Łódź 9
października
Łódź 9-10 października XVI Mistrzostwa Łodzi
Nowy Dwór Mazowiecki17
października
Nowy Dwór Mazowiecki 17 października XIII Otwarte Mistrzostwa NDM w Scrabble
Legnica23
października
Legnica 23-24 października XVI Puchar Polski
Michał Alabrudziński wygrywa w Nowym Dworze17 października 2010 — XIII Otwarte Mistrzostwa NDM w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XIII Otwarte Mistrzostwa NDM w ScrabbleNowy Dwór Mazowiecki, 17 października 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Turniej odbył się w nowo otwartym Domu Kultury, w przestronnym holu. Uczestnicy częstowali się kawą i herbatą bez biegania po piętrach. Mariusz Skrobosz postanowił obronić tytuł Mistrza Nowego Dworu i prawie mu się to udało. Przed ostatnią rundą prowadził w turnieju z przewagą jednego punktu nad drugim Michałem Alabrudzińskim. Michał miał jednak przewagę 200 małych punktów i Mariusz musiał wygrać partię. Michał nie zmarnował szansy i wygrał 407:351. Mariusz został ostatecznie wicemistrzem, a trzecie miejsce zajął Marek Dudkiewicz. Na jedenastym miejscu uplasowała się najlepsza zawodniczka turnieju, Grażyna Wesołowska. Nagrodę otrzymała również najmłodsza zawodniczka, Blanka Zwolińska. W turnieju wzięło udział 45 osób. Organizatorzy zapowiedzieli na przyszły rok turniej dwudniowy.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
XI Otwarty Turniej Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble
X Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 7
- system: połówkowy (rundy 1-6), duńczyk (runda 7)
Miejsce rozgrywekNowodworski Ośrodek Kultury
Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Paderewskiego 1 A (300 m od dworca PKP, za budynkiem Policji)
Obrońca tytułuMariusz Skrobosz
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramNiedziela, 17 października (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 14:00 — przerwa obiadowa
ok. 18:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdPKP z dworca Warszawa Gdańska do stacji Nowy Dwór Mazowiecki
Translud lub PKS z Dworca Centralnego lub Pl. Bankowego
WyżywienieWe własnym zakresie — w okolicy pizzeria i sklepy
Nagrodypuchary i nagrody rzeczowe
SponsorzyZakład Energetyki Cieplnej w Nowym Dworze Mazowieckim
Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim
Drogeria Alicja i Tadeusz Sempławscy
Sklep z upominkami "Remi"


Wyniki turnieju XIII Mistrzostwa Nowego Dworu

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              142.40      6.0     3127     1153      657
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.99      6.0     2893     1163      576
  3 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              129.85      6.0     2743     1162      179
  4 Daniel          Janus                Wąchock                117.95      5.0     2943      958      532
  5 Paweł           Jackowski            Warszawa               138.50      5.0     2939     1009      381
  6 Tomasz          Łapka                Opole                  119.25      5.0     2925     1023      540
  7 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               128.78      5.0     2811     1015      361
  8 Mirosław        Uglik                Warszawa               140.07      5.0     2733     1008      152
  9 Marek           Syczuk               Warszawa               139.05      5.0     2720     1069      413
 10 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               129.73      5.0     2622     1057       46
 11 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   114.30      4.5     2537      929      119
 12 Krzysztof       Mówka                Warszawa               143.64      4.0     2935      921      345
 13 Jakub           Szymczak             Łódź                   132.81      4.0     2923      889      631
 14 Stanisław       Rydzik               Warszawa               149.57      4.0     2903      928      396
 15 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.65      4.0     2889      909      373
 16 Robert          Głowacki             Łódź                   119.85      4.0     2731      868      340
 17 Marek           Reda                 Wołomin                135.30      4.0     2686      937      243
 18 Artur           Tomczyk              Piła                   115.19      4.0     2591      917       37
 19 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.35      4.0     2570      891      -19
 20 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               123.94      4.0     2516      968      -37
 21 Rafał           Matczak              Milanówek              135.37      4.0     2409      861      -92
 22 Adam            Janicki              Łódź                   111.45      4.0     2292      857      -55
 23 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.10      3.5     2732      824      242
 24 Łukasz          Wojciechowski        Łomża                  100.00      3.5     2209      663      -20
 25 Robert          Kamiński             Warszawa               128.81      3.0     3003      757      581
 26 Andrzej         Słapiński            Warszawa               107.38      3.0     2667      804       96
 27 Kamil           Kister               Puławy                 127.43      3.0     2592      832      -16
 28 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               135.52      3.0     2568      858      -14
 29 Andrzej         Gostomski            Łódź                   113.92      3.0     2430      746       66
 30 Radosław        Więch                Warszawa               100.00      3.0     2419      807       68
 31 Dorota          Zielińska            Piaseczno              114.31      3.0     2344      747     -147
 32 Adam            Słapiński            Warszawa               100.00      3.0     2318      703     -106
 33 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   109.52      3.0     2224      774     -409
 34 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               100.00      3.0     2149      726     -272
 35 Kamila          Zacharuk             Zabrze                 100.00      3.0     2001      720     -600
 36 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      2.5     1981      651     -331
 37 Anna            Arana                Warszawa               108.37      2.0     2422      635        1
 38 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 113.63      2.0     2327      730     -513
 39 Urszula         Solarska             Łódź                   104.84      2.0     2259      599      -86
 40 Maciej          Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      2.0     2163      671     -413
 41 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      1.5     1975      482     -262
 42 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      1.5     1962      483     -261
 43 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      1.5     1741      457     -449
 44 Barbara         Pęska                Nowy Dwór Mazowiecki   100.00      0.5     1780      375     -441
 45 Otylia          Bernat               Nowy Dwór Mazowiecki   100.00      0.5     1510      347     -732
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII Mistrzostwa Nowego Dworu



	Stanisław Rydzik 149.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Daniel         Janus                 117.95 +  501: 345  168
    2     4 Waldemar       Czerwoniec            129.73 +  448: 278  180
    3     2 Mariusz        Sylwestrzuk           128.78 +  347: 335  179
    4     2 Marek          Dudkiewicz            129.85 -  410: 413   80
    5     4 Marek          Syczuk                139.05 -  360: 438   89
    6    11 Andrzej        Rechowicz             125.10 -  307: 409   75
    7    10 Andrzej        Słapiński             107.38 +  530: 289  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     928  /  7 132.57




	Tomasz Zwoliński 143.65 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Artur          Tomczyk               115.19 +  488: 330  165
    2     8 Andrzej        Kwiatkowski           123.94 -  325: 369   74
    3    11 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  429: 337  150
    4     8 Mikołaj        Fidziński             113.63 +  484: 272  164
    5     3 Mirosław       Uglik                 140.07 -  382: 395   90
    6     8 Kamil          Kister                127.43 +  382: 359  177
    7     5 Paweł          Jackowski             138.50 -  399: 454   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     909  /  7 129.86




	Krzysztof Mówka 143.64 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Zielińska             114.31 +  517: 265  164
    2     2 Kamil          Kister                127.43 -  432: 468   77
    3     7 Waldemar       Czerwoniec            129.73 -  360: 391   80
    4    13 Adam           Janicki               111.45 +  404: 322  161
    5     8 Marek          Reda                  135.30 +  426: 351  185
    6     7 Grzegorz       Kurowski              135.52 +  415: 373  186
    7     4 Daniel         Janus                 117.95 -  381: 420   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     921  /  7 131.57




	Mariusz Skrobosz 142.99 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grażyna        Wesołowska            114.30 +  497: 317  164
    2     5 Rafał          Matczak               135.37 +  382: 274  185
    3     6 Robert         Kamiński              128.81 +  462: 412  179
    4     1 Marek          Syczuk                139.05 +  361: 343  189
    5     1 Andrzej        Kwiatkowski           123.94 +  453: 315  174
    6     1 Waldemar       Czerwoniec            129.73 +  387: 249  180
    7     1 Michał         Alabrudziński         142.40 -  351: 407   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  /  7 166.14




	Michał Alabrudziński 142.40 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Gostomski             113.92 +  438: 350  164
    2    12 Mirosław       Uglik                 140.07 -  435: 452   90
    3     8 Rafał          Matczak               135.37 +  468: 346  185
    4     5 Krzysztof      Sporczyk              126.35 +  392: 317  176
    5     2 Marek          Dudkiewicz            129.85 +  466: 340  180
    6     2 Artur          Tomczyk               115.19 +  521: 314  165
    7     1 Mariusz        Skrobosz              142.99 +  407: 351  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1153  /  7 164.71




	Mirosław Uglik 140.07 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mikołaj        Fidziński             113.63 -  395: 415   64
    2    12 Michał         Alabrudziński         142.40 +  452: 435  192
    3    10 Marek          Antosik               109.52 +  378: 295  160
    4     9 Radosław       Więch                 100.00 +  353: 323  150
    5     3 Tomasz         Zwoliński             143.65 +  395: 382  194
    6     5 Jakub          Szymczak              132.81 -  358: 394   83
    7     7 Artur          Tomczyk               115.19 +  402: 337  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1008  /  7 144.00




	Marek Syczuk 139.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Adam           Janicki               111.45 +  482: 273  161
    2     9 Grzegorz       Kurowski              135.52 +  373: 241  186
    3     1 Andrzej        Rechowicz             125.10 +  363: 361  175
    4     1 Mariusz        Skrobosz              142.99 -  343: 361   93
    5     4 Stanisław      Rydzik                149.57 +  438: 360  200
    6     4 Andrzej        Kwiatkowski           123.94 +  359: 335  174
    7     2 Marek          Dudkiewicz            129.85 -  362: 376   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  /  7 152.71




	Paweł Jackowski 138.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Antosik               109.52 +  506: 298  160
    2     3 Mikołaj        Fidziński             113.63 +  389: 341  164
    3     4 Marek          Reda                  135.30 -  359: 480   85
    4     7 Waldemar       Czerwoniec            129.73 -  337: 432   80
    5    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  512: 289  150
    6     9 Krzysztof      Sporczyk              126.35 +  382: 319  176
    7     5 Tomasz         Zwoliński             143.65 +  454: 399  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1009  /  7 144.14




	Grzegorz Kurowski 135.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anna           Arana                 108.37 +  348: 320  158
    2     9 Marek          Syczuk                139.05 -  241: 373   89
    3    13 Robert         Głowacki              119.85 +  526: 283  170
    4     6 Jakub          Szymczak              132.81 +  386: 378  183
    5     7 Mariusz        Sylwestrzuk           128.78 -  436: 459   79
    6     7 Krzysztof      Mówka                 143.64 -  373: 415   94
    7    11 Marek          Reda                  135.30 -  258: 354   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     858  /  7 122.57




	Rafał Matczak 135.37 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Słapiński             107.38 +  395: 291  157
    2     5 Mariusz        Skrobosz              142.99 -  274: 382   93
    3     8 Michał         Alabrudziński         142.40 -  346: 468   92
    4    17 Blanka         Zwolińska             100.00 +  368: 276  150
    5    11 Tomasz         Łapka                 119.25 -  238: 513   69
    6    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  407: 217  150
    7    13 Radosław       Więch                 100.00 +  381: 354  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     861  /  7 123.00




	Marek Reda 135.30 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Urszula        Solarska              104.84 +  389: 289  155
    2     6 Robert         Głowacki              119.85 +  372: 306  170
    3     4 Paweł          Jackowski             138.50 +  480: 359  189
    4     3 Andrzej        Kwiatkowski           123.94 -  355: 390   74
    5     8 Krzysztof      Mówka                 143.64 -  351: 426   94
    6     6 Tomasz         Łapka                 119.25 -  385: 415   69
    7    11 Grzegorz       Kurowski              135.52 +  354: 258  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     937  /  7 133.86




	Jakub Szymczak 132.81 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Otylia         Bernat                100.00 +  491: 191  150
    2     7 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  445: 260  150
    3     3 Marek          Dudkiewicz            129.85 -  328: 414   80
    4     6 Grzegorz       Kurowski              135.52 -  378: 386   86
    5    10 Mikołaj        Fidziński             113.63 +  528: 315  164
    6     5 Mirosław       Uglik                 140.07 +  394: 358  190
    7     3 Tomasz         Łapka                 119.25 -  359: 368   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     889  /  7 127.00




	Marek Dudkiewicz 129.85 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  337: 261  150
    2    10 Tomasz         Łapka                 119.25 +  445: 385  169
    3     3 Jakub          Szymczak              132.81 +  414: 328  183
    4     2 Stanisław      Rydzik                149.57 +  413: 410  200
    5     2 Michał         Alabrudziński         142.40 -  340: 466   92
    6     3 Mariusz        Sylwestrzuk           128.78 +  418: 352  179
    7     2 Marek          Syczuk                139.05 +  376: 362  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  /  7 166.00




	Waldemar Czerwoniec 129.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  402: 239  150
    2     4 Stanisław      Rydzik                149.57 -  278: 448  100
    3     7 Krzysztof      Mówka                 143.64 +  391: 360  194
    4     7 Paweł          Jackowski             138.50 +  432: 337  189
    5     6 Andrzej        Słapiński             107.38 +  447: 405  157
    6     1 Mariusz        Skrobosz              142.99 -  249: 387   93
    7     8 Andrzej        Kwiatkowski           123.94 +  423: 400  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1057  /  7 151.00




	Robert Kamiński 128.81 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Dąbrowski             100.00 +  585: 222  150
    2     1 Mariusz        Sylwestrzuk           128.78 -  379: 423   79
    3     6 Mariusz        Skrobosz              142.99 -  412: 462   93
    4    12 Kamil          Kister                127.43 -  336: 462   77
    5    16 Radosław       Więch                 100.00 -  284: 311   50
    6    19 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  503: 222  150
    7    16 Anna           Arana                 108.37 +  504: 320  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     757  /  7 108.14




	Mariusz Sylwestrzuk 128.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  429: 242  150
    2     1 Robert         Kamiński              128.81 +  423: 379  179
    3     2 Stanisław      Rydzik                149.57 -  335: 347  100
    4    11 Sylwia         Buks                  100.00 +  413: 246  150
    5     7 Grzegorz       Kurowski              135.52 +  459: 436  186
    6     3 Marek          Dudkiewicz            129.85 -  352: 418   80
    7     6 Robert         Głowacki              119.85 +  400: 382  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1015  /  7 145.00




	Kamil Kister 127.43 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Barbara        Pęska                 100.00 +  415: 265  150
    2     2 Krzysztof      Mówka                 143.64 +  468: 432  194
    3     5 Andrzej        Kwiatkowski           123.94 -  274: 337   74
    4    12 Robert         Kamiński              128.81 +  462: 336  179
    5     5 Artur          Tomczyk               115.19 -  272: 390   65
    6     8 Tomasz         Zwoliński             143.65 -  359: 382   94
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              126.35 -  342: 466   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     832  /  7 118.86




	Krzysztof Sporczyk 126.35 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  269: 372   50
    2    14 Andrzej        Gostomski             113.92 +  395: 380  164
    3     9 Tomasz         Łapka                 119.25 +  454: 429  169
    4     5 Michał         Alabrudziński         142.40 -  317: 392   92
    5    15 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  350: 292  150
    6     9 Paweł          Jackowski             138.50 -  319: 382   89
    7    12 Kamil          Kister                127.43 +  466: 342  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     891  /  7 127.29




	Andrzej Rechowicz 125.10 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Adam           Słapiński             100.00 +  445: 321  150
    2    11 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  559: 294  150
    3     1 Marek          Syczuk                139.05 -  361: 363   89
    4     4 Andrzej        Słapiński             107.38 -  299: 466   57
    5     9 Grażyna        Wesołowska            114.30 =  346: 346  114
    6    11 Stanisław      Rydzik                149.57 +  409: 307  200
    7     9 Grażyna        Wesołowska            114.30 -  313: 393   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     824  /  7 117.71




	Andrzej Kwiatkowski 123.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Radosław       Więch                 100.00 +  370: 364  150
    2     8 Tomasz         Zwoliński             143.65 +  369: 325  194
    3     5 Kamil          Kister                127.43 +  337: 274  177
    4     3 Marek          Reda                  135.30 +  390: 355  185
    5     1 Mariusz        Skrobosz              142.99 -  315: 453   93
    6     4 Marek          Syczuk                139.05 -  335: 359   89
    7     8 Waldemar       Czerwoniec            129.73 -  400: 423   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     968  /  7 138.29




	Robert Głowacki 119.85 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Blanka         Zwolińska             100.00 +  494: 243  150
    2     6 Marek          Reda                  135.30 -  306: 372   85
    3    13 Grzegorz       Kurowski              135.52 -  283: 526   86
    4    16 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  405: 228  150
    5    14 Marek          Antosik               109.52 +  481: 292  160
    6    13 Anna           Arana                 108.37 +  380: 330  158
    7     6 Mariusz        Sylwestrzuk           128.78 -  382: 400   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     868  /  7 124.00




	Tomasz Łapka 119.25 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Kamila         Zacharuk              100.00 +  475: 200  150
    2    10 Marek          Dudkiewicz            129.85 -  385: 445   80
    3     9 Krzysztof      Sporczyk              126.35 -  429: 454   76
    4    14 Dorota         Zielińska             114.31 +  340: 304  164
    5    11 Rafał          Matczak               135.37 +  513: 238  185
    6     6 Marek          Reda                  135.30 +  415: 385  185
    7     3 Jakub          Szymczak              132.81 +  368: 359  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  /  7 146.14




	Daniel Janus 117.95 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                149.57 -  345: 501  100
    2    15 Dorota         Zielińska             114.31 +  457: 302  164
    3    12 Sylwia         Buks                  100.00 -  313: 325   50
    4    15 Kamila         Zacharuk              100.00 +  493: 249  150
    5    12 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  479: 293  150
    6    10 Radosław       Więch                 100.00 +  436: 360  150
    7     4 Krzysztof      Mówka                 143.64 +  420: 381  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     958  /  7 136.86




	Artur Tomczyk 115.19 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             143.65 -  330: 488   94
    2    16 Barbara        Pęska                 100.00 +  429: 271  150
    3    14 Blanka         Zwolińska             100.00 +  433: 257  150
    4    10 Grażyna        Wesołowska            114.30 +  358: 343  164
    5     5 Kamil          Kister                127.43 +  390: 272  177
    6     2 Michał         Alabrudziński         142.40 -  314: 521   92
    7     7 Mirosław       Uglik                 140.07 -  337: 402   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     917  /  7 131.00




	Dorota Zielińska 114.31 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 143.64 -  265: 517   94
    2    15 Daniel         Janus                 117.95 -  302: 457   68
    3    19 Adam           Słapiński             100.00 +  346: 328  150
    4    14 Tomasz         Łapka                 119.25 -  304: 340   69
    5    21 Otylia         Bernat                100.00 +  468: 191  150
    6    15 Adam           Janicki               111.45 -  301: 340   61
    7    18 Urszula        Solarska              104.84 +  358: 318  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     747  /  7 106.71




	Grażyna Wesołowska 114.30 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              142.99 -  317: 497   93
    2    19 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  378: 310  150
    3    18 Andrzej        Gostomski             113.92 +  347: 233  164
    4    10 Artur          Tomczyk               115.19 -  343: 358   65
    5     9 Andrzej        Rechowicz             125.10 =  346: 346  125
    6    12 Andrzej        Słapiński             107.38 +  413: 361  157
    7     9 Andrzej        Rechowicz             125.10 +  393: 313  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     929  /  7 132.71




	Andrzej Gostomski 113.92 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Michał         Alabrudziński         142.40 -  350: 438   92
    2    14 Krzysztof      Sporczyk              126.35 -  380: 395   76
    3    18 Grażyna        Wesołowska            114.30 -  233: 347   64
    4    21 Adam           Słapiński             100.00 -  308: 352   50
    5    22 Kamila         Zacharuk              100.00 +  446: 258  150
    6    20 Barbara        Pęska                 100.00 +  348: 270  150
    7    17 Mikołaj        Fidziński             113.63 +  365: 304  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     746  /  7 106.57




	Mikołaj Fidziński 113.63 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mirosław       Uglik                 140.07 +  415: 395  190
    2     3 Paweł          Jackowski             138.50 -  341: 389   89
    3    15 Kamila         Zacharuk              100.00 +  356: 338  150
    4     8 Tomasz         Zwoliński             143.65 -  272: 484   94
    5    10 Jakub          Szymczak              132.81 -  315: 528   83
    6    14 Marek          Antosik               109.52 -  324: 341   60
    7    17 Andrzej        Gostomski             113.92 -  304: 365   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     730  /  7 104.29




	Adam Janicki 111.45 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Syczuk                139.05 -  273: 482   89
    2    13 Radosław       Więch                 100.00 -  315: 341   50
    3    22 Barbara        Pęska                 100.00 +  331: 260  150
    4    13 Krzysztof      Mówka                 143.64 -  322: 404   94
    5    20 Michał         Dąbrowski             100.00 +  307: 246  150
    6    15 Dorota         Zielińska             114.31 +  340: 301  164
    7    14 Marek          Antosik               109.52 +  404: 313  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     857  /  7 122.43




	Marek Antosik 109.52 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             138.50 -  298: 506   89
    2    20 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  357: 311  150
    3    10 Mirosław       Uglik                 140.07 -  295: 378   90
    4    20 Michał         Dąbrowski             100.00 +  328: 229  150
    5    14 Robert         Głowacki              119.85 -  292: 481   70
    6    14 Mikołaj        Fidziński             113.63 +  341: 324  164
    7    14 Adam           Janicki               111.45 -  313: 404   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     774  /  7 110.57




	Anna Arana 108.37 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Kurowski              135.52 -  320: 348   86
    2    18 Blanka         Zwolińska             100.00 -  320: 339   50
    3    20 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  337: 340   50
    4    22 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  401: 302  150
    5    17 Barbara        Pęska                 100.00 +  394: 208  150
    6    13 Robert         Głowacki              119.85 -  330: 380   70
    7    16 Robert         Kamiński              128.81 -  320: 504   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     635  /  7  90.71




	Andrzej Słapiński 107.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Rafał          Matczak               135.37 -  291: 395   85
    2    21 Michał         Dąbrowski             100.00 +  427: 170  150
    3    16 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  428: 317  150
    4     4 Andrzej        Rechowicz             125.10 +  466: 299  175
    5     6 Waldemar       Czerwoniec            129.73 -  405: 447   80
    6    12 Grażyna        Wesołowska            114.30 -  361: 413   64
    7    10 Stanisław      Rydzik                149.57 -  289: 530  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     804  /  7 114.86




	Urszula Solarska 104.84 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Reda                  135.30 -  289: 389   85
    2    22 Kamila         Zacharuk              100.00 -  336: 378   50
    3    21 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  368: 297  150
    4    18 Łukasz         Wojciechowski         100.00 -  322: 339   50
    5    19 Blanka         Zwolińska             100.00 +  316: 263  150
    6    16 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  310: 321   50
    7    18 Dorota         Zielińska             114.31 -  318: 358   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     599  /  7  85.57




	Otylia Bernat 100.00 Nowy Dwór Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Szymczak              132.81 -  191: 491   83
    2    23 PAUZA
    3    17 Radosław       Więch                 100.00 -  212: 366   50
    4    19 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  214: 314   50
    5    21 Dorota         Zielińska             114.31 -  191: 468   64
    6    22 Kamila         Zacharuk              100.00 -  211: 286   50
    7    22 Michał         Dąbrowski             100.00 -  191: 317   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     347  /  6  57.83




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Dudkiewicz            129.85 -  261: 337   80
    2    17 Adam           Słapiński             100.00 +  343: 330  150
    3    12 Daniel         Janus                 117.95 +  325: 313  168
    4    11 Mariusz        Sylwestrzuk           128.78 -  246: 413   79
    5    13 Paweł          Jackowski             138.50 -  289: 512   89
    6    17 Rafał          Matczak               135.37 -  217: 407   85
    7    23 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     651  /  6 108.50




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Waldemar       Czerwoniec            129.73 -  239: 402   80
    2    20 Marek          Antosik               109.52 -  311: 357   60
    3    21 Urszula        Solarska              104.84 -  297: 368   55
    4    22 Anna           Arana                 108.37 -  302: 401   58
    5    23 PAUZA
    6    19 Robert         Kamiński              128.81 -  222: 503   79
    7    21 Barbara        Pęska                 100.00 +  304: 206  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     482  /  6  80.33




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Kamiński              128.81 -  222: 585   79
    2    21 Andrzej        Słapiński             107.38 -  170: 427   57
    3    23 PAUZA
    4    20 Marek          Antosik               109.52 -  229: 328   60
    5    20 Adam           Janicki               111.45 -  246: 307   61
    6    21 Adam           Słapiński             100.00 -  257: 352   50
    7    22 Otylia         Bernat                100.00 +  317: 191  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     457  /  6  76.17




	Szymon Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mariusz        Sylwestrzuk           128.78 -  242: 429   79
    2    19 Grażyna        Wesołowska            114.30 -  310: 378   64
    3    20 Anna           Arana                 108.37 +  340: 337  158
    4    16 Robert         Głowacki              119.85 -  228: 405   70
    5    18 Adam           Słapiński             100.00 +  425: 200  150
    6    16 Urszula        Solarska              104.84 +  321: 310  155
    7    15 Łukasz         Wojciechowski         100.00 -  283: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     726  /  7 103.71




	Barbara Pęska 100.00 Nowy Dwór Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kamil          Kister                127.43 -  265: 415   77
    2    16 Artur          Tomczyk               115.19 -  271: 429   65
    3    22 Adam           Janicki               111.45 -  260: 331   61
    4    23 PAUZA
    5    17 Anna           Arana                 108.37 -  208: 394   58
    6    20 Andrzej        Gostomski             113.92 -  270: 348   64
    7    21 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  206: 304   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     375  /  6  62.50




	Maciej Sylwestrzuk 100.00 Gródek                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Sporczyk              126.35 +  372: 269  176
    2     7 Jakub          Szymczak              132.81 -  260: 445   83
    3    11 Tomasz         Zwoliński             143.65 -  337: 429   94
    4    19 Otylia         Bernat                100.00 +  314: 214  150
    5    12 Daniel         Janus                 117.95 -  293: 479   68
    6    18 Łukasz         Wojciechowski         100.00 -  287: 305   50
    7    19 Adam           Słapiński             100.00 -  300: 435   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     671  /  7  95.86




	Adam Słapiński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Rechowicz             125.10 -  321: 445   75
    2    17 Sylwia         Buks                  100.00 -  330: 343   50
    3    19 Dorota         Zielińska             114.31 -  328: 346   64
    4    21 Andrzej        Gostomski             113.92 +  352: 308  164
    5    18 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  200: 425   50
    6    21 Michał         Dąbrowski             100.00 +  352: 257  150
    7    19 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  435: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     703  /  7 100.43




	Radosław Więch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Kwiatkowski           123.94 -  364: 370   74
    2    13 Adam           Janicki               111.45 +  341: 315  161
    3    17 Otylia         Bernat                100.00 +  366: 212  150
    4     9 Mirosław       Uglik                 140.07 -  323: 353   90
    5    16 Robert         Kamiński              128.81 +  311: 284  179
    6    10 Daniel         Janus                 117.95 -  360: 436   68
    7    13 Rafał          Matczak               135.37 -  354: 381   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     807  /  7 115.29




	Łukasz Wojciechowski 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 PAUZA
    2    11 Andrzej        Rechowicz             125.10 -  294: 559   75
    3    16 Andrzej        Słapiński             107.38 -  317: 428   57
    4    18 Urszula        Solarska              104.84 +  339: 322  155
    5    15 Krzysztof      Sporczyk              126.35 -  292: 350   76
    6    18 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  305: 287  150
    7    15 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  362: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     663  /  6 110.50




	Kamila Zacharuk 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Łapka                 119.25 -  200: 475   69
    2    22 Urszula        Solarska              104.84 +  378: 336  155
    3    15 Mikołaj        Fidziński             113.63 -  338: 356   64
    4    15 Daniel         Janus                 117.95 -  249: 493   68
    5    22 Andrzej        Gostomski             113.92 -  258: 446   64
    6    22 Otylia         Bernat                100.00 +  286: 211  150
    7    20 Blanka         Zwolińska             100.00 +  292: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     720  /  7 102.86




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Robert         Głowacki              119.85 -  243: 494   70
    2    18 Anna           Arana                 108.37 +  339: 320  158
    3    14 Artur          Tomczyk               115.19 -  257: 433   65
    4    17 Rafał          Matczak               135.37 -  276: 368   85
    5    19 Urszula        Solarska              104.84 -  263: 316   55
    6    23 PAUZA
    7    20 Kamila         Zacharuk              100.00 -  284: 292   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     483  /  6  80.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Mistrzostwa Nowego Dworu



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Daniel         Janus                 501: 345
   2 Artur          Tomczyk              - Tomasz         Zwoliński             330: 488
   3 Krzysztof      Mówka                - Dorota         Zielińska             517: 265
   4 Grażyna        Wesołowska           - Mariusz        Skrobosz              317: 497
   5 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Gostomski             438: 350
   6 Mikołaj        Fidziński            - Mirosław       Uglik                 415: 395
   7 Marek          Syczuk               - Adam           Janicki               482: 273
   8 Marek          Antosik              - Paweł          Jackowski             298: 506
   9 Grzegorz       Kurowski             - Anna           Arana                 348: 320
  10 Andrzej        Słapiński            - Rafał          Matczak               291: 395
  11 Marek          Reda                 - Urszula        Solarska              389: 289
  12 Otylia         Bernat               - Jakub          Szymczak              191: 491
  13 Marek          Dudkiewicz           - Sylwia         Buks                  337: 261
  14 Maciej         Dąbrowski            - Waldemar       Czerwoniec            239: 402
  15 Robert         Kamiński             - Michał         Dąbrowski             585: 222
  16 Szymon         Dąbrowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           242: 429
  17 Kamil          Kister               - Barbara        Pęska                 415: 265
  18 Maciej         Sylwestrzuk          - Krzysztof      Sporczyk              372: 269
  19 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Słapiński             445: 321
  20 Radosław       Więch                - Andrzej        Kwiatkowski           364: 370
  21 Robert         Głowacki             - Blanka         Zwolińska             494: 243
  22 Kamila         Zacharuk             - Tomasz         Łapka                 200: 475
  23 Łukasz         Wojciechowski        - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Sylwestrzuk          - Robert         Kamiński              423: 379
   2 Kamil          Kister               - Krzysztof      Mówka                 468: 432
   3 Paweł          Jackowski            - Mikołaj        Fidziński             389: 341
   4 Waldemar       Czerwoniec           - Stanisław      Rydzik                278: 448
   5 Rafał          Matczak              - Mariusz        Skrobosz              274: 382
   6 Marek          Reda                 - Robert         Głowacki              372: 306
   7 Jakub          Szymczak             - Maciej         Sylwestrzuk           445: 260
   8 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           325: 369
   9 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Kurowski              373: 241
  10 Tomasz         Łapka                - Marek          Dudkiewicz            385: 445
  11 Łukasz         Wojciechowski        - Andrzej        Rechowicz             294: 559
  12 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         452: 435
  13 Adam           Janicki              - Radosław       Więch                 315: 341
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Gostomski             395: 380
  15 Dorota         Zielińska            - Daniel         Janus                 302: 457
  16 Barbara        Pęska                - Artur          Tomczyk               271: 429
  17 Adam           Słapiński            - Sylwia         Buks                  330: 343
  18 Blanka         Zwolińska            - Anna           Arana                 339: 320
  19 Szymon         Dąbrowski            - Grażyna        Wesołowska            310: 378
  20 Marek          Antosik              - Maciej         Dąbrowski             357: 311
  21 Michał         Dąbrowski            - Andrzej        Słapiński             170: 427
  22 Urszula        Solarska             - Kamila         Zacharuk              336: 378
  23 Otylia         Bernat               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Syczuk                361: 363
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Sylwestrzuk           347: 335
   3 Marek          Dudkiewicz           - Jakub          Szymczak              414: 328
   4 Paweł          Jackowski            - Marek          Reda                  359: 480
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Kamil          Kister                337: 274
   6 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Kamiński              462: 412
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Mówka                 391: 360
   8 Rafał          Matczak              - Michał         Alabrudziński         346: 468
   9 Tomasz         Łapka                - Krzysztof      Sporczyk              429: 454
  10 Mirosław       Uglik                - Marek          Antosik               378: 295
  11 Maciej         Sylwestrzuk          - Tomasz         Zwoliński             337: 429
  12 Sylwia         Buks                 - Daniel         Janus                 325: 313
  13 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Głowacki              526: 283
  14 Blanka         Zwolińska            - Artur          Tomczyk               257: 433
  15 Kamila         Zacharuk             - Mikołaj        Fidziński             338: 356
  16 Andrzej        Słapiński            - Łukasz         Wojciechowski         428: 317
  17 Radosław       Więch                - Otylia         Bernat                366: 212
  18 Andrzej        Gostomski            - Grażyna        Wesołowska            233: 347
  19 Adam           Słapiński            - Dorota         Zielińska             328: 346
  20 Anna           Arana                - Szymon         Dąbrowski             337: 340
  21 Urszula        Solarska             - Maciej         Dąbrowski             368: 297
  22 Barbara        Pęska                - Adam           Janicki               260: 331
  23 Michał         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Syczuk                361: 343
   2 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            410: 413
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Reda                  390: 355
   4 Andrzej        Słapiński            - Andrzej        Rechowicz             466: 299
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Alabrudziński         317: 392
   6 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Kurowski              378: 386
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Paweł          Jackowski             432: 337
   8 Mikołaj        Fidziński            - Tomasz         Zwoliński             272: 484
   9 Mirosław       Uglik                - Radosław       Więch                 353: 323
  10 Grażyna        Wesołowska           - Artur          Tomczyk               343: 358
  11 Sylwia         Buks                 - Mariusz        Sylwestrzuk           246: 413
  12 Robert         Kamiński             - Kamil          Kister                336: 462
  13 Adam           Janicki              - Krzysztof      Mówka                 322: 404
  14 Dorota         Zielińska            - Tomasz         Łapka                 304: 340
  15 Daniel         Janus                - Kamila         Zacharuk              493: 249
  16 Robert         Głowacki             - Szymon         Dąbrowski             405: 228
  17 Rafał          Matczak              - Blanka         Zwolińska             368: 276
  18 Urszula        Solarska             - Łukasz         Wojciechowski         322: 339
  19 Maciej         Sylwestrzuk          - Otylia         Bernat                314: 214
  20 Michał         Dąbrowski            - Marek          Antosik               229: 328
  21 Andrzej        Gostomski            - Adam           Słapiński             308: 352
  22 Anna           Arana                - Maciej         Dąbrowski             401: 302
  23 Barbara        Pęska                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kwiatkowski           453: 315
   2 Michał         Alabrudziński        - Marek          Dudkiewicz            466: 340
   3 Tomasz         Zwoliński            - Mirosław       Uglik                 382: 395
   4 Marek          Syczuk               - Stanisław      Rydzik                438: 360
   5 Artur          Tomczyk              - Kamil          Kister                390: 272
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Andrzej        Słapiński             447: 405
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Kurowski              459: 436
   8 Krzysztof      Mówka                - Marek          Reda                  426: 351
   9 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Rechowicz             346: 346
  10 Jakub          Szymczak             - Mikołaj        Fidziński             528: 315
  11 Tomasz         Łapka                - Rafał          Matczak               513: 238
  12 Daniel         Janus                - Maciej         Sylwestrzuk           479: 293
  13 Sylwia         Buks                 - Paweł          Jackowski             289: 512
  14 Robert         Głowacki             - Marek          Antosik               481: 292
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Wojciechowski         350: 292
  16 Robert         Kamiński             - Radosław       Więch                 284: 311
  17 Anna           Arana                - Barbara        Pęska                 394: 208
  18 Szymon         Dąbrowski            - Adam           Słapiński             425: 200
  19 Blanka         Zwolińska            - Urszula        Solarska              263: 316
  20 Adam           Janicki              - Michał         Dąbrowski             307: 246
  21 Otylia         Bernat               - Dorota         Zielińska             191: 468
  22 Andrzej        Gostomski            - Kamila         Zacharuk              446: 258
  23 Maciej         Dąbrowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Waldemar       Czerwoniec            387: 249
   2 Michał         Alabrudziński        - Artur          Tomczyk               521: 314
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Dudkiewicz            352: 418
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Syczuk                335: 359
   5 Mirosław       Uglik                - Jakub          Szymczak              358: 394
   6 Marek          Reda                 - Tomasz         Łapka                 385: 415
   7 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Kurowski              415: 373
   8 Kamil          Kister               - Tomasz         Zwoliński             359: 382
   9 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Sporczyk              382: 319
  10 Radosław       Więch                - Daniel         Janus                 360: 436
  11 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                409: 307
  12 Andrzej        Słapiński            - Grażyna        Wesołowska            361: 413
  13 Anna           Arana                - Robert         Głowacki              330: 380
  14 Mikołaj        Fidziński            - Marek          Antosik               324: 341
  15 Dorota         Zielińska            - Adam           Janicki               301: 340
  16 Urszula        Solarska             - Szymon         Dąbrowski             310: 321
  17 Rafał          Matczak              - Sylwia         Buks                  407: 217
  18 Łukasz         Wojciechowski        - Maciej         Sylwestrzuk           305: 287
  19 Maciej         Dąbrowski            - Robert         Kamiński              222: 503
  20 Andrzej        Gostomski            - Barbara        Pęska                 348: 270
  21 Adam           Słapiński            - Michał         Dąbrowski             352: 257
  22 Kamila         Zacharuk             - Otylia         Bernat                286: 211
  23 Blanka         Zwolińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              407: 351
   2 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Syczuk                376: 362
   3 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Łapka                 359: 368
   4 Daniel         Janus                - Krzysztof      Mówka                 420: 381
   5 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             399: 454
   6 Mariusz        Sylwestrzuk          - Robert         Głowacki              400: 382
   7 Artur          Tomczyk              - Mirosław       Uglik                 337: 402
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Waldemar       Czerwoniec            400: 423
   9 Andrzej        Rechowicz            - Grażyna        Wesołowska            313: 393
  10 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Słapiński             530: 289
  11 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Reda                  258: 354
  12 Kamil          Kister               - Krzysztof      Sporczyk              342: 466
  13 Radosław       Więch                - Rafał          Matczak               354: 381
  14 Marek          Antosik              - Adam           Janicki               313: 404
  15 Łukasz         Wojciechowski        - Szymon         Dąbrowski             362: 283
  16 Robert         Kamiński             - Anna           Arana                 504: 320
  17 Mikołaj        Fidziński            - Andrzej        Gostomski             304: 365
  18 Dorota         Zielińska            - Urszula        Solarska              358: 318
  19 Adam           Słapiński            - Maciej         Sylwestrzuk           435: 300
  20 Kamila         Zacharuk             - Blanka         Zwolińska             292: 284
  21 Maciej         Dąbrowski            - Barbara        Pęska                 304: 206
  22 Otylia         Bernat               - Michał         Dąbrowski             191: 317
  23 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 23-10-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.19  29207  187
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.20  28689  191
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             149.38  29428  197
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             149.29  13436   90
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              145.51  28520  196
   6 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.14  27243  189
   7 Michał Alabrudziński           Włocławek            143.70  26728  186
   8 Dawid Pikul                    Poznań               143.29  27225  190
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.21  28070  196
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.21  28356  198
  11 Michał Makowski                Warszawa             143.09  25327  177
  12 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.90  20435  143
  13 Jan Kozłowski                  Kraków               142.86   8143   57
  14 Justyna Górka                  Kraków               142.04  26988  190
  15 Rafał Dąbrowski                Ostróda              142.03  22725  160
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.95  25125  177
  17 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.60  19682  139
  18 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.53  19956  141
  19 Kamil Górka                    Kraków               141.23  27258  193
  20 Krzysztof Obremski             Legnica              141.16  27950  198
  21 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.91  27759  197
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.80  27879  198
  23 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     140.23  21315  152
  24 Mirosław Uglik                 Warszawa             140.21  28042  200
  25 Rafał Lenartowski              Gdynia               140.12  27043  193
  26 Adam Szukalski                 Coventry             139.71  18442  132
  27 Marek Syczuk                   Warszawa             139.55  27072  194
  28 Paweł Jackowski                Warszawa             139.12  27685  199
  29 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.72  21641  156
  30 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.28  26411  191
  31 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.76  26450  192
  32 Przemysław Herdzina            Kraków               136.87  26963  197
  33 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.42  15143  111
  34 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            135.55  22231  164
  35 Filip Warzecha                 Gdynia               135.39   4874   36
  36 Karol Waniek                   Wrocław              135.37  20035  148
  37 Marek Reda                     Wołomin              135.25  26915  199
  38 Michał Musielak                Bydgoszcz            135.13  18513  137
  39 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  40 Grzegorz Kurowski              Warszawa             135.06  26606  197
  41 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.95  26046  193
  42 Rafał Matczak                  Milanówek            134.47  12909   96
  43 Filip Sosin                    Warszawa             134.41   8602   64
  44 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.05  24933  186
  45 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   6807   51
  46 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      132.99  11836   89
  47 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.94  25923  195
  48 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.53  18289  138
  49 Maciej Perzyński               Piła                 132.09  13209  100
  50 Kuba Koisar                    Warszawa             132.07   8056   61
  51 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.86  14637  111
  52 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.84  25181  191
  53 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.64  15928  121
  54 Irena Sołdan                   Rumia                131.56  24864  189
  55 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.52   4077   31
  56 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.51  24987  190
  57 Bogusław Szyszka               Oława                131.49  24457  186
  58 Paweł Janaś                    Głogów               131.33  21670  165
  59 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.86  17143  131
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.80  24722  189
  61 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  62 Przemysław Rybicki             Otwock               130.44  24654  189
  63 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              130.34  25416  195
  64 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.29  19153  147
  65 Artur Irzyk                    Kraków               130.21  11198   86
  66 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  67 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.97  12737   98
  68 Marek Roszak                   Poznań               129.77  14664  113
  69 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.73  12195   94
  70 Radosław Jachna                Łódź                 129.39  23419  181
  71 Beata Wiączkowska              Wrocław              129.23  25070  194
  72 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             129.11  24402  189
  73 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.92  24881  193
  74 Maciej Michalak                Łódź                 128.79  14425  112
  75 Katarzyna Sołdan               Rumia                128.66   6819   53
  76 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  77 Robert Kamiński                Warszawa             128.07  24974  195
  78 Mateusz Borsuk                 Reda                 127.60  13526  106
  79 Janusz Krupiński               Bytom                127.18   9411   74
  80 Kamil Kister                   Puławy               127.12  25043  197
  81 Rafał Wesołowski               Warszawa             127.11  24151  190
  82 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  83 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              126.53   5694   45
  84 Szymon Płachta                 Warszawa             126.50  24668  195
  85 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.48   9739   77
  86 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.47  12394   98
  87 Dominik Piasecki               Słupsk               126.42   9102   72
  88 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.38  25024  198
  89 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  90 Ryszard Żydaczewski            Lubin                126.11   4540   36
  91 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             125.97  23934  190
  92 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  93 Łukasz Baranowski              Reda                 125.81  23778  189
  94 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.73  24266  193
  95 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.62  21607  172
  96 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              125.62  24873  198
  97 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.42  12291   98
  98 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.39  16175  129
  99 Sławomir Kucia                 Krosno               125.37   4764   38
 100 Weronika Rudnicka              Ustka                125.33  24564  196
 101 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.28   9020   72
 102 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
 103 Michał Ozimiński               Łódź                 125.03  21756  174
 104 Michał Trumpus                 Wrocław              125.00   4500   36
 105 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           124.93  14492  116
 106 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.85  24969  200
 107 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.63  13585  109
 108 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.61  24673  198
 109 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 110 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.28  11061   89
 111 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.78  23519  190
 112 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.76  21658  175
 113 Agnieszka Krupka               Krosno               123.67  20530  166
 114 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.67  23374  189
 115 Adam Klimont                   Wałcz                123.65  22381  181
 116 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.63  10385   84
 117 Marta Dobrzańska               Kraków               123.58  11740   95
 118 Michał Kolaj                   Ostróda              123.50  23959  194
 119 Marcin Figiel                  Kraków               123.47   4692   38
 120 Jarosław Sobczak               Warszawa             123.33  14060  114
 121 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 122 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              123.17  19707  160
 123 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.01  20912  170
 124 Patryk Gadus                   Pszczew              123.00   3936   32
 125 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              122.97   7378   60
 126 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.60   7601   62
 127 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.40  17258  141
 128 Adam Jurkowski                 Knurów               122.18   7331   60
 129 Agnieszka Goniowska            Wrocław              122.05  17697  145
 130 Tomasz Łapka                   Opole                121.58  22736  187
 131 Leszek Stecuła                 Bytom                121.45  11173   92
 132 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.43   8500   70
 133 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.15   9086   75
 134 Jarosław Puchalski             Łódź                 120.92  13785  114
 135 Robert Głowacki                Łódź                 120.92  21282  176
 136 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 137 Tomasz Górka                   Łęczna               120.83   4350   36
 138 Leszek Kacprzyk                Katowice             120.53  11571   96
 139 Krzysztof Leśniak              Kraków               120.46   6023   50
 140 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 141 Bogusław Książek               Szczecin             120.03  11523   96
 142 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            120.01  23042  192
 143 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.72  12930  108
 144 Daniel Janus                   Wąchock              119.71  13408  112
 145 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  119.64  18783  157
 146 Joanna Jewtuch                 Warszawa             119.48   9917   83
 147 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             119.37  15757  132
 148 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.35  12174  102
 149 Paweł Kowalski                 Kutno                119.28   9304   78
 150 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.18  10130   85
 151 Jarosław Michalak              Łódź                 119.08   6073   51
 152 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.00   8568   72
 153 Magdalena Kublik               Warszawa             118.89  23421  197
 154 Maciej Grąbczewski             Piła                 118.82  22339  188
 155 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.76  20427  172
 156 Katarzyna Małek                Mielec               118.69   5697   48
 157 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 158 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.43  22857  193
 159 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.29   8517   72
 160 Mateusz Królikowski            Wrocław              118.11  13583  115
 161 Marek Rogalski                 Warszawa             117.97   9438   80
 162 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.88   4715   40
 163 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.54   5642   48
 164 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            117.29   5747   49
 165 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.18   8554   73
 166 Jarosław Olek                  Warszawa             116.71   8520   73
 167 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 168 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.58  23199  199
 169 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 170 Stanisław Gasik                Warszawa             116.51  10952   94
 171 Czesław Grajewski              Choroszcz            116.46  22709  195
 172 Grzegorz Pukniel               Lublin               116.19  22309  192
 173 Jacek Pietruszka               Kraków               116.17  15218  131
 174 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  21944  189
 175 Sławomir Zabawa                Wałcz                115.92   4289   37
 176 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.75  12848  111
 177 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.69   5553   48
 178 Anita Bruska                   Gdynia               115.63  15494  134
 179 Grażyna Wesołowska             Łódź                 115.52  12245  106
 180 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.49  11895  103
 181 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.44  23089  200
 182 Tomasz Lempart                 Kraków               115.33   3460   30
 183 Mariusz Makuch                 Zator                115.22   4263   37
 184 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.10  11050   96
 185 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              114.87  21251  185
 186 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 187 Lucyna Śniadach                Rumia                114.62   9284   81
 188 Andrzej Kroc                   Łódź                 114.49  21754  190
 189 Małgorzata Jóźwiak             Iława                114.03  18701  164
 190 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.91  11163   98
 191 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.89  22778  200
 192 Danuta Langiewicz              Ostróda              113.87  20611  181
 193 Piotr Broda                    Sandomierz           113.57  22032  194
 194 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.36   6348   56
 195 Marcin Ceglarek                Kraków               113.32  12465  110
 196 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 197 Łukasz Sornek                  Mikołów              113.22  22305  197
 198 Wojciech Urbański              Warszawa             113.20   4981   44
 199 Beata Piotrowska               Łódź                 113.03  21588  191
 200 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 201 Mikołaj Fidziński              Dębica               112.94  10616   94
 202 Monika Dymek                   Ustka                112.54   6865   61
 203 Anna Stefańska                 Łódź                 112.46  17094  152
 204 Joanna Żłobicka                Wrocław              112.46  11246  100
 205 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38  10676   95
 206 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     112.32  10333   92
 207 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 208 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 209 Zbigniew Rybak                 Warszawa             111.84  22256  199
 210 Adam Janicki                   Łódź                 111.84  22144  198
 211 Natalia Ogierman               Katowice             111.81   9392   84
 212 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.43  21395  192
 213 Tomasz Ruta                    Warszawa             111.41   7130   64
 214 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.37  18264  164
 215 Maciej Bukowski                Szczecin             111.13   9446   85
 216 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             111.10   5444   49
 217 Rafał Skibicki                 Lębork               110.80   9307   84
 218 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 219 Beata Marynowicz               Racibórz             110.33   5296   48
 220 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  110.33  18866  171
 221 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  110.31  10369   94
 222 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 223 Teresa Zalewska                Racibórz             110.20  17963  163
 224 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.16  14982  136
 225 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.09   5174   47
 226 Sławomir Długosz               Ostróda              110.01  17602  160
 227 Ryszard Korpalski              Wójtowice            109.99  21449  195
 228 Jerzy Luter                    Bytom                109.91  17805  162
 229 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.79  10650   97
 230 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    109.77  13392  122
 231 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.73   9437   86
 232 Joanna Brychcy                 Katowice             109.72  11191  102
 233 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.66  21054  192
 234 Monika Sadurska                Warszawa             109.41  10066   92
 235 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 236 Dorota Rudzińska               Warszawa             108.96  20594  189
 237 Halina Roszak                  Poznań               108.73   8372   77
 238 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.69   3913   36
 239 Marcin Resler                  Września             108.65   5976   55
 240 Renata Andracka                Zwola                108.59  21392  197
 241 Małgorzata Supińska            Warszawa             108.30   5090   47
 242 Anna Niedzielko                Szczecin             108.21   8765   81
 243 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 244 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.08   6485   60
 245 Anna Arana                     Warszawa             107.96  18462  171
 246 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 247 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 248 Małgorzata Sikora              Kraków               106.94   3315   31
 249 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         106.92  18284  171
 250 Dorota Stachowska              Wydartowo I          106.43  20435  192
 251 Hanna Gawłowska                Piła                 106.42   5534   52
 252 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 253 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 254 Jacek Nowak                    Szczecin             106.08   5410   51
 255 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 256 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         105.25   5052   48
 257 Rafał Stachowski               Police               105.08  10193   97
 258 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.02   5671   54
 259 Marta Sztajnert                Wisła                104.97   7453   71
 260 Urszula Solarska               Łódź                 104.79  20330  194
 261 Zofia Górka                    Łęczna               104.51   3658   35
 262 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.43   4595   44
 263 Piotr Madej                    Wrocław              104.10   6350   61
 264 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 265 Sławomir Wolski                Wrocław              103.26   9913   96
 266 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 267 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              103.06   3710   36
 268 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 269 Maria Pokorska                 Warszawa             102.34   6345   62
 270 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 271 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  102.17   4700   46
 272 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.99  10403  102
 273 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.97  18762  184
 274 Bożena Guział                  Racibórz             101.97   6118   60
 275 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 276 Przemysław Pawlic              Wrocław              101.88   9679   95
 277 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 278 Marta Ćwiek                    Radomsko             101.67   9659   95
 279 Daniel Tomczyk                 Piła                 101.32   8916   88
 280 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 281 Marianna Kozłowska             Białystok            101.08   8996   89
 282 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              101.06   4851   48
 283 Łukasz Wojciechowski           Łomża                101.02   4243   42
 284 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.90   8274   82
 285 Agnieszka Kozak                Gdynia               100.81  19961  198
 286 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.76   4131   41
 287 Radosław Więch                 Warszawa             100.65   8958   89
 288 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.38  13551  135
 289 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       100.35   3111   31
 290 Jakub Kraj                     Szczecin             100.31   3611   36
 291 Krystyna Augustyniak           Łódź                 100.14   3505   35
 292 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.01   7101   71
 293 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 294 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.56   9458   95
 295 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.54   5674   57
 296 Rafał Świątek                  Wrocław               99.53   5773   58
 297 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 298 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             99.21  10616  107
 299 Tomasz Lewiński                Wejherowo             98.63   3452   35
 300 Katarzyna Bogusławska          Piastów               98.62  19428  197
 301 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 302 Katarzyna Dębska               Ostróda               98.21  10901  111
 303 Izabela  Potęga                Łódź                  98.12   4219   43
 304 Krzysztof Zawadzki             Sampława              97.42  19290  198
 305 Marcin Radwański               Wrocław               97.26  10212  105
 306 Anna  Bogucka                  Wrocław               95.89   3452   36
 307 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.92   5885   62
 308 Szymon Dąbrowski               Warszawa              94.88   3036   32
 309 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 310 Janina Grajewska               Choroszcz             94.76  11371  120
 311 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 312 Sylwia Buks                    Warszawa              94.06  18812  200
 313 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.76   6563   70
 314 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.53   5425   58
 315 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 316 Sławomir Rattay                Zgorzelec             93.35   5601   60
 317 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             93.10   2886   31
 318 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.57   4351   47
 319 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  91.94   3310   36
 320 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.78   3268   36
 321 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 322 Wojciech Obremski              Legnica               89.37   2681   30
 323 Sylwia Łada                    Inowrocław            89.29   4911   55
 324 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 325 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 326 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 327 Agata Pastusiak                Sulęcin               85.87   5152   60
 328 Paulina Naplocha               Racibórz              85.38  12977  152
 329 Leszek Katyński                Słupsk                85.09   8679  102
 330 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 331 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.14   9171  109
 332 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                82.44   4452   54
 333 Adam Kędzior                   Lublin                80.57   3545   44
 334 Andrzej Stolot                 Zabrze                80.03   2721   34
 335 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 336 Piotr Sadzyński                Jaworzno              74.09   2519   34
 337 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 338 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             61.45   1905   31
 339 Mirosław Dejna                 Sampława              57.69  11249  195




Poczekalnia na dzień 23-10-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Krzysztof Pypno                Gliwice              121.17   3514   29
   2 Michał Szymkowski              Wrocław              117.14   3397   29
   3 Lidia Szpakowska               Jaworzno              94.76   2748   29
   4 Małgorzata Baśko               Andrespol             86.10   2497   29
   5 Radosław Sowiński              Warszawa             117.61   3293   28
   6 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   7 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.32   2697   28
   8 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   9 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.93   2210   28
  10 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
  11 Tomasz Drewnowski              Warszawa              92.19   2489   27
  12 Maurycy Machnio                Lipiany              105.04   2731   26
  13 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  89.00   2314   26
  14 Paweł Zaręba                   Warszawa             128.72   3218   25
  15 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  16 Jan Mrozowski                  Kraków               123.32   3083   25
  17 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  18 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  19 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  20 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  21 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  22 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             122.21   2933   24
  23 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  24 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  25 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  26 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  27 Michał Garnowski               Pasłęk               114.46   2747   24
  28 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.88   2733   24
  29 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  30 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  31 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  32 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  33 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  34 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  35 Krzysztof Gibas                Kraków               104.83   2516   24
  36 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  37 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.67   2488   24
  38 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  39 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  40 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  41 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  42 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  43 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  44 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  45 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  46 Grzegorz Łukasik               Konojady             117.13   2694   23
  47 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  48 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  49 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  50 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  51 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              90.52   2082   23
  52 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  53 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  54 Krzysztof Lelonek              Zabrze                77.35   1779   23
  55 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  56 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.82   1866   22
  57 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  58 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  59 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.95   1952   21
  60 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  61 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  62 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  63 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  64 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  65 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  66 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.50   1970   20
  67 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  68 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  69 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  70 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  71 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  72 Andrzej Gostomski              Łódź                 103.63   1969   19
  73 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  74 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                70.89   1276   18
  75 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  76 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  77 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  78 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  79 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  80 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  81 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  82 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  83 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  84 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  85 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  86 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  87 Andrzej Słapiński              Warszawa             111.86   1566   14
  88 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  89 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
  90 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  91 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  92 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
  93 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
  94 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
  95 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
  96 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
  97 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
  98 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
  99 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 100 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 101 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 102 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 103 Alicja Bielecka                Poznań                88.15   1146   13
 104 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 105 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 106 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 107 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 108 Karolina Długosz               Ostróda               70.15    912   13
 109 Izabela Długosz                Ostróda               68.08    885   13
 110 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 111 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.83   1726   12
 112 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 113 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 114 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 115 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 116 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            115.92   1391   12
 117 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 118 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 119 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 120 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 121 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 122 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 123 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 124 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               108.83   1306   12
 125 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 126 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 127 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 128 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 129 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            107.17   1286   12
 130 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 131 Dariusz Małysa                 Kraków               103.75   1245   12
 132 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 133 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 134 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 135 Paweł Michalski                Ksawerów             101.92   1223   12
 136 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 137 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 138 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 139 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 140 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 141 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 142 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 143 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 144 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 145 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 146 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 147 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 148 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 149 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 150 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 151 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 152 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 153 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 154 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 155 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.75   1113   12
 156 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 157 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 158 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 159 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 160 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 161 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 162 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 163 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 164 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 165 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 166 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 167 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 168 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 169 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 170 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 171 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 172 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 173 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 174 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 175 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 176 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 177 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 178 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 179 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       82.42    989   12
 180 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 181 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 182 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 183 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 184 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 185 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 186 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 187 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 188 Anna Mech                      Lututów              103.55   1139   11
 189 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 190 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             100.73   1108   11
 191 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 192 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 193 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 194 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 195 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 196 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 197 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 198 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 199 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 200 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 201 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 202 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 203 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 204 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 205 Joanna Schutz                  Wrocław               82.82    911   11
 206 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 207 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 208 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 209 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 210 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 211 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 212 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 213 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 214 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 215 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 216 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 217 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 218 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 219 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                74.36    818   11
 220 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 221 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 222 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 223 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 224 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 225 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 226 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 227 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 228 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 229 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 230 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 231 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 232 Michał Dąbrowski               Warszawa              64.27    707   11
 233 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 234 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 235 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.36    664   11
 236 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 237 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 238 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.82    625   11
 239 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 240 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 241 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 242 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 243 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 244 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 245 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              57.00    570   10
 246 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 247 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 248 Aleksander Puzyna              Warszawa              83.44    751    9
 249 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 250 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 251 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 252 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 253 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 254 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 255 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 256 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 257 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 258 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 259 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 260 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 261 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 262 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 263 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 264 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 265 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 266 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 267 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 268 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 269 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 270 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 271 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 272 Jarosław Kamienik              Słupsk               114.29    800    7
 273 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 274 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 275 Adam Słapiński                 Warszawa             100.43    703    7
 276 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 277 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 278 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 279 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 280 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 281 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 282 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             88.29    618    7
 283 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 284 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 285 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 286 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 287 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 288 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 289 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 290 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 291 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 292 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 293 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 294 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 295 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 296 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 297 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 298 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 299 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 300 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 301 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 302 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 303 Maciej Dąbrowski               Warszawa              80.33    482    6
 304 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 305 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 306 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 307 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 308 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 309 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 310 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 311 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 312 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 313 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 314 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 315 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 316 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 317 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 318 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 319 Barbara Krawczyk               Warszawa              99.80    499    5
 320 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             94.60    473    5
 321 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 322 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 323 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 324 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 325 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 326 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 327 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 328 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 329 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 330 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 331 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 332 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 333 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 334 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 335 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 336 Alicja Kosińska                Szczecin             111.67    335    3
 337 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 338 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 339 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 340 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 341 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 342 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 343 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 344 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 345 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 346 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 347 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 348 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 349 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 350 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 351 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 352 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 353 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 354 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 355 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 356 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 357 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 358 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 359 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 360 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 361 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 362 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 363 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 364 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 365 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 366 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 367 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 368 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 369 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 370 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 371 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 372 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie