Szczepocice 8
grudnia
Szczepocice 8- 9 grudnia „O Puchar Św. Mikołaja” — Turniej towarzyszący
Warszawa15
grudnia
Warszawa 15 grudnia V Turniej Mikołajkowy
Wójtowice12
stycznia
Wójtowice 12-13 stycznia V Mistrzostwa Gór Bystrzyckich – XI Urodziny Siódemki
Turniej Mikołajkowy15 grudnia 2012 — V Turniej Mikołajkowy InformacjeRelacjaWynikiHHRundy
galeria

V Turniej Mikołajkowy Warszawa, 15 grudnia 2012
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Turniej Mikołajkowy15 grudnia Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie przywitał 18 kółek scrabblowych z całej Polski. Na starcie zameldowały się 74 dzieciaki. Wszyscy dotrwali do końca. Dyskusje, analizy i strategiczne przemyślenia sprawiły, że z 4 zaplanowanych rund odbyły się tylko 3.

W przerwach, umysłowe potyczki przeplatane były miłym akcentem malowania choinkowych pierniczków. Dla opiekunów organizatorzy przygotowali warsztaty scrabblowe, gdzie każdy z uczestników mógł skonfrontować swoją wiedzę z ekspertami. Przez cały czas trwania turnieju w powietrzu unosił się zapach drożdżówek i pizzy. Tak dobrze przygotowane zaplecze kulinarne sprawiło, że żaden z młodych graczy nie opadł z sił.

W klasyfikacji indywidualnej zwycięzył Szymon Dąbrowski a wszyscy zawodnicy otrzymali takie same nagrody i dyplomy. Bardzo dziękujemy firmie Mattel, Paniom z 24/7 PR i Wolontariuszom ze Szkoły nr 5 za przygotowanie, organizację i gotowość.
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Turniej Mikołajkowy
III Turniej Mikołajkowy
II Turniej Mikołajkowy


Rodzaj turniejuZamknięty (dla członków kół Scrabble zarejestrowanych w programie Scrabble w szkole)
Uwaga! Ograniczenie do 120 osób
Sposób rozgrywaniaSystem połówkowy
Miejsce rozgrywekZespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie, ul. Szczawnicka 1
Obrońca tytułuPaweł Mazurek
SędziaSylwia Buks
Strona www turniejuhttp://www.scrabblewszkole.pl/turnieje,43,v_turniej_mikolajkowy
Harmonogram Sobota, 15 grudnia (4 rundy)
10:00 — rejestracja uczestników
11:00 — rozpoczęcie turnieju, rozgrywki (1-2 runda)
13:00-14:00 — przerwa obiadowa
14:00-16:00 — rozgrywki (3-4 runda)
16:00-16:30 — zakończenie turnieju
WpisoweUdział bezpłatny
WyżywienieŚniadanie, obiad oraz napoje serwowane podczas turnieju
NagrodyZestaw upominków Scrabble i dyplom dla każdego uczestnika
Dodatkowe atrakcjeNiespodzianka :)
OrganizatorzyProgram Scrabble w szkole, Polska Federacja Scrabble


Wyniki turnieju V Turniej Mikołajkowy- "Scrabble w Szkole"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               100.00      3.0     1642      450     1152
  2 Paweł           Mazurek              Kłodzk                 100.00      3.0     1414      450      844
  3 Weronika        Dziatkowska          Warszawa               100.00      3.0     1196      450      664
  4 Julia           Kowalska             Kutno                  100.00      3.0     1195      450      649
  5 Mikołaj         Czajkowski           Świetlicowe Scrabble   100.00      3.0      922      450      321
  6 Jacek           Olczyk               Warszawa               100.00      3.0      921      450      404
  7 Weronika        Wiśniewska           Milanówek              100.00      3.0      874      450      464
  8 Justyna         Mikołajczyk          Kutno                  100.00      3.0      819      450      256
  9 Monika          Koziestańska         Zbuczyn                100.00      3.0      742      450      204
 10 Juliusz         Czupryniak           Warszawa               100.00      2.0     1418      350      792
 11 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      2.0     1239      350      564
 12 Konrad          Pajączek             Milanówek              100.00      2.0     1105      350      566
 13 Kamila          Jasińska             Zbuczyn                100.00      2.0     1026      350      401
 14 Małgorzata      Budziszewska         Zbuczyn                100.00      2.0      984      350      381
 15 Oskar           Glegoła              Skrablołamacze         100.00      2.0      915      350      333
 16 Zuzanna         Dąbek                Skrablołamacze         100.00      2.0      836      350      354
 17 Wiktoria        Kostka               Milanówek              100.00      2.0      813      350      232
 18 Maksymilian     Piątek               Skrablołamacze         100.00      2.0      812      350      302
 19 Mateusz         Czajkowski           Świetlicowe Scrabble   100.00      2.0      784      350      322
 20 Kamil           Olejniczak           Kutno                  100.00      2.0      738      350       44
 21 Natalia         Michalak             Kutno                  100.00      2.0      733      350       54
 22 Michał          Borowski             Warszawa               100.00      2.0      723      350      -55
 23 Gabryjela       Tarłowska            Kutno                  100.00      2.0      719      350     -142
 24 Patryk          grzelak              Warszawa               100.00      2.0      698      350      -81
 25 Jan             Żuk- Widmański       Warszawa               100.00      2.0      681      350      -45
 26 Kacper          Oniks                Józefów                100.00      2.0      643      350      156
 27 Krystian        Hiszpański           Kutno                  100.00      2.0      615      350       36
 28 Marta           Pawlak               Kutno                  100.00      2.0      586      350     -304
 29 Anna            Redeł                Warszawa               100.00      2.0      565      350     -114
 30 Emilia          Spanialska           Myśliciele             100.00      2.0      556      350        9
 31 Marcin          Sułkowski            Warszawa               100.00      2.0      513      350      -59
 32 Sara            Zgirska              Warszawa               100.00      2.0      506      350     -212
 33 Julia           Goszcz               Warszawa               100.00      2.0      498      350     -155
 34 Robert          Kasprzak             Józefów                100.00      2.0      496      350       14
 35 Paweł           Worobiej             Józefów                100.00      2.0      442      350     -284
 36 Kamila          Albowicz             Warszawa               100.00      2.0      436      350     -191
 37 Zuzanna         Rokicka              Myśliciele             100.00      2.0      435      350      -95
 38 Julia           Korowajska           Kutno                  100.00      1.0      714      250     -145
 39 Zuzanna         Kozon                Myśliciele             100.00      1.0      678      250        6
 40 Katarzyna       Chojnowska           Milanówek              100.00      1.0      672      250      -46
 41 Paweł           Jełowicki            Warszawa               100.00      1.0      672      250     -204
 42 Adrianna        Płuciennik           Kutno                  100.00      1.0      653      250       22
 43 Franciszek      Uliński              Warszawa               100.00      1.0      651      250     -130
 44 Sara            Ben Nasr             Warszawa               100.00      1.0      593      250      -10
 45 Anna            Poniatowska          Warszawa               100.00      1.0      593      250     -167
 46 Joanna          Kulawiak             Warszawa               100.00      1.0      585      250      -43
 47 Antonina        Bachmat              Warszawa               100.00      1.0      575      250      -44
 48 Milena          Orłowska             Zbuczyn                100.00      1.0      575      250        0
 49 Michał          Juda                 Warszawa               100.00      1.0      553      250     -206
 50 Wiktor          Adamiak              Warszawa               100.00      1.0      541      250      156
 51 Julia           Głaszczka            Warszawa               100.00      1.0      540      250     -316
 52 Matylda         Majewska             Warszawa               100.00      1.0      490      250       71
 53 Julia           Zawal                Warszawa               100.00      1.0      485      250      -43
 54 Wiktoria        Sinołęcka- Wypych    Warszawa               100.00      1.0      469      250      -70
 55 Paulina         Jankowska            Warszawa               100.00      1.0      461      250     -132
 56 Damian          Drożdż               Warszawa               100.00      1.0      456      250     -247
 57 Kewin           Juda                 Warszawa               100.00      1.0      440      250     -210
 58 Milena          Rybicka              Kutno                  100.00      1.0      429      250     -128
 59 Igor            Suski                Józefów                100.00      1.0      391      250     -628
 60 Tomek           Knap                 Warszawa               100.00      1.0      383      250     -236
 61 Karolina        Majchrzak            Szkoła 28              100.00      1.0      379      250     -441
 62 Zofia           Niemczyk             Warszawa               100.00      1.0      367      250     -198
 63 Ada             Szara                Warszawa               100.00      1.0      262      250     -509
 64 Kamila          Drożdż               Warszawa               100.00      1.0      253      250     -350
 65 Krzysztof       Wojtaszko            Warszawa               100.00      1.0      211      250     -260
 66 Arek            Albowicz             Warszawa               100.00      0.0      511      150     -324
 67 Kamila          Majchrzak            Szkoła 28              100.00      0.0      457      150     -153
 68 Tomasz          Masiarz              Szkoła 28              100.00      0.0      450      150     -320
 69 Antoni          Kawęcki              Warszawa               100.00      0.0      449      150     -181
 70 Natalia         Gotowicz             Warszawa               100.00      0.0      349      150     -147
 71 Igor            Malarski             Warszawa               100.00      0.0      335      150     -328
 72 Jakub           Szara                Warszawa               100.00      0.0      300      150     -307
 73 Marzena         Bałękowska           Szkoła 28              100.00      0.0      271      150     -836
 74 Anna            Knap                 Warszawa               100.00      0.0      118      150     -677
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Turniej Mikołajkowy- "Scrabble w Szkole"



	Wiktor Adamiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Milena         Rybicka               100.00 -  137: 142   50
    2    36 Anna           Knap                  100.00 +  199:  28  150
    3    23 Emilia         Spanialska            100.00 -  205: 215   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Arek Albowicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mikołaj        Czajkowski            100.00 -  122: 380   50
    2    20 Franciszek     Uliński               100.00 -  241: 242   50
    3    29 Milena         Orłowska              100.00 -  148: 213   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Kamila Albowicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mateusz        Czajkowski            100.00 -   75: 305   50
    2    31 Kamila         Majchrzak             100.00 +  222: 186  150
    3    25 Milena         Rybicka               100.00 +  139: 136  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Antonina Bachmat 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marta          Pawlak                100.00 -  175: 268   50
    2    27 Jakub          Szara                 100.00 +  179: 126  150
    3    21 Marta          Pawlak                100.00 -  221: 225   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Marzena Bałękowska 100.00 Szkoła 28

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  -16: 799   50
    2    37 Emilia         Spanialska            100.00 -  186: 205   50
    3    36 Kamila         Drożdż                100.00 -  101: 103   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Sara Ben Nasr 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Adrianna       Płuciennik            100.00 -  211: 293   50
    2    21 Natalia        Gotowicz              100.00 +  221: 120  150
    3    16 Krystian       Hiszpański            100.00 -  161: 190   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Michał Borowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Zuzanna        Kozon                 100.00 +  251: 227  150
    2     8 Julia          Kowalska              100.00 -  170: 382   50
    3    17 Anna           Poniatowska           100.00 +  302: 169  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Małgorzata Budziszewska 100.00 Zbuczyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Anna           Redeł                 100.00 +  357: 196  150
    2    11 Michał         Juda                  100.00 +  386: 137  150
    3     5 Mikołaj        Czajkowski            100.00 -  241: 270   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Katarzyna Chojnowska 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jacek          Olczyk                100.00 -  200: 289   50
    2    25 Kewin          Juda                  100.00 +  309: 152  150
    3    11 Maksymilian    Piątek                100.00 -  163: 277   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Mateusz Czajkowski 100.00 Świetlicowe Scrabble

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Kamila         Albowicz              100.00 +  305:  75  150
    2    15 Paulina        Jankowska             100.00 +  257: 159  150
    3     9 Monika         Koziestańska          100.00 -  222: 228   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Mikołaj Czajkowski 100.00 Świetlicowe Scrabble

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Arek           Albowicz              100.00 +  380: 122  150
    2     9 Natalia        Michalak              100.00 +  272: 238  150
    3     5 Małgorzata     Budziszewska          100.00 +  270: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Juliusz Czupryniak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Igor           Suski                 100.00 +  606:  64  150
    2     2 Paweł          Jełowicki             100.00 +  485: 171  150
    3     1 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  327: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Damian Drożdż 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Zuzanna        Dąbek                 100.00 -  116: 303   50
    2    23 Joanna         Kulawiak              100.00 -  129: 196   50
    3    33 Tomasz         Masiarz               100.00 +  211: 204  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Kamila Drożdż 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maksymilian    Piątek                100.00 -   63: 360   50
    2    33 Paweł          Worobiej              100.00 -   87: 142   50
    3    36 Marzena        Bałękowska            100.00 +  103: 101  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Weronika Dziatkowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Paweł          Worobiej              100.00 +  538: 127  150
    2     4 Patryk         grzelak               100.00 +  370: 190  150
    3     3 Konrad         Pajączek              100.00 +  288: 215  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Zuzanna Dąbek 100.00 Skrablołamacze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Damian         Drożdż                100.00 +  303: 116  150
    2    16 Zuzanna        Rokicka               100.00 +  298: 121  150
    3     7 Justyna        Mikołajczyk           100.00 -  235: 245   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Karolina       Majchrzak             100.00 +  529:  76  150
    2     3 Jan            Żuk- Widmański        100.00 +  388: 178  150
    3     2 Paweł          Mazurek               100.00 -  322: 421   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Szymon Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marzena        Bałękowska            100.00 +  799: -16  150
    2     1 Gabryjela      Tarłowska             100.00 +  452: 179  150
    3     1 Juliusz        Czupryniak            100.00 +  391: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Oskar Glegoła 100.00 Skrablołamacze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Patryk         grzelak               100.00 -  210: 268   50
    2    22 Tomasz         Masiarz               100.00 +  414: 126  150
    3    10 Marcin         Sułkowski             100.00 +  291: 188  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Julia Goszcz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Weronika       Wiśniewska            100.00 -   97: 326   50
    2    28 Wiktoria       Sinołęcka- Wypych     100.00 +  201: 181  150
    3    24 Paulina        Jankowska             100.00 +  200: 146  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Natalia Gotowicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Zuzanna        Rokicka               100.00 -  121: 148   50
    2    21 Sara           Ben Nasr              100.00 -  120: 221   50
    3    34 Zofia          Niemczyk              100.00 -  108: 127   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Julia Głaszczka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Paweł          Mazurek               100.00 -  155: 499   50
    2    32 Igor           Suski                 100.00 -  182: 192   50
    3    31 Antoni         Kawęcki               100.00 +  203: 165  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Krystian Hiszpański 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Matylda        Majewska              100.00 +  253: 143  150
    2     7 Kamila         Jasińska              100.00 -  172: 275   50
    3    16 Sara           Ben Nasr              100.00 +  190: 161  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Paulina Jankowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Emilia         Spanialska            100.00 +  156: 136  150
    2    15 Mateusz        Czajkowski            100.00 -  159: 257   50
    3    24 Julia          Goszcz                100.00 -  146: 200   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Kamila Jasińska 100.00 Zbuczyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Anna           Knap                  100.00 +  472:  20  150
    2     7 Krystian       Hiszpański            100.00 +  275: 172  150
    3     4 Julia          Kowalska              100.00 -  279: 433   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Paweł Jełowicki 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Kamila         Majchrzak             100.00 +  273: 159  150
    2     2 Juliusz        Czupryniak            100.00 -  171: 485   50
    3    15 Jan            Żuk- Widmański        100.00 -  228: 232   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Kewin Juda 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jan            Żuk- Widmański        100.00 -  110: 271   50
    2    25 Katarzyna      Chojnowska            100.00 -  152: 309   50
    3    32 Igor           Malarski              100.00 +  178:  70  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Michał Juda 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wiktoria       Sinołęcka- Wypych     100.00 +  226: 173  150
    2    11 Małgorzata     Budziszewska          100.00 -  137: 386   50
    3    20 Anna           Redeł                 100.00 -  190: 200   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Robert Kasprzak 100.00 Józefów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Anna           Poniatowska           100.00 -  203: 210   50
    2    24 Igor           Malarski              100.00 +  165: 151  150
    3    19 Matylda        Majewska              100.00 +  128: 121  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Antoni Kawęcki 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Natalia        Michalak              100.00 -  159: 235   50
    2    30 Karolina       Majchrzak             100.00 -  125: 192   50
    3    31 Julia          Głaszczka             100.00 -  165: 203   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Anna Knap 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamila         Jasińska              100.00 -   20: 472   50
    2    36 Wiktor         Adamiak               100.00 -   28: 199   50
    3    37 Krzysztof      Wojtaszko             100.00 -   70: 124   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Tomek Knap 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Milena         Orłowska              100.00 +  177: 165  150
    2    13 Weronika       Wiśniewska            100.00 -  105: 281   50
    3    26 Paweł          Worobiej              100.00 -  101: 173   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Julia Korowajska 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Joanna         Kulawiak              100.00 +  260: 203  150
    2     6 Konrad         Pajączek              100.00 -  206: 396   50
    3    12 Natalia        Michalak              100.00 -  248: 260   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Wiktoria Kostka 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jakub          Szara                 100.00 +  350: 100  150
    2    12 Anna           Poniatowska           100.00 +  255: 214  150
    3     6 Weronika       Wiśniewska            100.00 -  208: 267   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Julia Kowalska 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Sara           Zgirska               100.00 +  380:  97  150
    2     8 Michał         Borowski              100.00 +  382: 170  150
    3     4 Kamila         Jasińska              100.00 +  433: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Monika Koziestańska 100.00 Zbuczyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Julia          Zawal                 100.00 +  230: 141  150
    2    10 Maksymilian    Piątek                100.00 +  284: 175  150
    3     9 Mateusz        Czajkowski            100.00 +  228: 222  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Zuzanna Kozon 100.00 Myśliciele

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Borowski              100.00 -  227: 251   50
    2    19 Justyna        Mikołajczyk           100.00 -  220: 286   50
    3    28 Igor           Suski                 100.00 +  231: 135  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Joanna Kulawiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Julia          Korowajska            100.00 -  203: 260   50
    2    23 Damian         Drożdż                100.00 +  196: 129  150
    3    18 Kacper         Oniks                 100.00 -  186: 239   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Kamila Majchrzak 100.00 Szkoła 28

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Paweł          Jełowicki             100.00 -  159: 273   50
    2    31 Kamila         Albowicz              100.00 -  186: 222   50
    3    30 Wiktoria       Sinołęcka- Wypych     100.00 -  112: 115   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Karolina Majchrzak 100.00 Szkoła 28

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Michał         Dąbrowski             100.00 -   76: 529   50
    2    30 Antoni         Kawęcki               100.00 +  192: 125  150
    3    27 Zuzanna        Rokicka               100.00 -  111: 166   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Matylda Majewska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krystian       Hiszpański            100.00 -  143: 253   50
    2    34 Krzysztof      Wojtaszko             100.00 +  226:  38  150
    3    19 Robert         Kasprzak              100.00 -  121: 128   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Igor Malarski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Kamil          Olejniczak            100.00 -  114: 320   50
    2    24 Robert         Kasprzak              100.00 -  151: 165   50
    3    32 Kewin          Juda                  100.00 -   70: 178   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Tomasz Masiarz 100.00 Szkoła 28

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marcin         Sułkowski             100.00 -  120: 145   50
    2    22 Oskar          Glegoła               100.00 -  126: 414   50
    3    33 Damian         Drożdż                100.00 -  204: 211   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Paweł Mazurek 100.00 Kłodzk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Julia          Głaszczka             100.00 +  499: 155  150
    2     5 Marta          Pawlak                100.00 +  494:  93  150
    3     2 Michał         Dąbrowski             100.00 +  421: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Natalia Michalak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Antoni         Kawęcki               100.00 +  235: 159  150
    2     9 Mikołaj        Czajkowski            100.00 -  238: 272   50
    3    12 Julia          Korowajska            100.00 +  260: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Justyna Mikołajczyk 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Zofia          Niemczyk              100.00 +  288: 108  150
    2    19 Zuzanna        Kozon                 100.00 +  286: 220  150
    3     7 Zuzanna        Dąbek                 100.00 +  245: 235  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Zofia Niemczyk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Justyna        Mikołajczyk           100.00 -  108: 288   50
    2    26 Anna           Redeł                 100.00 -  132: 169   50
    3    34 Natalia        Gotowicz              100.00 +  127: 108  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Jacek Olczyk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Chojnowska            100.00 +  289: 200  150
    2    18 Milena         Rybicka               100.00 +  281: 151  150
    3     8 Kamil          Olejniczak            100.00 +  351: 166  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Kamil Olejniczak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Igor           Malarski              100.00 +  320: 114  150
    2    14 Kacper         Oniks                 100.00 +  252: 229  150
    3     8 Jacek          Olczyk                100.00 -  166: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Kacper Oniks 100.00 Józefów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Krzysztof      Wojtaszko             100.00 +  175:  49  150
    2    14 Kamil          Olejniczak            100.00 -  229: 252   50
    3    18 Joanna         Kulawiak              100.00 +  239: 186  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Milena Orłowska 100.00 Zbuczyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomek          Knap                  100.00 -  165: 177   50
    2    29 Sara           Zgirska               100.00 -  197: 250   50
    3    29 Arek           Albowicz              100.00 +  213: 148  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Konrad Pajączek 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Ada            Szara                 100.00 +  494:  45  150
    2     6 Julia          Korowajska            100.00 +  396: 206  150
    3     3 Weronika       Dziatkowska           100.00 -  215: 288   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Marta Pawlak 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Antonina       Bachmat               100.00 +  268: 175  150
    2     5 Paweł          Mazurek               100.00 -   93: 494   50
    3    21 Antonina       Bachmat               100.00 +  225: 221  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Maksymilian Piątek 100.00 Skrablołamacze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kamila         Drożdż                100.00 +  360:  63  150
    2    10 Monika         Koziestańska          100.00 -  175: 284   50
    3    11 Katarzyna      Chojnowska            100.00 +  277: 163  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Anna Poniatowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Robert         Kasprzak              100.00 +  210: 203  150
    2    12 Wiktoria       Kostka                100.00 -  214: 255   50
    3    17 Michał         Borowski              100.00 -  169: 302   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Adrianna Płuciennik 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sara           Ben Nasr              100.00 +  293: 211  150
    2    17 Marcin         Sułkowski             100.00 -  161: 180   50
    3    14 Patryk         grzelak               100.00 -  199: 240   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Anna Redeł 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Małgorzata     Budziszewska          100.00 -  196: 357   50
    2    26 Zofia          Niemczyk              100.00 +  169: 132  150
    3    20 Michał         Juda                  100.00 +  200: 190  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Zuzanna Rokicka 100.00 Myśliciele

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Natalia        Gotowicz              100.00 +  148: 121  150
    2    16 Zuzanna        Dąbek                 100.00 -  121: 298   50
    3    27 Karolina       Majchrzak             100.00 +  166: 111  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Milena Rybicka 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wiktor         Adamiak               100.00 +  142: 137  150
    2    18 Jacek          Olczyk                100.00 -  151: 281   50
    3    25 Kamila         Albowicz              100.00 -  136: 139   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Wiktoria Sinołęcka- Wypych 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Juda                  100.00 -  173: 226   50
    2    28 Julia          Goszcz                100.00 -  181: 201   50
    3    30 Kamila         Majchrzak             100.00 +  115: 112  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Emilia Spanialska 100.00 Myśliciele

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Paulina        Jankowska             100.00 -  136: 156   50
    2    37 Marzena        Bałękowska            100.00 +  205: 186  150
    3    23 Wiktor         Adamiak               100.00 +  215: 205  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Igor Suski 100.00 Józefów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Juliusz        Czupryniak            100.00 -   64: 606   50
    2    32 Julia          Głaszczka             100.00 +  192: 182  150
    3    28 Zuzanna        Kozon                 100.00 -  135: 231   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Marcin Sułkowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Tomasz         Masiarz               100.00 +  145: 120  150
    2    17 Adrianna       Płuciennik            100.00 +  180: 161  150
    3    10 Oskar          Glegoła               100.00 -  188: 291   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Ada Szara 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Konrad         Pajączek              100.00 -   45: 494   50
    2    35 Julia          Zawal                 100.00 -  139: 203   50
    3    35 Jakub          Szara                 100.00 +   78:  74  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Jakub Szara 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Wiktoria       Kostka                100.00 -  100: 350   50
    2    27 Antonina       Bachmat               100.00 -  126: 179   50
    3    35 Ada            Szara                 100.00 -   74:  78   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  3  50.00




	Gabryjela Tarłowska 100.00 Kutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Franciszek     Uliński               100.00 +  280: 220  150
    2     1 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  179: 452   50
    3    13 Franciszek     Uliński               100.00 +  260: 189  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Franciszek  Uliński 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Gabryjela      Tarłowska             100.00 -  220: 280   50
    2    20 Arek           Albowicz              100.00 +  242: 241  150
    3    13 Gabryjela      Tarłowska             100.00 -  189: 260   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Weronika Wiśniewska 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Julia          Goszcz                100.00 +  326:  97  150
    2    13 Tomek          Knap                  100.00 +  281: 105  150
    3     6 Wiktoria       Kostka                100.00 +  267: 208  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  3 150.00




	Krzysztof Wojtaszko 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Kacper         Oniks                 100.00 -   49: 175   50
    2    34 Matylda        Majewska              100.00 -   38: 226   50
    3    37 Anna           Knap                  100.00 +  124:  70  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Paweł Worobiej 100.00 Józefów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Weronika       Dziatkowska           100.00 -  127: 538   50
    2    33 Kamila         Drożdż                100.00 +  142:  87  150
    3    26 Tomek          Knap                  100.00 +  173: 101  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Julia Zawal 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Monika         Koziestańska          100.00 -  141: 230   50
    2    35 Ada            Szara                 100.00 +  203: 139  150
    3    22 Sara           Zgirska               100.00 -  141: 159   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     250  /  3  83.33




	Sara Zgirska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Julia          Kowalska              100.00 -   97: 380   50
    2    29 Milena         Orłowska              100.00 +  250: 197  150
    3    22 Julia          Zawal                 100.00 +  159: 141  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Patryk grzelak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Oskar          Glegoła               100.00 +  268: 210  150
    2     4 Weronika       Dziatkowska           100.00 -  190: 370   50
    3    14 Adrianna       Płuciennik            100.00 +  240: 199  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67




	Jan Żuk- Widmański 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kewin          Juda                  100.00 +  271: 110  150
    2     3 Michał         Dąbrowski             100.00 -  178: 388   50
    3    15 Paweł          Jełowicki             100.00 +  232: 228  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     350  /  3 116.67


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Turniej Mikołajkowy- "Scrabble w Szkole"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kewin          Juda                 - Jan            Żuk- Widmański        110: 271
   2 Wiktoria       Sinołęcka- Wypych    - Michał         Juda                  173: 226
   3 Anna           Knap                 - Kamila         Jasińska               20: 472
   4 Milena         Orłowska             - Tomek          Knap                  165: 177
   5 Julia          Zawal                - Monika         Koziestańska          141: 230
   6 Małgorzata     Budziszewska         - Anna           Redeł                 357: 196
   7 Jakub          Szara                - Wiktoria       Kostka                100: 350
   8 Konrad         Pajączek             - Ada            Szara                 494:  45
   9 Jacek          Olczyk               - Katarzyna      Chojnowska            289: 200
  10 Weronika       Wiśniewska           - Julia          Goszcz                326:  97
  11 Damian         Drożdż               - Zuzanna        Dąbek                 116: 303
  12 Maksymilian    Piątek               - Kamila         Drożdż                360:  63
  13 Patryk         grzelak              - Oskar          Glegoła               268: 210
  14 Marta          Pawlak               - Antonina       Bachmat               268: 175
  15 Wiktor         Adamiak              - Milena         Rybicka               137: 142
  16 Julia          Kowalska             - Sara           Zgirska               380:  97
  17 Antoni         Kawęcki              - Natalia        Michalak              159: 235
  18 Gabryjela      Tarłowska            - Franciszek     Uliński               280: 220
  19 Sara           Ben Nasr             - Adrianna       Płuciennik            211: 293
  20 Kamil          Olejniczak           - Igor           Malarski              320: 114
  21 Joanna         Kulawiak             - Julia          Korowajska            203: 260
  22 Krystian       Hiszpański           - Matylda        Majewska              253: 143
  23 Zofia          Niemczyk             - Justyna        Mikołajczyk           108: 288
  24 Mateusz        Czajkowski           - Kamila         Albowicz              305:  75
  25 Arek           Albowicz             - Mikołaj        Czajkowski            122: 380
  26 Zuzanna        Kozon                - Michał         Borowski              227: 251
  27 Natalia        Gotowicz             - Zuzanna        Rokicka               121: 148
  28 Emilia         Spanialska           - Paulina        Jankowska             136: 156
  29 Marcin         Sułkowski            - Tomasz         Masiarz               145: 120
  30 Kamila         Majchrzak            - Paweł          Jełowicki             159: 273
  31 Michał         Dąbrowski            - Karolina       Majchrzak             529:  76
  32 Marzena        Bałękowska           - Szymon         Dąbrowski             -16: 799
  33 Julia          Głaszczka            - Paweł          Mazurek               155: 499
  34 Kacper         Oniks                - Krzysztof      Wojtaszko             175:  49
  35 Juliusz        Czupryniak           - Igor           Suski                 606:  64
  36 Paweł          Worobiej             - Weronika       Dziatkowska           127: 538
  37 Anna           Poniatowska          - Robert         Kasprzak              210: 203


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Szymon         Dąbrowski            - Gabryjela      Tarłowska             452: 179
   2 Paweł          Jełowicki            - Juliusz        Czupryniak            171: 485
   3 Jan            Żuk- Widmański       - Michał         Dąbrowski             178: 388
   4 Weronika       Dziatkowska          - Patryk         grzelak               370: 190
   5 Paweł          Mazurek              - Marta          Pawlak                494:  93
   6 Julia          Korowajska           - Konrad         Pajączek              206: 396
   7 Kamila         Jasińska             - Krystian       Hiszpański            275: 172
   8 Michał         Borowski             - Julia          Kowalska              170: 382
   9 Mikołaj        Czajkowski           - Natalia        Michalak              272: 238
  10 Monika         Koziestańska         - Maksymilian    Piątek                284: 175
  11 Michał         Juda                 - Małgorzata     Budziszewska          137: 386
  12 Wiktoria       Kostka               - Anna           Poniatowska           255: 214
  13 Tomek          Knap                 - Weronika       Wiśniewska            105: 281
  14 Kacper         Oniks                - Kamil          Olejniczak            229: 252
  15 Paulina        Jankowska            - Mateusz        Czajkowski            159: 257
  16 Zuzanna        Dąbek                - Zuzanna        Rokicka               298: 121
  17 Adrianna       Płuciennik           - Marcin         Sułkowski             161: 180
  18 Milena         Rybicka              - Jacek          Olczyk                151: 281
  19 Justyna        Mikołajczyk          - Zuzanna        Kozon                 286: 220
  20 Franciszek     Uliński              - Arek           Albowicz              242: 241
  21 Natalia        Gotowicz             - Sara           Ben Nasr              120: 221
  22 Tomasz         Masiarz              - Oskar          Glegoła               126: 414
  23 Damian         Drożdż               - Joanna         Kulawiak              129: 196
  24 Igor           Malarski             - Robert         Kasprzak              151: 165
  25 Katarzyna      Chojnowska           - Kewin          Juda                  309: 152
  26 Anna           Redeł                - Zofia          Niemczyk              169: 132
  27 Antonina       Bachmat              - Jakub          Szara                 179: 126
  28 Julia          Goszcz               - Wiktoria       Sinołęcka- Wypych     201: 181
  29 Sara           Zgirska              - Milena         Orłowska              250: 197
  30 Karolina       Majchrzak            - Antoni         Kawęcki               192: 125
  31 Kamila         Albowicz             - Kamila         Majchrzak             222: 186
  32 Igor           Suski                - Julia          Głaszczka             192: 182
  33 Kamila         Drożdż               - Paweł          Worobiej               87: 142
  34 Matylda        Majewska             - Krzysztof      Wojtaszko             226:  38
  35 Ada            Szara                - Julia          Zawal                 139: 203
  36 Anna           Knap                 - Wiktor         Adamiak                28: 199
  37 Marzena        Bałękowska           - Emilia         Spanialska            186: 205


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Juliusz        Czupryniak           - Szymon         Dąbrowski             327: 391
   2 Paweł          Mazurek              - Michał         Dąbrowski             421: 322
   3 Weronika       Dziatkowska          - Konrad         Pajączek              288: 215
   4 Julia          Kowalska             - Kamila         Jasińska              433: 279
   5 Mikołaj        Czajkowski           - Małgorzata     Budziszewska          270: 241
   6 Weronika       Wiśniewska           - Wiktoria       Kostka                267: 208
   7 Zuzanna        Dąbek                - Justyna        Mikołajczyk           235: 245
   8 Jacek          Olczyk               - Kamil          Olejniczak            351: 166
   9 Monika         Koziestańska         - Mateusz        Czajkowski            228: 222
  10 Oskar          Glegoła              - Marcin         Sułkowski             291: 188
  11 Maksymilian    Piątek               - Katarzyna      Chojnowska            277: 163
  12 Natalia        Michalak             - Julia          Korowajska            260: 248
  13 Gabryjela      Tarłowska            - Franciszek     Uliński               260: 189
  14 Patryk         grzelak              - Adrianna       Płuciennik            240: 199
  15 Jan            Żuk- Widmański       - Paweł          Jełowicki             232: 228
  16 Krystian       Hiszpański           - Sara           Ben Nasr              190: 161
  17 Michał         Borowski             - Anna           Poniatowska           302: 169
  18 Joanna         Kulawiak             - Kacper         Oniks                 186: 239
  19 Robert         Kasprzak             - Matylda        Majewska              128: 121
  20 Michał         Juda                 - Anna           Redeł                 190: 200
  21 Antonina       Bachmat              - Marta          Pawlak                221: 225
  22 Sara           Zgirska              - Julia          Zawal                 159: 141
  23 Emilia         Spanialska           - Wiktor         Adamiak               215: 205
  24 Paulina        Jankowska            - Julia          Goszcz                146: 200
  25 Kamila         Albowicz             - Milena         Rybicka               139: 136
  26 Tomek          Knap                 - Paweł          Worobiej              101: 173
  27 Zuzanna        Rokicka              - Karolina       Majchrzak             166: 111
  28 Zuzanna        Kozon                - Igor           Suski                 231: 135
  29 Arek           Albowicz             - Milena         Orłowska              148: 213
  30 Kamila         Majchrzak            - Wiktoria       Sinołęcka- Wypych     112: 115
  31 Julia          Głaszczka            - Antoni         Kawęcki               203: 165
  32 Igor           Malarski             - Kewin          Juda                   70: 178
  33 Tomasz         Masiarz              - Damian         Drożdż                204: 211
  34 Zofia          Niemczyk             - Natalia        Gotowicz              127: 108
  35 Jakub          Szara                - Ada            Szara                  74:  78
  36 Kamila         Drożdż               - Marzena        Bałękowska            103: 101
  37 Krzysztof      Wojtaszko            - Anna           Knap                  124:  70
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie