Warszawa 2
października
Warszawa 2 października Festiwal Gier WOW!
Łódź 9
października
Łódź 9-10 października XVI Mistrzostwa Łodzi
Nowy Dwór Mazowiecki17
października
Nowy Dwór Mazowiecki 17 października XIII Otwarte Mistrzostwa NDM w Scrabble
Grzegorz Kurowski tryumfuje w Łodzi09 - 10 października 2010 — XVI Mistrzostwa ŁodziInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XVI Mistrzostwa ŁodziŁódź, 09 - 10 października 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Grzegorz Kurowski tryumfuje w ŁodziW miniony weekend rozegrane zostały XVI Mistrzostwa Łodzi w Scrabble. Tym razem na turniej przybyło 48 graczy, w tym dwie debiutantki. Zawody przebiegały w spokojnej atmosferze, bez zdecydowanego faworyta. Do piątej rundy na czele była Barbara Łukaszewicz z Wrocławia. Jednak w szóstej rundzie Basia musiała uznać wyższość Mirosława Uglika z Warszawy. Mirek zakończył sobotnie rozgrywki jako samodzielny lider. W niedzielę liderów było tylko dwóch. Grzegorz Kurowski z Warszawy był tym drugim zawodnikiem, który zasiadał na fotelu lidera.

Mirek z Grzegorzem trzykrotnie walczyli ze sobą. Grzegorz Kurowski tę rywalizację wygrał 2-1 i dzięki temu zwyciężył w całym turnieju. To zwycięstwo jest jego pierwszym tryumfem w karierze scrabblowej. Na podium oprócz Grzegorza i Mirosława znalazł się Michał Alabrudziński z Włocławka. Najlepszym łodzianinem został Jakub Szymczak.

Łódzki Klub Miłośników Scrabble zaprasza na następne mistrzostwa.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Wielka Łódka 2009 — Jesień — XV Mistrzostwa Łodzi
Wielka Łódka 2009 — Lato
Wielka Łódka 2009 — Wiosna


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekPOS – Krzemieniecka 2a
Obrońca tytułuDariusz Kosz
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 9 października (7 rund)
11:45 — koniec zapisów
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 10 października (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
Dojazdmapa
WyżywienieNa miejscu
Noclegi
  1. Dom Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej
    ul. Piotrkowska 189/191,tel. 42 636 69 80
    Rezerwacja najlepiej 14 dni przed turniejem.
  2. Hotelik Axel (100 metrów od miejsca gry, standard przeciętny)
    ul. Objazdowa 17, tel.(0-42) 688-70-65 lub(0-42) 688-72-07
  3. Hotel KLON
    ul. Srebrna 27, tel. 607 904 904
  4. Dom Studencki 9 PŁ
    al. Piotrkowska 277, tel. 42 684 19 17
    wjazd od ul. Czerwonej 3, koszt ok. 50-60zł od osoby
  5. Dom Studencki 7 PŁ
    al. Politechniki 9, tel. 42 636 46 88, koszt ok. 50-60zł od osoby
  6. PTSM
    ul. Legionów 27, tel. 42 630 66 80 lub ul.Zamenhofa 13, tel. 42 636 34 28
  7. PERFECT — blok apartamentowy
    ul. Ruska 3/7, tel. 508 221 163
  8. Pokoje gościnne "Alicja"
    Łódź, ul. Paderewskiego 13 tel. 42 689 59 01
    Cennik: pokój 1-os. 80,00zł, pokój 2-os. 100,00zł
  9. Kamienica Łódzka
    tel kont. +48 509447851
    strona: www.kamienicalodzka.pl

Więcej: http://www.nocowanie.pl/noclegi/lodz/
Nagrodypuchary, nagrody pieniężne i rzeczowe
OrganizatorzyAdam Janicki 502949180, janicki.adam@gmail.com, GG: 2807324
Wojciech Zemło 600368806, wzemlo@toya.net.pl, GG: 3442656


Wyniki turnieju XVI Mistrzostwa Łodzi

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               133.59     10.0     5055     1975      754
  2 Mirosław        Uglik                Warszawa               138.59     10.0     4906     1950      622
  3 Michał          Alabrudziński        Włocławek              141.29      9.0     5330     1851      787
  4 Jakub           Szymczak             Łódź                   131.42      9.0     4768     1876      460
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               149.66      8.0     4998     1709      519
  6 Wojciech        Zemło                Łódź                   140.51      8.0     4797     1705      705
  7 Miłosz          Wrzałek              Reda                   140.05      8.0     4795     1753      453
  8 Andrzej         Kroc                 Łódź                   113.31      8.0     4735     1648      561
  9 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              118.98      8.0     4637     1703      318
 10 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              129.67      7.5     4460     1599      124
 11 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.38      7.0     4813     1599      360
 12 Michał          Ozimiński            Łódź                   125.30      7.0     4709     1595       -6
 13 Krzysztof       Obremski             Legnica                142.47      7.0     4706     1570       87
 14 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.90      7.0     4594     1614       79
 15 Katarzyna       Małek                Mielec                 116.33      7.0     4546     1509      241
 16 Marek           Reda                 Wołomin                135.90      7.0     4525     1583      -42
 17 Paweł           Jackowski            Warszawa               137.84      7.0     4521     1661       20
 18 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                121.31      7.0     4366     1563     -149
 19 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.00      6.5     4208     1439      268
 20 Robert          Głowacki             Łódź                   120.03      6.0     4624     1408      131
 21 Kamil           Kister               Puławy                 128.98      6.0     4581     1395      -41
 22 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              117.71      6.0     4530     1419      162
 23 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   113.68      6.0     4503     1426      275
 24 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 117.39      6.0     4369     1457      120
 25 Magdalena       Kublik               Warszawa               118.34      6.0     4358     1500     -315
 26 Tomasz          Łapka                Opole                  118.81      6.0     4176     1397      -51
 27 Robert          Kamiński             Warszawa               130.30      5.0     4825     1285      214
 28 Radosław        Jachna               Łódź                   130.43      5.0     4622     1386      166
 29 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                126.73      5.0     4532     1408     -147
 30 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    120.35      5.0     4459     1332     -262
 31 Adam            Janicki              Łódź                   110.99      5.0     4384     1306     -169
 32 Monika          Sadurska             Warszawa               107.26      5.0     4137     1334     -140
 33 Urszula         Solarska             Łódź                   105.03      5.0     4109     1284     -495
 34 Beata           Piotrowska           Łódź                   113.61      4.5     4459     1234      -50
 35 Mateusz         Gołębiewski          Łódź                   100.00      4.5     4047     1258     -529
 36 Marta           Ćwiek                Radomsko               102.34      4.0     4278     1165     -281
 37 Renata          Andracka             Zwola                  108.66      4.0     4219     1144     -199
 38 Piotr           Broda                Sandomierz             113.38      4.0     4198     1287     -290
 39 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               100.00      4.0     3911     1141     -582
 40 Liliana         Dąbrowska            Warszawa               100.00      4.0     3828     1113     -754
 41 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   113.77      3.0     4570     1025     -442
 42 Jarosław        Michalak             Łódź                   120.88      3.0     2856      875     -103
 43 Marta           Abramczyk            Wyszków                100.00      3.0     2788      916     -288
 44 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               122.81      2.5     2534      718     -106
 45 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      2.0     4019      942     -910
 46 Jarosław        Puchalski            Łódź                   122.54      2.0     2569      627      -28
 47 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 115.49      2.0     2490      647     -178
 48 Małgorzata      Baśko                Andrespol              100.00      2.0     2154      669     -569
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XVI Mistrzostwa Łodzi



	Stanisław Rydzik 149.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Robert         Głowacki              120.03 +  425: 376  170
    2     2 Paweł          Jackowski             137.84 -  429: 467   88
    3    12 Maciej         Sancewicz             120.35 -  378: 403   70
    4    14 Marta          Abramczyk             100.00 +  446: 350  150
    5    10 Radosław       Jachna                130.43 +  403: 319  180
    6     6 Tomasz         Zwoliński             144.38 +  472: 373  194
    7     4 Jakub          Szymczak              131.42 -  373: 387   81
    8     7 Piotr          Broda                 113.38 +  491: 329  163
    9     5 Tomasz         Łapka                 118.81 +  375: 316  169
   10     4 Katarzyna      Małek                 116.33 +  421: 362  166
   11     2 Grzegorz       Kurowski              133.59 -  378: 410   84
   12     4 Tomasz         Zwoliński             144.38 +  407: 387  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	Tomasz Zwoliński 144.38 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariola        Osajda-Matczak        118.98 +  499: 436  169
    2     4 Jakub          Szymczak              131.42 -  400: 442   81
    3     8 Wojciech       Zemło                 140.51 -  282: 435   91
    4    18 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  370: 298  150
    5    17 Robert         Głowacki              120.03 +  382: 242  170
    6     6 Stanisław      Rydzik                149.66 -  373: 472  100
    7     8 Andrzej        Rechowicz             124.90 -  314: 447   75
    8    18 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  484: 307  150
    9     7 Barbara        Łukaszewicz           126.73 +  522: 309  177
   10     9 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  420: 332  150
   11     6 Marek          Reda                  135.90 +  380: 326  186
   12     4 Stanisław      Rydzik                149.66 -  387: 407  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Krzysztof Obremski 142.47 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Magdalena      Kublik                118.34 -  411: 446   68
    2    18 Grażyna        Wesołowska            113.68 +  456: 328  164
    3    10 Marta          Abramczyk             100.00 +  403: 318  150
    4     5 Miłosz         Wrzałek               140.05 -  324: 462   90
    5    13 Monika         Sadurska              107.26 +  407: 353  157
    6     8 Marek          Reda                  135.90 +  398: 336  186
    7     7 Paweł          Jackowski             137.84 -  405: 423   88
    8     9 Grzegorz       Pukniel               117.39 -  304: 408   67
    9     6 Andrzej        Rechowicz             124.90 +  412: 372  175
   10    11 Robert         Kamiński              130.30 +  405: 403  180
   11     8 Katarzyna      Małek                 116.33 -  394: 500   66
   12     8 Kamil          Kister                128.98 +  387: 270  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Michał Alabrudziński 141.29 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Bukowski              117.71 +  480: 426  168
    2     6 Monika         Sadurska              107.26 +  460: 385  157
    3     3 Miłosz         Wrzałek               140.05 +  406: 365  190
    4     2 Grzegorz       Kurowski              133.59 -  363: 413   84
    5     3 Maciej         Sancewicz             120.35 +  504: 369  170
    6     2 Piotr          Broda                 113.38 +  411: 305  163
    7     2 Michał         Ozimiński             125.30 -  459: 505   75
    8     1 Mirosław       Uglik                 138.59 -  410: 421   89
    9     4 Paweł          Jackowski             137.84 +  468: 334  188
   10     3 Marek          Reda                  135.90 +  453: 384  186
   11     3 Wojciech       Zemło                 140.51 +  459: 315  191
   12     2 Miłosz         Wrzałek               140.05 +  457: 321  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1851  / 12 154.25




	Wojciech Zemło 140.51 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Pukniel               117.39 +  399: 348  167
    2     5 Mirosław       Uglik                 138.59 -  393: 424   89
    3     8 Tomasz         Zwoliński             144.38 +  435: 282  194
    4     8 Jarosław       Michalak              120.88 -  364: 458   71
    5    14 Agnieszka      Goniowska             121.31 +  354: 331  171
    6    11 Marek          Dudkiewicz            129.67 +  427: 295  180
    7     9 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  400: 277  150
    8     6 Paweł          Jackowski             137.84 -  346: 349   88
    9     8 Adam           Janicki               110.99 +  414: 306  161
   10     6 Magdalena      Kublik                118.34 +  427: 280  168
   11     3 Michał         Alabrudziński         141.29 -  315: 459   91
   12     6 Andrzej        Rechowicz             124.90 +  523: 283  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 12 142.08




	Miłosz Wrzałek 140.05 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Katarzyna      Małek                 116.33 +  343: 321  166
    2     9 Maciej         Sancewicz             120.35 +  436: 318  170
    3     3 Michał         Alabrudziński         141.29 -  365: 406   91
    4     5 Krzysztof      Obremski              142.47 +  462: 324  192
    5     4 Paweł          Jackowski             137.84 +  446: 293  188
    6     4 Michał         Ozimiński             125.30 -  352: 405   75
    7     6 Piotr          Broda                 113.38 +  372: 314  163
    8     5 Jakub          Szymczak              131.42 +  426: 350  181
    9     3 Andrzej        Kroc                  113.31 +  391: 353  163
   10     1 Grzegorz       Kurowski              133.59 +  483: 385  184
   11     1 Mirosław       Uglik                 138.59 -  398: 416   89
   12     2 Michał         Alabrudziński         141.29 -  321: 457   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1753  / 12 146.08




	Mirosław Uglik 138.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mikołaj        Fidziński             115.49 +  482: 333  165
    2     5 Wojciech       Zemło                 140.51 +  424: 393  191
    3     4 Agnieszka      Goniowska             121.31 +  412: 312  171
    4     4 Tomasz         Łapka                 118.81 +  384: 360  169
    5     2 Grzegorz       Kurowski              133.59 +  375: 353  184
    6     1 Barbara        Łukaszewicz           126.73 +  414: 323  177
    7     1 Mariola        Osajda-Matczak        118.98 +  500: 242  169
    8     1 Michał         Alabrudziński         141.29 +  421: 410  191
    9     1 Grzegorz       Kurowski              133.59 -  305: 447   84
   10     2 Michał         Ozimiński             125.30 +  421: 342  175
   11     1 Miłosz         Wrzałek               140.05 +  416: 398  190
   12     1 Grzegorz       Kurowski              133.59 -  352: 371   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1950  / 12 162.50




	Paweł Jackowski 137.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krystyna       Augustyniak           113.77 +  502: 440  164
    2     2 Stanisław      Rydzik                149.66 +  467: 429  200
    3     2 Jarosław       Michalak              120.88 +  321: 277  171
    4     1 Barbara        Łukaszewicz           126.73 -  371: 391   77
    5     4 Miłosz         Wrzałek               140.05 -  293: 446   90
    6    10 Magdalena      Kublik                118.34 +  369: 308  168
    7     7 Krzysztof      Obremski              142.47 +  423: 405  192
    8     6 Wojciech       Zemło                 140.51 +  349: 346  191
    9     4 Michał         Alabrudziński         141.29 -  334: 468   91
   10     5 Jakub          Szymczak              131.42 -  364: 377   81
   11     9 Mariola        Osajda-Matczak        118.98 -  315: 321   69
   12    10 Grzegorz       Pukniel               117.39 +  413: 293  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Marek Reda 135.90 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grażyna        Wesołowska            113.68 +  343: 323  164
    2    10 Andrzej        Rechowicz             124.90 -  263: 463   75
    3    16 Kamil          Kister                128.98 +  468: 389  179
    4     7 Piotr          Broda                 113.38 -  378: 393   63
    5    12 Marta          Ćwiek                 102.34 +  404: 330  152
    6     8 Krzysztof      Obremski              142.47 -  336: 398   92
    7    11 Adam           Janicki               110.99 +  424: 366  161
    8     8 Beata          Piotrowska            113.61 +  373: 347  164
    9    12 Radosław       Jachna                130.43 +  417: 361  180
   10     3 Michał         Alabrudziński         141.29 -  384: 453   91
   11     6 Tomasz         Zwoliński             144.38 -  326: 380   94
   12     9 Krzysztof      Bukowski              117.71 +  409: 364  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Grzegorz Kurowski 133.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Beata          Piotrowska            113.61 +  429: 372  164
    2    12 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  391: 320  150
    3     7 Robert         Kamiński              130.30 +  408: 332  180
    4     2 Michał         Alabrudziński         141.29 +  413: 363  191
    5     2 Mirosław       Uglik                 138.59 -  353: 375   89
    6     5 Jakub          Szymczak              131.42 +  383: 321  181
    7     3 Barbara        Łukaszewicz           126.73 +  491: 258  177
    8     2 Michał         Ozimiński             125.30 +  574: 442  175
    9     1 Mirosław       Uglik                 138.59 +  447: 305  189
   10     1 Miłosz         Wrzałek               140.05 -  385: 483   90
   11     2 Stanisław      Rydzik                149.66 +  410: 378  200
   12     1 Mirosław       Uglik                 138.59 +  371: 352  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1975  / 12 164.58




	Jakub Szymczak 131.42 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Broda                 113.38 +  403: 339  163
    2     4 Tomasz         Zwoliński             144.38 +  442: 400  194
    3     6 Marek          Dudkiewicz            129.67 +  360: 294  180
    4     3 Andrzej        Rechowicz             124.90 +  478: 313  175
    5     1 Barbara        Łukaszewicz           126.73 -  349: 421   77
    6     5 Grzegorz       Kurowski              133.59 -  321: 383   84
    7     4 Stanisław      Rydzik                149.66 +  387: 373  200
    8     5 Miłosz         Wrzałek               140.05 -  350: 426   90
    9     9 Maciej         Sancewicz             120.35 +  467: 289  170
   10     5 Paweł          Jackowski             137.84 +  377: 364  188
   11     4 Michał         Ozimiński             125.30 +  436: 325  175
   12     3 Marek          Dudkiewicz            129.67 +  398: 381  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1876  / 12 156.33




	Radosław Jachna 130.43 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Kroc                  113.31 +  415: 377  163
    2     3 Michał         Ozimiński             125.30 +  400: 322  175
    3     1 Barbara        Łukaszewicz           126.73 -  362: 437   77
    4    11 Marek          Dudkiewicz            129.67 -  343: 363   80
    5    10 Stanisław      Rydzik                149.66 -  319: 403  100
    6    20 Robert         Głowacki              120.03 +  431: 353  170
    7    13 Grzegorz       Pukniel               117.39 -  342: 420   67
    8    13 Robert         Kamiński              130.30 +  341: 335  180
    9    12 Marek          Reda                  135.90 -  361: 417   86
   10    15 Tomasz         Łapka                 118.81 -  360: 409   69
   11    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  625: 272  150
   12    13 Tomasz         Łapka                 118.81 -  323: 348   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Robert Kamiński 130.30 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Adam           Janicki               110.99 -  416: 429   61
    2    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  501: 369  150
    3     7 Grzegorz       Kurowski              133.59 -  332: 408   84
    4    13 Jarosław       Puchalski             122.54 +  471: 308  173
    5     8 Michał         Ozimiński             125.30 -  368: 392   75
    6    13 Marta          Abramczyk             100.00 -  315: 419   50
    7    17 Mikołaj        Fidziński             115.49 +  482: 434  165
    8    13 Radosław       Jachna                130.43 -  335: 341   80
    9    16 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  410: 326  150
   10    11 Krzysztof      Obremski              142.47 -  403: 405   92
   11    14 Urszula        Solarska              105.03 +  412: 347  155
   12    12 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  380: 433   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Marek Dudkiewicz 129.67 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Renata         Andracka              108.66 +  326: 317  159
    2    11 Marta          Szeliga-Frynia        122.81 =  418: 418  123
    3     6 Jakub          Szymczak              131.42 -  294: 360   81
    4    11 Radosław       Jachna                130.43 +  363: 343  180
    5     7 Piotr          Broda                 113.38 -  334: 391   63
    6    11 Wojciech       Zemło                 140.51 -  295: 427   91
    7    16 Marta          Abramczyk             100.00 +  490: 311  150
    8    12 Krzysztof      Bukowski              117.71 +  335: 332  168
    9    14 Agnieszka      Goniowska             121.31 +  394: 268  171
   10     8 Mariola        Osajda-Matczak        118.98 +  400: 369  169
   11     5 Andrzej        Kroc                  113.31 +  430: 402  163
   12     3 Jakub          Szymczak              131.42 -  381: 398   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Kamil Kister 128.98 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Monika         Sadurska              107.26 -  316: 368   57
    2    21 Robert         Głowacki              120.03 +  492: 349  170
    3    16 Marek          Reda                  135.90 -  389: 468   86
    4    16 Grzegorz       Pukniel               117.39 +  359: 327  167
    5    16 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  337: 392   50
    6    16 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  406: 347  150
    7    10 Maciej         Sancewicz             120.35 -  349: 459   70
    8    17 Agnieszka      Goniowska             121.31 -  358: 456   71
    9    17 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  453: 243  150
   10    12 Grażyna        Wesołowska            113.68 +  405: 401  164
   11    10 Magdalena      Kublik                118.34 +  447: 425  168
   12     8 Krzysztof      Obremski              142.47 -  270: 387   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Barbara Łukaszewicz 126.73 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Urszula        Solarska              105.03 +  532: 217  155
    2     1 Adam           Janicki               110.99 +  445: 357  161
    3     1 Radosław       Jachna                130.43 +  437: 362  180
    4     1 Paweł          Jackowski             137.84 +  391: 371  188
    5     1 Jakub          Szymczak              131.42 +  421: 349  181
    6     1 Mirosław       Uglik                 138.59 -  323: 414   89
    7     3 Grzegorz       Kurowski              133.59 -  258: 491   84
    8     4 Mariola        Osajda-Matczak        118.98 -  340: 415   69
    9     7 Tomasz         Zwoliński             144.38 -  309: 522   94
   10    10 Andrzej        Rechowicz             124.90 -  362: 392   75
   11    12 Krzysztof      Bukowski              117.71 -  375: 399   68
   12    14 Grażyna        Wesołowska            113.68 -  339: 390   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Michał Ozimiński 125.30 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marta          Ćwiek                 102.34 +  500: 334  152
    2     3 Radosław       Jachna                130.43 -  322: 400   80
    3    15 Renata         Andracka              108.66 +  444: 321  159
    4     6 Monika         Sadurska              107.26 +  348: 282  157
    5     8 Robert         Kamiński              130.30 +  392: 368  180
    6     4 Miłosz         Wrzałek               140.05 +  405: 352  190
    7     2 Michał         Alabrudziński         141.29 +  505: 459  191
    8     2 Grzegorz       Kurowski              133.59 -  442: 574   84
    9     2 Mariola        Osajda-Matczak        118.98 +  400: 351  169
   10     2 Mirosław       Uglik                 138.59 -  342: 421   89
   11     4 Jakub          Szymczak              131.42 -  325: 436   81
   12     5 Andrzej        Kroc                  113.31 -  284: 417   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Andrzej Rechowicz 124.90 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marta          Abramczyk             100.00 +  439: 386  150
    2    10 Marek          Reda                  135.90 +  463: 263  186
    3     5 Marta          Szeliga-Frynia        122.81 +  420: 320  173
    4     3 Jakub          Szymczak              131.42 -  313: 478   81
    5     6 Jarosław       Michalak              120.88 +  373: 316  171
    6     3 Mariola        Osajda-Matczak        118.98 -  365: 400   69
    7     8 Tomasz         Zwoliński             144.38 +  447: 314  194
    8     3 Andrzej        Kroc                  113.31 -  368: 430   63
    9     6 Krzysztof      Obremski              142.47 -  372: 412   92
   10    10 Barbara        Łukaszewicz           126.73 +  392: 362  177
   11     7 Grzegorz       Pukniel               117.39 +  359: 311  167
   12     6 Wojciech       Zemło                 140.51 -  283: 523   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Marta Szeliga-Frynia 122.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  434: 305  150
    2    11 Marek          Dudkiewicz            129.67 =  418: 418  130
    3     5 Andrzej        Rechowicz             124.90 -  320: 420   75
    4    10 Magdalena      Kublik                118.34 -  324: 340   68
    5    15 Andrzej        Kroc                  113.31 -  249: 376   63
    6    19 Grażyna        Wesołowska            113.68 +  377: 361  164
    7    15 Krzysztof      Bukowski              117.71 -  412: 420   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     718  /  7 102.57




	Jarosław Puchalski 122.54 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  465: 325  150
    2     7 Jarosław       Michalak              120.88 -  334: 421   71
    3    18 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  306: 335   50
    4    13 Robert         Kamiński              130.30 -  308: 471   80
    5    20 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  325: 378   50
    6    22 Urszula        Solarska              105.03 +  440: 269  155
    7    20 Agnieszka      Goniowska             121.31 -  391: 398   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     627  /  7  89.57




	Agnieszka Goniowska 121.31 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  359: 326  150
    2     8 Magdalena      Kublik                118.34 +  331: 321  168
    3     4 Mirosław       Uglik                 138.59 -  312: 412   89
    4     9 Mariola        Osajda-Matczak        118.98 -  309: 429   69
    5    14 Wojciech       Zemło                 140.51 -  331: 354   91
    6    17 Katarzyna      Małek                 116.33 -  306: 392   66
    7    20 Jarosław       Puchalski             122.54 +  398: 391  173
    8    17 Kamil          Kister                128.98 +  456: 358  179
    9    14 Marek          Dudkiewicz            129.67 -  268: 394   80
   10    16 Adam           Janicki               110.99 +  347: 321  161
   11    11 Tomasz         Łapka                 118.81 +  468: 429  169
   12    11 Magdalena      Kublik                118.34 +  481: 388  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Jarosław Michalak 120.88 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  368: 355  150
    2     7 Jarosław       Puchalski             122.54 +  421: 334  173
    3     2 Paweł          Jackowski             137.84 -  277: 321   88
    4     8 Wojciech       Zemło                 140.51 +  458: 364  191
    5     6 Andrzej        Rechowicz             124.90 -  316: 373   75
    6     9 Andrzej        Kroc                  113.31 -  340: 390   63
    7    12 Katarzyna      Małek                 116.33 -  374: 393   66
    8    14 Tomasz         Łapka                 118.81 -  302: 429   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     875  /  8 109.38




	Maciej Sancewicz 120.35 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  440: 269  150
    2     9 Miłosz         Wrzałek               140.05 -  318: 436   90
    3    12 Stanisław      Rydzik                149.66 +  403: 378  200
    4    12 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  405: 363  150
    5     3 Michał         Alabrudziński         141.29 -  369: 504   91
    6     7 Beata          Piotrowska            113.61 -  296: 415   64
    7    10 Kamil          Kister                128.98 +  459: 349  179
    8    10 Magdalena      Kublik                118.34 -  366: 370   68
    9     9 Jakub          Szymczak              131.42 -  289: 467   81
   10    17 Marta          Ćwiek                 102.34 -  367: 440   52
   11    17 Monika         Sadurska              107.26 -  317: 403   57
   12    16 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  430: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Robert Głowacki 120.03 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                149.66 -  376: 425  100
    2    21 Kamil          Kister                128.98 -  349: 492   79
    3    21 Grażyna        Wesołowska            113.68 -  358: 414   64
    4    23 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  438: 256  150
    5    17 Tomasz         Zwoliński             144.38 -  242: 382   94
    6    20 Radosław       Jachna                130.43 -  353: 431   80
    7    22 Renata         Andracka              108.66 +  366: 354  159
    8    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  494: 299  150
    9    18 Urszula        Solarska              105.03 +  469: 400  155
   10    14 Piotr          Broda                 113.38 +  360: 320  163
   11    13 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  304: 359   50
   12    15 Beata          Piotrowska            113.61 +  515: 361  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Mariola Osajda-Matczak 118.98 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             144.38 -  436: 499   94
    2    15 Mikołaj        Fidziński             115.49 +  366: 360  165
    3    17 Urszula        Solarska              105.03 +  423: 319  155
    4     9 Agnieszka      Goniowska             121.31 +  429: 309  171
    5     5 Magdalena      Kublik                118.34 +  445: 226  168
    6     3 Andrzej        Rechowicz             124.90 +  400: 365  175
    7     1 Mirosław       Uglik                 138.59 -  242: 500   89
    8     4 Barbara        Łukaszewicz           126.73 +  415: 340  177
    9     2 Michał         Ozimiński             125.30 -  351: 400   75
   10     8 Marek          Dudkiewicz            129.67 -  369: 400   80
   11     9 Paweł          Jackowski             137.84 +  321: 315  188
   12     7 Katarzyna      Małek                 116.33 +  440: 286  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1703  / 12 141.92




	Tomasz Łapka 118.81 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    14 Marta          Ćwiek                 102.34 +  453: 426  152
    3     9 Adam           Janicki               110.99 +  396: 368  161
    4     4 Mirosław       Uglik                 138.59 -  360: 384   89
    5    11 Krzysztof      Bukowski              117.71 -  275: 453   68
    6    15 Monika         Sadurska              107.26 +  343: 330  157
    7    14 Magdalena      Kublik                118.34 -  418: 438   68
    8    14 Jarosław       Michalak              120.88 +  429: 302  171
    9     5 Stanisław      Rydzik                149.66 -  316: 375  100
   10    15 Radosław       Jachna                130.43 +  409: 360  180
   11    11 Agnieszka      Goniowska             121.31 -  429: 468   71
   12    13 Radosław       Jachna                130.43 +  348: 323  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 11 127.00




	Magdalena Kublik 118.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Obremski              142.47 +  446: 411  192
    2     8 Agnieszka      Goniowska             121.31 -  321: 331   71
    3    11 Beata          Piotrowska            113.61 +  436: 363  164
    4    10 Marta          Szeliga-Frynia        122.81 +  340: 324  173
    5     5 Mariola        Osajda-Matczak        118.98 -  226: 445   69
    6    10 Paweł          Jackowski             137.84 -  308: 369   88
    7    14 Tomasz         Łapka                 118.81 +  438: 418  169
    8    10 Maciej         Sancewicz             120.35 +  370: 366  170
    9    13 Piotr          Broda                 113.38 +  380: 291  163
   10     6 Wojciech       Zemło                 140.51 -  280: 427   91
   11    10 Kamil          Kister                128.98 -  425: 447   79
   12    11 Agnieszka      Goniowska             121.31 -  388: 481   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Krzysztof Bukowski 117.71 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Alabrudziński         141.29 -  426: 480   91
    2    16 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  423: 325  150
    3    13 Monika         Sadurska              107.26 -  300: 342   57
    4    21 Urszula        Solarska              105.03 +  335: 315  155
    5    11 Tomasz         Łapka                 118.81 +  453: 275  169
    6    12 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  310: 407   50
    7    15 Marta          Szeliga-Frynia        122.81 +  420: 412  173
    8    12 Marek          Dudkiewicz            129.67 -  332: 335   80
    9    11 Grzegorz       Pukniel               117.39 -  327: 383   67
   10    13 Beata          Piotrowska            113.61 +  441: 310  164
   11    12 Barbara        Łukaszewicz           126.73 +  399: 375  177
   12     9 Marek          Reda                  135.90 -  364: 409   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Grzegorz Pukniel 117.39 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Wojciech       Zemło                 140.51 -  348: 399   91
    2    24 Urszula        Solarska              105.03 -  255: 377   55
    3    24 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  432: 329  150
    4    16 Kamil          Kister                128.98 -  327: 359   79
    5    22 Krystyna       Augustyniak           113.77 +  419: 347  164
    6    14 Marta          Ćwiek                 102.34 +  398: 306  152
    7    13 Radosław       Jachna                130.43 +  420: 342  180
    8     9 Krzysztof      Obremski              142.47 +  408: 304  192
    9    11 Krzysztof      Bukowski              117.71 +  383: 327  168
   10     7 Andrzej        Kroc                  113.31 -  375: 387   63
   11     7 Andrzej        Rechowicz             124.90 -  311: 359   75
   12    10 Paweł          Jackowski             137.84 -  293: 413   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Katarzyna Małek 116.33 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               140.05 -  321: 343   90
    2    19 Marta          Abramczyk             100.00 -  318: 389   50
    3    22 Sylwia         Buks                  100.00 +  392: 320  150
    4    17 Marta          Ćwiek                 102.34 -  393: 422   52
    5    19 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  464: 264  150
    6    17 Agnieszka      Goniowska             121.31 +  392: 306  171
    7    12 Jarosław       Michalak              120.88 +  393: 374  171
    8    11 Grażyna        Kaczyńska             100.00 +  394: 333  150
    9    10 Grażyna        Wesołowska            113.68 +  331: 299  164
   10     4 Stanisław      Rydzik                149.66 -  362: 421  100
   11     8 Krzysztof      Obremski              142.47 +  500: 394  192
   12     7 Mariola        Osajda-Matczak        118.98 -  286: 440   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Mikołaj Fidziński 115.49 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mirosław       Uglik                 138.59 -  333: 482   89
    2    15 Mariola        Osajda-Matczak        118.98 -  360: 366   69
    3    23 Małgorzata     Baśko                 100.00 -  331: 374   50
    4    24 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  342: 343   50
    5    24 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  372: 321  150
    6    21 Renata         Andracka              108.66 +  318: 300  159
    7    17 Robert         Kamiński              130.30 -  434: 482   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     647  /  7  92.43




	Krystyna Augustyniak 113.77 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             137.84 -  440: 502   88
    2    13 Piotr          Broda                 113.38 -  409: 486   63
    3    19 Andrzej        Kroc                  113.31 -  363: 521   63
    4    22 Sylwia         Buks                  100.00 -  317: 389   50
    5    22 Grzegorz       Pukniel               117.39 -  347: 419   67
    6    24 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  381: 390   50
    7    24 Urszula        Solarska              105.03 -  391: 460   55
    8    22 Renata         Andracka              108.66 +  366: 356  159
    9    20 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  436: 290  150
   10    18 Monika         Sadurska              107.26 +  394: 376  157
   11    16 Grażyna        Wesołowska            113.68 -  311: 369   64
   12    20 Renata         Andracka              108.66 -  415: 454   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1025  / 12  85.42




	Grażyna Wesołowska 113.68 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Reda                  135.90 -  323: 343   86
    2    18 Krzysztof      Obremski              142.47 -  328: 456   92
    3    21 Robert         Głowacki              120.03 +  414: 358  170
    4    15 Beata          Piotrowska            113.61 -  294: 468   64
    5    23 Urszula        Solarska              105.03 +  483: 325  155
    6    19 Marta          Szeliga-Frynia        122.81 -  361: 377   73
    7    19 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  476: 271  150
    8    15 Marta          Abramczyk             100.00 +  365: 244  150
    9    10 Katarzyna      Małek                 116.33 -  299: 331   66
   10    12 Kamil          Kister                128.98 -  401: 405   79
   11    16 Krystyna       Augustyniak           113.77 +  369: 311  164
   12    14 Barbara        Łukaszewicz           126.73 +  390: 339  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Beata Piotrowska 113.61 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Kurowski              133.59 -  372: 429   84
    2    22 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  483: 308  150
    3    11 Magdalena      Kublik                118.34 -  363: 436   68
    4    15 Grażyna        Wesołowska            113.68 +  468: 294  164
    5     9 Adam           Janicki               110.99 +  383: 321  161
    6     7 Maciej         Sancewicz             120.35 +  415: 296  170
    7     5 Andrzej        Kroc                  113.31 -  323: 398   63
    8     8 Marek          Reda                  135.90 -  347: 373   86
    9    15 Grażyna        Kaczyńska             100.00 -  293: 357   50
   10    13 Krzysztof      Bukowski              117.71 -  310: 441   68
   11    15 Mateusz        Gołębiewski           100.00 =  341: 341  100
   12    15 Robert         Głowacki              120.03 -  361: 515   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Piotr Broda 113.38 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jakub          Szymczak              131.42 -  339: 403   81
    2    13 Krystyna       Augustyniak           113.77 +  486: 409  164
    3    14 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  413: 301  150
    4     7 Marek          Reda                  135.90 +  393: 378  186
    5     7 Marek          Dudkiewicz            129.67 +  391: 334  180
    6     2 Michał         Alabrudziński         141.29 -  305: 411   91
    7     6 Miłosz         Wrzałek               140.05 -  314: 372   90
    8     7 Stanisław      Rydzik                149.66 -  329: 491  100
    9    13 Magdalena      Kublik                118.34 -  291: 380   68
   10    14 Robert         Głowacki              120.03 -  320: 360   70
   11    21 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  324: 346   50
   12    18 Monika         Sadurska              107.26 -  293: 303   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Andrzej Kroc 113.31 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Radosław       Jachna                130.43 -  377: 415   80
    2    20 Renata         Andracka              108.66 -  280: 306   59
    3    19 Krystyna       Augustyniak           113.77 +  521: 363  164
    4    19 Mateusz        Gołębiewski           100.00 +  404: 330  150
    5    15 Marta          Szeliga-Frynia        122.81 +  376: 249  173
    6     9 Jarosław       Michalak              120.88 +  390: 340  171
    7     5 Beata          Piotrowska            113.61 +  398: 323  164
    8     3 Andrzej        Rechowicz             124.90 +  430: 368  175
    9     3 Miłosz         Wrzałek               140.05 -  353: 391   90
   10     7 Grzegorz       Pukniel               117.39 +  387: 375  167
   11     5 Marek          Dudkiewicz            129.67 -  402: 430   80
   12     5 Michał         Ozimiński             125.30 +  417: 284  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Adam Janicki 110.99 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Kamiński              130.30 +  429: 416  180
    2     1 Barbara        Łukaszewicz           126.73 -  357: 445   77
    3     9 Tomasz         Łapka                 118.81 -  368: 396   69
    4    20 Renata         Andracka              108.66 +  396: 357  159
    5     9 Beata          Piotrowska            113.61 -  321: 383   64
    6    18 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  414: 312  150
    7    11 Marek          Reda                  135.90 -  366: 424   86
    8    16 Monika         Sadurska              107.26 +  407: 357  157
    9     8 Wojciech       Zemło                 140.51 -  306: 414   91
   10    16 Agnieszka      Goniowska             121.31 -  321: 347   71
   11    18 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  327: 394   50
   12    17 Marta          Ćwiek                 102.34 +  372: 308  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Renata Andracka 108.66 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Dudkiewicz            129.67 -  317: 326   80
    2    20 Andrzej        Kroc                  113.31 +  306: 280  163
    3    15 Michał         Ozimiński             125.30 -  321: 444   75
    4    20 Adam           Janicki               110.99 -  357: 396   61
    5    18 Marta          Abramczyk             100.00 -  300: 371   50
    6    21 Mikołaj        Fidziński             115.49 -  300: 318   65
    7    22 Robert         Głowacki              120.03 -  354: 366   70
    8    22 Krystyna       Augustyniak           113.77 -  356: 366   64
    9    21 Sylwia         Buks                  100.00 -  395: 513   50
   10    21 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  390: 309  150
   11    20 Marta          Ćwiek                 102.34 +  369: 314  152
   12    20 Krystyna       Augustyniak           113.77 +  454: 415  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 12  95.33




	Monika Sadurska 107.26 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kamil          Kister                128.98 +  368: 316  179
    2     6 Michał         Alabrudziński         141.29 -  385: 460   91
    3    13 Krzysztof      Bukowski              117.71 +  342: 300  168
    4     6 Michał         Ozimiński             125.30 -  282: 348   75
    5    13 Krzysztof      Obremski              142.47 -  353: 407   92
    6    15 Tomasz         Łapka                 118.81 -  330: 343   69
    7    21 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  358: 293  150
    8    16 Adam           Janicki               110.99 -  357: 407   61
    9    19 Marta          Ćwiek                 102.34 -  280: 399   52
   10    18 Krystyna       Augustyniak           113.77 -  376: 394   64
   11    17 Maciej         Sancewicz             120.35 +  403: 317  170
   12    18 Piotr          Broda                 113.38 +  303: 293  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Urszula Solarska 105.03 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Barbara        Łukaszewicz           126.73 -  217: 532   77
    2    24 Grzegorz       Pukniel               117.39 +  377: 255  167
    3    17 Mariola        Osajda-Matczak        118.98 -  319: 423   69
    4    21 Krzysztof      Bukowski              117.71 -  315: 335   68
    5    23 Grażyna        Wesołowska            113.68 -  325: 483   64
    6    22 Jarosław       Puchalski             122.54 -  269: 440   73
    7    24 Krystyna       Augustyniak           113.77 +  460: 391  164
    8    19 Marta          Ćwiek                 102.34 +  338: 280  152
    9    18 Robert         Głowacki              120.03 -  400: 469   70
   10    20 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  392: 284  150
   11    14 Robert         Kamiński              130.30 -  347: 412   80
   12    19 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  350: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Marta Ćwiek 102.34 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Ozimiński             125.30 -  334: 500   75
    2    14 Tomasz         Łapka                 118.81 -  426: 453   69
    3    20 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  424: 282  150
    4    17 Katarzyna      Małek                 116.33 +  422: 393  166
    5    12 Marek          Reda                  135.90 -  330: 404   86
    6    14 Grzegorz       Pukniel               117.39 -  306: 398   67
    7    18 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  295: 403   50
    8    19 Urszula        Solarska              105.03 -  280: 338   55
    9    19 Monika         Sadurska              107.26 +  399: 280  157
   10    17 Maciej         Sancewicz             120.35 +  440: 367  170
   11    20 Renata         Andracka              108.66 -  314: 369   59
   12    17 Adam           Janicki               110.99 -  308: 372   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Marta Abramczyk 100.00 Wyszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Rechowicz             124.90 -  386: 439   75
    2    19 Katarzyna      Małek                 116.33 +  389: 318  166
    3    10 Krzysztof      Obremski              142.47 -  318: 403   92
    4    14 Stanisław      Rydzik                149.66 -  350: 446  100
    5    18 Renata         Andracka              108.66 +  371: 300  159
    6    13 Robert         Kamiński              130.30 +  419: 315  180
    7    16 Marek          Dudkiewicz            129.67 -  311: 490   80
    8    15 Grażyna        Wesołowska            113.68 -  244: 365   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     916  /  8 114.50




	Małgorzata Baśko 100.00 Andrespol

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marta          Szeliga-Frynia        122.81 -  305: 434   73
    2    22 Beata          Piotrowska            113.61 -  308: 483   64
    3    23 Mikołaj        Fidziński             115.49 +  374: 331  165
    4    18 Tomasz         Zwoliński             144.38 -  298: 370   94
    5    19 Katarzyna      Małek                 116.33 -  264: 464   66
    6    23 Sylwia         Buks                  100.00 +  312: 283  150
    7    21 Monika         Sadurska              107.26 -  293: 358   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     669  /  7  95.57




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jarosław       Puchalski             122.54 -  325: 465   73
    2    17 Robert         Kamiński              130.30 -  369: 501   80
    3    22 Katarzyna      Małek                 116.33 -  320: 392   66
    4    22 Krystyna       Augustyniak           113.77 +  389: 317  164
    5    21 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  294: 366   50
    6    23 Małgorzata     Baśko                 100.00 -  283: 312   50
    7    23 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  297: 346   50
    8    20 Robert         Głowacki              120.03 -  299: 494   70
    9    21 Renata         Andracka              108.66 +  513: 395  159
   10    19 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  323: 340   50
   11    19 Radosław       Jachna                130.43 -  272: 625   80
   12    21 Liliana        Dąbrowska             100.00 -  335: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     942  / 12  78.50




	Liliana Dąbrowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Goniowska             121.31 -  326: 359   71
    2    16 Krzysztof      Bukowski              117.71 -  325: 423   68
    3    20 Marta          Ćwiek                 102.34 -  282: 424   52
    4    24 Mikołaj        Fidziński             115.49 +  343: 342  165
    5    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  366: 294  150
    6    18 Adam           Janicki               110.99 -  312: 414   61
    7    19 Grażyna        Wesołowska            113.68 -  271: 476   64
    8    21 Szymon         Dąbrowski             100.00 -  307: 363   50
    9    20 Krystyna       Augustyniak           113.77 -  290: 436   64
   10    20 Urszula        Solarska              105.03 -  284: 392   55
   11    21 Piotr          Broda                 113.38 +  346: 324  163
   12    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  376: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1113  / 12  92.75




	Szymon Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jarosław       Michalak              120.88 -  355: 368   71
    2    23 Mateusz        Gołębiewski           100.00 -  305: 378   50
    3    24 Grzegorz       Pukniel               117.39 -  329: 432   67
    4    23 Robert         Głowacki              120.03 -  256: 438   70
    5    24 Mikołaj        Fidziński             115.49 -  321: 372   65
    6    24 Krystyna       Augustyniak           113.77 +  390: 381  164
    7    23 Sylwia         Buks                  100.00 +  346: 297  150
    8    21 Liliana        Dąbrowska             100.00 +  363: 307  150
    9    17 Kamil          Kister                128.98 -  243: 453   79
   10    21 Renata         Andracka              108.66 -  309: 390   59
   11    18 Adam           Janicki               110.99 +  394: 327  161
   12    19 Urszula        Solarska              105.03 -  300: 350   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 12  95.08




	Mateusz Gołębiewski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Sancewicz             120.35 -  269: 440   70
    2    23 Szymon         Dąbrowski             100.00 +  378: 305  150
    3    14 Piotr          Broda                 113.38 -  301: 413   63
    4    19 Andrzej        Kroc                  113.31 -  330: 404   63
    5    20 Jarosław       Puchalski             122.54 +  378: 325  173
    6    16 Kamil          Kister                128.98 -  347: 406   79
    7    18 Marta          Ćwiek                 102.34 +  403: 295  152
    8    18 Tomasz         Zwoliński             144.38 -  307: 484   94
    9    16 Robert         Kamiński              130.30 -  326: 410   80
   10    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  340: 323  150
   11    15 Beata          Piotrowska            113.61 =  341: 341  114
   12    16 Maciej         Sancewicz             120.35 -  327: 430   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Grażyna Kaczyńska 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 PAUZA
    2    12 Grzegorz       Kurowski              133.59 -  320: 391   84
    3    18 Jarosław       Puchalski             122.54 +  335: 306  173
    4    12 Maciej         Sancewicz             120.35 -  363: 405   70
    5    16 Kamil          Kister                128.98 +  392: 337  179
    6    12 Krzysztof      Bukowski              117.71 +  407: 310  168
    7     9 Wojciech       Zemło                 140.51 -  277: 400   91
    8    11 Katarzyna      Małek                 116.33 -  333: 394   66
    9    15 Beata          Piotrowska            113.61 +  357: 293  164
   10     9 Tomasz         Zwoliński             144.38 -  332: 420   94
   11    13 Robert         Głowacki              120.03 +  359: 304  170
   12    12 Robert         Kamiński              130.30 +  433: 380  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 11 130.82


Wyniki poszczególnych rund turnieju XVI Mistrzostwa Łodzi



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Robert         Głowacki              425: 376
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Zwoliński             436: 499
   3 Krzysztof      Obremski             - Magdalena      Kublik                411: 446
   4 Krzysztof      Bukowski             - Michał         Alabrudziński         426: 480
   5 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Pukniel               399: 348
   6 Katarzyna      Małek                - Miłosz         Wrzałek               321: 343
   7 Mirosław       Uglik                - Mikołaj        Fidziński             482: 333
   8 Krystyna       Augustyniak          - Paweł          Jackowski             440: 502
   9 Marek          Reda                 - Grażyna        Wesołowska            343: 323
  10 Beata          Piotrowska           - Grzegorz       Kurowski              372: 429
  11 Jakub          Szymczak             - Piotr          Broda                 403: 339
  12 Andrzej        Kroc                 - Radosław       Jachna                377: 415
  13 Robert         Kamiński             - Adam           Janicki               416: 429
  14 Renata         Andracka             - Marek          Dudkiewicz            317: 326
  15 Kamil          Kister               - Monika         Sadurska              316: 368
  16 Urszula        Solarska             - Barbara        Łukaszewicz           217: 532
  17 Michał         Ozimiński            - Marta          Ćwiek                 500: 334
  18 Marta          Abramczyk            - Andrzej        Rechowicz             386: 439
  19 Marta          Szeliga-Frynia       - Małgorzata     Baśko                 434: 305
  20 Sylwia         Buks                 - Jarosław       Puchalski             325: 465
  21 Agnieszka      Goniowska            - Liliana        Dąbrowska             359: 326
  22 Szymon         Dąbrowski            - Jarosław       Michalak              355: 368
  23 Maciej         Sancewicz            - Mateusz        Gołębiewski           440: 269
  24 Grażyna        Kaczyńska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Barbara        Łukaszewicz          - Adam           Janicki               445: 357
   2 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                467: 429
   3 Radosław       Jachna               - Michał         Ozimiński             400: 322
   4 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Szymczak              400: 442
   5 Mirosław       Uglik                - Wojciech       Zemło                 424: 393
   6 Monika         Sadurska             - Michał         Alabrudziński         385: 460
   7 Jarosław       Michalak             - Jarosław       Puchalski             421: 334
   8 Magdalena      Kublik               - Agnieszka      Goniowska             321: 331
   9 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Sancewicz             436: 318
  10 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Reda                  463: 263
  11 Marek          Dudkiewicz           - Marta          Szeliga-Frynia        418: 418
  12 Grzegorz       Kurowski             - Grażyna        Kaczyńska             391: 320
  13 Piotr          Broda                - Krystyna       Augustyniak           486: 409
  14 Marta          Ćwiek                - Tomasz         Łapka                 426: 453
  15 Mikołaj        Fidziński            - Mariola        Osajda-Matczak        360: 366
  16 Liliana        Dąbrowska            - Krzysztof      Bukowski              325: 423
  17 Sylwia         Buks                 - Robert         Kamiński              369: 501
  18 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Obremski              328: 456
  19 Marta          Abramczyk            - Katarzyna      Małek                 389: 318
  20 Andrzej        Kroc                 - Renata         Andracka              280: 306
  21 Robert         Głowacki             - Kamil          Kister                349: 492
  22 Małgorzata     Baśko                - Beata          Piotrowska            308: 483
  23 Mateusz        Gołębiewski          - Szymon         Dąbrowski             378: 305
  24 Grzegorz       Pukniel              - Urszula        Solarska              255: 377


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Barbara        Łukaszewicz          - Radosław       Jachna                437: 362
   2 Paweł          Jackowski            - Jarosław       Michalak              321: 277
   3 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               406: 365
   4 Agnieszka      Goniowska            - Mirosław       Uglik                 312: 412
   5 Marta          Szeliga-Frynia       - Andrzej        Rechowicz             320: 420
   6 Marek          Dudkiewicz           - Jakub          Szymczak              294: 360
   7 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Kamiński              408: 332
   8 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Zwoliński             435: 282
   9 Tomasz         Łapka                - Adam           Janicki               396: 368
  10 Krzysztof      Obremski             - Marta          Abramczyk             403: 318
  11 Beata          Piotrowska           - Magdalena      Kublik                363: 436
  12 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Sancewicz             378: 403
  13 Krzysztof      Bukowski             - Monika         Sadurska              300: 342
  14 Piotr          Broda                - Mateusz        Gołębiewski           413: 301
  15 Michał         Ozimiński            - Renata         Andracka              444: 321
  16 Kamil          Kister               - Marek          Reda                  389: 468
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Urszula        Solarska              423: 319
  18 Jarosław       Puchalski            - Grażyna        Kaczyńska             306: 335
  19 Krystyna       Augustyniak          - Andrzej        Kroc                  363: 521
  20 Liliana        Dąbrowska            - Marta          Ćwiek                 282: 424
  21 Robert         Głowacki             - Grażyna        Wesołowska            358: 414
  22 Katarzyna      Małek                - Sylwia         Buks                  392: 320
  23 Mikołaj        Fidziński            - Małgorzata     Baśko                 331: 374
  24 Grzegorz       Pukniel              - Szymon         Dąbrowski             432: 329


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Barbara        Łukaszewicz          - Paweł          Jackowski             391: 371
   2 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              363: 413
   3 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Rechowicz             478: 313
   4 Tomasz         Łapka                - Mirosław       Uglik                 360: 384
   5 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Obremski              462: 324
   6 Monika         Sadurska             - Michał         Ozimiński             282: 348
   7 Marek          Reda                 - Piotr          Broda                 378: 393
   8 Jarosław       Michalak             - Wojciech       Zemło                 458: 364
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Agnieszka      Goniowska             429: 309
  10 Magdalena      Kublik               - Marta          Szeliga-Frynia        340: 324
  11 Radosław       Jachna               - Marek          Dudkiewicz            343: 363
  12 Maciej         Sancewicz            - Grażyna        Kaczyńska             405: 363
  13 Robert         Kamiński             - Jarosław       Puchalski             471: 308
  14 Marta          Abramczyk            - Stanisław      Rydzik                350: 446
  15 Grażyna        Wesołowska           - Beata          Piotrowska            294: 468
  16 Kamil          Kister               - Grzegorz       Pukniel               359: 327
  17 Marta          Ćwiek                - Katarzyna      Małek                 422: 393
  18 Małgorzata     Baśko                - Tomasz         Zwoliński             298: 370
  19 Mateusz        Gołębiewski          - Andrzej        Kroc                  330: 404
  20 Adam           Janicki              - Renata         Andracka              396: 357
  21 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Bukowski              315: 335
  22 Sylwia         Buks                 - Krystyna       Augustyniak           389: 317
  23 Szymon         Dąbrowski            - Robert         Głowacki              256: 438
  24 Liliana        Dąbrowska            - Mikołaj        Fidziński             343: 342


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Barbara        Łukaszewicz           349: 421
   2 Grzegorz       Kurowski             - Mirosław       Uglik                 353: 375
   3 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Sancewicz             504: 369
   4 Miłosz         Wrzałek              - Paweł          Jackowski             446: 293
   5 Magdalena      Kublik               - Mariola        Osajda-Matczak        226: 445
   6 Andrzej        Rechowicz            - Jarosław       Michalak              373: 316
   7 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Broda                 334: 391
   8 Michał         Ozimiński            - Robert         Kamiński              392: 368
   9 Adam           Janicki              - Beata          Piotrowska            321: 383
  10 Stanisław      Rydzik               - Radosław       Jachna                403: 319
  11 Krzysztof      Bukowski             - Tomasz         Łapka                 453: 275
  12 Marta          Ćwiek                - Marek          Reda                  330: 404
  13 Monika         Sadurska             - Krzysztof      Obremski              353: 407
  14 Agnieszka      Goniowska            - Wojciech       Zemło                 331: 354
  15 Andrzej        Kroc                 - Marta          Szeliga-Frynia        376: 249
  16 Grażyna        Kaczyńska            - Kamil          Kister                392: 337
  17 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Głowacki              382: 242
  18 Renata         Andracka             - Marta          Abramczyk             300: 371
  19 Katarzyna      Małek                - Małgorzata     Baśko                 464: 264
  20 Jarosław       Puchalski            - Mateusz        Gołębiewski           325: 378
  21 Sylwia         Buks                 - Liliana        Dąbrowska             294: 366
  22 Grzegorz       Pukniel              - Krystyna       Augustyniak           419: 347
  23 Urszula        Solarska             - Grażyna        Wesołowska            325: 483
  24 Szymon         Dąbrowski            - Mikołaj        Fidziński             321: 372


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Barbara        Łukaszewicz           414: 323
   2 Piotr          Broda                - Michał         Alabrudziński         305: 411
   3 Andrzej        Rechowicz            - Mariola        Osajda-Matczak        365: 400
   4 Michał         Ozimiński            - Miłosz         Wrzałek               405: 352
   5 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Szymczak              383: 321
   6 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                373: 472
   7 Maciej         Sancewicz            - Beata          Piotrowska            296: 415
   8 Marek          Reda                 - Krzysztof      Obremski              336: 398
   9 Jarosław       Michalak             - Andrzej        Kroc                  340: 390
  10 Paweł          Jackowski            - Magdalena      Kublik                369: 308
  11 Wojciech       Zemło                - Marek          Dudkiewicz            427: 295
  12 Grażyna        Kaczyńska            - Krzysztof      Bukowski              407: 310
  13 Robert         Kamiński             - Marta          Abramczyk             315: 419
  14 Grzegorz       Pukniel              - Marta          Ćwiek                 398: 306
  15 Tomasz         Łapka                - Monika         Sadurska              343: 330
  16 Mateusz        Gołębiewski          - Kamil          Kister                347: 406
  17 Katarzyna      Małek                - Agnieszka      Goniowska             392: 306
  18 Adam           Janicki              - Liliana        Dąbrowska             414: 312
  19 Grażyna        Wesołowska           - Marta          Szeliga-Frynia        361: 377
  20 Radosław       Jachna               - Robert         Głowacki              431: 353
  21 Renata         Andracka             - Mikołaj        Fidziński             300: 318
  22 Jarosław       Puchalski            - Urszula        Solarska              440: 269
  23 Małgorzata     Baśko                - Sylwia         Buks                  312: 283
  24 Krystyna       Augustyniak          - Szymon         Dąbrowski             381: 390


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Mariola        Osajda-Matczak        500: 242
   2 Michał         Alabrudziński        - Michał         Ozimiński             459: 505
   3 Barbara        Łukaszewicz          - Grzegorz       Kurowski              258: 491
   4 Jakub          Szymczak             - Stanisław      Rydzik                387: 373
   5 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Kroc                  323: 398
   6 Piotr          Broda                - Miłosz         Wrzałek               314: 372
   7 Krzysztof      Obremski             - Paweł          Jackowski             405: 423
   8 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Zwoliński             447: 314
   9 Grażyna        Kaczyńska            - Wojciech       Zemło                 277: 400
  10 Kamil          Kister               - Maciej         Sancewicz             349: 459
  11 Adam           Janicki              - Marek          Reda                  366: 424
  12 Jarosław       Michalak             - Katarzyna      Małek                 374: 393
  13 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Pukniel               342: 420
  14 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Łapka                 438: 418
  15 Marta          Szeliga-Frynia       - Krzysztof      Bukowski              412: 420
  16 Marta          Abramczyk            - Marek          Dudkiewicz            311: 490
  17 Mikołaj        Fidziński            - Robert         Kamiński              434: 482
  18 Marta          Ćwiek                - Mateusz        Gołębiewski           295: 403
  19 Liliana        Dąbrowska            - Grażyna        Wesołowska            271: 476
  20 Jarosław       Puchalski            - Agnieszka      Goniowska             391: 398
  21 Monika         Sadurska             - Małgorzata     Baśko                 358: 293
  22 Robert         Głowacki             - Renata         Andracka              366: 354
  23 Szymon         Dąbrowski            - Sylwia         Buks                  346: 297
  24 Urszula        Solarska             - Krystyna       Augustyniak           460: 391


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 410: 421
   2 Michał         Ozimiński            - Grzegorz       Kurowski              442: 574
   3 Andrzej        Kroc                 - Andrzej        Rechowicz             430: 368
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Barbara        Łukaszewicz           415: 340
   5 Miłosz         Wrzałek              - Jakub          Szymczak              426: 350
   6 Wojciech       Zemło                - Paweł          Jackowski             346: 349
   7 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Broda                 491: 329
   8 Beata          Piotrowska           - Marek          Reda                  347: 373
   9 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Pukniel               304: 408
  10 Maciej         Sancewicz            - Magdalena      Kublik                366: 370
  11 Katarzyna      Małek                - Grażyna        Kaczyńska             394: 333
  12 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Bukowski              335: 332
  13 Robert         Kamiński             - Radosław       Jachna                335: 341
  14 Tomasz         Łapka                - Jarosław       Michalak              429: 302
  15 Grażyna        Wesołowska           - Marta          Abramczyk             365: 244
  16 Adam           Janicki              - Monika         Sadurska              407: 357
  17 Agnieszka      Goniowska            - Kamil          Kister                456: 358
  18 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Gołębiewski           484: 307
  19 Marta          Ćwiek                - Urszula        Solarska              280: 338
  20 Robert         Głowacki             - Sylwia         Buks                  494: 299
  21 Liliana        Dąbrowska            - Szymon         Dąbrowski             307: 363
  22 Krystyna       Augustyniak          - Renata         Andracka              366: 356


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Mirosław       Uglik                 447: 305
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Ozimiński             351: 400
   3 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kroc                  391: 353
   4 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         334: 468
   5 Tomasz         Łapka                - Stanisław      Rydzik                316: 375
   6 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Obremski              372: 412
   7 Barbara        Łukaszewicz          - Tomasz         Zwoliński             309: 522
   8 Wojciech       Zemło                - Adam           Janicki               414: 306
   9 Maciej         Sancewicz            - Jakub          Szymczak              289: 467
  10 Grażyna        Wesołowska           - Katarzyna      Małek                 299: 331
  11 Krzysztof      Bukowski             - Grzegorz       Pukniel               327: 383
  12 Marek          Reda                 - Radosław       Jachna                417: 361
  13 Piotr          Broda                - Magdalena      Kublik                291: 380
  14 Agnieszka      Goniowska            - Marek          Dudkiewicz            268: 394
  15 Grażyna        Kaczyńska            - Beata          Piotrowska            357: 293
  16 Mateusz        Gołębiewski          - Robert         Kamiński              326: 410
  17 Kamil          Kister               - Szymon         Dąbrowski             453: 243
  18 Robert         Głowacki             - Urszula        Solarska              469: 400
  19 Monika         Sadurska             - Marta          Ćwiek                 280: 399
  20 Krystyna       Augustyniak          - Liliana        Dąbrowska             436: 290
  21 Renata         Andracka             - Sylwia         Buks                  395: 513


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               385: 483
   2 Mirosław       Uglik                - Michał         Ozimiński             421: 342
   3 Marek          Reda                 - Michał         Alabrudziński         384: 453
   4 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Małek                 421: 362
   5 Jakub          Szymczak             - Paweł          Jackowski             377: 364
   6 Magdalena      Kublik               - Wojciech       Zemło                 280: 427
   7 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Kroc                  375: 387
   8 Marek          Dudkiewicz           - Mariola        Osajda-Matczak        400: 369
   9 Tomasz         Zwoliński            - Grażyna        Kaczyńska             420: 332
  10 Andrzej        Rechowicz            - Barbara        Łukaszewicz           392: 362
  11 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Obremski              403: 405
  12 Kamil          Kister               - Grażyna        Wesołowska            405: 401
  13 Beata          Piotrowska           - Krzysztof      Bukowski              310: 441
  14 Piotr          Broda                - Robert         Głowacki              320: 360
  15 Radosław       Jachna               - Tomasz         Łapka                 360: 409
  16 Adam           Janicki              - Agnieszka      Goniowska             321: 347
  17 Marta          Ćwiek                - Maciej         Sancewicz             440: 367
  18 Monika         Sadurska             - Krystyna       Augustyniak           376: 394
  19 Sylwia         Buks                 - Mateusz        Gołębiewski           323: 340
  20 Urszula        Solarska             - Liliana        Dąbrowska             392: 284
  21 Szymon         Dąbrowski            - Renata         Andracka              309: 390


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Mirosław       Uglik                 398: 416
   2 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              378: 410
   3 Michał         Alabrudziński        - Wojciech       Zemło                 459: 315
   4 Michał         Ozimiński            - Jakub          Szymczak              325: 436
   5 Andrzej        Kroc                 - Marek          Dudkiewicz            402: 430
   6 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  380: 326
   7 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Rechowicz             311: 359
   8 Krzysztof      Obremski             - Katarzyna      Małek                 394: 500
   9 Paweł          Jackowski            - Mariola        Osajda-Matczak        315: 321
  10 Magdalena      Kublik               - Kamil          Kister                425: 447
  11 Agnieszka      Goniowska            - Tomasz         Łapka                 468: 429
  12 Krzysztof      Bukowski             - Barbara        Łukaszewicz           399: 375
  13 Grażyna        Kaczyńska            - Robert         Głowacki              359: 304
  14 Robert         Kamiński             - Urszula        Solarska              412: 347
  15 Mateusz        Gołębiewski          - Beata          Piotrowska            341: 341
  16 Krystyna       Augustyniak          - Grażyna        Wesołowska            311: 369
  17 Maciej         Sancewicz            - Monika         Sadurska              317: 403
  18 Szymon         Dąbrowski            - Adam           Janicki               394: 327
  19 Radosław       Jachna               - Sylwia         Buks                  625: 272
  20 Renata         Andracka             - Marta          Ćwiek                 369: 314
  21 Liliana        Dąbrowska            - Piotr          Broda                 346: 324


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Kurowski              352: 371
   2 Miłosz         Wrzałek              - Michał         Alabrudziński         321: 457
   3 Jakub          Szymczak             - Marek          Dudkiewicz            398: 381
   4 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             407: 387
   5 Andrzej        Kroc                 - Michał         Ozimiński             417: 284
   6 Wojciech       Zemło                - Andrzej        Rechowicz             523: 283
   7 Katarzyna      Małek                - Mariola        Osajda-Matczak        286: 440
   8 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Kister                387: 270
   9 Krzysztof      Bukowski             - Marek          Reda                  364: 409
  10 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Pukniel               413: 293
  11 Agnieszka      Goniowska            - Magdalena      Kublik                481: 388
  12 Grażyna        Kaczyńska            - Robert         Kamiński              433: 380
  13 Tomasz         Łapka                - Radosław       Jachna                348: 323
  14 Barbara        Łukaszewicz          - Grażyna        Wesołowska            339: 390
  15 Robert         Głowacki             - Beata          Piotrowska            515: 361
  16 Mateusz        Gołębiewski          - Maciej         Sancewicz             327: 430
  17 Marta          Ćwiek                - Adam           Janicki               308: 372
  18 Monika         Sadurska             - Piotr          Broda                 303: 293
  19 Urszula        Solarska             - Szymon         Dąbrowski             350: 300
  20 Renata         Andracka             - Krystyna       Augustyniak           454: 415
  21 Sylwia         Buks                 - Liliana        Dąbrowska             335: 376
Lista rankingowa na dzień 17-10-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.19  29207  187
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             149.57  29316  196
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             149.38  29428  197
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             149.29  13436   90
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              145.51  28520  196
   6 Michał Makowski                Warszawa             143.80  26460  184
   7 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.65  27868  194
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.64  27435  191
   9 Dawid Pikul                    Poznań               143.29  27225  190
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.99  28456  199
  11 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.90  20435  143
  12 Jan Kozłowski                  Kraków               142.86   8143   57
  13 Michał Alabrudziński           Włocławek            142.40  27625  194
  14 Justyna Górka                  Kraków               142.04  26988  190
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.95  25125  177
  16 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.82  23684  167
  17 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.60  19682  139
  18 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.53  19956  141
  19 Kamil Górka                    Kraków               141.23  27258  193
  20 Krzysztof Obremski             Legnica              141.16  27950  198
  21 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.91  27759  197
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.80  27879  198
  23 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     140.23  21315  152
  24 Rafał Lenartowski              Gdynia               140.12  27043  193
  25 Mirosław Uglik                 Warszawa             140.07  27034  193
  26 Adam Szukalski                 Coventry             139.71  18442  132
  27 Marek Syczuk                   Warszawa             139.05  26003  187
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.72  21641  156
  29 Paweł Jackowski                Warszawa             138.50  26869  194
  30 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.28  26411  191
  31 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.76  26450  192
  32 Przemysław Herdzina            Kraków               136.87  26963  197
  33 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.42  15143  111
  34 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            135.55  22231  164
  35 Grzegorz Kurowski              Warszawa             135.52  25748  190
  36 Filip Warzecha                 Gdynia               135.39   4874   36
  37 Karol Waniek                   Wrocław              135.37  20035  148
  38 Rafał Matczak                  Milanówek            135.37  12048   89
  39 Marek Reda                     Wołomin              135.30  25978  192
  40 Michał Musielak                Bydgoszcz            135.13  18513  137
  41 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  42 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.95  26046  193
  43 Filip Sosin                    Warszawa             134.41   8602   64
  44 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.05  24933  186
  45 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   6807   51
  46 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      132.99  11836   89
  47 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.94  25923  195
  48 Jakub Szymczak                 Łódź                 132.81  26031  196
  49 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.53  18289  138
  50 Maciej Perzyński               Piła                 132.09  13209  100
  51 Kuba Koisar                    Warszawa             132.07   8056   61
  52 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.86  14637  111
  53 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.64  15928  121
  54 Irena Sołdan                   Rumia                131.56  24864  189
  55 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.52   4077   31
  56 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.51  24987  190
  57 Bogusław Szyszka               Oława                131.49  24457  186
  58 Paweł Janaś                    Głogów               131.33  21670  165
  59 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  60 Przemysław Rybicki             Otwock               130.44  24654  189
  61 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              130.34  25416  195
  62 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.29  19153  147
  63 Artur Irzyk                    Kraków               130.21  11198   86
  64 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  65 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.97  12737   98
  66 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.85  25320  195
  67 Marek Roszak                   Poznań               129.77  14664  113
  68 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.73  12195   94
  69 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.73  16086  124
  70 Radosław Jachna                Łódź                 129.39  23419  181
  71 Beata Wiączkowska              Wrocław              129.23  25070  194
  72 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.92  24881  193
  73 Robert Kamiński                Warszawa             128.81  24217  188
  74 Maciej Michalak                Łódź                 128.79  14425  112
  75 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.78  24984  194
  76 Katarzyna Sołdan               Rumia                128.66   6819   53
  77 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  78 Mateusz Borsuk                 Reda                 127.60  13526  106
  79 Kamil Kister                   Puławy               127.43  24211  190
  80 Janusz Krupiński               Bytom                127.18   9411   74
  81 Rafał Wesołowski               Warszawa             127.11  24151  190
  82 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  83 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              126.53   5694   45
  84 Szymon Płachta                 Warszawa             126.50  24668  195
  85 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.48   9739   77
  86 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.47  12394   98
  87 Dominik Piasecki               Słupsk               126.42   9102   72
  88 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.35  24133  191
  89 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  90 Michał Ozimiński               Łódź                 126.29  22859  181
  91 Ryszard Żydaczewski            Lubin                126.11   4540   36
  92 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             125.97  23934  190
  93 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  94 Łukasz Baranowski              Reda                 125.81  23778  189
  95 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.62  21607  172
  96 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              125.62  24873  198
  97 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.42  12291   98
  98 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.39  16175  129
  99 Sławomir Kucia                 Krosno               125.37   4764   38
 100 Weronika Rudnicka              Ustka                125.33  24564  196
 101 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.28   9020   72
 102 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
 103 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.10  24145  193
 104 Michał Trumpus                 Wrocław              125.00   4500   36
 105 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           124.93  14492  116
 106 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.63  13585  109
 107 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.61  24673  198
 108 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 109 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              124.43  20779  167
 110 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.28  11061   89
 111 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.94  24540  198
 112 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.78  23519  190
 113 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.76  21658  175
 114 Agnieszka Krupka               Krosno               123.67  20530  166
 115 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.67  23374  189
 116 Adam Klimont                   Wałcz                123.65  22381  181
 117 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.63  10385   84
 118 Marta Dobrzańska               Kraków               123.58  11740   95
 119 Michał Kolaj                   Ostróda              123.50  23959  194
 120 Marcin Figiel                  Kraków               123.47   4692   38
 121 Jarosław Sobczak               Warszawa             123.33  14060  114
 122 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 123 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.01  20912  170
 124 Patryk Gadus                   Pszczew              123.00   3936   32
 125 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              122.97   7378   60
 126 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.60   7601   62
 127 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.40  17258  141
 128 Adam Jurkowski                 Knurów               122.18   7331   60
 129 Agnieszka Goniowska            Wrocław              122.05  17697  145
 130 Leszek Stecuła                 Bytom                121.45  11173   92
 131 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.43   8500   70
 132 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.15   9086   75
 133 Jarosław Puchalski             Łódź                 120.92  13785  114
 134 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 135 Tomasz Górka                   Łęczna               120.83   4350   36
 136 Leszek Kacprzyk                Katowice             120.53  11571   96
 137 Krzysztof Leśniak              Kraków               120.46   6023   50
 138 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 139 Bogusław Książek               Szczecin             120.03  11523   96
 140 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            120.01  23042  192
 141 Robert Głowacki                Łódź                 119.85  21093  176
 142 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.72  12930  108
 143 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  119.64  18783  157
 144 Joanna Jewtuch                 Warszawa             119.48   9917   83
 145 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             119.37  15757  132
 146 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.35  12174  102
 147 Paweł Kowalski                 Kutno                119.28   9304   78
 148 Tomasz Łapka                   Opole                119.25  23253  195
 149 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.18  10130   85
 150 Jarosław Michalak              Łódź                 119.08   6073   51
 151 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.00   8568   72
 152 Magdalena Kublik               Warszawa             118.89  23421  197
 153 Maciej Grąbczewski             Piła                 118.82  22339  188
 154 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.76  20427  172
 155 Katarzyna Małek                Mielec               118.69   5697   48
 156 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.43  22857  193
 157 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.29   8517   72
 158 Mateusz Królikowski            Wrocław              118.11  13583  115
 159 Stanisław Gasik                Warszawa             118.07  11925  101
 160 Marek Rogalski                 Warszawa             117.97   9438   80
 161 Daniel Janus                   Wąchock              117.95  13210  112
 162 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.88   4715   40
 163 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.54   5642   48
 164 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            117.29   5747   49
 165 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.18   8554   73
 166 Jarosław Olek                  Warszawa             116.71   8520   73
 167 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 168 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.58  23199  199
 169 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 170 Czesław Grajewski              Choroszcz            116.46  22709  195
 171 Grzegorz Pukniel               Lublin               116.19  22309  192
 172 Jacek Pietruszka               Kraków               116.17  15218  131
 173 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  21944  189
 174 Sławomir Zabawa                Wałcz                115.92   4289   37
 175 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.75  12848  111
 176 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.69   5553   48
 177 Anita Bruska                   Gdynia               115.63  15494  134
 178 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.49  11895  103
 179 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.44  23089  200
 180 Tomasz Lempart                 Kraków               115.33   3460   30
 181 Mariusz Makuch                 Zator                115.22   4263   37
 182 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.10  11050   96
 183 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              114.87  21251  185
 184 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 185 Lucyna Śniadach                Rumia                114.62   9284   81
 186 Andrzej Kroc                   Łódź                 114.49  21754  190
 187 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.31   5601   49
 188 Grażyna Wesołowska             Łódź                 114.30  11316   99
 189 Małgorzata Jóźwiak             Iława                114.03  18701  164
 190 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.91  11163   98
 191 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.89  22778  200
 192 Danuta Langiewicz              Ostróda              113.87  20611  181
 193 Mikołaj Fidziński              Dębica               113.63   9886   87
 194 Piotr Broda                    Sandomierz           113.57  22032  194
 195 Marcin Ceglarek                Kraków               113.32  12465  110
 196 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 197 Łukasz Sornek                  Mikołów              113.22  22305  197
 198 Wojciech Urbański              Warszawa             113.20   4981   44
 199 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 200 Beata Piotrowska               Łódź                 113.03  21588  191
 201 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 202 Monika Dymek                   Ustka                112.54   6865   61
 203 Anna Stefańska                 Łódź                 112.46  17094  152
 204 Joanna Żłobicka                Wrocław              112.46  11246  100
 205 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38  10676   95
 206 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     112.32  10333   92
 207 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 208 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 209 Zbigniew Rybak                 Warszawa             111.84  22256  199
 210 Natalia Ogierman               Katowice             111.81   9392   84
 211 Adam Janicki                   Łódź                 111.45  21287  191
 212 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.43  21395  192
 213 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.37  18264  164
 214 Maciej Bukowski                Szczecin             111.13   9446   85
 215 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             111.10   5444   49
 216 Rafał Skibicki                 Lębork               110.80   9307   84
 217 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 218 Beata Marynowicz               Racibórz             110.33   5296   48
 219 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  110.33  18866  171
 220 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  110.31  10369   94
 221 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 222 Teresa Zalewska                Racibórz             110.20  17963  163
 223 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.16  14982  136
 224 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.09   5174   47
 225 Ryszard Korpalski              Wójtowice            109.99  21449  195
 226 Jerzy Luter                    Bytom                109.91  17805  162
 227 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.79  10650   97
 228 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    109.77  13392  122
 229 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.73   9437   86
 230 Joanna Brychcy                 Katowice             109.72  11191  102
 231 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.66  21054  192
 232 Sławomir Długosz               Ostróda              109.65  18311  167
 233 Monika Sadurska                Warszawa             109.41  10066   92
 234 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 235 Dorota Rudzińska               Warszawa             108.83  21331  196
 236 Halina Roszak                  Poznań               108.73   8372   77
 237 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.69   3913   36
 238 Marcin Resler                  Września             108.65   5976   55
 239 Renata Andracka                Zwola                108.59  21392  197
 240 Anna Arana                     Warszawa             108.37  18532  171
 241 Małgorzata Supińska            Warszawa             108.30   5090   47
 242 Anna Niedzielko                Szczecin             108.21   8765   81
 243 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 244 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.08   6485   60
 245 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 246 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 247 Małgorzata Sikora              Kraków               106.94   3315   31
 248 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         106.92  18284  171
 249 Dorota Stachowska              Wydartowo I          106.43  20435  192
 250 Hanna Gawłowska                Piła                 106.42   5534   52
 251 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 252 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 253 Jacek Nowak                    Szczecin             106.08   5410   51
 254 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 255 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         105.25   5052   48
 256 Rafał Stachowski               Police               105.08  10193   97
 257 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.02   5671   54
 258 Marta Sztajnert                Wisła                104.97   7453   71
 259 Urszula Solarska               Łódź                 104.84  20863  199
 260 Zofia Górka                    Łęczna               104.51   3658   35
 261 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.43   4595   44
 262 Piotr Madej                    Wrocław              104.10   6350   61
 263 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 264 Sławomir Wolski                Wrocław              103.26   9913   96
 265 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 266 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              103.06   3710   36
 267 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 268 Maria Pokorska                 Warszawa             102.34   6345   62
 269 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 270 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  102.17   4700   46
 271 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.99  10403  102
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.97  18762  184
 273 Bożena Guział                  Racibórz             101.97   6118   60
 274 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 275 Przemysław Pawlic              Wrocław              101.88   9679   95
 276 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 277 Marta Ćwiek                    Radomsko             101.67   9659   95
 278 Daniel Tomczyk                 Piła                 101.32   8916   88
 279 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 280 Marianna Kozłowska             Białystok            101.08   8996   89
 281 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              101.06   4851   48
 282 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.90   8274   82
 283 Agnieszka Kozak                Gdynia               100.81  19961  198
 284 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.76   4131   41
 285 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.38  13551  135
 286 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       100.35   3111   31
 287 Jakub Kraj                     Szczecin             100.31   3611   36
 288 Krystyna Augustyniak           Łódź                 100.14   3505   35
 289 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.01   7101   71
 290 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 291 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.56   9458   95
 292 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.54   5674   57
 293 Rafał Świątek                  Wrocław               99.53   5773   58
 294 Łukasz Wojciechowski           Łomża                 99.44   3580   36
 295 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 296 Radosław Więch                 Warszawa              99.40   8151   82
 297 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             99.21  10616  107
 298 Tomasz Lewiński                Wejherowo             98.63   3452   35
 299 Katarzyna Bogusławska          Piastów               98.62  19428  197
 300 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 301 Katarzyna Dębska               Ostróda               98.21  10901  111
 302 Anna Chybowska                 Sochaczew             98.13   3042   31
 303 Izabela  Potęga                Łódź                  98.12   4219   43
 304 Krzysztof Zawadzki             Sampława              97.42  19290  198
 305 Marcin Radwański               Wrocław               97.26  10212  105
 306 Anna  Bogucka                  Wrocław               95.89   3452   36
 307 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.92   5885   62
 308 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 309 Janina Grajewska               Choroszcz             94.76  11371  120
 310 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 311 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.76   6563   70
 312 Sylwia Buks                    Warszawa              93.61  18161  194
 313 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.53   5425   58
 314 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 315 Sławomir Rattay                Zgorzelec             93.35   5601   60
 316 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             93.10   2886   31
 317 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.57   4351   47
 318 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  91.94   3310   36
 319 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 320 Wojciech Obremski              Legnica               89.37   2681   30
 321 Sylwia Łada                    Inowrocław            89.29   4911   55
 322 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 323 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 324 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 325 Agata Pastusiak                Sulęcin               85.87   5152   60
 326 Paulina Naplocha               Racibórz              85.38  12977  152
 327 Leszek Katyński                Słupsk                85.09   8679  102
 328 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 329 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.25   9183  109
 330 Adam Kędzior                   Lublin                80.57   3545   44
 331 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                80.45   3781   47
 332 Andrzej Stolot                 Zabrze                80.03   2721   34
 333 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 334 Piotr Sadzyński                Jaworzno              74.09   2519   34
 335 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 336 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             61.45   1905   31
 337 Mirosław Dejna                 Sampława              57.69  11249  195




Poczekalnia na dzień 17-10-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Krzysztof Pypno                Gliwice              121.17   3514   29
   2 Michał Szymkowski              Wrocław              117.14   3397   29
   3 Lidia Szpakowska               Jaworzno              94.76   2748   29
   4 Kamila Zacharuk                Zabrze                87.86   2548   29
   5 Małgorzata Baśko               Andrespol             86.10   2497   29
   6 Radosław Sowiński              Warszawa             117.61   3293   28
   7 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   8 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.32   2697   28
   9 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
  10 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.93   2210   28
  11 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
  12 Tomasz Drewnowski              Warszawa              92.19   2489   27
  13 Artur Tomczyk                  Piła                 115.19   2995   26
  14 Maurycy Machnio                Lipiany              105.04   2731   26
  15 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  89.00   2314   26
  16 Paweł Zaręba                   Warszawa             128.72   3218   25
  17 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  18 Jan Mrozowski                  Kraków               123.32   3083   25
  19 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  20 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  21 Szymon Dąbrowski               Warszawa              92.40   2310   25
  22 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  23 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  24 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  25 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             122.21   2933   24
  26 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  27 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  28 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  29 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  30 Michał Garnowski               Pasłęk               114.46   2747   24
  31 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.88   2733   24
  32 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  33 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  34 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  35 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  36 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  37 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  38 Krzysztof Gibas                Kraków               104.83   2516   24
  39 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  40 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.67   2488   24
  41 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  42 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  43 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  44 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  45 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  46 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  47 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  48 Grzegorz Łukasik               Konojady             117.13   2694   23
  49 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  50 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  51 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  52 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  53 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              90.52   2082   23
  54 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  55 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  56 Krzysztof Lelonek              Zabrze                77.35   1779   23
  57 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  58 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.82   1866   22
  59 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  60 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  61 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.95   1952   21
  62 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  63 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  64 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  65 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  66 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  67 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  68 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.50   1970   20
  69 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  70 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  71 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  72 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  73 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  74 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  75 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                70.89   1276   18
  76 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  77 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  78 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  79 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  80 Aleksander Puzyna              Warszawa             103.25   1652   16
  81 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  82 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  83 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  84 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  85 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  86 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  87 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  88 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  89 Julia Solarska                 Łódź                  61.13    917   15
  90 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.86   1482   14
  91 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  92 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
  93 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  94 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  95 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
  96 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
  97 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
  98 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
  99 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 100 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 101 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 102 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 103 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 104 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 105 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 106 Alicja Bielecka                Poznań                88.15   1146   13
 107 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 108 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 109 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 110 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 111 Karolina Długosz               Ostróda               70.15    912   13
 112 Izabela Długosz                Ostróda               68.08    885   13
 113 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.83   1726   12
 114 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 115 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 116 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 117 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 118 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            115.92   1391   12
 119 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 120 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 121 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 122 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 123 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 124 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 125 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 126 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               108.83   1306   12
 127 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 128 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 129 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 130 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 131 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            107.17   1286   12
 132 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 133 Dariusz Małysa                 Kraków               103.75   1245   12
 134 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 135 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 136 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 137 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 138 Paweł Michalski                Ksawerów             101.92   1223   12
 139 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 140 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 141 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 142 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 143 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 144 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 145 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 146 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 147 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 148 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 149 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 150 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 151 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 152 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 153 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 154 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 155 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 156 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 157 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 158 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.75   1113   12
 159 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 160 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 161 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 162 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 163 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 164 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 165 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 166 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 167 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 168 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 169 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 170 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 171 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 172 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 173 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 174 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 175 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 176 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 177 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 178 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 179 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 180 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 181 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 182 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       82.42    989   12
 183 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 184 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 185 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 186 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 187 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 188 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 189 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 190 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 191 Anna Mech                      Lututów              103.55   1139   11
 192 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 193 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             100.73   1108   11
 194 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 195 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 196 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 197 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 198 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 199 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 200 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 201 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 202 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 203 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 204 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 205 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 206 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 207 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 208 Joanna Schutz                  Wrocław               82.82    911   11
 209 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 210 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 211 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 212 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 213 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 214 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 215 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 216 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 217 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 218 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 219 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 220 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 221 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 222 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                74.36    818   11
 223 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 224 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 225 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 226 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 227 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 228 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 229 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 230 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 231 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 232 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 233 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 234 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 235 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 236 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 237 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.36    664   11
 238 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 239 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 240 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.82    625   11
 241 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 242 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 243 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 244 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 245 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 246 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 247 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              57.00    570   10
 248 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 249 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 250 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 251 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 252 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 253 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 254 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 255 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 256 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 257 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 258 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 259 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 260 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 261 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 262 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 263 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 264 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 265 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 266 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 267 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 268 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 269 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 270 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 271 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 272 Jarosław Kamienik              Słupsk               114.29    800    7
 273 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 274 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 275 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 276 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 277 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 278 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 279 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 280 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 281 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             88.29    618    7
 282 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 283 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 284 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 285 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 286 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 287 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 288 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 289 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 290 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 291 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 292 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 293 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 294 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 295 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 296 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 297 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 298 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 299 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 300 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 301 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 302 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 303 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 304 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 305 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 306 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 307 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 308 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 309 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 310 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 311 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 312 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 313 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 314 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 315 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 316 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 317 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 318 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 319 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 320 Barbara Krawczyk               Warszawa              99.80    499    5
 321 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             94.60    473    5
 322 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 323 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 324 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 325 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 326 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 327 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 328 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 329 Michał Dąbrowski               Warszawa              50.00    250    5
 330 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 331 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 332 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 333 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 334 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 335 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 336 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 337 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 338 Alicja Kosińska                Szczecin             111.67    335    3
 339 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 340 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 341 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 342 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 343 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 344 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 345 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 346 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 347 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 348 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 349 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 350 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 351 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 352 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 353 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 354 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 355 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 356 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 357 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 358 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 359 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 360 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 361 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 362 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 363 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 364 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 365 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 366 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 367 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 368 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 369 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 370 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 371 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 372 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 373 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 374 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie