Kutno13
maja
Kutno 13 maja IX Mistrzostwa Polski Gimnazjów w Scrabble Kutno 2011
Rumia14
maja
Rumia 14-15 maja X Mistrzostwa Wybrzeża
Szczecin27
maja
Szczecin 27 maja VIII Mistrzostwa Polski Szkół Ponadgimnazjalnych w Scrabble
X Mistrzostwa Wybrzeża i nowa magiczna Górka14 - 15 maja 2011 — X Mistrzostwa WybrzeżaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

X Mistrzostwa WybrzeżaRumia, 14 - 15 maja 2011

Konkurs Relacja z turnieju


X Mistrzostwa Wybrzeża i nowa magiczna GórkaSkrzętnie zaplanowane dziesięciolecie z wózkiem widłowym w tle.

Jubileuszowe Mistrzostwa upłynęły pod dyktando Krakowa.

Przypomniało mi to dwa miejsca — „magiczne górki” – jedno pod Wałczem, drugie na południu Polski koło Folusza. Tam właśnie jadąc pod górkę jedziesz jakby z górki. Teraz do tych miejsc na mapie Polski dołączyło trzecie mi znane – Rumia. Było pod Górkę z Górki, a z Górki też były Górki. W parze i indywidualnie… Tylko w rejonie dziesiątego premiowanego miejsca Górki nie było, bo trudno być w dwóch miejscach na raz, gdy się o puchar walczy. Ale od początku …

62 zawodników i zawodniczek przemierzyło nawet całą Polskę by wystąpić w X Mistrzostwach Wybrzeża i zaznaczyć swoją obecność w świecie scrabblowym. Już od pierwszej rundy walczyli oni o cenne nagrody. A to za sprawą hojnych sponsorów i ciężkiej pracy organizatorów. Gościnne progi Domu Kultury stały otworem, aby, jak co roku powitać przybyłych na X już mistrzostwa. Jak zwykle w Rumii – ciekawe zasady przyznawania nagród. Nowością był fakt, iż po każdej rundzie osoba zajmująca dziesiątą pozycję mogła odebrać nagrodę pieniężną (50zł), a w dziesiątej rundzie nawet podwojoną za sprawą jednego z uczestników mistrzostw – Grzegorza Miecugowa, który sponsorował dziesiąte miejsce w dziesiątych mistrzostwach kolejnym 50zł.

Na turnieju pojawiły się też piękne i zabawne koszulki zaprojektowane przez Katarzynę Sołdan a za sprawą sponsora (Aleksandra Tuszyńskiego, Firma LTE Wózki Widłowewww.lte.com.pl).

Obrońca tytułu z 2010 roku (Kazik Merlkejn junior) też miał pod górkę. Magiczna w tym dniu Justyna Górka, w jedenastej rundzie, rozgromiła go (418:284) — gwarantując sobie zwycięstwo w turnieju. W dwunastej rundzie zawrzało na szczycie. Justyna poległa w starciu z mistrzem wybrzeża z 2009 roku (Miłoszem Wrzałkiem z Redy) – co jednak nie miało wpływu na jej sukces w turnieju.

Nie ma lekko. Okazało się bowiem, iż pod górkę miał jeszcze w dwunastej rundzie Stasiu Rydzik z Warszawy (Mistrz Wybrzeża z 2003 roku) — za sprawą przegranego pojedynku z Kamilem Górką z Krakowa (313:330). Po tym pojedynku rozstrzygnięty został już układ „na pudle”.

Pierwsze miejsce i tytuł mistrza — Justyna Górka (Kraków). Drugie miejsce – Miłosz Wrzałek (Reda), a trzecie — Kamil Górka (Kraków).

Nie sposób nie wspomnieć pozostałych wygranych w tym arcyciekawym turnieju.

Co rundę wygranym był też zawodnik/zawodniczka z dziesiątego miejsca (najwięcej dziesiątek — bo aż trzy — zaliczył Mateusz Borsuk (Reda). Nieźle poszło też Kazikowi Merklejn (Szczecin) – dwa razy. Nie sposób pominąć tu Ireny Sołdan (Rumia) – raz ale porządnie (10 miejsce w 10 rundzie – 100zł). Dalej już po jednym strzale w dziesiątkę (Michał Kolaj – Ostróda, Stanisław Rydzik – Warszawa, Krzysztof Jaworski – Warszawa, Grzegorz Łukasik – Konojady, Marek Syczuk – Warszawa, Radosław Jachna – Łódź).

W klasyfikacji par mieszanych nie było „z górki” chyba dla nikogo. Wiadomo przecież, iż nie jest łatwo wygrać z Górkami – gdy się dobiorą razem. Wygrali zaszczytny tytuł najlepszej pary turnieju z wynikiem — 19 dużych punktów i 9983 małych.
Klasyfikacja par

Na koniec turnieju wręczono jeszcze szereg nagród.
Najlepszy debiut w turnieju — Marek Szczepanik z Redy
Nagrody pieniężne otrzymali: najlepszy klubowicz, najepsza kobieta (poza podium) i najlepszy rumianin.
Oczywiście nie obyło się też bez nagrody losowanej.
Piękne pamiątkowe koszulki otrzymali wszyscy uczestnicy turnieju.
Mirek Dejna (Sampława) nagrodę za wytrwałość i niezwykłą sympatię do scrabbli.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców za wspaniałą grę i spektakularne wygrane.
Podziękowania dla organizatorów, którzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Dziękujemy też sponsorom, dzięki którym takie imprezy jak ta mogą się odbywać.
Szczególne podziękowania należą się Ani Lenartowskiej, która od kilku lat przeznacza 3 pary markowych okularów przeciwsłonecznych na nagrody.
Podziękowania kierujemy też na ręce pana Ludwika Bacha – Dyrektora Domu Kultury.

Kto nie był niech żałuje … a za rok niech przybywa. Rumia zaprasza.

Mój powrót do domu też był „z górki” – bez mandatów i w jednym kawałku.
Pozdrawiam i zapraszam na kolejne turnieje.

PS. Dla dociekliwych historia magicznej górki — tutaj
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Wybrzeża
VIII Mistrzostwa Wybrzeża
VII Mistrzostwa Wybrzeża


Rodzaj turniejuotwarty
(Uwaga! Ograniczenie liczby miejsc do 70)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejski Dom Kultury (Pod Lipami)
Rumia, ul. Mickiewicza 19
mapa
Obrońca tytułuKazimierz Merklejn
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 14 maja (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 15 maja (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Wyżywieniekanapki, kawa, herbata, zimne napoje
NoclegiMOSiR w Rumi — rezerwacja na hasło ęscrabbleę
Willa Virgo
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Redzie — ul. Łąkowa 59, 84-240 Reda — tel. 58 678 58 02, fax 58 678 31 64 — e-mail: moksir@moksir.reda.pl
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdyni — 15 minut jazdy autobusem (linia R) od miejsca gry
Hotel Marengo

Inne hotele
NagrodyI miejsce — puchar + 500 PLN + nagroda sponsorowana (okulary)
II miejsce — puchar + 400 PLN
III miejsce — puchar + 300 PLN
IV miejsce — 200 PLN
V miejsce — 100 PLN

Najlepszy debiutant — nagroda rzeczowa
Najlepsza kobieta — 100 PLN* + nagroda sponsorowana (okulary)
Najlepszy rumianin — 100 PLN*
Najlepszy klubowicz — 100 PLN* (nagroda ta przyznana zostanie tylko wśród aktywnych klubowiczów)
* — nagrody pieniężne nie sumują się z nagrodami za miejsca 1-3

Nagrody dla par mieszanych za najlepszy wspólnie osiągnięty wynik.
Zgłoszenia par będą przyjmowane przed rozpoczęciem turnieju.

Nagroda 10-lecia — po każdej rundzie, zawodnik sklasyfikowany na 10. pozycji otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 50 PLN.
OrganizatorzyMiejski Dom Kultury (Pod Lipami) w Rumi
Irena Sołdan — tel. 500 085 386 — sirenca@gmail.com
Wojciech Sołdan — tel. 666 706 727 — wojtek.soldan@gmail.com
SponsorzyUrząd Miasta w Rumi — www.rumia.eu
LTE Wózki Widłowe — www.lte.com.pl
Salon optyczny Euro Optic SC — Gdynia ul. 10 lutego 4, 81-366
Starostwo Powiatowe w Wejherowie — www.powiat.wejherowo.pl


Wyniki turnieju X Mistrzostwa Wybrzeża

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Justyna         Górka                Kraków                 138.21     10.0     4945     1931      693
  2 Miłosz          Wrzałek              Reda                   142.06      9.0     5365     1856      851
  3 Kamil           Górka                Kraków                 147.09      9.0     5038     1865      526
  4 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 142.43      9.0     4901     1816      314
  5 Marcela         Wołowiec             Gdynia                 109.64      9.0     4825     1915      239
  6 Marek           Syczuk               Warszawa               140.36      8.0     5192     1731      913
  7 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               118.57      8.0     5108     1661      625
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.49      8.0     5018     1779      648
  9 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               147.73      8.0     4937     1662      579
 10 Radosław        Jachna               Łódź                   130.16      8.0     4589     1561      405
 11 Irena           Sołdan               Rumia                  133.34      8.0     4541     1630      303
 12 Anita           Bruska               Gdynia                 115.07      8.0     4466     1679      449
 13 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.80      7.5     4701     1634       47
 14 Mateusz         Borsuk               Reda                   130.03      7.0     4852     1673      289
 15 Wojciech        Sołdan               Gdynia                 132.76      7.0     4697     1503      331
 16 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.46      7.0     4619     1512      617
 17 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 114.58      7.0     4599     1503      230
 18 Andrzej         Kroc                 Łódź                   115.58      7.0     4595     1479      286
 19 Łukasz          Baranowski           Reda                   124.33      7.0     4519     1482      332
 20 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            112.23      7.0     4505     1471       -3
 21 Grzegorz        Łukasik              Konojady               114.06      7.0     4495     1610       28
 22 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                132.06      7.0     4405     1596     -115
 23 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           105.28      7.0     4155     1560     -187
 24 Jakub           Szymczak             Łódź                   134.41      6.0     4855     1393      302
 25 Michał          Garnowski            Pasłęk                 118.54      6.0     4837     1416      290
 26 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 125.03      6.0     4740     1392      611
 27 Weronika        Rudnicka             Szczecin               126.30      6.0     4538     1409       16
 28 Czesław         Grajewski            Choroszcz              118.12      6.0     4515     1436      -74
 29 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  119.07      6.0     4514     1373      156
 30 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              100.00      6.0     4490     1375      343
 31 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              122.94      6.0     4389     1413      -99
 32 Michał          Kolaj                Ostróda                124.88      6.0     4378     1464     -117
 33 Renata          Andracka             Zwola                  108.65      6.0     4344     1356      -54
 34 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.65      6.0     4301     1415       49
 35 Sławomir        Długosz              Ostróda                111.75      6.0     4236     1338      318
 36 Joanna          Ostrowska            Warszawa               114.81      6.0     4176     1474      -82
 37 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               111.27      6.0     4137     1393      122
 38 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.00      6.0     4035     1363     -679
 39 Marek           Szczepanik           Reda                   100.00      6.0     3560     1316     -430
 40 Teresa          Zalewska             Racibórz               110.65      5.5     4231     1417     -278
 41 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.96      5.0     4402     1248       54
 42 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 115.28      5.0     4392     1276      170
 43 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                109.17      5.0     4387     1221     -288
 44 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 102.96      5.0     4193     1266     -307
 45 Adam            Janicki              Łódź                   113.91      5.0     4175     1208       64
 46 Dorota          Rudzińska            Warszawa               113.22      5.0     4161     1305     -233
 47 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              116.58      5.0     4015     1299     -301
 48 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  113.51      5.0     3999     1244      -50
 49 Grażyna         Kula                 Sosnowiec              111.08      5.0     3936     1218     -253
 50 Katarzyna       Kowalska             Katowice               118.40      5.0     3924     1229      -73
 51 Agnieszka       Lutkiewicz           Gdynia                 100.00      5.0     3564     1226     -707
 52 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 100.00      4.0     4227     1137     -273
 53 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 100.72      4.0     4023     1131     -317
 54 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      4.0     3843     1141     -446
 55 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      4.0     3841     1144     -746
 56 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      4.0     3792     1103     -403
 57 Grzegorz        Miecugow             Warszawa               105.41      4.0     3789     1151     -408
 58 Julia           Lutkiewicz           Gdynia                 100.00      4.0     3695     1054     -214
 59 Piotr           Morawski             Gdańsk                 100.00      3.0     3868      954     -177
 60 Jarosław        Wiśniewski           Gdańsk                 100.00      3.0     3386      988     -557
 61 Leszek          Żywna                Gdynia                 100.00      1.0     2960      749    -1235
 62 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2423      603    -1794
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Wybrzeża



	Kazimierz.Jr Merklejn 147.73 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maciej         Kuczyński             114.58 +  390: 363  165
    2     3 Czesław        Grajewski             118.12 +  414: 341  168
    3     3 Miłosz         Wrzałek               142.06 -  367: 481   92
    4    14 Lidia          Żywna                 100.00 +  483: 345  150
    5     8 Maria          Krzyżanowska          105.28 +  498: 298  155
    6     3 Mateusz        Borsuk                130.03 -  347: 421   80
    7     6 Joanna         Ostrowska             114.81 +  491: 277  165
    8     5 Grzegorz       Łukasik               114.06 -  347: 418   64
    9     7 Michał         Kolaj                 124.88 +  461: 354  175
   10     5 Krzysztof      Sporczyk              126.65 +  436: 278  177
   11     1 Justyna        Górka                 138.21 -  284: 418   88
   12     6 Wojciech       Sołdan                132.76 +  419: 364  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Kamil Górka 147.09 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Łukasik               114.06 +  460: 328  164
    2     6 Irena          Sołdan                133.34 +  576: 373  183
    3     1 Michał         Kolaj                 124.88 +  393: 316  175
    4     1 Marcela        Wołowiec              109.64 -  393: 406   60
    5     3 Grzegorz       Koczkodon             132.06 +  321: 305  182
    6     4 Anita          Bruska                115.07 +  447: 359  165
    7     4 Marek          Syczuk                140.36 +  438: 431  190
    8     1 Justyna        Górka                 138.21 -  293: 333   88
    9     4 Mateusz        Borsuk                130.03 +  470: 417  180
   10     1 Stanisław      Rydzik                143.49 +  528: 422  193
   11     2 Miłosz         Wrzałek               142.06 -  389: 509   92
   12     2 Stanisław      Rydzik                143.49 +  330: 313  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1865  / 12 155.42




	Stanisław Rydzik 143.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Adam           Janicki               113.91 +  395: 393  164
    2     2 Zbigniew       Wietecki              123.46 +  414: 394  173
    3     2 Marek          Syczuk                140.36 -  372: 385   90
    4    11 Dorota         Rudzińska             113.22 +  460: 339  163
    5     9 Andrzej        Tyczyno               122.94 +  397: 343  173
    6     6 Tomasz         Zwoliński             139.80 +  479: 310  190
    7     2 Miłosz         Wrzałek               142.06 +  547: 317  192
    8     2 Marcela        Wołowiec              109.64 +  406: 266  160
    9     1 Justyna        Górka                 138.21 +  424: 344  188
   10     1 Kamil          Górka                 147.09 -  422: 528   97
   11     3 Rafał          Lenartowski           142.43 -  389: 421   92
   12     2 Kamil          Górka                 147.09 -  313: 330   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 12 148.25




	Rafał Lenartowski 142.43 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Jóźwiak               113.51 +  385: 228  164
    2     5 Miłosz         Wrzałek               142.06 -  313: 476   92
    3    17 Jakub          Szymczak              134.41 +  460: 371  184
    4     5 Michał         Garnowski             118.54 +  454: 389  169
    5    10 Tomasz         Zwoliński             139.80 -  370: 485   90
    6    11 Grzegorz       Koczkodon             132.06 +  404: 335  182
    7     9 Anita          Bruska                115.07 +  418: 369  165
    8     7 Czesław        Grajewski             118.12 +  449: 322  168
    9     3 Marcela        Wołowiec              109.64 -  340: 447   60
   10     7 Mateusz        Borsuk                130.03 +  405: 367  180
   11     3 Stanisław      Rydzik                143.49 +  421: 389  193
   12     3 Krzysztof      Jaworski              118.57 +  482: 409  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1816  / 12 151.33




	Miłosz Wrzałek 142.06 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Rudzińska             113.22 +  470: 337  163
    2     5 Rafał          Lenartowski           142.43 +  476: 313  192
    3     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.73 +  481: 367  198
    4     2 Grzegorz       Koczkodon             132.06 +  578: 298  182
    5     1 Marcela        Wołowiec              109.64 -  350: 527   60
    6     2 Joanna         Ostrowska             114.81 +  351: 339  165
    7     2 Stanisław      Rydzik                143.49 -  317: 547   93
    8     4 Andrzej        Kroc                  115.58 +  434: 366  166
    9     2 Grzegorz       Łukasik               114.06 +  472: 303  164
   10     2 Justyna        Górka                 138.21 -  328: 377   88
   11     2 Kamil          Górka                 147.09 +  509: 389  197
   12     1 Justyna        Górka                 138.21 +  599: 351  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1856  / 12 154.67




	Marek Syczuk 140.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dorota         Stachowska            112.23 +  539: 362  162
    2     1 Joanna         Ostrowska             114.81 +  471: 409  165
    3     2 Stanisław      Rydzik                143.49 +  385: 372  193
    4     3 Mateusz        Borsuk                130.03 -  417: 446   80
    5     4 Anita          Bruska                115.07 -  377: 381   65
    6     7 Wojciech       Sołdan                132.76 +  439: 333  183
    7     4 Kamil          Górka                 147.09 -  431: 438   97
    8     8 Grzegorz       Koczkodon             132.06 +  425: 301  182
    9     5 Tomasz         Zwoliński             139.80 +  497: 262  190
   10     3 Marcela        Wołowiec              109.64 -  347: 348   60
   11     6 Łukasz         Baranowski            124.33 +  446: 296  174
   12     5 Mateusz        Borsuk                130.03 +  418: 331  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 12 144.25




	Tomasz Zwoliński 139.80 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jerzy          Krzyżewski            111.27 +  365: 322  161
    2     8 Teresa         Zalewska              110.65 =  375: 375  111
    3     8 Mateusz        Borsuk                130.03 -  308: 319   80
    4    16 Renata         Andracka              108.65 +  488: 356  159
    5    10 Rafał          Lenartowski           142.43 +  485: 370  192
    6     6 Stanisław      Rydzik                143.49 -  310: 479   93
    7    10 Maciej         Kuczyński             114.58 +  432: 395  165
    8     6 Krzysztof      Jaworski              118.57 +  427: 419  169
    9     5 Marek          Syczuk                140.36 -  262: 497   90
   10     8 Irena          Sołdan                133.34 -  346: 450   83
   11    12 Dorota         Stachowska            112.23 +  507: 301  162
   12     9 Michał         Garnowski             118.54 +  396: 371  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Justyna Górka 138.21 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grażyna        Kula                  111.08 +  443: 303  161
    2     9 Alina          Białobrzewska         115.28 +  471: 367  165
    3     4 Jolanta        Chłopińska            119.07 +  469: 315  169
    4     4 Maria          Krzyżanowska          105.28 +  478: 325  155
    5     2 Mateusz        Borsuk                130.03 +  355: 320  180
    6     1 Marcela        Wołowiec              109.64 +  416: 323  160
    7     1 Krzysztof      Jaworski              118.57 +  490: 371  169
    8     1 Kamil          Górka                 147.09 +  333: 293  197
    9     1 Stanisław      Rydzik                143.49 -  344: 424   93
   10     2 Miłosz         Wrzałek               142.06 +  377: 328  192
   11     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.73 +  418: 284  198
   12     1 Miłosz         Wrzałek               142.06 -  351: 599   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1931  / 12 160.92




	Jakub Szymczak 134.41 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Teresa         Zalewska              110.65 -  376: 452   61
    2    17 Krzysztof      Sporczyk              126.65 +  414: 326  177
    3    17 Rafał          Lenartowski           142.43 -  371: 460   92
    4    18 Paulina        Naplocha              100.00 +  399: 361  150
    5    13 Weronika       Rudnicka              126.30 -  386: 476   76
    6    16 Michał         Kolaj                 124.88 -  370: 408   75
    7    21 Jerzy          Krzyżewski            111.27 +  442: 259  161
    8    17 Agnieszka      Kozak                 100.96 -  356: 382   51
    9    21 Grażyna        Kula                  111.08 -  325: 402   61
   10    24 Andrzej        Tyczyno               122.94 +  433: 405  173
   11    20 Grzegorz       Miecugow              105.41 +  578: 370  155
   12    16 Teresa         Zalewska              110.65 +  405: 252  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Irena Sołdan 133.34 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Długosz               111.75 +  371: 364  162
    2     6 Kamil          Górka                 147.09 -  373: 576   97
    3     9 Zbigniew       Wietecki              123.46 -  244: 327   73
    4    21 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  310: 378   50
    5    29 Marek          Szczepanik            100.00 +  449: 222  150
    6    24 Dariusz        Nawrocki              116.58 +  401: 308  167
    7    12 Dariusz        Białobrzewski         125.03 +  388: 318  175
    8    13 Dorota         Stachowska            112.23 +  360: 334  162
    9    11 Radosław       Jachna                130.16 +  366: 325  180
   10     8 Tomasz         Zwoliński             139.80 +  450: 346  190
   11     5 Grzegorz       Łukasik               114.06 +  496: 333  164
   12     4 Marcela        Wołowiec              109.64 -  333: 407   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Wojciech Sołdan 132.76 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcela        Wołowiec              109.64 -  356: 456   60
    2    22 Mieczysław     Pastuszak             100.72 +  421: 272  151
    3    19 Tomasz         Lewiński              100.00 +  380: 367  150
    4     6 Krzysztof      Jaworski              118.57 -  366: 391   69
    5    19 Katarzyna      Kowalska              118.40 +  402: 272  168
    6     7 Marek          Syczuk                140.36 -  333: 439   90
    7    16 Agnieszka      Piotrowicz            102.96 +  433: 351  153
    8    14 Maria          Krzyżanowska          105.28 +  445: 291  155
    9     9 Anita          Bruska                115.07 -  304: 432   65
   10    14 Dariusz        Nawrocki              116.58 +  491: 277  167
   11     9 Krzysztof      Sporczyk              126.65 +  402: 399  177
   12     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.73 -  364: 419   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Grzegorz Koczkodon 132.06 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stanisław      Olsztyn               109.17 +  431: 319  159
    2    13 Weronika       Rudnicka              126.30 +  420: 398  176
    3     7 Teresa         Zalewska              110.65 +  425: 299  161
    4     2 Miłosz         Wrzałek               142.06 -  298: 578   92
    5     3 Kamil          Górka                 147.09 -  305: 321   97
    6    11 Rafał          Lenartowski           142.43 -  335: 404   92
    7    18 Andrzej        Tyczyno               122.94 +  356: 354  173
    8     8 Marek          Syczuk                140.36 -  301: 425   90
    9    20 Lidia          Żywna                 100.00 +  384: 290  150
   10    13 Maciej         Kuczyński             114.58 -  385: 475   65
   11    18 Małgorzata     Jóźwiak               113.51 +  379: 341  164
   12    14 Krzysztof      Sporczyk              126.65 +  386: 316  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Radosław Jachna 130.16 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Andracka              108.65 -  366: 423   59
    2    18 Anna           Lenartowska           100.00 +  402: 303  150
    3    22 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  405: 321  150
    4    13 Andrzej        Tyczyno               122.94 -  363: 407   73
    5    16 Grzegorz       Miecugow              105.41 +  440: 257  155
    6    12 Agnieszka      Piotrowicz            102.96 +  443: 328  153
    7     8 Grzegorz       Łukasik               114.06 -  302: 394   64
    8    12 Joanna         Ostrowska             114.81 +  371: 343  165
    9    11 Irena          Sołdan                133.34 -  325: 366   83
   10     9 Dariusz        Białobrzewski         125.03 +  363: 359  175
   11     7 Michał         Garnowski             118.54 +  463: 384  169
   12     7 Maciej         Kuczyński             114.58 +  346: 299  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Mateusz Borsuk 130.03 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Miecugow              105.41 +  346: 344  155
    2    12 Krzysztof      Jaworski              118.57 +  493: 388  169
    3     8 Tomasz         Zwoliński             139.80 +  319: 308  190
    4     3 Marek          Syczuk                140.36 +  446: 417  190
    5     2 Justyna        Górka                 138.21 -  320: 355   88
    6     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.73 +  421: 347  198
    7     3 Marcela        Wołowiec              109.64 -  445: 472   60
    8     3 Michał         Garnowski             118.54 +  473: 325  169
    9     4 Kamil          Górka                 147.09 -  417: 470   97
   10     7 Rafał          Lenartowski           142.43 -  367: 405   92
   11     8 Michał         Kolaj                 124.88 +  474: 314  175
   12     5 Marek          Syczuk                140.36 -  331: 418   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Krzysztof Sporczyk 126.65 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maria          Krzyżanowska          105.28 -  320: 330   55
    2    17 Jakub          Szymczak              134.41 -  326: 414   84
    3    28 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  416: 256  150
    4    23 Grzegorz       Miecugow              105.41 -  262: 413   55
    5    28 Mieczysław     Pastuszak             100.72 +  455: 249  151
    6    22 Katarzyna      Kowalska              118.40 +  335: 306  168
    7    17 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  447: 353  150
    8    11 Zbigniew       Wietecki              123.46 +  399: 365  173
    9    10 Andrzej        Kroc                  115.58 +  348: 342  166
   10     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.73 -  278: 436   98
   11     9 Wojciech       Sołdan                132.76 -  399: 402   83
   12    14 Grzegorz       Koczkodon             132.06 -  316: 386   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Weronika Rudnicka 126.30 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Agnieszka      Piotrowicz            102.96 +  341: 340  153
    2    13 Grzegorz       Koczkodon             132.06 -  398: 420   82
    3    10 Michał         Garnowski             118.54 -  358: 542   69
    4    22 Dariusz        Nawrocki              116.58 +  343: 303  167
    5    13 Jakub          Szymczak              134.41 +  476: 386  184
    6    10 Łukasz         Baranowski            124.33 -  349: 418   74
    7    15 Jolanta        Chłopińska            119.07 +  412: 368  169
    8    16 Dariusz        Białobrzewski         125.03 -  320: 407   75
    9    17 Maria          Krzyżanowska          105.28 -  291: 375   55
   10    17 Grzegorz       Miecugow              105.41 +  456: 302  155
   11    15 Jerzy          Krzyżewski            111.27 -  368: 379   61
   12    17 Alina          Białobrzewska         115.28 +  426: 282  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Dariusz Białobrzewski 125.03 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Agnieszka      Kozak                 100.96 +  370: 309  151
    2     7 Marcela        Wołowiec              109.64 -  413: 423   60
    3    18 Dorota         Rudzińska             113.22 -  339: 389   63
    4    19 Anna           Lenartowska           100.00 +  460: 267  150
    5    12 Tomasz         Lewiński              100.00 +  478: 260  150
    6     9 Czesław        Grajewski             118.12 -  407: 413   68
    7    12 Irena          Sołdan                133.34 -  318: 388   83
    8    16 Weronika       Rudnicka              126.30 +  407: 320  176
    9    12 Andrzej        Tyczyno               122.94 +  459: 328  173
   10     9 Radosław       Jachna                130.16 -  359: 363   80
   11    13 Joanna         Ostrowska             114.81 +  359: 282  165
   12    10 Zbigniew       Wietecki              123.46 -  371: 387   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Michał Kolaj 124.88 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mieczysław     Pastuszak             100.72 +  438: 306  151
    2    10 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  391: 270  150
    3     1 Kamil          Górka                 147.09 -  316: 393   97
    4     7 Andrzej        Kroc                  115.58 -  381: 414   66
    5    18 Jerzy          Krzyżewski            111.27 +  403: 317  161
    6    16 Jakub          Szymczak              134.41 +  408: 370  184
    7     5 Michał         Garnowski             118.54 -  354: 445   69
    8    15 Teresa         Zalewska              110.65 +  323: 290  161
    9     7 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.73 -  354: 461   98
   10    10 Zbigniew       Wietecki              123.46 +  413: 335  173
   11     8 Mateusz        Borsuk                130.03 -  314: 474   80
   12    13 Łukasz         Baranowski            124.33 -  283: 420   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Łukasz Baranowski 124.33 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Paulina        Naplocha              100.00 +  411: 231  150
    2    15 Dariusz        Nawrocki              116.58 +  447: 324  167
    3     6 Maria          Krzyżanowska          105.28 -  311: 397   55
    4    15 Teresa         Zalewska              110.65 +  493: 276  161
    5     6 Grzegorz       Łukasik               114.06 -  364: 412   64
    6    10 Weronika       Rudnicka              126.30 +  418: 349  176
    7     7 Czesław        Grajewski             118.12 -  316: 347   68
    8    10 Tomasz         Lewiński              100.00 -  272: 465   50
    9    16 Jerzy          Krzyżewski            111.27 +  387: 321  161
   10    16 Alina          Białobrzewska         115.28 +  384: 336  165
   11     6 Marek          Syczuk                140.36 -  296: 446   90
   12    13 Michał         Kolaj                 124.88 +  420: 283  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Zbigniew Wietecki 123.46 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  530: 180  150
    2     2 Stanisław      Rydzik                143.49 -  394: 414   93
    3     9 Irena          Sołdan                133.34 +  327: 244  183
    4     8 Anita          Bruska                115.07 -  296: 359   65
    5    14 Jolanta        Chłopińska            119.07 +  402: 291  169
    6    15 Teresa         Zalewska              110.65 -  340: 378   61
    7    14 Agnieszka      Kozak                 100.96 +  442: 327  151
    8    11 Krzysztof      Sporczyk              126.65 -  365: 399   77
    9    13 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  403: 296  150
   10    10 Michał         Kolaj                 124.88 -  335: 413   75
   11    14 Dorota         Rudzińska             113.22 +  398: 330  163
   12    10 Dariusz        Białobrzewski         125.03 +  387: 371  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Andrzej Tyczyno 122.94 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  363: 354  150
    2    11 Anita          Bruska                115.07 +  339: 338  165
    3     5 Marcela        Wołowiec              109.64 -  296: 458   60
    4    13 Radosław       Jachna                130.16 +  407: 363  180
    5     9 Stanisław      Rydzik                143.49 -  343: 397   93
    6    13 Maciej         Kuczyński             114.58 -  360: 401   65
    7    18 Grzegorz       Koczkodon             132.06 -  354: 356   82
    8    24 Marek          Szczepanik            100.00 +  385: 257  150
    9    12 Dariusz        Białobrzewski         125.03 -  328: 459   75
   10    24 Jakub          Szymczak              134.41 -  405: 433   84
   11    23 Anna           Lenartowska           100.00 +  410: 308  150
   12    19 Stanisław      Olsztyn               109.17 +  399: 364  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Jolanta Chłopińska 119.07 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Leszek         Żywna                 100.00 +  388: 194  150
    2     4 Andrzej        Kroc                  115.58 +  410: 321  166
    3     4 Justyna        Górka                 138.21 -  315: 469   88
    4    10 Joanna         Ostrowska             114.81 -  320: 384   65
    5    14 Zbigniew       Wietecki              123.46 -  291: 402   73
    6    26 Sławomir       Długosz               111.75 +  406: 376  162
    7    15 Weronika       Rudnicka              126.30 -  368: 412   76
    8    21 Dariusz        Nawrocki              116.58 -  378: 410   67
    9    23 Małgorzata     Jóźwiak               113.51 -  353: 391   64
   10    25 Piotr          Morawski              100.00 +  396: 383  150
   11    22 Grażyna        Kula                  111.08 +  453: 266  161
   12    18 Agnieszka      Kozak                 100.96 +  436: 350  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Krzysztof Jaworski 118.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Lidia          Żywna                 100.00 +  432: 247  150
    2    12 Mateusz        Borsuk                130.03 -  388: 493   80
    3    12 Katarzyna      Kowalska              118.40 +  446: 297  168
    4     6 Wojciech       Sołdan                132.76 +  391: 366  183
    5     7 Agnieszka      Piotrowicz            102.96 +  423: 313  153
    6     5 Grzegorz       Łukasik               114.06 +  462: 349  164
    7     1 Justyna        Górka                 138.21 -  371: 490   88
    8     6 Tomasz         Zwoliński             139.80 -  419: 427   90
    9     8 Czesław        Grajewski             118.12 +  492: 422  168
   10     4 Anita          Bruska                115.07 +  384: 305  165
   11     4 Marcela        Wołowiec              109.64 +  491: 292  160
   12     3 Rafał          Lenartowski           142.43 -  409: 482   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Michał Garnowski 118.54 Pasłęk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 -  346: 364   50
    2    24 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  486: 251  150
    3    10 Weronika       Rudnicka              126.30 +  542: 358  176
    4     5 Rafał          Lenartowski           142.43 -  389: 454   92
    5    11 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  408: 383  150
    6     8 Stanisław      Olsztyn               109.17 +  422: 284  159
    7     5 Michał         Kolaj                 124.88 +  445: 354  175
    8     3 Mateusz        Borsuk                130.03 -  325: 473   80
    9     6 Tomasz         Lewiński              100.00 +  355: 341  150
   10     6 Grzegorz       Łukasik               114.06 -  364: 426   64
   11     7 Radosław       Jachna                130.16 -  384: 463   80
   12     9 Tomasz         Zwoliński             139.80 -  371: 396   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Katarzyna Kowalska 118.40 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  408: 346  150
    2    16 Adam           Janicki               113.91 -  320: 332   64
    3    12 Krzysztof      Jaworski              118.57 -  297: 446   69
    4    27 Marek          Szczepanik            100.00 +  347: 235  150
    5    19 Wojciech       Sołdan                132.76 -  272: 402   83
    6    22 Krzysztof      Sporczyk              126.65 -  306: 335   77
    7    28 Sławomir       Długosz               111.75 -  272: 339   62
    8    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  365: 151  150
    9    25 Alina          Białobrzewska         115.28 -  277: 447   65
   10    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  343: 263  150
   11    27 Renata         Andracka              108.65 -  250: 438   59
   12    27 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  467: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Czesław Grajewski 118.12 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  480: 317  150
    2     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.73 -  341: 414   98
    3    11 Alina          Białobrzewska         115.28 +  418: 382  165
    4     9 Grzegorz       Łukasik               114.06 -  300: 352   64
    5    15 Dorota         Rudzińska             113.22 +  382: 362  163
    6     9 Dariusz        Białobrzewski         125.03 +  413: 407  175
    7     7 Łukasz         Baranowski            124.33 +  347: 316  174
    8     7 Rafał          Lenartowski           142.43 -  322: 449   92
    9     8 Krzysztof      Jaworski              118.57 -  422: 492   69
   10    15 Maria          Krzyżanowska          105.28 +  406: 267  155
   11    11 Anita          Bruska                115.07 -  294: 354   65
   12    12 Andrzej        Kroc                  115.58 -  390: 477   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Dariusz Nawrocki 116.58 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  318: 253  150
    2    15 Łukasz         Baranowski            124.33 -  324: 447   74
    3    21 Stanisław      Olsztyn               109.17 -  341: 407   59
    4    22 Weronika       Rudnicka              126.30 -  303: 343   76
    5    23 Sławomir       Długosz               111.75 +  322: 290  162
    6    24 Irena          Sołdan                133.34 -  308: 401   83
    7    23 Renata         Andracka              108.65 +  402: 319  159
    8    21 Jolanta        Chłopińska            119.07 +  410: 378  169
    9    18 Agnieszka      Piotrowicz            102.96 +  436: 293  153
   10    14 Wojciech       Sołdan                132.76 -  277: 491   83
   11    16 Andrzej        Kroc                  115.58 -  313: 377   66
   12    22 Joanna         Ostrowska             114.81 -  261: 317   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Andrzej Kroc 115.58 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Anna           Lenartowska           100.00 +  471: 320  150
    2     4 Jolanta        Chłopińska            119.07 -  321: 410   69
    3    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  460: 311  150
    4     7 Michał         Kolaj                 124.88 +  414: 381  175
    5     5 Joanna         Ostrowska             114.81 -  302: 353   65
    6    14 Maria          Krzyżanowska          105.28 +  373: 325  155
    7    11 Teresa         Zalewska              110.65 +  424: 320  161
    8     4 Miłosz         Wrzałek               142.06 -  366: 434   92
    9    10 Krzysztof      Sporczyk              126.65 -  342: 348   77
   10    11 Tomasz         Lewiński              100.00 -  268: 404   50
   11    16 Dariusz        Nawrocki              116.58 +  377: 313  167
   12    12 Czesław        Grajewski             118.12 +  477: 390  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Alina Białobrzewska 115.28 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Piotr          Morawski              100.00 +  365: 246  150
    2     9 Justyna        Górka                 138.21 -  367: 471   88
    3    11 Czesław        Grajewski             118.12 -  382: 418   68
    4    20 Adam           Janicki               113.91 +  378: 352  164
    5    22 Dorota         Stachowska            112.23 -  309: 410   62
    6    20 Agnieszka      Kozak                 100.96 -  413: 469   51
    7    22 Małgorzata     Jóźwiak               113.51 +  378: 277  164
    8    18 Jerzy          Krzyżewski            111.27 -  269: 306   61
    9    25 Katarzyna      Kowalska              118.40 +  447: 277  168
   10    16 Łukasz         Baranowski            124.33 -  336: 384   74
   11    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  466: 186  150
   12    17 Weronika       Rudnicka              126.30 -  282: 426   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Anita Bruska 115.07 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marek          Szczepanik            100.00 +  437: 192  150
    2    11 Andrzej        Tyczyno               122.94 -  338: 339   73
    3    20 Grzegorz       Miecugow              105.41 +  367: 296  155
    4     8 Zbigniew       Wietecki              123.46 +  359: 296  173
    5     4 Marek          Syczuk                140.36 +  381: 377  190
    6     4 Kamil          Górka                 147.09 -  359: 447   97
    7     9 Rafał          Lenartowski           142.43 -  369: 418   92
    8     9 Maciej         Kuczyński             114.58 +  375: 304  165
    9     9 Wojciech       Sołdan                132.76 +  432: 304  183
   10     4 Krzysztof      Jaworski              118.57 -  305: 384   69
   11    11 Czesław        Grajewski             118.12 +  354: 294  168
   12     8 Grzegorz       Łukasik               114.06 +  390: 366  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 12 139.92




	Joanna Ostrowska 114.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Tomasz         Lewiński              100.00 +  406: 325  150
    2     1 Marek          Syczuk                140.36 -  409: 471   90
    3    13 Adam           Janicki               113.91 +  373: 268  164
    4    10 Jolanta        Chłopińska            119.07 +  384: 320  169
    5     5 Andrzej        Kroc                  115.58 +  353: 302  166
    6     2 Miłosz         Wrzałek               142.06 -  339: 351   92
    7     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.73 -  277: 491   98
    8    12 Radosław       Jachna                130.16 -  343: 371   80
    9    19 Teresa         Zalewska              110.65 +  386: 382  161
   10    12 Dorota         Stachowska            112.23 -  307: 357   62
   11    13 Dariusz        Białobrzewski         125.03 -  282: 359   75
   12    22 Dariusz        Nawrocki              116.58 +  317: 261  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Maciej Kuczyński 114.58 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.73 -  363: 390   98
    2    20 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  429: 381  150
    3    16 Grzegorz       Łukasik               114.06 -  267: 438   64
    4    25 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  463: 264  150
    5    20 Lidia          Żywna                 100.00 +  447: 276  150
    6    13 Andrzej        Tyczyno               122.94 +  401: 360  173
    7    10 Tomasz         Zwoliński             139.80 -  395: 432   90
    8     9 Anita          Bruska                115.07 -  304: 375   65
    9    14 Agnieszka      Kozak                 100.96 +  377: 358  151
   10    13 Grzegorz       Koczkodon             132.06 +  475: 385  182
   11    10 Tomasz         Lewiński              100.00 +  379: 364  150
   12     7 Radosław       Jachna                130.16 -  299: 346   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Grzegorz Łukasik 114.06 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 147.09 -  328: 460   97
    2    29 Leszek         Żywna                 100.00 +  376: 243  150
    3    16 Maciej         Kuczyński             114.58 +  438: 267  165
    4     9 Czesław        Grajewski             118.12 +  352: 300  168
    5     6 Łukasz         Baranowski            124.33 +  412: 364  174
    6     5 Krzysztof      Jaworski              118.57 -  349: 462   69
    7     8 Radosław       Jachna                130.16 +  394: 302  180
    8     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.73 +  418: 347  198
    9     2 Miłosz         Wrzałek               142.06 -  303: 472   92
   10     6 Michał         Garnowski             118.54 +  426: 364  169
   11     5 Irena          Sołdan                133.34 -  333: 496   83
   12     8 Anita          Bruska                115.07 -  366: 390   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Adam Janicki 113.91 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                143.49 -  393: 395   93
    2    16 Katarzyna      Kowalska              118.40 +  332: 320  168
    3    13 Joanna         Ostrowska             114.81 -  268: 373   65
    4    20 Alina          Białobrzewska         115.28 -  352: 378   65
    5    25 Anna           Lenartowska           100.00 +  430: 315  150
    6    23 Grzegorz       Miecugow              105.41 -  307: 333   55
    7    24 Lidia          Żywna                 100.00 -  388: 391   50
    8    25 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  380: 272  150
    9    26 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  382: 303  150
   10    18 Jerzy          Krzyżewski            111.27 -  260: 389   61
   11    28 Marek          Szczepanik            100.00 -  313: 314   50
   12    25 Mieczysław     Pastuszak             100.72 +  370: 328  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Małgorzata Jóźwiak 113.51 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Lenartowski           142.43 -  228: 385   92
    2    28 Dorota         Rudzińska             113.22 -  285: 360   63
    3    27 Grażyna        Kula                  111.08 -  320: 321   61
    4    28 Sławomir       Długosz               111.75 -  326: 352   62
    5    30 Leszek         Żywna                 100.00 +  405: 233  150
    6    29 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  360: 295  150
    7    22 Alina          Białobrzewska         115.28 -  277: 378   65
    8    30 Piotr          Morawski              100.00 +  409: 305  150
    9    23 Jolanta        Chłopińska            119.07 +  391: 353  169
   10    20 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  343: 322  150
   11    18 Grzegorz       Koczkodon             132.06 -  341: 379   82
   12    23 Lidia          Żywna                 100.00 -  314: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Dorota Rudzińska 113.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               142.06 -  337: 470   92
    2    28 Małgorzata     Jóźwiak               113.51 +  360: 285  164
    3    18 Dariusz        Białobrzewski         125.03 +  389: 339  175
    4    11 Stanisław      Rydzik                143.49 -  339: 460   93
    5    15 Czesław        Grajewski             118.12 -  362: 382   68
    6    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  376: 363  150
    7    13 Dorota         Stachowska            112.23 -  374: 377   62
    8    20 Grzegorz       Miecugow              105.41 -  339: 439   55
    9    24 Anna           Lenartowska           100.00 +  354: 275  150
   10    19 Grażyna        Kula                  111.08 +  369: 295  161
   11    14 Zbigniew       Wietecki              123.46 -  330: 398   73
   12    21 Sławomir       Długosz               111.75 -  232: 311   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Dorota Stachowska 112.23 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Syczuk                140.36 -  362: 539   90
    2    21 Agnieszka      Kozak                 100.96 +  446: 328  151
    3    14 Renata         Andracka              108.65 -  430: 444   59
    4    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  278: 363   50
    5    22 Alina          Białobrzewska         115.28 +  410: 309  165
    6    17 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  407: 283  150
    7    13 Dorota         Rudzińska             113.22 +  377: 374  163
    8    13 Irena          Sołdan                133.34 -  334: 360   83
    9    15 Grzegorz       Miecugow              105.41 +  424: 340  155
   10    12 Joanna         Ostrowska             114.81 +  357: 307  165
   11    12 Tomasz         Zwoliński             139.80 -  301: 507   90
   12    11 Tomasz         Lewiński              100.00 +  379: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Sławomir Długosz 111.75 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Irena          Sołdan                133.34 -  364: 371   83
    2    19 Stanisław      Olsztyn               109.17 -  356: 450   59
    3    24 Agnieszka      Piotrowicz            102.96 -  292: 310   53
    4    28 Małgorzata     Jóźwiak               113.51 +  352: 326  164
    5    23 Dariusz        Nawrocki              116.58 -  290: 322   67
    6    26 Jolanta        Chłopińska            119.07 -  376: 406   69
    7    28 Katarzyna      Kowalska              118.40 +  339: 272  168
    8    27 Mieczysław     Pastuszak             100.72 +  450: 308  151
    9    27 Marek          Szczepanik            100.00 +  358: 307  150
   10    23 Teresa         Zalewska              110.65 -  328: 355   61
   11    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  420: 259  150
   12    21 Dorota         Rudzińska             113.22 +  311: 232  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Jerzy Krzyżewski 111.27 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             139.80 -  322: 365   90
    2    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  446: 226  150
    3    23 Lidia          Żywna                 100.00 -  288: 346   50
    4    26 Mieczysław     Pastuszak             100.72 +  323: 303  151
    5    18 Michał         Kolaj                 124.88 -  317: 403   75
    6    19 Renata         Andracka              108.65 +  500: 280  159
    7    21 Jakub          Szymczak              134.41 -  259: 442   84
    8    18 Alina          Białobrzewska         115.28 +  306: 269  165
    9    16 Łukasz         Baranowski            124.33 -  321: 387   74
   10    18 Adam           Janicki               113.91 +  389: 260  164
   11    15 Weronika       Rudnicka              126.30 +  379: 368  176
   12    15 Maria          Krzyżanowska          105.28 -  287: 366   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Grażyna Kula 111.08 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Justyna        Górka                 138.21 -  303: 443   88
    2    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  353: 360   50
    3    27 Małgorzata     Jóźwiak               113.51 +  321: 320  164
    4    24 Tomasz         Lewiński              100.00 -  304: 420   50
    5    24 Paulina        Naplocha              100.00 +  416: 255  150
    6    18 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  306: 363   50
    7    26 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 -  283: 328   50
    8    28 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  335: 296  150
    9    21 Jakub          Szymczak              134.41 +  402: 325  184
   10    19 Dorota         Rudzińska             113.22 -  295: 369   63
   11    22 Jolanta        Chłopińska            119.07 -  266: 453   69
   12    26 Anna           Lenartowska           100.00 +  352: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Teresa Zalewska 110.65 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jakub          Szymczak              134.41 +  452: 376  184
    2     8 Tomasz         Zwoliński             139.80 =  375: 375  140
    3     7 Grzegorz       Koczkodon             132.06 -  299: 425   82
    4    15 Łukasz         Baranowski            124.33 -  276: 493   74
    5    21 Renata         Andracka              108.65 +  386: 318  159
    6    15 Zbigniew       Wietecki              123.46 +  378: 340  173
    7    11 Andrzej        Kroc                  115.58 -  320: 424   66
    8    15 Michał         Kolaj                 124.88 -  290: 323   75
    9    19 Joanna         Ostrowska             114.81 -  382: 386   65
   10    23 Sławomir       Długosz               111.75 +  355: 328  162
   11    19 Agnieszka      Piotrowicz            102.96 +  466: 316  153
   12    16 Jakub          Szymczak              134.41 -  252: 405   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Marcela Wołowiec 109.64 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Sołdan                132.76 +  456: 356  183
    2     7 Dariusz        Białobrzewski         125.03 +  423: 413  175
    3     5 Andrzej        Tyczyno               122.94 +  458: 296  173
    4     1 Kamil          Górka                 147.09 +  406: 393  197
    5     1 Miłosz         Wrzałek               142.06 +  527: 350  192
    6     1 Justyna        Górka                 138.21 -  323: 416   88
    7     3 Mateusz        Borsuk                130.03 +  472: 445  180
    8     2 Stanisław      Rydzik                143.49 -  266: 406   93
    9     3 Rafał          Lenartowski           142.43 +  447: 340  192
   10     3 Marek          Syczuk                140.36 +  348: 347  190
   11     4 Krzysztof      Jaworski              118.57 -  292: 491   69
   12     4 Irena          Sołdan                133.34 +  407: 333  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1915  / 12 159.58




	Stanisław Olsztyn 109.17 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Koczkodon             132.06 -  319: 431   82
    2    19 Sławomir       Długosz               111.75 +  450: 356  162
    3    21 Dariusz        Nawrocki              116.58 +  407: 341  167
    4    12 Agnieszka      Piotrowicz            102.96 -  351: 414   53
    5    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  395: 272  150
    6     8 Michał         Garnowski             118.54 -  284: 422   69
    7    19 Maria          Krzyżanowska          105.28 -  262: 437   55
    8    22 Lidia          Żywna                 100.00 -  320: 469   50
    9    28 Renata         Andracka              108.65 -  306: 411   59
   10    27 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  459: 302  150
   11    24 Mieczysław     Pastuszak             100.72 +  470: 421  151
   12    19 Andrzej        Tyczyno               122.94 -  364: 399   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Renata Andracka 108.65 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Radosław       Jachna                130.16 +  423: 366  180
    2    14 Maria          Krzyżanowska          105.28 -  299: 363   55
    3    14 Dorota         Stachowska            112.23 +  444: 430  162
    4    16 Tomasz         Zwoliński             139.80 -  356: 488   90
    5    21 Teresa         Zalewska              110.65 -  318: 386   61
    6    19 Jerzy          Krzyżewski            111.27 -  280: 500   61
    7    23 Dariusz        Nawrocki              116.58 -  319: 402   67
    8    26 Anna           Lenartowska           100.00 -  321: 371   50
    9    28 Stanisław      Olsztyn               109.17 +  411: 306  159
   10    26 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  329: 279  150
   11    27 Katarzyna      Kowalska              118.40 +  438: 250  168
   12    20 Agnieszka      Piotrowicz            102.96 +  406: 257  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Grzegorz Miecugow 105.41 Warszawa           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mateusz        Borsuk                130.03 -  344: 346   80
    2    26 Piotr          Morawski              100.00 +  343: 313  150
    3    20 Anita          Bruska                115.07 -  296: 367   65
    4    23 Krzysztof      Sporczyk              126.65 +  413: 262  177
    5    16 Radosław       Jachna                130.16 -  257: 440   80
    6    23 Adam           Janicki               113.91 +  333: 307  164
    7    20 Tomasz         Lewiński              100.00 -  352: 365   50
    8    20 Dorota         Rudzińska             113.22 +  439: 339  163
    9    15 Dorota         Stachowska            112.23 -  340: 424   62
   10    17 Weronika       Rudnicka              126.30 -  302: 456   76
   11    20 Jakub          Szymczak              134.41 -  370: 578   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1151  / 11 104.64




	Maria Krzyżanowska 105.28 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Sporczyk              126.65 +  330: 320  177
    2    14 Renata         Andracka              108.65 +  363: 299  159
    3     6 Łukasz         Baranowski            124.33 +  397: 311  174
    4     4 Justyna        Górka                 138.21 -  325: 478   88
    5     8 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.73 -  298: 498   98
    6    14 Andrzej        Kroc                  115.58 -  325: 373   66
    7    19 Stanisław      Olsztyn               109.17 +  437: 262  159
    8    14 Wojciech       Sołdan                132.76 -  291: 445   83
    9    17 Weronika       Rudnicka              126.30 +  375: 291  176
   10    15 Czesław        Grajewski             118.12 -  267: 406   68
   11    17 Agnieszka      Kozak                 100.96 +  381: 372  151
   12    15 Jerzy          Krzyżewski            111.27 +  366: 287  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Agnieszka Piotrowicz 102.96 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Weronika       Rudnicka              126.30 -  340: 341   76
    2    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  411: 351  150
    3    24 Sławomir       Długosz               111.75 +  310: 292  162
    4    12 Stanisław      Olsztyn               109.17 +  414: 351  159
    5     7 Krzysztof      Jaworski              118.57 -  313: 423   69
    6    12 Radosław       Jachna                130.16 -  328: 443   80
    7    16 Wojciech       Sołdan                132.76 -  351: 433   83
    8    23 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  459: 242  150
    9    18 Dariusz        Nawrocki              116.58 -  293: 436   67
   10    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  401: 316  150
   11    19 Teresa         Zalewska              110.65 -  316: 466   61
   12    20 Renata         Andracka              108.65 -  257: 406   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Agnieszka Kozak 100.96 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dariusz        Białobrzewski         125.03 -  309: 370   75
    2    21 Dorota         Stachowska            112.23 -  328: 446   62
    3    29 Marek          Szczepanik            100.00 -  279: 340   50
    4    30 Leszek         Żywna                 100.00 +  426: 223  150
    5    26 Piotr          Morawski              100.00 +  322: 302  150
    6    20 Alina          Białobrzewska         115.28 +  469: 413  165
    7    14 Zbigniew       Wietecki              123.46 -  327: 442   73
    8    17 Jakub          Szymczak              134.41 +  382: 356  184
    9    14 Maciej         Kuczyński             114.58 -  358: 377   65
   10    22 Lidia          Żywna                 100.00 +  480: 262  150
   11    17 Maria          Krzyżanowska          105.28 -  372: 381   55
   12    18 Jolanta        Chłopińska            119.07 -  350: 436   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Mieczysław Pastuszak 100.72 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Kolaj                 124.88 -  306: 438   75
    2    22 Wojciech       Sołdan                132.76 -  272: 421   83
    3    25 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  342: 296  150
    4    26 Jerzy          Krzyżewski            111.27 -  303: 323   61
    5    28 Krzysztof      Sporczyk              126.65 -  249: 455   77
    6    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  373: 348  150
    7    25 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  319: 360   50
    8    27 Sławomir       Długosz               111.75 -  308: 450   62
    9    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  403: 140  150
   10    29 Leszek         Żywna                 100.00 +  399: 269  150
   11    24 Stanisław      Olsztyn               109.17 -  421: 470   59
   12    25 Adam           Janicki               113.91 -  328: 370   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 12  94.25




	Andrzej Bednaruk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Czesław        Grajewski             118.12 -  317: 480   68
    2    20 Maciej         Kuczyński             114.58 -  381: 429   65
    3    26 Piotr          Morawski              100.00 +  405: 333  150
    4    21 Irena          Sołdan                133.34 +  378: 310  183
    5    11 Michał         Garnowski             118.54 -  383: 408   69
    6    18 Grażyna        Kula                  111.08 +  363: 306  161
    7    17 Krzysztof      Sporczyk              126.65 -  353: 447   77
    8    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  306: 397   50
    9    22 Paulina        Naplocha              100.00 +  336: 303  150
   10    20 Małgorzata     Jóźwiak               113.51 -  322: 343   64
   11    25 Lidia          Żywna                 100.00 -  366: 408   50
   12    24 Marek          Szczepanik            100.00 -  317: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 12  94.75




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Zbigniew       Wietecki              123.46 -  180: 530   73
    2    31 Jerzy          Krzyżewski            111.27 -  226: 446   61
    3    31 Paulina        Naplocha              100.00 -  202: 415   50
    4    31 Piotr          Morawski              100.00 -  223: 347   50
    5    31 Jarosław       Wiśniewski            100.00 -  230: 280   50
    6    31 Leszek         Żywna                 100.00 -  189: 340   50
    7    31 Anna           Lenartowska           100.00 -  187: 384   50
    8    31 Katarzyna      Kowalska              118.40 -  151: 365   68
    9    31 Mieczysław     Pastuszak             100.72 -  140: 403   51
   10    31 Marek          Szczepanik            100.00 -  193: 384   50
   11    30 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 -  202: 323   50
   12    31 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     603  / 11  54.82




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Andrzej        Kroc                  115.58 -  320: 471   66
    2    18 Radosław       Jachna                130.16 -  303: 402   80
    3    30 Leszek         Żywna                 100.00 +  372: 231  150
    4    19 Dariusz        Białobrzewski         125.03 -  267: 460   75
    5    25 Adam           Janicki               113.91 -  315: 430   64
    6    28 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 -  256: 335   50
    7    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  384: 187  150
    8    26 Renata         Andracka              108.65 +  371: 321  159
    9    24 Dorota         Rudzińska             113.22 -  275: 354   63
   10    30 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  415: 336  150
   11    23 Andrzej        Tyczyno               122.94 -  308: 410   73
   12    26 Grażyna        Kula                  111.08 -  257: 352   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 12  95.08




	Tomasz Lewiński 100.00 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Joanna         Ostrowska             114.81 -  325: 406   65
    2    30 Marek          Szczepanik            100.00 +  369: 296  150
    3    19 Wojciech       Sołdan                132.76 -  367: 380   83
    4    24 Grażyna        Kula                  111.08 +  420: 304  161
    5    12 Dariusz        Białobrzewski         125.03 -  260: 478   75
    6    25 Lidia          Żywna                 100.00 +  456: 278  150
    7    20 Grzegorz       Miecugow              105.41 +  365: 352  155
    8    10 Łukasz         Baranowski            124.33 +  465: 272  174
    9     6 Michał         Garnowski             118.54 -  341: 355   69
   10    11 Andrzej        Kroc                  115.58 +  404: 268  166
   11    10 Maciej         Kuczyński             114.58 -  364: 379   65
   12    11 Dorota         Stachowska            112.23 -  354: 379   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Agnieszka Lutkiewicz 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Michał         Garnowski             118.54 +  364: 346  169
    2    10 Michał         Kolaj                 124.88 -  270: 391   75
    3    22 Radosław       Jachna                130.16 -  321: 405   80
    4    25 Maciej         Kuczyński             114.58 -  264: 463   65
    5    27 Julia          Lutkiewicz            100.00 -  201: 378   50
    6    28 Anna           Lenartowska           100.00 +  335: 256  150
    7    26 Grażyna        Kula                  111.08 +  328: 283  161
    8    23 Agnieszka      Piotrowicz            102.96 -  242: 459   53
    9    26 Adam           Janicki               113.91 -  303: 382   64
   10    27 Stanisław      Olsztyn               109.17 -  302: 459   59
   11    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  323: 202  150
   12    28 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  311: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Julia Lutkiewicz 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Katarzyna      Kowalska              118.40 -  346: 408   68
    2    25 Lidia          Żywna                 100.00 -  356: 357   50
    3    25 Mieczysław     Pastuszak             100.72 -  296: 342   51
    4    29 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  335: 255  150
    5    27 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  378: 201  150
    6    17 Dorota         Stachowska            112.23 -  283: 407   62
    7    27 Marek          Szczepanik            100.00 -  228: 340   50
    8    25 Adam           Janicki               113.91 -  272: 380   64
    9    30 Leszek         Żywna                 100.00 +  315: 224  150
   10    26 Renata         Andracka              108.65 -  279: 329   59
   11    29 Piotr          Morawski              100.00 +  360: 355  150
   12    28 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 -  247: 311   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1054  / 12  87.83




	Piotr Morawski 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Alina          Białobrzewska         115.28 -  246: 365   65
    2    26 Grzegorz       Miecugow              105.41 -  313: 343   55
    3    26 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  333: 405   50
    4    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  347: 223  150
    5    26 Agnieszka      Kozak                 100.96 -  302: 322   51
    6    30 Marek          Szczepanik            100.00 -  315: 337   50
    7    30 Leszek         Żywna                 100.00 +  369: 280  150
    8    30 Małgorzata     Jóźwiak               113.51 -  305: 409   64
    9    29 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  285: 282  150
   10    25 Jolanta        Chłopińska            119.07 -  383: 396   69
   11    29 Julia          Lutkiewicz            100.00 -  355: 360   50
   12    29 Paulina        Naplocha              100.00 -  315: 323   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     954  / 12  79.50




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Łukasz         Baranowski            124.33 -  231: 411   74
    2    27 Agnieszka      Piotrowicz            102.96 -  351: 411   53
    3    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  415: 202  150
    4    18 Jakub          Szymczak              134.41 -  361: 399   84
    5    24 Grażyna        Kula                  111.08 -  255: 416   61
    6    27 Mieczysław     Pastuszak             100.72 -  348: 373   51
    7    29 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  309: 300  150
    8    29 Leszek         Żywna                 100.00 +  374: 269  150
    9    22 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  303: 336   50
   10    28 Katarzyna      Kowalska              118.40 -  263: 343   68
   11    26 Sławomir       Długosz               111.75 -  259: 420   62
   12    29 Piotr          Morawski              100.00 +  323: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1103  / 12  91.92




	Marek Szczepanik 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Anita          Bruska                115.07 -  192: 437   65
    2    30 Tomasz         Lewiński              100.00 -  296: 369   50
    3    29 Agnieszka      Kozak                 100.96 +  340: 279  151
    4    27 Katarzyna      Kowalska              118.40 -  235: 347   68
    5    29 Irena          Sołdan                133.34 -  222: 449   83
    6    30 Piotr          Morawski              100.00 +  337: 315  150
    7    27 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  340: 228  150
    8    24 Andrzej        Tyczyno               122.94 -  257: 385   73
    9    27 Sławomir       Długosz               111.75 -  307: 358   62
   10    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  384: 193  150
   11    28 Adam           Janicki               113.91 +  314: 313  164
   12    24 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  336: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Jarosław Wiśniewski 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dariusz        Nawrocki              116.58 -  253: 318   67
    2    24 Michał         Garnowski             118.54 -  251: 486   69
    3    28 Krzysztof      Sporczyk              126.65 -  256: 416   77
    4    29 Julia          Lutkiewicz            100.00 -  255: 335   50
    5    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  280: 230  150
    6    29 Małgorzata     Jóźwiak               113.51 -  295: 360   64
    7    29 Paulina        Naplocha              100.00 -  300: 309   50
    8    28 Grażyna        Kula                  111.08 -  296: 335   61
    9    29 Piotr          Morawski              100.00 -  282: 285   50
   10    30 Anna           Lenartowska           100.00 -  336: 415   50
   11    31 Leszek         Żywna                 100.00 +  302: 264  150
   12    30 Leszek         Żywna                 100.00 +  280: 190  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     988  / 12  82.33




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Tyczyno               122.94 -  354: 363   73
    2    23 Grażyna        Kula                  111.08 +  360: 353  161
    3    15 Andrzej        Kroc                  115.58 -  311: 460   66
    4    17 Dorota         Stachowska            112.23 +  363: 278  162
    5    17 Stanisław      Olsztyn               109.17 -  272: 395   59
    6    21 Dorota         Rudzińska             113.22 -  363: 376   63
    7    25 Mieczysław     Pastuszak             100.72 +  360: 319  151
    8    19 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  397: 306  150
    9    13 Zbigniew       Wietecki              123.46 -  296: 403   73
   10    21 Agnieszka      Piotrowicz            102.96 -  316: 401   53
   11    21 Alina          Białobrzewska         115.28 -  186: 466   65
   12    27 Katarzyna      Kowalska              118.40 -  263: 467   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 12  95.33




	Leszek Żywna 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jolanta        Chłopińska            119.07 -  194: 388   69
    2    29 Grzegorz       Łukasik               114.06 -  243: 376   64
    3    30 Anna           Lenartowska           100.00 -  231: 372   50
    4    30 Agnieszka      Kozak                 100.96 -  223: 426   51
    5    30 Małgorzata     Jóźwiak               113.51 -  233: 405   64
    6    31 Mirosław       Dejna                 100.00 +  340: 189  150
    7    30 Piotr          Morawski              100.00 -  280: 369   50
    8    29 Paulina        Naplocha              100.00 -  269: 374   50
    9    30 Julia          Lutkiewicz            100.00 -  224: 315   50
   10    29 Mieczysław     Pastuszak             100.72 -  269: 399   51
   11    31 Jarosław       Wiśniewski            100.00 -  264: 302   50
   12    30 Jarosław       Wiśniewski            100.00 -  190: 280   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     749  / 12  62.42




	Lidia Żywna 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Jaworski              118.57 -  247: 432   69
    2    25 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  357: 356  150
    3    23 Jerzy          Krzyżewski            111.27 +  346: 288  161
    4    14 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.73 -  345: 483   98
    5    20 Maciej         Kuczyński             114.58 -  276: 447   65
    6    25 Tomasz         Lewiński              100.00 -  278: 456   50
    7    24 Adam           Janicki               113.91 +  391: 388  164
    8    22 Stanisław      Olsztyn               109.17 +  469: 320  159
    9    20 Grzegorz       Koczkodon             132.06 -  290: 384   82
   10    22 Agnieszka      Kozak                 100.96 -  262: 480   51
   11    25 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  408: 366  150
   12    23 Małgorzata     Jóźwiak               113.51 +  366: 314  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Wybrzeża

Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Maciej         Kuczyński             390: 363
   2 Grzegorz       Łukasik              - Kamil          Górka                 328: 460
   3 Stanisław      Rydzik               - Adam           Janicki               395: 393
   4 Małgorzata     Jóźwiak              - Rafał          Lenartowski           228: 385
   5 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Rudzińska             470: 337
   6 Dorota         Stachowska           - Marek          Syczuk                362: 539
   7 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Krzyżewski            365: 322
   8 Grażyna        Kula                 - Justyna        Górka                 303: 443
   9 Jakub          Szymczak             - Teresa         Zalewska              376: 452
  10 Sławomir       Długosz              - Irena          Sołdan                364: 371
  11 Wojciech       Sołdan               - Marcela        Wołowiec              356: 456
  12 Stanisław      Olsztyn              - Grzegorz       Koczkodon             319: 431
  13 Radosław       Jachna               - Renata         Andracka              366: 423
  14 Grzegorz       Miecugow             - Mateusz        Borsuk                344: 346
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Maria          Krzyżanowska          320: 330
  16 Agnieszka      Piotrowicz           - Weronika       Rudnicka              340: 341
  17 Dariusz        Białobrzewski        - Agnieszka      Kozak                 370: 309
  18 Mieczysław     Pastuszak            - Michał         Kolaj                 306: 438
  19 Łukasz         Baranowski           - Paulina        Naplocha              411: 231
  20 Mirosław       Dejna                - Zbigniew       Wietecki              180: 530
  21 Andrzej        Tyczyno              - Krzysztof      Zawadzki              363: 354
  22 Leszek         Żywna                - Jolanta        Chłopińska            194: 388
  23 Krzysztof      Jaworski             - Lidia          Żywna                 432: 247
  24 Agnieszka      Lutkiewicz           - Michał         Garnowski             364: 346
  25 Katarzyna      Kowalska             - Julia          Lutkiewicz            408: 346
  26 Andrzej        Bednaruk             - Czesław        Grajewski             317: 480
  27 Dariusz        Nawrocki             - Jarosław       Wiśniewski            318: 253
  28 Anna           Lenartowska          - Andrzej        Kroc                  320: 471
  29 Alina          Białobrzewska        - Piotr          Morawski              365: 246
  30 Marek          Szczepanik           - Anita          Bruska                192: 437
  31 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Lewiński              406: 325


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Joanna         Ostrowska             471: 409
   2 Zbigniew       Wietecki             - Stanisław      Rydzik                394: 414
   3 Czesław        Grajewski            - Kazimierz.Jr   Merklejn              341: 414
   4 Jolanta        Chłopińska           - Andrzej        Kroc                  410: 321
   5 Rafał          Lenartowski          - Miłosz         Wrzałek               313: 476
   6 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 373: 576
   7 Marcela        Wołowiec             - Dariusz        Białobrzewski         423: 413
   8 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Zwoliński             375: 375
   9 Justyna        Górka                - Alina          Białobrzewska         471: 367
  10 Michał         Kolaj                - Agnieszka      Lutkiewicz            391: 270
  11 Anita          Bruska               - Andrzej        Tyczyno               338: 339
  12 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Jaworski              493: 388
  13 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Koczkodon             398: 420
  14 Maria          Krzyżanowska         - Renata         Andracka              363: 299
  15 Dariusz        Nawrocki             - Łukasz         Baranowski            324: 447
  16 Adam           Janicki              - Katarzyna      Kowalska              332: 320
  17 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Sporczyk              414: 326
  18 Radosław       Jachna               - Anna           Lenartowska           402: 303
  19 Stanisław      Olsztyn              - Sławomir       Długosz               450: 356
  20 Maciej         Kuczyński            - Andrzej        Bednaruk              429: 381
  21 Agnieszka      Kozak                - Dorota         Stachowska            328: 446
  22 Wojciech       Sołdan               - Mieczysław     Pastuszak             421: 272
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Grażyna        Kula                  360: 353
  24 Jarosław       Wiśniewski           - Michał         Garnowski             251: 486
  25 Lidia          Żywna                - Julia          Lutkiewicz            357: 356
  26 Piotr          Morawski             - Grzegorz       Miecugow              313: 343
  27 Paulina        Naplocha             - Agnieszka      Piotrowicz            351: 411
  28 Dorota         Rudzińska            - Małgorzata     Jóźwiak               360: 285
  29 Leszek         Żywna                - Grzegorz       Łukasik               243: 376
  30 Tomasz         Lewiński             - Marek          Szczepanik            369: 296
  31 Jerzy          Krzyżewski           - Mirosław       Dejna                 446: 226


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Michał         Kolaj                 393: 316
   2 Stanisław      Rydzik               - Marek          Syczuk                372: 385
   3 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz.Jr   Merklejn              481: 367
   4 Jolanta        Chłopińska           - Justyna        Górka                 315: 469
   5 Andrzej        Tyczyno              - Marcela        Wołowiec              296: 458
   6 Maria          Krzyżanowska         - Łukasz         Baranowski            397: 311
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Teresa         Zalewska              425: 299
   8 Mateusz        Borsuk               - Tomasz         Zwoliński             319: 308
   9 Zbigniew       Wietecki             - Irena          Sołdan                327: 244
  10 Michał         Garnowski            - Weronika       Rudnicka              542: 358
  11 Czesław        Grajewski            - Alina          Białobrzewska         418: 382
  12 Katarzyna      Kowalska             - Krzysztof      Jaworski              297: 446
  13 Joanna         Ostrowska            - Adam           Janicki               373: 268
  14 Renata         Andracka             - Dorota         Stachowska            444: 430
  15 Andrzej        Kroc                 - Krzysztof      Zawadzki              460: 311
  16 Maciej         Kuczyński            - Grzegorz       Łukasik               267: 438
  17 Rafał          Lenartowski          - Jakub          Szymczak              460: 371
  18 Dorota         Rudzińska            - Dariusz        Białobrzewski         389: 339
  19 Tomasz         Lewiński             - Wojciech       Sołdan                367: 380
  20 Grzegorz       Miecugow             - Anita          Bruska                296: 367
  21 Stanisław      Olsztyn              - Dariusz        Nawrocki              407: 341
  22 Agnieszka      Lutkiewicz           - Radosław       Jachna                321: 405
  23 Lidia          Żywna                - Jerzy          Krzyżewski            346: 288
  24 Agnieszka      Piotrowicz           - Sławomir       Długosz               310: 292
  25 Julia          Lutkiewicz           - Mieczysław     Pastuszak             296: 342
  26 Andrzej        Bednaruk             - Piotr          Morawski              405: 333
  27 Małgorzata     Jóźwiak              - Grażyna        Kula                  320: 321
  28 Jarosław       Wiśniewski           - Krzysztof      Sporczyk              256: 416
  29 Marek          Szczepanik           - Agnieszka      Kozak                 340: 279
  30 Anna           Lenartowska          - Leszek         Żywna                 372: 231
  31 Mirosław       Dejna                - Paulina        Naplocha              202: 415


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Marcela        Wołowiec              393: 406
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Miłosz         Wrzałek               298: 578
   3 Marek          Syczuk               - Mateusz        Borsuk                417: 446
   4 Justyna        Górka                - Maria          Krzyżanowska          478: 325
   5 Michał         Garnowski            - Rafał          Lenartowski           389: 454
   6 Krzysztof      Jaworski             - Wojciech       Sołdan                391: 366
   7 Andrzej        Kroc                 - Michał         Kolaj                 414: 381
   8 Anita          Bruska               - Zbigniew       Wietecki              359: 296
   9 Grzegorz       Łukasik              - Czesław        Grajewski             352: 300
  10 Joanna         Ostrowska            - Jolanta        Chłopińska            384: 320
  11 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Rudzińska             460: 339
  12 Agnieszka      Piotrowicz           - Stanisław      Olsztyn               414: 351
  13 Andrzej        Tyczyno              - Radosław       Jachna                407: 363
  14 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Lidia          Żywna                 483: 345
  15 Teresa         Zalewska             - Łukasz         Baranowski            276: 493
  16 Renata         Andracka             - Tomasz         Zwoliński             356: 488
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Dorota         Stachowska            363: 278
  18 Paulina        Naplocha             - Jakub          Szymczak              361: 399
  19 Dariusz        Białobrzewski        - Anna           Lenartowska           460: 267
  20 Alina          Białobrzewska        - Adam           Janicki               378: 352
  21 Irena          Sołdan               - Andrzej        Bednaruk              310: 378
  22 Weronika       Rudnicka             - Dariusz        Nawrocki              343: 303
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Miecugow              262: 413
  24 Grażyna        Kula                 - Tomasz         Lewiński              304: 420
  25 Maciej         Kuczyński            - Agnieszka      Lutkiewicz            463: 264
  26 Jerzy          Krzyżewski           - Mieczysław     Pastuszak             323: 303
  27 Katarzyna      Kowalska             - Marek          Szczepanik            347: 235
  28 Sławomir       Długosz              - Małgorzata     Jóźwiak               352: 326
  29 Julia          Lutkiewicz           - Jarosław       Wiśniewski            335: 255
  30 Agnieszka      Kozak                - Leszek         Żywna                 426: 223
  31 Piotr          Morawski             - Mirosław       Dejna                 347: 223


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcela        Wołowiec             - Miłosz         Wrzałek               527: 350
   2 Justyna        Górka                - Mateusz        Borsuk                355: 320
   3 Kamil          Górka                - Grzegorz       Koczkodon             321: 305
   4 Marek          Syczuk               - Anita          Bruska                377: 381
   5 Andrzej        Kroc                 - Joanna         Ostrowska             302: 353
   6 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Łukasik               364: 412
   7 Krzysztof      Jaworski             - Agnieszka      Piotrowicz            423: 313
   8 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Maria          Krzyżanowska          498: 298
   9 Andrzej        Tyczyno              - Stanisław      Rydzik                343: 397
  10 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Lenartowski           485: 370
  11 Michał         Garnowski            - Andrzej        Bednaruk              408: 383
  12 Dariusz        Białobrzewski        - Tomasz         Lewiński              478: 260
  13 Weronika       Rudnicka             - Jakub          Szymczak              476: 386
  14 Zbigniew       Wietecki             - Jolanta        Chłopińska            402: 291
  15 Dorota         Rudzińska            - Czesław        Grajewski             362: 382
  16 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Miecugow              440: 257
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Stanisław      Olsztyn               272: 395
  18 Michał         Kolaj                - Jerzy          Krzyżewski            403: 317
  19 Wojciech       Sołdan               - Katarzyna      Kowalska              402: 272
  20 Lidia          Żywna                - Maciej         Kuczyński             276: 447
  21 Renata         Andracka             - Teresa         Zalewska              318: 386
  22 Dorota         Stachowska           - Alina          Białobrzewska         410: 309
  23 Sławomir       Długosz              - Dariusz        Nawrocki              290: 322
  24 Grażyna        Kula                 - Paulina        Naplocha              416: 255
  25 Adam           Janicki              - Anna           Lenartowska           430: 315
  26 Agnieszka      Kozak                - Piotr          Morawski              322: 302
  27 Agnieszka      Lutkiewicz           - Julia          Lutkiewicz            201: 378
  28 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Sporczyk              249: 455
  29 Marek          Szczepanik           - Irena          Sołdan                222: 449
  30 Leszek         Żywna                - Małgorzata     Jóźwiak               233: 405
  31 Mirosław       Dejna                - Jarosław       Wiśniewski            230: 280


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcela        Wołowiec             - Justyna        Górka                 323: 416
   2 Miłosz         Wrzałek              - Joanna         Ostrowska             351: 339
   3 Mateusz        Borsuk               - Kazimierz.Jr   Merklejn              421: 347
   4 Anita          Bruska               - Kamil          Górka                 359: 447
   5 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Jaworski              349: 462
   6 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                310: 479
   7 Marek          Syczuk               - Wojciech       Sołdan                439: 333
   8 Stanisław      Olsztyn              - Michał         Garnowski             284: 422
   9 Czesław        Grajewski            - Dariusz        Białobrzewski         413: 407
  10 Łukasz         Baranowski           - Weronika       Rudnicka              418: 349
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Lenartowski           335: 404
  12 Radosław       Jachna               - Agnieszka      Piotrowicz            443: 328
  13 Maciej         Kuczyński            - Andrzej        Tyczyno               401: 360
  14 Maria          Krzyżanowska         - Andrzej        Kroc                  325: 373
  15 Teresa         Zalewska             - Zbigniew       Wietecki              378: 340
  16 Michał         Kolaj                - Jakub          Szymczak              408: 370
  17 Julia          Lutkiewicz           - Dorota         Stachowska            283: 407
  18 Andrzej        Bednaruk             - Grażyna        Kula                  363: 306
  19 Jerzy          Krzyżewski           - Renata         Andracka              500: 280
  20 Alina          Białobrzewska        - Agnieszka      Kozak                 413: 469
  21 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Zawadzki              376: 363
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Kowalska              335: 306
  23 Grzegorz       Miecugow             - Adam           Janicki               333: 307
  24 Dariusz        Nawrocki             - Irena          Sołdan                308: 401
  25 Tomasz         Lewiński             - Lidia          Żywna                 456: 278
  26 Jolanta        Chłopińska           - Sławomir       Długosz               406: 376
  27 Paulina        Naplocha             - Mieczysław     Pastuszak             348: 373
  28 Anna           Lenartowska          - Agnieszka      Lutkiewicz            256: 335
  29 Małgorzata     Jóźwiak              - Jarosław       Wiśniewski            360: 295
  30 Piotr          Morawski             - Marek          Szczepanik            315: 337
  31 Leszek         Żywna                - Mirosław       Dejna                 340: 189



Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Krzysztof      Jaworski              490: 371
   2 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               547: 317
   3 Mateusz        Borsuk               - Marcela        Wołowiec              445: 472
   4 Kamil          Górka                - Marek          Syczuk                438: 431
   5 Michał         Kolaj                - Michał         Garnowski             354: 445
   6 Joanna         Ostrowska            - Kazimierz.Jr   Merklejn              277: 491
   7 Czesław        Grajewski            - Łukasz         Baranowski            347: 316
   8 Grzegorz       Łukasik              - Radosław       Jachna                394: 302
   9 Rafał          Lenartowski          - Anita          Bruska                418: 369
  10 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Kuczyński             432: 395
  11 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Kroc                  320: 424
  12 Irena          Sołdan               - Dariusz        Białobrzewski         388: 318
  13 Dorota         Stachowska           - Dorota         Rudzińska             377: 374
  14 Agnieszka      Kozak                - Zbigniew       Wietecki              327: 442
  15 Weronika       Rudnicka             - Jolanta        Chłopińska            412: 368
  16 Wojciech       Sołdan               - Agnieszka      Piotrowicz            433: 351
  17 Andrzej        Bednaruk             - Krzysztof      Sporczyk              353: 447
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Tyczyno               356: 354
  19 Maria          Krzyżanowska         - Stanisław      Olsztyn               437: 262
  20 Grzegorz       Miecugow             - Tomasz         Lewiński              352: 365
  21 Jakub          Szymczak             - Jerzy          Krzyżewski            442: 259
  22 Alina          Białobrzewska        - Małgorzata     Jóźwiak               378: 277
  23 Dariusz        Nawrocki             - Renata         Andracka              402: 319
  24 Adam           Janicki              - Lidia          Żywna                 388: 391
  25 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Zawadzki              319: 360
  26 Agnieszka      Lutkiewicz           - Grażyna        Kula                  328: 283
  27 Julia          Lutkiewicz           - Marek          Szczepanik            228: 340
  28 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Kowalska              339: 272
  29 Jarosław       Wiśniewski           - Paulina        Naplocha              300: 309
  30 Piotr          Morawski             - Leszek         Żywna                 369: 280
  31 Anna           Lenartowska          - Mirosław       Dejna                 384: 187


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 333: 293
   2 Marcela        Wołowiec             - Stanisław      Rydzik                266: 406
   3 Michał         Garnowski            - Mateusz        Borsuk                325: 473
   4 Andrzej        Kroc                 - Miłosz         Wrzałek               366: 434
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Łukasik               347: 418
   6 Krzysztof      Jaworski             - Tomasz         Zwoliński             419: 427
   7 Rafał          Lenartowski          - Czesław        Grajewski             449: 322
   8 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Koczkodon             425: 301
   9 Anita          Bruska               - Maciej         Kuczyński             375: 304
  10 Tomasz         Lewiński             - Łukasz         Baranowski            465: 272
  11 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Sporczyk              365: 399
  12 Radosław       Jachna               - Joanna         Ostrowska             371: 343
  13 Dorota         Stachowska           - Irena          Sołdan                334: 360
  14 Wojciech       Sołdan               - Maria          Krzyżanowska          445: 291
  15 Teresa         Zalewska             - Michał         Kolaj                 290: 323
  16 Dariusz        Białobrzewski        - Weronika       Rudnicka              407: 320
  17 Jakub          Szymczak             - Agnieszka      Kozak                 356: 382
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Alina          Białobrzewska         306: 269
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Bednaruk              397: 306
  20 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Miecugow              339: 439
  21 Jolanta        Chłopińska           - Dariusz        Nawrocki              378: 410
  22 Lidia          Żywna                - Stanisław      Olsztyn               469: 320
  23 Agnieszka      Piotrowicz           - Agnieszka      Lutkiewicz            459: 242
  24 Marek          Szczepanik           - Andrzej        Tyczyno               257: 385
  25 Adam           Janicki              - Julia          Lutkiewicz            380: 272
  26 Renata         Andracka             - Anna           Lenartowska           321: 371
  27 Mieczysław     Pastuszak            - Sławomir       Długosz               308: 450
  28 Grażyna        Kula                 - Jarosław       Wiśniewski            335: 296
  29 Paulina        Naplocha             - Leszek         Żywna                 374: 269
  30 Małgorzata     Jóźwiak              - Piotr          Morawski              409: 305
  31 Katarzyna      Kowalska             - Mirosław       Dejna                 365: 151



Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Justyna        Górka                 424: 344
   2 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Łukasik               472: 303
   3 Marcela        Wołowiec             - Rafał          Lenartowski           447: 340
   4 Kamil          Górka                - Mateusz        Borsuk                470: 417
   5 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Syczuk                262: 497
   6 Tomasz         Lewiński             - Michał         Garnowski             341: 355
   7 Michał         Kolaj                - Kazimierz.Jr   Merklejn              354: 461
   8 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Jaworski              422: 492
   9 Anita          Bruska               - Wojciech       Sołdan                432: 304
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kroc                  348: 342
  11 Irena          Sołdan               - Radosław       Jachna                366: 325
  12 Andrzej        Tyczyno              - Dariusz        Białobrzewski         328: 459
  13 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Zawadzki              403: 296
  14 Maciej         Kuczyński            - Agnieszka      Kozak                 377: 358
  15 Grzegorz       Miecugow             - Dorota         Stachowska            340: 424
  16 Łukasz         Baranowski           - Jerzy          Krzyżewski            387: 321
  17 Maria          Krzyżanowska         - Weronika       Rudnicka              375: 291
  18 Dariusz        Nawrocki             - Agnieszka      Piotrowicz            436: 293
  19 Joanna         Ostrowska            - Teresa         Zalewska              386: 382
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Lidia          Żywna                 384: 290
  21 Grażyna        Kula                 - Jakub          Szymczak              402: 325
  22 Andrzej        Bednaruk             - Paulina        Naplocha              336: 303
  23 Jolanta        Chłopińska           - Małgorzata     Jóźwiak               353: 391
  24 Anna           Lenartowska          - Dorota         Rudzińska             275: 354
  25 Alina          Białobrzewska        - Katarzyna      Kowalska              447: 277
  26 Agnieszka      Lutkiewicz           - Adam           Janicki               303: 382
  27 Sławomir       Długosz              - Marek          Szczepanik            358: 307
  28 Stanisław      Olsztyn              - Renata         Andracka              306: 411
  29 Jarosław       Wiśniewski           - Piotr          Morawski              282: 285
  30 Leszek         Żywna                - Julia          Lutkiewicz            224: 315
  31 Mirosław       Dejna                - Mieczysław     Pastuszak             140: 403


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 422: 528
   2 Miłosz         Wrzałek              - Justyna        Górka                 328: 377
   3 Marek          Syczuk               - Marcela        Wołowiec              347: 348
   4 Krzysztof      Jaworski             - Anita          Bruska                384: 305
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              436: 278
   6 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Garnowski             426: 364
   7 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Lenartowski           367: 405
   8 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             450: 346
   9 Dariusz        Białobrzewski        - Radosław       Jachna                359: 363
  10 Michał         Kolaj                - Zbigniew       Wietecki              413: 335
  11 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Lewiński              268: 404
  12 Dorota         Stachowska           - Joanna         Ostrowska             357: 307
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Kuczyński             385: 475
  14 Wojciech       Sołdan               - Dariusz        Nawrocki              491: 277
  15 Czesław        Grajewski            - Maria          Krzyżanowska          406: 267
  16 Łukasz         Baranowski           - Alina          Białobrzewska         384: 336
  17 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Miecugow              456: 302
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Adam           Janicki               389: 260
  19 Dorota         Rudzińska            - Grażyna        Kula                  369: 295
  20 Małgorzata     Jóźwiak              - Andrzej        Bednaruk              343: 322
  21 Agnieszka      Piotrowicz           - Krzysztof      Zawadzki              401: 316
  22 Agnieszka      Kozak                - Lidia          Żywna                 480: 262
  23 Teresa         Zalewska             - Sławomir       Długosz               355: 328
  24 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Tyczyno               433: 405
  25 Piotr          Morawski             - Jolanta        Chłopińska            383: 396
  26 Julia          Lutkiewicz           - Renata         Andracka              279: 329
  27 Agnieszka      Lutkiewicz           - Stanisław      Olsztyn               302: 459
  28 Paulina        Naplocha             - Katarzyna      Kowalska              263: 343
  29 Mieczysław     Pastuszak            - Leszek         Żywna                 399: 269
  30 Jarosław       Wiśniewski           - Anna           Lenartowska           336: 415
  31 Marek          Szczepanik           - Mirosław       Dejna                 384: 193


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Kazimierz.Jr   Merklejn              418: 284
   2 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               389: 509
   3 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                421: 389
   4 Marcela        Wołowiec             - Krzysztof      Jaworski              292: 491
   5 Grzegorz       Łukasik              - Irena          Sołdan                333: 496
   6 Łukasz         Baranowski           - Marek          Syczuk                296: 446
   7 Michał         Garnowski            - Radosław       Jachna                384: 463
   8 Mateusz        Borsuk               - Michał         Kolaj                 474: 314
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Sołdan                399: 402
  10 Maciej         Kuczyński            - Tomasz         Lewiński              379: 364
  11 Anita          Bruska               - Czesław        Grajewski             354: 294
  12 Tomasz         Zwoliński            - Dorota         Stachowska            507: 301
  13 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Białobrzewski         282: 359
  14 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Rudzińska             398: 330
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Weronika       Rudnicka              379: 368
  16 Dariusz        Nawrocki             - Andrzej        Kroc                  313: 377
  17 Maria          Krzyżanowska         - Agnieszka      Kozak                 381: 372
  18 Małgorzata     Jóźwiak              - Grzegorz       Koczkodon             341: 379
  19 Agnieszka      Piotrowicz           - Teresa         Zalewska              316: 466
  20 Grzegorz       Miecugow             - Jakub          Szymczak              370: 578
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Alina          Białobrzewska         186: 466
  22 Jolanta        Chłopińska           - Grażyna        Kula                  453: 266
  23 Anna           Lenartowska          - Andrzej        Tyczyno               308: 410
  24 Stanisław      Olsztyn              - Mieczysław     Pastuszak             470: 421
  25 Lidia          Żywna                - Andrzej        Bednaruk              408: 366
  26 Sławomir       Długosz              - Paulina        Naplocha              420: 259
  27 Renata         Andracka             - Katarzyna      Kowalska              438: 250
  28 Adam           Janicki              - Marek          Szczepanik            313: 314
  29 Julia          Lutkiewicz           - Piotr          Morawski              360: 355
  30 Mirosław       Dejna                - Agnieszka      Lutkiewicz            202: 323
  31 Leszek         Żywna                - Jarosław       Wiśniewski            264: 302



Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Justyna        Górka                 599: 351
   2 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 313: 330
   3 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Jaworski              482: 409
   4 Irena          Sołdan               - Marcela        Wołowiec              333: 407
   5 Marek          Syczuk               - Mateusz        Borsuk                418: 331
   6 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Wojciech       Sołdan                419: 364
   7 Radosław       Jachna               - Maciej         Kuczyński             346: 299
   8 Anita          Bruska               - Grzegorz       Łukasik               390: 366
   9 Michał         Garnowski            - Tomasz         Zwoliński             371: 396
  10 Dariusz        Białobrzewski        - Zbigniew       Wietecki              371: 387
  11 Tomasz         Lewiński             - Dorota         Stachowska            354: 379
  12 Andrzej        Kroc                 - Czesław        Grajewski             477: 390
  13 Łukasz         Baranowski           - Michał         Kolaj                 420: 283
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Koczkodon             316: 386
  15 Jerzy          Krzyżewski           - Maria          Krzyżanowska          287: 366
  16 Jakub          Szymczak             - Teresa         Zalewska              405: 252
  17 Weronika       Rudnicka             - Alina          Białobrzewska         426: 282
  18 Agnieszka      Kozak                - Jolanta        Chłopińska            350: 436
  19 Andrzej        Tyczyno              - Stanisław      Olsztyn               399: 364
  20 Renata         Andracka             - Agnieszka      Piotrowicz            406: 257
  21 Dorota         Rudzińska            - Sławomir       Długosz               232: 311
  22 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Nawrocki              317: 261
  23 Lidia          Żywna                - Małgorzata     Jóźwiak               366: 314
  24 Marek          Szczepanik           - Andrzej        Bednaruk              336: 317
  25 Adam           Janicki              - Mieczysław     Pastuszak             370: 328
  26 Grażyna        Kula                 - Anna           Lenartowska           352: 257
  27 Katarzyna      Kowalska             - Krzysztof      Zawadzki              467: 263
  28 Agnieszka      Lutkiewicz           - Julia          Lutkiewicz            311: 247
  29 Piotr          Morawski             - Paulina        Naplocha              315: 323
  30 Jarosław       Wiśniewski           - Leszek         Żywna                 280: 190
  31 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 04-06-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.05  28585  188
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.05  29065  195
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             148.31  28772  194
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.66  27908  189
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              147.65  27759  188
   6 Kamil Górka                    Kraków               147.59  29518  200
   7 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.72  27687  190
   8 Michał Alabrudziński           Włocławek            145.62  28833  198
   9 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.91  17824  123
  10 Michał Makowski                Warszawa             144.77  18965  131
  11 Dawid Pikul                    Poznań               144.60  26751  185
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.32  17030  118
  13 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.10  28532  198
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.91  16837  117
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              143.76  28751  200
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.24  27645  193
  17 Grzegorz Kurowski              Warszawa             143.19  27207  190
  18 Rafał Lenartowski              Gdynia               142.91  28297  198
  19 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.70  27684  194
  20 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.51  26507  186
  21 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     141.62  24217  171
  22 Jan Kozłowski                  Kraków               141.45   5375   38
  23 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  140.59  19542  139
  24 Marek Syczuk                   Warszawa             140.37  26811  191
  25 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.28  14309  102
  26 Justyna Górka                  Kraków               140.14  28028  200
  27 Marcin Mroziuk                 Warszawa             140.13  15414  110
  28 Filip Sosin                    Warszawa             139.78   5172   37
  29 Marek Reda                     Wołomin              139.23  27010  194
  30 Paweł Jackowski                Warszawa             139.09  27400  197
  31 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.05  27810  200
  32 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.86  26661  192
  33 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.56  19814  143
  34 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.34  17292  125
  35 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.14  26246  190
  36 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.90  16824  122
  37 Bogusław Szyszka               Oława                137.85  27569  200
  38 Karol Waniek                   Wrocław              136.25  21663  159
  39 Przemysław Herdzina            Kraków               136.20  26832  197
  40 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.15  24056  178
  41 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             134.80  11188   83
  42 Adam Szukalski                 Coventry             134.62  19654  146
  43 Robert Kamiński                Warszawa             134.27  24975  186
  44 Mateusz Borsuk                 Reda                 133.96  14200  106
  45 Paweł Janaś                    Głogów               133.93  22233  166
  46 Irena Sołdan                   Rumia                133.80  26225  196
  47 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      133.74   9094   68
  48 Jakub Szymczak                 Łódź                 133.28  24123  181
  49 Michał Trumpus                 Wrocław              132.84   4915   37
  50 Jan Mrozowski                  Kraków               132.78  10490   79
  51 Jakub Zaryński                 Świnoujście          132.63  23475  177
  52 Rafał Matczak                  Milanówek            132.57  14318  108
  53 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.56  16040  121
  54 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  55 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.01  25477  193
  56 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.79   5667   43
  57 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.55  25257  192
  58 Dominik Piasecki               Słupsk               131.50   6312   48
  59 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.38  25094  191
  60 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.22  18239  139
  61 Artur Irzyk                    Kraków               131.21   9578   73
  62 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.15  16656  127
  63 Jarosław Sobczak               Warszawa             130.69   9802   75
  64 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  65 Marek Roszak                   Poznań               130.48  12526   96
  66 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  67 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  68 Przemysław Rybicki             Otwock               129.63  24630  190
  69 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.55  18396  142
  70 Janusz Krupiński               Bytom                129.55  11141   86
  71 Szymon Płachta                 Warszawa             129.22  25456  197
  72 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.20  20542  159
  73 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.05  24520  190
  74 Kamil Kister                   Puławy               128.85  23709  184
  75 Maciej Michalak                Łódź                 128.80  11978   93
  76 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  77 Radosław Jachna                Łódź                 128.65  23286  181
  78 Mariusz Grodek                 Olsztyn              128.32   3978   31
  79 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  128.32  24894  194
  80 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.27  25140  196
  81 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.12  24983  195
  82 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102
  83 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  84 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.47  24601  193
  85 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.80  22190  175
  86 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.77  24339  192
  87 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  88 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  89 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.13  24848  197
  90 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  91 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              125.75  23767  189
  92 Katarzyna Małek                Mielec               125.70  11564   92
  93 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.67  16337  130
  94 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.34  21935  175
  95 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
  96 Michał Kolaj                   Ostróda              125.05  23760  190
  97 Łukasz Baranowski              Reda                 125.01  24501  196
  98 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.90  24480  196
  99 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.89  23729  190
 100 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  124.63  18445  148
 101 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.58  19933  160
 102 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.37  14800  119
 103 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  15670  126
 104 Adam Klimont                   Wałcz                124.33  24493  197
 105 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.30  24362  196
 106 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  124.26  10438   84
 107 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.24  24102  194
 108 Agnieszka Krupka               Krosno               124.16  18748  151
 109 Paweł Kowalski                 Kutno                123.92   7311   59
 110 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.91  24286  196
 111 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.87  24155  195
 112 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 113 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.47  24694  200
 114 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.47  11112   90
 115 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 116 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 117 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.30  23303  189
 118 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              123.13  24503  199
 119 Dorota Maciejuk                Warszawa             123.12  23886  194
 120 Leszek Stecuła                 Bytom                123.08  13293  108
 121 Jacek Karwowski                Płock                123.00   5904   48
 122 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            122.85  11916   97
 123 Robert Głowacki                Łódź                 122.78  21732  177
 124 Tomasz Łapka                   Opole                122.30  20914  171
 125 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            122.29  11740   96
 126 Maciej Perzyński               Piła                 122.07   7446   61
 127 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.78  11326   93
 128 Tomasz Górka                   Łęczna               121.69   8640   71
 129 Jarosław Olek                  Warszawa             121.62   4500   37
 130 Zdzisław Szota                 Warszawa             121.56   8509   70
 131 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 132 Joanna Jewtuch                 Warszawa             121.07   6901   57
 133 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 134 Krzysztof Jaworski             Warszawa             120.98  11977   99
 135 Michał Ozimiński               Łódź                 120.97  11008   91
 136 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 137 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 138 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 139 Bogusław Książek               Szczecin             120.48  17108  142
 140 Magdalena Kublik               Warszawa             120.39  23477  195
 141 Daniel Janus                   Wąchock              120.35   7823   65
 142 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 143 Stanisław Gasik                Warszawa             119.48   7766   65
 144 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.36  10742   90
 145 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 146 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 147 Marta Dobrzańska               Kraków               119.10   7027   59
 148 Piotr Broda                    Sandomierz           118.91  23425  197
 149 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.85  15213  128
 150 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.83  18656  157
 151 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.62   5694   48
 152 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 153 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.52  21571  182
 154 Jolanta Chłopińska             Wałcz                118.42  19540  165
 155 Czesław Grajewski              Choroszcz            118.21  23643  200
 156 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.05  17707  150
 157 Maciej Kuczyński               Gdynia               117.86  10136   86
 158 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.70  14124  120
 159 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.64  11411   97
 160 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.45   5755   49
 161 Grzegorz Łukasik               Konojady             117.24   8910   76
 162 Mateusz Królikowski            Wrocław              117.13  17218  147
 163 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 164 Anita Bruska                   Gdynia               116.87  14258  122
 165 Łukasz Sornek                  Mikołów              116.86  18814  161
 166 Andrzej Kroc                   Łódź                 116.84  21966  188
 167 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66  22048  189
 168 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 169 Krzysztof Bonda                Białystok            116.47   3727   32
 170 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.42  11293   97
 171 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       116.41   8498   73
 172 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.37  21529  185
 173 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  115.96  22381  193
 174 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.96  13915  120
 175 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.84   9151   79
 176 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.77  22113  191
 177 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.75   5556   48
 178 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.70   5322   46
 179 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.51  22524  195
 180 Joanna Suchanek                Wrocław              115.37  17882  155
 181 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.34  18916  164
 182 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.19   6566   57
 183 Wojciech Urbański              Warszawa             115.12   5756   50
 184 Krzysztof Gibas                Kraków               114.73   5507   48
 185 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 186 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 187 Beata Piotrowska               Łódź                 114.21  22157  194
 188 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.19   5367   47
 189 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.18  20210  177
 190 Jacek Pietruszka               Kraków               113.99  10373   91
 191 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.70   9096   80
 192 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.66   3978   35
 193 Dorota Rudzińska               Warszawa             113.38  21883  193
 194 Mikołaj Fidziński              Dębica               113.38  12132  107
 195 Joanna Brychcy                 Katowice             113.36   9862   87
 196 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.31   7592   67
 197 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.20   9962   88
 198 Halina Roszak                  Poznań               113.18   7470   66
 199 Adam Janicki                   Łódź                 113.11  22509  199
 200 Paulina Mech                   Kraków               112.81   7558   67
 201 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             112.80  16920  150
 202 Zbigniew Rybak                 Warszawa             112.60  22408  199
 203 Dorota Stachowska              Wydartowo I          112.22  21321  190
 204 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 205 Sławomir Długosz               Ostróda              112.13  21754  194
 206 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.12  16481  147
 207 Jerzy Luter                    Bytom                111.99  19710  176
 208 Monika Dymek                   Ustka                111.88   5482   49
 209 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 210 Małgorzata Jóźwiak             Iława                111.67  16639  149
 211 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.60  10714   96
 212 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.18  22237  200
 213 Lucyna Śniadach                Rumia                110.87   7650   69
 214 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.71  21589  195
 215 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34  14896  135
 216 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.26  20287  184
 217 Teresa Zalewska                Racibórz             110.23  21605  196
 218 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.09  21137  192
 219 Natalia Ogierman               Katowice             110.07  11117  101
 220 Marcin Ceglarek                Kraków               110.01  20462  186
 221 Anna Stefańska                 Łódź                 109.90  10111   92
 222 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.89  10769   98
 223 Tomasz Lempart                 Kraków               109.62   4604   42
 224 Rafał Skibicki                 Lębork               109.60   3836   35
 225 Renata Andracka                Zwola                109.21  19548  179
 226 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 227 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.69   3913   36
 228 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.45  13339  123
 229 Anna Niedzielko                Szczecin             108.26   9527   88
 230 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 231 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 232 Rafał Stachowski               Police               107.55  10647   99
 233 Beata Marynowicz               Racibórz             107.23   5147   48
 234 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.68   7254   68
 235 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 236 Radosław Więch                 Warszawa             106.60  16630  156
 237 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 238 Jan  Olek                      Warszawa             106.19   3292   31
 239 Anna Arana                     Warszawa             106.05  17180  162
 240 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 241 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.61   3274   31
 242 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.60   4435   42
 243 Bartosz Muszyński              Ustka                105.56   3800   36
 244 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.12   7674   73
 245 Marta Sztajnert                Wisła                104.56   9933   95
 246 Piotr Madej                    Wrocław              104.10   6350   61
 247 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 248 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.86  12152  117
 249 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 250 Tomasz Lewiński                Wejherowo            103.71   3630   35
 251 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57
 252 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.59   5801   56
 253 Jacek Nowak                    Szczecin             103.44   5172   50
 254 Sławomir Wolski                Wrocław              103.28  15182  147
 255 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               103.28   5577   54
 256 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 257 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              103.06   3710   36
 258 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 259 Urszula Solarska               Łódź                 102.96  20490  199
 260 Roman Figiel                   Zawichost            102.83   3085   30
 261 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.53  20095  196
 262 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 263 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.16  10522  103
 264 Monika Sadurska                Warszawa             102.06   5409   53
 265 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.05   4490   44
 266 Zofia Górka                    Łęczna               102.00   4794   47
 267 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.87  19864  195
 268 Małgorzata Sameryt             Warszawa             101.86   3769   37
 269 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   8244   81
 270 Szymon Dąbrowski               Warszawa             101.53   9848   97
 271 Katarzyna Bogusławska          Piastów              101.32  15096  149
 272 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.04  13943  138
 274 Łukasz Wojciechowski           Łomża                101.02   4243   42
 275 Marianna Kozłowska             Białystok            100.96   7572   75
 276 Bożena Guział                  Racibórz             100.66   6140   61
 277 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.59  10361  103
 278 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.48   5024   50
 279 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.34  16155  161
 280 Lidia Szpakowska               Jaworzno             100.29   4112   41
 281 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.12   9612   96
 282 Robert Wagner                  Wrocław               99.96   9596   96
 283 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 284 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 285 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 286 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             99.00   9405   95
 287 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 288 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 289 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.56   4000   41
 290 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 291 Krzysztof Zawadzki             Sampława              96.62  18745  194
 292 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.58   5312   55
 293 Sylwia Buks                    Warszawa              95.55  18919  198
 294 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 295 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 296 Sławomir Rattay                Zgorzelec             94.04   4514   48
 297 Janina Grajewska               Choroszcz             93.25  10164  109
 298 Sylwia Łada                    Inowrocław            92.25   6181   67
 299 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.10   5618   61
 300 Anna Lenartowska               Gdynia                91.20   5472   60
 301 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.78   3268   36
 302 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.48   7427   83
 303 Michał Wodecki                 Skrzyszów             89.44   3041   34
 304 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 305 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.52   5488   62
 306 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.08   3435   39
 307 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 308 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 309 Leszek Katyński                Słupsk                86.27   7764   90
 310 Paulina Naplocha               Racibórz              85.55  16512  193
 311 Blanka Zwolińska               Skierdy               85.18   6985   82
 312 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                84.74   3559   42
 313 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 314 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 315 Maciej Dąbrowski               Warszawa              83.43   2503   30
 316 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.70   3804   46
 317 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                82.44   4452   54
 318 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             81.77   2535   31
 319 Andrzej Stolot                 Zabrze                80.03   2721   34
 320 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 321 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.08   4138   53
 322 Piotr Sadzyński                Jaworzno              77.39   3560   46
 323 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             77.05   4238   55
 324 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 325 Michał Dąbrowski               Warszawa              74.40   3348   45
 326 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 327 Mirosław Dejna                 Sampława              58.51  11643  199




Poczekalnia na dzień 04-06-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.07   2438   29
   4 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   5 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   6 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   7 Jakub Błażejewski              Poznań                96.07   2690   28
   8 Jarosław Michalak              Łódź                 114.85   3101   27
   9 Katarzyna Sołdan               Rumia                127.85   3324   26
  10 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             139.20   3480   25
  12 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  13 Sławomir Kucia                 Krosno               131.48   3287   25
  14 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  15 Marcin Resler                  Września             118.40   2960   25
  16 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  17 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  18 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  19 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  20 Filip Warzecha                 Gdynia               137.67   3304   24
  21 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  22 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.71   2993   24
  23 Sergiusz Puchalski             Włocławek            119.92   2878   24
  24 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  25 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            118.96   2855   24
  26 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.88   2805   24
  27 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            115.17   2764   24
  28 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  29 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  30 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  31 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  32 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  33 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  34 Lidia Żywna                    Gdynia               107.75   2586   24
  35 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.04   2569   24
  36 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  37 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.92   2518   24
  38 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  39 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  40 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  41 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  42 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  43 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                97.83   2348   24
  44 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  45 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  46 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  47 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.96   2279   24
  48 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  49 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  50 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  51 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  52 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.83   2595   23
  53 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  54 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  55 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  56 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  57 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  58 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  59 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.61   2015   23
  60 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  61 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  62 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  63 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  64 Kuba Koisar                    Warszawa             120.82   2658   22
  65 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  66 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  67 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  68 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  69 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  70 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.38   1772   21
  71 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  72 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  73 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  74 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  75 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  76 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  77 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  78 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  79 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  80 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  81 Dariusz Małysa                 Kraków               112.11   2130   19
  82 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  83 Małgorzata Sikora              Kraków               100.42   1908   19
  84 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  85 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  86 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  87 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  88 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  89 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  90 Bartłomiej Dalecki             Rumia                100.62   1610   16
  91 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  92 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.19   1315   16
  93 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  94 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  95 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  96 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  97 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  98 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  99 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
 100 Alicja Kosińska                Szczecin             135.79   1901   14
 101 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
 102 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 103 Aleksandra Brzeska             Warszawa              87.00   1218   14
 104 Aneta Grodek                   Zawiercie             85.36   1195   14
 105 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 106 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 107 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.38   1539   13
 108 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 109 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 110 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 111 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 112 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 113 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 114 Hanna Gawłowska                Piła                 106.31   1382   13
 115 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 116 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 117 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 118 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 119 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 120 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 121 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 122 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 123 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 124 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 125 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 126 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 127 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 128 Ewa Szałas                     Katowice             127.75   1533   12
 129 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 130 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 131 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 132 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 133 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 134 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.17   1394   12
 135 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 136 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 137 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.17   1358   12
 138 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 139 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 140 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 141 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 142 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 143 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 144 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 145 Marek Szczepanik               Reda                 109.67   1316   12
 146 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 147 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 148 Jakub Kraj                     Szczecin             105.67   1268   12
 149 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 150 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             104.17   1250   12
 151 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 152 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 153 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 154 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 155 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 156 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 157 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 158 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 159 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 160 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 161 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 162 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 163 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 164 Adam Drzyzga                   Bytom                100.00   1200   12
 165 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 166 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 167 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 168 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 169 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 170 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 171 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 172 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 173 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 174 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 175 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 176 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 177 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 178 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.42   1109   12
 179 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 180 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 181 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 182 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 183 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             91.00   1092   12
 184 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 185 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 186 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 187 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 188 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 189 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 190 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 191 Jacek Nocoń                    Jaworzno              89.58   1075   12
 192 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 193 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 194 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 195 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 196 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.33   1048   12
 197 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 198 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 199 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 200 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 201 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 202 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 203 Marta Bożemska                 Ustka                 79.75    957   12
 204 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 205 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 206 Beata Kowaluk-Jagielska        Szczecin              76.33    916   12
 207 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 208 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 209 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 210 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 211 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 212 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 213 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 214 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 215 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 216 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 217 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 218 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 219 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 220 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 221 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 222 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 223 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 224 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 225 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 226 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 227 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 228 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 229 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 230 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 231 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 232 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 233 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 234 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 235 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 236 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 237 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 238 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 239 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 240 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 241 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 242 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 243 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 244 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 245 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 246 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 247 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 248 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 249 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 250 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 251 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 252 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 253 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 254 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 255 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 256 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 257 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 258 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 259 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 260 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 261 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 262 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 263 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 264 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 265 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 266 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 267 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 268 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 269 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 270 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 271 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 272 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 273 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 274 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 275 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk                95.71    670    7
 276 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 277 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 278 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 279 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 280 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 281 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 282 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 283 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 284 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 285 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 286 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 287 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 288 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 289 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 290 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 291 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 292 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 293 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 294 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 295 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 296 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 297 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 298 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 299 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 300 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 301 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 302 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 303 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 304 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 305 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 306 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 307 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 308 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 309 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 310 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 311 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 312 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 313 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 314 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 315 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 316 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 317 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 318 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 319 Filip Dalecki                  Rumia                 99.00    495    5
 320 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 321 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 322 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 323 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 324 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 325 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 326 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 327 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 328 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 329 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 330 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 331 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 332 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 333 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 334 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 335 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 336 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 337 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 338 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 339 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 340 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 341 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 342 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 343 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 344 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 345 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 346 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 347 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 348 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 349 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 350 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 351 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 352 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 353 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 354 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 355 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 356 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 357 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 358 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 359 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 360 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie