Fuengirola, Costa del Sol, Hiszpania28
września
Fuengirola, Costa del Sol, Hiszpania 28-30 września VI Mistrzostwa Europy po Hiszpańsku
Wrocław29
września
Wrocław 29-30 września VIII Mistrzostwa Wrocławia w ScrabbleGrand Prix 2012
Białystok 6
października
Białystok 6- 7 października III Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Grand Prix 2012
Bartosz Morawski mistrzem Wrocławia29 - 30 września 2012 — VIII Mistrzostwa Wrocławia w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VIII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble Wrocław, 29 - 30 września 2012
Grand Prix 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Bartosz Morawski mistrzem Wrocławia29 i 30 września we Wrocławskim Klubie Anima zaroiło się od scrabblistów. O tytuły, zaszczyty i nagrody Ósmych Mistrzostw Wrocławia walczyło w sumie 82 zawodników z różnych stron Polski. Turniej, odbywający się pod wspólnym patronatem Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka SkorupySenatora Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Obremskiego, był dla najlepszych w tym roku graczy przedostatnią szansą na przetasowania w górnej części klasyfikacji cyklu Grand Prix 2012. Ostatecznie fotel lidera zachował Tomasz Zwoliński, ale rywale wykorzystali szansę na podgonienie go i rywalizacja do końca będzie ciekawa.

Wrocławski Klub Scrabble „Siódemka”, pod dowództwem Tomka Suchanka i przy wsparciu Wrocławskiego Klubu „Anima”, reprezentowanego przez panią menadżer Iwonę Nowak, oprócz turnieju scrabblowego przygotował moc zabaw i konkursów. Pierwsze z nich pojawiły się już na 2 tygodnie przed zawodami na facebookowym profilu Siódemki. Poprzez serwis społecznościowy można było wygrać zwrot wpisowego (udało się to Natalii Ogierman) i nietuzinkowy upominek w postaci kamizelki odblaskowej z apteczką. W turniejową sobotę chętni mogli wziąć udział w wieczornej integracji na laserowym paintballu i, jak się okazało, opróżnianie elektronicznych magazynków (najlepiej wychodzące szczecinianom) wcale nie osłabiło animuszu w dokonaniach przy stolikach scrabblowych.

A tam emocji i niespodzianek nie brakowało. Po pierwszym dniu zawodów samotnym liderem był reprezentant miejscowych Mateusz Królikowski, który po wygraniu siedmiu gier mógł coraz śmielej myśleć o swoim pierwszym podium. A najchętniej o pewnej niedzieli z 2010 roku, kiedy dołączył do VI Mistrzostw Wrocławia i wygrał wszystko… Grupę pościgową otwierali Mariusz Skrobosz i, rewelacyjnie grająca „we dwójkę” ;-), Ala Grąbczewska. Można było przypuszczać, że jeżeli uda się urwać punkty liderowi, o końcowym triumfie zadecydują małe punkty.
I tak też było. Tyle że już po pierwszej niedzielnej grze na pierwsze miejsce wskoczył Bartek Morawski i ani mu się śniło to prowadzenie oddać. Owszem, w X rundzie przegrał z Justyną Górką, przez co na prowadzeniu było jednocześnie, bagatela, 6 osób, ale małe oczka dawały 1. miejsce i psychologiczną przewagę wrocławskiemu gliwiczaninowi. Przewagę tę wykorzystał w następnych grach, gdy odprawił z kwitkiem Kamila Górkę i, finalnie, z przytupem, Darka Kosza. Ten ostatni mógłby mieć nadzieję na podium, ale nieprzekroczenie magicznej liczby 300 pkt krytycznie osłabiło szanse wrocławskiego nysanina na najmniejszą statuetkę. Bartek przytulił tytuł Mistrza Wrocławia (pierwsze zwycięstwo w normalnym 12-rundowcu), puchar i 400 zł od Wrocławskiego Klubu Anima. Drugie miejsce wywalczył Mateusz Królikowski pokonując Karola Wańka (250 zł + puchar), na trzecie wskoczyła Justyna Górka po wygraniu z Alą Grąbczewską (150 zł + puchar). Cała trójka dostała też zestawy łamigłówek od Wydawnictwa Logi oraz bogaty zestaw upominków ufundowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Godne uwagi jest przełożenie procentowego udziału kobiet w turnieju (33%) na ich obecność na podium.

Z trochę bardziej przykrych kwestii, warto również odnotować niespecjalną gościnność gospodarzy, którzy do pierwszej szóstki dopuścili tylko dwójkę graczy spoza WKS Siódemka. Najbardziej dotkliwie odczuł to Staszek Rydzik, który głośno uskarżał się na niefartowne gry z Siódemkowiczami (de facto przegrał jedynie 3 z 7, ale wszystkie w niedzielę, kiedy na horyzoncie jawił się już jakiś mglisty miraż podium).

Za miejsca 4-6 Irek Moralewicz, Darek Kosz i Karol Waniek rozdzielili między siebie sprzęt od firmy Electrolux (toster, blender i czajnik). Na Mistrzostwach Wrocławia nie mogło zabraknąć nagród dla najlepszych Dolnoślązaków (puchar, 10 gier laserowego paintballa w Kwaterze Głównej Centrum Laser-Tag i nagrodę od Wojewody Dolnośląskiego Bartek Morawski otrzymał z rąk pani Anny Wróbel, przedstawicielki Wojewody. Mateusz Królikowski i Darek Kosz dostali zaproszenia do Teatru Polskiego na „Mayday” Wojciecha Pokory. Apropokorry… Najlepsze kobiety (Justyna Górka, Irena Sołdan, Alicja Grąbczewska) otrzymały biżuterię Spark od firmy Corundum, którą (nieoficjalnie) reprezentował znany scrabblista Ryszard korry Korpalski. Najlepszą Dolnoślązaczkę (Agnieszkę Goniowską) uhonorowano nagrodami od Corundum i Oriflame. Kosmetyków bez liku od Oriflame dostało się też osobom kładącym najwyżej punktowane słowa związane z urodą: Michałowi Borejce (za PIĘKNYCH – 110 pkt. w rundzie VIII. z Krzysztofem Obremskim), znów Agnieszce Goniowskiej (za BUŹ – 43 pkt. w rundzie IX. z Ireną Sołdan) i Alicji Grąbczewskiej (za AZALIOWE – 76 pkt. w rundzie X. z Mateuszem Królikowskim). Najdroższe słowo (WYLEŻANO z blankami za W i N) położył Krzysztof Obremski w rundzie V. z Łukaszem Tuszyńskim, za co otrzymał książkę „Pod presją” z autografem Jerzego Dudka. Drugą taka nagrodę wylosowała… Agnieszka Goniowska. Najlepszy debiut (5 DP, 4070 MP) zaliczyła Daria Pisula z Opola, co dało jej zestaw scrabble i trzy miesięczne kody Zagraj.pl. Wszyscy debiutanci obecni na ceremonii rozdania nagród (12 osób!) dostali miesięczne kody Zagraj.pl. Dziękczynne torebki od organizatora otrzymali: Bogusław Szyszka (wicedyrektor artystyczny, szary eminem) i Grzegorz Wiączkowski (przewodniczący jury).

Turniej przebiegł w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Sędzia nie był często niepokojony, choć na sali bywały momenty groźnych ataków śmiechu. W zabawne momenty obfitowało również rozdanie nagród, kiedy Justyna na chwilę stawała sie Darkiem, by po chwili Mariolę Osajdę-Matczak zamieniono w Justynę. Wszystkie te zmiany udało się odkręcić i Kamil nie wrócił do Krakowa z Darkiem, a Justyna nie pojechała na mrożone truskawki do Milanówka. Prawdopodobnie. ;-)

Imprezą towarzyszącą Ósmym Mistrzostwom Wrocławia była niedzielna partia scrabbli na dużej planszy, rozegrana przez aktorki Teatru Polskiego: Aldonę Struzik i Agatę Skowrońską, przy wsparciu dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 17 (opiekun Sławomir Wolski) i Szkoły Podstawowej nr 61 we Wrocławiu (opiekun Renata Migocka). Myślówka zakończyła się sprawiedliwym remisem, dzięki czemu obie szkoły wzbogaciły się o zestawy scrabblowe od firmy Mattel.

Organizatorzy kierują gorące podziękowania na ręce sponsorów, którymi byli: Electrolux, Kwatera Główna, Mattel – akcja Słowne Potyczki, Zagraj.pl, Wydawnictwo Logi, Corundum, OWA-dekor, Aqua Cristal, Sadownictwo Dziekan, patronów medialnych: pik.wroclaw.pl, naszemiasto.pl, miastowroclaw.plPolskiej Federacji Scrabble w osobie Marioli Osajdy-Matczak za wsparcie w postaci sprzętu do gry.
relacja: B®odo
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble
VI Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble
V Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble



       

Turniej pod honorowym patronatem Wojewody Dolnośląskiego Aleksandra Marka Skorupy oraz senatora RP Jarosława Obremskiego
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekWrocławskli Klub Anima, ul. Pilczycka 47
http://www.klubanima.pl/
Obrońca tytułuDariusz Kosz
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuhttp://gp2012.scrabble.wroclaw.pl/
HarmonogramSobota, 29 września
11.00-12.00 – zapisy
12.00-12.15 – uroczyste otwarcie turnieju
12.15-15.00 – rundy I-III
15.00-16.30 – przerwa obiadowa
16.00-20.00 – rundy IV-VII

Niedziela, 30 września
9.30-14.30 – rundy VIII-XII
14.30-15.00 – ceremonia zamknięcia turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
członkowie WKS Siódemka z aktualnie opłaconymi składkami – 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdok. 25 minut z Dworca Głównego PKP oraz PKS liniami tramwajowymi 31 PLUS, 32 PLUS, należy wysiąść na przystanku Pilczycka (Anima)
31 PLUS z PKS: http://www.um.wroc.pl/rozklady/przystanki/31%20Plus_35_2.html
31 PLUS z PKP: http://www.um.wroc.pl/rozklady/przystanki/31%20Plus_36_2.html
32 PLUS z PKS: http://www.um.wroc.pl/rozklady/przystanki/32%20Plus_35_2.html
32 PLUS z PKP: http://www.um.wroc.pl/rozklady/przystanki/32%20Plus_36_2.html
Wyżywieniewe własnym zakresie
Noclegi http://www.wroclaw.pl/baza_noclegowa,1.dhtml
Nagrody– pieniężne i rzeczowe
– dla Najlepszego Debiutanta
– dla Najlepszego Zawodnika z Dolnego Śląska
Wrocławski Klub Anima ufundował nagrodę główną dla zwycięzcy VIII Mistrzostw Wrocławia
Dodatkowe atrakcjekonkursy i nagrody losowane w trakcie turnieju
OrganizatorzyTomasz Suchanek, 507-049-917

współorganizator: Klub ANIMA
SponsorzySponsorzy:

Kwatera Główna
Wydawnictwo LOGI
SŁOWNEpotyczki.pl
OWA-dekor
Zagraj.pl
Electrolux

Patroni medialni:

PIK Wrocław


Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Bartosz         Morawski             Gliwice                154.81     10.0     5037     1968      827
  2 Mateusz         Królikowski          Wrocław                120.53     10.0     4800     1961      761
  3 Justyna         Górka                Kraków                 141.96      9.0     4855     1883      436
  4 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               127.95      9.0     4815     1767      593
  5 Dariusz         Kosz                 Nysa                   151.88      9.0     4794     1935      239
  6 Karol           Waniek               Wrocław                130.79      9.0     4574     1868      426
  7 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.30      8.0     5233     1706     1045
  8 Kamil           Górka                Kraków                 143.03      8.0     5179     1763      797
  9 Irena           Sołdan               Sopot                  131.52      8.0     4893     1777      635
 10 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               128.58      8.0     4809     1779      464
 11 Natalia         Ogierman             Katowice               121.23      8.0     4708     1697      557
 12 Agnieszka       Krupka               Krosno                 126.18      8.0     4701     1700      323
 13 Bogusław        Szyszka              Oława                  138.79      8.0     4673     1721      520
 14 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         122.49      8.0     4627     1809        1
 15 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.88      8.0     4596     1747      103
 16 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.41      8.0     4579     1713      231
 17 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.56      7.0     5090     1691      444
 18 Dawid           Pikul                Poznań                 145.51      7.0     4886     1614      371
 19 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              126.64      7.0     4876     1488      840
 20 Adam            Janicki              Łódź                   116.04      7.0     4728     1444      518
 21 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.13      7.0     4700     1628      338
 22 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         124.25      7.0     4665     1564      317
 23 Sławomir        Wolski               Wrocław                114.14      7.0     4621     1556       25
 24 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                125.74      7.0     4577     1637      226
 25 Janusz          Krupiński            Bytom                  130.91      7.0     4553     1543      426
 26 Michał          Burak                Wrocław                100.00      7.0     4445     1555      257
 27 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            123.38      7.0     4407     1515       81
 28 Zdzisław        Figurski             Gryfów Śląski          100.00      7.0     4394     1559      -57
 29 Andrzej         Rechowicz            Katowice               126.20      7.0     4359     1510      170
 30 Ziemowit        Pazda                Wrocław                101.92      7.0     4338     1510     -219
 31 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   117.65      7.0     4287     1546       20
 32 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.76      6.0     4831     1512      149
 33 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.27      6.0     4662     1391      281
 34 Maciej          Grąbczewski          Piła                   128.75      6.0     4642     1428      443
 35 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              124.20      6.0     4566     1426       97
 36 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                100.00      6.0     4496     1438       57
 37 Łukasz          Sornek               Mikołów                120.47      6.0     4442     1374      238
 38 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               115.02      6.0     4435     1451      158
 39 Michał          Borejko              Wrocław                119.25      6.0     4423     1463      324
 40 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.71      6.0     4420     1412      154
 41 Szymon          Figurski             Gryfów Śląski          100.00      6.0     4403     1397      156
 42 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.64      6.0     4372     1349      122
 43 Wojciech        Gonet                Wrocław                100.00      6.0     4369     1411      114
 44 Maciej          Bukowski             Szczecin               113.37      6.0     4319     1400      -75
 45 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                126.75      6.0     4305     1463      -89
 46 Marta           Świątkowska          Wrocław                112.30      6.0     4270     1381     -397
 47 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           101.17      6.0     4249     1381     -195
 48 Robert          Wagner               Wrocław                104.51      6.0     4049     1304       47
 49 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   110.67      6.0     4027     1403     -120
 50 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              125.88      5.0     4600     1305      229
 51 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.57      5.0     4462     1334     -192
 52 Radosław        Jachna               Łódź                   139.54      5.0     4378     1350     -150
 53 Joanna          Suchanek             Wrocław                112.19      5.0     4285     1238      -62
 54 Marta           Ćwiek                Radomsko               115.74      5.0     4285     1242       14
 55 Michał          Puchowski            Strzelce Opolskie      118.35      5.0     4258     1214       94
 56 Maurycy         Machnio              Lipiany                109.24      5.0     4235     1247     -172
 57 Renata          Andracka             Zwola                  113.70      5.0     4163     1284     -273
 58 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  120.65      5.0     4125     1367     -127
 59 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.62      5.0     4094     1213     -404
 60 Daria           Pisula               Wrocław                100.00      5.0     4070     1189      148
 61 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               110.33      5.0     4030     1281     -408
 62 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      5.0     3904     1231     -471
 63 Laura           Pisula               Wrocław                100.00      4.5     4010     1196     -120
 64 Radosław        Studniarski          Bydgoszcz              100.00      4.5     3882     1114     -361
 65 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            100.00      4.0     4221     1129     -108
 66 Urszula         Solarska             Łódź                   111.26      4.0     4128     1204     -518
 67 Andrzej         Kraska               Wrocław                100.00      4.0     4122     1137       29
 68 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    103.80      4.0     4106     1167     -237
 69 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      4.0     3810     1142     -484
 70 Marcin          Stachowski           Wydartowo I            100.00      4.0     3406     1112     -460
 71 Tomasz          Suchanek             Wrocław                134.21      4.0     3381      952      461
 72 Alicja          Puchowska            Strzelce Opolskie      100.00      4.0     3286     1080     -831
 73 Katarzyna       Grabka               Mysłowice              100.00      4.0     3051     1065    -1036
 74 Albert          Połomski             Ostrów Wielkopolski    100.00      3.5     3195      903     -824
 75 Adam            Motyl                Jaskółki               100.00      3.0     3444      969     -873
 76 Hanna           Dobrzycka            Wrocław                100.00      3.0     2967      939    -1056
 77 Marta           Sicińska             Wrocław                100.00      2.5     2564      846    -1104
 78 Grzegorz        Sęk                  Wrocław                100.00      2.5     2253      591     -179
 79 Przemysław      Pawlic               Wrocław                108.90      2.5     1775      426      321
 80 Michał          Dobrzycki            Wrocław                100.00      2.0     3152      840     -962
 81 Liliana         Sicińska             Wrocław                100.00      1.5     2728      714    -1107
 82 Michał          Smardz               Wrocław                100.00      0.0      453      151     -456
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble



	Bartosz Morawski 154.81 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Adam           Janicki               116.04 +  426: 348  166
    2    21 Sławomir       Wolski                114.14 +  504: 335  164
    3     6 Paweł          Mazurek               122.49 +  452: 286  172
    4     2 Karol          Waniek                130.79 -  339: 404   81
    5     7 Michał         Burak                 100.00 +  456: 410  150
    6     4 Dariusz        Kosz                  151.88 +  375: 367  202
    7     4 Krzysztof      Obremski              141.30 +  344: 339  191
    8     1 Mateusz        Królikowski           120.53 +  505: 335  171
    9     1 Alicja         Grąbczewska           128.58 +  463: 349  179
   10     1 Justyna        Górka                 141.96 -  354: 416   92
   11     1 Kamil          Górka                 143.03 +  415: 333  193
   12     1 Dariusz        Kosz                  151.88 +  404: 288  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1963  / 12 163.58




	Dariusz Kosz 151.88 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marta          Ćwiek                 115.74 +  406: 369  166
    2     9 Stanisław      Rydzik                140.56 -  327: 471   91
    3    15 Natalia        Ogierman              121.23 +  378: 359  171
    4    17 Tomasz         Zwoliński             144.76 +  356: 355  195
    5    11 Arkadiusz      Łydka                 115.02 +  437: 428  165
    6     4 Bartosz        Morawski              154.81 -  367: 375  105
    7     8 Dawid          Pikul                 145.51 +  508: 381  196
    8     4 Kamil          Górka                 143.03 +  388: 336  193
    9     6 Łukasz         Tuszyński             146.88 +  394: 331  197
   10     4 Paweł          Mazurek               122.49 +  543: 384  172
   11     3 Alicja         Grąbczewska           128.58 +  402: 362  179
   12     1 Bartosz        Morawski              154.81 -  288: 404  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1935  / 12 161.25




	Mariusz Skrobosz 147.13 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Matyasik              115.71 +  385: 292  166
    2    15 Maciej         Grąbczewski           128.75 +  434: 302  179
    3     7 Bronisław      Parada                124.25 +  486: 391  174
    4     5 Kamil          Górka                 143.03 +  426: 280  193
    5     2 Miłosz         Wrzałek               143.41 +  373: 341  193
    6     1 Irena          Sołdan                131.52 +  461: 383  182
    7     1 Mateusz        Królikowski           120.53 -  344: 384   71
    8     2 Paweł          Mazurek               122.49 -  329: 383   72
    9     5 Karol          Waniek                130.79 -  343: 445   81
   10     6 Stanisław      Rydzik                140.56 -  391: 441   91
   11    12 Michał         Burak                 100.00 +  388: 316  150
   12     9 Agnieszka      Krupka                126.18 -  340: 404   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Łukasz Tuszyński 146.88 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Arkadiusz      Łydka                 115.02 -  346: 511   65
    2    32 Marcin         Stachowski            100.00 +  397: 242  150
    3    12 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  362: 347  150
    4    19 Ireneusz       Moralewicz            127.95 +  364: 301  178
    5     9 Krzysztof      Obremski              141.30 -  329: 649   91
    6    16 Tomasz         Suchanek              134.21 +  375: 294  184
    7    13 Małgorzata     Szczygieł             124.20 +  384: 359  174
    8     8 Tomasz         Zwoliński             144.76 +  408: 386  195
    9     6 Dariusz        Kosz                  151.88 -  331: 394  102
   10    10 Agnieszka      Krupka                126.18 +  465: 292  176
   11     6 Bogusław       Szyszka               138.79 +  436: 311  189
   12     5 Kamil          Górka                 143.03 -  399: 407   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 12 145.58




	Dawid Pikul 145.51 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sławomir       Wolski                114.14 +  443: 402  164
    2    20 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  479: 295  150
    3     9 Karol          Waniek                130.79 -  351: 422   81
    4    10 Bogusław       Szyszka               138.79 +  468: 348  189
    5     5 Agnieszka      Goniowska             125.74 +  429: 371  176
    6     5 Paweł          Mazurek               122.49 -  346: 432   72
    7     8 Dariusz        Kosz                  151.88 -  381: 508  102
    8    12 Renata         Andracka              113.70 +  443: 269  164
    9     9 Ireneusz       Moralewicz            127.95 -  285: 412   78
   10    12 Wojciech       Gonet                 100.00 +  458: 304  150
   11    10 Miłosz         Wrzałek               143.41 -  321: 397   93
   12    12 Tomasz         Zwoliński             144.76 +  482: 355  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Tomasz Zwoliński 144.76 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Renata         Andracka              113.70 +  456: 370  164
    2    16 Lidia          Szpakowska            110.33 +  411: 310  160
    3     3 Irena          Sołdan                131.52 -  360: 413   82
    4    17 Dariusz        Kosz                  151.88 -  355: 356  102
    5    17 Jerzy          Matyasik              115.71 +  457: 400  166
    6    14 Dorota         Stachowska            123.38 +  441: 365  173
    7     9 Michał         Borejko               119.25 +  367: 363  169
    8     8 Łukasz         Tuszyński             146.88 -  386: 408   97
    9    12 Leokadia       Litwinowicz           126.75 +  445: 338  177
   10     9 Zdzisław       Figurski              100.00 -  386: 462   50
   11    11 Agnieszka      Goniowska             125.74 -  412: 415   76
   12    12 Dawid          Pikul                 145.51 -  355: 482   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Miłosz Wrzałek 143.41 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Bukowski              113.37 +  445: 287  163
    2    19 Wojciech       Gonet                 100.00 +  416: 375  150
    3     5 Arkadiusz      Łydka                 115.02 +  361: 312  165
    4     1 Stanisław      Rydzik                140.56 +  417: 349  191
    5     2 Mariusz        Skrobosz              147.13 -  341: 373   97
    6     8 Ryszard        Żydaczewski           120.65 +  404: 377  171
    7     3 Irena          Sołdan                131.52 +  349: 318  182
    8     3 Alicja         Grąbczewska           128.58 -  350: 421   79
    9     4 Justyna        Górka                 141.96 -  377: 424   92
   10     8 Mariola        Osajda-Matczak        126.64 -  333: 437   77
   11    10 Dawid          Pikul                 145.51 +  397: 321  196
   12    11 Zdzisław       Figurski              100.00 +  389: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1713  / 12 142.75




	Kamil Górka 143.03 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Natalia        Połomska              100.00 +  420: 391  150
    2     3 Dariusz        Kuć                   126.57 +  515: 331  177
    3     4 Justyna        Górka                 141.96 -  424: 427   92
    4     5 Mariusz        Skrobosz              147.13 -  280: 426   97
    5    14 Krzysztof      Sporczyk              125.88 +  416: 351  176
    6    13 Marta          Świątkowska           112.30 +  529: 310  162
    7     6 Urszula        Solarska              111.26 +  525: 257  161
    8     4 Dariusz        Kosz                  151.88 -  336: 388  102
    9     8 Zbigniew       Wietecki              122.64 +  553: 294  173
   10     5 Natalia        Ogierman              121.23 +  441: 393  171
   11     1 Bartosz        Morawski              154.81 -  333: 415  105
   12     5 Łukasz         Tuszyński             146.88 +  407: 399  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Justyna Górka 141.96 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marta          Świątkowska           112.30 +  504: 304  162
    2     7 Bogusław       Szyszka               138.79 +  358: 338  189
    3     4 Kamil          Górka                 143.03 +  427: 424  193
    4     6 Ryszard        Żydaczewski           120.65 +  380: 290  171
    5     1 Irena          Sołdan                131.52 -  337: 454   82
    6     7 Radosław       Jachna                139.54 +  505: 349  190
    7     5 Paweł          Mazurek               122.49 -  370: 413   72
    8     7 Agnieszka      Goniowska             125.74 +  403: 375  176
    9     4 Miłosz         Wrzałek               143.41 +  424: 377  193
   10     1 Bartosz        Morawski              154.81 +  416: 354  205
   11     2 Mateusz        Królikowski           120.53 -  348: 376   71
   12     3 Alicja         Grąbczewska           128.58 +  383: 365  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1883  / 12 156.92




	Krzysztof Obremski 141.30 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Joanna         Suchanek              112.19 +  467: 317  162
    2    13 Paweł          Mazurek               122.49 -  320: 442   72
    3    20 Krzysztof      Sporczyk              125.88 +  515: 359  176
    4     8 Józef          Wietecki              103.80 +  396: 306  154
    5     9 Łukasz         Tuszyński             146.88 +  649: 329  197
    6     2 Mateusz        Królikowski           120.53 -  339: 365   71
    7     4 Bartosz        Morawski              154.81 -  339: 344  105
    8    10 Michał         Borejko               119.25 +  463: 338  169
    9     7 Natalia        Ogierman              121.23 -  381: 384   71
   10    11 Bronisław      Parada                124.25 +  412: 311  174
   11     8 Sławomir       Wolski                114.14 +  480: 341  164
   12     6 Stanisław      Rydzik                140.56 +  472: 352  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Stanisław Rydzik 140.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ryszard        Korpalski             111.62 +  496: 297  162
    2     9 Dariusz        Kosz                  151.88 +  471: 327  202
    3     2 Agnieszka      Krupka                126.18 +  537: 354  176
    4     1 Miłosz         Wrzałek               143.41 -  349: 417   93
    5     4 Michał         Borejko               119.25 +  341: 316  169
    6     3 Małgorzata     Szczygieł             124.20 +  506: 377  174
    7     2 Alicja         Grąbczewska           128.58 -  404: 422   79
    8     5 Ireneusz       Moralewicz            127.95 +  462: 331  178
    9     3 Bogusław       Szyszka               138.79 -  351: 457   89
   10     6 Mariusz        Skrobosz              147.13 +  441: 391  197
   11     4 Karol          Waniek                130.79 -  380: 485   81
   12     6 Krzysztof      Obremski              141.30 -  352: 472   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Radosław Jachna 139.54 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Urszula        Solarska              111.26 +  399: 364  161
    2    10 Natalia        Ogierman              121.23 +  380: 338  171
    3    10 Grzegorz       Pukniel               121.27 +  355: 332  171
    4     4 Irena          Sołdan                131.52 -  308: 403   82
    5    13 Dorota         Stachowska            123.38 +  406: 263  173
    6     7 Justyna        Górka                 141.96 -  349: 505   92
    7    12 Ireneusz       Moralewicz            127.95 -  326: 391   78
    8    15 Agnieszka      Krupka                126.18 -  392: 435   76
    9    26 Adam           Janicki               116.04 -  385: 387   66
   10    25 Joanna         Suchanek              112.19 +  422: 338  162
   11    23 Dorota         Kuć                   117.65 -  325: 387   68
   12    23 Szymon         Figurski              100.00 -  331: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Bogusław Szyszka 138.79 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marcin         Radwański             110.67 +  407: 381  161
    2     7 Justyna        Górka                 141.96 -  338: 358   92
    3    30 Marta          Sicińska              100.00 +  405: 160  150
    4    10 Dawid          Pikul                 145.51 -  348: 468   96
    5    27 Danuta         Połomska              100.00 +  420: 250  150
    6    19 Dorota         Kuć                   117.65 +  430: 409  168
    7    11 Leokadia       Litwinowicz           126.75 +  365: 294  177
    8     6 Irena          Sołdan                131.52 +  423: 365  182
    9     3 Stanisław      Rydzik                140.56 +  457: 351  191
   10     3 Karol          Waniek                130.79 -  344: 347   81
   11     6 Łukasz         Tuszyński             146.88 -  311: 436   97
   12    10 Agnieszka      Goniowska             125.74 +  425: 334  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1721  / 12 143.42




	Tomasz Suchanek 134.21 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Lidia          Szpakowska            110.33 -  364: 382   60
    2    28 Maciej         Bukowski              113.37 +  393: 266  163
    3    27 Laura          Pisula                100.00 +  444: 303  150
    4    21 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  425: 266  150
    5    12 Ryszard        Żydaczewski           120.65 -  339: 361   71
    6    16 Łukasz         Tuszyński             146.88 -  294: 375   97
    7    25 Zdzisław       Figurski              100.00 -  294: 357   50
    8    28 Marcin         Radwański             110.67 -  365: 366   61
    9    27 Daria          Pisula                100.00 +  463: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     952  /  9 105.78




	Irena Sołdan 131.52 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maurycy        Machnio               109.24 +  497: 335  159
    2     8 Michał         Smardz                100.00 +  440: 180  150
    3     3 Tomasz         Zwoliński             144.76 +  413: 360  195
    4     4 Radosław       Jachna                139.54 +  403: 308  190
    5     1 Justyna        Górka                 141.96 +  454: 337  192
    6     1 Mariusz        Skrobosz              147.13 -  383: 461   97
    7     3 Miłosz         Wrzałek               143.41 -  318: 349   93
    8     6 Bogusław       Szyszka               138.79 -  365: 423   89
    9    10 Agnieszka      Goniowska             125.74 +  475: 357  176
   10     7 Ireneusz       Moralewicz            127.95 -  411: 439   78
   11     9 Janusz         Krupiński             130.91 +  339: 338  181
   12     7 Mariola        Osajda-Matczak        126.64 +  395: 371  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1777  / 12 148.08




	Janusz Krupiński 130.91 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Wagner                104.51 +  426: 243  155
    2     1 Alicja         Grąbczewska           128.58 -  349: 355   79
    3    22 Jerzy          Matyasik              115.71 +  374: 349  166
    4    11 Maciej         Grąbczewski           128.75 -  316: 460   79
    5    15 Zbigniew       Wietecki              122.64 +  368: 352  173
    6    15 Mariola        Osajda-Matczak        126.64 +  414: 276  177
    7    10 Arkadiusz      Łydka                 115.02 -  239: 345   65
    8    18 Natalia        Ogierman              121.23 -  343: 419   71
    9    20 Krzysztof      Sporczyk              125.88 +  477: 362  176
   10    14 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  477: 291  150
   11     9 Irena          Sołdan                131.52 -  338: 339   82
   12    15 Łukasz         Sornek                120.47 +  432: 336  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Karol Waniek 130.79 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Józef          Wietecki              103.80 +  394: 337  154
    2    11 Agnieszka      Goniowska             125.74 +  406: 311  176
    3     9 Dawid          Pikul                 145.51 +  422: 351  196
    4     2 Bartosz        Morawski              154.81 +  404: 339  205
    5     3 Mateusz        Królikowski           120.53 -  323: 388   71
    6     6 Alicja         Grąbczewska           128.58 -  333: 380   79
    7     7 Bronisław      Parada                124.25 +  334: 282  174
    8     9 Arkadiusz      Łydka                 115.02 +  405: 302  165
    9     5 Mariusz        Skrobosz              147.13 +  445: 343  197
   10     3 Bogusław       Szyszka               138.79 +  347: 344  189
   11     4 Stanisław      Rydzik                140.56 +  485: 380  191
   12     2 Mateusz        Królikowski           120.53 -  276: 391   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1868  / 12 155.67




	Maciej Grąbczewski 128.75 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Ziemowit       Pazda                 101.92 +  460: 306  152
    2    15 Mariusz        Skrobosz              147.13 -  302: 434   97
    3    26 Danuta         Połomska              100.00 +  481: 263  150
    4    11 Janusz         Krupiński             130.91 +  460: 316  181
    5     8 Paweł          Mazurek               122.49 -  388: 421   72
    6    11 Urszula        Solarska              111.26 -  321: 381   61
    7    17 Renata         Andracka              113.70 -  326: 391   64
    8    23 Maciej         Bukowski              113.37 +  390: 326  163
    9    17 Joanna         Suchanek              112.19 +  382: 322  162
   10    13 Andrzej        Rechowicz             126.20 -  367: 400   76
   11    17 Dorota         Stachowska            123.38 -  353: 373   73
   12    21 Dariusz        Kuć                   126.57 +  412: 266  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Alicja Grąbczewska 128.58 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Julita         Dygnas                101.17 +  572: 293  151
    2     1 Janusz         Krupiński             130.91 +  355: 349  181
    3     8 Małgorzata     Szczygieł             124.20 -  352: 404   74
    4     9 Łukasz         Sornek                120.47 +  369: 364  170
    5    10 Dorota         Kuć                   117.65 +  456: 289  168
    6     6 Karol          Waniek                130.79 +  380: 333  181
    7     2 Stanisław      Rydzik                140.56 +  422: 404  191
    8     3 Miłosz         Wrzałek               143.41 +  421: 350  193
    9     1 Bartosz        Morawski              154.81 -  349: 463  105
   10     2 Mateusz        Królikowski           120.53 +  406: 311  171
   11     3 Dariusz        Kosz                  151.88 -  362: 402  102
   12     3 Justyna        Górka                 141.96 -  365: 383   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 12 148.25




	Ireneusz Moralewicz 127.95 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Michał         Burak                 100.00 -  306: 452   50
    2    39 Liliana        Sicińska              100.00 +  503: 219  150
    3    16 Joanna         Suchanek              112.19 +  410: 335  162
    4    19 Łukasz         Tuszyński             146.88 -  301: 364   97
    5    25 Laura          Pisula                100.00 +  386: 279  150
    6    10 Dariusz        Kuć                   126.57 +  436: 376  177
    7    12 Radosław       Jachna                139.54 +  391: 326  190
    8     5 Stanisław      Rydzik                140.56 -  331: 462   91
    9     9 Dawid          Pikul                 145.51 +  412: 285  196
   10     7 Irena          Sołdan                131.52 +  439: 411  182
   11     7 Zdzisław       Figurski              100.00 +  477: 345  150
   12     4 Paweł          Mazurek               122.49 +  423: 368  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1767  / 12 147.25




	Leokadia Litwinowicz 126.75 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  418: 382  150
    2     4 Bronisław      Parada                124.25 -  357: 415   74
    3    23 Szymon         Figurski              100.00 +  346: 284  150
    4    14 Michał         Borejko               119.25 -  313: 357   69
    5    20 Łukasz         Sornek                120.47 +  352: 325  170
    6    18 Agnieszka      Krupka                126.18 +  419: 388  176
    7    11 Bogusław       Szyszka               138.79 -  294: 365   89
    8    17 Małgorzata     Szczygieł             124.20 +  385: 349  174
    9    12 Tomasz         Zwoliński             144.76 -  338: 445   95
   10    15 Sławomir       Wolski                114.14 -  363: 369   64
   11    19 Krzysztof      Sporczyk              125.88 +  378: 359  176
   12    19 Andrzej        Rechowicz             126.20 -  342: 356   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Mariola Osajda-Matczak 126.64 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Hanna          Dobrzycka             100.00 +  507: 215  150
    2     6 Ryszard        Żydaczewski           120.65 -  296: 358   71
    3    17 Andrzej        Rechowicz             126.20 +  423: 336  176
    4    18 Michał         Burak                 100.00 -  306: 382   50
    5    23 Zdzisław       Figurski              100.00 +  443: 289  150
    6    15 Janusz         Krupiński             130.91 -  276: 414   81
    7    26 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  535: 308  150
    8    14 Urszula        Solarska              111.26 +  476: 315  161
    9    11 Ziemowit       Pazda                 101.92 +  483: 263  152
   10     8 Miłosz         Wrzałek               143.41 +  437: 333  193
   11     5 Paweł          Mazurek               122.49 -  323: 428   72
   12     7 Irena          Sołdan                131.52 -  371: 395   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Dariusz Kuć 126.57 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Dobrzycki             100.00 +  516: 164  150
    2     3 Kamil          Górka                 143.03 -  331: 515   93
    3    13 Michał         Puchowski             118.35 +  395: 330  168
    4    13 Agnieszka      Goniowska             125.74 -  343: 452   76
    5    16 Ziemowit       Pazda                 101.92 +  511: 377  152
    6    10 Ireneusz       Moralewicz            127.95 -  376: 436   78
    7    15 Dorota         Stachowska            123.38 -  286: 389   73
    8    21 Maurycy        Machnio               109.24 +  435: 384  159
    9    14 Agnieszka      Krupka                126.18 -  280: 443   76
   10    22 Renata         Andracka              113.70 -  328: 371   64
   11    26 Marta          Ćwiek                 115.74 +  395: 381  166
   12    21 Maciej         Grąbczewski           128.75 -  266: 412   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Andrzej Rechowicz 126.20 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Szymon         Figurski              100.00 -  329: 375   50
    2    36 Adam           Motyl                 100.00 +  383: 210  150
    3    17 Mariola        Osajda-Matczak        126.64 -  336: 423   77
    4    32 Robert         Wagner                104.51 +  365: 341  155
    5    21 Natalia        Ogierman              121.23 +  383: 369  171
    6    17 Agnieszka      Goniowska             125.74 -  362: 367   76
    7    22 Józef          Wietecki              103.80 +  406: 321  154
    8    13 Bronisław      Parada                124.25 -  346: 368   74
    9    16 Grzegorz       Pukniel               121.27 +  345: 343  171
   10    13 Maciej         Grąbczewski           128.75 +  400: 367  179
   11    13 Agnieszka      Krupka                126.18 -  348: 363   76
   12    19 Leokadia       Litwinowicz           126.75 +  356: 342  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Agnieszka Krupka 126.18 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Zdzisław       Figurski              100.00 +  463: 300  150
    2    14 Michał         Puchowski             118.35 +  417: 351  168
    3     2 Stanisław      Rydzik                140.56 -  354: 537   91
    4    16 Dorota         Kuć                   117.65 -  345: 348   68
    5    18 Szymon         Figurski              100.00 +  360: 331  150
    6    18 Leokadia       Litwinowicz           126.75 -  388: 419   77
    7    19 Maurycy        Machnio               109.24 +  437: 267  159
    8    15 Radosław       Jachna                139.54 +  435: 392  190
    9    14 Dariusz        Kuć                   126.57 +  443: 280  177
   10    10 Łukasz         Tuszyński             146.88 -  292: 465   97
   11    13 Andrzej        Rechowicz             126.20 +  363: 348  176
   12     9 Mariusz        Skrobosz              147.13 +  404: 340  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Krzysztof Sporczyk 125.88 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Wojciech       Gonet                 100.00 -  294: 297   50
    2    25 Marcin         Radwański             110.67 +  380: 237  161
    3    20 Krzysztof      Obremski              141.30 -  359: 515   91
    4    35 Marta          Sicińska              100.00 +  438: 197  150
    5    14 Kamil          Górka                 143.03 -  351: 416   93
    6    31 Andrzej        Klich                 100.00 +  463: 296  150
    7    23 Maciej         Bukowski              113.37 +  449: 361  163
    8    16 Dorota         Kuć                   117.65 -  338: 355   68
    9    20 Janusz         Krupiński             130.91 -  362: 477   81
   10    23 Natalia        Połomska              100.00 +  390: 361  150
   11    19 Leokadia       Litwinowicz           126.75 -  359: 378   77
   12    22 Grzegorz       Pukniel               121.27 -  417: 481   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Agnieszka Goniowska 125.74 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Katarzyna      Grabka                100.00 +  485: 210  150
    2    11 Karol          Waniek                130.79 -  311: 406   81
    3    18 Lidia          Szpakowska            110.33 +  331: 300  160
    4    13 Dariusz        Kuć                   126.57 +  452: 343  177
    5     5 Dawid          Pikul                 145.51 -  371: 429   96
    6    17 Andrzej        Rechowicz             126.20 +  367: 362  176
    7    14 Ryszard        Żydaczewski           120.65 +  394: 289  171
    8     7 Justyna        Górka                 141.96 -  375: 403   92
    9    10 Irena          Sołdan                131.52 -  357: 475   82
   10    17 Dorota         Kuć                   117.65 +  385: 297  168
   11    11 Tomasz         Zwoliński             144.76 +  415: 412  195
   12    10 Bogusław       Szyszka               138.79 -  334: 425   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Bronisław Parada 124.25 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  515: 251  150
    2     4 Leokadia       Litwinowicz           126.75 +  415: 357  177
    3     7 Mariusz        Skrobosz              147.13 -  391: 486   97
    4     7 Zbigniew       Wietecki              122.64 +  412: 339  173
    5     6 Małgorzata     Szczygieł             124.20 -  375: 398   74
    6     9 Józef          Wietecki              103.80 +  455: 384  154
    7     7 Karol          Waniek                130.79 -  282: 334   81
    8    13 Andrzej        Rechowicz             126.20 +  368: 346  176
    9    13 Dorota         Kuć                   117.65 +  410: 329  168
   10    11 Krzysztof      Obremski              141.30 -  311: 412   91
   11    14 Ziemowit       Pazda                 101.92 +  439: 370  152
   12     8 Natalia        Ogierman              121.23 -  292: 342   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Małgorzata Szczygieł 124.20 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Andrzej        Kraska                100.00 +  374: 349  150
    2    18 Michał         Burak                 100.00 +  437: 332  150
    3     8 Alicja         Grąbczewska           128.58 +  404: 352  179
    4     3 Mateusz        Królikowski           120.53 -  337: 375   71
    5     6 Bronisław      Parada                124.25 +  398: 375  174
    6     3 Stanisław      Rydzik                140.56 -  377: 506   91
    7    13 Łukasz         Tuszyński             146.88 -  359: 384   97
    8    17 Leokadia       Litwinowicz           126.75 -  349: 385   77
    9    22 Ryszard        Żydaczewski           120.65 +  409: 317  171
   10    16 Ziemowit       Pazda                 101.92 -  357: 363   52
   11    20 Wojciech       Gonet                 100.00 +  401: 282  150
   12    14 Sławomir       Wolski                114.14 -  364: 449   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Dorota Stachowska 123.38 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Adam           Motyl                 100.00 +  474: 223  150
    2    12 Zbigniew       Wietecki              122.64 +  425: 400  173
    3    11 Ryszard        Żydaczewski           120.65 -  320: 353   71
    4    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  390: 297  150
    5    13 Radosław       Jachna                139.54 -  263: 406   90
    6    14 Tomasz         Zwoliński             144.76 -  365: 441   95
    7    15 Dariusz        Kuć                   126.57 +  389: 286  177
    8    20 Zdzisław       Figurski              100.00 -  367: 449   50
    9    23 Julita         Dygnas                101.17 -  294: 435   51
   10    26 Lidia          Szpakowska            110.33 +  345: 283  160
   11    17 Maciej         Grąbczewski           128.75 +  373: 353  179
   12    18 Michał         Borejko               119.25 +  402: 400  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Zbigniew Wietecki 122.64 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Daria          Pisula                100.00 +  393: 339  150
    2    12 Dorota         Stachowska            123.38 -  400: 425   73
    3    19 Maurycy        Machnio               109.24 +  408: 308  159
    4     7 Bronisław      Parada                124.25 -  339: 412   74
    5    15 Janusz         Krupiński             130.91 -  352: 368   81
    6    25 Marcin         Radwański             110.67 +  372: 306  161
    7    24 Andrzej        Kraska                100.00 +  355: 327  150
    8    11 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  473: 217  150
    9     8 Kamil          Górka                 143.03 -  294: 553   93
   10    18 Julita         Dygnas                101.17 -  316: 385   51
   11    25 Robert         Wagner                104.51 +  361: 297  155
   12    17 Ziemowit       Pazda                 101.92 -  309: 313   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Paweł Mazurek 122.49 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Laura          Pisula                100.00 +  392: 284  150
    2    13 Krzysztof      Obremski              141.30 +  442: 320  191
    3     6 Bartosz        Morawski              154.81 -  286: 452  105
    4    15 Grzegorz       Pukniel               121.27 +  376: 325  171
    5     8 Maciej         Grąbczewski           128.75 +  421: 388  179
    6     5 Dawid          Pikul                 145.51 +  432: 346  196
    7     5 Justyna        Górka                 141.96 +  413: 370  192
    8     2 Mariusz        Skrobosz              147.13 +  383: 329  197
    9     2 Mateusz        Królikowski           120.53 -  302: 523   71
   10     4 Dariusz        Kosz                  151.88 -  384: 543  102
   11     5 Mariola        Osajda-Matczak        126.64 +  428: 323  177
   12     4 Ireneusz       Moralewicz            127.95 -  368: 423   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1809  / 12 150.75




	Grzegorz Pukniel 121.27 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Danuta         Połomska              100.00 +  453: 319  150
    2    17 Szymon         Figurski              100.00 +  452: 296  150
    3    10 Radosław       Jachna                139.54 -  332: 355   90
    4    15 Paweł          Mazurek               122.49 -  325: 376   72
    5    19 Marta          Świątkowska           112.30 -  394: 431   62
    6    22 Ryszard        Korpalski             111.62 -  380: 499   62
    7    27 Michał         Burak                 100.00 +  407: 350  150
    8    22 Marta          Ćwiek                 115.74 +  391: 374  166
    9    16 Andrzej        Rechowicz             126.20 -  343: 345   76
   10    21 Michał         Puchowski             118.35 +  420: 298  168
   11    16 Michał         Borejko               119.25 -  284: 321   69
   12    22 Krzysztof      Sporczyk              125.88 +  481: 417  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Natalia Ogierman 121.23 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Albert         Połomski              100.00 +  490: 235  150
    2    10 Radosław       Jachna                139.54 -  338: 380   90
    3    15 Dariusz        Kosz                  151.88 -  359: 378  102
    4    22 Marcin         Radwański             110.67 +  366: 287  161
    5    21 Andrzej        Rechowicz             126.20 -  369: 383   76
    6    23 Marta          Ćwiek                 115.74 +  407: 382  166
    7    18 Marta          Świątkowska           112.30 +  348: 340  162
    8    18 Janusz         Krupiński             130.91 +  419: 343  181
    9     7 Krzysztof      Obremski              141.30 +  384: 381  191
   10     5 Kamil          Górka                 143.03 -  393: 441   93
   11    15 Julita         Dygnas                101.17 +  493: 309  151
   12     8 Bronisław      Parada                124.25 +  342: 292  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Ryszard Żydaczewski 120.65 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Alicja         Puchowska             100.00 +  412: 229  150
    2     6 Mariola        Osajda-Matczak        126.64 +  358: 296  177
    3    11 Dorota         Stachowska            123.38 +  353: 320  173
    4     6 Justyna        Górka                 141.96 -  290: 380   92
    5    12 Tomasz         Suchanek              134.21 +  361: 339  184
    6     8 Miłosz         Wrzałek               143.41 -  377: 404   93
    7    14 Agnieszka      Goniowska             125.74 -  289: 394   76
    8    19 Ziemowit       Pazda                 101.92 -  360: 391   52
    9    22 Małgorzata     Szczygieł             124.20 -  317: 409   74
   10    27 Michał         Borejko               119.25 -  322: 416   69
   11    29 Jerzy          Matyasik              115.71 -  329: 345   66
   12    32 Urszula        Solarska              111.26 +  357: 329  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Mateusz Królikowski 120.53 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Liliana        Sicińska              100.00 +  518: 172  150
    2     2 Łukasz         Sornek                120.47 +  475: 346  170
    3     1 Michał         Borejko               119.25 +  359: 341  169
    4     3 Małgorzata     Szczygieł             124.20 +  375: 337  174
    5     3 Karol          Waniek                130.79 +  388: 323  181
    6     2 Krzysztof      Obremski              141.30 +  365: 339  191
    7     1 Mariusz        Skrobosz              147.13 +  384: 344  197
    8     1 Bartosz        Morawski              154.81 -  335: 505  105
    9     2 Paweł          Mazurek               122.49 +  523: 302  172
   10     2 Alicja         Grąbczewska           128.58 -  311: 406   79
   11     2 Justyna        Górka                 141.96 +  376: 348  192
   12     2 Karol          Waniek                130.79 +  391: 276  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1961  / 12 163.42




	Łukasz Sornek 120.47 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Marta          Sicińska              100.00 +  425: 104  150
    2     2 Mateusz        Królikowski           120.53 -  346: 475   71
    3    24 Marta          Świątkowska           112.30 +  421: 342  162
    4     9 Alicja         Grąbczewska           128.58 -  364: 369   79
    5    20 Leokadia       Litwinowicz           126.75 -  325: 352   77
    6    26 Julita         Dygnas                101.17 +  426: 399  151
    7    20 Dorota         Kuć                   117.65 -  255: 362   68
    8    27 Lidia          Szpakowska            110.33 +  477: 258  160
    9    21 Wojciech       Gonet                 100.00 -  333: 486   50
   10    24 Urszula        Solarska              111.26 +  412: 309  161
   11    21 Renata         Andracka              113.70 +  322: 316  164
   12    15 Janusz         Krupiński             130.91 -  336: 432   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Michał  Borejko 119.25 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Michał         Smardz                100.00 +  469: 273  150
    2    24 Ryszard        Korpalski             111.62 +  430: 341  162
    3     1 Mateusz        Królikowski           120.53 -  341: 359   71
    4    14 Leokadia       Litwinowicz           126.75 +  357: 313  177
    5     4 Stanisław      Rydzik                140.56 -  316: 341   91
    6    20 Andrzej        Kraska                100.00 +  346: 302  150
    7     9 Tomasz         Zwoliński             144.76 -  363: 367   95
    8    10 Krzysztof      Obremski              141.30 -  338: 463   91
    9    24 Marcin         Radwański             110.67 -  326: 332   61
   10    27 Ryszard        Żydaczewski           120.65 +  416: 322  171
   11    16 Grzegorz       Pukniel               121.27 +  321: 284  171
   12    18 Dorota         Stachowska            123.38 -  400: 402   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Michał Puchowski 118.35 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Radosław       Studniarski           100.00 +  389: 258  150
    2    14 Agnieszka      Krupka                126.18 -  351: 417   76
    3    13 Dariusz        Kuć                   126.57 -  330: 395   77
    4    30 Zdzisław       Figurski              100.00 -  370: 393   50
    5    31 Robert         Wagner                104.51 -  311: 336   55
    6    35 Alicja         Puchowska             100.00 +  462: 229  150
    7    29 Lidia          Szpakowska            110.33 -  310: 374   60
    8    33 Danuta         Połomska              100.00 +  366: 316  150
    9    29 Ryszard        Korpalski             111.62 +  350: 308  162
   10    21 Grzegorz       Pukniel               121.27 -  298: 420   71
   11    31 Laura          Pisula                100.00 +  401: 357  150
   12    24 Maciej         Bukowski              113.37 -  320: 361   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




	Dorota Kuć 117.65 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Marcin         Stachowski            100.00 +  418: 245  150
    2     5 Arkadiusz      Łydka                 115.02 -  330: 420   65
    3    29 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  372: 280  150
    4    16 Agnieszka      Krupka                126.18 +  348: 345  176
    5    10 Alicja         Grąbczewska           128.58 -  289: 456   79
    6    19 Bogusław       Szyszka               138.79 -  409: 430   89
    7    20 Łukasz         Sornek                120.47 +  362: 255  170
    8    16 Krzysztof      Sporczyk              125.88 +  355: 338  176
    9    13 Bronisław      Parada                124.25 -  329: 410   74
   10    17 Agnieszka      Goniowska             125.74 -  297: 385   76
   11    23 Radosław       Jachna                139.54 +  387: 325  190
   12    20 Julita         Dygnas                101.17 +  391: 378  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Adam Janicki 116.04 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bartosz        Morawski              154.81 -  348: 426  105
    2    31 Andrzej        Klich                 100.00 -  312: 373   50
    3    35 Alicja         Puchowska             100.00 +  473: 244  150
    4    24 Marta          Świątkowska           112.30 -  336: 433   62
    5    30 Maciej         Bukowski              113.37 -  376: 395   63
    6    34 Albert         Połomski              100.00 +  467: 270  150
    7    28 Wojciech       Gonet                 100.00 -  398: 403   50
    8    32 Radosław       Studniarski           100.00 +  387: 317  150
    9    26 Radosław       Jachna                139.54 +  387: 385  190
   10    20 Arkadiusz      Łydka                 115.02 +  383: 361  165
   11    18 Maurycy        Machnio               109.24 +  444: 319  159
   12    13 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  417: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Marta Ćwiek 115.74 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  151.88 -  369: 406  102
    2    27 Jerzy          Matyasik              115.71 -  330: 379   66
    3    33 Marcin         Stachowski            100.00 +  383: 341  150
    4    28 Julita         Dygnas                101.17 -  294: 337   51
    5    34 Alicja         Puchowska             100.00 +  339: 283  150
    6    23 Natalia        Ogierman              121.23 -  382: 407   71
    7    34 Andrzej        Klich                 100.00 +  342: 341  150
    8    22 Grzegorz       Pukniel               121.27 -  374: 391   71
    9    34 Natalia        Połomska              100.00 -  344: 380   50
   10    32 Andrzej        Kraska                100.00 +  348: 331  150
   11    26 Dariusz        Kuć                   126.57 -  381: 395   77
   12    30 Józef          Wietecki              103.80 +  399: 280  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Jerzy Matyasik 115.71 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              147.13 -  292: 385   97
    2    27 Marta          Ćwiek                 115.74 +  379: 330  166
    3    22 Janusz         Krupiński             130.91 -  349: 374   81
    4    23 Sławomir       Wolski                114.14 +  426: 348  164
    5    17 Tomasz         Zwoliński             144.76 -  400: 457   95
    6    27 Maciej         Bukowski              113.37 -  361: 387   63
    7    30 Marcin         Radwański             110.67 -  306: 372   61
    8    34 Marcin         Stachowski            100.00 +  336: 220  150
    9    31 Andrzej        Kraska                100.00 +  397: 375  150
   10    31 Szymon         Figurski              100.00 -  309: 425   50
   11    29 Ryszard        Żydaczewski           120.65 +  345: 329  171
   12    26 Renata         Andracka              113.70 +  520: 264  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Arkadiusz Łydka 115.02 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Tuszyński             146.88 +  511: 346  197
    2     5 Dorota         Kuć                   117.65 +  420: 330  168
    3     5 Miłosz         Wrzałek               143.41 -  312: 361   93
    4    12 Ziemowit       Pazda                 101.92 +  398: 317  152
    5    11 Dariusz        Kosz                  151.88 -  428: 437  102
    6    12 Michał         Burak                 100.00 +  403: 345  150
    7    10 Janusz         Krupiński             130.91 +  345: 239  181
    8     9 Karol          Waniek                130.79 -  302: 405   81
    9    15 Zdzisław       Figurski              100.00 -  228: 436   50
   10    20 Adam           Janicki               116.04 -  361: 383   66
   11    24 Marcin         Radwański             110.67 +  390: 318  161
   12    16 Michał         Burak                 100.00 -  337: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Sławomir Wolski 114.14 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 145.51 -  402: 443   96
    2    21 Bartosz        Morawski              154.81 -  335: 504  105
    3    31 Maciej         Bukowski              113.37 +  418: 298  163
    4    23 Jerzy          Matyasik              115.71 -  348: 426   66
    5    28 Ryszard        Korpalski             111.62 +  400: 241  162
    6    24 Daria          Pisula                100.00 +  395: 375  150
    7    21 Ziemowit       Pazda                 101.92 -  367: 472   52
    8    24 Przemysław     Pawlic                108.90 +  430: 284  159
    9    19 Urszula        Solarska              111.26 +  367: 346  161
   10    15 Leokadia       Litwinowicz           126.75 +  369: 363  177
   11     8 Krzysztof      Obremski              141.30 -  341: 480   91
   12    14 Małgorzata     Szczygieł             124.20 +  449: 364  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Renata Andracka 113.70 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             144.76 -  370: 456   95
    2    26 Julita         Dygnas                101.17 -  292: 350   51
    3    34 Katarzyna      Grabka                100.00 +  416: 197  150
    4    29 Szymon         Figurski              100.00 -  335: 491   50
    5    32 Marcin         Stachowski            100.00 +  371: 239  150
    6    32 Danuta         Połomska              100.00 +  430: 422  150
    7    17 Maciej         Grąbczewski           128.75 +  391: 326  179
    8    12 Dawid          Pikul                 145.51 -  269: 443   96
    9    18 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  338: 342   50
   10    22 Dariusz        Kuć                   126.57 +  371: 328  177
   11    21 Łukasz         Sornek                120.47 -  316: 322   70
   12    26 Jerzy          Matyasik              115.71 -  264: 520   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Maciej Bukowski 113.37 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Miłosz         Wrzałek               143.41 -  287: 445   93
    2    28 Tomasz         Suchanek              134.21 -  266: 393   84
    3    31 Sławomir       Wolski                114.14 -  298: 418   64
    4    36 Katarzyna      Grabka                100.00 +  418: 238  150
    5    30 Adam           Janicki               116.04 +  395: 376  166
    6    27 Jerzy          Matyasik              115.71 +  387: 361  166
    7    23 Krzysztof      Sporczyk              125.88 -  361: 449   76
    8    23 Maciej         Grąbczewski           128.75 -  326: 390   79
    9    28 Józef          Wietecki              103.80 -  347: 368   54
   10    33 Andrzej        Klich                 100.00 +  460: 326  150
   11    30 Daria          Pisula                100.00 +  413: 310  150
   12    24 Michał         Puchowski             118.35 +  361: 320  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Marta Świątkowska 112.30 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Górka                 141.96 -  304: 504   92
    2    22 Natalia        Połomska              100.00 +  364: 339  150
    3    24 Łukasz         Sornek                120.47 -  342: 421   70
    4    24 Adam           Janicki               116.04 +  433: 336  166
    5    19 Grzegorz       Pukniel               121.27 +  431: 394  171
    6    13 Kamil          Górka                 143.03 -  310: 529   93
    7    18 Natalia        Ogierman              121.23 -  340: 348   71
    8    31 Wojciech       Gonet                 100.00 -  334: 375   50
    9    30 Przemysław     Pawlic                108.90 +  392: 360  159
   10    30 Laura          Pisula                100.00 +  311: 291  150
   11    22 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  364: 454   50
   12    25 Maurycy        Machnio               109.24 +  345: 316  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Joanna Suchanek 112.19 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Obremski              141.30 -  317: 467   91
    2    38 Katarzyna      Grabka                100.00 +  410: 276  150
    3    16 Ireneusz       Moralewicz            127.95 -  335: 410   78
    4    31 Laura          Pisula                100.00 -  323: 385   50
    5    33 Radosław       Studniarski           100.00 +  378: 299  150
    6    21 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  372: 449   50
    7    32 Danuta         Połomska              100.00 +  403: 268  150
    8    30 Andrzej        Kraska                100.00 +  293: 278  150
    9    17 Maciej         Grąbczewski           128.75 -  322: 382   79
   10    25 Radosław       Jachna                139.54 -  338: 422   90
   11    27 Szymon         Figurski              100.00 -  333: 400   50
   12    31 Andrzej        Kraska                100.00 +  461: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Ryszard Korpalski 111.62 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Rydzik                140.56 -  297: 496   91
    2    24 Michał         Borejko               119.25 -  341: 430   69
    3    37 Albert         Połomski              100.00 +  447: 215  150
    4    27 Wojciech       Gonet                 100.00 +  392: 344  150
    5    28 Sławomir       Wolski                114.14 -  241: 400   64
    6    22 Grzegorz       Pukniel               121.27 +  499: 380  171
    7    16 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  187: 470   50
    8    26 Michał         Burak                 100.00 -  330: 334   50
    9    29 Michał         Puchowski             118.35 -  308: 350   68
   10    36 Hanna          Dobrzycka             100.00 +  406: 264  150
   11    28 Natalia        Połomska              100.00 +  381: 343  150
   12    27 Wojciech       Gonet                 100.00 -  265: 472   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1213  / 12 101.08




	Urszula Solarska 111.26 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Radosław       Jachna                139.54 -  364: 399   90
    2    29 Laura          Pisula                100.00 -  292: 353   50
    3    36 Adam           Motyl                 100.00 +  464: 257  150
    4    25 Maurycy        Machnio               109.24 +  407: 358  159
    5    24 Julita         Dygnas                101.17 +  375: 359  151
    6    11 Maciej         Grąbczewski           128.75 +  381: 321  179
    7     6 Kamil          Górka                 143.03 -  257: 525   93
    8    14 Mariola        Osajda-Matczak        126.64 -  315: 476   77
    9    19 Sławomir       Wolski                114.14 -  346: 367   64
   10    24 Łukasz         Sornek                120.47 -  309: 412   70
   11    34 Andrzej        Kraska                100.00 -  289: 462   50
   12    32 Ryszard        Żydaczewski           120.65 -  329: 357   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Marcin Radwański 110.67 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bogusław       Szyszka               138.79 -  381: 407   89
    2    25 Krzysztof      Sporczyk              125.88 -  237: 380   76
    3    38 Michał         Dobrzycki             100.00 +  413: 251  150
    4    22 Natalia        Ogierman              121.23 -  287: 366   71
    5    37 Marta          Sicińska              100.00 +  371: 202  150
    6    25 Zbigniew       Wietecki              122.64 -  306: 372   73
    7    30 Jerzy          Matyasik              115.71 +  372: 306  166
    8    28 Tomasz         Suchanek              134.21 +  366: 365  184
    9    24 Michał         Borejko               119.25 +  332: 326  169
   10    19 Michał         Burak                 100.00 -  266: 420   50
   11    24 Arkadiusz      Łydka                 115.02 -  318: 390   65
   12    28 Lidia          Szpakowska            110.33 +  378: 362  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Lidia Szpakowska 110.33 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Suchanek              134.21 +  382: 364  184
    2    16 Tomasz         Zwoliński             144.76 -  310: 411   95
    3    18 Agnieszka      Goniowska             125.74 -  300: 331   76
    4    26 Natalia        Połomska              100.00 -  302: 458   50
    5    29 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  291: 511   50
    6    37 Liliana        Sicińska              100.00 +  422: 194  150
    7    29 Michał         Puchowski             118.35 +  374: 310  168
    8    27 Łukasz         Sornek                120.47 -  258: 477   70
    9    32 Szymon         Figurski              100.00 +  396: 360  150
   10    26 Dorota         Stachowska            123.38 -  283: 345   73
   11    32 Józef          Wietecki              103.80 +  350: 299  154
   12    28 Marcin         Radwański             110.67 -  362: 378   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Maurycy Machnio 109.24 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Irena          Sołdan                131.52 -  335: 497   82
    2    35 Alicja         Puchowska             100.00 +  354: 243  150
    3    19 Zbigniew       Wietecki              122.64 -  308: 408   73
    4    25 Urszula        Solarska              111.26 -  358: 407   61
    5    35 Adam           Motyl                 100.00 +  479: 262  150
    6    29 Laura          Pisula                100.00 +  343: 337  150
    7    19 Agnieszka      Krupka                126.18 -  267: 437   76
    8    21 Dariusz        Kuć                   126.57 -  384: 435   77
    9    33 Andrzej        Klich                 100.00 +  428: 258  150
   10    29 Radosław       Studniarski           100.00 +  344: 334  150
   11    18 Adam           Janicki               116.04 -  319: 444   66
   12    25 Marta          Świątkowska           112.30 -  316: 345   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Przemysław Pawlic 108.90 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    24 Sławomir       Wolski                114.14 -  284: 430   64
    9    30 Marta          Świątkowska           112.30 -  360: 392   62
   10    34 Danuta         Połomska              100.00 +  459: 295  150
   11    33 Radosław       Studniarski           100.00 +  372: 337  150
   12    40 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     426  /  4 106.50




	Robert Wagner 104.51 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Janusz         Krupiński             130.91 -  243: 426   81
    2    33 Daria          Pisula                100.00 -  322: 413   50
    3    40 Liliana        Sicińska              100.00 +  339: 230  150
    4    32 Andrzej        Rechowicz             126.20 -  341: 365   76
    5    31 Michał         Puchowski             118.35 +  336: 311  168
    6    30 Ziemowit       Pazda                 101.92 -  286: 334   52
    7    33 Szymon         Figurski              100.00 +  333: 290  150
    8    29 Natalia        Połomska              100.00 +  380: 279  150
    9    25 Michał         Burak                 100.00 -  235: 419   50
   10    28 Józef          Wietecki              103.80 +  510: 261  154
   11    25 Zbigniew       Wietecki              122.64 -  297: 361   73
   12    29 Natalia        Połomska              100.00 +  427: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Józef Wietecki 103.80 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Karol          Waniek                130.79 -  337: 394   81
    2    34 Albert         Połomski              100.00 +  502: 196  150
    3    14 Andrzej        Kraska                100.00 +  361: 301  150
    4     8 Krzysztof      Obremski              141.30 -  306: 396   91
    5    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  404: 257  150
    6     9 Bronisław      Parada                124.25 -  384: 455   74
    7    22 Andrzej        Rechowicz             126.20 -  321: 406   76
    8    25 Julita         Dygnas                101.17 -  283: 332   51
    9    28 Maciej         Bukowski              113.37 +  368: 347  163
   10    28 Robert         Wagner                104.51 -  261: 510   55
   11    32 Lidia          Szpakowska            110.33 -  299: 350   60
   12    30 Marta          Ćwiek                 115.74 -  280: 399   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Ziemowit Pazda 101.92 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Grąbczewski           128.75 -  306: 460   79
    2    40 Michał         Dobrzycki             100.00 +  463: 256  150
    3    25 Julita         Dygnas                101.17 +  369: 331  151
    4    12 Arkadiusz      Łydka                 115.02 -  317: 398   65
    5    16 Dariusz        Kuć                   126.57 -  377: 511   77
    6    30 Robert         Wagner                104.51 +  334: 286  155
    7    21 Sławomir       Wolski                114.14 +  472: 367  164
    8    19 Ryszard        Żydaczewski           120.65 +  391: 360  171
    9    11 Mariola        Osajda-Matczak        126.64 -  263: 483   77
   10    16 Małgorzata     Szczygieł             124.20 +  363: 357  174
   11    14 Bronisław      Parada                124.25 -  370: 439   74
   12    17 Zbigniew       Wietecki              122.64 +  313: 309  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Julita Dygnas 101.17 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Alicja         Grąbczewska           128.58 -  293: 572   79
    2    26 Renata         Andracka              113.70 +  350: 292  164
    3    25 Ziemowit       Pazda                 101.92 -  331: 369   52
    4    28 Marta          Ćwiek                 115.74 +  337: 294  166
    5    24 Urszula        Solarska              111.26 -  359: 375   61
    6    26 Łukasz         Sornek                120.47 -  399: 426   70
    7    36 Marcin         Stachowski            100.00 +  341: 339  150
    8    25 Józef          Wietecki              103.80 +  332: 283  154
    9    23 Dorota         Stachowska            123.38 +  435: 294  173
   10    18 Zbigniew       Wietecki              122.64 +  385: 316  173
   11    15 Natalia        Ogierman              121.23 -  309: 493   71
   12    20 Dorota         Kuć                   117.65 -  378: 391   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Michał Burak 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Ireneusz       Moralewicz            127.95 +  452: 306  178
    2    18 Małgorzata     Szczygieł             124.20 -  332: 437   74
    3    21 Wojciech       Gonet                 100.00 +  325: 317  150
    4    18 Mariola        Osajda-Matczak        126.64 +  382: 306  177
    5     7 Bartosz        Morawski              154.81 -  410: 456  105
    6    12 Arkadiusz      Łydka                 115.02 -  345: 403   65
    7    27 Grzegorz       Pukniel               121.27 -  350: 407   71
    8    26 Ryszard        Korpalski             111.62 +  334: 330  162
    9    25 Robert         Wagner                104.51 +  419: 235  155
   10    19 Marcin         Radwański             110.67 +  420: 266  161
   11    12 Mariusz        Skrobosz              147.13 -  316: 388   97
   12    16 Arkadiusz      Łydka                 115.02 +  360: 337  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Leszek Dobrowolski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Leokadia       Litwinowicz           126.75 -  382: 418   77
    2    23 Zdzisław       Figurski              100.00 +  483: 315  150
    3    12 Łukasz         Tuszyński             146.88 -  347: 362   97
    4    21 Tomasz         Suchanek              134.21 -  266: 425   84
    5    29 Lidia          Szpakowska            110.33 +  511: 291  160
    6    21 Joanna         Suchanek              112.19 +  449: 372  162
    7    16 Ryszard        Korpalski             111.62 +  470: 187  162
    8    11 Zbigniew       Wietecki              122.64 -  217: 473   73
    9    18 Renata         Andracka              113.70 +  342: 338  164
   10    14 Janusz         Krupiński             130.91 -  291: 477   81
   11    22 Marta          Świątkowska           112.30 +  454: 364  162
   12    13 Adam           Janicki               116.04 -  284: 417   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Hanna Dobrzycka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariola        Osajda-Matczak        126.64 -  215: 507   77
    2    37 Danuta         Połomska              100.00 -  193: 319   50
    3    39 Zdzisław       Figurski              100.00 -  230: 326   50
    4    39 Alicja         Puchowska             100.00 -  249: 345   50
    5    39 Albert         Połomski              100.00 -  255: 364   50
    6    40 Katarzyna      Grabka                100.00 -  232: 313   50
    7    40 Michał         Dobrzycki             100.00 +  258: 257  150
    8    39 Liliana        Sicińska              100.00 +  270: 243  150
    9    38 Adam           Motyl                 100.00 +  301: 282  150
   10    36 Ryszard        Korpalski             111.62 -  264: 406   62
   11    35 Andrzej        Klich                 100.00 -  242: 332   50
   12    37 Marcin         Stachowski            100.00 -  258: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     939  / 12  78.25




	Michał Dobrzycki 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dariusz        Kuć                   126.57 -  164: 516   77
    2    40 Ziemowit       Pazda                 101.92 -  256: 463   52
    3    38 Marcin         Radwański             110.67 -  251: 413   61
    4    37 Marcin         Stachowski            100.00 -  230: 321   50
    5    40 Liliana        Sicińska              100.00 -  260: 289   50
    6    38 Radosław       Studniarski           100.00 -  320: 361   50
    7    40 Hanna          Dobrzycka             100.00 -  257: 258   50
    8    40 Marta          Sicińska              100.00 +  334: 162  150
    9    39 Alicja         Puchowska             100.00 -  264: 328   50
   10    39 Albert         Połomski              100.00 +  308: 291  150
   11    36 Danuta         Połomska              100.00 -  227: 409   50
   12    38 Albert         Połomski              100.00 -  281: 303   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     840  / 12  70.00




	Szymon Figurski 100.00 Gryfów Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Rechowicz             126.20 +  375: 329  176
    2    17 Grzegorz       Pukniel               121.27 -  296: 452   71
    3    23 Leokadia       Litwinowicz           126.75 -  284: 346   77
    4    29 Renata         Andracka              113.70 +  491: 335  164
    5    18 Agnieszka      Krupka                126.18 -  331: 360   76
    6    33 Grzegorz       Sęk                   100.00 -  339: 380   50
    7    33 Robert         Wagner                104.51 -  290: 333   55
    8    36 Adam           Motyl                 100.00 +  427: 343  150
    9    32 Lidia          Szpakowska            110.33 -  360: 396   60
   10    31 Jerzy          Matyasik              115.71 +  425: 309  166
   11    27 Joanna         Suchanek              112.19 +  400: 333  162
   12    23 Radosław       Jachna                139.54 +  385: 331  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Zdzisław Figurski 100.00 Gryfów Śląski            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Agnieszka      Krupka                126.18 -  300: 463   76
    2    23 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  315: 483   50
    3    39 Hanna          Dobrzycka             100.00 +  326: 230  150
    4    30 Michał         Puchowski             118.35 +  393: 370  168
    5    23 Mariola        Osajda-Matczak        126.64 -  289: 443   77
    6    28 Natalia        Połomska              100.00 +  368: 321  150
    7    25 Tomasz         Suchanek              134.21 +  357: 294  184
    8    20 Dorota         Stachowska            123.38 +  449: 367  173
    9    15 Arkadiusz      Łydka                 115.02 +  436: 228  165
   10     9 Tomasz         Zwoliński             144.76 +  462: 386  195
   11     7 Ireneusz       Moralewicz            127.95 -  345: 477   78
   12    11 Miłosz         Wrzałek               143.41 -  354: 389   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Wojciech Gonet 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Sporczyk              125.88 +  297: 294  176
    2    19 Miłosz         Wrzałek               143.41 -  375: 416   93
    3    21 Michał         Burak                 100.00 -  317: 325   50
    4    27 Ryszard        Korpalski             111.62 -  344: 392   62
    5    36 Grzegorz       Sęk                   100.00 -  347: 369   50
    6    36 Adam           Motyl                 100.00 +  367: 270  150
    7    28 Adam           Janicki               116.04 +  403: 398  166
    8    31 Marta          Świątkowska           112.30 +  375: 334  162
    9    21 Łukasz         Sornek                120.47 +  486: 333  170
   10    12 Dawid          Pikul                 145.51 -  304: 458   96
   11    20 Małgorzata     Szczygieł             124.20 -  282: 401   74
   12    27 Ryszard        Korpalski             111.62 +  472: 265  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Katarzyna Grabka 100.00 Mysłowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agnieszka      Goniowska             125.74 -  210: 485   76
    2    38 Joanna         Suchanek              112.19 -  276: 410   62
    3    34 Renata         Andracka              113.70 -  197: 416   64
    4    36 Maciej         Bukowski              113.37 -  238: 418   63
    5    38 Daria          Pisula                100.00 -  182: 383   50
    6    40 Hanna          Dobrzycka             100.00 +  313: 232  150
    7    37 Alicja         Puchowska             100.00 +  279: 234  150
    8    37 Laura          Pisula                100.00 -  287: 353   50
    9    37 Marcin         Stachowski            100.00 -  246: 303   50
   10    37 Adam           Motyl                 100.00 +  287: 285  150
   11    39 Marta          Sicińska              100.00 +  304: 177  150
   12    35 Laura          Pisula                100.00 -  232: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  / 12  88.75




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Bronisław      Parada                124.25 -  251: 515   74
    2    31 Adam           Janicki               116.04 +  373: 312  166
    3    28 Daria          Pisula                100.00 +  385: 291  150
    4    20 Dorota         Stachowska            123.38 -  297: 390   73
    5    26 Józef          Wietecki              103.80 -  257: 404   54
    6    31 Krzysztof      Sporczyk              125.88 -  296: 463   76
    7    34 Marta          Ćwiek                 115.74 -  341: 342   66
    8    38 Alicja         Puchowska             100.00 +  375: 272  150
    9    33 Maurycy        Machnio               109.24 -  258: 428   59
   10    33 Maciej         Bukowski              113.37 -  326: 460   63
   11    35 Hanna          Dobrzycka             100.00 +  332: 242  150
   12    34 Alicja         Puchowska             100.00 +  413: 256  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Andrzej Kraska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Małgorzata     Szczygieł             124.20 -  349: 374   74
    2    30 Radosław       Studniarski           100.00 +  390: 255  150
    3    14 Józef          Wietecki              103.80 -  301: 361   54
    4    34 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  360: 321  150
    5    22 Natalia        Połomska              100.00 +  336: 293  150
    6    20 Michał         Borejko               119.25 -  302: 346   69
    7    24 Zbigniew       Wietecki              122.64 -  327: 355   73
    8    30 Joanna         Suchanek              112.19 -  278: 293   62
    9    31 Jerzy          Matyasik              115.71 -  375: 397   66
   10    32 Marta          Ćwiek                 115.74 -  331: 348   66
   11    34 Urszula        Solarska              111.26 +  462: 289  161
   12    31 Joanna         Suchanek              112.19 -  311: 461   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 12  94.75




	Adam Motyl 100.00 Jaskółki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Dorota         Stachowska            123.38 -  223: 474   73
    2    36 Andrzej        Rechowicz             126.20 -  210: 383   76
    3    36 Urszula        Solarska              111.26 -  257: 464   61
    4    40 Liliana        Sicińska              100.00 +  290: 215  150
    5    35 Maurycy        Machnio               109.24 -  262: 479   59
    6    36 Wojciech       Gonet                 100.00 -  270: 367   50
    7    39 Marta          Sicińska              100.00 +  327: 181  150
    8    36 Szymon         Figurski              100.00 -  343: 427   50
    9    38 Hanna          Dobrzycka             100.00 -  282: 301   50
   10    37 Katarzyna      Grabka                100.00 -  285: 287   50
   11    37 Marcin         Stachowski            100.00 +  329: 312  150
   12    36 Radosław       Studniarski           100.00 -  366: 427   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     969  / 12  80.75




	Daria Pisula 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Zbigniew       Wietecki              122.64 -  339: 393   73
    2    33 Robert         Wagner                104.51 +  413: 322  155
    3    28 Andrzej        Klich                 100.00 -  291: 385   50
    4    33 Danuta         Połomska              100.00 -  275: 308   50
    5    38 Katarzyna      Grabka                100.00 +  383: 182  150
    6    24 Sławomir       Wolski                114.14 -  375: 395   64
    7    35 Radosław       Studniarski           100.00 -  336: 338   50
    8    35 Albert         Połomski              100.00 +  398: 192  150
    9    27 Tomasz         Suchanek              134.21 -  244: 463   84
   10    35 Marcin         Stachowski            100.00 +  347: 257  150
   11    30 Maciej         Bukowski              113.37 -  310: 413   63
   12    33 Danuta         Połomska              100.00 +  359: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 12  99.08




	Laura Pisula 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Paweł          Mazurek               122.49 -  284: 392   72
    2    29 Urszula        Solarska              111.26 +  353: 292  161
    3    27 Tomasz         Suchanek              134.21 -  303: 444   84
    4    31 Joanna         Suchanek              112.19 +  385: 323  162
    5    25 Ireneusz       Moralewicz            127.95 -  279: 386   78
    6    29 Maurycy        Machnio               109.24 -  337: 343   59
    7    31 Natalia        Połomska              100.00 -  341: 383   50
    8    37 Katarzyna      Grabka                100.00 +  353: 287  150
    9    35 Radosław       Studniarski           100.00 =  336: 336  100
   10    30 Marta          Świątkowska           112.30 -  291: 311   62
   11    31 Michał         Puchowski             118.35 -  357: 401   68
   12    35 Katarzyna      Grabka                100.00 +  391: 232  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Danuta Połomska 100.00 Ostrów Wlkp.             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Grzegorz       Pukniel               121.27 -  319: 453   71
    2    37 Hanna          Dobrzycka             100.00 +  319: 193  150
    3    26 Maciej         Grąbczewski           128.75 -  263: 481   79
    4    33 Daria          Pisula                100.00 +  308: 275  150
    5    27 Bogusław       Szyszka               138.79 -  250: 420   89
    6    32 Renata         Andracka              113.70 -  422: 430   64
    7    32 Joanna         Suchanek              112.19 -  268: 403   62
    8    33 Michał         Puchowski             118.35 -  316: 366   68
    9    36 Albert         Połomski              100.00 +  367: 228  150
   10    34 Przemysław     Pawlic                108.90 -  295: 459   59
   11    36 Michał         Dobrzycki             100.00 +  409: 227  150
   12    33 Daria          Pisula                100.00 -  274: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 12  95.17




	Natalia Połomska 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kamil          Górka                 143.03 -  391: 420   93
    2    22 Marta          Świątkowska           112.30 -  339: 364   62
    3    32 Radosław       Studniarski           100.00 +  360: 276  150
    4    26 Lidia          Szpakowska            110.33 +  458: 302  160
    5    22 Andrzej        Kraska                100.00 -  293: 336   50
    6    28 Zdzisław       Figurski              100.00 -  321: 368   50
    7    31 Laura          Pisula                100.00 +  383: 341  150
    8    29 Robert         Wagner                104.51 -  279: 380   55
    9    34 Marta          Ćwiek                 115.74 +  380: 344  166
   10    23 Krzysztof      Sporczyk              125.88 -  361: 390   76
   11    28 Ryszard        Korpalski             111.62 -  343: 381   62
   12    29 Robert         Wagner                104.51 -  313: 427   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1129  / 12  94.08




	Albert Połomski 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Natalia        Ogierman              121.23 -  235: 490   71
    2    34 Józef          Wietecki              103.80 -  196: 502   54
    3    37 Ryszard        Korpalski             111.62 -  215: 447   62
    4    38 Radosław       Studniarski           100.00 -  265: 344   50
    5    39 Hanna          Dobrzycka             100.00 +  364: 255  150
    6    34 Adam           Janicki               116.04 -  270: 467   66
    7    38 Liliana        Sicińska              100.00 +  336: 160  150
    8    35 Daria          Pisula                100.00 -  192: 398   50
    9    36 Danuta         Połomska              100.00 -  228: 367   50
   10    39 Michał         Dobrzycki             100.00 -  291: 308   50
   11    40 PAUZA
   12    38 Michał         Dobrzycki             100.00 +  303: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     903  / 11  82.09




	Alicja Puchowska 100.00 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Ryszard        Żydaczewski           120.65 -  229: 412   71
    2    35 Maurycy        Machnio               109.24 -  243: 354   59
    3    35 Adam           Janicki               116.04 -  244: 473   66
    4    39 Hanna          Dobrzycka             100.00 +  345: 249  150
    5    34 Marta          Ćwiek                 115.74 -  283: 339   66
    6    35 Michał         Puchowski             118.35 -  229: 462   68
    7    37 Katarzyna      Grabka                100.00 -  234: 279   50
    8    38 Andrzej        Klich                 100.00 -  272: 375   50
    9    39 Michał         Dobrzycki             100.00 +  328: 264  150
   10    38 Marta          Sicińska              100.00 +  342: 255  150
   11    38 Liliana        Sicińska              100.00 +  281: 242  150
   12    34 Andrzej        Klich                 100.00 -  256: 413   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1080  / 12  90.00




	Liliana Sicińska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Mateusz        Królikowski           120.53 -  172: 518   71
    2    39 Ireneusz       Moralewicz            127.95 -  219: 503   78
    3    40 Robert         Wagner                104.51 -  230: 339   55
    4    40 Adam           Motyl                 100.00 -  215: 290   50
    5    40 Michał         Dobrzycki             100.00 +  289: 260  150
    6    37 Lidia          Szpakowska            110.33 -  194: 422   60
    7    38 Albert         Połomski              100.00 -  160: 336   50
    8    39 Hanna          Dobrzycka             100.00 -  243: 270   50
    9    40 Marta          Sicińska              100.00 -  216: 284   50
   10    40 PAUZA
   11    38 Alicja         Puchowska             100.00 -  242: 281   50
   12    39 Marta          Sicińska              100.00 -  248: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     714  / 11  64.91




	Marta Sicińska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Łukasz         Sornek                120.47 -  104: 425   70
    2    41 PAUZA
    3    30 Bogusław       Szyszka               138.79 -  160: 405   89
    4    35 Krzysztof      Sporczyk              125.88 -  197: 438   76
    5    37 Marcin         Radwański             110.67 -  202: 371   61
    6    39 Marcin         Stachowski            100.00 -  210: 258   50
    7    39 Adam           Motyl                 100.00 -  181: 327   50
    8    40 Michał         Dobrzycki             100.00 -  162: 334   50
    9    40 Liliana        Sicińska              100.00 +  284: 216  150
   10    38 Alicja         Puchowska             100.00 -  255: 342   50
   11    39 Katarzyna      Grabka                100.00 -  177: 304   50
   12    39 Liliana        Sicińska              100.00 +  332: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     846  / 11  76.91




	Michał Smardz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Michał         Borejko               119.25 -  273: 469   69
    2     8 Irena          Sołdan                131.52 -  180: 440   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     151  /  2  75.50




	Marcin Stachowski 100.00 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Dorota         Kuć                   117.65 -  245: 418   68
    2    32 Łukasz         Tuszyński             146.88 -  242: 397   97
    3    33 Marta          Ćwiek                 115.74 -  341: 383   66
    4    37 Michał         Dobrzycki             100.00 +  321: 230  150
    5    32 Renata         Andracka              113.70 -  239: 371   64
    6    39 Marta          Sicińska              100.00 +  258: 210  150
    7    36 Julita         Dygnas                101.17 -  339: 341   51
    8    34 Jerzy          Matyasik              115.71 -  220: 336   66
    9    37 Katarzyna      Grabka                100.00 +  303: 246  150
   10    35 Daria          Pisula                100.00 -  257: 347   50
   11    37 Adam           Motyl                 100.00 -  312: 329   50
   12    37 Hanna          Dobrzycka             100.00 +  329: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1112  / 12  92.67




	Radosław Studniarski 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Michał         Puchowski             118.35 -  258: 389   68
    2    30 Andrzej        Kraska                100.00 -  255: 390   50
    3    32 Natalia        Połomska              100.00 -  276: 360   50
    4    38 Albert         Połomski              100.00 +  344: 265  150
    5    33 Joanna         Suchanek              112.19 -  299: 378   62
    6    38 Michał         Dobrzycki             100.00 +  361: 320  150
    7    35 Daria          Pisula                100.00 +  338: 336  150
    8    32 Adam           Janicki               116.04 -  317: 387   66
    9    35 Laura          Pisula                100.00 =  336: 336  100
   10    29 Maurycy        Machnio               109.24 -  334: 344   59
   11    33 Przemysław     Pawlic                108.90 -  337: 372   59
   12    36 Adam           Motyl                 100.00 +  427: 366  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  / 12  92.83




	Grzegorz Sęk 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 PAUZA
    2    20 Dawid          Pikul                 145.51 -  295: 479   96
    3    29 Dorota         Kuć                   117.65 -  280: 372   68
    4    34 Andrzej        Kraska                100.00 -  321: 360   50
    5    36 Wojciech       Gonet                 100.00 +  369: 347  150
    6    33 Szymon         Figurski              100.00 +  380: 339  150
    7    26 Mariola        Osajda-Matczak        126.64 -  308: 535   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     591  /  6  98.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Adam           Janicki               426: 348
   2 Marta          Ćwiek                - Dariusz        Kosz                  369: 406
   3 Mariusz        Skrobosz             - Jerzy          Matyasik              385: 292
   4 Arkadiusz      Łydka                - Łukasz         Tuszyński             511: 346
   5 Dawid          Pikul                - Sławomir       Wolski                443: 402
   6 Renata         Andracka             - Tomasz         Zwoliński             370: 456
   7 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Bukowski              445: 287
   8 Natalia        Połomska             - Kamil          Górka                 391: 420
   9 Justyna        Górka                - Marta          Świątkowska           504: 304
  10 Joanna         Suchanek             - Krzysztof      Obremski              317: 467
  11 Stanisław      Rydzik               - Ryszard        Korpalski             496: 297
  12 Urszula        Solarska             - Radosław       Jachna                364: 399
  13 Bogusław       Szyszka              - Marcin         Radwański             407: 381
  14 Lidia          Szpakowska           - Tomasz         Suchanek              382: 364
  15 Irena          Sołdan               - Maurycy        Machnio               497: 335
  16 Robert         Wagner               - Janusz         Krupiński             243: 426
  17 Karol          Waniek               - Józef          Wietecki              394: 337
  18 Ziemowit       Pazda                - Maciej         Grąbczewski           306: 460
  19 Alicja         Grąbczewska          - Julita         Dygnas                572: 293
  20 Michał         Burak                - Ireneusz       Moralewicz            452: 306
  21 Leokadia       Litwinowicz          - Leszek         Dobrowolski           418: 382
  22 Hanna          Dobrzycka            - Mariola        Osajda-Matczak        215: 507
  23 Dariusz        Kuć                  - Michał         Dobrzycki             516: 164
  24 Szymon         Figurski             - Andrzej        Rechowicz             375: 329
  25 Agnieszka      Krupka               - Zdzisław       Figurski              463: 300
  26 Wojciech       Gonet                - Krzysztof      Sporczyk              297: 294
  27 Agnieszka      Goniowska            - Katarzyna      Grabka                485: 210
  28 Andrzej        Klich                - Bronisław      Parada                251: 515
  29 Małgorzata     Szczygieł            - Andrzej        Kraska                374: 349
  30 Adam           Motyl                - Dorota         Stachowska            223: 474
  31 Zbigniew       Wietecki             - Daria          Pisula                393: 339
  32 Laura          Pisula               - Paweł          Mazurek               284: 392
  33 Grzegorz       Pukniel              - Danuta         Połomska              453: 319
  34 Albert         Połomski             - Natalia        Ogierman              235: 490
  35 Ryszard        Żydaczewski          - Alicja         Puchowska             412: 229
  36 Liliana        Sicińska             - Mateusz        Królikowski           172: 518
  37 Łukasz         Sornek               - Marta          Sicińska              425: 104
  38 Michał         Smardz               - Michał         Borejko               273: 469
  39 Dorota         Kuć                  - Marcin         Stachowski            418: 245
  40 Radosław       Studniarski          - Michał         Puchowski             258: 389
  41 Grzegorz       Sęk                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Janusz         Krupiński            - Alicja         Grąbczewska           349: 355
   2 Mateusz        Królikowski          - Łukasz         Sornek                475: 346
   3 Kamil          Górka                - Dariusz        Kuć                   515: 331
   4 Bronisław      Parada               - Leokadia       Litwinowicz           415: 357
   5 Dorota         Kuć                  - Arkadiusz      Łydka                 330: 420
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Ryszard        Żydaczewski           296: 358
   7 Justyna        Górka                - Bogusław       Szyszka               358: 338
   8 Irena          Sołdan               - Michał         Smardz                440: 180
   9 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Rydzik                327: 471
  10 Natalia        Ogierman             - Radosław       Jachna                338: 380
  11 Agnieszka      Goniowska            - Karol          Waniek                311: 406
  12 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Wietecki              425: 400
  13 Paweł          Mazurek              - Krzysztof      Obremski              442: 320
  14 Michał         Puchowski            - Agnieszka      Krupka                351: 417
  15 Maciej         Grąbczewski          - Mariusz        Skrobosz              302: 434
  16 Tomasz         Zwoliński            - Lidia          Szpakowska            411: 310
  17 Grzegorz       Pukniel              - Szymon         Figurski              452: 296
  18 Michał         Burak                - Małgorzata     Szczygieł             332: 437
  19 Miłosz         Wrzałek              - Wojciech       Gonet                 416: 375
  20 Grzegorz       Sęk                  - Dawid          Pikul                 295: 479
  21 Sławomir       Wolski               - Bartosz        Morawski              335: 504
  22 Marta          Świątkowska          - Natalia        Połomska              364: 339
  23 Zdzisław       Figurski             - Leszek         Dobrowolski           315: 483
  24 Michał         Borejko              - Ryszard        Korpalski             430: 341
  25 Marcin         Radwański            - Krzysztof      Sporczyk              237: 380
  26 Julita         Dygnas               - Renata         Andracka              350: 292
  27 Jerzy          Matyasik             - Marta          Ćwiek                 379: 330
  28 Tomasz         Suchanek             - Maciej         Bukowski              393: 266
  29 Laura          Pisula               - Urszula        Solarska              353: 292
  30 Andrzej        Kraska               - Radosław       Studniarski           390: 255
  31 Adam           Janicki              - Andrzej        Klich                 312: 373
  32 Marcin         Stachowski           - Łukasz         Tuszyński             242: 397
  33 Daria          Pisula               - Robert         Wagner                413: 322
  34 Józef          Wietecki             - Albert         Połomski              502: 196
  35 Alicja         Puchowska            - Maurycy        Machnio               243: 354
  36 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Motyl                 383: 210
  37 Danuta         Połomska             - Hanna          Dobrzycka             319: 193
  38 Katarzyna      Grabka               - Joanna         Suchanek              276: 410
  39 Ireneusz       Moralewicz           - Liliana        Sicińska              503: 219
  40 Michał         Dobrzycki            - Ziemowit       Pazda                 256: 463
  41 Marta          Sicińska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Borejko              - Mateusz        Królikowski           341: 359
   2 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Krupka                537: 354
   3 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                360: 413
   4 Kamil          Górka                - Justyna        Górka                 424: 427
   5 Arkadiusz      Łydka                - Miłosz         Wrzałek               312: 361
   6 Bartosz        Morawski             - Paweł          Mazurek               452: 286
   7 Bronisław      Parada               - Mariusz        Skrobosz              391: 486
   8 Alicja         Grąbczewska          - Małgorzata     Szczygieł             352: 404
   9 Karol          Waniek               - Dawid          Pikul                 422: 351
  10 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Pukniel               355: 332
  11 Dorota         Stachowska           - Ryszard        Żydaczewski           320: 353
  12 Leszek         Dobrowolski          - Łukasz         Tuszyński             347: 362
  13 Dariusz        Kuć                  - Michał         Puchowski             395: 330
  14 Andrzej        Kraska               - Józef          Wietecki              301: 361
  15 Dariusz        Kosz                 - Natalia        Ogierman              378: 359
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Joanna         Suchanek              410: 335
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Rechowicz             423: 336
  18 Lidia          Szpakowska           - Agnieszka      Goniowska             300: 331
  19 Maurycy        Machnio              - Zbigniew       Wietecki              308: 408
  20 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Sporczyk              515: 359
  21 Wojciech       Gonet                - Michał         Burak                 317: 325
  22 Jerzy          Matyasik             - Janusz         Krupiński             349: 374
  23 Szymon         Figurski             - Leokadia       Litwinowicz           284: 346
  24 Marta          Świątkowska          - Łukasz         Sornek                342: 421
  25 Ziemowit       Pazda                - Julita         Dygnas                369: 331
  26 Maciej         Grąbczewski          - Danuta         Połomska              481: 263
  27 Tomasz         Suchanek             - Laura          Pisula                444: 303
  28 Andrzej        Klich                - Daria          Pisula                385: 291
  29 Grzegorz       Sęk                  - Dorota         Kuć                   280: 372
  30 Marta          Sicińska             - Bogusław       Szyszka               160: 405
  31 Maciej         Bukowski             - Sławomir       Wolski                298: 418
  32 Natalia        Połomska             - Radosław       Studniarski           360: 276
  33 Marcin         Stachowski           - Marta          Ćwiek                 341: 383
  34 Katarzyna      Grabka               - Renata         Andracka              197: 416
  35 Adam           Janicki              - Alicja         Puchowska             473: 244
  36 Urszula        Solarska             - Adam           Motyl                 464: 257
  37 Ryszard        Korpalski            - Albert         Połomski              447: 215
  38 Michał         Dobrzycki            - Marcin         Radwański             251: 413
  39 Hanna          Dobrzycka            - Zdzisław       Figurski              230: 326
  40 Liliana        Sicińska             - Robert         Wagner                230: 339


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               349: 417
   2 Karol          Waniek               - Bartosz        Morawski              404: 339
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Mateusz        Królikowski           337: 375
   4 Radosław       Jachna               - Irena          Sołdan                308: 403
   5 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 426: 280
   6 Ryszard        Żydaczewski          - Justyna        Górka                 290: 380
   7 Zbigniew       Wietecki             - Bronisław      Parada                339: 412
   8 Józef          Wietecki             - Krzysztof      Obremski              306: 396
   9 Łukasz         Sornek               - Alicja         Grąbczewska           364: 369
  10 Bogusław       Szyszka              - Dawid          Pikul                 348: 468
  11 Janusz         Krupiński            - Maciej         Grąbczewski           316: 460
  12 Ziemowit       Pazda                - Arkadiusz      Łydka                 317: 398
  13 Dariusz        Kuć                  - Agnieszka      Goniowska             343: 452
  14 Leokadia       Litwinowicz          - Michał         Borejko               313: 357
  15 Paweł          Mazurek              - Grzegorz       Pukniel               376: 325
  16 Agnieszka      Krupka               - Dorota         Kuć                   345: 348
  17 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Kosz                  355: 356
  18 Michał         Burak                - Mariola        Osajda-Matczak        382: 306
  19 Łukasz         Tuszyński            - Ireneusz       Moralewicz            364: 301
  20 Dorota         Stachowska           - Andrzej        Klich                 390: 297
  21 Leszek         Dobrowolski          - Tomasz         Suchanek              266: 425
  22 Marcin         Radwański            - Natalia        Ogierman              287: 366
  23 Sławomir       Wolski               - Jerzy          Matyasik              348: 426
  24 Marta          Świątkowska          - Adam           Janicki               433: 336
  25 Maurycy        Machnio              - Urszula        Solarska              358: 407
  26 Lidia          Szpakowska           - Natalia        Połomska              302: 458
  27 Ryszard        Korpalski            - Wojciech       Gonet                 392: 344
  28 Julita         Dygnas               - Marta          Ćwiek                 337: 294
  29 Renata         Andracka             - Szymon         Figurski              335: 491
  30 Michał         Puchowski            - Zdzisław       Figurski              370: 393
  31 Joanna         Suchanek             - Laura          Pisula                323: 385
  32 Robert         Wagner               - Andrzej        Rechowicz             341: 365
  33 Danuta         Połomska             - Daria          Pisula                308: 275
  34 Andrzej        Kraska               - Grzegorz       Sęk                   360: 321
  35 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Sicińska              438: 197
  36 Maciej         Bukowski             - Katarzyna      Grabka                418: 238
  37 Michał         Dobrzycki            - Marcin         Stachowski            230: 321
  38 Radosław       Studniarski          - Albert         Połomski              344: 265
  39 Alicja         Puchowska            - Hanna          Dobrzycka             345: 249
  40 Adam           Motyl                - Liliana        Sicińska              290: 215


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Justyna        Górka                 454: 337
   2 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               373: 341
   3 Mateusz        Królikowski          - Karol          Waniek                388: 323
   4 Michał         Borejko              - Stanisław      Rydzik                316: 341
   5 Dawid          Pikul                - Agnieszka      Goniowska             429: 371
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Bronisław      Parada                398: 375
   7 Bartosz        Morawski             - Michał         Burak                 456: 410
   8 Maciej         Grąbczewski          - Paweł          Mazurek               388: 421
   9 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Tuszyński             649: 329
  10 Dorota         Kuć                  - Alicja         Grąbczewska           289: 456
  11 Dariusz        Kosz                 - Arkadiusz      Łydka                 437: 428
  12 Tomasz         Suchanek             - Ryszard        Żydaczewski           339: 361
  13 Radosław       Jachna               - Dorota         Stachowska            406: 263
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Górka                 351: 416
  15 Janusz         Krupiński            - Zbigniew       Wietecki              368: 352
  16 Dariusz        Kuć                  - Ziemowit       Pazda                 511: 377
  17 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Zwoliński             400: 457
  18 Agnieszka      Krupka               - Szymon         Figurski              360: 331
  19 Grzegorz       Pukniel              - Marta          Świątkowska           394: 431
  20 Leokadia       Litwinowicz          - Łukasz         Sornek                352: 325
  21 Andrzej        Rechowicz            - Natalia        Ogierman              383: 369
  22 Natalia        Połomska             - Andrzej        Kraska                293: 336
  23 Zdzisław       Figurski             - Mariola        Osajda-Matczak        289: 443
  24 Julita         Dygnas               - Urszula        Solarska              359: 375
  25 Laura          Pisula               - Ireneusz       Moralewicz            279: 386
  26 Józef          Wietecki             - Andrzej        Klich                 404: 257
  27 Bogusław       Szyszka              - Danuta         Połomska              420: 250
  28 Ryszard        Korpalski            - Sławomir       Wolski                241: 400
  29 Leszek         Dobrowolski          - Lidia          Szpakowska            511: 291
  30 Adam           Janicki              - Maciej         Bukowski              376: 395
  31 Robert         Wagner               - Michał         Puchowski             336: 311
  32 Marcin         Stachowski           - Renata         Andracka              239: 371
  33 Joanna         Suchanek             - Radosław       Studniarski           378: 299
  34 Marta          Ćwiek                - Alicja         Puchowska             339: 283
  35 Adam           Motyl                - Maurycy        Machnio               262: 479
  36 Wojciech       Gonet                - Grzegorz       Sęk                   347: 369
  37 Marcin         Radwański            - Marta          Sicińska              371: 202
  38 Daria          Pisula               - Katarzyna      Grabka                383: 182
  39 Albert         Połomski             - Hanna          Dobrzycka             364: 255
  40 Liliana        Sicińska             - Michał         Dobrzycki             289: 260


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              383: 461
   2 Mateusz        Królikowski          - Krzysztof      Obremski              365: 339
   3 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Szczygieł             506: 377
   4 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kosz                  375: 367
   5 Dawid          Pikul                - Paweł          Mazurek               346: 432
   6 Alicja         Grąbczewska          - Karol          Waniek                380: 333
   7 Justyna        Górka                - Radosław       Jachna                505: 349
   8 Miłosz         Wrzałek              - Ryszard        Żydaczewski           404: 377
   9 Bronisław      Parada               - Józef          Wietecki              455: 384
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Kuć                   436: 376
  11 Urszula        Solarska             - Maciej         Grąbczewski           381: 321
  12 Arkadiusz      Łydka                - Michał         Burak                 403: 345
  13 Kamil          Górka                - Marta          Świątkowska           529: 310
  14 Tomasz         Zwoliński            - Dorota         Stachowska            441: 365
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Janusz         Krupiński             276: 414
  16 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Suchanek              375: 294
  17 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Goniowska             362: 367
  18 Agnieszka      Krupka               - Leokadia       Litwinowicz           388: 419
  19 Bogusław       Szyszka              - Dorota         Kuć                   430: 409
  20 Andrzej        Kraska               - Michał         Borejko               302: 346
  21 Leszek         Dobrowolski          - Joanna         Suchanek              449: 372
  22 Ryszard        Korpalski            - Grzegorz       Pukniel               499: 380
  23 Natalia        Ogierman             - Marta          Ćwiek                 407: 382
  24 Sławomir       Wolski               - Daria          Pisula                395: 375
  25 Zbigniew       Wietecki             - Marcin         Radwański             372: 306
  26 Łukasz         Sornek               - Julita         Dygnas                426: 399
  27 Maciej         Bukowski             - Jerzy          Matyasik              387: 361
  28 Zdzisław       Figurski             - Natalia        Połomska              368: 321
  29 Maurycy        Machnio              - Laura          Pisula                343: 337
  30 Ziemowit       Pazda                - Robert         Wagner                334: 286
  31 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Klich                 463: 296
  32 Danuta         Połomska             - Renata         Andracka              422: 430
  33 Szymon         Figurski             - Grzegorz       Sęk                   339: 380
  34 Albert         Połomski             - Adam           Janicki               270: 467
  35 Michał         Puchowski            - Alicja         Puchowska             462: 229
  36 Adam           Motyl                - Wojciech       Gonet                 270: 367
  37 Liliana        Sicińska             - Lidia          Szpakowska            194: 422
  38 Radosław       Studniarski          - Michał         Dobrzycki             361: 320
  39 Marta          Sicińska             - Marcin         Stachowski            210: 258
  40 Katarzyna      Grabka               - Hanna          Dobrzycka             313: 232


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Królikowski          - Mariusz        Skrobosz              384: 344
   2 Alicja         Grąbczewska          - Stanisław      Rydzik                422: 404
   3 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                349: 318
   4 Krzysztof      Obremski             - Bartosz        Morawski              339: 344
   5 Paweł          Mazurek              - Justyna        Górka                 413: 370
   6 Kamil          Górka                - Urszula        Solarska              525: 257
   7 Karol          Waniek               - Bronisław      Parada                334: 282
   8 Dariusz        Kosz                 - Dawid          Pikul                 508: 381
   9 Michał         Borejko              - Tomasz         Zwoliński             363: 367
  10 Arkadiusz      Łydka                - Janusz         Krupiński             345: 239
  11 Leokadia       Litwinowicz          - Bogusław       Szyszka               294: 365
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Radosław       Jachna                391: 326
  13 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Szczygieł             384: 359
  14 Ryszard        Żydaczewski          - Agnieszka      Goniowska             289: 394
  15 Dorota         Stachowska           - Dariusz        Kuć                   389: 286
  16 Leszek         Dobrowolski          - Ryszard        Korpalski             470: 187
  17 Renata         Andracka             - Maciej         Grąbczewski           391: 326
  18 Natalia        Ogierman             - Marta          Świątkowska           348: 340
  19 Maurycy        Machnio              - Agnieszka      Krupka                267: 437
  20 Dorota         Kuć                  - Łukasz         Sornek                362: 255
  21 Sławomir       Wolski               - Ziemowit       Pazda                 367: 472
  22 Andrzej        Rechowicz            - Józef          Wietecki              406: 321
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Bukowski              449: 361
  24 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Kraska                355: 327
  25 Tomasz         Suchanek             - Zdzisław       Figurski              294: 357
  26 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Sęk                   535: 308
  27 Michał         Burak                - Grzegorz       Pukniel               350: 407
  28 Wojciech       Gonet                - Adam           Janicki               403: 398
  29 Lidia          Szpakowska           - Michał         Puchowski             374: 310
  30 Marcin         Radwański            - Jerzy          Matyasik              372: 306
  31 Laura          Pisula               - Natalia        Połomska              341: 383
  32 Danuta         Połomska             - Joanna         Suchanek              268: 403
  33 Robert         Wagner               - Szymon         Figurski              333: 290
  34 Andrzej        Klich                - Marta          Ćwiek                 341: 342
  35 Daria          Pisula               - Radosław       Studniarski           336: 338
  36 Julita         Dygnas               - Marcin         Stachowski            341: 339
  37 Alicja         Puchowska            - Katarzyna      Grabka                234: 279
  38 Albert         Połomski             - Liliana        Sicińska              336: 160
  39 Marta          Sicińska             - Adam           Motyl                 181: 327
  40 Hanna          Dobrzycka            - Michał         Dobrzycki             258: 257


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Mateusz        Królikowski           505: 335
   2 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Mazurek               329: 383
   3 Alicja         Grąbczewska          - Miłosz         Wrzałek               421: 350
   4 Kamil          Górka                - Dariusz        Kosz                  336: 388
   5 Stanisław      Rydzik               - Ireneusz       Moralewicz            462: 331
   6 Bogusław       Szyszka              - Irena          Sołdan                423: 365
   7 Agnieszka      Goniowska            - Justyna        Górka                 375: 403
   8 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Zwoliński             408: 386
   9 Arkadiusz      Łydka                - Karol          Waniek                302: 405
  10 Krzysztof      Obremski             - Michał         Borejko               463: 338
  11 Zbigniew       Wietecki             - Leszek         Dobrowolski           473: 217
  12 Dawid          Pikul                - Renata         Andracka              443: 269
  13 Bronisław      Parada               - Andrzej        Rechowicz             368: 346
  14 Urszula        Solarska             - Mariola        Osajda-Matczak        315: 476
  15 Radosław       Jachna               - Agnieszka      Krupka                392: 435
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Kuć                   338: 355
  17 Małgorzata     Szczygieł            - Leokadia       Litwinowicz           349: 385
  18 Janusz         Krupiński            - Natalia        Ogierman              343: 419
  19 Ryszard        Żydaczewski          - Ziemowit       Pazda                 360: 391
  20 Zdzisław       Figurski             - Dorota         Stachowska            449: 367
  21 Maurycy        Machnio              - Dariusz        Kuć                   384: 435
  22 Marta          Ćwiek                - Grzegorz       Pukniel               374: 391
  23 Maciej         Grąbczewski          - Maciej         Bukowski              390: 326
  24 Przemysław     Pawlic               - Sławomir       Wolski                284: 430
  25 Józef          Wietecki             - Julita         Dygnas                283: 332
  26 Michał         Burak                - Ryszard        Korpalski             334: 330
  27 Łukasz         Sornek               - Lidia          Szpakowska            477: 258
  28 Tomasz         Suchanek             - Marcin         Radwański             365: 366
  29 Natalia        Połomska             - Robert         Wagner                279: 380
  30 Joanna         Suchanek             - Andrzej        Kraska                293: 278
  31 Marta          Świątkowska          - Wojciech       Gonet                 334: 375
  32 Adam           Janicki              - Radosław       Studniarski           387: 317
  33 Michał         Puchowski            - Danuta         Połomska              366: 316
  34 Marcin         Stachowski           - Jerzy          Matyasik              220: 336
  35 Daria          Pisula               - Albert         Połomski              398: 192
  36 Szymon         Figurski             - Adam           Motyl                 427: 343
  37 Katarzyna      Grabka               - Laura          Pisula                287: 353
  38 Alicja         Puchowska            - Andrzej        Klich                 272: 375
  39 Hanna          Dobrzycka            - Liliana        Sicińska              270: 243
  40 Michał         Dobrzycki            - Marta          Sicińska              334: 162


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Alicja         Grąbczewska          - Bartosz        Morawski              349: 463
   2 Paweł          Mazurek              - Mateusz        Królikowski           302: 523
   3 Stanisław      Rydzik               - Bogusław       Szyszka               351: 457
   4 Justyna        Górka                - Miłosz         Wrzałek               424: 377
   5 Mariusz        Skrobosz             - Karol          Waniek                343: 445
   6 Dariusz        Kosz                 - Łukasz         Tuszyński             394: 331
   7 Natalia        Ogierman             - Krzysztof      Obremski              384: 381
   8 Kamil          Górka                - Zbigniew       Wietecki              553: 294
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Dawid          Pikul                 412: 285
  10 Agnieszka      Goniowska            - Irena          Sołdan                357: 475
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Ziemowit       Pazda                 483: 263
  12 Tomasz         Zwoliński            - Leokadia       Litwinowicz           445: 338
  13 Bronisław      Parada               - Dorota         Kuć                   410: 329
  14 Dariusz        Kuć                  - Agnieszka      Krupka                280: 443
  15 Zdzisław       Figurski             - Arkadiusz      Łydka                 436: 228
  16 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Rechowicz             343: 345
  17 Joanna         Suchanek             - Maciej         Grąbczewski           322: 382
  18 Renata         Andracka             - Leszek         Dobrowolski           338: 342
  19 Sławomir       Wolski               - Urszula        Solarska              367: 346
  20 Janusz         Krupiński            - Krzysztof      Sporczyk              477: 362
  21 Łukasz         Sornek               - Wojciech       Gonet                 333: 486
  22 Małgorzata     Szczygieł            - Ryszard        Żydaczewski           409: 317
  23 Julita         Dygnas               - Dorota         Stachowska            435: 294
  24 Marcin         Radwański            - Michał         Borejko               332: 326
  25 Robert         Wagner               - Michał         Burak                 235: 419
  26 Adam           Janicki              - Radosław       Jachna                387: 385
  27 Daria          Pisula               - Tomasz         Suchanek              244: 463
  28 Maciej         Bukowski             - Józef          Wietecki              347: 368
  29 Michał         Puchowski            - Ryszard        Korpalski             350: 308
  30 Przemysław     Pawlic               - Marta          Świątkowska           360: 392
  31 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Kraska                397: 375
  32 Szymon         Figurski             - Lidia          Szpakowska            360: 396
  33 Andrzej        Klich                - Maurycy        Machnio               258: 428
  34 Marta          Ćwiek                - Natalia        Połomska              344: 380
  35 Radosław       Studniarski          - Laura          Pisula                336: 336
  36 Albert         Połomski             - Danuta         Połomska              228: 367
  37 Katarzyna      Grabka               - Marcin         Stachowski            246: 303
  38 Hanna          Dobrzycka            - Adam           Motyl                 301: 282
  39 Alicja         Puchowska            - Michał         Dobrzycki             328: 264
  40 Marta          Sicińska             - Liliana        Sicińska              284: 216


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Bartosz        Morawski              416: 354
   2 Mateusz        Królikowski          - Alicja         Grąbczewska           311: 406
   3 Karol          Waniek               - Bogusław       Szyszka               347: 344
   4 Paweł          Mazurek              - Dariusz        Kosz                  384: 543
   5 Natalia        Ogierman             - Kamil          Górka                 393: 441
   6 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                391: 441
   7 Irena          Sołdan               - Ireneusz       Moralewicz            411: 439
   8 Miłosz         Wrzałek              - Mariola        Osajda-Matczak        333: 437
   9 Tomasz         Zwoliński            - Zdzisław       Figurski              386: 462
  10 Agnieszka      Krupka               - Łukasz         Tuszyński             292: 465
  11 Krzysztof      Obremski             - Bronisław      Parada                412: 311
  12 Wojciech       Gonet                - Dawid          Pikul                 304: 458
  13 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Grąbczewski           400: 367
  14 Leszek         Dobrowolski          - Janusz         Krupiński             291: 477
  15 Leokadia       Litwinowicz          - Sławomir       Wolski                363: 369
  16 Ziemowit       Pazda                - Małgorzata     Szczygieł             363: 357
  17 Dorota         Kuć                  - Agnieszka      Goniowska             297: 385
  18 Zbigniew       Wietecki             - Julita         Dygnas                316: 385
  19 Michał         Burak                - Marcin         Radwański             420: 266
  20 Arkadiusz      Łydka                - Adam           Janicki               361: 383
  21 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Puchowski             420: 298
  22 Renata         Andracka             - Dariusz        Kuć                   371: 328
  23 Natalia        Połomska             - Krzysztof      Sporczyk              361: 390
  24 Urszula        Solarska             - Łukasz         Sornek                309: 412
  25 Radosław       Jachna               - Joanna         Suchanek              422: 338
  26 Dorota         Stachowska           - Lidia          Szpakowska            345: 283
  27 Michał         Borejko              - Ryszard        Żydaczewski           416: 322
  28 Józef          Wietecki             - Robert         Wagner                261: 510
  29 Radosław       Studniarski          - Maurycy        Machnio               334: 344
  30 Laura          Pisula               - Marta          Świątkowska           291: 311
  31 Jerzy          Matyasik             - Szymon         Figurski              309: 425
  32 Andrzej        Kraska               - Marta          Ćwiek                 331: 348
  33 Andrzej        Klich                - Maciej         Bukowski              326: 460
  34 Danuta         Połomska             - Przemysław     Pawlic                295: 459
  35 Marcin         Stachowski           - Daria          Pisula                257: 347
  36 Ryszard        Korpalski            - Hanna          Dobrzycka             406: 264
  37 Adam           Motyl                - Katarzyna      Grabka                285: 287
  38 Marta          Sicińska             - Alicja         Puchowska             255: 342
  39 Michał         Dobrzycki            - Albert         Połomski              308: 291
  40 Liliana        Sicińska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 415: 333
   2 Mateusz        Królikowski          - Justyna        Górka                 376: 348
   3 Dariusz        Kosz                 - Alicja         Grąbczewska           402: 362
   4 Karol          Waniek               - Stanisław      Rydzik                485: 380
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Mazurek               323: 428
   6 Łukasz         Tuszyński            - Bogusław       Szyszka               436: 311
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Zdzisław       Figurski              477: 345
   8 Sławomir       Wolski               - Krzysztof      Obremski              341: 480
   9 Janusz         Krupiński            - Irena          Sołdan                338: 339
  10 Dawid          Pikul                - Miłosz         Wrzałek               321: 397
  11 Agnieszka      Goniowska            - Tomasz         Zwoliński             415: 412
  12 Michał         Burak                - Mariusz        Skrobosz              316: 388
  13 Andrzej        Rechowicz            - Agnieszka      Krupka                348: 363
  14 Bronisław      Parada               - Ziemowit       Pazda                 439: 370
  15 Julita         Dygnas               - Natalia        Ogierman              309: 493
  16 Michał         Borejko              - Grzegorz       Pukniel               321: 284
  17 Maciej         Grąbczewski          - Dorota         Stachowska            353: 373
  18 Maurycy        Machnio              - Adam           Janicki               319: 444
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Leokadia       Litwinowicz           359: 378
  20 Małgorzata     Szczygieł            - Wojciech       Gonet                 401: 282
  21 Łukasz         Sornek               - Renata         Andracka              322: 316
  22 Marta          Świątkowska          - Leszek         Dobrowolski           364: 454
  23 Radosław       Jachna               - Dorota         Kuć                   325: 387
  24 Marcin         Radwański            - Arkadiusz      Łydka                 318: 390
  25 Robert         Wagner               - Zbigniew       Wietecki              297: 361
  26 Marta          Ćwiek                - Dariusz        Kuć                   381: 395
  27 Joanna         Suchanek             - Szymon         Figurski              333: 400
  28 Natalia        Połomska             - Ryszard        Korpalski             343: 381
  29 Ryszard        Żydaczewski          - Jerzy          Matyasik              329: 345
  30 Maciej         Bukowski             - Daria          Pisula                413: 310
  31 Michał         Puchowski            - Laura          Pisula                401: 357
  32 Lidia          Szpakowska           - Józef          Wietecki              350: 299
  33 Radosław       Studniarski          - Przemysław     Pawlic                337: 372
  34 Andrzej        Kraska               - Urszula        Solarska              462: 289
  35 Hanna          Dobrzycka            - Andrzej        Klich                 242: 332
  36 Danuta         Połomska             - Michał         Dobrzycki             409: 227
  37 Adam           Motyl                - Marcin         Stachowski            329: 312
  38 Liliana        Sicińska             - Alicja         Puchowska             242: 281
  39 Katarzyna      Grabka               - Marta          Sicińska              304: 177
  40 Albert         Połomski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              288: 404
   2 Mateusz        Królikowski          - Karol          Waniek                391: 276
   3 Justyna        Górka                - Alicja         Grąbczewska           383: 365
   4 Paweł          Mazurek              - Ireneusz       Moralewicz            368: 423
   5 Łukasz         Tuszyński            - Kamil          Górka                 399: 407
   6 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                472: 352
   7 Irena          Sołdan               - Mariola        Osajda-Matczak        395: 371
   8 Natalia        Ogierman             - Bronisław      Parada                342: 292
   9 Agnieszka      Krupka               - Mariusz        Skrobosz              404: 340
  10 Bogusław       Szyszka              - Agnieszka      Goniowska             425: 334
  11 Miłosz         Wrzałek              - Zdzisław       Figurski              389: 354
  12 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             482: 355
  13 Adam           Janicki              - Leszek         Dobrowolski           417: 284
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Sławomir       Wolski                364: 449
  15 Łukasz         Sornek               - Janusz         Krupiński             336: 432
  16 Arkadiusz      Łydka                - Michał         Burak                 337: 360
  17 Ziemowit       Pazda                - Zbigniew       Wietecki              313: 309
  18 Dorota         Stachowska           - Michał         Borejko               402: 400
  19 Leokadia       Litwinowicz          - Andrzej        Rechowicz             342: 356
  20 Dorota         Kuć                  - Julita         Dygnas                391: 378
  21 Maciej         Grąbczewski          - Dariusz        Kuć                   412: 266
  22 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Sporczyk              481: 417
  23 Szymon         Figurski             - Radosław       Jachna                385: 331
  24 Maciej         Bukowski             - Michał         Puchowski             361: 320
  25 Marta          Świątkowska          - Maurycy        Machnio               345: 316
  26 Jerzy          Matyasik             - Renata         Andracka              520: 264
  27 Wojciech       Gonet                - Ryszard        Korpalski             472: 265
  28 Lidia          Szpakowska           - Marcin         Radwański             362: 378
  29 Natalia        Połomska             - Robert         Wagner                313: 427
  30 Józef          Wietecki             - Marta          Ćwiek                 280: 399
  31 Joanna         Suchanek             - Andrzej        Kraska                461: 311
  32 Urszula        Solarska             - Ryszard        Żydaczewski           329: 357
  33 Daria          Pisula               - Danuta         Połomska              359: 274
  34 Andrzej        Klich                - Alicja         Puchowska             413: 256
  35 Laura          Pisula               - Katarzyna      Grabka                391: 232
  36 Adam           Motyl                - Radosław       Studniarski           366: 427
  37 Marcin         Stachowski           - Hanna          Dobrzycka             329: 258
  38 Michał         Dobrzycki            - Albert         Połomski              281: 303
  39 Marta          Sicińska             - Liliana        Sicińska              332: 248
  40 Przemysław     Pawlic               - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 06-10-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 156.84   5803   37
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              155.65  30196  194
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.70  29624  194
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            151.23  28129  186
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.76  22312  148
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.93  29587  200
   7 Dominik Urbacki                Pruszków             146.57  29021  198
   8 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.26  29252  200
   9 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.21  28658  196
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.71  28851  198
  11 Dawid Pikul                    Poznań               144.85  28969  200
  12 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  13 Marek Reda                     Wołomin              144.26  27842  193
  14 Paweł Jackowski                Warszawa             144.21  27688  192
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.78  15528  108
  16 Mirosław Uglik                 Warszawa             143.71  28455  198
  17 Kazimierz Merklejn             Szczecin             143.28  27509  192
  18 Kamil Górka                    Kraków               143.26  28509  199
  19 Piotr Pietuchowski             Białystok            143.24  28505  199
  20 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.11  27190  190
  21 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.10  28191  197
  22 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.84  14855  104
  23 Justyna Górka                  Kraków               142.78  27128  190
  24 Grzegorz Święcki               Białystok            142.73   8992   63
  25 Krzysztof Obremski             Legnica              141.38  27428  194
  26 Kamil Kister                   Puławy               141.26  27829  197
  27 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.23  27258  193
  28 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            141.00   8037   57
  29 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.06  20589  147
  30 Jan Mrozowski                  Kraków               140.05  17927  128
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  32 Bogusław Szyszka               Oława                139.12  23789  171
  33 Jakub Szymczak                 Łódź                 138.78  14433  104
  34 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.12  26519  192
  35 Radosław Jachna                Łódź                 137.58  26691  194
  36 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.32  27465  200
  37 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.31  24441  178
  38 Michał Ozimiński               Łódź                 136.50   4914   36
  39 Dominik Piasecki               Słupsk               136.22   7492   55
  40 Łukasz Bobowski                Suchedniów           136.08  23133  170
  41 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.07   8300   61
  42 Przemysław Rybicki             Otwock               135.89   9920   73
  43 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.71  27141  200
  44 Marek Syczuk                   Warszawa             135.70  27140  200
  45 Grzegorz Łukasik               Konojady             135.70  24154  178
  46 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              134.40  25805  192
  47 Szymon Płachta                 Warszawa             134.06  26544  198
  48 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.98  26261  196
  49 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  50 Przemysław Herdzina            Kraków               133.90  11114   83
  51 Michał Musielak                Bydgoszcz            133.79   6422   48
  52 Tomasz Suchanek                Wrocław              133.63  25389  190
  53 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.42   4136   31
  54 Karol Waniek                   Wrocław              133.30  15863  119
  55 Irena Sołdan                   Sopot                132.53  26109  197
  56 Adam Szukalski                 Coventry             132.32  10056   76
  57 Paweł Janaś                    Głogów               131.95  14646  111
  58 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  59 Weronika Rudnicka              Szczecin             131.86  25580  194
  60 Artur Koszel                   Warszawa             131.68   4872   37
  61 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.55  13155  100
  62 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.41  26019  198
  63 Robert Kamiński                Warszawa             131.16  24921  190
  64 Adam Klimont                   Wałcz                130.81   6933   53
  65 Janusz Krupiński               Bytom                130.65  14372  110
  66 Tomasz Łapka                   Opole                130.65   8884   68
  67 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.57   9662   74
  68 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.56   6267   48
  69 Marcin Mroziuk                 Warszawa             130.49  10700   82
  70 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  71 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       130.33  25806  198
  72 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.22  18751  144
  73 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  74 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.96  13126  101
  75 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.93  23908  184
  76 Agnieszka Krupka               Krosno               129.85  12855   99
  77 Małgorzata Sulejewska          Kraków               129.79  25959  200
  78 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.74  24650  190
  79 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  80 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             129.25  22878  177
  81 Andrzej Kroc                   Łódź                 129.01  22447  174
  82 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.91  13536  105
  83 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.80  25502  198
  84 Katarzyna Małek                Mielec               128.64  25343  197
  85 Maciej Grąbczewski             Piła                 128.16  25504  199
  86 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            127.96   8829   69
  87 Michał Trumpus                 Wrocław              127.92   4733   37
  88 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.14  24920  196
  89 Patrycja Śliwińska             Szczecin             127.08  12708  100
  90 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.01  12193   96
  91 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.00   8636   68
  92 Piotr Broda                    Sandomierz           126.98  24127  190
  93 Mateusz Królikowski            Wrocław              126.96  10157   80
  94 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
  95 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.25  24871  197
  96 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.19  24733  196
  97 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              126.01   9955   79
  98 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
  99 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.59  24238  193
 100 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.54  23853  190
 101 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              125.43  24585  196
 102 Czesław Grajewski              Choroszcz            125.27  23927  191
 103 Robert Głowacki                Łódź                 125.26  18413  147
 104 Mikołaj Fidziński              Dębica               125.23  14151  113
 105 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.22  22039  176
 106 Michał Kolaj                   Ostróda              125.19  24412  195
 107 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       125.05  11380   91
 108 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.02   5751   46
 109 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.82  24216  194
 110 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       124.80  18345  147
 111 Magdalena Kublik               Warszawa             124.77  24205  194
 112 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.71  11972   96
 113 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69  15836  127
 114 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  124.57  24166  194
 115 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.55  24163  194
 116 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 117 Rafał Matczak                  Milanówek            124.25  21619  174
 118 Jacek Pietruszka               Kraków               124.23   8075   65
 119 Anita Bruska                   Gdynia               124.06  16376  132
 120 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.88  24652  199
 121 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.61  24103  195
 122 Krzysztof Gibas                Kraków               123.59  19651  159
 123 Tomasz Górka                   Łęczna               123.56   7290   59
 124 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 125 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.80  11298   92
 126 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.73   6750   55
 127 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             122.57   8335   68
 128 Leszek Stecuła                 Bytom                122.30   8439   69
 129 Dariusz Maciejuk               Warszawa             122.20   7332   60
 130 Grzegorz Pukniel               Lublin               122.18  23948  196
 131 Krzysztof Bonda                Białystok            122.08  10499   86
 132 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.02  24038  197
 133 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     121.98   6343   52
 134 Natalia Ogierman               Katowice             121.88  20110  165
 135 Łukasz Baranowski              Gdynia               121.60  24198  199
 136 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.46   4980   41
 137 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.38  13595  112
 138 Stanisław Gasik                Warszawa             121.23   7274   60
 139 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.11   9931   82
 140 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.05   4479   37
 141 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 142 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.02  20089  166
 143 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.98  16574  137
 144 Krzysztof Bukowski             Milanówek            120.69   6155   51
 145 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.55   5666   47
 146 Zdzisław Szota                 Warszawa             120.38   3852   32
 147 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.36   6981   58
 148 Adam Jurkowski                 Gliwice              120.31   7459   62
 149 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             120.11  15974  133
 150 Leszek Kacprzyk                Katowice             119.98  13198  110
 151 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 152 Bogusław Książek               Szczecin             119.77  12576  105
 153 Ryszard Żydaczewski            Lubin                119.53   8606   72
 154 Anna Biegańska                 Białystok            119.43   7763   65
 155 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 156 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 157 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 158 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.80  12593  106
 159 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.57   8893   75
 160 Łukasz Sornek                  Mikołów              118.31  22597  191
 161 Dorota Rudzińska               Warszawa             118.15  22921  194
 162 Marek Rogalski                 Warszawa             118.08   4369   37
 163 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.97   8376   71
 164 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 165 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 166 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 167 Rafał Stachowski               Police               117.47   9163   78
 168 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             117.44  14328  122
 169 Lucyna Śniadach                Rumia                117.33   5984   51
 170 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 171 Radosław Więch                 Warszawa             117.25  16767  143
 172 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 173 Adam Janicki                   Łódź                 117.06  23177  198
 174 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  116.87  21738  186
 175 Tomasz Lempart                 Kraków               116.67  11434   98
 176 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.58  16554  142
 177 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 116.23  10577   91
 178 Sławomir Wolski                Wrocław              115.78  23156  200
 179 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             115.66  12723  110
 180 Katarzyna Kowalska             Katowice             115.62  11100   96
 181 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.58   8900   77
 182 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.57  21843  189
 183 Monika Sadurska                Warszawa             115.50   7623   66
 184 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 185 Ewa Szałas                     Katowice             115.36  11305   98
 186 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.33  22605  196
 187 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.12  22334  194
 188 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 189 Ewa Radzikowska                Gliwice              114.89  11489  100
 190 Marta Ćwiek                    Radomsko             114.73  16636  145
 191 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 192 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 193 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.99  22797  200
 194 Maciej Bukowski                Szczecin             113.91   8429   74
 195 Marianna Kozłowska             Białystok            113.67   8525   75
 196 Jarosław Puchalski             Łódź                 113.34   3967   35
 197 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 198 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 199 Beata Piotrowska               Łódź                 113.29   7817   69
 200 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 201 Renata Andracka                Zwola                112.73  21869  194
 202 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    112.73   6989   62
 203 Rafał Polak                    Wałcz                112.69   8001   71
 204 Marta Świątkowska              Wrocław              112.69   9691   86
 205 Marta Bajorek                  Warszawa             112.67  19943  177
 206 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            112.65   5182   46
 207 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.54  11029   98
 208 Jerzy Luter                    Bytom                112.16  20413  182
 209 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   5488   49
 210 Joanna Suchanek                Wrocław              111.56  19076  171
 211 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 111.42  11253  101
 212 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.41  21279  191
 213 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    111.35   3786   34
 214 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 215 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       111.00   7215   65
 216 Teresa Zalewska                Racibórz             110.73  14395  130
 217 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 218 Anna Niedzielko                Szczecin             110.61   9402   85
 219 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 220 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   5521   50
 221 Józef Burzyński                Ełk                  110.40   7728   70
 222 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 223 Urszula Solarska               Łódź                 109.84  21528  196
 224 Zofia Górka                    Łęczna               109.83   3954   36
 225 Lidia Szpakowska               Jaworzno             109.71   7570   69
 226 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.66  21383  195
 227 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.23  11251  103
 228 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 229 Dorota Patera                  Legnica              109.11   3928   36
 230 Paweł Maciejczuk               Białystok            108.94   8497   78
 231 Anna Krynicka                  Warszawa             108.90   4574   42
 232 Przemysław Pawlic              Wrocław              108.78   9029   83
 233 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 234 Małgorzata Jóźwiak             Iława                108.52   7488   69
 235 Maurycy Machnio                Lipiany              108.51   9549   88
 236 Szymon Dąbrowski               Warszawa             108.51  21159  195
 237 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 238 Łukasz Wojciechowski           Łomża                108.09   5945   55
 239 Marcin Ceglarek                Kraków               107.93  14678  136
 240 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 107.77   3233   30
 241 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 242 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.52  17525  163
 243 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               107.50  15480  144
 244 Sławomir Długosz               Ostróda              107.36  21257  198
 245 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.03  20763  194
 246 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      106.97   3209   30
 247 Danuta Langiewicz              Ostróda              106.83  17307  162
 248 Dorota Ostrowska               Białystok            106.75   6939   65
 249 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 250 Marta Sztajnert                Wisła                106.69   6615   62
 251 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.45  11284  106
 252 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.96   5616   53
 253 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               105.95  17906  169
 254 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.83   8255   78
 255 Bożena Guział                  Racibórz             105.73   6661   63
 256 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.63  12464  118
 257 Jacek Nocoń                    Jaworzno             105.58   5279   50
 258 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 259 Katarzyna Dębska               Ostróda              105.17  20192  192
 260 Ziemowit Pazda                 Wrocław              105.08   9562   91
 261 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.75   9323   89
 262 Sylwia Łada                    Inowrocław           104.47  17029  163
 263 Rafał Skibicki                 Lębork               103.47   3104   30
 264 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 265 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.22  13935  135
 266 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 267 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         102.23  16152  158
 268 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 269 Anna Arana                     Warszawa             101.41  16632  164
 270 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 271 Krzysztof Zawadzki             Sampława             101.20  20038  198
 272 Jakub Błażejewski              Poznań               101.20   7084   70
 273 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.71   4834   48
 274 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 275 Juliusz Czupryniak             Warszawa             100.34   3512   35
 276 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 277 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                98.46   9748   99
 278 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              98.05   6471   66
 279 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.93  11556  118
 280 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 281 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.88   3875   40
 282 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              95.82   3737   39
 283 Halina Mrozek                  Warszawa              95.71   5647   59
 284 Maciej Dąbrowski               Warszawa              95.47  18713  196
 285 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 286 Sylwia Buks                    Warszawa              94.95  18516  195
 287 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 288 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 289 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 290 Aleksandra Brzeska             Piastów               93.65   7305   78
 291 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 292 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.81   4919   53
 293 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.77  17627  190
 294 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 295 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 296 Janina Grajewska               Choroszcz             90.44   7687   85
 297 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.09   2883   32
 298 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.53   7171   81
 299 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.49   5752   65
 300 Kamila Zacharuk                Zabrze                85.58   3851   45
 301 Paulina Ostrowska              Białystok             85.43   2990   35
 302 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             85.00   9945  117
 303 Paulina Naplocha               Racibórz              84.99  16489  194
 304 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 305 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              84.30   6997   83
 306 Andrzej Klich                  Jaworzno              84.19  10860  129
 307 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.37   3835   46
 308 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.30   4665   56
 309 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 310 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 311 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 312 Radosław Pastusiak             Sulęcin               80.71   4197   52
 313 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 314 Mirosław Dejna                 Sampława              61.97  12085  195
 315 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33




Poczekalnia na dzień 06-10-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Filip Sosin                    Warszawa             123.93   3594   29
   3 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.97   3479   29
   4 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   5 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   6 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   7 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   8 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   9 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
  10 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  11 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
  12 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
  13 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  14 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  15 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  16 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  17 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  18 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.88   3047   25
  19 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  20 Robert Wagner                  Wrocław              106.76   2669   25
  21 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  22 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.20   2605   25
  23 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  24 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  25 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       133.83   3212   24
  26 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  27 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  28 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  29 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  30 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  31 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  32 Piotr Mańkowski                Warszawa             122.88   2949   24
  33 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  34 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  35 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  36 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.62   2751   24
  37 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  38 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  39 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  40 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  41 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  42 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.08   2570   24
  43 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  44 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  45 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  46 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  47 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  48 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.46   2507   24
  49 Dariusz Sowula                 Kraków               103.46   2483   24
  50 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  51 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.17   2404   24
  52 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  53 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  54 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.04   2329   24
  55 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  56 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  57 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  58 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  59 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  60 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  61 Adam Kędzior                   Lublin                73.50   1764   24
  62 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  63 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  64 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  65 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  66 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  67 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  68 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  69 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   86.65   1993   23
  70 Piotr Sadzyński                Jaworzno              84.48   1943   23
  71 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  72 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  73 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  74 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     76.22   1753   23
  75 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  76 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  77 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  78 Artur Tomczyk                  Piła                 124.00   2728   22
  79 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  80 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  81 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  82 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  83 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  84 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  85 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  86 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  87 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  88 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  89 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  90 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  91 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  92 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  93 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  94 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  95 Agnieszka Dawid                Kraków                79.74   1515   19
  96 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  97 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
  98 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
  99 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
 100 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
 101 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 102 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 103 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 104 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 105 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
 106 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 107 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
 108 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 109 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 110 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 111 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 112 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 113 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 114 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       120.00   1560   13
 115 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 116 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 117 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 118 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 119 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 120 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 121 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 122 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 123 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 124 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 125 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 126 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 127 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 128 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 129 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 130 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 131 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 132 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 133 Maciej Michalak                Łódź                 142.25   1707   12
 134 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 135 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 136 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.00   1608   12
 137 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 138 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 139 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.50   1590   12
 140 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 141 Michał Makowski                Warszawa             125.50   1506   12
 142 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 143 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 144 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 145 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 146 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 147 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 148 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 149 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 150 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 151 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 152 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 153 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 154 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 155 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 156 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 157 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 158 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 159 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 160 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 161 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 162 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 163 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 164 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 165 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 166 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 167 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 168 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 169 Paweł Zaręba                   Warszawa             104.17   1250   12
 170 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 171 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 172 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 173 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 174 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 175 Beata Marynowicz               Racibórz             103.42   1241   12
 176 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 177 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 178 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 179 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 180 Anna Mech                      Lututów              100.00   1200   12
 181 Laura Pisula                   Wrocław               99.67   1196   12
 182 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.58   1195   12
 183 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 184 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 185 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 186 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 187 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 188 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 189 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 190 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 191 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 192 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 193 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 194 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 195 Krzysztof Lelonek              Zabrze                95.58   1147   12
 196 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 197 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             95.08   1141   12
 198 Andrzej Kraska                 Wrocław               94.75   1137   12
 199 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 200 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 201 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           94.08   1129   12
 202 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 203 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 204 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 205 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 206 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             92.83   1114   12
 207 Marcin Stachowski              Wydartowo I           92.67   1112   12
 208 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 209 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 210 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 211 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 212 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 213 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 214 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 215 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 216 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 217 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 218 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 219 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 220 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 221 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 222 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 223 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 224 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 225 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 226 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 227 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 228 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 229 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 230 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 231 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 232 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 233 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 234 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 235 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 236 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 237 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 238 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              69.67    836   12
 239 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 240 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 241 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 242 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 243 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 244 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 245 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 246 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 247 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 248 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 249 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 250 Marek Sitkowski                Warszawa              88.73    976   11
 251 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 252 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 253 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 254 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 255 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 256 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 257 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 258 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 259 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 260 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 261 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 262 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 263 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 264 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 265 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 266 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 267 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 268 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 269 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 270 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 271 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 272 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 273 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 274 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 275 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 276 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 277 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 278 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 279 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 280 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 281 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 282 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 283 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 284 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 285 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 286 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 287 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 288 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 289 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 290 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 291 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 292 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 293 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 294 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 295 Daniel Janus                   Wąchock              136.86    958    7
 296 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 297 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 298 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 299 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 300 Jarosław Józik                 Brzeszcze             95.86    671    7
 301 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 302 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 303 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 304 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 305 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 306 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 307 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 308 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 309 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 310 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 311 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 312 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 313 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 314 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 315 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 316 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 317 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 318 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 319 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            149.00    894    6
 320 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 321 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 322 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 323 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 324 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 325 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 326 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 327 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 328 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 329 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 330 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 331 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 332 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 333 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 334 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 335 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 336 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 337 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 338 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 339 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 340 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 341 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 342 Zygmunt Skwarek                Katowice              77.75    311    4
 343 Joanna Schutz                  Wrocław               76.00    304    4
 344 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 345 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 346 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 347 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 348 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 349 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 350 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 351 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 352 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 353 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 354 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 355 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 356 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 357 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 358 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 359 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 360 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 361 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 362 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 363 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 364 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 365 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 366 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 367 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 368 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 369 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 370 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 371 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 372 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 373 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 374 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 375 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 376 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 377 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie