Kraków28
lipca
Kraków 28-29 lipca XVI Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2012
Słupsk 4
sierpnia
Słupsk 4- 5 sierpnia XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w ScrabbleGrand Prix 2012
Legnica11
sierpnia
Legnica 11-12 sierpnia XVIII Puchar Polski
Słupskie granie04 - 05 sierpnia 2012 — XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w Scrabble Słupsk, 04 - 05 sierpnia 2012
Grand Prix 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Słupskie granieDobre warunki do gry, wszystko na miejscu, atrakcyjne nagrody finansowe to stałe, mocne punkty tego turnieju. I tak samo było w tym roku. Tylko uczestników mogłoby być więcej. Pewnie to kwestia terminu urlopowego lub zbyt licznych turniejów cotygodniowych.

Tym razem w zawodach uczestniczyło 46 osób. Nie zabrakło oczywiście najlepszych w rankingu i walczących o tytuł Grand Prix. Po pierwszym dniu uformowała się czołówka turnieju w składzie: Mariusz Skrobosz, Grzegorz Kurowski, Dominik Urbacki i Miłosz Wrzałek. Trójka z nich stanęła na podium. Nowy Mistrz Ziemi Słupskiej, Dominik Urbacki, już rundę przed końcem zapewnił sobie zwycięstwo i zakończył turniej tylko z jedną porażką. Drugie miejsce zajął Mariusz Skrobosz, a na najniższym stopniu podium stanął Miłosz Wrzałek.

Uczestnicy nie musieli się rozpraszać, ponieważ posiłki były donoszone na miejsce, w trakcie turnieju mogli się również raczyć kawą i herbatą, a pogoda nie zachęcała do wypadów nad morze.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów za perfekcyjne przygotowanie warunków do przeprowadzenia turnieju, jak również dla sponsorów za atrakcyjne nagrody.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w Scrabble
XIV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekAkademia Pomorska w Słupsku, ul. Arciszewskiego 22 "A"
Wydział Humanistyczny (główny budynek)
Obrońca tytułuDariusz Puton
SędziaAndrzej Lożyński
Strona www turniejuhttp://www.bridgefestival.hg.pl/
HarmonogramSobota, 4 sierpnia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier
20:30 — kolacja

Niedziela, 5 sierpnia (5 rund)
8:00 — 9:00 — śniadanie
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdAutobus linii nr 1.
Przystanek na ulicy Wojska Polskiego (50 metrów w linii prostej od wyjścia z dworca kolejowego)
WyżywienieAkademia Pomorska w Słupsku, ul. Arciszewskiego 22 "A" — miejsce rozgrywek
NoclegiDom Studenta nr 4 Akademii Pomorskiej — ul. Arciszewskiego 22a (ok. 50 metrów od miejsca rozgrywek)
- pokoje jednoosobowe 46 zł od osoby
- pokoje 2-osobowe 36 zł od osoby
- pokoje 3-osobowe 25 zł od osoby

Rezerwacja telefonicznie (59 840 53 67) lub mailowo (osiedle@apsl.edu.pl)

Termin rezerwacji do 30 lipca 2012r.
NagrodyI miejsce — 750zł, puchar, dyplom
II miejsce — 600zł, dyplom
III miejsce — 500zł, dyplom
IV miejsce — 400zł, dyplom
V miejsce — 300zł, dyplom
VI miejsce – 200zł, dyplom
VII miejsce — nagroda rzeczowa
VIII miejsce — nagroda rzeczowa
IX miejsce — nagroda rzeczowa
X miejsce – nagroda rzeczowa
nagroda dla najlepszego słupszczanina — 150 zł, dyplom
OrganizatorzyStowarzyszenie Międzynarodowy Festiwal Brydża Sportowego "Solidarność" 76-200 Słupsk, ul. Jedności Narodowej 2
Henryk Grądzki — tel. 601 831 325
Józef Grządzielski — tel. 693 967 637
bridgefestival@go2.pl
SponsorzyUrząd Miejski w Słupsku
Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku


Wyniki turnieju XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dominik         Urbacki              Pruszków               143.25     11.0     5116     2128      732
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               146.72      9.0     5149     1932      884
  3 Miłosz          Wrzałek              Reda                   140.96      8.5     5046     1882      470
  4 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                147.99      8.0     5290     1797      769
  5 Krzysztof       Obremski             Legnica                144.42      8.0     4988     1672      574
  6 Michał          Alabrudziński        Włocławek              152.50      8.0     4920     1868      433
  7 Marek           Syczuk               Warszawa               139.29      8.0     4856     1775      434
  8 Irena           Sołdan               Sopot                  132.03      8.0     4784     1771      305
  9 Jakub           Zaryński             Świnoujście            136.48      8.0     4501     1807       46
 10 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 148.35      7.5     4907     1648      791
 11 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               143.98      7.0     4969     1729      675
 12 Szymon          Jachimek             Gdynia                 100.00      7.0     4663     1513      433
 13 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.77      7.0     4654     1548      296
 14 Marek           Reda                 Wołomin                145.36      7.0     4611     1707      111
 15 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.35      7.0     4562     1711      -44
 16 Rafał           Wesołowski           Warszawa               127.43      7.0     4555     1676      -37
 17 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                121.33      7.0     4537     1639      408
 18 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.67      6.5     4661     1580     -182
 19 Mateusz         Borsuk               Reda                   141.91      6.0     5109     1542      233
 20 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               136.15      6.0     4764     1579       84
 21 Leszek          Kacprzyk             Katowice               119.55      6.0     4717     1547       97
 22 Dominik         Piasecki             Słupsk                 140.02      6.0     4691     1471      239
 23 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 123.42      6.0     4674     1527     -327
 24 Magdalena       Kublik               Warszawa               123.72      6.0     4502     1517     -118
 25 Weronika        Rudnicka             Szczecin               129.83      6.0     4487     1463      307
 26 Grzegorz        Łukasik              Konojady               129.79      6.0     4433     1544      -81
 27 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 105.22      6.0     4246     1292        8
 28 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               107.41      6.0     4241     1480     -365
 29 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 110.09      6.0     4101     1356     -209
 30 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 102.66      5.5     4265     1418     -195
 31 Dawid           Pikul                Poznań                 144.54      5.0     4758     1386      353
 32 Rafał           Stachowski           Police                 118.44      5.0     4641     1295     -246
 33 Renata          Andracka             Zwola                  112.04      5.0     4372     1354     -317
 34 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.00      5.0     4144     1400     -402
 35 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      5.0     3965     1295     -371
 36 Paweł           Wdziękoński          Świnoujście            100.00      5.0     3736     1207     -459
 37 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            137.43      4.5     4626     1371       54
 38 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 109.33      4.0     4329     1133     -406
 39 Monika          Dymek                Ustka                  122.46      4.0     4114     1182     -318
 40 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      4.0     4016     1224     -760
 41 Zdzisław        Parnicki             Słupsk                 104.78      4.0     3939     1075     -288
 42 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      3.5     3958      971      -49
 43 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      3.5     3878     1024     -201
 44 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      3.5     3582      927     -570
 45 Liliana         Dąbrowska            Warszawa               100.00      1.0     2135      537     -500
 46 Bernadetta      Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      0.5     3613      667     -791
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



	Michał Alabrudziński 152.50 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena      Kublik                123.72 +  448: 356  174
    2     8 Grzegorz       Łukasik               129.79 +  456: 316  180
    3     1 Jakub          Zaryński              136.48 -  347: 348   86
    4     7 Tomasz         Zwoliński             147.99 +  447: 389  198
    5     2 Kazimierz      Merklejn              143.98 +  412: 402  194
    6     5 Stanisław      Rydzik                141.67 +  408: 382  192
    7     3 Dominik        Urbacki               143.25 -  334: 398   93
    8     3 Marek          Syczuk                139.29 +  503: 307  189
    9     3 Miłosz         Wrzałek               140.96 -  349: 431   91
   10     4 Ireneusz       Moralewicz            127.35 +  543: 272  177
   11     2 Mariusz        Skrobosz              146.72 +  340: 337  197
   12     2 Mariusz        Skrobosz              146.72 -  333: 549   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1868  / 12 155.67




	Rafał Lenartowski 148.35 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Łukasz         Baranowski            123.42 -  339: 418   73
    2    14 Marek          Reda                  145.36 -  254: 454   95
    3    20 Rafał          Stachowski            118.44 +  576: 289  168
    4    15 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  451: 342  150
    5    12 Renata         Andracka              112.04 -  399: 408   62
    6    13 Monika         Dymek                 122.46 +  385: 287  172
    7    11 Andrzej        Bednaruk              102.66 =  340: 340  103
    8    10 Grzegorz       Łukasik               129.79 +  422: 267  180
    9     9 Dominik        Piasecki              140.02 -  376: 381   90
   10    12 Rafał          Wesołowski            127.43 +  454: 321  177
   11     9 Stanisław      Rydzik                141.67 +  514: 312  192
   12     7 Grzegorz       Kurowski              136.15 +  397: 297  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Tomasz Zwoliński 147.99 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Monika         Dymek                 122.46 +  412: 329  172
    2     2 Dawid          Pikul                 144.54 +  388: 312  195
    3     2 Kazimierz      Merklejn              143.98 -  366: 414   94
    4     7 Michał         Alabrudziński         152.50 -  389: 447  103
    5    16 Zdzisław       Parnicki              104.78 +  466: 310  155
    6     8 Renata         Andracka              112.04 +  593: 362  162
    7     2 Grzegorz       Kurowski              136.15 -  329: 411   86
    8     7 Magdalena      Kublik                123.72 +  625: 309  174
    9     4 Jakub          Zaryński              136.48 +  396: 344  186
   10     1 Mariusz        Skrobosz              146.72 +  409: 369  197
   11     3 Miłosz         Wrzałek               140.96 -  462: 505   91
   12     3 Irena          Sołdan                132.03 +  455: 409  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Mariusz Skrobosz 146.72 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Barbara        Łukaszewicz           121.33 +  379: 354  171
    2     9 Andrzej        Bednaruk              102.66 +  408: 380  153
    3     3 Marek          Syczuk                139.29 +  466: 340  189
    4     2 Ireneusz       Moralewicz            127.35 +  490: 342  177
    5     1 Dominik        Urbacki               143.25 +  554: 298  193
    6     1 Magdalena      Kublik                123.72 +  470: 314  174
    7     1 Miłosz         Wrzałek               140.96 -  362: 433   91
    8     1 Grzegorz       Kurowski              136.15 +  378: 355  186
    9     1 Kazimierz      Merklejn              143.98 +  387: 367  194
   10     1 Tomasz         Zwoliński             147.99 -  369: 409   98
   11     2 Michał         Alabrudziński         152.50 -  337: 340  103
   12     2 Michał         Alabrudziński         152.50 +  549: 333  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1932  / 12 161.00




	Marek Reda 145.36 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Leszek         Kacprzyk              119.55 -  401: 428   70
    2    14 Rafał          Lenartowski           148.35 +  454: 254  198
    3     9 Weronika       Rudnicka              129.83 +  383: 281  180
    4    10 Miłosz         Wrzałek               140.96 -  327: 420   91
    5    15 Dariusz        Puton                 137.43 +  385: 366  187
    6    12 Lidia          Żywna                 100.00 -  362: 392   50
    7    14 Barbara        Łukaszewicz           121.33 +  382: 243  171
    8    12 Stanisław      Rydzik                141.67 +  462: 377  192
    9     6 Krzysztof      Obremski              144.42 +  428: 313  194
   10     7 Mateusz        Borsuk                141.91 +  416: 398  192
   11     1 Dominik        Urbacki               143.25 -  298: 621   93
   12     5 Marek          Syczuk                139.29 -  313: 407   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Dawid Pikul 144.54 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Stachowski            118.44 +  531: 316  168
    2     2 Tomasz         Zwoliński             147.99 -  312: 388   98
    3    10 Waldemar       Kudliński             100.00 +  445: 281  150
    4     5 Krzysztof      Sporczyk              125.77 -  371: 472   76
    5    10 Grzegorz       Łukasik               129.79 -  354: 422   80
    6    15 Weronika       Rudnicka              129.83 +  406: 345  180
    7    10 Łukasz         Baranowski            123.42 -  360: 363   73
    8    13 Irena          Sołdan                132.03 -  394: 408   82
    9    16 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  490: 223  150
   10    13 Lidia          Żywna                 100.00 -  336: 449   50
   11    16 Dariusz        Puton                 137.43 +  441: 324  187
   12    13 Mateusz        Borsuk                141.91 -  318: 414   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Krzysztof Obremski 144.42 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Renata         Andracka              112.04 -  402: 406   62
    2    13 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  494: 278  150
    3     8 Rafał          Wesołowski            127.43 -  404: 481   77
    4    14 Weronika       Rudnicka              129.83 +  343: 315  180
    5    11 Barbara        Łukaszewicz           121.33 +  391: 364  171
    6     7 Irena          Sołdan                132.03 -  368: 427   82
    7    12 Szymon         Dąbrowski             107.41 +  410: 351  157
    8     9 Lidia          Żywna                 100.00 +  525: 252  150
    9     6 Marek          Reda                  145.36 -  313: 428   95
   10     8 Grzegorz       Łukasik               129.79 +  473: 343  180
   11     7 Magdalena      Kublik                123.72 +  477: 414  174
   12     4 Kazimierz      Merklejn              143.98 +  388: 355  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Kazimierz Merklejn 143.98 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Piotrowicz            110.09 +  407: 390  160
    2     4 Rafał          Wesołowski            127.43 +  495: 262  177
    3     2 Tomasz         Zwoliński             147.99 +  414: 366  198
    4     3 Jakub          Zaryński              136.48 +  413: 347  186
    5     2 Michał         Alabrudziński         152.50 -  402: 412  103
    6     4 Miłosz         Wrzałek               140.96 -  349: 393   91
    7     5 Irena          Sołdan                132.03 +  452: 283  182
    8     4 Ireneusz       Moralewicz            127.35 +  511: 310  177
    9     1 Mariusz        Skrobosz              146.72 -  367: 387   97
   10     2 Dominik        Urbacki               143.25 -  414: 422   93
   11     5 Barbara        Łukaszewicz           121.33 +  390: 334  171
   12     4 Krzysztof      Obremski              144.42 -  355: 388   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Dominik Urbacki 143.25 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Kozak                 109.33 +  417: 380  159
    2     1 Mateusz        Borsuk                141.91 +  467: 379  192
    3     4 Łukasz         Baranowski            123.42 +  473: 310  173
    4     1 Leszek         Kacprzyk              119.55 +  312: 287  170
    5     1 Mariusz        Skrobosz              146.72 -  298: 554   97
    6     3 Ireneusz       Moralewicz            127.35 +  402: 337  177
    7     3 Michał         Alabrudziński         152.50 +  398: 334  203
    8     2 Miłosz         Wrzałek               140.96 +  399: 366  191
    9     2 Grzegorz       Kurowski              136.15 +  484: 383  186
   10     2 Kazimierz      Merklejn              143.98 +  422: 414  194
   11     1 Marek          Reda                  145.36 +  621: 298  195
   12     1 Miłosz         Wrzałek               140.96 +  423: 342  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2128  / 12 177.33




	Mateusz Borsuk 141.91 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Szymon         Dąbrowski             107.41 +  542: 360  157
    2     1 Dominik        Urbacki               143.25 -  379: 467   93
    3     7 Irena          Sołdan                132.03 +  417: 412  182
    4     4 Magdalena      Kublik                123.72 -  354: 476   74
    5     9 Andrzej        Bednaruk              102.66 +  439: 316  153
    6     6 Grzegorz       Łukasik               129.79 +  430: 372  180
    7     4 Jakub          Zaryński              136.48 -  447: 483   86
    8     6 Łukasz         Baranowski            123.42 +  511: 462  173
    9     5 Ireneusz       Moralewicz            127.35 -  382: 397   77
   10     7 Marek          Reda                  145.36 -  398: 416   95
   11    10 Rafał          Wesołowski            127.43 -  396: 397   77
   12    13 Dawid          Pikul                 144.54 +  414: 318  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Stanisław Rydzik 141.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mieczysław     Pastuszak             105.22 +  397: 391  155
    2     6 Dariusz        Puton                 137.43 =  375: 375  137
    3     6 Leszek         Kacprzyk              119.55 -  349: 464   70
    4    13 Dominik        Piasecki              140.02 +  460: 395  190
    5     8 Rafał          Wesołowski            127.43 +  371: 315  177
    6     5 Michał         Alabrudziński         152.50 -  382: 408  103
    7     8 Marek          Syczuk                139.29 -  316: 520   89
    8    12 Marek          Reda                  145.36 -  377: 462   95
    9    14 Agnieszka      Kozak                 109.33 +  431: 350  159
   10    11 Szymon         Jachimek              100.00 +  384: 345  150
   11     9 Rafał          Lenartowski           148.35 -  312: 514   98
   12    12 Szymon         Dąbrowski             107.41 +  507: 304  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Miłosz Wrzałek 140.96 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zdzisław       Parnicki              104.78 =  450: 450  105
    2    11 Leszek         Kacprzyk              119.55 -  367: 422   70
    3    16 Monika         Dymek                 122.46 +  504: 300  172
    4    10 Marek          Reda                  145.36 +  420: 327  195
    5     7 Krzysztof      Sporczyk              125.77 +  357: 348  176
    6     4 Kazimierz      Merklejn              143.98 +  393: 349  194
    7     1 Mariusz        Skrobosz              146.72 +  433: 362  197
    8     2 Dominik        Urbacki               143.25 -  366: 399   93
    9     3 Michał         Alabrudziński         152.50 +  431: 349  203
   10     3 Grzegorz       Kurowski              136.15 +  478: 385  186
   11     3 Tomasz         Zwoliński             147.99 +  505: 462  198
   12     1 Dominik        Urbacki               143.25 -  342: 423   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1882  / 12 156.83




	Dominik Piasecki 140.02 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Bednaruk              102.66 -  389: 433   53
    2    17 Rafał          Stachowski            118.44 +  408: 340  168
    3    13 Barbara        Łukaszewicz           121.33 +  414: 408  171
    4    13 Stanisław      Rydzik                141.67 -  395: 460   92
    5    13 Lidia          Żywna                 100.00 -  325: 326   50
    6    16 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  497: 280  150
    7     9 Rafał          Wesołowski            127.43 +  432: 299  177
    8     8 Dariusz        Puton                 137.43 +  381: 303  187
    9     9 Rafał          Lenartowski           148.35 +  381: 376  198
   10     6 Jakub          Zaryński              136.48 -  355: 389   86
   11     8 Marek          Syczuk                139.29 -  359: 463   89
   12     8 Szymon         Jachimek              100.00 -  355: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Marek Syczuk 139.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  472: 239  150
    2     5 Renata         Andracka              112.04 +  421: 389  162
    3     3 Mariusz        Skrobosz              146.72 -  340: 466   97
    4    12 Zdzisław       Parnicki              104.78 +  445: 251  155
    5     4 Jakub          Zaryński              136.48 +  396: 327  186
    6     2 Grzegorz       Kurowski              136.15 -  385: 460   86
    7     8 Stanisław      Rydzik                141.67 +  520: 316  192
    8     3 Michał         Alabrudziński         152.50 -  307: 503  103
    9     7 Rafał          Wesołowski            127.43 +  371: 341  177
   10     5 Irena          Sołdan                132.03 -  329: 458   82
   11     8 Dominik        Piasecki              140.02 +  463: 359  190
   12     5 Marek          Reda                  145.36 +  407: 313  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1775  / 12 147.92




	Dariusz Puton 137.43 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  464: 328  150
    2     6 Stanisław      Rydzik                141.67 =  375: 375  142
    3     5 Ireneusz       Moralewicz            127.35 -  323: 456   77
    4    11 Rafał          Wesołowski            127.43 -  406: 407   77
    5    15 Marek          Reda                  145.36 -  366: 385   95
    6    18 Agnieszka      Kozak                 109.33 +  509: 251  159
    7    15 Krzysztof      Sporczyk              125.77 +  399: 397  176
    8     8 Dominik        Piasecki              140.02 -  303: 381   90
    9    13 Grzegorz       Łukasik               129.79 -  354: 389   80
   10    16 Weronika       Rudnicka              129.83 -  359: 408   80
   11    16 Dawid          Pikul                 144.54 -  324: 441   95
   12    20 Waldemar       Kudliński             100.00 +  444: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Jakub Zaryński 136.48 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Dąbrowski             100.00 +  371: 304  150
    2    10 Grzegorz       Kurowski              136.15 +  441: 398  186
    3     1 Michał         Alabrudziński         152.50 +  348: 347  203
    4     3 Kazimierz      Merklejn              143.98 -  347: 413   94
    5     4 Marek          Syczuk                139.29 -  327: 396   89
    6     9 Krzysztof      Sporczyk              125.77 +  367: 289  176
    7     4 Mateusz        Borsuk                141.91 +  483: 447  192
    8     5 Leszek         Kacprzyk              119.55 +  390: 380  170
    9     4 Tomasz         Zwoliński             147.99 -  344: 396   98
   10     6 Dominik        Piasecki              140.02 +  389: 355  190
   11     4 Irena          Sołdan                132.03 -  325: 412   82
   12     6 Ireneusz       Moralewicz            127.35 +  369: 318  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 12 150.58




	Grzegorz Kurowski 136.15 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Szymon         Jachimek              100.00 +  431: 384  150
    2    10 Jakub          Zaryński              136.48 -  398: 441   86
    3    11 Grzegorz       Łukasik               129.79 +  437: 405  180
    4     6 Lidia          Żywna                 100.00 +  430: 215  150
    5     3 Leszek         Kacprzyk              119.55 +  480: 371  170
    6     2 Marek          Syczuk                139.29 +  460: 385  189
    7     2 Tomasz         Zwoliński             147.99 +  411: 329  198
    8     1 Mariusz        Skrobosz              146.72 -  355: 378   97
    9     2 Dominik        Urbacki               143.25 -  383: 484   93
   10     3 Miłosz         Wrzałek               140.96 -  385: 478   91
   11     6 Ireneusz       Moralewicz            127.35 -  297: 413   77
   12     7 Rafał          Lenartowski           148.35 -  297: 397   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Irena Sołdan 132.03 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  454: 300  150
    2     7 Weronika       Rudnicka              129.83 +  382: 342  180
    3     7 Mateusz        Borsuk                141.91 -  412: 417   92
    4     8 Łukasz         Baranowski            123.42 -  350: 427   73
    5    14 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  352: 346  150
    6     7 Krzysztof      Obremski              144.42 +  427: 368  194
    7     5 Kazimierz      Merklejn              143.98 -  283: 452   94
    8    13 Dawid          Pikul                 144.54 +  408: 394  195
    9     8 Leszek         Kacprzyk              119.55 +  437: 324  170
   10     5 Marek          Syczuk                139.29 +  458: 329  189
   11     4 Jakub          Zaryński              136.48 +  412: 325  186
   12     3 Tomasz         Zwoliński             147.99 -  409: 455   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1771  / 12 147.58




	Weronika Rudnicka 129.83 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Waldemar       Kudliński             100.00 +  397: 370  150
    2     7 Irena          Sołdan                132.03 -  342: 382   82
    3     9 Marek          Reda                  145.36 -  281: 383   95
    4    14 Krzysztof      Obremski              144.42 -  315: 343   94
    5    22 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  427: 207  150
    6    15 Dawid          Pikul                 144.54 -  345: 406   95
    7    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  477: 290  150
    8    17 Barbara        Łukaszewicz           121.33 -  349: 350   71
    9    18 Michał         Dąbrowski             100.00 +  417: 392  150
   10    16 Dariusz        Puton                 137.43 +  408: 359  187
   11    11 Rafał          Stachowski            118.44 +  450: 324  168
   12    10 Barbara        Łukaszewicz           121.33 -  279: 374   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Grzegorz Łukasik 129.79 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  389: 352  150
    2     8 Michał         Alabrudziński         152.50 -  316: 456  103
    3    11 Grzegorz       Kurowski              136.15 -  405: 437   86
    4    17 Waldemar       Kudliński             100.00 +  410: 263  150
    5    10 Dawid          Pikul                 144.54 +  422: 354  195
    6     6 Mateusz        Borsuk                141.91 -  372: 430   92
    7    13 Renata         Andracka              112.04 +  458: 288  162
    8    10 Rafał          Lenartowski           148.35 -  267: 422   98
    9    13 Dariusz        Puton                 137.43 +  389: 354  187
   10     8 Krzysztof      Obremski              144.42 -  343: 473   94
   11    15 Lidia          Żywna                 100.00 +  352: 291  150
   12    11 Rafał          Wesołowski            127.43 -  310: 394   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Rafał Wesołowski 127.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  491: 269  150
    2     4 Kazimierz      Merklejn              143.98 -  262: 495   94
    3     8 Krzysztof      Obremski              144.42 +  481: 404  194
    4    11 Dariusz        Puton                 137.43 +  407: 406  187
    5     8 Stanisław      Rydzik                141.67 -  315: 371   92
    6    11 Szymon         Dąbrowski             107.41 +  445: 404  157
    7     9 Dominik        Piasecki              140.02 -  299: 432   90
    8    11 Andrzej        Bednaruk              102.66 +  402: 280  153
    9     7 Marek          Syczuk                139.29 -  341: 371   89
   10    12 Rafał          Lenartowski           148.35 -  321: 454   98
   11    10 Mateusz        Borsuk                141.91 +  397: 396  192
   12    11 Grzegorz       Łukasik               129.79 +  394: 310  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Ireneusz Moralewicz 127.35 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  509: 291  150
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              125.77 +  359: 346  176
    3     5 Dariusz        Puton                 137.43 +  456: 323  187
    4     2 Mariusz        Skrobosz              146.72 -  342: 490   97
    5     5 Łukasz         Baranowski            123.42 +  470: 315  173
    6     3 Dominik        Urbacki               143.25 -  337: 402   93
    7     6 Magdalena      Kublik                123.72 +  379: 337  174
    8     4 Kazimierz      Merklejn              143.98 -  310: 511   94
    9     5 Mateusz        Borsuk                141.91 +  397: 382  192
   10     4 Michał         Alabrudziński         152.50 -  272: 543  103
   11     6 Grzegorz       Kurowski              136.15 +  413: 297  186
   12     6 Jakub          Zaryński              136.48 -  318: 369   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Krzysztof Sporczyk 125.77 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Lidia          Żywna                 100.00 +  409: 303  150
    2     3 Ireneusz       Moralewicz            127.35 -  346: 359   77
    3    18 Szymon         Jachimek              100.00 +  422: 366  150
    4     5 Dawid          Pikul                 144.54 +  472: 371  195
    5     7 Miłosz         Wrzałek               140.96 -  348: 357   91
    6     9 Jakub          Zaryński              136.48 -  289: 367   86
    7    15 Dariusz        Puton                 137.43 -  397: 399   87
    8    16 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  447: 319  150
    9    10 Szymon         Dąbrowski             107.41 +  426: 360  157
   10    10 Barbara        Łukaszewicz           121.33 -  297: 584   71
   11    14 Agnieszka      Piotrowicz            110.09 +  434: 283  160
   12     9 Magdalena      Kublik                123.72 +  367: 290  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Magdalena Kublik 123.72 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         152.50 -  356: 448  103
    2    22 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  431: 237  150
    3    15 Michał         Dąbrowski             100.00 +  397: 307  150
    4     4 Mateusz        Borsuk                141.91 +  476: 354  192
    5     6 Szymon         Dąbrowski             107.41 +  344: 300  157
    6     1 Mariusz        Skrobosz              146.72 -  314: 470   97
    7     6 Ireneusz       Moralewicz            127.35 -  337: 379   77
    8     7 Tomasz         Zwoliński             147.99 -  309: 625   98
    9    15 Andrzej        Bednaruk              102.66 +  424: 297  153
   10     9 Leszek         Kacprzyk              119.55 +  410: 359  170
   11     7 Krzysztof      Obremski              144.42 -  414: 477   94
   12     9 Krzysztof      Sporczyk              125.77 -  290: 367   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Łukasz Baranowski 123.42 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Rafał          Lenartowski           148.35 +  418: 339  198
    2    12 Zdzisław       Parnicki              104.78 +  349: 305  155
    3     4 Dominik        Urbacki               143.25 -  310: 473   93
    4     8 Irena          Sołdan                132.03 +  427: 350  182
    5     5 Ireneusz       Moralewicz            127.35 -  315: 470   77
    6    10 Leszek         Kacprzyk              119.55 -  403: 495   70
    7    10 Dawid          Pikul                 144.54 +  363: 360  195
    8     6 Mateusz        Borsuk                141.91 -  462: 511   92
    9    12 Barbara        Łukaszewicz           121.33 -  308: 485   71
   10    15 Agnieszka      Piotrowicz            110.09 -  312: 431   60
   11    17 Monika         Dymek                 122.46 +  505: 320  172
   12    15 Renata         Andracka              112.04 +  502: 462  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Monika Dymek 122.46 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             147.99 -  329: 412   98
    2    15 Mieczysław     Pastuszak             105.22 +  443: 242  155
    3    16 Miłosz         Wrzałek               140.96 -  300: 504   91
    4    19 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  317: 378   50
    5    20 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  417: 299  150
    6    13 Rafał          Lenartowski           148.35 -  287: 385   98
    7    19 Paweł          Wdziękoński           100.00 -  296: 319   50
    8    20 Agnieszka      Piotrowicz            110.09 -  371: 439   60
    9    21 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  389: 369  150
   10    18 Szymon         Dąbrowski             107.41 -  283: 338   57
   11    17 Łukasz         Baranowski            123.42 -  320: 505   73
   12    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  362: 242  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1182  / 12  98.50




	Barbara Łukaszewicz 121.33 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              146.72 -  354: 379   97
    2    23 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  336: 313  150
    3    13 Dominik        Piasecki              140.02 -  408: 414   90
    4    18 Agnieszka      Piotrowicz            110.09 +  314: 298  160
    5    11 Krzysztof      Obremski              144.42 -  364: 391   94
    6    14 Szymon         Jachimek              100.00 +  391: 329  150
    7    14 Marek          Reda                  145.36 -  243: 382   95
    8    17 Weronika       Rudnicka              129.83 +  350: 349  180
    9    12 Łukasz         Baranowski            123.42 +  485: 308  173
   10    10 Krzysztof      Sporczyk              125.77 +  584: 297  176
   11     5 Kazimierz      Merklejn              143.98 -  334: 390   94
   12    10 Weronika       Rudnicka              129.83 +  374: 279  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Leszek Kacprzyk 119.55 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Reda                  145.36 +  428: 401  195
    2    11 Miłosz         Wrzałek               140.96 +  422: 367  191
    3     6 Stanisław      Rydzik                141.67 +  464: 349  192
    4     1 Dominik        Urbacki               143.25 -  287: 312   93
    5     3 Grzegorz       Kurowski              136.15 -  371: 480   86
    6    10 Łukasz         Baranowski            123.42 +  495: 403  173
    7     7 Lidia          Żywna                 100.00 +  412: 358  150
    8     5 Jakub          Zaryński              136.48 -  380: 390   86
    9     8 Irena          Sołdan                132.03 -  324: 437   82
   10     9 Magdalena      Kublik                123.72 -  359: 410   74
   11    12 Szymon         Dąbrowski             107.41 -  339: 359   57
   12    14 Rafał          Stachowski            118.44 +  436: 354  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Rafał Stachowski 118.44 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 144.54 -  316: 531   95
    2    17 Dominik        Piasecki              140.02 -  340: 408   90
    3    20 Rafał          Lenartowski           148.35 -  289: 576   98
    4    22 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  452: 343  150
    5    19 Waldemar       Kudliński             100.00 +  464: 330  150
    6    17 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  420: 390  150
    7    16 Szymon         Jachimek              100.00 -  418: 419   50
    8    15 Szymon         Dąbrowski             107.41 -  383: 406   57
    9    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  462: 283  150
   10    14 Mieczysław     Pastuszak             105.22 +  419: 315  155
   11    11 Weronika       Rudnicka              129.83 -  324: 450   80
   12    14 Leszek         Kacprzyk              119.55 -  354: 436   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Renata Andracka 112.04 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Obremski              144.42 +  406: 402  194
    2     5 Marek          Syczuk                139.29 -  389: 421   89
    3    14 Szymon         Dąbrowski             107.41 -  326: 366   57
    4    16 Michał         Dąbrowski             100.00 +  306: 263  150
    5    12 Rafał          Lenartowski           148.35 +  408: 399  198
    6     8 Tomasz         Zwoliński             147.99 -  362: 593   98
    7    13 Grzegorz       Łukasik               129.79 -  288: 458   80
    8    14 Szymon         Jachimek              100.00 -  309: 363   50
    9    19 Agnieszka      Piotrowicz            110.09 -  283: 361   60
   10    20 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  470: 271  150
   11    19 Zdzisław       Parnicki              104.78 +  363: 290  155
   12    15 Łukasz         Baranowski            123.42 -  462: 502   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Agnieszka Piotrowicz 110.09 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kazimierz      Merklejn              143.98 -  390: 407   94
    2    16 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  304: 277  150
    3    12 Andrzej        Bednaruk              102.66 -  286: 427   53
    4    18 Barbara        Łukaszewicz           121.33 -  298: 314   71
    5    17 Szymon         Jachimek              100.00 -  289: 438   50
    6    22 Paweł          Wdziękoński           100.00 -  299: 440   50
    7    20 Mieczysław     Pastuszak             105.22 +  373: 345  155
    8    20 Monika         Dymek                 122.46 +  439: 371  172
    9    19 Renata         Andracka              112.04 +  361: 283  162
   10    15 Łukasz         Baranowski            123.42 +  431: 312  173
   11    14 Krzysztof      Sporczyk              125.77 -  283: 434   76
   12    17 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  348: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Agnieszka Kozak 109.33 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dominik        Urbacki               143.25 -  380: 417   93
    2    19 Lidia          Żywna                 100.00 -  369: 392   50
    3    17 Zdzisław       Parnicki              104.78 -  329: 390   55
    4    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  370: 326  150
    5    18 Michał         Dąbrowski             100.00 +  401: 288  150
    6    18 Dariusz        Puton                 137.43 -  251: 509   87
    7    18 Waldemar       Kudliński             100.00 +  423: 257  150
    8    18 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  461: 369  150
    9    14 Stanisław      Rydzik                141.67 -  350: 431   92
   10    17 Andrzej        Bednaruk              102.66 -  306: 508   53
   11    18 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  349: 453   50
   12    18 Andrzej        Bednaruk              102.66 -  340: 395   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 12  94.42




	Szymon Dąbrowski 107.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mateusz        Borsuk                141.91 -  360: 542   92
    2    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  326: 309  150
    3    14 Renata         Andracka              112.04 +  366: 326  162
    4     9 Andrzej        Bednaruk              102.66 +  367: 292  153
    5     6 Magdalena      Kublik                123.72 -  300: 344   74
    6    11 Rafał          Wesołowski            127.43 -  404: 445   77
    7    12 Krzysztof      Obremski              144.42 -  351: 410   94
    8    15 Rafał          Stachowski            118.44 +  406: 383  168
    9    10 Krzysztof      Sporczyk              125.77 -  360: 426   76
   10    18 Monika         Dymek                 122.46 +  338: 283  172
   11    12 Leszek         Kacprzyk              119.55 +  359: 339  170
   12    12 Stanisław      Rydzik                141.67 -  304: 507   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Mieczysław Pastuszak 105.22 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Rydzik                141.67 -  391: 397   92
    2    15 Monika         Dymek                 122.46 -  242: 443   72
    3    21 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  391: 337  150
    4    20 Szymon         Jachimek              100.00 -  223: 458   50
    5    21 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  360: 387   50
    6    20 Michał         Dąbrowski             100.00 +  452: 286  150
    7    20 Agnieszka      Piotrowicz            110.09 -  345: 373   60
    8    19 Waldemar       Kudliński             100.00 +  351: 295  150
    9    20 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  309: 225  150
   10    14 Rafał          Stachowski            118.44 -  315: 419   68
   11    21 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  501: 293  150
   12    16 Lidia          Żywna                 100.00 +  366: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Zdzisław Parnicki 104.78 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Miłosz         Wrzałek               140.96 =  450: 450  141
    2    12 Łukasz         Baranowski            123.42 -  305: 349   73
    3    17 Agnieszka      Kozak                 109.33 +  390: 329  159
    4    12 Marek          Syczuk                139.29 -  251: 445   89
    5    16 Tomasz         Zwoliński             147.99 -  310: 466   98
    6    19 Andrzej        Bednaruk              102.66 -  328: 336   53
    7    21 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  343: 390   50
    8    22 Michał         Dąbrowski             100.00 -  258: 454   50
    9    23 PAUZA
   10    22 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  349: 319  150
   11    19 Renata         Andracka              112.04 -  290: 363   62
   12    22 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  365: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1075  / 11  97.73




	Andrzej Bednaruk 102.66 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dominik        Piasecki              140.02 +  433: 389  190
    2     9 Mariusz        Skrobosz              146.72 -  380: 408   97
    3    12 Agnieszka      Piotrowicz            110.09 +  427: 286  160
    4     9 Szymon         Dąbrowski             107.41 -  292: 367   57
    5     9 Mateusz        Borsuk                141.91 -  316: 439   92
    6    19 Zdzisław       Parnicki              104.78 +  336: 328  155
    7    11 Rafał          Lenartowski           148.35 =  340: 340  148
    8    11 Rafał          Wesołowski            127.43 -  280: 402   77
    9    15 Magdalena      Kublik                123.72 -  297: 424   74
   10    17 Agnieszka      Kozak                 109.33 +  508: 306  159
   11    13 Szymon         Jachimek              100.00 -  261: 431   50
   12    18 Agnieszka      Kozak                 109.33 +  395: 340  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Liliana Dąbrowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Syczuk                139.29 -  239: 472   89
    2    23 Barbara        Łukaszewicz           121.33 -  313: 336   71
    3    21 Mieczysław     Pastuszak             105.22 -  337: 391   55
    4    23 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  349: 315  150
    5    20 Monika         Dymek                 122.46 -  299: 417   72
    6    21 Waldemar       Kudliński             100.00 -  325: 359   50
    7    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  273: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     537  /  7  76.71




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Puton                 137.43 -  328: 464   87
    2    16 Agnieszka      Piotrowicz            110.09 -  277: 304   60
    3    23 Paweł          Wdziękoński           100.00 +  327: 313  150
    4    19 Monika         Dymek                 122.46 +  378: 317  172
    5    14 Irena          Sołdan                132.03 -  346: 352   82
    6    17 Rafał          Stachowski            118.44 -  390: 420   68
    7    21 Zdzisław       Parnicki              104.78 +  390: 343  155
    8    16 Krzysztof      Sporczyk              125.77 -  319: 447   76
    9    16 Dawid          Pikul                 144.54 -  223: 490   95
   10    19 Michał         Dąbrowski             100.00 +  407: 263  150
   11    20 Waldemar       Kudliński             100.00 -  223: 355   50
   12    19 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  357: 268  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jakub          Zaryński              136.48 -  304: 371   86
    2    18 Szymon         Jachimek              100.00 +  381: 373  150
    3    15 Magdalena      Kublik                123.72 -  307: 397   74
    4    16 Renata         Andracka              112.04 -  263: 306   62
    5    18 Agnieszka      Kozak                 109.33 -  288: 401   59
    6    20 Mieczysław     Pastuszak             105.22 -  286: 452   55
    7    23 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  415: 308  150
    8    22 Zdzisław       Parnicki              104.78 +  454: 258  155
    9    18 Weronika       Rudnicka              129.83 -  392: 417   80
   10    19 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  263: 407   50
   11    22 Paweł          Wdziękoński           100.00 -  305: 317   50
   12    23 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     971  / 11  88.27




	Szymon Jachimek 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Kurowski              136.15 -  384: 431   86
    2    18 Michał         Dąbrowski             100.00 -  373: 381   50
    3    18 Krzysztof      Sporczyk              125.77 -  366: 422   76
    4    20 Mieczysław     Pastuszak             105.22 +  458: 223  155
    5    17 Agnieszka      Piotrowicz            110.09 +  438: 289  160
    6    14 Barbara        Łukaszewicz           121.33 -  329: 391   71
    7    16 Rafał          Stachowski            118.44 +  419: 418  168
    8    14 Renata         Andracka              112.04 +  363: 309  162
    9    11 Lidia          Żywna                 100.00 +  382: 366  150
   10    11 Stanisław      Rydzik                141.67 -  345: 384   92
   11    13 Andrzej        Bednaruk              102.66 +  431: 261  153
   12     8 Dominik        Piasecki              140.02 +  375: 355  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Bernadetta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Irena          Sołdan                132.03 -  300: 454   82
    2    20 Waldemar       Kudliński             100.00 -  212: 341   50
    3    22 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  349: 390   50
    4    22 Rafał          Stachowski            118.44 -  343: 452   68
    5    22 Weronika       Rudnicka              129.83 -  207: 427   80
    6    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  287: 321   50
    7    23 Michał         Dąbrowski             100.00 -  308: 415   50
    8    23 PAUZA
    9    21 Monika         Dymek                 122.46 -  369: 389   72
   10    22 Zdzisław       Parnicki              104.78 -  319: 349   55
   11    21 Mieczysław     Pastuszak             105.22 -  293: 501   55
   12    22 Zdzisław       Parnicki              104.78 -  326: 365   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     667  / 11  60.64




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Weronika       Rudnicka              129.83 -  370: 397   80
    2    20 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  341: 212  150
    3    10 Dawid          Pikul                 144.54 -  281: 445   95
    4    17 Grzegorz       Łukasik               129.79 -  263: 410   80
    5    19 Rafał          Stachowski            118.44 -  330: 464   68
    6    21 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  359: 325  150
    7    18 Agnieszka      Kozak                 109.33 -  257: 423   59
    8    19 Mieczysław     Pastuszak             105.22 -  295: 351   55
    9    22 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  373: 385   50
   10    23 PAUZA
   11    20 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  355: 223  150
   12    20 Dariusz        Puton                 137.43 -  354: 444   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1024  / 11  93.09




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grzegorz       Łukasik               129.79 -  352: 389   80
    2    13 Krzysztof      Obremski              144.42 -  278: 494   94
    3    22 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  390: 349  150
    4    15 Rafał          Lenartowski           148.35 -  342: 451   98
    5    21 Mieczysław     Pastuszak             105.22 +  387: 360  155
    6    16 Dominik        Piasecki              140.02 -  280: 497   90
    7    17 Weronika       Rudnicka              129.83 -  290: 477   80
    8    21 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  382: 246  150
    9    17 Rafał          Stachowski            118.44 -  283: 462   68
   10    21 Paweł          Wdziękoński           100.00 -  311: 345   50
   11    18 Agnieszka      Kozak                 109.33 +  453: 349  159
   12    19 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  268: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 12 102.00




	Paweł Wdziękoński 100.00 Świnoujście

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Wesołowski            127.43 -  269: 491   77
    2    22 Magdalena      Kublik                123.72 -  237: 431   74
    3    23 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  313: 327   50
    4    23 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  315: 349   50
    5    23 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  325: 268  150
    6    22 Agnieszka      Piotrowicz            110.09 +  440: 299  160
    7    19 Monika         Dymek                 122.46 +  319: 296  172
    8    18 Agnieszka      Kozak                 109.33 -  369: 461   59
    9    20 Mieczysław     Pastuszak             105.22 -  225: 309   55
   10    21 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  345: 311  150
   11    22 Michał         Dąbrowski             100.00 +  317: 305  150
   12    17 Agnieszka      Piotrowicz            110.09 -  262: 348   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Ireneusz       Moralewicz            127.35 -  291: 509   77
    2    21 Szymon         Dąbrowski             107.41 -  309: 326   57
    3    19 Lidia          Żywna                 100.00 -  278: 475   50
    4    21 Agnieszka      Kozak                 109.33 -  326: 370   59
    5    23 Paweł          Wdziękoński           100.00 -  268: 325   50
    6    23 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  321: 287  150
    7    22 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  345: 273  150
    8    21 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  246: 382   50
    9    22 Waldemar       Kudliński             100.00 +  385: 373  150
   10    20 Renata         Andracka              112.04 -  271: 470   62
   11    23 PAUZA
   12    21 Monika         Dymek                 122.46 -  242: 362   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     927  / 11  84.27




	Lidia Żywna 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Sporczyk              125.77 -  303: 409   76
    2    19 Agnieszka      Kozak                 109.33 +  392: 369  159
    3    19 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  475: 278  150
    4     6 Grzegorz       Kurowski              136.15 -  215: 430   86
    5    13 Dominik        Piasecki              140.02 +  326: 325  190
    6    12 Marek          Reda                  145.36 +  392: 362  195
    7     7 Leszek         Kacprzyk              119.55 -  358: 412   70
    8     9 Krzysztof      Obremski              144.42 -  252: 525   94
    9    11 Szymon         Jachimek              100.00 -  366: 382   50
   10    13 Dawid          Pikul                 144.54 +  449: 336  195
   11    15 Grzegorz       Łukasik               129.79 -  291: 352   80
   12    16 Mieczysław     Pastuszak             105.22 -  325: 366   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Magdalena      Kublik                448: 356
   2 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Lenartowski           418: 339
   3 Tomasz         Zwoliński            - Monika         Dymek                 412: 329
   4 Barbara        Łukaszewicz          - Mariusz        Skrobosz              354: 379
   5 Marek          Reda                 - Leszek         Kacprzyk              401: 428
   6 Rafał          Stachowski           - Dawid          Pikul                 316: 531
   7 Krzysztof      Obremski             - Renata         Andracka              402: 406
   8 Agnieszka      Piotrowicz           - Kazimierz      Merklejn              390: 407
   9 Dominik        Urbacki              - Agnieszka      Kozak                 417: 380
  10 Szymon         Dąbrowski            - Mateusz        Borsuk                360: 542
  11 Stanisław      Rydzik               - Mieczysław     Pastuszak             397: 391
  12 Zdzisław       Parnicki             - Miłosz         Wrzałek               450: 450
  13 Dominik        Piasecki             - Andrzej        Bednaruk              389: 433
  14 Liliana        Dąbrowska            - Marek          Syczuk                239: 472
  15 Dariusz        Puton                - Maciej         Dąbrowski             464: 328
  16 Michał         Dąbrowski            - Jakub          Zaryński              304: 371
  17 Grzegorz       Kurowski             - Szymon         Jachimek              431: 384
  18 Bernadetta     Kudlińska            - Irena          Sołdan                300: 454
  19 Weronika       Rudnicka             - Waldemar       Kudliński             397: 370
  20 Ziemowit       Pazda                - Grzegorz       Łukasik               352: 389
  21 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Wdziękoński           491: 269
  22 Barbara        Wiśniewska           - Ireneusz       Moralewicz            291: 509
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Lidia          Żywna                 409: 303


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Dominik        Urbacki               379: 467
   2 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             312: 388
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Sporczyk              359: 346
   4 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Wesołowski            495: 262
   5 Renata         Andracka             - Marek          Syczuk                389: 421
   6 Dariusz        Puton                - Stanisław      Rydzik                375: 375
   7 Irena          Sołdan               - Weronika       Rudnicka              382: 342
   8 Grzegorz       Łukasik              - Michał         Alabrudziński         316: 456
   9 Andrzej        Bednaruk             - Mariusz        Skrobosz              380: 408
  10 Jakub          Zaryński             - Grzegorz       Kurowski              441: 398
  11 Miłosz         Wrzałek              - Leszek         Kacprzyk              367: 422
  12 Łukasz         Baranowski           - Zdzisław       Parnicki              349: 305
  13 Ziemowit       Pazda                - Krzysztof      Obremski              278: 494
  14 Rafał          Lenartowski          - Marek          Reda                  254: 454
  15 Monika         Dymek                - Mieczysław     Pastuszak             443: 242
  16 Maciej         Dąbrowski            - Agnieszka      Piotrowicz            277: 304
  17 Rafał          Stachowski           - Dominik        Piasecki              340: 408
  18 Szymon         Jachimek             - Michał         Dąbrowski             373: 381
  19 Lidia          Żywna                - Agnieszka      Kozak                 392: 369
  20 Waldemar       Kudliński            - Bernadetta     Kudlińska             341: 212
  21 Szymon         Dąbrowski            - Barbara        Wiśniewska            326: 309
  22 Paweł          Wdziękoński          - Magdalena      Kublik                237: 431
  23 Liliana        Dąbrowska            - Barbara        Łukaszewicz           313: 336


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Michał         Alabrudziński         348: 347
   2 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             414: 366
   3 Marek          Syczuk               - Mariusz        Skrobosz              340: 466
   4 Dominik        Urbacki              - Łukasz         Baranowski            473: 310
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Puton                 456: 323
   6 Leszek         Kacprzyk             - Stanisław      Rydzik                464: 349
   7 Irena          Sołdan               - Mateusz        Borsuk                412: 417
   8 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Obremski              481: 404
   9 Marek          Reda                 - Weronika       Rudnicka              383: 281
  10 Dawid          Pikul                - Waldemar       Kudliński             445: 281
  11 Grzegorz       Łukasik              - Grzegorz       Kurowski              405: 437
  12 Agnieszka      Piotrowicz           - Andrzej        Bednaruk              286: 427
  13 Dominik        Piasecki             - Barbara        Łukaszewicz           414: 408
  14 Renata         Andracka             - Szymon         Dąbrowski             326: 366
  15 Magdalena      Kublik               - Michał         Dąbrowski             397: 307
  16 Miłosz         Wrzałek              - Monika         Dymek                 504: 300
  17 Agnieszka      Kozak                - Zdzisław       Parnicki              329: 390
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Jachimek              422: 366
  19 Lidia          Żywna                - Barbara        Wiśniewska            475: 278
  20 Rafał          Lenartowski          - Rafał          Stachowski            576: 289
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Liliana        Dąbrowska             391: 337
  22 Bernadetta     Kudlińska            - Ziemowit       Pazda                 349: 390
  23 Paweł          Wdziękoński          - Maciej         Dąbrowski             313: 327


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Leszek         Kacprzyk             - Dominik        Urbacki               287: 312
   2 Mariusz        Skrobosz             - Ireneusz       Moralewicz            490: 342
   3 Jakub          Zaryński             - Kazimierz      Merklejn              347: 413
   4 Magdalena      Kublik               - Mateusz        Borsuk                476: 354
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Pikul                 472: 371
   6 Grzegorz       Kurowski             - Lidia          Żywna                 430: 215
   7 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             447: 389
   8 Irena          Sołdan               - Łukasz         Baranowski            350: 427
   9 Andrzej        Bednaruk             - Szymon         Dąbrowski             292: 367
  10 Marek          Reda                 - Miłosz         Wrzałek               327: 420
  11 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Puton                 407: 406
  12 Zdzisław       Parnicki             - Marek          Syczuk                251: 445
  13 Stanisław      Rydzik               - Dominik        Piasecki              460: 395
  14 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Obremski              315: 343
  15 Rafał          Lenartowski          - Ziemowit       Pazda                 451: 342
  16 Michał         Dąbrowski            - Renata         Andracka              263: 306
  17 Waldemar       Kudliński            - Grzegorz       Łukasik               263: 410
  18 Barbara        Łukaszewicz          - Agnieszka      Piotrowicz            314: 298
  19 Maciej         Dąbrowski            - Monika         Dymek                 378: 317
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Szymon         Jachimek              223: 458
  21 Agnieszka      Kozak                - Barbara        Wiśniewska            370: 326
  22 Rafał          Stachowski           - Bernadetta     Kudlińska             452: 343
  23 Liliana        Dąbrowska            - Paweł          Wdziękoński           349: 315


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Dominik        Urbacki               554: 298
   2 Kazimierz      Merklejn             - Michał         Alabrudziński         402: 412
   3 Grzegorz       Kurowski             - Leszek         Kacprzyk              480: 371
   4 Marek          Syczuk               - Jakub          Zaryński              396: 327
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Baranowski            470: 315
   6 Magdalena      Kublik               - Szymon         Dąbrowski             344: 300
   7 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Sporczyk              357: 348
   8 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Wesołowski            371: 315
   9 Mateusz        Borsuk               - Andrzej        Bednaruk              439: 316
  10 Grzegorz       Łukasik              - Dawid          Pikul                 422: 354
  11 Krzysztof      Obremski             - Barbara        Łukaszewicz           391: 364
  12 Renata         Andracka             - Rafał          Lenartowski           408: 399
  13 Dominik        Piasecki             - Lidia          Żywna                 325: 326
  14 Maciej         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                346: 352
  15 Dariusz        Puton                - Marek          Reda                  366: 385
  16 Tomasz         Zwoliński            - Zdzisław       Parnicki              466: 310
  17 Szymon         Jachimek             - Agnieszka      Piotrowicz            438: 289
  18 Agnieszka      Kozak                - Michał         Dąbrowski             401: 288
  19 Waldemar       Kudliński            - Rafał          Stachowski            330: 464
  20 Monika         Dymek                - Liliana        Dąbrowska             417: 299
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Ziemowit       Pazda                 360: 387
  22 Weronika       Rudnicka             - Bernadetta     Kudlińska             427: 207
  23 Barbara        Wiśniewska           - Paweł          Wdziękoński           268: 325


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Magdalena      Kublik                470: 314
   2 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Kurowski              385: 460
   3 Dominik        Urbacki              - Ireneusz       Moralewicz            402: 337
   4 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz      Merklejn              393: 349
   5 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                408: 382
   6 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Łukasik               430: 372
   7 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                368: 427
   8 Tomasz         Zwoliński            - Renata         Andracka              593: 362
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Zaryński              289: 367
  10 Leszek         Kacprzyk             - Łukasz         Baranowski            495: 403
  11 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            404: 445
  12 Lidia          Żywna                - Marek          Reda                  392: 362
  13 Monika         Dymek                - Rafał          Lenartowski           287: 385
  14 Szymon         Jachimek             - Barbara        Łukaszewicz           329: 391
  15 Dawid          Pikul                - Weronika       Rudnicka              406: 345
  16 Ziemowit       Pazda                - Dominik        Piasecki              280: 497
  17 Maciej         Dąbrowski            - Rafał          Stachowski            390: 420
  18 Agnieszka      Kozak                - Dariusz        Puton                 251: 509
  19 Zdzisław       Parnicki             - Andrzej        Bednaruk              328: 336
  20 Michał         Dąbrowski            - Mieczysław     Pastuszak             286: 452
  21 Liliana        Dąbrowska            - Waldemar       Kudliński             325: 359
  22 Paweł          Wdziękoński          - Agnieszka      Piotrowicz            440: 299
  23 Bernadetta     Kudlińska            - Barbara        Wiśniewska            287: 321


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               362: 433
   2 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             411: 329
   3 Dominik        Urbacki              - Michał         Alabrudziński         398: 334
   4 Jakub          Zaryński             - Mateusz        Borsuk                483: 447
   5 Kazimierz      Merklejn             - Irena          Sołdan                452: 283
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Magdalena      Kublik                379: 337
   7 Lidia          Żywna                - Leszek         Kacprzyk              358: 412
   8 Marek          Syczuk               - Stanisław      Rydzik                520: 316
   9 Dominik        Piasecki             - Rafał          Wesołowski            432: 299
  10 Łukasz         Baranowski           - Dawid          Pikul                 363: 360
  11 Andrzej        Bednaruk             - Rafał          Lenartowski           340: 340
  12 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Obremski              351: 410
  13 Grzegorz       Łukasik              - Renata         Andracka              458: 288
  14 Barbara        Łukaszewicz          - Marek          Reda                  243: 382
  15 Dariusz        Puton                - Krzysztof      Sporczyk              399: 397
  16 Rafał          Stachowski           - Szymon         Jachimek              418: 419
  17 Weronika       Rudnicka             - Ziemowit       Pazda                 477: 290
  18 Waldemar       Kudliński            - Agnieszka      Kozak                 257: 423
  19 Monika         Dymek                - Paweł          Wdziękoński           296: 319
  20 Agnieszka      Piotrowicz           - Mieczysław     Pastuszak             373: 345
  21 Zdzisław       Parnicki             - Maciej         Dąbrowski             343: 390
  22 Barbara        Wiśniewska           - Liliana        Dąbrowska             345: 273
  23 Bernadetta     Kudlińska            - Michał         Dąbrowski             308: 415


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Skrobosz              355: 378
   2 Dominik        Urbacki              - Miłosz         Wrzałek               399: 366
   3 Michał         Alabrudziński        - Marek          Syczuk                503: 307
   4 Kazimierz      Merklejn             - Ireneusz       Moralewicz            511: 310
   5 Leszek         Kacprzyk             - Jakub          Zaryński              380: 390
   6 Mateusz        Borsuk               - Łukasz         Baranowski            511: 462
   7 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Kublik                625: 309
   8 Dariusz        Puton                - Dominik        Piasecki              303: 381
   9 Krzysztof      Obremski             - Lidia          Żywna                 525: 252
  10 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Łukasik               422: 267
  11 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Bednaruk              402: 280
  12 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                462: 377
  13 Irena          Sołdan               - Dawid          Pikul                 408: 394
  14 Renata         Andracka             - Szymon         Jachimek              309: 363
  15 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Stachowski            406: 383
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Dąbrowski             447: 319
  17 Barbara        Łukaszewicz          - Weronika       Rudnicka              350: 349
  18 Paweł          Wdziękoński          - Agnieszka      Kozak                 369: 461
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Waldemar       Kudliński             351: 295
  20 Agnieszka      Piotrowicz           - Monika         Dymek                 439: 371
  21 Ziemowit       Pazda                - Barbara        Wiśniewska            382: 246
  22 Michał         Dąbrowski            - Zdzisław       Parnicki              454: 258
  23 Bernadetta     Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz      Merklejn              387: 367
   2 Grzegorz       Kurowski             - Dominik        Urbacki               383: 484
   3 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         431: 349
   4 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Zwoliński             344: 396
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Mateusz        Borsuk                397: 382
   6 Krzysztof      Obremski             - Marek          Reda                  313: 428
   7 Marek          Syczuk               - Rafał          Wesołowski            371: 341
   8 Irena          Sołdan               - Leszek         Kacprzyk              437: 324
   9 Dominik        Piasecki             - Rafał          Lenartowski           381: 376
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Dąbrowski             426: 360
  11 Szymon         Jachimek             - Lidia          Żywna                 382: 366
  12 Łukasz         Baranowski           - Barbara        Łukaszewicz           308: 485
  13 Grzegorz       Łukasik              - Dariusz        Puton                 389: 354
  14 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Kozak                 431: 350
  15 Magdalena      Kublik               - Andrzej        Bednaruk              424: 297
  16 Dawid          Pikul                - Maciej         Dąbrowski             490: 223
  17 Rafał          Stachowski           - Ziemowit       Pazda                 462: 283
  18 Weronika       Rudnicka             - Michał         Dąbrowski             417: 392
  19 Renata         Andracka             - Agnieszka      Piotrowicz            283: 361
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Paweł          Wdziękoński           309: 225
  21 Monika         Dymek                - Bernadetta     Kudlińska             389: 369
  22 Barbara        Wiśniewska           - Waldemar       Kudliński             385: 373
  23 Zdzisław       Parnicki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              409: 369
   2 Dominik        Urbacki              - Kazimierz      Merklejn              422: 414
   3 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Kurowski              478: 385
   4 Michał         Alabrudziński        - Ireneusz       Moralewicz            543: 272
   5 Marek          Syczuk               - Irena          Sołdan                329: 458
   6 Jakub          Zaryński             - Dominik        Piasecki              389: 355
   7 Marek          Reda                 - Mateusz        Borsuk                416: 398
   8 Grzegorz       Łukasik              - Krzysztof      Obremski              343: 473
   9 Leszek         Kacprzyk             - Magdalena      Kublik                359: 410
  10 Barbara        Łukaszewicz          - Krzysztof      Sporczyk              584: 297
  11 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Jachimek              384: 345
  12 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Lenartowski           321: 454
  13 Lidia          Żywna                - Dawid          Pikul                 449: 336
  14 Rafał          Stachowski           - Mieczysław     Pastuszak             419: 315
  15 Agnieszka      Piotrowicz           - Łukasz         Baranowski            431: 312
  16 Dariusz        Puton                - Weronika       Rudnicka              359: 408
  17 Andrzej        Bednaruk             - Agnieszka      Kozak                 508: 306
  18 Szymon         Dąbrowski            - Monika         Dymek                 338: 283
  19 Maciej         Dąbrowski            - Michał         Dąbrowski             407: 263
  20 Barbara        Wiśniewska           - Renata         Andracka              271: 470
  21 Paweł          Wdziękoński          - Ziemowit       Pazda                 345: 311
  22 Zdzisław       Parnicki             - Bernadetta     Kudlińska             349: 319
  23 Waldemar       Kudliński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Dominik        Urbacki               298: 621
   2 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         337: 340
   3 Tomasz         Zwoliński            - Miłosz         Wrzałek               462: 505
   4 Irena          Sołdan               - Jakub          Zaryński              412: 325
   5 Kazimierz      Merklejn             - Barbara        Łukaszewicz           390: 334
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Kurowski              413: 297
   7 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Obremski              414: 477
   8 Dominik        Piasecki             - Marek          Syczuk                359: 463
   9 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                514: 312
  10 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Wesołowski            396: 397
  11 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Stachowski            450: 324
  12 Leszek         Kacprzyk             - Szymon         Dąbrowski             339: 359
  13 Szymon         Jachimek             - Andrzej        Bednaruk              431: 261
  14 Agnieszka      Piotrowicz           - Krzysztof      Sporczyk              283: 434
  15 Lidia          Żywna                - Grzegorz       Łukasik               291: 352
  16 Dawid          Pikul                - Dariusz        Puton                 441: 324
  17 Łukasz         Baranowski           - Monika         Dymek                 505: 320
  18 Agnieszka      Kozak                - Ziemowit       Pazda                 349: 453
  19 Renata         Andracka             - Zdzisław       Parnicki              363: 290
  20 Waldemar       Kudliński            - Maciej         Dąbrowski             355: 223
  21 Bernadetta     Kudlińska            - Mieczysław     Pastuszak             293: 501
  22 Michał         Dąbrowski            - Paweł          Wdziękoński           305: 317
  23 Barbara        Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Urbacki              - Miłosz         Wrzałek               423: 342
   2 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              333: 549
   3 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             409: 455
   4 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz      Merklejn              388: 355
   5 Marek          Reda                 - Marek          Syczuk                313: 407
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Jakub          Zaryński              318: 369
   7 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Kurowski              397: 297
   8 Szymon         Jachimek             - Dominik        Piasecki              375: 355
   9 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Sporczyk              290: 367
  10 Barbara        Łukaszewicz          - Weronika       Rudnicka              374: 279
  11 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Łukasik               394: 310
  12 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Dąbrowski             507: 304
  13 Mateusz        Borsuk               - Dawid          Pikul                 414: 318
  14 Leszek         Kacprzyk             - Rafał          Stachowski            436: 354
  15 Łukasz         Baranowski           - Renata         Andracka              502: 462
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Lidia          Żywna                 366: 325
  17 Paweł          Wdziękoński          - Agnieszka      Piotrowicz            262: 348
  18 Andrzej        Bednaruk             - Agnieszka      Kozak                 395: 340
  19 Ziemowit       Pazda                - Maciej         Dąbrowski             268: 357
  20 Waldemar       Kudliński            - Dariusz        Puton                 354: 444
  21 Monika         Dymek                - Barbara        Wiśniewska            362: 242
  22 Zdzisław       Parnicki             - Bernadetta     Kudlińska             365: 326
  23 Michał         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 11-08-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Gliwice              153.92  29091  189
   2 Michał Alabrudziński           Włocławek            152.69  30538  200
   3 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 151.86   7593   50
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.95  24303  161
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 150.51  28446  189
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               149.27  29705  199
   7 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.97  29050  195
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.18  29436  200
   9 Dominik Urbacki                Pruszków             146.93  28064  191
  10 Tomasz Ciejka                  Kraków               146.42  13617   93
  11 Kamil Górka                    Kraków               146.37  27810  190
  12 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.00  29200  200
  13 Paweł Jackowski                Warszawa             145.68  27971  192
  14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.60  28829  198
  15 Justyna Górka                  Kraków               145.30  28042  193
  16 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  17 Kazimierz Merklejn             Szczecin             144.33  27567  191
  18 Marek Reda                     Wołomin              144.26  27842  193
  19 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.88  27624  192
  20 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.79  17398  121
  21 Krzysztof Obremski             Legnica              142.77  26269  184
  22 Grzegorz Święcki               Białystok            142.73   8992   63
  23 Dawid Pikul                    Poznań               142.12  27855  196
  24 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.93  27818  196
  25 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            141.49   9904   70
  26 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.36  28131  199
  27 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.31  27980  198
  28 Kamil Kister                   Puławy               141.26  27829  197
  29 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.82  20700  147
  30 Radosław Jachna                Łódź                 139.22  26312  189
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  32 Marek Syczuk                   Warszawa             138.95  26539  191
  33 Jakub Szymczak                 Łódź                 138.78  14433  104
  34 Jan Mrozowski                  Kraków               138.45  19522  141
  35 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.99  26356  191
  36 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.32  27465  200
  37 Wojciech Sołdan                Gdynia               137.23  10018   73
  38 Bogusław Szyszka               Oława                136.98  25205  184
  39 Grzegorz Kurowski              Warszawa             136.35  26452  194
  40 Dominik Piasecki               Słupsk               136.22   7492   55
  41 Łukasz Bobowski                Suchedniów           135.63  26313  194
  42 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       135.57   5016   37
  43 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.21  25689  190
  44 Przemysław Rybicki             Otwock               135.16  11624   86
  45 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.04  25927  192
  46 Przemysław Herdzina            Kraków               134.57  16149  120
  47 Michał Musielak                Bydgoszcz            134.34   8195   61
  48 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             134.17   6172   46
  49 Szymon Płachta                 Warszawa             134.06  26544  198
  50 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  51 Adam Klimont                   Wałcz                133.78   8696   65
  52 Robert Kamiński                Warszawa             133.75  25412  190
  53 Irena Sołdan                   Sopot                133.72  24203  181
  54 Karol Waniek                   Wrocław              133.46  17617  132
  55 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.85   5447   41
  56 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.40  16682  126
  57 Adam Szukalski                 Coventry             131.97  11613   88
  58 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.89  25719  195
  59 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  60 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.79  25831  196
  61 Artur Koszel                   Warszawa             131.68   4872   37
  62 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.63  12505   95
  63 Janusz Krupiński               Bytom                131.54  13812  105
  64 Paweł Janaś                    Głogów               131.30  16281  124
  65 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.24  25985  198
  66 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.56   6267   48
  67 Małgorzata Sulejewska          Kraków               130.38  24512  188
  68 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  69 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  70 Weronika Rudnicka              Szczecin             130.06  25621  197
  71 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  72 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       129.99  25739  198
  73 Grzegorz Łukasik               Konojady             129.97  25214  194
  74 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.96  13126  101
  75 Andrzej Kroc                   Łódź                 129.55  20857  161
  76 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.19  11110   86
  77 Piotr Broda                    Sandomierz           129.15  24797  192
  78 Katarzyna Małek                Mielec               128.83  25638  199
  79 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.82  22802  177
  80 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.80  25502  198
  81 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.73  24973  194
  82 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.45  21195  165
  83 Alicja Kosińska                Szczecin             128.08  15242  119
  84 Agnieszka Krupka               Krosno               128.07  10502   82
  85 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  86 Maciej Grąbczewski             Piła                 127.62  24120  189
  87 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.53  12498   98
  88 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.33  24830  195
  89 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.33  10314   81
  90 Tomasz Łapka                   Opole                127.15  10299   81
  91 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.01  12193   96
  92 Wojciech Urbański              Warszawa             127.00  10160   80
  93 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.84  24100  190
  94 Rafał Matczak                  Milanówek            126.76  22057  174
  95 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.64  24568  194
  96 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.30  24755  196
  97 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.08  24838  197
  98 Grzegorz Kwiecień              Kraków               125.90  14730  117
  99 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.88  22911  182
 100 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.87  24923  198
 101 Patrycja Śliwińska             Szczecin             125.74  14209  113
 102 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.59  24238  193
 103 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.34  24315  194
 104 Michał Kolaj                   Ostróda              125.19  24412  195
 105 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       125.12   8383   67
 106 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.02   5751   46
 107 Mikołaj Fidziński              Dębica               124.75  15594  125
 108 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69  15836  127
 109 Michał Garnowski               Pasłęk               124.67   9101   73
 110 Magdalena Kublik               Warszawa             124.65  24556  197
 111 Czesław Grajewski              Choroszcz            124.49  23902  192
 112 Łukasz Baranowski              Gdynia               124.44  23768  191
 113 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 114 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.30  23368  188
 115 Zdzisław Szota                 Warszawa             123.73   5444   44
 116 Tomasz Górka                   Łęczna               123.56   7290   59
 117 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            123.43  13454  109
 118 Robert Głowacki                Łódź                 123.41  21227  172
 119 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 120 Mateusz Królikowski            Wrocław              123.33   9003   73
 121 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            123.16   5542   45
 122 Dorota Maciejuk                Warszawa             123.11  17481  142
 123 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  122.80  12157   99
 124 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.65   8831   72
 125 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 126 Anita Bruska                   Gdynia               122.41  16158  132
 127 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.32  23241  190
 128 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 129 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              122.26  23229  190
 130 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 131 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.08  16237  133
 132 Krzysztof Bonda                Białystok            122.08  10499   86
 133 Dorota Stachowska              Wydartowo I          122.07  23925  196
 134 Stanisław Gasik                Warszawa             122.04   8177   67
 135 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.97   8050   66
 136 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             121.78   9864   81
 137 Krzysztof Gibas                Kraków               121.68  17887  147
 138 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                121.45   4615   38
 139 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 140 Leszek Stecuła                 Bytom                120.99   9195   76
 141 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.98  16574  137
 142 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.80  22952  190
 143 Leszek Kacprzyk                Katowice             120.48  14698  122
 144 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.36   6981   58
 145 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.22  23803  198
 146 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 147 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.87   9230   77
 148 Marcin Resler                  Września             119.77   3593   30
 149 Anna Biegańska                 Białystok            119.43   7763   65
 150 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 151 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 152 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.89  22471  189
 153 Łukasz Sornek                  Mikołów              118.88  22706  191
 154 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.84  12597  106
 155 Maciej Śliwa                   Zabrze               118.84   5823   49
 156 Tomasz Siwiński                Zawiercie            118.82   8080   68
 157 Bogusław Książek               Szczecin             118.77  15321  129
 158 Maciej Perzyński               Piła                 118.60  10318   87
 159 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.57   8893   75
 160 Alina Białobrzewska            Gdynia               118.54  11498   97
 161 Natalia Ogierman               Katowice             118.50  16590  140
 162 Jacek Pietruszka               Kraków               118.49   7702   65
 163 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.47   5805   49
 164 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.97   8376   71
 165 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 166 Marta Dobrzańska               Kraków               117.74   5063   43
 167 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.45  22198  189
 168 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.25  13953  119
 169 Anna Stefańska                 Łódź                 117.14   4100   35
 170 Dorota Rudzińska               Warszawa             117.13  22723  194
 171 Jarosław Olek                  Warszawa             117.03  10533   90
 172 Rafał Stachowski               Police               116.82   9112   78
 173 Tomasz Lempart                 Kraków               116.56  10024   86
 174 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       116.48  15026  129
 175 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             116.41  15715  135
 176 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.04  11140   96
 177 Adam Janicki                   Łódź                 115.99  22387  193
 178 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.81  16445  142
 179 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               115.73   6828   59
 180 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.70  22330  193
 181 Radosław Więch                 Warszawa             115.67  18045  156
 182 Monika Sadurska                Warszawa             115.50   7623   66
 183 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 184 Adam Jurkowski                 Gliwice              115.37   7153   62
 185 Ewa Szałas                     Katowice             115.36  11305   98
 186 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.22  23045  200
 187 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 188 Marek Rogalski                 Warszawa             114.61   5616   49
 189 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.56   4468   39
 190 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             114.55   9851   86
 191 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 192 Beata Piotrowska               Łódź                 114.35   9377   82
 193 Joanna Suchanek                Wrocław              114.16  18722  164
 194 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.97  21655  190
 195 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.92   9797   86
 196 Ewa Radzikowska                Gliwice              113.78   8647   76
 197 Marianna Kozłowska             Białystok            113.67   8525   75
 198 Marta Świątkowska              Wrocław              113.54   7153   63
 199 Jarosław Puchalski             Łódź                 113.34   3967   35
 200 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 201 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 202 Marta Bajorek                  Warszawa             113.13  18666  165
 203 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.07  10176   90
 204 Lidia Szpakowska               Jaworzno             112.96   5083   45
 205 Marta Ćwiek                    Radomsko             112.53  16317  145
 206 Renata Andracka                Zwola                112.30  22123  197
 207 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   5488   49
 208 Marcin Ceglarek                Kraków               111.95  22055  197
 209 Lucyna Śniadach                Rumia                111.64   4354   39
 210 Monika Krzysztofek             Wejherowo            111.33   6680   60
 211 Jerzy Luter                    Bytom                110.90  21515  194
 212 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.82   7868   71
 213 Sławomir Wolski                Wrocław              110.46  21539  195
 214 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34   8165   74
 215 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               110.28  21394  194
 216 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.18   6721   61
 217 Zofia Górka                    Łęczna               109.83   3954   36
 218 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            109.74   3731   34
 219 Ryszard Korpalski              Wójtowice            109.53  21248  194
 220 Urszula Solarska               Łódź                 109.25  20539  188
 221 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.25  21740  199
 222 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.23  11251  103
 223 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 224 Sławomir Długosz               Ostróda              109.13  20953  192
 225 Maciej Bukowski                Szczecin             109.03   8068   74
 226 Paweł Maciejczuk               Białystok            108.94   8497   78
 227 Teresa Zalewska                Racibórz             108.92  15466  142
 228 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       108.87   8492   78
 229 Małgorzata Jóźwiak             Iława                108.72   8915   82
 230 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 108.71   4566   42
 231 Józef Burzyński                Ełk                  108.61   9015   83
 232 Szymon Dąbrowski               Warszawa             108.45  19847  183
 233 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 234 Łukasz Wojciechowski           Łomża                108.09   5945   55
 235 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 107.91   9928   92
 236 Rafał Polak                    Wałcz                107.81   6253   58
 237 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.80  20375  189
 238 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 239 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 240 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.69  18953  176
 241 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 242 Jacek Nowak                    Szczecin             107.18   5895   55
 243 Marta Sztajnert                Wisła                106.97   7809   73
 244 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      106.97   3209   30
 245 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.90  14004  131
 246 Dorota Ostrowska               Białystok            106.75   6939   65
 247 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 248 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 249 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.38   5106   48
 250 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 251 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 252 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 253 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.83   8255   78
 254 Anna Niedzielko                Szczecin             105.74  10257   97
 255 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 256 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               105.41  16444  156
 257 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            105.40   3689   35
 258 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 259 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.30  20217  192
 260 Maria Pokorska                 Warszawa             104.36   6157   59
 261 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               104.08  13635  131
 262 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.42  13445  130
 263 Sylwia Łada                    Inowrocław           103.34  18187  176
 264 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.26   9293   90
 265 Anna Arana                     Warszawa             102.96  19562  190
 266 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  102.91   5454   53
 267 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.75  12535  122
 268 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 269 Krzysztof Zawadzki             Sampława             102.22  20035  196
 270 Bożena Guział                  Racibórz             102.06   6430   63
 271 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.92   8052   79
 272 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.62  16361  161
 273 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 274 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 275 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.71   4834   48
 276 Lidia Żywna                    Gdynia               100.62  14691  146
 277 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 278 Anna Stambulska                Kraków               100.40   6225   62
 279 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.30   3674   37
 280 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 281 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.28   5253   54
 282 Sylwia Buks                    Warszawa              96.51  19302  200
 283 Anna Lenartowska               Gdynia                96.08   6149   64
 284 Halina Mrozek                  Warszawa              95.71   5647   59
 285 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                95.59  10706  112
 286 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.55   8886   93
 287 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 288 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 289 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 290 Aleksandra Brzeska             Piastów               93.65   7305   78
 291 Maciej Dąbrowski               Warszawa              93.65  17794  190
 292 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 293 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.82   6033   65
 294 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 295 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               91.94   3126   34
 296 Michał Dąbrowski               Warszawa              91.68  17877  195
 297 Janina Grajewska               Choroszcz             91.52  10159  111
 298 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              90.28   6229   69
 299 Zuzanna Molak                  Warszawa              88.51   3806   43
 300 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.49   5752   65
 301 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                87.37   4019   46
 302 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                87.15   3486   40
 303 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.22   3966   46
 304 Paulina Ostrowska              Białystok             85.43   2990   35
 305 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             85.31   8019   94
 306 Paulina Naplocha               Racibórz              85.14  16603  195
 307 Kamila Zacharuk                Zabrze                83.43   4672   56
 308 Marcin Kołodziejski            Brodnica              83.38   2668   32
 309 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.37   3835   46
 310 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.34   5667   68
 311 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.74   5378   65
 312 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.39   7827   95
 313 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 314 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              80.75   4845   60
 315 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 316 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 317 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   62.30   2056   33
 318 Mirosław Dejna                 Sampława              61.56  12005  195




Poczekalnia na dzień 11-08-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   3 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   4 Daniel Tomczyk                 Piła                 106.61   2985   28
   5 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   6 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   7 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   8 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   9 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  10 Michał Makowski                Warszawa             140.76   3519   25
  11 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  12 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  13 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.88   3047   25
  14 Paweł Zaręba                   Warszawa             117.32   2933   25
  15 Joanna Brychcy                 Katowice             116.28   2907   25
  16 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  17 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  18 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.20   2605   25
  19 Michał Ozimiński               Łódź                 139.96   3359   24
  20 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  21 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  22 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  23 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  24 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  25 Jarosław Sobczak               Warszawa             126.62   3039   24
  26 Andrzej Kowalski               Gdańsk               124.79   2995   24
  27 Piotr Mańkowski                Warszawa             122.88   2949   24
  28 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  29 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               119.96   2879   24
  30 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  31 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.88   2781   24
  32 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  33 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  34 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  35 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  36 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  37 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  38 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  39 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  40 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  41 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  42 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  43 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  44 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  45 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  46 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  47 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  48 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  49 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  50 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  51 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  52 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  53 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  54 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  55 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  56 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  57 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  58 Krzysztof Lelonek              Zabrze                89.65   2062   23
  59 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  60 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  61 Piotr Sadzyński                Jaworzno              84.48   1943   23
  62 Leszek Katyński                Słupsk                84.17   1936   23
  63 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  64 Magdalena Sulejewska           Kraków                80.35   1848   23
  65 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  66 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  67 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  68 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  69 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  70 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  71 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  72 Juliusz Czupryniak             Warszawa              95.05   2091   22
  73 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  74 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   82.77   1821   22
  75 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  76 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  77 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  78 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  79 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  80 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  81 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  82 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  83 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  84 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  85 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  86 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  87 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  88 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  89 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  90 Agnieszka Dawid                Kraków                79.74   1515   19
  91 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  92 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             125.72   2263   18
  93 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  94 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  95 Anna Krynicka                  Warszawa             119.76   2036   17
  96 Krzysztof Pypno                Gliwice              107.82   1833   17
  97 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  98 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  99 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 100 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
 101 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
 102 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 103 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
 104 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
 105 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
 106 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
 107 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 108 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
 109 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
 110 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 111 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 112 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
 113 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 114 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 115 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       120.00   1560   13
 116 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 117 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 118 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 119 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 120 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 121 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 122 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 123 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 124 Błażej Fidziński               Dębica                97.77   1271   13
 125 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 126 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 127 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 128 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 129 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 130 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 131 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 132 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 133 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 134 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 135 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 136 Maciej Michalak                Łódź                 142.25   1707   12
 137 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 138 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.00   1608   12
 139 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 140 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 141 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 142 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 143 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 144 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 145 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 146 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 147 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 148 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 149 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 150 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 151 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 152 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 153 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 154 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 155 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 156 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 157 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 158 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 159 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 160 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 161 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 162 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 163 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 164 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 165 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 166 Jakub Onoszko                  Gdynia               106.33   1276   12
 167 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 168 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 169 Dorota Modrzyńska              Gdańsk               105.33   1264   12
 170 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     104.92   1259   12
 171 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 172 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 173 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 174 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 175 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 176 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 177 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 178 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 179 Lidia Nowak                    Sosnowiec            101.92   1223   12
 180 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 181 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 182 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 183 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 184 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 185 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          98.92   1187   12
 186 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 187 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 188 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 189 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 190 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 191 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 192 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 193 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 194 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 195 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 196 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 197 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 198 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 199 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 200 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 201 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 202 Dariusz Sowula                 Kraków                94.17   1130   12
 203 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 204 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 205 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 206 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 207 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 208 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 209 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 210 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 211 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 212 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   90.83   1090   12
 213 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 214 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 215 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 216 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 217 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 218 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 219 Marta Łęgowska                 Inowrocław            88.67   1064   12
 220 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 221 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 222 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 223 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 224 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 225 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 226 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 227 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 228 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 229 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 230 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 231 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 232 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 233 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 234 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 235 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 236 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 237 Jacek Starzonek                Szczecin              76.17    914   12
 238 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 239 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 240 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 241 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              69.67    836   12
 242 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 243 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 244 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 245 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 246 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 247 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 248 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 249 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 250 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 251 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 252 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 253 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 254 Marek Sitkowski                Warszawa              88.73    976   11
 255 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 256 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 257 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 258 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 259 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 260 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 261 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 262 Andrzej Stolot                 Zabrze                81.64    898   11
 263 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 264 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 265 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 266 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 267 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 268 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 269 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 270 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 271 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 272 Sławomir Rattay                Zgorzelec             71.91    791   11
 273 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 274 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 275 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 276 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 277 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 278 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 279 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 280 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 281 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 282 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 283 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 284 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 285 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        121.10   1211   10
 286 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        107.60   1076   10
 287 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 288 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 289 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 290 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 291 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 292 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 293 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 294 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 295 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 296 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 297 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 298 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 299 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 300 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 301 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 302 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 303 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 304 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 305 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 306 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 307 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 308 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 309 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 310 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 311 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 312 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 313 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 314 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 315 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 316 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 317 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 318 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 319 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 320 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 321 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 322 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 323 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 324 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 325 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 326 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 327 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 328 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 329 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 330 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 331 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            149.00    894    6
 332 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 333 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 334 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 335 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 336 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 337 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 338 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 339 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 340 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 341 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 342 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 343 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 344 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 345 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 346 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 347 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 348 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 349 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 350 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 351 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 352 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 353 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 354 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 355 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 356 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 357 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 358 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 359 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 360 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 361 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 362 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 363 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 364 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 365 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 366 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 367 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 368 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 369 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 370 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 371 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 372 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 373 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 374 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 375 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 376 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 377 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 378 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 379 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 380 Bartosz Pięta                  Swarzędz              78.00     78    1
 381 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 382 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 383 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 384 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 385 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 386 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 387 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 388 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 389 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 390 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 391 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 392 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 393 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1

 
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie