Zaniemyśl26
września
Zaniemyśl 26-27 września XV Puchar Polski
Warszawa 3
października
Warszawa 3- 4 października XIII Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2009
Nowe Miasto Lubawskie10
października
Nowe Miasto Lubawskie 10-11 października XII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
Ranking Dariusza Kosza z turniejów rozegranych w 2009 roku — 163,6603 - 04 października 2009 — XIII Mistrzostwa WarszawyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XIII Mistrzostwa Warszawy Warszawa, 03 - 04 października 2009
Grand Prix 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Ranking Dariusza Kosza z turniejów rozegranych w 2009 roku — 163,66XIII Mistrzostwa Warszawy, zorganizowane przez klub "Macaki", rozpoczęły się od mocnego uderzenia Dariusza Kosza z Nysy. Po trzech rundach Darek miał średnią prawie 503 pkt. na partię. W czwartej grze musiał jednak uznać wyższość Tomasza Zwolińskiego ze Skierd. Tomek był jedynym graczem z kompletem zwycięstw w sobotnich rozgrywkach. Niedziela już nie była tak udana dla "Magika" i po porażce w 8 rundzie oddał fotel lidera Darkowi Koszowi. Darek, mimo dwóch porażek w turnieju, nie oddał już pierwszego miejsca. Drugi w turnieju był Robert Kuszpit z Białej Podlaskiej, również z 10 zwycięstwami, lecz ze stratą 332 małych punktów. Na najniższy stopień podium wskoczył zdobywca Pucharu Polski sprzed tygodnia — Krzysztof Obremski z Legnicy.

Organizatorzy prowadzili dodatkowe klasyfikacje. Nagrodę za osiągnięcie najwyższego wyniku bez scrabbla odebrała Justyna Górka z Krakowa. Za najdroższy ruch nagrodę odebrał Stanisław Rydzik z Warszawy. Nikomu nie udało się położyć słowa "WARSZAWA" lub jego odmiany, dlatego rozlosowano nagrodę niespodziankę wśród uczestników — odebrała ją Patrycja Śliwińska ze Szczecina. Puchar dla najlepszego debiutanta otrzymał warszawiak — Marian Wiatr. Najlepszym "Macakiem" został Grzegorz Kurowski.

W turnieju wzięło udział 72 zawodniczek i zawodników, w tym dwoje debiutantów. Zwycięzca turnieju — Dariusz Kosz — rozegrał w tym roku 5 turniejów, w których trzykrotnie zwyciężał, raz był trzeci i raz piąty. Jeśli jego passa się utrzyma, to fotel lidera rankingu będzie należał właśnie do niego.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Mistrzostwa Warszawy
XI Mistrzostwa Warszawy
X Mistrzostwa Warszawy


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekGimnazjum nr 11 im. Ignacego Jana Paderewskiego
ul. Podbipięty 2, 02-732 Warszawa
mapa
Obrońca tytułuDawid Pikul
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 03 października (7 rund)
11:30 — rozpoczęcie turnieju
ok. 14:30 — przerwa obiadowa
ok. 20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 04 października (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
- uczniowie i pracownicy Gimnazjum nr 11 — bez opłat
Dojazdmetro: do stacji Służew
autobus: 117, 141, 189, 193 do przystanku "Metro Służew"
szczegółowe rozkłady jazdy: http://www.ztm.waw.pl
WyżywienieWe własnym zakresie.
W pobliskim (300 m) centrum handlowym kilkanaście barów i restauracji.
NoclegiHotel Suseł
Rzymowskiego 41/43; tel. (22) 843 53 72;
pokój 1 os — 52 zł (46 zł); 72 zł (63 zł)
pokój 2 os — 72 zł (63 zł); 96 zł (84 zł)
pokój 3 os — 88 zł (77 zł); 112 zł (98 zł)
pokój 4 os — 112 zł (98 zł)
(cena w nawiasie dla studentów do 26 lat z aktualną legitymacją; drugie ceny to pokoje o podwyższonym standardzie)

Etap Hotel
Zagórna 1; tel. (22) 745 36 60;
pokój 2 lub 3 os. — 139 zł

inne hotele w Warszawie:
http://warszawa.naszemiasto.pl/kontakty_adresy/lista/64_548.html
Nagrody1 miejsce — puchar + 500,00 zł
2 miejsce — puchar + 300,00 zł
3 miejsce — puchar + 200,00 zł
4 miejsce — 100,00 zł
5 miejsce — 50,00 zł
najlepszy debiutant — puchar + 50,00 zł
najlepszy "Macak" — puchar + 50,00 zł
nagrody rzeczowe za dalsze miejsca
nagrody niespodzianki za różne osiągnięcia
OrganizatorzyWarszawski Klub Scrabblowy „Macaki”
Krzysztof Sporczyk — tel. 604 279 573
Rafał Wesołowski — tel. 604 684 084 — mail: wesul@acn.waw.pl


Wyniki turnieju XIII Mistrzostwa Warszawy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   146.10     10.0     5247     2017     1142
  2 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         136.55     10.0     4915     1894      728
  3 Krzysztof       Obremski             Legnica                144.09      9.0     4935     1830      693
  4 Marcin          Mroziuk              Warszawa               146.39      9.0     4925     1829      604
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.39      9.0     4604     1909      198
  6 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               132.17      8.0     4931     1739      840
  7 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               148.43      8.0     4926     1695      765
  8 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               123.09      8.0     4771     1665      326
  9 Dawid           Pikul                Poznań                 139.59      8.0     4756     1785      302
 10 Piotr           Pietuchowski         Białystok              137.08      8.0     4727     1759        3
 11 Kamil           Górka                Kraków                 141.57      8.0     4680     1737      614
 12 Rafał           Wesołowski           Warszawa               121.66      8.0     4655     1796      332
 13 Michał          Makowski             Warszawa               142.45      7.5     4532     1788      197
 14 Szymon          Płachta              Warszawa               117.96      7.0     5034     1582      417
 15 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.49      7.0     4893     1661      284
 16 Krzysztof       Mówka                Warszawa               141.29      7.0     4740     1604      328
 17 Marek           Syczuk               Warszawa               144.39      7.0     4599     1658      -99
 18 Szymon          Fidziński            Kobyłka                132.52      7.0     4596     1727      -69
 19 Marek           Reda                 Wołomin                134.39      7.0     4569     1727      -20
 20 Michał          Musielak             Bydgoszcz              118.08      7.0     4537     1694      -34
 21 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               120.62      7.0     4518     1671      171
 22 Joanna          Ostrowska            Warszawa               121.24      7.0     4448     1518      190
 23 Mirosław        Uglik                Warszawa               127.39      7.0     4442     1460      199
 24 Weronika        Rudnicka             Ustka                  123.33      7.0     4427     1635      -86
 25 Małgorzata      Supińska             Warszawa               100.00      7.0     4047     1570     -180
 26 Przemysław      Rybicki              Otwock                 123.62      6.5     4637     1623      240
 27 Miłosz          Wrzałek              Reda                   144.60      6.0     4893     1583      328
 28 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               151.73      6.0     4821     1517      414
 29 Beata           Wiączkowska          Wrocław                122.15      6.0     4819     1490      321
 30 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         126.34      6.0     4648     1471       66
 31 Tomasz          Łapka                Opole                  116.03      6.0     4638     1388      412
 32 Maciej          Michalak             Łódź                   132.26      6.0     4616     1500      195
 33 Marcin          Kozyra               Warszawa               126.68      6.0     4566     1588      114
 34 Robert          Kamiński             Warszawa               127.80      6.0     4533     1480     -138
 35 Justyna         Górka                Kraków                 137.60      6.0     4522     1486      107
 36 Irena           Sołdan               Rumia                  129.96      6.0     4423     1425     -174
 37 Jarosław        Sobczak              Warszawa               118.22      6.0     4413     1519        8
 38 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 111.16      6.0     4390     1438      -61
 39 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         112.45      6.0     4340     1464       94
 40 Piotr           Broda                Sandomierz             105.50      6.0     4284     1449     -155
 41 Kamil           Kister               Puławy                 110.99      6.0     4172     1470     -207
 42 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.05      5.0     4900     1432      -78
 43 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         125.59      5.0     4713     1400       18
 44 Czesław         Grajewski            Choroszcz              117.58      5.0     4581     1325      150
 45 Daniel          Janus                Wąchock                120.71      5.0     4527     1304       37
 46 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               115.77      5.0     4455     1402      -17
 47 Joanna          Jewtuch              Warszawa               126.72      5.0     4441     1321      410
 48 Zbigniew        Rybak                Warszawa               100.94      5.0     4395     1285      193
 49 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               114.80      5.0     4277     1290      -44
 50 Tomasz          Ruta                 Warszawa               113.11      5.0     4246     1394     -457
 51 Kuba            Koisar               Warszawa               126.64      5.0     4241     1383     -341
 52 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       114.37      5.0     2819     1105      -64
 53 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              120.23      4.5     4329     1291     -204
 54 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 122.77      4.5     4289     1339        0
 55 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              106.72      4.5     4231     1076      542
 56 Magdalena       Kublik               Warszawa               110.22      4.0     4524     1206       99
 57 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              129.98      4.0     4308     1219     -324
 58 Radosław        Więch                Warszawa               100.00      4.0     4161     1163     -442
 59 Wojciech        Sołdan               Rumia                  136.11      4.0     2531      879      149
 60 Iza             Kraj                 Warszawa               100.00      3.5     3876     1044     -512
 61 Grzegorz        Cieplak              Warszawa               100.00      3.5     3545     1068     -512
 62 Marcin          Ceglarek             Kraków                 100.00      3.0     3790     1104    -1061
 63 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             130.61      3.0     2792      793      106
 64 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    116.10      3.0     2578      883     -517
 65 Marian          Wiatr                Warszawa               100.00      2.5     2823      783    -1132
 66 Jan             Olek                 Warszawa               103.33      2.0     2562      661      -69
 67 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               123.33      2.0     2545      730     -215
 68 Małgorzata      Deszczyńska          Milanówek              121.40      1.0      960      329     -315
 69 Magda           Dąbrowska            Bielsk Podlaski        100.00      0.5     2161      482     -890
 70 Marta           Bołbot               Bielsk Podlaski        100.00      0.5     1704      494    -1183
 71 Błażej          Fidziński            Dębica                 100.00      0.0      749      204     -529
 72 Joanna          Zając                Warszawa               100.00      0.0      741      213     -407
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII Mistrzostwa Warszawy



	Mariusz Skrobosz 151.73 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Kwiecień              122.77 +  359: 318  173
    2    13 Dawid          Pikul                 139.59 -  380: 383   90
    3    11 Wojciech       Sołdan                136.11 +  443: 309  186
    4    17 Stanisław      Rydzik                140.05 -  414: 462   90
    5    15 Maciej         Sancewicz             116.10 +  367: 337  166
    6    13 Weronika       Rudnicka              123.33 +  445: 261  173
    7    10 Marcin         Kozyra                126.68 +  404: 392  177
    8     7 Robert         Kuszpit               136.55 -  370: 430   87
    9    11 Andrzej        Kwiatkowski           120.62 -  404: 411   71
   10    13 Piotr          Broda                 105.50 -  306: 330   56
   11    18 Irena          Sołdan                129.96 -  389: 427   80
   12    19 Czesław        Grajewski             117.58 +  540: 347  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Kazimierz.Jr Merklejn 148.43 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Beata          Wiączkowska           122.15 +  349: 325  172
    2    15 Marek          Charytoniuk           126.34 -  353: 358   76
    3    16 Michał         Waszkiewicz           123.33 +  483: 362  173
    4    16 Szymon         Fidziński             132.52 -  341: 356   83
    5    19 Marcin         Ceglarek              100.00 +  469: 205  150
    6    10 Piotr          Pietuchowski          137.08 +  484: 337  187
    7     6 Przemysław     Rybicki               123.62 -  385: 418   74
    8     9 Tomasz         Łapka                 116.03 +  395: 284  166
    9     8 Piotr          Jakubiak              115.77 +  394: 391  166
   10     6 Andrzej        Kwiatkowski           120.62 +  461: 271  171
   11     3 Dawid          Pikul                 139.59 +  461: 407  190
   12     2 Robert         Kuszpit               136.55 -  351: 447   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 12 141.25




	Marcin Mroziuk 146.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Wesołowski            121.66 -  335: 368   72
    2    29 Krzysztof      Sporczyk              120.23 +  422: 370  170
    3    24 Małgorzata     Supińska              100.00 +  488: 270  150
    4     7 Joanna         Ostrowska             121.24 +  470: 359  171
    5     4 Piotr          Pietuchowski          137.08 +  486: 305  187
    6     3 Justyna        Górka                 137.60 +  386: 377  188
    7     3 Szymon         Fidziński             132.52 -  314: 481   83
    8     4 Maciej         Michalak              132.26 +  405: 392  182
    9     3 Robert         Kuszpit               136.55 -  357: 368   87
   10     5 Marek          Reda                  134.39 +  446: 290  184
   11     4 Michał         Musielak              118.08 +  436: 373  168
   12     3 Piotr          Pietuchowski          137.08 +  380: 368  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1829  / 12 152.42




	Dariusz Kosz 146.10 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 +  587: 265  171
    2     1 Marek          Dudkiewicz            129.98 +  489: 331  180
    3     1 Kamil          Górka                 141.57 +  432: 327  192
    4     1 Tomasz         Zwoliński             138.39 -  347: 369   88
    5     3 Tomasz         Ruta                  113.11 +  377: 338  163
    6     2 Krzysztof      Mówka                 141.29 +  384: 335  191
    7     2 Michał         Makowski              142.45 +  457: 283  192
    8     2 Miłosz         Wrzałek               144.60 +  438: 401  195
    9     1 Szymon         Fidziński             132.52 +  482: 337  183
   10     1 Przemysław     Rybicki               123.62 +  429: 355  174
   11     1 Krzysztof      Obremski              144.09 -  367: 375   94
   12     1 Krzysztof      Obremski              144.09 +  458: 389  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2017  / 12 168.08




	Miłosz Wrzałek 144.60 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Joanna         Ostrowska             121.24 +  454: 268  171
    2     7 Kuba           Koisar                126.64 +  420: 401  177
    3     4 Dawid          Pikul                 139.59 +  415: 380  190
    4     4 Weronika       Rudnicka              123.33 +  479: 323  173
    5     1 Michał         Makowski              142.45 -  381: 392   92
    6     4 Marek          Reda                  134.39 +  428: 362  184
    7     4 Paweł          Jackowski             139.49 -  389: 404   89
    8     2 Dariusz        Kosz                  146.10 -  401: 438   96
    9     6 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 -  390: 445   73
   10    10 Marcin         Kozyra                126.68 +  393: 317  177
   11     7 Rafał          Wesołowski            121.66 -  363: 369   72
   12    11 Paweł          Jackowski             139.49 -  380: 466   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Marek Syczuk 144.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Daniel         Janus                 120.71 +  400: 329  171
    2     2 Michał         Waszkiewicz           123.33 +  411: 297  173
    3     2 Michał         Musielak              118.08 +  523: 310  168
    4     2 Michał         Makowski              142.45 -  324: 440   92
    5     8 Kuba           Koisar                126.64 +  448: 339  177
    6     5 Szymon         Fidziński             132.52 -  392: 464   83
    7     5 Marek          Reda                  134.39 +  389: 347  184
    8     5 Kamil          Górka                 141.57 -  289: 445   92
    9    12 Marcin         Kozyra                126.68 +  498: 457  177
   10     4 Tomasz         Zwoliński             138.39 -  373: 403   88
   11     9 Andrzej        Kwiatkowski           120.62 +  406: 347  171
   12     5 Grzegorz       Kurowski              132.17 -  146: 520   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Krzysztof Obremski 144.09 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Kwiatkowski           120.62 +  429: 294  171
    2    11 Radosław       Więch                 100.00 +  400: 351  150
    3     6 Weronika       Rudnicka              123.33 -  331: 396   73
    4     9 Marek          Reda                  134.39 -  402: 415   84
    5    17 Jarosław       Sobczak               118.22 +  403: 355  168
    6    12 Robert         Kamiński              127.80 +  469: 340  178
    7     8 Piotr          Jakubiak              115.77 +  413: 322  166
    8     6 Michał         Musielak              118.08 +  481: 310  168
    9     2 Tomasz         Zwoliński             138.39 +  342: 279  188
   10     2 Michał         Makowski              142.45 +  501: 355  192
   11     1 Dariusz        Kosz                  146.10 +  375: 367  196
   12     1 Dariusz        Kosz                  146.10 -  389: 458   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1830  / 12 152.50




	Michał Makowski 142.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Sporczyk              120.23 +  419: 277  170
    2    17 Joanna         Jewtuch               126.72 +  381: 344  177
    3     5 Piotr          Pietuchowski          137.08 +  445: 260  187
    4     2 Marek          Syczuk                144.39 +  440: 324  194
    5     1 Miłosz         Wrzałek               144.60 +  392: 381  195
    6     1 Tomasz         Zwoliński             138.39 -  344: 434   88
    7     2 Dariusz        Kosz                  146.10 -  283: 457   96
    8     8 Przemysław     Rybicki               123.62 =  407: 407  124
    9     5 Kamil          Górka                 141.57 +  398: 284  192
   10     2 Krzysztof      Obremski              144.09 -  355: 501   94
   11     5 Szymon         Fidziński             132.52 +  389: 300  183
   12     4 Tomasz         Zwoliński             138.39 -  279: 366   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 12 149.00




	Kamil Górka 141.57 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jarosław       Sobczak               118.22 +  385: 287  168
    2     8 Tomasz         Ruta                  113.11 +  432: 298  163
    3     1 Dariusz        Kosz                  146.10 -  327: 432   96
    4    12 Grzegorz       Kurowski              132.17 +  394: 300  182
    5     7 Rafał          Wesołowski            121.66 -  355: 433   72
    6    18 Grzegorz       Kwiecień              122.77 +  399: 353  173
    7     9 Justyna        Górka                 137.60 +  416: 326  188
    8     5 Marek          Syczuk                144.39 +  445: 289  194
    9     5 Michał         Makowski              142.45 -  284: 398   92
   10     9 Michał         Musielak              118.08 -  307: 347   68
   11    11 Krzysztof      Mówka                 141.29 +  379: 353  191
   12     9 Małgorzata     Supińska              100.00 +  557: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 12 144.75




	Krzysztof Mówka 141.29 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Musielak              118.08 -  366: 436   68
    2    23 Zbigniew       Rybak                 100.94 +  469: 307  151
    3    12 Radosław       Więch                 100.00 +  438: 384  150
    4     5 Rafał          Wesołowski            121.66 +  397: 389  172
    5     6 Dawid          Pikul                 139.59 +  388: 319  190
    6     2 Dariusz        Kosz                  146.10 -  335: 384   96
    7    13 Stanisław      Rydzik                140.05 -  378: 386   90
    8    13 Jarosław       Sobczak               118.22 +  424: 306  168
    9    10 Marek          Reda                  134.39 -  361: 431   84
   10    14 Mikołaj        Fidziński             111.16 +  365: 291  161
   11    11 Kamil          Górka                 141.57 -  353: 379   92
   12    12 Maciej         Michalak              132.26 +  466: 400  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Stanisław Rydzik 140.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Szymon         Płachta               117.96 -  449: 467   68
    2    18 Weronika       Rudnicka              123.33 -  354: 373   73
    3    27 Marek          Dudkiewicz            129.98 +  447: 378  180
    4    17 Mariusz        Skrobosz              151.73 +  462: 414  202
    5    12 Marek          Charytoniuk           126.34 +  405: 399  176
    6     8 Marcin         Kozyra                126.68 -  350: 392   77
    7    13 Krzysztof      Mówka                 141.29 +  386: 378  191
    8    10 Piotr          Jakubiak              115.77 -  385: 420   66
    9    14 Kuba           Koisar                126.64 +  489: 381  177
   10    11 Maciej         Michalak              132.26 -  303: 449   82
   11    15 Jarosław       Sobczak               118.22 -  387: 431   68
   12    18 Beata          Wiączkowska           122.15 -  483: 496   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Dawid Pikul 139.59 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Czesław        Grajewski             117.58 +  423: 392  168
    2    13 Mariusz        Skrobosz              151.73 +  383: 380  202
    3     4 Miłosz         Wrzałek               144.60 -  380: 415   95
    4    15 Andrzej        Kwiatkowski           120.62 +  386: 351  171
    5     6 Krzysztof      Mówka                 141.29 -  319: 388   91
    6     9 Ryszard        Dębski                125.59 -  397: 437   76
    7    16 Robert         Kamiński              127.80 +  437: 341  178
    8    17 Kamil          Kister                110.99 +  424: 349  161
    9     7 Paweł          Jackowski             139.49 +  427: 372  189
   10     8 Rafał          Wesołowski            121.66 +  348: 320  172
   11     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.43 -  407: 461   98
   12     6 Marek          Reda                  134.39 +  425: 248  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 12 148.75




	Paweł Jackowski 139.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Sancewicz             116.10 +  471: 305  166
    2     4 Piotr          Pietuchowski          137.08 -  353: 484   87
    3    14 Janusz         Kaczor                114.37 +  411: 295  164
    4     8 Robert         Kamiński              127.80 +  438: 289  178
    5     5 Justyna        Górka                 137.60 -  450: 475   88
    6     7 Przemysław     Rybicki               123.62 +  380: 318  174
    7     4 Miłosz         Wrzałek               144.60 +  404: 389  195
    8     3 Rafał          Wesołowski            121.66 -  420: 429   72
    9     7 Dawid          Pikul                 139.59 -  372: 427   90
   10    12 Jarosław       Sobczak               118.22 +  382: 317  168
   11     8 Marek          Reda                  134.39 -  346: 501   84
   12    11 Miłosz         Wrzałek               144.60 +  466: 380  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Tomasz Zwoliński 138.39 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Łapka                 116.03 +  395: 343  166
    2     3 Łukasz         Bobowski              130.61 +  427: 354  181
    3     7 Grzegorz       Kurowski              132.17 +  427: 417  182
    4     1 Dariusz        Kosz                  146.10 +  369: 347  196
    5     2 Przemysław     Rybicki               123.62 +  397: 364  174
    6     1 Michał         Makowski              142.45 +  434: 344  192
    7     1 Michał         Musielak              118.08 +  445: 350  168
    8     1 Szymon         Fidziński             132.52 -  306: 397   83
    9     2 Krzysztof      Obremski              144.09 -  279: 342   94
   10     4 Marek          Syczuk                144.39 +  403: 373  194
   11     2 Robert         Kuszpit               136.55 -  356: 496   87
   12     4 Michał         Makowski              142.45 +  366: 279  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1909  / 12 159.08




	Justyna Górka 137.60 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Jakubiak              115.77 +  420: 310  166
    2    16 Szymon         Fidziński             132.52 -  334: 409   83
    3    26 Marta          Bołbot                100.00 +  403: 257  150
    4    10 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 +  420: 301  173
    5     5 Paweł          Jackowski             139.49 +  475: 450  189
    6     3 Marcin         Mroziuk               146.39 -  377: 386   96
    7     9 Kamil          Górka                 141.57 -  326: 416   92
    8    14 Andrzej        Kwiatkowski           120.62 -  326: 453   71
    9    17 Mikołaj        Fidziński             111.16 -  327: 434   61
   10    20 Edward         Stefaniak             112.45 +  429: 284  162
   11    19 Mirosław       Uglik                 127.39 -  285: 386   77
   12    22 Piotr          Jakubiak              115.77 +  400: 329  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Piotr Pietuchowski 137.08 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Patrycja       Śliwińska             114.80 +  390: 386  165
    2     4 Paweł          Jackowski             139.49 +  484: 353  189
    3     5 Michał         Makowski              142.45 -  260: 445   92
    4    13 Szymon         Płachta               117.96 +  445: 436  168
    5     4 Marcin         Mroziuk               146.39 -  305: 486   96
    6    10 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.43 -  337: 484   98
    7    23 Małgorzata     Supińska              100.00 +  454: 373  150
    8    11 Ryszard        Dębski                125.59 +  429: 348  176
    9     9 Grzegorz       Kurowski              132.17 +  419: 323  182
   10     7 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 +  413: 314  173
   11     6 Przemysław     Rybicki               123.62 +  423: 396  174
   12     3 Marcin         Mroziuk               146.39 -  368: 380   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Robert Kuszpit 136.55 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Janusz         Kaczor                114.37 -  350: 385   64
    2    25 Jan            Olek                  103.33 +  405: 331  153
    3    25 Grzegorz       Kwiecień              122.77 -  309: 386   73
    4    30 Marta          Bołbot                100.00 +  440: 180  150
    5    23 Małgorzata     Supińska              100.00 +  398: 301  150
    6    17 Kamil          Kister                110.99 +  409: 370  161
    7     7 Ryszard        Dębski                125.59 +  395: 376  176
    8     7 Mariusz        Skrobosz              151.73 +  430: 370  202
    9     3 Marcin         Mroziuk               146.39 +  368: 357  196
   10     3 Szymon         Fidziński             132.52 +  468: 424  183
   11     2 Tomasz         Zwoliński             138.39 +  496: 356  188
   12     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.43 +  447: 351  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1894  / 12 157.83




	Wojciech Sołdan 136.11 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tomasz         Ruta                  113.11 -  369: 442   63
    2    22 Iza            Kraj                  100.00 +  475: 259  150
    3    11 Mariusz        Skrobosz              151.73 -  309: 443  102
    4    22 Joanna         Jewtuch               126.72 +  364: 315  177
    5    21 Kamil          Kister                110.99 -  296: 345   61
    6    27 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  354: 261  150
    7    17 Marek          Charytoniuk           126.34 +  364: 317  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     879  /  7 125.57




	Marek Reda 134.39 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Edward         Stefaniak             112.45 +  456: 304  162
    2     6 Grzegorz       Kurowski              132.17 -  315: 397   82
    3    21 Irena          Sołdan                129.96 +  456: 370  180
    4     9 Krzysztof      Obremski              144.09 +  415: 402  194
    5     9 Marcin         Kozyra                126.68 +  386: 364  177
    6     4 Miłosz         Wrzałek               144.60 -  362: 428   95
    7     5 Marek          Syczuk                144.39 -  347: 389   94
    8    16 Kuba           Koisar                126.64 +  362: 357  177
    9    10 Krzysztof      Mówka                 141.29 +  431: 361  191
   10     5 Marcin         Mroziuk               146.39 -  290: 446   96
   11     8 Paweł          Jackowski             139.49 +  501: 346  189
   12     6 Dawid          Pikul                 139.59 -  248: 425   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Szymon Fidziński 132.52 Kobyłka              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mikołaj        Fidziński             111.16 +  349: 344  161
    2    16 Justyna        Górka                 137.60 +  409: 334  188
    3     9 Rafał          Wesołowski            121.66 -  333: 451   72
    4    16 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.43 +  356: 341  198
    5    11 Maciej         Michalak              132.26 +  406: 363  182
    6     5 Marek          Syczuk                144.39 +  464: 392  194
    7     3 Marcin         Mroziuk               146.39 +  481: 314  196
    8     1 Tomasz         Zwoliński             138.39 +  397: 306  188
    9     1 Dariusz        Kosz                  146.10 -  337: 482   96
   10     3 Robert         Kuszpit               136.55 -  424: 468   87
   11     5 Michał         Makowski              142.45 -  300: 389   92
   12     7 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 -  340: 481   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Maciej Michalak 132.26 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Kamil          Kister                110.99 +  388: 279  161
    2     5 Szymon         Płachta               117.96 +  501: 325  168
    3     3 Marcin         Kozyra                126.68 -  292: 391   77
    4    18 Grzegorz       Kwiecień              122.77 +  411: 324  173
    5    11 Szymon         Fidziński             132.52 -  363: 406   83
    6    14 Beata          Wiączkowska           122.15 +  438: 393  172
    7    12 Andrzej        Kwiatkowski           120.62 +  370: 362  171
    8     4 Marcin         Mroziuk               146.39 -  392: 405   96
    9    13 Michał         Musielak              118.08 -  276: 426   68
   10    11 Stanisław      Rydzik                140.05 +  449: 303  190
   11    13 Małgorzata     Supińska              100.00 -  336: 341   50
   12    12 Krzysztof      Mówka                 141.29 -  400: 466   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Grzegorz Kurowski 132.17 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Magdalena      Kublik                110.22 +  388: 353  160
    2     6 Marek          Reda                  134.39 +  397: 315  184
    3     7 Tomasz         Zwoliński             138.39 -  417: 427   88
    4    12 Kamil          Górka                 141.57 -  300: 394   92
    5    25 Łukasz         Bobowski              130.61 +  479: 351  181
    6    11 Kuba           Koisar                126.64 -  359: 391   77
    7    14 Krzysztof      Sporczyk              120.23 +  409: 359  170
    8    15 Weronika       Rudnicka              123.33 +  461: 328  173
    9     9 Piotr          Pietuchowski          137.08 -  323: 419   87
   10    16 Mirosław       Uglik                 127.39 +  430: 294  177
   11    10 Piotr          Broda                 105.50 +  448: 314  156
   12     5 Marek          Syczuk                144.39 +  520: 146  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Łukasz Bobowski 130.61 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ryszard        Korpalski             106.72 +  494: 241  157
    2     3 Tomasz         Zwoliński             138.39 -  354: 427   88
    3    10 Tomasz         Ruta                  113.11 -  383: 431   63
    4    19 Beata          Wiączkowska           122.15 -  420: 436   72
    5    25 Grzegorz       Kurowski              132.17 -  351: 479   82
    6    29 Zbigniew       Rybak                 100.94 +  404: 364  151
    7    24 Marek          Dudkiewicz            129.98 +  386: 308  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     793  /  7 113.29




	Marek Dudkiewicz 129.98 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Broda                 105.50 +  414: 346  156
    2     1 Dariusz        Kosz                  146.10 -  331: 489   96
    3    27 Stanisław      Rydzik                140.05 -  378: 447   90
    4    23 Krzysztof      Sporczyk              120.23 +  381: 358  170
    5    24 Grzegorz       Kwiecień              122.77 -  283: 380   73
    6    22 Marek          Charytoniuk           126.34 -  394: 406   76
    7    24 Łukasz         Bobowski              130.61 -  308: 386   81
    8    28 Iza            Kraj                  100.00 +  470: 308  150
    9    27 Janusz         Kaczor                114.37 -  333: 406   64
   10    29 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  421: 242  150
   11    26 Edward         Stefaniak             112.45 -  281: 415   62
   12    26 Zbigniew       Rybak                 100.94 -  314: 449   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Irena Sołdan 129.96 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jan            Olek                  103.33 +  383: 288  153
    2    10 Przemysław     Rybicki               123.62 -  273: 387   74
    3    21 Marek          Reda                  134.39 -  370: 456   84
    4    21 Michał         Waszkiewicz           123.33 -  344: 384   73
    5    27 Piotr          Broda                 105.50 -  313: 420   56
    6    30 Magdalena      Kublik                110.22 -  322: 441   60
    7    32 Ryszard        Korpalski             106.72 +  418: 404  157
    8    30 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  380: 285  150
    9    24 Czesław        Grajewski             117.58 +  411: 389  168
   10    21 Joanna         Jewtuch               126.72 +  389: 358  177
   11    18 Mariusz        Skrobosz              151.73 +  427: 389  202
   12    14 Joanna         Ostrowska             121.24 -  393: 396   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Robert Kamiński 127.80 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Zbigniew       Rybak                 100.94 +  356: 295  151
    2    14 Marcin         Kozyra                126.68 -  367: 384   77
    3    13 Mikołaj        Fidziński             111.16 +  442: 265  161
    4     8 Paweł          Jackowski             139.49 -  289: 438   89
    5    16 Michał         Waszkiewicz           123.33 +  386: 347  173
    6    12 Krzysztof      Obremski              144.09 -  340: 469   94
    7    16 Dawid          Pikul                 139.59 -  341: 437   90
    8    19 Czesław        Grajewski             117.58 +  509: 334  168
    9    18 Weronika       Rudnicka              123.33 -  319: 385   73
   10    22 Patrycja       Śliwińska             114.80 +  413: 348  165
   11    14 Szymon         Płachta               117.96 -  313: 522   68
   12    23 Daniel         Janus                 120.71 +  458: 447  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Mirosław Uglik 127.39 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Radosław       Więch                 100.00 -  329: 375   50
    2    31 Magda          Dąbrowska             100.00 +  465: 280  150
    3    17 Joanna         Ostrowska             121.24 -  296: 470   71
    4    27 Iza            Kraj                  100.00 +  386: 299  150
    5    14 Ryszard        Dębski                125.59 -  374: 402   76
    6    25 Marcin         Ceglarek              100.00 -  343: 357   50
    7    31 Zbigniew       Rybak                 100.94 +  397: 356  151
    8    24 Janusz         Kaczor                114.37 +  333: 331  164
    9    16 Beata          Wiączkowska           122.15 +  385: 364  172
   10    16 Grzegorz       Kurowski              132.17 -  294: 430   82
   11    19 Justyna        Górka                 137.60 +  386: 285  188
   12    16 Piotr          Broda                 105.50 +  454: 294  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Joanna Jewtuch 126.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  314: 260  150
    2    17 Michał         Makowski              142.45 -  344: 381   92
    3    20 Kuba           Koisar                126.64 -  367: 400   77
    4    22 Wojciech       Sołdan                136.11 -  315: 364   86
    5    28 Radosław       Więch                 100.00 -  313: 384   50
    6    31 Daniel         Janus                 120.71 -  305: 344   71
    7    33 Magda          Dąbrowska             100.00 +  509: 172  150
    8    29 Marian         Wiatr                 100.00 +  492: 233  150
    9    26 Grzegorz       Kwiecień              122.77 +  433: 357  173
   10    21 Irena          Sołdan                129.96 -  358: 389   80
   11    25 Patrycja       Śliwińska             114.80 +  399: 319  165
   12    21 Marcin         Kozyra                126.68 -  292: 428   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Marcin Kozyra 126.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Ryszard        Dębski                125.59 +  423: 393  176
    2    14 Robert         Kamiński              127.80 +  384: 367  178
    3     3 Maciej         Michalak              132.26 +  391: 292  182
    4     3 Przemysław     Rybicki               123.62 -  329: 394   74
    5     9 Marek          Reda                  134.39 -  364: 386   84
    6     8 Stanisław      Rydzik                140.05 +  392: 350  190
    7    10 Mariusz        Skrobosz              151.73 -  392: 404  102
    8    12 Beata          Wiączkowska           122.15 +  343: 335  172
    9    12 Marek          Syczuk                144.39 -  457: 498   94
   10    10 Miłosz         Wrzałek               144.60 -  317: 393   95
   11    21 Janusz         Kaczor                114.37 -  346: 348   64
   12    21 Joanna         Jewtuch               126.72 +  428: 292  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Kuba Koisar 126.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Małgorzata     Supińska              100.00 +  386: 257  150
    2     7 Miłosz         Wrzałek               144.60 -  401: 420   95
    3    20 Joanna         Jewtuch               126.72 +  400: 367  177
    4    14 Edward         Stefaniak             112.45 +  345: 327  162
    5     8 Marek          Syczuk                144.39 -  339: 448   94
    6    11 Grzegorz       Kurowski              132.17 +  391: 359  182
    7    11 Rafał          Wesołowski            121.66 -  312: 375   72
    8    16 Marek          Reda                  134.39 -  357: 362   84
    9    14 Stanisław      Rydzik                140.05 -  381: 489   90
   10    25 Kamil          Kister                110.99 -  348: 352   61
   11    27 Joanna         Zając                 100.00 +  377: 257  150
   12    24 Tomasz         Łapka                 116.03 -  204: 569   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Marek Charytoniuk 126.34 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Iza            Kraj                  100.00 +  422: 297  150
    2    15 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.43 +  358: 353  198
    3     8 Przemysław     Rybicki               123.62 -  369: 491   74
    4    11 Michał         Musielak              118.08 -  333: 414   68
    5    12 Stanisław      Rydzik                140.05 -  399: 405   90
    6    22 Marek          Dudkiewicz            129.98 +  406: 394  180
    7    17 Wojciech       Sołdan                136.11 -  317: 364   86
    8    21 Daniel         Janus                 120.71 -  370: 434   71
    9    25 Patrycja       Śliwińska             114.80 -  356: 390   65
   10    28 Marcin         Ceglarek              100.00 +  426: 294  150
   11    24 Tomasz         Ruta                  113.11 +  403: 261  163
   12    20 Ryszard        Dębski                125.59 +  489: 485  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1471  / 12 122.58




	Ryszard Dębski 125.59 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Marcin         Kozyra                126.68 -  393: 423   77
    2    19 Piotr          Jakubiak              115.77 +  429: 355  166
    3    15 Beata          Wiączkowska           122.15 +  439: 335  172
    4     6 Tomasz         Ruta                  113.11 -  336: 415   63
    5    14 Mirosław       Uglik                 127.39 +  402: 374  177
    6     9 Dawid          Pikul                 139.59 +  437: 397  190
    7     7 Robert         Kuszpit               136.55 -  376: 395   87
    8    11 Piotr          Pietuchowski          137.08 -  348: 429   87
    9    15 Daniel         Janus                 120.71 +  375: 307  171
   10    15 Weronika       Rudnicka              123.33 -  369: 370   73
   11    17 Mikołaj        Fidziński             111.16 -  324: 406   61
   12    20 Marek          Charytoniuk           126.34 -  485: 489   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Przemysław Rybicki 123.62 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marta          Bołbot                100.00 +  434: 232  150
    2    10 Irena          Sołdan                129.96 +  387: 273  180
    3     8 Marek          Charytoniuk           126.34 +  491: 369  176
    4     3 Marcin         Kozyra                126.68 +  394: 329  177
    5     2 Tomasz         Zwoliński             138.39 -  364: 397   88
    6     7 Paweł          Jackowski             139.49 -  318: 380   89
    7     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.43 +  418: 385  198
    8     8 Michał         Makowski              142.45 =  407: 407  142
    9     4 Rafał          Wesołowski            121.66 +  360: 338  172
   10     1 Dariusz        Kosz                  146.10 -  355: 429   96
   11     6 Piotr          Pietuchowski          137.08 -  396: 423   87
   12    10 Szymon         Płachta               117.96 -  313: 435   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Michał Waszkiewicz 123.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Magda          Dąbrowska             100.00 +  523: 265  150
    2     2 Marek          Syczuk                144.39 -  297: 411   94
    3    16 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.43 -  362: 483   98
    4    21 Irena          Sołdan                129.96 +  384: 344  180
    5    16 Robert         Kamiński              127.80 -  347: 386   78
    6    20 Jarosław       Sobczak               118.22 -  352: 453   68
    7    28 Edward         Stefaniak             112.45 -  280: 418   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     730  /  7 104.29




	Weronika Rudnicka 123.33 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Marcin         Ceglarek              100.00 +  418: 319  150
    2    18 Stanisław      Rydzik                140.05 +  373: 354  190
    3     6 Krzysztof      Obremski              144.09 +  396: 331  194
    4     4 Miłosz         Wrzałek               144.60 -  323: 479   95
    5    10 Michał         Musielak              118.08 -  341: 377   68
    6    13 Mariusz        Skrobosz              151.73 -  261: 445  102
    7    20 Maciej         Sancewicz             116.10 +  451: 303  166
    8    15 Grzegorz       Kurowski              132.17 -  328: 461   82
    9    18 Robert         Kamiński              127.80 +  385: 319  178
   10    15 Ryszard        Dębski                125.59 +  370: 369  176
   11    12 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 -  346: 389   73
   12    15 Mikołaj        Fidziński             111.16 +  435: 367  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Mariusz Sylwestrzuk 123.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Błażej         Fidziński             100.00 +  424: 285  150
    2    12 Rafał          Wesołowski            121.66 -  368: 453   72
    3    18 Maciej         Sancewicz             116.10 +  417: 348  166
    4    10 Justyna        Górka                 137.60 -  301: 420   88
    5    22 Piotr          Jakubiak              115.77 -  368: 404   66
    6    23 Edward         Stefaniak             112.45 +  434: 300  162
    7    15 Tomasz         Ruta                  113.11 +  410: 392  163
    8    18 Magdalena      Kublik                110.22 +  420: 354  160
    9     6 Miłosz         Wrzałek               144.60 +  445: 390  195
   10     7 Piotr          Pietuchowski          137.08 -  314: 413   87
   11    12 Weronika       Rudnicka              123.33 +  389: 346  173
   12     7 Szymon         Fidziński             132.52 +  481: 340  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Grzegorz Kwiecień 122.77 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              151.73 -  318: 359  102
    2    35 Ryszard        Korpalski             106.72 +  288: 248  157
    3    25 Robert         Kuszpit               136.55 +  386: 309  187
    4    18 Maciej         Michalak              132.26 -  324: 411   82
    5    24 Marek          Dudkiewicz            129.98 +  380: 283  180
    6    18 Kamil          Górka                 141.57 -  353: 399   92
    7    21 Jarosław       Sobczak               118.22 -  342: 376   68
    8    23 Piotr          Broda                 105.50 -  335: 350   56
    9    26 Joanna         Jewtuch               126.72 -  357: 433   77
   10    27 Czesław        Grajewski             117.58 -  361: 373   68
   11    31 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  420: 323  150
   12    27 Krzysztof      Sporczyk              120.23 =  425: 425  120
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Beata Wiączkowska 122.15 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.43 -  325: 349   98
    2    33 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  385: 333  150
    3    15 Ryszard        Dębski                125.59 -  335: 439   76
    4    19 Łukasz         Bobowski              130.61 +  436: 420  181
    5    13 Szymon         Płachta               117.96 +  353: 339  168
    6    14 Maciej         Michalak              132.26 -  393: 438   82
    7    22 Marcin         Ceglarek              100.00 +  566: 226  150
    8    12 Marcin         Kozyra                126.68 -  335: 343   77
    9    16 Mirosław       Uglik                 127.39 -  364: 385   77
   10    19 Krzysztof      Sporczyk              120.23 +  455: 359  170
   11    16 Joanna         Ostrowska             121.24 -  376: 384   71
   12    18 Stanisław      Rydzik                140.05 +  496: 483  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Rafał Wesołowski 121.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Mroziuk               146.39 +  368: 335  196
    2    12 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 +  453: 368  173
    3     9 Szymon         Fidziński             132.52 +  451: 333  183
    4     5 Krzysztof      Mówka                 141.29 -  389: 397   91
    5     7 Kamil          Górka                 141.57 +  433: 355  192
    6     6 Michał         Musielak              118.08 -  307: 368   68
    7    11 Kuba           Koisar                126.64 +  375: 312  177
    8     3 Paweł          Jackowski             139.49 +  429: 420  189
    9     4 Przemysław     Rybicki               123.62 -  338: 360   74
   10     8 Dawid          Pikul                 139.59 -  320: 348   90
   11     7 Miłosz         Wrzałek               144.60 +  369: 363  195
   12     8 Michał         Musielak              118.08 +  423: 364  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 12 149.67




	Małgorzata Deszczyńska 121.40 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Kosz                  146.10 -  265: 587   96
    2    32 Daniel         Janus                 120.71 +  359: 349  171
    3    23 Edward         Stefaniak             112.45 -  336: 339   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     329  /  3 109.67




	Joanna Ostrowska 121.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               144.60 -  268: 454   95
    2    30 Marian         Wiatr                 100.00 +  430: 239  150
    3    17 Mirosław       Uglik                 127.39 +  470: 296  177
    4     7 Marcin         Mroziuk               146.39 -  359: 470   96
    5    18 Andrzej        Kwiatkowski           120.62 -  350: 362   71
    6    24 Patrycja       Śliwińska             114.80 -  336: 385   65
    7    29 Iza            Kraj                  100.00 +  422: 279  150
    8    20 Edward         Stefaniak             112.45 -  297: 343   62
    9    28 Marcin         Ceglarek              100.00 +  400: 396  150
   10    23 Joanna         Zając                 100.00 +  336: 265  150
   11    16 Beata          Wiączkowska           122.15 +  384: 376  172
   12    14 Irena          Sołdan                129.96 +  396: 393  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Daniel Janus 120.71 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Syczuk                144.39 -  329: 400   94
    2    32 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 -  349: 359   71
    3    30 Zbigniew       Rybak                 100.94 -  300: 474   51
    4    33 Magda          Dąbrowska             100.00 +  428: 301  150
    5    29 Iza            Kraj                  100.00 -  369: 371   50
    6    31 Joanna         Jewtuch               126.72 +  344: 305  177
    7    27 Jan            Olek                  103.33 +  367: 296  153
    8    21 Marek          Charytoniuk           126.34 +  434: 370  176
    9    15 Ryszard        Dębski                125.59 -  307: 375   76
   10    18 Szymon         Płachta               117.96 -  403: 425   68
   11    22 Magdalena      Kublik                110.22 +  450: 356  160
   12    23 Robert         Kamiński              127.80 -  447: 458   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Andrzej Kwiatkowski 120.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Obremski              144.09 -  294: 429   94
    2    24 Magdalena      Kublik                110.22 +  358: 345  160
    3    22 Kamil          Kister                110.99 +  445: 298  161
    4    15 Dawid          Pikul                 139.59 -  351: 386   90
    5    18 Joanna         Ostrowska             121.24 +  362: 350  171
    6    16 Tomasz         Ruta                  113.11 +  448: 288  163
    7    12 Maciej         Michalak              132.26 -  362: 370   82
    8    14 Justyna        Górka                 137.60 +  453: 326  188
    9    11 Mariusz        Skrobosz              151.73 +  411: 404  202
   10     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.43 -  271: 461   98
   11     9 Marek          Syczuk                144.39 -  347: 406   94
   12    13 Jarosław       Sobczak               118.22 +  416: 284  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 12 139.25




	Krzysztof Sporczyk 120.23 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Makowski              142.45 -  277: 419   92
    2    29 Marcin         Mroziuk               146.39 -  370: 422   96
    3    34 Błażej         Fidziński             100.00 +  369: 196  150
    4    23 Marek          Dudkiewicz            129.98 -  358: 381   80
    5    32 Marta          Bołbot                100.00 +  439: 208  150
    6    26 Iza            Kraj                  100.00 +  402: 342  150
    7    14 Grzegorz       Kurowski              132.17 -  359: 409   82
    8    26 Szymon         Płachta               117.96 -  350: 490   68
    9    23 Magdalena      Kublik                110.22 +  351: 315  160
   10    19 Beata          Wiączkowska           122.15 -  359: 455   72
   11    23 Czesław        Grajewski             117.58 -  270: 471   68
   12    27 Grzegorz       Kwiecień              122.77 =  425: 425  123
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Jarosław Sobczak 118.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Górka                 141.57 -  287: 385   92
    2    26 Piotr          Broda                 105.50 +  387: 309  156
    3    19 Szymon         Płachta               117.96 -  291: 398   68
    4    25 Mikołaj        Fidziński             111.16 +  479: 307  161
    5    17 Krzysztof      Obremski              144.09 -  355: 403   94
    6    20 Michał         Waszkiewicz           123.33 +  453: 352  173
    7    21 Grzegorz       Kwiecień              122.77 +  376: 342  173
    8    13 Krzysztof      Mówka                 141.29 -  306: 424   91
    9    22 Kamil          Kister                110.99 +  447: 300  161
   10    12 Paweł          Jackowski             139.49 -  317: 382   89
   11    15 Stanisław      Rydzik                140.05 +  431: 387  190
   12    13 Andrzej        Kwiatkowski           120.62 -  284: 416   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Michał Musielak 118.08 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Mówka                 141.29 +  436: 366  191
    2     9 Janusz         Kaczor                114.37 +  462: 333  164
    3     2 Marek          Syczuk                144.39 -  310: 523   94
    4    11 Marek          Charytoniuk           126.34 +  414: 333  176
    5    10 Weronika       Rudnicka              123.33 +  377: 341  173
    6     6 Rafał          Wesołowski            121.66 +  368: 307  172
    7     1 Tomasz         Zwoliński             138.39 -  350: 445   88
    8     6 Krzysztof      Obremski              144.09 -  310: 481   94
    9    13 Maciej         Michalak              132.26 +  426: 276  182
   10     9 Kamil          Górka                 141.57 +  347: 307  192
   11     4 Marcin         Mroziuk               146.39 -  373: 436   96
   12     8 Rafał          Wesołowski            121.66 -  364: 423   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Szymon Płachta 117.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Rydzik                140.05 +  467: 449  190
    2     5 Maciej         Michalak              132.26 -  325: 501   82
    3    19 Jarosław       Sobczak               118.22 +  398: 291  168
    4    13 Piotr          Pietuchowski          137.08 -  436: 445   87
    5    13 Beata          Wiączkowska           122.15 -  339: 353   72
    6    19 Maciej         Sancewicz             116.10 -  370: 472   66
    7    25 Mikołaj        Fidziński             111.16 -  362: 392   61
    8    26 Krzysztof      Sporczyk              120.23 +  490: 350  170
    9    21 Tomasz         Ruta                  113.11 +  465: 335  163
   10    18 Daniel         Janus                 120.71 +  425: 403  171
   11    14 Robert         Kamiński              127.80 +  522: 313  178
   12    10 Przemysław     Rybicki               123.62 +  435: 313  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Czesław Grajewski 117.58 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dawid          Pikul                 139.59 -  392: 423   90
    2    20 Maciej         Sancewicz             116.10 -  299: 390   66
    3    29 Marcin         Ceglarek              100.00 -  362: 376   50
    4    31 Piotr          Jakubiak              115.77 -  329: 362   66
    5    33 Magda          Dąbrowska             100.00 +  365: 302  150
    6    33 Marta          Bołbot                100.00 +  452: 245  150
    7    30 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  468: 242  150
    8    19 Robert         Kamiński              127.80 -  334: 509   78
    9    24 Irena          Sołdan                129.96 -  389: 411   80
   10    27 Grzegorz       Kwiecień              122.77 +  373: 361  173
   11    23 Krzysztof      Sporczyk              120.23 +  471: 270  170
   12    19 Mariusz        Skrobosz              151.73 -  347: 540  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Maciej Sancewicz 116.10 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Jackowski             139.49 -  305: 471   89
    2    20 Czesław        Grajewski             117.58 +  390: 299  168
    3    18 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 -  348: 417   73
    4    20 Magdalena      Kublik                110.22 +  422: 320  160
    5    15 Mariusz        Skrobosz              151.73 -  337: 367  102
    6    19 Szymon         Płachta               117.96 +  472: 370  168
    7    20 Weronika       Rudnicka              123.33 -  303: 451   73
    8    25 Małgorzata     Supińska              100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     883  /  8 110.38




	Tomasz Łapka 116.03 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Zwoliński             138.39 -  343: 395   88
    2    28 Kamil          Kister                110.99 -  292: 489   61
    3    35 Magda          Dąbrowska             100.00 +  459: 266  150
    4    26 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  431: 202  150
    5    20 Edward         Stefaniak             112.45 +  406: 342  162
    6    15 Piotr          Jakubiak              115.77 -  344: 548   66
    7    19 Patrycja       Śliwińska             114.80 +  426: 317  165
    8     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.43 -  284: 395   98
    9    19 Małgorzata     Supińska              100.00 -  342: 374   50
   10    24 Janusz         Kaczor                114.37 -  332: 351   64
   11    28 Ryszard        Korpalski             106.72 +  410: 343  157
   12    24 Kuba           Koisar                126.64 +  569: 204  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Piotr Jakubiak 115.77 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Justyna        Górka                 137.60 -  310: 420   88
    2    19 Ryszard        Dębski                125.59 -  355: 429   76
    3    32 Marian         Wiatr                 100.00 +  380: 241  150
    4    31 Czesław        Grajewski             117.58 +  362: 329  168
    5    22 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 +  404: 368  173
    6    15 Tomasz         Łapka                 116.03 +  548: 344  166
    7     8 Krzysztof      Obremski              144.09 -  322: 413   94
    8    10 Stanisław      Rydzik                140.05 +  420: 385  190
    9     8 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.43 -  391: 394   98
   10    17 Małgorzata     Supińska              100.00 -  326: 369   50
   11    20 Kamil          Kister                110.99 -  308: 380   61
   12    22 Justyna        Górka                 137.60 -  329: 400   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Patrycja Śliwińska 114.80 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Pietuchowski          137.08 -  386: 390   87
    2    21 Edward         Stefaniak             112.45 -  292: 461   62
    3    31 Grzegorz       Cieplak               100.00 -  262: 369   50
    4    34 Marian         Wiatr                 100.00 +  431: 257  150
    5    26 Magdalena      Kublik                110.22 +  385: 351  160
    6    24 Joanna         Ostrowska             121.24 +  385: 336  171
    7    19 Tomasz         Łapka                 116.03 -  317: 426   66
    8    22 Tomasz         Ruta                  113.11 -  327: 344   63
    9    25 Marek          Charytoniuk           126.34 +  390: 356  176
   10    22 Robert         Kamiński              127.80 -  348: 413   78
   11    25 Joanna         Jewtuch               126.72 -  319: 399   77
   12    29 Joanna         Zając                 100.00 +  435: 219  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Janusz Kaczor 114.37 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Robert         Kuszpit               136.55 +  385: 350  187
    2     9 Michał         Musielak              118.08 -  333: 462   68
    3    14 Paweł          Jackowski             139.49 -  295: 411   89
    8    24 Mirosław       Uglik                 127.39 -  331: 333   77
    9    27 Marek          Dudkiewicz            129.98 +  406: 333  180
   10    24 Tomasz         Łapka                 116.03 +  351: 332  166
   11    21 Marcin         Kozyra                126.68 +  348: 346  177
   12    17 Kamil          Kister                110.99 +  370: 316  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1105  /  8 138.12




	Tomasz Ruta 113.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wojciech       Sołdan                136.11 +  442: 369  186
    2     8 Kamil          Górka                 141.57 -  298: 432   92
    3    10 Łukasz         Bobowski              130.61 +  431: 383  181
    4     6 Ryszard        Dębski                125.59 +  415: 336  176
    5     3 Dariusz        Kosz                  146.10 -  338: 377   96
    6    16 Andrzej        Kwiatkowski           120.62 -  288: 448   71
    7    15 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 -  392: 410   73
    8    22 Patrycja       Śliwińska             114.80 +  344: 327  165
    9    21 Szymon         Płachta               117.96 -  335: 465   68
   10    26 Magdalena      Kublik                110.22 -  304: 436   60
   11    24 Marek          Charytoniuk           126.34 -  261: 403   76
   12    28 Radosław       Więch                 100.00 +  398: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Edward Stefaniak 112.45 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Reda                  134.39 -  304: 456   84
    2    21 Patrycja       Śliwińska             114.80 +  461: 292  165
    3    23 Małgorzata     Deszczyńska           121.40 +  339: 336  171
    4    14 Kuba           Koisar                126.64 -  327: 345   77
    5    20 Tomasz         Łapka                 116.03 -  342: 406   66
    6    23 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 -  300: 434   73
    7    28 Michał         Waszkiewicz           123.33 +  418: 280  173
    8    20 Joanna         Ostrowska             121.24 +  343: 297  171
    9    20 Piotr          Broda                 105.50 -  383: 396   56
   10    20 Justyna        Górka                 137.60 -  284: 429   88
   11    26 Marek          Dudkiewicz            129.98 +  415: 281  180
   12    25 Magdalena      Kublik                110.22 +  424: 294  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Mikołaj Fidziński 111.16 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Fidziński             132.52 -  344: 349   83
    2    27 Błażej         Fidziński             100.00 +  485: 268  150
    3    13 Robert         Kamiński              127.80 -  265: 442   78
    4    25 Jarosław       Sobczak               118.22 -  307: 479   68
    5    31 Ryszard        Korpalski             106.72 +  385: 363  157
    6    21 Piotr          Broda                 105.50 -  353: 388   56
    7    25 Szymon         Płachta               117.96 +  392: 362  168
    8    27 Marcin         Ceglarek              100.00 +  361: 349  150
    9    17 Justyna        Górka                 137.60 +  434: 327  188
   10    14 Krzysztof      Mówka                 141.29 -  291: 365   91
   11    17 Ryszard        Dębski                125.59 +  406: 324  176
   12    15 Weronika       Rudnicka              123.33 -  367: 435   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Kamil Kister 110.99 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Michalak              132.26 -  279: 388   82
    2    28 Tomasz         Łapka                 116.03 +  489: 292  166
    3    22 Andrzej        Kwiatkowski           120.62 -  298: 445   71
    4    29 Ryszard        Korpalski             106.72 +  370: 337  157
    5    21 Wojciech       Sołdan                136.11 +  345: 296  186
    6    17 Robert         Kuszpit               136.55 -  370: 409   87
    7    18 Piotr          Broda                 105.50 +  324: 315  156
    8    17 Dawid          Pikul                 139.59 -  349: 424   90
    9    22 Jarosław       Sobczak               118.22 -  300: 447   68
   10    25 Kuba           Koisar                126.64 +  352: 348  177
   11    20 Piotr          Jakubiak              115.77 +  380: 308  166
   12    17 Janusz         Kaczor                114.37 -  316: 370   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Magdalena Kublik 110.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grzegorz       Kurowski              132.17 -  353: 388   82
    2    24 Andrzej        Kwiatkowski           120.62 -  345: 358   71
    3    28 Jan            Olek                  103.33 +  507: 319  153
    4    20 Maciej         Sancewicz             116.10 -  320: 422   66
    5    26 Patrycja       Śliwińska             114.80 -  351: 385   65
    6    30 Irena          Sołdan                129.96 +  441: 322  180
    7    26 Radosław       Więch                 100.00 +  452: 282  150
    8    18 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 -  354: 420   73
    9    23 Krzysztof      Sporczyk              120.23 -  315: 351   70
   10    26 Tomasz         Ruta                  113.11 +  436: 304  163
   11    22 Daniel         Janus                 120.71 -  356: 450   71
   12    25 Edward         Stefaniak             112.45 -  294: 424   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Ryszard Korpalski 106.72 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Łukasz         Bobowski              130.61 -  241: 494   81
    2    35 Grzegorz       Kwiecień              122.77 -  248: 288   73
    3    36 PAUZA
    4    29 Kamil          Kister                110.99 -  337: 370   61
    5    31 Mikołaj        Fidziński             111.16 -  363: 385   61
    6    32 Jan            Olek                  103.33 -  330: 515   53
    7    32 Irena          Sołdan                129.96 -  404: 418   80
    8    32 Marta          Bołbot                100.00 +  400:   1  150
    9    31 Iza            Kraj                  100.00 +  462: 304  150
   10    30 Zbigniew       Rybak                 100.94 +  370: 281  151
   11    28 Tomasz         Łapka                 116.03 -  343: 410   66
   12    30 Marcin         Ceglarek              100.00 +  433: 223  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1076  / 11  97.82




	Piotr Broda 105.50 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marek          Dudkiewicz            129.98 -  346: 414   80
    2    26 Jarosław       Sobczak               118.22 -  309: 387   68
    3    33 Iza            Kraj                  100.00 -  379: 400   50
    4    32 Jan            Olek                  103.33 +  443: 322  153
    5    27 Irena          Sołdan                129.96 +  420: 313  180
    6    21 Mikołaj        Fidziński             111.16 +  388: 353  161
    7    18 Kamil          Kister                110.99 -  315: 324   61
    8    23 Grzegorz       Kwiecień              122.77 +  350: 335  173
    9    20 Edward         Stefaniak             112.45 +  396: 383  162
   10    13 Mariusz        Skrobosz              151.73 +  330: 306  202
   11    10 Grzegorz       Kurowski              132.17 -  314: 448   82
   12    16 Mirosław       Uglik                 127.39 -  294: 454   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Jan  Olek 103.33 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Irena          Sołdan                129.96 -  288: 383   80
    2    25 Robert         Kuszpit               136.55 -  331: 405   87
    3    28 Magdalena      Kublik                110.22 -  319: 507   60
    4    32 Piotr          Broda                 105.50 -  322: 443   56
    5    34 Marian         Wiatr                 100.00 +  491: 196  150
    6    32 Ryszard        Korpalski             106.72 +  515: 330  157
    7    27 Daniel         Janus                 120.71 -  296: 367   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     661  /  7  94.43




	Zbigniew Rybak 100.94 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Robert         Kamiński              127.80 -  295: 356   78
    2    23 Krzysztof      Mówka                 141.29 -  307: 469   91
    3    30 Daniel         Janus                 120.71 +  474: 300  171
    4    28 Małgorzata     Supińska              100.00 -  329: 336   50
    5    30 Grzegorz       Cieplak               100.00 -  299: 384   50
    6    29 Łukasz         Bobowski              130.61 -  364: 404   81
    7    31 Mirosław       Uglik                 127.39 -  356: 397   77
    8    31 Radosław       Więch                 100.00 +  424: 323  150
    9    29 Marian         Wiatr                 100.00 +  422: 251  150
   10    30 Ryszard        Korpalski             106.72 -  281: 370   57
   11    29 Marcin         Ceglarek              100.00 +  395: 298  150
   12    26 Marek          Dudkiewicz            129.98 +  449: 314  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Marta Bołbot 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Przemysław     Rybicki               123.62 -  232: 434   74
    2    36 PAUZA
    3    26 Justyna        Górka                 137.60 -  257: 403   88
    4    30 Robert         Kuszpit               136.55 -  180: 440   87
    5    32 Krzysztof      Sporczyk              120.23 -  208: 439   70
    6    33 Czesław        Grajewski             117.58 -  245: 452   68
    7    34 Marian         Wiatr                 100.00 -  281: 319   50
    8    32 Ryszard        Korpalski             106.72 -    1: 400   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     494  /  7  70.57




	Marcin Ceglarek 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Weronika       Rudnicka              123.33 -  319: 418   73
    2    34 Małgorzata     Supińska              100.00 -  288: 364   50
    3    29 Czesław        Grajewski             117.58 +  376: 362  168
    4    24 Radosław       Więch                 100.00 +  459: 314  150
    5    19 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.43 -  205: 469   98
    6    25 Mirosław       Uglik                 127.39 +  357: 343  177
    7    22 Beata          Wiączkowska           122.15 -  226: 566   72
    8    27 Mikołaj        Fidziński             111.16 -  349: 361   61
    9    28 Joanna         Ostrowska             121.24 -  396: 400   71
   10    28 Marek          Charytoniuk           126.34 -  294: 426   76
   11    29 Zbigniew       Rybak                 100.94 -  298: 395   51
   12    30 Ryszard        Korpalski             106.72 -  223: 433   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1104  / 12  92.00




	Grzegorz Cieplak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Joanna         Jewtuch               126.72 -  260: 314   77
    2    33 Beata          Wiączkowska           122.15 -  333: 385   72
    3    31 Patrycja       Śliwińska             114.80 +  369: 262  165
    4    26 Tomasz         Łapka                 116.03 -  202: 431   66
    5    30 Zbigniew       Rybak                 100.94 +  384: 299  151
    6    27 Wojciech       Sołdan                136.11 -  261: 354   86
    7    30 Czesław        Grajewski             117.58 -  242: 468   68
    8    30 Irena          Sołdan                129.96 -  285: 380   80
    9    30 Radosław       Więch                 100.00 +  344: 323  150
   10    29 Marek          Dudkiewicz            129.98 -  242: 421   80
   11    31 Grzegorz       Kwiecień              122.77 -  323: 420   73
   12    32 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1068  / 11  97.09




	Magda Dąbrowska 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Michał         Waszkiewicz           123.33 -  265: 523   73
    2    31 Mirosław       Uglik                 127.39 -  280: 465   77
    3    35 Tomasz         Łapka                 116.03 -  266: 459   66
    4    33 Daniel         Janus                 120.71 -  301: 428   71
    5    33 Czesław        Grajewski             117.58 -  302: 365   68
    6    34 Marian         Wiatr                 100.00 -  275: 302   50
    7    33 Joanna         Jewtuch               126.72 -  172: 509   77
    8    33 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     482  /  7  68.86




	Błażej Fidziński 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Mariusz        Sylwestrzuk           123.09 -  285: 424   73
    2    27 Mikołaj        Fidziński             111.16 -  268: 485   61
    3    34 Krzysztof      Sporczyk              120.23 -  196: 369   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     204  /  3  68.00




	Iza Kraj 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marek          Charytoniuk           126.34 -  297: 422   76
    2    22 Wojciech       Sołdan                136.11 -  259: 475   86
    3    33 Piotr          Broda                 105.50 +  400: 379  156
    4    27 Mirosław       Uglik                 127.39 -  299: 386   77
    5    29 Daniel         Janus                 120.71 +  371: 369  171
    6    26 Krzysztof      Sporczyk              120.23 -  342: 402   70
    7    29 Joanna         Ostrowska             121.24 -  279: 422   71
    8    28 Marek          Dudkiewicz            129.98 -  308: 470   80
    9    31 Ryszard        Korpalski             106.72 -  304: 462   57
   10    31 Radosław       Więch                 100.00 -  328: 422   50
   11    32 PAUZA
   12    31 Marian         Wiatr                 100.00 +  389: 179  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1044  / 11  94.91




	Małgorzata Supińska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Kuba           Koisar                126.64 -  257: 386   77
    2    34 Marcin         Ceglarek              100.00 +  364: 288  150
    3    24 Marcin         Mroziuk               146.39 -  270: 488   96
    4    28 Zbigniew       Rybak                 100.94 +  336: 329  151
    5    23 Robert         Kuszpit               136.55 -  301: 398   87
    6    28 Radosław       Więch                 100.00 +  412: 322  150
    7    23 Piotr          Pietuchowski          137.08 -  373: 454   87
    8    25 Maciej         Sancewicz             116.10 +  400:   1  166
    9    19 Tomasz         Łapka                 116.03 +  374: 342  166
   10    17 Piotr          Jakubiak              115.77 +  369: 326  166
   11    13 Maciej         Michalak              132.26 +  341: 336  182
   12     9 Kamil          Górka                 141.57 -  250: 557   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Marian Wiatr 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    30 Joanna         Ostrowska             121.24 -  239: 430   71
    3    32 Piotr          Jakubiak              115.77 -  241: 380   66
    4    34 Patrycja       Śliwińska             114.80 -  257: 431   65
    5    34 Jan            Olek                  103.33 -  196: 491   53
    6    34 Magda          Dąbrowska             100.00 +  302: 275  150
    7    34 Marta          Bołbot                100.00 +  319: 281  150
    8    29 Joanna         Jewtuch               126.72 -  233: 492   77
    9    29 Zbigniew       Rybak                 100.94 -  251: 422   51
   10    32 PAUZA
   11    30 Radosław       Więch                 100.00 -  306: 364   50
   12    31 Iza            Kraj                  100.00 -  179: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     783  / 10  78.30




	Radosław Więch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Mirosław       Uglik                 127.39 +  375: 329  177
    2    11 Krzysztof      Obremski              144.09 -  351: 400   94
    3    12 Krzysztof      Mówka                 141.29 -  384: 438   91
    4    24 Marcin         Ceglarek              100.00 -  314: 459   50
    5    28 Joanna         Jewtuch               126.72 +  384: 313  177
    6    28 Małgorzata     Supińska              100.00 -  322: 412   50
    7    26 Magdalena      Kublik                110.22 -  282: 452   60
    8    31 Zbigniew       Rybak                 100.94 -  323: 424   51
    9    30 Grzegorz       Cieplak               100.00 -  323: 344   50
   10    31 Iza            Kraj                  100.00 +  422: 328  150
   11    30 Marian         Wiatr                 100.00 +  364: 306  150
   12    28 Tomasz         Ruta                  113.11 -  317: 398   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Joanna Zając 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    23 Joanna         Ostrowska             121.24 -  265: 336   71
   11    27 Kuba           Koisar                126.64 -  257: 377   77
   12    29 Patrycja       Śliwińska             114.80 -  219: 435   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     213  /  3  71.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Mistrzostwa Warszawy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Kwiecień              359: 318
   2 Beata          Wiączkowska          - Kazimierz.Jr   Merklejn              325: 349
   3 Marcin         Mroziuk              - Rafał          Wesołowski            335: 368
   4 Małgorzata     Deszczyńska          - Dariusz        Kosz                  265: 587
   5 Miłosz         Wrzałek              - Joanna         Ostrowska             454: 268
   6 Daniel         Janus                - Marek          Syczuk                329: 400
   7 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Kwiatkowski           429: 294
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Makowski              277: 419
   9 Kamil          Górka                - Jarosław       Sobczak               385: 287
  10 Michał         Musielak             - Krzysztof      Mówka                 436: 366
  11 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Płachta               449: 467
  12 Czesław        Grajewski            - Dawid          Pikul                 392: 423
  13 Paweł          Jackowski            - Maciej         Sancewicz             471: 305
  14 Tomasz         Łapka                - Tomasz         Zwoliński             343: 395
  15 Justyna        Górka                - Piotr          Jakubiak              420: 310
  16 Patrycja       Śliwińska            - Piotr          Pietuchowski          386: 390
  17 Robert         Kuszpit              - Janusz         Kaczor                350: 385
  18 Tomasz         Ruta                 - Wojciech       Sołdan                442: 369
  19 Marek          Reda                 - Edward         Stefaniak             456: 304
  20 Mikołaj        Fidziński            - Szymon         Fidziński             344: 349
  21 Maciej         Michalak             - Kamil          Kister                388: 279
  22 Magdalena      Kublik               - Grzegorz       Kurowski              353: 388
  23 Łukasz         Bobowski             - Ryszard        Korpalski             494: 241
  24 Piotr          Broda                - Marek          Dudkiewicz            346: 414
  25 Irena          Sołdan               - Jan            Olek                  383: 288
  26 Zbigniew       Rybak                - Robert         Kamiński              295: 356
  27 Mirosław       Uglik                - Radosław       Więch                 329: 375
  28 Grzegorz       Cieplak              - Joanna         Jewtuch               260: 314
  29 Kuba           Koisar               - Małgorzata     Supińska              386: 257
  30 Iza            Kraj                 - Marek          Charytoniuk           297: 422
  31 Ryszard        Dębski               - Marcin         Kozyra                393: 423
  32 Marta          Bołbot               - Przemysław     Rybicki               232: 434
  33 Michał         Waszkiewicz          - Magda          Dąbrowska             523: 265
  34 Marcin         Ceglarek             - Weronika       Rudnicka              319: 418
  35 Mariusz        Sylwestrzuk          - Błażej         Fidziński             424: 285


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Kosz                  331: 489
   2 Marek          Syczuk               - Michał         Waszkiewicz           411: 297
   3 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Bobowski              427: 354
   4 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Jackowski             484: 353
   5 Szymon         Płachta              - Maciej         Michalak              325: 501
   6 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Reda                  397: 315
   7 Miłosz         Wrzałek              - Kuba           Koisar                420: 401
   8 Tomasz         Ruta                 - Kamil          Górka                 298: 432
   9 Janusz         Kaczor               - Michał         Musielak              333: 462
  10 Przemysław     Rybicki              - Irena          Sołdan                387: 273
  11 Radosław       Więch                - Krzysztof      Obremski              351: 400
  12 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Sylwestrzuk           453: 368
  13 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              383: 380
  14 Robert         Kamiński             - Marcin         Kozyra                367: 384
  15 Marek          Charytoniuk          - Kazimierz.Jr   Merklejn              358: 353
  16 Szymon         Fidziński            - Justyna        Górka                 409: 334
  17 Joanna         Jewtuch              - Michał         Makowski              344: 381
  18 Weronika       Rudnicka             - Stanisław      Rydzik                373: 354
  19 Piotr          Jakubiak             - Ryszard        Dębski                355: 429
  20 Maciej         Sancewicz            - Czesław        Grajewski             390: 299
  21 Edward         Stefaniak            - Patrycja       Śliwińska             461: 292
  22 Wojciech       Sołdan               - Iza            Kraj                  475: 259
  23 Krzysztof      Mówka                - Zbigniew       Rybak                 469: 307
  24 Andrzej        Kwiatkowski          - Magdalena      Kublik                358: 345
  25 Jan            Olek                 - Robert         Kuszpit               331: 405
  26 Jarosław       Sobczak              - Piotr          Broda                 387: 309
  27 Błażej         Fidziński            - Mikołaj        Fidziński             268: 485
  28 Kamil          Kister               - Tomasz         Łapka                 489: 292
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Mroziuk               370: 422
  30 Joanna         Ostrowska            - Marian         Wiatr                 430: 239
  31 Magda          Dąbrowska            - Mirosław       Uglik                 280: 465
  32 Małgorzata     Deszczyńska          - Daniel         Janus                 359: 349
  33 Beata          Wiączkowska          - Grzegorz       Cieplak               385: 333
  34 Małgorzata     Supińska             - Marcin         Ceglarek              364: 288
  35 Ryszard        Korpalski            - Grzegorz       Kwiecień              248: 288
  36 Marta          Bołbot               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Górka                 432: 327
   2 Marek          Syczuk               - Michał         Musielak              523: 310
   3 Marcin         Kozyra               - Maciej         Michalak              391: 292
   4 Dawid          Pikul                - Miłosz         Wrzałek               380: 415
   5 Michał         Makowski             - Piotr          Pietuchowski          445: 260
   6 Krzysztof      Obremski             - Weronika       Rudnicka              331: 396
   7 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kurowski              427: 417
   8 Przemysław     Rybicki              - Marek          Charytoniuk           491: 369
   9 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Fidziński             451: 333
  10 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Ruta                  383: 431
  11 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Sołdan                443: 309
  12 Krzysztof      Mówka                - Radosław       Więch                 438: 384
  13 Mikołaj        Fidziński            - Robert         Kamiński              265: 442
  14 Paweł          Jackowski            - Janusz         Kaczor                411: 295
  15 Ryszard        Dębski               - Beata          Wiączkowska           439: 335
  16 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Michał         Waszkiewicz           483: 362
  17 Joanna         Ostrowska            - Mirosław       Uglik                 470: 296
  18 Maciej         Sancewicz            - Mariusz        Sylwestrzuk           348: 417
  19 Szymon         Płachta              - Jarosław       Sobczak               398: 291
  20 Kuba           Koisar               - Joanna         Jewtuch               400: 367
  21 Marek          Reda                 - Irena          Sołdan                456: 370
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Kamil          Kister                445: 298
  23 Edward         Stefaniak            - Małgorzata     Deszczyńska           339: 336
  24 Małgorzata     Supińska             - Marcin         Mroziuk               270: 488
  25 Grzegorz       Kwiecień             - Robert         Kuszpit               386: 309
  26 Justyna        Górka                - Marta          Bołbot                403: 257
  27 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            447: 378
  28 Magdalena      Kublik               - Jan            Olek                  507: 319
  29 Czesław        Grajewski            - Marcin         Ceglarek              362: 376
  30 Zbigniew       Rybak                - Daniel         Janus                 474: 300
  31 Grzegorz       Cieplak              - Patrycja       Śliwińska             369: 262
  32 Marian         Wiatr                - Piotr          Jakubiak              241: 380
  33 Iza            Kraj                 - Piotr          Broda                 400: 379
  34 Błażej         Fidziński            - Krzysztof      Sporczyk              196: 369
  35 Tomasz         Łapka                - Magda          Dąbrowska             459: 266
  36 Ryszard        Korpalski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Zwoliński             347: 369
   2 Michał         Makowski             - Marek          Syczuk                440: 324
   3 Marcin         Kozyra               - Przemysław     Rybicki               329: 394
   4 Weronika       Rudnicka             - Miłosz         Wrzałek               323: 479
   5 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Wesołowski            397: 389
   6 Tomasz         Ruta                 - Ryszard        Dębski                415: 336
   7 Marcin         Mroziuk              - Joanna         Ostrowska             470: 359
   8 Robert         Kamiński             - Paweł          Jackowski             289: 438
   9 Marek          Reda                 - Krzysztof      Obremski              415: 402
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Justyna        Górka                 301: 420
  11 Michał         Musielak             - Marek          Charytoniuk           414: 333
  12 Kamil          Górka                - Grzegorz       Kurowski              394: 300
  13 Piotr          Pietuchowski         - Szymon         Płachta               445: 436
  14 Edward         Stefaniak            - Kuba           Koisar                327: 345
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Dawid          Pikul                 351: 386
  16 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Szymon         Fidziński             341: 356
  17 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              462: 414
  18 Grzegorz       Kwiecień             - Maciej         Michalak              324: 411
  19 Beata          Wiączkowska          - Łukasz         Bobowski              436: 420
  20 Maciej         Sancewicz            - Magdalena      Kublik                422: 320
  21 Irena          Sołdan               - Michał         Waszkiewicz           344: 384
  22 Wojciech       Sołdan               - Joanna         Jewtuch               364: 315
  23 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Sporczyk              381: 358
  24 Radosław       Więch                - Marcin         Ceglarek              314: 459
  25 Jarosław       Sobczak              - Mikołaj        Fidziński             479: 307
  26 Grzegorz       Cieplak              - Tomasz         Łapka                 202: 431
  27 Mirosław       Uglik                - Iza            Kraj                  386: 299
  28 Zbigniew       Rybak                - Małgorzata     Supińska              329: 336
  29 Kamil          Kister               - Ryszard        Korpalski             370: 337
  30 Robert         Kuszpit              - Marta          Bołbot                440: 180
  31 Piotr          Jakubiak             - Czesław        Grajewski             362: 329
  32 Jan            Olek                 - Piotr          Broda                 322: 443
  33 Magda          Dąbrowska            - Daniel         Janus                 301: 428
  34 Marian         Wiatr                - Patrycja       Śliwińska             257: 431


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Miłosz         Wrzałek               392: 381
   2 Przemysław     Rybicki              - Tomasz         Zwoliński             364: 397
   3 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Ruta                  377: 338
   4 Piotr          Pietuchowski         - Marcin         Mroziuk               305: 486
   5 Justyna        Górka                - Paweł          Jackowski             475: 450
   6 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 319: 388
   7 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            355: 433
   8 Marek          Syczuk               - Kuba           Koisar                448: 339
   9 Marcin         Kozyra               - Marek          Reda                  364: 386
  10 Michał         Musielak             - Weronika       Rudnicka              377: 341
  11 Maciej         Michalak             - Szymon         Fidziński             363: 406
  12 Marek          Charytoniuk          - Stanisław      Rydzik                399: 405
  13 Szymon         Płachta              - Beata          Wiączkowska           339: 353
  14 Mirosław       Uglik                - Ryszard        Dębski                374: 402
  15 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Sancewicz             367: 337
  16 Michał         Waszkiewicz          - Robert         Kamiński              347: 386
  17 Krzysztof      Obremski             - Jarosław       Sobczak               403: 355
  18 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Kwiatkowski           350: 362
  19 Marcin         Ceglarek             - Kazimierz.Jr   Merklejn              205: 469
  20 Tomasz         Łapka                - Edward         Stefaniak             406: 342
  21 Wojciech       Sołdan               - Kamil          Kister                296: 345
  22 Piotr          Jakubiak             - Mariusz        Sylwestrzuk           404: 368
  23 Małgorzata     Supińska             - Robert         Kuszpit               301: 398
  24 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Kwiecień              283: 380
  25 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Bobowski              479: 351
  26 Patrycja       Śliwińska            - Magdalena      Kublik                385: 351
  27 Piotr          Broda                - Irena          Sołdan                420: 313
  28 Joanna         Jewtuch              - Radosław       Więch                 313: 384
  29 Daniel         Janus                - Iza            Kraj                  369: 371
  30 Grzegorz       Cieplak              - Zbigniew       Rybak                 384: 299
  31 Mikołaj        Fidziński            - Ryszard        Korpalski             385: 363
  32 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Bołbot                439: 208
  33 Magda          Dąbrowska            - Czesław        Grajewski             302: 365
  34 Marian         Wiatr                - Jan            Olek                  196: 491


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Makowski              434: 344
   2 Krzysztof      Mówka                - Dariusz        Kosz                  335: 384
   3 Marcin         Mroziuk              - Justyna        Górka                 386: 377
   4 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Reda                  428: 362
   5 Szymon         Fidziński            - Marek          Syczuk                464: 392
   6 Rafał          Wesołowski           - Michał         Musielak              307: 368
   7 Paweł          Jackowski            - Przemysław     Rybicki               380: 318
   8 Marcin         Kozyra               - Stanisław      Rydzik                392: 350
   9 Ryszard        Dębski               - Dawid          Pikul                 437: 397
  10 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Piotr          Pietuchowski          484: 337
  11 Grzegorz       Kurowski             - Kuba           Koisar                359: 391
  12 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Obremski              340: 469
  13 Weronika       Rudnicka             - Mariusz        Skrobosz              261: 445
  14 Maciej         Michalak             - Beata          Wiączkowska           438: 393
  15 Tomasz         Łapka                - Piotr          Jakubiak              344: 548
  16 Tomasz         Ruta                 - Andrzej        Kwiatkowski           288: 448
  17 Robert         Kuszpit              - Kamil          Kister                409: 370
  18 Grzegorz       Kwiecień             - Kamil          Górka                 353: 399
  19 Maciej         Sancewicz            - Szymon         Płachta               472: 370
  20 Jarosław       Sobczak              - Michał         Waszkiewicz           453: 352
  21 Piotr          Broda                - Mikołaj        Fidziński             388: 353
  22 Marek          Charytoniuk          - Marek          Dudkiewicz            406: 394
  23 Mariusz        Sylwestrzuk          - Edward         Stefaniak             434: 300
  24 Patrycja       Śliwińska            - Joanna         Ostrowska             385: 336
  25 Marcin         Ceglarek             - Mirosław       Uglik                 357: 343
  26 Iza            Kraj                 - Krzysztof      Sporczyk              342: 402
  27 Wojciech       Sołdan               - Grzegorz       Cieplak               354: 261
  28 Radosław       Więch                - Małgorzata     Supińska              322: 412
  29 Łukasz         Bobowski             - Zbigniew       Rybak                 404: 364
  30 Magdalena      Kublik               - Irena          Sołdan                441: 322
  31 Joanna         Jewtuch              - Daniel         Janus                 305: 344
  32 Jan            Olek                 - Ryszard        Korpalski             515: 330
  33 Czesław        Grajewski            - Marta          Bołbot                452: 245
  34 Magda          Dąbrowska            - Marian         Wiatr                 275: 302


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Musielak              445: 350
   2 Dariusz        Kosz                 - Michał         Makowski              457: 283
   3 Szymon         Fidziński            - Marcin         Mroziuk               481: 314
   4 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Jackowski             389: 404
   5 Marek          Syczuk               - Marek          Reda                  389: 347
   6 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Przemysław     Rybicki               385: 418
   7 Robert         Kuszpit              - Ryszard        Dębski                395: 376
   8 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Jakubiak              413: 322
   9 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 326: 416
  10 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Kozyra                404: 392
  11 Kuba           Koisar               - Rafał          Wesołowski            312: 375
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Michalak              362: 370
  13 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 386: 378
  14 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Sporczyk              409: 359
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Ruta                  410: 392
  16 Robert         Kamiński             - Dawid          Pikul                 341: 437
  17 Marek          Charytoniuk          - Wojciech       Sołdan                317: 364
  18 Kamil          Kister               - Piotr          Broda                 324: 315
  19 Patrycja       Śliwińska            - Tomasz         Łapka                 317: 426
  20 Weronika       Rudnicka             - Maciej         Sancewicz             451: 303
  21 Jarosław       Sobczak              - Grzegorz       Kwiecień              376: 342
  22 Beata          Wiączkowska          - Marcin         Ceglarek              566: 226
  23 Piotr          Pietuchowski         - Małgorzata     Supińska              454: 373
  24 Marek          Dudkiewicz           - Łukasz         Bobowski              308: 386
  25 Szymon         Płachta              - Mikołaj        Fidziński             362: 392
  26 Radosław       Więch                - Magdalena      Kublik                282: 452
  27 Daniel         Janus                - Jan            Olek                  367: 296
  28 Michał         Waszkiewicz          - Edward         Stefaniak             280: 418
  29 Iza            Kraj                 - Joanna         Ostrowska             279: 422
  30 Czesław        Grajewski            - Grzegorz       Cieplak               468: 242
  31 Zbigniew       Rybak                - Mirosław       Uglik                 356: 397
  32 Ryszard        Korpalski            - Irena          Sołdan                404: 418
  33 Joanna         Jewtuch              - Magda          Dąbrowska             509: 172
  34 Marta          Bołbot               - Marian         Wiatr                 281: 319


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Fidziński            - Tomasz         Zwoliński             397: 306
   2 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kosz                  401: 438
   3 Paweł          Jackowski            - Rafał          Wesołowski            420: 429
   4 Marcin         Mroziuk              - Maciej         Michalak              405: 392
   5 Kamil          Górka                - Marek          Syczuk                445: 289
   6 Michał         Musielak             - Krzysztof      Obremski              310: 481
   7 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Kuszpit               370: 430
   8 Przemysław     Rybicki              - Michał         Makowski              407: 407
   9 Tomasz         Łapka                - Kazimierz.Jr   Merklejn              284: 395
  10 Piotr          Jakubiak             - Stanisław      Rydzik                420: 385
  11 Ryszard        Dębski               - Piotr          Pietuchowski          348: 429
  12 Beata          Wiączkowska          - Marcin         Kozyra                335: 343
  13 Krzysztof      Mówka                - Jarosław       Sobczak               424: 306
  14 Justyna        Górka                - Andrzej        Kwiatkowski           326: 453
  15 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Kurowski              328: 461
  16 Kuba           Koisar               - Marek          Reda                  357: 362
  17 Dawid          Pikul                - Kamil          Kister                424: 349
  18 Magdalena      Kublik               - Mariusz        Sylwestrzuk           354: 420
  19 Czesław        Grajewski            - Robert         Kamiński              334: 509
  20 Joanna         Ostrowska            - Edward         Stefaniak             297: 343
  21 Daniel         Janus                - Marek          Charytoniuk           434: 370
  22 Patrycja       Śliwińska            - Tomasz         Ruta                  327: 344
  23 Grzegorz       Kwiecień             - Piotr          Broda                 335: 350
  24 Janusz         Kaczor               - Mirosław       Uglik                 331: 333
  25 Małgorzata     Supińska             - Maciej         Sancewicz             400:   1
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Płachta               350: 490
  27 Marcin         Ceglarek             - Mikołaj        Fidziński             349: 361
  28 Marek          Dudkiewicz           - Iza            Kraj                  470: 308
  29 Marian         Wiatr                - Joanna         Jewtuch               233: 492
  30 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Cieplak               380: 285
  31 Radosław       Więch                - Zbigniew       Rybak                 323: 424
  32 Marta          Bołbot               - Ryszard        Korpalski               1: 400
  33 Magda          Dąbrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Fidziński            - Dariusz        Kosz                  337: 482
   2 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Zwoliński             342: 279
   3 Marcin         Mroziuk              - Robert         Kuszpit               357: 368
   4 Rafał          Wesołowski           - Przemysław     Rybicki               338: 360
   5 Michał         Makowski             - Kamil          Górka                 398: 284
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Miłosz         Wrzałek               445: 390
   7 Dawid          Pikul                - Paweł          Jackowski             427: 372
   8 Piotr          Jakubiak             - Kazimierz.Jr   Merklejn              391: 394
   9 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Pietuchowski          323: 419
  10 Marek          Reda                 - Krzysztof      Mówka                 431: 361
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Skrobosz              411: 404
  12 Marek          Syczuk               - Marcin         Kozyra                498: 457
  13 Maciej         Michalak             - Michał         Musielak              276: 426
  14 Kuba           Koisar               - Stanisław      Rydzik                381: 489
  15 Daniel         Janus                - Ryszard        Dębski                307: 375
  16 Mirosław       Uglik                - Beata          Wiączkowska           385: 364
  17 Mikołaj        Fidziński            - Justyna        Górka                 434: 327
  18 Robert         Kamiński             - Weronika       Rudnicka              319: 385
  19 Małgorzata     Supińska             - Tomasz         Łapka                 374: 342
  20 Edward         Stefaniak            - Piotr          Broda                 383: 396
  21 Tomasz         Ruta                 - Szymon         Płachta               335: 465
  22 Kamil          Kister               - Jarosław       Sobczak               300: 447
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Magdalena      Kublik                351: 315
  24 Irena          Sołdan               - Czesław        Grajewski             411: 389
  25 Marek          Charytoniuk          - Patrycja       Śliwińska             356: 390
  26 Grzegorz       Kwiecień             - Joanna         Jewtuch               357: 433
  27 Janusz         Kaczor               - Marek          Dudkiewicz            406: 333
  28 Marcin         Ceglarek             - Joanna         Ostrowska             396: 400
  29 Marian         Wiatr                - Zbigniew       Rybak                 251: 422
  30 Grzegorz       Cieplak              - Radosław       Więch                 344: 323
  31 Ryszard        Korpalski            - Iza            Kraj                  462: 304


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Rybicki              - Dariusz        Kosz                  355: 429
   2 Michał         Makowski             - Krzysztof      Obremski              355: 501
   3 Robert         Kuszpit              - Szymon         Fidziński             468: 424
   4 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Syczuk                403: 373
   5 Marek          Reda                 - Marcin         Mroziuk               290: 446
   6 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Andrzej        Kwiatkowski           461: 271
   7 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Sylwestrzuk           413: 314
   8 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Pikul                 320: 348
   9 Michał         Musielak             - Kamil          Górka                 347: 307
  10 Marcin         Kozyra               - Miłosz         Wrzałek               317: 393
  11 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Michalak              303: 449
  12 Jarosław       Sobczak              - Paweł          Jackowski             317: 382
  13 Piotr          Broda                - Mariusz        Skrobosz              330: 306
  14 Mikołaj        Fidziński            - Krzysztof      Mówka                 291: 365
  15 Ryszard        Dębski               - Weronika       Rudnicka              369: 370
  16 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Kurowski              294: 430
  17 Piotr          Jakubiak             - Małgorzata     Supińska              326: 369
  18 Szymon         Płachta              - Daniel         Janus                 425: 403
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Beata          Wiączkowska           359: 455
  20 Edward         Stefaniak            - Justyna        Górka                 284: 429
  21 Irena          Sołdan               - Joanna         Jewtuch               389: 358
  22 Patrycja       Śliwińska            - Robert         Kamiński              348: 413
  23 Joanna         Zając                - Joanna         Ostrowska             265: 336
  24 Janusz         Kaczor               - Tomasz         Łapka                 351: 332
  25 Kamil          Kister               - Kuba           Koisar                352: 348
  26 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Ruta                  436: 304
  27 Grzegorz       Kwiecień             - Czesław        Grajewski             361: 373
  28 Marek          Charytoniuk          - Marcin         Ceglarek              426: 294
  29 Grzegorz       Cieplak              - Marek          Dudkiewicz            242: 421
  30 Ryszard        Korpalski            - Zbigniew       Rybak                 370: 281
  31 Iza            Kraj                 - Radosław       Więch                 328: 422
  32 Marian         Wiatr                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Obremski              367: 375
   2 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Kuszpit               356: 496
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dawid          Pikul                 461: 407
   4 Marcin         Mroziuk              - Michał         Musielak              436: 373
   5 Szymon         Fidziński            - Michał         Makowski              300: 389
   6 Przemysław     Rybicki              - Piotr          Pietuchowski          396: 423
   7 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Wesołowski            363: 369
   8 Paweł          Jackowski            - Marek          Reda                  346: 501
   9 Marek          Syczuk               - Andrzej        Kwiatkowski           406: 347
  10 Piotr          Broda                - Grzegorz       Kurowski              314: 448
  11 Kamil          Górka                - Krzysztof      Mówka                 379: 353
  12 Weronika       Rudnicka             - Mariusz        Sylwestrzuk           346: 389
  13 Maciej         Michalak             - Małgorzata     Supińska              336: 341
  14 Robert         Kamiński             - Szymon         Płachta               313: 522
  15 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Sobczak               387: 431
  16 Joanna         Ostrowska            - Beata          Wiączkowska           384: 376
  17 Mikołaj        Fidziński            - Ryszard        Dębski                406: 324
  18 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                389: 427
  19 Justyna        Górka                - Mirosław       Uglik                 285: 386
  20 Kamil          Kister               - Piotr          Jakubiak              380: 308
  21 Janusz         Kaczor               - Marcin         Kozyra                348: 346
  22 Daniel         Janus                - Magdalena      Kublik                450: 356
  23 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Sporczyk              471: 270
  24 Tomasz         Ruta                 - Marek          Charytoniuk           261: 403
  25 Joanna         Jewtuch              - Patrycja       Śliwińska             399: 319
  26 Edward         Stefaniak            - Marek          Dudkiewicz            415: 281
  27 Joanna         Zając                - Kuba           Koisar                257: 377
  28 Ryszard        Korpalski            - Tomasz         Łapka                 343: 410
  29 Zbigniew       Rybak                - Marcin         Ceglarek              395: 298
  30 Radosław       Więch                - Marian         Wiatr                 364: 306
  31 Grzegorz       Cieplak              - Grzegorz       Kwiecień              323: 420
  32 Iza            Kraj                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Obremski              458: 389
   2 Robert         Kuszpit              - Kazimierz.Jr   Merklejn              447: 351
   3 Piotr          Pietuchowski         - Marcin         Mroziuk               368: 380
   4 Michał         Makowski             - Tomasz         Zwoliński             279: 366
   5 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Syczuk                520: 146
   6 Dawid          Pikul                - Marek          Reda                  425: 248
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Szymon         Fidziński             481: 340
   8 Rafał          Wesołowski           - Michał         Musielak              423: 364
   9 Kamil          Górka                - Małgorzata     Supińska              557: 250
  10 Szymon         Płachta              - Przemysław     Rybicki               435: 313
  11 Paweł          Jackowski            - Miłosz         Wrzałek               466: 380
  12 Maciej         Michalak             - Krzysztof      Mówka                 400: 466
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Jarosław       Sobczak               416: 284
  14 Joanna         Ostrowska            - Irena          Sołdan                396: 393
  15 Weronika       Rudnicka             - Mikołaj        Fidziński             435: 367
  16 Piotr          Broda                - Mirosław       Uglik                 294: 454
  17 Janusz         Kaczor               - Kamil          Kister                370: 316
  18 Beata          Wiączkowska          - Stanisław      Rydzik                496: 483
  19 Mariusz        Skrobosz             - Czesław        Grajewski             540: 347
  20 Ryszard        Dębski               - Marek          Charytoniuk           485: 489
  21 Joanna         Jewtuch              - Marcin         Kozyra                292: 428
  22 Piotr          Jakubiak             - Justyna        Górka                 329: 400
  23 Daniel         Janus                - Robert         Kamiński              447: 458
  24 Tomasz         Łapka                - Kuba           Koisar                569: 204
  25 Magdalena      Kublik               - Edward         Stefaniak             294: 424
  26 Marek          Dudkiewicz           - Zbigniew       Rybak                 314: 449
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kwiecień              425: 425
  28 Radosław       Więch                - Tomasz         Ruta                  317: 398
  29 Joanna         Zając                - Patrycja       Śliwińska             219: 435
  30 Marcin         Ceglarek             - Ryszard        Korpalski             223: 433
  31 Iza            Kraj                 - Marian         Wiatr                 389: 179
  32 Grzegorz       Cieplak              - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 10-10-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.16  28980  193
   2 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             147.93  28847  195
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 147.43  29191  198
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             147.32  11491   78
   5 Krzysztof Obremski             Legnica              144.73  27499  190
   6 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.27  28709  199
   7 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   8 Kamil Górka                    Kraków               143.16  26770  187
   9 Michał Makowski                Warszawa             143.14  16175  113
  10 Bartosz Morawski               Gliwice              142.01  21444  151
  11 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.60  26762  189
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.41  27293  193
  13 Dawid Pikul                    Poznań               141.03  26795  190
  14 Krzysztof Mówka                Warszawa             140.83  28166  200
  15 Michał Alabrudziński           Włocławek            140.81  27318  194
  16 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.71  24765  176
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.16  27051  193
  18 Paweł Jackowski                Warszawa             139.72  27804  199
  19 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             139.64  25834  185
  20 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.27  27854  200
  21 Marek Syczuk                   Warszawa             138.95   5697   41
  22 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.71  27188  196
  23 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.57  26605  192
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.02  13388   97
  25 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.97   4967   36
  26 Filip Warzecha                 Gdynia               137.45   8247   60
  27 Justyna Górka                  Kraków               137.21  26481  193
  28 Mariusz Margalski              Pieczyska            137.19  15228  111
  29 Piotr Pietuchowski             Białystok            136.87  27101  198
  30 Maciej Czupryniak              Milanówek            136.78   4924   36
  31 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.61   9426   69
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.21  19205  141
  33 Rafał Dąbrowski                Ostróda              135.63  24685  182
  34 Radosław Jachna                Łódź                 135.34  18541  137
  35 Rafał Lenartowski              Gdynia               135.08  26611  197
  36 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.91  26442  196
  37 Marek Reda                     Wołomin              134.85  24003  178
  38 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.80   8088   60
  39 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.78  13208   98
  40 Sławomir Kucia                 Krosno               134.65  15889  118
  41 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.56  26373  196
  42 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.26  25643  191
  43 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.06  15551  116
  44 Wojciech Sołdan                Rumia                133.96  24112  180
  45 Przemysław Herdzina            Kraków               133.86  24497  183
  46 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.50  19758  148
  47 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            132.92  25787  194
  48 Grzegorz Kurowski              Warszawa             132.59  26385  199
  49 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.27  23411  177
  50 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  132.10  13870  105
  51 Filip Sosin                    Warszawa             131.87   8308   63
  52 Maciej Michalak                Łódź                 131.61  17636  134
  53 Grzegorz Święcki               Białystok            131.54   6051   46
  54 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  55 Paweł Janaś                    Głogów               130.84  22766  174
  56 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.35  23985  184
  57 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58
  58 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.79  25568  197
  59 Jan Kozłowski                  Kraków               129.77  13496  104
  60 Artur Irzyk                    Kraków               129.71  13360  103
  61 Irena Sołdan                   Rumia                129.22  24552  190
  62 Marek Salamon                  Bytom                129.22   8399   65
  63 Bogusław Szyszka               Oława                129.21  17573  136
  64 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  65 Anita Bruska                   Gdynia               129.00  13158  102
  66 Mirosław Uglik                 Warszawa             128.67  24962  194
  67 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.65  11707   91
  68 Maciej Perzyński               Piła                 128.56  16070  125
  69 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.08  25231  197
  70 Jakub Nalepa                   Gliwice              128.00   7296   57
  71 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.97  24315  190
  72 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.63   8934   70
  73 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.54  24742  194
  74 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.49  25116  197
  75 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  76 Robert Kamiński                Warszawa             127.44  19116  150
  77 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  78 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.15  24032  189
  79 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            127.06  18932  149
  80 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  126.81  18388  145
  81 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.44  13276  105
  82 Marek Roszak                   Poznań               126.34  19961  158
  83 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.25  14014  111
  84 Kuba Koisar                    Warszawa             125.83  21266  169
  85 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.57  23983  191
  86 Leszek Stecuła                 Bytom                125.36   7647   61
  87 Joanna Jewtuch                 Warszawa             125.24  16907  135
  88 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              125.14   7884   63
  89 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.08   9881   79
  90 Adam Klimont                   Wałcz                124.90  24480  196
  91 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.62  24300  195
  92 Marta Dobrzańska               Kraków               124.61  10592   85
  93 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
  94 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  95 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.20  16518  133
  96 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.03  24682  199
  97 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.95   9792   79
  98 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
  99 Michał Ozimiński               Łódź                 123.86  24029  194
 100 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.75  14355  116
 101 Mateusz Borsuk                 Reda                 123.62   9024   73
 102 Weronika Rudnicka              Ustka                123.55  23351  189
 103 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.51   6299   51
 104 Rafał Wesołowski               Warszawa             123.34  24668  200
 105 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.33  19363  157
 106 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.33  14183  115
 107 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.27  23544  191
 108 Przemysław Rybicki             Otwock               123.10  24497  199
 109 Robert Głowacki                Łódź                 122.89  24333  198
 110 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.86   9706   79
 111 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 112 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.73  24055  196
 113 Karol Waniek                   Wrocław              122.62  12752  104
 114 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.58   7600   62
 115 Marek Róziecki                 Rybnik               122.53   6249   51
 116 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       122.37   9667   79
 117 Joanna Ostrowska               Warszawa             122.14  23940  196
 118 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 119 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             121.82  22171  182
 120 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.81  17054  140
 121 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.67  23482  193
 122 Marcin Kozyra                  Warszawa             121.67   4380   36
 123 Jarosław Puchalski             Łódź                 121.64  14353  118
 124 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.50   4860   40
 125 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.08  10171   84
 126 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.05   6658   55
 127 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            121.00  24078  199
 128 Agnieszka Krupka               Krosno               120.50  17834  148
 129 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.30  21534  179
 130 Paweł Kowalski                 Kutno                120.24  18517  154
 131 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.21   9617   80
 132 Agnieszka Goniowska            Wrocław              120.03  18485  154
 133 Szymon Płachta                 Warszawa             119.96   9957   83
 134 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 135 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              119.86  11027   92
 136 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            119.76  22634  189
 137 Daniel Janus                   Wąchock              119.62  15910  133
 138 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.35  10503   88
 139 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.21  23007  193
 140 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.11  14412  121
 141 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           118.83  12121  102
 142 Jarosław Sobczak               Warszawa             118.80  20671  174
 143 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.67  11274   95
 144 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.66  14595  123
 145 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.60  17079  144
 146 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 147 Jarosław Michalak              Łódź                 118.39  10300   87
 148 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.29  22594  191
 149 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.26  10289   87
 150 Janusz Krupiński               Bytom                117.61   9644   82
 151 Rafał Matczak                  Milanówek            117.50   5640   48
 152 Bartosz Orłowski               Bytom                117.47   8928   76
 153 Stanisław Gasik                Warszawa             117.46  14448  123
 154 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     117.44   7281   62
 155 Marcin Skowron                 Zabrze               117.06   4214   36
 156 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.03  18374  157
 157 Lucyna Śniadach                Rumia                116.86  15893  136
 158 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.84  12385  106
 159 Dominik Piasecki               Słupsk               116.47   9667   83
 160 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 161 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.33  13727  118
 162 Andrzej Kroc                   Łódź                 116.26  23019  198
 163 Marek Rogalski                 Warszawa             116.24  11275   97
 164 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.20  22892  197
 165 Michał Kolaj                   Ostróda              116.11  21365  184
 166 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.04   5454   47
 167 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.95   4638   40
 168 Tomasz Łapka                   Opole                115.91  22718  196
 169 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.80  17833  154
 170 Tomasz Górka                   Łęczna               115.72  12845  111
 171 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.53  11784  102
 172 Katarzyna Rosiek               Kraków               115.53   4159   36
 173 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.51  16402  142
 174 Beata Piotrowska               Łódź                 115.45  22628  196
 175 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.42  22507  195
 176 Halina Roszak                  Poznań               115.34  10381   90
 177 Bogusław Książek               Szczecin             115.29  15680  136
 178 Anna Stefańska                 Łódź                 115.25  20630  179
 179 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              115.15  17849  155
 180 Jacek Pietruszka               Kraków               115.09  18414  160
 181 Ireneusz Kurzok                Mikołów              114.72   6883   60
 182 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.16   7649   67
 183 Alicja Kosińska                Szczecin             113.98   5357   47
 184 Alina Białobrzewska            Gdynia               113.93  18343  161
 185 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 186 Patrycja Śliwińska             Szczecin             113.76  21501  189
 187 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.69  10118   89
 188 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.50  10669   94
 189 Mikołaj Fidziński              Dębica               113.24   5662   50
 190 Joanna Brychcy                 Katowice             112.95  20218  179
 191 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.86  16364  145
 192 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.78  15112  134
 193 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 194 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 195 Rafał Skibicki                 Lębork               112.41  16861  150
 196 Łukasz Baranowski              Reda                 112.17  21648  193
 197 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.09  21858  195
 198 Kamil Kister                   Puławy               111.78  19562  175
 199 Renata Andracka                Poznań               111.75  20785  186
 200 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 201 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 202 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               111.09   6110   55
 203 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 204 Grażyna Wesołowska             Łódź                 111.01  15875  143
 205 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.86  20398  184
 206 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.85  21616  195
 207 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     110.36   6401   58
 208 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.28   6617   60
 209 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     110.27  11468  104
 210 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.18   7933   72
 211 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 110.18  17959  163
 212 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.17  18398  167
 213 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 214 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 215 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 216 Roman Figiel                   Zawichost            109.85   5932   54
 217 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 218 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      109.75   3951   36
 219 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.65   9320   85
 220 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.42  21555  197
 221 Karolina Drabik                Skarżysko            109.31   6340   58
 222 Monika Laskowska               Wrocław              109.11   9929   91
 223 Piotr Madej                    Wrocław              109.06   8943   82
 224 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 225 Magdalena Kublik               Warszawa             108.83  20677  190
 226 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    108.68   6195   57
 227 Adam Janicki                   Łódź                 108.57  20519  189
 228 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.51  21159  195
 229 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 230 Łukasz Sornek                  Mikołów              108.46  18112  167
 231 Joanna Żłobicka                Wrocław              108.37   8886   82
 232 Andrzej Grabiński              Suchedniów           108.36   4226   39
 233 Jerzy Ciesielski               Łódź                 108.32   4333   40
 234 Kazimierz Merklejn             Szczecin             108.29  10071   93
 235 Teresa Zalewska                Racibórz             108.26  11151  103
 236 Grzegorz Bajer                 Łódź                 108.09   8647   80
 237 Maciej Grąbczewski             Piła                 108.03  10911  101
 238 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.99  10475   97
 239 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 240 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.89   3884   36
 241 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.49   7739   72
 242 Jerzy Luter                    Bytom                107.19  16615  155
 243 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14  11464  107
 244 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.05  18520  173
 245 Piotr Broda                    Sandomierz           107.00  13054  122
 246 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 247 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.43   6386   60
 248 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 249 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.33   3828   36
 250 Urszula Solarska               Łódź                 106.20  21028  198
 251 Jarosław Karp                  Jędrzejów            106.17   5627   53
 252 Ryszard Korpalski              Wójtowice            106.09  16550  156
 253 Jacek Nowak                    Szczecin             106.00   5618   53
 254 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 255 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.16  18508  176
 256 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 257 Małgorzata Sikora              Kraków               103.92   5508   53
 258 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.91   7897   76
 259 Ziemowit Pazda                 Wrocław              103.89   5610   54
 260 Dorota Rudzińska               Warszawa             103.82   4672   45
 261 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.79  10794  104
 262 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.71   8089   78
 263 Joanna Kubińska                Warszawa             103.38   7133   69
 264 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 265 Anna Arana                     Warszawa             103.12  20624  200
 266 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 267 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               102.81   3701   36
 268 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 269 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   102.64   8006   78
 270 Bartosz Pięta                  Swarzędz             102.41   6247   61
 271 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 272 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              102.30   3376   33
 273 Maciej Kuczyński               Gdynia               102.25   8282   81
 274 Piotr Szutenberg               Ustka                102.16   6436   63
 275 Marianna Kozłowska             Białystok            102.11  10313  101
 276 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 277 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 278 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 279 Zbigniew Rybak                 Warszawa             101.45  14710  145
 280 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.15   5462   54
 281 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.90  11805  117
 282 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.59  19314  192
 283 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 284 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 285 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.03   3501   35
 286 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 287 Agnieszka Kozak                Gdynia                99.88  17878  179
 288 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 289 Rafał Świątek                  Wrocław               99.48   8157   82
 290 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.27  11217  113
 291 Iza Kraj                       Warszawa              99.14   7733   78
 292 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.34   7474   76
 293 Sławomir Długosz               Ostróda               97.81  15161  155
 294 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.38   6914   71
 295 Robert Wagner                  Wrocław               97.23   4570   47
 296 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 297 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 298 Tomasz Silny                   Gdynia                96.54   6854   71
 299 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  96.12   3268   34
 300 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 301 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   4764   50
 302 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             95.12   4566   48
 303 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.11  11223  118
 304 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.23   2827   30
 305 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 306 Katarzyna Dębska               Ostróda               92.80   8723   94
 307 Janina Grajewska               Choroszcz             92.76   5380   58
 308 Marcin Radwański               Wrocław               92.65   7134   77
 309 Jacek Cichecki                 Józefów               92.64   3335   36
 310 Radosław Pastusiak             Sulęcin               92.60   5278   57
 311 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 312 Krzysztof Zawadzki             Sampława              92.09  13814  150
 313 Anna Lenartowska               Gdynia                91.54   4211   46
 314 Paweł Golubiński               Gdynia                91.39   2833   31
 315 Radosław Więch                 Warszawa              90.85   4906   54
 316 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.56   8513   94
 317 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 318 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.83   3234   36
 319 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 320 Sylwia Buks                    Warszawa              89.44  12074  135
 321 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.42   3845   43
 322 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.27   4999   56
 323 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 324 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 325 Wojciech Obremski              Legnica               87.80   4302   49
 326 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 327 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.64   4655   55
 328 Beata Sekuła                   Szczecin              84.57   3721   44
 329 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           82.83   4804   58
 330 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 331 Leszek Katyński                Słupsk                80.61   3708   46
 332 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.55   4511   56
 333 Paulina Naplocha               Racibórz              80.32   7470   93
 334 Blanka Zwolińska               Skierdy               80.14   8014  100
 335 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.43   2791   37
 336 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 337 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 338 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 339 Julia Solarska                 Łódź                  72.82   2767   38
 340 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 341 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 342 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.57   2929   44
 343 Mirosław Dejna                 Sampława              56.68   8218  145




Poczekalnia na dzień 10-10-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 110.55   3206   29
   2 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   3 Radosław Konca                 Warszawa             128.70   3475   27
   4 Krzysztof Jaworski             Warszawa             120.52   3254   27
   5 Monika Lewandowska             Warszawa             104.56   2823   27
   6 Anna Chybowska                 Sochaczew            103.23   2684   26
   7 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
   8 Artur Koszel                   Warszawa             131.88   3297   25
   9 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  10 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.48   2737   25
  11 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              106.96   2674   25
  12 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  13 Sławomir Rattay                Zgorzelec             97.92   2448   25
  14 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  15 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  16 Maciej Michalski               Łódź                 121.46   2915   24
  17 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  18 Adam Weremczuk                 Łódź                 119.79   2875   24
  19 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.50   2868   24
  20 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  21 Jarosław Krzemiński            Tuchów               118.58   2846   24
  22 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  23 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.17   2764   24
  24 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  25 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  26 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        113.62   2727   24
  27 Ryszard Żydaczewski            Lubin                111.29   2671   24
  28 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  29 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  30 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  31 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  32 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.46   2507   24
  33 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  34 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  35 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  36 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  37 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  38 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  39 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  40 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  41 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  42 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.58   2270   24
  43 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  44 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  45 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  46 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    89.04   2137   24
  47 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  48 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  49 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  50 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  51 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  52 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  53 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          90.43   2080   23
  54 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  55 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  56 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  57 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  58 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  59 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.38   1898   21
  60 Michał Trumpus                 Wrocław              118.65   2373   20
  61 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  62 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  63 Michał Puchowski               Izbicko              106.35   2127   20
  64 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  65 Jolanta Kosmowska              Warszawa              90.15   1803   20
  66 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            108.95   2070   19
  67 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  68 Michał Szymkowski              Wrocław              122.28   2201   18
  69 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.06   2125   18
  70 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  71 Marta Sztajnert                Wisła                109.11   1964   18
  72 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.33   1860   18
  73 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  74 Dorota Patera                  Legnica               81.33   1464   18
  75 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  76 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  77 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  78 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  79 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  80 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  81 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  82 Dariusz Banaszek               Warszawa             128.47   1927   15
  83 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  84 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  85 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  86 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  87 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  88 Błażej Fidziński               Dębica                87.67   1315   15
  89 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  90 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  91 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  92 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  93 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  94 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  95 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
  96 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
  97 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
  98 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
  99 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 100 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 101 Dominika Brzezińska            Piła                  87.15   1133   13
 102 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 103 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 104 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 105 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 106 Sławomir Buk                   Gliwice              125.83   1510   12
 107 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 108 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 109 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 110 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.08   1381   12
 111 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            114.08   1369   12
 112 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 113 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 114 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 115 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 116 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 117 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 118 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 119 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 120 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 121 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 122 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.00   1272   12
 123 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 124 Grzegorz Miecugow              Warszawa             104.17   1250   12
 125 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 126 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 127 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 128 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 129 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 130 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 131 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 132 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 133 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 134 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 135 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 136 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 137 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 138 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 139 Lidia Szpakowska               Jaworzno              97.58   1171   12
 140 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 141 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 142 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 143 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 144 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 145 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 146 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 147 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 148 Mateusz Królikowski            Wrocław               94.17   1130   12
 149 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 150 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 151 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 152 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 153 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 154 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 155 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 156 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 157 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 158 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 159 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 160 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 161 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 162 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.17   1070   12
 163 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 164 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 165 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 166 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 167 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 168 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 169 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 170 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 171 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 172 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 173 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 174 Sławomir Wolski                Wrocław               79.08    949   12
 175 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 176 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 177 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 178 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 179 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 180 Piotr Sadzyński                Jaworzno              69.08    829   12
 181 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 182 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 183 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 184 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 185 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   90.18    992   11
 186 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 187 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 188 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 189 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 190 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 191 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 192 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 193 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 194 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 195 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 196 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 197 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 198 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 199 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 200 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 201 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 202 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 203 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 204 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 205 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 206 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 207 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 208 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 209 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 210 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 211 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 212 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 213 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 214 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 215 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 216 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 217 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              65.09    716   11
 218 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 219 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 220 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 221 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 222 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 223 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 224 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 225 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 226 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56    932    9
 227 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 228 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 229 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 230 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 231 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 232 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 233 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 234 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 235 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 236 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 237 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 238 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 239 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 240 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 241 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 242 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 243 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 244 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 245 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 246 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 247 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 248 Anna Żyła                      Wrocław               80.57    564    7
 249 Kamil Puton                    Ruda Śląska           78.71    551    7
 250 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 251 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       70.57    494    7
 252 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 253 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 254 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 255 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 256 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 257 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 258 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 259 Piotr Rosół                    Warszawa             108.00    648    6
 260 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 261 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 262 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 263 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 264 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 265 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 266 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 267 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 268 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 269 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 270 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 271 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 272 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 273 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 274 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 275 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 276 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 277 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 278 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 279 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 280 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 281 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 282 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 283 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 284 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 285 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 286 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 287 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 288 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 289 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 290 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 291 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 292 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 293 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 294 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 295 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 296 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 297 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 298 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 299 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 300 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 301 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 302 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 303 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 304 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 305 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 306 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 307 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 308 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 309 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 310 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 311 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 312 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 313 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 314 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 315 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 316 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 317 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie