Kolonia (Niemcy)26
listopada
Kolonia (Niemcy) 26 listopada I Polonijny Turniej Scrabble
Warszawa 3
grudnia
Warszawa 3 grudnia IV Turniej Mikołajkowy
Wrocław 3
grudnia
Wrocław 3- 4 grudnia Mikołajkowy Festiwal Scrabble
Nowa jakość — stary mistrz03 grudnia 2011 — IV Turniej MikołajkowyInformacjeRelacjaWynikiHHRundy
galeria

IV Turniej MikołajkowyWarszawa, 03 grudnia 2011
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Nowa jakość — stary mistrzPo raz kolejny gościnne Centrum Promocji Kultury w dzielnicy Praga Południe przyjęło pod swój dach scrabblistów. Tym razem zagościli tam uczestnicy IV Turnieju Mikołajkowego. Jak co roku wraz z opiekunami zjechały dzieci i młodzież ze szkół z całej Polski. Cały rok pilnego uczenia się gry w scrabble został w ten sposób należycie nagrodzony.

Jak tylko młode pokolenie scrabblistów ruszyło do turniejowych bojów — ich opiekunowie mogli zapoznać się ze zmianami w programie "Scrabble w szkole". Prezentację nowych możliwości rozwoju i nowy portal www.scrabblewszkole.pl zaprezentowali współorganizatorzy programu (ze strony PFS — Krzysztof Sporczyk, ze strony Mattela — Marta Ziętkiewicz i Agata Wrońska). O wszelkie szczegóły programu nauczyciele dopytywali organizatorów przez cały turniej. Olbrzymia większość uczestniczących w turnieju kółek scrabblowych była już zarejestrowana na nowej stronie, a niezdecydowani szybko przekonali się do zaistniałych zmian.

Przez zróżnicowany wiek i poziom uczestników nie wszystkie partie były zacięte i wyrównane. Szczególnie w pierwszych rundach młodsi i mniej doświadczeni scrabbliści płacili „frycowe”, przegrywając wyraźnie swoje partie. Jednak w większości przypadków zamiast łez i złości były "zaciśnięte zęby" i chęć dalszego treningu i rozwoju, aby w przyszłym roku się odegrać. Gorycz porażki w przerwach osłodzić można było słodkimi ciasteczkami lub owocami.

Ostatecznie na podium uplasowali się zawodnicy mający już za sobą doświadczenie w "dorosłych" turniejach. Zwyciężył obrońca tytułu z zeszłego roku — Paweł Mazurek z Zespołu Szkół Alternatywnych w Kłodzku. przed Bartoszem Pawlakiem (Rekiny Rybno) i Arkadiuszem Janotą (UKS Anagram Zabrze). Z uwagi na małą liczbę rund zawodnicy Ci nie spotkali się w bezpośrednich pojedynkach. Szkoda, bo takie partie zapewne mogłyby być ozdobą niejednego turnieju rankingowego.

Oprócz zwycięzców organizatorzy postanowili uhonorować również najmłodszego uczestnika turnieju – okazał się nim 8-letni Franek Uliński z klubu „Scrabble z Ochotą”. Franek wygrał w tym turnieju jedną partię i radził sobie naprawdę nieźle. Przed nim jeszcze wiele lat grania na poziomie młodzieżowym tak więc sukcesy zapewne przyjdą.

Po nagrodzeniu zwycięzców na salę wkroczył Mikołaj, który wręczył upominki wszystkim uczestnikom.

Korzystając z okazji organizatorzy składają serdeczne podziękowania:
- Pani Dyrektor Barbary Gebler — Wasiak i całej załogi Centrum Promocji Kultury
- Maćka Czupryniaka i Wojtka Urbańskiego, którzy pomagali "opanować zegary" i służyli za "chodzący OSPS"
- oraz wszystkim innym którzy bezinteresownie poświęcili swój czas, aby turniej mógł się odbyć i dzięki temu sprawili "trochę radości" najmłodszym scrabblistom.

Do zobaczenia za rok na V Turnieju Mikołajkowym.
Zapraszamy także Was wszystkich na rankingowe turnieje PFS. Być może nie wszyscy z Was mają umiejętności pozwalające na nawiązanie walki o czołowe lokaty, ale jak się uczyć to od najlepszych. A przygoda z "dorosłymi" turniejami na pewno zaprocentuje w kolejnych edycjach Turnieju Mikołajkowego.
relacja: Rafał Wesołowski & Krzysztof Sporczyk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Turniej Mikołajkowy
II Turniej Mikołajkowy
I Turniej Mikołajkowy


Rodzaj turniejuzamknięty
(dla członków kół scrabblowych zarejestrowanych w programie „Scrabble w szkole")
Sposób rozgrywanialiczba rund: 4
Miejsce rozgrywekCentrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy
ul. Podskarbińska 2
03-833 Warszawa
www.cpk.art.pl
mapa
Obrońca tytułuPaweł Mazurek
SędziaRafał Wesołowski
Strona www turniejuscrabblewszkole.pl
HarmonogramSobota, 3 grudnia (4 rundy)
10:30 — rejestracja uczestników
11:30 — rozpoczęcie turnieju
13:30-14:30 — przerwa obiadowa
16:30 — zakończenie turnieju

Wpisoweudział w turnieju jest bezpłatny
DojazdKomunikacją miejską (3, 26, 28, 102, 135, 311) do przystanku "Międzyborska"
Wyszukiwarka połączeń i rozkłady jazdy dostępne na stronie jakdojade.pl
mapa
Wyżywienieobiad dla uczestników
napoje i przekąski przez cały czas trwania turnieju
NoclegiNoclegi w pobliżu miejsca gry:
Dom Studenta UW nr 3 — ul. Kickiego 9 (ok. 600 m od miejsca rozgrywek) — pokoje 2 i 3 osobowe — cena 30 zł/osoba — rezerwacja: goscinne.ds3@uw.edu.pl lub (22) 810 09 85 (w godz. 9-15)
Hostel Krokodyl — Czapelska 24 (około 1,5 km od miejsca rozgrywek) — pokoje 2-8 osobowe — cena od 45 zł/osoba — rezerwacja: formularz lub (22) 810 11 18
Hotel Feliks — Omulewska 24 (około 2 km od miejsca rozgrywek) — pokoje 1 i 2 osobowe — cena od 159 zł/pokój — rezerwacja: formularz lub (22) 463 63 63 (w godz. 8-18)
Hotel Relax — Dudziarska 1a (około 4 km od miejsca rozgrywek) — pokoje 1-4 osobowe — cena od 30 zł za osobę — rezerwacja 22 473 11 91 lub 22 473 11 30

Trochę dalej od miejsca gry, ale szczególnie polecamy (dojazd tramwajem ok. 15 min):
Hotel Smolna 30 — Smolna 30 — cena od 20 zł za osobę — rezerwacja formularz
Europejski Dom Spotkań Młodzieży — Długa 18/20 — cena od 50 zł za osobę — rezerwacja formularz

Inne noclegi w Warszawie
Nagrodydla wszystkich uczestników
OrganizatorzyMattel
Polska Federacja Scrabble
SponsorzyMattel


20111203_IV_Turniej_Mikołajkowy - 3 grudnia 2011 r. (4 rundy)

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Paweł Mazurek           141 ZSA_KŁODZKO         1848  4.0
  2.Bartłomiej Pawlak       141 REKINY              1748  4.0
  3.Arkadiusz Janota        100 UKS_ANAGRAM         1743  4.0
  4.Mariusz Rostkowski      100 REKINY              1633  4.0
  5.Szymon Dąbrowski        141 KLUB_GIER_LOGICZNYCH  1853  3.0
  6.Aleksandra Brzeska      141 GRAJMY_W_SCRABBLE   1501  3.0
  7.Michał Dąbrowski        103 KLUB_GIER_LOGICZNYCH  1421  3.0
  8.Hubert Smoliński        138 LITERKA             1421  3.0
  9.Oskar Glegoła           114 SCRABBLOŁAMACZE     1399  3.0
 10.Marcin Pawlak           125 LITERKA             1376  3.0
 11.Krzysztof Lelonek       100 UKS_ANAGRAM         1325  3.0
 12.Małgorzata Budziszewska 100 ZAGRAM!             1319  3.0
 13.Artur Dachowski         100 UKS_ANAGRAM         1298  3.0
 14.Łukasz Pawlak           110 REKINY              1208  3.0
 15.Olga Jóźwiak            129 LITERKA             1197  3.0
 16.Tomasz Zagórski         113 ZSA_KŁODZKO         1180  3.0
 17.Martyna Bloch           120 LITERKA             1153  3.0
 18.Natalia Malinowska      100 REKINY              1147  3.0
 19.Weronika Rozpiórska     100 LITERKA             1144  3.0
 20.Stanisław Więckowski    116 REKINY              1139  3.0
 21.Maria Wasińska          113 LITERKA             1123  3.0
 22.Maria Czyżewska         109 SCRABBLOŁAMACZE     1108  3.0
 23.Weronika Dziatkowska    100 GIM_9_WARSZAWA      1085  3.0
 24.Juliusz Czupryniak      100 GIM_112_WARSZAWA    1079  3.0
 25.Monika Koziestańska     100 ZAGRAM!              859  3.0
 26.Michał Januszewski      100 REKINY              1053  2.0
 27.Hanna Szczypińska       100 REKINY               978  2.0
 28.Patrycja Szewczyk       100 REKINY               960  2.0
 29.Witold Orłowski         100 REKINY               951  2.0
 30.Natalia Felczak         100 REKINY               939  2.0
 31.Michał Żakowski         100 REKINY               912  2.0
 32.Kamila Jasińska         100 ZAGRAM!              902  2.0
 33.Tomasz Kuciński         100 KIŚLE                892  2.0
 34.Piotr Niciarz           100 MZS_2_BĘDZIN         880  2.0
 35.Judyta Maj              100 MZS_2_BĘDZIN         875  2.0
 36.Emilia Dębicka          100 REKINY               873  2.0
 37.Daniel Kędziora         100 REKINY               868  2.0
 38.Patryk Grzelak          100 SCRABBLOŁAMACZE      851  2.0
 39.Sara Ben_Nasr           100 SCRABBLAKI_W         850  2.0
 40.Kamil Owczarek          100 REKINY               842  2.0
 41.Adrianna Kęska          100 REKINY               831  2.0
 42.Piotr Ozimek            102 REKINY               804  2.0
 43.Piotr Świderski         125 SCRABBLAKI_W         801  2.0
 44.Katarzyna Winiarska     100 KIŚLE                786  2.0
 45.Paulina Kiełbasa        100 REKINY               762  2.0
 46.Sari Al-Tabich          100 SCRABBLOŁAMACZE      757  2.0
 47.Antonina Bachmat        100 TPD-WAWER            748  2.0
 48.Filip Korczak           100 SCRABBLOŁAMACZE      718  2.0
 49.Dominika Kania          100 MZS_2_BĘDZIN         652  2.0
 50.Artur Radecki           100 MZS_2_BĘDZIN        1061  1.0
 51.Jakub Dworczyk          100 MZS_2_BĘDZIN         926  1.0
 52.Zuzanna Dąbek           100 SCRABBLOŁAMACZE      913  1.0
 53.Michał Juda             100 SP_141_WARSZAWA      784  1.0
 54.Dominika Bednarek       100 TPD-WAWER            781  1.0
 55.Milena Bachmat          111 TPD-WAWER            739  1.0
 56.Maksymilian Piątek      100 SCRABBLOŁAMACZE      690  1.0
 57.Jan Żuk-Widmański       100 GIM_9_WARSZAWA       671  1.0
 58.Franciszek Uliński      100 SCRABBLE_Z_OCHOTĄ    666  1.0
 59.Wiktoria Grzelak        100 MZS_2_BĘDZIN         665  1.0
 60.Klaudia Łubnicka        100 TPD-WAWER            663  1.0
 61.Jarosław Księżak        100 REKINY               659  1.0
 62.Anna Poniatowska        100 TPD-WAWER            640  1.0
 63.Julia Goszcz            100 TPD-WAWER            628  1.0
 64.Agnieszka Maciak        100 TPD-WAWER            609  1.0
 65.Kamil Szatniewski       100 MZS_2_BĘDZIN         598  1.0
 66.Wiktor Adamiak          100 SCRABBLE_Z_OCHOTĄ    578  1.0
 67.Mateusz Hyla            100 MZS_2_BĘDZIN         555  1.0
 68.Julia Głaszczka         100 TPD-WAWER            550  1.0
 69.Paweł Gierej            100 TPD-WAWER            444  1.0
 70.Natalia Mitas           100 MZS_2_BĘDZIN         518  0.5
 71.Zofia Ziętek            100 SCRABBLOŁAMACZE      649  0.0
 72.Antoni Kawęcki          100 TPD-WAWER            504  0.0
 73.Wiktor Gross            100 SCRABBLE_Z_OCHOTĄ    473  0.0
 74.Paweł Wiśniewski        100 TPD-WAWER            236  0.0
20111203_IV_Turniej_Mikołajkowy

  1  Bartłomiej Pawlak       141 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   35  Weronika Dziatkowska   100   +  437:170   150
   2    5   36  Juliusz Czupryniak     100   +  511:179   150
   3    4   12  Maria Wasińska         113   +  360:212   163
   4    4   15  Łukasz Pawlak          110   +  440:263   160
                                                 --------------
                                                 RANKING: 155.75


  2  Paweł Mazurek           141 ZSA_KŁODZKO       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   39  Natalia Felczak        100   +  475:169   150
   2    4   34  Weronika Rozpiórska    100   +  473:178   150
   3    3    6  Olga Jóźwiak           129   +  462:229   179
   4    1   17  Michał Dąbrowski       103   +  438:281   153
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.00


  3  Szymon Dąbrowski        141 KLUB_GIER_LOGICZNYCH

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   65  Paweł Gierej           100   +  760: 14   150
   2    1   31  Krzysztof Lelonek      100   +  516:232   150
   3    1   26  Artur Dachowski        100   -  246:274    50
   4    5    4  Aleksandra Brzeska     141   +  331:288   191
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.25


  4  Aleksandra Brzeska      141 GRAJMY_W_SCRABBLE 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   64  Julia Głaszczka        100   +  436:154   150
   2    6   38  Michał Januszewski     100   +  389:229   150
   3    8   28  Patrycja Szewczyk      100   +  388:160   150
   4    5    3  Szymon Dąbrowski       141   -  288:331    91
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.25


  5  Hubert Smoliński        138 LITERKA           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   59  Julia Goszcz           100   +  479: 72   150
   2    3   10  Stanisław Więckowski   116   +  317:250   166
   3    9   37  Artur Radecki          100   +  332:212   150
   4    2   30  Arkadiusz Janota       100   -  293:391    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.00


  6  Olga Jóźwiak            129 LITERKA           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   69  Wiktor Gross           100   +  381:114   150
   2   10   48  Sari Al-Tabich         100   +  336:174   150
   3    3    2  Paweł Mazurek          141   -  229:462    91
   4    8   28  Patrycja Szewczyk      100   +  251:216   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.25


  7  Marcin Pawlak           125 LITERKA           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   56  Wiktoria Grzelak       100   +  386:152   150
   2    9   29  Witold Orłowski        100   +  382:201   150
   3    2   27  Mariusz Rostkowski     100   -  282:358    50
   4    7   44  Emilia Dębicka         100   +  326:127   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


  8  Piotr Świderski         125 SCRABBLAKI_W      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   46  Patryk Grzelak         100   -  213:230    50
   2   23   49  Dominika Kania         100   +  188:173   150
   3   15   31  Krzysztof Lelonek      100   -  165:398    50
   4   30   62  Wiktor Adamiak         100   +  235:153   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


  9  Martyna Bloch           120 LITERKA           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   30  Arkadiusz Janota       100   -  264:355    50
   2   19   32  Małgorzata Budziszewska 100   +  283:277   150
   3   12   39  Natalia Felczak        100   +  328:231   150
   4   13   41  Kamila Jasińska        100   +  278:214   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


 10  Stanisław Więckowski    116 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   41  Kamila Jasińska        100   +  287:185   150
   2    3    5  Hubert Smoliński       138   -  250:317    88
   3   14   48  Sari Al-Tabich         100   +  350:148   150
   4   12   45  Daniel Kędziora        100   +  252:201   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.50


 11  Oskar Glegoła           114 SCRABBLOŁAMACZE   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   49  Dominika Kania         100   +  423:136   150
   2    8   42  Piotr Niciarz          100   +  461:152   150
   3    5   15  Łukasz Pawlak          110   -  222:311    60
   4    6   37  Artur Radecki          100   +  293:281   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.50


 12  Maria Wasińska          113 LITERKA           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   68  Antoni Kawęcki         100   +  347:157   150
   2   14   18  Piotr Ozimek           102   +  294:225   152
   3    4    1  Bartłomiej Pawlak      141   -  212:360    91
   4   15   71  Adrianna Kęska         100   +  270:175   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.75


 13  Tomasz Zagórski         113 ZSA_KŁODZKO       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   45  Daniel Kędziora        100   +  290:165   150
   2    2   27  Mariusz Rostkowski     100   -  250:373    50
   3   13   47  Monika Koziestańska    100   +  329:193   150
   4   14   46  Patryk Grzelak         100   +  311:190   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


 14  Milena Bachmat          111 TPD-WAWER         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   47  Monika Koziestańska    100   -  162:177    50
   2   33   55  Franciszek Uliński     100   +  202:193   150
   3   22   36  Juliusz Czupryniak     100   -  178:329    50
   4   33   51  Michał Juda            100   -  197:215    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.00


 15  Łukasz Pawlak           110 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   58  Jarosław Księżak       100   +  354:108   150
   2   13   43  Judyta Maj             100   +  280:193   150
   3    5   11  Oskar Glegoła          114   +  311:222   164
   4    4    1  Bartłomiej Pawlak      141   -  263:440    91
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.75


 16  Maria Czyżewska         109 SCRABBLOŁAMACZE   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   31  Krzysztof Lelonek      100   -  226:301    50
   2   21   53  Maksymilian Piątek     100   +  325:194   150
   3   11   43  Judyta Maj             100   +  301:188   150
   4   16   18  Piotr Ozimek           102   +  256:190   152
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.50


 17  Michał Dąbrowski        103 KLUB_GIER_LOGICZNYCH

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   57  Klaudia Łubnicka       100   +  435:131   150
   2    7   44  Emilia Dębicka         100   +  393:180   150
   3    7   33  Natalia Malinowska     100   +  312:224   150
   4    1    2  Paweł Mazurek          141   -  281:438    91
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.25


 18  Piotr Ozimek            102 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   60  Agnieszka Maciak       100   +  216:133   150
   2   14   12  Maria Wasińska         113   -  225:294    63
   3   26   62  Wiktor Adamiak         100   +  173:146   150
   4   16   16  Maria Czyżewska        109   -  190:256    59
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.50


 19  Sara Ben_Nasr           100 SCRABBLAKI_W      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   43  Judyta Maj             100   -  197:222    50
   2   25   57  Klaudia Łubnicka       100   +  263:145   150
   3   23   22  Antonina Bachmat       100   -  139:269    50
   4   27   59  Julia Goszcz           100   +  251:182   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 20  Tomasz Kuciński         100 KIŚLE             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   33  Natalia Malinowska     100   -  165:322    50
   2   31   63  Mateusz Hyla           100   +  322:194   150
   3   19   23  Filip Korczak          100   +  209:177   150
   4   11   32  Małgorzata Budziszewska 100   -  196:421    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 21  Katarzyna Winiarska     100 KIŚLE             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   66  Natalia Mitas          100   +  160:111   150
   2   17   33  Natalia Malinowska     100   -  172:290    50
   3   24   44  Emilia Dębicka         100   -  205:298    50
   4   21   50  Jakub Dworczyk         100   +  249:230   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 22  Antonina Bachmat        100 TPD-WAWER         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   42  Piotr Niciarz          100   -  127:267    50
   2   26   51  Michał Juda            100   +  212:200   150
   3   23   19  Sara Ben_Nasr          100   +  269:139   150
   4   18   36  Juliusz Czupryniak     100   -  140:288    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 23  Filip Korczak           100 SCRABBLOŁAMACZE   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   53  Maksymilian Piątek     100   +  186:148   150
   2   15   28  Patrycja Szewczyk      100   -  182:246    50
   3   19   20  Tomasz Kuciński        100   -  177:209    50
   4   32   65  Paweł Gierej           100   +  173: 69   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 24  Anna Poniatowska        100 TPD-WAWER         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   37  Artur Radecki          100   -  105:337    50
   2   34   52  Dominika Bednarek      100   -  196:210    50
   3   36   65  Paweł Gierej           100   -  152:218    50
   4   36   68  Antoni Kawęcki         100   +  187:163   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.00


 25  Zuzanna Dąbek           100 SCRABBLOŁAMACZE   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   34  Weronika Rozpiórska    100   -  215:287    50
   2   22   67  Zofia Ziętek           100   +  316:223   150
   3   17   71  Adrianna Kęska         100   -  202:275    50
   4   19   35  Weronika Dziatkowska   100   -  180:296    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.00


 26  Artur Dachowski         100 UKS_ANAGRAM       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   55  Franciszek Uliński     100   +  358:106   150
   2   11   46  Patryk Grzelak         100   +  412:202   150
   3    1    3  Szymon Dąbrowski       141   +  274:246   191
   4    3   27  Mariusz Rostkowski     100   -  254:308    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.25


 27  Mariusz Rostkowski      100 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   70  Paweł Wiśniewski       100   +  594: 29   150
   2    2   13  Tomasz Zagórski        113   +  373:250   163
   3    2    7  Marcin Pawlak          125   +  358:282   175
   4    3   26  Artur Dachowski        100   +  308:254   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 159.50


 28  Patrycja Szewczyk       100 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   67  Zofia Ziętek           100   +  338:145   150
   2   15   23  Filip Korczak          100   +  246:182   150
   3    8    4  Aleksandra Brzeska     141   -  160:388    91
   4    8    6  Olga Jóźwiak           129   -  216:251    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.50


 29  Witold Orłowski         100 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   40  Michał Żakowski        100   +  241:152   150
   2    9    7  Marcin Pawlak          125   -  201:382    75
   3   25   56  Wiktoria Grzelak       100   +  280:164   150
   4   10   34  Weronika Rozpiórska    100   -  229:238    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.25


 30  Arkadiusz Janota        100 UKS_ANAGRAM       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Martyna Bloch          120   +  355:264   170
   2   12   71  Adrianna Kęska         100   +  509:154   150
   3    6   73  Kamil Owczarek         100   +  488: 94   150
   4    2    5  Hubert Smoliński       138   +  391:293   188
                                                 --------------
                                                 RANKING: 164.50


 31  Krzysztof Lelonek       100 UKS_ANAGRAM       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   16  Maria Czyżewska        109   +  301:226   159
   2    1    3  Szymon Dąbrowski       141   -  232:516    91
   3   15    8  Piotr Świderski        125   +  398:165   175
   4    9   73  Kamil Owczarek         100   +  394:117   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.75


 32  Małgorzata Budziszewska 100 ZAGRAM!           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   35   72  Hanna Szczypińska      100   +  301:191   150
   2   19    9  Martyna Bloch          120   -  277:283    70
   3   10   42  Piotr Niciarz          100   +  320:153   150
   4   11   20  Tomasz Kuciński        100   +  421:196   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.00


 33  Natalia Malinowska      100 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   20  Tomasz Kuciński        100   +  322:165   150
   2   17   21  Katarzyna Winiarska    100   +  290:172   150
   3    7   17  Michał Dąbrowski       103   -  224:312    53
   4   17   74  Paulina Kiełbasa       100   +  311:153   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.75


 34  Weronika Rozpiórska     100 LITERKA           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   25  Zuzanna Dąbek          100   +  287:215   150
   2    4    2  Paweł Mazurek          141   -  178:473    91
   3   21   54  Jan Żuk-Widmański      100   +  441:146   150
   4   10   29  Witold Orłowski        100   +  238:229   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.25


 35  Weronika Dziatkowska    100 GIM_9_WARSZAWA    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Bartłomiej Pawlak      141   -  170:437    91
   2   29   69  Wiktor Gross           100   +  362:145   150
   3   16   40  Michał Żakowski        100   +  257:230   150
   4   19   25  Zuzanna Dąbek          100   +  296:180   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.25


 36  Juliusz Czupryniak      100 GIM_112_WARSZAWA  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   36   74  Paulina Kiełbasa       100   +  283:209   150
   2    5    1  Bartłomiej Pawlak      141   -  179:511    91
   3   22   14  Milena Bachmat         111   +  329:178   161
   4   18   22  Antonina Bachmat       100   +  288:140   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.00


 37  Artur Radecki           100 MZS_2_BĘDZIN      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   24  Anna Poniatowska       100   +  337:105   150
   2   16   47  Monika Koziestańska    100   -  231:239    50
   3    9    5  Hubert Smoliński       138   -  212:332    88
   4    6   11  Oskar Glegoła          114   -  281:293    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.00


 38  Michał Januszewski      100 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   61  Kamil Szatniewski      100   +  269:124   150
   2    6    4  Aleksandra Brzeska     141   -  229:389    91
   3   18   74  Paulina Kiełbasa       100   -  227:240    50
   4   20   53  Maksymilian Piątek     100   +  328:151   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.25


 39  Natalia Felczak         100 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Paweł Mazurek          141   -  169:475    91
   2   30   66  Natalia Mitas          100   +  243:101   150
   3   12    9  Martyna Bloch          120   -  231:328    70
   4   23   55  Franciszek Uliński     100   +  296:145   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.25


 40  Michał Żakowski         100 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   29  Witold Orłowski        100   -  152:241    50
   2   20   50  Jakub Dworczyk         100   +  244:217   150
   3   16   35  Weronika Dziatkowska   100   -  230:257    50
   4   24   54  Jan Żuk-Widmański      100   +  286:158   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 41  Kamila Jasińska         100 ZAGRAM!           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   10  Stanisław Więckowski   116   -  185:287    66
   2   28   61  Kamil Szatniewski      100   +  282:170   150
   3   20   52  Dominika Bednarek      100   +  221:208   150
   4   13    9  Martyna Bloch          120   -  214:278    70
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.00


 42  Piotr Niciarz           100 MZS_2_BĘDZIN      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   22  Antonina Bachmat       100   +  267:127   150
   2    8   11  Oskar Glegoła          114   -  152:461    64
   3   10   32  Małgorzata Budziszewska 100   -  153:320    50
   4   29   63  Mateusz Hyla           100   +  308:122   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.50


 43  Judyta Maj              100 MZS_2_BĘDZIN      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   19  Sara Ben_Nasr          100   +  222:197   150
   2   13   15  Łukasz Pawlak          110   -  193:280    60
   3   11   16  Maria Czyżewska        109   -  188:301    59
   4   25   56  Wiktoria Grzelak       100   +  272:178   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.75


 44  Emilia Dębicka          100 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   54  Jan Żuk-Widmański      100   +  268:125   150
   2    7   17  Michał Dąbrowski       103   -  180:393    53
   3   24   21  Katarzyna Winiarska    100   +  298:205   150
   4    7    7  Marcin Pawlak          125   -  127:326    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.00


 45  Daniel Kędziora         100 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   13  Tomasz Zagórski        113   -  165:290    63
   2   32   58  Jarosław Księżak       100   +  269:182   150
   3   27   59  Julia Goszcz           100   +  233:172   150
   4   12   10  Stanisław Więckowski   116   -  201:252    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.25


 46  Patryk Grzelak          100 SCRABBLOŁAMACZE   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Piotr Świderski        125   +  230:213   175
   2   11   26  Artur Dachowski        100   -  202:412    50
   3   28   64  Julia Głaszczka        100   +  229:147   150
   4   14   13  Tomasz Zagórski        113   -  190:311    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.50


 47  Monika Koziestańska     100 ZAGRAM!           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   14  Milena Bachmat         111   +  177:162   161
   2   16   37  Artur Radecki          100   +  239:231   150
   3   13   13  Tomasz Zagórski        113   -  193:329    63
   4   26   58  Jarosław Księżak       100   +  250:178   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.00


 48  Sari Al-Tabich          100 SCRABBLOŁAMACZE   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   51  Michał Juda            100   +  233:194   150
   2   10    6  Olga Jóźwiak           129   -  174:336    79
   3   14   10  Stanisław Więckowski   116   -  148:350    66
   4   31   64  Julia Głaszczka        100   +  202:135   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.25


 49  Dominika Kania          100 MZS_2_BĘDZIN      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   11  Oskar Glegoła          114   -  136:423    64
   2   23    8  Piotr Świderski        125   -  173:188    75
   3   34   68  Antoni Kawęcki         100   +  129:104   150
   4   28   52  Dominika Bednarek      100   +  214:206   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.75


 50  Jakub Dworczyk          100 MZS_2_BĘDZIN      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   37   73  Kamil Owczarek         100   -  242:311    50
   2   20   40  Michał Żakowski        100   -  217:244    50
   3   29   61  Kamil Szatniewski      100   +  237:170   150
   4   21   21  Katarzyna Winiarska    100   -  230:249    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.00


 51  Michał Juda             100 SP_141_WARSZAWA   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   48  Sari Al-Tabich         100   -  194:233    50
   2   26   22  Antonina Bachmat       100   -  200:212    50
   3   31   58  Jarosław Księżak       100   -  175:191    50
   4   33   14  Milena Bachmat         111   +  215:197   161
                                                 --------------
                                                 RANKING: 77.75


 52  Dominika Bednarek       100 TPD-WAWER         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   34   71  Adrianna Kęska         100   -  157:227    50
   2   34   24  Anna Poniatowska       100   +  210:196   150
   3   20   41  Kamila Jasińska        100   -  208:221    50
   4   28   49  Dominika Kania         100   -  206:214    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.00


 53  Maksymilian Piątek      100 SCRABBLOŁAMACZE   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   23  Filip Korczak          100   -  148:186    50
   2   21   16  Maria Czyżewska        109   -  194:325    59
   3   33   69  Wiktor Gross           100   +  197: 84   150
   4   20   38  Michał Januszewski     100   -  151:328    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 77.25


 54  Jan Żuk-Widmański       100 GIM_9_WARSZAWA    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   44  Emilia Dębicka         100   -  125:268    50
   2   27   72  Hanna Szczypińska      100   +  242:214   150
   3   21   34  Weronika Rozpiórska    100   -  146:441    50
   4   24   40  Michał Żakowski        100   -  158:286    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.00


 55  Franciszek Uliński      100 SCRABBLE_Z_OCHOTĄ 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   26  Artur Dachowski        100   -  106:358    50
   2   33   14  Milena Bachmat         111   -  193:202    61
   3   37   70  Paweł Wiśniewski       100   +  222:120   150
   4   23   39  Natalia Felczak        100   -  145:296    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 77.75


 56  Wiktoria Grzelak        100 MZS_2_BĘDZIN      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Marcin Pawlak          125   -  152:386    75
   2   37   65  Paweł Gierej           100   +  171:143   150
   3   25   29  Witold Orłowski        100   -  164:280    50
   4   25   43  Judyta Maj             100   -  178:272    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.25


 57  Klaudia Łubnicka        100 TPD-WAWER         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   17  Michał Dąbrowski       103   -  131:435    53
   2   25   19  Sara Ben_Nasr          100   -  145:263    50
   3   32   67  Zofia Ziętek           100   +  249:139   150
   4   22   72  Hanna Szczypińska      100   -  138:284    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.75


 58  Jarosław Księżak        100 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   15  Łukasz Pawlak          110   -  108:354    60
   2   32   45  Daniel Kędziora        100   -  182:269    50
   3   31   51  Michał Juda            100   +  191:175   150
   4   26   47  Monika Koziestańska    100   -  178:250    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 77.50


 59  Julia Goszcz            100 TPD-WAWER         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Hubert Smoliński       138   -   72:479    88
   2   35   68  Antoni Kawęcki         100   +  202: 80   150
   3   27   45  Daniel Kędziora        100   -  172:233    50
   4   27   19  Sara Ben_Nasr          100   -  182:251    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 84.50


 60  Agnieszka Maciak        100 TPD-WAWER         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   18  Piotr Ozimek           102   -  133:216    52
   2   24   74  Paulina Kiełbasa       100   -  158:160    50
   3   30   72  Hanna Szczypińska      100   -  125:289    50
   4   34   67  Zofia Ziętek           100   +  193:142   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.50


 61  Kamil Szatniewski       100 MZS_2_BĘDZIN      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   38  Michał Januszewski     100   -  124:269    50
   2   28   41  Kamila Jasińska        100   -  170:282    50
   3   29   50  Jakub Dworczyk         100   -  170:237    50
   4   35   69  Wiktor Gross           100   +  134:130   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.00


 62  Wiktor Adamiak          100 SCRABBLE_Z_OCHOTĄ 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   63  Mateusz Hyla           100   +  135:109   150
   2   18   73  Kamil Owczarek         100   -  144:320    50
   3   26   18  Piotr Ozimek           102   -  146:173    52
   4   30    8  Piotr Świderski        125   -  153:235    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.75


 63  Mateusz Hyla            100 MZS_2_BĘDZIN      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   62  Wiktor Adamiak         100   -  109:135    50
   2   31   20  Tomasz Kuciński        100   -  194:322    50
   3   35   66  Natalia Mitas          100   +  130:106   150
   4   29   42  Piotr Niciarz          100   -  122:308    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.00


 64  Julia Głaszczka         100 TPD-WAWER         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Aleksandra Brzeska     141   -  154:436    91
   2   36   70  Paweł Wiśniewski       100   +  114: 87   150
   3   28   46  Patryk Grzelak         100   -  147:229    50
   4   31   48  Sari Al-Tabich         100   -  135:202    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.25


 65  Paweł Gierej            100 TPD-WAWER         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Szymon Dąbrowski       141   -   14:760    91
   2   37   56  Wiktoria Grzelak       100   -  143:171    50
   3   36   24  Anna Poniatowska       100   +  218:152   150
   4   32   23  Filip Korczak          100   -   69:173    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.25


 66  Natalia Mitas           100 MZS_2_BĘDZIN      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   21  Katarzyna Winiarska    100   -  111:160    50
   2   30   39  Natalia Felczak        100   -  101:243    50
   3   35   63  Mateusz Hyla           100   -  106:130    50
   4            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 67  Zofia Ziętek            100 SCRABBLOŁAMACZE   

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   28  Patrycja Szewczyk      100   -  145:338    50
   2   22   25  Zuzanna Dąbek          100   -  223:316    50
   3   32   57  Klaudia Łubnicka       100   -  139:249    50
   4   34   60  Agnieszka Maciak       100   -  142:193    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 68  Antoni Kawęcki          100 TPD-WAWER         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   12  Maria Wasińska         113   -  157:347    63
   2   35   59  Julia Goszcz           100   -   80:202    50
   3   34   49  Dominika Kania         100   -  104:129    50
   4   36   24  Anna Poniatowska       100   -  163:187    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 53.25


 69  Wiktor Gross            100 SCRABBLE_Z_OCHOTĄ 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Olga Jóźwiak           129   -  114:381    79
   2   29   35  Weronika Dziatkowska   100   -  145:362    50
   3   33   53  Maksymilian Piątek     100   -   84:197    50
   4   35   61  Kamil Szatniewski      100   -  130:134    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 57.25


 70  Paweł Wiśniewski        100 TPD-WAWER         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   27  Mariusz Rostkowski     100   -   29:594    50
   2   36   64  Julia Głaszczka        100   -   87:114    50
   3   37   55  Franciszek Uliński     100   -  120:222    50
   4            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 71  Adrianna Kęska          100 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   34   52  Dominika Bednarek      100   +  227:157   150
   2   12   30  Arkadiusz Janota       100   -  154:509    50
   3   17   25  Zuzanna Dąbek          100   +  275:202   150
   4   15   12  Maria Wasińska         113   -  175:270    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.25


 72  Hanna Szczypińska       100 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   35   32  Małgorzata Budziszewska 100   -  191:301    50
   2   27   54  Jan Żuk-Widmański      100   -  214:242    50
   3   30   60  Agnieszka Maciak       100   +  289:125   150
   4   22   57  Klaudia Łubnicka       100   +  284:138   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 73  Kamil Owczarek          100 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   37   50  Jakub Dworczyk         100   +  311:242   150
   2   18   62  Wiktor Adamiak         100   +  320:144   150
   3    6   30  Arkadiusz Janota       100   -   94:488    50
   4    9   31  Krzysztof Lelonek      100   -  117:394    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 74  Paulina Kiełbasa        100 REKINY            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   36   36  Juliusz Czupryniak     100   -  209:283    50
   2   24   60  Agnieszka Maciak       100   +  160:158   150
   3   18   38  Michał Januszewski     100   +  240:227   150
   4   17   33  Natalia Malinowska     100   -  153:311    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


20111203_IV_Turniej_Mikołajkowy - Wyniki 1 rundy

1.    W.Dziatkowska - B.Pawlak         170 : 437
2.        N.Felczak - P.Mazurek        169 : 475
3.      S.Dąbrowski - P.Gierej         760 : 14 
4.      J.Głaszczka - A.Brzeska        154 : 436
5.      H.Smoliński - J.Goszcz         479 : 72 
6.          W.Gross - O.Jóźwiak        114 : 381
7.        W.Grzelak - M.Pawlak         152 : 386
8.        P.Grzelak - P.Świderski      230 : 213
9.         A.Janota - M.Bloch          355 : 264
10.     S.Więckowski - K.Jasińska       287 : 185
11.          D.Kania - O.Glegoła        136 : 423
12.       M.Wasińska - A.Kawęcki        347 : 157
13.       D.Kędziora - T.Zagórski       165 : 290
14.        M.Bachmat - M.Koziestańska   162 : 177
15.        J.Księżak - Ł.Pawlak         108 : 354
16.        K.Lelonek - M.Czyżewska      301 : 226
17.      M.Dąbrowski - K.Łubnicka       435 : 131
18.         P.Ozimek - A.Maciak         216 : 133
19.       S.Ben_Nasr - J.Maj            197 : 222
20.       T.Kuciński - N.Malinowska     165 : 322
21.      K.Winiarska - N.Mitas          160 : 111
22.        P.Niciarz - A.Bachmat        267 : 127
23.        F.Korczak - M.Piątek         186 : 148
24.        A.Radecki - A.Poniatowska    337 : 105
25.          Z.Dąbek - W.Rozpiórska     215 : 287
26.        F.Uliński - A.Dachowski      106 : 358
27.     P.Wiśniewski - M.Rostkowski      29 : 594
28.         Z.Ziętek - P.Szewczyk       145 : 338
29.       M.Żakowski - W.Orłowski       152 : 241
30.  J.Żuk-Widmański - E.Dębicka        125 : 268
31.    K.Szatniewski - M.Januszewski    124 : 269
32.           M.Hyla - W.Adamiak        109 : 135
33.      S.Al-Tabich - M.Juda           233 : 194
34.       D.Bednarek - A.Kęska          157 : 227
35.   M.Budziszewska - H.Szczypińska    301 : 191
36.       P.Kiełbasa - J.Czupryniak     209 : 283
37.       K.Owczarek - J.Dworczyk       311 : 242


20111203_IV_Turniej_Mikołajkowy - Wyniki 2 rundy

1.      S.Dąbrowski - K.Lelonek        516 : 232
2.       T.Zagórski - M.Rostkowski     250 : 373
3.      H.Smoliński - S.Więckowski     317 : 250
4.        P.Mazurek - W.Rozpiórska     473 : 178
5.     J.Czupryniak - B.Pawlak         179 : 511
6.    M.Januszewski - A.Brzeska        229 : 389
7.        E.Dębicka - M.Dąbrowski      180 : 393
8.        O.Glegoła - P.Niciarz        461 : 152
9.         M.Pawlak - W.Orłowski       382 : 201
10.        O.Jóźwiak - S.Al-Tabich      336 : 174
11.      A.Dachowski - P.Grzelak        412 : 202
12.          A.Kęska - A.Janota         154 : 509
13.            J.Maj - Ł.Pawlak         193 : 280
14.         P.Ozimek - M.Wasińska       225 : 294
15.       P.Szewczyk - F.Korczak        246 : 182
16.   M.Koziestańska - A.Radecki        239 : 231
17.     N.Malinowska - K.Winiarska      290 : 172
18.        W.Adamiak - K.Owczarek       144 : 320
19.          M.Bloch - M.Budziszewska   283 : 277
20.       J.Dworczyk - M.Żakowski       217 : 244
21.         M.Piątek - M.Czyżewska      194 : 325
22.         Z.Ziętek - Z.Dąbek          223 : 316
23.      P.Świderski - D.Kania          188 : 173
24.         A.Maciak - P.Kiełbasa       158 : 160
25.       K.Łubnicka - S.Ben_Nasr       145 : 263
26.           M.Juda - A.Bachmat        200 : 212
27.    H.Szczypińska - J.Żuk-Widmański  214 : 242
28.       K.Jasińska - K.Szatniewski    282 : 170
29.          W.Gross - W.Dziatkowska    145 : 362
30.          N.Mitas - N.Felczak        101 : 243
31.           M.Hyla - T.Kuciński       194 : 322
32.        J.Księżak - D.Kędziora       182 : 269
33.        F.Uliński - M.Bachmat        193 : 202
34.    A.Poniatowska - D.Bednarek       196 : 210
35.         J.Goszcz - A.Kawęcki        202 : 80 
36.     P.Wiśniewski - J.Głaszczka       87 : 114
37.         P.Gierej - W.Grzelak        143 : 171



20111203_IV_Turniej_Mikołajkowy - Wyniki 3 rundy

1.      A.Dachowski - S.Dąbrowski      274 : 246
2.     M.Rostkowski - M.Pawlak         358 : 282
3.        O.Jóźwiak - P.Mazurek        229 : 462
4.         B.Pawlak - M.Wasińska       360 : 212
5.         Ł.Pawlak - O.Glegoła        311 : 222
6.       K.Owczarek - A.Janota          94 : 488
7.     N.Malinowska - M.Dąbrowski      224 : 312
8.        A.Brzeska - P.Szewczyk       388 : 160
9.        A.Radecki - H.Smoliński      212 : 332
10.        P.Niciarz - M.Budziszewska   153 : 320
11.      M.Czyżewska - J.Maj            301 : 188
12.          M.Bloch - N.Felczak        328 : 231
13.   M.Koziestańska - T.Zagórski       193 : 329
14.     S.Więckowski - S.Al-Tabich      350 : 148
15.        K.Lelonek - P.Świderski      398 : 165
16.    W.Dziatkowska - M.Żakowski       257 : 230
17.          A.Kęska - Z.Dąbek          275 : 202
18.       P.Kiełbasa - M.Januszewski    240 : 227
19.        F.Korczak - T.Kuciński       177 : 209
20.       D.Bednarek - K.Jasińska       208 : 221
21.     W.Rozpiórska - J.Żuk-Widmański  441 : 146
22.     J.Czupryniak - M.Bachmat        329 : 178
23.        A.Bachmat - S.Ben_Nasr       269 : 139
24.        E.Dębicka - K.Winiarska      298 : 205
25.       W.Orłowski - W.Grzelak        280 : 164
26.        W.Adamiak - P.Ozimek         146 : 173
27.         J.Goszcz - D.Kędziora       172 : 233
28.        P.Grzelak - J.Głaszczka      229 : 147
29.    K.Szatniewski - J.Dworczyk       170 : 237
30.    H.Szczypińska - A.Maciak         289 : 125
31.           M.Juda - J.Księżak        175 : 191
32.       K.Łubnicka - Z.Ziętek         249 : 139
33.         M.Piątek - W.Gross          197 : 84 
34.        A.Kawęcki - D.Kania          104 : 129
35.          N.Mitas - M.Hyla           106 : 130
36.         P.Gierej - A.Poniatowska    218 : 152
37.        F.Uliński - P.Wiśniewski     222 : 120



20111203_IV_Turniej_Mikołajkowy - Wyniki 4 rundy

1.        P.Mazurek - M.Dąbrowski      438 : 281
2.         A.Janota - H.Smoliński      391 : 293
3.     M.Rostkowski - A.Dachowski      308 : 254
4.         B.Pawlak - Ł.Pawlak         440 : 263
5.        A.Brzeska - S.Dąbrowski      288 : 331
6.        O.Glegoła - A.Radecki        293 : 281
7.         M.Pawlak - E.Dębicka        326 : 127
8.       P.Szewczyk - O.Jóźwiak        216 : 251
9.        K.Lelonek - K.Owczarek       394 : 117
10.     W.Rozpiórska - W.Orłowski       238 : 229
11.       T.Kuciński - M.Budziszewska   196 : 421
12.       D.Kędziora - S.Więckowski     201 : 252
13.       K.Jasińska - M.Bloch          214 : 278
14.       T.Zagórski - P.Grzelak        311 : 190
15.       M.Wasińska - A.Kęska          270 : 175
16.      M.Czyżewska - P.Ozimek         256 : 190
17.     N.Malinowska - P.Kiełbasa       311 : 153
18.        A.Bachmat - J.Czupryniak     140 : 288
19.          Z.Dąbek - W.Dziatkowska    180 : 296
20.    M.Januszewski - M.Piątek         328 : 151
21.      K.Winiarska - J.Dworczyk       249 : 230
22.    H.Szczypińska - K.Łubnicka       284 : 138
23.        N.Felczak - F.Uliński        296 : 145
24.  J.Żuk-Widmański - M.Żakowski       158 : 286
25.            J.Maj - W.Grzelak        272 : 178
26.        J.Księżak - M.Koziestańska   178 : 250
27.       S.Ben_Nasr - J.Goszcz         251 : 182
28.          D.Kania - D.Bednarek       214 : 206
29.           M.Hyla - P.Niciarz        122 : 308
30.      P.Świderski - W.Adamiak        235 : 153
31.      J.Głaszczka - S.Al-Tabich      135 : 202
32.         P.Gierej - F.Korczak         69 : 173
33.        M.Bachmat - M.Juda           197 : 215
34.         A.Maciak - Z.Ziętek         193 : 142
35.          W.Gross - K.Szatniewski    130 : 134
36.    A.Poniatowska - A.Kawęcki        187 : 163
37.          N.Mitas - PAUZA

SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie