Praga (Czechy) 7
grudnia
Praga (Czechy) 7- 8 grudnia Turniej Towarzyszący Mistrzostwom Świata w Scrabble
Warszawa15
grudnia
Warszawa 15 grudnia VI Turniej Mikołajkowy
Wójtowice 4
stycznia
Wójtowice 4- 6 stycznia VI Mistrzostwa Gór Bystrzyckich – XII Urodziny Siódemki
„ZIELONE MIKOŁAJKI”15 grudnia 2013 — VI Turniej MikołajkowyInformacjeRelacjaWynikiHHRundy
galeria

VI Turniej MikołajkowyWarszawa, 15 grudnia 2013
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


„ZIELONE MIKOŁAJKI”VI Turniej Mikołajkowy w Zespole Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie otworzyła nowa, jasnozielona scrabblowa tonacja. W tym roku do zabawy zgłosiła się prawie setka młodych adeptów. Drugie śniadanie w postaci drożdżówek i ciepłej herbaty zachęciło młodzież do „roboty”. Ze zdwojoną siłą i świeżym zapałem rozpoczęli pierwszą rundę. Po dwóch godzinach gry, kolejnej porcji energii dostarczyło morze pizzy poprzetykane słodkimi akcentami.

Nad niesfornymi literkami i tykającymi zegarami przez cały czas czuwali dzielni sekundanci- Mariola Osajda-Matczak i Maciej Sancewicz, natomiast Maciek Czupryniak przygotował zaplecze merytoryczne dla opiekunów kółek. Serdeczne podziękowania.

Wszyscy uczestnicy mikołajkowej zabawy dostali takie same upominki, co sprawiło, że w powietrzu ani przez chwilę nie unosił się zapach rywalizacji. W klasyfikacji indywidualnej na pierwszym miejscu stanął Juliusz Czupryniak z Warszawy a dwa kolejne miejsca przypadły Panom z Kutna — Hubertowi SmolińskiemuWojciechowi Stawickiemu.

Dyplom uznania składam na ręce firmy Mattel i Pań z agencji PR 24/7. Szczególne podziękowania należą się wolontariuszom ze Szkoły nr 5 za to, że bezszelestnie wplatali się w wir literowego szaleństwa, zawsze niosąc pomoc i ciepłe słowo.
Do zobaczenia za rok…
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Turniej Mikołajkowy
IV Turniej Mikołajkowy
III Turniej Mikołajkowy


Rodzaj turniejuZamknięty (dla członków kół Scrabble zarejestrowanych w programie „Scrabble w szkole”) Uwaga! Ograniczenie do 100 osób
Sposób rozgrywaniaSystem połówkowy
Miejsce rozgrywek04-089 Warszawa, Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego, ul. Szczawnicka 1
Obrońca tytułuSzymon Dąbrowski
Harmonogram10:00 — rejestracja uczestników
11:00 — rozpoczęcie turnieju, rozgrywki (1-2 runda)
13:00 – 14:00 — przerwa obiadowa
14:00 – 16:00 — rozgrywki (3-4 runda)
16:00 – 16:30 — zakończenie turnieju
WpisoweUdział bezpłatny
WyżywienieNapoje, przekąski oraz obiad bezpłatnie
NagrodyZestaw upominków Scrabble i inne nagrody
Dodatkowe atrakcjeNiespodzianki
OrganizatorzyProgram „Scrabble w szkole”, Polska Federacja Scrabble


Wyniki turnieju Turniej Mikołajkowy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               100.00      3.0     1474      450      826
  2 Hubert          Smoliński            Kutno                  100.00      3.0     1373      450      682
  3 Wojciech        Stawicki             Kutno                  100.00      3.0     1230      450      690
  4 Martyna         Bloch                Kutno                  100.00      3.0     1078      450      592
  5 Maksymilian     Piątek               -                      100.00      3.0      985      450      432
  6 Justyna         Mikołajczyk          -                      100.00      3.0      953      450      317
  7 Julia           Korowajska           Kutno                  100.00      3.0      850      450      304
  8 Jagoda          Różalska             Kutno                  100.00      3.0      775      450      251
  9 Karolina        Majchrzak            Radom                  100.00      3.0      762      450      247
 10 Krystian        Hiszpański           Kutno                  100.00      3.0      723      450      143
 11 Kamila          Majchrzak            Radom                  100.00      3.0      717      450       97
 12 Michał          Zylm                 -                      100.00      3.0      669      450      248
 13 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               100.00      2.0     1390      350      647
 14 Michał          Dąbrowski            -                      100.00      2.0     1219      350      581
 15 Julia           Kowalska             Kutno                  100.00      2.0     1018      350      207
 16 Paulina         Gerasik              -                      100.00      2.0      942      350      261
 17 Michał          Borowski             -                      100.00      2.0      863      350      232
 18 Kacper          Sikora               -                      100.00      2.0      847      350      174
 19 Błażej          Wilanowski           Kutno                  100.00      2.0      839      350      130
 20 Jakub           Redlicki             -                      100.00      2.0      795      350      106
 21 Bernard         Linke                -                      100.00      2.0      773      350       60
 22 Paweł           Jełowicki            -                      100.00      2.0      768      350       79
 23 Piotr           Wygocki              Kutno                  100.00      2.0      761      350      196
 24 Aleksandra      Bartnicka            -                      100.00      2.0      746      350      106
 25 Jeremi          Molak                -                      100.00      2.0      737      350      -15
 26 Gabryiela       Tarłowska            -                      100.00      2.0      732      350      146
 27 Piotr           Florczak             Kutno                  100.00      2.0      724      350     -223
 28 Patryk          Grzelak              -                      100.00      2.0      724      350     -274
 29 Kamil           Olejniczak           Kutno                  100.00      2.0      724      350      -45
 30 Mikołaj         Fiderkiewicz         -                      100.00      2.0      716      350      -20
 31 Michał          Jełowicki            -                      100.00      2.0      709      350       37
 32 Joanna          Kulawiak             -                      100.00      2.0      704      350      174
 33 Jan             Pląsek               -                      100.00      2.0      700      350       71
 34 Maciej          Wojewódzki           -                      100.00      2.0      692      350      124
 35 Magdalena       Miłczak              -                      100.00      2.0      680      350      228
 36 Patryk          Kosieradzki          -                      100.00      2.0      670      350      137
 37 Maksymilian     Kluczek              -                      100.00      2.0      635      350     -168
 38 Hubert          Ćwiek                -                      100.00      2.0      621      350        9
 39 Monika          Korczak              -                      100.00      2.0      618      350       98
 40 Adrian          Twarowski            -                      100.00      2.0      597      350       78
 41 Marcin          Adamek               Kutno                  100.00      2.0      595      350      -31
 42 Patryk          Łachoda              -                      100.00      2.0      595      350      -13
 43 Ada             Szara                -                      100.00      2.0      514      350      -73
 44 Artur           Kulesa               -                      100.00      2.0      428      350      -34
 45 Jakub           Szara                -                      100.00      2.0      372      350      -47
 46 Anna            Jóźwiak              Radom                  100.00      2.0      338      350       37
 47 Franciszek      Uliński              -                      100.00      1.0      841      250      143
 48 Jan             Żuk-Widmański        -                      100.00      1.0      748      250       47
 49 Józefina        Lutz                 -                      100.00      1.0      729      300      -63
 50 Tomasz          Masiarz              Radom                  100.00      1.0      729      250       22
 51 Maciej          Nadzikiewicz         -                      100.00      1.0      723      250      111
 52 Krzysztof       Tomczak              Kutno                  100.00      1.0      721      250      137
 53 Sylwia          Śliwka               -                      100.00      1.0      720      250      -95
 54 Mikołaj         Krzywański           -                      100.00      1.0      666      250       10
 55 Justyna         Miłczak              -                      100.00      1.0      653      250     -205
 56 Marta           Pawlak               Kutno                  100.00      1.0      626      250     -329
 57 Antonina        Szara                -                      100.00      1.0      608      250      -68
 58 Agata           Wypyska              -                      100.00      1.0      600      250     -132
 59 Tomasz          Knap                 -                      100.00      1.0      588      250     -229
 60 Matylda         Majewska             -                      100.00      1.0      579      250     -198
 61 Bartosz         Kościk               -                      100.00      1.0      574      250     -242
 62 Karol           Szczap               -                      100.00      1.0      572      250       50
 63 Radek           Frelek               -                      100.00      1.0      562      250      -68
 64 Michał          Juda                 -                      100.00      1.0      561      250     -217
 65 Bartosz         Jamroziński          -                      100.00      1.0      546      250     -385
 66 Krzysztof       Wojtaszko            -                      100.00      1.0      541      250      -74
 67 Zofia           Rafalska             -                      100.00      1.0      537      250      -39
 68 Wiktoria        Sinołecka-Wypych     -                      100.00      1.0      515      250      -69
 69 Mateusz         Jóźwiak              Kutno                  100.00      1.0      491      250     -168
 70 Igor            Malarski             -                      100.00      1.0      478      250       -7
 71 Patrycja        Durdasiak            -                      100.00      1.0      472      250     -102
 72 Aleksandra      Wędrowska            -                      100.00      1.0      434      250     -324
 73 Mateusz         Siwczuk              -                      100.00      1.0      432      250      -89
 74 Kamila          Kiebasińska          -                      100.00      1.0      421      250     -184
 75 Julia           Żarowiecka           -                      100.00      1.0      417      250       -6
 76 Aleksandra      Napłoszek            -                      100.00      1.0      376      250     -209
 77 Piotr           Stawarz              -                      100.00      1.0      351      250      -88
 78 Przemysław      Bielski              -                      100.00      1.0      332      250     -272
 79 Artur           Jóźwiak              Radom                  100.00      1.0      310      250     -159
 80 Maciej          Pośnik               -                      100.00      1.0      294      250     -481
 81 Franciszek      Szaszko              -                      100.00      1.0      201      250     -156
 82 Dominik         Bielecki             -                      100.00      0.0      614      150     -212
 83 Julia           Zawal                -                      100.00      0.0      567      150     -169
 84 Michalina       Pruska               -                      100.00      0.0      514      150     -507
 85 Paweł           Woźniak              -                      100.00      0.0      505      150     -539
 86 Julia           Gadzińska            -                      100.00      0.0      394      150     -344
 87 Maciej          Dobosz               -                      100.00      0.0      390      150     -344
 88 Zofia           Kucharska            -                      100.00      0.0      338      150     -301
 89 Adrianna        Borowska             -                      100.00      0.0      305      150     -343
 90 Filip           Borzechowski         Radom                  100.00      0.0      296      150     -309
 91 Ada             Janecka              -                      100.00      0.0      197      150     -214
 92 Anna            Knap                 -                      100.00      0.0      123      150     -227
 93 Patryk          Łachoda              -                      100.00      0.0       99       50     -157
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej Mikołajkowy



	Marcin Adamek 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Masiarz               100.00 +  235: 200  150
    2     8 Martyna        Bloch                 100.00 -  145: 313   50
    3    27 Mateusz        Jóźwiak               100.00 +  215: 113  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Aleksandra Bartnicka 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Justyna        Mikołajczyk           100.00 -  191: 299   50
    2    36 Kamila         Kiebasińska           100.00 +  306: 113  150
    3    16 Maciej         Nadzikiewicz          100.00 +  249: 228  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Dominik Bielecki 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Justyna        Miłczak               100.00 -  245: 259   50
    2    25 Jeremi         Molak                 100.00 -  144: 327   50
    3    36 Agata          Wypyska               100.00 -  225: 240   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Przemysław Bielski 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Magdalena      Miłczak               100.00 -   95: 269   50
    2    41 Monika         Korczak               100.00 -   92: 247   50
    3    44 Adrianna       Borowska              100.00 +  145:  88  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Martyna Bloch 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jeremi         Molak                 100.00 +  364: 149  150
    2     8 Marcin         Adamek                100.00 +  313: 145  150
    3     5 Michał         Borowski              100.00 +  401: 192  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Adrianna Borowska 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Nadzikiewicz          100.00 -  137: 306   50
    2    28 Maciej         Wojewódzki            100.00 -   80: 197   50
    3    44 Przemysław     Bielski               100.00 -   88: 145   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Michał Borowski 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Aleksandra     Napłoszek             100.00 +  280: 120  150
    2    19 Aleksandra     Wędrowska             100.00 +  391: 110  150
    3     5 Martyna        Bloch                 100.00 -  192: 401   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Filip Borzechowski 100.00 Radom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Olejniczak            100.00 -  136: 256   50
    2    29 Zofia          Rafalska              100.00 -   85: 154   50
    3    43 Kamila         Kiebasińska           100.00 -   75: 195   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Juliusz Czupryniak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marta          Pawlak                100.00 +  482: 191  150
    2     4 Patryk         Grzelak               100.00 +  583: 114  150
    3     1 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  409: 343  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Maciej Dobosz 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maksymilian    Piątek                100.00 -  115: 343   50
    2    34 Tomasz         Masiarz               100.00 -  211: 285   50
    3    38 Mateusz        Siwczuk               100.00 -   64: 106   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Patrycja Durdasiak 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jan            Pląsek                100.00 -  142: 269   50
    2    26 Antonina       Szara                 100.00 -  144: 159   50
    3    41 Julia          Gadzińska             100.00 +  186: 146  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Michał Dąbrowski 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Pośnik                100.00 +  492:  41  150
    2     2 Matylda        Majewska              100.00 +  400: 173  150
    3     2 Hubert         Smoliński             100.00 -  327: 424   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Szymon Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michalina      Pruska                100.00 +  558: 105  150
    2     1 Piotr          Florczak              100.00 +  489: 229  150
    3     1 Juliusz        Czupryniak            100.00 -  343: 409   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Mikołaj Fiderkiewicz 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Zofia          Rafalska              100.00 +  237: 213  150
    2     7 Wojciech       Stawicki              100.00 -  156: 365   50
    3    26 Bartosz        Jamroziński           100.00 +  323: 158  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Piotr Florczak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jakub          Redlicki              100.00 +  256: 230  150
    2     1 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  229: 489   50
    3    17 Sylwia         Śliwka                100.00 +  239: 228  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Radek Frelek 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Józefina       Lutz                  100.00 +  186: 185  150
    2    17 Piotr          Wygocki               100.00 -  228: 243   50
    3    23 Monika         Korczak               100.00 -  148: 202   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Julia Gadzińska 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jagoda         Różalska              100.00 -  113: 319   50
    2    35 Michał         Jełowicki             100.00 -  135: 233   50
    3    41 Patrycja       Durdasiak             100.00 -  146: 186   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Paulina Gerasik 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Kacper         Sikora                100.00 +  348: 211  150
    2    11 Gabryiela      Tarłowska             100.00 +  349: 210  150
    3     4 Maksymilian    Piątek                100.00 -  245: 260   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Patryk Grzelak 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wiktoria       Sinołecka-Wypych      100.00 +  252: 185  150
    2     4 Juliusz        Czupryniak            100.00 -  114: 583   50
    3    29 Tomasz         Knap                  100.00 +  358: 230  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Krystian Hiszpański 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mateusz        Siwczuk               100.00 +  231: 171  150
    2     9 Franciszek     Uliński               100.00 +  252: 231  150
    3    10 Magdalena      Miłczak               100.00 +  240: 178  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Bartosz Jamroziński 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Hubert         Smoliński             100.00 -  155: 484   50
    2    44 Maciej         Pośnik                100.00 +  233: 124  150
    3    26 Mikołaj        Fiderkiewicz          100.00 -  158: 323   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Ada Janecka 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Piotr          Stawarz               100.00 -   48:  96   50
    2    43 Krzysztof      Wojtaszko             100.00 -   99: 186   50
    3    45 Maciej         Pośnik                100.00 -   50: 129   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Michał Jełowicki 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wojciech       Stawicki              100.00 -  198: 387   50
    2    35 Julia          Gadzińska             100.00 +  233: 135  150
    3    22 Matylda        Majewska              100.00 +  278: 150  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Paweł Jełowicki 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ada            Szara                 100.00 +  244:  86  150
    2     6 Julia          Kowalska              100.00 -  199: 406   50
    3    20 Justyna        Miłczak               100.00 +  325: 197  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Michał Juda 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Antonina       Szara                 100.00 +  303: 237  150
    2    16 Michał         Zylm                  100.00 -  134: 243   50
    3    21 Gabryiela      Tarłowska             100.00 -  124: 298   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Anna Jóźwiak 100.00 Radom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jakub          Szara                 100.00 -   99: 140   50
    2    39 Julia          Żarowiecka            100.00 +  114:  62  150
    3    35 Artur          Jóźwiak               100.00 +  125:  99  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Artur Jóźwiak 100.00 Radom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Franciszek     Szaszko               100.00 +   90:  33  150
    2    24 Karolina       Majchrzak             100.00 -  121: 311   50
    3    35 Anna           Jóźwiak               100.00 -   99: 125   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Mateusz Jóźwiak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Karol          Szczap                100.00 +  206: 201  150
    2    14 Joanna         Kulawiak              100.00 -  172: 243   50
    3    27 Marcin         Adamek                100.00 -  113: 215   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Kamila Kiebasińska 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Gabryiela      Tarłowska             100.00 -  113: 224   50
    2    36 Aleksandra     Bartnicka             100.00 -  113: 306   50
    3    43 Filip          Borzechowski          100.00 +  195:  75  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Maksymilian Kluczek 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  213: 209  150
    2    12 Maksymilian    Piątek                100.00 -  193: 382   50
    3    25 Antonina       Szara                 100.00 +  229: 212  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Anna Knap 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Adrian         Twarowski             100.00 -   25: 154   50
    2    46 Igor           Malarski              100.00 -   34: 131   50
    3    46 Franciszek     Szaszko               100.00 -   64:  65   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Tomasz Knap 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Franciszek     Uliński               100.00 -  155: 356   50
    2    45 Franciszek     Szaszko               100.00 +  203: 103  150
    3    29 Patryk         Grzelak               100.00 -  230: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Monika Korczak 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Błażej         Wilanowski            100.00 -  169: 280   50
    2    41 Przemysław     Bielski               100.00 +  247:  92  150
    3    23 Radek          Frelek                100.00 +  202: 148  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Julia Korowajska 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Maciej         Wojewódzki            100.00 +  231: 216  150
    2    10 Bernard        Linke                 100.00 +  300: 175  150
    3     9 Jan            Pląsek                100.00 +  319: 155  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Patryk Kosieradzki 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Krzysztof      Wojtaszko             100.00 +  251: 161  150
    2     5 Józefina       Lutz                  100.00 +  232: 133  150
    3    11 Michał         Zylm                  100.00 -  187: 239   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Julia Kowalska 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Paweł          Woźniak               100.00 +  426: 134  150
    2     6 Paweł          Jełowicki             100.00 +  406: 199  150
    3     3 Wojciech       Stawicki              100.00 -  186: 478   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Bartosz Kościk 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Piotr          Wygocki               100.00 -  118: 303   50
    2    33 Sylwia         Śliwka                100.00 -  225: 291   50
    3    37 Julia          Zawal                 100.00 +  231: 222  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Mikołaj Krzywański 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Agata          Wypyska               100.00 +  213: 140  150
    2    13 Jagoda         Różalska              100.00 -  196: 237   50
    3    24 Maciej         Wojewódzki            100.00 -  257: 279   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Zofia Kucharska 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Aleksandra     Wędrowska             100.00 -  129: 162   50
    2    31 Krzysztof      Tomczak               100.00 -  100: 299   50
    3    42 Julia          Żarowiecka            100.00 -  109: 178   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Joanna Kulawiak 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Julia          Zawal                 100.00 +  315: 164  150
    2    14 Mateusz        Jóźwiak               100.00 +  243: 172  150
    3     7 Karolina       Majchrzak             100.00 -  146: 194   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Artur Kulesa 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Michał         Zylm                  100.00 -  100: 187   50
    2    38 Wiktoria       Sinołecka-Wypych      100.00 +  137: 134  150
    3    34 Aleksandra     Napłoszek             100.00 +  191: 141  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Bernard Linke 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Sylwia         Śliwka                100.00 +  351: 201  150
    2    10 Julia          Korowajska            100.00 -  175: 300   50
    3    14 Jan            Żuk-Widmański         100.00 +  247: 212  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Józefina Lutz 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Patryk         Łachoda               100.00 +  256:  99  150
    1    17 Radek          Frelek                100.00 -  185: 186   50
    2     5 Patryk         Kosieradzki           100.00 -  133: 232   50
    3    13 Kacper         Sikora                100.00 -  155: 275   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  4  75.00




	Kamila Majchrzak 100.00 Radom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Julia          Żarowiecka            100.00 +  200: 177  150
    2    15 Maciej         Nadzikiewicz          100.00 +  226: 189  150
    3    12 Franciszek     Uliński               100.00 +  291: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Karolina Majchrzak 100.00 Radom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Jan            Żuk-Widmański         100.00 +  257: 248  150
    2    24 Artur          Jóźwiak               100.00 +  311: 121  150
    3     7 Joanna         Kulawiak              100.00 +  194: 146  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Matylda Majewska 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Patryk         Łachoda               100.00 +  256:  99  150
    2     2 Michał         Dąbrowski             100.00 -  173: 400   50
    3    22 Michał         Jełowicki             100.00 -  150: 278   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Igor Malarski 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Hubert         Ćwiek                 100.00 -  150: 181   50
    2    46 Anna           Knap                  100.00 +  131:  34  150
    3    31 Patryk         Łachoda               100.00 -  197: 270   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Tomasz Masiarz 100.00 Radom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Adamek                100.00 -  200: 235   50
    2    34 Maciej         Dobosz                100.00 +  285: 211  150
    3    18 Jeremi         Molak                 100.00 -  244: 261   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Justyna Mikołajczyk 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Aleksandra     Bartnicka             100.00 +  299: 191  150
    2    18 Hubert         Ćwiek                 100.00 +  292: 186  150
    3     6 Błażej         Wilanowski            100.00 +  362: 259  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Justyna Miłczak 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dominik        Bielecki              100.00 +  259: 245  150
    2    23 Jan            Żuk-Widmański         100.00 -  197: 288   50
    3    20 Paweł          Jełowicki             100.00 -  197: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Magdalena Miłczak 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Przemysław     Bielski               100.00 +  269:  95  150
    2    21 Jakub          Szara                 100.00 +  233: 117  150
    3    10 Krystian       Hiszpański            100.00 -  178: 240   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Jeremi Molak 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Martyna        Bloch                 100.00 -  149: 364   50
    2    25 Dominik        Bielecki              100.00 +  327: 144  150
    3    18 Tomasz         Masiarz               100.00 +  261: 244  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Maciej Nadzikiewicz 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Adrianna       Borowska              100.00 +  306: 137  150
    2    15 Kamila         Majchrzak             100.00 -  189: 226   50
    3    16 Aleksandra     Bartnicka             100.00 -  228: 249   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Aleksandra Napłoszek 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Borowski              100.00 -  120: 280   50
    2    32 Karol          Szczap                100.00 +  115: 114  150
    3    34 Artur          Kulesa                100.00 -  141: 191   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Kamil Olejniczak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Filip          Borzechowski          100.00 +  256: 136  150
    2     3 Hubert         Smoliński             100.00 -  209: 465   50
    3    19 Marta          Pawlak                100.00 +  259: 168  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Marta Pawlak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Juliusz        Czupryniak            100.00 -  191: 482   50
    2    37 Michalina      Pruska                100.00 +  267: 214  150
    3    19 Kamil          Olejniczak            100.00 -  168: 259   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Maksymilian Piątek 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Dobosz                100.00 +  343: 115  150
    2    12 Maksymilian    Kluczek               100.00 +  382: 193  150
    3     4 Paulina        Gerasik               100.00 +  260: 245  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Jan Pląsek 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Patrycja       Durdasiak             100.00 +  269: 142  150
    2    22 Piotr          Stawarz               100.00 +  276: 168  150
    3     9 Julia          Korowajska            100.00 -  155: 319   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Maciej Pośnik 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Dąbrowski             100.00 -   41: 492   50
    2    44 Bartosz        Jamroziński           100.00 -  124: 233   50
    3    45 Ada            Janecka               100.00 +  129:  50  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Michalina Pruska 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  105: 558   50
    2    37 Marta          Pawlak                100.00 -  214: 267   50
    3    39 Wiktoria       Sinołecka-Wypych      100.00 -  195: 196   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Zofia Rafalska 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mikołaj        Fiderkiewicz          100.00 -  213: 237   50
    2    29 Filip          Borzechowski          100.00 +  154:  85  150
    3    28 Hubert         Ćwiek                 100.00 -  170: 254   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Jakub Redlicki 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Florczak              100.00 -  230: 256   50
    2    27 Agata          Wypyska               100.00 +  294: 220  150
    3    15 Krzysztof      Tomczak               100.00 +  271: 213  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Jagoda Różalska 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Julia          Gadzińska             100.00 +  319: 113  150
    2    13 Mikołaj        Krzywański            100.00 +  237: 196  150
    3     8 Piotr          Wygocki               100.00 +  219: 215  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Kacper Sikora 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Paulina        Gerasik               100.00 -  211: 348   50
    2    30 Paweł          Woźniak               100.00 +  361: 170  150
    3    13 Józefina       Lutz                  100.00 +  275: 155  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Wiktoria Sinołecka-Wypych 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Patryk         Grzelak               100.00 -  185: 252   50
    2    38 Artur          Kulesa                100.00 -  134: 137   50
    3    39 Michalina      Pruska                100.00 +  196: 195  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Mateusz Siwczuk 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krystian       Hiszpański            100.00 -  171: 231   50
    2    40 Patryk         Łachoda               100.00 -  155: 226   50
    3    38 Maciej         Dobosz                100.00 +  106:  64  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Hubert Smoliński 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bartosz        Jamroziński           100.00 +  484: 155  150
    2     3 Kamil          Olejniczak            100.00 +  465: 209  150
    3     2 Michał         Dąbrowski             100.00 +  424: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Piotr Stawarz 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ada            Janecka               100.00 +   96:  48  150
    2    22 Jan            Pląsek                100.00 -  168: 276   50
    3    33 Jakub          Szara                 100.00 -   87: 115   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Wojciech Stawicki 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Michał         Jełowicki             100.00 +  387: 198  150
    2     7 Mikołaj        Fiderkiewicz          100.00 +  365: 156  150
    3     3 Julia          Kowalska              100.00 +  478: 186  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Ada Szara 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Paweł          Jełowicki             100.00 -   86: 244   50
    2    42 Julia          Zawal                 100.00 +  190: 181  150
    3    32 Aleksandra     Wędrowska             100.00 +  238: 162  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Antonina Szara 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Juda                  100.00 -  237: 303   50
    2    26 Patrycja       Durdasiak             100.00 +  159: 144  150
    3    25 Maksymilian    Kluczek               100.00 -  212: 229   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Jakub Szara 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Anna           Jóźwiak               100.00 +  140:  99  150
    2    21 Magdalena      Miłczak               100.00 -  117: 233   50
    3    33 Piotr          Stawarz               100.00 +  115:  87  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Franciszek Szaszko 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Artur          Jóźwiak               100.00 -   33:  90   50
    2    45 Tomasz         Knap                  100.00 -  103: 203   50
    3    46 Anna           Knap                  100.00 +   65:  64  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Karol Szczap 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Mateusz        Jóźwiak               100.00 -  201: 206   50
    2    32 Aleksandra     Napłoszek             100.00 -  114: 115   50
    3    40 Paweł          Woźniak               100.00 +  257: 201  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Gabryiela Tarłowska 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Kamila         Kiebasińska           100.00 +  224: 113  150
    2    11 Paulina        Gerasik               100.00 -  210: 349   50
    3    21 Michał         Juda                  100.00 +  298: 124  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Krzysztof Tomczak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Maksymilian    Kluczek               100.00 -  209: 213   50
    2    31 Zofia          Kucharska             100.00 +  299: 100  150
    3    15 Jakub          Redlicki              100.00 -  213: 271   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Adrian Twarowski 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Anna           Knap                  100.00 +  154:  25  150
    2    20 Błażej         Wilanowski            100.00 -  178: 300   50
    3    30 Krzysztof      Wojtaszko             100.00 +  265: 194  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Franciszek Uliński 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Tomasz         Knap                  100.00 +  356: 155  150
    2     9 Krystian       Hiszpański            100.00 -  231: 252   50
    3    12 Kamila         Majchrzak             100.00 -  254: 291   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Błażej Wilanowski 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Monika         Korczak               100.00 +  280: 169  150
    2    20 Adrian         Twarowski             100.00 +  300: 178  150
    3     6 Justyna        Mikołajczyk           100.00 -  259: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Maciej Wojewódzki 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Julia          Korowajska            100.00 -  216: 231   50
    2    28 Adrianna       Borowska              100.00 +  197:  80  150
    3    24 Mikołaj        Krzywański            100.00 +  279: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Krzysztof Wojtaszko 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Patryk         Kosieradzki           100.00 -  161: 251   50
    2    43 Ada            Janecka               100.00 +  186:  99  150
    3    30 Adrian         Twarowski             100.00 -  194: 265   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Paweł Woźniak 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Julia          Kowalska              100.00 -  134: 426   50
    2    30 Kacper         Sikora                100.00 -  170: 361   50
    3    40 Karol          Szczap                100.00 -  201: 257   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Piotr Wygocki 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Bartosz        Kościk                100.00 +  303: 118  150
    2    17 Radek          Frelek                100.00 +  243: 228  150
    3     8 Jagoda         Różalska              100.00 -  215: 219   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Agata Wypyska 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Mikołaj        Krzywański            100.00 -  140: 213   50
    2    27 Jakub          Redlicki              100.00 -  220: 294   50
    3    36 Dominik        Bielecki              100.00 +  240: 225  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Aleksandra Wędrowska 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Zofia          Kucharska             100.00 +  162: 129  150
    2    19 Michał         Borowski              100.00 -  110: 391   50
    3    32 Ada            Szara                 100.00 -  162: 238   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Julia Zawal 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Joanna         Kulawiak              100.00 -  164: 315   50
    2    42 Ada            Szara                 100.00 -  181: 190   50
    3    37 Bartosz        Kościk                100.00 -  222: 231   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Michał Zylm 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Artur          Kulesa                100.00 +  187: 100  150
    2    16 Michał         Juda                  100.00 +  243: 134  150
    3    11 Patryk         Kosieradzki           100.00 +  239: 187  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Sylwia Śliwka 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Bernard        Linke                 100.00 -  201: 351   50
    2    33 Bartosz        Kościk                100.00 +  291: 225  150
    3    17 Piotr          Florczak              100.00 -  228: 239   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Patryk Łachoda 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Józefina       Lutz                  100.00 -   99: 256   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Patryk Łachoda 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Matylda        Majewska              100.00 -   99: 256   50
    2    40 Mateusz        Siwczuk               100.00 +  226: 155  150
    3    31 Igor           Malarski              100.00 +  270: 197  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Julia Żarowiecka 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Kamila         Majchrzak             100.00 -  177: 200   50
    2    39 Anna           Jóźwiak               100.00 -   62: 114   50
    3    42 Zofia          Kucharska             100.00 +  178: 109  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Jan Żuk-Widmański 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Karolina       Majchrzak             100.00 -  248: 257   50
    2    23 Justyna        Miłczak               100.00 +  288: 197  150
    3    14 Bernard        Linke                 100.00 -  212: 247   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Hubert Ćwiek 100.00 -

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Igor           Malarski              100.00 +  181: 150  150
    2    18 Justyna        Mikołajczyk           100.00 -  186: 292   50
    3    28 Zofia          Rafalska              100.00 +  254: 170  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67


Wyniki poszczególnych rund turnieju Turniej Mikołajkowy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Hubert         Ćwiek                - Igor           Malarski              181: 150
   2 Tomasz         Masiarz              - Marcin         Adamek                200: 235
   3 Aleksandra     Bartnicka            - Justyna        Mikołajczyk           191: 299
   4 Justyna        Miłczak              - Dominik        Bielecki              259: 245
   5 Przemysław     Bielski              - Magdalena      Miłczak                95: 269
   6 Jeremi         Molak                - Martyna        Bloch                 149: 364
   7 Adrianna       Borowska             - Maciej         Nadzikiewicz          137: 306
   8 Aleksandra     Napłoszek            - Michał         Borowski              120: 280
   9 Filip          Borzechowski         - Kamil          Olejniczak            136: 256
  10 Marta          Pawlak               - Juliusz        Czupryniak            191: 482
  11 Maciej         Dobosz               - Maksymilian    Piątek                115: 343
  12 Jan            Pląsek               - Patrycja       Durdasiak             269: 142
  13 Michał         Dąbrowski            - Maciej         Pośnik                492:  41
  14 Michalina      Pruska               - Szymon         Dąbrowski             105: 558
  15 Mikołaj        Fiderkiewicz         - Zofia          Rafalska              237: 213
  16 Jakub          Redlicki             - Piotr          Florczak              230: 256
  17 Radek          Frelek               - Józefina       Lutz                  186: 185
  18 Jagoda         Różalska             - Julia          Gadzińska             319: 113
  19 Paulina        Gerasik              - Kacper         Sikora                348: 211
  20 Wiktoria       Sinołecka-Wypych     - Patryk         Grzelak               185: 252
  21 Krystian       Hiszpański           - Mateusz        Siwczuk               231: 171
  22 Hubert         Smoliński            - Bartosz        Jamroziński           484: 155
  23 Ada            Janecka              - Piotr          Stawarz                48:  96
  24 Wojciech       Stawicki             - Michał         Jełowicki             387: 198
  25 Paweł          Jełowicki            - Ada            Szara                 244:  86
  26 Antonina       Szara                - Michał         Juda                  237: 303
  27 Anna           Jóźwiak              - Jakub          Szara                  99: 140
  28 Franciszek     Szaszko              - Artur          Jóźwiak                33:  90
  29 Mateusz        Jóźwiak              - Karol          Szczap                206: 201
  30 Gabryiela      Tarłowska            - Kamila         Kiebasińska           224: 113
  31 Maksymilian    Kluczek              - Krzysztof      Tomczak               213: 209
  32 Adrian         Twarowski            - Anna           Knap                  154:  25
  33 Tomasz         Knap                 - Franciszek     Uliński               155: 356
  34 Błażej         Wilanowski           - Monika         Korczak               280: 169
  35 Julia          Korowajska           - Maciej         Wojewódzki            231: 216
  36 Krzysztof      Wojtaszko            - Patryk         Kosieradzki           161: 251
  37 Julia          Kowalska             - Paweł          Woźniak               426: 134
  38 Piotr          Wygocki              - Bartosz        Kościk                303: 118
  39 Mikołaj        Krzywański           - Agata          Wypyska               213: 140
  40 Aleksandra     Wędrowska            - Zofia          Kucharska             162: 129
  41 Joanna         Kulawiak             - Julia          Zawal                 315: 164
  42 Michał         Zylm                 - Artur          Kulesa                187: 100
  43 Bernard        Linke                - Sylwia         Śliwka                351: 201
  44 Patryk         Łachoda              - Józefina       Lutz                   99: 256
  45 Matylda        Majewska             - Patryk         Łachoda               256:  99
  46 Julia          Żarowiecka           - Kamila         Majchrzak             177: 200
  47 Karolina       Majchrzak            - Jan            Żuk-Widmański         257: 248


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Florczak             - Szymon         Dąbrowski             229: 489
   2 Michał         Dąbrowski            - Matylda        Majewska              400: 173
   3 Kamil          Olejniczak           - Hubert         Smoliński             209: 465
   4 Juliusz        Czupryniak           - Patryk         Grzelak               583: 114
   5 Józefina       Lutz                 - Patryk         Kosieradzki           133: 232
   6 Julia          Kowalska             - Paweł          Jełowicki             406: 199
   7 Mikołaj        Fiderkiewicz         - Wojciech       Stawicki              156: 365
   8 Martyna        Bloch                - Marcin         Adamek                313: 145
   9 Franciszek     Uliński              - Krystian       Hiszpański            231: 252
  10 Bernard        Linke                - Julia          Korowajska            175: 300
  11 Paulina        Gerasik              - Gabryiela      Tarłowska             349: 210
  12 Maksymilian    Piątek               - Maksymilian    Kluczek               382: 193
  13 Mikołaj        Krzywański           - Jagoda         Różalska              196: 237
  14 Mateusz        Jóźwiak              - Joanna         Kulawiak              172: 243
  15 Maciej         Nadzikiewicz         - Kamila         Majchrzak             189: 226
  16 Michał         Juda                 - Michał         Zylm                  134: 243
  17 Piotr          Wygocki              - Radek          Frelek                243: 228
  18 Justyna        Mikołajczyk          - Hubert         Ćwiek                 292: 186
  19 Michał         Borowski             - Aleksandra     Wędrowska             391: 110
  20 Błażej         Wilanowski           - Adrian         Twarowski             300: 178
  21 Jakub          Szara                - Magdalena      Miłczak               117: 233
  22 Piotr          Stawarz              - Jan            Pląsek                168: 276
  23 Jan            Żuk-Widmański        - Justyna        Miłczak               288: 197
  24 Artur          Jóźwiak              - Karolina       Majchrzak             121: 311
  25 Dominik        Bielecki             - Jeremi         Molak                 144: 327
  26 Patrycja       Durdasiak            - Antonina       Szara                 144: 159
  27 Agata          Wypyska              - Jakub          Redlicki              220: 294
  28 Maciej         Wojewódzki           - Adrianna       Borowska              197:  80
  29 Zofia          Rafalska             - Filip          Borzechowski          154:  85
  30 Paweł          Woźniak              - Kacper         Sikora                170: 361
  31 Zofia          Kucharska            - Krzysztof      Tomczak               100: 299
  32 Karol          Szczap               - Aleksandra     Napłoszek             114: 115
  33 Sylwia         Śliwka               - Bartosz        Kościk                291: 225
  34 Tomasz         Masiarz              - Maciej         Dobosz                285: 211
  35 Julia          Gadzińska            - Michał         Jełowicki             135: 233
  36 Kamila         Kiebasińska          - Aleksandra     Bartnicka             113: 306
  37 Michalina      Pruska               - Marta          Pawlak                214: 267
  38 Artur          Kulesa               - Wiktoria       Sinołecka-Wypych      137: 134
  39 Anna           Jóźwiak              - Julia          Żarowiecka            114:  62
  40 Mateusz        Siwczuk              - Patryk         Łachoda               155: 226
  41 Monika         Korczak              - Przemysław     Bielski               247:  92
  42 Ada            Szara                - Julia          Zawal                 190: 181
  43 Ada            Janecka              - Krzysztof      Wojtaszko              99: 186
  44 Bartosz        Jamroziński          - Maciej         Pośnik                233: 124
  45 Tomasz         Knap                 - Franciszek     Szaszko               203: 103
  46 Anna           Knap                 - Igor           Malarski               34: 131


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Juliusz        Czupryniak            343: 409
   2 Hubert         Smoliński            - Michał         Dąbrowski             424: 327
   3 Wojciech       Stawicki             - Julia          Kowalska              478: 186
   4 Maksymilian    Piątek               - Paulina        Gerasik               260: 245
   5 Martyna        Bloch                - Michał         Borowski              401: 192
   6 Justyna        Mikołajczyk          - Błażej         Wilanowski            362: 259
   7 Joanna         Kulawiak             - Karolina       Majchrzak             146: 194
   8 Jagoda         Różalska             - Piotr          Wygocki               219: 215
   9 Julia          Korowajska           - Jan            Pląsek                319: 155
  10 Magdalena      Miłczak              - Krystian       Hiszpański            178: 240
  11 Patryk         Kosieradzki          - Michał         Zylm                  187: 239
  12 Kamila         Majchrzak            - Franciszek     Uliński               291: 254
  13 Kacper         Sikora               - Józefina       Lutz                  275: 155
  14 Jan            Żuk-Widmański        - Bernard        Linke                 212: 247
  15 Krzysztof      Tomczak              - Jakub          Redlicki              213: 271
  16 Aleksandra     Bartnicka            - Maciej         Nadzikiewicz          249: 228
  17 Piotr          Florczak             - Sylwia         Śliwka                239: 228
  18 Jeremi         Molak                - Tomasz         Masiarz               261: 244
  19 Kamil          Olejniczak           - Marta          Pawlak                259: 168
  20 Justyna        Miłczak              - Paweł          Jełowicki             197: 325
  21 Gabryiela      Tarłowska            - Michał         Juda                  298: 124
  22 Michał         Jełowicki            - Matylda        Majewska              278: 150
  23 Radek          Frelek               - Monika         Korczak               148: 202
  24 Maciej         Wojewódzki           - Mikołaj        Krzywański            279: 257
  25 Antonina       Szara                - Maksymilian    Kluczek               212: 229
  26 Bartosz        Jamroziński          - Mikołaj        Fiderkiewicz          158: 323
  27 Marcin         Adamek               - Mateusz        Jóźwiak               215: 113
  28 Zofia          Rafalska             - Hubert         Ćwiek                 170: 254
  29 Patryk         Grzelak              - Tomasz         Knap                  358: 230
  30 Krzysztof      Wojtaszko            - Adrian         Twarowski             194: 265
  31 Patryk         Łachoda              - Igor           Malarski              270: 197
  32 Ada            Szara                - Aleksandra     Wędrowska             238: 162
  33 Piotr          Stawarz              - Jakub          Szara                  87: 115
  34 Aleksandra     Napłoszek            - Artur          Kulesa                141: 191
  35 Artur          Jóźwiak              - Anna           Jóźwiak                99: 125
  36 Agata          Wypyska              - Dominik        Bielecki              240: 225
  37 Julia          Zawal                - Bartosz        Kościk                222: 231
  38 Mateusz        Siwczuk              - Maciej         Dobosz                106:  64
  39 Wiktoria       Sinołecka-Wypych     - Michalina      Pruska                196: 195
  40 Karol          Szczap               - Paweł          Woźniak               257: 201
  41 Patrycja       Durdasiak            - Julia          Gadzińska             186: 146
  42 Julia          Żarowiecka           - Zofia          Kucharska             178: 109
  43 Kamila         Kiebasińska          - Filip          Borzechowski          195:  75
  44 Adrianna       Borowska             - Przemysław     Bielski                88: 145
  45 Maciej         Pośnik               - Ada            Janecka               129:  50
  46 Franciszek     Szaszko              - Anna           Knap                   65:  64
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie