Warszawa (WSC)12
października
Warszawa (WSC) 12-16 października World Scrabble Championships
Wrocław22
października
Wrocław 22-23 października VII Mistrzostwa Wrocławia w ScrabbleGrand Prix 2011
Białystok29
października
Białystok 29-30 października II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej
Dariusz Kosz najlepszy we Wrocławiu!22 - 23 października 2011 — VII Mistrzostwa Wrocławia w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble Wrocław, 22 - 23 października 2011
Grand Prix 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Dariusz Kosz najlepszy we Wrocławiu!VII Mistrzostwa Wrocławia za nami. Po przestawieniach terminarzowych na początku roku, organizatorzy z wrocławskiej Siódemki trafili na termin dość pechowy pod względem organizacji. Niewielka stołówka Politechniki Wrocławskiej musiała być zaadaptowana w taki sposób, żeby pomieścić jak największą liczbę chętnych, a jednocześnie zapewnić im tlen i miejsce do funkcjonowania pomiędzy grami. Można powiedzieć, że się udało. Duża zasługa w tym uczestników, którzy do sprawy podeszli z wyrozumiałością (dziękujemy), i Ryszarda Korpalskiego, który w roli koordynatora od początku do końca wszystko mierzył i wyliczał.

Nad zawodami czuwał, jak zwykle z pełnym zawodowstwem, Grzegorz Wiączkowski.

Tradycyjnie we Wrocławiu świetnie szło krakowianom. Po pierwszym dniu mieli całe podium, jednak w niedzielę dostali zadyszki. Zawody wygrał Dariusz Kosz. Przez całe zawody nie schodził w klasyfikacji poniżej siódmego miejsca. Niedzielne 5-0 dało mu triumf i drugi tytuł Mistrza Wrocławia w karierze. Na kolejnych miejscach podium uplasowali się Bogusław Szyszka (piorunujący marsz od 38. miejsca i średniej 332 pkt do samodzielnego lidera, potem porażka ze zwycięzcą) i obrońca tytułu Kazimierz Merklejn. Najlepszym debiutantem został wrocławianin Michał Burak.

W kategoriach specjalnych zwyciężali: Justyna Górka (najlepsza kobieta), ex aequo Leszek DobrowolskiMaciej Sancewicz (ruch otwarcia, ZARAŹ(Ż)E, ŻGAJĄ(C)A), Natalia OgiermanKrzysztof Obremski (kontra, OCIOSACH, PRZYĆMIĘ/ZIONĘ) i Andrzej Rechowicz (najdroższy ruch, Z(N)IŻYŁEM). Nikt nie zgłosił ruchu w kategorii „słowo związane z Dolnym Śląskiem”.

Mistrzostwa Wrocławia zakończyły Grand Prix 2011. Zgodnie z przewidywaniami, zwycięzcą cyklu został Michał Alabrudziński. Na drugim miejscu uplasował się Stanisław Rydzik, trzecie miejsce przypadło Krzysztofowi Obremskiemu.

Organizatorzy pragną podziękować wszystkim sponsorom, dzięki którym nagród, przekąsek i napitku starczyło dla wszystkich. W tym roku byli to: OWA-dekor, Corundum, Mattel, Teknos, Creator, Kwatera Główna — Centrum Laser-tag, Sadownictwo Dziekan.
Specjalne podziękowania kierujemy na ręce Teresy Pawlik, naszego sponsora „last minute”.

I zapraszamy za... dwa i pół miesiąca, na trzydniowe 10. urodziny Siódemki do Wójtowic.
relacja: WKS Siódemka
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble
V Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble
IV Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble
I Akademickie Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Politechniki Wrocławskiej w Scrabble



Rodzaj turniejuotwarty
(ograniczenie liczby miejsc do 94)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekStołówka DS T-19 Politechniki Wrocławskiej
Wrocław, ul. Wittiga 8.
mapa
Obrońca tytułuKazimierz Merklejn
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuhttp://gp2011.scrabble.wroclaw.pl
HarmonogramSobota, 22 października (7 rund)
10:30-11:30 – zapisy
11:50 – otwarcie
12:00 – rundy I-II
14:00-15:00 – przerwa obiadowa
15:00-20:00 – rundy III-VII

Niedziela, 23 października (5 rund)
9:00-14:00 – rundy VIII-XII
ok. 14:45 – rozdanie nagród i zakończenie
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami – 12,5 zł za dzień
członkowie WKS Siódemka z aktualnie opłaconymi składkami – 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna – 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci – bez opłat
DojazdZ centrum tramwajami 2, 4, 10 (kierunek Biskupin) lub autobusem E (linia przyspieszona, kierunek Bartoszowice) do przystanku przy ul. Tramwajowej. Z dworca PKS autobusami 145 lub 146 do przystanku przy ul. Tramwajowej.
Potem 300 m spacerkiem w stronę akademików.
WyżywienieMożliwość wykupienia obiadów (jeden wariant) na miejscu gry w cenie 12 zł.
Szczegóły na stronie turniejowej.

W budynku (na dole) znajduje się również klub studencki Teka.
Nocleginoclegi we Wrocławiu
NagrodyI miejsce – puchar, 400 zł, nagroda rzeczowa;
II miejsce – puchar, 250 zł, nagroda rzeczowa;
III miejsce – puchar, 150 zł, nagroda rzeczowa;
Najlepszy debiutant – nagroda rzeczowa;
Nagrody rzeczowe w kolejności miejsc – do wyczerpania.
Przewidujemy kategorie specjalne.

Nagrody mogą ulec podwyższeniu.
Dodatkowe atrakcjeInformacja pojawi się na stronie turniejowej.
OrganizatorzyWrocławski Klub Scrabble Siódemka
Osoba odpowiedzialna: Ryszard Korpalski
E-mail turniejowy: turniej.wroclaw@gmail.com
SponsorzyOWA-dekor
Corundum


Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   153.18     10.0     5265     1994     1001
  2 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.33     10.0     4900     2063      571
  3 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               146.34      9.0     5465     1804     1010
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               150.28      9.0     5058     1906      497
  5 Michał          Alabrudziński        Włocławek              148.24      9.0     4754     1837      194
  6 Dawid           Pikul                Poznań                 141.38      8.0     5116     1780      908
  7 Kamil           Górka                Kraków                 148.69      8.0     5084     1781      786
  8 Justyna         Górka                Kraków                 140.63      8.0     5026     1727      725
  9 Krzysztof       Obremski             Legnica                146.48      8.0     4939     1619      404
 10 Bartosz         Morawski             Gliwice                147.93      8.0     4861     1753      460
 11 Jan             Mrozowski            Kraków                 136.70      8.0     4690     1844      144
 12 Agnieszka       Krupka               Krosno                 127.63      8.0     4581     1736      105
 13 Adam            Janicki              Łódź                   112.63      8.0     4580     1677      250
 14 Radosław        Jachna               Łódź                   129.81      8.0     4370     1686      126
 15 Przemysław      Pawlic               Wrocław                103.84      8.0     4357     1664      -53
 16 Andrzej         Rechowicz            Katowice               127.34      7.0     4844     1693      497
 17 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                100.00      7.0     4802     1586      208
 18 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 144.32      7.0     4754     1668      289
 19 Mateusz         Królikowski          Wrocław                120.96      7.0     4751     1504      434
 20 Tomasz          Suchanek             Wrocław                129.37      7.0     4718     1688        9
 21 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  121.48      7.0     4644     1514       87
 22 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.86      7.0     4612     1586      483
 23 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             137.62      7.0     4587     1617       89
 24 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                118.82      7.0     4506     1640      177
 25 Mirosław        Uglik                Warszawa               138.25      7.0     4499     1444      165
 26 Monika          Laskowska            Wrocław                117.58      7.0     4493     1592      -88
 27 Beata           Wiączkowska          Wrocław                125.27      7.0     4404     1544      128
 28 Piotr           Szałkiewicz          Wrocław                125.17      7.0     4384     1606     -215
 29 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 117.44      7.0     4358     1537      -18
 30 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               137.24      6.0     4765     1370      327
 31 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               128.28      6.0     4673     1381      253
 32 Michał          Trumpus              Wrocław                130.57      6.0     4636     1431      266
 33 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                125.61      6.0     4598     1513     -186
 34 Maciej          Perzyński            Piła                   125.21      6.0     4572     1377      -22
 35 Teresa          Pawlik               Lubin                  103.73      6.0     4565     1454      141
 36 Sławomir        Wolski               Wrocław                110.50      6.0     4520     1439      318
 37 Michał          Borejko              Wrocław                114.83      6.0     4517     1346      163
 38 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               142.37      6.0     4479     1490     -166
 39 Dominik         Piasecki             Słupsk                 131.89      6.0     4454     1413      372
 40 Leszek          Stecuła              Bytom                  125.83      6.0     4439     1308      -62
 41 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               115.39      6.0     4420     1480     -153
 42 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                118.87      6.0     4389     1472      -75
 43 Michał          Gawroński            Siemianowice Śląskie   128.88      6.0     4324     1494      146
 44 Michał          Burak                Wrocław                100.00      6.0     4222     1414       65
 45 Rafał           Skibicki             Lębork                 106.67      6.0     4143     1450     -435
 46 Marta           Bajorek              Warszawa               107.07      6.0     4014     1418     -568
 47 Katarzyna       Małek                Mielec                 127.45      5.0     4578     1363      -60
 48 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              125.55      5.0     4526     1352     -132
 49 Natalia         Ogierman             Katowice               116.17      5.0     4525     1285      253
 50 Ewa             Radzikowska          Gliwice                100.00      5.0     4506     1272      215
 51 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            117.59      5.0     4499     1353       18
 52 Jerzy           Matyasik             Kraków                 123.65      5.0     4372     1401     -154
 53 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         106.74      5.0     4310     1295      -12
 54 Renata          Andracka             Zwola                  114.63      5.0     4289     1303     -128
 55 Łukasz          Sornek               Mikołów                121.58      5.0     4282     1310     -345
 56 Marta           Świątkowska          Wrocław                100.00      5.0     4160     1261       -2
 57 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    114.32      5.0     4160     1248     -195
 58 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      5.0     4122     1334     -461
 59 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   106.55      5.0     4018     1302     -126
 60 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.84      5.0     3995     1204      -62
 61 Marcin          Ceglarek             Kraków                 113.23      4.0     4521     1108      279
 62 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         100.00      4.0     4438     1222     -184
 63 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  119.12      4.0     4296     1239     -463
 64 Urszula         Solarska             Łódź                   105.42      4.0     4199     1203     -232
 65 Marta           Ćwiek                Radomsko               105.73      4.0     4148     1159      -49
 66 Wojciech        Gonet                Wrocław                100.00      4.0     4021     1141     -528
 67 Ewa             Szałas               Katowice               113.62      4.0     4012     1237     -491
 68 Anna            Stambulska           Kraków                 103.13      4.0     3973     1238     -637
 69 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                132.12      4.0     2866      871      105
 70 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    130.69      4.0     2469     1065     -493
 71 Leszek          Kilian               Jaworzno               100.00      3.5     3958     1033       37
 72 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.5     3499      968     -578
 73 Anna            Fertig               Wrocław                100.00      3.0     4139     1012     -533
 74 Karolina        Alferowicz           Wrocław                100.00      3.0     2302      719     -302
 75 Anna            Bogucka              Wrocław                100.00      2.5     3532      845     -575
 76 Agnieszka       Sorokowska           Wrocław                100.00      2.0     2281      673     -331
 77 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      1.0     2204      519     -623
 78 Marcin          Łydka                Jaworzno               100.00      0.5     2752      649    -1768
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble



	Dariusz Kosz 153.18 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ireneusz       Kurzok                118.87 +  505: 276  169
    2     1 Andrzej        Rechowicz             127.34 +  424: 373  177
    3     2 Krzysztof      Sporczyk              124.86 +  368: 366  175
    4     4 Małgorzata     Szczygieł             125.55 +  488: 356  176
    5     3 Dawid          Pikul                 141.38 -  349: 383   91
    6     5 Maciej         Sancewicz             130.69 +  373: 332  181
    7     1 Jan            Mrozowski             136.70 -  422: 445   87
    8     5 Tomasz         Suchanek              129.37 +  411: 383  179
    9     6 Mariusz        Wrześniewski          144.32 +  488: 270  194
   10     4 Agnieszka      Krupka                127.63 +  584: 337  178
   11     2 Kamil          Górka                 148.69 +  419: 345  199
   12     1 Bogusław       Szyszka               138.33 +  434: 398  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1994  / 12 166.17




	Stanisław Rydzik 150.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Barbara        Łukaszewicz           118.82 +  372: 360  169
    2    12 Mariusz        Wrześniewski          144.32 -  385: 405   94
    3    24 Michał         Alabrudziński         148.24 +  474: 359  198
    4    13 Ewa            Szałas                113.62 +  495: 301  164
    5     6 Krzysztof      Obremski              146.48 +  408: 361  196
    6     6 Bogusław       Szyszka               138.33 -  387: 487   88
    7     7 Michał         Gawroński             128.88 +  376: 306  179
    8     8 Monika         Laskowska             117.58 +  414: 390  168
    9     2 Kazimierz      Merklejn              146.34 -  402: 470   96
   10     5 Łukasz         Bobowski              137.62 +  474: 352  188
   11     5 Krzysztof      Sporczyk              124.86 +  489: 394  175
   12     3 Justyna        Górka                 140.63 +  382: 376  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1906  / 12 158.83




	Kamil Górka 148.69 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Stachowska            117.59 +  488: 279  168
    2     2 Renata         Andracka              114.63 +  393: 328  165
    3     5 Arkadiusz      Łydka                 115.39 +  524: 296  165
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          144.32 +  490: 381  194
    5     1 Łukasz         Bobowski              137.62 -  392: 486   88
    6     3 Małgorzata     Szczygieł             125.55 +  348: 346  176
    7     2 Andrzej        Rechowicz             127.34 +  395: 385  177
    8     1 Jan            Mrozowski             136.70 -  314: 343   87
    9     5 Mateusz        Żbikowski             142.37 +  543: 308  192
   10     2 Bogusław       Szyszka               138.33 -  411: 448   88
   11     2 Dariusz        Kosz                  153.18 -  345: 419  103
   12     5 Agnieszka      Krupka                127.63 +  441: 279  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781  / 12 148.42




	Michał Alabrudziński 148.24 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Monika         Laskowska             117.58 +  370: 369  168
    2    13 Bartosz        Morawski              147.93 -  317: 438   98
    3    24 Stanisław      Rydzik                150.28 -  359: 474  100
    4    24 Dorota         Stachowska            117.59 +  455: 402  168
    5    22 Piotr          Szałkiewicz           125.17 +  457: 310  175
    6    17 Jerzy          Matyasik              123.65 -  372: 444   74
    7    18 Ireneusz       Kurzok                118.87 +  477: 355  169
    8    12 Łukasz         Sornek                121.58 +  423: 331  172
    9     8 Barbara        Łukaszewicz           118.82 +  401: 378  169
   10     8 Radosław       Jachna                129.81 +  381: 358  180
   11     6 Andrzej        Rechowicz             127.34 +  376: 360  177
   12     4 Jan            Mrozowski             136.70 +  366: 341  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1837  / 12 153.08




	Bartosz Morawski 147.93 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Kwiecień              117.44 +  436: 347  167
    2    13 Michał         Alabrudziński         148.24 +  438: 317  198
    3     6 Maciej         Sancewicz             130.69 -  349: 374   81
    4    14 Piotr          Szałkiewicz           125.17 +  419: 278  175
    5    10 Bogusław       Szyszka               138.33 -  420: 424   88
    6     9 Agnieszka      Krupka                127.63 -  344: 362   78
    7    15 Mateusz        Królikowski           120.96 +  419: 404  171
    8    10 Beata          Wiączkowska           125.27 +  354: 322  175
    9    10 Jerzy          Matyasik              123.65 +  516: 391  174
   10     7 Krzysztof      Sporczyk              124.86 -  348: 390   75
   11     8 Mateusz        Żbikowski             142.37 +  415: 406  192
   12     7 Tomasz         Suchanek              129.37 +  403: 386  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1753  / 12 146.08




	Krzysztof Obremski 146.48 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Natalia        Ogierman              116.17 -  355: 487   66
    2    29 Jerzy          Matyasik              123.65 +  366: 330  174
    3    19 Wojciech       Gonet                 100.00 +  500: 306  150
    4    15 Arkadiusz      Łydka                 115.39 +  339: 333  165
    5     6 Stanisław      Rydzik                150.28 -  361: 408  100
    6    20 Teresa         Pawlik                103.73 -  321: 566   54
    7    22 Marcin         Radwański             106.55 -  329: 370   57
    8    27 Jolanta        Chłopińska            119.12 +  506: 333  169
    9    21 Rafał          Skibicki              106.67 +  448: 330  157
   10    13 Dominik        Piasecki              131.89 +  498: 361  182
   11     9 Monika         Laskowska             117.58 +  511: 331  168
   12     6 Andrzej        Rechowicz             127.34 +  405: 380  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Kazimierz Merklejn 146.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Arkadiusz      Łydka                 115.39 -  338: 389   65
    2    34 Ireneusz       Kurzok                118.87 +  415: 339  169
    3    28 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  497: 242  150
    4     8 Łukasz         Sornek                121.58 +  447: 363  172
    5     7 Tomasz         Suchanek              129.37 +  632: 306  179
    6     2 Andrzej        Rechowicz             127.34 -  411: 464   77
    7     5 Bronisław      Parada                100.00 +  451: 376  150
    8     3 Agnieszka      Goniowska             125.61 +  517: 370  176
    9     2 Stanisław      Rydzik                150.28 +  470: 402  200
   10     1 Jan            Mrozowski             136.70 +  466: 338  187
   11     1 Bogusław       Szyszka               138.33 -  441: 489   88
   12     2 Dawid          Pikul                 141.38 +  380: 377  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 12 150.33




	Mariusz Wrześniewski 144.32 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Borejko               114.83 +  437: 349  165
    2    12 Stanisław      Rydzik                150.28 +  405: 385  200
    3     9 Bogusław       Szyszka               138.33 +  382: 303  188
    4     2 Kamil          Górka                 148.69 -  381: 490   99
    5    11 Maciej         Sancewicz             130.69 -  345: 391   81
    6    18 Radosław       Jachna                129.81 +  435: 341  180
    7    14 Teresa         Pawlik                103.73 +  534: 246  154
    8     6 Agnieszka      Krupka                127.63 -  356: 414   78
    9     6 Dariusz        Kosz                  153.18 -  270: 488  103
   10    12 Barbara        Łukaszewicz           118.82 +  429: 322  169
   11    10 Piotr          Szałkiewicz           125.17 -  381: 428   75
   12    12 Agnieszka      Goniowska             125.61 +  399: 308  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 12 139.00




	Mateusz Żbikowski 142.37 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Renata         Andracka              114.63 -  358: 412   65
    2    26 Leszek         Kilian                100.00 +  339: 336  150
    3    21 Michał         Gawroński             128.88 -  273: 480   79
    4    30 Paweł          Mazurek               106.74 +  367: 364  157
    5    24 Ryszard        Żydaczewski           121.48 +  384: 315  171
    6    19 Rafał          Skibicki              106.67 +  402: 282  157
    7    13 Katarzyna      Małek                 127.45 +  451: 359  177
    8     7 Dawid          Pikul                 141.38 +  428: 340  191
    9     5 Kamil          Górka                 148.69 -  308: 543   99
   10     6 Andrzej        Rechowicz             127.34 -  387: 399   77
   11     8 Bartosz        Morawski              147.93 -  406: 415   98
   12    16 Barbara        Łukaszewicz           118.82 -  376: 400   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Dawid Pikul 141.38 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Jarosławski           114.32 +  479: 320  164
    2     6 Rafał          Skibicki              106.67 +  478: 352  157
    3     1 Tomasz         Suchanek              129.37 +  482: 336  179
    4     1 Katarzyna      Małek                 127.45 -  389: 400   77
    5     3 Dariusz        Kosz                  153.18 +  383: 349  203
    6     4 Michał         Gawroński             128.88 +  369: 331  179
    7     3 Bogusław       Szyszka               138.33 -  332: 360   88
    8     7 Mateusz        Żbikowski             142.37 -  340: 428   92
    9     7 Grzegorz       Kwiecień              117.44 +  637: 229  167
   10     3 Justyna        Górka                 140.63 +  408: 346  191
   11     3 Jan            Mrozowski             136.70 +  442: 377  187
   12     2 Kazimierz      Merklejn              146.34 -  377: 380   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 12 148.33




	Justyna Górka 140.63 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ewa            Szałas                113.62 +  398: 357  164
    2     4 Jan            Mrozowski             136.70 -  403: 412   87
    3    14 Urszula        Solarska              105.42 +  512: 317  155
    4     6 Barbara        Łukaszewicz           118.82 +  419: 326  169
    5     5 Michał         Gawroński             128.88 -  346: 383   79
    6     8 Agnieszka      Goniowska             125.61 +  457: 386  176
    7     6 Małgorzata     Szczygieł             125.55 +  450: 379  176
    8     4 Adam           Janicki               112.63 +  471: 293  163
    9     3 Łukasz         Bobowski              137.62 +  388: 292  188
   10     3 Dawid          Pikul                 141.38 -  346: 408   91
   11     4 Tomasz         Suchanek              129.37 +  460: 366  179
   12     3 Stanisław      Rydzik                150.28 -  376: 382  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Bogusław Szyszka 138.33 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marcin         Ceglarek              113.23 +  354: 324  163
    2    17 Jolanta        Chłopińska            119.12 +  340: 318  169
    3     9 Mariusz        Wrześniewski          144.32 -  303: 382   94
    4    18 Beata          Wiączkowska           125.27 +  401: 283  175
    5    10 Bartosz        Morawski              147.93 +  424: 420  198
    6     6 Stanisław      Rydzik                150.28 +  487: 387  200
    7     3 Dawid          Pikul                 141.38 +  360: 332  191
    8     2 Łukasz         Bobowski              137.62 +  479: 335  188
    9     1 Jan            Mrozowski             136.70 +  417: 262  187
   10     2 Kamil          Górka                 148.69 +  448: 411  199
   11     1 Kazimierz      Merklejn              146.34 +  489: 441  196
   12     1 Dariusz        Kosz                  153.18 -  398: 434  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2063  / 12 171.92




	Mirosław Uglik 138.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Adam           Janicki               112.63 -  324: 473   63
    2    39 Marta          Ćwiek                 105.73 -  304: 501   56
    3    37 Marta          Świątkowska           100.00 -  337: 378   50
    4    38 Andrzej        Klich                 100.00 +  378: 273  150
    5    30 Marcin         Ceglarek              113.23 +  410: 292  163
    6    32 Mariusz        Sylwestrzuk           128.28 -  339: 423   78
    7    28 Sławomir       Wolski                110.50 +  474: 404  161
    8    28 Marta          Bajorek               107.07 +  514: 276  157
    9    19 Michał         Gawroński             128.88 +  330: 326  179
   10    18 Michał         Burak                 100.00 -  279: 349   50
   11    19 Dorota         Stachowska            117.59 +  392: 342  168
   12    17 Ireneusz       Kurzok                118.87 +  418: 297  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Łukasz Bobowski 137.62 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ryszard        Korpalski             111.84 +  376: 278  162
    2     8 Agnieszka      Goniowska             125.61 +  463: 363  176
    3    10 Sławomir       Wolski                110.50 +  379: 352  161
    4     3 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  515: 372  150
    5     1 Kamil          Górka                 148.69 +  486: 392  199
    6     1 Jan            Mrozowski             136.70 -  330: 385   87
    7     4 Przemysław     Pawlic                103.84 +  389: 336  154
    8     2 Bogusław       Szyszka               138.33 -  335: 479   88
    9     3 Justyna        Górka                 140.63 -  292: 388   91
   10     5 Stanisław      Rydzik                150.28 -  352: 474  100
   11    12 Grzegorz       Kwiecień              117.44 -  239: 372   67
   12    14 Dominik        Piasecki              131.89 +  431: 307  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Grzegorz Kurowski 137.24 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sławomir       Wolski                110.50 +  375: 337  161
    2     9 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  318: 405   50
    3    22 Bronisław      Parada                100.00 +  422: 361  150
    4    11 Andrzej        Rechowicz             127.34 -  349: 356   77
    5    26 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  564: 275  150
    6    13 Barbara        Łukaszewicz           118.82 +  429: 376  169
    7    10 Monika         Laskowska             117.58 -  300: 338   68
    8    14 Jerzy          Matyasik              123.65 -  382: 467   74
    9    18 Ryszard        Żydaczewski           121.48 +  582: 350  171
   10    10 Tomasz         Suchanek              129.37 -  340: 389   79
   11    13 Mateusz        Królikowski           120.96 +  393: 362  171
   12    11 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  311: 422   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Jan Mrozowski 136.70 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marta          Bajorek               107.07 +  484: 302  157
    2     4 Justyna        Górka                 140.63 +  412: 403  191
    3     4 Beata          Wiączkowska           125.27 +  387: 368  175
    4     5 Maciej         Sancewicz             130.69 +  518: 332  181
    5     2 Katarzyna      Małek                 127.45 +  398: 384  177
    6     1 Łukasz         Bobowski              137.62 +  385: 330  188
    7     1 Dariusz        Kosz                  153.18 +  445: 422  203
    8     1 Kamil          Górka                 148.69 +  343: 314  199
    9     1 Bogusław       Szyszka               138.33 -  262: 417   88
   10     1 Kazimierz      Merklejn              146.34 -  338: 466   96
   11     3 Dawid          Pikul                 141.38 -  377: 442   91
   12     4 Michał         Alabrudziński         148.24 -  341: 366   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1844  / 12 153.67




	Łukasz Szałkiewicz 132.12 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Paweł          Mazurek               106.74 +  428: 322  157
    2    16 Mateusz        Królikowski           120.96 -  380: 455   71
    3    12 Grzegorz       Kwiecień              117.44 +  484: 351  167
    4     7 Rafał          Skibicki              106.67 -  343: 443   57
    5    14 Renata         Andracka              114.63 +  406: 357  165
    6    11 Beata          Wiączkowska           125.27 +  450: 327  175
    7     8 Tomasz         Suchanek              129.37 -  375: 506   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     871  /  7 124.43




	Dominik Piasecki 131.89 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Skibicki              106.67 -  374: 389   57
    2    20 Michał         Gawroński             128.88 +  358: 349  179
    3    18 Agnieszka      Krupka                127.63 -  316: 330   78
    4    23 Sławomir       Wolski                110.50 -  320: 379   61
    5    29 Natalia        Ogierman              116.17 +  441: 328  166
    6    26 Marta          Świątkowska           100.00 +  432: 318  150
    7    23 Anna           Stambulska            103.13 +  418: 373  153
    8    17 Maciej         Sancewicz             130.69 +  400:   1  181
    9    14 Przemysław     Pawlic                103.84 -  317: 405   54
   10    13 Krzysztof      Obremski              146.48 -  361: 498   96
   11    24 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  410: 281  150
   12    14 Łukasz         Bobowski              137.62 -  307: 431   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Maciej Sancewicz 130.69 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Radwański             106.55 +  318: 296  157
    2    19 Michał         Trumpus               130.57 +  415: 340  181
    3     6 Bartosz        Morawski              147.93 +  374: 349  198
    4     5 Jan            Mrozowski             136.70 -  332: 518   87
    5    11 Mariusz        Wrześniewski          144.32 +  391: 345  194
    6     5 Dariusz        Kosz                  153.18 -  332: 373  103
    7    12 Adam           Janicki               112.63 -  306: 341   63
    8    17 Dominik        Piasecki              131.89 -    1: 400   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  /  8 133.12




	Michał Trumpus 130.57 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marta          Ćwiek                 105.73 +  418: 203  156
    2    19 Maciej         Sancewicz             130.69 -  340: 415   81
    3    23 Ewa            Szałas                113.62 -  365: 419   64
    4    25 Ewa            Radzikowska           100.00 +  393: 357  150
    5    20 Arkadiusz      Łydka                 115.39 +  482: 355  165
    6    14 Tomasz         Suchanek              129.37 -  311: 422   79
    7    20 Radosław       Jachna                129.81 -  369: 376   80
    8    23 Dariusz        Jarosławski           114.32 +  400: 325  164
    9    20 Piotr          Szałkiewicz           125.17 -  379: 405   75
   10    20 Łukasz         Sornek                121.58 +  373: 338  172
   11    20 Ireneusz       Kurzok                118.87 -  401: 420   69
   12    21 Małgorzata     Szczygieł             125.55 +  405: 335  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Radosław Jachna 129.81 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Urszula        Solarska              105.42 +  369: 338  155
    2    14 Piotr          Szałkiewicz           125.17 +  352: 338  175
    3     8 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  267: 442   50
    4    19 Tomasz         Suchanek              129.37 -  315: 352   79
    5    27 Jolanta        Chłopińska            119.12 +  438: 280  169
    6    18 Mariusz        Wrześniewski          144.32 -  341: 435   94
    7    20 Michał         Trumpus               130.57 +  376: 369  181
    8    18 Ryszard        Żydaczewski           121.48 +  450: 349  171
    9    13 Adam           Janicki               112.63 +  382: 323  163
   10     8 Michał         Alabrudziński         148.24 -  358: 381   98
   11    11 Agnieszka      Goniowska             125.61 +  373: 348  176
   12     9 Piotr          Szałkiewicz           125.17 +  349: 289  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Tomasz Suchanek 129.37 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Przemysław     Pawlic                103.84 +  375: 327  154
    2    10 Maciej         Perzyński             125.21 +  458: 340  175
    3     1 Dawid          Pikul                 141.38 -  336: 482   91
    4    19 Radosław       Jachna                129.81 +  352: 315  180
    5     7 Kazimierz      Merklejn              146.34 -  306: 632   96
    6    14 Michał         Trumpus               130.57 +  422: 311  181
    7     8 Łukasz         Szałkiewicz           132.12 +  506: 375  182
    8     5 Dariusz        Kosz                  153.18 -  383: 411  103
    9    12 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  439: 313  150
   10    10 Grzegorz       Kurowski              137.24 +  389: 340  187
   11     4 Justyna        Górka                 140.63 -  366: 460   91
   12     7 Bartosz        Morawski              147.93 -  386: 403   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1688  / 12 140.67




	Michał Gawroński 128.88 Siemianowice Śląskie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Teresa         Pawlik                103.73 +  418: 336  154
    2    20 Dominik        Piasecki              131.89 -  349: 358   82
    3    21 Mateusz        Żbikowski             142.37 +  480: 273  192
    4     9 Anna           Stambulska            103.13 +  343: 285  153
    5     5 Justyna        Górka                 140.63 +  383: 346  191
    6     4 Dawid          Pikul                 141.38 -  331: 369   91
    7     7 Stanisław      Rydzik                150.28 -  306: 376  100
    8    11 Krzysztof      Sporczyk              124.86 -  295: 361   75
    9    19 Mirosław       Uglik                 138.25 -  326: 330   88
   10    21 Sławomir       Wolski                110.50 -  291: 440   61
   11    26 Bronisław      Parada                100.00 +  369: 312  150
   12    25 Paweł          Mazurek               106.74 +  433: 392  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Mariusz Sylwestrzuk 128.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Anna           Stambulska            103.13 -  367: 431   53
    2    23 Paweł          Mazurek               106.74 -  426: 434   57
    3    30 Barbara        Łukaszewicz           118.82 -  335: 409   69
    4    35 Leszek         Kilian                100.00 -  312: 325   50
    5    37 Wojciech       Gonet                 100.00 +  466: 303  150
    6    32 Mirosław       Uglik                 138.25 +  423: 339  188
    7    27 Urszula        Solarska              105.42 -  315: 380   55
    8    31 Marta          Ćwiek                 105.73 +  441: 437  156
    9    24 Małgorzata     Szczygieł             125.55 +  386: 319  176
   10    19 Jerzy          Matyasik              123.65 +  429: 309  174
   11    16 Leszek         Stecuła               125.83 -  341: 397   76
   12    20 Katarzyna      Małek                 127.45 +  432: 337  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Agnieszka Krupka 127.63 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Karolina       Alferowicz            100.00 +  483: 263  150
    2     5 Arkadiusz      Łydka                 115.39 -  301: 380   65
    3    18 Dominik        Piasecki              131.89 +  330: 316  182
    4    12 Adam           Janicki               112.63 +  392: 381  163
    5     9 Agnieszka      Goniowska             125.61 -  373: 420   76
    6     9 Bartosz        Morawski              147.93 +  362: 344  198
    7     9 Krzysztof      Sporczyk              124.86 +  378: 345  175
    8     6 Mariusz        Wrześniewski          144.32 +  414: 356  194
    9     4 Andrzej        Rechowicz             127.34 +  371: 306  177
   10     4 Dariusz        Kosz                  153.18 -  337: 584  103
   11     7 Przemysław     Pawlic                103.84 +  561: 340  154
   12     5 Kamil          Górka                 148.69 -  279: 441   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 12 144.67




	Katarzyna Małek 127.45 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Anna           Bogucka               100.00 +  448: 294  150
    2    11 Ryszard        Żydaczewski           121.48 +  457: 414  171
    3     3 Mateusz        Królikowski           120.96 +  377: 299  171
    4     1 Dawid          Pikul                 141.38 +  400: 389  191
    5     2 Jan            Mrozowski             136.70 -  384: 398   87
    6     7 Przemysław     Pawlic                103.84 -  360: 426   54
    7    13 Mateusz        Żbikowski             142.37 -  359: 451   92
    8    13 Michał         Burak                 100.00 -  370: 386   50
    9    17 Beata          Wiączkowska           125.27 +  350: 339  175
   10    15 Piotr          Szałkiewicz           125.17 -  365: 404   75
   11    17 Barbara        Łukaszewicz           118.82 -  371: 406   69
   12    20 Mariusz        Sylwestrzuk           128.28 -  337: 432   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Andrzej Rechowicz 127.34 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Michał         Burak                 100.00 +  414: 323  150
    2     1 Dariusz        Kosz                  153.18 -  373: 424  103
    3    16 Renata         Andracka              114.63 +  448: 329  165
    4    11 Grzegorz       Kurowski              137.24 +  356: 349  187
    5     4 Krzysztof      Sporczyk              124.86 +  441: 299  175
    6     2 Kazimierz      Merklejn              146.34 +  464: 411  196
    7     2 Kamil          Górka                 148.69 -  385: 395   99
    8     9 Przemysław     Pawlic                103.84 +  518: 278  154
    9     4 Agnieszka      Krupka                127.63 -  306: 371   78
   10     6 Mateusz        Żbikowski             142.37 +  399: 387  192
   11     6 Michał         Alabrudziński         148.24 -  360: 376   98
   12     6 Krzysztof      Obremski              146.48 -  380: 405   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Leszek Stecuła 125.83 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  364: 460   50
    2    24 Dariusz        Jarosławski           114.32 +  385: 376  164
    3    29 Ewa            Radzikowska           100.00 +  471: 382  150
    4    16 Przemysław     Pawlic                103.84 -  306: 349   54
    5    19 Jerzy          Matyasik              123.65 -  348: 354   74
    6    24 Michał         Burak                 100.00 -  207: 501   50
    7    29 Paweł          Mazurek               106.74 -  293: 451   57
    8    37 Marcin         Łydka                 100.00 +  519: 226  150
    9    32 Marta          Bajorek               107.07 +  426: 281  157
   10    26 Anna           Stambulska            103.13 +  397: 251  153
   11    16 Mariusz        Sylwestrzuk           128.28 +  397: 341  178
   12    15 Ryszard        Żydaczewski           121.48 -  326: 529   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Agnieszka Goniowska 125.61 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Anna           Fertig                100.00 +  462: 369  150
    2     8 Łukasz         Bobowski              137.62 -  363: 463   88
    3    11 Jolanta        Chłopińska            119.12 +  413: 325  169
    4    10 Mateusz        Królikowski           120.96 +  406: 380  171
    5     9 Agnieszka      Krupka                127.63 +  420: 373  178
    6     8 Justyna        Górka                 140.63 -  386: 457   91
    7    11 Jerzy          Matyasik              123.65 +  385: 337  174
    8     3 Kazimierz      Merklejn              146.34 -  370: 517   96
    9     9 Monika         Laskowska             117.58 +  423: 327  168
   10     9 Przemysław     Pawlic                103.84 -  314: 464   54
   11    11 Radosław       Jachna                129.81 -  348: 373   80
   12    12 Mariusz        Wrześniewski          144.32 -  308: 399   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Małgorzata Szczygieł 125.55 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Wojciech       Gonet                 100.00 +  364: 353  150
    2    15 Anna           Stambulska            103.13 +  367: 314  153
    3     7 Adam           Janicki               112.63 +  422: 361  163
    4     4 Dariusz        Kosz                  153.18 -  356: 488  103
    5     8 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  476: 302  150
    6     3 Kamil          Górka                 148.69 -  346: 348   99
    7     6 Justyna        Górka                 140.63 -  379: 450   91
    8    16 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  321: 446   50
    9    24 Mariusz        Sylwestrzuk           128.28 -  319: 386   78
   10    24 Jolanta        Chłopińska            119.12 +  460: 390  169
   11    21 Arkadiusz      Łydka                 115.39 -  381: 415   65
   12    21 Michał         Trumpus               130.57 -  335: 405   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Beata Wiączkowska 125.27 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Leszek         Kilian                100.00 +  423: 297  150
    2    18 Ewa            Radzikowska           100.00 +  380: 318  150
    3     4 Jan            Mrozowski             136.70 -  368: 387   87
    4    18 Bogusław       Szyszka               138.33 -  283: 401   88
    5    13 Teresa         Pawlik                103.73 +  405: 341  154
    6    11 Łukasz         Szałkiewicz           132.12 -  327: 450   82
    7    17 Dorota         Stachowska            117.59 +  431: 357  168
    8    10 Bartosz        Morawski              147.93 -  322: 354   98
    9    17 Katarzyna      Małek                 127.45 -  339: 350   77
   10    28 Ewa            Szałas                113.62 +  404: 345  164
   11    18 Sławomir       Wolski                110.50 +  347: 322  161
   12    18 Arkadiusz      Łydka                 115.39 +  375: 354  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Maciej Perzyński 125.21 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Klich                 100.00 +  451: 288  150
    2    10 Tomasz         Suchanek              129.37 -  340: 458   79
    3    15 Rafał          Skibicki              106.67 -  394: 412   57
    4    22 Urszula        Solarska              105.42 +  404: 361  155
    5    16 Monika         Laskowska             117.58 -  365: 373   68
    6    21 Arkadiusz      Łydka                 115.39 +  368: 360  165
    7    19 Ryszard        Żydaczewski           121.48 -  331: 497   71
    8    24 Piotr          Szałkiewicz           125.17 -  359: 405   75
    9    26 Anna           Fertig                100.00 +  396: 354  150
   10    22 Dariusz        Jarosławski           114.32 -  378: 398   64
   11    25 Jolanta        Chłopińska            119.12 +  381: 357  169
   12    23 Jerzy          Matyasik              123.65 +  405: 331  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Piotr Szałkiewicz 125.17 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Bronisław      Parada                100.00 +  433: 345  150
    2    14 Radosław       Jachna                129.81 -  338: 352   80
    3    20 Marta          Ćwiek                 105.73 +  328: 321  156
    4    14 Bartosz        Morawski              147.93 -  278: 419   98
    5    22 Michał         Alabrudziński         148.24 -  310: 457   98
    6    27 Grzegorz       Kwiecień              117.44 -  351: 466   67
    7    30 Ewa            Radzikowska           100.00 +  415: 406  150
    8    24 Maciej         Perzyński             125.21 +  405: 359  175
    9    20 Michał         Trumpus               130.57 +  405: 379  181
   10    15 Katarzyna      Małek                 127.45 +  404: 365  177
   11    10 Mariusz        Wrześniewski          144.32 +  428: 381  194
   12     9 Radosław       Jachna                129.81 -  289: 349   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Krzysztof Sporczyk 124.86 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  399: 259  150
    2     3 Natalia        Ogierman              116.17 +  423: 318  166
    3     2 Dariusz        Kosz                  153.18 -  366: 368  103
    4    17 Agnieszka      Sorokowska            100.00 +  554: 295  150
    5     4 Andrzej        Rechowicz             127.34 -  299: 441   77
    6    12 Łukasz         Sornek                121.58 +  429: 346  172
    7     9 Agnieszka      Krupka                127.63 -  345: 378   78
    8    11 Michał         Gawroński             128.88 +  361: 295  179
    9    11 Michał         Burak                 100.00 +  352: 230  150
   10     7 Bartosz        Morawski              147.93 +  390: 348  198
   11     5 Stanisław      Rydzik                150.28 -  394: 489  100
   12     8 Adam           Janicki               112.63 -  300: 362   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Jerzy Matyasik 123.65 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Ewa            Radzikowska           100.00 -  292: 337   50
    2    29 Krzysztof      Obremski              146.48 -  330: 366   96
    3    38 Andrzej        Klich                 100.00 +  390: 234  150
    4    28 Grzegorz       Kwiecień              117.44 +  387: 334  167
    5    19 Leszek         Stecuła               125.83 +  354: 348  176
    6    17 Michał         Alabrudziński         148.24 +  444: 372  198
    7    11 Agnieszka      Goniowska             125.61 -  337: 385   76
    8    14 Grzegorz       Kurowski              137.24 +  467: 382  187
    9    10 Bartosz        Morawski              147.93 -  391: 516   98
   10    19 Mariusz        Sylwestrzuk           128.28 -  309: 429   78
   11    15 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  340: 418   50
   12    23 Maciej         Perzyński             125.21 -  331: 405   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Łukasz Sornek 121.58 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Agnieszka      Sorokowska            100.00 +  384: 358  150
    2     7 Adam           Janicki               112.63 -  297: 398   63
    3    26 Monika         Laskowska             117.58 +  471: 321  168
    4     8 Kazimierz      Merklejn              146.34 -  363: 447   96
    5    21 Marcin         Radwański             106.55 +  335: 327  157
    6    12 Krzysztof      Sporczyk              124.86 -  346: 429   75
    7    16 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  415: 384  150
    8    12 Michał         Alabrudziński         148.24 -  331: 423   98
    9    16 Teresa         Pawlik                103.73 -  307: 333   54
   10    20 Michał         Trumpus               130.57 -  338: 373   81
   11    29 Anna           Stambulska            103.13 +  441: 315  153
   12    24 Michał         Borejko               114.83 -  254: 519   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Ryszard Żydaczewski 121.48 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  373: 279  150
    2    11 Katarzyna      Małek                 127.45 -  414: 457   77
    3    17 Anna           Fertig                100.00 +  382: 334  150
    4    20 Teresa         Pawlik                103.73 -  316: 425   54
    5    24 Mateusz        Żbikowski             142.37 -  315: 384   92
    6    28 Agnieszka      Sorokowska            100.00 +  353: 333  150
    7    19 Maciej         Perzyński             125.21 +  497: 331  175
    8    18 Radosław       Jachna                129.81 -  349: 450   80
    9    18 Grzegorz       Kurowski              137.24 -  350: 582   87
   10    25 Rafał          Skibicki              106.67 +  423: 334  157
   11    23 Natalia        Ogierman              116.17 +  343: 322  166
   12    15 Leszek         Stecuła               125.83 +  529: 326  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Mateusz Królikowski 120.96 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Marta          Świątkowska           100.00 +  364: 268  150
    2    16 Łukasz         Szałkiewicz           132.12 +  455: 380  182
    3     3 Katarzyna      Małek                 127.45 -  299: 377   77
    4    10 Agnieszka      Goniowska             125.61 -  380: 406   76
    5    23 Michał         Burak                 100.00 +  363: 361  150
    6    10 Adam           Janicki               112.63 -  338: 365   63
    7    15 Bartosz        Morawski              147.93 -  404: 419   98
    8    26 Anna           Stambulska            103.13 +  443: 271  153
    9    23 Ewa            Szałas                113.62 +  446: 348  164
   10    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  394: 335  150
   11    13 Grzegorz       Kurowski              137.24 -  362: 393   87
   12    13 Teresa         Pawlik                103.73 +  503: 394  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Jolanta Chłopińska 119.12 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Marcin         Łydka                 100.00 +  428: 253  150
    2    17 Bogusław       Szyszka               138.33 -  318: 340   88
    3    11 Agnieszka      Goniowska             125.61 -  325: 413   76
    4    32 Marta          Świątkowska           100.00 +  391: 371  150
    5    27 Radosław       Jachna                129.81 -  280: 438   80
    6    22 Dorota         Stachowska            117.59 -  276: 399   68
    7    31 Renata         Andracka              114.63 +  412: 364  165
    8    27 Krzysztof      Obremski              146.48 -  333: 506   96
    9    31 Michał         Borejko               114.83 +  406: 379  165
   10    24 Małgorzata     Szczygieł             125.55 -  390: 460   76
   11    25 Maciej         Perzyński             125.21 -  357: 381   75
   12    29 Ewa            Radzikowska           100.00 -  380: 455   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1239  / 12 103.25




	Ireneusz Kurzok 118.87 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  153.18 -  276: 505  103
    2    34 Kazimierz      Merklejn              146.34 -  339: 415   96
    3    39 Marcin         Łydka                 100.00 +  493: 215  150
    4    27 Michał         Burak                 100.00 -  331: 340   50
    5    32 Ryszard        Korpalski             111.84 +  334: 324  162
    6    31 Marta          Bajorek               107.07 +  398: 315  157
    7    18 Michał         Alabrudziński         148.24 -  355: 477   98
    8    29 Ewa            Szałas                113.62 -  338: 367   64
    9    25 Natalia        Ogierman              116.17 +  437: 362  166
   10    27 Marcin         Radwański             106.55 +  371: 325  157
   11    20 Michał         Trumpus               130.57 +  420: 401  181
   12    17 Mirosław       Uglik                 138.25 -  297: 418   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Barbara Łukaszewicz 118.82 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                150.28 -  360: 372  100
    2    25 Marta          Bajorek               107.07 +  388: 297  157
    3    30 Mariusz        Sylwestrzuk           128.28 +  409: 335  178
    4     6 Justyna        Górka                 140.63 -  326: 419   91
    5    25 Agnieszka      Sorokowska            100.00 +  359: 312  150
    6    13 Grzegorz       Kurowski              137.24 -  376: 429   87
    7    26 Natalia        Ogierman              116.17 +  319: 308  166
    8    15 Bronisław      Parada                100.00 +  463: 280  150
    9     8 Michał         Alabrudziński         148.24 -  378: 401   98
   10    12 Mariusz        Wrześniewski          144.32 -  322: 429   94
   11    17 Katarzyna      Małek                 127.45 +  406: 371  177
   12    16 Mateusz        Żbikowski             142.37 +  400: 376  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Dorota Stachowska 117.59 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 148.69 -  279: 488   99
    2    31 Michał         Borejko               114.83 -  379: 405   65
    3    34 Ryszard        Korpalski             111.84 +  478: 374  162
    4    24 Michał         Alabrudziński         148.24 -  402: 455   98
    5    28 Marta          Ćwiek                 105.73 +  415: 299  156
    6    22 Jolanta        Chłopińska            119.12 +  399: 276  169
    7    17 Beata          Wiączkowska           125.27 -  357: 431   75
    8    22 Urszula        Solarska              105.42 +  367: 316  155
    9    22 Marcin         Radwański             106.55 +  439: 308  157
   10    14 Monika         Laskowska             117.58 -  323: 407   68
   11    19 Mirosław       Uglik                 138.25 -  342: 392   88
   12    22 Sławomir       Wolski                110.50 -  319: 330   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Monika Laskowska 117.58 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Alabrudziński         148.24 -  369: 370   98
    2    21 Marcin         Ceglarek              113.23 +  386: 374  163
    3    26 Łukasz         Sornek                121.58 -  321: 471   72
    4    31 Marta          Bajorek               107.07 +  349: 266  157
    5    16 Maciej         Perzyński             125.21 +  373: 365  175
    6    15 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  418: 408  150
    7    10 Grzegorz       Kurowski              137.24 +  338: 300  187
    8     8 Stanisław      Rydzik                150.28 -  390: 414  100
    9     9 Agnieszka      Goniowska             125.61 -  327: 423   76
   10    14 Dorota         Stachowska            117.59 +  407: 323  168
   11     9 Krzysztof      Obremski              146.48 -  331: 511   96
   12    19 Michał         Burak                 100.00 +  484: 356  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Grzegorz Kwiecień 117.44 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Morawski              147.93 -  347: 436   98
    2    32 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  399: 296  150
    3    12 Łukasz         Szałkiewicz           132.12 -  351: 484   82
    4    28 Jerzy          Matyasik              123.65 -  334: 387   74
    5    33 Leszek         Kilian                100.00 +  377: 341  150
    6    27 Piotr          Szałkiewicz           125.17 +  466: 351  175
    7    21 Ewa            Szałas                113.62 +  347: 250  164
    8    19 Marcin         Radwański             106.55 +  402: 287  157
    9     7 Dawid          Pikul                 141.38 -  229: 637   91
   10    16 Teresa         Pawlik                103.73 +  381: 303  154
   11    12 Łukasz         Bobowski              137.62 +  372: 239  188
   12    10 Przemysław     Pawlic                103.84 -  353: 365   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Natalia Ogierman 116.17 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Obremski              146.48 +  487: 355  196
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              124.86 -  318: 423   75
    3    13 Anna           Stambulska            103.13 -  382: 388   53
    4    21 Michał         Borejko               114.83 -  325: 372   65
    5    29 Dominik        Piasecki              131.89 -  328: 441   82
    6    33 Wojciech       Gonet                 100.00 +  574: 253  150
    7    26 Barbara        Łukaszewicz           118.82 -  308: 319   69
    8    30 Leszek         Kilian                100.00 +  344: 284  150
    9    25 Ireneusz       Kurzok                118.87 -  362: 437   69
   10    29 Urszula        Solarska              105.42 +  389: 301  155
   11    23 Ryszard        Żydaczewski           121.48 -  322: 343   71
   12    28 Bronisław      Parada                100.00 +  386: 356  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Arkadiusz Łydka 115.39 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kazimierz      Merklejn              146.34 +  389: 338  196
    2     5 Agnieszka      Krupka                127.63 +  380: 301  178
    3     5 Kamil          Górka                 148.69 -  296: 524   99
    4    15 Krzysztof      Obremski              146.48 -  333: 339   96
    5    20 Michał         Trumpus               130.57 -  355: 482   81
    6    21 Maciej         Perzyński             125.21 -  360: 368   75
    7    33 Leszek         Kilian                100.00 +  400: 370  150
    8    20 Teresa         Pawlik                103.73 -  339: 363   54
    9    27 Ewa            Radzikowska           100.00 +  351: 338  150
   10    23 Bronisław      Parada                100.00 +  448: 394  150
   11    21 Małgorzata     Szczygieł             125.55 +  415: 381  176
   12    18 Beata          Wiączkowska           125.27 -  354: 375   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Michał  Borejko 114.83 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Wrześniewski          144.32 -  349: 437   94
    2    31 Dorota         Stachowska            117.59 +  405: 379  168
    3    27 Agnieszka      Sorokowska            100.00 -  306: 352   50
    4    21 Natalia        Ogierman              116.17 +  372: 325  166
    5    15 Adam           Janicki               112.63 -  351: 449   63
    6    30 Karolina       Alferowicz            100.00 -  335: 418   50
    7    32 Marta          Świątkowska           100.00 +  387: 283  150
    8    21 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  394: 408   50
    9    31 Jolanta        Chłopińska            119.12 -  379: 406   69
   10    31 Leszek         Kilian                100.00 +  360: 333  150
   11    28 Ewa            Szałas                113.62 +  360: 310  164
   12    24 Łukasz         Sornek                121.58 +  519: 254  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Renata Andracka 114.63 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mateusz        Żbikowski             142.37 +  412: 358  192
    2     2 Kamil          Górka                 148.69 -  328: 393   99
    3    16 Andrzej        Rechowicz             127.34 -  329: 448   77
    4    34 Karolina       Alferowicz            100.00 +  384: 307  150
    5    14 Łukasz         Szałkiewicz           132.12 -  357: 406   82
    6    25 Marcin         Radwański             106.55 -  334: 364   57
    7    31 Jolanta        Chłopińska            119.12 -  364: 412   69
    8    34 Anna           Bogucka               100.00 +  404: 312  150
    9    30 Anna           Stambulska            103.13 -  340: 378   53
   10    32 Ryszard        Korpalski             111.84 +  309: 292  162
   11    31 Marta          Bajorek               107.07 -  338: 383   57
   12    30 Urszula        Solarska              105.42 +  390: 364  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Dariusz  Jarosławski 114.32 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Pikul                 141.38 -  320: 479   91
    2    24 Leszek         Stecuła               125.83 -  376: 385   76
    3    32 Marta          Bajorek               107.07 -  305: 330   57
    4    37 Anna           Bogucka               100.00 -  326: 365   50
    5    38 Andrzej        Klich                 100.00 +  378: 321  150
    6    38 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  400: 338  150
    7    35 Agnieszka      Sorokowska            100.00 +  352: 315  150
    8    23 Michał         Trumpus               130.57 -  325: 400   81
    9    29 Paweł          Mazurek               106.74 +  396: 297  157
   10    22 Maciej         Perzyński             125.21 +  398: 378  175
   11    22 Teresa         Pawlik                103.73 -  239: 372   54
   12    27 Marta          Bajorek               107.07 -  345: 375   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Ewa Szałas 113.62 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Justyna        Górka                 140.63 -  357: 398   91
    2    28 Anna           Bogucka               100.00 +  333: 245  150
    3    23 Michał         Trumpus               130.57 +  419: 365  181
    4    13 Stanisław      Rydzik                150.28 -  301: 495  100
    5    18 Bronisław      Parada                100.00 -  321: 430   50
    6    23 Sławomir       Wolski                110.50 +  354: 333  161
    7    21 Grzegorz       Kwiecień              117.44 -  250: 347   67
    8    29 Ireneusz       Kurzok                118.87 +  367: 338  169
    9    23 Mateusz        Królikowski           120.96 -  348: 446   71
   10    28 Beata          Wiączkowska           125.27 -  345: 404   75
   11    28 Michał         Borejko               114.83 -  310: 360   65
   12    32 Marcin         Radwański             106.55 -  307: 342   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Marcin Ceglarek 113.23 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bogusław       Szyszka               138.33 -  324: 354   88
    2    21 Monika         Laskowska             117.58 -  374: 386   68
    3    31 Marcin         Radwański             106.55 -  334: 400   57
    4    36 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  414: 351  150
    5    30 Mirosław       Uglik                 138.25 -  292: 410   88
    6    36 Leszek         Kilian                100.00 -  330: 402   50
    7    36 Anna           Bogucka               100.00 -  307: 338   50
    8    35 Anna           Fertig                100.00 -  357: 368   50
    9    36 Marta          Świątkowska           100.00 +  426: 317  150
   10    34 Marta          Bajorek               107.07 -  355: 390   57
   11    36 Marcin         Łydka                 100.00 +  518: 175  150
   12    34 Anna           Fertig                100.00 +  490: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1108  / 12  92.33




	Adam Janicki 112.63 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mirosław       Uglik                 138.25 +  473: 324  188
    2     7 Łukasz         Sornek                121.58 +  398: 297  172
    3     7 Małgorzata     Szczygieł             125.55 -  361: 422   76
    4    12 Agnieszka      Krupka                127.63 -  381: 392   78
    5    15 Michał         Borejko               114.83 +  449: 351  165
    6    10 Mateusz        Królikowski           120.96 +  365: 338  171
    7    12 Maciej         Sancewicz             130.69 +  341: 306  181
    8     4 Justyna        Górka                 140.63 -  293: 471   91
    9    13 Radosław       Jachna                129.81 -  323: 382   80
   10    11 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  421: 394  150
   11    14 Michał         Burak                 100.00 +  413: 353  150
   12     8 Krzysztof      Sporczyk              124.86 +  362: 300  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Ryszard Korpalski 111.84 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Bobowski              137.62 -  278: 376   88
    2    33 Bronisław      Parada                100.00 -  278: 414   50
    3    34 Dorota         Stachowska            117.59 -  374: 478   68
    4    39 Marcin         Łydka                 100.00 +  329: 166  150
    5    32 Ireneusz       Kurzok                118.87 -  324: 334   69
    6    35 Urszula        Solarska              105.42 -  341: 343   55
    7    38 Andrzej        Klich                 100.00 -  321: 333   50
    8    36 Wojciech       Gonet                 100.00 +  326: 320  150
    9    33 Marta          Ćwiek                 105.73 +  377: 360  156
   10    32 Renata         Andracka              114.63 -  292: 309   65
   11    35 Leszek         Kilian                100.00 +  372: 302  150
   12    33 Anna           Stambulska            103.13 +  383: 322  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Sławomir Wolski 110.50 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Kurowski              137.24 -  337: 375   87
    2    36 Karolina       Alferowicz            100.00 +  493: 274  150
    3    10 Łukasz         Bobowski              137.62 -  352: 379   88
    4    23 Dominik        Piasecki              131.89 +  379: 320  182
    5    17 Anna           Stambulska            103.13 -  332: 341   53
    6    23 Ewa            Szałas                113.62 -  333: 354   64
    7    28 Mirosław       Uglik                 138.25 -  404: 474   88
    8    32 Marta          Świątkowska           100.00 +  359: 340  150
    9    28 Urszula        Solarska              105.42 +  439: 388  155
   10    21 Michał         Gawroński             128.88 +  440: 291  179
   11    18 Beata          Wiączkowska           125.27 -  322: 347   75
   12    22 Dorota         Stachowska            117.59 +  330: 319  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Marta Bajorek 107.07 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jan            Mrozowski             136.70 -  302: 484   87
    2    25 Barbara        Łukaszewicz           118.82 -  297: 388   69
    3    32 Dariusz        Jarosławski           114.32 +  330: 305  164
    4    31 Monika         Laskowska             117.58 -  266: 349   68
    5    34 Urszula        Solarska              105.42 +  351: 329  155
    6    31 Ireneusz       Kurzok                118.87 -  315: 398   69
    7    34 Anna           Fertig                100.00 +  448: 351  150
    8    28 Mirosław       Uglik                 138.25 -  276: 514   88
    9    32 Leszek         Stecuła               125.83 -  281: 426   76
   10    34 Marcin         Ceglarek              113.23 +  390: 355  163
   11    31 Renata         Andracka              114.63 +  383: 338  165
   12    27 Dariusz        Jarosławski           114.32 +  375: 345  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Paweł Mazurek 106.74 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Łukasz         Szałkiewicz           132.12 -  322: 428   82
    2    23 Mariusz        Sylwestrzuk           128.28 +  434: 426  178
    3    25 Przemysław     Pawlic                103.84 -  323: 358   54
    4    30 Mateusz        Żbikowski             142.37 -  364: 367   92
    5    31 Marta          Świątkowska           100.00 -  390: 407   50
    6    34 Marta          Ćwiek                 105.73 +  343: 211  156
    7    29 Leszek         Stecuła               125.83 +  451: 293  176
    8    25 Rafał          Skibicki              106.67 -  299: 354   57
    9    29 Dariusz        Jarosławski           114.32 -  297: 396   64
   10    33 Anna           Fertig                100.00 +  345: 339  150
   11    30 Marcin         Radwański             106.55 +  350: 310  157
   12    25 Michał         Gawroński             128.88 -  392: 433   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Rafał Skibicki 106.67 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dominik        Piasecki              131.89 +  389: 374  182
    2     6 Dawid          Pikul                 141.38 -  352: 478   91
    3    15 Maciej         Perzyński             125.21 +  412: 394  175
    4     7 Łukasz         Szałkiewicz           132.12 +  443: 343  182
    5    12 Przemysław     Pawlic                103.84 -  350: 352   54
    6    19 Mateusz        Żbikowski             142.37 -  282: 402   92
    7    24 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  224: 490   50
    8    25 Paweł          Mazurek               106.74 +  354: 299  157
    9    21 Krzysztof      Obremski              146.48 -  330: 448   96
   10    25 Ryszard        Żydaczewski           121.48 -  334: 423   71
   11    27 Ewa            Radzikowska           100.00 +  378: 304  150
   12    26 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  295: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Marcin Radwański 106.55 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Sancewicz             130.69 -  296: 318   81
    2    27 Agnieszka      Sorokowska            100.00 -  304: 316   50
    3    31 Marcin         Ceglarek              113.23 +  400: 334  163
    4    29 Wojciech       Gonet                 100.00 +  385: 309  150
    5    21 Łukasz         Sornek                121.58 -  327: 335   72
    6    25 Renata         Andracka              114.63 +  364: 334  165
    7    22 Krzysztof      Obremski              146.48 +  370: 329  196
    8    19 Grzegorz       Kwiecień              117.44 -  287: 402   67
    9    22 Dorota         Stachowska            117.59 -  308: 439   68
   10    27 Ireneusz       Kurzok                118.87 -  325: 371   69
   11    30 Paweł          Mazurek               106.74 -  310: 350   57
   12    32 Ewa            Szałas                113.62 +  342: 307  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Marta Ćwiek 105.73 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Michał         Trumpus               130.57 -  203: 418   81
    2    39 Mirosław       Uglik                 138.25 +  501: 304  188
    3    20 Piotr          Szałkiewicz           125.17 -  321: 328   75
    4    26 Bronisław      Parada                100.00 -  360: 418   50
    5    28 Dorota         Stachowska            117.59 -  299: 415   68
    6    34 Paweł          Mazurek               106.74 -  211: 343   57
    7    39 Marcin         Łydka                 100.00 +  411: 208  150
    8    31 Mariusz        Sylwestrzuk           128.28 -  437: 441   78
    9    33 Ryszard        Korpalski             111.84 -  360: 377   62
   10    35 Anna           Bogucka               100.00 +  354: 307  150
   11    34 Wojciech       Gonet                 100.00 -  298: 372   50
   12    35 Anna           Bogucka               100.00 +  393: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58




	Urszula Solarska 105.42 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Radosław       Jachna                129.81 -  338: 369   80
    2    35 Marta          Świątkowska           100.00 +  405: 268  150
    3    14 Justyna        Górka                 140.63 -  317: 512   91
    4    22 Maciej         Perzyński             125.21 -  361: 404   75
    5    34 Marta          Bajorek               107.07 -  329: 351   57
    6    35 Ryszard        Korpalski             111.84 +  343: 341  162
    7    27 Mariusz        Sylwestrzuk           128.28 +  380: 315  178
    8    22 Dorota         Stachowska            117.59 -  316: 367   68
    9    28 Sławomir       Wolski                110.50 -  388: 439   61
   10    29 Natalia        Ogierman              116.17 -  301: 389   66
   11    33 Andrzej        Klich                 100.00 +  357: 286  150
   12    30 Renata         Andracka              114.63 -  364: 390   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 12 100.25




	Przemysław Pawlic 103.84 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Suchanek              129.37 -  327: 375   79
    2    38 Marcin         Łydka                 100.00 +  357: 244  150
    3    25 Paweł          Mazurek               106.74 +  358: 323  157
    4    16 Leszek         Stecuła               125.83 +  349: 306  176
    5    12 Rafał          Skibicki              106.67 +  352: 350  157
    6     7 Katarzyna      Małek                 127.45 +  426: 360  177
    7     4 Łukasz         Bobowski              137.62 -  336: 389   88
    8     9 Andrzej        Rechowicz             127.34 -  278: 518   77
    9    14 Dominik        Piasecki              131.89 +  405: 317  182
   10     9 Agnieszka      Goniowska             125.61 +  464: 314  176
   11     7 Agnieszka      Krupka                127.63 -  340: 561   78
   12    10 Grzegorz       Kwiecień              117.44 +  365: 353  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Teresa Pawlik 103.73 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Gawroński             128.88 -  336: 418   79
    2    37 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  324: 403   50
    3    33 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  562: 258  150
    4    20 Ryszard        Żydaczewski           121.48 +  425: 316  171
    5    13 Beata          Wiączkowska           125.27 -  341: 405   75
    6    20 Krzysztof      Obremski              146.48 +  566: 321  196
    7    14 Mariusz        Wrześniewski          144.32 -  246: 534   94
    8    20 Arkadiusz      Łydka                 115.39 +  363: 339  165
    9    16 Łukasz         Sornek                121.58 +  333: 307  172
   10    16 Grzegorz       Kwiecień              117.44 -  303: 381   67
   11    22 Dariusz        Jarosławski           114.32 +  372: 239  164
   12    13 Mateusz        Królikowski           120.96 -  394: 503   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Anna Stambulska 103.13 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mariusz        Sylwestrzuk           128.28 +  431: 367  178
    2    15 Małgorzata     Szczygieł             125.55 -  314: 367   76
    3    13 Natalia        Ogierman              116.17 +  388: 382  166
    4     9 Michał         Gawroński             128.88 -  285: 343   79
    5    17 Sławomir       Wolski                110.50 +  341: 332  161
    6    16 Bronisław      Parada                100.00 -  304: 397   50
    7    23 Dominik        Piasecki              131.89 -  373: 418   82
    8    26 Mateusz        Królikowski           120.96 -  271: 443   71
    9    30 Renata         Andracka              114.63 +  378: 340  165
   10    26 Leszek         Stecuła               125.83 -  251: 397   76
   11    29 Łukasz         Sornek                121.58 -  315: 441   72
   12    33 Ryszard        Korpalski             111.84 -  322: 383   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Karolina Alferowicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Agnieszka      Krupka                127.63 -  263: 483   78
    2    36 Sławomir       Wolski                110.50 -  274: 493   61
    3    36 Leszek         Kilian                100.00 +  338: 282  150
    4    34 Renata         Andracka              114.63 -  307: 384   65
    5    35 Anna           Fertig                100.00 +  384: 298  150
    6    30 Michał         Borejko               114.83 +  418: 335  165
    7    25 Michał         Burak                 100.00 -  318: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     719  /  7 102.71




	Anna  Bogucka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Katarzyna      Małek                 127.45 -  294: 448   77
    2    28 Ewa            Szałas                113.62 -  245: 333   64
    3    35 Michał         Burak                 100.00 -  259: 378   50
    4    37 Dariusz        Jarosławski           114.32 +  365: 326  164
    5    36 Ewa            Radzikowska           100.00 -  233: 404   50
    6    37 Anna           Fertig                100.00 -  334: 404   50
    7    36 Marcin         Ceglarek              113.23 +  338: 307  163
    8    34 Renata         Andracka              114.63 -  312: 404   65
    9    34 Wojciech       Gonet                 100.00 -  279: 356   50
   10    35 Marta          Ćwiek                 105.73 -  307: 354   56
   11    37 PAUZA
   12    35 Marta          Ćwiek                 105.73 -  266: 393   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     845  / 11  76.82




	Michał Burak 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Rechowicz             127.34 -  323: 414   77
    2    22 Anna           Fertig                100.00 -  316: 367   50
    3    35 Anna           Bogucka               100.00 +  378: 259  150
    4    27 Ireneusz       Kurzok                118.87 +  340: 331  169
    5    23 Mateusz        Królikowski           120.96 -  361: 363   71
    6    24 Leszek         Stecuła               125.83 +  501: 207  176
    7    25 Karolina       Alferowicz            100.00 +  329: 318  150
    8    13 Katarzyna      Małek                 127.45 +  386: 370  177
    9    11 Krzysztof      Sporczyk              124.86 -  230: 352   75
   10    18 Mirosław       Uglik                 138.25 +  349: 279  188
   11    14 Adam           Janicki               112.63 -  353: 413   63
   12    19 Monika         Laskowska             117.58 -  356: 484   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Leszek Dobrowolski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Leszek         Stecuła               125.83 +  460: 364  176
    2     9 Grzegorz       Kurowski              137.24 +  405: 318  187
    3     8 Radosław       Jachna                129.81 +  442: 267  180
    4     3 Łukasz         Bobowski              137.62 -  372: 515   88
    5     8 Małgorzata     Szczygieł             125.55 -  302: 476   76
    6    15 Monika         Laskowska             117.58 -  408: 418   68
    7    16 Łukasz         Sornek                121.58 -  384: 415   72
    8    21 Michał         Borejko               114.83 +  408: 394  165
    9    15 Bronisław      Parada                100.00 +  387: 355  150
   10    11 Adam           Janicki               112.63 -  394: 421   63
   11    15 Jerzy          Matyasik              123.65 +  418: 340  174
   12    11 Grzegorz       Kurowski              137.24 +  422: 311  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Anna Fertig 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Agnieszka      Goniowska             125.61 -  369: 462   76
    2    22 Michał         Burak                 100.00 +  367: 316  150
    3    17 Ryszard        Żydaczewski           121.48 -  334: 382   71
    4    33 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  340: 416   50
    5    35 Karolina       Alferowicz            100.00 -  298: 384   50
    6    37 Anna           Bogucka               100.00 +  404: 334  150
    7    34 Marta          Bajorek               107.07 -  351: 448   57
    8    35 Marcin         Ceglarek              113.23 +  368: 357  163
    9    26 Maciej         Perzyński             125.21 -  354: 396   75
   10    33 Paweł          Mazurek               106.74 -  339: 345   57
   11    32 Marta          Świątkowska           100.00 -  264: 342   50
   12    34 Marcin         Ceglarek              113.23 -  351: 490   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1012  / 12  84.33




	Wojciech Gonet 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Małgorzata     Szczygieł             125.55 -  353: 364   76
    2    30 Andrzej        Klich                 100.00 +  425: 223  150
    3    19 Krzysztof      Obremski              146.48 -  306: 500   96
    4    29 Marcin         Radwański             106.55 -  309: 385   57
    5    37 Mariusz        Sylwestrzuk           128.28 -  303: 466   78
    6    33 Natalia        Ogierman              116.17 -  253: 574   66
    7    37 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  434: 319  150
    8    36 Ryszard        Korpalski             111.84 -  320: 326   62
    9    34 Anna           Bogucka               100.00 +  356: 279  150
   10    30 Ewa            Radzikowska           100.00 -  343: 398   50
   11    34 Marta          Ćwiek                 105.73 +  372: 298  156
   12    31 Marta          Świątkowska           100.00 -  247: 417   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 12  95.08




	Leszek Kilian 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Beata          Wiączkowska           125.27 -  297: 423   75
    2    26 Mateusz        Żbikowski             142.37 -  336: 339   92
    3    36 Karolina       Alferowicz            100.00 -  282: 338   50
    4    35 Mariusz        Sylwestrzuk           128.28 +  325: 312  178
    5    33 Grzegorz       Kwiecień              117.44 -  341: 377   67
    6    36 Marcin         Ceglarek              113.23 +  402: 330  163
    7    33 Arkadiusz      Łydka                 115.39 -  370: 400   65
    8    30 Natalia        Ogierman              116.17 -  284: 344   66
    9    35 Andrzej        Klich                 100.00 +  386: 326  150
   10    31 Michał         Borejko               114.83 -  333: 360   65
   11    35 Ryszard        Korpalski             111.84 -  302: 372   62
   12    37 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1033  / 11  93.91




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Maciej         Perzyński             125.21 -  288: 451   75
    2    30 Wojciech       Gonet                 100.00 -  223: 425   50
    3    38 Jerzy          Matyasik              123.65 -  234: 390   74
    4    38 Mirosław       Uglik                 138.25 -  273: 378   88
    5    38 Dariusz        Jarosławski           114.32 -  321: 378   64
    6    39 Marcin         Łydka                 100.00 +  305: 245  150
    7    38 Ryszard        Korpalski             111.84 +  333: 321  162
    8    33 Ewa            Radzikowska           100.00 -  264: 431   50
    9    35 Leszek         Kilian                100.00 -  326: 386   50
   10    37 PAUZA
   11    33 Urszula        Solarska              105.42 -  286: 357   55
   12    36 Marcin         Łydka                 100.00 +  346: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     968  / 11  88.00




	Bronisław Parada 100.00 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Piotr          Szałkiewicz           125.17 -  345: 433   75
    2    33 Ryszard        Korpalski             111.84 +  414: 278  162
    3    22 Grzegorz       Kurowski              137.24 -  361: 422   87
    4    26 Marta          Ćwiek                 105.73 +  418: 360  156
    5    18 Ewa            Szałas                113.62 +  430: 321  164
    6    16 Anna           Stambulska            103.13 +  397: 304  153
    7     5 Kazimierz      Merklejn              146.34 -  376: 451   96
    8    15 Barbara        Łukaszewicz           118.82 -  280: 463   69
    9    15 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  355: 387   50
   10    23 Arkadiusz      Łydka                 115.39 -  394: 448   65
   11    26 Michał         Gawroński             128.88 -  312: 369   79
   12    28 Natalia        Ogierman              116.17 -  356: 386   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Krzysztof      Sporczyk              124.86 -  259: 399   75
    2    37 Teresa         Pawlik                103.73 +  403: 324  154
    3    28 Kazimierz      Merklejn              146.34 -  242: 497   96
    4    33 Anna           Fertig                100.00 +  416: 340  150
    5    26 Grzegorz       Kurowski              137.24 -  275: 564   87
    6    29 Ewa            Radzikowska           100.00 +  391: 376  150
    7    24 Rafał          Skibicki              106.67 +  490: 224  157
    8    16 Małgorzata     Szczygieł             125.55 +  446: 321  176
    9    12 Tomasz         Suchanek              129.37 -  313: 439   79
   10    17 Mateusz        Królikowski           120.96 -  335: 394   71
   11    24 Dominik        Piasecki              131.89 -  281: 410   82
   12    26 Rafał          Skibicki              106.67 -  271: 295   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Ewa Radzikowska 100.00 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Jerzy          Matyasik              123.65 +  337: 292  174
    2    18 Beata          Wiączkowska           125.27 -  318: 380   75
    3    29 Leszek         Stecuła               125.83 -  382: 471   76
    4    25 Michał         Trumpus               130.57 -  357: 393   81
    5    36 Anna           Bogucka               100.00 +  404: 233  150
    6    29 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  376: 391   50
    7    30 Piotr          Szałkiewicz           125.17 -  406: 415   75
    8    33 Andrzej        Klich                 100.00 +  431: 264  150
    9    27 Arkadiusz      Łydka                 115.39 -  338: 351   65
   10    30 Wojciech       Gonet                 100.00 +  398: 343  150
   11    27 Rafał          Skibicki              106.67 -  304: 378   57
   12    29 Jolanta        Chłopińska            119.12 +  455: 380  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Agnieszka Sorokowska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Łukasz         Sornek                121.58 -  358: 384   72
    2    27 Marcin         Radwański             106.55 +  316: 304  157
    3    27 Michał         Borejko               114.83 +  352: 306  165
    4    17 Krzysztof      Sporczyk              124.86 -  295: 554   75
    5    25 Barbara        Łukaszewicz           118.82 -  312: 359   69
    6    28 Ryszard        Żydaczewski           121.48 -  333: 353   71
    7    35 Dariusz        Jarosławski           114.32 -  315: 352   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     673  /  7  96.14




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Ryszard        Żydaczewski           121.48 -  279: 373   71
    2    32 Grzegorz       Kwiecień              117.44 -  296: 399   67
    3    33 Teresa         Pawlik                103.73 -  258: 562   54
    4    36 Marcin         Ceglarek              113.23 -  351: 414   63
    5    39 Marcin         Łydka                 100.00 +  363: 245  150
    6    38 Dariusz        Jarosławski           114.32 -  338: 400   64
    7    37 Wojciech       Gonet                 100.00 -  319: 434   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     519  /  7  74.14




	Marta Świątkowska 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Mateusz        Królikowski           120.96 -  268: 364   71
    2    35 Urszula        Solarska              105.42 -  268: 405   55
    3    37 Mirosław       Uglik                 138.25 +  378: 337  188
    4    32 Jolanta        Chłopińska            119.12 -  371: 391   69
    5    31 Paweł          Mazurek               106.74 +  407: 390  157
    6    26 Dominik        Piasecki              131.89 -  318: 432   82
    7    32 Michał         Borejko               114.83 -  283: 387   65
    8    32 Sławomir       Wolski                110.50 -  340: 359   61
    9    36 Marcin         Ceglarek              113.23 -  317: 426   63
   10    36 Marcin         Łydka                 100.00 +  451: 160  150
   11    32 Anna           Fertig                100.00 +  342: 264  150
   12    31 Wojciech       Gonet                 100.00 +  417: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Marcin Łydka 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Jolanta        Chłopińska            119.12 -  253: 428   69
    2    38 Przemysław     Pawlic                103.84 -  244: 357   54
    3    39 Ireneusz       Kurzok                118.87 -  215: 493   69
    4    39 Ryszard        Korpalski             111.84 -  166: 329   62
    5    39 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  245: 363   50
    6    39 Andrzej        Klich                 100.00 -  245: 305   50
    7    39 Marta          Ćwiek                 105.73 -  208: 411   56
    8    37 Leszek         Stecuła               125.83 -  226: 519   76
    9    37 PAUZA
   10    36 Marta          Świątkowska           100.00 -  160: 451   50
   11    36 Marcin         Ceglarek              113.23 -  175: 518   63
   12    36 Andrzej        Klich                 100.00 -  315: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     649  / 11  59.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Ireneusz       Kurzok                505: 276
   2 Barbara        Łukaszewicz          - Stanisław      Rydzik                360: 372
   3 Kamil          Górka                - Dorota         Stachowska            488: 279
   4 Monika         Laskowska            - Michał         Alabrudziński         369: 370
   5 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Kwiecień              436: 347
   6 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Obremski              487: 355
   7 Kazimierz      Merklejn             - Arkadiusz      Łydka                 338: 389
   8 Michał         Borejko              - Mariusz        Wrześniewski          349: 437
   9 Mateusz        Żbikowski            - Renata         Andracka              358: 412
  10 Dariusz        Jarosławski          - Dawid          Pikul                 320: 479
  11 Justyna        Górka                - Ewa            Szałas                398: 357
  12 Marcin         Ceglarek             - Bogusław       Szyszka               324: 354
  13 Mirosław       Uglik                - Adam           Janicki               324: 473
  14 Ryszard        Korpalski            - Łukasz         Bobowski              278: 376
  15 Grzegorz       Kurowski             - Sławomir       Wolski                375: 337
  16 Marta          Bajorek              - Jan            Mrozowski             302: 484
  17 Łukasz         Szałkiewicz          - Paweł          Mazurek               428: 322
  18 Rafał          Skibicki             - Dominik        Piasecki              389: 374
  19 Maciej         Sancewicz            - Marcin         Radwański             318: 296
  20 Marta          Ćwiek                - Michał         Trumpus               203: 418
  21 Radosław       Jachna               - Urszula        Solarska              369: 338
  22 Przemysław     Pawlic               - Tomasz         Suchanek              327: 375
  23 Michał         Gawroński            - Teresa         Pawlik                418: 336
  24 Anna           Stambulska           - Mariusz        Sylwestrzuk           431: 367
  25 Agnieszka      Krupka               - Karolina       Alferowicz            483: 263
  26 Anna           Bogucka              - Katarzyna      Małek                 294: 448
  27 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Burak                 414: 323
  28 Leszek         Dobrowolski          - Leszek         Stecuła               460: 364
  29 Agnieszka      Goniowska            - Anna           Fertig                462: 369
  30 Wojciech       Gonet                - Małgorzata     Szczygieł             353: 364
  31 Beata          Wiączkowska          - Leszek         Kilian                423: 297
  32 Andrzej        Klich                - Maciej         Perzyński             288: 451
  33 Piotr          Szałkiewicz          - Bronisław      Parada                433: 345
  34 Ziemowit       Pazda                - Krzysztof      Sporczyk              259: 399
  35 Jerzy          Matyasik             - Ewa            Radzikowska           292: 337
  36 Agnieszka      Sorokowska           - Łukasz         Sornek                358: 384
  37 Ryszard        Żydaczewski          - Jolanta        Sylwestrzuk           373: 279
  38 Marta          Świątkowska          - Mateusz        Królikowski           268: 364
  39 Jolanta        Chłopińska           - Marcin         Łydka                 428: 253


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Andrzej        Rechowicz             424: 373
   2 Renata         Andracka             - Kamil          Górka                 328: 393
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Natalia        Ogierman              423: 318
   4 Jan            Mrozowski            - Justyna        Górka                 412: 403
   5 Arkadiusz      Łydka                - Agnieszka      Krupka                380: 301
   6 Dawid          Pikul                - Rafał          Skibicki              478: 352
   7 Adam           Janicki              - Łukasz         Sornek                398: 297
   8 Łukasz         Bobowski             - Agnieszka      Goniowska             463: 363
   9 Leszek         Dobrowolski          - Grzegorz       Kurowski              405: 318
  10 Tomasz         Suchanek             - Maciej         Perzyński             458: 340
  11 Katarzyna      Małek                - Ryszard        Żydaczewski           457: 414
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Stanisław      Rydzik                405: 385
  13 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Morawski              317: 438
  14 Piotr          Szałkiewicz          - Radosław       Jachna                338: 352
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Anna           Stambulska            367: 314
  16 Mateusz        Królikowski          - Łukasz         Szałkiewicz           455: 380
  17 Bogusław       Szyszka              - Jolanta        Chłopińska            340: 318
  18 Ewa            Radzikowska          - Beata          Wiączkowska           318: 380
  19 Michał         Trumpus              - Maciej         Sancewicz             340: 415
  20 Dominik        Piasecki             - Michał         Gawroński             358: 349
  21 Marcin         Ceglarek             - Monika         Laskowska             374: 386
  22 Anna           Fertig               - Michał         Burak                 367: 316
  23 Paweł          Mazurek              - Mariusz        Sylwestrzuk           434: 426
  24 Leszek         Stecuła              - Dariusz        Jarosławski           385: 376
  25 Barbara        Łukaszewicz          - Marta          Bajorek               388: 297
  26 Leszek         Kilian               - Mateusz        Żbikowski             336: 339
  27 Marcin         Radwański            - Agnieszka      Sorokowska            304: 316
  28 Ewa            Szałas               - Anna           Bogucka               333: 245
  29 Krzysztof      Obremski             - Jerzy          Matyasik              366: 330
  30 Wojciech       Gonet                - Andrzej        Klich                 425: 223
  31 Dorota         Stachowska           - Michał         Borejko               379: 405
  32 Grzegorz       Kwiecień             - Jolanta        Sylwestrzuk           399: 296
  33 Bronisław      Parada               - Ryszard        Korpalski             414: 278
  34 Ireneusz       Kurzok               - Kazimierz      Merklejn              339: 415
  35 Urszula        Solarska             - Marta          Świątkowska           405: 268
  36 Karolina       Alferowicz           - Sławomir       Wolski                274: 493
  37 Teresa         Pawlik               - Ziemowit       Pazda                 324: 403
  38 Marcin         Łydka                - Przemysław     Pawlic                244: 357
  39 Mirosław       Uglik                - Marta          Ćwiek                 304: 501


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Suchanek             - Dawid          Pikul                 336: 482
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Kosz                  366: 368
   3 Mateusz        Królikowski          - Katarzyna      Małek                 299: 377
   4 Beata          Wiączkowska          - Jan            Mrozowski             368: 387
   5 Arkadiusz      Łydka                - Kamil          Górka                 296: 524
   6 Bartosz        Morawski             - Maciej         Sancewicz             349: 374
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Adam           Janicki               422: 361
   8 Radosław       Jachna               - Leszek         Dobrowolski           267: 442
   9 Bogusław       Szyszka              - Mariusz        Wrześniewski          303: 382
  10 Sławomir       Wolski               - Łukasz         Bobowski              352: 379
  11 Agnieszka      Goniowska            - Jolanta        Chłopińska            413: 325
  12 Łukasz         Szałkiewicz          - Grzegorz       Kwiecień              484: 351
  13 Anna           Stambulska           - Natalia        Ogierman              388: 382
  14 Justyna        Górka                - Urszula        Solarska              512: 317
  15 Maciej         Perzyński            - Rafał          Skibicki              394: 412
  16 Renata         Andracka             - Andrzej        Rechowicz             329: 448
  17 Anna           Fertig               - Ryszard        Żydaczewski           334: 382
  18 Agnieszka      Krupka               - Dominik        Piasecki              330: 316
  19 Krzysztof      Obremski             - Wojciech       Gonet                 500: 306
  20 Marta          Ćwiek                - Piotr          Szałkiewicz           321: 328
  21 Michał         Gawroński            - Mateusz        Żbikowski             480: 273
  22 Bronisław      Parada               - Grzegorz       Kurowski              361: 422
  23 Michał         Trumpus              - Ewa            Szałas                365: 419
  24 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         474: 359
  25 Przemysław     Pawlic               - Paweł          Mazurek               358: 323
  26 Łukasz         Sornek               - Monika         Laskowska             471: 321
  27 Agnieszka      Sorokowska           - Michał         Borejko               352: 306
  28 Ziemowit       Pazda                - Kazimierz      Merklejn              242: 497
  29 Ewa            Radzikowska          - Leszek         Stecuła               382: 471
  30 Mariusz        Sylwestrzuk          - Barbara        Łukaszewicz           335: 409
  31 Marcin         Radwański            - Marcin         Ceglarek              400: 334
  32 Marta          Bajorek              - Dariusz        Jarosławski           330: 305
  33 Jolanta        Sylwestrzuk          - Teresa         Pawlik                258: 562
  34 Ryszard        Korpalski            - Dorota         Stachowska            374: 478
  35 Michał         Burak                - Anna           Bogucka               378: 259
  36 Karolina       Alferowicz           - Leszek         Kilian                338: 282
  37 Marta          Świątkowska          - Mirosław       Uglik                 378: 337
  38 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Klich                 390: 234
  39 Ireneusz       Kurzok               - Marcin         Łydka                 493: 215


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Małek                - Dawid          Pikul                 400: 389
   2 Kamil          Górka                - Mariusz        Wrześniewski          490: 381
   3 Łukasz         Bobowski             - Leszek         Dobrowolski           515: 372
   4 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Szczygieł             488: 356
   5 Jan            Mrozowski            - Maciej         Sancewicz             518: 332
   6 Justyna        Górka                - Barbara        Łukaszewicz           419: 326
   7 Rafał          Skibicki             - Łukasz         Szałkiewicz           443: 343
   8 Łukasz         Sornek               - Kazimierz      Merklejn              363: 447
   9 Michał         Gawroński            - Anna           Stambulska            343: 285
  10 Agnieszka      Goniowska            - Mateusz        Królikowski           406: 380
  11 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Kurowski              356: 349
  12 Adam           Janicki              - Agnieszka      Krupka                381: 392
  13 Ewa            Szałas               - Stanisław      Rydzik                301: 495
  14 Piotr          Szałkiewicz          - Bartosz        Morawski              278: 419
  15 Krzysztof      Obremski             - Arkadiusz      Łydka                 339: 333
  16 Leszek         Stecuła              - Przemysław     Pawlic                306: 349
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Sorokowska            554: 295
  18 Beata          Wiączkowska          - Bogusław       Szyszka               283: 401
  19 Radosław       Jachna               - Tomasz         Suchanek              315: 352
  20 Teresa         Pawlik               - Ryszard        Żydaczewski           425: 316
  21 Michał         Borejko              - Natalia        Ogierman              372: 325
  22 Maciej         Perzyński            - Urszula        Solarska              404: 361
  23 Sławomir       Wolski               - Dominik        Piasecki              379: 320
  24 Michał         Alabrudziński        - Dorota         Stachowska            455: 402
  25 Ewa            Radzikowska          - Michał         Trumpus               357: 393
  26 Marta          Ćwiek                - Bronisław      Parada                360: 418
  27 Michał         Burak                - Ireneusz       Kurzok                340: 331
  28 Grzegorz       Kwiecień             - Jerzy          Matyasik              334: 387
  29 Wojciech       Gonet                - Marcin         Radwański             309: 385
  30 Mateusz        Żbikowski            - Paweł          Mazurek               367: 364
  31 Monika         Laskowska            - Marta          Bajorek               349: 266
  32 Jolanta        Chłopińska           - Marta          Świątkowska           391: 371
  33 Ziemowit       Pazda                - Anna           Fertig                416: 340
  34 Renata         Andracka             - Karolina       Alferowicz            384: 307
  35 Mariusz        Sylwestrzuk          - Leszek         Kilian                312: 325
  36 Jolanta        Sylwestrzuk          - Marcin         Ceglarek              351: 414
  37 Anna           Bogucka              - Dariusz        Jarosławski           365: 326
  38 Andrzej        Klich                - Mirosław       Uglik                 273: 378
  39 Marcin         Łydka                - Ryszard        Korpalski             166: 329


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Kamil          Górka                 486: 392
   2 Katarzyna      Małek                - Jan            Mrozowski             384: 398
   3 Dawid          Pikul                - Dariusz        Kosz                  383: 349
   4 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              441: 299
   5 Justyna        Górka                - Michał         Gawroński             346: 383
   6 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              408: 361
   7 Kazimierz      Merklejn             - Tomasz         Suchanek              632: 306
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Leszek         Dobrowolski           476: 302
   9 Agnieszka      Krupka               - Agnieszka      Goniowska             373: 420
  10 Bogusław       Szyszka              - Bartosz        Morawski              424: 420
  11 Maciej         Sancewicz            - Mariusz        Wrześniewski          391: 345
  12 Przemysław     Pawlic               - Rafał          Skibicki              352: 350
  13 Teresa         Pawlik               - Beata          Wiączkowska           341: 405
  14 Łukasz         Szałkiewicz          - Renata         Andracka              406: 357
  15 Michał         Borejko              - Adam           Janicki               351: 449
  16 Maciej         Perzyński            - Monika         Laskowska             365: 373
  17 Sławomir       Wolski               - Anna           Stambulska            332: 341
  18 Ewa            Szałas               - Bronisław      Parada                321: 430
  19 Leszek         Stecuła              - Jerzy          Matyasik              348: 354
  20 Arkadiusz      Łydka                - Michał         Trumpus               355: 482
  21 Marcin         Radwański            - Łukasz         Sornek                327: 335
  22 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Szałkiewicz           457: 310
  23 Michał         Burak                - Mateusz        Królikowski           361: 363
  24 Ryszard        Żydaczewski          - Mateusz        Żbikowski             315: 384
  25 Agnieszka      Sorokowska           - Barbara        Łukaszewicz           312: 359
  26 Grzegorz       Kurowski             - Ziemowit       Pazda                 564: 275
  27 Jolanta        Chłopińska           - Radosław       Jachna                280: 438
  28 Dorota         Stachowska           - Marta          Ćwiek                 415: 299
  29 Natalia        Ogierman             - Dominik        Piasecki              328: 441
  30 Mirosław       Uglik                - Marcin         Ceglarek              410: 292
  31 Paweł          Mazurek              - Marta          Świątkowska           390: 407
  32 Ryszard        Korpalski            - Ireneusz       Kurzok                324: 334
  33 Leszek         Kilian               - Grzegorz       Kwiecień              341: 377
  34 Urszula        Solarska             - Marta          Bajorek               329: 351
  35 Karolina       Alferowicz           - Anna           Fertig                384: 298
  36 Anna           Bogucka              - Ewa            Radzikowska           233: 404
  37 Mariusz        Sylwestrzuk          - Wojciech       Gonet                 466: 303
  38 Dariusz        Jarosławski          - Andrzej        Klich                 378: 321
  39 Jolanta        Sylwestrzuk          - Marcin         Łydka                 363: 245


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Łukasz         Bobowski              385: 330
   2 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Rechowicz             411: 464
   3 Kamil          Górka                - Małgorzata     Szczygieł             348: 346
   4 Dawid          Pikul                - Michał         Gawroński             369: 331
   5 Maciej         Sancewicz            - Dariusz        Kosz                  332: 373
   6 Stanisław      Rydzik               - Bogusław       Szyszka               387: 487
   7 Katarzyna      Małek                - Przemysław     Pawlic                360: 426
   8 Agnieszka      Goniowska            - Justyna        Górka                 386: 457
   9 Bartosz        Morawski             - Agnieszka      Krupka                344: 362
  10 Adam           Janicki              - Mateusz        Królikowski           365: 338
  11 Beata          Wiączkowska          - Łukasz         Szałkiewicz           327: 450
  12 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Sporczyk              346: 429
  13 Grzegorz       Kurowski             - Barbara        Łukaszewicz           429: 376
  14 Michał         Trumpus              - Tomasz         Suchanek              311: 422
  15 Monika         Laskowska            - Leszek         Dobrowolski           418: 408
  16 Anna           Stambulska           - Bronisław      Parada                304: 397
  17 Jerzy          Matyasik             - Michał         Alabrudziński         444: 372
  18 Mariusz        Wrześniewski         - Radosław       Jachna                435: 341
  19 Rafał          Skibicki             - Mateusz        Żbikowski             282: 402
  20 Teresa         Pawlik               - Krzysztof      Obremski              566: 321
  21 Maciej         Perzyński            - Arkadiusz      Łydka                 368: 360
  22 Dorota         Stachowska           - Jolanta        Chłopińska            399: 276
  23 Sławomir       Wolski               - Ewa            Szałas                333: 354
  24 Michał         Burak                - Leszek         Stecuła               501: 207
  25 Marcin         Radwański            - Renata         Andracka              364: 334
  26 Dominik        Piasecki             - Marta          Świątkowska           432: 318
  27 Grzegorz       Kwiecień             - Piotr          Szałkiewicz           466: 351
  28 Ryszard        Żydaczewski          - Agnieszka      Sorokowska            353: 333
  29 Ziemowit       Pazda                - Ewa            Radzikowska           391: 376
  30 Karolina       Alferowicz           - Michał         Borejko               418: 335
  31 Ireneusz       Kurzok               - Marta          Bajorek               398: 315
  32 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Sylwestrzuk           339: 423
  33 Natalia        Ogierman             - Wojciech       Gonet                 574: 253
  34 Paweł          Mazurek              - Marta          Ćwiek                 343: 211
  35 Urszula        Solarska             - Ryszard        Korpalski             343: 341
  36 Marcin         Ceglarek             - Leszek         Kilian                330: 402
  37 Anna           Fertig               - Anna           Bogucka               404: 334
  38 Dariusz        Jarosławski          - Jolanta        Sylwestrzuk           400: 338
  39 Andrzej        Klich                - Marcin         Łydka                 305: 245


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Jan            Mrozowski             422: 445
   2 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Górka                 385: 395
   3 Dawid          Pikul                - Bogusław       Szyszka               332: 360
   4 Przemysław     Pawlic               - Łukasz         Bobowski              336: 389
   5 Bronisław      Parada               - Kazimierz      Merklejn              376: 451
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Justyna        Górka                 379: 450
   7 Stanisław      Rydzik               - Michał         Gawroński             376: 306
   8 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Szałkiewicz           506: 375
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Krupka                345: 378
  10 Grzegorz       Kurowski             - Monika         Laskowska             300: 338
  11 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Goniowska             337: 385
  12 Adam           Janicki              - Maciej         Sancewicz             341: 306
  13 Mateusz        Żbikowski            - Katarzyna      Małek                 451: 359
  14 Mariusz        Wrześniewski         - Teresa         Pawlik                534: 246
  15 Mateusz        Królikowski          - Bartosz        Morawski              404: 419
  16 Leszek         Dobrowolski          - Łukasz         Sornek                384: 415
  17 Dorota         Stachowska           - Beata          Wiączkowska           357: 431
  18 Michał         Alabrudziński        - Ireneusz       Kurzok                477: 355
  19 Ryszard        Żydaczewski          - Maciej         Perzyński             497: 331
  20 Michał         Trumpus              - Radosław       Jachna                369: 376
  21 Grzegorz       Kwiecień             - Ewa            Szałas                347: 250
  22 Krzysztof      Obremski             - Marcin         Radwański             329: 370
  23 Dominik        Piasecki             - Anna           Stambulska            418: 373
  24 Rafał          Skibicki             - Ziemowit       Pazda                 224: 490
  25 Michał         Burak                - Karolina       Alferowicz            329: 318
  26 Barbara        Łukaszewicz          - Natalia        Ogierman              319: 308
  27 Urszula        Solarska             - Mariusz        Sylwestrzuk           380: 315
  28 Sławomir       Wolski               - Mirosław       Uglik                 404: 474
  29 Paweł          Mazurek              - Leszek         Stecuła               451: 293
  30 Piotr          Szałkiewicz          - Ewa            Radzikowska           415: 406
  31 Renata         Andracka             - Jolanta        Chłopińska            364: 412
  32 Marta          Świątkowska          - Michał         Borejko               283: 387
  33 Leszek         Kilian               - Arkadiusz      Łydka                 370: 400
  34 Marta          Bajorek              - Anna           Fertig                448: 351
  35 Agnieszka      Sorokowska           - Dariusz        Jarosławski           315: 352
  36 Marcin         Ceglarek             - Anna           Bogucka               307: 338
  37 Wojciech       Gonet                - Jolanta        Sylwestrzuk           434: 319
  38 Ryszard        Korpalski            - Andrzej        Klich                 321: 333
  39 Marcin         Łydka                - Marta          Ćwiek                 208: 411


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Kamil          Górka                 343: 314
   2 Bogusław       Szyszka              - Łukasz         Bobowski              479: 335
   3 Kazimierz      Merklejn             - Agnieszka      Goniowska             517: 370
   4 Justyna        Górka                - Adam           Janicki               471: 293
   5 Tomasz         Suchanek             - Dariusz        Kosz                  383: 411
   6 Agnieszka      Krupka               - Mariusz        Wrześniewski          414: 356
   7 Mateusz        Żbikowski            - Dawid          Pikul                 428: 340
   8 Monika         Laskowska            - Stanisław      Rydzik                390: 414
   9 Andrzej        Rechowicz            - Przemysław     Pawlic                518: 278
  10 Bartosz        Morawski             - Beata          Wiączkowska           354: 322
  11 Michał         Gawroński            - Krzysztof      Sporczyk              295: 361
  12 Łukasz         Sornek               - Michał         Alabrudziński         331: 423
  13 Katarzyna      Małek                - Michał         Burak                 370: 386
  14 Jerzy          Matyasik             - Grzegorz       Kurowski              467: 382
  15 Barbara        Łukaszewicz          - Bronisław      Parada                463: 280
  16 Ziemowit       Pazda                - Małgorzata     Szczygieł             446: 321
  17 Maciej         Sancewicz            - Dominik        Piasecki                1: 400
  18 Radosław       Jachna               - Ryszard        Żydaczewski           450: 349
  19 Marcin         Radwański            - Grzegorz       Kwiecień              287: 402
  20 Arkadiusz      Łydka                - Teresa         Pawlik                339: 363
  21 Michał         Borejko              - Leszek         Dobrowolski           394: 408
  22 Dorota         Stachowska           - Urszula        Solarska              367: 316
  23 Dariusz        Jarosławski          - Michał         Trumpus               325: 400
  24 Maciej         Perzyński            - Piotr          Szałkiewicz           359: 405
  25 Rafał          Skibicki             - Paweł          Mazurek               354: 299
  26 Anna           Stambulska           - Mateusz        Królikowski           271: 443
  27 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Obremski              333: 506
  28 Marta          Bajorek              - Mirosław       Uglik                 276: 514
  29 Ewa            Szałas               - Ireneusz       Kurzok                367: 338
  30 Natalia        Ogierman             - Leszek         Kilian                344: 284
  31 Marta          Ćwiek                - Mariusz        Sylwestrzuk           437: 441
  32 Marta          Świątkowska          - Sławomir       Wolski                340: 359
  33 Ewa            Radzikowska          - Andrzej        Klich                 431: 264
  34 Anna           Bogucka              - Renata         Andracka              312: 404
  35 Anna           Fertig               - Marcin         Ceglarek              368: 357
  36 Ryszard        Korpalski            - Wojciech       Gonet                 326: 320
  37 Leszek         Stecuła              - Marcin         Łydka                 519: 226


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogusław       Szyszka              - Jan            Mrozowski             417: 262
   2 Kazimierz      Merklejn             - Stanisław      Rydzik                470: 402
   3 Łukasz         Bobowski             - Justyna        Górka                 292: 388
   4 Agnieszka      Krupka               - Andrzej        Rechowicz             371: 306
   5 Kamil          Górka                - Mateusz        Żbikowski             543: 308
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Dariusz        Kosz                  270: 488
   7 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Kwiecień              637: 229
   8 Michał         Alabrudziński        - Barbara        Łukaszewicz           401: 378
   9 Agnieszka      Goniowska            - Monika         Laskowska             423: 327
  10 Bartosz        Morawski             - Jerzy          Matyasik              516: 391
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Burak                 352: 230
  12 Tomasz         Suchanek             - Ziemowit       Pazda                 439: 313
  13 Radosław       Jachna               - Adam           Janicki               382: 323
  14 Dominik        Piasecki             - Przemysław     Pawlic                317: 405
  15 Leszek         Dobrowolski          - Bronisław      Parada                387: 355
  16 Teresa         Pawlik               - Łukasz         Sornek                333: 307
  17 Beata          Wiączkowska          - Katarzyna      Małek                 339: 350
  18 Grzegorz       Kurowski             - Ryszard        Żydaczewski           582: 350
  19 Michał         Gawroński            - Mirosław       Uglik                 326: 330
  20 Piotr          Szałkiewicz          - Michał         Trumpus               405: 379
  21 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Skibicki              448: 330
  22 Dorota         Stachowska           - Marcin         Radwański             439: 308
  23 Mateusz        Królikowski          - Ewa            Szałas                446: 348
  24 Mariusz        Sylwestrzuk          - Małgorzata     Szczygieł             386: 319
  25 Ireneusz       Kurzok               - Natalia        Ogierman              437: 362
  26 Anna           Fertig               - Maciej         Perzyński             354: 396
  27 Ewa            Radzikowska          - Arkadiusz      Łydka                 338: 351
  28 Urszula        Solarska             - Sławomir       Wolski                388: 439
  29 Paweł          Mazurek              - Dariusz        Jarosławski           297: 396
  30 Anna           Stambulska           - Renata         Andracka              378: 340
  31 Jolanta        Chłopińska           - Michał         Borejko               406: 379
  32 Marta          Bajorek              - Leszek         Stecuła               281: 426
  33 Marta          Ćwiek                - Ryszard        Korpalski             360: 377
  34 Wojciech       Gonet                - Anna           Bogucka               356: 279
  35 Leszek         Kilian               - Andrzej        Klich                 386: 326
  36 Marcin         Ceglarek             - Marta          Świątkowska           426: 317
  37 Marcin         Łydka                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Kazimierz      Merklejn              338: 466
   2 Kamil          Górka                - Bogusław       Szyszka               411: 448
   3 Justyna        Górka                - Dawid          Pikul                 346: 408
   4 Dariusz        Kosz                 - Agnieszka      Krupka                584: 337
   5 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Bobowski              474: 352
   6 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Rechowicz             387: 399
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Morawski              390: 348
   8 Michał         Alabrudziński        - Radosław       Jachna                381: 358
   9 Przemysław     Pawlic               - Agnieszka      Goniowska             464: 314
  10 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Suchanek              340: 389
  11 Adam           Janicki              - Leszek         Dobrowolski           421: 394
  12 Barbara        Łukaszewicz          - Mariusz        Wrześniewski          322: 429
  13 Dominik        Piasecki             - Krzysztof      Obremski              361: 498
  14 Monika         Laskowska            - Dorota         Stachowska            407: 323
  15 Katarzyna      Małek                - Piotr          Szałkiewicz           365: 404
  16 Grzegorz       Kwiecień             - Teresa         Pawlik                381: 303
  17 Mateusz        Królikowski          - Ziemowit       Pazda                 394: 335
  18 Mirosław       Uglik                - Michał         Burak                 279: 349
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jerzy          Matyasik              429: 309
  20 Michał         Trumpus              - Łukasz         Sornek                373: 338
  21 Sławomir       Wolski               - Michał         Gawroński             440: 291
  22 Dariusz        Jarosławski          - Maciej         Perzyński             398: 378
  23 Bronisław      Parada               - Arkadiusz      Łydka                 394: 448
  24 Małgorzata     Szczygieł            - Jolanta        Chłopińska            460: 390
  25 Ryszard        Żydaczewski          - Rafał          Skibicki              423: 334
  26 Leszek         Stecuła              - Anna           Stambulska            397: 251
  27 Ireneusz       Kurzok               - Marcin         Radwański             371: 325
  28 Ewa            Szałas               - Beata          Wiączkowska           345: 404
  29 Natalia        Ogierman             - Urszula        Solarska              389: 301
  30 Wojciech       Gonet                - Ewa            Radzikowska           343: 398
  31 Michał         Borejko              - Leszek         Kilian                360: 333
  32 Renata         Andracka             - Ryszard        Korpalski             309: 292
  33 Paweł          Mazurek              - Anna           Fertig                345: 339
  34 Marcin         Ceglarek             - Marta          Bajorek               355: 390
  35 Anna           Bogucka              - Marta          Ćwiek                 307: 354
  36 Marcin         Łydka                - Marta          Świątkowska           160: 451
  37 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogusław       Szyszka              - Kazimierz      Merklejn              489: 441
   2 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Górka                 419: 345
   3 Dawid          Pikul                - Jan            Mrozowski             442: 377
   4 Tomasz         Suchanek             - Justyna        Górka                 366: 460
   5 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              489: 394
   6 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Alabrudziński         360: 376
   7 Agnieszka      Krupka               - Przemysław     Pawlic                561: 340
   8 Bartosz        Morawski             - Mateusz        Żbikowski             415: 406
   9 Krzysztof      Obremski             - Monika         Laskowska             511: 331
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Piotr          Szałkiewicz           381: 428
  11 Radosław       Jachna               - Agnieszka      Goniowska             373: 348
  12 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Kwiecień              239: 372
  13 Mateusz        Królikowski          - Grzegorz       Kurowski              362: 393
  14 Michał         Burak                - Adam           Janicki               353: 413
  15 Leszek         Dobrowolski          - Jerzy          Matyasik              418: 340
  16 Leszek         Stecuła              - Mariusz        Sylwestrzuk           397: 341
  17 Barbara        Łukaszewicz          - Katarzyna      Małek                 406: 371
  18 Beata          Wiączkowska          - Sławomir       Wolski                347: 322
  19 Mirosław       Uglik                - Dorota         Stachowska            392: 342
  20 Michał         Trumpus              - Ireneusz       Kurzok                401: 420
  21 Arkadiusz      Łydka                - Małgorzata     Szczygieł             415: 381
  22 Teresa         Pawlik               - Dariusz        Jarosławski           372: 239
  23 Ryszard        Żydaczewski          - Natalia        Ogierman              343: 322
  24 Ziemowit       Pazda                - Dominik        Piasecki              281: 410
  25 Maciej         Perzyński            - Jolanta        Chłopińska            381: 357
  26 Bronisław      Parada               - Michał         Gawroński             312: 369
  27 Rafał          Skibicki             - Ewa            Radzikowska           378: 304
  28 Ewa            Szałas               - Michał         Borejko               310: 360
  29 Łukasz         Sornek               - Anna           Stambulska            441: 315
  30 Marcin         Radwański            - Paweł          Mazurek               310: 350
  31 Marta          Bajorek              - Renata         Andracka              383: 338
  32 Marta          Świątkowska          - Anna           Fertig                342: 264
  33 Andrzej        Klich                - Urszula        Solarska              286: 357
  34 Marta          Ćwiek                - Wojciech       Gonet                 298: 372
  35 Leszek         Kilian               - Ryszard        Korpalski             302: 372
  36 Marcin         Łydka                - Marcin         Ceglarek              175: 518
  37 Anna           Bogucka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Bogusław       Szyszka               434: 398
   2 Kazimierz      Merklejn             - Dawid          Pikul                 380: 377
   3 Stanisław      Rydzik               - Justyna        Górka                 382: 376
   4 Jan            Mrozowski            - Michał         Alabrudziński         341: 366
   5 Kamil          Górka                - Agnieszka      Krupka                441: 279
   6 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Rechowicz             405: 380
   7 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Suchanek              403: 386
   8 Adam           Janicki              - Krzysztof      Sporczyk              362: 300
   9 Piotr          Szałkiewicz          - Radosław       Jachna                289: 349
  10 Grzegorz       Kwiecień             - Przemysław     Pawlic                353: 365
  11 Leszek         Dobrowolski          - Grzegorz       Kurowski              422: 311
  12 Agnieszka      Goniowska            - Mariusz        Wrześniewski          308: 399
  13 Mateusz        Królikowski          - Teresa         Pawlik                503: 394
  14 Łukasz         Bobowski             - Dominik        Piasecki              431: 307
  15 Ryszard        Żydaczewski          - Leszek         Stecuła               529: 326
  16 Mateusz        Żbikowski            - Barbara        Łukaszewicz           376: 400
  17 Ireneusz       Kurzok               - Mirosław       Uglik                 297: 418
  18 Arkadiusz      Łydka                - Beata          Wiączkowska           354: 375
  19 Monika         Laskowska            - Michał         Burak                 484: 356
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Katarzyna      Małek                 432: 337
  21 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Trumpus               335: 405
  22 Dorota         Stachowska           - Sławomir       Wolski                319: 330
  23 Jerzy          Matyasik             - Maciej         Perzyński             331: 405
  24 Michał         Borejko              - Łukasz         Sornek                519: 254
  25 Michał         Gawroński            - Paweł          Mazurek               433: 392
  26 Ziemowit       Pazda                - Rafał          Skibicki              271: 295
  27 Dariusz        Jarosławski          - Marta          Bajorek               345: 375
  28 Natalia        Ogierman             - Bronisław      Parada                386: 356
  29 Ewa            Radzikowska          - Jolanta        Chłopińska            455: 380
  30 Urszula        Solarska             - Renata         Andracka              364: 390
  31 Marta          Świątkowska          - Wojciech       Gonet                 417: 247
  32 Marcin         Radwański            - Ewa            Szałas                342: 307
  33 Ryszard        Korpalski            - Anna           Stambulska            383: 322
  34 Anna           Fertig               - Marcin         Ceglarek              351: 490
  35 Marta          Ćwiek                - Anna           Bogucka               393: 266
  36 Andrzej        Klich                - Marcin         Łydka                 346: 315
  37 Leszek         Kilian               - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 29-10-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.96  30792  200
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.94  29131  193
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.21  28991  193
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            149.72  27848  186
   5 Kamil Górka                    Kraków               149.45  28993  194
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.28  28513  191
   7 Miłosz Wrzałek                 Reda                 148.33  27738  187
   8 Bartosz Morawski               Gliwice              147.25  29450  200
   9 Rafał Lenartowski              Gdynia               146.92  28356  193
  10 Krzysztof Obremski             Legnica              146.37  28688  196
  11 Kazimierz Merklejn             Warszawa             146.06  28482  195
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.01  27888  191
  13 Michał Makowski                Warszawa             144.80  14190   98
  14 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.56  22118  153
  15 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.89  15684  109
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.88  20862  145
  17 Marek Syczuk                   Warszawa             143.30  28230  197
  18 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.72   8563   60
  19 Dawid Pikul                    Poznań               142.14  27006  190
  20 Paweł Jackowski                Warszawa             141.95  26829  189
  21 Justyna Górka                  Kraków               141.70  27773  196
  22 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          141.61  26765  189
  23 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.90  14935  106
  24 Bogusław Szyszka               Oława                140.69  24058  171
  25 Marek Reda                     Wołomin              140.38  27935  199
  26 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.04  13164   94
  27 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.02  14842  106
  28 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            139.69  16623  119
  29 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             138.75   5550   40
  30 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  138.70  16367  118
  31 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  32 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  33 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.10  27206  197
  34 Mirosław Uglik                 Warszawa             137.99  26494  192
  35 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.76  18460  134
  36 Rafał Dąbrowski                Ostróda              137.63  15552  113
  37 Kamil Kister                   Puławy               137.26  25942  189
  38 Marcin Mroziuk                 Warszawa             137.12  14261  104
  39 Grzegorz Kurowski              Warszawa             136.14  26548  195
  40 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.72  25652  189
  41 Tomasz Zwoliński               Skierdy              135.35  27071  200
  42 Jarosław Sobczak               Warszawa             135.08   5268   39
  43 Paweł Janaś                    Głogów               134.60  16152  120
  44 Marek Salamon                  Bytom                134.03   4423   33
  45 Jakub Szymczak                 Łódź                 133.99  22645  169
  46 Marek Roszak                   Poznań               133.65  13365  100
  47 Dominik Piasecki               Słupsk               133.42   4803   36
  48 Przemysław Rybicki             Otwock               133.30  21328  160
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.22  26112  196
  50 Dominik Urbacki                Pruszków             133.22  13722  103
  51 Jan Kozłowski                  Kraków               132.54   4639   35
  52 Filip Sosin                    Warszawa             132.48   7154   54
  53 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.30  25533  193
  54 Adam Szukalski                 Coventry             132.28  15080  114
  55 Irena Sołdan                   Rumia                132.07  23112  175
  56 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  57 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.72   4215   32
  58 Karol Waniek                   Wrocław              131.67  20936  159
  59 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  60 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.56  25391  193
  61 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.42  25889  197
  62 Radosław Jachna                Łódź                 131.38  24568  187
  63 Szymon Płachta                 Warszawa             131.16  25182  192
  64 Artur Irzyk                    Kraków               131.11   5769   44
  65 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.05  24899  190
  66 Robert Kamiński                Warszawa             131.04  24373  186
  67 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              131.02   6420   49
  68 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.98   8383   64
  69 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  130.81  21845  167
  70 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.69  25354  194
  71 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.68  12838   99
  72 Grzegorz Święcki               Białystok            129.63   4926   38
  73 Agnieszka Krupka               Krosno               129.38  15137  117
  74 Tomasz Łapka                   Opole                129.01  18062  140
  75 Wojciech Sołdan                Gdynia               128.82   9790   76
  76 Rafał Matczak                  Milanówek            128.71  20465  159
  77 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  78 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.26  25268  197
  79 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.25  24881  194
  80 Michał Ozimiński               Łódź                 128.05   8195   64
  81 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.00  15104  118
  82 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  83 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.78  25429  199
  84 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.77   7155   56
  85 Adam Klimont                   Wałcz                127.73  14817  116
  86 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.37  24073  189
  87 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.30  25205  198
  88 Janusz Krupiński               Bytom                127.08  14233  112
  89 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.03  11941   94
  90 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.99  24256  191
  91 Alicja Kosińska                Szczecin             126.89   6979   55
  92 Michał Kolaj                   Ostróda              126.60  23928  189
  93 Katarzyna Małek                Mielec               126.59  24559  194
  94 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             126.57  15062  119
  95 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  96 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.24   4671   37
  97 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.24   6438   51
  98 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.22  24613  195
  99 Małgorzata Sulejewska          Kraków               126.22  22719  180
 100 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  126.07   7564   60
 101 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.98  13102  104
 102 Paweł Kowalski                 Kutno                125.97   4409   35
 103 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
 104 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          125.70   3771   30
 105 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.64  23746  189
 106 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             125.64  17589  140
 107 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.43  23580  188
 108 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.37  13665  109
 109 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       125.36  23317  186
 110 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.32  24563  196
 111 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.07  24263  194
 112 Maciej Michalak                Łódź                 124.66   6233   50
 113 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.62  20812  167
 114 Robert Głowacki                Łódź                 124.43  21900  176
 115 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 116 Krzysztof Jaworski             Warszawa             124.23  12920  104
 117 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.20  24095  194
 118 Piotr Broda                    Sandomierz           123.87  23660  191
 119 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.84   9412   76
 120 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 121 Leszek Stecuła                 Bytom                123.83  12507  101
 122 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.81  24143  195
 123 Łukasz Baranowski              Reda                 123.81  23647  191
 124 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 125 Mikołaj Fidziński              Dębica               123.72  16826  136
 126 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.64   6553   53
 127 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 128 Daniel Janus                   Wąchock              123.24   4190   34
 129 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 130 Maciej Perzyński               Piła                 122.93   6761   55
 131 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.62  19497  159
 132 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 133 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 134 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 135 Jerzy Matyasik                 Kraków               121.91  23163  190
 136 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.91   5364   44
 137 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.76  13028  107
 138 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  121.64  22868  188
 139 Mateusz Królikowski            Wrocław              121.63  16420  135
 140 Magdalena Kublik               Warszawa             121.60  23347  192
 141 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 142 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 143 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 144 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.63  18939  157
 145 Bogusław Książek               Szczecin             120.50  18436  153
 146 Czesław Grajewski              Choroszcz            120.45  23127  192
 147 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 148 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.97  23635  197
 149 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.95  22671  189
 150 Adam Jurkowski                 Knurów               119.73  10895   91
 151 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 152 Paulina Mech                   Kraków               119.18  19427  163
 153 Jolanta Chłopińska             Wałcz                119.10  22868  192
 154 Grzegorz Łukasik               Konojady             118.96  11896  100
 155 Ireneusz Kurzok                Mikołów              118.91  22474  189
 156 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.82   7367   62
 157 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.58  15771  133
 158 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 159 Maciej Kuczyński               Gdynia               118.42  10066   85
 160 Marcin Resler                  Września             118.38   4972   42
 161 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.24  18800  159
 162 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.24  23056  195
 163 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.08   8620   73
 164 Dorota Stachowska              Wydartowo I          117.84  22625  192
 165 Anita Bruska                   Gdynia               117.84  13669  116
 166 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 167 Stanisław Gasik                Warszawa             117.52   7639   65
 168 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              117.29   9735   83
 169 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.15  16401  140
 170 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.85   3973   34
 171 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             116.68   8634   74
 172 Krzysztof Gibas                Kraków               116.64   8631   74
 173 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.48  17356  149
 174 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.47  13627  117
 175 Leszek Kacprzyk                Katowice             116.41  16996  146
 176 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.34  12216  105
 177 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.34  11285   97
 178 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.29  12210  105
 179 Zbigniew Rybak                 Warszawa             116.28  22210  191
 180 Krzysztof Pypno                Gliwice              116.24   5347   46
 181 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 182 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.92   7535   65
 183 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.88   9039   78
 184 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 185 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             115.86  13671  118
 186 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.50   9702   84
 187 Natalia Ogierman               Katowice             115.45  17317  150
 188 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 189 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 190 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.27  12795  111
 191 Beata Piotrowska               Łódź                 115.20  15207  132
 192 Anna Biegańska                 Białystok            115.10   7712   67
 193 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.97   4484   39
 194 Renata Andracka                Zwola                114.77  21692  189
 195 Krzysztof Bonda                Białystok            114.77   6542   57
 196 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.71  22025  192
 197 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 198 Adam Janicki                   Łódź                 114.44  21972  192
 199 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 200 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.22  20103  176
 201 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  114.17  22606  198
 202 Tomasz Lempart                 Kraków               113.89   5011   44
 203 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.83   4098   36
 204 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.68  17052  150
 205 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.27   4644   41
 206 Dorota Rudzińska               Warszawa             113.13  21947  194
 207 Joanna Suchanek                Wrocław              113.08  21824  193
 208 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.90   8129   72
 209 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.83   9365   83
 210 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 211 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.30  14037  125
 212 Marcin Ceglarek                Kraków               111.87  20696  185
 213 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 214 Sławomir Wolski                Wrocław              111.77  21012  188
 215 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            111.68   6701   60
 216 Marianna Kozłowska             Białystok            111.62   5804   52
 217 Ewa Szałas                     Katowice             111.58   6918   62
 218 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 219 Halina Roszak                  Poznań               111.34   7794   70
 220 Jacek Pietruszka               Kraków               111.16   6781   61
 221 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.12   6667   60
 222 Radosław Więch                 Warszawa             110.49  19888  180
 223 Sławomir Długosz               Ostróda              110.42  21642  196
 224 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.22  21272  193
 225 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.19  20937  190
 226 Rafał Stachowski               Police               110.15   7160   65
 227 Teresa Zalewska                Racibórz             109.91  16926  154
 228 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 109.86   4065   37
 229 Anna Stefańska                 Łódź                 109.82   9994   91
 230 Rafał Skibicki                 Lębork               109.81   5930   54
 231 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    109.79  12077  110
 232 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.58  10739   98
 233 Jerzy Luter                    Bytom                109.46  20687  189
 234 Lucyna Śniadach                Rumia                109.06   3490   32
 235 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               108.88  12303  113
 236 Monika Sadurska                Warszawa             108.58   4886   45
 237 Marta Bajorek                  Warszawa             108.52   9984   92
 238 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.03  13396  124
 239 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.59  20443  190
 240 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.36  20398  190
 241 Marta Sztajnert                Wisła                107.33  11699  109
 242 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.14  10928  102
 243 Anna Arana                     Warszawa             107.08  17775  166
 244 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       106.91   8553   80
 245 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 106.90   7269   68
 246 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 247 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             106.68   7254   68
 248 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 249 Anna Niedzielko                Szczecin             106.53   8629   81
 250 Lidia Szpakowska               Jaworzno             106.38   5851   55
 251 Rafał Polak                    Wałcz                106.18   4778   45
 252 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  106.11   6579   62
 253 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 254 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.83   5080   48
 255 Urszula Solarska               Łódź                 105.73  20300  192
 256 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 257 Szymon Dąbrowski               Warszawa             105.10  20179  192
 258 Marta Ćwiek                    Radomsko             104.97  15115  144
 259 Zofia Górka                    Łęczna               104.80   6183   59
 260 Jacek Nowak                    Szczecin             104.31   5633   54
 261 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 262 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57
 263 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 264 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 265 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 266 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            102.88   6070   59
 267 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 268 Agnieszka Biegańska            Białystok            102.09   7146   70
 269 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 270 Katarzyna Dębska               Ostróda              101.99  14381  141
 271 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.93  20387  200
 272 Paweł Maciejczuk               Białystok            101.85   4176   41
 273 Tomasz Lewiński                Wejherowo            101.68   4779   47
 274 Józef Burzyński                Ełk                  101.62   5081   50
 275 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 276 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               101.19   9714   96
 277 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.95  17060  169
 278 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 279 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.71  11985  119
 280 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 281 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 282 Robert Wagner                  Wrocław               99.96   4798   48
 283 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 284 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 285 Lidia Żywna                    Gdynia                99.46   8653   87
 286 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 287 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.08   6473   66
 288 Krzysztof Zawadzki             Sampława              98.00  18718  191
 289 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 290 Błażej Fidziński               Dębica                97.36   4868   50
 291 Leszek Kilian                  Jaworzno              97.16   7093   73
 292 Sylwia Buks                    Warszawa              96.75  18963  196
 293 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.65   6379   66
 294 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.44   9162   95
 295 Sylwia Łada                    Inowrocław            95.58  11470  120
 296 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                95.26   7430   78
 297 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 298 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.21   3203   34
 299 Anna Lenartowska               Gdynia                92.94   6692   72
 300 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 301 Janina Grajewska               Choroszcz             92.19  10233  111
 302 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.13   5804   63
 303 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 304 Marta Łęgowska                 Inowrocław            91.36   5025   55
 305 Aleksandra Brzeska             Warszawa              90.78   4993   55
 306 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.68   3718   41
 307 Maciej Dąbrowski               Warszawa              90.63   7885   87
 308 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.36  12108  134
 309 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 310 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 311 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.90   6922   77
 312 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.81   7005   78
 313 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 314 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                87.54   8929  102
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.54   3981   46
 316 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.25   8797  102
 317 Paulina Naplocha               Racibórz              86.06  16523  192
 318 Andrzej Klich                  Jaworzno              84.51   7859   93
 319 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 320 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 321 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              82.32   6339   77
 322 Piotr Sadzyński                Jaworzno              80.73   3633   45
 323 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 324 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 325 Magdalena Sulejewska           Kraków                77.03   4468   58
 326 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.98   5081   66
 327 Mirosław Dejna                 Sampława              60.27  11874  197
 328 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33




Poczekalnia na dzień 29-10-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   3 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   4 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   5 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   6 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
   7 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                127.85   3324   26
   8 Ewa Radzikowska                Gliwice              113.92   2962   26
   9 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  10 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  11 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  12 Elżbieta Święcka               Białystok            101.64   2541   25
  13 Marek Szczepanik               Reda                 100.28   2507   25
  14 Daniel Tomczyk                 Piła                  98.60   2465   25
  15 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  16 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  17 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  18 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  19 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  20 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  21 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  22 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  23 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  24 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.17   2524   24
  25 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  26 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  27 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  28 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  29 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                84.38   2025   24
  30 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  31 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  32 Piotr Madej                    Wrocław              104.39   2401   23
  33 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  34 Roman Figiel                   Zawichost             99.52   2289   23
  35 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  36 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  37 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  38 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  39 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  40 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  41 Sławomir Rattay                Zgorzelec             83.74   1926   23
  42 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  43 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  44 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  45 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  46 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  47 Maciej Michalski               Łódź                 102.09   2246   22
  48 Jacek Cichecki                 Józefów               95.27   2096   22
  49 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  50 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  51 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  52 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  53 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  54 Joanna Jewtuch                 Warszawa             118.62   2491   21
  55 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  56 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  57 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  58 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  59 Dariusz Dzierża                Kraków               136.35   2727   20
  60 Artur Tomczyk                  Piła                 123.20   2464   20
  61 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      111.65   2233   20
  62 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  63 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  64 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  65 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  66 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  67 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  68 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  69 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  70 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  71 Lech Szymczak                  Mniszki              110.89   1996   18
  72 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  73 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  74 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  75 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  76 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  77 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  78 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  79 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  80 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  81 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  82 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  83 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
  84 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  85 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  86 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  87 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  88 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.29   1516   14
  89 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  90 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  91 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
  92 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
  93 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  94 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
  95 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  96 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  97 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
  98 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
  99 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 100 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 101 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 102 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 103 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 104 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 105 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 106 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 107 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 108 Małgorzata Jankowska           Warszawa              78.92   1026   13
 109 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 110 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 111 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 112 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 113 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 114 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 115 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 116 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 117 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 118 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 119 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 120 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 121 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 122 Filip Warzecha                 Gdynia               123.83   1486   12
 123 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 124 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 125 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 126 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 127 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 128 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 129 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 130 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 131 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 132 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 133 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 134 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 135 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 136 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 137 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 138 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 139 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 140 Marta Świątkowska              Wrocław              105.08   1261   12
 141 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 142 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 143 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 144 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 145 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 146 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 147 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 148 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 149 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 150 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 151 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 152 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 153 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 154 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 155 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 156 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 157 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 158 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 159 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 160 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 161 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 162 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 163 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 164 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 165 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.08   1141   12
 166 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 167 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 168 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 169 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 170 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 171 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 172 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 173 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 174 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 175 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 176 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 177 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 178 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 179 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 180 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 181 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 182 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 183 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 184 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 185 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 186 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 187 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 188 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 189 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 190 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 191 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 192 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 193 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 194 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 195 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 196 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 197 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 198 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 199 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 200 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 201 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 202 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 203 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 204 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 205 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 206 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 207 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 208 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.36   1005   11
 209 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 210 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 211 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 212 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 213 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 214 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 215 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 216 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 217 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 218 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 219 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 220 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 221 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 222 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   75.09    826   11
 223 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 224 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 225 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 226 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 227 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 228 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 229 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 230 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 231 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 232 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 233 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 234 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 235 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 236 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 237 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 238 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 239 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.90    919   10
 240 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 241 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 242 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 243 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 244 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 245 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 246 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 247 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 248 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 249 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       96.62    773    8
 250 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 251 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 252 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 253 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 254 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 255 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 256 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 257 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 258 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 259 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 260 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 261 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 262 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 263 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 264 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 265 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 266 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 267 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 268 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 269 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 270 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 271 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 272 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 273 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 274 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 275 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 276 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 277 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 278 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 279 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 280 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 281 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 282 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 283 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 284 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 285 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 286 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             112.17    673    6
 287 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 288 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 289 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 290 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 291 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 292 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 293 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 294 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 295 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 296 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 297 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 298 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 299 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 300 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 301 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 302 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 303 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 304 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 305 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 306 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 307 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 308 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 309 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 310 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 311 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 312 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 313 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 314 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 315 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 316 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 317 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 318 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 319 Milena Woźniak                 Wałcz                100.00    400    4
 320 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 321 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 322 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 323 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 324 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 325 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 326 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 327 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 328 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 329 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 330 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 331 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 332 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 333 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 334 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 335 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 336 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 337 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 338 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 339 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 340 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 341 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 342 Kamila Biskupska               Mirosławiec          150.00    150    1
 343 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 344 Marcin Kozyra                  Warszawa              93.00     93    1
 345 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 346 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 347 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 348 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 349 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 350 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 351 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 352 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 353 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 354 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 355 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 356 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 357 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie