Iława27
maja
Iława 27-28 maja II Mistrzostwa Iławy
Rumia 3
czerwca
Rumia 3- 4 czerwca V Mistrzostwa Wybrzeża
Milanówek10
czerwca
Milanówek 10-11 czerwca Truskawki w Milanówku (I Mistrzostwa Milanówka)
Wybrzeże pod rządami Marka Syczuka03 - 04 czerwca 2006 — V Mistrzostwa WybrzeżaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

V Mistrzostwa WybrzeżaRumia, 03 - 04 czerwca 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Wybrzeże pod rządami Marka SyczukaGdy po pierwszym dniu Marek Syczuk prowadził z kompletem zwycięstw, wyglądało na powtórkę wydarzeń sprzed tygodnia. W niedzielę okazało się jednak, że może być jeszcze lepiej. Marek kroczył od zwycięstwa do zwycięstwa i po wygraniu 11 partii z rzędu zapewnił sobie zwycięstwo w całym turnieju. Nowy mistrz Wybrzeża wycofał się przed ostatnią rundą, dając tym samym szansę bezpośredniej walki o drugie miejsce Andrzejowi KowalskiemuDawidowi Pikulowi. Partię tą zdecydowanie wygrał Dawid i to on został wicemistrzem. Trzecie miejsce wywalczył Łukasz Tuszyński. Najlepszą kobietą została Beata Piotrowska, a najlepszym debiutantem — Rafał Lenartowski. Rozdano także deszcz nagród w innych kategoriach, a na dokładkę, każdy z uczestników, który dotrwał do końca turnieju, otrzymał na pamiątkę rewelacyjną koszulkę klubową rumskiego klubu "Mikrus". Uczestnicy mogli non stop doładowywać swoje akumulatory serwowanymi kanapkami i napojami. Wielki brawa dla organizatorów: IrenyKatarzyny Sołdan oraz Miejskiego Domu Kultury z dyrektorem Ludwikiem Bachem na czele za rewelacyjnie i profesjonalnie zorganizowany turniej — za rok murowany kandydat do cyklu Grand Prix. Szkoda tylko, że pogoda nie pozwoliła w sobotni wieczór na planowane ognisko, trzeba jednak koniecznie przyjechać i nadrobić to już za rok.
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Wybrzeża
III Mistrzostwa Wybrzeża
II Mistrzostwa Wybrzeża




Wyniki turnieju V Mistrzostwa Wybrzeża

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Syczuk               Warszawa               137.79     11.0     4683     1977      813
  2 Dawid           Pikul                Poznań                 141.29      9.0     5056     1803      734
  3 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               122.68      9.0     4915     1723      744
  4 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               141.12      8.0     5143     1671      858
  5 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 125.04      8.0     4871     1672      899
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.26      8.0     4760     1706       67
  7 Filip           Warzecha             Gdynia                 124.60      8.0     4696     1518      544
  8 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 100.00      8.0     4679     1517      525
  9 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                114.93      8.0     4663     1529      526
 10 Beata           Piotrowska           Łódź                   114.18      8.0     4489     1592      253
 11 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               109.74      8.0     4441     1552       79
 12 Kamil           Klinkosz             Rumia                  123.41      8.0     4392     1629       65
 13 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 109.66      7.0     4824     1486      457
 14 Paweł           Janaś                Głogów                 111.03      7.0     4798     1602      660
 15 Miłosz          Wrzałek              Reda                   125.44      7.0     4778     1542      246
 16 Anita           Bruska               Gdynia                 104.81      7.0     4616     1429      543
 17 Marcela         Wołowiec             Gdynia                 109.83      7.0     4570     1365      346
 18 Wojciech        Sołdan               Rumia                  114.89      7.0     4514     1413      352
 19 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             110.87      7.0     4465     1375      554
 20 Rafał           Skibicki             Lębork                 107.02      7.0     4393     1463      262
 21 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 104.60      7.0     4369     1431      272
 22 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.34      7.0     4222     1450       87
 23 Piotr           Łasowski             Gdańsk                 100.00      6.5     4486     1315      366
 24 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               124.02      6.0     4799     1416      341
 25 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  117.14      6.0     4474     1284      568
 26 Irena           Sołdan               Rumia                  124.72      6.0     4404     1292     -171
 27 Artur           Koszel               Legionowo              123.29      6.0     4388     1268      381
 28 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             113.70      6.0     4356     1259      281
 29 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   113.07      6.0     4329     1264      152
 30 Lucyna          Śniadach             Rumia                  114.84      6.0     4313     1287      392
 31 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 104.04      6.0     4311     1372      -84
 32 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               100.00      6.0     4226     1316     -151
 33 Filip           Sosin                Warszawa               130.17      6.0     4126     1382     -675
 34 Anna            Gorszka-Bilska       Przecław               100.00      6.0     4016     1269      -97
 35 Zbyszek         Donarski             Wejherowo              100.00      6.0     3912     1289     -192
 36 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                122.03      5.5     4568     1276      267
 37 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      5.5     4422     1288      -49
 38 Szymon          Jachimek             Gdynia                 100.00      5.0     4266     1173       43
 39 Danuta          Langiewicz           Ostróda                104.92      5.0     4180     1207     -121
 40 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              100.00      5.0     4180     1155     -123
 41 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 100.00      5.0     4155     1165     -111
 42 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  100.00      5.0     4142     1223      -28
 43 Mariusz         Katzig               Gdańsk                 100.00      5.0     3950     1212     -793
 44 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      5.0     3934     1160     -460
 45 Mateusz         Lipczyński           Sopot                  100.00      5.0     3914     1181     -424
 46 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      5.0     3828     1130     -240
 47 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              100.00      5.0     3323     1115     -436
 48 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      4.0     4089     1060     -195
 49 Wojciech        Silnicki             Elbląg                 100.00      4.0     4081     1063     -288
 50 Anna            Stefańska            Łódź                   100.00      4.0     3960     1054     -190
 51 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      4.0     3831     1015      -76
 52 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 100.00      4.0     3491     1048     -920
 53 Filip           Dalecki              Rumia                  100.00      4.0     3340     1061    -1053
 54 Monika          Wrzałek              Rumia                  100.00      4.0     3307     1057     -776
 55 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              116.08      4.0     2643      809       78
 56 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      3.0     3187      919     -891
 57 Paweł           Golubiński           Gdynia                 100.00      3.0     3120      850     -727
 58 Mirosław        Sztukiert            Gdańsk                 100.00      3.0     2443      736     -507
 59 Filip           Kowalczuk            Gdynia                 100.00      1.5     2993      673     -918
 60 Maciej          Donarski             Wejherowo              100.00      1.5     2787      690    -1159
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Mistrzostwa Wybrzeża



	Mariusz Skrobosz 144.26 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Anita          Bruska                104.81 +  380: 316  155
    2     8 Dariusz        Białobrzewski         109.66 +  410: 338  160
    3     3 Andrzej        Kowalski              125.04 +  437: 370  175
    4     2 Paweł          Janaś                 111.03 +  434: 390  161
    5     1 Dawid          Pikul                 141.29 +  487: 358  191
    6     1 Marek          Syczuk                137.79 -  343: 421   88
    7     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.12 +  477: 470  191
    8     1 Marek          Syczuk                137.79 -  363: 421   88
    9     3 Miłosz         Wrzałek               125.44 +  479: 337  175
   10     1 Marek          Syczuk                137.79 -  288: 542   88
   11     3 Łukasz         Tuszyński             122.68 -  345: 443   73
   12     4 Paweł          Janaś                 111.03 +  317: 287  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Dawid Pikul 141.29 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Alina          Białobrzewska         104.60 +  480: 295  155
    2     9 Kamil          Klinkosz              123.41 +  427: 320  173
    3     7 Rafał          Skibicki              107.02 +  389: 361  157
    4     4 Michał         Waszkiewicz           124.02 +  509: 322  174
    5     1 Mariusz        Skrobosz              144.26 -  358: 487   94
    6     2 Filip          Sosin                 130.17 +  451: 276  180
    7     2 Beata          Piotrowska            114.18 +  418: 369  164
    8     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.12 -  343: 375   91
    9     2 Paweł          Janaś                 111.03 +  375: 315  161
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.12 +  444: 420  191
   11     1 Marek          Syczuk                137.79 -  372: 490   88
   12     1 Andrzej        Kowalski              125.04 +  490: 292  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 12 150.25




	Kazimierz.J Merklejn 141.12 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Małgorzata     Puternicka            104.04 +  508: 250  154
    2     6 Marek          Syczuk                137.79 -  397: 415   88
    3     8 Łukasz         Tuszyński             122.68 +  412: 359  173
    4     6 Dorota         Kuć                   100.00 +  421: 348  150
    5     6 Grzegorz       Koczkodon             122.03 +  408: 400  172
    6     4 Kamil          Klinkosz              123.41 +  412: 289  173
    7     3 Mariusz        Skrobosz              144.26 -  470: 477   94
    8     2 Dawid          Pikul                 141.29 +  375: 343  191
    9     4 Piotr          Łasowski              100.00 +  485: 332  150
   10     2 Dawid          Pikul                 141.29 -  420: 444   91
   11     2 Andrzej        Kowalski              125.04 -  326: 429   75
   12     3 Ireneusz       Moralewicz            109.74 +  509: 199  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 12 139.25




	Marek Syczuk 137.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Gołęcki               102.34 +  397: 348  152
    2     6 Kazimierz.J    Merklejn              141.12 +  415: 397  191
    3     2 Michał         Waszkiewicz           124.02 +  473: 383  174
    4     1 Miłosz         Wrzałek               125.44 +  400: 311  175
    5     2 Beata          Piotrowska            114.18 +  371: 366  164
    6     1 Mariusz        Skrobosz              144.26 +  421: 343  194
    7     1 Łukasz         Tuszyński             122.68 +  397: 346  173
    8     1 Mariusz        Skrobosz              144.26 +  421: 363  194
    9     1 Andrzej        Kowalski              125.04 +  356: 353  175
   10     1 Mariusz        Skrobosz              144.26 +  542: 288  194
   11     1 Dawid          Pikul                 141.29 +  490: 372  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1977  / 11 179.73




	Filip Sosin 130.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  356: 308  150
    2    10 Katarzyna      Sołdan                117.14 +  378: 347  167
    3     6 Paweł          Janaś                 111.03 -  347: 482   61
    4     9 Anita          Bruska                104.81 +  482: 309  155
    5     4 Miłosz         Wrzałek               125.44 +  398: 380  175
    6     2 Dawid          Pikul                 141.29 -  276: 451   91
    7     7 Andrzej        Kowalski              125.04 -  280: 516   75
    8    20 Urszula        Solarska              100.00 +  373: 349  150
    9     6 Dariusz        Białobrzewski         109.66 +  363: 358  160
   10     6 Łukasz         Tuszyński             122.68 -  323: 422   73
   11    12 Kamil          Klinkosz              123.41 -  263: 433   73
   12    14 Wojciech       Gołęcki               102.34 -  287: 446   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Miłosz Wrzałek 125.44 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Filip          Dalecki               100.00 +  648: 273  150
    2     1 Eugeniusz      Wróblewski            110.87 +  380: 379  161
    3     1 Filip          Warzecha              124.60 +  411: 364  175
    4     1 Marek          Syczuk                137.79 -  311: 400   88
    5     4 Filip          Sosin                 130.17 -  380: 398   80
    6     8 Grzegorz       Koczkodon             122.03 +  403: 395  172
    7     6 Kamil          Klinkosz              123.41 +  442: 328  173
    8     5 Beata          Piotrowska            114.18 +  457: 370  164
    9     3 Mariusz        Skrobosz              144.26 -  337: 479   94
   10     3 Piotr          Łasowski              100.00 -  336: 410   50
   11     6 Paweł          Janaś                 111.03 -  315: 395   61
   12     9 Michał         Waszkiewicz           124.02 +  358: 341  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Andrzej Kowalski 125.04 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Donarski              100.00 +  536: 194  150
    2     3 Grzegorz       Koczkodon             122.03 +  462: 362  172
    3     3 Mariusz        Skrobosz              144.26 -  370: 437   94
    4     5 Zbyszek        Donarski              100.00 +  380: 244  150
    5     5 Krzysztof      Langiewicz            114.93 +  411: 293  165
    6     3 Beata          Piotrowska            114.18 -  330: 398   64
    7     7 Filip          Sosin                 130.17 +  516: 280  180
    8     4 Małgorzata     Puternicka            104.04 +  386: 304  154
    9     1 Marek          Syczuk                137.79 -  353: 356   88
   10     5 Kamil          Klinkosz              123.41 +  406: 288  173
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              141.12 +  429: 326  191
   12     1 Dawid          Pikul                 141.29 -  292: 490   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1672  / 12 139.33




	Irena Sołdan 124.72 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Zbyszek        Donarski              100.00 +  398: 365  150
    2     5 Paweł          Janaś                 111.03 -  365: 399   61
    3    14 Kamil          Klinkosz              123.41 -  326: 529   73
    4    17 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  463: 347  150
    5    14 Rafał          Skibicki              107.02 -  300: 430   57
    6    17 Mateusz        Lipczyński            100.00 +  440: 317  150
    7    15 Lucyna         Śniadach              114.84 +  374: 365  165
    8    15 Agata          Kuć                   100.00 -  338: 359   50
    9    11 Filip          Warzecha              124.60 -  289: 403   75
   10    18 Wojciech       Silnicki              100.00 +  390: 300  150
   11    14 Dorota         Kuć                   100.00 +  372: 341  150
   12    12 Eugeniusz      Wróblewski            110.87 -  349: 420   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Filip Warzecha 124.60 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Dębska                100.00 +  412: 338  150
    2    15 Piotr          Łasowski              100.00 +  418: 304  150
    3     1 Miłosz         Wrzałek               125.44 -  364: 411   75
    4    14 Małgorzata     Puternicka            104.04 -  322: 356   54
    5    16 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  435: 348  150
    6    15 Monika         Wrzałek               100.00 +  400: 239  150
    7     9 Dariusz        Kuć                   113.07 +  466: 300  163
    8     3 Paweł          Janaś                 111.03 -  308: 416   61
    9    11 Irena          Sołdan                124.72 +  403: 289  175
   10     9 Wojciech       Sołdan                114.89 +  406: 376  165
   11     4 Krzysztof      Langiewicz            114.93 -  361: 384   65
   12     5 Dariusz        Białobrzewski         109.66 +  401: 391  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Michał Waszkiewicz 124.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  599: 247  150
    2     2 Mariusz        Kubicki               113.70 +  426: 352  164
    3     2 Marek          Syczuk                137.79 -  383: 473   88
    4     4 Dawid          Pikul                 141.29 -  322: 509   91
    5    10 Marcela        Wołowiec              109.83 +  416: 377  160
    6     7 Alina          Białobrzewska         104.60 -  335: 346   55
    7    11 Andrzej        Tyczyno               116.08 +  431: 315  166
    8     7 Łukasz         Tuszyński             122.68 +  466: 366  173
    9     5 Kamil          Klinkosz              123.41 -  315: 338   73
   10     4 Paweł          Janaś                 111.03 +  404: 359  161
   11     7 Dariusz        Białobrzewski         109.66 -  361: 418   60
   12     9 Miłosz         Wrzałek               125.44 -  341: 358   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Kamil Klinkosz 123.41 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Szymon         Jachimek              100.00 +  363: 317  150
    2     9 Dawid          Pikul                 141.29 -  320: 427   91
    3    14 Irena          Sołdan                124.72 +  529: 326  175
    4    12 Rafał          Skibicki              107.02 +  333: 301  157
    5     3 Paweł          Janaś                 111.03 +  398: 361  161
    6     4 Kazimierz.J    Merklejn              141.12 -  289: 412   91
    7     6 Miłosz         Wrzałek               125.44 -  328: 442   75
    8    19 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  388: 376  150
    9     5 Michał         Waszkiewicz           124.02 +  338: 315  174
   10     5 Andrzej        Kowalski              125.04 -  288: 406   75
   11    12 Filip          Sosin                 130.17 +  433: 263  180
   12     8 Piotr          Łasowski              100.00 +  385: 381  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Artur Koszel 123.29 Legionowo       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Katzig                100.00 -  401: 432   50
    2    16 Alina          Białobrzewska         104.60 +  320: 268  155
    3     9 Dariusz        Białobrzewski         109.66 -  346: 449   60
    4    19 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 -  299: 324   50
    5    26 Filip          Dalecki               100.00 +  461: 239  150
    6    19 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  356: 313  150
    7    20 Monika         Wrzałek               100.00 +  438: 240  150
    8    17 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  418: 252  150
    9    14 Rafał          Skibicki              107.02 +  412: 324  157
   10    10 Katarzyna      Sołdan                117.14 -  298: 380   67
   11    10 Beata          Piotrowska            114.18 -  349: 367   64
   12    11 Wojciech       Sołdan                114.89 -  290: 419   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Łukasz Tuszyński 122.68 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Filip          Kowalczuk             100.00 +  516: 167  150
    2     4 Lucyna         Śniadach              114.84 +  382: 318  165
    3     8 Kazimierz.J    Merklejn              141.12 -  359: 412   91
    4     8 Rafał          Lenartowski           100.00 +  416: 297  150
    5     7 Ireneusz       Moralewicz            109.74 +  423: 367  160
    6     5 Małgorzata     Puternicka            104.04 +  404: 370  154
    7     1 Marek          Syczuk                137.79 -  346: 397   88
    8     7 Michał         Waszkiewicz           124.02 -  366: 466   74
    9     7 Wojciech       Gołęcki               102.34 +  440: 322  152
   10     6 Filip          Sosin                 130.17 +  422: 323  180
   11     3 Mariusz        Skrobosz              144.26 +  443: 345  194
   12     2 Krzysztof      Langiewicz            114.93 +  398: 387  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Grzegorz Koczkodon 122.03 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Kuczyński             100.00 +  400: 270  150
    2     3 Andrzej        Kowalski              125.04 -  362: 462   75
    3    15 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  292: 290  150
    4    13 Mariusz        Katzig                100.00 +  470: 253  150
    5     6 Kazimierz.J    Merklejn              141.12 -  400: 408   91
    6     8 Miłosz         Wrzałek               125.44 -  395: 403   75
    7    14 Krzysztof      Langiewicz            114.93 -  377: 431   65
    8     8 Rafał          Lenartowski           100.00 -  247: 388   50
    9    19 Zbyszek        Donarski              100.00 +  467: 247  150
   10    15 Lucyna         Śniadach              114.84 -  329: 404   65
   11    18 Danuta         Langiewicz            104.92 +  451: 367  155
   12    15 Dorota         Kuć                   100.00 =  378: 378  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Katarzyna Sołdan 117.14 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agata          Kuć                   100.00 +  459: 297  150
    2    10 Filip          Sosin                 130.17 -  347: 378   80
    3    10 Anna           Stefańska             100.00 +  407: 319  150
    4    11 Ireneusz       Moralewicz            109.74 -  359: 408   60
    5    12 Zbyszek        Donarski              100.00 +  420: 290  150
    6    11 Rafał          Skibicki              107.02 +  392: 356  157
    7     8 Małgorzata     Puternicka            104.04 -  296: 428   54
    8    13 Mirosław       Sztukiert             100.00 +  400:   1  150
    9    13 Danuta         Langiewicz            104.92 -  320: 326   55
   10    10 Artur          Koszel                123.29 +  380: 298  173
   11     9 Rafał          Lenartowski           100.00 -  354: 417   50
   12    10 Anita          Bruska                104.81 -  340: 388   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Andrzej Tyczyno 116.08 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dorota         Kuć                   100.00 +  508: 358  150
    2     7 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  466: 288  150
    3     4 Ireneusz       Moralewicz            109.74 +  350: 304  160
    4     3 Beata          Piotrowska            114.18 -  327: 372   64
    5     9 Piotr          Łasowski              100.00 +  406: 397  150
    6     6 Paweł          Janaś                 111.03 -  271: 415   61
    7    11 Michał         Waszkiewicz           124.02 -  315: 431   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     809  /  7 115.57




	Krzysztof Langiewicz 114.93 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Kuć                   100.00 +  420: 370  150
    2    14 Rafał          Skibicki              107.02 -  329: 404   57
    3    18 Wojciech       Gołęcki               102.34 +  391: 295  152
    4     7 Dariusz        Białobrzewski         109.66 +  352: 334  160
    5     5 Andrzej        Kowalski              125.04 -  293: 411   75
    6    12 Marcela        Wołowiec              109.83 -  300: 357   60
    7    14 Grzegorz       Koczkodon             122.03 +  431: 377  172
    8    21 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  460: 317  150
    9    17 Anna           Stefańska             100.00 +  473: 253  150
   10    11 Danuta         Langiewicz            104.92 +  443: 260  155
   11     4 Filip          Warzecha              124.60 +  384: 361  175
   12     2 Łukasz         Tuszyński             122.68 -  387: 398   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Wojciech Sołdan 114.89 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Lenartowski           100.00 +  428: 267  150
    2    12 Beata          Piotrowska            114.18 -  301: 416   64
    3    23 Szymon         Jachimek              100.00 +  491: 338  150
    4    10 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  434: 271  150
    5     8 Małgorzata     Puternicka            104.04 -  357: 436   54
    6    10 Ireneusz       Moralewicz            109.74 -  376: 436   60
    7    12 Rafał          Skibicki              107.02 +  401: 309  157
    8     9 Eugeniusz      Wróblewski            110.87 +  367: 330  161
    9     9 Anita          Bruska                104.81 -  265: 389   55
   10     9 Filip          Warzecha              124.60 -  376: 406   75
   11    13 Mariusz        Kubicki               113.70 +  299: 274  164
   12    11 Artur          Koszel                123.29 +  419: 290  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Lucyna Śniadach 114.84 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Tomasz         Lewiński              100.00 +  398: 284  150
    2     4 Łukasz         Tuszyński             122.68 -  318: 382   73
    3    11 Danuta         Langiewicz            104.92 -  332: 379   55
    4    22 Urszula        Solarska              100.00 -  281: 363   50
    5    28 Maciej         Donarski              100.00 +  403: 228  150
    6    22 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  331: 322  150
    7    15 Irena          Sołdan                124.72 -  365: 374   75
    8    14 Ireneusz       Moralewicz            109.74 -  334: 346   60
    9    22 Mateusz        Lipczyński            100.00 +  411: 314  150
   10    15 Grzegorz       Koczkodon             122.03 +  404: 329  172
   11    17 Wojciech       Gołęcki               102.34 -  353: 373   52
   12    17 Maciej         Kuczyński             100.00 +  383: 227  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Beata Piotrowska 114.18 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mateusz        Lipczyński            100.00 +  324: 323  150
    2    12 Wojciech       Sołdan                114.89 +  416: 301  165
    3     5 Mariusz        Katzig                100.00 +  470: 290  150
    4     3 Andrzej        Tyczyno               116.08 +  372: 327  166
    5     2 Marek          Syczuk                137.79 -  366: 371   88
    6     3 Andrzej        Kowalski              125.04 +  398: 330  175
    7     2 Dawid          Pikul                 141.29 -  369: 418   91
    8     5 Miłosz         Wrzałek               125.44 -  370: 457   75
    9    12 Dorota         Kuć                   100.00 +  362: 337  150
   10    12 Małgorzata     Puternicka            104.04 -  327: 409   54
   11    10 Artur          Koszel                123.29 +  367: 349  173
   12     7 Alina          Białobrzewska         104.60 +  348: 324  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Mariusz Kubicki 113.70 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paulina        Naplocha              100.00 +  402: 201  150
    2     2 Michał         Waszkiewicz           124.02 -  352: 426   74
    3    16 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  316: 415   50
    4    18 Wojciech       Gołęcki               102.34 -  342: 426   52
    5    24 Wojciech       Silnicki              100.00 -  404: 413   50
    6    24 Mariusz        Katzig                100.00 -  283: 335   50
    7    26 Mateusz        Lipczyński            100.00 +  518: 248  150
    8    22 Dariusz        Kuć                   113.07 +  439: 346  163
    9    18 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  382: 336  150
   10    14 Alina          Białobrzewska         104.60 +  324: 311  155
   11    13 Wojciech       Sołdan                114.89 -  274: 299   65
   12    16 Szymon         Jachimek              100.00 +  320: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 12 104.92




	Dariusz Kuć 113.07 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  292: 321   50
    2    17 Danuta         Langiewicz            104.92 -  247: 413   55
    3    25 Mateusz        Lipczyński            100.00 +  317: 297  150
    4    25 Wojciech       Silnicki              100.00 +  384: 244  150
    5    19 Mariusz        Katzig                100.00 +  527: 231  150
    6    13 Anita          Bruska                104.81 +  378: 371  155
    7     9 Filip          Warzecha              124.60 -  300: 466   75
    8    22 Mariusz        Kubicki               113.70 -  346: 439   64
    9    15 Ireneusz       Moralewicz            109.74 -  329: 383   60
   10    19 Dorota         Kuć                   100.00 -  364: 423   50
   11    19 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  429: 294  150
   12    18 Danuta         Langiewicz            104.92 +  416: 295  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Paweł Janaś 111.03 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  514: 285  150
    2     5 Irena          Sołdan                124.72 +  399: 365  175
    3     6 Filip          Sosin                 130.17 +  482: 347  180
    4     2 Mariusz        Skrobosz              144.26 -  390: 434   94
    5     3 Kamil          Klinkosz              123.41 -  361: 398   73
    6     6 Andrzej        Tyczyno               116.08 +  415: 271  166
    7     4 Alina          Białobrzewska         104.60 +  465: 319  155
    8     3 Filip          Warzecha              124.60 +  416: 308  175
    9     2 Dawid          Pikul                 141.29 -  315: 375   91
   10     4 Michał         Waszkiewicz           124.02 -  359: 404   74
   11     6 Miłosz         Wrzałek               125.44 +  395: 315  175
   12     4 Mariusz        Skrobosz              144.26 -  287: 317   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Eugeniusz Wróblewski 110.87 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wojciech       Silnicki              100.00 +  406: 250  150
    2     1 Miłosz         Wrzałek               125.44 -  379: 380   75
    3    12 Rafał          Lenartowski           100.00 -  351: 415   50
    4    16 Marcela        Wołowiec              109.83 -  297: 448   60
    5    22 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  332: 377   50
    6    26 Filip          Dalecki               100.00 +  495: 249  150
    7    21 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  317: 284  150
    8     9 Wojciech       Sołdan                114.89 -  330: 367   65
    9    20 Mariusz        Katzig                100.00 +  410: 280  150
   10    17 Agata          Kuć                   100.00 +  354: 261  150
   11    15 Maciej         Kuczyński             100.00 +  374: 251  150
   12    12 Irena          Sołdan                124.72 +  420: 349  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Marcela Wołowiec 109.83 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Urszula        Solarska              100.00 +  345: 295  150
    2    11 Mariusz        Katzig                100.00 -  394: 486   50
    3    20 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  426: 314  150
    4    16 Eugeniusz      Wróblewski            110.87 +  448: 297  161
    5    10 Michał         Waszkiewicz           124.02 -  377: 416   74
    6    12 Krzysztof      Langiewicz            114.93 +  357: 300  165
    7    10 Piotr          Łasowski              100.00 -  383: 390   50
    8    11 Szymon         Jachimek              100.00 +  422: 307  150
    9    10 Maciej         Kuczyński             100.00 +  382: 321  150
   10     8 Dariusz        Białobrzewski         109.66 -  339: 394   60
   11     8 Anita          Bruska                104.81 +  378: 316  155
   12     6 Rafał          Lenartowski           100.00 -  319: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Ireneusz Moralewicz 109.74 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Anna           Stefańska             100.00 +  420: 348  150
    2    13 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  340: 230  150
    3     4 Andrzej        Tyczyno               116.08 -  304: 350   66
    4    11 Katarzyna      Sołdan                117.14 +  408: 359  167
    5     7 Łukasz         Tuszyński             122.68 -  367: 423   73
    6    10 Wojciech       Sołdan                114.89 +  436: 376  165
    7     5 Dariusz        Białobrzewski         109.66 -  392: 394   60
    8    14 Lucyna         Śniadach              114.84 +  346: 334  165
    9    15 Dariusz        Kuć                   113.07 +  383: 329  163
   10    13 Wojciech       Gołęcki               102.34 +  434: 355  152
   11     5 Piotr          Łasowski              100.00 +  412: 355  150
   12     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.12 -  199: 509   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Dariusz Białobrzewski 109.66 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Mirosław       Sztukiert             100.00 +  493: 251  150
    2     8 Mariusz        Skrobosz              144.26 -  338: 410   94
    3     9 Artur          Koszel                123.29 +  449: 346  173
    4     7 Krzysztof      Langiewicz            114.93 -  334: 352   65
    5    11 Rafał          Lenartowski           100.00 +  478: 448  150
    6     9 Danuta         Langiewicz            104.92 +  442: 356  155
    7     5 Ireneusz       Moralewicz            109.74 +  394: 392  160
    8     6 Piotr          Łasowski              100.00 -  335: 348   50
    9     6 Filip          Sosin                 130.17 -  358: 363   80
   10     8 Marcela        Wołowiec              109.83 +  394: 339  160
   11     7 Michał         Waszkiewicz           124.02 +  418: 361  174
   12     5 Filip          Warzecha              124.60 -  391: 401   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Rafał Skibicki 107.02 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Monika         Wrzałek               100.00 +  299: 283  150
    2    14 Krzysztof      Langiewicz            114.93 +  404: 329  165
    3     7 Dawid          Pikul                 141.29 -  361: 389   91
    4    12 Kamil          Klinkosz              123.41 -  301: 333   73
    5    14 Irena          Sołdan                124.72 +  430: 300  175
    6    11 Katarzyna      Sołdan                117.14 -  356: 392   67
    7    12 Wojciech       Sołdan                114.89 -  309: 401   65
    8    12 Maciej         Kuczyński             100.00 +  432: 314  150
    9    14 Artur          Koszel                123.29 -  324: 412   73
   10    21 Anna           Stefańska             100.00 +  363: 321  150
   11    16 Szymon         Jachimek              100.00 +  414: 321  150
   12    13 Małgorzata     Puternicka            104.04 +  400: 336  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Danuta Langiewicz 104.92 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  375: 382   50
    2    17 Dariusz        Kuć                   113.07 +  413: 247  163
    3    11 Lucyna         Śniadach              114.84 +  379: 332  165
    4    15 Piotr          Łasowski              100.00 -  385: 402   50
    5    13 Wojciech       Gołęcki               102.34 +  290: 252  152
    6     9 Dariusz        Białobrzewski         109.66 -  356: 442   60
    7    19 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  443: 243  150
    8    16 Anna           Stefańska             100.00 -  291: 371   50
    9    13 Katarzyna      Sołdan                117.14 +  326: 320  167
   10    11 Krzysztof      Langiewicz            114.93 -  260: 443   65
   11    18 Grzegorz       Koczkodon             122.03 -  367: 451   72
   12    18 Dariusz        Kuć                   113.07 -  295: 416   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Anita Bruska 104.81 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              144.26 -  316: 380   94
    2    27 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  418: 275  150
    3    21 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  501: 243  150
    4     9 Filip          Sosin                 130.17 -  309: 482   80
    5    15 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  436: 325  150
    6    13 Dariusz        Kuć                   113.07 -  371: 378   63
    7    13 Mirosław       Sztukiert             100.00 +  424: 316  150
    8    10 Dorota         Kuć                   100.00 -  355: 378   50
    9     9 Wojciech       Sołdan                114.89 +  389: 265  165
   10     7 Rafał          Lenartowski           100.00 +  393: 313  150
   11     8 Marcela        Wołowiec              109.83 -  316: 378   60
   12    10 Katarzyna      Sołdan                117.14 +  388: 340  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Alina Białobrzewska 104.60 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Pikul                 141.29 -  295: 480   91
    2    16 Artur          Koszel                123.29 -  268: 320   73
    3    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  492: 260  150
    4    20 Katarzyna      Dębska                100.00 +  451: 295  150
    5    17 Urszula        Solarska              100.00 +  439: 292  150
    6     7 Michał         Waszkiewicz           124.02 +  346: 335  174
    7     4 Paweł          Janaś                 111.03 -  319: 465   61
    8    18 Mariusz        Katzig                100.00 +  377: 287  150
    9    16 Agata          Kuć                   100.00 +  400: 353  150
   10    14 Mariusz        Kubicki               113.70 -  311: 324   64
   11    11 Małgorzata     Puternicka            104.04 +  347: 338  154
   12     7 Beata          Piotrowska            114.18 -  324: 348   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Małgorzata Puternicka 104.04 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              141.12 -  250: 508   91
    2    26 Szymon         Jachimek              100.00 +  378: 371  150
    3    19 Mirosław       Sztukiert             100.00 +  367: 311  150
    4    14 Filip          Warzecha              124.60 +  356: 322  175
    5     8 Wojciech       Sołdan                114.89 +  436: 357  165
    6     5 Łukasz         Tuszyński             122.68 -  370: 404   73
    7     8 Katarzyna      Sołdan                117.14 +  428: 296  167
    8     4 Andrzej        Kowalski              125.04 -  304: 386   75
    9     8 Rafał          Lenartowski           100.00 -  339: 366   50
   10    12 Beata          Piotrowska            114.18 +  409: 327  164
   11    11 Alina          Białobrzewska         104.60 -  338: 347   55
   12    13 Rafał          Skibicki              107.02 -  336: 400   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Wojciech Gołęcki 102.34 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Syczuk                137.79 -  348: 397   88
    2    21 Filip          Dalecki               100.00 +  305: 273  150
    3    18 Krzysztof      Langiewicz            114.93 -  295: 391   65
    4    18 Mariusz        Kubicki               113.70 +  426: 342  164
    5    13 Danuta         Langiewicz            104.92 -  252: 290   55
    6    21 Agata          Kuć                   100.00 +  397: 343  150
    7    17 Dorota         Kuć                   100.00 +  363: 323  150
    8    23 Monika         Wrzałek               100.00 +  340: 262  150
    9     7 Łukasz         Tuszyński             122.68 -  322: 440   73
   10    13 Ireneusz       Moralewicz            109.74 -  355: 434   60
   11    17 Lucyna         Śniadach              114.84 +  373: 353  165
   12    14 Filip          Sosin                 130.17 +  446: 287  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Bartłomiej Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Filip          Sosin                 130.17 -  308: 356   80
    2    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  354: 321  150
    3    16 Mariusz        Kubicki               113.70 +  415: 316  164
    4    10 Wojciech       Sołdan                114.89 -  271: 434   65
    5    15 Anita          Bruska                104.81 -  325: 436   55
    6    19 Artur          Koszel                123.29 -  313: 356   73
    7    27 Tomasz         Lewiński              100.00 +  327: 227  150
    8    19 Kamil          Klinkosz              123.41 -  376: 388   73
    9    24 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  472: 228  150
   10    16 Maciej         Kuczyński             100.00 -  336: 352   50
   11    19 Dariusz        Kuć                   113.07 -  294: 429   63
   12    22 Agata          Kuć                   100.00 +  351: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Filip Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               125.44 -  273: 648   75
    2    21 Wojciech       Gołęcki               102.34 -  273: 305   52
    3    29 Filip          Kowalczuk             100.00 +  323: 199  150
    4    23 Anna           Stefańska             100.00 -  252: 393   50
    5    26 Artur          Koszel                123.29 -  239: 461   73
    6    26 Eugeniusz      Wróblewski            110.87 -  249: 495   61
    7    29 Paweł          Golubiński            100.00 +  324: 321  150
    8    26 Mateusz        Lipczyński            100.00 -  311: 325   50
    9    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  297: 262  150
   10    24 Maciej         Kuć                   100.00 +  337: 276  150
   11    25 Katarzyna      Dębska                100.00 -  256: 324   50
   12    25 Katarzyna      Dębska                100.00 -  206: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1061  / 12  88.42




	Maciej Donarski 100.00 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Kowalski              125.04 -  194: 536   75
    2    29 Agata          Kuć                   100.00 -  132: 433   50
    3    30 Monika         Wrzałek               100.00 -  263: 320   50
    4    30 Tomasz         Lewiński              100.00 +  236: 233  150
    5    28 Lucyna         Śniadach              114.84 -  228: 403   65
    6    29 Katarzyna      Dębska                100.00 -  223: 332   50
    7    30 Filip          Kowalczuk             100.00 -  262: 269   50
    8    30 PAUZA
    9    26 Maciej         Kuć                   100.00 -  199: 377   50
   10    28 Zbyszek        Donarski              100.00 -  323: 339   50
   11    29 Paulina        Naplocha              100.00 -  219: 354   50
   12    28 Paweł          Golubiński            100.00 -  208: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     690  / 11  62.73




	Zbyszek Donarski 100.00 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Irena          Sołdan                124.72 -  365: 398   75
    2    19 Tomasz         Lewiński              100.00 +  416: 250  150
    3    13 Wojciech       Silnicki              100.00 +  365: 324  150
    4     5 Andrzej        Kowalski              125.04 -  244: 380   75
    5    12 Katarzyna      Sołdan                117.14 -  290: 420   67
    6    18 Rafał          Lenartowski           100.00 -  252: 360   50
    7    24 Anna           Stefańska             100.00 -  280: 318   50
    8    25 Katarzyna      Dębska                100.00 +  374: 262  150
    9    19 Grzegorz       Koczkodon             122.03 -  247: 467   72
   10    28 Maciej         Donarski              100.00 +  339: 323  150
   11    24 Mateusz        Lipczyński            100.00 +  366: 342  150
   12    21 Wojciech       Silnicki              100.00 +  374: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Filip          Warzecha              124.60 -  338: 412   75
    2    23 Rafał          Lenartowski           100.00 -  256: 419   50
    3    26 Tomasz         Lewiński              100.00 +  334: 285  150
    4    20 Alina          Białobrzewska         104.60 -  295: 451   55
    5    25 Mirosław       Sztukiert             100.00 -  366: 389   50
    6    29 Maciej         Donarski              100.00 +  332: 223  150
    7    25 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  321: 355   50
    8    25 Zbyszek        Donarski              100.00 -  262: 374   50
    9    27 Paweł          Golubiński            100.00 +  320: 315  150
   10    23 Mariusz        Katzig                100.00 -  296: 383   50
   11    25 Filip          Dalecki               100.00 +  324: 256  150
   12    25 Filip          Dalecki               100.00 +  384: 206  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17




	Paweł Golubiński 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    24 Mirosław       Sztukiert             100.00 -  235: 492   50
    3    28 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 -  171: 394   50
    4    28 Mateusz        Lipczyński            100.00 -  313: 359   50
    5    30 Filip          Kowalczuk             100.00 +  309: 283  150
    6    27 Szymon         Jachimek              100.00 -  274: 429   50
    7    29 Filip          Dalecki               100.00 -  321: 324   50
    8    27 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 -  203: 450   50
    9    27 Katarzyna      Dębska                100.00 -  315: 320   50
   10    29 Filip          Kowalczuk             100.00 +  380: 240  150
   11    26 Maciej         Kuć                   100.00 -  249: 348   50
   12    28 Maciej         Donarski              100.00 +  350: 208  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     850  / 11  77.27




	Anna Gorszka-Bilska 100.00 Przecław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Waszkiewicz           124.02 -  247: 599   74
    2    27 Anita          Bruska                104.81 -  275: 418   55
    3    28 Paweł          Golubiński            100.00 +  394: 171  150
    4    21 Mirosław       Sztukiert             100.00 +  350: 316  150
    5    16 Filip          Warzecha              124.60 -  348: 435   75
    6    22 Lucyna         Śniadach              114.84 -  322: 331   65
    7    23 Agata          Kuć                   100.00 -  288: 336   50
    8    28 Tomasz         Lewiński              100.00 +  303: 258  150
    9    23 Wojciech       Silnicki              100.00 -  310: 434   50
   10    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  426: 240  150
   11    23 Urszula        Solarska              100.00 +  379: 299  150
   12    20 Mariusz        Katzig                100.00 +  374: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Szymon Jachimek 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kamil          Klinkosz              123.41 -  317: 363   73
    2    26 Małgorzata     Puternicka            104.04 -  371: 378   54
    3    23 Wojciech       Sołdan                114.89 -  338: 491   65
    4    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  386: 215  150
    5    23 Mateusz        Lipczyński            100.00 -  301: 390   50
    6    27 Paweł          Golubiński            100.00 +  429: 274  150
    7    22 Wojciech       Silnicki              100.00 +  400: 313  150
    8    11 Marcela        Wołowiec              109.83 -  307: 422   60
    9    21 Urszula        Solarska              100.00 +  384: 291  150
   10    20 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  393: 352  150
   11    16 Rafał          Skibicki              107.02 -  321: 414   57
   12    16 Mariusz        Kubicki               113.70 -  319: 320   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1173  / 12  97.75




	Mariusz Katzig 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Artur          Koszel                123.29 +  432: 401  173
    2    11 Marcela        Wołowiec              109.83 +  486: 394  160
    3     5 Beata          Piotrowska            114.18 -  290: 470   64
    4    13 Grzegorz       Koczkodon             122.03 -  253: 470   72
    5    19 Dariusz        Kuć                   113.07 -  231: 527   63
    6    24 Mariusz        Kubicki               113.70 +  335: 283  164
    7    16 Maciej         Kuczyński             100.00 -  328: 411   50
    8    18 Alina          Białobrzewska         104.60 -  287: 377   55
    9    20 Eugeniusz      Wróblewski            110.87 -  280: 410   61
   10    23 Katarzyna      Dębska                100.00 +  383: 296  150
   11    22 Anna           Stefańska             100.00 +  369: 330  150
   12    20 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 -  276: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Filip Kowalczuk 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Tuszyński             122.68 -  167: 516   73
    2    30 Urszula        Solarska              100.00 -  224: 360   50
    3    29 Filip          Dalecki               100.00 -  199: 323   50
    4    29 Maciej         Kuczyński             100.00 -  201: 594   50
    5    30 Paweł          Golubiński            100.00 -  283: 309   50
    6    30 Paulina        Naplocha              100.00 -  267: 295   50
    7    30 Maciej         Donarski              100.00 +  269: 262  150
    8    29 Paulina        Naplocha              100.00 -  282: 296   50
    9    29 Tomasz         Lewiński              100.00 -  302: 308   50
   10    29 Paweł          Golubiński            100.00 -  240: 380   50
   11    28 Monika         Wrzałek               100.00 -  259: 268   50
   12    29 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     673  / 11  61.18




	Maciej Kuczyński 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Koczkodon             122.03 -  270: 400   72
    2    22 Anna           Stefańska             100.00 -  271: 371   50
    3    24 Maciej         Kuć                   100.00 -  333: 391   50
    4    29 Filip          Kowalczuk             100.00 +  594: 201  150
    5    21 Agata          Kuć                   100.00 +  451: 325  150
    6    16 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  360: 343  150
    7    16 Mariusz        Katzig                100.00 +  411: 328  150
    8    12 Rafał          Skibicki              107.02 -  314: 432   57
    9    10 Marcela        Wołowiec              109.83 -  321: 382   60
   10    16 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  352: 336  150
   11    15 Eugeniusz      Wróblewski            110.87 -  251: 374   61
   12    17 Lucyna         Śniadach              114.84 -  227: 383   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Agata Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Sołdan                117.14 -  297: 459   67
    2    29 Maciej         Donarski              100.00 +  433: 132  150
    3    22 Piotr          Łasowski              100.00 -  294: 396   50
    4    26 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  385: 282  150
    5    21 Maciej         Kuczyński             100.00 -  325: 451   50
    6    21 Wojciech       Gołęcki               102.34 -  343: 397   52
    7    23 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  336: 288  150
    8    15 Irena          Sołdan                124.72 +  359: 338  175
    9    16 Alina          Białobrzewska         104.60 -  353: 400   55
   10    17 Eugeniusz      Wróblewski            110.87 -  261: 354   61
   11    21 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  376: 436   50
   12    22 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  327: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1060  / 12  88.33




	Dorota Kuć 100.00 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Tyczyno               116.08 -  358: 508   66
    2    20 Monika         Wrzałek               100.00 +  396: 258  150
    3    17 Urszula        Solarska              100.00 +  392: 246  150
    4     6 Kazimierz.J    Merklejn              141.12 -  348: 421   91
    5    18 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  467: 373  150
    6    14 Piotr          Łasowski              100.00 -  281: 471   50
    7    17 Wojciech       Gołęcki               102.34 -  323: 363   52
    8    10 Anita          Bruska                104.81 +  378: 355  155
    9    12 Beata          Piotrowska            114.18 -  337: 362   64
   10    19 Dariusz        Kuć                   113.07 +  423: 364  163
   11    14 Irena          Sołdan                124.72 -  341: 372   75
   12    15 Grzegorz       Koczkodon             122.03 =  378: 378  122
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Langiewicz            114.93 -  370: 420   65
    2    18 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 -  276: 332   50
    3    24 Maciej         Kuczyński             100.00 +  391: 333  150
    4    24 Monika         Wrzałek               100.00 -  304: 306   50
    5    27 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  304: 368   50
    6    28 Tomasz         Lewiński              100.00 -  260: 268   50
    7    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  277: 250  150
    8    24 Wojciech       Silnicki              100.00 -  323: 445   50
    9    26 Maciej         Donarski              100.00 +  377: 199  150
   10    24 Filip          Dalecki               100.00 -  276: 337   50
   11    26 Paweł          Golubiński            100.00 +  348: 249  150
   12    24 Urszula        Solarska              100.00 -  325: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1015  / 12  84.58




	Rafał Lenartowski 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wojciech       Sołdan                114.89 -  267: 428   65
    2    23 Katarzyna      Dębska                100.00 +  419: 256  150
    3    12 Eugeniusz      Wróblewski            110.87 +  415: 351  161
    4     8 Łukasz         Tuszyński             122.68 -  297: 416   73
    5    11 Dariusz        Białobrzewski         109.66 -  448: 478   60
    6    18 Zbyszek        Donarski              100.00 +  360: 252  150
    7    18 Urszula        Solarska              100.00 +  601: 321  150
    8     8 Grzegorz       Koczkodon             122.03 +  388: 247  172
    9     8 Małgorzata     Puternicka            104.04 +  366: 339  154
   10     7 Anita          Bruska                104.81 -  313: 393   55
   11     9 Katarzyna      Sołdan                117.14 +  417: 354  167
   12     6 Marcela        Wołowiec              109.83 +  388: 319  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Tomasz Lewiński 100.00 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Lucyna         Śniadach              114.84 -  284: 398   65
    2    19 Zbyszek        Donarski              100.00 -  250: 416   50
    3    26 Katarzyna      Dębska                100.00 -  285: 334   50
    4    30 Maciej         Donarski              100.00 -  233: 236   50
    5    29 Paulina        Naplocha              100.00 +  278: 258  150
    6    28 Maciej         Kuć                   100.00 +  268: 260  150
    7    27 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  227: 327   50
    8    28 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 -  258: 303   50
    9    29 Filip          Kowalczuk             100.00 +  308: 302  150
   10    26 Urszula        Solarska              100.00 -  316: 359   50
   11    27 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  301: 269  150
   12    26 Monika         Wrzałek               100.00 +  315: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  / 12  92.92




	Mateusz Lipczyński 100.00 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Beata          Piotrowska            114.18 -  323: 324   64
    2    25 Wojciech       Silnicki              100.00 -  304: 459   50
    3    25 Dariusz        Kuć                   113.07 -  297: 317   63
    4    28 Paweł          Golubiński            100.00 +  359: 313  150
    5    23 Szymon         Jachimek              100.00 +  390: 301  150
    6    17 Irena          Sołdan                124.72 -  317: 440   75
    7    26 Mariusz        Kubicki               113.70 -  248: 518   64
    8    26 Filip          Dalecki               100.00 +  325: 311  150
    9    22 Lucyna         Śniadach              114.84 -  314: 411   65
   10    25 Monika         Wrzałek               100.00 +  343: 261  150
   11    24 Zbyszek        Donarski              100.00 -  342: 366   50
   12    23 Anna           Stefańska             100.00 +  352: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mariusz        Kubicki               113.70 -  201: 402   64
    2    28 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  321: 354   50
    3    27 Alina          Białobrzewska         104.60 -  260: 492   55
    4    27 Szymon         Jachimek              100.00 -  215: 386   50
    5    29 Tomasz         Lewiński              100.00 -  258: 278   50
    6    30 Filip          Kowalczuk             100.00 +  295: 267  150
    7    28 Maciej         Kuć                   100.00 -  250: 277   50
    8    29 Filip          Kowalczuk             100.00 +  296: 282  150
    9    28 Filip          Dalecki               100.00 -  262: 297   50
   10    27 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 -  240: 426   50
   11    29 Maciej         Donarski              100.00 +  354: 219  150
   12    27 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  235: 398   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  / 12  76.58




	Mieczysław Pastuszak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dariusz        Kuć                   113.07 +  321: 292  163
    2    13 Ireneusz       Moralewicz            109.74 -  230: 340   60
    3    21 Anita          Bruska                104.81 -  243: 501   55
    4    26 Agata          Kuć                   100.00 -  282: 385   50
    5    27 Maciej         Kuć                   100.00 +  368: 304  150
    6    25 Wojciech       Silnicki              100.00 +  330: 279  150
    7    19 Danuta         Langiewicz            104.92 -  243: 443   55
    8    21 Krzysztof      Langiewicz            114.93 -  317: 460   65
    9    24 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  228: 472   50
   10    22 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  262: 399   50
   11    27 Tomasz         Lewiński              100.00 -  269: 301   50
   12    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  398: 235  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1048  / 12  87.33




	Tomasz Sienkiewicz 100.00 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Paweł          Janaś                 111.03 -  285: 514   61
    2    18 Maciej         Kuć                   100.00 +  332: 276  150
    3    20 Marcela        Wołowiec              109.83 -  314: 426   60
    4    19 Artur          Koszel                123.29 +  324: 299  173
    5    18 Dorota         Kuć                   100.00 -  373: 467   50
    6    20 Mirosław       Sztukiert             100.00 -  315: 367   50
    7    21 Eugeniusz      Wróblewski            110.87 -  284: 317   61
    8    27 Paweł          Golubiński            100.00 +  450: 203  150
    9    25 Monika         Wrzałek               100.00 +  442: 260  150
   10    20 Szymon         Jachimek              100.00 -  352: 393   50
   11    20 Wojciech       Silnicki              100.00 +  379: 360  150
   12    19 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  330: 421   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1155  / 12  96.25




	Wojciech Silnicki 100.00 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Eugeniusz      Wróblewski            110.87 -  250: 406   61
    2    25 Mateusz        Lipczyński            100.00 +  459: 304  150
    3    13 Zbyszek        Donarski              100.00 -  324: 365   50
    4    25 Dariusz        Kuć                   113.07 -  244: 384   63
    5    24 Mariusz        Kubicki               113.70 +  413: 404  164
    6    25 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  279: 330   50
    7    22 Szymon         Jachimek              100.00 -  313: 400   50
    8    24 Maciej         Kuć                   100.00 +  445: 323  150
    9    23 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  434: 310  150
   10    18 Irena          Sołdan                124.72 -  300: 390   75
   11    20 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 -  360: 379   50
   12    21 Zbyszek        Donarski              100.00 -  260: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1063  / 12  88.58




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marcela        Wołowiec              109.83 -  295: 345   60
    2    30 Filip          Kowalczuk             100.00 +  360: 224  150
    3    17 Dorota         Kuć                   100.00 -  246: 392   50
    4    22 Lucyna         Śniadach              114.84 +  363: 281  165
    5    17 Alina          Białobrzewska         104.60 -  292: 439   55
    6    23 Anna           Stefańska             100.00 +  359: 335  150
    7    18 Rafał          Lenartowski           100.00 -  321: 601   50
    8    20 Filip          Sosin                 130.17 -  349: 373   80
    9    21 Szymon         Jachimek              100.00 -  291: 384   50
   10    26 Tomasz         Lewiński              100.00 +  359: 316  150
   11    23 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 -  299: 379   50
   12    24 Maciej         Kuć                   100.00 +  400: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1160  / 12  96.67




	Anna Stefańska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Ireneusz       Moralewicz            109.74 -  348: 420   60
    2    22 Maciej         Kuczyński             100.00 +  371: 271  150
    3    10 Katarzyna      Sołdan                117.14 -  319: 407   67
    4    23 Filip          Dalecki               100.00 +  393: 252  150
    5    20 Monika         Wrzałek               100.00 -  284: 313   50
    6    23 Urszula        Solarska              100.00 -  335: 359   50
    7    24 Zbyszek        Donarski              100.00 +  318: 280  150
    8    16 Danuta         Langiewicz            104.92 +  371: 291  155
    9    17 Krzysztof      Langiewicz            114.93 -  253: 473   65
   10    21 Rafał          Skibicki              107.02 -  321: 363   57
   11    22 Mariusz        Katzig                100.00 -  330: 369   50
   12    23 Mateusz        Lipczyński            100.00 -  317: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1054  / 12  87.83




	Mirosław Sztukiert 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dariusz        Białobrzewski         109.66 -  251: 493   60
    2    24 Paweł          Golubiński            100.00 +  492: 235  150
    3    19 Małgorzata     Puternicka            104.04 -  311: 367   54
    4    21 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 -  316: 350   50
    5    25 Katarzyna      Dębska                100.00 +  389: 366  150
    6    20 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  367: 315  150
    7    13 Anita          Bruska                104.81 -  316: 424   55
    8    13 Katarzyna      Sołdan                117.14 -    1: 400   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     736  /  8  92.00




	Monika Wrzałek 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Rafał          Skibicki              107.02 -  283: 299   57
    2    20 Dorota         Kuć                   100.00 -  258: 396   50
    3    30 Maciej         Donarski              100.00 +  320: 263  150
    4    24 Maciej         Kuć                   100.00 +  306: 304  150
    5    20 Anna           Stefańska             100.00 +  313: 284  150
    6    15 Filip          Warzecha              124.60 -  239: 400   75
    7    20 Artur          Koszel                123.29 -  240: 438   73
    8    23 Wojciech       Gołęcki               102.34 -  262: 340   52
    9    25 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 -  260: 442   50
   10    25 Mateusz        Lipczyński            100.00 -  261: 343   50
   11    28 Filip          Kowalczuk             100.00 +  268: 259  150
   12    26 Tomasz         Lewiński              100.00 -  297: 315   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1057  / 12  88.08




	Patrycja Śliwińska 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Danuta         Langiewicz            104.92 +  382: 375  155
    2     7 Andrzej        Tyczyno               116.08 -  288: 466   66
    3    15 Grzegorz       Koczkodon             122.03 -  290: 292   72
    4    17 Irena          Sołdan                124.72 -  347: 463   75
    5    22 Eugeniusz      Wróblewski            110.87 +  377: 332  161
    6    16 Maciej         Kuczyński             100.00 -  343: 360   50
    7    25 Katarzyna      Dębska                100.00 +  355: 321  150
    8    17 Artur          Koszel                123.29 -  252: 418   73
    9    18 Mariusz        Kubicki               113.70 -  336: 382   64
   10    22 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  399: 262  150
   11    21 Agata          Kuć                   100.00 +  436: 376  150
   12    19 Tomasz         Sienkiewicz           100.00 +  421: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Piotr Łasowski 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 PAUZA
    2    15 Filip          Warzecha              124.60 -  304: 418   75
    3    22 Agata          Kuć                   100.00 +  396: 294  150
    4    15 Danuta         Langiewicz            104.92 +  402: 385  155
    5     9 Andrzej        Tyczyno               116.08 -  397: 406   66
    6    14 Dorota         Kuć                   100.00 +  471: 281  150
    7    10 Marcela        Wołowiec              109.83 +  390: 383  160
    8     6 Dariusz        Białobrzewski         109.66 +  348: 335  160
    9     4 Kazimierz.J    Merklejn              141.12 -  332: 485   91
   10     3 Miłosz         Wrzałek               125.44 +  410: 336  175
   11     5 Ireneusz       Moralewicz            109.74 -  355: 412   60
   12     8 Kamil          Klinkosz              123.41 -  381: 385   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 11 119.55


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Mistrzostwa Wybrzeża



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Anita          Bruska                380: 316
   2 Alina          Białobrzewska        - Dawid          Pikul                 295: 480
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Małgorzata     Puternicka            508: 250
   4 Wojciech       Gołęcki              - Marek          Syczuk                348: 397
   5 Filip          Sosin                - Bartłomiej     Dalecki               356: 308
   6 Filip          Dalecki              - Miłosz         Wrzałek               273: 648
   7 Andrzej        Kowalski             - Maciej         Donarski              536: 194
   8 Zbyszek        Donarski             - Irena          Sołdan                365: 398
   9 Filip          Warzecha             - Katarzyna      Dębska                412: 338
  10 Anna           Gorszka-Bilska       - Michał         Waszkiewicz           247: 599
  11 Kamil          Klinkosz             - Szymon         Jachimek              363: 317
  12 Mariusz        Katzig               - Artur          Koszel                432: 401
  13 Łukasz         Tuszyński            - Filip          Kowalczuk             516: 167
  14 Maciej         Kuczyński            - Grzegorz       Koczkodon             270: 400
  15 Katarzyna      Sołdan               - Agata          Kuć                   459: 297
  16 Dorota         Kuć                  - Andrzej        Tyczyno               358: 508
  17 Krzysztof      Langiewicz           - Maciej         Kuć                   420: 370
  18 Rafał          Lenartowski          - Wojciech       Sołdan                267: 428
  19 Lucyna         Śniadach             - Tomasz         Lewiński              398: 284
  20 Mateusz        Lipczyński           - Beata          Piotrowska            323: 324
  21 Mariusz        Kubicki              - Paulina        Naplocha              402: 201
  22 Mieczysław     Pastuszak            - Dariusz        Kuć                   321: 292
  23 Paweł          Janaś                - Tomasz         Sienkiewicz           514: 285
  24 Wojciech       Silnicki             - Eugeniusz      Wróblewski            250: 406
  25 Marcela        Wołowiec             - Urszula        Solarska              345: 295
  26 Anna           Stefańska            - Ireneusz       Moralewicz            348: 420
  27 Dariusz        Białobrzewski        - Mirosław       Sztukiert             493: 251
  28 Monika         Wrzałek              - Rafał          Skibicki              283: 299
  29 Danuta         Langiewicz           - Patrycja       Śliwińska             375: 382
  30 Piotr          Łasowski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Eugeniusz      Wróblewski            380: 379
   2 Michał         Waszkiewicz          - Mariusz        Kubicki               426: 352
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Kowalski              362: 462
   4 Łukasz         Tuszyński            - Lucyna         Śniadach              382: 318
   5 Irena          Sołdan               - Paweł          Janaś                 365: 399
   6 Marek          Syczuk               - Kazimierz.J    Merklejn              415: 397
   7 Andrzej        Tyczyno              - Patrycja       Śliwińska             466: 288
   8 Dariusz        Białobrzewski        - Mariusz        Skrobosz              338: 410
   9 Dawid          Pikul                - Kamil          Klinkosz              427: 320
  10 Katarzyna      Sołdan               - Filip          Sosin                 347: 378
  11 Mariusz        Katzig               - Marcela        Wołowiec              486: 394
  12 Beata          Piotrowska           - Wojciech       Sołdan                416: 301
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Mieczysław     Pastuszak             340: 230
  14 Rafał          Skibicki             - Krzysztof      Langiewicz            404: 329
  15 Filip          Warzecha             - Piotr          Łasowski              418: 304
  16 Artur          Koszel               - Alina          Białobrzewska         320: 268
  17 Dariusz        Kuć                  - Danuta         Langiewicz            247: 413
  18 Maciej         Kuć                  - Tomasz         Sienkiewicz           276: 332
  19 Tomasz         Lewiński             - Zbyszek        Donarski              250: 416
  20 Monika         Wrzałek              - Dorota         Kuć                   258: 396
  21 Wojciech       Gołęcki              - Filip          Dalecki               305: 273
  22 Maciej         Kuczyński            - Anna           Stefańska             271: 371
  23 Katarzyna      Dębska               - Rafał          Lenartowski           256: 419
  24 Paweł          Golubiński           - Mirosław       Sztukiert             235: 492
  25 Mateusz        Lipczyński           - Wojciech       Silnicki              304: 459
  26 Szymon         Jachimek             - Małgorzata     Puternicka            371: 378
  27 Anita          Bruska               - Anna           Gorszka-Bilska        418: 275
  28 Paulina        Naplocha             - Bartłomiej     Dalecki               321: 354
  29 Agata          Kuć                  - Maciej         Donarski              433: 132
  30 Filip          Kowalczuk            - Urszula        Solarska              224: 360


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Filip          Warzecha              411: 364
   2 Marek          Syczuk               - Michał         Waszkiewicz           473: 383
   3 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kowalski              437: 370
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Tyczyno               304: 350
   5 Beata          Piotrowska           - Mariusz        Katzig                470: 290
   6 Paweł          Janaś                - Filip          Sosin                 482: 347
   7 Rafał          Skibicki             - Dawid          Pikul                 361: 389
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             412: 359
   9 Artur          Koszel               - Dariusz        Białobrzewski         346: 449
  10 Anna           Stefańska            - Katarzyna      Sołdan                319: 407
  11 Lucyna         Śniadach             - Danuta         Langiewicz            332: 379
  12 Eugeniusz      Wróblewski           - Rafał          Lenartowski           351: 415
  13 Zbyszek        Donarski             - Wojciech       Silnicki              365: 324
  14 Irena          Sołdan               - Kamil          Klinkosz              326: 529
  15 Patrycja       Śliwińska            - Grzegorz       Koczkodon             290: 292
  16 Bartłomiej     Dalecki              - Mariusz        Kubicki               415: 316
  17 Urszula        Solarska             - Dorota         Kuć                   246: 392
  18 Krzysztof      Langiewicz           - Wojciech       Gołęcki               391: 295
  19 Małgorzata     Puternicka           - Mirosław       Sztukiert             367: 311
  20 Tomasz         Sienkiewicz          - Marcela        Wołowiec              314: 426
  21 Anita          Bruska               - Mieczysław     Pastuszak             501: 243
  22 Piotr          Łasowski             - Agata          Kuć                   396: 294
  23 Wojciech       Sołdan               - Szymon         Jachimek              491: 338
  24 Maciej         Kuć                  - Maciej         Kuczyński             391: 333
  25 Dariusz        Kuć                  - Mateusz        Lipczyński            317: 297
  26 Tomasz         Lewiński             - Katarzyna      Dębska                285: 334
  27 Alina          Białobrzewska        - Paulina        Naplocha              492: 260
  28 Paweł          Golubiński           - Anna           Gorszka-Bilska        171: 394
  29 Filip          Dalecki              - Filip          Kowalczuk             323: 199
  30 Maciej         Donarski             - Monika         Wrzałek               263: 320


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Miłosz         Wrzałek               400: 311
   2 Paweł          Janaś                - Mariusz        Skrobosz              390: 434
   3 Andrzej        Tyczyno              - Beata          Piotrowska            327: 372
   4 Dawid          Pikul                - Michał         Waszkiewicz           509: 322
   5 Andrzej        Kowalski             - Zbyszek        Donarski              380: 244
   6 Dorota         Kuć                  - Kazimierz.J    Merklejn              348: 421
   7 Dariusz        Białobrzewski        - Krzysztof      Langiewicz            334: 352
   8 Rafał          Lenartowski          - Łukasz         Tuszyński             297: 416
   9 Filip          Sosin                - Anita          Bruska                482: 309
  10 Wojciech       Sołdan               - Bartłomiej     Dalecki               434: 271
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Katarzyna      Sołdan                408: 359
  12 Kamil          Klinkosz             - Rafał          Skibicki              333: 301
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Katzig                470: 253
  14 Małgorzata     Puternicka           - Filip          Warzecha              356: 322
  15 Danuta         Langiewicz           - Piotr          Łasowski              385: 402
  16 Marcela        Wołowiec             - Eugeniusz      Wróblewski            448: 297
  17 Patrycja       Śliwińska            - Irena          Sołdan                347: 463
  18 Mariusz        Kubicki              - Wojciech       Gołęcki               342: 426
  19 Tomasz         Sienkiewicz          - Artur          Koszel                324: 299
  20 Katarzyna      Dębska               - Alina          Białobrzewska         295: 451
  21 Mirosław       Sztukiert            - Anna           Gorszka-Bilska        316: 350
  22 Urszula        Solarska             - Lucyna         Śniadach              363: 281
  23 Anna           Stefańska            - Filip          Dalecki               393: 252
  24 Maciej         Kuć                  - Monika         Wrzałek               304: 306
  25 Wojciech       Silnicki             - Dariusz        Kuć                   244: 384
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Agata          Kuć                   282: 385
  27 Paulina        Naplocha             - Szymon         Jachimek              215: 386
  28 Mateusz        Lipczyński           - Paweł          Golubiński            359: 313
  29 Filip          Kowalczuk            - Maciej         Kuczyński             201: 594
  30 Maciej         Donarski             - Tomasz         Lewiński              236: 233


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              358: 487
   2 Beata          Piotrowska           - Marek          Syczuk                366: 371
   3 Kamil          Klinkosz             - Paweł          Janaś                 398: 361
   4 Miłosz         Wrzałek              - Filip          Sosin                 380: 398
   5 Krzysztof      Langiewicz           - Andrzej        Kowalski              293: 411
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Kazimierz.J    Merklejn              400: 408
   7 Łukasz         Tuszyński            - Ireneusz       Moralewicz            423: 367
   8 Małgorzata     Puternicka           - Wojciech       Sołdan                436: 357
   9 Andrzej        Tyczyno              - Piotr          Łasowski              406: 397
  10 Michał         Waszkiewicz          - Marcela        Wołowiec              416: 377
  11 Rafał          Lenartowski          - Dariusz        Białobrzewski         448: 478
  12 Katarzyna      Sołdan               - Zbyszek        Donarski              420: 290
  13 Wojciech       Gołęcki              - Danuta         Langiewicz            252: 290
  14 Rafał          Skibicki             - Irena          Sołdan                430: 300
  15 Bartłomiej     Dalecki              - Anita          Bruska                325: 436
  16 Anna           Gorszka-Bilska       - Filip          Warzecha              348: 435
  17 Urszula        Solarska             - Alina          Białobrzewska         292: 439
  18 Dorota         Kuć                  - Tomasz         Sienkiewicz           467: 373
  19 Dariusz        Kuć                  - Mariusz        Katzig                527: 231
  20 Monika         Wrzałek              - Anna           Stefańska             313: 284
  21 Agata          Kuć                  - Maciej         Kuczyński             325: 451
  22 Eugeniusz      Wróblewski           - Patrycja       Śliwińska             332: 377
  23 Szymon         Jachimek             - Mateusz        Lipczyński            301: 390
  24 Wojciech       Silnicki             - Mariusz        Kubicki               413: 404
  25 Mirosław       Sztukiert            - Katarzyna      Dębska                389: 366
  26 Artur          Koszel               - Filip          Dalecki               461: 239
  27 Mieczysław     Pastuszak            - Maciej         Kuć                   368: 304
  28 Lucyna         Śniadach             - Maciej         Donarski              403: 228
  29 Paulina        Naplocha             - Tomasz         Lewiński              258: 278
  30 Filip          Kowalczuk            - Paweł          Golubiński            283: 309


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Syczuk                343: 421
   2 Filip          Sosin                - Dawid          Pikul                 276: 451
   3 Andrzej        Kowalski             - Beata          Piotrowska            330: 398
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Kamil          Klinkosz              412: 289
   5 Małgorzata     Puternicka           - Łukasz         Tuszyński             370: 404
   6 Andrzej        Tyczyno              - Paweł          Janaś                 271: 415
   7 Alina          Białobrzewska        - Michał         Waszkiewicz           346: 335
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Miłosz         Wrzałek               395: 403
   9 Danuta         Langiewicz           - Dariusz        Białobrzewski         356: 442
  10 Wojciech       Sołdan               - Ireneusz       Moralewicz            376: 436
  11 Rafał          Skibicki             - Katarzyna      Sołdan                356: 392
  12 Marcela        Wołowiec             - Krzysztof      Langiewicz            357: 300
  13 Anita          Bruska               - Dariusz        Kuć                   371: 378
  14 Piotr          Łasowski             - Dorota         Kuć                   471: 281
  15 Filip          Warzecha             - Monika         Wrzałek               400: 239
  16 Patrycja       Śliwińska            - Maciej         Kuczyński             343: 360
  17 Irena          Sołdan               - Mateusz        Lipczyński            440: 317
  18 Zbyszek        Donarski             - Rafał          Lenartowski           252: 360
  19 Bartłomiej     Dalecki              - Artur          Koszel                313: 356
  20 Tomasz         Sienkiewicz          - Mirosław       Sztukiert             315: 367
  21 Agata          Kuć                  - Wojciech       Gołęcki               343: 397
  22 Anna           Gorszka-Bilska       - Lucyna         Śniadach              322: 331
  23 Anna           Stefańska            - Urszula        Solarska              335: 359
  24 Mariusz        Katzig               - Mariusz        Kubicki               335: 283
  25 Mieczysław     Pastuszak            - Wojciech       Silnicki              330: 279
  26 Eugeniusz      Wróblewski           - Filip          Dalecki               495: 249
  27 Paweł          Golubiński           - Szymon         Jachimek              274: 429
  28 Tomasz         Lewiński             - Maciej         Kuć                   268: 260
  29 Maciej         Donarski             - Katarzyna      Dębska                223: 332
  30 Filip          Kowalczuk            - Paulina        Naplocha              267: 295


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Syczuk                346: 397
   2 Dawid          Pikul                - Beata          Piotrowska            418: 369
   3 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.J    Merklejn              477: 470
   4 Alina          Białobrzewska        - Paweł          Janaś                 319: 465
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Białobrzewski         392: 394
   6 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Klinkosz              442: 328
   7 Andrzej        Kowalski             - Filip          Sosin                 516: 280
   8 Katarzyna      Sołdan               - Małgorzata     Puternicka            296: 428
   9 Filip          Warzecha             - Dariusz        Kuć                   466: 300
  10 Piotr          Łasowski             - Marcela        Wołowiec              390: 383
  11 Michał         Waszkiewicz          - Andrzej        Tyczyno               431: 315
  12 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Skibicki              401: 309
  13 Mirosław       Sztukiert            - Anita          Bruska                316: 424
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Grzegorz       Koczkodon             431: 377
  15 Irena          Sołdan               - Lucyna         Śniadach              374: 365
  16 Maciej         Kuczyński            - Mariusz        Katzig                411: 328
  17 Dorota         Kuć                  - Wojciech       Gołęcki               323: 363
  18 Urszula        Solarska             - Rafał          Lenartowski           321: 601
  19 Danuta         Langiewicz           - Mieczysław     Pastuszak             443: 243
  20 Monika         Wrzałek              - Artur          Koszel                240: 438
  21 Eugeniusz      Wróblewski           - Tomasz         Sienkiewicz           317: 284
  22 Szymon         Jachimek             - Wojciech       Silnicki              400: 313
  23 Anna           Gorszka-Bilska       - Agata          Kuć                   288: 336
  24 Zbyszek        Donarski             - Anna           Stefańska             280: 318
  25 Katarzyna      Dębska               - Patrycja       Śliwińska             321: 355
  26 Mariusz        Kubicki              - Mateusz        Lipczyński            518: 248
  27 Bartłomiej     Dalecki              - Tomasz         Lewiński              327: 227
  28 Maciej         Kuć                  - Paulina        Naplocha              277: 250
  29 Filip          Dalecki              - Paweł          Golubiński            324: 321
  30 Maciej         Donarski             - Filip          Kowalczuk             262: 269


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Mariusz        Skrobosz              421: 363
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 375: 343
   3 Paweł          Janaś                - Filip          Warzecha              416: 308
   4 Małgorzata     Puternicka           - Andrzej        Kowalski              304: 386
   5 Beata          Piotrowska           - Miłosz         Wrzałek               370: 457
   6 Dariusz        Białobrzewski        - Piotr          Łasowski              335: 348
   7 Michał         Waszkiewicz          - Łukasz         Tuszyński             466: 366
   8 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Koczkodon             388: 247
   9 Eugeniusz      Wróblewski           - Wojciech       Sołdan                330: 367
  10 Anita          Bruska               - Dorota         Kuć                   355: 378
  11 Szymon         Jachimek             - Marcela        Wołowiec              307: 422
  12 Maciej         Kuczyński            - Rafał          Skibicki              314: 432
  13 Mirosław       Sztukiert            - Katarzyna      Sołdan                  1: 400
  14 Lucyna         Śniadach             - Ireneusz       Moralewicz            334: 346
  15 Agata          Kuć                  - Irena          Sołdan                359: 338
  16 Danuta         Langiewicz           - Anna           Stefańska             291: 371
  17 Artur          Koszel               - Patrycja       Śliwińska             418: 252
  18 Mariusz        Katzig               - Alina          Białobrzewska         287: 377
  19 Kamil          Klinkosz             - Bartłomiej     Dalecki               388: 376
  20 Filip          Sosin                - Urszula        Solarska              373: 349
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Krzysztof      Langiewicz            317: 460
  22 Dariusz        Kuć                  - Mariusz        Kubicki               346: 439
  23 Wojciech       Gołęcki              - Monika         Wrzałek               340: 262
  24 Wojciech       Silnicki             - Maciej         Kuć                   445: 323
  25 Katarzyna      Dębska               - Zbyszek        Donarski              262: 374
  26 Filip          Dalecki              - Mateusz        Lipczyński            311: 325
  27 Paweł          Golubiński           - Tomasz         Sienkiewicz           203: 450
  28 Tomasz         Lewiński             - Anna           Gorszka-Bilska        258: 303
  29 Paulina        Naplocha             - Filip          Kowalczuk             296: 282
  30 Maciej         Donarski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kowalski             - Marek          Syczuk                353: 356
   2 Paweł          Janaś                - Dawid          Pikul                 315: 375
   3 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Skrobosz              337: 479
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Piotr          Łasowski              485: 332
   5 Michał         Waszkiewicz          - Kamil          Klinkosz              315: 338
   6 Filip          Sosin                - Dariusz        Białobrzewski         363: 358
   7 Wojciech       Gołęcki              - Łukasz         Tuszyński             322: 440
   8 Rafał          Lenartowski          - Małgorzata     Puternicka            366: 339
   9 Wojciech       Sołdan               - Anita          Bruska                265: 389
  10 Marcela        Wołowiec             - Maciej         Kuczyński             382: 321
  11 Irena          Sołdan               - Filip          Warzecha              289: 403
  12 Beata          Piotrowska           - Dorota         Kuć                   362: 337
  13 Katarzyna      Sołdan               - Danuta         Langiewicz            320: 326
  14 Artur          Koszel               - Rafał          Skibicki              412: 324
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Kuć                   383: 329
  16 Alina          Białobrzewska        - Agata          Kuć                   400: 353
  17 Krzysztof      Langiewicz           - Anna           Stefańska             473: 253
  18 Mariusz        Kubicki              - Patrycja       Śliwińska             382: 336
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Zbyszek        Donarski              467: 247
  20 Mariusz        Katzig               - Eugeniusz      Wróblewski            280: 410
  21 Szymon         Jachimek             - Urszula        Solarska              384: 291
  22 Mateusz        Lipczyński           - Lucyna         Śniadach              314: 411
  23 Anna           Gorszka-Bilska       - Wojciech       Silnicki              310: 434
  24 Bartłomiej     Dalecki              - Mieczysław     Pastuszak             472: 228
  25 Tomasz         Sienkiewicz          - Monika         Wrzałek               442: 260
  26 Maciej         Kuć                  - Maciej         Donarski              377: 199
  27 Katarzyna      Dębska               - Paweł          Golubiński            320: 315
  28 Filip          Dalecki              - Paulina        Naplocha              297: 262
  29 Filip          Kowalczuk            - Tomasz         Lewiński              302: 308


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Syczuk                288: 542
   2 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              444: 420
   3 Piotr          Łasowski             - Miłosz         Wrzałek               410: 336
   4 Paweł          Janaś                - Michał         Waszkiewicz           359: 404
   5 Kamil          Klinkosz             - Andrzej        Kowalski              288: 406
   6 Łukasz         Tuszyński            - Filip          Sosin                 422: 323
   7 Anita          Bruska               - Rafał          Lenartowski           393: 313
   8 Dariusz        Białobrzewski        - Marcela        Wołowiec              394: 339
   9 Filip          Warzecha             - Wojciech       Sołdan                406: 376
  10 Katarzyna      Sołdan               - Artur          Koszel                380: 298
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Danuta         Langiewicz            443: 260
  12 Małgorzata     Puternicka           - Beata          Piotrowska            409: 327
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Wojciech       Gołęcki               434: 355
  14 Mariusz        Kubicki              - Alina          Białobrzewska         324: 311
  15 Lucyna         Śniadach             - Grzegorz       Koczkodon             404: 329
  16 Maciej         Kuczyński            - Bartłomiej     Dalecki               352: 336
  17 Agata          Kuć                  - Eugeniusz      Wróblewski            261: 354
  18 Wojciech       Silnicki             - Irena          Sołdan                300: 390
  19 Dorota         Kuć                  - Dariusz        Kuć                   423: 364
  20 Tomasz         Sienkiewicz          - Szymon         Jachimek              352: 393
  21 Anna           Stefańska            - Rafał          Skibicki              321: 363
  22 Patrycja       Śliwińska            - Mieczysław     Pastuszak             399: 262
  23 Mariusz        Katzig               - Katarzyna      Dębska                383: 296
  24 Maciej         Kuć                  - Filip          Dalecki               276: 337
  25 Monika         Wrzałek              - Mateusz        Lipczyński            261: 343
  26 Urszula        Solarska             - Tomasz         Lewiński              359: 316
  27 Paulina        Naplocha             - Anna           Gorszka-Bilska        240: 426
  28 Zbyszek        Donarski             - Maciej         Donarski              339: 323
  29 Paweł          Golubiński           - Filip          Kowalczuk             380: 240


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Dawid          Pikul                 490: 372
   2 Andrzej        Kowalski             - Kazimierz.J    Merklejn              429: 326
   3 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Tuszyński             345: 443
   4 Filip          Warzecha             - Krzysztof      Langiewicz            361: 384
   5 Piotr          Łasowski             - Ireneusz       Moralewicz            355: 412
   6 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Janaś                 315: 395
   7 Michał         Waszkiewicz          - Dariusz        Białobrzewski         361: 418
   8 Marcela        Wołowiec             - Anita          Bruska                378: 316
   9 Rafał          Lenartowski          - Katarzyna      Sołdan                417: 354
  10 Beata          Piotrowska           - Artur          Koszel                367: 349
  11 Alina          Białobrzewska        - Małgorzata     Puternicka            347: 338
  12 Kamil          Klinkosz             - Filip          Sosin                 433: 263
  13 Wojciech       Sołdan               - Mariusz        Kubicki               299: 274
  14 Irena          Sołdan               - Dorota         Kuć                   372: 341
  15 Eugeniusz      Wróblewski           - Maciej         Kuczyński             374: 251
  16 Rafał          Skibicki             - Szymon         Jachimek              414: 321
  17 Lucyna         Śniadach             - Wojciech       Gołęcki               353: 373
  18 Danuta         Langiewicz           - Grzegorz       Koczkodon             367: 451
  19 Dariusz        Kuć                  - Bartłomiej     Dalecki               429: 294
  20 Tomasz         Sienkiewicz          - Wojciech       Silnicki              379: 360
  21 Patrycja       Śliwińska            - Agata          Kuć                   436: 376
  22 Anna           Stefańska            - Mariusz        Katzig                330: 369
  23 Anna           Gorszka-Bilska       - Urszula        Solarska              379: 299
  24 Mateusz        Lipczyński           - Zbyszek        Donarski              342: 366
  25 Filip          Dalecki              - Katarzyna      Dębska                256: 324
  26 Paweł          Golubiński           - Maciej         Kuć                   249: 348
  27 Tomasz         Lewiński             - Mieczysław     Pastuszak             301: 269
  28 Monika         Wrzałek              - Filip          Kowalczuk             268: 259
  29 Maciej         Donarski             - Paulina        Naplocha              219: 354


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Andrzej        Kowalski              490: 292
   2 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Langiewicz            398: 387
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Ireneusz       Moralewicz            509: 199
   4 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Janaś                 317: 287
   5 Dariusz        Białobrzewski        - Filip          Warzecha              391: 401
   6 Marcela        Wołowiec             - Rafał          Lenartowski           319: 388
   7 Beata          Piotrowska           - Alina          Białobrzewska         348: 324
   8 Kamil          Klinkosz             - Piotr          Łasowski              385: 381
   9 Michał         Waszkiewicz          - Miłosz         Wrzałek               341: 358
  10 Anita          Bruska               - Katarzyna      Sołdan                388: 340
  11 Artur          Koszel               - Wojciech       Sołdan                290: 419
  12 Eugeniusz      Wróblewski           - Irena          Sołdan                420: 349
  13 Rafał          Skibicki             - Małgorzata     Puternicka            400: 336
  14 Wojciech       Gołęcki              - Filip          Sosin                 446: 287
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Dorota         Kuć                   378: 378
  16 Mariusz        Kubicki              - Szymon         Jachimek              320: 319
  17 Maciej         Kuczyński            - Lucyna         Śniadach              227: 383
  18 Dariusz        Kuć                  - Danuta         Langiewicz            416: 295
  19 Patrycja       Śliwińska            - Tomasz         Sienkiewicz           421: 330
  20 Anna           Gorszka-Bilska       - Mariusz        Katzig                374: 276
  21 Wojciech       Silnicki             - Zbyszek        Donarski              260: 374
  22 Agata          Kuć                  - Bartłomiej     Dalecki               327: 351
  23 Mateusz        Lipczyński           - Anna           Stefańska             352: 317
  24 Urszula        Solarska             - Maciej         Kuć                   400: 325
  25 Katarzyna      Dębska               - Filip          Dalecki               384: 206
  26 Tomasz         Lewiński             - Monika         Wrzałek               315: 297
  27 Mieczysław     Pastuszak            - Paulina        Naplocha              398: 235
  28 Maciej         Donarski             - Paweł          Golubiński            208: 350
  29 Filip          Kowalczuk            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 10-06-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.01  29203  200
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.68  27344  189
   3 Szymon Fidziński               Warszawa             143.05  15449  108
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.03  26844  189
   5 Kamil Górka                    Łęczna               141.95  26970  190
   6 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             141.24  27683  196
   7 Dawid Pikul                    Poznań               141.08  26664  189
   8 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.35   9263   66
   9 Marek Syczuk                   Warszawa             140.10  26899  192
  10 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.67  27235  195
  11 Sławomir Kordjalik             Warszawa             139.24  27709  199
  12 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.95   5836   42
  13 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.92  27506  198
  14 Sławomir Kucia                 Kraków               138.33  10790   78
  15 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.02  13250   96
  16 Justyna Fugiel                 Sandomierz           137.94  27175  197
  17 Andrzej Oleksiak               Hel                  135.59  24542  181
  18 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26027  192
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            135.29  10823   80
  20 Radosław Konca                 Warszawa             135.26  26916  199
  21 Marcin Bożek                   Będzin               135.24   6627   49
  22 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.83  21708  161
  23 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             134.62  26520  197
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.50  16006  119
  25 Bartosz Morawski               Gliwice              134.35  17063  127
  26 Paweł Jackowski                Warszawa             133.90  26378  197
  27 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   7741   58
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.39  10004   75
  29 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.94  26190  197
  30 Lucyna Korga                   Zabrze               132.80  11155   84
  31 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.61  20114  154
  32 Maciej Perzyński               Piła                 130.49  21140  162
  33 Łukasz Bryła                   Mielec               130.17  16402  126
  34 Filip Sosin                    Warszawa             129.94  24948  192
  35 Michał Trumpus                 Wrocław              129.72  25036  193
  36 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.65  24634  190
  37 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  38 Michał Makowski                Warszawa             128.86  14304  111
  39 Andrzej Szepczyński            Kraków               128.66  17240  134
  40 Małgorzata Kania               Milanówek            128.63   8361   65
  41 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.32  12960  101
  42 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.81   9969   78
  43 Artur Irzyk                    Strzyżów             127.79  24280  190
  44 Mariusz Margalski              Warszawa             127.71  19284  151
  45 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  127.64  25145  197
  46 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.40  11466   90
  47 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.37  18469  145
  48 Andrzej Kowalski               Gdańsk               127.01  25147  198
  49 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.93  24624  194
  50 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.64  19756  156
  51 Joanna Juszczak                Warszawa             126.39  25279  200
  52 Marek Roszak                   Poznań               126.30  24881  197
  53 Jarosław Michalak              Łódź                 126.27  11617   92
  54 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.10  24589  195
  55 Miłosz Wrzałek                 Reda                 125.80  23777  189
  56 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             125.80  24027  191
  57 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  58 Filip Warzecha                 Gdynia               124.79  14975  120
  59 Maciej Michalak                Łódź                 124.68  13715  110
  60 Joanna Stępień                 Katowice             124.49  24276  195
  61 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.44  24514  197
  62 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             124.25   9319   75
  63 Irena Sołdan                   Rumia                124.01  24802  200
  64 Przemysław Herdzina            Kraków               123.98  21944  177
  65 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.92  23917  193
  66 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.43   8023   65
  67 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             123.26  17749  144
  68 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  123.10  24005  195
  69 Wojciech Morawski              Gliwice              123.06   6522   53
  70 Artur Koszel                   Legionowo            123.03  24113  196
  71 Michał Waszkiewicz             Warszawa             122.92  24584  200
  72 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.59   8091   66
  73 Renata Kowalska                Bielsko Biała        122.00  23790  195
  74 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       121.82   6091   50
  75 Kuba Koisar                    Warszawa             121.80  18148  149
  76 Maciej Rzychoń                 Katowice             121.69   5841   48
  77 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.52  10208   84
  78 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.51  12029   99
  79 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.14  11629   96
  80 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              120.94  23220  192
  81 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.90   5078   42
  82 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.90  22729  188
  83 Radosław Sowiński              Warszawa             120.67  21359  177
  84 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.58  22790  189
  85 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  86 Iwona Kucia                    Kraków               120.07   9846   82
  87 Kazimierz Merklejn             Szczecin             119.95   9356   78
  88 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  89 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.81   9345   78
  90 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  91 Marek Dudkiewicz               Milanówek            119.72  23944  200
  92 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.28  21232  178
  93 Michał Sosin                   Warszawa             119.05   9286   78
  94 Paweł Opyc                     Warszawa             119.00  23801  200
  95 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
  96 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.83   8556   72
  97 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
  98 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.69   5697   48
  99 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.64  16965  143
 100 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 101 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
 102 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 103 Katarzyna Stępień              Katowice             118.03   3895   33
 104 Piotr Rosół                    Warszawa             117.86  22982  195
 105 Arkadiusz Biegun               Kraków               117.80  20498  174
 106 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.51  23503  200
 107 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.40  18902  161
 108 Tomasz Suchanek                Wrocław              117.32  14782  126
 109 Bogusław Puchalski             Włocławek            117.19  22734  194
 110 Magdalena Merklejn             Szczecin             117.13  14641  125
 111 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             117.11   5270   45
 112 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.99  22112  189
 113 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         116.99  16028  137
 114 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 115 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.92  11575   99
 116 Rafał Matczak                  Milanówek            116.85  13672  117
 117 Katarzyna Sołdan               Rumia                116.75  22065  189
 118 Leszek Stecuła                 Bytom                116.65  12248  105
 119 Paweł Janaś                    Głogów               116.65   5599   48
 120 Sławomir Nosek                 Mielec               116.64   6882   59
 121 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.64   7115   61
 122 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.51   5476   47
 123 Beata Piotrowska               Łódź                 116.35  21990  189
 124 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.34  13146  113
 125 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.21  22544  194
 126 Rafał Dąbrowski                Ostróda              116.15  11150   96
 127 Anna Niedzielko                Szczecin             116.08  12537  108
 128 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 129 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.06  18221  157
 130 Jacek Pietruszka               Kraków               116.04   5686   49
 131 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.95  13914  120
 132 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              115.93  17389  150
 133 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.85   6835   59
 134 Michał Jaszczak                Gliwice              115.75   4630   40
 135 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.67  17004  147
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.53  21720  188
 137 Daniel Czernatowicz            Kraków               115.50  13051  113
 138 Bogusław Książek               Szczecin             115.48   7275   63
 139 Wojciech Sołdan                Rumia                115.41  22735  197
 140 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.38   5538   48
 141 Rafał Wesołowski               Warszawa             115.02  19669  171
 142 Halina Roszak                  Poznań               114.99  21733  189
 143 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            114.80  21698  189
 144 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 145 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 146 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.65  12841  112
 147 Stanisław Ochot                Katowice             114.63   6190   54
 148 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.61  15473  135
 149 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 150 Krzysztof Obremski             Legnica              114.43  13961  122
 151 Stanisław Gasik                Warszawa             114.40   8809   77
 152 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.34  10291   90
 153 Lucyna Śniadach                Rumia                114.30  19202  168
 154 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.01  21776  191
 155 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 156 Marek Róziecki                 Rybnik               113.82   9106   80
 157 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 158 Jarosław Sobczak               Warszawa             113.64  22728  200
 159 Marek Rogalski                 Chełm                113.56  22031  194
 160 Andrzej Słapiński              Warszawa             113.56   3861   34
 161 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.42   4083   36
 162 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.34  13601  120
 163 Katarzyna Klimała              Kraków               113.04  21591  191
 164 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.97  16268  144
 165 Agnieszka Krupka               Krosno               112.94  22024  195
 166 Adam Klimont                   Wałcz                112.93   6776   60
 167 Łukasz Święcki                 Białystok            112.92   7453   66
 168 Bartosz Orłowski               Bytom                112.81  10491   93
 169 Mariusz Makuch                 Zator                112.81   8686   77
 170 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.55  15757  140
 171 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  112.12  10988   98
 172 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            112.04   5378   48
 173 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.92  16005  143
 174 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.78  13414  120
 175 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.71  15192  136
 176 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           111.69  21221  190
 177 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             111.38  15928  143
 178 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.38  12140  109
 179 Marcin Skowron                 Zabrze               111.30  19255  173
 180 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 181 Dariusz Maciejuk               Warszawa             111.27  17581  158
 182 Paweł Ochot                    Katowice             111.24   4561   41
 183 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               111.11   4000   36
 184 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 185 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       111.02  11213  101
 186 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.85  18291  165
 187 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               110.77  16948  153
 188 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 189 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.62  15929  144
 190 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.61   9291   84
 191 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.59  17362  157
 192 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.54  13818  125
 193 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.49   7955   72
 194 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 195 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            110.46  21098  191
 196 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 197 Grażyna Furman                 Sosnowiec            109.96   5498   50
 198 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            109.84  15707  143
 199 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.76  21073  192
 200 Iza Kraj                       Warszawa             109.59   8548   78
 201 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             109.54  12488  114
 202 Jolanta Chłopińska             Wałcz                109.54   9530   87
 203 Jerzy Luter                    Bytom                109.53  21139  193
 204 Rafał Skibicki                 Lębork               109.31   8526   78
 205 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.09   6218   57
 206 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             108.81  17953  165
 207 Mirosław Konsik                Gdańsk               108.75   6525   60
 208 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.71  16958  156
 209 Jakub Nalepa                   Gliwice              108.58  10749   99
 210 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.54  20623  190
 211 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 212 Marcin Kamiński                Warszawa             107.82   7332   68
 213 Daniel Janus                   Wąchock              107.79  10671   99
 214 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.75  14546  135
 215 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 216 Bogdan Kozłowski               Białystok            107.31   8907   83
 217 Paweł Morga                    Warszawa             107.30   3541   33
 218 Andrzej Puchalski              Łódź                 107.29   5579   52
 219 Anita Bruska                   Gdynia               106.85   8975   84
 220 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.56  20567  193
 221 Joanna Duda                    Zabrze               106.47   7027   66
 222 Jan Kozłowski                  Kraków               106.43  20009  188
 223 Marianna Kozłowska             Białystok            106.37   8829   83
 224 Robert Głowacki                Łódź                 106.23   6374   60
 225 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.15   6369   60
 226 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.10   6366   60
 227 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.00   7526   71
 228 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             105.87  15987  151
 229 Alina Białobrzewska            Gdynia               105.83  15133  143
 230 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 231 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 232 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.49  20992  199
 233 Paweł Michalski                Ksawerów             105.30   5897   56
 234 Sławomir Buk                   Gliwice              105.25   8841   84
 235 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 236 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.13   9462   90
 237 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 238 Marek Reda                     Wołomin              104.97  13331  127
 239 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 240 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 241 Sławomir Zabawa                Jasło                104.66  19467  186
 242 Dominik Wester                 Warszawa             104.64   8685   83
 243 Danuta Langiewicz              Ostróda              104.57  15581  149
 244 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 245 Michał Ozimiński               Łódź                 104.23  19908  191
 246 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.08  12698  122
 247 Michał Jaworek                 Zabrze               103.90   7169   69
 248 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.63  19897  192
 249 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 250 Teresa Zalewska                Racibórz             103.54  11079  107
 251 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 252 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 253 Sylwester Wójcik               Lublin               103.35  13332  129
 254 Maciej Stolarczyk              Zator                103.30   4132   40
 255 Weronika Rudnicka              Ustka                103.22  13419  130
 256 Maria Jarosz                   Lublin               102.82   6683   65
 257 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 258 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 259 Janusz Sojka                   Łódź                 102.68   8625   84
 260 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.58  11591  113
 261 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 262 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 263 Anna Biegańska                 Białystok            102.29   4194   41
 264 Władysław Zieliński            Lębork               102.28   4398   43
 265 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             102.22   4191   41
 266 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.00   4284   42
 267 Dorota Ziembowicz              Gliwice              101.81   4887   48
 268 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.81   3665   36
 269 Marta Kleinrok                 Lublin               101.74   8546   84
 270 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 271 Roman Figiel                   Zawichost            101.12   6775   67
 272 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.88   7263   72
 273 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 274 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               100.76   7255   72
 275 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  100.38   9837   98
 276 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.30  18355  183
 277 Anna Arana                     Warszawa             100.04  12605  126
 278 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              99.70  18943  190
 279 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.53  10749  108
 280 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.47   9350   94
 281 Magdalena Ochot                Katowice              99.34  11225  113
 282 Renata Rosół                   Warszawa              99.20  18252  184
 283 Joanna Kubińska                Warszawa              98.93  10684  108
 284 Mikołaj Fidziński              Dębica                98.61   3550   36
 285 Piotr Łasowski                 Gdańsk                98.24   4519   46
 286 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              97.69   6057   62
 287 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 288 Monika Rubinstein              Warszawa              97.41  15001  154
 289 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.30   4476   46
 290 Adam Janicki                   Łódź                  97.22   7097   73
 291 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 292 Patrycja Śliwińska             Szczecin              97.09  15341  158
 293 Anna Stefańska                 Łódź                  97.07  14852  153
 294 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  11225  116
 295 Marek Kocikowski               Ostróda               96.69   9862  102
 296 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   4626   48
 297 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 298 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 299 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 300 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.88   6136   64
 301 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 302 Michał Kolaj                   Ostróda               95.74   4500   47
 303 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 304 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 305 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.42   6775   71
 306 Katarzyna Majewska             Lublin                95.05   9410   99
 307 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 308 Joanna Brychcy                 Katowice              94.58  17687  187
 309 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.34  10000  106
 310 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 311 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 312 Wojciech Wróbel                Zator                 94.25   5184   55
 313 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 314 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.86   3285   35
 315 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 316 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 317 Urszula Behnke                 Iława                 93.11   3259   35
 318 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 319 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.37   7205   78
 320 Maciej Kuczyński               Gdynia                92.33   2770   30
 321 Kacper Jachowicz               Żyrardów              92.05   5523   60
 322 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.98   5427   59
 323 Katarzyna Dębska               Ostróda               91.98   9290  101
 324 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       91.58   3297   36
 325 Urszula Solarska               Łódź                  91.34  17264  189
 326 Krystyna Puchalska             Łódź                  90.96   4457   49
 327 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 90.65   4895   54
 328 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 329 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.63   3172   35
 330 Jarosław Karp                  Jędrzejów             90.53   3078   34
 331 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 332 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 333 Jerzy Ciesielski               Łódź                  90.11   4866   54
 334 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.94  14031  156
 335 Anna Czarnecka                 Zgierz                89.56   4299   48
 336 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  89.56   6896   77
 337 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.28   7321   82
 338 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.15   5349   60
 339 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.13   7309   82
 340 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 341 Jerzy Augustyniak              Łódź                  88.89   4089   46
 342 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   88.04   4050   46
 343 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.67  14641  167
 344 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 345 Filip Dalecki                  Rumia                 86.45   4582   53
 346 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 347 Piotr Marusa                   Szczytno              86.22   5087   59
 348 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 349 Alicja Bielecka                Poznań                83.21   5159   62
 350 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 351 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 352 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 353 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 354 Adam Kędzior                   Lublin                80.74   3714   46
 355 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.72   5731   71
 356 Edward Smołka                  Zabrze                80.12   3365   42
 357 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 358 Adrian Szczepanik              Zator                 77.50   2790   36
 359 Monika Wrzałek                 Rumia                 77.25   5871   76
 360 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.39   6710   89
 361 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  75.08   5631   75
 362 Monika Pieczora                Łódź                  74.67   4331   58
 363 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.98   3919   56
 364 Paulina Naplocha               Racibórz              68.17   3136   46
 365 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 366 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35
 367 Jacek Jabłonowski              Iława                 58.03   1741   30




Poczekalnia na dzień 10-06-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   3 Agata Pastusiak                Sulęcin               69.76   2023   29
   4 Adam Słapiński                 Warszawa              93.29   2612   28
   5 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   6 Michał Szymkowski              Wrocław              117.67   3177   27
   7 Grzegorz Gardynik              Warszawa             110.11   2973   27
   8 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
   9 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.38   3208   26
  10 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             112.28   2807   25
  11 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  12 Artur Tomczyk                  Piła                 121.46   2915   24
  13 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  14 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  15 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  16 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  116.17   2788   24
  17 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  18 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  19 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  20 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  21 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  22 Piotr Mańkowski                Warszawa             111.75   2682   24
  23 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  24 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  25 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  26 Bartosz Pięta                  Swarzędz             106.96   2567   24
  27 Justyna Woszczyna              Kraków               106.75   2562   24
  28 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  29 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  30 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  31 Elżbieta Święcka               Białystok            104.54   2509   24
  32 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  33 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  34 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  35 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.25   2454   24
  36 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  37 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  38 Maciej Chmielowski             Kraków               100.17   2404   24
  39 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  40 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  41 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  42 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  43 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  44 Sławomir Długosz               Ostróda               91.46   2195   24
  45 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  46 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  47 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  48 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  49 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  50 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  51 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  52 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  53 Dominik Piasecki               Słupsk               102.70   2362   23
  54 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  55 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  56 Grzegorz Bajer                 Łódź                  94.35   2170   23
  57 Marek Sitkowski                Warszawa              93.91   2160   23
  58 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  59 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  60 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  61 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  62 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  63 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  64 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  65 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  66 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  67 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  68 Sylwia Buks                    Warszawa              77.35   1779   23
  69 Paweł Golubiński               Gdynia                77.00   1771   23
  70 Andrzej Szymański              Łódź                  64.61   1486   23
  71 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  72 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  73 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  74 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  75 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  76 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  77 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  78 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  79 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  80 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  81 Marcin Figiel                  Zawichost            114.95   2184   19
  82 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  83 Andrzej Lożyński               Piastów              106.47   2023   19
  84 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  85 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  86 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.63   1912   19
  87 Mariusz Grodek                 Olsztyn              119.33   2148   18
  88 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  89 Szymon Jachimek                Gdynia               112.17   2019   18
  90 Monika Siemaszko               Lipiany              100.78   1814   18
  91 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  92 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  93 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  94 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  95 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  96 Witold Berus                   Zabrze                67.56   1216   18
  97 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  98 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
  99 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
 100 Tomasz Figiel                  Zawichost            105.19   1683   16
 101 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
 102 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 103 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
 104 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
 105 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 106 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
 107 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 108 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 109 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 110 Rafał Lenartowski              Gdynia               126.42   1517   12
 111 Leszek Jóźwik                  Szczecin             123.75   1485   12
 112 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.50   1446   12
 113 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 114 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 115 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 116 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 117 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 118 Anna Królak                    Warszawa             113.42   1361   12
 119 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 120 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 121 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 122 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 123 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 124 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 125 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 126 Magdalena Kubik                Warszawa             106.83   1282   12
 127 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 128 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 129 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 130 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 131 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 132 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 133 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 134 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 135 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 136 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 137 Roman Błoszyński               Niewodnica           103.50   1242   12
 138 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 139 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 140 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 141 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 142 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 143 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 144 Michał Lipka                   Mielec                99.83   1198   12
 145 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 146 Jacek Nowak                    Szczecin              99.25   1191   12
 147 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 148 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 149 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 150 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 151 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 152 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 153 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 154 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 155 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 156 Grzegorz Borowski              Piliki                97.25   1167   12
 157 Grzegorz Kwiecień              Kraków                96.42   1157   12
 158 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 159 Tomasz Sienkiewicz             Białogard             96.25   1155   12
 160 Angelika Zmitrowicz            Szczecin              96.25   1155   12
 161 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 162 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 163 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 164 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 165 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 166 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 167 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 168 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 169 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 170 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 171 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 172 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 173 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 174 Dorota Kaniewska               Sochaczew             93.75   1125   12
 175 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 176 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             93.25   1119   12
 177 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 178 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 179 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 180 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 181 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 182 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 183 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 184 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 185 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 186 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 187 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 188 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 189 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 190 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 191 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 192 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 193 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 194 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 195 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 196 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 197 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 198 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 199 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 200 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 201 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 202 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 203 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 204 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 205 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 206 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 207 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 208 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 209 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 210 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 211 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 212 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 213 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 214 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 215 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 216 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 217 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 218 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 219 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 220 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 221 Katarzyna Borowska             Piliki                78.83    946   12
 222 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 223 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 224 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 225 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 226 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 227 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 228 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 229 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 230 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 231 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 232 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 233 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 234 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 235 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 236 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 237 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 238 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 239 Gniewomir Białek               Dębica                75.67    908   12
 240 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 241 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 242 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 243 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 244 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 245 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 246 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 247 Jakub Drzewoszewski            Iława                 65.42    785   12
 248 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 249 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 250 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 251 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 252 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 253 Tomasz Siwiński                Zawiercie            100.00   1100   11
 254 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 255 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 256 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            92.45   1017   11
 257 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 258 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 259 Robert Drózd                   Wesoła                91.00   1001   11
 260 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 261 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 262 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 263 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 264 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 265 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 266 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 267 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 268 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 269 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 270 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 271 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 272 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 273 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 274 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 275 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 276 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 277 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 278 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 279 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 280 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 281 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 282 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 283 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 284 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 285 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 286 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 287 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 288 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 289 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 290 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 291 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 292 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 293 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 294 Barbara Bujacz                 Szczecin              74.11    667    9
 295 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 296 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 297 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 298 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 299 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      102.75    822    8
 300 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 301 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 302 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 303 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 304 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 305 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 306 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 307 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 308 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 309 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 310 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 311 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 312 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 313 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 314 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 315 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 316 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 317 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 318 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 319 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 320 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 321 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 322 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 323 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 324 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 325 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 326 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 327 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 328 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 329 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 330 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 331 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 332 Katarzyna Kochańska            Piastów               95.33    572    6
 333 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 334 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 335 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 336 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 337 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 338 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 339 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 340 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 341 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 342 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 343 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 344 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 345 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 346 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 347 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 348 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 349 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 350 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 351 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 352 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 353 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 354 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 355 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 356 Jacek Stolarczyk               Zator                 90.00    450    5
 357 Magdalena Mroziuk              Warszawa              87.20    436    5
 358 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 359 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 360 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 361 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 362 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 363 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 364 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 365 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 366 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 367 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 368 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 369 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 370 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 371 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 372 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 373 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 374 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 375 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 376 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 377 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 378 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 379 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 380 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 381 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 382 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 383 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 384 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 385 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 386 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 387 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 388 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 389 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 390 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 391 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 392 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 393 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 394 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 395 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 396 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 397 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 398 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 399 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 400 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 401 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 402 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 403 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 404 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 405 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 406 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 407 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 408 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 409 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 410 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 411 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 412 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 413 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 414 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 415 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 416 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 417 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 418 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 419 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie