Warszawa 1
maja
Warszawa 1- 3 maja I Liga scrabblowa
Piastów 8
maja
Piastów 8- 9 maja VIII Mistrzostwa Piastowa
Warszawa15
maja
Warszawa 15-16 maja II Liga scrabblowa
VIII Mistrzostwa Piastowa08 - 09 maja 2004 — VIII Mistrzostwa PiastowaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VIII Mistrzostwa PiastowaPiastów, 08 - 09 maja 2004

Konkurs Relacja z turnieju


1 Karol Wyrębkiewicz Łódź 10.0 5095
2 Radosław Konca Warszawa 10.0 4887
3 Sławomir Kordjalik Warszawa 9.0 5177
4 Szymon Fidziński Warszawa 9.0 4908
5 Marcin Kozyra Warszawa 9.0 4860
6 Mariusz Wrześniewski Warszawa 9.0 4782
7 Andrzej Szepczyński Kraków 9.0 4686
8 Robert Kamiński Wysokie Maz. 8.5 4766
9 Mateusz Żbikowski Warszawa 8.0 4862
10 Jarosław Puchalski Łódź 8.0 4784
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Piastowa
VI Mistrzostwa Piastowa
V Mistrzostwa Piastowa




Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Piastowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   133.37     10.0     5095     1947      878
  2 Radosław        Konca                Warszawa               128.82     10.0     4887     1887      954
  3 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               132.42      9.0     5177     1817      874
  4 Szymon          Fidziński            Warszawa               138.45      9.0     4908     1813      855
  5 Marcin          Kozyra               Warszawa               126.91      9.0     4860     1741      623
  6 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               134.16      9.0     4782     1782      373
  7 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 124.02      9.0     4686     1693      519
  8 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    119.41      8.5     4766     1742      396
  9 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               140.62      8.0     4862     1642      443
 10 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.48      8.0     4784     1666      506
 11 Marek           Syczuk               Warszawa               133.50      8.0     4748     1594      635
 12 Paweł           Jackowski            Warszawa               123.21      8.0     4647     1607      329
 13 Grzegorz        Gardynik             Warszawa               102.75      8.0     4633     1532      535
 14 Marcin          Figiel               Zawichost              111.66      8.0     4560     1649      115
 15 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             113.70      8.0     4482     1520      166
 16 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               116.27      8.0     4368     1652       93
 17 Stanisław       Gasik                Warszawa               115.66      8.0     4188     1535      148
 18 Justyna         Fugiel               Sandomierz             131.74      7.0     4929     1559      438
 19 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               140.08      7.0     4920     1535      444
 20 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.38      7.0     4738     1417      521
 21 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               149.58      7.0     4680     1649     -105
 22 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               135.57      7.0     4634     1565      143
 23 Kamil           Górka                Łęczna                 138.19      7.0     4632     1513       47
 24 Piotr           Pietuchowski         Białystok              118.53      7.0     4572     1542       44
 25 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.82      7.0     4549     1526      131
 26 Piotr           Rosół                Warszawa               112.98      7.0     4492     1490      190
 27 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 113.28      7.0     4488     1524      303
 28 Robert          Soszka               Warszawa               113.74      7.0     4423     1467      417
 29 Rafał           Matczak              Pruszków               118.87      7.0     4369     1518     -119
 30 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 116.40      7.0     4276     1558      -78
 31 Bartosz         Morawski             Gliwice                100.00      7.0     4266     1517       80
 32 Małgorzata      Kania                Milanówek              127.05      6.5     4874     1534      465
 33 Marcin          Bożek                Będzin                 125.76      6.0     4722     1345      146
 34 Filip           Sosin                Warszawa               112.12      6.0     4664     1392       13
 35 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               112.79      6.0     4639     1372      193
 36 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               139.56      6.0     4604     1451       41
 37 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              101.04      6.0     4523     1412      393
 38 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              121.22      6.0     4513     1439     -110
 39 Maciej          Michalak             Łódź                   127.77      6.0     4484     1376      258
 40 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 102.77      6.0     4444     1431      180
 41 Artur           Irzyk                Strzyżów               100.00      6.0     4370     1392       91
 42 Jarosław        Michalak             Łódź                   119.09      6.0     4369     1427      185
 43 Andrzej         Gostomski            Łódź                   108.35      6.0     4354     1395      104
 44 Zygmunt         Sołtysiak            Piastów                100.00      6.0     4306     1302     -141
 45 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               108.25      6.0     4287     1364       98
 46 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      6.0     4284     1432     -273
 47 Wojciech        Morawski             Gliwice                125.89      6.0     4283     1332       47
 48 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               115.88      6.0     4091     1329     -248
 49 Iwona           Rutkowska            Warszawa               105.61      6.0     3951     1395     -432
 50 Dominik         Wester               Warszawa               100.00      6.0     3817     1375     -216
 51 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              119.09      5.0     4634     1193      264
 52 Dawid           Pikul                Poznań                 131.77      5.0     4603     1304     -236
 53 Mariusz         Margalski            Warszawa               119.44      5.0     4338     1250       70
 54 Radosław        Sowiński             Warszawa               122.10      5.0     4308     1264      231
 55 Maciej          Czupryniak           Milanówek              133.74      5.0     4265     1252     -175
 56 Jarosław        Sobczak              Warszawa               111.42      5.0     4248     1296     -357
 57 Dorota          Zielińska            Piaseczno              108.73      5.0     4223     1252     -463
 58 Maria           Jarosz               Lublin                 100.00      5.0     4182     1204       47
 59 Paweł           Opyc                 Warszawa               108.09      5.0     4132     1337     -149
 60 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               107.04      5.0     3960     1278     -602
 61 Katarzyna       Żuławska             Katowice               108.34      5.0     3960     1183     -168
 62 Marek           Rogalski             Chełm                  100.00      5.0     3842     1140       -6
 63 Iza             Kraj                 Warszawa               100.00      5.0     3735     1200     -768
 64 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               121.53      5.0     3680     1058      433
 65 Wiesław         Olewiński            Warszawa               110.18      4.5     4175     1042      250
 66 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               102.44      4.0     4269     1184     -268
 67 Joanna          Juszczak             Warszawa               117.05      4.0     4247     1077      106
 68 Beata           Piotrowska           Łódź                   110.54      4.0     4164     1094     -155
 69 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 107.12      4.0     3992     1133     -676
 70 Rafał           Wesołowski           Warszawa               100.00      4.0     3976     1167     -377
 71 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 100.00      4.0     3925     1037     -307
 72 Joanna          Ostrowska            Warszawa               100.49      4.0     2937      842      473
 73 Marcin          Kamiński             Warszawa               130.49      4.0     2391      842      -29
 74 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      3.5     3939      945      -68
 75 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.00      3.5     3905      923     -223
 76 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      3.5     3631      923     -376
 77 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      3.5     3509      987     -561
 78 Jolanta         Kruk                 Łódź                   100.00      3.5     3242      935     -903
 79 Anna            Pawłowska            Opacz Kol.             100.00      3.0     4033     1061     -466
 80 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      3.0     3863     1071     -702
 81 Roman           Figiel               Zawichost              103.26      3.0     2556      793     -520
 82 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    107.23      3.0     2547      724      125
 83 Bogumiła        Ilczuk               Warszawa               100.00      3.0     2523      748     -190
 84 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               100.00      3.0     2387      759      -81
 85 Bogdan          Pokojski             Piastów                107.47      3.0     2348      781     -172
 86 Kacper          Jachowicz            Żyrardów               100.00      2.5     3709      823     -105
 87 Gniewomir       Białek               Dębica                 100.00      1.5     3019      693    -1038
 88 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      1.0     2052      534     -786
 89 Artur           Białecki             Warszawa               100.00      0.0      994      189     -364
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Piastowa



	Mariusz Skrobosz 149.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ewa            Strzelczyk            112.79 +  451: 329  163
    2    11 Marcin         Kozyra                126.91 +  411: 409  177
    3    11 Andrzej        Szepczyński           124.02 +  394: 361  174
    4     6 Justyna        Fugiel                131.74 -  411: 444   82
    5     6 Stanisław      Rydzik                138.82 +  370: 354  189
    6     5 Radosław       Sowiński              122.10 +  382: 313  172
    7     2 Sławomir       Kordjalik             132.42 +  482: 368  182
    8     1 Szymon         Fidziński             138.45 -  267: 426   88
    9     7 Robert         Kamiński              119.41 -  359: 398   69
   10     7 Kamil          Górka                 138.19 +  459: 428  188
   11     4 Mateusz        Żbikowski             140.62 -  339: 535   91
   12     7 Jarosław       Puchalski             124.48 -  355: 420   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 12 137.42




	Mateusz Żbikowski 140.62 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Filip          Sosin                 112.12 -  403: 461   62
    2    23 Marcin         Figiel                111.66 +  408: 262  162
    3    15 Paweł          Jachowicz             108.25 +  380: 275  158
    4    15 Artur          Irzyk                 100.00 +  421: 362  150
    5     8 Dominik        Wester                100.00 +  449: 303  150
    6     4 Marek          Dudkiewicz            121.22 +  423: 349  171
    7     5 Krzysztof      Usakiewicz            135.57 +  450: 405  186
    8     3 Radosław       Konca                 128.82 -  359: 444   79
    9     4 Robert         Soszka                113.74 +  403: 331  164
   10     3 Karol          Wyrębkiewicz          133.37 -  364: 422   83
   11     4 Mariusz        Skrobosz              149.58 +  535: 339  200
   12     3 Marcin         Kozyra                126.91 -  267: 466   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Tomasz Zwoliński 140.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marcin         Figiel                111.66 +  486: 321  162
    2     4 Wojciech       Morawski              125.89 +  349: 347  176
    3     2 Karol          Wyrębkiewicz          133.37 -  443: 451   83
    4     9 Stanisław      Rydzik                138.82 -  363: 427   89
    5    16 Jarosław       Puchalski             124.48 -  396: 413   74
    6    23 Artur          Irzyk                 100.00 +  461: 322  150
    7    15 Robert         Soszka                113.74 -  313: 406   64
    8    22 Grzegorz       Pukniel               107.12 +  453: 292  157
    9    16 Andrzej        Szepczyński           124.02 -  347: 412   74
   10    22 Alina          Białobrzewska         102.77 +  393: 368  153
   11    16 Małgorzata     Kania                 127.05 +  365: 350  177
   12    13 Marcin         Bożek                 125.76 +  551: 367  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Kazimierz.J Merklejn 139.56 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jarosław       Sobczak               111.42 +  457: 396  161
    2     9 Anna           Pawłowska             100.00 +  415: 337  150
    3     9 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  483: 285  150
    4     4 Piotr          Pietuchowski          118.53 +  496: 346  169
    5     3 Justyna        Fugiel                131.74 +  417: 345  182
    6     2 Sławomir       Kordjalik             132.42 -  409: 412   82
    7     4 Radosław       Konca                 128.82 -  237: 374   79
    8     5 Krzysztof      Usakiewicz            135.57 -  364: 436   86
    9     9 Marek          Dudkiewicz            121.22 +  375: 373  171
   10     6 Maciej         Michalak              127.77 -  347: 370   78
   11     9 Robert         Kamiński              119.41 -  292: 412   69
   12    14 Andrzej        Rechowicz             124.38 -  312: 477   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Stanisław Rydzik 138.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Beata          Piotrowska            110.54 +  397: 350  161
    2     2 Szymon         Fidziński             138.45 -  339: 474   88
    3    27 Jarosław       Michalak              119.09 +  364: 357  169
    4     9 Tomasz         Zwoliński             140.08 +  427: 363  190
    5     6 Mariusz        Skrobosz              149.58 -  354: 370  100
    6    21 Iwona          Rutkowska             105.61 +  468: 291  156
    7    11 Andrzej        Rakoczy               116.40 -  323: 347   66
    8    13 Michał         Waszkiewicz           116.27 -  297: 366   66
    9    22 Alina          Białobrzewska         102.77 +  404: 394  153
   10     9 Jarosław       Puchalski             124.48 +  435: 349  174
   11    12 Grzegorz       Gardynik              102.75 -  262: 458   53
   12    17 Artur          Irzyk                 100.00 +  479: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Szymon Fidziński 138.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wiesław        Olewiński             110.18 +  488: 239  160
    2     2 Stanisław      Rydzik                138.82 +  474: 339  189
    3     3 Dariusz        Białobrzewski         113.28 +  343: 335  163
    4     5 Bartosz        Morawski              100.00 +  440: 304  150
    5     1 Sławomir       Kordjalik             132.42 +  390: 361  182
    6     1 Karol          Wyrębkiewicz          133.37 +  446: 321  183
    7     1 Piotr          Pietuchowski          118.53 +  385: 313  169
    8     1 Mariusz        Skrobosz              149.58 +  426: 267  200
    9     1 Radosław       Konca                 128.82 +  431: 323  179
   10     1 Marcin         Kozyra                126.91 -  386: 408   77
   11     1 Sławomir       Kordjalik             132.42 -  348: 362   82
   12     2 Radosław       Konca                 128.82 -  351: 481   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1813  / 12 151.08




	Kamil Górka 138.19 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dorota         Zielińska             108.73 -  327: 344   59
    2    42 Bogdan         Pokojski              107.47 +  461: 318  157
    3    17 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  373: 294  150
    4    19 Rafał          Matczak               118.87 +  427: 358  169
    5    10 Andrzej        Rakoczy               116.40 -  355: 420   66
    6    15 Michał         Waszkiewicz           116.27 +  416: 328  166
    7    10 Marcin         Figiel                111.66 +  431: 422  162
    8     7 Mariusz        Wrześniewski          134.16 -  271: 563   84
    9    15 Małgorzata     Kania                 127.05 -  383: 397   77
   10     7 Mariusz        Skrobosz              149.58 -  428: 459  100
   11    19 Waldemar       Czerwoniec            121.53 +  378: 376  172
   12    15 Krzysztof      Sporczyk              101.04 +  382: 306  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Krzysztof Usakiewicz 135.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Gostomski             108.35 +  444: 313  158
    2    14 Bartosz        Morawski              100.00 -  296: 388   50
    3    26 Jarosław       Puchalski             124.48 +  385: 374  174
    4    22 Iwona          Rutkowska             105.61 +  436: 380  156
    5    13 Michał         Waszkiewicz           116.27 +  390: 372  166
    6     3 Małgorzata     Kania                 127.05 +  327: 302  177
    7     5 Mateusz        Żbikowski             140.62 -  405: 450   91
    8     5 Kazimierz.J    Merklejn              139.56 +  436: 364  190
    9     5 Marcin         Kozyra                126.91 -  361: 389   77
   10    13 Jarosław       Michalak              119.09 +  466: 373  169
   11     5 Mariusz        Wrześniewski          134.16 -  364: 392   84
   12     8 Paweł          Jackowski             123.21 -  324: 394   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Mariusz Wrześniewski 134.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Żuławska              108.34 +  437: 307  158
    2    15 Jarosław       Michalak              119.09 +  373: 301  169
    3     4 Małgorzata     Kania                 127.05 -  326: 497   77
    4    21 Rafał          Wesołowski            100.00 +  365: 284  150
    5     9 Dawid          Pikul                 131.77 +  453: 396  182
    6     8 Paweł          Opyc                  108.09 +  369: 355  158
    7     3 Karol          Wyrębkiewicz          133.37 -  348: 414   83
    8     7 Kamil          Górka                 138.19 +  563: 271  188
    9     6 Andrzej        Rakoczy               116.40 +  395: 384  166
   10     2 Sławomir       Kordjalik             132.42 -  343: 458   82
   11     5 Krzysztof      Usakiewicz            135.57 +  392: 364  186
   12     4 Marek          Syczuk                133.50 +  418: 378  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 12 148.50




	Maciej Czupryniak 133.74 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jachowicz             108.25 +  360: 352  158
    2    13 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  335: 356   50
    3    16 Andrzej        Rakoczy               116.40 -  278: 311   66
    4    30 Grzegorz       Pukniel               107.12 +  365: 340  157
    5    25 Piotr          Rosół                 112.98 +  421: 337  163
    6    17 Paweł          Jackowski             123.21 -  331: 477   73
    7    24 Dariusz        Białobrzewski         113.28 -  353: 371   63
    8    25 Filip          Sosin                 112.12 +  441: 392  162
    9    26 Stanisław      Gasik                 115.66 -  314: 368   66
   10    31 Joanna         Juszczak              117.05 +  376: 330  167
   11    24 Andrzej        Gostomski             108.35 -  337: 394   58
   12    26 Jarosław       Michalak              119.09 -  354: 412   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Marek Syczuk 133.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Opyc                  108.09 +  382: 303  158
    2     5 Małgorzata     Kania                 127.05 -  327: 460   77
    3    12 Jarosław       Sobczak               111.42 -  379: 421   61
    4    29 Paweł          Jachowicz             108.25 +  443: 338  158
    5    24 Bogdan         Pokojski              107.47 +  338: 319  157
    6    22 Mariola        Osajda-Matczak        115.88 +  458: 252  166
    7    12 Rafał          Matczak               118.87 +  460: 336  169
    8     8 Andrzej        Rakoczy               116.40 -  333: 351   66
    9    13 Michał         Waszkiewicz           116.27 +  406: 294  166
   10     8 Mariusz        Margalski             119.44 +  392: 305  169
   11     7 Dariusz        Białobrzewski         113.28 +  452: 316  163
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          134.16 -  378: 418   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Karol Wyrębkiewicz 133.37 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bogdan         Pokojski              107.47 +  423: 253  157
    2    17 Mariola        Osajda-Matczak        115.88 +  555: 233  166
    3     2 Tomasz         Zwoliński             140.08 +  451: 443  190
    4     1 Dawid          Pikul                 131.77 +  464: 353  182
    5     2 Radosław       Konca                 128.82 +  466: 291  179
    6     1 Szymon         Fidziński             138.45 -  321: 446   88
    7     3 Mariusz        Wrześniewski          134.16 +  414: 348  184
    8     2 Sławomir       Kordjalik             132.42 -  351: 425   82
    9     3 Piotr          Pietuchowski          118.53 +  406: 360  169
   10     3 Mateusz        Żbikowski             140.62 +  422: 364  191
   11     2 Marcin         Kozyra                126.91 +  407: 350  177
   12     1 Sławomir       Kordjalik             132.42 +  415: 351  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1947  / 12 162.25




	Sławomir Kordjalik 132.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Frynia                107.23 +  399: 309  157
    2    22 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  525: 351  150
    3     5 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  501: 278  150
    4     2 Marek          Dudkiewicz            121.22 +  549: 269  171
    5     1 Szymon         Fidziński             138.45 -  361: 390   88
    6     2 Kazimierz.J    Merklejn              139.56 +  412: 409  190
    7     2 Mariusz        Skrobosz              149.58 -  368: 482  100
    8     2 Karol          Wyrębkiewicz          133.37 +  425: 351  183
    9     2 Paweł          Jackowski             123.21 +  466: 358  173
   10     2 Mariusz        Wrześniewski          134.16 +  458: 343  184
   11     1 Szymon         Fidziński             138.45 +  362: 348  188
   12     1 Karol          Wyrębkiewicz          133.37 -  351: 415   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 12 151.42




	Dawid Pikul 131.77 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Pukniel               107.12 +  376: 369  157
    2    10 Marcin         Bożek                 125.76 +  475: 323  176
    3     1 Justyna        Fugiel                131.74 +  401: 358  182
    4     1 Karol          Wyrębkiewicz          133.37 -  353: 464   83
    5     9 Mariusz        Wrześniewski          134.16 -  396: 453   84
    6    13 Rafał          Matczak               118.87 -  336: 341   69
    7    20 Jolanta        Kosmowska             102.44 -  328: 385   52
    8    27 Tomasz         Żbikowski             107.04 +  469: 311  157
    9    19 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  314: 409   50
   10    26 Piotr          Rosół                 112.98 -  345: 661   63
   11    27 Dorota         Zielińska             108.73 +  479: 288  159
   12    23 Waldemar       Czerwoniec            121.53 -  331: 477   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Justyna Fugiel 131.74 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Żbikowski             107.04 +  584: 330  157
    2     1 Robert         Kamiński              119.41 +  414: 325  169
    3     1 Dawid          Pikul                 131.77 -  358: 401   82
    4     6 Mariusz        Skrobosz              149.58 +  444: 411  200
    5     3 Kazimierz.J    Merklejn              139.56 -  345: 417   90
    6     9 Jarosław       Michalak              119.09 +  451: 304  169
    7     6 Marek          Dudkiewicz            121.22 +  451: 336  171
    8     4 Robert         Soszka                113.74 -  330: 351   64
    9     8 Andrzej        Gostomski             108.35 +  341: 316  158
   10     5 Krzysztof      Sporczyk              101.04 +  426: 366  151
   11     3 Radosław       Konca                 128.82 -  335: 420   79
   12     6 Robert         Kamiński              119.41 -  450: 514   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Marcin Kamiński 130.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Iwona          Rutkowska             105.61 -  281: 295   56
    2    38 Tomasz         Żbikowski             107.04 +  365: 304  157
    3    29 Robert         Kamiński              119.41 -  355: 399   69
    4    23 Filip          Sosin                 112.12 +  387: 348  162
    5    18 Jarosław       Sobczak               111.42 +  312: 300  161
    6    20 Dariusz        Białobrzewski         113.28 +  385: 334  163
    7    14 Jarosław       Puchalski             124.48 -  306: 440   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     842  /  7 120.29




	Radosław Konca 128.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Roman          Figiel                103.26 +  462: 254  153
    2     7 Rafał          Wesołowski            100.00 +  438: 292  150
    3     6 Dominik        Wester                100.00 +  317: 282  150
    4     3 Małgorzata     Kania                 127.05 +  467: 287  177
    5     2 Karol          Wyrębkiewicz          133.37 -  291: 466   83
    6     7 Andrzej        Rakoczy               116.40 +  437: 283  166
    7     4 Kazimierz.J    Merklejn              139.56 +  374: 237  190
    8     3 Mateusz        Żbikowski             140.62 +  444: 359  191
    9     1 Szymon         Fidziński             138.45 -  323: 431   88
   10     4 Robert         Kamiński              119.41 +  433: 356  169
   11     3 Justyna        Fugiel                131.74 +  420: 335  182
   12     2 Szymon         Fidziński             138.45 +  481: 351  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1887  / 12 157.25




	Maciej Michalak 127.77 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Alina          Białobrzewska         102.77 +  432: 289  153
    2    16 Rafał          Matczak               118.87 +  455: 316  169
    3     7 Marek          Dudkiewicz            121.22 -  430: 458   71
    4     7 Robert         Kamiński              119.41 +  394: 342  169
    5     4 Radosław       Sowiński              122.10 -  340: 369   72
    6    10 Krzysztof      Sporczyk              101.04 -  327: 403   51
    7    17 Jarosław       Michalak              119.09 -  278: 378   69
    8    29 Rafał          Wesołowski            100.00 +  467: 257  150
    9    20 Maria          Jarosz                100.00 +  346: 301  150
   10     6 Kazimierz.J    Merklejn              139.56 +  370: 347  190
   11    11 Piotr          Pietuchowski          118.53 -  320: 414   69
   12    16 Piotr          Rosół                 112.98 -  325: 352   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Małgorzata Kania 127.05 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Gardynik              102.75 +  465: 337  153
    2     5 Marek          Syczuk                133.50 +  460: 327  183
    3     4 Mariusz        Wrześniewski          134.16 +  497: 326  184
    4     3 Radosław       Konca                 128.82 -  287: 467   79
    5     5 Dariusz        Białobrzewski         113.28 +  442: 359  163
    6     3 Krzysztof      Usakiewicz            135.57 -  302: 327   86
    7     7 Robert         Kamiński              119.41 =  422: 422  119
    8     9 Paweł          Jackowski             123.21 -  384: 391   73
    9    15 Kamil          Górka                 138.19 +  397: 383  188
   10    19 Stanisław      Gasik                 115.66 -  355: 454   66
   11    16 Tomasz         Zwoliński             140.08 -  350: 365   90
   12    21 Dominik        Wester                100.00 +  513: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Marcin Kozyra 126.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jolanta        Kosmowska             102.44 +  368: 298  152
    2    11 Mariusz        Skrobosz              149.58 -  409: 411  100
    3    19 Monika         Rubinstein            100.00 +  462: 302  150
    4    13 Michał         Waszkiewicz           116.27 -  339: 352   66
    5    19 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  423: 316  150
    6    14 Bartosz        Morawski              100.00 +  409: 354  150
    7     8 Krzysztof      Sporczyk              101.04 +  413: 401  151
    8     6 Andrzej        Szepczyński           124.02 +  424: 382  174
    9     5 Krzysztof      Usakiewicz            135.57 +  389: 361  186
   10     1 Szymon         Fidziński             138.45 +  408: 386  188
   11     2 Karol          Wyrębkiewicz          133.37 -  350: 407   83
   12     3 Mateusz        Żbikowski             140.62 +  466: 267  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1741  / 12 145.08




	Wojciech Morawski 125.89 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Sporczyk              101.04 +  385: 284  151
    2     4 Tomasz         Zwoliński             140.08 -  347: 349   90
    3    28 Alina          Białobrzewska         102.77 -  259: 376   53
    4    25 Piotr          Rosół                 112.98 -  328: 371   63
    5    41 Jolanta        Kruk                  100.00 +  378: 241  150
    6    27 Mariusz        Margalski             119.44 -  298: 438   69
    7    38 Sławomir       Zabawa                100.00 +  474: 304  150
    8    23 Krzysztof      Bukowski              119.09 -  278: 404   69
    9    35 Paweł          Jachowicz             108.25 -  311: 452   58
   10    35 Wiesław        Olewiński             110.18 +  403: 317  160
   11    30 Beata          Piotrowska            110.54 +  384: 366  161
   12    28 Paweł          Opyc                  108.09 +  438: 334  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Marcin Bożek 125.76 Będzin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sławomir       Zabawa                100.00 +  452: 331  150
    2    10 Dawid          Pikul                 131.77 -  323: 475   82
    3    20 Iza            Kraj                  100.00 +  408: 264  150
    4    17 Paweł          Opyc                  108.09 -  370: 403   58
    5    21 Marcin         Figiel                111.66 -  339: 403   62
    6    30 Monika         Rubinstein            100.00 +  499: 201  150
    7    16 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  449: 357  150
    8    11 Piotr          Pietuchowski          118.53 -  373: 399   69
    9    17 Radosław       Sowiński              122.10 -  338: 480   72
   10    24 Maria          Jarosz                100.00 +  362: 341  150
   11    18 Filip          Sosin                 112.12 +  442: 371  162
   12    13 Tomasz         Zwoliński             140.08 -  367: 551   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Jarosław Puchalski 124.48 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Dominik        Wester                100.00 -  309: 417   50
    2    28 Kacper         Jachowicz             100.00 +  349: 303  150
    3    26 Krzysztof      Usakiewicz            135.57 -  374: 385   86
    4    37 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  365: 339  150
    5    16 Tomasz         Zwoliński             140.08 +  413: 396  190
    6    12 Dorota         Zielińska             108.73 +  503: 264  159
    7    14 Marcin         Kamiński              130.49 +  440: 306  180
    8    10 Robert         Kamiński              119.41 -  382: 383   69
    9    12 Jarosław       Michalak              119.09 +  376: 362  169
   10     9 Stanisław      Rydzik                138.82 -  349: 435   89
   11    10 Andrzej        Rechowicz             124.38 +  504: 333  174
   12     7 Mariusz        Skrobosz              149.58 +  420: 355  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 12 138.83




	Andrzej Rechowicz 124.38 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Artur          Białecki              100.00 +  446: 350  150
    2    12 Michał         Waszkiewicz           116.27 +  433: 356  166
    3     8 Piotr          Pietuchowski          118.53 -  376: 430   69
    4    11 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  301: 339   50
    5    20 Monika         Rubinstein            100.00 +  466: 296  150
    6    11 Dominik        Wester                100.00 -  297: 323   50
    7    21 Tomasz         Żbikowski             107.04 +  406: 274  157
    8    12 Jolanta        Kosmowska             102.44 +  430: 312  152
    9    11 Grzegorz       Gardynik              102.75 -  381: 424   53
   10    21 Iwona          Rutkowska             105.61 +  392: 297  156
   11    10 Jarosław       Puchalski             124.48 -  333: 504   74
   12    14 Kazimierz.J    Merklejn              139.56 +  477: 312  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Andrzej Szepczyński 124.02 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Iza            Kraj                  100.00 +  339: 330  150
    2    19 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  385: 370  150
    3    11 Mariusz        Skrobosz              149.58 -  361: 394  100
    4    10 Ewa            Strzelczyk            112.79 +  491: 390  163
    5    11 Bartosz        Morawski              100.00 +  364: 341  150
    6     6 Piotr          Pietuchowski          118.53 -  377: 404   69
    7    13 Paweł          Opyc                  108.09 +  358: 336  158
    8     6 Marcin         Kozyra                126.91 -  382: 424   77
    9    16 Tomasz         Zwoliński             140.08 +  412: 347  190
   10    14 Andrzej        Gostomski             108.35 +  356: 311  158
   11     8 Andrzej        Rakoczy               116.40 +  435: 260  166
   12     5 Marcin         Figiel                111.66 +  426: 260  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Paweł Jackowski 123.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  397: 417   50
    2    24 Piotr          Rosół                 112.98 +  369: 311  163
    3    21 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  422: 308  150
    4    16 Jolanta        Kosmowska             102.44 +  386: 309  152
    5    12 Paweł          Opyc                  108.09 -  330: 359   58
    6    17 Maciej         Czupryniak            133.74 +  477: 331  184
    7     9 Radosław       Sowiński              122.10 +  373: 341  172
    8     9 Małgorzata     Kania                 127.05 +  391: 384  177
    9     2 Sławomir       Kordjalik             132.42 -  358: 466   82
   10    10 Marek          Dudkiewicz            121.22 +  438: 401  171
   11     6 Marcin         Figiel                111.66 -  312: 367   62
   12     8 Krzysztof      Usakiewicz            135.57 +  394: 324  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Radosław Sowiński 122.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jan            Pawłowski             100.00 +  488: 275  150
    2     3 Stanisław      Gasik                 115.66 +  383: 366  166
    3    10 Bartosz        Morawski              100.00 -  307: 405   50
    4    18 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  361:  35  150
    5     4 Maciej         Michalak              127.77 +  369: 340  178
    6     5 Mariusz        Skrobosz              149.58 -  313: 382  100
    7     9 Paweł          Jackowski             123.21 -  341: 373   73
    8    19 Iwona          Rutkowska             105.61 -  294: 349   56
    9    17 Marcin         Bożek                 125.76 +  480: 338  176
   10    11 Marcin         Figiel                111.66 -  311: 432   62
   11    23 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 -  328: 358   50
   12    25 Alina          Białobrzewska         102.77 -  333: 424   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Waldemar Czerwoniec 121.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    34 Eugeniusz      Wróblewski            113.70 +  485: 444  164
    5    23 Jolanta        Kosmowska             102.44 +  406: 336  152
    6    16 Marcin         Figiel                111.66 -  401: 414   62
    7    19 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  361: 367   50
    8    26 Alina          Białobrzewska         102.77 -  321: 381   53
    9    30 Monika         Rubinstein            100.00 +  410: 351  150
   10    27 Tomasz         Żbikowski             107.04 +  443: 245  157
   11    19 Kamil          Górka                 138.19 -  376: 378   88
   12    23 Dawid          Pikul                 131.77 +  477: 331  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1058  /  9 117.56




	Marek Dudkiewicz 121.22 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Monika         Rubinstein            100.00 +  400: 357  150
    2    21 Iwona          Rutkowska             105.61 +  389: 273  156
    3     7 Maciej         Michalak              127.77 +  458: 430  178
    4     2 Sławomir       Kordjalik             132.42 -  269: 549   82
    5     7 Dorota         Zielińska             108.73 +  432: 354  159
    6     4 Mateusz        Żbikowski             140.62 -  349: 423   91
    7     6 Justyna        Fugiel                131.74 -  336: 451   82
    8    15 Paweł          Opyc                  108.09 +  364: 327  158
    9     9 Kazimierz.J    Merklejn              139.56 -  373: 375   90
   10    10 Paweł          Jackowski             123.21 -  401: 438   73
   11    20 Krzysztof      Sporczyk              101.04 -  331: 378   51
   12    24 Mariusz        Margalski             119.44 +  411: 268  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Mariusz Margalski 119.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Rafał          Wesołowski            100.00 -  354: 381   50
    2    30 Krzysztof      Bukowski              119.09 +  401: 356  169
    3    24 Rafał          Matczak               118.87 -  372: 374   69
    4    26 Monika         Rubinstein            100.00 -  374: 384   50
    5    32 Paweł          Jachowicz             108.25 +  417: 317  158
    6    27 Wojciech       Morawski              125.89 +  438: 298  176
    7    18 Bartosz        Morawski              100.00 -  302: 327   50
    8    28 Roman          Figiel                103.26 +  436: 289  153
    9    21 Paweł          Opyc                  108.09 +  332: 325  158
   10     8 Marek          Syczuk                133.50 -  305: 392   83
   11    21 Piotr          Rosół                 112.98 -  339: 414   63
   12    24 Marek          Dudkiewicz            121.22 -  268: 411   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Robert Kamiński 119.41 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  399: 282  150
    2     1 Justyna        Fugiel                131.74 -  325: 414   82
    3    29 Marcin         Kamiński              130.49 +  399: 355  180
    4     7 Maciej         Michalak              127.77 -  342: 394   78
    5    28 Iza            Kraj                  100.00 +  438: 212  150
    6    18 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  378: 375  150
    7     7 Małgorzata     Kania                 127.05 =  422: 422  127
    8    10 Jarosław       Puchalski             124.48 +  383: 382  174
    9     7 Mariusz        Skrobosz              149.58 +  398: 359  200
   10     4 Radosław       Konca                 128.82 -  356: 433   79
   11     9 Kazimierz.J    Merklejn              139.56 +  412: 292  190
   12     6 Justyna        Fugiel                131.74 +  514: 450  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 12 145.17




	Krzysztof Bukowski 119.09 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  308: 446   50
    2    30 Mariusz        Margalski             119.44 -  356: 401   69
    3    39 Jan            Pawłowski             100.00 +  392: 320  150
    4    33 Bogdan         Pokojski              107.47 -  376: 413   57
    5    33 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  589: 185  150
    6    24 Tomasz         Żbikowski             107.04 -  356: 369   57
    7    29 Paweł          Frynia                107.23 +  389: 379  157
    8    23 Wojciech       Morawski              125.89 +  404: 278  176
    9    18 Jolanta        Kosmowska             102.44 +  426: 320  152
   10    20 Dominik        Wester                100.00 -  363: 490   50
   11    17 Ewa            Strzelczyk            112.79 -  327: 394   63
   12    22 Filip          Sosin                 112.12 -  348: 375   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 12  99.42




	Jarosław Michalak 119.09 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  357: 325  150
    2    15 Mariusz        Wrześniewski          134.16 -  301: 373   84
    3    27 Stanisław      Rydzik                138.82 -  357: 364   89
    4    39 Gniewomir      Białek                100.00 +  419: 222  150
    5    30 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  416: 330  150
    6     9 Justyna        Fugiel                131.74 -  304: 451   82
    7    17 Maciej         Michalak              127.77 +  378: 278  178
    8    21 Dominik        Wester                100.00 +  406: 290  150
    9    12 Jarosław       Puchalski             124.48 -  362: 376   74
   10    13 Krzysztof      Usakiewicz            135.57 -  373: 466   86
   11    22 Artur          Irzyk                 100.00 -  284: 355   50
   12    26 Maciej         Czupryniak            133.74 +  412: 354  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Rafał Matczak 118.87 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Marek          Rogalski              100.00 +  351: 342  150
    2    16 Maciej         Michalak              127.77 -  316: 455   78
    3    24 Mariusz        Margalski             119.44 +  374: 372  169
    4    19 Kamil          Górka                 138.19 -  358: 427   88
    5    15 Ewa            Strzelczyk            112.79 +  402: 356  163
    6    13 Dawid          Pikul                 131.77 +  341: 336  182
    7    12 Marek          Syczuk                133.50 -  336: 460   83
    8    17 Dariusz        Białobrzewski         113.28 -  233: 403   63
    9    25 Eugeniusz      Wróblewski            113.70 -  333: 423   64
   10    28 Dorota         Zielińska             108.73 +  508: 261  159
   11    25 Jarosław       Sobczak               111.42 +  471: 318  161
   12    18 Andrzej        Gostomski             108.35 +  346: 335  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Piotr Pietuchowski 118.53 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  377: 316  150
    2     8 Filip          Sosin                 112.12 +  389: 385  162
    3     8 Andrzej        Rechowicz             124.38 +  430: 376  174
    4     4 Kazimierz.J    Merklejn              139.56 -  346: 496   90
    5    14 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  476: 336  150
    6     6 Andrzej        Szepczyński           124.02 +  404: 377  174
    7     1 Szymon         Fidziński             138.45 -  313: 385   88
    8    11 Marcin         Bożek                 125.76 +  399: 373  176
    9     3 Karol          Wyrębkiewicz          133.37 -  360: 406   83
   10    12 Eugeniusz      Wróblewski            113.70 -  320: 372   64
   11    11 Maciej         Michalak              127.77 +  414: 320  178
   12     9 Grzegorz       Gardynik              102.75 -  344: 386   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Joanna Juszczak 117.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Bartosz        Morawski              100.00 -  329: 359   50
    2    40 Jolanta        Kruk                  100.00 +  433: 227  150
    3    23 Eugeniusz      Wróblewski            113.70 +  482: 256  164
    4    12 Dominik        Wester                100.00 -  377: 435   50
    5    17 Alina          Białobrzewska         102.77 -  307: 359   53
    6    26 Stanisław      Gasik                 115.66 -  276: 287   66
    7    32 Rafał          Wesołowski            100.00 -  353: 369   50
    8    34 Anna           Pawłowska             100.00 +  378: 363  150
    9    31 Wiesław        Olewiński             110.18 -  296: 376   60
   10    31 Maciej         Czupryniak            133.74 -  330: 376   84
   11    34 Marek          Rogalski              100.00 -  326: 431   50
   12    37 Anna           Pawłowska             100.00 +  360: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 12  89.75




	Andrzej Rakoczy 116.40 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Anna           Pawłowska             100.00 -  376: 377   50
    2    26 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  434: 285  150
    3    16 Maciej         Czupryniak            133.74 +  311: 278  184
    4     8 Jarosław       Sobczak               111.42 +  349: 318  161
    5    10 Kamil          Górka                 138.19 +  420: 355  188
    6     7 Radosław       Konca                 128.82 -  283: 437   79
    7    11 Stanisław      Rydzik                138.82 +  347: 323  189
    8     8 Marek          Syczuk                133.50 +  351: 333  183
    9     6 Mariusz        Wrześniewski          134.16 -  384: 395   84
   10    18 Bartosz        Morawski              100.00 +  375: 367  150
   11     8 Andrzej        Szepczyński           124.02 -  260: 435   74
   12    11 Michał         Waszkiewicz           116.27 -  386: 451   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Michał Waszkiewicz 116.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Artur          Irzyk                 100.00 +  365: 353  150
    2    12 Andrzej        Rechowicz             124.38 -  356: 433   74
    3    30 Mariola        Osajda-Matczak        115.88 +  346: 285  166
    4    13 Marcin         Kozyra                126.91 +  352: 339  177
    5    13 Krzysztof      Usakiewicz            135.57 -  372: 390   86
    6    15 Kamil          Górka                 138.19 -  328: 416   88
    7    22 Dorota         Zielińska             108.73 +  393: 346  159
    8    13 Stanisław      Rydzik                138.82 +  366: 297  189
    9    13 Marek          Syczuk                133.50 -  294: 406   83
   10    17 Robert         Soszka                113.74 +  374: 307  164
   11    14 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  371: 317  150
   12    11 Andrzej        Rakoczy               116.40 +  451: 386  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Mariola Osajda-Matczak 115.88 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Maria          Jarosz                100.00 +  351: 306  150
    2    17 Karol          Wyrębkiewicz          133.37 -  233: 555   83
    3    30 Michał         Waszkiewicz           116.27 -  285: 346   66
    4    35 Grzegorz       Gardynik              102.75 +  404: 372  153
    5    29 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  360: 323  150
    6    22 Marek          Syczuk                133.50 -  252: 458   83
    7    28 Piotr          Rosół                 112.98 -  312: 332   63
    8    31 Jarosław       Sobczak               111.42 -  374: 392   61
    9    29 Ewa            Strzelczyk            112.79 -  285: 471   63
   10    33 Anna           Pawłowska             100.00 +  405: 275  150
   11    33 Iza            Kraj                  100.00 +  425: 256  150
   12    29 Tomasz         Żbikowski             107.04 +  405: 253  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Stanisław Gasik 115.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Kacper         Jachowicz             100.00 +  397: 368  150
    2     3 Radosław       Sowiński              122.10 -  366: 383   72
    3    22 Rafał          Wesołowski            100.00 -  328: 330   50
    4    28 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  287: 390   50
    5    38 Joanna         Ostrowska             100.49 +  340: 315  150
    6    26 Joanna         Juszczak              117.05 +  287: 276  167
    7    26 Eugeniusz      Wróblewski            113.70 +  369: 341  164
    8    20 Andrzej        Gostomski             108.35 -  326: 449   58
    9    26 Maciej         Czupryniak            133.74 +  368: 314  184
   10    19 Małgorzata     Kania                 127.05 +  454: 355  177
   11    15 Dominik        Wester                100.00 +  329: 266  150
   12    12 Ewa            Strzelczyk            112.79 +  337: 253  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Robert Soszka 113.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Gniewomir      Białek                100.00 +  465: 189  150
    2     6 Dariusz        Białobrzewski         113.28 -  377: 430   63
    3    14 Artur          Irzyk                 100.00 -  286: 353   50
    4    24 Katarzyna      Żuławska              108.34 +  419: 285  158
    5    22 Anna           Pawłowska             100.00 +  345: 292  150
    6    19 Alina          Białobrzewska         102.77 +  417: 343  153
    7    15 Tomasz         Zwoliński             140.08 +  406: 313  190
    8     4 Justyna        Fugiel                131.74 +  351: 330  182
    9     4 Mateusz        Żbikowski             140.62 -  331: 403   91
   10    17 Michał         Waszkiewicz           116.27 -  307: 374   66
   11    13 Eugeniusz      Wróblewski            113.70 -  309: 381   64
   12    19 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  410: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Eugeniusz Wróblewski 113.70 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  339: 314  150
    2    20 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  331: 355   50
    3    23 Joanna         Juszczak              117.05 -  256: 482   67
    4    34 Waldemar       Czerwoniec            121.53 -  444: 485   72
    5    39 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  395: 342  150
    6    37 Sławomir       Zabawa                100.00 +  425: 294  150
    7    26 Stanisław      Gasik                 115.66 -  341: 369   66
    8    32 Marek          Rogalski              100.00 +  372: 368  150
    9    25 Rafał          Matczak               118.87 +  423: 333  169
   10    12 Piotr          Pietuchowski          118.53 +  372: 320  169
   11    13 Robert         Soszka                113.74 +  381: 309  164
   12    10 Dariusz        Białobrzewski         113.28 +  403: 345  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Dariusz Białobrzewski 113.28 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Jolanta        Kruk                  100.00 +  381: 258  150
    2     6 Robert         Soszka                113.74 +  430: 377  164
    3     3 Szymon         Fidziński             138.45 -  335: 343   88
    4    20 Alina          Białobrzewska         102.77 +  382: 365  153
    5     5 Małgorzata     Kania                 127.05 -  359: 442   77
    6    20 Marcin         Kamiński              130.49 -  334: 385   80
    7    24 Maciej         Czupryniak            133.74 +  371: 353  184
    8    17 Rafał          Matczak               118.87 +  403: 233  169
    9    10 Krzysztof      Sporczyk              101.04 +  423: 307  151
   10    15 Jarosław       Sobczak               111.42 +  409: 267  161
   11     7 Marek          Syczuk                133.50 -  316: 452   83
   12    10 Eugeniusz      Wróblewski            113.70 -  345: 403   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Piotr Rosół 112.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  317: 403   50
    2    24 Paweł          Jackowski             123.21 -  311: 369   73
    3    34 Artur          Białecki              100.00 +  500: 308  150
    4    25 Wojciech       Morawski              125.89 +  371: 328  176
    5    25 Maciej         Czupryniak            133.74 -  337: 421   84
    6    32 Anna           Pawłowska             100.00 +  343: 275  150
    7    28 Mariola        Osajda-Matczak        115.88 +  332: 312  166
    8    14 Krzysztof      Sporczyk              101.04 -  218: 517   51
    9    24 Jarosław       Sobczak               111.42 -  336: 360   61
   10    26 Dawid          Pikul                 131.77 +  661: 345  182
   11    21 Mariusz        Margalski             119.44 +  414: 339  169
   12    16 Maciej         Michalak              127.77 +  352: 325  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Ewa Strzelczyk 112.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              149.58 -  329: 451  100
    2    41 Roman          Figiel                103.26 +  378: 250  153
    3    13 Filip          Sosin                 112.12 +  558: 363  162
    4    10 Andrzej        Szepczyński           124.02 -  390: 491   74
    5    15 Rafał          Matczak               118.87 -  356: 402   69
    6    25 Marek          Rogalski              100.00 -  323: 351   50
    7    30 Beata          Piotrowska            110.54 +  401: 363  161
    8    24 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 -  347: 404   50
    9    29 Mariola        Osajda-Matczak        115.88 +  471: 285  166
   10    23 Jolanta        Kosmowska             102.44 +  439: 422  152
   11    17 Krzysztof      Bukowski              119.09 +  394: 327  169
   12    12 Stanisław      Gasik                 115.66 -  253: 337   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Filip Sosin 112.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             140.62 +  461: 403  191
    2     8 Piotr          Pietuchowski          118.53 -  385: 389   69
    3    13 Ewa            Strzelczyk            112.79 -  363: 558   63
    4    23 Marcin         Kamiński              130.49 -  348: 387   80
    5    31 Artur          Irzyk                 100.00 +  349: 338  150
    6    28 Jolanta        Kosmowska             102.44 -  392: 444   52
    7    31 Anna           Pawłowska             100.00 +  437: 330  150
    8    25 Maciej         Czupryniak            133.74 -  392: 441   84
    9    28 Joanna         Ostrowska             100.49 +  376: 299  150
   10    25 Paweł          Opyc                  108.09 +  415: 272  158
   11    18 Marcin         Bożek                 125.76 -  371: 442   76
   12    22 Krzysztof      Bukowski              119.09 +  375: 348  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Marcin Figiel 111.66 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             140.08 -  321: 486   90
    2    23 Mateusz        Żbikowski             140.62 -  262: 408   91
    3    37 Kacper         Jachowicz             100.00 +  370: 338  150
    4    31 Paweł          Frynia                107.23 +  419: 326  157
    5    21 Marcin         Bożek                 125.76 +  403: 339  176
    6    16 Waldemar       Czerwoniec            121.53 +  414: 401  172
    7    10 Kamil          Górka                 138.19 -  422: 431   88
    8    16 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  492: 342  150
    9    14 Iwona          Rutkowska             105.61 +  398: 325  156
   10    11 Radosław       Sowiński              122.10 +  432: 311  172
   11     6 Paweł          Jackowski             123.21 +  367: 312  173
   12     5 Andrzej        Szepczyński           124.02 -  260: 426   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 12 137.42




	Jarosław Sobczak 111.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz.J    Merklejn              139.56 -  396: 457   90
    2    25 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  465: 324  150
    3    12 Marek          Syczuk                133.50 +  421: 379  183
    4     8 Andrzej        Rakoczy               116.40 -  318: 349   66
    5    18 Marcin         Kamiński              130.49 -  300: 312   80
    6    29 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  287: 409   50
    7    33 Katarzyna      Żuławska              108.34 +  359: 351  158
    8    31 Mariola        Osajda-Matczak        115.88 +  392: 374  166
    9    24 Piotr          Rosół                 112.98 +  360: 336  163
   10    15 Dariusz        Białobrzewski         113.28 -  267: 409   63
   11    25 Rafał          Matczak               118.87 -  318: 471   69
   12    27 Paweł          Jachowicz             108.25 -  365: 434   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Beata Piotrowska 110.54 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                138.82 -  350: 397   89
    2    33 Paweł          Opyc                  108.09 -  320: 360   58
    3    38 Krzysztof      Sporczyk              101.04 -  295: 434   51
    4    42 Jan            Pawłowski             100.00 -  275: 375   50
    5    43 Kacper         Jachowicz             100.00 +  346: 310  150
    6    40 Grzegorz       Pukniel               107.12 +  359: 356  157
    7    30 Ewa            Strzelczyk            112.79 -  363: 401   63
    8    38 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  446: 240  150
    9    34 Marek          Rogalski              100.00 -  300: 386   50
   10    36 Jolanta        Kruk                  100.00 +  377: 271  150
   11    30 Wojciech       Morawski              125.89 -  366: 384   76
   12    32 Maria          Jarosz                100.00 -  367: 405   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1094  / 12  91.17




	Wiesław Olewiński 110.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Szymon         Fidziński             138.45 -  239: 488   88
    2    43 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  329: 350   50
    3    41 Katarzyna      Żuławska              108.34 -  303: 347   58
    4    44 PAUZA
    5    40 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 -  358: 452   50
    6    41 Roman          Figiel                103.26 -  353: 357   53
    7    41 Jan            Pawłowski             100.00 -  322: 339   50
    8    41 Kacper         Jachowicz             100.00 +  379: 333  150
    9    31 Joanna         Juszczak              117.05 +  376: 296  167
   10    35 Wojciech       Morawski              125.89 -  317: 403   76
   11    38 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  461: 338  150
   12    36 Jolanta        Kruk                  100.00 +  438: 222  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 11  94.73




	Dorota Zielińska 108.73 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 138.19 +  344: 327  188
    2    18 Dominik        Wester                100.00 -  345: 379   50
    3    18 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  503: 330  150
    4    14 Anna           Pawłowska             100.00 +  465: 301  150
    5     7 Marek          Dudkiewicz            121.22 -  354: 432   71
    6    12 Jarosław       Puchalski             124.48 -  264: 503   74
    7    22 Michał         Waszkiewicz           116.27 -  346: 393   66
    8    30 Monika         Rubinstein            100.00 +  345: 331  150
    9    23 Bartosz        Morawski              100.00 -  362: 364   50
   10    28 Rafał          Matczak               118.87 -  261: 508   69
   11    27 Dawid          Pikul                 131.77 -  288: 479   82
   12    31 Jolanta        Kosmowska             102.44 +  346: 339  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Andrzej Gostomski 108.35 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Usakiewicz            135.57 -  313: 444   86
    2    27 Grzegorz       Pukniel               107.12 +  428: 311  157
    3    25 Paweł          Opyc                  108.09 -  297: 385   58
    4    36 Roman          Figiel                103.26 +  460: 402  153
    5    26 Iwona          Rutkowska             105.61 -  351: 358   56
    6    31 Bogdan         Pokojski              107.47 +  351: 330  157
    7    25 Alina          Białobrzewska         102.77 +  349: 314  153
    8    20 Stanisław      Gasik                 115.66 +  449: 326  166
    9     8 Justyna        Fugiel                131.74 -  316: 341   82
   10    14 Andrzej        Szepczyński           124.02 -  311: 356   74
   11    24 Maciej         Czupryniak            133.74 +  394: 337  184
   12    18 Rafał          Matczak               118.87 -  335: 346   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Katarzyna Żuławska 108.34 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Wrześniewski          134.16 -  307: 437   84
    2    31 Artur          Irzyk                 100.00 -  340: 353   50
    3    41 Wiesław        Olewiński             110.18 +  347: 303  160
    4    24 Robert         Soszka                113.74 -  285: 419   64
    5    34 Grzegorz       Pukniel               107.12 -  313: 343   57
    6    34 Paweł          Frynia                107.23 -  325: 385   57
    7    33 Jarosław       Sobczak               111.42 -  351: 359   61
    8    40 Gniewomir      Białek                100.00 +  297: 288  150
    9    39 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  347: 316  150
   10    39 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  350: 353   50
   11    36 Monika         Rubinstein            100.00 +  359: 277  150
   12    34 Rafał          Wesołowski            100.00 +  339: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58




	Paweł Jachowicz 108.25 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Czupryniak            133.74 -  352: 360   84
    2    32 Maria          Jarosz                100.00 +  350: 298  150
    3    15 Mateusz        Żbikowski             140.62 -  275: 380   91
    4    29 Marek          Syczuk                133.50 -  338: 443   83
    5    32 Mariusz        Margalski             119.44 -  317: 417   69
    6    38 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  435: 235  150
    7    35 Monika         Rubinstein            100.00 -  243: 367   50
    8    37 Iza            Kraj                  100.00 -  322: 358   50
    9    35 Wojciech       Morawski              125.89 +  452: 311  176
   10    34 Jan            Pawłowski             100.00 +  404: 351  150
   11    29 Maria          Jarosz                100.00 +  365: 304  150
   12    27 Jarosław       Sobczak               111.42 +  434: 365  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Paweł Opyc 108.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Syczuk                133.50 -  303: 382   83
    2    33 Beata          Piotrowska            110.54 +  360: 320  161
    3    25 Andrzej        Gostomski             108.35 +  385: 297  158
    4    17 Marcin         Bożek                 125.76 +  403: 370  176
    5    12 Paweł          Jackowski             123.21 +  359: 330  173
    6     8 Mariusz        Wrześniewski          134.16 -  355: 369   84
    7    13 Andrzej        Szepczyński           124.02 -  336: 358   74
    8    15 Marek          Dudkiewicz            121.22 -  327: 364   71
    9    21 Mariusz        Margalski             119.44 -  325: 332   69
   10    25 Filip          Sosin                 112.12 -  272: 415   62
   11    31 Rafał          Wesołowski            100.00 +  373: 306  150
   12    28 Wojciech       Morawski              125.89 -  334: 438   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Bogdan Pokojski 107.47 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Karol          Wyrębkiewicz          133.37 -  253: 423   83
    2    42 Kamil          Górka                 138.19 -  318: 461   88
    3    40 Marek          Rogalski              100.00 +  365: 268  150
    4    33 Krzysztof      Bukowski              119.09 +  413: 376  169
    5    24 Marek          Syczuk                133.50 -  319: 338   83
    6    31 Andrzej        Gostomski             108.35 -  330: 351   58
    7    37 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  350: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     781  /  7 111.57




	Paweł Frynia 107.23 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Kordjalik             132.42 -  309: 399   82
    2    29 Monika         Rubinstein            100.00 -  259: 330   50
    3    42 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  512: 285  150
    4    31 Marcin         Figiel                111.66 -  326: 419   62
    5    36 Roman          Figiel                103.26 +  377: 275  153
    6    34 Katarzyna      Żuławska              108.34 +  385: 325  158
    7    29 Krzysztof      Bukowski              119.09 -  379: 389   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     724  /  7 103.43




	Grzegorz Pukniel 107.12 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dawid          Pikul                 131.77 -  369: 376   82
    2    27 Andrzej        Gostomski             108.35 -  311: 428   58
    3    35 Maria          Jarosz                100.00 +  405: 389  150
    4    30 Maciej         Czupryniak            133.74 -  340: 365   84
    5    34 Katarzyna      Żuławska              108.34 +  343: 313  158
    6    40 Beata          Piotrowska            110.54 -  356: 359   61
    7    40 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  351: 335  150
    8    22 Tomasz         Zwoliński             140.08 -  292: 453   90
    9    33 Iza            Kraj                  100.00 -  340: 349   50
   10    32 Rafał          Wesołowski            100.00 -  250: 499   50
   11    35 Anna           Pawłowska             100.00 +  369: 362  150
   12    33 Joanna         Ostrowska             100.49 -  266: 440   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 12  94.42




	Tomasz Żbikowski 107.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Justyna        Fugiel                131.74 -  330: 584   82
    2    38 Marcin         Kamiński              130.49 -  304: 365   80
    3    43 Roman          Figiel                103.26 -  293: 362   53
    4    43 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  335: 332  150
    5    37 Sławomir       Zabawa                100.00 +  481: 297  150
    6    24 Krzysztof      Bukowski              119.09 +  369: 356  169
    7    21 Andrzej        Rechowicz             124.38 -  274: 406   74
    8    27 Dawid          Pikul                 131.77 -  311: 469   82
    9    36 Jolanta        Kruk                  100.00 +  421: 210  150
   10    27 Waldemar       Czerwoniec            121.53 -  245: 443   72
   11    32 Joanna         Ostrowska             100.49 +  344: 333  150
   12    29 Mariola        Osajda-Matczak        115.88 -  253: 405   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Iwona Rutkowska 105.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcin         Kamiński              130.49 +  295: 281  180
    2    21 Marek          Dudkiewicz            121.22 -  273: 389   71
    3    31 Grzegorz       Gardynik              102.75 +  362: 331  153
    4    22 Krzysztof      Usakiewicz            135.57 -  380: 436   86
    5    26 Andrzej        Gostomski             108.35 +  358: 351  158
    6    21 Stanisław      Rydzik                138.82 -  291: 468   89
    7    27 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  361: 289  150
    8    19 Radosław       Sowiński              122.10 +  349: 294  172
    9    14 Marcin         Figiel                111.66 -  325: 398   62
   10    21 Andrzej        Rechowicz             124.38 -  297: 392   74
   11    26 Bartosz        Morawski              100.00 -  295: 413   50
   12    30 Marek          Rogalski              100.00 +  365: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Roman Figiel 103.26 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Radosław       Konca                 128.82 -  254: 462   79
    2    41 Ewa            Strzelczyk            112.79 -  250: 378   63
    3    43 Tomasz         Żbikowski             107.04 +  362: 293  157
    4    36 Andrzej        Gostomski             108.35 -  402: 460   58
    5    36 Paweł          Frynia                107.23 -  275: 377   57
    6    41 Wiesław        Olewiński             110.18 +  357: 353  160
    7    34 Artur          Irzyk                 100.00 +  367: 317  150
    8    28 Mariusz        Margalski             119.44 -  289: 436   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     793  /  8  99.12




	Alina Białobrzewska 102.77 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Michalak              127.77 -  289: 432   78
    2    35 Marek          Rogalski              100.00 +  363: 316  150
    3    28 Wojciech       Morawski              125.89 +  376: 259  176
    4    20 Dariusz        Białobrzewski         113.28 -  365: 382   63
    5    17 Joanna         Juszczak              117.05 +  359: 307  167
    6    19 Robert         Soszka                113.74 -  343: 417   64
    7    25 Andrzej        Gostomski             108.35 -  314: 349   58
    8    26 Waldemar       Czerwoniec            121.53 +  381: 321  172
    9    22 Stanisław      Rydzik                138.82 -  394: 404   89
   10    22 Tomasz         Zwoliński             140.08 -  368: 393   90
   11    28 Jolanta        Kosmowska             102.44 +  468: 351  152
   12    25 Radosław       Sowiński              122.10 +  424: 333  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Grzegorz Gardynik 102.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Kania                 127.05 -  337: 465   77
    2    36 Krzysztof      Sporczyk              101.04 +  378: 299  151
    3    31 Iwona          Rutkowska             105.61 -  331: 362   56
    4    35 Mariola        Osajda-Matczak        115.88 -  372: 404   66
    5    35 Jan            Pawłowski             100.00 +  356: 261  150
    6    36 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  448: 315  150
    7    23 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  363: 289  150
    8    18 Bartosz        Morawski              100.00 +  405: 299  150
    9    11 Andrzej        Rechowicz             124.38 +  424: 381  174
   10    16 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  375: 417   50
   11    12 Stanisław      Rydzik                138.82 +  458: 262  189
   12     9 Piotr          Pietuchowski          118.53 +  386: 344  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Jolanta Kosmowska 102.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marcin         Kozyra                126.91 -  298: 368   77
    2    34 Artur          Białecki              100.00 +  412: 336  150
    3    33 Gniewomir      Białek                100.00 +  341: 212  150
    4    16 Paweł          Jackowski             123.21 -  309: 386   73
    5    23 Waldemar       Czerwoniec            121.53 -  336: 406   72
    6    28 Filip          Sosin                 112.12 +  444: 392  162
    7    20 Dawid          Pikul                 131.77 +  385: 328  182
    8    12 Andrzej        Rechowicz             124.38 -  312: 430   74
    9    18 Krzysztof      Bukowski              119.09 -  320: 426   69
   10    23 Ewa            Strzelczyk            112.79 -  422: 439   63
   11    28 Alina          Białobrzewska         102.77 -  351: 468   53
   12    31 Dorota         Zielińska             108.73 -  339: 346   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 12  98.67




	Krzysztof Sporczyk 101.04 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Wojciech       Morawski              125.89 -  284: 385   76
    2    36 Grzegorz       Gardynik              102.75 -  299: 378   53
    3    38 Beata          Piotrowska            110.54 +  434: 295  161
    4    38 Jolanta        Kruk                  100.00 +  465: 238  150
    5    27 Rafał          Wesołowski            100.00 +  363: 314  150
    6    10 Maciej         Michalak              127.77 +  403: 327  178
    7     8 Marcin         Kozyra                126.91 -  401: 413   77
    8    14 Piotr          Rosół                 112.98 +  517: 218  163
    9    10 Dariusz        Białobrzewski         113.28 -  307: 423   63
   10     5 Justyna        Fugiel                131.74 -  366: 426   82
   11    20 Marek          Dudkiewicz            121.22 +  378: 331  171
   12    15 Kamil          Górka                 138.19 -  306: 382   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Joanna Ostrowska 100.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    38 Stanisław      Gasik                 115.66 -  315: 340   66
    6    43 Gniewomir      Białek                100.00 +  467: 224  150
    7    39 Jolanta        Kruk                  100.00 -  346: 380   50
    8    36 Jan            Pawłowski             100.00 +  365: 221  150
    9    28 Filip          Sosin                 112.12 -  299: 376   62
   10    37 Sławomir       Zabawa                100.00 +  372: 313  150
   11    32 Tomasz         Żbikowski             107.04 -  333: 344   57
   12    33 Grzegorz       Pukniel               107.12 +  440: 266  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     842  /  8 105.25




	Artur Białecki 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Rechowicz             124.38 -  350: 446   74
    2    34 Jolanta        Kosmowska             102.44 -  336: 412   52
    3    34 Piotr          Rosół                 112.98 -  308: 500   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     189  /  3  63.00




	Gniewomir Białek 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Robert         Soszka                113.74 -  189: 465   64
    2    44 PAUZA
    3    33 Jolanta        Kosmowska             102.44 -  212: 341   52
    4    39 Jarosław       Michalak              119.09 -  222: 419   69
    5    42 Marek          Rogalski              100.00 -  253: 404   50
    6    43 Joanna         Ostrowska             100.49 -  224: 467   50
    7    42 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  320: 379   50
    8    40 Katarzyna      Żuławska              108.34 -  288: 297   58
    9    40 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  203: 354   50
   10    40 Kacper         Jachowicz             100.00 +  279: 270  150
   11    40 Kacper         Jachowicz             100.00 -  296: 330   50
   12    40 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  233: 331   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     693  / 11  63.00




	Mikołaj Fidziński 100.00 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Eugeniusz      Wróblewski            113.70 -  314: 339   64
    2    26 Andrzej        Rakoczy               116.40 -  285: 434   66
    3    36 Sławomir       Zabawa                100.00 -  286: 382   50
    4    43 Tomasz         Żbikowski             107.04 -  332: 335   57
    5    44 Maria          Jarosz                100.00 -  289: 335   50
    6    44 Kacper         Jachowicz             100.00 +  292: 221  150
    7    42 Gniewomir      Białek                100.00 +  379: 320  150
    8    35 Artur          Irzyk                 100.00 -  364: 446   50
    9    37 Anna           Pawłowska             100.00 -  271: 466   50
   10    38 Monika         Rubinstein            100.00 +  379: 367  150
   11    37 Jan            Pawłowski             100.00 +  427: 243  150
   12    35 Iza            Kraj                  100.00 -  307: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1037  / 12  86.42




	Bogumiła Ilczuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Paweł          Jackowski             123.21 +  417: 397  173
    2    19 Andrzej        Szepczyński           124.02 -  370: 385   74
    3    18 Dorota         Zielińska             108.73 -  330: 503   59
    4    27 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  342: 316  150
    5    29 Mariola        Osajda-Matczak        115.88 -  323: 360   66
    6    35 Iza            Kraj                  100.00 +  384: 303  150
    7    16 Marcin         Bożek                 125.76 -  357: 449   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     748  /  7 106.86




	Artur Irzyk 100.00 Strzyżów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Michał         Waszkiewicz           116.27 -  353: 365   66
    2    31 Katarzyna      Żuławska              108.34 +  353: 340  158
    3    14 Robert         Soszka                113.74 +  353: 286  164
    4    15 Mateusz        Żbikowski             140.62 -  362: 421   91
    5    31 Filip          Sosin                 112.12 -  338: 349   62
    6    23 Tomasz         Zwoliński             140.08 -  322: 461   90
    7    34 Roman          Figiel                103.26 -  317: 367   53
    8    35 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  446: 364  150
    9    32 Rafał          Wesołowski            100.00 +  361: 319  150
   10    29 Marek          Rogalski              100.00 +  511: 244  150
   11    22 Jarosław       Michalak              119.09 +  355: 284  169
   12    17 Stanisław      Rydzik                138.82 -  299: 479   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Kacper Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Stanisław      Gasik                 115.66 -  368: 397   66
    2    28 Jarosław       Puchalski             124.48 -  303: 349   74
    3    37 Marcin         Figiel                111.66 -  338: 370   62
    4    40 Marek          Rogalski              100.00 -  319: 391   50
    5    43 Beata          Piotrowska            110.54 -  310: 346   61
    6    44 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  221: 292   50
    7    43 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  353: 328  150
    8    41 Wiesław        Olewiński             110.18 -  333: 379   60
    9    41 PAUZA
   10    40 Gniewomir      Białek                100.00 -  270: 279   50
   11    40 Gniewomir      Białek                100.00 +  330: 296  150
   12    39 Sławomir       Zabawa                100.00 -  264: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     823  / 11  74.82




	Maria Jarosz 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Mariola        Osajda-Matczak        115.88 -  306: 351   66
    2    32 Paweł          Jachowicz             108.25 -  298: 350   58
    3    35 Grzegorz       Pukniel               107.12 -  389: 405   57
    4    41 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 -  265: 441   50
    5    44 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  335: 289  150
    6    39 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  411: 265  150
    7    36 Iza            Kraj                  100.00 +  480: 324  150
    8    33 Jolanta        Kruk                  100.00 +  347: 270  150
    9    20 Maciej         Michalak              127.77 -  301: 346   78
   10    24 Marcin         Bożek                 125.76 -  341: 362   76
   11    29 Paweł          Jachowicz             108.25 -  304: 365   58
   12    32 Beata          Piotrowska            110.54 +  405: 367  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Iza Kraj 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Szepczyński           124.02 -  330: 339   74
    2    39 Jan            Pawłowski             100.00 +  354: 307  150
    3    20 Marcin         Bożek                 125.76 -  264: 408   76
    4    32 Sławomir       Zabawa                100.00 +  328: 319  150
    5    28 Robert         Kamiński              119.41 -  212: 438   69
    6    35 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  303: 384   50
    7    36 Maria          Jarosz                100.00 -  324: 480   50
    8    37 Paweł          Jachowicz             108.25 +  358: 322  158
    9    33 Grzegorz       Pukniel               107.12 +  349: 340  157
   10    30 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 -  313: 434   50
   11    33 Mariola        Osajda-Matczak        115.88 -  256: 425   66
   12    35 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  344: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Jolanta Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Dariusz        Białobrzewski         113.28 -  258: 381   63
    2    40 Joanna         Juszczak              117.05 -  227: 433   67
    3    44 PAUZA
    4    38 Krzysztof      Sporczyk              101.04 -  238: 465   51
    5    41 Wojciech       Morawski              125.89 -  241: 378   76
    6    42 Jan            Pawłowski             100.00 +  287: 263  150
    7    39 Joanna         Ostrowska             100.49 +  380: 346  150
    8    33 Maria          Jarosz                100.00 -  270: 347   50
    9    36 Tomasz         Żbikowski             107.04 -  210: 421   57
   10    36 Beata          Piotrowska            110.54 -  271: 377   61
   11    39 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  338: 296  150
   12    36 Wiesław        Olewiński             110.18 -  222: 438   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     935  / 11  85.00




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Piotr          Rosół                 112.98 +  403: 317  163
    2    20 Eugeniusz      Wróblewski            113.70 +  355: 331  164
    3     9 Kazimierz.J    Merklejn              139.56 -  285: 483   90
    4    18 Radosław       Sowiński              122.10 -   35: 361   72
    5    30 Jarosław       Michalak              119.09 -  330: 416   69
    6    36 Grzegorz       Gardynik              102.75 -  315: 448   53
    7    37 Bogdan         Pokojski              107.47 -  303: 350   57
    8    38 Beata          Piotrowska            110.54 -  240: 446   61
    9    39 Katarzyna      Żuławska              108.34 -  316: 347   58
   10    41 PAUZA
   11    39 Jolanta        Kruk                  100.00 -  296: 338   50
   12    40 Gniewomir      Białek                100.00 +  331: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     987  / 11  89.73




	Bartosz Morawski 100.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Joanna         Juszczak              117.05 +  359: 329  167
    2    14 Krzysztof      Usakiewicz            135.57 +  388: 296  186
    3    10 Radosław       Sowiński              122.10 +  405: 307  172
    4     5 Szymon         Fidziński             138.45 -  304: 440   88
    5    11 Andrzej        Szepczyński           124.02 -  341: 364   74
    6    14 Marcin         Kozyra                126.91 -  354: 409   77
    7    18 Mariusz        Margalski             119.44 +  327: 302  169
    8    18 Grzegorz       Gardynik              102.75 -  299: 405   53
    9    23 Dorota         Zielińska             108.73 +  364: 362  159
   10    18 Andrzej        Rakoczy               116.40 -  367: 375   66
   11    26 Iwona          Rutkowska             105.61 +  413: 295  156
   12    20 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  345: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Anna Pawłowska 100.00 Opacz Kol.               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Andrzej        Rakoczy               116.40 +  377: 376  166
    2     9 Kazimierz.J    Merklejn              139.56 -  337: 415   90
    3    32 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  352: 335  150
    4    14 Dorota         Zielińska             108.73 -  301: 465   59
    5    22 Robert         Soszka                113.74 -  292: 345   64
    6    32 Piotr          Rosół                 112.98 -  275: 343   63
    7    31 Filip          Sosin                 112.12 -  330: 437   62
    8    34 Joanna         Juszczak              117.05 -  363: 378   67
    9    37 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  466: 271  150
   10    33 Mariola        Osajda-Matczak        115.88 -  275: 405   66
   11    35 Grzegorz       Pukniel               107.12 -  362: 369   57
   12    37 Joanna         Juszczak              117.05 -  303: 360   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1061  / 12  88.42




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Radosław       Sowiński              122.10 -  275: 488   72
    2    39 Iza            Kraj                  100.00 -  307: 354   50
    3    39 Krzysztof      Bukowski              119.09 -  320: 392   69
    4    42 Beata          Piotrowska            110.54 +  375: 275  161
    5    35 Grzegorz       Gardynik              102.75 -  261: 356   53
    6    42 Jolanta        Kruk                  100.00 -  263: 287   50
    7    41 Wiesław        Olewiński             110.18 +  339: 322  160
    8    36 Joanna         Ostrowska             100.49 -  221: 365   50
    9    38 Sławomir       Zabawa                100.00 +  376: 337  150
   10    34 Paweł          Jachowicz             108.25 -  351: 404   58
   11    37 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  243: 427   50
   12    41 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     923  / 11  83.91




	Marek Rogalski 100.00 Chełm

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Rafał          Matczak               118.87 -  342: 351   69
    2    35 Alina          Białobrzewska         102.77 -  316: 363   53
    3    40 Bogdan         Pokojski              107.47 -  268: 365   57
    4    40 Kacper         Jachowicz             100.00 +  391: 319  150
    5    42 Gniewomir      Białek                100.00 +  404: 253  150
    6    25 Ewa            Strzelczyk            112.79 +  351: 323  163
    8    32 Eugeniusz      Wróblewski            113.70 -  368: 372   64
    9    34 Beata          Piotrowska            110.54 +  386: 300  161
   10    29 Artur          Irzyk                 100.00 -  244: 511   50
   11    34 Joanna         Juszczak              117.05 +  431: 326  167
   12    30 Iwona          Rutkowska             105.61 -  341: 365   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1140  / 11 103.64




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marek          Dudkiewicz            121.22 -  357: 400   71
    2    29 Paweł          Frynia                107.23 +  330: 259  157
    3    19 Marcin         Kozyra                126.91 -  302: 462   77
    4    26 Mariusz        Margalski             119.44 +  384: 374  169
    5    20 Andrzej        Rechowicz             124.38 -  296: 466   74
    6    30 Marcin         Bożek                 125.76 -  201: 499   76
    7    35 Paweł          Jachowicz             108.25 +  367: 243  158
    8    30 Dorota         Zielińska             108.73 -  331: 345   59
    9    30 Waldemar       Czerwoniec            121.53 -  351: 410   72
   10    38 Mikołaj        Fidziński             100.00 -  367: 379   50
   11    36 Katarzyna      Żuławska              108.34 -  277: 359   58
   12    38 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  300: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1071  / 12  89.25




	Zygmunt Sołtysiak 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Piotr          Pietuchowski          118.53 -  316: 377   69
    2    25 Jarosław       Sobczak               111.42 -  324: 465   61
    3    42 Paweł          Frynia                107.23 -  285: 512   57
    4    41 Maria          Jarosz                100.00 +  441: 265  150
    5    40 Wiesław        Olewiński             110.18 +  452: 358  160
    6    33 Rafał          Wesołowski            100.00 +  362: 330  150
    7    27 Iwona          Rutkowska             105.61 -  289: 361   56
    8    24 Ewa            Strzelczyk            112.79 +  404: 347  163
    9    27 Dominik        Wester                100.00 -  328: 381   50
   10    30 Iza            Kraj                  100.00 +  434: 313  150
   11    23 Radosław       Sowiński              122.10 +  358: 328  172
   12    19 Robert         Soszka                113.74 -  313: 410   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Robert         Kamiński              119.41 -  282: 399   69
    2    37 Sławomir       Zabawa                100.00 +  412: 347  150
    3    17 Kamil          Górka                 138.19 -  294: 373   88
    4    27 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  316: 342   50
    5    33 Krzysztof      Bukowski              119.09 -  185: 589   69
    6    38 Paweł          Jachowicz             108.25 -  235: 435   58
    7    43 Kacper         Jachowicz             100.00 -  328: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     534  /  7  76.29




	Mariusz Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krzysztof      Bukowski              119.09 +  446: 308  169
    2    13 Maciej         Czupryniak            133.74 +  356: 335  184
    3     5 Sławomir       Kordjalik             132.42 -  278: 501   82
    4    11 Andrzej        Rechowicz             124.38 +  339: 301  174
    5    14 Piotr          Pietuchowski          118.53 -  336: 476   69
    6    18 Robert         Kamiński              119.41 -  375: 378   69
    7    19 Waldemar       Czerwoniec            121.53 +  367: 361  172
    8    16 Marcin         Figiel                111.66 -  342: 492   62
    9    19 Dawid          Pikul                 131.77 +  409: 314  182
   10    16 Grzegorz       Gardynik              102.75 +  417: 375  153
   11    14 Michał         Waszkiewicz           116.27 -  317: 371   66
   12    20 Bartosz        Morawski              100.00 -  302: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Marta Szeliga-Frynia 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jarosław       Michalak              119.09 -  325: 357   69
    2    43 Wiesław        Olewiński             110.18 +  350: 329  160
    3    21 Paweł          Jackowski             123.21 -  308: 422   73
    4    28 Stanisław      Gasik                 115.66 +  390: 287  166
    5    19 Marcin         Kozyra                126.91 -  316: 423   77
    6    29 Jarosław       Sobczak               111.42 +  409: 287  161
    7    23 Grzegorz       Gardynik              102.75 -  289: 363   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     759  /  7 108.43




	Grażyna Wesołowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 PAUZA
    2    22 Sławomir       Kordjalik             132.42 -  351: 525   82
    3    32 Anna           Pawłowska             100.00 -  335: 352   50
    4    37 Jarosław       Puchalski             124.48 -  339: 365   74
    5    39 Eugeniusz      Wróblewski            113.70 -  342: 395   64
    6    39 Maria          Jarosz                100.00 -  265: 411   50
    7    40 Grzegorz       Pukniel               107.12 -  335: 351   57
    8    39 Sławomir       Zabawa                100.00 -  258: 294   50
    9    40 Gniewomir      Białek                100.00 +  354: 203  150
   10    39 Katarzyna      Żuławska              108.34 +  353: 350  158
   11    38 Wiesław        Olewiński             110.18 -  338: 461   60
   12    38 Monika         Rubinstein            100.00 +  369: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  / 11  85.91




	Rafał Wesołowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Mariusz        Margalski             119.44 +  381: 354  169
    2     7 Radosław       Konca                 128.82 -  292: 438   79
    3    22 Stanisław      Gasik                 115.66 +  330: 328  166
    4    21 Mariusz        Wrześniewski          134.16 -  284: 365   84
    5    27 Krzysztof      Sporczyk              101.04 -  314: 363   51
    6    33 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 -  330: 362   50
    7    32 Joanna         Juszczak              117.05 +  369: 353  167
    8    29 Maciej         Michalak              127.77 -  257: 467   78
    9    32 Artur          Irzyk                 100.00 -  319: 361   50
   10    32 Grzegorz       Pukniel               107.12 +  499: 250  157
   11    31 Paweł          Opyc                  108.09 -  306: 373   58
   12    34 Katarzyna      Żuławska              108.34 -  295: 339   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Dominik Wester 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jarosław       Puchalski             124.48 +  417: 309  174
    2    18 Dorota         Zielińska             108.73 +  379: 345  159
    3     6 Radosław       Konca                 128.82 -  282: 317   79
    4    12 Joanna         Juszczak              117.05 +  435: 377  167
    5     8 Mateusz        Żbikowski             140.62 -  303: 449   91
    6    11 Andrzej        Rechowicz             124.38 +  323: 297  174
    8    21 Jarosław       Michalak              119.09 -  290: 406   69
    9    27 Zygmunt        Sołtysiak             100.00 +  381: 328  150
   10    20 Krzysztof      Bukowski              119.09 +  490: 363  169
   11    15 Stanisław      Gasik                 115.66 -  266: 329   66
   12    21 Małgorzata     Kania                 127.05 -  251: 513   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 11 125.00




	Sławomir Zabawa 100.00 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marcin         Bożek                 125.76 -  331: 452   76
    2    37 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  347: 412   50
    3    36 Mikołaj        Fidziński             100.00 +  382: 286  150
    4    32 Iza            Kraj                  100.00 -  319: 328   50
    5    37 Tomasz         Żbikowski             107.04 -  297: 481   57
    6    37 Eugeniusz      Wróblewski            113.70 -  294: 425   64
    7    38 Wojciech       Morawski              125.89 -  304: 474   76
    8    39 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  294: 258  150
    9    38 Jan            Pawłowski             100.00 -  337: 376   50
   10    37 Joanna         Ostrowska             100.49 -  313: 372   50
   11    41 PAUZA
   12    39 Kacper         Jachowicz             100.00 +  387: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     923  / 11  83.91


Lista rankingowa na dzień 15-05-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.04  28127  190
   2 Paweł Dawidson                 Częstochowa          141.37  17671  125
   3 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             140.48  27815  198
   4 Szymon Fidziński               Warszawa             139.23  26872  193
   5 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.92  27090  195
   6 Tomasz Zwoliński               Warszawa             138.86  27356  197
   7 Szymon Zaleski                 Poznań               138.82  15409  111
   8 Mateusz Żbikowski              Warszawa             138.81  27762  200
   9 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             138.76  27474  198
  10 Kamil Górka                    Łęczna               137.91  26617  193
  11 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.51  25801  189
  12 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.72   4886   36
  13 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.58  26303  194
  14 Krzysztof Mówka                Toruń                135.33  26389  195
  15 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.29  26516  196
  16 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  17 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.23  25559  189
  18 Grzegorz Święcki               Białystok            135.15  13515  100
  19 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.07  18640  138
  20 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             134.86  26703  198
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.41  23118  172
  22 Sławomir Kordjalik             Warszawa             134.10  26284  196
  23 Marek Syczuk                   Warszawa             133.04  25942  195
  24 Justyna Fugiel                 Sandomierz           132.64  25599  193
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.66  22383  170
  26 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  27 Dawid Pikul                    Poznań               131.39  25489  194
  28 Radosław Konca                 Warszawa             130.57  25330  194
  29 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.55  13186  101
  30 Leszek Nowak                   Myślibórz            129.79   5062   39
  31 Sergiusz Puchalski             Włocławek            129.58  13606  105
  32 Marcin Kamiński                Warszawa             129.38   8280   64
  33 Wiktor Stępień                 Katowice             129.15   8653   67
  34 Andrzej Oleksiak               Ostróda              128.69  25352  197
  35 Krzysztof Pypno                Gliwice              128.42   6678   52
  36 Sławomir Nosek                 Mielec               128.37  14763  115
  37 Andrzej Słapiński              Warszawa             127.18   9920   78
  38 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.02  24006  189
  39 Marcin Kozyra                  Warszawa             126.95  24882  196
  40 Małgorzata Kania               Milanówek            126.70  25213  199
  41 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.63  17222  136
  42 Joanna Stępień                 Katowice             126.37  24137  191
  43 Filip Warzecha                 Gdynia               125.37  12161   97
  44 Andrzej Szepczyński            Kraków               125.31  19924  159
  45 Maciej Michalak                Łódź                 125.10   7381   59
  46 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.88  21605  173
  47 Paweł Jackowski                Warszawa             124.65  24057  193
  48 Marek Roszak                   Poznań               124.17  24214  195
  49 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.06  21214  171
  50 Michał Makowski                Warszawa             123.97   7810   63
  51 Marcin Bożek                   Będzin               123.93  11154   90
  52 Sławomir Kucia                 Kraków               123.90  24037  194
  53 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  54 Stanisław Ochot                Katowice             123.08   7631   62
  55 Wojciech Morawski              Gliwice              122.75   6997   57
  56 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             122.39  12361  101
  57 Maciej Grabowski               Warszawa             121.90   8411   69
  58 Tomasz Figiel                  Zawichost            121.63   8271   68
  59 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       121.59   4134   34
  60 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             121.31  19531  161
  61 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  121.21  21333  176
  62 Radosław Sowiński              Warszawa             121.07  23730  196
  63 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  64 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  65 Rafał Matczak                  Pruszków             120.25  22728  189
  66 Marek Dudkiewicz               Milanówek            120.16  23432  195
  67 Lucyna Korga                   Zabrze               120.16  23070  192
  68 Paweł Florek                   Nowa Wieś Wielka     120.03  17765  148
  69 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       119.90  17626  147
  70 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.90   4676   39
  71 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.72  23825  199
  72 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     119.70   6823   57
  73 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.60  19615  164
  74 Maciej Perzyński               Piła                 119.54  18767  157
  75 Piotr Pietuchowski             Białystok            119.36  17307  145
  76 Magdalena Merklejn             Szczecin             119.07  23815  200
  77 Jarosław Michalak              Łódź                 119.07  13931  117
  78 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.46  13505  114
  79 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.23   9813   83
  80 Iwona Baran                    Kraków               118.12  23505  199
  81 Michał Waszkiewicz             Warszawa             117.89  18744  159
  82 Andrzej Rakoczy                Kraków               117.56  16341  139
  83 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             117.50  23383  199
  84 Dominik Wester                 Warszawa             117.47   3994   34
  85 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.38  16198  138
  86 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.21   9494   81
  87 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.18  20741  177
  88 Filip Klar                     Mielec               116.74   7121   61
  89 Arkadiusz Jaworski             Tychy                116.67  13067  112
  90 Roman Sulima                   Warszawa             116.51  13049  112
  91 Stanisław Gasik                Warszawa             116.42  22586  194
  92 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
  93 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.22  21966  189
  94 Katarzyna Stępień              Katowice             116.14  12311  106
  95 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             116.07  20544  177
  96 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             116.03  22278  192
  97 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
  98 Halina Roszak                  Poznań               115.90  21442  185
  99 Mariusz Margalski              Warszawa             115.84   5908   51
 100 Jacek Pietruszka               Kraków               115.71   3934   34
 101 Andrzej Lożyński               Piastów              115.70   5785   50
 102 Joanna Juszczak                Warszawa             115.35  22263  193
 103 Robert Soszka                  Warszawa             115.11  22216  193
 104 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.97  17246  150
 105 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             114.60  11116   97
 106 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.35   8233   72
 107 Irena Sołdan                   Rumia                114.31  12003  105
 108 Grzegorz Matysiak              Kraków               114.22   7424   65
 109 Maciej Kutera                  Warszawa             114.17  14500  127
 110 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               114.14  21915  192
 111 Marcin Figiel                  Zawichost            113.87  15942  140
 112 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.82  21740  191
 113 Piotr Rosół                    Warszawa             113.61  22381  197
 114 Filip Sosin                    Warszawa             113.49  21677  191
 115 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
 116 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 117 Michał Trumpus                 Wrocław              112.90   4403   39
 118 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             112.89  22239  197
 119 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.26  21442  191
 120 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.16   9870   88
 121 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              112.05  18152  162
 122 Maurycy Machnio                Lipiany              111.95   6605   59
 123 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              111.93   4701   42
 124 Beata Madej                    Lublin               111.81  13529  121
 125 Magdalena Ochot                Katowice             111.79   5366   48
 126 Jarosław Żuliński              Szczecin             111.62   6697   60
 127 Bogdan Kozłowski               Białystok            111.44   9584   86
 128 Jarosław Sobczak               Warszawa             111.20  21128  190
 129 Marcin Skowron                 Zabrze               111.10   6888   62
 130 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.85   5099   46
 131 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.81  21830  197
 132 Kamil Klinkosz                 Rumia                110.35   9269   84
 133 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.28   4411   40
 134 Kazimierz Merklejn             Szczecin             110.27  13122  119
 135 Miłosz Wrzałek                 Reda                 110.16  15643  142
 136 Piotr Krzemiński               Warszawa             110.15   9253   84
 137 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            110.05  14526  132
 138 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 139 Beata Piotrowska               Łódź                 109.83  21967  200
 140 Władysław Zieliński            Lębork               109.80   9553   87
 141 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.79   4721   43
 142 Jędrzej Florek                 Nowa Wieś Wielka     109.53  14896  136
 143 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            109.49  10402   95
 144 Krystyna Augustyniak           Łódź                 109.35   8092   74
 145 Wiesław Olewiński              Warszawa             109.17  18340  168
 146 Jerzy Luter                    Bytom                108.78  20560  189
 147 Paweł Jachowicz                Żyrardów             108.74  14462  133
 148 Leszek Stecuła                 Bytom                108.58   9664   89
 149 Jan Ziółkowski                 Rumia                108.50   5859   54
 150 Dorota Zielińska               Piaseczno            108.47  21585  199
 151 Paweł Majewski                 Warszawa             108.43   7048   65
 152 Andrzej Gostomski              Łódź                 108.33  20474  189
 153 Paweł Opyc                     Warszawa             108.30  20685  191
 154 Renata Kowalska                Bielsko Biała        108.15  20873  193
 155 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 156 Małgorzata Niciporuk           Rumia                108.10   3243   30
 157 Bogdan Pokojski                Piastów              107.97   6262   58
 158 Wojciech Jacyno                Warszawa             107.85   6471   60
 159 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 160 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.67   4953   46
 161 Maciej Śliwa                   Zabrze               107.67  10767  100
 162 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.63  17543  163
 163 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.50   3870   36
 164 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.47  20742  193
 165 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  107.34  21360  199
 166 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 107.17   3751   35
 167 Grzegorz Gardynik              Warszawa             107.15   7286   68
 168 Adam Legięć                    Warszawa             106.62   4478   42
 169 Paweł Subocz                   Szczecin             106.51   6710   63
 170 Jacek Petrus                   Wrocław              106.47   9582   90
 171 Krzysztof Jaworski             Warszawa             106.46  14265  134
 172 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.34  18609  175
 173 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 174 Małgorzata Sulejewska          Kraków               106.10  10822  102
 175 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.10   9761   92
 176 Grzegorz Pukniel               Lublin               105.94  21188  200
 177 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             105.86   3705   35
 178 Monika Siemaszko               Lipiany              105.81   4444   42
 179 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 180 Robert Drózd                   Wesoła               105.16   8097   77
 181 Arkadiusz Biegun               Kraków               105.08  10613  101
 182 Jarosław Wypart                Częstochowa          104.76  11943  114
 183 Lucyna Śniadach                Rumia                104.73  19270  184
 184 Marianna Kozłowska             Białystok            104.52   6271   60
 185 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.29  13453  129
 186 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 187 Alina Białobrzewska            Gdynia               103.78  20238  195
 188 Dorota Ziembowicz              Gliwice              103.68  14722  142
 189 Dominik Piasecki               Słupsk               103.53   4866   47
 190 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            103.44  19551  189
 191 Rafał Dąbrowski                Ostróda              103.32   7026   68
 192 Paweł Czubla                   Kock                 103.00   8034   78
 193 Roman Figiel                   Zawichost            102.98  12152  118
 194 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            102.96  10708  104
 195 Anita Bruska                   Gdynia               102.77   3083   30
 196 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.50  15273  149
 197 Adam Jurkowski                 Knurów               102.49   6969   68
 198 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.40  19661  192
 199 Adam Słapiński                 Warszawa             102.29   6342   62
 200 Agnieszka Krupka               Krosno               102.22  10222  100
 201 Paweł Ochot                    Katowice             102.05   6735   66
 202 Michał Szymkowski              Wrocław              101.77   4783   47
 203 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 204 Paweł Szulc                    Szczecin             101.31   3546   35
 205 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 206 Joanna Ostrowska               Warszawa             101.24  17920  177
 207 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.22   3644   36
 208 Jolanta Kosmowska              Warszawa             101.16  19321  191
 209 Joanna Kubik                   Częstochowa          100.81   9476   94
 210 Jarosław Kordalski             Lublin               100.63   5434   54
 211 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 212 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          100.26   9525   95
 213 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 214 Małgorzata Jóźwiak             Iława                 99.94  14192  142
 215 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 216 Ewa Fiszer                     Wrocław               99.55   4181   42
 217 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.33   8840   89
 218 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa              99.16  14378  145
 219 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 220 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 221 Marcin Królak                  Warszawa              98.63   2959   30
 222 Renata Rosół                   Warszawa              98.52  17734  180
 223 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa              98.52   6108   62
 224 Sylwester Wójcik               Lublin                98.49   4432   45
 225 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 226 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 227 Henryk Ryś                     Warszawa              98.25   3537   36
 228 Jerzy Krzyżewski               Świętajno             98.17   6479   66
 229 Ewa Zając                      Mrągowo               98.12   4023   41
 230 Anna Królak                    Warszawa              97.86   6165   63
 231 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.80  10367  106
 232 Wojciech Sołdan                Rumia                 97.67   5079   52
 233 Łukasz Święcki                 Białystok             97.52   3218   33
 234 Przemysław Pawlic              Wrocław               97.43   9256   95
 235 Bartosz Orłowski               Bytom                 97.41   3799   39
 236 Anna Arana                     Warszawa              96.84   5326   55
 237 Rafał Wesołowski               Warszawa              96.76  10547  109
 238 Maria Jarosz                   Lublin                96.56  15256  158
 239 Irena Ficak                    Mielec                96.46   6849   71
 240 Elżbieta Święcka               Białystok             96.28   3081   32
 241 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 242 Anna Niedzielko                Szczecin              95.53   9457   99
 243 Beata Kościańska               Lublin                95.44   4581   48
 244 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              95.36   3147   33
 245 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 246 Sylwester Gryz                 Zabrze                95.01   9406   99
 247 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 248 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                94.62   3974   42
 249 Marek Kocikowski               Ostróda               94.47   9353   99
 250 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 251 Monika Rubinstein              Warszawa              94.41  16993  180
 252 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.07   5362   57
 253 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 254 Michał Sosin                   Warszawa              93.98   4793   51
 255 Marcin Tutka                   Wrocław               93.91   4132   44
 256 Piotr Ingling                  Warszawa              93.48   4113   44
 257 Adam Kotwica                   Gdańsk                93.19   3448   37
 258 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 259 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.80   8816   95
 260 Rafał Marks                    Warszawa              92.79   3619   39
 261 Piotr Chmielewski              Mrągowo               92.53   3701   40
 262 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              92.51   4903   53
 263 Marta Gostomska                Warszawa              92.44   8412   91
 264 Sławomir Zabawa                Jasło                 92.02   4233   46
 265 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.78  12941  141
 266 Anna Pendowska                 Rumia                 91.60   2748   30
 267 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.17   6017   66
 268 Janusz Sojka                   Łódź                  90.90   5272   58
 269 Ziemowit Pazda                 Wrocław               90.14   7842   87
 270 Grażyna Wesołowska             Łódź                  89.90   8181   91
 271 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.74   3141   35
 272 Joanna Brychcy                 Katowice              89.18   8918  100
 273 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            88.70  10112  114
 274 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 275 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 276 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 277 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  87.94   6156   70
 278 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       87.77   5705   65
 279 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 280 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 281 Piotr Madej                    Lublin                86.79   9287  107
 282 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.50   9429  109
 283 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 284 Mariusz Rogalski               Iława                 85.03   3316   39
 285 Robert Włodarczyk              Wrocław               84.76   3475   41
 286 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 287 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             84.00   2940   35
 288 Iza Kraj                       Warszawa              83.83   6036   72
 289 Mikołaj Fidziński              Dębica                83.46   2921   35
 290 Jan Pawłowski                  Warszawa              83.39  10257  123
 291 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 292 Kacper Jachowicz               Żyrardów              82.91   7959   96
 293 Jerzy Augustyniak              Łódź                  81.57   5302   65
 294 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 295 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 296 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              77.58   2560   33
 297 Adam Kędzior                   Lublin                74.31   6019   81
 298 Jolanta Kruk                   Łódź                  71.59   5799   81
 299 Tomasz Sulejewski              Kraków                69.78   2791   40
 300 Barbara Szymańska              Gdańsk                68.12   2248   33
 301 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 15-05-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grzegorz Wilk                  Kraków               114.41   3318   29
   2 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   3 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.55   2800   29
   4 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   5 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   6 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
   7 Jerzy Ciesielski               Łódź                  93.68   2623   28
   8 Adam Zalewski                  Racibórz              74.79   2094   28
   9 Bartosz Morawski               Gliwice              125.41   3386   27
  10 Tomasz Lempart                 Kraków                96.63   2609   27
  11 Małgorzata Marks               Warszawa              87.00   2349   27
  12 Maciej Hebda                   Tarnów               119.19   3099   26
  13 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  14 Kinga Niżewska                 Warszawa              95.46   2482   26
  15 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  16 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  17 Joanna Rubaj                   Lublin                83.04   2159   26
  18 Waldemar Bulkowski             Chojnów               94.88   2372   25
  19 Jacek Gasik                    Warszawa             116.46   2795   24
  20 Elżbieta Jankowska             Wrocław              115.58   2774   24
  21 Artur Irzyk                    Strzyżów             111.75   2682   24
  22 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  23 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  24 Artur Tomczyk                  Piła                 107.79   2587   24
  25 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  26 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  27 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  28 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  29 Maciej Zięba                   Wrocław              102.38   2457   24
  30 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  31 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  32 Grażyna Furman                 Sosnowiec             98.79   2371   24
  33 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  34 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  35 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  36 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  37 Adam Cieśla                    Częstochowa           95.12   2283   24
  38 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  39 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  40 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  41 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               90.12   2163   24
  42 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  43 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             82.50   1980   24
  44 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  45 Mariusz Makuch                 Zator                114.13   2625   23
  46 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.65   2407   23
  47 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  48 Eligiusz Jankowski             Wrocław              101.00   2323   23
  49 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  50 Bożena Matysiak                Kraków                95.09   2187   23
  51 Małgorzata Rawska              Kraków                88.26   2030   23
  52 Lech Rawski                    Kraków                86.74   1995   23
  53 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  54 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          102.59   2257   22
  55 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           91.50   2013   22
  56 Teresa Zalewska                Racibórz              85.36   1878   22
  57 Gniewomir Białek               Dębica                59.73   1314   22
  58 Zdzisław Parnicki              Słupsk                86.95   1826   21
  59 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.76   1822   21
  60 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  61 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  62 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  63 Jarosław Kamienik              Słupsk               104.53   1986   19
  64 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  65 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               86.53   1644   19
  66 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  67 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  68 Jan Lisiewski                  Piasutno             113.22   2038   18
  69 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  70 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               103.78   1868   18
  71 Leokadia Litwinowicz           Gliwice               99.44   1790   18
  72 Paweł Kapela                   Kraków                94.28   1697   18
  73 Piotr Marusa                   Szczytno              92.56   1666   18
  74 Stanisław Harat                Kęty                  89.50   1611   18
  75 Ewa Lewandowska                Warszawa              81.11   1460   18
  76 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  77 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  78 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     113.00   1921   17
  79 Piotr Adamczyk                 Tarnów                99.82   1697   17
  80 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  81 Maciej Stolarczyk              Zator                 87.47   1487   17
  82 Jacek Stolarczyk               Zator                 76.59   1302   17
  83 Jacek Wszyndybył               Chojnów               76.24   1296   17
  84 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  85 Andrzej Bobik                  Chojnów               66.19   1059   16
  86 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  87 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  88 Janusz Czerwik                 Zator                 61.33    920   15
  89 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
  90 Paweł Górny                    Lublin                98.14   1374   14
  91 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
  92 Paweł Stanosz                  Warszawa             161.15   2095   13
  93 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
  94 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
  95 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
  96 Marzena Szulc                  Szczecin              82.69   1075   13
  97 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
  98 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
  99 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
 100 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 101 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 102 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 103 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
 104 Marcela Wołowiec               Gdynia               115.58   1387   12
 105 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 106 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.42   1349   12
 107 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 108 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 109 Katarzyna Kowalewska           Poznań               107.08   1285   12
 110 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
 111 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 112 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 113 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 114 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 115 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 116 Tomasz Rubaj                   Lublin                98.08   1177   12
 117 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 118 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 119 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 120 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 121 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 122 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 123 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 124 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 125 Bartosz Muszyński              Słupsk                93.67   1124   12
 126 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 127 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 128 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 129 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 130 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 131 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 132 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 133 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 134 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 135 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 136 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 137 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 138 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 139 Edward Smołka                  Zabrze                87.42   1049   12
 140 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 141 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 142 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 143 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 144 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 145 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 146 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 147 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 148 Jacek Rzepa                    Tychy                 82.83    994   12
 149 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 150 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 151 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 152 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 153 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 154 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 155 Monika Wrzałek                 Rumia                 76.58    919   12
 156 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 157 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 158 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 159 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 160 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 161 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 162 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 163 Marek Rogalski                 Chełm                103.64   1140   11
 164 Mariusz Katzig                 Gdańsk               101.36   1115   11
 165 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 166 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 167 Paulina Hennig                 Gniezno               93.55   1029   11
 168 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 169 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 170 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 171 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 172 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 173 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 174 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             80.09    881   11
 175 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 176 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 177 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 178 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 179 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 180 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 181 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 182 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 183 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 184 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 185 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 186 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 187 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 188 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 189 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 190 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 191 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze               105.50   1055   10
 192 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.30    833   10
 193 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 194 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             72.70    727   10
 195 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 196 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 197 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 198 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 199 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 200 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 201 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 202 Andrzej Szymański              Łódź                  84.44    760    9
 203 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 204 Justyna Horbowska              Lublin                65.56    590    9
 205 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              108.50    868    8
 206 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 207 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 208 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 209 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 210 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 211 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 212 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 213 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 214 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.71    705    7
 215 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 216 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 217 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 218 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 219 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 220 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 221 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 222 Sylwia Buks                    Warszawa              57.00    399    7
 223 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 224 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 225 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 226 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 227 Katarzyna Klimała              Kraków               109.67    658    6
 228 Mikołaj Bednarek               Warszawa             104.17    625    6
 229 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 230 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 231 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 232 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 233 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 234 Maciej Chmielowski             Kraków                73.33    440    6
 235 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 236 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 237 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 238 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 239 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 240 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 241 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 242 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 243 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 244 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 245 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 246 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 247 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 248 Justyna Woszczyna              Kraków                99.20    496    5
 249 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 250 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 251 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 252 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 253 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 254 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 255 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 256 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 257 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 258 Szymon Stolarczyk              Zator                 70.80    354    5
 259 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 260 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 261 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 262 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 263 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 264 Piotr Konopka                  Ostróda               80.50    322    4
 265 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 266 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 267 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 268 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 269 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 270 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 271 Tatiana Drzycimska             Wrocław              107.67    323    3
 272 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 273 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 274 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 275 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 276 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 277 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 278 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 279 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 280 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 281 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 282 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 283 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 284 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 285 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 286 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 287 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 288 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 289 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 290 Joanna Słapińska               Olsztyn               50.00    150    3
 291 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 292 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 293 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 294 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 295 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 296 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 297 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 298 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 299 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 300 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 301 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 302 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 303 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 304 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 305 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 306 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 307 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 308 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 309 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 310 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 311 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 312 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 313 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 314 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 315 Sylwia Skokowska               Chojnów               50.00    100    2
 316 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 317 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 318 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 319 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 320 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 321 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie