Kraków23
lipca
Kraków 23-24 lipca XV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2011
Słupsk30
lipca
Słupsk 30-31 lipca XV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w ScrabbleGrand Prix 2011
Racibórz 6
sierpnia
Racibórz 6- 7 sierpnia II Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
Dariusz Puton wygrywa w Słupsku30 - 31 lipca 2011 — XV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej w Scrabble Słupsk, 30 - 31 lipca 2011
Grand Prix 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Dariusz Puton wygrywa w SłupskuZaczęło się spokojnie. Szybko utworzyła się czołówka: koledzy Syczuk, Alabrudziński, Górka, Obremski, Merklejn. Ale już w piątej rundzie na 5 miejscu zameldował się Rydzik, a na zakończenie pierwszego dnia objął prowadzenie, uzyskując w partii z Maciejem Grąbczewskim świetny wynik: 597:405. Po kolejnych dwóch rundach był samodzielnym liderem z przewaga 1 punktu nad następna czwórką. Po 10 rundach już tylko dwójka rywali mu zagrażała Darek Puton i Irena Sołdan, ale Gościu miał nad nimi nieprawdopodobną przewagę w małych punktach (około 600). I przyszła runda 11. Zwycięstwo w niej dawało Stachowi tryumf w całym turnieju. Jego przeciwnikiem był Dominik Piasecki, najlepszy zawodnik ze Słupska, który już niejednokrotnie pokazał, że jest niebezpieczny dla najlepszych. To była naprawdę męska gra, punkt za punkt i właśnie jeden punkt zdecydował, że Rydzik znowu stanął na podium jako drugi (372:373). W ostatniej partii Gościu przegrał z Darkiem Putonem, ktory od lat gra solidne, spokojne scrabble, bez szaleństw i niepotrzebnego ryzyka.

Puton nowym Mistrzem Ziemi Słupskiej, a na najniższym pudle stanęła Irena Sołdan. Piasecki zajął czwarte miejsce.

W turnieju uczestniczyło 54 osoby w tym piątka debiutantów.

Dziękujemy organizatorom Henrykowi GrądzkiemuJózefowi Grządzielskiemu za przygotowanie turnieju, w przerwach można było się posilić kawą i herbatą a posiłki i nocleg były na miejscu. Co więcej można chcieć?
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekAkademia Pomorska w Słupsku, ul. Arciszewskiego 22 "A"
Wydział Humanistyczny (główny budynek)
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaAndrzej Lożyński
Strona www turniejuhttp://www.bridgefestival.hg.pl/
HarmonogramSobota, 30 lipca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier
20:30 — kolacja

Niedziela, 31 lipca (5 rund)
8:00 — śniadanie
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
- młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdAutobus linii nr 1.
Przystanek na ulicy Wojska Polskiego (50 metrów w linii prostej od wyjścia z dworca kolejowego)
Wyżywieniena miejscu
NoclegiDom Studenta nr 3 Akademii Pomorskiej — ul. Arciszewskiego 22a (ok. 50 metrów od miejsca rozgrywek)
- pokoje jednoosobowe 46 zł od osoby
- pokoje 2-osobowe 36 zł od osoby

Rezerwacja telefonicznie (59 840 53 67) lub mailowo (osiedle@apsl.edu.pl) Termin rezerwacji do 20 lipca 2011
NagrodyI miejsce — 750zł, puchar, dyplom
II miejsce — 600zł, dyplom
III miejsce — 500zł, dyplom
IV miejsce — 400zł, dyplom
V miejsce — 300zł, dyplom
VI miejsce – 200zł, dyplom
VII miejsce — nagroda rzeczowa
VIII miejsce — nagroda rzeczowa
IX miejsce — nagroda rzeczowa
X miejsce – nagroda rzeczowa
nagroda dla najlepszego słupszczanina — 150 zł, dyplom
OrganizatorzyStowarzyszenie Międzynarodowy Festiwal Brydża Sportowego "Solidarność" 76-200 Słupsk, ul. Jedności Narodowej 2
Henryk Grądzki — tel. 601 831 325
Józef Grządzielski — tel. 693 967 637
bridgefestival@go2.pl
SponsorzyUrząd Miejski w Słupsku
Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku


Wyniki turnieju XV MIstrzostwa Ziemi Słupskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            137.63     10.0     4994     2024      699
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.69      9.0     5432     1902      803
  3 Irena           Sołdan               Rumia                  134.39      9.0     4963     1859      623
  4 Dominik         Piasecki             Słupsk                 131.50      9.0     4871     1867      721
  5 Michał          Alabrudziński        Włocławek              145.67      8.0     4970     1786      225
  6 Justyna         Górka                Kraków                 138.12      8.0     4899     1762      504
  7 Marek           Syczuk               Warszawa               139.71      8.0     4827     1825      280
  8 Miłosz          Wrzałek              Reda                   144.64      8.0     4793     1700      402
  9 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               143.73      8.0     4752     1682      489
 10 Kamil           Górka                Kraków                 148.85      8.0     4653     1788      199
 11 Krzysztof       Obremski             Legnica                144.88      7.0     5020     1690      811
 12 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               147.60      7.0     4960     1556      536
 13 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                141.88      7.0     4787     1669      324
 14 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.10      7.0     4747     1752       33
 15 Łukasz          Baranowski           Reda                   124.95      7.0     4692     1602      530
 16 Mateusz         Borsuk               Reda                   136.79      7.0     4636     1596      100
 17 Weronika        Rudnicka             Szczecin               124.89      7.0     4591     1706      366
 18 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                123.49      7.0     4526     1643      160
 19 Mirosław        Uglik                Warszawa               145.56      7.0     4515     1683     -230
 20 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  119.72      7.0     4434     1576      203
 21 Maciej          Grąbczewski          Piła                   125.27      6.0     5026     1574      568
 22 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    134.89      6.0     4910     1559      501
 23 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                132.21      6.0     4696     1418      389
 24 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 142.93      6.0     4615     1464      317
 25 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   118.96      6.0     4606     1333      607
 26 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         125.77      6.0     4564     1556      320
 27 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      6.0     4556     1388      415
 28 Beata           Wiączkowska          Wrocław                126.53      6.0     4392     1524        5
 29 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  108.89      6.0     4333     1384       10
 30 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.94      6.0     4224     1323       92
 31 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 100.00      6.0     4156     1485     -545
 32 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                115.22      6.0     4088     1427     -512
 33 Zdzisław        Parnicki             Słupsk                 100.00      6.0     4036     1377      180
 34 Leszek          Kacprzyk             Katowice               117.06      5.0     4473     1297      139
 35 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 100.12      5.0     4460     1201      485
 36 Monika          Dymek                Ustka                  111.88      5.0     4365     1381     -250
 37 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 103.78      5.0     4215     1307     -327
 38 Michał          Osobliwy             Ustka                  100.00      5.0     4211     1243      162
 39 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.41      5.0     4161     1351     -124
 40 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             101.46      5.0     4112     1333     -381
 41 Dawid           Pikul                Poznań                 146.39      5.0     3784     1269       57
 42 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      5.0     3756     1218     -414
 43 Aleksandra      Brzeska              Warszawa               100.00      5.0     3528     1190      -87
 44 Jarosław        Olek                 Warszawa               121.38      4.0     4271     1174      246
 45 Lidia           Żywna                Gdynia                 101.26      4.0     4078     1159      239
 46 Leszek          Katyński             Słupsk                 100.00      4.0     3727     1118     -151
 47 Anna            Rymanowska-Osobliwy  Mielec                 100.00      4.0     3616     1156     -500
 48 Wioletta        Kamińska             Gdańsk                 100.00      3.5     2626     1007    -1641
 49 Magdalena       Kublik               Warszawa               120.84      3.0     2591      900     -114
 50 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      2.5     2525      825    -1771
 51 Alicja          Reimus               Zdrojewo               100.00      2.5     2371      888    -2139
 52 Kasper          Kamiński             Gdańsk                 100.00      1.5     2627      682    -1105
 53 Adriana         Dutka                Ustka                  100.00      1.0      987      386     -802
 54 Agnieszka       Zwolan               Słupsk                 100.00      0.0      928      282    -1047
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XV MIstrzostwa Ziemi Słupskiej



	Kamil Górka 148.85 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jarosław       Olek                  121.38 +  440: 394  171
    2    13 Łukasz         Baranowski            124.95 +  413: 353  175
    3     1 Dariusz        Puton                 137.63 -  334: 395   88
    4     8 Rafał          Dąbrowski             141.88 +  460: 377  192
    5     7 Krzysztof      Sporczyk              125.41 +  364: 338  175
    6     3 Justyna        Górka                 138.12 -  389: 407   88
    7     8 Krzysztof      Langiewicz            123.49 +  384: 347  173
    8     3 Krzysztof      Obremski              144.88 +  330: 320  195
    9     4 Irena          Sołdan                134.39 -  296: 453   84
   10     7 Weronika       Rudnicka              124.89 +  342: 322  175
   11     4 Marek          Syczuk                139.71 +  476: 301  190
   12     3 Dominik        Piasecki              131.50 -  425: 447   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 12 149.00




	Kazimierz.Jr Merklejn 147.60 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Magdalena      Kublik                120.84 -  353: 415   71
    2    20 Wojciech       Gołęcki               101.46 +  381: 298  151
    3    20 Grzegorz       Wiączkowski           115.22 +  475: 312  165
    4     7 Grzegorz       Kurowski              143.73 +  449: 323  194
    5     6 Dariusz        Kuć                   126.10 -  398: 528   76
    6     5 Stanisław      Rydzik                142.69 -  345: 449   93
    7    13 Agnieszka      Kozak                 103.78 -  347: 411   54
    8    14 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  460: 373  150
    9    11 Sławomir       Zabawa                108.89 +  424: 269  159
   10     8 Mirosław       Uglik                 145.56 -  297: 391   96
   11    13 Monika         Dymek                 111.88 +  567: 254  162
   12     9 Robert         Duczemiński           134.89 +  464: 401  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Dawid Pikul 146.39 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jolanta        Chłopińska            119.72 +  390: 365  170
    2    10 Stanisław      Rydzik                142.69 -  395: 464   93
    3    17 Michał         Osobliwy              100.00 +  452: 319  150
    4    13 Krzysztof      Sporczyk              125.41 -  330: 348   75
    5    17 Wojciech       Gołęcki               101.46 +  379: 338  151
    6     7 Rafał          Dąbrowski             141.88 -  302: 420   92
    7    11 Grzegorz       Koczkodon             132.21 +  413: 291  182
    8     9 Mateusz        Borsuk                136.79 -  345: 395   87
    9    13 Rafał          Lenartowski           142.93 +  339: 335  193
   10    11 Dariusz        Kuć                   126.10 -  439: 452   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 10 126.90




	Michał Alabrudziński 145.67 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dorota         Kuć                   118.96 +  403: 374  169
    2     6 Justyna        Górka                 138.12 +  439: 386  188
    3     2 Maciej         Grąbczewski           125.27 -  385: 453   75
    4     4 Robert         Duczemiński           134.89 +  444: 368  185
    5     5 Mirosław       Uglik                 145.56 +  531: 355  196
    6     2 Weronika       Rudnicka              124.89 +  441: 317  175
    7     2 Dariusz        Kuć                   126.10 +  451: 404  176
    8     2 Marek          Syczuk                139.71 -  315: 500   90
    9     3 Dariusz        Puton                 137.63 -  368: 377   88
   10     4 Sławomir       Piotrowski            125.77 +  413: 295  176
   11     3 Irena          Sołdan                134.39 +  447: 442  184
   12     2 Irena          Sołdan                134.39 -  333: 474   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Mirosław Uglik 145.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Leszek         Kacprzyk              117.06 +  401: 342  167
    2     7 Krzysztof      Langiewicz            123.49 +  412: 329  173
    3     4 Rafał          Dąbrowski             141.88 +  451: 353  192
    4     2 Krzysztof      Obremski              144.88 -  298: 571   95
    5     5 Michał         Alabrudziński         145.67 -  355: 531   96
    6     9 Jarosław       Olek                  121.38 +  359: 353  171
    7     9 Dominik        Piasecki              131.50 -  340: 424   82
    8    11 Łukasz         Baranowski            124.95 -  367: 395   75
    9    12 Grzegorz       Koczkodon             132.21 +  392: 385  182
   10     8 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.60 +  391: 297  198
   11     8 Dariusz        Kuć                   126.10 -  329: 354   76
   12    12 Sławomir       Piotrowski            125.77 +  420: 411  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 12 140.25




	Krzysztof Obremski 144.88 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Wiączkowski           115.22 +  478: 219  165
    2     9 Weronika       Rudnicka              124.89 +  423: 307  175
    3     5 Magdalena      Kublik                120.84 +  482: 370  171
    4     2 Mirosław       Uglik                 145.56 +  571: 298  196
    5     1 Marek          Syczuk                139.71 +  437: 249  190
    6     1 Dariusz        Kuć                   126.10 -  353: 377   76
    7     1 Dariusz        Puton                 137.63 -  382: 451   88
    8     3 Kamil          Górka                 148.85 -  320: 330   99
    9     5 Łukasz         Baranowski            124.95 +  413: 382  175
   10     1 Stanisław      Rydzik                142.69 -  396: 482   93
   11     5 Mateusz        Borsuk                136.79 -  374: 440   87
   12     8 Maciej         Grąbczewski           125.27 +  391: 304  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Miłosz Wrzałek 144.64 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ryszard        Korpalski             111.94 +  448: 296  162
    2    12 Beata          Wiączkowska           126.53 +  434: 311  177
    3     6 Dariusz        Kuć                   126.10 +  435: 381  176
    4     1 Maciej         Grąbczewski           125.27 -  359: 440   75
    5     4 Sławomir       Piotrowski            125.77 -  315: 387   76
    6    10 Jolanta        Chłopińska            119.72 +  424: 359  170
    7     7 Irena          Sołdan                134.39 -  336: 420   84
    8    12 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  482: 345  150
    9     8 Grzegorz       Kurowski              143.73 +  405: 362  194
   10     6 Robert         Duczemiński           134.89 -  338: 408   85
   11    10 Weronika       Rudnicka              124.89 +  391: 311  175
   12     5 Dariusz        Kuć                   126.10 +  426: 371  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Grzegorz Kurowski 143.73 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Monika         Dymek                 111.88 +  416: 407  162
    2     2 Rafał          Dąbrowski             141.88 -  319: 350   92
    3    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  555: 238  150
    4     7 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.60 -  323: 449   98
    5    15 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  325: 355   50
    6    18 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  438: 305  150
    7    15 Krzysztof      Sporczyk              125.41 +  362: 295  175
    8    13 Beata          Wiączkowska           126.53 +  362: 354  177
    9     8 Miłosz         Wrzałek               144.64 -  362: 405   95
   10    10 Maciej         Grąbczewski           125.27 +  417: 402  175
   11     6 Robert         Duczemiński           134.89 +  411: 318  185
   12     7 Krzysztof      Langiewicz            123.49 +  462: 385  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 12 140.17




	Rafał Lenartowski 142.93 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sławomir       Zabawa                108.89 +  410: 295  159
    2     5 Dariusz        Puton                 137.63 -  264: 453   88
    3    14 Krzysztof      Langiewicz            123.49 +  457: 386  173
    4    12 Justyna        Górka                 138.12 -  354: 495   88
    5    13 Rafał          Dąbrowski             141.88 -  395: 406   92
    6    22 Anna           Rymanowska-Osobliwy   100.00 -  294: 385   50
    7    22 Leszek         Katyński              100.00 +  499: 247  150
    8    19 Grzegorz       Wiączkowski           115.22 +  451: 305  165
    9    13 Dawid          Pikul                 146.39 -  335: 339   96
   10    15 Lidia          Żywna                 101.26 +  386: 282  151
   11    15 Beata          Wiączkowska           126.53 +  397: 326  177
   12    11 Weronika       Rudnicka              124.89 -  373: 379   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Stanisław Rydzik 142.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agnieszka      Kozak                 103.78 +  453: 369  154
    2    10 Dawid          Pikul                 146.39 +  464: 395  196
    3     3 Marek          Syczuk                139.71 -  333: 385   90
    4     9 Magdalena      Kublik                120.84 +  395: 385  171
    5     8 Beata          Wiączkowska           126.53 +  514: 361  177
    6     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.60 +  449: 345  198
    7     3 Maciej         Grąbczewski           125.27 +  597: 405  175
    8     1 Dariusz        Puton                 137.63 +  498: 361  188
    9     1 Justyna        Górka                 138.12 +  483: 354  188
   10     1 Krzysztof      Obremski              144.88 +  482: 396  195
   11     1 Dominik        Piasecki              131.50 -  372: 373   82
   12     1 Dariusz        Puton                 137.63 -  392: 500   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1902  / 12 158.50




	Rafał Dąbrowski 141.88 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Gołęcki               101.46 +  564: 236  151
    2     2 Grzegorz       Kurowski              143.73 +  350: 319  194
    3     4 Mirosław       Uglik                 145.56 -  353: 451   96
    4     8 Kamil          Górka                 148.85 -  377: 460   99
    5    13 Rafał          Lenartowski           142.93 +  406: 395  193
    6     7 Dawid          Pikul                 146.39 +  420: 302  196
    7     5 Weronika       Rudnicka              124.89 -  332: 389   75
    8    10 Agnieszka      Kozak                 103.78 +  523: 336  154
    9     7 Sławomir       Piotrowski            125.77 -  293: 426   76
   10     9 Beata          Wiączkowska           126.53 +  400: 375  177
   11     9 Jolanta        Chłopińska            119.72 +  439: 359  170
   12     4 Justyna        Górka                 138.12 -  330: 415   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Marek Syczuk 139.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Lidia          Żywna                 101.26 +  390: 298  151
    2    11 Mateusz        Borsuk                136.79 +  431: 307  187
    3     3 Stanisław      Rydzik                142.69 +  385: 333  193
    4     3 Dariusz        Puton                 137.63 +  442: 338  188
    5     1 Krzysztof      Obremski              144.88 -  249: 437   95
    6     6 Maciej         Grąbczewski           125.27 +  476: 459  175
    7     4 Justyna        Górka                 138.12 +  389: 368  188
    8     2 Michał         Alabrudziński         145.67 +  500: 315  196
    9     2 Dominik        Piasecki              131.50 -  389: 505   82
   10     3 Irena          Sołdan                134.39 -  345: 440   84
   11     4 Kamil          Górka                 148.85 -  301: 476   99
   12     6 Mateusz        Borsuk                136.79 +  530: 271  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1825  / 12 152.08




	Justyna Górka 138.12 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mieczysław     Pastuszak             100.12 +  501: 359  150
    2     6 Michał         Alabrudziński         145.67 -  386: 439   96
    3    10 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  352: 311  150
    4    12 Rafał          Lenartowski           142.93 +  495: 354  193
    5     2 Maciej         Grąbczewski           125.27 +  466: 274  175
    6     3 Kamil          Górka                 148.85 +  407: 389  199
    7     4 Marek          Syczuk                139.71 -  368: 389   90
    8     4 Weronika       Rudnicka              124.89 +  351: 333  175
    9     1 Stanisław      Rydzik                142.69 -  354: 483   93
   10     5 Krzysztof      Langiewicz            123.49 -  358: 403   73
   11     7 Sławomir       Piotrowski            125.77 +  446: 331  176
   12     4 Rafał          Dąbrowski             141.88 +  415: 330  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Dariusz Puton 137.63 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  503: 289  150
    2     5 Rafał          Lenartowski           142.93 +  453: 264  193
    3     1 Kamil          Górka                 148.85 +  395: 334  199
    4     3 Marek          Syczuk                139.71 -  338: 442   90
    5     3 Irena          Sołdan                134.39 +  506: 355  184
    6     4 Sławomir       Piotrowski            125.77 +  361: 347  176
    7     1 Krzysztof      Obremski              144.88 +  451: 382  195
    8     1 Stanisław      Rydzik                142.69 -  361: 498   93
    9     3 Michał         Alabrudziński         145.67 +  377: 368  196
   10     2 Dominik        Piasecki              131.50 +  343: 332  182
   11     2 Krzysztof      Langiewicz            123.49 +  406: 292  173
   12     1 Stanisław      Rydzik                142.69 +  500: 392  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2024  / 12 168.67




	Mateusz Borsuk 136.79 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  452: 322  150
    2    11 Marek          Syczuk                139.71 -  307: 431   90
    3    18 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  489: 263  150
    4    10 Dariusz        Kuć                   126.10 -  366: 396   76
    5    14 Łukasz         Baranowski            124.95 -  315: 496   75
    6    20 Grzegorz       Wiączkowski           115.22 +  484: 319  165
    7    12 Jolanta        Chłopińska            119.72 +  421: 258  170
    8     9 Dawid          Pikul                 146.39 +  395: 345  196
    9     9 Robert         Duczemiński           134.89 -  308: 415   85
   10    12 Agnieszka      Kozak                 103.78 +  388: 387  154
   11     5 Krzysztof      Obremski              144.88 +  440: 374  195
   12     6 Marek          Syczuk                139.71 -  271: 530   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Robert Duczemiński 134.89 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mirosław       Dejna                 100.00 +  655: 235  150
    2     1 Dariusz        Kuć                   126.10 -  333: 345   76
    3     7 Dominik        Piasecki              131.50 +  428: 362  182
    4     4 Michał         Alabrudziński         145.67 -  368: 444   96
    5     9 Weronika       Rudnicka              124.89 -  362: 408   75
    6    14 Monika         Dymek                 111.88 +  423: 343  162
    7    10 Magdalena      Kublik                120.84 +  398: 317  171
    8     8 Krzysztof      Langiewicz            123.49 -  401: 434   73
    9     9 Mateusz        Borsuk                136.79 +  415: 308  187
   10     6 Miłosz         Wrzałek               144.64 +  408: 338  195
   11     6 Grzegorz       Kurowski              143.73 -  318: 411   94
   12     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.60 -  401: 464   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Irena Sołdan 134.39 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adriana        Dutka                 100.00 +  412: 151  150
    2     4 Maciej         Grąbczewski           125.27 -  311: 422   75
    3    11 Leszek         Kacprzyk              117.06 +  504: 431  167
    4     5 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  396: 385  150
    5     3 Dariusz        Puton                 137.63 -  355: 506   88
    6    11 Beata          Wiączkowska           126.53 +  344: 337  177
    7     7 Miłosz         Wrzałek               144.64 +  420: 336  195
    8     5 Dariusz        Kuć                   126.10 +  412: 351  176
    9     4 Kamil          Górka                 148.85 +  453: 296  199
   10     3 Marek          Syczuk                139.71 +  440: 345  190
   11     3 Michał         Alabrudziński         145.67 -  442: 447   96
   12     2 Michał         Alabrudziński         145.67 +  474: 333  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1859  / 12 154.92




	Grzegorz Koczkodon 132.21 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wioletta       Kamińska              100.00 +  548: 194  150
    2     3 Magdalena      Kublik                120.84 -  348: 390   71
    3     9 Lidia          Żywna                 101.26 +  429: 329  151
    4     6 Sławomir       Piotrowski            125.77 -  352: 385   76
    5    12 Jolanta        Chłopińska            119.72 -  369: 412   70
    6    15 Sławomir       Zabawa                108.89 +  406: 382  159
    7    11 Dawid          Pikul                 146.39 -  291: 413   96
    8    15 Ryszard        Korpalski             111.94 +  435: 353  162
    9    12 Mirosław       Uglik                 145.56 -  385: 392   96
   10    14 Monika         Dymek                 111.88 +  462: 303  162
   11    11 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  380: 340  150
   12    10 Łukasz         Baranowski            124.95 -  291: 414   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Dominik Piasecki 131.50 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Kasper         Kamiński              100.00 +  484: 163  150
    2     8 Krzysztof      Sporczyk              125.41 +  387: 330  175
    3     7 Robert         Duczemiński           134.89 -  362: 428   85
    4    14 Beata          Wiączkowska           126.53 -  289: 351   77
    5    10 Leszek         Kacprzyk              117.06 +  487: 299  167
    6     8 Magdalena      Kublik                120.84 +  372: 329  171
    7     9 Mirosław       Uglik                 145.56 +  424: 340  196
    8     6 Sławomir       Piotrowski            125.77 +  409: 381  176
    9     2 Marek          Syczuk                139.71 +  505: 389  190
   10     2 Dariusz        Puton                 137.63 -  332: 343   88
   11     1 Stanisław      Rydzik                142.69 +  373: 372  193
   12     3 Kamil          Górka                 148.85 +  447: 425  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1867  / 12 155.58




	Beata Wiączkowska 126.53 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Leszek         Katyński              100.00 +  357: 300  150
    2    12 Miłosz         Wrzałek               144.64 -  311: 434   95
    3    15 Monika         Dymek                 111.88 +  377: 324  162
    4    14 Dominik        Piasecki              131.50 +  351: 289  182
    5     8 Stanisław      Rydzik                142.69 -  361: 514   93
    6    11 Irena          Sołdan                134.39 -  337: 344   84
    7    14 Leszek         Kacprzyk              117.06 +  393: 314  167
    8    13 Grzegorz       Kurowski              143.73 -  354: 362   94
    9    17 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  409: 379  150
   10     9 Rafał          Dąbrowski             141.88 -  375: 400   92
   11    15 Rafał          Lenartowski           142.93 -  326: 397   93
   12    16 Monika         Dymek                 111.88 +  441: 330  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Dariusz Kuć 126.10 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Osobliwy              100.00 +  428: 279  150
    2     1 Robert         Duczemiński           134.89 +  345: 333  185
    3     6 Miłosz         Wrzałek               144.64 -  381: 435   95
    4    10 Mateusz        Borsuk                136.79 +  396: 366  187
    5     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.60 +  528: 398  198
    6     1 Krzysztof      Obremski              144.88 +  377: 353  195
    7     2 Michał         Alabrudziński         145.67 -  404: 451   96
    8     5 Irena          Sołdan                134.39 -  351: 412   84
    9    10 Weronika       Rudnicka              124.89 -  360: 493   75
   10    11 Dawid          Pikul                 146.39 +  452: 439  196
   11     8 Mirosław       Uglik                 145.56 +  354: 329  196
   12     5 Miłosz         Wrzałek               144.64 -  371: 426   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752  / 12 146.00




	Sławomir Piotrowski 125.77 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  436: 318  150
    2    14 Monika         Dymek                 111.88 -  356: 398   62
    3    16 Leszek         Katyński              100.00 +  434: 223  150
    4     6 Grzegorz       Koczkodon             132.21 +  385: 352  182
    5     4 Miłosz         Wrzałek               144.64 +  387: 315  195
    6     4 Dariusz        Puton                 137.63 -  347: 361   88
    7     6 Łukasz         Baranowski            124.95 +  375: 296  175
    8     6 Dominik        Piasecki              131.50 -  381: 409   82
    9     7 Rafał          Dąbrowski             141.88 +  426: 293  192
   10     4 Michał         Alabrudziński         145.67 -  295: 413   96
   11     7 Justyna        Górka                 138.12 -  331: 446   88
   12    12 Mirosław       Uglik                 145.56 -  411: 420   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Krzysztof Sporczyk 125.41 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  401: 319  150
    2     8 Dominik        Piasecki              131.50 -  330: 387   82
    3    21 Mieczysław     Pastuszak             100.12 +  328: 269  150
    4    13 Dawid          Pikul                 146.39 +  348: 330  196
    5     7 Kamil          Górka                 148.85 -  338: 364   99
    6    12 Krzysztof      Langiewicz            123.49 -  320: 361   73
    7    15 Grzegorz       Kurowski              143.73 -  295: 362   94
    8    18 Dorota         Kuć                   118.96 -  372: 410   69
    9    23 Anna           Rymanowska-Osobliwy   100.00 +  358: 272  150
   10    18 Leszek         Kacprzyk              117.06 -  321: 478   67
   11    18 Jarosław       Olek                  121.38 +  383: 352  171
   12    18 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  367: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Maciej Grąbczewski 125.27 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Alicja         Reimus                100.00 +  518: 148  150
    2     4 Irena          Sołdan                134.39 +  422: 311  184
    3     2 Michał         Alabrudziński         145.67 +  453: 385  196
    4     1 Miłosz         Wrzałek               144.64 +  440: 359  195
    5     2 Justyna        Górka                 138.12 -  274: 466   88
    6     6 Marek          Syczuk                139.71 -  459: 476   90
    7     3 Stanisław      Rydzik                142.69 -  405: 597   93
    8     7 Monika         Dymek                 111.88 +  375: 351  162
    9     6 Krzysztof      Langiewicz            123.49 -  270: 343   73
   10    10 Grzegorz       Kurowski              143.73 -  402: 417   94
   11    12 Agnieszka      Kozak                 103.78 +  704: 214  154
   12     8 Krzysztof      Obremski              144.88 -  304: 391   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Łukasz Baranowski 124.95 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Anna           Rymanowska-Osobliwy   100.00 +  355: 276  150
    2    13 Kamil          Górka                 148.85 -  353: 413   99
    3    12 Jarosław       Olek                  121.38 +  426: 265  171
    4    11 Weronika       Rudnicka              124.89 -  327: 393   75
    5    14 Mateusz        Borsuk                136.79 +  496: 315  187
    6    13 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  502: 350  150
    7     6 Sławomir       Piotrowski            125.77 -  296: 375   76
    8    11 Mirosław       Uglik                 145.56 +  395: 367  196
    9     5 Krzysztof      Obremski              144.88 -  382: 413   95
   10    13 Jolanta        Chłopińska            119.72 -  270: 416   70
   11    17 Wojciech       Gołęcki               101.46 +  476: 288  151
   12    10 Grzegorz       Koczkodon             132.21 +  414: 291  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Weronika Rudnicka 124.89 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  396: 252  150
    2     9 Krzysztof      Obremski              144.88 -  307: 423   95
    3    13 Ryszard        Korpalski             111.94 +  543: 271  162
    4    11 Łukasz         Baranowski            124.95 +  393: 327  175
    5     9 Robert         Duczemiński           134.89 +  408: 362  185
    6     2 Michał         Alabrudziński         145.67 -  317: 441   96
    7     5 Rafał          Dąbrowski             141.88 +  389: 332  192
    8     4 Justyna        Górka                 138.12 -  333: 351   88
    9    10 Dariusz        Kuć                   126.10 +  493: 360  176
   10     7 Kamil          Górka                 148.85 -  322: 342   99
   11    10 Miłosz         Wrzałek               144.64 -  311: 391   95
   12    11 Rafał          Lenartowski           142.93 +  379: 373  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Krzysztof Langiewicz 123.49 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agnieszka      Zwolan                100.00 +  489: 180  150
    2     7 Mirosław       Uglik                 145.56 -  329: 412   96
    3    14 Rafał          Lenartowski           142.93 -  386: 457   93
    4    17 Michał         Osobliwy              100.00 +  394: 361  150
    5    16 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  363: 355  150
    6    12 Krzysztof      Sporczyk              125.41 +  361: 320  175
    7     8 Kamil          Górka                 148.85 -  347: 384   99
    8     8 Robert         Duczemiński           134.89 +  434: 401  185
    9     6 Maciej         Grąbczewski           125.27 +  343: 270  175
   10     5 Justyna        Górka                 138.12 +  403: 358  188
   11     2 Dariusz        Puton                 137.63 -  292: 406   88
   12     7 Grzegorz       Kurowski              143.73 -  385: 462   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Jarosław Olek 121.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 148.85 -  394: 440   99
    2    15 Sławomir       Zabawa                108.89 +  453: 358  159
    3    12 Łukasz         Baranowski            124.95 -  265: 426   75
    4    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  445: 299  150
    5    19 Anna           Rymanowska-Osobliwy   100.00 +  451: 265  150
    6     9 Mirosław       Uglik                 145.56 -  353: 359   96
    7    16 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  340: 357   50
    8    16 Jolanta        Chłopińska            119.72 -  297: 341   70
    9    18 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  267: 304   50
   10    22 Wioletta       Kamińska              100.00 +  354: 189  150
   11    18 Krzysztof      Sporczyk              125.41 -  352: 383   75
   12    20 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  300: 304   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Magdalena Kublik 120.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.60 +  415: 353  198
    2     3 Grzegorz       Koczkodon             132.21 +  390: 348  182
    3     5 Krzysztof      Obremski              144.88 -  370: 482   95
    4     9 Stanisław      Rydzik                142.69 -  385: 395   93
    5    18 Grzegorz       Wiączkowski           115.22 +  385: 357  165
    6     8 Dominik        Piasecki              131.50 -  329: 372   82
    7    10 Robert         Duczemiński           134.89 -  317: 398   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     900  /  7 128.57




	Jolanta Chłopińska 119.72 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 146.39 -  365: 390   96
    2    18 Anna           Rymanowska-Osobliwy   100.00 +  364: 242  150
    3     8 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  312: 428   50
    4    24 Mieczysław     Pastuszak             100.12 +  461: 313  150
    5    12 Grzegorz       Koczkodon             132.21 +  412: 369  182
    6    10 Miłosz         Wrzałek               144.64 -  359: 424   95
    7    12 Mateusz        Borsuk                136.79 -  258: 421   87
    8    16 Jarosław       Olek                  121.38 +  341: 297  171
    9    15 Dorota         Kuć                   118.96 +  366: 356  169
   10    13 Łukasz         Baranowski            124.95 +  416: 270  175
   11     9 Rafał          Dąbrowski             141.88 -  359: 439   92
   12    13 Sławomir       Zabawa                108.89 +  421: 282  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Dorota Kuć 118.96 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Alabrudziński         145.67 -  374: 403   96
    2    16 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  328: 353   50
    3    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  514: 205  150
    4    16 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  379: 380   50
    5    20 Michał         Osobliwy              100.00 +  342: 323  150
    6    19 Wojciech       Gołęcki               101.46 -  343: 367   51
    7    19 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  401: 220  150
    8    18 Krzysztof      Sporczyk              125.41 +  410: 372  175
    9    15 Jolanta        Chłopińska            119.72 -  356: 366   70
   10    16 Grzegorz       Wiączkowski           115.22 +  438: 346  165
   11    14 Sławomir       Zabawa                108.89 -  330: 388   59
   12    14 Leszek         Kacprzyk              117.06 +  391: 276  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Leszek Kacprzyk 117.06 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mirosław       Uglik                 145.56 -  342: 401   96
    2    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  537: 143  150
    3    11 Irena          Sołdan                134.39 -  431: 504   84
    4    15 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  430: 288  150
    5    10 Dominik        Piasecki              131.50 -  299: 487   82
    6    16 Lidia          Żywna                 101.26 +  338: 294  151
    7    14 Beata          Wiączkowska           126.53 -  314: 393   77
    8    17 Wojciech       Gołęcki               101.46 +  371: 341  151
    9    16 Monika         Dymek                 111.88 -  303: 411   62
   10    18 Krzysztof      Sporczyk              125.41 +  478: 321  175
   11    16 Mieczysław     Pastuszak             100.12 -  354: 360   50
   12    14 Dorota         Kuć                   118.96 -  276: 391   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Grzegorz Wiączkowski 115.22 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Obremski              144.88 -  219: 478   95
    2    22 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  336: 287  150
    3    20 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.60 -  312: 475   98
    4    22 Ryszard        Korpalski             111.94 +  404: 360  162
    5    18 Magdalena      Kublik                120.84 -  357: 385   71
    6    20 Mateusz        Borsuk                136.79 -  319: 484   87
    7    24 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  403: 267  150
    8    19 Rafał          Lenartowski           142.93 -  305: 451   93
    9    21 Michał         Osobliwy              100.00 +  370: 294  150
   10    16 Dorota         Kuć                   118.96 -  346: 438   69
   11    21 Lidia          Żywna                 101.26 +  372: 340  151
   12    19 Wojciech       Gołęcki               101.46 +  345: 341  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Ryszard Korpalski 111.94 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Miłosz         Wrzałek               144.64 -  296: 448   95
    2    27 Alicja         Reimus                100.00 +  523: 107  150
    3    13 Weronika       Rudnicka              124.89 -  271: 543   75
    4    22 Grzegorz       Wiączkowski           115.22 -  360: 404   65
    5    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  366: 311  150
    6    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  302: 309   50
    7    23 Lidia          Żywna                 101.26 +  367: 340  151
    8    15 Grzegorz       Koczkodon             132.21 -  353: 435   82
    9    20 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  386: 260  150
   10    20 Wojciech       Gołęcki               101.46 -  320: 376   51
   11    19 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  348: 309  150
   12    17 Agnieszka      Kozak                 103.78 +  332: 290  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Monika Dymek 111.88 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Kurowski              143.73 -  407: 416   94
    2    14 Sławomir       Piotrowski            125.77 +  398: 356  176
    3    15 Beata          Wiączkowska           126.53 -  324: 377   77
    4    19 Leszek         Katyński              100.00 +  358: 330  150
    5    11 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  466: 277  150
    6    14 Robert         Duczemiński           134.89 -  343: 423   85
    7    18 Anna           Rymanowska-Osobliwy   100.00 +  420: 288  150
    8     7 Maciej         Grąbczewski           125.27 -  351: 375   75
    9    16 Leszek         Kacprzyk              117.06 +  411: 303  167
   10    14 Grzegorz       Koczkodon             132.21 -  303: 462   82
   11    13 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.60 -  254: 567   98
   12    16 Beata          Wiączkowska           126.53 -  330: 441   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Sławomir Zabawa 108.89 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Rafał          Lenartowski           142.93 -  295: 410   93
    2    15 Jarosław       Olek                  121.38 -  358: 453   71
    3    24 Agnieszka      Zwolan                100.00 +  462: 195  150
    4    20 Wojciech       Gołęcki               101.46 -  336: 465   51
    5    21 Leszek         Katyński              100.00 +  392: 307  150
    6    15 Grzegorz       Koczkodon             132.21 -  382: 406   82
    7    20 Michał         Osobliwy              100.00 +  426: 342  150
    8    20 Anna           Rymanowska-Osobliwy   100.00 +  364: 335  150
    9    11 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.60 -  269: 424   98
   10    19 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  379: 235  150
   11    14 Dorota         Kuć                   118.96 +  388: 330  169
   12    13 Jolanta        Chłopińska            119.72 -  282: 421   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Agnieszka Kozak 103.78 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                142.69 -  369: 453   93
    2    17 Michał         Osobliwy              100.00 -  333: 364   50
    3    23 Wioletta       Kamińska              100.00 +  428: 209  150
    4    18 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  312: 480   50
    5    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  466: 186  150
    6    21 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  327: 277  150
    7    13 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.60 +  411: 347  198
    8    10 Rafał          Dąbrowski             141.88 -  336: 523   92
    9    14 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  342: 279  150
   10    12 Mateusz        Borsuk                136.79 -  387: 388   87
   11    12 Maciej         Grąbczewski           125.27 -  214: 704   75
   12    17 Ryszard        Korpalski             111.94 -  290: 332   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Wojciech Gołęcki 101.46 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Dąbrowski             141.88 -  236: 564   92
    2    20 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.60 -  298: 381   98
    3    26 Adriana        Dutka                 100.00 +  354: 177  150
    4    20 Sławomir       Zabawa                108.89 +  465: 336  159
    5    17 Dawid          Pikul                 146.39 -  338: 379   96
    6    19 Dorota         Kuć                   118.96 +  367: 343  169
    7    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  322: 422   50
    8    17 Leszek         Kacprzyk              117.06 -  341: 371   67
    9    19 Mieczysław     Pastuszak             100.12 +  386: 379  150
   10    20 Ryszard        Korpalski             111.94 +  376: 320  162
   11    17 Łukasz         Baranowski            124.95 -  288: 476   75
   12    19 Grzegorz       Wiączkowski           115.22 -  341: 345   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Lidia Żywna 101.26 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Syczuk                139.71 -  298: 390   90
    2    26 Adriana        Dutka                 100.00 +  430: 151  150
    3     9 Grzegorz       Koczkodon             132.21 -  329: 429   82
    4    23 Anna           Rymanowska-Osobliwy   100.00 -  328: 333   50
    5    24 Alicja         Reimus                100.00 +  468: 126  150
    6    16 Leszek         Kacprzyk              117.06 -  294: 338   67
    7    23 Ryszard        Korpalski             111.94 -  340: 367   62
    8    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  310: 288  150
    9    22 Leszek         Katyński              100.00 +  378: 319  150
   10    15 Rafał          Lenartowski           142.93 -  282: 386   93
   11    21 Grzegorz       Wiączkowski           115.22 -  340: 372   65
   12    21 Michał         Osobliwy              100.00 -  281: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58




	Mieczysław Pastuszak 100.12 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Justyna        Górka                 138.12 -  359: 501   88
    2    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  367: 385   50
    3    21 Krzysztof      Sporczyk              125.41 -  269: 328   75
    4    24 Jolanta        Chłopińska            119.72 -  313: 461   70
    5    26 Agnieszka      Zwolan                100.00 +  382: 177  150
    6    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  521: 157  150
    7    21 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  278: 342   50
    8    21 Alicja         Reimus                100.00 +  493: 178  150
    9    19 Wojciech       Gołęcki               101.46 -  379: 386   51
   10    21 Anna           Rymanowska-Osobliwy   100.00 +  424: 268  150
   11    16 Leszek         Kacprzyk              117.06 +  360: 354  167
   12    15 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  315: 438   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1201  / 12 100.08




	Andrzej Bednaruk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dariusz        Puton                 137.63 -  289: 503   88
    2    16 Dorota         Kuć                   118.96 +  353: 328  169
    3    18 Mateusz        Borsuk                136.79 -  263: 489   87
    4    18 Agnieszka      Kozak                 103.78 +  480: 312  154
    5    15 Grzegorz       Kurowski              143.73 +  355: 325  194
    6    13 Łukasz         Baranowski            124.95 -  350: 502   75
    7    16 Jarosław       Olek                  121.38 +  357: 340  171
    8    12 Miłosz         Wrzałek               144.64 -  345: 482   95
    9    17 Beata          Wiączkowska           126.53 -  379: 409   77
   10    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  278: 393   50
   11    22 Leszek         Katyński              100.00 +  326: 251  150
   12    18 Krzysztof      Sporczyk              125.41 +  381: 367  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Aleksandra Brzeska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mateusz        Borsuk                136.79 -  322: 452   87
    2    22 Grzegorz       Wiączkowski           115.22 -  287: 336   65
    3    25 Kasper         Kamiński              100.00 +  375: 197  150
    4    16 Dorota         Kuć                   118.96 +  380: 379  169
    5    16 Krzysztof      Langiewicz            123.49 -  355: 363   73
    6    21 Agnieszka      Kozak                 103.78 -  277: 327   54
    7    21 Mieczysław     Pastuszak             100.12 +  342: 278  150
    9    18 Jarosław       Olek                  121.38 +  304: 267  171
   10    19 Sławomir       Zabawa                108.89 -  235: 379   59
   11    19 Ryszard        Korpalski             111.94 -  309: 348   62
   12    22 Leszek         Katyński              100.00 +  342: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 11 108.18




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Duczemiński           134.89 -  235: 655   85
    2    21 Leszek         Kacprzyk              117.06 -  143: 537   67
    3    22 Dorota         Kuć                   118.96 -  205: 514   69
    4    25 Kasper         Kamiński              100.00 +  258: 246  150
    5    23 Agnieszka      Kozak                 103.78 -  186: 466   54
    6    23 Mieczysław     Pastuszak             100.12 -  157: 521   50
    7    25 Wioletta       Kamińska              100.00 -  213: 281   50
    8    25 Leszek         Katyński              100.00 -  208: 299   50
    9    24 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  188: 352   50
   10    26 PAUZA
   11    25 Alicja         Reimus                100.00 +  239: 190  150
   12    24 Wioletta       Kamińska              100.00 -  193: 235   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     825  / 11  75.00




	Adriana Dutka 100.00 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Irena          Sołdan                134.39 -  151: 412   84
    2    26 Lidia          Żywna                 101.26 -  151: 430   51
    3    26 Wojciech       Gołęcki               101.46 -  177: 354   51
    4    26 Wioletta       Kamińska              100.00 +  300: 160  150
    5    25 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  208: 433   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     386  /  5  77.20




	Wioletta Kamińska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Koczkodon             132.21 -  194: 548   82
    2    23 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  167: 593   50
    3    23 Agnieszka      Kozak                 103.78 -  209: 428   54
    4    26 Adriana        Dutka                 100.00 -  160: 300   50
    5    27 Kasper         Kamiński              100.00 +  221: 208  150
    6    24 Michał         Osobliwy              100.00 -  200: 408   50
    7    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  281: 213  150
    8    23 Michał         Osobliwy              100.00 -  245: 405   50
    9    25 Alicja         Reimus                100.00 =  270: 270  100
   10    22 Jarosław       Olek                  121.38 -  189: 354   71
   11    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  255: 347   50
   12    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  235: 193  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  / 12  83.92




	Kasper Kamiński 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dominik        Piasecki              131.50 -  163: 484   82
    2    25 Leszek         Katyński              100.00 -  161: 368   50
    3    25 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  197: 375   50
    4    25 Mirosław       Dejna                 100.00 -  246: 258   50
    5    27 Wioletta       Kamińska              100.00 -  208: 221   50
    6    26 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  239: 305   50
    7    26 Alicja         Reimus                100.00 -  240: 330   50
    8    24 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  212: 323   50
    9    26 PAUZA
   10    23 Michał         Osobliwy              100.00 -  197: 411   50
   11    24 Anna           Rymanowska-Osobliwy   100.00 -  161: 359   50
   12    25 Alicja         Reimus                100.00 +  303: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     682  / 11  62.00




	Leszek Katyński 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Beata          Wiączkowska           126.53 -  300: 357   77
    2    25 Kasper         Kamiński              100.00 +  368: 161  150
    3    16 Sławomir       Piotrowski            125.77 -  223: 434   76
    4    19 Monika         Dymek                 111.88 -  330: 358   62
    5    21 Sławomir       Zabawa                108.89 -  307: 392   59
    6    25 Alicja         Reimus                100.00 +  426: 104  150
    7    22 Rafał          Lenartowski           142.93 -  247: 499   93
    8    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  299: 208  150
    9    22 Lidia          Żywna                 101.26 -  319: 378   51
   10    25 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  368: 319  150
   11    22 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  251: 326   50
   12    22 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  289: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 12  93.17




	Michał Osobliwy 100.00 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dariusz        Kuć                   126.10 -  279: 428   76
    2    17 Agnieszka      Kozak                 103.78 +  364: 333  154
    3    17 Dawid          Pikul                 146.39 -  319: 452   96
    4    17 Krzysztof      Langiewicz            123.49 -  361: 394   73
    5    20 Dorota         Kuć                   118.96 -  323: 342   69
    6    24 Wioletta       Kamińska              100.00 +  408: 200  150
    7    20 Sławomir       Zabawa                108.89 -  342: 426   59
    8    23 Wioletta       Kamińska              100.00 +  405: 245  150
    9    21 Grzegorz       Wiączkowski           115.22 -  294: 370   65
   10    23 Kasper         Kamiński              100.00 +  411: 197  150
   11    20 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  365: 381   50
   12    21 Lidia          Żywna                 101.26 +  340: 281  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Zdzisław Parnicki 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sławomir       Piotrowski            125.77 -  318: 436   76
    2    24 Agnieszka      Zwolan                100.00 +  407: 147  150
    3    10 Justyna        Górka                 138.12 -  311: 352   88
    4    15 Leszek         Kacprzyk              117.06 -  288: 430   67
    5    25 Adriana        Dutka                 100.00 +  433: 208  150
    6    18 Grzegorz       Kurowski              143.73 -  305: 438   94
    7    19 Dorota         Kuć                   118.96 -  220: 401   69
    8    24 Kasper         Kamiński              100.00 +  323: 212  150
    9    20 Ryszard        Korpalski             111.94 -  260: 386   62
   10    24 Alicja         Reimus                100.00 +  486: 181  150
   11    20 Michał         Osobliwy              100.00 +  381: 365  150
   12    20 Jarosław       Olek                  121.38 +  304: 300  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Sporczyk              125.41 -  319: 401   75
    2    23 Wioletta       Kamińska              100.00 +  593: 167  150
    3     8 Jolanta        Chłopińska            119.72 +  428: 312  170
    4     5 Irena          Sołdan                134.39 -  385: 396   84
    5    11 Monika         Dymek                 111.88 -  277: 466   62
    6    17 Ryszard        Korpalski             111.94 +  309: 302  162
    7    17 Wojciech       Gołęcki               101.46 +  422: 322  151
    8    14 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.60 -  373: 460   98
    9    14 Agnieszka      Kozak                 103.78 -  279: 342   54
   10    17 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  393: 278  150
   11    11 Grzegorz       Koczkodon             132.21 -  340: 380   82
   12    15 Mieczysław     Pastuszak             100.12 +  438: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Alicja  Reimus 100.00 Zdrojewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Grąbczewski           125.27 -  148: 518   75
    2    27 Ryszard        Korpalski             111.94 -  107: 523   62
    3    27 Anna           Rymanowska-Osobliwy   100.00 -  204: 315   50
    4    27 Agnieszka      Zwolan                100.00 +  235: 229  150
    5    24 Lidia          Żywna                 101.26 -  126: 468   51
    6    25 Leszek         Katyński              100.00 -  104: 426   50
    7    26 Kasper         Kamiński              100.00 +  330: 240  150
    8    21 Mieczysław     Pastuszak             100.12 -  178: 493   50
    9    25 Wioletta       Kamińska              100.00 =  270: 270  100
   10    24 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  181: 486   50
   11    25 Mirosław       Dejna                 100.00 -  190: 239   50
   12    25 Kasper         Kamiński              100.00 -  298: 303   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     888  / 12  74.00




	Anna Rymanowska-Osobliwy 100.00 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Łukasz         Baranowski            124.95 -  276: 355   75
    2    18 Jolanta        Chłopińska            119.72 -  242: 364   70
    3    27 Alicja         Reimus                100.00 +  315: 204  150
    4    23 Lidia          Żywna                 101.26 +  333: 328  151
    5    19 Jarosław       Olek                  121.38 -  265: 451   71
    6    22 Rafał          Lenartowski           142.93 +  385: 294  193
    7    18 Monika         Dymek                 111.88 -  288: 420   62
    8    20 Sławomir       Zabawa                108.89 -  335: 364   59
    9    23 Krzysztof      Sporczyk              125.41 -  272: 358   75
   10    21 Mieczysław     Pastuszak             100.12 -  268: 424   50
   11    24 Kasper         Kamiński              100.00 +  359: 161  150
   12    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  278: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1156  / 12  96.33




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Weronika       Rudnicka              124.89 -  252: 396   75
    2    19 Mieczysław     Pastuszak             100.12 +  385: 367  150
    3    19 Grzegorz       Kurowski              143.73 -  238: 555   94
    4    21 Jarosław       Olek                  121.38 -  299: 445   71
    5    22 Ryszard        Korpalski             111.94 -  311: 366   62
    6    26 Kasper         Kamiński              100.00 +  305: 239  150
    7    24 Grzegorz       Wiączkowski           115.22 -  267: 403   65
    8    22 Lidia          Żywna                 101.26 -  288: 310   51
    9    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  352: 188  150
   10    25 Leszek         Katyński              100.00 -  319: 368   50
   11    23 Wioletta       Kamińska              100.00 +  347: 255  150
   12    23 Anna           Rymanowska-Osobliwy   100.00 +  393: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Agnieszka Zwolan 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Langiewicz            123.49 -  180: 489   73
    2    24 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  147: 407   50
    3    24 Sławomir       Zabawa                108.89 -  195: 462   59
    4    27 Alicja         Reimus                100.00 -  229: 235   50
    5    26 Mieczysław     Pastuszak             100.12 -  177: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     282  /  5  56.40


Wyniki poszczególnych rund turnieju XV MIstrzostwa Ziemi Słupskiej


Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Jarosław       Olek                  440: 394
   2 Magdalena      Kublik               - Kazimierz.Jr   Merklejn              415: 353
   3 Dawid          Pikul                - Jolanta        Chłopińska            390: 365
   4 Dorota         Kuć                  - Michał         Alabrudziński         374: 403
   5 Mirosław       Uglik                - Leszek         Kacprzyk              401: 342
   6 Grzegorz       Wiączkowski          - Krzysztof      Obremski              219: 478
   7 Miłosz         Wrzałek              - Ryszard        Korpalski             448: 296
   8 Monika         Dymek                - Grzegorz       Kurowski              407: 416
   9 Rafał          Lenartowski          - Sławomir       Zabawa                410: 295
  10 Agnieszka      Kozak                - Stanisław      Rydzik                369: 453
  11 Rafał          Dąbrowski            - Wojciech       Gołęcki               564: 236
  12 Lidia          Żywna                - Marek          Syczuk                298: 390
  13 Justyna        Górka                - Mieczysław     Pastuszak             501: 359
  14 Andrzej        Bednaruk             - Dariusz        Puton                 289: 503
  15 Mateusz        Borsuk               - Aleksandra     Brzeska               452: 322
  16 Mirosław       Dejna                - Robert         Duczemiński           235: 655
  17 Irena          Sołdan               - Adriana        Dutka                 412: 151
  18 Wioletta       Kamińska             - Grzegorz       Koczkodon             194: 548
  19 Dominik        Piasecki             - Kasper         Kamiński              484: 163
  20 Leszek         Katyński             - Beata          Wiączkowska           300: 357
  21 Dariusz        Kuć                  - Michał         Osobliwy              428: 279
  22 Zdzisław       Parnicki             - Sławomir       Piotrowski            318: 436
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Ziemowit       Pazda                 401: 319
  24 Alicja         Reimus               - Maciej         Grąbczewski           148: 518
  25 Łukasz         Baranowski           - Anna           Rymanowska-Osobliwy   355: 276
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Weronika       Rudnicka              252: 396
  27 Krzysztof      Langiewicz           - Agnieszka      Zwolan                489: 180


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Dariusz        Kuć                   333: 345
   2 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Dąbrowski             319: 350
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Magdalena      Kublik                348: 390
   4 Maciej         Grąbczewski          - Irena          Sołdan                422: 311
   5 Dariusz        Puton                - Rafał          Lenartowski           453: 264
   6 Michał         Alabrudziński        - Justyna        Górka                 439: 386
   7 Krzysztof      Langiewicz           - Mirosław       Uglik                 329: 412
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Dominik        Piasecki              330: 387
   9 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Obremski              307: 423
  10 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 464: 395
  11 Marek          Syczuk               - Mateusz        Borsuk                431: 307
  12 Beata          Wiączkowska          - Miłosz         Wrzałek               311: 434
  13 Kamil          Górka                - Łukasz         Baranowski            413: 353
  14 Sławomir       Piotrowski           - Monika         Dymek                 356: 398
  15 Sławomir       Zabawa               - Jarosław       Olek                  358: 453
  16 Dorota         Kuć                  - Andrzej        Bednaruk              328: 353
  17 Michał         Osobliwy             - Agnieszka      Kozak                 364: 333
  18 Jolanta        Chłopińska           - Anna           Rymanowska-Osobliwy   364: 242
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Zawadzki              367: 385
  20 Wojciech       Gołęcki              - Kazimierz.Jr   Merklejn              298: 381
  21 Leszek         Kacprzyk             - Mirosław       Dejna                 537: 143
  22 Aleksandra     Brzeska              - Grzegorz       Wiączkowski           287: 336
  23 Ziemowit       Pazda                - Wioletta       Kamińska              593: 167
  24 Agnieszka      Zwolan               - Zdzisław       Parnicki              147: 407
  25 Kasper         Kamiński             - Leszek         Katyński              161: 368
  26 Adriana        Dutka                - Lidia          Żywna                 151: 430
  27 Ryszard        Korpalski            - Alicja         Reimus                523: 107



Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Kamil          Górka                 395: 334
   2 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Grąbczewski           385: 453
   3 Marek          Syczuk               - Stanisław      Rydzik                385: 333
   4 Mirosław       Uglik                - Rafał          Dąbrowski             451: 353
   5 Krzysztof      Obremski             - Magdalena      Kublik                482: 370
   6 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kuć                   435: 381
   7 Dominik        Piasecki             - Robert         Duczemiński           362: 428
   8 Ziemowit       Pazda                - Jolanta        Chłopińska            428: 312
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Lidia          Żywna                 429: 329
  10 Zdzisław       Parnicki             - Justyna        Górka                 311: 352
  11 Irena          Sołdan               - Leszek         Kacprzyk              504: 431
  12 Jarosław       Olek                 - Łukasz         Baranowski            265: 426
  13 Ryszard        Korpalski            - Weronika       Rudnicka              271: 543
  14 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Langiewicz            457: 386
  15 Beata          Wiączkowska          - Monika         Dymek                 377: 324
  16 Sławomir       Piotrowski           - Leszek         Katyński              434: 223
  17 Dawid          Pikul                - Michał         Osobliwy              452: 319
  18 Mateusz        Borsuk               - Andrzej        Bednaruk              489: 263
  19 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Zawadzki              555: 238
  20 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Wiączkowski           475: 312
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Sporczyk              269: 328
  22 Mirosław       Dejna                - Dorota         Kuć                   205: 514
  23 Agnieszka      Kozak                - Wioletta       Kamińska              428: 209
  24 Sławomir       Zabawa               - Agnieszka      Zwolan                462: 195
  25 Aleksandra     Brzeska              - Kasper         Kamiński              375: 197
  26 Wojciech       Gołęcki              - Adriana        Dutka                 354: 177
  27 Anna           Rymanowska-Osobliwy  - Alicja         Reimus                315: 204



Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Grąbczewski          - Miłosz         Wrzałek               440: 359
   2 Krzysztof      Obremski             - Mirosław       Uglik                 571: 298
   3 Marek          Syczuk               - Dariusz        Puton                 442: 338
   4 Robert         Duczemiński          - Michał         Alabrudziński         368: 444
   5 Ziemowit       Pazda                - Irena          Sołdan                385: 396
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Sławomir       Piotrowski            352: 385
   7 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              449: 323
   8 Rafał          Dąbrowski            - Kamil          Górka                 377: 460
   9 Magdalena      Kublik               - Stanisław      Rydzik                385: 395
  10 Dariusz        Kuć                  - Mateusz        Borsuk                396: 366
  11 Weronika       Rudnicka             - Łukasz         Baranowski            393: 327
  12 Justyna        Górka                - Rafał          Lenartowski           495: 354
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Pikul                 348: 330
  14 Dominik        Piasecki             - Beata          Wiączkowska           289: 351
  15 Leszek         Kacprzyk             - Zdzisław       Parnicki              430: 288
  16 Dorota         Kuć                  - Aleksandra     Brzeska               379: 380
  17 Michał         Osobliwy             - Krzysztof      Langiewicz            361: 394
  18 Andrzej        Bednaruk             - Agnieszka      Kozak                 480: 312
  19 Monika         Dymek                - Leszek         Katyński              358: 330
  20 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Zabawa                465: 336
  21 Jarosław       Olek                 - Krzysztof      Zawadzki              445: 299
  22 Grzegorz       Wiączkowski          - Ryszard        Korpalski             404: 360
  23 Anna           Rymanowska-Osobliwy  - Lidia          Żywna                 333: 328
  24 Jolanta        Chłopińska           - Mieczysław     Pastuszak             461: 313
  25 Kasper         Kamiński             - Mirosław       Dejna                 246: 258
  26 Adriana        Dutka                - Wioletta       Kamińska              300: 160
  27 Alicja         Reimus               - Agnieszka      Zwolan                235: 229



Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Marek          Syczuk                437: 249
   2 Justyna        Górka                - Maciej         Grąbczewski           466: 274
   3 Dariusz        Puton                - Irena          Sołdan                506: 355
   4 Sławomir       Piotrowski           - Miłosz         Wrzałek               387: 315
   5 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         355: 531
   6 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dariusz        Kuć                   398: 528
   7 Kamil          Górka                - Krzysztof      Sporczyk              364: 338
   8 Stanisław      Rydzik               - Beata          Wiączkowska           514: 361
   9 Weronika       Rudnicka             - Robert         Duczemiński           408: 362
  10 Leszek         Kacprzyk             - Dominik        Piasecki              299: 487
  11 Monika         Dymek                - Ziemowit       Pazda                 466: 277
  12 Jolanta        Chłopińska           - Grzegorz       Koczkodon             412: 369
  13 Rafał          Lenartowski          - Rafał          Dąbrowski             395: 406
  14 Łukasz         Baranowski           - Mateusz        Borsuk                496: 315
  15 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Bednaruk              325: 355
  16 Aleksandra     Brzeska              - Krzysztof      Langiewicz            355: 363
  17 Dawid          Pikul                - Wojciech       Gołęcki               379: 338
  18 Grzegorz       Wiączkowski          - Magdalena      Kublik                357: 385
  19 Jarosław       Olek                 - Anna           Rymanowska-Osobliwy   451: 265
  20 Michał         Osobliwy             - Dorota         Kuć                   323: 342
  21 Leszek         Katyński             - Sławomir       Zabawa                307: 392
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Ryszard        Korpalski             311: 366
  23 Agnieszka      Kozak                - Mirosław       Dejna                 466: 186
  24 Lidia          Żywna                - Alicja         Reimus                468: 126
  25 Zdzisław       Parnicki             - Adriana        Dutka                 433: 208
  26 Agnieszka      Zwolan               - Mieczysław     Pastuszak             177: 382
  27 Wioletta       Kamińska             - Kasper         Kamiński              221: 208



Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Obremski              377: 353
   2 Michał         Alabrudziński        - Weronika       Rudnicka              441: 317
   3 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 407: 389
   4 Sławomir       Piotrowski           - Dariusz        Puton                 347: 361
   5 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.Jr   Merklejn              449: 345
   6 Maciej         Grąbczewski          - Marek          Syczuk                459: 476
   7 Rafał          Dąbrowski            - Dawid          Pikul                 420: 302
   8 Magdalena      Kublik               - Dominik        Piasecki              329: 372
   9 Mirosław       Uglik                - Jarosław       Olek                  359: 353
  10 Miłosz         Wrzałek              - Jolanta        Chłopińska            424: 359
  11 Beata          Wiączkowska          - Irena          Sołdan                337: 344
  12 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              361: 320
  13 Andrzej        Bednaruk             - Łukasz         Baranowski            350: 502
  14 Robert         Duczemiński          - Monika         Dymek                 423: 343
  15 Sławomir       Zabawa               - Grzegorz       Koczkodon             382: 406
  16 Lidia          Żywna                - Leszek         Kacprzyk              294: 338
  17 Ryszard        Korpalski            - Ziemowit       Pazda                 302: 309
  18 Zdzisław       Parnicki             - Grzegorz       Kurowski              305: 438
  19 Wojciech       Gołęcki              - Dorota         Kuć                   367: 343
  20 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Wiączkowski           484: 319
  21 Aleksandra     Brzeska              - Agnieszka      Kozak                 277: 327
  22 Anna           Rymanowska-Osobliwy  - Rafał          Lenartowski           385: 294
  23 Mieczysław     Pastuszak            - Mirosław       Dejna                 521: 157
  24 Wioletta       Kamińska             - Michał         Osobliwy              200: 408
  25 Leszek         Katyński             - Alicja         Reimus                426: 104
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Kasper         Kamiński              305: 239



Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Krzysztof      Obremski              451: 382
   2 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kuć                   451: 404
   3 Maciej         Grąbczewski          - Stanisław      Rydzik                405: 597
   4 Marek          Syczuk               - Justyna        Górka                 389: 368
   5 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Dąbrowski             389: 332
   6 Łukasz         Baranowski           - Sławomir       Piotrowski            296: 375
   7 Irena          Sołdan               - Miłosz         Wrzałek               420: 336
   8 Kamil          Górka                - Krzysztof      Langiewicz            384: 347
   9 Dominik        Piasecki             - Mirosław       Uglik                 424: 340
  10 Magdalena      Kublik               - Robert         Duczemiński           317: 398
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Dawid          Pikul                 291: 413
  12 Mateusz        Borsuk               - Jolanta        Chłopińska            421: 258
  13 Agnieszka      Kozak                - Kazimierz.Jr   Merklejn              411: 347
  14 Leszek         Kacprzyk             - Beata          Wiączkowska           314: 393
  15 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Sporczyk              362: 295
  16 Andrzej        Bednaruk             - Jarosław       Olek                  357: 340
  17 Ziemowit       Pazda                - Wojciech       Gołęcki               422: 322
  18 Monika         Dymek                - Anna           Rymanowska-Osobliwy   420: 288
  19 Dorota         Kuć                  - Zdzisław       Parnicki              401: 220
  20 Sławomir       Zabawa               - Michał         Osobliwy              426: 342
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Aleksandra     Brzeska               278: 342
  22 Rafał          Lenartowski          - Leszek         Katyński              499: 247
  23 Lidia          Żywna                - Ryszard        Korpalski             340: 367
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Wiączkowski           267: 403
  25 Mirosław       Dejna                - Wioletta       Kamińska              213: 281
  26 Alicja         Reimus               - Kasper         Kamiński              330: 240


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Puton                 498: 361
   2 Marek          Syczuk               - Michał         Alabrudziński         500: 315
   3 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 320: 330
   4 Justyna        Górka                - Weronika       Rudnicka              351: 333
   5 Dariusz        Kuć                  - Irena          Sołdan                351: 412
   6 Sławomir       Piotrowski           - Dominik        Piasecki              381: 409
   7 Monika         Dymek                - Maciej         Grąbczewski           351: 375
   8 Robert         Duczemiński          - Krzysztof      Langiewicz            401: 434
   9 Dawid          Pikul                - Mateusz        Borsuk                345: 395
  10 Rafał          Dąbrowski            - Agnieszka      Kozak                 523: 336
  11 Łukasz         Baranowski           - Mirosław       Uglik                 395: 367
  12 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Bednaruk              482: 345
  13 Beata          Wiączkowska          - Grzegorz       Kurowski              354: 362
  14 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Ziemowit       Pazda                 460: 373
  15 Ryszard        Korpalski            - Grzegorz       Koczkodon             353: 435
  16 Jolanta        Chłopińska           - Jarosław       Olek                  341: 297
  17 Wojciech       Gołęcki              - Leszek         Kacprzyk              341: 371
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Kuć                   372: 410
  19 Grzegorz       Wiączkowski          - Rafał          Lenartowski           305: 451
  20 Anna           Rymanowska-Osobliwy  - Sławomir       Zabawa                335: 364
  21 Alicja         Reimus               - Mieczysław     Pastuszak             178: 493
  22 Lidia          Żywna                - Krzysztof      Zawadzki              310: 288
  23 Michał         Osobliwy             - Wioletta       Kamińska              405: 245
  24 Kasper         Kamiński             - Zdzisław       Parnicki              212: 323
  25 Leszek         Katyński             - Mirosław       Dejna                 299: 208


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Justyna        Górka                 483: 354
   2 Dominik        Piasecki             - Marek          Syczuk                505: 389
   3 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Puton                 368: 377
   4 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 453: 296
   5 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Baranowski            413: 382
   6 Krzysztof      Langiewicz           - Maciej         Grąbczewski           343: 270
   7 Rafał          Dąbrowski            - Sławomir       Piotrowski            293: 426
   8 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               362: 405
   9 Mateusz        Borsuk               - Robert         Duczemiński           308: 415
  10 Weronika       Rudnicka             - Dariusz        Kuć                   493: 360
  11 Sławomir       Zabawa               - Kazimierz.Jr   Merklejn              269: 424
  12 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Koczkodon             392: 385
  13 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Pikul                 335: 339
  14 Agnieszka      Kozak                - Ziemowit       Pazda                 342: 279
  15 Dorota         Kuć                  - Jolanta        Chłopińska            356: 366
  16 Leszek         Kacprzyk             - Monika         Dymek                 303: 411
  17 Andrzej        Bednaruk             - Beata          Wiączkowska           379: 409
  18 Jarosław       Olek                 - Aleksandra     Brzeska               267: 304
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Wojciech       Gołęcki               379: 386
  20 Zdzisław       Parnicki             - Ryszard        Korpalski             260: 386
  21 Michał         Osobliwy             - Grzegorz       Wiączkowski           294: 370
  22 Leszek         Katyński             - Lidia          Żywna                 319: 378
  23 Anna           Rymanowska-Osobliwy  - Krzysztof      Sporczyk              272: 358
  24 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Zawadzki              188: 352
  25 Wioletta       Kamińska             - Alicja         Reimus                270: 270
  26 Kasper         Kamiński             - BYE            BYE                   300:   0



Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                396: 482
   2 Dariusz        Puton                - Dominik        Piasecki              343: 332
   3 Irena          Sołdan               - Marek          Syczuk                440: 345
   4 Michał         Alabrudziński        - Sławomir       Piotrowski            413: 295
   5 Krzysztof      Langiewicz           - Justyna        Górka                 403: 358
   6 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Duczemiński           338: 408
   7 Kamil          Górka                - Weronika       Rudnicka              342: 322
   8 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Mirosław       Uglik                 297: 391
   9 Beata          Wiączkowska          - Rafał          Dąbrowski             375: 400
  10 Maciej         Grąbczewski          - Grzegorz       Kurowski              402: 417
  11 Dawid          Pikul                - Dariusz        Kuć                   439: 452
  12 Agnieszka      Kozak                - Mateusz        Borsuk                387: 388
  13 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Baranowski            416: 270
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Monika         Dymek                 462: 303
  15 Rafał          Lenartowski          - Lidia          Żywna                 386: 282
  16 Grzegorz       Wiączkowski          - Dorota         Kuć                   346: 438
  17 Ziemowit       Pazda                - Andrzej        Bednaruk              393: 278
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Leszek         Kacprzyk              321: 478
  19 Aleksandra     Brzeska              - Sławomir       Zabawa                235: 379
  20 Ryszard        Korpalski            - Wojciech       Gołęcki               320: 376
  21 Anna           Rymanowska-Osobliwy  - Mieczysław     Pastuszak             268: 424
  22 Wioletta       Kamińska             - Jarosław       Olek                  189: 354
  23 Kasper         Kamiński             - Michał         Osobliwy              197: 411
  24 Alicja         Reimus               - Zdzisław       Parnicki              181: 486
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Leszek         Katyński              319: 368
  26 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0



Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dominik        Piasecki              372: 373
   2 Dariusz        Puton                - Krzysztof      Langiewicz            406: 292
   3 Irena          Sołdan               - Michał         Alabrudziński         442: 447
   4 Marek          Syczuk               - Kamil          Górka                 301: 476
   5 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Obremski              440: 374
   6 Robert         Duczemiński          - Grzegorz       Kurowski              318: 411
   7 Sławomir       Piotrowski           - Justyna        Górka                 331: 446
   8 Dariusz        Kuć                  - Mirosław       Uglik                 354: 329
   9 Rafał          Dąbrowski            - Jolanta        Chłopińska            439: 359
  10 Weronika       Rudnicka             - Miłosz         Wrzałek               311: 391
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Ziemowit       Pazda                 380: 340
  12 Maciej         Grąbczewski          - Agnieszka      Kozak                 704: 214
  13 Monika         Dymek                - Kazimierz.Jr   Merklejn              254: 567
  14 Sławomir       Zabawa               - Dorota         Kuć                   388: 330
  15 Beata          Wiączkowska          - Rafał          Lenartowski           326: 397
  16 Leszek         Kacprzyk             - Mieczysław     Pastuszak             354: 360
  17 Łukasz         Baranowski           - Wojciech       Gołęcki               476: 288
  18 Jarosław       Olek                 - Krzysztof      Sporczyk              352: 383
  19 Ryszard        Korpalski            - Aleksandra     Brzeska               348: 309
  20 Zdzisław       Parnicki             - Michał         Osobliwy              381: 365
  21 Lidia          Żywna                - Grzegorz       Wiączkowski           340: 372
  22 Andrzej        Bednaruk             - Leszek         Katyński              326: 251
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Wioletta       Kamińska              347: 255
  24 Kasper         Kamiński             - Anna           Rymanowska-Osobliwy   161: 359
  25 Mirosław       Dejna                - Alicja         Reimus                239: 190



Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Stanisław      Rydzik                500: 392
   2 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                333: 474
   3 Dominik        Piasecki             - Kamil          Górka                 447: 425
   4 Justyna        Górka                - Rafał          Dąbrowski             415: 330
   5 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kuć                   426: 371
   6 Marek          Syczuk               - Mateusz        Borsuk                530: 271
   7 Krzysztof      Langiewicz           - Grzegorz       Kurowski              385: 462
   8 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Obremski              304: 391
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Robert         Duczemiński           464: 401
  10 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Koczkodon             414: 291
  11 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Lenartowski           379: 373
  12 Mirosław       Uglik                - Sławomir       Piotrowski            420: 411
  13 Jolanta        Chłopińska           - Sławomir       Zabawa                421: 282
  14 Dorota         Kuć                  - Leszek         Kacprzyk              391: 276
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Ziemowit       Pazda                 315: 438
  16 Monika         Dymek                - Beata          Wiączkowska           330: 441
  17 Ryszard        Korpalski            - Agnieszka      Kozak                 332: 290
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Bednaruk              367: 381
  19 Grzegorz       Wiączkowski          - Wojciech       Gołęcki               345: 341
  20 Jarosław       Olek                 - Zdzisław       Parnicki              300: 304
  21 Michał         Osobliwy             - Lidia          Żywna                 340: 281
  22 Leszek         Katyński             - Aleksandra     Brzeska               289: 342
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Anna           Rymanowska-Osobliwy   393: 278
  24 Wioletta       Kamińska             - Mirosław       Dejna                 235: 193
  25 Alicja         Reimus               - Kasper         Kamiński              298: 303
Lista rankingowa na dzień 06-08-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.68  30536  200
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.43  28243  189
   3 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.98  28455  191
   4 Kamil Górka                    Kraków               147.95  29590  200
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              147.65  27759  188
   6 Kazimierz Merklejn             Warszawa             146.82  29217  199
   7 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.96   7152   49
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              145.55  27363  188
   9 Dawid Pikul                    Poznań               145.51  28375  195
  10 Michał Makowski                Warszawa             145.37  17008  117
  11 Michał Alabrudziński           Włocławek            145.33  27758  191
  12 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.72  27496  190
  13 Mirosław Uglik                 Warszawa             144.15  27244  189
  14 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.01  16849  117
  15 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.75  17537  122
  16 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.34  21645  151
  17 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.26  27650  193
  18 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.24  27645  193
  19 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.37  11674   82
  20 Rafał Lenartowski              Gdynia               141.87  27380  193
  21 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.59  16283  115
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             140.87  25075  178
  23 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  140.78  18442  131
  24 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.68  16741  119
  25 Grzegorz Kurowski              Warszawa             140.25  26787  191
  26 Marek Reda                     Wołomin              139.80  27121  194
  27 Marek Syczuk                   Warszawa             139.79  27538  197
  28 Filip Sosin                    Warszawa             139.78   5172   37
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.63  26251  188
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          139.15  26438  190
  31 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.93  27369  197
  32 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            138.91  18197  131
  33 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.71  16090  116
  34 Bogusław Szyszka               Oława                138.59  23837  172
  35 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  36 Michał Musielak                Bydgoszcz            138.04  20154  146
  37 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             138.02   8143   59
  38 Justyna Górka                  Kraków               137.08  27278  199
  39 Irena Sołdan                   Rumia                136.79  25991  190
  40 Mateusz Borsuk                 Reda                 136.36  14454  106
  41 Karol Waniek                   Wrocław              136.25  21663  159
  42 Paweł Janaś                    Głogów               135.06  17558  130
  43 Adam Szukalski                 Coventry             134.88  16995  126
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.80  25208  187
  45 Dominik Urbacki                Pruszków             134.75  10780   80
  46 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.57  24491  182
  47 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.13  26021  194
  48 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.84  26232  196
  49 Robert Kamiński                Warszawa             133.34  26402  198
  50 Przemysław Rybicki             Otwock               133.21  22246  167
  51 Jarosław Sobczak               Warszawa             133.08   6787   51
  52 Kamil Kister                   Puławy               133.04  25810  194
  53 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              133.03  26340  198
  54 Jakub Zaryński                 Świnoujście          132.63  23475  177
  55 Dominik Piasecki               Słupsk               132.50   6360   48
  56 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.30  22358  169
  57 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  58 Jan Mrozowski                  Kraków               132.05  12017   91
  59 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.87  25846  196
  61 Artur Irzyk                    Kraków               131.81   7513   57
  62 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.77  12650   96
  63 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.72   4215   32
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.54  18678  142
  65 Szymon Płachta                 Warszawa             130.65  25869  198
  66 Marek Roszak                   Poznań               130.48  12526   96
  67 Rafał Matczak                  Milanówek            130.07  17299  133
  68 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.05  25100  193
  69 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  70 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            129.89   8183   63
  71 Grzegorz Święcki               Białystok            129.63   4926   38
  72 Radosław Jachna                Łódź                 129.62  21906  169
  73 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.51  19038  147
  74 Michał Trumpus                 Wrocław              129.41   6341   49
  75 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             129.21  25841  200
  76 Janusz Krupiński               Bytom                128.88  11084   86
  77 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  78 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.52  15165  118
  79 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.42  25041  195
  80 Aleksander Puchalski           Włocławek            128.12  14862  116
  81 Maciej Perzyński               Piła                 128.04   6274   49
  82 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102
  83 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  84 Katarzyna Małek                Mielec               127.71  18646  146
  85 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.34  24703  194
  86 Beata Wiączkowska              Wrocław              127.32  24190  190
  87 Mariusz Grodek                 Kraków               127.28   5473   43
  88 Agnieszka Goniowska            Wrocław              127.03  18800  148
  89 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            126.74  19138  151
  90 Agnieszka Krupka               Krosno               126.68  13048  103
  91 Michał Kolaj                   Ostróda              126.60  23928  189
  92 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  93 Tomasz Łapka                   Opole                126.41  19340  153
  94 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.38  22117  175
  95 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.37  24390  193
  96 Adam Klimont                   Wałcz                126.05  22058  175
  97 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       126.02  24951  198
  98 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  99 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          125.70   3771   30
 100 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.67  16337  130
 101 Łukasz Baranowski              Reda                 125.52  24853  198
 102 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  125.40  23952  191
 103 Weronika Rudnicka              Szczecin             125.35  23817  190
 104 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.27  14281  114
 105 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.88  23602  189
 106 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.87  24475  196
 107 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.64  24928  200
 108 Paweł Kowalski                 Kutno                124.47   5850   47
 109 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.46  23771  191
 110 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.38   8209   66
 111 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              124.32  23994  193
 112 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.00   4464   36
 113 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.85  11766   95
 114 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.84   9412   76
 115 Krzysztof Jaworski             Warszawa             123.81  13743  111
 116 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 117 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            123.42  10367   84
 118 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 119 Maciej Michalak                Łódź                 123.30   7768   63
 120 Robert Głowacki                Łódź                 122.95  21763  177
 121 Jerzy Matyasik                 Kraków               122.74  22830  186
 122 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              122.57  24147  197
 123 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.33   4404   36
 124 Paulina Mech                   Kraków               122.29  14919  122
 125 Maciej Śliwa                   Zabrze               122.27   5991   49
 126 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               122.20   8432   69
 127 Zdzisław Szota                 Warszawa             121.70   7789   64
 128 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.69   5963   49
 129 Mikołaj Fidziński              Dębica               121.66  15937  131
 130 Piotr Broda                    Sandomierz           121.59  22980  189
 131 Dorota Maciejuk                Warszawa             121.50  23693  195
 132 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 133 Leszek Stecuła                 Bytom                121.32   9099   75
 134 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 135 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 136 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.87   7252   60
 137 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 138 Jolanta Chłopińska             Wałcz                120.61  21468  178
 139 Daniel Janus                   Wąchock              120.35   7823   65
 140 Bogusław Książek               Szczecin             120.29  18524  154
 141 Michał Ozimiński               Łódź                 120.25   7095   59
 142 Wojciech Urbański              Warszawa             120.15  10453   87
 143 Magdalena Kublik               Warszawa             119.97  23395  195
 144 Patrycja Śliwińska             Szczecin             119.80  18929  158
 145 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 146 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.51  16492  138
 147 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       119.35   5848   49
 148 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 149 Marta Dobrzańska               Kraków               119.34   7041   59
 150 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 151 Mateusz Królikowski            Wrocław              119.17  16088  135
 152 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.16  12869  108
 153 Grzegorz Łukasik               Konojady             119.14  10484   88
 154 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.11  22869  192
 155 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.63  16608  140
 156 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 157 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.47  22983  194
 158 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.00  17936  152
 159 Anita Bruska                   Gdynia               117.96  15099  128
 160 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.95   6723   57
 161 Maciej Kuczyński               Gdynia               117.79  11543   98
 162 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.52  16218  138
 163 Jarosław Olek                  Warszawa             117.51   8578   73
 164 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             117.30  13372  114
 165 Jarosław Karp                  Jędrzejów            117.02   5617   48
 166 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 167 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.84  22666  194
 168 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.72  11322   97
 169 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 170 Stanisław Gasik                Warszawa             116.39   8147   70
 171 Leszek Kacprzyk                Katowice             116.24  15344  132
 172 Czesław Grajewski              Choroszcz            116.19  23239  200
 173 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.92   7535   65
 174 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.77  22113  191
 175 Joanna Jewtuch                 Warszawa             115.52   3812   33
 176 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.39  12462  108
 177 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              115.30  17756  154
 178 Grzegorz Kwiecień              Kraków               115.28  16715  145
 179 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.24  16941  147
 180 Krzysztof Bonda                Białystok            115.09   5179   45
 181 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             114.92   7470   65
 182 Natalia Ogierman               Katowice             114.90  11605  101
 183 Krzysztof Gibas                Kraków               114.88   6893   60
 184 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             114.85   9073   79
 185 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 186 Beata Piotrowska               Łódź                 114.68  16858  147
 187 Joanna Suchanek                Wrocław              114.43  19110  167
 188 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 189 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            114.33   8346   73
 190 Renata Andracka                Zwola                114.23  21590  189
 191 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.20  18843  165
 192 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.13   6277   55
 193 Zbigniew Rybak                 Warszawa             113.83  22311  196
 194 Anna Biegańska                 Białystok            113.72   5686   50
 195 Joanna Brychcy                 Katowice             113.66   7047   62
 196 Dorota Rudzińska               Warszawa             113.52  21456  189
 197 Dorota Stachowska              Wydartowo I          113.29  21526  190
 198 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.26   5323   47
 199 Halina Roszak                  Poznań               113.18   7470   66
 200 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.85  15461  137
 201 Adam Janicki                   Łódź                 112.61  21508  191
 202 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 203 Tomasz Siwiński                Zawiercie            112.42  16188  144
 204 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.11  22086  197
 205 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.11  22309  199
 206 Danuta Langiewicz              Ostróda              112.04  22072  197
 207 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 208 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.76   9500   85
 209 Teresa Zalewska                Racibórz             111.76  16988  152
 210 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.75  22351  200
 211 Marianna Kozłowska             Białystok            111.62   5804   52
 212 Sławomir Długosz               Ostróda              111.56  22200  199
 213 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 214 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     111.17   5336   48
 215 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.12   6667   60
 216 Jerzy Luter                    Bytom                110.94  18194  164
 217 Marcin Ceglarek                Kraków               110.93  20633  186
 218 Rafał Stachowski               Police               110.61   7079   64
 219 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.50   5304   48
 220 Lucyna Śniadach                Rumia                110.37   6291   57
 221 Jacek Pietruszka               Kraków               110.12   5396   49
 222 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.89  10769   98
 223 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 109.86   4065   37
 224 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    109.79  14821  135
 225 Rafał Skibicki                 Lębork               109.60   3836   35
 226 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.55   6573   60
 227 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.77  14793  136
 228 Monika Sadurska                Warszawa             108.58   4886   45
 229 Monika Dymek                   Ustka                108.29   5306   49
 230 Anna Stefańska                 Łódź                 107.91   7338   68
 231 Anna Arana                     Warszawa             107.88  18339  170
 232 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 233 Piotr Madej                    Wrocław              107.37   3758   35
 234 Radosław Więch                 Warszawa             107.29  20064  187
 235 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             106.68   7254   68
 236 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 237 Marta Sztajnert                Wisła                105.89   8789   83
 238 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.83   5080   48
 239 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 240 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 241 Tomasz Lempart                 Kraków               105.43   3163   30
 242 Anna Niedzielko                Szczecin             105.42   6747   64
 243 Lidia Szpakowska               Jaworzno             105.17   4312   41
 244 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.12   7674   73
 245 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.85  20237  193
 246 Zofia Górka                    Łęczna               104.80   6183   59
 247 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       104.59   5857   56
 248 Anna Stambulska                Kraków               104.43   3864   37
 249 Agnieszka Biegańska            Białystok            104.12   4269   41
 250 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.10  18113  174
 251 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 252 Tomasz Lewiński                Wejherowo            103.71   3630   35
 253 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57
 254 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.64   3420   33
 255 Jacek Nowak                    Szczecin             103.44   5172   50
 256 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.36  13023  126
 257 Grzegorz Miecugow              Warszawa             103.18   5262   51
 258 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      103.06   3298   32
 259 Sławomir Wolski                Wrocław              102.95  16369  159
 260 Urszula Solarska               Łódź                 102.90  19757  192
 261 Szymon Dąbrowski               Warszawa             102.88  17387  169
 262 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 263 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 264 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.25  10532  103
 265 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.01  19891  195
 266 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 267 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   7023   69
 268 Bożena Guział                  Racibórz             101.71   4984   49
 269 Józef Burzyński                Ełk                  101.62   5081   50
 270 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            101.28   7191   71
 271 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 272 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 273 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.40   4819   48
 274 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.34  16155  161
 275 Lidia Żywna                    Gdynia               100.06   4703   47
 276 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 277 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 278 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.67  11362  114
 279 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                99.54   9556   96
 280 Krzysztof Zawadzki             Sampława              98.78  19755  200
 281 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 282 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.60   8973   91
 283 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 284 Robert Wagner                  Wrocław               98.00   7056   72
 285 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 286 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.65   6379   66
 287 Daniel Tomczyk                 Piła                  96.58   3670   38
 288 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              96.57   4056   42
 289 Sylwia Buks                    Warszawa              96.26  18866  196
 290 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.19   3463   36
 291 Sylwia Łada                    Inowrocław            95.75   8713   91
 292 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                95.26   7430   78
 293 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 294 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.23   2921   31
 295 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 296 Sławomir Rattay                Zgorzelec             94.04   4514   48
 297 Janina Grajewska               Choroszcz             93.86   9292   99
 298 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.79   8815   95
 299 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.10   5618   61
 300 Aleksandra Brzeska             Warszawa              92.09   3960   43
 301 Anna Lenartowska               Gdynia                91.81   6610   72
 302 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 303 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 304 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.52   5488   62
 305 Maciej Dąbrowski               Warszawa              87.80   5268   60
 306 Liliana Dąbrowska              Warszawa              87.17   4707   54
 307 Leszek Katyński                Słupsk                86.70   7803   90
 308 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.30   3970   46
 309 Marta Łęgowska                 Inowrocław            85.48   7522   88
 310 Blanka Zwolińska               Skierdy               85.37   8452   99
 311 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                85.34   7681   90
 312 Michał Dąbrowski               Warszawa              84.48   9293  110
 313 Paulina Naplocha               Racibórz              83.96  15869  189
 314 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 315 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 316 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.48   4784   58
 317 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.98   4345   53
 318 Piotr Sadzyński                Jaworzno              80.73   3633   45
 319 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 320 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 321 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.98   5081   66
 322 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.98   4483   59
 323 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.39   2158   33
 324 Mirosław Dejna                 Sampława              61.14  11739  192




Poczekalnia na dzień 06-08-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.07   2438   29
   4 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   5 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   6 Jakub Błażejewski              Poznań                96.07   2690   28
   7 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.61   2425   28
   8 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   9 Jan Kozłowski                  Kraków               129.69   3372   26
  10 Alicja Kosińska                Szczecin             129.35   3363   26
  11 Katarzyna Sołdan               Rumia                127.85   3324   26
  12 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
  13 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  14 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  15 Marcin Kozyra                  Warszawa             125.28   3132   25
  16 Marcin Resler                  Września             118.40   2960   25
  17 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  18 Karol Rembiałkowski            Warszawa             114.96   2874   25
  19 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  20 Elżbieta Święcka               Białystok            101.64   2541   25
  21 Marta Bajorek                  Warszawa             100.76   2519   25
  22 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  23 Filip Warzecha                 Gdynia               137.67   3304   24
  24 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  25 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  26 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  27 Konrad Sowula                  Kraków               116.17   2788   24
  28 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  29 Ewa Szałas                     Katowice             114.67   2752   24
  30 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  31 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  32 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  33 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  34 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  35 Paweł Maciejczuk               Białystok            103.71   2489   24
  36 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  37 Bartosz Muszyński              Ustka                102.21   2453   24
  38 Marek Szczepanik               Reda                 101.54   2437   24
  39 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  40 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  41 Jacek Nocoń                    Jaworzno              99.00   2376   24
  42 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  43 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  44 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  45 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                84.38   2025   24
  46 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  47 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  48 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  49 Jerzy Ciesielski               Łódź                 102.35   2354   23
  50 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  51 Roman Figiel                   Zawichost             99.52   2289   23
  52 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  53 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  54 Grzegorz Cieplak               Warszawa              93.26   2145   23
  55 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  56 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  57 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  58 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  59 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  60 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  61 Piotr Adamczyk                 Tarnów               113.55   2498   22
  62 Maciej Michalski               Łódź                 102.09   2246   22
  63 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  64 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  65 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  66 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  67 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  68 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  70 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  71 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  72 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  73 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  74 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  75 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  76 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  77 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  78 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  79 Jan  Olek                      Warszawa              96.74   1838   19
  80 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  81 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  82 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  83 Iza Kraj                       Warszawa             102.89   1852   18
  84 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  85 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  86 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  87 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  88 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.19   1315   16
  89 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  90 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  91 Kuba Koisar                    Warszawa             119.13   1787   15
  92 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  93 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  94 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  95 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  96 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  97 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  98 Aneta Grodek                   Zawiercie             85.36   1195   14
  99 Sławomir Kucia                 Krosno               137.85   1792   13
 100 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 101 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 102 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
 103 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 104 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 105 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 106 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 107 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 108 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 109 Hanna Gawłowska                Piła                 106.31   1382   13
 110 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 111 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 112 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 113 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 114 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 115 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 116 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 117 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 118 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 119 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 120 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 121 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 122 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 123 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 124 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 125 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 126 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 127 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 128 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 129 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 130 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 131 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 132 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 133 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 134 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               117.25   1407   12
 135 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.17   1394   12
 136 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 137 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 138 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 139 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 140 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 141 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 142 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 143 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 144 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 145 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 146 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 147 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 148 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 149 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 150 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 151 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 152 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 153 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 154 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 155 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 156 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 157 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 158 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 159 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 160 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 161 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 162 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 163 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 164 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 165 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 166 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 167 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 168 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 169 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 170 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 171 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 172 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 173 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 174 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 175 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             91.00   1092   12
 176 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 177 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 178 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 179 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 180 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 181 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 182 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 183 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 184 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 185 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 186 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 187 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.33   1048   12
 188 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               86.75   1041   12
 189 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 190 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 191 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 192 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 193 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 194 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 195 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 196 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 197 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 198 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 199 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 200 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 201 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 202 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 203 Bartłomiej Dalecki             Rumia                108.73   1196   11
 204 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 205 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 206 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 207 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 208 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 209 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 210 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 211 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 212 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 213 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 214 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 215 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 216 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 217 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 218 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 219 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 220 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 221 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 222 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 223 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 224 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 225 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 226 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 227 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 228 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 229 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 230 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 231 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 232 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 233 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 234 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 235 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 236 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 237 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 238 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 239 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 240 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 241 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 242 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 243 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 244 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 245 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             111.33   1002    9
 246 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 247 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 248 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 249 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 250 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 251 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 252 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 253 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 254 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 255 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 256 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 257 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 258 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 259 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    82.12    657    8
 260 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 261 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 262 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 263 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 264 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 265 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 266 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 267 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 268 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 269 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 270 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 271 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 272 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 273 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 274 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 275 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 276 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 277 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 278 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 279 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 280 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 281 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 282 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 283 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 284 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 285 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 286 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 287 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 288 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 289 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 290 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 291 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 292 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 293 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 294 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 295 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 296 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 297 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 298 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 299 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 300 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 301 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 302 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 303 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 304 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 305 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 306 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 307 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 308 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 309 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 310 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 311 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 312 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 313 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 314 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 315 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 316 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 317 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 318 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 319 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 320 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 321 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 322 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 323 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 324 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 325 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 326 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 327 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 328 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 329 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 330 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 331 Kinga Stecuła                  Bytom                 85.50    342    4
 332 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 333 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 334 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 335 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 336 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 337 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 338 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 339 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 340 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 341 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 342 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 343 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 344 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 345 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 346 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 347 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 348 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 349 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 350 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 351 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 352 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 353 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 354 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 355 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 356 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 357 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 358 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 359 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 360 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 361 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 362 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 363 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 364 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 365 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 366 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie