Władysławowo30
sierpnia
Władysławowo 30-31 sierpnia X Mistrzostwa Bałtyku
Słupsk 6
września
Słupsk 6- 7 września XVIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2014
Jaworzno13
września
Jaworzno 13-14 września IX Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XIX Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w Scrabble)Mistrzostwa Regionów 2014
Już 18 raz06 - 07 września 2014 — XVIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w ScrabbleSłupsk, 06 - 07 września 2014
Mistrzostwa Regionów 2014

Konkurs Relacja z turnieju


Już 18 razJuż po raz 18 spotkaliśmy się na Otwartych Mistrzostwach Słupska. Pomimo kłopotów finansowych i rezygnacji z organizowania największego w Polsce międzynarodowego turnieju brydżowego, scrabble ostały się jednak w kalendarzu imprez słupskich. Ci sami organizatorzy od lat, ta sama sala, te same noclegi i pyszne jedzenie. I nagrody finansowe też nie byle jakie. W szranki wstąpiło tym razem 41 osób. Od 5 rundy aż do końca turnieju na czele było dwóch zawodników, Rafał LenartowskiBartosz Morawski. Rafał już rundę przed końcem zapewnił sobie zwycięstwo, bo z 11 wygranymi miał aż 3 punkty przewagi nad Bartoszem. Teraz chodziło o to żeby wygrać turniej bez straty punktu. Nie udało się. Rafał ułożył dwie siódemki, Bartosz odpowiedział na to trzema i wygrał partię 410:363. Trzecie miejsce zajął Krzysztof Obremski. Wielkie podziękowania dla organizatorów, Panów Henryka GrądzkiegoJózefa Grądzielskiego oraz wszystkich sponsorów z nadzieją na przyszły rok.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w Scrabble
XV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w Scrabble


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekAkademia Pomorska w Słupsku, ul. Arciszewskiego 22 "A"
Wydział Humanistyczny (główny budynek)
Obrońca tytułuDariusz Kosz
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 6 września (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier)
godz. 20.30 — kolacja

Niedziela, 7 września (5 rund)
8:00 — 9:00 — śniadanie
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdAutobus linii nr 1. Przystanek na ulicy Wojska Polskiego (50 metrów w linii prostej od wyjścia z dworca kolejowego
WyżywienieAkademia Pomorska ul. Arciszewskiego 22 "a" – miejsce rozgrywek
NoclegiDom Studenta nr 3 Akademii Pomorskiej — ul. Arciszewskiego 22a (ok. 50 metrów od miejsca rozgrywek)
- pokoje jednoosobowe od 46 zł do 49 zł od osoby
- pokoje 2-osobowe od 36 zł do 39 zł od osoby

- pokoje 3-osobowe 25 zł od osoby
Rezerwacja telefonicznie (59 840 53 67) lub mailowo (osiedle@apsl.edu.pl)

Termin rezerwacji do 31 sierpnia 2014 r.
NagrodyI miejsce — 1000 zł, puchar, dyplom
II miejsce — 700 zł, puchar, dyplom
III miejsce — 500 zł, puchar, dyplom
IV miejsce — 400 zł, dyplom
V miejsce — 300 zł, dyplom
VI miejsce – 200 zł, dyplom
VII miejsce — nagroda rzeczowa
VIII miejsce — nagroda rzeczowa
IX miejsce — nagroda rzeczowa
X miejsce – nagroda rzeczowa
nagroda dla najlepszego słupszczanina — 150 zł, dyplom
OrganizatorzyStowarzyszenie Międzynarodowy Festiwal Brydża Sportowego "Solidarność" 76-200 Słupsk, ul. Jedności Narodowej 2
Henryk Grądzki — tel. 601 831 325
Józef Grządzielski — tel. 693 967 637
bridgefestival@go2.pl
SponsorzyUrząd Miejski w Słupsku
Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku
GSU w Gliwicach
Miejski Zakład Komunikacji w Słupsku


Wyniki turnieju XVIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 147.51     11.0     5087     2124      880
  2 Bartosz         Morawski             Gliwice                157.86      9.0     5317     1971      906
  3 Krzysztof       Obremski             Legnica                143.68      9.0     4989     1957      386
  4 Dariusz         Kosz                 Nysa                   158.88      8.0     5131     1804      506
  5 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  133.49      8.0     4785     1732      415
  6 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               148.74      8.0     4736     1696      250
  7 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    140.56      8.0     4634     1776      269
  8 Dominik         Urbacki              Pruszków               148.78      7.0     5205     1649      840
  9 Michał          Alabrudziński        Włocławek              150.35      7.0     4878     1759      322
 10 Mateusz         Borsuk               Reda                   143.40      7.0     4792     1692      150
 11 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           115.37      7.0     4712     1763      526
 12 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               134.03      7.0     4708     1703      112
 13 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               144.54      7.0     4674     1746      201
 14 Ryszard         Kaczmarek            Leszno                 100.00      7.0     4668     1553      332
 15 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  130.72      7.0     4513     1528      160
 16 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.81      6.5     3964     1302     -100
 17 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 128.11      6.0     4902     1643      533
 18 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                118.19      6.0     4670     1534      178
 19 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.56      6.0     4556     1504      -45
 20 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              130.23      6.0     4556     1408      185
 21 Joanna          Jewtuch              Warszawa               128.35      6.0     4439     1605     -310
 22 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   116.00      6.0     4392     1434       -7
 23 Anna            Niedzielko           Szczecin               113.06      6.0     4373     1301      162
 24 Jakub           Onoszko              Gdynia                 111.23      6.0     4299     1388      -47
 25 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               104.74      6.0     4279     1402     -171
 26 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.79      5.0     4647     1447     -343
 27 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 105.64      5.0     4545     1254      142
 28 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 110.55      5.0     4429     1225      113
 29 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  108.94      5.0     4411     1336        9
 30 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 110.16      5.0     4300     1375     -369
 31 Lucyna          Śniadach             Rumia                  111.93      5.0     4151     1330      163
 32 Józef           Burzyński            Ełk                    105.74      5.0     4091     1342     -391
 33 Dawid           Pikul                Poznań                 145.00      5.0     4006     1352       98
 34 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 116.07      4.5     4162     1088      225
 35 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      4.5     4160     1160      -29
 36 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      4.5     3941     1111      220
 37 Sylwia          Łada                 Inowrocław             113.22      4.0     4165     1174     -214
 38 Zdzisław        Parnicki             Słupsk                 104.35      3.5     3879      986     -168
 39 Martyna         Szymańska            Ustka                  100.00      3.5     3411      946     -383
 40 Kasper          Kamiński             Gdańsk                 100.00      2.5     2573      860    -1544
 41 Leszek          Katyński             Słupsk                 100.00      2.5     1579      413      309
 42 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2531      633    -1771
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



	Dariusz Kosz 158.88 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Agnieszka      Piotrowicz            116.07 +  474: 349  166
    2     6 Ireneusz       Moralewicz            127.56 +  545: 311  178
    3     1 Łukasz         Baranowski            128.11 -  298: 454   78
    4     5 Kazimierz      Merklejn              148.74 -  390: 394   99
    5     7 Michał         Alabrudziński         150.35 -  390: 434  100
    6    11 Dariusz        Ulatowski             118.19 -  338: 503   68
    7    14 Natalia        Woźniak               130.23 +  500: 356  180
    8    11 Sylwia         Łada                  113.22 +  468: 309  163
    9     8 Grażyna        Wesołowska            116.00 +  397: 361  166
   10     7 Stanisław      Rydzik                147.79 +  494: 396  198
   11     2 Bartosz        Morawski              157.86 +  415: 353  208
   12     3 Michał         Alabrudziński         150.35 +  422: 405  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 12 150.33




	Bartosz Morawski 157.86 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grażyna        Wesołowska            116.00 +  560: 323  166
    2     1 Maria          Krzyżanowska          115.37 +  410: 321  165
    3     2 Rafał          Lenartowski           147.51 -  415: 453   98
    4     4 Łukasz         Tuszyński             144.54 +  411: 338  195
    5     2 Krzysztof      Obremski              143.68 +  550: 372  194
    6     2 Robert         Duczemiński           140.56 +  436: 335  191
    7     2 Alicja         Grąbczewska           134.03 +  407: 391  184
    8     2 Łukasz         Baranowski            128.11 -  459: 474   78
    9     2 Michał         Alabrudziński         150.35 +  401: 341  200
   10     2 Mateusz        Borsuk                143.40 +  505: 285  193
   11     2 Dariusz        Kosz                  158.88 -  353: 415  109
   12     1 Rafał          Lenartowski           147.51 +  410: 363  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1971  / 12 164.25




	Michał Alabrudziński 150.35 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maria          Krzyżanowska          115.37 -  335: 392   65
    2    16 Jan            Pawłowski             100.00 +  395: 291  150
    3    16 Wojciech       Gołęcki               103.81 +  545: 240  154
    4     7 Grzegorz       Koczkodon             133.49 +  364: 348  183
    5     7 Dariusz        Kosz                  158.88 +  434: 390  209
    6     3 Dawid          Pikul                 145.00 +  439: 334  195
    7     1 Rafał          Lenartowski           147.51 -  363: 425   98
    8     3 Łukasz         Tuszyński             144.54 +  401: 387  195
    9     2 Bartosz        Morawski              157.86 -  341: 401  108
   10     3 Krzysztof      Obremski              143.68 +  460: 387  194
   11     3 Dominik        Urbacki               148.78 -  396: 539   99
   12     3 Dariusz        Kosz                  158.88 -  405: 422  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Dominik Urbacki 148.78 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sylwia         Łada                  113.22 +  473: 284  163
    2     7 Dawid          Pikul                 145.00 -  418: 444   95
    3     6 Alicja         Grąbczewska           134.03 -  326: 418   84
    4    11 Stanisław      Rydzik                147.79 +  490: 355  198
    5     8 Łukasz         Tuszyński             144.54 -  344: 452   95
    6    13 Lucyna         Śniadach              111.93 +  401: 305  162
    7     9 Krzysztof      Zawadzki              104.74 +  512: 264  155
    8     5 Maria          Krzyżanowska          115.37 -  357: 416   65
    9     9 Mieczysław     Pastuszak             110.16 +  518: 282  160
   10     6 Joanna         Jewtuch               128.35 +  423: 309  178
   11     3 Michał         Alabrudziński         150.35 +  539: 396  200
   12     2 Krzysztof      Obremski              143.68 -  404: 440   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 12 137.42




	Kazimierz Merklejn 148.74 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Anna           Niedzielko            113.06 +  368: 335  163
    2     5 Natalia        Woźniak               130.23 +  439: 316  180
    3     3 Krzysztof      Obremski              143.68 -  347: 400   94
    4     5 Dariusz        Kosz                  158.88 +  394: 390  209
    5     6 Alicja         Grąbczewska           134.03 -  454: 490   84
    6     7 Mieczysław     Pastuszak             110.16 -  305: 373   60
    7    13 Józef          Burzyński             105.74 +  414: 394  156
    8     8 Dawid          Pikul                 145.00 -  353: 424   95
    9    12 Lucyna         Śniadach              111.93 +  459: 321  162
   10     8 Ryszard        Kaczmarek             100.00 +  367: 303  150
   11     5 Łukasz         Baranowski            128.11 +  432: 365  178
   12     5 Maria          Krzyżanowska          115.37 +  404: 375  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Stanisław Rydzik 147.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Lucyna         Śniadach              111.93 +  324: 319  162
    2     9 Mateusz        Borsuk                143.40 -  420: 471   93
    3    14 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  425: 322  150
    4    11 Dominik        Urbacki               148.78 -  355: 490   99
    5    13 Ireneusz       Moralewicz            127.56 +  458: 439  178
    6     8 Krzysztof      Zawadzki              104.74 +  459: 357  155
    7     6 Joanna         Jewtuch               128.35 -  389: 431   78
    8     7 Robert         Duczemiński           140.56 +  371: 292  191
    9     7 Grzegorz       Koczkodon             133.49 -  333: 490   83
   10     7 Dariusz        Kosz                  158.88 -  396: 494  109
   11    11 Jolanta        Chłopińska            130.72 -  369: 460   81
   12    11 Dariusz        Ulatowski             118.19 -  348: 425   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Rafał Lenartowski 147.51 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jakub          Onoszko               111.23 +  397: 329  161
    2    11 Sławomir       Zabawa                108.94 +  458: 216  159
    3     2 Bartosz        Morawski              157.86 +  453: 415  208
    4     3 Alicja         Grąbczewska           134.03 +  381: 344  184
    5     1 Robert         Duczemiński           140.56 +  388: 380  191
    6     1 Mateusz        Borsuk                143.40 +  447: 337  193
    7     1 Michał         Alabrudziński         150.35 +  425: 363  200
    8     1 Krzysztof      Obremski              143.68 +  407: 369  194
    9     1 Łukasz         Baranowski            128.11 +  430: 346  178
   10     1 Grzegorz       Koczkodon             133.49 +  551: 333  183
   11     1 Maria          Krzyżanowska          115.37 +  387: 365  165
   12     1 Bartosz        Morawski              157.86 -  363: 410  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2124  / 12 177.00




	Dawid Pikul 145.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Bednaruk              110.55 +  342: 328  161
    2     7 Dominik        Urbacki               148.78 +  444: 418  199
    3     5 Robert         Duczemiński           140.56 -  406: 416   91
    4    10 Dariusz        Ulatowski             118.19 +  460: 400  168
    5     5 Joanna         Jewtuch               128.35 +  527: 311  178
    6     3 Michał         Alabrudziński         150.35 -  334: 439  100
    7     3 Krzysztof      Obremski              143.68 -  309: 399   94
    8     8 Kazimierz      Merklejn              148.74 +  424: 353  199
    9     5 Alicja         Grąbczewska           134.03 -  406: 408   84
   10     9 Ireneusz       Moralewicz            127.56 -  354: 436   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 10 135.20




	Łukasz Tuszyński 144.54 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mieczysław     Pastuszak             110.16 +  385: 341  160
    2     3 Łukasz         Baranowski            128.11 -  365: 379   78
    3    13 Ireneusz       Moralewicz            127.56 +  405: 354  178
    4     4 Bartosz        Morawski              157.86 -  338: 411  108
    5     8 Dominik        Urbacki               148.78 +  452: 344  199
    6     6 Grzegorz       Koczkodon             133.49 +  445: 350  183
    7     7 Mateusz        Borsuk                143.40 +  382: 367  193
    8     3 Michał         Alabrudziński         150.35 -  387: 401  100
    9     4 Joanna         Jewtuch               128.35 +  385: 362  178
   10     5 Alicja         Grąbczewska           134.03 +  419: 308  184
   11     4 Krzysztof      Obremski              143.68 -  337: 473   94
   12     6 Robert         Duczemiński           140.56 -  374: 383   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 12 145.50




	Krzysztof Obremski 143.68 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sławomir       Zabawa                108.94 +  506: 389  159
    2     2 Dariusz        Ulatowski             118.19 +  402: 321  168
    3     3 Kazimierz      Merklejn              148.74 +  400: 347  199
    4     1 Mateusz        Borsuk                143.40 +  386: 342  193
    5     2 Bartosz        Morawski              157.86 -  372: 550  108
    6     4 Łukasz         Baranowski            128.11 +  459: 344  178
    7     3 Dawid          Pikul                 145.00 +  399: 309  195
    8     1 Rafał          Lenartowski           147.51 -  369: 407   98
    9     3 Maria          Krzyżanowska          115.37 +  396: 393  165
   10     3 Michał         Alabrudziński         150.35 -  387: 460  100
   11     4 Łukasz         Tuszyński             144.54 +  473: 337  195
   12     2 Dominik        Urbacki               148.78 +  440: 404  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1957  / 12 163.08




	Mateusz Borsuk 143.40 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Józef          Burzyński             105.74 +  423: 286  156
    2     9 Stanisław      Rydzik                147.79 +  471: 420  198
    3     4 Joanna         Jewtuch               128.35 +  460: 337  178
    4     1 Krzysztof      Obremski              143.68 -  342: 386   94
    5     3 Maria          Krzyżanowska          115.37 +  395: 359  165
    6     1 Rafał          Lenartowski           147.51 -  337: 447   98
    7     7 Łukasz         Tuszyński             144.54 -  367: 382   95
    8    10 Mieczysław     Pastuszak             110.16 +  442: 341  160
    9     6 Ireneusz       Moralewicz            127.56 +  441: 356  178
   10     2 Bartosz        Morawski              157.86 -  285: 505  108
   11     7 Alicja         Grąbczewska           134.03 -  396: 452   84
   12     7 Łukasz         Baranowski            128.11 +  433: 371  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Robert Duczemiński 140.56 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Agnieszka      Kozak                 105.64 +  483: 326  156
    2     4 Jolanta        Chłopińska            130.72 +  406: 360  181
    3     5 Dawid          Pikul                 145.00 +  416: 406  195
    4     2 Łukasz         Baranowski            128.11 +  403: 343  178
    5     1 Rafał          Lenartowski           147.51 -  380: 388   98
    6     2 Bartosz        Morawski              157.86 -  335: 436  108
    7     5 Maria          Krzyżanowska          115.37 -  302: 349   65
    8     7 Stanisław      Rydzik                147.79 -  292: 371   98
    9    13 Józef          Burzyński             105.74 +  384: 279  156
   10    10 Dariusz        Ulatowski             118.19 +  453: 376  168
   11     8 Joanna         Jewtuch               128.35 +  397: 357  178
   12     6 Łukasz         Tuszyński             144.54 +  383: 374  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1776  / 12 148.00




	Alicja Grąbczewska 134.03 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Zawadzki              104.74 +  420: 381  155
    2    10 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  459: 336  150
    3     6 Dominik        Urbacki               148.78 +  418: 326  199
    4     3 Rafał          Lenartowski           147.51 -  344: 381   98
    5     6 Kazimierz      Merklejn              148.74 +  490: 454  199
    6     5 Ryszard        Kaczmarek             100.00 +  342: 334  150
    7     2 Bartosz        Morawski              157.86 -  391: 407  108
    8     4 Joanna         Jewtuch               128.35 -  324: 389   78
    9     5 Dawid          Pikul                 145.00 +  408: 406  195
   10     5 Łukasz         Tuszyński             144.54 -  308: 419   95
   11     7 Mateusz        Borsuk                143.40 +  452: 396  193
   12     4 Grzegorz       Koczkodon             133.49 -  352: 367   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1703  / 12 141.92




	Grzegorz Koczkodon 133.49 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zdzisław       Parnicki              104.35 +  342: 324  154
    2     8 Joanna         Jewtuch               128.35 -  361: 363   78
    3    11 Krzysztof      Zawadzki              104.74 +  449: 297  155
    4     7 Michał         Alabrudziński         150.35 -  348: 364  100
    5    14 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  547: 279  150
    6     6 Łukasz         Tuszyński             144.54 -  350: 445   95
    7    11 Jakub          Onoszko               111.23 +  405: 336  161
    8     9 Jolanta        Chłopińska            130.72 +  383: 380  181
    9     7 Stanisław      Rydzik                147.79 +  490: 333  198
   10     1 Rafał          Lenartowski           147.51 -  333: 551   98
   11     6 Ireneusz       Moralewicz            127.56 +  410: 346  178
   12     4 Alicja         Grąbczewska           134.03 +  367: 352  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Jolanta Chłopińska 130.72 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wojciech       Gołęcki               103.81 +  378: 326  154
    2     4 Robert         Duczemiński           140.56 -  360: 406   91
    3    15 Kasper         Kamiński              100.00 +  415: 201  150
    4     6 Ryszard        Kaczmarek             100.00 +  433: 376  150
    5     4 Łukasz         Baranowski            128.11 -  310: 483   78
    6     9 Maria          Krzyżanowska          115.37 -  293: 486   65
    7    12 Dariusz        Ulatowski             118.19 +  424: 400  168
    8     9 Grzegorz       Koczkodon             133.49 -  380: 383   83
    9    14 Sławomir       Zabawa                108.94 -  274: 307   59
   10    16 Zdzisław       Parnicki              104.35 +  372: 292  154
   11    11 Stanisław      Rydzik                147.79 +  460: 369  198
   12     9 Joanna         Jewtuch               128.35 +  414: 324  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Natalia Woźniak 130.23 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mirosław       Dejna                 100.00 +  483: 184  150
    2     5 Kazimierz      Merklejn              148.74 -  316: 439   99
    3     9 Dariusz        Ulatowski             118.19 -  378: 387   68
    4    12 Zdzisław       Parnicki              104.35 +  408: 305  154
    5    11 Lucyna         Śniadach              111.93 +  386: 340  162
    6    10 Joanna         Jewtuch               128.35 -  327: 375   78
    7    14 Dariusz        Kosz                  158.88 -  356: 500  109
    8    15 Józef          Burzyński             105.74 -  336: 378   56
    9    15 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  397: 366  150
   10    11 Mieczysław     Pastuszak             110.16 +  447: 370  160
   11    12 Jakub          Onoszko               111.23 -  346: 357   61
   12    12 Andrzej        Bednaruk              110.55 +  376: 370  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Joanna Jewtuch 128.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ryszard        Kaczmarek             100.00 +  442: 350  150
    2     8 Grzegorz       Koczkodon             133.49 +  363: 361  183
    3     4 Mateusz        Borsuk                143.40 -  337: 460   93
    4     8 Agnieszka      Kozak                 105.64 +  439: 392  156
    5     5 Dawid          Pikul                 145.00 -  311: 527   95
    6    10 Natalia        Woźniak               130.23 +  375: 327  180
    7     6 Stanisław      Rydzik                147.79 +  431: 389  198
    8     4 Alicja         Grąbczewska           134.03 +  389: 324  184
    9     4 Łukasz         Tuszyński             144.54 -  362: 385   95
   10     6 Dominik        Urbacki               148.78 -  309: 423   99
   11     8 Robert         Duczemiński           140.56 -  357: 397   91
   12     9 Jolanta        Chłopińska            130.72 -  324: 414   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Łukasz Baranowski 128.11 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kasper         Kamiński              100.00 +  489: 132  150
    2     3 Łukasz         Tuszyński             144.54 +  379: 365  195
    3     1 Dariusz        Kosz                  158.88 +  454: 298  209
    4     2 Robert         Duczemiński           140.56 -  343: 403   91
    5     4 Jolanta        Chłopińska            130.72 +  483: 310  181
    6     4 Krzysztof      Obremski              143.68 -  344: 459   94
    7     4 Mieczysław     Pastuszak             110.16 +  547: 298  160
    8     2 Bartosz        Morawski              157.86 +  474: 459  208
    9     1 Rafał          Lenartowski           147.51 -  346: 430   98
   10     4 Maria          Krzyżanowska          115.37 -  307: 350   65
   11     5 Kazimierz      Merklejn              148.74 -  365: 432   99
   12     7 Mateusz        Borsuk                143.40 -  371: 433   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Ireneusz Moralewicz 127.56 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  360: 318  150
    2     6 Dariusz        Kosz                  158.88 -  311: 545  109
    3    13 Łukasz         Tuszyński             144.54 -  354: 405   95
    4    13 Grażyna        Wesołowska            116.00 +  340: 336  166
    5    13 Stanisław      Rydzik                147.79 -  439: 458   98
    6    12 Agnieszka      Kozak                 105.64 +  454: 346  156
    7    10 Sławomir       Zabawa                108.94 +  506: 348  159
    8     6 Ryszard        Kaczmarek             100.00 +  316: 299  150
    9     6 Mateusz        Borsuk                143.40 -  356: 441   93
   10     9 Dawid          Pikul                 145.00 +  436: 354  195
   11     6 Grzegorz       Koczkodon             133.49 -  346: 410   83
   12     8 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  338: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Dariusz Ulatowski 118.19 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Martyna        Szymańska             100.00 +  391: 280  150
    2     2 Krzysztof      Obremski              143.68 -  321: 402   94
    3     9 Natalia        Woźniak               130.23 +  387: 378  180
    4    10 Dawid          Pikul                 145.00 -  400: 460   95
    5    15 Grażyna        Wesołowska            116.00 -  325: 328   66
    6    11 Dariusz        Kosz                  158.88 +  503: 338  209
    7    12 Jolanta        Chłopińska            130.72 -  400: 424   81
    8    13 Krzysztof      Zawadzki              104.74 +  435: 307  155
    9    11 Jakub          Onoszko               111.23 +  442: 407  161
   10    10 Robert         Duczemiński           140.56 -  376: 453   91
   11    10 Wojciech       Gołęcki               103.81 -  265: 367   54
   12    11 Stanisław      Rydzik                147.79 +  425: 348  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Agnieszka Piotrowicz 116.07 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  158.88 -  349: 474  109
    2    14 Grażyna        Wesołowska            116.00 +  455: 346  166
    3     8 Maria          Krzyżanowska          115.37 -  291: 492   65
    4    16 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  302: 424   50
    5    17 Jan            Pawłowski             100.00 -  260: 313   50
    6    18 Martyna        Szymańska             100.00 -  287: 297   50
    7    21 PAUZA
    8    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  469: 244  150
    9    16 Anna           Niedzielko            113.06 +  451: 281  163
   10    14 Jakub          Onoszko               111.23 -  320: 329   61
   11    14 Andrzej        Bednaruk              110.55 -  298: 412   61
   12    17 Sylwia         Łada                  113.22 +  380: 325  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1088  / 11  98.91




	Grażyna Wesołowska 116.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              157.86 -  323: 560  108
    2    14 Agnieszka      Piotrowicz            116.07 -  346: 455   66
    3    17 Sylwia         Łada                  113.22 +  505: 269  163
    4    13 Ireneusz       Moralewicz            127.56 -  336: 340   78
    5    15 Dariusz        Ulatowski             118.19 +  328: 325  168
    6    16 Józef          Burzyński             105.74 -  356: 357   56
    7    16 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  410: 389  150
    8    16 Agnieszka      Kozak                 105.64 +  376: 316  156
    9     8 Dariusz        Kosz                  158.88 -  361: 397  109
   10    13 Lucyna         Śniadach              111.93 +  369: 297  162
   11    13 Sławomir       Zabawa                108.94 -  306: 322   59
   12    13 Sławomir       Zabawa                108.94 +  376: 372  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Maria Krzyżanowska 115.37 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Alabrudziński         150.35 +  392: 335  200
    2     1 Bartosz        Morawski              157.86 -  321: 410  108
    3     8 Agnieszka      Piotrowicz            116.07 +  492: 291  166
    4     9 Józef          Burzyński             105.74 +  414: 309  156
    5     3 Mateusz        Borsuk                143.40 -  359: 395   93
    6     9 Jolanta        Chłopińska            130.72 +  486: 293  181
    7     5 Robert         Duczemiński           140.56 +  349: 302  191
    8     5 Dominik        Urbacki               148.78 +  416: 357  199
    9     3 Krzysztof      Obremski              143.68 -  393: 396   94
   10     4 Łukasz         Baranowski            128.11 +  350: 307  178
   11     1 Rafał          Lenartowski           147.51 -  365: 387   98
   12     5 Kazimierz      Merklejn              148.74 -  375: 404   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Sylwia Łada 113.22 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dominik        Urbacki               148.78 -  284: 473   99
    2    18 Jakub          Onoszko               111.23 -  331: 434   61
    3    17 Grażyna        Wesołowska            116.00 -  269: 505   66
    4    20 Sławomir       Zabawa                108.94 -  317: 416   59
    5    20 Zdzisław       Parnicki              104.35 +  410: 264  154
    6    19 Kasper         Kamiński              100.00 +  511: 139  150
    7    18 Wojciech       Gołęcki               103.81 +  462: 339  154
    8    11 Dariusz        Kosz                  158.88 -  309: 468  109
    9    17 Agnieszka      Kozak                 105.64 -  277: 434   56
   10    19 Martyna        Szymańska             100.00 -  322: 338   50
   11    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  348: 189  150
   12    17 Agnieszka      Piotrowicz            116.07 -  325: 380   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Anna Niedzielko 113.06 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kazimierz      Merklejn              148.74 -  335: 368   99
    2    17 Józef          Burzyński             105.74 -  328: 417   56
    3    18 Jan            Pawłowski             100.00 -  329: 352   50
    4    19 Wojciech       Gołęcki               103.81 +  517: 240  154
    5    16 Martyna        Szymańska             100.00 +  346: 337  150
    6    15 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  440: 285  150
    7     8 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  376: 458   50
    8    14 Lucyna         Śniadach              111.93 -  245: 329   62
    9    16 Agnieszka      Piotrowicz            116.07 -  281: 451   66
   10    18 Leszek         Katyński              100.00 +  341: 286  150
   11    16 Zdzisław       Parnicki              104.35 +  403: 303  154
   12    14 Mieczysław     Pastuszak             110.16 +  432: 385  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Lucyna Śniadach 111.93 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                147.79 -  319: 324   98
    2    15 Mieczysław     Pastuszak             110.16 -  343: 373   60
    3    19 Sławomir       Zabawa                108.94 +  383: 339  159
    4    18 Kasper         Kamiński              100.00 +  392: 213  150
    5    11 Natalia        Woźniak               130.23 -  340: 386   80
    6    13 Dominik        Urbacki               148.78 -  305: 401   99
    7    19 Martyna        Szymańska             100.00 +  402: 198  150
    8    14 Anna           Niedzielko            113.06 +  329: 245  163
    9    12 Kazimierz      Merklejn              148.74 -  321: 459   99
   10    13 Grażyna        Wesołowska            116.00 -  297: 369   66
   11    18 Jan            Pawłowski             100.00 +  355: 292  150
   12    16 Agnieszka      Kozak                 105.64 -  365: 389   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Jakub Onoszko 111.23 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Lenartowski           147.51 -  329: 397   98
    2    18 Sylwia         Łada                  113.22 +  434: 331  163
    3    12 Józef          Burzyński             105.74 -  372: 404   56
    4    14 Andrzej        Bednaruk              110.55 +  341: 332  161
    5     9 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  350: 468   50
    6    17 Jan            Pawłowski             100.00 +  378: 254  150
    7    11 Grzegorz       Koczkodon             133.49 -  336: 405   83
    8    12 Sławomir       Zabawa                108.94 +  344: 271  159
    9    11 Dariusz        Ulatowski             118.19 -  407: 442   68
   10    14 Agnieszka      Piotrowicz            116.07 +  329: 320  166
   11    12 Natalia        Woźniak               130.23 +  357: 346  180
   12    10 Wojciech       Gołęcki               103.81 -  322: 376   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Andrzej Bednaruk 110.55 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 145.00 -  328: 342   95
    2    19 Martyna        Szymańska             100.00 +  382: 213  150
    3    10 Agnieszka      Kozak                 105.64 -  305: 458   56
    4    14 Jakub          Onoszko               111.23 -  332: 341   61
    5    19 Kasper         Kamiński              100.00 +  402: 246  150
    6    14 Sławomir       Zabawa                108.94 -  387: 502   59
    7    17 Zdzisław       Parnicki              104.35 +  456: 347  154
    8    17 Jan            Pawłowski             100.00 +  354: 304  150
    9    10 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  329: 492   50
   10    15 Wojciech       Gołęcki               103.81 -  372: 397   54
   11    14 Agnieszka      Piotrowicz            116.07 +  412: 298  166
   12    12 Natalia        Woźniak               130.23 -  370: 376   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Mieczysław Pastuszak 110.16 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Tuszyński             144.54 -  341: 385   95
    2    15 Lucyna         Śniadach              111.93 +  373: 343  162
    3     7 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  409: 440   50
    4    15 Jan            Pawłowski             100.00 +  457: 223  150
    5    12 Józef          Burzyński             105.74 +  359: 305  156
    6     7 Kazimierz      Merklejn              148.74 +  373: 305  199
    7     4 Łukasz         Baranowski            128.11 -  298: 547   78
    8    10 Mateusz        Borsuk                143.40 -  341: 442   93
    9     9 Dominik        Urbacki               148.78 -  282: 518   99
   10    11 Natalia        Woźniak               130.23 -  370: 447   80
   11    15 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  312: 282  150
   12    14 Anna           Niedzielko            113.06 -  385: 432   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Sławomir Zabawa 108.94 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Obremski              143.68 -  389: 506   94
    2    11 Rafał          Lenartowski           147.51 -  216: 458   98
    3    19 Lucyna         Śniadach              111.93 -  339: 383   62
    4    20 Sylwia         Łada                  113.22 +  416: 317  163
    5    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  574: 185  150
    6    14 Andrzej        Bednaruk              110.55 +  502: 387  161
    7    10 Ireneusz       Moralewicz            127.56 -  348: 506   78
    8    12 Jakub          Onoszko               111.23 -  271: 344   61
    9    14 Jolanta        Chłopińska            130.72 +  307: 274  181
   10    12 Józef          Burzyński             105.74 -  355: 360   56
   11    13 Grażyna        Wesołowska            116.00 +  322: 306  166
   12    13 Grażyna        Wesołowska            116.00 -  372: 376   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Józef Burzyński 105.74 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mateusz        Borsuk                143.40 -  286: 423   93
    2    17 Anna           Niedzielko            113.06 +  417: 328  163
    3    12 Jakub          Onoszko               111.23 +  404: 372  161
    4     9 Maria          Krzyżanowska          115.37 -  309: 414   65
    5    12 Mieczysław     Pastuszak             110.16 -  305: 359   60
    6    16 Grażyna        Wesołowska            116.00 +  357: 356  166
    7    13 Kazimierz      Merklejn              148.74 -  394: 414   99
    8    15 Natalia        Woźniak               130.23 +  378: 336  180
    9    13 Robert         Duczemiński           140.56 -  279: 384   91
   10    12 Sławomir       Zabawa                108.94 +  360: 355  159
   11     9 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  310: 312   50
   12    15 Krzysztof      Zawadzki              104.74 -  292: 429   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Agnieszka Kozak 105.64 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Robert         Duczemiński           140.56 -  326: 483   91
    2    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  463: 179  150
    3    10 Andrzej        Bednaruk              110.55 +  458: 305  161
    4     8 Joanna         Jewtuch               128.35 -  392: 439   78
    5    10 Krzysztof      Zawadzki              104.74 -  432: 458   55
    6    12 Ireneusz       Moralewicz            127.56 -  346: 454   78
    7    15 Jan            Pawłowski             100.00 -  332: 513   50
    8    16 Grażyna        Wesołowska            116.00 -  316: 376   66
    9    17 Sylwia         Łada                  113.22 +  434: 277  163
   10    17 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  309: 353   50
   11    19 Kasper         Kamiński              100.00 +  348: 201  150
   12    16 Lucyna         Śniadach              111.93 +  389: 365  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Krzysztof Zawadzki 104.74 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Alicja         Grąbczewska           134.03 -  381: 420   84
    2    12 Wojciech       Gołęcki               103.81 +  385: 370  154
    3    11 Grzegorz       Koczkodon             133.49 -  297: 449   83
    4    17 Mirosław       Dejna                 100.00 +  396: 193  150
    5    10 Agnieszka      Kozak                 105.64 +  458: 432  156
    6     8 Stanisław      Rydzik                147.79 -  357: 459   98
    7     9 Dominik        Urbacki               148.78 -  264: 512   99
    8    13 Dariusz        Ulatowski             118.19 -  307: 435   68
    9    18 Zdzisław       Parnicki              104.35 -  292: 346   54
   10    20 Kasper         Kamiński              100.00 +  336: 210  150
   11    17 Martyna        Szymańska             100.00 +  377: 332  150
   12    15 Józef          Burzyński             105.74 +  429: 292  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Zdzisław Parnicki 104.35 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Koczkodon             133.49 -  324: 342   83
    2    13 Ryszard        Kaczmarek             100.00 -  324: 495   50
    3    20 Martyna        Szymańska             100.00 +  386: 234  150
    4    12 Natalia        Woźniak               130.23 -  305: 408   80
    5    20 Sylwia         Łada                  113.22 -  264: 410   63
    6    21 PAUZA
    7    17 Andrzej        Bednaruk              110.55 -  347: 456   61
    8    19 Kasper         Kamiński              100.00 +  397: 231  150
    9    18 Krzysztof      Zawadzki              104.74 +  346: 292  155
   10    16 Jolanta        Chłopińska            130.72 -  292: 372   81
   11    16 Anna           Niedzielko            113.06 -  303: 403   63
   12    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  291: 404   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     986  / 11  89.64




	Wojciech Gołęcki 103.81 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jolanta        Chłopińska            130.72 -  326: 378   81
    2    12 Krzysztof      Zawadzki              104.74 -  370: 385   55
    3    16 Michał         Alabrudziński         150.35 -  240: 545  100
    4    19 Anna           Niedzielko            113.06 -  240: 517   63
    5    21 PAUZA
    6    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  308: 225  150
    7    18 Sylwia         Łada                  113.22 -  339: 462   63
    8    21 Martyna        Szymańska             100.00 +  353: 250  150
    9    19 Jan            Pawłowski             100.00 +  348: 343  150
   10    15 Andrzej        Bednaruk              110.55 +  397: 372  161
   11    10 Dariusz        Ulatowski             118.19 +  367: 265  168
   12    10 Jakub          Onoszko               111.23 +  376: 322  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 11 118.36




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Natalia        Woźniak               130.23 -  184: 483   80
    2    20 Agnieszka      Kozak                 105.64 -  179: 463   56
    3    21 PAUZA
    4    17 Krzysztof      Zawadzki              104.74 -  193: 396   55
    5    18 Sławomir       Zabawa                108.94 -  185: 574   59
    6    20 Wojciech       Gołęcki               103.81 -  225: 308   54
    7    20 Kasper         Kamiński              100.00 -  218: 252   50
    8    20 Agnieszka      Piotrowicz            116.07 -  244: 469   66
    9    21 Martyna        Szymańska             100.00 -  208: 313   50
   10    21 Jan            Pawłowski             100.00 -  153: 438   50
   11    20 Sylwia         Łada                  113.22 -  189: 348   63
   12    20 Kasper         Kamiński              100.00 -  253: 258   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     633  / 11  57.55




	Ryszard Kaczmarek 100.00 Leszno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Joanna         Jewtuch               128.35 -  350: 442   78
    2    13 Zdzisław       Parnicki              104.35 +  495: 324  154
    3     7 Mieczysław     Pastuszak             110.16 +  440: 409  160
    4     6 Jolanta        Chłopińska            130.72 -  376: 433   81
    5     9 Jakub          Onoszko               111.23 +  468: 350  161
    6     5 Alicja         Grąbczewska           134.03 -  334: 342   84
    7     8 Anna           Niedzielko            113.06 +  458: 376  163
    8     6 Ireneusz       Moralewicz            127.56 -  299: 316   78
    9    10 Andrzej        Bednaruk              110.55 +  492: 329  161
   10     8 Kazimierz      Merklejn              148.74 -  303: 367   99
   11     9 Józef          Burzyński             105.74 +  312: 310  156
   12     8 Ireneusz       Moralewicz            127.56 +  341: 338  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Kasper Kamiński 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Baranowski            128.11 -  132: 489   78
    2    21 PAUZA
    3    15 Jolanta        Chłopińska            130.72 -  201: 415   81
    4    18 Lucyna         Śniadach              111.93 -  213: 392   62
    5    19 Andrzej        Bednaruk              110.55 -  246: 402   61
    6    19 Sylwia         Łada                  113.22 -  139: 511   63
    7    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  252: 218  150
    8    19 Zdzisław       Parnicki              104.35 -  231: 397   54
    9    20 Leszek         Katyński              100.00 -  190: 356   50
   10    20 Krzysztof      Zawadzki              104.74 -  210: 336   55
   11    19 Agnieszka      Kozak                 105.64 -  201: 348   56
   12    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  258: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     860  / 11  78.18




	Leszek Katyński 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  297: 420   50
    9    20 Kasper         Kamiński              100.00 +  356: 190  150
   10    18 Anna           Niedzielko            113.06 -  286: 341   63
   11    21 PAUZA
   12    19 Martyna        Szymańska             100.00 +  340: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     413  /  4 103.25




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ireneusz       Moralewicz            127.56 -  318: 360   78
    2    16 Michał         Alabrudziński         150.35 -  291: 395  100
    3    18 Anna           Niedzielko            113.06 +  352: 329  163
    4    15 Mieczysław     Pastuszak             110.16 -  223: 457   60
    5    17 Agnieszka      Piotrowicz            116.07 +  313: 260  166
    6    17 Jakub          Onoszko               111.23 -  254: 378   61
    7    15 Agnieszka      Kozak                 105.64 +  513: 332  156
    8    17 Andrzej        Bednaruk              110.55 -  304: 354   61
    9    19 Wojciech       Gołęcki               103.81 -  343: 348   54
   10    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  438: 153  150
   11    18 Lucyna         Śniadach              111.93 -  292: 355   62
   12    21 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1111  / 11 101.00




	Martyna Szymańska 100.00 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dariusz        Ulatowski             118.19 -  280: 391   68
    2    19 Andrzej        Bednaruk              110.55 -  213: 382   61
    3    20 Zdzisław       Parnicki              104.35 -  234: 386   54
    4    21 PAUZA
    5    16 Anna           Niedzielko            113.06 -  337: 346   63
    6    18 Agnieszka      Piotrowicz            116.07 +  297: 287  166
    7    19 Lucyna         Śniadach              111.93 -  198: 402   62
    8    21 Wojciech       Gołęcki               103.81 -  250: 353   54
    9    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  313: 208  150
   10    19 Sylwia         Łada                  113.22 +  338: 322  163
   11    17 Krzysztof      Zawadzki              104.74 -  332: 377   55
   12    19 Leszek         Katyński              100.00 -  319: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     946  / 11  86.00




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 PAUZA
    2    10 Alicja         Grąbczewska           134.03 -  336: 459   84
    3    14 Stanisław      Rydzik                147.79 -  322: 425   98
    4    16 Agnieszka      Piotrowicz            116.07 +  424: 302  166
    5    14 Grzegorz       Koczkodon             133.49 -  279: 547   83
    6    15 Anna           Niedzielko            113.06 -  285: 440   63
    7    16 Grażyna        Wesołowska            116.00 -  389: 410   66
    8    18 Leszek         Katyński              100.00 +  420: 297  150
    9    15 Natalia        Woźniak               130.23 -  366: 397   80
   10    17 Agnieszka      Kozak                 105.64 +  353: 309  156
   11    15 Mieczysław     Pastuszak             110.16 -  282: 312   60
   12    18 Zdzisław       Parnicki              104.35 +  404: 291  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1160  / 11 105.45


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Agnieszka      Piotrowicz            474: 349
   2 Grażyna        Wesołowska           - Bartosz        Morawski              323: 560
   3 Michał         Alabrudziński        - Maria          Krzyżanowska          335: 392
   4 Sylwia         Łada                 - Dominik        Urbacki               284: 473
   5 Kazimierz      Merklejn             - Anna           Niedzielko            368: 335
   6 Lucyna         Śniadach             - Stanisław      Rydzik                319: 324
   7 Rafał          Lenartowski          - Jakub          Onoszko               397: 329
   8 Andrzej        Bednaruk             - Dawid          Pikul                 328: 342
   9 Łukasz         Tuszyński            - Mieczysław     Pastuszak             385: 341
  10 Sławomir       Zabawa               - Krzysztof      Obremski              389: 506
  11 Mateusz        Borsuk               - Józef          Burzyński             423: 286
  12 Agnieszka      Kozak                - Robert         Duczemiński           326: 483
  13 Alicja         Grąbczewska          - Krzysztof      Zawadzki              420: 381
  14 Zdzisław       Parnicki             - Grzegorz       Koczkodon             324: 342
  15 Jolanta        Chłopińska           - Wojciech       Gołęcki               378: 326
  16 Mirosław       Dejna                - Natalia        Woźniak               184: 483
  17 Joanna         Jewtuch              - Ryszard        Kaczmarek             442: 350
  18 Kasper         Kamiński             - Łukasz         Baranowski            132: 489
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Jan            Pawłowski             360: 318
  20 Martyna        Szymańska            - Dariusz        Ulatowski             280: 391
  21 Agnieszka      Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maria          Krzyżanowska         - Bartosz        Morawski              321: 410
   2 Dariusz        Ulatowski            - Krzysztof      Obremski              321: 402
   3 Łukasz         Baranowski           - Łukasz         Tuszyński             379: 365
   4 Robert         Duczemiński          - Jolanta        Chłopińska            406: 360
   5 Natalia        Woźniak              - Kazimierz      Merklejn              316: 439
   6 Dariusz        Kosz                 - Ireneusz       Moralewicz            545: 311
   7 Dawid          Pikul                - Dominik        Urbacki               444: 418
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Joanna         Jewtuch               361: 363
   9 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Borsuk                420: 471
  10 Agnieszka      Wiśniewska           - Alicja         Grąbczewska           336: 459
  11 Rafał          Lenartowski          - Sławomir       Zabawa                458: 216
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Gołęcki               385: 370
  13 Ryszard        Kaczmarek            - Zdzisław       Parnicki              495: 324
  14 Agnieszka      Piotrowicz           - Grażyna        Wesołowska            455: 346
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Lucyna         Śniadach              373: 343
  16 Jan            Pawłowski            - Michał         Alabrudziński         291: 395
  17 Józef          Burzyński            - Anna           Niedzielko            417: 328
  18 Jakub          Onoszko              - Sylwia         Łada                  434: 331
  19 Martyna        Szymańska            - Andrzej        Bednaruk              213: 382
  20 Mirosław       Dejna                - Agnieszka      Kozak                 179: 463
  21 Kasper         Kamiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Kosz                  454: 298
   2 Bartosz        Morawski             - Rafał          Lenartowski           415: 453
   3 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz      Merklejn              400: 347
   4 Mateusz        Borsuk               - Joanna         Jewtuch               460: 337
   5 Dawid          Pikul                - Robert         Duczemiński           406: 416
   6 Dominik        Urbacki              - Alicja         Grąbczewska           326: 418
   7 Mieczysław     Pastuszak            - Ryszard        Kaczmarek             409: 440
   8 Maria          Krzyżanowska         - Agnieszka      Piotrowicz            492: 291
   9 Dariusz        Ulatowski            - Natalia        Woźniak               387: 378
  10 Andrzej        Bednaruk             - Agnieszka      Kozak                 305: 458
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Koczkodon             297: 449
  12 Jakub          Onoszko              - Józef          Burzyński             372: 404
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Tuszyński             354: 405
  14 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Wiśniewska            425: 322
  15 Jolanta        Chłopińska           - Kasper         Kamiński              415: 201
  16 Wojciech       Gołęcki              - Michał         Alabrudziński         240: 545
  17 Grażyna        Wesołowska           - Sylwia         Łada                  505: 269
  18 Anna           Niedzielko           - Jan            Pawłowski             329: 352
  19 Sławomir       Zabawa               - Lucyna         Śniadach              339: 383
  20 Zdzisław       Parnicki             - Martyna        Szymańska             386: 234
  21 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Mateusz        Borsuk                386: 342
   2 Robert         Duczemiński          - Łukasz         Baranowski            403: 343
   3 Alicja         Grąbczewska          - Rafał          Lenartowski           344: 381
   4 Łukasz         Tuszyński            - Bartosz        Morawski              338: 411
   5 Kazimierz      Merklejn             - Dariusz        Kosz                  394: 390
   6 Ryszard        Kaczmarek            - Jolanta        Chłopińska            376: 433
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Alabrudziński         348: 364
   8 Joanna         Jewtuch              - Agnieszka      Kozak                 439: 392
   9 Józef          Burzyński            - Maria          Krzyżanowska          309: 414
  10 Dawid          Pikul                - Dariusz        Ulatowski             460: 400
  11 Dominik        Urbacki              - Stanisław      Rydzik                490: 355
  12 Natalia        Woźniak              - Zdzisław       Parnicki              408: 305
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Grażyna        Wesołowska            340: 336
  14 Andrzej        Bednaruk             - Jakub          Onoszko               332: 341
  15 Jan            Pawłowski            - Mieczysław     Pastuszak             223: 457
  16 Agnieszka      Piotrowicz           - Agnieszka      Wiśniewska            302: 424
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 396: 193
  18 Lucyna         Śniadach             - Kasper         Kamiński              392: 213
  19 Wojciech       Gołęcki              - Anna           Niedzielko            240: 517
  20 Sylwia         Łada                 - Sławomir       Zabawa                317: 416
  21 Martyna        Szymańska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Rafał          Lenartowski           380: 388
   2 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Obremski              550: 372
   3 Mateusz        Borsuk               - Maria          Krzyżanowska          395: 359
   4 Łukasz         Baranowski           - Jolanta        Chłopińska            483: 310
   5 Joanna         Jewtuch              - Dawid          Pikul                 311: 527
   6 Kazimierz      Merklejn             - Alicja         Grąbczewska           454: 490
   7 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                  434: 390
   8 Dominik        Urbacki              - Łukasz         Tuszyński             344: 452
   9 Ryszard        Kaczmarek            - Jakub          Onoszko               468: 350
  10 Agnieszka      Kozak                - Krzysztof      Zawadzki              432: 458
  11 Lucyna         Śniadach             - Natalia        Woźniak               340: 386
  12 Józef          Burzyński            - Mieczysław     Pastuszak             305: 359
  13 Stanisław      Rydzik               - Ireneusz       Moralewicz            458: 439
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Agnieszka      Wiśniewska            547: 279
  15 Grażyna        Wesołowska           - Dariusz        Ulatowski             328: 325
  16 Anna           Niedzielko           - Martyna        Szymańska             346: 337
  17 Agnieszka      Piotrowicz           - Jan            Pawłowski             260: 313
  18 Sławomir       Zabawa               - Mirosław       Dejna                 574: 185
  19 Kasper         Kamiński             - Andrzej        Bednaruk              246: 402
  20 Zdzisław       Parnicki             - Sylwia         Łada                  264: 410
  21 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Mateusz        Borsuk                447: 337
   2 Bartosz        Morawski             - Robert         Duczemiński           436: 335
   3 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 439: 334
   4 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Baranowski            459: 344
   5 Alicja         Grąbczewska          - Ryszard        Kaczmarek             342: 334
   6 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Koczkodon             445: 350
   7 Mieczysław     Pastuszak            - Kazimierz      Merklejn              373: 305
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Stanisław      Rydzik                357: 459
   9 Jolanta        Chłopińska           - Maria          Krzyżanowska          293: 486
  10 Natalia        Woźniak              - Joanna         Jewtuch               327: 375
  11 Dariusz        Ulatowski            - Dariusz        Kosz                  503: 338
  12 Agnieszka      Kozak                - Ireneusz       Moralewicz            346: 454
  13 Lucyna         Śniadach             - Dominik        Urbacki               305: 401
  14 Sławomir       Zabawa               - Andrzej        Bednaruk              502: 387
  15 Anna           Niedzielko           - Agnieszka      Wiśniewska            440: 285
  16 Grażyna        Wesołowska           - Józef          Burzyński             356: 357
  17 Jakub          Onoszko              - Jan            Pawłowski             378: 254
  18 Martyna        Szymańska            - Agnieszka      Piotrowicz            297: 287
  19 Sylwia         Łada                 - Kasper         Kamiński              511: 139
  20 Mirosław       Dejna                - Wojciech       Gołęcki               225: 308
  21 Zdzisław       Parnicki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Michał         Alabrudziński         425: 363
   2 Alicja         Grąbczewska          - Bartosz        Morawski              391: 407
   3 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Pikul                 399: 309
   4 Łukasz         Baranowski           - Mieczysław     Pastuszak             547: 298
   5 Maria          Krzyżanowska         - Robert         Duczemiński           349: 302
   6 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Jewtuch               389: 431
   7 Mateusz        Borsuk               - Łukasz         Tuszyński             367: 382
   8 Ryszard        Kaczmarek            - Anna           Niedzielko            458: 376
   9 Dominik        Urbacki              - Krzysztof      Zawadzki              512: 264
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Sławomir       Zabawa                506: 348
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Onoszko               405: 336
  12 Dariusz        Ulatowski            - Jolanta        Chłopińska            400: 424
  13 Kazimierz      Merklejn             - Józef          Burzyński             414: 394
  14 Dariusz        Kosz                 - Natalia        Woźniak               500: 356
  15 Jan            Pawłowski            - Agnieszka      Kozak                 513: 332
  16 Agnieszka      Wiśniewska           - Grażyna        Wesołowska            389: 410
  17 Andrzej        Bednaruk             - Zdzisław       Parnicki              456: 347
  18 Wojciech       Gołęcki              - Sylwia         Łada                  339: 462
  19 Lucyna         Śniadach             - Martyna        Szymańska             402: 198
  20 Kasper         Kamiński             - Mirosław       Dejna                 252: 218
  21 Agnieszka      Piotrowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Lenartowski           369: 407
   2 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Baranowski            459: 474
   3 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Tuszyński             401: 387
   4 Joanna         Jewtuch              - Alicja         Grąbczewska           389: 324
   5 Maria          Krzyżanowska         - Dominik        Urbacki               416: 357
   6 Ryszard        Kaczmarek            - Ireneusz       Moralewicz            299: 316
   7 Robert         Duczemiński          - Stanisław      Rydzik                292: 371
   8 Dawid          Pikul                - Kazimierz      Merklejn              424: 353
   9 Jolanta        Chłopińska           - Grzegorz       Koczkodon             380: 383
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Mateusz        Borsuk                341: 442
  11 Dariusz        Kosz                 - Sylwia         Łada                  468: 309
  12 Jakub          Onoszko              - Sławomir       Zabawa                344: 271
  13 Dariusz        Ulatowski            - Krzysztof      Zawadzki              435: 307
  14 Anna           Niedzielko           - Lucyna         Śniadach              245: 329
  15 Józef          Burzyński            - Natalia        Woźniak               378: 336
  16 Agnieszka      Kozak                - Grażyna        Wesołowska            316: 376
  17 Jan            Pawłowski            - Andrzej        Bednaruk              304: 354
  18 Leszek         Katyński             - Agnieszka      Wiśniewska            297: 420
  19 Zdzisław       Parnicki             - Kasper         Kamiński              397: 231
  20 Agnieszka      Piotrowicz           - Mirosław       Dejna                 469: 244
  21 Wojciech       Gołęcki              - Martyna        Szymańska             353: 250


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Baranowski            430: 346
   2 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Morawski              341: 401
   3 Maria          Krzyżanowska         - Krzysztof      Obremski              393: 396
   4 Łukasz         Tuszyński            - Joanna         Jewtuch               385: 362
   5 Alicja         Grąbczewska          - Dawid          Pikul                 408: 406
   6 Mateusz        Borsuk               - Ireneusz       Moralewicz            441: 356
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Rydzik                490: 333
   8 Grażyna        Wesołowska           - Dariusz        Kosz                  361: 397
   9 Dominik        Urbacki              - Mieczysław     Pastuszak             518: 282
  10 Andrzej        Bednaruk             - Ryszard        Kaczmarek             329: 492
  11 Jakub          Onoszko              - Dariusz        Ulatowski             407: 442
  12 Kazimierz      Merklejn             - Lucyna         Śniadach              459: 321
  13 Robert         Duczemiński          - Józef          Burzyński             384: 279
  14 Sławomir       Zabawa               - Jolanta        Chłopińska            307: 274
  15 Agnieszka      Wiśniewska           - Natalia        Woźniak               366: 397
  16 Anna           Niedzielko           - Agnieszka      Piotrowicz            281: 451
  17 Sylwia         Łada                 - Agnieszka      Kozak                 277: 434
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Zdzisław       Parnicki              292: 346
  19 Jan            Pawłowski            - Wojciech       Gołęcki               343: 348
  20 Kasper         Kamiński             - Leszek         Katyński              190: 356
  21 Mirosław       Dejna                - Martyna        Szymańska             208: 313


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Koczkodon             551: 333
   2 Bartosz        Morawski             - Mateusz        Borsuk                505: 285
   3 Krzysztof      Obremski             - Michał         Alabrudziński         387: 460
   4 Łukasz         Baranowski           - Maria          Krzyżanowska          307: 350
   5 Łukasz         Tuszyński            - Alicja         Grąbczewska           419: 308
   6 Joanna         Jewtuch              - Dominik        Urbacki               309: 423
   7 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kosz                  396: 494
   8 Ryszard        Kaczmarek            - Kazimierz      Merklejn              303: 367
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Dawid          Pikul                 436: 354
  10 Dariusz        Ulatowski            - Robert         Duczemiński           376: 453
  11 Natalia        Woźniak              - Mieczysław     Pastuszak             447: 370
  12 Józef          Burzyński            - Sławomir       Zabawa                360: 355
  13 Lucyna         Śniadach             - Grażyna        Wesołowska            297: 369
  14 Agnieszka      Piotrowicz           - Jakub          Onoszko               320: 329
  15 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Bednaruk              397: 372
  16 Jolanta        Chłopińska           - Zdzisław       Parnicki              372: 292
  17 Agnieszka      Wiśniewska           - Agnieszka      Kozak                 353: 309
  18 Leszek         Katyński             - Anna           Niedzielko            286: 341
  19 Martyna        Szymańska            - Sylwia         Łada                  338: 322
  20 Kasper         Kamiński             - Krzysztof      Zawadzki              210: 336
  21 Mirosław       Dejna                - Jan            Pawłowski             153: 438


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maria          Krzyżanowska         - Rafał          Lenartowski           365: 387
   2 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              415: 353
   3 Michał         Alabrudziński        - Dominik        Urbacki               396: 539
   4 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Obremski              337: 473
   5 Kazimierz      Merklejn             - Łukasz         Baranowski            432: 365
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Ireneusz       Moralewicz            410: 346
   7 Alicja         Grąbczewska          - Mateusz        Borsuk                452: 396
   8 Robert         Duczemiński          - Joanna         Jewtuch               397: 357
   9 Józef          Burzyński            - Ryszard        Kaczmarek             310: 312
  10 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Ulatowski             367: 265
  11 Stanisław      Rydzik               - Jolanta        Chłopińska            369: 460
  12 Natalia        Woźniak              - Jakub          Onoszko               346: 357
  13 Sławomir       Zabawa               - Grażyna        Wesołowska            322: 306
  14 Andrzej        Bednaruk             - Agnieszka      Piotrowicz            412: 298
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Wiśniewska            312: 282
  16 Zdzisław       Parnicki             - Anna           Niedzielko            303: 403
  17 Martyna        Szymańska            - Krzysztof      Zawadzki              332: 377
  18 Jan            Pawłowski            - Lucyna         Śniadach              292: 355
  19 Agnieszka      Kozak                - Kasper         Kamiński              348: 201
  20 Sylwia         Łada                 - Mirosław       Dejna                 348: 189
  21 Leszek         Katyński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Rafał          Lenartowski           410: 363
   2 Dominik        Urbacki              - Krzysztof      Obremski              404: 440
   3 Dariusz        Kosz                 - Michał         Alabrudziński         422: 405
   4 Alicja         Grąbczewska          - Grzegorz       Koczkodon             352: 367
   5 Maria          Krzyżanowska         - Kazimierz      Merklejn              375: 404
   6 Łukasz         Tuszyński            - Robert         Duczemiński           374: 383
   7 Łukasz         Baranowski           - Mateusz        Borsuk                371: 433
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Ryszard        Kaczmarek             338: 341
   9 Joanna         Jewtuch              - Jolanta        Chłopińska            324: 414
  10 Jakub          Onoszko              - Wojciech       Gołęcki               322: 376
  11 Dariusz        Ulatowski            - Stanisław      Rydzik                425: 348
  12 Natalia        Woźniak              - Andrzej        Bednaruk              376: 370
  13 Grażyna        Wesołowska           - Sławomir       Zabawa                376: 372
  14 Anna           Niedzielko           - Mieczysław     Pastuszak             432: 385
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Józef          Burzyński             429: 292
  16 Agnieszka      Kozak                - Lucyna         Śniadach              389: 365
  17 Sylwia         Łada                 - Agnieszka      Piotrowicz            325: 380
  18 Agnieszka      Wiśniewska           - Zdzisław       Parnicki              404: 291
  19 Leszek         Katyński             - Martyna        Szymańska             340: 319
  20 Kasper         Kamiński             - Mirosław       Dejna                 258: 253
  21 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 08-09-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 159.99  30558  191
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              159.04  31490  198
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.31  29283  191
   4 Przemysław Herdzina            Kraków               152.75   7332   48
   5 Rafał Lenartowski              Gdynia               150.45  30090  200
   6 Michał Alabrudziński           Włocławek            150.13  29875  199
   7 Kamil Górka                    Kraków               149.53  29756  199
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.87  23372  157
   9 Kazimierz Merklejn             Szczecin             148.54  29113  196
  10 Marek Reda                     Dębówka              147.63  28049  190
  11 Paweł Zaręba                   Warszawa             147.54  20656  140
  12 Dominik Urbacki                Pruszków             146.90  29087  198
  13 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.59  27999  191
  14 Mirosław Uglik                 Warszawa             146.29  27648  189
  15 Paweł Jackowski                Warszawa             145.92  27142  186
  16 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.89  25823  177
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.38  26314  181
  18 Jan Mrozowski                  Kraków               145.07  25822  178
  19 Krzysztof Obremski             Legnica              145.04  28572  197
  20 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.98  24791  171
  21 Dawid Pikul                    Poznań               144.97  28704  198
  22 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.85  16948  117
  23 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.25  28562  198
  24 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          143.51  13059   91
  25 Aleksander Puchalski           Włocławek            143.25   6876   48
  26 Mateusz Borsuk                 Reda                 143.25  26644  186
  27 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.77  11279   79
  28 Justyna Górka                  Kraków               142.54  28223  198
  29 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.53  28364  199
  30 Grzegorz Łukasik               Konojady             142.51  26221  184
  31 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  141.95   9085   64
  32 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.94  28247  199
  33 Paweł Janaś                    Wałcz                141.65  11190   79
  34 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.44  26544  189
  35 Bogusław Szyszka               Oława                140.31  24555  175
  36 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             139.95  10636   76
  37 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.79  18871  135
  38 Maciej Rzychoń                 Katowice             139.76   7128   51
  39 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.66  18994  136
  40 Maciej Czupryniak              Milanówek            139.37  24668  177
  41 Irena Sołdan                   Sopot                139.36  27733  199
  42 Kamil Kister                   Puławy               139.22  26313  189
  43 Andrzej Oleksiak               Ostróda              139.00   6672   48
  44 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.49  27005  195
  45 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.42  17856  129
  46 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.29  15212  110
  47 Robert Kamiński                Warszawa             137.99  25805  187
  48 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             137.86   4963   36
  49 Karol Waniek                   Wrocław              137.53  15266  111
  50 Marek Syczuk                   Warszawa             136.87   4106   30
  51 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.86   6843   50
  52 Kacper Zegadło                 Warszawa             136.54  26899  197
  53 Małgorzata Sulejewska          Kraków               136.42  26330  193
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             135.98  26789  197
  55 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             135.94  26101  192
  56 Adam Klimont                   Wałcz                135.68   5970   44
  57 Piotr Domański                 Lublin               135.48  10838   80
  58 Maciej Grąbczewski             Szczecin             135.11  15267  113
  59 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.07  12291   91
  60 Przemysław Rybicki             Otwock               134.89  12005   89
  61 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.86   4855   36
  62 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                134.23  26040  194
  63 Dominik Piasecki               Słupsk               133.99   9245   69
  64 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  133.88  10978   82
  65 Maciej Kuczyński               Gdynia               133.87   8300   62
  66 Mateusz Królikowski            Wrocław              133.58   7614   57
  67 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.54   9348   70
  68 Artur Irzyk                    Kraków               133.53   5742   43
  69 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.30  24660  185
  70 Leszek Kacprzyk                Katowice             133.02  13435  101
  71 Tomasz Suchanek                Wrocław              132.95  18347  138
  72 Grzegorz Święcki               Białystok            132.92   6912   52
  73 Adam Jurkowski                 Gliwice              132.42   7283   55
  74 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.33   8072   61
  75 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.20   6742   51
  76 Agnieszka Krupka               Krosno               131.99  15179  115
  77 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       131.99  13067   99
  78 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  131.79  20691  157
  79 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.69  25680  195
  80 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.69  26206  199
  81 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              131.32   8273   63
  82 Radosław Jachna                Łódź                 131.09  14289  109
  83 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             131.03  20833  159
  84 Dariusz Maciejuk               Warszawa             130.86  15442  118
  85 Michał Szorc                   Białystok            130.81   6279   48
  86 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.72  15163  116
  87 Natalia Woźniak                Dziwnówek            130.67  25480  195
  88 Maciej Perzyński               Piła                 130.56  18800  144
  89 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  90 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.51  25580  196
  91 Sławomir Piotrowski            Deszczno             130.27   9249   71
  92 Marek Salamon                  Bytom                130.02   8451   65
  93 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            130.00  17160  132
  94 Natalia Ogierman               Katowice             129.67  17246  133
  95 Łukasz Baranowski              Gdynia               129.66  24635  190
  96 Szymon Dąbrowski               Warszawa             129.63  25926  200
  97 Dorota Maciejuk                Warszawa             129.57   7515   58
  98 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  129.42  25367  196
  99 Piotr Broda                    Sandomierz           129.33  24055  186
 100 Janusz Krupiński               Bytom                129.30  20171  156
 101 Mariusz Grodek                 Kraków               129.08   4647   36
 102 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.69  22778  177
 103 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             128.64  12349   96
 104 Joanna Jewtuch                 Warszawa             128.59  24560  191
 105 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.58   4629   36
 106 Czesław Grajewski              Białystok            128.37  25288  197
 107 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.36  14761  115
 108 Ireneusz Kurzok                Mikołów              128.19   4615   36
 109 Michał Rogalewicz              Poznań               128.15  12302   96
 110 Leszek Stecuła                 Bytom                128.00  11136   87
 111 Artur Koszel                   Warszawa             127.71  25158  197
 112 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            127.54   8928   70
 113 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.53  25124  197
 114 Tomasz Łapka                   Opole                127.27   6491   51
 115 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 116 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.13  11060   87
 117 Jakub Błażejewski              Poznań               127.08  13725  108
 118 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.97   4571   36
 119 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.77  15846  125
 120 Juliusz Czupryniak             Warszawa             126.66  24952  197
 121 Michał Makowski                Marki                126.59   4684   37
 122 Marcin Ceglarek                Kraków               126.25  13888  110
 123 Krzysztof Gibas                Kraków               126.01  24823  197
 124 Rafał Matczak                  Milanówek            125.75  15216  121
 125 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.46  21453  171
 126 Krzysztof Bukowski             Milanówek            125.32   8271   66
 127 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.25  24925  199
 128 Jerzy Matyasik                 Kraków               125.06  24386  195
 129 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    124.94   4498   36
 130 Patryk Wolniewicz              Szczecin             124.69   4489   36
 131 Grzegorz Pukniel               Łódź                 124.64  24804  199
 132 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.62  24300  195
 133 Tomasz Lempart                 Kraków               124.42  16921  136
 134 Marta Bajorek                  Warszawa             124.36  24001  193
 135 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.12   5958   48
 136 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       124.04  12032   97
 137 Marek Rogalski                 Warszawa             124.03  18976  153
 138 Jacek Pietruszka               Kraków               123.98  10786   87
 139 Łukasz Sornek                  Mikołów              123.97  17480  141
 140 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.80  24018  194
 141 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.76  13490  109
 142 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.63  24478  198
 143 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               122.95   7377   60
 144 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.74   5646   46
 145 Bogdan Kozłowski               Białystok            122.71  18161  148
 146 Jacek Gasik                    Warszawa             122.53   3676   30
 147 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska       122.28  13206  108
 148 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.25  17726  145
 149 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.79   8647   71
 150 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.72  10590   87
 151 Anita Bruska                   Gdynia               121.47  18950  156
 152 Barbara Obremska               Wrocław              121.47  17613  145
 153 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.46   5830   48
 154 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.40   7527   62
 155 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            121.34   7766   64
 156 Ewa Szałas                     Katowice             121.30   6065   50
 157 Michał Szymkowski              Wrocław              121.25   6184   51
 158 Tomasz Górka                   Kraków               121.19   6423   53
 159 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 121.16  21566  178
 160 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.87  21757  180
 161 Michał Kolaj                   Ostróda              120.82   9303   77
 162 Krzysztof Bonda                Białystok            120.79  11596   96
 163 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             120.70   4466   37
 164 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    120.58   8079   67
 165 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.55  10367   86
 166 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  120.51  20245  168
 167 Radosław Więch                 Warszawa             120.45  15779  131
 168 Zbigniew Rybak                 Warszawa             120.40  23238  193
 169 Andrzej Słapiński              Warszawa             120.32   4091   34
 170 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            120.31   6978   58
 171 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.29  24057  200
 172 Teresa Zalewska                Racibórz             120.24  14429  120
 173 Andrzej Kroc                   Łódź                 120.05  23169  193
 174 Jerzy Luter                    Bytom                119.87  11627   97
 175 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       119.72   8859   74
 176 Michał Ozimiński               Łódź                 119.65   3709   31
 177 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             119.53   7052   59
 178 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            119.24  18243  153
 179 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        119.17   4290   36
 180 Dariusz Ulatowski              Tuchola              118.91  19263  162
 181 Marta Sztajnert                Wisła                118.72   4274   36
 182 Damian Łupiński                Konojady             118.69   5697   48
 183 Marta Ćwiek                    Radomsko             118.68  12699  107
 184 Marta Świątkowska              Wrocław              118.55  19680  166
 185 Stanisław Gasik                Warszawa             118.37   9706   82
 186 Dariusz Socha                  Warszawa             118.09   9683   82
 187 Patryk Gadus                   Pszczew              118.06   4014   34
 188 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         118.06  16646  141
 189 Anna Krynicka                  Warszawa             118.01  19236  163
 190 Agnieszka Biegańska            Białystok            117.91  16390  139
 191 Beata Piotrowska               Łódź                 117.91   7782   66
 192 Paweł Maciejczuk               Białystok            117.65  17059  145
 193 Renata Andracka                Zwola                117.63  23173  197
 194 Rafał Stachowski               Police               117.58  17520  149
 195 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.33   5632   48
 196 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.30   7038   60
 197 Bożena Guział                  Racibórz             116.86   8414   72
 198 Bogusław Książek               Szczecin             116.84   6543   56
 199 Zofia Górka                    Łęczna               116.74  10156   87
 200 Dariusz Jarosławski            Ełk                  116.69  21237  182
 201 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.67   3500   30
 202 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.59  17955  154
 203 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.53   4195   36
 204 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.26  19066  164
 205 Adam Janicki                   Wrocław              116.23  16621  143
 206 Maurycy Machnio                Lipiany              116.08  13465  116
 207 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.06  22051  190
 208 Ryszard Korpalski              Wójtowice            115.79  16906  146
 209 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.61   4162   36
 210 Jarosław Olek                  Warszawa             115.53   7625   66
 211 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.25  20169  175
 212 Agnieszka Matus                Milanówek            115.12  14850  129
 213 Ala Białobrzewska              Gdynia               114.98   9313   81
 214 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               114.84  17570  153
 215 Paweł Morga                    Warszawa             114.83  11827  103
 216 Konrad Sowula                  Kraków               114.80   6199   54
 217 Anna Biegańska                 Białystok            114.72  14455  126
 218 Urszula Solarska               Łódź                 114.67  22360  195
 219 Teresa Pawlik                  Lubin                114.53   3436   30
 220 Ziemowit Pazda                 Wrocław              114.49  14769  129
 221 Dariusz Sowula                 Kraków               113.84   7855   69
 222 Sławomir Wolski                Wrocław              113.72  22061  194
 223 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.69   6594   58
 224 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.57   7382   65
 225 Joanna Suchanek                Wrocław              113.51   6016   53
 226 Przemysław Pawlic              Wrocław              113.45   6580   58
 227 Jan Lisiewski                  Piasutno             113.25   4077   36
 228 Magdalena Kublik               Warszawa             113.05   4974   44
 229 Anna Niedzielko                Szczecin             112.59  13398  119
 230 Sylwia Łada                    Inowrocław           112.55  21834  194
 231 Artur Wawrzynowski             Żukowo               112.33   6740   60
 232 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.32   8087   72
 233 Marianna Kozłowska             Białystok            112.29  17854  159
 234 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 111.94   5261   47
 235 Dorota Ostrowska               Białystok            111.86  18680  167
 236 Monika Siemaszko               Lipiany              111.81  17442  156
 237 Sławomir Długosz               Ostróda              111.76  16093  144
 238 Jakub Onoszko                  Gdynia               111.53  20075  180
 239 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            111.31   5788   52
 240 Iza Kraj                       Warszawa             111.19   8006   72
 241 Maciej Bukowski                Szczecin             111.07   4554   41
 242 Lucyna Śniadach                Rumia                110.99  21200  191
 243 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.98   5882   53
 244 Dominika Worona                Police               110.97  13095  118
 245 Aleksandra Brzeska             Piastów              110.89   9980   90
 246 Czesława Pawłowska             Wrocław              110.84   6429   58
 247 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               110.75  21375  193
 248 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               109.90  17144  156
 249 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.86   3845   35
 250 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          109.52   8433   77
 251 Łukasz Wojciechowski           Łomża                109.44   3940   36
 252 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          109.32  12791  117
 253 Ewelina Gruda                  Białystok            109.27   5573   51
 254 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.25  10160   93
 255 Maria Pokorska                 Warszawa             109.10  20402  187
 256 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            108.84   3374   31
 257 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.78   3916   36
 258 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            108.66   5107   47
 259 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.65   5215   48
 260 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 108.44  20496  189
 261 Laura Pisula                   Wrocław              107.95  11443  106
 262 Jacek Nowak                    Szczecin             107.72   7433   69
 263 Tomasz A. Praga                Białystok            107.55  11293  105
 264 Marek Szczepanik               Reda                 107.30   5043   47
 265 Robert Wagner                  Wrocław              107.11   8997   84
 266 Lidia Szpakowska               Jaworzno             106.67   3840   36
 267 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.54   5114   48
 268 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             106.30   3933   37
 269 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            106.24  17317  163
 270 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  106.19  13699  129
 271 Józef Burzyński                Ełk                  106.18  17838  168
 272 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         106.09   5623   53
 273 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.02   6361   60
 274 Anna Arana                     Warszawa             106.01  11767  111
 275 Leszek Kilian                  Jaworzno             105.75   5076   48
 276 Marcin Stachowski              Wydartowo I          105.73  19032  180
 277 Maciej Dąbrowski               Warszawa             105.52  20259  192
 278 Krzysztof Zawadzki             Sampława             105.47  20989  199
 279 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.46  16452  156
 280 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.15   6204   59
 281 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.01  20162  192
 282 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.00  20055  191
 283 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.92   8079   77
 284 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            104.54   5959   57
 285 Halina Mrozek                  Warszawa             104.27   7403   71
 286 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.10  17280  166
 287 Maciej Pietrasik               Nowogard             103.71  20223  195
 288 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 289 Jadwiga Jakubiec               Siemianowice Śląskie 103.36   3721   36
 290 Maciej Sylwestrzuk             Ciechanowiec         103.25   7331   71
 291 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         102.63   3592   35
 292 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            102.58   3693   36
 293 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             101.88   6113   60
 294 Krystyna Drynkowska            Świnoujście          101.78   3664   36
 295 Paweł Brylski                  Kraków               101.65   4879   48
 296 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            101.56   4875   48
 297 Janusz Pawłowski               Wrocław              101.55   3351   33
 298 Michał Landowski               Police               101.42  18560  183
 299 Lidia Żywna                    Gdynia                99.67  11462  115
 300 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              98.90   5736   58
 301 Janina Grajewska               Choroszcz             98.53   3350   34
 302 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.22   5736   59
 303 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.91  11435  118
 304 Sylwia Buks                    Warszawa              96.73  14897  154
 305 Marek Horyń                    Ełk                   96.38   4530   47
 306 Agnieszka Dawid                Kraków                96.15   6346   66
 307 Elżbieta Święcka               Białystok             96.13   2980   31
 308 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            96.13   9901  103
 309 Hanna Siemionow                Białystok             96.04   4418   46
 310 Kinga Stecuła                  Bytom                 95.92   6043   63
 311 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.23   6761   71
 312 Anna Lenartowska               Gdynia                95.22   8665   91
 313 Karol Lenartowski              Gdynia                94.83   2845   30
 314 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                94.67   9751  103
 315 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              94.54   4349   46
 316 Waldemar Dębski                Ostróda               94.49   5386   57
 317 Agnieszka Antos                Racibórz              94.41   3871   41
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   94.05   3856   41
 319 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.72   5285   57
 320 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             92.28  15318  166
 321 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.14   5160   56
 322 Beata Kiżewska                 Świnoujście           90.54   5342   59
 323 Andrzej Klich                  Jaworzno              90.42   9313  103
 324 Aleksandra Perzyna             Biała Podlaska        90.06   2972   33
 325 Paulina Naplocha               Racibórz              89.26   8301   93
 326 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.15   4055   46
 327 Adam Kędzior                   Lublin                87.59   4292   49
 328 Katarzyna Rachaus              Łódź                  85.45   2820   33
 329 Paulina Ostrowska              Białystok             84.62   2877   34
 330 Magdalena Pokorska             Warszawa              83.51   3591   43
 331 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.39   5837   70
 332 Jacek Dec                      Pszczew               83.06   2741   33
 333 Radosław Słowicki              Warszawa              80.47   3943   49
 334 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   79.64   3584   45
 335 Teresa Balewska                Reda                  78.45   4315   55
 336 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             77.92   2883   37
 337 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     77.20   5018   65
 338 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   70.42   4014   57
 339 Marcin Kurowski                Racibórz              69.00   2691   39
 340 Piotr Ozimek                   Sochaczew             67.35   3300   49
 341 Jacek Łukaszuk                 Biała Podlaska        66.88   2207   33
 342 Mirosław Dejna                 Sampława              63.82  11488  180




Poczekalnia na dzień 08-09-2014

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mikołaj Fidziński              Dębica               142.10   4121   29
   2 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.17   3224   29
   3 Joanna Wilk                    Racibórz              98.21   2848   29
   4 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   5 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
   6 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            130.96   3405   26
   7 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      118.58   3083   26
   8 Katarzyna Polak                Warszawa             112.88   2822   25
   9 Łukasz Sobierajski             Warszawa             106.96   2674   25
  10 Tomasz Sehnal                  Warszawa             105.60   2640   25
  11 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  12 Marcin  Baniewski              Pełczyce             142.25   3414   24
  13 Andrzej Grabiński              Suchedniów           139.08   3338   24
  14 Michał Burak                   Wrocław              131.50   3156   24
  15 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               129.88   3117   24
  16 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          129.88   3117   24
  17 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      124.62   2991   24
  18 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.12   2979   24
  19 Wojciech Gonet                 Wrocław              119.46   2867   24
  20 Sławomir Nosek                 Mielec               119.38   2865   24
  21 Marcela Wołowiec               Gdynia               119.25   2862   24
  22 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.25   2790   24
  23 Mariusz Makuch                 Zator                115.92   2782   24
  24 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             109.04   2617   24
  25 Andrzej Burczyk                Gdynia               108.88   2613   24
  26 Michał Garnowski               Pasłęk               102.21   2453   24
  27 Piotr Kozak                    Racibórz             101.46   2435   24
  28 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              100.08   2402   24
  29 Teresa Prystupa                Zajączkowo            89.71   2153   24
  30 Maksymilian Piątek             Warszawa              67.96   1631   24
  31 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  32 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              105.26   2421   23
  33 Liliana Dąbrowska              Warszawa              93.43   2149   23
  34 Konrad Pajączek                Milanówek             91.61   2107   23
  35 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  36 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     87.43   2011   23
  37 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             85.00   1955   23
  38 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          83.74   1926   23
  39 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               81.43   1873   23
  40 Emilia Spanialska              Świętajno             80.35   1848   23
  41 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  73.65   1694   23
  42 Zuzanna Rokicka                Świętajno             69.57   1600   23
  43 Zdzisław Parnicki              Słupsk                94.64   2082   22
  44 Michał Śliwiński               Szczecin              90.18   1984   22
  45 Michał Dulat                   Kraków                85.41   1879   22
  46 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   81.09   1784   22
  47 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie       81.05   1783   22
  48 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  49 Miłosz Śliwiński               Szczecin              73.68   1621   22
  50 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  51 Jarosław Michalak              Łódź                 125.29   2631   21
  52 Julia Solarska                 Łódź                  76.48   1606   21
  53 Andrzej Rakoczy                Kraków               140.30   2806   20
  54 Adam Słapiński                 Warszawa             113.10   2262   20
  55 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.42   2592   19
  56 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.37   2363   19
  57 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.32   2248   19
  58 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      107.68   2046   19
  59 Agnieszka Pachała              Poznań                95.82   1629   17
  60 Michał Lasecki                 Warszawa              87.65   1490   17
  61 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.00   1377   17
  62 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  63 Wiktoria Browarska             Wałcz                 57.71    981   17
  64 Marek Roszak                   Poznań               119.00   1785   15
  65 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
  66 Halina Roszak                  Poznań               105.20   1578   15
  67 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.27   1489   15
  68 Leszek Katyński                Słupsk                91.40   1371   15
  69 Michał Trumpus                 Wrocław              133.71   1872   14
  70 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
  71 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
  72 Jolanta Hoffmann-Derlacka      Warszawa             121.46   1579   13
  73 Maciej Kutera                  Warszawa             119.46   1553   13
  74 Witold Wojnowski               Warszawa             111.69   1452   13
  75 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  106.62   1386   13
  76 Dariusz Buławko                Warszawa             104.31   1356   13
  77 Michał Derlacki                Warszawa             101.08   1314   13
  78 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              99.23   1290   13
  79 Michał Dreczka                 Poznań                93.46   1215   13
  80 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            160.92   1931   12
  81 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
  82 Adam Szukalski                 Coventry             141.58   1699   12
  83 Krzysztof Pypno                Gliwice              137.17   1646   12
  84 Karol Rembiałkowski            Warszawa             136.17   1634   12
  85 Filip Warzecha                 Gdynia               133.83   1606   12
  86 Lidia Nowak                    Sosnowiec            133.33   1600   12
  87 Robert Głowacki                Łódź                 130.67   1568   12
  88 Małgorzata Jóźwiak             Iława                130.08   1561   12
  89 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            129.58   1555   12
  90 Ryszard Kaczmarek              Leszno               129.42   1553   12
  91 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.58   1543   12
  92 Jarosław Żuliński              Szczecin             123.25   1479   12
  93 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
  94 Michał  Borejko                Wrocław              121.92   1463   12
  95 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
  96 Beata Marynowicz               Racibórz             120.25   1443   12
  97 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.00   1440   12
  98 Sławomir Kucia                 Krosno               119.92   1439   12
  99 Wojciech Morawski              Gliwice              119.42   1433   12
 100 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 101 Jacek Jerzyński                Toruń                117.42   1409   12
 102 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 103 Kamil Lesisz                   Warszawa             117.25   1407   12
 104 Izabela Wyłoga                 Elbląg               117.17   1406   12
 105 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.50   1398   12
 106 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            115.42   1385   12
 107 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 108 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 109 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  114.75   1377   12
 110 Dawid Podżerek                 Kraków               114.75   1377   12
 111 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 112 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.33   1360   12
 113 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.83   1354   12
 114 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 115 Dariusz Zębek                  Olsztyn              111.83   1342   12
 116 Waldemar Denarczyk             Kielce               110.67   1328   12
 117 Agnieszka Walas                Kraków               110.58   1327   12
 118 Piotr Mańkowski                Warszawa             109.08   1309   12
 119 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                108.67   1304   12
 120 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 121 Mateusz Machowski              Rzeszów              107.92   1295   12
 122 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  106.33   1276   12
 123 Zbigniew Kniotek               Kraków               106.25   1275   12
 124 Adrianna Marynowicz            Racibórz             105.67   1268   12
 125 Michał Grzymała                Łomża                104.83   1258   12
 126 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 127 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 128 Bartłomiej Najman              Białystok            104.00   1248   12
 129 Agata Pastusiak                Gorzów Wielkopolski  103.58   1243   12
 130 Bożena Mileńko                 Świnoujście          102.50   1230   12
 131 Jacek Nocoń                    Jaworzno             102.00   1224   12
 132 Grażyna Smereka                Racibórz             101.42   1217   12
 133 Rafał Świątek                  Wrocław              101.00   1212   12
 134 Alicja Bielecka                Poznań               100.58   1207   12
 135 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 136 Alicja Cuellar-Tarczewska      Łomża                 99.50   1194   12
 137 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                99.33   1192   12
 138 Bożena Lisiewska               Piasutno              99.17   1190   12
 139 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 140 Tadeusz Sokólski               Białystok             99.08   1189   12
 141 Daniel Brzozowski              Trzebiatów            99.00   1188   12
 142 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   97.67   1172   12
 143 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 144 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 145 Tomasz Szczodry                Łomża                 97.25   1167   12
 146 Sebastian Imielski             Szczytno              96.83   1162   12
 147 Paulina Siedlarz               Nowy Sącz             96.83   1162   12
 148 Justyna  Molik                 Lublin                96.67   1160   12
 149 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 150 Magda Sarad                    Świnoujście           95.58   1147   12
 151 Waldemar Stankiewicz           Łomża                 94.83   1138   12
 152 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              93.67   1124   12
 153 Jolanta Raszewska-Marczak      Żagań                 93.25   1119   12
 154 Teresa Pietracha               Wejherowo             92.25   1107   12
 155 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 156 Justyna Nieznalska             Jejkowice             91.50   1098   12
 157 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 158 Joanna Brychcy                 Katowice              90.92   1091   12
 159 Joanna Kozłowska               Gdańsk                90.58   1087   12
 160 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 161 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   90.58   1087   12
 162 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 163 Katarzyna Matuszek             Bielsko-Biała         90.08   1081   12
 164 Michał Furman                  Kraków                89.83   1078   12
 165 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 166 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 167 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 168 Jacek Barski                   Racibórz              89.42   1073   12
 169 Jerzy Augustyniak              Łódź                  89.17   1070   12
 170 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 171 Joanna Jędraszczyk-Kałwak      Racibórz              88.50   1062   12
 172 Michał Toporek                 Jaworzno              88.50   1062   12
 173 Marcin Obuszyński              Warszawa              87.50   1050   12
 174 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 175 Agnieszka Lisiak- Świetlikowska Białystok             86.83   1042   12
 176 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 177 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 178 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 179 Maria Uryga                    Kraków                79.42    953   12
 180 Monika Czekała                 Racibórz              79.08    949   12
 181 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 182 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 183 Magdalena Sulejewska           Kraków                72.33    868   12
 184 Halina Kowalska                Kurzętnik             70.92    851   12
 185 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 186 Kamila Hoffmann-Derlacka       Warszawa              68.92    827   12
 187 Paweł Żak                      Polanica-Zdrój        60.83    730   12
 188 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 189 Marek Sitkowski                Warszawa             132.64   1459   11
 190 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            113.64   1250   11
 191 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.18   1245   11
 192 Lech Szymczak                  Mniszki              104.36   1148   11
 193 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              103.27   1136   11
 194 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          102.82   1131   11
 195 Agata Stachowska               Wydartowo I           98.64   1085   11
 196 Adriana Gąbka                  Deszczno              97.27   1070   11
 197 Marcin Grześkiewicz            Szczecin              94.45   1039   11
 198 Grażyna Błaut                  Białystok             94.27   1037   11
 199 Małgorzata Nowicka             Biała Podlaska        92.36   1016   11
 200 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 201 Łukasz Łysko                   Miastko               91.00   1001   11
 202 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 203 Joanna Zborowska               Wrocław               90.82    999   11
 204 Agnieszka Forysiak             Stargard Szczeciński  89.36    983   11
 205 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg             88.27    971   11
 206 Martyna Szymańska              Ustka                 86.00    946   11
 207 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 208 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 209 Andrzej Pikul                  Poznań                83.73    921   11
 210 Piotr Sołowianiuk              Białystok             83.45    918   11
 211 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 212 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 213 Monika Rogowska                Oława                 79.18    871   11
 214 Kasper Kamiński                Gdańsk                78.18    860   11
 215 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 216 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 217 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.09    848   11
 218 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 219 Zuzanna Molak                  Warszawa              76.73    844   11
 220 Maurycy Grzech                 Stargard Szczeciński  76.45    841   11
 221 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              75.00    825   11
 222 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 223 Paweł Dzierżyński              Milanówek             73.82    812   11
 224 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 225 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 226 Michał Kurdelski               Bydgoszcz             73.45    808   11
 227 Monika Kowalik                 Kraków                72.91    802   11
 228 Tomasz Łukaszuk                Biała Podlaska        72.45    797   11
 229 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 230 Kinga Buczkowska               Gdynia                71.27    784   11
 231 Dawid Gackowski                Rumia                 71.00    781   11
 232 Przemysław Wądołowski          Białystok             70.82    779   11
 233 Justyna Kurowska               Inowrocław            65.91    725   11
 234 Marek Popczyk                  Tychy                 65.91    725   11
 235 Beata Kurowska                 Inowrocław            65.73    723   11
 236 Małgorzata Studniarska         Bydgoszcz             65.45    720   11
 237 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 238 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 239 Jadwiga Żelazny                Kraków                64.82    713   11
 240 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 241 Dariusz Bzdyra                 Polanica-Zdrój        64.36    708   11
 242 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 243 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             63.55    699   11
 244 Radosław Smolik                Jaworzno              63.18    695   11
 245 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 246 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 247 Patrycja Rutowska              Ełk                   56.00    616   11
 248 Andrzej Choiński               Gródek                54.82    603   11
 249 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 250 Szymon Malec                   Stargard Szczeciński  53.45    588   11
 251 Jan Sawoniuk                   Wrocław               52.36    576   11
 252 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           139.90   1399   10
 253 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                90.80    908   10
 254 Krystyna Kurowska              Inowrocław            77.00    770   10
 255 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 256 Oliwier Antos                  Racibórz              55.80    558   10
 257 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            116.89   1052    9
 258 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 259 Tomasz M. Lempart              Bytom                 58.89    530    9
 260 Seweryn Lipski                 Ciechanowiec          55.56    500    9
 261 Maciej Michalak                Łódź                 127.62   1021    8
 262 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 263 Piotr Kabot                    Katowice              98.62    789    8
 264 Łukasz Pudło                   Łuków                 87.00    696    8
 265 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 266 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 267 Artur Pydych                   Gdańsk                78.88    631    8
 268 Kamila Zacharuk                Zabrze                72.25    578    8
 269 Dariusz Niedzielski            Warszawa              66.12    529    8
 270 Anna Stefańska                 Łódź                 117.29    821    7
 271 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 272 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      107.14    750    7
 273 Grażyna Kula                   Gdańsk               103.71    726    7
 274 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            103.43    724    7
 275 Maciej Mizgier                 Gdańsk               102.00    714    7
 276 Olga Posmyk                    Stargard Szczeciński  99.14    694    7
 277 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 278 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 279 Piotr Kasprów                  Jelenia Góra          92.86    650    7
 280 Katarzyna Odrzywołek           Kraków                92.86    650    7
 281 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  92.00    644    7
 282 Marcin Białecki                Białystok             91.14    638    7
 283 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 284 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 285 Małgorzata Karpacz             Białystok             86.14    603    7
 286 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 287 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 288 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 289 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 290 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 291 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                70.14    491    7
 292 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                70.00    490    7
 293 Dariusz Rokicki                Świętajno             66.86    468    7
 294 Zuzanna Wołowiec               Gdynia                66.00    462    7
 295 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 296 Adam Wencel                    Bydgoszcz             56.43    395    7
 297 Zuzanna Basista                Świętajno             53.00    371    7
 298 Marek Białasik                 Międzychód            50.00    350    7
 299 Bogdan Zawadzki                Białystok            108.83    653    6
 300 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 301 Agnieszka Trumpus              Wrocław               75.67    454    6
 302 Agata Hozakowska               Warszawa              68.00    408    6
 303 Urszula Borowska               Kraków                66.83    401    6
 304 Wojciech Bartkowski            Łódź                  64.33    386    6
 305 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       59.17    355    6
 306 Dominik Peter                  Nowe Miasto Lubawsk   57.83    347    6
 307 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 308 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 309 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.60    678    5
 310 Przemysław Malinka             Ostrożnica           133.20    666    5
 311 Katarzyna Kasowska             Racibórz             130.00    650    5
 312 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  120.80    604    5
 313 Szymon Madej                   Kraków               103.40    517    5
 314 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 315 Dorota Kudlińska               Bydgoszcz             84.40    422    5
 316 Jakub Madej                    Kraków                80.80    404    5
 317 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 318 Magdalena Nocoń                Katowice              55.20    276    5
 319 Tomasz Kaczmarczyk             Warszawa             108.50    434    4
 320 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 321 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 322 Iwona Burzyńska                Warszawa              62.00    248    4
 323 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 324 Edyta Smolik                   Jaworzno              51.25    205    4
 325 Elżbieta Zyra                  Szczytno              84.33    253    3
 326 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 327 Laura Rekowska                 Stargard Szczeciński  72.00    216    3
 328 Anna Fatyga                    Szepietowo-Wawrzyńce  62.67    188    3
 329 Łukasz Kowalczyk               Stargard Szczeciński  61.67    185    3
 330 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 331 Małgorzata Kosakowska          Szczytno              50.00    150    3
 332 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 333 Piotr Rosół                    Warszawa             116.00    232    2
 334 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 335 Joanna Czarkowska              Szepietowo-Wawrzyńce  70.50    141    2
 336 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 337 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 338 Łukasz Pawlas                  Racibórz              61.50    123    2
 339 Monika Gorczyca                Kraków                72.00     72    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie