Warszawa30
kwietnia
Warszawa 30- 2 maja Turniej „Bomba w górę... Masters-Maraton Edbud”
Piastów 1
maja
Piastów 1 maja IX Mistrzostwa Piastowa
Bydgoszcz 7
maja
Bydgoszcz 7- 8 maja IV Mistrzostwa BydgoszczyGrand Prix 2005
Paweł Jackowski Mistrzem Piastowa01 maja 2005 — IX Mistrzostwa PiastowaInformacjeRelacjaWynikiHHRundy
galeria

IX Mistrzostwa PiastowaPiastów, 01 maja 2005
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


IX Mistrzostwa Piastowa były turniejem kameralnym, ale nie nudnym. Od początku prowadził Tomasz Zwoliński. W piątej partii przegrał z Mariuszem Skroboszem, jednak obaj zostali wyprzedzeni przez Pawła Jackowskiego. Ta trójka podzieliła między siebie podium — w ostatniej partii Paweł Jackowski pokonał Tomka i z 5 zwycięstwami zwyciężył w turnieju, zdobywając puchar ufundowany przez burmistrza Piastowa.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Piastowa
VII Mistrzostwa Piastowa
VI Mistrzostwa Piastowa




Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Piastowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Paweł           Jackowski            Warszawa               134.59      5.0     2427      904      228
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               141.70      5.0     2278      868      187
  3 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               136.86      4.0     2332      848      180
  4 Rafał           Matczak              Pruszków               117.92      4.0     2297      808      182
  5 Marek           Reda                 Wołomin                100.00      3.0     2251      756      146
  6 Paweł           Opyc                 Warszawa               118.57      3.0     2219      672      110
  7 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              122.26      3.0     2215      642       95
  8 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               106.38      3.0     2210      730       31
  9 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               100.00      3.0     2177      682      132
 10 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               112.21      3.0     2133      757        2
 11 Zygmunt         Sołtysiak            Piastów                100.00      2.0     2142      552      -76
 12 Bogdan          Pokojski             Piastów                105.89      2.0     2021      576     -176
 13 Andrzej         Lożyński             Piastów                117.70      2.0     1976      546     -245
 14 Magdalena       Łasiewska            Warszawa               100.00      0.0     1593      349     -796
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Piastowa



	Mariusz Skrobosz 141.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariola        Osajda-Matczak        112.21 -  338: 391   62
    2     6 Paweł          Opyc                  118.57 +  416: 390  169
    3     5 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  403: 386  150
    4     3 Marek          Reda                  100.00 +  398: 328  150
    5     1 Tomasz         Zwoliński             136.86 +  329: 313  187
    6     2 Marek          Reda                  100.00 +  394: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     868  /  6 144.67




	Tomasz Zwoliński 136.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Przybyłowicz          106.38 +  363: 357  156
    2     3 Paweł          Jackowski             134.59 +  500: 383  185
    3     1 Rafał          Matczak               117.92 +  424: 385  168
    4     1 Mariola        Osajda-Matczak        112.21 +  357: 255  162
    5     1 Mariusz        Skrobosz              141.70 -  313: 329   92
    6     1 Paweł          Jackowski             134.59 -  375: 443   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     848  /  6 141.33




	Paweł Jackowski 134.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bogdan         Pokojski              105.89 +  404: 307  156
    2     3 Tomasz         Zwoliński             136.86 -  383: 500   87
    3     2 Marek          Reda                  100.00 +  437: 346  150
    4     2 Andrzej        Przybyłowicz          106.38 +  395: 339  156
    5     2 Rafał          Matczak               117.92 +  365: 332  168
    6     1 Tomasz         Zwoliński             136.86 +  443: 375  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     904  /  6 150.67




	Marek Dudkiewicz 122.26 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  401: 310  150
    2     4 Andrzej        Przybyłowicz          106.38 -  356: 408   56
    3     4 Andrzej        Lożyński              117.70 -  331: 407   68
    4     6 Bogdan         Pokojski              105.89 +  394: 319  156
    5     5 Mariola        Osajda-Matczak        112.21 -  370: 394   62
    6     5 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  363: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     642  /  6 107.00




	Paweł Opyc 118.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Reda                  100.00 -  294: 408   50
    2     6 Mariusz        Skrobosz              141.70 -  390: 416   92
    3     6 Mariola        Osajda-Matczak        112.21 -  344: 433   62
    4     7 Magdalena      Łasiewska             100.00 +  430: 227  150
    5     6 Bogdan         Pokojski              105.89 +  414: 316  156
    6     4 Mariola        Osajda-Matczak        112.21 +  347: 309  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     672  /  6 112.00




	Rafał Matczak 117.92 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  440: 351  150
    2     1 Mariola        Osajda-Matczak        112.21 +  375: 351  162
    3     1 Tomasz         Zwoliński             136.86 -  385: 424   87
    4     4 Andrzej        Lożyński              117.70 +  370: 316  168
    5     2 Paweł          Jackowski             134.59 -  332: 365   85
    6     3 Andrzej        Przybyłowicz          106.38 +  395: 308  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     808  /  6 134.67




	Andrzej Lożyński 117.70 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Magdalena      Łasiewska             100.00 +  390: 241  150
    2     2 Marek          Reda                  100.00 -  299: 454   50
    3     4 Marek          Dudkiewicz            122.26 +  407: 331  172
    4     4 Rafał          Matczak               117.92 -  316: 370   68
    5     4 Andrzej        Przybyłowicz          106.38 -  310: 383   56
    6     6 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  254: 442   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     546  /  6  91.00




	Mariola Osajda-Matczak 112.21 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              141.70 +  391: 338  192
    2     1 Rafał          Matczak               117.92 -  351: 375   68
    3     6 Paweł          Opyc                  118.57 +  433: 344  169
    4     1 Tomasz         Zwoliński             136.86 -  255: 357   87
    5     5 Marek          Dudkiewicz            122.26 +  394: 370  172
    6     4 Paweł          Opyc                  118.57 -  309: 347   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     757  /  6 126.17




	Andrzej Przybyłowicz 106.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             136.86 -  357: 363   87
    2     4 Marek          Dudkiewicz            122.26 +  408: 356  172
    3     3 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  415: 360  150
    4     2 Paweł          Jackowski             134.59 -  339: 395   85
    5     4 Andrzej        Lożyński              117.70 +  383: 310  168
    6     3 Rafał          Matczak               117.92 -  308: 395   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     730  /  6 121.67




	Bogdan Pokojski 105.89 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Jackowski             134.59 -  307: 404   85
    2     5 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 -  343: 388   50
    3     7 Magdalena      Łasiewska             100.00 +  402: 287  150
    4     6 Marek          Dudkiewicz            122.26 -  319: 394   72
    5     6 Paweł          Opyc                  118.57 -  316: 414   69
    6     7 Magdalena      Łasiewska             100.00 +  334: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     576  /  6  96.00




	Mikołaj Przybyłowicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Dudkiewicz            122.26 -  310: 401   72
    2     7 Magdalena      Łasiewska             100.00 +  342: 285  150
    3     5 Mariusz        Skrobosz              141.70 -  386: 403   92
    4     5 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  414: 270  150
    5     3 Marek          Reda                  100.00 -  283: 432   50
    6     6 Andrzej        Lożyński              117.70 +  442: 254  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     682  /  6 113.67




	Marek Reda 100.00 Wołomin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Opyc                  118.57 +  408: 294  169
    2     2 Andrzej        Lożyński              117.70 +  454: 299  168
    3     2 Paweł          Jackowski             134.59 -  346: 437   85
    4     3 Mariusz        Skrobosz              141.70 -  328: 398   92
    5     3 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  432: 283  150
    6     2 Mariusz        Skrobosz              141.70 -  283: 394   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     756  /  6 126.00




	Zygmunt Sołtysiak 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Matczak               117.92 -  351: 440   68
    2     5 Bogdan         Pokojski              105.89 +  388: 343  156
    3     3 Andrzej        Przybyłowicz          106.38 -  360: 415   56
    4     5 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  270: 414   50
    5     7 Magdalena      Łasiewska             100.00 +  491: 243  150
    6     5 Marek          Dudkiewicz            122.26 -  282: 363   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     552  /  6  92.00




	Magdalena Łasiewska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Lożyński              117.70 -  241: 390   68
    2     7 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  285: 342   50
    3     7 Bogdan         Pokojski              105.89 -  287: 402   56
    4     7 Paweł          Opyc                  118.57 -  227: 430   69
    5     7 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 -  243: 491   50
    6     7 Bogdan         Pokojski              105.89 -  310: 334   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     349  /  6  58.17


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Mistrzostwa Piastowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Mariola        Osajda-Matczak        338: 391
   2 Andrzej        Przybyłowicz         - Tomasz         Zwoliński             357: 363
   3 Paweł          Jackowski            - Bogdan         Pokojski              404: 307
   4 Mikołaj        Przybyłowicz         - Marek          Dudkiewicz            310: 401
   5 Paweł          Opyc                 - Marek          Reda                  294: 408
   6 Zygmunt        Sołtysiak            - Rafał          Matczak               351: 440
   7 Andrzej        Lożyński             - Magdalena      Łasiewska             390: 241


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Mariola        Osajda-Matczak        375: 351
   2 Marek          Reda                 - Andrzej        Lożyński              454: 299
   3 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             500: 383
   4 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Przybyłowicz          356: 408
   5 Bogdan         Pokojski             - Zygmunt        Sołtysiak             343: 388
   6 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Opyc                  416: 390
   7 Magdalena      Łasiewska            - Mikołaj        Przybyłowicz          285: 342


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Matczak               424: 385
   2 Paweł          Jackowski            - Marek          Reda                  437: 346
   3 Zygmunt        Sołtysiak            - Andrzej        Przybyłowicz          360: 415
   4 Andrzej        Lożyński             - Marek          Dudkiewicz            407: 331
   5 Mikołaj        Przybyłowicz         - Mariusz        Skrobosz              386: 403
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Opyc                  433: 344
   7 Bogdan         Pokojski             - Magdalena      Łasiewska             402: 287


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Zwoliński             255: 357
   2 Andrzej        Przybyłowicz         - Paweł          Jackowski             339: 395
   3 Marek          Reda                 - Mariusz        Skrobosz              328: 398
   4 Rafał          Matczak              - Andrzej        Lożyński              370: 316
   5 Mikołaj        Przybyłowicz         - Zygmunt        Sołtysiak             414: 270
   6 Marek          Dudkiewicz           - Bogdan         Pokojski              394: 319
   7 Magdalena      Łasiewska            - Paweł          Opyc                  227: 430


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              313: 329
   2 Paweł          Jackowski            - Rafał          Matczak               365: 332
   3 Marek          Reda                 - Mikołaj        Przybyłowicz          432: 283
   4 Andrzej        Lożyński             - Andrzej        Przybyłowicz          310: 383
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Dudkiewicz            394: 370
   6 Paweł          Opyc                 - Bogdan         Pokojski              414: 316
   7 Magdalena      Łasiewska            - Zygmunt        Sołtysiak             243: 491


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             375: 443
   2 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Reda                  394: 283
   3 Rafał          Matczak              - Andrzej        Przybyłowicz          395: 308
   4 Paweł          Opyc                 - Mariola        Osajda-Matczak        347: 309
   5 Zygmunt        Sołtysiak            - Marek          Dudkiewicz            282: 363
   6 Mikołaj        Przybyłowicz         - Andrzej        Lożyński              442: 254
   7 Bogdan         Pokojski             - Magdalena      Łasiewska             334: 310
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie