Warszawa28
kwietnia
Warszawa 28-29 kwietnia XI Mistrzostwa Warszawy
Piastów 3
maja
Piastów 3 maja XI Mistrzostwa Piastowa
Rumia 5
maja
Rumia 5- 6 maja VI Mistrzostwa WybrzeżaGrand Prix 2007
Dni Piastowa03 maja 2007 — XI Mistrzostwa Piastowa InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XI Mistrzostwa Piastowa Piastów, 03 maja 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Dni PiastowaZ okazji dni Piastowa odbył się jednodniowy turniej — XI Mistrzostwa Piastowa. W turnieju wzięło udział 40 osób. Przyjechali scrabbliści z Krakowa, Poznania, Łodzi i Lublina. Triumf święciły kobiety. Zwyciężyła Justyna Fugiel. Sposród mieszkanców Piastowa najlepsza była Katarzyna Kochańska. Nagrodami były odtwarzacze MP3 i Cd player, a także elektroniczne zegary szachowe. Nagrody ufundowała Rada Miejska. Pogoda tradycyjnie już dopisała.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Mistrzostwa Piastowa
IX Mistrzostwa Piastowa
VIII Mistrzostwa Piastowa




Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Piastowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Justyna         Fugiel               Kraków                 137.69      6.0     3008     1103      688
  2 Kuba            Koisar               Warszawa               127.62      6.0     2782     1077      515
  3 Bogdan          Pokojski             Brwinów                107.83      6.0     2673     1115      543
  4 Wojciech        Zemło                Łódź                   138.35      5.0     2904     1040      326
  5 Robert          Kamiński             Warszawa               127.39      5.0     2750     1028      120
  6 Paweł           Jackowski            Warszawa               138.60      5.0     2713      960      309
  7 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.18      5.0     2674      948      220
  8 Marek           Reda                 Wołomin                119.55      5.0     2624     1009       -5
  9 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.65      4.5     2824     1038      140
 10 Krzysztof       Mówka                Warszawa               144.08      4.0     3083      930      531
 11 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               112.64      4.0     2914      874      470
 12 Radosław        Sowiński             Warszawa               123.07      4.0     2801      863      250
 13 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               146.89      4.0     2754      947      244
 14 Dawid           Pikul                Poznań                 138.83      4.0     2698      872       40
 15 Anna            Stefańska            Łódź                   105.95      4.0     2687      955      -20
 16 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              116.90      4.0     2685      889      183
 17 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              116.63      4.0     2647      873      258
 18 Kamil           Górka                Kraków                 142.31      4.0     2638      926      -29
 19 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               146.15      4.0     2623      893     -115
 20 Tomasz          Ruta                 Warszawa               121.69      4.0     2380      812        0
 21 Marcin          Mroziuk              Warszawa               145.41      3.5     2610      828      169
 22 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               120.73      3.0     2929      790      514
 23 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                136.24      3.0     2669      768      -36
 24 Michał          Ozimiński            Łódź                   107.33      3.0     2649      847     -141
 25 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               117.11      3.0     2647      838      -38
 26 Beata           Piotrowska           Łódź                   114.90      3.0     2627      811       -5
 27 Artur           Koszel               Warszawa               125.01      3.0     2483      770     -204
 28 Tomasz          Łapka                Warszawa               100.00      3.0     2427      865       10
 29 Anna            Arana                Warszawa               101.68      3.0     2379      772     -101
 30 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      3.0     2375      728       95
 31 Michał          Alabrudziński        Włocławek              100.00      2.0     2581      732      248
 32 Monika          Lewandowska          Warszawa               100.00      2.0     2473      641     -188
 33 Marek           Rogalski             Warszawa               116.01      2.0     2461      721     -469
 34 Adam            Janicki              Łódź                   100.48      2.0     2163      637     -561
 35 Jacek           Cichecki             Józefów                100.00      1.5     2492      457      329
 36 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               104.22      1.5     1916      457     -147
 37 Paweł           Puchalski            Piastów                100.00      1.5     1325      386     -459
 38 Katarzyna       Kochańska            Piastów                100.00      1.0     1549      410     -270
 39 Maciej          Olejnik              Warszawa               100.00      0.5     1045      329    -1602
 40 Katarzyna       Karpińska            Piastów                100.00      0.0      731      173     -612
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Piastowa



	Mateusz Żbikowski 146.89 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jolanta        Kosmowska             117.11 -  321: 399   67
    2    12 Krzysztof      Mówka                 144.08 -  414: 475   94
    3    16 Tomasz         Zwoliński             136.24 +  387: 314  186
    4    16 Anna           Arana                 101.68 +  521: 276  152
    5    10 Marek          Dudkiewicz            116.90 +  384: 324  167
    6     8 Kamil          Górka                 142.31 +  396: 390  192
    7     4 Paweł          Jackowski             138.60 -  331: 332   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     947  /  7 135.29




	Mariusz Skrobosz 146.15 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Dudkiewicz            116.90 +  449: 359  167
    2     7 Artur          Koszel                125.01 +  373: 366  175
    3     5 Stanisław      Rydzik                138.65 -  409: 456   89
    4     9 Tomasz         Łapka                 100.00 -  272: 380   50
    5    12 Michał         Alabrudziński         100.00 +  342: 321  150
    6     6 Radosław       Sowiński              123.07 +  450: 330  173
    7     7 Stanisław      Rydzik                138.65 -  328: 526   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     893  /  7 127.57




	Marcin Mroziuk 145.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariola        Osajda-Matczak        116.63 +  466: 265  167
    2     5 Stanisław      Rydzik                138.65 =  356: 356  139
    3     4 Michał         Ozimiński             107.33 +  390: 365  157
    4     1 Justyna        Fugiel                137.69 -  280: 435   88
    5     6 Bogdan         Pokojski              107.83 -  351: 366   58
    6     9 Grzegorz       Pukniel               119.18 -  323: 346   69
    7    14 Michał         Alabrudziński         100.00 +  444: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     828  /  7 118.29




	Krzysztof Mówka 144.08 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Rogalski              116.01 -  387: 408   66
    2    12 Mateusz        Żbikowski             146.89 +  475: 414  197
    3     7 Jolanta        Kosmowska             117.11 +  506: 269  167
    4     4 Beata          Piotrowska            114.90 +  459: 342  165
    5     2 Marek          Reda                  119.55 -  440: 443   70
    6     3 Robert         Kamiński              127.39 +  471: 322  177
    7     3 Wojciech       Zemło                 138.35 -  345: 354   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     930  /  7 132.86




	Kamil Górka 142.31 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Beata          Piotrowska            114.90 +  425: 396  165
    2     9 Marek          Reda                  119.55 -  274: 399   70
    3    11 Michał         Alabrudziński         100.00 +  471: 262  150
    4     6 Wojciech       Zemło                 138.35 +  446: 309  188
    5     4 Paweł          Jackowski             138.60 -  194: 487   89
    6     8 Mateusz        Żbikowski             146.89 -  390: 396   97
    7    12 Jolanta        Kosmowska             117.11 +  438: 418  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     926  /  7 132.29




	Dawid Pikul 138.83 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Maciejuk              112.64 +  353: 347  163
    2     8 Anna           Stefańska             105.95 -  402: 451   56
    3     6 Wojciech       Zemło                 138.35 -  381: 419   88
    4    14 Marek          Rogalski              116.01 +  465: 421  166
    5    13 Tomasz         Ruta                  121.69 +  387: 301  172
    6    10 Tomasz         Łapka                 100.00 +  358: 325  150
    7     5 Robert         Kamiński              127.39 -  352: 394   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     872  /  7 124.57




	Stanisław Rydzik 138.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bogdan         Pokojski              107.83 +  393: 376  158
    2     5 Marcin         Mroziuk               145.41 =  356: 356  145
    3     5 Mariusz        Skrobosz              146.15 +  456: 409  196
    4     2 Robert         Kamiński              127.39 +  424: 391  177
    5     1 Justyna        Fugiel                137.69 -  360: 409   88
    6     4 Kuba           Koisar                127.62 -  309: 415   78
    7     7 Mariusz        Skrobosz              146.15 +  526: 328  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1038  /  7 148.29




	Paweł Jackowski 138.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Ozimiński             107.33 -  385: 452   57
    2    13 Urszula        Solarska              100.00 +  420: 364  150
    3    13 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  363: 323  150
    4     7 Anna           Stefańska             105.95 +  393: 389  156
    5     4 Kamil          Górka                 142.31 +  487: 194  192
    6     2 Bogdan         Pokojski              107.83 -  333: 351   58
    7     4 Mateusz        Żbikowski             146.89 +  332: 331  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     960  /  7 137.14




	Wojciech Zemło 138.35 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anna           Stefańska             105.95 -  396: 426   56
    2    10 Marek          Rogalski              116.01 +  512: 280  166
    3     6 Dawid          Pikul                 138.83 +  419: 381  189
    4     6 Kamil          Górka                 142.31 -  309: 446   92
    5    11 Tomasz         Zwoliński             136.24 +  469: 371  186
    6     5 Michał         Ozimiński             107.33 +  445: 329  157
    7     3 Krzysztof      Mówka                 144.08 +  354: 345  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  /  7 148.57




	Justyna Fugiel 137.69 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Żbikowski             104.22 +  508: 284  154
    2     3 Jolanta        Kosmowska             117.11 +  449: 351  167
    3     2 Tomasz         Łapka                 100.00 +  409: 363  150
    4     1 Marcin         Mroziuk               145.41 +  435: 280  195
    5     1 Stanisław      Rydzik                138.65 +  409: 360  189
    6     1 Marek          Reda                  119.55 +  458: 296  170
    7     1 Kuba           Koisar                127.62 -  340: 386   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1103  /  7 157.57




	Tomasz Zwoliński 136.24 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anna           Arana                 101.68 +  399: 275  152
    2     2 Andrzej        Kwiatkowski           120.73 -  373: 529   71
    3    16 Mateusz        Żbikowski             146.89 -  314: 387   97
    4    17 Tomasz         Żbikowski             104.22 +  425: 336  154
    5    11 Wojciech       Zemło                 138.35 -  371: 469   88
    6    15 Adam           Janicki               100.48 +  428: 337  150
    7    10 Anna           Stefańska             105.95 -  359: 372   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     768  /  7 109.71




	Kuba Koisar 127.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Adam           Janicki               100.48 +  481: 291  150
    2     4 Robert         Kamiński              127.39 -  360: 363   77
    3     9 Monika         Lewandowska           100.00 +  360: 277  150
    4     5 Radosław       Sowiński              123.07 +  400: 398  173
    5     5 Tomasz         Łapka                 100.00 +  380: 289  150
    6     4 Stanisław      Rydzik                138.65 +  415: 309  189
    7     1 Justyna        Fugiel                137.69 +  386: 340  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  /  7 153.86




	Robert Kamiński 127.39 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Alabrudziński         100.00 +  396: 350  150
    2     4 Kuba           Koisar                127.62 +  363: 360  178
    3     1 Andrzej        Kwiatkowski           120.73 +  417: 326  171
    4     2 Stanisław      Rydzik                138.65 -  391: 424   89
    5     3 Michał         Ozimiński             107.33 +  467: 347  157
    6     3 Krzysztof      Mówka                 144.08 -  322: 471   94
    7     5 Dawid          Pikul                 138.83 +  394: 352  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1028  /  7 146.86




	Artur Koszel 125.01 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jacek          Cichecki              100.00 +  358: 254  150
    2     7 Mariusz        Skrobosz              146.15 -  366: 373   96
    3    10 Marek          Dudkiewicz            116.90 +  387: 317  167
    4    10 Michał         Ozimiński             107.33 -  360: 415   57
    5    14 Dariusz        Maciejuk              112.64 -  340: 503   63
    6    11 Andrzej        Kwiatkowski           120.73 -  237: 494   71
    7    15 Marek          Rogalski              116.01 +  435: 331  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     770  /  7 110.00




	Radosław Sowiński 123.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Karpińska             100.00 +  547: 272  150
    2     1 Tomasz         Łapka                 100.00 -  307: 342   50
    3     8 Mariola        Osajda-Matczak        116.63 +  476: 406  167
    4     5 Kuba           Koisar                127.62 -  398: 400   78
    5     8 Beata          Piotrowska            114.90 +  366: 347  165
    6     6 Mariusz        Skrobosz              146.15 -  330: 450   96
    7     9 Michał         Ozimiński             107.33 +  377: 334  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     863  /  7 123.29




	Tomasz Ruta 121.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Monika         Lewandowska           100.00 -  351: 367   50
    2    16 Anna           Arana                 101.68 +  348: 328  152
    3    12 Dariusz        Maciejuk              112.64 +  418: 319  163
    4     8 Bogdan         Pokojski              107.83 -  274: 320   58
    5    13 Dawid          Pikul                 138.83 -  301: 387   89
    6    13 Michał         Alabrudziński         100.00 +  343: 339  150
    7    13 Tomasz         Łapka                 100.00 +  345: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     812  /  7 116.00




	Andrzej Kwiatkowski 120.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Olejnik               100.00 +  545: 161  150
    2     2 Tomasz         Zwoliński             136.24 +  529: 373  186
    3     1 Robert         Kamiński              127.39 -  326: 417   77
    4     3 Marek          Reda                  119.55 -  349: 362   70
    5     7 Grzegorz       Pukniel               119.18 -  310: 433   69
    6    11 Artur          Koszel                125.01 +  494: 237  175
    7     8 Dariusz        Maciejuk              112.64 -  376: 432   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     790  /  7 112.86




	Marek Reda 119.55 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Urszula        Solarska              100.00 +  332: 321  150
    2     9 Kamil          Górka                 142.31 +  399: 274  192
    3     3 Anna           Stefańska             105.95 +  425: 412  156
    4     3 Andrzej        Kwiatkowski           120.73 +  362: 349  171
    5     2 Krzysztof      Mówka                 144.08 +  443: 440  194
    6     1 Justyna        Fugiel                137.69 -  296: 458   88
    7     2 Bogdan         Pokojski              107.83 -  367: 375   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1009  /  7 144.14




	Grzegorz Pukniel 119.18 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Tomasz         Łapka                 100.00 -  346: 408   50
    2    11 Beata          Piotrowska            114.90 -  374: 405   65
    3    17 Jacek          Cichecki              100.00 +  444: 356  150
    4    11 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  396: 321  150
    5     7 Andrzej        Kwiatkowski           120.73 +  433: 310  171
    6     9 Marcin         Mroziuk               145.41 +  346: 323  195
    7     6 Mariola        Osajda-Matczak        116.63 +  335: 331  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     948  /  7 135.43




	Jolanta Kosmowska 117.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             146.89 +  399: 321  197
    2     3 Justyna        Fugiel                137.69 -  351: 449   88
    3     7 Krzysztof      Mówka                 144.08 -  269: 506   94
    4    12 Mariola        Osajda-Matczak        116.63 -  313: 403   67
    5    18 Paweł          Puchalski             100.00 +  501: 207  150
    6    17 Monika         Lewandowska           100.00 +  396: 361  150
    7    12 Kamil          Górka                 142.31 -  418: 438   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     838  /  7 119.71




	Marek Dudkiewicz 116.90 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              146.15 -  359: 449   96
    2    15 Tomasz         Żbikowski             104.22 +  461: 264  154
    3    10 Artur          Koszel                125.01 -  317: 387   75
    4    13 Monika         Lewandowska           100.00 +  374: 325  150
    5    10 Mateusz        Żbikowski             146.89 -  324: 384   97
    6    16 Anna           Arana                 101.68 +  424: 342  152
    7    11 Beata          Piotrowska            114.90 +  426: 351  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     889  /  7 127.00




	Mariola Osajda-Matczak 116.63 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Mroziuk               145.41 -  265: 466   95
    2    18 Paweł          Puchalski             100.00 +  470: 141  150
    3     8 Radosław       Sowiński              123.07 -  406: 476   73
    4    12 Jolanta        Kosmowska             117.11 +  403: 313  167
    5     9 Anna           Stefańska             105.95 +  370: 262  156
    6     7 Dariusz        Maciejuk              112.64 +  402: 396  163
    7     6 Grzegorz       Pukniel               119.18 -  331: 335   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     873  /  7 124.71




	Marek Rogalski 116.01 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 144.08 +  408: 387  194
    2    10 Wojciech       Zemło                 138.35 -  280: 512   88
    3    14 Beata          Piotrowska            114.90 -  283: 410   65
    4    14 Dawid          Pikul                 138.83 -  421: 465   89
    5    15 Tomasz         Żbikowski             104.22 +  376: 346  154
    6    12 Anna           Stefańska             105.95 -  362: 375   56
    7    15 Artur          Koszel                125.01 -  331: 435   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     721  /  7 103.00




	Beata Piotrowska 114.90 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 142.31 -  396: 425   92
    2    11 Grzegorz       Pukniel               119.18 +  405: 374  169
    3    14 Marek          Rogalski              116.01 +  410: 283  166
    4     4 Krzysztof      Mówka                 144.08 -  342: 459   94
    5     8 Radosław       Sowiński              123.07 -  347: 366   73
    6    14 Urszula        Solarska              100.00 +  376: 299  150
    7    11 Marek          Dudkiewicz            116.90 -  351: 426   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     811  /  7 115.86




	Dariusz Maciejuk 112.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 138.83 -  347: 353   89
    2    19 Jacek          Cichecki              100.00 +  462: 313  150
    3    12 Tomasz         Ruta                  121.69 -  319: 418   72
    4    15 Adam           Janicki               100.48 +  455: 242  150
    5    14 Artur          Koszel                125.01 +  503: 340  175
    6     7 Mariola        Osajda-Matczak        116.63 -  396: 402   67
    7     8 Andrzej        Kwiatkowski           120.73 +  432: 376  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     874  /  7 124.86




	Bogdan Pokojski 107.83 Brwinów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                138.65 -  376: 393   89
    2    14 Adam           Janicki               100.48 +  402: 326  150
    3    15 Maciej         Olejnik               100.00 +  483:  86  150
    4     8 Tomasz         Ruta                  121.69 +  320: 274  172
    5     6 Marcin         Mroziuk               145.41 +  366: 351  195
    6     2 Paweł          Jackowski             138.60 +  351: 333  189
    7     2 Marek          Reda                  119.55 +  375: 367  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  /  7 159.29




	Michał Ozimiński 107.33 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             138.60 +  452: 385  189
    2     6 Monika         Lewandowska           100.00 +  407: 366  150
    3     4 Marcin         Mroziuk               145.41 -  365: 390   95
    4    10 Artur          Koszel                125.01 +  415: 360  175
    5     3 Robert         Kamiński              127.39 -  347: 467   77
    6     5 Wojciech       Zemło                 138.35 -  329: 445   88
    7     9 Radosław       Sowiński              123.07 -  334: 377   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     847  /  7 121.00




	Anna Stefańska 105.95 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Zemło                 138.35 +  426: 396  188
    2     8 Dawid          Pikul                 138.83 +  451: 402  189
    3     3 Marek          Reda                  119.55 -  412: 425   70
    4     7 Paweł          Jackowski             138.60 -  389: 393   89
    5     9 Mariola        Osajda-Matczak        116.63 -  262: 370   67
    6    12 Marek          Rogalski              116.01 +  375: 362  166
    7    10 Tomasz         Zwoliński             136.24 +  372: 359  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     955  /  7 136.43




	Tomasz Żbikowski 104.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Fugiel                137.69 -  284: 508   88
    2    15 Marek          Dudkiewicz            116.90 -  264: 461   67
    3    18 Urszula        Solarska              100.00 +  386: 293  150
    4    17 Tomasz         Zwoliński             136.24 -  336: 425   86
    5    15 Marek          Rogalski              116.01 -  346: 376   66
    6    20 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     457  /  5  91.40




	Anna Arana 101.68 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Zwoliński             136.24 -  275: 399   86
    2    16 Tomasz         Ruta                  121.69 -  328: 348   72
    3    20 Paweł          Puchalski             100.00 +  333: 213  150
    4    16 Mateusz        Żbikowski             146.89 -  276: 521   97
    5    16 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  396: 282  150
    6    16 Marek          Dudkiewicz            116.90 -  342: 424   67
    7    17 Adam           Janicki               100.48 +  429: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  /  7 110.29




	Adam Janicki 100.48 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kuba           Koisar                127.62 -  291: 481   78
    2    14 Bogdan         Pokojski              107.83 -  326: 402   58
    3    19 Katarzyna      Karpińska             100.00 +  332: 200  150
    4    15 Dariusz        Maciejuk              112.64 -  242: 455   63
    5    17 Monika         Lewandowska           100.00 +  342: 329  150
    6    15 Tomasz         Zwoliński             136.24 -  337: 428   86
    7    17 Anna           Arana                 101.68 -  293: 429   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     637  /  7  91.00




	Michał Alabrudziński 100.00 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Kamiński              127.39 -  350: 396   77
    2    17 Katarzyna      Karpińska             100.00 +  464: 259  150
    3    11 Kamil          Górka                 142.31 -  262: 471   92
    4    18 Maciej         Olejnik               100.00 +  537:  78  150
    5    12 Mariusz        Skrobosz              146.15 -  321: 342   96
    6    13 Tomasz         Ruta                  121.69 -  339: 343   72
    7    14 Marcin         Mroziuk               145.41 -  308: 444   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     732  /  7 104.57




	Jacek Cichecki 100.00 Józefów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Artur          Koszel                125.01 -  254: 358   75
    2    19 Dariusz        Maciejuk              112.64 -  313: 462   63
    3    17 Grzegorz       Pukniel               119.18 -  356: 444   69
    4    19 Urszula        Solarska              100.00 -  325: 329   50
    5    20 PAUZA
    6    19 Maciej         Olejnik               100.00 +  513: 122  150
    7    18 Monika         Lewandowska           100.00 -  431: 448   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     457  /  6  76.17




	Katarzyna Karpińska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Radosław       Sowiński              123.07 -  272: 547   73
    2    17 Michał         Alabrudziński         100.00 -  259: 464   50
    3    19 Adam           Janicki               100.48 -  200: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     173  /  3  57.67




	Katarzyna Kochańska 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    13 Paweł          Jackowski             138.60 -  323: 363   89
    4    11 Grzegorz       Pukniel               119.18 -  321: 396   69
    5    16 Anna           Arana                 101.68 -  282: 396   52
    6    18 Paweł          Puchalski             100.00 +  335: 246  150
    7    16 Urszula        Solarska              100.00 -  288: 418   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     410  /  5  82.00




	Monika Lewandowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Ruta                  121.69 +  367: 351  172
    2     6 Michał         Ozimiński             107.33 -  366: 407   57
    3     9 Kuba           Koisar                127.62 -  277: 360   78
    4    13 Marek          Dudkiewicz            116.90 -  325: 374   67
    5    17 Adam           Janicki               100.48 -  329: 342   50
    6    17 Jolanta        Kosmowska             117.11 -  361: 396   67
    7    18 Jacek          Cichecki              100.00 +  448: 431  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     641  /  7  91.57




	Maciej Olejnik 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Kwiatkowski           120.73 -  161: 545   71
    2    20 PAUZA
    3    15 Bogdan         Pokojski              107.83 -   86: 483   58
    4    18 Michał         Alabrudziński         100.00 -   78: 537   50
    5    19 Urszula        Solarska              100.00 -  153: 351   50
    6    19 Jacek          Cichecki              100.00 -  122: 513   50
    7    19 Paweł          Puchalski             100.00 -  145: 218   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     329  /  6  54.83




	Paweł Puchalski 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    18 Mariola        Osajda-Matczak        116.63 -  141: 470   67
    3    20 Anna           Arana                 101.68 -  213: 333   52
    4    20 PAUZA
    5    18 Jolanta        Kosmowska             117.11 -  207: 501   67
    6    18 Katarzyna      Kochańska             100.00 -  246: 335   50
    7    19 Maciej         Olejnik               100.00 +  218: 145  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     386  /  5  77.20




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Reda                  119.55 -  321: 332   70
    2    13 Paweł          Jackowski             138.60 -  364: 420   89
    3    18 Tomasz         Żbikowski             104.22 -  293: 386   54
    4    19 Jacek          Cichecki              100.00 +  329: 325  150
    5    19 Maciej         Olejnik               100.00 +  351: 153  150
    6    14 Beata          Piotrowska            114.90 -  299: 376   65
    7    16 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  418: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     728  /  7 104.00




	Tomasz Łapka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Pukniel               119.18 +  408: 346  169
    2     1 Radosław       Sowiński              123.07 +  342: 307  173
    3     2 Justyna        Fugiel                137.69 -  363: 409   88
    4     9 Mariusz        Skrobosz              146.15 +  380: 272  196
    5     5 Kuba           Koisar                127.62 -  289: 380   78
    6    10 Dawid          Pikul                 138.83 -  325: 358   89
    7    13 Tomasz         Ruta                  121.69 -  320: 345   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     865  /  7 123.57


Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Mistrzostwa Piastowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Jolanta        Kosmowska             321: 399
   2 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              359: 449
   3 Marcin         Mroziuk              - Mariola        Osajda-Matczak        466: 265
   4 Marek          Rogalski             - Krzysztof      Mówka                 408: 387
   5 Kamil          Górka                - Beata          Piotrowska            425: 396
   6 Dariusz        Maciejuk             - Dawid          Pikul                 347: 353
   7 Stanisław      Rydzik               - Bogdan         Pokojski              393: 376
   8 Michał         Ozimiński            - Paweł          Jackowski             452: 385
   9 Wojciech       Zemło                - Anna           Stefańska             396: 426
  10 Tomasz         Żbikowski            - Justyna        Fugiel                284: 508
  11 Tomasz         Zwoliński            - Anna           Arana                 399: 275
  12 Adam           Janicki              - Kuba           Koisar                291: 481
  13 Robert         Kamiński             - Michał         Alabrudziński         396: 350
  14 Jacek          Cichecki             - Artur          Koszel                254: 358
  15 Radosław       Sowiński             - Katarzyna      Karpińska             547: 272
  16 Monika         Lewandowska          - Tomasz         Ruta                  367: 351
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Maciej         Olejnik               545: 161
  18 Urszula        Solarska             - Marek          Reda                  321: 332
  19 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Łapka                 346: 408


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Łapka                - Radosław       Sowiński              342: 307
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Zwoliński             529: 373
   3 Jolanta        Kosmowska            - Justyna        Fugiel                351: 449
   4 Kuba           Koisar               - Robert         Kamiński              360: 363
   5 Marcin         Mroziuk              - Stanisław      Rydzik                356: 356
   6 Monika         Lewandowska          - Michał         Ozimiński             366: 407
   7 Artur          Koszel               - Mariusz        Skrobosz              366: 373
   8 Dawid          Pikul                - Anna           Stefańska             402: 451
   9 Marek          Reda                 - Kamil          Górka                 399: 274
  10 Wojciech       Zemło                - Marek          Rogalski              512: 280
  11 Beata          Piotrowska           - Grzegorz       Pukniel               405: 374
  12 Krzysztof      Mówka                - Mateusz        Żbikowski             475: 414
  13 Paweł          Jackowski            - Urszula        Solarska              420: 364
  14 Bogdan         Pokojski             - Adam           Janicki               402: 326
  15 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Żbikowski             461: 264
  16 Anna           Arana                - Tomasz         Ruta                  328: 348
  17 Katarzyna      Karpińska            - Michał         Alabrudziński         259: 464
  18 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Puchalski             470: 141
  19 Dariusz        Maciejuk             - Jacek          Cichecki              462: 313
  20 Maciej         Olejnik              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Andrzej        Kwiatkowski           417: 326
   2 Justyna        Fugiel               - Tomasz         Łapka                 409: 363
   3 Anna           Stefańska            - Marek          Reda                  412: 425
   4 Michał         Ozimiński            - Marcin         Mroziuk               365: 390
   5 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                409: 456
   6 Dawid          Pikul                - Wojciech       Zemło                 381: 419
   7 Krzysztof      Mówka                - Jolanta        Kosmowska             506: 269
   8 Radosław       Sowiński             - Mariola        Osajda-Matczak        476: 406
   9 Kuba           Koisar               - Monika         Lewandowska           360: 277
  10 Artur          Koszel               - Marek          Dudkiewicz            387: 317
  11 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 262: 471
  12 Tomasz         Ruta                 - Dariusz        Maciejuk              418: 319
  13 Katarzyna      Kochańska            - Paweł          Jackowski             323: 363
  14 Marek          Rogalski             - Beata          Piotrowska            283: 410
  15 Bogdan         Pokojski             - Maciej         Olejnik               483:  86
  16 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Żbikowski             314: 387
  17 Jacek          Cichecki             - Grzegorz       Pukniel               356: 444
  18 Tomasz         Żbikowski            - Urszula        Solarska              386: 293
  19 Adam           Janicki              - Katarzyna      Karpińska             332: 200
  20 Paweł          Puchalski            - Anna           Arana                 213: 333


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Marcin         Mroziuk               435: 280
   2 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kamiński              424: 391
   3 Marek          Reda                 - Andrzej        Kwiatkowski           362: 349
   4 Beata          Piotrowska           - Krzysztof      Mówka                 342: 459
   5 Kuba           Koisar               - Radosław       Sowiński              400: 398
   6 Kamil          Górka                - Wojciech       Zemło                 446: 309
   7 Anna           Stefańska            - Paweł          Jackowski             389: 393
   8 Tomasz         Ruta                 - Bogdan         Pokojski              274: 320
   9 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Łapka                 272: 380
  10 Artur          Koszel               - Michał         Ozimiński             360: 415
  11 Katarzyna      Kochańska            - Grzegorz       Pukniel               321: 396
  12 Jolanta        Kosmowska            - Mariola        Osajda-Matczak        313: 403
  13 Monika         Lewandowska          - Marek          Dudkiewicz            325: 374
  14 Dawid          Pikul                - Marek          Rogalski              465: 421
  15 Dariusz        Maciejuk             - Adam           Janicki               455: 242
  16 Mateusz        Żbikowski            - Anna           Arana                 521: 276
  17 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Żbikowski             425: 336
  18 Maciej         Olejnik              - Michał         Alabrudziński          78: 537
  19 Urszula        Solarska             - Jacek          Cichecki              329: 325
  20 Paweł          Puchalski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Justyna        Fugiel                360: 409
   2 Marek          Reda                 - Krzysztof      Mówka                 443: 440
   3 Robert         Kamiński             - Michał         Ozimiński             467: 347
   4 Paweł          Jackowski            - Kamil          Górka                 487: 194
   5 Tomasz         Łapka                - Kuba           Koisar                289: 380
   6 Bogdan         Pokojski             - Marcin         Mroziuk               366: 351
   7 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Kwiatkowski           433: 310
   8 Radosław       Sowiński             - Beata          Piotrowska            366: 347
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Anna           Stefańska             370: 262
  10 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Dudkiewicz            384: 324
  11 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Zwoliński             469: 371
  12 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              321: 342
  13 Tomasz         Ruta                 - Dawid          Pikul                 301: 387
  14 Dariusz        Maciejuk             - Artur          Koszel                503: 340
  15 Marek          Rogalski             - Tomasz         Żbikowski             376: 346
  16 Anna           Arana                - Katarzyna      Kochańska             396: 282
  17 Adam           Janicki              - Monika         Lewandowska           342: 329
  18 Jolanta        Kosmowska            - Paweł          Puchalski             501: 207
  19 Urszula        Solarska             - Maciej         Olejnik               351: 153
  20 Jacek          Cichecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Marek          Reda                  458: 296
   2 Paweł          Jackowski            - Bogdan         Pokojski              333: 351
   3 Krzysztof      Mówka                - Robert         Kamiński              471: 322
   4 Kuba           Koisar               - Stanisław      Rydzik                415: 309
   5 Michał         Ozimiński            - Wojciech       Zemło                 329: 445
   6 Mariusz        Skrobosz             - Radosław       Sowiński              450: 330
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Dariusz        Maciejuk              402: 396
   8 Kamil          Górka                - Mateusz        Żbikowski             390: 396
   9 Marcin         Mroziuk              - Grzegorz       Pukniel               323: 346
  10 Tomasz         Łapka                - Dawid          Pikul                 325: 358
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Artur          Koszel                494: 237
  12 Anna           Stefańska            - Marek          Rogalski              375: 362
  13 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Ruta                  339: 343
  14 Beata          Piotrowska           - Urszula        Solarska              376: 299
  15 Tomasz         Zwoliński            - Adam           Janicki               428: 337
  16 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Arana                 424: 342
  17 Monika         Lewandowska          - Jolanta        Kosmowska             361: 396
  18 Katarzyna      Kochańska            - Paweł          Puchalski             335: 246
  19 Maciej         Olejnik              - Jacek          Cichecki              122: 513
  20 Tomasz         Żbikowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Kuba           Koisar                340: 386
   2 Marek          Reda                 - Bogdan         Pokojski              367: 375
   3 Krzysztof      Mówka                - Wojciech       Zemło                 345: 354
   4 Mateusz        Żbikowski            - Paweł          Jackowski             331: 332
   5 Robert         Kamiński             - Dawid          Pikul                 394: 352
   6 Grzegorz       Pukniel              - Mariola        Osajda-Matczak        335: 331
   7 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              526: 328
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Maciejuk              376: 432
   9 Radosław       Sowiński             - Michał         Ozimiński             377: 334
  10 Anna           Stefańska            - Tomasz         Zwoliński             372: 359
  11 Marek          Dudkiewicz           - Beata          Piotrowska            426: 351
  12 Kamil          Górka                - Jolanta        Kosmowska             438: 418
  13 Tomasz         Ruta                 - Tomasz         Łapka                 345: 320
  14 Michał         Alabrudziński        - Marcin         Mroziuk               308: 444
  15 Marek          Rogalski             - Artur          Koszel                331: 435
  16 Urszula        Solarska             - Katarzyna      Kochańska             418: 288
  17 Anna           Arana                - Adam           Janicki               429: 293
  18 Jacek          Cichecki             - Monika         Lewandowska           431: 448
  19 Paweł          Puchalski            - Maciej         Olejnik               218: 145
Lista rankingowa na dzień 2007-05-05

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.61  29322  200
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             145.90  29180  200
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.14  28012  193
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.84  28049  195
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.23  12461   87
   6 Kamil Górka                    Kraków               141.95  28249  199
   7 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
   8 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.49   6884   49
   9 Sławomir Kordjalik             Warszawa             139.73  25291  181
  10 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.27  14623  105
  11 Mariusz Wrześniewski           Kraków               139.09  27817  200
  12 Justyna Fugiel                 Kraków               138.87  27635  199
  13 Andrzej Oleksiak               Ostróda              138.83  27489  198
  14 Sławomir Kucia                 Kraków               138.82   9162   66
  15 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.76  24144  174
  16 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.74  26361  190
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             138.55  27155  196
  18 Radosław Konca                 Warszawa             138.15  19203  139
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            137.99  10349   75
  20 Dawid Pikul                    Poznań               137.51  26539  193
  21 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.96  26160  191
  22 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             136.82   5199   38
  23 Miłosz Wrzałek                 Reda                 136.56  26903  197
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              136.24  26159  192
  25 Szymon Fidziński               Warszawa             136.14  11436   84
  26 Michał Trumpus                 Wrocław              136.10  27220  200
  27 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26434  195
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.86  21173  157
  29 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.83   7820   58
  30 Aleksander Puchalski           Włocławek            134.34  21494  160
  31 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.22  24160  180
  32 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.18  10198   76
  33 Filip Sosin                    Warszawa             133.62  26591  199
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.70   8360   63
  35 Mariusz Margalski              Pieczyska            132.31  19052  144
  36 Dariusz Kosz                   Nysa                 132.17  12160   92
  37 Andrzej Szepczyński            Kraków               132.00   4620   35
  38 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.83  14238  108
  39 Robert Kamiński                Warszawa             131.57  22236  169
  40 Filip Warzecha                 Gdynia               131.36  25221  192
  41 Bartosz Morawski               Gliwice              131.23  17191  131
  42 Michał Makowski                Warszawa             131.16   9050   69
  43 Dariusz Dzierża                Kraków               130.95   7202   55
  44 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     130.58  11622   89
  45 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 130.21   5469   42
  46 Łukasz Bryła                   Mielec               129.80  24922  192
  47 Lucyna Korga                   Zabrze               129.72   4670   36
  48 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              129.57   6867   53
  49 Kuba Koisar                    Warszawa             129.43  24850  192
  50 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.16  25832  200
  51 Leszek Stecuła                 Bytom                129.00   7224   56
  52 Michał Waszkiewicz             Warszawa             128.51  19276  150
  53 Przemysław Herdzina            Kraków               128.44  23120  180
  54 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.29  12188   95
  55 Artur Irzyk                    Strzyżów             127.64  25527  200
  56 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              127.40  24715  194
  57 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             127.02  24260  191
  58 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.90  14974  118
  59 Kamil Klinkosz                 Rumia                126.75   8746   69
  60 Wojciech Sołdan                Rumia                126.45  24279  192
  61 Marek Roszak                   Poznań               126.39  23129  183
  62 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.38  20852  165
  63 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  64 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       126.23  20450  162
  65 Jarosław Michalak              Łódź                 126.19  15143  120
  66 Artur Koszel                   Warszawa             125.67  24129  192
  67 Maciej Michalak                Łódź                 125.63  21860  174
  68 Maciej Perzyński               Piła                 125.49  16941  135
  69 Irena Sołdan                   Rumia                125.36  25071  200
  70 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.34  12534  100
  71 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.33   8397   67
  72 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.21  25042  200
  73 Michał Musielak                Bydgoszcz            125.07   7254   58
  74 Paweł Janaś                    Głogów               124.93  21738  174
  75 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.71  16337  131
  76 Piotr Rosół                    Warszawa             124.27  24357  196
  77 Joanna Juszczak                Warszawa             124.10  12410  100
  78 Rafał Matczak                  Milanówek            123.84  17090  138
  79 Joanna Zadrożna                Szczecin             123.83   9535   77
  80 Rafał Lenartowski              Gdynia               123.71  15959  129
  81 Krzysztof Obremski             Legnica              123.52  21986  178
  82 Mateusz Zalega                 Łódź                 123.48   5927   48
  83 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.14  22166  180
  84 Łukasz Miłosz                  Warszawa             123.10   5047   41
  85 Radosław Sowiński              Warszawa             123.08  15508  126
  86 Tomasz Suchanek                Wrocław              123.00  17220  140
  87 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.87  11058   90
  88 Jakub Zaryński                 Świnoujście          122.84  18794  153
  89 Filip Klar                     Mielec               122.66   5397   44
  90 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.52  10292   84
  91 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.36  12481  102
  92 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            122.33  23732  194
  93 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  122.25   5868   48
  94 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.20  23095  189
  95 Marek Róziecki                 Rybnik               122.16   8307   68
  96 Grzegorz Wilk                  Kraków               122.12   5129   42
  97 Joanna Stępień                 Katowice             122.01  10249   84
  98 Łukasz Bobowski                Suchedniów           121.71  16187  133
  99 Ewa Ciszewska                  Katowice             121.67  21901  180
 100 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.67  23847  196
 101 Iwona Kucia                    Kraków               121.61   6567   54
 102 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.44  19674  162
 103 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.30  16012  132
 104 Bogusław Szyszka               Oława                121.18   4726   39
 105 Jakub Szymczak                 Łódź                 121.11  16108  133
 106 Tomasz Ciejka                  Kraków               121.09  15499  128
 107 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             120.96  10040   83
 108 Katarzyna Sołdan               Rumia                120.91  23214  192
 109 Damian Krężel                  Mielec               120.90   5803   48
 110 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.87  24053  199
 111 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.72  23179  192
 112 Marek Reda                     Wołomin              120.44  23485  195
 113 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             120.33  20817  173
 114 Wojciech Morawski              Gliwice              120.17  10575   88
 115 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.08  21374  178
 116 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
 117 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 118 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.76  23712  198
 119 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             119.57  23196  194
 120 Michał Wolański                Białystok            119.56   4304   36
 121 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  119.53   3825   32
 122 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.43  23766  199
 123 Bartosz Orłowski               Bytom                119.34  13605  114
 124 Małgorzata Sulejewska          Kraków               119.01  12615  106
 125 Rafał Dąbrowski                Ostróda              118.79  13542  114
 126 Marta Dobrzańska               Kraków               118.68   8782   74
 127 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            118.63  17320  146
 128 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.59   9606   81
 129 Jakub Nalepa                   Gliwice              118.55  16123  136
 130 Marek Dudkiewicz               Milanówek            118.37  22372  189
 131 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.30  21531  182
 132 Teresa Fortuna                 Lubin                118.29   6033   51
 133 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 134 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            118.20  22694  192
 135 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 136 Marcin Skowron                 Zabrze               118.17  17608  149
 137 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             118.10   5905   50
 138 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.01  18292  155
 139 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.72  18836  160
 140 Andrzej Rakoczy                Kraków               117.68   9885   84
 141 Daniel Janus                   Wąchock              117.24  16883  144
 142 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.20  22386  191
 143 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 144 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.15  22142  189
 145 Anna Niedzielko                Szczecin             116.83  15422  132
 146 Dominik Piasecki               Słupsk               116.68   7001   60
 147 Mariusz Makuch                 Zator                116.49   7921   68
 148 Jacek Pietruszka               Kraków               116.20   8715   75
 149 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.09   7546   65
 150 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.00   6960   60
 151 Krzysztof Jaworski             Warszawa             115.98   5799   50
 152 Paweł Opyc                     Warszawa             115.94  11246   97
 153 Agnieszka Krupka               Krosno               115.85  21085  182
 154 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.84  22125  191
 155 Robert Zabłocki                Łódź                 115.79   9958   86
 156 Michał Sosin                   Warszawa             115.69   4859   42
 157 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.65  22436  194
 158 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              115.64   4163   36
 159 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.62   5550   48
 160 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             115.62  22778  197
 161 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 162 Jan Kozłowski                  Kraków               115.57  21033  182
 163 Marek Rogalski                 Warszawa             115.55  22763  197
 164 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         115.53  19640  170
 165 Andrzej Gostomski              Łódź                 115.51   5891   51
 166 Kazimierz Merklejn             Szczecin             115.41   7271   63
 167 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.39  13847  120
 168 Beata Piotrowska               Łódź                 115.25  22358  194
 169 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.05   9549   83
 170 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.97   7933   69
 171 Magdalena Kublik               Warszawa             114.92  19076  166
 172 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              114.88  22171  193
 173 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.87  15393  134
 174 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.82   6889   60
 175 Halina Roszak                  Poznań               114.69  22709  198
 176 Michał Szorc                   Białystok            114.68   6422   56
 177 Łukasz Święcki                 Białystok            114.41  11670  102
 178 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 179 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.34  21953  192
 180 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.62   9544   84
 181 Adam Klimont                   Wałcz                113.47  14637  129
 182 Paweł Florek                   Bydgoszcz            113.44   4084   36
 183 Stanisław Gasik                Warszawa             113.39  10092   89
 184 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.30  14616  129
 185 Robert Soszka                  Warszawa             113.17  16184  143
 186 Bogusław Książek               Szczecin             113.03  14468  128
 187 Krzysztof Bukowski             Milanówek            112.88   7224   64
 188 Jerzy Luter                    Bytom                112.68  22310  198
 189 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.46   6073   54
 190 Michał Lipka                   Mielec               112.11   8408   75
 191 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.01  21393  191
 192 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.97   6830   61
 193 Bogdan Kozłowski               Białystok            111.95   9628   86
 194 Sławomir Buk                   Gliwice              111.85   9395   84
 195 Joanna Duda                    Zabrze               111.71   4692   42
 196 Jerzy Matyasik                 Kraków               111.60  21316  191
 197 Dorota Maciejuk                Warszawa             111.20  10675   96
 198 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.12   6223   56
 199 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.90  21959  198
 200 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.81  17175  155
 201 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 202 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.69  14390  130
 203 Magdalena Merklejn             Szczecin             110.63   8629   78
 204 Sylwester Gryz                 Zabrze               110.39  15455  140
 205 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.34   9931   90
 206 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               110.33  10481   95
 207 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.22   8928   81
 208 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 110.14  14208  129
 209 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.08   6605   60
 210 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.03   6602   60
 211 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.97  13197  120
 212 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 213 Lucyna Śniadach                Rumia                109.92  16818  153
 214 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 215 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             109.64  21051  192
 216 Jarosław Żuliński              Szczecin             109.37   4703   43
 217 Małgorzata Sameryt             Warszawa             109.29  18798  172
 218 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.06  15269  140
 219 Dorota Zielińska               Piaseczno            108.89   7187   66
 220 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.85  16436  151
 221 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.83   5224   48
 222 Michał Ozimiński               Łódź                 108.83  21113  194
 223 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.65  14559  134
 224 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       108.59  12162  112
 225 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.41  13335  123
 226 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.40  15176  140
 227 Teresa Zalewska                Racibórz             108.40  15176  140
 228 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 229 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            107.86  11757  109
 230 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 231 Iza Kraj                       Warszawa             107.64   9903   92
 232 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 233 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               107.63  10978  102
 234 Jan Lisiewski                  Piasutno             107.60   8823   82
 235 Robert Głowacki                Łódź                 107.36   7730   72
 236 Rafał Skibicki                 Lębork               107.29  21457  200
 237 Katarzyna Klimała              Kraków               107.17  17362  162
 238 Anna Stefańska                 Łódź                 106.80  20933  196
 239 Marianna Kozłowska             Białystok            106.74   8326   78
 240 Grzegorz Kwiecień              Kraków               106.63   9597   90
 241 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.56   3836   36
 242 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 243 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  106.44  17031  160
 244 Sławomir Zabawa                Jasło                106.36   7020   66
 245 Anita Bruska                   Gdynia               106.31   8292   78
 246 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 247 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 248 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.18   7645   72
 249 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 106.13   6368   60
 250 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.07  12940  122
 251 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.87   6564   62
 252 Michał Jaworek                 Zabrze               105.60   4752   45
 253 Monika Laskowska               Wrocław              105.43   4639   44
 254 Henryk Ryś                     Warszawa             105.41   4849   46
 255 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             104.86  20657  197
 256 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 257 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.41  20568  197
 258 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      104.13   3228   31
 259 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 260 Weronika Rudnicka              Ustka                103.53  18118  175
 261 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.53   9628   93
 262 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         103.36   3721   36
 263 Danuta Langiewicz              Ostróda              103.35  19844  192
 264 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.05   6080   59
 265 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 266 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  102.89  14713  143
 267 Marta Kleinrok                 Lublin               102.86   4320   42
 268 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 269 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.58  17234  168
 270 Marek Kocikowski               Ostróda              102.48   4919   48
 271 Maciej Pilc                    Poznań               102.40   4096   40
 272 Anna Lisiewska                 Piasutno             102.40   4915   48
 273 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            102.37   5528   54
 274 Sylwester Wójcik               Lublin               102.13  15728  154
 275 Anna Arana                     Warszawa             102.08  15312  150
 276 Magdalena Ochot                Katowice             102.02   4285   42
 277 Grzegorz Bajer                 Łódź                 101.71   9561   94
 278 Janusz Sojka                   Łódź                 101.69   3661   36
 279 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.60   4877   48
 280 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.19   7286   72
 281 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.16  10521  104
 282 Patrycja Śliwińska             Szczecin             100.94  17867  177
 283 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.92  19780  196
 284 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            100.48   5627   56
 285 Jacek Nowak                    Szczecin             100.38   4517   45
 286 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 287 Jacek Gasik                    Warszawa             100.06   3302   33
 288 Paweł Michalski                Ksawerów              99.99   8399   84
 289 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 290 Piotr Domański                 Łódź                  99.84   5791   58
 291 Elżbieta Święcka               Białystok             99.76   5088   51
 292 Adam Janicki                   Łódź                  99.50  19004  191
 293 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.40   9741   98
 294 Barbara Łukaszewicz            Wrocław               99.25   3176   32
 295 Michał Kolaj                   Ostróda               99.15  12691  128
 296 Paweł Jachowicz                Żyrardów              99.12   4262   43
 297 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.88   3164   32
 298 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.43   8071   82
 299 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      98.41   4330   44
 300 Wojciech Wróbel                Zator                 98.26   7075   72
 301 Tomasz  Jedynak                Majków                98.19   5793   59
 302 Krzysztof Sojka                Łódź                  98.03   7058   72
 303 Jan Ziółkowski                 Rumia                 97.60   4099   42
 304 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.36  10125  104
 305 Katarzyna Majewska             Lublin                97.20  12441  128
 306 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 307 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 308 Renata Rosół                   Warszawa              96.90   3779   39
 309 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.82   6003   62
 310 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.82   4260   44
 311 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.74  14898  154
 312 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.72   7834   81
 313 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 314 Monika Rubinstein              Warszawa              96.51   8879   92
 315 Joanna Brychcy                 Katowice              96.47  19197  199
 316 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 317 Urszula Solarska               Łódź                  95.37  18693  196
 318 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   5145   54
 319 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.25   9620  101
 320 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.07   4183   44
 321 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.04   6653   70
 322 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  94.99  12728  134
 323 Agnieszka Goniowska            Wrocław               94.98   4179   44
 324 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 325 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 326 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.75   3032   32
 327 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.17   9417  100
 328 Kacper Jachowicz               Żyrardów              93.98   4323   46
 329 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.83   5536   59
 330 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.81  13884  148
 331 Sławomir Długosz               Ostróda               93.33   5133   55
 332 Maciej Kuczyński               Gdynia                93.24   3823   41
 333 Małgorzata Sikora              Kraków                93.22   4568   49
 334 Urszula Behnke                 Iława                 93.04   4280   46
 335 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             92.27   7843   85
 336 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 337 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.18   5254   57
 338 Radosław Pastusiak             Sulęcin               91.91   9834  107
 339 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.79   4314   47
 340 Anna Czarnecka                 Zgierz                91.54   5126   56
 341 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 342 Bartosz Milczarek              Łódź                  91.37   3198   35
 343 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          91.37   4934   54
 344 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 345 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.31   9314  102
 346 Wojciech Obremski              Legnica               90.87   9632  106
 347 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 348 Rafał Stachowski               Police                90.52   2987   33
 349 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           90.51   4797   53
 350 Piotr Marusa                   Szczytno              90.47   3076   34
 351 Krystyna Puchalska             Łódź                  89.53   5282   59
 352 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 353 Jacek Cichecki                 Józefów               89.12   3654   41
 354 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 355 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 356 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 357 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 358 Filip Dalecki                  Rumia                 87.07   4702   54
 359 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.04   8776  102
 360 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 361 Jerzy Ciesielski               Łódź                  85.71   2657   31
 362 Alicja Bielecka                Poznań                85.70   4799   56
 363 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 364 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.78   5765   68
 365 Adam Kędzior                   Lublin                84.70   2795   33
 366 Monika Wrzałek                 Rumia                 84.52   4057   48
 367 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           83.90   2517   30
 368 Sandra Sekuła                  Szczecin              83.28   3914   47
 369 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.53   4209   51
 370 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 371 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 372 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.88   4610   57
 373 Paweł Golubiński               Gdynia                80.02   4961   62
 374 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 375 Anna Lenartowska               Gdynia                79.15   2691   34
 376 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  79.07  11386  144
 377 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 378 Monika Pieczora                Łódź                  75.35   4295   57
 379 Ewa Jóźwiak                    Iława                 74.81  10100  135
 380 Agata Pastusiak                Sulęcin               74.25   4826   65
 381 Paulina Naplocha               Racibórz              69.18   6503   94
 382 Jacek Jabłonowski              Iława                 65.12   3386   52




Poczekalnia na dzień 2007-05-05

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.28   2241   29
   2 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   3 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   4 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   5 Marcin Bożek                   Będzin               138.63   3743   27
   6 Dominik Wester                 Warszawa             104.00   2808   27
   7 Michał Gawroński               Częstochowa          111.42   2897   26
   8 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
   9 Beata Sekuła                   Szczecin              79.62   2070   26
  10 Grzegorz Gardynik              Warszawa             126.32   3158   25
  11 Beata Lerska                   Warszawa              94.16   2354   25
  12 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  13 Mirosław Konsik                Gdańsk               123.58   2966   24
  14 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  15 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  16 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  17 Michał Jaszczak                Gliwice              120.58   2894   24
  18 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  19 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  20 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  21 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.17   2644   24
  22 Maria Jarosz                   Lublin               107.79   2587   24
  23 Sławomir Szymański             Szczecin             106.79   2563   24
  24 Piotr Chabowski                Piła                 106.58   2558   24
  25 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  26 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             103.67   2488   24
  27 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.83   2468   24
  28 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            102.33   2456   24
  29 Dorota Ziembowicz              Gliwice              101.46   2435   24
  30 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  31 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  32 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  33 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  34 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  35 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  36 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  37 Grzegorz Borowski              Piliki                93.71   2249   24
  38 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  39 Beata Wolf                     Gdańsk                93.17   2236   24
  40 Leszek Kilian                  Jaworzno              91.79   2203   24
  41 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.00   2184   24
  42 Dorota Patera                  Legnica               89.83   2156   24
  43 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 83.88   2013   24
  44 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       80.50   1932   24
  45 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            120.74   2777   23
  46 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  47 Alicja Kosińska                Szczecin             109.09   2509   23
  48 Wojciech Zieliński             Szczecin             106.04   2439   23
  49 Jacek Dec                      Pszczew              100.13   2303   23
  50 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  51 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  52 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  53 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  54 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  55 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  56 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  57 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  58 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  59 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  60 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  61 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       79.26   1823   23
  62 Katarzyna Borowska             Piliki                76.00   1748   23
  63 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  64 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.73   2766   22
  65 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  66 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  67 Wacław Sarek                   Jaworzno              66.55   1464   22
  68 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  69 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  70 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       93.30   1866   20
  71 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  72 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  73 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  74 Michał Alabrudziński           Włocławek            104.53   1986   19
  75 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  76 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  77 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  78 Tomasz Łapka                   Warszawa             113.33   2040   18
  79 Maksymilian Kardas             Warszawa             106.17   1911   18
  80 Joanna Kubińska                Warszawa             100.00   1800   18
  81 Monika Lewandowska             Warszawa              96.78   1742   18
  82 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  83 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  84 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  85 Edward Smołka                  Zabrze                74.17   1335   18
  86 Anna Biegańska                 Białystok            116.35   1978   17
  87 Agnieszka Biegańska            Białystok             96.29   1637   17
  88 Jerzy Augustyniak              Łódź                  83.53   1420   17
  89 Ryszard Korpalski              Wrocław               97.56   1561   16
  90 Renata Polończyk               Bielsko Biała         97.44   1559   16
  91 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  92 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       132.27   1984   15
  93 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  94 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
  95 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  96 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
  97 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
  98 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
  99 Andrzej Szymański              Łódź                  67.23    874   13
 100 Dariusz Ołdakowski             Toruń                144.50   1734   12
 101 Marek Salamon                  Bytom                138.00   1656   12
 102 Sergiusz Puchalski             Włocławek            129.75   1557   12
 103 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 104 Paweł Kowalski                 Kutno                120.83   1450   12
 105 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 106 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 107 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 108 Sławomir Nosek                 Mielec               116.92   1403   12
 109 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 110 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 111 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 112 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 113 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 114 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 115 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.08   1321   12
 116 Katarzyna Stępień              Katowice             109.08   1309   12
 117 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 118 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 119 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 120 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 121 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 122 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 123 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 124 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 125 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 126 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 127 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 128 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 129 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 130 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 131 Jarosław Olek                  Warszawa             103.00   1236   12
 132 Łukasz Baranowski              Reda                 102.83   1234   12
 133 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 134 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 135 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 136 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 137 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 138 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 139 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 140 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 141 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 142 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 143 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 144 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 145 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 146 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 147 Maciej Lelowicz                Kraków                98.00   1176   12
 148 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 149 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 150 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 151 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 152 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 153 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 154 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 155 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 156 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 157 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 158 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 159 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 160 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 161 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 162 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 163 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 164 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 165 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 166 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 167 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 168 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 169 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 170 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 171 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 172 Sylwia Stuchlik                Gdańsk                89.33   1072   12
 173 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 174 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 175 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 176 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 177 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 178 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 179 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 180 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 181 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 182 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 183 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 184 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 185 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 186 Agnieszka Kozak                Gdynia                84.33   1012   12
 187 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 188 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 189 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 190 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   82.08    985   12
 191 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 192 Michał Korzeniowski            Kraków                80.08    961   12
 193 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 194 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 195 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 196 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 197 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 198 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 199 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 200 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 201 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 202 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 203 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       76.92    923   12
 204 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 205 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 206 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 207 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 208 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 209 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 210 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 211 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 212 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 213 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 214 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 215 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 216 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 217 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 218 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 219 Justyna Szymendera             Ostrów Wielkopolski  103.64   1140   11
 220 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      102.00   1122   11
 221 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 222 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 223 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 224 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 225 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 226 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 227 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 228 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 229 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 230 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 231 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 232 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 233 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 234 Barbara Szymańska              Gdańsk                80.91    890   11
 235 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 236 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 237 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 238 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 239 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 240 Joanna Żłobicka                Wrocław               79.09    870   11
 241 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 242 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 243 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 244 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 245 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 246 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 247 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 248 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 249 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 250 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 251 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 252 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 253 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 254 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 255 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 256 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 257 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 258 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 259 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 260 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 261 Andrzej Lożyński               Piastów              101.30   1013   10
 262 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 263 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 264 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 265 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 266 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 267 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 268 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 269 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 270 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 271 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 272 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 273 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 274 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 275 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 276 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 277 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 278 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 279 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 280 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 281 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 282 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 283 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 284 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 285 Krzysztof Zawadzki             Sampława              75.62    605    8
 286 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 287 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 288 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 289 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 290 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 291 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 292 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 293 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 294 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 295 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.00    686    7
 296 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 297 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 298 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 299 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 300 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 301 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 302 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 303 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 304 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 305 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 306 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 307 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 308 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 309 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   55.86    391    7
 310 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 311 Mirosław Dejna                 Sampława              50.00    350    7
 312 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 313 Rafał Marks                    Warszawa             123.17    739    6
 314 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 315 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 316 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 317 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 318 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 319 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 320 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 321 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 322 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 323 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 324 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 325 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 326 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 327 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 328 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 329 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 330 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 331 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 332 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 333 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 334 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 335 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 336 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 337 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 338 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              78.80    394    5
 339 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 340 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 341 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 342 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 343 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 344 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 345 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 346 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 347 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 348 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 349 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 350 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 351 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 352 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 353 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 354 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 355 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 356 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 357 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 358 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 359 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 360 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 361 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 362 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 363 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 364 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 365 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 366 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 367 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 368 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 369 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 370 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 371 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 372 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 373 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 374 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 375 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 376 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 377 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 378 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 379 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 380 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 381 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 382 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 383 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 384 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 385 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 386 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 387 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 388 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 389 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 390 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 391 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 392 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 393 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 394 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie