Kraków27
lipca
Kraków 27-28 lipca VI Mistrzostwa Polski w Scrabble po Angielsku — Eliminacje do Mistrzostw Świata po Angielsku
Słupsk 3
sierpnia
Słupsk 3- 4 sierpnia XVII Mistrzostwa Ziemi SłupskiejGrand Prix 2013
Wałcz15
sierpnia
Wałcz 15 sierpnia IX Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Scrabble
Dominator03 - 04 sierpnia 2013 — XVII Mistrzostwa Ziemi SłupskiejInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej Słupsk, 03 - 04 sierpnia 2013
Grand Prix 2013

Konkurs Relacja z turnieju


DominatorXVII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej odbyły się jako samodzielna impreza. Stowarzyszeniu nie udało się w tym roku zorganizować Festiwalu Brydża Sportowego, ale sympatia do Scrabble okazała się silniejsza od kłopotów finansowych. Przestronna, dobrze wentylowana sala Akademii Pomorskiej chroniła przed dojmującym upałem. 39 osób przystąpiło do walki o tytuł Mistrza Ziemi Słupskiej. W turnieju nie uczestniczył obrońca tytułu Dominik Urbacki. Po trzeciej rundzie na pierwszym miejscu usadowił się Dariusz Kosz i nie pozwolił się zepchnąć z niego aż do końca turnieju. Po pierwszym dniu Darek prowadził jednym punktem nad będącym w wyśmienitej formie, bezsprzecznie najlepszym scrabblistą tego roku, Mistrzem Polski i liderem rankingu, Michałem Alabrudzińskim. W niedzielę Dariusz również nie przegrał ani jednej partii, wygrał turniej właściwie już dwie rundy przed końcem i jako jedyny przekroczył sumę 5000 małych punktów (średnia z rundy 453). Pierwszym wicemistrzem Ziemi Słupskiej został Bartosz Morawski a drugim Michał Alabrudziński.

Serdeczne podziękowania za przygotowanie turnieju i jego organizację składamy działającym z ramienia Stowarzyszenia Panom Henrykowi GrądzkiemuJózefowi Grządzielskiemu, jak również licznym sponsorom, dzięki którym pierwszych dziesięć osób w turnieju zostało uhonorowanych nagrodami.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w Scrabble
XV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w Scrabble
XIV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekAkademia Pomorska w Słupsku, ul. Arciszewskiego 22 "A"
Wydział Humanistyczny (główny budynek)
Obrońca tytułuDominik Urbacki
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 3 sierpnia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier)
godz. 20.30 — kolacja

Niedziela, 4 sierpnia (5 rund)
8:00 — 9:00 — śniadanie
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdAutobus linii nr 1.
Przystanek na ulicy Wojska Polskiego (50 metrów w linii prostej od wyjścia z dworca kolejowego)
WyżywienieAkademia Pomorska w Słupsku, ul. Arciszewskiego 22 "A" — miejsce rozgrywek
NoclegiDom Studenta nr 3 Akademii Pomorskiej — ul. Arciszewskiego 22a (ok. 50 metrów od miejsca rozgrywek)
- pokoje jednoosobowe od 46 zł do 49 zł od osoby
- pokoje 2-osobowe od 36 zł do 39 zł od osoby

- pokoje 3-osobowe 25 zł od osoby
Rezerwacja telefonicznie (59 840 53 67) lub mailowo (osiedle@apsl.edu.pl)

Termin rezerwacji do 30 lipca 2013 r.
NagrodyI miejsce — 750 zł, puchar, dyplom
II miejsce — 600 zł, puchar, dyplom
III miejsce — 500 zł, puchar, dyplom
IV miejsce — 400 zł, dyplom
V miejsce — 300 zł, dyplom
VI miejsce – 200 zł, dyplom
VII miejsce — nagroda rzeczowa
VIII miejsce — nagroda rzeczowa
IX miejsce — nagroda rzeczowa
X miejsce – nagroda rzeczowa
nagroda dla najlepszego słupszczanina — 150 zł, dyplom
OrganizatorzyStowarzyszenie Międzynarodowy Festiwal Brydża Sportowego "Solidarność" 76-200 Słupsk, ul. Jedności Narodowej 2
Henryk Grądzki — tel. 601 831 325
Józef Grządzielski — tel. 693 967 637
bridgefestival@go2.pl
SponsorzyUrząd Miejski w Słupsku
Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku


Wyniki turnieju XVII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   148.78     12.0     5443     2241     1437
  2 Bartosz         Morawski             Gliwice                156.59      9.0     4941     1944      671
  3 Michał          Alabrudziński        Włocławek              157.52      9.0     4476     1919      405
  4 Paweł           Zaręba               Warszawa               134.57      8.0     4917     1656      668
  5 Grzegorz        Koczkodon            Wałcz                  130.93      8.0     4768     1718      398
  6 Dawid           Pikul                Poznań                 148.65      8.0     4648     1884      319
  7 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               145.54      8.0     4586     1802       80
  8 Mateusz         Borsuk               Reda                   139.34      7.0     4981     1680      574
  9 Miłosz          Wrzałek              Reda                   147.52      7.0     4960     1675      413
 10 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              126.66      7.0     4632     1557      372
 11 Leszek          Kacprzyk             Katowice               129.35      7.0     4612     1635      365
 12 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               127.63      7.0     4518     1589      282
 13 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 107.87      7.0     4500     1468       94
 14 Kacper          Zegadło              Warszawa               131.51      7.0     4400     1542       43
 15 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               142.52      6.0     4970     1566      854
 16 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 122.29      6.0     4741     1618      172
 17 Łukasz          Przyszlak            Świnoujście            107.35      6.0     4453     1401     -113
 18 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  126.36      6.0     4436     1446     -251
 19 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.95      6.0     4419     1475       78
 20 Grzegorz        Łukasik              Konojady               141.50      6.0     4418     1510     -244
 21 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.37      6.0     4268     1469     -220
 22 Aleksandra      Brzeska              Piastów                100.11      6.0     4175     1319     -117
 23 Zbigniew        Lewandowski          Słupsk                 100.00      6.0     4074     1417      -93
 24 Paweł           Zbrowski             Gdynia                 100.00      5.5     4212     1254      268
 25 Dominika        Worona               Police                 100.00      5.5     3932     1231     -176
 26 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            105.10      5.0     4214     1346     -829
 27 Maciej          Pietrasik            Nowogard               100.00      5.0     4153     1248     -105
 28 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 112.06      5.0     4145     1200     -100
 29 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 105.64      5.0     4081     1261     -370
 30 Lucyna          Śniadach             Rumia                  119.15      4.5     4314     1091      555
 31 Michał          Landowski            Police                 100.00      4.5     4070     1106      -53
 32 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      4.5     3874     1077      -68
 33 Sylwia          Łada                 Inowrocław             108.54      4.5     3867     1083       40
 34 Zdzisław        Parnicki             Słupsk                 102.50      4.5     3816     1096     -112
 35 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.97      3.5     3983      936      -41
 36 Leszek          Katyński             Słupsk                 100.00      3.5     3697      958     -168
 37 Jadwiga         Szczurowska          Świnoujście            100.00      3.5     3594      947     -318
 38 Beata           Kiżewska             Świnoujście            100.00      2.5     3850      820     -319
 39 Bernadetta      Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      2.5     3392      827     -791
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



	Michał Alabrudziński 157.52 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Lucyna         Śniadach              119.15 +  407: 371  169
    2     5 Łukasz         Baranowski            122.29 -  404: 420   72
    3     7 Zdzisław       Parnicki              102.50 +  422: 308  153
    4     6 Zbigniew       Lewandowski           100.00 +  359: 320  150
    5     2 Miłosz         Wrzałek               147.52 +  447: 351  198
    6     3 Mateusz        Borsuk                139.34 +  432: 293  189
    7     2 Grzegorz       Kurowski              142.52 +  400: 289  193
    8     1 Dariusz        Kosz                  148.78 -    1: 400   99
    9     3 Bartosz        Morawski              156.59 -  375: 384  107
   10     5 Waldemar       Czerwoniec            127.63 +  414: 313  178
   11     2 Dawid          Pikul                 148.65 +  487: 320  199
   12     2 Dawid          Pikul                 148.65 +  328: 302  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1906  / 12 158.83




	Bartosz Morawski 156.59 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  530: 313  162
    2     2 Grzegorz       Łukasik               141.50 +  455: 356  191
    3     2 Leszek         Kacprzyk              129.35 +  349: 307  179
    4     1 Dariusz        Kosz                  148.78 -  379: 488   99
    5     4 Rafał          Wesołowski            131.95 +  382: 379  182
    6     2 Dawid          Pikul                 148.65 -  313: 368   99
    7     6 Łukasz         Tuszyński             145.54 +  383: 293  196
    8     2 Grzegorz       Koczkodon             130.93 +  495: 320  181
    9     3 Michał         Alabrudziński         157.52 +  384: 375  208
   10     2 Jolanta        Chłopińska            126.36 +  345: 325  176
   11     3 Łukasz         Baranowski            122.29 +  520: 303  172
   12     1 Dariusz        Kosz                  148.78 -  406: 443   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1944  / 12 162.00




	Dariusz Kosz 148.78 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Sylwia         Łada                  108.54 +  494: 281  159
    2     4 Maciej         Pietrasik             100.00 +  476: 329  150
    3     3 Mateusz        Borsuk                139.34 +  457: 367  189
    4     1 Bartosz        Morawski              156.59 +  488: 379  207
    5     1 Łukasz         Tuszyński             145.54 +  462: 395  196
    6     1 Leszek         Kacprzyk              129.35 +  493: 354  179
    7     1 Dawid          Pikul                 148.65 +  380: 367  199
    8     1 Michał         Alabrudziński         157.52 +  400:   1  208
    9     1 Łukasz         Baranowski            122.29 +  472: 389  172
   10     1 Natalia        Woźniak               126.66 +  410: 338  177
   11     1 Miłosz         Wrzałek               147.52 +  468: 400  198
   12     1 Bartosz        Morawski              156.59 +  443: 406  207
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2241  / 12 186.75




	Dawid Pikul 148.65 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mieczysław     Pastuszak             107.87 +  485: 344  158
    2     7 Rafał          Wesołowski            131.95 +  507: 275  182
    3     1 Łukasz         Baranowski            122.29 +  348: 331  172
    4     3 Miłosz         Wrzałek               147.52 -  310: 420   98
    5     3 Grzegorz       Kurowski              142.52 +  361: 354  193
    6     2 Bartosz        Morawski              156.59 +  368: 313  207
    7     1 Dariusz        Kosz                  148.78 -  367: 380   99
    8     4 Leszek         Kacprzyk              129.35 +  401: 324  179
    9     2 Mateusz        Borsuk                139.34 +  470: 465  189
   10     3 Grzegorz       Łukasik               141.50 +  409: 308  191
   11     2 Michał         Alabrudziński         157.52 -  320: 487  108
   12     2 Michał         Alabrudziński         157.52 -  302: 328  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1884  / 12 157.00




	Miłosz Wrzałek 147.52 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Przyszlak             107.35 +  516: 266  157
    2     3 Mateusz        Borsuk                139.34 -  309: 400   89
    3     6 Paweł          Wdziękoński           105.10 +  520: 301  155
    4     3 Dawid          Pikul                 148.65 +  420: 310  199
    5     2 Michał         Alabrudziński         157.52 -  351: 447  108
    6     4 Łukasz         Tuszyński             145.54 +  421: 407  196
    7     4 Jolanta        Chłopińska            126.36 -  395: 443   76
    8     6 Mieczysław     Pastuszak             107.87 +  470: 433  158
    9     4 Grzegorz       Łukasik               141.50 -  338: 400   91
   10     7 Krzysztof      Sporczyk              125.37 +  358: 352  175
   11     1 Dariusz        Kosz                  148.78 -  400: 468   99
   12     6 Łukasz         Baranowski            122.29 +  462: 320  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Łukasz Tuszyński 145.54 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Agnieszka      Kozak                 105.64 +  363: 322  156
    2     8 Paweł          Zaręba                134.57 +  382: 322  185
    3     5 Grzegorz       Kurowski              142.52 +  405: 358  193
    4     2 Grzegorz       Koczkodon             130.93 +  382: 344  181
    5     1 Dariusz        Kosz                  148.78 -  395: 462   99
    6     4 Miłosz         Wrzałek               147.52 -  407: 421   98
    7     6 Bartosz        Morawski              156.59 -  293: 383  107
    8     7 Łukasz         Baranowski            122.29 -  368: 488   72
    9    10 Kacper         Zegadło               131.51 +  430: 399  182
   10    10 Łukasz         Przyszlak             107.35 +  368: 285  157
   11     6 Leszek         Kacprzyk              129.35 +  365: 350  179
   12     5 Grzegorz       Kurowski              142.52 +  428: 372  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1802  / 12 150.17




	Grzegorz Kurowski 142.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Wdziękoński           105.10 +  585: 293  155
    2     1 Waldemar       Czerwoniec            127.63 +  342: 324  178
    3     5 Łukasz         Tuszyński             145.54 -  358: 405   96
    4     4 Sylwia         Łada                  108.54 +  474: 283  159
    5     3 Dawid          Pikul                 148.65 -  354: 361   99
    6     5 Rafał          Wesołowski            131.95 +  608: 319  182
    7     2 Michał         Alabrudziński         157.52 -  289: 400  108
    8     5 Krzysztof      Sporczyk              125.37 -  352: 383   75
    9     8 Natalia        Woźniak               126.66 -  335: 367   77
   10    11 Michał         Landowski             100.00 +  520: 312  150
   11     8 Grzegorz       Łukasik               141.50 +  381: 241  191
   12     5 Łukasz         Tuszyński             145.54 -  372: 428   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Grzegorz Łukasik 141.50 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Zdzisław       Parnicki              102.50 +  429: 321  153
    2     2 Bartosz        Morawski              156.59 -  356: 455  107
    3    10 Łukasz         Przyszlak             107.35 +  447: 397  157
    4     7 Rafał          Wesołowski            131.95 -  289: 461   82
    5    10 Zbigniew       Lewandowski           100.00 +  365: 331  150
    6    10 Paweł          Zbrowski              100.00 +  387: 362  150
    7     5 Grzegorz       Koczkodon             130.93 -  385: 431   81
    8    10 Kacper         Zegadło               131.51 +  428: 346  182
    9     4 Miłosz         Wrzałek               147.52 +  400: 338  198
   10     3 Dawid          Pikul                 148.65 -  308: 409   99
   11     8 Grzegorz       Kurowski              142.52 -  241: 381   93
   12     9 Mieczysław     Pastuszak             107.87 -  383: 430   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Mateusz Borsuk 139.34 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Lidia          Żywna                 100.97 +  429: 254  151
    2     3 Miłosz         Wrzałek               147.52 +  400: 309  198
    3     3 Dariusz        Kosz                  148.78 -  367: 457   99
    4     8 Dominika       Worona                100.00 +  473: 314  150
    5     6 Kacper         Zegadło               131.51 +  393: 313  182
    6     3 Michał         Alabrudziński         157.52 -  293: 432  108
    7     3 Łukasz         Baranowski            122.29 +  491: 347  172
    8     3 Jolanta        Chłopińska            126.36 +  503: 339  176
    9     2 Dawid          Pikul                 148.65 -  465: 470   99
   10     4 Leszek         Kacprzyk              129.35 +  447: 324  179
   11     4 Grzegorz       Koczkodon             130.93 -  347: 390   81
   12     3 Paweł          Zaręba                134.57 -  373: 458   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 12 140.00




	Paweł Zaręba 134.57 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Aleksandra     Brzeska               100.11 +  478: 318  150
    2     8 Łukasz         Tuszyński             145.54 -  322: 382   96
    3     9 Kacper         Zegadło               131.51 -  309: 406   82
    4    16 Krzysztof      Sporczyk              125.37 +  472: 286  175
    5     7 Łukasz         Baranowski            122.29 +  438: 376  172
    6     8 Dominika       Worona                100.00 +  377: 303  150
    7     7 Natalia        Woźniak               126.66 -  298: 414   77
    8     8 Paweł          Wdziękoński           105.10 +  508: 383  155
    9     6 Waldemar       Czerwoniec            127.63 -  348: 405   78
   10     9 Agnieszka      Kozak                 105.64 +  358: 320  156
   11     5 Jolanta        Chłopińska            126.36 +  551: 283  176
   12     3 Mateusz        Borsuk                139.34 +  458: 373  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Rafał Wesołowski 131.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Leszek         Katyński              100.00 +  377: 209  150
    2     7 Dawid          Pikul                 148.65 -  275: 507   99
    3    11 Waldemar       Czerwoniec            127.63 +  376: 346  178
    4     7 Grzegorz       Łukasik               141.50 +  461: 289  191
    5     4 Bartosz        Morawski              156.59 -  379: 382  107
    6     5 Grzegorz       Kurowski              142.52 -  319: 608   93
    7    10 Paweł          Wdziękoński           105.10 -  249: 372   55
    8    15 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  428: 228  150
    9    12 Paweł          Zbrowski              100.00 +  440: 341  150
   10     6 Łukasz         Baranowski            122.29 -  272: 315   72
   11    12 Krzysztof      Sporczyk              125.37 -  378: 417   75
   12    11 Paweł          Wdziękoński           105.10 +  465: 327  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Kacper Zegadło 131.51 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Beata          Kiżewska              100.00 -  324: 490   50
    2    14 Waldemar       Kudliński             100.00 +  364: 317  150
    3     9 Paweł          Zaręba                134.57 +  406: 309  185
    4    10 Paweł          Zbrowski              100.00 +  363: 319  150
    5     6 Mateusz        Borsuk                139.34 -  313: 393   89
    6     9 Natalia        Woźniak               126.66 +  344: 271  177
    7     8 Leszek         Kacprzyk              129.35 -  300: 463   79
    8    10 Grzegorz       Łukasik               141.50 -  346: 428   91
    9    10 Łukasz         Tuszyński             145.54 -  399: 430   96
   10    15 Dominika       Worona                100.00 +  432: 376  150
   11    11 Zbigniew       Lewandowski           100.00 +  438: 294  150
   12    10 Krzysztof      Sporczyk              125.37 +  371: 267  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Grzegorz Koczkodon 130.93 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  461: 287  150
    2     9 Krzysztof      Sporczyk              125.37 +  469: 369  175
    3     4 Zbigniew       Lewandowski           100.00 +  417: 276  150
    4     2 Łukasz         Tuszyński             145.54 -  344: 382   96
    5     5 Leszek         Kacprzyk              129.35 -  382: 430   79
    6     6 Waldemar       Czerwoniec            127.63 +  404: 377  178
    7     5 Grzegorz       Łukasik               141.50 +  431: 385  191
    8     2 Bartosz        Morawski              156.59 -  320: 495  107
    9     5 Jolanta        Chłopińska            126.36 -  359: 371   76
   10     8 Aleksandra     Brzeska               100.11 +  364: 317  150
   11     4 Mateusz        Borsuk                139.34 +  390: 347  189
   12     4 Natalia        Woźniak               126.66 +  427: 334  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Leszek Kacprzyk 129.35 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Waldemar       Kudliński             100.00 +  461: 285  150
    2    10 Paweł          Zbrowski              100.00 +  379: 275  150
    3     2 Bartosz        Morawski              156.59 -  307: 349  107
    4     9 Leszek         Katyński              100.00 +  436: 320  150
    5     5 Grzegorz       Koczkodon             130.93 +  430: 382  181
    6     1 Dariusz        Kosz                  148.78 -  354: 493   99
    7     8 Kacper         Zegadło               131.51 +  463: 300  182
    8     4 Dawid          Pikul                 148.65 -  324: 401   99
    9     7 Krzysztof      Sporczyk              125.37 +  395: 300  175
   10     4 Mateusz        Borsuk                139.34 -  324: 447   89
   11     6 Łukasz         Tuszyński             145.54 -  350: 365   96
   12     7 Łukasz         Przyszlak             107.35 +  389: 330  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Waldemar Czerwoniec 127.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Landowski             100.00 +  446: 297  150
    2     1 Grzegorz       Kurowski              142.52 -  324: 342   93
    3    11 Rafał          Wesołowski            131.95 -  346: 376   82
    4    12 Maciej         Pietrasik             100.00 +  438: 284  150
    5     8 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  318: 301  162
    6     6 Grzegorz       Koczkodon             130.93 -  377: 404   81
    7     9 Agnieszka      Kozak                 105.64 +  399: 346  156
    8    11 Lucyna         Śniadach              119.15 +  337: 298  169
    9     6 Paweł          Zaręba                134.57 +  405: 348  185
   10     5 Michał         Alabrudziński         157.52 -  313: 414  108
   11     7 Natalia        Woźniak               126.66 -  382: 466   77
   12     8 Jolanta        Chłopińska            126.36 +  433: 360  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Natalia Woźniak 126.66 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zbigniew       Lewandowski           100.00 -  344: 401   50
    2    12 Paweł          Wdziękoński           105.10 -  403: 425   55
    3    16 Agnieszka      Kozak                 105.64 +  406: 247  156
    4    11 Lucyna         Śniadach              119.15 +  399: 377  169
    5     9 Sylwia         Łada                  108.54 +  455: 302  159
    6     9 Kacper         Zegadło               131.51 -  271: 344   82
    7     7 Paweł          Zaręba                134.57 +  414: 298  185
    8     9 Paweł          Zbrowski              100.00 +  435: 312  150
    9     8 Grzegorz       Kurowski              142.52 +  367: 335  193
   10     1 Dariusz        Kosz                  148.78 -  338: 410   99
   11     7 Waldemar       Czerwoniec            127.63 +  466: 382  178
   12     4 Grzegorz       Koczkodon             130.93 -  334: 427   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Jolanta Chłopińska 126.36 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Pietrasik             100.00 -  298: 408   50
    2    19 Lidia          Żywna                 100.97 +  454: 311  151
    3    13 Dominika       Worona                100.00 -  323: 349   50
    4    18 Waldemar       Kudliński             100.00 +  387: 367  150
    5    12 Michał         Landowski             100.00 +  422: 342  150
    6    11 Łukasz         Przyszlak             107.35 +  431: 324  157
    7     4 Miłosz         Wrzałek               147.52 +  443: 395  198
    8     3 Mateusz        Borsuk                139.34 -  339: 503   89
    9     5 Grzegorz       Koczkodon             130.93 +  371: 359  181
   10     2 Bartosz        Morawski              156.59 -  325: 345  107
   11     5 Paweł          Zaręba                134.57 -  283: 551   85
   12     8 Waldemar       Czerwoniec            127.63 -  360: 433   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Krzysztof Sporczyk 125.37 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  354: 274  150
    2     9 Grzegorz       Koczkodon             130.93 -  369: 469   81
    3    15 Leszek         Katyński              100.00 -  259: 415   50
    4    16 Paweł          Zaręba                134.57 -  286: 472   85
    5    16 Lucyna         Śniadach              119.15 +  419: 393  169
    6    16 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  472: 292  150
    7    11 Zbigniew       Lewandowski           100.00 +  390: 319  150
    8     5 Grzegorz       Kurowski              142.52 +  383: 352  193
    9     7 Leszek         Kacprzyk              129.35 -  300: 395   79
   10     7 Miłosz         Wrzałek               147.52 -  352: 358   98
   11    12 Rafał          Wesołowski            131.95 +  417: 378  182
   12    10 Kacper         Zegadło               131.51 -  267: 371   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Łukasz Baranowski 122.29 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dominika       Worona                100.00 +  492: 259  150
    2     5 Michał         Alabrudziński         157.52 +  420: 404  208
    3     1 Dawid          Pikul                 148.65 -  331: 348   99
    4     5 Michał         Landowski             100.00 +  416: 277  150
    5     7 Paweł          Zaręba                134.57 -  376: 438   85
    6     7 Paweł          Wdziękoński           105.10 +  544: 258  155
    7     3 Mateusz        Borsuk                139.34 -  347: 491   89
    8     7 Łukasz         Tuszyński             145.54 +  488: 368  196
    9     1 Dariusz        Kosz                  148.78 -  389: 472   99
   10     6 Rafał          Wesołowski            131.95 +  315: 272  182
   11     3 Bartosz        Morawski              156.59 -  303: 520  107
   12     6 Miłosz         Wrzałek               147.52 -  320: 462   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Lucyna Śniadach 119.15 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         157.52 -  371: 407  108
    2    11 Michał         Landowski             100.00 -  340: 342   50
    3    17 Waldemar       Kudliński             100.00 +  336: 289  150
    4    11 Natalia        Woźniak               126.66 -  377: 399   77
    5    16 Krzysztof      Sporczyk              125.37 -  393: 419   75
    6    18 Zdzisław       Parnicki              102.50 +  401: 242  153
    7    14 Maciej         Pietrasik             100.00 +  435: 303  150
    8    11 Waldemar       Czerwoniec            127.63 -  298: 337   78
    9    13 Aleksandra     Brzeska               100.11 -  308: 370   50
   10    20 PAUZA
   11    17 Beata          Kiżewska              100.00 +  414: 306  150
   12    14 Paweł          Zbrowski              100.00 -  341: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1091  / 11  99.18




	Andrzej Bednaruk 112.06 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              156.59 -  313: 530  107
    2    18 Dominika       Worona                100.00 -  314: 355   50
    3    19 Lidia          Żywna                 100.97 +  399: 285  151
    4    13 Aleksandra     Brzeska               100.11 +  363: 344  150
    5     8 Waldemar       Czerwoniec            127.63 -  301: 318   78
    6    15 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  406: 369  150
    7    12 Mieczysław     Pastuszak             107.87 -  326: 348   58
    8    16 Maciej         Pietrasik             100.00 -  299: 399   50
    9    14 Waldemar       Kudliński             100.00 +  456: 242  150
   10    14 Paweł          Zbrowski              100.00 -  328: 373   50
   11    14 Zdzisław       Parnicki              102.50 -  319: 364   53
   12    16 Zdzisław       Parnicki              102.50 +  321: 318  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Sylwia Łada 108.54 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Kosz                  148.78 -  281: 494   99
    2    15 Agnieszka      Kozak                 105.64 +  413: 302  156
    3     8 Beata          Kiżewska              100.00 +  384: 309  150
    4     4 Grzegorz       Kurowski              142.52 -  283: 474   93
    5     9 Natalia        Woźniak               126.66 -  302: 455   77
    6    12 Mieczysław     Pastuszak             107.87 -  322: 329   58
    7    17 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  255: 298   50
    8    17 Leszek         Katyński              100.00 -  285: 300   50
    9    20 PAUZA
   10    17 Waldemar       Kudliński             100.00 -  313: 329   50
   11    18 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  329: 255  150
   12    17 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  400: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 11  98.45




	Mieczysław Pastuszak 107.87 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 148.65 -  344: 485   99
    2    13 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  409: 310  150
    3    12 Michał         Landowski             100.00 -  358: 417   50
    4    15 Zdzisław       Parnicki              102.50 +  363: 325  153
    5    11 Dominika       Worona                100.00 -  333: 335   50
    6    12 Sylwia         Łada                  108.54 +  329: 322  159
    7    12 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  348: 326  162
    8     6 Miłosz         Wrzałek               147.52 -  433: 470   98
    9    11 Agnieszka      Kozak                 105.64 -  329: 356   56
   10    12 Maciej         Pietrasik             100.00 +  392: 366  150
   11    10 Aleksandra     Brzeska               100.11 +  432: 311  150
   12     9 Grzegorz       Łukasik               141.50 +  430: 383  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Łukasz Przyszlak 107.35 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               147.52 -  266: 516   98
    2    17 Aleksandra     Brzeska               100.11 +  421: 387  150
    3    10 Grzegorz       Łukasik               141.50 -  397: 447   91
    4    17 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  378: 288  150
    5    13 Paweł          Zbrowski              100.00 -  350: 410   50
    6    11 Jolanta        Chłopińska            126.36 -  324: 431   76
    7    16 Leszek         Katyński              100.00 +  458: 318  150
    8    12 Michał         Landowski             100.00 +  413: 322  150
    9     9 Paweł          Wdziękoński           105.10 +  439: 358  155
   10    10 Łukasz         Tuszyński             145.54 -  285: 368   96
   11     9 Agnieszka      Kozak                 105.64 +  392: 332  156
   12     7 Leszek         Kacprzyk              129.35 -  330: 389   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Agnieszka Kozak 105.64 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Tuszyński             145.54 -  322: 363   96
    2    15 Sylwia         Łada                  108.54 -  302: 413   59
    3    16 Natalia        Woźniak               126.66 -  247: 406   77
    4    19 Lidia          Żywna                 100.97 +  436: 346  151
    5    15 Aleksandra     Brzeska               100.11 +  444: 393  150
    6    13 Maciej         Pietrasik             100.00 +  340: 300  150
    7     9 Waldemar       Czerwoniec            127.63 -  346: 399   78
    8    14 Dominika       Worona                100.00 +  369: 338  150
    9    11 Mieczysław     Pastuszak             107.87 +  356: 329  158
   10     9 Paweł          Zaręba                134.57 -  320: 358   85
   11     9 Łukasz         Przyszlak             107.35 -  332: 392   57
   12    13 Zbigniew       Lewandowski           100.00 -  267: 414   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Paweł Wdziękoński 105.10 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Kurowski              142.52 -  293: 585   93
    2    12 Natalia        Woźniak               126.66 +  425: 403  177
    3     6 Miłosz         Wrzałek               147.52 -  301: 520   98
    4    14 Beata          Kiżewska              100.00 +  424: 292  150
    5    14 Leszek         Katyński              100.00 +  364: 317  150
    6     7 Łukasz         Baranowski            122.29 -  258: 544   72
    7    10 Rafał          Wesołowski            131.95 +  372: 249  182
    8     8 Paweł          Zaręba                134.57 -  383: 508   85
    9     9 Łukasz         Przyszlak             107.35 -  358: 439   57
   10    13 Zbigniew       Lewandowski           100.00 -  353: 376   50
   11    13 Paweł          Zbrowski              100.00 +  356: 345  150
   12    11 Rafał          Wesołowski            131.95 -  327: 465   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Zdzisław Parnicki 102.50 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Łukasik               141.50 -  321: 429   91
    2    16 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  387: 271  150
    3     7 Michał         Alabrudziński         157.52 -  308: 422  108
    4    15 Mieczysław     Pastuszak             107.87 -  325: 363   58
    5    18 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  256: 321   50
    6    18 Lucyna         Śniadach              119.15 -  242: 401   69
    7    20 PAUZA
    8    18 Lidia          Żywna                 100.97 +  387: 352  151
    9    15 Michał         Landowski             100.00 -  253: 379   50
   10    16 Beata          Kiżewska              100.00 +  355: 350  150
   11    14 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  364: 319  162
   12    16 Andrzej        Bednaruk              112.06 -  318: 321   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1101  / 11 100.09




	Lidia Żywna 100.97 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mateusz        Borsuk                139.34 -  254: 429   89
    2    19 Jolanta        Chłopińska            126.36 -  311: 454   76
    3    19 Andrzej        Bednaruk              112.06 -  285: 399   62
    4    19 Agnieszka      Kozak                 105.64 -  346: 436   56
    5    20 PAUZA
    6    19 Beata          Kiżewska              100.00 +  468: 363  150
    7    15 Aleksandra     Brzeska               100.11 -  346: 355   50
    8    18 Zdzisław       Parnicki              102.50 -  352: 387   53
    9    18 Dominika       Worona                100.00 -  300: 343   50
   10    19 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  317: 343   50
   11    19 Leszek         Katyński              100.00 +  326: 262  150
   12    18 Beata          Kiżewska              100.00 +  378: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     936  / 11  85.09




	Aleksandra Brzeska 100.11 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Zaręba                134.57 -  318: 478   85
    2    17 Łukasz         Przyszlak             107.35 -  387: 421   57
    3    18 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  411: 232  150
    4    13 Andrzej        Bednaruk              112.06 -  344: 363   62
    5    15 Agnieszka      Kozak                 105.64 -  393: 444   56
    6    17 Michał         Landowski             100.00 +  309: 286  150
    7    15 Lidia          Żywna                 100.97 +  355: 346  151
    8    13 Zbigniew       Lewandowski           100.00 +  331: 292  150
    9    13 Lucyna         Śniadach              119.15 +  370: 308  169
   10     8 Grzegorz       Koczkodon             130.93 -  317: 364   81
   11    10 Mieczysław     Pastuszak             107.87 -  311: 432   58
   12    12 Maciej         Pietrasik             100.00 +  329: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Leszek Katyński 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Wesołowski            131.95 -  209: 377   82
    2    20 PAUZA
    3    15 Krzysztof      Sporczyk              125.37 +  415: 259  175
    4     9 Leszek         Kacprzyk              129.35 -  320: 436   79
    5    14 Paweł          Wdziękoński           105.10 -  317: 364   55
    6    14 Zbigniew       Lewandowski           100.00 -  278: 320   50
    7    16 Łukasz         Przyszlak             107.35 -  318: 458   57
    8    17 Sylwia         Łada                  108.54 +  300: 285  159
    9    16 Maciej         Pietrasik             100.00 -  290: 421   50
   10    18 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  308: 348   50
   11    19 Lidia          Żywna                 100.97 -  262: 326   51
   12    19 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  380: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     958  / 11  87.09




	Beata Kiżewska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kacper         Zegadło               131.51 +  490: 324  182
    2     6 Zbigniew       Lewandowski           100.00 -  313: 376   50
    3     8 Sylwia         Łada                  108.54 -  309: 384   59
    4    14 Paweł          Wdziękoński           105.10 -  292: 424   55
    5    17 Jadwiga        Szczurowska           100.00 -  256: 366   50
    6    19 Lidia          Żywna                 100.97 -  363: 468   51
    7    19 Waldemar       Kudliński             100.00 -  304: 402   50
    8    20 PAUZA
    9    19 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  314: 278  150
   10    16 Zdzisław       Parnicki              102.50 -  350: 355   53
   11    17 Lucyna         Śniadach              119.15 -  306: 414   69
   12    18 Lidia          Żywna                 100.97 -  253: 378   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     820  / 11  74.55




	Bernadetta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Koczkodon             130.93 -  287: 461   81
    2    13 Mieczysław     Pastuszak             107.87 -  310: 409   58
    3    18 Aleksandra     Brzeska               100.11 -  232: 411   50
    4    20 PAUZA
    5    18 Zdzisław       Parnicki              102.50 +  321: 256  153
    6    16 Krzysztof      Sporczyk              125.37 -  292: 472   75
    7    18 Michał         Landowski             100.00 -  273: 432   50
    8    19 Waldemar       Kudliński             100.00 -  230: 402   50
    9    19 Beata          Kiżewska              100.00 -  278: 314   50
   10    19 Lidia          Żywna                 100.97 +  343: 317  151
   11    18 Sylwia         Łada                  108.54 -  255: 329   59
   12    19 Leszek         Katyński              100.00 -  271: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     827  / 11  75.18




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Leszek         Kacprzyk              129.35 -  285: 461   79
    2    14 Kacper         Zegadło               131.51 -  317: 364   82
    3    17 Lucyna         Śniadach              119.15 -  289: 336   69
    4    18 Jolanta        Chłopińska            126.36 -  367: 387   76
    5    19 Maciej         Pietrasik             100.00 -  265: 341   50
    6    20 PAUZA
    7    19 Beata          Kiżewska              100.00 +  402: 304  150
    8    19 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  402: 230  150
    9    14 Andrzej        Bednaruk              112.06 -  242: 456   62
   10    17 Sylwia         Łada                  108.54 +  329: 313  159
   11    16 Michał         Landowski             100.00 +  373: 364  150
   12    15 Dominika       Worona                100.00 -  303: 386   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 11  97.91




	Michał Landowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Waldemar       Czerwoniec            127.63 -  297: 446   78
    2    11 Lucyna         Śniadach              119.15 +  342: 340  169
    3    12 Mieczysław     Pastuszak             107.87 +  417: 358  158
    4     5 Łukasz         Baranowski            122.29 -  277: 416   72
    5    12 Jolanta        Chłopińska            126.36 -  342: 422   76
    6    17 Aleksandra     Brzeska               100.11 -  286: 309   50
    7    18 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  432: 273  150
    8    12 Łukasz         Przyszlak             107.35 -  322: 413   57
    9    15 Zdzisław       Parnicki              102.50 +  379: 253  153
   10    11 Grzegorz       Kurowski              142.52 -  312: 520   93
   11    16 Waldemar       Kudliński             100.00 -  364: 373   50
   12    20 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1106  / 11 100.55




	Zbigniew Lewandowski 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Natalia        Woźniak               126.66 +  401: 344  177
    2     6 Beata          Kiżewska              100.00 +  376: 313  150
    3     4 Grzegorz       Koczkodon             130.93 -  276: 417   81
    4     6 Michał         Alabrudziński         157.52 -  320: 359  108
    5    10 Grzegorz       Łukasik               141.50 -  331: 365   91
    6    14 Leszek         Katyński              100.00 +  320: 278  150
    7    11 Krzysztof      Sporczyk              125.37 -  319: 390   75
    8    13 Aleksandra     Brzeska               100.11 -  292: 331   50
    9    17 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  355: 312  150
   10    13 Paweł          Wdziękoński           105.10 +  376: 353  155
   11    11 Kacper         Zegadło               131.51 -  294: 438   82
   12    13 Agnieszka      Kozak                 105.64 +  414: 267  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Maciej Pietrasik 100.00 Nowogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jolanta        Chłopińska            126.36 +  408: 298  176
    2     4 Dariusz        Kosz                  148.78 -  329: 476   99
    3    14 Paweł          Zbrowski              100.00 -  291: 438   50
    4    12 Waldemar       Czerwoniec            127.63 -  284: 438   78
    5    19 Waldemar       Kudliński             100.00 +  341: 265  150
    6    13 Agnieszka      Kozak                 105.64 -  300: 340   56
    7    14 Lucyna         Śniadach              119.15 -  303: 435   69
    8    16 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  399: 299  162
    9    16 Leszek         Katyński              100.00 +  421: 290  150
   10    12 Mieczysław     Pastuszak             107.87 -  366: 392   58
   11    15 Jadwiga        Szczurowska           100.00 +  385: 258  150
   12    12 Aleksandra     Brzeska               100.11 -  326: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Jadwiga Szczurowska 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Sporczyk              125.37 -  274: 354   75
    2    16 Zdzisław       Parnicki              102.50 -  271: 387   53
    3    20 PAUZA
    4    17 Łukasz         Przyszlak             107.35 -  288: 378   57
    5    17 Beata          Kiżewska              100.00 +  366: 256  150
    6    15 Andrzej        Bednaruk              112.06 -  369: 406   62
    7    17 Sylwia         Łada                  108.54 +  298: 255  159
    8    15 Rafał          Wesołowski            131.95 -  228: 428   82
    9    17 Zbigniew       Lewandowski           100.00 -  312: 355   50
   10    18 Leszek         Katyński              100.00 +  348: 308  150
   11    15 Maciej         Pietrasik             100.00 -  258: 385   50
   12    17 Sylwia         Łada                  108.54 -  282: 400   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     947  / 11  86.09




	Dominika Worona 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Łukasz         Baranowski            122.29 -  259: 492   72
    2    18 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  355: 314  162
    3    13 Jolanta        Chłopińska            126.36 +  349: 323  176
    4     8 Mateusz        Borsuk                139.34 -  314: 473   89
    5    11 Mieczysław     Pastuszak             107.87 +  335: 333  158
    6     8 Paweł          Zaręba                134.57 -  303: 377   85
    7    13 Paweł          Zbrowski              100.00 -  274: 392   50
    8    14 Agnieszka      Kozak                 105.64 -  338: 369   56
    9    18 Lidia          Żywna                 100.97 +  343: 300  151
   10    15 Kacper         Zegadło               131.51 -  376: 432   82
   11    20 PAUZA
   12    15 Waldemar       Kudliński             100.00 +  386: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 11 111.91




	Paweł Zbrowski 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 PAUZA
    2    10 Leszek         Kacprzyk              129.35 -  275: 379   79
    3    14 Maciej         Pietrasik             100.00 +  438: 291  150
    4    10 Kacper         Zegadło               131.51 -  319: 363   82
    5    13 Łukasz         Przyszlak             107.35 +  410: 350  157
    6    10 Grzegorz       Łukasik               141.50 -  362: 387   91
    7    13 Dominika       Worona                100.00 +  392: 274  150
    8     9 Natalia        Woźniak               126.66 -  312: 435   77
    9    12 Rafał          Wesołowski            131.95 -  341: 440   82
   10    14 Andrzej        Bednaruk              112.06 +  373: 328  162
   11    13 Paweł          Wdziękoński           105.10 -  345: 356   55
   12    14 Lucyna         Śniadach              119.15 +  345: 341  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 11 114.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Lucyna         Śniadach              407: 371
   2 Andrzej        Bednaruk             - Bartosz        Morawski              313: 530
   3 Dariusz        Kosz                 - Sylwia         Łada                  494: 281
   4 Mieczysław     Pastuszak            - Dawid          Pikul                 344: 485
   5 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Przyszlak             516: 266
   6 Agnieszka      Kozak                - Łukasz         Tuszyński             322: 363
   7 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Wdziękoński           585: 293
   8 Zdzisław       Parnicki             - Grzegorz       Łukasik               321: 429
   9 Mateusz        Borsuk               - Lidia          Żywna                 429: 254
  10 Aleksandra     Brzeska              - Paweł          Zaręba                318: 478
  11 Rafał          Wesołowski           - Leszek         Katyński              377: 209
  12 Beata          Kiżewska             - Kacper         Zegadło               490: 324
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Bernadetta     Kudlińska             461: 287
  14 Waldemar       Kudliński            - Leszek         Kacprzyk              285: 461
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Michał         Landowski             446: 297
  16 Zbigniew       Lewandowski          - Natalia        Woźniak               401: 344
  17 Jolanta        Chłopińska           - Maciej         Pietrasik             298: 408
  18 Jadwiga        Szczurowska          - Krzysztof      Sporczyk              274: 354
  19 Łukasz         Baranowski           - Dominika       Worona                492: 259
  20 Paweł          Zbrowski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Kurowski              324: 342
   2 Grzegorz       Łukasik              - Bartosz        Morawski              356: 455
   3 Mateusz        Borsuk               - Miłosz         Wrzałek               400: 309
   4 Maciej         Pietrasik            - Dariusz        Kosz                  329: 476
   5 Łukasz         Baranowski           - Michał         Alabrudziński         420: 404
   6 Zbigniew       Lewandowski          - Beata          Kiżewska              376: 313
   7 Dawid          Pikul                - Rafał          Wesołowski            507: 275
   8 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Zaręba                382: 322
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Koczkodon             369: 469
  10 Leszek         Kacprzyk             - Paweł          Zbrowski              379: 275
  11 Lucyna         Śniadach             - Michał         Landowski             340: 342
  12 Natalia        Woźniak              - Paweł          Wdziękoński           403: 425
  13 Bernadetta     Kudlińska            - Mieczysław     Pastuszak             310: 409
  14 Kacper         Zegadło              - Waldemar       Kudliński             364: 317
  15 Sylwia         Łada                 - Agnieszka      Kozak                 413: 302
  16 Jadwiga        Szczurowska          - Zdzisław       Parnicki              271: 387
  17 Łukasz         Przyszlak            - Aleksandra     Brzeska               421: 387
  18 Dominika       Worona               - Andrzej        Bednaruk              355: 314
  19 Lidia          Żywna                - Jolanta        Chłopińska            311: 454
  20 Leszek         Katyński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Łukasz         Baranowski            348: 331
   2 Bartosz        Morawski             - Leszek         Kacprzyk              349: 307
   3 Dariusz        Kosz                 - Mateusz        Borsuk                457: 367
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Zbigniew       Lewandowski           417: 276
   5 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Kurowski              405: 358
   6 Paweł          Wdziękoński          - Miłosz         Wrzałek               301: 520
   7 Zdzisław       Parnicki             - Michał         Alabrudziński         308: 422
   8 Beata          Kiżewska             - Sylwia         Łada                  309: 384
   9 Paweł          Zaręba               - Kacper         Zegadło               309: 406
  10 Łukasz         Przyszlak            - Grzegorz       Łukasik               397: 447
  11 Rafał          Wesołowski           - Waldemar       Czerwoniec            376: 346
  12 Michał         Landowski            - Mieczysław     Pastuszak             417: 358
  13 Dominika       Worona               - Jolanta        Chłopińska            349: 323
  14 Paweł          Zbrowski             - Maciej         Pietrasik             438: 291
  15 Leszek         Katyński             - Krzysztof      Sporczyk              415: 259
  16 Agnieszka      Kozak                - Natalia        Woźniak               247: 406
  17 Lucyna         Śniadach             - Waldemar       Kudliński             336: 289
  18 Aleksandra     Brzeska              - Bernadetta     Kudlińska             411: 232
  19 Lidia          Żywna                - Andrzej        Bednaruk              285: 399
  20 Jadwiga        Szczurowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  379: 488
   2 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Koczkodon             382: 344
   3 Miłosz         Wrzałek              - Dawid          Pikul                 420: 310
   4 Grzegorz       Kurowski             - Sylwia         Łada                  474: 283
   5 Michał         Landowski            - Łukasz         Baranowski            277: 416
   6 Michał         Alabrudziński        - Zbigniew       Lewandowski           359: 320
   7 Grzegorz       Łukasik              - Rafał          Wesołowski            289: 461
   8 Mateusz        Borsuk               - Dominika       Worona                473: 314
   9 Leszek         Kacprzyk             - Leszek         Katyński              436: 320
  10 Kacper         Zegadło              - Paweł          Zbrowski              363: 319
  11 Natalia        Woźniak              - Lucyna         Śniadach              399: 377
  12 Maciej         Pietrasik            - Waldemar       Czerwoniec            284: 438
  13 Andrzej        Bednaruk             - Aleksandra     Brzeska               363: 344
  14 Paweł          Wdziękoński          - Beata          Kiżewska              424: 292
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Zdzisław       Parnicki              363: 325
  16 Paweł          Zaręba               - Krzysztof      Sporczyk              472: 286
  17 Łukasz         Przyszlak            - Jadwiga        Szczurowska           378: 288
  18 Jolanta        Chłopińska           - Waldemar       Kudliński             387: 367
  19 Lidia          Żywna                - Agnieszka      Kozak                 346: 436
  20 Bernadetta     Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Tuszyński             462: 395
   2 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               447: 351
   3 Grzegorz       Kurowski             - Dawid          Pikul                 354: 361
   4 Bartosz        Morawski             - Rafał          Wesołowski            382: 379
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Leszek         Kacprzyk              382: 430
   6 Kacper         Zegadło              - Mateusz        Borsuk                313: 393
   7 Łukasz         Baranowski           - Paweł          Zaręba                376: 438
   8 Andrzej        Bednaruk             - Waldemar       Czerwoniec            301: 318
   9 Sylwia         Łada                 - Natalia        Woźniak               302: 455
  10 Grzegorz       Łukasik              - Zbigniew       Lewandowski           365: 331
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Dominika       Worona                333: 335
  12 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Landowski             422: 342
  13 Paweł          Zbrowski             - Łukasz         Przyszlak             410: 350
  14 Leszek         Katyński             - Paweł          Wdziękoński           317: 364
  15 Agnieszka      Kozak                - Aleksandra     Brzeska               444: 393
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Lucyna         Śniadach              419: 393
  17 Beata          Kiżewska             - Jadwiga        Szczurowska           256: 366
  18 Zdzisław       Parnicki             - Bernadetta     Kudlińska             256: 321
  19 Waldemar       Kudliński            - Maciej         Pietrasik             265: 341
  20 Lidia          Żywna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Leszek         Kacprzyk             - Dariusz        Kosz                  354: 493
   2 Dawid          Pikul                - Bartosz        Morawski              368: 313
   3 Mateusz        Borsuk               - Michał         Alabrudziński         293: 432
   4 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Tuszyński             421: 407
   5 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Kurowski              319: 608
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Koczkodon             377: 404
   7 Paweł          Wdziękoński          - Łukasz         Baranowski            258: 544
   8 Paweł          Zaręba               - Dominika       Worona                377: 303
   9 Natalia        Woźniak              - Kacper         Zegadło               271: 344
  10 Paweł          Zbrowski             - Grzegorz       Łukasik               362: 387
  11 Łukasz         Przyszlak            - Jolanta        Chłopińska            324: 431
  12 Sylwia         Łada                 - Mieczysław     Pastuszak             322: 329
  13 Maciej         Pietrasik            - Agnieszka      Kozak                 300: 340
  14 Zbigniew       Lewandowski          - Leszek         Katyński              320: 278
  15 Jadwiga        Szczurowska          - Andrzej        Bednaruk              369: 406
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Bernadetta     Kudlińska             472: 292
  17 Michał         Landowski            - Aleksandra     Brzeska               286: 309
  18 Lucyna         Śniadach             - Zdzisław       Parnicki              401: 242
  19 Beata          Kiżewska             - Lidia          Żywna                 363: 468
  20 Waldemar       Kudliński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Dariusz        Kosz                  367: 380
   2 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Alabrudziński         289: 400
   3 Łukasz         Baranowski           - Mateusz        Borsuk                347: 491
   4 Jolanta        Chłopińska           - Miłosz         Wrzałek               443: 395
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Łukasik               431: 385
   6 Łukasz         Tuszyński            - Bartosz        Morawski              293: 383
   7 Natalia        Woźniak              - Paweł          Zaręba                414: 298
   8 Leszek         Kacprzyk             - Kacper         Zegadło               463: 300
   9 Waldemar       Czerwoniec           - Agnieszka      Kozak                 399: 346
  10 Paweł          Wdziękoński          - Rafał          Wesołowski            372: 249
  11 Zbigniew       Lewandowski          - Krzysztof      Sporczyk              319: 390
  12 Andrzej        Bednaruk             - Mieczysław     Pastuszak             326: 348
  13 Dominika       Worona               - Paweł          Zbrowski              274: 392
  14 Lucyna         Śniadach             - Maciej         Pietrasik             435: 303
  15 Aleksandra     Brzeska              - Lidia          Żywna                 355: 346
  16 Leszek         Katyński             - Łukasz         Przyszlak             318: 458
  17 Sylwia         Łada                 - Jadwiga        Szczurowska           255: 298
  18 Bernadetta     Kudlińska            - Michał         Landowski             273: 432
  19 Waldemar       Kudliński            - Beata          Kiżewska              402: 304
  20 Zdzisław       Parnicki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kosz                    1: 400
   2 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Koczkodon             495: 320
   3 Mateusz        Borsuk               - Jolanta        Chłopińska            503: 339
   4 Leszek         Kacprzyk             - Dawid          Pikul                 324: 401
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kurowski              383: 352
   6 Miłosz         Wrzałek              - Mieczysław     Pastuszak             470: 433
   7 Łukasz         Baranowski           - Łukasz         Tuszyński             488: 368
   8 Paweł          Zaręba               - Paweł          Wdziękoński           508: 383
   9 Paweł          Zbrowski             - Natalia        Woźniak               312: 435
  10 Grzegorz       Łukasik              - Kacper         Zegadło               428: 346
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Lucyna         Śniadach              337: 298
  12 Michał         Landowski            - Łukasz         Przyszlak             322: 413
  13 Aleksandra     Brzeska              - Zbigniew       Lewandowski           331: 292
  14 Agnieszka      Kozak                - Dominika       Worona                369: 338
  15 Rafał          Wesołowski           - Jadwiga        Szczurowska           428: 228
  16 Maciej         Pietrasik            - Andrzej        Bednaruk              399: 299
  17 Leszek         Katyński             - Sylwia         Łada                  300: 285
  18 Zdzisław       Parnicki             - Lidia          Żywna                 387: 352
  19 Bernadetta     Kudlińska            - Waldemar       Kudliński             230: 402
  20 Beata          Kiżewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Baranowski            472: 389
   2 Dawid          Pikul                - Mateusz        Borsuk                470: 465
   3 Bartosz        Morawski             - Michał         Alabrudziński         384: 375
   4 Grzegorz       Łukasik              - Miłosz         Wrzałek               400: 338
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Jolanta        Chłopińska            359: 371
   6 Paweł          Zaręba               - Waldemar       Czerwoniec            348: 405
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Leszek         Kacprzyk              300: 395
   8 Grzegorz       Kurowski             - Natalia        Woźniak               335: 367
   9 Łukasz         Przyszlak            - Paweł          Wdziękoński           439: 358
  10 Kacper         Zegadło              - Łukasz         Tuszyński             399: 430
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Kozak                 329: 356
  12 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Zbrowski              440: 341
  13 Lucyna         Śniadach             - Aleksandra     Brzeska               308: 370
  14 Waldemar       Kudliński            - Andrzej        Bednaruk              242: 456
  15 Michał         Landowski            - Zdzisław       Parnicki              379: 253
  16 Maciej         Pietrasik            - Leszek         Katyński              421: 290
  17 Jadwiga        Szczurowska          - Zbigniew       Lewandowski           312: 355
  18 Dominika       Worona               - Lidia          Żywna                 343: 300
  19 Bernadetta     Kudlińska            - Beata          Kiżewska              278: 314
  20 Sylwia         Łada                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Natalia        Woźniak              - Dariusz        Kosz                  338: 410
   2 Jolanta        Chłopińska           - Bartosz        Morawski              325: 345
   3 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Łukasik               409: 308
   4 Mateusz        Borsuk               - Leszek         Kacprzyk              447: 324
   5 Michał         Alabrudziński        - Waldemar       Czerwoniec            414: 313
   6 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Wesołowski            315: 272
   7 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Sporczyk              358: 352
   8 Aleksandra     Brzeska              - Grzegorz       Koczkodon             317: 364
   9 Agnieszka      Kozak                - Paweł          Zaręba                320: 358
  10 Łukasz         Tuszyński            - Łukasz         Przyszlak             368: 285
  11 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Landowski             520: 312
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Maciej         Pietrasik             392: 366
  13 Zbigniew       Lewandowski          - Paweł          Wdziękoński           376: 353
  14 Andrzej        Bednaruk             - Paweł          Zbrowski              328: 373
  15 Kacper         Zegadło              - Dominika       Worona                432: 376
  16 Beata          Kiżewska             - Zdzisław       Parnicki              350: 355
  17 Sylwia         Łada                 - Waldemar       Kudliński             313: 329
  18 Leszek         Katyński             - Jadwiga        Szczurowska           308: 348
  19 Lidia          Żywna                - Bernadetta     Kudlińska             317: 343
  20 Lucyna         Śniadach             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Miłosz         Wrzałek               468: 400
   2 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 487: 320
   3 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Baranowski            520: 303
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Mateusz        Borsuk                390: 347
   5 Paweł          Zaręba               - Jolanta        Chłopińska            551: 283
   6 Leszek         Kacprzyk             - Łukasz         Tuszyński             350: 365
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Natalia        Woźniak               382: 466
   8 Grzegorz       Łukasik              - Grzegorz       Kurowski              241: 381
   9 Łukasz         Przyszlak            - Agnieszka      Kozak                 392: 332
  10 Aleksandra     Brzeska              - Mieczysław     Pastuszak             311: 432
  11 Zbigniew       Lewandowski          - Kacper         Zegadło               294: 438
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            417: 378
  13 Paweł          Wdziękoński          - Paweł          Zbrowski              356: 345
  14 Zdzisław       Parnicki             - Andrzej        Bednaruk              364: 319
  15 Jadwiga        Szczurowska          - Maciej         Pietrasik             258: 385
  16 Waldemar       Kudliński            - Michał         Landowski             373: 364
  17 Beata          Kiżewska             - Lucyna         Śniadach              306: 414
  18 Bernadetta     Kudlińska            - Sylwia         Łada                  255: 329
  19 Lidia          Żywna                - Leszek         Katyński              326: 262
  20 Dominika       Worona               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              443: 406
   2 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 328: 302
   3 Mateusz        Borsuk               - Paweł          Zaręba                373: 458
   4 Natalia        Woźniak              - Grzegorz       Koczkodon             334: 427
   5 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Kurowski              428: 372
   6 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Baranowski            462: 320
   7 Łukasz         Przyszlak            - Leszek         Kacprzyk              330: 389
   8 Jolanta        Chłopińska           - Waldemar       Czerwoniec            360: 433
   9 Mieczysław     Pastuszak            - Grzegorz       Łukasik               430: 383
  10 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Sporczyk              371: 267
  11 Paweł          Wdziękoński          - Rafał          Wesołowski            327: 465
  12 Maciej         Pietrasik            - Aleksandra     Brzeska               326: 329
  13 Agnieszka      Kozak                - Zbigniew       Lewandowski           267: 414
  14 Paweł          Zbrowski             - Lucyna         Śniadach              345: 341
  15 Dominika       Worona               - Waldemar       Kudliński             386: 303
  16 Andrzej        Bednaruk             - Zdzisław       Parnicki              321: 318
  17 Jadwiga        Szczurowska          - Sylwia         Łada                  282: 400
  18 Lidia          Żywna                - Beata          Kiżewska              378: 253
  19 Leszek         Katyński             - Bernadetta     Kudlińska             380: 271
  20 Michał         Landowski            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 05-08-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.60  31402  198
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              156.75  30253  193
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.81  26566  175
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.27  29753  198
   5 Dawid Pikul                    Poznań               149.90  29230  195
   6 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             147.46  27575  187
   7 Kazimierz Merklejn             Szczecin             147.44  28161  191
   8 Miłosz Wrzałek                 Reda                 147.32  27990  190
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             146.89  28203  192
  10 Paweł Jackowski                Warszawa             146.82  29071  198
  11 Marek Reda                     Piaseczno            146.39  27961  191
  12 Krzysztof Mówka                Warszawa             146.27  18723  128
  13 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.88  18673  128
  14 Kamil Górka                    Kraków               145.81  28432  195
  15 Paweł Zaręba                   Warszawa             145.54   5385   37
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.87  28685  198
  17 Rafał Lenartowski              Gdynia               144.66  27051  187
  18 Grzegorz Święcki               Białystok            144.42   8954   62
  19 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.91  26912  187
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.84  27762  193
  21 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.43  26392  184
  22 Jan Mrozowski                  Kraków               142.43  18658  131
  23 Grzegorz Kurowski              Warszawa             142.22  27449  193
  24 Łukasz Bobowski                Suchedniów           142.10  20320  143
  25 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.99  28398  200
  26 Krzysztof Obremski             Legnica              141.97  27685  195
  27 Przemysław Rybicki             Otwock               141.73  11905   84
  28 Jakub Szymczak                 Łódź                 141.71  18139  128
  29 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.68  27628  195
  30 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.62   4815   34
  31 Kamil Kister                   Puławy               140.94  26919  191
  32 Justyna Górka                  Kraków               140.57  27412  195
  33 Mateusz Borsuk                 Reda                 139.82  24189  173
  34 Irena Sołdan                   Sopot                139.81  25585  183
  35 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.79  15377  110
  36 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          139.72  23053  165
  37 Artur Irzyk                    Kraków               139.53   5302   38
  38 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.31  19503  140
  39 Bogusław Szyszka               Oława                139.18  25609  184
  40 Andrzej Rakoczy                Kraków               139.16   6123   44
  41 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       139.01  15430  111
  42 Aleksander Puchalski           Włocławek            138.89  10000   72
  43 Maciej Czupryniak              Milanówek            137.82  12542   91
  44 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.79  26317  191
  45 Adam Szukalski                 Coventry             137.36   4945   36
  46 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  47 Radosław Jachna                Łódź                 136.84  26957  197
  48 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.13  22190  163
  49 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             136.12  10209   75
  50 Weronika Rudnicka              Szczecin             135.95  17537  129
  51 Paweł Janaś                    Głogów               134.97  13497  100
  52 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       134.35   6852   51
  53 Karol Waniek                   Wrocław              134.29  11415   85
  54 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              134.27   4968   37
  55 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.14  25754  192
  56 Maciej Kuczyński               Gdynia               134.10   9521   71
  57 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.72   4814   36
  58 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.49  26298  197
  59 Szymon Płachta                 Warszawa             133.49  25096  188
  60 Robert Kamiński                Warszawa             133.32  25065  188
  61 Małgorzata Sulejewska          Kraków               133.04  25943  195
  62 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  63 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.43   7946   60
  64 Leszek Kacprzyk                Katowice             132.42  14566  110
  65 Agnieszka Krupka               Krosno               132.31  21037  159
  66 Krzysztof Jaworski             Warszawa             131.95  10160   77
  67 Sławomir Piotrowski            Deszczno             131.92  17414  132
  68 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             131.85  25184  191
  69 Mikołaj Fidziński              Dębica               131.69   8823   67
  70 Grzegorz Koczkodon             Wałcz                131.66  26333  200
  71 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.61   7107   54
  72 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.42  24839  189
  73 Maciej Grąbczewski             Szczecin             131.41  19317  147
  74 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              131.26  10632   81
  75 Kacper Zegadło                 Warszawa             131.21  16008  122
  76 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.16   6558   50
  77 Janusz Krupiński               Bytom                131.14  18097  138
  78 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.60  17500  134
  79 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             130.56   4700   36
  80 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            130.23   6772   52
  81 Piotr Broda                    Sandomierz           130.19  24737  190
  82 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             130.01  23531  181
  83 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            129.77   9214   71
  84 Marek Salamon                  Bytom                129.70   9209   71
  85 Grzegorz Kwiecień              Kraków               129.57  12957  100
  86 Przemysław Pawlic              Wrocław              129.52   5181   40
  87 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.52  14247  110
  88 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.48   6474   50
  89 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       129.43  20579  159
  90 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.31  15388  119
  91 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  92 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.91   7090   55
  93 Barbara Obremska               Wrocław              128.86  14819  115
  94 Dorota Zielińska               Piaseczno            128.24   5258   41
  95 Mateusz Królikowski            Wrocław              128.10   8839   69
  96 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.98  21116  165
  97 Tomasz Łapka                   Opole                127.87   8056   63
  98 Piotr Domański                 Lublin               127.86   6393   50
  99 Dominik Piasecki               Słupsk               127.71   7152   56
 100 Rafał Dąbrowski                Ostróda              127.34  14772  116
 101 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            127.19   9285   73
 102 Natalia Woźniak                Dziwnówek            127.18   9030   71
 103 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.90  24491  193
 104 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              126.69   4054   32
 105 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.59  24686  195
 106 Mariusz Grodek                 Kraków               126.10   6305   50
 107 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.97  17510  139
 108 Jacek Pietruszka               Kraków               125.71  11440   91
 109 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.71  20114  160
 110 Marek Roszak                   Poznań               125.66   5906   47
 111 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             125.63   4774   38
 112 Jolanta Chłopińska             Wałcz                125.61  22987  183
 113 Dorota Stachowska              Wydartowo I          125.60  24744  197
 114 Patryk Wolniewicz              Szczecin             125.27   4635   37
 115 Katarzyna Małek                Mielec               125.19  12394   99
 116 Krzysztof Gibas                Kraków               124.96  23742  190
 117 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 118 Artur Koszel                   Warszawa             124.80  15226  122
 119 Natalia Ogierman               Katowice             124.64  21562  173
 120 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.61   6978   56
 121 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.59  22924  184
 122 Rafał Matczak                  Milanówek            124.13  22096  178
 123 Leszek Stecuła                 Bytom                124.10   9804   79
 124 Andrzej Kroc                   Łódź                 124.01  24306  196
 125 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            123.96   5950   48
 126 Tomasz Górka                   Kraków               123.92   6568   53
 127 Michał Kolaj                   Ostróda              123.88  14494  117
 128 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       123.79  12750  103
 129 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.66  13108  106
 130 Grzegorz Pukniel               Łódź                 123.54  24214  196
 131 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.31  23552  191
 132 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.14  23520  191
 133 Krzysztof Bukowski             Milanówek            122.89   4424   36
 134 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            122.85  21868  178
 135 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       122.64   4783   39
 136 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.19   7576   62
 137 Łukasz Baranowski              Gdynia               122.15  24063  197
 138 Maciej Perzyński               Piła                 122.06  15135  124
 139 Tomasz Lempart                 Kraków               121.93  16705  137
 140 Monika Sadurska                Warszawa             121.48   4009   33
 141 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.45  15060  124
 142 Bogdan Kozłowski               Białystok            121.34  16259  134
 143 Magdalena Kublik               Warszawa             121.31  24019  198
 144 Paweł Morga                    Warszawa             121.12  13323  110
 145 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.12  23012  190
 146 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             121.08  13319  110
 147 Anita Bruska                   Gdynia               120.98  17421  144
 148 Robert Głowacki                Łódź                 120.96   5443   45
 149 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 150 Krzysztof Bonda                Białystok            120.75  13041  108
 151 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.66   4585   38
 152 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    120.51   4459   37
 153 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.38   5417   45
 154 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.26  16837  140
 155 Marek Rogalski                 Warszawa             119.88  11988  100
 156 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.77  23594  197
 157 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.54  23190  194
 158 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.49  23300  195
 159 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.41  23643  198
 160 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 161 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             119.14  14059  118
 162 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.08  15004  126
 163 Michał Garnowski               Pasłęk               119.06   5715   48
 164 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               119.04   5595   47
 165 Marta Bajorek                  Warszawa             118.99  23323  196
 166 Radosław Więch                 Warszawa             118.89  13316  112
 167 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.89   8560   72
 168 Beata Piotrowska               Łódź                 118.67   5103   43
 169 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.49  23106  195
 170 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               118.28   7097   60
 171 Ewa Szałas                     Katowice             118.22   9576   81
 172 Maurycy Machnio                Lipiany              118.15  14769  125
 173 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               118.08   5668   48
 174 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.86  10961   93
 175 Katarzyna Kowalska             Katowice             117.76   7890   67
 176 Jarosław Olek                  Warszawa             117.73   4827   41
 177 Marta Ćwiek                    Radomsko             117.58  20341  173
 178 Stanisław Gasik                Warszawa             117.11   9252   79
 179 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.05  17791  152
 180 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 181 Lucyna Śniadach                Rumia                116.93  11576   99
 182 Ewa Radzikowska                Gliwice              116.85  21500  184
 183 Marcin Ceglarek                Kraków               116.67   9217   79
 184 Adam Janicki                   Łódź                 116.58  21800  187
 185 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.53  15382  132
 186 Szymon Dąbrowski               Warszawa             116.29  22792  196
 187 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.27  19300  166
 188 Walenty Siemaszko              Lipiany              116.19   9760   84
 189 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.92   4173   36
 190 Rafał Stachowski               Police               115.87  10081   87
 191 Sławomir Wolski                Wrocław              115.87  22131  191
 192 Konrad Sowula                  Kraków               115.76   5672   49
 193 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             115.42  10388   90
 194 Bogusław Książek               Szczecin             114.96   5863   51
 195 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.81   9644   84
 196 Anna Biegańska                 Białystok            114.46  12705  111
 197 Marta Świątkowska              Wrocław              114.14  19289  169
 198 Juliusz Czupryniak             Warszawa             114.13  10842   95
 199 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            113.87   4441   39
 200 Jacek Nowak                    Szczecin             113.73   6824   60
 201 Teresa Zalewska                Racibórz             113.65  12502  110
 202 Maciej Bukowski                Szczecin             113.40   5103   45
 203 Anna Krynicka                  Warszawa             113.11   9614   85
 204 Maciej Śliwa                   Zabrze               113.05   6783   60
 205 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.01  11075   98
 206 Renata Andracka                Zwola                112.88  21673  192
 207 Anna Niedzielko                Szczecin             112.87  10723   95
 208 Ryszard Korpalski              Wójtowice            112.75  21535  191
 209 Dariusz Jarosławski            Ełk                  112.61  21621  192
 210 Tomasz Lewiński                Wejherowo            112.54   8103   72
 211 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.47  22044  196
 212 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               112.06  21292  190
 213 Elżbieta Święcka               Białystok            111.92   5372   48
 214 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            111.66  10496   94
 215 Ziemowit Pazda                 Wrocław              111.52  12713  114
 216 Jerzy Luter                    Bytom                111.31  18588  167
 217 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.16  18453  166
 218 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            111.10   5333   48
 219 Paulina Mech                   Kraków               111.03   8660   78
 220 Agnieszka Biegańska            Białystok            111.01  15098  136
 221 Iza Kraj                       Warszawa             110.54   6522   59
 222 Marianna Kozłowska             Białystok            110.53  14701  133
 223 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 224 Mariusz Michalski              Inowrocław           110.36   8498   77
 225 Joanna Suchanek                Wrocław              110.26  14664  133
 226 Paweł Maciejczuk               Białystok            110.17  13992  127
 227 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 228 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               110.08  15852  144
 229 Monika Krzysztofek             Wejherowo            109.94   7916   72
 230 Zofia Górka                    Łęczna               109.49   3832   35
 231 Damian Łupiński                Konojady             109.27   5245   48
 232 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            109.25   5244   48
 233 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          109.23   6554   60
 234 Urszula Solarska               Łódź                 108.88  20687  190
 235 Marta Sztajnert                Wisła                108.82   4135   38
 236 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.48  13018  120
 237 Bożena Guział                  Racibórz             108.32   6716   62
 238 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               108.14  21088  195
 239 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.13   8867   82
 240 Maria Pokorska                 Warszawa             108.10   5405   50
 241 Dorota Ostrowska               Białystok            108.07  15995  148
 242 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.73   8942   83
 243 Józef Burzyński                Ełk                  107.68  11306  105
 244 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             107.58   3873   36
 245 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 246 Sylwia Łada                    Inowrocław           107.46  20740  193
 247 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.44   4835   45
 248 Adriana Gąbka                  Deszczno             107.14   3750   35
 249 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.99  20114  188
 250 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.96  20215  189
 251 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          106.49   6496   61
 252 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             105.76   3913   37
 253 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.64   3803   36
 254 Sławomir Długosz               Ostróda              105.62  20068  190
 255 Agnieszka Kozak                Gdynia               105.36  20124  191
 256 Katarzyna  Szachowicz          Uniszewo             105.19   3787   36
 257 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              105.19   3261   31
 258 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 259 Dariusz Sowula                 Kraków               104.98   4829   46
 260 Paweł Brylski                  Kraków               104.67   3768   36
 261 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.63  12242  117
 262 Jakub Błażejewski              Poznań               104.62   4394   42
 263 Łukasz Wojciechowski           Łomża                104.04   5722   55
 264 Marek Szczepanik               Reda                 103.65   6426   62
 265 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          103.53   3727   36
 266 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.44  19964  193
 267 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               103.32   8162   79
 268 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.91  14407  140
 269 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             102.68   3902   38
 270 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.85  10592  104
 271 Anna Stambulska                Kraków               101.84   3768   37
 272 Anna Arana                     Warszawa             101.80  12012  118
 273 Laura Pisula                   Wrocław              101.72   5086   50
 274 Maciej Dąbrowski               Warszawa             101.71  20343  200
 275 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         101.68   4779   47
 276 Aleksandra Brzeska             Piastów              100.37  11041  110
 277 Beata Kowaluk-Jagielska        Police               100.36   3914   39
 278 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             100.35   4817   48
 279 Lidia Żywna                    Gdynia               100.20  15832  158
 280 Leszek Kilian                  Jaworzno             100.07   6004   60
 281 Halina Mrozek                  Warszawa             100.04  11805  118
 282 Michał Dąbrowski               Warszawa              99.82  11380  114
 283 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             99.78  12872  129
 284 Tomasz A. Praga                Białystok             99.59   4581   46
 285 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.56   8164   82
 286 Marcin Stachowski              Wydartowo I           99.25   9429   95
 287 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               97.54   4487   46
 288 Dominika Worona                Police                97.10   5632   58
 289 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           97.02   4657   48
 290 Sylwia Kozłowska               Białystok             96.80  13649  141
 291 Anna Lenartowska               Gdynia                96.71   6963   72
 292 Marek Horyń                    Ełk                   95.71   4020   42
 293 Sylwia Buks                    Warszawa              95.69  16841  176
 294 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.88   4554   48
 295 Teresa Prystupa                Zajączkowo            94.11   3388   36
 296 Liliana Dąbrowska              Warszawa              93.94   3194   34
 297 Michał Landowski               Police                92.33   4247   46
 298 Zygmunt Skwarek                Katowice              91.59   3389   37
 299 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 300 Paulina Naplocha               Racibórz              90.30  11107  123
 301 Janina Grajewska               Choroszcz             90.25   5325   59
 302 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              90.21   5232   58
 303 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              89.57   4568   51
 304 Agnieszka Dawid                Kraków                89.55   3761   42
 305 Agata Pastusiak                Sulęcin               88.92   3468   39
 306 Andrzej Klich                  Jaworzno              87.78  10007  114
 307 Joanna Kozłowska               Gdańsk                87.64   3155   36
 308 Zuzanna Molak                  Warszawa              87.64   3155   36
 309 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                87.61   9024  103
 310 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             86.64  11090  128
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               85.92   3265   38
 312 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   85.78   3860   45
 313 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                85.40   2989   35
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   84.88   3395   40
 315 Radosław Pastusiak             Sulęcin               83.49   3256   39
 316 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 317 Artur Kwiatkowski              Radomsko              82.20   8631  105
 318 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   82.00   4674   57
 319 Beata Kiżewska                 Świnoujście           81.38   3825   47
 320 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 321 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            80.62   3628   45
 322 Kamila Zacharuk                Zabrze                76.21   2591   34
 323 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 324 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.00   3752   56
 325 Mirosław Dejna                 Sampława              59.95  11630  194




Poczekalnia na dzień 05-08-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   2 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      114.18   3197   28
   3 Zdzisław Szota                 Warszawa             112.96   3163   28
   4 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   5 Maciej Rzychoń                 Katowice             128.00   3456   27
   6 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   7 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            110.85   2993   27
   8 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   9 Halina Roszak                  Poznań               103.19   2786   27
  10 Justyna Czupryńska             Świnoujście           75.85   2048   27
  11 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.12   3461   26
  12 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  13 Jacek Nocoń                    Jaworzno             111.65   2903   26
  14 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  101.62   2642   26
  15 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             71.04   1847   26
  16 Piotr Ozimek                   Sochaczew             61.58   1601   26
  17 Adam Klimont                   Wałcz                131.32   3283   25
  18 Marcin  Baniewski              Pełczyce             130.48   3262   25
  19 Jarosław Żuliński              Szczecin             126.00   3150   25
  20 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.12   2828   25
  21 Kamil Lesisz                   Warszawa             111.92   2798   25
  22 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz            105.84   2646   25
  23 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  24 Daniel Mundyk                  Jelenia Góra         134.96   3239   24
  25 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  26 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  27 Michał Makowski                Warszawa             127.25   3054   24
  28 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  29 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  30 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.58   2966   24
  31 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  32 Piotr Mańkowski                Warszawa             117.17   2812   24
  33 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  34 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  35 Dawid Brandys                  Chrzanów             115.92   2782   24
  36 Dariusz Zębek                  Olsztyn              114.79   2755   24
  37 Monika Dymek                   Ustka                114.17   2740   24
  38 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  39 Artur Wawrzynowski             Żukowo               113.33   2720   24
  40 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  41 Mariusz Makuch                 Zator                112.21   2693   24
  42 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  43 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              110.83   2660   24
  44 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  45 Kinga Stecuła                  Bytom                108.42   2602   24
  46 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  47 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  48 Alicja Tarczewska              Łomża                103.42   2482   24
  49 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             102.79   2467   24
  50 Jan Pawłowski                  Warszawa              99.00   2376   24
  51 Bożena Mileńko                 Świnoujście           97.88   2349   24
  52 Bożena Lisiewska               Piasutno              96.46   2315   24
  53 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              94.62   2271   24
  54 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  55 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  56 Paweł Zbrowski                 Gdynia               122.39   2815   23
  57 Bartłomiej Dalecki             Rumia                115.83   2664   23
  58 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  59 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.87   2642   23
  60 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz            103.78   2387   23
  61 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  62 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  63 Łukasz Łysko                   Miastko               95.04   2186   23
  64 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  65 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście           91.52   2105   23
  66 Hanna Siemionow                Białystok             82.43   1896   23
  67 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  68 Michał Śliwiński               Szczecin              74.61   1716   23
  69 Jadwiga Żelazny                Kraków                66.96   1540   23
  70 Monika Kowalik                 Kraków                66.91   1539   23
  71 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           123.91   2726   22
  72 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  73 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  74 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.68   2171   22
  75 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  76 Blanka Zwolińska               Skierdy               85.05   1871   22
  77 Michał Lasecki                 Warszawa              83.59   1839   22
  78 Maciej Rosiński                Ostrów Wielkopolski   80.77   1777   22
  79 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  80 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              73.82   1624   22
  81 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  82 Wojciech Sołdan                Gdynia               141.57   2973   21
  83 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  84 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  85 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  86 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  87 Paulina Brzuchalska            Bydgoszcz            112.89   2145   19
  88 Grażyna Kula                   Gdańsk               111.68   2122   19
  89 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  90 Maciej Mizgier                 Gdańsk               107.63   2045   19
  91 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  92 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
  93 Wojciech Urbański              Warszawa             142.35   2420   17
  94 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
  95 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
  96 Filip Sosin                    Warszawa             116.59   1982   17
  97 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
  98 Dorota Buśko                   Naterki               80.65   1371   17
  99 Jan Kozłowski                  Kraków               124.81   1997   16
 100 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 101 Dariusz Maciejuk               Warszawa             134.47   2017   15
 102 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 103 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 104 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 105 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 106 Dorota Maciejuk                Warszawa             125.36   1755   14
 107 Tomasz Drewnowski              Warszawa             109.00   1526   14
 108 Dariusz Zając                  Jaworzno             104.93   1469   14
 109 Andrzej Słapiński              Warszawa             103.36   1447   14
 110 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 111 Jarosław Józik                 Brzeszcze             92.50   1295   14
 112 Ryszard Pliszka                Szczecin              84.36   1181   14
 113 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 114 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 115 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 116 Monika Siemaszko               Lipiany              109.38   1422   13
 117 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 118 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 119 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 120 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 121 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 122 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 123 Dariusz Dzierża                Kraków               151.08   1813   12
 124 Marzena Zawierska              Warszawa             148.25   1779   12
 125 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 126 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            135.42   1625   12
 127 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 128 Sławomir Nosek                 Mielec               132.83   1594   12
 129 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 130 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.67   1580   12
 131 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 132 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             129.58   1555   12
 133 Michał Szymkowski              Wrocław              127.58   1531   12
 134 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 135 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 136 Mateusz Żbikowski              Warszawa             124.17   1490   12
 137 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       122.42   1469   12
 138 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 139 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 140 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 141 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           120.75   1449   12
 142 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.67   1436   12
 143 Michał Trumpus                 Wrocław              119.25   1431   12
 144 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               118.08   1417   12
 145 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 146 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          117.00   1404   12
 147 Karol Rembiałkowski            Warszawa             116.33   1396   12
 148 Agnieszka Matus                Milanówek            115.08   1381   12
 149 Sławomir Radzymiński           Kraków               114.92   1379   12
 150 Grzegorz Miecugow              Warszawa             114.75   1377   12
 151 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 152 Agnieszka Koralewska           Ostrów Wielkopolski  114.25   1371   12
 153 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      114.25   1371   12
 154 Marcela Wołowiec               Gdynia               113.75   1365   12
 155 Jolanta Kosmowska              Warszawa             112.67   1352   12
 156 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 157 Małgorzata Jóźwiak             Iława                111.75   1341   12
 158 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 159 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 160 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 161 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 162 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 163 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 164 Andrzej Stańczyk               Tarnów               108.92   1307   12
 165 Joanna Regdos                  Kraków               108.42   1301   12
 166 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 167 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 168 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 169 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 170 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 171 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 172 Mariola Andrusikiewicz         Zator                104.67   1256   12
 173 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  104.50   1254   12
 174 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 175 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 176 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 177 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 178 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz            101.92   1223   12
 179 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 180 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 181 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 182 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 183 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 184 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 185 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 186 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 187 Honorata Rutkowska             Świętajno             97.67   1172   12
 188 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 189 Stefan Kurszel                 Białystok             97.33   1168   12
 190 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 191 Zuzanna Kulesza                Ostrów Wielkopolski   96.17   1154   12
 192 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 193 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 194 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 195 Stefan Koczarski               Szczecin              94.08   1129   12
 196 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 197 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 198 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   91.92   1103   12
 199 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 200 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 201 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 202 Michał Majszyk                 Warszawa              90.58   1087   12
 203 Przemysław Anielski            Świętajno             90.50   1086   12
 204 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  90.08   1081   12
 205 Tomasz Mandes                  Warszawa              89.83   1078   12
 206 Tomasz Banasiak                Ostrów Wielkopolski   89.75   1077   12
 207 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 208 Paula Szałata                  Ostrów Wielkopolski   89.50   1074   12
 209 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 210 Tomasz Majewski                Ząbki                 87.33   1048   12
 211 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 212 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 213 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 214 Brygida Pindelska              Świnoujście           86.67   1040   12
 215 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 216 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 217 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 218 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 219 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 220 Łukasz Rotowski                Szczęsne              79.58    955   12
 221 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 222 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 223 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 224 Magdalena Mitrofaniuk          Warszawa              74.83    898   12
 225 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 226 Maksymilian Piątek             Warszawa              70.42    845   12
 227 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 228 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 229 Jadwiga Kapłan-Majtka          Kłodzko               60.17    722   12
 230 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 231 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 232 Małgorzata Lipiec              Świnoujście           91.36   1005   11
 233 Katarzyna Pawłowska            Płoty                 90.91   1000   11
 234 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 235 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 236 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 237 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 238 Leszek Katyński                Słupsk                87.09    958   11
 239 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 240 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   85.27    938   11
 241 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           85.00    935   11
 242 Konrad Pajączek                Milanówek             83.91    923   11
 243 Michał Dulat                   Kraków                82.91    912   11
 244 Karolina Kurkowska             Opole                 82.55    908   11
 245 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 246 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 247 Zuzanna Dąbrowska              Świętajno             79.91    879   11
 248 Kinga Szydłowska               Świętajno             79.91    879   11
 249 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 250 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 251 Rafał Stachura                 Zator                 78.09    859   11
 252 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 253 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 254 Zofia  Michałowska             Ełk                   77.27    850   11
 255 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 256 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 257 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                74.27    817   11
 258 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 259 Krystyna Michałowska           Odolanów              73.55    809   11
 260 Tomasz Kniaziuk                Kraków                73.45    808   11
 261 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 262 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             72.91    802   11
 263 Justyna Drop                   Koszalin              72.18    794   11
 264 Zuzanna Rokicka                Świętajno             70.36    774   11
 265 Wioletta Kamińska              Gdańsk                70.27    773   11
 266 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 267 Lech Lenckowski                Dębień                65.00    715   11
 268 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 269 Iwona Mackiewicz               Kodeń                 64.45    709   11
 270 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 271 Miłosz Śliwiński               Szczecin              62.27    685   11
 272 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 273 Emilia Spanialska              Świętajno             61.36    675   11
 274 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.18    673   11
 275 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 276 Marek Wilczek                  Świnoujście           60.64    667   11
 277 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 278 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 279 Julia Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   54.18    596   11
 280 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 281 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 282 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 283 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 284 Teresa Kulesza                 Ełk                   56.70    567   10
 285 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 286 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 287 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 288 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 289 Michał Wykrętowicz             Warszawa             114.12    913    8
 290 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 291 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 292 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 293 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 294 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 295 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 296 Marzena Psik                   Murowana Goślina      80.12    641    8
 297 Arkadiusz Florczak             Szczecin              79.50    636    8
 298 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 299 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 300 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 301 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 302 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 303 Przemysław Herdzina            Kraków               136.29    954    7
 304 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.43    815    7
 305 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 306 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 307 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  100.43    703    7
 308 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 309 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 310 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 311 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 312 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            93.86    657    7
 313 Paweł Brzeziński               Warszawa              93.71    656    7
 314 Aneta Grodek                   Zawiercie             89.29    625    7
 315 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 316 Małgorzata Stefańczyk          Świnoujście           86.71    607    7
 317 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 318 Mateusz Zawada                 Kraków                83.86    587    7
 319 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 320 Danuta Jasiorkowska            Jasienna              78.00    546    7
 321 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 322 Kacper Szuba                   Duszniki Zdrój        74.00    518    7
 323 Anna Kiżewska                  Świnoujście           72.86    510    7
 324 Chrystian Janik                Wrocław               72.43    507    7
 325 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 326 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 327 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 328 Izabela Zawada                 Kraków                63.71    446    7
 329 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 330 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 331 Marta Dobrzańska               Kraków               114.50    687    6
 332 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 333 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 334 Weronika Wasiak                Kraków                54.17    325    6
 335 Martyna Pawlak                 Ostrów Wielkopolski   53.67    322    6
 336 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 337 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.00    565    5
 338 Bogna Berestecka               Szczecin              97.40    487    5
 339 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 340 Barbara Pawelczyk              Szczecin              73.20    366    5
 341 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 342 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 343 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 344 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 345 Adam Starachowski              Międzyzdroje          55.75    223    4
 346 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 347 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 348 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 349 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 350 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 351 Łukasz Majksner                Żyrardów              74.33    223    3
 352 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 353 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 354 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 355 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 356 Mirosław Sójka                 Ełk                   64.00    128    2
 357 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 358 Marek Kujawa                   Ostrów Wielkopolski   63.00    126    2
 359 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 360 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 361 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 362 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 363 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 364 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 365 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 366 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 367 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 368 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 369 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 370 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie