Inowrocław21
kwietnia
Inowrocław 21-22 kwietnia XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Warszawa28
kwietnia
Warszawa 28-29 kwietnia XI Mistrzostwa Warszawy
Piastów 3
maja
Piastów 3 maja XI Mistrzostwa Piastowa
Pomorzanin mistrzem stolicy!28 - 29 kwietnia 2007 — XI Mistrzostwa Warszawy InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XI Mistrzostwa Warszawy Warszawa, 28 - 29 kwietnia 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Pomorzanin mistrzem stolicy!Na tegoroczne Mistrzostwa Warszawy do stolicy przybyło 66 osób z całej Polski. W miłej i przyjaznej jak zawsze atmosferze upłynęły dwa dni rozgrywek. Odbyły się one tym razem w nowym miejscu — gościnnym klubie Mystic Fare, który w niedzielę zaskoczył zawodników przepysznymi kanapkami i sałatkami (nic dziwnego, że znikały w mgnieniu oka).
Pierwszego dnia walka była bardzo wyrównana, a słoneczna kwietniowa pogoda sprzyjała najbardziej warszawiakom — z kompletem zwycięstw zakończyli sobotnie rozgrywki Mariusz SkroboszMichał Makowski, który na turniejach pojawia się nieczęsto — ale jak gra, to już w wielkim stylu. Drugi dzień należał właśnie do nich oraz do Mariusza WrześniewskiegoKazika Merklejna. Ostatecznie na podium mieliśmy przekrój całego kraju — pierwsze miejsce zajął Kazik ze Szczecina, zaraz za nim uplasował się Mariusz z Krakowa, a honor stolicy uratował Michał Makowski, zajmując trzecie miejsce.
Czołówka otrzymała nagrody pieniężne, a zawodnicy z pierwszych trzydziestu miejsc mogli cieszyć się słownikami ufundowanych przez PWN. Bardzo miłym akcentem była także nagroda specjalna ufundowana przez Burmistrza Pragi-Południe — statuetkę dla najlepszego zawodnika warszawskiego klubu na Gocławiu otrzymał Paweł Jackowski.
relacja: Weronika Rudnicka
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Mistrzostwa Warszawy
IX Mistrzostwa Warszawy
VIII Mistrzostwa Warszawy




Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Warszawy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               145.15     10.0     5039     1920      711
  2 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 137.01     10.0     4709     1906      383
  3 Michał          Makowski             Warszawa               125.19      9.0     5009     1914      631
  4 Paweł           Jackowski            Warszawa               136.33      9.0     4837     1751      653
  5 Piotr           Pietuchowski         Białystok              134.82      9.0     4808     1821      287
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.55      9.0     4768     1811      421
  7 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               146.79      8.0     5038     1720      459
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               137.09      8.0     4891     1685      512
  9 Irena           Sołdan               Rumia                  123.68      8.0     4849     1627      559
 10 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                136.70      8.0     4755     1717      437
 11 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         125.03      8.0     4737     1721      -40
 12 Rafał           Wesołowski           Warszawa               119.15      8.0     4631     1677      399
 13 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                138.61      8.0     4473     1707     -334
 14 Dawid           Pikul                Poznań                 140.75      7.0     4919     1488      775
 15 Maciej          Michalak             Łódź                   125.19      7.0     4913     1579      420
 16 Kuba            Koisar               Warszawa               126.46      7.0     4878     1690      304
 17 Andrzej         Rechowicz            Katowice               121.54      7.0     4859     1512      457
 18 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              116.14      7.0     4829     1448      765
 19 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               119.92      7.0     4745     1533      402
 20 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         126.75      7.0     4588     1437      169
 21 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  119.72      7.0     4471     1630     -134
 22 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              121.13      7.0     4425     1525      -53
 23 Tomasz          Ruta                 Warszawa               121.00      7.0     4400     1559     -219
 24 Anna            Arana                Warszawa               100.00      7.0     4367     1482      121
 25 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               120.73      6.0     4891     1441      535
 26 Marek           Reda                 Wołomin                119.43      6.0     4873     1456      741
 27 Mariusz         Margalski            Pieczyska              132.52      6.0     4642     1559      117
 28 Daniel          Janus                Wąchock                116.64      6.0     4594     1487      130
 29 Artur           Koszel               Warszawa               123.87      6.0     4564     1506      137
 30 Robert          Kamiński             Warszawa               128.62      6.0     4554     1362      277
 31 Robert          Soszka               Warszawa               113.44      6.0     4553     1324      292
 32 Piotr           Rosół                Warszawa               123.59      6.0     4440     1372       55
 33 Marta           Dobrzańska           Kraków                 120.21      6.0     4305     1329      132
 34 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         118.52      6.0     4025     1343       -2
 35 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               117.22      6.0     3930     1387     -315
 36 Wojciech        Sołdan               Rumia                  126.26      5.5     4345     1383     -327
 37 Tomasz          Łapka                Warszawa               100.00      5.5     4189     1175       59
 38 Krzysztof       Mówka                Warszawa               145.96      5.0     4893     1335      460
 39 Jarosław        Sobczak              Warszawa               116.00      5.0     4605     1290      373
 40 Joanna          Ostrowska            Warszawa               115.58      5.0     4514     1275      226
 41 Magdalena       Kublik               Warszawa               115.90      5.0     4394     1228       -5
 42 Michał          Alabrudziński        Włocławek              100.00      5.0     4338     1254      181
 43 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         109.33      5.0     4334     1229      -71
 44 Tomasz          Olędzki              Warszawa               100.00      5.0     4171     1374     -425
 45 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               100.70      5.0     4123     1150       81
 46 Jarosław        Olek                 Warszawa               100.00      5.0     3910     1236     -327
 47 Maksymilian     Kardas               Warszawa               100.00      5.0     3905     1322     -750
 48 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              117.46      4.5     4201     1084      258
 49 Monika          Lewandowska          Warszawa               100.00      4.5     4057     1101     -153
 50 Justyna         Szymendera           Ostrów Wielkopolski    100.00      4.5     3835     1140     -670
 51 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      4.5     3819     1059      -86
 52 Sylwester       Wójcik               Lublin                 102.92      4.0     4345     1113      190
 53 Michał          Ozimiński            Łódź                   109.34      4.0     4286     1191     -636
 54 Grzegorz        Bajer                Łódź                   102.63      4.0     4076     1145     -302
 55 Marek           Rogalski             Warszawa               116.72      4.0     4061     1265     -826
 56 Kacper          Jachowicz            Żyrardów               100.00      4.0     2263      836     -115
 57 Rafał           Skibicki             Lębork                 107.89      3.5     3820      992     -739
 58 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      3.5     3590     1035     -637
 59 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      3.5     3360      960     -568
 60 Radosław        Sowiński             Warszawa               122.96      3.0     2280      750       67
 61 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            100.00      2.5     3522      832     -862
 62 Stanisław       Gasik                Warszawa               113.80      2.0     2271      647        8
 63 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               121.20      2.0     2128      572     -101
 64 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               100.00      2.0     2015      665     -321
 65 Jacek           Cichecki             Józefów                100.00      1.5     4010      727     -206
 66 Katarzyna       Majewska             Lublin                 100.00      0.5     1817      299     -360
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Warszawy



	Mateusz Żbikowski 146.79 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marek          Charytoniuk           118.52 +  419: 304  169
    2    11 Marek          Rogalski              116.72 +  448: 290  167
    3     5 Daniel         Janus                 116.64 +  511: 394  167
    4     1 Michał         Makowski              125.19 -  335: 518   75
    5     7 Paweł          Jackowski             136.33 -  343: 472   86
    6    10 Tomasz         Olędzki               100.00 +  406: 316  150
    7    10 Piotr          Pietuchowski          134.82 +  437: 312  185
    8     5 Tomasz         Zwoliński             136.70 +  428: 383  187
    9     3 Mariusz        Skrobosz              145.55 -  316: 401   96
   10     8 Andrzej        Oleksiak              138.61 -  387: 388   89
   11    11 Radosław       Sowiński              122.96 +  451: 439  173
   12     5 Kuba           Koisar                126.46 +  557: 362  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 12 143.33




	Krzysztof Mówka 145.96 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariola        Osajda-Matczak        117.46 +  494: 334  167
    2     3 Daniel         Janus                 116.64 -  350: 379   67
    3    12 Robert         Soszka                113.44 +  437: 334  163
    4     8 Jarosław       Sobczak               116.00 +  470: 373  166
    5     4 Artur          Koszel                123.87 -  342: 392   74
    6     9 Kacper         Jachowicz             100.00 -  384: 388   50
    7    11 Mariusz        Margalski             132.52 +  435: 319  183
    8    10 Piotr          Pietuchowski          134.82 -  402: 405   85
    9    13 Tomasz         Olędzki               100.00 +  407: 283  150
   10     7 Kuba           Koisar                126.46 -  407: 417   76
   11    14 Tomasz         Ruta                  121.00 -  375: 416   71
   12    17 Mariusz        Margalski             132.52 -  390: 393   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Mariusz Skrobosz 145.55 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jolanta        Kosmowska             117.22 +  428: 286  167
    2    10 Paweł          Jachowicz             100.00 +  400: 291  150
    3     7 Katarzyna      Sołdan                119.72 +  512: 396  170
    4     4 Rafał          Wesołowski            119.15 +  383: 377  169
    5     1 Kuba           Koisar                126.46 +  406: 315  176
    6     1 Maciej         Michalak              125.19 +  476: 454  175
    7     1 Michał         Makowski              125.19 -  296: 506   75
    8     3 Mariusz        Wrześniewski          137.01 -  363: 401   87
    9     3 Mateusz        Żbikowski             146.79 +  401: 316  197
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 +  349: 307  195
   11     3 Ryszard        Dębski                125.03 +  347: 286  175
   12     2 Michał         Makowski              125.19 -  407: 412   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 12 150.92




	Kazimierz.J Merklejn 145.15 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Rogalski              116.72 -  314: 354   67
    2    30 Rafał          Skibicki              107.89 +  489: 222  158
    3    17 Piotr          Jakubiak              121.20 +  435: 434  171
    4    12 Andrzej        Oleksiak              138.61 +  506: 338  189
    5     5 Rafał          Wesołowski            119.15 +  378: 358  169
    6     3 Tomasz         Zwoliński             136.70 +  409: 371  187
    7     3 Katarzyna      Sołdan                119.72 +  473: 392  170
    8     2 Maciej         Michalak              125.19 +  436: 420  175
    9     2 Kuba           Koisar                126.46 +  451: 381  176
   10     1 Mariusz        Skrobosz              145.55 -  307: 349   96
   11     2 Michał         Makowski              125.19 +  389: 328  175
   12     1 Mariusz        Wrześniewski          137.01 +  452: 381  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1920  / 12 160.00




	Dawid Pikul 140.75 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Daniel         Janus                 116.64 -  311: 388   67
    2    31 Monika         Lewandowska           100.00 +  511: 262  150
    3    16 Paweł          Jachowicz             100.00 +  363: 336  150
    4    14 Tomasz         Olędzki               100.00 +  508: 325  150
    5     8 Katarzyna      Sołdan                119.72 -  344: 396   70
    6    13 Tomasz         Ruta                  121.00 +  465: 269  171
    7     7 Artur          Koszel                123.87 -  296: 402   74
    8    12 Anna           Arana                 100.00 +  455: 296  150
    9     9 Piotr          Pietuchowski          134.82 -  366: 441   85
   10    11 Mariusz        Margalski             132.52 +  373: 251  183
   11    13 Krzysztof      Sporczyk              121.13 -  397: 398   71
   12    12 Daniel         Janus                 116.64 +  530: 380  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Andrzej Oleksiak 138.61 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Dudkiewicz            116.14 +  376: 364  166
    2     8 Kuba           Koisar                126.46 -  307: 517   76
    3    13 Andrzej        Rechowicz             121.54 +  414: 344  172
    4    12 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 -  338: 506   95
    5    13 Joanna         Ostrowska             115.58 +  367: 366  166
    6    12 Irena          Sołdan                123.68 -  363: 445   74
    7    21 Urszula        Solarska              100.00 +  401: 283  150
    8    13 Mariusz        Margalski             132.52 +  458: 330  183
    9    10 Mariusz        Sylwestrzuk           119.92 +  367: 358  170
   10     8 Mateusz        Żbikowski             146.79 +  388: 387  197
   11     5 Stanisław      Rydzik                137.09 -  306: 526   87
   12     9 Krzysztof      Sporczyk              121.13 +  388: 381  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Stanisław Rydzik 137.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jarosław       Sobczak               116.00 +  395: 375  166
    2     1 Mariusz        Margalski             132.52 -  402: 484   83
    3    18 Marek          Rogalski              116.72 +  448: 369  167
    4    10 Piotr          Rosół                 123.59 +  396: 299  174
    5    10 Wojciech       Sołdan                126.26 +  384: 347  176
    6     5 Katarzyna      Sołdan                119.72 -  315: 377   70
    7     9 Kuba           Koisar                126.46 -  330: 398   76
    8    17 Maksymilian    Kardas                100.00 +  526: 301  150
    9    11 Radosław       Sowiński              122.96 +  407: 366  173
   10     4 Maciej         Michalak              125.19 +  376: 361  175
   11     5 Andrzej        Oleksiak              138.61 +  526: 306  189
   12     3 Paweł          Jackowski             136.33 -  386: 396   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1685  / 12 140.42




	Mariusz Wrześniewski 137.01 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Magdalena      Kublik                115.90 +  368: 344  166
    2     9 Stanisław      Gasik                 113.80 +  337: 327  164
    3     8 Ryszard        Dębski                125.03 -  361: 422   75
    4    15 Daniel         Janus                 116.64 +  404: 310  167
    5     9 Irena          Sołdan                123.68 +  432: 365  174
    6     6 Artur          Koszel                123.87 +  413: 389  174
    7     2 Maciej         Michalak              125.19 +  428: 294  175
    8     3 Mariusz        Skrobosz              145.55 +  401: 363  196
    9     1 Michał         Makowski              125.19 +  411: 382  175
   10     3 Marek          Reda                  119.43 +  399: 312  169
   11     1 Kuba           Koisar                126.46 +  374: 366  176
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 -  381: 452   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1906  / 12 158.83




	Tomasz Zwoliński 136.70 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Joanna         Ostrowska             115.58 +  401: 354  166
    2    14 Robert         Kuszpit               126.75 +  420: 393  177
    3     9 Piotr          Pietuchowski          134.82 +  488: 277  185
    4     5 Mariusz        Margalski             132.52 +  367: 298  183
    5     2 Michał         Makowski              125.19 -  328: 374   75
    6     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 -  371: 409   95
    7     5 Andrzej        Kwiatkowski           120.73 +  400: 360  171
    8     5 Mateusz        Żbikowski             146.79 -  383: 428   97
    9    12 Katarzyna      Sołdan                119.72 -  371: 388   70
   10    13 Michał         Ozimiński             109.34 +  459: 308  159
   11     7 Marek          Reda                  119.43 +  384: 370  169
   12     7 Mariusz        Sylwestrzuk           119.92 +  383: 359  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Paweł Jackowski 136.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Gasik                 113.80 -  350: 439   64
    2    23 Jarosław       Olek                  100.00 +  426: 291  150
    3    20 Maksymilian    Kardas                100.00 +  372: 337  150
    4    16 Tomasz         Ruta                  121.00 +  368: 337  171
    5     7 Mateusz        Żbikowski             146.79 +  472: 343  197
    6     4 Ryszard        Dębski                125.03 +  467: 358  175
    7     4 Marek          Reda                  119.43 +  436: 288  169
    8     1 Michał         Makowski              125.19 -  381: 390   75
    9     5 Andrzej        Kwiatkowski           120.73 -  306: 339   71
   10     5 Andrzej        Rechowicz             121.54 +  428: 348  172
   11     4 Katarzyna      Sołdan                119.72 +  435: 328  170
   12     3 Stanisław      Rydzik                137.09 +  396: 386  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Piotr Pietuchowski 134.82 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Robert         Soszka                113.44 +  458: 316  163
    2     5 Michał         Makowski              125.19 -  402: 432   75
    3     9 Tomasz         Zwoliński             136.70 -  277: 488   87
    4    19 Paweł          Jachowicz             100.00 +  480: 283  150
    5    14 Piotr          Rosół                 123.59 +  378: 348  174
    6    15 Jolanta        Kosmowska             117.22 +  327: 326  167
    7    10 Mateusz        Żbikowski             146.79 -  312: 437   97
    8    10 Krzysztof      Mówka                 145.96 +  405: 402  196
    9     9 Dawid          Pikul                 140.75 +  441: 366  191
   10     6 Andrzej        Kwiatkowski           120.73 +  377: 373  171
   11     6 Maciej         Michalak              125.19 +  418: 383  175
   12     4 Ryszard        Dębski                125.03 +  533: 367  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1821  / 12 151.75




	Mariusz Margalski 132.52 Pieczyska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Ozimiński             109.34 +  532: 279  159
    2     1 Stanisław      Rydzik                137.09 +  484: 402  187
    3     1 Michał         Makowski              125.19 -  360: 457   75
    4     5 Tomasz         Zwoliński             136.70 -  298: 367   87
    5    11 Marta          Dobrzańska            120.21 +  363: 345  170
    6    14 Krzysztof      Sporczyk              121.13 +  420: 344  171
    7    11 Krzysztof      Mówka                 145.96 -  319: 435   96
    8    13 Andrzej        Oleksiak              138.61 -  330: 458   89
    9    15 Tomasz         Ruta                  121.00 -  385: 400   71
   10    11 Dawid          Pikul                 140.75 -  251: 373   91
   11    21 Marek          Rogalski              116.72 +  507: 275  167
   12    17 Krzysztof      Mówka                 145.96 +  393: 390  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Robert Kamiński 128.62 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Edward         Stefaniak             109.33 +  509: 288  159
    2     2 Marta          Dobrzańska            120.21 -  344: 396   70
    3    10 Wojciech       Sołdan                126.26 -  340: 384   76
    4    17 Stanisław      Gasik                 113.80 +  391: 361  164
    5    15 Tomasz         Olędzki               100.00 -  385: 437   50
    6    18 Anna           Arana                 100.00 -  317: 413   50
    7    23 Marek          Charytoniuk           118.52 +  400: 292  169
    8    19 Jolanta        Kosmowska             117.22 +  342: 286  167
    9    16 Krzysztof      Sporczyk              121.13 -  336: 405   71
   10    12 Mariusz        Sylwestrzuk           119.92 -  327: 375   70
   11    22 Justyna        Szymendera            100.00 +  444: 283  150
   12    18 Jarosław       Sobczak               116.00 +  419: 357  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Robert Kuszpit 126.75 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Skibicki              107.89 +  338: 254  158
    2    14 Tomasz         Zwoliński             136.70 -  393: 420   87
    3    24 Urszula        Solarska              100.00 +  348: 340  150
    4    13 Irena          Sołdan                123.68 -  416: 460   74
    5    20 Justyna        Szymendera            100.00 -  358: 377   50
    6    21 Michał         Alabrudziński         100.00 +  416: 341  150
    7    14 Wojciech       Sołdan                126.26 -  277: 398   76
    8    23 Patrycja       Śliwińska             100.70 -  363: 464   51
    9    26 Danuta         Połomska              100.00 +  391: 354  150
   10    14 Daniel         Janus                 116.64 +  404: 379  167
   11    17 Maksymilian    Kardas                100.00 +  476: 281  150
   12    13 Artur          Koszel                123.87 +  408: 351  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Kuba Koisar 126.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sylwester      Wójcik                102.92 +  447: 301  153
    2     8 Andrzej        Oleksiak              138.61 +  517: 307  189
    3     3 Marta          Dobrzańska            120.21 +  381: 345  170
    4     3 Ryszard        Dębski                125.03 +  529: 328  175
    5     1 Mariusz        Skrobosz              145.55 -  315: 406   96
    6     2 Michał         Makowski              125.19 -  300: 422   75
    7     9 Stanisław      Rydzik                137.09 +  398: 330  187
    8     6 Katarzyna      Sołdan                119.72 +  465: 346  170
    9     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 -  381: 451   95
   10     7 Krzysztof      Mówka                 145.96 +  417: 407  196
   11     1 Mariusz        Wrześniewski          137.01 -  366: 374   87
   12     5 Mateusz        Żbikowski             146.79 -  362: 557   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Wojciech Sołdan 126.26 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Bajer                 102.63 +  412: 396  153
    2    13 Ryszard        Dębski                125.03 -  303: 488   75
    3    10 Robert         Kamiński              128.62 +  384: 340  179
    4    11 Michał         Ozimiński             109.34 +  349: 332  159
    5    10 Stanisław      Rydzik                137.09 -  347: 384   87
    6    11 Andrzej        Rechowicz             121.54 -  316: 454   72
    7    14 Robert         Kuszpit               126.75 +  398: 277  177
    8    15 Rafał          Wesołowski            119.15 -  355: 371   69
    9    14 Marek          Dudkiewicz            116.14 -  353: 493   66
   10    15 Artur          Koszel                123.87 +  453: 390  174
   11    18 Patrycja       Śliwińska             100.70 =  309: 309  101
   12    16 Tomasz         Ruta                  121.00 -  366: 438   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Michał Makowski 125.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Patrycja       Śliwińska             100.70 +  387: 309  151
    2     5 Piotr          Pietuchowski          134.82 +  432: 402  185
    3     1 Mariusz        Margalski             132.52 +  457: 360  183
    4     1 Mateusz        Żbikowski             146.79 +  518: 335  197
    5     2 Tomasz         Zwoliński             136.70 +  374: 328  187
    6     2 Kuba           Koisar                126.46 +  422: 300  176
    7     1 Mariusz        Skrobosz              145.55 +  506: 296  196
    8     1 Paweł          Jackowski             136.33 +  390: 381  186
    9     1 Mariusz        Wrześniewski          137.01 -  382: 411   87
   10     2 Ryszard        Dębski                125.03 -  401: 460   75
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 -  328: 389   95
   12     2 Mariusz        Skrobosz              145.55 +  412: 407  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1914  / 12 159.50




	Maciej Michalak 125.19 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Alabrudziński         100.00 +  398: 276  150
    2    16 Tomasz         Łapka                 100.00 +  539: 326  150
    3     4 Kacper         Jachowicz             100.00 +  424: 356  150
    4     2 Artur          Koszel                123.87 +  422: 360  174
    5     3 Marek          Reda                  119.43 +  441: 366  169
    6     1 Mariusz        Skrobosz              145.55 -  454: 476   96
    7     2 Mariusz        Wrześniewski          137.01 -  294: 428   87
    8     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 -  420: 436   95
    9     7 Daniel         Janus                 116.64 +  421: 342  167
   10     4 Stanisław      Rydzik                137.09 -  361: 376   87
   11     6 Piotr          Pietuchowski          134.82 -  383: 418   85
   12    10 Marek          Reda                  119.43 +  356: 333  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Ryszard Dębski 125.03 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Arana                 100.00 +  339: 338  150
    2    13 Wojciech       Sołdan                126.26 +  488: 303  176
    3     8 Mariusz        Wrześniewski          137.01 +  422: 361  187
    4     3 Kuba           Koisar                126.46 -  328: 529   76
    5     6 Andrzej        Kwiatkowski           120.73 +  467: 416  171
    6     4 Paweł          Jackowski             136.33 -  358: 467   86
    7     6 Andrzej        Rechowicz             121.54 +  402: 396  172
    8     7 Radosław       Sowiński              122.96 +  401: 352  173
    9     4 Irena          Sołdan                123.68 +  419: 334  174
   10     2 Michał         Makowski              125.19 +  460: 401  175
   11     3 Mariusz        Skrobosz              145.55 -  286: 347   96
   12     4 Piotr          Pietuchowski          134.82 -  367: 533   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1721  / 12 143.42




	Artur Koszel 123.87 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jacek          Cichecki              100.00 +  377: 317  150
    2     7 Andrzej        Kwiatkowski           120.73 +  467: 375  171
    3     6 Tomasz         Ruta                  121.00 +  410: 282  171
    4     2 Maciej         Michalak              125.19 -  360: 422   75
    5     4 Krzysztof      Mówka                 145.96 +  392: 342  196
    6     6 Mariusz        Wrześniewski          137.01 -  389: 413   87
    7     7 Dawid          Pikul                 140.75 +  402: 296  191
    8     4 Irena          Sołdan                123.68 -  327: 374   74
    9     6 Marek          Reda                  119.43 -  326: 438   69
   10    15 Wojciech       Sołdan                126.26 -  390: 453   76
   11    15 Marek          Charytoniuk           118.52 +  373: 307  169
   12    13 Robert         Kuszpit               126.75 -  351: 408   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Irena Sołdan 123.68 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Kacper         Jachowicz             100.00 -  325: 386   50
    2    27 Natalia        Połomska              100.00 +  513: 219  150
    3    14 Mariusz        Sylwestrzuk           119.92 +  382: 354  170
    4    13 Robert         Kuszpit               126.75 +  460: 416  177
    5     9 Mariusz        Wrześniewski          137.01 -  365: 432   87
    6    12 Andrzej        Oleksiak              138.61 +  445: 363  189
    7     8 Rafał          Wesołowski            119.15 +  441: 317  169
    8     4 Artur          Koszel                123.87 +  374: 327  174
    9     4 Ryszard        Dębski                125.03 -  334: 419   75
   10     9 Katarzyna      Sołdan                119.72 -  365: 386   70
   11    12 Anna           Arana                 100.00 +  461: 307  150
   12     6 Marek          Dudkiewicz            116.14 +  384: 364  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627  / 12 135.58




	Piotr Rosół 123.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paweł          Jachowicz             100.00 -  359: 361   50
    2    21 Edward         Stefaniak             109.33 +  372: 346  159
    3    25 Magdalena      Kublik                115.90 +  378: 353  166
    4    10 Stanisław      Rydzik                137.09 -  299: 396   87
    5    14 Piotr          Pietuchowski          134.82 -  348: 378   85
    6    19 Stanisław      Gasik                 113.80 +  436: 393  164
    7    19 Justyna        Szymendera            100.00 +  467: 358  150
    8     8 Marek          Reda                  119.43 -  342: 405   69
    9    18 Maksymilian    Kardas                100.00 +  410: 304  150
   10    17 Grzegorz       Bajer                 102.63 +  377: 345  153
   11    10 Marek          Dudkiewicz            116.14 -  318: 359   66
   12    14 Radosław       Sowiński              122.96 -  334: 387   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Radosław Sowiński 122.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    12 Daniel         Janus                 116.64 +  347: 311  167
    8     7 Ryszard        Dębski                125.03 -  352: 401   75
    9    11 Stanisław      Rydzik                137.09 -  366: 407   87
   10    18 Tomasz         Olędzki               100.00 +  389: 309  150
   11    11 Mateusz        Żbikowski             146.79 -  439: 451   97
   12    14 Piotr          Rosół                 123.59 +  387: 334  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  /  6 125.00




	Andrzej Rechowicz 121.54 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maksymilian    Kardas                100.00 +  456: 292  150
    2     6 Kacper         Jachowicz             100.00 -  383: 390   50
    3    13 Andrzej        Oleksiak              138.61 -  344: 414   89
    4    18 Jacek          Cichecki              100.00 +  478: 309  150
    5    12 Mariola        Osajda-Matczak        117.46 +  391: 337  167
    6    11 Wojciech       Sołdan                126.26 +  454: 316  176
    7     6 Ryszard        Dębski                125.03 -  396: 402   75
    8    11 Michał         Ozimiński             109.34 +  460: 388  159
    9     8 Rafał          Wesołowski            119.15 +  442: 364  169
   10     5 Paweł          Jackowski             136.33 -  348: 428   86
   11     9 Mariusz        Sylwestrzuk           119.92 -  329: 400   70
   12    11 Andrzej        Kwiatkowski           120.73 +  378: 362  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Piotr Jakubiak 121.20 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Adam           Kędzior               100.00 +  340: 247  150
    2    12 Rafał          Wesołowski            119.15 -  302: 389   69
    3    17 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 -  434: 435   95
    4    22 Michał         Alabrudziński         100.00 -  289: 429   50
    5    29 Rafał          Skibicki              107.89 +  432: 392  158
    6    27 Urszula        Solarska              100.00 -  331: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     572  /  6  95.33




	Krzysztof Sporczyk 121.13 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Monika         Lewandowska           100.00 +  318: 250  150
    2    15 Tomasz         Ruta                  121.00 -  322: 342   71
    3    19 Michał         Ozimiński             109.34 -  319: 463   59
    4    21 Sylwester      Wójcik                102.92 +  369: 352  153
    5    19 Stanisław      Gasik                 113.80 +  386: 382  164
    6    14 Mariusz        Margalski             132.52 -  344: 420   83
    7    15 Mariusz        Sylwestrzuk           119.92 -  348: 407   70
    8    18 Jarosław       Sobczak               116.00 +  365: 326  166
    9    16 Robert         Kamiński              128.62 +  405: 336  179
   10    22 Justyna        Szymendera            100.00 +  470: 415  150
   11    13 Dawid          Pikul                 140.75 +  398: 397  191
   12     9 Andrzej        Oleksiak              138.61 -  381: 388   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Tomasz Ruta 121.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Katarzyna      Majewska              100.00 +  400: 287  150
    2    15 Krzysztof      Sporczyk              121.13 +  342: 322  171
    3     6 Artur          Koszel                123.87 -  282: 410   74
    4    16 Paweł          Jackowski             136.33 -  337: 368   86
    5    17 Grzegorz       Bajer                 102.63 +  365: 321  153
    6    13 Dawid          Pikul                 140.75 -  269: 465   91
    7    17 Edward         Stefaniak             109.33 +  441: 354  159
    8    16 Mariusz        Sylwestrzuk           119.92 -  347: 579   70
    9    15 Mariusz        Margalski             132.52 +  400: 385  183
   10    21 Maksymilian    Kardas                100.00 -  363: 387   50
   11    14 Krzysztof      Mówka                 145.96 +  416: 375  196
   12    16 Wojciech       Sołdan                126.26 +  438: 366  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Andrzej Kwiatkowski 120.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jarosław       Olek                  100.00 +  455: 287  150
    2     7 Artur          Koszel                123.87 -  375: 467   74
    3    15 Justyna        Szymendera            100.00 +  494: 277  150
    4     7 Marta          Dobrzańska            120.21 +  411: 336  170
    5     6 Ryszard        Dębski                125.03 -  416: 467   75
    6     8 Mariusz        Sylwestrzuk           119.92 +  482: 340  170
    7     5 Tomasz         Zwoliński             136.70 -  360: 400   87
    8     9 Grzegorz       Bajer                 102.63 +  453: 307  153
    9     5 Paweł          Jackowski             136.33 +  339: 306  186
   10     6 Piotr          Pietuchowski          134.82 -  373: 377   85
   11     8 Rafał          Wesołowski            119.15 -  371: 414   69
   12    11 Andrzej        Rechowicz             121.54 -  362: 378   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Marta Dobrzańska 120.21 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Tomasz         Olędzki               100.00 +  390: 378  150
    2     2 Robert         Kamiński              128.62 +  396: 344  179
    3     3 Kuba           Koisar                126.46 -  345: 381   76
    4     7 Andrzej        Kwiatkowski           120.73 -  336: 411   71
    5    11 Mariusz        Margalski             132.52 -  345: 363   83
    6    25 Monika         Lewandowska           100.00 +  396: 340  150
    7    18 Maksymilian    Kardas                100.00 -  302: 341   50
    8    24 Urszula        Solarska              100.00 +  420: 266  150
    9    20 Patrycja       Śliwińska             100.70 +  397: 344  151
   10    19 Marek          Charytoniuk           118.52 -  313: 325   69
   11    19 Tomasz         Łapka                 100.00 +  340: 312  150
   12    15 Anna           Arana                 100.00 -  325: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Mariusz Sylwestrzuk 119.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Danuta         Połomska              100.00 +  387: 260  150
    2     4 Marek          Reda                  119.43 -  290: 500   69
    3    14 Irena          Sołdan                123.68 -  354: 382   74
    4    25 Adam           Kędzior               100.00 +  462: 237  150
    5    21 Monika         Lewandowska           100.00 +  434: 381  150
    6     8 Andrzej        Kwiatkowski           120.73 -  340: 482   71
    7    15 Krzysztof      Sporczyk              121.13 +  407: 348  171
    8    16 Tomasz         Ruta                  121.00 +  579: 347  171
    9    10 Andrzej        Oleksiak              138.61 -  358: 367   89
   10    12 Robert         Kamiński              128.62 +  375: 327  179
   11     9 Andrzej        Rechowicz             121.54 +  400: 329  172
   12     7 Tomasz         Zwoliński             136.70 -  359: 383   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Katarzyna Sołdan 119.72 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Natalia        Połomska              100.00 +  395: 266  150
    2    17 Grzegorz       Bajer                 102.63 +  330: 298  153
    3     7 Mariusz        Skrobosz              145.55 -  396: 512   96
    4     9 Joanna         Ostrowska             115.58 +  386: 357  166
    5     8 Dawid          Pikul                 140.75 +  396: 344  191
    6     5 Stanisław      Rydzik                137.09 +  377: 315  187
    7     3 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 -  392: 473   95
    8     6 Kuba           Koisar                126.46 -  346: 465   76
    9    12 Tomasz         Zwoliński             136.70 +  388: 371  187
   10     9 Irena          Sołdan                123.68 +  386: 365  174
   11     4 Paweł          Jackowski             136.33 -  328: 435   86
   12     8 Rafał          Wesołowski            119.15 -  351: 404   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Marek Reda 119.43 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Urszula        Solarska              100.00 +  488: 176  150
    2     4 Mariusz        Sylwestrzuk           119.92 +  500: 290  170
    3     2 Rafał          Wesołowski            119.15 -  349: 432   69
    4     6 Kacper         Jachowicz             100.00 +  474: 347  150
    5     3 Maciej         Michalak              125.19 -  366: 441   75
    6     7 Michał         Ozimiński             109.34 +  550: 203  159
    7     4 Paweł          Jackowski             136.33 -  288: 436   86
    8     8 Piotr          Rosół                 123.59 +  405: 342  174
    9     6 Artur          Koszel                123.87 +  438: 326  174
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          137.01 -  312: 399   87
   11     7 Tomasz         Zwoliński             136.70 -  370: 384   87
   12    10 Maciej         Michalak              125.19 -  333: 356   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Rafał Wesołowski 119.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Justyna        Szymendera            100.00 +  415: 266  150
    2    12 Piotr          Jakubiak              121.20 +  389: 302  171
    3     2 Marek          Reda                  119.43 +  432: 349  169
    4     4 Mariusz        Skrobosz              145.55 -  377: 383   96
    5     5 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 -  358: 378   95
    6    17 Joanna         Ostrowska             115.58 +  388: 309  166
    7     8 Irena          Sołdan                123.68 -  317: 441   74
    8    15 Wojciech       Sołdan                126.26 +  371: 355  176
    9     8 Andrzej        Rechowicz             121.54 -  364: 442   72
   10    16 Marek          Rogalski              116.72 +  402: 285  167
   11     8 Andrzej        Kwiatkowski           120.73 +  414: 371  171
   12     8 Katarzyna      Sołdan                119.72 +  404: 351  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Marek Charytoniuk 118.52 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             146.79 -  304: 419   97
    2    18 Tomasz         Olędzki               100.00 -  353: 387   50
    3    29 Jarosław       Olek                  100.00 +  360: 328  150
    4    26 Tomasz         Łapka                 100.00 -  312: 403   50
    5    30 Natalia        Połomska              100.00 +  422: 222  150
    6    20 Edward         Stefaniak             109.33 -  329: 350   59
    7    23 Robert         Kamiński              128.62 -  292: 400   79
    8    30 Adam           Kędzior               100.00 +  336: 202  150
    9    23 Robert         Soszka                113.44 +  324: 311  163
   10    19 Marta          Dobrzańska            120.21 +  325: 313  170
   11    15 Artur          Koszel                123.87 -  307: 373   74
   12    20 Patrycja       Śliwińska             100.70 +  361: 319  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Mariola Osajda-Matczak 117.46 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Mówka                 145.96 -  334: 494   96
    2    26 Michał         Alabrudziński         100.00 -  264: 317   50
    3    27 Marek          Dudkiewicz            116.14 +  408: 288  166
    4    28 Magdalena      Kublik                115.90 +  454: 283  166
    5    12 Andrzej        Rechowicz             121.54 -  337: 391   72
    6    26 Tomasz         Łapka                 100.00 -  323: 373   50
    7    27 Patrycja       Śliwińska             100.70 -  342: 366   51
    8    27 Danuta         Połomska              100.00 -  304: 403   50
    9    29 Adam           Kędzior               100.00 +  400: 297  150
   10    26 Jarosław       Sobczak               116.00 -  331: 431   66
   11    31 PAUZA
   12    27 Marek          Rogalski              116.72 +  404: 300  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1084  / 11  98.55




	Jolanta Kosmowska 117.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              145.55 -  286: 428   96
    2    24 Magdalena      Kublik                115.90 +  423: 353  166
    3    11 Joanna         Ostrowska             115.58 -  288: 416   66
    4    29 Rafał          Skibicki              107.89 +  358: 274  158
    5    18 Jarosław       Sobczak               116.00 +  321: 319  166
    6    15 Piotr          Pietuchowski          134.82 -  326: 327   85
    7    16 Grzegorz       Bajer                 102.63 -  311: 409   53
    8    19 Robert         Kamiński              128.62 -  286: 342   79
    9    25 Edward         Stefaniak             109.33 +  338: 324  159
   10    20 Anna           Arana                 100.00 -  328: 418   50
   11    25 Michał         Ozimiński             109.34 +  339: 315  159
   12    21 Jarosław       Olek                  100.00 +  326: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Marek Rogalski 116.72 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 +  354: 314  195
    2    11 Mateusz        Żbikowski             146.79 -  290: 448   97
    3    18 Stanisław      Rydzik                137.09 -  369: 448   87
    4    27 Urszula        Solarska              100.00 -  308: 401   50
    5    31 Magdalena      Kublik                115.90 +  381: 367  166
    6    23 Jarosław       Sobczak               116.00 -  303: 529   66
    7    24 Marek          Dudkiewicz            116.14 -  340: 441   66
    8    25 Joanna         Ostrowska             115.58 +  471: 349  166
    9    22 Sylwester      Wójcik                102.92 +  385: 277  153
   10    16 Rafał          Wesołowski            119.15 -  285: 402   69
   11    21 Mariusz        Margalski             132.52 -  275: 507   83
   12    27 Mariola        Osajda-Matczak        117.46 -  300: 404   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Daniel Janus 116.64 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 140.75 +  388: 311  191
    2     3 Krzysztof      Mówka                 145.96 +  379: 350  196
    3     5 Mateusz        Żbikowski             146.79 -  394: 511   97
    4    15 Mariusz        Wrześniewski          137.01 -  310: 404   87
    5    23 Urszula        Solarska              100.00 +  508: 298  150
    6    16 Justyna        Szymendera            100.00 +  427: 246  150
    7    12 Radosław       Sowiński              122.96 -  311: 347   73
    8    14 Tomasz         Olędzki               100.00 +  398: 354  150
    9     7 Maciej         Michalak              125.19 -  342: 421   75
   10    14 Robert         Kuszpit               126.75 -  379: 404   77
   11    16 Jarosław       Olek                  100.00 +  378: 288  150
   12    12 Dawid          Pikul                 140.75 -  380: 530   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Marek Dudkiewicz 116.14 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Oleksiak              138.61 -  364: 376   89
    2    20 Maksymilian    Kardas                100.00 -  310: 339   50
    3    27 Mariola        Osajda-Matczak        117.46 -  288: 408   67
    4    31 Patrycja       Śliwińska             100.70 +  519: 268  151
    5    25 Paweł          Jachowicz             100.00 -  345: 439   50
    6    28 Adam           Kędzior               100.00 +  402: 263  150
    7    24 Marek          Rogalski              116.72 +  441: 340  167
    8    20 Justyna        Szymendera            100.00 +  480: 226  150
    9    14 Wojciech       Sołdan                126.26 +  493: 353  176
   10    10 Tomasz         Łapka                 100.00 +  464: 350  150
   11    10 Piotr          Rosół                 123.59 +  359: 318  174
   12     6 Irena          Sołdan                123.68 -  364: 384   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Jarosław Sobczak 116.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                137.09 -  375: 395   87
    2    19 Sylwester      Wójcik                102.92 +  371: 327  153
    3    23 Tomasz         Łapka                 100.00 +  379: 312  150
    4     8 Krzysztof      Mówka                 145.96 -  373: 470   96
    5    18 Jolanta        Kosmowska             117.22 -  319: 321   67
    6    23 Marek          Rogalski              116.72 +  529: 303  167
    7    13 Tomasz         Olędzki               100.00 -  344: 369   50
    8    18 Krzysztof      Sporczyk              121.13 -  326: 365   71
    9    21 Anna           Arana                 100.00 -  331: 359   50
   10    26 Mariola        Osajda-Matczak        117.46 +  431: 331  167
   11    20 Grzegorz       Bajer                 102.63 +  470: 261  153
   12    18 Robert         Kamiński              128.62 -  357: 419   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Magdalena Kublik 115.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Wrześniewski          137.01 -  344: 368   87
    2    24 Jolanta        Kosmowska             117.22 -  353: 423   67
    3    25 Piotr          Rosół                 123.59 -  353: 378   74
    4    28 Mariola        Osajda-Matczak        117.46 -  283: 454   67
    5    31 Marek          Rogalski              116.72 -  367: 381   67
    6    32 Danuta         Połomska              100.00 +  453: 292  150
    7    28 Michał         Alabrudziński         100.00 +  405: 331  150
    8    26 Monika         Lewandowska           100.00 +  398: 341  150
    9    24 Justyna        Szymendera            100.00 -  311: 338   50
   10    28 Sylwester      Wójcik                102.92 +  355: 351  153
   11    24 Urszula        Solarska              100.00 +  384: 307  150
   12    19 Robert         Soszka                113.44 -  388: 435   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Joanna Ostrowska 115.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Zwoliński             136.70 -  354: 401   87
    2    22 Katarzyna      Majewska              100.00 +  491: 317  150
    3    11 Jolanta        Kosmowska             117.22 +  416: 288  167
    4     9 Katarzyna      Sołdan                119.72 -  357: 386   70
    5    13 Andrzej        Oleksiak              138.61 -  366: 367   89
    6    17 Rafał          Wesołowski            119.15 -  309: 388   69
    7    22 Michał         Ozimiński             109.34 -  389: 459   59
    8    25 Marek          Rogalski              116.72 -  349: 471   67
    9    28 Rafał          Skibicki              107.89 +  422: 232  158
   10    25 Michał         Alabrudziński         100.00 -  338: 378   50
   11    26 Edward         Stefaniak             109.33 +  396: 352  159
   12    23 Danuta         Połomska              100.00 +  327: 249  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Stanisław Gasik 113.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             136.33 +  439: 350  186
    2     9 Mariusz        Wrześniewski          137.01 -  327: 337   87
    3    21 Michał         Alabrudziński         100.00 +  369: 363  150
    4    17 Robert         Kamiński              128.62 -  361: 391   79
    5    19 Krzysztof      Sporczyk              121.13 -  382: 386   71
    6    19 Piotr          Rosół                 123.59 -  393: 436   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     647  /  6 107.83




	Robert Soszka 113.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Pietuchowski          134.82 -  316: 458   85
    2    29 Danuta         Połomska              100.00 +  387: 297  150
    3    12 Krzysztof      Mówka                 145.96 -  334: 437   96
    4    24 Monika         Lewandowska           100.00 -  361: 388   50
    5    27 Adam           Kędzior               100.00 +  416: 269  150
    6    24 Maksymilian    Kardas                100.00 -  336: 367   50
    7    26 Jarosław       Olek                  100.00 -  301: 354   50
    8    28 Rafał          Skibicki              107.89 +  529: 300  158
    9    23 Marek          Charytoniuk           118.52 -  311: 324   69
   10    27 Jacek          Cichecki              100.00 +  387: 329  150
   11    23 Tomasz         Olędzki               100.00 +  440: 350  150
   12    19 Magdalena      Kublik                115.90 +  435: 388  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Michał Ozimiński 109.34 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Margalski             132.52 -  279: 532   83
    2    25 Anna           Arana                 100.00 +  501: 333  150
    3    19 Krzysztof      Sporczyk              121.13 +  463: 319  171
    4    11 Wojciech       Sołdan                126.26 -  332: 349   76
    5    16 Michał         Alabrudziński         100.00 +  386: 361  150
    6     7 Marek          Reda                  119.43 -  203: 550   69
    7    22 Joanna         Ostrowska             115.58 +  459: 389  166
    8    11 Andrzej        Rechowicz             121.54 -  388: 460   72
    9    17 Jarosław       Olek                  100.00 -  276: 381   50
   10    13 Tomasz         Zwoliński             136.70 -  308: 459   87
   11    25 Jolanta        Kosmowska             117.22 -  315: 339   67
   12    25 Michał         Alabrudziński         100.00 -  376: 450   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Edward Stefaniak 109.33 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Kamiński              128.62 -  288: 509   79
    2    21 Piotr          Rosół                 123.59 -  346: 372   74
    3    31 Monika         Lewandowska           100.00 -  350: 371   50
    4    30 Katarzyna      Majewska              100.00 +  528: 290  150
    5    24 Jacek          Cichecki              100.00 +  361: 332  150
    6    20 Marek          Charytoniuk           118.52 +  350: 329  169
    7    17 Tomasz         Ruta                  121.00 -  354: 441   71
    8    22 Tomasz         Łapka                 100.00 -  364: 386   50
    9    25 Jolanta        Kosmowska             117.22 -  324: 338   67
   10    24 Urszula        Solarska              100.00 +  328: 298  150
   11    26 Joanna         Ostrowska             115.58 -  352: 396   66
   12    24 Sylwester      Wójcik                102.92 +  389: 343  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Rafał Skibicki 107.89 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Robert         Kuszpit               126.75 -  254: 338   77
    2    30 Kazimierz.J    Merklejn              145.15 -  222: 489   95
    3    33 PAUZA
    4    29 Jolanta        Kosmowska             117.22 -  274: 358   67
    5    29 Piotr          Jakubiak              121.20 -  392: 432   71
    6    29 Sylwester      Wójcik                102.92 -  299: 423   53
    7    29 Jacek          Cichecki              100.00 +  436: 409  150
    8    28 Robert         Soszka                113.44 -  300: 529   63
    9    28 Joanna         Ostrowska             115.58 -  232: 422   66
   10    29 Monika         Lewandowska           100.00 +  425: 388  150
   11    30 Natalia        Połomska              100.00 -  310: 423   50
   12    29 Natalia        Połomska              100.00 +  376: 348  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     992  / 11  90.18




	Sylwester Wójcik 102.92 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kuba           Koisar                126.46 -  301: 447   76
    2    19 Jarosław       Sobczak               116.00 -  327: 371   66
    3    32 Natalia        Połomska              100.00 +  465: 264  150
    4    21 Krzysztof      Sporczyk              121.13 -  352: 369   71
    5    26 Maksymilian    Kardas                100.00 -  333: 356   50
    6    29 Rafał          Skibicki              107.89 +  423: 299  158
    7    25 Monika         Lewandowska           100.00 +  461: 301  150
    8    21 Jarosław       Olek                  100.00 -  346: 378   50
    9    22 Marek          Rogalski              116.72 -  277: 385   67
   10    28 Magdalena      Kublik                115.90 -  351: 355   66
   11    28 Adam           Kędzior               100.00 +  366: 241  150
   12    24 Edward         Stefaniak             109.33 -  343: 389   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1113  / 12  92.75




	Grzegorz Bajer 102.63 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Sołdan                126.26 -  396: 412   76
    2    17 Katarzyna      Sołdan                119.72 -  298: 330   70
    3    26 Katarzyna      Majewska              100.00 +  406: 302  150
    4    20 Maksymilian    Kardas                100.00 +  424: 257  150
    5    17 Tomasz         Ruta                  121.00 -  321: 365   71
    6    22 Paweł          Jachowicz             100.00 +  389: 305  150
    7    16 Jolanta        Kosmowska             117.22 +  409: 311  167
    8     9 Andrzej        Kwiatkowski           120.73 -  307: 453   71
    9    19 Tomasz         Łapka                 100.00 -  242: 438   50
   10    17 Piotr          Rosół                 123.59 -  345: 377   74
   11    20 Jarosław       Sobczak               116.00 -  261: 470   66
   12    26 Tomasz         Olędzki               100.00 -  278: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  / 12  95.42




	Patrycja Śliwińska 100.70 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Makowski              125.19 -  309: 387   75
    2    32 Adam           Kędzior               100.00 -  282: 337   50
    3    28 Anna           Arana                 100.00 -  282: 380   50
    4    31 Marek          Dudkiewicz            116.14 -  268: 519   66
    5    33 PAUZA
    6    30 Jacek          Cichecki              100.00 +  424: 360  150
    7    27 Mariola        Osajda-Matczak        117.46 +  366: 342  167
    8    23 Robert         Kuszpit               126.75 +  464: 363  177
    9    20 Marta          Dobrzańska            120.21 -  344: 397   70
   10    23 Jarosław       Olek                  100.00 +  456: 287  150
   11    18 Wojciech       Sołdan                126.26 =  309: 309  126
   12    20 Marek          Charytoniuk           118.52 -  319: 361   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1150  / 11 104.55




	Michał Alabrudziński 100.00 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maciej         Michalak              125.19 -  276: 398   75
    2    26 Mariola        Osajda-Matczak        117.46 +  317: 264  167
    3    21 Stanisław      Gasik                 113.80 -  363: 369   64
    4    22 Piotr          Jakubiak              121.20 +  429: 289  171
    5    16 Michał         Ozimiński             109.34 -  361: 386   59
    6    21 Robert         Kuszpit               126.75 -  341: 416   77
    7    28 Magdalena      Kublik                115.90 -  331: 405   66
    8    29 Natalia        Połomska              100.00 +  422: 240  150
    9    27 Urszula        Solarska              100.00 -  350: 351   50
   10    25 Joanna         Ostrowska             115.58 +  378: 338  166
   11    27 Danuta         Połomska              100.00 -  320: 325   50
   12    25 Michał         Ozimiński             109.34 +  450: 376  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Anna Arana 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Ryszard        Dębski                125.03 -  338: 339   75
    2    25 Michał         Ozimiński             109.34 -  333: 501   59
    3    28 Patrycja       Śliwińska             100.70 +  380: 282  151
    4    23 Justyna        Szymendera            100.00 -  322: 342   50
    5    28 Danuta         Połomska              100.00 +  405: 311  150
    6    18 Robert         Kamiński              128.62 +  413: 317  179
    7    20 Tomasz         Łapka                 100.00 +  428: 254  150
    8    12 Dawid          Pikul                 140.75 -  296: 455   91
    9    21 Jarosław       Sobczak               116.00 +  359: 331  166
   10    20 Jolanta        Kosmowska             117.22 +  418: 328  167
   11    12 Irena          Sołdan                123.68 -  307: 461   74
   12    15 Marta          Dobrzańska            120.21 +  368: 325  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Jacek Cichecki 100.00 Józefów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Artur          Koszel                123.87 -  317: 377   74
    2    28 Justyna        Szymendera            100.00 -  317: 407   50
    3    30 Danuta         Połomska              100.00 +  354: 292  150
    4    18 Andrzej        Rechowicz             121.54 -  309: 478   72
    5    24 Edward         Stefaniak             109.33 -  332: 361   59
    6    30 Patrycja       Śliwińska             100.70 -  360: 424   51
    7    29 Rafał          Skibicki              107.89 -  409: 436   58
    8    31 PAUZA
    9    30 Natalia        Połomska              100.00 -  373: 386   50
   10    27 Robert         Soszka                113.44 -  329: 387   63
   11    29 Monika         Lewandowska           100.00 -  323: 374   50
   12    30 Adam           Kędzior               100.00 -  287: 294   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     727  / 11  66.09




	Kacper Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Irena          Sołdan                123.68 +  386: 325  174
    2     6 Andrzej        Rechowicz             121.54 +  390: 383  172
    3     4 Maciej         Michalak              125.19 -  356: 424   75
    4     6 Marek          Reda                  119.43 -  347: 474   69
    5    22 Tomasz         Łapka                 100.00 +  396: 388  150
    6     9 Krzysztof      Mówka                 145.96 +  388: 384  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     836  /  6 139.33




	Paweł Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Piotr          Rosół                 123.59 +  361: 359  174
    2    10 Mariusz        Skrobosz              145.55 -  291: 400   96
    3    16 Dawid          Pikul                 140.75 -  336: 363   91
    4    19 Piotr          Pietuchowski          134.82 -  283: 480   85
    5    25 Marek          Dudkiewicz            116.14 +  439: 345  166
    6    22 Grzegorz       Bajer                 102.63 -  305: 389   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     665  /  6 110.83




	Maksymilian Kardas 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Rechowicz             121.54 -  292: 456   72
    2    20 Marek          Dudkiewicz            116.14 +  339: 310  166
    3    20 Paweł          Jackowski             136.33 -  337: 372   86
    4    20 Grzegorz       Bajer                 102.63 -  257: 424   53
    5    26 Sylwester      Wójcik                102.92 +  356: 333  153
    6    24 Robert         Soszka                113.44 +  367: 336  163
    7    18 Marta          Dobrzańska            120.21 +  341: 302  170
    8    17 Stanisław      Rydzik                137.09 -  301: 526   87
    9    18 Piotr          Rosół                 123.59 -  304: 410   74
   10    21 Tomasz         Ruta                  121.00 +  387: 363  171
   11    17 Robert         Kuszpit               126.75 -  281: 476   77
   12    22 Tomasz         Łapka                 100.00 -  343: 347   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Jakubiak              121.20 -  247: 340   71
    2    32 Patrycja       Śliwińska             100.70 +  337: 282  151
    3    22 Tomasz         Olędzki               100.00 -  298: 305   50
    4    25 Mariusz        Sylwestrzuk           119.92 -  237: 462   70
    5    27 Robert         Soszka                113.44 -  269: 416   63
    6    28 Marek          Dudkiewicz            116.14 -  263: 402   66
    7    31 PAUZA
    8    30 Marek          Charytoniuk           118.52 -  202: 336   69
    9    29 Mariola        Osajda-Matczak        117.46 -  297: 400   67
   10    30 Natalia        Połomska              100.00 +  375: 332  150
   11    28 Sylwester      Wójcik                102.92 -  241: 366   53
   12    30 Jacek          Cichecki              100.00 +  294: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     960  / 11  87.27




	Monika Lewandowska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Sporczyk              121.13 -  250: 318   71
    2    31 Dawid          Pikul                 140.75 -  262: 511   91
    3    31 Edward         Stefaniak             109.33 +  371: 350  159
    4    24 Robert         Soszka                113.44 +  388: 361  163
    5    21 Mariusz        Sylwestrzuk           119.92 -  381: 434   70
    6    25 Marta          Dobrzańska            120.21 -  340: 396   70
    7    25 Sylwester      Wójcik                102.92 -  301: 461   53
    8    26 Magdalena      Kublik                115.90 -  341: 398   66
    9    31 PAUZA
   10    29 Rafał          Skibicki              107.89 -  388: 425   58
   11    29 Jacek          Cichecki              100.00 +  374: 323  150
   12    28 Urszula        Solarska              100.00 +  361: 233  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1101  / 11 100.09




	Katarzyna Majewska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tomasz         Ruta                  121.00 -  287: 400   71
    2    22 Joanna         Ostrowska             115.58 -  317: 491   66
    3    26 Grzegorz       Bajer                 102.63 -  302: 406   53
    4    30 Edward         Stefaniak             109.33 -  290: 528   59
    5    32 Jarosław       Olek                  100.00 -  321: 352   50
    6    33 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     299  /  5  59.80




	Jarosław Olek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Kwiatkowski           120.73 -  287: 455   71
    2    23 Paweł          Jackowski             136.33 -  291: 426   86
    3    29 Marek          Charytoniuk           118.52 -  328: 360   69
    4    32 Danuta         Połomska              100.00 -  310: 337   50
    5    32 Katarzyna      Majewska              100.00 +  352: 321  150
    6    31 Natalia        Połomska              100.00 +  334: 255  150
    7    26 Robert         Soszka                113.44 +  354: 301  163
    8    21 Sylwester      Wójcik                102.92 +  378: 346  153
    9    17 Michał         Ozimiński             109.34 +  381: 276  159
   10    23 Patrycja       Śliwińska             100.70 -  287: 456   51
   11    16 Daniel         Janus                 116.64 -  288: 378   67
   12    21 Jolanta        Kosmowska             117.22 -  320: 326   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00




	Tomasz Olędzki 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marta          Dobrzańska            120.21 -  378: 390   70
    2    18 Marek          Charytoniuk           118.52 +  387: 353  169
    3    22 Adam           Kędzior               100.00 +  305: 298  150
    4    14 Dawid          Pikul                 140.75 -  325: 508   91
    5    15 Robert         Kamiński              128.62 +  437: 385  179
    6    10 Mateusz        Żbikowski             146.79 -  316: 406   97
    7    13 Jarosław       Sobczak               116.00 +  369: 344  166
    8    14 Daniel         Janus                 116.64 -  354: 398   67
    9    13 Krzysztof      Mówka                 145.96 -  283: 407   96
   10    18 Radosław       Sowiński              122.96 -  309: 389   73
   11    23 Robert         Soszka                113.44 -  350: 440   63
   12    26 Grzegorz       Bajer                 102.63 +  358: 278  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Danuta Połomska 100.00 Ostrów Wlkp.             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Mariusz        Sylwestrzuk           119.92 -  260: 387   70
    2    29 Robert         Soszka                113.44 -  297: 387   63
    3    30 Jacek          Cichecki              100.00 -  292: 354   50
    4    32 Jarosław       Olek                  100.00 +  337: 310  150
    5    28 Anna           Arana                 100.00 -  311: 405   50
    6    32 Magdalena      Kublik                115.90 -  292: 453   66
    7    30 Natalia        Połomska              100.00 +  399: 267  150
    8    27 Mariola        Osajda-Matczak        117.46 +  403: 304  167
    9    26 Robert         Kuszpit               126.75 -  354: 391   77
   10    31 PAUZA
   11    27 Michał         Alabrudziński         100.00 +  325: 320  150
   12    23 Joanna         Ostrowska             115.58 -  249: 327   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  / 11  96.27




	Natalia Połomska 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Katarzyna      Sołdan                119.72 -  266: 395   70
    2    27 Irena          Sołdan                123.68 -  219: 513   74
    3    32 Sylwester      Wójcik                102.92 -  264: 465   53
    4    33 PAUZA
    5    30 Marek          Charytoniuk           118.52 -  222: 422   69
    6    31 Jarosław       Olek                  100.00 -  255: 334   50
    7    30 Danuta         Połomska              100.00 -  267: 399   50
    8    29 Michał         Alabrudziński         100.00 -  240: 422   50
    9    30 Jacek          Cichecki              100.00 +  386: 373  150
   10    30 Adam           Kędzior               100.00 -  332: 375   50
   11    30 Rafał          Skibicki              107.89 +  423: 310  158
   12    29 Rafał          Skibicki              107.89 -  348: 376   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     832  / 11  75.64




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Marek          Reda                  119.43 -  176: 488   69
    2    33 PAUZA
    3    24 Robert         Kuszpit               126.75 -  340: 348   77
    4    27 Marek          Rogalski              116.72 +  401: 308  167
    5    23 Daniel         Janus                 116.64 -  298: 508   67
    6    27 Piotr          Jakubiak              121.20 +  337: 331  171
    7    21 Andrzej        Oleksiak              138.61 -  283: 401   89
    8    24 Marta          Dobrzańska            120.21 -  266: 420   70
    9    27 Michał         Alabrudziński         100.00 +  351: 350  150
   10    24 Edward         Stefaniak             109.33 -  298: 328   59
   11    24 Magdalena      Kublik                115.90 -  307: 384   66
   12    28 Monika         Lewandowska           100.00 -  233: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1035  / 11  94.09




	Justyna Szymendera 100.00 Ostrów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Rafał          Wesołowski            119.15 -  266: 415   69
    2    28 Jacek          Cichecki              100.00 +  407: 317  150
    3    15 Andrzej        Kwiatkowski           120.73 -  277: 494   71
    4    23 Anna           Arana                 100.00 +  342: 322  150
    5    20 Robert         Kuszpit               126.75 +  377: 358  177
    6    16 Daniel         Janus                 116.64 -  246: 427   67
    7    19 Piotr          Rosół                 123.59 -  358: 467   74
    8    20 Marek          Dudkiewicz            116.14 -  226: 480   66
    9    24 Magdalena      Kublik                115.90 +  338: 311  166
   10    22 Krzysztof      Sporczyk              121.13 -  415: 470   71
   11    22 Robert         Kamiński              128.62 -  283: 444   79
   12    31 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1140  / 11 103.64




	Tomasz Łapka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 PAUZA
    2    16 Maciej         Michalak              125.19 -  326: 539   75
    3    23 Jarosław       Sobczak               116.00 -  312: 379   66
    4    26 Marek          Charytoniuk           118.52 +  403: 312  169
    5    22 Kacper         Jachowicz             100.00 -  388: 396   50
    6    26 Mariola        Osajda-Matczak        117.46 +  373: 323  167
    7    20 Anna           Arana                 100.00 -  254: 428   50
    8    22 Edward         Stefaniak             109.33 +  386: 364  159
    9    19 Grzegorz       Bajer                 102.63 +  438: 242  153
   10    10 Marek          Dudkiewicz            116.14 -  350: 464   66
   11    19 Marta          Dobrzańska            120.21 -  312: 340   70
   12    22 Maksymilian    Kardas                100.00 +  347: 343  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  / 11 106.82


Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Mistrzostwa Warszawy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Charytoniuk           419: 304
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Mówka                 334: 494
   3 Mariusz        Skrobosz             - Jolanta        Kosmowska             428: 286
   4 Marek          Rogalski             - Kazimierz.J    Merklejn              354: 314
   5 Dawid          Pikul                - Daniel         Janus                 311: 388
   6 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Oleksiak              364: 376
   7 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Sobczak               395: 375
   8 Magdalena      Kublik               - Mariusz        Wrze¶niewski          344: 368
   9 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Ostrowska             401: 354
  10 Stanisław      Gasik                - Paweł          Jackowski             439: 350
  11 Piotr          Pietuchowski         - Robert         Soszka                458: 316
  12 Michał         Ozimiński            - Mariusz        Margalski             279: 532
  13 Robert         Kamiński             - Edward         Stefaniak             509: 288
  14 Rafał          Skibicki             - Robert         Kuszpit               254: 338
  15 Kuba           Koisar               - Sylwester      Wójcik                447: 301
  16 Grzegorz       Bajer                - Wojciech       Sołdan                396: 412
  17 Michał         Makowski             - Patrycja       ¦liwińska             387: 309
  18 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Michalak              276: 398
  19 Ryszard        Dębski               - Anna           Arana                 339: 338
  20 Jacek          Cichecki             - Artur          Koszel                317: 377
  21 Irena          Sołdan               - Kacper         Jachowicz             325: 386
  22 Paweł          Jachowicz            - Piotr          Rosół                 361: 359
  23 Andrzej        Rechowicz            - Maksymilian    Kardas                456: 292
  24 Adam           Kędzior              - Piotr          Jakubiak              247: 340
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Monika         Lewandowska           318: 250
  26 Katarzyna      Majewska             - Tomasz         Ruta                  287: 400
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Jarosław       Olek                  455: 287
  28 Tomasz         Olędzki              - Marta          Dobrzańska            378: 390
  29 Mariusz        Sylwestrzuk          - Danuta         Połomska              387: 260
  30 Natalia        Połomska             - Katarzyna      Sołdan                266: 395
  31 Marek          Reda                 - Urszula        Solarska              488: 176
  32 Justyna        Szymendera           - Rafał          Wesołowski            266: 415
  33 Tomasz         Łapka                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Margalski            - Stanisław      Rydzik                484: 402
   2 Marta          Dobrzańska           - Robert         Kamiński              396: 344
   3 Daniel         Janus                - Krzysztof      Mówka                 379: 350
   4 Marek          Reda                 - Mariusz        Sylwestrzuk           500: 290
   5 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Makowski              402: 432
   6 Kacper         Jachowicz            - Andrzej        Rechowicz             390: 383
   7 Artur          Koszel               - Andrzej        Kwiatkowski           467: 375
   8 Andrzej        Oleksiak             - Kuba           Koisar                307: 517
   9 Mariusz        Wrze¶niewski         - Stanisław      Gasik                 337: 327
  10 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jachowicz             400: 291
  11 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Rogalski              448: 290
  12 Piotr          Jakubiak             - Rafał          Wesołowski            302: 389
  13 Wojciech       Sołdan               - Ryszard        Dębski                303: 488
  14 Robert         Kuszpit              - Tomasz         Zwoliński             393: 420
  15 Tomasz         Ruta                 - Krzysztof      Sporczyk              342: 322
  16 Maciej         Michalak             - Tomasz         Łapka                 539: 326
  17 Katarzyna      Sołdan               - Grzegorz       Bajer                 330: 298
  18 Marek          Charytoniuk          - Tomasz         Olędzki               353: 387
  19 Jarosław       Sobczak              - Sylwester      Wójcik                371: 327
  20 Maksymilian    Kardas               - Marek          Dudkiewicz            339: 310
  21 Piotr          Rosół                - Edward         Stefaniak             372: 346
  22 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Majewska              491: 317
  23 Paweł          Jackowski            - Jarosław       Olek                  426: 291
  24 Jolanta        Kosmowska            - Magdalena      Kublik                423: 353
  25 Anna           Arana                - Michał         Ozimiński             333: 501
  26 Michał         Alabrudziński        - Mariola        Osajda-Matczak        317: 264
  27 Natalia        Połomska             - Irena          Sołdan                219: 513
  28 Jacek          Cichecki             - Justyna        Szymendera            317: 407
  29 Robert         Soszka               - Danuta         Połomska              387: 297
  30 Kazimierz.J    Merklejn             - Rafał          Skibicki              489: 222
  31 Monika         Lewandowska          - Dawid          Pikul                 262: 511
  32 Patrycja       ¦liwińska            - Adam           Kędzior               282: 337
  33 Urszula        Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Margalski            - Michał         Makowski              360: 457
   2 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  432: 349
   3 Marta          Dobrzańska           - Kuba           Koisar                345: 381
   4 Kacper         Jachowicz            - Maciej         Michalak              356: 424
   5 Daniel         Janus                - Mateusz        Żbikowski             394: 511
   6 Tomasz         Ruta                 - Artur          Koszel                282: 410
   7 Katarzyna      Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              396: 512
   8 Ryszard        Dębski               - Mariusz        Wrze¶niewski          422: 361
   9 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          488: 277
  10 Robert         Kamiński             - Wojciech       Sołdan                340: 384
  11 Jolanta        Kosmowska            - Joanna         Ostrowska             288: 416
  12 Krzysztof      Mówka                - Robert         Soszka                437: 334
  13 Andrzej        Oleksiak             - Andrzej        Rechowicz             414: 344
  14 Mariusz        Sylwestrzuk          - Irena          Sołdan                354: 382
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Justyna        Szymendera            494: 277
  16 Paweł          Jachowicz            - Dawid          Pikul                 336: 363
  17 Piotr          Jakubiak             - Kazimierz.J    Merklejn              434: 435
  18 Stanisław      Rydzik               - Marek          Rogalski              448: 369
  19 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Sporczyk              463: 319
  20 Maksymilian    Kardas               - Paweł          Jackowski             337: 372
  21 Stanisław      Gasik                - Michał         Alabrudziński         369: 363
  22 Adam           Kędzior              - Tomasz         Olędzki               298: 305
  23 Tomasz         Łapka                - Jarosław       Sobczak               312: 379
  24 Robert         Kuszpit              - Urszula        Solarska              348: 340
  25 Magdalena      Kublik               - Piotr          Rosół                 353: 378
  26 Katarzyna      Majewska             - Grzegorz       Bajer                 302: 406
  27 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Dudkiewicz            408: 288
  28 Patrycja       ¦liwińska            - Anna           Arana                 282: 380
  29 Jarosław       Olek                 - Marek          Charytoniuk           328: 360
  30 Danuta         Połomska             - Jacek          Cichecki              292: 354
  31 Edward         Stefaniak            - Monika         Lewandowska           350: 371
  32 Sylwester      Wójcik               - Natalia        Połomska              465: 264
  33 Rafał          Skibicki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Mateusz        Żbikowski             518: 335
   2 Artur          Koszel               - Maciej         Michalak              360: 422
   3 Kuba           Koisar               - Ryszard        Dębski                529: 328
   4 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Skrobosz              377: 383
   5 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Margalski             367: 298
   6 Marek          Reda                 - Kacper         Jachowicz             474: 347
   7 Marta          Dobrzańska           - Andrzej        Kwiatkowski           336: 411
   8 Krzysztof      Mówka                - Jarosław       Sobczak               470: 373
   9 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Sołdan                357: 386
  10 Piotr          Rosół                - Stanisław      Rydzik                299: 396
  11 Wojciech       Sołdan               - Michał         Ozimiński             349: 332
  12 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Oleksiak              506: 338
  13 Irena          Sołdan               - Robert         Kuszpit               460: 416
  14 Tomasz         Olędzki              - Dawid          Pikul                 325: 508
  15 Mariusz        Wrze¶niewski         - Daniel         Janus                 404: 310
  16 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Ruta                  368: 337
  17 Robert         Kamiński             - Stanisław      Gasik                 391: 361
  18 Andrzej        Rechowicz            - Jacek          Cichecki              478: 309
  19 Paweł          Jachowicz            - Piotr          Pietuchowski          283: 480
  20 Grzegorz       Bajer                - Maksymilian    Kardas                424: 257
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Sylwester      Wójcik                369: 352
  22 Piotr          Jakubiak             - Michał         Alabrudziński         289: 429
  23 Justyna        Szymendera           - Anna           Arana                 342: 322
  24 Monika         Lewandowska          - Robert         Soszka                388: 361
  25 Adam           Kędzior              - Mariusz        Sylwestrzuk           237: 462
  26 Marek          Charytoniuk          - Tomasz         Łapka                 312: 403
  27 Marek          Rogalski             - Urszula        Solarska              308: 401
  28 Mariola        Osajda-Matczak       - Magdalena      Kublik                454: 283
  29 Jolanta        Kosmowska            - Rafał          Skibicki              358: 274
  30 Edward         Stefaniak            - Katarzyna      Majewska              528: 290
  31 Marek          Dudkiewicz           - Patrycja       ¦liwińska             519: 268
  32 Danuta         Połomska             - Jarosław       Olek                  337: 310
  33 Natalia        Połomska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kuba           Koisar               - Mariusz        Skrobosz              315: 406
   2 Michał         Makowski             - Tomasz         Zwoliński             374: 328
   3 Maciej         Michalak             - Marek          Reda                  441: 366
   4 Krzysztof      Mówka                - Artur          Koszel                342: 392
   5 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz.J    Merklejn              358: 378
   6 Ryszard        Dębski               - Andrzej        Kwiatkowski           467: 416
   7 Mateusz        Żbikowski            - Paweł          Jackowski             343: 472
   8 Dawid          Pikul                - Katarzyna      Sołdan                344: 396
   9 Mariusz        Wrze¶niewski         - Irena          Sołdan                432: 365
  10 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Sołdan                384: 347
  11 Mariusz        Margalski            - Marta          Dobrzańska            363: 345
  12 Andrzej        Rechowicz            - Mariola        Osajda-Matczak        391: 337
  13 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Oleksiak              366: 367
  14 Piotr          Rosół                - Piotr          Pietuchowski          348: 378
  15 Tomasz         Olędzki              - Robert         Kamiński              437: 385
  16 Michał         Alabrudziński        - Michał         Ozimiński             361: 386
  17 Tomasz         Ruta                 - Grzegorz       Bajer                 365: 321
  18 Jarosław       Sobczak              - Jolanta        Kosmowska             319: 321
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Gasik                 386: 382
  20 Robert         Kuszpit              - Justyna        Szymendera            358: 377
  21 Mariusz        Sylwestrzuk          - Monika         Lewandowska           434: 381
  22 Kacper         Jachowicz            - Tomasz         Łapka                 396: 388
  23 Urszula        Solarska             - Daniel         Janus                 298: 508
  24 Edward         Stefaniak            - Jacek          Cichecki              361: 332
  25 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Jachowicz             345: 439
  26 Sylwester      Wójcik               - Maksymilian    Kardas                333: 356
  27 Robert         Soszka               - Adam           Kędzior               416: 269
  28 Anna           Arana                - Danuta         Połomska              405: 311
  29 Rafał          Skibicki             - Piotr          Jakubiak              392: 432
  30 Marek          Charytoniuk          - Natalia        Połomska              422: 222
  31 Magdalena      Kublik               - Marek          Rogalski              367: 381
  32 Jarosław       Olek                 - Katarzyna      Majewska              352: 321
  33 Patrycja       ¦liwińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Michalak              476: 454
   2 Michał         Makowski             - Kuba           Koisar                422: 300
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             409: 371
   4 Paweł          Jackowski            - Ryszard        Dębski                467: 358
   5 Katarzyna      Sołdan               - Stanisław      Rydzik                377: 315
   6 Artur          Koszel               - Mariusz        Wrze¶niewski          389: 413
   7 Michał         Ozimiński            - Marek          Reda                  203: 550
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Sylwestrzuk           482: 340
   9 Kacper         Jachowicz            - Krzysztof      Mówka                 388: 384
  10 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Olędzki               406: 316
  11 Wojciech       Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             316: 454
  12 Irena          Sołdan               - Andrzej        Oleksiak              445: 363
  13 Dawid          Pikul                - Tomasz         Ruta                  465: 269
  14 Mariusz        Margalski            - Krzysztof      Sporczyk              420: 344
  15 Piotr          Pietuchowski         - Jolanta        Kosmowska             327: 326
  16 Daniel         Janus                - Justyna        Szymendera            427: 246
  17 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Ostrowska             388: 309
  18 Anna           Arana                - Robert         Kamiński              413: 317
  19 Stanisław      Gasik                - Piotr          Rosół                 393: 436
  20 Edward         Stefaniak            - Marek          Charytoniuk           350: 329
  21 Robert         Kuszpit              - Michał         Alabrudziński         416: 341
  22 Grzegorz       Bajer                - Paweł          Jachowicz             389: 305
  23 Jarosław       Sobczak              - Marek          Rogalski              529: 303
  24 Maksymilian    Kardas               - Robert         Soszka                367: 336
  25 Monika         Lewandowska          - Marta          Dobrzańska            340: 396
  26 Tomasz         Łapka                - Mariola        Osajda-Matczak        373: 323
  27 Urszula        Solarska             - Piotr          Jakubiak              337: 331
  28 Marek          Dudkiewicz           - Adam           Kędzior               402: 263
  29 Sylwester      Wójcik               - Rafał          Skibicki              423: 299
  30 Jacek          Cichecki             - Patrycja       ¦liwińska             360: 424
  31 Jarosław       Olek                 - Natalia        Połomska              334: 255
  32 Danuta         Połomska             - Magdalena      Kublik                292: 453
  33 Katarzyna      Majewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Makowski              296: 506
   2 Maciej         Michalak             - Mariusz        Wrze¶niewski          294: 428
   3 Katarzyna      Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              392: 473
   4 Paweł          Jackowski            - Marek          Reda                  436: 288
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Zwoliński             360: 400
   6 Andrzej        Rechowicz            - Ryszard        Dębski                396: 402
   7 Dawid          Pikul                - Artur          Koszel                296: 402
   8 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            441: 317
   9 Stanisław      Rydzik               - Kuba           Koisar                330: 398
  10 Piotr          Pietuchowski         - Mateusz        Żbikowski             312: 437
  11 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Margalski             435: 319
  12 Radosław       Sowiński             - Daniel         Janus                 347: 311
  13 Jarosław       Sobczak              - Tomasz         Olędzki               344: 369
  14 Wojciech       Sołdan               - Robert         Kuszpit               398: 277
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Sporczyk              407: 348
  16 Grzegorz       Bajer                - Jolanta        Kosmowska             409: 311
  17 Tomasz         Ruta                 - Edward         Stefaniak             441: 354
  18 Maksymilian    Kardas               - Marta          Dobrzańska            341: 302
  19 Justyna        Szymendera           - Piotr          Rosół                 358: 467
  20 Tomasz         Łapka                - Anna           Arana                 254: 428
  21 Andrzej        Oleksiak             - Urszula        Solarska              401: 283
  22 Michał         Ozimiński            - Joanna         Ostrowska             459: 389
  23 Robert         Kamiński             - Marek          Charytoniuk           400: 292
  24 Marek          Rogalski             - Marek          Dudkiewicz            340: 441
  25 Sylwester      Wójcik               - Monika         Lewandowska           461: 301
  26 Robert         Soszka               - Jarosław       Olek                  301: 354
  27 Patrycja       ¦liwińska            - Mariola        Osajda-Matczak        366: 342
  28 Magdalena      Kublik               - Michał         Alabrudziński         405: 331
  29 Rafał          Skibicki             - Jacek          Cichecki              436: 409
  30 Danuta         Połomska             - Natalia        Połomska              399: 267
  31 Adam           Kędzior              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Paweł          Jackowski             390: 381
   2 Maciej         Michalak             - Kazimierz.J    Merklejn              420: 436
   3 Mariusz        Wrze¶niewski         - Mariusz        Skrobosz              401: 363
   4 Artur          Koszel               - Irena          Sołdan                327: 374
   5 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Żbikowski             383: 428
   6 Kuba           Koisar               - Katarzyna      Sołdan                465: 346
   7 Radosław       Sowiński             - Ryszard        Dębski                352: 401
   8 Piotr          Rosół                - Marek          Reda                  342: 405
   9 Grzegorz       Bajer                - Andrzej        Kwiatkowski           307: 453
  10 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Pietuchowski          402: 405
  11 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Rechowicz             388: 460
  12 Anna           Arana                - Dawid          Pikul                 296: 455
  13 Andrzej        Oleksiak             - Mariusz        Margalski             458: 330
  14 Tomasz         Olędzki              - Daniel         Janus                 354: 398
  15 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Sołdan                371: 355
  16 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Ruta                  579: 347
  17 Maksymilian    Kardas               - Stanisław      Rydzik                301: 526
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Sobczak               365: 326
  19 Jolanta        Kosmowska            - Robert         Kamiński              286: 342
  20 Justyna        Szymendera           - Marek          Dudkiewicz            226: 480
  21 Jarosław       Olek                 - Sylwester      Wójcik                378: 346
  22 Tomasz         Łapka                - Edward         Stefaniak             386: 364
  23 Patrycja       ¦liwińska            - Robert         Kuszpit               464: 363
  24 Marta          Dobrzańska           - Urszula        Solarska              420: 266
  25 Marek          Rogalski             - Joanna         Ostrowska             471: 349
  26 Monika         Lewandowska          - Magdalena      Kublik                341: 398
  27 Mariola        Osajda-Matczak       - Danuta         Połomska              304: 403
  28 Robert         Soszka               - Rafał          Skibicki              529: 300
  29 Natalia        Połomska             - Michał         Alabrudziński         240: 422
  30 Marek          Charytoniuk          - Adam           Kędzior               336: 202
  31 Jacek          Cichecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrze¶niewski         - Michał         Makowski              411: 382
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Kuba           Koisar                451: 381
   3 Mariusz        Skrobosz             - Mateusz        Żbikowski             401: 316
   4 Ryszard        Dębski               - Irena          Sołdan                419: 334
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Paweł          Jackowski             339: 306
   6 Marek          Reda                 - Artur          Koszel                438: 326
   7 Daniel         Janus                - Maciej         Michalak              342: 421
   8 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Wesołowski            442: 364
   9 Piotr          Pietuchowski         - Dawid          Pikul                 441: 366
  10 Andrzej        Oleksiak             - Mariusz        Sylwestrzuk           367: 358
  11 Radosław       Sowiński             - Stanisław      Rydzik                366: 407
  12 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Sołdan                371: 388
  13 Tomasz         Olędzki              - Krzysztof      Mówka                 283: 407
  14 Marek          Dudkiewicz           - Wojciech       Sołdan                493: 353
  15 Tomasz         Ruta                 - Mariusz        Margalski             400: 385
  16 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Sporczyk              336: 405
  17 Jarosław       Olek                 - Michał         Ozimiński             381: 276
  18 Piotr          Rosół                - Maksymilian    Kardas                410: 304
  19 Tomasz         Łapka                - Grzegorz       Bajer                 438: 242
  20 Marta          Dobrzańska           - Patrycja       ¦liwińska             397: 344
  21 Jarosław       Sobczak              - Anna           Arana                 331: 359
  22 Marek          Rogalski             - Sylwester      Wójcik                385: 277
  23 Marek          Charytoniuk          - Robert         Soszka                324: 311
  24 Magdalena      Kublik               - Justyna        Szymendera            311: 338
  25 Jolanta        Kosmowska            - Edward         Stefaniak             338: 324
  26 Danuta         Połomska             - Robert         Kuszpit               354: 391
  27 Urszula        Solarska             - Michał         Alabrudziński         351: 350
  28 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Skibicki              422: 232
  29 Mariola        Osajda-Matczak       - Adam           Kędzior               400: 297
  30 Jacek          Cichecki             - Natalia        Połomska              373: 386
  31 Monika         Lewandowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              307: 349
   2 Ryszard        Dębski               - Michał         Makowski              460: 401
   3 Marek          Reda                 - Mariusz        Wrze¶niewski          312: 399
   4 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Michalak              376: 361
   5 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Rechowicz             428: 348
   6 Piotr          Pietuchowski         - Andrzej        Kwiatkowski           377: 373
   7 Kuba           Koisar               - Krzysztof      Mówka                 417: 407
   8 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Oleksiak              387: 388
   9 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Sołdan                365: 386
  10 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Łapka                 464: 350
  11 Dawid          Pikul                - Mariusz        Margalski             373: 251
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Robert         Kamiński              375: 327
  13 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Ozimiński             459: 308
  14 Robert         Kuszpit              - Daniel         Janus                 404: 379
  15 Wojciech       Sołdan               - Artur          Koszel                453: 390
  16 Rafał          Wesołowski           - Marek          Rogalski              402: 285
  17 Grzegorz       Bajer                - Piotr          Rosół                 345: 377
  18 Radosław       Sowiński             - Tomasz         Olędzki               389: 309
  19 Marta          Dobrzańska           - Marek          Charytoniuk           313: 325
  20 Anna           Arana                - Jolanta        Kosmowska             418: 328
  21 Tomasz         Ruta                 - Maksymilian    Kardas                363: 387
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Justyna        Szymendera            470: 415
  23 Jarosław       Olek                 - Patrycja       ¦liwińska             287: 456
  24 Urszula        Solarska             - Edward         Stefaniak             298: 328
  25 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Ostrowska             378: 338
  26 Jarosław       Sobczak              - Mariola        Osajda-Matczak        431: 331
  27 Robert         Soszka               - Jacek          Cichecki              387: 329
  28 Sylwester      Wójcik               - Magdalena      Kublik                351: 355
  29 Rafał          Skibicki             - Monika         Lewandowska           425: 388
  30 Adam           Kędzior              - Natalia        Połomska              375: 332
  31 Danuta         Połomska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrze¶niewski         - Kuba           Koisar                374: 366
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Michał         Makowski              389: 328
   3 Ryszard        Dębski               - Mariusz        Skrobosz              286: 347
   4 Katarzyna      Sołdan               - Paweł          Jackowski             328: 435
   5 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Oleksiak              526: 306
   6 Maciej         Michalak             - Piotr          Pietuchowski          383: 418
   7 Marek          Reda                 - Tomasz         Zwoliński             370: 384
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Wesołowski            371: 414
   9 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Sylwestrzuk           329: 400
  10 Piotr          Rosół                - Marek          Dudkiewicz            318: 359
  11 Radosław       Sowiński             - Mateusz        Żbikowski             439: 451
  12 Anna           Arana                - Irena          Sołdan                307: 461
  13 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Sporczyk              397: 398
  14 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Ruta                  375: 416
  15 Artur          Koszel               - Marek          Charytoniuk           373: 307
  16 Daniel         Janus                - Jarosław       Olek                  378: 288
  17 Maksymilian    Kardas               - Robert         Kuszpit               281: 476
  18 Wojciech       Sołdan               - Patrycja       ¦liwińska             309: 309
  19 Marta          Dobrzańska           - Tomasz         Łapka                 340: 312
  20 Jarosław       Sobczak              - Grzegorz       Bajer                 470: 261
  21 Mariusz        Margalski            - Marek          Rogalski              507: 275
  22 Justyna        Szymendera           - Robert         Kamiński              283: 444
  23 Tomasz         Olędzki              - Robert         Soszka                350: 440
  24 Magdalena      Kublik               - Urszula        Solarska              384: 307
  25 Jolanta        Kosmowska            - Michał         Ozimiński             339: 315
  26 Joanna         Ostrowska            - Edward         Stefaniak             396: 352
  27 Michał         Alabrudziński        - Danuta         Połomska              320: 325
  28 Adam           Kędzior              - Sylwester      Wójcik                241: 366
  29 Jacek          Cichecki             - Monika         Lewandowska           323: 374
  30 Natalia        Połomska             - Rafał          Skibicki              423: 310
  31 Mariola        Osajda-Matczak       - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrze¶niewski         - Kazimierz.J    Merklejn              381: 452
   2 Michał         Makowski             - Mariusz        Skrobosz              412: 407
   3 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                396: 386
   4 Piotr          Pietuchowski         - Ryszard        Dębski                533: 367
   5 Kuba           Koisar               - Mateusz        Żbikowski             362: 557
   6 Irena          Sołdan               - Marek          Dudkiewicz            384: 364
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Zwoliński             359: 383
   8 Katarzyna      Sołdan               - Rafał          Wesołowski            351: 404
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Oleksiak              381: 388
  10 Maciej         Michalak             - Marek          Reda                  356: 333
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Rechowicz             362: 378
  12 Daniel         Janus                - Dawid          Pikul                 380: 530
  13 Robert         Kuszpit              - Artur          Koszel                408: 351
  14 Radosław       Sowiński             - Piotr          Rosół                 387: 334
  15 Anna           Arana                - Marta          Dobrzańska            368: 325
  16 Wojciech       Sołdan               - Tomasz         Ruta                  366: 438
  17 Mariusz        Margalski            - Krzysztof      Mówka                 393: 390
  18 Robert         Kamiński             - Jarosław       Sobczak               419: 357
  19 Robert         Soszka               - Magdalena      Kublik                435: 388
  20 Patrycja       ¦liwińska            - Marek          Charytoniuk           319: 361
  21 Jolanta        Kosmowska            - Jarosław       Olek                  326: 320
  22 Maksymilian    Kardas               - Tomasz         Łapka                 343: 347
  23 Joanna         Ostrowska            - Danuta         Połomska              327: 249
  24 Edward         Stefaniak            - Sylwester      Wójcik                389: 343
  25 Michał         Ozimiński            - Michał         Alabrudziński         376: 450
  26 Grzegorz       Bajer                - Tomasz         Olędzki               278: 358
  27 Marek          Rogalski             - Mariola        Osajda-Matczak        300: 404
  28 Urszula        Solarska             - Monika         Lewandowska           233: 361
  29 Natalia        Połomska             - Rafał          Skibicki              348: 376
  30 Jacek          Cichecki             - Adam           Kędzior               287: 294
  31 Justyna        Szymendera           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 03-05-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.89  29231  199
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.15  28938  198
   3 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             145.90  29180  200
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.41  11633   80
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             144.08  28816  200
   6 Kamil Górka                    Kraków               142.31  27323  192
   7 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
   8 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.49   6884   49
   9 Sławomir Kordjalik             Warszawa             139.73  25291  181
  10 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.27  14623  105
  11 Mariusz Wrześniewski           Kraków               139.09  27817  200
  12 Andrzej Oleksiak               Ostróda              138.83  27489  198
  13 Dawid Pikul                    Poznań               138.83  27488  198
  14 Sławomir Kucia                 Kraków               138.82   9162   66
  15 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.65  27037  195
  16 Paweł Jackowski                Warszawa             138.60  26195  189
  17 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.35  23104  167
  18 Radosław Konca                 Warszawa             138.15  19203  139
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            137.99  10349   75
  20 Justyna Fugiel                 Kraków               137.69  27262  198
  21 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.96  26160  191
  22 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             136.82   5199   38
  23 Miłosz Wrzałek                 Reda                 136.56  26903  197
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              136.24  26839  197
  25 Szymon Fidziński               Warszawa             136.14  11436   84
  26 Michał Trumpus                 Wrocław              136.10  27220  200
  27 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26434  195
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.86  21173  157
  29 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.83   7820   58
  30 Aleksander Puchalski           Włocławek            134.34  21494  160
  31 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.22  24160  180
  32 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.18  10198   76
  33 Filip Sosin                    Warszawa             133.62  26591  199
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.70   8360   63
  35 Mariusz Margalski              Pieczyska            132.31  19052  144
  36 Dariusz Kosz                   Nysa                 132.17  12160   92
  37 Andrzej Szepczyński            Kraków               132.00   4620   35
  38 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.83  14238  108
  39 Filip Warzecha                 Gdynia               131.36  25221  192
  40 Bartosz Morawski               Gliwice              131.23  17191  131
  41 Michał Makowski                Warszawa             131.16   9050   69
  42 Dariusz Dzierża                Kraków               130.95   7202   55
  43 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     130.58  11622   89
  44 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 130.21   5469   42
  45 Łukasz Bryła                   Mielec               129.80  24922  192
  46 Lucyna Korga                   Zabrze               129.72   4670   36
  47 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              129.57   6867   53
  48 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.16  25832  200
  49 Leszek Stecuła                 Bytom                129.00   7224   56
  50 Michał Waszkiewicz             Warszawa             128.51  19276  150
  51 Przemysław Herdzina            Kraków               128.44  23120  180
  52 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.29  12188   95
  53 Artur Irzyk                    Strzyżów             127.64  25527  200
  54 Kuba Koisar                    Warszawa             127.62  25269  198
  55 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              127.40  24715  194
  56 Robert Kamiński                Warszawa             127.39  24713  194
  57 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             127.02  24260  191
  58 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.90  14974  118
  59 Kamil Klinkosz                 Rumia                126.75   8746   69
  60 Wojciech Sołdan                Rumia                126.45  24279  192
  61 Marek Roszak                   Poznań               126.39  23129  183
  62 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.38  20852  165
  63 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  64 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       126.23  20450  162
  65 Jarosław Michalak              Łódź                 126.19  15143  120
  66 Maciej Michalak                Łódź                 125.63  21860  174
  67 Maciej Perzyński               Piła                 125.49  16941  135
  68 Irena Sołdan                   Rumia                125.36  25071  200
  69 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.34  12534  100
  70 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.33   8397   67
  71 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.21  25042  200
  72 Michał Musielak                Bydgoszcz            125.07   7254   58
  73 Artur Koszel                   Warszawa             125.01  24627  197
  74 Paweł Janaś                    Głogów               124.93  21738  174
  75 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.71  16337  131
  76 Piotr Rosół                    Warszawa             124.27  24357  196
  77 Joanna Juszczak                Warszawa             124.10  12410  100
  78 Rafał Matczak                  Milanówek            123.84  17090  138
  79 Joanna Zadrożna                Szczecin             123.83   9535   77
  80 Rafał Lenartowski              Gdynia               123.71  15959  129
  81 Krzysztof Obremski             Legnica              123.52  21986  178
  82 Mateusz Zalega                 Łódź                 123.48   5927   48
  83 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.14  22166  180
  84 Łukasz Miłosz                  Warszawa             123.10   5047   41
  85 Radosław Sowiński              Warszawa             123.07  14645  119
  86 Tomasz Suchanek                Wrocław              123.00  17220  140
  87 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.87  11058   90
  88 Jakub Zaryński                 Świnoujście          122.84  18794  153
  89 Filip Klar                     Mielec               122.66   5397   44
  90 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.52  10292   84
  91 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.36  12481  102
  92 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            122.33  23732  194
  93 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  122.25   5868   48
  94 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.20  23095  189
  95 Marek Róziecki                 Rybnik               122.16   8307   68
  96 Grzegorz Wilk                  Kraków               122.12   5129   42
  97 Joanna Stępień                 Katowice             122.01  10249   84
  98 Łukasz Bobowski                Suchedniów           121.71  16187  133
  99 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.69  18862  155
 100 Ewa Ciszewska                  Katowice             121.67  21901  180
 101 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.67  23847  196
 102 Iwona Kucia                    Kraków               121.61   6567   54
 103 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.30  16012  132
 104 Bogusław Szyszka               Oława                121.18   4726   39
 105 Jakub Szymczak                 Łódź                 121.11  16108  133
 106 Tomasz Ciejka                  Kraków               121.09  15499  128
 107 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             120.96  10040   83
 108 Katarzyna Sołdan               Rumia                120.91  23214  192
 109 Damian Krężel                  Mielec               120.90   5803   48
 110 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.87  24053  199
 111 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             120.73  24026  199
 112 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.72  23179  192
 113 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             120.33  20817  173
 114 Wojciech Morawski              Gliwice              120.17  10575   88
 115 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.08  21374  178
 116 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
 117 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 118 Michał Wolański                Białystok            119.56   4304   36
 119 Marek Reda                     Wołomin              119.55  22476  188
 120 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  119.53   3825   32
 121 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.43  23766  199
 122 Bartosz Orłowski               Bytom                119.34  13605  114
 123 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.18  22764  191
 124 Małgorzata Sulejewska          Kraków               119.01  12615  106
 125 Rafał Dąbrowski                Ostróda              118.79  13542  114
 126 Marta Dobrzańska               Kraków               118.68   8782   74
 127 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            118.63  17320  146
 128 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.59   9606   81
 129 Jakub Nalepa                   Gliwice              118.55  16123  136
 130 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.30  21531  182
 131 Teresa Fortuna                 Lubin                118.29   6033   51
 132 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 133 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 134 Marcin Skowron                 Zabrze               118.17  17608  149
 135 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             118.10   5905   50
 136 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.01  18292  155
 137 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.72  18836  160
 138 Andrzej Rakoczy                Kraków               117.68   9885   84
 139 Daniel Janus                   Wąchock              117.24  16883  144
 140 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 141 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.15  22142  189
 142 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.11  21548  184
 143 Marek Dudkiewicz               Milanówek            116.90  22678  194
 144 Anna Niedzielko                Szczecin             116.83  15422  132
 145 Dominik Piasecki               Słupsk               116.68   7001   60
 146 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.63  22976  197
 147 Mariusz Makuch                 Zator                116.49   7921   68
 148 Jacek Pietruszka               Kraków               116.20   8715   75
 149 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.09   7546   65
 150 Marek Rogalski                 Warszawa             116.01  22042  190
 151 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.00   6960   60
 152 Krzysztof Jaworski             Warszawa             115.98   5799   50
 153 Paweł Opyc                     Warszawa             115.94  11246   97
 154 Agnieszka Krupka               Krosno               115.85  21085  182
 155 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.84  22125  191
 156 Robert Zabłocki                Łódź                 115.79   9958   86
 157 Michał Sosin                   Warszawa             115.69   4859   42
 158 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.65  22436  194
 159 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              115.64   4163   36
 160 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.62   5550   48
 161 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             115.62  22778  197
 162 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 163 Jan Kozłowski                  Kraków               115.57  21033  182
 164 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         115.53  19640  170
 165 Andrzej Gostomski              Łódź                 115.51   5891   51
 166 Kazimierz Merklejn             Szczecin             115.41   7271   63
 167 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.39  13847  120
 168 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.05   9549   83
 169 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.97   7933   69
 170 Magdalena Kublik               Warszawa             114.92  19076  166
 171 Beata Piotrowska               Łódź                 114.90  22865  199
 172 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              114.88  22171  193
 173 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.87  15393  134
 174 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.82   6889   60
 175 Halina Roszak                  Poznań               114.69  22709  198
 176 Michał Szorc                   Białystok            114.68   6422   56
 177 Łukasz Święcki                 Białystok            114.41  11670  102
 178 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 179 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.34  21953  192
 180 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.62   9544   84
 181 Adam Klimont                   Wałcz                113.47  14637  129
 182 Paweł Florek                   Bydgoszcz            113.44   4084   36
 183 Stanisław Gasik                Warszawa             113.39  10092   89
 184 Robert Soszka                  Warszawa             113.17  16184  143
 185 Bogusław Książek               Szczecin             113.03  14468  128
 186 Krzysztof Bukowski             Milanówek            112.88   7224   64
 187 Jerzy Luter                    Bytom                112.68  22310  198
 188 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.64  13742  122
 189 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.46   6073   54
 190 Michał Lipka                   Mielec               112.11   8408   75
 191 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.01  21393  191
 192 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.97   6830   61
 193 Bogdan Kozłowski               Białystok            111.95   9628   86
 194 Sławomir Buk                   Gliwice              111.85   9395   84
 195 Joanna Duda                    Zabrze               111.71   4692   42
 196 Jerzy Matyasik                 Kraków               111.60  21316  191
 197 Dorota Maciejuk                Warszawa             111.20  10675   96
 198 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.12   6223   56
 199 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.90  21959  198
 200 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.81  17175  155
 201 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 202 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.69  14390  130
 203 Magdalena Merklejn             Szczecin             110.63   8629   78
 204 Sylwester Gryz                 Zabrze               110.39  15455  140
 205 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.34   9931   90
 206 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               110.33  10481   95
 207 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.22   8928   81
 208 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 110.14  14208  129
 209 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.08   6605   60
 210 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.03   6602   60
 211 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.97  13197  120
 212 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 213 Lucyna Śniadach                Rumia                109.92  16818  153
 214 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 215 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             109.64  21051  192
 216 Jarosław Żuliński              Szczecin             109.37   4703   43
 217 Małgorzata Sameryt             Warszawa             109.29  18798  172
 218 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.06  15269  140
 219 Dorota Zielińska               Piaseczno            108.89   7187   66
 220 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.85  16436  151
 221 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.83   5224   48
 222 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.65  14559  134
 223 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       108.59  12162  112
 224 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.41  13335  123
 225 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.40  15176  140
 226 Teresa Zalewska                Racibórz             108.40  15176  140
 227 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 228 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            107.86  11757  109
 229 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 230 Iza Kraj                       Warszawa             107.64   9903   92
 231 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 232 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               107.63  10978  102
 233 Jan Lisiewski                  Piasutno             107.60   8823   82
 234 Robert Głowacki                Łódź                 107.36   7730   72
 235 Michał Ozimiński               Łódź                 107.33  21144  197
 236 Rafał Skibicki                 Lębork               107.29  21457  200
 237 Katarzyna Klimała              Kraków               107.17  17362  162
 238 Marianna Kozłowska             Białystok            106.74   8326   78
 239 Grzegorz Kwiecień              Kraków               106.63   9597   90
 240 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.56   3836   36
 241 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 242 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  106.44  17031  160
 243 Sławomir Zabawa                Jasło                106.36   7020   66
 244 Anita Bruska                   Gdynia               106.31   8292   78
 245 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 246 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 247 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.18   7645   72
 248 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 106.13   6368   60
 249 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.07  12940  122
 250 Anna Stefańska                 Łódź                 105.95  20554  194
 251 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.87   6564   62
 252 Michał Jaworek                 Zabrze               105.60   4752   45
 253 Monika Laskowska               Wrocław              105.43   4639   44
 254 Henryk Ryś                     Warszawa             105.41   4849   46
 255 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             104.86  20657  197
 256 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 257 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.41  20568  197
 258 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.22   9171   88
 259 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      104.13   3228   31
 260 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 261 Weronika Rudnicka              Ustka                103.53  18118  175
 262 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         103.36   3721   36
 263 Danuta Langiewicz              Ostróda              103.35  19844  192
 264 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.05   6080   59
 265 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 266 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  102.89  14713  143
 267 Marta Kleinrok                 Lublin               102.86   4320   42
 268 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 269 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.58  17234  168
 270 Marek Kocikowski               Ostróda              102.48   4919   48
 271 Maciej Pilc                    Poznań               102.40   4096   40
 272 Anna Lisiewska                 Piasutno             102.40   4915   48
 273 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            102.37   5528   54
 274 Sylwester Wójcik               Lublin               102.13  15728  154
 275 Magdalena Ochot                Katowice             102.02   4285   42
 276 Grzegorz Bajer                 Łódź                 101.71   9561   94
 277 Janusz Sojka                   Łódź                 101.69   3661   36
 278 Anna Arana                     Warszawa             101.68  14540  143
 279 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.60   4877   48
 280 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.19   7286   72
 281 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.16  10521  104
 282 Patrycja Śliwińska             Szczecin             100.94  17867  177
 283 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.92  19780  196
 284 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            100.48   5627   56
 285 Adam Janicki                   Łódź                 100.48  19694  196
 286 Jacek Nowak                    Szczecin             100.38   4517   45
 287 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 288 Jacek Gasik                    Warszawa             100.06   3302   33
 289 Paweł Michalski                Ksawerów              99.99   8399   84
 290 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 291 Piotr Domański                 Łódź                  99.84   5791   58
 292 Elżbieta Święcka               Białystok             99.76   5088   51
 293 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.40   9741   98
 294 Barbara Łukaszewicz            Wrocław               99.25   3176   32
 295 Michał Kolaj                   Ostróda               99.15  12691  128
 296 Paweł Jachowicz                Żyrardów              99.12   4262   43
 297 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.88   3164   32
 298 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.43   8071   82
 299 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      98.41   4330   44
 300 Wojciech Wróbel                Zator                 98.26   7075   72
 301 Tomasz  Jedynak                Majków                98.19   5793   59
 302 Krzysztof Sojka                Łódź                  98.03   7058   72
 303 Jan Ziółkowski                 Rumia                 97.60   4099   42
 304 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.36  10125  104
 305 Katarzyna Majewska             Lublin                97.20  12441  128
 306 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 307 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 308 Renata Rosół                   Warszawa              96.90   3779   39
 309 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.82   6003   62
 310 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.82   4260   44
 311 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.74  14898  154
 312 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.72   7834   81
 313 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 314 Monika Rubinstein              Warszawa              96.51   8879   92
 315 Joanna Brychcy                 Katowice              96.47  19197  199
 316 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 317 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   5145   54
 318 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.25   9620  101
 319 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.07   4183   44
 320 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.04   6653   70
 321 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  94.99  12728  134
 322 Agnieszka Goniowska            Wrocław               94.98   4179   44
 323 Urszula Solarska               Łódź                  94.88  18502  195
 324 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 325 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 326 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.75   3032   32
 327 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.17   9417  100
 328 Kacper Jachowicz               Żyrardów              93.98   4323   46
 329 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.83   5536   59
 330 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.81  13884  148
 331 Sławomir Długosz               Ostróda               93.33   5133   55
 332 Maciej Kuczyński               Gdynia                93.24   3823   41
 333 Małgorzata Sikora              Kraków                93.22   4568   49
 334 Urszula Behnke                 Iława                 93.04   4280   46
 335 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             92.27   7843   85
 336 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 337 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.18   5254   57
 338 Radosław Pastusiak             Sulęcin               91.91   9834  107
 339 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.79   4314   47
 340 Anna Czarnecka                 Zgierz                91.54   5126   56
 341 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 342 Bartosz Milczarek              Łódź                  91.37   3198   35
 343 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          91.37   4934   54
 344 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 345 Jacek Cichecki                 Józefów               91.34   3197   35
 346 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.31   9314  102
 347 Wojciech Obremski              Legnica               90.87   9632  106
 348 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 349 Rafał Stachowski               Police                90.52   2987   33
 350 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           90.51   4797   53
 351 Piotr Marusa                   Szczytno              90.47   3076   34
 352 Krystyna Puchalska             Łódź                  89.53   5282   59
 353 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 354 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 355 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 356 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 357 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 358 Filip Dalecki                  Rumia                 87.07   4702   54
 359 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.04   8776  102
 360 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 361 Jerzy Ciesielski               Łódź                  85.71   2657   31
 362 Alicja Bielecka                Poznań                85.70   4799   56
 363 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 364 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.78   5765   68
 365 Adam Kędzior                   Lublin                84.70   2795   33
 366 Monika Wrzałek                 Rumia                 84.52   4057   48
 367 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           83.90   2517   30
 368 Sandra Sekuła                  Szczecin              83.28   3914   47
 369 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.53   4209   51
 370 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 371 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 372 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.88   4610   57
 373 Paweł Golubiński               Gdynia                80.02   4961   62
 374 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 375 Anna Lenartowska               Gdynia                79.15   2691   34
 376 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  79.07  11386  144
 377 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 378 Monika Pieczora                Łódź                  75.35   4295   57
 379 Ewa Jóźwiak                    Iława                 74.81  10100  135
 380 Agata Pastusiak                Sulęcin               74.25   4826   65
 381 Paulina Naplocha               Racibórz              69.18   6503   94
 382 Jacek Jabłonowski              Iława                 65.12   3386   52




Poczekalnia na dzień 03-05-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   2 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   3 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   4 Marcin Bożek                   Będzin               138.63   3743   27
   5 Dominik Wester                 Warszawa             104.00   2808   27
   6 Michał Gawroński               Częstochowa          111.42   2897   26
   7 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
   8 Beata Sekuła                   Szczecin              79.62   2070   26
   9 Grzegorz Gardynik              Warszawa             126.32   3158   25
  10 Beata Lerska                   Warszawa              94.16   2354   25
  11 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  12 Mirosław Konsik                Gdańsk               123.58   2966   24
  13 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  14 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  15 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  16 Michał Jaszczak                Gliwice              120.58   2894   24
  17 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  18 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  19 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  20 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.17   2644   24
  21 Maria Jarosz                   Lublin               107.79   2587   24
  22 Sławomir Szymański             Szczecin             106.79   2563   24
  23 Piotr Chabowski                Piła                 106.58   2558   24
  24 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  25 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             103.67   2488   24
  26 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.83   2468   24
  27 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            102.33   2456   24
  28 Dorota Ziembowicz              Gliwice              101.46   2435   24
  29 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  30 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  31 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  32 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  33 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  34 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  35 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  36 Grzegorz Borowski              Piliki                93.71   2249   24
  37 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  38 Beata Wolf                     Gdańsk                93.17   2236   24
  39 Leszek Kilian                  Jaworzno              91.79   2203   24
  40 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.00   2184   24
  41 Dorota Patera                  Legnica               89.83   2156   24
  42 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 83.88   2013   24
  43 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       80.50   1932   24
  44 Katarzyna Kochańska            Piastów               76.29   1831   24
  45 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            120.74   2777   23
  46 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  47 Alicja Kosińska                Szczecin             109.09   2509   23
  48 Wojciech Zieliński             Szczecin             106.04   2439   23
  49 Jacek Dec                      Pszczew              100.13   2303   23
  50 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  51 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  52 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  53 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  54 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  55 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  56 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  57 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  58 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  59 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  60 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  61 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       79.26   1823   23
  62 Katarzyna Borowska             Piliki                76.00   1748   23
  63 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  64 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.73   2766   22
  65 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  66 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  67 Wacław Sarek                   Jaworzno              66.55   1464   22
  68 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  69 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  70 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       93.30   1866   20
  71 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  72 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  73 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  74 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  75 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  76 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  77 Maksymilian Kardas             Warszawa             106.17   1911   18
  78 Joanna Kubińska                Warszawa             100.00   1800   18
  79 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  80 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  81 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  82 Edward Smołka                  Zabrze                74.17   1335   18
  83 Anna Biegańska                 Białystok            116.35   1978   17
  84 Agnieszka Biegańska            Białystok             96.29   1637   17
  85 Jerzy Augustyniak              Łódź                  83.53   1420   17
  86 Ryszard Korpalski              Wrocław               97.56   1561   16
  87 Renata Polończyk               Bielsko Biała         97.44   1559   16
  88 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  89 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       132.27   1984   15
  90 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  91 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
  92 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  93 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
  94 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
  95 Andrzej Szymański              Łódź                  67.23    874   13
  96 Dariusz Ołdakowski             Toruń                144.50   1734   12
  97 Marek Salamon                  Bytom                138.00   1656   12
  98 Sergiusz Puchalski             Włocławek            129.75   1557   12
  99 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 100 Paweł Kowalski                 Kutno                120.83   1450   12
 101 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 102 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 103 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 104 Sławomir Nosek                 Mielec               116.92   1403   12
 105 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 106 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 107 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 108 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 109 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 110 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 111 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.08   1321   12
 112 Katarzyna Stępień              Katowice             109.08   1309   12
 113 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 114 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 115 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 116 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 117 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 118 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 119 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 120 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 121 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 122 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 123 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 124 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 125 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 126 Michał Alabrudziński           Włocławek            104.50   1254   12
 127 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 128 Jarosław Olek                  Warszawa             103.00   1236   12
 129 Łukasz Baranowski              Reda                 102.83   1234   12
 130 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 131 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 132 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 133 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 134 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 135 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 136 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 137 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 138 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 139 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 140 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 141 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 142 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 143 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 144 Maciej Lelowicz                Kraków                98.00   1176   12
 145 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 146 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 147 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 148 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 149 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 150 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 151 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 152 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 153 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 154 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 155 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 156 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 157 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 158 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 159 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 160 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 161 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 162 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 163 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 164 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 165 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 166 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 167 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 168 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 169 Sylwia Stuchlik                Gdańsk                89.33   1072   12
 170 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 171 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 172 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 173 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 174 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 175 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 176 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 177 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 178 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 179 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 180 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 181 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 182 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 183 Agnieszka Kozak                Gdynia                84.33   1012   12
 184 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 185 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 186 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 187 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   82.08    985   12
 188 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 189 Michał Korzeniowski            Kraków                80.08    961   12
 190 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 191 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 192 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 193 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 194 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 195 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 196 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 197 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 198 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 199 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 200 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       76.92    923   12
 201 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 202 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 203 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 204 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 205 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 206 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 207 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 208 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 209 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 210 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 211 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 212 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 213 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 214 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 215 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 216 Tomasz Łapka                   Warszawa             106.82   1175   11
 217 Justyna Szymendera             Ostrów Wielkopolski  103.64   1140   11
 218 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      102.00   1122   11
 219 Monika Lewandowska             Warszawa             100.09   1101   11
 220 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 221 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 222 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 223 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 224 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 225 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 226 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 227 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 228 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 229 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 230 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 231 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 232 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 233 Barbara Szymańska              Gdańsk                80.91    890   11
 234 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 235 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 236 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 237 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 238 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 239 Joanna Żłobicka                Wrocław               79.09    870   11
 240 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 241 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 242 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 243 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 244 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 245 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 246 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 247 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 248 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 249 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 250 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 251 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 252 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 253 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 254 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 255 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 256 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 257 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 258 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 259 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 260 Andrzej Lożyński               Piastów              101.30   1013   10
 261 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 262 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 263 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 264 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 265 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 266 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 267 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 268 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 269 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 270 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 271 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 272 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 273 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 274 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 275 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 276 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 277 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 278 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 279 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 280 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 281 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 282 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 283 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 284 Krzysztof Zawadzki             Sampława              75.62    605    8
 285 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 286 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 287 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 288 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 289 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 290 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 291 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 292 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 293 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 294 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.00    686    7
 295 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 296 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 297 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 298 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 299 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 300 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 301 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 302 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 303 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 304 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 305 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 306 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 307 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 308 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   55.86    391    7
 309 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 310 Mirosław Dejna                 Sampława              50.00    350    7
 311 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 312 Rafał Marks                    Warszawa             123.17    739    6
 313 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 314 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 315 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 316 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 317 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 318 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 319 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 320 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 321 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 322 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 323 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 324 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 325 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 326 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 327 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 328 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 329 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 330 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 331 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 332 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 333 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 334 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 335 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 336 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 337 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              78.80    394    5
 338 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 339 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 340 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 341 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 342 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 343 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 344 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 345 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 346 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 347 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 348 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 349 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 350 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 351 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 352 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 353 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 354 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 355 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 356 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 357 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 358 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 359 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 360 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 361 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 362 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 363 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 364 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 365 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 366 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 367 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 368 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 369 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 370 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 371 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 372 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 373 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 374 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 375 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 376 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 377 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 378 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 379 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 380 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 381 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 382 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 383 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 384 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 385 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 386 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 387 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 388 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 389 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 390 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 391 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie