Jaworzno17
września
Jaworzno 17-18 września VI Mistrzostwa JaworznaGrand Prix 2011
Nowe Miasto Lubawskie24
września
Nowe Miasto Lubawskie 24-25 września XIV Mistrzostwa Warmii i Mazur
Warszawa24
września
Warszawa 24 września I Turniej Parkowy
Rafał Lenartowski wygrywa w Nowym Mieście Lubawskim po raz drugi z rzędu24 - 25 września 2011 — XIV Mistrzostwa Warmii i MazurInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIV Mistrzostwa Warmii i MazurNowe Miasto Lubawskie, 24 - 25 września 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Rafał Lenartowski wygrywa w Nowym Mieście Lubawskim po raz drugi z rzęduPo raz XIV Nowe Miasto Lubawskie gościło najlepszych polskich scrabblistów. Areną rozgrywania XIV Mistrzostw Warmii i Mazur było Miejskie Centrum Kultury. Uroczystego otwarcia mistrzostw dokonał Burmistrz NML pan Józef Blank oraz Starosta Powiatu Nowomiejskiego pani Ewa Dembek. W mistrzowskich potyczkach na słowa wzięło udział 43 zawodników. Po raz pierwszy w daleką podróż do NML wybrali się zawodnicy z Krakowa, małżeństwo Justyna i Kamil Górka oraz Jolanta Chłopińska z Wałcza wraz ze Sławomirem Zabawą. W pierwszym dniu zawodów rozegrano siedem rund po których z 6 zwycięstwami prowadził Marek Syczuk z Warszawy.

Turnieje nowomiejskie tradycyjnie obfitują w dodatkowe atrakcje. Wieczorem w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano mecz piłkarski w ramach VII Halowych Mistrzostw Scrabblistów. Drużyna pod bardzo enigmatyczną nazwą „Włóż mi tu” uległa drużynie „Wyjmij mi” w stosunku 10-18. Późną nocą dla nieznużonych i niezmęczonych grą zorganizowano I Turniej Nocnych Siódemek. Po emocjonujących 4 rundach zwycięzcą został Marek Reda z Wołomina, układając w sumie 18 scrabbli. Najwięcej, bo aż 21, ułożyła Justyna Górka zajmując 3 miejsce. Tabela wyników poniżej.

Po raz pierwszy w historii rozgrywania imprez mistrzowskich pod auspicjami Polskiej Federacji Scrabble znalazła się nowa kategoria nagrody „Złoty Blank” (za najdroższy ruch na planszy położony z blankiem) co wywołało prawdziwą euforię wśród wszystkich graczy. Burmistrz NML pan Józef Blank, z uwagi na swoje scrabble’owe nazwisko, ufundował przepiękną statuetkę ze szkła z literą scrabble’ową blankiem wklejonym w planszę gry. Nagroda rzeczowa wraz ze statuetką trafiła do rąk Dawida Pikula z Poznania, który ułożył najdroższy ruch mistrzostw z blankiem „LAMENTEM” za 149 punktów.

Niedzielne 5 rund zawodów przebiegły bardzo sprawnie. W ostatniej decydującej o tytule 12 rundzie spotkali się ubiegłoroczny triumfator imprezy Rafał Lenartowski z Gdyni oraz Kamil Kister z Puław. Po 20 minutach rozgrywki wszystko stało się jasne. Rafał Lenartowski obronił tytuł i stał się po raz kolejny triumfatorem XIV MWiM w Scrabble pokonując Kamila Kistera wynikiem 453:342. Najlepsza uczestniczka turnieju: Magdalena Kublik (Warszawa) 7 miejsce.

Organizator XIV Mistrzostw Warmii i Mazur składa serdeczne wyrazy podziękowania za wsparcie finansowe i rzeczowe Burmistrzowi Nowego Miasta Lubawskiego panu Józefowi Blankowi, Staroście Powiatu Nowomiejskiego pani Ewie Dembek, Dyrektorowi MCK panu Stanisławowi Michałowi Górzyńskiemu, Dyrektorowi MOSiR Grzegorzowi Bała, pracownikom Urzędu Miasta oraz Miejskiego Centrum Kultury — Krystynie i Romanowi Hodowicz, Zbigniewowi Kamińskiemu za wsparcie logistyczne i medialne, oraz prywatnym firmom i przedsiębiorcom: EXPOM S.A., Lecznica Weterynaryjna Panda Sc. z Iławy, firmie MAZUR, firmie NORE, sklepom MIX Electronics oraz NEONET z NML.

wyniki I Turnieju Nocnych Siódemek
relacja: Mariusz Orzeł
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
XII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
XI Mistrzostwa Warmii i Mazur


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejskie Centrum Kultury,
ul. 19 Stycznia 17a
Obrońca tytułuRafał Lenartowski
SędziaAndrzej Lożyński
Strona www turniejuwww.scrabble.roni.pl
HarmonogramSobota, 24 września (6 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 25 września (6 rund)
09:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieMożliwość zamówienia obiadu (3 dania do wyboru) oraz śniadania dla osób nocujących w Hotelu MOSiR
NoclegiHotel MOSiR, ul. Jagiellońska 20, tel. 56-474-20-13 (w przypadku minimum 20 osób rezerwujących MOSiR, koszt noclegu 25 zł)
Zajazd nad Drwęcą, ul. Kopernika 1a, tel. 56-474-48-34
Hotelik – Hanna Herbert, ul. Kościuszki 7, 662-234-625
Hotel Finisz, ul. Grunwaldzka 7, 56-472-59-27, 606-225-850
Nagrodyrzeczowe
Dodatkowe atrakcjeGodzina 20:00, VII Mistrzostwa Piłki Halowej
Godzina 22:00-24:00 Nocny Turniej Siódemek
OrganizatorzyMariusz Orzeł — 603 598 173
SponsorzyUrząd Miasta, Starostwo Powiatowe, Lecznica Panda SC z Iławy, firma EXPOM S.A., firma MAZUR — Irena i Marcin Mazur, Gazeta Nowomiejska


Wyniki turnieju XIV Mistrzostwa Warmii i Mazur


Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 145.56     10.0     5019     2010      897
  2 Kamil           Kister               Puławy                 135.03      9.0     5102     1818      950
  3 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                131.33      9.0     4735     1890      438
  4 Michał          Alabrudziński        Włocławek              148.42      8.0     5076     1608      929
  5 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               148.39      8.0     4868     1813       13
  6 Dawid           Pikul                Poznań                 143.33      8.0     4787     1750      428
  7 Magdalena       Kublik               Warszawa               121.93      8.0     4714     1737      646
  8 Justyna         Górka                Kraków                 137.29      8.0     4669     1802      275
  9 Paweł           Jackowski            Warszawa               140.87      7.0     4893     1586      364
 10 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                137.19      7.0     4802     1626      304
 11 Marek           Syczuk               Warszawa               143.19      7.0     4798     1711      201
 12 Kamil           Górka                Kraków                 148.66      7.0     4635     1665      239
 13 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   120.87      7.0     4617     1597      290
 14 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  120.81      7.0     4541     1427      334
 15 Irena           Sołdan               Rumia                  135.14      7.0     4452     1487      113
 16 Paulina         Mech                 Kraków                 119.70      7.0     4425     1523     -137
 17 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               114.11      7.0     4376     1646       50
 18 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               138.20      6.5     4700     1541      -22
 19 Grzegorz        Łukasik              Konojady               119.14      6.0     4792     1412      157
 20 Łukasz          Baranowski           Reda                   125.26      6.0     4685     1379      250
 21 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 108.51      6.0     4418     1343      474
 22 Karol           Rembiałkowski        Warszawa               101.90      6.0     4415     1396      412
 23 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    112.07      6.0     4397     1540      -50
 24 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             121.31      6.0     4245     1482        8
 25 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  111.50      6.0     4159     1439     -189
 26 Sławomir        Długosz              Ostróda                109.91      6.0     4105     1446     -211
 27 Dorota          Rudzińska            Warszawa               112.73      6.0     3956     1367      145
 28 Marek           Reda                 Wołomin                140.25      5.5     4556     1451     -113
 29 Katarzyna       Dębska               Ostróda                102.84      5.5     4050     1208      198
 30 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              100.40      5.0     4333     1243      213
 31 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             114.38      5.0     4279     1327     -189
 32 Sylwia          Łada                 Inowrocław             100.00      5.0     4223     1299     -257
 33 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               103.57      5.0     4121     1380     -200
 34 Danuta          Langiewicz           Ostróda                111.32      4.5     4147     1144      146
 35 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 107.14      4.5     3928     1056     -207
 36 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      4.5     3732     1023       20
 37 Grzegorz        Kasprowicz           Grabowo                100.00      4.5     3692     1043       16
 38 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      3.5     4102      930       13
 39 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.72      3.5     3557      972     -202
 40 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.5     3293      909     -578
 41 Marcin          Kołodziejski         Brodnica               100.00      3.5     2966      938     -939
 42 Adam            Graczyk              Nowe Miasto Lubawskie   100.00      2.5     3368      826     -440
 43 Paweł           Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      0.5     2640      581    -1489

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Mistrzostwa Warmii i Mazur



	Kamil Górka 148.66 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Eugeniusz      Wróblewski            114.38 +  477: 337  164
    2     3 Mariusz        Skrobosz              148.39 +  436: 328  198
    3     2 Marek          Syczuk                143.19 -  367: 376   93
    4     2 Tomasz         Zwoliński             137.19 +  347: 344  187
    5     6 Paweł          Jackowski             140.87 +  367: 315  191
    6     3 Rafał          Lenartowski           145.56 -  407: 433   96
    7     5 Magdalena      Kublik                121.93 -  285: 460   72
    8    10 Szymon         Dąbrowski             103.57 +  439: 379  154
    9     6 Dariusz        Jarosławski           112.07 +  405: 400  162
   10     5 Dawid          Pikul                 143.33 -  351: 455   93
   11     5 Sławomir       Zabawa                111.50 +  449: 229  162
   12     4 Dawid          Pikul                 143.33 -  305: 340   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Michał Alabrudziński 148.42 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Krzyżewski            114.11 -  332: 410   64
    2    21 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  488: 261  150
    3     7 Eugeniusz      Wróblewski            114.38 -  340: 387   64
    4    15 Wojciech       Gołęcki               102.72 +  364: 236  153
    5    12 Sławomir       Długosz               109.91 +  579: 259  160
    6     5 Magdalena      Kublik                121.93 -  305: 406   72
    7     9 Karol          Rembiałkowski         101.90 +  401: 400  152
    8     6 Dorota         Rudzińska             112.73 +  475: 319  163
    9     4 Kamil          Kister                135.03 -  277: 505   85
   10     6 Mariusz        Orzeł                 120.87 +  495: 324  171
   11     4 Marek          Syczuk                143.19 +  541: 317  193
   12     2 Grzegorz       Koczkodon             131.33 +  479: 328  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Mariusz Skrobosz 148.39 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Jarosławski           112.07 +  400: 378  162
    2     3 Kamil          Górka                 148.66 -  328: 436   99
    3     8 Mariusz        Orzeł                 120.87 +  420: 352  171
    4    11 Irena          Sołdan                135.14 +  523: 286  185
    5     3 Grzegorz       Koczkodon             131.33 -  364: 395   81
    6     7 Paweł          Jackowski             140.87 +  426: 404  191
    7     4 Paulina        Mech                  119.70 +  473: 358  170
    8     1 Marek          Syczuk                143.19 +  399: 380  193
    9     3 Rafał          Lenartowski           145.56 -  341: 600   96
   10     3 Justyna        Górka                 137.29 +  400: 398  187
   11     1 Kamil          Kister                135.03 -  401: 519   85
   12     3 Marek          Syczuk                143.19 +  393: 349  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 12 151.08




	Rafał Lenartowski 145.56 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sławomir       Zabawa                111.50 +  408: 338  162
    2     1 Jolanta        Chłopińska            120.81 +  490: 265  171
    3     3 Justyna        Górka                 137.29 -  296: 380   87
    4     5 Jerzy          Krzyżewski            114.11 +  471: 274  164
    5     4 Marek          Reda                  140.25 +  363: 307  190
    6     3 Kamil          Górka                 148.66 +  433: 407  199
    7     2 Tomasz         Zwoliński             137.19 +  444: 301  187
    8     2 Grzegorz       Koczkodon             131.33 -  306: 423   81
    9     3 Mariusz        Skrobosz              148.39 +  600: 341  198
   10     2 Marek          Syczuk                143.19 +  353: 345  193
   11     2 Dawid          Pikul                 143.33 +  403: 399  193
   12     1 Kamil          Kister                135.03 +  453: 342  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2010  / 12 167.50




	Dawid Pikul 143.33 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Danuta         Langiewicz            111.32 +  415: 346  161
    2    10 Paweł          Jackowski             140.87 -  358: 426   91
    3    13 Karol          Rembiałkowski         101.90 +  398: 367  152
    4     9 Mariusz        Kubicki               121.31 +  447: 321  171
    5     7 Dorota         Rudzińska             112.73 +  395: 346  163
    6     4 Dariusz        Jarosławski           112.07 -  345: 423   62
    7     7 Grzegorz       Kurowski              138.20 +  533: 254  188
    8     3 Justyna        Górka                 137.29 +  417: 374  187
    9     1 Grzegorz       Koczkodon             131.33 -  285: 443   81
   10     5 Kamil          Górka                 148.66 +  455: 351  199
   11     2 Rafał          Lenartowski           145.56 -  399: 403   96
   12     4 Kamil          Górka                 148.66 +  340: 305  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Marek Syczuk 143.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Długosz               109.91 +  370: 354  160
    2     7 Grzegorz       Łukasik               119.14 +  435: 328  169
    3     2 Kamil          Górka                 148.66 +  376: 367  199
    4     3 Paweł          Jackowski             140.87 +  443: 401  191
    5     1 Justyna        Górka                 137.29 +  535: 336  187
    6     1 Grzegorz       Koczkodon             131.33 -  400: 426   81
    7     1 Dariusz        Jarosławski           112.07 +  428: 327  162
    8     1 Mariusz        Skrobosz              148.39 -  380: 399   98
    9     2 Magdalena      Kublik                121.93 +  420: 372  172
   10     2 Rafał          Lenartowski           145.56 -  345: 353   96
   11     4 Michał         Alabrudziński         148.42 -  317: 541   98
   12     3 Mariusz        Skrobosz              148.39 -  349: 393   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Paweł Jackowski 140.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Agnieszka      Piotrowicz            108.51 +  343: 338  159
    2    10 Dawid          Pikul                 143.33 +  426: 358  193
    3     4 Magdalena      Kublik                121.93 +  395: 362  172
    4     3 Marek          Syczuk                143.19 -  401: 443   93
    5     6 Kamil          Górka                 148.66 -  315: 367   99
    6     7 Mariusz        Skrobosz              148.39 -  404: 426   98
    7    13 Sławomir       Długosz               109.91 -  328: 355   60
    8    14 Sławomir       Zabawa                111.50 -  361: 435   62
    9    15 Danuta         Langiewicz            111.32 +  437: 328  161
   10    14 Eugeniusz      Wróblewski            114.38 +  476: 409  164
   11    11 Sylwia         Łada                  100.00 +  432: 337  150
   12     8 Łukasz         Baranowski            125.26 +  575: 371  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Marek Reda 140.25 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Kozak                 107.14 +  447: 351  157
    2     6 Tomasz         Zwoliński             137.19 -  335: 454   87
    3    11 Szymon         Dąbrowski             103.57 +  342: 326  154
    4     6 Kamil          Kister                135.03 +  451: 295  185
    5     4 Rafał          Lenartowski           145.56 -  307: 363   96
    6     6 Grzegorz       Kurowski              138.20 =  437: 437  138
    7     8 Grzegorz       Łukasik               119.14 +  468: 395  169
    8     5 Magdalena      Kublik                121.93 -  361: 448   72
    9     8 Justyna        Górka                 137.29 -  348: 387   87
   10    11 Mariusz        Kubicki               121.31 +  371: 307  171
   11     7 Mariusz        Orzeł                 120.87 -  302: 461   71
   12    12 Jerzy          Krzyżewski            114.11 -  387: 445   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Grzegorz Kurowski 138.20 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Szymon         Dąbrowski             103.57 +  394: 317  154
    2     4 Mariusz        Orzeł                 120.87 +  535: 347  171
    3     1 Grzegorz       Koczkodon             131.33 +  435: 338  181
    4     1 Justyna        Górka                 137.29 -  328: 414   87
    5     2 Tomasz         Zwoliński             137.19 -  360: 465   87
    6     6 Marek          Reda                  140.25 =  437: 437  140
    7     7 Dawid          Pikul                 143.33 -  254: 533   93
    8    11 Paulina        Mech                  119.70 -  401: 412   70
    9    14 Sylwia         Łada                  100.00 +  393: 373  150
   10    10 Agnieszka      Piotrowicz            108.51 +  459: 342  159
   11     9 Dariusz        Jarosławski           112.07 +  406: 325  162
   12     6 Justyna        Górka                 137.29 -  298: 419   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Justyna Górka 137.29 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Katarzyna      Dębska                102.84 +  430: 291  153
    2     8 Mariusz        Kubicki               121.31 +  362: 317  171
    3     3 Rafał          Lenartowski           145.56 +  380: 296  196
    4     1 Grzegorz       Kurowski              138.20 +  414: 328  188
    5     1 Marek          Syczuk                143.19 -  336: 535   93
    6     2 Tomasz         Zwoliński             137.19 +  452: 431  187
    7     3 Grzegorz       Koczkodon             131.33 -  348: 427   81
    8     3 Dawid          Pikul                 143.33 -  374: 417   93
    9     8 Marek          Reda                  140.25 +  387: 348  190
   10     3 Mariusz        Skrobosz              148.39 -  398: 400   98
   11     6 Jerzy          Krzyżewski            114.11 +  369: 306  164
   12     6 Grzegorz       Kurowski              138.20 +  419: 298  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1802  / 12 150.17




	Tomasz Zwoliński 137.19 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Gołęcki               102.72 +  389: 329  153
    2     6 Marek          Reda                  140.25 +  454: 335  190
    3     5 Irena          Sołdan                135.14 +  413: 348  185
    4     2 Kamil          Górka                 148.66 -  344: 347   99
    5     2 Grzegorz       Kurowski              138.20 +  465: 360  188
    6     2 Justyna        Górka                 137.29 -  431: 452   87
    7     2 Rafał          Lenartowski           145.56 -  301: 444   96
    8     7 Jerzy          Krzyżewski            114.11 -  296: 437   64
    9    10 Dorota         Rudzińska             112.73 -  377: 391   63
   10    13 Danuta         Langiewicz            111.32 +  436: 373  161
   11    10 Mariusz        Kubicki               121.31 +  413: 299  171
   12     7 Grzegorz       Łukasik               119.14 +  483: 383  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Irena Sołdan 135.14 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Karol          Rembiałkowski         101.90 +  358: 334  152
    2     9 Łukasz         Baranowski            125.26 +  377: 362  175
    3     5 Tomasz         Zwoliński             137.19 -  348: 413   87
    4    11 Mariusz        Skrobosz              148.39 -  286: 523   98
    5    14 Eugeniusz      Wróblewski            114.38 +  388: 292  164
    6    11 Paulina        Mech                  119.70 -  390: 407   70
    7    11 Mariusz        Orzeł                 120.87 -  367: 401   71
    8    17 Agnieszka      Kozak                 107.14 +  427: 269  157
    9    11 Szymon         Dąbrowski             103.57 -  313: 343   54
   10    17 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  395: 267  150
   11    15 Łukasz         Moskal                100.40 +  413: 350  150
   12    10 Agnieszka      Piotrowicz            108.51 +  390: 378  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Kamil Kister 135.03 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Moskal                100.40 +  407: 336  150
    2     2 Magdalena      Kublik                121.93 -  365: 377   72
    3    14 Danuta         Langiewicz            111.32 +  412: 352  161
    4     6 Marek          Reda                  140.25 -  295: 451   90
    5     8 Łukasz         Baranowski            125.26 +  520: 262  175
    6     8 Mariusz        Kubicki               121.31 +  399: 268  171
    7     6 Jerzy          Krzyżewski            114.11 +  455: 310  164
    8     4 Dariusz        Jarosławski           112.07 +  469: 346  162
    9     4 Michał         Alabrudziński         148.42 +  505: 277  198
   10     1 Grzegorz       Koczkodon             131.33 +  419: 319  181
   11     1 Mariusz        Skrobosz              148.39 +  519: 401  198
   12     1 Rafał          Lenartowski           145.56 -  342: 453   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 12 151.50




	Grzegorz Koczkodon 131.33 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  393: 308  150
    2     5 Paulina        Mech                  119.70 +  446: 334  170
    3     1 Grzegorz       Kurowski              138.20 -  338: 435   88
    4     7 Sławomir       Długosz               109.91 +  416: 285  160
    5     3 Mariusz        Skrobosz              148.39 +  395: 364  198
    6     1 Marek          Syczuk                143.19 +  426: 400  193
    7     3 Justyna        Górka                 137.29 +  427: 348  187
    8     2 Rafał          Lenartowski           145.56 +  423: 306  196
    9     1 Dawid          Pikul                 143.33 +  443: 285  193
   10     1 Kamil          Kister                135.03 -  319: 419   85
   11     3 Magdalena      Kublik                121.93 +  381: 335  172
   12     2 Michał         Alabrudziński         148.42 -  328: 479   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1890  / 12 157.50




	Łukasz Baranowski 125.26 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Adam           Graczyk               100.00 +  424: 171  150
    2     9 Irena          Sołdan                135.14 -  362: 377   85
    3    10 Jerzy          Krzyżewski            114.11 -  398: 426   64
    4    12 Danuta         Langiewicz            111.32 +  465: 351  161
    5     8 Kamil          Kister                135.03 -  262: 520   85
    6    13 Sylwia         Łada                  100.00 +  489: 271  150
    7    10 Dorota         Rudzińska             112.73 -  350: 389   63
    8    12 Katarzyna      Dębska                102.84 +  458: 219  153
    9     9 Mariusz        Kubicki               121.31 -  285: 429   71
   10    12 Karol          Rembiałkowski         101.90 +  388: 381  152
   11    12 Szymon         Dąbrowski             103.57 +  433: 326  154
   12     8 Paweł          Jackowski             140.87 -  371: 575   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Magdalena Kublik 121.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Paweł          Jankowski             100.00 +  505: 213  150
    2     2 Kamil          Kister                135.03 +  377: 365  185
    3     4 Paweł          Jackowski             140.87 -  362: 395   91
    4     4 Katarzyna      Dębska                102.84 +  387: 346  153
    5     5 Dariusz        Jarosławski           112.07 -  280: 350   62
    6     5 Michał         Alabrudziński         148.42 +  406: 305  198
    7     5 Kamil          Górka                 148.66 +  460: 285  199
    8     5 Marek          Reda                  140.25 +  448: 361  190
    9     2 Marek          Syczuk                143.19 -  372: 420   93
   10     4 Jerzy          Krzyżewski            114.11 +  369: 352  164
   11     3 Grzegorz       Koczkodon             131.33 -  335: 381   81
   12     5 Mariusz        Orzeł                 120.87 +  413: 295  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 12 144.75




	Mariusz Kubicki 121.31 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  370: 250  150
    2     8 Justyna        Górka                 137.29 -  317: 362   87
    3    12 Jolanta        Chłopińska            120.81 +  431: 287  171
    4     9 Dawid          Pikul                 143.33 -  321: 447   93
    5     9 Mariusz        Orzeł                 120.87 +  357: 317  171
    6     8 Kamil          Kister                135.03 -  268: 399   85
    7    12 Łukasz         Moskal                100.40 +  390: 336  150
    8     8 Grzegorz       Łukasik               119.14 -  380: 438   69
    9     9 Łukasz         Baranowski            125.26 +  429: 285  175
   10    11 Marek          Reda                  140.25 -  307: 371   90
   11    10 Tomasz         Zwoliński             137.19 -  299: 413   87
   12    15 Szymon         Dąbrowski             103.57 +  376: 332  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Mariusz Orzeł 120.87 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  468: 186  150
    2     4 Grzegorz       Kurowski              138.20 -  347: 535   88
    3     8 Mariusz        Skrobosz              148.39 -  352: 420   98
    4    13 Szymon         Dąbrowski             103.57 +  417: 282  154
    5     9 Mariusz        Kubicki               121.31 -  317: 357   71
    6    14 Sławomir       Zabawa                111.50 +  398: 328  162
    7    11 Irena          Sołdan                135.14 +  401: 367  185
    8     9 Sławomir       Długosz               109.91 +  389: 280  160
    9     5 Grzegorz       Łukasik               119.14 +  448: 362  169
   10     6 Michał         Alabrudziński         148.42 -  324: 495   98
   11     7 Marek          Reda                  140.25 +  461: 302  190
   12     5 Magdalena      Kublik                121.93 -  295: 413   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Jolanta Chłopińska 120.81 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  511: 198  150
    2     1 Rafał          Lenartowski           145.56 -  265: 490   96
    3    12 Mariusz        Kubicki               121.31 -  287: 431   71
    4    18 Adam           Graczyk               100.00 +  432: 306  150
    5    13 Jerzy          Krzyżewski            114.11 -  345: 390   64
    6    15 Szymon         Dąbrowski             103.57 -  312: 331   54
    7    15 Eugeniusz      Wróblewski            114.38 +  367: 305  164
    8    16 Sylwia         Łada                  100.00 -  373: 411   50
    9    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  459: 344  150
   10    15 Katarzyna      Dębska                102.84 +  355: 305  153
   11    13 Dorota         Rudzińska             112.73 +  398: 368  163
   12     9 Dariusz        Jarosławski           112.07 +  437: 328  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Paulina Mech 119.70 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  461: 304  150
    2     5 Grzegorz       Koczkodon             131.33 -  334: 446   81
    3     9 Sławomir       Długosz               109.91 -  371: 399   60
    4    14 Sylwia         Łada                  100.00 +  380: 379  150
    5    11 Sławomir       Zabawa                111.50 +  374: 305  162
    6    11 Irena          Sołdan                135.14 +  407: 390  185
    7     4 Mariusz        Skrobosz              148.39 -  358: 473   98
    8    11 Grzegorz       Kurowski              138.20 +  412: 401  188
    9     7 Jerzy          Krzyżewski            114.11 -  262: 378   64
   10     9 Szymon         Dąbrowski             103.57 +  397: 322  154
   11     8 Grzegorz       Łukasik               119.14 -  274: 494   69
   12    11 Sławomir       Zabawa                111.50 +  395: 271  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Grzegorz Łukasik 119.14 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sylwia         Łada                  100.00 +  443: 318  150
    2     7 Marek          Syczuk                143.19 -  328: 435   93
    3    15 Katarzyna      Dębska                102.84 -  311: 476   53
    4    17 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  483: 279  150
    5    10 Karol          Rembiałkowski         101.90 +  413: 347  152
    6     9 Dorota         Rudzińska             112.73 +  376: 327  163
    7     8 Marek          Reda                  140.25 -  395: 468   90
    8     8 Mariusz        Kubicki               121.31 +  438: 380  171
    9     5 Mariusz        Orzeł                 120.87 -  362: 448   71
   10     7 Sławomir       Zabawa                111.50 -  366: 400   62
   11     8 Paulina        Mech                  119.70 +  494: 274  170
   12     7 Tomasz         Zwoliński             137.19 -  383: 483   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Eugeniusz Wróblewski 114.38 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 148.66 -  337: 477   99
    2    18 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  395: 269  150
    3     7 Michał         Alabrudziński         148.42 +  387: 340  198
    4     8 Dariusz        Jarosławski           112.07 -  369: 373   62
    5    14 Irena          Sołdan                135.14 -  292: 388   85
    6    17 Agnieszka      Kozak                 107.14 +  417: 278  157
    7    15 Jolanta        Chłopińska            120.81 -  305: 367   71
    8    18 Wojciech       Gołęcki               102.72 +  324: 296  153
    9    12 Agnieszka      Piotrowicz            108.51 -  303: 451   59
   10    14 Paweł          Jackowski             140.87 -  409: 476   91
   11    18 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  424: 315  150
   12    13 Karol          Rembiałkowski         101.90 -  317: 411   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58




	Jerzy Krzyżewski 114.11 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         148.42 +  410: 332  198
    2    11 Dariusz        Jarosławski           112.07 -  290: 369   62
    3    10 Łukasz         Baranowski            125.26 +  426: 398  175
    4     5 Rafał          Lenartowski           145.56 -  274: 471   96
    5    13 Jolanta        Chłopińska            120.81 +  390: 345  171
    6    10 Katarzyna      Dębska                102.84 +  358: 273  153
    7     6 Kamil          Kister                135.03 -  310: 455   85
    8     7 Tomasz         Zwoliński             137.19 +  437: 296  187
    9     7 Paulina        Mech                  119.70 +  378: 262  170
   10     4 Magdalena      Kublik                121.93 -  352: 369   72
   11     6 Justyna        Górka                 137.29 -  306: 369   87
   12    12 Marek          Reda                  140.25 +  445: 387  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Dorota Rudzińska 112.73 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    13 Sylwia         Łada                  100.00 +  397: 265  150
    3    16 Adam           Graczyk               100.00 +  336: 239  150
    4    10 Sławomir       Zabawa                111.50 +  364: 266  162
    5     7 Dawid          Pikul                 143.33 -  346: 395   93
    6     9 Grzegorz       Łukasik               119.14 -  327: 376   69
    7    10 Łukasz         Baranowski            125.26 +  389: 350  175
    8     6 Michał         Alabrudziński         148.42 -  319: 475   98
    9    10 Tomasz         Zwoliński             137.19 +  391: 377  187
   10     8 Dariusz        Jarosławski           112.07 -  340: 350   62
   11    13 Jolanta        Chłopińska            120.81 -  368: 398   71
   12    14 Sylwia         Łada                  100.00 +  379: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 11 124.27




	Dariusz  Jarosławski 112.07 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              148.39 -  378: 400   98
    2    11 Jerzy          Krzyżewski            114.11 +  369: 290  164
    3    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  428: 278  150
    4     8 Eugeniusz      Wróblewski            114.38 +  373: 369  164
    5     5 Magdalena      Kublik                121.93 +  350: 280  172
    6     4 Dawid          Pikul                 143.33 +  423: 345  193
    7     1 Marek          Syczuk                143.19 -  327: 428   93
    8     4 Kamil          Kister                135.03 -  346: 469   85
    9     6 Kamil          Górka                 148.66 -  400: 405   99
   10     8 Dorota         Rudzińska             112.73 +  350: 340  163
   11     9 Grzegorz       Kurowski              138.20 -  325: 406   88
   12     9 Jolanta        Chłopińska            120.81 -  328: 437   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Sławomir Zabawa 111.50 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Lenartowski           145.56 -  338: 408   96
    2    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  401: 355  150
    3     6 Łukasz         Moskal                100.40 +  421: 310  150
    4    10 Dorota         Rudzińska             112.73 -  266: 364   63
    5    11 Paulina        Mech                  119.70 -  305: 374   70
    6    14 Mariusz        Orzeł                 120.87 -  328: 398   71
    7    18 Adam           Graczyk               100.00 +  388: 251  150
    8    14 Paweł          Jackowski             140.87 +  435: 361  191
    9    13 Sławomir       Długosz               109.91 +  377: 317  160
   10     7 Grzegorz       Łukasik               119.14 +  400: 366  169
   11     5 Kamil          Górka                 148.66 -  229: 449   99
   12    11 Paulina        Mech                  119.70 -  271: 395   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Danuta Langiewicz 111.32 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 143.33 -  346: 415   93
    2    15 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  339: 286  150
    3    14 Kamil          Kister                135.03 -  352: 412   85
    4    12 Łukasz         Baranowski            125.26 -  351: 465   75
    5    17 Wojciech       Gołęcki               102.72 +  403: 199  153
    6    16 Sławomir       Długosz               109.91 -  316: 355   60
    7    16 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  395: 326  150
    8    13 Łukasz         Moskal                100.40 +  345: 314  150
    9    15 Paweł          Jackowski             140.87 -  328: 437   91
   10    13 Tomasz         Zwoliński             137.19 -  373: 436   87
   11    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  299: 356   50
   12    22 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 11 104.00




	Sławomir Długosz 109.91 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Syczuk                143.19 -  354: 370   93
    2    12 Wojciech       Gołęcki               102.72 +  370: 268  153
    3     9 Paulina        Mech                  119.70 +  399: 371  170
    4     7 Grzegorz       Koczkodon             131.33 -  285: 416   81
    5    12 Michał         Alabrudziński         148.42 -  259: 579   98
    6    16 Danuta         Langiewicz            111.32 +  355: 316  161
    7    13 Paweł          Jackowski             140.87 +  355: 328  191
    8     9 Mariusz        Orzeł                 120.87 -  280: 389   71
    9    13 Sławomir       Zabawa                111.50 -  317: 377   62
   10    16 Łukasz         Moskal                100.40 +  338: 308  150
   11    14 Agnieszka      Piotrowicz            108.51 -  348: 359   59
   12    16 Agnieszka      Kozak                 107.14 +  445: 235  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Agnieszka Piotrowicz 108.51 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Jackowski             140.87 -  338: 343   91
    2    17 Katarzyna      Dębska                102.84 -  309: 368   53
    3    18 Sylwia         Łada                  100.00 -  278: 416   50
    4    21 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  418: 220  150
    5    19 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  421: 181  150
    6    12 Łukasz         Moskal                100.40 -  325: 358   50
    7    17 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  405: 278  150
    8    15 Karol          Rembiałkowski         101.90 +  394: 280  152
    9    12 Eugeniusz      Wróblewski            114.38 +  451: 303  164
   10    10 Grzegorz       Kurowski              138.20 -  342: 459   88
   11    14 Sławomir       Długosz               109.91 +  359: 348  160
   12    10 Irena          Sołdan                135.14 -  378: 390   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Agnieszka Kozak 107.14 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Reda                  140.25 -  351: 447   90
    2    14 Szymon         Dąbrowski             103.57 -  256: 379   54
    3    19 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  358: 339  150
    4    16 Łukasz         Moskal                100.40 +  396: 392  150
    5    15 Katarzyna      Dębska                102.84 -  266: 446   53
    6    17 Eugeniusz      Wróblewski            114.38 -  278: 417   64
    7    20 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  414: 304  150
    8    17 Irena          Sołdan                135.14 -  269: 427   85
    9    20 Marcin         Kołodziejski          100.00 -  338: 341   50
   10    22 PAUZA
   11    19 Paweł          Jankowski             100.00 +  467: 198  150
   12    16 Sławomir       Długosz               109.91 -  235: 445   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1056  / 11  96.00




	Szymon Dąbrowski 103.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Kurowski              138.20 -  317: 394   88
    2    14 Agnieszka      Kozak                 107.14 +  379: 256  157
    3    11 Marek          Reda                  140.25 -  326: 342   90
    4    13 Mariusz        Orzeł                 120.87 -  282: 417   71
    5    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  383: 342  150
    6    15 Jolanta        Chłopińska            120.81 +  331: 312  171
    7    14 Katarzyna      Dębska                102.84 +  401: 300  153
    8    10 Kamil          Górka                 148.66 -  379: 439   99
    9    11 Irena          Sołdan                135.14 +  343: 313  185
   10     9 Paulina        Mech                  119.70 -  322: 397   70
   11    12 Łukasz         Baranowski            125.26 -  326: 433   75
   12    15 Mariusz        Kubicki               121.31 -  332: 376   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Katarzyna Dębska 102.84 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Górka                 137.29 -  291: 430   87
    2    17 Agnieszka      Piotrowicz            108.51 +  368: 309  159
    3    15 Grzegorz       Łukasik               119.14 +  476: 311  169
    4     4 Magdalena      Kublik                121.93 -  346: 387   72
    5    15 Agnieszka      Kozak                 107.14 +  446: 266  157
    6    10 Jerzy          Krzyżewski            114.11 -  273: 358   64
    7    14 Szymon         Dąbrowski             103.57 -  300: 401   54
    8    12 Łukasz         Baranowski            125.26 -  219: 458   75
    9    19 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  364: 257  150
   10    15 Jolanta        Chłopińska            120.81 -  305: 355   71
   11    22 PAUZA
   12    17 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  362: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 11 109.82




	Wojciech Gołęcki 102.72 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Zwoliński             137.19 -  329: 389   87
    2    12 Sławomir       Długosz               109.91 -  268: 370   60
    3    20 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  382: 263  150
    4    15 Michał         Alabrudziński         148.42 -  236: 364   98
    5    17 Danuta         Langiewicz            111.32 -  199: 403   61
    6    20 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  364: 205  150
    7    22 PAUZA
    8    18 Eugeniusz      Wróblewski            114.38 -  296: 324   64
    9    16 Łukasz         Moskal                100.40 -  312: 403   50
   10    19 Adam           Graczyk               100.00 +  347: 337  150
   11    16 Karol          Rembiałkowski         101.90 -  243: 415   52
   12    19 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  281: 286   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     972  / 11  88.36




	Karol Rembiałkowski 101.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Irena          Sołdan                135.14 -  334: 358   85
    2    20 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  350: 260  150
    3    13 Dawid          Pikul                 143.33 -  367: 398   93
    4    19 Paweł          Jankowski             100.00 +  378: 203  150
    5    10 Grzegorz       Łukasik               119.14 -  347: 413   69
    6    18 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  409: 298  150
    7     9 Michał         Alabrudziński         148.42 -  400: 401   98
    8    15 Agnieszka      Piotrowicz            108.51 -  280: 394   59
    9    18 Adam           Graczyk               100.00 +  343: 330  150
   10    12 Łukasz         Baranowski            125.26 -  381: 388   75
   11    16 Wojciech       Gołęcki               102.72 +  415: 243  153
   12    13 Eugeniusz      Wróblewski            114.38 +  411: 317  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Łukasz Moskal 100.40 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kamil          Kister                135.03 -  336: 407   85
    2    19 Paweł          Jankowski             100.00 +  500: 175  150
    3     6 Sławomir       Zabawa                111.50 -  310: 421   62
    4    16 Agnieszka      Kozak                 107.14 -  392: 396   57
    5    16 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  388: 261  150
    6    12 Agnieszka      Piotrowicz            108.51 +  358: 325  159
    7    12 Mariusz        Kubicki               121.31 -  336: 390   71
    8    13 Danuta         Langiewicz            111.32 -  314: 345   61
    9    16 Wojciech       Gołęcki               102.72 +  403: 312  153
   10    16 Sławomir       Długosz               109.91 -  308: 338   60
   11    15 Irena          Sołdan                135.14 -  350: 413   85
   12    18 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  338: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Koczkodon             131.33 -  308: 393   81
    2    15 Danuta         Langiewicz            111.32 -  286: 339   61
    3    21 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  343: 243  150
    4    17 Grzegorz       Łukasik               119.14 -  279: 483   69
    5    16 Łukasz         Moskal                100.40 -  261: 388   50
    6    19 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  386: 257  150
    7    17 Agnieszka      Piotrowicz            108.51 -  278: 405   59
    8    22 PAUZA
    9    21 Paweł          Jankowski             100.00 +  364: 230  150
   10    18 Sylwia         Łada                  100.00 -  276: 343   50
   11    20 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  331: 269  150
   12    17 Katarzyna      Dębska                102.84 -  320: 362   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  / 11  93.00




	Adam Graczyk 100.00 Nowe Miasto Lubawskie   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Baranowski            125.26 -  171: 424   75
    2    22 PAUZA
    3    16 Dorota         Rudzińska             112.73 -  239: 336   63
    4    18 Jolanta        Chłopińska            120.81 -  306: 432   71
    5    18 Sylwia         Łada                  100.00 -  312: 376   50
    6    21 Paweł          Jankowski             100.00 +  337: 196  150
    7    18 Sławomir       Zabawa                111.50 -  251: 388   62
    8    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  235: 423   50
    9    18 Karol          Rembiałkowski         101.90 -  330: 343   52
   10    19 Wojciech       Gołęcki               102.72 -  337: 347   53
   11    21 Marcin         Kołodziejski          100.00 -  288: 289   50
   12    21 Paweł          Jankowski             100.00 +  262: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     826  / 11  75.09




	Paweł Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Magdalena      Kublik                121.93 -  213: 505   72
    2    19 Łukasz         Moskal                100.40 -  175: 500   50
    3    22 PAUZA
    4    19 Karol          Rembiałkowski         101.90 -  203: 378   52
    5    21 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  209: 313   50
    6    21 Adam           Graczyk               100.00 -  196: 337   50
    7    21 Marcin         Kołodziejski          100.00 -  206: 293   50
    8    21 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  162: 301   50
    9    21 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  230: 364   50
   10    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  294: 409   50
   11    19 Agnieszka      Kozak                 107.14 -  198: 467   57
   12    21 Adam           Graczyk               100.00 -  254: 262   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     581  / 11  52.82




	Grzegorz Kasprowicz 100.00 Grabowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariusz        Kubicki               121.31 -  250: 370   71
    2    18 Eugeniusz      Wróblewski            114.38 -  269: 395   64
    3    19 Agnieszka      Kozak                 107.14 -  339: 358   57
    4    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  377: 326  150
    5    21 Paweł          Jankowski             100.00 +  313: 209  150
    6    18 Karol          Rembiałkowski         101.90 -  298: 409   52
    7    16 Danuta         Langiewicz            111.32 -  326: 395   61
    8    19 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  371: 207  150
    9    22 PAUZA
   10    17 Irena          Sołdan                135.14 -  267: 395   85
   11    20 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  269: 331   50
   12    19 Wojciech       Gołęcki               102.72 +  286: 281  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1043  / 11  94.82




	Marcin Kołodziejski 100.00 Brodnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Orzeł                 120.87 -  186: 468   71
    2    21 Michał         Alabrudziński         148.42 -  261: 488   98
    3    21 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  243: 343   50
    4    22 PAUZA
    5    19 Agnieszka      Piotrowicz            108.51 -  181: 421   59
    6    20 Wojciech       Gołęcki               102.72 -  205: 364   53
    7    21 Paweł          Jankowski             100.00 +  293: 206  150
    8    19 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  207: 371   50
    9    20 Agnieszka      Kozak                 107.14 +  341: 338  157
   10    20 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  268: 296   50
   11    21 Adam           Graczyk               100.00 +  289: 288  150
   12    20 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  192: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  / 11  85.27




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jolanta        Chłopińska            120.81 -  198: 511   71
    2    20 Karol          Rembiałkowski         101.90 -  260: 350   52
    3    20 Wojciech       Gołęcki               102.72 -  263: 382   53
    4    21 Agnieszka      Piotrowicz            108.51 -  220: 418   59
    5    22 PAUZA
    6    19 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  257: 386   50
    7    20 Agnieszka      Kozak                 107.14 -  304: 414   57
    8    21 Paweł          Jankowski             100.00 +  301: 162  150
    9    19 Katarzyna      Dębska                102.84 -  257: 364   53
   10    20 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  296: 268  150
   11    18 Eugeniusz      Wróblewski            114.38 -  315: 424   64
   12    20 Marcin         Kołodziejski          100.00 +  322: 192  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     909  / 11  82.64




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paulina        Mech                  119.70 -  304: 461   70
    2    16 Sławomir       Zabawa                111.50 -  355: 401   62
    3    17 Dariusz        Jarosławski           112.07 -  278: 428   62
    4    20 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  326: 377   50
    5    20 Szymon         Dąbrowski             103.57 -  342: 383   54
    6    22 PAUZA
    7    19 Sylwia         Łada                  100.00 -  328: 414   50
    8    20 Adam           Graczyk               100.00 +  423: 235  150
    9    17 Jolanta        Chłopińska            120.81 -  344: 459   71
   10    21 Paweł          Jankowski             100.00 +  409: 294  150
   11    17 Danuta         Langiewicz            111.32 +  356: 299  161
   12    18 Łukasz         Moskal                100.40 -  337: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     930  / 11  84.55




	Sylwia Łada 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Łukasik               119.14 -  318: 443   69
    2    13 Dorota         Rudzińska             112.73 -  265: 397   63
    3    18 Agnieszka      Piotrowicz            108.51 +  416: 278  159
    4    14 Paulina        Mech                  119.70 -  379: 380   70
    5    18 Adam           Graczyk               100.00 +  376: 312  150
    6    13 Łukasz         Baranowski            125.26 -  271: 489   75
    7    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  414: 328  150
    8    16 Jolanta        Chłopińska            120.81 +  411: 373  171
    9    14 Grzegorz       Kurowski              138.20 -  373: 393   88
   10    18 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  343: 276  150
   11    11 Paweł          Jackowski             140.87 -  337: 432   91
   12    14 Dorota         Rudzińska             112.73 -  320: 379   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Mistrzostwa Warmii i Mazur


Runda nr  1
-----------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Eugeniusz      Wróblewski            477: 337
   2 Jerzy          Krzyżewski           - Michał         Alabrudziński         410: 332
   3 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Jarosławski           400: 378
   4 Sławomir       Zabawa               - Rafał          Lenartowski           338: 408
   5 Dawid          Pikul                - Danuta         Langiewicz            415: 346
   6 Sławomir       Długosz              - Marek          Syczuk                354: 370
   7 Paweł          Jackowski            - Agnieszka      Piotrowicz            343: 338
   8 Agnieszka      Kozak                - Marek          Reda                  351: 447
   9 Grzegorz       Kurowski             - Szymon         Dąbrowski             394: 317
  10 Katarzyna      Dębska               - Justyna        Górka                 291: 430
  11 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Gołęcki               389: 329
  12 Karol          Rembiałkowski        - Irena          Sołdan                334: 358
  13 Kamil          Kister               - Łukasz         Moskal                407: 336
  14 Maciej         Dąbrowski            - Grzegorz       Koczkodon             308: 393
  15 Łukasz         Baranowski           - Adam           Graczyk               424: 171
  16 Paweł          Jankowski            - Magdalena      Kublik                213: 505
  17 Mariusz        Kubicki              - Grzegorz       Kasprowicz            370: 250
  18 Marcin         Kołodziejski         - Mariusz        Orzeł                 186: 468
  19 Jolanta        Chłopińska           - Eugeniusz      Tuszyński             511: 198
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Paulina        Mech                  304: 461
  21 Grzegorz       Łukasik              - Sylwia         Łada                  443: 318



Runda nr  2
-----------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Jolanta        Chłopińska            490: 265
   2 Magdalena      Kublik               - Kamil          Kister                377: 365
   3 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 328: 436
   4 Mariusz        Orzeł                - Grzegorz       Kurowski              347: 535
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Paulina        Mech                  446: 334
   6 Marek          Reda                 - Tomasz         Zwoliński             335: 454
   7 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Łukasik               435: 328
   8 Justyna        Górka                - Mariusz        Kubicki               362: 317
   9 Irena          Sołdan               - Łukasz         Baranowski            377: 362
  10 Dawid          Pikul                - Paweł          Jackowski             358: 426
  11 Dariusz        Jarosławski          - Jerzy          Krzyżewski            369: 290
  12 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Długosz               268: 370
  13 Dorota         Rudzińska            - Sylwia         Łada                  397: 265
  14 Szymon         Dąbrowski            - Agnieszka      Kozak                 379: 256
  15 Danuta         Langiewicz           - Maciej         Dąbrowski             339: 286
  16 Sławomir       Zabawa               - Krzysztof      Zawadzki              401: 355
  17 Agnieszka      Piotrowicz           - Katarzyna      Dębska                309: 368
  18 Eugeniusz      Wróblewski           - Grzegorz       Kasprowicz            395: 296
  19 Łukasz         Moskal               - Paweł          Jankowski             500: 175
  20 Eugeniusz      Tuszyński            - Karol          Rembiałkowski         260: 350
  21 Michał         Alabrudziński        - Marcin         Kołodziejski          488: 261
  22 Adam           Graczyk              - BYE            BYE                   300:   0



Runda nr  3
-----------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Kurowski              338: 435
   2 Marek          Syczuk               - Kamil          Górka                 376: 367
   3 Justyna        Górka                - Rafał          Lenartowski           380: 296
   4 Paweł          Jackowski            - Magdalena      Kublik                395: 362
   5 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             348: 413
   6 Łukasz         Moskal               - Sławomir       Zabawa                310: 421
   7 Eugeniusz      Wróblewski           - Michał         Alabrudziński         387: 340
   8 Mariusz        Orzeł                - Mariusz        Skrobosz              352: 420
   9 Paulina        Mech                 - Sławomir       Długosz               371: 399
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Łukasz         Baranowski            426: 398
  11 Marek          Reda                 - Szymon         Dąbrowski             342: 326
  12 Jolanta        Chłopińska           - Mariusz        Kubicki               287: 431
  13 Karol          Rembiałkowski        - Dawid          Pikul                 367: 398
  14 Kamil          Kister               - Danuta         Langiewicz            412: 352
  15 Katarzyna      Dębska               - Grzegorz       Łukasik               476: 311
  16 Dorota         Rudzińska            - Adam           Graczyk               336: 239
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Jarosławski           278: 428
  18 Sylwia         Łada                 - Agnieszka      Piotrowicz            416: 278
  19 Grzegorz       Kasprowicz           - Agnieszka      Kozak                 339: 358
  20 Eugeniusz      Tuszyński            - Wojciech       Gołęcki               263: 382
  21 Maciej         Dąbrowski            - Marcin         Kołodziejski          343: 243
  22 Paweł          Jankowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Justyna        Górka                 328: 414
   2 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             347: 344
   3 Marek          Syczuk               - Paweł          Jackowski             443: 401
   4 Magdalena      Kublik               - Katarzyna      Dębska                387: 346
   5 Rafał          Lenartowski          - Jerzy          Krzyżewski            471: 274
   6 Kamil          Kister               - Marek          Reda                  295: 451
   7 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Koczkodon             285: 416
   8 Dariusz        Jarosławski          - Eugeniusz      Wróblewski            373: 369
   9 Mariusz        Kubicki              - Dawid          Pikul                 321: 447
  10 Dorota         Rudzińska            - Sławomir       Zabawa                364: 266
  11 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                523: 286
  12 Łukasz         Baranowski           - Danuta         Langiewicz            465: 351
  13 Szymon         Dąbrowski            - Mariusz        Orzeł                 282: 417
  14 Sylwia         Łada                 - Paulina        Mech                  379: 380
  15 Michał         Alabrudziński        - Wojciech       Gołęcki               364: 236
  16 Agnieszka      Kozak                - Łukasz         Moskal                396: 392
  17 Grzegorz       Łukasik              - Maciej         Dąbrowski             483: 279
  18 Adam           Graczyk              - Jolanta        Chłopińska            306: 432
  19 Karol          Rembiałkowski        - Paweł          Jankowski             378: 203
  20 Grzegorz       Kasprowicz           - Krzysztof      Zawadzki              377: 326
  21 Agnieszka      Piotrowicz           - Eugeniusz      Tuszyński             418: 220
  22 Marcin         Kołodziejski         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Marek          Syczuk                336: 535
   2 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kurowski              465: 360
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Skrobosz              395: 364
   4 Rafał          Lenartowski          - Marek          Reda                  363: 307
   5 Magdalena      Kublik               - Dariusz        Jarosławski           280: 350
   6 Paweł          Jackowski            - Kamil          Górka                 315: 367
   7 Dawid          Pikul                - Dorota         Rudzińska             395: 346
   8 Łukasz         Baranowski           - Kamil          Kister                262: 520
   9 Mariusz        Orzeł                - Mariusz        Kubicki               317: 357
  10 Grzegorz       Łukasik              - Karol          Rembiałkowski         413: 347
  11 Paulina        Mech                 - Sławomir       Zabawa                374: 305
  12 Sławomir       Długosz              - Michał         Alabrudziński         259: 579
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Jolanta        Chłopińska            390: 345
  14 Eugeniusz      Wróblewski           - Irena          Sołdan                292: 388
  15 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Kozak                 446: 266
  16 Łukasz         Moskal               - Maciej         Dąbrowski             388: 261
  17 Danuta         Langiewicz           - Wojciech       Gołęcki               403: 199
  18 Sylwia         Łada                 - Adam           Graczyk               376: 312
  19 Marcin         Kołodziejski         - Agnieszka      Piotrowicz            181: 421
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Szymon         Dąbrowski             342: 383
  21 Paweł          Jankowski            - Grzegorz       Kasprowicz            209: 313
  22 Eugeniusz      Tuszyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Syczuk                426: 400
   2 Tomasz         Zwoliński            - Justyna        Górka                 431: 452
   3 Kamil          Górka                - Rafał          Lenartowski           407: 433
   4 Dariusz        Jarosławski          - Dawid          Pikul                 423: 345
   5 Michał         Alabrudziński        - Magdalena      Kublik                305: 406
   6 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Reda                  437: 437
   7 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             426: 404
   8 Mariusz        Kubicki              - Kamil          Kister                268: 399
   9 Grzegorz       Łukasik              - Dorota         Rudzińska             376: 327
  10 Jerzy          Krzyżewski           - Katarzyna      Dębska                358: 273
  11 Paulina        Mech                 - Irena          Sołdan                407: 390
  12 Agnieszka      Piotrowicz           - Łukasz         Moskal                325: 358
  13 Sylwia         Łada                 - Łukasz         Baranowski            271: 489
  14 Sławomir       Zabawa               - Mariusz        Orzeł                 328: 398
  15 Jolanta        Chłopińska           - Szymon         Dąbrowski             312: 331
  16 Danuta         Langiewicz           - Sławomir       Długosz               316: 355
  17 Agnieszka      Kozak                - Eugeniusz      Wróblewski            278: 417
  18 Grzegorz       Kasprowicz           - Karol          Rembiałkowski         298: 409
  19 Maciej         Dąbrowski            - Eugeniusz      Tuszyński             386: 257
  20 Wojciech       Gołęcki              - Marcin         Kołodziejski          364: 205
  21 Adam           Graczyk              - Paweł          Jankowski             337: 196
  22 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0



Runda nr  7
-----------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Jarosławski          - Marek          Syczuk                327: 428
   2 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             444: 301
   3 Justyna        Górka                - Grzegorz       Koczkodon             348: 427
   4 Paulina        Mech                 - Mariusz        Skrobosz              358: 473
   5 Magdalena      Kublik               - Kamil          Górka                 460: 285
   6 Kamil          Kister               - Jerzy          Krzyżewski            455: 310
   7 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Kurowski              533: 254
   8 Marek          Reda                 - Grzegorz       Łukasik               468: 395
   9 Michał         Alabrudziński        - Karol          Rembiałkowski         401: 400
  10 Dorota         Rudzińska            - Łukasz         Baranowski            389: 350
  11 Irena          Sołdan               - Mariusz        Orzeł                 367: 401
  12 Łukasz         Moskal               - Mariusz        Kubicki               336: 390
  13 Sławomir       Długosz              - Paweł          Jackowski             355: 328
  14 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Dębska                401: 300
  15 Jolanta        Chłopińska           - Eugeniusz      Wróblewski            367: 305
  16 Grzegorz       Kasprowicz           - Danuta         Langiewicz            326: 395
  17 Maciej         Dąbrowski            - Agnieszka      Piotrowicz            278: 405
  18 Sławomir       Zabawa               - Adam           Graczyk               388: 251
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Sylwia         Łada                  328: 414
  20 Eugeniusz      Tuszyński            - Agnieszka      Kozak                 304: 414
  21 Paweł          Jankowski            - Marcin         Kołodziejski          206: 293
  22 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Mariusz        Skrobosz              380: 399
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Lenartowski           423: 305
   3 Dawid          Pikul                - Justyna        Górka                 417: 374
   4 Kamil          Kister               - Dariusz        Jarosławski           469: 346
   5 Marek          Reda                 - Magdalena      Kublik                361: 448
   6 Michał         Alabrudziński        - Dorota         Rudzińska             475: 319
   7 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Krzyżewski            296: 437
   8 Mariusz        Kubicki              - Grzegorz       Łukasik               380: 438
   9 Mariusz        Orzeł                - Sławomir       Długosz               389: 280
  10 Kamil          Górka                - Szymon         Dąbrowski             439: 379
  11 Grzegorz       Kurowski             - Paulina        Mech                  401: 412
  12 Katarzyna      Dębska               - Łukasz         Baranowski            219: 458
  13 Danuta         Langiewicz           - Łukasz         Moskal                345: 314
  14 Paweł          Jackowski            - Sławomir       Zabawa                361: 435
  15 Karol          Rembiałkowski        - Agnieszka      Piotrowicz            280: 394
  16 Jolanta        Chłopińska           - Sylwia         Łada                  373: 411
  17 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Kozak                 427: 269
  18 Wojciech       Gołęcki              - Eugeniusz      Wróblewski            296: 324
  19 Marcin         Kołodziejski         - Grzegorz       Kasprowicz            207: 371
  20 Adam           Graczyk              - Krzysztof      Zawadzki              235: 423
  21 Paweł          Jankowski            - Eugeniusz      Tuszyński             162: 301
  22 Maciej         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Dawid          Pikul                 443: 285
   2 Marek          Syczuk               - Magdalena      Kublik                420: 372
   3 Rafał          Lenartowski          - Mariusz        Skrobosz              600: 341
   4 Kamil          Kister               - Michał         Alabrudziński         500: 277
   5 Grzegorz       Łukasik              - Mariusz        Orzeł                 362: 448
   6 Kamil          Górka                - Dariusz        Jarosławski           405: 400
   7 Jerzy          Krzyżewski           - Paulina        Mech                  378: 262
   8 Justyna        Górka                - Marek          Reda                  387: 348
   9 Mariusz        Kubicki              - Łukasz         Baranowski            429: 285
  10 Tomasz         Zwoliński            - Dorota         Rudzińska             377: 391
  11 Irena          Sołdan               - Szymon         Dąbrowski             313: 343
  12 Agnieszka      Piotrowicz           - Eugeniusz      Wróblewski            451: 303
  13 Sławomir       Zabawa               - Sławomir       Długosz               377: 317
  14 Grzegorz       Kurowski             - Sylwia         Łada                  393: 373
  15 Danuta         Langiewicz           - Paweł          Jackowski             328: 437
  16 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         Moskal                312: 403
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Jolanta        Chłopińska            344: 459
  18 Adam           Graczyk              - Karol          Rembiałkowski         330: 343
  19 Eugeniusz      Tuszyński            - Katarzyna      Dębska                257: 364
  20 Marcin         Kołodziejski         - Agnieszka      Kozak                 341: 338
  21 Paweł          Jankowski            - Maciej         Dąbrowski             230: 364
  22 Grzegorz       Kasprowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Grzegorz       Koczkodon             419: 319
   2 Rafał          Lenartowski          - Marek          Syczuk                353: 345
   3 Mariusz        Skrobosz             - Justyna        Górka                 400: 398
   4 Magdalena      Kublik               - Jerzy          Krzyżewski            369: 352
   5 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 455: 351
   6 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Orzeł                 495: 324
   7 Sławomir       Zabawa               - Grzegorz       Łukasik               400: 366
   8 Dariusz        Jarosławski          - Dorota         Rudzińska             350: 340
   9 Paulina        Mech                 - Szymon         Dąbrowski             397: 322
  10 Agnieszka      Piotrowicz           - Grzegorz       Kurowski              342: 459
  11 Marek          Reda                 - Mariusz        Kubicki               371: 307
  12 Łukasz         Baranowski           - Karol          Rembiałkowski         388: 381
  13 Danuta         Langiewicz           - Tomasz         Zwoliński             373: 436
  14 Paweł          Jackowski            - Eugeniusz      Wróblewski            476: 409
  15 Jolanta        Chłopińska           - Katarzyna      Dębska                355: 305
  16 Sławomir       Długosz              - Łukasz         Moskal                338: 308
  17 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Kasprowicz            395: 267
  18 Sylwia         Łada                 - Maciej         Dąbrowski             343: 276
  19 Adam           Graczyk              - Wojciech       Gołęcki               337: 347
  20 Eugeniusz      Tuszyński            - Marcin         Kołodziejski          296: 268
  21 Paweł          Jankowski            - Krzysztof      Zawadzki              294: 409
  22 Agnieszka      Kozak                - BYE            BYE                   300:   0




Runda nr 11
-----------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Kister                401: 519
   2 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Pikul                 403: 399
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Magdalena      Kublik                381: 335
   4 Marek          Syczuk               - Michał         Alabrudziński         317: 541
   5 Kamil          Górka                - Sławomir       Zabawa                449: 229
   6 Jerzy          Krzyżewski           - Justyna        Górka                 306: 369
   7 Mariusz        Orzeł                - Marek          Reda                  461: 302
   8 Grzegorz       Łukasik              - Paulina        Mech                  494: 274
   9 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Jarosławski           406: 325
  10 Mariusz        Kubicki              - Tomasz         Zwoliński             299: 413
  11 Paweł          Jackowski            - Sylwia         Łada                  432: 337
  12 Szymon         Dąbrowski            - Łukasz         Baranowski            326: 433
  13 Dorota         Rudzińska            - Jolanta        Chłopińska            368: 398
  14 Sławomir       Długosz              - Agnieszka      Piotrowicz            348: 359
  15 Łukasz         Moskal               - Irena          Sołdan                350: 413
  16 Karol          Rembiałkowski        - Wojciech       Gołęcki               415: 243
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Danuta         Langiewicz            356: 299
  18 Eugeniusz      Wróblewski           - Eugeniusz      Tuszyński             424: 315
  19 Agnieszka      Kozak                - Paweł          Jankowski             467: 198
  20 Maciej         Dąbrowski            - Grzegorz       Kasprowicz            331: 269
  21 Marcin         Kołodziejski         - Adam           Graczyk               289: 288
  22 Katarzyna      Dębska               - BYE            BYE                   300:   0



Runda nr 12
-----------

Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Kister                453: 342
   2 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Koczkodon             479: 328
   3 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Syczuk                393: 349
   4 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 340: 305
   5 Magdalena      Kublik               - Mariusz        Orzeł                 413: 295
   6 Justyna        Górka                - Grzegorz       Kurowski              419: 298
   7 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Łukasik               483: 383
   8 Łukasz         Baranowski           - Paweł          Jackowski             371: 575
   9 Jolanta        Chłopińska           - Dariusz        Jarosławski           437: 328
  10 Agnieszka      Piotrowicz           - Irena          Sołdan                378: 390
  11 Paulina        Mech                 - Sławomir       Zabawa                395: 271
  12 Marek          Reda                 - Jerzy          Krzyżewski            387: 445
  13 Karol          Rembiałkowski        - Eugeniusz      Wróblewski            411: 317
  14 Sylwia         Łada                 - Dorota         Rudzińska             320: 379
  15 Mariusz        Kubicki              - Szymon         Dąbrowski             376: 332
  16 Sławomir       Długosz              - Agnieszka      Kozak                 445: 235
  17 Katarzyna      Dębska               - Maciej         Dąbrowski             362: 320
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Moskal                337: 338
  19 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Kasprowicz            281: 286
  20 Eugeniusz      Tuszyński            - Marcin         Kołodziejski          322: 192
  21 Adam           Graczyk              - Paweł          Jankowski             262: 254
  22 Danuta         Langiewicz           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 01-10-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.76  30553  200
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             151.65  29268  193
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.76  29008  195
   4 Kamil Górka                    Kraków               148.62  29724  200
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.45  29394  198
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              147.93  29585  200
   7 Michał Alabrudziński           Włocławek            147.82  28973  196
   8 Miłosz Wrzałek                 Reda                 146.96  27923  190
   9 Rafał Lenartowski              Gdynia               146.92  28356  193
  10 Krzysztof Obremski             Legnica              146.48  28857  197
  11 Kazimierz Merklejn             Warszawa             146.34  29121  199
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.01  27888  191
  13 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.96   7152   49
  14 Michał Makowski                Warszawa             145.37  17008  117
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.32  19194  133
  16 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.89  15684  109
  17 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.81  25455  177
  18 Marek Syczuk                   Warszawa             142.96  27305  191
  19 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.37  11674   82
  20 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          141.61  26765  189
  21 Dawid Pikul                    Poznań               141.38  26863  190
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.90  14935  106
  23 Paweł Jackowski                Warszawa             140.32  26661  190
  24 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.02  14842  106
  25 Mirosław Uglik                 Warszawa             139.70  27101  194
  26 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            139.69  16623  119
  27 Rafał Dąbrowski                Ostróda              139.41  17426  125
  28 Marek Reda                     Wołomin              139.05  27670  199
  29 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.71  16090  116
  30 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  138.70  16367  118
  31 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  32 Bogusław Szyszka               Oława                138.16  23625  171
  33 Justyna Górka                  Kraków               138.07  27338  198
  34 Michał Musielak                Bydgoszcz            138.04  20154  146
  35 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             138.02   8143   59
  36 Grzegorz Kurowski              Warszawa             137.73  25204  183
  37 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.62  27112  197
  38 Tomasz Zwoliński               Skierdy              136.53  25668  188
  39 Kamil Kister                   Puławy               136.44  26879  197
  40 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.97  26106  192
  41 Karol Waniek                   Wrocław              135.60  24815  183
  42 Adam Szukalski                 Coventry             134.88  16995  126
  43 Paweł Janaś                    Głogów               134.60  16152  120
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.46  22052  164
  45 Jan Mrozowski                  Kraków               134.32  15715  117
  46 Irena Sołdan                   Rumia                134.30  25652  191
  47 Marek Salamon                  Bytom                134.03   4423   33
  48 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.77  26620  199
  49 Marek Roszak                   Poznań               133.65  13365  100
  50 Robert Kamiński                Warszawa             133.34  26402  198
  51 Dominik Urbacki                Pruszków             133.22  13722  103
  52 Przemysław Rybicki             Otwock               133.21  22246  167
  53 Jarosław Sobczak               Warszawa             133.08   6787   51
  54 Jan Kozłowski                  Kraków               132.54   4639   35
  55 Dominik Piasecki               Słupsk               132.50   6360   48
  56 Filip Sosin                    Warszawa             132.48   7154   54
  57 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.30  25533  193
  58 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.12   5549   42
  59 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  60 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.72   4215   32
  61 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.64  20931  159
  62 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  63 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.56  25391  193
  64 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.42  25889  197
  65 Artur Irzyk                    Kraków               131.11   5769   44
  66 Szymon Płachta                 Warszawa             131.07  25296  193
  67 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.05  24899  190
  68 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  69 Grzegorz Święcki               Białystok            129.63   4926   38
  70 Michał Trumpus                 Wrocław              129.41   6341   49
  71 Radosław Jachna                Łódź                 129.41  25493  197
  72 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.37  25098  194
  73 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  74 Marek Dudkiewicz               Milanówek            128.65  24314  189
  75 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  76 Wojciech Sołdan                Gdynia               128.54  10669   83
  77 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.52  15165  118
  78 Rafał Matczak                  Milanówek            128.50  18890  147
  79 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.45  25305  197
  80 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.25  24881  194
  81 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.06  25483  199
  82 Katarzyna Małek                Mielec               127.95  21751  170
  83 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102
  84 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  85 Adam Klimont                   Wałcz                127.84  17897  140
  86 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.77   7155   56
  87 Tomasz Łapka                   Opole                127.75  17885  140
  88 Janusz Krupiński               Bytom                127.08  14233  112
  89 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.99  24256  191
  90 Alicja Kosińska                Szczecin             126.89   6979   55
  91 Agnieszka Krupka               Krosno               126.77  14832  117
  92 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.61  20891  165
  93 Michał Kolaj                   Ostróda              126.60  23928  189
  94 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             126.57  15062  119
  95 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  96 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.51  25049  198
  97 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.24   6438   51
  98 Małgorzata Sulejewska          Kraków               126.11  24843  197
  99 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       126.02  24951  198
 100 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.98  13102  104
 101 Leszek Stecuła                 Bytom                125.83  11199   89
 102 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
 103 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.80  21008  167
 104 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          125.70   3771   30
 105 Piotr Broda                    Sandomierz           125.65  24125  192
 106 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.62  24622  196
 107 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.43  23580  188
 108 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.37  13665  109
 109 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.27  24428  195
 110 Maciej Perzyński               Piła                 125.21   5384   43
 111 Robert Głowacki                Łódź                 124.91  20486  164
 112 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             124.91  18987  152
 113 Paweł Kowalski                 Kutno                124.47   5850   47
 114 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.32  24492  197
 115 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 116 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.20  24095  194
 117 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.84   9412   76
 118 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 119 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.83  23527  190
 120 Krzysztof Jaworski             Warszawa             123.81  13743  111
 121 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.81  24143  195
 122 Łukasz Baranowski              Reda                 123.81  23647  191
 123 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.81  13371  108
 124 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 125 Magdalena Kublik               Warszawa             123.72  24126  195
 126 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.64   6553   53
 127 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 128 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.90   8849   72
 129 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.62  19497  159
 130 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 131 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 132 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.91   5364   44
 133 Ryszard Żydaczewski            Lubin                121.80   7308   60
 134 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.69   5963   49
 135 Mikołaj Fidziński              Dębica               121.66  15937  131
 136 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  121.64  22868  188
 137 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 138 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 139 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.31  12131  100
 140 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 141 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.57  18326  152
 142 Maciej Michalak                Łódź                 120.52   6026   50
 143 Bogusław Książek               Szczecin             120.50  18436  153
 144 Daniel Janus                   Wąchock              120.35   7823   65
 145 Paulina Mech                   Kraków               120.27  18161  151
 146 Michał Ozimiński               Łódź                 120.25   7095   59
 147 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 148 Adam Jurkowski                 Knurów               119.73  10895   91
 149 Mateusz Królikowski            Wrocław              119.70  17596  147
 150 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 151 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.46  23534  197
 152 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 153 Jolanta Chłopińska             Wałcz                119.12  23110  194
 154 Grzegorz Łukasik               Konojady             118.96  11896  100
 155 Ireneusz Kurzok                Mikołów              118.87  22467  189
 156 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.82   7367   62
 157 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              118.82  21031  177
 158 Czesław Grajewski              Choroszcz            118.72  22795  192
 159 Maciej Kuczyński               Gdynia               118.42  10066   85
 160 Marcin Resler                  Września             118.38   4972   42
 161 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.36  17162  145
 162 Michał Puchowski               Izbicko              118.35   4024   34
 163 Anita Bruska                   Gdynia               117.77  15074  128
 164 Dorota Stachowska              Wydartowo I          117.59  22578  192
 165 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 166 Stanisław Gasik                Warszawa             117.52   6816   58
 167 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.37  23004  196
 168 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.15  16401  140
 169 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 170 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.95   9005   77
 171 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.85   3973   34
 172 Grzegorz Kwiecień              Kraków               116.75  19965  171
 173 Krzysztof Gibas                Kraków               116.64   8631   74
 174 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 175 Natalia Ogierman               Katowice             116.49  14794  127
 176 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.48  17356  149
 177 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.47  13627  117
 178 Leszek Kacprzyk                Katowice             116.41  16996  146
 179 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.29  12210  105
 180 Krzysztof Pypno                Gliwice              116.24   5347   46
 181 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 182 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  14282  123
 183 Beata Piotrowska               Łódź                 116.05  15899  137
 184 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.05  12649  109
 185 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              116.02  11022   95
 186 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.92   7535   65
 187 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.88   9039   78
 188 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 189 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             115.86  13671  118
 190 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.63  22201  192
 191 Joanna Jewtuch                 Warszawa             115.52   3812   33
 192 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.50   9702   84
 193 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.45  22051  191
 194 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 195 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             115.39   7154   62
 196 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 197 Anna Biegańska                 Białystok            115.10   7712   67
 198 Krzysztof Bonda                Białystok            114.77   6542   57
 199 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 200 Renata Andracka                Zwola                114.63  21780  190
 201 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 202 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.20  18843  165
 203 Tomasz Lempart                 Kraków               113.89   5011   44
 204 Ewa Szałas                     Katowice             113.62   5681   50
 205 Adam Janicki                   Łódź                 113.61  22723  200
 206 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.56  18397  162
 207 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.27   4644   41
 208 Dorota Rudzińska               Warszawa             113.01  21810  193
 209 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.90   8129   72
 210 Joanna Suchanek                Wrocław              112.84  22568  200
 211 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.83   9365   83
 212 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.78  22331  198
 213 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 214 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.30  14037  125
 215 Marcin Ceglarek                Kraków               111.85  20692  185
 216 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.84  21249  190
 217 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 218 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            111.68   6701   60
 219 Marianna Kozłowska             Białystok            111.62   5804   52
 220 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 221 Halina Roszak                  Poznań               111.34   7794   70
 222 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     111.17   5336   48
 223 Jacek Pietruszka               Kraków               111.16   6781   61
 224 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.12   6667   60
 225 Jerzy Luter                    Bytom                110.85  21062  190
 226 Teresa Zalewska                Racibórz             110.70  19705  178
 227 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.63  13497  122
 228 Sławomir Długosz               Ostróda              110.42  21642  196
 229 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.22  21272  193
 230 Rafał Stachowski               Police               110.15   7160   65
 231 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 109.86   4065   37
 232 Sławomir Wolski                Wrocław              109.60  21920  200
 233 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.58  10739   98
 234 Anna Stefańska                 Łódź                 109.34   8747   80
 235 Lucyna Śniadach                Rumia                109.06   3490   32
 236 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               108.88  12303  113
 237 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.77  14793  136
 238 Monika Sadurska                Warszawa             108.58   4886   45
 239 Piotr Madej                    Wrocław              107.37   3758   35
 240 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.36  20398  190
 241 Marta Sztajnert                Wisła                107.33  11699  109
 242 Radosław Więch                 Warszawa             107.29  20064  187
 243 Anna Arana                     Warszawa             107.01  18512  173
 244 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       106.74   7258   68
 245 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 246 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             106.68   7254   68
 247 Rafał Skibicki                 Lębork               106.67   4480   42
 248 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 249 Anna Niedzielko                Szczecin             106.53   8629   81
 250 Lidia Szpakowska               Jaworzno             106.38   5851   55
 251 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              106.26   3294   31
 252 Rafał Polak                    Wałcz                106.18   4778   45
 253 Teresa Pawlik                  Lubin                106.03   3605   34
 254 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.83   5080   48
 255 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.73  13956  132
 256 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 257 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.52  19943  189
 258 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.12   7674   73
 259 Zofia Górka                    Łęczna               104.80   6183   59
 260 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 104.72   7121   68
 261 Marta Bajorek                  Warszawa             104.41   7100   68
 262 Jacek Nowak                    Szczecin             104.31   5633   54
 263 Szymon Dąbrowski               Warszawa             104.29  20127  193
 264 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.05   4370   42
 265 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 266 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57
 267 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 268 Urszula Solarska               Łódź                 103.40  20473  198
 269 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 270 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.34  15811  153
 271 Grzegorz Miecugow              Warszawa             103.18   5262   51
 272 Anna Stambulska                Kraków               103.13   6394   62
 273 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 274 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 275 Agnieszka Biegańska            Białystok            102.09   7146   70
 276 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 277 Dorota Patera                  Legnica              102.00   4182   41
 278 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.93  20387  200
 279 Paweł Maciejczuk               Białystok            101.85   4176   41
 280 Tomasz Lewiński                Wejherowo            101.68   4779   47
 281 Józef Burzyński                Ełk                  101.62   5081   50
 282 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            101.28   7191   71
 283 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 284 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               101.19   9714   96
 285 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            101.03   6062   60
 286 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.02  13233  131
 287 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.95  17060  169
 288 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 289 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 290 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 291 Lidia Żywna                    Gdynia                99.46   8653   87
 292 Robert Wagner                  Wrocław               99.15   5949   60
 293 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 294 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.43   8170   83
 295 Krzysztof Zawadzki             Sampława              97.80  18777  192
 296 Leszek Kilian                  Jaworzno              97.74   6060   62
 297 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 298 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.65   6379   66
 299 Sylwia Buks                    Warszawa              96.56  18926  196
 300 Sylwia Łada                    Inowrocław            95.58  11470  120
 301 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.32   2955   31
 302 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                95.26   7430   78
 303 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 304 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 305 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.38   5285   56
 306 Anna Lenartowska               Gdynia                94.07   7902   84
 307 Janina Grajewska               Choroszcz             93.86   9292   99
 308 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.79   8815   95
 309 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 310 Aleksandra Brzeska             Warszawa              92.09   3960   43
 311 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 312 Marta Łęgowska                 Inowrocław            91.36   5025   55
 313 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.68   3718   41
 314 Maciej Dąbrowski               Warszawa              90.61   6796   75
 315 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 316 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.09   3153   35
 317 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 318 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.90   6922   77
 319 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.81   7005   78
 320 Leszek Katyński                Słupsk                89.54   6089   68
 321 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.80   9027  104
 322 Michał Dąbrowski               Warszawa              86.40  10541  122
 323 Paulina Naplocha               Racibórz              86.06  16523  192
 324 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.60   4879   57
 325 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                85.34   7681   90
 326 Andrzej Klich                  Jaworzno              84.04   6891   82
 327 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 328 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 329 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              82.32   6339   77
 330 Marcin Kołodziejski            Brodnica              82.24   2714   33
 331 Piotr Sadzyński                Jaworzno              80.73   3633   45
 332 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 333 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 334 Magdalena Sulejewska           Kraków                77.61   5433   70
 335 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.98   5081   66
 336 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   62.25   2739   44
 337 Mirosław Dejna                 Sampława              60.27  11874  197




Poczekalnia na dzień 01-10-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   4 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   5 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   6 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
   7 Katarzyna Sołdan               Rumia                127.85   3324   26
   8 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
   9 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  10 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  11 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  12 Elżbieta Święcka               Białystok            101.64   2541   25
  13 Marek Szczepanik               Reda                 100.28   2507   25
  14 Daniel Tomczyk                 Piła                  98.60   2465   25
  15 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  16 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              131.75   3162   24
  17 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  18 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  19 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  20 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  21 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  22 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  23 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  24 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.17   2524   24
  25 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  26 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  27 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  28 Agata Brzezińska               Świebodzice           99.12   2379   24
  29 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  30 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  31 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  32 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  33 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  34 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                84.38   2025   24
  35 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  36 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  37 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  38 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  39 Roman Figiel                   Zawichost             99.52   2289   23
  40 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  41 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  42 Grzegorz Cieplak               Warszawa              93.26   2145   23
  43 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  44 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  45 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  46 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  47 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  48 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  49 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  50 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  51 Maciej Michalski               Łódź                 102.09   2246   22
  52 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  53 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.32   1833   22
  54 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  55 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  56 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  57 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  58 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  59 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  60 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  61 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  62 Artur Tomczyk                  Piła                 123.20   2464   20
  63 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      111.65   2233   20
  64 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  65 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  66 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        127.79   2428   19
  67 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  68 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  69 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  70 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  71 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  72 Jan  Olek                      Warszawa              96.74   1838   19
  73 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  74 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  75 Lech Szymczak                  Mniszki              110.89   1996   18
  76 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  77 Iza Kraj                       Warszawa             102.89   1852   18
  78 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  79 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  80 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  81 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  82 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  83 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  84 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  85 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  86 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  87 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  88 Kuba Koisar                    Warszawa             119.13   1787   15
  89 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  90 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  91 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  92 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  93 Ewa Radzikowska                Gliwice              120.71   1690   14
  94 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  95 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  96 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.29   1516   14
  97 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  98 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  99 Marcin Kozyra                  Warszawa             129.31   1681   13
 100 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 101 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 102 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
 103 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 104 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 105 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 106 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 107 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 108 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 109 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 110 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 111 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 112 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 113 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 114 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 115 Dominika Brzezińska            Piła                  90.69   1179   13
 116 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 117 Małgorzata Jankowska           Warszawa              78.92   1026   13
 118 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 119 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 120 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 121 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 122 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 123 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 124 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 125 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 126 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 127 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 128 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 129 Filip Warzecha                 Gdynia               123.83   1486   12
 130 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 131 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 132 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 133 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 134 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 135 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.17   1394   12
 136 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 137 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 138 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 139 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 140 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 141 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 142 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 143 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 144 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 145 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 146 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 147 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 148 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 149 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 150 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 151 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 152 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 153 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 154 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 155 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 156 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 157 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 158 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 159 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 160 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 161 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 162 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 163 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 164 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 165 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 166 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 167 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 168 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 169 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 170 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 171 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 172 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 173 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 174 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 175 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 176 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 177 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 178 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 179 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 180 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 181 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 182 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 183 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 184 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 185 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 186 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 187 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 188 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 189 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 190 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 191 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 192 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 193 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 194 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 195 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 196 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 197 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 198 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 199 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 200 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 201 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 202 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 203 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 204 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 205 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 206 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 207 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 208 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 209 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 210 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.36   1005   11
 211 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 212 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 213 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 214 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 215 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 216 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 217 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 218 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 219 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 220 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 221 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 222 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 223 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 224 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 225 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 226 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 227 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 228 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 229 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 230 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 231 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 232 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 233 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 234 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 235 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 236 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 237 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 238 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 239 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 240 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.90    919   10
 241 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 242 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 243 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 244 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             111.33   1002    9
 245 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 246 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 247 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 248 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 249 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 250 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 251 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 252 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 253 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 254 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 255 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 256 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 257 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 258 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 259 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 260 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 261 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 262 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 263 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 264 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 265 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 266 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 267 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 268 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 269 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 270 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 271 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 272 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 273 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 274 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 275 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 276 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 277 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 278 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 279 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 280 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 281 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 282 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 283 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 284 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 285 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 286 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 287 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 288 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 289 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 290 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 291 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 292 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 293 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 294 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 295 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 296 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 297 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 298 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 299 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 300 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 301 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 302 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 303 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 304 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 305 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 306 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 307 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 308 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 309 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 310 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 311 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 312 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 313 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 314 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 315 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 316 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 317 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 318 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 319 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 320 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 321 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 322 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 323 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 324 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 325 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 326 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 327 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 328 Milena Woźniak                 Wałcz                100.00    400    4
 329 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 330 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 331 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 332 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 333 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 334 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 335 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 336 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 337 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 338 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 339 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 340 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 341 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 342 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 343 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 344 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 345 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 346 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 347 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 348 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 349 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 350 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 351 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 352 Kamila Biskupska               Mirosławiec          150.00    150    1
 353 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 354 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 355 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 356 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 357 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 358 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 359 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 360 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 361 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 362 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 363 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 364 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 365 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie