Bydgoszcz16
lipca
Bydgoszcz 16-17 lipca VIII Mistrzostwa Bydgoszczy
Kraków23
lipca
Kraków 23-24 lipca XV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2011
Słupsk30
lipca
Słupsk 30-31 lipca XV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w ScrabbleGrand Prix 2011
Rekordowy Kraków23 - 24 lipca 2011 — XV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble Kraków, 23 - 24 lipca 2011
Grand Prix 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Rekordowy KrakówOstatnio, poza mistrzostwami Polski i turniejami wałeckimi, żaden inny turniej nie może pochwalić się ponadstuosobową frekwencją. W miniony weekend w gościnnych progach Nowohuckiego Centrum Kultury stawiło się aż 113 zawodników.

Organizatorzy z krakowskiego Ghosta i tym razem zadbali o bardzo dobre warunki rozrywek — duża sala, przestronny hall, smaczny obiad, serwis kawowy i dopełniające całość liczne nagrody, konkursy i klasyfikacje w rozmaitych kategoriach. Jak zwykle nie zabrakło i sportowych emocji.

Po pierwszym dniu czołową trójkę tworzyli Mirosław Uglik, Jan Mrozowski i Dominik Urbacki. Triumfatorzy sprzed roku byli daleko: Dawid Adamczyk 41. a Dariusz Kosz 16.

Niedzielne spotkania nieco przestawiły kolejność. Przed ostatnią rundą — co rzadko się zdarza — czwórka graczy miała szansę na zwycięstwo, kolejno: Maciej Sancewicz, Mirosław Uglik, Michał Alabrudziński oraz Dariusz Kosz — wszyscy z 9 wygranymi. Różnica w małych punktach pomiędzy Maciejem a Darkiem wynosiła jedynie 30 pkt! W duńczyku grali odpowiednio parami. Trzecią parę stanowili Michał Musielak i Krzysztof Obremski — tak się złożyło, że ich partia była grą o III. miejsce.

Wygrywając swoje partie na podium stanęli: Darek Kosz, Mirosław Uglik i Krzysztof Obremski. O pierwszym miejscu zdecydowało 27 małych pkt.

Przedstawiciel wrocławskiej Siódemki za zwycięstwo otrzymał puchar prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego. Ubiegłoroczny zwycięzca Dawid Adamczyk skutecznym finiszem (wszystkie wygrane w niedzielę) zapewnił sobie IV. miejsce.

Reporterski obowiązek nakazuje odnotować osoby nagrodzone w poszczególnych kategoriach:
- Najlepsza Skrablistka — Katarzyna Małek
- Najlepszy Krakus — Michał Musielak z Bydgoszczy :)
- Najlepsza Debiutantka, która dotarła do końca turnieju — Jadwiga Żelazny
- Za najdowcipniejsze dokończenie komiksu, albumy Andrzeja Mleczki z autografami autora otrzymali Andrzej Stańczyk oraz Jacek Wandzel.

Wyróżnionym zawodnikom nagrody wręczył Stanisław Moryc — przewodniczący Rady Dzielnicy Nowa Huta — patron imprezy.

Na koniec jeszcze raz wielkie podziękowania i gratulacje za tegoroczny turniej — tak trzymać!
relacja: Grzegorz Wiączkowski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble
XIII Mistrzostwa Krakowa
XII Mistrzostwa Krakowa


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekNowohuckie Centrum Kultury,
aleja Jana Pawła II 232, Kraków
Obrońca tytułuDawid Adamczyk
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuhttp://kluby.pfs.org.pl/krakow/
HarmonogramSobota, 23 lipca (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie zapisów do turnieju
11:45 — zakończenie zapisów do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 24 lipca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd z Dworca PKP i PKS tramwajem nr 4 lub 15 w kierunku Nowej Huty z przystanków Dworzec Główny (ul. Basztowa) lub Lubicz (ul. Lubicz) do przystanku Plac Centralny, ok. 20 minut.
WyżywienieObiad do wykupienia na miejscu (15 zł za 2 dania) — zapisy na obiad do piątku (22.07.) do godz. 18:00

Osoby które już się zgłosiły a chcą zamówić obiad prosimy o ponowne wypełnienie formularza zgłoszeniowego
NoclegiNoclegi w pobliżu miejsca gry (w promieniu 2km):
Hotel Ferie
ul. Kamionka 11, tel. +48 12 641 64 14, +48 12 641 64 14
Hotel JB
ul.Ujastek Mogilski 7, tel. + 48 12 68 07 100
Hotel Centrum
os. Centrum E 12, przy al. Jana Pawła II, tel. +48 12 680 80 55
Hotel Santorini
ul. Bulwarowa 35b, tel. +48 12 680 51 95
Hostel Rest
ul. Sołtysowska 37a, tel. +48 12 425 96 00
Hotel Orient
ul. Sołtysowska 25b, tel. +48 12 646 91 00
Dom Turystyczny "Czyżyny"
ul. Centralna 32, tel. +48 12 644 67 00
Hotel Letni AWF
al. Jana Pawła II 82, tel. +48 12 683 14 90
Hotel Justyna
al. Jana Pawła II 70, tel. +48 12 649 80 00
Dom Turystyczny "Lipsk"
os. Albertyńskie 1-2, tel. +48 12 648 20 04, +48 12 648 37 89
Hotel Feliks
os. Złotej Jesieni 15, tel. +48 12 361 96 03, +48 12 649 13 31
Hotel Grand Feliks
os. Złotej Jesieni 12, tel. +48 12 681 86 00, +48 12 361 96 06

Inne noclegi w Krakowie:
http://www.hotelewkrakowie.pl
http://krakow.hotele.pl/
NagrodyNagrody pieniężne i rzeczowe
OrganizatorzyJustyna Górka — 0606 288378, satynuj@wp.pl
Kamil Górka — 0602 443800, kgorka8@gazeta.pl
Jerzy Matyasik — 0606 707148, grogik1@gazeta.pl
Mariusz Wrześniewski — 0502 493904, maaw@o2.pl


Wyniki turnieju XV Mistrzostwa Krakowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   152.05     10.0     4968     1951      810
  2 Mirosław        Uglik                Warszawa               144.28     10.0     4941     1973      934
  3 Krzysztof       Obremski             Legnica                144.05      9.0     5027     1832      559
  4 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       140.60      9.0     4980     1710      716
  5 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    129.14      9.0     4884     1890      545
  6 Michał          Alabrudziński        Włocławek              146.49      9.0     4858     1727      784
  7 Michał          Musielak             Bydgoszcz              136.48      9.0     4572     1866      408
  8 Dominik         Urbacki              Pruszków               131.47      8.5     4666     1840      394
  9 Tomasz          Suchanek             Wrocław                128.12      8.5     4577     1807      467
 10 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.29      8.0     5052     1754      395
 11 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               148.02      8.0     4928     1640      484
 12 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             138.39      8.0     4837     1767      758
 13 Katarzyna       Małek                Mielec                 126.40      8.0     4828     1709      366
 14 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 143.91      8.0     4825     1706      529
 15 Kamil           Górka                Kraków                 149.15      8.0     4807     1729      655
 16 Paulina         Mech                 Kraków                 118.25      8.0     4717     1787      449
 17 Piotr           Pietuchowski         Białystok              133.03      8.0     4700     1778      476
 18 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               128.44      8.0     4663     1694      315
 19 Szymon          Płachta              Warszawa               129.98      8.0     4567     1693      261
 20 Przemysław      Herdzina             Kraków                 136.20      8.0     4531     1762      -67
 21 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   138.18      8.0     4289     1741      370
 22 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               149.46      7.0     5163     1707      771
 23 Justyna         Górka                Kraków                 140.03      7.0     4809     1526      346
 24 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 123.76      7.0     4801     1593      298
 25 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 123.91      7.0     4752     1610      171
 26 Paweł           Kowalski             Kutno                  121.17      7.0     4742     1552      381
 27 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               144.13      7.0     4717     1618      257
 28 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              110.71      7.0     4714     1549       73
 29 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.93      7.0     4699     1524      316
 30 Beata           Wiączkowska          Wrocław                126.82      7.0     4681     1531      381
 31 Kamil           Kister               Puławy                 132.08      7.0     4664     1678      157
 32 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                126.46      7.0     4655     1602      192
 33 Dawid           Pikul                Poznań                 145.83      7.0     4612     1665      199
 34 Janusz          Krupiński            Bytom                  127.85      7.0     4611     1623      157
 35 Natalia         Ogierman             Katowice               112.11      7.0     4554     1627      255
 36 Renata          Andracka             Zwola                  111.59      7.0     4501     1620       52
 37 Maciej          Grąbczewski          Piła                   125.05      7.0     4499     1505      195
 38 Marek           Syczuk               Warszawa               141.01      7.0     4446     1520      243
 39 Rafał           Wesołowski           Warszawa               133.53      7.0     4396     1658     -281
 40 Konrad          Sowula               Kraków                 100.00      7.0     4210     1576      158
 41 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                116.66      6.5     4345     1557       88
 42 Mariusz         Grodek               Kraków                 128.32      6.5     4322     1495      226
 43 Andrzej         Rechowicz            Katowice               130.12      6.0     4749     1426      411
 44 Marek           Gajdosz              Nowy Sącz              125.22      6.0     4732     1398      367
 45 Jan             Mrozowski            Kraków                 132.78      6.0     4727     1527      348
 46 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                123.05      6.0     4674     1389      309
 47 Elżbieta        Szuba                Bytom Odrzański        117.45      6.0     4581     1480      164
 48 Paweł           Jackowski            Warszawa               143.28      6.0     4574     1494      208
 49 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 120.44      6.0     4555     1474      409
 50 Jan             Kozłowski            Kraków                 136.81      6.0     4493     1538        2
 51 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            138.14      6.0     4482     1558     -242
 52 Magdalena       Kublik               Warszawa               120.41      6.0     4456     1404       17
 53 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               122.21      6.0     4454     1471      -60
 54 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               130.45      6.0     4399     1427      -18
 55 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.18      6.0     4380     1448      -17
 56 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 115.27      6.0     4366     1551     -123
 57 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            112.22      6.0     4358     1506       19
 58 Marta           Dobrzańska           Kraków                 119.10      6.0     4309     1439       59
 59 Michał          Trumpus              Wrocław                132.84      6.0     4273     1426     -115
 60 Joanna          Ostrowska            Warszawa               114.71      6.0     4267     1442     -127
 61 Krzysztof       Gibas                Kraków                 114.73      6.0     4226     1386      241
 62 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               100.29      6.0     3928     1371      -93
 63 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.17      6.0     3514     1329      -70
 64 Tomasz          Górka                Łęczna                 120.87      5.5     4673     1380      235
 65 Aleksander      Puchalski            Włocławek              129.96      5.5     4602     1346      -70
 66 Dariusz         Małysa               Kraków                 100.00      5.5     4255     1357        2
 67 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      110.34      5.0     4610     1257       -2
 68 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               144.68      5.0     4561     1338      -40
 69 Leszek          Kacprzyk             Katowice               118.37      5.0     4404     1263      142
 70 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   118.75      5.0     4367     1462     -422
 71 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 116.14      5.0     4363     1355       98
 72 Marcin          Ceglarek             Kraków                 110.01      5.0     4325     1335     -493
 73 Jacek           Nocoń                Jaworzno               100.00      5.0     4233     1301     -141
 74 Ewa             Szałas               Katowice               100.00      5.0     4223     1219      -57
 75 Maciej          Chmielowski          Kraków                 100.00      5.0     4209     1384     -260
 76 Maciej          Śliwa                Zabrze                 125.78      5.0     4202     1337     -421
 77 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.72      5.0     4192     1409     -246
 78 Katarzyna       Kowalska             Katowice               116.42      5.0     4135     1274      -88
 79 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.27      5.0     4029     1364     -744
 80 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               103.30      5.0     4024     1169     -137
 81 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              115.75      5.0     3931     1338     -518
 82 Leszek          Kilian               Jaworzno               103.67      5.0     3846     1184     -266
 83 Monika          Sadurska             Warszawa               105.22      5.0     2962      993      205
 84 Urszula         Solarska             Łódź                   103.67      4.5     4368     1278      124
 85 Jerzy           Matyasik             Kraków                 123.81      4.5     4343     1165       -7
 86 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         102.05      4.5     4232     1367     -340
 87 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   120.41      4.5     4152     1310     -400
 88 Adam            Drzyzga              Bytom                  100.00      4.5     4123     1178     -347
 89 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              103.00      4.0     4349     1111      225
 90 Joanna          Suchanek             Wrocław                115.37      4.0     4250     1228     -375
 91 Zofia           Górka                Łęczna                 102.00      4.0     4187     1389     -371
 92 Anna            Stambulska           Kraków                 100.00      4.0     4162     1296     -557
 93 Sławomir        Wolski               Wrocław                103.28      4.0     4084     1187      -27
 94 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              100.00      4.0     4074     1154     -142
 95 Maciej          Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      4.0     3758     1150     -479
 96 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      4.0     3543     1115    -1017
 97 Michał          Dulat                Kraków                 100.00      3.5     3556      934     -166
 98 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      3.5     3485      923     -540
 99 Piotr           Sadzyński            Jaworzno               100.00      3.5     3472      902     -653
100 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      3.0     3822     1027     -679
101 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.0     3647      980     -311
102 Andrzej         Stańczyk             Tarnów                 103.90      3.0     2533      737      125
103 Grzegorz        Miecugow             Warszawa               102.16      3.0     2418      767     -132
104 Monika          Kowalik              Kraków                 100.00      2.5     2683      856    -1222
105 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      2.0     2236      709     -561
106 Artur           Irzyk                Kraków                 131.33      2.0     1183      398       12
107 Krzysztof       Mówka                Warszawa               148.58      2.0      872      374      288
108 Jadwiga         Żelazny              Kraków                 100.00      1.5     2745      688    -1100
109 Joanna          Kacprzewska          Kraków                 100.00      1.5     2142      561     -709
110 Krystian        Józefik              Kraków                 100.00      1.0     1942      538     -856
111 Paweł           Węglarz              Kraków                 100.00      1.0     1123      374     -503
112 Justyna         Woszczyna            Kraków                 100.00      1.0     1107      314     -349
113 Jadwiga         Dziurdzia            Kraków                 100.00      0.5     1661      334     -540
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XV Mistrzostwa Krakowa



	Dariusz Kosz 152.05 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grażyna        Wesołowska            120.41 +  358: 338  170
    2    23 Tomasz         Górka                 120.87 +  415: 390  171
    3     8 Dariusz        Maciejuk              130.45 +  513: 357  180
    4     8 Mariusz        Skrobosz              149.46 -  364: 437   99
    5    12 Zofia          Górka                 102.00 +  387: 327  152
    6    10 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 -  380: 411   88
    7    14 Piotr          Adamczyk              115.27 +  341: 321  165
    8    13 Przemysław     Herdzina              136.20 +  482: 323  186
    9     4 Kamil          Kister                132.08 +  385: 314  182
   10     3 Paulina        Mech                  118.25 +  513: 288  168
   11     1 Mirosław       Uglik                 144.28 +  361: 309  194
   12     2 Michał         Alabrudziński         146.49 +  469: 343  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1951  / 12 162.58




	Mariusz Skrobosz 149.46 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Magdalena      Kublik                120.41 +  553: 374  170
    2     1 Rafał          Wesołowski            133.53 +  400: 265  184
    3     5 Michał         Musielak              136.48 -  371: 403   86
    4     8 Dariusz        Kosz                  152.05 +  437: 364  202
    5     4 Kamil          Kister                132.08 -  413: 477   82
    6    11 Dawid          Adamczyk              140.60 +  378: 365  191
    7     7 Dariusz        Puton                 138.14 -  390: 392   88
    8    12 Łukasz         Bobowski              138.39 -  387: 417   88
    9    21 Maciej         Chmielowski           100.00 +  485: 291  150
   10    15 Michał         Trumpus               132.84 +  508: 305  183
   11    10 Tomasz         Zwoliński             139.93 +  431: 321  190
   12     6 Stanisław      Rydzik                143.29 -  410: 418   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Kamil Górka 149.15 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Sornek                120.27 +  482: 210  170
    2    10 Dominik        Urbacki               131.47 -  371: 424   81
    3    18 Marta          Dobrzańska            119.10 +  360: 353  169
    4    19 Krzysztof      Sporczyk              125.17 +  475: 250  175
    5     8 Natalia        Ogierman              112.11 +  397: 308  162
    6     6 Łukasz         Bobowski              138.39 -  343: 451   88
    7    12 Janusz         Krupiński             127.85 +  455: 315  178
    8     8 Dariusz        Puton                 138.14 +  375: 345  188
    9     3 Stanisław      Rydzik                143.29 -  340: 440   93
   10     6 Krzysztof      Kałuża                110.71 +  426: 298  161
   11     9 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 -  324: 442   88
   12    11 Agnieszka      Goniowska             126.46 +  459: 316  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Krzysztof Mówka 148.58 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     4 Przemysław     Herdzina              136.20 +  478: 239  186
    5     3 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 +  394: 345  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     374  /  2 187.00




	Kazimierz.Jr Merklejn 148.02 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marta          Dobrzańska            119.10 +  530: 285  169
    2     4 Przemysław     Herdzina              136.20 -  352: 422   86
    3    15 Natalia        Ogierman              112.11 -  378: 440   62
    4    28 Maciej         Chmielowski           100.00 +  439: 318  150
    5    18 Katarzyna      Małek                 126.40 -  288: 435   76
    6    31 Grzegorz       Kwiecień              116.14 +  371: 356  166
    7    23 Ryszard        Korpalski             111.18 +  407: 349  161
    8    20 Zofia          Górka                 102.00 +  469: 316  152
    9    12 Tomasz         Suchanek              128.12 -  364: 441   78
   10    16 Janusz         Krupiński             127.85 +  463: 427  178
   11    12 Arkadiusz      Łydka                 122.21 +  443: 338  172
   12     7 Justyna        Górka                 140.03 +  424: 317  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Michał Alabrudziński 146.49 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Kuć                   118.75 -  352: 430   69
    2    43 Michał         Dąbrowski             100.00 +  403: 282  150
    3    33 Konrad         Sowula                100.00 -  340: 342   50
    4    44 Łukasz         Sornek                120.27 +  405: 335  170
    5    37 Monika         Kowalik               100.00 +  543: 229  150
    6    14 Maciej         Chmielowski           100.00 +  386: 332  150
    7    11 Natalia        Ogierman              112.11 +  370: 367  162
    8    11 Ireneusz       Kurzok                116.66 +  338: 307  167
    9     6 Jan            Mrozowski             132.78 +  396: 318  183
   10     5 Dominik        Urbacki               131.47 +  459: 317  181
   11     3 Stanisław      Rydzik                143.29 +  523: 346  193
   12     2 Dariusz        Kosz                  152.05 -  343: 469  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Dawid Pikul 145.83 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Leszek         Kacprzyk              118.37 +  333: 295  168
    2    27 Artur          Irzyk                 131.33 +  454: 390  181
    3     6 Piotr          Pietuchowski          133.03 -  281: 409   83
    4    22 Tomasz         Suchanek              128.12 +  398: 360  178
    5    15 Dorota         Kuć                   118.75 +  569: 293  169
    6     3 Paulina        Mech                  118.25 -  254: 410   68
    7     9 Mariusz        Wrześniewski          143.91 +  457: 417  194
    8     5 Kamil          Kister                132.08 -  296: 410   82
    9    13 Krzysztof      Obremski              144.05 -  272: 451   94
   10    19 Dariusz        Puton                 138.14 +  510: 257  188
   11    11 Justyna        Górka                 140.03 -  413: 423   90
   12    19 Mikołaj        Fidziński             120.44 +  375: 298  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Mateusz Żbikowski 144.68 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paulina        Mech                  118.25 +  366: 337  168
    2    20 Dorota         Kuć                   118.75 -  316: 440   69
    3    24 Barbara        Łukaszewicz           123.05 +  546: 330  173
    4    13 Arkadiusz      Łydka                 122.21 +  484: 374  172
    5     5 Łukasz         Bobowski              138.39 -  266: 420   88
    6    18 Zofia          Górka                 102.00 -  362: 417   52
    7    25 Dorota         Stachowska            112.22 -  376: 413   62
    8    31 Marcin         Ceglarek              110.01 -  372: 393   60
    9    36 Grażyna        Wesołowska            120.41 -  346: 429   70
   10    41 Krzysztof      Gibas                 114.73 +  388: 322  165
   11    34 Grzegorz       Kwiecień              116.14 +  377: 326  166
   12    28 Paweł          Jackowski             143.28 -  362: 400   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Mirosław Uglik 144.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Elżbieta       Szuba                 117.45 +  490: 284  167
    2     9 Małgorzata     Sulejewska            123.91 +  481: 272  174
    3     3 Tomasz         Suchanek              128.12 +  387: 373  178
    4     5 Michał         Musielak              136.48 +  330: 314  186
    5     2 Maciej         Sancewicz             129.14 +  473: 294  179
    6     1 Jan            Mrozowski             132.78 +  491: 298  183
    7     1 Piotr          Pietuchowski          133.03 +  350: 299  183
    8     1 Paulina        Mech                  118.25 -  384: 491   68
    9     1 Dominik        Urbacki               131.47 +  396: 327  181
   10     1 Stanisław      Rydzik                143.29 +  437: 339  193
   11     1 Dariusz        Kosz                  152.05 -  309: 361  102
   12     1 Maciej         Sancewicz             129.14 +  413: 355  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1973  / 12 164.42




	Grzegorz Kurowski 144.13 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ireneusz       Kurzok                116.66 +  405: 347  167
    2     8 Aleksander     Puchalski             129.96 +  487: 368  180
    3    10 Jan            Kozłowski             136.81 +  391: 379  187
    4     1 Maciej         Sancewicz             129.14 -  393: 424   79
    5     9 Mariusz        Sylwestrzuk           128.44 +  431: 296  178
    6     4 Katarzyna      Małek                 126.40 +  400: 298  176
    7     6 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 -  330: 457   88
    8     9 Dorota         Kuć                   118.75 +  357: 346  169
    9     5 Małgorzata     Sulejewska            123.91 -  366: 422   74
   10     9 Mariusz        Wrześniewski          143.91 -  350: 370   94
   11    20 Konrad         Sowula                100.00 +  444: 287  150
   12    10 Katarzyna      Małek                 126.40 -  363: 466   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Krzysztof Obremski 144.05 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Katarzyna      Kowalska              116.42 +  454: 374  166
    2    13 Dariusz        Kuć                   126.72 +  443: 360  177
    3     9 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 -  321: 416   88
    4    17 Paweł          Mazurek               102.05 +  482: 348  152
    5     7 Jan            Kozłowski             136.81 +  387: 340  187
    6     5 Dominik        Urbacki               131.47 -  299: 447   81
    7    16 Mariusz        Sylwestrzuk           128.44 -  380: 517   78
    8    19 Dorota         Stachowska            112.22 +  468: 339  162
    9    13 Dawid          Pikul                 145.83 +  451: 272  196
   10    10 Katarzyna      Małek                 126.40 +  497: 390  176
   11     4 Piotr          Pietuchowski          133.03 +  459: 306  183
   12     3 Michał         Musielak              136.48 +  386: 359  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1832  / 12 152.67




	Mariusz Wrześniewski 143.91 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Kwiecień              116.14 +  416: 343  166
    2     2 Arkadiusz      Biegun                123.76 +  469: 336  174
    3    11 Zofia          Górka                 102.00 -  280: 413   52
    4    26 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  384: 289  150
    5     6 Paulina        Mech                  118.25 -  368: 414   68
    6    25 Rafał          Wesołowski            133.53 +  549: 344  184
    7     9 Dawid          Pikul                 145.83 -  417: 457   96
    8    14 Szymon         Płachta               129.98 +  389: 305  180
    9    10 Jan            Kozłowski             136.81 +  419: 326  187
   10     9 Grzegorz       Kurowski              144.13 +  370: 350  194
   11     7 Dominik        Urbacki               131.47 -  372: 385   81
   12     8 Małgorzata     Sulejewska            123.91 +  392: 334  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Stanisław Rydzik 143.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jarosław       Karp                  115.75 -  376: 408   66
    2    36 Marek          Syczuk                141.01 -  364: 393   91
    3    44 Lidia          Szpakowska            100.29 +  391: 359  150
    4    37 Maciej         Śliwa                 125.78 +  534: 270  176
    5    20 Dorota         Stachowska            112.22 +  466: 358  162
    6    12 Renata         Andracka              111.59 +  404: 333  162
    7     8 Katarzyna      Małek                 126.40 +  480: 437  176
    8     4 Piotr          Pietuchowski          133.03 +  494: 389  183
    9     3 Kamil          Górka                 149.15 +  440: 340  199
   10     1 Mirosław       Uglik                 144.28 -  339: 437   94
   11     3 Michał         Alabrudziński         146.49 -  346: 523   96
   12     6 Mariusz        Skrobosz              149.46 +  418: 410  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Paweł Jackowski 143.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Suchanek              115.37 -  365: 378   65
    2    39 Elżbieta       Szuba                 117.45 +  378: 343  167
    3    37 Michał         Trumpus               132.84 +  423: 402  183
    4    25 Anna           Stambulska            100.00 +  333: 282  150
    5    11 Piotr          Pietuchowski          133.03 -  349: 376   83
    6    15 Arkadiusz      Łydka                 122.21 +  441: 345  172
    7    10 Mikołaj        Fidziński             120.44 +  429: 315  170
    8     7 Maciej         Sancewicz             129.14 -  367: 373   79
    9     9 Paweł          Kowalski              121.17 -  379: 420   71
   10    20 Rafał          Wesołowski            133.53 -  321: 337   84
   11    29 Krzysztof      Sporczyk              125.17 -  389: 433   75
   12    28 Mateusz        Żbikowski             144.68 +  400: 362  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Marek Syczuk 141.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Adamczyk              115.27 -  287: 344   65
    2    36 Stanisław      Rydzik                143.29 +  393: 364  193
    3    26 Szymon         Płachta               129.98 +  424: 359  180
    4    18 Renata         Andracka              111.59 -  359: 381   62
    5    24 Krzysztof      Kałuża                110.71 -  355: 405   61
    6    44 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  413: 297  150
    7    34 Łukasz         Sornek                120.27 +  453: 276  170
    8    26 Tomasz         Górka                 120.87 -  337: 394   71
    9    29 Dariusz        Kuć                   126.72 -  340: 424   77
   10    33 Marcin         Ceglarek              110.01 +  389: 349  160
   11    32 Jarosław       Karp                  115.75 +  317: 304  166
   12    23 Piotr          Adamczyk              115.27 +  379: 306  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Dawid Adamczyk 140.60 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Gibas                 114.73 +  364: 322  165
    2    21 Tomasz         Suchanek              128.12 -  386: 398   78
    3    36 Anna           Stambulska            100.00 -  374: 404   50
    4    40 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  442: 325  150
    5    25 Paweł          Mazurek               102.05 +  323: 316  152
    6    11 Mariusz        Skrobosz              149.46 -  365: 378   99
    7    32 Grzegorz       Miecugow              102.16 +  418: 317  152
    8    27 Piotr          Adamczyk              115.27 +  586: 345  165
    9    11 Dariusz        Puton                 138.14 +  442: 438  188
   10     7 Elżbieta       Szuba                 117.45 +  370: 367  167
   11     6 Agnieszka      Goniowska             126.46 +  406: 363  176
   12     4 Paulina        Mech                  118.25 +  504: 291  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 12 142.50




	Justyna Górka 140.03 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Joanna         Ostrowska             114.71 +  543: 286  165
    2     3 Jan            Kozłowski             136.81 -  333: 339   87
    3    17 Joanna         Suchanek              115.37 -  342: 504   65
    4    30 Ryszard        Korpalski             111.18 -  351: 403   61
    5    41 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  399: 239  150
    6    32 Paweł          Mazurek               102.05 -  362: 394   52
    7    39 Krzysztof      Gibas                 114.73 +  417: 388  165
    8    30 Sławomir       Wolski                103.28 +  388: 376  153
    9    24 Piotr          Adamczyk              115.27 +  451: 367  165
   10    17 Dorota         Kuć                   118.75 +  483: 330  169
   11    11 Dawid          Pikul                 145.83 +  423: 413  196
   12     7 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.02 -  317: 424   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Tomasz Zwoliński 139.93 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Stachowska            112.22 -  401: 447   62
    2    29 Jacek          Nocoń                 100.00 -  346: 367   50
    3    43 Sławomir       Wolski                103.28 +  322: 300  153
    4    47 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  443: 353  150
    5    35 Anna           Stambulska            100.00 +  402: 363  150
    6    26 Aleksander     Puchalski             129.96 +  482: 332  180
    7    15 Zofia          Górka                 102.00 +  438: 292  152
    8    10 Mariusz        Sylwestrzuk           128.44 +  434: 331  178
    9     8 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 +  331: 316  188
   10     4 Maciej         Sancewicz             129.14 -  410: 442   79
   11    10 Mariusz        Skrobosz              149.46 -  321: 431   99
   12    12 Piotr          Pietuchowski          133.03 -  369: 409   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Łukasz Bobowski 138.39 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Natalia        Ogierman              112.11 +  443: 284  162
    2    17 Joanna         Suchanek              115.37 +  338: 337  165
    3     7 Agnieszka      Goniowska             126.46 -  361: 364   76
    4    10 Marek          Gajdosz               125.22 +  409: 316  175
    5     5 Mateusz        Żbikowski             144.68 +  420: 266  195
    6     6 Kamil          Górka                 149.15 +  451: 343  199
    7     2 Jan            Mrozowski             132.78 -  343: 378   83
    8    12 Mariusz        Skrobosz              149.46 +  417: 387  199
    9     7 Maciej         Sancewicz             129.14 -  359: 389   79
   10    11 Kamil          Kister                132.08 +  520: 263  182
   11     8 Tomasz         Suchanek              128.12 -  307: 349   78
   12     9 Arkadiusz      Biegun                123.76 +  469: 403  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 12 147.25




	Karol Wyrębkiewicz 138.18 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Renata         Andracka              111.59 +  422: 353  162
    2    24 Urszula        Solarska              103.67 +  341: 335  154
    3     9 Krzysztof      Obremski              144.05 +  416: 321  194
    4     6 Piotr          Pietuchowski          133.03 +  341: 326  183
    5     3 Krzysztof      Mówka                 148.58 -  345: 394   99
    6    10 Dariusz        Kosz                  152.05 +  411: 380  202
    7     6 Grzegorz       Kurowski              144.13 +  457: 330  194
    8     3 Dominik        Urbacki               131.47 -  379: 421   81
    9     8 Tomasz         Zwoliński             139.93 -  316: 331   90
   10    13 Jan            Mrozowski             132.78 +  419: 404  183
   11     9 Kamil          Górka                 149.15 +  442: 324  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1741  / 11 158.27




	Dariusz Puton 138.14 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Ryszard        Korpalski             111.18 +  391: 386  161
    2    12 Arkadiusz      Łydka                 122.21 -  324: 363   72
    3    16 Aleksander     Puchalski             129.96 -  415: 417   80
    4    38 Beata          Wiączkowska           126.82 +  415: 379  177
    5    28 Katarzyna      Kowalska              116.42 +  384: 332  166
    6    21 Mariusz        Grodek                128.32 +  384: 318  178
    7     7 Mariusz        Skrobosz              149.46 +  392: 390  199
    8     8 Kamil          Górka                 149.15 -  345: 375   99
    9    11 Dawid          Adamczyk              140.60 -  438: 442   91
   10    19 Dawid          Pikul                 145.83 -  257: 510   96
   11    33 Tomasz         Górka                 120.87 -  384: 495   71
   12    29 Leszek         Kacprzyk              118.37 +  353: 317  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Jan Kozłowski 136.81 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Kałuża                110.71 +  416: 381  161
    2     3 Justyna        Górka                 140.03 +  339: 333  190
    3    10 Grzegorz       Kurowski              144.13 -  379: 391   94
    4    11 Paweł          Kowalski              121.17 +  407: 401  171
    5     7 Krzysztof      Obremski              144.05 -  340: 387   94
    6    13 Arkadiusz      Biegun                123.76 +  460: 282  174
    7    19 Przemysław     Herdzina              136.20 -  331: 344   86
    8    28 Paweł          Mazurek               102.05 +  424: 310  152
    9    10 Mariusz        Wrześniewski          143.91 -  326: 419   94
   10    24 Ireneusz       Kurzok                116.66 -  381: 458   67
   11    28 Dariusz        Kuć                   126.72 +  365: 326  177
   12    21 Janusz         Krupiński             127.85 -  325: 459   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Michał Musielak 136.48 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jacek          Wandzel               110.34 +  419: 399  160
    2    26 Beata          Wiączkowska           126.82 +  379: 271  177
    3     5 Mariusz        Skrobosz              149.46 +  403: 371  199
    4     5 Mirosław       Uglik                 144.28 -  314: 330   94
    5    10 Andrzej        Rechowicz             130.12 +  369: 339  180
    6     7 Agnieszka      Goniowska             126.46 +  470: 284  176
    7     4 Kamil          Kister                132.08 +  423: 391  182
    8     2 Jan            Mrozowski             132.78 +  327: 298  183
    9     2 Paulina        Mech                  118.25 +  409: 312  168
   10     2 Małgorzata     Sulejewska            123.91 +  380: 358  174
   11     2 Maciej         Sancewicz             129.14 -  320: 425   79
   12     3 Krzysztof      Obremski              144.05 -  359: 386   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1866  / 12 155.50




	Przemysław Herdzina 136.20 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcin         Ceglarek              110.01 +  415: 402  160
    2     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.02 +  422: 352  198
    3    14 Arkadiusz      Biegun                123.76 +  390: 366  174
    4     4 Krzysztof      Mówka                 148.58 -  239: 478   99
    5    16 Renata         Andracka              111.59 +  340: 285  162
    6     9 Piotr          Pietuchowski          133.03 -  308: 411   83
    7    19 Jan            Kozłowski             136.81 +  344: 331  187
    8    13 Dariusz        Kosz                  152.05 -  323: 482  102
    9    19 Katarzyna      Małek                 126.40 -  410: 422   76
   10    22 Mikołaj        Fidziński             120.44 +  398: 370  170
   11    18 Elżbieta       Szuba                 117.45 +  389: 345  167
   12    15 Rafał          Wesołowski            133.53 +  553: 354  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Rafał Wesołowski 133.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Stańczyk              103.90 +  417: 340  154
    2     1 Mariusz        Skrobosz              149.46 -  265: 400   99
    3    25 Maciej         Grąbczewski           125.05 +  378: 351  175
    4    24 Mariusz        Sylwestrzuk           128.44 -  274: 344   78
    5    34 Magdalena      Kublik                120.41 +  404: 358  170
    6    25 Mariusz        Wrześniewski          143.91 -  344: 549   94
    7    33 Dariusz        Maciejuk              130.45 +  434: 327  180
    8    23 Elżbieta       Szuba                 117.45 -  347: 383   67
    9    23 Andrzej        Rechowicz             130.12 +  423: 393  180
   10    20 Paweł          Jackowski             143.28 +  337: 321  193
   11    19 Kamil          Kister                132.08 +  419: 358  182
   12    15 Przemysław     Herdzina              136.20 -  354: 553   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Piotr Pietuchowski 133.03 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Leszek         Kilian                103.67 +  476: 234  154
    2    11 Barbara        Łukaszewicz           123.05 +  455: 392  173
    3     6 Dawid          Pikul                 145.83 +  409: 281  196
    4     6 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 -  326: 341   88
    5    11 Paweł          Jackowski             143.28 +  376: 349  193
    6     9 Przemysław     Herdzina              136.20 +  411: 308  186
    7     1 Mirosław       Uglik                 144.28 -  299: 350   94
    8     4 Stanisław      Rydzik                143.29 -  389: 494   93
    9    18 Ireneusz       Kurzok                116.66 +  459: 329  167
   10    14 Konrad         Sowula                100.00 +  385: 318  150
   11     4 Krzysztof      Obremski              144.05 -  306: 459   94
   12    12 Tomasz         Zwoliński             139.93 +  409: 369  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Michał Trumpus 132.84 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Urszula        Solarska              103.67 -  304: 351   54
    2    32 Michał         Dulat                 100.00 +  337: 267  150
    3    37 Paweł          Jackowski             143.28 -  402: 423   93
    4    33 Andrzej        Stańczyk              103.90 +  357: 332  154
    5    31 Maciej         Grąbczewski           125.05 -  382: 391   75
    6    30 Barbara        Łukaszewicz           123.05 +  403: 382  173
    7    22 Marek          Gajdosz               125.22 +  433: 300  175
    8    16 Arkadiusz      Biegun                123.76 -  321: 389   74
    9    33 Paweł          Mazurek               102.05 +  412: 401  152
   10    15 Mariusz        Skrobosz              149.46 -  305: 508   99
   11    24 Beata          Wiączkowska           126.82 -  259: 364   77
   12    33 Ewa            Szałas                100.00 +  358: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Jan Mrozowski 132.78 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Szymon         Dąbrowski             103.30 +  425: 324  153
    2    22 Anna           Stambulska            100.00 +  584: 282  150
    3     2 Dominik        Urbacki               131.47 +  421: 385  181
    4     2 Dorota         Kuć                   118.75 +  509: 331  169
    5     1 Agnieszka      Goniowska             126.46 +  403: 366  176
    6     1 Mirosław       Uglik                 144.28 -  298: 491   94
    7     2 Łukasz         Bobowski              138.39 +  378: 343  188
    8     2 Michał         Musielak              136.48 -  298: 327   86
    9     6 Michał         Alabrudziński         146.49 -  318: 396   96
   10    13 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 -  404: 419   88
   11    14 Maciej         Grąbczewski           125.05 -  357: 359   75
   12    16 Paweł          Kowalski              121.17 -  332: 356   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Kamil Kister 132.08 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Sławomir       Wolski                103.28 +  452: 278  153
    2    15 Maciej         Śliwa                 125.78 +  413: 290  176
    3    13 Janusz         Krupiński             127.85 +  495: 447  178
    4     3 Mikołaj        Fidziński             120.44 +  381: 336  170
    5     4 Mariusz        Skrobosz              149.46 +  477: 413  199
    6     2 Maciej         Sancewicz             129.14 -  332: 401   79
    7     4 Michał         Musielak              136.48 -  391: 423   86
    8     5 Dawid          Pikul                 145.83 +  410: 296  196
    9     4 Dariusz        Kosz                  152.05 -  314: 385  102
   10    11 Łukasz         Bobowski              138.39 -  263: 520   88
   11    19 Rafał          Wesołowski            133.53 -  358: 419   84
   12    18 Elżbieta       Szuba                 117.45 +  378: 299  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 12 139.83




	Dominik Urbacki 131.47 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Łukasz         Moskal                103.00 +  401: 276  153
    2    10 Kamil          Górka                 149.15 +  424: 371  199
    3     2 Jan            Mrozowski             132.78 -  385: 421   83
    4    20 Urszula        Solarska              103.67 +  407: 308  154
    5    13 Mariusz        Grodek                128.32 +  370: 325  178
    6     5 Krzysztof      Obremski              144.05 +  447: 299  194
    7     3 Maciej         Sancewicz             129.14 +  452: 336  179
    8     3 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 +  421: 379  188
    9     1 Mirosław       Uglik                 144.28 -  327: 396   94
   10     5 Michał         Alabrudziński         146.49 -  317: 459   96
   11     7 Mariusz        Wrześniewski          143.91 +  385: 372  194
   12     5 Tomasz         Suchanek              128.12 =  330: 330  128
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1840  / 12 153.33




	Artur Irzyk 131.33 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Grzegorz       Miecugow              102.16 +  418: 358  152
    2    27 Dawid          Pikul                 145.83 -  390: 454   96
    3    23 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  375: 359  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     398  /  3 132.67




	Dariusz Maciejuk 130.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Paweł          Mazurek               102.05 +  420: 399  152
    2    25 Piotr          Adamczyk              115.27 +  478: 342  165
    3     8 Dariusz        Kosz                  152.05 -  357: 513  102
    4    12 Grażyna        Wesołowska            120.41 -  302: 322   70
    5    26 Dariusz        Kuć                   126.72 -  316: 320   77
    6    39 Lidia          Szpakowska            100.29 +  359: 307  150
    7    33 Rafał          Wesołowski            133.53 -  327: 434   84
    8    37 Łukasz         Sornek                120.27 -  391: 418   70
    9    39 Joanna         Ostrowska             114.71 -  317: 350   65
   10    43 Anna           Stambulska            100.00 +  390: 367  150
   11    39 Maciej         Śliwa                 125.78 +  346: 312  176
   12    30 Grzegorz       Kwiecień              116.14 +  396: 333  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Andrzej Rechowicz 130.12 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Zofia          Górka                 102.00 -  306: 376   52
    2    30 Jacek          Wandzel               110.34 +  430: 362  160
    3    39 Beata          Wiączkowska           126.82 +  429: 388  177
    4    27 Konrad         Sowula                100.00 +  511: 270  150
    5    10 Michał         Musielak              136.48 -  339: 369   86
    6    16 Ryszard        Korpalski             111.18 +  409: 351  161
    7    13 Dorota         Kuć                   118.75 -  370: 441   69
    8    18 Janusz         Krupiński             127.85 -  348: 379   78
    9    23 Rafał          Wesołowski            133.53 -  393: 423   84
   10    28 Maciej         Śliwa                 125.78 +  467: 289  176
   11    21 Renata         Andracka              111.59 -  304: 333   62
   12    26 Tomasz         Górka                 120.87 +  443: 357  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Szymon Płachta 129.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Lidia          Szpakowska            100.29 +  415: 306  150
    2     5 Agnieszka      Goniowska             126.46 -  356: 398   76
    3    26 Marek          Syczuk                141.01 -  359: 424   91
    4    39 Joanna         Ostrowska             114.71 +  404: 338  165
    5    29 Grzegorz       Kwiecień              116.14 +  435: 356  166
    6    19 Mariusz        Sylwestrzuk           128.44 -  336: 355   78
    7    28 Maciej         Śliwa                 125.78 +  364: 318  176
    8    14 Mariusz        Wrześniewski          143.91 -  305: 389   94
    9    32 Aleksander     Puchalski             129.96 +  395: 371  180
   10    27 Tomasz         Górka                 120.87 +  422: 357  171
   11    13 Paweł          Kowalski              121.17 +  353: 345  171
   12    14 Maciej         Grąbczewski           125.05 +  423: 349  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Aleksander Puchalski 129.96 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Maciej         Chmielowski           100.00 +  510: 386  150
    2     8 Grzegorz       Kurowski              144.13 -  368: 487   94
    3    16 Dariusz        Puton                 138.14 +  417: 415  188
    4     9 Natalia        Ogierman              112.11 -  307: 359   62
    5    23 Dariusz        Małysa                100.00 =  332: 332  100
    6    26 Tomasz         Zwoliński             139.93 -  332: 482   90
    7    35 Renata         Andracka              111.59 -  372: 395   62
    8    40 Ewa            Szałas                100.00 +  455: 322  150
    9    32 Szymon         Płachta               129.98 -  371: 395   80
   10    37 Grzegorz       Kwiecień              116.14 -  302: 449   66
   11    43 Zofia          Górka                 102.00 +  426: 322  152
   12    38 Paweł          Mazurek               102.05 +  410: 328  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Maciej Sancewicz 129.14 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Adam           Drzyzga               100.00 +  511: 265  150
    2     7 Jarosław       Karp                  115.75 +  537: 257  166
    3     1 Arkadiusz      Łydka                 122.21 +  397: 298  172
    4     1 Grzegorz       Kurowski              144.13 +  424: 393  194
    5     2 Mirosław       Uglik                 144.28 -  294: 473   94
    6     2 Kamil          Kister                132.08 +  401: 332  182
    7     3 Dominik        Urbacki               131.47 -  336: 452   81
    8     7 Paweł          Jackowski             143.28 +  373: 367  193
    9     7 Łukasz         Bobowski              138.39 +  389: 359  188
   10     4 Tomasz         Zwoliński             139.93 +  442: 410  190
   11     2 Michał         Musielak              136.48 +  425: 320  186
   12     1 Mirosław       Uglik                 144.28 -  355: 413   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1890  / 12 157.50




	Mariusz Sylwestrzuk 128.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Michał         Dulat                 100.00 +  434: 394  150
    2    19 Janusz         Krupiński             127.85 -  333: 360   78
    3    29 Jacek          Nocoń                 100.00 +  405: 332  150
    4    24 Rafał          Wesołowski            133.53 +  344: 274  184
    5     9 Grzegorz       Kurowski              144.13 -  296: 431   94
    6    19 Szymon         Płachta               129.98 +  355: 336  180
    7    16 Krzysztof      Obremski              144.05 +  517: 380  194
    8    10 Tomasz         Zwoliński             139.93 -  331: 434   90
    9    15 Arkadiusz      Biegun                123.76 -  379: 436   74
   10    25 Dariusz        Kuć                   126.72 +  379: 351  177
   11    16 Krzysztof      Kałuża                110.71 +  455: 322  161
   12    13 Renata         Andracka              111.59 +  435: 298  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Mariusz Grodek 128.32 Kraków          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Jadwiga        Dziurdzia             100.00 +  385: 256  150
    2    16 Dorota         Stachowska            112.22 +  360: 290  162
    3    12 Dorota         Kuć                   118.75 -  321: 398   69
    4    23 Janusz         Krupiński             127.85 +  405: 348  178
    5    13 Dominik        Urbacki               131.47 -  325: 370   81
    6    21 Dariusz        Puton                 138.14 -  318: 384   88
    7    29 Tomasz         Suchanek              128.12 -  265: 431   78
    8    35 Leszek         Kacprzyk              118.37 +  393: 286  168
    9    27 Beata          Wiączkowska           126.82 +  486: 313  177
   10    21 Arkadiusz      Łydka                 122.21 -  332: 363   72
   11    25 Monika         Sadurska              105.22 +  406: 331  155
   12    24 Ireneusz       Kurzok                116.66 =  326: 326  117
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Tomasz Suchanek 128.12 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Michał         Dąbrowski             100.00 +  426: 271  150
    2    21 Dawid          Adamczyk              140.60 +  398: 386  191
    3     3 Mirosław       Uglik                 144.28 -  373: 387   94
    4    22 Dawid          Pikul                 145.83 -  360: 398   96
    5    27 Piotr          Adamczyk              115.27 -  317: 348   65
    6    38 Joanna         Ostrowska             114.71 +  426: 364  165
    7    29 Mariusz        Grodek                128.32 +  431: 265  178
    8    25 Dariusz        Kuć                   126.72 +  330: 322  177
    9    12 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.02 +  441: 364  198
   10    12 Arkadiusz      Biegun                123.76 +  396: 368  174
   11     8 Łukasz         Bobowski              138.39 +  349: 307  188
   12     5 Dominik        Urbacki               131.47 =  330: 330  131
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 12 150.58




	Janusz Krupiński 127.85 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  373: 303  150
    2    19 Mariusz        Sylwestrzuk           128.44 +  360: 333  178
    3    13 Kamil          Kister                132.08 -  447: 495   82
    4    23 Mariusz        Grodek                128.32 -  348: 405   78
    5    33 Krzysztof      Sporczyk              125.17 +  371: 294  175
    6    27 Dariusz        Małysa                100.00 +  389: 343  150
    7    12 Kamil          Górka                 149.15 -  315: 455   99
    8    18 Andrzej        Rechowicz             130.12 +  379: 348  180
    9    16 Agnieszka      Goniowska             126.46 -  367: 397   76
   10    16 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.02 -  427: 463   98
   11    30 Łukasz         Sornek                120.27 +  376: 293  170
   12    21 Jan            Kozłowski             136.81 +  459: 325  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Beata Wiączkowska 126.82 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Krystian       Józefik               100.00 +  335: 288  150
    2    26 Michał         Musielak              136.48 -  271: 379   86
    3    39 Andrzej        Rechowicz             130.12 -  388: 429   80
    4    38 Dariusz        Puton                 138.14 -  379: 415   88
    5    52 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  535: 336  150
    6    34 Maciej         Śliwa                 125.78 -  346: 356   76
    7    40 Szymon         Dąbrowski             103.30 +  411: 341  153
    8    33 Joanna         Suchanek              115.37 +  407: 355  165
    9    27 Mariusz        Grodek                128.32 -  313: 486   78
   10    32 Zofia          Górka                 102.00 +  457: 375  152
   11    24 Michał         Trumpus               132.84 +  364: 259  183
   12    20 Magdalena      Kublik                120.41 +  475: 281  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1531  / 12 127.58




	Dariusz Kuć 126.72 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Joanna         Kacprzewska           100.00 +  391: 255  150
    2    13 Krzysztof      Obremski              144.05 -  360: 443   94
    3    35 Krzysztof      Gibas                 114.73 +  375: 285  165
    4    14 Paulina        Mech                  118.25 -  317: 477   68
    5    26 Dariusz        Maciejuk              130.45 +  320: 316  180
    6    23 Maciej         Grąbczewski           125.05 +  359: 279  175
    7    17 Małgorzata     Sulejewska            123.91 -  305: 537   74
    8    25 Tomasz         Suchanek              128.12 -  322: 330   78
    9    29 Marek          Syczuk                141.01 +  424: 340  191
   10    25 Mariusz        Sylwestrzuk           128.44 -  351: 379   78
   11    28 Jan            Kozłowski             136.81 -  326: 365   87
   12    35 Marta          Dobrzańska            119.10 -  342: 432   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Agnieszka Goniowska 126.46 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Andrzej        Klich                 100.00 +  528: 197  150
    2     5 Szymon         Płachta               129.98 +  398: 356  180
    3     7 Łukasz         Bobowski              138.39 +  364: 361  188
    4     7 Zofia          Górka                 102.00 +  411: 327  152
    5     1 Jan            Mrozowski             132.78 -  366: 403   83
    6     7 Michał         Musielak              136.48 -  284: 470   86
    7    18 Konrad         Sowula                100.00 +  370: 327  150
    8     6 Małgorzata     Sulejewska            123.91 -  443: 444   74
    9    16 Janusz         Krupiński             127.85 +  397: 367  178
   10     8 Paweł          Kowalski              121.17 +  415: 346  171
   11     6 Dawid          Adamczyk              140.60 -  363: 406   91
   12    11 Kamil          Górka                 149.15 -  316: 459   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Katarzyna Małek 126.40 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Monika         Kowalik               100.00 +  414: 185  150
    2     6 Paweł          Kowalski              121.17 -  340: 444   71
    3    34 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  468: 334  150
    4    15 Dorota         Stachowska            112.22 +  358: 353  162
    5    18 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.02 +  435: 288  198
    6     4 Grzegorz       Kurowski              144.13 -  298: 400   94
    7     8 Stanisław      Rydzik                143.29 -  437: 480   93
    8    22 Maciej         Chmielowski           100.00 +  387: 358  150
    9    19 Przemysław     Herdzina              136.20 +  422: 410  186
   10    10 Krzysztof      Obremski              144.05 -  390: 497   94
   11    17 Ireneusz       Kurzok                116.66 +  413: 350  167
   12    10 Grzegorz       Kurowski              144.13 +  466: 363  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	Maciej Śliwa 125.78 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Dariusz        Małysa                100.00 +  386: 335  150
    2    15 Kamil          Kister                132.08 -  290: 413   82
    3    27 Paweł          Mazurek               102.05 -  323: 344   52
    4    37 Stanisław      Rydzik                143.29 -  270: 534   93
    5    46 Leszek         Kacprzyk              118.37 +  495: 327  168
    6    34 Beata          Wiączkowska           126.82 +  356: 346  177
    7    28 Szymon         Płachta               129.98 -  318: 364   80
    8    34 Arkadiusz      Łydka                 122.21 -  366: 479   72
    9    40 Łukasz         Moskal                103.00 +  408: 314  153
   10    28 Andrzej        Rechowicz             130.12 -  289: 467   80
   11    39 Dariusz        Maciejuk              130.45 -  312: 346   80
   12    43 Anna           Stambulska            100.00 +  389: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Marek Gajdosz 125.22 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Jacek          Nocoń                 100.00 +  391: 307  150
    2    14 Mikołaj        Fidziński             120.44 -  328: 347   70
    3    41 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  574: 214  150
    4    10 Łukasz         Bobowski              138.39 -  316: 409   88
    5    22 Ryszard        Korpalski             111.18 -  343: 376   61
    6    33 Katarzyna      Kowalska              116.42 +  419: 370  166
    7    22 Michał         Trumpus               132.84 -  300: 433   83
    8    32 Grażyna        Wesołowska            120.41 +  427: 372  170
    9    25 Marcin         Ceglarek              110.01 +  471: 302  160
   10    18 Maciej         Grąbczewski           125.05 -  353: 472   75
   11    23 Piotr          Adamczyk              115.27 -  345: 402   65
   12    27 Jacek          Wandzel               110.34 +  465: 361  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Krzysztof Sporczyk 125.17 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    32 Leszek         Kacprzyk              118.37 +  345: 311  168
    4    19 Kamil          Górka                 149.15 -  250: 475   99
    5    33 Janusz         Krupiński             127.85 -  294: 371   78
    6    43 Dorota         Stachowska            112.22 -  323: 347   62
    7    42 Magdalena      Kublik                120.41 +  356: 346  170
    8    38 Ryszard        Korpalski             111.18 +  420: 324  161
    9    30 Renata         Andracka              111.59 -  398: 433   62
   10    35 Grażyna        Wesołowska            120.41 +  375: 282  170
   11    29 Paweł          Jackowski             143.28 +  433: 389  193
   12    37 Jarosław       Karp                  115.75 +  320: 306  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 10 132.90




	Maciej Grąbczewski 125.05 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Piotr          Sadzyński             100.00 +  436: 240  150
    2    18 Zofia          Górka                 102.00 -  346: 375   52
    3    25 Rafał          Wesołowski            133.53 -  351: 378   84
    4    36 Jacek          Nocoń                 100.00 +  400: 372  150
    5    31 Michał         Trumpus               132.84 +  391: 382  183
    6    23 Dariusz        Kuć                   126.72 -  279: 359   77
    7    20 Paweł          Kowalski              121.17 -  377: 417   71
    8    36 Lidia          Szpakowska            100.29 +  357: 356  150
    9    34 Dariusz        Małysa                100.00 +  382: 292  150
   10    18 Marek          Gajdosz               125.22 +  472: 353  175
   11    14 Jan            Mrozowski             132.78 +  359: 357  183
   12    14 Szymon         Płachta               129.98 -  349: 423   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Małgorzata Sulejewska 123.91 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Konrad         Sowula                100.00 +  402: 336  150
    2     9 Mirosław       Uglik                 144.28 -  272: 481   94
    3    28 Jerzy          Matyasik              123.81 +  411: 366  174
    4    21 Marcin         Ceglarek              110.01 +  520: 319  160
    5    14 Ireneusz       Kurzok                116.66 -  324: 407   67
    6    22 Grażyna        Wesołowska            120.41 +  435: 336  170
    7    17 Dariusz        Kuć                   126.72 +  537: 305  177
    8     6 Agnieszka      Goniowska             126.46 +  444: 443  176
    9     5 Grzegorz       Kurowski              144.13 +  422: 366  194
   10     2 Michał         Musielak              136.48 -  358: 380   86
   11     5 Paulina        Mech                  118.25 -  293: 450   68
   12     8 Mariusz        Wrześniewski          143.91 -  334: 392   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1610  / 12 134.17




	Jerzy Matyasik 123.81 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Anna           Stambulska            100.00 -  355: 361   50
    2    41 Sławomir       Wolski                103.28 +  414: 340  153
    3    28 Małgorzata     Sulejewska            123.91 -  366: 411   74
    4    35 Piotr          Adamczyk              115.27 -  275: 438   65
    5    49 Krystian       Józefik               100.00 +  482: 211  150
    6    36 Urszula        Solarska              103.67 +  378: 374  154
    7    31 Grażyna        Wesołowska            120.41 +  468: 348  170
    8    24 Konrad         Sowula                100.00 -  288: 320   50
    9    28 Łukasz         Sornek                120.27 -  302: 326   70
   10    34 Joanna         Ostrowska             114.71 -  333: 410   65
   11    38 Marcin         Ceglarek              110.01 -  325: 454   60
   12    40 Urszula        Solarska              103.67 =  357: 357  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Arkadiusz Biegun 123.76 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  553: 311  150
    2     2 Mariusz        Wrześniewski          143.91 -  336: 469   94
    3    14 Przemysław     Herdzina              136.20 -  366: 390   86
    4    29 Marta          Dobrzańska            119.10 +  357: 314  169
    5    21 Łukasz         Moskal                103.00 +  433: 395  153
    6    13 Jan            Kozłowski             136.81 -  282: 460   87
    7    27 Joanna         Suchanek              115.37 +  508: 292  165
    8    16 Michał         Trumpus               132.84 +  389: 321  183
    9    15 Mariusz        Sylwestrzuk           128.44 +  436: 379  178
   10    12 Tomasz         Suchanek              128.12 -  368: 396   78
   11    15 Natalia        Ogierman              112.11 +  370: 307  162
   12     9 Łukasz         Bobowski              138.39 -  403: 469   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 12 132.75




	Barbara Łukaszewicz 123.05 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  400: 347  150
    2    11 Piotr          Pietuchowski          133.03 -  392: 455   83
    3    24 Mateusz        Żbikowski             144.68 -  330: 546   95
    4    41 Grzegorz       Miecugow              102.16 -  367: 390   52
    5    44 Jarosław       Karp                  115.75 +  530: 214  166
    6    30 Michał         Trumpus               132.84 -  382: 403   83
    7    37 Jacek          Nocoń                 100.00 +  390: 291  150
    8    29 Anna           Stambulska            100.00 +  401: 287  150
    9    22 Marta          Dobrzańska            119.10 -  334: 355   69
   10    29 Ryszard        Korpalski             111.18 +  404: 378  161
   11    22 Dorota         Kuć                   118.75 +  366: 314  169
   12    17 Krzysztof      Kałuża                110.71 -  378: 385   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Arkadiusz Łydka 122.21 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Ewa            Szałas                100.00 +  469: 308  150
    2    12 Dariusz        Puton                 138.14 +  363: 324  188
    3     1 Maciej         Sancewicz             129.14 -  298: 397   79
    4    13 Mateusz        Żbikowski             144.68 -  374: 484   95
    5    36 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  523: 276  150
    6    15 Paweł          Jackowski             143.28 -  345: 441   93
    7    21 Maciej         Chmielowski           100.00 -  241: 343   50
    8    34 Maciej         Śliwa                 125.78 +  479: 366  176
    9    26 Zofia          Górka                 102.00 +  354: 330  152
   10    21 Mariusz        Grodek                128.32 +  363: 332  178
   11    12 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.02 -  338: 443   98
   12    22 Natalia        Ogierman              112.11 -  307: 470   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Paweł Kowalski 121.17 Kutno                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  522: 254  150
    2     6 Katarzyna      Małek                 126.40 +  444: 340  176
    3     4 Mikołaj        Fidziński             120.44 -  305: 451   70
    4    11 Jan            Kozłowski             136.81 -  401: 407   87
    5    19 Maciej         Chmielowski           100.00 -  350: 387   50
    6    29 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  413: 335  150
    7    20 Maciej         Grąbczewski           125.05 +  417: 377  175
    8    15 Natalia        Ogierman              112.11 +  423: 331  162
    9     9 Paweł          Jackowski             143.28 +  420: 379  193
   10     8 Agnieszka      Goniowska             126.46 -  346: 415   76
   11    13 Szymon         Płachta               129.98 -  345: 353   80
   12    16 Jan            Mrozowski             132.78 +  356: 332  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Tomasz Górka 120.87 Łęczna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  424: 238  150
    2    23 Dariusz        Kosz                  152.05 -  390: 415  102
    3    22 Urszula        Solarska              103.67 -  352: 414   54
    4    31 Katarzyna      Kowalska              116.42 -  346: 379   66
    5    42 Paweł          Węglarz               100.00 +  384: 292  150
    6    35 Jacek          Nocoń                 100.00 +  443: 335  150
    7    26 Paweł          Mazurek               102.05 =  335: 335  102
    8    26 Marek          Syczuk                141.01 +  394: 337  191
    9    20 Elżbieta       Szuba                 117.45 -  396: 444   67
   10    27 Szymon         Płachta               129.98 -  357: 422   80
   11    33 Dariusz        Puton                 138.14 +  495: 384  188
   12    26 Andrzej        Rechowicz             130.12 -  357: 443   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Mikołaj Fidziński 120.44 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  454: 194  150
    2    14 Marek          Gajdosz               125.22 +  347: 328  175
    3     4 Paweł          Kowalski              121.17 +  451: 305  171
    4     3 Kamil          Kister                132.08 -  336: 381   82
    5    17 Grażyna        Wesołowska            120.41 +  469: 320  170
    6     8 Ireneusz       Kurzok                116.66 -  388: 396   67
    7    10 Paweł          Jackowski             143.28 -  315: 429   93
    8    21 Marta          Dobrzańska            119.10 +  384: 340  169
    9    17 Konrad         Sowula                100.00 -  294: 433   50
   10    22 Przemysław     Herdzina              136.20 -  370: 398   86
   11    27 Joanna         Ostrowska             114.71 +  449: 247  165
   12    19 Dawid          Pikul                 145.83 -  298: 375   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Grażyna Wesołowska 120.41 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  152.05 -  338: 358  102
    2    48 Piotr          Sadzyński             100.00 +  427: 246  150
    3    30 Joanna         Ostrowska             114.71 +  368: 316  165
    4    12 Dariusz        Maciejuk              130.45 +  322: 302  180
    5    17 Mikołaj        Fidziński             120.44 -  320: 469   70
    6    22 Małgorzata     Sulejewska            123.91 -  336: 435   74
    7    31 Jerzy          Matyasik              123.81 -  348: 468   74
    8    32 Marek          Gajdosz               125.22 -  372: 427   75
    9    36 Mateusz        Żbikowski             144.68 +  429: 346  195
   10    35 Krzysztof      Sporczyk              125.17 -  282: 375   75
   11    45 Dariusz        Małysa                100.00 -  258: 458   50
   12    44 Adam           Drzyzga               100.00 =  352: 352  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Magdalena Kublik 120.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              149.46 -  374: 553   99
    2    37 Joanna         Ostrowska             114.71 -  340: 386   65
    3    47 Adam           Drzyzga               100.00 +  407: 335  150
    4    42 Jarosław       Karp                  115.75 +  406: 321  166
    5    34 Rafał          Wesołowski            133.53 -  358: 404   84
    6    37 Joanna         Suchanek              115.37 -  349: 390   65
    7    42 Krzysztof      Sporczyk              125.17 -  346: 356   75
    8    44 Leszek         Kilian                103.67 +  459: 235  154
    9    37 Jacek          Nocoń                 100.00 +  402: 323  150
   10    31 Maciej         Chmielowski           100.00 +  371: 352  150
   11    26 Marta          Dobrzańska            119.10 +  363: 309  169
   12    20 Beata          Wiączkowska           126.82 -  281: 475   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Łukasz Sornek 120.27 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 149.15 -  210: 482   99
    2    51 Dariusz        Małysa                100.00 +  403: 382  150
    3    38 Dorota         Stachowska            112.22 -  294: 385   62
    4    44 Michał         Alabrudziński         146.49 -  335: 405   96
    5    48 Sławomir       Wolski                103.28 +  413: 346  153
    6    42 Andrzej        Stańczyk              103.90 +  408: 390  154
    7    34 Marek          Syczuk                141.01 -  276: 453   91
    8    37 Dariusz        Maciejuk              130.45 +  418: 391  180
    9    28 Jerzy          Matyasik              123.81 +  326: 302  174
   10    26 Natalia        Ogierman              112.11 -  313: 407   62
   11    30 Janusz         Krupiński             127.85 -  293: 376   78
   12    36 Joanna         Ostrowska             114.71 -  340: 454   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Marta Dobrzańska 119.10 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.02 -  285: 530   98
    2    38 Katarzyna      Kowalska              116.42 +  428: 317  166
    3    18 Kamil          Górka                 149.15 -  353: 360   99
    4    29 Arkadiusz      Biegun                123.76 -  314: 357   74
    5    50 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  435: 386  150
    6    45 Monika         Kowalik               100.00 +  389: 169  150
    7    36 Dariusz        Małysa                100.00 +  343: 266  150
    8    21 Mikołaj        Fidziński             120.44 -  340: 384   70
    9    22 Barbara        Łukaszewicz           123.05 +  355: 334  173
   10    23 Renata         Andracka              111.59 -  326: 442   62
   11    26 Magdalena      Kublik                120.41 -  309: 363   70
   12    35 Dariusz        Kuć                   126.72 +  432: 342  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Dorota Kuć 118.75 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Alabrudziński         146.49 +  430: 352  196
    2    20 Mateusz        Żbikowski             144.68 +  440: 316  195
    3    12 Mariusz        Grodek                128.32 +  398: 321  178
    4     2 Jan            Mrozowski             132.78 -  331: 509   83
    5    15 Dawid          Pikul                 145.83 -  293: 569   96
    6    28 Monika         Sadurska              105.22 +  357: 256  155
    7    13 Andrzej        Rechowicz             130.12 +  441: 370  180
    8     9 Grzegorz       Kurowski              144.13 -  346: 357   94
    9    14 Krzysztof      Kałuża                110.71 -  303: 484   61
   10    17 Justyna        Górka                 140.03 -  330: 483   90
   11    22 Barbara        Łukaszewicz           123.05 -  314: 366   73
   12    31 Ryszard        Korpalski             111.18 -  384: 406   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Leszek Kacprzyk 118.37 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 145.83 -  295: 333   96
    2    34 Maciej         Chmielowski           100.00 -  364: 369   50
    3    32 Krzysztof      Sporczyk              125.17 -  311: 345   75
    4    52 Joanna         Kacprzewska           100.00 +  474: 292  150
    5    46 Maciej         Śliwa                 125.78 -  327: 495   76
    6    47 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  434: 360  150
    7    44 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  395: 289  150
    8    35 Mariusz        Grodek                128.32 -  286: 393   78
    9    43 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  337: 308  150
   10    40 Dariusz        Małysa                100.00 +  533: 370  150
   11    31 Lidia          Szpakowska            100.29 -  331: 355   50
   12    29 Dariusz        Puton                 138.14 -  317: 353   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1263  / 12 105.25




	Paulina Mech 118.25 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mateusz        Żbikowski             144.68 -  337: 366   95
    2    49 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  351: 240  150
    3    20 Krzysztof      Kałuża                110.71 +  537: 315  161
    4    14 Dariusz        Kuć                   126.72 +  477: 317  177
    5     6 Mariusz        Wrześniewski          143.91 +  414: 368  194
    6     3 Dawid          Pikul                 145.83 +  410: 254  196
    7     5 Ireneusz       Kurzok                116.66 +  359: 305  167
    8     1 Mirosław       Uglik                 144.28 +  491: 384  194
    9     2 Michał         Musielak              136.48 -  312: 409   86
   10     3 Dariusz        Kosz                  152.05 -  288: 513  102
   11     5 Małgorzata     Sulejewska            123.91 +  450: 293  174
   12     4 Dawid          Adamczyk              140.60 -  291: 504   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1787  / 12 148.92




	Elżbieta Szuba 117.45 Bytom Odrzański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mirosław       Uglik                 144.28 -  284: 490   94
    2    39 Paweł          Jackowski             143.28 -  343: 378   93
    3    42 Jacek          Wandzel               110.34 +  467: 310  160
    4    45 Andrzej        Klich                 100.00 +  440: 261  150
    5    30 Urszula        Solarska              103.67 +  434: 345  154
    6    20 Piotr          Adamczyk              115.27 -  311: 391   65
    7    30 Anna           Stambulska            100.00 +  464: 362  150
    8    23 Rafał          Wesołowski            133.53 +  383: 347  184
    9    20 Tomasz         Górka                 120.87 +  444: 396  171
   10     7 Dawid          Adamczyk              140.60 -  367: 370   91
   11    18 Przemysław     Herdzina              136.20 -  345: 389   86
   12    18 Kamil          Kister                132.08 -  299: 378   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Ireneusz Kurzok 116.66 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Kurowski              144.13 -  347: 405   94
    2    44 Adam           Drzyzga               100.00 +  413: 295  150
    3    31 Jarosław       Karp                  115.75 +  361: 305  166
    4    16 Joanna         Suchanek              115.37 +  346: 264  165
    5    14 Małgorzata     Sulejewska            123.91 +  407: 324  174
    6     8 Mikołaj        Fidziński             120.44 +  396: 388  170
    7     5 Paulina        Mech                  118.25 -  305: 359   68
    8    11 Michał         Alabrudziński         146.49 -  307: 338   96
    9    18 Piotr          Pietuchowski          133.03 -  329: 459   83
   10    24 Jan            Kozłowski             136.81 +  458: 381  187
   11    17 Katarzyna      Małek                 126.40 -  350: 413   76
   12    24 Mariusz        Grodek                128.32 =  326: 326  128
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Katarzyna Kowalska 116.42 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Obremski              144.05 -  374: 454   94
    2    38 Marta          Dobrzańska            119.10 -  317: 428   69
    3    50 Leszek         Kilian                103.67 +  363: 335  154
    4    31 Tomasz         Górka                 120.87 +  379: 346  171
    5    28 Dariusz        Puton                 138.14 -  332: 384   88
    6    33 Marek          Gajdosz               125.22 -  370: 419   75
    7    48 Andrzej        Klich                 100.00 +  349: 216  150
    8    42 Monika         Sadurska              105.22 -  407: 414   55
    9    42 Anna           Stambulska            100.00 +  368: 278  150
   10    36 Lidia          Szpakowska            100.29 -  322: 338   50
   11    40 Sławomir       Wolski                103.28 +  325: 267  153
   12    34 Krzysztof      Gibas                 114.73 -  229: 344   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 12 106.17




	Grzegorz Kwiecień 116.14 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Wrześniewski          143.91 -  343: 416   94
    2    46 Joanna         Kacprzewska           100.00 +  353: 302  150
    3    19 Renata         Andracka              111.59 -  326: 367   62
    4    34 Ewa            Szałas                100.00 +  403: 360  150
    5    29 Szymon         Płachta               129.98 -  356: 435   80
    6    31 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.02 -  356: 371   98
    7    46 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  405: 223  150
    8    39 Jarosław       Karp                  115.75 -  311: 391   66
    9    45 Michał         Dąbrowski             100.00 +  402: 325  150
   10    37 Aleksander     Puchalski             129.96 +  449: 302  180
   11    34 Mateusz        Żbikowski             144.68 -  326: 377   95
   12    30 Dariusz        Maciejuk              130.45 -  333: 396   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1355  / 12 112.92




	Jarosław Karp 115.75 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stanisław      Rydzik                143.29 +  408: 376  193
    2     7 Maciej         Sancewicz             129.14 -  257: 537   79
    3    31 Ireneusz       Kurzok                116.66 -  305: 361   67
    4    42 Magdalena      Kublik                120.41 -  321: 406   70
    5    44 Barbara        Łukaszewicz           123.05 -  214: 530   73
    6    49 Adam           Drzyzga               100.00 +  341: 308  150
    7    47 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  370: 260  150
    8    39 Grzegorz       Kwiecień              116.14 +  391: 311  166
    9    31 Natalia        Ogierman              112.11 -  341: 383   62
   10    38 Dorota         Stachowska            112.22 +  373: 340  162
   11    32 Marek          Syczuk                141.01 -  304: 317   91
   12    37 Krzysztof      Sporczyk              125.17 -  306: 320   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Joanna Suchanek 115.37 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Jackowski             143.28 +  378: 365  193
    2    17 Łukasz         Bobowski              138.39 -  337: 338   88
    3    17 Justyna        Górka                 140.03 +  504: 342  190
    4    16 Ireneusz       Kurzok                116.66 -  264: 346   67
    5    38 Konrad         Sowula                100.00 -  254: 490   50
    6    37 Magdalena      Kublik                120.41 +  390: 349  170
    7    27 Arkadiusz      Biegun                123.76 -  292: 508   74
    8    33 Beata          Wiączkowska           126.82 -  355: 407   77
    9    41 Urszula        Solarska              103.67 +  418: 324  154
   10    30 Monika         Sadurska              105.22 -  345: 371   55
   11    35 Jacek          Wandzel               110.34 -  389: 441   60
   12    41 Jacek          Nocoń                 100.00 -  324: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Piotr Adamczyk 115.27 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Syczuk                141.01 +  344: 287  191
    2    25 Dariusz        Maciejuk              130.45 -  342: 478   80
    3    21 Marcin         Ceglarek              110.01 -  334: 394   60
    4    35 Jerzy          Matyasik              123.81 +  438: 275  174
    5    27 Tomasz         Suchanek              128.12 +  348: 317  178
    6    20 Elżbieta       Szuba                 117.45 +  391: 311  167
    7    14 Dariusz        Kosz                  152.05 -  321: 341  102
    8    27 Dawid          Adamczyk              140.60 -  345: 586   91
    9    24 Justyna        Górka                 140.03 -  367: 451   90
   10    39 Paweł          Mazurek               102.05 +  428: 325  152
   11    23 Marek          Gajdosz               125.22 +  402: 345  175
   12    23 Marek          Syczuk                141.01 -  306: 379   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Krzysztof Gibas 114.73 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dawid          Adamczyk              140.60 -  322: 364   91
    2    53 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  322: 209  150
    3    35 Dariusz        Kuć                   126.72 -  285: 375   77
    4    43 Łukasz         Moskal                103.00 -  323: 359   53
    5    47 Dorota         Gwiazdoń              100.00 -  377: 388   50
    6    53 Krystian       Józefik               100.00 +  445: 261  150
    7    39 Justyna        Górka                 140.03 -  388: 417   90
    8    47 Andrzej        Klich                 100.00 +  356: 345  150
    9    38 Jacek          Wandzel               110.34 +  398: 341  160
   10    41 Mateusz        Żbikowski             144.68 -  322: 388   95
   11    36 Urszula        Solarska              103.67 +  344: 309  154
   12    34 Katarzyna      Kowalska              116.42 +  344: 229  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Joanna Ostrowska 114.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Justyna        Górka                 140.03 -  286: 543   90
    2    37 Magdalena      Kublik                120.41 +  386: 340  170
    3    30 Grażyna        Wesołowska            120.41 -  316: 368   70
    4    39 Szymon         Płachta               129.98 -  338: 404   80
    5    40 Jacek          Wandzel               110.34 +  420: 316  160
    6    38 Tomasz         Suchanek              128.12 -  364: 426   78
    7    50 Monika         Kowalik               100.00 +  393: 192  150
    8    41 Dariusz        Małysa                100.00 -  303: 366   50
    9    39 Dariusz        Maciejuk              130.45 +  350: 317  180
   10    34 Jerzy          Matyasik              123.81 +  410: 333  174
   11    27 Mikołaj        Fidziński             120.44 -  247: 449   70
   12    36 Łukasz         Sornek                120.27 +  454: 340  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Dorota Stachowska 112.22 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Zwoliński             139.93 +  447: 401  190
    2    16 Mariusz        Grodek                128.32 -  290: 360   78
    3    38 Łukasz         Sornek                120.27 +  385: 294  170
    4    15 Katarzyna      Małek                 126.40 -  353: 358   76
    5    20 Stanisław      Rydzik                143.29 -  358: 466   93
    6    43 Krzysztof      Sporczyk              125.17 +  347: 323  175
    7    25 Mateusz        Żbikowski             144.68 +  413: 376  195
    8    19 Krzysztof      Obremski              144.05 -  339: 468   94
    9    35 Monika         Sadurska              105.22 -  309: 326   55
   10    38 Jarosław       Karp                  115.75 -  340: 373   66
   11    41 Leszek         Kilian                103.67 +  368: 230  154
   12    32 Marcin         Ceglarek              110.01 +  409: 364  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Natalia Ogierman 112.11 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Bobowski              138.39 -  284: 443   88
    2    40 Grzegorz       Miecugow              102.16 +  435: 293  152
    3    15 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.02 +  440: 378  198
    4     9 Aleksander     Puchalski             129.96 +  359: 307  180
    5     8 Kamil          Górka                 149.15 -  308: 397   99
    6    17 Krzysztof      Kałuża                110.71 +  463: 357  161
    7    11 Michał         Alabrudziński         146.49 -  367: 370   96
    8    15 Paweł          Kowalski              121.17 -  331: 423   71
    9    31 Jarosław       Karp                  115.75 +  383: 341  166
   10    26 Łukasz         Sornek                120.27 +  407: 313  170
   11    15 Arkadiusz      Biegun                123.76 -  307: 370   74
   12    22 Arkadiusz      Łydka                 122.21 +  470: 307  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627  / 12 135.58




	Renata Andracka 111.59 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 -  353: 422   88
    2    42 Łukasz         Moskal                103.00 +  496: 369  153
    3    19 Grzegorz       Kwiecień              116.14 +  367: 326  166
    4    18 Marek          Syczuk                141.01 +  381: 359  191
    5    16 Przemysław     Herdzina              136.20 -  285: 340   86
    6    12 Stanisław      Rydzik                143.29 -  333: 404   93
    7    35 Aleksander     Puchalski             129.96 +  395: 372  180
    8    17 Krzysztof      Kałuża                110.71 -  385: 394   61
    9    30 Krzysztof      Sporczyk              125.17 +  433: 398  175
   10    23 Marta          Dobrzańska            119.10 +  442: 326  169
   11    21 Andrzej        Rechowicz             130.12 +  333: 304  180
   12    13 Mariusz        Sylwestrzuk           128.44 -  298: 435   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Ryszard Korpalski 111.18 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dariusz        Puton                 138.14 -  386: 391   88
    2    33 Dorota         Gwiazdoń              100.00 -  329: 383   50
    3    46 Krystian       Józefik               100.00 +  350: 290  150
    4    30 Justyna        Górka                 140.03 +  403: 351  190
    5    22 Marek          Gajdosz               125.22 +  376: 343  175
    6    16 Andrzej        Rechowicz             130.12 -  351: 409   80
    7    23 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.02 -  349: 407   98
    8    38 Krzysztof      Sporczyk              125.17 -  324: 420   75
    9    44 Adam           Drzyzga               100.00 +  335: 318  150
   10    29 Barbara        Łukaszewicz           123.05 -  378: 404   73
   11    42 Michał         Dąbrowski             100.00 +  393: 297  150
   12    31 Dorota         Kuć                   118.75 +  406: 384  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Krzysztof Kałuża 110.71 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jan            Kozłowski             136.81 -  381: 416   87
    2    35 Krystian       Józefik               100.00 +  453: 273  150
    3    20 Paulina        Mech                  118.25 -  315: 537   68
    4    32 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  436: 369  150
    5    24 Marek          Syczuk                141.01 +  405: 355  191
    6    17 Natalia        Ogierman              112.11 -  357: 463   62
    7    24 Marcin         Ceglarek              110.01 +  484: 281  160
    8    17 Renata         Andracka              111.59 +  394: 385  162
    9    14 Dorota         Kuć                   118.75 +  484: 303  169
   10     6 Kamil          Górka                 149.15 -  298: 426   99
   11    16 Mariusz        Sylwestrzuk           128.44 -  322: 455   78
   12    17 Barbara        Łukaszewicz           123.05 +  385: 378  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Jacek Wandzel 110.34 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Michał         Musielak              136.48 -  399: 419   86
    2    30 Andrzej        Rechowicz             130.12 -  362: 430   80
    3    42 Elżbieta       Szuba                 117.45 -  310: 467   67
    4    49 Justyna        Woszczyna             100.00 +  523: 224  150
    5    40 Joanna         Ostrowska             114.71 -  316: 420   65
    6    46 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  329: 401   50
    7    49 Urszula        Solarska              103.67 +  369: 354  154
    8    43 Michał         Dulat                 100.00 +  346: 273  150
    9    38 Krzysztof      Gibas                 114.73 -  341: 398   65
   10    42 Adam           Drzyzga               100.00 +  513: 372  150
   11    35 Joanna         Suchanek              115.37 +  441: 389  165
   12    27 Marek          Gajdosz               125.22 -  361: 465   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Marcin Ceglarek 110.01 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Przemysław     Herdzina              136.20 -  402: 415   86
    2    28 Ewa            Szałas                100.00 +  414: 385  150
    3    21 Piotr          Adamczyk              115.27 +  394: 334  165
    4    21 Małgorzata     Sulejewska            123.91 -  319: 520   74
    5    32 Grzegorz       Miecugow              102.16 +  393: 324  152
    6    24 Konrad         Sowula                100.00 -  260: 390   50
    7    24 Krzysztof      Kałuża                110.71 -  281: 484   61
    8    31 Mateusz        Żbikowski             144.68 +  393: 372  195
    9    25 Marek          Gajdosz               125.22 -  302: 471   75
   10    33 Marek          Syczuk                141.01 -  349: 389   91
   11    38 Jerzy          Matyasik              123.81 +  454: 325  174
   12    32 Dorota         Stachowska            112.22 -  364: 409   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Monika Sadurska 105.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    39 Adam           Drzyzga               100.00 +  529: 329  150
    6    28 Dorota         Kuć                   118.75 -  256: 357   69
    7    38 Sławomir       Wolski                103.28 -  337: 388   53
    8    42 Katarzyna      Kowalska              116.42 +  414: 407  166
    9    35 Dorota         Stachowska            112.22 +  326: 309  162
   10    30 Joanna         Suchanek              115.37 +  371: 345  165
   11    25 Mariusz        Grodek                128.32 -  331: 406   78
   12    47 Michał         Dulat                 100.00 +  398: 216  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  /  8 124.12




	Andrzej Stańczyk 103.90 Tarnów     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Wesołowski            133.53 -  340: 417   84
    2    47 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  332: 335   50
    3    51 Piotr          Sadzyński             100.00 +  467: 270  150
    4    33 Michał         Trumpus               132.84 -  332: 357   83
    5    45 Justyna        Woszczyna             100.00 +  367: 347  150
    6    42 Łukasz         Sornek                120.27 -  390: 408   70
    7    43 Michał         Dulat                 100.00 +  305: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     737  /  7 105.29




	Leszek Kilian 103.67 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Pietuchowski          133.03 -  234: 476   83
    2    50 Konrad         Sowula                100.00 -  274: 321   50
    3    50 Katarzyna      Kowalska              116.42 -  335: 363   66
    4    51 Lidia          Szpakowska            100.29 -  359: 391   50
    5    55 Michał         Dąbrowski             100.00 +  305: 295  150
    6    48 Sławomir       Wolski                103.28 -  319: 328   53
    7    54 Jadwiga        Dziurdzia             100.00 +  393: 237  150
    8    44 Magdalena      Kublik                120.41 -  235: 459   70
    9    49 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  323: 250  150
   10    46 Jacek          Nocoń                 100.00 +  420: 372  150
   11    41 Dorota         Stachowska            112.22 -  230: 368   62
   12    46 Michał         Dąbrowski             100.00 +  419: 252  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 12  98.67




	Urszula Solarska 103.67 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Trumpus               132.84 +  351: 304  183
    2    24 Karol          Wyrębkiewicz          138.18 -  335: 341   88
    3    22 Tomasz         Górka                 120.87 +  414: 352  171
    4    20 Dominik        Urbacki               131.47 -  308: 407   81
    5    30 Elżbieta       Szuba                 117.45 -  345: 434   67
    6    36 Jerzy          Matyasik              123.81 -  374: 378   74
    7    49 Jacek          Wandzel               110.34 -  354: 369   60
    8    46 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  417: 313  150
    9    41 Joanna         Suchanek              115.37 -  324: 418   65
   10    45 Michał         Dulat                 100.00 +  480: 227  150
   11    36 Krzysztof      Gibas                 114.73 -  309: 344   65
   12    40 Jerzy          Matyasik              123.81 =  357: 357  124
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Szymon Dąbrowski 103.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jan            Mrozowski             132.78 -  324: 425   83
    2    52 Andrzej        Klich                 100.00 -  263: 392   50
    3    45 Dariusz        Małysa                100.00 -  329: 373   50
    4    54 Piotr          Sadzyński             100.00 +  376: 263  150
    5    43 Ewa            Szałas                100.00 -  348: 356   50
    6    50 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  419: 245  150
    7    40 Beata          Wiączkowska           126.82 -  341: 411   77
    8    48 Michał         Dąbrowski             100.00 -  327: 362   50
    9    46 Sławomir       Wolski                103.28 +  295: 273  153
   10    44 Łukasz         Moskal                103.00 -  299: 417   53
   11    49 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  331: 296  150
   12    45 Sławomir       Wolski                103.28 +  372: 348  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 12  97.42




	Sławomir Wolski 103.28 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Kamil          Kister                132.08 -  278: 452   82
    2    41 Jerzy          Matyasik              123.81 -  340: 414   74
    3    43 Tomasz         Zwoliński             139.93 -  300: 322   90
    4    53 Michał         Dąbrowski             100.00 +  495: 190  150
    5    48 Łukasz         Sornek                120.27 -  346: 413   70
    6    48 Leszek         Kilian                103.67 +  328: 319  154
    7    38 Monika         Sadurska              105.22 +  388: 337  155
    8    30 Justyna        Górka                 140.03 -  376: 388   90
    9    46 Szymon         Dąbrowski             103.30 -  273: 295   53
   10    47 Andrzej        Klich                 100.00 +  345: 284  150
   11    40 Katarzyna      Kowalska              116.42 -  267: 325   66
   12    45 Szymon         Dąbrowski             103.30 -  348: 372   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 12  98.92




	Łukasz Moskal 103.00 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Dominik        Urbacki               131.47 -  276: 401   81
    2    42 Renata         Andracka              111.59 -  369: 496   62
    3    54 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  467: 231  150
    4    43 Krzysztof      Gibas                 114.73 +  359: 323  165
    5    21 Arkadiusz      Biegun                123.76 -  395: 433   74
    6    40 Anna           Stambulska            100.00 -  375: 422   50
    7    41 Lidia          Szpakowska            100.29 -  297: 312   50
    8    45 Paweł          Węglarz               100.00 +  400:   1  150
    9    40 Maciej         Śliwa                 125.78 -  314: 408   76
   10    44 Szymon         Dąbrowski             103.30 +  417: 299  153
   11    37 Ewa            Szałas                100.00 -  346: 434   50
   12    39 Dariusz        Małysa                100.00 -  334: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1111  / 12  92.58




	Grzegorz Miecugow 102.16 Warszawa           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Artur          Irzyk                 131.33 -  358: 418   81
    2    40 Natalia        Ogierman              112.11 -  293: 435   62
    3    53 Jadwiga        Dziurdzia             100.00 +  324: 213  150
    4    41 Barbara        Łukaszewicz           123.05 +  390: 367  173
    5    32 Marcin         Ceglarek              110.01 -  324: 393   60
    6    41 Ewa            Szałas                100.00 +  412: 306  150
    7    32 Dawid          Adamczyk              140.60 -  317: 418   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     767  /  7 109.57




	Paweł Mazurek 102.05 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dariusz        Maciejuk              130.45 -  399: 420   80
    2    31 Lidia          Szpakowska            100.29 +  371: 309  150
    3    27 Maciej         Śliwa                 125.78 +  344: 323  176
    4    17 Krzysztof      Obremski              144.05 -  348: 482   94
    5    25 Dawid          Adamczyk              140.60 -  316: 323   91
    6    32 Justyna        Górka                 140.03 +  394: 362  190
    7    26 Tomasz         Górka                 120.87 =  335: 335  121
    8    28 Jan            Kozłowski             136.81 -  310: 424   87
    9    33 Michał         Trumpus               132.84 -  401: 412   83
   10    39 Piotr          Adamczyk              115.27 -  325: 428   65
   11    44 Maciej         Chmielowski           100.00 +  361: 344  150
   12    38 Aleksander     Puchalski             129.96 -  328: 410   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Zofia Górka 102.00 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Rechowicz             130.12 +  376: 306  180
    2    18 Maciej         Grąbczewski           125.05 +  375: 346  175
    3    11 Mariusz        Wrześniewski          143.91 +  413: 280  194
    4     7 Agnieszka      Goniowska             126.46 -  327: 411   76
    5    12 Dariusz        Kosz                  152.05 -  327: 387  102
    6    18 Mateusz        Żbikowski             144.68 +  417: 362  195
    7    15 Tomasz         Zwoliński             139.93 -  292: 438   90
    8    20 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.02 -  316: 469   98
    9    26 Arkadiusz      Łydka                 122.21 -  330: 354   72
   10    32 Beata          Wiączkowska           126.82 -  375: 457   77
   11    43 Aleksander     Puchalski             129.96 -  322: 426   80
   12    42 Maciej         Chmielowski           100.00 -  317: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Lidia Szpakowska 100.29 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Szymon         Płachta               129.98 -  306: 415   80
    2    31 Paweł          Mazurek               102.05 -  309: 371   52
    3    44 Stanisław      Rydzik                143.29 -  359: 391   93
    4    51 Leszek         Kilian                103.67 +  391: 359  154
    5    53 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  362: 162  150
    6    39 Dariusz        Maciejuk              130.45 -  307: 359   80
    7    41 Łukasz         Moskal                103.00 +  312: 297  153
    8    36 Maciej         Grąbczewski           125.05 -  356: 357   75
    9    47 Ewa            Szałas                100.00 +  303: 281  150
   10    36 Katarzyna      Kowalska              116.42 +  338: 322  166
   11    31 Leszek         Kacprzyk              118.37 +  355: 331  168
   12    25 Konrad         Sowula                100.00 -  230: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Maciej Chmielowski 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Aleksander     Puchalski             129.96 -  386: 510   80
    2    34 Leszek         Kacprzyk              118.37 +  369: 364  168
    3    48 Joanna         Kacprzewska           100.00 +  407: 258  150
    4    28 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.02 -  318: 439   98
    5    19 Paweł          Kowalski              121.17 +  387: 350  171
    6    14 Michał         Alabrudziński         146.49 -  332: 386   96
    7    21 Arkadiusz      Łydka                 122.21 +  343: 241  172
    8    22 Katarzyna      Małek                 126.40 -  358: 387   76
    9    21 Mariusz        Skrobosz              149.46 -  291: 485   99
   10    31 Magdalena      Kublik                120.41 -  352: 371   70
   11    44 Paweł          Mazurek               102.05 -  344: 361   52
   12    42 Zofia          Górka                 102.00 +  322: 317  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Adam Drzyzga 100.00 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Maciej         Sancewicz             129.14 -  265: 511   79
    2    44 Ireneusz       Kurzok                116.66 -  295: 413   67
    3    47 Magdalena      Kublik                120.41 -  335: 407   70
    4    55 Jadwiga        Dziurdzia             100.00 +  437: 252  150
    5    39 Monika         Sadurska              105.22 -  329: 529   55
    6    49 Jarosław       Karp                  115.75 -  308: 341   66
    7    51 Krystian       Józefik               100.00 +  402: 276  150
    8    51 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  353: 258  150
    9    44 Ryszard        Korpalski             111.18 -  318: 335   61
   10    42 Jacek          Wandzel               110.34 -  372: 513   60
   11    47 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  357: 283  150
   12    44 Grażyna        Wesołowska            120.41 =  352: 352  120
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Michał Dulat 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Mariusz        Sylwestrzuk           128.44 -  394: 434   78
    2    32 Michał         Trumpus               132.84 -  267: 337   83
    3    52 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  320: 353   50
    4    50 Krystian       Józefik               100.00 -  331: 343   50
    5    54 Piotr          Sadzyński             100.00 +  323: 283  150
    6    52 Joanna         Kacprzewska           100.00 +  318: 195  150
    7    43 Andrzej        Stańczyk              103.90 -  274: 305   54
    8    43 Jacek          Wandzel               110.34 -  273: 346   60
    9    48 Monika         Kowalik               100.00 +  313: 248  150
   10    45 Urszula        Solarska              103.67 -  227: 480   54
   11    52 PAUZA
   12    47 Monika         Sadurska              105.22 -  216: 398   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     934  / 11  84.91




	Jadwiga Dziurdzia 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Mariusz        Grodek                128.32 -  256: 385   78
    2    45 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  198: 373   50
    3    53 Grzegorz       Miecugow              102.16 -  213: 324   52
    4    55 Adam           Drzyzga               100.00 -  252: 437   50
    5    56 Joanna         Kacprzewska           100.00 -  205: 289   50
    6    56 PAUZA
    7    54 Leszek         Kilian                103.67 -  237: 393   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     334  /  6  55.67




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Tomasz         Suchanek              128.12 -  271: 426   78
    2    43 Michał         Alabrudziński         146.49 -  282: 403   96
    3    49 Ewa            Szałas                100.00 -  243: 443   50
    4    53 Sławomir       Wolski                103.28 -  190: 495   53
    5    55 Leszek         Kilian                103.67 -  295: 305   54
    6    55 Piotr          Sadzyński             100.00 +  366: 307  150
    7    52 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  297: 285  150
    8    48 Szymon         Dąbrowski             103.30 +  362: 327  153
    9    45 Grzegorz       Kwiecień              116.14 -  325: 402   66
   10    49 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  363: 355  150
   11    42 Ryszard        Korpalski             111.18 -  297: 393   61
   12    46 Leszek         Kilian                103.67 -  252: 419   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  / 12  92.92




	Dorota Gwiazdoń 100.00 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Janusz         Krupiński             127.85 -  303: 373   78
    2    33 Ryszard        Korpalski             111.18 +  383: 329  161
    3    23 Artur          Irzyk                 131.33 -  359: 375   81
    4    32 Krzysztof      Kałuża                110.71 -  369: 436   61
    5    47 Krzysztof      Gibas                 114.73 +  388: 377  165
    6    29 Paweł          Kowalski              121.17 -  335: 413   71
    7    47 Jarosław       Karp                  115.75 -  260: 370   66
    8    49 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  346: 260  150
    9    43 Leszek         Kacprzyk              118.37 -  308: 337   68
   10    49 Michał         Dąbrowski             100.00 -  355: 363   50
   11    49 Szymon         Dąbrowski             103.30 -  296: 331   53
   12    48 Piotr          Sadzyński             100.00 +  372: 252  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Krystian Józefik 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Beata          Wiączkowska           126.82 -  288: 335   77
    2    35 Krzysztof      Kałuża                110.71 -  273: 453   61
    3    46 Ryszard        Korpalski             111.18 -  290: 350   61
    4    50 Michał         Dulat                 100.00 +  343: 331  150
    5    49 Jerzy          Matyasik              123.81 -  211: 482   74
    6    53 Krzysztof      Gibas                 114.73 -  261: 445   65
    7    51 Adam           Drzyzga               100.00 -  276: 402   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     538  /  7  76.86




	Joanna Kacprzewska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Dariusz        Kuć                   126.72 -  255: 391   77
    2    46 Grzegorz       Kwiecień              116.14 -  302: 353   66
    3    48 Maciej         Chmielowski           100.00 -  258: 407   50
    4    52 Leszek         Kacprzyk              118.37 -  292: 474   68
    5    56 Jadwiga        Dziurdzia             100.00 +  289: 205  150
    6    52 Michał         Dulat                 100.00 -  195: 318   50
    7    53 Justyna        Woszczyna             100.00 -  250: 303   50
    8    54 PAUZA
    9    51 Andrzej        Klich                 100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     561  /  8  70.12




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Agnieszka      Goniowska             126.46 -  197: 528   76
    2    52 Szymon         Dąbrowski             103.30 +  392: 263  153
    3    40 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  304: 311   50
    4    45 Elżbieta       Szuba                 117.45 -  261: 440   67
    5    51 Jacek          Nocoń                 100.00 -  340: 382   50
    6    51 Justyna        Woszczyna             100.00 +  316: 233  150
    7    48 Katarzyna      Kowalska              116.42 -  216: 349   66
    8    47 Krzysztof      Gibas                 114.73 -  345: 356   65
    9    51 Joanna         Kacprzewska           100.00 +  400:   1  150
   10    47 Sławomir       Wolski                103.28 -  284: 345   53
   11    48 Anna           Stambulska            100.00 -  284: 400   50
   12    50 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  308: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     980  / 12  81.67




	Monika Kowalik 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Katarzyna      Małek                 126.40 -  185: 414   76
    2    54 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  211: 337   50
    3    55 PAUZA
    4    48 Paweł          Węglarz               100.00 +  249: 230  150
    5    37 Michał         Alabrudziński         146.49 -  229: 543   96
    6    45 Marta          Dobrzańska            119.10 -  169: 389   69
    7    50 Joanna         Ostrowska             114.71 -  192: 393   65
    8    50 Jacek          Nocoń                 100.00 -  224: 439   50
    9    48 Michał         Dulat                 100.00 -  248: 313   50
   10    50 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  180: 397   50
   11    51 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  301: 215  150
   12    51 Jadwiga        Żelazny               100.00 -  195: 235   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     856  / 11  77.82




	Dariusz Małysa 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Maciej         Śliwa                 125.78 -  335: 386   76
    2    51 Łukasz         Sornek                120.27 -  382: 403   70
    3    45 Szymon         Dąbrowski             103.30 +  373: 329  153
    4    46 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  374: 261  150
    5    23 Aleksander     Puchalski             129.96 =  332: 332  130
    6    27 Janusz         Krupiński             127.85 -  343: 389   78
    7    36 Marta          Dobrzańska            119.10 -  266: 343   69
    8    41 Joanna         Ostrowska             114.71 +  366: 303  165
    9    34 Maciej         Grąbczewski           125.05 -  292: 382   75
   10    40 Leszek         Kacprzyk              118.37 -  370: 533   68
   11    45 Grażyna        Wesołowska            120.41 +  458: 258  170
   12    39 Łukasz         Moskal                103.00 +  364: 334  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Jacek Nocoń 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Marek          Gajdosz               125.22 -  307: 391   75
    2    29 Tomasz         Zwoliński             139.93 +  367: 346  190
    3    29 Mariusz        Sylwestrzuk           128.44 -  332: 405   78
    4    36 Maciej         Grąbczewski           125.05 -  372: 400   75
    5    51 Andrzej        Klich                 100.00 +  382: 340  150
    6    35 Tomasz         Górka                 120.87 -  335: 443   71
    7    37 Barbara        Łukaszewicz           123.05 -  291: 390   73
    8    50 Monika         Kowalik               100.00 +  439: 224  150
    9    37 Magdalena      Kublik                120.41 -  323: 402   70
   10    46 Leszek         Kilian                103.67 -  372: 420   54
   11    46 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  369: 289  150
   12    41 Joanna         Suchanek              115.37 +  344: 324  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Piotr Sadzyński 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Maciej         Grąbczewski           125.05 -  240: 436   75
    2    48 Grażyna        Wesołowska            120.41 -  246: 427   70
    3    51 Andrzej        Stańczyk              103.90 -  270: 467   54
    4    54 Szymon         Dąbrowski             103.30 -  263: 376   53
    5    54 Michał         Dulat                 100.00 -  283: 323   50
    6    55 Michał         Dąbrowski             100.00 -  307: 366   50
    7    56 PAUZA
    8    53 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  327: 284  150
    9    50 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  338: 337  150
   10    48 Ewa            Szałas                100.00 -  261: 392   50
   11    50 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  385: 345  150
   12    48 Dorota         Gwiazdoń              100.00 -  252: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     902  / 11  82.00




	Konrad Sowula 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Małgorzata     Sulejewska            123.91 -  336: 402   74
    2    50 Leszek         Kilian                103.67 +  321: 274  154
    3    33 Michał         Alabrudziński         146.49 +  342: 340  196
    4    27 Andrzej        Rechowicz             130.12 -  270: 511   80
    5    38 Joanna         Suchanek              115.37 +  490: 254  165
    6    24 Marcin         Ceglarek              110.01 +  390: 260  160
    7    18 Agnieszka      Goniowska             126.46 -  327: 370   76
    8    24 Jerzy          Matyasik              123.81 +  320: 288  174
    9    17 Mikołaj        Fidziński             120.44 +  433: 294  170
   10    14 Piotr          Pietuchowski          133.03 -  318: 385   83
   11    20 Grzegorz       Kurowski              144.13 -  287: 444   94
   12    25 Lidia          Szpakowska            100.29 +  376: 230  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Anna Stambulska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Jerzy          Matyasik              123.81 +  361: 355  174
    2    22 Jan            Mrozowski             132.78 -  282: 584   83
    3    36 Dawid          Adamczyk              140.60 +  404: 374  191
    4    25 Paweł          Jackowski             143.28 -  282: 333   93
    5    35 Tomasz         Zwoliński             139.93 -  363: 402   90
    6    40 Łukasz         Moskal                103.00 +  422: 375  153
    7    30 Elżbieta       Szuba                 117.45 -  362: 464   67
    8    29 Barbara        Łukaszewicz           123.05 -  287: 401   73
    9    42 Katarzyna      Kowalska              116.42 -  278: 368   66
   10    43 Dariusz        Maciejuk              130.45 -  367: 390   80
   11    48 Andrzej        Klich                 100.00 +  400: 284  150
   12    43 Maciej         Śliwa                 125.78 -  354: 389   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Arkadiusz      Biegun                123.76 -  311: 553   74
    2    54 Monika         Kowalik               100.00 +  337: 211  150
    3    34 Katarzyna      Małek                 126.40 -  334: 468   76
    4    40 Dawid          Adamczyk              140.60 -  325: 442   91
    5    41 Justyna        Górka                 140.03 -  239: 399   90
    6    46 Jacek          Wandzel               110.34 +  401: 329  160
    7    44 Leszek         Kacprzyk              118.37 -  289: 395   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     709  /  7 101.29




	Maciej Sylwestrzuk 100.00 Gródek                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Barbara        Łukaszewicz           123.05 -  347: 400   73
    2    45 Jadwiga        Dziurdzia             100.00 +  373: 198  150
    3    40 Andrzej        Klich                 100.00 +  311: 304  150
    4    26 Mariusz        Wrześniewski          143.91 -  289: 384   94
    5    36 Arkadiusz      Łydka                 122.21 -  276: 523   72
    6    44 Marek          Syczuk                141.01 -  297: 413   91
    7    46 Grzegorz       Kwiecień              116.14 -  223: 405   66
    8    46 Urszula        Solarska              103.67 -  313: 417   54
    9    50 Piotr          Sadzyński             100.00 -  337: 338   50
   10    51 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  380: 205  150
   11    47 Adam           Drzyzga               100.00 -  283: 357   50
   12    49 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  329: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1150  / 12  95.83




	Ewa Szałas 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Arkadiusz      Łydka                 122.21 -  308: 469   72
    2    28 Marcin         Ceglarek              110.01 -  385: 414   60
    3    49 Michał         Dąbrowski             100.00 +  443: 243  150
    4    34 Grzegorz       Kwiecień              116.14 -  360: 403   66
    5    43 Szymon         Dąbrowski             103.30 +  356: 348  153
    6    41 Grzegorz       Miecugow              102.16 -  306: 412   52
    7    45 Paweł          Węglarz               100.00 +  356: 268  150
    8    40 Aleksander     Puchalski             129.96 -  322: 455   80
    9    47 Lidia          Szpakowska            100.29 -  281: 303   50
   10    48 Piotr          Sadzyński             100.00 +  392: 261  150
   11    37 Łukasz         Moskal                103.00 +  434: 346  153
   12    33 Michał         Trumpus               132.84 -  280: 358   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Paweł          Kowalski              121.17 -  254: 522   71
    2    47 Andrzej        Stańczyk              103.90 +  335: 332  154
    3    41 Marek          Gajdosz               125.22 -  214: 574   75
    4    47 Tomasz         Zwoliński             139.93 -  353: 443   90
    5    50 Marta          Dobrzańska            119.10 -  386: 435   69
    6    47 Leszek         Kacprzyk              118.37 -  360: 434   68
    7    52 Michał         Dąbrowski             100.00 -  285: 297   50
    8    51 Adam           Drzyzga               100.00 -  258: 353   50
    9    52 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  398: 233  150
   10    50 Monika         Kowalik               100.00 +  397: 180  150
   11    46 Jacek          Nocoń                 100.00 -  289: 369   50
   12    49 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  293: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1027  / 12  85.58




	Monika Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Tomasz         Górka                 120.87 -  238: 424   71
    2    49 Paulina        Mech                  118.25 -  240: 351   68
    3    52 Michał         Dulat                 100.00 +  353: 320  150
    4    46 Dariusz        Małysa                100.00 -  261: 374   50
    5    52 Beata          Wiączkowska           126.82 -  336: 535   77
    6    50 Szymon         Dąbrowski             103.30 -  245: 419   53
    7    55 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  307: 240  150
    8    49 Dorota         Gwiazdoń              100.00 -  260: 346   50
    9    49 Leszek         Kilian                103.67 -  250: 323   54
   10    52 PAUZA
   11    50 Piotr          Sadzyński             100.00 -  345: 385   50
   12    50 Andrzej        Klich                 100.00 +  350: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     923  / 11  83.91




	Justyna Woszczyna 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    49 Jacek          Wandzel               110.34 -  224: 523   60
    5    45 Andrzej        Stańczyk              103.90 -  347: 367   54
    6    51 Andrzej        Klich                 100.00 -  233: 316   50
    7    53 Joanna         Kacprzewska           100.00 +  303: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     314  /  4  78.50




	Paweł Węglarz 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    48 Monika         Kowalik               100.00 -  230: 249   50
    5    42 Tomasz         Górka                 120.87 -  292: 384   71
    6    54 Jadwiga        Żelazny               100.00 +  332: 237  150
    7    45 Ewa            Szałas                100.00 -  268: 356   50
    8    45 Łukasz         Moskal                103.00 -    1: 400   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     374  /  5  74.80




	Jadwiga Żelazny 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Mikołaj        Fidziński             120.44 -  194: 454   70
    2    53 Krzysztof      Gibas                 114.73 -  209: 322   65
    3    54 Łukasz         Moskal                103.00 -  231: 467   53
    4    56 PAUZA
    5    53 Lidia          Szpakowska            100.29 -  162: 362   50
    6    54 Paweł          Węglarz               100.00 -  237: 332   50
    7    55 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  240: 307   50
    8    53 Piotr          Sadzyński             100.00 -  284: 327   50
    9    52 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  233: 398   50
   10    51 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  205: 380   50
   11    51 Monika         Kowalik               100.00 -  215: 301   50
   12    51 Monika         Kowalik               100.00 +  235: 195  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  / 11  62.55


Wyniki poszczególnych rund turnieju XV Mistrzostwa Krakowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Grażyna        Wesołowska            358: 338
   2 Magdalena      Kublik               - Mariusz        Skrobosz              374: 553
   3 Kamil          Górka                - Łukasz         Sornek                482: 210
   4 Marta          Dobrzańska           - Kazimierz.Jr   Merklejn              285: 530
   5 Michał         Alabrudziński        - Dorota         Kuć                   352: 430
   6 Leszek         Kacprzyk             - Dawid          Pikul                 295: 333
   7 Mateusz        Żbikowski            - Paulina        Mech                  366: 337
   8 Elżbieta       Szuba                - Mirosław       Uglik                 284: 490
   9 Grzegorz       Kurowski             - Ireneusz       Kurzok                405: 347
  10 Katarzyna      Kowalska             - Krzysztof      Obremski              374: 454
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Grzegorz       Kwiecień              416: 343
  12 Jarosław       Karp                 - Stanisław      Rydzik                408: 376
  13 Paweł          Jackowski            - Joanna         Suchanek              365: 378
  14 Piotr          Adamczyk             - Marek          Syczuk                344: 287
  15 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Gibas                 364: 322
  16 Joanna         Ostrowska            - Justyna        Górka                 286: 543
  17 Tomasz         Zwoliński            - Dorota         Stachowska            401: 447
  18 Natalia        Ogierman             - Łukasz         Bobowski              284: 443
  19 Karol          Wyrębkiewicz         - Renata         Andracka              422: 353
  20 Ryszard        Korpalski            - Dariusz        Puton                 386: 391
  21 Jan            Kozłowski            - Krzysztof      Kałuża                416: 381
  22 Jacek          Wandzel              - Michał         Musielak              399: 419
  23 Przemysław     Herdzina             - Marcin         Ceglarek              415: 402
  24 Andrzej        Stańczyk             - Rafał          Wesołowski            340: 417
  25 Piotr          Pietuchowski         - Leszek         Kilian                476: 234
  26 Urszula        Solarska             - Michał         Trumpus               351: 304
  27 Jan            Mrozowski            - Szymon         Dąbrowski             425: 324
  28 Sławomir       Wolski               - Kamil          Kister                278: 452
  29 Dominik        Urbacki              - Łukasz         Moskal                401: 276
  30 Grzegorz       Miecugow             - Artur          Irzyk                 358: 418
  31 Dariusz        Maciejuk             - Paweł          Mazurek               420: 399
  32 Zofia          Górka                - Andrzej        Rechowicz             376: 306
  33 Szymon         Płachta              - Lidia          Szpakowska            415: 306
  34 Maciej         Chmielowski          - Aleksander     Puchalski             386: 510
  35 Maciej         Sancewicz            - Adam           Drzyzga               511: 265
  36 Michał         Dulat                - Mariusz        Sylwestrzuk           394: 434
  37 Mariusz        Grodek               - Jadwiga        Dziurdzia             385: 256
  38 Michał         Dąbrowski            - Tomasz         Suchanek              271: 426
  39 Janusz         Krupiński            - Dorota         Gwiazdoń              373: 303
  40 Krystian       Józefik              - Beata          Wiączkowska           288: 335
  41 Dariusz        Kuć                  - Joanna         Kacprzewska           391: 255
  42 Andrzej        Klich                - Agnieszka      Goniowska             197: 528
  43 Katarzyna      Małek                - Monika         Kowalik               414: 185
  44 Dariusz        Małysa               - Maciej         Śliwa                 335: 386
  45 Marek          Gajdosz              - Jacek          Nocoń                 391: 307
  46 Piotr          Sadzyński            - Maciej         Grąbczewski           240: 436
  47 Małgorzata     Sulejewska           - Konrad         Sowula                402: 336
  48 Anna           Stambulska           - Jerzy          Matyasik              361: 355
  49 Arkadiusz      Biegun               - Jolanta        Sylwestrzuk           553: 311
  50 Maciej         Sylwestrzuk          - Barbara        Łukaszewicz           347: 400
  51 Arkadiusz      Łydka                - Ewa            Szałas                469: 308
  52 Aneta          Szczyrzyca           - Paweł          Kowalski              254: 522
  53 Tomasz         Górka                - Monika         Szczyrzyca            424: 238
  54 Jadwiga        Żelazny              - Mikołaj        Fidziński             194: 454


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Skrobosz              265: 400
   2 Arkadiusz      Biegun               - Mariusz        Wrześniewski          336: 469
   3 Justyna        Górka                - Jan            Kozłowski             333: 339
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Przemysław     Herdzina              352: 422
   5 Agnieszka      Goniowska            - Szymon         Płachta               398: 356
   6 Paweł          Kowalski             - Katarzyna      Małek                 444: 340
   7 Maciej         Sancewicz            - Jarosław       Karp                  537: 257
   8 Aleksander     Puchalski            - Grzegorz       Kurowski              368: 487
   9 Mirosław       Uglik                - Małgorzata     Sulejewska            481: 272
  10 Kamil          Górka                - Dominik        Urbacki               371: 424
  11 Barbara        Łukaszewicz          - Piotr          Pietuchowski          392: 455
  12 Dariusz        Puton                - Arkadiusz      Łydka                 324: 363
  13 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Kuć                   443: 360
  14 Mikołaj        Fidziński            - Marek          Gajdosz               347: 328
  15 Kamil          Kister               - Maciej         Śliwa                 413: 290
  16 Dorota         Stachowska           - Mariusz        Grodek                290: 360
  17 Joanna         Suchanek             - Łukasz         Bobowski              337: 338
  18 Maciej         Grąbczewski          - Zofia          Górka                 346: 375
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Janusz         Krupiński             333: 360
  20 Dorota         Kuć                  - Mateusz        Żbikowski             440: 316
  21 Tomasz         Suchanek             - Dawid          Adamczyk              398: 386
  22 Jan            Mrozowski            - Anna           Stambulska            584: 282
  23 Tomasz         Górka                - Dariusz        Kosz                  390: 415
  24 Karol          Wyrębkiewicz         - Urszula        Solarska              341: 335
  25 Piotr          Adamczyk             - Dariusz        Maciejuk              342: 478
  26 Beata          Wiączkowska          - Michał         Musielak              271: 379
  27 Artur          Irzyk                - Dawid          Pikul                 390: 454
  28 Marcin         Ceglarek             - Ewa            Szałas                414: 385
  29 Jacek          Nocoń                - Tomasz         Zwoliński             367: 346
  30 Andrzej        Rechowicz            - Jacek          Wandzel               430: 362
  31 Paweł          Mazurek              - Lidia          Szpakowska            371: 309
  32 Michał         Trumpus              - Michał         Dulat                 337: 267
  33 Dorota         Gwiazdoń             - Ryszard        Korpalski             383: 329
  34 Leszek         Kacprzyk             - Maciej         Chmielowski           364: 369
  35 Krzysztof      Kałuża               - Krystian       Józefik               453: 273
  36 Marek          Syczuk               - Stanisław      Rydzik                393: 364
  37 Joanna         Ostrowska            - Magdalena      Kublik                386: 340
  38 Katarzyna      Kowalska             - Marta          Dobrzańska            317: 428
  39 Paweł          Jackowski            - Elżbieta       Szuba                 378: 343
  40 Natalia        Ogierman             - Grzegorz       Miecugow              435: 293
  41 Jerzy          Matyasik             - Sławomir       Wolski                414: 340
  42 Łukasz         Moskal               - Renata         Andracka              369: 496
  43 Michał         Dąbrowski            - Michał         Alabrudziński         282: 403
  44 Ireneusz       Kurzok               - Adam           Drzyzga               413: 295
  45 Jadwiga        Dziurdzia            - Maciej         Sylwestrzuk           198: 373
  46 Joanna         Kacprzewska          - Grzegorz       Kwiecień              302: 353
  47 Aneta          Szczyrzyca           - Andrzej        Stańczyk              335: 332
  48 Grażyna        Wesołowska           - Piotr          Sadzyński             427: 246
  49 Paulina        Mech                 - Monika         Szczyrzyca            351: 240
  50 Konrad         Sowula               - Leszek         Kilian                321: 274
  51 Łukasz         Sornek               - Dariusz        Małysa                403: 382
  52 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Klich                 263: 392
  53 Krzysztof      Gibas                - Jadwiga        Żelazny               322: 209
  54 Monika         Kowalik              - Jolanta        Sylwestrzuk           211: 337


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Łydka                - Maciej         Sancewicz             298: 397
   2 Dominik        Urbacki              - Jan            Mrozowski             385: 421
   3 Tomasz         Suchanek             - Mirosław       Uglik                 373: 387
   4 Mikołaj        Fidziński            - Paweł          Kowalski              451: 305
   5 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Musielak              371: 403
   6 Dawid          Pikul                - Piotr          Pietuchowski          281: 409
   7 Łukasz         Bobowski             - Agnieszka      Goniowska             361: 364
   8 Dariusz        Kosz                 - Dariusz        Maciejuk              513: 357
   9 Krzysztof      Obremski             - Karol          Wyrębkiewicz          321: 416
  10 Jan            Kozłowski            - Grzegorz       Kurowski              379: 391
  11 Zofia          Górka                - Mariusz        Wrześniewski          413: 280
  12 Mariusz        Grodek               - Dorota         Kuć                   321: 398
  13 Janusz         Krupiński            - Kamil          Kister                447: 495
  14 Przemysław     Herdzina             - Arkadiusz      Biegun                390: 366
  15 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Natalia        Ogierman              378: 440
  16 Aleksander     Puchalski            - Dariusz        Puton                 417: 415
  17 Justyna        Górka                - Joanna         Suchanek              342: 504
  18 Marta          Dobrzańska           - Kamil          Górka                 353: 360
  19 Grzegorz       Kwiecień             - Renata         Andracka              326: 367
  20 Krzysztof      Kałuża               - Paulina        Mech                  315: 537
  21 Marcin         Ceglarek             - Piotr          Adamczyk              394: 334
  22 Urszula        Solarska             - Tomasz         Górka                 414: 352
  23 Dorota         Gwiazdoń             - Artur          Irzyk                 359: 375
  24 Mateusz        Żbikowski            - Barbara        Łukaszewicz           546: 330
  25 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Grąbczewski           378: 351
  26 Marek          Syczuk               - Szymon         Płachta               424: 359
  27 Maciej         Śliwa                - Paweł          Mazurek               323: 344
  28 Jerzy          Matyasik             - Małgorzata     Sulejewska            366: 411
  29 Jacek          Nocoń                - Mariusz        Sylwestrzuk           332: 405
  30 Grażyna        Wesołowska           - Joanna         Ostrowska             368: 316
  31 Jarosław       Karp                 - Ireneusz       Kurzok                305: 361
  32 Krzysztof      Sporczyk             - Leszek         Kacprzyk              345: 311
  33 Konrad         Sowula               - Michał         Alabrudziński         342: 340
  34 Jolanta        Sylwestrzuk          - Katarzyna      Małek                 334: 468
  35 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Gibas                 375: 285
  36 Dawid          Adamczyk             - Anna           Stambulska            374: 404
  37 Michał         Trumpus              - Paweł          Jackowski             402: 423
  38 Dorota         Stachowska           - Łukasz         Sornek                385: 294
  39 Beata          Wiączkowska          - Andrzej        Rechowicz             388: 429
  40 Maciej         Sylwestrzuk          - Andrzej        Klich                 311: 304
  41 Marek          Gajdosz              - Aneta          Szczyrzyca            574: 214
  42 Jacek          Wandzel              - Elżbieta       Szuba                 310: 467
  43 Sławomir       Wolski               - Tomasz         Zwoliński             300: 322
  44 Lidia          Szpakowska           - Stanisław      Rydzik                359: 391
  45 Dariusz        Małysa               - Szymon         Dąbrowski             373: 329
  46 Krystian       Józefik              - Ryszard        Korpalski             290: 350
  47 Adam           Drzyzga              - Magdalena      Kublik                335: 407
  48 Maciej         Chmielowski          - Joanna         Kacprzewska           407: 258
  49 Ewa            Szałas               - Michał         Dąbrowski             443: 243
  50 Leszek         Kilian               - Katarzyna      Kowalska              335: 363
  51 Andrzej        Stańczyk             - Piotr          Sadzyński             467: 270
  52 Monika         Szczyrzyca           - Michał         Dulat                 353: 320
  53 Jadwiga        Dziurdzia            - Grzegorz       Miecugow              213: 324
  54 Jadwiga        Żelazny              - Łukasz         Moskal                231: 467
  55 Monika         Kowalik              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Sancewicz             393: 424
   2 Dorota         Kuć                  - Jan            Mrozowski             331: 509
   3 Kamil          Kister               - Mikołaj        Fidziński             381: 336
   4 Krzysztof      Mówka                - Przemysław     Herdzina              478: 239
   5 Michał         Musielak             - Mirosław       Uglik                 314: 330
   6 Piotr          Pietuchowski         - Karol          Wyrębkiewicz          326: 341
   7 Agnieszka      Goniowska            - Zofia          Górka                 411: 327
   8 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Kosz                  437: 364
   9 Natalia        Ogierman             - Aleksander     Puchalski             359: 307
  10 Łukasz         Bobowski             - Marek          Gajdosz               409: 316
  11 Paweł          Kowalski             - Jan            Kozłowski             401: 407
  12 Dariusz        Maciejuk             - Grażyna        Wesołowska            302: 322
  13 Arkadiusz      Łydka                - Mateusz        Żbikowski             374: 484
  14 Paulina        Mech                 - Dariusz        Kuć                   477: 317
  15 Katarzyna      Małek                - Dorota         Stachowska            358: 353
  16 Joanna         Suchanek             - Ireneusz       Kurzok                264: 346
  17 Paweł          Mazurek              - Krzysztof      Obremski              348: 482
  18 Renata         Andracka             - Marek          Syczuk                381: 359
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Górka                 250: 475
  20 Dominik        Urbacki              - Urszula        Solarska              407: 308
  21 Małgorzata     Sulejewska           - Marcin         Ceglarek              520: 319
  22 Dawid          Pikul                - Tomasz         Suchanek              398: 360
  23 Janusz         Krupiński            - Mariusz        Grodek                348: 405
  24 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Wesołowski            344: 274
  25 Anna           Stambulska           - Paweł          Jackowski             282: 333
  26 Mariusz        Wrześniewski         - Maciej         Sylwestrzuk           384: 289
  27 Andrzej        Rechowicz            - Konrad         Sowula                511: 270
  28 Maciej         Chmielowski          - Kazimierz.Jr   Merklejn              318: 439
  29 Marta          Dobrzańska           - Arkadiusz      Biegun                314: 357
  30 Ryszard        Korpalski            - Justyna        Górka                 403: 351
  31 Katarzyna      Kowalska             - Tomasz         Górka                 379: 346
  32 Krzysztof      Kałuża               - Dorota         Gwiazdoń              436: 369
  33 Michał         Trumpus              - Andrzej        Stańczyk              357: 332
  34 Ewa            Szałas               - Grzegorz       Kwiecień              360: 403
  35 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Adamczyk              275: 438
  36 Maciej         Grąbczewski          - Jacek          Nocoń                 400: 372
  37 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Śliwa                 534: 270
  38 Dariusz        Puton                - Beata          Wiączkowska           415: 379
  39 Szymon         Płachta              - Joanna         Ostrowska             404: 338
  40 Jolanta        Sylwestrzuk          - Dawid          Adamczyk              325: 442
  41 Barbara        Łukaszewicz          - Grzegorz       Miecugow              367: 390
  42 Magdalena      Kublik               - Jarosław       Karp                  406: 321
  43 Łukasz         Moskal               - Krzysztof      Gibas                 359: 323
  44 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Sornek                405: 335
  45 Elżbieta       Szuba                - Andrzej        Klich                 440: 261
  46 Monika         Szczyrzyca           - Dariusz        Małysa                261: 374
  47 Tomasz         Zwoliński            - Aneta          Szczyrzyca            443: 353
  48 Paweł          Węglarz              - Monika         Kowalik               230: 249
  49 Justyna        Woszczyna            - Jacek          Wandzel               224: 523
  50 Michał         Dulat                - Krystian       Józefik               331: 343
  51 Lidia          Szpakowska           - Leszek         Kilian                391: 359
  52 Joanna         Kacprzewska          - Leszek         Kacprzyk              292: 474
  53 Sławomir       Wolski               - Michał         Dąbrowski             495: 190
  54 Piotr          Sadzyński            - Szymon         Dąbrowski             263: 376
  55 Adam           Drzyzga              - Jadwiga        Dziurdzia             437: 252
  56 Jadwiga        Żelazny              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Agnieszka      Goniowska             403: 366
   2 Mirosław       Uglik                - Maciej         Sancewicz             473: 294
   3 Krzysztof      Mówka                - Karol          Wyrębkiewicz          394: 345
   4 Kamil          Kister               - Mariusz        Skrobosz              477: 413
   5 Łukasz         Bobowski             - Mateusz        Żbikowski             420: 266
   6 Paulina        Mech                 - Mariusz        Wrześniewski          414: 368
   7 Jan            Kozłowski            - Krzysztof      Obremski              340: 387
   8 Kamil          Górka                - Natalia        Ogierman              397: 308
   9 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Sylwestrzuk           431: 296
  10 Michał         Musielak             - Andrzej        Rechowicz             369: 339
  11 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Jackowski             376: 349
  12 Dariusz        Kosz                 - Zofia          Górka                 387: 327
  13 Mariusz        Grodek               - Dominik        Urbacki               325: 370
  14 Ireneusz       Kurzok               - Małgorzata     Sulejewska            407: 324
  15 Dawid          Pikul                - Dorota         Kuć                   569: 293
  16 Renata         Andracka             - Przemysław     Herdzina              285: 340
  17 Mikołaj        Fidziński            - Grażyna        Wesołowska            469: 320
  18 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Katarzyna      Małek                 288: 435
  19 Paweł          Kowalski             - Maciej         Chmielowski           350: 387
  20 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Stachowska            466: 358
  21 Łukasz         Moskal               - Arkadiusz      Biegun                395: 433
  22 Ryszard        Korpalski            - Marek          Gajdosz               376: 343
  23 Dariusz        Małysa               - Aleksander     Puchalski             332: 332
  24 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Kałuża                355: 405
  25 Dawid          Adamczyk             - Paweł          Mazurek               323: 316
  26 Dariusz        Kuć                  - Dariusz        Maciejuk              320: 316
  27 Piotr          Adamczyk             - Tomasz         Suchanek              348: 317
  28 Dariusz        Puton                - Katarzyna      Kowalska              384: 332
  29 Grzegorz       Kwiecień             - Szymon         Płachta               356: 435
  30 Elżbieta       Szuba                - Urszula        Solarska              434: 345
  31 Maciej         Grąbczewski          - Michał         Trumpus               391: 382
  32 Grzegorz       Miecugow             - Marcin         Ceglarek              324: 393
  33 Krzysztof      Sporczyk             - Janusz         Krupiński             294: 371
  34 Magdalena      Kublik               - Rafał          Wesołowski            358: 404
  35 Anna           Stambulska           - Tomasz         Zwoliński             363: 402
  36 Maciej         Sylwestrzuk          - Arkadiusz      Łydka                 276: 523
  37 Michał         Alabrudziński        - Monika         Kowalik               543: 229
  38 Konrad         Sowula               - Joanna         Suchanek              490: 254
  39 Monika         Sadurska             - Adam           Drzyzga               529: 329
  40 Joanna         Ostrowska            - Jacek          Wandzel               420: 316
  41 Justyna        Górka                - Jolanta        Sylwestrzuk           399: 239
  42 Paweł          Węglarz              - Tomasz         Górka                 292: 384
  43 Szymon         Dąbrowski            - Ewa            Szałas                348: 356
  44 Barbara        Łukaszewicz          - Jarosław       Karp                  530: 214
  45 Justyna        Woszczyna            - Andrzej        Stańczyk              347: 367
  46 Maciej         Śliwa                - Leszek         Kacprzyk              495: 327
  47 Krzysztof      Gibas                - Dorota         Gwiazdoń              377: 388
  48 Łukasz         Sornek               - Sławomir       Wolski                413: 346
  49 Krystian       Józefik              - Jerzy          Matyasik              211: 482
  50 Aneta          Szczyrzyca           - Marta          Dobrzańska            386: 435
  51 Andrzej        Klich                - Jacek          Nocoń                 340: 382
  52 Beata          Wiączkowska          - Monika         Szczyrzyca            535: 336
  53 Lidia          Szpakowska           - Jadwiga        Żelazny               362: 162
  54 Michał         Dulat                - Piotr          Sadzyński             323: 283
  55 Leszek         Kilian               - Michał         Dąbrowski             305: 295
  56 Jadwiga        Dziurdzia            - Joanna         Kacprzewska           205: 289


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Jan            Mrozowski             491: 298
   2 Maciej         Sancewicz            - Kamil          Kister                401: 332
   3 Dawid          Pikul                - Paulina        Mech                  254: 410
   4 Katarzyna      Małek                - Grzegorz       Kurowski              298: 400
   5 Krzysztof      Obremski             - Dominik        Urbacki               299: 447
   6 Łukasz         Bobowski             - Kamil          Górka                 451: 343
   7 Michał         Musielak             - Agnieszka      Goniowska             470: 284
   8 Ireneusz       Kurzok               - Mikołaj        Fidziński             396: 388
   9 Przemysław     Herdzina             - Piotr          Pietuchowski          308: 411
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Dariusz        Kosz                  411: 380
  11 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Adamczyk              378: 365
  12 Renata         Andracka             - Stanisław      Rydzik                333: 404
  13 Arkadiusz      Biegun               - Jan            Kozłowski             282: 460
  14 Maciej         Chmielowski          - Michał         Alabrudziński         332: 386
  15 Paweł          Jackowski            - Arkadiusz      Łydka                 441: 345
  16 Andrzej        Rechowicz            - Ryszard        Korpalski             409: 351
  17 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Kałuża                463: 357
  18 Mateusz        Żbikowski            - Zofia          Górka                 362: 417
  19 Szymon         Płachta              - Mariusz        Sylwestrzuk           336: 355
  20 Elżbieta       Szuba                - Piotr          Adamczyk              311: 391
  21 Mariusz        Grodek               - Dariusz        Puton                 318: 384
  22 Małgorzata     Sulejewska           - Grażyna        Wesołowska            435: 336
  23 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Grąbczewski           359: 279
  24 Marcin         Ceglarek             - Konrad         Sowula                260: 390
  25 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Wrześniewski          344: 549
  26 Tomasz         Zwoliński            - Aleksander     Puchalski             482: 332
  27 Dariusz        Małysa               - Janusz         Krupiński             343: 389
  28 Monika         Sadurska             - Dorota         Kuć                   256: 357
  29 Dorota         Gwiazdoń             - Paweł          Kowalski              335: 413
  30 Barbara        Łukaszewicz          - Michał         Trumpus               382: 403
  31 Grzegorz       Kwiecień             - Kazimierz.Jr   Merklejn              356: 371
  32 Paweł          Mazurek              - Justyna        Górka                 394: 362
  33 Marek          Gajdosz              - Katarzyna      Kowalska              419: 370
  34 Maciej         Śliwa                - Beata          Wiączkowska           356: 346
  35 Tomasz         Górka                - Jacek          Nocoń                 443: 335
  36 Urszula        Solarska             - Jerzy          Matyasik              374: 378
  37 Joanna         Suchanek             - Magdalena      Kublik                390: 349
  38 Tomasz         Suchanek             - Joanna         Ostrowska             426: 364
  39 Dariusz        Maciejuk             - Lidia          Szpakowska            359: 307
  40 Anna           Stambulska           - Łukasz         Moskal                422: 375
  41 Ewa            Szałas               - Grzegorz       Miecugow              306: 412
  42 Andrzej        Stańczyk             - Łukasz         Sornek                390: 408
  43 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Sporczyk              347: 323
  44 Maciej         Sylwestrzuk          - Marek          Syczuk                297: 413
  45 Monika         Kowalik              - Marta          Dobrzańska            169: 389
  46 Jacek          Wandzel              - Jolanta        Sylwestrzuk           329: 401
  47 Leszek         Kacprzyk             - Aneta          Szczyrzyca            434: 360
  48 Leszek         Kilian               - Sławomir       Wolski                319: 328
  49 Adam           Drzyzga              - Jarosław       Karp                  308: 341
  50 Szymon         Dąbrowski            - Monika         Szczyrzyca            419: 245
  51 Justyna        Woszczyna            - Andrzej        Klich                 233: 316
  52 Joanna         Kacprzewska          - Michał         Dulat                 195: 318
  53 Krzysztof      Gibas                - Krystian       Józefik               445: 261
  54 Paweł          Węglarz              - Jadwiga        Żelazny               332: 237
  55 Michał         Dąbrowski            - Piotr          Sadzyński             366: 307
  56 Jadwiga        Dziurdzia            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Piotr          Pietuchowski          350: 299
   2 Jan            Mrozowski            - Łukasz         Bobowski              378: 343
   3 Dominik        Urbacki              - Maciej         Sancewicz             452: 336
   4 Michał         Musielak             - Kamil          Kister                423: 391
   5 Paulina        Mech                 - Ireneusz       Kurzok                359: 305
   6 Grzegorz       Kurowski             - Karol          Wyrębkiewicz          330: 457
   7 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Puton                 390: 392
   8 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Małek                 480: 437
   9 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Pikul                 417: 457
  10 Mikołaj        Fidziński            - Paweł          Jackowski             315: 429
  11 Michał         Alabrudziński        - Natalia        Ogierman              370: 367
  12 Kamil          Górka                - Janusz         Krupiński             455: 315
  13 Dorota         Kuć                  - Andrzej        Rechowicz             441: 370
  14 Piotr          Adamczyk             - Dariusz        Kosz                  321: 341
  15 Zofia          Górka                - Tomasz         Zwoliński             292: 438
  16 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Obremski              517: 380
  17 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Kuć                   537: 305
  18 Agnieszka      Goniowska            - Konrad         Sowula                370: 327
  19 Przemysław     Herdzina             - Jan            Kozłowski             344: 331
  20 Maciej         Grąbczewski          - Paweł          Kowalski              377: 417
  21 Arkadiusz      Łydka                - Maciej         Chmielowski           241: 343
  22 Michał         Trumpus              - Marek          Gajdosz               433: 300
  23 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Ryszard        Korpalski             407: 349
  24 Krzysztof      Kałuża               - Marcin         Ceglarek              484: 281
  25 Mateusz        Żbikowski            - Dorota         Stachowska            376: 413
  26 Paweł          Mazurek              - Tomasz         Górka                 335: 335
  27 Arkadiusz      Biegun               - Joanna         Suchanek              508: 292
  28 Maciej         Śliwa                - Szymon         Płachta               318: 364
  29 Tomasz         Suchanek             - Mariusz        Grodek                431: 265
  30 Elżbieta       Szuba                - Anna           Stambulska            464: 362
  31 Grażyna        Wesołowska           - Jerzy          Matyasik              348: 468
  32 Grzegorz       Miecugow             - Dawid          Adamczyk              317: 418
  33 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Maciejuk              434: 327
  34 Łukasz         Sornek               - Marek          Syczuk                276: 453
  35 Aleksander     Puchalski            - Renata         Andracka              372: 395
  36 Marta          Dobrzańska           - Dariusz        Małysa                343: 266
  37 Jacek          Nocoń                - Barbara        Łukaszewicz           291: 390
  38 Monika         Sadurska             - Sławomir       Wolski                337: 388
  39 Justyna        Górka                - Krzysztof      Gibas                 417: 388
  40 Szymon         Dąbrowski            - Beata          Wiączkowska           341: 411
  41 Łukasz         Moskal               - Lidia          Szpakowska            297: 312
  42 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Sporczyk              346: 356
  43 Michał         Dulat                - Andrzej        Stańczyk              274: 305
  44 Jolanta        Sylwestrzuk          - Leszek         Kacprzyk              289: 395
  45 Ewa            Szałas               - Paweł          Węglarz               356: 268
  46 Grzegorz       Kwiecień             - Maciej         Sylwestrzuk           405: 223
  47 Jarosław       Karp                 - Dorota         Gwiazdoń              370: 260
  48 Andrzej        Klich                - Katarzyna      Kowalska              216: 349
  49 Urszula        Solarska             - Jacek          Wandzel               354: 369
  50 Monika         Kowalik              - Joanna         Ostrowska             192: 393
  51 Krystian       Józefik              - Adam           Drzyzga               276: 402
  52 Michał         Dąbrowski            - Aneta          Szczyrzyca            297: 285
  53 Justyna        Woszczyna            - Joanna         Kacprzewska           303: 250
  54 Leszek         Kilian               - Jadwiga        Dziurdzia             393: 237
  55 Monika         Szczyrzyca           - Jadwiga        Żelazny               307: 240
  56 Piotr          Sadzyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paulina        Mech                 - Mirosław       Uglik                 491: 384
   2 Michał         Musielak             - Jan            Mrozowski             327: 298
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Dominik        Urbacki               379: 421
   4 Piotr          Pietuchowski         - Stanisław      Rydzik                389: 494
   5 Kamil          Kister               - Dawid          Pikul                 410: 296
   6 Agnieszka      Goniowska            - Małgorzata     Sulejewska            443: 444
   7 Paweł          Jackowski            - Maciej         Sancewicz             367: 373
   8 Dariusz        Puton                - Kamil          Górka                 345: 375
   9 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Kurowski              346: 357
  10 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Sylwestrzuk           434: 331
  11 Ireneusz       Kurzok               - Michał         Alabrudziński         307: 338
  12 Łukasz         Bobowski             - Mariusz        Skrobosz              417: 387
  13 Dariusz        Kosz                 - Przemysław     Herdzina              482: 323
  14 Szymon         Płachta              - Mariusz        Wrześniewski          305: 389
  15 Paweł          Kowalski             - Natalia        Ogierman              423: 331
  16 Arkadiusz      Biegun               - Michał         Trumpus               389: 321
  17 Renata         Andracka             - Krzysztof      Kałuża                385: 394
  18 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Rechowicz             379: 348
  19 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Obremski              339: 468
  20 Zofia          Górka                - Kazimierz.Jr   Merklejn              316: 469
  21 Marta          Dobrzańska           - Mikołaj        Fidziński             340: 384
  22 Katarzyna      Małek                - Maciej         Chmielowski           387: 358
  23 Rafał          Wesołowski           - Elżbieta       Szuba                 347: 383
  24 Konrad         Sowula               - Jerzy          Matyasik              320: 288
  25 Tomasz         Suchanek             - Dariusz        Kuć                   330: 322
  26 Tomasz         Górka                - Marek          Syczuk                394: 337
  27 Dawid          Adamczyk             - Piotr          Adamczyk              586: 345
  28 Jan            Kozłowski            - Paweł          Mazurek               424: 310
  29 Anna           Stambulska           - Barbara        Łukaszewicz           287: 401
  30 Sławomir       Wolski               - Justyna        Górka                 376: 388
  31 Marcin         Ceglarek             - Mateusz        Żbikowski             393: 372
  32 Grażyna        Wesołowska           - Marek          Gajdosz               372: 427
  33 Beata          Wiączkowska          - Joanna         Suchanek              407: 355
  34 Arkadiusz      Łydka                - Maciej         Śliwa                 479: 366
  35 Leszek         Kacprzyk             - Mariusz        Grodek                286: 393
  36 Lidia          Szpakowska           - Maciej         Grąbczewski           356: 357
  37 Dariusz        Maciejuk             - Łukasz         Sornek                391: 418
  38 Krzysztof      Sporczyk             - Ryszard        Korpalski             420: 324
  39 Jarosław       Karp                 - Grzegorz       Kwiecień              391: 311
  40 Aleksander     Puchalski            - Ewa            Szałas                455: 322
  41 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Małysa                303: 366
  42 Katarzyna      Kowalska             - Monika         Sadurska              407: 414
  43 Jacek          Wandzel              - Michał         Dulat                 346: 273
  44 Magdalena      Kublik               - Leszek         Kilian                459: 235
  45 Paweł          Węglarz              - Łukasz         Moskal                  1: 400
  46 Maciej         Sylwestrzuk          - Urszula        Solarska              313: 417
  47 Andrzej        Klich                - Krzysztof      Gibas                 345: 356
  48 Szymon         Dąbrowski            - Michał         Dąbrowski             327: 362
  49 Monika         Szczyrzyca           - Dorota         Gwiazdoń              260: 346
  50 Jacek          Nocoń                - Monika         Kowalik               439: 224
  51 Adam           Drzyzga              - Aneta          Szczyrzyca            353: 258
  53 Jadwiga        Żelazny              - Piotr          Sadzyński             284: 327
  54 Joanna         Kacprzewska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Mirosław       Uglik                 327: 396
   2 Paulina        Mech                 - Michał         Musielak              312: 409
   3 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 440: 340
   4 Kamil          Kister               - Dariusz        Kosz                  314: 385
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Grzegorz       Kurowski              422: 366
   6 Jan            Mrozowski            - Michał         Alabrudziński         318: 396
   7 Maciej         Sancewicz            - Łukasz         Bobowski              389: 359
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Zwoliński             316: 331
   9 Paweł          Kowalski             - Paweł          Jackowski             420: 379
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Jan            Kozłowski             419: 326
  11 Dawid          Adamczyk             - Dariusz        Puton                 442: 438
  12 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Tomasz         Suchanek              364: 441
  13 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Pikul                 451: 272
  14 Krzysztof      Kałuża               - Dorota         Kuć                   484: 303
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Arkadiusz      Biegun                379: 436
  16 Janusz         Krupiński            - Agnieszka      Goniowska             367: 397
  17 Konrad         Sowula               - Mikołaj        Fidziński             433: 294
  18 Piotr          Pietuchowski         - Ireneusz       Kurzok                459: 329
  19 Katarzyna      Małek                - Przemysław     Herdzina              422: 410
  20 Tomasz         Górka                - Elżbieta       Szuba                 396: 444
  21 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Chmielowski           485: 291
  22 Barbara        Łukaszewicz          - Marta          Dobrzańska            334: 355
  23 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Wesołowski            393: 423
  24 Piotr          Adamczyk             - Justyna        Górka                 367: 451
  25 Marek          Gajdosz              - Marcin         Ceglarek              471: 302
  26 Zofia          Górka                - Arkadiusz      Łydka                 330: 354
  27 Mariusz        Grodek               - Beata          Wiączkowska           486: 313
  28 Łukasz         Sornek               - Jerzy          Matyasik              326: 302
  29 Marek          Syczuk               - Dariusz        Kuć                   340: 424
  30 Renata         Andracka             - Krzysztof      Sporczyk              433: 398
  31 Natalia        Ogierman             - Jarosław       Karp                  383: 341
  32 Aleksander     Puchalski            - Szymon         Płachta               371: 395
  33 Paweł          Mazurek              - Michał         Trumpus               401: 412
  34 Dariusz        Małysa               - Maciej         Grąbczewski           292: 382
  35 Monika         Sadurska             - Dorota         Stachowska            326: 309
  36 Mateusz        Żbikowski            - Grażyna        Wesołowska            346: 429
  37 Jacek          Nocoń                - Magdalena      Kublik                323: 402
  38 Krzysztof      Gibas                - Jacek          Wandzel               398: 341
  39 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Maciejuk              350: 317
  40 Maciej         Śliwa                - Łukasz         Moskal                408: 314
  41 Joanna         Suchanek             - Urszula        Solarska              418: 324
  42 Katarzyna      Kowalska             - Anna           Stambulska            368: 278
  43 Dorota         Gwiazdoń             - Leszek         Kacprzyk              308: 337
  44 Ryszard        Korpalski            - Adam           Drzyzga               335: 318
  45 Grzegorz       Kwiecień             - Michał         Dąbrowski             402: 325
  46 Sławomir       Wolski               - Szymon         Dąbrowski             273: 295
  47 Ewa            Szałas               - Lidia          Szpakowska            281: 303
  48 Monika         Kowalik              - Michał         Dulat                 248: 313
  49 Monika         Szczyrzyca           - Leszek         Kilian                250: 323
  50 Piotr          Sadzyński            - Maciej         Sylwestrzuk           338: 337
  51 Joanna         Kacprzewska          - Andrzej        Klich                   1: 400
  52 Aneta          Szczyrzyca           - Jadwiga        Żelazny               398: 233


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                437: 339
   2 Michał         Musielak             - Małgorzata     Sulejewska            380: 358
   3 Dariusz        Kosz                 - Paulina        Mech                  513: 288
   4 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Sancewicz             410: 442
   5 Michał         Alabrudziński        - Dominik        Urbacki               459: 317
   6 Kamil          Górka                - Krzysztof      Kałuża                426: 298
   7 Elżbieta       Szuba                - Dawid          Adamczyk              367: 370
   8 Agnieszka      Goniowska            - Paweł          Kowalski              415: 346
   9 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Wrześniewski          350: 370
  10 Krzysztof      Obremski             - Katarzyna      Małek                 497: 390
  11 Łukasz         Bobowski             - Kamil          Kister                520: 263
  12 Arkadiusz      Biegun               - Tomasz         Suchanek              368: 396
  13 Jan            Mrozowski            - Karol          Wyrębkiewicz          404: 419
  14 Konrad         Sowula               - Piotr          Pietuchowski          318: 385
  15 Michał         Trumpus              - Mariusz        Skrobosz              305: 508
  16 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Janusz         Krupiński             463: 427
  17 Justyna        Górka                - Dorota         Kuć                   483: 330
  18 Maciej         Grąbczewski          - Marek          Gajdosz               472: 353
  19 Dawid          Pikul                - Dariusz        Puton                 510: 257
  20 Paweł          Jackowski            - Rafał          Wesołowski            321: 337
  21 Arkadiusz      Łydka                - Mariusz        Grodek                363: 332
  22 Mikołaj        Fidziński            - Przemysław     Herdzina              370: 398
  23 Marta          Dobrzańska           - Renata         Andracka              326: 442
  24 Ireneusz       Kurzok               - Jan            Kozłowski             458: 381
  25 Dariusz        Kuć                  - Mariusz        Sylwestrzuk           351: 379
  26 Łukasz         Sornek               - Natalia        Ogierman              313: 407
  27 Szymon         Płachta              - Tomasz         Górka                 422: 357
  28 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Śliwa                 467: 289
  29 Ryszard        Korpalski            - Barbara        Łukaszewicz           378: 404
  30 Joanna         Suchanek             - Monika         Sadurska              345: 371
  31 Maciej         Chmielowski          - Magdalena      Kublik                352: 371
  32 Beata          Wiączkowska          - Zofia          Górka                 457: 375
  33 Marcin         Ceglarek             - Marek          Syczuk                349: 389
  34 Jerzy          Matyasik             - Joanna         Ostrowska             333: 410
  35 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Sporczyk              282: 375
  36 Lidia          Szpakowska           - Katarzyna      Kowalska              338: 322
  37 Grzegorz       Kwiecień             - Aleksander     Puchalski             449: 302
  38 Dorota         Stachowska           - Jarosław       Karp                  340: 373
  39 Paweł          Mazurek              - Piotr          Adamczyk              325: 428
  40 Leszek         Kacprzyk             - Dariusz        Małysa                533: 370
  41 Krzysztof      Gibas                - Mateusz        Żbikowski             322: 388
  42 Jacek          Wandzel              - Adam           Drzyzga               513: 372
  43 Dariusz        Maciejuk             - Anna           Stambulska            390: 367
  44 Łukasz         Moskal               - Szymon         Dąbrowski             417: 299
  45 Michał         Dulat                - Urszula        Solarska              227: 480
  46 Leszek         Kilian               - Jacek          Nocoń                 420: 372
  47 Andrzej        Klich                - Sławomir       Wolski                284: 345
  48 Piotr          Sadzyński            - Ewa            Szałas                261: 392
  49 Michał         Dąbrowski            - Dorota         Gwiazdoń              363: 355
  50 Aneta          Szczyrzyca           - Monika         Kowalik               397: 180
  51 Jadwiga        Żelazny              - Maciej         Sylwestrzuk           205: 380
  52 Monika         Szczyrzyca           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Kosz                  309: 361
   2 Maciej         Sancewicz            - Michał         Musielak              425: 320
   3 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         346: 523
   4 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Obremski              306: 459
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Paulina        Mech                  293: 450
   6 Dawid          Adamczyk             - Agnieszka      Goniowska             406: 363
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Dominik        Urbacki               372: 385
   8 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Bobowski              349: 307
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Kamil          Górka                 442: 324
  10 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             431: 321
  11 Dawid          Pikul                - Justyna        Górka                 413: 423
  12 Arkadiusz      Łydka                - Kazimierz.Jr   Merklejn              338: 443
  13 Paweł          Kowalski             - Szymon         Płachta               345: 353
  14 Maciej         Grąbczewski          - Jan            Mrozowski             359: 357
  15 Natalia        Ogierman             - Arkadiusz      Biegun                307: 370
  16 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Kałuża                455: 322
  17 Katarzyna      Małek                - Ireneusz       Kurzok                413: 350
  18 Przemysław     Herdzina             - Elżbieta       Szuba                 389: 345
  19 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Kister                419: 358
  20 Grzegorz       Kurowski             - Konrad         Sowula                444: 287
  21 Renata         Andracka             - Andrzej        Rechowicz             333: 304
  22 Dorota         Kuć                  - Barbara        Łukaszewicz           314: 366
  23 Marek          Gajdosz              - Piotr          Adamczyk              345: 402
  24 Beata          Wiączkowska          - Michał         Trumpus               364: 259
  25 Mariusz        Grodek               - Monika         Sadurska              406: 331
  26 Magdalena      Kublik               - Marta          Dobrzańska            363: 309
  27 Joanna         Ostrowska            - Mikołaj        Fidziński             247: 449
  28 Jan            Kozłowski            - Dariusz        Kuć                   365: 326
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Jackowski             433: 389
  30 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Sornek                376: 293
  31 Lidia          Szpakowska           - Leszek         Kacprzyk              355: 331
  32 Jarosław       Karp                 - Marek          Syczuk                304: 317
  33 Dariusz        Puton                - Tomasz         Górka                 384: 495
  34 Mateusz        Żbikowski            - Grzegorz       Kwiecień              377: 326
  35 Jacek          Wandzel              - Joanna         Suchanek              441: 389
  36 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Gibas                 309: 344
  37 Ewa            Szałas               - Łukasz         Moskal                434: 346
  38 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Ceglarek              325: 454
  39 Maciej         Śliwa                - Dariusz        Maciejuk              312: 346
  40 Katarzyna      Kowalska             - Sławomir       Wolski                325: 267
  41 Leszek         Kilian               - Dorota         Stachowska            230: 368
  42 Michał         Dąbrowski            - Ryszard        Korpalski             297: 393
  43 Zofia          Górka                - Aleksander     Puchalski             322: 426
  44 Maciej         Chmielowski          - Paweł          Mazurek               344: 361
  45 Dariusz        Małysa               - Grażyna        Wesołowska            458: 258
  46 Jacek          Nocoń                - Aneta          Szczyrzyca            369: 289
  47 Adam           Drzyzga              - Maciej         Sylwestrzuk           357: 283
  48 Anna           Stambulska           - Andrzej        Klich                 400: 284
  49 Dorota         Gwiazdoń             - Szymon         Dąbrowski             296: 331
  50 Piotr          Sadzyński            - Monika         Szczyrzyca            385: 345
  51 Monika         Kowalik              - Jadwiga        Żelazny               301: 215
  52 Michał         Dulat                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Sancewicz            - Mirosław       Uglik                 355: 413
   2 Dariusz        Kosz                 - Michał         Alabrudziński         469: 343
   3 Krzysztof      Obremski             - Michał         Musielak              386: 359
   4 Dawid          Adamczyk             - Paulina        Mech                  504: 291
   5 Dominik        Urbacki              - Tomasz         Suchanek              330: 330
   6 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              418: 410
   7 Justyna        Górka                - Kazimierz.Jr   Merklejn              317: 424
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Małgorzata     Sulejewska            392: 334
   9 Arkadiusz      Biegun               - Łukasz         Bobowski              403: 469
  10 Katarzyna      Małek                - Grzegorz       Kurowski              466: 363
  11 Kamil          Górka                - Agnieszka      Goniowska             459: 316
  12 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          369: 409
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Renata         Andracka              435: 298
  14 Szymon         Płachta              - Maciej         Grąbczewski           423: 349
  15 Przemysław     Herdzina             - Rafał          Wesołowski            553: 354
  16 Paweł          Kowalski             - Jan            Mrozowski             356: 332
  17 Krzysztof      Kałuża               - Barbara        Łukaszewicz           385: 378
  18 Kamil          Kister               - Elżbieta       Szuba                 378: 299
  19 Mikołaj        Fidziński            - Dawid          Pikul                 298: 375
  20 Beata          Wiączkowska          - Magdalena      Kublik                475: 281
  21 Jan            Kozłowski            - Janusz         Krupiński             325: 459
  22 Natalia        Ogierman             - Arkadiusz      Łydka                 470: 307
  23 Marek          Syczuk               - Piotr          Adamczyk              379: 306
  24 Ireneusz       Kurzok               - Mariusz        Grodek                326: 326
  25 Konrad         Sowula               - Lidia          Szpakowska            376: 230
  26 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Górka                 443: 357
  27 Marek          Gajdosz              - Jacek          Wandzel               465: 361
  28 Paweł          Jackowski            - Mateusz        Żbikowski             400: 362
  29 Leszek         Kacprzyk             - Dariusz        Puton                 317: 353
  30 Dariusz        Maciejuk             - Grzegorz       Kwiecień              396: 333
  31 Dorota         Kuć                  - Ryszard        Korpalski             384: 406
  32 Marcin         Ceglarek             - Dorota         Stachowska            364: 409
  33 Michał         Trumpus              - Ewa            Szałas                358: 280
  34 Krzysztof      Gibas                - Katarzyna      Kowalska              344: 229
  35 Dariusz        Kuć                  - Marta          Dobrzańska            342: 432
  36 Łukasz         Sornek               - Joanna         Ostrowska             340: 454
  37 Jarosław       Karp                 - Krzysztof      Sporczyk              306: 320
  38 Aleksander     Puchalski            - Paweł          Mazurek               410: 328
  39 Łukasz         Moskal               - Dariusz        Małysa                334: 364
  40 Jerzy          Matyasik             - Urszula        Solarska              357: 357
  41 Joanna         Suchanek             - Jacek          Nocoń                 324: 344
  42 Zofia          Górka                - Maciej         Chmielowski           317: 322
  43 Anna           Stambulska           - Maciej         Śliwa                 354: 389
  44 Grażyna        Wesołowska           - Adam           Drzyzga               352: 352
  45 Sławomir       Wolski               - Szymon         Dąbrowski             348: 372
  46 Michał         Dąbrowski            - Leszek         Kilian                252: 419
  47 Monika         Sadurska             - Michał         Dulat                 398: 216
  48 Dorota         Gwiazdoń             - Piotr          Sadzyński             372: 252
  49 Maciej         Sylwestrzuk          - Aneta          Szczyrzyca            329: 293
  50 Andrzej        Klich                - Monika         Szczyrzyca            308: 350
  51 Jadwiga        Żelazny              - Monika         Kowalik               235: 195
Lista rankingowa na dzień 24-07-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.68  30536  200
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.43  28243  189
   3 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.98  28455  191
   4 Kamil Górka                    Kraków               148.85  29770  200
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              147.65  27759  188
   6 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             147.60  29520  200
   7 Dawid Pikul                    Poznań               146.39  28986  198
   8 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.96   7152   49
   9 Michał Alabrudziński           Włocławek            145.67  27823  191
  10 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.56  27511  189

  11 Michał Makowski                Warszawa             145.37  17008  117
  12 Krzysztof Obremski             Legnica              144.88  28977  200
  13 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.64  27482  190
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.74  18543  129
  15 Grzegorz Kurowski              Warszawa             143.73  27883  194
  16 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.30  19202  134
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.24  27645  193
  18 Rafał Lenartowski              Gdynia               142.93  27586  193
  19 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.69  27682  194
  20 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.88  14614  103

  21 Paweł Jackowski                Warszawa             140.87  25075  178
  22 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  140.78  18442  131
  23 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     140.74  22940  163
  24 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.45  13202   94
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.87  18323  131
  26 Marek Reda                     Wołomin              139.80  27121  194
  27 Filip Sosin                    Warszawa             139.78   5172   37
  28 Marek Syczuk                   Warszawa             139.71  27383  196
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.63  26251  188
  30 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.93  27369  197

  31 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.91  18197  131
  32 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.71  16090  116
  33 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  34 Justyna Górka                  Kraków               138.12  27485  199
  35 Michał Musielak                Bydgoszcz            138.04  20154  146
  36 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             138.02   8143   59
  37 Bogusław Szyszka               Oława                137.73  25342  184
  38 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.63  26149  190
  39 Mateusz Borsuk                 Reda                 136.79  12858   94
  40 Karol Waniek                   Wrocław              136.25  21663  159

  41 Paweł Janaś                    Głogów               135.06  17558  130
  42 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.89  22932  170
  43 Adam Szukalski                 Coventry             134.88  16995  126
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.80  25208  187
  45 Dominik Urbacki                Pruszków             134.75  10780   80
  46 Irena Sołdan                   Rumia                134.39  25669  191
  47 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.13  26021  194
  48 Jan Kozłowski                  Kraków               134.08   5095   38
  49 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.84  26232  196
  50 Robert Kamiński                Warszawa             133.34  26402  198

  51 Przemysław Rybicki             Otwock               133.21  22246  167
  52 Kamil Kister                   Puławy               133.04  25810  194
  53 Jakub Zaryński                 Świnoujście          132.63  23475  177
  54 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.30  22358  169
  55 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.21  26178  198
  56 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  57 Jan Mrozowski                  Kraków               132.05  12017   91
  58 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  59 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.87  25846  196
  60 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.72   4215   32

  61 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.54  18678  142
  62 Dominik Piasecki               Słupsk               131.50   6312   48
  63 Jarosław Sobczak               Warszawa             131.40   8278   63
  64 Artur Irzyk                    Kraków               131.39   9066   69
  65 Szymon Płachta                 Warszawa             130.65  25869  198
  66 Wojciech Sołdan                Gdynia               130.61  14106  108
  67 Marek Roszak                   Poznań               130.48  12526   96
  68 Rafał Matczak                  Milanówek            130.07  17299  133
  69 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.05  25100  193
  70 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111

  71 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            129.89   8183   63
  72 Grzegorz Święcki               Białystok            129.63   4926   38
  73 Radosław Jachna                Łódź                 129.62  21906  169
  74 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.51  19038  147
  75 Michał Trumpus                 Wrocław              129.41   6341   49
  76 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             129.21  25841  200
  77 Janusz Krupiński               Bytom                128.88  11084   86
  78 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  79 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.52  15165  118
  80 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.42  25041  195

  81 Aleksander Puchalski           Włocławek            128.12  14862  116
  82 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102
  83 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  84 Katarzyna Małek                Mielec               127.71  18646  146
  85 Mariusz Grodek                 Kraków               127.28   5473   43
  86 Agnieszka Goniowska            Wrocław              127.03  18800  148
  87 Michał Kolaj                   Ostróda              126.60  23928  189
  88 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.53  24294  192
  89 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  90 Tomasz Łapka                   Opole                126.41  19340  153

  91 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.39  23635  187
  92 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.37  24390  193
  93 Agnieszka Krupka               Krosno               126.34  14529  115
  94 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.10  22951  182
  95 Adam Klimont                   Wałcz                126.05  22058  175
  96 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  97 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       125.77  24650  196
  98 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          125.70   3771   30
  99 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.69  20487  163
 100 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.67  16337  130

 101 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.41  23577  188
 102 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.40  23952  191
 103 Maciej Grąbczewski             Piła                 125.27  23927  191
 104 Łukasz Baranowski              Reda                 124.95  24241  194
 105 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.89  23729  190
 106 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.87  24475  196
 107 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.77  13350  107
 108 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.46  23771  191
 109 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.38   8209   66
 110 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  15670  126
 111 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.00   4464   36
 112 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.84   9412   76
 113 Krzysztof Jaworski             Warszawa             123.81  13743  111
 114 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 115 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              123.49  22351  181
 116 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            123.42  10367   84
 117 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 118 Maciej Michalak                Łódź                 123.30   7768   63
 119 Robert Głowacki                Łódź                 122.95  21763  177
 120 Paweł Kowalski                 Kutno                122.83   7247   59
 121 Jerzy Matyasik                 Kraków               122.74  22830  186
 122 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              122.57  24147  197
 123 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.33   4404   36
 124 Leszek Stecuła                 Bytom                122.30   9662   79
 125 Maciej Śliwa                   Zabrze               122.27   5991   49
 126 Maciej Perzyński               Piła                 122.07   7446   61
 127 Zdzisław Szota                 Warszawa             121.70   7789   64
 128 Piotr Broda                    Sandomierz           121.59  22980  189
 129 Dorota Maciejuk                Warszawa             121.50  23693  195
 130 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 131 Jarosław Olek                  Warszawa             121.38   7404   61
 132 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.16   9814   81
 133 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 134 Paulina Mech                   Kraków               120.99  16213  134
 135 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 136 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 137 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.87   7252   60
 138 Magdalena Kublik               Warszawa             120.84  24168  200
 139 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 140 Mikołaj Fidziński              Dębica               120.64  17251  143
 141 Daniel Janus                   Wąchock              120.35   7823   65
 142 Bogusław Książek               Szczecin             120.29  18524  154
 143 Michał Ozimiński               Łódź                 120.25   7095   59
 144 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.21   4087   34
 145 Wojciech Urbański              Warszawa             120.15  10453   87
 146 Patrycja Śliwińska             Szczecin             119.80  18929  158
 147 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.74  17961  150
 148 Jolanta Chłopińska             Wałcz                119.72  21310  178
 149 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 150 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       119.35   5848   49

 151 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 152 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 153 Marta Dobrzańska               Kraków               119.24   8466   71
 154 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.16  12869  108
 155 Grzegorz Łukasik               Konojady             119.14  10484   88
 156 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.11  22869  192
 157 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.96  21650  182
 158 Anita Bruska                   Gdynia               118.79  16631  140
 159 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.74   9143   77
 160 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.63  16608  140
 161 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.61   7235   61
 162 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 163 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.00  17936  152
 164 Maciej Kuczyński               Gdynia               117.79  11543   98
 165 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.52  16218  138
 166 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             117.30  13372  114
 167 Mateusz Królikowski            Wrocław              117.13  17218  147
 168 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.06  14047  120
 169 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 170 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.84  22666  194
 171 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 172 Stanisław Gasik                Warszawa             116.39   8147   70
 173 Czesław Grajewski              Choroszcz            116.19  23239  200
 174 Joanna Brychcy                 Katowice             116.14   8594   74
 175 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.92   7535   65
 176 Grzegorz Kwiecień              Kraków               115.89  18195  157
 177 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.78   7989   69
 178 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.77  22113  191
 179 Joanna Jewtuch                 Warszawa             115.52   3812   33
 180 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.39  12462  108
 181 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.29  12567  109
 182 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              115.22  17744  154
 183 Krzysztof Bonda                Białystok            115.09   5179   45
 184 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.06  21746  189
 185 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.95   6782   59
 186 Natalia Ogierman               Katowice             114.90  11605  101
 187 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.90   6894   60
 188 Krzysztof Gibas                Kraków               114.88   6893   60
 189 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             114.85   9073   79
 190 Maciej Chmielowski             Kraków               114.83   4134   36
 191 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.73   6884   60
 192 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 193 Beata Piotrowska               Łódź                 114.68  16858  147
 194 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.64  18228  159
 195 Joanna Suchanek                Wrocław              114.43  19110  167
 196 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 197 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            114.33   8346   73
 198 Renata Andracka                Zwola                114.23  21590  189
 199 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.13   6277   55
 200 Zbigniew Rybak                 Warszawa             113.83  22311  196

 201 Anna Biegańska                 Białystok            113.72   5686   50
 202 Dorota Rudzińska               Warszawa             113.52  21456  189
 203 Dorota Stachowska              Wydartowo I          113.29  21526  190
 204 Halina Roszak                  Poznań               113.18   7470   66
 205 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.85  15461  137
 206 Jacek Pietruszka               Kraków               112.75   6201   55
 207 Adam Janicki                   Łódź                 112.61  21508  191
 208 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 209 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.11  22086  197
 210 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.11  22309  199
 211 Danuta Langiewicz              Ostróda              112.04  22072  197
 212 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.94  22389  200
 213 Monika Dymek                   Ustka                111.88   5482   49
 214 Konrad Sowula                  Kraków               111.86   4027   36
 215 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 216 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.76   9500   85
 217 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.64  17416  156
 218 Marianna Kozłowska             Białystok            111.62   5804   52
 219 Sławomir Długosz               Ostróda              111.56  22200  199
 220 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 221 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.12   6667   60
 222 Teresa Zalewska                Racibórz             111.02  18208  164
 223 Jerzy Luter                    Bytom                110.94  18194  164
 224 Lucyna Śniadach                Rumia                110.87   7650   69
 225 Rafał Stachowski               Police               110.61   7079   64
 226 Marcin Ceglarek                Kraków               110.09  21797  198
 227 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.89  10769   98
 228 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    109.88  16153  147
 229 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 109.86   4065   37
 230 Tomasz Lempart                 Kraków               109.62   4604   42
 231 Rafał Skibicki                 Lębork               109.60   3836   35
 232 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.55   6573   60
 233 Andrzej Stańczyk               Tarnów               109.26   3387   31
 234 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.89   3920   36
 235 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.77  14793  136
 236 Monika Sadurska                Warszawa             108.58   4886   45
 237 Anna Stefańska                 Łódź                 107.91   7338   68
 238 Anna Arana                     Warszawa             107.88  18339  170
 239 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 240 Piotr Madej                    Wrocław              107.37   3758   35
 241 Radosław Więch                 Warszawa             107.29  20064  187
 242 Beata Marynowicz               Racibórz             107.23   5147   48
 243 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.68   7254   68
 244 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 245 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.83   5080   48
 246 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 247 Bartosz Muszyński              Ustka                105.56   3800   36
 248 Anna Niedzielko                Szczecin             105.42   6747   64
 249 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.12   7674   73
 250 Zofia Górka                    Łęczna               104.80   6183   59

 251 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       104.59   5857   56
 252 Marta Sztajnert                Wisła                104.56   9933   95
 253 Anna Stambulska                Kraków               104.43   3864   37
 254 Agnieszka Biegańska            Białystok            104.12   4269   41
 255 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.10  18113  174
 256 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 257 Maciej Michalski               Łódź                 103.94   3534   34
 258 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.78  20237  195
 259 Tomasz Lewiński                Wejherowo            103.71   3630   35
 260 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57
 261 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.64   3420   33
 262 Lidia Szpakowska               Jaworzno             103.45   5483   53
 263 Jacek Nowak                    Szczecin             103.44   5172   50
 264 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.36  13023  126
 265 Grzegorz Miecugow              Warszawa             103.18   5262   51
 266 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      103.06   3298   32
 267 Sławomir Wolski                Wrocław              102.95  16369  159
 268 Urszula Solarska               Łódź                 102.90  19757  192
 269 Szymon Dąbrowski               Warszawa             102.88  17387  169
 270 Roman Figiel                   Zawichost            102.83   3085   30
 271 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 272 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 273 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.25  10532  103
 274 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 275 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   8244   81
 276 Józef Burzyński                Ełk                  101.62   5081   50
 277 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.46  19785  195
 278 Lidia Żywna                    Gdynia               101.26   3544   35
 279 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 280 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 281 Bożena Guział                  Racibórz             100.66   6140   61
 282 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.59  10361  103
 283 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.48   5024   50
 284 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.40   4819   48
 285 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.34  16155  161
 286 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.12   9612   96
 287 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 288 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 289 Krzysztof Zawadzki             Sampława              99.76  19952  200
 290 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.67  11362  114
 291 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             99.59   8266   83
 292 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 293 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 294 Robert Wagner                  Wrocław               98.06   8237   84
 295 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 296 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.65   6379   66
 297 Sylwia Buks                    Warszawa              96.26  18866  196
 298 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.19   3463   36
 299 Sylwia Łada                    Inowrocław            95.75   8713   91
 300 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.85   5027   53

 301 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 302 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.23   2921   31
 303 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 304 Sławomir Rattay                Zgorzelec             94.04   4514   48
 305 Janina Grajewska               Choroszcz             93.86   9292   99
 306 Michał Dulat                   Kraków                92.57   3240   35
 307 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.10   5618   61
 308 Anna Lenartowska               Gdynia                91.81   6610   72
 309 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 310 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 311 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                90.08   5945   66
 312 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.48   7427   83
 313 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.52   5488   62
 314 Maciej Dąbrowski               Warszawa              87.80   5268   60
 315 Liliana Dąbrowska              Warszawa              87.17   4707   54
 316 Aleksandra Brzeska             Warszawa              86.56   2770   32
 317 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.30   3970   46
 318 Leszek Katyński                Słupsk                86.27   7764   90
 319 Marta Łęgowska                 Inowrocław            85.48   7522   88
 320 Blanka Zwolińska               Skierdy               85.37   8452   99
 321 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                85.34   7681   90
 322 Michał Dąbrowski               Warszawa              84.48   9293  110
 323 Paulina Naplocha               Racibórz              83.96  15869  189
 324 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 325 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 326 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.48   4784   58
 327 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 328 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 329 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              79.08   5061   64
 330 Piotr Sadzyński                Jaworzno              78.28   4462   57
 331 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.98   5081   66
 332 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.56   5289   70
 333 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.39   2158   33
 334 Mirosław Dejna                 Sampława              60.16  11551  192




Poczekalnia na dzień 24-07-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.07   2438   29
   4 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   5 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   6 Jakub Błażejewski              Poznań                96.07   2690   28
   7 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.61   2425   28
   8 Monika Kowalik                 Kraków                80.04   2241   28
   9 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
  10 Alicja Kosińska                Szczecin             129.35   3363   26
  11 Katarzyna Sołdan               Rumia                127.85   3324   26
  12 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
  13 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  14 Sławomir Kucia                 Krosno               131.48   3287   25
  15 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  16 Marcin Resler                  Września             118.40   2960   25
  17 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  18 Karol Rembiałkowski            Warszawa             114.96   2874   25
  19 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  20 Elżbieta Święcka               Białystok            101.64   2541   25
  21 Marta Bajorek                  Warszawa             100.76   2519   25
  22 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  23 Filip Warzecha                 Gdynia               137.67   3304   24
  24 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  25 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  26 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  27 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  28 Ewa Szałas                     Katowice             114.67   2752   24
  29 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  30 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  31 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  32 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  33 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  34 Paweł Maciejczuk               Białystok            103.71   2489   24
  35 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  36 Marek Szczepanik               Reda                 101.54   2437   24
  37 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  38 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  39 Jacek Nocoń                    Jaworzno              99.00   2376   24
  40 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  41 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  42 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  43 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  44 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                84.38   2025   24
  45 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  46 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  47 Jerzy Ciesielski               Łódź                 102.35   2354   23
  48 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  49 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  50 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  51 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  52 Grzegorz Cieplak               Warszawa              93.26   2145   23
  53 Michał Wodecki                 Skrzyszów             92.39   2125   23
  54 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  55 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  56 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  57 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  58 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  59 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  60 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  61 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  62 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  63 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  64 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  65 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  66 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  67 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  68 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  69 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  70 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  71 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  72 Małgorzata Sikora              Kraków               100.42   1908   19
  73 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  74 Jan  Olek                      Warszawa              96.74   1838   19
  75 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  76 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  77 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  78 Iza Kraj                       Warszawa             102.89   1852   18
  79 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  80 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  81 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  82 Bartłomiej Dalecki             Rumia                100.62   1610   16
  83 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  84 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.19   1315   16
  85 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  86 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  87 Kuba Koisar                    Warszawa             119.13   1787   15
  88 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  89 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  90 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  91 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  92 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  93 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  94 Aneta Grodek                   Zawiercie             85.36   1195   14
  95 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
  96 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  97 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
  98 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  99 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 100 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 101 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 102 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 103 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 104 Hanna Gawłowska                Piła                 106.31   1382   13
 105 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 106 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 107 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 108 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 109 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 110 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 111 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 112 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 113 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 114 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 115 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 116 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 117 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 118 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 119 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 120 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 121 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 122 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 123 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 124 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 125 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 126 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 127 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 128 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               117.25   1407   12
 129 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.17   1394   12
 130 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 131 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 132 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 133 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 134 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 135 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 136 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 137 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 138 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 139 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 140 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 141 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 142 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 143 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 144 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 145 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 146 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 147 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 148 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 149 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 150 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 151 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 152 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 153 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 154 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 155 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 156 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 157 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 158 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 159 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 160 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 161 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 162 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 163 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 164 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 165 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 166 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 167 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 168 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 169 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             91.00   1092   12
 170 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 171 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 172 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 173 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 174 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 175 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 176 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 177 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 178 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 179 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 180 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 181 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 182 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.33   1048   12
 183 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               86.75   1041   12
 184 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 185 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 186 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 187 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 188 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 189 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 190 Marta Bożemska                 Ustka                 79.75    957   12
 191 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 192 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 193 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 194 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 195 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 196 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 197 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 198 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 199 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 200 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 201 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 202 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 203 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 204 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 205 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 206 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 207 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 208 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 209 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 210 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 211 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 212 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 213 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 214 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 215 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 216 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 217 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 218 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 219 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 220 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 221 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 222 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 223 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 224 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 225 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 226 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 227 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 228 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 229 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 230 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 231 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 232 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 233 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 234 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 235 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 236 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 237 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 238 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 239 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 240 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 241 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             111.33   1002    9
 242 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 243 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 244 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 245 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 246 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 247 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 248 Bartosz Boniecki               Elbląg               103.00    824    8
 249 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 250 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 251 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 252 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 253 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 254 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 255 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 256 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 257 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    82.12    657    8
 258 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 259 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 260 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 261 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 262 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 263 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 264 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 265 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 266 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 267 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 268 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 269 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 270 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 271 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 272 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 273 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 274 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 275 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 276 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 277 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 278 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 279 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 280 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 281 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 282 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 283 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 284 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 285 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 286 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 287 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 288 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 289 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 290 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 291 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 292 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 293 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 294 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 295 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 296 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 297 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 298 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 299 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 300 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 301 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 302 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 303 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 304 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 305 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 306 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 307 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 308 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 309 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 310 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 311 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 312 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 313 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 314 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 315 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 316 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 317 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 318 Filip Dalecki                  Rumia                 99.00    495    5
 319 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 320 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 321 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 322 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 323 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 324 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 325 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 326 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 327 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 328 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 329 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 330 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 331 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 332 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 333 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 334 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 335 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 336 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 337 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 338 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 339 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 340 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 341 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 342 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 343 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 344 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 345 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 346 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 347 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 348 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 349 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 350 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 351 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 352 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 353 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 354 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 355 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 356 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 357 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 358 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 359 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 360 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 361 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 362 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 363 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie