Piastów 3
maja
Piastów 3 maja XI Mistrzostwa Piastowa
Rumia 5
maja
Rumia 5- 6 maja VI Mistrzostwa WybrzeżaGrand Prix 2007
Iława19
maja
Iława 19-20 maja III Mistrzostwa Iławy
Rumia należy do skrablistek!05 - 06 maja 2007 — VI Mistrzostwa WybrzeżaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VI Mistrzostwa Wybrzeża Rumia, 05 - 06 maja 2007
Grand Prix 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Rumia należy do skrablistek!Pięknie grało nam się w Rumi. Dzięki wysiłkowi organizatorów, pod czujnym okiem Ireny Sołdan (Sirenka) oraz dyrektora MDKLudwika Bacha, rumskie Mistrzostwa Wybrzeża upłynęły w sielankowej wręcz atmosferze. Pogoda sprzyjała — każdą wolną chwilę od rozmyślań nad skrablową planszą zawodnicy spędzali w uroczym parku nad stawem. Komu zaś podczas słownych zmagań głód zajrzał w oczy — ten mógł posilić się pysznymi kanapkami i przekąskami, a nawet poczęstować obiadem.
Nie ulega wątpliwości, że ten turniej był wyjątkowy. Ani pierwszego, ani nawet drugiego dnia rozgrywek nikt nie podejrzewał, jaki będzie ich finał. Dopiero ostatnia partia wyłoniła zwycięzcę — Joannę Juszczak. Tuż za nią znalazła się druga świetna skrablistka — Justyna Fugiel, a trzecie miejsce zdobył Andrzej Kowalski. Z pewnością dwie kobiety na pierwszych dwóch miejscach to precedens w polskiej historii scrabble. Do damskiej drużyny dołączyła także Jolanta Chłopińska, zajmując 6 miejsce oraz Irena Sołdan, która okazała się najlepszą zawodniczką z Rumi. Liczymy na to, że coraz więcej kobiet będzie sięgało po turniejowe trofea. Najlepszym debiutantem zaś został zawodnik z rumskiego klubu "Mikrus"Michał Garnowski — gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Nie sposób nie wspomnieć też o innym wydarzeniu — to właśnie w Rumi odbył sie pierwszy Nocny Turniej w Karpatkę. Po pełnej emocji walce zwyciężyła drużyna o wdzięcznej nazwie "Wściekłe Psy" — czyli Karol WyrębkiewiczMateusz Żbikowski. Mamy nadzieję, że tego typu turnieje na stałe zagoszczą w skrablowym kalendarzu.
W imieniu PFS serdecznie dziękujemy organizatorom oraz sponsorom i patronom VI Mistrzostw Wybrzeża i z niecierpliwością czekamy na kolejny turniej w Rumi!

Uwaga: W związku ze zgłoszeniem Andrzeja Kowalskiego, dotyczącym niepoprawnie wpisanego wyniku podczas turnieju w Rumi, Zarząd PFS przyjął uchwałę 21/2007, na mocy której skorygowane zostały wyniki turnieju, według stanu poniżej (pliki poturniejowe).
relacja: Weronika Rudnicka
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Wybrzeża
IV Mistrzostwa Wybrzeża
III Mistrzostwa Wybrzeża




Wyniki turnieju VI Mistrzostwa Wybrzeża

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Joanna          Juszczak             Warszawa               124.10     10.0     5008     1924      812
  2 Justyna         Fugiel               Kraków                 138.87     10.0     4633     1887      703
  3 Kamil           Górka                Kraków                 141.95      9.0     4896     1789      441
  4 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                138.83      9.0     4854     1831      577
  5 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 136.96      9.0     4842     1727      464
  6 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  108.85      9.0     4563     1788      488
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.14      8.0     5002     1576      639
  8 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               145.90      8.0     4979     1706      755
  9 Marek           Roszak               Poznań                 126.39      8.0     4956     1697      799
 10 Dawid           Pikul                Poznań                 137.51      8.0     4773     1678      524
 11 Irena           Sołdan               Rumia                  125.36      8.0     4696     1613      345
 12 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             112.01      8.0     4624     1593      276
 13 Halina          Roszak               Poznań                 114.69      8.0     4595     1572      588
 14 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               146.61      8.0     4547     1616        2
 15 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                127.40      8.0     4429     1688      -37
 16 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                118.79      8.0     4373     1630      293
 17 Paweł           Jackowski            Warszawa               138.55      7.0     4976     1529      511
 18 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               100.94      7.0     4819     1653      444
 19 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                136.24      7.0     4800     1469      484
 20 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                114.88      7.0     4718     1439      613
 21 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  120.91      7.0     4661     1569      133
 22 Michał          Kolaj                Ostróda                100.00      7.0     4608     1473      194
 23 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              126.38      7.0     4600     1546      294
 24 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 100.00      7.0     4500     1456      323
 25 Artur           Koszel               Warszawa               125.67      7.0     4477     1600      220
 26 Filip           Warzecha             Gdynia                 131.36      7.0     4454     1459      182
 27 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 123.71      7.0     4405     1613      202
 28 Wojciech        Sołdan               Rumia                  126.45      7.0     4318     1505       55
 29 Piotr           Rosół                Warszawa               124.27      7.0     4293     1618     -445
 30 Jan             Ziółkowski           Rumia                  100.00      7.0     4217     1496       -3
 31 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              122.33      6.5     4343     1465      -13
 32 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.74      6.0     4841     1489      153
 33 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               129.16      6.0     4736     1340      471
 34 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 106.07      6.0     4683     1314      625
 35 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 108.65      6.0     4574     1349      162
 36 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  117.15      6.0     4507     1386      193
 37 Adam            Klimont              Wałcz                  113.47      6.0     4463     1405       76
 38 Miłosz          Wrzałek              Reda                   136.56      6.0     4434     1423     -309
 39 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              100.48      6.0     4374     1385      -67
 40 Anita           Bruska               Gdynia                 106.31      6.0     4348     1450     -124
 41 Michał          Garnowski            Pasłęk                 100.00      6.0     4300     1354       84
 42 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              110.90      6.0     4271     1319      154
 43 Anna            Stefańska            Łódź                   106.80      6.0     4245     1312      194
 44 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 110.33      6.0     4226     1389      -72
 45 Lucyna          Śniadach             Rumia                  109.92      6.0     4219     1469     -126
 46 Teresa          Zalewska             Racibórz               108.40      6.0     4218     1413     -242
 47 Alicja          Kosińska             Szczecin               100.00      6.0     4112     1232     -441
 48 Michał          Ozimiński            Łódź                   108.83      5.5     4439     1406     -100
 49 Rafał           Stachowski           Police                 100.00      5.5     4269     1346     -131
 50 Rafał           Wesołowski           Warszawa               120.72      5.0     4446     1250      393
 51 Mariusz         Skrzypczyński        Reda                   130.21      5.0     4325     1200     -156
 52 Tomasz          Suchanek             Wrocław                123.00      5.0     4246     1335     -269
 53 Marek           Gutjar               Starogard Gdański      100.00      5.0     4229     1176      530
 54 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      5.0     4200     1189     -148
 55 Czesław         Grajewski            Choroszcz              100.00      5.0     4195     1216     -139
 56 Mirosław        Sztukiert            Gdańsk                 100.00      5.0     4161     1167        2
 57 Sławomir        Długosz              Ostróda                100.00      5.0     4091     1206     -320
 58 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             115.39      5.0     4090     1349     -143
 59 Anna            Biegańska            Białystok              102.29      5.0     4027     1179     -323
 60 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               120.33      5.0     4017     1188     -408
 61 Rafał           Skibicki             Lębork                 107.29      5.0     4011     1160     -206
 62 Anna            Gorszka-Bilska       Przecław               101.60      5.0     3971     1190     -248
 63 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.41      5.0     3865     1174     -445
 64 Kamil           Klinkosz             Rumia                  126.75      4.5     4357     1243      -93
 65 Danuta          Langiewicz           Ostróda                103.35      4.0     4227     1069      -31
 66 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           103.36      4.0     4207     1046     -109
 67 Joanna          Żłobicka             Wrocław                100.00      4.0     3981     1160     -575
 68 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      4.0     3940     1116     -440
 69 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      4.0     3824     1133     -631
 70 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              100.00      4.0     3809     1110     -264
 71 Arkadiusz       Miedziński           Gdynia                 100.00      4.0     3788     1096     -597
 72 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      4.0     3717     1048     -298
 73 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      4.0     3696     1101     -621
 74 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              118.63      4.0     2290      820      190
 75 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      3.5     3423      903     -729
 76 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  100.00      3.0     2671      719      -48
 77 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00      3.0     1510      529       82
 78 Sławomira       Zawistowska          Rumia                  100.00      2.5     3466      791     -528
 79 Filip           Dalecki              Rumia                  100.00      2.5     3184      776     -777
 80 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               110.81      2.0     2024      562     -271
 81 Paweł           Golubiński           Gdynia                 100.00      2.0     1772      553     -663
 82 Anna            Ciesielska           Gdynia                 100.00      1.5     3077      705     -733
 83 Piotr           Marusa               Szczytno               100.00      0.5     1855      268       53
 84 Monika          Wrzałek              Rumia                  100.00      0.5     1416      255     -600
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Mistrzostwa Wybrzeża



	Mateusz Żbikowski 146.61 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Lucyna         Śniadach              109.92 +  388: 334  160
    2     8 Eugeniusz      Wróblewski            112.01 +  398: 325  162
    3     4 Małgorzata     Jóźwiak               117.15 +  477: 334  167
    4     5 Piotr          Rosół                 124.27 -  314: 486   74
    5     9 Mariusz        Kubicki               115.39 -  331: 417   65
    6    19 Michał         Ozimiński             108.83 +  481: 325  159
    7     5 Patrycja       Śliwińska             100.94 -  339: 498   51
    8    17 Tomasz         Suchanek              123.00 +  385: 351  173
    9    12 Rafał          Dąbrowski             118.79 +  384: 382  169
   10    10 Paweł          Jackowski             138.55 +  368: 367  189
   11     5 Dawid          Pikul                 137.51 +  406: 405  188
   12     5 Jolanta        Chłopińska            108.85 -  276: 321   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1616  / 12 134.67




	Kazimierz.J Merklejn 145.90 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jolanta        Chłopińska            108.85 +  451: 333  159
    2     7 Anna           Gorszka-Bilska        101.60 +  391: 301  152
    3    11 Kamil          Klinkosz              126.75 +  426: 328  177
    4     4 Tomasz         Suchanek              123.00 +  369: 289  173
    5     3 Andrzej        Oleksiak              138.83 -  337: 482   89
    6     6 Mariusz        Kubicki               115.39 -  313: 321   65
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              122.33 +  347: 308  172
    8     4 Dawid          Pikul                 137.51 +  426: 349  188
    9     3 Joanna         Juszczak              124.10 -  437: 439   74
   10     9 Kamil          Nawrocki              126.38 +  616: 358  176
   11     3 Kamil          Górka                 141.95 +  527: 331  192
   12     2 Justyna        Fugiel                138.87 -  339: 385   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Mariusz Skrobosz 145.14 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Ozimiński             108.83 +  352: 278  159
    2    19 Katarzyna      Sołdan                120.91 -  377: 400   71
    3    30 Rafał          Stachowski            100.00 +  404: 343  150
    4    10 Justyna        Fugiel                138.87 +  378: 373  189
    5    13 Krzysztof      Sporczyk              122.33 +  476: 384  172
    6     5 Patrycja       Śliwińska             100.94 -  352: 502   51
    7    11 Grzegorz       Koczkodon             127.40 -  361: 377   77
    8    18 Lucyna         Śniadach              109.92 +  450: 300  160
    9    10 Teresa         Zalewska              108.40 +  456: 285  158
   10     8 Artur          Koszel                125.67 +  451: 311  176
   11     4 Eugeniusz      Wróblewski            112.01 -  405: 425   62
   12     6 Patrycja       Śliwińska             100.94 +  540: 385  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Kamil Górka 141.95 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Alina          Białobrzewska         108.65 +  409: 380  159
    2     3 Kamil          Klinkosz              126.75 +  545: 378  177
    3     3 Joanna         Juszczak              124.10 +  433: 429  174
    4     1 Anita          Bruska                106.31 +  375: 276  156
    5     1 Piotr          Rosół                 124.27 -  391: 396   74
    6     3 Miłosz         Wrzałek               136.56 +  458: 288  187
    7     3 Rafał          Lenartowski           123.71 +  390: 344  174
    8     2 Artur          Koszel                125.67 +  458: 319  176
    9     2 Patrycja       Śliwińska             100.94 +  382: 347  151
   10     1 Andrzej        Oleksiak              138.83 -  344: 423   89
   11     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.90 -  331: 527   96
   12     3 Marek          Roszak                126.39 +  380: 348  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Justyna Fugiel 138.87 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Teresa         Zalewska              108.40 +  390: 294  158
    2     6 Stanisław      Rydzik                138.74 -  356: 362   89
    3    24 Sławomir       Długosz               100.00 +  481: 302  150
    4    10 Mariusz        Skrobosz              145.14 -  373: 378   95
    5    19 Wojciech       Sołdan                126.45 +  383: 335  176
    6    14 Małgorzata     Puternicka            110.33 +  382: 241  160
    7     7 Andrzej        Kowalski              136.96 +  362: 329  187
    8     7 Jan            Ziółkowski            100.00 +  397: 328  150
    9     4 Artur          Koszel                125.67 +  378: 362  176
   10     4 Rafał          Lenartowski           123.71 +  408: 335  174
   11     2 Marek          Roszak                126.39 +  338: 325  176
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.90 +  385: 339  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1887  / 12 157.25




	Andrzej Oleksiak 138.83 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Skibicki              107.29 +  416: 250  157
    2    16 Miłosz         Wrzałek               136.56 +  555: 307  187
    3     1 Stanisław      Rydzik                138.74 -  366: 469   89
    4     6 Artur          Koszel                125.67 +  363: 327  176
    5     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.90 +  482: 337  196
    6     2 Katarzyna      Sołdan                120.91 +  372: 354  171
    7     4 Mariusz        Kubicki               115.39 +  374: 368  165
    8     3 Piotr          Rosół                 124.27 +  491: 253  174
    9     1 Marek          Roszak                126.39 +  449: 365  176
   10     1 Kamil          Górka                 141.95 +  423: 344  192
   11     1 Joanna         Juszczak              124.10 -  249: 491   74
   12     1 Joanna         Juszczak              124.10 -  314: 412   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1831  / 12 152.58




	Stanisław Rydzik 138.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Stefańska             106.80 +  452: 245  157
    2     6 Justyna        Fugiel                138.87 +  362: 356  189
    3     1 Andrzej        Oleksiak              138.83 +  469: 366  189
    4     3 Grzegorz       Koczkodon             127.40 -  328: 381   77
    5     5 Patrycja       Śliwińska             100.94 -  343: 428   51
    6    15 Andrzej        Kowalski              136.96 -  375: 423   87
    7    18 Adam           Klimont               113.47 +  426: 391  163
    8    14 Wojciech       Sołdan                126.45 +  503: 340  176
    9     7 Miłosz         Wrzałek               136.56 +  403: 343  187
   10     3 Joanna         Juszczak              124.10 -  365: 424   74
   11     9 Michał         Kolaj                 100.00 -  430: 599   50
   12    12 Paweł          Jackowski             138.55 -  385: 392   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Paweł Jackowski 138.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Anita          Bruska                106.31 -  393: 426   56
    2    23 Marek          Gutjar                100.00 +  419: 345  150
    3    13 Mariusz        Skrzypczyński         130.21 +  446: 349  180
    4     9 Katarzyna      Sołdan                120.91 -  350: 373   71
    5    18 Joanna         Żłobicka              100.00 +  476: 245  150
    6     9 Dawid          Pikul                 137.51 -  384: 418   88
    7    15 Rafał          Stachowski            100.00 +  489: 319  150
    8    10 Irena          Sołdan                125.36 -  391: 476   75
    9    16 Michał         Garnowski             100.00 +  413: 345  150
   10    10 Mateusz        Żbikowski             146.61 -  367: 368   97
   11    16 Tomasz         Suchanek              123.00 +  456: 416  173
   12    12 Stanisław      Rydzik                138.74 +  392: 385  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Dawid Pikul 137.51 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Białobrzewski         106.07 +  439: 400  156
    2    10 Wojciech       Sołdan                126.45 +  430: 352  176
    3     8 Rafał          Lenartowski           123.71 +  364: 344  174
    4     2 Marek          Roszak                126.39 -  297: 397   76
    5    11 Rafał          Dąbrowski             118.79 -  338: 342   69
    6     9 Paweł          Jackowski             138.55 +  418: 384  189
    7    14 Katarzyna      Sołdan                120.91 +  481: 300  171
    8     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.90 -  349: 426   96
    9    11 Jan            Ziółkowski            100.00 +  356: 321  150
   10    11 Piotr          Rosół                 124.27 +  451: 301  174
   11     5 Mateusz        Żbikowski             146.61 -  405: 406   97
   12     7 Michał         Kolaj                 100.00 +  445: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 12 139.83




	Andrzej Kowalski 136.96 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Gołęcki               104.41 +  431: 374  154
    2    12 Andrzej        Tyczyno               118.63 -  318: 474   69
    3    23 Dariusz        Nawrocki              110.90 +  354: 264  161
    4    11 Alina          Białobrzewska         108.65 +  392: 386  159
    5     6 Joanna         Juszczak              124.10 -  318: 411   74
    6    15 Stanisław      Rydzik                138.74 +  423: 375  189
    7     7 Justyna        Fugiel                138.87 -  329: 362   89
    8    15 Tomasz         Zwoliński             136.24 +  468: 360  186
    9    14 Michał         Ozimiński             108.83 +  415: 347  159
   10     7 Patrycja       Śliwińska             100.94 +  462: 404  151
   11     6 Rafał          Lenartowski           123.71 +  417: 295  174
   12     4 Eugeniusz      Wróblewski            112.01 +  515: 326  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Miłosz Wrzałek 136.56 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maria          Krzyżanowska          103.36 +  363: 358  153
    2    16 Andrzej        Oleksiak              138.83 -  307: 555   89
    3    22 Maciej         Kuczyński             100.00 +  392: 381  150
    4    14 Jolanta        Chłopińska            108.85 +  472: 364  159
    5    10 Tomasz         Suchanek              123.00 +  417: 307  173
    6     3 Kamil          Górka                 141.95 -  288: 458   92
    7     6 Rafał          Wesołowski            120.72 +  387: 316  171
    8     5 Joanna         Juszczak              124.10 -  324: 478   74
    9     7 Stanisław      Rydzik                138.74 -  343: 403   89
   10    20 Krzysztof      Sporczyk              122.33 +  417: 325  172
   11    10 Patrycja       Śliwińska             100.94 -  346: 410   51
   12    17 Maciej         Kuczyński             100.00 -  378: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Tomasz Zwoliński 136.24 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Danuta         Langiewicz            103.35 +  434: 289  153
    2    11 Adam           Janicki               100.00 +  482: 271  150
    3     5 Grzegorz       Koczkodon             127.40 -  365: 388   77
    4     7 Kamil          Nawrocki              126.38 -  332: 385   76
    5    16 Jerzy          Krzyżewski            110.81 +  389: 292  161
    6    12 Andrzej        Tyczyno               118.63 -  297: 440   69
    7    21 Tomasz         Sienkiewicz           100.48 +  448: 400  150
    8    15 Andrzej        Kowalski              136.96 -  360: 468   87
    9    18 Anita          Bruska                106.31 +  477: 332  156
   10    12 Teresa         Zalewska              108.40 +  471: 291  158
   11     8 Artur          Koszel                125.67 -  340: 396   76
   12    13 Dariusz        Białobrzewski         106.07 +  405: 364  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Filip Warzecha 131.36 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Anna           Biegańska             102.29 +  409: 275  152
    2     2 Marek          Roszak                126.39 -  399: 440   76
    3    14 Rafał          Wesołowski            120.72 +  377: 357  171
    4    17 Mariusz        Kubicki               115.39 -  296: 410   65
    5    26 Adam           Klimont               113.47 +  429: 289  163
    6    18 Kamil          Klinkosz              126.75 +  442: 360  177
    7    10 Jan            Ziółkowski            100.00 -  316: 356   50
    8    20 Krzysztof      Sporczyk              122.33 -  385: 422   72
    9    21 Joanna         Żłobicka              100.00 +  339: 317  150
   10    15 Lucyna         Śniadach              109.92 -  310: 375   60
   11    23 Małgorzata     Puternicka            110.33 +  418: 371  160
   12    16 Adam           Klimont               113.47 +  334: 300  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Mariusz Skrzypczyński 130.21 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anna           Gorszka-Bilska        101.60 -  304: 390   52
    2    40 Arkadiusz      Miedziński            100.00 +  424: 379  150
    3    13 Paweł          Jackowski             138.55 -  349: 446   89
    4    29 Sławomir       Długosz               100.00 +  390: 348  150
    5    27 Kamil          Klinkosz              126.75 -  350: 487   77
    6    26 Katarzyna      Dębska                100.00 -  329: 363   50
    7    30 Anna           Biegańska             102.29 +  440: 333  152
    8    23 Czesław        Grajewski             100.00 +  436: 365  150
    9    22 Małgorzata     Puternicka            110.33 -  306: 333   60
   10    23 Ireneusz       Moralewicz            120.33 +  398: 305  170
   11    21 Jan            Ziółkowski            100.00 -  314: 344   50
   12    22 Tomasz         Sienkiewicz           100.48 -  285: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Łukasz Tuszyński 129.16 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Patrycja       Śliwińska             100.94 +  363: 292  151
    2    15 Anita          Bruska                106.31 -  364: 470   56
    3    15 Jolanta        Chłopińska            108.85 -  374: 409   59
    4    26 Ireneusz       Moralewicz            120.33 +  518: 280  170
    5    15 Halina         Roszak                114.69 -  381: 414   65
    6    21 Irena          Sołdan                125.36 -  379: 404   75
    7    27 Lucyna         Śniadach              109.92 -  330: 357   60
    8    31 Adam           Janicki               100.00 +  420: 224  150
    9    26 Rafał          Stachowski            100.00 +  411: 296  150
   10    21 Anna           Stefańska             106.80 +  453: 343  157
   11    17 Wojciech       Sołdan                126.45 -  379: 414   76
   12    21 Rafał          Wesołowski            120.72 +  364: 362  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Grzegorz Koczkodon 127.40 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Sienkiewicz           100.48 +  406: 324  150
    2     4 Halina         Roszak                114.69 +  354: 306  165
    3     5 Tomasz         Zwoliński             136.24 +  388: 365  186
    4     3 Stanisław      Rydzik                138.74 +  381: 328  189
    5     2 Marek          Roszak                126.39 -  302: 523   76
    6     7 Rafał          Lenartowski           123.71 -  319: 332   74
    7    11 Mariusz        Skrobosz              145.14 +  377: 361  195
    8     8 Kamil          Nawrocki              126.38 -  345: 418   76
    9     8 Krzysztof      Langiewicz            114.88 -  242: 387   65
   10    17 Katarzyna      Sołdan                120.91 +  447: 424  171
   11    13 Małgorzata     Jóźwiak               117.15 +  382: 316  167
   12    11 Piotr          Rosół                 124.27 +  486: 382  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1688  / 12 140.67




	Kamil Klinkosz 126.75 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Arkadiusz      Miedziński            100.00 +  492: 222  150
    2     3 Kamil          Górka                 141.95 -  378: 545   92
    3    11 Kazimierz.J    Merklejn              145.90 -  328: 426   96
    4    21 Michał         Ozimiński             108.83 =  369: 369  109
    5    27 Mariusz        Skrzypczyński         130.21 +  487: 350  180
    6    18 Filip          Warzecha              131.36 -  360: 442   81
    7    25 Wojciech       Sołdan                126.45 -  269: 381   76
    8    30 Joanna         Żłobicka              100.00 -  340: 356   50
    9    35 Katarzyna      Dębska                100.00 +  403: 280  150
   10    30 Urszula        Solarska              100.00 +  401: 302  150
   11    22 Maciej         Kuczyński             100.00 -  200: 403   50
   12    29 Michał         Ozimiński             108.83 -  330: 374   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Wojciech Sołdan 126.45 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Garnowski             100.00 +  383: 379  150
    2    10 Dawid          Pikul                 137.51 -  352: 430   88
    3    28 Adam           Janicki               100.00 -  329: 399   50
    4    30 Dariusz        Nawrocki              110.90 +  375: 295  161
    5    19 Justyna        Fugiel                138.87 -  335: 383   89
    6    28 Anna           Stefańska             106.80 +  422: 291  157
    7    25 Kamil          Klinkosz              126.75 +  381: 269  177
    8    14 Stanisław      Rydzik                138.74 -  340: 503   89
    9    25 Halina         Roszak                114.69 -  286: 408   65
   10    27 Tomasz         Lewiński              100.00 +  327: 267  150
   11    17 Łukasz         Tuszyński             129.16 +  414: 379  179
   12    18 Michał         Garnowski             100.00 +  374: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Marek Roszak 126.39 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Paulina        Naplocha              100.00 +  529: 259  150
    2     2 Filip          Warzecha              131.36 +  440: 399  181
    3     2 Katarzyna      Sołdan                120.91 +  388: 321  171
    4     2 Dawid          Pikul                 137.51 +  397: 297  188
    5     2 Grzegorz       Koczkodon             127.40 +  523: 302  177
    6     1 Piotr          Rosół                 124.27 -  403: 427   74
    7     2 Kamil          Nawrocki              126.38 +  431: 305  176
    8     1 Patrycja       Śliwińska             100.94 +  422: 349  151
    9     1 Andrzej        Oleksiak              138.83 -  365: 449   89
   10     2 Jolanta        Chłopińska            108.85 +  385: 331  159
   11     2 Justyna        Fugiel                138.87 -  325: 338   89
   12     3 Kamil          Górka                 141.95 -  348: 380   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Kamil Nawrocki 126.38 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anna           Ciesielska            100.00 +  444: 143  150
    2     9 Piotr          Rosół                 124.27 -  320: 321   74
    3    19 Czesław        Grajewski             100.00 +  377: 358  150
    4     7 Tomasz         Zwoliński             136.24 +  385: 332  186
    5    12 Michał         Ozimiński             108.83 +  432: 330  159
    6     8 Rafał          Dąbrowski             118.79 +  403: 272  169
    7     2 Marek          Roszak                126.39 -  305: 431   76
    8     8 Grzegorz       Koczkodon             127.40 +  418: 345  177
    9     5 Rafał          Lenartowski           123.71 -  335: 387   74
   10     9 Kazimierz.J    Merklejn              145.90 -  358: 616   96
   11    15 Lucyna         Śniadach              109.92 +  525: 300  160
   12     8 Irena          Sołdan                125.36 -  298: 471   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Artur Koszel 125.67 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Golubiński            100.00 +  559: 250  150
    2     1 Rafał          Wesołowski            120.72 +  343: 317  171
    3     6 Mariusz        Kubicki               115.39 +  355: 298  165
    4     6 Andrzej        Oleksiak              138.83 -  327: 363   89
    5     8 Tomasz         Sienkiewicz           100.48 +  352: 351  150
    6     4 Joanna         Juszczak              124.10 +  391: 356  174
    7     1 Piotr          Rosół                 124.27 +  424: 306  174
    8     2 Kamil          Górka                 141.95 -  319: 458   92
    9     4 Justyna        Fugiel                138.87 -  362: 378   89
   10     8 Mariusz        Skrobosz              145.14 -  311: 451   95
   11     8 Tomasz         Zwoliński             136.24 +  396: 340  186
   12     9 Halina         Roszak                114.69 -  338: 389   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Irena Sołdan 125.36 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  410: 233  150
    2    21 Rafał          Stachowski            100.00 +  455: 365  150
    3     9 Piotr          Rosół                 124.27 -  322: 368   74
    4    15 Adam           Klimont               113.47 +  399: 276  163
    5     7 Rafał          Lenartowski           123.71 -  312: 470   74
    6    21 Łukasz         Tuszyński             129.16 +  404: 379  179
    7    12 Rafał          Dąbrowski             118.79 -  305: 444   69
    8    10 Paweł          Jackowski             138.55 +  476: 391  189
    9    13 Mariusz        Kubicki               115.39 +  374: 368  165
   10     5 Krzysztof      Langiewicz            114.88 +  430: 340  165
   11     7 Jolanta        Chłopińska            108.85 -  338: 419   59
   12     8 Kamil          Nawrocki              126.38 +  471: 298  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Piotr Rosół 124.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Kuczyński             100.00 +  388: 359  150
    2     9 Kamil          Nawrocki              126.38 +  321: 320  176
    3     9 Irena          Sołdan                125.36 +  368: 322  175
    4     5 Mateusz        Żbikowski             146.61 +  486: 314  197
    5     1 Kamil          Górka                 141.95 +  396: 391  192
    6     1 Marek          Roszak                126.39 +  427: 403  176
    7     1 Artur          Koszel                125.67 -  306: 424   76
    8     3 Andrzej        Oleksiak              138.83 -  253: 491   89
    9     6 Jolanta        Chłopińska            108.85 -  272: 410   59
   10    11 Dawid          Pikul                 137.51 -  301: 451   88
   11    14 Adam           Klimont               113.47 +  393: 367  163
   12    11 Grzegorz       Koczkodon             127.40 -  382: 486   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Joanna Juszczak 124.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mirosław       Sztukiert             100.00 +  414: 325  150
    2    18 Dariusz        Nawrocki              110.90 +  375: 313  161
    3     3 Kamil          Górka                 141.95 -  429: 433   92
    4    12 Urszula        Solarska              100.00 +  374: 358  150
    5     6 Andrzej        Kowalski              136.96 +  411: 318  187
    6     4 Artur          Koszel                125.67 -  356: 391   76
    7     9 Teresa         Zalewska              108.40 +  405: 369  158
    8     5 Miłosz         Wrzałek               136.56 +  478: 324  187
    9     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.90 +  439: 437  196
   10     3 Stanisław      Rydzik                138.74 +  424: 365  189
   11     1 Andrzej        Oleksiak              138.83 +  491: 249  189
   12     1 Andrzej        Oleksiak              138.83 +  412: 314  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1924  / 12 160.33




	Rafał Lenartowski 123.71 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Tomasz         Lewiński              100.00 +  412: 303  150
    2    20 Krzysztof      Sporczyk              122.33 +  328: 295  172
    3     8 Dawid          Pikul                 137.51 -  344: 364   88
    4    13 Andrzej        Tyczyno               118.63 +  406: 291  169
    5     7 Irena          Sołdan                125.36 +  470: 312  175
    6     7 Grzegorz       Koczkodon             127.40 +  332: 319  177
    7     3 Kamil          Górka                 141.95 -  344: 390   92
    8     9 Rafał          Dąbrowski             118.79 +  401: 398  169
    9     5 Kamil          Nawrocki              126.38 +  387: 335  176
   10     4 Justyna        Fugiel                138.87 -  335: 408   89
   11     6 Andrzej        Kowalski              136.96 -  295: 417   87
   12    10 Rafał          Dąbrowski             118.79 -  351: 371   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Tomasz Suchanek 123.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Czesław        Grajewski             100.00 +  370: 300  150
    2    13 Krzysztof      Langiewicz            114.88 +  310: 308  165
    3    10 Andrzej        Tyczyno               118.63 +  447: 372  169
    4     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.90 -  289: 369   96
    5    10 Miłosz         Wrzałek               136.56 -  307: 417   87
    6    17 Jolanta        Chłopińska            108.85 -  324: 447   59
    7    23 Michał         Garnowski             100.00 +  421: 295  150
    8    17 Mateusz        Żbikowski             146.61 -  351: 385   97
    9    19 Małgorzata     Jóźwiak               117.15 -  374: 378   67
   10    28 Agata          Nawrocka              100.00 +  376: 372  150
   11    16 Paweł          Jackowski             138.55 -  416: 456   89
   12    23 Anita          Bruska                106.31 -  261: 416   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Krzysztof Sporczyk 122.33 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Rafał          Stachowski            100.00 =  369: 369  100
    2    20 Rafał          Lenartowski           123.71 -  295: 328   74
    3    31 Michał         Kolaj                 100.00 +  390: 257  150
    4    19 Małgorzata     Puternicka            110.33 +  355: 274  160
    5    13 Mariusz        Skrobosz              145.14 -  384: 476   95
    6    20 Michał         Garnowski             100.00 +  342: 330  150
    7    13 Kazimierz.J    Merklejn              145.90 -  308: 347   96
    8    20 Filip          Warzecha              131.36 +  422: 385  181
    9    15 Eugeniusz      Wróblewski            112.01 -  364: 434   62
   10    20 Miłosz         Wrzałek               136.56 -  325: 417   87
   11    25 Tomasz         Sienkiewicz           100.48 +  413: 366  150
   12    20 Lucyna         Śniadach              109.92 +  376: 373  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Katarzyna Sołdan 120.91 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Joanna         Żłobicka              100.00 +  413: 349  150
    2    19 Mariusz        Skrobosz              145.14 +  400: 377  195
    3     2 Marek          Roszak                126.39 -  321: 388   76
    4     9 Paweł          Jackowski             138.55 +  373: 350  189
    5     4 Małgorzata     Jóźwiak               117.15 +  421: 340  167
    6     2 Andrzej        Oleksiak              138.83 -  354: 372   89
    7    14 Dawid          Pikul                 137.51 -  300: 481   88
    8    13 Krzysztof      Langiewicz            114.88 -  402: 483   65
    9    23 Agata          Nawrocka              100.00 +  394: 255  150
   10    17 Grzegorz       Koczkodon             127.40 -  424: 447   77
   11    19 Anita          Bruska                106.31 +  420: 376  156
   12    15 Małgorzata     Jóźwiak               117.15 +  439: 310  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Rafał Wesołowski 120.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Sławomir       Długosz               100.00 +  410: 280  150
    2     1 Artur          Koszel                125.67 -  317: 343   76
    3    14 Filip          Warzecha              131.36 -  357: 377   81
    4    28 Mirosław       Sztukiert             100.00 +  426: 336  150
    5    22 Katarzyna      Dębska                100.00 +  408: 276  150
    6    16 Tomasz         Sienkiewicz           100.48 +  456: 278  150
    7     6 Miłosz         Wrzałek               136.56 -  316: 387   87
    8    19 Michał         Ozimiński             108.83 -  366: 406   59
    9    20 Lucyna         Śniadach              109.92 -  355: 373   60
   10    22 Joanna         Żłobicka              100.00 +  346: 276  150
   11    20 Teresa         Zalewska              108.40 -  327: 357   58
   12    21 Łukasz         Tuszyński             129.16 -  362: 364   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Ireneusz Moralewicz 120.33 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Michał         Kolaj                 100.00 -  282: 415   50
    2    29 Agata          Nawrocka              100.00 +  377: 261  150
    3    26 Lucyna         Śniadach              109.92 -  309: 394   60
    4    26 Łukasz         Tuszyński             129.16 -  280: 518   79
    5    31 Eugeniusz      Wróblewski            112.01 -  278: 411   62
    6    39 Danuta         Langiewicz            103.35 -  349: 389   53
    7    39 Anna           Ciesielska            100.00 +  396: 240  150
    8    35 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  401: 338  150
    9    33 Wojciech       Gołęcki               104.41 +  354: 297  154
   10    23 Mariusz        Skrzypczyński         130.21 -  305: 398   80
   11    32 Tomasz         Lewiński              100.00 +  319: 294  150
   12    28 Przemysław     Pawlic                100.00 -  367: 470   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Rafał Dąbrowski 118.79 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Katarzyna      Dębska                100.00 +  368: 283  150
    2    14 Małgorzata     Puternicka            110.33 +  374: 319  160
    3     7 Anita          Bruska                106.31 -  287: 337   56
    4    20 Halina         Roszak                114.69 +  361: 306  165
    5    11 Dawid          Pikul                 137.51 +  342: 338  188
    6     8 Kamil          Nawrocki              126.38 -  272: 403   76
    7    12 Irena          Sołdan                125.36 +  444: 305  175
    8     9 Rafał          Lenartowski           123.71 -  398: 401   74
    9    12 Mateusz        Żbikowski             146.61 -  382: 384   97
   10    13 Dariusz        Białobrzewski         106.07 +  347: 346  156
   11    12 Alina          Białobrzewska         108.65 +  427: 307  159
   12    10 Rafał          Lenartowski           123.71 +  371: 351  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Andrzej Tyczyno 118.63 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marek          Gutjar                100.00 +  370: 295  150
    2    12 Andrzej        Kowalski              136.96 +  474: 318  187
    3    10 Tomasz         Suchanek              123.00 -  372: 447   73
    4    13 Rafał          Lenartowski           123.71 -  291: 406   74
    5    23 Czesław        Grajewski             100.00 +  343: 337  150
    6    12 Tomasz         Zwoliński             136.24 +  440: 297  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     820  /  6 136.67




	Małgorzata Jóźwiak 117.15 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Sławomira      Zawistowska           100.00 +  462: 272  150
    2     5 Adam           Klimont               113.47 +  475: 280  163
    3     4 Mateusz        Żbikowski             146.61 -  334: 477   97
    4     8 Lucyna         Śniadach              109.92 +  408: 300  160
    5     4 Katarzyna      Sołdan                120.91 -  340: 421   71
    6    11 Anita          Bruska                106.31 -  302: 367   56
    7    19 Małgorzata     Puternicka            110.33 +  417: 303  160
    8    16 Teresa         Zalewska              108.40 -  342: 382   58
    9    19 Tomasz         Suchanek              123.00 +  378: 374  173
   10    14 Jan            Ziółkowski            100.00 +  423: 317  150
   11    13 Grzegorz       Koczkodon             127.40 -  316: 382   77
   12    15 Katarzyna      Sołdan                120.91 -  310: 439   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Mariusz Kubicki 115.39 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  362: 292  150
    2    17 Michał         Kolaj                 100.00 +  382: 313  150
    3     6 Artur          Koszel                125.67 -  298: 355   76
    4    17 Filip          Warzecha              131.36 +  410: 296  181
    5     9 Mateusz        Żbikowski             146.61 +  417: 331  197
    6     6 Kazimierz.J    Merklejn              145.90 +  321: 313  196
    7     4 Andrzej        Oleksiak              138.83 -  368: 374   89
    8     6 Jolanta        Chłopińska            108.85 -  241: 329   59
    9    13 Irena          Sołdan                125.36 -  368: 374   75
   10    16 Adam           Klimont               113.47 -  354: 409   63
   11    18 Dariusz        Białobrzewski         106.07 -  290: 405   56
   12    25 Anna           Stefańska             106.80 -  279: 442   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Krzysztof Langiewicz 114.88 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Filip          Dalecki               100.00 +  426: 228  150
    2    13 Tomasz         Suchanek              123.00 -  308: 310   73
    3    29 Sławomira      Zawistowska           100.00 +  452: 271  150
    4    16 Tomasz         Sienkiewicz           100.48 -  366: 395   50
    5    21 Michał         Kolaj                 100.00 +  431: 342  150
    6    13 Teresa         Zalewska              108.40 -  336: 345   58
    7    20 Dariusz        Nawrocki              110.90 +  454: 299  161
    8    13 Katarzyna      Sołdan                120.91 +  483: 402  171
    9     8 Grzegorz       Koczkodon             127.40 +  387: 242  177
   10     5 Irena          Sołdan                125.36 -  340: 430   75
   11    11 Halina         Roszak                114.69 -  334: 505   65
   12    14 Alina          Białobrzewska         108.65 +  401: 336  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Halina Roszak 114.69 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Jan            Ziółkowski            100.00 +  472: 322  150
    2     4 Grzegorz       Koczkodon             127.40 -  306: 354   77
    3    17 Mirosław       Sztukiert             100.00 +  371: 273  150
    4    20 Rafał          Dąbrowski             118.79 -  306: 361   69
    5    15 Łukasz         Tuszyński             129.16 +  414: 381  179
    6    22 Rafał          Stachowski            100.00 -  326: 333   50
    7    26 Michał         Ozimiński             108.83 -  373: 389   59
    8    24 Dariusz        Nawrocki              110.90 +  366: 333  161
    9    25 Wojciech       Sołdan                126.45 +  408: 286  176
   10    18 Małgorzata     Puternicka            110.33 +  359: 303  160
   11    11 Krzysztof      Langiewicz            114.88 +  505: 334  165
   12     9 Artur          Koszel                125.67 +  389: 338  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Adam Klimont 113.47 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Agata          Nawrocka              100.00 +  400: 353  150
    2     5 Małgorzata     Jóźwiak               117.15 -  280: 475   67
    3    18 Eugeniusz      Wróblewski            112.01 +  379: 316  162
    4    15 Irena          Sołdan                125.36 -  276: 399   75
    5    26 Filip          Warzecha              131.36 -  289: 429   81
    6    30 Jerzy          Krzyżewski            110.81 +  490: 282  161
    7    18 Stanisław      Rydzik                138.74 -  391: 426   89
    8    26 Arkadiusz      Miedziński            100.00 +  476: 280  150
    9    24 Sławomir       Długosz               100.00 +  406: 346  150
   10    16 Mariusz        Kubicki               115.39 +  409: 354  165
   11    14 Piotr          Rosół                 124.27 -  367: 393   74
   12    16 Filip          Warzecha              131.36 -  300: 334   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Eugeniusz Wróblewski 112.01 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Alicja         Kosińska              100.00 +  446: 333  150
    2     8 Mateusz        Żbikowski             146.61 -  325: 398   97
    3    18 Adam           Klimont               113.47 -  316: 379   63
    4    27 Katarzyna      Dębska                100.00 -  332: 433   50
    5    31 Ireneusz       Moralewicz            120.33 +  411: 278  170
    6    25 Tomasz         Lewiński              100.00 +  444: 260  150
    7    22 Czesław        Grajewski             100.00 +  350: 314  150
    8    21 Rafał          Stachowski            100.00 +  377: 372  150
    9    15 Krzysztof      Sporczyk              122.33 +  434: 364  172
   10     6 Alina          Białobrzewska         108.65 +  438: 297  159
   11     4 Mariusz        Skrobosz              145.14 +  425: 405  195
   12     4 Andrzej        Kowalski              136.96 -  326: 515   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 12 132.75




	Dariusz Nawrocki 110.90 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Piotr          Marusa                100.00 +  354: 343  150
    2    18 Joanna         Juszczak              124.10 -  313: 375   74
    3    23 Andrzej        Kowalski              136.96 -  264: 354   87
    4    30 Wojciech       Sołdan                126.45 -  295: 375   76
    5    33 Anna           Biegańska             102.29 +  454: 246  152
    6    24 Maciej         Kuczyński             100.00 +  386: 330  150
    7    20 Krzysztof      Langiewicz            114.88 -  299: 454   65
    8    24 Halina         Roszak                114.69 -  333: 366   65
    9    31 Tomasz         Lewiński              100.00 -  335: 383   50
   10    35 Arkadiusz      Miedziński            100.00 +  325: 303  150
   11    30 Agata          Nawrocka              100.00 +  460: 225  150
   12    24 Urszula        Solarska              100.00 +  453: 363  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Jerzy Krzyżewski 110.81 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Adam           Janicki               100.00 -  348: 372   50
    2    31 Michał         Ozimiński             108.83 -  311: 460   59
    3    36 Wojciech       Gołęcki               104.41 +  373: 348  154
    4    34 Paweł          Golubiński            100.00 +  418: 236  150
    5    16 Tomasz         Zwoliński             136.24 -  292: 389   86
    6    30 Adam           Klimont               113.47 -  282: 490   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     562  /  6  93.67




	Małgorzata Puternicka 110.33 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Urszula        Solarska              100.00 +  426: 348  150
    2    14 Rafał          Dąbrowski             118.79 -  319: 374   69
    3    25 Tomasz         Lewiński              100.00 +  422: 350  150
    4    19 Krzysztof      Sporczyk              122.33 -  274: 355   72
    5    17 Alina          Białobrzewska         108.65 +  397: 330  159
    6    14 Justyna        Fugiel                138.87 -  241: 382   89
    7    19 Małgorzata     Jóźwiak               117.15 -  303: 417   67
    8    22 Maciej         Kuczyński             100.00 +  371: 346  150
    9    22 Mariusz        Skrzypczyński         130.21 +  333: 306  180
   10    18 Halina         Roszak                114.69 -  303: 359   65
   11    23 Filip          Warzecha              131.36 -  371: 418   81
   12    26 Rafał          Skibicki              107.29 +  466: 313  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Lucyna Śniadach 109.92 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             146.61 -  334: 388   97
    2    34 Paulina        Naplocha              100.00 +  407: 280  150
    3    26 Ireneusz       Moralewicz            120.33 +  394: 309  170
    4     8 Małgorzata     Jóźwiak               117.15 -  300: 408   67
    5    20 Jolanta        Chłopińska            108.85 -  337: 350   59
    6    29 Anna           Gorszka-Bilska        101.60 +  369: 264  152
    7    27 Łukasz         Tuszyński             129.16 +  357: 330  179
    8    18 Mariusz        Skrobosz              145.14 -  300: 450   95
    9    20 Rafał          Wesołowski            120.72 +  373: 355  171
   10    15 Filip          Warzecha              131.36 +  375: 310  181
   11    15 Kamil          Nawrocki              126.38 -  300: 525   76
   12    20 Krzysztof      Sporczyk              122.33 -  373: 376   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Jolanta Chłopińska 108.85 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.90 -  333: 451   96
    2    36 Paweł          Golubiński            100.00 +  462: 239  150
    3    15 Łukasz         Tuszyński             129.16 +  409: 374  179
    4    14 Miłosz         Wrzałek               136.56 -  364: 472   87
    5    20 Lucyna         Śniadach              109.92 +  350: 337  160
    6    17 Tomasz         Suchanek              123.00 +  447: 324  173
    7     8 Anita          Bruska                106.31 +  388: 366  156
    8     6 Mariusz        Kubicki               115.39 +  329: 241  165
    9     6 Piotr          Rosół                 124.27 +  410: 272  174
   10     2 Marek          Roszak                126.39 -  331: 385   76
   11     7 Irena          Sołdan                125.36 +  419: 338  175
   12     5 Mateusz        Żbikowski             146.61 +  321: 276  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 12 149.00




	Michał Ozimiński 108.83 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              145.14 -  278: 352   95
    2    31 Jerzy          Krzyżewski            110.81 +  460: 311  161
    3    27 Katarzyna      Dębska                100.00 +  409: 322  150
    4    21 Kamil          Klinkosz              126.75 =  369: 369  127
    5    12 Kamil          Nawrocki              126.38 -  330: 432   76
    6    19 Mateusz        Żbikowski             146.61 -  325: 481   97
    7    26 Halina         Roszak                114.69 +  389: 373  165
    8    19 Rafał          Wesołowski            120.72 +  406: 366  171
    9    14 Andrzej        Kowalski              136.96 -  347: 415   87
   10    19 Michał         Kolaj                 100.00 -  387: 398   50
   11    24 Michał         Garnowski             100.00 -  365: 390   50
   12    29 Kamil          Klinkosz              126.75 +  374: 330  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Alina Białobrzewska 108.65 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 141.95 -  380: 409   92
    2    24 Teresa         Zalewska              108.40 +  440: 353  158
    3    12 Jan            Ziółkowski            100.00 +  405: 334  150
    4    11 Andrzej        Kowalski              136.96 -  386: 392   87
    5    17 Małgorzata     Puternicka            110.33 -  330: 397   60
    6    23 Arkadiusz      Miedziński            100.00 +  475: 267  150
    7    16 Marek          Gutjar                100.00 +  381: 330  150
    8    12 Anita          Bruska                106.31 +  423: 270  156
    9     9 Michał         Kolaj                 100.00 +  414: 394  150
   10     6 Eugeniusz      Wróblewski            112.01 -  297: 438   62
   11    12 Rafał          Dąbrowski             118.79 -  307: 427   69
   12    14 Krzysztof      Langiewicz            114.88 -  336: 401   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Teresa Zalewska 108.40 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Justyna        Fugiel                138.87 -  294: 390   89
    2    24 Alina          Białobrzewska         108.65 -  353: 440   59
    3    37 Paulina        Naplocha              100.00 +  459: 328  150
    4    25 Rafał          Skibicki              107.29 +  393: 316  157
    5    24 Adam           Janicki               100.00 +  350: 280  150
    6    13 Krzysztof      Langiewicz            114.88 +  345: 336  165
    7     9 Joanna         Juszczak              124.10 -  369: 405   74
    8    16 Małgorzata     Jóźwiak               117.15 +  382: 342  167
    9    10 Mariusz        Skrobosz              145.14 -  285: 456   95
   10    12 Tomasz         Zwoliński             136.24 -  291: 471   86
   11    20 Rafał          Wesołowski            120.72 +  357: 327  171
   12    19 Jan            Ziółkowski            100.00 -  340: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Rafał Skibicki 107.29 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Oleksiak              138.83 -  250: 416   89
    2    35 Alicja         Kosińska              100.00 +  420: 279  150
    3    21 Urszula        Solarska              100.00 -  308: 351   50
    4    25 Teresa         Zalewska              108.40 -  316: 393   58
    5    36 Paweł          Golubiński            100.00 -  335: 391   50
    6    35 Agata          Nawrocka              100.00 -  262: 371   50
    7    38 Paulina        Naplocha              100.00 +  375: 309  150
    8    36 Sławomira      Zawistowska           100.00 +  324: 291  150
    9    27 Maciej         Kuczyński             100.00 -  326: 332   50
   10    31 Maria          Krzyżanowska          103.36 +  340: 318  153
   11    29 Joanna         Żłobicka              100.00 +  442: 300  150
   12    26 Małgorzata     Puternicka            110.33 -  313: 466   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1160  / 12  96.67




	Anna Stefańska 106.80 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                138.74 -  245: 452   89
    2    37 Mirosław       Sztukiert             100.00 -  330: 365   50
    3    35 Danuta         Langiewicz            103.35 +  330: 282  153
    4    31 Joanna         Żłobicka              100.00 -  358: 378   50
    5    39 Anna           Ciesielska            100.00 +  383: 250  150
    6    28 Wojciech       Sołdan                126.45 -  291: 422   76
    7    35 Filip          Dalecki               100.00 +  400: 271  150
    8    25 Michał         Garnowski             100.00 -  351: 364   50
    9    32 Przemysław     Pawlic                100.00 +  433: 246  150
   10    21 Łukasz         Tuszyński             129.16 -  343: 453   79
   11    26 Katarzyna      Dębska                100.00 +  339: 289  150
   12    25 Mariusz        Kubicki               115.39 +  442: 279  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Anita Bruska 106.31 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             138.55 +  426: 393  189
    2    15 Łukasz         Tuszyński             129.16 +  470: 364  179
    3     7 Rafał          Dąbrowski             118.79 +  337: 287  169
    4     1 Kamil          Górka                 141.95 -  276: 375   92
    5    14 Dariusz        Białobrzewski         106.07 -  344: 436   56
    6    11 Małgorzata     Jóźwiak               117.15 +  367: 302  167
    7     8 Jolanta        Chłopińska            108.85 -  366: 388   59
    8    12 Alina          Białobrzewska         108.65 -  270: 423   59
    9    18 Tomasz         Zwoliński             136.24 -  332: 477   86
   10    29 Rafał          Stachowski            100.00 +  368: 346  150
   11    19 Katarzyna      Sołdan                120.91 -  376: 420   71
   12    23 Tomasz         Suchanek              123.00 +  416: 261  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Dariusz Białobrzewski 106.07 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dawid          Pikul                 137.51 -  400: 439   88
    2    22 Czesław        Grajewski             100.00 -  369: 375   50
    3    32 Alicja         Kosińska              100.00 +  408: 272  150
    4    22 Agata          Nawrocka              100.00 +  462: 229  150
    5    14 Anita          Bruska                106.31 +  436: 344  156
    6    10 Jan            Ziółkowski            100.00 -  323: 329   50
    7    17 Urszula        Solarska              100.00 +  415: 340  150
    8    11 Michał         Kolaj                 100.00 -  345: 349   50
    9    17 Tomasz         Sienkiewicz           100.48 +  410: 339  150
   10    13 Rafał          Dąbrowski             118.79 -  346: 347   69
   11    18 Mariusz        Kubicki               115.39 +  405: 290  165
   12    13 Tomasz         Zwoliński             136.24 -  364: 405   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Wojciech Gołęcki 104.41 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Kowalski              136.96 -  374: 431   87
    2    26 Patrycja       Śliwińska             100.94 -  177: 488   51
    3    36 Jerzy          Krzyżewski            110.81 -  348: 373   61
    4    38 Anna           Biegańska             102.29 -  278: 365   52
    5    40 Piotr          Marusa                100.00 +  350: 285  150
    6    38 Filip          Dalecki               100.00 -  303: 320   50
    7    37 Danuta         Langiewicz            103.35 +  330: 324  153
    8    33 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  362: 331  150
    9    33 Ireneusz       Moralewicz            120.33 -  297: 354   70
   10    34 Marek          Gutjar                100.00 +  368: 362  150
   11    31 Alicja         Kosińska              100.00 -  341: 343   50
   12    36 Tomasz         Lewiński              100.00 +  337: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Maria Krzyżanowska 103.36 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Miłosz         Wrzałek               136.56 -  358: 363   87
    2    28 Katarzyna      Dębska                100.00 -  358: 362   50
    3    33 Arkadiusz      Miedziński            100.00 -  340: 399   50
    4    37 Piotr          Marusa                100.00 +  428: 351  150
    5    29 Jan            Ziółkowski            100.00 -  342: 396   50
    6    34 Joanna         Żłobicka              100.00 +  395: 327  150
    7    29 Sławomir       Długosz               100.00 -  287: 370   50
    8    32 Anna           Gorszka-Bilska        101.60 -  306: 407   52
    9    34 Adam           Janicki               100.00 +  426: 358  150
   10    31 Rafał          Skibicki              107.29 -  318: 340   57
   11    36 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  342: 311  150
   12    31 Marek          Gutjar                100.00 -  307: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1046  / 12  87.17




	Danuta Langiewicz 103.35 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Zwoliński             136.24 -  289: 434   86
    2    27 Maciej         Kuczyński             100.00 -  387: 391   50
    3    35 Anna           Stefańska             106.80 -  282: 330   57
    4    39 Alicja         Kosińska              100.00 -  358: 377   50
    5    38 Tomasz         Lewiński              100.00 -  290: 384   50
    6    39 Ireneusz       Moralewicz            120.33 +  389: 349  170
    7    37 Wojciech       Gołęcki               104.41 -  324: 330   54
    8    37 Anna           Biegańska             102.29 +  450: 324  152
    9    36 Monika         Wrzałek               100.00 +  442: 197  150
   10    32 Katarzyna      Dębska                100.00 -  368: 384   50
   11    35 Arkadiusz      Miedziński            100.00 +  322: 320  150
   12    30 Rafał          Stachowski            100.00 -  326: 438   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  / 12  89.08




	Anna Biegańska 102.29 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Filip          Warzecha              131.36 -  275: 409   81
    2    32 Urszula        Solarska              100.00 -  319: 403   50
    3    34 Joanna         Żłobicka              100.00 -  375: 382   50
    4    38 Wojciech       Gołęcki               104.41 +  365: 278  154
    5    33 Dariusz        Nawrocki              110.90 -  246: 454   61
    6    37 Paulina        Naplocha              100.00 +  320: 274  150
    7    30 Mariusz        Skrzypczyński         130.21 -  333: 440   80
    8    37 Danuta         Langiewicz            103.35 -  324: 450   53
    9    39 Sławomira      Zawistowska           100.00 +  398: 289  150
   10    38 Monika         Wrzałek               100.00 +  368: 247  150
   11    33 Przemysław     Pawlic                100.00 -  294: 422   50
   12    34 Adam           Janicki               100.00 +  410: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  / 12  98.25




	Anna Gorszka-Bilska 101.60 Przecław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Skrzypczyński         130.21 +  390: 304  180
    2     7 Kazimierz.J    Merklejn              145.90 -  301: 391   96
    3    16 Patrycja       Śliwińska             100.94 -  334: 390   51
    4    35 Anna           Ciesielska            100.00 +  327: 255  150
    5    25 Michał         Garnowski             100.00 -  286: 422   50
    6    29 Lucyna         Śniadach              109.92 -  264: 369   60
    7    31 Joanna         Żłobicka              100.00 -  276: 427   50
    8    32 Maria          Krzyżanowska          103.36 +  407: 306  153
    9    29 Marek          Gutjar                100.00 +  337: 292  150
   10    26 Tomasz         Sienkiewicz           100.48 -  331: 416   50
   11    28 Urszula        Solarska              100.00 -  353: 393   50
   12    35 Katarzyna      Dębska                100.00 +  365: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Patrycja Śliwińska 100.94 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Łukasz         Tuszyński             129.16 -  292: 363   79
    2    26 Wojciech       Gołęcki               104.41 +  488: 177  154
    3    16 Anna           Gorszka-Bilska        101.60 +  390: 334  152
    4    18 Adam           Janicki               100.00 +  326: 315  150
    5     5 Stanisław      Rydzik                138.74 +  428: 343  189
    6     5 Mariusz        Skrobosz              145.14 +  502: 352  195
    7     5 Mateusz        Żbikowski             146.61 +  498: 339  197
    8     1 Marek          Roszak                126.39 -  349: 422   76
    9     2 Kamil          Górka                 141.95 -  347: 382   92
   10     7 Andrzej        Kowalski              136.96 -  404: 462   87
   11    10 Miłosz         Wrzałek               136.56 +  410: 346  187
   12     6 Mariusz        Skrobosz              145.14 -  385: 540   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 12 137.75




	Tomasz Sienkiewicz 100.48 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Koczkodon             127.40 -  324: 406   77
    2    38 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  346: 281  150
    3    20 Michał         Garnowski             100.00 +  374: 368  150
    4    16 Krzysztof      Langiewicz            114.88 +  395: 366  165
    5     8 Artur          Koszel                125.67 -  351: 352   76
    6    16 Rafał          Wesołowski            120.72 -  278: 456   71
    7    21 Tomasz         Zwoliński             136.24 -  400: 448   86
    8    27 Katarzyna      Dębska                100.00 +  397: 325  150
    9    17 Dariusz        Białobrzewski         106.07 -  339: 410   56
   10    26 Anna           Gorszka-Bilska        101.60 +  416: 331  152
   11    25 Krzysztof      Sporczyk              122.33 -  366: 413   72
   12    22 Mariusz        Skrzypczyński         130.21 +  388: 285  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Anna Ciesielska 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Kamil          Nawrocki              126.38 -  143: 444   76
    2    41 Tomasz         Lewiński              100.00 -  238: 357   50
    3    41 PAUZA
    4    35 Anna           Gorszka-Bilska        101.60 -  255: 327   52
    5    39 Anna           Stefańska             106.80 -  250: 383   57
    6    40 Alicja         Kosińska              100.00 -  267: 369   50
    7    39 Ireneusz       Moralewicz            120.33 -  240: 396   70
    8    39 Paulina        Naplocha              100.00 -  284: 290   50
    9    40 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  289: 345   50
   10    39 Sławomira      Zawistowska           100.00 -  244: 352   50
   11    40 Filip          Dalecki               100.00 -  232: 274   50
   12    40 Monika         Wrzałek               100.00 +  335: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     705  / 11  64.09




	Bartłomiej Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Mariusz        Kubicki               115.39 -  292: 362   65
    2    25 Michał         Garnowski             100.00 -  274: 384   50
    7    36 Monika         Wrzałek               100.00 +  374: 249  150
    8    33 Wojciech       Gołęcki               104.41 -  331: 362   54
    9    37 Paulina        Naplocha              100.00 +  411: 241  150
   10    33 Alicja         Kosińska              100.00 -  318: 432   50
   11    37 Sławomira      Zawistowska           100.00 +  378: 305  150
   12    32 Czesław        Grajewski             100.00 -  293: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     719  /  8  89.88




	Filip Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Krzysztof      Langiewicz            114.88 -  228: 426   65
    2    39 Jan            Ziółkowski            100.00 -  254: 406   50
    3    40 Agata          Nawrocka              100.00 -  225: 394   50
    4    41 PAUZA
    5    37 Arkadiusz      Miedziński            100.00 -  256: 398   50
    6    38 Wojciech       Gołęcki               104.41 +  320: 303  154
    7    35 Anna           Stefańska             106.80 -  271: 400   57
    8    38 Tomasz         Lewiński              100.00 -  248: 324   50
    9    38 Mirosław       Sztukiert             100.00 -  252: 404   50
   10    40 Paulina        Naplocha              100.00 -  266: 370   50
   11    40 Anna           Ciesielska            100.00 +  274: 232  150
   12    39 Paulina        Naplocha              100.00 -  290: 304   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     776  / 11  70.55




	Sławomir Długosz 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Rafał          Wesołowski            120.72 -  280: 410   71
    2    30 Joanna         Żłobicka              100.00 +  381: 332  150
    3    24 Justyna        Fugiel                138.87 -  302: 481   89
    4    29 Mariusz        Skrzypczyński         130.21 -  348: 390   80
    5    34 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  292: 354   50
    6    36 Sławomira      Zawistowska           100.00 +  303: 271  150
    7    29 Maria          Krzyżanowska          103.36 +  370: 287  153
    8    28 Marek          Gutjar                100.00 +  295: 279  150
    9    24 Adam           Klimont               113.47 -  346: 406   63
   10    25 Michał         Garnowski             100.00 -  346: 413   50
   11    27 Czesław        Grajewski             100.00 +  419: 351  150
   12    27 Alicja         Kosińska              100.00 -  409: 437   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Rafał          Dąbrowski             118.79 -  283: 368   69
    2    28 Maria          Krzyżanowska          103.36 +  362: 358  153
    3    27 Michał         Ozimiński             108.83 -  322: 409   59
    4    27 Eugeniusz      Wróblewski            112.01 +  433: 332  162
    5    22 Rafał          Wesołowski            120.72 -  276: 408   71
    6    26 Mariusz        Skrzypczyński         130.21 +  363: 329  180
    7    24 Michał         Kolaj                 100.00 -  253: 379   50
    8    27 Tomasz         Sienkiewicz           100.48 -  325: 397   50
    9    35 Kamil          Klinkosz              126.75 -  280: 403   77
   10    32 Danuta         Langiewicz            103.35 +  384: 368  153
   11    26 Anna           Stefańska             106.80 -  289: 339   57
   12    35 Anna           Gorszka-Bilska        101.60 -  254: 365   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 12  94.42




	Michał Garnowski 100.00 Pasłęk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wojciech       Sołdan                126.45 -  379: 383   76
    2    25 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  384: 274  150
    3    20 Tomasz         Sienkiewicz           100.48 -  368: 374   50
    4    23 Arkadiusz      Miedziński            100.00 +  350: 287  150
    5    25 Anna           Gorszka-Bilska        101.60 +  422: 286  152
    6    20 Krzysztof      Sporczyk              122.33 -  330: 342   72
    7    23 Tomasz         Suchanek              123.00 -  295: 421   73
    8    25 Anna           Stefańska             106.80 +  364: 351  157
    9    16 Paweł          Jackowski             138.55 -  345: 413   89
   10    25 Sławomir       Długosz               100.00 +  413: 346  150
   11    24 Michał         Ozimiński             108.83 +  390: 365  159
   12    18 Wojciech       Sołdan                126.45 -  260: 374   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Paweł Golubiński 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Artur          Koszel                125.67 -  250: 559   76
    2    36 Jolanta        Chłopińska            108.85 -  239: 462   59
    3    39 Marek          Gutjar                100.00 +  343: 316  150
    4    34 Jerzy          Krzyżewski            110.81 -  236: 418   61
    5    36 Rafał          Skibicki              107.29 +  391: 335  157
    6    33 Czesław        Grajewski             100.00 -  313: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     553  /  6  92.17




	Czesław Grajewski 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tomasz         Suchanek              123.00 -  300: 370   73
    2    22 Dariusz        Białobrzewski         106.07 +  375: 369  156
    3    19 Kamil          Nawrocki              126.38 -  358: 377   76
    4    33 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  350: 323  150
    5    23 Andrzej        Tyczyno               118.63 -  337: 343   69
    6    33 Paweł          Golubiński            100.00 +  345: 313  150
    7    22 Eugeniusz      Wróblewski            112.01 -  314: 350   62
    8    23 Mariusz        Skrzypczyński         130.21 -  365: 436   80
    9    30 Alicja         Kosińska              100.00 +  361: 337  150
   10    24 Maciej         Kuczyński             100.00 -  355: 404   50
   11    27 Sławomir       Długosz               100.00 -  351: 419   50
   12    32 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  384: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Marek Gutjar 100.00 Starogard Gdański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Tyczyno               118.63 -  295: 370   69
    2    23 Paweł          Jackowski             138.55 -  345: 419   89
    3    39 Paweł          Golubiński            100.00 -  316: 343   50
    4    40 Paulina        Naplocha              100.00 +  414: 246  150
    5    32 Agata          Nawrocka              100.00 +  360: 262  150
    6    32 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  407: 221  150
    7    16 Alina          Białobrzewska         108.65 -  330: 381   59
    8    28 Sławomir       Długosz               100.00 -  279: 295   50
    9    29 Anna           Gorszka-Bilska        101.60 -  292: 337   52
   10    34 Wojciech       Gołęcki               104.41 -  362: 368   54
   11    38 Monika         Wrzałek               100.00 +  497: 150  150
   12    31 Maria          Krzyżanowska          103.36 +  332: 307  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 12  98.00




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Jerzy          Krzyżewski            110.81 +  372: 348  161
    2    11 Tomasz         Zwoliński             136.24 -  271: 482   86
    3    28 Wojciech       Sołdan                126.45 +  399: 329  176
    4    18 Patrycja       Śliwińska             100.94 -  315: 326   51
    5    24 Teresa         Zalewska              108.40 -  280: 350   58
    6    31 Urszula        Solarska              100.00 -  357: 379   50
    7    32 Alicja         Kosińska              100.00 +  416: 216  150
    8    31 Łukasz         Tuszyński             129.16 -  224: 420   79
    9    34 Maria          Krzyżanowska          103.36 -  358: 426   53
   10    37 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  308: 287  150
   11    34 Rafał          Stachowski            100.00 -  338: 407   50
   12    34 Anna           Biegańska             102.29 -  302: 410   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1116  / 12  93.00




	Michał Kolaj 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Ireneusz       Moralewicz            120.33 +  415: 282  170
    2    17 Mariusz        Kubicki               115.39 -  313: 382   65
    3    31 Krzysztof      Sporczyk              122.33 -  257: 390   72
    4    24 Maciej         Kuczyński             100.00 +  449: 321  150
    5    21 Krzysztof      Langiewicz            114.88 -  342: 431   65
    6    27 Mirosław       Sztukiert             100.00 +  437: 334  150
    7    24 Katarzyna      Dębska                100.00 +  379: 253  150
    8    11 Dariusz        Białobrzewski         106.07 +  349: 345  156
    9     9 Alina          Białobrzewska         108.65 -  394: 414   59
   10    19 Michał         Ozimiński             108.83 +  398: 387  159
   11     9 Stanisław      Rydzik                138.74 +  599: 430  189
   12     7 Dawid          Pikul                 137.51 -  276: 445   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Alicja Kosińska 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Eugeniusz      Wróblewski            112.01 -  333: 446   62
    2    35 Rafał          Skibicki              107.29 -  279: 420   57
    3    32 Dariusz        Białobrzewski         106.07 -  272: 408   56
    4    39 Danuta         Langiewicz            103.35 +  377: 358  153
    5    30 Maciej         Kuczyński             100.00 -  254: 485   50
    6    40 Anna           Ciesielska            100.00 +  369: 267  150
    7    32 Adam           Janicki               100.00 -  216: 416   50
    8    34 Mirosław       Sztukiert             100.00 +  463: 324  150
    9    30 Czesław        Grajewski             100.00 -  337: 361   50
   10    33 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  432: 318  150
   11    31 Wojciech       Gołęcki               104.41 +  343: 341  154
   12    27 Sławomir       Długosz               100.00 +  437: 409  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Irena          Sołdan                125.36 -  233: 410   75
    2    38 Tomasz         Sienkiewicz           100.48 -  281: 346   50
    3    38 Piotr          Marusa                100.00 +  330: 276  150
    4    33 Czesław        Grajewski             100.00 -  323: 350   50
    5    34 Sławomir       Długosz               100.00 +  354: 292  150
    6    32 Marek          Gutjar                100.00 -  221: 407   50
    7    34 Arkadiusz      Miedziński            100.00 -  305: 356   50
    8    35 Ireneusz       Moralewicz            120.33 -  338: 401   70
    9    40 Anna           Ciesielska            100.00 +  345: 289  150
   10    37 Adam           Janicki               100.00 -  287: 308   50
   11    36 Maria          Krzyżanowska          103.36 -  311: 342   53
   12    38 Sławomira      Zawistowska           100.00 +  389: 238  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1048  / 12  87.33




	Maciej Kuczyński 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Piotr          Rosół                 124.27 -  359: 388   74
    2    27 Danuta         Langiewicz            103.35 +  391: 387  153
    3    22 Miłosz         Wrzałek               136.56 -  381: 392   87
    4    24 Michał         Kolaj                 100.00 -  321: 449   50
    5    30 Alicja         Kosińska              100.00 +  485: 254  150
    6    24 Dariusz        Nawrocki              110.90 -  330: 386   61
    7    28 Tomasz         Lewiński              100.00 +  360: 291  150
    8    22 Małgorzata     Puternicka            110.33 -  346: 371   60
    9    27 Rafał          Skibicki              107.29 +  332: 326  157
   10    24 Czesław        Grajewski             100.00 +  404: 355  150
   11    22 Kamil          Klinkosz              126.75 +  403: 200  177
   12    17 Miłosz         Wrzałek               136.56 +  388: 378  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Tomasz Lewiński 100.00 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Rafał          Lenartowski           123.71 -  303: 412   74
    2    41 Anna           Ciesielska            100.00 +  357: 238  150
    3    25 Małgorzata     Puternicka            110.33 -  350: 422   60
    4    36 Rafał          Stachowski            100.00 -  262: 341   50
    5    38 Danuta         Langiewicz            103.35 +  384: 290  153
    6    25 Eugeniusz      Wróblewski            112.01 -  260: 444   62
    7    28 Maciej         Kuczyński             100.00 -  291: 360   50
    8    38 Filip          Dalecki               100.00 +  324: 248  150
    9    31 Dariusz        Nawrocki              110.90 +  383: 335  161
   10    27 Wojciech       Sołdan                126.45 -  267: 327   76
   11    32 Ireneusz       Moralewicz            120.33 -  294: 319   70
   12    36 Wojciech       Gołęcki               104.41 -  334: 337   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  / 12  92.50




	Piotr Marusa 100.00 Szczytno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Dariusz        Nawrocki              110.90 -  343: 354   61
    2    33 Sławomira      Zawistowska           100.00 -  300: 340   50
    3    38 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  276: 330   50
    4    37 Maria          Krzyżanowska          103.36 -  351: 428   53
    5    40 Wojciech       Gołęcki               104.41 -  285: 350   54
    6    41 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     268  /  5  53.60




	Arkadiusz Miedziński 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kamil          Klinkosz              126.75 -  222: 492   77
    2    40 Mariusz        Skrzypczyński         130.21 -  379: 424   80
    3    33 Maria          Krzyżanowska          103.36 +  399: 340  153
    4    23 Michał         Garnowski             100.00 -  287: 350   50
    5    37 Filip          Dalecki               100.00 +  398: 256  150
    6    23 Alina          Białobrzewska         108.65 -  267: 475   59
    7    34 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  356: 305  150
    8    26 Adam           Klimont               113.47 -  280: 476   63
    9    28 Urszula        Solarska              100.00 -  219: 350   50
   10    35 Dariusz        Nawrocki              110.90 -  303: 325   61
   11    35 Danuta         Langiewicz            103.35 -  320: 322   53
   12    37 Agata          Nawrocka              100.00 +  358: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Roszak                126.39 -  259: 529   76
    2    34 Lucyna         Śniadach              109.92 -  280: 407   60
    3    37 Teresa         Zalewska              108.40 -  328: 459   58
    4    40 Marek          Gutjar                100.00 -  246: 414   50
    5    41 PAUZA
    6    37 Anna           Biegańska             102.29 -  274: 320   52
    7    38 Rafał          Skibicki              107.29 -  309: 375   57
    8    39 Anna           Ciesielska            100.00 +  290: 284  150
    9    37 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  241: 411   50
   10    40 Filip          Dalecki               100.00 +  370: 266  150
   11    39 Mirosław       Sztukiert             100.00 -  222: 397   50
   12    39 Filip          Dalecki               100.00 +  304: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     903  / 11  82.09




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Adam           Klimont               113.47 -  353: 400   63
    2    29 Ireneusz       Moralewicz            120.33 -  261: 377   70
    3    40 Filip          Dalecki               100.00 +  394: 225  150
    4    22 Dariusz        Białobrzewski         106.07 -  229: 462   56
    5    32 Marek          Gutjar                100.00 -  262: 360   50
    6    35 Rafał          Skibicki              107.29 +  371: 262  157
    7    33 Mirosław       Sztukiert             100.00 +  321: 305  150
    8    29 Urszula        Solarska              100.00 +  383: 338  150
    9    23 Katarzyna      Sołdan                120.91 -  255: 394   71
   10    28 Tomasz         Suchanek              123.00 -  372: 376   73
   11    30 Dariusz        Nawrocki              110.90 -  225: 460   61
   12    37 Arkadiusz      Miedziński            100.00 -  270: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1101  / 12  91.75




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    32 Anna           Stefańska             106.80 -  246: 433   57
   10    36 Mirosław       Sztukiert             100.00 +  372: 334  150
   11    33 Anna           Biegańska             102.29 +  422: 294  152
   12    28 Ireneusz       Moralewicz            120.33 +  470: 367  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     529  /  4 132.25




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Małgorzata     Puternicka            110.33 -  348: 426   60
    2    32 Anna           Biegańska             102.29 +  403: 319  152
    3    21 Rafał          Skibicki              107.29 +  351: 308  157
    4    12 Joanna         Juszczak              124.10 -  358: 374   74
    5    28 Rafał          Stachowski            100.00 -  275: 340   50
    6    31 Adam           Janicki               100.00 +  379: 357  150
    7    17 Dariusz        Białobrzewski         106.07 -  340: 415   56
    8    29 Agata          Nawrocka              100.00 -  338: 383   50
    9    28 Arkadiusz      Miedziński            100.00 +  350: 219  150
   10    30 Kamil          Klinkosz              126.75 -  302: 401   77
   11    28 Anna           Gorszka-Bilska        101.60 +  393: 353  152
   12    24 Dariusz        Nawrocki              110.90 -  363: 453   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 12  99.08




	Rafał Stachowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Sporczyk              122.33 =  369: 369  122
    2    21 Irena          Sołdan                125.36 -  365: 455   75
    3    30 Mariusz        Skrobosz              145.14 -  343: 404   95
    4    36 Tomasz         Lewiński              100.00 +  341: 262  150
    5    28 Urszula        Solarska              100.00 +  340: 275  150
    6    22 Halina         Roszak                114.69 +  333: 326  165
    7    15 Paweł          Jackowski             138.55 -  319: 489   89
    8    21 Eugeniusz      Wróblewski            112.01 -  372: 377   62
    9    26 Łukasz         Tuszyński             129.16 -  296: 411   79
   10    29 Anita          Bruska                106.31 -  346: 368   56
   11    34 Adam           Janicki               100.00 +  407: 338  150
   12    30 Danuta         Langiewicz            103.35 +  438: 326  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Mirosław Sztukiert 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Joanna         Juszczak              124.10 -  325: 414   74
    2    37 Anna           Stefańska             106.80 +  365: 330  157
    3    17 Halina         Roszak                114.69 -  273: 371   65
    4    28 Rafał          Wesołowski            120.72 -  336: 426   71
    5    35 Sławomira      Zawistowska           100.00 +  349: 259  150
    6    27 Michał         Kolaj                 100.00 -  334: 437   50
    7    33 Agata          Nawrocka              100.00 -  305: 321   50
    8    34 Alicja         Kosińska              100.00 -  324: 463   50
    9    38 Filip          Dalecki               100.00 +  404: 252  150
   10    36 Przemysław     Pawlic                100.00 -  334: 372   50
   11    39 Paulina        Naplocha              100.00 +  397: 222  150
   12    33 Joanna         Żłobicka              100.00 +  415: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Monika Wrzałek 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    36 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  249: 374   50
    8    40 PAUZA
    9    36 Danuta         Langiewicz            103.35 -  197: 442   53
   10    38 Anna           Biegańska             102.29 -  247: 368   52
   11    38 Marek          Gutjar                100.00 -  150: 497   50
   12    40 Anna           Ciesielska            100.00 -  273: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     255  /  5  51.00




	Sławomira Zawistowska 100.00 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Małgorzata     Jóźwiak               117.15 -  272: 462   67
    2    33 Piotr          Marusa                100.00 +  340: 300  150
    3    29 Krzysztof      Langiewicz            114.88 -  271: 452   65
    4    32 Jan            Ziółkowski            100.00 -  278: 395   50
    5    35 Mirosław       Sztukiert             100.00 -  259: 349   50
    6    36 Sławomir       Długosz               100.00 -  271: 303   50
    7    40 PAUZA
    8    36 Rafał          Skibicki              107.29 -  291: 324   57
    9    39 Anna           Biegańska             102.29 -  289: 398   52
   10    39 Anna           Ciesielska            100.00 +  352: 244  150
   11    37 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  305: 378   50
   12    38 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  238: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     791  / 11  71.91




	Jan Ziółkowski 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Halina         Roszak                114.69 -  322: 472   65
    2    39 Filip          Dalecki               100.00 +  406: 254  150
    3    12 Alina          Białobrzewska         108.65 -  334: 405   59
    4    32 Sławomira      Zawistowska           100.00 +  395: 278  150
    5    29 Maria          Krzyżanowska          103.36 +  396: 342  153
    6    10 Dariusz        Białobrzewski         106.07 +  329: 323  156
    7    10 Filip          Warzecha              131.36 +  356: 316  181
    8     7 Justyna        Fugiel                138.87 -  328: 397   89
    9    11 Dawid          Pikul                 137.51 -  321: 356   88
   10    14 Małgorzata     Jóźwiak               117.15 -  317: 423   67
   11    21 Mariusz        Skrzypczyński         130.21 +  344: 314  180
   12    19 Teresa         Zalewska              108.40 +  369: 340  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Joanna Żłobicka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Katarzyna      Sołdan                120.91 -  349: 413   71
    2    30 Sławomir       Długosz               100.00 -  332: 381   50
    3    34 Anna           Biegańska             102.29 +  382: 375  152
    4    31 Anna           Stefańska             106.80 +  378: 358  157
    5    18 Paweł          Jackowski             138.55 -  245: 476   89
    6    34 Maria          Krzyżanowska          103.36 -  327: 395   53
    7    31 Anna           Gorszka-Bilska        101.60 +  427: 276  152
    8    30 Kamil          Klinkosz              126.75 +  356: 340  177
    9    21 Filip          Warzecha              131.36 -  317: 339   81
   10    22 Rafał          Wesołowski            120.72 -  276: 346   71
   11    29 Rafał          Skibicki              107.29 -  300: 442   57
   12    33 Mirosław       Sztukiert             100.00 -  292: 415   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1160  / 12  96.67


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Mistrzostwa Wybrzeża



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Lucyna         Śniadach              388: 334
   2 Jolanta        Chłopińska           - Kazimierz.J    Merklejn              333: 451
   3 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Ozimiński             352: 278
   4 Alina          Białobrzewska        - Kamil          Górka                 380: 409
   5 Justyna        Fugiel               - Teresa         Zalewska              390: 294
   6 Rafał          Skibicki             - Andrzej        Oleksiak              250: 416
   7 Stanisław      Rydzik               - Anna           Stefańska             452: 245
   8 Anita          Bruska               - Paweł          Jackowski             426: 393
   9 Dawid          Pikul                - Dariusz        Białobrzewski         439: 400
  10 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Kowalski              374: 431
  11 Miłosz         Wrzałek              - Maria          Krzyżanowska          363: 358
  12 Danuta         Langiewicz           - Tomasz         Zwoliński             289: 434
  13 Filip          Warzecha             - Anna           Biegańska             409: 275
  14 Anna           Gorszka-Bilska       - Mariusz        Skrzypczyński         390: 304
  15 Łukasz         Tuszyński            - Patrycja       Śliwińska             363: 292
  16 Tomasz         Sienkiewicz          - Grzegorz       Koczkodon             324: 406
  17 Kamil          Klinkosz             - Arkadiusz      Miedziński            492: 222
  18 Michał         Garnowski            - Wojciech       Sołdan                379: 383
  19 Marek          Roszak               - Paulina        Naplocha              529: 259
  20 Anna           Ciesielska           - Kamil          Nawrocki              143: 444
  21 Artur          Koszel               - Paweł          Golubiński            559: 250
  22 Agnieszka      Kozak                - Irena          Sołdan                233: 410
  23 Piotr          Rosół                - Maciej         Kuczyński             388: 359
  24 Mirosław       Sztukiert            - Joanna         Juszczak              325: 414
  25 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Lewiński              412: 303
  26 Czesław        Grajewski            - Tomasz         Suchanek              300: 370
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Stachowski            369: 369
  28 Joanna         Żłobicka             - Katarzyna      Sołdan                349: 413
  29 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Długosz               410: 280
  30 Michał         Kolaj                - Ireneusz       Moralewicz            415: 282
  31 Rafał          Dąbrowski            - Katarzyna      Dębska                368: 283
  32 Marek          Gutjar               - Andrzej        Tyczyno               295: 370
  33 Małgorzata     Jóźwiak              - Sławomira      Zawistowska           462: 272
  34 Bartłomiej     Dalecki              - Mariusz        Kubicki               292: 362
  35 Krzysztof      Langiewicz           - Filip          Dalecki               426: 228
  36 Jan            Ziółkowski           - Halina         Roszak                322: 472
  37 Adam           Klimont              - Agata          Nawrocka              400: 353
  38 Alicja         Kosińska             - Eugeniusz      Wróblewski            333: 446
  39 Dariusz        Nawrocki             - Piotr          Marusa                354: 343
  40 Adam           Janicki              - Jerzy          Krzyżewski            372: 348
  41 Małgorzata     Puternicka           - Urszula        Solarska              426: 348


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Artur          Koszel                317: 343
   2 Filip          Warzecha             - Marek          Roszak                399: 440
   3 Kamil          Górka                - Kamil          Klinkosz              545: 378
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Halina         Roszak                354: 306
   5 Małgorzata     Jóźwiak              - Adam           Klimont               475: 280
   6 Justyna        Fugiel               - Stanisław      Rydzik                356: 362
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Anna           Gorszka-Bilska        391: 301
   8 Eugeniusz      Wróblewski           - Mateusz        Żbikowski             325: 398
   9 Kamil          Nawrocki             - Piotr          Rosół                 320: 321
  10 Wojciech       Sołdan               - Dawid          Pikul                 352: 430
  11 Tomasz         Zwoliński            - Adam           Janicki               482: 271
  12 Andrzej        Tyczyno              - Andrzej        Kowalski              474: 318
  13 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Langiewicz            310: 308
  14 Rafał          Dąbrowski            - Małgorzata     Puternicka            374: 319
  15 Anita          Bruska               - Łukasz         Tuszyński             470: 364
  16 Andrzej        Oleksiak             - Miłosz         Wrzałek               555: 307
  17 Mariusz        Kubicki              - Michał         Kolaj                 382: 313
  18 Joanna         Juszczak             - Dariusz        Nawrocki              375: 313
  19 Katarzyna      Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              400: 377
  20 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Sporczyk              328: 295
  21 Irena          Sołdan               - Rafał          Stachowski            455: 365
  22 Dariusz        Białobrzewski        - Czesław        Grajewski             369: 375
  23 Paweł          Jackowski            - Marek          Gutjar                419: 345
  24 Teresa         Zalewska             - Alina          Białobrzewska         353: 440
  25 Bartłomiej     Dalecki              - Michał         Garnowski             274: 384
  26 Patrycja       Śliwińska            - Wojciech       Gołęcki               488: 177
  27 Maciej         Kuczyński            - Danuta         Langiewicz            391: 387
  28 Maria          Krzyżanowska         - Katarzyna      Dębska                358: 362
  29 Agata          Nawrocka             - Ireneusz       Moralewicz            261: 377
  30 Sławomir       Długosz              - Joanna         Żłobicka              381: 332
  31 Michał         Ozimiński            - Jerzy          Krzyżewski            460: 311
  32 Anna           Biegańska            - Urszula        Solarska              319: 403
  33 Piotr          Marusa               - Sławomira      Zawistowska           300: 340
  34 Paulina        Naplocha             - Lucyna         Śniadach              280: 407
  35 Alicja         Kosińska             - Rafał          Skibicki              279: 420
  36 Paweł          Golubiński           - Jolanta        Chłopińska            239: 462
  37 Anna           Stefańska            - Mirosław       Sztukiert             330: 365
  38 Tomasz         Sienkiewicz          - Agnieszka      Kozak                 346: 281
  39 Filip          Dalecki              - Jan            Ziółkowski            254: 406
  40 Arkadiusz      Miedziński           - Mariusz        Skrzypczyński         379: 424
  41 Tomasz         Lewiński             - Anna           Ciesielska            357: 238


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Oleksiak              469: 366
   2 Katarzyna      Sołdan               - Marek          Roszak                321: 388
   3 Joanna         Juszczak             - Kamil          Górka                 429: 433
   4 Mateusz        Żbikowski            - Małgorzata     Jóźwiak               477: 334
   5 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Koczkodon             365: 388
   6 Artur          Koszel               - Mariusz        Kubicki               355: 298
   7 Anita          Bruska               - Rafał          Dąbrowski             337: 287
   8 Dawid          Pikul                - Rafał          Lenartowski           364: 344
   9 Irena          Sołdan               - Piotr          Rosół                 322: 368
  10 Tomasz         Suchanek             - Andrzej        Tyczyno               447: 372
  11 Kamil          Klinkosz             - Kazimierz.J    Merklejn              328: 426
  12 Alina          Białobrzewska        - Jan            Ziółkowski            405: 334
  13 Mariusz        Skrzypczyński        - Paweł          Jackowski             349: 446
  14 Rafał          Wesołowski           - Filip          Warzecha              357: 377
  15 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Tuszyński             409: 374
  16 Patrycja       Śliwińska            - Anna           Gorszka-Bilska        390: 334
  17 Halina         Roszak               - Mirosław       Sztukiert             371: 273
  18 Eugeniusz      Wróblewski           - Adam           Klimont               316: 379
  19 Kamil          Nawrocki             - Czesław        Grajewski             377: 358
  20 Michał         Garnowski            - Tomasz         Sienkiewicz           368: 374
  21 Urszula        Solarska             - Rafał          Skibicki              351: 308
  22 Maciej         Kuczyński            - Miłosz         Wrzałek               381: 392
  23 Andrzej        Kowalski             - Dariusz        Nawrocki              354: 264
  24 Sławomir       Długosz              - Justyna        Fugiel                302: 481
  25 Małgorzata     Puternicka           - Tomasz         Lewiński              422: 350
  26 Lucyna         Śniadach             - Ireneusz       Moralewicz            394: 309
  27 Katarzyna      Dębska               - Michał         Ozimiński             322: 409
  28 Wojciech       Sołdan               - Adam           Janicki               329: 399
  29 Sławomira      Zawistowska          - Krzysztof      Langiewicz            271: 452
  30 Rafał          Stachowski           - Mariusz        Skrobosz              343: 404
  31 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Kolaj                 390: 257
  32 Dariusz        Białobrzewski        - Alicja         Kosińska              408: 272
  33 Maria          Krzyżanowska         - Arkadiusz      Miedziński            340: 399
  34 Joanna         Żłobicka             - Anna           Biegańska             382: 375
  35 Anna           Stefańska            - Danuta         Langiewicz            330: 282
  36 Jerzy          Krzyżewski           - Wojciech       Gołęcki               373: 348
  37 Teresa         Zalewska             - Paulina        Naplocha              459: 328
  38 Agnieszka      Kozak                - Piotr          Marusa                330: 276
  39 Marek          Gutjar               - Paweł          Golubiński            316: 343
  40 Agata          Nawrocka             - Filip          Dalecki               394: 225
  41 Anna           Ciesielska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Anita          Bruska                375: 276
   2 Marek          Roszak               - Dawid          Pikul                 397: 297
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Rydzik                381: 328
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Suchanek              369: 289
   5 Piotr          Rosół                - Mateusz        Żbikowski             486: 314
   6 Andrzej        Oleksiak             - Artur          Koszel                363: 327
   7 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Nawrocki              332: 385
   8 Lucyna         Śniadach             - Małgorzata     Jóźwiak               300: 408
   9 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Sołdan                350: 373
  10 Mariusz        Skrobosz             - Justyna        Fugiel                378: 373
  11 Andrzej        Kowalski             - Alina          Białobrzewska         392: 386
  12 Urszula        Solarska             - Joanna         Juszczak              358: 374
  13 Andrzej        Tyczyno              - Rafał          Lenartowski           291: 406
  14 Miłosz         Wrzałek              - Jolanta        Chłopińska            472: 364
  15 Adam           Klimont              - Irena          Sołdan                276: 399
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Tomasz         Sienkiewicz           366: 395
  17 Mariusz        Kubicki              - Filip          Warzecha              410: 296
  18 Adam           Janicki              - Patrycja       Śliwińska             315: 326
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Puternicka            355: 274
  20 Halina         Roszak               - Rafał          Dąbrowski             306: 361
  21 Michał         Ozimiński            - Kamil          Klinkosz              369: 369
  22 Dariusz        Białobrzewski        - Agata          Nawrocka              462: 229
  23 Arkadiusz      Miedziński           - Michał         Garnowski             287: 350
  24 Michał         Kolaj                - Maciej         Kuczyński             449: 321
  25 Rafał          Skibicki             - Teresa         Zalewska              316: 393
  26 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Tuszyński             280: 518
  27 Katarzyna      Dębska               - Eugeniusz      Wróblewski            433: 332
  28 Mirosław       Sztukiert            - Rafał          Wesołowski            336: 426
  29 Mariusz        Skrzypczyński        - Sławomir       Długosz               390: 348
  30 Dariusz        Nawrocki             - Wojciech       Sołdan                295: 375
  31 Anna           Stefańska            - Joanna         Żłobicka              358: 378
  32 Sławomira      Zawistowska          - Jan            Ziółkowski            278: 395
  33 Czesław        Grajewski            - Agnieszka      Kozak                 350: 323
  34 Paweł          Golubiński           - Jerzy          Krzyżewski            236: 418
  35 Anna           Gorszka-Bilska       - Anna           Ciesielska            327: 255
  36 Rafał          Stachowski           - Tomasz         Lewiński              341: 262
  37 Piotr          Marusa               - Maria          Krzyżanowska          351: 428
  38 Anna           Biegańska            - Wojciech       Gołęcki               365: 278
  39 Danuta         Langiewicz           - Alicja         Kosińska              358: 377
  40 Paulina        Naplocha             - Marek          Gutjar                246: 414
  41 Filip          Dalecki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Rosół                - Kamil          Górka                 396: 391
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Roszak                302: 523
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Oleksiak              337: 482
   4 Małgorzata     Jóźwiak              - Katarzyna      Sołdan                340: 421
   5 Patrycja       Śliwińska            - Stanisław      Rydzik                428: 343
   6 Joanna         Juszczak             - Andrzej        Kowalski              411: 318
   7 Rafał          Lenartowski          - Irena          Sołdan                470: 312
   8 Tomasz         Sienkiewicz          - Artur          Koszel                351: 352
   9 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Kubicki               331: 417
  10 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Suchanek              417: 307
  11 Dawid          Pikul                - Rafał          Dąbrowski             338: 342
  12 Kamil          Nawrocki             - Michał         Ozimiński             432: 330
  13 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              476: 384
  14 Dariusz        Białobrzewski        - Anita          Bruska                436: 344
  15 Łukasz         Tuszyński            - Halina         Roszak                381: 414
  16 Jerzy          Krzyżewski           - Tomasz         Zwoliński             292: 389
  17 Małgorzata     Puternicka           - Alina          Białobrzewska         397: 330
  18 Joanna         Żłobicka             - Paweł          Jackowski             245: 476
  19 Wojciech       Sołdan               - Justyna        Fugiel                335: 383
  20 Lucyna         Śniadach             - Jolanta        Chłopińska            337: 350
  21 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Langiewicz            342: 431
  22 Katarzyna      Dębska               - Rafał          Wesołowski            276: 408
  23 Czesław        Grajewski            - Andrzej        Tyczyno               337: 343
  24 Teresa         Zalewska             - Adam           Janicki               350: 280
  25 Michał         Garnowski            - Anna           Gorszka-Bilska        422: 286
  26 Filip          Warzecha             - Adam           Klimont               429: 289
  27 Kamil          Klinkosz             - Mariusz        Skrzypczyński         487: 350
  28 Urszula        Solarska             - Rafał          Stachowski            275: 340
  29 Jan            Ziółkowski           - Maria          Krzyżanowska          396: 342
  30 Alicja         Kosińska             - Maciej         Kuczyński             254: 485
  31 Ireneusz       Moralewicz           - Eugeniusz      Wróblewski            278: 411
  32 Agata          Nawrocka             - Marek          Gutjar                262: 360
  33 Anna           Biegańska            - Dariusz        Nawrocki              246: 454
  34 Agnieszka      Kozak                - Sławomir       Długosz               354: 292
  35 Mirosław       Sztukiert            - Sławomira      Zawistowska           349: 259
  36 Rafał          Skibicki             - Paweł          Golubiński            335: 391
  37 Filip          Dalecki              - Arkadiusz      Miedziński            256: 398
  38 Tomasz         Lewiński             - Danuta         Langiewicz            384: 290
  39 Anna           Ciesielska           - Anna           Stefańska             250: 383
  40 Wojciech       Gołęcki              - Piotr          Marusa                350: 285
  41 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Roszak               - Piotr          Rosół                 403: 427
   2 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Oleksiak              354: 372
   3 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               458: 288
   4 Artur          Koszel               - Joanna         Juszczak              391: 356
   5 Mariusz        Skrobosz             - Patrycja       Śliwińska             352: 502
   6 Mariusz        Kubicki              - Kazimierz.J    Merklejn              321: 313
   7 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Koczkodon             332: 319
   8 Rafał          Dąbrowski            - Kamil          Nawrocki              272: 403
   9 Paweł          Jackowski            - Dawid          Pikul                 384: 418
  10 Jan            Ziółkowski           - Dariusz        Białobrzewski         329: 323
  11 Małgorzata     Jóźwiak              - Anita          Bruska                302: 367
  12 Andrzej        Tyczyno              - Tomasz         Zwoliński             440: 297
  13 Krzysztof      Langiewicz           - Teresa         Zalewska              336: 345
  14 Justyna        Fugiel               - Małgorzata     Puternicka            382: 241
  15 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kowalski              375: 423
  16 Tomasz         Sienkiewicz          - Rafał          Wesołowski            278: 456
  17 Jolanta        Chłopińska           - Tomasz         Suchanek              447: 324
  18 Filip          Warzecha             - Kamil          Klinkosz              442: 360
  19 Michał         Ozimiński            - Mateusz        Żbikowski             325: 481
  20 Michał         Garnowski            - Krzysztof      Sporczyk              330: 342
  21 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                379: 404
  22 Rafał          Stachowski           - Halina         Roszak                333: 326
  23 Alina          Białobrzewska        - Arkadiusz      Miedziński            475: 267
  24 Maciej         Kuczyński            - Dariusz        Nawrocki              330: 386
  25 Eugeniusz      Wróblewski           - Tomasz         Lewiński              444: 260
  26 Mariusz        Skrzypczyński        - Katarzyna      Dębska                329: 363
  27 Mirosław       Sztukiert            - Michał         Kolaj                 334: 437
  28 Anna           Stefańska            - Wojciech       Sołdan                291: 422
  29 Anna           Gorszka-Bilska       - Lucyna         Śniadach              264: 369
  30 Adam           Klimont              - Jerzy          Krzyżewski            490: 282
  31 Adam           Janicki              - Urszula        Solarska              357: 379
  32 Marek          Gutjar               - Agnieszka      Kozak                 407: 221
  33 Paweł          Golubiński           - Czesław        Grajewski             313: 345
  34 Maria          Krzyżanowska         - Joanna         Żłobicka              395: 327
  35 Rafał          Skibicki             - Agata          Nawrocka              262: 371
  36 Sławomir       Długosz              - Sławomira      Zawistowska           303: 271
  37 Paulina        Naplocha             - Anna           Biegańska             274: 320
  38 Wojciech       Gołęcki              - Filip          Dalecki               303: 320
  39 Danuta         Langiewicz           - Ireneusz       Moralewicz            389: 349
  40 Anna           Ciesielska           - Alicja         Kosińska              267: 369
  41 Piotr          Marusa               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Rosół                - Artur          Koszel                306: 424
   2 Kamil          Nawrocki             - Marek          Roszak                305: 431
   3 Kamil          Górka                - Rafał          Lenartowski           390: 344
   4 Andrzej        Oleksiak             - Mariusz        Kubicki               374: 368
   5 Mateusz        Żbikowski            - Patrycja       Śliwińska             339: 498
   6 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               316: 387
   7 Andrzej        Kowalski             - Justyna        Fugiel                329: 362
   8 Jolanta        Chłopińska           - Anita          Bruska                388: 366
   9 Teresa         Zalewska             - Joanna         Juszczak              369: 405
  10 Jan            Ziółkowski           - Filip          Warzecha              356: 316
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Skrobosz              377: 361
  12 Irena          Sołdan               - Rafał          Dąbrowski             305: 444
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz.J    Merklejn              308: 347
  14 Katarzyna      Sołdan               - Dawid          Pikul                 300: 481
  15 Rafał          Stachowski           - Paweł          Jackowski             319: 489
  16 Marek          Gutjar               - Alina          Białobrzewska         330: 381
  17 Urszula        Solarska             - Dariusz        Białobrzewski         340: 415
  18 Adam           Klimont              - Stanisław      Rydzik                391: 426
  19 Małgorzata     Puternicka           - Małgorzata     Jóźwiak               303: 417
  20 Dariusz        Nawrocki             - Krzysztof      Langiewicz            299: 454
  21 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Sienkiewicz           448: 400
  22 Czesław        Grajewski            - Eugeniusz      Wróblewski            314: 350
  23 Tomasz         Suchanek             - Michał         Garnowski             421: 295
  24 Katarzyna      Dębska               - Michał         Kolaj                 253: 379
  25 Kamil          Klinkosz             - Wojciech       Sołdan                269: 381
  26 Halina         Roszak               - Michał         Ozimiński             373: 389
  27 Lucyna         Śniadach             - Łukasz         Tuszyński             357: 330
  28 Tomasz         Lewiński             - Maciej         Kuczyński             291: 360
  29 Maria          Krzyżanowska         - Sławomir       Długosz               287: 370
  30 Anna           Biegańska            - Mariusz        Skrzypczyński         333: 440
  31 Joanna         Żłobicka             - Anna           Gorszka-Bilska        427: 276
  32 Alicja         Kosińska             - Adam           Janicki               216: 416
  33 Agata          Nawrocka             - Mirosław       Sztukiert             321: 305
  34 Arkadiusz      Miedziński           - Agnieszka      Kozak                 356: 305
  35 Filip          Dalecki              - Anna           Stefańska             271: 400
  36 Monika         Wrzałek              - Bartłomiej     Dalecki               249: 374
  37 Wojciech       Gołęcki              - Danuta         Langiewicz            330: 324
  38 Paulina        Naplocha             - Rafał          Skibicki              309: 375
  39 Ireneusz       Moralewicz           - Anna           Ciesielska            396: 240
  40 Sławomira      Zawistowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Patrycja       Śliwińska            - Marek          Roszak                349: 422
   2 Artur          Koszel               - Kamil          Górka                 319: 458
   3 Andrzej        Oleksiak             - Piotr          Rosół                 491: 253
   4 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              349: 426
   5 Miłosz         Wrzałek              - Joanna         Juszczak              324: 478
   6 Mariusz        Kubicki              - Jolanta        Chłopińska            241: 329
   7 Justyna        Fugiel               - Jan            Ziółkowski            397: 328
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Kamil          Nawrocki              345: 418
   9 Rafał          Dąbrowski            - Rafał          Lenartowski           398: 401
  10 Irena          Sołdan               - Paweł          Jackowski             476: 391
  11 Michał         Kolaj                - Dariusz        Białobrzewski         349: 345
  12 Alina          Białobrzewska        - Anita          Bruska                423: 270
  13 Krzysztof      Langiewicz           - Katarzyna      Sołdan                483: 402
  14 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Sołdan                503: 340
  15 Andrzej        Kowalski             - Tomasz         Zwoliński             468: 360
  16 Małgorzata     Jóźwiak              - Teresa         Zalewska              342: 382
  17 Tomasz         Suchanek             - Mateusz        Żbikowski             351: 385
  18 Lucyna         Śniadach             - Mariusz        Skrobosz              300: 450
  19 Michał         Ozimiński            - Rafał          Wesołowski            406: 366
  20 Filip          Warzecha             - Krzysztof      Sporczyk              385: 422
  21 Eugeniusz      Wróblewski           - Rafał          Stachowski            377: 372
  22 Maciej         Kuczyński            - Małgorzata     Puternicka            346: 371
  23 Mariusz        Skrzypczyński        - Czesław        Grajewski             436: 365
  24 Halina         Roszak               - Dariusz        Nawrocki              366: 333
  25 Anna           Stefańska            - Michał         Garnowski             351: 364
  26 Arkadiusz      Miedziński           - Adam           Klimont               280: 476
  27 Katarzyna      Dębska               - Tomasz         Sienkiewicz           325: 397
  28 Sławomir       Długosz              - Marek          Gutjar                295: 279
  29 Urszula        Solarska             - Agata          Nawrocka              338: 383
  30 Kamil          Klinkosz             - Joanna         Żłobicka              340: 356
  31 Adam           Janicki              - Łukasz         Tuszyński             224: 420
  32 Anna           Gorszka-Bilska       - Maria          Krzyżanowska          407: 306
  33 Bartłomiej     Dalecki              - Wojciech       Gołęcki               331: 362
  34 Mirosław       Sztukiert            - Alicja         Kosińska              324: 463
  35 Agnieszka      Kozak                - Ireneusz       Moralewicz            338: 401
  36 Sławomira      Zawistowska          - Rafał          Skibicki              291: 324
  37 Danuta         Langiewicz           - Anna           Biegańska             450: 324
  38 Tomasz         Lewiński             - Filip          Dalecki               324: 248
  39 Anna           Ciesielska           - Paulina        Naplocha              284: 290
  40 Monika         Wrzałek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Roszak               - Andrzej        Oleksiak              365: 449
   2 Patrycja       Śliwińska            - Kamil          Górka                 347: 382
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Joanna         Juszczak              437: 439
   4 Artur          Koszel               - Justyna        Fugiel                362: 378
   5 Kamil          Nawrocki             - Rafał          Lenartowski           335: 387
   6 Jolanta        Chłopińska           - Piotr          Rosół                 410: 272
   7 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               403: 343
   8 Krzysztof      Langiewicz           - Grzegorz       Koczkodon             387: 242
   9 Alina          Białobrzewska        - Michał         Kolaj                 414: 394
  10 Teresa         Zalewska             - Mariusz        Skrobosz              285: 456
  11 Jan            Ziółkowski           - Dawid          Pikul                 321: 356
  12 Mateusz        Żbikowski            - Rafał          Dąbrowski             384: 382
  13 Mariusz        Kubicki              - Irena          Sołdan                368: 374
  14 Andrzej        Kowalski             - Michał         Ozimiński             415: 347
  15 Eugeniusz      Wróblewski           - Krzysztof      Sporczyk              434: 364
  16 Paweł          Jackowski            - Michał         Garnowski             413: 345
  17 Dariusz        Białobrzewski        - Tomasz         Sienkiewicz           410: 339
  18 Anita          Bruska               - Tomasz         Zwoliński             332: 477
  19 Tomasz         Suchanek             - Małgorzata     Jóźwiak               374: 378
  20 Rafał          Wesołowski           - Lucyna         Śniadach              355: 373
  21 Joanna         Żłobicka             - Filip          Warzecha              317: 339
  22 Mariusz        Skrzypczyński        - Małgorzata     Puternicka            306: 333
  23 Katarzyna      Sołdan               - Agata          Nawrocka              394: 255
  24 Adam           Klimont              - Sławomir       Długosz               406: 346
  25 Wojciech       Sołdan               - Halina         Roszak                286: 408
  26 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Stachowski            411: 296
  27 Maciej         Kuczyński            - Rafał          Skibicki              332: 326
  28 Arkadiusz      Miedziński           - Urszula        Solarska              219: 350
  29 Marek          Gutjar               - Anna           Gorszka-Bilska        292: 337
  30 Alicja         Kosińska             - Czesław        Grajewski             337: 361
  31 Dariusz        Nawrocki             - Tomasz         Lewiński              335: 383
  32 Przemysław     Pawlic               - Anna           Stefańska             246: 433
  33 Ireneusz       Moralewicz           - Wojciech       Gołęcki               354: 297
  34 Adam           Janicki              - Maria          Krzyżanowska          358: 426
  35 Katarzyna      Dębska               - Kamil          Klinkosz              280: 403
  36 Monika         Wrzałek              - Danuta         Langiewicz            197: 442
  37 Bartłomiej     Dalecki              - Paulina        Naplocha              411: 241
  38 Filip          Dalecki              - Mirosław       Sztukiert             252: 404
  39 Sławomira      Zawistowska          - Anna           Biegańska             289: 398
  40 Agnieszka      Kozak                - Anna           Ciesielska            345: 289


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Kamil          Górka                 423: 344
   2 Marek          Roszak               - Jolanta        Chłopińska            385: 331
   3 Joanna         Juszczak             - Stanisław      Rydzik                424: 365
   4 Rafał          Lenartowski          - Justyna        Fugiel                335: 408
   5 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Langiewicz            430: 340
   6 Alina          Białobrzewska        - Eugeniusz      Wróblewski            297: 438
   7 Patrycja       Śliwińska            - Andrzej        Kowalski              404: 462
   8 Mariusz        Skrobosz             - Artur          Koszel                451: 311
   9 Kazimierz.J    Merklejn             - Kamil          Nawrocki              616: 358
  10 Paweł          Jackowski            - Mateusz        Żbikowski             367: 368
  11 Dawid          Pikul                - Piotr          Rosół                 451: 301
  12 Tomasz         Zwoliński            - Teresa         Zalewska              471: 291
  13 Rafał          Dąbrowski            - Dariusz        Białobrzewski         347: 346
  14 Jan            Ziółkowski           - Małgorzata     Jóźwiak               317: 423
  15 Filip          Warzecha             - Lucyna         Śniadach              310: 375
  16 Mariusz        Kubicki              - Adam           Klimont               354: 409
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Katarzyna      Sołdan                447: 424
  18 Małgorzata     Puternicka           - Halina         Roszak                303: 359
  19 Michał         Ozimiński            - Michał         Kolaj                 387: 398
  20 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Sporczyk              417: 325
  21 Łukasz         Tuszyński            - Anna           Stefańska             453: 343
  22 Joanna         Żłobicka             - Rafał          Wesołowski            276: 346
  23 Ireneusz       Moralewicz           - Mariusz        Skrzypczyński         305: 398
  24 Czesław        Grajewski            - Maciej         Kuczyński             355: 404
  25 Sławomir       Długosz              - Michał         Garnowski             346: 413
  26 Tomasz         Sienkiewicz          - Anna           Gorszka-Bilska        416: 331
  27 Wojciech       Sołdan               - Tomasz         Lewiński              327: 267
  28 Agata          Nawrocka             - Tomasz         Suchanek              372: 376
  29 Rafał          Stachowski           - Anita          Bruska                346: 368
  30 Urszula        Solarska             - Kamil          Klinkosz              302: 401
  31 Rafał          Skibicki             - Maria          Krzyżanowska          340: 318
  32 Danuta         Langiewicz           - Katarzyna      Dębska                368: 384
  33 Bartłomiej     Dalecki              - Alicja         Kosińska              318: 432
  34 Wojciech       Gołęcki              - Marek          Gutjar                368: 362
  35 Dariusz        Nawrocki             - Arkadiusz      Miedziński            325: 303
  36 Przemysław     Pawlic               - Mirosław       Sztukiert             372: 334
  37 Agnieszka      Kozak                - Adam           Janicki               287: 308
  38 Monika         Wrzałek              - Anna           Biegańska             247: 368
  39 Sławomira      Zawistowska          - Anna           Ciesielska            352: 244
  40 Paulina        Naplocha             - Filip          Dalecki               370: 266


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Juszczak             - Andrzej        Oleksiak              491: 249
   2 Justyna        Fugiel               - Marek          Roszak                338: 325
   3 Kamil          Górka                - Kazimierz.J    Merklejn              331: 527
   4 Mariusz        Skrobosz             - Eugeniusz      Wróblewski            405: 425
   5 Dawid          Pikul                - Mateusz        Żbikowski             405: 406
   6 Rafał          Lenartowski          - Andrzej        Kowalski              295: 417
   7 Jolanta        Chłopińska           - Irena          Sołdan                419: 338
   8 Artur          Koszel               - Tomasz         Zwoliński             396: 340
   9 Michał         Kolaj                - Stanisław      Rydzik                599: 430
  10 Miłosz         Wrzałek              - Patrycja       Śliwińska             346: 410
  11 Halina         Roszak               - Krzysztof      Langiewicz            505: 334
  12 Rafał          Dąbrowski            - Alina          Białobrzewska         427: 307
  13 Małgorzata     Jóźwiak              - Grzegorz       Koczkodon             316: 382
  14 Piotr          Rosół                - Adam           Klimont               393: 367
  15 Lucyna         Śniadach             - Kamil          Nawrocki              300: 525
  16 Tomasz         Suchanek             - Paweł          Jackowski             416: 456
  17 Wojciech       Sołdan               - Łukasz         Tuszyński             414: 379
  18 Dariusz        Białobrzewski        - Mariusz        Kubicki               405: 290
  19 Anita          Bruska               - Katarzyna      Sołdan                376: 420
  20 Teresa         Zalewska             - Rafał          Wesołowski            357: 327
  21 Mariusz        Skrzypczyński        - Jan            Ziółkowski            314: 344
  22 Maciej         Kuczyński            - Kamil          Klinkosz              403: 200
  23 Małgorzata     Puternicka           - Filip          Warzecha              371: 418
  24 Michał         Garnowski            - Michał         Ozimiński             390: 365
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Sienkiewicz           413: 366
  26 Anna           Stefańska            - Katarzyna      Dębska                339: 289
  27 Czesław        Grajewski            - Sławomir       Długosz               351: 419
  28 Anna           Gorszka-Bilska       - Urszula        Solarska              353: 393
  29 Rafał          Skibicki             - Joanna         Żłobicka              442: 300
  30 Dariusz        Nawrocki             - Agata          Nawrocka              460: 225
  31 Wojciech       Gołęcki              - Alicja         Kosińska              341: 343
  32 Tomasz         Lewiński             - Ireneusz       Moralewicz            294: 319
  33 Przemysław     Pawlic               - Anna           Biegańska             422: 294
  34 Adam           Janicki              - Rafał          Stachowski            338: 407
  35 Arkadiusz      Miedziński           - Danuta         Langiewicz            320: 322
  36 Maria          Krzyżanowska         - Agnieszka      Kozak                 342: 311
  37 Bartłomiej     Dalecki              - Sławomira      Zawistowska           378: 305
  38 Monika         Wrzałek              - Marek          Gutjar                150: 497
  39 Mirosław       Sztukiert            - Paulina        Naplocha              397: 222
  40 Anna           Ciesielska           - Filip          Dalecki               232: 274


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Juszczak             - Andrzej        Oleksiak              412: 314
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Justyna        Fugiel                339: 385
   3 Marek          Roszak               - Kamil          Górka                 348: 380
   4 Andrzej        Kowalski             - Eugeniusz      Wróblewski            515: 326
   5 Mateusz        Żbikowski            - Jolanta        Chłopińska            276: 321
   6 Patrycja       Śliwińska            - Mariusz        Skrobosz              385: 540
   7 Michał         Kolaj                - Dawid          Pikul                 276: 445
   8 Kamil          Nawrocki             - Irena          Sołdan                298: 471
   9 Halina         Roszak               - Artur          Koszel                389: 338
  10 Rafał          Lenartowski          - Rafał          Dąbrowski             351: 371
  11 Piotr          Rosół                - Grzegorz       Koczkodon             382: 486
  12 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             385: 392
  13 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Białobrzewski         405: 364
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Alina          Białobrzewska         401: 336
  15 Katarzyna      Sołdan               - Małgorzata     Jóźwiak               439: 310
  16 Adam           Klimont              - Filip          Warzecha              300: 334
  17 Maciej         Kuczyński            - Miłosz         Wrzałek               388: 378
  18 Michał         Garnowski            - Wojciech       Sołdan                260: 374
  19 Teresa         Zalewska             - Jan            Ziółkowski            340: 369
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Lucyna         Śniadach              376: 373
  21 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Wesołowski            364: 362
  22 Tomasz         Sienkiewicz          - Mariusz        Skrzypczyński         388: 285
  23 Anita          Bruska               - Tomasz         Suchanek              416: 261
  24 Urszula        Solarska             - Dariusz        Nawrocki              363: 453
  25 Anna           Stefańska            - Mariusz        Kubicki               442: 279
  26 Małgorzata     Puternicka           - Rafał          Skibicki              466: 313
  27 Alicja         Kosińska             - Sławomir       Długosz               437: 409
  28 Przemysław     Pawlic               - Ireneusz       Moralewicz            470: 367
  29 Kamil          Klinkosz             - Michał         Ozimiński             330: 374
  30 Rafał          Stachowski           - Danuta         Langiewicz            438: 326
  31 Maria          Krzyżanowska         - Marek          Gutjar                307: 332
  32 Czesław        Grajewski            - Bartłomiej     Dalecki               384: 293
  33 Mirosław       Sztukiert            - Joanna         Żłobicka              415: 292
  34 Anna           Biegańska            - Adam           Janicki               410: 302
  35 Anna           Gorszka-Bilska       - Katarzyna      Dębska                365: 254
  36 Tomasz         Lewiński             - Wojciech       Gołęcki               334: 337
  37 Agata          Nawrocka             - Arkadiusz      Miedziński            270: 358
  38 Agnieszka      Kozak                - Sławomira      Zawistowska           389: 238
  39 Filip          Dalecki              - Paulina        Naplocha              290: 304
  40 Monika         Wrzałek              - Anna           Ciesielska            273: 335
Lista rankingowa na dzień 19-05-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.26  29252  200
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.81  28142  193
   3 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             145.36  28199  194
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.84  28049  195
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.23  12461   87
   6 Kamil Górka                    Kraków               141.25  28108  199
   7 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
   8 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.79  27876  198
   9 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.49   6884   49
  10 Justyna Fugiel                 Kraków               140.38  27936  199
  11 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.52  22603  162
  12 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.27  14623  105
  13 Paweł Jackowski                Warszawa             139.23  26453  190
  14 Andrzej Kowalski               Gdańsk               139.18  27280  196
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               139.09  27817  200
  16 Sławomir Kucia                 Kraków               138.82   9162   66
  17 Radosław Konca                 Warszawa             138.61  17603  127
  18 Dawid Pikul                    Poznań               138.15  26663  193
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            137.99  10349   75
  20 Sławomir Kordjalik             Warszawa             137.98  21663  157
  21 Stanisław Rydzik               Warszawa             137.16  26060  190
  22 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             136.82   5199   38
  23 Miłosz Wrzałek                 Reda                 136.33  26857  197
  24 Szymon Fidziński               Warszawa             136.14  11436   84
  25 Michał Trumpus                 Wrocław              136.10  27220  200
  26 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26434  195
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              134.95  25910  192
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.86  21173  157
  29 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.83   7820   58
  30 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.22  24160  180
  31 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.18  10198   76
  32 Filip Sosin                    Warszawa             133.62  26591  199
  33 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.70   8360   63
  34 Dariusz Kosz                   Nysa                 132.17  12160   92
  35 Andrzej Szepczyński            Kraków               132.00   4620   35
  36 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.83  14238  108
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.57  19473  148
  38 Robert Kamiński                Warszawa             131.57  22236  169
  39 Bartosz Morawski               Gliwice              131.23  17191  131
  40 Filip Warzecha                 Gdynia               131.21  25192  192
  41 Michał Makowski                Warszawa             131.16   9050   69
  42 Dariusz Dzierża                Kraków               130.95   7202   55
  43 Mariusz Margalski              Pieczyska            130.65  17246  132
  44 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     130.58  11622   89
  45 Łukasz Bryła                   Mielec               129.80  24922  192
  46 Lucyna Korga                   Zabrze               129.72   4670   36
  47 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.65  25930  200
  48 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              129.57   6867   53
  49 Kuba Koisar                    Warszawa             129.43  24850  192
  50 Leszek Stecuła                 Bytom                129.00   7224   56
  51 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              128.88  25132  195
  52 Michał Waszkiewicz             Warszawa             128.51  19276  150
  53 Przemysław Herdzina            Kraków               128.44  23120  180
  54 Artur Irzyk                    Strzyżów             127.64  25527  200
  55 Wojciech Sołdan                Rumia                127.39  25223  198
  56 Joanna Juszczak                Warszawa             127.34  12734  100
  57 Marek Roszak                   Poznań               127.31  24826  195
  58 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            127.02  20958  165
  59 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             127.02  24260  191
  60 Artur Koszel                   Warszawa             126.91  24366  192
  61 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.90  14974  118
  62 Piotr Rosół                    Warszawa             126.84  22578  178
  63 Marcin Kozyra                  Warszawa             126.66  10513   83
  64 Maciej Michalak                Łódź                 126.57  20504  162
  65 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  66 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       126.23  20450  162
  67 Maciej Perzyński               Piła                 125.59  15448  123
  68 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.34  12534  100
  69 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.33   8397   67
  70 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.21  25042  200
  71 Paweł Janaś                    Głogów               124.93  21738  174
  72 Rafał Lenartowski              Gdynia               124.62  17572  141
  73 Mateusz Zalega                 Łódź                 124.61   4486   36
  74 Irena Sołdan                   Rumia                124.58  24543  197
  75 Jarosław Michalak              Łódź                 124.24  13418  108
  76 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.15  14774  119
  77 Rafał Matczak                  Milanówek            123.84  17090  138
  78 Joanna Zadrożna                Szczecin             123.83   9535   77
  79 Krzysztof Obremski             Legnica              123.52  21986  178
  80 Kamil Klinkosz                 Rumia                123.32   9989   81
  81 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.14  22166  180
  82 Łukasz Miłosz                  Warszawa             123.10   5047   41
  83 Radosław Sowiński              Warszawa             123.08  15508  126
  84 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 123.07   5169   42
  85 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.87  11058   90
  86 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            122.85  23832  194
  87 Jakub Zaryński                 Świnoujście          122.84  18794  153
  88 Filip Klar                     Mielec               122.66   5397   44
  89 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.52  10292   84
  90 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.36  12481  102
  91 Michał Musielak                Bydgoszcz            122.26   5624   46
  92 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  122.25   5868   48
  93 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.20  23095  189
  94 Marek Róziecki                 Rybnik               122.16   8307   68
  95 Grzegorz Wilk                  Kraków               122.12   5129   42
  96 Tomasz Suchanek                Wrocław              122.07  18555  152
  97 Jakub Szymczak                 Łódź                 122.03  14888  122
  98 Joanna Stępień                 Katowice             121.86   8774   72
  99 Łukasz Bobowski                Suchedniów           121.71  16187  133
 100 Ewa Ciszewska                  Katowice             121.67  21901  180
 101 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.67  23847  196
 102 Iwona Kucia                    Kraków               121.61   6567   54
 103 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.44  19674  162
 104 Bogusław Szyszka               Oława                121.18   4726   39
 105 Katarzyna Sołdan               Rumia                121.10  23977  198
 106 Tomasz Ciejka                  Kraków               121.09  15499  128
 107 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             120.96  10040   83
 108 Damian Krężel                  Mielec               120.90   5803   48
 109 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.87  24053  199
 110 Marek Reda                     Wołomin              120.44  23485  195
 111 Rafał Dąbrowski                Ostróda              120.41  15172  126
 112 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.38  14446  120
 113 Wojciech Morawski              Gliwice              120.17  10575   88
 114 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.08  21374  178
 115 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
 116 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.04  23768  198
 117 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 118 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.76  23712  198
 119 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            119.66  16753  140
 120 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.57  23196  194
 121 Michał Wolański                Białystok            119.56   4304   36
 122 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  119.53   3825   32
 123 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.43  23766  199
 124 Bartosz Orłowski               Bytom                119.34  13605  114
 125 Małgorzata Sulejewska          Kraków               119.01  12615  106
 126 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             118.95  22005  185
 127 Marta Dobrzańska               Kraków               118.68   8782   74
 128 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.59   9606   81
 129 Jakub Nalepa                   Gliwice              118.55  16123  136
 130 Marek Dudkiewicz               Milanówek            118.37  22372  189
 131 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.30  21531  182
 132 Teresa Fortuna                 Lubin                118.29   6033   51
 133 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 134 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            118.20  22694  192
 135 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 136 Marcin Skowron                 Zabrze               118.17  17608  149
 137 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             118.10   5905   50
 138 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.01  18292  155
 139 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.72  18836  160
 140 Andrzej Rakoczy                Kraków               117.68   9885   84
 141 Daniel Janus                   Wąchock              117.24  16883  144
 142 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 143 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.14   6911   59
 144 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.13  22137  189
 145 Anna Niedzielko                Szczecin             116.83  15422  132
 146 Dominik Piasecki               Słupsk               116.68   7001   60
 147 Mariusz Makuch                 Zator                116.49   7921   68
 148 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.30  14188  122
 149 Jacek Pietruszka               Kraków               116.20   8715   75
 150 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.09   7546   65
 151 Andrzej Gostomski              Łódź                 116.09   5224   45
 152 Krzysztof Jaworski             Warszawa             115.98   5799   50
 153 Jolanta Kosmowska              Warszawa             115.93  20751  179
 154 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              115.92  22373  193
 155 Agnieszka Krupka               Krosno               115.85  21085  182
 156 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.84  22125  191
 157 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.82   8339   72
 158 Michał Sosin                   Warszawa             115.69   4859   42
 159 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.65  22436  194
 160 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.62   5550   48
 161 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             115.62  22778  197
 162 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 163 Jan Kozłowski                  Kraków               115.57  21033  182
 164 Marek Rogalski                 Warszawa             115.55  22763  197
 165 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         115.53  19640  170
 166 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            115.51   6584   57
 167 Kazimierz Merklejn             Szczecin             115.41   7271   63
 168 Beata Piotrowska               Łódź                 115.25  22358  194
 169 Robert Zabłocki                Łódź                 115.19   8524   74
 170 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.15   5527   48
 171 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.12  15196  132
 172 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.05   9549   83
 173 Magdalena Kublik               Warszawa             114.92  19076  166
 174 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.82   6889   60
 175 Halina Roszak                  Poznań               114.73  22717  198
 176 Michał Szorc                   Białystok            114.68   6422   56
 177 Łukasz Święcki                 Białystok            114.41  11670  102
 178 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 179 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.34  21953  192
 180 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.15  21803  191
 181 Robert Soszka                  Warszawa             113.78  13540  119
 182 Adam Klimont                   Wałcz                113.77  16042  141
 183 Paweł Opyc                     Warszawa             113.55   9652   85
 184 Stanisław Gasik                Warszawa             113.39  10092   89
 185 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.30  14616  129
 186 Bogusław Książek               Szczecin             113.03  14468  128
 187 Jerzy Luter                    Bytom                112.68  22310  198
 188 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.48   5399   48
 189 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.46   6073   54
 190 Sylwester Gryz                 Zabrze               112.33  14378  128
 191 Michał Lipka                   Mielec               112.11   8408   75
 192 Sławomir Buk                   Gliwice              112.10   8071   72
 193 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.97   6830   61
 194 Bogdan Kozłowski               Białystok            111.95   9628   86
 195 Jolanta Chłopińska             Wałcz                111.80  18224  163
 196 Joanna Duda                    Zabrze               111.71   4692   42
 197 Jerzy Matyasik                 Kraków               111.60  21316  191
 198 Lucyna Śniadach                Rumia                111.58  17072  153
 199 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             111.22   7674   69
 200 Dorota Maciejuk                Warszawa             111.20  10675   96
 201 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.15  22231  200
 202 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.12   6223   56
 203 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 204 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.69  14390  130
 205 Magdalena Merklejn             Szczecin             110.63   8629   78
 206 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.34   9931   90
 207 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.17  17737  161
 208 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 110.14  14208  129
 209 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             110.12  19822  180
 210 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.08   6605   60
 211 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.97  13197  120
 212 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 213 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 214 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               109.91  10441   95
 215 Michał Ozimiński               Łódź                 109.82  21305  194
 216 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               109.69   9872   90
 217 Anita Bruska                   Gdynia               109.67   8554   78
 218 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               109.52  12157  111
 219 Robert Głowacki                Łódź                 109.40   6564   60
 220 Jarosław Żuliński              Szczecin             109.37   4703   43
 221 Małgorzata Sameryt             Warszawa             109.29  18798  172
 222 Teresa Zalewska                Racibórz             109.14  16589  152
 223 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.06  15269  140
 224 Dorota Zielińska               Piaseczno            108.89   7187   66
 225 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.83   5224   48
 226 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.61  14554  134
 227 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       108.59  12162  112
 228 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 229 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 230 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 231 Jan Lisiewski                  Piasutno             107.60   8823   82
 232 Katarzyna Klimała              Kraków               107.17  17362  162
 233 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.02  13698  128
 234 Alicja Kosińska                Szczecin             106.89   3741   35
 235 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            106.82  10362   97
 236 Marianna Kozłowska             Białystok            106.74   8326   78
 237 Anna Stefańska                 Łódź                 106.72  20918  196
 238 Grzegorz Kwiecień              Kraków               106.63   9597   90
 239 Iza Kraj                       Warszawa             106.61   8529   80
 240 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.56   3836   36
 241 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 242 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 106.52   5113   48
 243 Rafał Skibicki                 Lębork               106.51  21302  200
 244 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  106.44  17031  160
 245 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.37  14254  134
 246 Sławomir Zabawa                Jasło                106.36   7020   66
 247 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 248 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 249 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.18   7645   72
 250 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.87   6564   62
 251 Michał Jaworek                 Zabrze               105.60   4752   45
 252 Monika Laskowska               Wrocław              105.43   4639   44
 253 Henryk Ryś                     Warszawa             105.41   4849   46
 254 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             104.86  20657  197
 255 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 256 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      104.13   3228   31
 257 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.88  12362  119
 258 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 259 Jan Ziółkowski                 Rumia                103.61   5595   54
 260 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.53   9628   93
 261 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.44  20378  197
 262 Patrycja Śliwińska             Szczecin             103.28  19520  189
 263 Weronika Rudnicka              Ustka                103.23  16826  163
 264 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.12   7012   68
 265 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.05   6080   59
 266 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 267 Marta Kleinrok                 Lublin               102.86   4320   42
 268 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 269 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.70  19718  192
 270 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.58  17234  168
 271 Marek Kocikowski               Ostróda              102.48   4919   48
 272 Maciej Pilc                    Poznań               102.40   4096   40
 273 Anna Lisiewska                 Piasutno             102.40   4915   48
 274 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            102.37   5528   54
 275 Sylwester Wójcik               Lublin               102.13  15728  154
 276 Anna Arana                     Warszawa             102.08  15312  150
 277 Magdalena Ochot                Katowice             102.02   4285   42
 278 Grzegorz Bajer                 Łódź                 101.71   9561   94
 279 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.19   7286   72
 280 Grażyna Wesołowska             Łódź                 101.18  18618  184
 281 Michał Kolaj                   Ostróda              101.17  14164  140
 282 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.16  10521  104
 283 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 284 Jacek Nowak                    Szczecin             100.38   4517   45
 285 Jacek Gasik                    Warszawa             100.06   3302   33
 286 Paweł Michalski                Ksawerów              99.99   8399   84
 287 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 288 Elżbieta Święcka               Białystok             99.76   5088   51
 289 Maciej Kuczyński               Gdynia                99.60   5279   53
 290 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.40   9741   98
 291 Maria Krzyżanowska             Władysławowo          99.31   4767   48
 292 Barbara Łukaszewicz            Wrocław               99.25   3176   32
 293 Adam Janicki                   Łódź                  99.20  18948  191
 294 Andrzej Puchalski              Łódź                  99.14   4957   50
 295 Paweł Jachowicz                Żyrardów              99.12   4262   43
 296 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.88   3164   32
 297 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.43   8071   82
 298 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      98.41   4330   44
 299 Wojciech Wróbel                Zator                 98.26   7075   72
 300 Tomasz  Jedynak                Majków                98.19   5793   59
 301 Piotr Domański                 Łódź                  97.89   4503   46
 302 Przemysław Pawlic              Wrocław               97.64  15427  158
 303 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.36  10125  104
 304 Katarzyna Majewska             Lublin                97.20  12441  128
 305 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 306 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 307 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.82   4260   44
 308 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.72   7834   81
 309 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 310 Monika Rubinstein              Warszawa              96.51   8879   92
 311 Joanna Brychcy                 Katowice              96.47  19197  199
 312 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 313 Rafał Stachowski               Police                96.29   4333   45
 314 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.04   9028   94
 315 Urszula Solarska               Łódź                  95.81  18779  196
 316 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.66   3061   32
 317 Krzysztof Sojka                Łódź                  95.22   5713   60
 318 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.04   6653   70
 319 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  94.99  12728  134
 320 Agnieszka Goniowska            Wrocław               94.98   4179   44
 321 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 322 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 323 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.75   3032   32
 324 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.72   8335   88
 325 Sławomir Długosz               Ostróda               94.61   6339   67
 326 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.58   5864   62
 327 Kacper Jachowicz               Żyrardów              93.98   4323   46
 328 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.86  15017  160
 329 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.83   5536   59
 330 Małgorzata Sikora              Kraków                93.22   4568   49
 331 Urszula Behnke                 Iława                 93.04   4280   46
 332 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             92.27   7843   85
 333 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              92.23   8301   90
 334 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 335 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.18   5254   57
 336 Radosław Pastusiak             Sulęcin               91.91   9834  107
 337 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.79   4314   47
 338 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 339 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          91.37   4934   54
 340 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 341 Wojciech Obremski              Legnica               90.87   9632  106
 342 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 343 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           90.51   4797   53
 344 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.35   4427   49
 345 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 346 Jacek Cichecki                 Józefów               89.12   3654   41
 347 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 348 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 349 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 350 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 351 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.89   4084   47
 352 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.44   6742   78
 353 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             85.82   6866   80
 354 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 355 Piotr Marusa                   Szczytno              85.74   3344   39
 356 Jerzy Ciesielski               Łódź                  85.71   2657   31
 357 Alicja Bielecka                Poznań                85.70   4799   56
 358 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 359 Adam Kędzior                   Lublin                84.70   2795   33
 360 Filip Dalecki                  Rumia                 84.28   5478   65
 361 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           83.90   2517   30
 362 Sandra Sekuła                  Szczecin              83.28   3914   47
 363 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.53   4209   51
 364 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 365 Monika Wrzałek                 Rumia                 81.36   4312   53
 366 Paweł Golubiński               Gdynia                81.09   5514   68
 367 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 368 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 369 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.80   3591   45
 370 Anna Lenartowska               Gdynia                79.15   2691   34
 371 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  79.07  11386  144
 372 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 373 Ewa Jóźwiak                    Iława                 74.81  10100  135
 374 Monika Pieczora                Łódź                  74.80   3366   45
 375 Agata Pastusiak                Sulęcin               74.25   4826   65
 376 Paulina Naplocha               Racibórz              70.53   7406  105
 377 Jacek Jabłonowski              Iława                 65.12   3386   52




Poczekalnia na dzień 19-05-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Biegańska                 Białystok            108.86   3157   29
   2 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.28   2241   29
   3 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   4 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   5 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   6 Marcin Bożek                   Będzin               138.63   3743   27
   7 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.44   2847   27
   8 Dominik Wester                 Warszawa             104.00   2808   27
   9 Renata Rosół                   Warszawa              98.26   2653   27
  10 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  11 Beata Sekuła                   Szczecin              79.62   2070   26
  12 Grzegorz Gardynik              Warszawa             126.32   3158   25
  13 Beata Lerska                   Warszawa              94.16   2354   25
  14 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  15 Mirosław Konsik                Gdańsk               123.58   2966   24
  16 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  17 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  18 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              121.83   2924   24
  19 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  20 Michał Jaszczak                Gliwice              120.58   2894   24
  21 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  22 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  23 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  24 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  25 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.17   2644   24
  26 Maria Jarosz                   Lublin               107.79   2587   24
  27 Sławomir Szymański             Szczecin             106.79   2563   24
  28 Czesław Grajewski              Choroszcz            105.71   2537   24
  29 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  30 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             103.67   2488   24
  31 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.83   2468   24
  32 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            102.33   2456   24
  33 Dorota Ziembowicz              Gliwice              101.46   2435   24
  34 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  35 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  36 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  37 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  38 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  39 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  40 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  41 Grzegorz Borowski              Piliki                93.71   2249   24
  42 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  43 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.71   2225   24
  44 Janusz Sojka                   Łódź                  91.83   2204   24
  45 Leszek Kilian                  Jaworzno              91.79   2203   24
  46 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.00   2184   24
  47 Dorota Patera                  Legnica               89.83   2156   24
  48 Agnieszka Kozak                Gdynia                85.83   2060   24
  49 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       80.50   1932   24
  50 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  51 Jacek Dec                      Pszczew              100.13   2303   23
  52 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  53 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  54 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  55 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  56 Bartosz Milczarek              Łódź                  90.00   2070   23
  57 Joanna Żłobicka                Wrocław               88.26   2030   23
  58 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  59 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  60 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  61 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  62 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  63 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  64 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       79.26   1823   23
  65 Katarzyna Borowska             Piliki                76.00   1748   23
  66 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  67 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.73   2766   22
  68 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  69 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  70 Wacław Sarek                   Jaworzno              66.55   1464   22
  71 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  72 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  73 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  74 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       93.30   1866   20
  75 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  76 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  77 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  78 Michał Gawroński               Częstochowa          107.26   2038   19
  79 Michał Alabrudziński           Włocławek            104.53   1986   19
  80 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  81 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  82 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  83 Tomasz Łapka                   Warszawa             113.33   2040   18
  84 Maksymilian Kardas             Warszawa             106.17   1911   18
  85 Joanna Kubińska                Warszawa             100.00   1800   18
  86 Monika Lewandowska             Warszawa              96.78   1742   18
  87 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  88 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  89 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  90 Edward Smołka                  Zabrze                74.17   1335   18
  91 Agnieszka Biegańska            Białystok             96.29   1637   17
  92 Ryszard Korpalski              Wrocław               97.56   1561   16
  93 Renata Polończyk               Bielsko Biała         97.44   1559   16
  94 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  95 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       132.27   1984   15
  96 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  97 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
  98 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  99 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
 100 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 101 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 102 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            118.85   1545   13
 103 Andrzej Szymański              Łódź                  67.23    874   13
 104 Marek Salamon                  Bytom                138.00   1656   12
 105 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 106 Paweł Kowalski                 Kutno                120.83   1450   12
 107 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 108 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 109 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 110 Sławomir Nosek                 Mielec               116.92   1403   12
 111 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 112 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 113 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 114 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 115 Michał Garnowski               Pasłęk               112.83   1354   12
 116 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 117 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 118 Piotr Chabowski                Piła                 111.67   1340   12
 119 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 120 Katarzyna Stępień              Katowice             109.08   1309   12
 121 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 122 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 123 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 124 Beata Wolf                     Gdańsk               107.17   1286   12
 125 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 126 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 127 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 128 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 129 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 130 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 131 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 132 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 133 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 134 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 135 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 136 Jarosław Olek                  Warszawa             103.00   1236   12
 137 Łukasz Baranowski              Reda                 102.83   1234   12
 138 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 139 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 140 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 141 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 142 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 143 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 144 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 145 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 146 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 147 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 148 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 149 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 150 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 151 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     98.00   1176   12
 152 Maciej Lelowicz                Kraków                98.00   1176   12
 153 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 154 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 155 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 156 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 157 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 158 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 159 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 160 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 95.50   1146   12
 161 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 162 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 163 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 164 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 165 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 166 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 167 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 168 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 169 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 170 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 171 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 172 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 173 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 174 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 175 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 176 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 177 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 178 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 179 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 180 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 181 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 182 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 183 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 184 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 185 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 186 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 187 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 188 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 189 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 190 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 191 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 192 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 193 Michał Korzeniowski            Kraków                80.08    961   12
 194 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 195 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 196 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 197 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 198 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 199 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 200 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 201 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 202 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 203 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 204 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       76.92    923   12
 205 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 206 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 207 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 208 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 209 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 210 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 211 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 212 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 213 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 214 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 215 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 216 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 217 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 218 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 219 Justyna Szymendera             Ostrów Wielkopolski  103.64   1140   11
 220 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      102.00   1122   11
 221 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 222 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 223 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 224 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  90.91   1000   11
 225 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 226 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 227 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 228 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 229 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 230 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 231 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 232 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 233 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 234 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 235 Barbara Szymańska              Gdańsk                80.91    890   11
 236 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 237 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 238 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 239 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 240 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 241 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 242 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 243 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 244 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 245 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 246 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 247 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 248 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 249 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 250 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 251 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 252 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 253 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 254 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 255 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 256 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 257 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 258 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 259 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 260 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 261 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 262 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 263 Andrzej Lożyński               Piastów              101.30   1013   10
 264 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 265 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 266 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 267 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 268 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 269 Jerzy Augustyniak              Łódź                  78.00    702    9
 270 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 271 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 272 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 273 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 274 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 275 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 276 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 277 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 278 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 279 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 280 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 281 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 282 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 283 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 284 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 285 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 286 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 287 Krzysztof Zawadzki             Sampława              75.62    605    8
 288 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 289 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 290 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 291 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 292 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 293 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 294 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 295 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 296 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 297 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.00    686    7
 298 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 299 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 300 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 301 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 302 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 303 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 304 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 305 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 306 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 307 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 308 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 309 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 310 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 311 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 312 Mirosław Dejna                 Sampława              50.00    350    7
 313 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 314 Rafał Marks                    Warszawa             123.17    739    6
 315 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 316 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 317 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 318 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 319 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 320 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 321 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 322 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 323 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 324 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 325 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 326 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 327 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 328 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 329 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 330 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 331 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 332 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 333 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 334 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 335 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 336 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 337 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 338 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 339 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              78.80    394    5
 340 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 341 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 342 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 343 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 344 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 345 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 346 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 347 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 348 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 349 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 350 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 351 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 352 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 353 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 354 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 355 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 356 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 357 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 358 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 359 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 360 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 361 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 362 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 363 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 364 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 365 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 366 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 367 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 368 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 369 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 370 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 371 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 372 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 373 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 374 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 375 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 376 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 377 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 378 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 379 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 380 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 381 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 382 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 383 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 384 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 385 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 386 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 387 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 388 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 389 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 390 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 391 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 392 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 393 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 394 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 395 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie