Wałcz28
maja
Wałcz 28 maja I Mistrzostwa Polski Radców Prawnych
Milanówek 4
czerwca
Milanówek 4- 5 czerwca VI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
Piastów 5
czerwca
Piastów 5 czerwca XV Mistrzostwa Piastowa
Rekordowe szóste Mistrzostwa Milanówka wygrał Paweł Jackowski04 - 05 czerwca 2011 — VI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Milanówek, 04 - 05 czerwca 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Rekordowe szóste Mistrzostwa Milanówka wygrał Paweł JackowskiJuż po raz szósty Mariola Osajda-Matczak i Marek Dudkiewicz zorganizowali turniej z truskawkami w tle. Jak co roku były smaczne truskawki, smaczne kanapki i wiele smakowitych dań aby zaspokoić głodne żołądki scrabblistów. Oprócz kulinarnych smakołyków była też smakowita atmosfera w Milanowskim Centrum Kultury. Szóste Mistrzostwa zgromadziły rekordową liczbę uczestników w Milanówku. Wśród 80 zawodników było aż 7 debiutantów co w ostatnich czasach jest liczbą imponującą.

Tempo gry nadawało dwóch zawodników, Paweł Jackowski z Warszawy i Kamil Górka z Krakowa. Aż dziesięciokrotnie na pierwszym miejscu był PAVVKA i dzięki wypracowanej przewadze po 11 rundzie mógł odbierać gratulacje z tytułu zwycięstwa w turnieju. W ostatniej rundzie Paweł musiał uznać wyższość Miłosza Wrzałka z Redy, który ostatecznie zajął drugie miejsce wyprzedzając Kamila Górkę.

Organizatorzy przygotowali sporą pulę nagród. Poza pierwszą trójką nagrodzeni zostali:
- najlepszy zawodnik z Milanówka — Rafał Matczak
- najlepsza kobieta turnieju — Irena Sołdan z Rumi
- za "skok tygrysa" i dla najlepszego zawodnika w przedziale 100-110 — Dominik Urbacki z Pruszkowa
- dla najlepszego zawodnika w przedziale 111-120 — Mikołaj Fidziński z Dębicy
- dla najlepszego zawodnika w przedziale 121-130 — Andrzej Rechowicz z Katowic
- dla najlepszego debiutanta — Aleksandra Grzeszczak z Grodziska Mazowieckiego
- za zajęcie szóstego miejsca przed sobotnim obiadem — Wojciech Urbański z Warszawy
- za zajęcie szóstego miejsca po pierwszym dniu rozgrywek — Jakub Szymczak z Łodzi
- za najwyższy skalp przy sześciu wygranych partiach — Paulina Mech z Krakowa
- oraz osoby wylosowane po czterech niedzielnych rundach — Aleksandra Grzeszczak, Paulina Mech, Mikołaj Fidziński i Marek Reda z Wołomina

Puchary i nagrody wręczył Burmistrz Milanówka Jerzy Wysocki. Podziękowania należą się pani dyrektor Milanowskiego Centrum Kultury Annie Osiadacz, pracownikom MCK panom Grzegorzowi Lewandowskiemu i Włodzimierzowi Filipiakowi oraz organizatorom.

Sponsorami turnieju byli:
Urząd Miasta Milanówka
Milanowski Centrum Kultury
Tygodnik Coffe News

Zapraszamy na szczęśliwe SIÓDME Mistrzostwa Milanówka za rok.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
IV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
III Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMilanowskie Centrum Kultury
Milanówek, ul. Kościelna 3

mapa
Obrońca tytułuRobert Kamiński
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 4 czerwca (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 5 czerwca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdZ Warszawy (stacja Śródmieście PKP) Kolejami Mazowieckimi w kierunku Grodzisk Mazowiecki / Żyrardów / Skierniewice (nie na Sochaczew!!!), dojazd trwa ok. 30 minut + ok. 5 minut na dojście do celu

Z uwagi na remont torów pociągi w kierunku Milanówka odjeżdżają ze stacji Warszawa Zachodnia. Pomiędzy stacjami Warszawa Śródmieście i Warszawa Zachodnia kursują pociągi wahadłowe — szczegółowe informacje na temat zmian w kursowaniu pociągów

Odjazdy pociągów:
Warszawa Zachodnia — Milanówek: 7:48, 8:12 (sobota), 8:49, 9:16 (sobota), 9:46, 10:16
Milanówek — Warszawa Zachodnia: 13:07, 14:31, 15:07, (...) 18:38, 19:31, 20:07, 21:07, 21:39, 23:07, 23:34
WyżywienieKawa, herbata, napoje zimne, przekąski dostępne przez cały turniej

Możliwość zamówienia obiadu w sobotę za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, cena 20 PLN

W pobliżu bar wietnamski, restauracja Kulinaria, kebaby, możliwość telefonicznego zamówienia pizzy
NoclegiHotelik Ania — Grodzisk Mazowiecki, ul. Żydowska 2 — tel. 22 755 52 13 — http://hotelik.waw.pl/
Uwaga! Rezerwacja na hasło: turniej Scrabble
pokoje dwuosobowe z łazienkami — koszty noclegu (w weekend): 1 osoba w dwójce – 90,00 zł za dobę; 2 osoby – 100,00 zł (śniadanie płatne dodatkowo – 15,00 zł)
Brak restauracji
Obiekt usytuowany blisko trasy PKP

Inne noclegi:
Motel Wasbruk — Milanówek, ul. Królewska 7 — tel. 693 957 305 — http://www.wasbruk.pl/pokoje.htm
pokoje dwu- i trzyosobowe z łazienkami — koszt noclegu za 1 osobę – 50,00 zł; za pokój dwuosobowy — 100,00 zł; — brak śniadań
dostępny sklep na stacji benzynowej
zlokalizowany przy stacji benzynowej przy wjeździe od strony Pruszkowa

Hotel u Czwarnów — Grodzisk Mazowiecki, ul. Królewska 20 — tel. 22 724 04 56 — http://www.uczwarnow.com/
pokój jednoosobowy z łazienką – 190,00 zł (w cenie śniadanie); pokój dwuosobowy z łazienką i ze śniadaniem — 250,00 zł
Na miejscu restauracja

Hotel Astor — Grodzisk Mazowiecki (Kałęczyn), ul. Radziejowicka 189 — tel. 22 755 20 25 — http://www.hotelastor.pl
pok. jednoosobowy – 100,00 zł; dwuosobowy – 150,00 (pokoje z łazienką) — śniadanie płatne dodatkowo 20 PLN
Uwaga! Głównie dla zmotoryzowanych – odległość ok. 9 km od miejsca gry
NagrodyI miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 400 PLN
II miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 200 PLN
III miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 100 PLN

Puchar dla najlepszego zawodnika z Milanówka
Nagrody rzeczowe do wyboru (gwarantowane do 30 miejsca)
Nagroda specjalna – „Skok Tygrysa” za najlepsze miejsce w turnieju w relacji do miejsca na liście startowej
Nagroda dla najlepszego debiutanta – zestaw do gry w scrabble ze słownikiem OSPS
Nagroda niespodzianka dla najlepszej zawodniczki

Nagrody niespodzianki:
- dla zawodników, którzy osiągną najlepszy rezultat w przedziałach rankingowych 100-110, 111-120, 121-130
- dla graczy, którzy pierwszego dnia rozgrywek zajmą VI miejsce przed przerwą obiadową oraz VI miejsce na koniec pierwszego dnia
- dla zawodnika, który wygra w turnieju sześć partii i zdobędzie najwyższy skalp
- cztery do rozlosowania
Dodatkowe atrakcjeJak zwykle truskawki i krówki z Milanówka

Po pierwszym dniu turnieju (ok. godz. 19:10) kontynuacja Walnego Zgromadzenia Członków PFS
OrganizatorzyMariola Osajda-Matczak — 602 679 422
Marek Dudkiewicz — 605 093 407 — marek@dudkiewicz-milanowa.pl
SponsorzyUrząd Miasta Milanówka
Milanowskie Centrum Kultury


Wyniki turnieju VI Mistrzostwa Milanówka "Truskawki w Milanówku"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.09     10.0     5257     1981      770
  2 Miłosz          Wrzałek              Reda                   142.70     10.0     5060     1988      608
  3 Kamil           Górka                Kraków                 147.59      9.0     5076     1884      531
  4 Marek           Reda                 Wołomin                139.23      9.0     5004     1811      683
  5 Robert          Kamiński             Warszawa               134.27      9.0     4854     1848      470
  6 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 113.38      9.0     4770     1761      744
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               149.05      8.0     5003     1769      557
  8 Jakub           Szymczak             Łódź                   133.28      8.0     4956     1688      504
  9 Andrzej         Rechowicz            Katowice               128.27      8.0     4807     1634      408
 10 Marek           Syczuk               Warszawa               140.37      8.0     4798     1760      502
 11 Dominik         Urbacki              Pruszków               100.00      8.0     4796     1629      414
 12 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               148.31      8.0     4772     1751      333
 13 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               131.22      8.0     4734     1664      265
 14 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               127.47      8.0     4626     1733      535
 15 Wojciech        Urbański             Warszawa               115.12      7.0     5003     1624      336
 16 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               143.19      7.0     4825     1566      397
 17 Michał          Alabrudziński        Włocławek              145.62      7.0     4815     1497      156
 18 Piotr           Pietuchowski         Białystok              131.38      7.0     4812     1677      305
 19 Andrzej         Kroc                 Łódź                   116.84      7.0     4804     1601      435
 20 Robert          Głowacki             Łódź                   122.78      7.0     4801     1551       62
 21 Mirosław        Uglik                Warszawa               145.72      7.0     4759     1562      362
 22 Irena           Sołdan               Rumia                  133.80      7.0     4732     1509      225
 23 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             138.86      7.0     4704     1513      330
 24 Justyna         Górka                Kraków                 140.14      7.0     4644     1740      143
 25 Przemysław      Rybicki              Otwock                 129.63      7.0     4638     1652      219
 26 Rafał           Matczak              Milanówek              132.57      7.0     4618     1613      101
 27 Rafał           Wesołowski           Warszawa               129.05      7.0     4572     1660      279
 28 Magdalena       Kublik               Warszawa               120.39      7.0     4534     1582      -29
 29 Piotr           Broda                Sandomierz             118.91      7.0     4479     1506      246
 30 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.13      7.0     4280     1536       37
 31 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.05      6.0     4852     1406      472
 32 Katarzyna       Małek                Mielec                 125.70      6.0     4765     1466       96
 33 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                132.01      6.0     4757     1493      185
 34 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.10      6.0     4720     1415      238
 35 Kamil           Kister               Puławy                 128.85      6.0     4670     1491      552
 36 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                125.75      6.0     4537     1541       98
 37 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               124.30      6.0     4534     1471       98
 38 Adam            Weremczuk            Łódź/Londyn            120.33      6.0     4519     1480      346
 39 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              131.55      6.0     4486     1413       77
 40 Piotr           Mańkowski            Warszawa               100.57      6.0     4479     1446      245
 41 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              123.87      6.0     4439     1518     -201
 42 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   119.36      6.0     4434     1400      -58
 43 Jerzy           Matyasik             Kraków                 123.30      6.0     4371     1439      -39
 44 Łukasz          Wojciechowski        Łomża                  101.02      6.0     4365     1347      442
 45 Paulina         Mech                 Kraków                 112.81      6.0     4242     1549     -231
 46 Jarosław        Olek                 Warszawa               121.62      6.0     4225     1429      123
 47 Zbigniew        Rybak                Warszawa               112.60      6.0     4201     1459     -472
 48 Joanna          Ostrowska            Warszawa               115.51      5.0     4650     1345      397
 49 Karol           Rembiałkowski        Warszawa               101.90      5.0     4478     1335      134
 50 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               113.66      5.0     4397     1340       66
 51 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                101.32      5.0     4360     1232      279
 52 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    124.63      5.0     4330     1395     -327
 53 Urszula         Solarska             Łódź                   102.96      5.0     4211     1242      402
 54 Radosław        Więch                Warszawa               106.60      5.0     4210     1386     -289
 55 Adam            Janicki              Łódź                   113.11      5.0     4170     1313      -37
 56 Dorota          Rudzińska            Warszawa               113.38      5.0     4011     1152      394
 57 Renata          Andracka             Zwola                  109.21      5.0     3931     1299     -457
 58 Julia           Lutkiewicz           Gdynia                 100.00      5.0     3836     1049      389
 59 Agnieszka       Lutkiewicz           Gdynia                 100.00      5.0     3721     1249    -1000
 60 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      5.0     3718     1131      -68
 61 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      5.0     3646     1163     -409
 62 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    112.12      4.0     4141     1251     -334
 63 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.0     4074     1130     -183
 64 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               101.53      4.0     3876     1217     -901
 65 Aleksandra      Grzeszczak           Grodzisk Mazowiecki    100.00      4.0     3855     1097     -456
 66 Kamila          Zacharuk             Zabrze                 100.00      4.0     3665     1118     -406
 67 Maciej          Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      4.0     3453     1105     -911
 68 Anna            Szkiruć              Żyrardów               100.00      3.5     3454     1011     -803
 69 Monika          Sadurska             Warszawa               102.06      3.0     2600      763      209
 70 Anna            Arana                Warszawa               106.05      3.0     2558      792      -45
 71 Ariel           Majcher              Warszawa               100.00      2.5     2659      847    -1056
 72 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      2.5     2335      706    -1134
 73 Marta           Skok                 Warszawa               100.00      2.0     2860      851     -855
 74 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   105.60      2.0     2301      713     -272
 75 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      2.0     1677      450      287
 76 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              116.88      1.0     1168      297       17
 77 Julian          Łuczyc-Wyhowski      Milanówek              100.00      0.5     2230      602    -1873
 78 Michał          Czapski              Warszawa               100.00      0.5     1472      330    -1023
 79 Magdalena       Berlińska            Warszawa               100.00      0.5      781      224     -562
 80 Szymon          Płachta              Warszawa               129.22      0.0      944      251     -272
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Mistrzostwa Milanówka "Truskawki w Milanówku"



	Mariusz Skrobosz 149.05 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena      Kublik                120.39 -  334: 350   70
    2    31 Grażyna        Wesołowska            119.36 +  469: 370  169
    3    17 Kamil          Kister                128.85 +  410: 316  179
    4    15 Krzysztof      Langiewicz            125.75 +  412: 311  176
    5    11 Szymon         Płachta               129.22 +  379: 307  179
    6     8 Katarzyna      Małek                 125.70 +  498: 416  176
    7     4 Przemysław     Rybicki               129.63 +  371: 294  180
    8     3 Jakub          Szymczak              133.28 +  498: 359  183
    9     2 Kamil          Górka                 147.59 -  389: 488   98
   10     3 Piotr          Pietuchowski          131.38 +  441: 349  181
   11     1 Paweł          Jackowski             139.09 -  385: 433   89
   12     3 Marek          Reda                  139.23 -  417: 453   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1769  / 12 147.42




	Kazimierz.Jr Merklejn 148.31 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Adam           Weremczuk             120.33 +  385: 372  170
    2     1 Wojciech       Urbański              115.12 +  414: 362  165
    3     4 Miłosz         Wrzałek               142.70 -  357: 376   93
    4    14 Monika         Sadurska              102.06 +  423: 343  152
    5     5 Grzegorz       Kurowski              143.19 +  409: 354  193
    6     3 Marek          Syczuk                140.37 -  359: 455   90
    7    11 Rafał          Wesołowski            129.05 -  338: 429   79
    8    19 Jarosław       Olek                  121.62 +  385: 373  172
    9     9 Marek          Reda                  139.23 -  366: 413   89
   10    15 Tomasz         Zwoliński             139.05 +  529: 340  189
   11    14 Krzysztof      Sporczyk              126.13 +  344: 309  176
   12     9 Rafał          Matczak               132.57 +  463: 313  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Kamil Górka 147.59 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grażyna        Wesołowska            119.36 +  428: 263  169
    2    15 Magdalena      Kublik                120.39 +  547: 388  170
    3     2 Joanna         Ostrowska             115.51 +  381: 288  166
    4     3 Justyna        Górka                 140.14 +  429: 413  190
    5     2 Piotr          Pietuchowski          131.38 +  435: 420  181
    6     1 Paweł          Jackowski             139.09 +  369: 361  189
    7     1 Robert         Kamiński              134.27 -  387: 440   84
    8     2 Mariusz        Sylwestrzuk           127.47 +  378: 372  177
    9     2 Mariusz        Skrobosz              149.05 +  488: 389  199
   10     2 Miłosz         Wrzałek               142.70 -  413: 444   93
   11     2 Jakub          Szymczak              133.28 -  379: 417   83
   12     2 Jakub          Szymczak              133.28 +  442: 350  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1884  / 12 157.00




	Mirosław Uglik 145.72 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Piotr          Broda                 118.91 +  446: 327  169
    2    10 Justyna        Górka                 140.14 -  355: 379   90
    3    18 Robert         Kamiński              134.27 -  361: 400   84
    4    23 Grażyna        Kaczyńska             105.60 +  408: 289  156
    5    18 Krzysztof      Langiewicz            125.75 -  360: 364   76
    6    24 Piotr          Mańkowski             100.57 -  419: 434   51
    7    27 Sylwia         Buks                  100.00 +  430: 245  150
    8    21 Adam           Janicki               113.11 +  369: 330  163
    9    18 Marek          Dudkiewicz            131.55 +  502: 369  182
   10    12 Grzegorz       Koczkodon             132.01 +  385: 379  182
   11    10 Mariusz        Sylwestrzuk           127.47 -  323: 487   77
   12    15 Grzegorz       Koczkodon             132.01 +  401: 394  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Michał Alabrudziński 145.62 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Kroc                  116.84 -  349: 467   67
    2    25 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  445: 314  150
    3    20 Łukasz         Wojciechowski         101.02 +  407: 370  151
    4    16 Paulina        Mech                  112.81 +  421: 302  163
    5    12 Radosław       Więch                 106.60 +  500: 273  157
    6     2 Piotr          Pietuchowski          131.38 -  301: 435   81
    7     7 Justyna        Górka                 140.14 -  347: 361   90
    8    14 Piotr          Mańkowski             100.57 +  443: 387  151
    9    11 Przemysław     Rybicki               129.63 -  392: 526   80
   10    14 Adam           Weremczuk             120.33 +  409: 364  170
   11    12 Mariola        Osajda-Matczak        123.87 +  466: 400  174
   12     5 Mikołaj        Fidziński             113.38 -  335: 460   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Stanisław Rydzik 144.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Joanna         Ostrowska             115.51 -  328: 497   66
    2    33 Kamila         Zacharuk              100.00 +  527: 201  150
    3    12 Paulina        Mech                  112.81 -  384: 387   63
    4    20 Adam           Janicki               113.11 +  359: 340  163
    5    16 Krzysztof      Sporczyk              126.13 +  414: 249  176
    6    13 Justyna        Górka                 140.14 -  336: 405   90
    7    20 Karol          Rembiałkowski         101.90 +  423: 403  152
    8    13 Krzysztof      Langiewicz            125.75 +  484: 392  176
    9    10 Mikołaj        Fidziński             113.38 -  363: 438   63
   10    13 Andrzej        Kwiatkowski           124.30 +  409: 355  174
   11    11 Piotr          Broda                 118.91 -  346: 382   69
   12    14 Robert         Głowacki              122.78 -  347: 433   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Grzegorz Kurowski 143.19 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Wojciech       Urbański              115.12 -  317: 584   65
    2    37 Ariel          Majcher               100.00 +  477: 169  150
    3    19 Szymon         Dąbrowski             101.53 +  625: 357  152
    4     5 Rafał          Wesołowski            129.05 +  352: 347  179
    5     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.31 -  354: 409   98
    6    11 Kamil          Kister                128.85 -  295: 398   79
    7    19 Dariusz        Jarosławski           112.12 -  359: 396   62
    8    22 Urszula        Solarska              102.96 +  429: 334  153
    9    16 Krzysztof      Langiewicz            125.75 +  452: 374  176
   10    10 Rafał          Matczak               132.57 +  446: 258  183
   11     9 Przemysław     Rybicki               129.63 -  385: 473   80
   12    12 Tomasz         Zwoliński             139.05 +  334: 329  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Miłosz Wrzałek 142.70 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mikołaj        Fidziński             113.38 +  469: 315  163
    2     4 Irena          Sołdan                133.80 +  456: 408  184
    3     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.31 +  376: 357  198
    4     4 Radosław       Więch                 106.60 +  432: 324  157
    5     1 Paweł          Jackowski             139.09 -  310: 487   89
    6     5 Przemysław     Rybicki               129.63 -  333: 396   80
    7    10 Grzegorz       Koczkodon             132.01 +  441: 369  182
    8     9 Justyna        Górka                 140.14 +  466: 296  190
    9     5 Mariusz        Sylwestrzuk           127.47 +  371: 355  177
   10     2 Kamil          Górka                 147.59 +  444: 413  198
   11     3 Piotr          Pietuchowski          131.38 +  465: 364  181
   12     1 Paweł          Jackowski             139.09 +  497: 368  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1988  / 12 165.67




	Marek Syczuk 140.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Adam           Janicki               113.11 +  456: 279  163
    2     8 Rafał          Wesołowski            129.05 -  348: 382   79
    3    16 Marek          Dudkiewicz            131.55 +  445: 315  182
    4     9 Anna           Arana                 106.05 +  387: 293  156
    5     8 Justyna        Górka                 140.14 +  473: 370  190
    6     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.31 +  455: 359  198
    7     3 Mariusz        Sylwestrzuk           127.47 -  343: 353   77
    8     4 Kamil          Kister                128.85 +  393: 392  179
    9     4 Mariola        Osajda-Matczak        123.87 +  372: 339  174
   10     1 Paweł          Jackowski             139.09 -  407: 433   89
   11     5 Robert         Kamiński              134.27 -  322: 441   84
   12     7 Łukasz         Bobowski              138.86 +  397: 340  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1760  / 12 146.67




	Justyna Górka 140.14 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paulina        Mech                  112.81 +  369: 337  163
    2    10 Mirosław       Uglik                 145.72 +  379: 355  196
    3     7 Marek          Reda                  139.23 +  373: 300  189
    4     3 Kamil          Górka                 147.59 -  413: 429   98
    5     8 Marek          Syczuk                140.37 -  370: 473   90
    6    13 Stanisław      Rydzik                144.10 +  405: 336  194
    7     7 Michał         Alabrudziński         145.62 +  361: 347  196
    8     9 Miłosz         Wrzałek               142.70 -  296: 466   93
    9    12 Kamil          Kister                128.85 +  395: 353  179
   10    11 Rafał          Wesołowski            129.05 -  378: 416   79
   11    13 Łukasz         Bobowski              138.86 -  388: 393   89
   12    18 Mariola        Osajda-Matczak        123.87 +  517: 296  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1740  / 12 145.00




	Marek Reda 139.23 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zbigniew       Rybak                 112.60 +  441: 240  163
    2    12 Krzysztof      Sporczyk              126.13 +  428: 364  176
    3     7 Justyna        Górka                 140.14 -  300: 373   90
    4    11 Jerzy          Tatarczuk             113.66 -  371: 384   64
    5    23 Karol          Rembiałkowski         101.90 +  426: 355  152
    6    17 Szymon         Płachta               129.22 +  450: 338  179
    7     8 Waldemar       Czerwoniec            131.22 +  462: 314  181
    8     5 Dominik        Urbacki               100.00 -  409: 522   50
    9     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.31 +  413: 366  198
   10     7 Przemysław     Rybicki               129.63 +  386: 378  180
   11     4 Rafał          Wesołowski            129.05 +  465: 270  179
   12     3 Mariusz        Skrobosz              149.05 +  453: 417  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 12 150.92




	Paweł Jackowski 139.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Jarosławski           112.12 +  466: 339  162
    2     6 Waldemar       Czerwoniec            131.22 +  574: 430  181
    3     1 Jerzy          Matyasik              123.30 +  494: 332  173
    4     1 Mariusz        Sylwestrzuk           127.47 +  375: 342  177
    5     1 Miłosz         Wrzałek               142.70 +  487: 310  193
    6     1 Kamil          Górka                 147.59 -  361: 369   98
    7     2 Piotr          Pietuchowski          131.38 +  417: 391  181
    8     1 Robert         Kamiński              134.27 +  419: 400  184
    9     1 Dominik        Urbacki               100.00 +  430: 285  150
   10     1 Marek          Syczuk                140.37 +  433: 407  190
   11     1 Mariusz        Skrobosz              149.05 +  433: 385  199
   12     1 Miłosz         Wrzałek               142.70 -  368: 497   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1981  / 12 165.08




	Tomasz Zwoliński 139.05 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Andracka              109.21 -  366: 369   59
    2    21 Grażyna        Kaczyńska             105.60 +  535: 265  156
    3    11 Krzysztof      Langiewicz            125.75 -  299: 402   76
    4    22 Dariusz        Jarosławski           112.12 -  327: 450   62
    5    28 Maciej         Sancewicz             124.63 -  301: 345   75
    6    33 Marta          Skok                  100.00 +  470: 305  150
    7    28 Szymon         Dąbrowski             101.53 +  458: 313  152
    8    25 Karol          Rembiałkowski         101.90 +  407: 373  152
    9    17 Piotr          Mańkowski             100.57 +  412: 405  151
   10    15 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.31 -  340: 529   98
   11    18 Marek          Dudkiewicz            131.55 +  608: 290  182
   12    12 Grzegorz       Kurowski              143.19 -  329: 334   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Łukasz Bobowski 138.86 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Radosław       Więch                 106.60 -  337: 352   57
    2    29 Marta          Skok                  100.00 +  504: 266  150
    3    13 Magdalena      Kublik                120.39 -  377: 459   70
    4    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  487: 336  150
    5    13 Rafał          Matczak               132.57 -  400: 419   83
    6    20 Andrzej        Kwiatkowski           124.30 +  385: 370  174
    7    16 Piotr          Mańkowski             100.57 -  279: 377   51
    8    23 Jerzy          Matyasik              123.30 +  323: 321  173
    9    19 Dariusz        Jarosławski           112.12 +  422: 337  162
   10    19 Zbigniew       Rybak                 112.60 +  457: 352  163
   11    13 Justyna        Górka                 140.14 +  393: 388  190
   12     7 Marek          Syczuk                140.37 -  340: 397   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Robert Kamiński 134.27 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Anna           Arana                 106.05 +  387: 351  156
    2    19 Adam           Weremczuk             120.33 -  317: 410   70
    3    18 Mirosław       Uglik                 145.72 +  400: 361  196
    4    18 Magdalena      Kublik                120.39 +  433: 348  170
    5     7 Grzegorz       Koczkodon             132.01 +  430: 265  182
    6     4 Robert         Głowacki              122.78 +  386: 365  173
    7     1 Kamil          Górka                 147.59 +  440: 387  198
    8     1 Paweł          Jackowski             139.09 -  400: 419   89
    9     3 Piotr          Pietuchowski          131.38 -  353: 428   81
   10     4 Wojciech       Urbański              115.12 +  431: 370  165
   11     5 Marek          Syczuk                140.37 +  441: 322  190
   12     4 Andrzej        Rechowicz             128.27 +  436: 358  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1848  / 12 154.00




	Irena Sołdan 133.80 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grażyna        Kaczyńska             105.60 +  376: 300  156
    2     4 Miłosz         Wrzałek               142.70 -  408: 456   93
    3    22 Rafał          Matczak               132.57 -  363: 484   83
    4    24 Karol          Rembiałkowski         101.90 -  370: 430   52
    5    29 Marta          Skok                  100.00 +  465: 181  150
    6    21 Anna           Arana                 106.05 +  449: 338  156
    7    18 Krzysztof      Langiewicz            125.75 -  329: 418   76
    8    24 Maciej         Sancewicz             124.63 -  274: 456   75
    9    26 Dorota         Rudzińska             113.38 +  455: 346  163
   10    21 Jerzy          Matyasik              123.30 +  407: 361  173
   11    19 Urszula        Solarska              102.96 +  354: 336  153
   12    16 Kamil          Kister                128.85 +  482: 401  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Jakub Szymczak 133.28 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Urszula        Solarska              102.96 +  410: 368  153
    2    16 Szymon         Dąbrowski             101.53 +  455: 356  152
    3     8 Piotr          Pietuchowski          131.38 -  325: 420   81
    4     6 Wojciech       Urbański              115.12 -  395: 422   65
    5    17 Anna           Arana                 106.05 +  560: 353  156
    6    10 Grażyna        Wesołowska            119.36 +  415: 276  169
    7     5 Mariola        Osajda-Matczak        123.87 +  459: 283  174
    8     3 Mariusz        Skrobosz              149.05 -  359: 498   99
    9     8 Andrzej        Kwiatkowski           124.30 +  368: 363  174
   10     6 Piotr          Broda                 118.91 +  443: 292  169
   11     2 Kamil          Górka                 147.59 +  417: 379  198
   12     2 Kamil          Górka                 147.59 -  350: 442   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1688  / 12 140.67




	Rafał Matczak 132.57 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Monika         Sadurska              102.06 +  380: 365  152
    2     3 Joanna         Ostrowska             115.51 -  293: 316   66
    3    22 Irena          Sołdan                133.80 +  484: 363  184
    4    13 Andrzej        Rechowicz             128.27 +  446: 331  178
    5    13 Łukasz         Bobowski              138.86 +  419: 400  189
    6     7 Mariusz        Sylwestrzuk           127.47 -  309: 476   77
    7    12 Paulina        Mech                  112.81 +  526: 309  163
    8     6 Mariola        Osajda-Matczak        123.87 -  342: 366   74
    9    13 Zbigniew       Rybak                 112.60 +  412: 352  163
   10    10 Grzegorz       Kurowski              143.19 -  258: 446   93
   11     8 Katarzyna      Małek                 125.70 +  436: 330  176
   12     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.31 -  313: 463   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Grzegorz Koczkodon 132.01 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Karol          Rembiałkowski         101.90 +  381: 282  152
    2     2 Katarzyna      Małek                 125.70 -  400: 444   76
    3    24 Renata         Andracka              109.21 +  469: 312  159
    4     8 Jerzy          Matyasik              123.30 +  400: 345  173
    5     7 Robert         Kamiński              134.27 -  265: 430   84
    6    12 Andrzej        Kroc                  116.84 +  381: 380  167
    7    10 Miłosz         Wrzałek               142.70 -  369: 441   93
    8    11 Wojciech       Urbański              115.12 -  348: 425   65
    9    21 Radosław       Więch                 106.60 +  459: 350  157
   10    12 Mirosław       Uglik                 145.72 -  379: 385   96
   11    20 Maciej         Sancewicz             124.63 +  512: 377  175
   12    15 Mirosław       Uglik                 145.72 -  394: 401   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Marek Dudkiewicz 131.55 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Dąbrowski             101.53 -  341: 344   52
    2    27 Adam           Janicki               113.11 +  380: 302  163
    3    16 Marek          Syczuk                140.37 -  315: 445   90
    4    33 Magdalena      Berlińska             100.00 +  511: 145  150
    5    21 Dariusz        Jarosławski           112.12 +  425: 370  162
    6    15 Paulina        Mech                  112.81 -  319: 360   63
    7    25 Jarosław       Olek                  121.62 -  290: 428   72
    8    29 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  326: 293  150
    9    18 Mirosław       Uglik                 145.72 -  369: 502   96
   10    28 Łukasz         Wojciechowski         101.02 +  450: 302  151
   11    18 Tomasz         Zwoliński             139.05 -  290: 608   89
   12    24 Maciej         Sancewicz             124.63 +  470: 310  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Piotr Pietuchowski 131.38 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Katarzyna      Bogusławska           101.32 +  331: 319  151
    2    17 Andrzej        Rechowicz             128.27 +  408: 356  178
    3     8 Jakub          Szymczak              133.28 +  420: 325  183
    4     2 Katarzyna      Małek                 125.70 +  418: 396  176
    5     2 Kamil          Górka                 147.59 -  420: 435   98
    6     2 Michał         Alabrudziński         145.62 +  435: 301  196
    7     2 Paweł          Jackowski             139.09 -  391: 417   89
    8     8 Przemysław     Rybicki               129.63 +  492: 334  180
    9     3 Robert         Kamiński              134.27 +  428: 353  184
   10     3 Mariusz        Skrobosz              149.05 -  349: 441   99
   11     3 Miłosz         Wrzałek               142.70 -  364: 465   93
   12     6 Dominik        Urbacki               100.00 -  356: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Waldemar Czerwoniec 131.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Łukasz         Wojciechowski         101.02 +  375: 324  151
    2     6 Paweł          Jackowski             139.09 -  430: 574   89
    3    15 Krzysztof      Sporczyk              126.13 +  395: 376  176
    4    17 Andrzej        Kwiatkowski           124.30 +  426: 329  174
    5    10 Rafał          Wesołowski            129.05 -  330: 381   79
    6    19 Renata         Andracka              109.21 +  350: 318  159
    7     8 Marek          Reda                  139.23 -  314: 462   89
    8    12 Andrzej        Kroc                  116.84 +  507: 307  167
    9     7 Wojciech       Urbański              115.12 -  409: 433   65
   10    17 Jarosław       Olek                  121.62 +  343: 330  172
   11    15 Paulina        Mech                  112.81 +  441: 322  163
   12     8 Przemysław     Rybicki               129.63 +  414: 313  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Przemysław Rybicki 129.63 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Piotr          Mańkowski             100.57 +  387: 328  151
    2    18 Maciej         Sancewicz             124.63 +  455: 255  175
    3     9 Radosław       Więch                 106.60 -  320: 391   57
    4    12 Andrzej        Kroc                  116.84 +  414: 362  167
    5     6 Adam           Weremczuk             120.33 +  348: 310  170
    6     5 Miłosz         Wrzałek               142.70 +  396: 333  193
    7     4 Mariusz        Skrobosz              149.05 -  294: 371   99
    8     8 Piotr          Pietuchowski          131.38 -  334: 492   81
    9    11 Michał         Alabrudziński         145.62 +  526: 392  196
   10     7 Marek          Reda                  139.23 -  378: 386   89
   11     9 Grzegorz       Kurowski              143.19 +  473: 385  193
   12     8 Waldemar       Czerwoniec            131.22 -  313: 414   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Szymon Płachta 129.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    11 Mariusz        Skrobosz              149.05 -  307: 379   99
    6    17 Marek          Reda                  139.23 -  338: 450   89
    7    22 Mikołaj        Fidziński             113.38 -  299: 387   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     251  /  3  83.67




	Rafał Wesołowski 129.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Magdalena      Berlińska             100.00 +  372: 194  150
    2     8 Marek          Syczuk                140.37 +  382: 348  190
    3     6 Jerzy          Tatarczuk             113.66 +  430: 347  164
    4     5 Grzegorz       Kurowski              143.19 -  347: 352   93
    5    10 Waldemar       Czerwoniec            131.22 +  381: 330  181
    6     6 Mariola        Osajda-Matczak        123.87 -  366: 437   74
    7    11 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.31 +  429: 338  198
    8     7 Andrzej        Rechowicz             128.27 +  503: 339  178
    9     6 Katarzyna      Małek                 125.70 -  353: 386   76
   10    11 Justyna        Górka                 140.14 +  416: 378  190
   11     4 Marek          Reda                  139.23 -  270: 465   89
   12    10 Mariusz        Sylwestrzuk           127.47 -  323: 379   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Kamil Kister 128.85 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Sylwia         Buks                  100.00 +  373: 311  150
    2     7 Jerzy          Matyasik              123.30 -  347: 383   73
    3    17 Mariusz        Skrobosz              149.05 -  316: 410   99
    4    34 Julian         Łuczyc-Wyhowski       100.00 +  468: 127  150
    5    14 Mikołaj        Fidziński             113.38 +  420: 315  163
    6    11 Grzegorz       Kurowski              143.19 +  398: 295  193
    7     6 Robert         Głowacki              122.78 +  492: 265  173
    8     4 Marek          Syczuk                140.37 -  392: 393   90
    9    12 Justyna        Górka                 140.14 -  353: 395   90
   10    16 Paulina        Mech                  112.81 -  283: 420   63
   11    21 Zbigniew       Rybak                 112.60 +  427: 322  163
   12    16 Irena          Sołdan                133.80 -  401: 482   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Andrzej Rechowicz 128.27 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Czapski               100.00 +  406: 220  150
    2    17 Piotr          Pietuchowski          131.38 -  356: 408   81
    3    26 Karol          Rembiałkowski         101.90 +  458: 353  152
    4    13 Rafał          Matczak               132.57 -  331: 446   83
    5    20 Dorota         Rudzińska             113.38 +  437: 338  163
    6    14 Krzysztof      Langiewicz            125.75 +  408: 352  176
    7     9 Jerzy          Tatarczuk             113.66 +  444: 352  164
    8     7 Rafał          Wesołowski            129.05 -  339: 503   79
    9    14 Paulina        Mech                  112.81 +  465: 306  163
   10     8 Mariola        Osajda-Matczak        123.87 +  354: 287  174
   11     7 Wojciech       Urbański              115.12 +  451: 398  165
   12     4 Robert         Kamiński              134.27 -  358: 436   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Mariusz Sylwestrzuk 127.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  370: 285  150
    2     9 Andrzej        Kwiatkowski           124.30 +  388: 309  174
    3     5 Andrzej        Kroc                  116.84 +  406: 321  167
    4     1 Paweł          Jackowski             139.09 -  342: 375   89
    5     9 Jerzy          Tatarczuk             113.66 +  366: 306  164
    6     7 Rafał          Matczak               132.57 +  476: 309  183
    7     3 Marek          Syczuk                140.37 +  353: 343  190
    8     2 Kamil          Górka                 147.59 -  372: 378   98
    9     5 Miłosz         Wrzałek               142.70 -  355: 371   93
   10     9 Dominik        Urbacki               100.00 -  332: 448   50
   11    10 Mirosław       Uglik                 145.72 +  487: 323  196
   12    10 Rafał          Wesołowski            129.05 +  379: 323  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1733  / 12 144.42




	Krzysztof Sporczyk 126.13 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Aleksandra     Grzeszczak            100.00 +  367: 273  150
    2    12 Marek          Reda                  139.23 -  364: 428   89
    3    15 Waldemar       Czerwoniec            131.22 -  376: 395   81
    4    28 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  367: 269  150
    5    16 Stanisław      Rydzik                144.10 -  249: 414   94
    6    27 Łukasz         Wojciechowski         101.02 +  373: 287  151
    7    21 Adam           Weremczuk             120.33 -  275: 379   70
    8    26 Joanna         Ostrowska             115.51 +  341: 340  166
    9    24 Katarzyna      Bogusławska           101.32 +  422: 344  151
   10    18 Robert         Głowacki              122.78 +  455: 442  173
   11    14 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.31 -  309: 344   98
   12    19 Paulina        Mech                  112.81 +  382: 328  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Krzysztof Langiewicz 125.75 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  436: 258  150
    2    14 Radosław       Więch                 106.60 -  306: 329   57
    3    11 Tomasz         Zwoliński             139.05 +  402: 299  189
    4    15 Mariusz        Skrobosz              149.05 -  311: 412   99
    5    18 Mirosław       Uglik                 145.72 +  364: 360  196
    6    14 Andrzej        Rechowicz             128.27 -  352: 408   78
    7    18 Irena          Sołdan                133.80 +  418: 329  184
    8    13 Stanisław      Rydzik                144.10 -  392: 484   94
    9    16 Grzegorz       Kurowski              143.19 -  374: 452   93
   10    25 Maciej         Sancewicz             124.63 -  349: 481   75
   11    25 Dariusz        Jarosławski           112.12 +  388: 318  162
   12    22 Jerzy          Tatarczuk             113.66 +  445: 309  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Katarzyna Małek 125.70 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  497: 284  150
    2     2 Grzegorz       Koczkodon             132.01 +  444: 400  182
    3     3 Robert         Głowacki              122.78 +  570: 387  173
    4     2 Piotr          Pietuchowski          131.38 -  396: 418   81
    5     3 Mariola        Osajda-Matczak        123.87 -  336: 441   74
    6     8 Mariusz        Skrobosz              149.05 -  416: 498   99
    7    14 Katarzyna      Bogusławska           101.32 +  412: 371  151
    8    10 Jerzy          Tatarczuk             113.66 +  394: 339  164
    9     6 Rafał          Wesołowski            129.05 +  386: 353  179
   10     5 Mikołaj        Fidziński             113.38 -  297: 378   63
   11     8 Rafał          Matczak               132.57 -  330: 436   83
   12    13 Andrzej        Kroc                  116.84 -  287: 364   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Maciej Sancewicz 124.63 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Ariel          Majcher               100.00 +  316: 217  150
    2    18 Przemysław     Rybicki               129.63 -  255: 455   80
    3    28 Andrzej        Kwiatkowski           124.30 -  348: 367   74
    4    29 Grażyna        Wesołowska            119.36 -  314: 438   69
    5    28 Tomasz         Zwoliński             139.05 +  345: 301  189
    6    29 Joanna         Ostrowska             115.51 -  371: 480   66
    7    30 Magdalena      Kublik                120.39 +  432: 339  170
    8    24 Irena          Sołdan                133.80 +  456: 274  184
    9    20 Robert         Głowacki              122.78 -  325: 455   73
   10    25 Krzysztof      Langiewicz            125.75 +  481: 349  176
   11    20 Grzegorz       Koczkodon             132.01 -  377: 512   82
   12    24 Marek          Dudkiewicz            131.55 -  310: 470   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Andrzej Kwiatkowski 124.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marta          Skok                  100.00 +  450: 272  150
    2     9 Mariusz        Sylwestrzuk           127.47 -  309: 388   77
    3    28 Maciej         Sancewicz             124.63 +  367: 348  175
    4    17 Waldemar       Czerwoniec            131.22 -  329: 426   81
    5    19 Monika         Sadurska              102.06 +  483: 374  152
    6    20 Łukasz         Bobowski              138.86 -  370: 385   89
    7    24 Renata         Andracka              109.21 +  373: 341  159
    8    20 Krzysztof      Bukowski              116.88 +  421: 401  167
    9     8 Jakub          Szymczak              133.28 -  363: 368   83
   10    13 Stanisław      Rydzik                144.10 -  355: 409   94
   11    22 Jarosław       Olek                  121.62 -  353: 392   72
   12    20 Jarosław       Olek                  121.62 +  361: 332  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Mariola Osajda-Matczak 123.87 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  375: 263  150
    2     5 Andrzej        Kroc                  116.84 -  418: 452   67
    3    21 Zbigniew       Rybak                 112.60 +  377: 316  163
    4    10 Mikołaj        Fidziński             113.38 +  420: 397  163
    5     3 Katarzyna      Małek                 125.70 +  441: 336  176
    6     6 Rafał          Wesołowski            129.05 +  437: 366  179
    7     5 Jakub          Szymczak              133.28 -  283: 459   83
    8     6 Rafał          Matczak               132.57 +  366: 342  183
    9     4 Marek          Syczuk                140.37 -  339: 372   90
   10     8 Andrzej        Rechowicz             128.27 -  287: 354   78
   11    12 Michał         Alabrudziński         145.62 -  400: 466   96
   12    18 Justyna        Górka                 140.14 -  296: 517   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Jerzy Matyasik 123.30 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Anna           Szkiruć               100.00 +  458: 229  150
    2     7 Kamil          Kister                128.85 +  383: 347  179
    3     1 Paweł          Jackowski             139.09 -  332: 494   89
    4     8 Grzegorz       Koczkodon             132.01 -  345: 400   82
    5    25 Zbigniew       Rybak                 112.60 -  312: 390   63
    6    28 Grażyna        Kaczyńska             105.60 +  359: 326  156
    7    17 Andrzej        Kroc                  116.84 -  330: 498   67
    8    23 Łukasz         Bobowski              138.86 -  321: 323   89
    9    25 Krzysztof      Bukowski              116.88 +  390: 302  167
   10    21 Irena          Sołdan                133.80 -  361: 407   84
   11    31 Kamila         Zacharuk              100.00 +  362: 323  150
   12    25 Dorota         Rudzińska             113.38 +  418: 371  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Robert Głowacki 122.78 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Dominik        Urbacki               100.00 +  440: 351  150
    2    13 Jarosław       Olek                  121.62 +  365: 301  172
    3     3 Katarzyna      Małek                 125.70 -  387: 570   76
    4    19 Joanna         Ostrowska             115.51 +  394: 391  166
    5     4 Wojciech       Urbański              115.12 +  486: 381  165
    6     4 Robert         Kamiński              134.27 -  365: 386   84
    7     6 Kamil          Kister                128.85 -  265: 492   79
    8    18 Zbigniew       Rybak                 112.60 -  360: 390   63
    9    20 Maciej         Sancewicz             124.63 +  455: 325  175
   10    18 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  442: 455   76
   11    17 Piotr          Mańkowski             100.57 +  409: 350  151
   12    14 Stanisław      Rydzik                144.10 +  433: 347  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Jarosław Olek 121.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Kamila         Zacharuk              100.00 +  364: 255  150
    2    13 Robert         Głowacki              122.78 -  301: 365   73
    3    23 Adam           Weremczuk             120.33 -  310: 475   70
    4    26 Dominik        Urbacki               100.00 -  295: 387   50
    5    37 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  296: 262  150
    6    30 Adam           Janicki               113.11 +  372: 316  163
    7    25 Marek          Dudkiewicz            131.55 +  428: 290  182
    8    19 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.31 -  373: 385   98
    9    23 Jerzy          Tatarczuk             113.66 +  432: 310  164
   10    17 Waldemar       Czerwoniec            131.22 -  330: 343   81
   11    22 Andrzej        Kwiatkowski           124.30 +  392: 353  174
   12    20 Andrzej        Kwiatkowski           124.30 -  332: 361   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Magdalena Kublik 120.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              149.05 +  350: 334  199
    2    15 Kamil          Górka                 147.59 -  388: 547   98
    3    13 Łukasz         Bobowski              138.86 +  459: 377  189
    4    18 Robert         Kamiński              134.27 -  348: 433   84
    5    22 Paulina        Mech                  112.81 -  335: 359   63
    6    25 Piotr          Broda                 118.91 -  322: 479   69
    7    30 Maciej         Sancewicz             124.63 -  339: 432   75
    8    30 Grażyna        Wesołowska            119.36 +  373: 336  169
    9    29 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  445: 313  150
   10    24 Radosław       Więch                 106.60 +  439: 316  157
   11    24 Renata         Andracka              109.21 +  360: 292  159
   12    17 Adam           Weremczuk             120.33 +  376: 345  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Adam Weremczuk 120.33 Łódź/Londyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.31 -  372: 385   98
    2    19 Robert         Kamiński              134.27 +  410: 317  184
    3    23 Jarosław       Olek                  121.62 +  475: 310  172
    4     7 Urszula        Solarska              102.96 +  401: 342  153
    5     6 Przemysław     Rybicki               129.63 -  310: 348   80
    6    16 Zbigniew       Rybak                 112.60 -  362: 390   63
    7    21 Krzysztof      Sporczyk              126.13 +  379: 275  176
    8    16 Paulina        Mech                  112.81 -  291: 409   63
    9    22 Renata         Andracka              109.21 +  442: 272  159
   10    14 Michał         Alabrudziński         145.62 -  364: 409   96
   11    23 Joanna         Ostrowska             115.51 +  368: 340  166
   12    17 Magdalena      Kublik                120.39 -  345: 376   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Grażyna Wesołowska 119.36 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 147.59 -  263: 428   98
    2    31 Mariusz        Skrobosz              149.05 -  370: 469   99
    3    34 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  452: 222  150
    4    29 Maciej         Sancewicz             124.63 +  438: 314  175
    5    24 Szymon         Dąbrowski             101.53 +  408: 367  152
    6    10 Jakub          Szymczak              133.28 -  276: 415   83
    7    15 Wojciech       Urbański              115.12 -  362: 507   65
    8    30 Magdalena      Kublik                120.39 -  336: 373   70
    9    30 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 -  369: 424   50
   10    31 Anna           Szkiruć               100.00 +  424: 274  150
   11    26 Radosław       Więch                 106.60 +  368: 359  157
   12    23 Katarzyna      Bogusławska           101.32 +  368: 340  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Piotr Broda 118.91 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mirosław       Uglik                 145.72 -  327: 446   96
    2    34 Zbigniew       Rybak                 112.60 -  355: 438   63
    3    31 Grażyna        Kaczyńska             105.60 -  350: 441   56
    4    35 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  339: 331  150
    5    32 Aleksandra     Grzeszczak            100.00 +  394: 258  150
    6    25 Magdalena      Kublik                120.39 +  479: 322  170
    7    26 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  503: 198  150
    8    15 Dariusz        Jarosławski           112.12 +  393: 304  162
    9    15 Andrzej        Kroc                  116.84 +  359: 339  167
   10     6 Jakub          Szymczak              133.28 -  292: 443   83
   11    11 Stanisław      Rydzik                144.10 +  382: 346  194
   12    11 Wojciech       Urbański              115.12 -  306: 367   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Krzysztof Bukowski 116.88 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    20 Andrzej        Kwiatkowski           124.30 -  401: 421   74
    9    25 Jerzy          Matyasik              123.30 -  302: 390   73
   10    29 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  465: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     297  /  3  99.00




	Andrzej Kroc 116.84 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Alabrudziński         145.62 +  467: 349  196
    2     5 Mariola        Osajda-Matczak        123.87 +  452: 418  174
    3     5 Mariusz        Sylwestrzuk           127.47 -  321: 406   77
    4    12 Przemysław     Rybicki               129.63 -  362: 414   80
    5    15 Joanna         Ostrowska             115.51 +  477: 337  166
    6    12 Grzegorz       Koczkodon             132.01 -  380: 381   82
    7    17 Jerzy          Matyasik              123.30 +  498: 330  173
    8    12 Waldemar       Czerwoniec            131.22 -  307: 507   81
    9    15 Piotr          Broda                 118.91 -  339: 359   69
   10    20 Adam           Janicki               113.11 +  421: 262  163
   11    16 Jerzy          Tatarczuk             113.66 +  416: 319  164
   12    13 Katarzyna      Małek                 125.70 +  364: 287  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Joanna Ostrowska 115.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                144.10 +  497: 328  194
    2     3 Rafał          Matczak               132.57 +  316: 293  183
    3     2 Kamil          Górka                 147.59 -  288: 381   98
    4    19 Robert         Głowacki              122.78 -  391: 394   73
    5    15 Andrzej        Kroc                  116.84 -  337: 477   67
    6    29 Maciej         Sancewicz             124.63 +  480: 371  175
    7    23 Radosław       Więch                 106.60 -  352: 433   57
    8    26 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  340: 341   76
    9    27 Szymon         Dąbrowski             101.53 -  307: 381   52
   10    30 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  468: 218  150
   11    23 Adam           Weremczuk             120.33 -  340: 368   70
   12    28 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  534: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Wojciech Urbański 115.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Kurowski              143.19 +  584: 317  193
    2     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.31 -  362: 414   98
    3    10 Dominik        Urbacki               100.00 +  422: 374  150
    4     6 Jakub          Szymczak              133.28 +  422: 395  183
    5     4 Robert         Głowacki              122.78 -  381: 486   73
    6     9 Jerzy          Tatarczuk             113.66 -  332: 374   64
    7    15 Grażyna        Wesołowska            119.36 +  507: 362  169
    8    11 Grzegorz       Koczkodon             132.01 +  425: 348  182
    9     7 Waldemar       Czerwoniec            131.22 +  433: 409  181
   10     4 Robert         Kamiński              134.27 -  370: 431   84
   11     7 Andrzej        Rechowicz             128.27 -  398: 451   78
   12    11 Piotr          Broda                 118.91 +  367: 306  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Jerzy Tatarczuk 113.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Julian         Łuczyc-Wyhowski       100.00 +  441: 171  150
    2    11 Renata         Andracka              109.21 +  454: 283  159
    3     6 Rafał          Wesołowski            129.05 -  347: 430   79
    4    11 Marek          Reda                  139.23 +  384: 371  189
    5     9 Mariusz        Sylwestrzuk           127.47 -  306: 366   77
    6     9 Wojciech       Urbański              115.12 +  374: 332  165
    7     9 Andrzej        Rechowicz             128.27 -  352: 444   78
    8    10 Katarzyna      Małek                 125.70 -  339: 394   76
    9    23 Jarosław       Olek                  121.62 -  310: 432   72
   10    27 Szymon         Dąbrowski             101.53 +  462: 247  152
   11    16 Andrzej        Kroc                  116.84 -  319: 416   67
   12    22 Krzysztof      Langiewicz            125.75 -  309: 445   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Mikołaj Fidziński 113.38 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Miłosz         Wrzałek               142.70 -  315: 469   93
    2    38 Magdalena      Berlińska             100.00 +  460: 142  150
    3    25 Aleksandra     Grzeszczak            100.00 +  473: 250  150
    4    10 Mariola        Osajda-Matczak        123.87 -  397: 420   74
    5    14 Kamil          Kister                128.85 -  315: 420   79
    6    22 Dorota         Rudzińska             113.38 +  358: 323  163
    7    22 Szymon         Płachta               129.22 +  387: 299  179
    8    17 Radosław       Więch                 106.60 +  360: 344  157
    9    10 Stanisław      Rydzik                144.10 +  438: 363  194
   10     5 Katarzyna      Małek                 125.70 +  378: 297  176
   11     6 Dominik        Urbacki               100.00 +  429: 364  150
   12     5 Michał         Alabrudziński         145.62 +  460: 335  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1761  / 12 146.75




	Dorota Rudzińska 113.38 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    26 Karol          Rembiałkowski         101.90 -  334: 361   52
    3    32 Marta          Skok                  100.00 +  384: 307  150
    4    31 Aleksandra     Grzeszczak            100.00 +  392: 264  150
    5    20 Andrzej        Rechowicz             128.27 -  338: 437   78
    6    22 Mikołaj        Fidziński             113.38 -  323: 358   63
    7    34 Kamila         Zacharuk              100.00 -  297: 326   50
    8    31 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  371: 283  150
    9    26 Irena          Sołdan                133.80 -  346: 455   84
   10    32 Ariel          Majcher               100.00 +  511:  79  150
   11    28 Szymon         Dąbrowski             101.53 +  344: 329  152
   12    25 Jerzy          Matyasik              123.30 -  371: 418   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1152  / 11 104.73




	Adam Janicki 113.11 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Syczuk                140.37 -  279: 456   90
    2    27 Marek          Dudkiewicz            131.55 -  302: 380   82
    3    38 Ariel          Majcher               100.00 +  449: 236  150
    4    20 Stanisław      Rydzik                144.10 -  340: 359   94
    5    33 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  458: 271  150
    6    30 Jarosław       Olek                  121.62 -  316: 372   72
    7    32 Aleksandra     Grzeszczak            100.00 +  402: 338  150
    8    21 Mirosław       Uglik                 145.72 -  330: 369   96
    9    32 Sylwia         Buks                  100.00 +  389: 313  150
   10    20 Andrzej        Kroc                  116.84 -  262: 421   67
   11    32 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 -  294: 377   50
   12    29 Dariusz        Jarosławski           112.12 +  349: 315  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Paulina Mech 112.81 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Górka                 140.14 -  337: 369   90
    2    30 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  403: 257  150
    3    12 Stanisław      Rydzik                144.10 +  387: 384  194
    4    16 Michał         Alabrudziński         145.62 -  302: 421   96
    5    22 Magdalena      Kublik                120.39 +  359: 335  170
    6    15 Marek          Dudkiewicz            131.55 +  360: 319  182
    7    12 Rafał          Matczak               132.57 -  309: 526   83
    8    16 Adam           Weremczuk             120.33 +  409: 291  170
    9    14 Andrzej        Rechowicz             128.27 -  306: 465   78
   10    16 Kamil          Kister                128.85 +  420: 283  179
   11    15 Waldemar       Czerwoniec            131.22 -  322: 441   81
   12    19 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  328: 382   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Zbigniew Rybak 112.60 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Reda                  139.23 -  240: 441   89
    2    34 Piotr          Broda                 118.91 +  438: 355  169
    3    21 Mariola        Osajda-Matczak        123.87 -  316: 377   74
    4    25 Katarzyna      Bogusławska           101.32 +  352: 325  151
    5    25 Jerzy          Matyasik              123.30 +  390: 312  173
    6    16 Adam           Weremczuk             120.33 +  390: 362  170
    7    13 Dominik        Urbacki               100.00 -  288: 486   50
    8    18 Robert         Głowacki              122.78 +  390: 360  173
    9    13 Rafał          Matczak               132.57 -  352: 412   83
   10    19 Łukasz         Bobowski              138.86 -  352: 457   89
   11    21 Kamil          Kister                128.85 -  322: 427   79
   12    27 Renata         Andracka              109.21 +  371: 359  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Dariusz  Jarosławski 112.12 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Jackowski             139.09 -  339: 466   89
    2    28 Aleksandra     Grzeszczak            100.00 -  361: 372   50
    3    30 Anna           Szkiruć               100.00 +  301: 262  150
    4    22 Tomasz         Zwoliński             139.05 +  450: 327  189
    5    21 Marek          Dudkiewicz            131.55 -  370: 425   82
    6    32 Kamila         Zacharuk              100.00 +  347: 328  150
    7    19 Grzegorz       Kurowski              143.19 +  396: 359  193
    8    15 Piotr          Broda                 118.91 -  304: 393   69
    9    19 Łukasz         Bobowski              138.86 -  337: 422   89
   10    23 Piotr          Mańkowski             100.57 -  303: 384   51
   11    25 Krzysztof      Langiewicz            125.75 -  318: 388   76
   12    29 Adam           Janicki               113.11 -  315: 349   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Renata Andracka 109.21 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Tomasz         Zwoliński             139.05 +  369: 366  189
    2    11 Jerzy          Tatarczuk             113.66 -  283: 454   64
    3    24 Grzegorz       Koczkodon             132.01 -  312: 469   82
    4    27 Piotr          Mańkowski             100.57 +  332: 268  151
    5    26 Urszula        Solarska              102.96 +  348: 306  153
    6    19 Waldemar       Czerwoniec            131.22 -  318: 350   81
    7    24 Andrzej        Kwiatkowski           124.30 -  341: 373   74
    8    27 Łukasz         Wojciechowski         101.02 +  372: 344  151
    9    22 Adam           Weremczuk             120.33 -  272: 442   70
   10    26 Katarzyna      Bogusławska           101.32 +  333: 285  151
   11    24 Magdalena      Kublik                120.39 -  292: 360   70
   12    27 Zbigniew       Rybak                 112.60 -  359: 371   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Radosław Więch 106.60 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Bobowski              138.86 +  352: 337  189
    2    14 Krzysztof      Langiewicz            125.75 +  329: 306  176
    3     9 Przemysław     Rybicki               129.63 +  391: 320  180
    4     4 Miłosz         Wrzałek               142.70 -  324: 432   93
    5    12 Michał         Alabrudziński         145.62 -  273: 500   96
    6    18 Dominik        Urbacki               100.00 -  318: 365   50
    7    23 Joanna         Ostrowska             115.51 +  433: 352  166
    8    17 Mikołaj        Fidziński             113.38 -  344: 360   63
    9    21 Grzegorz       Koczkodon             132.01 -  350: 459   82
   10    24 Magdalena      Kublik                120.39 -  316: 439   70
   11    26 Grażyna        Wesołowska            119.36 -  359: 368   69
   12    30 Szymon         Dąbrowski             101.53 +  421: 261  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Anna Arana 106.05 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Kamiński              134.27 -  351: 387   84
    2    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  385: 205  150
    3    14 Katarzyna      Bogusławska           101.32 +  435: 318  151
    4     9 Marek          Syczuk                140.37 -  293: 387   90
    5    17 Jakub          Szymczak              133.28 -  353: 560   83
    6    21 Irena          Sołdan                133.80 -  338: 449   84
    7    31 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  403: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     792  /  7 113.14




	Grażyna Kaczyńska 105.60 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Irena          Sołdan                133.80 -  300: 376   84
    2    21 Tomasz         Zwoliński             139.05 -  265: 535   89
    3    31 Piotr          Broda                 118.91 +  441: 350  169
    4    23 Mirosław       Uglik                 145.72 -  289: 408   96
    5    36 Julian         Łuczyc-Wyhowski       100.00 +  415: 167  150
    6    28 Jerzy          Matyasik              123.30 -  326: 359   73
    7    29 Monika         Sadurska              102.06 -  265: 378   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     713  /  7 101.86




	Urszula Solarska 102.96 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jakub          Szymczak              133.28 -  368: 410   83
    2    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  390: 305  150
    3    29 Julian         Łuczyc-Wyhowski       100.00 +  417: 158  150
    4     7 Adam           Weremczuk             120.33 -  342: 401   70
    5    26 Renata         Andracka              109.21 -  306: 348   59
    6    31 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 -  270: 298   50
    7    35 Anna           Szkiruć               100.00 +  429: 212  150
    8    22 Grzegorz       Kurowski              143.19 -  334: 429   93
    9    33 Ariel          Majcher               100.00 +  372: 198  150
   10    22 Karol          Rembiałkowski         101.90 +  355: 275  152
   11    19 Irena          Sołdan                133.80 -  336: 354   84
   12    26 Łukasz         Wojciechowski         101.02 -  292: 421   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Monika Sadurska 102.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Matczak               132.57 -  365: 380   83
    2    22 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  394: 238  150
    3    27 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  458: 268  150
    4    14 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.31 -  343: 423   98
    5    19 Andrzej        Kwiatkowski           124.30 -  374: 483   74
    6    23 Karol          Rembiałkowski         101.90 -  288: 334   52
    7    29 Grażyna        Kaczyńska             105.60 +  378: 265  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     763  /  7 109.00




	Karol Rembiałkowski 101.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Koczkodon             132.01 -  282: 381   82
    2    26 Dorota         Rudzińska             113.38 +  361: 334  163
    3    26 Andrzej        Rechowicz             128.27 -  353: 458   78
    4    24 Irena          Sołdan                133.80 +  430: 370  184
    5    23 Marek          Reda                  139.23 -  355: 426   89
    6    23 Monika         Sadurska              102.06 +  334: 288  152
    7    20 Stanisław      Rydzik                144.10 -  403: 423   94
    8    25 Tomasz         Zwoliński             139.05 -  373: 407   89
    9    31 Anna           Szkiruć               100.00 +  495: 255  150
   10    22 Urszula        Solarska              102.96 -  275: 355   53
   11    27 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  469: 267  150
   12    21 Piotr          Mańkowski             100.57 -  348: 380   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Szymon Dąbrowski 101.53 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Dudkiewicz            131.55 +  344: 341  182
    2    16 Jakub          Szymczak              133.28 -  356: 455   83
    3    19 Grzegorz       Kurowski              143.19 -  357: 625   93
    4    32 Kamila         Zacharuk              100.00 +  325: 301  150
    5    24 Grażyna        Wesołowska            119.36 -  367: 408   69
    6    26 Katarzyna      Bogusławska           101.32 -  306: 369   51
    7    28 Tomasz         Zwoliński             139.05 -  313: 458   89
    8    32 Marta          Skok                  100.00 +  290: 286  150
    9    27 Joanna         Ostrowska             115.51 +  381: 307  166
   10    27 Jerzy          Tatarczuk             113.66 -  247: 462   64
   11    28 Dorota         Rudzińska             113.38 -  329: 344   63
   12    30 Radosław       Więch                 106.60 -  261: 421   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Katarzyna Bogusławska 101.32 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Pietuchowski          131.38 -  319: 331   81
    2    36 Michał         Czapski               100.00 +  495: 174  150
    3    14 Anna           Arana                 106.05 -  318: 435   56
    4    25 Zbigniew       Rybak                 112.60 -  325: 352   63
    5    30 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  407: 317  150
    6    26 Szymon         Dąbrowski             101.53 +  369: 306  152
    7    14 Katarzyna      Małek                 125.70 -  371: 412   76
    8    28 Kamila         Zacharuk              100.00 +  392: 309  150
    9    24 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  344: 422   76
   10    26 Renata         Andracka              109.21 -  285: 333   59
   11    29 Aleksandra     Grzeszczak            100.00 +  395: 322  150
   12    23 Grażyna        Wesołowska            119.36 -  340: 368   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Łukasz Wojciechowski 101.02 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Waldemar       Czerwoniec            131.22 -  324: 375   81
    2    35 Anna           Szkiruć               100.00 +  367: 340  150
    3    20 Michał         Alabrudziński         145.62 -  370: 407   96
    4    30 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 -  280: 287   50
    5    35 Michał         Czapski               100.00 +  489: 132  150
    6    27 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  287: 373   76
    7    33 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  502: 286  150
    8    27 Renata         Andracka              109.21 -  344: 372   59
    9    28 Kamila         Zacharuk              100.00 +  328: 317  150
   10    28 Marek          Dudkiewicz            131.55 -  302: 450   82
   11    30 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  351: 292  150
   12    26 Urszula        Solarska              102.96 +  421: 292  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Piotr Mańkowski 100.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Przemysław     Rybicki               129.63 -  328: 387   80
    2    32 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 -  341: 374   50
    3    33 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  439: 296  150
    4    27 Renata         Andracka              109.21 -  268: 332   59
    5    31 Anna           Szkiruć               100.00 +  386: 232  150
    6    24 Mirosław       Uglik                 145.72 +  434: 419  196
    7    16 Łukasz         Bobowski              138.86 +  377: 279  189
    8    14 Michał         Alabrudziński         145.62 -  387: 443   96
    9    17 Tomasz         Zwoliński             139.05 -  405: 412   89
   10    23 Dariusz        Jarosławski           112.12 +  384: 303  162
   11    17 Robert         Głowacki              122.78 -  350: 409   73
   12    21 Karol          Rembiałkowski         101.90 +  380: 348  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Magdalena Berlińska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Wesołowski            129.05 -  194: 372   79
    2    38 Mikołaj        Fidziński             113.38 -  142: 460   63
    3    39 PAUZA
    4    33 Marek          Dudkiewicz            131.55 -  145: 511   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     224  /  3  74.67




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Kamil          Kister                128.85 -  311: 373   79
    2    20 Urszula        Solarska              102.96 -  305: 390   53
    3    35 Mirosław       Dejna                 100.00 +  406: 178  150
    4    21 Łukasz         Bobowski              138.86 -  336: 487   89
    5    34 Kamila         Zacharuk              100.00 -  323: 379   50
    6    34 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  412: 258  150
    7    27 Mirosław       Uglik                 145.72 -  245: 430   96
    8    33 Anna           Szkiruć               100.00 -  325: 331   50
    9    32 Adam           Janicki               113.11 -  313: 389   63
   10    33 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  369: 372   50
   11    33 Michał         Dąbrowski             100.00 +  389: 340  150
   12    34 Anna           Szkiruć               100.00 +  340: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17




	Michał Czapski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Rechowicz             128.27 -  220: 406   78
    2    36 Katarzyna      Bogusławska           101.32 -  174: 495   51
    3    37 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  217: 322   50
    4    39 PAUZA
    5    35 Łukasz         Wojciechowski         101.02 -  132: 489   51
    6    37 Aleksandra     Grzeszczak            100.00 -  214: 431   50
    7    36 Marta          Skok                  100.00 -  215: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     330  /  6  55.00




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    23 Anna           Arana                 106.05 -  205: 385   56
    3    35 Sylwia         Buks                  100.00 -  178: 406   50
    4    37 Marta          Skok                  100.00 -  189: 349   50
    5    38 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  198: 374   50
    6    39 PAUZA
    7    37 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  208: 361   50
    8    37 Julian         Łuczyc-Wyhowski       100.00 +  230: 162  150
    9    36 Julia          Lutkiewicz            100.00 -  162: 465   50
   10    36 Aleksandra     Grzeszczak            100.00 -  198: 388   50
   11    36 Anna           Szkiruć               100.00 -  214: 352   50
   12    36 Julian         Łuczyc-Wyhowski       100.00 +  253: 227  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     706  / 10  70.60




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Mariusz        Sylwestrzuk           127.47 -  285: 370   77
    2    22 Monika         Sadurska              102.06 -  238: 394   52
    3    33 Piotr          Mańkowski             100.57 -  296: 439   51
    4    35 Piotr          Broda                 118.91 -  331: 339   69
    5    38 Mirosław       Dejna                 100.00 +  374: 198  150
    6    35 Ariel          Majcher               100.00 +  297: 285  150
    7    33 Łukasz         Wojciechowski         101.02 -  286: 502   51
    8    31 Dorota         Rudzińska             113.38 -  283: 371   63
    9    34 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  259: 383   50
   10    34 Michał         Dąbrowski             100.00 +  337: 304  150
   11    34 Julian         Łuczyc-Wyhowski       100.00 +  366: 190  150
   12    33 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  294: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    35 Ariel          Majcher               100.00 -  232: 272   50
    9    37 Julian         Łuczyc-Wyhowski       100.00 +  482: 174  150
   10    34 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  304: 337   50
   11    33 Sylwia         Buks                  100.00 -  340: 389   50
   12    35 Ariel          Majcher               100.00 +  319: 218  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Aleksandra Grzeszczak 100.00 Grodzisk Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  273: 367   76
    2    28 Dariusz        Jarosławski           112.12 +  372: 361  162
    3    25 Mikołaj        Fidziński             113.38 -  250: 473   63
    4    31 Dorota         Rudzińska             113.38 -  264: 392   63
    5    32 Piotr          Broda                 118.91 -  258: 394   69
    6    37 Michał         Czapski               100.00 +  431: 214  150
    7    32 Adam           Janicki               113.11 -  338: 402   63
    8    36 Julia          Lutkiewicz            100.00 -  288: 386   50
    9    35 Marta          Skok                  100.00 +  397: 307  150
   10    36 Mirosław       Dejna                 100.00 +  388: 198  150
   11    29 Katarzyna      Bogusławska           101.32 -  322: 395   51
   12    31 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  274: 422   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  / 12  91.42




	Agnieszka Lutkiewicz 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Langiewicz            125.75 -  258: 436   76
    2    32 Piotr          Mańkowski             100.57 +  374: 341  151
    3    27 Monika         Sadurska              102.06 -  268: 458   52
    4    30 Łukasz         Wojciechowski         101.02 +  287: 280  151
    5    27 Dominik        Urbacki               100.00 -  336: 445   50
    6    31 Urszula        Solarska              102.96 +  298: 270  153
    7    26 Piotr          Broda                 118.91 -  198: 503   69
    8    29 Marek          Dudkiewicz            131.55 -  293: 326   82
    9    30 Grażyna        Wesołowska            119.36 +  424: 369  169
   10    29 Krzysztof      Bukowski              116.88 -  340: 465   67
   11    32 Adam           Janicki               113.11 +  377: 294  163
   12    28 Joanna         Ostrowska             115.51 -  268: 534   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Julia Lutkiewicz 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Katarzyna      Małek                 125.70 -  284: 497   76
    2    24 Dominik        Urbacki               100.00 -  327: 404   50
    3    36 Kamila         Zacharuk              100.00 -  277: 300   50
    4    36 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  287: 343   50
    5    37 Jarosław       Olek                  121.62 -  262: 296   72
    6    38 Anna           Szkiruć               100.00 =  308: 308  100
    7    39 PAUZA
    8    36 Aleksandra     Grzeszczak            100.00 +  386: 288  150
    9    36 Mirosław       Dejna                 100.00 +  465: 162  150
   10    35 Marta          Skok                  100.00 +  351: 235  150
   11    30 Łukasz         Wojciechowski         101.02 -  292: 351   51
   12    32 Kamila         Zacharuk              100.00 +  297: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1049  / 11  95.36




	Ariel Majcher 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Maciej         Sancewicz             124.63 -  217: 316   75
    2    37 Grzegorz       Kurowski              143.19 -  169: 477   93
    3    38 Adam           Janicki               113.11 -  236: 449   63
    4    38 Anna           Szkiruć               100.00 -  210: 329   50
    5    39 PAUZA
    6    35 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  285: 297   50
    7    38 Julian         Łuczyc-Wyhowski       100.00 +  266: 118  150
    8    35 Michał         Dąbrowski             100.00 +  272: 232  150
    9    33 Urszula        Solarska              102.96 -  198: 372   53
   10    32 Dorota         Rudzińska             113.38 -   79: 511   63
   11    35 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  209: 295   50
   12    35 Michał         Dąbrowski             100.00 -  218: 319   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     847  / 11  77.00




	Marta Skok 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Kwiatkowski           124.30 -  272: 450   74
    2    29 Łukasz         Bobowski              138.86 -  266: 504   89
    3    32 Dorota         Rudzińska             113.38 -  307: 384   63
    4    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  349: 189  150
    5    29 Irena          Sołdan                133.80 -  181: 465   84
    6    33 Tomasz         Zwoliński             139.05 -  305: 470   89
    7    36 Michał         Czapski               100.00 +  352: 215  150
    8    32 Szymon         Dąbrowski             101.53 -  286: 290   52
    9    35 Aleksandra     Grzeszczak            100.00 -  307: 397   50
   10    35 Julia          Lutkiewicz            100.00 -  235: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     851  / 10  85.10




	Maciej Sylwestrzuk 100.00 Gródek                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Mariola        Osajda-Matczak        123.87 -  263: 375   74
    2    30 Paulina        Mech                  112.81 -  257: 403   63
    3    34 Grażyna        Wesołowska            119.36 -  222: 452   69
    4    36 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  343: 287  150
    5    33 Adam           Janicki               113.11 -  271: 458   63
    6    34 Sylwia         Buks                  100.00 -  258: 412   50
    7    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  361: 208  150
    8    34 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  372: 353  150
    9    29 Magdalena      Kublik                120.39 -  313: 445   70
   10    30 Joanna         Ostrowska             115.51 -  218: 468   66
   11    35 Ariel          Majcher               100.00 +  295: 209  150
   12    33 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  280: 294   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1105  / 12  92.08




	Anna Szkiruć 100.00 Żyrardów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jerzy          Matyasik              123.30 -  229: 458   73
    2    35 Łukasz         Wojciechowski         101.02 -  340: 367   51
    3    30 Dariusz        Jarosławski           112.12 -  262: 301   62
    4    38 Ariel          Majcher               100.00 +  329: 210  150
    5    31 Piotr          Mańkowski             100.57 -  232: 386   51
    6    38 Julia          Lutkiewicz            100.00 =  308: 308  100
    7    35 Urszula        Solarska              102.96 -  212: 429   53
    8    33 Sylwia         Buks                  100.00 +  331: 325  150
    9    31 Karol          Rembiałkowski         101.90 -  255: 495   52
   10    31 Grażyna        Wesołowska            119.36 -  274: 424   69
   11    36 Mirosław       Dejna                 100.00 +  352: 214  150
   12    34 Sylwia         Buks                  100.00 -  330: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  / 12  84.25




	Dominik Urbacki 100.00 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Robert         Głowacki              122.78 -  351: 440   73
    2    24 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  404: 327  150
    3    10 Wojciech       Urbański              115.12 -  374: 422   65
    4    26 Jarosław       Olek                  121.62 +  387: 295  172
    5    27 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  445: 336  150
    6    18 Radosław       Więch                 106.60 +  365: 318  157
    7    13 Zbigniew       Rybak                 112.60 +  486: 288  163
    8     5 Marek          Reda                  139.23 +  522: 409  189
    9     1 Paweł          Jackowski             139.09 -  285: 430   89
   10     9 Mariusz        Sylwestrzuk           127.47 +  448: 332  177
   11     6 Mikołaj        Fidziński             113.38 -  364: 429   63
   12     6 Piotr          Pietuchowski          131.38 +  365: 356  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Kamila Zacharuk 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Jarosław       Olek                  121.62 -  255: 364   72
    2    33 Stanisław      Rydzik                144.10 -  201: 527   94
    3    36 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  300: 277  150
    4    32 Szymon         Dąbrowski             101.53 -  301: 325   52
    5    34 Sylwia         Buks                  100.00 +  379: 323  150
    6    32 Dariusz        Jarosławski           112.12 -  328: 347   62
    7    34 Dorota         Rudzińska             113.38 +  326: 297  163
    8    28 Katarzyna      Bogusławska           101.32 -  309: 392   51
    9    28 Łukasz         Wojciechowski         101.02 -  317: 328   51
   10    37 Julian         Łuczyc-Wyhowski       100.00 +  363: 232  150
   11    31 Jerzy          Matyasik              123.30 -  323: 362   73
   12    32 Julia          Lutkiewicz            100.00 -  263: 297   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 12  93.17




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    25 Michał         Alabrudziński         145.62 -  314: 445   96
    3    37 Michał         Czapski               100.00 +  322: 217  150
    4    28 Krzysztof      Sporczyk              126.13 -  269: 367   76
    5    30 Katarzyna      Bogusławska           101.32 -  317: 407   51
    6    36 Julian         Łuczyc-Wyhowski       100.00 +  402: 204  150
    7    31 Anna           Arana                 106.05 -  297: 403   56
    8    34 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  353: 372   50
    9    34 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  383: 259  150
   10    33 Sylwia         Buks                  100.00 +  372: 369  150
   11    27 Karol          Rembiałkowski         101.90 -  267: 469   52
   12    31 Aleksandra     Grzeszczak            100.00 +  422: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 11 102.82




	Julian Łuczyc-Wyhowski 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Jerzy          Tatarczuk             113.66 -  171: 441   64
    2    39 PAUZA
    3    29 Urszula        Solarska              102.96 -  158: 417   53
    4    34 Kamil          Kister                128.85 -  127: 468   79
    5    36 Grażyna        Kaczyńska             105.60 -  167: 415   56
    6    36 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  204: 402   50
    7    38 Ariel          Majcher               100.00 -  118: 266   50
    8    37 Mirosław       Dejna                 100.00 -  162: 230   50
    9    37 Michał         Dąbrowski             100.00 -  174: 482   50
   10    37 Kamila         Zacharuk              100.00 -  232: 363   50
   11    34 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  190: 366   50
   12    36 Mirosław       Dejna                 100.00 -  227: 253   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     602  / 11  54.73


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Mistrzostwa Milanówka "Truskawki w Milanówku"


Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Magdalena      Kublik                334: 350
   2 Adam           Weremczuk            - Kazimierz.Jr   Merklejn              372: 385
   3 Kamil          Górka                - Grażyna        Wesołowska            428: 263
   4 Piotr          Broda                - Mirosław       Uglik                 327: 446
   5 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kroc                  349: 467
   6 Joanna         Ostrowska            - Stanisław      Rydzik                497: 328
   7 Grzegorz       Kurowski             - Wojciech       Urbański              317: 584
   8 Mikołaj        Fidziński            - Miłosz         Wrzałek               315: 469
   9 Marek          Syczuk               - Adam           Janicki               456: 279
  10 Paulina        Mech                 - Justyna        Górka                 337: 369
  11 Marek          Reda                 - Zbigniew       Rybak                 441: 240
  12 Dariusz        Jarosławski          - Paweł          Jackowski             339: 466
  13 Tomasz         Zwoliński            - Renata         Andracka              366: 369
  14 Radosław       Więch                - Łukasz         Bobowski              352: 337
  15 Robert         Kamiński             - Anna           Arana                 387: 351
  16 Grażyna        Kaczyńska            - Irena          Sołdan                300: 376
  17 Jakub          Szymczak             - Urszula        Solarska              410: 368
  18 Monika         Sadurska             - Rafał          Matczak               365: 380
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Karol          Rembiałkowski         381: 282
  20 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Dudkiewicz            344: 341
  21 Piotr          Pietuchowski         - Katarzyna      Bogusławska           331: 319
  22 Łukasz         Wojciechowski        - Waldemar       Czerwoniec            324: 375
  23 Przemysław     Rybicki              - Piotr          Mańkowski             387: 328
  24 Magdalena      Berlińska            - Rafał          Wesołowski            194: 372
  25 Kamil          Kister               - Sylwia         Buks                  373: 311
  26 Michał         Czapski              - Andrzej        Rechowicz             220: 406
  27 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maciej         Dąbrowski             370: 285
  28 Aleksandra     Grzeszczak           - Krzysztof      Sporczyk              273: 367
  29 Krzysztof      Langiewicz           - Agnieszka      Lutkiewicz            436: 258
  30 Julia          Lutkiewicz           - Katarzyna      Małek                 284: 497
  31 Maciej         Sancewicz            - Ariel          Majcher               316: 217
  32 Marta          Skok                 - Andrzej        Kwiatkowski           272: 450
  33 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Sylwestrzuk           375: 263
  34 Anna           Szkiruć              - Jerzy          Matyasik              229: 458
  35 Robert         Głowacki             - Dominik        Urbacki               440: 351
  36 Kamila         Zacharuk             - Jarosław       Olek                  255: 364
  37 Julian         Łuczyc-Wyhowski      - Jerzy          Tatarczuk             171: 441


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Wojciech       Urbański              414: 362
   2 Katarzyna      Małek                - Grzegorz       Koczkodon             444: 400
   3 Rafał          Matczak              - Joanna         Ostrowska             293: 316
   4 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                456: 408
   5 Andrzej        Kroc                 - Mariola        Osajda-Matczak        452: 418
   6 Paweł          Jackowski            - Waldemar       Czerwoniec            574: 430
   7 Jerzy          Matyasik             - Kamil          Kister                383: 347
   8 Rafał          Wesołowski           - Marek          Syczuk                382: 348
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Sylwestrzuk           309: 388
  10 Mirosław       Uglik                - Justyna        Górka                 355: 379
  11 Jerzy          Tatarczuk            - Renata         Andracka              454: 283
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Reda                  364: 428
  13 Jarosław       Olek                 - Robert         Głowacki              301: 365
  14 Radosław       Więch                - Krzysztof      Langiewicz            329: 306
  15 Magdalena      Kublik               - Kamil          Górka                 388: 547
  16 Jakub          Szymczak             - Szymon         Dąbrowski             455: 356
  17 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Pietuchowski          356: 408
  18 Przemysław     Rybicki              - Maciej         Sancewicz             455: 255
  19 Robert         Kamiński             - Adam           Weremczuk             317: 410
  20 Sylwia         Buks                 - Urszula        Solarska              305: 390
  21 Grażyna        Kaczyńska            - Tomasz         Zwoliński             265: 535
  22 Maciej         Dąbrowski            - Monika         Sadurska              238: 394
  23 Anna           Arana                - Mirosław       Dejna                 385: 205
  24 Dominik        Urbacki              - Julia          Lutkiewicz            404: 327
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Alabrudziński         314: 445
  26 Dorota         Rudzińska            - Karol          Rembiałkowski         334: 361
  27 Marek          Dudkiewicz           - Adam           Janicki               380: 302
  28 Aleksandra     Grzeszczak           - Dariusz        Jarosławski           372: 361
  29 Łukasz         Bobowski             - Marta          Skok                  504: 266
  30 Maciej         Sylwestrzuk          - Paulina        Mech                  257: 403
  31 Grażyna        Wesołowska           - Mariusz        Skrobosz              370: 469
  32 Agnieszka      Lutkiewicz           - Piotr          Mańkowski             374: 341
  33 Stanisław      Rydzik               - Kamila         Zacharuk              527: 201
  34 Zbigniew       Rybak                - Piotr          Broda                 438: 355
  35 Anna           Szkiruć              - Łukasz         Wojciechowski         340: 367
  36 Katarzyna      Bogusławska          - Michał         Czapski               495: 174
  37 Ariel          Majcher              - Grzegorz       Kurowski              169: 477
  38 Mikołaj        Fidziński            - Magdalena      Berlińska             460: 142
  39 Julian         Łuczyc-Wyhowski      - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Jerzy          Matyasik              494: 332
   2 Joanna         Ostrowska            - Kamil          Górka                 288: 381
   3 Robert         Głowacki             - Katarzyna      Małek                 387: 570
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               357: 376
   5 Andrzej        Kroc                 - Mariusz        Sylwestrzuk           321: 406
   6 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Tatarczuk             430: 347
   7 Justyna        Górka                - Marek          Reda                  373: 300
   8 Piotr          Pietuchowski         - Jakub          Szymczak              420: 325
   9 Radosław       Więch                - Przemysław     Rybicki               391: 320
  10 Wojciech       Urbański             - Dominik        Urbacki               422: 374
  11 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Langiewicz            299: 402
  12 Stanisław      Rydzik               - Paulina        Mech                  384: 387
  13 Magdalena      Kublik               - Łukasz         Bobowski              459: 377
  14 Anna           Arana                - Katarzyna      Bogusławska           435: 318
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Sporczyk              395: 376
  16 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Syczuk                315: 445
  17 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Kister                410: 316
  18 Mirosław       Uglik                - Robert         Kamiński              361: 400
  19 Szymon         Dąbrowski            - Grzegorz       Kurowski              357: 625
  20 Łukasz         Wojciechowski        - Michał         Alabrudziński         370: 407
  21 Zbigniew       Rybak                - Mariola        Osajda-Matczak        316: 377
  22 Irena          Sołdan               - Rafał          Matczak               363: 484
  23 Jarosław       Olek                 - Adam           Weremczuk             310: 475
  24 Renata         Andracka             - Grzegorz       Koczkodon             312: 469
  25 Aleksandra     Grzeszczak           - Mikołaj        Fidziński             250: 473
  26 Karol          Rembiałkowski        - Andrzej        Rechowicz             353: 458
  27 Monika         Sadurska             - Agnieszka      Lutkiewicz            458: 268
  28 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Sancewicz             367: 348
  29 Urszula        Solarska             - Julian         Łuczyc-Wyhowski       417: 158
  30 Dariusz        Jarosławski          - Anna           Szkiruć               301: 262
  31 Piotr          Broda                - Grażyna        Kaczyńska             350: 441
  32 Marta          Skok                 - Dorota         Rudzińska             307: 384
  33 Piotr          Mańkowski            - Maciej         Dąbrowski             439: 296
  34 Grażyna        Wesołowska           - Maciej         Sylwestrzuk           452: 222
  35 Mirosław       Dejna                - Sylwia         Buks                  178: 406
  36 Kamila         Zacharuk             - Julia          Lutkiewicz            300: 277
  37 Michał         Czapski              - Krzysztof      Zawadzki              217: 322
  38 Adam           Janicki              - Ariel          Majcher               449: 236
  39 Magdalena      Berlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Paweł          Jackowski             342: 375
   2 Katarzyna      Małek                - Piotr          Pietuchowski          396: 418
   3 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 413: 429
   4 Miłosz         Wrzałek              - Radosław       Więch                 432: 324
   5 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Wesołowski            352: 347
   6 Wojciech       Urbański             - Jakub          Szymczak              422: 395
   7 Urszula        Solarska             - Adam           Weremczuk             342: 401
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Jerzy          Matyasik              400: 345
   9 Marek          Syczuk               - Anna           Arana                 387: 293
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Mikołaj        Fidziński             420: 397
  11 Marek          Reda                 - Jerzy          Tatarczuk             371: 384
  12 Przemysław     Rybicki              - Andrzej        Kroc                  414: 362
  13 Rafał          Matczak              - Andrzej        Rechowicz             446: 331
  14 Monika         Sadurska             - Kazimierz.Jr   Merklejn              343: 423
  15 Krzysztof      Langiewicz           - Mariusz        Skrobosz              311: 412
  16 Michał         Alabrudziński        - Paulina        Mech                  421: 302
  17 Waldemar       Czerwoniec           - Andrzej        Kwiatkowski           426: 329
  18 Magdalena      Kublik               - Robert         Kamiński              348: 433
  19 Joanna         Ostrowska            - Robert         Głowacki              391: 394
  20 Adam           Janicki              - Stanisław      Rydzik                340: 359
  21 Łukasz         Bobowski             - Sylwia         Buks                  487: 336
  22 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Jarosławski           327: 450
  23 Grażyna        Kaczyńska            - Mirosław       Uglik                 289: 408
  24 Karol          Rembiałkowski        - Irena          Sołdan                430: 370
  25 Katarzyna      Bogusławska          - Zbigniew       Rybak                 325: 352
  26 Dominik        Urbacki              - Jarosław       Olek                  387: 295
  27 Piotr          Mańkowski            - Renata         Andracka              268: 332
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Sporczyk              269: 367
  29 Maciej         Sancewicz            - Grażyna        Wesołowska            314: 438
  30 Agnieszka      Lutkiewicz           - Łukasz         Wojciechowski         287: 280
  31 Dorota         Rudzińska            - Aleksandra     Grzeszczak            392: 264
  32 Szymon         Dąbrowski            - Kamila         Zacharuk              325: 301
  33 Marek          Dudkiewicz           - Magdalena      Berlińska             511: 145
  34 Kamil          Kister               - Julian         Łuczyc-Wyhowski       468: 127
  35 Maciej         Dąbrowski            - Piotr          Broda                 331: 339
  36 Maciej         Sylwestrzuk          - Julia          Lutkiewicz            343: 287
  37 Mirosław       Dejna                - Marta          Skok                  189: 349
  38 Ariel          Majcher              - Anna           Szkiruć               210: 329
  39 Michał         Czapski              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Jackowski             310: 487
   2 Kamil          Górka                - Piotr          Pietuchowski          435: 420
   3 Mariola        Osajda-Matczak       - Katarzyna      Małek                 441: 336
   4 Robert         Głowacki             - Wojciech       Urbański              486: 381
   5 Grzegorz       Kurowski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              354: 409
   6 Adam           Weremczuk            - Przemysław     Rybicki               310: 348
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Robert         Kamiński              265: 430
   8 Marek          Syczuk               - Justyna        Górka                 473: 370
   9 Jerzy          Tatarczuk            - Mariusz        Sylwestrzuk           306: 366
  10 Waldemar       Czerwoniec           - Rafał          Wesołowski            330: 381
  11 Szymon         Płachta              - Mariusz        Skrobosz              307: 379
  12 Michał         Alabrudziński        - Radosław       Więch                 500: 273
  13 Łukasz         Bobowski             - Rafał          Matczak               400: 419
  14 Kamil          Kister               - Mikołaj        Fidziński             420: 315
  15 Andrzej        Kroc                 - Joanna         Ostrowska             477: 337
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                249: 414
  17 Jakub          Szymczak             - Anna           Arana                 560: 353
  18 Krzysztof      Langiewicz           - Mirosław       Uglik                 364: 360
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Monika         Sadurska              483: 374
  20 Andrzej        Rechowicz            - Dorota         Rudzińska             437: 338
  21 Dariusz        Jarosławski          - Marek          Dudkiewicz            370: 425
  22 Paulina        Mech                 - Magdalena      Kublik                359: 335
  23 Marek          Reda                 - Karol          Rembiałkowski         426: 355
  24 Grażyna        Wesołowska           - Szymon         Dąbrowski             408: 367
  25 Jerzy          Matyasik             - Zbigniew       Rybak                 312: 390
  26 Renata         Andracka             - Urszula        Solarska              348: 306
  27 Dominik        Urbacki              - Agnieszka      Lutkiewicz            445: 336
  28 Maciej         Sancewicz            - Tomasz         Zwoliński             345: 301
  29 Irena          Sołdan               - Marta          Skok                  465: 181
  30 Katarzyna      Bogusławska          - Krzysztof      Zawadzki              407: 317
  31 Piotr          Mańkowski            - Anna           Szkiruć               386: 232
  32 Piotr          Broda                - Aleksandra     Grzeszczak            394: 258
  33 Adam           Janicki              - Maciej         Sylwestrzuk           458: 271
  34 Sylwia         Buks                 - Kamila         Zacharuk              323: 379
  35 Łukasz         Wojciechowski        - Michał         Czapski               489: 132
  36 Julian         Łuczyc-Wyhowski      - Grażyna        Kaczyńska             167: 415
  37 Julia          Lutkiewicz           - Jarosław       Olek                  262: 296
  38 Maciej         Dąbrowski            - Mirosław       Dejna                 374: 198
  39 Ariel          Majcher              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Kamil          Górka                 361: 369
   2 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Alabrudziński         435: 301
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Marek          Syczuk                359: 455
   4 Robert         Kamiński             - Robert         Głowacki              386: 365
   5 Miłosz         Wrzałek              - Przemysław     Rybicki               333: 396
   6 Rafał          Wesołowski           - Mariola        Osajda-Matczak        366: 437
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Matczak               476: 309
   8 Mariusz        Skrobosz             - Katarzyna      Małek                 498: 416
   9 Wojciech       Urbański             - Jerzy          Tatarczuk             332: 374
  10 Grażyna        Wesołowska           - Jakub          Szymczak              276: 415
  11 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Kister                295: 398
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Kroc                  381: 380
  13 Stanisław      Rydzik               - Justyna        Górka                 336: 405
  14 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Langiewicz            408: 352
  15 Paulina        Mech                 - Marek          Dudkiewicz            360: 319
  16 Adam           Weremczuk            - Zbigniew       Rybak                 362: 390
  17 Szymon         Płachta              - Marek          Reda                  338: 450
  18 Dominik        Urbacki              - Radosław       Więch                 365: 318
  19 Renata         Andracka             - Waldemar       Czerwoniec            318: 350
  20 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Kwiatkowski           385: 370
  21 Irena          Sołdan               - Anna           Arana                 449: 338
  22 Dorota         Rudzińska            - Mikołaj        Fidziński             323: 358
  23 Karol          Rembiałkowski        - Monika         Sadurska              334: 288
  24 Mirosław       Uglik                - Piotr          Mańkowski             419: 434
  25 Piotr          Broda                - Magdalena      Kublik                479: 322
  26 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Bogusławska           306: 369
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Wojciechowski         373: 287
  28 Jerzy          Matyasik             - Grażyna        Kaczyńska             359: 326
  29 Maciej         Sancewicz            - Joanna         Ostrowska             371: 480
  30 Jarosław       Olek                 - Adam           Janicki               372: 316
  31 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Lutkiewicz            270: 298
  32 Kamila         Zacharuk             - Dariusz        Jarosławski           328: 347
  33 Marta          Skok                 - Tomasz         Zwoliński             305: 470
  34 Maciej         Sylwestrzuk          - Sylwia         Buks                  258: 412
  35 Ariel          Majcher              - Maciej         Dąbrowski             285: 297
  36 Krzysztof      Zawadzki             - Julian         Łuczyc-Wyhowski       402: 204
  37 Aleksandra     Grzeszczak           - Michał         Czapski               431: 214
  38 Anna           Szkiruć              - Julia          Lutkiewicz            308: 308
  39 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Robert         Kamiński              387: 440
   2 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Jackowski             391: 417
   3 Marek          Syczuk               - Mariusz        Sylwestrzuk           343: 353
   4 Przemysław     Rybicki              - Mariusz        Skrobosz              294: 371
   5 Jakub          Szymczak             - Mariola        Osajda-Matczak        459: 283
   6 Robert         Głowacki             - Kamil          Kister                265: 492
   7 Justyna        Górka                - Michał         Alabrudziński         361: 347
   8 Marek          Reda                 - Waldemar       Czerwoniec            462: 314
   9 Jerzy          Tatarczuk            - Andrzej        Rechowicz             352: 444
  10 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Koczkodon             441: 369
  11 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Rafał          Wesołowski            338: 429
  12 Rafał          Matczak              - Paulina        Mech                  526: 309
  13 Zbigniew       Rybak                - Dominik        Urbacki               288: 486
  14 Katarzyna      Małek                - Katarzyna      Bogusławska           412: 371
  15 Wojciech       Urbański             - Grażyna        Wesołowska            507: 362
  16 Piotr          Mańkowski            - Łukasz         Bobowski              377: 279
  17 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Kroc                  330: 498
  18 Krzysztof      Langiewicz           - Irena          Sołdan                418: 329
  19 Dariusz        Jarosławski          - Grzegorz       Kurowski              396: 359
  20 Karol          Rembiałkowski        - Stanisław      Rydzik                403: 423
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Weremczuk             275: 379
  22 Szymon         Płachta              - Mikołaj        Fidziński             299: 387
  23 Radosław       Więch                - Joanna         Ostrowska             433: 352
  24 Renata         Andracka             - Andrzej        Kwiatkowski           341: 373
  25 Marek          Dudkiewicz           - Jarosław       Olek                  290: 428
  26 Agnieszka      Lutkiewicz           - Piotr          Broda                 198: 503
  27 Sylwia         Buks                 - Mirosław       Uglik                 245: 430
  28 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Dąbrowski             458: 313
  29 Monika         Sadurska             - Grażyna        Kaczyńska             378: 265
  30 Magdalena      Kublik               - Maciej         Sancewicz             339: 432
  31 Anna           Arana                - Krzysztof      Zawadzki              403: 297
  32 Adam           Janicki              - Aleksandra     Grzeszczak            402: 338
  33 Łukasz         Wojciechowski        - Maciej         Dąbrowski             502: 286
  34 Kamila         Zacharuk             - Dorota         Rudzińska             326: 297
  35 Urszula        Solarska             - Anna           Szkiruć               429: 212
  36 Michał         Czapski              - Marta          Skok                  215: 352
  37 Mirosław       Dejna                - Maciej         Sylwestrzuk           208: 361
  38 Julian         Łuczyc-Wyhowski      - Ariel          Majcher               118: 266
  39 Julia          Lutkiewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Paweł          Jackowski             400: 419
   2 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kamil          Górka                 372: 378
   3 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Szymczak              498: 359
   4 Kamil          Kister               - Marek          Syczuk                392: 393
   5 Marek          Reda                 - Dominik        Urbacki               409: 522
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Matczak               366: 342
   7 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Rechowicz             503: 339
   8 Piotr          Pietuchowski         - Przemysław     Rybicki               492: 334
   9 Justyna        Górka                - Miłosz         Wrzałek               296: 466
  10 Katarzyna      Małek                - Jerzy          Tatarczuk             394: 339
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Wojciech       Urbański              348: 425
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Andrzej        Kroc                  507: 307
  13 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Langiewicz            484: 392
  14 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Mańkowski             443: 387
  15 Dariusz        Jarosławski          - Piotr          Broda                 304: 393
  16 Adam           Weremczuk            - Paulina        Mech                  291: 409
  17 Mikołaj        Fidziński            - Radosław       Więch                 360: 344
  18 Zbigniew       Rybak                - Robert         Głowacki              390: 360
  19 Jarosław       Olek                 - Kazimierz.Jr   Merklejn              373: 385
  20 Krzysztof      Bukowski             - Andrzej        Kwiatkowski           401: 421
  21 Mirosław       Uglik                - Adam           Janicki               369: 330
  22 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Kurowski              334: 429
  23 Jerzy          Matyasik             - Łukasz         Bobowski              321: 323
  24 Irena          Sołdan               - Maciej         Sancewicz             274: 456
  25 Karol          Rembiałkowski        - Tomasz         Zwoliński             373: 407
  26 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Sporczyk              340: 341
  27 Renata         Andracka             - Łukasz         Wojciechowski         372: 344
  28 Katarzyna      Bogusławska          - Kamila         Zacharuk              392: 309
  29 Agnieszka      Lutkiewicz           - Marek          Dudkiewicz            293: 326
  30 Magdalena      Kublik               - Grażyna        Wesołowska            373: 336
  31 Dorota         Rudzińska            - Maciej         Dąbrowski             371: 283
  32 Marta          Skok                 - Szymon         Dąbrowski             286: 290
  33 Sylwia         Buks                 - Anna           Szkiruć               325: 331
  34 Maciej         Sylwestrzuk          - Krzysztof      Zawadzki              372: 353
  35 Michał         Dąbrowski            - Ariel          Majcher               232: 272
  36 Julia          Lutkiewicz           - Aleksandra     Grzeszczak            386: 288
  37 Mirosław       Dejna                - Julian         Łuczyc-Wyhowski       230: 162


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Dominik        Urbacki               430: 285
   2 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              488: 389
   3 Robert         Kamiński             - Piotr          Pietuchowski          353: 428
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Syczuk                339: 372
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Miłosz         Wrzałek               355: 371
   6 Katarzyna      Małek                - Rafał          Wesołowski            386: 353
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Wojciech       Urbański              409: 433
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Jakub          Szymczak              363: 368
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Marek          Reda                  366: 413
  10 Mikołaj        Fidziński            - Stanisław      Rydzik                438: 363
  11 Przemysław     Rybicki              - Michał         Alabrudziński         526: 392
  12 Kamil          Kister               - Justyna        Górka                 353: 395
  13 Rafał          Matczak              - Zbigniew       Rybak                 412: 352
  14 Paulina        Mech                 - Andrzej        Rechowicz             306: 465
  15 Andrzej        Kroc                 - Piotr          Broda                 339: 359
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Grzegorz       Kurowski              374: 452
  17 Piotr          Mańkowski            - Tomasz         Zwoliński             405: 412
  18 Mirosław       Uglik                - Marek          Dudkiewicz            502: 369
  19 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Jarosławski           422: 337
  20 Robert         Głowacki             - Maciej         Sancewicz             455: 325
  21 Radosław       Więch                - Grzegorz       Koczkodon             350: 459
  22 Adam           Weremczuk            - Renata         Andracka              442: 272
  23 Jerzy          Tatarczuk            - Jarosław       Olek                  310: 432
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Krzysztof      Sporczyk              344: 422
  25 Krzysztof      Bukowski             - Jerzy          Matyasik              302: 390
  26 Dorota         Rudzińska            - Irena          Sołdan                346: 455
  27 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Dąbrowski             307: 381
  28 Łukasz         Wojciechowski        - Kamila         Zacharuk              328: 317
  29 Maciej         Sylwestrzuk          - Magdalena      Kublik                313: 445
  30 Agnieszka      Lutkiewicz           - Grażyna        Wesołowska            424: 369
  31 Anna           Szkiruć              - Karol          Rembiałkowski         255: 495
  32 Sylwia         Buks                 - Adam           Janicki               313: 389
  33 Ariel          Majcher              - Urszula        Solarska              198: 372
  34 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Dąbrowski             383: 259
  35 Marta          Skok                 - Aleksandra     Grzeszczak            307: 397
  36 Julia          Lutkiewicz           - Mirosław       Dejna                 465: 162
  37 Michał         Dąbrowski            - Julian         Łuczyc-Wyhowski       482: 174


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Paweł          Jackowski             407: 433
   2 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               413: 444
   3 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Pietuchowski          441: 349
   4 Wojciech       Urbański             - Robert         Kamiński              370: 431
   5 Mikołaj        Fidziński            - Katarzyna      Małek                 378: 297
   6 Piotr          Broda                - Jakub          Szymczak              292: 443
   7 Marek          Reda                 - Przemysław     Rybicki               386: 378
   8 Andrzej        Rechowicz            - Mariola        Osajda-Matczak        354: 287
   9 Dominik        Urbacki              - Mariusz        Sylwestrzuk           448: 332
  10 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Matczak               446: 258
  11 Rafał          Wesołowski           - Justyna        Górka                 416: 378
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Mirosław       Uglik                 379: 385
  13 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kwiatkowski           409: 355
  14 Michał         Alabrudziński        - Adam           Weremczuk             409: 364
  15 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.Jr   Merklejn              340: 529
  16 Paulina        Mech                 - Kamil          Kister                420: 283
  17 Jarosław       Olek                 - Waldemar       Czerwoniec            330: 343
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Głowacki              455: 442
  19 Zbigniew       Rybak                - Łukasz         Bobowski              352: 457
  20 Adam           Janicki              - Andrzej        Kroc                  262: 421
  21 Irena          Sołdan               - Jerzy          Matyasik              407: 361
  22 Urszula        Solarska             - Karol          Rembiałkowski         355: 275
  23 Dariusz        Jarosławski          - Piotr          Mańkowski             303: 384
  24 Magdalena      Kublik               - Radosław       Więch                 439: 316
  25 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Langiewicz            481: 349
  26 Renata         Andracka             - Katarzyna      Bogusławska           333: 285
  27 Szymon         Dąbrowski            - Jerzy          Tatarczuk             247: 462
  28 Marek          Dudkiewicz           - Łukasz         Wojciechowski         450: 302
  29 Agnieszka      Lutkiewicz           - Krzysztof      Bukowski              340: 465
  30 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Sylwestrzuk           468: 218
  31 Grażyna        Wesołowska           - Anna           Szkiruć               424: 274
  32 Ariel          Majcher              - Dorota         Rudzińska              79: 511
  33 Krzysztof      Zawadzki             - Sylwia         Buks                  372: 369
  34 Maciej         Dąbrowski            - Michał         Dąbrowski             337: 304
  35 Julia          Lutkiewicz           - Marta          Skok                  351: 235
  36 Aleksandra     Grzeszczak           - Mirosław       Dejna                 388: 198
  37 Julian         Łuczyc-Wyhowski      - Kamila         Zacharuk              232: 363


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              433: 385
   2 Jakub          Szymczak             - Kamil          Górka                 417: 379
   3 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Pietuchowski          465: 364
   4 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  270: 465
   5 Robert         Kamiński             - Marek          Syczuk                441: 322
   6 Dominik        Urbacki              - Mikołaj        Fidziński             364: 429
   7 Andrzej        Rechowicz            - Wojciech       Urbański              451: 398
   8 Rafał          Matczak              - Katarzyna      Małek                 436: 330
   9 Przemysław     Rybicki              - Grzegorz       Kurowski              473: 385
  10 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Sylwestrzuk           323: 487
  11 Piotr          Broda                - Stanisław      Rydzik                382: 346
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Alabrudziński         400: 466
  13 Justyna        Górka                - Łukasz         Bobowski              388: 393
  14 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              344: 309
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Paulina        Mech                  441: 322
  16 Andrzej        Kroc                 - Jerzy          Tatarczuk             416: 319
  17 Piotr          Mańkowski            - Robert         Głowacki              350: 409
  18 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Dudkiewicz            608: 290
  19 Irena          Sołdan               - Urszula        Solarska              354: 336
  20 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Koczkodon             377: 512
  21 Kamil          Kister               - Zbigniew       Rybak                 427: 322
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Jarosław       Olek                  353: 392
  23 Adam           Weremczuk            - Joanna         Ostrowska             368: 340
  24 Renata         Andracka             - Magdalena      Kublik                292: 360
  25 Krzysztof      Langiewicz           - Dariusz        Jarosławski           388: 318
  26 Radosław       Więch                - Grażyna        Wesołowska            359: 368
  27 Karol          Rembiałkowski        - Krzysztof      Zawadzki              469: 267
  28 Szymon         Dąbrowski            - Dorota         Rudzińska             329: 344
  29 Katarzyna      Bogusławska          - Aleksandra     Grzeszczak            395: 322
  30 Łukasz         Wojciechowski        - Julia          Lutkiewicz            351: 292
  31 Kamila         Zacharuk             - Jerzy          Matyasik              323: 362
  32 Adam           Janicki              - Agnieszka      Lutkiewicz            294: 377
  33 Sylwia         Buks                 - Michał         Dąbrowski             389: 340
  34 Maciej         Dąbrowski            - Julian         Łuczyc-Wyhowski       366: 190
  35 Maciej         Sylwestrzuk          - Ariel          Majcher               295: 209
  36 Anna           Szkiruć              - Mirosław       Dejna                 352: 214


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Miłosz         Wrzałek               368: 497
   2 Kamil          Górka                - Jakub          Szymczak              442: 350
   3 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Reda                  417: 453
   4 Andrzej        Rechowicz            - Robert         Kamiński              358: 436
   5 Mikołaj        Fidziński            - Michał         Alabrudziński         460: 335
   6 Piotr          Pietuchowski         - Dominik        Urbacki               356: 365
   7 Łukasz         Bobowski             - Marek          Syczuk                340: 397
   8 Przemysław     Rybicki              - Waldemar       Czerwoniec            313: 414
   9 Rafał          Matczak              - Kazimierz.Jr   Merklejn              313: 463
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Wesołowski            379: 323
  11 Wojciech       Urbański             - Piotr          Broda                 367: 306
  12 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             334: 329
  13 Andrzej        Kroc                 - Katarzyna      Małek                 364: 287
  14 Robert         Głowacki             - Stanisław      Rydzik                433: 347
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Mirosław       Uglik                 394: 401
  16 Kamil          Kister               - Irena          Sołdan                401: 482
  17 Adam           Weremczuk            - Magdalena      Kublik                345: 376
  18 Justyna        Górka                - Mariola        Osajda-Matczak        517: 296
  19 Paulina        Mech                 - Krzysztof      Sporczyk              328: 382
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Jarosław       Olek                  361: 332
  21 Piotr          Mańkowski            - Karol          Rembiałkowski         380: 348
  22 Jerzy          Tatarczuk            - Krzysztof      Langiewicz            309: 445
  23 Grażyna        Wesołowska           - Katarzyna      Bogusławska           368: 340
  24 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Sancewicz             470: 310
  25 Jerzy          Matyasik             - Dorota         Rudzińska             418: 371
  26 Urszula        Solarska             - Łukasz         Wojciechowski         292: 421
  27 Zbigniew       Rybak                - Renata         Andracka              371: 359
  28 Joanna         Ostrowska            - Agnieszka      Lutkiewicz            534: 268
  29 Adam           Janicki              - Dariusz        Jarosławski           349: 315
  30 Szymon         Dąbrowski            - Radosław       Więch                 261: 421
  31 Aleksandra     Grzeszczak           - Krzysztof      Zawadzki              274: 422
  32 Kamila         Zacharuk             - Julia          Lutkiewicz            263: 297
  33 Maciej         Dąbrowski            - Maciej         Sylwestrzuk           294: 280
  34 Anna           Szkiruć              - Sylwia         Buks                  330: 340
  35 Michał         Dąbrowski            - Ariel          Majcher               319: 218
  36 Mirosław       Dejna                - Julian         Łuczyc-Wyhowski       253: 227
Lista rankingowa na dzień 05-06-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.05  28585  188
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.53  29159  195
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             149.09  28924  194
   4 Kamil Górka                    Kraków               148.99  29649  199
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.66  27908  189
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              147.65  27759  188
   7 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.27  28182  194
   8 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.91  17824  123
   9 Michał Makowski                Warszawa             144.77  18965  131
  10 Dawid Pikul                    Poznań               144.60  26751  185
 
  11 Michał Alabrudziński           Włocławek            144.56  26889  186
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.32  17030  118
  13 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.91  16837  117
  14 Krzysztof Obremski             Legnica              143.76  28751  200
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.24  27645  193
  16 Rafał Lenartowski              Gdynia               142.91  28297  198
  17 Grzegorz Kurowski              Warszawa             142.88  27005  189
  18 Mirosław Uglik                 Warszawa             142.61  25385  178
  19 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.51  26507  186
  20 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.37  28189  198

  21 Marek Syczuk                   Warszawa             141.71  26925  190
  22 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     141.62  24217  171
  23 Jan Kozłowski                  Kraków               141.45   5375   38
  24 Paweł Jackowski                Warszawa             141.22  26832  190
  25 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  140.59  19542  139
  26 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.28  14309  102
  27 Justyna Górka                  Kraków               140.28  27915  199
  28 Marcin Mroziuk                 Warszawa             140.13  15414  110
  29 Filip Sosin                    Warszawa             139.78   5172   37
  30 Marek Reda                     Wołomin              139.69  27799  199

  31 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.56  19814  143
  32 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.39  27262  197
  33 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.34  17292  125
  34 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.14  26246  190
  35 Dominik Urbacki                Pruszków             138.08   5109   37
  36 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.02  27605  200
  37 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.90  16824  122
  38 Bogusław Szyszka               Oława                137.85  27569  200
  39 Karol Waniek                   Wrocław              136.25  21663  159
  40 Przemysław Herdzina            Kraków               136.20  26832  197

  41 Robert Kamiński                Warszawa             135.47  26823  198
  42 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.15  24056  178
  43 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             134.80  11188   83
  44 Adam Szukalski                 Coventry             134.62  19654  146
  45 Mateusz Borsuk                 Reda                 133.96  14200  106
  46 Paweł Janaś                    Głogów               133.93  22233  166
  47 Jakub Szymczak                 Łódź                 133.74  25811  193
  48 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      133.74   9094   68
  49 Irena Sołdan                   Rumia                133.61  26187  196
  50 Michał Trumpus                 Wrocław              132.84   4915   37

  51 Jan Mrozowski                  Kraków               132.78  10490   79
  52 Rafał Matczak                  Milanówek            132.76  15931  120
  53 Jakub Zaryński                 Świnoujście          132.63  23475  177
  54 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.56  16040  121
  55 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  56 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.84  25973  197
  57 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.81  19903  151
  58 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.79   5667   43
  59 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.72  25158  191
  60 Dominik Piasecki               Słupsk               131.50   6312   48

  61 Artur Irzyk                    Kraków               131.21   9578   73
  62 Przemysław Rybicki             Otwock               131.17  25054  191
  63 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.15  16656  127
  64 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.81  24854  190
  65 Jarosław Sobczak               Warszawa             130.69   9802   75
  66 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.57  25069  192
  67 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  68 Marek Roszak                   Poznań               130.48  12526   96
  69 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  70 Andrzej Rechowicz              Katowice             129.92  23385  180

  71 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  72 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.55  18396  142
  73 Janusz Krupiński               Bytom                129.55  11141   86
  74 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.20  20542  159
  75 Maciej Michalak                Łódź                 128.80  11978   93
  76 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  77 Radosław Jachna                Łódź                 128.65  23286  181
  78 Kamil Kister                   Puławy               128.57  25200  196
  79 Szymon Płachta                 Warszawa             128.54  25707  200
  80 Mariusz Grodek                 Olsztyn              128.32   3978   31

  81 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  128.32  24894  194
  82 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.12  24983  195
  83 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.99  24447  191
  84 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102
  85 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  86 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.80  22190  175
  87 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.77  24339  192
  88 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  89 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  90 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35

  91 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.67  16337  130
  92 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.53  24604  196
  93 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.34  21935  175
  94 Katarzyna Małek                Mielec               125.29  13030  104
  95 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
  96 Michał Kolaj                   Ostróda              125.05  23760  190
  97 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.03  24380  195
  98 Łukasz Baranowski              Reda                 125.01  24501  196
  99 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.90  24480  196
 100 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.89  23729  190

 101 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.58  19933  160
 102 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.37  14800  119
 103 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  15670  126
 104 Adam Klimont                   Wałcz                124.33  24493  197
 105 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  124.26  10438   84
 106 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.24  24102  194
 107 Agnieszka Krupka               Krosno               124.16  18748  151
 108 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  124.00  19840  160
 109 Paweł Kowalski                 Kutno                123.92   7311   59
 110 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.91  24286  196
 111 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.81  23401  189
 112 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 113 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              123.63  22377  181
 114 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.47  24694  200
 115 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.47  11112   90
 116 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 117 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 118 Robert Głowacki                Łódź                 123.19  23283  189
 119 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              123.13  24503  199
 120 Dorota Maciejuk                Warszawa             123.12  23886  194
 121 Leszek Stecuła                 Bytom                123.08  13293  108
 122 Jacek Karwowski                Płock                123.00   5904   48
 123 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            122.85  11916   97
 124 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.54  23650  193
 125 Tomasz Łapka                   Opole                122.30  20914  171
 126 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            122.29  11740   96
 127 Maciej Perzyński               Piła                 122.07   7446   61
 128 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.78  11326   93
 129 Tomasz Górka                   Łęczna               121.69   8640   71
 130 Magdalena Kublik               Warszawa             121.59  23710  195
 131 Zdzisław Szota                 Warszawa             121.56   8509   70
 132 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 133 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          121.08   5812   48
 134 Joanna Jewtuch                 Warszawa             121.07   6901   57
 135 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 136 Jarosław Olek                  Warszawa             121.00   5929   49
 137 Krzysztof Jaworski             Warszawa             120.98  11977   99
 138 Michał Ozimiński               Łódź                 120.97  11008   91
 139 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 140 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 141 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 142 Bogusław Książek               Szczecin             120.48  17108  142
 143 Daniel Janus                   Wąchock              120.35   7823   65
 144 Stanisław Gasik                Warszawa             119.48   7766   65
 145 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 146 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 147 Marta Dobrzańska               Kraków               119.10   7027   59
 148 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.04  12142  102
 149 Wojciech Urbański              Warszawa             119.03   7380   62
 150 Piotr Broda                    Sandomierz           118.85  21988  185

 151 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.85  15213  128
 152 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.83  18656  157
 153 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.62   5694   48
 154 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 155 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.52  21571  182
 156 Jolanta Chłopińska             Wałcz                118.42  19540  165
 157 Czesław Grajewski              Choroszcz            118.21  23643  200
 158 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.05  17707  150
 159 Maciej Kuczyński               Gdynia               117.86  10136   86
 160 Andrzej Kroc                   Łódź                 117.83  23567  200
 161 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.70  14124  120
 162 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.64  11411   97
 163 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.45   5755   49
 164 Grzegorz Łukasik               Konojady             117.24   8910   76
 165 Mateusz Królikowski            Wrocław              117.13  17218  147
 166 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 167 Anita Bruska                   Gdynia               116.87  14258  122
 168 Łukasz Sornek                  Mikołów              116.86  18814  161
 169 Mikołaj Fidziński              Dębica               116.75  13893  119
 170 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66  22048  189
 171 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 172 Krzysztof Bonda                Białystok            116.47   3727   32
 173 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.42  11293   97
 174 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       116.41   8498   73
 175 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.37  21529  185
 176 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  115.96  22381  193
 177 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.96  13915  120
 178 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.84   9151   79
 179 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.77  22113  191
 180 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.75   5556   48
 181 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.70   5322   46
 182 Joanna Suchanek                Wrocław              115.37  17882  155
 183 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.34  18916  164
 184 Paulina Mech                   Kraków               115.28   9107   79
 185 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.19   6566   57
 186 Krzysztof Gibas                Kraków               114.73   5507   48
 187 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 188 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 189 Beata Piotrowska               Łódź                 114.21  22157  194
 190 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.19   5367   47
 191 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.18  20210  177
 192 Jacek Pietruszka               Kraków               113.99  10373   91
 193 Dorota Rudzińska               Warszawa             113.91  21642  190
 194 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.70   9096   80
 195 Joanna Brychcy                 Katowice             113.36   9862   87
 196 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.31   7592   67
 197 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.20   9962   88
 198 Halina Roszak                  Poznań               113.18   7470   66
 199 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.15   5318   47
 200 Zbigniew Rybak                 Warszawa             113.12  21492  190

 201 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.10  20698  183
 202 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             112.80  16920  150
 203 Adam Janicki                   Łódź                 112.52  22053  196
 204 Dorota Stachowska              Wydartowo I          112.22  21321  190
 205 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 206 Sławomir Długosz               Ostróda              112.13  21754  194
 207 Jerzy Luter                    Bytom                111.99  19710  176
 208 Monika Dymek                   Ustka                111.88   5482   49
 209 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 210 Małgorzata Jóźwiak             Iława                111.67  16639  149
 211 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.60  10714   96
 212 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  111.52  17732  159
 213 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.18  22237  200
 214 Lucyna Śniadach                Rumia                110.87   7650   69
 215 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.71  21589  195
 216 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34  14896  135
 217 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.26  20287  184
 218 Teresa Zalewska                Racibórz             110.23  21605  196
 219 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.09  21137  192
 220 Natalia Ogierman               Katowice             110.07  11117  101
 221 Marcin Ceglarek                Kraków               110.01  20462  186
 222 Anna Stefańska                 Łódź                 109.90  10111   92
 223 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.89  10769   98
 224 Tomasz Lempart                 Kraków               109.62   4604   42
 225 Rafał Skibicki                 Lębork               109.60   3836   35
 226 Renata Andracka                Zwola                109.15  20847  191
 227 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 228 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.69   3913   36
 229 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.45  13339  123
 230 Anna Niedzielko                Szczecin             108.26   9527   88
 231 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 232 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 233 Rafał Stachowski               Police               107.55  10647   99
 234 Radosław Więch                 Warszawa             107.24  18016  168
 235 Beata Marynowicz               Racibórz             107.23   5147   48
 236 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.68   7254   68
 237 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 238 Anna Arana                     Warszawa             106.34  17972  169
 239 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 240 Jan  Olek                      Warszawa             106.19   3292   31
 241 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 242 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.61   3274   31
 243 Bartosz Muszyński              Ustka                105.56   3800   36
 244 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.12   7674   73
 245 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.06   5148   49
 246 Marta Sztajnert                Wisła                104.56   9933   95
 247 Urszula Solarska               Łódź                 104.43  20678  198
 248 Piotr Madej                    Wrocław              104.10   6350   61
 249 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 250 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.86  12152  117

 251 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 252 Tomasz Lewiński                Wejherowo            103.71   3630   35
 253 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57
 254 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.59   5801   56
 255 Łukasz Wojciechowski           Łomża                103.52   5590   54
 256 Jacek Nowak                    Szczecin             103.44   5172   50
 257 Sławomir Wolski                Wrocław              103.28  15182  147
 258 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               103.28   5577   54
 259 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 260 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              103.06   3710   36
 261 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 262 Monika Sadurska                Warszawa             102.87   6172   60
 263 Roman Figiel                   Zawichost            102.83   3085   30
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.53  20095  196
 265 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 266 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.16  10522  103
 267 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.05   4490   44
 268 Zofia Górka                    Łęczna               102.00   4794   47
 269 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.87  19864  195
 270 Małgorzata Sameryt             Warszawa             101.86   3769   37
 271 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   8244   81
 272 Szymon Dąbrowski               Warszawa             101.51  11065  109
 273 Katarzyna Bogusławska          Piastów              101.42  16328  161
 274 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 275 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.04  13943  138
 276 Marianna Kozłowska             Białystok            100.96   7572   75
 277 Bożena Guział                  Racibórz             100.66   6140   61
 278 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.59  10361  103
 279 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.48   5024   50
 280 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.34  16155  161
 281 Lidia Szpakowska               Jaworzno             100.29   4112   41
 282 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.12   9612   96
 283 Robert Wagner                  Wrocław               99.96   9596   96
 284 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 285 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 286 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 287 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 288 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             99.00   9405   95
 289 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 290 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 291 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.56   4000   41
 292 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 293 Krzysztof Zawadzki             Sampława              97.19  18757  193
 294 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.58   5312   55
 295 Sylwia Buks                    Warszawa              95.71  18854  197
 296 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 297 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 298 Sławomir Rattay                Zgorzelec             94.04   4514   48
 299 Janina Grajewska               Choroszcz             93.25  10164  109
 300 Sylwia Łada                    Inowrocław            92.25   6181   67

 301 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.10   5618   61
 302 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 303 Anna Lenartowska               Gdynia                91.20   5472   60
 304 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 305 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.48   7427   83
 306 Michał Wodecki                 Skrzyszów             89.44   3041   34
 307 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 308 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.52   5488   62
 309 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.08   3435   39
 310 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 311 Maciej Dąbrowski               Warszawa              87.29   3666   42
 312 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 313 Leszek Katyński                Słupsk                86.27   7764   90
 314 Paulina Naplocha               Racibórz              85.55  16512  193
 315 Blanka Zwolińska               Skierdy               85.18   6985   82
 316 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                84.74   3559   42
 317 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                84.20   5557   66
 318 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 319 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 320 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.70   3804   46
 321 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             81.77   2535   31
 322 Andrzej Stolot                 Zabrze                80.03   2721   34
 323 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 324 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.08   4138   53
 325 Piotr Sadzyński                Jaworzno              77.39   3560   46
 326 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             77.05   4238   55
 327 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 328 Michał Dąbrowski               Warszawa              75.96   3798   50
 329 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 330 Mirosław Dejna                 Sampława              59.59  11799  198




Poczekalnia na dzień 05-06-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.07   2438   29
   4 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   5 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   6 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   7 Jakub Błażejewski              Poznań                96.07   2690   28
   8 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.89   3102   27
   9 Jarosław Michalak              Łódź                 114.85   3101   27
  10 Katarzyna Sołdan               Rumia                127.85   3324   26
  11 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
  12 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  13 Sławomir Kucia                 Krosno               131.48   3287   25
  14 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  15 Marcin Resler                  Września             118.40   2960   25
  16 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  17 Karol Rembiałkowski            Warszawa             114.96   2874   25
  18 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  19 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  20 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  21 Filip Warzecha                 Gdynia               137.67   3304   24
  22 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  23 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.71   2993   24
  24 Sergiusz Puchalski             Włocławek            119.92   2878   24
  25 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  26 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            118.96   2855   24
  27 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            115.17   2764   24
  28 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  29 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  30 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  31 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  32 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  33 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  34 Lidia Żywna                    Gdynia               107.75   2586   24
  35 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.04   2569   24
  36 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  37 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.92   2518   24
  38 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  39 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  40 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  41 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  42 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  43 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  44 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  45 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  46 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.96   2279   24
  47 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  48 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  49 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  50 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  51 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.83   2595   23
  52 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  53 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  54 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  55 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  56 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  57 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  58 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  59 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  60 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  61 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  62 Kuba Koisar                    Warszawa             120.82   2658   22
  63 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  64 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  65 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  66 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  67 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  68 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.38   1772   21
  69 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  70 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  71 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  72 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  73 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  74 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  75 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  76 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  77 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  78 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  79 Dariusz Małysa                 Kraków               112.11   2130   19
  80 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  81 Małgorzata Sikora              Kraków               100.42   1908   19
  82 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  83 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  84 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  85 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  86 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  87 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  88 Bartłomiej Dalecki             Rumia                100.62   1610   16
  89 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  90 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.19   1315   16
  91 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  92 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  93 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  94 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  95 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  96 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  97 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  98 Alicja Kosińska                Szczecin             135.79   1901   14
  99 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
 100 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 101 Aleksandra Brzeska             Warszawa              87.00   1218   14
 102 Aneta Grodek                   Zawiercie             85.36   1195   14
 103 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 104 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 105 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 106 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 107 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 108 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 109 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 110 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 111 Hanna Gawłowska                Piła                 106.31   1382   13
 112 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 113 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 114 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 115 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 116 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 117 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 118 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 119 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 120 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 121 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 122 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 123 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 124 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 125 Ewa Szałas                     Katowice             127.75   1533   12
 126 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 127 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 128 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 129 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 130 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 131 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 132 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.17   1394   12
 133 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 134 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 135 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.17   1358   12
 136 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 137 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 138 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 139 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 140 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 141 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 142 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 143 Marek Szczepanik               Reda                 109.67   1316   12
 144 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 145 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 146 Jakub Kraj                     Szczecin             105.67   1268   12
 147 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 148 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             104.17   1250   12
 149 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 150 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 151 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 152 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 153 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 154 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 155 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 156 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 157 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 158 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 159 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 160 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 161 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 162 Adam Drzyzga                   Bytom                100.00   1200   12
 163 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 164 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 165 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 166 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 167 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 168 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 169 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 170 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 171 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 172 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 173 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 174 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 175 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 176 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.42   1109   12
 177 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 178 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 179 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 180 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 181 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 182 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             91.00   1092   12
 183 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 184 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 185 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 186 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 187 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 188 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 189 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 190 Jacek Nocoń                    Jaworzno              89.58   1075   12
 191 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 192 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 193 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 194 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 195 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.33   1048   12
 196 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 197 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 198 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 199 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 200 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 201 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 202 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 203 Marta Bożemska                 Ustka                 79.75    957   12
 204 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 205 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 206 Beata Kowaluk-Jagielska        Szczecin              76.33    916   12
 207 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 208 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 209 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 210 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 211 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 212 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 213 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 214 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 215 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 216 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 217 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 218 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 219 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 220 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 221 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 222 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 223 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 224 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 225 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 226 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 227 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 228 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 229 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 230 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 231 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 232 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 233 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 234 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 235 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 236 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 237 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 238 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 239 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 240 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 241 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 242 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 243 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 244 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 245 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 246 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 247 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 248 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 249 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 250 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 251 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 252 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 253 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 254 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 255 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 256 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 257 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 258 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 259 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 260 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 261 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 262 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 263 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 264 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 265 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 266 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 267 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 268 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 269 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 270 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 271 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 272 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 273 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 274 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 275 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 276 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 277 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 278 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk                95.71    670    7
 279 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 280 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 281 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 282 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 283 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 284 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 285 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 286 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 287 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 288 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 289 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 290 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 291 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 292 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 293 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 294 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 295 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 296 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 297 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 298 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 299 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 300 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 301 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 302 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 303 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 304 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 305 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 306 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 307 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 308 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 309 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 310 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 311 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 312 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 313 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 314 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 315 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 316 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 317 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 318 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 319 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 320 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 321 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 322 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 323 Filip Dalecki                  Rumia                 99.00    495    5
 324 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 325 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 326 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 327 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 328 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 329 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 330 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 331 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 332 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 333 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 334 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 335 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 336 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 337 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 338 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 339 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 340 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 341 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 342 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 343 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 344 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 345 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 346 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 347 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 348 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 349 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 350 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 351 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 352 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 353 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 354 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 355 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 356 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 357 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 358 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 359 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 360 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 361 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 362 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 363 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 364 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 365 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie