Nowy Dwór Mazowiecki17
października
Nowy Dwór Mazowiecki 17 października XIII Otwarte Mistrzostwa NDM w Scrabble
Legnica23
października
Legnica 23-24 października XVI Puchar Polski
Jaworzno 6
listopada
Jaworzno 6- 7 listopada V Mistrzostwa JaworznaGrand Prix 2010
Legnica rządzi!23 - 24 października 2010 — XVI Puchar PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XVI Puchar PolskiLegnica, 23 - 24 października 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Legnica rządzi!Faza finałowa — wyniki
Faza finałowa — HH
Faza finałowa — rundy

Dla PFS ten rok jest wyjątkowy. Po raz pierwszy w jego historii, wszystkie imprezy rangi centralnej rozegrane będą poza stolicą: Klubowe Mistrzostwa Polski w Burzeninie, Le Mans w Bydgoszczy, Puchar Polski w Legnicy, a Mistrzostwa w Wałczu.

W miniony weekend mogliśmy zobaczyć, jak z tą trzecią w kolejności imprezą poradzili sobie legniczanie. Kolokwialnie pisząc 'dali radę', czym potwierdzili fajną miejscówkę na skrablowej mapie kraju. Po polsku oznacza to tylko tyle, że udało się zrobić turniej jeszcze lepszy niż ubiegłoroczny debiut, a ten przecież wywindował organizacyjnie poprzeczkę bardzo wysoko.

Sportowo zawody składały się z dwóch części: z najważniejszych zawodów czyli Pucharu Polski 2010 oraz nie mniej ważnych, czyli II Mistrzostw Legnicy. W pierwszej trofeum bronił Krzysztof Obremski i niewiele brakło, by udało mu się tę wygraną powtórzyć! Jednakże na przeszkodzie stanął Kamil Górka, który dwie finałowe partie wygrał i podniósł ręce w geście zwycięstwa.

W półfinałach odpadli Marek Reda oraz Darek Kosz, a w ćwierfinałach grali także: Kazik jr. Merklejn, Staszek Rydzik, Mirek Uglik i weteran Tomek Zwoliński. Jako że przy opracowywaniu regulaminu PP Krzysiowi pomagał Marek, przed półfinałami żartowano, że ustalili zasady "pod siebie", by spotkać się w finale i faktycznie... było całkiem blisko :)

Najbardziej emocjonujące były momenty ćwierćfinałów, gdy dwóch Siódemkowiczów będąc w bardzo trudnej sytuacji, rzutem na taśmę awansowało dalej. Darek Kosz położył pomiędzy R oraz M pierwiastek chemiczny PRAZEODYM i wygrał grę z Kazikiem przewagą 2 pkt (sic!), a kilka sekund później, Krzyś Obremski kładąc w geście rozpaczy GINECEUM sprawił, że Tomek Zwoliński oniemiał (podobnie zresztą jak i autor, sędzia i wielu innych) widząc, że OSPS uznał ten wyraz.

Wszyscy, którzy w Pucharze odpadli wcześniej, grali w II Mistrzostwach Legnicy. W tych grupowo-pucharowo-normalnoturniejowych zmaganiach (po szczegóły dlaczego tak, odsyłam do regulaminu) najlepszy okazał się Marek Syczuk z 9 wygranymi. Na dalszych miejscach znaleźli się: Justyna Górka oraz Łukasz Sornek, dla którego to było pierwsze podium w historii. Warty wspomnienia jest doskonały wynik debiutanta Bronisława Parady z Polanicy-Zdrój. Gdyby wygrał w ostatniej partii z Markiem, dokonałby rzeczy do tej pory niespotkanej — mianowicie zwyciężyłby w turnieju debiutując. Na pocieszenie zostało mu IV. miejsce z 9 wygranymi.

Wszystkim graczom gratuluję.

Jeszcze raz muszę napisać kilka ciepłych słów o organizacji zawodów. Krzysztof Obremski wraz z tatą Wojtkiem sprawili, że amatorzy scrabble będący poza salą gry w Legnicy, mogli czuć jakby tu byli, a to dzięki wizualnodźwiękowej relacji internetowej. Komentarz Wojtka, którego dzielnie wspierała nowa gwiazda radiowa — Rafał Skibicki — przybliżał atmosferę sali i wydarzeń nie tylko sportowych.

Ci którzy byli tu na miejscu, też mieli doskonałe warunki. Podczas obydwu dni serwowane były pączki, rogaliki i słodkie bułki, a spragnieni byli pojeni kawą z ekspresu Tchibo. W sobotni wieczór skrabliści potwierdzili, że potrafią też tańczyć na stołach, a ich drugą naturą jest śpiew. Wieczorno-nocne szaleństwa były możliwe dzięki gościnności restauracji Carte Blanche.

Na koniec dziękuję całej ekipie LCA.PL za czas i trud, którzy włożyli w to przedwiewzięcie — warto było, a efekt był wyjątkowy. Osobne słowa podziękowania należą się Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej na ręce przychylnej nam pani prorektor Kazimiery Jaworskiej.

Kto nie był niech żałuje — ale w przyszłym roku będzie szansa naprawić ten błąd.
relacja: Grzegorz Wiączkowski
1 partia finałowa XVI Pucharu Polski - Kamil Górka : Krzysztof Obremski
2 partia finałowa XVI Pucharu Polski - Krzysztof Obremski : Kamil Górka
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XV Puchar Polski
XIV Puchar Polski
XIII Puchar Polski


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- system grupowo - pucharowy (szczegóły w regulaminie)
- liczba rund uzależniona od liczby uczestników

- dla zawodników, którzy odpadną z Pucharu Polski - Turniej Towarzyszący (II Mistrzostwa Legnicy) - turniej rankingowy, system połówkowy, z zaliczeniem wyników PP
Miejsce rozgrywekPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im Witelona w Legnicy
ul. Sejmowa 5a
Obrońca tytułuKrzysztof Obremski
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuhttp://scrabble.lca.pl/
HarmonogramSobota, 23 października
12:15 — ropoczęcie fazy grupowej Pucharu Polski
15:00 — 16:00 przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier pierwszego dnia
20:30 — impreza integracyjna (dodatkowo płatna 20 złotych)

Niedziela, 24 października
10:00 — 1/8 Pucharu Polski i II Mistrzostwa Legnicy
11:00 — ćwierćfinały Pucharu Polski
12:00 — półfinały Pucharu Polski
13:00 — finał Pucharu Polski 2010
15:30 — wręczenie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 25 zł dla członków PFS z opłaconymi składkami oraz dla członków WKS Siódemka
- 15 zł dla młodzieży do 18 roku życia
- 35 zł dla pozostałych graczy
Dojazdmapa
Wyżywieniewe własnym zakresie
NoclegiKoszt noclegu wraz ze śniadaniem w hotelu Arkadia dla scrabblistów wynosi 60 zł od osoby.
Dostępne pokoje 2,3,4 osobowe. Rezerwacja na hasło „turniej scrabble” pod numerem telefonu 76 85 07 800 lub 76 85 07 801
(liczba miejsc ograniczona do 60!)
NagrodyPuchar Polski: Puchar + 600 złotych dla zwycięzcy Pucharu Polski
400 złotych dla pokonanego w finale
200 złotych dla pokonanych w półfinale
150 złotych dla pokonanego w ćwierćfinale

Mistrzostwa Legnicy 400 złotych dla Mistrza Ziemi Legnickiej + puchar
250 złotych dla Wicemistrza Ziemi Legnickiej + puchar
150 złotych dla drugiego Wicemistrza Ziemi Legnickiej + puchar

150 złotych dla najlepszego studenta PWSZ Legnica
Dodatkowe atrakcjeImpreza w sobotę po turnieju (płatna 20 zł)
OrganizatorzyKrzysztof Obremski
PFS
SponsorzyPFS


Wyniki turnieju II Mistrzostwa Legnicy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Marek           Syczuk               Warszawa               139.55      9.0     5042     1670     1109
  2 Justyna         Górka                Kraków                 142.04      9.0     4958     1742      791
  3 Łukasz          Sornek               Mikołów                113.22      9.0     4890     1786      351
  4 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         100.00      9.0     4480     1604      374
  5 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               141.95      8.0     5055     1676      573
  6 Robert          Kamiński             Warszawa               128.07      8.0     4784     1660      496
  7 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               135.06      8.0     4739     1697      428
  8 Tomasz          Ciejka               Kraków                 134.95      8.0     4697     1624      598
  9 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                122.05      8.0     4681     1675      166
 10 Bogusław        Szyszka              Oława                  131.49      8.0     4488     1718      206
 11 Bartosz         Morawski             Gliwice                145.51      7.0     5034     1601      486
 12 Dawid           Pikul                Poznań                 143.29      7.0     4900     1517      191
 13 Przemysław      Herdzina             Kraków                 136.87      7.0     4655     1552      137
 14 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.44      7.0     4629     1635      274
 15 Katarzyna       Małek                Mielec                 118.69      7.0     4598     1560      226
 16 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.85      7.0     4569     1626      118
 17 Maciej          Grąbczewski          Piła                   118.82      7.0     4509     1641       52
 18 Joanna          Żłobicka             Wrocław                112.46      7.0     4441     1600      185
 19 Magdalena       Kublik               Warszawa               118.89      7.0     4432     1617      194
 20 Bogusław        Książek              Szczecin               120.03      7.0     4324     1618     -219
 21 Marta           Ćwiek                Radomsko               101.67      7.0     4279     1416     -263
 22 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              109.99      7.0     4191     1632     -246
 23 Dorota          Maciejuk             Warszawa               122.40      7.0     4124     1524     -160
 24 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             138.28      6.0     4590     1458      -95
 25 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               125.97      6.0     4573     1448     -226
 26 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 131.64      6.0     4557     1467       53
 27 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              123.01      6.0     4477     1444      -45
 28 Karol           Waniek               Wrocław                135.37      6.0     4434     1482       11
 29 Przemysław      Pawlic               Wrocław                101.88      6.0     4426     1294      238
 30 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           125.42      6.0     4395     1508       37
 31 Rafał           Wesołowski           Warszawa               127.11      6.0     4381     1486      -24
 32 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.38      6.0     4368     1529     -207
 33 Michał          Borejko              Wrocław                116.58      6.0     4230     1484     -260
 34 Zbigniew        Skrzypczyk           Jawor                  100.00      6.0     4051     1376     -247
 35 Stanisław       Rydzik               Warszawa               150.20      6.0     2921     1121      454
 36 Krzysztof       Obremski             Legnica                141.16      6.0     2878     1126      288
 37 Tomasz          Suchanek             Wrocław                128.92      5.0     4669     1349     -194
 38 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         124.61      5.0     4520     1376      143
 39 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.67      5.0     4516     1360      -57
 40 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  126.11      5.0     4500     1360      120
 41 Renata          Andracka             Zwola                  108.59      5.0     4370     1335       83
 42 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      5.0     4366     1229      215
 43 Sławomir        Wolski               Wrocław                103.26      5.0     4325     1207      155
 44 Kamil           Kister               Puławy                 127.12      5.0     4320     1395      -14
 45 Aleksandra      Łukaszewicz          Wrocław                104.43      5.0     4312     1206       85
 46 Adriana         Gąbka                Krasowiec              100.00      5.0     4186      466     -424
 47 Anna            Mech                 Lututów                100.00      5.0     4123     1200      -86
 48 Dorota          Patera               Legnica                100.00      5.0     4098     1192      214
 49 Weronika        Rudnicka             Ustka                  125.33      5.0     4018     1274      142
 50 Michał          Puchowski            Izbicko                115.75      5.0     3833     1258      222
 51 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               149.38      5.0     2926     1024      669
 52 Mirosław        Uglik                Warszawa               140.21      5.0     2904     1030      509
 53 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.14      5.0     2842     1023      257
 54 Kamil           Górka                Kraków                 141.23      5.0     2820     1024      397
 55 Dariusz         Kosz                 Nysa                   156.19      5.0     2647     1017      129
 56 Adam            Klimont              Wałcz                  123.65      4.0     4604     1316     -184
 57 Mateusz         Królikowski          Wrocław                118.11      4.0     4355     1256      -71
 58 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 123.78      4.0     4279     1264     -411
 59 Leszek          Kacprzyk             Katowice               120.53      4.0     4108     1303     -490
 60 Joanna          Pawlińska            Bielany Wrocławskie    100.90      4.0     4055     1116     -156
 61 Barbara         Żydaczewska          Lubin                  100.00      4.0     3794     1089     -266
 62 Konrad          Łukaszewicz          Wrocław                100.00      4.0     3343     1098    -1179
 63 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 118.76      4.0     2969      953      463
 64 Marek           Reda                 Wołomin                135.25      4.0     2735      936       35
 65 Marcin          Ceglarek             Kraków                 113.32      3.5     4269     1064     -108
 66 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               110.16      3.0     4095     1166     -298
 67 Piotr           Ziętal               Legnica                100.00      3.0     3206      967    -1135
 68 Urszula         Solarska             Łódź                   104.79      2.5     3937     1010     -294
 69 Rafał           Skibicki             Lębork                 110.80      2.0     3918     1010     -671
 70 Jakub           Osadkowski           Legnica                100.00      1.5     2380      688    -1421
 71 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                125.62      0.0     2317      546     -842
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Legnicy



	Dariusz Kosz 156.19 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Urszula        Solarska              104.79 +  347: 311  155
    2     1 Grzegorz       Kwiecień              118.76 +  426: 397  169
    3     1 Maciej         Grąbczewski           118.82 +  420: 336  169
    4     1 Zofia          Gajewska              125.42 +  350: 297  175
    5     1 Barbara        Łukaszewicz           125.62 +  419: 331  176
    6     1 Karol          Waniek                135.37 -  307: 371   85
    7     1 Przemysław     Herdzina              136.87 -  378: 475   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1016  /  7 145.14




	Stanisław Rydzik 150.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Renata         Andracka              108.59 +  417: 392  159
    2     5 Katarzyna      Małek                 118.69 +  396: 322  169
    3     5 Magdalena      Kublik                118.89 +  388: 287  169
    4     5 Weronika       Rudnicka              125.33 +  457: 349  175
    5     5 Ireneusz       Moralewicz            125.97 +  420: 322  176
    6     5 Marek          Reda                  135.25 +  426: 317  185
    7     5 Łukasz         Bobowski              138.28 -  417: 478   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1121  /  7 160.14




	Kazimierz.Jr Merklejn 149.38 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ryszard        Korpalski             109.99 +  514: 261  160
    2     9 Mateusz        Królikowski           118.11 +  454: 321  168
    3     9 Bogusław       Książek               120.03 +  500: 221  170
    4     9 Andrzej        Rechowicz             124.85 -  289: 393   75
    5     9 Ryszard        Żydaczewski           126.11 +  392: 355  176
    6     9 Grzegorz       Kurowski              135.06 +  398: 312  185
    7     9 Marek          Syczuk                139.55 -  379: 394   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1024  /  7 146.29




	Bartosz Morawski 145.51 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Monika         Gawron-Cieślik        110.16 +  389: 372  160
    2    13 Michał         Borejko               116.58 +  477: 311  167
    3    13 Leszek         Kacprzyk              120.53 +  514: 289  171
    4    13 Sławomir       Piotrowski            124.61 -  351: 400   75
    5    13 Krzysztof      Sporczyk              126.38 -  399: 423   76
    6    13 Tomasz         Ciejka                134.95 -  322: 502   85
    7    13 Mirosław       Uglik                 140.21 -  383: 399   90
    8    20 Joanna         Żłobicka              112.46 +  379: 341  162
    9    16 Zofia          Gajewska              125.42 +  555: 390  175
   10    12 Grzegorz       Kurowski              135.06 -  352: 424   85
   11    11 Karol          Waniek                135.37 +  494: 298  185
   12     8 Bogusław       Książek               120.03 +  419: 399  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Tomasz Zwoliński 144.14 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Rafał          Skibicki              110.80 +  438: 357  161
    2    17 Michał         Puchowski             115.75 +  407: 325  166
    3    17 Agnieszka      Goniowska             122.05 +  388: 304  172
    4    17 Małgorzata     Sulejewska            123.78 +  437: 353  174
    5    17 Rafał          Wesołowski            127.11 -  349: 439   77
    6    17 Andrzej        Rakoczy               131.64 +  431: 384  182
    7    17 Krzysztof      Obremski              141.16 -  392: 423   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  /  7 146.14




	Dawid Pikul 143.29 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Joanna         Żłobicka              112.46 -  311: 476   62
    2    21 Jerzy          Matyasik              115.44 +  446: 343  165
    3    21 Dorota         Maciejuk              122.40 +  489: 343  172
    4    21 Zbigniew       Wietecki              123.67 +  426: 371  174
    5    21 Kamil          Kister                127.12 +  389: 357  177
    6    21 Bogusław       Szyszka               131.49 -  379: 426   81
    7    21 Kamil          Górka                 141.23 +  407: 404  191
    9    10 Andrzej        Rechowicz             124.85 -  420: 448   75
   10    14 Przemysław     Pawlic                101.88 +  386: 373  152
   11     6 Krzysztof      Sporczyk              126.38 +  528: 322  176
   12     4 Łukasz         Tuszyński             141.95 -  350: 477   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 11 137.91




	Justyna Górka 142.04 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Łukasz         Sornek                113.22 -  365: 408   63
    2    25 Marcin         Ceglarek              113.32 +  438: 370  163
    3    25 Małgorzata     Szczygieł             123.01 +  388: 284  173
    4    25 Adam           Klimont               123.65 +  464: 299  174
    5    25 Robert         Kamiński              128.07 -  371: 412   78
    6    25 Tomasz         Suchanek              128.92 +  452: 412  179
    7    25 Łukasz         Tuszyński             141.95 +  463: 360  192
    9     9 Krzysztof      Sporczyk              126.38 +  428: 323  176
   10     8 Bogusław       Szyszka               131.49 +  427: 322  181
   11     3 Tomasz         Ciejka                134.95 +  461: 351  185
   12     2 Robert         Kamiński              128.07 +  378: 303  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 11 158.36




	Łukasz Tuszyński 141.95 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Adam           Klimont               123.65 +  481: 412  174
    2    26 Małgorzata     Szczygieł             123.01 -  328: 375   73
    3    26 Robert         Kamiński              128.07 +  480: 437  178
    4    26 Tomasz         Suchanek              128.92 +  485: 319  179
    5    26 Marcin         Ceglarek              113.32 +  456: 386  163
    6    26 Łukasz         Sornek                113.22 -  388: 400   63
    7    25 Justyna        Górka                 142.04 -  360: 463   92
    8    11 Magdalena      Kublik                118.89 -  299: 410   69
    9    15 Joanna         Pawlińska             100.90 +  394: 294  151
   10    13 Aleksandra     Łukaszewicz           104.43 +  392: 338  154
   11     5 Przemysław     Herdzina              136.87 +  515: 298  187
   12     4 Dawid          Pikul                 143.29 +  477: 350  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Kamil Górka 141.23 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Zbigniew       Wietecki              123.67 -  382: 438   74
    2    22 Dorota         Maciejuk              122.40 +  432: 301  172
    3    22 Kamil          Kister                127.12 +  375: 356  177
    4    22 Bogusław       Szyszka               131.49 +  398: 274  181
    5    22 Jerzy          Matyasik              115.44 +  382: 356  165
    6    22 Joanna         Żłobicka              112.46 +  447: 291  162
    7    21 Dawid          Pikul                 143.29 -  404: 407   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1024  /  7 146.29




	Krzysztof Obremski 141.16 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Małgorzata     Sulejewska            123.78 +  343: 313  174
    2    18 Agnieszka      Goniowska             122.05 +  451: 340  172
    3    18 Rafał          Wesołowski            127.11 +  439: 372  177
    4    18 Andrzej        Rakoczy               131.64 +  347: 344  182
    5    18 Michał         Puchowski             115.75 -  422: 461   66
    6    18 Rafał          Skibicki              110.80 +  453: 368  161
    7    17 Tomasz         Zwoliński             144.14 +  423: 392  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  /  7 160.86




	Mirosław Uglik 140.21 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sławomir       Piotrowski            124.61 -  426: 440   75
    2    14 Leszek         Kacprzyk              120.53 +  337: 303  171
    3    14 Krzysztof      Sporczyk              126.38 +  392: 349  176
    4    14 Tomasz         Ciejka                134.95 -  380: 396   85
    5    14 Michał         Borejko               116.58 +  416: 274  167
    6    14 Monika         Gawron-Cieślik        110.16 +  554: 250  160
    7    13 Bartosz        Morawski              145.51 +  399: 383  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  /  7 147.14




	Marek Syczuk 139.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Rechowicz             124.85 +  486: 293  175
    2    10 Bogusław       Książek               120.03 +  515: 233  170
    3    10 Ryszard        Żydaczewski           126.11 +  377: 341  176
    4    10 Grzegorz       Kurowski              135.06 -  321: 443   85
    5    10 Mateusz        Królikowski           118.11 +  405: 359  168
    6    10 Ryszard        Korpalski             109.99 +  426: 323  160
    7     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.38 +  394: 379  199
    9     7 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  529: 275  150
   10     6 Przemysław     Herdzina              136.87 +  443: 272  187
   11     1 Bronisław      Parada                100.00 -  357: 398   50
   12     1 Bronisław      Parada                100.00 +  460: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 11 151.82




	Łukasz Bobowski 138.28 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Weronika       Rudnicka              125.33 -  374: 412   75
    2     6 Magdalena      Kublik                118.89 -  366: 386   69
    3     6 Ireneusz       Moralewicz            125.97 -  378: 518   76
    4     6 Marek          Reda                  135.25 +  392: 371  185
    5     6 Katarzyna      Małek                 118.69 -  320: 418   69
    6     6 Renata         Andracka              108.59 +  391: 347  159
    7     5 Stanisław      Rydzik                150.20 +  478: 417  200
    8    22 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  424: 331  150
    9    17 Adriana        Gąbka                 100.00 +  366: 320  150
   10    16 Maciej         Grąbczewski           118.82 +  401: 370  169
   11     7 Bogusław       Szyszka               131.49 -  371: 401   81
   12     9 Andrzej        Rechowicz             124.85 -  329: 394   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Przemysław Herdzina 136.87 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Zofia          Gajewska              125.42 +  398: 290  175
    2     2 Maciej         Grąbczewski           118.82 +  366: 359  169
    3     2 Barbara        Łukaszewicz           125.62 +  453: 310  176
    4     2 Karol          Waniek                135.37 +  426: 320  185
    5     2 Grzegorz       Kwiecień              118.76 +  416: 412  169
    6     2 Urszula        Solarska              104.79 +  519: 295  155
    7     1 Dariusz        Kosz                  156.19 +  475: 378  206
    9     5 Bronisław      Parada                100.00 -  305: 401   50
   10     6 Marek          Syczuk                139.55 -  272: 443   90
   11     5 Łukasz         Tuszyński             141.95 -  298: 515   92
   12     6 Grzegorz       Kurowski              135.06 -  392: 460   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 11 141.09




	Karol Waniek 135.37 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Kwiecień              118.76 -  356: 424   69
    2     3 Zofia          Gajewska              125.42 +  368: 325  175
    3     3 Urszula        Solarska              104.79 +  406: 302  155
    4     2 Przemysław     Herdzina              136.87 -  320: 426   87
    5     3 Maciej         Grąbczewski           118.82 -  364: 396   69
    6     1 Dariusz        Kosz                  156.19 +  371: 307  206
    7     2 Barbara        Łukaszewicz           125.62 +  395: 363  176
    8    18 Bogusław       Książek               120.03 -  327: 347   70
    9    22 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  502: 292  150
   10    18 Ryszard        Korpalski             109.99 +  401: 369  160
   11    11 Bartosz        Morawski              145.51 -  298: 494   96
   12    11 Maciej         Grąbczewski           118.82 -  326: 378   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Marek Reda 135.25 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Małek                 118.69 -  351: 409   69
    2     7 Weronika       Rudnicka              125.33 +  454: 375  175
    3     7 Renata         Andracka              108.59 +  423: 335  159
    4     6 Łukasz         Bobowski              138.28 -  371: 392   88
    5     7 Magdalena      Kublik                118.89 +  405: 375  169
    6     5 Stanisław      Rydzik                150.20 -  317: 426  100
    7     6 Ireneusz       Moralewicz            125.97 +  414: 388  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     936  /  7 133.71




	Grzegorz Kurowski 135.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mateusz        Królikowski           118.11 +  388: 374  168
    2    11 Andrzej        Rechowicz             124.85 -  367: 419   75
    3    11 Ryszard        Korpalski             109.99 +  396: 270  160
    4    10 Marek          Syczuk                139.55 +  443: 321  190
    5    11 Bogusław       Książek               120.03 -  345: 413   70
    6     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.38 -  312: 398   99
    7    10 Ryszard        Żydaczewski           126.11 -  312: 439   76
    8    19 Adam           Klimont               123.65 +  423: 365  174
    9    19 Anna           Mech                  100.00 +  413: 306  150
   10    12 Bartosz        Morawski              145.51 +  424: 352  196
   11    10 Marta          Ćwiek                 101.67 +  456: 262  152
   12     6 Przemysław     Herdzina              136.87 +  460: 392  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Tomasz Ciejka 134.95 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Borejko               116.58 -  305: 374   67
    2    15 Sławomir       Piotrowski            124.61 +  509: 288  175
    3    15 Monika         Gawron-Cieślik        110.16 +  329: 285  160
    4    14 Mirosław       Uglik                 140.21 +  396: 380  190
    5    15 Leszek         Kacprzyk              120.53 +  438: 360  171
    6    13 Bartosz        Morawski              145.51 +  502: 322  196
    7    14 Krzysztof      Sporczyk              126.38 +  472: 378  176
    9     8 Robert         Kamiński              128.07 -  299: 408   78
   10    10 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  409: 236  150
   11     3 Justyna        Górka                 142.04 -  351: 461   92
   12     5 Katarzyna      Małek                 118.69 +  397: 317  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 11 147.64




	Andrzej Rakoczy 131.64 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Michał         Puchowski             115.75 -  302: 388   66
    2    19 Małgorzata     Sulejewska            123.78 +  476: 421  174
    3    19 Rafał          Skibicki              110.80 +  494: 330  161
    4    18 Krzysztof      Obremski              141.16 -  344: 347   91
    5    19 Agnieszka      Goniowska             122.05 -  399: 471   72
    6    17 Tomasz         Zwoliński             144.14 -  384: 431   94
    7    18 Rafał          Wesołowski            127.11 -  290: 391   77
    8    28 Jerzy          Matyasik              115.44 -  357: 409   65
    9    30 Sławomir       Wolski                103.26 +  402: 329  153
   10    27 Mateusz        Królikowski           118.11 +  370: 363  168
   11    20 Leszek         Kacprzyk              120.53 +  382: 269  171
   12    17 Sławomir       Piotrowski            124.61 +  357: 355  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Bogusław Szyszka 131.49 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jerzy          Matyasik              115.44 +  382: 333  165
    2    23 Zbigniew       Wietecki              123.67 -  351: 393   74
    3    23 Joanna         Żłobicka              112.46 +  325: 317  162
    4    22 Kamil          Górka                 141.23 -  274: 398   91
    5    23 Dorota         Maciejuk              122.40 -  306: 405   72
    6    21 Dawid          Pikul                 143.29 +  426: 379  193
    7    22 Kamil          Kister                127.12 +  407: 310  177
    8    14 Maciej         Grąbczewski           118.82 +  534: 251  169
    9    11 Michał         Puchowski             115.75 +  392: 343  166
   10     8 Justyna        Górka                 142.04 -  322: 427   92
   11     7 Łukasz         Bobowski              138.28 +  401: 371  188
   12     7 Magdalena      Kublik                118.89 +  368: 355  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Tomasz Suchanek 128.92 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marcin         Ceglarek              113.32 +  463: 336  163
    2    27 Adam           Klimont               123.65 -  304: 533   74
    3    27 Łukasz         Sornek                113.22 +  418: 344  163
    4    26 Łukasz         Tuszyński             141.95 -  319: 485   92
    5    27 Małgorzata     Szczygieł             123.01 -  411: 418   73
    6    25 Justyna        Górka                 142.04 -  412: 452   92
    7    26 Robert         Kamiński              128.07 +  416: 371  178
    8    21 Kamil          Kister                127.12 -  327: 392   77
    9    24 Rafał          Wesołowski            127.11 -  343: 368   77
   10    29 Dorota         Patera                100.00 +  372: 359  150
   11    21 Adriana        Gąbka                 100.00 +  564: 349  150
   12    15 Ryszard        Korpalski             109.99 -  320: 456   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Robert Kamiński 128.07 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Małgorzata     Szczygieł             123.01 +  388: 376  173
    2    28 Łukasz         Sornek                113.22 +  481: 326  163
    3    26 Łukasz         Tuszyński             141.95 -  437: 480   92
    4    27 Marcin         Ceglarek              113.32 +  466: 317  163
    5    25 Justyna        Górka                 142.04 +  412: 371  192
    6    27 Adam           Klimont               123.65 +  512: 364  174
    7    26 Tomasz         Suchanek              128.92 -  371: 416   79
    9     8 Tomasz         Ciejka                134.95 +  408: 299  185
   10     7 Andrzej        Rechowicz             124.85 +  402: 386  175
   11     2 Agnieszka      Goniowska             122.05 +  336: 307  172
   12     2 Justyna        Górka                 142.04 -  303: 378   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 11 150.91




	Kamil Kister 127.12 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dorota         Maciejuk              122.40 +  415: 330  172
    2    24 Joanna         Żłobicka              112.46 +  357: 356  162
    3    22 Kamil          Górka                 141.23 -  356: 375   91
    4    23 Jerzy          Matyasik              115.44 -  315: 382   65
    5    21 Dawid          Pikul                 143.29 -  357: 389   93
    6    23 Zbigniew       Wietecki              123.67 +  412: 319  174
    7    22 Bogusław       Szyszka               131.49 -  310: 407   81
    8    21 Tomasz         Suchanek              128.92 +  392: 327  179
    9    21 Ryszard        Korpalski             109.99 -  326: 400   60
   10    23 Michał         Borejko               116.58 -  347: 393   67
   11    19 Adam           Klimont               123.65 +  414: 277  174
   12    20 Rafał          Wesołowski            127.11 -  319: 379   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Rafał Wesołowski 127.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agnieszka      Goniowska             122.05 -  379: 430   72
    2    20 Rafał          Skibicki              110.80 -  359: 366   61
    3    18 Krzysztof      Obremski              141.16 -  372: 439   91
    4    19 Michał         Puchowski             115.75 -  334: 409   66
    5    17 Tomasz         Zwoliński             144.14 +  439: 349  194
    6    19 Małgorzata     Sulejewska            123.78 +  352: 342  174
    7    18 Andrzej        Rakoczy               131.64 +  391: 290  182
    8    23 Zofia          Gajewska              125.42 -  254: 372   75
    9    24 Tomasz         Suchanek              128.92 +  368: 343  179
   10    22 Anna           Mech                  100.00 +  369: 334  150
   11    15 Jerzy          Matyasik              115.44 -  385: 412   65
   12    20 Kamil          Kister                127.12 +  379: 319  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Krzysztof Sporczyk 126.38 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Leszek         Kacprzyk              120.53 +  404: 257  171
    2    16 Monika         Gawron-Cieślik        110.16 +  347: 336  160
    3    14 Mirosław       Uglik                 140.21 -  349: 392   90
    4    15 Michał         Borejko               116.58 +  376: 353  167
    5    13 Bartosz        Morawski              145.51 +  423: 399  196
    6    15 Sławomir       Piotrowski            124.61 +  396: 343  175
    7    14 Tomasz         Ciejka                134.95 -  378: 472   85
    8     9 Agnieszka      Goniowska             122.05 -  347: 366   72
    9     9 Justyna        Górka                 142.04 -  323: 428   92
   10    15 Michał         Puchowski             115.75 +  369: 338  166
   11     6 Dawid          Pikul                 143.29 -  322: 528   93
   12    12 Joanna         Żłobicka              112.46 -  334: 363   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Ryszard Żydaczewski 126.11 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bogusław       Książek               120.03 -  343: 363   70
    2    12 Ryszard        Korpalski             109.99 +  444: 351  160
    3    10 Marek          Syczuk                139.55 -  341: 377   90
    4    11 Mateusz        Królikowski           118.11 -  359: 380   68
    5     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.38 -  355: 392   99
    6    11 Andrzej        Rechowicz             124.85 -  359: 426   75
    7    10 Grzegorz       Kurowski              135.06 +  439: 312  185
    8    29 Małgorzata     Sulejewska            123.78 -  347: 413   74
    9    31 Monika         Gawron-Cieślik        110.16 +  427: 362  160
   10    28 Sławomir       Wolski                103.26 +  368: 347  153
   11    22 Anna           Mech                  100.00 +  435: 299  150
   12    16 Ireneusz       Moralewicz            125.97 -  283: 358   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Ireneusz Moralewicz 125.97 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Magdalena      Kublik                118.89 -  304: 457   69
    2     8 Renata         Andracka              108.59 +  410: 393  159
    3     6 Łukasz         Bobowski              138.28 +  518: 378  188
    4     7 Katarzyna      Małek                 118.69 -  301: 539   69
    5     5 Stanisław      Rydzik                150.20 -  322: 420  100
    6     7 Weronika       Rudnicka              125.33 -  332: 408   75
    7     6 Marek          Reda                  135.25 -  388: 414   85
    8    32 Rafał          Skibicki              110.80 +  403: 344  161
    9    25 Jerzy          Matyasik              115.44 -  347: 472   65
   10    31 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  456: 319  150
   11    23 Joanna         Pawlińska             100.90 +  434: 372  151
   12    16 Ryszard        Żydaczewski           126.11 +  358: 283  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Barbara Łukaszewicz 125.62 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Grąbczewski           118.82 -  266: 453   69
    2     4 Urszula        Solarska              104.79 -  370: 409   55
    3     2 Przemysław     Herdzina              136.87 -  310: 453   87
    4     3 Grzegorz       Kwiecień              118.76 -  319: 574   69
    5     1 Dariusz        Kosz                  156.19 -  331: 419  106
    6     3 Zofia          Gajewska              125.42 -  358: 456   75
    7     2 Karol          Waniek                135.37 -  363: 395   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     546  /  7  78.00




	Zofia Gajewska 125.42 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Przemysław     Herdzina              136.87 -  290: 398   87
    2     3 Karol          Waniek                135.37 -  325: 368   85
    3     4 Grzegorz       Kwiecień              118.76 +  364: 333  169
    4     1 Dariusz        Kosz                  156.19 -  297: 350  106
    5     4 Urszula        Solarska              104.79 +  342: 311  155
    6     3 Barbara        Łukaszewicz           125.62 +  456: 358  176
    7     3 Maciej         Grąbczewski           118.82 -  320: 393   69
    8    23 Rafał          Wesołowski            127.11 +  372: 254  177
    9    16 Bartosz        Morawski              145.51 -  390: 555   96
   10    25 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  510: 247  150
   11    14 Małgorzata     Szczygieł             123.01 +  480: 313  173
   12    10 Jerzy          Matyasik              115.44 -  249: 478   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Weronika Rudnicka 125.33 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Bobowski              138.28 +  412: 374  188
    2     7 Marek          Reda                  135.25 -  375: 454   85
    3     8 Katarzyna      Małek                 118.69 +  430: 360  169
    4     5 Stanisław      Rydzik                150.20 -  349: 457  100
    5     8 Renata         Andracka              108.59 -  317: 360   59
    6     7 Ireneusz       Moralewicz            125.97 +  408: 332  176
    7     7 Magdalena      Kublik                118.89 -  315: 322   69
    8    25 Michał         Borejko               116.58 -  339: 371   67
    9    28 Dorota         Patera                100.00 +  339: 290  150
   10    20 Joanna         Pawlińska             100.90 +  411: 213  151
   11    18 Ryszard        Korpalski             109.99 -  323: 343   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 11 115.82




	Andrzej Rechowicz 124.85 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Syczuk                139.55 -  293: 486   90
    2    11 Grzegorz       Kurowski              135.06 +  419: 367  185
    3    12 Mateusz        Królikowski           118.11 +  426: 357  168
    4     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.38 +  393: 289  199
    5    12 Ryszard        Korpalski             109.99 -  302: 366   60
    6    11 Ryszard        Żydaczewski           126.11 +  426: 359  176
    7    11 Bogusław       Książek               120.03 -  329: 342   70
    8    17 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  429: 308  150
    9    10 Dawid          Pikul                 143.29 +  448: 420  193
   10     7 Robert         Kamiński              128.07 -  386: 402   78
   11     8 Magdalena      Kublik                118.89 -  324: 426   69
   12     9 Łukasz         Bobowski              138.28 +  394: 329  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Sławomir Piotrowski 124.61 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mirosław       Uglik                 140.21 +  440: 426  190
    2    15 Tomasz         Ciejka                134.95 -  288: 509   85
    3    16 Michał         Borejko               116.58 -  293: 334   67
    4    13 Bartosz        Morawski              145.51 +  400: 351  196
    5    16 Monika         Gawron-Cieślik        110.16 -  328: 353   60
    6    15 Krzysztof      Sporczyk              126.38 -  343: 396   76
    7    15 Leszek         Kacprzyk              120.53 +  494: 337  171
    8    27 Piotr          Ziętal                100.00 +  473: 226  150
    9    18 Dorota         Maciejuk              122.40 +  341: 286  172
   10    19 Jerzy          Matyasik              115.44 -  381: 410   65
   11    13 Joanna         Żłobicka              112.46 -  384: 392   62
   12    17 Andrzej        Rakoczy               131.64 -  355: 357   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Małgorzata Sulejewska 123.78 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Obremski              141.16 -  313: 343   91
    2    19 Andrzej        Rakoczy               131.64 -  421: 476   82
    3    20 Michał         Puchowski             115.75 +  367: 366  166
    4    17 Tomasz         Zwoliński             144.14 -  353: 437   94
    5    20 Rafał          Skibicki              110.80 +  421: 375  161
    6    19 Rafał          Wesołowski            127.11 -  342: 352   77
    7    19 Agnieszka      Goniowska             122.05 -  331: 439   72
    8    29 Ryszard        Żydaczewski           126.11 +  413: 347  176
    9    27 Leszek         Kacprzyk              120.53 -  354: 364   71
   10    32 Zbigniew       Wietecki              123.67 -  320: 434   74
   11    26 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  326: 305  150
   12    23 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  318: 452   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Zbigniew Wietecki 123.67 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Kamil          Górka                 141.23 +  438: 382  191
    2    23 Bogusław       Szyszka               131.49 +  393: 351  181
    3    24 Jerzy          Matyasik              115.44 -  356: 431   65
    4    21 Dawid          Pikul                 143.29 -  371: 426   93
    5    24 Joanna         Żłobicka              112.46 -  428: 430   62
    6    23 Kamil          Kister                127.12 -  319: 412   77
    7    23 Dorota         Maciejuk              122.40 -  318: 331   72
    8    30 Leszek         Kacprzyk              120.53 -  315: 395   71
    9    32 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  282: 402   50
   10    32 Małgorzata     Sulejewska            123.78 +  434: 320  174
   11    25 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  476: 308  150
   12    21 Adam           Klimont               123.65 +  386: 385  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Adam Klimont 123.65 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Łukasz         Tuszyński             141.95 -  412: 481   92
    2    27 Tomasz         Suchanek              128.92 +  533: 304  179
    3    28 Marcin         Ceglarek              113.32 +  364: 296  163
    4    25 Justyna        Górka                 142.04 -  299: 464   92
    5    28 Łukasz         Sornek                113.22 -  411: 435   63
    6    27 Robert         Kamiński              128.07 -  364: 512   78
    7    27 Małgorzata     Szczygieł             123.01 +  488: 320  173
    8    19 Grzegorz       Kurowski              135.06 -  365: 423   85
    9    23 Maciej         Grąbczewski           118.82 -  367: 423   69
   10    26 Leszek         Kacprzyk              120.53 +  339: 330  171
   11    19 Kamil          Kister                127.12 -  277: 414   77
   12    21 Zbigniew       Wietecki              123.67 -  385: 386   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Małgorzata Szczygieł 123.01 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Robert         Kamiński              128.07 -  376: 388   78
    2    26 Łukasz         Tuszyński             141.95 +  375: 328  192
    3    25 Justyna        Górka                 142.04 -  284: 388   92
    4    28 Łukasz         Sornek                113.22 -  403: 431   63
    5    27 Tomasz         Suchanek              128.92 +  418: 411  179
    6    28 Marcin         Ceglarek              113.32 +  432: 361  163
    7    27 Adam           Klimont               123.65 -  320: 488   74
    8    24 Dorota         Patera                100.00 +  358: 307  150
    9    20 Michał         Borejko               116.58 +  470: 320  167
   10    17 Marta          Ćwiek                 101.67 -  331: 336   52
   11    14 Zofia          Gajewska              125.42 -  313: 480   75
   12    18 Renata         Andracka              108.59 +  397: 284  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Dorota Maciejuk 122.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Kamil          Kister                127.12 -  330: 415   77
    2    22 Kamil          Górka                 141.23 -  301: 432   91
    3    21 Dawid          Pikul                 143.29 -  343: 489   93
    4    24 Joanna         Żłobicka              112.46 +  373: 308  162
    5    23 Bogusław       Szyszka               131.49 +  405: 306  181
    6    24 Jerzy          Matyasik              115.44 +  376: 301  165
    7    23 Zbigniew       Wietecki              123.67 +  331: 318  174
    8    15 Aleksandra     Łukaszewicz           104.43 -  292: 416   54
    9    18 Sławomir       Piotrowski            124.61 -  286: 341   75
   10    24 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  381: 378  150
   11    17 Przemysław     Pawlic                101.88 +  373: 306  152
   12    14 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  333: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Agnieszka Goniowska 122.05 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Rafał          Wesołowski            127.11 +  430: 379  177
    2    18 Krzysztof      Obremski              141.16 -  340: 451   91
    3    17 Tomasz         Zwoliński             144.14 -  304: 388   94
    4    20 Rafał          Skibicki              110.80 +  411: 371  161
    5    19 Andrzej        Rakoczy               131.64 +  471: 399  182
    6    20 Michał         Puchowski             115.75 +  444: 359  166
    7    19 Małgorzata     Sulejewska            123.78 +  439: 331  174
    8     9 Krzysztof      Sporczyk              126.38 +  366: 347  176
    9     6 Łukasz         Sornek                113.22 +  422: 359  163
   10     5 Bronisław      Parada                100.00 +  398: 336  150
   11     2 Robert         Kamiński              128.07 -  307: 336   78
   12     3 Łukasz         Sornek                113.22 -  349: 459   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Leszek Kacprzyk 120.53 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Sporczyk              126.38 -  257: 404   76
    2    14 Mirosław       Uglik                 140.21 -  303: 337   90
    3    13 Bartosz        Morawski              145.51 -  289: 514   96
    4    16 Monika         Gawron-Cieślik        110.16 +  430: 305  160
    5    15 Tomasz         Ciejka                134.95 -  360: 438   85
    6    16 Michał         Borejko               116.58 +  417: 319  167
    7    15 Sławomir       Piotrowski            124.61 -  337: 494   75
    8    30 Zbigniew       Wietecki              123.67 +  395: 315  174
    9    27 Małgorzata     Sulejewska            123.78 +  364: 354  174
   10    26 Adam           Klimont               123.65 -  330: 339   74
   11    20 Andrzej        Rakoczy               131.64 -  269: 382   82
   12    24 Adriana        Gąbka                 100.00 -  357: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Bogusław Książek 120.03 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ryszard        Żydaczewski           126.11 +  363: 343  176
    2    10 Marek          Syczuk                139.55 -  233: 515   90
    3     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.38 -  221: 500   99
    4    12 Ryszard        Korpalski             109.99 -  339: 357   60
    5    11 Grzegorz       Kurowski              135.06 +  413: 345  185
    6    12 Mateusz        Królikowski           118.11 +  433: 304  168
    7    11 Andrzej        Rechowicz             124.85 +  342: 329  175
    8    18 Karol          Waniek                135.37 +  347: 327  185
    9    14 Przemysław     Pawlic                101.88 +  383: 333  152
   10    11 Katarzyna      Małek                 118.69 +  470: 369  169
   11     4 Łukasz         Sornek                113.22 -  381: 402   63
   12     8 Bartosz        Morawski              145.51 -  399: 419   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Magdalena Kublik 118.89 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Ireneusz       Moralewicz            125.97 +  457: 304  176
    2     6 Łukasz         Bobowski              138.28 +  386: 366  188
    3     5 Stanisław      Rydzik                150.20 -  287: 388  100
    4     8 Renata         Andracka              108.59 +  432: 373  159
    5     7 Marek          Reda                  135.25 -  375: 405   85
    6     8 Katarzyna      Małek                 118.69 -  289: 379   69
    7     7 Weronika       Rudnicka              125.33 +  322: 315  175
    8    11 Łukasz         Tuszyński             141.95 +  410: 299  192
    9    13 Aleksandra     Łukaszewicz           104.43 +  342: 337  154
   10     9 Łukasz         Sornek                113.22 -  351: 380   63
   11     8 Andrzej        Rechowicz             124.85 +  426: 324  175
   12     7 Bogusław       Szyszka               131.49 -  355: 368   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Maciej Grąbczewski 118.82 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Barbara        Łukaszewicz           125.62 +  453: 266  176
    2     2 Przemysław     Herdzina              136.87 -  359: 366   87
    3     1 Dariusz        Kosz                  156.19 -  336: 420  106
    4     4 Urszula        Solarska              104.79 +  365: 297  155
    5     3 Karol          Waniek                135.37 +  396: 364  185
    6     4 Grzegorz       Kwiecień              118.76 -  345: 414   69
    7     3 Zofia          Gajewska              125.42 +  393: 320  175
    8    14 Bogusław       Szyszka               131.49 -  251: 534   81
    9    23 Adam           Klimont               123.65 +  423: 367  174
   10    16 Łukasz         Bobowski              138.28 -  370: 401   88
   11    12 Monika         Gawron-Cieślik        110.16 +  440: 382  160
   12    11 Karol          Waniek                135.37 +  378: 326  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1641  / 12 136.75




	Grzegorz Kwiecień 118.76 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Karol          Waniek                135.37 +  424: 356  185
    2     1 Dariusz        Kosz                  156.19 -  397: 426  106
    3     4 Zofia          Gajewska              125.42 -  333: 364   75
    4     3 Barbara        Łukaszewicz           125.62 +  574: 319  176
    5     2 Przemysław     Herdzina              136.87 -  412: 416   87
    6     4 Maciej         Grąbczewski           118.82 +  414: 345  169
    7     4 Urszula        Solarska              104.79 +  415: 280  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     953  /  7 136.14




	Katarzyna Małek 118.69 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Reda                  135.25 +  409: 351  185
    2     5 Stanisław      Rydzik                150.20 -  322: 396  100
    3     8 Weronika       Rudnicka              125.33 -  360: 430   75
    4     7 Ireneusz       Moralewicz            125.97 +  539: 301  176
    5     6 Łukasz         Bobowski              138.28 +  418: 320  188
    6     8 Magdalena      Kublik                118.89 +  379: 289  169
    7     8 Renata         Andracka              108.59 -  299: 389   59
    8    13 Joanna         Pawlińska             100.90 +  376: 334  151
    9    12 Marta          Ćwiek                 101.67 +  378: 354  152
   10    11 Bogusław       Książek               120.03 -  369: 470   70
   11     9 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  432: 341  150
   12     5 Tomasz         Ciejka                134.95 -  317: 397   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Mateusz Królikowski 118.11 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Kurowski              135.06 -  374: 388   85
    2     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.38 -  321: 454   99
    3    12 Andrzej        Rechowicz             124.85 -  357: 426   75
    4    11 Ryszard        Żydaczewski           126.11 +  380: 359  176
    5    10 Marek          Syczuk                139.55 -  359: 405   90
    6    12 Bogusław       Książek               120.03 -  304: 433   70
    7    12 Ryszard        Korpalski             109.99 -  336: 355   60
    8    33 Urszula        Solarska              104.79 +  393: 307  155
    9    33 Rafał          Skibicki              110.80 +  411: 386  161
   10    27 Andrzej        Rakoczy               131.64 -  363: 370   82
   11    27 Piotr          Ziętal                100.00 +  436: 194  150
   12    22 Sławomir       Wolski                103.26 -  321: 349   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Michał  Borejko 116.58 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Tomasz         Ciejka                134.95 +  374: 305  185
    2    13 Bartosz        Morawski              145.51 -  311: 477   96
    3    16 Sławomir       Piotrowski            124.61 +  334: 293  175
    4    15 Krzysztof      Sporczyk              126.38 -  353: 376   76
    5    14 Mirosław       Uglik                 140.21 -  274: 416   90
    6    16 Leszek         Kacprzyk              120.53 -  319: 417   71
    7    16 Monika         Gawron-Cieślik        110.16 +  393: 307  160
    8    25 Weronika       Rudnicka              125.33 +  371: 339  175
    9    20 Małgorzata     Szczygieł             123.01 -  320: 470   73
   10    23 Kamil          Kister                127.12 +  393: 347  177
   11    16 Aleksandra     Łukaszewicz           104.43 +  451: 281  154
   12    13 Marta          Ćwiek                 101.67 -  337: 462   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Michał Puchowski 115.75 Izbicko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Rakoczy               131.64 +  388: 302  182
    2    17 Tomasz         Zwoliński             144.14 -  325: 407   94
    3    20 Małgorzata     Sulejewska            123.78 -  366: 367   74
    4    19 Rafał          Wesołowski            127.11 +  409: 334  177
    5    18 Krzysztof      Obremski              141.16 +  461: 422  191
    6    20 Agnieszka      Goniowska             122.05 -  359: 444   72
    7    20 Rafał          Skibicki              110.80 +  447: 337  161
    8    12 Adriana        Gąbka                 100.00 +  397: 237  150
    9    11 Bogusław       Szyszka               131.49 -  343: 392   81
   10    15 Krzysztof      Sporczyk              126.38 -  338: 369   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 10 125.80




	Jerzy Matyasik 115.44 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Bogusław       Szyszka               131.49 -  333: 382   81
    2    21 Dawid          Pikul                 143.29 -  343: 446   93
    3    24 Zbigniew       Wietecki              123.67 +  431: 356  174
    4    23 Kamil          Kister                127.12 +  382: 315  177
    5    22 Kamil          Górka                 141.23 -  356: 382   91
    6    24 Dorota         Maciejuk              122.40 -  301: 376   72
    7    24 Joanna         Żłobicka              112.46 -  302: 379   62
    8    28 Andrzej        Rakoczy               131.64 +  409: 357  182
    9    25 Ireneusz       Moralewicz            125.97 +  472: 347  176
   10    19 Sławomir       Piotrowski            124.61 +  410: 381  175
   11    15 Rafał          Wesołowski            127.11 +  412: 385  177
   12    10 Zofia          Gajewska              125.42 +  478: 249  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Marcin Ceglarek 113.32 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Tomasz         Suchanek              128.92 -  336: 463   79
    2    25 Justyna        Górka                 142.04 -  370: 438   92
    3    28 Adam           Klimont               123.65 -  296: 364   74
    4    27 Robert         Kamiński              128.07 -  317: 466   78
    5    26 Łukasz         Tuszyński             141.95 -  386: 456   92
    6    28 Małgorzata     Szczygieł             123.01 -  361: 432   73
    7    28 Łukasz         Sornek                113.22 -  298: 400   63
    8    35 PAUZA
    9    34 Urszula        Solarska              104.79 +  456: 311  155
   10    34 Jakub          Osadkowski            100.00 +  400: 249  150
   11    28 Sławomir       Wolski                103.26 -  352: 402   53
   12    28 Urszula        Solarska              104.79 +  397: 396  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 11  96.73




	Łukasz Sornek 113.22 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Justyna        Górka                 142.04 +  408: 365  192
    2    28 Robert         Kamiński              128.07 -  326: 481   78
    3    27 Tomasz         Suchanek              128.92 -  344: 418   79
    4    28 Małgorzata     Szczygieł             123.01 +  431: 403  173
    5    28 Adam           Klimont               123.65 +  435: 411  174
    6    26 Łukasz         Tuszyński             141.95 +  400: 388  192
    7    28 Marcin         Ceglarek              113.32 +  400: 298  163
    8    10 Marta          Ćwiek                 101.67 +  546: 272  152
    9     6 Agnieszka      Goniowska             122.05 -  359: 422   72
   10     9 Magdalena      Kublik                118.89 +  380: 351  169
   11     4 Bogusław       Książek               120.03 +  402: 381  170
   12     3 Agnieszka      Goniowska             122.05 +  459: 349  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Joanna Żłobicka 112.46 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dawid          Pikul                 143.29 +  476: 311  193
    2    24 Kamil          Kister                127.12 -  356: 357   77
    3    23 Bogusław       Szyszka               131.49 -  317: 325   81
    4    24 Dorota         Maciejuk              122.40 -  308: 373   72
    5    24 Zbigniew       Wietecki              123.67 +  430: 428  174
    6    22 Kamil          Górka                 141.23 -  291: 447   91
    7    24 Jerzy          Matyasik              115.44 +  379: 302  165
    8    20 Bartosz        Morawski              145.51 -  341: 379   96
    9    29 Piotr          Ziętal                100.00 +  382: 253  150
   10    21 Adriana        Gąbka                 100.00 +  406: 363  150
   11    13 Sławomir       Piotrowski            124.61 +  392: 384  175
   12    12 Krzysztof      Sporczyk              126.38 +  363: 334  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Rafał Skibicki 110.80 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Zwoliński             144.14 -  357: 438   94
    2    20 Rafał          Wesołowski            127.11 +  366: 359  177
    3    19 Andrzej        Rakoczy               131.64 -  330: 494   82
    4    20 Agnieszka      Goniowska             122.05 -  371: 411   72
    5    20 Małgorzata     Sulejewska            123.78 -  375: 421   74
    6    18 Krzysztof      Obremski              141.16 -  368: 453   91
    7    20 Michał         Puchowski             115.75 -  337: 447   66
    8    32 Ireneusz       Moralewicz            125.97 -  344: 403   76
    9    33 Mateusz        Królikowski           118.11 -  386: 411   68
   10    33 Monika         Gawron-Cieślik        110.16 +  363: 344  160
   11    29 Dorota         Patera                100.00 -  321: 408   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1010  / 11  91.82




	Monika Gawron-Cieślik 110.16 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bartosz        Morawski              145.51 -  372: 389   96
    2    16 Krzysztof      Sporczyk              126.38 -  336: 347   76
    3    15 Tomasz         Ciejka                134.95 -  285: 329   85
    4    16 Leszek         Kacprzyk              120.53 -  305: 430   71
    5    16 Sławomir       Piotrowski            124.61 +  353: 328  175
    6    14 Mirosław       Uglik                 140.21 -  250: 554   90
    7    16 Michał         Borejko               116.58 -  307: 393   67
    8    34 Jakub          Osadkowski            100.00 +  338: 226  150
    9    31 Ryszard        Żydaczewski           126.11 -  362: 427   76
   10    33 Rafał          Skibicki              110.80 -  344: 363   61
   11    12 Maciej         Grąbczewski           118.82 -  382: 440   69
   12    29 Jakub          Osadkowski            100.00 +  461: 167  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 12  97.17




	Ryszard Korpalski 109.99 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.38 -  261: 514   99
    2    12 Ryszard        Żydaczewski           126.11 -  351: 444   76
    3    11 Grzegorz       Kurowski              135.06 -  270: 396   85
    4    12 Bogusław       Książek               120.03 +  357: 339  170
    5    12 Andrzej        Rechowicz             124.85 +  366: 302  175
    6    10 Marek          Syczuk                139.55 -  323: 426   90
    7    12 Mateusz        Królikowski           118.11 +  355: 336  168
    8    26 Sławomir       Wolski                103.26 +  340: 310  153
    9    21 Kamil          Kister                127.12 +  400: 326  177
   10    18 Karol          Waniek                135.37 -  369: 401   85
   11    18 Weronika       Rudnicka              125.33 +  343: 323  175
   12    15 Tomasz         Suchanek              128.92 +  456: 320  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Renata Andracka 108.59 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                150.20 -  392: 417  100
    2     8 Ireneusz       Moralewicz            125.97 -  393: 410   76
    3     7 Marek          Reda                  135.25 -  335: 423   85
    4     8 Magdalena      Kublik                118.89 -  373: 432   69
    5     8 Weronika       Rudnicka              125.33 +  360: 317  175
    6     6 Łukasz         Bobowski              138.28 -  347: 391   88
    7     8 Katarzyna      Małek                 118.69 +  389: 299  169
    8    31 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  383: 303  150
    9    26 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  397: 412   50
   10    30 Piotr          Ziętal                100.00 +  309: 270  150
   11    24 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  408: 216  150
   12    18 Małgorzata     Szczygieł             123.01 -  284: 397   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Urszula Solarska 104.79 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  156.19 -  311: 347  106
    2     4 Barbara        Łukaszewicz           125.62 +  409: 370  176
    3     3 Karol          Waniek                135.37 -  302: 406   85
    4     4 Maciej         Grąbczewski           118.82 -  297: 365   69
    5     4 Zofia          Gajewska              125.42 -  311: 342   75
    6     2 Przemysław     Herdzina              136.87 -  295: 519   87
    7     4 Grzegorz       Kwiecień              118.76 -  280: 415   69
    8    33 Mateusz        Królikowski           118.11 -  307: 393   68
    9    34 Marcin         Ceglarek              113.32 -  311: 456   63
   10    35 PAUZA
   11    30 Jakub          Osadkowski            100.00 +  418: 221  150
   12    28 Marcin         Ceglarek              113.32 -  396: 397   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  / 11  91.91




	Aleksandra Łukaszewicz 104.43 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Bronisław      Parada                100.00 -  359: 370   50
    2    33 Anna           Mech                  103.55 -  340: 430   54
    3    35 Adriana        Gąbka                 100.00 +  448: 381  150
    4    33 Joanna         Schutz                100.00 +  459: 307  150
    5    32 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  394: 210  150
    6    30 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  290: 388   50
    7    32 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  352: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     754  /  7 107.71
    8    15 Dorota         Maciejuk              122.40 +  416: 292  172
    9    13 Magdalena      Kublik                118.89 -  337: 342   69
   10    13 Łukasz         Tuszyński             141.95 -  338: 392   92
   11    16 Michał         Borejko               116.58 -  281: 451   67
   12    19 Przemysław     Pawlic                101.88 -  298: 391   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     452  /  5  90.40



	Sławomir Wolski 103.26 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  484: 198  150
    2    29 Przemysław     Pawlic                101.88 +  412: 375  152
    3    29 Marta          Ćwiek                 101.67 -  325: 430   52
    4    30 Anna           Mech                  103.55 +  431: 314  154
    5    30 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  322: 331   50
    6    31 Adriana        Gąbka                 100.00 -  297: 359   50
    7    29 Bronisław      Parada                100.00 -  317: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     658  /  7  94.00
    8    26 Ryszard        Korpalski             109.99 -  310: 340   60
    9    30 Andrzej        Rakoczy               131.64 -  329: 402   82
   10    28 Ryszard        Żydaczewski           126.11 -  347: 368   76
   11    28 Marcin         Ceglarek              113.32 +  402: 352  163
   12    22 Mateusz        Królikowski           118.11 +  349: 321  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     549  /  5 109.80




	Przemysław Pawlic 101.88 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  316: 304  150
    2    29 Sławomir       Wolski                103.26 -  375: 412   53
    3    33 Piotr          Ziętal                100.00 +  412: 251  150
    4    32 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  468: 271  150
    5    31 Marta          Ćwiek                 101.67 +  437: 380  152
    6    29 Bronisław      Parada                100.00 -  276: 340   50
    7    30 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  306: 488   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     755  /  7 107.86
    8    16 Anna           Mech                  100.00 +  433: 302  150
    9    14 Bogusław       Książek               120.03 -  333: 383   70
   10    14 Dawid          Pikul                 143.29 -  373: 386   93
   11    17 Dorota         Maciejuk              122.40 -  306: 373   72
   12    19 Aleksandra     Łukaszewicz           104.43 +  391: 298  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     539  /  5 107.80




	Marta Ćwiek 101.67 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Dorota         Patera                100.00 +  371: 342  150
    2    30 Adriana        Gąbka                 100.00 +  340: 333  150
    3    29 Sławomir       Wolski                103.26 +  430: 325  153
    4    29 Bronisław      Parada                100.00 -  303: 405   50
    5    31 Przemysław     Pawlic                101.88 -  380: 437   52
    6    32 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  348: 336  150
    7    31 Anna           Mech                  103.55 +  421: 316  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     859  /  7 122.71
    8    10 Łukasz         Sornek                113.22 -  272: 546   63
    9    12 Katarzyna      Małek                 118.69 -  354: 378   69
   10    17 Małgorzata     Szczygieł             123.01 +  336: 331  173
   11    10 Grzegorz       Kurowski              135.06 -  262: 456   85
   12    13 Michał         Borejko               116.58 +  462: 337  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     557  /  5 111.40




	Joanna Pawlińska 100.90 Bielany Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Piotr          Ziętal                100.00 -  305: 309   50
    2    35 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  401: 261  150
    3    32 Jakub          Błażejewski           100.00 +  412: 256  150
    4    31 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  367: 387   50
    5    33 Adriana        Gąbka                 100.00 +  345: 325  150
    6    33 Anna           Mech                  103.55 -  329: 365   54
    7    33 Dorota         Patera                100.00 +  352: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     754  /  7 107.71
    8    13 Katarzyna      Małek                 118.69 -  334: 376   69
    9    15 Łukasz         Tuszyński             141.95 -  294: 394   92
   10    20 Weronika       Rudnicka              125.33 -  213: 411   75
   11    23 Ireneusz       Moralewicz            125.97 -  372: 434   76
   12    25 Dorota         Patera                100.00 -  331: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     362  /  5  72.40




	Adriana Gąbka 100.00 Krasowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    12 Michał         Puchowski             115.75 -  237: 397   66
    9    17 Łukasz         Bobowski              138.28 -  320: 366   88
   10    21 Joanna         Żłobicka              112.46 -  363: 406   62
   11    21 Tomasz         Suchanek              128.92 -  349: 564   79
   12    24 Leszek         Kacprzyk              120.53 +  397: 357  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     466  /  5  93.20


	Jakub Błażejewski 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  267: 305   50
    2    34 Dorota         Patera                100.00 +  330: 316  150
    3    32 Joanna         Pawlińska             100.90 -  256: 412   51
    4    35 Adriana        Gąbka                 100.00 -  312: 391   50
    5    36 Jakub          Osadkowski            100.00 +  330: 191  150
    6    35 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  269: 286   50
    7    36 Piotr          Ziętal                100.00 -  319: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     551  /  7  78.71


	Adriana Gąbka 100.00 Krasowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Joanna         Schutz                100.00 +  311: 284  150
    2    30 Marta          Ćwiek                 101.67 -  333: 340   52
    3    35 Aleksandra     Łukaszewicz           104.43 -  381: 448   54
    4    35 Jakub          Błażejewski           100.00 +  391: 312  150
    5    33 Joanna         Pawlińska             100.90 -  325: 345   51
    6    31 Sławomir       Wolski                103.26 +  359: 297  153
    7    34 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  420: 340  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     760  /  7 108.57



	Anna Mech 100.00 Lututów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Chrystian      Schutz                100.00 +  325:  61  150
    2    33 Aleksandra     Łukaszewicz           104.43 +  430: 340  154
    3    31 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  394: 277  150
    4    30 Sławomir       Wolski                103.26 -  314: 431   53
    5    29 Bronisław      Parada                100.00 -  302: 437   50
    6    33 Joanna         Pawlińska             100.90 +  365: 329  151
    7    31 Marta          Ćwiek                 101.67 -  316: 421   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     760  /  7 108.57
    8    16 Przemysław     Pawlic                101.88 -  302: 433   52
    9    19 Grzegorz       Kurowski              135.06 -  306: 413   85
   10    22 Rafał          Wesołowski            127.11 -  334: 369   77
   11    22 Ryszard        Żydaczewski           126.11 -  299: 435   76
   12    26 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  436: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     440  /  5  88.00




	Jakub Osadkowski 100.00 Legnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  168: 327   50
    2    36 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  156: 445   50
    3    36 Dorota         Patera                100.00 -  186: 335   50
    4    37 Chrystian      Schutz                100.00 +  170: 164  150
    5    36 Jakub          Błażejewski           100.00 -  191: 330   50
    6    36 Piotr          Ziętal                100.00 -  138: 284   50
    7    35 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  208: 299   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  7  64.29
    8    34 Monika         Gawron-Cieślik        110.16 -  226: 338   60
    9    35 PAUZA
   10    34 Marcin         Ceglarek              113.32 -  249: 400   63
   11    30 Urszula        Solarska              104.79 -  221: 418   55
   12    29 Monika         Gawron-Cieślik        110.16 -  167: 461   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     238  /  4  59.50




	Bronisław Parada 100.00 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Aleksandra     Łukaszewicz           104.43 +  370: 359  154
    2    31 Piotr          Ziętal                100.00 +  410: 307  150
    3    30 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 +  396: 348  150
    4    29 Marta          Ćwiek                 101.67 +  405: 303  152
    5    29 Anna           Mech                  103.55 +  437: 302  154
    6    29 Przemysław     Pawlic                101.88 +  340: 276  152
    7    29 Sławomir       Wolski                103.26 +  380: 317  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  /  7 152.14
    9     5 Przemysław     Herdzina              136.87 +  401: 305  187
   10     5 Agnieszka      Goniowska             122.05 -  336: 398   72
   11     1 Marek          Syczuk                139.55 +  398: 357  190
   12     1 Marek          Syczuk                139.55 -  288: 460   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     539  /  4 134.75




	Dorota Patera 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Marta          Ćwiek                 101.67 -  342: 371   52
    2    34 Jakub          Błażejewski           100.00 -  316: 330   50
    3    36 Jakub          Osadkowski            100.00 +  335: 186  150
    4    36 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  322: 325   50
    5    35 Piotr          Ziętal                100.00 +  400: 297  150
    6    34 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  326: 302  150
    7    33 Joanna         Pawlińska             100.90 -  331: 352   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     653  /  7  93.29
    8    24 Małgorzata     Szczygieł             123.01 -  307: 358   73
    9    28 Weronika       Rudnicka              125.33 -  290: 339   75
   10    29 Tomasz         Suchanek              128.92 -  359: 372   79
   11    29 Rafał          Skibicki              110.80 +  408: 321  161
   12    25 Joanna         Pawlińska             100.90 +  362: 331  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     539  /  5 107.80




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Przemysław     Pawlic                101.88 -  304: 316   52
    2    36 Jakub          Osadkowski            100.00 +  445: 156  150
    3    31 Anna           Mech                  103.55 -  277: 394   54
    4    34 Piotr          Ziętal                100.00 +  417: 245  150
    5    34 Konrad         Łukaszewicz           100.00 +  433: 344  150
    6    32 Marta          Ćwiek                 101.67 -  336: 348   52
    7    32 Aleksandra     Łukaszewicz           104.43 -  273: 352   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     662  /  7  94.57
    8    22 Łukasz         Bobowski              138.28 -  331: 424   88
    9    26 Renata         Andracka              108.59 +  412: 397  159
   10    24 Dorota         Maciejuk              122.40 -  378: 381   72
   11    25 Zbigniew       Wietecki              123.67 -  308: 476   74
   12    23 Małgorzata     Sulejewska            123.78 +  452: 318  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     567  /  5 113.40



	Chrystian Schutz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Anna           Mech                  103.55 -   61: 325   54
    2    37 Joanna         Schutz                100.00 -  121: 396   50
    3    37 Konrad         Łukaszewicz           100.00 -  120: 304   50
    4    37 Jakub          Osadkowski            100.00 -  164: 170   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     204  /  4  51.00




	Joanna Schutz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Adriana        Gąbka                 100.00 -  284: 311   50
    2    37 Chrystian      Schutz                100.00 +  396: 121  150
    3    34 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  234: 423   50
    4    33 Aleksandra     Łukaszewicz           104.43 -  307: 459   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     304  /  4  76.00




	Zbigniew Skrzypczyk 100.00 Jawor                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Jakub          Błażejewski           100.00 +  305: 267  150
    2    32 Barbara        Żydaczewska           100.00 +  354: 252  150
    3    30 Bronisław      Parada                100.00 -  348: 396   50
    4    31 Joanna         Pawlińska             100.90 +  387: 367  151
    5    30 Sławomir       Wolski                103.26 +  331: 322  153
    6    30 Aleksandra     Łukaszewicz           104.43 +  388: 290  154
    7    30 Przemysław     Pawlic                101.88 +  488: 306  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     960  /  7 137.14
    9     7 Marek          Syczuk                139.55 -  275: 529   90
   10    10 Tomasz         Ciejka                134.95 -  236: 409   85
   11     9 Katarzyna      Małek                 118.69 -  341: 432   69
   12    14 Dorota         Maciejuk              122.40 -  274: 333   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     316  /  4  79.00




	Piotr Ziętal 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Joanna         Pawlińska             100.90 +  309: 305  151
    2    31 Bronisław      Parada                100.00 -  307: 410   50
    3    33 Przemysław     Pawlic                101.88 -  251: 412   52
    4    34 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  245: 417   50
    5    35 Dorota         Patera                100.00 -  297: 400   50
    6    36 Jakub          Osadkowski            100.00 +  284: 138  150
    7    36 Jakub          Błażejewski           100.00 +  321: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     653  /  7  93.29
    8    27 Sławomir       Piotrowski            124.61 -  226: 473   75
    9    29 Joanna         Żłobicka              112.46 -  253: 382   62
   10    30 Renata         Andracka              108.59 -  270: 309   59
   11    27 Mateusz        Królikowski           118.11 -  194: 436   68
   12    27 Barbara        Żydaczewska           100.00 -  249: 340   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     314  /  5  62.80




	Konrad Łukaszewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Sławomir       Wolski                103.26 -  198: 484   53
    2    35 Joanna         Pawlińska             100.90 -  261: 401   51
    3    37 Chrystian      Schutz                100.00 +  304: 120  150
    4    36 Dorota         Patera                100.00 +  325: 322  150
    5    34 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  344: 433   50
    6    35 Jakub          Błażejewski           100.00 +  286: 269  150
    7    35 Jakub          Osadkowski            100.00 +  299: 208  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     754  /  7 107.71
    8    17 Andrzej        Rechowicz             124.85 -  308: 429   75
    9    22 Karol          Waniek                135.37 -  292: 502   85
   10    25 Zofia          Gajewska              125.42 -  247: 510   75
   11    24 Renata         Andracka              108.59 -  216: 408   59
   12    26 Anna           Mech                  100.00 -  263: 436   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     344  /  5  68.80




	Barbara Żydaczewska 100.00 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Jakub          Osadkowski            100.00 +  327: 168  150
    2    32 Zbigniew       Skrzypczyk            100.00 -  252: 354   50
    3    34 Joanna         Schutz                100.00 +  423: 234  150
    4    32 Przemysław     Pawlic                101.88 -  271: 468   52
    5    32 Aleksandra     Łukaszewicz           104.43 -  210: 394   54
    6    34 Dorota         Patera                100.00 -  302: 326   50
    7    34 Adriana        Gąbka                 100.00 -  340: 420   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     556  /  7  79.43
    8    31 Renata         Andracka              108.59 -  303: 383   59
    9    32 Zbigniew       Wietecki              123.67 +  402: 282  174
   10    31 Ireneusz       Moralewicz            125.97 -  319: 456   76
   11    26 Małgorzata     Sulejewska            123.78 -  305: 326   74
   12    27 Piotr          Ziętal                100.00 +  340: 249  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     533  /  5 106.60


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Legnicy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Urszula        Solarska             - Dariusz        Kosz                  311: 347
   2 Przemysław     Herdzina             - Zofia          Gajewska              398: 290
   3 Grzegorz       Kwiecień             - Karol          Waniek                424: 356
   4 Maciej         Grąbczewski          - Barbara        Łukaszewicz           453: 266
   5 Renata         Andracka             - Stanisław      Rydzik                392: 417
   6 Łukasz         Bobowski             - Weronika       Rudnicka              374: 412
   7 Katarzyna      Małek                - Marek          Reda                  409: 351
   8 Magdalena      Kublik               - Ireneusz       Moralewicz            457: 304
   9 Ryszard        Korpalski            - Kazimierz.Jr   Merklejn              261: 514
  10 Marek          Syczuk               - Andrzej        Rechowicz             486: 293
  11 Mateusz        Królikowski          - Grzegorz       Kurowski              374: 388
  12 Bogusław       Książek              - Ryszard        Żydaczewski           363: 343
  13 Monika         Gawron-Cieślik       - Bartosz        Morawski              372: 389
  14 Mirosław       Uglik                - Sławomir       Piotrowski            426: 440
  15 Michał         Borejko              - Tomasz         Ciejka                374: 305
  16 Leszek         Kacprzyk             - Krzysztof      Sporczyk              257: 404
  17 Rafał          Skibicki             - Tomasz         Zwoliński             357: 438
  18 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Sulejewska            343: 313
  19 Michał         Puchowski            - Andrzej        Rakoczy               388: 302
  20 Agnieszka      Goniowska            - Rafał          Wesołowski            430: 379
  21 Joanna         Żłobicka             - Dawid          Pikul                 476: 311
  22 Kamil          Górka                - Zbigniew       Wietecki              382: 438
  23 Jerzy          Matyasik             - Bogusław       Szyszka               333: 382
  24 Dorota         Maciejuk             - Kamil          Kister                330: 415
  25 Łukasz         Sornek               - Justyna        Górka                 408: 365
  26 Łukasz         Tuszyński            - Adam           Klimont               481: 412
  27 Marcin         Ceglarek             - Tomasz         Suchanek              336: 463
  28 Małgorzata     Szczygieł            - Robert         Kamiński              376: 388
  29 Aleksandra     Łukaszewicz          - Bronisław      Parada                359: 370
  30 Chrystian      Schutz               - Anna           Mech                   61: 325
  31 Sławomir       Wolski               - Konrad         Łukaszewicz           484: 198
  32 Ziemowit       Pazda                - Przemysław     Pawlic                304: 316
  33 Marta          Ćwiek                - Dorota         Patera                371: 342
  34 Piotr          Ziętal               - Joanna         Pawlińska             309: 305
  35 Jakub          Błażejewski          - Zbigniew       Skrzypczyk            267: 305
  36 Joanna         Schutz               - Adriana        Gąbka                 284: 311
  37 Jakub          Osadkowski           - Barbara        Żydaczewska           168: 327


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Grzegorz       Kwiecień              426: 397
   2 Przemysław     Herdzina             - Maciej         Grąbczewski           366: 359
   3 Karol          Waniek               - Zofia          Gajewska              368: 325
   4 Barbara        Łukaszewicz          - Urszula        Solarska              370: 409
   5 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Małek                 396: 322
   6 Łukasz         Bobowski             - Magdalena      Kublik                366: 386
   7 Marek          Reda                 - Weronika       Rudnicka              454: 375
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Renata         Andracka              410: 393
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Mateusz        Królikowski           454: 321
  10 Marek          Syczuk               - Bogusław       Książek               515: 233
  11 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Rechowicz             367: 419
  12 Ryszard        Żydaczewski          - Ryszard        Korpalski             444: 351
  13 Bartosz        Morawski             - Michał         Borejko               477: 311
  14 Mirosław       Uglik                - Leszek         Kacprzyk              337: 303
  15 Tomasz         Ciejka               - Sławomir       Piotrowski            509: 288
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Monika         Gawron-Cieślik        347: 336
  17 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Puchowski             407: 325
  18 Krzysztof      Obremski             - Agnieszka      Goniowska             451: 340
  19 Andrzej        Rakoczy              - Małgorzata     Sulejewska            476: 421
  20 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Skibicki              359: 366
  21 Dawid          Pikul                - Jerzy          Matyasik              446: 343
  22 Kamil          Górka                - Dorota         Maciejuk              432: 301
  23 Bogusław       Szyszka              - Zbigniew       Wietecki              351: 393
  24 Kamil          Kister               - Joanna         Żłobicka              357: 356
  25 Justyna        Górka                - Marcin         Ceglarek              438: 370
  26 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Szczygieł             328: 375
  27 Tomasz         Suchanek             - Adam           Klimont               304: 533
  28 Robert         Kamiński             - Łukasz         Sornek                481: 326
  29 Przemysław     Pawlic               - Sławomir       Wolski                375: 412
  30 Adriana        Gąbka                - Marta          Ćwiek                 333: 340
  31 Bronisław      Parada               - Piotr          Ziętal                410: 307
  32 Zbigniew       Skrzypczyk           - Barbara        Żydaczewska           354: 252
  33 Anna           Mech                 - Aleksandra     Łukaszewicz           430: 340
  34 Dorota         Patera               - Jakub          Błażejewski           316: 330
  35 Konrad         Łukaszewicz          - Joanna         Pawlińska             261: 401
  36 Jakub          Osadkowski           - Ziemowit       Pazda                 156: 445
  37 Joanna         Schutz               - Chrystian      Schutz                396: 121


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Grąbczewski           420: 336
   2 Barbara        Łukaszewicz          - Przemysław     Herdzina              310: 453
   3 Karol          Waniek               - Urszula        Solarska              406: 302
   4 Zofia          Gajewska             - Grzegorz       Kwiecień              364: 333
   5 Stanisław      Rydzik               - Magdalena      Kublik                388: 287
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Bobowski              518: 378
   7 Marek          Reda                 - Renata         Andracka              423: 335
   8 Weronika       Rudnicka             - Katarzyna      Małek                 430: 360
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Bogusław       Książek               500: 221
  10 Ryszard        Żydaczewski          - Marek          Syczuk                341: 377
  11 Grzegorz       Kurowski             - Ryszard        Korpalski             396: 270
  12 Andrzej        Rechowicz            - Mateusz        Królikowski           426: 357
  13 Bartosz        Morawski             - Leszek         Kacprzyk              514: 289
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Mirosław       Uglik                 349: 392
  15 Tomasz         Ciejka               - Monika         Gawron-Cieślik        329: 285
  16 Sławomir       Piotrowski           - Michał         Borejko               293: 334
  17 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Goniowska             388: 304
  18 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Obremski              372: 439
  19 Andrzej        Rakoczy              - Rafał          Skibicki              494: 330
  20 Małgorzata     Sulejewska           - Michał         Puchowski             367: 366
  21 Dawid          Pikul                - Dorota         Maciejuk              489: 343
  22 Kamil          Kister               - Kamil          Górka                 356: 375
  23 Bogusław       Szyszka              - Joanna         Żłobicka              325: 317
  24 Zbigniew       Wietecki             - Jerzy          Matyasik              356: 431
  25 Justyna        Górka                - Małgorzata     Szczygieł             388: 284
  26 Robert         Kamiński             - Łukasz         Tuszyński             437: 480
  27 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Sornek                418: 344
  28 Adam           Klimont              - Marcin         Ceglarek              364: 296
  29 Marta          Ćwiek                - Sławomir       Wolski                430: 325
  30 Bronisław      Parada               - Zbigniew       Skrzypczyk            396: 348
  31 Anna           Mech                 - Ziemowit       Pazda                 394: 277
  32 Joanna         Pawlińska            - Jakub          Błażejewski           412: 256
  33 Przemysław     Pawlic               - Piotr          Ziętal                412: 251
  34 Barbara        Żydaczewska          - Joanna         Schutz                423: 234
  35 Adriana        Gąbka                - Aleksandra     Łukaszewicz           381: 448
  36 Dorota         Patera               - Jakub          Osadkowski            335: 186
  37 Chrystian      Schutz               - Konrad         Łukaszewicz           120: 304


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zofia          Gajewska             - Dariusz        Kosz                  297: 350
   2 Przemysław     Herdzina             - Karol          Waniek                426: 320
   3 Grzegorz       Kwiecień             - Barbara        Łukaszewicz           574: 319
   4 Urszula        Solarska             - Maciej         Grąbczewski           297: 365
   5 Weronika       Rudnicka             - Stanisław      Rydzik                349: 457
   6 Łukasz         Bobowski             - Marek          Reda                  392: 371
   7 Katarzyna      Małek                - Ireneusz       Moralewicz            539: 301
   8 Renata         Andracka             - Magdalena      Kublik                373: 432
   9 Andrzej        Rechowicz            - Kazimierz.Jr   Merklejn              393: 289
  10 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Kurowski              321: 443
  11 Mateusz        Królikowski          - Ryszard        Żydaczewski           380: 359
  12 Ryszard        Korpalski            - Bogusław       Książek               357: 339
  13 Sławomir       Piotrowski           - Bartosz        Morawski              400: 351
  14 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Ciejka                380: 396
  15 Michał         Borejko              - Krzysztof      Sporczyk              353: 376
  16 Monika         Gawron-Cieślik       - Leszek         Kacprzyk              305: 430
  17 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Zwoliński             353: 437
  18 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Rakoczy               347: 344
  19 Michał         Puchowski            - Rafał          Wesołowski            409: 334
  20 Rafał          Skibicki             - Agnieszka      Goniowska             371: 411
  21 Zbigniew       Wietecki             - Dawid          Pikul                 371: 426
  22 Kamil          Górka                - Bogusław       Szyszka               398: 274
  23 Jerzy          Matyasik             - Kamil          Kister                382: 315
  24 Joanna         Żłobicka             - Dorota         Maciejuk              308: 373
  25 Adam           Klimont              - Justyna        Górka                 299: 464
  26 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Suchanek              485: 319
  27 Marcin         Ceglarek             - Robert         Kamiński              317: 466
  28 Łukasz         Sornek               - Małgorzata     Szczygieł             431: 403
  29 Marta          Ćwiek                - Bronisław      Parada                303: 405
  30 Sławomir       Wolski               - Anna           Mech                  431: 314
  31 Joanna         Pawlińska            - Zbigniew       Skrzypczyk            367: 387
  32 Barbara        Żydaczewska          - Przemysław     Pawlic                271: 468
  33 Aleksandra     Łukaszewicz          - Joanna         Schutz                459: 307
  34 Ziemowit       Pazda                - Piotr          Ziętal                417: 245
  35 Jakub          Błażejewski          - Adriana        Gąbka                 312: 391
  36 Konrad         Łukaszewicz          - Dorota         Patera                325: 322
  37 Jakub          Osadkowski           - Chrystian      Schutz                170: 164


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Barbara        Łukaszewicz          - Dariusz        Kosz                  331: 419
   2 Przemysław     Herdzina             - Grzegorz       Kwiecień              416: 412
   3 Maciej         Grąbczewski          - Karol          Waniek                396: 364
   4 Urszula        Solarska             - Zofia          Gajewska              311: 342
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Stanisław      Rydzik                322: 420
   6 Łukasz         Bobowski             - Katarzyna      Małek                 320: 418
   7 Magdalena      Kublik               - Marek          Reda                  375: 405
   8 Renata         Andracka             - Weronika       Rudnicka              360: 317
   9 Ryszard        Żydaczewski          - Kazimierz.Jr   Merklejn              355: 392
  10 Marek          Syczuk               - Mateusz        Królikowski           405: 359
  11 Bogusław       Książek              - Grzegorz       Kurowski              413: 345
  12 Ryszard        Korpalski            - Andrzej        Rechowicz             366: 302
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Morawski              423: 399
  14 Mirosław       Uglik                - Michał         Borejko               416: 274
  15 Leszek         Kacprzyk             - Tomasz         Ciejka                360: 438
  16 Monika         Gawron-Cieślik       - Sławomir       Piotrowski            353: 328
  17 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             439: 349
  18 Krzysztof      Obremski             - Michał         Puchowski             422: 461
  19 Agnieszka      Goniowska            - Andrzej        Rakoczy               471: 399
  20 Rafał          Skibicki             - Małgorzata     Sulejewska            375: 421
  21 Kamil          Kister               - Dawid          Pikul                 357: 389
  22 Kamil          Górka                - Jerzy          Matyasik              382: 356
  23 Dorota         Maciejuk             - Bogusław       Szyszka               405: 306
  24 Joanna         Żłobicka             - Zbigniew       Wietecki              430: 428
  25 Robert         Kamiński             - Justyna        Górka                 412: 371
  26 Łukasz         Tuszyński            - Marcin         Ceglarek              456: 386
  27 Małgorzata     Szczygieł            - Tomasz         Suchanek              418: 411
  28 Łukasz         Sornek               - Adam           Klimont               435: 411
  29 Anna           Mech                 - Bronisław      Parada                302: 437
  30 Zbigniew       Skrzypczyk           - Sławomir       Wolski                331: 322
  31 Przemysław     Pawlic               - Marta          Ćwiek                 437: 380
  32 Aleksandra     Łukaszewicz          - Barbara        Żydaczewska           394: 210
  33 Joanna         Pawlińska            - Adriana        Gąbka                 345: 325
  34 Ziemowit       Pazda                - Konrad         Łukaszewicz           433: 344
  35 Piotr          Ziętal               - Dorota         Patera                297: 400
  36 Jakub          Błażejewski          - Jakub          Osadkowski            330: 191


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Karol          Waniek                307: 371
   2 Urszula        Solarska             - Przemysław     Herdzina              295: 519
   3 Barbara        Łukaszewicz          - Zofia          Gajewska              358: 456
   4 Maciej         Grąbczewski          - Grzegorz       Kwiecień              345: 414
   5 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  426: 317
   6 Renata         Andracka             - Łukasz         Bobowski              347: 391
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Weronika       Rudnicka              332: 408
   8 Magdalena      Kublik               - Katarzyna      Małek                 289: 379
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              398: 312
  10 Ryszard        Korpalski            - Marek          Syczuk                323: 426
  11 Ryszard        Żydaczewski          - Andrzej        Rechowicz             359: 426
  12 Bogusław       Książek              - Mateusz        Królikowski           433: 304
  13 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Ciejka                322: 502
  14 Monika         Gawron-Cieślik       - Mirosław       Uglik                 250: 554
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Piotrowski            396: 343
  16 Leszek         Kacprzyk             - Michał         Borejko               417: 319
  17 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rakoczy               431: 384
  18 Rafał          Skibicki             - Krzysztof      Obremski              368: 453
  19 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Sulejewska            352: 342
  20 Agnieszka      Goniowska            - Michał         Puchowski             444: 359
  21 Dawid          Pikul                - Bogusław       Szyszka               379: 426
  22 Joanna         Żłobicka             - Kamil          Górka                 291: 447
  23 Kamil          Kister               - Zbigniew       Wietecki              412: 319
  24 Dorota         Maciejuk             - Jerzy          Matyasik              376: 301
  25 Justyna        Górka                - Tomasz         Suchanek              452: 412
  26 Łukasz         Sornek               - Łukasz         Tuszyński             400: 388
  27 Robert         Kamiński             - Adam           Klimont               512: 364
  28 Małgorzata     Szczygieł            - Marcin         Ceglarek              432: 361
  29 Bronisław      Parada               - Przemysław     Pawlic                340: 276
  30 Zbigniew       Skrzypczyk           - Aleksandra     Łukaszewicz           388: 290
  31 Adriana        Gąbka                - Sławomir       Wolski                359: 297
  32 Ziemowit       Pazda                - Marta          Ćwiek                 336: 348
  33 Joanna         Pawlińska            - Anna           Mech                  329: 365
  34 Dorota         Patera               - Barbara        Żydaczewska           326: 302
  35 Konrad         Łukaszewicz          - Jakub          Błażejewski           286: 269
  36 Piotr          Ziętal               - Jakub          Osadkowski            284: 138


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Przemysław     Herdzina              378: 475
   2 Karol          Waniek               - Barbara        Łukaszewicz           395: 363
   3 Zofia          Gajewska             - Maciej         Grąbczewski           320: 393
   4 Grzegorz       Kwiecień             - Urszula        Solarska              415: 280
   5 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Bobowski              417: 478
   6 Marek          Reda                 - Ireneusz       Moralewicz            414: 388
   7 Weronika       Rudnicka             - Magdalena      Kublik                315: 322
   8 Katarzyna      Małek                - Renata         Andracka              299: 389
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Marek          Syczuk                379: 394
  10 Grzegorz       Kurowski             - Ryszard        Żydaczewski           312: 439
  11 Andrzej        Rechowicz            - Bogusław       Książek               329: 342
  12 Mateusz        Królikowski          - Ryszard        Korpalski             336: 355
  13 Bartosz        Morawski             - Mirosław       Uglik                 383: 399
  14 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      Sporczyk              472: 378
  15 Sławomir       Piotrowski           - Leszek         Kacprzyk              494: 337
  16 Michał         Borejko              - Monika         Gawron-Cieślik        393: 307
  17 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Obremski              392: 423
  18 Andrzej        Rakoczy              - Rafał          Wesołowski            290: 391
  19 Małgorzata     Sulejewska           - Agnieszka      Goniowska             331: 439
  20 Michał         Puchowski            - Rafał          Skibicki              447: 337
  21 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 407: 404
  22 Bogusław       Szyszka              - Kamil          Kister                407: 310
  23 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Maciejuk              318: 331
  24 Jerzy          Matyasik             - Joanna         Żłobicka              302: 379
  25 Justyna        Górka                - Łukasz         Tuszyński             463: 360
  26 Tomasz         Suchanek             - Robert         Kamiński              416: 371
  27 Adam           Klimont              - Małgorzata     Szczygieł             488: 320
  28 Marcin         Ceglarek             - Łukasz         Sornek                298: 400
  29 Sławomir       Wolski               - Bronisław      Parada                317: 380
  30 Zbigniew       Skrzypczyk           - Przemysław     Pawlic                488: 306
  31 Marta          Ćwiek                - Anna           Mech                  421: 316
  32 Aleksandra     Łukaszewicz          - Ziemowit       Pazda                 352: 273
  33 Dorota         Patera               - Joanna         Pawlińska             331: 352
  34 Barbara        Żydaczewska          - Adriana        Gąbka                 340: 420
  35 Jakub          Osadkowski           - Konrad         Łukaszewicz           208: 299
  36 Piotr          Ziętal               - Jakub          Błażejewski           321: 319


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   9 Agnieszka      Goniowska            - Krzysztof      Sporczyk              366: 347
  10 Marta          Ćwiek                - Łukasz         Sornek                272: 546
  11 Magdalena      Kublik               - Łukasz         Tuszyński             410: 299
  12 Adriana        Gąbka                - Michał         Puchowski             237: 397
  13 Joanna         Pawlińska            - Katarzyna      Małek                 334: 376
  14 Bogusław       Szyszka              - Maciej         Grąbczewski           534: 251
  15 Aleksandra     Łukaszewicz          - Dorota         Maciejuk              416: 292
  16 Przemysław     Pawlic               - Anna           Mech                  433: 302
  17 Konrad         Łukaszewicz          - Andrzej        Rechowicz             308: 429
  18 Karol          Waniek               - Bogusław       Książek               327: 347
  19 Adam           Klimont              - Grzegorz       Kurowski              365: 423
  20 Bartosz        Morawski             - Joanna         Żłobicka              379: 341
  21 Tomasz         Suchanek             - Kamil          Kister                327: 392
  22 Ziemowit       Pazda                - Łukasz         Bobowski              331: 424
  23 Zofia          Gajewska             - Rafał          Wesołowski            372: 254
  24 Dorota         Patera               - Małgorzata     Szczygieł             307: 358
  25 Michał         Borejko              - Weronika       Rudnicka              371: 339
  26 Sławomir       Wolski               - Ryszard        Korpalski             310: 340
  27 Piotr          Ziętal               - Sławomir       Piotrowski            226: 473
  28 Andrzej        Rakoczy              - Jerzy          Matyasik              357: 409
  29 Małgorzata     Sulejewska           - Ryszard        Żydaczewski           413: 347
  30 Zbigniew       Wietecki             - Leszek         Kacprzyk              315: 395
  31 Barbara        Żydaczewska          - Renata         Andracka              303: 383
  32 Ireneusz       Moralewicz           - Rafał          Skibicki              403: 344
  33 Mateusz        Królikowski          - Urszula        Solarska              393: 307
  34 Jakub          Osadkowski           - Monika         Gawron-Cieślik        226: 338
  35 Marcin         Ceglarek             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   5 Bronisław      Parada               - Przemysław     Herdzina              401: 305
   6 Agnieszka      Goniowska            - Łukasz         Sornek                422: 359
   7 Zbigniew       Skrzypczyk           - Marek          Syczuk                275: 529
   8 Tomasz         Ciejka               - Robert         Kamiński              299: 408
   9 Justyna        Górka                - Krzysztof      Sporczyk              428: 323
  10 Andrzej        Rechowicz            - Dawid          Pikul                 448: 420
  11 Michał         Puchowski            - Bogusław       Szyszka               343: 392
  12 Marta          Ćwiek                - Katarzyna      Małek                 354: 378
  13 Aleksandra     Łukaszewicz          - Magdalena      Kublik                337: 342
  14 Przemysław     Pawlic               - Bogusław       Książek               333: 383
  15 Joanna         Pawlińska            - Łukasz         Tuszyński             294: 394
  16 Zofia          Gajewska             - Bartosz        Morawski              390: 555
  17 Adriana        Gąbka                - Łukasz         Bobowski              320: 366
  18 Sławomir       Piotrowski           - Dorota         Maciejuk              341: 286
  19 Anna           Mech                 - Grzegorz       Kurowski              306: 413
  20 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Borejko               470: 320
  21 Kamil          Kister               - Ryszard        Korpalski             326: 400
  22 Konrad         Łukaszewicz          - Karol          Waniek                292: 502
  23 Maciej         Grąbczewski          - Adam           Klimont               423: 367
  24 Tomasz         Suchanek             - Rafał          Wesołowski            343: 368
  25 Jerzy          Matyasik             - Ireneusz       Moralewicz            472: 347
  26 Ziemowit       Pazda                - Renata         Andracka              412: 397
  27 Leszek         Kacprzyk             - Małgorzata     Sulejewska            364: 354
  28 Dorota         Patera               - Weronika       Rudnicka              290: 339
  29 Piotr          Ziętal               - Joanna         Żłobicka              253: 382
  30 Sławomir       Wolski               - Andrzej        Rakoczy               329: 402
  31 Monika         Gawron-Cieślik       - Ryszard        Żydaczewski           362: 427
  32 Barbara        Żydaczewska          - Zbigniew       Wietecki              402: 282
  33 Mateusz        Królikowski          - Rafał          Skibicki              411: 386
  34 Urszula        Solarska             - Marcin         Ceglarek              311: 456
  35 Jakub          Osadkowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   5 Bronisław      Parada               - Agnieszka      Goniowska             336: 398
   6 Marek          Syczuk               - Przemysław     Herdzina              443: 272
   7 Robert         Kamiński             - Andrzej        Rechowicz             402: 386
   8 Bogusław       Szyszka              - Justyna        Górka                 322: 427
   9 Łukasz         Sornek               - Magdalena      Kublik                380: 351
  10 Zbigniew       Skrzypczyk           - Tomasz         Ciejka                236: 409
  11 Katarzyna      Małek                - Bogusław       Książek               369: 470
  12 Grzegorz       Kurowski             - Bartosz        Morawski              424: 352
  13 Aleksandra     Łukaszewicz          - Łukasz         Tuszyński             338: 392
  14 Przemysław     Pawlic               - Dawid          Pikul                 373: 386
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Puchowski             369: 338
  16 Łukasz         Bobowski             - Maciej         Grąbczewski           401: 370
  17 Marta          Ćwiek                - Małgorzata     Szczygieł             336: 331
  18 Karol          Waniek               - Ryszard        Korpalski             401: 369
  19 Sławomir       Piotrowski           - Jerzy          Matyasik              381: 410
  20 Joanna         Pawlińska            - Weronika       Rudnicka              213: 411
  21 Adriana        Gąbka                - Joanna         Żłobicka              363: 406
  22 Anna           Mech                 - Rafał          Wesołowski            334: 369
  23 Michał         Borejko              - Kamil          Kister                393: 347
  24 Ziemowit       Pazda                - Dorota         Maciejuk              378: 381
  25 Konrad         Łukaszewicz          - Zofia          Gajewska              247: 510
  26 Adam           Klimont              - Leszek         Kacprzyk              339: 330
  27 Andrzej        Rakoczy              - Mateusz        Królikowski           370: 363
  28 Sławomir       Wolski               - Ryszard        Żydaczewski           347: 368
  29 Dorota         Patera               - Tomasz         Suchanek              359: 372
  30 Piotr          Ziętal               - Renata         Andracka              270: 309
  31 Barbara        Żydaczewska          - Ireneusz       Moralewicz            319: 456
  32 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Sulejewska            434: 320
  33 Rafał          Skibicki             - Monika         Gawron-Cieślik        363: 344
  34 Jakub          Osadkowski           - Marcin         Ceglarek              249: 400
  35 Urszula        Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bronisław      Parada               - Marek          Syczuk                398: 357
   2 Robert         Kamiński             - Agnieszka      Goniowska             336: 307
   3 Tomasz         Ciejka               - Justyna        Górka                 351: 461
   4 Bogusław       Książek              - Łukasz         Sornek                381: 402
   5 Przemysław     Herdzina             - Łukasz         Tuszyński             298: 515
   6 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Sporczyk              528: 322
   7 Łukasz         Bobowski             - Bogusław       Szyszka               371: 401
   8 Andrzej        Rechowicz            - Magdalena      Kublik                324: 426
   9 Zbigniew       Skrzypczyk           - Katarzyna      Małek                 341: 432
  10 Marta          Ćwiek                - Grzegorz       Kurowski              262: 456
  11 Karol          Waniek               - Bartosz        Morawski              298: 494
  12 Maciej         Grąbczewski          - Monika         Gawron-Cieślik        440: 382
  13 Joanna         Żłobicka             - Sławomir       Piotrowski            392: 384
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Zofia          Gajewska              313: 480
  15 Jerzy          Matyasik             - Rafał          Wesołowski            412: 385
  16 Aleksandra     Łukaszewicz          - Michał         Borejko               281: 451
  17 Przemysław     Pawlic               - Dorota         Maciejuk              306: 373
  18 Weronika       Rudnicka             - Ryszard        Korpalski             323: 343
  19 Adam           Klimont              - Kamil          Kister                277: 414
  20 Leszek         Kacprzyk             - Andrzej        Rakoczy               269: 382
  21 Adriana        Gąbka                - Tomasz         Suchanek              349: 564
  22 Anna           Mech                 - Ryszard        Żydaczewski           299: 435
  23 Joanna         Pawlińska            - Ireneusz       Moralewicz            372: 434
  24 Konrad         Łukaszewicz          - Renata         Andracka              216: 408
  25 Ziemowit       Pazda                - Zbigniew       Wietecki              308: 476
  26 Barbara        Żydaczewska          - Małgorzata     Sulejewska            305: 326
  27 Piotr          Ziętal               - Mateusz        Królikowski           194: 436
  28 Sławomir       Wolski               - Marcin         Ceglarek              402: 352
  29 Dorota         Patera               - Rafał          Skibicki              408: 321
  30 Jakub          Osadkowski           - Urszula        Solarska              221: 418


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bronisław      Parada               - Marek          Syczuk                288: 460
   2 Justyna        Górka                - Robert         Kamiński              378: 303
   3 Agnieszka      Goniowska            - Łukasz         Sornek                349: 459
   4 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 477: 350
   5 Katarzyna      Małek                - Tomasz         Ciejka                317: 397
   6 Grzegorz       Kurowski             - Przemysław     Herdzina              460: 392
   7 Magdalena      Kublik               - Bogusław       Szyszka               355: 368
   8 Bogusław       Książek              - Bartosz        Morawski              399: 419
   9 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Bobowski              394: 329
  10 Jerzy          Matyasik             - Zofia          Gajewska              478: 249
  11 Maciej         Grąbczewski          - Karol          Waniek                378: 326
  12 Joanna         Żłobicka             - Krzysztof      Sporczyk              363: 334
  13 Marta          Ćwiek                - Michał         Borejko               462: 337
  14 Dorota         Maciejuk             - Zbigniew       Skrzypczyk            333: 274
  15 Ryszard        Korpalski            - Tomasz         Suchanek              456: 320
  16 Ryszard        Żydaczewski          - Ireneusz       Moralewicz            283: 358
  17 Andrzej        Rakoczy              - Sławomir       Piotrowski            357: 355
  18 Renata         Andracka             - Małgorzata     Szczygieł             284: 397
  19 Aleksandra     Łukaszewicz          - Przemysław     Pawlic                298: 391
  20 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Kister                379: 319
  21 Zbigniew       Wietecki             - Adam           Klimont               386: 385
  22 Sławomir       Wolski               - Mateusz        Królikowski           349: 321
  23 Małgorzata     Sulejewska           - Ziemowit       Pazda                 318: 452
  24 Adriana        Gąbka                - Leszek         Kacprzyk              397: 357
  25 Dorota         Patera               - Joanna         Pawlińska             362: 331
  26 Anna           Mech                 - Konrad         Łukaszewicz           436: 263
  27 Barbara        Żydaczewska          - Piotr          Ziętal                340: 249
  28 Marcin         Ceglarek             - Urszula        Solarska              397: 396
  29 Jakub          Osadkowski           - Monika         Gawron-Cieślik        167: 461
Lista rankingowa na dzień 06-11-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.69  30670  197
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.23  30045  200
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             149.29  13436   90
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             147.59  28338  192
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              144.38  28299  196
   6 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.15  28542  198
   7 Dawid Pikul                    Poznań               143.87  28486  198
   8 Michał Alabrudziński           Włocławek            143.70  26728  186
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.21  28070  196
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.21  28356  198
  11 Michał Makowski                Warszawa             143.09  25327  177
  12 Kamil Górka                    Kraków               142.99  27598  193
  13 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.90  20435  143
  14 Jan Kozłowski                  Kraków               142.86   8143   57
  15 Justyna Górka                  Kraków               142.76  27838  195
  16 Rafał Dąbrowski                Ostróda              142.03  22725  160
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.80  26801  189
  18 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.60  19682  139
  19 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.53  19956  141
  20 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.91  27759  197
  21 Krzysztof Obremski             Legnica              140.89  27896  198
  22 Mirosław Uglik                 Warszawa             140.34  27646  197
  23 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     140.23  21315  152
  24 Rafał Lenartowski              Gdynia               140.12  27043  193
  25 Marek Syczuk                   Warszawa             140.05  27169  194
  26 Adam Szukalski                 Coventry             139.71  18442  132
  27 Paweł Jackowski                Warszawa             139.12  27685  199
  28 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.74  25805  186
  29 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.72  21641  156
  30 Przemysław Herdzina            Kraków               138.14  27214  197
  31 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.76  26450  192
  32 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.42  15143  111
  33 Grzegorz Kurowski              Warszawa             136.36  26727  196
  34 Tomasz Ciejka                  Kraków               136.31  27126  199
  35 Michał Musielak                Bydgoszcz            136.28  17035  125
  36 Łukasz Bobowski                Suchedniów           136.20  26015  191
  37 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            135.55  22231  164
  38 Filip Warzecha                 Gdynia               135.39   4874   36
  39 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  40 Karol Waniek                   Wrocław              134.48  21517  160
  41 Rafał Matczak                  Milanówek            134.47  12909   96
  42 Filip Sosin                    Warszawa             134.41   8602   64
  43 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.05  24933  186
  44 Marek Reda                     Wołomin              134.03  26001  194
  45 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   6807   51
  46 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      132.99  11836   89
  47 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.94  25923  195
  48 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.53  18289  138
  49 Bogusław Szyszka               Oława                132.20  26175  198
  50 Maciej Perzyński               Piła                 132.09  13209  100
  51 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.86  14637  111
  52 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.84  25181  191
  53 Irena Sołdan                   Rumia                131.56  24864  189
  54 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.52   4077   31
  55 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.51  24987  190
  56 Paweł Janaś                    Głogów               131.33  21670  165
  57 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.86  17143  131
  58 Robert Kamiński                Warszawa             130.84  26168  200
  59 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.80  24722  189
  60 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.79  17395  133
  61 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  62 Przemysław Rybicki             Otwock               130.44  24654  189
  63 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              130.34  25416  195
  64 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.29  19153  147
  65 Artur Irzyk                    Kraków               130.21  11198   86
  66 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  67 Kuba Koisar                    Warszawa             130.12   6376   49
  68 Marek Roszak                   Poznań               129.77  14664  113
  69 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.73  12195   94
  70 Radosław Jachna                Łódź                 129.39  23419  181
  71 Beata Wiączkowska              Wrocław              129.23  25070  194
  72 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             129.11  24402  189
  73 Maciej Michalak                Łódź                 128.79  14425  112
  74 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.69  11067   86
  75 Katarzyna Sołdan               Rumia                128.66   6819   53
  76 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.20  24358  190
  77 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  78 Mateusz Borsuk                 Reda                 127.60  13526  106
  79 Janusz Krupiński               Bytom                127.18   9411   74
  80 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.83  25112  198
  81 Tomasz Suchanek                Wrocław              126.76  24465  193
  82 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  83 Kamil Kister                   Puławy               126.62  24945  197
  84 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              126.53   5694   45
  85 Szymon Płachta                 Warszawa             126.50  24668  195
  86 Dominik Piasecki               Słupsk               126.42   9102   72
  87 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  88 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  89 Łukasz Baranowski              Reda                 125.81  23778  189
  90 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.76  10815   86
  91 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.73  24266  193
  92 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             125.73  23888  190
  93 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.62  21607  172
  94 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     125.55   8161   65
  95 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.45  13799  110
  96 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.39  16175  129
  97 Sławomir Kucia                 Krosno               125.37   4764   38
  98 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.28   9020   72
  99 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.25  25049  200
 100 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
 101 Michał Ozimiński               Łódź                 125.03  21756  174
 102 Michał Trumpus                 Wrocław              125.00   4500   36
 103 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           124.93  14492  116
 104 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.63  13585  109
 105 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 106 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.28  11061   89
 107 Weronika Rudnicka              Ustka                123.98  24176  195
 108 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              123.97  23803  192
 109 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       123.85  24522  198
 110 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.76  21658  175
 111 Agnieszka Krupka               Krosno               123.67  20530  166
 112 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.63  10385   84
 113 Marta Dobrzańska               Kraków               123.58  11740   95
 114 Michał Kolaj                   Ostróda              123.50  23959  194
 115 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.49  23340  189
 116 Marcin Figiel                  Kraków               123.47   4692   38
 117 Agnieszka Goniowska            Wrocław              123.39  19372  157
 118 Jarosław Sobczak               Warszawa             123.33  14060  114
 119 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 120 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.22  24027  195
 121 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              123.17  19707  160
 122 Patryk Gadus                   Pszczew              123.00   3936   32
 123 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              122.97   7378   60
 124 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.92   5900   48
 125 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.84  22356  182
 126 Adam Klimont                   Wałcz                122.78  23697  193
 127 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.76  18782  153
 128 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.60   7601   62
 129 Adam Jurkowski                 Knurów               122.18   7331   60
 130 Bogusław Książek               Szczecin             121.68  13141  108
 131 Tomasz Łapka                   Opole                121.58  22736  187
 132 Leszek Stecuła                 Bytom                121.45  11173   92
 133 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.43   8500   70
 134 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.15   9086   75
 135 Jarosław Puchalski             Łódź                 120.98  12340  102
 136 Katarzyna Małek                Mielec               120.95   7257   60
 137 Robert Głowacki                Łódź                 120.92  21282  176
 138 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 139 Tomasz Górka                   Łęczna               120.83   4350   36
 140 Krzysztof Leśniak              Kraków               120.46   6023   50
 141 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 142 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            120.01  23042  192
 143 Maciej Grąbczewski             Piła                 119.90  23980  200
 144 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.72  12930  108
 145 Daniel Janus                   Wąchock              119.71  13408  112
 146 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  119.50  17327  145
 147 Joanna Jewtuch                 Warszawa             119.48   9917   83
 148 Grzegorz Kwiecień              Kraków               119.44  21380  179
 149 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             119.37  15757  132
 150 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.35  12174  102
 151 Paweł Kowalski                 Kutno                119.28   9304   78
 152 Leszek Kacprzyk                Katowice             119.20  12874  108
 153 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.18  10130   85
 154 Jarosław Michalak              Łódź                 119.08   6073   51
 155 Magdalena Kublik               Warszawa             118.99  23084  194
 156 Michał Puchowski               Izbicko              118.71   4036   34
 157 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 158 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.43  22857  193
 159 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.42   4263   36
 160 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.29   8517   72
 161 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.25  23651  200
 162 Stanisław Gasik                Warszawa             118.23  10286   87
 163 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.11   7559   64
 164 Michał  Borejko                Wrocław              118.00   7080   60
 165 Marek Rogalski                 Warszawa             117.97   9438   80
 166 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.89   7191   61
 167 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.54   5642   48
 168 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            117.29   5747   49
 169 Mateusz Królikowski            Wrocław              116.84  14839  127
 170 Jarosław Olek                  Warszawa             116.71   8520   73
 171 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.58  23199  199
 172 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 173 Czesław Grajewski              Choroszcz            116.46  22709  195
 174 Grzegorz Pukniel               Lublin               116.19  22309  192
 175 Jacek Pietruszka               Kraków               116.17  15218  131
 176 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  21944  189
 177 Sławomir Zabawa                Wałcz                115.92   4289   37
 178 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.75  12848  111
 179 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.69   5553   48
 180 Anita Bruska                   Gdynia               115.63  15494  134
 181 Grażyna Wesołowska             Łódź                 115.52  12245  106
 182 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.49  11895  103
 183 Tomasz Lempart                 Kraków               115.33   3460   30
 184 Mariusz Makuch                 Zator                115.22   4263   37
 185 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.10  11050   96
 186 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              114.87  21251  185
 187 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 188 Joanna Żłobicka                Wrocław              114.70  12846  112
 189 Lucyna Śniadach                Rumia                114.62   9284   81
 190 Andrzej Kroc                   Łódź                 114.49  21754  190
 191 Małgorzata Jóźwiak             Iława                114.03  18701  164
 192 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.91  11163   98
 193 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.89  22778  200
 194 Łukasz Sornek                  Mikołów              113.88  22434  197
 195 Danuta Langiewicz              Ostróda              113.87  20611  181
 196 Piotr Broda                    Sandomierz           113.57  22032  194
 197 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.36   6348   56
 198 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 199 Wojciech Urbański              Warszawa             113.20   4981   44
 200 Beata Piotrowska               Łódź                 113.03  21588  191
 201 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 202 Mikołaj Fidziński              Dębica               112.94  10616   94
 203 Tomasz Ruta                    Warszawa             112.64   6646   59
 204 Monika Dymek                   Ustka                112.54   6865   61
 205 Anna Stefańska                 Łódź                 112.46  17094  152
 206 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38  10676   95
 207 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     112.32  10333   92
 208 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 209 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 210 Zbigniew Rybak                 Warszawa             111.84  22256  199
 211 Adam Janicki                   Łódź                 111.84  22144  198
 212 Marcin Ceglarek                Kraków               111.81  13529  121
 213 Natalia Ogierman               Katowice             111.81   9392   84
 214 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.52  21747  195
 215 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.43  21395  192
 216 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.37  18264  164
 217 Maciej Bukowski                Szczecin             111.13   9446   85
 218 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 219 Beata Marynowicz               Racibórz             110.33   5296   48
 220 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  110.33  18866  171
 221 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  110.31  10369   94
 222 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 223 Teresa Zalewska                Racibórz             110.20  17963  163
 224 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.09   5174   47
 225 Sławomir Długosz               Ostróda              110.01  17602  160
 226 Jerzy Luter                    Bytom                109.91  17805  162
 227 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             109.81   4063   37
 228 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.79  10650   97
 229 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    109.77  13392  122
 230 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.73   9437   86
 231 Joanna Brychcy                 Katowice             109.72  11191  102
 232 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.66  21054  192
 233 Monika Sadurska                Warszawa             109.41  10066   92
 234 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.11  16148  148
 235 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 236 Dorota Rudzińska               Warszawa             108.96  20594  189
 237 Halina Roszak                  Poznań               108.73   8372   77
 238 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.69   3913   36
 239 Marcin Resler                  Września             108.65   5976   55
 240 Rafał Skibicki                 Lębork               108.60  10317   95
 241 Małgorzata Supińska            Warszawa             108.30   5090   47
 242 Anna Niedzielko                Szczecin             108.21   8765   81
 243 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 244 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.08   6485   60
 245 Anna Arana                     Warszawa             107.96  18462  171
 246 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 247 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 248 Renata Andracka                Zwola                107.06  21304  199
 249 Małgorzata Sikora              Kraków               106.94   3315   31
 250 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         106.92  18284  171
 251 Dorota Stachowska              Wydartowo I          106.43  20435  192
 252 Hanna Gawłowska                Piła                 106.42   5534   52
 253 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 254 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 255 Jacek Nowak                    Szczecin             106.08   5410   51
 256 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 257 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         105.25   5052   48
 258 Rafał Stachowski               Police               105.08  10193   97
 259 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.02   5671   54
 260 Marta Sztajnert                Wisła                104.97   7453   71
 261 Urszula Solarska               Łódź                 104.55  20178  193
 262 Zofia Górka                    Łęczna               104.51   3658   35
 263 Piotr Madej                    Wrocław              104.10   6350   61
 264 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 265 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.59   5801   56
 266 Marta Ćwiek                    Radomsko             103.50  11075  107
 267 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 268 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              103.06   3710   36
 269 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 270 Sławomir Wolski                Wrocław              102.96  11120  108
 271 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.55  10973  107
 272 Maria Pokorska                 Warszawa             102.34   6345   62
 273 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 274 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  102.17   4700   46
 275 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.99  10403  102
 276 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.97  18762  184
 277 Bożena Guział                  Racibórz             101.97   6118   60
 278 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 279 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 280 Daniel Tomczyk                 Piła                 101.32   8916   88
 281 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 282 Marianna Kozłowska             Białystok            101.08   8996   89
 283 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              101.06   4851   48
 284 Łukasz Wojciechowski           Łomża                101.02   4243   42
 285 Agnieszka Kozak                Gdynia               100.81  19961  198
 286 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.76   4131   41
 287 Radosław Więch                 Warszawa             100.65   8958   89
 288 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.38  13551  135
 289 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       100.35   3111   31
 290 Jakub Kraj                     Szczecin             100.31   3611   36
 291 Krystyna Augustyniak           Łódź                 100.14   3505   35
 292 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.01   7101   71
 293 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   99.89   9390   94
 294 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 295 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.56   9458   95
 296 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.54   5674   57
 297 Rafał Świątek                  Wrocław               99.53   5773   58
 298 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 299 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             99.21  10616  107
 300 Tomasz Lewiński                Wejherowo             98.63   3452   35
 301 Katarzyna Bogusławska          Piastów               98.62  19428  197
 302 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 303 Katarzyna Dębska               Ostróda               98.21  10901  111
 304 Izabela  Potęga                Łódź                  98.12   4219   43
 305 Krzysztof Zawadzki             Sampława              97.42  19290  198
 306 Marcin Radwański               Wrocław               97.26  10212  105
 307 Anna  Bogucka                  Wrocław               95.89   3452   36
 308 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 95.03   3421   36
 309 Ziemowit Pazda                 Wrocław               95.02   7792   82
 310 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.92   5885   62
 311 Szymon Dąbrowski               Warszawa              94.88   3036   32
 312 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 313 Janina Grajewska               Choroszcz             94.76  11371  120
 314 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 315 Sylwia Buks                    Warszawa              94.06  18812  200
 316 Dorota Patera                  Legnica               93.97   3759   40
 317 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.53   5425   58
 318 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 319 Sławomir Rattay                Zgorzelec             93.35   5601   60
 320 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             93.10   2886   31
 321 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.57   4351   47
 322 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  91.94   3310   36
 323 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.78   3268   36
 324 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 325 Wojciech Obremski              Legnica               89.37   2681   30
 326 Sylwia Łada                    Inowrocław            89.29   4911   55
 327 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 328 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 329 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 330 Agata Pastusiak                Sulęcin               85.87   5152   60
 331 Paulina Naplocha               Racibórz              85.38  12977  152
 332 Leszek Katyński                Słupsk                85.09   8679  102
 333 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 334 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.64   8197   98
 335 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                82.44   4452   54
 336 Adam Kędzior                   Lublin                80.57   3545   44
 337 Andrzej Stolot                 Zabrze                80.03   2721   34
 338 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 339 Piotr Sadzyński                Jaworzno              74.09   2519   34
 340 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 341 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             61.45   1905   31
 342 Mirosław Dejna                 Sampława              57.69  11249  195




Poczekalnia na dzień 06-11-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Krzysztof Pypno                Gliwice              121.17   3514   29
   2 Michał Szymkowski              Wrocław              117.14   3397   29
   3 Lidia Szpakowska               Jaworzno              94.76   2748   29
   4 Małgorzata Baśko               Andrespol             86.10   2497   29
   5 Radosław Sowiński              Warszawa             117.61   3293   28
   6 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   7 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.32   2697   28
   8 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.93   2210   28
   9 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
  10 Tomasz Drewnowski              Warszawa              92.19   2489   27
  11 Maurycy Machnio                Lipiany              105.04   2731   26
  12 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  89.00   2314   26
  13 Paweł Zaręba                   Warszawa             128.72   3218   25
  14 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  15 Jan Mrozowski                  Kraków               123.32   3083   25
  16 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  17 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  18 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  19 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  20 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  21 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             122.21   2933   24
  22 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  23 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  24 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  25 Michał Garnowski               Pasłęk               114.46   2747   24
  26 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.88   2733   24
  27 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  28 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  29 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  30 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  31 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  32 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  33 Krzysztof Gibas                Kraków               104.83   2516   24
  34 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  35 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.67   2488   24
  36 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  37 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  38 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  39 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  40 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  41 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  42 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  43 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  44 Grzegorz Łukasik               Konojady             117.13   2694   23
  45 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  46 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  47 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  48 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  49 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  50 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              90.52   2082   23
  51 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  52 Barbara Żydaczewska            Lubin                 86.35   1986   23
  53 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  54 Krzysztof Lelonek              Zabrze                77.35   1779   23
  55 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  56 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.82   1866   22
  57 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  58 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  59 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.95   1952   21
  60 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  61 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  62 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  63 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  64 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  65 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  66 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.50   1970   20
  67 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  68 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  69 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  70 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  71 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  72 Andrzej Gostomski              Łódź                 103.63   1969   19
  73 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  74 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                70.89   1276   18
  75 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  76 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  77 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  78 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  79 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  80 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  81 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  82 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  83 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  84 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  85 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  86 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  87 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  88 Andrzej Słapiński              Warszawa             111.86   1566   14
  89 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  90 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
  91 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  92 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  93 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
  94 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
  95 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
  96 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
  97 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
  98 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
  99 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 100 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 101 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 102 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 103 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 104 Alicja Bielecka                Poznań                88.15   1146   13
 105 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 106 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 107 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 108 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 109 Karolina Długosz               Ostróda               70.15    912   13
 110 Izabela Długosz                Ostróda               68.08    885   13
 111 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 112 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.83   1726   12
 113 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       142.00   1704   12
 114 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 115 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 116 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 117 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 118 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            115.92   1391   12
 119 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 120 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 121 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 122 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 123 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 124 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 125 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 126 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               108.83   1306   12
 127 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 128 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 129 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 130 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 131 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            107.17   1286   12
 132 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 133 Dariusz Małysa                 Kraków               103.75   1245   12
 134 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 135 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 136 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 137 Adriana Gąbka                  Krasowiec            102.17   1226   12
 138 Paweł Michalski                Ksawerów             101.92   1223   12
 139 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 140 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 141 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 142 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 143 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 144 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 145 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 146 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 147 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 148 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 149 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 150 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 151 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 152 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 153 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 154 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 155 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 156 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 157 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 158 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.75   1113   12
 159 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 160 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 161 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 162 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 163 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 164 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 165 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 166 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 167 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 168 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 169 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 170 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 171 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 172 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 173 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 174 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 175 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 176 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 177 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 178 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 179 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 180 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 181 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 182 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       82.42    989   12
 183 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 184 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 185 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 186 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 187 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 188 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 189 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 190 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 191 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 192 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             100.73   1108   11
 193 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 194 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 195 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 196 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 197 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 198 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 199 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 200 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 201 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 202 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 203 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 204 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 205 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 206 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 207 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 208 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 209 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 210 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 211 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 212 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 213 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 214 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 215 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 216 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 217 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 218 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 219 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                74.36    818   11
 220 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 221 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 222 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 223 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 224 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 225 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 226 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 227 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 228 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 229 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 230 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 231 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 232 Michał Dąbrowski               Warszawa              64.27    707   11
 233 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 234 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 235 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 236 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.36    664   11
 237 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 238 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 239 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 240 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 241 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 242 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 243 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 244 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 245 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              57.00    570   10
 246 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 247 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 248 Aleksander Puzyna              Warszawa              83.44    751    9
 249 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 250 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 251 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 252 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 253 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 254 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 255 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 256 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 257 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 258 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 259 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 260 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 261 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 262 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 263 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 264 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 265 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 266 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 267 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 268 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 269 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 270 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 271 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 272 Jarosław Kamienik              Słupsk               114.29    800    7
 273 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 274 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 275 Adam Słapiński                 Warszawa             100.43    703    7
 276 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 277 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 278 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 279 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 280 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 281 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 282 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             88.29    618    7
 283 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 284 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 285 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 286 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 287 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 288 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 289 Jakub Błażejewski              Poznań                78.71    551    7
 290 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 291 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 292 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 293 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 294 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 295 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 296 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 297 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 298 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 299 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 300 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 301 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 302 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 303 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 304 Maciej Dąbrowski               Warszawa              80.33    482    6
 305 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 306 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 307 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 308 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 309 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 310 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 311 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 312 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 313 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 314 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 315 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 316 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 317 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 318 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 319 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 320 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             94.60    473    5
 321 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 322 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 323 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 324 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 325 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 326 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 327 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 328 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 329 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 330 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 331 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 332 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 333 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 334 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 335 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 336 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 337 Alicja Kosińska                Szczecin             111.67    335    3
 338 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 339 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 340 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 341 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 342 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 343 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 344 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 345 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 346 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 347 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 348 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 349 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 350 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 351 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 352 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 353 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 354 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 355 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 356 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 357 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 358 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 359 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 360 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 361 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 362 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 363 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 364 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 365 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 366 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 367 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 368 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 369 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 370 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 371 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 372 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 373 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie