Łódź 5
lutego
Łódź 5- 6 lutego Wielka Łódka 2005 — Zima
Warszawa12
lutego
Warszawa 12-13 lutego X Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2005
Kościelisko20
lutego
Kościelisko 20 lutego V Mistrzostwa Podhala
Mistrz Polski Mistrzem Warszawy!12 - 13 lutego 2005 — X Mistrzostwa WarszawyInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

X Mistrzostwa Warszawy Warszawa, 12 - 13 lutego 2005
Grand Prix 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Mistrz Polski Mistrzem Warszawy!W X Mistrzostwach Warszawy zwyciężył Aktualny Mistrz Polski Mariusz Wrześniewski, wyprzedzając dwóch byłych Mistrzów Polski — Kamila Górkę i Mariusza Skrobosza (wszyscy po 10 zwycięstw). Nowy Mistrz prawie równo 5 lat temu (20 lutego 2000 roku) zadebiutował właśnie na V Mistrzostwach Warszawy. Wygrał wtedy 5 partii i zajął 45 miejsce.  Obecny turniej to już szóste podejście Mariusza do zwycięstwa w turnieju 12-rundowym i nareszcie udane. Turniej odbywał się w  gościnnych salach Ratusza, pod Patronatem Wojewody Mazowieckiego i on też był fundatorem pucharów i nagród rzeczowych. W turnieju wzięło udział 130 osób.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Warszawy
VIII Mistrzostwa Warszawy
VII Mistrzostwa Warszawy




Wyniki turnieju X Mistrzostwa Warszawy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               141.20     10.0     5247     1859      934
  2 Kamil           Górka                Łęczna                 138.37     10.0     4931     1954      621
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.59     10.0     4512     1863      244
  4 Radosław        Konca                Warszawa               131.54      9.0     5097     1818      719
  5 Maciej          Perzyński            Piła                   125.27      9.0     4848     1765      535
  6 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    123.81      9.0     4822     1749      287
  7 Szymon          Fidziński            Warszawa               140.58      9.0     4784     1765      495
  8 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    113.66      9.0     4760     1652      703
  9 Krzysztof       Mówka                Toruń                  140.97      8.0     5135     1607      784
 10 Dawid           Pikul                Poznań                 136.52      8.0     5011     1736      607
 11 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               142.83      8.0     4887     1573      660
 12 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               117.31      8.0     4813     1661      547
 13 Joanna          Juszczak             Warszawa               120.08      8.0     4734     1633      661
 14 Paweł           Stefaniak            Biała Podlaska         113.31      8.0     4687     1673      487
 15 Jarosław        Puchalski            Łódź                   123.88      8.0     4673     1679      224
 16 Paweł           Jackowski            Warszawa               134.22      8.0     4669     1627      324
 17 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         120.80      8.0     4540     1643      504
 18 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 126.07      8.0     4524     1693      475
 19 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              114.97      8.0     4478     1634      317
 20 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              121.58      8.0     4406     1556      -21
 21 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         108.90      8.0     4289     1558      165
 22 Andrzej         Rechowicz            Katowice               119.19      7.5     4815     1636      230
 23 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.77      7.5     3921     1425      637
 24 Justyna         Fugiel               Sandomierz             133.51      7.0     5032     1620      636
 25 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.15      7.0     4890     1408      654
 26 Piotr           Rosół                Warszawa               118.36      7.0     4857     1482      571
 27 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               120.78      7.0     4764     1413      630
 28 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                118.72      7.0     4671     1524      170
 29 Michał          Makowski             Warszawa               126.95      7.0     4670     1577     -134
 30 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               144.02      7.0     4638     1534      152
 31 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          117.44      7.0     4604     1521      453
 32 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   139.50      7.0     4549     1417      464
 33 Robert          Soszka               Warszawa               119.62      7.0     4534     1404      277
 34 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             109.44      7.0     4512     1393      292
 35 Paweł           Opyc                 Warszawa               119.03      7.0     4459     1507      182
 36 Kuba            Koisar               Warszawa               125.01      7.0     4439     1482      403
 37 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               113.50      7.0     4414     1378      194
 38 Zdzisław        Szota                Warszawa               117.29      7.0     4397     1433       92
 39 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          120.85      7.0     4387     1517     -180
 40 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               109.31      7.0     4358     1507      -11
 41 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         108.18      7.0     4327     1486       12
 42 Michał          Musielak             Bydgoszcz              114.73      7.0     4292     1481      163
 43 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             114.06      7.0     4223     1480       14
 44 Iza             Kraj                 Warszawa               100.00      7.0     4128     1405      246
 45 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               136.42      6.5     4957     1498      483
 46 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               111.38      6.5     4336     1360      201
 47 Filip           Sosin                Warszawa               122.05      6.0     4948     1426      -43
 48 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         128.76      6.0     4778     1358      189
 49 Joanna          Stępień              Katowice               125.34      6.0     4688     1358       55
 50 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 109.25      6.0     4574     1444      324
 51 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                100.00      6.0     4569     1388        7
 52 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               120.24      6.0     4517     1310      282
 53 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 107.90      6.0     4514     1319       77
 54 Jerzy           Luter                Bytom                  104.10      6.0     4456     1373      -14
 55 Mariusz         Margalski            Warszawa               122.79      6.0     4447     1394     -171
 56 Beata           Piotrowska           Łódź                   107.68      6.0     4409     1374       85
 57 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      6.0     4394     1262      213
 58 Artur           Koszel               Inowrocław             115.76      6.0     4367     1319      258
 59 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    100.00      6.0     4354     1272       -5
 60 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               115.41      6.0     4335     1262      258
 61 Weronika        Rudnicka             Ustka                  109.26      6.0     4304     1422       32
 62 Łukasz          Miłosz               Warszawa               100.00      6.0     4277     1257       43
 63 Tomasz          Suchanek             Wrocław                109.01      6.0     4248     1416     -213
 64 Joanna          Ostrowska            Warszawa               109.01      6.0     4232     1370     -198
 65 Bogdan          Kozłowski            Białystok              110.04      6.0     4202     1350     -132
 66 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               100.00      6.0     4197     1302       13
 67 Maciej          Kutera               Warszawa               112.10      6.0     4192     1361      -10
 68 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               100.00      6.0     4063     1389     -257
 69 Marek           Rogalski             Chełm                  107.67      5.5     4111     1210       32
 70 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.00      5.5     3938     1247     -442
 71 Dominik         Wester               Warszawa               110.69      5.0     4613     1061      650
 72 Marek           Syczuk               Warszawa               125.99      5.0     4582     1290      211
 73 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               113.88      5.0     4489     1168       49
 74 Michał          Szorc                Białystok              100.00      5.0     4401     1207     -120
 75 Roman           Figiel               Zawichost              103.08      5.0     4321     1267     -550
 76 Przemysław      Rybicki              ?                      100.00      5.0     4311     1157       88
 77 Mariusz         Makuch               Zator                  107.84      5.0     4308     1255     -224
 78 Kacper          Jachowicz            Żyrardów               100.00      5.0     4288     1222     -193
 79 Grzegorz        Olędzki              Warszawa               100.00      5.0     4255     1267     -105
 80 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  102.39      5.0     4150     1185      316
 81 Rafał           Wesołowski           Warszawa               112.79      5.0     4137     1168     -199
 82 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                104.92      5.0     4129     1196     -335
 83 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      5.0     4091     1218     -151
 84 Tomasz          Ruta                 Warszawa               100.00      5.0     4084     1197     -557
 85 Marianna        Kozłowska            Białystok              108.21      5.0     4048     1236     -133
 86 Wojciech        Chodakiewicz         Białystok              100.00      5.0     4017     1174     -372
 87 Beata           Lerska               Warszawa               100.00      5.0     3927     1170     -481
 88 Paweł           Szczekutek           Warszawa               100.00      5.0     3736     1183     -435
 89 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                130.28      5.0     3731     1242      160
 90 Andrzej         Gostomski            Łódź                   111.27      5.0     3561     1137      198
 91 Marta           Kleinrok             Lublin                 100.00      5.0     3287     1047      127
 92 Janusz          Kaczor               Międzyrzec Podl.       119.95      5.0     2704     1008      109
 93 Janusz          Sojka                Łódź                   100.00      4.5     3901     1187     -441
 94 Iwona           Rutkowska            Warszawa               107.41      4.0     4324      967      203
 95 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  100.00      4.0     4079     1156     -680
 96 Wiesław         Olewiński            Warszawa               103.13      4.0     4073     1146     -198
 97 Tomasz          Olędzki              Warszawa               100.00      4.0     4062     1062       16
 98 Dorota          Maciejuk             Warszawa               106.85      4.0     3969     1073     -501
 99 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               100.00      4.0     3937     1058       43
100 Marek           Reda                 Wołomin                100.00      4.0     3894     1104     -472
101 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               100.00      4.0     3787      910     -212
102 Robert          Drózd                Wesoła                 113.62      4.0     3670      996     -620
103 Elżbieta        Dedek                Warszawa               100.00      4.0     3612     1064     -544
104 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             101.13      4.0     3571     1089     -969
105 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   110.96      4.0     2621      791      -31
106 Jakub           Mioduszewski         Żyrardów               100.00      4.0     2459      854     -109
107 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      3.5     3687      918     -754
108 Agnieszka       Szczekutek           Warszawa               100.00      3.5     3490      876     -676
109 Jan             Staniewicz           ?                      100.00      3.0     3813      932     -427
110 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      3.0     3760      958     -480
111 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      3.0     3588      985     -749
112 Aleksandra      Pelczarska           Warszawa               100.00      3.0     3581      918     -685
113 Marcin          Kamiński             Warszawa               125.44      3.0     3228      863     -501
114 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               104.64      3.0     2215      654      143
115 Stanisław       Gasik                Warszawa               121.10      3.0     2214      669      214
116 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      3.0     2179      655       78
117 Anna            Arana                Warszawa               100.00      3.0     2147      699      -66
118 Wojciech        Jacyno               Warszawa               110.75      3.0     2113      655     -147
119 Jerzy           Augustyniak          Łódź                   100.00      2.0     2347      649     -487
120 Alicja          Kladamicza           Chorzów                100.00      2.0     1910      531     -294
121 Daniel          Janus                Wąchock                101.17      2.0     1890      518     -241
122 Radosław        Sowiński             Warszawa               116.23      2.0     1467      468      -37
123 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      1.5     3410      726     -657
124 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      1.5     1792      381     -433
125 Grzegorz        Wełna                Chorzów                100.00      1.0     1661      465     -694
126 Beata           Wolf                 ?                      100.00      1.0     1226      314     -743
127 Marianna        Das                  Warszawa               100.00      0.5     1707      271      -61
128 Jolanta         Kruk                 Łódź                   100.00      0.0     1602      331     -682
129 Zbigniew        Jabłoński            Warszawa               100.00      0.0      974      183     -594
130 Karolina        Kowalska             Warszawa               100.00      0.0      844      180     -251
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Warszawy



	Mateusz Żbikowski 144.02 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Paweł          Jachowicz             109.31 +  426: 289  159
    2    23 Michał         Musielak              114.73 +  350: 312  165
    3     7 Tomasz         Zwoliński             139.77 +  401: 375  190
    4     4 Justyna        Fugiel                133.51 -  339: 529   84
    5    10 Filip          Sosin                 122.05 -  392: 498   72
    6    32 Krzysztof      Sporczyk              114.97 -  405: 432   65
    7    25 Artur          Koszel                115.76 -  311: 393   66
    8    34 Wiesław        Olewiński             103.13 +  397: 335  153
    9    15 Renata         Kowalska              117.44 +  360: 331  167
   10    20 Andrzej        Oleksiak              130.28 +  439: 339  180
   11    16 Eugeniusz      Wróblewski            109.44 +  477: 287  159
   12    11 Jarosław       Puchalski             123.88 -  341: 366   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Kazimierz.J Merklejn 142.83 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Weronika       Rudnicka              109.26 -  307: 403   59
    2    61 Paweł          Szczekutek            100.00 +  425: 282  150
    3    44 Danuta         Połomska              100.00 +  403: 209  150
    4    10 Radosław       Konca                 131.54 -  362: 391   82
    5    39 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  537: 356  150
    6    16 Marek          Syczuk                125.99 +  394: 384  176
    7    13 Tomasz         Suchanek              109.01 +  477: 305  159
    8     9 Andrzej        Szepczyński           126.07 +  406: 375  176
    9     6 Eugeniusz      Wróblewski            109.44 +  432: 322  159
   10     3 Joanna         Juszczak              120.08 -  291: 411   70
   11     7 Robert         Kamiński              123.81 -  422: 448   74
   12     9 Piotr          Rosół                 118.36 +  431: 341  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Mariusz Skrobosz 142.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Pukniel               109.25 +  327: 326  159
    2    29 Jarosław       Puchalski             123.88 +  381: 350  174
    3    13 Michał         Makowski              126.95 -  334: 427   77
    4    28 Paweł          Opyc                  119.03 +  342: 339  169
    5    19 Grzegorz       Olędzki               100.00 +  369: 330  150
    6    11 Paweł          Frynia                113.66 +  332: 326  164
    7     6 Andrzej        Kwiatkowski           117.31 +  419: 341  167
    8     4 Dawid          Pikul                 136.52 -  314: 480   87
    9    10 Paweł          Jackowski             134.22 +  523: 279  184
   10     6 Janusz         Kaczor                119.95 +  407: 331  170
   11     4 Maciej         Perzyński             125.27 +  393: 384  175
   12     3 Dawid          Pikul                 136.52 +  371: 355  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1863  / 12 155.25




	Mariusz Wrześniewski 141.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Suchanek              109.01 +  451: 335  159
    2    12 Krzysztof      Sporczyk              114.97 -  299: 402   65
    3    38 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  469: 316  150
    4    20 Jakub          Mioduszewski          100.00 +  403: 304  150
    5    12 Maciej         Kutera                112.10 +  445: 340  162
    6     9 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.85 +  490: 314  171
    7     4 Andrzej        Oleksiak              130.28 +  439: 364  180
    8     2 Michał         Makowski              126.95 +  538: 287  177
    9     1 Kamil          Górka                 138.37 -  402: 471   88
   10     2 Dawid          Pikul                 136.52 +  457: 389  187
   11     1 Kamil          Górka                 138.37 +  458: 416  188
   12     1 Radosław       Konca                 131.54 +  396: 375  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1859  / 12 154.92




	Krzysztof Mówka 140.97 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Joanna         Ostrowska             109.01 -  380: 406   59
    2    37 Grzegorz       Wełna                 100.00 +  499: 265  150
    3    19 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 +  533: 223  150
    4     9 Joanna         Juszczak              120.08 -  367: 402   70
    5    21 Marek          Dudkiewicz            121.58 +  455: 303  172
    6    14 Anna           Arana                 100.00 +  471: 262  150
    7     7 Dawid          Pikul                 136.52 -  340: 438   87
    8    15 Paweł          Stefaniak             113.31 +  415: 405  163
    9     9 Andrzej        Kwiatkowski           117.31 -  365: 434   67
   10    15 Sławomir       Kordjalik             136.42 +  471: 460  186
   11    11 Justyna        Fugiel                133.51 +  401: 376  184
   12     8 Andrzej        Rechowicz             119.19 +  438: 377  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Szymon Fidziński 140.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Edward         Stefaniak             108.90 +  366: 339  159
    2    16 Jakub          Mioduszewski          100.00 +  438: 307  150
    3     3 Dominik        Wester                110.69 +  433: 353  161
    4     2 Andrzej        Rechowicz             119.19 +  493: 380  169
    5     4 Andrzej        Oleksiak              130.28 +  427: 374  180
    6     2 Kamil          Górka                 138.37 -  343: 368   88
    7     5 Marek          Charytoniuk           120.80 +  409: 317  171
    8     3 Maciej         Perzyński             125.27 +  420: 284  175
    9     2 Dawid          Pikul                 136.52 -  323: 489   87
   10     5 Andrzej        Kwiatkowski           117.31 +  433: 384  167
   11     3 Joanna         Juszczak              120.08 +  401: 289  170
   12     2 Kamil          Górka                 138.37 -  298: 405   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1765  / 12 147.08




	Tomasz Zwoliński 139.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marianna       Kozłowska             108.21 +  430: 256  158
    2    20 Marek          Reda                  100.00 +  481: 273  150
    3     7 Mateusz        Żbikowski             144.02 -  375: 401   94
    4    13 Roman          Figiel                103.08 +  479: 302  153
    5     7 Weronika       Rudnicka              109.26 +  303: 289  159
    6     8 Mariusz        Margalski             122.79 +  408: 396  173
    9     4 Janusz         Kaczor                119.95 -  332: 342   70
   10     7 Justyna        Fugiel                133.51 +  465: 389  184
   11     5 Andrzej        Rechowicz             119.19 =  318: 318  119
   12     7 Krzysztof      Sporczyk              114.97 +  330: 318  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 10 142.50




	Karol Wyrębkiewicz 139.50 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Robert         Kuszpit               108.18 -  397: 403   58
    2    34 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  431: 264  150
    3    22 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  317: 327   50
    4    39 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  482: 324  150
    5    23 Wiesław        Olewiński             103.13 +  382: 310  153
    6    17 Zdzisław       Szota                 117.29 +  415: 343  167
    7    14 Paweł          Jachowicz             109.31 -  358: 380   59
    8    17 Tomasz         Suchanek              109.01 +  382: 264  159
    9    14 Michał         Waszkiewicz           120.24 +  346: 344  170
   10    10 Paweł          Jackowski             134.22 -  381: 384   84
   11    13 Paweł          Stefaniak             113.31 -  220: 366   63
   12    23 Jerzy          Luter                 104.10 +  438: 376  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Kamil Górka 138.37 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Arkadiusz      Biegun                107.90 +  430: 344  158
    2    21 Adam           Kędzior               100.00 +  410: 316  150
    3    16 Sławomir       Kordjalik             136.42 +  419: 362  186
    4     7 Andrzej        Szepczyński           126.07 +  393: 383  176
    5     3 Dawid          Pikul                 136.52 +  424: 312  187
    6     2 Szymon         Fidziński             140.58 +  368: 343  191
    7     1 Michał         Makowski              126.95 +  411: 312  177
    8     1 Jarosław       Puchalski             123.88 +  465: 313  174
    9     1 Mariusz        Wrześniewski          141.20 +  471: 402  191
   10     1 Radosław       Konca                 131.54 -  319: 467   82
   11     1 Mariusz        Wrześniewski          141.20 -  416: 458   91
   12     2 Szymon         Fidziński             140.58 +  405: 298  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1954  / 12 162.83




	Stanisław Rydzik 138.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mariusz        Makuch                107.84 +  348: 318  158
    2    22 Maciej         Perzyński             125.27 -  417: 435   75
    3    32 Edward         Stefaniak             108.90 -  366: 419   59
    4    41 Beata          Lerska                100.00 +  463: 328  150
    5    26 Roman          Figiel                103.08 +  650: 300  153
    6    13 Grzegorz       Olędzki               100.00 +  395: 366  150
    7     8 Andrzej        Szepczyński           126.07 -  298: 368   76
    8    16 Michał         Musielak              114.73 -  297: 361   65
    9    37 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  376: 392   50
   10    33 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 +  406: 313  150
   11    24 Sławomir       Zabawa                100.00 +  428: 261  150
   12    18 Filip          Sosin                 122.05 +  446: 375  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Dawid Pikul 136.52 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Beata          Piotrowska            107.68 +  406: 357  158
    2    32 Sławomir       Zabawa                100.00 +  492: 322  150
    3     9 Bogdan         Kozłowski             110.04 +  460: 311  160
    4     3 Paweł          Stefaniak             113.31 +  411: 351  163
    5     3 Kamil          Górka                 138.37 -  312: 424   88
    6     7 Andrzej        Szepczyński           126.07 +  386: 380  176
    7     7 Krzysztof      Mówka                 140.97 +  438: 340  191
    8     4 Mariusz        Skrobosz              142.59 +  480: 314  193
    9     2 Szymon         Fidziński             140.58 +  489: 323  191
   10     2 Mariusz        Wrześniewski          141.20 -  389: 457   91
   11     2 Radosław       Konca                 131.54 -  393: 454   82
   12     3 Mariusz        Skrobosz              142.59 -  355: 371   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 12 144.67




	Sławomir Kordjalik 136.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Rogalski              107.67 =  390: 390  108
    2    30 Eugeniusz      Wróblewski            109.44 +  428: 279  159
    3    16 Kamil          Górka                 138.37 -  362: 419   88
    4    32 Marek          Syczuk                125.99 +  406: 338  176
    5    20 Paweł          Stefaniak             113.31 +  493: 452  163
    6    12 Marek          Charytoniuk           120.80 -  328: 365   71
    7    21 Robert         Kamiński              123.81 -  383: 446   74
    8    28 Grzegorz       Pukniel               109.25 +  415: 389  159
    9    33 Tomasz         Suchanek              109.01 +  493: 304  159
   10    15 Krzysztof      Mówka                 140.97 -  460: 471   91
   11    23 Radosław       Sowiński              116.23 +  474: 258  166
   12    17 Justyna        Fugiel                133.51 -  325: 363   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Paweł Jackowski 134.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Iwona          Rutkowska             107.41 +  423: 344  157
    2    24 Robert         Drózd                 113.62 +  450: 307  164
    3    12 Weronika       Rudnicka              109.26 -  431: 452   59
    4    11 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 +  463: 298  150
    5     5 Andrzej        Szepczyński           126.07 -  358: 365   76
    6    15 Mariusz        Kubicki               114.06 +  343: 299  164
    7    12 Grzegorz       Pukniel               109.25 +  356: 332  159
    8    10 Kuba           Koisar                125.01 +  399: 334  175
    9    10 Mariusz        Skrobosz              142.59 -  279: 523   93
   10    10 Karol          Wyrębkiewicz          139.50 +  384: 381  190
   11     8 Janusz         Kaczor                119.95 -  380: 416   70
   12    12 Robert         Soszka                119.62 +  403: 294  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627  / 12 135.58




	Justyna Fugiel 133.51 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dorota         Maciejuk              106.85 +  502: 281  157
    2     4 Filip          Sosin                 122.05 +  417: 320  172
    3     4 Joanna         Ostrowska             109.01 +  418: 296  159
    4     4 Mateusz        Żbikowski             144.02 +  529: 339  194
    5     1 Marek          Charytoniuk           120.80 +  524: 302  171
    6     1 Michał         Makowski              126.95 -  282: 482   77
    7     2 Maciej         Perzyński             125.27 -  348: 417   75
    8     5 Robert         Kamiński              123.81 +  524: 305  174
    9     3 Jarosław       Puchalski             123.88 -  360: 463   74
   10     7 Tomasz         Zwoliński             139.77 -  389: 465   90
   11    11 Krzysztof      Mówka                 140.97 -  376: 401   91
   12    17 Sławomir       Kordjalik             136.42 +  363: 325  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Radosław Konca 131.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ireneusz       Kurzok                104.92 +  419: 309  155
    2    27 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.85 +  499: 305  171
    3     5 Robert         Kamiński              123.81 -  427: 458   74
    4    10 Kazimierz.J    Merklejn              142.83 +  391: 362  193
    5     8 Grzegorz       Koczkodon             118.72 +  385: 323  169
    6     6 Eugeniusz      Wróblewski            109.44 +  481: 330  159
    7     3 Jarosław       Puchalski             123.88 -  386: 497   74
    8     6 Andrzej        Oleksiak              130.28 +  343: 323  180
    9     5 Michał         Makowski              126.95 +  470: 363  177
   10     1 Kamil          Górka                 138.37 +  467: 319  188
   11     2 Dawid          Pikul                 136.52 +  454: 393  187
   12     1 Mariusz        Wrześniewski          141.20 -  375: 396   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 12 151.50




	Andrzej Oleksiak 130.28 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jerzy          Luter                 104.10 +  364: 265  154
    2    17 Renata         Kowalska              117.44 +  343: 318  167
    3    14 Maciej         Perzyński             125.27 +  463: 359  175
    4     6 Grzegorz       Koczkodon             118.72 +  430: 257  169
    5     4 Szymon         Fidziński             140.58 -  374: 427   91
    6     4 Andrzej        Rechowicz             119.19 +  390: 350  169
    7     4 Mariusz        Wrześniewski          141.20 -  364: 439   91
    8     6 Radosław       Konca                 131.54 -  323: 343   82
    9    18 Kacper         Jachowicz             100.00 -  341: 374   50
   10    20 Mateusz        Żbikowski             144.02 -  339: 439   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 10 124.20




	Ryszard Dębski 128.76 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Wiesław        Olewiński             103.13 +  381: 255  153
    2    11 Andrzej        Kwiatkowski           117.31 -  374: 421   67
    3    35 Anna           Arana                 100.00 +  478: 412  150
    4    17 Robert         Kuszpit               108.18 -  305: 416   58
    5    33 Piotr          Jakubiak              100.00 +  411: 363  150
    6    23 Paweł          Opyc                  119.03 +  455: 278  169
    7    16 Maciej         Kutera                112.10 +  419: 370  162
    8    11 Paweł          Jachowicz             109.31 -  384: 447   59
    9    12 Joanna         Stępień               125.34 -  397: 408   75
   10    16 Piotr          Rosół                 118.36 -  369: 402   68
   11    25 Waldemar       Czerwoniec            120.78 -  385: 480   71
   12    32 Marek          Syczuk                125.99 +  420: 337  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Michał Makowski 126.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Roman          Figiel                103.08 +  419: 342  153
    2    28 Mariusz        Kubicki               114.06 +  450: 346  164
    3    13 Mariusz        Skrobosz              142.59 +  427: 334  193
    4     5 Weronika       Rudnicka              109.26 +  379: 365  159
    5     2 Krystyna       Augustyniak           110.96 +  431: 403  161
    6     1 Justyna        Fugiel                133.51 +  482: 282  184
    7     1 Kamil          Górka                 138.37 -  312: 411   88
    8     2 Mariusz        Wrześniewski          141.20 -  287: 538   91
    9     5 Radosław       Konca                 131.54 -  363: 470   82
   10     9 Robert         Kamiński              123.81 -  305: 476   74
   11    15 Grzegorz       Koczkodon             118.72 -  334: 485   69
   12    20 Grzegorz       Pukniel               109.25 +  481: 352  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Andrzej Szepczyński 126.07 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Jóźwiak               102.39 +  344: 318  152
    2    25 Andrzej        Gostomski             111.27 +  404: 294  161
    3    11 Andrzej        Kwiatkowski           117.31 +  412: 281  167
    4     7 Kamil          Górka                 138.37 -  383: 393   88
    5     5 Paweł          Jackowski             134.22 +  365: 358  184
    6     7 Dawid          Pikul                 136.52 -  380: 386   87
    7     8 Stanisław      Rydzik                138.15 +  368: 298  188
    8     9 Kazimierz.J    Merklejn              142.83 -  375: 406   93
    9    19 Mariusz        Makuch                107.84 +  376: 258  158
   10    12 Paweł          Opyc                  119.03 -  324: 374   69
   11    18 Kuba           Koisar                125.01 +  385: 334  175
   12    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.85 +  408: 349  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Marek Syczuk 125.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Gołęcki               101.13 -  377: 391   51
    2    38 Tomasz         Ruta                  100.00 +  389: 319  150
    3    31 Mariusz        Kubicki               114.06 +  381: 307  164
    4    32 Sławomir       Kordjalik             136.42 -  338: 406   86
    5    43 Marek          Rogalski              107.67 +  394: 251  158
    6    16 Kazimierz.J    Merklejn              142.83 -  384: 394   93
    7    32 Jerzy          Luter                 104.10 -  386: 423   54
    8    32 Marianna       Kozłowska             108.21 +  411: 289  158
    9    13 Paweł          Stefaniak             113.31 +  431: 351  163
   10    18 Grzegorz       Pukniel               109.25 -  363: 403   59
   11    26 Joanna         Stępień               125.34 -  391: 417   75
   12    32 Ryszard        Dębski                128.76 -  337: 420   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Marcin Kamiński 125.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Anna           Arana                 100.00 +  385: 333  150
    2     8 Jerzy          Tatarczuk             111.38 +  367: 364  161
    3    10 Grzegorz       Koczkodon             118.72 -  366: 390   69
    4    18 Paweł          Frynia                113.66 -  340: 369   64
    5    24 Joanna         Stępień               125.34 +  399: 327  175
    6    20 Kuba           Koisar                125.01 -  333: 340   75
    7    24 Beata          Piotrowska            107.68 -  371: 390   58
    8    42 Andrzej        Gostomski             111.27 -  272: 418   61
    9    47 Marta          Kleinrok              100.00 -  395: 398   50
   10    46 Dominik        Wester                110.69 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     863  /  9  95.89




	Joanna Stępień 125.34 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  496: 302  150
    2     5 Joanna         Juszczak              120.08 +  417: 340  170
    3     6 Krzysztof      Sporczyk              114.97 -  347: 380   65
    4    15 Eugeniusz      Wróblewski            109.44 -  353: 389   59
    5    24 Marcin         Kamiński              125.44 -  327: 399   75
    6    35 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 -  343: 504   50
    7    39 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  361: 343  150
    8    33 Maciej         Sancewicz             100.00 +  431: 387  150
    9    12 Ryszard        Dębski                128.76 +  408: 397  179
   10    17 Paweł          Stefaniak             113.31 -  394: 403   63
   11    26 Marek          Syczuk                125.99 +  417: 391  176
   12    19 Waldemar       Czerwoniec            120.78 -  394: 398   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Maciej Perzyński 125.27 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 +  428: 312  150
    2    22 Stanisław      Rydzik                138.15 +  435: 417  188
    3    14 Andrzej        Oleksiak              130.28 -  359: 463   80
    4    19 Mariusz        Makuch                107.84 +  487: 301  158
    5     9 Robert         Kuszpit               108.18 +  358: 334  158
    6    10 Janusz         Sojka                 100.00 +  372: 273  150
    7     2 Justyna        Fugiel                133.51 +  417: 348  184
    8     3 Szymon         Fidziński             140.58 -  284: 420   91
    9     7 Andrzej        Rechowicz             119.19 +  539: 337  169
   10     4 Jarosław       Puchalski             123.88 +  372: 368  174
   11     4 Mariusz        Skrobosz              142.59 -  384: 393   93
   12     5 Joanna         Juszczak              120.08 +  413: 347  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1765  / 12 147.08




	Kuba Koisar 125.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Elżbieta       Dedek                 100.00 +  442: 310  150
    2    14 Bogdan         Kozłowski             110.04 -  331: 392   60
    3    28 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  483: 279  150
    4    16 Mariusz        Margalski             122.79 -  321: 353   73
    5    29 Michał         Musielak              114.73 +  377: 346  165
    6    20 Marcin         Kamiński              125.44 +  340: 333  175
    7    22 Piotr          Rosół                 118.36 +  350: 328  168
    8    10 Paweł          Jackowski             134.22 -  334: 399   84
    9    24 Zdzisław       Szota                 117.29 -  293: 299   67
   10    25 Mariusz        Kubicki               114.06 +  450: 290  164
   11    18 Andrzej        Szepczyński           126.07 -  334: 385   76
   12    24 Renata         Rosół                 100.00 +  384: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Jarosław Puchalski 123.88 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  419: 274  150
    2    29 Mariusz        Skrobosz              142.59 -  350: 381   93
    3    30 Maciej         Sancewicz             100.00 +  432: 404  150
    4    23 Joanna         Ostrowska             109.01 +  360: 298  159
    5    18 Krzysztof      Sporczyk              114.97 +  413: 356  165
    6     5 Filip          Sosin                 122.05 +  422: 373  172
    7     3 Radosław       Konca                 131.54 +  497: 386  182
    8     1 Kamil          Górka                 138.37 -  313: 465   88
    9     3 Justyna        Fugiel                133.51 +  463: 360  184
   10     4 Maciej         Perzyński             125.27 -  368: 372   75
   11     6 Andrzej        Kwiatkowski           117.31 -  270: 439   67
   12    11 Mateusz        Żbikowski             144.02 +  366: 341  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 12 139.92




	Robert Kamiński 123.81 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Kacper         Jachowicz             100.00 +  361: 344  150
    2    18 Stanisław      Gasik                 121.10 +  419: 344  171
    3     5 Radosław       Konca                 131.54 +  458: 427  182
    4     1 Krystyna       Augustyniak           110.96 -  367: 425   61
    5    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.85 -  327: 362   71
    6    27 Iza            Kraj                  100.00 +  395: 287  150
    7    21 Sławomir       Kordjalik             136.42 +  446: 383  186
    8     5 Justyna        Fugiel                133.51 -  305: 524   84
    9    17 Iwona          Rutkowska             107.41 +  437: 383  157
   10     9 Michał         Makowski              126.95 +  476: 305  177
   11     7 Kazimierz.J    Merklejn              142.83 +  448: 422  193
   12     4 Andrzej        Kwiatkowski           117.31 +  383: 329  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1749  / 12 145.75




	Mariusz Margalski 122.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Piotr          Jakubiak              100.00 +  383: 291  150
    2    10 Marek          Charytoniuk           120.80 -  314: 403   71
    3    24 Beata          Piotrowska            107.68 +  427: 353  158
    4    16 Kuba           Koisar                125.01 +  353: 321  175
    5    14 Stanisław      Gasik                 121.10 +  384: 350  171
    6     8 Tomasz         Zwoliński             139.77 -  396: 408   90
    7    11 Filip          Sosin                 122.05 -  384: 453   72
    8    24 Bogdan         Kozłowski             110.04 +  382: 355  160
    9    21 Grzegorz       Pukniel               109.25 -  285: 492   59
   10    24 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  469: 276  150
   11    17 Marek          Charytoniuk           120.80 -  360: 447   71
   12    21 Renata         Kowalska              117.44 -  310: 469   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Filip Sosin 122.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Alicja         Kladamicza            100.00 +  400: 353  150
    2     4 Justyna        Fugiel                133.51 -  320: 417   84
    3    46 Sławomir       Zabawa                100.00 +  546: 306  150
    4    14 Renata         Kowalska              117.44 +  377: 353  167
    5    10 Mateusz        Żbikowski             144.02 +  498: 392  194
    6     5 Jarosław       Puchalski             123.88 -  373: 422   74
    7    11 Mariusz        Margalski             122.79 +  453: 384  173
    8     7 Eugeniusz      Wróblewski            109.44 -  365: 474   59
    9    11 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 +  508: 389  150
   10     8 Andrzej        Rechowicz             119.19 -  323: 497   69
   11    12 Piotr          Rosół                 118.36 -  410: 558   68
   12    18 Stanisław      Rydzik                138.15 -  375: 446   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Marek Dudkiewicz 121.58 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marta          Kleinrok              100.00 +  395: 375  150
    2     6 Mariola        Osajda-Matczak        113.88 +  420: 376  164
    3     2 Krystyna       Augustyniak           110.96 -  338: 432   61
    4    30 Andrzej        Gostomski             111.27 -  314: 399   61
    5    21 Krzysztof      Mówka                 140.97 -  303: 455   91
    6    48 Małgorzata     Jóźwiak               102.39 +  302: 294  152
    7    34 Michał         Waszkiewicz           120.24 +  392: 324  170
    8    23 Grzegorz       Koczkodon             118.72 -  385: 429   69
    9    29 Michał         Musielak              114.73 +  377: 294  165
   10    27 Marta          Szeliga-Frynia        104.64 +  363: 360  155
   11    21 Joanna         Ostrowska             109.01 +  412: 324  159
   12    15 Paweł          Jachowicz             109.31 +  405: 365  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Stanisław Gasik 121.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Karolina       Kowalska              100.00 +  433: 270  150
    2    18 Robert         Kamiński              123.81 -  344: 419   74
    3    27 Wojciech       Gołęcki               101.13 +  430: 266  151
    4    22 Paweł          Jachowicz             109.31 +  393: 296  159
    5    14 Mariusz        Margalski             122.79 -  350: 384   73
    6    22 Maciej         Kutera                112.10 -  264: 365   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     669  /  6 111.50




	Anna Kowalska-Demczyszyn 120.85 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Iza            Kraj                  100.00 +  339: 303  150
    2    27 Radosław       Konca                 131.54 -  305: 499   82
    3    40 Wojciech       Jacyno                110.75 +  407: 323  161
    4    27 Marta          Kleinrok              100.00 +  429: 361  150
    5    13 Robert         Kamiński              123.81 +  362: 327  174
    6     9 Mariusz        Wrześniewski          141.20 -  314: 490   91
    7    17 Joanna         Juszczak              120.08 -  328: 399   70
    8    22 Renata         Kowalska              117.44 -  310: 457   67
    9    35 Radosław       Sowiński              116.23 +  388: 331  166
   10    29 Dariusz        Maciejuk              113.50 +  458: 378  164
   11    19 Artur          Koszel                115.76 +  398: 291  166
   12    14 Andrzej        Szepczyński           126.07 -  349: 408   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Marek Charytoniuk 120.80 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jolanta        Kruk                  100.00 +  460: 264  150
    2    10 Mariusz        Margalski             122.79 +  403: 314  173
    3    15 Zdzisław       Szota                 117.29 +  390: 352  167
    4     8 Krzysztof      Sporczyk              114.97 +  438: 209  165
    5     1 Justyna        Fugiel                133.51 -  302: 524   84
    6    12 Sławomir       Kordjalik             136.42 +  365: 328  186
    7     5 Szymon         Fidziński             140.58 -  317: 409   91
    8     8 Andrzej        Rechowicz             119.19 -  347: 358   69
    9    22 Arkadiusz      Biegun                107.90 -  351: 358   58
   10    22 Beata          Piotrowska            107.68 +  412: 293  158
   11    17 Mariusz        Margalski             122.79 +  447: 360  173
   12    13 Paweł          Opyc                  119.03 +  308: 267  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Waldemar Czerwoniec 120.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  563: 176  150
    2     2 Weronika       Rudnicka              109.26 -  319: 320   59
    3    18 Roman          Figiel                103.08 -  382: 417   53
    4    34 Tomasz         Ruta                  100.00 -  347: 370   50
    5    45 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  375: 284  150
    6    34 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  383: 343  150
    7    23 Dariusz        Maciejuk              113.50 +  398: 303  164
    8    18 Paweł          Opyc                  119.03 -  354: 422   69
    9    39 Sławomir       Zabawa                100.00 -  341: 343   50
   10    34 Mariola        Osajda-Matczak        113.88 +  424: 377  164
   11    25 Ryszard        Dębski                128.76 +  480: 385  179
   12    19 Joanna         Stępień               125.34 +  398: 394  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Michał Waszkiewicz 120.24 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Adam           Kędzior               100.00 -  342: 351   50
    2    46 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 -  401: 488   50
    3    48 Andrzej        Gostomski             111.27 -  305: 306   61
    4    56 Ireneusz       Kurzok                104.92 +  397: 285  155
    5    48 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  410: 354  150
    6    39 Marianna       Kozłowska             108.21 +  396: 320  158
    7    34 Marek          Dudkiewicz            121.58 -  324: 392   72
    8    41 Piotr          Jakubiak              100.00 +  459: 390  150
    9    14 Karol          Wyrębkiewicz          139.50 -  344: 346   90
   10    35 Iwona          Rutkowska             107.41 +  395: 285  157
   11    27 Renata         Kowalska              117.44 -  340: 353   67
   12    34 Michał         Szorc                 100.00 +  404: 365  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Joanna Juszczak 120.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Beata          Lerska                100.00 +  396: 251  150
    2     5 Joanna         Stępień               125.34 -  340: 417   75
    3    42 Marek          Reda                  100.00 +  405: 340  150
    4     9 Krzysztof      Mówka                 140.97 +  402: 367  191
    5     6 Andrzej        Rechowicz             119.19 -  405: 406   69
    6    24 Weronika       Rudnicka              109.26 +  452: 300  159
    7    17 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.85 +  399: 328  171
    8    14 Janusz         Sojka                 100.00 +  434: 285  150
    9     8 Paweł          Jachowicz             109.31 +  454: 274  159
   10     3 Kazimierz.J    Merklejn              142.83 +  411: 291  193
   11     3 Szymon         Fidziński             140.58 -  289: 401   91
   12     5 Maciej         Perzyński             125.27 -  347: 413   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Janusz Kaczor 119.95 Międzyrzec Podl.         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    25 Mariusz        Makuch                107.84 +  445: 349  158
    7    18 Bogdan         Kozłowski             110.04 +  432: 312  160
    8    12 Edward         Stefaniak             108.90 +  374: 362  159
    9     4 Tomasz         Zwoliński             139.77 +  342: 332  190
   10     6 Mariusz        Skrobosz              142.59 -  331: 407   93
   11     8 Paweł          Jackowski             134.22 +  416: 380  184
   12     6 Paweł          Frynia                113.66 -  364: 453   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1008  /  7 144.00




	Robert Soszka 119.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Jakub          Mioduszewski          100.00 -  404: 439   50
    2    33 Iza            Kraj                  100.00 +  417: 350  150
    3    23 Janusz         Sojka                 100.00 -  353: 385   50
    4    37 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  378: 291  150
    5    30 Mariusz        Makuch                107.84 -  360: 410   58
    6    38 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  360: 274  150
    7    31 Paweł          Opyc                  119.03 -  333: 418   69
    8    38 Mariusz        Sylwestrzuk           115.41 +  413: 319  165
    9    16 Grzegorz       Koczkodon             118.72 +  357: 340  169
   10    21 Kacper         Jachowicz             100.00 +  509: 274  150
   11    14 Grzegorz       Pukniel               109.25 +  356: 354  159
   12    12 Paweł          Jackowski             134.22 -  294: 403   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Andrzej Rechowicz 119.19 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Łukasz         Miłosz                100.00 +  524: 290  150
    2     3 Robert         Kuszpit               108.18 +  509: 335  158
    3     1 Paweł          Opyc                  119.03 +  353: 318  169
    4     2 Szymon         Fidziński             140.58 -  380: 493   91
    5     6 Joanna         Juszczak              120.08 +  406: 405  170
    6     4 Andrzej        Oleksiak              130.28 -  350: 390   80
    7    10 Grzegorz       Koczkodon             118.72 +  406: 389  169
    8     8 Marek          Charytoniuk           120.80 +  358: 347  171
    9     7 Maciej         Perzyński             125.27 -  337: 539   75
   10     8 Filip          Sosin                 122.05 +  497: 323  172
   11     5 Tomasz         Zwoliński             139.77 =  318: 318  140
   12     8 Krzysztof      Mówka                 140.97 -  377: 438   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Paweł Opyc 119.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Grzegorz       Olędzki               100.00 +  407: 384  150
    2    31 Marek          Rogalski              107.67 +  431: 358  158
    3     1 Andrzej        Rechowicz             119.19 -  318: 353   69
    4    28 Mariusz        Skrobosz              142.59 -  339: 342   93
    5    40 Małgorzata     Jóźwiak               102.39 +  334: 278  152
    6    23 Ryszard        Dębski                128.76 -  278: 455   79
    7    31 Robert         Soszka                119.62 +  418: 333  170
    8    18 Waldemar       Czerwoniec            120.78 +  422: 354  171
    9    28 Jerzy          Luter                 104.10 +  448: 317  154
   10    12 Andrzej        Szepczyński           126.07 +  374: 324  176
   11     9 Paweł          Frynia                113.66 -  423: 471   64
   12    13 Marek          Charytoniuk           120.80 -  267: 308   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Grzegorz Koczkodon 118.72 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Tomasz         Olędzki               100.00 +  431: 395  150
    2    19 Wojciech       Jacyno                110.75 +  460: 384  161
    3    10 Marcin         Kamiński              125.44 +  390: 366  175
    4     6 Andrzej        Oleksiak              130.28 -  257: 430   80
    5     8 Radosław       Konca                 131.54 -  323: 385   82
    6    19 Beata          Piotrowska            107.68 +  400: 367  158
    7    10 Andrzej        Rechowicz             119.19 -  389: 406   69
    8    23 Marek          Dudkiewicz            121.58 +  429: 385  172
    9    16 Robert         Soszka                119.62 -  340: 357   70
   10    19 Renata         Kowalska              117.44 +  430: 329  167
   11    15 Michał         Makowski              126.95 +  485: 334  177
   12    10 Paweł          Stefaniak             113.31 -  337: 363   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Piotr Rosół 118.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Jan            Pawłowski             100.00 +  616: 189  150
    2     1 Joanna         Ostrowska             109.01 -  334: 384   59
    3    17 Grzegorz       Olędzki               100.00 -  386: 438   50
    4    33 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  332: 319  150
    5    22 Mariusz        Kubicki               114.06 -  358: 417   64
    6    33 Renata         Kowalska              117.44 +  411: 379  167
    7    22 Kuba           Koisar                125.01 -  328: 350   75
    8    30 Maciej         Kutera                112.10 +  416: 239  162
    9    38 Andrzej        Gostomski             111.27 +  375: 361  161
   10    16 Ryszard        Dębski                128.76 +  402: 369  179
   11    12 Filip          Sosin                 122.05 +  558: 410  172
   12     9 Kazimierz.J    Merklejn              142.83 -  341: 431   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Renata Kowalska 117.44 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Aleksandra     Pelczarska            100.00 +  435: 254  150
    2    17 Andrzej        Oleksiak              130.28 -  318: 343   80
    3    37 Michał         Musielak              114.73 +  374: 356  165
    4    14 Filip          Sosin                 122.05 -  353: 377   72
    5    44 Jan            Pawłowski             100.00 +  417: 364  150
    6    33 Piotr          Rosół                 118.36 -  379: 411   68
    7    29 Weronika       Rudnicka              109.26 +  389: 296  159
    8    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.85 +  457: 310  171
    9    15 Mateusz        Żbikowski             144.02 -  331: 360   94
   10    19 Grzegorz       Koczkodon             118.72 -  329: 430   69
   11    27 Michał         Waszkiewicz           120.24 +  353: 340  170
   12    21 Mariusz        Margalski             122.79 +  469: 310  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Andrzej Kwiatkowski 117.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Danuta         Połomska              100.00 +  453: 250  150
    2    11 Ryszard        Dębski                128.76 +  421: 374  179
    3    11 Andrzej        Szepczyński           126.07 -  281: 412   76
    4    29 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  409: 322  150
    5    17 Andrzej        Gostomski             111.27 +  429: 357  161
    6     3 Krystyna       Augustyniak           110.96 +  483: 406  161
    7     6 Mariusz        Skrobosz              142.59 -  341: 419   93
    8    13 Jerzy          Tatarczuk             111.38 +  410: 275  161
    9     9 Krzysztof      Mówka                 140.97 +  434: 365  191
   10     5 Szymon         Fidziński             140.58 -  384: 433   91
   11     6 Jarosław       Puchalski             123.88 +  439: 270  174
   12     4 Robert         Kamiński              123.81 -  329: 383   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Zdzisław Szota 117.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  343: 327  150
    2    26 Artur          Koszel                115.76 +  321: 315  166
    3    15 Marek          Charytoniuk           120.80 -  352: 390   71
    4    31 Grzegorz       Olędzki               100.00 -  392: 406   50
    5    34 Michał         Szorc                 100.00 +  464: 302  150
    6    17 Karol          Wyrębkiewicz          139.50 -  343: 415   90
    7    37 Sławomir       Zabawa                100.00 -  329: 412   50
    8    43 Marianna       Das                   100.00 +  408: 344  150
    9    24 Kuba           Koisar                125.01 +  299: 293  175
   10    26 Robert         Kuszpit               108.18 -  341: 375   58
   11    33 Mariusz        Sylwestrzuk           115.41 +  432: 364  165
   12    25 Beata          Piotrowska            107.68 +  373: 362  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Radosław Sowiński 116.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    35 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.85 -  331: 388   71
   10    31 Jerzy          Tatarczuk             111.38 +  410: 280  161
   11    23 Sławomir       Kordjalik             136.42 -  258: 474   86
   12    31 Sławomir       Zabawa                100.00 +  468: 362  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     468  /  4 117.00




	Artur Koszel 115.76 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  421: 288  150
    2    26 Zdzisław       Szota                 117.29 -  315: 321   67
    3    43 Jerzy          Luter                 104.10 +  450: 294  154
    4    25 Piotr          Jakubiak              100.00 +  379: 330  150
    5    16 Janusz         Sojka                 100.00 -  258: 367   50
    6    26 Jerzy          Tatarczuk             111.38 -  363: 416   61
    7    25 Mateusz        Żbikowski             144.02 +  393: 311  194
    8    29 Sławomir       Zabawa                100.00 +  413: 280  150
    9    23 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 -  351: 371   50
   10    23 Arkadiusz      Biegun                107.90 +  370: 333  158
   11    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.85 -  291: 398   71
   12    26 Dariusz        Maciejuk              113.50 -  363: 400   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Mariusz Sylwestrzuk 115.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Marek          Reda                  100.00 -  262: 356   50
    2    53 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  375: 292  150
    3    41 Robert         Kuszpit               108.18 -  323: 384   58
    4    40 Renata         Rosół                 100.00 +  471: 294  150
    5    27 Grzegorz       Pukniel               109.25 -  332: 336   59
    6    49 Sławomir       Zabawa                100.00 -  315: 339   50
    7    47 Małgorzata     Jóźwiak               102.39 +  335: 293  152
    8    38 Robert         Soszka                119.62 -  319: 413   70
    9    51 Tomasz         Olędzki               100.00 +  394: 282  150
   10    42 Wiesław        Olewiński             103.13 +  452: 281  153
   11    33 Zdzisław       Szota                 117.29 -  364: 432   67
   12    37 Roman          Figiel                103.08 +  393: 375  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Krzysztof Sporczyk 114.97 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Renata         Rosół                 100.00 +  378: 372  150
    2    12 Mariusz        Wrześniewski          141.20 +  402: 299  191
    3     6 Joanna         Stępień               125.34 +  380: 347  175
    4     8 Marek          Charytoniuk           120.80 -  209: 438   71
    5    18 Jarosław       Puchalski             123.88 -  356: 413   74
    6    32 Mateusz        Żbikowski             144.02 +  432: 405  194
    7    15 Paweł          Stefaniak             113.31 -  368: 379   63
    8    19 Beata          Piotrowska            107.68 +  447: 224  158
    9    25 Grzegorz       Olędzki               100.00 +  399: 361  150
   10    13 Paweł          Jachowicz             109.31 +  396: 309  159
   11    10 Edward         Stefaniak             108.90 +  393: 284  159
   12     7 Tomasz         Zwoliński             139.77 -  318: 330   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Michał Musielak 114.73 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Monika         Rubinstein            100.00 +  347: 288  150
    2    23 Mateusz        Żbikowski             144.02 -  312: 350   94
    3    37 Renata         Kowalska              117.44 -  356: 374   67
    4    53 Sławomir       Zabawa                100.00 +  411: 263  150
    5    29 Kuba           Koisar                125.01 -  346: 377   75
    6    46 Dorota         Maciejuk              106.85 +  374: 333  157
    7    30 Iwona          Rutkowska             107.41 +  396: 319  157
    8    16 Stanisław      Rydzik                138.15 +  361: 297  188
    9    29 Marek          Dudkiewicz            121.58 -  294: 377   72
   10    28 Maciej         Kutera                112.10 +  358: 315  162
   11    22 Iza            Kraj                  100.00 -  272: 403   50
   12    29 Tomasz         Suchanek              109.01 +  465: 433  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Mariusz Kubicki 114.06 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Przemysław     Rybicki               100.00 +  334: 311  150
    2    28 Michał         Makowski              126.95 -  346: 450   77
    3    31 Marek          Syczuk                125.99 -  307: 381   76
    4    35 Mariola        Osajda-Matczak        113.88 +  480: 355  164
    5    22 Piotr          Rosół                 118.36 +  417: 358  168
    6    15 Paweł          Jackowski             134.22 -  299: 343   84
    7    26 Michał         Szorc                 100.00 +  442: 357  150
    8    26 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  327: 270  150
    9    27 Dariusz        Maciejuk              113.50 -  289: 299   64
   10    25 Kuba           Koisar                125.01 -  290: 450   75
   11    35 Rafał          Wesołowski            112.79 +  332: 303  163
   12    28 Joanna         Ostrowska             109.01 +  360: 332  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Mariola Osajda-Matczak 113.88 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  495: 304  150
    2     6 Marek          Dudkiewicz            121.58 -  376: 420   72
    3    20 Piotr          Jakubiak              100.00 -  365: 369   50
    4    35 Mariusz        Kubicki               114.06 -  355: 480   64
    5    46 Marek          Reda                  100.00 -  287: 389   50
    6    51 Elżbieta       Dedek                 100.00 +  336: 259  150
    7    41 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  459: 390  150
    8    35 Katarzyna      Sołdan                100.00 -  360: 383   50
    9    41 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  407: 279  150
   10    34 Waldemar       Czerwoniec            120.78 -  377: 424   71
   11    39 Dominik        Wester                110.69 +  377: 351  161
   12    33 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 -  295: 392   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Paweł Frynia 113.66 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Maciej         Sancewicz             100.00 +  444: 300  150
    2    13 Paweł          Stefaniak             113.31 -  314: 386   63
    3    34 Adam           Kędzior               100.00 +  472: 276  150
    4    18 Marcin         Kamiński              125.44 +  369: 340  175
    5    15 Bogdan         Kozłowski             110.04 +  444: 305  160
    6    11 Mariusz        Skrobosz              142.59 -  326: 332   93
    7    19 Edward         Stefaniak             108.90 -  312: 358   59
    8    20 Jerzy          Luter                 104.10 +  343: 329  154
    9    20 Przemysław     Rybicki               100.00 +  437: 296  150
   10    11 Eugeniusz      Wróblewski            109.44 +  375: 348  159
   11     9 Paweł          Opyc                  119.03 +  471: 423  169
   12     6 Janusz         Kaczor                119.95 +  453: 364  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Robert Drózd 113.62 Wesoła                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Janusz         Sojka                 100.00 +  347: 257  150
    2    24 Paweł          Jackowski             134.22 -  307: 450   84
    3    36 Monika         Rubinstein            100.00 -  295: 429   50
    4    46 Michał         Szorc                 100.00 -  319: 448   50
    5    47 Tomasz         Olędzki               100.00 -  271: 394   50
    6    60 Paweł          Szczekutek            100.00 +  388: 338  150
    7    45 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 -  291: 482   50
    8    54 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  383: 424   50
    9    52 Elżbieta       Dedek                 100.00 +  374: 238  150
   10    49 Dorota         Maciejuk              106.85 +  406: 352  157
   11    45 Ireneusz       Kurzok                104.92 -  289: 478   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     996  / 11  90.55




	Dariusz Maciejuk 113.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Katarzyna      Sołdan                100.00 -  287: 385   50
    2    45 Kacper         Jachowicz             100.00 -  353: 471   50
    3    58 Grzegorz       Wełna                 100.00 -  320: 355   50
    4    59 Paweł          Szczekutek            100.00 +  467: 253  150
    5    50 Wojciech       Gołęcki               101.13 +  360: 326  151
    6    45 Tomasz         Ruta                  100.00 +  404: 304  150
    7    23 Waldemar       Czerwoniec            120.78 -  303: 398   71
    8    31 Michał         Szorc                 100.00 +  382: 334  150
    9    27 Mariusz        Kubicki               114.06 +  299: 289  164
   10    29 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.85 -  378: 458   71
   11    34 Marta          Szeliga-Frynia        104.64 +  461: 284  155
   12    26 Artur          Koszel                115.76 +  400: 363  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Paweł Stefaniak 113.31 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Jan            Staniewicz            100.00 +  378: 255  150
    2    13 Paweł          Frynia                113.66 +  386: 314  164
    3     8 Maciej         Kutera                112.10 +  441: 223  162
    4     3 Dawid          Pikul                 136.52 -  351: 411   87
    5    20 Sławomir       Kordjalik             136.42 -  452: 493   86
    6    18 Robert         Kuszpit               108.18 +  412: 339  158
    7    15 Krzysztof      Sporczyk              114.97 +  379: 368  165
    8    15 Krzysztof      Mówka                 140.97 -  405: 415   91
    9    13 Marek          Syczuk                125.99 -  351: 431   76
   10    17 Joanna         Stępień               125.34 +  403: 394  175
   11    13 Karol          Wyrębkiewicz          139.50 +  366: 220  190
   12    10 Grzegorz       Koczkodon             118.72 +  363: 337  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Rafał Wesołowski 112.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  273: 368   50
    2    49 Tomasz         Suchanek              109.01 +  429: 340  159
    3    21 Jerzy          Tatarczuk             111.38 -  256: 374   61
    4    42 Arkadiusz      Biegun                107.90 -  384: 420   58
    5    53 Adam           Kędzior               100.00 +  336: 282  150
    6    41 Michał         Szorc                 100.00 -  326: 467   50
    7    50 Jan            Pawłowski             100.00 -  282: 337   50
    8    52 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  394: 325  150
    9    40 Dominik        Wester                110.69 +  380: 314  161
   10    44 Ireneusz       Kurzok                104.92 +  459: 390  155
   11    35 Mariusz        Kubicki               114.06 -  303: 332   64
   12    40 Bogdan         Kozłowski             110.04 -  315: 387   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Maciej Kutera 112.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 +  442: 282  150
    2    15 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  465: 281  150
    3     8 Paweł          Stefaniak             113.31 -  223: 441   63
    4    12 Dominik        Wester                110.69 +  361: 313  161
    5    12 Mariusz        Wrześniewski          141.20 -  340: 445   91
    6    22 Stanisław      Gasik                 121.10 +  365: 264  171
    7    16 Ryszard        Dębski                128.76 -  370: 419   79
    8    30 Piotr          Rosół                 118.36 -  239: 416   68
    9    32 Marta          Szeliga-Frynia        104.64 +  384: 351  155
   10    28 Michał         Musielak              114.73 -  315: 358   65
   11    36 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  309: 367   50
   12    41 Marianna       Kozłowska             108.21 +  379: 265  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Jerzy Tatarczuk 111.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  479: 298  150
    2     8 Marcin         Kamiński              125.44 -  364: 367   75
    3    21 Rafał          Wesołowski            112.79 +  374: 256  163
    4    21 Edward         Stefaniak             108.90 +  423: 299  159
    5    11 Eugeniusz      Wróblewski            109.44 -  302: 441   59
    6    26 Artur          Koszel                115.76 +  416: 363  166
    7    20 Janusz         Sojka                 100.00 =  372: 372  100
    8    13 Andrzej        Kwiatkowski           117.31 -  275: 410   67
    9    34 Ireneusz       Kurzok                104.92 -  323: 401   55
   10    31 Radosław       Sowiński              116.23 -  280: 410   66
   11    38 Janusz         Sojka                 100.00 +  335: 222  150
   12    30 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  393: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Andrzej Gostomski 111.27 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Paweł          Szczekutek            100.00 +  422: 242  150
    2    25 Andrzej        Szepczyński           126.07 -  294: 404   76
    3    48 Michał         Waszkiewicz           120.24 +  306: 305  170
    4    30 Marek          Dudkiewicz            121.58 +  399: 314  172
    5    17 Andrzej        Kwiatkowski           117.31 -  357: 429   67
    6    30 Grzegorz       Pukniel               109.25 -  301: 330   59
    8    42 Marcin         Kamiński              125.44 +  418: 272  175
    9    38 Piotr          Rosół                 118.36 -  361: 375   68
   10    45 Marta          Kleinrok              100.00 -  311: 385   50
   11    48 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  392: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 10 113.70




	Krystyna Augustyniak 110.96 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Michał         Szorc                 100.00 +  491: 332  150
    2     7 Wojciech       Gołęcki               101.13 +  464: 301  151
    3     2 Marek          Dudkiewicz            121.58 +  432: 338  172
    4     1 Robert         Kamiński              123.81 +  425: 367  174
    5     2 Michał         Makowski              126.95 -  403: 431   77
    6     3 Andrzej        Kwiatkowski           117.31 -  406: 483   67
    7     9 Eugeniusz      Wróblewski            109.44 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     791  /  6 131.83




	Wojciech Jacyno 110.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  356: 329  150
    2    19 Grzegorz       Koczkodon             118.72 -  384: 460   69
    3    40 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.85 -  323: 407   71
    4    49 Jerzy          Luter                 104.10 -  304: 390   54
    5    52 Elżbieta       Dedek                 100.00 +  342: 299  150
    6    36 Dominik        Wester                110.69 +  404: 375  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     655  /  6 109.17




	Dominik Wester 110.69 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    63 Tomasz         Ruta                  100.00 +  477: 296  150
    2     9 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  470: 265  150
    3     3 Szymon         Fidziński             140.58 -  353: 433   91
    4    12 Maciej         Kutera                112.10 -  313: 361   62
    5    25 Tomasz         Suchanek              109.01 -  321: 398   59
    6    36 Wojciech       Jacyno                110.75 -  375: 404   61
    7    38 Robert         Kuszpit               108.18 -  374: 397   58
    8    46 Roman          Figiel                103.08 +  416: 371  153
    9    40 Rafał          Wesołowski            112.79 -  314: 380   63
   10    46 Marcin         Kamiński              125.44 +  400:   0    0
   11    39 Mariola        Osajda-Matczak        113.88 -  351: 377   64
   12    43 Janusz         Sojka                 100.00 +  449: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1061  / 11  96.45




	Bogdan Kozłowski 110.04 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Grzegorz       Wełna                 100.00 +  372: 297  150
    2    14 Kuba           Koisar                125.01 +  392: 331  175
    3     9 Dawid          Pikul                 136.52 -  311: 460   87
    4    26 Monika         Rubinstein            100.00 +  402: 337  150
    5    15 Paweł          Frynia                113.66 -  305: 444   64
    6    28 Kacper         Jachowicz             100.00 +  368: 356  150
    7    18 Janusz         Kaczor                119.95 -  312: 432   70
    8    24 Mariusz        Margalski             122.79 -  355: 382   73
    9    31 Edward         Stefaniak             108.90 -  286: 375   59
   10    43 Tomasz         Suchanek              109.01 -  264: 282   59
   11    46 Tomasz         Ruta                  100.00 +  448: 323  150
   12    40 Rafał          Wesołowski            112.79 +  387: 315  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Eugeniusz Wróblewski 109.44 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Beata          Wolf                  100.00 +  414: 294  150
    2    30 Sławomir       Kordjalik             136.42 -  279: 428   86
    3    26 Arkadiusz      Biegun                107.90 +  433: 324  158
    4    15 Joanna         Stępień               125.34 +  389: 353  175
    5    11 Jerzy          Tatarczuk             111.38 +  441: 302  161
    6     6 Radosław       Konca                 131.54 -  330: 481   82
    7     9 Krystyna       Augustyniak           110.96 +  400:   0    0
    8     7 Filip          Sosin                 122.05 +  474: 365  172
    9     6 Kazimierz.J    Merklejn              142.83 -  322: 432   93
   10    11 Paweł          Frynia                113.66 -  348: 375   64
   11    16 Mateusz        Żbikowski             144.02 -  287: 477   94
   12    22 Arkadiusz      Biegun                107.90 +  395: 389  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 11 126.64




	Paweł Jachowicz 109.31 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             144.02 -  289: 426   94
    2    42 Alicja         Kladamicza            100.00 +  433: 317  150
    3    45 Marek          Rogalski              107.67 +  365: 311  158
    4    22 Stanisław      Gasik                 121.10 -  296: 393   71
    5    37 Monika         Rubinstein            100.00 +  399: 295  150
    6    29 Maciej         Sancewicz             100.00 +  415: 315  150
    7    14 Karol          Wyrębkiewicz          139.50 +  380: 358  190
    8    11 Ryszard        Dębski                128.76 +  447: 384  179
    9     8 Joanna         Juszczak              120.08 -  274: 454   70
   10    13 Krzysztof      Sporczyk              114.97 -  309: 396   65
   11    20 Robert         Kuszpit               108.18 +  386: 315  158
   12    15 Marek          Dudkiewicz            121.58 -  365: 405   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Weronika Rudnicka 109.26 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              142.83 +  403: 307  193
    2     2 Waldemar       Czerwoniec            120.78 +  320: 319  171
    3    12 Paweł          Jackowski             134.22 +  452: 431  184
    4     5 Michał         Makowski              126.95 -  365: 379   77
    5     7 Tomasz         Zwoliński             139.77 -  289: 303   90
    6    24 Joanna         Juszczak              120.08 -  300: 452   70
    7    29 Renata         Kowalska              117.44 -  296: 389   67
    8    36 Arkadiusz      Biegun                107.90 -  352: 364   58
    9    49 Jan            Pawłowski             100.00 +  419: 289  150
   10    40 Marianna       Kozłowska             108.21 +  427: 287  158
   11    31 Jerzy          Luter                 104.10 -  323: 446   54
   12    36 Grzegorz       Olędzki               100.00 +  358: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Grzegorz Pukniel 109.25 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              142.59 -  326: 327   93
    2    54 Janusz         Sojka                 100.00 -  354: 442   50
    3    52 Marianna       Kozłowska             108.21 +  434: 329  158
    4    43 Wojciech       Gołęcki               101.13 +  472: 263  151
    5    27 Mariusz        Sylwestrzuk           115.41 +  336: 332  165
    6    30 Andrzej        Gostomski             111.27 +  330: 301  161
    7    12 Paweł          Jackowski             134.22 -  332: 356   84
    8    28 Sławomir       Kordjalik             136.42 -  389: 415   86
    9    21 Mariusz        Margalski             122.79 +  492: 285  173
   10    18 Marek          Syczuk                125.99 +  403: 363  176
   11    14 Robert         Soszka                119.62 -  354: 356   70
   12    20 Michał         Makowski              126.95 -  352: 481   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Tomasz Suchanek 109.01 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Wrześniewski          141.20 -  335: 451   91
    2    49 Rafał          Wesołowski            112.79 -  340: 429   63
    3    53 Karolina       Kowalska              100.00 +  333: 247  150
    4    54 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  449: 342  150
    5    25 Dominik        Wester                110.69 +  398: 321  161
    6    21 Iwona          Rutkowska             107.41 +  381: 321  157
    7    13 Kazimierz.J    Merklejn              142.83 -  305: 477   93
    8    17 Karol          Wyrębkiewicz          139.50 -  264: 382   90
    9    33 Sławomir       Kordjalik             136.42 -  304: 493   86
   10    43 Bogdan         Kozłowski             110.04 +  282: 264  160
   11    37 Marta          Kleinrok              100.00 +  424: 269  150
   12    29 Michał         Musielak              114.73 -  433: 465   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Joanna Ostrowska 109.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 140.97 +  406: 380  191
    2     1 Piotr          Rosół                 118.36 +  384: 334  168
    3     4 Justyna        Fugiel                133.51 -  296: 418   84
    4    23 Jarosław       Puchalski             123.88 -  298: 360   74
    5    36 Beata          Piotrowska            107.68 -  272: 439   58
    6    43 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  344: 312  150
    7    36 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 +  456: 353  150
    8    25 Przemysław     Rybicki               100.00 +  412: 354  150
    9    30 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  396: 331  150
   10    14 Edward         Stefaniak             108.90 -  312: 377   59
   11    21 Marek          Dudkiewicz            121.58 -  324: 412   72
   12    28 Mariusz        Kubicki               114.06 -  332: 360   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Edward Stefaniak 108.90 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Szymon         Fidziński             140.58 -  339: 366   91
    2    48 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  334: 310  150
    3    32 Stanisław      Rydzik                138.15 +  419: 366  188
    4    21 Jerzy          Tatarczuk             111.38 -  299: 423   61
    5    35 Marta          Kleinrok              100.00 +  347: 276  150
    6    31 Przemysław     Rybicki               100.00 +  400: 360  150
    7    19 Paweł          Frynia                113.66 +  358: 312  164
    8    12 Janusz         Kaczor                119.95 -  362: 374   70
    9    31 Bogdan         Kozłowski             110.04 +  375: 286  160
   10    14 Joanna         Ostrowska             109.01 +  377: 312  159
   11    10 Krzysztof      Sporczyk              114.97 -  284: 393   65
   12    16 Iza            Kraj                  100.00 +  395: 346  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Marianna Kozłowska 108.21 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             139.77 -  256: 430   90
    2    55 Mariusz        Makuch                107.84 -  342: 358   58
    3    52 Grzegorz       Pukniel               109.25 -  329: 434   59
    4    60 Jolanta        Kruk                  100.00 +  399: 230  150
    5    55 Danuta         Połomska              100.00 +  356: 266  150
    6    39 Michał         Waszkiewicz           120.24 -  320: 396   70
    7    51 Wojciech       Gołęcki               101.13 +  476: 175  151
    8    32 Marek          Syczuk                125.99 -  289: 411   76
    9    50 Marek          Rogalski              107.67 +  413: 379  158
   10    40 Weronika       Rudnicka              109.26 -  287: 427   59
   11    44 Wiesław        Olewiński             103.13 +  316: 296  153
   12    41 Maciej         Kutera                112.10 -  265: 379   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00




	Robert Kuszpit 108.18 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Karol          Wyrębkiewicz          139.50 +  403: 397  190
    2     3 Andrzej        Rechowicz             119.19 -  335: 509   69
    3    41 Mariusz        Sylwestrzuk           115.41 +  384: 323  165
    4    17 Ryszard        Dębski                128.76 +  416: 305  179
    5     9 Maciej         Perzyński             125.27 -  334: 358   75
    6    18 Paweł          Stefaniak             113.31 -  339: 412   63
    7    38 Dominik        Wester                110.69 +  397: 374  161
    8    27 Iza            Kraj                  100.00 +  358: 301  150
    9    26 Beata          Piotrowska            107.68 -  262: 396   58
   10    26 Zdzisław       Szota                 117.29 +  375: 341  167
   11    20 Paweł          Jachowicz             109.31 -  315: 386   59
   12    27 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  409: 213  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Arkadiusz Biegun 107.90 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Górka                 138.37 -  344: 430   88
    2    43 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  462: 233  150
    3    26 Eugeniusz      Wróblewski            109.44 -  324: 433   59
    4    42 Rafał          Wesołowski            112.79 +  420: 384  163
    5    31 Iza            Kraj                  100.00 -  305: 380   50
    6    40 Jerzy          Luter                 104.10 -  321: 421   54
    7    44 Tomasz         Ruta                  100.00 +  432: 347  150
    8    36 Weronika       Rudnicka              109.26 +  364: 352  159
    9    22 Marek          Charytoniuk           120.80 +  358: 351  171
   10    23 Artur          Koszel                115.76 -  333: 370   66
   11    29 Kacper         Jachowicz             100.00 +  462: 341  150
   12    22 Eugeniusz      Wróblewski            109.44 -  389: 395   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Mariusz Makuch 107.84 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                138.15 -  318: 348   88
    2    55 Marianna       Kozłowska             108.21 +  358: 342  158
    3    33 Przemysław     Rybicki               100.00 +  437: 317  150
    4    19 Maciej         Perzyński             125.27 -  301: 487   75
    5    30 Robert         Soszka                119.62 +  410: 360  170
    6    25 Janusz         Kaczor                119.95 -  349: 445   70
    7    27 Kacper         Jachowicz             100.00 -  335: 388   50
    8    45 Marek          Rogalski              107.67 +  492: 314  158
    9    19 Andrzej        Szepczyński           126.07 -  258: 376   76
   10    38 Grzegorz       Olędzki               100.00 -  339: 434   50
   11    42 Roman          Figiel                103.08 -  355: 374   53
   12    44 Iwona          Rutkowska             107.41 +  356: 347  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Beata Piotrowska 107.68 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dawid          Pikul                 136.52 -  357: 406   87
    2    41 Łukasz         Miłosz                100.00 +  462: 353  150
    3    24 Mariusz        Margalski             122.79 -  353: 427   73
    4    38 Marek          Reda                  100.00 +  357: 311  150
    5    36 Joanna         Ostrowska             109.01 +  439: 272  159
    6    19 Grzegorz       Koczkodon             118.72 -  367: 400   69
    7    24 Marcin         Kamiński              125.44 +  390: 371  175
    8    19 Krzysztof      Sporczyk              114.97 -  224: 447   65
    9    26 Robert         Kuszpit               108.18 +  396: 262  158
   10    22 Marek          Charytoniuk           120.80 -  293: 412   71
   11    30 Łukasz         Miłosz                100.00 +  409: 290  150
   12    25 Zdzisław       Szota                 117.29 -  362: 373   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Marek Rogalski 107.67 Chełm

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sławomir       Kordjalik             136.42 =  390: 390  136
    2    31 Paweł          Opyc                  119.03 -  358: 431   69
    3    45 Paweł          Jachowicz             109.31 -  311: 365   59
    4    52 Łukasz         Miłosz                100.00 +  365: 362  150
    5    43 Marek          Syczuk                125.99 -  251: 394   76
    6    47 Wiesław        Olewiński             103.13 +  425: 313  153
    8    45 Mariusz        Makuch                107.84 -  314: 492   58
    9    50 Marianna       Kozłowska             108.21 -  379: 413   58
   10    54 Jan            Pawłowski             100.00 +  502: 266  150
   11    49 Daniel         Janus                 101.17 +  400: 317  151
   12    42 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 +  416: 336  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1210  / 11 110.00




	Iwona Rutkowska 107.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Jackowski             134.22 -  344: 423   84
    2    44 Monika         Rubinstein            100.00 -  355: 467   50
    3    51 Dorota         Maciejuk              106.85 +  399: 310  157
    4    44 Beata          Wolf                  100.00 +  400:   0    0
    5    38 Tomasz         Ruta                  100.00 +  455: 284  150
    6    21 Tomasz         Suchanek              109.01 -  321: 381   59
    7    30 Michał         Musielak              114.73 -  319: 396   65
    8    39 Marek          Reda                  100.00 +  425: 276  150
    9    17 Robert         Kamiński              123.81 -  383: 437   74
   10    35 Michał         Waszkiewicz           120.24 -  285: 395   70
   11    40 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 -  291: 396   50
   12    44 Mariusz        Makuch                107.84 -  347: 356   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     967  / 11  87.91




	Dorota Maciejuk 106.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Justyna        Fugiel                133.51 -  281: 502   84
    2    47 Roman          Figiel                103.08 -  318: 371   53
    3    51 Iwona          Rutkowska             107.41 -  310: 399   57
    4    61 Jan            Staniewicz            100.00 +  348: 291  150
    5    49 Renata         Rosół                 100.00 +  386: 363  150
    6    46 Michał         Musielak              114.73 -  333: 374   65
    7    40 Tomasz         Olędzki               100.00 +  353: 282  150
    8    40 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 -  342: 492   50
    9    45 Łukasz         Miłosz                100.00 -  285: 369   50
   10    49 Robert         Drózd                 113.62 -  352: 406   64
   11    51 Beata          Lerska                100.00 -  300: 330   50
   12    52 Jan            Staniewicz            100.00 +  361: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1073  / 12  89.42




	Ireneusz Kurzok 104.92 Mikołów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Radosław       Konca                 131.54 -  309: 419   82
    2    60 Danuta         Połomska              100.00 -  297: 354   50
    3    49 Tomasz         Olędzki               100.00 -  298: 476   50
    4    56 Michał         Waszkiewicz           120.24 -  285: 397   70
    5    59 Jan            Staniewicz            100.00 +  368: 287  150
    6    58 Beata          Wolf                  100.00 +  512: 269  150
    7    49 Piotr          Jakubiak              100.00 -  192: 457   50
    8    53 Daniel         Janus                 101.17 +  330: 294  151
    9    34 Jerzy          Tatarczuk             111.38 +  401: 323  161
   10    44 Rafał          Wesołowski            112.79 -  390: 459   63
   11    45 Robert         Drózd                 113.62 +  478: 289  164
   12    39 Marta          Szeliga-Frynia        104.64 -  269: 440   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Marta Szeliga-Frynia 104.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    57 Daniel         Janus                 101.17 +  425: 253  151
    8    21 Kacper         Jachowicz             100.00 +  355: 342  150
    9    32 Maciej         Kutera                112.10 -  351: 384   62
   10    27 Marek          Dudkiewicz            121.58 -  360: 363   72
   11    34 Dariusz        Maciejuk              113.50 -  284: 461   64
   12    39 Ireneusz       Kurzok                104.92 +  440: 269  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     654  /  6 109.00




	Jerzy Luter 104.10 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Oleksiak              130.28 -  265: 364   80
    2    51 Michał         Szorc                 100.00 +  358: 338  150
    3    43 Artur          Koszel                115.76 -  294: 450   66
    4    49 Wojciech       Jacyno                110.75 +  390: 304  161
    5    41 Anna           Arana                 100.00 -  372: 395   50
    6    40 Arkadiusz      Biegun                107.90 +  421: 321  158
    7    32 Marek          Syczuk                125.99 +  423: 386  176
    8    20 Paweł          Frynia                113.66 -  329: 343   64
    9    28 Paweł          Opyc                  119.03 -  317: 448   69
   10    41 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  465: 360  150
   11    31 Weronika       Rudnicka              109.26 +  446: 323  159
   12    23 Karol          Wyrębkiewicz          139.50 -  376: 438   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Wiesław Olewiński 103.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ryszard        Dębski                128.76 -  255: 381   79
    2    56 Małgorzata     Jóźwiak               102.39 +  441: 311  152
    3    25 Kacper         Jachowicz             100.00 -  328: 374   50
    4    51 Danuta         Połomska              100.00 +  438: 265  150
    5    23 Karol          Wyrębkiewicz          139.50 -  310: 382   90
    6    47 Marek          Rogalski              107.67 -  313: 425   58
    7    46 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  372: 293  150
    8    34 Mateusz        Żbikowski             144.02 -  335: 397   94
    9    48 Marianna       Das                   100.00 +  366: 295  150
   10    42 Mariusz        Sylwestrzuk           115.41 -  281: 452   65
   11    44 Marianna       Kozłowska             108.21 -  296: 316   58
   12    46 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  338: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Roman Figiel 103.08 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Makowski              126.95 -  342: 419   77
    2    47 Dorota         Maciejuk              106.85 +  371: 318  157
    3    18 Waldemar       Czerwoniec            120.78 +  417: 382  171
    4    13 Tomasz         Zwoliński             139.77 -  302: 479   90
    5    26 Stanisław      Rydzik                138.15 -  300: 650   88
    6    50 Jan            Pawłowski             100.00 +  416: 343  150
    7    28 Przemysław     Rybicki               100.00 -  348: 350   50
    8    46 Dominik        Wester                110.69 -  371: 416   61
    9    44 Beata          Lerska                100.00 +  367: 365  150
   10    39 Łukasz         Miłosz                100.00 -  338: 401   50
   11    42 Mariusz        Makuch                107.84 +  374: 355  158
   12    37 Mariusz        Sylwestrzuk           115.41 -  375: 393   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Małgorzata Jóźwiak 102.39 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Szepczyński           126.07 -  318: 344   76
    2    56 Wiesław        Olewiński             103.13 -  311: 441   53
    3    59 Jolanta        Kruk                  100.00 +  352: 303  150
    4    36 Tomasz         Olędzki               100.00 +  354: 324  150
    5    40 Paweł          Opyc                  119.03 -  278: 334   69
    6    48 Marek          Dudkiewicz            121.58 -  294: 302   72
    7    47 Mariusz        Sylwestrzuk           115.41 -  293: 335   65
    8    49 Łukasz         Miłosz                100.00 -  347: 403   50
    9    54 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  493: 234  150
   10    47 Beata          Lerska                100.00 +  460: 199  150
   11    43 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  394: 264  150
   12    38 Łukasz         Miłosz                100.00 -  256: 351   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Daniel Janus 101.17 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    57 Marta          Szeliga-Frynia        104.64 -  253: 425   55
    8    53 Ireneusz       Kurzok                104.92 -  294: 330   55
    9    55 Piotr          Jakubiak              100.00 +  380: 369  150
   10    53 Marianna       Das                   100.00 +  355: 236  150
   11    49 Marek          Rogalski              107.67 -  317: 400   58
   12    50 Jakub          Mioduszewski          100.00 -  291: 371   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     518  /  6  86.33




	Wojciech Gołęcki 101.13 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Syczuk                125.99 +  391: 377  176
    2     7 Krystyna       Augustyniak           110.96 -  301: 464   61
    3    27 Stanisław      Gasik                 121.10 -  266: 430   71
    4    43 Grzegorz       Pukniel               109.25 -  263: 472   59
    5    50 Dariusz        Maciejuk              113.50 -  326: 360   64
    6    59 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  322: 363   50
    7    51 Marianna       Kozłowska             108.21 -  175: 476   58
    8    56 Paweł          Szczekutek            100.00 +  326: 306  150
    9    53 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  323: 288  150
   10    52 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  266: 349   50
   11    54 Jakub          Mioduszewski          100.00 -  303: 368   50
   12    54 Aleksandra     Pelczarska            100.00 +  309: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1089  / 12  90.75




	Anna Arana 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Kamiński              125.44 -  333: 385   75
    2    50 Karolina       Kowalska              100.00 +  329: 327  150
    3    35 Ryszard        Dębski                128.76 -  412: 478   79
    4    48 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 +  416: 180  150
    5    41 Jerzy          Luter                 104.10 +  395: 372  154
    6    14 Krzysztof      Mówka                 140.97 -  262: 471   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     699  /  6 116.50




	Jerzy Augustyniak 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Stępień               125.34 -  302: 496   75
    2    34 Karol          Wyrębkiewicz          139.50 -  264: 431   90
    3    57 Łukasz         Miłosz                100.00 +  343: 314  150
    4    62 Aleksandra     Pelczarska            100.00 +  391: 345  150
    5    42 Przemysław     Rybicki               100.00 -  383: 429   50
    6    38 Robert         Soszka                119.62 -  274: 360   70
    7    41 Mariola        Osajda-Matczak        113.88 -  390: 459   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     649  /  7  92.71




	Wojciech Chodakiewicz 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Perzyński             125.27 -  312: 428   75
    2    57 Jan            Staniewicz            100.00 +  399: 325  150
    3    19 Krzysztof      Mówka                 140.97 -  223: 533   91
    4    48 Anna           Arana                 100.00 -  180: 416   50
    5    54 Alicja         Kladamicza            100.00 -  303: 317   50
    6    56 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  419: 265  150
    7    48 Katarzyna      Sołdan                100.00 -  311: 378   50
    8    50 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  303: 341   50
    9    57 Danuta         Połomska              100.00 +  427: 290  150
   10    51 Marek          Reda                  100.00 +  401: 307  150
   11    47 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  403: 373  150
   12    42 Marek          Rogalski              107.67 -  336: 416   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1174  / 12  97.83




	Marianna  Das 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    58 PAUZA
    8    43 Zdzisław       Szota                 117.29 -  344: 408   67
    9    48 Wiesław        Olewiński             103.13 -  295: 366   53
   10    53 Daniel         Janus                 101.17 -  236: 355   51
   11    55 Jan            Pawłowski             100.00 -  250: 340   50
   12    55 Agnieszka      Szczekutek            100.00 -  282: 299   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     271  /  5  54.20




	Elżbieta Dedek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Kuba           Koisar                125.01 -  310: 442   75
    2    59 Beata          Lerska                100.00 +  378: 366  150
    3    29 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 -  265: 361   50
    4    45 Maciej         Sancewicz             100.00 -  240: 449   50
    5    52 Wojciech       Jacyno                110.75 -  299: 342   61
    6    51 Mariola        Osajda-Matczak        113.88 -  259: 336   64
    7    56 Paweł          Szczekutek            100.00 -  288: 344   50
    8    55 Aleksandra     Pelczarska            100.00 +  335: 329  150
    9    52 Robert         Drózd                 113.62 -  238: 374   64
   10    57 Adam           Kędzior               100.00 +  405: 223  150
   11    53 Paweł          Szczekutek            100.00 -  300: 311   50
   12    53 Adam           Kędzior               100.00 +  295: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 12  88.67




	Zbigniew Jabłoński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jarosław       Puchalski             123.88 -  274: 419   74
    2    48 Edward         Stefaniak             108.90 -  310: 334   59
    3    55 Michał         Szorc                 100.00 -  390: 415   50
    4    57 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     183  /  3  61.00




	Kacper Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Robert         Kamiński              123.81 -  344: 361   74
    2    45 Dariusz        Maciejuk              113.50 +  471: 353  164
    3    25 Wiesław        Olewiński             103.13 +  374: 328  153
    4    24 Janusz         Sojka                 100.00 -  389: 390   50
    5    28 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 +  350: 301  150
    6    28 Bogdan         Kozłowski             110.04 -  356: 368   60
    7    27 Mariusz        Makuch                107.84 +  388: 335  158
    8    21 Marta          Szeliga-Frynia        104.64 -  342: 355   55
    9    18 Andrzej        Oleksiak              130.28 +  374: 341  180
   10    21 Robert         Soszka                119.62 -  274: 509   70
   11    29 Arkadiusz      Biegun                107.90 -  341: 462   58
   12    35 Maciej         Sancewicz             100.00 -  285: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Piotr Jakubiak 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Mariusz        Margalski             122.79 -  291: 383   73
    2    40 Renata         Rosół                 100.00 +  420: 335  150
    3    20 Mariola        Osajda-Matczak        113.88 +  369: 365  164
    4    25 Artur          Koszel                115.76 -  330: 379   66
    5    33 Ryszard        Dębski                128.76 -  363: 411   79
    7    49 Ireneusz       Kurzok                104.92 +  457: 192  155
    8    41 Michał         Waszkiewicz           120.24 -  390: 459   70
    9    55 Daniel         Janus                 101.17 -  369: 380   51
   10    48 Tomasz         Ruta                  100.00 -  346: 358   50
   11    50 Tomasz         Olędzki               100.00 +  307: 240  150
   12    47 Tomasz         Ruta                  100.00 -  295: 392   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1058  / 11  96.18




	Alicja Kladamicza 100.00 Chorzów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Filip          Sosin                 122.05 -  353: 400   72
    2    42 Paweł          Jachowicz             109.31 -  317: 433   59
    3    54 Beata          Wolf                  100.00 -  298: 372   50
    4    58 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  368: 269  150
    5    54 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 +  317: 303  150
    6    44 Marta          Kleinrok              100.00 -  257: 427   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     531  /  6  88.50




	Marta Kleinrok 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marek          Dudkiewicz            121.58 -  375: 395   72
    2    39 Beata          Wolf                  100.00 +  345: 291  150
    3    47 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  451: 311  150
    4    27 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.85 -  361: 429   71
    5    35 Edward         Stefaniak             108.90 -  276: 347   59
    6    44 Alicja         Kladamicza            100.00 +  427: 257  150
    9    47 Marcin         Kamiński              125.44 +  398: 395  175
   10    45 Andrzej        Gostomski             111.27 +  385: 311  161
   11    37 Tomasz         Suchanek              109.01 -  269: 424   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1047  /  9 116.33




	Karolina Kowalska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Stanisław      Gasik                 121.10 -  270: 433   71
    2    50 Anna           Arana                 100.00 -  327: 329   50
    3    53 Tomasz         Suchanek              109.01 -  247: 333   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     180  /  3  60.00




	Iza Kraj 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.85 -  303: 339   71
    2    33 Robert         Soszka                119.62 -  350: 417   70
    3    56 Jan            Staniewicz            100.00 +  387: 260  150
    4    50 Grzegorz       Wełna                 100.00 +  376: 282  150
    5    31 Arkadiusz      Biegun                107.90 +  380: 305  158
    6    27 Robert         Kamiński              123.81 -  287: 395   74
    7    33 Grzegorz       Olędzki               100.00 +  315: 259  150
    8    27 Robert         Kuszpit               108.18 -  301: 358   58
    9    36 Janusz         Sojka                 100.00 +  308: 275  150
   10    30 Małgorzata     Sameryt               100.00 +  372: 325  150
   11    22 Michał         Musielak              114.73 +  403: 272  165
   12    16 Edward         Stefaniak             108.90 -  346: 395   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Jolanta Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marek          Charytoniuk           120.80 -  264: 460   71
    2    52 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  288: 362   50
    3    59 Małgorzata     Jóźwiak               102.39 -  303: 352   52
    4    60 Marianna       Kozłowska             108.21 -  230: 399   58
    5    61 Agnieszka      Szczekutek            100.00 -  264: 335   50
    6    61 Jan            Staniewicz            100.00 -  253: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     331  /  6  55.17




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Waldemar       Czerwoniec            120.78 -  176: 563   71
    2    63 PAUZA
    3    47 Marta          Kleinrok              100.00 -  311: 451   50
    4    54 Tomasz         Suchanek              109.01 -  342: 449   59
    5    57 Katarzyna      Sołdan                100.00 -  300: 440   50
    6    59 Wojciech       Gołęcki               101.13 +  363: 322  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     381  /  5  76.20




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Michał         Waszkiewicz           120.24 +  351: 342  170
    2    21 Kamil          Górka                 138.37 -  316: 410   88
    3    34 Paweł          Frynia                113.66 -  276: 472   64
    4    47 Przemysław     Rybicki               100.00 -  205: 413   50
    5    53 Rafał          Wesołowski            112.79 -  282: 336   63
    6    55 Beata          Lerska                100.00 -  328: 357   50
    7    55 Aleksandra     Pelczarska            100.00 +  348: 311  150
    8    51 Tomasz         Ruta                  100.00 -  309: 381   50
    9    58 Paweł          Szczekutek            100.00 -  333: 339   50
   10    57 Elżbieta       Dedek                 100.00 -  223: 405   50
   11    57 Danuta         Połomska              100.00 +  338: 276  150
   12    53 Elżbieta       Dedek                 100.00 -  279: 295   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     985  / 12  82.08




	Beata Lerska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Joanna         Juszczak              120.08 -  251: 396   70
    2    59 Elżbieta       Dedek                 100.00 -  366: 378   50
    3    61 Paweł          Szczekutek            100.00 +  343: 341  150
    4    41 Stanisław      Rydzik                138.15 -  328: 463   88
    5    58 Łukasz         Miłosz                100.00 -  310: 358   50
    6    55 Adam           Kędzior               100.00 +  357: 328  150
    7    43 Renata         Rosół                 100.00 +  423: 354  150
    8    37 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 -  291: 348   50
    9    44 Roman          Figiel                103.08 -  365: 367   53
   10    47 Małgorzata     Jóźwiak               102.39 -  199: 460   52
   11    51 Dorota         Maciejuk              106.85 +  330: 300  157
   12    48 Marek          Reda                  100.00 +  364: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1170  / 12  97.50




	Jakub Mioduszewski 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Robert         Soszka                119.62 +  439: 404  170
    2    16 Szymon         Fidziński             140.58 -  307: 438   91
    3    39 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  361: 345  150
    4    20 Mariusz        Wrześniewski          141.20 -  304: 403   91
    5    32 Maciej         Sancewicz             100.00 -  309: 384   50
   11    54 Wojciech       Gołęcki               101.13 +  368: 303  151
   12    50 Daniel         Janus                 101.17 +  371: 291  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     854  /  7 122.00




	Łukasz Miłosz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Andrzej        Rechowicz             119.19 -  290: 524   69
    2    41 Beata          Piotrowska            107.68 -  353: 462   58
    3    57 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  314: 343   50
    4    52 Marek          Rogalski              107.67 -  362: 365   58
    5    58 Beata          Lerska                100.00 +  358: 310  150
    6    53 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  516: 249  150
    7    42 Marek          Reda                  100.00 -  270: 346   50
    8    49 Małgorzata     Jóźwiak               102.39 +  403: 347  152
    9    45 Dorota         Maciejuk              106.85 +  369: 285  157
   10    39 Roman          Figiel                103.08 +  401: 338  153
   11    30 Beata          Piotrowska            107.68 -  290: 409   58
   12    38 Małgorzata     Jóźwiak               102.39 +  351: 256  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Grzegorz Olędzki 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Paweł          Opyc                  119.03 -  384: 407   69
    2    36 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  330: 304  150
    3    17 Piotr          Rosół                 118.36 +  438: 386  168
    4    31 Zdzisław       Szota                 117.29 +  406: 392  167
    5    19 Mariusz        Skrobosz              142.59 -  330: 369   93
    6    13 Stanisław      Rydzik                138.15 -  366: 395   88
    7    33 Iza            Kraj                  100.00 -  259: 315   50
    8    44 Jan            Pawłowski             100.00 +  384: 312  150
    9    25 Krzysztof      Sporczyk              114.97 -  361: 399   65
   10    38 Mariusz        Makuch                107.84 +  434: 339  158
   11    28 Renata         Rosół                 100.00 -  257: 384   50
   12    36 Weronika       Rudnicka              109.26 -  306: 358   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Tomasz Olędzki 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Grzegorz       Koczkodon             118.72 -  395: 431   69
    2    35 Maciej         Sancewicz             100.00 -  343: 386   50
    3    49 Ireneusz       Kurzok                104.92 +  476: 298  155
    4    36 Małgorzata     Jóźwiak               102.39 -  324: 354   52
    5    47 Robert         Drózd                 113.62 +  394: 271  164
    6    37 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  303: 314   50
    7    40 Dorota         Maciejuk              106.85 -  282: 353   57
    8    48 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  302: 348   50
    9    51 Mariusz        Sylwestrzuk           115.41 -  282: 394   65
   10    55 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  358: 298  150
   11    50 Piotr          Jakubiak              100.00 -  240: 307   50
   12    51 Jan            Pawłowski             100.00 +  363: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1062  / 12  88.50




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Piotr          Rosół                 118.36 -  189: 616   68
    2    62 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  245: 395   50
    3    63 PAUZA
    4    55 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 +  410: 397  150
    5    44 Renata         Kowalska              117.44 -  364: 417   67
    6    50 Roman          Figiel                103.08 -  343: 416   53
    7    50 Rafał          Wesołowski            112.79 +  337: 282  163
    8    44 Grzegorz       Olędzki               100.00 -  312: 384   50
    9    49 Weronika       Rudnicka              109.26 -  289: 419   59
   10    54 Marek          Rogalski              107.67 -  266: 502   58
   11    55 Marianna       Das                   100.00 +  340: 250  150
   12    51 Tomasz         Olędzki               100.00 -  292: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  / 11  83.45




	Aleksandra Pelczarska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Renata         Kowalska              117.44 -  254: 435   67
    2    58 Przemysław     Rybicki               100.00 -  271: 449   50
    3    60 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 -  300: 388   50
    4    62 Jerzy          Augustyniak           100.00 -  345: 391   50
    5    60 Paweł          Szczekutek            100.00 +  306: 304  150
    6    52 Renata         Rosół                 100.00 -  329: 392   50
    7    55 Adam           Kędzior               100.00 -  311: 348   50
    8    55 Elżbieta       Dedek                 100.00 -  329: 335   50
    9    56 Jan            Staniewicz            100.00 -  222: 414   50
   10    58 Danuta         Połomska              100.00 +  309: 234  150
   11    56 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  318: 267  150
   12    54 Wojciech       Gołęcki               101.13 -  287: 309   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  / 12  76.50




	Danuta Połomska 100.00 Ostrów Wlkp.

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Andrzej        Kwiatkowski           117.31 -  250: 453   67
    2    60 Ireneusz       Kurzok                104.92 +  354: 297  155
    3    44 Kazimierz.J    Merklejn              142.83 -  209: 403   93
    4    51 Wiesław        Olewiński             103.13 -  265: 438   53
    5    55 Marianna       Kozłowska             108.21 -  266: 356   58
    6    57 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  267: 288   50
    7    54 Jan            Staniewicz            100.00 -  365: 411   50
    8    57 PAUZA
    9    57 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 -  290: 427   50
   10    58 Aleksandra     Pelczarska            100.00 -  234: 309   50
   11    57 Adam           Kędzior               100.00 -  276: 338   50
   12    56 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  334: 347   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     726  / 11  66.00




	Andrzej Przybyłowicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Zdzisław       Szota                 117.29 -  327: 343   67
    2    53 Mariusz        Sylwestrzuk           115.41 -  292: 375   65
    3    60 Aleksandra     Pelczarska            100.00 +  388: 300  150
    4    55 Jan            Pawłowski             100.00 -  397: 410   50
    5    51 Grzegorz       Wełna                 100.00 +  410: 239  150
    6    43 Joanna         Ostrowska             109.01 -  312: 344   59
    7    45 Robert         Drózd                 113.62 +  482: 291  164
    8    37 Beata          Lerska                100.00 +  348: 291  150
    9    23 Artur          Koszel                115.76 +  371: 351  166
   10    24 Mariusz        Margalski             122.79 -  276: 469   73
   11    32 Maciej         Sancewicz             100.00 +  381: 362  150
   12    27 Robert         Kuszpit               108.18 -  213: 409   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Mikołaj Przybyłowicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Artur          Koszel                115.76 -  288: 421   66
    2    43 Arkadiusz      Biegun                107.90 -  233: 462   58
    3    62 Tomasz         Ruta                  100.00 -  363: 375   50
    4    57 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  400:   0    0
    5    45 Waldemar       Czerwoniec            120.78 -  284: 375   71
    6    57 Danuta         Połomska              100.00 +  288: 267  150
    7    46 Wiesław        Olewiński             103.13 -  293: 372   53
    8    48 Tomasz         Olędzki               100.00 +  348: 302  150
    9    46 Maciej         Sancewicz             100.00 -  363: 426   50
   10    52 Wojciech       Gołęcki               101.13 +  349: 266  151
   11    48 Andrzej        Gostomski             111.27 -  307: 392   61
   12    49 Paweł          Szczekutek            100.00 -  271: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     910  / 11  82.73




	Marek Reda 100.00 Wołomin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Mariusz        Sylwestrzuk           115.41 +  356: 262  165
    2    20 Tomasz         Zwoliński             139.77 -  273: 481   90
    3    42 Joanna         Juszczak              120.08 -  340: 405   70
    4    38 Beata          Piotrowska            107.68 -  311: 357   58
    5    46 Mariola        Osajda-Matczak        113.88 +  389: 287  164
    6    42 Monika         Rubinstein            100.00 -  303: 363   50
    7    42 Łukasz         Miłosz                100.00 +  346: 270  150
    8    39 Iwona          Rutkowska             107.41 -  276: 425   57
    9    43 Renata         Rosół                 100.00 -  271: 435   50
   10    51 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 -  307: 401   50
   11    52 Jan            Staniewicz            100.00 +  407: 316  150
   12    48 Beata          Lerska                100.00 -  315: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1104  / 12  92.00




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Krzysztof      Sporczyk              114.97 -  372: 378   65
    2    40 Piotr          Jakubiak              100.00 -  335: 420   50
    3    50 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  432: 280  150
    4    40 Mariusz        Sylwestrzuk           115.41 -  294: 471   65
    5    49 Dorota         Maciejuk              106.85 -  363: 386   57
    6    52 Aleksandra     Pelczarska            100.00 +  392: 329  150
    7    43 Beata          Lerska                100.00 -  354: 423   50
    8    47 Jan            Staniewicz            100.00 +  370: 295  150
    9    43 Marek          Reda                  100.00 +  435: 271  150
   10    36 Michał         Szorc                 100.00 +  341: 287  150
   11    28 Grzegorz       Olędzki               100.00 +  384: 257  150
   12    24 Kuba           Koisar                125.01 -  322: 384   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Michał         Musielak              114.73 -  288: 347   65
    2    44 Iwona          Rutkowska             107.41 +  467: 355  157
    3    36 Robert         Drózd                 113.62 +  429: 295  164
    4    26 Bogdan         Kozłowski             110.04 -  337: 402   60
    5    37 Paweł          Jachowicz             109.31 -  295: 399   59
    6    42 Marek          Reda                  100.00 +  363: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     655  /  6 109.17




	Tomasz Ruta 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    63 Dominik        Wester                110.69 -  296: 477   61
    2    38 Marek          Syczuk                125.99 -  319: 389   76
    3    62 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  375: 363  150
    4    34 Waldemar       Czerwoniec            120.78 +  370: 347  171
    5    38 Iwona          Rutkowska             107.41 -  284: 455   57
    6    45 Dariusz        Maciejuk              113.50 -  304: 404   64
    7    44 Arkadiusz      Biegun                107.90 -  347: 432   58
    8    51 Adam           Kędzior               100.00 +  381: 309  150
    9    42 Michał         Szorc                 100.00 -  335: 376   50
   10    48 Piotr          Jakubiak              100.00 +  358: 346  150
   11    46 Bogdan         Kozłowski             110.04 -  323: 448   60
   12    47 Piotr          Jakubiak              100.00 +  392: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1197  / 12  99.75




	Przemysław Rybicki 100.00 ?

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Mariusz        Kubicki               114.06 -  311: 334   64
    2    58 Aleksandra     Pelczarska            100.00 +  449: 271  150
    3    33 Mariusz        Makuch                107.84 -  317: 437   58
    4    47 Adam           Kędzior               100.00 +  413: 205  150
    5    42 Jerzy          Augustyniak           100.00 +  429: 383  150
    6    31 Edward         Stefaniak             108.90 -  360: 400   59
    7    28 Roman          Figiel                103.08 +  350: 348  153
    8    25 Joanna         Ostrowska             109.01 -  354: 412   59
    9    20 Paweł          Frynia                113.66 -  296: 437   64
   10    37 Maciej         Sancewicz             100.00 -  321: 326   50
   11    41 Michał         Szorc                 100.00 -  269: 380   50
   12    45 Katarzyna      Sołdan                100.00 +  442: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1157  / 12  96.42




	Małgorzata Sameryt 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Mariola        Osajda-Matczak        113.88 -  304: 495   64
    2    62 Jan            Pawłowski             100.00 +  395: 245  150
    3    22 Karol          Wyrębkiewicz          139.50 +  327: 317  190
    4    29 Andrzej        Kwiatkowski           117.31 -  322: 409   67
    5    39 Kazimierz.J    Merklejn              142.83 -  356: 537   93
    6    37 Tomasz         Olędzki               100.00 +  314: 303  150
    7    35 Maciej         Sancewicz             100.00 +  395: 237  150
    8    26 Mariusz        Kubicki               114.06 -  270: 327   64
    9    37 Stanisław      Rydzik                138.15 +  392: 376  188
   10    30 Iza            Kraj                  100.00 -  325: 372   50
   11    36 Maciej         Kutera                112.10 +  367: 309  162
   12    30 Jerzy          Tatarczuk             111.38 -  296: 393   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Maciej Sancewicz 100.00 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Paweł          Frynia                113.66 -  300: 444   64
    2    35 Tomasz         Olędzki               100.00 +  386: 343  150
    3    30 Jarosław       Puchalski             123.88 -  404: 432   74
    4    45 Elżbieta       Dedek                 100.00 +  449: 240  150
    5    32 Jakub          Mioduszewski          100.00 +  384: 309  150
    6    29 Paweł          Jachowicz             109.31 -  315: 415   59
    7    35 Małgorzata     Sameryt               100.00 -  237: 395   50
    8    33 Joanna         Stępień               125.34 -  387: 431   75
    9    46 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  426: 363  150
   10    37 Przemysław     Rybicki               100.00 +  326: 321  150
   11    32 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 -  362: 381   50
   12    35 Kacper         Jachowicz             100.00 +  378: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Janusz Sojka 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Robert         Drózd                 113.62 -  257: 347   64
    2    54 Grzegorz       Pukniel               109.25 +  442: 354  159
    3    23 Robert         Soszka                119.62 +  385: 353  170
    4    24 Kacper         Jachowicz             100.00 +  390: 389  150
    5    16 Artur          Koszel                115.76 +  367: 258  166
    6    10 Maciej         Perzyński             125.27 -  273: 372   75
    7    20 Jerzy          Tatarczuk             111.38 =  372: 372  111
    8    14 Joanna         Juszczak              120.08 -  285: 434   70
    9    36 Iza            Kraj                  100.00 -  275: 308   50
   10    32 Sławomir       Zabawa                100.00 -  352: 371   50
   11    38 Jerzy          Tatarczuk             111.38 -  222: 335   61
   12    43 Dominik        Wester                110.69 -  281: 449   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 12  98.92




	Katarzyna Sołdan 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Dariusz        Maciejuk              113.50 +  385: 287  164
    2     9 Dominik        Wester                110.69 -  265: 470   61
    3    38 Mariusz        Wrześniewski          141.20 -  316: 469   91
    4    39 Karol          Wyrębkiewicz          139.50 -  324: 482   90
    5    57 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  440: 300  150
    6    34 Waldemar       Czerwoniec            120.78 -  343: 383   71
    7    48 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 +  378: 311  150
    8    35 Mariola        Osajda-Matczak        113.88 +  383: 360  164
    9    30 Joanna         Ostrowska             109.01 -  331: 396   59
   10    41 Jerzy          Luter                 104.10 -  360: 465   54
   11    43 Małgorzata     Jóźwiak               102.39 -  264: 394   52
   12    45 Przemysław     Rybicki               100.00 -  290: 442   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1156  / 12  96.33




	Jan Staniewicz 100.00 ?

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Paweł          Stefaniak             113.31 -  255: 378   63
    2    57 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 -  325: 399   50
    3    56 Iza            Kraj                  100.00 -  260: 387   50
    4    61 Dorota         Maciejuk              106.85 -  291: 348   57
    5    59 Ireneusz       Kurzok                104.92 -  287: 368   55
    6    61 Jolanta        Kruk                  100.00 +  376: 253  150
    7    54 Danuta         Połomska              100.00 +  411: 365  150
    8    47 Renata         Rosół                 100.00 -  295: 370   50
    9    56 Aleksandra     Pelczarska            100.00 +  414: 222  150
   10    50 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  292: 382   50
   11    52 Marek          Reda                  100.00 -  316: 407   50
   12    52 Dorota         Maciejuk              106.85 -  291: 361   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     932  / 12  77.67




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Rafał          Wesołowski            112.79 +  368: 273  163
    2    15 Maciej         Kutera                112.10 -  281: 465   62
    3    39 Jakub          Mioduszewski          100.00 -  345: 361   50
    4    33 Piotr          Rosół                 118.36 -  319: 332   68
    5    56 Sławomir       Zabawa                100.00 -  285: 379   50
    6    56 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 -  265: 419   50
    7    52 Agnieszka      Szczekutek            100.00 -  273: 295   50
    8    54 Robert         Drózd                 113.62 +  424: 383  164
    9    53 Wojciech       Gołęcki               101.13 -  288: 323   51
   10    55 Tomasz         Olędzki               100.00 -  298: 358   50
   11    56 Aleksandra     Pelczarska            100.00 -  267: 318   50
   12    56 Danuta         Połomska              100.00 +  347: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     958  / 12  79.83




	Łukasz Szałkiewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Maciej         Kutera                112.10 -  282: 442   62
    2    46 Michał         Waszkiewicz           120.24 +  488: 401  170
    3    29 Elżbieta       Dedek                 100.00 +  361: 265  150
    4    11 Paweł          Jackowski             134.22 -  298: 463   84
    5    28 Kacper         Jachowicz             100.00 -  301: 350   50
    6    35 Joanna         Stępień               125.34 +  504: 343  175
    7    36 Joanna         Ostrowska             109.01 -  353: 456   59
    8    40 Dorota         Maciejuk              106.85 +  492: 342  157
    9    11 Filip          Sosin                 122.05 -  389: 508   72
   10    33 Stanisław      Rydzik                138.15 -  313: 406   88
   11    40 Iwona          Rutkowska             107.41 +  396: 291  157
   12    33 Mariola        Osajda-Matczak        113.88 +  392: 295  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Agnieszka Szczekutek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Jerzy          Tatarczuk             111.38 -  298: 479   61
    2    36 Grzegorz       Olędzki               100.00 -  304: 330   50
    3    50 Renata         Rosół                 100.00 -  280: 432   50
    4    58 Alicja         Kladamicza            100.00 -  269: 368   50
    5    61 Jolanta        Kruk                  100.00 +  335: 264  150
    6    53 Łukasz         Miłosz                100.00 -  249: 516   50
    7    52 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  295: 273  150
    8    52 Rafał          Wesołowski            112.79 -  325: 394   63
    9    54 Małgorzata     Jóźwiak               102.39 -  234: 493   52
   10    56 Paweł          Szczekutek            100.00 -  302: 335   50
   11    58 PAUZA
   12    55 Marianna       Das                   100.00 +  299: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     876  / 11  79.64




	Paweł Szczekutek 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Andrzej        Gostomski             111.27 -  242: 422   61
    2    61 Kazimierz.J    Merklejn              142.83 -  282: 425   93
    3    61 Beata          Lerska                100.00 -  341: 343   50
    4    59 Dariusz        Maciejuk              113.50 -  253: 467   64
    5    60 Aleksandra     Pelczarska            100.00 -  304: 306   50
    6    60 Robert         Drózd                 113.62 -  338: 388   64
    7    56 Elżbieta       Dedek                 100.00 +  344: 288  150
    8    56 Wojciech       Gołęcki               101.13 -  306: 326   51
    9    58 Adam           Kędzior               100.00 +  339: 333  150
   10    56 Agnieszka      Szczekutek            100.00 +  335: 302  150
   11    53 Elżbieta       Dedek                 100.00 +  311: 300  150
   12    49 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  341: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1183  / 12  98.58




	Michał Szorc 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Krystyna       Augustyniak           110.96 -  332: 491   61
    2    51 Jerzy          Luter                 104.10 -  338: 358   54
    3    55 Zbigniew       Jabłoński             100.00 +  415: 390  150
    4    46 Robert         Drózd                 113.62 +  448: 319  164
    5    34 Zdzisław       Szota                 117.29 -  302: 464   67
    6    41 Rafał          Wesołowski            112.79 +  467: 326  163
    7    26 Mariusz        Kubicki               114.06 -  357: 442   64
    8    31 Dariusz        Maciejuk              113.50 -  334: 382   64
    9    42 Tomasz         Ruta                  100.00 +  376: 335  150
   10    36 Renata         Rosół                 100.00 -  287: 341   50
   11    41 Przemysław     Rybicki               100.00 +  380: 269  150
   12    34 Michał         Waszkiewicz           120.24 -  365: 404   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Grażyna Wesołowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    59 Wojciech       Jacyno                110.75 -  329: 356   61
    2    52 Jolanta        Kruk                  100.00 +  362: 288  150
    3    28 Kuba           Koisar                125.01 -  279: 483   75
    4    37 Robert         Soszka                119.62 -  291: 378   70
    5    48 Michał         Waszkiewicz           120.24 -  354: 410   70
    6    54 Grzegorz       Wełna                 100.00 +  378: 223  150
    7    39 Joanna         Stępień               125.34 -  343: 361   75
    8    50 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 +  341: 303  150
    9    41 Mariola        Osajda-Matczak        113.88 -  279: 407   64
   10    50 Jan            Staniewicz            100.00 +  382: 292  150
   11    47 Wojciech       Chodakiewicz          100.00 -  373: 403   50
   12    46 Wiesław        Olewiński             103.13 +  380: 338  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Grzegorz Wełna 100.00 Chorzów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    60 Bogdan         Kozłowski             110.04 -  297: 372   60
    2    37 Krzysztof      Mówka                 140.97 -  265: 499   91
    3    58 Dariusz        Maciejuk              113.50 +  355: 320  164
    4    50 Iza            Kraj                  100.00 -  282: 376   50
    5    51 Andrzej        Przybyłowicz          100.00 -  239: 410   50
    6    54 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  223: 378   50
    7    53 Beata          Wolf                  100.00 =    0:   0  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     565  /  7  80.71




	Beata Wolf 100.00 ?

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    61 Eugeniusz      Wróblewski            109.44 -  294: 414   59
    2    39 Marta          Kleinrok              100.00 -  291: 345   50
    3    54 Alicja         Kladamicza            100.00 +  372: 298  150
    4    44 Iwona          Rutkowska             107.41 -    0: 400    0
    6    58 Ireneusz       Kurzok                104.92 -  269: 512   55
    7    53 Grzegorz       Wełna                 100.00 =    0:   0  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     414  /  5  82.80




	Sławomir Zabawa 100.00 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    62 PAUZA
    2    32 Dawid          Pikul                 136.52 -  322: 492   87
    3    46 Filip          Sosin                 122.05 -  306: 546   72
    4    53 Michał         Musielak              114.73 -  263: 411   65
    5    56 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  379: 285  150
    6    49 Mariusz        Sylwestrzuk           115.41 +  339: 315  165
    7    37 Zdzisław       Szota                 117.29 +  412: 329  167
    8    29 Artur          Koszel                115.76 -  280: 413   66
    9    39 Waldemar       Czerwoniec            120.78 +  343: 341  171
   10    32 Janusz         Sojka                 100.00 +  371: 352  150
   11    24 Stanisław      Rydzik                138.15 -  261: 428   88
   12    31 Radosław       Sowiński              116.23 -  362: 468   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 11 113.36


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Warszawy



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Paweł          Jachowicz             426: 289
   2 Weronika       Rudnicka             - Kazimierz.J    Merklejn              403: 307
   3 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Pukniel               327: 326
   4 Tomasz         Suchanek             - Mariusz        Wrze¶niewski          335: 451
   5 Krzysztof      Mówka                - Joanna         Ostrowska             380: 406
   6 Edward         Stefaniak            - Szymon         Fidziński             339: 366
   7 Tomasz         Zwoliński            - Marianna       Kozłowska             430: 256
   8 Robert         Kuszpit              - Karol          Wyrębkiewicz          403: 397
   9 Kamil          Górka                - Arkadiusz      Biegun                430: 344
  10 Mariusz        Makuch               - Stanisław      Rydzik                318: 348
  11 Dawid          Pikul                - Beata          Piotrowska            406: 357
  12 Marek          Rogalski             - Sławomir       Kordjalik             390: 390
  13 Paweł          Jackowski            - Iwona          Rutkowska             423: 344
  14 Dorota         Maciejuk             - Justyna        Fugiel                281: 502
  15 Radosław       Konca                - Ireneusz       Kurzok                419: 309
  16 Jerzy          Luter                - Andrzej        Oleksiak              265: 364
  17 Ryszard        Dębski               - Wiesław        Olewiński             381: 255
  18 Roman          Figiel               - Michał         Makowski              342: 419
  19 Andrzej        Szepczyński          - Małgorzata     JóĽwiak               344: 318
  20 Wojciech       Gołęcki              - Marek          Syczuk                391: 377
  21 Marcin         Kamiński             - Anna           Arana                 385: 333
  22 Jerzy          Augustyniak          - Joanna         Stępień               302: 496
  23 Maciej         Perzyński            - Wojciech       Chodakiewicz          428: 312
  24 Elżbieta       Dedek                - Kuba           Koisar                310: 442
  25 Jarosław       Puchalski            - Zbigniew       Jabłoński             419: 274
  26 Kacper         Jachowicz            - Robert         Kamiński              344: 361
  27 Mariusz        Margalski            - Piotr          Jakubiak              383: 291
  28 Alicja         Kladamicza           - Filip          Sosin                 353: 400
  29 Marek          Dudkiewicz           - Marta          Kleinrok              395: 375
  30 Karolina       Kowalska             - Stanisław      Gasik                 270: 433
  31 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Iza            Kraj                  339: 303
  32 Jolanta        Kruk                 - Marek          Charytoniuk           264: 460
  33 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Kruk                  563: 176
  34 Adam           Kędzior              - Michał         Waszkiewicz           351: 342
  35 Joanna         Juszczak             - Beata          Lerska                396: 251
  36 Jakub          Mioduszewski         - Robert         Soszka                439: 404
  37 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Miłosz                524: 290
  38 Grzegorz       Olędzki              - Paweł          Opyc                  384: 407
  39 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Olędzki               431: 395
  40 Jan            Pawłowski            - Piotr          Rosół                 189: 616
  41 Renata         Kowalska             - Aleksandra     Pelczarska            435: 254
  42 Danuta         Połomska             - Andrzej        Kwiatkowski           250: 453
  43 Zdzisław       Szota                - Andrzej        Przybyłowicz          343: 327
  44 Mikołaj        Przybyłowicz         - Artur          Koszel                288: 421
  45 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Reda                  262: 356
  46 Renata         Rosół                - Krzysztof      Sporczyk              372: 378
  47 Michał         Musielak             - Monika         Rubinstein            347: 288
  48 Przemysław     Rybicki              - Mariusz        Kubicki               311: 334
  49 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Sameryt               495: 304
  50 Maciej         Sancewicz            - Paweł          Frynia                300: 444
  51 Robert         Drózd                - Janusz         Sojka                 347: 257
  52 Katarzyna      Sołdan               - Dariusz        Maciejuk              385: 287
  53 Paweł          Stefaniak            - Jan            Staniewicz            378: 255
  54 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Rafał          Wesołowski            368: 273
  55 Maciej         Kutera               - Łukasz         Szałkiewicz           442: 282
  56 Agnieszka      Szczekutek           - Jerzy          Tatarczuk             298: 479
  57 Andrzej        Gostomski            - Paweł          Szczekutek            422: 242
  58 Michał         Szorc                - Krystyna       Augustyniak           332: 491
  59 Wojciech       Jacyno               - Grażyna        Wesołowska            356: 329
  60 Grzegorz       Wełna                - Bogdan         Kozłowski             297: 372
  61 Eugeniusz      Wróblewski           - Beata          Wolf                  414: 294
  62 Sławomir       Zabawa               - BYE            BYE                   300:   0
  63 Tomasz         Ruta                 - Dominik        Wester                296: 477


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Rosół                 384: 334
   2 Waldemar       Czerwoniec           - Weronika       Rudnicka              319: 320
   3 Andrzej        Rechowicz            - Robert         Kuszpit               509: 335
   4 Justyna        Fugiel               - Filip          Sosin                 417: 320
   5 Joanna         Stępień              - Joanna         Juszczak              417: 340
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Dudkiewicz            376: 420
   7 Krystyna       Augustyniak          - Wojciech       Gołęcki               464: 301
   8 Jerzy          Tatarczuk            - Marcin         Kamiński              364: 367
   9 Dominik        Wester               - Katarzyna      Sołdan                470: 265
  10 Marek          Charytoniuk          - Mariusz        Margalski             403: 314
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Ryszard        Dębski                421: 374
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Wrze¶niewski          402: 299
  13 Paweł          Frynia               - Paweł          Stefaniak             314: 386
  14 Kuba           Koisar               - Bogdan         Kozłowski             331: 392
  15 Maciej         Kutera               - Bartłomiej     Sylwestrzuk           465: 281
  16 Szymon         Fidziński            - Jakub          Mioduszewski          438: 307
  17 Andrzej        Oleksiak             - Renata         Kowalska              343: 318
  18 Stanisław      Gasik                - Robert         Kamiński              344: 419
  19 Wojciech       Jacyno               - Grzegorz       Koczkodon             384: 460
  20 Marek          Reda                 - Tomasz         Zwoliński             273: 481
  21 Adam           Kędzior              - Kamil          Górka                 316: 410
  22 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Perzyński             417: 435
  23 Mateusz        Żbikowski            - Michał         Musielak              350: 312
  24 Paweł          Jackowski            - Robert         Drózd                 450: 307
  25 Andrzej        Gostomski            - Andrzej        Szepczyński           294: 404
  26 Artur          Koszel               - Zdzisław       Szota                 315: 321
  27 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Radosław       Konca                 305: 499
  28 Mariusz        Kubicki              - Michał         Makowski              346: 450
  29 Mariusz        Skrobosz             - Jarosław       Puchalski             381: 350
  30 Sławomir       Kordjalik            - Eugeniusz      Wróblewski            428: 279
  31 Paweł          Opyc                 - Marek          Rogalski              431: 358
  32 Dawid          Pikul                - Sławomir       Zabawa                492: 322
  33 Robert         Soszka               - Iza            Kraj                  417: 350
  34 Karol          Wyrębkiewicz         - Jerzy          Augustyniak           431: 264
  35 Tomasz         Olędzki              - Maciej         Sancewicz             343: 386
  36 Agnieszka      Szczekutek           - Grzegorz       Olędzki               304: 330
  37 Grzegorz       Wełna                - Krzysztof      Mówka                 265: 499
  38 Marek          Syczuk               - Tomasz         Ruta                  389: 319
  39 Beata          Wolf                 - Marta          Kleinrok              291: 345
  40 Piotr          Jakubiak             - Renata         Rosół                 420: 335
  41 Beata          Piotrowska           - Łukasz         Miłosz                462: 353
  42 Paweł          Jachowicz            - Alicja         Kladamicza            433: 317
  43 Arkadiusz      Biegun               - Mikołaj        Przybyłowicz          462: 233
  44 Monika         Rubinstein           - Iwona          Rutkowska             467: 355
  45 Dariusz        Maciejuk             - Kacper         Jachowicz             353: 471
  46 Łukasz         Szałkiewicz          - Michał         Waszkiewicz           488: 401
  47 Roman          Figiel               - Dorota         Maciejuk              371: 318
  48 Zbigniew       Jabłoński            - Edward         Stefaniak             310: 334
  49 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Suchanek              429: 340
  50 Anna           Arana                - Karolina       Kowalska              329: 327
  51 Michał         Szorc                - Jerzy          Luter                 338: 358
  52 Grażyna        Wesołowska           - Jolanta        Kruk                  362: 288
  53 Andrzej        Przybyłowicz         - Mariusz        Sylwestrzuk           292: 375
  54 Janusz         Sojka                - Grzegorz       Pukniel               442: 354
  55 Marianna       Kozłowska            - Mariusz        Makuch                342: 358
  56 Wiesław        Olewiński            - Małgorzata     JóĽwiak               441: 311
  57 Jan            Staniewicz           - Wojciech       Chodakiewicz          325: 399
  58 Aleksandra     Pelczarska           - Przemysław     Rybicki               271: 449
  59 Beata          Lerska               - Elżbieta       Dedek                 366: 378
  60 Ireneusz       Kurzok               - Danuta         Połomska              297: 354
  61 Kazimierz.J    Merklejn             - Paweł          Szczekutek            425: 282
  62 Małgorzata     Sameryt              - Jan            Pawłowski             395: 245
  63 Krzysztof      Kruk                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Opyc                 - Andrzej        Rechowicz             318: 353
   2 Marek          Dudkiewicz           - Krystyna       Augustyniak           338: 432
   3 Szymon         Fidziński            - Dominik        Wester                433: 353
   4 Joanna         Ostrowska            - Justyna        Fugiel                296: 418
   5 Robert         Kamiński             - Radosław       Konca                 458: 427
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Joanna         Stępień               380: 347
   7 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Żbikowski             375: 401
   8 Paweł          Stefaniak            - Maciej         Kutera                441: 223
   9 Bogdan         Kozłowski            - Dawid          Pikul                 311: 460
  10 Marcin         Kamiński             - Grzegorz       Koczkodon             366: 390
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Szepczyński           281: 412
  12 Weronika       Rudnicka             - Paweł          Jackowski             452: 431
  13 Michał         Makowski             - Mariusz        Skrobosz              427: 334
  14 Maciej         Perzyński            - Andrzej        Oleksiak              359: 463
  15 Zdzisław       Szota                - Marek          Charytoniuk           352: 390
  16 Kamil          Górka                - Sławomir       Kordjalik             419: 362
  17 Piotr          Rosół                - Grzegorz       Olędzki               386: 438
  18 Roman          Figiel               - Waldemar       Czerwoniec            417: 382
  19 Wojciech       Chodakiewicz         - Krzysztof      Mówka                 223: 533
  20 Piotr          Jakubiak             - Mariola        Osajda-Matczak        369: 365
  21 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Tatarczuk             256: 374
  22 Małgorzata     Sameryt              - Karol          Wyrębkiewicz          327: 317
  23 Janusz         Sojka                - Robert         Soszka                385: 353
  24 Beata          Piotrowska           - Mariusz        Margalski             353: 427
  25 Wiesław        Olewiński            - Kacper         Jachowicz             328: 374
  26 Eugeniusz      Wróblewski           - Arkadiusz      Biegun                433: 324
  27 Wojciech       Gołęcki              - Stanisław      Gasik                 266: 430
  28 Kuba           Koisar               - Grażyna        Wesołowska            483: 279
  29 Łukasz         Szałkiewicz          - Elżbieta       Dedek                 361: 265
  30 Jarosław       Puchalski            - Maciej         Sancewicz             432: 404
  31 Mariusz        Kubicki              - Marek          Syczuk                307: 381
  32 Stanisław      Rydzik               - Edward         Stefaniak             366: 419
  33 Przemysław     Rybicki              - Mariusz        Makuch                317: 437
  34 Paweł          Frynia               - Adam           Kędzior               472: 276
  35 Anna           Arana                - Ryszard        Dębski                412: 478
  36 Robert         Drózd                - Monika         Rubinstein            295: 429
  37 Renata         Kowalska             - Michał         Musielak              374: 356
  38 Mariusz        Wrze¶niewski         - Katarzyna      Sołdan                469: 316
  39 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Jakub          Mioduszewski          345: 361
  40 Wojciech       Jacyno               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   323: 407
  41 Robert         Kuszpit              - Mariusz        Sylwestrzuk           384: 323
  42 Marek          Reda                 - Joanna         Juszczak              340: 405
  43 Jerzy          Luter                - Artur          Koszel                294: 450
  44 Danuta         Połomska             - Kazimierz.J    Merklejn              209: 403
  45 Marek          Rogalski             - Paweł          Jachowicz             311: 365
  46 Filip          Sosin                - Sławomir       Zabawa                546: 306
  47 Marta          Kleinrok             - Krzysztof      Kruk                  451: 311
  48 Michał         Waszkiewicz          - Andrzej        Gostomski             305: 306
  49 Tomasz         Olędzki              - Ireneusz       Kurzok                476: 298
  50 Renata         Rosół                - Agnieszka      Szczekutek            432: 280
  51 Iwona          Rutkowska            - Dorota         Maciejuk              399: 310
  52 Grzegorz       Pukniel              - Marianna       Kozłowska             434: 329
  53 Tomasz         Suchanek             - Karolina       Kowalska              333: 247
  54 Alicja         Kladamicza           - Beata          Wolf                  298: 372
  55 Zbigniew       Jabłoński            - Michał         Szorc                 390: 415
  56 Iza            Kraj                 - Jan            Staniewicz            387: 260
  57 Łukasz         Miłosz               - Jerzy          Augustyniak           314: 343
  58 Dariusz        Maciejuk             - Grzegorz       Wełna                 320: 355
  59 Małgorzata     JóĽwiak              - Jolanta        Kruk                  352: 303
  60 Andrzej        Przybyłowicz         - Aleksandra     Pelczarska            388: 300
  61 Paweł          Szczekutek           - Beata          Lerska                341: 343
  62 Mikołaj        Przybyłowicz         - Tomasz         Ruta                  363: 375
  63 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Krystyna       Augustyniak           367: 425
   2 Andrzej        Rechowicz            - Szymon         Fidziński             380: 493
   3 Paweł          Stefaniak            - Dawid          Pikul                 351: 411
   4 Justyna        Fugiel               - Mateusz        Żbikowski             529: 339
   5 Michał         Makowski             - Weronika       Rudnicka              379: 365
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Oleksiak              257: 430
   7 Andrzej        Szepczyński          - Kamil          Górka                 383: 393
   8 Marek          Charytoniuk          - Krzysztof      Sporczyk              438: 209
   9 Krzysztof      Mówka                - Joanna         Juszczak              367: 402
  10 Radosław       Konca                - Kazimierz.J    Merklejn              391: 362
  11 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Szałkiewicz           463: 298
  12 Dominik        Wester               - Maciej         Kutera                313: 361
  13 Tomasz         Zwoliński            - Roman          Figiel                479: 302
  14 Filip          Sosin                - Renata         Kowalska              377: 353
  15 Joanna         Stępień              - Eugeniusz      Wróblewski            353: 389
  16 Mariusz        Margalski            - Kuba           Koisar                353: 321
  17 Ryszard        Dębski               - Robert         Kuszpit               305: 416
  18 Paweł          Frynia               - Marcin         Kamiński              369: 340
  19 Mariusz        Makuch               - Maciej         Perzyński             301: 487
  20 Mariusz        Wrze¶niewski         - Jakub          Mioduszewski          403: 304
  21 Jerzy          Tatarczuk            - Edward         Stefaniak             423: 299
  22 Stanisław      Gasik                - Paweł          Jachowicz             393: 296
  23 Joanna         Ostrowska            - Jarosław       Puchalski             298: 360
  24 Kacper         Jachowicz            - Janusz         Sojka                 389: 390
  25 Artur          Koszel               - Piotr          Jakubiak              379: 330
  26 Monika         Rubinstein           - Bogdan         Kozłowski             337: 402
  27 Marta          Kleinrok             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   361: 429
  28 Paweł          Opyc                 - Mariusz        Skrobosz              339: 342
  29 Małgorzata     Sameryt              - Andrzej        Kwiatkowski           322: 409
  30 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Gostomski             314: 399
  31 Grzegorz       Olędzki              - Zdzisław       Szota                 406: 392
  32 Sławomir       Kordjalik            - Marek          Syczuk                406: 338
  33 Piotr          Rosół                - Bartłomiej     Sylwestrzuk           332: 319
  34 Tomasz         Ruta                 - Waldemar       Czerwoniec            370: 347
  35 Mariola        Osajda-Matczak       - Mariusz        Kubicki               355: 480
  36 Małgorzata     JóĽwiak              - Tomasz         Olędzki               354: 324
  37 Robert         Soszka               - Grażyna        Wesołowska            378: 291
  38 Beata          Piotrowska           - Marek          Reda                  357: 311
  39 Katarzyna      Sołdan               - Karol          Wyrębkiewicz          324: 482
  40 Mariusz        Sylwestrzuk          - Renata         Rosół                 471: 294
  41 Beata          Lerska               - Stanisław      Rydzik                328: 463
  42 Arkadiusz      Biegun               - Rafał          Wesołowski            420: 384
  43 Grzegorz       Pukniel              - Wojciech       Gołęcki               472: 263
  44 Iwona          Rutkowska            - Beata          Wolf                  400:   0
  45 Elżbieta       Dedek                - Maciej         Sancewicz             240: 449
  46 Robert         Drózd                - Michał         Szorc                 319: 448
  47 Adam           Kędzior              - Przemysław     Rybicki               205: 413
  48 Wojciech       Chodakiewicz         - Anna           Arana                 180: 416
  49 Jerzy          Luter                - Wojciech       Jacyno                390: 304
  50 Iza            Kraj                 - Grzegorz       Wełna                 376: 282
  51 Danuta         Połomska             - Wiesław        Olewiński             265: 438
  52 Łukasz         Miłosz               - Marek          Rogalski              362: 365
  53 Michał         Musielak             - Sławomir       Zabawa                411: 263
  54 Krzysztof      Kruk                 - Tomasz         Suchanek              342: 449
  55 Jan            Pawłowski            - Andrzej        Przybyłowicz          410: 397
  56 Ireneusz       Kurzok               - Michał         Waszkiewicz           285: 397
  57 Zbigniew       Jabłoński            - Mikołaj        Przybyłowicz            0: 400
  58 Alicja         Kladamicza           - Agnieszka      Szczekutek            368: 269
  59 Paweł          Szczekutek           - Dariusz        Maciejuk              253: 467
  60 Jolanta        Kruk                 - Marianna       Kozłowska             230: 399
  61 Dorota         Maciejuk             - Jan            Staniewicz            348: 291
  62 Aleksandra     Pelczarska           - Jerzy          Augustyniak           345: 391


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Charytoniuk          - Justyna        Fugiel                302: 524
   2 Krystyna       Augustyniak          - Michał         Makowski              403: 431
   3 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 312: 424
   4 Andrzej        Oleksiak             - Szymon         Fidziński             374: 427
   5 Andrzej        Szepczyński          - Paweł          Jackowski             365: 358
   6 Joanna         Juszczak             - Andrzej        Rechowicz             405: 406
   7 Weronika       Rudnicka             - Tomasz         Zwoliński             289: 303
   8 Radosław       Konca                - Grzegorz       Koczkodon             385: 323
   9 Maciej         Perzyński            - Robert         Kuszpit               358: 334
  10 Filip          Sosin                - Mateusz        Żbikowski             498: 392
  11 Eugeniusz      Wróblewski           - Jerzy          Tatarczuk             441: 302
  12 Maciej         Kutera               - Mariusz        Wrze¶niewski          340: 445
  13 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Robert         Kamiński              362: 327
  14 Mariusz        Margalski            - Stanisław      Gasik                 384: 350
  15 Bogdan         Kozłowski            - Paweł          Frynia                305: 444
  16 Janusz         Sojka                - Artur          Koszel                367: 258
  17 Andrzej        Gostomski            - Andrzej        Kwiatkowski           357: 429
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Puchalski             356: 413
  19 Grzegorz       Olędzki              - Mariusz        Skrobosz              330: 369
  20 Sławomir       Kordjalik            - Paweł          Stefaniak             493: 452
  21 Krzysztof      Mówka                - Marek          Dudkiewicz            455: 303
  22 Piotr          Rosół                - Mariusz        Kubicki               358: 417
  23 Karol          Wyrębkiewicz         - Wiesław        Olewiński             382: 310
  24 Joanna         Stępień              - Marcin         Kamiński              327: 399
  25 Tomasz         Suchanek             - Dominik        Wester                398: 321
  26 Stanisław      Rydzik               - Roman          Figiel                650: 300
  27 Grzegorz       Pukniel              - Mariusz        Sylwestrzuk           336: 332
  28 Łukasz         Szałkiewicz          - Kacper         Jachowicz             301: 350
  29 Michał         Musielak             - Kuba           Koisar                346: 377
  30 Robert         Soszka               - Mariusz        Makuch                360: 410
  31 Iza            Kraj                 - Arkadiusz      Biegun                380: 305
  32 Maciej         Sancewicz            - Jakub          Mioduszewski          384: 309
  33 Ryszard        Dębski               - Piotr          Jakubiak              411: 363
  34 Zdzisław       Szota                - Michał         Szorc                 464: 302
  35 Edward         Stefaniak            - Marta          Kleinrok              347: 276
  36 Beata          Piotrowska           - Joanna         Ostrowska             439: 272
  37 Paweł          Jachowicz            - Monika         Rubinstein            399: 295
  38 Iwona          Rutkowska            - Tomasz         Ruta                  455: 284
  39 Kazimierz.J    Merklejn             - Małgorzata     Sameryt               537: 356
  40 Małgorzata     JóĽwiak              - Paweł          Opyc                  278: 334
  41 Anna           Arana                - Jerzy          Luter                 395: 372
  42 Jerzy          Augustyniak          - Przemysław     Rybicki               383: 429
  43 Marek          Syczuk               - Marek          Rogalski              394: 251
  44 Renata         Kowalska             - Jan            Pawłowski             417: 364
  45 Mikołaj        Przybyłowicz         - Waldemar       Czerwoniec            284: 375
  46 Marek          Reda                 - Mariola        Osajda-Matczak        389: 287
  47 Tomasz         Olędzki              - Robert         Drózd                 394: 271
  48 Michał         Waszkiewicz          - Grażyna        Wesołowska            410: 354
  49 Renata         Rosół                - Dorota         Maciejuk              363: 386
  50 Dariusz        Maciejuk             - Wojciech       Gołęcki               360: 326
  51 Andrzej        Przybyłowicz         - Grzegorz       Wełna                 410: 239
  52 Elżbieta       Dedek                - Wojciech       Jacyno                299: 342
  53 Rafał          Wesołowski           - Adam           Kędzior               336: 282
  54 Wojciech       Chodakiewicz         - Alicja         Kladamicza            303: 317
  55 Marianna       Kozłowska            - Danuta         Połomska              356: 266
  56 Sławomir       Zabawa               - Bartłomiej     Sylwestrzuk           379: 285
  57 Krzysztof      Kruk                 - Katarzyna      Sołdan                300: 440
  58 Beata          Lerska               - Łukasz         Miłosz                310: 358
  59 Jan            Staniewicz           - Ireneusz       Kurzok                287: 368
  60 Paweł          Szczekutek           - Aleksandra     Pelczarska            304: 306
  61 Jolanta        Kruk                 - Agnieszka      Szczekutek            264: 335


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Michał         Makowski              282: 482
   2 Szymon         Fidziński            - Kamil          Górka                 343: 368
   3 Krystyna       Augustyniak          - Andrzej        Kwiatkowski           406: 483
   4 Andrzej        Oleksiak             - Andrzej        Rechowicz             390: 350
   5 Jarosław       Puchalski            - Filip          Sosin                 422: 373
   6 Radosław       Konca                - Eugeniusz      Wróblewski            481: 330
   7 Dawid          Pikul                - Andrzej        Szepczyński           386: 380
   8 Mariusz        Margalski            - Tomasz         Zwoliński             396: 408
   9 Mariusz        Wrze¶niewski         - Anna           Kowalska-Demczyszyn   490: 314
  10 Janusz         Sojka                - Maciej         Perzyński             273: 372
  11 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Frynia                332: 326
  12 Sławomir       Kordjalik            - Marek          Charytoniuk           328: 365
  13 Grzegorz       Olędzki              - Stanisław      Rydzik                366: 395
  14 Krzysztof      Mówka                - Anna           Arana                 471: 262
  15 Mariusz        Kubicki              - Paweł          Jackowski             299: 343
  16 Kazimierz.J    Merklejn             - Marek          Syczuk                394: 384
  17 Karol          Wyrębkiewicz         - Zdzisław       Szota                 415: 343
  18 Robert         Kuszpit              - Paweł          Stefaniak             339: 412
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Beata          Piotrowska            400: 367
  20 Kuba           Koisar               - Marcin         Kamiński              340: 333
  21 Tomasz         Suchanek             - Iwona          Rutkowska             381: 321
  22 Stanisław      Gasik                - Maciej         Kutera                264: 365
  23 Ryszard        Dębski               - Paweł          Opyc                  455: 278
  24 Joanna         Juszczak             - Weronika       Rudnicka              452: 300
  25 Janusz         Kaczor               - Mariusz        Makuch                445: 349
  26 Artur          Koszel               - Jerzy          Tatarczuk             363: 416
  27 Robert         Kamiński             - Iza            Kraj                  395: 287
  28 Kacper         Jachowicz            - Bogdan         Kozłowski             356: 368
  29 Paweł          Jachowicz            - Maciej         Sancewicz             415: 315
  30 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Gostomski             330: 301
  31 Edward         Stefaniak            - Przemysław     Rybicki               400: 360
  32 Mateusz        Żbikowski            - Krzysztof      Sporczyk              405: 432
  33 Renata         Kowalska             - Piotr          Rosół                 379: 411
  34 Waldemar       Czerwoniec           - Katarzyna      Sołdan                383: 343
  35 Łukasz         Szałkiewicz          - Joanna         Stępień               504: 343
  36 Dominik        Wester               - Wojciech       Jacyno                375: 404
  37 Tomasz         Olędzki              - Małgorzata     Sameryt               303: 314
  38 Jerzy          Augustyniak          - Robert         Soszka                274: 360
  39 Michał         Waszkiewicz          - Marianna       Kozłowska             396: 320
  40 Arkadiusz      Biegun               - Jerzy          Luter                 321: 421
  41 Michał         Szorc                - Rafał          Wesołowski            467: 326
  42 Monika         Rubinstein           - Marek          Reda                  363: 303
  43 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Przybyłowicz          344: 312
  44 Marta          Kleinrok             - Alicja         Kladamicza            427: 257
  45 Tomasz         Ruta                 - Dariusz        Maciejuk              304: 404
  46 Dorota         Maciejuk             - Michał         Musielak              333: 374
  47 Marek          Rogalski             - Wiesław        Olewiński             425: 313
  48 Małgorzata     JóĽwiak              - Marek          Dudkiewicz            294: 302
  49 Mariusz        Sylwestrzuk          - Sławomir       Zabawa                315: 339
  50 Jan            Pawłowski            - Roman          Figiel                343: 416
  51 Elżbieta       Dedek                - Mariola        Osajda-Matczak        259: 336
  52 Aleksandra     Pelczarska           - Renata         Rosół                 329: 392
  53 Agnieszka      Szczekutek           - Łukasz         Miłosz                249: 516
  54 Grażyna        Wesołowska           - Grzegorz       Wełna                 378: 223
  55 Adam           Kędzior              - Beata          Lerska                328: 357
  56 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Wojciech       Chodakiewicz          265: 419
  57 Mikołaj        Przybyłowicz         - Danuta         Połomska              288: 267
  58 Beata          Wolf                 - Ireneusz       Kurzok                269: 512
  59 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Kruk                  322: 363
  60 Robert         Drózd                - Paweł          Szczekutek            388: 338
  61 Jan            Staniewicz           - Jolanta        Kruk                  376: 253


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Kamil          Górka                 312: 411
   2 Maciej         Perzyński            - Justyna        Fugiel                417: 348
   3 Jarosław       Puchalski            - Radosław       Konca                 497: 386
   4 Andrzej        Oleksiak             - Mariusz        Wrze¶niewski          364: 439
   5 Marek          Charytoniuk          - Szymon         Fidziński             317: 409
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Skrobosz              341: 419
   7 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 438: 340
   8 Andrzej        Szepczyński          - Stanisław      Rydzik                368: 298
   9 Eugeniusz      Wróblewski           - Krystyna       Augustyniak           400:   0
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Rechowicz             389: 406
  11 Filip          Sosin                - Mariusz        Margalski             453: 384
  12 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Pukniel               356: 332
  13 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Suchanek              477: 305
  14 Paweł          Jachowicz            - Karol          Wyrębkiewicz          380: 358
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Stefaniak             368: 379
  16 Maciej         Kutera               - Ryszard        Dębski                370: 419
  17 Joanna         Juszczak             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   399: 328
  18 Janusz         Kaczor               - Bogdan         Kozłowski             432: 312
  19 Paweł          Frynia               - Edward         Stefaniak             312: 358
  20 Jerzy          Tatarczuk            - Janusz         Sojka                 372: 372
  21 Robert         Kamiński             - Sławomir       Kordjalik             446: 383
  22 Piotr          Rosół                - Kuba           Koisar                328: 350
  23 Waldemar       Czerwoniec           - Dariusz        Maciejuk              398: 303
  24 Marcin         Kamiński             - Beata          Piotrowska            371: 390
  25 Artur          Koszel               - Mateusz        Żbikowski             393: 311
  26 Mariusz        Kubicki              - Michał         Szorc                 442: 357
  27 Mariusz        Makuch               - Kacper         Jachowicz             335: 388
  28 Przemysław     Rybicki              - Roman          Figiel                350: 348
  29 Weronika       Rudnicka             - Renata         Kowalska              296: 389
  30 Michał         Musielak             - Iwona          Rutkowska             396: 319
  31 Paweł          Opyc                 - Robert         Soszka                418: 333
  32 Marek          Syczuk               - Jerzy          Luter                 386: 423
  33 Iza            Kraj                 - Grzegorz       Olędzki               315: 259
  34 Michał         Waszkiewicz          - Marek          Dudkiewicz            324: 392
  35 Maciej         Sancewicz            - Małgorzata     Sameryt               237: 395
  36 Joanna         Ostrowska            - Łukasz         Szałkiewicz           456: 353
  37 Sławomir       Zabawa               - Zdzisław       Szota                 412: 329
  38 Dominik        Wester               - Robert         Kuszpit               374: 397
  39 Grażyna        Wesołowska           - Joanna         Stępień               343: 361
  40 Dorota         Maciejuk             - Tomasz         Olędzki               353: 282
  41 Jerzy          Augustyniak          - Mariola        Osajda-Matczak        390: 459
  42 Łukasz         Miłosz               - Marek          Reda                  270: 346
  43 Renata         Rosół                - Beata          Lerska                354: 423
  44 Arkadiusz      Biegun               - Tomasz         Ruta                  432: 347
  45 Andrzej        Przybyłowicz         - Robert         Drózd                 482: 291
  46 Wiesław        Olewiński            - Mikołaj        Przybyłowicz          372: 293
  47 Mariusz        Sylwestrzuk          - Małgorzata     JóĽwiak               335: 293
  48 Katarzyna      Sołdan               - Wojciech       Chodakiewicz          378: 311
  49 Ireneusz       Kurzok               - Piotr          Jakubiak              192: 457
  50 Rafał          Wesołowski           - Jan            Pawłowski             282: 337
  51 Marianna       Kozłowska            - Wojciech       Gołęcki               476: 175
  52 Agnieszka      Szczekutek           - Bartłomiej     Sylwestrzuk           295: 273
  54 Jan            Staniewicz           - Danuta         Połomska              411: 365
  55 Aleksandra     Pelczarska           - Adam           Kędzior               311: 348
  56 Paweł          Szczekutek           - Elżbieta       Dedek                 344: 288
  57 Marta          Szeliga-Frynia       - Daniel         Janus                 425: 253
  58 Marianna       Das                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Jarosław       Puchalski             465: 313
   2 Michał         Makowski             - Mariusz        Wrze¶niewski          287: 538
   3 Szymon         Fidziński            - Maciej         Perzyński             420: 284
   4 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 314: 480
   5 Justyna        Fugiel               - Robert         Kamiński              524: 305
   6 Andrzej        Oleksiak             - Radosław       Konca                 323: 343
   7 Filip          Sosin                - Eugeniusz      Wróblewski            365: 474
   8 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Charytoniuk           358: 347
   9 Andrzej        Szepczyński          - Kazimierz.J    Merklejn              375: 406
  10 Kuba           Koisar               - Paweł          Jackowski             334: 399
  11 Ryszard        Dębski               - Paweł          Jachowicz             384: 447
  12 Janusz         Kaczor               - Edward         Stefaniak             374: 362
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Jerzy          Tatarczuk             410: 275
  14 Janusz         Sojka                - Joanna         Juszczak              285: 434
  15 Paweł          Stefaniak            - Krzysztof      Mówka                 405: 415
  16 Stanisław      Rydzik               - Michał         Musielak              297: 361
  17 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Suchanek              382: 264
  18 Paweł          Opyc                 - Waldemar       Czerwoniec            422: 354
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Beata          Piotrowska            447: 224
  20 Jerzy          Luter                - Paweł          Frynia                329: 343
  21 Marta          Szeliga-Frynia       - Kacper         Jachowicz             355: 342
  22 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Renata         Kowalska              310: 457
  23 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Koczkodon             385: 429
  24 Bogdan         Kozłowski            - Mariusz        Margalski             355: 382
  25 Przemysław     Rybicki              - Joanna         Ostrowska             354: 412
  26 Małgorzata     Sameryt              - Mariusz        Kubicki               270: 327
  27 Robert         Kuszpit              - Iza            Kraj                  358: 301
  28 Sławomir       Kordjalik            - Grzegorz       Pukniel               415: 389
  29 Sławomir       Zabawa               - Artur          Koszel                280: 413
  30 Maciej         Kutera               - Piotr          Rosół                 239: 416
  31 Michał         Szorc                - Dariusz        Maciejuk              334: 382
  32 Marek          Syczuk               - Marianna       Kozłowska             411: 289
  33 Joanna         Stępień              - Maciej         Sancewicz             431: 387
  34 Wiesław        Olewiński            - Mateusz        Żbikowski             335: 397
  35 Katarzyna      Sołdan               - Mariola        Osajda-Matczak        383: 360
  36 Arkadiusz      Biegun               - Weronika       Rudnicka              364: 352
  37 Beata          Lerska               - Andrzej        Przybyłowicz          291: 348
  38 Robert         Soszka               - Mariusz        Sylwestrzuk           413: 319
  39 Marek          Reda                 - Iwona          Rutkowska             276: 425
  40 Łukasz         Szałkiewicz          - Dorota         Maciejuk              492: 342
  41 Piotr          Jakubiak             - Michał         Waszkiewicz           390: 459
  42 Marcin         Kamiński             - Andrzej        Gostomski             272: 418
  43 Marianna       Das                  - Zdzisław       Szota                 344: 408
  44 Grzegorz       Olędzki              - Jan            Pawłowski             384: 312
  45 Mariusz        Makuch               - Marek          Rogalski              492: 314
  46 Roman          Figiel               - Dominik        Wester                371: 416
  47 Renata         Rosół                - Jan            Staniewicz            370: 295
  48 Tomasz         Olędzki              - Mikołaj        Przybyłowicz          302: 348
  49 Łukasz         Miłosz               - Małgorzata     JóĽwiak               403: 347
  50 Grażyna        Wesołowska           - Wojciech       Chodakiewicz          341: 303
  51 Tomasz         Ruta                 - Adam           Kędzior               381: 309
  52 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Szczekutek            394: 325
  53 Daniel         Janus                - Ireneusz       Kurzok                294: 330
  54 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Robert         Drózd                 424: 383
  55 Elżbieta       Dedek                - Aleksandra     Pelczarska            335: 329
  56 Wojciech       Gołęcki              - Paweł          Szczekutek            326: 306
  57 Danuta         Połomska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrze¶niewski         - Kamil          Górka                 402: 471
   2 Szymon         Fidziński            - Dawid          Pikul                 323: 489
   3 Jarosław       Puchalski            - Justyna        Fugiel                463: 360
   4 Janusz         Kaczor               - Tomasz         Zwoliński             342: 332
   5 Radosław       Konca                - Michał         Makowski              470: 363
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Eugeniusz      Wróblewski            432: 322
   7 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Perzyński             337: 539
   8 Paweł          Jachowicz            - Joanna         Juszczak              274: 454
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Mówka                 434: 365
  10 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             523: 279
  11 Łukasz         Szałkiewicz          - Filip          Sosin                 389: 508
  12 Joanna         Stępień              - Ryszard        Dębski                408: 397
  13 Paweł          Stefaniak            - Marek          Syczuk                351: 431
  14 Michał         Waszkiewicz          - Karol          Wyrębkiewicz          344: 346
  15 Mateusz        Żbikowski            - Renata         Kowalska              360: 331
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Robert         Soszka                340: 357
  17 Iwona          Rutkowska            - Robert         Kamiński              383: 437
  18 Kacper         Jachowicz            - Andrzej        Oleksiak              374: 341
  19 Mariusz        Makuch               - Andrzej        Szepczyński           258: 376
  20 Paweł          Frynia               - Przemysław     Rybicki               437: 296
  21 Grzegorz       Pukniel              - Mariusz        Margalski             492: 285
  22 Marek          Charytoniuk          - Arkadiusz      Biegun                351: 358
  23 Artur          Koszel               - Andrzej        Przybyłowicz          351: 371
  24 Zdzisław       Szota                - Kuba           Koisar                299: 293
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Olędzki               399: 361
  26 Beata          Piotrowska           - Robert         Kuszpit               396: 262
  27 Dariusz        Maciejuk             - Mariusz        Kubicki               299: 289
  28 Jerzy          Luter                - Paweł          Opyc                  317: 448
  29 Michał         Musielak             - Marek          Dudkiewicz            294: 377
  30 Katarzyna      Sołdan               - Joanna         Ostrowska             331: 396
  31 Edward         Stefaniak            - Bogdan         Kozłowski             375: 286
  32 Marta          Szeliga-Frynia       - Maciej         Kutera                351: 384
  33 Tomasz         Suchanek             - Sławomir       Kordjalik             304: 493
  34 Jerzy          Tatarczuk            - Ireneusz       Kurzok                323: 401
  35 Radosław       Sowiński             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   331: 388
  36 Iza            Kraj                 - Janusz         Sojka                 308: 275
  37 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Sameryt               376: 392
  38 Andrzej        Gostomski            - Piotr          Rosół                 361: 375
  39 Sławomir       Zabawa               - Waldemar       Czerwoniec            343: 341
  40 Dominik        Wester               - Rafał          Wesołowski            314: 380
  41 Mariola        Osajda-Matczak       - Grażyna        Wesołowska            407: 279
  42 Michał         Szorc                - Tomasz         Ruta                  376: 335
  43 Marek          Reda                 - Renata         Rosół                 271: 435
  44 Beata          Lerska               - Roman          Figiel                365: 367
  45 Dorota         Maciejuk             - Łukasz         Miłosz                285: 369
  46 Maciej         Sancewicz            - Mikołaj        Przybyłowicz          426: 363
  47 Marta          Kleinrok             - Marcin         Kamiński              398: 395
  48 Marianna       Das                  - Wiesław        Olewiński             295: 366
  49 Weronika       Rudnicka             - Jan            Pawłowski             419: 289
  50 Marianna       Kozłowska            - Marek          Rogalski              413: 379
  51 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Olędzki               394: 282
  52 Robert         Drózd                - Elżbieta       Dedek                 374: 238
  53 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Wojciech       Gołęcki               288: 323
  54 Małgorzata     JóĽwiak              - Agnieszka      Szczekutek            493: 234
  55 Daniel         Janus                - Piotr          Jakubiak              380: 369
  56 Jan            Staniewicz           - Aleksandra     Pelczarska            414: 222
  57 Wojciech       Chodakiewicz         - Danuta         Połomska              427: 290
  58 Paweł          Szczekutek           - Adam           Kędzior               339: 333


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Radosław       Konca                 319: 467
   2 Mariusz        Wrze¶niewski         - Dawid          Pikul                 457: 389
   3 Joanna         Juszczak             - Kazimierz.J    Merklejn              411: 291
   4 Maciej         Perzyński            - Jarosław       Puchalski             372: 368
   5 Szymon         Fidziński            - Andrzej        Kwiatkowski           433: 384
   6 Janusz         Kaczor               - Mariusz        Skrobosz              331: 407
   7 Tomasz         Zwoliński            - Justyna        Fugiel                465: 389
   8 Andrzej        Rechowicz            - Filip          Sosin                 497: 323
   9 Michał         Makowski             - Robert         Kamiński              305: 476
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Paweł          Jackowski             381: 384
  11 Eugeniusz      Wróblewski           - Paweł          Frynia                348: 375
  12 Andrzej        Szepczyński          - Paweł          Opyc                  324: 374
  13 Paweł          Jachowicz            - Krzysztof      Sporczyk              309: 396
  14 Edward         Stefaniak            - Joanna         Ostrowska             377: 312
  15 Krzysztof      Mówka                - Sławomir       Kordjalik             471: 460
  16 Piotr          Rosół                - Ryszard        Dębski                402: 369
  17 Paweł          Stefaniak            - Joanna         Stępień               403: 394
  18 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Pukniel               363: 403
  19 Renata         Kowalska             - Grzegorz       Koczkodon             329: 430
  20 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Oleksiak              439: 339
  21 Kacper         Jachowicz            - Robert         Soszka                274: 509
  22 Marek          Charytoniuk          - Beata          Piotrowska            412: 293
  23 Arkadiusz      Biegun               - Artur          Koszel                333: 370
  24 Mariusz        Margalski            - Andrzej        Przybyłowicz          469: 276
  25 Kuba           Koisar               - Mariusz        Kubicki               450: 290
  26 Zdzisław       Szota                - Robert         Kuszpit               341: 375
  27 Marta          Szeliga-Frynia       - Marek          Dudkiewicz            360: 363
  28 Michał         Musielak             - Maciej         Kutera                358: 315
  29 Dariusz        Maciejuk             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   378: 458
  30 Małgorzata     Sameryt              - Iza            Kraj                  325: 372
  31 Radosław       Sowiński             - Jerzy          Tatarczuk             410: 280
  32 Sławomir       Zabawa               - Janusz         Sojka                 371: 352
  33 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Szałkiewicz           406: 313
  34 Waldemar       Czerwoniec           - Mariola        Osajda-Matczak        424: 377
  35 Iwona          Rutkowska            - Michał         Waszkiewicz           285: 395
  36 Michał         Szorc                - Renata         Rosół                 287: 341
  37 Przemysław     Rybicki              - Maciej         Sancewicz             321: 326
  38 Grzegorz       Olędzki              - Mariusz        Makuch                434: 339
  39 Roman          Figiel               - Łukasz         Miłosz                338: 401
  40 Marianna       Kozłowska            - Weronika       Rudnicka              287: 427
  41 Jerzy          Luter                - Katarzyna      Sołdan                465: 360
  42 Wiesław        Olewiński            - Mariusz        Sylwestrzuk           281: 452
  43 Bogdan         Kozłowski            - Tomasz         Suchanek              264: 282
  44 Ireneusz       Kurzok               - Rafał          Wesołowski            390: 459
  45 Marta          Kleinrok             - Andrzej        Gostomski             385: 311
  46 Marcin         Kamiński             - Dominik        Wester                  0: 400
  47 Beata          Lerska               - Małgorzata     JóĽwiak               199: 460
  48 Piotr          Jakubiak             - Tomasz         Ruta                  346: 358
  49 Robert         Drózd                - Dorota         Maciejuk              406: 352
  50 Grażyna        Wesołowska           - Jan            Staniewicz            382: 292
  51 Wojciech       Chodakiewicz         - Marek          Reda                  401: 307
  52 Wojciech       Gołęcki              - Mikołaj        Przybyłowicz          266: 349
  53 Daniel         Janus                - Marianna       Das                   355: 236
  54 Marek          Rogalski             - Jan            Pawłowski             502: 266
  55 Tomasz         Olędzki              - Bartłomiej     Sylwestrzuk           358: 298
  56 Agnieszka      Szczekutek           - Paweł          Szczekutek            302: 335
  57 Adam           Kędzior              - Elżbieta       Dedek                 223: 405
  58 Aleksandra     Pelczarska           - Danuta         Połomska              309: 234


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Mariusz        Wrze¶niewski          416: 458
   2 Dawid          Pikul                - Radosław       Konca                 393: 454
   3 Joanna         Juszczak             - Szymon         Fidziński             289: 401
   4 Maciej         Perzyński            - Mariusz        Skrobosz              384: 393
   5 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             318: 318
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Jarosław       Puchalski             439: 270
   7 Robert         Kamiński             - Kazimierz.J    Merklejn              448: 422
   8 Paweł          Jackowski            - Janusz         Kaczor                380: 416
   9 Paweł          Opyc                 - Paweł          Frynia                423: 471
  10 Edward         Stefaniak            - Krzysztof      Sporczyk              284: 393
  11 Justyna        Fugiel               - Krzysztof      Mówka                 376: 401
  12 Piotr          Rosół                - Filip          Sosin                 558: 410
  13 Karol          Wyrębkiewicz         - Paweł          Stefaniak             220: 366
  14 Robert         Soszka               - Grzegorz       Pukniel               356: 354
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Makowski              485: 334
  16 Eugeniusz      Wróblewski           - Mateusz        Żbikowski             287: 477
  17 Mariusz        Margalski            - Marek          Charytoniuk           360: 447
  18 Kuba           Koisar               - Andrzej        Szepczyński           334: 385
  19 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Artur          Koszel                398: 291
  20 Robert         Kuszpit              - Paweł          Jachowicz             315: 386
  21 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Ostrowska             412: 324
  22 Iza            Kraj                 - Michał         Musielak              403: 272
  23 Radosław       Sowiński             - Sławomir       Kordjalik             258: 474
  24 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Zabawa                428: 261
  25 Waldemar       Czerwoniec           - Ryszard        Dębski                480: 385
  26 Marek          Syczuk               - Joanna         Stępień               391: 417
  27 Michał         Waszkiewicz          - Renata         Kowalska              340: 353
  28 Renata         Rosół                - Grzegorz       Olędzki               384: 257
  29 Kacper         Jachowicz            - Arkadiusz      Biegun                341: 462
  30 Łukasz         Miłosz               - Beata          Piotrowska            290: 409
  31 Weronika       Rudnicka             - Jerzy          Luter                 323: 446
  32 Andrzej        Przybyłowicz         - Maciej         Sancewicz             381: 362
  33 Zdzisław       Szota                - Mariusz        Sylwestrzuk           432: 364
  34 Marta          Szeliga-Frynia       - Dariusz        Maciejuk              284: 461
  35 Mariusz        Kubicki              - Rafał          Wesołowski            332: 303
  36 Maciej         Kutera               - Małgorzata     Sameryt               309: 367
  37 Marta          Kleinrok             - Tomasz         Suchanek              269: 424
  38 Jerzy          Tatarczuk            - Janusz         Sojka                 335: 222
  39 Mariola        Osajda-Matczak       - Dominik        Wester                377: 351
  40 Iwona          Rutkowska            - Łukasz         Szałkiewicz           291: 396
  41 Przemysław     Rybicki              - Michał         Szorc                 269: 380
  42 Mariusz        Makuch               - Roman          Figiel                355: 374
  43 Małgorzata     JóĽwiak              - Katarzyna      Sołdan                394: 264
  44 Wiesław        Olewiński            - Marianna       Kozłowska             296: 316
  45 Ireneusz       Kurzok               - Robert         Drózd                 478: 289
  46 Bogdan         Kozłowski            - Tomasz         Ruta                  448: 323
  47 Wojciech       Chodakiewicz         - Grażyna        Wesołowska            403: 373
  48 Mikołaj        Przybyłowicz         - Andrzej        Gostomski             307: 392
  49 Daniel         Janus                - Marek          Rogalski              317: 400
  50 Piotr          Jakubiak             - Tomasz         Olędzki               307: 240
  51 Dorota         Maciejuk             - Beata          Lerska                300: 330
  52 Marek          Reda                 - Jan            Staniewicz            407: 316
  53 Elżbieta       Dedek                - Paweł          Szczekutek            300: 311
  54 Jakub          Mioduszewski         - Wojciech       Gołęcki               368: 303
  55 Marianna       Das                  - Jan            Pawłowski             250: 340
  56 Aleksandra     Pelczarska           - Bartłomiej     Sylwestrzuk           318: 267
  57 Danuta         Połomska             - Adam           Kędzior               276: 338
  58 Agnieszka      Szczekutek           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrze¶niewski         - Radosław       Konca                 396: 375
   2 Kamil          Górka                - Szymon         Fidziński             405: 298
   3 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 371: 355
   4 Robert         Kamiński             - Andrzej        Kwiatkowski           383: 329
   5 Maciej         Perzyński            - Joanna         Juszczak              413: 347
   6 Paweł          Frynia               - Janusz         Kaczor                453: 364
   7 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              330: 318
   8 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Rechowicz             438: 377
   9 Kazimierz.J    Merklejn             - Piotr          Rosół                 431: 341
  10 Paweł          Stefaniak            - Grzegorz       Koczkodon             363: 337
  11 Jarosław       Puchalski            - Mateusz        Żbikowski             366: 341
  12 Paweł          Jackowski            - Robert         Soszka                403: 294
  13 Paweł          Opyc                 - Marek          Charytoniuk           267: 308
  14 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Andrzej        Szepczyński           349: 408
  15 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Jachowicz             405: 365
  16 Iza            Kraj                 - Edward         Stefaniak             346: 395
  17 Sławomir       Kordjalik            - Justyna        Fugiel                325: 363
  18 Filip          Sosin                - Stanisław      Rydzik                375: 446
  19 Joanna         Stępień              - Waldemar       Czerwoniec            394: 398
  20 Michał         Makowski             - Grzegorz       Pukniel               481: 352
  21 Renata         Kowalska             - Mariusz        Margalski             469: 310
  22 Arkadiusz      Biegun               - Eugeniusz      Wróblewski            389: 395
  23 Karol          Wyrębkiewicz         - Jerzy          Luter                 438: 376
  24 Kuba           Koisar               - Renata         Rosół                 384: 322
  25 Beata          Piotrowska           - Zdzisław       Szota                 362: 373
  26 Artur          Koszel               - Dariusz        Maciejuk              363: 400
  27 Robert         Kuszpit              - Andrzej        Przybyłowicz          409: 213
  28 Mariusz        Kubicki              - Joanna         Ostrowska             360: 332
  29 Tomasz         Suchanek             - Michał         Musielak              433: 465
  30 Małgorzata     Sameryt              - Jerzy          Tatarczuk             296: 393
  31 Radosław       Sowiński             - Sławomir       Zabawa                468: 362
  32 Ryszard        Dębski               - Marek          Syczuk                420: 337
  33 Mariola        Osajda-Matczak       - Łukasz         Szałkiewicz           295: 392
  34 Michał         Waszkiewicz          - Michał         Szorc                 404: 365
  35 Maciej         Sancewicz            - Kacper         Jachowicz             378: 285
  36 Grzegorz       Olędzki              - Weronika       Rudnicka              306: 358
  37 Roman          Figiel               - Mariusz        Sylwestrzuk           375: 393
  38 Łukasz         Miłosz               - Małgorzata     JóĽwiak               351: 256
  39 Marta          Szeliga-Frynia       - Ireneusz       Kurzok                440: 269
  40 Bogdan         Kozłowski            - Rafał          Wesołowski            387: 315
  41 Marianna       Kozłowska            - Maciej         Kutera                265: 379
  42 Marek          Rogalski             - Wojciech       Chodakiewicz          416: 336
  43 Janusz         Sojka                - Dominik        Wester                281: 449
  44 Mariusz        Makuch               - Iwona          Rutkowska             356: 347
  45 Katarzyna      Sołdan               - Przemysław     Rybicki               290: 442
  46 Grażyna        Wesołowska           - Wiesław        Olewiński             380: 338
  47 Tomasz         Ruta                 - Piotr          Jakubiak              392: 295
  48 Marek          Reda                 - Beata          Lerska                315: 364
  49 Mikołaj        Przybyłowicz         - Paweł          Szczekutek            271: 341
  50 Jakub          Mioduszewski         - Daniel         Janus                 371: 291
  51 Jan            Pawłowski            - Tomasz         Olędzki               292: 363
  52 Jan            Staniewicz           - Dorota         Maciejuk              291: 361
  53 Adam           Kędzior              - Elżbieta       Dedek                 279: 295
  54 Wojciech       Gołęcki              - Aleksandra     Pelczarska            309: 287
  55 Marianna       Das                  - Agnieszka      Szczekutek            282: 299
  56 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Danuta         Połomska              347: 334
Lista rankingowa na dzień 20-02-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.97  27642  192
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.68  28735  200
   3 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             142.72  27830  195
   4 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             142.04  27981  197
   5 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   6 Szymon Fidziński               Warszawa             141.35  24312  172
   7 Maciej Gałecki                 Łódź                 141.22  12710   90
   8 Krzysztof Mówka                Toruń                141.18  27530  195
   9 Kamil Górka                    Łęczna               139.97  25755  184
  10 Szymon Zaleski                 Poznań               139.92   8535   61
  11 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.91  27982  200
  12 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.79  26647  192
  13 Dawid Pikul                    Poznań               136.77  27355  200
  14 Sławomir Kordjalik             Warszawa             136.27  26163  192
  15 Stanisław Rydzik               Warszawa             135.65  26452  195
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            135.38  15298  113
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             135.29  24353  180
  18 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.21  26637  197
  19 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.87   8032   60
  20 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.58  24578  184
  21 Bartosz Morawski               Gliwice              133.56   8147   61
  22 Radosław Konca                 Warszawa             132.66  25869  195
  23 Justyna Fugiel                 Sandomierz           132.35  25146  190
  24 Paweł Dawidson                 Częstochowa          132.17   8459   64
  25 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.74  15018  114
  26 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.55  15654  119
  27 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.40   9461   72
  28 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.20  25977  198
  29 Maciej Czupryniak              Milanówek            130.97  24230  185
  30 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.57  25983  199
  31 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.48  14222  109
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              128.87  24485  190
  33 Aleksander Puchalski           Włocławek            128.41  24527  191
  34 Małgorzata Kania               Milanówek            127.94  25589  200
  35 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.53  24614  193
  36 Michał Makowski                Warszawa             127.30  19350  152
  37 Piotr Pietuchowski             Białystok            127.21  24679  194
  38 Sławomir Kucia                 Kraków               127.03  24644  194
  39 Maciej Perzyński               Piła                 126.74  22559  178
  40 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.68  17609  139
  41 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.33   6064   48
  42 Marcin Bożek                   Będzin               126.30   9978   79
  43 Grzegorz Matysiak              Kraków               125.84   6166   49
  44 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  125.31  22931  183
  45 Marek Syczuk                   Warszawa             124.93  24987  200
  46 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.89  23605  189
  47 Kuba Koisar                    Warszawa             124.78   9858   79
  48 Lucyna Korga                   Zabrze               124.76  11228   90
  49 Joanna Stępień                 Katowice             124.59  24545  197
  50 Filip Warzecha                 Gdynia               124.07  11911   96
  51 Sławomir Nosek                 Mielec               124.06  14391  116
  52 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  53 Magdalena Merklejn             Szczecin             123.33  19486  158
  54 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.48  22168  181
  55 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  56 Filip Sosin                    Warszawa             122.33  23854  195
  57 Łukasz Kozub                   Brzesko              122.31   4403   36
  58 Mariusz Margalski              Warszawa             122.19  16129  132
  59 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.14  24183  198
  60 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.90  15237  125
  61 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     121.90  11702   96
  62 Stanisław Gasik                Warszawa             121.51  20413  168
  63 Joanna Juszczak                Warszawa             121.38  23911  197
  64 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.04  23966  198
  65 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  66 Robert Soszka                  Warszawa             120.88  21516  178
  67 Iwona Kucia                    Kraków               120.64  22559  187
  68 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.53   4339   36
  69 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             120.42  18424  153
  70 Maciej Michalak                Łódź                 120.39   7705   64
  71 Marek Roszak                   Poznań               120.33  22140  184
  72 Artur Irzyk                    Strzyżów             120.26  10102   84
  73 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.25  23209  193
  74 Arkadiusz Jaworski             Tychy                120.21   5650   47
  75 Tomasz Figiel                  Zawichost            120.19  10817   90
  76 Łukasz  Bryła                  Mielec               120.15   6248   52
  77 Andrzej Rakoczy                Kraków               120.00  16200  135
  78 Marcin Figiel                  Zawichost            119.99   9719   81
  79 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.94  23988  200
  80 Michał Waszkiewicz             Warszawa             119.93  23985  200
  81 Paweł Opyc                     Warszawa             119.66  23454  196
  82 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              119.27  21350  179
  83 Michał Trumpus                 Wrocław              119.09  11433   96
  84 Jacek Pietruszka               Kraków               119.03   4642   39
  85 Krzysztof Bukowski             Milanówek            119.00  14518  122
  86 Andrzej Kowalski               Kowale               118.99   8924   75
  87 Irena Sołdan                   Rumia                118.94  22837  192
  88 Stanisław Ochot                Katowice             118.72   7954   67
  89 Renata Kowalska                Bielsko Biała        118.70  22553  190
  90 Piotr Rosół                    Warszawa             118.68  23261  196
  91 Katarzyna Stępień              Katowice             118.57   7233   61
  92 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              118.53   3556   30
  93 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             118.28  22354  189
  94 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.08   5668   48
  95 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.95   7667   65
  96 Rafał Matczak                  Pruszków             117.92  20990  178
  97 Andrzej Lożyński               Piastów              117.61   4234   36
  98 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       117.48   6814   58
  99 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.48  15977  136
 100 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.35  21710  185
 101 Jarosław Michalak              Łódź                 117.28  10438   89
 102 Miłosz Wrzałek                 Reda                 116.94  22101  189
 103 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.58   5596   48
 104 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             116.52  22837  196
 105 Radosław Sowiński              Warszawa             116.24  23016  198
 106 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 107 Michał Musielak                Bydgoszcz            116.20   8250   71
 108 Łukasz Bobowski                Suchedniów           116.19   5577   48
 109 Przemysław Herdzina            Kraków               116.02   6961   60
 110 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 111 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  115.95  20175  174
 112 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             115.82  22122  191
 113 Maciej Śliwa                   Zabrze               115.70   9719   84
 114 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 115 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            115.47  22516  195
 116 Halina Roszak                  Poznań               115.45  21012  182
 117 Michał Szkudlarek              Pabianice            115.25   5071   44
 118 Artur Koszel                   Inowrocław           115.24  15558  135
 119 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  115.12  22679  197
 120 Katarzyna Klimała              Kraków               115.07   9206   80
 121 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.01   9661   84
 122 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            114.99  20698  180
 123 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              114.86   4020   35
 124 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 125 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            114.81  12859  112
 126 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.75  18589  162
 127 Małgorzata Sulejewska          Kraków               114.40  12355  108
 128 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.15  20661  181
 129 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             114.07  11065   97
 130 Teresa Fortuna                 Lubin                113.89   5125   45
 131 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.67  10912   96
 132 Paweł Jędryka                  Tarnów               113.47  11007   97
 133 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 134 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.04   5426   48
 135 Beata Madej                    Lublin               113.02   6329   56
 136 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.82  21888  194
 137 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             112.79  21542  191
 138 Rafał Wesołowski               Warszawa             112.78  20638  183
 139 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 140 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.65   8336   74
 141 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.21  21207  189
 142 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.21  21768  194
 143 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       111.94   5597   50
 144 Grzegorz Pukniel               Lublin               111.73  21676  194
 145 Filip Klar                     Mielec               111.52   9256   83
 146 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.44  21508  193
 147 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.34   4899   44
 148 Weronika Rudnicka              Ustka                111.27   6120   55
 149 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              111.24   6452   58
 150 Daniel Czernatowicz            Kraków               111.19   4003   36
 151 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 152 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.87  14081  127
 153 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.70  12952  117
 154 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.63   9625   87
 155 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.57   5971   54
 156 Artur Tomczyk                  Piła                 110.39   3974   36
 157 Bogdan Kozłowski               Białystok            110.35  10373   94
 158 Tomasz Suchanek                Wrocław              110.25   9592   87
 159 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            110.18  11128  101
 160 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.05  20690  188
 161 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       109.90   5275   48
 162 Władysław Zieliński            Lębork               109.54  10187   93
 163 Joanna Ostrowska               Warszawa             109.52  20043  183
 164 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.24  10596   97
 165 Jacek Petrus                   Wrocław              109.17   4585   42
 166 Krzysztof Jaworski             Warszawa             108.94  20262  186
 167 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.93  17429  160
 168 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.90  12632  116
 169 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.80  11424  105
 170 Dominik Wester                 Warszawa             108.68   8477   78
 171 Leszek Stecuła                 Bytom                108.62  11622  107
 172 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            108.43  20711  191
 173 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     108.38   8887   82
 174 Marcela Wołowiec               Gdynia               108.37   3251   30
 175 Marek Rogalski                 Chełm                108.08   6809   63
 176 Arkadiusz Biegun               Kraków               108.03  20310  188
 177 Krzysztof Obremski             Legnica              107.97   3887   36
 178 Paweł Ochot                    Katowice             107.93   6368   59
 179 Beata Piotrowska               Łódź                 107.86  21033  195
 180 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.69  21430  199
 181 Jarosław Wypart                Częstochowa          107.67   5922   55
 182 Kamil Klinkosz                 Rumia                107.43   4512   42
 183 Robert Drózd                   Wesoła               107.43   5049   47
 184 Marianna Kozłowska             Białystok            107.37   8053   75
 185 Marcin Skowron                 Zabrze               107.37  13099  122
 186 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         107.24   9008   84
 187 Maurycy Machnio                Lipiany              107.21   5039   47
 188 Mariusz Makuch                 Zator                107.16   6108   57
 189 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.75  19001  178
 190 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 191 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.68   3307   31
 192 Dorota Ziembowicz              Gliwice              106.49   6922   65
 193 Robert Głowacki                Łódź                 106.44   3832   36
 194 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 195 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             106.03  18555  175
 196 Agnieszka Krupka               Krosno               106.01   9965   94
 197 Lucyna Śniadach                Rumia                105.99  20033  189
 198 Bogdan Pokojski                Piastów              105.89  10165   96
 199 Katarzyna Żuławska             Katowice             105.85  13019  123
 200 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 105.83   4339   41
 201 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 202 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 203 Michał Sosin                   Warszawa             105.47   9809   93
 204 Jerzy Luter                    Bytom                105.36  20966  199
 205 Rafał Dąbrowski                Ostróda              105.32   7478   71
 206 Alina Białobrzewska            Gdynia               105.06  20697  197
 207 Bartosz Orłowski               Bytom                104.81  10271   98
 208 Wojciech Sołdan                Rumia                104.55  14533  139
 209 Tomasz Ciejka                  Kraków               104.55   4600   44
 210 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.33   8659   83
 211 Anita Bruska                   Gdynia               104.12   4373   42
 212 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 213 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            103.64  13059  126
 214 Sławomir Buk                   Gliwice              103.50   3726   36
 215 Roman Figiel                   Zawichost            103.35  11678  113
 216 Mirosław Konsik                Gdańsk               103.33   6200   60
 217 Magdalena Ochot                Katowice             103.32  13535  131
 218 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 219 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               102.98  18022  175
 220 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.86  12857  125
 221 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.70   6778   66
 222 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             102.56   4410   43
 223 Andrzej Puchalski              Łódź                 102.54   4922   48
 224 Małgorzata Jóźwiak             Iława                102.41  19663  192
 225 Joanna Brychcy                 Katowice             102.25  19223  188
 226 Monika Siemaszko               Lipiany              102.17   3678   36
 227 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.15  16242  159
 228 Grażyna Furman                 Sosnowiec            102.07   4389   43
 229 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 230 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             101.50   4060   40
 231 Małgorzata Sameryt             Warszawa             101.35   6081   60
 232 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.18  10017   99
 233 Andrzej Kroc                   Łódź                 101.17   3642   36
 234 Joanna Kubik                   Częstochowa          101.00   4242   42
 235 Janusz Sojka                   Łódź                 100.72   8360   83
 236 Marta Kleinrok                 Lublin               100.62   4226   42
 237 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.61  19821  197
 238 Beata Łażewska                 Gdynia               100.58   3621   36
 239 Paweł Czubla                   Kock                 100.48   4220   42
 240 Magdalena Podlaska             Warszawa             100.43   4017   40
 241 Sławomir Zabawa                Jasło                100.22  19542  195
 242 Jacek Baltyn                   Suchedniów           100.19   6913   69
 243 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 244 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              99.78   3592   36
 245 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 246 Daniel Janus                   Wąchock               99.05   4160   42
 247 Danuta Langiewicz              Ostróda               99.00   2970   30
 248 Anna Arana                     Warszawa              98.78  14125  143
 249 Sylwester Gryz                 Zabrze                98.74  19747  200
 250 Damian Krężel                  Mielec                98.72   3554   36
 251 Monika Rubinstein              Warszawa              98.63  19430  197
 252 Maria Jarosz                   Lublin                98.36  12000  122
 253 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 254 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 255 Anna Biegańska                 Białystok             97.83   4011   41
 256 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 257 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 258 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.27   6906   71
 259 Renata Rosół                   Warszawa              97.15  19042  196
 260 Anna Niedzielko                Szczecin              96.99  10766  111
 261 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.67   6960   72
 262 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.53   7047   73
 263 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              96.28   4814   50
 264 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.22   5773   60
 265 Marek Kocikowski               Ostróda               96.04  10661  111
 266 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 267 Tomasz Korpysz                 Warszawa              95.41   4198   44
 268 Irena Ficak                    Mielec                95.40   4579   48
 269 Henryk Ryś                     Warszawa              95.31   5147   54
 270 Adam Kotwica                   Gdańsk                95.03   2946   31
 271 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 272 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.79   3128   33
 273 Marcin Tutka                   Wrocław               94.60   2838   30
 274 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 275 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.76   3188   34
 276 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           93.50   3179   34
 277 Beata Kościańska               Lublin                93.49   4394   47
 278 Grażyna Wesołowska             Łódź                  93.31  13530  145
 279 Adam Słapiński                 Warszawa              93.25   3357   36
 280 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              93.20  10625  114
 281 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 282 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 283 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 284 Iza Kraj                       Warszawa              92.81  10023  108
 285 Teresa Zalewska                Racibórz              92.52   4811   52
 286 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.31   5723   62
 287 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.77   4313   47
 288 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 289 Rafał Marks                    Warszawa              90.82   4087   45
 290 Ziemowit Pazda                 Wrocław               90.82  11171  123
 291 Joanna Kubińska                Warszawa              90.55   8421   93
 292 Krzysztof Kruk                 Łódź                  89.96  16193  180
 293 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.91  10879  121
 294 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             89.75  10231  114
 295 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.46  11272  126
 296 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 297 Mikołaj Fidziński              Dębica                88.62   4165   47
 298 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 299 Patrycja Śliwińska             Szczecin              88.56   3188   36
 300 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 301 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             87.77   5442   62
 302 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.69   7892   90
 303 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.50   3150   36
 304 Piotr Madej                    Lublin                87.14   5664   65
 305 Wojciech Obremski              Legnica               86.97   3131   36
 306 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              86.47   9598  111
 307 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 308 Piotr Marusa                   Szczytno              84.70   3642   43
 309 Jerzy Augustyniak              Łódź                  84.11   4458   53
 310 Jolanta Bednarska              Łódź                  83.32   6666   80
 311 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 312 Krystyna Puchalska             Łódź                  82.90   3399   41
 313 Anna Czarnecka                 Zgierz                82.87   3729   45
 314 Filip Sitkowski                Warszawa              82.67   4299   52
 315 Marek Reda                     Wołomin               81.34   3335   41
 316 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.73   4440   55
 317 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.69  13153  163
 318 Barbara Szymańska              Gdańsk                79.82   4550   57
 319 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             79.69   5658   71
 320 Adam Kędzior                   Lublin                79.08   6643   84
 321 Adam Zalewski                  Racibórz              78.67   4091   52
 322 Jolanta Kruk                   Łódź                  71.95   8562  119
 323 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34
 324 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 20-02-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Zalega                 Łódź                 116.14   3368   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   4 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   5 Jacek Gasik                    Warszawa             113.46   3177   28
   6 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   7 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             108.78   2937   27
   8 Adam Jurkowski                 Knurów                99.31   2582   26
   9 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  10 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  11 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  12 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.92   2373   25
  13 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  14 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.75   2826   24
  15 Adam Cieśla                    Częstochowa          115.42   2770   24
  16 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.79   2755   24
  17 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.54   2749   24
  18 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  19 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  20 Robert Zabłocki                Łódź                 108.79   2611   24
  21 Piotr Chabowski                Piła                 108.29   2599   24
  22 Tomasz Ruta                    Warszawa             107.75   2586   24
  23 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  24 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  25 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  26 Paweł Szulc                    Szczecin             104.62   2511   24
  27 Katarzyna Sołdan               Rumia                104.42   2506   24
  28 Jakub Zaryński                 Świnoujście          103.58   2486   24
  29 Michał Szorc                   Białystok            102.62   2463   24
  30 Grzegorz Olędzki               Warszawa             102.58   2462   24
  31 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  32 Michał Jaworek                 Zabrze               100.71   2417   24
  33 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               100.33   2408   24
  34 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             100.12   2403   24
  35 Bartosz Milczarek              Łódź                  99.33   2384   24
  36 Paweł Szczekutek               Warszawa              97.75   2346   24
  37 Joanna Duda                    Zabrze                97.29   2335   24
  38 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  39 Beata Lerska                   Warszawa              93.96   2255   24
  40 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  41 Renata Polończyk               Bielsko Biała         93.17   2236   24
  42 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  43 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  44 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  45 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.26   2559   23
  46 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  47 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  100.87   2320   23
  48 Michał Szymkowski              Wrocław              100.26   2306   23
  49 Ireneusz Moralewicz            Goleniów              98.74   2271   23
  50 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  97.35   2239   23
  51 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  52 Jarosław Żuliński              Szczecin              92.22   2121   23
  53 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  54 Mariusz Katzig                 Gdańsk                88.61   2038   23
  55 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  56 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.87   2021   23
  57 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            86.61   1992   23
  58 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             82.22   1891   23
  59 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  60 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.50   2475   22
  61 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      100.68   2215   22
  62 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  63 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             76.50   1683   22
  64 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.86   1887   21
  65 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  66 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  67 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  68 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  69 Krzysztof Pypno                Gliwice              122.16   2321   19
  70 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  71 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  72 Adam Strzelczyk                Częstochowa           97.89   1860   19
  73 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  74 Jakub Nalepa                   Gliwice               94.05   1787   19
  75 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  76 Andrzej Szymański              Łódź                  72.21   1372   19
  77 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  78 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  79 Piotr Krzemiński               Warszawa             104.44   1880   18
  80 Teresa Ząbek                   Warszawa              99.83   1797   18
  81 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  82 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         86.11   1550   18
  83 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  84 Monika Wrzałek                 Rumia                 69.44   1250   18
  85 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  86 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  87 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   1795   17
  88 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   95.41   1622   17
  89 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.53   1420   17
  90 Aleksandra Krencjasz           Łódź                  94.31   1509   16
  91 Adam Janicki                   Łódź                  88.19   1411   16
  92 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  93 Kinga Niżewska                 Warszawa             104.33   1565   15
  94 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  95 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  96 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  97 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  98 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  99 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 100 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
 101 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              78.36   1097   14
 102 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 103 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 104 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 105 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 106 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 107 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 108 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 109 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              115.67   1388   12
 110 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 111 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 112 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 113 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 114 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             109.92   1319   12
 115 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 116 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 117 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 118 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 119 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               106.33   1276   12
 120 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 121 Janusz Krupiński               Warszawa             105.58   1267   12
 122 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 123 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 124 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.00   1248   12
 125 Jolanta Hoffmann               Kraków               103.42   1241   12
 126 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 127 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 128 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 129 Jakub Szymczak                 Łódź                 100.33   1204   12
 130 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 131 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 132 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 133 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 134 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.50   1170   12
 135 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 136 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 137 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 138 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 139 Przemysław Rybicki             ?                     96.42   1157   12
 140 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 141 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 142 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 143 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 144 Marta Gostomska                Warszawa              94.33   1132   12
 145 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 146 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 147 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 148 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 149 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 150 Jolanta  Sylwestrzuk           Warszawa              91.08   1093   12
 151 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 152 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 153 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 154 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 155 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 156 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 157 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 158 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 159 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 160 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 161 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 162 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 163 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 164 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 165 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 166 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 167 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 168 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 169 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 170 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 171 Adrian Szczepanik              Zator                 85.58   1027   12
 172 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 173 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 174 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 175 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 176 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 177 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 178 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 179 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 180 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 181 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 182 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 183 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 184 Anna Piętka                    Szczecin              78.08    937   12
 185 Monika Pieczora                Łódź                  78.00    936   12
 186 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 187 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 188 Jan Staniewicz                 ?                     77.67    932   12
 189 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 190 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 191 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 192 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 193 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 194 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 195 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 196 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 197 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 198 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 199 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 200 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 201 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 202 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 203 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 204 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 205 Paweł Kapela                   Kraków                93.18   1025   11
 206 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 207 Jan Kozłowski                  Kraków                90.45    995   11
 208 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 209 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 210 Lech Szymczak                  Mniszki               85.55    941   11
 211 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 212 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 213 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 214 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 215 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 216 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 217 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 218 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 219 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 220 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 221 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 222 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 223 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 224 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 225 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   76.45    841   11
 226 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 227 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 228 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 229 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 230 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 231 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 232 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 233 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 234 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 235 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 236 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 237 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 238 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 239 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 240 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 241 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 242 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 243 Piotr Mańkowski                Warszawa             111.80   1118   10
 244 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 245 Michał Ozimiński               Łódź                 103.50   1035   10
 246 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.60    946   10
 247 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 248 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.40    794   10
 249 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 250 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 251 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 252 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 253 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 254 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 255 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 256 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 257 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 258 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 259 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 260 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 261 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 262 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 263 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 264 Urszula Solarska               Łódź                  50.00    450    9
 265 Leszek Nowak                   Myślibórz            136.88   1095    8
 266 Paweł Michalski                Ksawerów             106.12    849    8
 267 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 268 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 269 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 270 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 271 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 272 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 273 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 274 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 275 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 276 Ewa Jóźwiak                    Iława                 50.00    400    8
 277 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 278 Marek Sitkowski                Warszawa             129.71    908    7
 279 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 280 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 281 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 282 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 283 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 284 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 285 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 286 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 287 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            100.71    705    7
 288 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 289 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 290 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 291 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 292 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 293 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 294 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 295 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 296 Paweł Strelczuk                Bielsk PODLASKI       66.71    467    7
 297 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 298 Wojciech Wróbel                Zator                 56.29    394    7
 299 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 300 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 301 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 302 Paweł Majewski                 Warszawa             114.67    688    6
 303 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 304 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 305 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 306 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 307 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowiecki  73.67    442    6
 308 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 309 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 310 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 311 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 312 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 313 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 314 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 315 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 316 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 317 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 318 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 319 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 320 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 321 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 322 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 323 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 324 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 325 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 326 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 327 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 328 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 329 Marianna  Das                  Warszawa              54.20    271    5
 330 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 331 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 332 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 333 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 334 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 335 Magdalena Mroziuk              Warszawa             105.50    422    4
 336 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 337 Beata Wolf                     ?                     78.50    314    4
 338 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 339 Stanisław Stolarczyk           Zator                 75.00    300    4
 340 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 341 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 342 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 343 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 344 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 345 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 346 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 347 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 348 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 349 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 350 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 351 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 352 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 353 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 354 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 355 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 356 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 357 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 358 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 359 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 360 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 361 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 362 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 363 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 364 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 365 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 366 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 367 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 368 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 369 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 370 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 371 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 372 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 373 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 374 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 375 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 376 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 377 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 378 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 379 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 380 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 381 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 382 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 383 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 384 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 385 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 386 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 387 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 388 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 389 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 390 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 391 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 392 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 393 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 394 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 395 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 396 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 397 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 398 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 399 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie