Kościelisko20
lutego
Kościelisko 20 lutego V Mistrzostwa Podhala
Rumia 5
marca
Rumia 5- 6 marca IV Mistrzostwa Wybrzeża
Warszawa12
marca
Warszawa 12-13 marca Turniej „Bomba w górę... Warszawa NONI Centrum”
Kaszëbscze jezora, kaszëbsczi las, Tomek Zwoliński znów ogrywa nas!05 - 06 marca 2005 — IV Mistrzostwa WybrzeżaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IV Mistrzostwa WybrzeżaRumia, 05 - 06 marca 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Kaszëbscze jezora, kaszëbsczi las, Tomek Zwoliński znów ogrywa nas!Na śnieżne i mroźne IV Mistrzostwa Wybrzeża przyjechało do Rumi 79 scrabblistek i scrabblistów. Po długim okresie bez zwycięstw ponownie najlepszym okazał się Tomasz Zwoliński, pokonując w  decydującej partii Stanisława Rydzika i wyprzedzając drugiego na mecie Kazimierza Merklejna jr (nowy lider rankingu). Lucyna Śniadach i dyrektor MDK w  Rumi Ludwik Bach zorganizowali niezwykle sympatyczny turniej  — m.in. specjalnie dla uczestników wystąpił kaszubski chór.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Wybrzeża
II Mistrzostwa Wybrzeża
I Otwarte Mistrzostwa Wybrzeża




Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Wybrzeża

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               138.32     10.0     5117     1778      843
  2 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               142.72     10.0     4893     1883      708
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               136.58      9.0     4983     1799      564
  4 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                119.27      9.0     4877     1535      985
  5 Miłosz          Wrzałek              Reda                   116.94      9.0     4716     1622      451
  6 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               142.04      8.0     5116     1633      977
  7 Joanna          Juszczak             Warszawa               121.38      8.0     5069     1648     1137
  8 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               136.27      8.0     4961     1491     1077
  9 Filip           Sosin                Warszawa               122.33      8.0     4885     1683      209
 10 Andrzej         Kowalski             Kowale                 118.99      8.0     4685     1468      907
 11 Robert          Soszka               Warszawa               120.88      8.0     4601     1391      793
 12 Beata           Piotrowska           Łódź                   107.86      8.0     4573     1557      561
 13 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             114.75      8.0     4460     1596      293
 14 Artur           Koszel               Inowrocław             115.24      8.0     4407     1516       82
 15 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              114.99      8.0     4311     1584       17
 16 Dorota          Zielińska            Piaseczno              114.15      8.0     4263     1612      184
 17 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               143.68      7.0     5053     1369      764
 18 Dawid           Pikul                Poznań                 136.77      7.0     4987     1474      536
 19 Mariusz         Skrzypczyński        Reda                   105.83      7.0     4605     1391      352
 20 Irena           Sołdan               Rumia                  118.94      7.0     4588     1435      283
 21 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               119.93      7.0     4565     1498      277
 22 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               108.94      7.0     4498     1503      -25
 23 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                118.53      7.0     4451     1429      259
 24 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 112.21      7.0     4426     1371      211
 25 Dominik         Wester               Warszawa               108.68      7.0     4408     1394       22
 26 Kamil           Klinkosz             Rumia                  107.43      7.0     4340     1398       89
 27 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  102.41      7.0     4320     1433      212
 28 Lucyna          Śniadach             Rumia                  105.99      7.0     4216     1522      108
 29 Anna            Arana                Warszawa               100.00      7.0     4094     1463     -162
 30 Jan             Ziółkowski           Rumia                  114.79      6.5     4446     1287      169
 31 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               102.28      6.5     4274     1401      158
 32 Filip           Warzecha             Gdynia                 124.07      6.0     4809     1363      620
 33 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               113.19      6.0     4576     1358       91
 34 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    115.95      6.0     4554     1470       48
 35 Marcela         Wołowiec             Gdynia                 108.37      6.0     4468     1338      -45
 36 Sylwia          Stuchlik             Gdańsk                 100.00      6.0     4419     1347       90
 37 Paweł           Opyc                 Warszawa               119.66      6.0     4338     1338       94
 38 Tomasz          Skrzypczyński        Reda                   100.00      6.0     4318     1288       64
 39 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             110.05      6.0     4285     1289      223
 40 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              108.43      6.0     4198     1301     -169
 41 Barbara         Szymańska            Gdańsk                 100.00      6.0     4163     1297     -183
 42 Anita           Bruska               Gdynia                 104.12      6.0     4148     1232      -89
 43 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 102.98      6.0     4102     1271      394
 44 Mariusz         Katzig               Gdańsk                 100.00      6.0     4071     1307     -218
 45 Danuta          Langiewicz           Ostróda                100.00      6.0     4008     1280      120
 46 Jerzy           Krzyżewski           Świętajno              103.64      6.0     3976     1246      -23
 47 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               100.00      6.0     3971     1306     -298
 48 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               100.00      5.5     4245     1251      -77
 49 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 111.73      5.0     4520     1184      129
 50 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 105.06      5.0     4304     1007      244
 51 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               100.00      5.0     4271     1132      306
 52 Mirosław        Konsik               Gdańsk                 103.33      5.0     4265     1229       23
 53 Piotr           Łasowski             Gdańsk                 100.00      5.0     4171     1119      114
 54 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              110.18      5.0     4162     1064     -106
 55 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  100.00      5.0     4137     1192     -251
 56 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               100.00      5.0     3959     1192     -274
 57 Sebastian       Joński-Jastrzębowski Gdańsk                 100.00      5.0     3948     1183     -347
 58 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 100.00      5.0     3895     1165       86
 59 Beata           Wolf                 Gdańsk                 100.00      5.0     3890     1146      -83
 60 Arkadiusz       Pranga               Rumia                  100.00      5.0     3649     1115     -521
 61 Magdalena       Merklejn             Szczecin               122.89      4.5     4184     1005      171
 62 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 100.00      4.0     4072     1062     -513
 63 Piotr           Marusa               Szczytno               100.00      4.0     4069     1080     -290
 64 Jan             Lisiewski            Piasutno               102.70      4.0     4041     1069     -124
 65 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  100.00      4.0     3756     1036     -390
 66 Andrzej         Burczyk              Gdynia                 100.00      4.0     3373     1021     -603
 67 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                105.32      4.0     2524      888      274
 68 Adam            Kotwica              Gdańsk                 100.00      4.0     2376      777      439
 69 Filip           Dalecki              Rumia                  100.00      3.5     3237      926     -497
 70 Ewa             Jóźwiak              Iława                  100.00      3.5     2843      892     -938
 71 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.61      3.0     3569      985    -1018
 72 Anna            Lisiewska            Piasutno               100.00      3.0     3451      921     -674
 73 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 100.00      3.0     2970      872     -895
 74 Monika          Wrzałek              Rumia                  100.00      2.5     3112      796     -586
 75 Filip           Kowalczuk            Gdynia                 100.00      2.5     3006      797     -981
 76 Patrycja        Kierno               Gdańsk                 100.00      2.0     2263      571      -59
 77 Arkadiusz       Jaworski             Tychy                  123.17      2.0      973      300      395
 78 Natalia         Baranowska           Rumia                  100.00      0.5     1648      327     -810
 79 Tomasz          Cerk                 Rumia                  100.00      0.5     1239      321    -1304
 80 Agnieszka       Andrzejkowicz        ?                      100.00      0.0        0        0     -400
 81 Lucjan          Boroś                Gdańsk                 100.00      0.0        0        0     -400
 82 Agata           Chmielewska          Gdańsk                 100.00      0.0        0        0     -400
 83 Grzegorz        Dudziński            Gdańsk                 100.00      0.0        0        0     -400
 84 Bartosz         Janaszkiewicz        Reda                   100.00      0.0        0        0     -400
 85 Gabriela        Paliwoda             Gdańsk                 100.00      0.0        0        0        0
 86 Piotr           Paliwoda             Gdańsk                 100.00      0.0        0        0     -400
 87 Tomasz          Zając                Gdynia                 100.00      0.0        0        0     -400
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Wybrzeża



	Mariusz Skrobosz 143.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mirosław       Konsik                103.33 -  313: 387   53
    2    33 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  531: 297  150
    3    13 Anna           Arana                 100.00 +  534: 318  150
    4     6 Rafał          Dąbrowski             105.32 -  347: 444   55
    5    14 Mariusz        Katzig                100.00 +  452: 320  150
    6     9 Lucyna         Śniadach              105.99 -  360: 364   56
    7    14 Filip          Sosin                 122.33 -  414: 436   72
    8    20 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  411: 402  150
    9    15 Piotr          Marusa                100.00 +  449: 291  150
   10    10 Mariusz        Kubicki               114.75 -  368: 369   65
   11    16 Andrzej        Przybyłowicz          102.28 +  391: 369  152
   12    12 Zbigniew       Wietecki              115.95 +  483: 292  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Kazimierz.J Merklejn 142.72 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Janina         Jabłczyńska-Zając     102.98 +  317: 257  153
    2    21 Andrzej        Kowalski              118.99 +  452: 295  169
    3     5 Robert         Soszka                120.88 +  359: 338  171
    4     4 Michał         Waszkiewicz           119.93 -  342: 449   70
    5    11 Rafał          Dąbrowski             105.32 +  427: 282  155
    6     6 Zbigniew       Wietecki              115.95 +  474: 429  166
    7     1 Stanisław      Rydzik                136.58 +  421: 346  187
    8     1 Joanna         Juszczak              121.38 +  438: 377  171
    9     1 Sławomir       Kordjalik             136.27 -  318: 345   86
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          142.04 +  403: 337  192
   11     3 Mariusz        Wrześniewski          142.04 +  578: 392  192
   12     2 Joanna         Juszczak              121.38 +  364: 338  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1883  / 12 156.92




	Mariusz Wrześniewski 142.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jan            Lisiewski             102.70 +  470: 304  153
    2     4 Zbigniew       Wietecki              115.95 -  339: 378   66
    3    15 Paweł          Opyc                  119.66 -  370: 380   70
    4    22 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  558: 115  150
    5    13 Lucyna         Śniadach              105.99 +  475: 273  156
    6     8 Irena          Sołdan                118.94 +  377: 313  169
    7     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.19 +  418: 411  163
    8     3 Stanisław      Rydzik                136.58 +  475: 285  187
    9     3 Andrzej        Kowalski              118.99 +  501: 408  169
   10     3 Kazimierz.J    Merklejn              142.72 -  337: 403   93
   11     3 Kazimierz.J    Merklejn              142.72 -  392: 578   93
   12     5 Dorota         Zielińska             114.15 +  404: 291  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Tomasz Zwoliński 138.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Małgorzata     Jóźwiak               102.41 +  373: 322  152
    2    12 Krzysztof      Jaworski              108.94 -  357: 376   59
    3    28 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  465: 335  150
    4    14 Mariusz        Kubicki               114.75 +  409: 399  165
    5     7 Artur          Koszel                115.24 +  516: 290  165
    6     5 Marcela        Wołowiec              108.37 +  416: 373  158
    7     4 Dorota         Zielińska             114.15 -  333: 414   64
    8     6 Kamil          Nawrocki              114.99 +  460: 318  165
    9     5 Lucyna         Śniadach              105.99 +  408: 340  156
   10     1 Sławomir       Kordjalik             136.27 +  560: 379  186
   11     1 Joanna         Juszczak              121.38 +  414: 365  171
   12     1 Stanisław      Rydzik                136.58 +  406: 363  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Dawid Pikul 136.77 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Przybyłowicz          102.28 -  303: 381   52
    2    36 Monika         Wrzałek               100.00 +  598: 220  150
    3    12 Andrzej        Kowalski              118.99 +  417: 384  169
    4     8 Grzegorz       Koczkodon             119.27 +  433: 401  169
    5     4 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  451: 328  150
    6     4 Kamil          Nawrocki              114.99 -  372: 399   65
    7     7 Rafał          Dąbrowski             105.32 +  346: 294  155
    8     4 Michał         Waszkiewicz           119.93 -  376: 428   70
    9     7 Filip          Sosin                 122.33 +  476: 395  172
   10     4 Stanisław      Rydzik                136.58 -  432: 433   87
   11     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.19 +  392: 369  163
   12     6 Filip          Sosin                 122.33 -  391: 419   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Stanisław Rydzik 136.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Gołęcki               100.61 +  519: 236  151
    2     3 Krzysztof      Langiewicz            118.53 +  481: 290  169
    3     2 Krzysztof      Jaworski              108.94 +  447: 309  159
    4     2 Zbigniew       Wietecki              115.95 +  453: 427  166
    5     1 Filip          Sosin                 122.33 +  396: 355  172
    6     1 Joanna         Juszczak              121.38 +  437: 376  171
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              142.72 -  346: 421   93
    8     3 Mariusz        Wrześniewski          142.04 -  285: 475   92
    9     4 Mariusz        Kubicki               114.75 +  383: 324  165
   10     4 Dawid          Pikul                 136.77 +  433: 432  187
   11     2 Sławomir       Kordjalik             136.27 +  440: 368  186
   12     1 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  363: 406   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1799  / 12 149.92




	Sławomir Kordjalik 136.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Agnieszka      Andrzejkowicz         100.00 +  400:   0    0
    2    17 Filip          Dalecki               100.00 +  465: 241  150
    3     4 Zbigniew       Wietecki              115.95 -  349: 371   66
    4    11 Paweł          Opyc                  119.66 +  513: 304  170
    5     5 Miłosz         Wrzałek               116.94 +  488: 353  167
    6     3 Filip          Sosin                 122.33 +  434: 338  172
    7     3 Kamil          Nawrocki              114.99 +  478: 262  165
    8     2 Dorota         Zielińska             114.15 +  389: 304  164
    9     1 Kazimierz.J    Merklejn              142.72 +  345: 318  193
   10     1 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  379: 560   88
   11     2 Stanisław      Rydzik                136.58 -  368: 440   87
   12     3 Grzegorz       Koczkodon             119.27 -  353: 393   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 11 135.55




	Filip Warzecha 124.07 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Anna           Arana                 100.00 -  297: 396   50
    2    39 Filip          Kowalczuk             100.00 +  623: 134  150
    3    11 Andrzej        Tyczyno               110.18 +  431: 306  160
    4     7 Krzysztof      Jaworski              108.94 +  416: 311  159
    5     3 Michał         Waszkiewicz           119.93 +  453: 309  170
    6     2 Robert         Soszka                120.88 -  390: 395   71
    7     5 Andrzej        Kowalski              118.99 -  282: 392   69
    8     9 Filip          Sosin                 122.33 -  352: 404   72
    9    16 Krzysztof      Langiewicz            118.53 -  408: 416   69
   10    21 Beata          Piotrowska            107.86 -  307: 487   58
   11    25 Magdalena      Merklejn              122.89 +  353: 313  173
   12    21 Grzegorz       Pukniel               111.73 +  497: 326  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Arkadiusz Jaworski 123.17 Tychy                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Natalia        Baranowska            100.00 +  530: 192  150
    2     2 Maciej         Kuczyński             100.00 +  443: 386  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     300  /  2 150.00




	Magdalena Merklejn 122.89 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Lucjan         Boroś                 100.00 +  400:   0    0
    2    18 Barbara        Szymańska             100.00 +  500: 294  150
    3     3 Filip          Sosin                 122.33 -  312: 355   72
    4    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.19 -  317: 419   63
    5    18 Ireneusz       Moralewicz            100.00 =  357: 357  100
    6    21 Eugeniusz      Wróblewski            110.05 +  381: 372  160
    7    15 Marcela        Wołowiec              108.37 -  247: 441   58
    8    18 Beata          Piotrowska            107.86 +  372: 300  158
    9    13 Tomasz         Skrzypczyński         100.00 -  285: 364   50
   10    20 Artur          Koszel                115.24 -  301: 353   65
   11    25 Filip          Warzecha              124.07 -  313: 353   74
   12    29 Alina          Białobrzewska         105.06 -  399: 405   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1005  / 11  91.36




	Filip Sosin 122.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Burczyk               100.00 +  357: 356  150
    2    16 Dominik        Wester                108.68 +  429: 417  159
    3     3 Magdalena      Merklejn              122.89 +  355: 312  173
    4     3 Beata          Piotrowska            107.86 +  451: 291  158
    5     1 Stanisław      Rydzik                136.58 -  355: 396   87
    6     3 Sławomir       Kordjalik             136.27 -  338: 434   86
    7    14 Mariusz        Skrobosz              143.68 +  436: 414  194
    8     9 Filip          Warzecha              124.07 +  404: 352  174
    9     7 Dawid          Pikul                 136.77 -  395: 476   87
   10     6 Krzysztof      Jaworski              108.94 +  525: 377  159
   11     4 Grzegorz       Koczkodon             119.27 -  421: 460   69
   12     6 Dawid          Pikul                 136.77 +  419: 391  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1683  / 12 140.25




	Joanna Juszczak 121.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Cerk                  100.00 +  655:  40  150
    2     1 Alina          Białobrzewska         105.06 +  454: 379  155
    3     1 Grzegorz       Koczkodon             119.27 +  359: 299  169
    4     1 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  415: 255  150
    5     2 Marcela        Wołowiec              108.37 +  559: 319  158
    6     1 Stanisław      Rydzik                136.58 -  376: 437   87
    7     2 Robert         Soszka                120.88 +  451: 339  171
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              142.72 -  377: 438   93
    9     2 Michał         Waszkiewicz           119.93 +  359: 305  170
   10     2 Dorota         Zielińska             114.15 +  361: 343  164
   11     1 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  365: 414   88
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.72 -  338: 364   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Robert Soszka 120.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agata          Chmielewska           100.00 +  400:   0    0
    2    19 Dariusz        Nawrocki              108.43 +  458: 368  158
    3     5 Kazimierz.J    Merklejn              142.72 -  338: 359   93
    4    13 Mariusz        Katzig                100.00 +  376: 350  150
    5    10 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  394: 301  150
    6     2 Filip          Warzecha              124.07 +  395: 390  174
    7     2 Joanna         Juszczak              121.38 -  339: 451   71
    8    10 Lucyna         Śniadach              105.99 -  327: 347   56
    9    12 Kamil          Klinkosz              107.43 -  353: 366   57
   10    16 Barbara        Szymańska             100.00 +  377: 373  150
   11    11 Michał         Waszkiewicz           119.93 +  444: 285  170
   12     8 Dariusz        Białobrzewski         112.21 +  400: 218  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 11 126.45




	Michał Waszkiewicz 119.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  392: 241  150
    2     6 Artur          Koszel                115.24 +  429: 305  165
    3     9 Miłosz         Wrzałek               116.94 +  421: 383  167
    4     4 Kazimierz.J    Merklejn              142.72 +  449: 342  193
    5     3 Filip          Warzecha              124.07 -  309: 453   74
    6     7 Dorota         Zielińska             114.15 -  322: 413   64
    7    11 Anna           Arana                 100.00 +  361: 309  150
    8     4 Dawid          Pikul                 136.77 +  428: 376  187
    9     2 Joanna         Juszczak              121.38 -  305: 359   71
   10     9 Lucyna         Śniadach              105.99 -  361: 377   56
   11    11 Robert         Soszka                120.88 -  285: 444   71
   12    15 Tomasz         Skrzypczyński         100.00 +  503: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Paweł Opyc 119.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Filip          Dalecki               100.00 -  298: 352   50
    2    38 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  392: 209  150
    3    15 Mariusz        Wrześniewski          142.04 +  380: 370  192
    4    11 Sławomir       Kordjalik             136.27 -  304: 513   86
    5    20 Andrzej        Burczyk               100.00 +  384: 261  150
    6    18 Beata          Piotrowska            107.86 -  292: 484   58
    7    18 Mariusz        Skrzypczyński         105.83 +  427: 370  156
    8    15 Dariusz        Białobrzewski         112.21 +  476: 273  162
    9    14 Andrzej        Przybyłowicz          102.28 -  254: 325   52
   10    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.19 -  403: 406   63
   11    19 Krzysztof      Langiewicz            118.53 -  320: 384   69
   12    23 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  408: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Grzegorz Koczkodon 119.27 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Dudziński             100.00 +  400:   0    0
    2    20 Mariusz        Kubicki               114.75 +  402: 327  165
    3     1 Joanna         Juszczak              121.38 -  299: 359   71
    4     8 Dawid          Pikul                 136.77 -  401: 433   87
    5    19 Krzysztof      Langiewicz            118.53 +  370: 350  169
    6    12 Andrzej        Tyczyno               110.18 +  476: 287  160
    7     9 Małgorzata     Jóźwiak               102.41 +  380: 297  152
    8     7 Krzysztof      Jaworski              108.94 +  469: 322  159
    9     6 Dorota         Zielińska             114.15 -  393: 403   64
   10     5 Tomasz         Skrzypczyński         100.00 +  434: 340  150
   11     4 Filip          Sosin                 122.33 +  460: 421  172
   12     3 Sławomir       Kordjalik             136.27 +  393: 353  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 11 139.55




	Andrzej Kowalski 118.99 Kowale

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bartosz        Janaszkiewicz         100.00 +  400:   0    0
    2    21 Kazimierz.J    Merklejn              142.72 -  295: 452   93
    3    12 Dawid          Pikul                 136.77 -  384: 417   87
    4    29 Jerzy          Krzyżewski            103.64 +  358: 269  154
    5    27 Wojciech       Gołęcki               100.61 +  429: 280  151
    6    13 Dariusz        Nawrocki              108.43 +  409: 244  158
    7     5 Filip          Warzecha              124.07 +  392: 282  174
    8     5 Zbigniew       Wietecki              115.95 +  412: 288  166
    9     3 Mariusz        Wrześniewski          142.04 -  408: 501   92
   10     7 Kamil          Klinkosz              107.43 +  426: 315  157
   11     5 Miłosz         Wrzałek               116.94 -  402: 409   67
   12     7 Irena          Sołdan                118.94 +  370: 321  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 11 133.45




	Irena Sołdan 118.94 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Sebastian      Joński-Jastrzębowski  100.00 +  377: 336  150
    2    11 Kamil          Nawrocki              114.99 +  447: 363  165
    3     8 Eugeniusz      Wróblewski            110.05 -  305: 347   60
    4    18 Barbara        Szymańska             100.00 +  381: 331  150
    5     6 Mariusz        Skrzypczyński         105.83 +  475: 330  156
    6     8 Mariusz        Wrześniewski          142.04 -  313: 377   92
    7    12 Lucyna         Śniadach              105.99 -  347: 348   56
    8    13 Małgorzata     Jóźwiak               102.41 -  361: 407   52
    9    18 Andrzej        Tyczyno               110.18 +  391: 334  160
   10    14 Krzysztof      Langiewicz            118.53 +  449: 422  169
   11     9 Mariusz        Skrzypczyński         105.83 +  421: 340  156
   12     7 Andrzej        Kowalski              118.99 -  321: 370   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Krzysztof Langiewicz 118.53 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  397: 175  150
    2     3 Stanisław      Rydzik                136.58 -  290: 481   87
    3    16 Andrzej        Burczyk               100.00 +  363: 344  150
    4    16 Sylwia         Stuchlik              100.00 -  334: 364   50
    5    19 Grzegorz       Koczkodon             119.27 -  350: 370   69
    6    29 Danuta         Langiewicz            100.00 -  298: 377   50
    7    31 Beata          Wolf                  100.00 +  377: 315  150
    8    26 Sebastian      Joński-Jastrzębowski  100.00 +  376: 307  150
    9    16 Filip          Warzecha              124.07 +  416: 408  174
   10    14 Irena          Sołdan                118.94 -  422: 449   69
   11    19 Paweł          Opyc                  119.66 +  384: 320  170
   12    16 Eugeniusz      Wróblewski            110.05 +  444: 282  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Miłosz Wrzałek 116.94 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariusz        Katzig                100.00 +  359: 299  150
    2    14 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  377: 342  150
    3     9 Michał         Waszkiewicz           119.93 -  383: 421   70
    4    20 Anita          Bruska                104.12 +  407: 309  154
    5     5 Sławomir       Kordjalik             136.27 -  353: 488   86
    6    11 Anna           Arana                 100.00 -  340: 399   50
    7    19 Dariusz        Nawrocki              108.43 +  400: 290  158
    8    16 Mirosław       Konsik                103.33 +  450: 340  153
    9    10 Kamil          Nawrocki              114.99 +  375: 300  165
   10     8 Małgorzata     Jóźwiak               102.41 +  452: 376  152
   11     5 Andrzej        Kowalski              118.99 +  409: 402  169
   12     4 Mariusz        Kubicki               114.75 +  411: 299  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Zbigniew Wietecki 115.95 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Patrycja       Kierno                100.00 +  397: 273  150
    2     4 Mariusz        Wrześniewski          142.04 +  378: 339  192
    3     4 Sławomir       Kordjalik             136.27 +  371: 349  186
    4     2 Stanisław      Rydzik                136.58 -  427: 453   87
    5     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.19 +  449: 357  163
    6     6 Kazimierz.J    Merklejn              142.72 -  429: 474   93
    7     8 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  437: 328  150
    8     5 Andrzej        Kowalski              118.99 -  288: 412   69
    9     8 Dominik        Wester                108.68 -  372: 408   59
   10    12 Kamil          Nawrocki              114.99 -  314: 344   65
   11    17 Grzegorz       Pukniel               111.73 +  400: 286  162
   12    12 Mariusz        Skrobosz              143.68 -  292: 483   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Artur Koszel 115.24 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Adam           Kotwica               100.00 +  467: 249  150
    2     6 Michał         Waszkiewicz           119.93 -  305: 429   70
    3    21 Janina         Jabłczyńska-Zając     102.98 +  374: 249  153
    4    17 Mirosław       Konsik                103.33 +  358: 322  153
    5     7 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  290: 516   88
    6    14 Mariusz        Kubicki               114.75 -  413: 426   65
    7    23 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  429: 393  150
    8    14 Kamil          Klinkosz              107.43 -  302: 417   57
    9    22 Danuta         Langiewicz            100.00 +  360: 328  150
   10    20 Magdalena      Merklejn              122.89 +  353: 301  173
   11    13 Tomasz         Skrzypczyński         100.00 +  410: 352  150
   12    10 Kamil          Klinkosz              107.43 +  346: 343  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Kamil Nawrocki 114.99 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Filip          Kowalczuk             100.00 +  424: 167  150
    2    11 Irena          Sołdan                118.94 -  363: 447   69
    3    18 Małgorzata     Jóźwiak               102.41 +  405: 357  152
    4    15 Jan            Lisiewski             102.70 +  386: 302  153
    5     8 Eugeniusz      Wróblewski            110.05 +  359: 354  160
    6     4 Dawid          Pikul                 136.77 +  399: 372  187
    7     3 Sławomir       Kordjalik             136.27 -  262: 478   86
    8     6 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  318: 460   88
    9    10 Miłosz         Wrzałek               116.94 -  300: 375   67
   10    12 Zbigniew       Wietecki              115.95 +  344: 314  166
   11    15 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  403: 371  150
   12    11 Lucyna         Śniadach              105.99 +  348: 297  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Jan Ziółkowski 114.79 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Kuczyński             100.00 -  398: 400   50
    2    22 Andrzej        Tyczyno               110.18 -  401: 417   60
    3    30 Dariusz        Nawrocki              108.43 +  432: 368  158
    4    21 Anna           Arana                 100.00 -  304: 399   50
    5    28 Krzysztof      Jaworski              108.94 -  296: 364   59
    6    33 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  380: 298  150
    7    26 Andrzej        Przybyłowicz          102.28 =  403: 403  102
    8    29 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  407: 272  150
    9    24 Beata          Piotrowska            107.86 -  301: 386   58
   10    29 Piotr          Marusa                100.00 +  354: 328  150
   11    24 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  408: 317  150
   12    19 Danuta         Langiewicz            100.00 +  362: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Mariusz Kubicki 114.75 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Danuta         Langiewicz            100.00 +  333: 228  150
    2    20 Grzegorz       Koczkodon             119.27 -  327: 402   69
    3    23 Andrzej        Przybyłowicz          102.28 +  398: 303  152
    4    14 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  399: 409   88
    5    24 Sebastian      Joński-Jastrzębowski  100.00 +  409: 295  150
    6    14 Artur          Koszel                115.24 +  426: 413  165
    7    13 Kamil          Klinkosz              107.43 +  353: 323  157
    8     8 Marcela        Wołowiec              108.37 +  401: 321  158
    9     4 Stanisław      Rydzik                136.58 -  324: 383   87
   10    10 Mariusz        Skrobosz              143.68 +  369: 368  194
   11     6 Dominik        Wester                108.68 +  422: 311  159
   12     4 Miłosz         Wrzałek               116.94 -  299: 411   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Dorota Zielińska 114.15 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Anna           Lisiewska             100.00 +  378: 270  150
    2    10 Grzegorz       Pukniel               111.73 +  353: 324  162
    3    10 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  287: 329   50
    4    19 Andrzej        Tyczyno               110.18 +  355: 329  160
    5    12 Beata          Piotrowska            107.86 +  378: 297  158
    6     7 Michał         Waszkiewicz           119.93 +  413: 322  170
    7     4 Tomasz         Zwoliński             138.32 +  414: 333  188
    8     2 Sławomir       Kordjalik             136.27 -  304: 389   86
    9     6 Grzegorz       Koczkodon             119.27 +  403: 393  169
   10     2 Joanna         Juszczak              121.38 -  343: 361   71
   11     7 Lucyna         Śniadach              105.99 +  344: 328  156
   12     5 Mariusz        Wrześniewski          142.04 -  291: 404   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 113.19 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Piotr          Marusa                100.00 +  402: 368  150
    2    15 Jerzy          Krzyżewski            103.64 +  365: 289  154
    3     6 Beata          Piotrowska            107.86 -  303: 425   58
    4    12 Magdalena      Merklejn              122.89 +  419: 317  173
    5     9 Zbigniew       Wietecki              115.95 -  357: 449   66
    6    20 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  418: 389  150
    7     6 Mariusz        Wrześniewski          142.04 -  411: 418   92
    8    12 Anna           Arana                 100.00 +  472: 280  150
    9     9 Małgorzata     Jóźwiak               102.41 -  302: 330   52
   10    13 Paweł          Opyc                  119.66 +  406: 403  170
   11     8 Dawid          Pikul                 136.77 -  369: 392   87
   12    13 Mariusz        Skrzypczyński         105.83 -  352: 425   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Dariusz Białobrzewski 112.21 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Ireneusz       Moralewicz            100.00 -  332: 408   50
    2    30 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  359: 319  150
    3    14 Dominik        Wester                108.68 -  328: 406   59
    4    35 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  448: 252  150
    5    23 Mirosław       Konsik                103.33 +  399: 325  153
    6    15 Krzysztof      Jaworski              108.94 -  398: 405   59
    7    17 Barbara        Szymańska             100.00 +  358: 306  150
    8    15 Paweł          Opyc                  119.66 -  273: 476   70
    9    25 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  445: 262  150
   10    18 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  407: 262  150
   11    12 Krzysztof      Jaworski              108.94 +  461: 394  159
   12     8 Robert         Soszka                120.88 -  218: 400   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Grzegorz Pukniel 111.73 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Beata          Wolf                  100.00 +  435: 319  150
    2    10 Dorota         Zielińska             114.15 -  324: 353   64
    3    22 Mirosław       Konsik                103.33 -  314: 372   53
    4    31 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  463: 368  150
    5    17 Dariusz        Nawrocki              108.43 -  348: 405   58
    6    22 Piotr          Łasowski              100.00 +  521: 266  150
    7    16 Andrzej        Tyczyno               110.18 +  393: 347  160
    8    11 Dominik        Wester                108.68 -  386: 390   59
    9    17 Anna           Arana                 100.00 -  287: 343   50
   10    22 Sebastian      Joński-Jastrzębowski  100.00 +  437: 331  150
   11    17 Zbigniew       Wietecki              115.95 -  286: 400   66
   12    21 Filip          Warzecha              124.07 -  326: 497   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 12  98.67




	Andrzej Tyczyno 110.18 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Piotr          Paliwoda              100.00 +  400:   0    0
    2    22 Jan            Ziółkowski            114.79 +  417: 401  165
    3    11 Filip          Warzecha              124.07 -  306: 431   74
    4    19 Dorota         Zielińska             114.15 -  329: 355   64
    5    26 Adam           Kotwica               100.00 +  352: 277  150
    6    12 Grzegorz       Koczkodon             119.27 -  287: 476   69
    7    16 Grzegorz       Pukniel               111.73 -  347: 393   62
    8    25 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  372: 341  150
    9    18 Irena          Sołdan                118.94 -  334: 391   69
   10    26 Danuta         Langiewicz            100.00 -  322: 443   50
   11    27 Mirosław       Konsik                103.33 +  353: 343  153
   12    24 Dariusz        Nawrocki              108.43 -  343: 417   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 11  96.73




	Eugeniusz Wróblewski 110.05 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  443: 257  150
    2     8 Mirosław       Konsik                103.33 +  303: 274  153
    3     8 Irena          Sołdan                118.94 +  347: 305  169
    4     5 Marcela        Wołowiec              108.37 -  399: 402   58
    5     8 Kamil          Nawrocki              114.99 -  354: 359   65
    6    21 Magdalena      Merklejn              122.89 -  372: 381   73
    7    20 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  394: 291  150
    8    17 Andrzej        Przybyłowicz          102.28 -  315: 357   52
    9    23 Andrzej        Burczyk               100.00 +  373: 278  150
   10    19 Ireneusz       Moralewicz            100.00 -  369: 401   50
   11    18 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  334: 313  150
   12    16 Krzysztof      Langiewicz            118.53 -  282: 444   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Krzysztof Jaworski 108.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Arkadiusz      Pranga                100.00 +  419: 262  150
    2    12 Tomasz         Zwoliński             138.32 +  376: 357  188
    3     2 Stanisław      Rydzik                136.58 -  309: 447   87
    4     7 Filip          Warzecha              124.07 -  311: 416   74
    5    28 Jan            Ziółkowski            114.79 +  364: 296  165
    6    15 Dariusz        Białobrzewski         112.21 +  405: 398  162
    7    10 Beata          Piotrowska            107.86 +  407: 276  158
    8     7 Grzegorz       Koczkodon             119.27 -  322: 469   69
    9    11 Marcela        Wołowiec              108.37 +  405: 317  158
   10     6 Filip          Sosin                 122.33 -  377: 525   72
   11    12 Dariusz        Białobrzewski         112.21 -  394: 461   62
   12    14 Marcela        Wołowiec              108.37 +  409: 299  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Dominik Wester 108.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  402: 251  150
    2    16 Filip          Sosin                 122.33 -  417: 429   72
    3    14 Dariusz        Białobrzewski         112.21 +  406: 328  162
    4     9 Lucyna         Śniadach              105.99 -  258: 460   56
    5    21 Barbara        Szymańska             100.00 -  321: 401   50
    6    26 Sebastian      Joński-Jastrzębowski  100.00 +  347: 339  150
    7    24 Wojciech       Gołęcki               100.61 +  407: 268  151
    8    11 Grzegorz       Pukniel               111.73 +  390: 386  162
    9     8 Zbigniew       Wietecki              115.95 +  408: 372  166
   10    11 Andrzej        Przybyłowicz          102.28 +  415: 329  152
   11     6 Mariusz        Kubicki               114.75 -  311: 422   65
   12     9 Beata          Piotrowska            107.86 -  326: 401   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Dariusz Nawrocki 108.43 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  336: 295  150
    2    19 Robert         Soszka                120.88 -  368: 458   71
    3    30 Jan            Ziółkowski            114.79 -  368: 432   65
    4    32 Filip          Dalecki               100.00 +  319: 256  150
    5    17 Grzegorz       Pukniel               111.73 +  405: 348  162
    6    13 Andrzej        Kowalski              118.99 -  244: 409   69
    7    19 Miłosz         Wrzałek               116.94 -  290: 400   67
    8    30 Wojciech       Gołęcki               100.61 +  444: 352  151
    9    19 Mariusz        Skrzypczyński         105.83 -  339: 410   56
   10    28 Maciej         Kuczyński             100.00 +  348: 321  150
   11    21 Mariusz        Katzig                100.00 -  320: 343   50
   12    24 Andrzej        Tyczyno               110.18 +  417: 343  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Marcela Wołowiec 108.37 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Tomasz         Skrzypczyński         100.00 +  372: 333  150
    2    13 Rafał          Dąbrowski             105.32 +  395: 295  155
    3     7 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  422: 328  150
    4     5 Eugeniusz      Wróblewski            110.05 +  402: 399  160
    5     2 Joanna         Juszczak              121.38 -  319: 559   71
    6     5 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  373: 416   88
    7    15 Magdalena      Merklejn              122.89 +  441: 247  173
    8     8 Mariusz        Kubicki               114.75 -  321: 401   65
    9    11 Krzysztof      Jaworski              108.94 -  317: 405   59
   10    17 Mariusz        Katzig                100.00 +  472: 330  150
   11    10 Beata          Piotrowska            107.86 -  335: 391   58
   12    14 Krzysztof      Jaworski              108.94 -  299: 409   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Beata Piotrowska 107.86 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  470: 241  150
    2     5 Anna           Arana                 100.00 +  365: 299  150
    3     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.19 +  425: 303  163
    4     3 Filip          Sosin                 122.33 -  291: 451   72
    5    12 Dorota         Zielińska             114.15 -  297: 378   64
    6    18 Paweł          Opyc                  119.66 +  484: 292  170
    7    10 Krzysztof      Jaworski              108.94 -  276: 407   59
    8    18 Magdalena      Merklejn              122.89 -  300: 372   73
    9    24 Jan            Ziółkowski            114.79 +  386: 301  165
   10    21 Filip          Warzecha              124.07 +  487: 307  174
   11    10 Marcela        Wołowiec              108.37 +  391: 335  158
   12     9 Dominik        Wester                108.68 +  401: 326  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Kamil Klinkosz 107.43 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Sylwia         Stuchlik              100.00 -  304: 462   50
    2    34 Wojciech       Gołęcki               100.61 +  429: 314  151
    3    27 Anita          Bruska                104.12 -  346: 356   54
    4    30 Janina         Jabłczyńska-Zając     102.98 +  400: 334  153
    5    22 Jan            Lisiewski             102.70 +  369: 367  153
    6    19 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  308: 302  150
    7    13 Mariusz        Kubicki               114.75 -  323: 353   65
    8    14 Artur          Koszel                115.24 +  417: 302  165
    9    12 Robert         Soszka                120.88 +  366: 353  171
   10     7 Andrzej        Kowalski              118.99 -  315: 426   69
   11    14 Małgorzata     Jóźwiak               102.41 +  420: 336  152
   12    10 Artur          Koszel                115.24 -  343: 346   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Lucyna Śniadach 105.99 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Barbara        Szymańska             100.00 -  344: 348   50
    2    27 Arkadiusz      Pranga                100.00 +  452: 259  150
    3    17 Beata          Wolf                  100.00 +  286: 273  150
    4     9 Dominik        Wester                108.68 +  460: 258  159
    5    13 Mariusz        Wrześniewski          142.04 -  273: 475   92
    6     9 Mariusz        Skrobosz              143.68 +  364: 360  194
    7    12 Irena          Sołdan                118.94 +  348: 347  169
    8    10 Robert         Soszka                120.88 +  347: 327  171
    9     5 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  340: 408   88
   10     9 Michał         Waszkiewicz           119.93 +  377: 361  170
   11     7 Dorota         Zielińska             114.15 -  328: 344   64
   12    11 Kamil          Nawrocki              114.99 -  297: 348   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Mariusz Skrzypczyński 105.83 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  392: 390  150
    2     7 Sylwia         Stuchlik              100.00 -  356: 373   50
    3    25 Jerzy          Krzyżewski            103.64 +  470: 278  154
    4    10 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  434: 309  150
    5     6 Irena          Sołdan                118.94 -  330: 475   69
    6    10 Rafał          Dąbrowski             105.32 -  246: 394   55
    7    18 Paweł          Opyc                  119.66 -  370: 427   70
    8    21 Janina         Jabłczyńska-Zając     102.98 +  385: 225  153
    9    19 Dariusz        Nawrocki              108.43 +  410: 339  158
   10    15 Anna           Arana                 100.00 +  447: 270  150
   11     9 Irena          Sołdan                118.94 -  340: 421   69
   12    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.19 +  425: 352  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Rafał Dąbrowski 105.32 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Monika         Wrzałek               100.00 +  413: 222  150
    2    13 Marcela        Wołowiec              108.37 -  295: 395   58
    3    29 Filip          Dalecki               100.00 +  402: 267  150
    4     6 Mariusz        Skrobosz              143.68 +  444: 347  194
    5    11 Kazimierz.J    Merklejn              142.72 -  282: 427   93
    6    10 Mariusz        Skrzypczyński         105.83 +  394: 246  156
    7     7 Dawid          Pikul                 136.77 -  294: 346   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     888  /  7 126.86




	Alina Białobrzewska 105.06 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Tomasz         Zając                 100.00 +  400:   0    0
    2     1 Joanna         Juszczak              121.38 -  379: 454   71
    3    20 Mariusz        Katzig                100.00 -  329: 390   50
    4    26 Patrycja       Kierno                100.00 +  433: 208  150
    5    16 Małgorzata     Jóźwiak               102.41 -  335: 382   52
    6    23 Mirosław       Konsik                103.33 -  323: 468   53
    7    28 Jerzy          Krzyżewski            103.64 +  350: 317  154
    8    22 Anita          Bruska                104.12 +  417: 307  154
    9    21 Barbara        Szymańska             100.00 -  274: 376   50
   10    24 Beata          Wolf                  100.00 -  342: 388   50
   11    26 Łukasz         Tuszyński             100.00 -  317: 371   50
   12    29 Magdalena      Merklejn              122.89 +  405: 399  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  / 11  91.55




	Anita Bruska 104.12 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  280: 441   50
    2    24 Piotr          Marusa                100.00 +  355: 340  150
    3    27 Kamil          Klinkosz              107.43 +  356: 346  157
    4    20 Miłosz         Wrzałek               116.94 -  309: 407   67
    5    25 Maciej         Kuczyński             100.00 -  357: 402   50
    6    24 Łukasz         Tuszyński             100.00 -  290: 369   50
    7    34 Filip          Kowalczuk             100.00 +  351: 199  150
    8    22 Alina          Białobrzewska         105.06 -  307: 417   55
    9    32 Mariusz        Katzig                100.00 -  330: 404   50
   10    33 Anna           Lisiewska             100.00 +  444: 292  150
   11    28 Jan            Lisiewski             102.70 +  358: 265  153
   12    25 Maciej         Kuczyński             100.00 +  411: 355  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Jerzy Krzyżewski 103.64 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Piotr          Łasowski              100.00 +  358: 347  150
    2    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.19 -  289: 365   63
    3    25 Mariusz        Skrzypczyński         105.83 -  278: 470   56
    4    29 Andrzej        Kowalski              118.99 -  269: 358   69
    5    29 Łukasz         Tuszyński             100.00 -  303: 380   50
    6    37 Natalia        Baranowska            100.00 +  449: 259  150
    7    28 Alina          Białobrzewska         105.06 -  317: 350   55
    8    33 Filip          Dalecki               100.00 +  396: 225  150
    9    29 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  318: 302  150
   10    25 Mirosław       Konsik                103.33 +  395: 347  153
   11    22 Anna           Arana                 100.00 -  295: 316   50
   12    27 Beata          Wolf                  100.00 +  309: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1246  / 12 103.83




	Mirosław Konsik 103.33 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              143.68 +  387: 313  194
    2     8 Eugeniusz      Wróblewski            110.05 -  274: 303   60
    3    22 Grzegorz       Pukniel               111.73 +  372: 314  162
    4    17 Artur          Koszel                115.24 -  322: 358   65
    5    23 Dariusz        Białobrzewski         112.21 -  325: 399   62
    6    23 Alina          Białobrzewska         105.06 +  468: 323  155
    7    25 Danuta         Langiewicz            100.00 +  359: 309  150
    8    16 Miłosz         Wrzałek               116.94 -  340: 450   67
    9    26 Ireneusz       Moralewicz            100.00 -  321: 335   50
   10    25 Jerzy          Krzyżewski            103.64 -  347: 395   54
   11    27 Andrzej        Tyczyno               110.18 -  343: 353   60
   12    30 Piotr          Łasowski              100.00 +  407: 390  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Janina Jabłczyńska-Zając 102.98 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.72 -  257: 317   93
    2    28 Sebastian      Joński-Jastrzębowski  100.00 +  413: 272  150
    3    21 Artur          Koszel                115.24 -  249: 374   65
    4    30 Kamil          Klinkosz              107.43 -  334: 400   57
    5    35 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  402: 136  150
    6    25 Piotr          Marusa                100.00 +  341: 280  150
    7    21 Tomasz         Skrzypczyński         100.00 -  329: 383   50
    8    21 Mariusz        Skrzypczyński         105.83 -  225: 385   56
    9    28 Maciej         Kuczyński             100.00 -  337: 344   50
   10    34 Filip          Dalecki               100.00 +  368: 233  150
   11    30 Sebastian      Joński-Jastrzębowski  100.00 +  452: 294  150
   12    26 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  395: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Jan Lisiewski 102.70 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Wrześniewski          142.04 -  304: 470   92
    2    35 Danuta         Langiewicz            100.00 +  369: 275  150
    3    19 Maciej         Kuczyński             100.00 +  385: 311  150
    4    15 Kamil          Nawrocki              114.99 -  302: 386   65
    5    22 Kamil          Klinkosz              107.43 -  367: 369   57
    6    31 Wojciech       Gołęcki               100.61 -  361: 396   51
    7    29 Katarzyna      Sołdan                100.00 -  322: 411   50
    8    31 Anna           Lisiewska             100.00 -  308: 312   50
    9    34 Monika         Wrzałek               100.00 +  335: 234  150
   10    31 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  386: 301  150
   11    28 Anita          Bruska                104.12 -  265: 358   54
   12    31 Sebastian      Joński-Jastrzębowski  100.00 -  337: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  / 12  89.08




	Małgorzata Jóźwiak 102.41 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  322: 373   88
    2    31 Adam           Kotwica               100.00 +  358: 292  150
    3    18 Kamil          Nawrocki              114.99 -  357: 405   65
    4    34 Filip          Kowalczuk             100.00 +  360: 240  150
    5    16 Alina          Białobrzewska         105.06 +  382: 335  155
    6    16 Maciej         Kuczyński             100.00 +  436: 249  150
    7     9 Grzegorz       Koczkodon             119.27 -  297: 380   69
    8    13 Irena          Sołdan                118.94 +  407: 361  169
    9     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.19 +  330: 302  163
   10     8 Miłosz         Wrzałek               116.94 -  376: 452   67
   11    14 Kamil          Klinkosz              107.43 -  336: 420   57
   12    17 Barbara        Szymańska             100.00 +  359: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Andrzej Przybyłowicz 102.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 136.77 +  381: 303  187
    2     9 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  369: 379   50
    3    23 Mariusz        Kubicki               114.75 -  303: 398   65
    4    33 Wojciech       Gołęcki               100.61 -  295: 320   51
    5    31 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  378: 363  150
    6    32 Filip          Kowalczuk             100.00 +  385: 240  150
    7    26 Jan            Ziółkowski            114.79 =  403: 403  115
    8    17 Eugeniusz      Wróblewski            110.05 +  357: 315  160
    9    14 Paweł          Opyc                  119.66 +  325: 254  170
   10    11 Dominik        Wester                108.68 -  329: 415   59
   11    16 Mariusz        Skrobosz              143.68 -  369: 391   94
   12    20 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  380: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Wojciech Gołęcki 100.61 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                136.58 -  236: 519   87
    2    34 Kamil          Klinkosz              107.43 -  314: 429   57
    3    37 Monika         Wrzałek               100.00 +  308: 208  150
    4    33 Andrzej        Przybyłowicz          102.28 +  320: 295  152
    5    27 Andrzej        Kowalski              118.99 -  280: 429   69
    6    31 Jan            Lisiewski             102.70 +  396: 361  153
    7    24 Dominik        Wester                108.68 -  268: 407   59
    8    30 Dariusz        Nawrocki              108.43 -  352: 444   58
    9    30 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  327: 356   50
   10    30 Łukasz         Tuszyński             100.00 -  231: 463   50
   11    33 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  276: 389   50
   12    34 Piotr          Marusa                100.00 -  261: 287   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     985  / 12  82.08




	Agnieszka Andrzejkowicz 100.00 ?

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Kordjalik             136.27 -    0: 400    0


	Anna Arana 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Filip          Warzecha              124.07 +  396: 297  174
    2     5 Beata          Piotrowska            107.86 -  299: 365   58
    3    13 Mariusz        Skrobosz              143.68 -  318: 534   94
    4    21 Jan            Ziółkowski            114.79 +  399: 304  165
    5    15 Piotr          Marusa                100.00 +  401: 260  150
    6    11 Miłosz         Wrzałek               116.94 +  399: 340  167
    7    11 Michał         Waszkiewicz           119.93 -  309: 361   70
    8    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.19 -  280: 472   63
    9    17 Grzegorz       Pukniel               111.73 +  343: 287  162
   10    15 Mariusz        Skrzypczyński         105.83 -  270: 447   56
   11    22 Jerzy          Krzyżewski            103.64 +  316: 295  154
   12    18 Mariusz        Katzig                100.00 +  364: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Natalia Baranowska 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Arkadiusz      Jaworski              123.17 -  192: 530   73
    2    37 Mariusz        Katzig                100.00 -  251: 373   50
    3    36 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  167: 420   50
    4    38 Katarzyna      Sołdan                100.00 -  206: 402   50
    5    39 PAUZA
    6    37 Jerzy          Krzyżewski            103.64 -  259: 449   54
    7    36 Anna           Lisiewska             100.00 -  273: 284   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     327  /  6  54.50




	Lucjan Boroś 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Magdalena      Merklejn              122.89 -    0: 400    0


	Andrzej Burczyk 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Filip          Sosin                 122.33 -  356: 357   72
    2    25 Patrycja       Kierno                100.00 +  442: 369  150
    3    16 Krzysztof      Langiewicz            118.53 -  344: 363   69
    4    24 Piotr          Łasowski              100.00 +  358: 356  150
    5    20 Paweł          Opyc                  119.66 -  261: 384   70
    6    27 Adam           Kotwica               100.00 -    1: 400   50
    8    37 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  335: 306  150
    9    23 Eugeniusz      Wróblewski            110.05 -  278: 373   60
   10    27 Katarzyna      Sołdan                100.00 -  330: 372   50
   11    32 Piotr          Marusa                100.00 +  353: 335  150
   12    28 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  315: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1021  / 11  92.82




	Tomasz Cerk 100.00 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Juszczak              121.38 -   40: 655   71
    2    40 PAUZA
    8    35 Arkadiusz      Pranga                100.00 -  107: 449   50
    9    35 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  121: 466   50
   10    36 Monika         Wrzałek               100.00 -  147: 320   50
   11    37 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  181: 263   50
   12    37 Filip          Kowalczuk             100.00 -  343: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     321  /  6  53.50




	Agata Chmielewska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Soszka                120.88 -    0: 400    0


	Bartłomiej Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Waszkiewicz           119.93 -  241: 392   70
    2    32 Beata          Wolf                  100.00 -  337: 368   50
    3    35 Anna           Lisiewska             100.00 +  336: 268  150
    4    31 Grzegorz       Pukniel               111.73 -  368: 463   62
    5    34 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  260: 360   50
    6    35 Filip          Dalecki               100.00 +  307: 233  150
    7    32 Piotr          Łasowski              100.00 +  348: 329  150
    8    27 Barbara        Szymańska             100.00 -  351: 358   50
    9    29 Jerzy          Krzyżewski            103.64 -  302: 318   54
   10    35 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  319: 273  150
   11    31 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  302: 418   50
   12    32 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  285: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1036  / 12  86.33




	Filip Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Opyc                  119.66 +  352: 298  170
    2    17 Sławomir       Kordjalik             136.27 -  241: 465   86
    3    29 Rafał          Dąbrowski             105.32 -  267: 402   55
    4    32 Dariusz        Nawrocki              108.43 -  256: 319   58
    5    32 Piotr          Łasowski              100.00 -  230: 398   50
    6    35 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  233: 307   50
    7    38 PAUZA
    8    33 Jerzy          Krzyżewski            103.64 -  225: 396   54
    9    36 Filip          Kowalczuk             100.00 +  344: 207  150
   10    34 Janina         Jabłczyńska-Zając     102.98 -  233: 368   53
   11    35 Monika         Wrzałek               100.00 +  304: 269  150
   12    33 Arkadiusz      Pranga                100.00 -  252: 305   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     926  / 11  84.18




	Grzegorz Dudziński 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Koczkodon             119.27 -    0: 400    0


	Bartosz Janaszkiewicz 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Kowalski              118.99 -    0: 400    0


	Sebastian Joński-Jastrzębowski 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Irena          Sołdan                118.94 -  336: 377   69
    2    28 Janina         Jabłczyńska-Zając     102.98 -  272: 413   53
    3    34 Danuta         Langiewicz            100.00 +  362: 301  150
    4    23 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  343: 323  150
    5    24 Mariusz        Kubicki               114.75 -  295: 409   65
    6    26 Dominik        Wester                108.68 -  339: 347   59
    7    35 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  326: 236  150
    8    26 Krzysztof      Langiewicz            118.53 -  307: 376   69
    9    33 Anna           Lisiewska             100.00 +  401: 287  150
   10    22 Grzegorz       Pukniel               111.73 -  331: 437   62
   11    30 Janina         Jabłczyńska-Zając     102.98 -  294: 452   53
   12    31 Jan            Lisiewski             102.70 +  342: 337  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58




	Ewa Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Langiewicz            118.53 -  175: 397   69
    2    38 Paweł          Opyc                  119.66 -  209: 392   70
    3    38 Adam           Kotwica               100.00 -  206: 400   50
    4    39 PAUZA
    5    35 Janina         Jabłczyńska-Zając     102.98 -  136: 402   53
    6    36 Katarzyna      Sołdan                100.00 -  217: 420   50
    7    37 Monika         Wrzałek               100.00 -  251: 280   50
    8    36 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  222: 416   50
    9    37 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  229: 379   50
   10    37 Filip          Kowalczuk             100.00 +  343: 264  150
   11    37 Tomasz         Cerk                  100.00 +  263: 181  150
   12    36 Monika         Wrzałek               100.00 +  292: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     892  / 11  81.09




	Mariusz Katzig 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Miłosz         Wrzałek               116.94 -  299: 359   67
    2    37 Natalia        Baranowska            100.00 +  373: 251  150
    3    20 Alina          Białobrzewska         105.06 +  390: 329  155
    4    13 Robert         Soszka                120.88 -  350: 376   71
    5    14 Mariusz        Skrobosz              143.68 -  320: 452   94
    6    30 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  240: 426   50
    7    33 Arkadiusz      Pranga                100.00 +  317: 250  150
    8    24 Piotr          Marusa                100.00 +  411: 360  150
    9    32 Anita          Bruska                104.12 +  404: 330  154
   10    17 Marcela        Wołowiec              108.37 -  330: 472   58
   11    21 Dariusz        Nawrocki              108.43 +  343: 320  158
   12    18 Anna           Arana                 100.00 -  294: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1307  / 12 108.92




	Patrycja Kierno 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zbigniew       Wietecki              115.95 -  273: 397   66
    2    25 Andrzej        Burczyk               100.00 -  369: 442   50
    3    33 Arkadiusz      Pranga                100.00 +  316: 287  150
    4    26 Alina          Białobrzewska         105.06 -  208: 433   55
    5    30 Tomasz         Skrzypczyński         100.00 -  329: 380   50
    6    38 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  400:   1  150
    7    30 Piotr          Marusa                100.00 -  368: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     571  /  7  81.57




	Adam Kotwica 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Artur          Koszel                115.24 -  249: 467   65
    2    31 Małgorzata     Jóźwiak               102.41 -  292: 358   52
    3    38 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  400: 206  150
    4    27 Tomasz         Skrzypczyński         100.00 +  356: 260  150
    5    26 Andrzej        Tyczyno               110.18 -  277: 352   60
    6    27 Andrzej        Burczyk               100.00 +  400:   1  150
    7    22 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  402: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     777  /  7 111.00




	Filip Kowalczuk 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Kamil          Nawrocki              114.99 -  167: 424   65
    2    39 Filip          Warzecha              124.07 -  134: 623   74
    3    39 PAUZA
    4    34 Małgorzata     Jóźwiak               102.41 -  240: 360   52
    5    36 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  348: 179  150
    6    32 Andrzej        Przybyłowicz          102.28 -  240: 385   52
    7    34 Anita          Bruska                104.12 -  199: 351   54
    8    34 Beata          Wolf                  100.00 -  235: 348   50
    9    36 Filip          Dalecki               100.00 -  207: 344   50
   10    37 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  264: 343   50
   11    36 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  282: 287   50
   12    37 Tomasz         Cerk                  100.00 +  390: 343  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     797  / 11  72.45




	Maciej Kuczyński 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jan            Ziółkowski            114.79 +  400: 398  165
    2     2 Arkadiusz      Jaworski              123.17 -  386: 443   73
    3    19 Jan            Lisiewski             102.70 -  311: 385   53
    4    28 Małgorzata     Puternicka            100.00 +  358: 305  150
    5    25 Anita          Bruska                104.12 +  402: 357  154
    6    16 Małgorzata     Jóźwiak               102.41 -  249: 436   52
    7    27 Ireneusz       Moralewicz            100.00 -  249: 343   50
    8    28 Danuta         Langiewicz            100.00 -  312: 405   50
    9    28 Janina         Jabłczyńska-Zając     102.98 +  344: 337  153
   10    28 Dariusz        Nawrocki              108.43 -  321: 348   58
   11    29 Piotr          Łasowski              100.00 -  385: 417   50
   12    25 Anita          Bruska                104.12 -  355: 411   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1062  / 12  88.50




	Danuta Langiewicz 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mariusz        Kubicki               114.75 -  228: 333   65
    2    35 Jan            Lisiewski             102.70 -  275: 369   53
    3    34 Sebastian      Joński-Jastrzębowski  100.00 -  301: 362   50
    4    37 Monika         Wrzałek               100.00 +  308: 243  150
    5    33 Beata          Wolf                  100.00 +  357: 271  150
    6    29 Krzysztof      Langiewicz            118.53 +  377: 298  169
    7    25 Mirosław       Konsik                103.33 -  309: 359   53
    8    28 Maciej         Kuczyński             100.00 +  405: 312  150
    9    22 Artur          Koszel                115.24 -  328: 360   65
   10    26 Andrzej        Tyczyno               110.18 +  443: 322  160
   11    23 Beata          Wolf                  100.00 +  352: 297  150
   12    19 Jan            Ziółkowski            114.79 -  325: 362   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Anna Lisiewska 100.00 Piasutno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dorota         Zielińska             114.15 -  270: 378   64
    2    26 Piotr          Łasowski              100.00 -  197: 308   50
    3    35 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  268: 336   50
    4    36 Arkadiusz      Pranga                100.00 -  331: 395   50
    5    38 Monika         Wrzałek               100.00 +  351: 318  150
    6    34 Beata          Wolf                  100.00 -  271: 338   50
    7    36 Natalia        Baranowska            100.00 +  284: 273  150
    8    31 Jan            Lisiewski             102.70 +  312: 308  153
    9    33 Sebastian      Joński-Jastrzębowski  100.00 -  287: 401   50
   10    33 Anita          Bruska                104.12 -  292: 444   54
   11    34 Arkadiusz      Pranga                100.00 -  289: 313   50
   12    35 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  299: 313   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     921  / 12  76.75




	Piotr Marusa 100.00 Szczytno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.19 -  368: 402   63
    2    24 Anita          Bruska                104.12 -  340: 355   54
    3    31 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  405: 340  150
    4    25 Beata          Wolf                  100.00 +  433: 324  150
    5    15 Anna           Arana                 100.00 -  260: 401   50
    6    25 Janina         Jabłczyńska-Zając     102.98 -  280: 341   53
    7    30 Patrycja       Kierno                100.00 +  382: 368  150
    8    24 Mariusz        Katzig                100.00 -  360: 411   50
    9    15 Mariusz        Skrobosz              143.68 -  291: 449   94
   10    29 Jan            Ziółkowski            114.79 -  328: 354   65
   11    32 Andrzej        Burczyk               100.00 -  335: 353   50
   12    34 Wojciech       Gołęcki               100.61 +  287: 261  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1080  / 12  90.00




	Ireneusz Moralewicz 100.00 Goleniów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dariusz        Białobrzewski         112.21 +  408: 332  162
    2    14 Miłosz         Wrzałek               116.94 -  342: 377   67
    3    24 Piotr          Łasowski              100.00 +  329: 306  150
    4    10 Mariusz        Skrzypczyński         105.83 -  309: 434   56
    5    18 Magdalena      Merklejn              122.89 =  357: 357  123
    6    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.19 -  389: 418   63
    7    27 Maciej         Kuczyński             100.00 +  343: 249  150
    8    19 Tomasz         Skrzypczyński         100.00 -  326: 376   50
    9    26 Mirosław       Konsik                103.33 +  335: 321  153
   10    19 Eugeniusz      Wróblewski            110.05 +  401: 369  160
   11    15 Kamil          Nawrocki              114.99 -  371: 403   65
   12    20 Andrzej        Przybyłowicz          102.28 -  335: 380   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Gabriela Paliwoda 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Piotr Paliwoda 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Andrzej        Tyczyno               110.18 -    0: 400    0


	Mieczysław Pastuszak 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Eugeniusz      Wróblewski            110.05 -  257: 443   60
    2    29 Tomasz         Skrzypczyński         100.00 -  284: 409   50
    3    31 Piotr          Marusa                100.00 -  340: 405   50
    4    35 Dariusz        Białobrzewski         112.21 -  252: 448   62
    5    37 Arkadiusz      Pranga                100.00 -  278: 296   50
    6    38 Patrycja       Kierno                100.00 -    1: 400   50
    8    37 Andrzej        Burczyk               100.00 -  306: 335   50
    9    37 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  379: 229  150
   10    35 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  273: 319   50
   11    36 Filip          Kowalczuk             100.00 +  287: 282  150
   12    35 Anna           Lisiewska             100.00 +  313: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     872  / 11  79.27




	Arkadiusz Pranga 100.00 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Krzysztof      Jaworski              108.94 -  262: 419   59
    2    27 Lucyna         Śniadach              105.99 -  259: 452   56
    3    33 Patrycja       Kierno                100.00 -  287: 316   50
    4    36 Anna           Lisiewska             100.00 +  395: 331  150
    5    37 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  296: 278  150
    6    28 Tomasz         Skrzypczyński         100.00 -  237: 473   50
    7    33 Mariusz        Katzig                100.00 -  250: 317   50
    8    35 Tomasz         Cerk                  100.00 +  449: 107  150
    9    31 Katarzyna      Sołdan                100.00 -  289: 512   50
   10    32 Piotr          Łasowski              100.00 -  307: 424   50
   11    34 Anna           Lisiewska             100.00 +  313: 289  150
   12    33 Filip          Dalecki               100.00 +  305: 252  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  / 12  92.92




	Mikołaj Przybyłowicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Dominik        Wester                108.68 -  251: 402   59
    2    30 Dariusz        Białobrzewski         112.21 -  319: 359   62
    3    36 Natalia        Baranowska            100.00 +  420: 167  150
    4    22 Mariusz        Wrześniewski          142.04 -  115: 558   92
    5    34 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  360: 260  150
    6    30 Mariusz        Katzig                100.00 +  426: 240  150
    7    23 Artur          Koszel                115.24 -  393: 429   65
    8    25 Andrzej        Tyczyno               110.18 -  341: 372   60
    9    30 Wojciech       Gołęcki               100.61 +  356: 327  151
   10    23 Sylwia         Stuchlik              100.00 -  270: 422   50
   11    31 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  418: 302  150
   12    26 Janina         Jabłczyńska-Zając     102.98 -  290: 395   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Małgorzata Puternicka 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Dariusz        Nawrocki              108.43 -  295: 336   58
    2    23 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  309: 306  150
    3    28 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  335: 465   88
    4    28 Maciej         Kuczyński             100.00 -  305: 358   50
    5    36 Filip          Kowalczuk             100.00 -  179: 348   50
    6    33 Jan            Ziółkowski            114.79 -  298: 380   65
    7    35 Sebastian      Joński-Jastrzębowski  100.00 -  236: 326   50
    8    36 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  416: 222  150
    9    35 Tomasz         Cerk                  100.00 +  466: 121  150
   10    31 Jan            Lisiewski             102.70 -  301: 386   53
   11    33 Wojciech       Gołęcki               100.61 +  389: 276  151
   12    32 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  366: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Tomasz Skrzypczyński 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Marcela        Wołowiec              108.37 -  333: 372   58
    2    29 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  409: 284  150
    3    26 Barbara        Szymańska             100.00 -  362: 389   50
    4    27 Adam           Kotwica               100.00 -  260: 356   50
    5    30 Patrycja       Kierno                100.00 +  380: 329  150
    6    28 Arkadiusz      Pranga                100.00 +  473: 237  150
    7    21 Janina         Jabłczyńska-Zając     102.98 +  383: 329  153
    8    19 Ireneusz       Moralewicz            100.00 +  376: 326  150
    9    13 Magdalena      Merklejn              122.89 +  364: 285  173
   10     5 Grzegorz       Koczkodon             119.27 -  340: 434   69
   11    13 Artur          Koszel                115.24 -  352: 410   65
   12    15 Michał         Waszkiewicz           119.93 -  286: 503   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Katarzyna Sołdan 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Beata          Piotrowska            107.86 -  241: 470   58
    2    33 Mariusz        Skrobosz              143.68 -  297: 531   94
    3    32 Łukasz         Tuszyński             100.00 -  216: 448   50
    4    38 Natalia        Baranowska            100.00 +  402: 206  150
    5    31 Andrzej        Przybyłowicz          102.28 -  363: 378   52
    6    36 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  420: 217  150
    7    29 Jan            Lisiewski             102.70 +  411: 322  153
    8    29 Jan            Ziółkowski            114.79 -  272: 407   65
    9    31 Arkadiusz      Pranga                100.00 +  512: 289  150
   10    27 Andrzej        Burczyk               100.00 +  372: 330  150
   11    20 Barbara        Szymańska             100.00 -  334: 382   50
   12    23 Paweł          Opyc                  119.66 -  297: 408   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Sylwia  Stuchlik 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Kamil          Klinkosz              107.43 +  462: 304  157
    2     7 Mariusz        Skrzypczyński         105.83 +  373: 356  156
    3     7 Marcela        Wołowiec              108.37 -  328: 422   58
    4    16 Krzysztof      Langiewicz            118.53 +  364: 334  169
    5     4 Dawid          Pikul                 136.77 -  328: 451   87
    6    17 Barbara        Szymańska             100.00 +  385: 306  150
    7     8 Zbigniew       Wietecki              115.95 -  328: 437   66
    8    20 Mariusz        Skrobosz              143.68 -  402: 411   94
    9    20 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  345: 385   50
   10    23 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  422: 270  150
   11    18 Eugeniusz      Wróblewski            110.05 -  313: 334   60
   12    22 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  369: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Barbara Szymańska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Lucyna         Śniadach              105.99 +  348: 344  156
    2    18 Magdalena      Merklejn              122.89 -  294: 500   73
    3    26 Tomasz         Skrzypczyński         100.00 +  389: 362  150
    4    18 Irena          Sołdan                118.94 -  331: 381   69
    5    21 Dominik        Wester                108.68 +  401: 321  159
    6    17 Sylwia         Stuchlik              100.00 -  306: 385   50
    7    17 Dariusz        Białobrzewski         112.21 -  306: 358   62
    8    27 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  358: 351  150
    9    21 Alina          Białobrzewska         105.06 +  376: 274  155
   10    16 Robert         Soszka                120.88 -  373: 377   71
   11    20 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  382: 334  150
   12    17 Małgorzata     Jóźwiak               102.41 -  299: 359   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1297  / 12 108.08




	Łukasz Tuszyński 100.00 Chłopowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Mariusz        Skrzypczyński         105.83 -  390: 392   56
    2    23 Małgorzata     Puternicka            100.00 -  306: 309   50
    3    32 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  448: 216  150
    4    23 Sebastian      Joński-Jastrzębowski  100.00 -  323: 343   50
    5    29 Jerzy          Krzyżewski            103.64 +  380: 303  154
    6    24 Anita          Bruska                104.12 +  369: 290  154
    7    22 Adam           Kotwica               100.00 -  293: 402   50
    8    23 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  347: 348   50
    9    25 Dariusz        Białobrzewski         112.21 -  262: 445   62
   10    30 Wojciech       Gołęcki               100.61 +  463: 231  151
   11    26 Alina          Białobrzewska         105.06 +  371: 317  155
   12    22 Sylwia         Stuchlik              100.00 -  319: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1132  / 12  94.33




	Beata Wolf 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Grzegorz       Pukniel               111.73 -  319: 435   62
    2    32 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  368: 337  150
    3    17 Lucyna         Śniadach              105.99 -  273: 286   56
    4    25 Piotr          Marusa                100.00 -  324: 433   50
    5    33 Danuta         Langiewicz            100.00 -  271: 357   50
    6    34 Anna           Lisiewska             100.00 +  338: 271  150
    7    31 Krzysztof      Langiewicz            118.53 -  315: 377   69
    8    34 Filip          Kowalczuk             100.00 +  348: 235  150
    9    27 Piotr          Łasowski              100.00 +  369: 239  150
   10    24 Alina          Białobrzewska         105.06 +  388: 342  155
   11    23 Danuta         Langiewicz            100.00 -  297: 352   50
   12    27 Jerzy          Krzyżewski            103.64 -  280: 309   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Monika Wrzałek 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Rafał          Dąbrowski             105.32 -  222: 413   55
    2    36 Dawid          Pikul                 136.77 -  220: 598   87
    3    37 Wojciech       Gołęcki               100.61 -  208: 308   51
    4    37 Danuta         Langiewicz            100.00 -  243: 308   50
    5    38 Anna           Lisiewska             100.00 -  318: 351   50
    6    39 PAUZA
    7    37 Ewa            Jóźwiak               100.00 +  280: 251  150
    8    32 Piotr          Łasowski              100.00 -  248: 391   50
    9    34 Jan            Lisiewski             102.70 -  234: 335   53
   10    36 Tomasz         Cerk                  100.00 +  320: 147  150
   11    35 Filip          Dalecki               100.00 -  269: 304   50
   12    36 Ewa            Jóźwiak               100.00 -  250: 292   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     796  / 11  72.36




	Tomasz Zając 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Alina          Białobrzewska         105.06 -    0: 400    0


	Patrycja Śliwińska 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Anita          Bruska                104.12 +  441: 280  154
    2     9 Andrzej        Przybyłowicz          102.28 +  379: 369  152
    3    10 Dorota         Zielińska             114.15 +  329: 287  164
    4     1 Joanna         Juszczak              121.38 -  255: 415   71
    5    10 Robert         Soszka                120.88 -  301: 394   71
    6    19 Kamil          Klinkosz              107.43 -  302: 308   57
    7    20 Eugeniusz      Wróblewski            110.05 -  291: 394   60
    8    23 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  348: 347  150
    9    20 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  385: 345  150
   10    18 Dariusz        Białobrzewski         112.21 -  262: 407   62
   11    24 Jan            Ziółkowski            114.79 -  317: 408   65
   12    28 Andrzej        Burczyk               100.00 +  361: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Piotr Łasowski 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Jerzy          Krzyżewski            103.64 -  347: 358   54
    2    26 Anna           Lisiewska             100.00 +  308: 197  150
    3    24 Ireneusz       Moralewicz            100.00 -  306: 329   50
    4    24 Andrzej        Burczyk               100.00 -  356: 358   50
    5    32 Filip          Dalecki               100.00 +  398: 230  150
    6    22 Grzegorz       Pukniel               111.73 -  266: 521   62
    7    32 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  329: 348   50
    8    32 Monika         Wrzałek               100.00 +  391: 248  150
    9    27 Beata          Wolf                  100.00 -  239: 369   50
   10    32 Arkadiusz      Pranga                100.00 +  424: 307  150
   11    29 Maciej         Kuczyński             100.00 +  417: 385  150
   12    30 Mirosław       Konsik                103.33 -  390: 407   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1119  / 12  93.25


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Wybrzeża



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Mirosław       Konsik                313: 387
   2 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Kazimierz.J    Merklejn              257: 317
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Jan            Lisiewski             470: 304
   4 Małgorzata     Jóźwiak              - Tomasz         Zwoliński             322: 373
   5 Dawid          Pikul                - Andrzej        Przybyłowicz          303: 381
   6 Wojciech       Gołęcki              - Stanisław      Rydzik                236: 519
   7 Sławomir       Kordjalik            - Agnieszka      Andrzejkowicz         400:   0
   8 Anna           Arana                - Filip          Warzecha              396: 297
   9 Arkadiusz      Jaworski             - Natalia        Baranowska            530: 192
  10 Lucjan         Boroś                - Magdalena      Merklejn                0: 400
  11 Filip          Sosin                - Andrzej        Burczyk               357: 356
  12 Tomasz         Cerk                 - Joanna         Juszczak               40: 655
  13 Robert         Soszka               - Agata          Chmielewska           400:   0
  14 Bartłomiej     Dalecki              - Michał         Waszkiewicz           241: 392
  15 Paweł          Opyc                 - Filip          Dalecki               298: 352
  16 Grzegorz       Dudziński            - Grzegorz       Koczkodon               0: 400
  17 Andrzej        Kowalski             - Bartosz        Janaszkiewicz         400:   0
  18 Sebastian      Joński-Jastrzębowski - Irena          Sołdan                336: 377
  19 Krzysztof      Langiewicz           - Ewa            Jóźwiak               397: 175
  20 Mariusz        Katzig               - Miłosz         Wrzałek               299: 359
  21 Zbigniew       Wietecki             - Patrycja       Kierno                397: 273
  22 Adam           Kotwica              - Artur          Koszel                249: 467
  23 Kamil          Nawrocki             - Filip          Kowalczuk             424: 167
  24 Maciej         Kuczyński            - Jan            Ziółkowski            400: 398
  25 Mariusz        Kubicki              - Danuta         Langiewicz            333: 228
  26 Anna           Lisiewska            - Dorota         Zielińska             270: 378
  27 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Piotr          Marusa                402: 368
  28 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Białobrzewski         408: 332
  29 Grzegorz       Pukniel              - Beata          Wolf                  435: 319
  30 Piotr          Paliwoda             - Andrzej        Tyczyno                 0: 400
  31 Eugeniusz      Wróblewski           - Mieczysław     Pastuszak             443: 257
  32 Arkadiusz      Pranga               - Krzysztof      Jaworski              262: 419
  33 Dominik        Wester               - Mikołaj        Przybyłowicz          402: 251
  34 Małgorzata     Puternicka           - Dariusz        Nawrocki              295: 336
  35 Marcela        Wołowiec             - Tomasz         Skrzypczyński         372: 333
  36 Katarzyna      Sołdan               - Beata          Piotrowska            241: 470
  37 Kamil          Klinkosz             - Sylwia         Stuchlik              304: 462
  38 Barbara        Szymańska            - Lucyna         Śniadach              348: 344
  39 Mariusz        Skrzypczyński        - Łukasz         Tuszyński             392: 390
  40 Monika         Wrzałek              - Rafał          Dąbrowski             222: 413
  41 Alina          Białobrzewska        - Tomasz         Zając                 400:   0
  42 Patrycja       Śliwińska            - Anita          Bruska                441: 280
  43 Jerzy          Krzyżewski           - Piotr          Łasowski              358: 347


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Juszczak             - Alina          Białobrzewska         454: 379
   2 Arkadiusz      Jaworski             - Maciej         Kuczyński             443: 386
   3 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Langiewicz            481: 290
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Zbigniew       Wietecki              339: 378
   5 Beata          Piotrowska           - Anna           Arana                 365: 299
   6 Michał         Waszkiewicz          - Artur          Koszel                429: 305
   7 Sylwia         Stuchlik             - Mariusz        Skrzypczyński         373: 356
   8 Mirosław       Konsik               - Eugeniusz      Wróblewski            274: 303
   9 Andrzej        Przybyłowicz         - Patrycja       Śliwińska             369: 379
  10 Dorota         Zielińska            - Grzegorz       Pukniel               353: 324
  11 Irena          Sołdan               - Kamil          Nawrocki              447: 363
  12 Krzysztof      Jaworski             - Tomasz         Zwoliński             376: 357
  13 Rafał          Dąbrowski            - Marcela        Wołowiec              295: 395
  14 Miłosz         Wrzałek              - Ireneusz       Moralewicz            377: 342
  15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Jerzy          Krzyżewski            365: 289
  16 Dominik        Wester               - Filip          Sosin                 417: 429
  17 Filip          Dalecki              - Sławomir       Kordjalik             241: 465
  18 Magdalena      Merklejn             - Barbara        Szymańska             500: 294
  19 Dariusz        Nawrocki             - Robert         Soszka                368: 458
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Kubicki               402: 327
  21 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Kowalski              452: 295
  22 Andrzej        Tyczyno              - Jan            Ziółkowski            417: 401
  23 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Puternicka            306: 309
  24 Anita          Bruska               - Piotr          Marusa                355: 340
  25 Andrzej        Burczyk              - Patrycja       Kierno                442: 369
  26 Piotr          Łasowski             - Anna           Lisiewska             308: 197
  27 Lucyna         Śniadach             - Arkadiusz      Pranga                452: 259
  28 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Sebastian      Joński-Jastrzębowski  413: 272
  29 Mieczysław     Pastuszak            - Tomasz         Skrzypczyński         284: 409
  30 Dariusz        Białobrzewski        - Mikołaj        Przybyłowicz          359: 319
  31 Małgorzata     Jóźwiak              - Adam           Kotwica               358: 292
  32 Beata          Wolf                 - Bartłomiej     Dalecki               368: 337
  33 Mariusz        Skrobosz             - Katarzyna      Sołdan                531: 297
  34 Kamil          Klinkosz             - Wojciech       Gołęcki               429: 314
  35 Jan            Lisiewski            - Danuta         Langiewicz            369: 275
  36 Monika         Wrzałek              - Dawid          Pikul                 220: 598
  37 Natalia        Baranowska           - Mariusz        Katzig                251: 373
  38 Ewa            Jóźwiak              - Paweł          Opyc                  209: 392
  39 Filip          Kowalczuk            - Filip          Warzecha              134: 623
  40 Tomasz         Cerk                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Juszczak             - Grzegorz       Koczkodon             359: 299
   2 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Jaworski              447: 309
   3 Magdalena      Merklejn             - Filip          Sosin                 312: 355
   4 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Kordjalik             371: 349
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Robert         Soszka                359: 338
   6 Beata          Piotrowska           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  425: 303
   7 Sylwia         Stuchlik             - Marcela        Wołowiec              328: 422
   8 Irena          Sołdan               - Eugeniusz      Wróblewski            305: 347
   9 Michał         Waszkiewicz          - Miłosz         Wrzałek               421: 383
  10 Patrycja       Śliwińska            - Dorota         Zielińska             329: 287
  11 Filip          Warzecha             - Andrzej        Tyczyno               431: 306
  12 Andrzej        Kowalski             - Dawid          Pikul                 384: 417
  13 Anna           Arana                - Mariusz        Skrobosz              318: 534
  14 Dariusz        Białobrzewski        - Dominik        Wester                328: 406
  15 Paweł          Opyc                 - Mariusz        Wrześniewski          380: 370
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Andrzej        Burczyk               363: 344
  17 Lucyna         Śniadach             - Beata          Wolf                  286: 273
  18 Kamil          Nawrocki             - Małgorzata     Jóźwiak               405: 357
  19 Jan            Lisiewski            - Maciej         Kuczyński             385: 311
  20 Alina          Białobrzewska        - Mariusz        Katzig                329: 390
  21 Artur          Koszel               - Janina         Jabłczyńska-Zając     374: 249
  22 Mirosław       Konsik               - Grzegorz       Pukniel               372: 314
  23 Andrzej        Przybyłowicz         - Mariusz        Kubicki               303: 398
  24 Ireneusz       Moralewicz           - Piotr          Łasowski              329: 306
  25 Mariusz        Skrzypczyński        - Jerzy          Krzyżewski            470: 278
  26 Tomasz         Skrzypczyński        - Barbara        Szymańska             362: 389
  27 Anita          Bruska               - Kamil          Klinkosz              356: 346
  28 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Puternicka            465: 335
  29 Filip          Dalecki              - Rafał          Dąbrowski             267: 402
  30 Jan            Ziółkowski           - Dariusz        Nawrocki              432: 368
  31 Piotr          Marusa               - Mieczysław     Pastuszak             405: 340
  32 Łukasz         Tuszyński            - Katarzyna      Sołdan                448: 216
  33 Patrycja       Kierno               - Arkadiusz      Pranga                316: 287
  34 Danuta         Langiewicz           - Sebastian      Joński-Jastrzębowski  301: 362
  35 Anna           Lisiewska            - Bartłomiej     Dalecki               268: 336
  36 Mikołaj        Przybyłowicz         - Natalia        Baranowska            420: 167
  37 Wojciech       Gołęcki              - Monika         Wrzałek               308: 208
  38 Ewa            Jóźwiak              - Adam           Kotwica               206: 400
  39 Filip          Kowalczuk            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Juszczak             - Patrycja       Śliwińska             415: 255
   2 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Wietecki              453: 427
   3 Filip          Sosin                - Beata          Piotrowska            451: 291
   4 Michał         Waszkiewicz          - Kazimierz.J    Merklejn              449: 342
   5 Marcela        Wołowiec             - Eugeniusz      Wróblewski            402: 399
   6 Rafał          Dąbrowski            - Mariusz        Skrobosz              444: 347
   7 Filip          Warzecha             - Krzysztof      Jaworski              416: 311
   8 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Koczkodon             433: 401
   9 Lucyna         Śniadach             - Dominik        Wester                460: 258
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Mariusz        Skrzypczyński         309: 434
  11 Sławomir       Kordjalik            - Paweł          Opyc                  513: 304
  12 Magdalena      Merklejn             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  317: 419
  13 Robert         Soszka               - Mariusz        Katzig                376: 350
  14 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Kubicki               409: 399
  15 Jan            Lisiewski            - Kamil          Nawrocki              302: 386
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Sylwia         Stuchlik              334: 364
  17 Artur          Koszel               - Mirosław       Konsik                358: 322
  18 Barbara        Szymańska            - Irena          Sołdan                331: 381
  19 Andrzej        Tyczyno              - Dorota         Zielińska             329: 355
  20 Miłosz         Wrzałek              - Anita          Bruska                407: 309
  21 Jan            Ziółkowski           - Anna           Arana                 304: 399
  22 Mikołaj        Przybyłowicz         - Mariusz        Wrześniewski          115: 558
  23 Sebastian      Joński-Jastrzębowski - Łukasz         Tuszyński             343: 323
  24 Andrzej        Burczyk              - Piotr          Łasowski              358: 356
  25 Beata          Wolf                 - Piotr          Marusa                324: 433
  26 Patrycja       Kierno               - Alina          Białobrzewska         208: 433
  27 Adam           Kotwica              - Tomasz         Skrzypczyński         356: 260
  28 Małgorzata     Puternicka           - Maciej         Kuczyński             305: 358
  29 Jerzy          Krzyżewski           - Andrzej        Kowalski              269: 358
  30 Kamil          Klinkosz             - Janina         Jabłczyńska-Zając     400: 334
  31 Bartłomiej     Dalecki              - Grzegorz       Pukniel               368: 463
  32 Dariusz        Nawrocki             - Filip          Dalecki               319: 256
  33 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Przybyłowicz          320: 295
  34 Małgorzata     Jóźwiak              - Filip          Kowalczuk             360: 240
  35 Mieczysław     Pastuszak            - Dariusz        Białobrzewski         252: 448
  36 Arkadiusz      Pranga               - Anna           Lisiewska             395: 331
  37 Danuta         Langiewicz           - Monika         Wrzałek               308: 243
  38 Natalia        Baranowska           - Katarzyna      Sołdan                206: 402
  39 Ewa            Jóźwiak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Filip          Sosin                - Stanisław      Rydzik                355: 396
   2 Marcela        Wołowiec             - Joanna         Juszczak              319: 559
   3 Filip          Warzecha             - Michał         Waszkiewicz           453: 309
   4 Dawid          Pikul                - Sylwia         Stuchlik              451: 328
   5 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Kordjalik             353: 488
   6 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrzypczyński         475: 330
   7 Tomasz         Zwoliński            - Artur          Koszel                516: 290
   8 Eugeniusz      Wróblewski           - Kamil          Nawrocki              354: 359
   9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Zbigniew       Wietecki              357: 449
  10 Robert         Soszka               - Patrycja       Śliwińska             394: 301
  11 Kazimierz.J    Merklejn             - Rafał          Dąbrowski             427: 282
  12 Dorota         Zielińska            - Beata          Piotrowska            378: 297
  13 Mariusz        Wrześniewski         - Lucyna         Śniadach              475: 273
  14 Mariusz        Katzig               - Mariusz        Skrobosz              320: 452
  15 Piotr          Marusa               - Anna           Arana                 260: 401
  16 Alina          Białobrzewska        - Małgorzata     Jóźwiak               335: 382
  17 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Nawrocki              348: 405
  18 Magdalena      Merklejn             - Ireneusz       Moralewicz            357: 357
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Langiewicz            370: 350
  20 Andrzej        Burczyk              - Paweł          Opyc                  261: 384
  21 Dominik        Wester               - Barbara        Szymańska             321: 401
  22 Jan            Lisiewski            - Kamil          Klinkosz              367: 369
  23 Mirosław       Konsik               - Dariusz        Białobrzewski         325: 399
  24 Mariusz        Kubicki              - Sebastian      Joński-Jastrzębowski  409: 295
  25 Maciej         Kuczyński            - Anita          Bruska                402: 357
  26 Adam           Kotwica              - Andrzej        Tyczyno               277: 352
  27 Andrzej        Kowalski             - Wojciech       Gołęcki               429: 280
  28 Krzysztof      Jaworski             - Jan            Ziółkowski            364: 296
  29 Łukasz         Tuszyński            - Jerzy          Krzyżewski            380: 303
  30 Tomasz         Skrzypczyński        - Patrycja       Kierno                380: 329
  31 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Przybyłowicz          363: 378
  32 Piotr          Łasowski             - Filip          Dalecki               398: 230
  33 Beata          Wolf                 - Danuta         Langiewicz            271: 357
  34 Mikołaj        Przybyłowicz         - Bartłomiej     Dalecki               360: 260
  35 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Ewa            Jóźwiak               402: 136
  36 Filip          Kowalczuk            - Małgorzata     Puternicka            348: 179
  37 Mieczysław     Pastuszak            - Arkadiusz      Pranga                278: 296
  38 Monika         Wrzałek              - Anna           Lisiewska             318: 351
  39 Natalia        Baranowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Juszczak             - Stanisław      Rydzik                376: 437
   2 Filip          Warzecha             - Robert         Soszka                390: 395
   3 Sławomir       Kordjalik            - Filip          Sosin                 434: 338
   4 Kamil          Nawrocki             - Dawid          Pikul                 399: 372
   5 Tomasz         Zwoliński            - Marcela        Wołowiec              416: 373
   6 Zbigniew       Wietecki             - Kazimierz.J    Merklejn              429: 474
   7 Dorota         Zielińska            - Michał         Waszkiewicz           413: 322
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Irena          Sołdan                377: 313
   9 Mariusz        Skrobosz             - Lucyna         Śniadach              360: 364
  10 Mariusz        Skrzypczyński        - Rafał          Dąbrowski             246: 394
  11 Anna           Arana                - Miłosz         Wrzałek               399: 340
  12 Andrzej        Tyczyno              - Grzegorz       Koczkodon             287: 476
  13 Dariusz        Nawrocki             - Andrzej        Kowalski              244: 409
  14 Artur          Koszel               - Mariusz        Kubicki               413: 426
  15 Dariusz        Białobrzewski        - Krzysztof      Jaworski              398: 405
  16 Maciej         Kuczyński            - Małgorzata     Jóźwiak               249: 436
  17 Sylwia         Stuchlik             - Barbara        Szymańska             385: 306
  18 Beata          Piotrowska           - Paweł          Opyc                  484: 292
  19 Patrycja       Śliwińska            - Kamil          Klinkosz              302: 308
  20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Ireneusz       Moralewicz            418: 389
  21 Eugeniusz      Wróblewski           - Magdalena      Merklejn              372: 381
  22 Piotr          Łasowski             - Grzegorz       Pukniel               266: 521
  23 Alina          Białobrzewska        - Mirosław       Konsik                323: 468
  24 Anita          Bruska               - Łukasz         Tuszyński             290: 369
  25 Piotr          Marusa               - Janina         Jabłczyńska-Zając     280: 341
  26 Sebastian      Joński-Jastrzębowski - Dominik        Wester                339: 347
  27 Andrzej        Burczyk              - Adam           Kotwica                 1: 400
  28 Arkadiusz      Pranga               - Tomasz         Skrzypczyński         237: 473
  29 Danuta         Langiewicz           - Krzysztof      Langiewicz            377: 298
  30 Mariusz        Katzig               - Mikołaj        Przybyłowicz          240: 426
  31 Wojciech       Gołęcki              - Jan            Lisiewski             396: 361
  32 Andrzej        Przybyłowicz         - Filip          Kowalczuk             385: 240
  33 Jan            Ziółkowski           - Małgorzata     Puternicka            380: 298
  34 Anna           Lisiewska            - Beata          Wolf                  271: 338
  35 Filip          Dalecki              - Bartłomiej     Dalecki               233: 307
  36 Katarzyna      Sołdan               - Ewa            Jóźwiak               420: 217
  37 Jerzy          Krzyżewski           - Natalia        Baranowska            449: 259
  38 Patrycja       Kierno               - Mieczysław     Pastuszak             400:   1
  39 Monika         Wrzałek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              346: 421
   2 Robert         Soszka               - Joanna         Juszczak              339: 451
   3 Kamil          Nawrocki             - Sławomir       Kordjalik             262: 478
   4 Dorota         Zielińska            - Tomasz         Zwoliński             414: 333
   5 Andrzej        Kowalski             - Filip          Warzecha              392: 282
   6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mariusz        Wrześniewski          411: 418
   7 Rafał          Dąbrowski            - Dawid          Pikul                 294: 346
   8 Sylwia         Stuchlik             - Zbigniew       Wietecki              328: 437
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Jóźwiak               380: 297
  10 Krzysztof      Jaworski             - Beata          Piotrowska            407: 276
  11 Anna           Arana                - Michał         Waszkiewicz           309: 361
  12 Lucyna         Śniadach             - Irena          Sołdan                348: 347
  13 Mariusz        Kubicki              - Kamil          Klinkosz              353: 323
  14 Filip          Sosin                - Mariusz        Skrobosz              436: 414
  15 Marcela        Wołowiec             - Magdalena      Merklejn              441: 247
  16 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Tyczyno               393: 347
  17 Barbara        Szymańska            - Dariusz        Białobrzewski         306: 358
  18 Paweł          Opyc                 - Mariusz        Skrzypczyński         427: 370
  19 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Nawrocki              400: 290
  20 Patrycja       Śliwińska            - Eugeniusz      Wróblewski            291: 394
  21 Tomasz         Skrzypczyński        - Janina         Jabłczyńska-Zając     383: 329
  22 Łukasz         Tuszyński            - Adam           Kotwica               293: 402
  23 Artur          Koszel               - Mikołaj        Przybyłowicz          429: 393
  24 Dominik        Wester               - Wojciech       Gołęcki               407: 268
  25 Danuta         Langiewicz           - Mirosław       Konsik                309: 359
  26 Andrzej        Przybyłowicz         - Jan            Ziółkowski            403: 403
  27 Maciej         Kuczyński            - Ireneusz       Moralewicz            249: 343
  28 Jerzy          Krzyżewski           - Alina          Białobrzewska         317: 350
  29 Katarzyna      Sołdan               - Jan            Lisiewski             411: 322
  30 Patrycja       Kierno               - Piotr          Marusa                368: 382
  31 Beata          Wolf                 - Krzysztof      Langiewicz            315: 377
  32 Bartłomiej     Dalecki              - Piotr          Łasowski              348: 329
  33 Arkadiusz      Pranga               - Mariusz        Katzig                250: 317
  34 Anita          Bruska               - Filip          Kowalczuk             351: 199
  35 Małgorzata     Puternicka           - Sebastian      Joński-Jastrzębowski  236: 326
  36 Anna           Lisiewska            - Natalia        Baranowska            284: 273
  37 Ewa            Jóźwiak              - Monika         Wrzałek               251: 280
  38 Filip          Dalecki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Joanna         Juszczak              438: 377
   2 Sławomir       Kordjalik            - Dorota         Zielińska             389: 304
   3 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Wrześniewski          285: 475
   4 Dawid          Pikul                - Michał         Waszkiewicz           376: 428
   5 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Kowalski              288: 412
   6 Kamil          Nawrocki             - Tomasz         Zwoliński             318: 460
   7 Krzysztof      Jaworski             - Grzegorz       Koczkodon             322: 469
   8 Mariusz        Kubicki              - Marcela        Wołowiec              401: 321
   9 Filip          Warzecha             - Filip          Sosin                 352: 404
  10 Robert         Soszka               - Lucyna         Śniadach              327: 347
  11 Grzegorz       Pukniel              - Dominik        Wester                386: 390
  12 Anna           Arana                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  280: 472
  13 Małgorzata     Jóźwiak              - Irena          Sołdan                407: 361
  14 Kamil          Klinkosz             - Artur          Koszel                417: 302
  15 Paweł          Opyc                 - Dariusz        Białobrzewski         476: 273
  16 Mirosław       Konsik               - Miłosz         Wrzałek               340: 450
  17 Eugeniusz      Wróblewski           - Andrzej        Przybyłowicz          315: 357
  18 Beata          Piotrowska           - Magdalena      Merklejn              300: 372
  19 Tomasz         Skrzypczyński        - Ireneusz       Moralewicz            376: 326
  20 Mariusz        Skrobosz             - Sylwia         Stuchlik              411: 402
  21 Mariusz        Skrzypczyński        - Janina         Jabłczyńska-Zając     385: 225
  22 Anita          Bruska               - Alina          Białobrzewska         307: 417
  23 Patrycja       Śliwińska            - Łukasz         Tuszyński             348: 347
  24 Mariusz        Katzig               - Piotr          Marusa                411: 360
  25 Andrzej        Tyczyno              - Mikołaj        Przybyłowicz          372: 341
  26 Sebastian      Joński-Jastrzębowski - Krzysztof      Langiewicz            307: 376
  27 Bartłomiej     Dalecki              - Barbara        Szymańska             351: 358
  28 Danuta         Langiewicz           - Maciej         Kuczyński             405: 312
  29 Jan            Ziółkowski           - Katarzyna      Sołdan                407: 272
  30 Dariusz        Nawrocki             - Wojciech       Gołęcki               444: 352
  31 Anna           Lisiewska            - Jan            Lisiewski             312: 308
  32 Piotr          Łasowski             - Monika         Wrzałek               391: 248
  33 Filip          Dalecki              - Jerzy          Krzyżewski            225: 396
  34 Filip          Kowalczuk            - Beata          Wolf                  235: 348
  35 Tomasz         Cerk                 - Arkadiusz      Pranga                107: 449
  36 Małgorzata     Puternicka           - Ewa            Jóźwiak               416: 222
  37 Andrzej        Burczyk              - Mieczysław     Pastuszak             335: 306


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kordjalik            - Kazimierz.J    Merklejn              345: 318
   2 Michał         Waszkiewicz          - Joanna         Juszczak              305: 359
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Kowalski              501: 408
   4 Mariusz        Kubicki              - Stanisław      Rydzik                324: 383
   5 Lucyna         Śniadach             - Tomasz         Zwoliński             340: 408
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Dorota         Zielińska             393: 403
   7 Filip          Sosin                - Dawid          Pikul                 395: 476
   8 Dominik        Wester               - Zbigniew       Wietecki              408: 372
   9 Małgorzata     Jóźwiak              - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  330: 302
  10 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Nawrocki              375: 300
  11 Krzysztof      Jaworski             - Marcela        Wołowiec              405: 317
  12 Kamil          Klinkosz             - Robert         Soszka                366: 353
  13 Magdalena      Merklejn             - Tomasz         Skrzypczyński         285: 364
  14 Andrzej        Przybyłowicz         - Paweł          Opyc                  325: 254
  15 Piotr          Marusa               - Mariusz        Skrobosz              291: 449
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Filip          Warzecha              416: 408
  17 Grzegorz       Pukniel              - Anna           Arana                 287: 343
  18 Irena          Sołdan               - Andrzej        Tyczyno               391: 334
  19 Mariusz        Skrzypczyński        - Dariusz        Nawrocki              410: 339
  20 Sylwia         Stuchlik             - Patrycja       Śliwińska             345: 385
  21 Barbara        Szymańska            - Alina          Białobrzewska         376: 274
  22 Artur          Koszel               - Danuta         Langiewicz            360: 328
  23 Eugeniusz      Wróblewski           - Andrzej        Burczyk               373: 278
  24 Jan            Ziółkowski           - Beata          Piotrowska            301: 386
  25 Dariusz        Białobrzewski        - Łukasz         Tuszyński             445: 262
  26 Ireneusz       Moralewicz           - Mirosław       Konsik                335: 321
  27 Beata          Wolf                 - Piotr          Łasowski              369: 239
  28 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Maciej         Kuczyński             337: 344
  29 Bartłomiej     Dalecki              - Jerzy          Krzyżewski            302: 318
  30 Mikołaj        Przybyłowicz         - Wojciech       Gołęcki               356: 327
  31 Katarzyna      Sołdan               - Arkadiusz      Pranga                512: 289
  32 Mariusz        Katzig               - Anita          Bruska                404: 330
  33 Sebastian      Joński-Jastrzębowski - Anna           Lisiewska             401: 287
  34 Jan            Lisiewski            - Monika         Wrzałek               335: 234
  35 Tomasz         Cerk                 - Małgorzata     Puternicka            121: 466
  36 Filip          Kowalczuk            - Filip          Dalecki               207: 344
  37 Mieczysław     Pastuszak            - Ewa            Jóźwiak               379: 229


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Kordjalik             560: 379
   2 Dorota         Zielińska            - Joanna         Juszczak              343: 361
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Wrześniewski          403: 337
   4 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                432: 433
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Skrzypczyński         434: 340
   6 Filip          Sosin                - Krzysztof      Jaworski              525: 377
   7 Andrzej        Kowalski             - Kamil          Klinkosz              426: 315
   8 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Jóźwiak               452: 376
   9 Michał         Waszkiewicz          - Lucyna         Śniadach              361: 377
  10 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Kubicki               368: 369
  11 Dominik        Wester               - Andrzej        Przybyłowicz          415: 329
  12 Zbigniew       Wietecki             - Kamil          Nawrocki              314: 344
  13 Paweł          Opyc                 - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  403: 406
  14 Krzysztof      Langiewicz           - Irena          Sołdan                422: 449
  15 Mariusz        Skrzypczyński        - Anna           Arana                 447: 270
  16 Barbara        Szymańska            - Robert         Soszka                373: 377
  17 Marcela        Wołowiec             - Mariusz        Katzig                472: 330
  18 Dariusz        Białobrzewski        - Patrycja       Śliwińska             407: 262
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Eugeniusz      Wróblewski            401: 369
  20 Artur          Koszel               - Magdalena      Merklejn              353: 301
  21 Beata          Piotrowska           - Filip          Warzecha              487: 307
  22 Grzegorz       Pukniel              - Sebastian      Joński-Jastrzębowski  437: 331
  23 Mikołaj        Przybyłowicz         - Sylwia         Stuchlik              270: 422
  24 Alina          Białobrzewska        - Beata          Wolf                  342: 388
  25 Jerzy          Krzyżewski           - Mirosław       Konsik                395: 347
  26 Andrzej        Tyczyno              - Danuta         Langiewicz            322: 443
  27 Andrzej        Burczyk              - Katarzyna      Sołdan                330: 372
  28 Dariusz        Nawrocki             - Maciej         Kuczyński             348: 321
  29 Piotr          Marusa               - Jan            Ziółkowski            328: 354
  30 Łukasz         Tuszyński            - Wojciech       Gołęcki               463: 231
  31 Małgorzata     Puternicka           - Jan            Lisiewski             301: 386
  32 Piotr          Łasowski             - Arkadiusz      Pranga                424: 307
  33 Anna           Lisiewska            - Anita          Bruska                292: 444
  34 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Filip          Dalecki               368: 233
  35 Mieczysław     Pastuszak            - Bartłomiej     Dalecki               273: 319
  36 Tomasz         Cerk                 - Monika         Wrzałek               147: 320
  37 Ewa            Jóźwiak              - Filip          Kowalczuk             343: 264


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Juszczak             - Tomasz         Zwoliński             365: 414
   2 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Kordjalik             440: 368
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Wrześniewski          578: 392
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Filip          Sosin                 460: 421
   5 Andrzej        Kowalski             - Miłosz         Wrzałek               402: 409
   6 Mariusz        Kubicki              - Dominik        Wester                422: 311
   7 Dorota         Zielińska            - Lucyna         Śniadach              344: 328
   8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dawid          Pikul                 369: 392
   9 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrzypczyński         421: 340
  10 Beata          Piotrowska           - Marcela        Wołowiec              391: 335
  11 Robert         Soszka               - Michał         Waszkiewicz           444: 285
  12 Dariusz        Białobrzewski        - Krzysztof      Jaworski              461: 394
  13 Tomasz         Skrzypczyński        - Artur          Koszel                352: 410
  14 Kamil          Klinkosz             - Małgorzata     Jóźwiak               420: 336
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Kamil          Nawrocki              371: 403
  16 Andrzej        Przybyłowicz         - Mariusz        Skrobosz              369: 391
  17 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Pukniel               400: 286
  18 Sylwia         Stuchlik             - Eugeniusz      Wróblewski            313: 334
  19 Paweł          Opyc                 - Krzysztof      Langiewicz            320: 384
  20 Barbara        Szymańska            - Katarzyna      Sołdan                382: 334
  21 Mariusz        Katzig               - Dariusz        Nawrocki              343: 320
  22 Anna           Arana                - Jerzy          Krzyżewski            316: 295
  23 Beata          Wolf                 - Danuta         Langiewicz            297: 352
  24 Jan            Ziółkowski           - Patrycja       Śliwińska             408: 317
  25 Filip          Warzecha             - Magdalena      Merklejn              353: 313
  26 Łukasz         Tuszyński            - Alina          Białobrzewska         371: 317
  27 Mirosław       Konsik               - Andrzej        Tyczyno               343: 353
  28 Anita          Bruska               - Jan            Lisiewski             358: 265
  29 Maciej         Kuczyński            - Piotr          Łasowski              385: 417
  30 Sebastian      Joński-Jastrzębowski - Janina         Jabłczyńska-Zając     294: 452
  31 Mikołaj        Przybyłowicz         - Bartłomiej     Dalecki               418: 302
  32 Piotr          Marusa               - Andrzej        Burczyk               335: 353
  33 Wojciech       Gołęcki              - Małgorzata     Puternicka            276: 389
  34 Arkadiusz      Pranga               - Anna           Lisiewska             313: 289
  35 Monika         Wrzałek              - Filip          Dalecki               269: 304
  36 Mieczysław     Pastuszak            - Filip          Kowalczuk             287: 282
  37 Tomasz         Cerk                 - Ewa            Jóźwiak               181: 263


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                406: 363
   2 Joanna         Juszczak             - Kazimierz.J    Merklejn              338: 364
   3 Sławomir       Kordjalik            - Grzegorz       Koczkodon             353: 393
   4 Mariusz        Kubicki              - Miłosz         Wrzałek               299: 411
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Dorota         Zielińska             404: 291
   6 Dawid          Pikul                - Filip          Sosin                 391: 419
   7 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kowalski              321: 370
   8 Dariusz        Białobrzewski        - Robert         Soszka                218: 400
   9 Beata          Piotrowska           - Dominik        Wester                401: 326
  10 Artur          Koszel               - Kamil          Klinkosz              346: 343
  11 Kamil          Nawrocki             - Lucyna         Śniadach              348: 297
  12 Mariusz        Skrobosz             - Zbigniew       Wietecki              483: 292
  13 Mariusz        Skrzypczyński        - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  425: 352
  14 Marcela        Wołowiec             - Krzysztof      Jaworski              299: 409
  15 Michał         Waszkiewicz          - Tomasz         Skrzypczyński         503: 286
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Eugeniusz      Wróblewski            444: 282
  17 Małgorzata     Jóźwiak              - Barbara        Szymańska             359: 299
  18 Anna           Arana                - Mariusz        Katzig                364: 294
  19 Danuta         Langiewicz           - Jan            Ziółkowski            325: 362
  20 Andrzej        Przybyłowicz         - Ireneusz       Moralewicz            380: 335
  21 Filip          Warzecha             - Grzegorz       Pukniel               497: 326
  22 Sylwia         Stuchlik             - Łukasz         Tuszyński             369: 319
  23 Katarzyna      Sołdan               - Paweł          Opyc                  297: 408
  24 Andrzej        Tyczyno              - Dariusz        Nawrocki              343: 417
  25 Maciej         Kuczyński            - Anita          Bruska                355: 411
  26 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Mikołaj        Przybyłowicz          395: 290
  27 Jerzy          Krzyżewski           - Beata          Wolf                  309: 280
  28 Patrycja       Śliwińska            - Andrzej        Burczyk               361: 315
  29 Alina          Białobrzewska        - Magdalena      Merklejn              405: 399
  30 Piotr          Łasowski             - Mirosław       Konsik                390: 407
  31 Jan            Lisiewski            - Sebastian      Joński-Jastrzębowski  337: 342
  32 Bartłomiej     Dalecki              - Małgorzata     Puternicka            285: 366
  33 Arkadiusz      Pranga               - Filip          Dalecki               305: 252
  34 Wojciech       Gołęcki              - Piotr          Marusa                261: 287
  35 Anna           Lisiewska            - Mieczysław     Pastuszak             299: 313
  36 Ewa            Jóźwiak              - Monika         Wrzałek               292: 250
  37 Filip          Kowalczuk            - Tomasz         Cerk                  390: 343
Lista rankingowa na dzień 02-04-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             144.75  28226  195
   2 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.97  27642  192
   3 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             142.76  27409  192
   4 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   5 Krzysztof Mówka                Toruń                141.18  27530  195
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             140.73  28146  200
   7 Szymon Fidziński               Warszawa             140.65  22504  160
   8 Kamil Górka                    Łęczna               139.97  25755  184
   9 Szymon Zaleski                 Poznań               139.92   8535   61
  10 Maciej Gałecki                 Łódź                 139.83   9229   66
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.31  26330  189
  12 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.79  26647  192
  13 Tomasz Zwoliński               Warszawa             138.77  26922  194
  14 Dawid Pikul                    Poznań               137.60  27245  198
  15 Sławomir Kordjalik             Warszawa             136.61  26092  191
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            135.38  15298  113
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             135.29  24353  180
  18 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.21  26637  197
  19 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.72   8083   60
  20 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.87   8032   60
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.58  24578  184
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              133.56   8147   61
  23 Radosław Konca                 Warszawa             132.66  25869  195
  24 Justyna Fugiel                 Sandomierz           132.35  25146  190
  25 Adam Weremczuk                 Łódź                 132.31  12569   95
  26 Paweł Dawidson                 Częstochowa          131.44   6835   52
  27 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.20  25977  198
  28 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.73  15687  120
  29 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.57  25983  199
  30 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.48  14222  109
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            130.27  22536  173
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              128.87  24485  190
  33 Małgorzata Kania               Milanówek            128.59  24174  188
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            128.41  24527  191
  35 Lucyna Korga                   Zabrze               128.23  10002   78
  36 Sławomir Kucia                 Kraków               127.55  23215  182
  37 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.53  24614  193
  38 Michał Makowski                Warszawa             127.30  19350  152
  39 Maciej Perzyński               Piła                 127.27  21126  166
  40 Piotr Pietuchowski             Białystok            127.21  24679  194
  41 Marek Syczuk                   Warszawa             126.89  24616  194
  42 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.68  17609  139
  43 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.33   6064   48
  44 Marcin Bożek                   Będzin               126.30   9978   79
  45 Grzegorz Matysiak              Kraków               125.84   6166   49
  46 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  125.31  22931  183
  47 Filip Sosin                    Warszawa             125.21  22162  177
  48 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.05  24384  195
  49 Kuba Koisar                    Warszawa             124.78   9858   79
  50 Joanna Stępień                 Katowice             124.59  24545  197
  51 Arkadiusz Jaworski             Tychy                124.58   4734   38
  52 Sławomir Nosek                 Mielec               124.06  14391  116
  53 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  54 Filip Warzecha                 Gdynia               123.64  11869   96
  55 Łukasz  Bryła                  Mielec               123.26   7149   58
  56 Joanna Juszczak                Warszawa             122.51  24135  197
  57 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.48  22168  181
  58 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  59 Łukasz Kozub                   Brzesko              122.31   4403   36
  60 Mariusz Margalski              Warszawa             122.19  16129  132
  61 Jacek Pietruszka               Kraków               122.16   3909   32
  62 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.14  24183  198
  63 Artur Irzyk                    Strzyżów             122.13  10992   90
  64 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     121.90  11702   96
  65 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.81  13764  113
  66 Stanisław Gasik                Warszawa             121.51  20413  168
  67 Michał Waszkiewicz             Warszawa             121.43  24287  200
  68 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              121.37  21604  178
  69 Robert Soszka                  Warszawa             121.20  22907  189
  70 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.02  22509  186
  71 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  72 Magdalena Merklejn             Szczecin             120.91  21159  175
  73 Andrzej Kowalski               Kowale               120.84  10392   86
  74 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             120.75  19199  159
  75 Iwona Kucia                    Kraków               120.57  21100  175
  76 Maciej Michalak                Łódź                 120.39   7705   64
  77 Marek Roszak                   Poznań               120.33  22140  184
  78 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.25  23209  193
  79 Tomasz Figiel                  Zawichost            120.19  10817   90
  80 Marcin Figiel                  Zawichost            119.99   9719   81
  81 Andrzej Rakoczy                Kraków               119.73  14727  123
  82 Irena Sołdan                   Rumia                119.64  22970  192
  83 Michał Trumpus                 Wrocław              119.09  11433   96
  84 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.95  22363  188
  85 Paweł Opyc                     Warszawa             118.88  23301  196
  86 Stanisław Ochot                Katowice             118.72   7954   67
  87 Renata Kowalska                Bielsko Biała        118.70  22553  190
  88 Miłosz Wrzałek                 Reda                 118.69  22433  189
  89 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              118.69   4985   42
  90 Piotr Rosół                    Warszawa             118.68  23261  196
  91 Katarzyna Stępień              Katowice             118.57   7233   61
  92 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             118.28  22354  189
  93 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.08   5668   48
  94 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.95   7667   65
  95 Rafał Matczak                  Pruszków             117.92  20990  178
  96 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             117.49  21736  185
  97 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       117.48   6814   58
  98 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.48  15977  136
  99 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.30  12903  110
 100 Jarosław Michalak              Łódź                 117.28  10438   89
 101 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.23  18991  162
 102 Andrzej Lożyński               Piastów              116.69   4084   35
 103 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.63  20993  180
 104 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.58   5596   48
 105 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            116.47  20965  180
 106 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  116.37  21645  186
 107 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             116.26   9882   85
 108 Radosław Sowiński              Warszawa             116.24  23016  198
 109 Katarzyna Klimała              Kraków               116.22   9995   86
 110 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 111 Michał Musielak                Bydgoszcz            116.20   8250   71
 112 Łukasz Bobowski                Suchedniów           116.19   5577   48
 113 Artur Koszel                   Inowrocław           116.15  17074  147
 114 Dorota Zielińska               Piaseczno            116.12  21017  181
 115 Przemysław Herdzina            Kraków               116.02   6961   60
 116 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 117 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             115.82  22122  191
 118 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 119 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            115.47  22516  195
 120 Halina Roszak                  Poznań               115.45  21012  182
 121 Michał Szkudlarek              Pabianice            115.25   5071   44
 122 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  115.12  22679  197
 123 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.01   9661   84
 124 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 125 Małgorzata Sulejewska          Kraków               114.40  12355  108
 126 Maciej Śliwa                   Zabrze               114.07   8213   72
 127 Teresa Fortuna                 Lubin                113.89   5125   45
 128 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.67  10912   96
 129 Paweł Jędryka                  Tarnów               113.47  11007   97
 130 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             113.39  21998  194
 131 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 132 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.04   5426   48
 133 Beata Madej                    Lublin               113.02   6329   56
 134 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            112.87  11287  100
 135 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.82  21888  194
 136 Rafał Wesołowski               Warszawa             112.78  20638  183
 137 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 138 Jan Ziółkowski                 Rumia                112.28   4042   36
 139 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.21  21768  194
 140 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.05  21850  195
 141 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       111.94   5597   50
 142 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.66   6923   62
 143 Filip Klar                     Mielec               111.52   9256   83
 144 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.44  21508  193
 145 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.34   4899   44
 146 Weronika Rudnicka              Ustka                111.27   6120   55
 147 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              111.24   6452   58
 148 Daniel Czernatowicz            Kraków               111.19   4003   36
 149 Grzegorz Pukniel               Lublin               110.94  22188  200
 150 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            110.91  11091  100
 151 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 152 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.87  14081  127
 153 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.63   8297   75
 154 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.57   5971   54
 155 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 110.40   4637   42
 156 Bogdan Kozłowski               Białystok            110.35  10373   94
 157 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.34  20523  186
 158 Tomasz Suchanek                Wrocław              110.25   9592   87
 159 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       109.90   5275   48
 160 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           109.89  21979  200
 161 Arkadiusz Biegun               Kraków               109.80  20093  183
 162 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.72   9326   85
 163 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.68  13491  123
 164 Dominik Wester                 Warszawa             109.68   9871   90
 165 Władysław Zieliński            Lębork               109.54  10187   93
 166 Joanna Ostrowska               Warszawa             109.52  20043  183
 167 Kamil Klinkosz                 Rumia                109.44   5910   54
 168 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.26   4589   42
 169 Tomasz Ciejka                  Kraków               109.26   5463   50
 170 Jacek Petrus                   Wrocław              109.17   4585   42
 171 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.93  17429  160
 172 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.90  12632  116
 173 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            108.86  20793  191
 174 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.80  11424  105
 175 Leszek Stecuła                 Bytom                108.62  11622  107
 176 Beata Piotrowska               Łódź                 108.50  20506  189
 177 Tomasz Żbikowski               Warszawa             108.43  20277  187
 178 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     108.38   8887   82
 179 Marek Rogalski                 Chełm                108.08   6809   63
 180 Krzysztof Obremski             Legnica              107.97   3887   36
 181 Mariusz Makuch                 Zator                107.94   6800   63
 182 Paweł Ochot                    Katowice             107.93   6368   59
 183 Rafał Dąbrowski                Ostróda              107.76   7112   66
 184 Lucyna Śniadach                Rumia                107.64  20344  189
 185 Agnieszka Krupka               Krosno               107.43  10743  100
 186 Robert Drózd                   Wesoła               107.43   5049   47
 187 Marianna Kozłowska             Białystok            107.37   8053   75
 188 Marcin Skowron                 Zabrze               107.37  13099  122
 189 Maurycy Machnio                Lipiany              107.21   5039   47
 190 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         107.06   9635   90
 191 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.75  19001  178
 192 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 193 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.68   3307   31
 194 Robert Głowacki                Łódź                 106.44   3832   36
 195 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 196 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             106.03  18555  175
 197 Jerzy Luter                    Bytom                105.96  19814  187
 198 Bogdan Pokojski                Piastów              105.89  10165   96
 199 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 200 Michał Sosin                   Warszawa             105.47   9809   93
 201 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             105.28   6106   58
 202 Alina Białobrzewska            Gdynia               105.13  20605  196
 203 Katarzyna Żuławska             Katowice             104.85  10380   99
 204 Bartosz Orłowski               Bytom                104.81  10271   98
 205 Wojciech Sołdan                Rumia                104.55  14533  139
 206 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.33   8659   83
 207 Mirosław Konsik                Gdańsk               104.15   6249   60
 208 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 209 Anita Bruska                   Gdynia               103.80   5605   54
 210 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            103.66  14305  138
 211 Sławomir Buk                   Gliwice              103.50   3726   36
 212 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               103.36  18088  175
 213 Roman Figiel                   Zawichost            103.35  11678  113
 214 Magdalena Ochot                Katowice             103.32  13535  131
 215 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 216 Małgorzata Jóźwiak             Iława                103.05  19785  192
 217 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.86  12857  125
 218 Katarzyna Sołdan               Rumia                102.72   3698   36
 219 Dorota Ziembowicz              Gliwice              102.62   5439   53
 220 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             102.56   4410   43
 221 Andrzej Puchalski              Łódź                 102.54   4922   48
 222 Joanna Brychcy                 Katowice             102.25  19223  188
 223 Monika Siemaszko               Lipiany              102.17   3678   36
 224 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.15  16242  159
 225 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 226 Małgorzata Sameryt             Warszawa             101.35   6081   60
 227 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.19   4250   42
 228 Andrzej Kroc                   Łódź                 101.17   3642   36
 229 Tomasz Korpysz                 Warszawa             100.81   3226   32
 230 Janusz Sojka                   Łódź                 100.72   8360   83
 231 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             100.63   3522   35
 232 Marta Kleinrok                 Lublin               100.62   4226   42
 233 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.60   7847   78
 234 Beata Łażewska                 Gdynia               100.58   3621   36
 235 Anna Arana                     Warszawa             100.57  15588  155
 236 Paweł Czubla                   Kock                 100.48   4220   42
 237 Magdalena Podlaska             Warszawa             100.43   4017   40
 238 Damian Krężel                  Mielec               100.38   4216   42
 239 Sławomir Zabawa                Jasło                100.22  19542  195
 240 Jacek Baltyn                   Suchedniów           100.19   6913   69
 241 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 242 Grażyna Furman                 Sosnowiec             99.90   3097   31
 243 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              99.78   3592   36
 244 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.46   8653   87
 245 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.25   3573   36
 246 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.23  19250  194
 247 Daniel Janus                   Wąchock               99.05   4160   42
 248 Sylwester Gryz                 Zabrze                98.74  19747  200
 249 Irena Ficak                    Mielec                98.64   3551   36
 250 Monika Rubinstein              Warszawa              98.63  19430  197
 251 Maria Jarosz                   Lublin                98.36  12000  122
 252 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 253 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 254 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.97   3723   38
 255 Anna Biegańska                 Białystok             97.83   4011   41
 256 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 257 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 258 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.27   6906   71
 259 Andrzej Burczyk                Gdynia                97.24   3987   41
 260 Renata Rosół                   Warszawa              97.15  19042  196
 261 Anna Niedzielko                Szczecin              96.99  10766  111
 262 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.53   7047   73
 263 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              96.28   4814   50
 264 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.22   5773   60
 265 Marek Kocikowski               Ostróda               96.04  10661  111
 266 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 267 Mariusz Katzig                 Gdańsk                95.57   3345   35
 268 Jarosław Wypart                Częstochowa           95.46   3341   35
 269 Henryk Ryś                     Warszawa              95.31   5147   54
 270 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 271 Marcin Tutka                   Wrocław               94.60   2838   30
 272 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 273 Przemysław Pawlic              Wrocław               94.18   5651   60
 274 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 275 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.76   3188   34
 276 Iza Kraj                       Warszawa              93.68  10680  114
 277 Patrycja Śliwińska             Szczecin              93.62   4494   48
 278 Beata Kościańska               Lublin                93.49   4394   47
 279 Grażyna Wesołowska             Łódź                  93.31  13530  145
 280 Adam Słapiński                 Warszawa              93.25   3357   36
 281 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 282 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 283 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 284 Teresa Zalewska                Racibórz              92.52   4811   52
 285 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.31   5723   62
 286 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.29  10244  111
 287 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              92.16   2949   32
 288 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.88   9372  102
 289 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.77   4313   47
 290 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 291 Rafał Marks                    Warszawa              90.82   4087   45
 292 Joanna Kubińska                Warszawa              90.55   8421   93
 293 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             90.17   9197  102
 294 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.91  10879  121
 295 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.86  10244  114
 296 Krzysztof Kruk                 Łódź                  89.61  15054  168
 297 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 298 Mikołaj Fidziński              Dębica                88.62   4165   47
 299 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 300 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 301 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.92   8440   96
 302 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.50   3150   36
 303 Piotr Madej                    Lublin                87.14   5664   65
 304 Wojciech Obremski              Legnica               86.97   3131   36
 305 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             86.61   4850   56
 306 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              86.47   9598  111
 307 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 308 Piotr Marusa                   Szczytno              85.85   4722   55
 309 Barbara Szymańska              Gdańsk                84.74   5847   69
 310 Jerzy Augustyniak              Łódź                  83.41   3420   41
 311 Jolanta Bednarska              Łódź                  83.32   6666   80
 312 Krystyna Puchalska             Łódź                  82.90   3399   41
 313 Anna Czarnecka                 Zgierz                82.87   3729   45
 314 Filip Sitkowski                Warszawa              82.67   4299   52
 315 Marek Reda                     Wołomin               81.34   3335   41
 316 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.73   4440   55
 317 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.69  13153  163
 318 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             79.69   5658   71
 319 Adam Kędzior                   Lublin                79.08   6643   84
 320 Adam Zalewski                  Racibórz              78.67   4091   52
 321 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.06   7783  108
 322 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34
 323 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 02-04-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Zalega                 Łódź                 116.14   3368   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   4 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   5 Monika Wrzałek                 Rumia                 70.55   2046   29
   6 Jacek Gasik                    Warszawa             113.46   3177   28
   7 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   8 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             108.78   2937   27
   9 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.44   2415   27
  10 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  11 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  12 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  13 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              120.71   2897   24
  14 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.62   2871   24
  15 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  16 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.75   2826   24
  17 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.54   2749   24
  18 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  19 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  20 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  21 Robert Zabłocki                Łódź                 108.79   2611   24
  22 Piotr Chabowski                Piła                 108.29   2599   24
  23 Tomasz Ruta                    Warszawa             107.75   2586   24
  24 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  25 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  26 Paweł Szulc                    Szczecin             104.62   2511   24
  27 Jakub Zaryński                 Świnoujście          103.58   2486   24
  28 Michał Szorc                   Białystok            102.62   2463   24
  29 Grzegorz Olędzki               Warszawa             102.58   2462   24
  30 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  31 Michał Jaworek                 Zabrze               100.71   2417   24
  32 Bartosz Milczarek              Łódź                  99.33   2384   24
  33 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           98.25   2358   24
  34 Paweł Szczekutek               Warszawa              97.75   2346   24
  35 Joanna Duda                    Zabrze                97.29   2335   24
  36 Beata Lerska                   Warszawa              93.96   2255   24
  37 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  38 Renata Polończyk               Bielsko Biała         93.17   2236   24
  39 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 90.58   2174   24
  40 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  41 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  42 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  43 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.26   2559   23
  44 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  45 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  100.87   2320   23
  46 Michał Szymkowski              Wrocław              100.26   2306   23
  47 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  97.35   2239   23
  48 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  49 Jarosław Żuliński              Szczecin              92.22   2121   23
  50 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  51 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  52 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.87   2021   23
  53 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            86.61   1992   23
  54 Filip Dalecki                  Rumia                 72.26   1662   23
  55 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  56 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.50   2475   22
  57 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      100.68   2215   22
  58 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  59 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  60 Piotr Mossakowski              Chorzów               96.55   1931   20
  61 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  62 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  63 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  64 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  65 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  66 Joanna Kubik                   Częstochowa          105.00   1995   19
  67 Adam Jurkowski                 Knurów               103.68   1970   19
  68 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  69 Jakub Nalepa                   Gliwice               94.05   1787   19
  70 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  71 Andrzej Szymański              Łódź                  72.21   1372   19
  72 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  73 Ewa Jóźwiak                    Iława                 68.00   1292   19
  74 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  75 Piotr Krzemiński               Warszawa             104.44   1880   18
  76 Teresa Ząbek                   Warszawa              99.83   1797   18
  77 Krzysztof Kukier               Warszawa              98.44   1772   18
  78 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  79 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  80 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           75.72   1363   18
  81 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  82 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  83 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  84 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  85 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   1795   17
  86 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               102.88   1749   17
  87 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   95.41   1622   17
  88 Jan Kozłowski                  Kraków                83.59   1421   17
  89 Aleksandra Krencjasz           Łódź                  94.31   1509   16
  90 Beata Wolf                     Gdańsk                91.25   1460   16
  91 Adam Janicki                   Łódź                  88.19   1411   16
  92 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  93 Kinga Niżewska                 Warszawa             104.33   1565   15
  94 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  95 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  96 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  97 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  98 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  99 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 100 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
 101 Wojciech Wróbel                Zator                 73.38    954   13
 102 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 103 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
 104 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 105 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 106 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 107 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 108 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 109 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 110 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 111 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              115.67   1388   12
 112 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 113 Sylwia  Stuchlik               Gdańsk               112.25   1347   12
 114 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 115 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 116 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 117 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             109.92   1319   12
 118 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 119 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 120 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 121 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 122 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 123 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               106.33   1276   12
 124 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 125 Janusz Krupiński               Warszawa             105.58   1267   12
 126 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 127 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 128 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.00   1248   12
 129 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 130 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 131 Krzysztof Noskowicz            Toruń                100.92   1211   12
 132 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 133 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 134 Jakub Szymczak                 Łódź                 100.33   1204   12
 135 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 136 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 137 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 138 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 139 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.50   1170   12
 140 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 141 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 142 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 143 Przemysław Rybicki             ?                     96.42   1157   12
 144 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 145 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 146 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.67   1136   12
 147 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 148 Marta Gostomska                Warszawa              94.33   1132   12
 149 Łukasz Tuszyński               Chłopowo              94.33   1132   12
 150 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 151 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 152 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 153 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 154 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 155 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 156 Jolanta  Sylwestrzuk           Warszawa              91.08   1093   12
 157 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 158 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 159 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 160 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 161 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 162 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 163 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 164 Maciej Kuczyński               Gdynia                88.50   1062   12
 165 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 166 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 167 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 168 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 169 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 170 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 171 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 172 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 173 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 174 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 175 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 176 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 177 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 178 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 179 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 180 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 181 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 182 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 183 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 184 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 185 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 186 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 187 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 188 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 189 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 190 Anna Piętka                    Szczecin              78.08    937   12
 191 Monika Pieczora                Łódź                  78.00    936   12
 192 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 193 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 194 Jan Staniewicz                 ?                     77.67    932   12
 195 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 196 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 197 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 198 Anna Lisiewska                 Piasutno              76.75    921   12
 199 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 200 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 201 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 202 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 203 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 204 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 205 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 206 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 207 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 208 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 209 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 210 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 211 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 212 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 213 Lech Szymczak                  Mniszki               85.55    941   11
 214 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 215 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 216 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 217 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 218 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 219 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 220 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 221 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 222 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 223 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 224 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 225 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 226 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 227 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 228 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   76.45    841   11
 229 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 230 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 231 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 232 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 233 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 234 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 235 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 236 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 237 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 238 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 239 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 240 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 241 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 242 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 243 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 244 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 245 Piotr Mańkowski                Warszawa             111.80   1118   10
 246 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 247 Michał Ozimiński               Łódź                 103.50   1035   10
 248 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 249 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 250 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.40    794   10
 251 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 252 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 253 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 254 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 255 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 256 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 257 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 258 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 259 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 260 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 261 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 262 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 263 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 264 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 265 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 266 Urszula Solarska               Łódź                  50.00    450    9
 267 Leszek Nowak                   Myślibórz            136.88   1095    8
 268 Paweł Michalski                Ksawerów             106.12    849    8
 269 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 270 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 271 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 272 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 273 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 274 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 275 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 276 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 277 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 278 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 279 Marek Sitkowski                Warszawa             129.71    908    7
 280 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 281 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 282 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 283 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 284 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 285 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 286 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 287 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 288 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            100.71    705    7
 289 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 290 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 291 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 292 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 293 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 294 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 295 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 296 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 297 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 298 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 299 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 300 Paweł Strelczuk                Bielsk PODLASKI       66.71    467    7
 301 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 302 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 303 Paweł Majewski                 Warszawa             114.67    688    6
 304 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 305 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 306 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 307 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 308 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 309 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowiecki  73.67    442    6
 310 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 311 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 312 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 313 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 314 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 315 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 316 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 317 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 318 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 319 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 320 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 321 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 322 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 323 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 324 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 325 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 326 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 327 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 328 Zygmunt Skwarek                Katowice              72.80    364    5
 329 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 330 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 331 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 332 Marianna  Das                  Warszawa              54.20    271    5
 333 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 334 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 335 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 336 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 337 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 338 Magdalena Mroziuk              Warszawa             105.50    422    4
 339 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 340 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 341 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 342 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 343 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 344 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 345 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 346 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 347 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 348 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 349 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 350 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 351 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 352 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 353 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 354 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 355 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 356 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 357 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 358 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 359 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 360 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 361 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 362 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 363 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 364 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 365 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 366 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 367 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 368 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 369 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 370 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 371 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 372 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 373 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 374 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 375 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 376 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 377 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 378 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 379 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 380 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 381 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 382 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 383 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 384 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 385 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 386 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 387 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 388 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 389 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 390 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 391 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 392 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 393 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 394 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 395 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie