Inowrocław 3
kwietnia
Inowrocław 3- 4 kwietnia VIII Mistrzostwa Ziemi KujawskiejGrand Prix 2004
Rumia17
kwietnia
Rumia 17-18 kwietnia III Mistrzostwa Wybrzeża
Warszawa 1
maja
Warszawa 1- 3 maja I Liga scrabblowa
III Mistrzostwa Wybrzeża17 - 18 kwietnia 2004 — III Mistrzostwa WybrzeżaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

III Mistrzostwa WybrzeżaRumia, 17 - 18 kwietnia 2004

Konkurs Relacja z turnieju


1 Mariusz Skrobosz Warszawa 12.0 5143
2 Kazimierz.J Merklejn Szczecin 9.0 4812
3 Dawid Pikul Poznań 9.0 4745
4 Krzysztof Mówka Toruń 8.0 4960
5 Karol Wyrębkiewicz Łódź 8.0 4938
6 Filip Sosin Warszawa 8.0 4826
7 Marcin Kozyra Warszawa 8.0 4788
8 Rafał Matczak Pruszków 8.0 4771
9 Tomasz Zwoliński Warszawa 8.0 4668
10 Joanna Juszczak Warszawa 8.0 4596
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Wybrzeża
I Otwarte Mistrzostwa Wybrzeża




Wyniki turnieju III Mistrzostwa Wybrzeża

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               146.20     12.0     5143     2046     1081
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               140.70      9.0     4812     1681      714
  3 Dawid           Pikul                Poznań                 128.47      9.0     4745     1726      494
  4 Krzysztof       Mówka                Toruń                  133.51      8.0     4960     1545      659
  5 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   135.21      8.0     4938     1594      635
  6 Filip           Sosin                Warszawa               111.22      8.0     4826     1505      266
  7 Marcin          Kozyra               Warszawa               125.28      8.0     4788     1562      655
  8 Rafał           Matczak              Pruszków               117.67      8.0     4771     1667      492
  9 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               140.25      8.0     4668     1550      308
 10 Joanna          Juszczak             Warszawa               116.57      8.0     4596     1569       24
 11 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 112.12      8.0     4379     1554      316
 12 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              101.88      7.5     4434     1519      205
 13 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               115.99      7.0     4981     1433      886
 14 Miłosz          Wrzałek              Reda                   109.37      7.0     4839     1425      732
 15 Filip           Warzecha             Gdynia                 123.00      7.0     4741     1597      343
 16 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               141.38      7.0     4686     1569      202
 17 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                110.79      7.0     4641     1534      158
 18 Bogusław        Puchalski            Włocławek              114.94      7.0     4581     1484      214
 19 Mariusz         Skrzypczyński        Reda                   100.00      7.0     4108     1381     -170
 20 Jan             Ziółkowski           Rumia                  105.69      6.5     4410     1420      -88
 21 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                128.87      6.0     4835     1287      169
 22 Irena           Sołdan               Rumia                  113.70      6.0     4656     1429      416
 23 Paweł           Jackowski            Warszawa               124.61      6.0     4652     1304      338
 24 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 105.61      6.0     4605     1467      -47
 25 Beata           Piotrowska           Łódź                   109.91      6.0     4455     1359      255
 26 Konrad          Patkowski            Gdańsk                 100.00      6.0     4449     1269      218
 27 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              108.63      6.0     4444     1386      421
 28 Marcela         Wołowiec             Gdynia                 100.00      6.0     4347     1387      -65
 29 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              109.62      6.0     4333     1371      289
 30 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  100.00      6.0     4212     1268      357
 31 Wojciech        Sołdan               Rumia                  100.00      6.0     4122     1333     -460
 32 Anita           Bruska               Gdynia                 100.00      6.0     4082     1266       -8
 33 Mirosław        Sztukiert            Gdańsk                 100.00      6.0     4016     1309     -126
 34 Bartosz         Boniecki             Elbląg                 100.00      6.0     3995     1250      216
 35 Jan             Lisiewski            Piasutno               100.00      6.0     3850     1321     -610
 36 Mariusz         Katzig               Gdańsk                 100.00      6.0     3822     1115      280
 37 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 102.51      5.0     4392     1277     -232
 38 Paweł           Opyc                 Warszawa               109.45      5.0     4342     1196     -126
 39 Joanna          Ostrowska            Warszawa               101.13      5.0     4316     1167      205
 40 Jarosław        Sobczak              Warszawa               109.85      5.0     4283     1226      -74
 41 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               106.27      5.0     4278     1300     -275
 42 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.56      5.0     4144     1184     -128
 43 Lucyna          Śniadach             Rumia                  105.57      5.0     4113     1204      108
 44 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      5.0     3899     1135     -484
 45 Piotr           Marusa               Szczytno               100.00      5.0     3465     1166     -564
 46 Kamil           Klinkosz             Rumia                  114.00      4.0     4256     1039        4
 47 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 105.43      4.0     4221     1118      256
 48 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              100.00      4.0     3803     1082     -410
 49 Michał          Niewiadomski         Gdynia                 100.00      4.0     3311     1033     -356
 50 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      4.0     3302     1030     -672
 51 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             114.11      3.0     2946      778      170
 52 Monika          Wrzałek              Rumia                  100.00      3.0     2340      919    -1649
 53 Natalia         Baranowska           Rumia                  100.00      2.0     2457      849    -1342
 54 Adam            Kotwica              Gdańsk                 100.00      2.0     2341      617     -655
 55 Agnieszka       Kubicka              Rumia                  100.00      2.0     2096      829    -1527
 56 Paulina         Koczara              Elbląg                 100.00      2.0     1773      778    -1756
 57 Andrzej         Lożyński             Piastów                119.15      2.0     1746      454      -30
 58 Andrzej         Szmidtke             Bolszewo               123.02      1.0      977      305     -232
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Wybrzeża



	Mariusz Skrobosz 146.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jan            Ziółkowski            105.69 +  445: 357  156
    2     7 Marcela        Wołowiec              100.00 +  523: 374  150
    3     1 Kazimierz.J    Merklejn              140.70 +  421: 383  191
    4     1 Krzysztof      Jaworski              106.27 +  405: 285  156
    5     1 Grzegorz       Koczkodon             110.79 +  473: 371  161
    6     1 Rafał          Matczak               117.67 +  404: 365  168
    7     1 Andrzej        Tyczyno               108.63 +  308: 299  159
    8     1 Dawid          Pikul                 128.47 +  416: 376  178
    9     1 Mateusz        Żbikowski             141.38 +  400: 283  191
   10     1 Filip          Warzecha              123.00 +  403: 386  173
   11     1 Dawid          Pikul                 128.47 +  496: 339  178
   12     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 +  449: 244  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2046  / 12 170.50




	Mateusz Żbikowski 141.38 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Grzegorz       Pukniel               105.61 -  379: 406   56
    2    17 Lucyna         Śniadach              105.57 +  438: 411  156
    3    13 Eugeniusz      Wróblewski            114.11 +  394: 377  164
    4     5 Paweł          Jackowski             124.61 +  427: 333  175
    5     8 Filip          Warzecha              123.00 +  387: 339  173
    6     3 Grzegorz       Koczkodon             110.79 +  515: 269  161
    7     2 Rafał          Matczak               117.67 +  368: 294  168
    8     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 +  348: 264  185
    9     1 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  283: 400   96
   10     2 Dawid          Pikul                 128.47 -  350: 449   78
   11     5 Joanna         Juszczak              116.57 -  358: 458   67
   12     7 Tomasz         Zwoliński             140.25 -  439: 484   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Kazimierz.J Merklejn 140.70 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Lucyna         Śniadach              105.57 +  419: 294  156
    2    11 Wojciech       Sołdan                100.00 +  448: 255  150
    3     1 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  383: 421   96
    4    10 Alina          Białobrzewska         102.51 -  377: 379   53
    5    14 Dariusz        Białobrzewski         112.12 +  452: 382  162
    6     8 Bogusław       Puchalski             114.94 +  445: 351  165
    7     5 Irena          Sołdan                113.70 -  350: 411   64
    8     6 Marcin         Kozyra                125.28 +  391: 364  175
    9     6 Andrzej        Tyczyno               108.63 +  367: 318  159
   10     8 Kamil          Nawrocki              109.62 +  361: 295  160
   11     4 Filip          Warzecha              123.00 +  380: 312  173
   12     2 Rafał          Matczak               117.67 +  439: 316  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 12 140.08




	Tomasz Zwoliński 140.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.43 +  356: 341  155
    2    12 Paweł          Opyc                  109.45 +  565: 293  159
    3     6 Grzegorz       Pukniel               105.61 -  363: 446   56
    4     7 Dariusz        Nawrocki              101.88 -  382: 392   52
    5    11 Konrad         Patkowski             100.00 +  344: 299  150
    6    11 Filip          Warzecha              123.00 -  343: 410   73
    7    13 Jan            Ziółkowski            105.69 +  337: 295  156
    8    13 Mirosław       Sztukiert             100.00 +  399: 328  150
    9     7 Krzysztof      Mówka                 133.51 -  326: 429   84
   10     7 Irena          Sołdan                113.70 +  386: 385  164
   11     9 Beata          Piotrowska            109.91 +  383: 303  160
   12     7 Mateusz        Żbikowski             141.38 +  484: 439  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Karol Wyrębkiewicz 135.21 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Wojciech       Gołęcki               103.56 +  385: 367  154
    2     4 Irena          Sołdan                113.70 -  421: 435   64
    3    15 Dariusz        Białobrzewski         112.12 -  380: 406   62
    4    15 Jarosław       Sobczak               109.85 +  454: 347  160
    5    13 Adam           Kotwica               100.00 +  557: 297  150
    6     7 Jan            Ziółkowski            105.69 +  484: 296  156
    7     4 Grzegorz       Koczkodon             110.79 +  434: 392  161
    8     2 Mateusz        Żbikowski             141.38 -  264: 348   91
    9     3 Rafał          Matczak               117.67 +  370: 341  168
   10     3 Andrzej        Szmidtke              123.02 +  523: 290  173
   11     2 Miłosz         Wrzałek               109.37 +  422: 335  159
   12     1 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  244: 449   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Krzysztof Mówka 133.51 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Alina          Białobrzewska         102.51 +  411: 390  153
    2    13 Jan            Lisiewski             100.00 +  460: 222  150
    3     7 Filip          Warzecha              123.00 -  362: 381   73
    4    12 Dariusz        Białobrzewski         112.12 +  511: 284  162
    5     3 Bogusław       Puchalski             114.94 +  510: 313  165
    6     2 Andrzej        Tyczyno               108.63 -  234: 413   59
    7     6 Kamil          Nawrocki              109.62 -  362: 437   60
    8     8 Marcela        Wołowiec              100.00 +  413: 338  150
    9     7 Tomasz         Zwoliński             140.25 +  429: 326  190
   10     5 Grzegorz       Pukniel               105.61 +  432: 405  156
   11     3 Rafał          Matczak               117.67 -  348: 414   68
   12     5 Miłosz         Wrzałek               109.37 +  488: 378  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Andrzej Oleksiak 128.87 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Nawrocki              101.88 +  451: 428  152
    2     5 Mariusz        Skrzypczyński         100.00 +  509: 249  150
    3     2 Grzegorz       Koczkodon             110.79 -  329: 468   61
    4     6 Bogusław       Puchalski             114.94 -  375: 392   65
    5    12 Beata          Piotrowska            109.91 +  382: 376  160
    6     9 Krzysztof      Jaworski              106.27 -  385: 404   56
    7    11 Marcela        Wołowiec              100.00 -  366: 383   50
    8    16 Jarosław       Sobczak               109.85 +  426: 413  160
    9    11 Irena          Sołdan                113.70 -  271: 501   64
   10    16 Alina          Białobrzewska         102.51 +  442: 374  153
   11    11 Michał         Waszkiewicz           115.99 -  350: 407   66
   12    14 Jan            Lisiewski             100.00 +  549: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Dawid Pikul 128.47 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Joanna         Ostrowska             101.13 +  309: 294  151
    2    14 Krzysztof      Jaworski              106.27 -  364: 387   56
    3    17 Kamil          Nawrocki              109.62 +  434: 299  160
    4    11 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.43 +  414: 329  155
    5     6 Irena          Sołdan                113.70 +  368: 332  164
    6     5 Marcin         Kozyra                125.28 +  402: 362  175
    7     3 Grzegorz       Pukniel               105.61 +  390: 367  156
    8     1 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  376: 416   96
    9     2 Miłosz         Wrzałek               109.37 +  372: 368  159
   10     2 Mateusz        Żbikowski             141.38 +  449: 350  191
   11     1 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  339: 496   96
   12     3 Joanna         Juszczak              116.57 +  528: 251  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 12 143.83




	Marcin Kozyra 125.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Natalia        Baranowska            100.00 +  548: 175  150
    2     2 Jarosław       Sobczak               109.85 +  389: 306  160
    3     3 Joanna         Juszczak              116.57 +  409: 361  167
    4     2 Grzegorz       Pukniel               105.61 -  373: 446   56
    5     4 Dariusz        Nawrocki              101.88 +  364: 359  152
    6     5 Dawid          Pikul                 128.47 -  362: 402   78
    7     9 Wojciech       Sołdan                100.00 +  371: 262  150
    8     6 Kazimierz.J    Merklejn              140.70 -  364: 391   91
    9     8 Kamil          Nawrocki              109.62 +  348: 319  160
   10    10 Beata          Piotrowska            109.91 -  377: 397   60
   11     8 Bogusław       Puchalski             114.94 +  439: 293  165
   12     6 Filip          Warzecha              123.00 +  444: 422  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Paweł Jackowski 124.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bartosz        Boniecki              100.00 -  355: 369   50
    2    22 Piotr          Marusa                100.00 +  411: 291  150
    3    16 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  574: 318  150
    4     5 Mateusz        Żbikowski             141.38 -  333: 427   91
    5    10 Marcela        Wołowiec              100.00 -  324: 364   50
    6    15 Dariusz        Nawrocki              101.88 +  421: 305  152
    7    12 Beata          Piotrowska            109.91 +  429: 292  160
    8     9 Krzysztof      Jaworski              106.27 +  325: 309  156
    9     9 Dariusz        Białobrzewski         112.12 -  333: 367   62
   10    15 Michał         Waszkiewicz           115.99 -  378: 486   66
   11    12 Grzegorz       Pukniel               105.61 +  421: 386  156
   12    10 Grzegorz       Koczkodon             110.79 -  348: 400   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Andrzej Szmidtke 123.02 Bolszewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10     3 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 -  290: 523   85
   11    13 Grzegorz       Koczkodon             110.79 -  297: 377   61
   12    16 Paweł          Opyc                  109.45 +  390: 309  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     305  /  3 101.67




	Filip Warzecha 123.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anita          Bruska                100.00 +  449: 282  150
    2     6 Beata          Piotrowska            109.91 +  328: 321  160
    3     7 Krzysztof      Mówka                 133.51 +  381: 362  184
    4     3 Rafał          Matczak               117.67 -  302: 456   68
    5     8 Mateusz        Żbikowski             141.38 -  339: 387   91
    6    11 Tomasz         Zwoliński             140.25 +  410: 343  190
    7     8 Filip          Sosin                 111.22 +  442: 391  161
    8     7 Irena          Sołdan                113.70 +  400: 364  164
    9     4 Joanna         Juszczak              116.57 +  570: 265  167
   10     1 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  386: 403   96
   11     4 Kazimierz.J    Merklejn              140.70 -  312: 380   91
   12     6 Marcin         Kozyra                125.28 -  422: 444   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Andrzej Lożyński 119.15 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    23 Mirosław       Sztukiert             100.00 -  302: 352   50
    5    25 Michał         Niewiadomski          100.00 +  375: 305  150
    6    16 Bartosz        Boniecki              100.00 -  335: 381   50
    7    21 Mariusz        Katzig                100.00 +  415: 325  150
    9    23 Wojciech       Gołęcki               103.56 -  319: 413   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     454  /  5  90.80




	Rafał Matczak 117.67 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  390: 356  150
    2     3 Filip          Sosin                 111.22 +  540: 344  161
    3     4 Bogusław       Puchalski             114.94 +  398: 361  165
    4     3 Filip          Warzecha              123.00 +  456: 302  173
    5     2 Grzegorz       Pukniel               105.61 +  461: 314  156
    6     1 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  365: 404   96
    7     2 Mateusz        Żbikowski             141.38 -  294: 368   91
    8     3 Andrzej        Tyczyno               108.63 +  375: 319  159
    9     3 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 -  341: 370   85
   10     9 Krzysztof      Jaworski              106.27 +  421: 354  156
   11     3 Krzysztof      Mówka                 133.51 +  414: 348  184
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              140.70 -  316: 439   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 12 138.92




	Joanna Juszczak 116.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mariusz        Katzig                100.00 +  442: 278  150
    2     8 Bartosz        Boniecki              100.00 +  414: 344  150
    3     3 Marcin         Kozyra                125.28 -  361: 409   75
    4    14 Jan            Lisiewski             100.00 +  448: 360  150
    5     5 Krzysztof      Jaworski              106.27 +  432: 314  156
    6     4 Grzegorz       Pukniel               105.61 -  336: 428   56
    7    10 Michał         Waszkiewicz           115.99 +  412: 322  166
    8     5 Kamil          Nawrocki              109.62 +  378: 293  160
    9     4 Filip          Warzecha              123.00 -  265: 570   73
   10    11 Eugeniusz      Wróblewski            114.11 +  399: 368  164
   11     5 Mateusz        Żbikowski             141.38 +  458: 358  191
   12     3 Dawid          Pikul                 128.47 -  251: 528   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 12 130.75




	Michał Waszkiewicz 115.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paulina        Koczara               100.00 +  648:  12  150
    2     1 Grzegorz       Pukniel               105.61 -  366: 386   56
    3     8 Wojciech       Gołęcki               103.56 +  442: 381  154
    4     4 Grzegorz       Koczkodon             110.79 -  393: 408   61
    5     9 Filip          Sosin                 111.22 +  455: 452  161
    6     6 Kamil          Nawrocki              109.62 -  327: 389   60
    7    10 Joanna         Juszczak              116.57 -  322: 412   67
    8    15 Jan            Ziółkowski            105.69 -  329: 364   56
    9    19 Mariusz        Katzig                100.00 +  389: 278  150
   10    15 Paweł          Jackowski             124.61 +  486: 378  175
   11    11 Andrzej        Oleksiak              128.87 +  407: 350  179
   12     9 Irena          Sołdan                113.70 +  417: 285  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Bogusław Puchalski 114.94 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Adam           Kotwica               100.00 +  361: 296  150
    2    10 Kamil          Klinkosz              114.00 +  470: 277  164
    3     4 Rafał          Matczak               117.67 -  361: 398   68
    4     6 Andrzej        Oleksiak              128.87 +  392: 375  179
    5     3 Krzysztof      Mówka                 133.51 -  313: 510   84
    6     8 Kazimierz.J    Merklejn              140.70 -  351: 445   91
    7    18 Mirosław       Sztukiert             100.00 -  310: 345   50
    8    20 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  441: 267  150
    9    13 Alina          Białobrzewska         102.51 +  438: 353  153
   10     4 Filip          Sosin                 111.22 +  401: 352  161
   11     8 Marcin         Kozyra                125.28 -  293: 439   75
   12    11 Andrzej        Tyczyno               108.63 +  450: 310  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Eugeniusz Wróblewski 114.11 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  367: 207  150
    2     9 Grzegorz       Koczkodon             110.79 -  333: 418   61
    3    13 Mateusz        Żbikowski             141.38 -  377: 394   91
    8    17 Paweł          Opyc                  109.45 +  413: 350  159
    9    15 Marcela        Wołowiec              100.00 +  413: 259  150
   10    11 Joanna         Juszczak              116.57 -  368: 399   67
   11    16 Mariusz        Skrzypczyński         100.00 -  302: 354   50
   12    19 Marcela        Wołowiec              100.00 -  373: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     778  /  8  97.25




	Kamil Klinkosz 114.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Monika         Wrzałek               100.00 +  440: 178  150
    2    10 Bogusław       Puchalski             114.94 -  277: 470   65
    3     9 Andrzej        Tyczyno               108.63 -  313: 386   59
    4    24 Jerzy          Krzyżewski            100.00 -  321: 383   50
    5    26 Natalia        Baranowska            100.00 +  425: 155  150
    6    20 Mariusz        Skrzypczyński         100.00 +  488: 325  150
    7    15 Joanna         Ostrowska             101.13 -  333: 373   51
    8    18 Anita          Bruska                100.00 -  327: 358   50
    9    21 Monika         Rubinstein            100.00 -  357: 445   50
   10    22 Jarosław       Sobczak               109.85 +  332: 288  160
   11    20 Alina          Białobrzewska         102.51 -  298: 488   53
   12    22 Joanna         Ostrowska             101.13 -  345: 403   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1039  / 12  86.58




	Irena Sołdan 113.70 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Agnieszka      Kubicka               100.00 +  487: 126  150
    2     4 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 +  435: 421  185
    3     5 Krzysztof      Jaworski              106.27 -  307: 448   56
    4    13 Wojciech       Sołdan                100.00 +  417: 330  150
    5     6 Dawid          Pikul                 128.47 -  332: 368   78
    6    13 Mirosław       Sztukiert             100.00 +  406: 310  150
    7     5 Kazimierz.J    Merklejn              140.70 +  411: 350  191
    8     7 Filip          Warzecha              123.00 -  364: 400   73
    9    11 Andrzej        Oleksiak              128.87 +  501: 271  179
   10     7 Tomasz         Zwoliński             140.25 -  385: 386   90
   11     7 Filip          Sosin                 111.22 -  326: 413   61
   12     9 Michał         Waszkiewicz           115.99 -  285: 417   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Dariusz Białobrzewski 112.12 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jan            Lisiewski             100.00 -  310: 318   50
    2    28 Paulina        Koczara               100.00 +  380: 135  150
    3    15 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 +  406: 380  185
    4    12 Krzysztof      Mówka                 133.51 -  284: 511   84
    5    14 Kazimierz.J    Merklejn              140.70 -  382: 452   91
    6    22 Lucyna         Śniadach              105.57 +  388: 320  156
    7    16 Bartosz        Boniecki              100.00 +  335: 303  150
    8    12 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.43 +  426: 262  155
    9     9 Paweł          Jackowski             124.61 +  367: 333  175
   10    13 Mirosław       Sztukiert             100.00 +  337: 311  150
   11     6 Dariusz        Nawrocki              101.88 -  334: 356   52
   12     8 Jan            Ziółkowski            105.69 +  430: 382  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Filip Sosin 111.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Marusa                100.00 +  537: 268  150
    2     3 Rafał          Matczak               117.67 -  344: 540   68
    3    10 Bartosz        Boniecki              100.00 +  379: 378  150
    4     9 Beata          Piotrowska            109.91 +  331: 324  160
    5     9 Michał         Waszkiewicz           115.99 -  452: 455   66
    6    10 Marcela        Wołowiec              100.00 +  410: 402  150
    7     8 Filip          Warzecha              123.00 -  391: 442   73
    8    10 Joanna         Ostrowska             101.13 +  473: 371  151
    9     5 Grzegorz       Pukniel               105.61 +  405: 352  156
   10     4 Bogusław       Puchalski             114.94 -  352: 401   65
   11     7 Irena          Sołdan                113.70 +  413: 326  164
   12     4 Dariusz        Nawrocki              101.88 +  339: 301  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Grzegorz Koczkodon 110.79 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agata          Nawrocka              100.00 +  442: 240  150
    2     9 Eugeniusz      Wróblewski            114.11 +  418: 333  164
    3     2 Andrzej        Oleksiak              128.87 +  468: 329  179
    4     4 Michał         Waszkiewicz           115.99 +  408: 393  166
    5     1 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  371: 473   96
    6     3 Mateusz        Żbikowski             141.38 -  269: 515   91
    7     4 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 -  392: 434   85
    8    11 Alina          Białobrzewska         102.51 +  402: 335  153
    9    10 Dariusz        Nawrocki              101.88 -  359: 388   52
   10    14 Wojciech       Sołdan                100.00 -  335: 398   50
   11    13 Andrzej        Szmidtke              123.02 +  377: 297  173
   12    10 Paweł          Jackowski             124.61 +  400: 348  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Beata Piotrowska 109.91 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Michał         Niewiadomski          100.00 +  371: 278  150
    2     6 Filip          Warzecha              123.00 -  321: 328   73
    3    14 Jan            Ziółkowski            105.69 +  426: 304  156
    4     9 Filip          Sosin                 111.22 -  324: 331   61
    5    12 Andrzej        Oleksiak              128.87 -  376: 382   79
    6    18 Adam           Kotwica               100.00 +  382: 352  150
    7    12 Paweł          Jackowski             124.61 -  292: 429   75
    8    22 Jan            Lisiewski             100.00 +  447: 296  150
    9    16 Anita          Bruska                100.00 -  333: 437   50
   10    10 Marcin         Kozyra                125.28 +  397: 377  175
   11     9 Tomasz         Zwoliński             140.25 -  303: 383   90
   12    12 Wojciech       Sołdan                100.00 +  483: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Jarosław Sobczak 109.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Konrad         Patkowski             100.00 +  395: 375  150
    2     2 Marcin         Kozyra                125.28 -  306: 389   75
    3    12 Dariusz        Nawrocki              101.88 -  323: 342   52
    4    15 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 -  347: 454   85
    5    23 Piotr          Marusa                100.00 +  450: 226  150
    6    17 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  373: 334  150
    7    14 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.43 -  255: 454   55
    8    16 Andrzej        Oleksiak              128.87 -  413: 426   79
    9    22 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  372: 349  150
   10    22 Kamil          Klinkosz              114.00 -  288: 332   64
   11    23 Lucyna         Śniadach              105.57 +  433: 295  156
   12    18 Kamil          Nawrocki              109.62 -  328: 381   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Kamil Nawrocki 109.62 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcela        Wołowiec              100.00 -  334: 371   50
    2    26 Natalia        Baranowska            100.00 +  427: 209  150
    3    17 Dawid          Pikul                 128.47 -  299: 434   78
    4    22 Piotr          Marusa                100.00 +  488: 236  150
    5    18 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  363: 351  150
    6     6 Michał         Waszkiewicz           115.99 +  389: 327  166
    7     6 Krzysztof      Mówka                 133.51 +  437: 362  184
    8     5 Joanna         Juszczak              116.57 -  293: 378   67
    9     8 Marcin         Kozyra                125.28 -  319: 348   75
   10     8 Kazimierz.J    Merklejn              140.70 -  295: 361   91
   11    15 Bartosz        Boniecki              100.00 -  308: 339   50
   12    18 Jarosław       Sobczak               109.85 +  381: 328  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Paweł Opyc 109.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Monika         Rubinstein            100.00 +  415: 350  150
    2    12 Tomasz         Zwoliński             140.25 -  293: 565   90
    3    11 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.43 -  297: 368   55
    4    16 Jan            Ziółkowski            105.69 -  388: 444   56
    5    22 Anita          Bruska                100.00 +  371: 341  150
    6    21 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  485: 251  150
    7    17 Alina          Białobrzewska         102.51 -  390: 395   53
    8    17 Eugeniusz      Wróblewski            114.11 -  350: 413   64
    9    20 Jan            Lisiewski             100.00 -  288: 413   50
   10    23 Agata          Nawrocka              100.00 +  408: 270  150
   11    19 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.43 +  348: 268  155
   12    16 Andrzej        Szmidtke              123.02 -  309: 390   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Miłosz Wrzałek 109.37 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mariusz        Skrzypczyński         100.00 -  312: 385   50
    2    27 Agnieszka      Kubicka               100.00 +  439: 134  150
    3    19 Wojciech       Sołdan                100.00 -  353: 418   50
    4    17 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  376: 350  150
    5    20 Wojciech       Gołęcki               103.56 +  524: 278  154
    6    12 Alina          Białobrzewska         102.51 +  467: 359  153
    7     7 Krzysztof      Jaworski              106.27 +  403: 322  156
    8     4 Grzegorz       Pukniel               105.61 +  423: 331  156
    9     2 Dawid          Pikul                 128.47 -  368: 372   78
   10     6 Andrzej        Tyczyno               108.63 +  461: 248  159
   11     2 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 -  335: 422   85
   12     5 Krzysztof      Mówka                 133.51 -  378: 488   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Andrzej Tyczyno 108.63 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Wojciech       Sołdan                100.00 -  350: 359   50
    2    23 Agata          Nawrocka              100.00 +  532: 222  150
    3     9 Kamil          Klinkosz              114.00 +  386: 313  164
    4     8 Konrad         Patkowski             100.00 +  378: 328  150
    5     7 Alina          Białobrzewska         102.51 +  434: 295  153
    6     2 Krzysztof      Mówka                 133.51 +  413: 234  184
    7     1 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  299: 308   96
    8     3 Rafał          Matczak               117.67 -  319: 375   68
    9     6 Kazimierz.J    Merklejn              140.70 -  318: 367   91
   10     6 Miłosz         Wrzałek               109.37 -  248: 461   59
   11    14 Krzysztof      Jaworski              106.27 +  457: 311  156
   12    11 Bogusław       Puchalski             114.94 -  310: 450   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Krzysztof Jaworski 106.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Mirosław       Sztukiert             100.00 +  407: 301  150
    2    14 Dawid          Pikul                 128.47 +  387: 364  178
    3     5 Irena          Sołdan                113.70 +  448: 307  164
    4     1 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  285: 405   96
    5     5 Joanna         Juszczak              116.57 -  314: 432   67
    6     9 Andrzej        Oleksiak              128.87 +  404: 385  179
    7     7 Miłosz         Wrzałek               109.37 -  322: 403   59
    8     9 Paweł          Jackowski             124.61 -  309: 325   75
    9    12 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.43 +  432: 276  155
   10     9 Rafał          Matczak               117.67 -  354: 421   68
   11    14 Andrzej        Tyczyno               108.63 -  311: 457   59
   12    17 Konrad         Patkowski             100.00 -  305: 477   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1300  / 12 108.33




	Jan Ziółkowski 105.69 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  357: 445   96
    2    20 Mariusz        Katzig                100.00 +  454: 263  150
    3    14 Beata          Piotrowska            109.91 -  304: 426   60
    4    16 Paweł          Opyc                  109.45 +  444: 388  159
    5    17 Jan            Lisiewski             100.00 +  341: 271  150
    6     7 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 -  296: 484   85
    7    13 Tomasz         Zwoliński             140.25 -  295: 337   90
    8    15 Michał         Waszkiewicz           115.99 +  364: 329  166
    9    14 Bartosz        Boniecki              100.00 +  331: 326  150
   10    12 Dariusz        Nawrocki              101.88 =  384: 384  102
   11    10 Wojciech       Sołdan                100.00 +  458: 415  150
   12     8 Dariusz        Białobrzewski         112.12 -  382: 430   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Grzegorz Pukniel 105.61 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             141.38 +  406: 379  191
    2     1 Michał         Waszkiewicz           115.99 +  386: 366  166
    3     6 Tomasz         Zwoliński             140.25 +  446: 363  190
    4     2 Marcin         Kozyra                125.28 +  446: 373  175
    5     2 Rafał          Matczak               117.67 -  314: 461   68
    6     4 Joanna         Juszczak              116.57 +  428: 336  167
    7     3 Dawid          Pikul                 128.47 -  367: 390   78
    8     4 Miłosz         Wrzałek               109.37 -  331: 423   59
    9     5 Filip          Sosin                 111.22 -  352: 405   61
   10     5 Krzysztof      Mówka                 133.51 -  405: 432   84
   11    12 Paweł          Jackowski             124.61 -  386: 421   75
   12    15 Alina          Białobrzewska         102.51 +  338: 303  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Lucyna Śniadach 105.57 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              140.70 -  294: 419   91
    2    17 Mateusz        Żbikowski             141.38 -  411: 438   91
    3    22 Mariusz        Katzig                100.00 +  360: 279  150
    4    21 Mariusz        Skrzypczyński         100.00 -  330: 389   50
    5    21 Monika         Rubinstein            100.00 -  321: 338   50
    6    22 Dariusz        Białobrzewski         112.12 -  320: 388   62
    7    24 Anita          Bruska                100.00 -  299: 329   50
    8    27 Agnieszka      Kubicka               100.00 +  420: 185  150
    9    24 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  338: 319  150
   10    24 Piotr          Marusa                100.00 +  382: 259  150
   11    23 Jarosław       Sobczak               109.85 -  295: 433   60
   12    24 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  343: 229  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Janina Jabłczyńska-Zając 105.43 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             140.25 -  341: 356   90
    2    25 Monika         Wrzałek               100.00 +  528: 106  150
    3    11 Paweł          Opyc                  109.45 +  368: 297  159
    4    11 Dawid          Pikul                 128.47 -  329: 414   78
    5    16 Mariusz        Skrzypczyński         100.00 +  401: 274  150
    6    14 Wojciech       Sołdan                100.00 -  336: 358   50
    7    14 Jarosław       Sobczak               109.85 +  454: 255  160
    8    12 Dariusz        Białobrzewski         112.12 -  262: 426   62
    9    12 Krzysztof      Jaworski              106.27 -  276: 432   56
   10    18 Monika         Rubinstein            100.00 -  340: 341   50
   11    19 Paweł          Opyc                  109.45 -  268: 348   59
   12    23 Wojciech       Gołęcki               103.56 -  318: 358   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 12  93.17




	Wojciech Gołęcki 103.56 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 -  367: 385   85
    2    19 Anita          Bruska                100.00 +  351: 326  150
    3     8 Michał         Waszkiewicz           115.99 -  381: 442   66
    4    18 Adam           Kotwica               100.00 -  325: 382   50
    5    20 Miłosz         Wrzałek               109.37 -  278: 524   59
    6    24 Piotr          Marusa                100.00 +  480: 198  150
    7    20 Jerzy          Krzyżewski            100.00 -  295: 387   50
    8    23 Michał         Niewiadomski          100.00 +  366: 258  150
    9    23 Andrzej        Lożyński              119.15 +  413: 319  169
   10    20 Jan            Lisiewski             100.00 -  277: 316   50
   11    22 Marcela        Wołowiec              100.00 -  253: 417   50
   12    23 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.43 +  358: 318  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 12  98.67




	Alina Białobrzewska 102.51 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Mówka                 133.51 -  390: 411   84
    2    16 Adam           Kotwica               100.00 +  367: 314  150
    3    18 Mariusz        Skrzypczyński         100.00 +  354: 313  150
    4    10 Kazimierz.J    Merklejn              140.70 +  379: 377  191
    5     7 Andrzej        Tyczyno               108.63 -  295: 434   59
    6    12 Miłosz         Wrzałek               109.37 -  359: 467   59
    7    17 Paweł          Opyc                  109.45 +  395: 390  159
    8    11 Grzegorz       Koczkodon             110.79 -  335: 402   61
    9    13 Bogusław       Puchalski             114.94 -  353: 438   65
   10    16 Andrzej        Oleksiak              128.87 -  374: 442   79
   11    20 Kamil          Klinkosz              114.00 +  488: 298  164
   12    15 Grzegorz       Pukniel               105.61 -  303: 338   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Dariusz Nawrocki 101.88 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Oleksiak              128.87 -  428: 451   79
    2    15 Mirosław       Sztukiert             100.00 +  405: 262  150
    3    12 Jarosław       Sobczak               109.85 +  342: 323  160
    4     7 Tomasz         Zwoliński             140.25 +  392: 382  190
    5     4 Marcin         Kozyra                125.28 -  359: 364   75
    6    15 Paweł          Jackowski             124.61 -  305: 421   75
    7    19 Konrad         Patkowski             100.00 +  378: 361  150
    8    14 Wojciech       Sołdan                100.00 +  396: 249  150
    9    10 Grzegorz       Koczkodon             110.79 +  388: 359  161
   10    12 Jan            Ziółkowski            105.69 =  384: 384  106
   11     6 Dariusz        Białobrzewski         112.12 +  356: 334  162
   12     4 Filip          Sosin                 111.22 -  301: 339   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Joanna Ostrowska 101.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Pikul                 128.47 -  294: 309   78
    2    18 Konrad         Patkowski             100.00 -  336: 375   50
    3    24 Agata          Nawrocka              100.00 +  398: 270  150
    4    25 Mariusz        Katzig                100.00 +  456: 316  150
    5    19 Mirosław       Sztukiert             100.00 -  311: 381   50
    6    19 Monika         Rubinstein            100.00 +  396: 209  150
    7    15 Kamil          Klinkosz              114.00 +  373: 333  164
    8    10 Filip          Sosin                 111.22 -  371: 473   61
    9    17 Wojciech       Sołdan                100.00 -  353: 378   50
   10    19 Mariusz        Skrzypczyński         100.00 -  294: 333   50
   11    21 Konrad         Patkowski             100.00 -  331: 389   50
   12    22 Kamil          Klinkosz              114.00 +  403: 345  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Natalia Baranowska 100.00 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marcin         Kozyra                125.28 -  175: 548   75
    2    26 Kamil          Nawrocki              109.62 -  209: 427   60
    3    25 Adam           Kotwica               100.00 -  216: 385   50
    4    28 Paulina        Koczara               100.00 +  257: 128  150
    5    26 Kamil          Klinkosz              114.00 -  155: 425   64
    6    26 Mariusz        Katzig                100.00 -  144: 352   50
    7    28 Agnieszka      Kubicka               100.00 +  185: 140  150
    8    26 Agata          Nawrocka              100.00 -  223: 314   50
    9    27 Piotr          Marusa                100.00 -  188: 332   50
   10    28 Michał         Niewiadomski          100.00 -  216: 254   50
   11    27 Monika         Wrzałek               100.00 -  257: 260   50
   12    27 Agnieszka      Kubicka               100.00 -  232: 234   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     849  / 12  70.75




	Bartosz Boniecki 100.00 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             124.61 +  369: 355  175
    2     8 Joanna         Juszczak              116.57 -  344: 414   67
    3    10 Filip          Sosin                 111.22 -  378: 379   61
    4    19 Anita          Bruska                100.00 +  502: 286  150
    5    15 Wojciech       Sołdan                100.00 -  282: 397   50
    6    16 Andrzej        Lożyński              119.15 +  381: 335  169
    7    16 Dariusz        Białobrzewski         112.12 -  303: 335   62
    8    19 Mariusz        Skrzypczyński         100.00 +  426: 306  150
    9    14 Jan            Ziółkowski            105.69 -  326: 331   56
   10    17 Marcela        Wołowiec              100.00 +  345: 333  150
   11    15 Kamil          Nawrocki              109.62 +  339: 308  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 11 113.64




	Anita Bruska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Filip          Warzecha              123.00 -  282: 449   73
    2    19 Wojciech       Gołęcki               103.56 -  326: 351   54
    3    26 Monika         Wrzałek               100.00 +  383: 167  150
    4    19 Bartosz        Boniecki              100.00 -  286: 502   50
    5    22 Paweł          Opyc                  109.45 -  341: 371   59
    6    25 Agata          Nawrocka              100.00 +  362: 284  150
    7    24 Lucyna         Śniadach              105.57 +  329: 299  156
    8    18 Kamil          Klinkosz              114.00 +  358: 327  164
    9    16 Beata          Piotrowska            109.91 +  437: 333  160
   10    21 Konrad         Patkowski             100.00 +  362: 333  150
   11    18 Jan            Lisiewski             100.00 -  316: 334   50
   12    21 Mariusz        Katzig                100.00 -  300: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Małgorzata Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Matczak               117.67 -  356: 390   68
    2    21 Michał         Niewiadomski          100.00 +  329: 255  150
    3    16 Paweł          Jackowski             124.61 -  318: 574   75
    4    17 Miłosz         Wrzałek               109.37 -  350: 376   59
    5    24 Agata          Nawrocka              100.00 +  325: 245  150
    6    17 Jarosław       Sobczak               109.85 -  334: 373   60
    7    23 Monika         Rubinstein            100.00 -  339: 340   50
    8    24 Piotr          Marusa                100.00 +  386: 249  150
    9    24 Lucyna         Śniadach              105.57 -  319: 338   56
   10    25 Monika         Wrzałek               100.00 +  396: 159  150
   11    24 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  339: 295  150
   12    20 Monika         Rubinstein            100.00 +  421: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Mariusz Katzig 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Juszczak              116.57 -  278: 442   67
    2    20 Jan            Ziółkowski            105.69 -  263: 454   56
    3    22 Lucyna         Śniadach              105.57 -  279: 360   56
    4    25 Joanna         Ostrowska             101.13 -  316: 456   51
    5    27 Monika         Wrzałek               100.00 +  347: 189  150
    6    26 Natalia        Baranowska            100.00 +  352: 144  150
    7    21 Andrzej        Lożyński              119.15 -  325: 415   69
    8    25 Adam           Kotwica               100.00 +  400:   0    0
    9    19 Michał         Waszkiewicz           115.99 -  278: 389   66
   10    27 Agnieszka      Kubicka               100.00 +  293: 116  150
   11    25 Michał         Niewiadomski          100.00 +  351: 277  150
   12    21 Anita          Bruska                100.00 +  340: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  / 11 101.36




	Paulina Koczara 100.00 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Waszkiewicz           115.99 -   12: 648   66
    2    28 Dariusz        Białobrzewski         112.12 -  135: 380   62
    3    28 Piotr          Marusa                100.00 -  118: 350   50
    4    28 Natalia        Baranowska            100.00 -  128: 257   50
    5    28 Agnieszka      Kubicka               100.00 +  236: 168  150
    6    27 Michał         Niewiadomski          100.00 -  211: 346   50
    7    27 Agata          Nawrocka              100.00 -  141: 309   50
    8    28 Monika         Wrzałek               100.00 -  178: 270   50
    9    28 Agnieszka      Kubicka               100.00 +  228: 217  150
   10    26 Jerzy          Krzyżewski            100.00 -  223: 417   50
   11    28 Agnieszka      Kubicka               100.00 -  163: 167   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     778  / 11  70.73




	Adam Kotwica 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bogusław       Puchalski             114.94 -  296: 361   65
    2    16 Alina          Białobrzewska         102.51 -  314: 367   53
    3    25 Natalia        Baranowska            100.00 +  385: 216  150
    4    18 Wojciech       Gołęcki               103.56 +  382: 325  154
    5    13 Karol          Wyrębkiewicz          135.21 -  297: 557   85
    6    18 Beata          Piotrowska            109.91 -  352: 382   60
    7    22 Jan            Lisiewski             100.00 -  315: 388   50
    8    25 Mariusz        Katzig                100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     617  /  7  88.14




	Jerzy Krzyżewski 100.00 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Eugeniusz      Wróblewski            114.11 -  207: 367   64
    2    24 Monika         Rubinstein            100.00 +  373: 291  150
    3    20 Konrad         Patkowski             100.00 -  294: 373   50
    4    24 Kamil          Klinkosz              114.00 +  383: 321  164
    5    18 Kamil          Nawrocki              109.62 -  351: 363   60
    6    21 Paweł          Opyc                  109.45 -  251: 485   59
    7    20 Wojciech       Gołęcki               103.56 +  387: 295  154
    8    20 Bogusław       Puchalski             114.94 -  267: 441   65
    9    22 Jarosław       Sobczak               109.85 -  349: 372   60
   10    26 Paulina        Koczara               100.00 +  417: 223  150
   11    24 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  295: 339   50
   12    24 Lucyna         Śniadach              105.57 -  229: 343   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  / 12  90.17




	Agnieszka Kubicka 100.00 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Irena          Sołdan                113.70 -  126: 487   64
    2    27 Miłosz         Wrzałek               109.37 -  134: 439   59
    3    27 Mirosław       Sztukiert             100.00 -  223: 331   50
    4    26 Michał         Niewiadomski          100.00 -  204: 327   50
    5    28 Paulina        Koczara               100.00 -  168: 236   50
    6    28 Monika         Wrzałek               100.00 -  182: 282   50
    7    28 Natalia        Baranowska            100.00 -  140: 185   50
    8    27 Lucyna         Śniadach              105.57 -  185: 420   56
    9    28 Paulina        Koczara               100.00 -  217: 228   50
   10    27 Mariusz        Katzig                100.00 -  116: 293   50
   11    28 Paulina        Koczara               100.00 +  167: 163  150
   12    27 Natalia        Baranowska            100.00 +  234: 232  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     829  / 12  69.08




	Jan Lisiewski 100.00 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Białobrzewski         112.12 +  318: 310  162
    2    13 Krzysztof      Mówka                 133.51 -  222: 460   84
    3    21 Marcela        Wołowiec              100.00 +  361: 324  150
    4    14 Joanna         Juszczak              116.57 -  360: 448   67
    5    17 Jan            Ziółkowski            105.69 -  271: 341   56
    6    23 Konrad         Patkowski             100.00 -  300: 385   50
    7    22 Adam           Kotwica               100.00 +  388: 315  150
    8    22 Beata          Piotrowska            109.91 -  296: 447   60
    9    20 Paweł          Opyc                  109.45 +  413: 288  159
   10    20 Wojciech       Gołęcki               103.56 +  316: 277  154
   11    18 Anita          Bruska                100.00 +  334: 316  150
   12    14 Andrzej        Oleksiak              128.87 -  271: 549   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Piotr Marusa 100.00 Szczytno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Filip          Sosin                 111.22 -  268: 537   61
    2    22 Paweł          Jackowski             124.61 -  291: 411   75
    3    28 Paulina        Koczara               100.00 +  350: 118  150
    4    22 Kamil          Nawrocki              109.62 -  236: 488   60
    5    23 Jarosław       Sobczak               109.85 -  226: 450   60
    6    24 Wojciech       Gołęcki               103.56 -  198: 480   54
    7    26 Monika         Wrzałek               100.00 +  376: 158  150
    8    24 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  249: 386   50
    9    27 Natalia        Baranowska            100.00 +  332: 188  150
   10    24 Lucyna         Śniadach              105.57 -  259: 382   56
   11    26 Agata          Nawrocka              100.00 +  384: 183  150
   12    25 Michał         Niewiadomski          100.00 +  296: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 12  97.17




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Grzegorz       Koczkodon             110.79 -  240: 442   61
    2    23 Andrzej        Tyczyno               108.63 -  222: 532   59
    3    24 Joanna         Ostrowska             101.13 -  270: 398   51
    4    27 Monika         Wrzałek               100.00 +  289: 163  150
    5    24 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  245: 325   50
    6    25 Anita          Bruska                100.00 -  284: 362   50
    7    27 Paulina        Koczara               100.00 +  309: 141  150
    8    26 Natalia        Baranowska            100.00 +  314: 223  150
    9    25 Mariusz        Skrzypczyński         100.00 -  357: 365   50
   10    23 Paweł          Opyc                  109.45 -  270: 408   59
   11    26 Piotr          Marusa                100.00 -  183: 384   50
   12    26 Monika         Wrzałek               100.00 +  319: 231  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  / 12  85.83




	Michał Niewiadomski 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Beata          Piotrowska            109.91 -  278: 371   60
    2    21 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  255: 329   50
    3    23 Monika         Rubinstein            100.00 -  240: 345   50
    4    26 Agnieszka      Kubicka               100.00 +  327: 204  150
    5    25 Andrzej        Lożyński              119.15 -  305: 375   69
    6    27 Paulina        Koczara               100.00 +  346: 211  150
    7    25 Mariusz        Skrzypczyński         100.00 -  229: 426   50
    8    23 Wojciech       Gołęcki               103.56 -  258: 366   54
    9    26 Monika         Wrzałek               100.00 +  294: 177  150
   10    28 Natalia        Baranowska            100.00 +  254: 216  150
   11    25 Mariusz        Katzig                100.00 -  277: 351   50
   12    25 Piotr          Marusa                100.00 -  248: 296   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1033  / 12  86.08




	Konrad Patkowski 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jarosław       Sobczak               109.85 -  375: 395   60
    2    18 Joanna         Ostrowska             101.13 +  375: 336  151
    3    20 Jerzy          Krzyżewski            100.00 +  373: 294  150
    4     8 Andrzej        Tyczyno               108.63 -  328: 378   59
    5    11 Tomasz         Zwoliński             140.25 -  299: 344   90
    6    23 Jan            Lisiewski             100.00 +  385: 300  150
    7    19 Dariusz        Nawrocki              101.88 -  361: 378   52
    8    21 Monika         Rubinstein            100.00 +  403: 380  150
    9    18 Mirosław       Sztukiert             100.00 -  351: 428   50
   10    21 Anita          Bruska                100.00 -  333: 362   50
   11    21 Joanna         Ostrowska             101.13 +  389: 331  151
   12    17 Krzysztof      Jaworski              106.27 +  477: 305  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paweł          Opyc                  109.45 -  350: 415   59
    2    24 Jerzy          Krzyżewski            100.00 -  291: 373   50
    3    23 Michał         Niewiadomski          100.00 +  345: 240  150
    4    20 Marcela        Wołowiec              100.00 -  297: 387   50
    5    21 Lucyna         Śniadach              105.57 +  338: 321  156
    6    19 Joanna         Ostrowska             101.13 -  209: 396   51
    7    23 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  340: 339  150
    8    21 Konrad         Patkowski             100.00 -  380: 403   50
    9    21 Kamil          Klinkosz              114.00 +  445: 357  164
   10    18 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.43 +  341: 340  155
   11    17 Mirosław       Sztukiert             100.00 -  302: 391   50
   12    20 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  261: 421   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1135  / 12  94.58




	Mariusz Skrzypczyński 100.00 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Miłosz         Wrzałek               109.37 +  385: 312  159
    2     5 Andrzej        Oleksiak              128.87 -  249: 509   79
    3    18 Alina          Białobrzewska         102.51 -  313: 354   53
    4    21 Lucyna         Śniadach              105.57 +  389: 330  156
    5    16 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.43 -  274: 401   55
    6    20 Kamil          Klinkosz              114.00 -  325: 488   64
    7    25 Michał         Niewiadomski          100.00 +  426: 229  150
    8    19 Bartosz        Boniecki              100.00 -  306: 426   50
    9    25 Agata          Nawrocka              100.00 +  365: 357  150
   10    19 Joanna         Ostrowska             101.13 +  333: 294  151
   11    16 Eugeniusz      Wróblewski            114.11 +  354: 302  164
   12    13 Mirosław       Sztukiert             100.00 +  389: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Wojciech Sołdan 100.00 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Tyczyno               108.63 +  359: 350  159
    2    11 Kazimierz.J    Merklejn              140.70 -  255: 448   91
    3    19 Miłosz         Wrzałek               109.37 +  418: 353  159
    4    13 Irena          Sołdan                113.70 -  330: 417   64
    5    15 Bartosz        Boniecki              100.00 +  397: 282  150
    6    14 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.43 +  358: 336  155
    7     9 Marcin         Kozyra                125.28 -  262: 371   75
    8    14 Dariusz        Nawrocki              101.88 -  249: 396   52
    9    17 Joanna         Ostrowska             101.13 +  378: 353  151
   10    14 Grzegorz       Koczkodon             110.79 +  398: 335  161
   11    10 Jan            Ziółkowski            105.69 -  415: 458   56
   12    12 Beata          Piotrowska            109.91 -  303: 483   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Mirosław Sztukiert 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Jaworski              106.27 -  301: 407   56
    2    15 Dariusz        Nawrocki              101.88 -  262: 405   52
    3    27 Agnieszka      Kubicka               100.00 +  331: 223  150
    4    23 Andrzej        Lożyński              119.15 +  352: 302  169
    5    19 Joanna         Ostrowska             101.13 +  381: 311  151
    6    13 Irena          Sołdan                113.70 -  310: 406   64
    7    18 Bogusław       Puchalski             114.94 +  345: 310  165
    8    13 Tomasz         Zwoliński             140.25 -  328: 399   90
    9    18 Konrad         Patkowski             100.00 +  428: 351  150
   10    13 Dariusz        Białobrzewski         112.12 -  311: 337   62
   11    17 Monika         Rubinstein            100.00 +  391: 302  150
   12    13 Mariusz        Skrzypczyński         100.00 -  276: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Marcela Wołowiec 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Kamil          Nawrocki              109.62 +  371: 334  160
    2     7 Mariusz        Skrobosz              146.20 -  374: 523   96
    3    21 Jan            Lisiewski             100.00 -  324: 361   50
    4    20 Monika         Rubinstein            100.00 +  387: 297  150
    5    10 Paweł          Jackowski             124.61 +  364: 324  175
    6    10 Filip          Sosin                 111.22 -  402: 410   61
    7    11 Andrzej        Oleksiak              128.87 +  383: 366  179
    8     8 Krzysztof      Mówka                 133.51 -  338: 413   84
    9    15 Eugeniusz      Wróblewski            114.11 -  259: 413   64
   10    17 Bartosz        Boniecki              100.00 -  333: 345   50
   11    22 Wojciech       Gołęcki               103.56 +  417: 253  154
   12    19 Eugeniusz      Wróblewski            114.11 +  395: 373  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Monika Wrzałek 100.00 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Kamil          Klinkosz              114.00 -  178: 440   64
    2    25 Janina         Jabłczyńska-Zając     105.43 -  106: 528   55
    3    26 Anita          Bruska                100.00 -  167: 383   50
    4    27 Agata          Nawrocka              100.00 -  163: 289   50
    5    27 Mariusz        Katzig                100.00 -  189: 347   50
    6    28 Agnieszka      Kubicka               100.00 +  282: 182  150
    7    26 Piotr          Marusa                100.00 -  158: 376   50
    8    28 Paulina        Koczara               100.00 +  270: 178  150
    9    26 Michał         Niewiadomski          100.00 -  177: 294   50
   10    25 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  159: 396   50
   11    27 Natalia        Baranowska            100.00 +  260: 257  150
   12    26 Agata          Nawrocka              100.00 -  231: 319   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  / 12  76.58


Lista rankingowa na dzień 01-05-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.76  29256  198
   2 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.81  24250  171
   3 Paweł Dawidson                 Częstochowa          141.63  19403  137
   4 Tomasz Zwoliński               Warszawa             140.94  28048  199
   5 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             140.59  28118  200
   6 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.21  27481  196
   7 Szymon Zaleski                 Poznań               138.82  15409  111
   8 Szymon Fidziński               Warszawa             138.81  26791  193
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.00  26220  190
  10 Kamil Górka                    Łęczna               136.83  26545  194
  11 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.51  25801  189
  12 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.72   4886   36
  13 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.58  26303  194
  14 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.57  25622  189
  15 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            135.15  13515  100
  17 Krzysztof Mówka                Toruń                135.09  26478  196
  18 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.07  18640  138
  19 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.73  25869  192
  20 Justyna Fugiel                 Sandomierz           134.69  25592  190
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.16  26430  197
  22 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             132.79  24831  187
  23 Marek Syczuk                   Warszawa             132.52  25312  191
  24 Radosław Konca                 Warszawa             131.75  25033  190
  25 Krzysztof Pypno                Gliwice              131.69   7770   59
  26 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  27 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.39  19183  146
  28 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.55  13186  101
  29 Sławomir Kordjalik             Warszawa             130.53  25845  198
  30 Marcin Kamiński                Warszawa             130.49   7438   57
  31 Leszek Nowak                   Myślibórz            129.79   5062   39
  32 Dawid Pikul                    Poznań               129.77  25306  195
  33 Sergiusz Puchalski             Włocławek            129.58  13606  105
  34 Wiktor Stępień                 Katowice             129.15   8653   67
  35 Andrzej Oleksiak               Ostróda              128.69  25352  197
  36 Sławomir Nosek                 Mielec               128.37  14763  115
  37 Andrzej Słapiński              Warszawa             128.30  11547   90
  38 Maciej Michalak                Łódź                 127.77   6005   47
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.02  24006  189
  40 Marcin Kozyra                  Warszawa             126.91  24874  196
  41 Małgorzata Kania               Milanówek            126.88  24995  197
  42 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.76  18761  148
  43 Wojciech Morawski              Gliwice              125.89   5665   45
  44 Marcin Bożek                   Będzin               125.76   9809   78
  45 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.46  24967  199
  46 Joanna Stępień                 Katowice             124.44  24763  199
  47 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.38  23508  189
  48 Filip Warzecha                 Gdynia               124.11  13528  109
  49 Andrzej Szepczyński            Kraków               124.02  18231  147
  50 Michał Makowski                Warszawa             123.97   7810   63
  51 Sławomir Kucia                 Kraków               123.39  23445  190
  52 Paweł Jackowski                Warszawa             123.38  22456  182
  53 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  54 Stanisław Ochot                Katowice             123.08   7631   62
  55 Marek Roszak                   Poznań               122.88  22732  185
  56 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             122.39  12361  101
  57 Maciej Perzyński               Piła                 122.22  15767  129
  58 Tomasz Figiel                  Zawichost            121.63   8271   68
  59 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       121.59   4134   34
  60 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             121.53  18473  152
  61 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.22  23637  195
  62 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  63 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  64 Krzysztof Bukowski             Milanówek            120.23  16592  138
  65 Lucyna Korga                   Zabrze               120.16  23070  192
  66 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  120.12  23663  197
  67 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.90   4676   39
  68 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.72  23825  199
  69 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     119.70   6823   57
  70 Magdalena Merklejn             Szczecin             119.67  23694  198
  71 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.60  19615  164
  72 Mariusz Margalski              Warszawa             119.44   4658   39
  73 Radosław Sowiński              Warszawa             119.31  23742  199
  74 Jarosław Michalak              Łódź                 119.09  12504  105
  75 Rafał Matczak                  Pruszków             118.87  22467  189
  76 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.53  18847  159
  77 Piotr Pietuchowski             Białystok            118.53  15765  133
  78 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.46  13505  114
  79 Maciej Grabowski               Warszawa             118.43   9593   81
  80 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.23   9813   83
  81 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.10  18306  155
  82 Paweł Florek                   Nowa Wieś Wielka     117.84  18854  160
  83 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             117.50  23383  199
  84 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.26  10319   88
  85 Joanna Juszczak                Warszawa             117.05  21186  181
  86 Filip Klar                     Mielec               116.74   7121   61
  87 Arkadiusz Jaworski             Tychy                116.67  13067  112
  88 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             116.52  21440  184
  89 Roman Sulima                   Warszawa             116.51  13049  112
  90 Stanisław Gasik                Warszawa             116.42  21537  185
  91 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
  92 Michał Waszkiewicz             Warszawa             116.27  17092  147
  93 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.22  21966  189
  94 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             116.07  20544  177
  95 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
  96 Jacek Pietruszka               Kraków               115.71   3934   34
  97 Andrzej Lożyński               Piastów              115.70   5785   50
  98 Iwona Baran                    Kraków               115.23  22469  195
  99 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.97  17246  150
 100 Katarzyna Stępień              Katowice             114.61   9398   82
 101 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             114.60  11116   97
 102 Halina Roszak                  Poznań               114.51  20269  177
 103 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.35   8233   72
 104 Irena Sołdan                   Rumia                114.31  12003  105
 105 Grzegorz Matysiak              Kraków               114.22   7424   65
 106 Andrzej Rakoczy                Kraków               114.09  15858  139
 107 Maciej Kutera                  Warszawa             113.80  15818  139
 108 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.70  21490  189
 109 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
 110 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               113.28  20391  180
 111 Robert Soszka                  Warszawa             113.17  22069  195
 112 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 113 Piotr Rosół                    Warszawa             112.98  22258  197
 114 Michał Trumpus                 Wrocław              112.90   4403   39
 115 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             112.79  20867  185
 116 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.26  21442  191
 117 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.16   9870   88
 118 Filip Sosin                    Warszawa             112.12  21414  191
 119 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              112.05  18152  162
 120 Marcin Figiel                  Zawichost            111.97  15676  140
 121 Maurycy Machnio                Lipiany              111.95   6605   59
 122 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              111.93   4701   42
 123 Beata Madej                    Lublin               111.81  13529  121
 124 Magdalena Ochot                Katowice             111.79   5366   48
 125 Jarosław Żuliński              Szczecin             111.62   6697   60
 126 Bogdan Kozłowski               Białystok            111.44   9584   86
 127 Jarosław Sobczak               Warszawa             111.42  19832  178
 128 Marcin Skowron                 Zabrze               111.10   6888   62
 129 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.85   5099   46
 130 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.81  21830  197
 131 Kamil Klinkosz                 Rumia                110.57  10615   96
 132 Beata Piotrowska               Łódź                 110.54  22108  200
 133 Piotr Krzemiński               Warszawa             110.45  10603   96
 134 Kazimierz Merklejn             Szczecin             110.27  13122  119
 135 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.18  17298  157
 136 Miłosz Wrzałek                 Reda                 110.16  15643  142
 137 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            110.05  14526  132
 138 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.04   5722   52
 139 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 140 Władysław Zieliński            Lębork               109.80   9553   87
 141 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.79   4721   43
 142 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            109.49  10402   95
 143 Krystyna Augustyniak           Łódź                 109.35   8092   74
 144 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.11  13748  126
 145 Jerzy Luter                    Bytom                108.78  20560  189
 146 Dorota Zielińska               Piaseczno            108.73  20333  187
 147 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  108.66  20429  188
 148 Leszek Stecuła                 Bytom                108.58   9664   89
 149 Jan Ziółkowski                 Rumia                108.50   5859   54
 150 Jędrzej Florek                 Nowa Wieś Wielka     108.48  16055  148
 151 Paweł Majewski                 Warszawa             108.43   7048   65
 152 Andrzej Gostomski              Łódź                 108.35  20479  189
 153 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.34  16360  151
 154 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 155 Małgorzata Niciporuk           Rumia                108.10   3243   30
 156 Paweł Opyc                     Warszawa             108.09  19348  179
 157 Wojciech Jacyno                Warszawa             107.85   6471   60
 158 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 159 Maciej Śliwa                   Zabrze               107.67  10767  100
 160 Renata Kowalska                Bielsko Biała        107.61  19801  184
 161 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.50   3870   36
 162 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 107.17   3751   35
 163 Grzegorz Pukniel               Lublin               107.12  21424  200
 164 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.04  20873  195
 165 Bogdan Pokojski                Piastów              106.54   6712   63
 166 Paweł Subocz                   Szczecin             106.51   6710   63
 167 Jacek Petrus                   Wrocław              106.47   9582   90
 168 Krzysztof Jaworski             Warszawa             106.46  14265  134
 169 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 170 Małgorzata Sulejewska          Kraków               106.10  10822  102
 171 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             105.86   3705   35
 172 Monika Siemaszko               Lipiany              105.81   4444   42
 173 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.61  17214  163
 174 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 175 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             105.27  10211   97
 176 Lucyna Śniadach                Rumia                105.25  20629  196
 177 Roman Figiel                   Zawichost            105.16  12830  122
 178 Arkadiusz Biegun               Kraków               105.08  10613  101
 179 Jarosław Wypart                Częstochowa          104.76  11943  114
 180 Adam Słapiński                 Warszawa             104.57   7006   67
 181 Marianna Kozłowska             Białystok            104.52   6271   60
 182 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.29  13453  129
 183 Dorota Ziembowicz              Gliwice              104.22  16050  154
 184 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 185 Dominik Piasecki               Słupsk               103.53   4866   47
 186 Piotr Mańkowski                Warszawa             103.47   5484   53
 187 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            103.44  19551  189
 188 Robert Drózd                   Wesoła               103.40   8582   83
 189 Rafał Dąbrowski                Ostróda              103.32   7026   68
 190 Paweł Czubla                   Kock                 103.00   8034   78
 191 Adam Legięć                    Warszawa             102.89   5556   54
 192 Alina Białobrzewska            Gdynia               102.77  18807  183
 193 Anita Bruska                   Gdynia               102.77   3083   30
 194 Grzegorz Gardynik              Warszawa             102.75   5754   56
 195 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.50  15273  149
 196 Adam Jurkowski                 Knurów               102.49   6969   68
 197 Jolanta Kosmowska              Warszawa             102.44  19567  191
 198 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.40  19661  192
 199 Agnieszka Krupka               Krosno               102.22  10222  100
 200 Paweł Ochot                    Katowice             102.05   6735   66
 201 Michał Szymkowski              Wrocław              101.77   4783   47
 202 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 203 Paweł Szulc                    Szczecin             101.31   3546   35
 204 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 205 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.22   3644   36
 206 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            101.04   9296   92
 207 Joanna Kubik                   Częstochowa          100.81   9476   94
 208 Jarosław Kordalski             Lublin               100.63   5434   54
 209 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 210 Joanna Ostrowska               Warszawa             100.49  19395  193
 211 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          100.26   9525   95
 212 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 213 Małgorzata Jóźwiak             Iława                 99.94  14192  142
 214 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 215 Ewa Fiszer                     Wrocław               99.55   4181   42
 216 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.33   8840   89
 217 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 218 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 219 Marcin Królak                  Warszawa              98.63   2959   30
 220 Sylwester Wójcik               Lublin                98.49   4432   45
 221 Renata Rosół                   Warszawa              98.41  18895  192
 222 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 223 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 224 Henryk Ryś                     Warszawa              98.25   3537   36
 225 Jerzy Krzyżewski               Świętajno             98.17   6479   66
 226 Ewa Zając                      Mrągowo               98.12   4023   41
 227 Anna Królak                    Warszawa              97.86   6165   63
 228 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa              97.82  11543  118
 229 Wojciech Sołdan                Rumia                 97.67   5079   52
 230 Łukasz Święcki                 Białystok             97.52   3218   33
 231 Przemysław Pawlic              Wrocław               97.43   9256   95
 232 Bartosz Orłowski               Bytom                 97.41   3799   39
 233 Anna Arana                     Warszawa              96.84   5326   55
 234 Rafał Wesołowski               Warszawa              96.70   9380   97
 235 Irena Ficak                    Mielec                96.46   6849   71
 236 Elżbieta Święcka               Białystok             96.28   3081   32
 237 Maria Jarosz                   Lublin                96.25  14052  146
 238 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 239 Magdalena Mroziuk              Warszawa              95.69  11291  118
 240 Anna Niedzielko                Szczecin              95.53   9457   99
 241 Beata Kościańska               Lublin                95.44   4581   48
 242 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 243 Sylwester Gryz                 Zabrze                95.01   9406   99
 244 Monika Rubinstein              Warszawa              94.77  15922  168
 245 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              94.66   3597   38
 246 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 247 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                94.62   3974   42
 248 Sławomir Zabawa                Jasło                 94.57   3310   35
 249 Piotr Ingling                  Warszawa              94.50   5292   56
 250 Marek Kocikowski               Ostróda               94.47   9353   99
 251 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 252 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.07   5362   57
 253 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 254 Michał Sosin                   Warszawa              93.98   4793   51
 255 Marcin Tutka                   Wrocław               93.91   4132   44
 256 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa              93.52   4676   50
 257 Adam Kotwica                   Gdańsk                93.19   3448   37
 258 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 259 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.80   8816   95
 260 Rafał Marks                    Warszawa              92.79   3619   39
 261 Piotr Chmielewski              Mrągowo               92.53   3701   40
 262 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              92.51   4903   53
 263 Marta Gostomska                Warszawa              92.44   8412   91
 264 Anna Pendowska                 Rumia                 91.60   2748   30
 265 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.17   6017   66
 266 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              90.99  12193  134
 267 Janusz Sojka                   Łódź                  90.90   5272   58
 268 Grażyna Wesołowska             Łódź                  90.45   7236   80
 269 Ziemowit Pazda                 Wrocław               90.14   7842   87
 270 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.74   3141   35
 271 Joanna Brychcy                 Katowice              89.18   8918  100
 272 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            88.74   9051  102
 273 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 274 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 275 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 276 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  87.94   6156   70
 277 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       87.77   5705   65
 278 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 279 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 280 Piotr Madej                    Lublin                86.79   9287  107
 281 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.14   8442   98
 282 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 283 Mariusz Rogalski               Iława                 85.03   3316   39
 284 Robert Włodarczyk              Wrocław               84.76   3475   41
 285 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 286 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             84.00   2940   35
 287 Kacper Jachowicz               Żyrardów              83.55   7436   89
 288 Jan Pawłowski                  Warszawa              83.34   9334  112
 289 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 290 Jerzy Augustyniak              Łódź                  81.57   5302   65
 291 Iza Kraj                       Warszawa              80.60   4836   60
 292 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 293 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 294 Adam Kędzior                   Lublin                74.31   6019   81
 295 Tomasz Sulejewski              Kraków                69.78   2791   40
 296 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.49   4864   70
 297 Barbara Szymańska              Gdańsk                68.12   2248   33
 298 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 01-05-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grzegorz Wilk                  Kraków               114.41   3318   29
   2 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   3 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.55   2800   29
   4 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   5 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   6 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
   7 Jerzy Ciesielski               Łódź                  93.68   2623   28
   8 Adam Zalewski                  Racibórz              74.79   2094   28
   9 Tomasz Lempart                 Kraków                96.63   2609   27
  10 Małgorzata Marks               Warszawa              87.00   2349   27
  11 Maciej Hebda                   Tarnów               119.19   3099   26
  12 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  13 Kinga Niżewska                 Warszawa              95.46   2482   26
  14 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  15 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  16 Joanna Rubaj                   Lublin                83.04   2159   26
  17 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              77.92   2026   26
  18 Waldemar Bulkowski             Chojnów               94.88   2372   25
  19 Jacek Gasik                    Warszawa             116.46   2795   24
  20 Elżbieta Jankowska             Wrocław              115.58   2774   24
  21 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  22 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  23 Artur Tomczyk                  Piła                 107.79   2587   24
  24 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  25 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  26 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  27 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  28 Maciej Zięba                   Wrocław              102.38   2457   24
  29 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  30 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  31 Grażyna Furman                 Sosnowiec             98.79   2371   24
  32 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  33 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  34 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  35 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  36 Adam Cieśla                    Częstochowa           95.12   2283   24
  37 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  38 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  39 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  40 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               90.12   2163   24
  41 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  42 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.50   1980   24
  43 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  44 Mariusz Makuch                 Zator                114.13   2625   23
  45 Dominik Wester                 Warszawa             113.87   2619   23
  46 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.65   2407   23
  47 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  48 Eligiusz Jankowski             Wrocław              101.00   2323   23
  49 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  50 Bożena Matysiak                Kraków                95.09   2187   23
  51 Małgorzata Rawska              Kraków                88.26   2030   23
  52 Lech Rawski                    Kraków                86.74   1995   23
  53 Mikołaj Fidziński              Dębica                81.91   1884   23
  54 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  55 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          102.59   2257   22
  56 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           91.50   2013   22
  57 Teresa Zalewska                Racibórz              85.36   1878   22
  58 Zdzisław Parnicki              Słupsk                86.95   1826   21
  59 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.76   1822   21
  60 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  61 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  62 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  63 Jarosław Kamienik              Słupsk               104.53   1986   19
  64 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  65 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               86.53   1644   19
  66 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  67 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  68 Jan Lisiewski                  Piasutno             113.22   2038   18
  69 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  70 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               103.78   1868   18
  71 Leokadia Litwinowicz           Gliwice               99.44   1790   18
  72 Paweł Kapela                   Kraków                94.28   1697   18
  73 Piotr Marusa                   Szczytno              92.56   1666   18
  74 Stanisław Harat                Kęty                  89.50   1611   18
  75 Ewa Lewandowska                Warszawa              81.11   1460   18
  76 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  77 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  78 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     113.00   1921   17
  79 Piotr Adamczyk                 Tarnów                99.82   1697   17
  80 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  81 Maciej Stolarczyk              Zator                 87.47   1487   17
  82 Jacek Stolarczyk               Zator                 76.59   1302   17
  83 Jacek Wszyndybył               Chojnów               76.24   1296   17
  84 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  85 Andrzej Bobik                  Chojnów               66.19   1059   16
  86 Bartosz Morawski               Gliwice              124.60   1869   15
  87 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  88 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  89 Janusz Czerwik                 Zator                 61.33    920   15
  90 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
  91 Paweł Górny                    Lublin                98.14   1374   14
  92 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
  93 Paweł Stanosz                  Warszawa             161.15   2095   13
  94 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
  95 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
  96 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
  97 Marzena Szulc                  Szczecin              82.69   1075   13
  98 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
  99 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
 100 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 101 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 102 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 103 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 104 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
 105 Marcela Wołowiec               Gdynia               115.58   1387   12
 106 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 107 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.42   1349   12
 108 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 109 Artur Irzyk                    Kraków               107.50   1290   12
 110 Katarzyna Kowalewska           Poznań               107.08   1285   12
 111 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
 112 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 113 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 114 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 115 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 116 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 117 Tomasz Rubaj                   Lublin                98.08   1177   12
 118 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 119 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 120 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 121 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 122 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 123 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 124 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 125 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 126 Bartosz Muszyński              Słupsk                93.67   1124   12
 127 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 128 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 129 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 130 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 131 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 132 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 133 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 134 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 135 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 136 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 137 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 138 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 139 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 140 Edward Smołka                  Zabrze                87.42   1049   12
 141 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 142 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 143 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 144 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 145 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 146 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 147 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 148 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 149 Jacek Rzepa                    Tychy                 82.83    994   12
 150 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               80.67    968   12
 151 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 152 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 153 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 154 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 155 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 156 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 157 Monika Wrzałek                 Rumia                 76.58    919   12
 158 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 159 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 160 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 161 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 162 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 163 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 164 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 165 Mariusz Katzig                 Gdańsk               101.36   1115   11
 166 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 167 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 168 Paulina Hennig                 Gniezno               93.55   1029   11
 169 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 170 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 171 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 172 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 173 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 174 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 175 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             80.09    881   11
 176 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 177 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 178 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 179 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 180 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 181 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 182 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 183 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 184 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 185 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 186 Grzegorz Roszak                Poznań                70.18    772   11
 187 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 188 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 189 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 190 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 191 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 192 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 193 Gniewomir Białek               Dębica                56.45    621   11
 194 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze               105.50   1055   10
 195 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.30    833   10
 196 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 197 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             72.70    727   10
 198 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 199 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 200 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 201 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 202 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 203 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 204 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 205 Andrzej Szymański              Łódź                  84.44    760    9
 206 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 207 Justyna Horbowska              Lublin                65.56    590    9
 208 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              108.50    868    8
 209 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 210 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 211 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 212 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 213 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 214 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 215 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 216 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 217 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.71    705    7
 218 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 219 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 220 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 221 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 222 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 223 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 224 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 225 Sylwia Buks                    Warszawa              57.00    399    7
 226 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 227 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 228 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 229 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 230 Katarzyna Klimała              Kraków               109.67    658    6
 231 Mikołaj Bednarek               Warszawa             104.17    625    6
 232 Anna Lożyńska                  Piastów               93.00    558    6
 233 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 234 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 235 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 236 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 237 Maciej Chmielowski             Kraków                73.33    440    6
 238 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 239 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 240 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 241 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 242 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 243 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 244 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 245 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 246 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 247 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 248 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 249 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 250 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 251 Justyna Woszczyna              Kraków                99.20    496    5
 252 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 253 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 254 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 255 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 256 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 257 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 258 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 259 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 260 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 261 Szymon Stolarczyk              Zator                 70.80    354    5
 262 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 263 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 264 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 265 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 266 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 267 Piotr Konopka                  Ostróda               80.50    322    4
 268 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 269 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 270 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 271 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 272 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 273 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 274 Tatiana Drzycimska             Wrocław              107.67    323    3
 275 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 276 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 277 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 278 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 279 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 280 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 281 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 282 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 283 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 284 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 285 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 286 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 287 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 288 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 289 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 290 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 291 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 292 Joanna Słapińska               Olsztyn               50.00    150    3
 293 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 294 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 295 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 296 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 297 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 298 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 299 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 300 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 301 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 302 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 303 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 304 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 305 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 306 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 307 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 308 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 309 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 310 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 311 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 312 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 313 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 314 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 315 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 316 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 317 Sylwia Skokowska               Chojnów               50.00    100    2
 318 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 319 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 320 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 321 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 322 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 323 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
 324 Sylwia Wilczek                 Warszawa              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie