda                 125.06 -  264: 473   75
   12    26 Arkadiusz      Łydka                 119.83 +  396: 309  170
   13    22 Zbigniew       Rybak                 113.85 +  388: 387  164
   14    18 Kinga          Stecuła               100.00 +  369: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 14 125.00




	Natalia Ogierman 116.99 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                151.17 -  404: 410  101
    2    19 Michał         Alabrudziński         148.55 -  389: 407   99
    3    28 Marta          Gibałka               100.00 -  293: 314   50
    4    33 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  331: 291  150
    5    33 Jakub          Ziomek                100.00 +  478:  76  150
    6    24 Dariusz        Zając                 100.00 +  432: 278  150
    7    19 Konrad         Sowula                111.86 -  309: 345   62
    8    21 Kinga          Stecuła               100.00 -  347: 402   50
    9    26 Jerzy          Luter                 111.39 +  388: 364  161
   10    22 Anna           Stambulska            100.42 +  449: 345  150
   11    19 Marta          Sztajnert             106.41 -  331: 391   56
   12    21 Tomasz         Siwiński              113.73 +  301: 293  164
   13    23 Grzegorz       Kwiecień              116.95 -  412: 415   67
   14    21 Zbigniew       Rybak                 113.85 +  400: 296  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 14 112.43




	Grzegorz Kwiecień 116.95 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 149.50 -  324: 538  100
    2    34 Maciej         Pierzchała            100.00 +  372: 137  150
    3    10 Krzysztof      Gibas                 114.88 +  456: 301  165
    4    18 Tomasz         Lempart               105.43 +  344: 335  155
    5     7 Rafał          Matczak               130.07 +  411: 409  180
    6     6 Stanisław      Rydzik                151.17 -  342: 437  101
    7     9 Jan            Mrozowski             134.95 -  332: 510   85
    8    14 Jakub          Zaryński              132.48 -  336: 423   82
    9    22 Jarosław       Karp                  117.02 -  423: 430   67
   10    23 Ireneusz       Kurzok                117.11 -  290: 378   67
   11    25 Bożena         Guział                102.26 +  494: 307  152
   12    22 Jerzy          Luter                 111.39 -  307: 379   61
   13    23 Natalia        Ogierman              116.99 +  415: 412  167
   14    22 Krzysztof      Kałuża                122.33 -  372: 410   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 14 114.57




	Leszek Kacprzyk 116.24 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Alabrudziński         148.55 +  399: 315  199
    2    18 Krzysztof      Gibas                 114.88 -  316: 440   65
    3    23 Jarosław       Karp                  117.02 -  313: 398   67
    4    20 Łukasz         Sornek                122.57 +  463: 292  173
    5    25 Marta          Bajorek               105.17 +  382: 358  155
    6    11 Jan            Mrozowski             134.95 -  363: 377   85
    7    14 Jan            Kozłowski             129.69 -  315: 396   80
    8    22 Ireneusz       Kurzok                117.11 -  390: 431   67
    9    27 Bożena         Guział                102.26 +  393: 301  152
   10    25 Lidia          Szpakowska            105.17 +  406: 340  155
   11    21 Jacek          Nocoń                 100.00 -  320: 332   50
   12    24 Marta          Bajorek               105.17 +  477: 298  155
   13    19 Adam           Janicki               111.84 -  332: 482   62
   14    20 Marek          Salamon               136.77 +  442: 410  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 14 118.00




	Krzysztof Gibas 114.88 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Bartosz        Morawski              148.22 -  431: 466   98
    2    18 Leszek         Kacprzyk              116.24 +  440: 316  166
    3    10 Grzegorz       Kwiecień              116.95 -  301: 456   67
    4    21 Tomasz         Siwiński              113.73 -  319: 407   64
    5    27 Bożena         Guział                102.26 -  346: 376   52
    6    31 Małgorzata     Jankowska             100.00 +  288: 279  150
    7    28 Leszek         Kilian                100.00 -  364: 398   50
    8    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  385: 258  150
    9    29 Dariusz        Zając                 100.00 +  352: 266  150
   10    27 Łukasz         Sornek                122.57 +  422: 302  173
   11    16 Marta          Dobrzańska            119.34 +  415: 384  169
   12    14 Krzysztof      Kałuża                122.33 +  443: 276  172
   13     9 Jan            Mrozowski             134.95 -  337: 388   85
   14    14 Mirosław       Uglik                 142.22 +  398: 350  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 14 124.14




	Zbigniew Rybak 113.85 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               147.15 +  445: 387  197
    2     9 Jakub          Zaryński              132.48 +  368: 286  182
    3     8 Łukasz         Sornek                122.57 +  501: 307  173
    4     2 Urszula        Solarska              103.73 +  392: 309  154
    5     2 Krzysztof      Kałuża                122.33 -  396: 424   72
    6     5 Małgorzata     Sulejewska            124.76 -  320: 439   75
    7    11 Arkadiusz      Biegun                123.85 +  410: 300  174
    8     7 Kamil          Górka                 149.50 -  290: 482  100
    9    14 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 +  409: 392  179
   10     7 Stanisław      Rydzik                151.17 -  293: 454  101
   11     9 Jan            Mrozowski             134.95 -  281: 449   85
   12    15 Piotr          Broda                 125.06 -  357: 385   75
   13    22 Jarosław       Karp                  117.02 -  387: 388   67
   14    21 Natalia        Ogierman              116.99 -  296: 400   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 14 121.50




	Tomasz Siwiński 113.73 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Wrześniewski          143.26 -  370: 439   93
    2    23 Ewa            Szałas                113.39 -  342: 375   63
    3    30 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  313: 282  150
    4    21 Krzysztof      Gibas                 114.88 +  407: 319  165
    5    16 Kamil          Górka                 149.50 -  334: 339  100
    6    29 Marta          Bajorek               105.17 -  302: 359   55
    7    30 Paulina        Naplocha              100.00 +  438: 257  150
    8    26 Leszek         Kilian                100.00 -  286: 422   50
    9    30 Marta          Sztajnert             106.41 -  330: 405   56
   10    29 Dariusz        Zając                 100.00 +  398: 360  150
   11    27 Lidia          Szpakowska            105.17 +  376: 273  155
   12    21 Natalia        Ogierman              116.99 -  293: 301   67
   13    29 Julita         Dygnas                100.36 +  361: 296  150
   14    25 Jerzy          Luter                 111.39 +  389: 270  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 14 111.79




	Ewa Szałas 113.39 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Adamczyk              143.13 -  302: 397   93
    2    23 Tomasz         Siwiński              113.73 +  375: 342  164
    3    14 Mirosław       Uglik                 142.22 +  471: 304  192
    4    19 Kamil          Górka                 149.50 -  340: 364  100
    5    12 Bartosz        Morawski              148.22 -  409: 464   98
    6    23 Lidia          Szpakowska            105.17 -  296: 314   55
    7    26 Dariusz        Zając                 100.00 +  453: 288  150
    8    20 Jarosław       Karp                  117.02 -  295: 335   67
    9    28 Julita         Dygnas                100.36 +  394: 274  150
   10    24 Kinga          Stecuła               100.00 +  363: 229  150
   11    23 Ireneusz       Kurzok                117.11 +  431: 313  167
   12    19 Adam           Jurkowski             120.75 -  312: 416   71
   13    15 Marta          Dobrzańska            119.34 -  313: 482   69
   14    23 Jerzy          Matyasik              123.12 -  308: 478   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 14 114.21




	Konrad Sowula 111.86 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mirosław       Uglik                 142.22 +  335: 328  192
    2    15 Grzegorz       Kurowski              137.69 -  333: 392   88
    3    15 Miłosz         Wrzałek               147.15 +  369: 343  197
    4    12 Jan            Mrozowski             134.95 +  413: 354  185
    5    10 Małgorzata     Sulejewska            124.76 -  319: 416   75
    6    18 Kamil          Górka                 149.50 -  372: 414  100
    7    19 Natalia        Ogierman              116.99 +  345: 309  167
    8    17 Marek          Salamon               136.77 +  500: 333  187
    9    10 Bartosz        Morawski              148.22 -  359: 440   98
   10    15 Grażyna        Wesołowska            117.88 -  300: 325   68
   11    17 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 -  264: 449   79
   12    20 Marta          Dobrzańska            119.34 -  333: 370   69
   13    27 Leszek         Kilian                100.00 -  273: 398   50
   14    28 Łukasz         Sornek                122.57 -  345: 347   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 14 116.29




	Adam Janicki 111.84 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Puton                 138.71 -  301: 505   89
    2    24 Rafał          Matczak               130.07 -  389: 437   80
    3    33 Andrzej        Klich                 100.00 -  393: 415   50
    4    34 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  403: 266  150
    5    28 Aneta          Grodek                100.00 +  315: 264  150
    6    28 Jarosław       Karp                  117.02 +  396: 353  167
    7    16 Agnieszka      Krupka                126.68 -  327: 335   77
    8    25 Bożena         Guział                102.26 +  375: 310  152
    9    24 Lidia          Szpakowska            105.17 +  373: 307  155
   10    14 Marek          Salamon               136.77 -  327: 377   87
   11    20 Jerzy          Matyasik              123.12 -  326: 397   73
   12    27 Julita         Dygnas                100.36 +  386: 255  150
   13    19 Leszek         Kacprzyk              116.24 +  482: 332  166
   14    16 Marta          Sztajnert             106.41 +  354: 326  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 14 121.57




	Teresa Zalewska 111.55 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Kurowski              137.69 -  327: 407   88
    2    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  394: 273  150
    3    22 Ireneusz       Kurzok                117.11 -  359: 364   67
    4    27 Leszek         Kilian                100.00 +  444: 330  150
    5    23 Jarosław       Karp                  117.02 +  356: 320  167
    6    10 Jakub          Zaryński              132.48 -  359: 385   82
    7    24 Marta          Bajorek               105.17 +  365: 363  155
    8    13 Michał         Jakubiec              100.00 -  246: 359   50
    9    17 Mirosław       Uglik                 142.22 -  296: 399   92
   10    20 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 -  261: 333   79
   11    24 Rafał          Matczak               130.07 -  319: 358   80
   12    30 Marta          Gibałka               100.00 -  281: 312   50
   13    30 Anna           Stambulska            100.42 -  250: 423   50
   14    33 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  430: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 14 100.71




	Jerzy Luter 111.39 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Justyna        Górka                 136.86 -  343: 384   87
    2    26 Agnieszka      Krupka                126.68 -  386: 404   77
    3    29 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  339: 334  150
    4    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  416: 260  150
    5    13 Grażyna        Wesołowska            117.88 -  231: 352   68
    6    22 Michał         Jakubiec              100.00 -  263: 395   50
    7    32 Aneta          Grodek                100.00 +  368: 235  150
    8    23 Jacek          Nocoń                 100.00 -  321: 353   50
    9    26 Natalia        Ogierman              116.99 -  364: 388   67
   10    31 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  455: 320  150
   11    30 Leszek         Kilian                100.00 +  376: 298  150
   12    22 Grzegorz       Kwiecień              116.95 +  379: 307  167
   13    20 Andrzej        Rechowicz             128.41 -  320: 327   78
   14    25 Tomasz         Siwiński              113.73 -  270: 389   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 14 104.14




	Marta Sztajnert 106.41 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Salamon               136.77 -  339: 393   87
    2    28 Leszek         Kilian                100.00 -  292: 333   50
    3    34 Małgorzata     Jankowska             100.00 +  470: 263  150
    4    26 Marta          Gibałka               100.00 -  342: 402   50
    5    32 Sebastian      Małdażys              100.00 +  374: 195  150
    6    27 Ireneusz       Kurzok                117.11 -  309: 452   67
    7    27 Jarosław       Karp                  117.02 -  301: 475   67
    8    31 Maciej         Pierzchała            100.00 +  445: 226  150
    9    30 Tomasz         Siwiński              113.73 +  405: 330  164
   10    26 Marta          Bajorek               105.17 +  330: 313  155
   11    19 Natalia        Ogierman              116.99 +  391: 331  167
   12    16 Mirosław       Uglik                 142.22 -  333: 510   92
   13    16 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 +  387: 358  179
   14    16 Adam           Janicki               111.84 -  326: 354   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 14 113.57




	Tomasz Lempart 105.43 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jan            Mrozowski             134.95 -  298: 480   85
    2    25 Marta          Bajorek               105.17 =  376: 376  105
    3    25 Justyna        Górka                 136.86 +  405: 403  187
    4    18 Grzegorz       Kwiecień              116.95 -  335: 344   67
    5    24 Szymon         Płachta               130.42 -  301: 428   80
    6    30 Jacek          Nocoń                 100.00 +  449: 366  150
    7    23 Andrzej        Rechowicz             128.41 -  339: 410   78
    8    28 Urszula        Solarska              103.73 +  347: 269  154
    9    23 Łukasz         Sornek                122.57 +  338: 300  173
   10    18 Piotr          Broda                 125.06 +  420: 327  175
   11    14 Krzysztof      Kałuża                122.33 +  366: 339  172
   12     9 Andrzej        Kwiatkowski           124.87 +  395: 301  175
   13     7 Miłosz         Wrzałek               147.15 -  447: 455   97
   14    10 Michał         Jakubiec              100.00 +  481: 353  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1848  / 14 132.00




	Lidia Szpakowska 105.17 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jakub          Zaryński              132.48 -  313: 374   82
    2    20 Adam           Jurkowski             120.75 +  324: 305  171
    3    19 Arkadiusz      Łydka                 119.83 -  312: 343   70
    4    24 Justyna        Górka                 136.86 +  364: 342  187
    5    19 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 -  340: 433   79
    6    23 Ewa            Szałas                113.39 +  314: 296  163
    7    22 Łukasz         Sornek                122.57 +  381: 234  173
    8    18 Grażyna        Wesołowska            117.88 -  333: 340   68
    9    24 Adam           Janicki               111.84 -  307: 373   62
   10    25 Leszek         Kacprzyk              116.24 -  340: 406   66
   11    27 Tomasz         Siwiński              113.73 -  273: 376   64
   12    32 Małgorzata     Jankowska             100.00 +  449: 246  150
   13    25 Ewa            Radzikowska           100.00 -  305: 430   50
   14    29 Urszula        Solarska              103.73 +  373: 333  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 14 109.93




	Marta Bajorek 105.17 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Szymon         Płachta               130.42 -  359: 379   80
    2    25 Tomasz         Lempart               105.43 =  376: 376  105
    3    24 Andrzej        Rechowicz             128.41 +  405: 346  178
    4    17 Arkadiusz      Biegun                123.85 -  338: 361   74
    5    25 Leszek         Kacprzyk              116.24 -  358: 382   66
    6    29 Tomasz         Siwiński              113.73 +  359: 302  164
    7    24 Teresa         Zalewska              111.55 -  363: 365   62
    8    27 Ewa            Radzikowska           100.00 -  294: 372   50
    9    31 Paulina        Naplocha              100.00 +  385: 264  150
   10    26 Marta          Sztajnert             106.41 -  313: 330   56
   11    26 Arkadiusz      Łydka                 119.83 -  330: 332   70
   12    24 Leszek         Kacprzyk              116.24 -  298: 477   66
   13    32 Małgorzata     Jankowska             100.00 +  441: 269  150
   14    30 Julita         Dygnas                100.36 +  369: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 14 101.50




	Urszula Solarska 103.73 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Matczak               130.07 +  385: 362  180
    2     5 Janusz         Krupiński             127.87 +  385: 331  178
    3     6 Leszek         Stecuła               121.32 +  424: 379  171
    4     2 Zbigniew       Rybak                 113.85 -  309: 392   64
    5     8 Marek          Salamon               136.77 -  322: 457   87
    6    16 Miłosz         Wrzałek               147.15 -  328: 380   97
    7    17 Grażyna        Wesołowska            117.88 -  341: 389   68
    8    28 Tomasz         Lempart               105.43 -  269: 347   55
    9    25 Adam           Jurkowski             120.75 -  331: 489   71
   10    30 Paulina        Naplocha              100.00 +  414: 278  150
   11    28 Julita         Dygnas                100.36 -  335: 359   50
   12    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  390: 240  150
   13    28 Kinga          Stecuła               100.00 -  259: 340   50
   14    29 Lidia          Szpakowska            105.17 -  333: 373   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 14 101.86




	Bożena Guział 102.26 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 +  369: 341  179
    2    11 Ewa            Radzikowska           100.00 -  314: 340   50
    3    12 Bartosz        Morawski              148.22 -  268: 521   98
    4    22 Miłosz         Wrzałek               147.15 -  296: 429   97
    5    27 Krzysztof      Gibas                 114.88 +  376: 346  165
    6    25 Łukasz         Sornek                122.57 -  321: 432   73
    7    25 Arkadiusz      Łydka                 119.83 +  389: 321  170
    8    25 Adam           Janicki               111.84 -  310: 375   62
    9    27 Leszek         Kacprzyk              116.24 -  301: 393   66
   10    32 Andrzej        Klich                 100.00 +  399: 335  150
   11    25 Grzegorz       Kwiecień              116.95 -  307: 494   67
   12    31 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  417: 228  150
   13    31 Marta          Gibałka               100.00 +  382: 346  150
   14    26 Anna           Stambulska            100.42 -  327: 417   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 14 109.07




	Anna Stambulska 100.42 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Rechowicz             128.41 -  326: 389   78
    2    32 Małgorzata     Jankowska             100.00 +  433: 244  150
    3    18 Julita         Dygnas                100.36 -  305: 335   50
    4    29 Aneta          Grodek                100.00 +  344: 187  150
    5    17 Andrzej        Kwiatkowski           124.87 -  316: 406   75
    6    20 Adam           Jurkowski             120.75 -  327: 445   71
    7    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  401: 255  150
    8    29 Arkadiusz      Łydka                 119.83 +  352: 283  170
    9    18 Marta          Dobrzańska            119.34 -  288: 452   69
   10    22 Natalia        Ogierman              116.99 -  345: 449   67
   11    31 Marta          Gibałka               100.00 +  335: 304  150
   12    23 Rafał          Matczak               130.07 -  310: 495   80
   13    30 Teresa         Zalewska              111.55 +  423: 250  162
   14    26 Bożena         Guział                102.26 +  417: 327  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 14 112.43




	Julita Dygnas 100.36 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Janusz         Krupiński             127.87 -  266: 484   78
    2    29 Michał         Jakubiec              100.00 +  376: 359  150
    3    18 Anna           Stambulska            100.42 +  335: 305  150
    4    14 Rafał          Matczak               130.07 -  327: 373   80
    5    21 Jan            Mrozowski             134.95 -  309: 478   85
    6    26 Arkadiusz      Łydka                 119.83 +  412: 355  170
    7    20 Mirosław       Uglik                 142.22 -  319: 474   92
    8    24 Łukasz         Sornek                122.57 -  296: 371   73
    9    28 Ewa            Szałas                113.39 -  274: 394   63
   10    33 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  385: 313  150
   11    28 Urszula        Solarska              103.73 +  359: 335  154
   12    27 Adam           Janicki               111.84 -  255: 386   62
   13    29 Tomasz         Siwiński              113.73 -  296: 361   64
   14    30 Marta          Bajorek               105.17 -  313: 369   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 14 101.86




	Marta Gibałka 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariusz        Grodek                127.28 -  283: 371   77
    2    27 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 -  332: 337   79
    3    28 Natalia        Ogierman              116.99 +  314: 293  167
    4    26 Marta          Sztajnert             106.41 +  402: 342  156
    5    20 Miłosz         Wrzałek               147.15 -  343: 389   97
    6    21 Justyna        Górka                 136.86 -  228: 518   87
    7    29 Jacek          Nocoń                 100.00 -  263: 426   50
    8    33 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  249: 345   50
    9    33 Maciej         Pierzchała            100.00 +  325: 213  150
   10    36 PAUZA
   11    31 Anna           Stambulska            100.42 -  304: 335   50
   12    30 Teresa         Zalewska              111.55 +  312: 281  162
   13    31 Bożena         Guział                102.26 -  346: 382   52
   14    32 Andrzej        Klich                 100.00 +  374: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 13 102.08




	Aneta Grodek 100.00 Zawiercie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Krupka                126.68 +  349: 297  177
    2    13 Małgorzata     Sulejewska            124.76 -  284: 362   75
    3    20 Kinga          Stecuła               100.00 -  280: 295   50
    4    29 Anna           Stambulska            100.42 -  187: 344   50
    5    28 Adam           Janicki               111.84 -  264: 315   62
    6    35 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  302: 290  150
    7    32 Jerzy          Luter                 111.39 -  235: 368   61
    8    36 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     625  /  7  89.29




	Michał Jakubiec 100.00 Siemianowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Broda                 125.06 -  337: 396   75
    2    29 Julita         Dygnas                100.36 -  359: 376   50
    3    32 Paulina        Naplocha              100.00 +  413: 280  150
    4    25 Jacek          Nocoń                 100.00 -  351: 425   50
    5    30 Małgorzata     Jankowska             100.00 +  481: 231  150
    6    22 Jerzy          Luter                 111.39 +  395: 263  161
    7    18 Ewa            Radzikowska           100.00 +  499: 348  150
    8    13 Teresa         Zalewska              111.55 +  359: 246  162
    9    13 Krzysztof      Sporczyk              122.07 =  327: 327  122
   10     9 Bartosz        Morawski              148.22 +  342: 330  198
   11     5 Jan            Kozłowski             129.69 -  333: 504   80
   12     8 Michał         Alabrudziński         148.55 -  356: 405   99
   13    12 Janusz         Krupiński             127.87 +  415: 391  178
   14    10 Tomasz         Lempart               105.43 -  353: 481   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 14 120.00




	Małgorzata Jankowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Kwiatkowski           124.87 -  236: 464   75
    2    32 Anna           Stambulska            100.42 -  244: 433   50
    3    34 Marta          Sztajnert             106.41 -  263: 470   56
    4    36 PAUZA
    5    30 Michał         Jakubiec              100.00 -  231: 481   50
    6    31 Krzysztof      Gibas                 114.88 -  279: 288   65
    7    34 Sebastian      Małdażys              100.00 +  331: 125  150
    8    32 Dariusz        Zając                 100.00 -  239: 289   50
    9    32 Arkadiusz      Łydka                 119.83 -  340: 403   70
   10    34 Jakub          Ziomek                100.00 +  450: 113  150
   11    35 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  338: 361   50
   12    32 Lidia          Szpakowska            105.17 -  246: 449   55
   13    32 Marta          Bajorek               105.17 -  269: 441   55
   14    34 Maciej         Pierzchała            100.00 +  404: 235  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1026  / 13  78.92




	Leszek Kilian 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Sulejewska            124.76 -  279: 421   75
    2    28 Marta          Sztajnert             106.41 +  333: 292  156
    3    21 Michał         Alabrudziński         148.55 -  306: 474   99
    4    27 Teresa         Zalewska              111.55 -  330: 444   62
    5    26 Łukasz         Sornek                122.57 -  277: 369   73
    6    32 Maciej         Pierzchała            100.00 +  388: 152  150
    7    28 Krzysztof      Gibas                 114.88 +  398: 364  165
    8    26 Tomasz         Siwiński              113.73 +  422: 286  164
    9    20 Janusz         Krupiński             127.87 -  236: 461   78
   10    28 Arkadiusz      Łydka                 119.83 -  318: 388   70
   11    30 Jerzy          Luter                 111.39 -  298: 376   61
   12    33 Sebastian      Małdażys              100.00 +  460: 153  150
   13    27 Konrad         Sowula                111.86 +  398: 273  162
   14    27 Dariusz        Zając                 100.00 +  380: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 14 115.36




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Arkadiusz      Biegun                123.85 -  238: 403   74
    2    31 Teresa         Zalewska              111.55 -  273: 394   62
    3    33 Adam           Janicki               111.84 +  415: 393  162
    4    28 Jerzy          Luter                 111.39 -  260: 416   61
    5    29 Adam           Jurkowski             120.75 -  241: 518   71
    6    34 Jakub          Ziomek                100.00 +  379: 155  150
    7    31 Anna           Stambulska            100.42 -  255: 401   50
    8    30 Krzysztof      Gibas                 114.88 -  258: 385   65
    9    36 PAUZA
   10    32 Bożena         Guział                102.26 -  335: 399   52
   11    34 Sebastian      Małdażys              100.00 +  392: 267  150
   12    28 Urszula        Solarska              103.73 -  240: 390   54
   13    34 Maciej         Pierzchała            100.00 +  310: 253  150
   14    32 Marta          Gibałka               100.00 -  319: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1151  / 13  88.54




	Sebastian Małdażys 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Łukasz         Sornek                122.57 -   76: 561   73
    2    35 PAUZA
    3    27 Marek          Salamon               136.77 -  172: 478   87
    4    31 Jakub          Zaryński              132.48 -   95: 567   82
    5    32 Marta          Sztajnert             106.41 -  195: 374   56
    6    33 Paulina        Naplocha              100.00 -  199: 404   50
    7    34 Małgorzata     Jankowska             100.00 -  125: 331   50
    8    35 Jakub          Ziomek                100.00 +  292: 204  150
    9    34 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  164: 417   50
   10    35 Maciej         Pierzchała            100.00 -  231: 298   50
   11    34 Andrzej        Klich                 100.00 -  267: 392   50
   12    33 Leszek         Kilian                100.00 -  153: 460   50
   13    35 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  222: 389   50
   14    35 Jakub          Ziomek                100.00 +  250: 221  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     948  / 13  72.92




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Kałuża                122.33 -  232: 384   72
    2    33 Dariusz        Zając                 100.00 -  291: 337   50
    3    32 Michał         Jakubiec              100.00 -  280: 413   50
    4    35 Adam           Jurkowski             120.75 -  269: 403   71
    5    35 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  400: 251  150
    6    33 Sebastian      Małdażys              100.00 +  404: 199  150
    7    30 Tomasz         Siwiński              113.73 -  257: 438   64
    8    34 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  371: 311  150
    9    31 Marta          Bajorek               105.17 -  264: 385   55
   10    30 Urszula        Solarska              103.73 -  278: 414   54
   11    36 PAUZA
   12    29 Łukasz         Sornek                122.57 -  339: 485   73
   13    33 Jakub          Ziomek                100.00 +  411: 132  150
   14    31 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  351: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1239  / 13  95.31




	Jacek Nocoń 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Sporczyk              122.07 -  250: 355   72
    2    30 Mirosław       Uglik                 142.22 -  288: 499   92
    3    31 Adam           Jurkowski             120.75 +  399: 380  171
    4    25 Michał         Jakubiec              100.00 +  425: 351  150
    5    18 Jakub          Zaryński              132.48 -  382: 468   82
    6    30 Tomasz         Lempart               105.43 -  366: 449   55
    7    29 Marta          Gibałka               100.00 +  426: 263  150
    8    23 Jerzy          Luter                 111.39 +  353: 321  161
    9    15 Rafał          Matczak               130.07 +  365: 256  180
   10    16 Janusz         Krupiński             127.87 -  341: 427   78
   11    21 Leszek         Kacprzyk              116.24 +  332: 320  166
   12    18 Grażyna        Wesołowska            117.88 -  331: 387   68
   13    18 Marek          Salamon               136.77 +  398: 362  187
   14    17 Ireneusz       Kurzok                117.11 -  286: 406   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 14 119.93




	Maciej Pierzchała 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Leszek         Stecuła               121.32 -  187: 493   71
    2    34 Grzegorz       Kwiecień              116.95 -  137: 372   67
    3    35 PAUZA
    4    30 Andrzej        Rechowicz             128.41 -  220: 402   78
    5    31 Justyna        Górka                 136.86 -  171: 540   87
    6    32 Leszek         Kilian                100.00 -  152: 388   50
    7    35 Jakub          Ziomek                100.00 +  210:  93  150
    8    31 Marta          Sztajnert             106.41 -  226: 445   56
    9    33 Marta          Gibałka               100.00 -  213: 325   50
   10    35 Sebastian      Małdażys              100.00 +  298: 231  150
   11    32 Dariusz        Zając                 100.00 -  193: 415   50
   12    35 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  222: 402   50
   13    34 Andrzej        Klich                 100.00 -  253: 310   50
   14    34 Małgorzata     Jankowska             100.00 -  235: 404   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     959  / 13  73.77




	Ewa Radzikowska 100.00 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Adam           Jurkowski             120.75 +  431: 395  171
    2    11 Bożena         Guział                102.26 +  340: 314  152
    3     5 Jan            Mrozowski             134.95 +  410: 338  185
    4     3 Krzysztof      Kałuża                122.33 -  308: 337   72
    5     9 Piotr          Broda                 125.06 -  348: 365   75
    6    13 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 -  313: 406   79
    7    18 Michał         Jakubiec              100.00 -  348: 499   50
    8    27 Marta          Bajorek               105.17 +  372: 294  155
    9    16 Marek          Salamon               136.77 -  330: 387   87
   10    21 Rafał          Matczak               130.07 +  408: 339  180
   11    18 Mirosław       Uglik                 142.22 -  340: 348   92
   12    25 Ireneusz       Kurzok                117.11 -  327: 380   67
   13    25 Lidia          Szpakowska            105.17 +  430: 305  155
   14    24 Arkadiusz      Łydka                 119.83 +  350: 343  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 14 120.71




	Kinga Stecuła 100.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Arkadiusz      Łydka                 119.83 -  373: 425   70
    2    22 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  356: 302  150
    3    20 Aneta          Grodek                100.00 +  295: 280  150
    4    13 Janusz         Krupiński             127.87 -  303: 366   78
    6    19 Agnieszka      Krupka                126.68 -  242: 335   77
    7    33 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  390: 223  150
    8    21 Natalia        Ogierman              116.99 +  402: 347  167
    9    21 Szymon         Płachta               130.42 -  272: 375   80
   10    24 Ewa            Szałas                113.39 -  229: 363   63
   11    29 Łukasz         Sornek                122.57 +  410: 313  173
   12    36 PAUZA
   13    28 Urszula        Solarska              103.73 +  340: 259  154
   14    18 Jarosław       Karp                  117.02 -  297: 369   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Grażyna        Wesołowska            117.88 -  308: 400   68
    2    21 Miłosz         Wrzałek               147.15 -  297: 430   97
    3    30 Tomasz         Siwiński              113.73 -  282: 313   64
    4    34 Adam           Janicki               111.84 -  266: 403   62
    5    35 Paulina        Naplocha              100.00 -  251: 400   50
    6    36 PAUZA
    7    33 Kinga          Stecuła               100.00 -  223: 390   50
    8    33 Marta          Gibałka               100.00 +  345: 249  150
    9    34 Sebastian      Małdażys              100.00 +  417: 164  150
   10    31 Jerzy          Luter                 111.39 -  320: 455   61
   11    33 Jakub          Ziomek                100.00 +  412: 137  150
   12    35 Maciej         Pierzchała            100.00 +  402: 222  150
   13    26 Arkadiusz      Łydka                 119.83 -  344: 504   70
   14    31 Paulina        Naplocha              100.00 -  299: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 13  90.15




	Monika Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Ireneusz       Kurzok                117.11 -  307: 324   67
    2    22 Kinga          Stecuła               100.00 -  302: 356   50
    3    29 Jerzy          Luter                 111.39 -  334: 339   61
    4    33 Natalia        Ogierman              116.99 -  291: 331   67
    5    34 Dariusz        Zając                 100.00 -  254: 349   50
    6    35 Aneta          Grodek                100.00 -  290: 302   50
    7    36 PAUZA
    8    34 Paulina        Naplocha              100.00 -  311: 371   50
    9    35 Jakub          Ziomek                100.00 +  417: 120  150
   10    33 Julita         Dygnas                100.36 -  313: 385   50
   11    35 Małgorzata     Jankowska             100.00 +  361: 338  150
   12    31 Bożena         Guział                102.26 -  228: 417   52
   13    35 Sebastian      Małdażys              100.00 +  389: 222  150
   14    33 Teresa         Zalewska              111.55 -  270: 430   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1009  / 13  77.62




	Dariusz Zając 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jarosław       Karp                  117.02 -  326: 335   67
    2    33 Paulina        Naplocha              100.00 +  337: 291  150
    3    16 Janusz         Krupiński             127.87 -  287: 411   78
    4    23 Mirosław       Uglik                 142.22 -  351: 455   92
    5    34 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  349: 254  150
    6    24 Natalia        Ogierman              116.99 -  278: 432   67
    7    26 Ewa            Szałas                113.39 -  288: 453   63
    8    32 Małgorzata     Jankowska             100.00 +  289: 239  150
    9    29 Krzysztof      Gibas                 114.88 -  266: 352   65
   10    29 Tomasz         Siwiński              113.73 -  360: 398   64
   11    32 Maciej         Pierzchała            100.00 +  415: 193  150
   12    34 Jakub          Ziomek                100.00 +  426: 121  150
   13    24 Łukasz         Sornek                122.57 +  389: 388  173
   14    27 Leszek         Kilian                100.00 -  241: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 14 104.93




	Jakub Ziomek 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 PAUZA
    2    17 Grażyna        Wesołowska            117.88 -   88: 625   68
    3    26 Agnieszka      Krupka                126.68 -  147: 600   77
    4    32 Mariusz        Sylwestrzuk           129.21 -   63: 571   79
    5    33 Natalia        Ogierman              116.99 -   76: 478   67
    6    34 Andrzej        Klich                 100.00 -  155: 379   50
    7    35 Maciej         Pierzchała            100.00 -   93: 210   50
    8    35 Sebastian      Małdażys              100.00 -  204: 292   50
    9    35 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  120: 417   50
   10    34 Małgorzata     Jankowska             100.00 -  113: 450   50
   11    33 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  137: 412   50
   12    34 Dariusz        Zając                 100.00 -  121: 426   50
   13    33 Paulina        Naplocha              100.00 -  132: 411   50
   14    35 Sebastian      Małdażys              100.00 -  221: 250   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     741  / 13  57.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Mistrzostwa Jaworzna



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Natalia        Ogierman              410: 404
   2 Grzegorz       Kwiecień             - Kamil          Górka                 324: 538
   3 Michał         Alabrudziński        - Leszek         Kacprzyk              315: 399
   4 Krzysztof      Gibas                - Bartosz        Morawski              431: 466
   5 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Rybak                 387: 445
   6 Tomasz         Siwiński             - Mariusz        Wrześniewski          370: 439
   7 Dawid          Adamczyk             - Ewa            Szałas                397: 302
   8 Konrad         Sowula               - Mirosław       Uglik                 335: 328
   9 Dariusz        Puton                - Adam           Janicki               505: 301
  10 Teresa         Zalewska             - Grzegorz       Kurowski              327: 407
  11 Justyna        Górka                - Jerzy          Luter                 384: 343
  12 Marta          Sztajnert            - Marek          Salamon               339: 393
  13 Jan            Mrozowski            - Tomasz         Lempart               480: 298
  14 Lidia          Szpakowska           - Jakub          Zaryński              313: 374
  15 Szymon         Płachta              - Marta          Bajorek               379: 359
  16 Urszula        Solarska             - Rafał          Matczak               385: 362
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Bożena         Guział                341: 369
  18 Anna           Stambulska           - Andrzej        Rechowicz             326: 389
  19 Janusz         Krupiński            - Julita         Dygnas                484: 266
  20 Marta          Gibałka              - Mariusz        Grodek                283: 371
  21 Agnieszka      Krupka               - Aneta          Grodek                297: 349
  22 Michał         Jakubiec             - Piotr          Broda                 337: 396
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Jankowska             464: 236
  24 Leszek         Kilian               - Małgorzata     Sulejewska            279: 421
  25 Arkadiusz      Biegun               - Andrzej        Klich                 403: 238
  26 Sebastian      Małdażys             - Łukasz         Sornek                 76: 561
  27 Krzysztof      Kałuża               - Paulina        Naplocha              384: 232
  28 Jacek          Nocoń                - Krzysztof      Sporczyk              250: 355
  29 Leszek         Stecuła              - Maciej         Pierzchała            493: 187
  30 Ewa            Radzikowska          - Adam           Jurkowski             431: 395
  31 Arkadiusz      Łydka                - Kinga          Stecuła               425: 373
  32 Jolanta        Sylwestrzuk          - Grażyna        Wesołowska            308: 400
  33 Ireneusz       Kurzok               - Monika         Szczyrzyca            324: 307
  34 Dariusz        Zając                - Jarosław       Karp                  326: 335
  35 Jakub          Ziomek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Sornek               - Dawid          Adamczyk              339: 404
   2 Piotr          Broda                - Kamil          Górka                 378: 322
   3 Marek          Salamon              - Dariusz        Puton                 307: 403
   4 Andrzej        Rechowicz            - Leszek         Stecuła               325: 382
   5 Urszula        Solarska             - Janusz         Krupiński             385: 331
   6 Jan            Mrozowski            - Justyna        Górka                 416: 324
   7 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Kałuża                366: 477
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Szymon         Płachta               366: 371
   9 Jakub          Zaryński             - Zbigniew       Rybak                 286: 368
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Mariusz        Grodek                513: 323
  11 Bożena         Guział               - Ewa            Radzikowska           314: 340
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Arkadiusz      Łydka                 339: 315
  13 Aneta          Grodek               - Małgorzata     Sulejewska            284: 362
  14 Jarosław       Karp                 - Stanisław      Rydzik                189: 510
  15 Grzegorz       Kurowski             - Konrad         Sowula                392: 333
  16 Ireneusz       Kurzok               - Arkadiusz      Biegun                284: 378
  17 Grażyna        Wesołowska           - Jakub          Ziomek                625:  88
  18 Leszek         Kacprzyk             - Krzysztof      Gibas                 316: 440
  19 Natalia        Ogierman             - Michał         Alabrudziński         389: 407
  20 Adam           Jurkowski            - Lidia          Szpakowska            305: 324
  21 Jolanta        Sylwestrzuk          - Miłosz         Wrzałek               297: 430
  22 Monika         Szczyrzyca           - Kinga          Stecuła               302: 356
  23 Ewa            Szałas               - Tomasz         Siwiński              375: 342
  24 Rafał          Matczak              - Adam           Janicki               437: 389
  25 Tomasz         Lempart              - Marta          Bajorek               376: 376
  26 Jerzy          Luter                - Agnieszka      Krupka                386: 404
  27 Marta          Gibałka              - Mariusz        Sylwestrzuk           332: 337
  28 Leszek         Kilian               - Marta          Sztajnert             333: 292
  29 Julita         Dygnas               - Michał         Jakubiec              376: 359
  30 Mirosław       Uglik                - Jacek          Nocoń                 499: 288
  31 Andrzej        Klich                - Teresa         Zalewska              273: 394
  32 Małgorzata     Jankowska            - Anna           Stambulska            244: 433
  33 Paulina        Naplocha             - Dariusz        Zając                 291: 337
  34 Maciej         Pierzchała           - Grzegorz       Kwiecień              137: 372
  35 Sebastian      Małdażys             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grażyna        Wesołowska           - Grzegorz       Kurowski              403: 423
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Mariusz        Wrześniewski          397: 336
   3 Stanisław      Rydzik               - Arkadiusz      Biegun                406: 387
   4 Dariusz        Puton                - Piotr          Broda                 358: 355
   5 Ewa            Radzikowska          - Jan            Mrozowski             410: 338
   6 Leszek         Stecuła              - Urszula        Solarska              379: 424
   7 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Kałuża                361: 437
   8 Zbigniew       Rybak                - Łukasz         Sornek                501: 307
   9 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Sporczyk              461: 430
  10 Krzysztof      Gibas                - Grzegorz       Kwiecień              301: 456
  11 Mariusz        Grodek               - Kamil          Górka                 419: 412
  12 Bożena         Guział               - Bartosz        Morawski              268: 521
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Kwiatkowski           354: 464
  14 Mirosław       Uglik                - Ewa            Szałas                304: 471
  15 Konrad         Sowula               - Miłosz         Wrzałek               369: 343
  16 Janusz         Krupiński            - Dariusz        Zając                 411: 287
  17 Rafał          Matczak              - Jakub          Zaryński              403: 384
  18 Julita         Dygnas               - Anna           Stambulska            335: 305
  19 Lidia          Szpakowska           - Arkadiusz      Łydka                 312: 343
  20 Kinga          Stecuła              - Aneta          Grodek                295: 280
  21 Michał         Alabrudziński        - Leszek         Kilian                474: 306
  22 Teresa         Zalewska             - Ireneusz       Kurzok                359: 364
  23 Jarosław       Karp                 - Leszek         Kacprzyk              398: 313
  24 Marta          Bajorek              - Andrzej        Rechowicz             405: 346
  25 Tomasz         Lempart              - Justyna        Górka                 405: 403
  26 Agnieszka      Krupka               - Jakub          Ziomek                600: 147
  27 Marek          Salamon              - Sebastian      Małdażys              478: 172
  28 Natalia        Ogierman             - Marta          Gibałka               293: 314
  29 Jerzy          Luter                - Monika         Szczyrzyca            339: 334
  30 Tomasz         Siwiński             - Jolanta        Sylwestrzuk           313: 282
  31 Adam           Jurkowski            - Jacek          Nocoń                 380: 399
  32 Michał         Jakubiec             - Paulina        Naplocha              413: 280
  33 Adam           Janicki              - Andrzej        Klich                 393: 415
  34 Małgorzata     Jankowska            - Marta          Sztajnert             263: 470
  35 Maciej         Pierzchała           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Rydzik                314: 469
   2 Zbigniew       Rybak                - Urszula        Solarska              392: 309
   3 Krzysztof      Kałuża               - Ewa            Radzikowska           337: 308
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Puton                 357: 369
   5 Grażyna        Wesołowska           - Dawid          Adamczyk              279: 406
   6 Bartosz        Morawski             - Piotr          Broda                 373: 411
   7 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Krupka                401: 387
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kwiatkowski           391: 330
   9 Jan            Kozłowski            - Mariusz        Grodek                356: 369
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Szymon         Płachta               484: 408
  11 Arkadiusz      Łydka                - Leszek         Stecuła               355: 383
  12 Konrad         Sowula               - Jan            Mrozowski             413: 354
  13 Kinga          Stecuła              - Janusz         Krupiński             303: 366
  14 Julita         Dygnas               - Rafał          Matczak               327: 373
  15 Ireneusz       Kurzok               - Michał         Alabrudziński         274: 468
  16 Jarosław       Karp                 - Marek          Salamon               300: 365
  17 Arkadiusz      Biegun               - Marta          Bajorek               361: 338
  18 Grzegorz       Kwiecień             - Tomasz         Lempart               344: 335
  19 Kamil          Górka                - Ewa            Szałas                364: 340
  20 Leszek         Kacprzyk             - Łukasz         Sornek                463: 292
  21 Tomasz         Siwiński             - Krzysztof      Gibas                 407: 319
  22 Miłosz         Wrzałek              - Bożena         Guział                429: 296
  23 Dariusz        Zając                - Mirosław       Uglik                 351: 455
  24 Justyna        Górka                - Lidia          Szpakowska            342: 364
  25 Jacek          Nocoń                - Michał         Jakubiec              425: 351
  26 Marta          Sztajnert            - Marta          Gibałka               342: 402
  27 Teresa         Zalewska             - Leszek         Kilian                444: 330
  28 Andrzej        Klich                - Jerzy          Luter                 260: 416
  29 Anna           Stambulska           - Aneta          Grodek                344: 187
  30 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Pierzchała            402: 220
  31 Jakub          Zaryński             - Sebastian      Małdażys              567:  95
  32 Jakub          Ziomek               - Mariusz        Sylwestrzuk            63: 571
  33 Monika         Szczyrzyca           - Natalia        Ogierman              291: 331
  34 Adam           Janicki              - Jolanta        Sylwestrzuk           403: 266
  35 Paulina        Naplocha             - Adam           Jurkowski             269: 403
  36 Małgorzata     Jankowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Stanisław      Rydzik                326: 303
   2 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Kałuża                396: 424
   3 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Wrześniewski          337: 449
   4 Michał         Alabrudziński        - Arkadiusz      Biegun                447: 290
   5 Jerzy          Matyasik             - Leszek         Stecuła               355: 509
   6 Janusz         Krupiński            - Krzysztof      Sporczyk              444: 265
   7 Grzegorz       Kwiecień             - Rafał          Matczak               411: 409
   8 Marek          Salamon              - Urszula        Solarska              457: 322
   9 Piotr          Broda                - Ewa            Radzikowska           365: 348
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Konrad         Sowula                416: 319
  11 Mariusz        Grodek               - Grzegorz       Kurowski              356: 439
  12 Ewa            Szałas               - Bartosz        Morawski              409: 464
  13 Jerzy          Luter                - Grażyna        Wesołowska            231: 352
  14 Agnieszka      Krupka               - Andrzej        Rechowicz             370: 372
  15 Jan            Kozłowski            - Arkadiusz      Łydka                 441: 414
  16 Kamil          Górka                - Tomasz         Siwiński              339: 334
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Anna           Stambulska            406: 316
  18 Jacek          Nocoń                - Jakub          Zaryński              382: 468
  19 Lidia          Szpakowska           - Mariusz        Sylwestrzuk           340: 433
  20 Miłosz         Wrzałek              - Marta          Gibałka               389: 343
  21 Jan            Mrozowski            - Julita         Dygnas                478: 309
  22 Mirosław       Uglik                - Ireneusz       Kurzok                390: 350
  23 Teresa         Zalewska             - Jarosław       Karp                  356: 320
  24 Szymon         Płachta              - Tomasz         Lempart               428: 301
  25 Marta          Bajorek              - Leszek         Kacprzyk              358: 382
  26 Łukasz         Sornek               - Leszek         Kilian                369: 277
  27 Bożena         Guział               - Krzysztof      Gibas                 376: 346
  28 Aneta          Grodek               - Adam           Janicki               264: 315
  29 Andrzej        Klich                - Adam           Jurkowski             241: 518
  30 Michał         Jakubiec             - Małgorzata     Jankowska             481: 231
  31 Maciej         Pierzchała           - Justyna        Górka                 171: 540
  32 Marta          Sztajnert            - Sebastian      Małdażys              374: 195
  33 Natalia        Ogierman             - Jakub          Ziomek                478:  76
  34 Monika         Szczyrzyca           - Dariusz        Zając                 254: 349
  35 Paulina        Naplocha             - Jolanta        Sylwestrzuk           400: 251


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kałuża               - Dariusz        Puton                 308: 357
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Marek          Salamon               449: 382
   3 Leszek         Stecuła              - Dawid          Adamczyk              376: 385
   4 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Alabrudziński         358: 525
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Zbigniew       Rybak                 439: 320
   6 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kwiecień              437: 342
   7 Piotr          Broda                - Janusz         Krupiński             467: 309
   8 Bartosz        Morawski             - Szymon         Płachta               387: 253
   9 Jan            Kozłowski            - Jerzy          Matyasik              361: 379
  10 Jakub          Zaryński             - Teresa         Zalewska              385: 359
  11 Leszek         Kacprzyk             - Jan            Mrozowski             363: 377
  12 Mariusz        Grodek               - Grażyna        Wesołowska            392: 301
  13 Ewa            Radzikowska          - Mariusz        Sylwestrzuk           313: 406
  14 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kwiatkowski           419: 424
  15 Arkadiusz      Biegun               - Rafał          Matczak               389: 319
  16 Urszula        Solarska             - Miłosz         Wrzałek               328: 380
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Mirosław       Uglik                 366: 346
  18 Kamil          Górka                - Konrad         Sowula                414: 372
  19 Kinga          Stecuła              - Agnieszka      Krupka                242: 335
  20 Adam           Jurkowski            - Anna           Stambulska            445: 327
  21 Justyna        Górka                - Marta          Gibałka               518: 228
  22 Jerzy          Luter                - Michał         Jakubiec              263: 395
  23 Ewa            Szałas               - Lidia          Szpakowska            296: 314
  24 Dariusz        Zając                - Natalia        Ogierman              278: 432
  25 Łukasz         Sornek               - Bożena         Guział                432: 321
  26 Arkadiusz      Łydka                - Julita         Dygnas                355: 412
  27 Ireneusz       Kurzok               - Marta          Sztajnert             452: 309
  28 Adam           Janicki              - Jarosław       Karp                  396: 353
  29 Marta          Bajorek              - Tomasz         Siwiński              359: 302
  30 Tomasz         Lempart              - Jacek          Nocoń                 449: 366
  31 Krzysztof      Gibas                - Małgorzata     Jankowska             288: 279
  32 Leszek         Kilian               - Maciej         Pierzchała            388: 152
  33 Sebastian      Małdażys             - Paulina        Naplocha              199: 404
  34 Jakub          Ziomek               - Andrzej        Klich                 155: 379
  35 Aneta          Grodek               - Monika         Szczyrzyca            302: 290
  36 Jolanta        Sylwestrzuk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Dariusz        Puton                 372: 401
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Piotr          Broda                 493: 313
   3 Michał         Alabrudziński        - Małgorzata     Sulejewska            315: 474
   4 Krzysztof      Kałuża               - Stanisław      Rydzik                362: 476
   5 Miłosz         Wrzałek              - Bartosz        Morawski              359: 332
   6 Janusz         Krupiński            - Leszek         Stecuła               317: 463
   7 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Zaryński              374: 356
   8 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Kwiatkowski           362: 458
   9 Grzegorz       Kwiecień             - Jan            Mrozowski             332: 510
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariusz        Grodek                416: 429
  11 Zbigniew       Rybak                - Arkadiusz      Biegun                410: 300
  12 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              400: 393
  13 Justyna        Górka                - Marek          Salamon               447: 391
  14 Jan            Kozłowski            - Leszek         Kacprzyk              396: 315
  15 Szymon         Płachta              - Adam           Jurkowski             413: 362
  16 Adam           Janicki              - Agnieszka      Krupka                327: 335
  17 Urszula        Solarska             - Grażyna        Wesołowska            341: 389
  18 Ewa            Radzikowska          - Michał         Jakubiec              348: 499
  19 Natalia        Ogierman             - Konrad         Sowula                309: 345
  20 Julita         Dygnas               - Mirosław       Uglik                 319: 474
  21 Rafał          Matczak              - Ireneusz       Kurzok                496: 301
  22 Lidia          Szpakowska           - Łukasz         Sornek                381: 234
  23 Tomasz         Lempart              - Andrzej        Rechowicz             339: 410
  24 Marta          Bajorek              - Teresa         Zalewska              363: 365
  25 Arkadiusz      Łydka                - Bożena         Guział                321: 389
  26 Ewa            Szałas               - Dariusz        Zając                 453: 288
  27 Marta          Sztajnert            - Jarosław       Karp                  301: 475
  28 Leszek         Kilian               - Krzysztof      Gibas                 398: 364
  29 Marta          Gibałka              - Jacek          Nocoń                 263: 426
  30 Tomasz         Siwiński             - Paulina        Naplocha              438: 257
  31 Anna           Stambulska           - Andrzej        Klich                 401: 255
  32 Aneta          Grodek               - Jerzy          Luter                 235: 368
  33 Kinga          Stecuła              - Jolanta        Sylwestrzuk           390: 223
  34 Sebastian      Małdażys             - Małgorzata     Jankowska             125: 331
  35 Jakub          Ziomek               - Maciej         Pierzchała             93: 210
  36 Monika         Szczyrzyca           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Mariusz        Wrześniewski          378: 452
   2 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Sulejewska            376: 461
   3 Leszek         Stecuła              - Krzysztof      Kałuża                372: 347
   4 Jan            Mrozowski            - Dawid          Adamczyk              405: 439
   5 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               355: 467
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Kurowski              398: 495
   7 Kamil          Górka                - Zbigniew       Rybak                 482: 290
   8 Piotr          Broda                - Mariusz        Grodek                387: 467
   9 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Górka                 392: 401
  10 Bartosz        Morawski             - Janusz         Krupiński             390: 338
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jerzy          Matyasik              303: 452
  12 Szymon         Płachta              - Jan            Kozłowski             350: 429
  13 Michał         Jakubiec             - Teresa         Zalewska              359: 246
  14 Jakub          Zaryński             - Grzegorz       Kwiecień              423: 336
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Matczak               392: 352
  16 Arkadiusz      Biegun               - Mirosław       Uglik                 473: 309
  17 Konrad         Sowula               - Marek          Salamon               500: 333
  18 Grażyna        Wesołowska           - Lidia          Szpakowska            340: 333
  19 Agnieszka      Krupka               - Adam           Jurkowski             365: 332
  20 Jarosław       Karp                 - Ewa            Szałas                335: 295
  21 Natalia        Ogierman             - Kinga          Stecuła               347: 402
  22 Leszek         Kacprzyk             - Ireneusz       Kurzok                390: 431
  23 Jacek          Nocoń                - Jerzy          Luter                 353: 321
  24 Łukasz         Sornek               - Julita         Dygnas                371: 296
  25 Bożena         Guział               - Adam           Janicki               310: 375
  26 Tomasz         Siwiński             - Leszek         Kilian                286: 422
  27 Ewa            Radzikowska          - Marta          Bajorek               372: 294
  28 Tomasz         Lempart              - Urszula        Solarska              347: 269
  29 Anna           Stambulska           - Arkadiusz      Łydka                 352: 283
  30 Andrzej        Klich                - Krzysztof      Gibas                 258: 385
  31 Maciej         Pierzchała           - Marta          Sztajnert             226: 445
  32 Dariusz        Zając                - Małgorzata     Jankowska             289: 239
  33 Jolanta        Sylwestrzuk          - Marta          Gibałka               345: 249
  34 Paulina        Naplocha             - Monika         Szczyrzyca            371: 311
  35 Sebastian      Małdażys             - Jakub          Ziomek                292: 204
  36 Aneta          Grodek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Stanisław      Rydzik                471: 358
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Leszek         Stecuła               359: 377
   3 Dariusz        Puton                - Kamil          Górka                 334: 463
   4 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               428: 508
   5 Mariusz        Grodek               - Dawid          Adamczyk              473: 373
   6 Justyna        Górka                - Agnieszka      Krupka                407: 324
   7 Grażyna        Wesołowska           - Jan            Mrozowski             384: 409
   8 Krzysztof      Kałuża               - Andrzej        Kwiatkowski           277: 431
   9 Jerzy          Matyasik             - Michał         Alabrudziński         309: 447
  10 Bartosz        Morawski             - Konrad         Sowula                440: 359
  11 Piotr          Broda                - Jan            Kozłowski             336: 351
  12 Arkadiusz      Biegun               - Jakub          Zaryński              401: 390
  13 Michał         Jakubiec             - Krzysztof      Sporczyk              327: 327
  14 Zbigniew       Rybak                - Mariusz        Sylwestrzuk           409: 392
  15 Rafał          Matczak              - Jacek          Nocoń                 256: 365
  16 Marek          Salamon              - Ewa            Radzikowska           387: 330
  17 Mirosław       Uglik                - Teresa         Zalewska              399: 296
  18 Marta          Dobrzańska           - Anna           Stambulska            452: 288
  19 Ireneusz       Kurzok               - Andrzej        Rechowicz             296: 299
  20 Leszek         Kilian               - Janusz         Krupiński             236: 461
  21 Kinga          Stecuła              - Szymon         Płachta               272: 375
  22 Grzegorz       Kwiecień             - Jarosław       Karp                  423: 430
  23 Łukasz         Sornek               - Tomasz         Lempart               300: 338
  24 Adam           Janicki              - Lidia          Szpakowska            373: 307
  25 Adam           Jurkowski            - Urszula        Solarska              489: 331
  26 Jerzy          Luter                - Natalia        Ogierman              364: 388
  27 Bożena         Guział               - Leszek         Kacprzyk              301: 393
  28 Ewa            Szałas               - Julita         Dygnas                394: 274
  29 Krzysztof      Gibas                - Dariusz        Zając                 352: 266
  30 Marta          Sztajnert            - Tomasz         Siwiński              405: 330
  31 Marta          Bajorek              - Paulina        Naplocha              385: 264
  32 Małgorzata     Jankowska            - Arkadiusz      Łydka                 340: 403
  33 Marta          Gibałka              - Maciej         Pierzchała            325: 213
  34 Jolanta        Sylwestrzuk          - Sebastian      Małdażys              417: 164
  35 Monika         Szczyrzyca           - Jakub          Ziomek                417: 120
  36 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Mariusz        Wrześniewski          305: 468
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Kamil          Górka                 354: 368
   3 Leszek         Stecuła              - Mariusz        Grodek                354: 336
   4 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Puton                 318: 499
   5 Jan            Kozłowski            - Justyna        Górka                 441: 303
   6 Dawid          Adamczyk             - Michał         Alabrudziński         387: 326
   7 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Rybak                 454: 293
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Arkadiusz      Biegun                400: 285
   9 Bartosz        Morawski             - Michał         Jakubiec              330: 342
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kurowski              452: 382
  11 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Rechowicz             488: 311
  12 Marta          Dobrzańska           - Krzysztof      Kałuża                415: 522
  13 Mirosław       Uglik                - Szymon         Płachta               318: 407
  14 Marek          Salamon              - Adam           Janicki               377: 327
  15 Konrad         Sowula               - Grażyna        Wesołowska            300: 325
  16 Janusz         Krupiński            - Jacek          Nocoń                 427: 341
  17 Jarosław       Karp                 - Agnieszka      Krupka                338: 358
  18 Piotr          Broda                - Tomasz         Lempart               327: 420
  19 Jerzy          Matyasik             - Adam           Jurkowski             367: 479
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Teresa         Zalewska              333: 261
  21 Rafał          Matczak              - Ewa            Radzikowska           339: 408
  22 Anna           Stambulska           - Natalia        Ogierman              345: 449
  23 Ireneusz       Kurzok               - Grzegorz       Kwiecień              378: 290
  24 Kinga          Stecuła              - Ewa            Szałas                229: 363
  25 Leszek         Kacprzyk             - Lidia          Szpakowska            406: 340
  26 Marta          Sztajnert            - Marta          Bajorek               330: 313
  27 Krzysztof      Gibas                - Łukasz         Sornek                422: 302
  28 Arkadiusz      Łydka                - Leszek         Kilian                388: 318
  29 Dariusz        Zając                - Tomasz         Siwiński              360: 398
  30 Urszula        Solarska             - Paulina        Naplocha              414: 278
  31 Jolanta        Sylwestrzuk          - Jerzy          Luter                 320: 455
  32 Andrzej        Klich                - Bożena         Guział                335: 399
  33 Julita         Dygnas               - Monika         Szczyrzyca            385: 313
  34 Jakub          Ziomek               - Małgorzata     Jankowska             113: 450
  35 Maciej         Pierzchała           - Sebastian      Małdażys              298: 231
  36 Marta          Gibałka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Mariusz        Wrześniewski          400: 399
   2 Dariusz        Puton                - Leszek         Stecuła               368: 297
   3 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Adamczyk              452: 277
   4 Mariusz        Grodek               - Andrzej        Kwiatkowski           396: 354
   5 Michał         Jakubiec             - Jan            Kozłowski             333: 504
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Sulejewska            422: 375
   7 Jakub          Zaryński             - Miłosz         Wrzałek               525: 270
   8 Michał         Alabrudziński        - Marek          Salamon               423: 404
   9 Zbigniew       Rybak                - Jan            Mrozowski             281: 449
  10 Grażyna        Wesołowska           - Bartosz        Morawski              341: 413
  11 Szymon         Płachta              - Justyna        Górka                 358: 492
  12 Agnieszka      Krupka               - Grzegorz       Kurowski              345: 368
  13 Arkadiusz      Biegun               - Janusz         Krupiński             498: 336
  14 Tomasz         Lempart              - Krzysztof      Kałuża                366: 339
  15 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Jurkowski             446: 342
  16 Krzysztof      Gibas                - Marta          Dobrzańska            415: 384
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Konrad         Sowula                449: 264
  18 Ewa            Radzikowska          - Mirosław       Uglik                 340: 348
  19 Natalia        Ogierman             - Marta          Sztajnert             331: 391
  20 Adam           Janicki              - Jerzy          Matyasik              326: 397
  21 Jacek          Nocoń                - Leszek         Kacprzyk              332: 320
  22 Jarosław       Karp                 - Piotr          Broda                 264: 473
  23 Ewa            Szałas               - Ireneusz       Kurzok                431: 313
  24 Teresa         Zalewska             - Rafał          Matczak               319: 358
  25 Bożena         Guział               - Grzegorz       Kwiecień              307: 494
  26 Marta          Bajorek              - Arkadiusz      Łydka                 330: 332
  27 Lidia          Szpakowska           - Tomasz         Siwiński              273: 376
  28 Urszula        Solarska             - Julita         Dygnas                335: 359
  29 Łukasz         Sornek               - Kinga          Stecuła               313: 410
  30 Leszek         Kilian               - Jerzy          Luter                 298: 376
  31 Marta          Gibałka              - Anna           Stambulska            304: 335
  32 Maciej         Pierzchała           - Dariusz        Zając                 193: 415
  33 Jakub          Ziomek               - Jolanta        Sylwestrzuk           137: 412
  34 Sebastian      Małdażys             - Andrzej        Klich                 267: 392
  35 Małgorzata     Jankowska            - Monika         Szczyrzyca            338: 361
  36 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Leszek         Stecuła               389: 436
   2 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                398: 407
   3 Dariusz        Puton                - Jan            Kozłowski             511: 264
   4 Mariusz        Grodek               - Krzysztof      Sporczyk              328: 326
   5 Dawid          Adamczyk             - Jakub          Zaryński              400: 366
   6 Justyna        Górka                - Grzegorz       Kurowski              435: 282
   7 Miłosz         Wrzałek              - Jan            Mrozowski             393: 334
   8 Michał         Alabrudziński        - Michał         Jakubiec              405: 356
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Lempart               301: 395
  10 Bartosz        Morawski             - Arkadiusz      Biegun                460: 251
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Mariusz        Sylwestrzuk           375: 320
  12 Marek          Salamon              - Agnieszka      Krupka                304: 377
  13 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Rechowicz             445: 399
  14 Krzysztof      Kałuża               - Krzysztof      Gibas                 276: 443
  15 Piotr          Broda                - Zbigniew       Rybak                 385: 357
  16 Mirosław       Uglik                - Marta          Sztajnert             510: 333
  17 Szymon         Płachta              - Jerzy          Matyasik              492: 292
  18 Jacek          Nocoń                - Grażyna        Wesołowska            331: 387
  19 Adam           Jurkowski            - Ewa            Szałas                416: 312
  20 Konrad         Sowula               - Marta          Dobrzańska            333: 370
  21 Tomasz         Siwiński             - Natalia        Ogierman              293: 301
  22 Jerzy          Luter                - Grzegorz       Kwiecień              379: 307
  23 Rafał          Matczak              - Anna           Stambulska            495: 310
  24 Leszek         Kacprzyk             - Marta          Bajorek               477: 298
  25 Ireneusz       Kurzok               - Ewa            Radzikowska           380: 327
  26 Arkadiusz      Łydka                - Jarosław       Karp                  309: 396
  27 Julita         Dygnas               - Adam           Janicki               255: 386
  28 Andrzej        Klich                - Urszula        Solarska              240: 390
  29 Paulina        Naplocha             - Łukasz         Sornek                339: 485
  30 Teresa         Zalewska             - Marta          Gibałka               281: 312
  31 Monika         Szczyrzyca           - Bożena         Guział                228: 417
  32 Małgorzata     Jankowska            - Lidia          Szpakowska            246: 449
  33 Sebastian      Małdażys             - Leszek         Kilian                153: 460
  34 Dariusz        Zając                - Jakub          Ziomek                426: 121
  35 Jolanta        Sylwestrzuk          - Maciej         Pierzchała            402: 222
  36 Kinga          Stecuła              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Grodek               - Dariusz        Puton                 328: 371
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Justyna        Górka                 355: 463
   3 Leszek         Stecuła              - Stanisław      Rydzik                375: 440
   4 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 416: 436
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Alabrudziński         348: 386
   6 Dawid          Adamczyk             - Małgorzata     Sulejewska            417: 265
   7 Tomasz         Lempart              - Miłosz         Wrzałek               447: 455
   8 Jakub          Zaryński             - Piotr          Broda                 312: 399
   9 Jan            Mrozowski            - Krzysztof      Gibas                 388: 337
  10 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Kwiatkowski           401: 354
  11 Agnieszka      Krupka               - Mirosław       Uglik                 363: 301
  12 Michał         Jakubiec             - Janusz         Krupiński             415: 391
  13 Grzegorz       Kurowski             - Adam           Jurkowski             437: 407
  14 Arkadiusz      Biegun               - Szymon         Płachta               379: 394
  15 Marta          Dobrzańska           - Ewa            Szałas                482: 313
  16 Marta          Sztajnert            - Mariusz        Sylwestrzuk           387: 358
  17 Rafał          Matczak              - Jerzy          Matyasik              384: 345
  18 Marek          Salamon              - Jacek          Nocoń                 362: 398
  19 Adam           Janicki              - Leszek         Kacprzyk              482: 332
  20 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Luter                 327: 320
  21 Krzysztof      Kałuża               - Ireneusz       Kurzok                330: 466
  22 Jarosław       Karp                 - Zbigniew       Rybak                 388: 387
  23 Grzegorz       Kwiecień             - Natalia        Ogierman              415: 412
  24 Łukasz         Sornek               - Dariusz        Zając                 388: 389
  25 Lidia          Szpakowska           - Ewa            Radzikowska           305: 430
  26 Arkadiusz      Łydka                - Jolanta        Sylwestrzuk           504: 344
  27 Leszek         Kilian               - Konrad         Sowula                398: 273
  28 Urszula        Solarska             - Kinga          Stecuła               259: 340
  29 Tomasz         Siwiński             - Julita         Dygnas                361: 296
  30 Anna           Stambulska           - Teresa         Zalewska              423: 250
  31 Marta          Gibałka              - Bożena         Guział                346: 382
  32 Małgorzata     Jankowska            - Marta          Bajorek               269: 441
  33 Jakub          Ziomek               - Paulina        Naplocha              132: 411
  34 Maciej         Pierzchała           - Andrzej        Klich                 253: 310
  35 Monika         Szczyrzyca           - Sebastian      Małdażys              389: 222


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Puton                 410: 365
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Kamil          Górka                 494: 356
   3 Justyna        Górka                - Michał         Alabrudziński         410: 413
   4 Leszek         Stecuła              - Miłosz         Wrzałek               562: 324
   5 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Grodek                459: 400
   6 Jan            Mrozowski            - Bartosz        Morawski              244: 383
   7 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Sulejewska            416: 495
   8 Szymon         Płachta              - Piotr          Broda                 334: 314
   9 Agnieszka      Krupka               - Grażyna        Wesołowska            389: 424
  10 Tomasz         Lempart              - Michał         Jakubiec              481: 353
  11 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Sporczyk              384: 447
  12 Marta          Dobrzańska           - Andrzej        Kwiatkowski           358: 437
  13 Janusz         Krupiński            - Rafał          Matczak               487: 314
  14 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Gibas                 350: 398
  15 Andrzej        Rechowicz            - Arkadiusz      Biegun                319: 366
  16 Marta          Sztajnert            - Adam           Janicki               326: 354
  17 Jacek          Nocoń                - Ireneusz       Kurzok                286: 406
  18 Kinga          Stecuła              - Jarosław       Karp                  297: 369
  19 Adam           Jurkowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           391: 323
  20 Leszek         Kacprzyk             - Marek          Salamon               442: 410
  21 Natalia        Ogierman             - Zbigniew       Rybak                 400: 296
  22 Grzegorz       Kwiecień             - Krzysztof      Kałuża                372: 410
  23 Jerzy          Matyasik             - Ewa            Szałas                478: 308
  24 Ewa            Radzikowska          - Arkadiusz      Łydka                 350: 343
  25 Jerzy          Luter                - Tomasz         Siwiński              270: 389
  26 Anna           Stambulska           - Bożena         Guział                417: 327
  27 Dariusz        Zając                - Leszek         Kilian                241: 380
  28 Konrad         Sowula               - Łukasz         Sornek                345: 347
  29 Lidia          Szpakowska           - Urszula        Solarska              373: 333
  30 Marta          Bajorek              - Julita         Dygnas                369: 313
  31 Paulina        Naplocha             - Jolanta        Sylwestrzuk           351: 299
  32 Andrzej        Klich                - Marta          Gibałka               319: 374
  33 Teresa         Zalewska             - Monika         Szczyrzyca            430: 270
  34 Maciej         Pierzchała           - Małgorzata     Jankowska             235: 404
  35 Sebastian      Małdażys             - Jakub          Ziomek                250: 221
Lista rankingowa na dzień 24-09-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.76  30553  200
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             151.65  29268  193
   3 Kamil Górka                    Kraków               148.66  29584  199
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.45  29394  198
   5 Michał Alabrudziński           Włocławek            148.42  28348  191
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.39  28937  195
   7 Bartosz Morawski               Gliwice              147.93  29585  200
   8 Miłosz Wrzałek                 Reda                 146.96  27923  190
   9 Krzysztof Obremski             Legnica              146.48  28857  197
  10 Kazimierz Merklejn             Warszawa             146.34  29121  199
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.01  27888  191
  12 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.96   7152   49
  13 Rafał Lenartowski              Gdynia               145.56  26346  181
  14 Michał Makowski                Warszawa             145.37  17008  117
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.50  20664  143
  16 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.89  15684  109
  17 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.81  25455  177
  18 Dawid Pikul                    Poznań               143.33  28522  199
  19 Marek Syczuk                   Warszawa             143.19  27493  192
  20 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.37  11674   82
  21 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          141.61  26765  189
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.90  14935  106
  23 Paweł Jackowski                Warszawa             140.87  25075  178
  24 Marek Reda                     Wołomin              140.25  27909  199
  25 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.02  14842  106
  26 Mirosław Uglik                 Warszawa             139.70  27101  194
  27 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            139.69  16623  119
  28 Rafał Dąbrowski                Ostróda              139.41  17426  125
  29 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.71  16090  116
  30 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  138.70  16367  118
  31 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.20  27088  196
  32 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  33 Bogusław Szyszka               Oława                138.16  23625  171
  34 Michał Musielak                Bydgoszcz            138.04  20154  146
  35 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             138.02   8143   59
  36 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.62  27112  197
  37 Justyna Górka                  Kraków               137.29  25536  186
  38 Tomasz Zwoliński               Skierdy              137.19  25928  189
  39 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.97  26106  192
  40 Karol Waniek                   Wrocław              135.60  24815  183
  41 Jakub Szymczak                 Łódź                 135.59  23593  174
  42 Irena Sołdan                   Rumia                135.14  25947  192
  43 Kamil Kister                   Puławy               135.03  26871  199
  44 Adam Szukalski                 Coventry             134.88  16995  126
  45 Paweł Janaś                    Głogów               134.60  16152  120
  46 Jan Mrozowski                  Kraków               134.32  15715  117
  47 Marek Salamon                  Bytom                134.03   4423   33
  48 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.77  26620  199
  49 Marek Roszak                   Poznań               133.65  13365  100
  50 Robert Kamiński                Warszawa             133.34  26402  198
  51 Dominik Urbacki                Pruszków             133.22  13722  103
  52 Przemysław Rybicki             Otwock               133.21  22246  167
  53 Jarosław Sobczak               Warszawa             133.08   6787   51
  54 Jan Kozłowski                  Kraków               132.54   4639   35
  55 Dominik Piasecki               Słupsk               132.50   6360   48
  56 Filip Sosin                    Warszawa             132.48   7154   54
  57 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.30  25533  193
  58 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.12   5549   42
  59 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  60 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.72   4215   32
  61 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.64  20931  159
  62 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  63 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.56  25391  193
  64 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.33  26003  198
  65 Artur Irzyk                    Kraków               131.11   5769   44
  66 Szymon Płachta                 Warszawa             131.07  25296  193
  67 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.05  24899  190
  68 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  69 Grzegorz Święcki               Białystok            129.63   4926   38
  70 Michał Trumpus                 Wrocław              129.41   6341   49
  71 Radosław Jachna                Łódź                 129.41  25493  197
  72 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.37  25098  194
  73 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  74 Marek Dudkiewicz               Milanówek            128.65  24314  189
  75 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  76 Wojciech Sołdan                Gdynia               128.54  10669   83
  77 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.52  15165  118
  78 Rafał Matczak                  Milanówek            128.50  18890  147
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.45  25305  197
  80 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.25  24881  194
  81 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.06  25483  199
  82 Katarzyna Małek                Mielec               127.95  21751  170
  83 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102
  84 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  85 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.77   7155   56
  86 Tomasz Łapka                   Opole                127.75  17885  140
  87 Adam Klimont                   Wałcz                127.11  19067  150
  88 Janusz Krupiński               Bytom                127.08  14233  112
  89 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.99  24256  191
  90 Alicja Kosińska                Szczecin             126.89   6979   55
  91 Agnieszka Krupka               Krosno               126.77  14832  117
  92 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.61  20891  165
  93 Michał Kolaj                   Ostróda              126.60  23928  189
  94 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             126.57  15062  119
  95 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  96 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.51  25049  198
  97 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.50  20493  162
  98 Maciej Perzyński               Piła                 126.40   6699   53
  99 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.24   6438   51
 100 Małgorzata Sulejewska          Kraków               126.11  24843  197
 101 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       126.02  24951  198
 102 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.98  13102  104
 103 Leszek Stecuła                 Bytom                125.83  11199   89
 104 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
 105 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.80  21008  167
 106 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.74  24897  198
 107 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          125.70   3771   30
 108 Piotr Broda                    Sandomierz           125.65  24125  192
 109 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.62  24622  196
 110 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.37  13665  109
 111 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.27  24428  195
 112 Łukasz Baranowski              Reda                 125.26  23925  191
 113 Robert Głowacki                Łódź                 124.91  20486  164
 114 Paweł Kowalski                 Kutno                124.47   5850   47
 115 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.32  24492  197
 116 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 117 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.20  24095  194
 118 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.84   9412   76
 119 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 120 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.83  23527  190
 121 Krzysztof Jaworski             Warszawa             123.81  13743  111
 122 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.81  24143  195
 123 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.81  13371  108
 124 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 125 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.64   6553   53
 126 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 127 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.62  19497  159
 128 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 129 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 130 Magdalena Kublik               Warszawa             121.93  23776  195
 131 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.80   7308   60
 132 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.69   5963   49
 133 Mikołaj Fidziński              Dębica               121.66  15937  131
 134 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 135 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  121.48  24053  198
 136 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 137 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.31   3882   32
 138 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.87   7252   60
 139 Jolanta Chłopińska             Wałcz                120.81  23437  194
 140 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 141 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.57  18326  152
 142 Maciej Michalak                Łódź                 120.52   6026   50
 143 Bogusław Książek               Szczecin             120.50  18436  153
 144 Daniel Janus                   Wąchock              120.35   7823   65
 145 Michał Ozimiński               Łódź                 120.25   7095   59
 146 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.92  13191  110
 147 Adam Jurkowski                 Knurów               119.73  10895   91
 148 Mateusz Królikowski            Wrocław              119.70  17596  147
 149 Paulina Mech                   Kraków               119.70  16638  139
 150 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 151 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.46  23534  197
 152 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 153 Grzegorz Łukasik               Konojady             119.14  10484   88
 154 Marta Dobrzańska               Kraków               118.89   7728   65
 155 Ireneusz Kurzok                Mikołów              118.87  22467  189
 156 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.82   7367   62
 157 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              118.82  21031  177
 158 Czesław Grajewski              Choroszcz            118.72  22795  192
 159 Maciej Kuczyński               Gdynia               118.42  10066   85
 160 Marcin Resler                  Września             118.38   4972   42
 161 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.36  17162  145
 162 Michał Puchowski               Izbicko              118.35   4024   34
 163 Anita Bruska                   Gdynia               117.77  15074  128
 164 Dorota Stachowska              Wydartowo I          117.59  22578  192
 165 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 166 Stanisław Gasik                Warszawa             117.52   6816   58
 167 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.37  23004  196
 168 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.15  16401  140
 169 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 170 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.95   9005   77
 171 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.85   3973   34
 172 Grzegorz Kwiecień              Kraków               116.75  19965  171
 173 Krzysztof Gibas                Kraków               116.64   8631   74
 174 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 175 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.61  14810  127
 176 Natalia Ogierman               Katowice             116.49  14794  127
 177 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.48  17356  149
 178 Leszek Kacprzyk                Katowice             116.41  16996  146
 179 Krzysztof Pypno                Gliwice              116.24   5347   46
 180 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 181 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.17  13359  115
 182 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  14282  123
 183 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.05  12649  109
 184 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              116.02  11022   95
 185 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.92   7535   65
 186 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.88   9039   78
 187 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 188 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             115.86  13671  118
 189 Joanna Jewtuch                 Warszawa             115.52   3812   33
 190 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.50   9702   84
 191 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.45  22051  191
 192 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             115.39   7154   62
 193 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 194 Anna Biegańska                 Białystok            115.10   7712   67
 195 Krzysztof Bonda                Białystok            114.77   6542   57
 196 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 197 Beata Piotrowska               Łódź                 114.68  16858  147
 198 Renata Andracka                Zwola                114.63  21780  190
 199 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 200 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.20  18843  165
 201 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.11  21909  192
 202 Tomasz Lempart                 Kraków               113.89   5011   44
 203 Ewa Szałas                     Katowice             113.62   5681   50
 204 Adam Janicki                   Łódź                 113.61  22723  200
 205 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.56  18397  162
 206 Joanna Suchanek                Wrocław              112.84  22568  200
 207 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.83   9365   83
 208 Dorota Rudzińska               Warszawa             112.73  21870  194
 209 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 210 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.30  14037  125
 211 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.07  22190  198
 212 Marcin Ceglarek                Kraków               111.85  20692  185
 213 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.84  21249  190
 214 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 215 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            111.68   6701   60
 216 Marianna Kozłowska             Białystok            111.62   5804   52
 217 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 218 Sławomir Zabawa                Wałcz                111.50   6690   60
 219 Halina Roszak                  Poznań               111.34   7794   70
 220 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.32  21596  194
 221 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     111.17   5336   48
 222 Jacek Pietruszka               Kraków               111.16   6781   61
 223 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.12   6667   60
 224 Jerzy Luter                    Bytom                110.85  21062  190
 225 Teresa Zalewska                Racibórz             110.70  19705  178
 226 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.63  13497  122
 227 Rafał Stachowski               Police               110.15   7160   65
 228 Sławomir Długosz               Ostróda              109.91  20992  191
 229 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 109.86   4065   37
 230 Sławomir Wolski                Wrocław              109.60  21920  200
 231 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.58  10739   98
 232 Anna Stefańska                 Łódź                 109.34   8747   80
 233 Lucyna Śniadach                Rumia                109.06   3490   32
 234 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.77  14793  136
 235 Monika Sadurska                Warszawa             108.58   4886   45
 236 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               108.51  10960  101
 237 Anna Arana                     Warszawa             108.19  19799  183
 238 Piotr Madej                    Wrocław              107.37   3758   35
 239 Marta Sztajnert                Wisła                107.33  11699  109
 240 Radosław Więch                 Warszawa             107.29  20064  187
 241 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.14  20357  190
 242 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       106.74   7258   68
 243 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 244 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             106.68   7254   68
 245 Rafał Skibicki                 Lębork               106.67   4480   42
 246 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 247 Anna Niedzielko                Szczecin             106.53   8629   81
 248 Lidia Szpakowska               Jaworzno             106.38   5851   55
 249 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              106.26   3294   31
 250 Rafał Polak                    Wałcz                106.18   4778   45
 251 Teresa Pawlik                  Lubin                106.03   3605   34
 252 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.83   5080   48
 253 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.73  13956  132
 254 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 255 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.52  19943  189
 256 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.12   7674   73
 257 Zofia Górka                    Łęczna               104.80   6183   59
 258 Marta Bajorek                  Warszawa             104.41   7100   68
 259 Jacek Nowak                    Szczecin             104.31   5633   54
 260 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.05   4370   42
 261 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 262 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57
 263 Szymon Dąbrowski               Warszawa             103.57  18747  181
 264 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 265 Urszula Solarska               Łódź                 103.40  20473  198
 266 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 267 Grzegorz Miecugow              Warszawa             103.18   5262   51
 268 Anna Stambulska                Kraków               103.13   6394   62
 269 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.84  14603  142
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.72  19415  189
 271 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 272 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 273 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 102.27   7977   78
 274 Agnieszka Biegańska            Białystok            102.09   7146   70
 275 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 276 Dorota Patera                  Legnica              102.00   4182   41
 277 Paweł Maciejczuk               Białystok            101.85   4176   41
 278 Tomasz Lewiński                Wejherowo            101.68   4779   47
 279 Józef Burzyński                Ełk                  101.62   5081   50
 280 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            101.28   7191   71
 281 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 282 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               101.19   9714   96
 283 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.02  13233  131
 284 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 285 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.47  17985  179
 286 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.40   4819   48
 287 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 288 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 289 Lidia Żywna                    Gdynia                99.46   8653   87
 290 Robert Wagner                  Wrocław               99.15   5949   60
 291 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 292 Krzysztof Zawadzki             Sampława              98.60  17847  181
 293 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.43   8170   83
 294 Leszek Kilian                  Jaworzno              97.74   6060   62
 295 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 296 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.65   6379   66
 297 Sylwia Buks                    Warszawa              96.56  18926  196
 298 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.32   2955   31
 299 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                95.26   7430   78
 300 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 301 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 302 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.38   5285   56
 303 Sylwia Łada                    Inowrocław            94.18  10171  108
 304 Anna Lenartowska               Gdynia                94.07   7902   84
 305 Janina Grajewska               Choroszcz             93.86   9292   99
 306 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.79   8815   95
 307 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 308 Aleksandra Brzeska             Warszawa              92.09   3960   43
 309 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 310 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.68   3718   41
 311 Maciej Dąbrowski               Warszawa              90.20   5773   64
 312 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 313 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.09   3153   35
 314 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 315 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.90   6922   77
 316 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.81   7005   78
 317 Leszek Katyński                Słupsk                89.54   6089   68
 318 Marta Łęgowska                 Inowrocław            88.38   5745   65
 319 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.80   9027  104
 320 Michał Dąbrowski               Warszawa              86.40  10541  122
 321 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.30   3970   46
 322 Paulina Naplocha               Racibórz              86.06  16523  192
 323 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                85.34   7681   90
 324 Andrzej Klich                  Jaworzno              84.04   6891   82
 325 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 326 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 327 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              82.32   6339   77
 328 Piotr Sadzyński                Jaworzno              80.73   3633   45
 329 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 330 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 331 Magdalena Sulejewska           Kraków                77.61   5433   70
 332 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.98   5081   66
 333 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.39   2158   33
 334 Mirosław Dejna                 Sampława              60.27  11874  197




Poczekalnia na dzień 24-09-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.38   3317   29
   3 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   4 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   5 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   6 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   7 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
   8 Katarzyna Sołdan               Rumia                127.85   3324   26
   9 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  10 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  11 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  12 Karol Rembiałkowski            Warszawa             114.96   2874   25
  13 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  14 Elżbieta Święcka               Białystok            101.64   2541   25
  15 Marek Szczepanik               Reda                 100.28   2507   25
  16 Daniel Tomczyk                 Piła                  98.60   2465   25
  17 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  18 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              131.75   3162   24
  19 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  20 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  21 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  22 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  23 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  24 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  25 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  26 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.17   2524   24
  27 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  28 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  29 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  30 Agata Brzezińska               Świebodzice           99.12   2379   24
  31 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  32 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  33 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  34 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  35 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  36 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                84.38   2025   24
  37 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  38 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  39 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  40 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  41 Roman Figiel                   Zawichost             99.52   2289   23
  42 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  43 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  44 Grzegorz Cieplak               Warszawa              93.26   2145   23
  45 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  46 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  47 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  48 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  49 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  50 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  51 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  52 Maciej Michalski               Łódź                 102.09   2246   22
  53 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  54 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  55 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  56 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  57 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  58 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  59 Bartosz Pięta                  Swarzędz             103.43   2172   21
  60 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  61 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  62 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  63 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  64 Artur Tomczyk                  Piła                 123.20   2464   20
  65 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      111.65   2233   20
  66 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  67 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  68 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        127.79   2428   19
  69 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  70 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  71 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  72 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  73 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  74 Jan  Olek                      Warszawa              96.74   1838   19
  75 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  76 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  77 Lech Szymczak                  Mniszki              110.89   1996   18
  78 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  79 Iza Kraj                       Warszawa             102.89   1852   18
  80 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  81 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  82 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  83 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  84 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  85 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  86 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  87 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  88 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  89 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  90 Kuba Koisar                    Warszawa             119.13   1787   15
  91 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  92 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  93 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  94 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  95 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.71   1690   14
  96 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  97 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  98 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  99 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
 100 Marcin Kozyra                  Warszawa             129.31   1681   13
 101 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 102 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 103 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
 104 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 105 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 106 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 107 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 108 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 109 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 110 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 111 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 112 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 113 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 114 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 115 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 116 Dominika Brzezińska            Piła                  90.69   1179   13
 117 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 118 Małgorzata Jankowska           Warszawa              78.92   1026   13
 119 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 120 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 121 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 122 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 123 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 124 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 125 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 126 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 127 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 128 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 129 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 130 Filip Warzecha                 Gdynia               123.83   1486   12
 131 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 132 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 133 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 134 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 135 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 136 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.17   1394   12
 137 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 138 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 139 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 140 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 141 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 142 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 143 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 144 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 145 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 146 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 147 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 148 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 149 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 150 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 151 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 152 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 153 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 154 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 155 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 156 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 157 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 158 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 159 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 160 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 161 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 162 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 163 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 164 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 165 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 166 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 167 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 168 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 169 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 170 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 171 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 172 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 173 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 174 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 175 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 176 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 177 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 178 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 179 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 180 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 181 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 182 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 183 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 184 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 185 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 186 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 187 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 188 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 189 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               86.75   1041   12
 190 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 191 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 192 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 193 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 194 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 195 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 196 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 197 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 198 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 199 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 200 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 201 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 202 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 203 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 204 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 205 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 206 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 207 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 208 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 209 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 210 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 211 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 212 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 213 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.36   1005   11
 214 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 215 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 216 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 217 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 218 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 219 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 220 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 221 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 222 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 223 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 224 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 225 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 226 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 227 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 228 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 229 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 230 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 231 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 232 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 233 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 234 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 235 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 236 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 237 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 238 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 239 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 240 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 241 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 242 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 243 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.90    919   10
 244 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 245 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 246 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 247 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             111.33   1002    9
 248 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 249 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 250 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 251 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 252 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 253 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 254 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 255 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 256 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 257 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 258 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 259 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 260 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 261 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 262 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 263 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 264 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 265 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 266 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 267 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 268 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 269 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 270 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 271 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 272 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 273 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 274 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 275 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 276 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 277 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 278 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 279 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 280 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 281 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 282 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 283 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 284 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 285 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 286 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 287 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 288 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 289 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 290 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 291 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 292 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 293 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 294 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 295 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 296 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 297 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 298 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 299 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 300 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 301 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 302 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 303 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 304 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 305 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 306 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 307 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 308 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 309 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 310 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 311 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 312 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 313 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 314 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 315 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 316 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 317 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 318 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 319 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 320 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 321 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 322 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 323 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 324 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 325 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 326 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 327 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 328 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 329 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 330 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 331 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 332 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 333 Milena Woźniak                 Wałcz                100.00    400    4
 334 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 335 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 336 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 337 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 338 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 339 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 340 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 341 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 342 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 343 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 344 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 345 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 346 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 347 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 348 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 349 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 350 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 351 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 352 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 353 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 354 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 355 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 356 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 357 Kamila Biskupska               Mirosławiec          150.00    150    1
 358 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 359 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 360 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 361 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 362 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 363 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 364 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 365 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 366 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 367 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 368 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 369 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 370 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie