Inowrocław22
kwietnia
Inowrocław 22-23 kwietnia X Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Piastów 3
maja
Piastów 3 maja X Mistrzostwa Piastowa
Zabrze13
maja
Zabrze 13-14 maja XI Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2006
Popularny „Toruń” wygrywa dla rodziny!03 maja 2006 — X Mistrzostwa PiastowaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

X Mistrzostwa PiastowaPiastów, 03 maja 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Popularny „Toruń” wygrywa dla rodziny!W X jubileuszowych Mistrzostwach Piastowa wzięło udział 56 osób. O zwycięstwo walczyli w ostatniej rundzie na pierwszym stole, świetnie ostatnio grający Dawid PikulKrzysztof Mówka. Partia zakończyła się trzypunktowym zwycięstwem Krzysztofa (374:371). Nowy Mistrz Piastowa zadedykował swój tryumf rodzinie. Poza pucharem i medalem otrzymał nagrodę w postaci odtwarzacza MP3. Dawid Pikul został wicemistrzem a trzecie miejsce zajął Marcin Mroziuk.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Piastowa
VIII Mistrzostwa Piastowa
VII Mistrzostwa Piastowa




Wyniki turnieju X  Mistrzostwa Piastowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Mówka                Warszawa               140.47      6.0     2648     1054      755
  2 Dawid           Pikul                Poznań                 142.40      5.0     2685      975      696
  3 Marcin          Mroziuk              Warszawa               135.86      5.0     2460      945      304
  4 Wojciech        Zemło                Łódź                   132.13      5.0     2357      945      226
  5 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               125.48      5.0     2280      919      219
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.82      4.0     2456      821      378
  7 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               144.43      4.0     2439      802      417
  8 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               102.26      4.0     2423      819      326
  9 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               146.38      4.0     2317      856      110
 10 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    123.43      4.0     2307      820      288
 11 Michał          Makowski             Warszawa               128.32      4.0     2302      780      143
 12 Marek           Syczuk               Warszawa               133.99      4.0     2218      827      123
 13 Artur           Koszel               Legionowo              124.19      4.0     2174      796       94
 14 Wojciech        Morawski             Gliwice                118.88      4.0     2168      840      -12
 15 Maciej          Michalak             Łódź                   123.73      4.0     2162      767      163
 16 Piotr           Pietuchowski         Białystok              132.68      4.0     2141      773      531
 17 Marek           Rogalski             Chełm                  113.16      3.5     2228      741       77
 18 Paweł           Jackowski            Warszawa               133.86      3.0     2430      743      107
 19 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               140.05      3.0     2424      680       98
 20 Jarosław        Michalak             Łódź                   125.69      3.0     2387      733       30
 21 Bartosz         Morawski             Gliwice                135.54      3.0     2281      665       34
 22 Andrzej         Słapiński            Warszawa               112.71      3.0     2250      705      180
 23 Andrzej         Rechowicz            Katowice               128.80      3.0     2248      649      -35
 24 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              110.95      3.0     2243      753      -67
 25 Radosław        Sowiński             Warszawa               119.06      3.0     2214      732       20
 26 Kamil           Górka                Łęczna                 141.24      3.0     2183      722     -156
 27 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               140.46      3.0     2154      740     -136
 28 Jakub           Mioduszewski         Żyrardów               100.00      3.0     2146      743      -78
 29 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               103.26      3.0     2121      737     -106
 30 Stanisław       Gasik                Warszawa               119.53      3.0     2098      737     -194
 31 Tomasz          Ruta                 Warszawa               116.83      3.0     2085      669      164
 32 Beata           Piotrowska           Łódź                   114.22      3.0     2081      712     -132
 33 Marcin          Kozyra               Warszawa               130.62      3.0     1395      479      475
 34 Wojciech        Kruczyński           Piastów                100.00      2.5     2058      631     -206
 35 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               123.78      2.0     2286      620       70
 36 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               106.99      2.0     2253      597      -54
 37 Bogdan          Pokojski             Brwinów                104.11      2.0     2198      580      -76
 38 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               101.09      2.0     2162      653     -288
 39 Rafał           Wesołowski           Warszawa               116.73      2.0     2143      624     -103
 40 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                124.65      2.0     2108      631     -116
 41 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  113.76      2.0     2102      674     -101
 42 Anna            Arana                Warszawa               100.42      2.0     2037      688     -304
 43 Joanna          Ostrowska            Warszawa               108.32      2.0     2021      604     -421
 44 Michał          Szorc                Białystok              110.87      2.0     2014      570      -86
 45 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      2.0     1979      571     -291
 46 Zygmunt         Sołtysiak            Piastów                100.00      2.0     1887      561     -196
 47 Katarzyna       Kochańska            Piastów                100.00      2.0     1766      572     -461
 48 Anna            Stefańska            Łódź                   100.00      2.0     1608      576     -254
 49 Adam            Słapiński            Warszawa               100.00      2.0     1437      514     -104
 50 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               112.12      1.0     1987      538     -286
 51 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      1.0     1691      483     -465
 52 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               117.54      1.0     1543      438     -378
 53 Joanna          Juszczak             Warszawa               126.74      1.0     1219      262      186
 54 Paweł           Opyc                 Warszawa               119.36      1.0      914      287     -179
 55 Michał          Pleban               Piastów                100.00      0.0     1698      362     -634
 56 Karol           Koronkiewicz         Piastów                100.00      0.0      853      206     -295
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X  Mistrzostwa Piastowa



	Mateusz Żbikowski 146.38 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Radosław       Sowiński              119.06 +  421: 328  169
    2    12 Dawid          Pikul                 142.40 -  348: 552   92
    3    19 Piotr          Jakubiak              101.09 +  413: 331  151
    4     8 Kamil          Górka                 141.24 +  425: 312  191
    5     5 Marek          Syczuk                133.99 -  296: 403   84
    6     7 Radosław       Sowiński              119.06 +  414: 281  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     856  /  6 142.67




	Kazimierz.J Merklejn 144.43 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wojciech       Morawski              118.88 -  359: 363   69
    2    21 Adam           Janicki               100.00 +  467: 238  150
    3    10 Anna           Arana                 100.42 +  398: 273  150
    4     5 Marcin         Mroziuk               135.86 -  423: 458   86
    5     9 Andrzej        Słapiński             112.71 +  418: 368  163
    6     5 Paweł          Jackowski             133.86 +  374: 322  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     802  /  6 133.67




	Stanisław Rydzik 142.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jolanta        Kosmowska             117.54 +  448: 245  168
    2     6 Wojciech       Zemło                 132.13 -  308: 390   82
    3    21 Paweł          Jackowski             133.86 -  378: 395   84
    4    17 Anna           Arana                 100.42 +  451: 330  150
    5    11 Krzysztof      Sporczyk              110.95 +  433: 342  161
    6     6 Jarosław       Michalak              125.69 +  438: 376  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     821  /  6 136.83




	Dawid Pikul 142.40 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Ruta                  116.83 +  341: 279  167
    2    12 Mateusz        Żbikowski             146.38 +  552: 348  196
    3     3 Kamil          Górka                 141.24 +  417: 306  191
    4     3 Stanisław      Gasik                 119.53 +  474: 306  170
    5     2 Michał         Szorc                 110.87 +  530: 376  161
    6     1 Krzysztof      Mówka                 140.47 -  371: 374   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     975  /  6 162.50




	Kamil Górka 141.24 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Rafał          Wesołowski            116.73 +  448: 367  167
    2     7 Dariusz        Maciejuk              112.12 +  333: 332  162
    3     3 Dawid          Pikul                 142.40 -  306: 417   92
    4     8 Mateusz        Żbikowski             146.38 -  312: 425   96
    5    15 Tomasz         Żbikowski             103.26 +  427: 236  153
    6     8 Mikołaj        Przybyłowicz          102.26 -  357: 562   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     722  /  6 120.33




	Krzysztof Mówka 140.47 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Beata          Piotrowska            114.22 +  476: 276  164
    2     4 Anna           Arana                 100.42 +  430: 321  150
    3     2 Tomasz         Zwoliński             140.46 +  555: 312  190
    4     1 Waldemar       Czerwoniec            125.48 +  425: 256  175
    5     1 Piotr          Pietuchowski          132.68 +  388: 357  183
    6     1 Dawid          Pikul                 142.40 +  374: 371  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1054  /  6 175.67




	Tomasz Zwoliński 140.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Sołdan                113.76 +  412: 316  164
    2     1 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  376: 251  175
    3     2 Krzysztof      Mówka                 140.47 -  312: 555   90
    4     7 Paweł          Frynia                123.43 -  355: 423   73
    5    19 Andrzej        Kwiatkowski           123.78 -  316: 394   74
    6    18 Katarzyna      Sołdan                113.76 +  383: 351  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     740  /  6 123.33




	Sławomir Kordjalik 140.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Rogalski              113.16 +  425: 385  163
    2    10 Wojciech       Morawski              118.88 -  389: 443   69
    3    12 Marcin         Mroziuk               135.86 -  386: 402   86
    4    16 Dariusz        Maciejuk              112.12 +  377: 371  162
    5    12 Adam           Słapiński             100.00 -  389: 413   50
    6    13 Anna           Stefańska             100.00 +  458: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     680  /  6 113.33




	Marcin Mroziuk 135.86 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Słapiński             112.71 +  413: 348  163
    2    14 Anna           Stefańska             100.00 -  302: 334   50
    3    12 Sławomir       Kordjalik             140.05 +  402: 386  190
    4     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.43 +  458: 423  194
    5     6 Stanisław      Gasik                 119.53 +  379: 328  170
    6     3 Michał         Makowski              128.32 +  506: 337  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  /  6 157.50




	Bartosz Morawski 135.54 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Maciejuk              112.12 -  374: 377   62
    2    17 Katarzyna      Sołdan                113.76 +  427: 266  164
    3    14 Jakub          Mioduszewski          100.00 -  406: 433   50
    4    15 Beata          Piotrowska            114.22 +  365: 317  164
    5    20 Piotr          Jakubiak              101.09 -  321: 471   51
    6    14 Andrzej        Kwiatkowski           123.78 +  388: 383  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     665  /  6 110.83




	Marek Syczuk 133.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Sporczyk              110.95 +  361: 355  161
    2    11 Tomasz         Żbikowski             103.26 -  311: 403   53
    3    17 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  437: 329  175
    4     6 Rafał          Wesołowski            116.73 +  342: 309  167
    5     5 Mateusz        Żbikowski             146.38 +  403: 296  196
    6     4 Waldemar       Czerwoniec            125.48 -  364: 403   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     827  /  6 137.83




	Paweł Jackowski 133.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Szorc                 110.87 -  427: 502   61
    2    15 Jarosław       Michalak              125.69 -  400: 459   76
    3    21 Stanisław      Rydzik                142.82 +  395: 378  193
    4    14 Krzysztof      Sporczyk              110.95 +  423: 301  161
    5    10 Joanna         Ostrowska             108.32 +  463: 309  158
    6     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.43 -  322: 374   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     743  /  6 123.83




	Piotr Pietuchowski 132.68 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Ostrowska             108.32 +  476: 272  158
    2     5 Andrzej        Kwiatkowski           123.78 +  404: 359  174
    3     4 Wojciech       Zemło                 132.13 +  456: 286  182
    4     2 Wojciech       Morawski              118.88 +  448: 305  169
    5     1 Krzysztof      Mówka                 140.47 -  357: 388   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     773  /  5 154.60




	Wojciech Zemło 132.13 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Przybyłowicz          106.99 +  382: 359  157
    2     6 Stanisław      Rydzik                142.82 +  390: 308  193
    3     4 Piotr          Pietuchowski          132.68 -  286: 456   83
    4    11 Marek          Rogalski              113.16 +  426: 327  163
    5     3 Jarosław       Michalak              125.69 +  495: 392  176
    6     2 Paweł          Frynia                123.43 +  378: 289  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  /  6 157.50




	Marcin Kozyra 130.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bogdan         Pokojski              104.11 +  444: 345  154
    2     8 Piotr          Jakubiak              101.09 +  490: 290  151
    3     1 Artur          Koszel                124.19 +  461: 285  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     479  /  3 159.67




	Andrzej Rechowicz 128.80 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Żbikowski             103.26 -  361: 424   53
    2    20 Jakub          Mioduszewski          100.00 -  349: 408   50
    3    23 Katarzyna      Sołdan                113.76 -  301: 412   64
    4    24 Andrzej        Przybyłowicz          106.99 +  391: 380  157
    5    23 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  391: 357  150
    6    16 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  455: 302  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     649  /  6 108.17




	Michał Makowski 128.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mikołaj        Przybyłowicz          102.26 -  340: 431   52
    2    26 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  415: 248  150
    3    22 Jolanta        Kosmowska             117.54 +  394: 300  168
    4    12 Maciej         Michalak              123.73 +  412: 339  174
    5     8 Anna           Stefańska             100.00 +  404: 335  150
    6     3 Marcin         Mroziuk               135.86 -  337: 506   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     780  /  6 130.00




	Joanna Juszczak 126.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Piotr          Jakubiak              101.09 -  362: 375   51
    2    19 Wojciech       Kruczyński            100.00 +  509: 251  150
    3     9 Krzysztof      Sporczyk              110.95 -  348: 407   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     262  /  3  87.33




	Jarosław Michalak 125.69 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Arana                 100.42 -  321: 409   50
    2    15 Paweł          Jackowski             133.86 +  459: 400  184
    3    16 Adam           Słapiński             100.00 +  391: 322  150
    4     9 Artur          Koszel                124.19 +  448: 293  174
    5     3 Wojciech       Zemło                 132.13 -  392: 495   82
    6     6 Stanisław      Rydzik                142.82 -  376: 438   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     733  /  6 122.17




	Waldemar Czerwoniec 125.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Janicki               100.00 +  410: 284  150
    2     2 Paweł          Frynia                123.43 +  349: 305  173
    3     5 Tomasz         Żbikowski             103.26 +  429: 320  153
    4     1 Krzysztof      Mówka                 140.47 -  256: 425   90
    5     7 Radosław       Sowiński              119.06 +  433: 363  169
    6     4 Marek          Syczuk                133.99 +  403: 364  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  /  6 153.17




	Grzegorz Koczkodon 124.65 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  529: 266  150
    2     1 Tomasz         Zwoliński             140.46 -  251: 376   90
    3    17 Marek          Syczuk                133.99 -  329: 437   84
    4    20 Katarzyna      Sołdan                113.76 +  347: 320  164
    5    18 Beata          Piotrowska            114.22 -  350: 370   64
    6    16 Andrzej        Rechowicz             128.80 -  302: 455   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     631  /  6 105.17




	Artur Koszel 124.19 Legionowo       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Karol          Koronkiewicz          100.00 +  415: 259  150
    2    13 Paweł          Opyc                  119.36 +  382: 301  169
    3     1 Marcin         Kozyra                130.62 -  285: 461   81
    4     9 Jarosław       Michalak              125.69 -  293: 448   76
    5    16 Jakub          Mioduszewski          100.00 +  360: 291  150
    6    11 Stanisław      Gasik                 119.53 +  439: 320  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     796  /  6 132.67




	Andrzej Kwiatkowski 123.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Wojciech       Kruczyński            100.00 +  387: 293  150
    2     5 Piotr          Pietuchowski          132.68 -  359: 404   83
    3     8 Michał         Szorc                 110.87 -  379: 408   61
    4    19 Adam           Słapiński             100.00 -  384: 407   50
    5    19 Tomasz         Zwoliński             140.46 +  394: 316  190
    6    14 Bartosz        Morawski              135.54 -  383: 388   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     620  /  6 103.33




	Maciej Michalak 123.73 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jakub          Mioduszewski          100.00 +  366: 293  150
    2     9 Mikołaj        Przybyłowicz          102.26 +  368: 343  152
    3     6 Stanisław      Gasik                 119.53 -  321: 330   70
    4    12 Michał         Makowski              128.32 -  339: 412   78
    5    14 Rafał          Wesołowski            116.73 +  391: 326  167
    6     9 Adam           Słapiński             100.00 +  377: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     767  /  6 127.83




	Paweł Frynia 123.43 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Michał         Pleban                100.00 +  515: 267  150
    2     2 Waldemar       Czerwoniec            125.48 -  305: 349   75
    3    11 Bogdan         Pokojski              104.11 +  366: 347  154
    4     7 Tomasz         Zwoliński             140.46 +  423: 355  190
    5     4 Wojciech       Morawski              118.88 +  409: 323  169
    6     2 Wojciech       Zemło                 132.13 -  289: 378   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     820  /  6 136.67




	Stanisław Gasik 119.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Urszula        Solarska              100.00 +  409: 305  150
    2     3 Michał         Szorc                 110.87 +  405: 374  161
    3     6 Maciej         Michalak              123.73 +  330: 321  174
    4     3 Dawid          Pikul                 142.40 -  306: 474   92
    5     6 Marcin         Mroziuk               135.86 -  328: 379   86
    6    11 Artur          Koszel                124.19 -  320: 439   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     737  /  6 122.83




	Paweł Opyc 119.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  333: 317  150
    2    13 Artur          Koszel                124.19 -  301: 382   74
    3    20 Marek          Rogalski              113.16 -  280: 394   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     287  /  3  95.67




	Radosław Sowiński 119.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             146.38 -  328: 421   96
    2    27 Karol          Koronkiewicz          100.00 +  350: 319  150
    3    15 Andrzej        Przybyłowicz          106.99 +  490: 250  157
    4    10 Joanna         Ostrowska             108.32 +  402: 357  158
    5     7 Waldemar       Czerwoniec            125.48 -  363: 433   75
    6     7 Mateusz        Żbikowski             146.38 -  281: 414   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     732  /  6 122.00




	Wojciech Morawski 118.88 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.43 +  363: 359  194
    2    10 Sławomir       Kordjalik             140.05 +  443: 389  190
    3     7 Anna           Stefańska             100.00 +  345: 213  150
    4     2 Piotr          Pietuchowski          132.68 -  305: 448   83
    5     4 Paweł          Frynia                123.43 -  323: 409   73
    6    10 Jakub          Mioduszewski          100.00 +  389: 362  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     840  /  6 140.00




	Jolanta Kosmowska 117.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                142.82 -  245: 448   93
    3    22 Michał         Makowski              128.32 -  300: 394   78
    4    23 Tomasz         Ruta                  116.83 -  256: 348   67
    5    25 Anna           Arana                 100.42 -  376: 385   50
    6    25 Michał         Pleban                100.00 +  366: 346  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     438  /  5  87.60




	Tomasz Ruta 116.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 142.40 -  279: 341   92
    2    22 Andrzej        Przybyłowicz          106.99 -  372: 425   57
    3    25 Michał         Pleban                100.00 +  401: 253  150
    4    23 Jolanta        Kosmowska             117.54 +  348: 256  168
    5    13 Mikołaj        Przybyłowicz          102.26 -  320: 327   52
    6    20 Anna           Arana                 100.42 +  365: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     669  /  6 111.50




	Rafał Wesołowski 116.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 141.24 -  367: 448   91
    2    18 Urszula        Solarska              100.00 +  437: 318  150
    3    13 Dariusz        Maciejuk              112.12 +  417: 316  162
    4     6 Marek          Syczuk                133.99 -  309: 342   84
    5    14 Maciej         Michalak              123.73 -  326: 391   74
    6    15 Andrzej        Słapiński             112.71 -  287: 431   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     624  /  6 104.00




	Beata Piotrowska 114.22 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Mówka                 140.47 -  276: 476   90
    2    23 Krzysztof      Sporczyk              110.95 -  358: 376   61
    3    27 Adam           Janicki               100.00 +  374: 295  150
    4    15 Bartosz        Morawski              135.54 -  317: 365   86
    5    18 Grzegorz       Koczkodon             124.65 +  370: 350  175
    6    21 Urszula        Solarska              100.00 +  386: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     712  /  6 118.67




	Katarzyna Sołdan 113.76 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             140.46 -  316: 412   90
    2    17 Bartosz        Morawski              135.54 -  266: 427   86
    3    23 Andrzej        Rechowicz             128.80 +  412: 301  179
    4    20 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  320: 347   75
    5    21 Bogdan         Pokojski              104.11 +  437: 333  154
    6    18 Tomasz         Zwoliński             140.46 -  351: 383   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     674  /  6 112.33




	Marek Rogalski 113.16 Chełm                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Kordjalik             140.05 -  385: 425   90
    2    16 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  379: 333  150
    3    20 Paweł          Opyc                  119.36 +  394: 280  169
    4    11 Wojciech       Zemło                 132.13 -  327: 426   82
    5    17 Wojciech       Kruczyński            100.00 =  341: 341  100
    6    12 Wojciech       Kruczyński            100.00 +  402: 346  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     741  /  6 123.50




	Andrzej Słapiński 112.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marcin         Mroziuk               135.86 -  348: 413   86
    2    24 Joanna         Ostrowska             108.32 -  358: 394   58
    3    24 Karol          Koronkiewicz          100.00 +  383: 275  150
    4    21 Urszula        Solarska              100.00 +  362: 283  150
    5     9 Kazimierz.J    Merklejn              144.43 -  368: 418   94
    6    15 Rafał          Wesołowski            116.73 +  431: 287  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     705  /  6 117.50




	Dariusz Maciejuk 112.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bartosz        Morawski              135.54 +  377: 374  186
    2     7 Kamil          Górka                 141.24 -  332: 333   91
    3    13 Rafał          Wesołowski            116.73 -  316: 417   67
    4    16 Sławomir       Kordjalik             140.05 -  371: 377   90
    5    24 Katarzyna      Kochańska             100.00 -  282: 372   50
    6    23 Bogdan         Pokojski              104.11 -  309: 400   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     538  /  6  89.67




	Krzysztof Sporczyk 110.95 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Syczuk                133.99 -  355: 361   84
    2    23 Beata          Piotrowska            114.22 +  376: 358  164
    3     9 Joanna         Juszczak              126.74 +  407: 348  177
    4    14 Paweł          Jackowski             133.86 -  301: 423   84
    5    11 Stanisław      Rydzik                142.82 -  342: 433   93
    6    17 Piotr          Jakubiak              101.09 +  462: 387  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     753  /  6 125.50




	Michał Szorc 110.87 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Jackowski             133.86 +  502: 427  184
    2     3 Stanisław      Gasik                 119.53 -  374: 405   70
    3     8 Andrzej        Kwiatkowski           123.78 +  408: 379  174
    4     4 Jakub          Mioduszewski          100.00 -  354: 359   50
    5     2 Dawid          Pikul                 142.40 -  376: 530   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     570  /  5 114.00




	Joanna Ostrowska 108.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Pietuchowski          132.68 -  272: 476   83
    2    24 Andrzej        Słapiński             112.71 +  394: 358  163
    3    18 Mikołaj        Przybyłowicz          102.26 +  404: 358  152
    4    10 Radosław       Sowiński              119.06 -  357: 402   69
    5    10 Paweł          Jackowski             133.86 -  309: 463   84
    6    19 Tomasz         Żbikowski             103.26 -  285: 385   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     604  /  6 100.67




	Andrzej Przybyłowicz 106.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Zemło                 132.13 -  359: 382   82
    2    22 Tomasz         Ruta                  116.83 +  425: 372  167
    3    15 Radosław       Sowiński              119.06 -  250: 490   69
    4    24 Andrzej        Rechowicz             128.80 -  380: 391   79
    5    22 Urszula        Solarska              100.00 -  384: 396   50
    6    22 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  455: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     597  /  6  99.50




	Bogdan Pokojski 104.11 Brwinów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marcin         Kozyra                130.62 -  345: 444   81
    2    25 Michał         Pleban                100.00 +  377: 290  150
    3    11 Paweł          Frynia                123.43 -  347: 366   73
    4    22 Wojciech       Kruczyński            100.00 -  396: 428   50
    5    21 Katarzyna      Sołdan                113.76 -  333: 437   64
    6    23 Dariusz        Maciejuk              112.12 +  400: 309  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     580  /  6  96.67




	Tomasz Żbikowski 103.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Rechowicz             128.80 +  424: 361  179
    2    11 Marek          Syczuk                133.99 +  403: 311  184
    3     5 Waldemar       Czerwoniec            125.48 -  320: 429   75
    4    13 Anna           Stefańska             100.00 -  353: 414   50
    5    15 Kamil          Górka                 141.24 -  236: 427   91
    6    19 Joanna         Ostrowska             108.32 +  385: 285  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     737  /  6 122.83




	Mikołaj Przybyłowicz 102.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Makowski              128.32 +  431: 340  178
    2     9 Maciej         Michalak              123.73 -  343: 368   74
    3    18 Joanna         Ostrowska             108.32 -  358: 404   58
    4    18 Piotr          Jakubiak              101.09 +  402: 308  151
    5    13 Tomasz         Ruta                  116.83 +  327: 320  167
    6     8 Kamil          Górka                 141.24 +  562: 357  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     819  /  6 136.50




	Piotr Jakubiak 101.09 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Joanna         Juszczak              126.74 +  375: 362  177
    2     8 Marcin         Kozyra                130.62 -  290: 490   81
    3    19 Mateusz        Żbikowski             146.38 -  331: 413   96
    4    18 Mikołaj        Przybyłowicz          102.26 -  308: 402   52
    5    20 Bartosz        Morawski              135.54 +  471: 321  186
    6    17 Krzysztof      Sporczyk              110.95 -  387: 462   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     653  /  6 108.83




	Anna Arana 100.42 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jarosław       Michalak              125.69 +  409: 321  176
    2     4 Krzysztof      Mówka                 140.47 -  321: 430   90
    3    10 Kazimierz.J    Merklejn              144.43 -  273: 398   94
    4    17 Stanisław      Rydzik                142.82 -  330: 451   93
    5    25 Jolanta        Kosmowska             117.54 +  385: 376  168
    6    20 Tomasz         Ruta                  116.83 -  319: 365   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  6 114.67




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Waldemar       Czerwoniec            125.48 -  284: 410   75
    2    21 Kazimierz.J    Merklejn              144.43 -  238: 467   94
    3    27 Beata          Piotrowska            114.22 -  295: 374   64
    4    26 Katarzyna      Kochańska             100.00 -  220: 312   50
    5    26 Michał         Pleban                100.00 +  362: 253  150
    6    24 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 -  292: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     483  /  6  80.50




	Katarzyna Kochańska 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Koczkodon             124.65 -  266: 529   75
    2    26 Michał         Makowski              128.32 -  248: 415   78
    3    28 Urszula        Solarska              100.00 -  292: 326   50
    4    26 Adam           Janicki               100.00 +  312: 220  150
    5    24 Dariusz        Maciejuk              112.12 +  372: 282  162
    6    22 Andrzej        Przybyłowicz          106.99 -  276: 455   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     572  /  6  95.33




	Karol Koronkiewicz 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Artur          Koszel                124.19 -  259: 415   74
    2    27 Radosław       Sowiński              119.06 -  319: 350   69
    3    24 Andrzej        Słapiński             112.71 -  275: 383   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     206  /  3  68.67




	Wojciech Kruczyński 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Kwiatkowski           123.78 -  293: 387   74
    2    19 Joanna         Juszczak              126.74 -  251: 509   77
    3    26 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  399: 229  150
    4    22 Bogdan         Pokojski              104.11 +  428: 396  154
    5    17 Marek          Rogalski              113.16 =  341: 341  113
    6    12 Marek          Rogalski              113.16 -  346: 402   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     631  /  6 105.17




	Jakub Mioduszewski 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Michalak              123.73 -  293: 366   74
    2    20 Andrzej        Rechowicz             128.80 +  408: 349  179
    3    14 Bartosz        Morawski              135.54 +  433: 406  186
    4     4 Michał         Szorc                 110.87 +  359: 354  161
    5    16 Artur          Koszel                124.19 -  291: 360   74
    6    10 Wojciech       Morawski              118.88 -  362: 389   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     743  /  6 123.83




	Michał Pleban 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Paweł          Frynia                123.43 -  267: 515   73
    2    25 Bogdan         Pokojski              104.11 -  290: 377   54
    3    25 Tomasz         Ruta                  116.83 -  253: 401   67
    4    25 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 -  289: 311   50
    5    26 Adam           Janicki               100.00 -  253: 362   50
    6    25 Jolanta        Kosmowska             117.54 -  346: 366   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     362  /  6  60.33




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Stanisław      Gasik                 119.53 -  305: 409   70
    2    18 Rafał          Wesołowski            116.73 -  318: 437   67
    3    28 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  326: 292  150
    4    21 Andrzej        Słapiński             112.71 -  283: 362   63
    5    22 Andrzej        Przybyłowicz          106.99 +  396: 384  157
    6    21 Beata          Piotrowska            114.22 -  351: 386   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     571  /  6  95.17




	Zygmunt Sołtysiak 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Paweł          Opyc                  119.36 -  317: 333   69
    2    16 Marek          Rogalski              113.16 -  333: 379   63
    3    26 Wojciech       Kruczyński            100.00 -  229: 399   50
    4    25 Michał         Pleban                100.00 +  311: 289  150
    5    23 Andrzej        Rechowicz             128.80 -  357: 391   79
    6    24 Adam           Janicki               100.00 +  340: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     561  /  6  93.50




	Anna Stefańska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    14 Marcin         Mroziuk               135.86 +  334: 302  186
    3     7 Wojciech       Morawski              118.88 -  213: 345   69
    4    13 Tomasz         Żbikowski             103.26 +  414: 353  153
    5     8 Michał         Makowski              128.32 -  335: 404   78
    6    13 Sławomir       Kordjalik             140.05 -  312: 458   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     576  /  5 115.20




	Adam Słapiński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    16 Jarosław       Michalak              125.69 -  322: 391   76
    4    19 Andrzej        Kwiatkowski           123.78 +  407: 384  174
    5    12 Sławomir       Kordjalik             140.05 +  413: 389  190
    6     9 Maciej         Michalak              123.73 -  295: 377   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     514  /  4 128.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju X  Mistrzostwa Piastowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Radosław       Sowiński              421: 328
   2 Wojciech       Morawski             - Kazimierz.J    Merklejn              363: 359
   3 Stanisław      Rydzik               - Jolanta        Kosmowska             448: 245
   4 Tomasz         Ruta                 - Dawid          Pikul                 279: 341
   5 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            448: 367
   6 Beata          Piotrowska           - Krzysztof      Mówka                 276: 476
   7 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Sołdan                412: 316
   8 Marek          Rogalski             - Sławomir       Kordjalik             385: 425
   9 Marcin         Mroziuk              - Andrzej        Słapiński             413: 348
  10 Dariusz        Maciejuk             - Bartosz        Morawski              377: 374
  11 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Sporczyk              361: 355
  12 Michał         Szorc                - Paweł          Jackowski             502: 427
  13 Piotr          Pietuchowski         - Joanna         Ostrowska             476: 272
  14 Andrzej        Przybyłowicz         - Wojciech       Zemło                 359: 382
  15 Marcin         Kozyra               - Bogdan         Pokojski              444: 345
  16 Tomasz         Żbikowski            - Andrzej        Rechowicz             424: 361
  17 Michał         Makowski             - Mikołaj        Przybyłowicz          340: 431
  18 Piotr          Jakubiak             - Joanna         Juszczak              375: 362
  19 Jarosław       Michalak             - Anna           Arana                 321: 409
  20 Adam           Janicki              - Waldemar       Czerwoniec            284: 410
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Katarzyna      Kochańska             529: 266
  22 Karol          Koronkiewicz         - Artur          Koszel                259: 415
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Wojciech       Kruczyński            387: 293
  24 Jakub          Mioduszewski         - Maciej         Michalak              293: 366
  25 Paweł          Frynia               - Michał         Pleban                515: 267
  26 Urszula        Solarska             - Stanisław      Gasik                 305: 409
  27 Paweł          Opyc                 - Zygmunt        Sołtysiak             333: 317


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             251: 376
   2 Waldemar       Czerwoniec           - Paweł          Frynia                349: 305
   3 Stanisław      Gasik                - Michał         Szorc                 405: 374
   4 Anna           Arana                - Krzysztof      Mówka                 321: 430
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Pietuchowski          359: 404
   6 Wojciech       Zemło                - Stanisław      Rydzik                390: 308
   7 Dariusz        Maciejuk             - Kamil          Górka                 332: 333
   8 Marcin         Kozyra               - Piotr          Jakubiak              490: 290
   9 Mikołaj        Przybyłowicz         - Maciej         Michalak              343: 368
  10 Sławomir       Kordjalik            - Wojciech       Morawski              389: 443
  11 Tomasz         Żbikowski            - Marek          Syczuk                403: 311
  12 Dawid          Pikul                - Mateusz        Żbikowski             552: 348
  13 Artur          Koszel               - Paweł          Opyc                  382: 301
  14 Anna           Stefańska            - Marcin         Mroziuk               334: 302
  15 Paweł          Jackowski            - Jarosław       Michalak              400: 459
  16 Zygmunt        Sołtysiak            - Marek          Rogalski              333: 379
  17 Bartosz        Morawski             - Katarzyna      Sołdan                427: 266
  18 Rafał          Wesołowski           - Urszula        Solarska              437: 318
  19 Joanna         Juszczak             - Wojciech       Kruczyński            509: 251
  20 Andrzej        Rechowicz            - Jakub          Mioduszewski          349: 408
  21 Kazimierz.J    Merklejn             - Adam           Janicki               467: 238
  22 Tomasz         Ruta                 - Andrzej        Przybyłowicz          372: 425
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Beata          Piotrowska            376: 358
  24 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Słapiński             394: 358
  25 Bogdan         Pokojski             - Michał         Pleban                377: 290
  26 Katarzyna      Kochańska            - Michał         Makowski              248: 415
  27 Radosław       Sowiński             - Karol          Koronkiewicz          350: 319


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Artur          Koszel               - Marcin         Kozyra                285: 461
   2 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             555: 312
   3 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 306: 417
   4 Piotr          Pietuchowski         - Wojciech       Zemło                 456: 286
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Żbikowski             429: 320
   6 Maciej         Michalak             - Stanisław      Gasik                 321: 330
   7 Wojciech       Morawski             - Anna           Stefańska             345: 213
   8 Michał         Szorc                - Andrzej        Kwiatkowski           408: 379
   9 Joanna         Juszczak             - Krzysztof      Sporczyk              348: 407
  10 Kazimierz.J    Merklejn             - Anna           Arana                 398: 273
  11 Paweł          Frynia               - Bogdan         Pokojski              366: 347
  12 Marcin         Mroziuk              - Sławomir       Kordjalik             402: 386
  13 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Maciejuk              417: 316
  14 Bartosz        Morawski             - Jakub          Mioduszewski          406: 433
  15 Andrzej        Przybyłowicz         - Radosław       Sowiński              250: 490
  16 Adam           Słapiński            - Jarosław       Michalak              322: 391
  17 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Koczkodon             437: 329
  18 Mikołaj        Przybyłowicz         - Joanna         Ostrowska             358: 404
  19 Piotr          Jakubiak             - Mateusz        Żbikowski             331: 413
  20 Paweł          Opyc                 - Marek          Rogalski              280: 394
  21 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             378: 395
  22 Michał         Makowski             - Jolanta        Kosmowska             394: 300
  23 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             412: 301
  24 Andrzej        Słapiński            - Karol          Koronkiewicz          383: 275
  25 Michał         Pleban               - Tomasz         Ruta                  253: 401
  26 Wojciech       Kruczyński           - Zygmunt        Sołtysiak             399: 229
  27 Beata          Piotrowska           - Adam           Janicki               374: 295
  28 Katarzyna      Kochańska            - Urszula        Solarska              292: 326


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Waldemar       Czerwoniec            425: 256
   2 Piotr          Pietuchowski         - Wojciech       Morawski              448: 305
   3 Stanisław      Gasik                - Dawid          Pikul                 306: 474
   4 Jakub          Mioduszewski         - Michał         Szorc                 359: 354
   5 Marcin         Mroziuk              - Kazimierz.J    Merklejn              458: 423
   6 Marek          Syczuk               - Rafał          Wesołowski            342: 309
   7 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Frynia                355: 423
   8 Mateusz        Żbikowski            - Kamil          Górka                 425: 312
   9 Jarosław       Michalak             - Artur          Koszel                448: 293
  10 Radosław       Sowiński             - Joanna         Ostrowska             402: 357
  11 Wojciech       Zemło                - Marek          Rogalski              426: 327
  12 Maciej         Michalak             - Michał         Makowski              339: 412
  13 Anna           Stefańska            - Tomasz         Żbikowski             414: 353
  14 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Sporczyk              423: 301
  15 Beata          Piotrowska           - Bartosz        Morawski              317: 365
  16 Sławomir       Kordjalik            - Dariusz        Maciejuk              377: 371
  17 Anna           Arana                - Stanisław      Rydzik                330: 451
  18 Piotr          Jakubiak             - Mikołaj        Przybyłowicz          308: 402
  19 Adam           Słapiński            - Andrzej        Kwiatkowski           407: 384
  20 Katarzyna      Sołdan               - Grzegorz       Koczkodon             320: 347
  21 Andrzej        Słapiński            - Urszula        Solarska              362: 283
  22 Bogdan         Pokojski             - Wojciech       Kruczyński            396: 428
  23 Jolanta        Kosmowska            - Tomasz         Ruta                  256: 348
  24 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Przybyłowicz          391: 380
  25 Michał         Pleban               - Zygmunt        Sołtysiak             289: 311
  26 Adam           Janicki              - Katarzyna      Kochańska             220: 312


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Pietuchowski          388: 357
   2 Dawid          Pikul                - Michał         Szorc                 530: 376
   3 Jarosław       Michalak             - Wojciech       Zemło                 392: 495
   4 Wojciech       Morawski             - Paweł          Frynia                323: 409
   5 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Syczuk                296: 403
   6 Stanisław      Gasik                - Marcin         Mroziuk               328: 379
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Radosław       Sowiński              433: 363
   8 Michał         Makowski             - Anna           Stefańska             404: 335
   9 Andrzej        Słapiński            - Kazimierz.J    Merklejn              368: 418
  10 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Jackowski             309: 463
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                342: 433
  12 Adam           Słapiński            - Sławomir       Kordjalik             413: 389
  13 Mikołaj        Przybyłowicz         - Tomasz         Ruta                  327: 320
  14 Maciej         Michalak             - Rafał          Wesołowski            391: 326
  15 Kamil          Górka                - Tomasz         Żbikowski             427: 236
  16 Artur          Koszel               - Jakub          Mioduszewski          360: 291
  17 Marek          Rogalski             - Wojciech       Kruczyński            341: 341
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Beata          Piotrowska            350: 370
  19 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           316: 394
  20 Bartosz        Morawski             - Piotr          Jakubiak              321: 471
  21 Bogdan         Pokojski             - Katarzyna      Sołdan                333: 437
  22 Urszula        Solarska             - Andrzej        Przybyłowicz          396: 384
  23 Zygmunt        Sołtysiak            - Andrzej        Rechowicz             357: 391
  24 Katarzyna      Kochańska            - Dariusz        Maciejuk              372: 282
  25 Anna           Arana                - Jolanta        Kosmowska             385: 376
  26 Michał         Pleban               - Adam           Janicki               253: 362


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 371: 374
   2 Wojciech       Zemło                - Paweł          Frynia                378: 289
   3 Marcin         Mroziuk              - Michał         Makowski              506: 337
   4 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Syczuk                403: 364
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Paweł          Jackowski             374: 322
   6 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Michalak              438: 376
   7 Radosław       Sowiński             - Mateusz        Żbikowski             281: 414
   8 Mikołaj        Przybyłowicz         - Kamil          Górka                 562: 357
   9 Adam           Słapiński            - Maciej         Michalak              295: 377
  10 Jakub          Mioduszewski         - Wojciech       Morawski              362: 389
  11 Artur          Koszel               - Stanisław      Gasik                 439: 320
  12 Wojciech       Kruczyński           - Marek          Rogalski              346: 402
  13 Sławomir       Kordjalik            - Anna           Stefańska             458: 312
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Bartosz        Morawski              383: 388
  15 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Słapiński             287: 431
  16 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Koczkodon             455: 302
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Jakubiak              462: 387
  18 Katarzyna      Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             351: 383
  19 Tomasz         Żbikowski            - Joanna         Ostrowska             385: 285
  20 Tomasz         Ruta                 - Anna           Arana                 365: 319
  21 Urszula        Solarska             - Beata          Piotrowska            351: 386
  22 Andrzej        Przybyłowicz         - Katarzyna      Kochańska             455: 276
  23 Dariusz        Maciejuk             - Bogdan         Pokojski              309: 400
  24 Adam           Janicki              - Zygmunt        Sołtysiak             292: 340
  25 Jolanta        Kosmowska            - Michał         Pleban                366: 346
Lista rankingowa na dzień 13-05-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.95  29390  200
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             144.10  28244  196
   3 Szymon Fidziński               Warszawa             143.88  16546  115
   4 Dawid Pikul                    Poznań               143.76  27170  189
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.09  28189  197
   6 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.39  28335  199
   7 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.07  26852  189
   8 Kamil Górka                    Łęczna               140.29  26656  190
   9 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.93  27287  195
  10 Sławomir Kordjalik             Warszawa             139.24  27709  199
  11 Sławomir Kucia                 Kraków               139.00   9174   66
  12 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.95   5836   42
  13 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.02  13250   96
  14 Dariusz Banaszek               Warszawa             137.90  11032   80
  15 Marcin Bożek                   Będzin               137.78   7578   55
  16 Justyna Fugiel                 Sandomierz           136.35  27270  200
  17 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             136.31   9542   70
  18 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.25  26645  197
  19 Bartosz Morawski               Gliwice              135.16  13922  103
  20 Grzegorz Święcki               Białystok            135.11  13106   97
  21 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.72  25866  192
  22 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.50  16006  119
  23 Radosław Konca                 Warszawa             134.24  25908  193
  24 Andrzej Oleksiak               Hel                  134.15  25891  193
  25 Marek Syczuk                   Warszawa             134.11  26688  199
  26 Paweł Jackowski                Warszawa             133.56  26311  197
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.23  26646  200
  28 Lucyna Korga                   Zabrze               133.14   9586   72
  29 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.12  20633  155
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.18   9385   71
  31 Filip Sosin                    Warszawa             131.21  25192  192
  32 Mariusz Margalski              Warszawa             130.90  20552  157
  33 Maciej Perzyński               Piła                 130.49  21140  162
  34 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.07  20812  160
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.65  24634  190
  36 Michał Trumpus                 Wrocław              129.60  23458  181
  37 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.53  15414  119
  38 Łukasz Bryła                   Mielec               129.45  17088  132
  39 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      129.24  12149   94
  40 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  41 Andrzej Szepczyński            Kraków               128.66  17240  134
  42 Michał Makowski                Warszawa             128.40  16820  131
  43 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.16  24864  194
  44 Artur Irzyk                    Strzyżów             128.12  24342  190
  45 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  127.28  25075  197
  46 Małgorzata Kania               Milanówek            127.28   9037   71
  47 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.07  18934  149
  48 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.84  12938  102
  49 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.78  10269   81
  50 Jarosław Michalak              Łódź                 126.44  10115   80
  51 Joanna Juszczak                Warszawa             126.39  25279  200
  52 Marek Roszak                   Poznań               126.30  24881  197
  53 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.12  18162  144
  54 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.09  23074  183
  55 Andrzej Kowalski               Gdańsk               125.38  24072  192
  56 Maciej Michalak                Łódź                 125.09  12259   98
  57 Irena Sołdan                   Rumia                124.74  24948  200
  58 Filip Warzecha                 Gdynia               124.60  13457  108
  59 Miłosz Wrzałek                 Reda                 124.52  24281  195
  60 Joanna Stępień                 Katowice             124.49  24276  195
  61 Artur Koszel                   Legionowo            124.45  24392  196
  62 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.44  24514  197
  63 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.89  23663  191
  64 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.78  23890  193
  65 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  123.64  24358  197
  66 Kuba Koisar                    Warszawa             123.48  22227  180
  67 Przemysław Herdzina            Kraków               123.42  20365  165
  68 Kamil Klinkosz                 Rumia                123.41   8515   69
  69 Renata Kowalska                Bielsko Biała        123.33  23680  192
  70 Wojciech Morawski              Gliwice              123.06   6522   53
  71 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.99  16235  132
  72 Michał Waszkiewicz             Warszawa             122.84  23831  194
  73 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.59   8091   66
  74 Michał Musielak                Bydgoszcz            122.48   8696   71
  75 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   6727   55
  76 Iwona Kucia                    Kraków               121.80   8526   70
  77 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.52  10208   84
  78 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.51  22966  189
  79 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.51  12029   99
  80 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.48  19558  161
  81 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.14  11629   96
  82 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.12  22771  188
  83 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.90   5078   42
  84 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             120.63  23403  194
  85 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  86 Radosław Sowiński              Warszawa             120.08  21495  179
  87 Kazimierz Merklejn             Szczecin             119.95   9356   78
  88 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  89 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.81   9345   78
  90 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  91 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.56  23911  200
  92 Paweł Opyc                     Warszawa             119.00  23801  200
  93 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
  94 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.83   8556   72
  95 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.82  23289  196
  96 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.69   5697   48
  97 Stanisław Gasik                Warszawa             118.66  11035   93
  98 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
  99 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
 100 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 101 Sławomir Nosek                 Mielec               118.03   7318   62
 102 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.98  20293  172
 103 Arkadiusz Biegun               Kraków               117.80  20498  174
 104 Janusz Krupiński               Sosnowiec            117.66   5530   47
 105 Bogusław Puchalski             Włocławek            117.64  22822  194
 106 Michał Sosin                   Warszawa             117.62   9880   84
 107 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.51  23503  200
 108 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.36  14670  125
 109 Tomasz Suchanek                Wrocław              117.32  14782  126
 110 Piotr Rosół                    Warszawa             117.17  22848  195
 111 Magdalena Merklejn             Szczecin             117.13  14641  125
 112 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             117.11   5270   45
 113 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.99  22112  189
 114 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 115 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.92  11575   99
 116 Katarzyna Stępień              Katowice             116.82   3972   34
 117 Rafał Matczak                  Pruszków             116.76  13661  117
 118 Leszek Stecuła                 Bytom                116.65  12248  105
 119 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.51  11768  101
 120 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.51   5476   47
 121 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.41   7450   64
 122 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.12  11148   96
 123 Anna Niedzielko                Szczecin             116.08  12537  108
 124 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 125 Jacek Pietruszka               Kraków               116.04   5686   49
 126 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.03  16012  138
 127 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.95  13914  120
 128 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              115.88  14601  126
 129 Maciej Rzychoń                 Katowice             115.78   4168   36
 130 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.68  21054  182
 131 Radosław Jachna                Łódź                 115.62   5550   48
 132 Rafał Dąbrowski                Ostróda              115.58   9709   84
 133 Bogusław Książek               Szczecin             115.48   7275   63
 134 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.47  15588  135
 135 Daniel Czernatowicz            Kraków               115.44  11659  101
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.40  21003  182
 137 Lucyna Śniadach                Rumia                115.40  16617  144
 138 Rafał Wesołowski               Warszawa             115.12  21988  191
 139 Halina Roszak                  Poznań               114.99  21733  189
 140 Robert Zabłocki                Łódź                 114.86  11027   96
 141 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 142 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.65  12841  112
 143 Stanisław Ochot                Katowice             114.63   6190   54
 144 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.57  21882  191
 145 Krzysztof Obremski             Legnica              114.43  13961  122
 146 Beata Piotrowska               Łódź                 114.36  22185  194
 147 Marek Rogalski                 Chełm                114.06  21102  185
 148 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.03   4105   36
 149 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 150 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.91  14011  123
 151 Wojciech Sołdan                Rumia                113.88  22434  197
 152 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 153 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.81  16844  148
 154 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.75  14560  128
 155 Katarzyna Sołdan               Rumia                113.72  22402  197
 156 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.70  15009  132
 157 Andrzej Słapiński              Warszawa             113.56   3861   34
 158 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.42   4083   36
 159 Jarosław Sobczak               Warszawa             113.36  22672  200
 160 Marek Róziecki                 Rybnik               113.35   7708   68
 161 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.34  13601  120
 162 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  113.07   9724   86
 163 Grzegorz Gardynik              Warszawa             113.06   5992   53
 164 Katarzyna Klimała              Kraków               113.02  20231  179
 165 Adam Klimont                   Wałcz                112.93   6776   60
 166 Andrzej Gostomski              Łódź                 112.92  17276  153
 167 Jakub Szymczak                 Łódź                 112.89   8580   76
 168 Mariusz Makuch                 Zator                112.81   8686   77
 169 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            112.04   5378   48
 170 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            112.02  22068  197
 171 Agnieszka Krupka               Krosno               111.86  22261  199
 172 Bartosz Orłowski               Bytom                111.53   9815   88
 173 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.38  12140  109
 174 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.33  14584  131
 175 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 176 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             111.29  12687  114
 177 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            111.28  21255  191
 178 Dariusz Maciejuk               Warszawa             111.27  17581  158
 179 Paweł Ochot                    Katowice             111.24   4561   41
 180 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.24  14572  131
 181 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               111.11   4000   36
 182 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 183 Paweł Janaś                    Głogów               111.03   3997   36
 184 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            110.91  16636  150
 185 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.85  18291  165
 186 Marcin Kamiński                Warszawa             110.77   9305   84
 187 Marcin Skowron                 Zabrze               110.68  17820  161
 188 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.61   9291   84
 189 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 190 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.37  21191  192
 191 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.30  14559  132
 192 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.24  13119  119
 193 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 194 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.12  15967  145
 195 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.09  19596  178
 196 Grażyna Furman                 Sosnowiec            109.96   5498   50
 197 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.83   6590   60
 198 Łukasz Święcki                 Białystok            109.83   9116   83
 199 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             109.74  14376  131
 200 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               109.66  15462  141
 201 Jolanta Chłopińska             Wałcz                109.54   9530   87
 202 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.24  15730  144
 203 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.09   6218   57
 204 Iza Kraj                       Warszawa             108.74  10222   94
 205 Dominik Piasecki               Słupsk               108.29   3790   35
 206 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.19   5085   47
 207 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.09  21618  200
 208 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 209 Daniel Janus                   Wąchock              107.79  10671   99
 210 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 211 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.48  13220  123
 212 Jerzy Luter                    Bytom                107.40  20729  193
 213 Jakub Nalepa                   Gliwice              107.38   9342   87
 214 Paweł Morga                    Warszawa             107.30   3541   33
 215 Robert Głowacki                Łódź                 107.23   5147   48
 216 Sylwester Gryz                 Zabrze               106.77  21248  199
 217 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             106.73  18037  169
 218 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.56  20567  193
 219 Jan Kozłowski                  Kraków               106.43  20009  188
 220 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.42   5108   48
 221 Bogdan Kozłowski               Białystok            106.21   9559   90
 222 Łukasz Miłosz                  Warszawa             106.06  11348  107
 223 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.00   7526   71
 224 Joanna Duda                    Zabrze               105.87   5717   54
 225 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 226 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 227 Mirosław Konsik                Gdańsk               105.56   5067   48
 228 Anita Bruska                   Gdynia               105.53   6332   60
 229 Marianna Kozłowska             Białystok            105.49  10022   95
 230 Sławomir Buk                   Gliwice              105.25   8841   84
 231 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 232 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 233 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 234 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 235 Sławomir Zabawa                Jasło                104.74  20110  192
 236 Dominik Wester                 Warszawa             104.64   8685   83
 237 Alina Białobrzewska            Gdynia               104.60  13702  131
 238 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 239 Elżbieta Święcka               Białystok            104.44   3760   36
 240 Rafał Skibicki                 Lębork               104.43   5639   54
 241 Weronika Rudnicka              Ustka                104.29  16791  161
 242 Teresa Zalewska                Racibórz             104.19  10002   96
 243 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.04   4994   48
 244 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.87  13192  127
 245 Michał Jaworek                 Zabrze               103.79   5916   57
 246 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             103.70  14726  142
 247 Michał Ozimiński               Łódź                 103.61  18546  179
 248 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 249 Wiesław Olewiński              Warszawa             103.53  12320  119
 250 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 251 Maciej Stolarczyk              Zator                103.30   4132   40
 252 Iwona Rutkowska                Warszawa             103.09  10721  104
 253 Maria Jarosz                   Lublin               102.82   6683   65
 254 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 255 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 256 Roman Figiel                   Zawichost            102.68   7496   73
 257 Janusz Sojka                   Łódź                 102.68   8625   84
 258 Sylwester Wójcik               Lublin               102.50  12608  123
 259 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 260 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 261 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 262 Władysław Zieliński            Lębork               102.28   4398   43
 263 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             102.22   4191   41
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.19  19621  192
 265 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.00   4284   42
 266 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.94   5301   52
 267 Paweł Michalski                Ksawerów             101.91   4484   44
 268 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.90  12738  125
 269 Dorota Ziembowicz              Gliwice              101.81   4887   48
 270 Marta Kleinrok                 Lublin               101.74   8546   84
 271 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 272 Anna Arana                     Warszawa             101.03  14144  140
 273 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.92  16046  159
 274 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.88   7263   72
 275 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 276 Marek Reda                     Wołomin              100.72  12187  121
 277 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.75   5985   60
 278 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              99.70  18943  190
 279 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.53  10749  108
 280 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.50  10050  101
 281 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   99.41   8549   86
 282 Magdalena Ochot                Katowice              99.35  10034  101
 283 Piotr Domański                 Łódź                  98.75   3555   36
 284 Renata Rosół                   Warszawa              98.67  19340  196
 285 Mikołaj Fidziński              Dębica                98.61   3550   36
 286 Monika Rubinstein              Warszawa              98.49  15758  160
 287 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              97.69   6057   62
 288 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.30   4476   46
 289 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 290 Joanna Brychcy                 Katowice              96.96  19296  199
 291 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  11225  116
 292 Anna Stefańska                 Łódź                  96.67  12471  129
 293 Katarzyna Majewska             Lublin                96.48   8683   90
 294 Marek Kocikowski               Ostróda               96.21   8659   90
 295 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 296 Patrycja Śliwińska             Szczecin              96.06  14025  146
 297 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 298 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 299 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.88   6136   64
 300 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 301 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 302 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.42   6775   71
 303 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       95.42   4103   43
 304 Adam Janicki                   Łódź                  95.08   6275   66
 305 Mariusz Katzig                 Gdańsk                94.83   3414   36
 306 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 307 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.34  10000  106
 308 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 309 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 310 Wojciech Wróbel                Zator                 94.25   5184   55
 311 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 312 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 313 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.86   3285   35
 314 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 315 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 316 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 317 Michał Kolaj                   Ostróda               92.66   3243   35
 318 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.37   7205   78
 319 Kacper Jachowicz               Żyrardów              92.05   5523   60
 320 Katarzyna Dębska               Ostróda               91.99   7083   77
 321 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.98   5427   59
 322 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 323 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.63   3172   35
 324 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 325 Piotr Łasowski                 Gdańsk                90.37   2711   30
 326 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.28  16250  180
 327 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 328 Jerzy Ciesielski               Łódź                  90.11   4866   54
 329 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  89.78   5836   65
 330 Anna Czarnecka                 Zgierz                89.56   4299   48
 331 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.28   7321   82
 332 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.15   5349   60
 333 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.13   7309   82
 334 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 335 Jerzy Augustyniak              Łódź                  88.89   4089   46
 336 Krystyna Puchalska             Łódź                  87.82   3864   44
 337 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.76   2984   34
 338 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.67  14641  167
 339 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 340 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 341 Urszula Solarska               Łódź                  87.11  16986  195
 342 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 343 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 344 Piotr Marusa                   Szczytno              84.81   4580   54
 345 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 346 Alicja Bielecka                Poznań                83.21   5159   62
 347 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 348 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 349 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 350 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 351 Adam Kędzior                   Lublin                80.74   3714   46
 352 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.72   5731   71
 353 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.80   5506   69
 354 Monika Pieczora                Łódź                  78.64   3696   47
 355 Adrian Szczepanik              Zator                 77.50   2790   36
 356 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.38   6655   86
 357 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.74   5678   77
 358 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  73.27   4616   63
 359 Monika Wrzałek                 Rumia                 72.23   3756   52
 360 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.98   3919   56
 361 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 362 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35




Poczekalnia na dzień 13-05-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   3 Agata Pastusiak                Sulęcin               69.76   2023   29
   4 Michał Jaszczak                Gliwice              111.75   3129   28
   5 Adam Słapiński                 Warszawa              93.29   2612   28
   6 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   7 Michał Szymkowski              Wrocław              117.67   3177   27
   8 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
   9 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.38   3208   26
  10 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             112.28   2807   25
  11 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  12 Artur Tomczyk                  Piła                 121.46   2915   24
  13 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  14 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  15 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  16 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  17 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  18 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  19 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  20 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  21 Piotr Mańkowski                Warszawa             111.75   2682   24
  22 Anna Królak                    Warszawa             111.58   2678   24
  23 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  24 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  25 Bartosz Pięta                  Swarzędz             106.96   2567   24
  26 Justyna Woszczyna              Kraków               106.75   2562   24
  27 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  28 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  29 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  30 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  31 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  32 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  33 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  34 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  35 Maciej Chmielowski             Kraków               100.17   2404   24
  36 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  37 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  38 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  39 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  40 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  41 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  42 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  43 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  44 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  45 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  46 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  47 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  48 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  49 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  50 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  51 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  52 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  53 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  54 Jacek Dec                      Pszczew               96.00   2208   23
  55 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            94.65   2177   23
  56 Marek Sitkowski                Warszawa              93.91   2160   23
  57 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  58 Urszula Behnke                 Iława                 92.35   2124   23
  59 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  60 Jarosław Karp                  Jędrzejów             87.57   2014   23
  61 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  62 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  63 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  64 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  65 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  66 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  67 Sylwia Buks                    Warszawa              77.35   1779   23
  68 Paulina Naplocha               Racibórz              66.09   1520   23
  69 Andrzej Szymański              Łódź                  64.61   1486   23
  70 Tomasz Figiel                  Zawichost            115.73   2546   22
  71 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  72 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  73 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  74 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  75 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  76 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  77 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  78 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  79 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  80 Marcin Figiel                  Zawichost            114.95   2184   19
  81 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  82 Andrzej Lożyński               Piastów              106.47   2023   19
  83 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  84 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  85 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.63   1912   19
  86 Jacek Jabłonowski              Iława                 53.79   1022   19
  87 Mariusz Grodek                 Olsztyn              119.33   2148   18
  88 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  89 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  90 Monika Siemaszko               Lipiany              100.78   1814   18
  91 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  92 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  93 Maciej Kuczyński               Gdynia                89.17   1605   18
  94 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  95 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  96 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  97 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  98 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
  99 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
 100 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
 101 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 102 Marta Deptuła                  Piaseczno            137.07   2056   15
 103 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
 104 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
 105 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 106 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
 107 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 108 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
 109 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 110 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 111 Leszek Jóźwik                  Szczecin             123.75   1485   12
 112 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.50   1446   12
 113 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 114 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 115 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 116 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 117 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  115.75   1389   12
 118 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 119 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 120 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 121 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 122 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 123 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 124 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 125 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 126 Magdalena Kubik                Warszawa             106.83   1282   12
 127 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 128 Monika Laskowska               Wrocław              106.50   1278   12
 129 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 130 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 131 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 132 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 133 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 134 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 135 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 136 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 137 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 138 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 139 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 140 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 141 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 142 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 143 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 144 Michał Lipka                   Mielec                99.83   1198   12
 145 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 146 Jacek Nowak                    Szczecin              99.25   1191   12
 147 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 148 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 149 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              98.75   1185   12
 150 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 151 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 152 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 153 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 154 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 155 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 156 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 157 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 158 Angelika Zmitrowicz            Szczecin              96.25   1155   12
 159 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 160 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 161 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 162 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 163 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 164 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 165 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 166 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 167 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 168 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 169 Anna Dłużniewska               Warszawa              94.42   1133   12
 170 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 171 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 172 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 173 Dorota Kaniewska               Sochaczew             93.75   1125   12
 174 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 175 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             93.25   1119   12
 176 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 177 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 178 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 179 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 180 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 181 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 182 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 183 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 184 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 185 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 186 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 187 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 188 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 189 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 190 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 191 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 192 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 193 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 194 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 195 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 196 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 197 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 198 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 199 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 200 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 201 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 202 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 203 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 204 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 205 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 206 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 207 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 208 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 209 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 210 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 211 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 212 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 213 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 214 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 215 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 216 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 217 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 218 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 219 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 220 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 221 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 222 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 223 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 224 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 225 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 226 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 227 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 228 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 229 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 230 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 231 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 232 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 233 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 234 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 235 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 236 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 237 Gniewomir Białek               Dębica                75.67    908   12
 238 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 239 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 240 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 241 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 242 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 243 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 244 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 245 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 246 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 247 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 248 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 249 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 250 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 251 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 252 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 253 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 254 Robert Drózd                   Wesoła                91.00   1001   11
 255 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 256 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 257 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 258 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 259 Grzegorz Bajer                 Łódź                  83.73    921   11
 260 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 261 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 262 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 263 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 264 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 265 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 266 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 267 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 268 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 269 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 270 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 271 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 272 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 273 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 274 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 275 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 276 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 277 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 278 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 279 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 280 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 281 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 282 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 283 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 284 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 285 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 286 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 287 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 288 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 289 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 290 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 291 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 292 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 293 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 294 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 295 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 296 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 297 Barbara Bujacz                 Szczecin              74.11    667    9
 298 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 299 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 300 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 301 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 302 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 303 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 304 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 305 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 306 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 307 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 308 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 309 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 310 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 311 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 312 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 313 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 314 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 315 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 316 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 317 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 318 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 319 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 320 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 321 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 322 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 323 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 324 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 325 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 326 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 327 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 328 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 329 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 330 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 331 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 332 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 333 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 334 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 335 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 336 Katarzyna Kochańska            Piastów               95.33    572    6
 337 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 338 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 339 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 340 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 341 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 342 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 343 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 344 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 345 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 346 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 347 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 348 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 349 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 350 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 351 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 352 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 353 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 354 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 355 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 356 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 357 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 358 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 359 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 360 Jacek Stolarczyk               Zator                 90.00    450    5
 361 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 362 Magdalena Mroziuk              Warszawa              87.20    436    5
 363 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 364 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 365 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 366 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 367 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 368 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 369 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 370 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 371 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 372 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 373 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 374 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 375 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 376 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 377 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 378 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 379 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 380 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 381 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 382 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 383 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 384 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 385 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 386 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 387 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 388 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 389 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 390 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 391 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 392 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 393 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 394 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 395 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 396 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 397 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 398 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 399 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 400 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 401 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 402 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 403 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 404 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 405 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 406 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 407 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 408 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 409 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 410 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 411 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 412 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 413 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 414 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 415 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 416 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 417 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 418 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 419 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie