Zakopane26
stycznia
Zakopane 26 stycznia III Mistrzostwa Podhala
Warszawa15
lutego
Warszawa 15-16 lutego VIII Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2003
Częstochowa 1
marca
Częstochowa 1- 2 marca VII Mistrzostwa CzęstochowyGrand Prix 2003
VIII Mistrzostwa Warszawy15 - 16 lutego 2003 — VIII Mistrzostwa WarszawyInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VIII Mistrzostwa Warszawy Warszawa, 15 - 16 lutego 2003
Grand Prix 2003

Konkurs Relacja z turnieju


 1 Maciej Czupryniak Milanówek 10.0 5315 
 2 Paweł Dawidson Częstochowa 10.0 4790 
 3 Karol Wyrębkiewicz Łódź 9.0 4918 
 4 Radosław Konca Warszawa 9.0 4829 
 5 Kamil Górka Łęczna 9.0 4730 
 6 Mariusz Skrobosz Warszawa 9.0 4619 
 7 Andrzej Rechowicz Katowice 9.0 4496 
 8 Marcin Kamiński Warszawa 9.0 4291 
 9 Mariusz Wrześniewski Warszawa 8.0 4859 
 10 Adam Weremczuk Łódź 8.0 4808 
 
132 uczestników, 12 rund
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Warszawy
VI Mistrzostwa Warszawy
V Mistrzostwa Warszawy




sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Nie, 16 Lut 2003

VIII Mistrzostwa Warszawy

                                                                      VP
MIEJSCE                                                p-ty    +/-  RAZEM
--------------------------------------------------------------------------
  1 Maciej Czupryniak       135 Milanówek              5315          10.0
  2 Paweł Dawidson          142 Częstochowa            4790          10.0
  3 Karol Wyrębkiewicz      128 Łódź                   4918           9.0
  4 Radosław Konca          124 Warszawa               4829           9.0
  5 Kamil Górka             135 Łęczna                 4730           9.0
  6 Mariusz Skrobosz        143 Warszawa               4619           9.0
  7 Andrzej Rechowicz       124 Katowice               4496           9.0
  8 Marcin Kamiński         112 Warszawa               4291           9.0
  9 Mariusz Wrześniewski    138 Warszawa               4859           8.0
 10 Adam Weremczuk          122 Łódź                   4808           8.0
 11 Kazio Merklejn          132 Szczecin               4680           8.0
 12 Jarosław Puchalski      113 Łódź                   4672           8.0
 13 Szymon Fidziński        138 Warszawa               4658           8.0
 14 Krzysztof Usakiewicz    127 Warszawa               4640           8.0
 15 Ryszard Dębski          120 Biała Podlaska         4587           8.0
 16 Maciej Gałecki          125 Łódź                   4511           8.0
 17 Jarosław Michalak       117 Łódź                   4455           8.0
 18 Sławomir Kucia          115 Kraków                 4418           8.0
 19 Anna Kowalska           119 Bielsko Biała          4410           8.0
 20 Joanna Juszczak         119 Warszawa               4301           8.0
 21 Mariola Pęczkowska      100 Warszawa               4199           8.0
 22 Ewa Strzelczyk          105 Warszawa               4163           8.0
 23 Małgorzata Kania        132 Milanówek              4837           7.5
 24 Tomasz Zwoliński        141 Warszawa               4939           7.0
 25 Sławomir Kordjalik      122 Warszawa               4835           7.0
 26 Marcin Mroziuk          139 Warszawa               4633           7.0
 27 Mateusz Żbikowski       140 Warszawa               4565           7.0
 28 Marek Roszak            125 Poznań                 4547           7.0
 29 Andrzej Oleksiak        121 Ostróda                4543           7.0
 30 Marcin Kozyra           122 Warszawa               4479           7.0
 31 Radosław Sowiński       113 Warszawa               4474           7.0
 32 Wojciech Próchniewicz   114 Warszawa               4453           7.0
 33 Paweł Majewski          108 Warszawa               4408           7.0
 34 Filip Sosin             100 Warszawa               4399           7.0
 35 Marek Syczuk            114 Warszawa               4352           7.0
 36 Janusz Kaczor           106 Międzyrzec Podl.       4334           7.0
 37 Paweł Jackowski         100 Warszawa               4294           7.0
 38 Arkadiusz Jaworski      113 Tychy                  4255           7.0
 39 Andrzej Szepczyński     119 Kraków                 4252           7.0
 40 Stefan Dawidson         110 Częstochowa            4104           7.0
 41 Jacek Baltyn            100 Suchedniów             4101           7.0
 42 Grzegorz Pukniel        100 Lublin                 4057           7.0
 43 Andrzej Chmielewski     100 Warszawa               4025           7.0
 44 Krzysztof Jaworski      100 Warszawa               3915           7.0
 45 Dawid Pikul             114 Poznań                 4760           6.5
 46 Magdalena Mroziuk       100 Warszawa               4354           6.5
 47 Stanisław Rydzik        129 Warszawa               4619           6.0
 48 Justyna Fugiel          124 Sandomierz             4542           6.0
 49 Halina Roszak           117 Poznań                 4467           6.0
 50 Roman Sulima            119 Warszawa               4438           6.0
 51 Aleksandra Merklejn     120 Szczecin               4421           6.0
 52 Krzysztof Mówka         119 Toruń                  4408           6.0
 53 Robert Kamiński         118 Wysokie Maz.           4370           6.0
 54 Rafał Matczak           114 Pruszków               4366           6.0
 55 Marek Charytoniuk       114 Biała Podlaska         4336           6.0
 56 Joanna Stępień          123 Katowice               4290           6.0
 57 Stanisław Gasik         118 Warszawa               4272           6.0
 58 Robert Drózd            100 Wesoła                 4253           6.0
 59 Paweł Kasprzak          100 Warszawa               4180           6.0
 60 Lucyna Korga            121 Zabrze                 4174           6.0
 61 Wiesław Olewiński       111 Warszawa               4132           6.0
 62 Piotr Krzemiński        112 Warszawa               4125           6.0
 63 Piotr Rosół             115 Warszawa               4074           6.0
 64 Paweł Frynia            106 Konstantynów Łódzki    4059           6.0
 65 Michał Trumpus          100 Wrocław                4017           6.0
 66 Grzegorz Kulawiak       100 Warszawa               3971           6.0
 67 Marek Sitkowski         100 Warszawa               3733           6.0
 68 Alfred Anuszkiewicz     100 Warszawa               3633           6.0
 69 Paweł Jachowicz         111 Żyrardów               3249           6.0
 70 Norbert Skrzyński       100 Warszawa               2793           6.0
 71 Jolanta Hoffmann        100 Warszawa               4582           5.5
 72 Dorota Zielińska        100 Ustanów                4187           5.5
 73 Andrzej Kwiatkowski     115 Warszawa               4675           5.0
 74 Aleksander Puchalski    118 Włocławek              4545           5.0
 75 Ryszard Niżewski        113 Warszawa               4478           5.0
 76 Wojciech Usakiewicz     136 Warszawa               4328           5.0
 77 Tomasz Żbikowski        104 Warszawa               4317           5.0
 78 Bogusław Puchalski      110 Włocławek              4246           5.0
 79 Renata Kowalska         109 Bielsko Biała          4175           5.0
 80 Piotr Mańkowski         100 Warszawa               4172           5.0
 81 Maciej Kutera           108 Warszawa               4164           5.0
 82 Beata Piotrowska        107 Łódź                   4162           5.0
 83 Mariola Osajda-Matczak  117 Pruszków               4069           5.0
 84 Bogusław Koszarski      103 Lądek Zdrój            4043           5.0
 85 Marek Antosik           128 Nowy Dwór Maz.         3971           5.0
 86 Marta Gostomska         100 Warszawa               3958           5.0
 87 Joanna Ostrowska        100 Warszawa               3905           5.0
 88 Iwona Rutkowska         102 Warszawa               3900           5.0
 89 Aneta Szubiak           100 Łódź                   3873           5.0
 90 Paweł Czubla            100 Lublin                 3844           5.0
 91 Grzegorz Olędzki        100 Warszawa               3639           5.0
 92 Jarosław Soborak        100 Warszawa               3040           5.0
 93 Sebastian Markiewicz    100 Warszawa               4133           4.5
 94 Teresa Ząbek            100 Warszawa               4054           4.5
 95 Paweł Opyc              108 Warszawa               4207           4.0
 96 Adam Słapiński          106 Warszawa               4173           4.0
 97 Iwona Baran             100 Kraków                 4107           4.0
 98 Jerzy Luter             113 Bytom                  4079           4.0
 99 Jerzy Tatarczuk         110 Warszawa               4041           4.0
100 Jolanta Kosmowska       100 Warszawa               4029           4.0
101 Marta Dobrzańska        100 Kraków                 3944           4.0
102 Krzysztof Sojka         100 Łódź                   3921           4.0
103 Maria Jarosz            100 Lublin                 3908           4.0
104 Jan Pawłowski           100 Warszawa               3801           4.0
105 Bogumiła Ilczuk         100 Warszawa               3660           4.0
106 Dariusz Banaszek        138 Warszawa               3564           4.0
107 Magdalena Podlaska      100 Warszawa               2514           4.0
108 Andrzej Słapiński       123 Warszawa               1707           4.0
109 Jacek Nowakowski        100 Bydgoszcz              3862           3.5
110 Filip Sitkowski         100 Warszawa               3102           3.5
111 Andrzej Gostomski       108 Łódź                   4008           3.0
112 Marta Szeliga           100 Warszawa               3838           3.0
113 Piotr Ziółkowski        100 Piaseczno              3422           3.0
114 Magdalena Oprządek      100 Siedlce                3074           3.0
115 Renata Rosół            100 Warszawa               1886           3.0
116 Tomasz Korpysz          100 Warszawa               1524           3.0
117 Janusz Sojka            100 Łódź                   3819           2.5
118 Tomasz Olędzki          100 Warszawa               3314           2.5
119 Piotr Ingling           100 Warszawa               3092           2.0
120 Adam Kędzior            100 Lublin                 2584           2.0
121 Waldemar Czerwoniec     126 Warszawa               1041           2.0
122 Paweł Stefaniak         100 Biała Podlaska         1037           2.0
123 Łukasz Degórski         100 Warszawa               1647           1.5
124 Grzegorz Gardynik       100 Warszawa               1396           1.0
125 Iza Kraj                100 Warszawa               1182           1.0
126 Maria Majos             100 Warszawa                994           1.0
127 Magdalena Majos         100 Warszawa                983           1.0
128 Anna Majos              100 Warszawa                854           1.0
129 Piotr Prokopczuk        100 Warszawa                890           0.0
130 Teresa Prokopczuk       100 Warszawa                863           0.0
131 Izabela Redlińska       100 Warszawa                521           0.0
132 Agata Majos             100 Warszawa                166           0.0

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Nie, 16 Lut 2003

   1  Mariusz Skrobosz        143 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1   61  Maciej Kutera           108   +  395:365   158
   2   19   40  Mariola Osajda-Matczak  117   +  432:410   167
   3    5   22  Justyna Fugiel          124   +  376:343   174
   4    4    4  Mateusz Zbikowski       140   -  326:505    90
   5   12  117  Ryszard Nizewski        113   +  367:281   163
   6    8   34  Joanna Juszczak         119   +  483:342   169
   7    4   48  Wojciech Prochniewicz   114   +  385:326   164
   8    3   37  Robert Kaminski         118   +  403:369   168
   9    2    2  Pawel Dawidson          142   -  325:335    92
  10    4   21  Andrzej Rechowicz       124   -  337:401    74
  11    7   25  Marcin Kozyra           122   +  388:380   172
  12    5   30  Ryszard Debski          120   +  402:362   170
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1761 / 12 partii


   2  Pawel Dawidson          142 Czestochowa         

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2   62  Andrzej Gostomski       108   +  354:310   158
   2   25  103  Krzysztof Sojka         100   +  395:325   150
   3   11   45  Slawomir Kucia          115   +  389:278   165
   4    6    3  Tomasz Zwolinski        141   +  412:402   191
   5    3   27  Adam Weremczuk          122   +  432:380   172
   6    2   13  Malgorzata Kania        132   +  394:364   182
   7    1   16  Karol Wyrebkiewicz      128   +  457:285   178
   8    1   10  Maciej Czupryniak       135   -  352:358    85
   9    2    1  Mariusz Skrobosz        143   +  335:325   193
  10    2   11  Kamil Gorka             135   -  360:398    85
  11    2   11  Kamil Gorka             135   +  436:373   185
  12    1   10  Maciej Czupryniak       135   +  474:347   185
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1929 / 12 partii


   3  Tomasz Zwolinski        141 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3   63  Pawel Majewski          108   +  349:267   158
   2   27   60  Renata Kowalska         109   +  349:336   159
   3   14   91  Pawel Stefaniak         124   +  453:343   174
   4    6    2  Pawel Dawidson          142   -  402:412    92
   5   10   48  Wojciech Prochniewicz   114   -  395:449    64
   6   13   42  Halina Roszak           117   -  396:486    67
   7   22   35  Roman Sulima            119   -  427:480    69
   8   31  109  Jolanta Hoffmann        107   +  512:362   157
   9   22    8  Dariusz Banaszek        138   +  426:311   188
  10   16   26  Slawomir Kordjalik      122   -  361:364    72
  11   23   73  Dorota Zielinska        100   +  446:295   150
  12   17   47  Dawid Pikul             114   +  423:313   164
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1514 / 12 partii


   4  Mateusz Zbikowski       140 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4   64  Pawel Opyc              108   +  481:326   158
   2    3   26  Slawomir Kordjalik      122   +  371:244   172
   3    3   24  Joanna Stepien          123   +  323:246   173
   4    4    1  Mariusz Skrobosz        143   +  505:326   193
   5    2   30  Ryszard Debski          120   -  226:355    70
   6    7   11  Kamil Gorka             135   -  304:518    85
   7   14   77  Filip Sosin             100   +  468:253   150
   8    8   19  Marek Roszak            125   -  336:392    75
   9   13   48  Wojciech Prochniewicz   114   +  493:357   164
  10    8   27  Adam Weremczuk          122   -  354:574    72
  11   13   17  Krzysztof Usakiewicz    127   -  326:353    77
  12   19   42  Halina Roszak           117   +  378:336   167
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1556 / 12 partii


   5  Marcin Mroziuk          139 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5   65  Beata Piotrowska        107   -  294:375    57
   2   49   96  Marta Dobrzanska        100   +  325:317   150
   3   42  101  Krzysztof Jaworski      100   +  600:267   150
   4   11   35  Roman Sulima            119   +  428:304   169
   5    6    8  Dariusz Banaszek        138   +  399:273   188
   6    4   54  Jaroslaw Puchalski      113   +  430:327   163
   7    3   11  Kamil Gorka             135   -  359:408    85
   8    7   48  Wojciech Prochniewicz   114   +  472:307   164
   9    4   16  Karol Wyrebkiewicz      128   -  289:424    78
  10    7   23  Radoslaw Konca          124   -  307:342    74
  11   12    6  Szymon Fidzinski        138   -  335:377    88
  12   18   14  Stanislaw Rydzik        129   +  395:390   179
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1545 / 12 partii


   6  Szymon Fidzinski        138 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6   66  Janusz Kaczor           106   +  423:370   156
   2   11   99  Andrzej Chmielewski     100   +  420:282   150
   3    4   16  Karol Wyrebkiewicz      128   -  412:443    78
   4    9   10  Maciej Czupryniak       135   -  376:505    85
   5   19    7  Mariusz Wrzesniewski    138   -  348:417    88
   6   31   28  Andrzej Oleksiak        121   -  325:363    71
   7   40  113  Filip Sitkowski         100   +  463:164   150
   8   32   64  Pawel Opyc              108   +  398:345   158
   9   23   35  Roman Sulima            119   +  373:286   169
  10   17   42  Halina Roszak           117   +  339:287   167
  11   12    5  Marcin Mroziuk          139   +  377:335   189
  12    9   28  Andrzej Oleksiak        121   +  404:331   171
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1632 / 12 partii


   7  Mariusz Wrzesniewski    138 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7   67  Adam Slapinski          106   +  443:329   156
   2    7   38  Aleksander Puchalski    118   -  401:456    68
   3   16   73  Dorota Zielinska        100   +  472:314   150
   4    8   13  Malgorzata Kania        132   -  354:506    82
   5   19    6  Szymon Fidzinski        138   +  417:348   188
   6   12   26  Slawomir Kordjalik      122   +  457:365   172
   7    8   42  Halina Roszak           117   +  475:321   167
   8    5   27  Adam Weremczuk          122   +  424:246   172
   9    3   23  Radoslaw Konca          124   +  405:382   174
  10    1   10  Maciej Czupryniak       135   -  373:419    85
  11    4   23  Radoslaw Konca          124   -  282:379    74
  12    7   69  Ewa Strzelczyk          105   +  356:333   155
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1643 / 12 partii


   8  Dariusz Banaszek        138 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8   68  Pawel Frynia            106   +  455:233   156
   2    5   46  Rafal Matczak           114   +  353:320   164
   3    7   58  Boguslaw Puchalski      110   +  546:277   160
   4    1   23  Radoslaw Konca          124   -  304:384    74
   5    6    5  Marcin Mroziuk          139   -  273:399    89
   6   14   14  Stanislaw Rydzik        129   -  391:401    79
   7   23   28  Andrzej Oleksiak        121   +  561:305   171
   8   14   13  Malgorzata Kania        132   -  370:377    82
   9   22    3  Tomasz Zwolinski        141   -  311:426    91
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1066 /  9 partii


   9  Wojciech Usakiewicz     136 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9   69  Ewa Strzelczyk          105   +  325:299   155
   2   28   93  Marcin Kaminski         112   -  344:386    62
   3   38   72  Iwona Rutkowska         102   +  417:260   152
   4   23   37  Robert Kaminski         118   -  327:406    68
   5   31   58  Boguslaw Puchalski      110   +  462:398   160
   6   18   20  Maciej Galecki          125   +  379:367   175
   7   12   24  Joanna Stepien          123   -  326:349    73
   8   19   46  Rafal Matczak           114   +  424:349   164
   9   14   31  Aleksandra Merklejn     120   -  423:444    70
  10   18   28  Andrzej Oleksiak        121   -  293:389    71
  11   25   42  Halina Roszak           117   -  347:386    67
  12   32   35  Roman Sulima            119   -  261:367    69
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1286 / 12 partii


  10  Maciej Czupryniak       135 Milanowek           

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   70  Tomasz Zbikowski        104   +  419:309   154
   2   14   24  Joanna Stepien          123   -  335:439    73
   3   25   47  Dawid Pikul             114   +  498:330   164
   4    9    6  Szymon Fidzinski        138   +  505:376   188
   5    5   26  Slawomir Kordjalik      122   +  511:443   172
   6    3   23  Radoslaw Konca          124   +  488:429   174
   7    2   27  Adam Weremczuk          122   +  432:390   172
   8    1    2  Pawel Dawidson          142   +  358:352   192
   9    1   11  Kamil Gorka             135   +  581:325   185
  10    1    7  Mariusz Wrzesniewski    138   +  419:373   188
  11    1   16  Karol Wyrebkiewicz      128   +  422:406   178
  12    1    2  Pawel Dawidson          142   -  347:474    92
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1932 / 12 partii


  11  Kamil Gorka             135 Leczna              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   71  Boguslaw Koszarski      103   +  398:291   153
   2   18   89  Robert Drozd            100   +  402:339   150
   3    8   37  Robert Kaminski         118   +  426:286   168
   4    3   30  Ryszard Debski          120   -  319:451    70
   5   11   20  Maciej Galecki          125   +  388:334   175
   6    7    4  Mateusz Zbikowski       140   +  518:304   190
   7    3    5  Marcin Mroziuk          139   +  408:359   189
   8    2   16  Karol Wyrebkiewicz      128   +  420:353   178
   9    1   10  Maciej Czupryniak       135   -  325:581    85
  10    2    2  Pawel Dawidson          142   +  398:360   192
  11    2    2  Pawel Dawidson          142   -  373:436    92
  12    4   54  Jaroslaw Puchalski      113   +  355:295   163
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1805 / 12 partii


  12  Kazio Merklejn          132 Szczecin            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   72  Iwona Rutkowska         102   +  443:284   152
   2    8   27  Adam Weremczuk          122   -  355:381    72
   3   20   61  Maciej Kutera           108   +  341:296   158
   4   18   77  Filip Sosin             100   +  429:281   150
   5    9   19  Marek Roszak            125   +  407:343   175
   6    6   48  Wojciech Prochniewicz   114   -  340:393    64
   7   11   79  Magdalena Podlaska      100   +  450:241   150
   8    6   54  Jaroslaw Puchalski      113   +  348:340   163
   9    5   37  Robert Kaminski         118   +  440:367   168
  10    3   16  Karol Wyrebkiewicz      128   -  282:461    78
  11    6   19  Marek Roszak            125   +  544:265   175
  12    3   23  Radoslaw Konca          124   -  301:343    74
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1579 / 12 partii


  13  Malgorzata Kania        132 Milanowek           

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   73  Dorota Zielinska        100   =  341:341   100
   2   30   18  Waldemar Czerwoniec     126   +  400:303   176
   3   15  104  Alfred Anuszkiewicz     100   +  447:249   150
   4    8    7  Mariusz Wrzesniewski    138   +  506:354   188
   5    4   59  Stefan Dawidson         110   +  423:347   160
   6    2    2  Pawel Dawidson          142   -  364:394    92
   7    7   93  Marcin Kaminski         112   -  406:417    62
   8   14    8  Dariusz Banaszek        138   +  377:370   188
   9   10   54  Jaroslaw Puchalski      113   -  357:421    63
  10   15   47  Dawid Pikul             114   -  316:462    64
  11   22  128  Norbert Skrzynski       100   +  519:232   150
  12   16   99  Andrzej Chmielewski     100   +  381:319   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1543 / 12 partii


  14  Stanislaw Rydzik        129 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   74  Grzegorz Pukniel        100   +  388:313   150
   2   20   22  Justyna Fugiel          124   -  392:436    74
   3   22   46  Rafal Matczak           114   -  289:416    64
   4   36   57  Jerzy Tatarczuk         110   +  499:330   160
   5   21   75  Iwona Baran             100   +  377:353   150
   6   14    8  Dariusz Banaszek        138   +  401:391   188
   7   10   19  Marek Roszak            125   -  332:362    75
   8   17   33  Krzysztof Mowka         119   -  353:384    69
   9   25   17  Krzysztof Usakiewicz    127   -  323:403    77
  10   32   35  Roman Sulima            119   +  444:294   169
  11   24   38  Aleksander Puchalski    118   +  431:406   168
  12   18    5  Marcin Mroziuk          139   -  390:395    89
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1433 / 12 partii


  15  Marek Antosik           128 Nowy Dwor Maz.      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   75  Iwona Baran             100   -  345:431    50
   2   37  109  Jolanta Hoffmann        107   +  360:354   157
   3   32   99  Andrzej Chmielewski     100   -  301:323    50
   4   41   71  Boguslaw Koszarski      103   -  333:427    53
   5   49   62  Andrzej Gostomski       108   +  346:334   158
   6   42  116  Michal Trumpus          100   -  302:353    50
   7   48   81  Aneta Szubiak           100   -  305:330    50
   8   51   56  Wieslaw Olewinski       111   -  290:356    61
   9   54   82  Marta Szeliga           100   -  316:318    50
  10   54   67  Adam Slapinski          106   +  357:299   156
  11   52   82  Marta Szeliga           100   +  361:240   150
  12   48  103  Krzysztof Sojka         100   +  355:307   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1135 / 12 partii


  16  Karol Wyrebkiewicz      128 Lodz                

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   76  Piotr Mankowski         100   +  446:318   150
   2    6   55  Piotr Krzeminski        112   +  396:270   162
   3    4    6  Szymon Fidzinski        138   +  443:412   188
   4    2   20  Maciej Galecki          125   +  418:262   175
   5    1   23  Radoslaw Konca          124   +  398:378   174
   6    1   30  Ryszard Debski          120   +  515:273   170
   7    1    2  Pawel Dawidson          142   -  285:457    92
   8    2   11  Kamil Gorka             135   -  353:420    85
   9    4    5  Marcin Mroziuk          139   +  424:289   189
  10    3   12  Kazio Merklejn          132   +  461:282   182
  11    1   10  Maciej Czupryniak       135   -  406:422    85
  12    2   21  Andrzej Rechowicz       124   +  373:361   174
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1826 / 12 partii


  17  Krzysztof Usakiewicz    127 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   77  Filip Sosin             100   -  376:377    50
   2   33   83  Magdalena Mroziuk       100   -  375:431    50
   3   47   94  Sebastian Markiewicz    100   +  415:361   150
   4   32   40  Mariola Osajda-Matczak  117   +  372:262   167
   5   22   46  Rafal Matczak           114   -  348:351    64
   6   33   52  Jerzy Luter             113   +  380:326   163
   7   24   20  Maciej Galecki          125   -  339:408    75
   8   34   76  Piotr Mankowski         100   +  405:342   150
   9   25   14  Stanislaw Rydzik        129   +  403:323   179
  10   19   48  Wojciech Prochniewicz   114   +  442:267   164
  11   13    4  Mateusz Zbikowski       140   +  353:326   190
  12   10   25  Marcin Kozyra           122   +  432:299   172
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1574 / 12 partii


  18  Waldemar Czerwoniec     126 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   78  Maria Jarosz            100   +  307:302   150
   2   30   13  Malgorzata Kania        132   -  303:400    82
   3   43   92  Pawel Czubla            100   +  431:330   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   382 /  3 partie


  19  Marek Roszak            125 Poznan              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   79  Magdalena Podlaska      100   +  460:364   150
   2    4   54  Jaroslaw Puchalski      113   +  401:340   163
   3    2   20  Maciej Galecki          125   -  367:393    75
   4   10   75  Iwona Baran             100   +  355:320   150
   5    9   12  Kazio Merklejn          132   -  343:407    82
   6   15   35  Roman Sulima            119   +  418:415   169
   7   10   14  Stanislaw Rydzik        129   +  362:332   179
   8    8    4  Mateusz Zbikowski       140   +  392:336   190
   9    6   21  Andrzej Rechowicz       124   -  397:420    74
  10    9   37  Robert Kaminski         118   +  377:350   168
  11    6   12  Kazio Merklejn          132   -  265:544    82
  12   11   20  Maciej Galecki          125   -  410:417    75
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1557 / 12 partii


  20  Maciej Galecki          125 Lodz                

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   80  Jolanta Kosmowska       100   +  436:287   150
   2    9   75  Iwona Baran             100   +  450:350   150
   3    2   19  Marek Roszak            125   +  393:367   175
   4    2   16  Karol Wyrebkiewicz      128   -  262:418    78
   5   11   11  Kamil Gorka             135   -  334:388    85
   6   18    9  Wojciech Usakiewicz     136   -  367:379    86
   7   24   17  Krzysztof Usakiewicz    127   +  408:339   177
   8   18   25  Marcin Kozyra           122   -  336:406    72
   9   26   46  Rafal Matczak           114   +  351:287   164
  10   20   70  Tomasz Zbikowski        104   +  341:309   154
  11   15   31  Aleksandra Merklejn     120   +  416:345   170
  12   11   19  Marek Roszak            125   +  417:410   175
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1636 / 12 partii


  21  Andrzej Rechowicz       124 Katowice            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   81  Aneta Szubiak           100   +  381:282   150
   2   21   32  Andrzej Szepczynski     119   +  386:377   169
   3   10   51  Arkadiusz Jaworski      113   -  321:393    63
   4   22   41  Jaroslaw Michalak       117   -  356:371    67
   5   29  116  Michal Trumpus          100   +  359:252   150
   6   23  119  Pawel Jackowski         100   +  442:335   150
   7   13   50  Marek Syczuk            114   +  369:334   164
   8    9   30  Ryszard Debski          120   +  355:275   170
   9    6   19  Marek Roszak            125   +  420:397   175
  10    4    1  Mariusz Skrobosz        143   +  401:337   193
  11    3   93  Marcin Kaminski         112   +  345:332   162
  12    2   16  Karol Wyrebkiewicz      128   -  361:373    78
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1691 / 12 partii


  22  Justyna Fugiel          124 Sandomierz          

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   82  Marta Szeliga           100   +  389:327   150
   2   20   14  Stanislaw Rydzik        129   +  436:392   179
   3    5    1  Mariusz Skrobosz        143   -  343:376    93
   4   16   48  Wojciech Prochniewicz   114   -  309:394    64
   5   26   33  Krzysztof Mowka         119   -  386:426    69
   6   35   40  Mariola Osajda-Matczak  117   -  304:334    67
   7   43   53  Radoslaw Sowinski       113   -  382:458    63
   8   49   58  Boguslaw Puchalski      110   +  412:337   160
   9   42  119  Pawel Jackowski         100   -  319:410    50
  10   45   43  Andrzej Kwiatkowski     115   +  474:312   165
  11   38   64  Pawel Opyc              108   +  399:219   158
  12   31   38  Aleksander Puchalski    118   +  389:328   168
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1386 / 12 partii


  23  Radoslaw Konca          124 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   83  Magdalena Mroziuk       100   +  562:378   150
   2    1   28  Andrzej Oleksiak        121   +  407:303   171
   3    1   38  Aleksander Puchalski    118   +  424:292   168
   4    1    8  Dariusz Banaszek        138   +  384:304   188
   5    1   16  Karol Wyrebkiewicz      128   -  378:398    78
   6    3   10  Maciej Czupryniak       135   -  429:488    85
   7    6   59  Stefan Dawidson         110   +  474:279   160
   8    4   93  Marcin Kaminski         112   +  325:286   162
   9    3    7  Mariusz Wrzesniewski    138   -  382:405    88
  10    7    5  Marcin Mroziuk          139   +  342:307   189
  11    4    7  Mariusz Wrzesniewski    138   +  379:282   188
  12    3   12  Kazio Merklejn          132   +  343:301   182
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1809 / 12 partii


  24  Joanna Stepien          123 Katowice            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   84  Marta Gostomska         100   +  418:276   150
   2   14   10  Maciej Czupryniak       135   +  439:335   185
   3    3    4  Mateusz Zbikowski       140   -  246:323    90
   4   20  114  Pawel Kasprzak          100   +  482:361   150
   5    8   38  Aleksander Puchalski    118   -  335:448    68
   6   16   33  Krzysztof Mowka         119   +  329:328   169
   7   12    9  Wojciech Usakiewicz     136   +  349:326   186
   8   10   45  Slawomir Kucia          115   -  302:341    65
   9   17   65  Beata Piotrowska        107   +  409:260   157
  10   11   41  Jaroslaw Michalak       117   -  335:404    67
  11   17   50  Marek Syczuk            114   -  287:371    64
  12   24   66  Janusz Kaczor           106   -  359:410    56
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1407 / 12 partii


  25  Marcin Kozyra           122 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   25   85  Piotr Ingling           100   +  400:367   150
   2   17   59  Stefan Dawidson         110   -  311:331    60
   3   31   66  Janusz Kaczor           106   +  426:254   156
   4   19  117  Ryszard Nizewski        113   -  330:398    63
   5   27  109  Jolanta Hoffmann        107   +  369:331   157
   6   20   77  Filip Sosin             100   -  365:366    50
   7   28  114  Pawel Kasprzak          100   +  429:236   150
   8   18   20  Maciej Galecki          125   +  406:336   175
   9   12   33  Krzysztof Mowka         119   +  348:305   169
  10   10   31  Aleksandra Merklejn     120   +  416:326   170
  11    7    1  Mariusz Skrobosz        143   -  380:388    93
  12   10   17  Krzysztof Usakiewicz    127   -  299:432    77
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1470 / 12 partii


  26  Slawomir Kordjalik      122 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   26   86  Teresa Zabek            100   +  475:242   150
   2    3    4  Mateusz Zbikowski       140   -  244:371    90
   3   30   55  Piotr Krzeminski        112   +  465:311   162
   4   14  116  Michal Trumpus          100   +  475:262   150
   5    5   10  Maciej Czupryniak       135   -  443:511    85
   6   12    7  Mariusz Wrzesniewski    138   -  365:457    88
   7   21   73  Dorota Zielinska        100   +  403:315   150
   8   15   35  Roman Sulima            119   +  467:290   169
   9    9   59  Stefan Dawidson         110   -  311:392    60
  10   16    3  Tomasz Zwolinski        141   +  364:361   191
  11   11   47  Dawid Pikul             114   +  441:392   164
  12    8   27  Adam Weremczuk          122   -  382:383    72
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1531 / 12 partii


  27  Adam Weremczuk          122 Lodz                

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   27   87  Joanna Ostrowska        100   +  439:248   150
   2    8   12  Kazio Merklejn          132   +  381:355   182
   3    6  117  Ryszard Nizewski        113   +  352:327   163
   4    5   51  Arkadiusz Jaworski      113   +  472:283   163
   5    3    2  Pawel Dawidson          142   -  380:432    92
   6    5   38  Aleksander Puchalski    118   +  473:346   168
   7    2   10  Maciej Czupryniak       135   -  390:432    85
   8    5    7  Mariusz Wrzesniewski    138   -  246:424    88
   9   11   42  Halina Roszak           117   +  349:297   167
  10    8    4  Mateusz Zbikowski       140   +  574:354   190
  11    5   54  Jaroslaw Puchalski      113   -  369:372    63
  12    8   26  Slawomir Kordjalik      122   +  383:382   172
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1683 / 12 partii


  28  Andrzej Oleksiak        121 Ostroda             

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   28   88  Piotr Ziolkowski        100   +  513:254   150
   2    1   23  Radoslaw Konca          124   -  303:407    74
   3   17   39  Stanislaw Gasik         118   -  354:370    68
   4   31   64  Pawel Opyc              108   -  333:428    58
   5   43   43  Andrzej Kwiatkowski     115   +  468:335   165
   6   31    6  Szymon Fidzinski        138   +  363:325   188
   7   23    8  Dariusz Banaszek        138   -  305:561    88
   8   33   53  Radoslaw Sowinski       113   +  397:347   163
   9   24   38  Aleksander Puchalski    118   +  408:322   168
  10   18    9  Wojciech Usakiewicz     136   +  389:293   186
  11   14   37  Robert Kaminski         118   +  379:266   168
  12    9    6  Szymon Fidzinski        138   -  331:404    88
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1564 / 12 partii


  29  Lucyna Korga            121 Zabrze              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   29   89  Robert Drozd            100   -  317:398    50
   2   45   74  Grzegorz Pukniel        100   +  467:247   150
   3   21   75  Iwona Baran             100   -  240:459    50
   4   40   62  Andrzej Gostomski       108   +  331:297   158
   5   35   49  Marek Charytoniuk       114   +  354:339   164
   6   26   65  Beata Piotrowska        107   +  359:356   157
   7   18   99  Andrzej Chmielewski     100   +  367:267   150
   8   13  126  Andrzej Slapinski       123   +  400:  1   173
   9    8   93  Marcin Kaminski         112   -  309:340    62
  10   13   34  Joanna Juszczak         119   -  349:365    69
  11   19   51  Arkadiusz Jaworski      113   -  335:377    63
  12   25  119  Pawel Jackowski         100   -  346:378    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1296 / 12 partii


  30  Ryszard Debski          120 Biala Podlaska      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   30   90  Jan Pawlowski           100   +  402:329   150
   2   16   48  Wojciech Prochniewicz   114   +  394:360   164
   3    9  116  Michal Trumpus          100   +  429:396   150
   4    3   11  Kamil Gorka             135   +  451:319   185
   5    2    4  Mateusz Zbikowski       140   +  355:226   190
   6    1   16  Karol Wyrebkiewicz      128   -  273:515    78
   7    5   37  Robert Kaminski         118   -  365:473    68
   8    9   21  Andrzej Rechowicz       124   -  275:355    74
   9   15   63  Pawel Majewski          108   +  355:348   158
  10   12   32  Andrzej Szepczynski     119   +  403:322   169
  11    8   41  Jaroslaw Michalak       117   +  523:340   167
  12    5    1  Mariusz Skrobosz        143   -  362:402    93
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1646 / 12 partii


  31  Aleksandra Merklejn     120 Szczecin            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   31   91  Pawel Stefaniak         124   -  342:352    74
   2   38   95  Magdalena Oprzadek      100   -  354:418    50
   3   49   56  Wieslaw Olewinski       111   +  356:313   161
   4   37   53  Radoslaw Sowinski       113   +  441:315   163
   5   24   52  Jerzy Luter             113   +  379:364   163
   6   19   79  Magdalena Podlaska      100   -  337:398    50
   7   27   94  Sebastian Markiewicz    100   +  354:328   150
   8   20   50  Marek Syczuk            114   +  393:337   164
   9   14    9  Wojciech Usakiewicz     136   +  444:423   186
  10   10   25  Marcin Kozyra           122   -  326:416    72
  11   15   20  Maciej Galecki          125   -  345:416    75
  12   20   53  Radoslaw Sowinski       113   -  350:365    63
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1371 / 12 partii


  32  Andrzej Szepczynski     119 Krakow              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   32   92  Pawel Czubla            100   +  384:263   150
   2   21   21  Andrzej Rechowicz       124   -  377:386    74
   3   23   48  Wojciech Prochniewicz   114   -  286:403    64
   4   38   76  Piotr Mankowski         100   +  398:319   150
   5   28   71  Boguslaw Koszarski      103   +  366:274   153
   6   22   89  Robert Drozd            100   -  314:351    50
   7   30   55  Piotr Krzeminski        112   +  346:272   162
   8   23   77  Filip Sosin             100   +  428:425   150
   9   18   36  Anna Kowalska           119   +  408:363   169
  10   12   30  Ryszard Debski          120   -  322:403    70
  11   18   36  Anna Kowalska           119   -  303:383    69
  12   23   89  Robert Drozd            100   +  320:314   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1411 / 12 partii


  33  Krzysztof Mowka         119 Torun               

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   33   93  Marcin Kaminski         112   -  302:324    62
   2   47   70  Tomasz Zbikowski        104   +  433:284   154
   3   28   79  Magdalena Podlaska      100   -  305:409    50
   4   17   44  Piotr Rosol             115   +  440:250   165
   5   26   22  Justyna Fugiel          124   +  426:386   174
   6   16   24  Joanna Stepien          123   -  328:329    73
   7   25   75  Iwona Baran             100   +  428:269   150
   8   17   14  Stanislaw Rydzik        129   +  384:353   179
   9   12   25  Marcin Kozyra           122   -  305:348    72
  10   21   50  Marek Syczuk            114   -  230:358    64
  11   28   77  Filip Sosin             100   -  368:417    50
  12   34   58  Boguslaw Puchalski      110   +  459:338   160
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1353 / 12 partii


  34  Joanna Juszczak         119 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   34   94  Sebastian Markiewicz    100   +  427:346   150
   2   10   50  Marek Syczuk            114   +  311:255   164
   3   12   59  Stefan Dawidson         110   -  357:366    60
   4   21   68  Pawel Frynia            106   +  388:246   156
   5   14   41  Jaroslaw Michalak       117   +  358:300   167
   6    8    1  Mariusz Skrobosz        143   -  342:483    93
   7   16   39  Stanislaw Gasik         118   +  377:291   168
   8   11   89  Robert Drozd            100   +  384:367   150
   9    7   45  Slawomir Kucia          115   -  284:404    65
  10   13   29  Lucyna Korga            121   +  365:349   171
  11    9   45  Slawomir Kucia          115   +  383:327   165
  12    6   93  Marcin Kaminski         112   -  325:387    62
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1571 / 12 partii


  35  Roman Sulima            119 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   35   95  Magdalena Oprzadek      100   +  359:338   150
   2   24   49  Marek Charytoniuk       114   -  312:348    64
   3   37   90  Jan Pawlowski           100   +  553:297   150
   4   11    5  Marcin Mroziuk          139   -  304:428    89
   5   23   47  Dawid Pikul             114   +  400:334   164
   6   15   19  Marek Roszak            125   -  415:418    75
   7   22    3  Tomasz Zwolinski        141   +  480:427   191
   8   15   26  Slawomir Kordjalik      122   -  290:467    72
   9   23    6  Szymon Fidzinski        138   -  286:373    88
  10   32   14  Stanislaw Rydzik        129   -  294:444    79
  11   39  117  Ryszard Nizewski        113   +  378:334   163
  12   32    9  Wojciech Usakiewicz     136   +  367:261   186
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1471 / 12 partii


  36  Anna Kowalska           119 Bielsko Biala       

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   36   96  Marta Dobrzanska        100   +  315:298   150
   2   29   45  Slawomir Kucia          115   -  331:435    65
   3   40  105  Jacek Baltyn            100   +  308:305   150
   4   28  104  Alfred Anuszkiewicz     100   -  331:339    50
   5   37  103  Krzysztof Sojka         100   +  339:281   150
   6   27   72  Iwona Rutkowska         102   +  413:344   152
   7   19  101  Krzysztof Jaworski      100   +  450:298   150
   8   12   59  Stefan Dawidson         110   -  333:344    60
   9   18   32  Andrzej Szepczynski     119   -  363:408    69
  10   24   89  Robert Drozd            100   +  402:363   150
  11   18   32  Andrzej Szepczynski     119   +  383:303   169
  12   13   50  Marek Syczuk            114   +  442:329   164
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1479 / 12 partii


  37  Robert Kaminski         118 Wysokie Maz.        

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   37   97  Marek Sitkowski         100   +  485:234   150
   2    2   42  Halina Roszak           117   +  315:259   167
   3    8   11  Kamil Gorka             135   -  286:426    85
   4   23    9  Wojciech Usakiewicz     136   +  406:327   186
   5   13   50  Marek Syczuk            114   +  344:317   164
   6    9   45  Slawomir Kucia          115   +  384:356   165
   7    5   30  Ryszard Debski          120   +  473:365   170
   8    3    1  Mariusz Skrobosz        143   -  369:403    93
   9    5   12  Kazio Merklejn          132   -  367:440    82
  10    9   19  Marek Roszak            125   -  350:377    75
  11   14   28  Andrzej Oleksiak        121   -  266:379    71
  12   21   77  Filip Sosin             100   -  325:358    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1458 / 12 partii


  38  Aleksander Puchalski    118 Wloclawek           

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   38   98  Adam Kedzior            100   +  444:242   150
   2    7    7  Mariusz Wrzesniewski    138   +  456:401   188
   3    1   23  Radoslaw Konca          124   -  292:424    74
   4   13   46  Rafal Matczak           114   +  392:356   164
   5    8   24  Joanna Stepien          123   +  448:335   173
   6    5   27  Adam Weremczuk          122   -  346:473    72
   7    9   54  Jaroslaw Puchalski      113   -  379:478    63
   8   16   42  Halina Roszak           117   -  343:351    67
   9   24   28  Andrzej Oleksiak        121   -  322:408    71
  10   31   64  Pawel Opyc              108   +  389:283   158
  11   24   14  Stanislaw Rydzik        129   -  406:431    79
  12   31   22  Justyna Fugiel          124   -  328:389    74
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1333 / 12 partii


  39  Stanislaw Gasik         118 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   39   99  Andrzej Chmielewski     100   -  388:425    50
   2   32   56  Wieslaw Olewinski       111   +  441:309   161
   3   17   28  Andrzej Oleksiak        121   +  370:354   171
   4   12   83  Magdalena Mroziuk       100   +  395:225   150
   5    7   54  Jaroslaw Puchalski      113   -  312:429    63
   6   17   46  Rafal Matczak           114   +  279:275   164
   7   16   34  Joanna Juszczak         119   -  291:377    69
   8   22   41  Jaroslaw Michalak       117   -  379:421    67
   9   29   60  Renata Kowalska         109   +  402:274   159
  10   23   49  Marek Charytoniuk       114   -  273:447    64
  11   29   89  Robert Drozd            100   -  346:361    50
  12   35   60  Renata Kowalska         109   +  396:307   159
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1327 / 12 partii


  40  Mariola Osajda-Matczak  117 Pruszkow            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   40  100  Bogumila Ilczuk         100   +  390:244   150
   2   19    1  Mariusz Skrobosz        143   -  410:432    93
   3   19   54  Jaroslaw Puchalski      113   -  356:370    63
   4   32   17  Krzysztof Usakiewicz    127   -  262:372    77
   5   45   95  Magdalena Oprzadek      100   +  436:379   150
   6   35   22  Justyna Fugiel          124   +  334:304   174
   7   29   46  Rafal Matczak           114   -  238:454    64
   8   38   70  Tomasz Zbikowski        104   -  283:376    54
   9   44   55  Piotr Krzeminski        112   -  327:386    62
  10   47   57  Jerzy Tatarczuk         110   +  300:298   160
  11   43   96  Marta Dobrzanska        100   +  423:301   150
  12   37   55  Piotr Krzeminski        112   -  310:345    62
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1259 / 12 partii


  41  Jaroslaw Michalak       117 Lodz                

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   41  101  Krzysztof Jaworski      100   -  310:352    50
   2   46   62  Andrzej Gostomski       108   +  382:340   158
   3   34   69  Ewa Strzelczyk          105   +  398:240   155
   4   22   21  Andrzej Rechowicz       124   +  371:356   174
   5   14   34  Joanna Juszczak         119   -  300:358    69
   6   25   63  Pawel Majewski          108   -  349:435    58
   7   31  119  Pawel Jackowski         100   +  375:329   150
   8   22   39  Stanislaw Gasik         118   +  421:379   168
   9   16   89  Robert Drozd            100   +  404:307   150
  10   11   24  Joanna Stepien          123   +  404:335   173
  11    8   30  Ryszard Debski          120   -  340:523    70
  12   12   63  Pawel Majewski          108   +  401:346   158
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1533 / 12 partii


  42  Halina Roszak           117 Poznan              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   42  102  Janusz Sojka            100   +  500:266   150
   2    2   37  Robert Kaminski         118   -  259:315    68
   3   24   95  Magdalena Oprzadek      100   +  410:372   150
   4   15   54  Jaroslaw Puchalski      113   -  448:449    63
   5   20   64  Pawel Opyc              108   +  386:266   158
   6   13    3  Tomasz Zwolinski        141   +  486:396   191
   7    8    7  Mariusz Wrzesniewski    138   -  321:475    88
   8   16   38  Aleksander Puchalski    118   +  351:343   168
   9   11   27  Adam Weremczuk          122   -  297:349    72
  10   17    6  Szymon Fidzinski        138   -  287:339    88
  11   25    9  Wojciech Usakiewicz     136   +  386:347   186
  12   19    4  Mateusz Zbikowski       140   -  336:378    90
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1472 / 12 partii


  43  Andrzej Kwiatkowski     115 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   43  103  Krzysztof Sojka         100   -  331:356    50
   2   40  114  Pawel Kasprzak          100   -  295:392    50
   3   52   76  Piotr Mankowski         100   -  390:427    50
   4   55   56  Wieslaw Olewinski       111   +  495:266   161
   5   43   28  Andrzej Oleksiak        121   -  335:468    71
   6   51   95  Magdalena Oprzadek      100   -  358:404    50
   7   55   85  Piotr Ingling           100   +  482:257   150
   8   48   52  Jerzy Luter             113   +  402:260   163
   9   40   64  Pawel Opyc              108   -  295:428    58
  10   45   22  Justyna Fugiel          124   -  312:474    74
  11   49   52  Jerzy Luter             113   +  463:254   163
  12   43   94  Sebastian Markiewicz    100   +  517:244   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1190 / 12 partii


  44  Piotr Rosol             115 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   44  104  Alfred Anuszkiewicz     100   -  335:373    50
   2   39  111  Grzegorz Gardynik       100   +  403:361   150
   3   27   89  Robert Drozd            100   +  416:246   150
   4   17   33  Krzysztof Mowka         119   -  250:440    69
   5   33  119  Pawel Jackowski         100   -  320:404    50
   6   39   57  Jerzy Tatarczuk         110   +  354:304   160
   7   33  108  Mariola Peczkowska      100   -  290:355    50
   8   41   96  Marta Dobrzanska        100   +  349:282   150
   9   33  103  Krzysztof Sojka         100   +  341:301   150
  10   27   87  Joanna Ostrowska        100   +  351:342   150
  11   20  108  Mariola Peczkowska      100   -  323:388    50
  12   26  105  Jacek Baltyn            100   -  342:387    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1229 / 12 partii


  45  Slawomir Kucia          115 Krakow              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   45  105  Jacek Baltyn            100   +  313:285   150
   2   29   36  Anna Kowalska           119   +  435:331   169
   3   11    2  Pawel Dawidson          142   -  278:389    92
   4   26   49  Marek Charytoniuk       114   +  341:315   164
   5   17  104  Alfred Anuszkiewicz     100   +  472:206   150
   6    9   37  Robert Kaminski         118   -  356:384    68
   7   15   63  Pawel Majewski          108   +  398:347   158
   8   10   24  Joanna Stepien          123   +  341:302   173
   9    7   34  Joanna Juszczak         119   +  404:284   169
  10    5   93  Marcin Kaminski         112   -  299:354    62
  11    9   34  Joanna Juszczak         119   -  327:383    69
  12   14   51  Arkadiusz Jaworski      113   +  454:392   163
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1587 / 12 partii


  46  Rafal Matczak           114 Pruszkow            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   46  106  Grzegorz Kulawiak       100   +  449:236   150
   2    5    8  Dariusz Banaszek        138   -  320:353    88
   3   22   14  Stanislaw Rydzik        129   +  416:289   179
   4   13   38  Aleksander Puchalski    118   -  356:392    68
   5   22   17  Krzysztof Usakiewicz    127   +  351:348   177
   6   17   39  Stanislaw Gasik         118   -  275:279    68
   7   29   40  Mariola Osajda-Matczak  117   +  454:238   167
   8   19    9  Wojciech Usakiewicz     136   -  349:424    86
   9   26   20  Maciej Galecki          125   -  287:351    75
  10   34   75  Iwona Baran             100   +  404:267   150
  11   27   48  Wojciech Prochniewicz   114   -  361:368    64
  12   33   70  Tomasz Zbikowski        104   +  344:341   154
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1426 / 12 partii


  47  Dawid Pikul             114 Poznan              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   47  107  Tomasz Oledzki          100   +  422:239   150
   2   12   58  Boguslaw Puchalski      110   -  324:387    60
   3   25   10  Maciej Czupryniak       135   -  330:498    85
   4   35   61  Maciej Kutera           108   +  461:417   158
   5   23   35  Roman Sulima            119   -  334:400    69
   6   34   64  Pawel Opyc              108   +  362:337   158
   7   26  109  Jolanta Hoffmann        107   =  412:412   107
   8   30   73  Dorota Zielinska        100   +  522:401   150
   9   21   97  Marek Sitkowski         100   +  426:329   150
  10   15   13  Malgorzata Kania        132   +  462:316   182
  11   11   26  Slawomir Kordjalik      122   -  392:441    72
  12   17    3  Tomasz Zwolinski        141   -  313:423    91
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1432 / 12 partii


  48  Wojciech Prochniewicz   114 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   48  108  Mariola Peczkowska      100   +  403:325   150
   2   16   30  Ryszard Debski          120   -  360:394    70
   3   23   32  Andrzej Szepczynski     119   +  403:286   169
   4   16   22  Justyna Fugiel          124   +  394:309   174
   5   10    3  Tomasz Zwolinski        141   +  449:395   191
   6    6   12  Kazio Merklejn          132   +  393:340   182
   7    4    1  Mariusz Skrobosz        143   -  326:385    93
   8    7    5  Marcin Mroziuk          139   -  307:472    89
   9   13    4  Mateusz Zbikowski       140   -  357:493    90
  10   19   17  Krzysztof Usakiewicz    127   -  267:442    77
  11   27   46  Rafal Matczak           114   +  368:361   164
  12   22   49  Marek Charytoniuk       114   +  426:326   164
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1613 / 12 partii


  49  Marek Charytoniuk       114 Biala Podlaska      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   49  109  Jolanta Hoffmann        107   +  368:346   157
   2   24   35  Roman Sulima            119   +  348:312   169
   3   13   93  Marcin Kaminski         112   -  311:315    62
   4   26   45  Slawomir Kucia          115   -  315:341    65
   5   35   29  Lucyna Korga            121   -  339:354    71
   6   43   81  Aneta Szubiak           100   +  370:314   150
   7   34  117  Ryszard Nizewski        113   +  397:360   163
   8   24   65  Beata Piotrowska        107   -  309:453    57
   9   31   66  Janusz Kaczor           106   +  462:304   156
  10   23   39  Stanislaw Gasik         118   +  447:273   168
  11   16   63  Pawel Majewski          108   -  344:391    58
  12   22   48  Wojciech Prochniewicz   114   -  326:426    64
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1340 / 12 partii


  50  Marek Syczuk            114 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   50  110  Lukasz Degorski         100   +  429:159   150
   2   10   34  Joanna Juszczak         119   -  255:311    69
   3   35   60  Renata Kowalska         109   +  383:309   159
   4   24   58  Boguslaw Puchalski      110   +  446:326   160
   5   13   37  Robert Kaminski         118   -  317:344    68
   6   21  117  Ryszard Nizewski        113   +  413:249   163
   7   13   21  Andrzej Rechowicz       124   -  334:369    74
   8   20   31  Aleksandra Merklejn     120   -  337:393    70
   9   27   75  Iwona Baran             100   +  380:342   150
  10   21   33  Krzysztof Mowka         119   +  358:230   169
  11   17   24  Joanna Stepien          123   +  371:287   173
  12   13   36  Anna Kowalska           119   -  329:442    69
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1474 / 12 partii


  51  Arkadiusz Jaworski      113 Tychy               

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   51  111  Grzegorz Gardynik       100   +  415:338   150
   2   15   53  Radoslaw Sowinski       113   +  355:310   163
   3   10   21  Andrzej Rechowicz       124   +  393:321   174
   4    5   27  Adam Weremczuk          122   -  283:472    72
   5   15   99  Andrzej Chmielewski     100   -  324:387    50
   6   24   60  Renata Kowalska         109   +  355:312   159
   7   17   89  Robert Drozd            100   -  293:380    50
   8   25  108  Mariola Peczkowska      100   +  386:317   150
   9   19   69  Ewa Strzelczyk          105   -  337:406    55
  10   25   65  Beata Piotrowska        107   +  345:336   157
  11   19   29  Lucyna Korga            121   +  377:335   171
  12   14   45  Slawomir Kucia          115   -  392:454    65
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1416 / 12 partii


  52  Jerzy Luter             113 Bytom               

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   52  112  Grzegorz Oledzki        100   +  421:209   150
   2   13  117  Ryszard Nizewski        113   -  325:390    63
   3   26   68  Pawel Frynia            106   -  350:358    56
   4   34   82  Marta Szeliga           100   +  413:291   150
   5   24   31  Aleksandra Merklejn     120   -  364:379    70
   6   33   17  Krzysztof Usakiewicz    127   -  326:380    77
   7   41   64  Pawel Opyc              108   -  384:448    58
   8   48   43  Andrzej Kwiatkowski     115   -  260:402    65
   9   52   58  Boguslaw Puchalski      110   -  269:427    60
  10   53   88  Piotr Ziolkowski        100   +  339:270   150
  11   49   43  Andrzej Kwiatkowski     115   -  254:463    65
  12   53   62  Andrzej Gostomski       108   +  374:308   158
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1122 / 12 partii


  53  Radoslaw Sowinski       113 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   53  113  Filip Sitkowski         100   +  411:221   150
   2   15   51  Arkadiusz Jaworski      113   -  310:355    63
   3   29  114  Pawel Kasprzak          100   -  333:405    50
   4   37   31  Aleksandra Merklejn     120   -  315:441    70
   5   47   80  Jolanta Kosmowska       100   +  520:293   150
   6   32   75  Iwona Baran             100   -  277:326    50
   7   43   22  Justyna Fugiel          124   +  458:382   174
   8   33   28  Andrzej Oleksiak        121   -  347:397    71
   9   41   76  Piotr Mankowski         100   +  340:332   150
  10   33  117  Ryszard Nizewski        113   +  405:380   163
  11   26   70  Tomasz Zbikowski        104   +  393:301   154
  12   20   31  Aleksandra Merklejn     120   +  365:350   170
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1415 / 12 partii


  54  Jaroslaw Puchalski      113 Lodz                

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   54  114  Pawel Kasprzak          100   +  463:330   150
   2    4   19  Marek Roszak            125   -  340:401    75
   3   19   40  Mariola Osajda-Matczak  117   +  370:356   167
   4   15   42  Halina Roszak           117   +  449:448   167
   5    7   39  Stanislaw Gasik         118   +  429:312   168
   6    4    5  Marcin Mroziuk          139   -  327:430    89
   7    9   38  Aleksander Puchalski    118   +  478:379   168
   8    6   12  Kazio Merklejn          132   -  340:348    82
   9   10   13  Malgorzata Kania        132   +  421:357   182
  10    6   59  Stefan Dawidson         110   +  388:324   160
  11    5   27  Adam Weremczuk          122   +  372:369   172
  12    4   11  Kamil Gorka             135   -  295:355    85
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1665 / 12 partii


  55  Piotr Krzeminski        112 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   55  115  Teresa Prokopczuk       100   +  449:327   150
   2    6   16  Karol Wyrebkiewicz      128   -  270:396    78
   3   30   26  Slawomir Kordjalik      122   -  311:465    72
   4   39   79  Magdalena Podlaska      100   +  380:344   150
   5   32   60  Renata Kowalska         109   -  295:364    59
   6   41   68  Pawel Frynia            106   +  427:313   156
   7   30   32  Andrzej Szepczynski     119   -  272:346    69
   8   39  117  Ryszard Nizewski        113   -  323:481    63
   9   44   40  Mariola Osajda-Matczak  117   +  386:327   167
  10   35  119  Pawel Jackowski         100   -  311:325    50
  11   41   71  Boguslaw Koszarski      103   +  356:271   153
  12   37   40  Mariola Osajda-Matczak  117   +  345:310   167
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1334 / 12 partii


  56  Wieslaw Olewinski       111 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   56  116  Michal Trumpus          100   -  379:381    50
   2   32   39  Stanislaw Gasik         118   -  309:441    68
   3   49   31  Aleksandra Merklejn     120   -  313:356    70
   4   55   43  Andrzej Kwiatkowski     115   -  266:495    65
   5   58   67  Adam Slapinski          106   +  423:348   156
   6   53   80  Jolanta Kosmowska       100   -  294:389    50
   7   56   82  Marta Szeliga           100   +  350:333   150
   8   51   15  Marek Antosik           128   +  356:290   178
   9   45   61  Maciej Kutera           108   +  401:332   158
  10   38   68  Pawel Frynia            106   +  344:292   156
  11   32   74  Grzegorz Pukniel        100   -  306:338    50
  12   38   84  Marta Gostomska         100   +  391:279   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1301 / 12 partii


  57  Jerzy Tatarczuk         110 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   57  117  Ryszard Nizewski        113   -  375:420    63
   2   34   66  Janusz Kaczor           106   -  309:341    56
   3   50   85  Piotr Ingling           100   +  374:371   150
   4   36   14  Stanislaw Rydzik        129   -  330:499    79
   5   46   82  Marta Szeliga           100   +  369:238   150
   6   39   44  Piotr Rosol             115   -  304:354    65
   7   45   71  Boguslaw Koszarski      103   -  239:386    53
   8   50   80  Jolanta Kosmowska       100   -  354:423    50
   9   53   62  Andrzej Gostomski       108   +  424:309   158
  10   47   40  Mariola Osajda-Matczak  117   -  298:300    67
  11   51   61  Maciej Kutera           108   -  299:393    58
  12   54   82  Marta Szeliga           100   +  366:356   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1099 / 12 partii


  58  Boguslaw Puchalski      110 Wloclawek           

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   58  118  Iza Kraj                100   +  422:267   150
   2   12   47  Dawid Pikul             114   +  387:324   164
   3    7    8  Dariusz Banaszek        138   -  277:546    88
   4   24   50  Marek Syczuk            114   -  326:446    64
   5   31    9  Wojciech Usakiewicz     136   -  398:462    86
   6   36   94  Sebastian Markiewicz    100   -  300:370    50
   7   44   83  Magdalena Mroziuk       100   -  274:400    50
   8   49   22  Justyna Fugiel          124   -  337:412    74
   9   52   52  Jerzy Luter             113   +  427:269   163
  10   46   76  Piotr Mankowski         100   +  406:240   150
  11   40   75  Iwona Baran             100   +  354:293   150
  12   34   33  Krzysztof Mowka         119   -  338:459    69
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1258 / 12 partii


  59  Stefan Dawidson         110 Czestochowa         

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   59  119  Pawel Jackowski         100   +  402:324   150
   2   17   25  Marcin Kozyra           122   +  331:311   172
   3   12   34  Joanna Juszczak         119   +  366:357   169
   4    7   93  Marcin Kaminski         112   +  383:366   162
   5    4   13  Malgorzata Kania        132   -  347:423    82
   6   10   99  Andrzej Chmielewski     100   +  370:285   150
   7    6   23  Radoslaw Konca          124   -  279:474    74
   8   12   36  Anna Kowalska           119   +  344:333   169
   9    9   26  Slawomir Kordjalik      122   +  392:311   172
  10    6   54  Jaroslaw Puchalski      113   -  324:388    63
  11   10   69  Ewa Strzelczyk          105   -  244:367    55
  12   15  108  Mariola Peczkowska      100   -  322:376    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1468 / 12 partii


  60  Renata Kowalska         109 Bielsko Biala       

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   60  120  Piotr Prokopczuk        100   +  348:288   150
   2   27    3  Tomasz Zwolinski        141   -  336:349    91
   3   35   50  Marek Syczuk            114   -  309:383    64
   4   42   80  Jolanta Kosmowska       100   +  413:377   150
   5   32   55  Piotr Krzeminski        112   +  364:295   162
   6   24   51  Arkadiusz Jaworski      113   -  312:355    63
   7   32   65  Beata Piotrowska        107   -  309:357    57
   8   40  116  Michal Trumpus          100   +  434:243   150
   9   29   39  Stanislaw Gasik         118   -  274:402    68
  10   36  114  Pawel Kasprzak          100   -  246:427    50
  11   42   80  Jolanta Kosmowska       100   +  523:314   150
  12   35   39  Stanislaw Gasik         118   -  307:396    68
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1223 / 12 partii


  61  Maciej Kutera           108 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1    1  Mariusz Skrobosz        143   -  365:395    93
   2   35   85  Piotr Ingling           100   +  422:298   150
   3   20   12  Kazio Merklejn          132   -  296:341    82
   4   35   47  Dawid Pikul             114   -  417:461    64
   5   44   94  Sebastian Markiewicz    100   -  365:394    50
   6   50  128  Norbert Skrzynski       100   +  402:371   150
   7            PAUZA
   8   52   62  Andrzej Gostomski       108   +  423:344   158
   9   45   56  Wieslaw Olewinski       111   -  332:401    61
  10   48   71  Boguslaw Koszarski      103   -  357:394    53
  11   51   57  Jerzy Tatarczuk         110   +  393:299   160
  12   46   80  Jolanta Kosmowska       100   +  392:319   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1171 / 11 partii


  62  Andrzej Gostomski       108 Lodz                

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2    2  Pawel Dawidson          142   -  310:354    92
   2   46   41  Jaroslaw Michalak       117   -  340:382    67
   3   51   67  Adam Slapinski          106   +  373:315   156
   4   40   29  Lucyna Korga            121   -  297:331    71
   5   49   15  Marek Antosik           128   -  334:346    78
   6   54   82  Marta Szeliga           100   +  355:349   150
   7   47   68  Pawel Frynia            106   -  262:292    56
   8   52   61  Maciej Kutera           108   -  344:423    58
   9   53   57  Jerzy Tatarczuk         110   -  309:424    60
  10   55  121  Jacek Nowakowski        100   +  461:266   150
  11   50   76  Piotr Mankowski         100   -  315:393    50
  12   53   52  Jerzy Luter             113   -  308:374    63
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1051 / 12 partii


  63  Pawel Majewski          108 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Zwolinski        141   -  267:349    91
   2   53   84  Marta Gostomska         100   +  362:263   150
   3   41  118  Iza Kraj                100   +  368:257   150
   4   27   65  Beata Piotrowska        107   +  395:314   157
   5   16   93  Marcin Kaminski         112   -  368:369    62
   6   25   41  Jaroslaw Michalak       117   +  435:349   167
   7   15   45  Slawomir Kucia          115   -  347:398    65
   8   21   79  Magdalena Podlaska      100   +  400:  1   150
   9   15   30  Ryszard Debski          120   -  348:355    70
  10   22   77  Filip Sosin             100   +  381:353   150
  11   16   49  Marek Charytoniuk       114   +  391:344   164
  12   12   41  Jaroslaw Michalak       117   -  346:401    67
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1443 / 12 partii


  64  Pawel Opyc              108 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4    4  Mateusz Zbikowski       140   -  326:481    90
   2   43  108  Mariola Peczkowska      100   +  490:259   150
   3   18   83  Magdalena Mroziuk       100   -  355:397    50
   4   31   28  Andrzej Oleksiak        121   +  428:333   171
   5   20   42  Halina Roszak           117   -  266:386    67
   6   34   47  Dawid Pikul             114   -  337:362    64
   7   41   52  Jerzy Luter             113   +  448:384   163
   8   32    6  Szymon Fidzinski        138   -  345:398    88
   9   40   43  Andrzej Kwiatkowski     115   +  428:295   165
  10   31   38  Aleksander Puchalski    118   -  283:389    68
  11   38   22  Justyna Fugiel          124   -  219:399    74
  12   44  117  Ryszard Nizewski        113   -  282:476    63
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1213 / 12 partii


  65  Beata Piotrowska        107 Lodz                

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5    5  Marcin Mroziuk          139   +  375:294   189
   2   23  104  Alfred Anuszkiewicz     100   -  303:319    50
   3   36  103  Krzysztof Sojka         100   +  344:250   150
   4   27   63  Pawel Majewski          108   -  314:395    58
   5   36  108  Mariola Peczkowska      100   +  398:378   150
   6   26   29  Lucyna Korga            121   -  356:359    71
   7   32   60  Renata Kowalska         109   +  357:309   159
   8   24   49  Marek Charytoniuk       114   +  453:309   164
   9   17   24  Joanna Stepien          123   -  260:409    73
  10   25   51  Arkadiusz Jaworski      113   -  336:345    63
  11   31   66  Janusz Kaczor           106   -  343:469    56
  12   36  114  Pawel Kasprzak          100   -  323:339    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1233 / 12 partii


  66  Janusz Kaczor           106 Miedzyrzec Podl.    

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6    6  Szymon Fidzinski        138   -  370:423    88
   2   34   57  Jerzy Tatarczuk         110   +  341:309   160
   3   31   25  Marcin Kozyra           122   -  254:426    72
   4   44   96  Marta Dobrzanska        100   +  317:281   150
   5   38   72  Iwona Rutkowska         102   -  360:388    52
   6   44   74  Grzegorz Pukniel        100   +  381:319   150
   7   35  116  Michal Trumpus          100   +  364:338   150
   8   27   69  Ewa Strzelczyk          105   -  368:429    55
   9   31   49  Marek Charytoniuk       114   -  304:462    64
  10   37   80  Jolanta Kosmowska       100   +  396:297   150
  11   31   65  Beata Piotrowska        107   +  469:343   157
  12   24   24  Joanna Stepien          123   +  410:359   173
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1421 / 12 partii


  67  Adam Slapinski          106 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7    7  Mariusz Wrzesniewski    138   -  329:443    88
   2   41   90  Jan Pawlowski           100   -  305:348    50
   3   51   62  Andrzej Gostomski       108   -  315:373    58
   4   56   70  Tomasz Zbikowski        104   -  271:404    54
   5   58   56  Wieslaw Olewinski       111   -  348:423    61
   6   58  112  Grzegorz Oledzki        100   -  361:410    50
   7   59  129  Izabela Redlinska       100   +  402:228   150
   8   57   82  Marta Szeliga           100   -  300:330    50
   9   57   98  Adam Kedzior            100   +  334:217   150
  10   54   15  Marek Antosik           128   -  299:357    78
  11   56  107  Tomasz Oledzki          100   +  545:261   150
  12   52  113  Filip Sitkowski         100   +  364:284   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1089 / 12 partii


  68  Pawel Frynia            106 Konstantynow Lodzki 

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8    8  Dariusz Banaszek        138   -  233:455    88
   2   59   97  Marek Sitkowski         100   +  508:263   150
   3   26   52  Jerzy Luter             113   +  358:350   163
   4   21   34  Joanna Juszczak         119   -  246:388    69
   5   34   89  Robert Drozd            100   -  355:432    50
   6   41   55  Piotr Krzeminski        112   -  313:427    62
   7   47   62  Andrzej Gostomski       108   +  292:262   158
   8   42  103  Krzysztof Sojka         100   -  334:346    50
   9   46   96  Marta Dobrzanska        100   +  388:338   150
  10   38   56  Wieslaw Olewinski       111   -  292:344    61
  11   44  103  Krzysztof Sojka         100   +  351:344   150
  12   39   87  Joanna Ostrowska        100   +  389:279   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1301 / 12 partii


  69  Ewa Strzelczyk          105 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9    9  Wojciech Usakiewicz     136   -  299:325    86
   2   48   78  Maria Jarosz            100   +  394:312   150
   3   34   41  Jaroslaw Michalak       117   -  240:398    67
   4   46   92  Pawel Czubla            100   +  319:299   150
   5   39  106  Grzegorz Kulawiak       100   +  310:282   150
   6   28  101  Krzysztof Jaworski      100   -  287:388    50
   7   38  104  Alfred Anuszkiewicz     100   +  380:247   150
   8   27   66  Janusz Kaczor           106   +  429:368   156
   9   19   51  Arkadiusz Jaworski      113   +  406:337   163
  10   14   99  Andrzej Chmielewski     100   +  399:281   150
  11   10   59  Stefan Dawidson         110   +  367:244   160
  12    7    7  Mariusz Wrzesniewski    138   -  333:356    88
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1520 / 12 partii


  70  Tomasz Zbikowski        104 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   10  Maciej Czupryniak       135   -  309:419    85
   2   47   33  Krzysztof Mowka         119   -  284:433    69
   3   55  108  Mariola Peczkowska      100   -  372:374    50
   4   56   67  Adam Slapinski          106   +  404:271   156
   5   48   76  Piotr Mankowski         100   +  402:330   150
   6   38  109  Jolanta Hoffmann        107   -  283:432    57
   7   46   80  Jolanta Kosmowska       100   +  381:293   150
   8   38   40  Mariola Osajda-Matczak  117   +  376:283   167
   9   30  114  Pawel Kasprzak          100   +  555:277   150
  10   20   20  Maciej Galecki          125   -  309:341    75
  11   26   53  Radoslaw Sowinski       113   -  301:393    63
  12   33   46  Rafal Matczak           114   -  341:344    64
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1236 / 12 partii


  71  Boguslaw Koszarski      103 Ladek Zdroj         

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   11  Kamil Gorka             135   -  291:398    85
   2   50  120  Piotr Prokopczuk        100   +  367:286   150
   3   39  119  Pawel Jackowski         100   -  364:396    50
   4   41   15  Marek Antosik           128   +  427:333   178
   5   28   32  Andrzej Szepczynski     119   -  274:366    69
   6   40  108  Mariola Peczkowska      100   -  336:363    50
   7   45   57  Jerzy Tatarczuk         110   +  386:239   160
   8   36   75  Iwona Baran             100   -  326:384    50
   9   43   80  Jolanta Kosmowska       100   -  261:329    50
  10   48   61  Maciej Kutera           108   +  394:357   158
  11   41   55  Piotr Krzeminski        112   -  271:356    62
  12   47   96  Marta Dobrzanska        100   +  346:304   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1212 / 12 partii


  72  Iwona Rutkowska         102 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   12  Kazio Merklejn          132   -  284:443    82
   2   52   81  Aneta Szubiak           100   +  378:228   150
   3   38    9  Wojciech Usakiewicz     136   -  260:417    86
   4   48   74  Grzegorz Pukniel        100   +  342:259   150
   5   38   66  Janusz Kaczor           106   +  388:360   156
   6   27   36  Anna Kowalska           119   -  344:413    69
   7   36  103  Krzysztof Sojka         100   +  397:313   150
   8   26   99  Andrzej Chmielewski     100   -  279:340    50
   9   32  108  Mariola Peczkowska      100   -  264:329    50
  10   40  105  Jacek Baltyn            100   -  328:374    50
  11   45  116  Michal Trumpus          100   -  282:329    50
  12   49   78  Maria Jarosz            100   +  354:333   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1193 / 12 partii


  73  Dorota Zielinska        100 Ustanow             

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   13  Malgorzata Kania        132   =  341:341   132
   2   31  121  Jacek Nowakowski        100   +  399:350   150
   3   16    7  Mariusz Wrzesniewski    138   -  314:472    88
   4   30  110  Lukasz Degorski         100   +  423:244   150
   5   18   87  Joanna Ostrowska        100   +  436:264   150
   6   11   93  Marcin Kaminski         112   -  268:415    62
   7   21   26  Slawomir Kordjalik      122   -  315:403    72
   8   30   47  Dawid Pikul             114   -  401:522    64
   9   38   83  Magdalena Mroziuk       100   +  358:305   150
  10   29  127  Jaroslaw Soborak        100   +  369:348   150
  11   23    3  Tomasz Zwolinski        141   -  295:446    91
  12   30   83  Magdalena Mroziuk       100   -  268:382    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1309 / 12 partii


  74  Grzegorz Pukniel        100 Lublin              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   14  Stanislaw Rydzik        129   -  313:388    79
   2   45   29  Lucyna Korga            121   -  247:467    71
   3   56  120  Piotr Prokopczuk        100   +  362:316   150
   4   48   72  Iwona Rutkowska         102   -  259:342    52
   5   53   86  Teresa Zabek            100   +  407:304   150
   6   44   66  Janusz Kaczor           106   -  319:381    56
   7   49   96  Marta Dobrzanska        100   -  326:407    50
   8   53   84  Marta Gostomska         100   +  406:273   150
   9   47  116  Michal Trumpus          100   +  352:296   150
  10   39  103  Krzysztof Sojka         100   +  363:299   150
  11   32   56  Wieslaw Olewinski       111   +  338:306   161
  12   27  106  Grzegorz Kulawiak       100   +  365:280   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1369 / 12 partii


  75  Iwona Baran             100 Krakow              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   15  Marek Antosik           128   +  431:345   178
   2    9   20  Maciej Galecki          125   -  350:450    75
   3   21   29  Lucyna Korga            121   +  459:240   171
   4   10   19  Marek Roszak            125   -  320:355    75
   5   21   14  Stanislaw Rydzik        129   -  353:377    79
   6   32   53  Radoslaw Sowinski       113   +  326:277   163
   7   25   33  Krzysztof Mowka         119   -  269:428    69
   8   36   71  Boguslaw Koszarski      103   +  384:326   153
   9   27   50  Marek Syczuk            114   -  342:380    64
  10   34   46  Rafal Matczak           114   -  267:404    64
  11   40   58  Boguslaw Puchalski      110   -  293:354    60
  12   45   76  Piotr Mankowski         100   -  313:334    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1201 / 12 partii


  76  Piotr Mankowski         100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   16  Karol Wyrebkiewicz      128   -  318:446    78
   2   44  119  Pawel Jackowski         100   -  302:324    50
   3   52   43  Andrzej Kwiatkowski     115   +  427:390   165
   4   38   32  Andrzej Szepczynski     119   -  319:398    69
   5   48   70  Tomasz Zbikowski        104   -  330:402    54
   6   52   85  Piotr Ingling           100   +  480:325   150
   7   42   95  Magdalena Oprzadek      100   +  355:294   150
   8   34   17  Krzysztof Usakiewicz    127   -  342:405    77
   9   41   53  Radoslaw Sowinski       113   -  332:340    63
  10   46   58  Boguslaw Puchalski      110   -  240:406    60
  11   50   62  Andrzej Gostomski       108   +  393:315   158
  12   45   75  Iwona Baran             100   +  334:313   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1224 / 12 partii


  77  Filip Sosin             100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   17  Krzysztof Usakiewicz    127   +  377:376   177
   2   22  116  Michal Trumpus          100   -  326:406    50
   3   33   82  Marta Szeliga           100   +  438:395   150
   4   18   12  Kazio Merklejn          132   -  281:429    82
   5   30   83  Magdalena Mroziuk       100   +  412:360   150
   6   20   25  Marcin Kozyra           122   +  366:365   172
   7   14    4  Mateusz Zbikowski       140   -  253:468    90
   8   23   32  Andrzej Szepczynski     119   -  425:428    69
   9   28  117  Ryszard Nizewski        113   +  393:382   163
  10   22   63  Pawel Majewski          108   -  353:381    58
  11   28   33  Krzysztof Mowka         119   +  417:368   169
  12   21   37  Robert Kaminski         118   +  358:325   168
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1498 / 12 partii


  78  Maria Jarosz            100 Lublin              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   18  Waldemar Czerwoniec     126   -  302:307    76
   2   48   69  Ewa Strzelczyk          105   -  312:394    55
   3   53   96  Marta Dobrzanska        100   -  291:349    50
   4   57  102  Janusz Sojka            100   -  315:318    50
   5   59   98  Adam Kedzior            100   +  325:319   150
   6   55  105  Jacek Baltyn            100   -  281:304    50
   7   57   86  Teresa Zabek            100   +  381:346   150
   8   54   90  Jan Pawlowski           100   +  369:359   150
   9   48   81  Aneta Szubiak           100   -  312:327    50
  10   50  116  Michal Trumpus          100   -  286:327    50
  11   53   90  Jan Pawlowski           100   +  401:309   150
  12   49   72  Iwona Rutkowska         102   -  333:354    52
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1033 / 12 partii


  79  Magdalena Podlaska      100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   19  Marek Roszak            125   -  364:460    75
   2   36   94  Sebastian Markiewicz    100   +  366:363   150
   3   28   33  Krzysztof Mowka         119   +  409:305   169
   4   39   55  Piotr Krzeminski        112   -  344:380    62
   5   25  114  Pawel Kasprzak          100   +  391:322   150
   6   19   31  Aleksandra Merklejn     120   +  398:337   170
   7   11   12  Kazio Merklejn          132   -  241:450    82
   8   21   63  Pawel Majewski          108   -    1:400    58
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   916 /  8 partii


  80  Jolanta Kosmowska       100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   20  Maciej Galecki          125   -  287:436    75
   2   51  105  Jacek Baltyn            100   -  325:362    50
   3   54  115  Teresa Prokopczuk       100   +  383:268   150
   4   42   60  Renata Kowalska         109   -  377:413    59
   5   47   53  Radoslaw Sowinski       113   -  293:520    63
   6   53   56  Wieslaw Olewinski       111   +  389:294   161
   7   46   70  Tomasz Zbikowski        104   -  293:381    54
   8   50   57  Jerzy Tatarczuk         110   +  423:354   160
   9   43   71  Boguslaw Koszarski      103   +  329:261   153
  10   37   66  Janusz Kaczor           106   -  297:396    56
  11   42   60  Renata Kowalska         109   -  314:523    59
  12   46   61  Maciej Kutera           108   -  319:392    58
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1098 / 12 partii


  81  Aneta Szubiak           100 Lodz                

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   21  Andrzej Rechowicz       124   -  282:381    74
   2   52   72  Iwona Rutkowska         102   -  228:378    52
   3   59   97  Marek Sitkowski         100   -  297:311    50
   4   58   98  Adam Kedzior            100   +  488:235   150
   5   50  105  Jacek Baltyn            100   +  355:277   150
   6   43   49  Marek Charytoniuk       114   -  314:370    64
   7   48   15  Marek Antosik           128   +  330:305   178
   8   43  106  Grzegorz Kulawiak       100   -  264:438    50
   9   48   78  Maria Jarosz            100   +  327:312   150
  10   41  100  Bogumila Ilczuk         100   +  369:288   150
  11   34  106  Grzegorz Kulawiak       100   -  354:430    50
  12   40  116  Michal Trumpus          100   -  265:434    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1168 / 12 partii


  82  Marta Szeliga           100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   22  Justyna Fugiel          124   -  327:389    74
   2   42  115  Teresa Prokopczuk       100   +  377:268   150
   3   33   77  Filip Sosin             100   -  395:438    50
   4   34   52  Jerzy Luter             113   -  291:413    63
   5   46   57  Jerzy Tatarczuk         110   -  238:369    60
   6   54   62  Andrzej Gostomski       108   -  349:355    58
   7   56   56  Wieslaw Olewinski       111   -  333:350    61
   8   57   67  Adam Slapinski          106   +  330:300   156
   9   54   15  Marek Antosik           128   +  318:316   178
  10   49   96  Marta Dobrzanska        100   -  284:352    50
  11   52   15  Marek Antosik           128   -  240:361    78
  12   54   57  Jerzy Tatarczuk         110   -  356:366    60
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1038 / 12 partii


  83  Magdalena Mroziuk       100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   23  Radoslaw Konca          124   -  378:562    74
   2   33   17  Krzysztof Usakiewicz    127   +  431:375   177
   3   18   64  Pawel Opyc              108   +  397:355   158
   4   12   39  Stanislaw Gasik         118   -  225:395    68
   5   30   77  Filip Sosin             100   -  360:412    50
   6   37  114  Pawel Kasprzak          100   -  374:395    50
   7   44   58  Boguslaw Puchalski      110   +  400:274   160
   8   35   94  Sebastian Markiewicz    100   =  351:351   100
   9   38   73  Dorota Zielinska        100   -  305:358    50
  10   44  113  Filip Sitkowski         100   +  382:336   150
  11   37   94  Sebastian Markiewicz    100   +  369:334   150
  12   30   73  Dorota Zielinska        100   +  382:268   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1337 / 12 partii


  84  Marta Gostomska         100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   24  Joanna Stepien          123   -  276:418    73
   2   53   63  Pawel Majewski          108   -  263:362    58
   3   58   98  Adam Kedzior            100   +  393:239   150
   4   47  103  Krzysztof Sojka         100   -  327:355    50
   5   51   96  Marta Dobrzanska        100   -  267:386    50
   6   56  102  Janusz Sojka            100   +  432:305   150
   7   50  105  Jacek Baltyn            100   -  283:377    50
   8   53   74  Grzegorz Pukniel        100   -  273:406    50
   9   56  121  Jacek Nowakowski        100   +  359:271   150
  10   51   90  Jan Pawlowski           100   +  362:276   150
  11   46   92  Pawel Czubla            100   +  444:260   150
  12   38   56  Wieslaw Olewinski       111   -  279:391    61
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1142 / 12 partii


  85  Piotr Ingling           100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   25   25  Marcin Kozyra           122   -  367:400    72
   2   35   61  Maciej Kutera           108   -  298:422    58
   3   50   57  Jerzy Tatarczuk         110   -  371:374    60
   4   54   94  Sebastian Markiewicz    100   -  345:378    50
   5   57  121  Jacek Nowakowski        100   +  357:301   150
   6   52   76  Piotr Mankowski         100   -  325:480    50
   7   55   43  Andrzej Kwiatkowski     115   -  257:482    65
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11   57  131  Renata Rosol            100   +  427:392   150
  12   56  111  Grzegorz Gardynik       100   -  345:372    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   705 /  9 partii


  86  Teresa Zabek            100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   26   26  Slawomir Kordjalik      122   -  242:475    72
   2   57   98  Adam Kedzior            100   +  346:280   150
   3   44   87  Joanna Ostrowska        100   -  302:304    50
   4   50  100  Bogumila Ilczuk         100   -  290:332    50
   5   53   74  Grzegorz Pukniel        100   -  304:407    50
   6   57   90  Jan Pawlowski           100   -  329:351    50
   7   57   78  Maria Jarosz            100   -  346:381    50
   8   60  131  Renata Rosol            100   -  303:415    50
   9            PAUZA
  10   57  130  Tomasz Korpysz          100   +  450:298   150
  11   55  102  Janusz Sojka            100   +  408:372   150
  12   51   95  Magdalena Oprzadek      100   +  434:293   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   972 / 11 partii


  87  Joanna Ostrowska        100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   27   27  Adam Weremczuk          122   -  248:439    72
   2   56  100  Bogumila Ilczuk         100   +  324:299   150
   3   44   86  Teresa Zabek            100   +  304:302   150
   4   29  106  Grzegorz Kulawiak       100   +  377:311   150
   5   18   73  Dorota Zielinska        100   -  264:436    50
   6   29  104  Alfred Anuszkiewicz     100   +  391:262   150
   7   20  126  Andrzej Slapinski       123   -  309:342    73
   8   28  101  Krzysztof Jaworski      100   +  434:280   150
   9   20   99  Andrzej Chmielewski     100   -  309:383    50
  10   27   44  Piotr Rosol             115   -  342:351    65
  11   33  105  Jacek Baltyn            100   -  324:402    50
  12   39   68  Pawel Frynia            106   -  279:389    56
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1166 / 12 partii


  88  Piotr Ziolkowski        100 Piaseczno           

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   28   28  Andrzej Oleksiak        121   -  254:513    71
   2   55   92  Pawel Czubla            100   -  228:341    50
   3   60  107  Tomasz Oledzki          100   +  354:241   150
   4   51   97  Marek Sitkowski         100   -  235:292    50
   5   54  102  Janusz Sojka            100   +  337:323   150
   6   48  125  Pawel Jachowicz         111   +  330:268   161
   7   39  127  Jaroslaw Soborak        100   -  281:347    50
   8   45  100  Bogumila Ilczuk         100   -  273:377    50
   9   50  112  Grzegorz Oledzki        100   -  293:391    50
  10   53   52  Jerzy Luter             113   -  270:339    63
  11   54   95  Magdalena Oprzadek      100   -  281:307    50
  12   55   90  Jan Pawlowski           100   -  286:387    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   945 / 12 partii


  89  Robert Drozd            100 Wesola              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   29   29  Lucyna Korga            121   +  398:317   171
   2   18   11  Kamil Gorka             135   -  339:402    85
   3   27   44  Piotr Rosol             115   -  246:416    65
   4   43   90  Jan Pawlowski           100   +  395:223   150
   5   34   68  Pawel Frynia            106   +  432:355   156
   6   22   32  Andrzej Szepczynski     119   +  351:314   169
   7   17   51  Arkadiusz Jaworski      113   +  380:293   163
   8   11   34  Joanna Juszczak         119   -  367:384    69
   9   16   41  Jaroslaw Michalak       117   -  307:404    67
  10   24   36  Anna Kowalska           119   -  363:402    69
  11   29   39  Stanislaw Gasik         118   +  361:346   168
  12   23   32  Andrzej Szepczynski     119   -  314:320    69
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1401 / 12 partii


  90  Jan Pawlowski           100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   30   30  Ryszard Debski          120   -  329:402    70
   2   41   67  Adam Slapinski          106   +  348:305   156
   3   37   35  Roman Sulima            119   -  297:553    69
   4   43   89  Robert Drozd            100   -  223:395    50
   5   52   92  Pawel Czubla            100   -  269:301    50
   6   57   86  Teresa Zabek            100   +  351:329   150
   7   51  100  Bogumila Ilczuk         100   -  294:313    50
   8   54   78  Maria Jarosz            100   -  359:369    50
   9   55  102  Janusz Sojka            100   +  359:308   150
  10   51   84  Marta Gostomska         100   -  276:362    50
  11   53   78  Maria Jarosz            100   -  309:401    50
  12   55   88  Piotr Ziolkowski        100   +  387:286   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1045 / 12 partii


  91  Pawel Stefaniak         124 Biala Podlaska      

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   31   31  Aleksandra Merklejn     120   +  352:342   170
   2   26  101  Krzysztof Jaworski      100   +  342:277   150
   3   14    3  Tomasz Zwolinski        141   -  343:453    91
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   411 /  3 partie


  92  Pawel Czubla            100 Lublin              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   32   32  Andrzej Szepczynski     119   -  263:384    69
   2   55   88  Piotr Ziolkowski        100   +  341:228   150
   3   43   18  Waldemar Czerwoniec     126   -  330:431    76
   4   46   69  Ewa Strzelczyk          105   -  299:319    55
   5   52   90  Jan Pawlowski           100   +  301:269   150
   6   46  106  Grzegorz Kulawiak       100   -  267:371    50
   7   52  112  Grzegorz Oledzki        100   +  344:259   150
   8   44  105  Jacek Baltyn            100   -  385:442    50
   9   49  104  Alfred Anuszkiewicz     100   -  233:321    50
  10   52  107  Tomasz Oledzki          100   +  419:242   150
  11   46   84  Marta Gostomska         100   -  260:444    50
  12   50  100  Bogumila Ilczuk         100   +  402:301   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1150 / 12 partii


  93  Marcin Kaminski         112 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   33   33  Krzysztof Mowka         119   +  324:302   169
   2   28    9  Wojciech Usakiewicz     136   +  386:344   186
   3   13   49  Marek Charytoniuk       114   +  315:311   164
   4    7   59  Stefan Dawidson         110   -  366:383    60
   5   16   63  Pawel Majewski          108   +  369:368   158
   6   11   73  Dorota Zielinska        100   +  415:268   150
   7    7   13  Malgorzata Kania        132   +  417:406   182
   8    4   23  Radoslaw Konca          124   -  286:325    74
   9    8   29  Lucyna Korga            121   +  340:309   171
  10    5   45  Slawomir Kucia          115   +  354:299   165
  11    3   21  Andrzej Rechowicz       124   -  332:345    74
  12    6   34  Joanna Juszczak         119   +  387:325   169
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1722 / 12 partii


  94  Sebastian Markiewicz    100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   34   34  Joanna Juszczak         119   -  346:427    69
   2   36   79  Magdalena Podlaska      100   -  363:366    50
   3   47   17  Krzysztof Usakiewicz    127   -  361:415    77
   4   54   85  Piotr Ingling           100   +  378:345   150
   5   44   61  Maciej Kutera           108   +  394:365   158
   6   36   58  Boguslaw Puchalski      110   +  370:300   160
   7   27   31  Aleksandra Merklejn     120   -  328:354    70
   8   35   83  Magdalena Mroziuk       100   =  351:351   100
   9   39  113  Filip Sitkowski         100   +  346:302   150
  10   30  128  Norbert Skrzynski       100   -  318:344    50
  11   37   83  Magdalena Mroziuk       100   -  334:369    50
  12   43   43  Andrzej Kwiatkowski     115   -  244:517    65
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1149 / 12 partii


  95  Magdalena Oprzadek      100 Siedlce             

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   35   35  Roman Sulima            119   -  338:359    69
   2   38   31  Aleksandra Merklejn     120   +  418:354   170
   3   24   42  Halina Roszak           117   -  372:410    67
   4   33  109  Jolanta Hoffmann        107   -  269:342    57
   5   45   40  Mariola Osajda-Matczak  117   -  379:436    67
   6   51   43  Andrzej Kwiatkowski     115   +  404:358   165
   7   42   76  Piotr Mankowski         100   -  294:355    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11   54   88  Piotr Ziolkowski        100   +  307:281   150
  12   51   86  Teresa Zabek            100   -  293:434    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   845 /  9 partii


  96  Marta Dobrzanska        100 Krakow              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   36   36  Anna Kowalska           119   -  298:315    69
   2   49    5  Marcin Mroziuk          139   -  317:325    89
   3   53   78  Maria Jarosz            100   +  349:291   150
   4   44   66  Janusz Kaczor           106   -  281:317    56
   5   51   84  Marta Gostomska         100   +  386:267   150
   6   45  103  Krzysztof Sojka         100   -  329:444    50
   7   49   74  Grzegorz Pukniel        100   +  407:326   150
   8   41   44  Piotr Rosol             115   -  282:349    65
   9   46   68  Pawel Frynia            106   -  338:388    56
  10   49   82  Marta Szeliga           100   +  352:284   150
  11   43   40  Mariola Osajda-Matczak  117   -  301:423    67
  12   47   71  Boguslaw Koszarski      103   -  304:346    53
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1105 / 12 partii


  97  Marek Sitkowski         100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   37   37  Robert Kaminski         118   -  234:485    68
   2   59   68  Pawel Frynia            106   -  263:508    56
   3   59   81  Aneta Szubiak           100   +  311:297   150
   4   51   88  Piotr Ziolkowski        100   +  292:235   150
   5   41  126  Andrzej Slapinski       123   -  329:412    73
   6   47  100  Bogumila Ilczuk         100   +  350:265   150
   7   37  106  Grzegorz Kulawiak       100   +  358:294   150
   8   29  127  Jaroslaw Soborak        100   +  362:240   150
   9   21   47  Dawid Pikul             114   -  329:426    64
  10   28  101  Krzysztof Jaworski      100   -  304:377    50
  11   35  104  Alfred Anuszkiewicz     100   +  348:315   150
  12   28  101  Krzysztof Jaworski      100   -  253:394    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1261 / 12 partii


  98  Adam Kedzior            100 Lublin              

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   38   38  Aleksander Puchalski    118   -  242:444    68
   2   57   86  Teresa Zabek            100   -  280:346    50
   3   58   84  Marta Gostomska         100   -  239:393    50
   4   58   81  Aneta Szubiak           100   -  235:488    50
   5   59   78  Maria Jarosz            100   -  319:325    50
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   59  130  Tomasz Korpysz          100   +  283:270   150
   9   57   67  Adam Slapinski          106   -  217:334    56
  10   56  131  Renata Rosol            100   -  319:346    50
  11   59  130  Tomasz Korpysz          100   -  215:326    50
  12   60  124  Anna Majos              100   +  235:202   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   724 / 10 partii


  99  Andrzej Chmielewski     100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   39   39  Stanislaw Gasik         118   +  425:388   168
   2   11    6  Szymon Fidzinski        138   -  282:420    88
   3   32   15  Marek Antosik           128   +  323:301   178
   4   25  119  Pawel Jackowski         100   +  401:325   150
   5   15   51  Arkadiusz Jaworski      113   +  387:324   163
   6   10   59  Stefan Dawidson         110   -  285:370    60
   7   18   29  Lucyna Korga            121   -  267:367    71
   8   26   72  Iwona Rutkowska         102   +  340:279   152
   9   20   87  Joanna Ostrowska        100   +  383:309   150
  10   14   69  Ewa Strzelczyk          105   -  281:399    55
  11   21  101  Krzysztof Jaworski      100   +  332:254   150
  12   16   13  Malgorzata Kania        132   -  319:381    82
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1467 / 12 partii


 100  Bogumila Ilczuk         100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   40   40  Mariola Osajda-Matczak  117   -  244:390    67
   2   56   87  Joanna Ostrowska        100   -  299:324    50
   3   57  102  Janusz Sojka            100   +  323:307   150
   4   50   86  Teresa Zabek            100   +  332:290   150
   5   40  101  Krzysztof Jaworski      100   -  291:322    50
   6   47   97  Marek Sitkowski         100   -  265:350    50
   7   51   90  Jan Pawlowski           100   +  313:294   150
   8   45   88  Piotr Ziolkowski        100   +  377:273   150
   9   36  127  Jaroslaw Soborak        100   -  310:338    50
  10   41   81  Aneta Szubiak           100   -  288:369    50
  11   47  112  Grzegorz Oledzki        100   -  317:344    50
  12   50   92  Pawel Czubla            100   -  301:402    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1017 / 12 partii


 101  Krzysztof Jaworski      100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   41   41  Jaroslaw Michalak       117   +  352:310   167
   2   26   91  Pawel Stefaniak         124   -  277:342    74
   3   42    5  Marcin Mroziuk          139   -  267:600    89
   4   49  118  Iza Kraj                100   +  306:280   150
   5   40  100  Bogumila Ilczuk         100   +  322:291   150
   6   28   69  Ewa Strzelczyk          105   +  388:287   155
   7   19   36  Anna Kowalska           119   -  298:450    69
   8   28   87  Joanna Ostrowska        100   -  280:434    50
   9            PAUZA
  10   28   97  Marek Sitkowski         100   +  377:304   150
  11   21   99  Andrzej Chmielewski     100   -  254:332    50
  12   28   97  Marek Sitkowski         100   +  394:253   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1254 / 11 partii


 102  Janusz Sojka            100 Lodz                

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   42   42  Halina Roszak           117   -  266:500    67
   2   54  118  Iza Kraj                100   -  274:378    50
   3   57  100  Bogumila Ilczuk         100   -  307:323    50
   4   57   78  Maria Jarosz            100   +  318:315   150
   5   54   88  Piotr Ziolkowski        100   -  323:337    50
   6   56   84  Marta Gostomska         100   -  305:432    50
   7   58  121  Jacek Nowakowski        100   -  375:407    50
   8   58  129  Izabela Redlinska       100   +  378:293   150
   9   55   90  Jan Pawlowski           100   -  308:359    50
  10            PAUZA
  11   55   86  Teresa Zabek            100   -  372:408    50
  12   57  121  Jacek Nowakowski        100   -  293:368    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   767 / 11 partii


 103  Krzysztof Sojka         100 Lodz                

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   43   43  Andrzej Kwiatkowski     115   +  356:331   165
   2   25    2  Pawel Dawidson          142   -  325:395    92
   3   36   65  Beata Piotrowska        107   -  250:344    57
   4   47   84  Marta Gostomska         100   +  355:327   150
   5   37   36  Anna Kowalska           119   -  281:339    69
   6   45   96  Marta Dobrzanska        100   +  444:329   150
   7   36   72  Iwona Rutkowska         102   -  313:397    52
   8   42   68  Pawel Frynia            106   +  346:334   156
   9   33   44  Piotr Rosol             115   -  301:341    65
  10   39   74  Grzegorz Pukniel        100   -  299:363    50
  11   44   68  Pawel Frynia            106   -  344:351    56
  12   48   15  Marek Antosik           128   -  307:355    78
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1140 / 12 partii


 104  Alfred Anuszkiewicz     100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   44   44  Piotr Rosol             115   +  373:335   165
   2   23   65  Beata Piotrowska        107   +  319:303   157
   3   15   13  Malgorzata Kania        132   -  249:447    82
   4   28   36  Anna Kowalska           119   +  339:331   169
   5   17   45  Slawomir Kucia          115   -  206:472    65
   6   29   87  Joanna Ostrowska        100   -  262:391    50
   7   38   69  Ewa Strzelczyk          105   -  247:380    55
   8   46  128  Norbert Skrzynski       100   -  297:379    50
   9   49   92  Pawel Czubla            100   +  321:233   150
  10   42  112  Grzegorz Oledzki        100   +  375:313   150
  11   35   97  Marek Sitkowski         100   -  315:348    50
  12   41  112  Grzegorz Oledzki        100   +  330:294   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1293 / 12 partii


 105  Jacek Baltyn            100 Suchedniow          

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   45   45  Slawomir Kucia          115   -  285:313    65
   2   51   80  Jolanta Kosmowska       100   +  362:325   150
   3   40   36  Anna Kowalska           119   -  305:308    69
   4   45  108  Mariola Peczkowska      100   -  315:383    50
   5   50   81  Aneta Szubiak           100   -  277:355    50
   6   55   78  Maria Jarosz            100   +  304:281   150
   7   50   84  Marta Gostomska         100   +  377:283   150
   8   44   92  Pawel Czubla            100   +  442:385   150
   9   34  106  Grzegorz Kulawiak       100   -  271:338    50
  10   40   72  Iwona Rutkowska         102   +  374:328   152
  11   33   87  Joanna Ostrowska        100   +  402:324   150
  12   26   44  Piotr Rosol             115   +  387:342   165
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1351 / 12 partii


 106  Grzegorz Kulawiak       100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   46   46  Rafal Matczak           114   -  236:449    64
   2   58  107  Tomasz Oledzki          100   +  285:255   150
   3   45  112  Grzegorz Oledzki        100   +  413:230   150
   4   29   87  Joanna Ostrowska        100   -  311:377    50
   5   39   69  Ewa Strzelczyk          105   -  282:310    55
   6   46   92  Pawel Czubla            100   +  371:267   150
   7   37   97  Marek Sitkowski         100   -  294:358    50
   8   43   81  Aneta Szubiak           100   +  438:264   150
   9   34  105  Jacek Baltyn            100   +  338:271   150
  10   26  108  Mariola Peczkowska      100   -  293:352    50
  11   34   81  Aneta Szubiak           100   +  430:354   150
  12   27   74  Grzegorz Pukniel        100   -  280:365    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1219 / 12 partii


 107  Tomasz Oledzki          100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   47   47  Dawid Pikul             114   -  239:422    64
   2   58  106  Grzegorz Kulawiak       100   -  255:285    50
   3   60   88  Piotr Ziolkowski        100   -  241:354    50
   4   59  122  Magdalena Majos         100   -  258:303    50
   5            PAUZA
   6   59  121  Jacek Nowakowski        100   +  322:303   150
   7   54  110  Lukasz Degorski         100   +  335:188   150
   8   47  113  Filip Sitkowski         100   -  293:299    50
   9   51  125  Pawel Jachowicz         111   -  304:328    61
  10   52   92  Pawel Czubla            100   -  242:419    50
  11   56   67  Adam Slapinski          106   -  261:545    56
  12   58  131  Renata Rosol            100   -  264:413    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   781 / 11 partii


 108  Mariola Peczkowska      100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   48   48  Wojciech Prochniewicz   114   -  325:403    64
   2   43   64  Pawel Opyc              108   -  259:490    58
   3   55   70  Tomasz Zbikowski        104   +  374:372   154
   4   45  105  Jacek Baltyn            100   +  383:315   150
   5   36   65  Beata Piotrowska        107   -  378:398    57
   6   40   71  Boguslaw Koszarski      103   +  363:336   153
   7   33   44  Piotr Rosol             115   +  355:290   165
   8   25   51  Arkadiusz Jaworski      113   -  317:386    63
   9   32   72  Iwona Rutkowska         102   +  329:264   152
  10   26  106  Grzegorz Kulawiak       100   +  352:293   150
  11   20   44  Piotr Rosol             115   +  388:323   165
  12   15   59  Stefan Dawidson         110   +  376:322   160
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1491 / 12 partii


 109  Jolanta Hoffmann        107 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   49   49  Marek Charytoniuk       114   -  346:368    64
   2   37   15  Marek Antosik           128   -  354:360    78
   3   48  111  Grzegorz Gardynik       100   +  418:325   150
   4   33   95  Magdalena Oprzadek      100   +  342:269   150
   5   27   25  Marcin Kozyra           122   -  331:369    72
   6   38   70  Tomasz Zbikowski        104   +  432:283   154
   7   26   47  Dawid Pikul             114   =  412:412   114
   8   31    3  Tomasz Zwolinski        141   -  362:512    91
   9   37  128  Norbert Skrzynski       100   -  329:342    50
  10   43  125  Pawel Jachowicz         111   -  294:388    61
  11   48  113  Filip Sitkowski         100   +  544:150   150
  12   42  127  Jaroslaw Soborak        100   +  418:332   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1284 / 12 partii


 110  Lukasz Degorski         100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   50   50  Marek Syczuk            114   -  159:429    64
   2            PAUZA
   3   46  121  Jacek Nowakowski        100   +  300:292   150
   4   30   73  Dorota Zielinska        100   -  244:423    50
   5   42  113  Filip Sitkowski         100   -  230:277    50
   6   49  127  Jaroslaw Soborak        100   -  226:412    50
   7   54  107  Tomasz Oledzki          100   -  188:335    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   414 /  6 partii


 111  Grzegorz Gardynik       100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   51   51  Arkadiusz Jaworski      113   -  338:415    63
   2   39   44  Piotr Rosol             115   -  361:403    65
   3   48  109  Jolanta Hoffmann        107   -  325:418    57
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12   56   85  Piotr Ingling           100   +  372:345   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   335 /  4 partie


 112  Grzegorz Oledzki        100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   52   52  Jerzy Luter             113   -  209:421    63
   2   60  113  Filip Sitkowski         100   +  281:244   150
   3   45  106  Grzegorz Kulawiak       100   -  230:413    50
   4   52  126  Andrzej Slapinski       123   -  250:512    73
   5   55  125  Pawel Jachowicz         111   -  287:383    61
   6   58   67  Adam Slapinski          106   +  410:361   156
   7   52   92  Pawel Czubla            100   -  259:344    50
   8   55  121  Jacek Nowakowski        100   +  371:292   150
   9   50   88  Piotr Ziolkowski        100   +  391:293   150
  10   42  104  Alfred Anuszkiewicz     100   -  313:375    50
  11   47  100  Bogumila Ilczuk         100   +  344:317   150
  12   41  104  Alfred Anuszkiewicz     100   -  294:330    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1153 / 12 partii


 113  Filip Sitkowski         100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   53   53  Radoslaw Sowinski       113   -  221:411    63
   2   60  112  Grzegorz Oledzki        100   -  244:281    50
   3            PAUZA
   4   53  121  Jacek Nowakowski        100   +  314:285   150
   5   42  110  Lukasz Degorski         100   +  277:230   150
   6   30  126  Andrzej Slapinski       123   -  211:440    73
   7   40    6  Szymon Fidzinski        138   -  164:463    88
   8   47  107  Tomasz Oledzki          100   +  299:293   150
   9   39   94  Sebastian Markiewicz    100   -  302:346    50
  10   44   83  Magdalena Mroziuk       100   -  336:382    50
  11   48  109  Jolanta Hoffmann        107   -  150:544    57
  12   52   67  Adam Slapinski          106   -  284:364    56
                                                 --------------
                                                  SUMA =   937 / 11 partii


 114  Pawel Kasprzak          100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   54   54  Jaroslaw Puchalski      113   -  330:463    63
   2   40   43  Andrzej Kwiatkowski     115   +  392:295   165
   3   29   53  Radoslaw Sowinski       113   +  405:333   163
   4   20   24  Joanna Stepien          123   -  361:482    73
   5   25   79  Magdalena Podlaska      100   -  322:391    50
   6   37   83  Magdalena Mroziuk       100   +  395:374   150
   7   28   25  Marcin Kozyra           122   -  236:429    72
   8   37  119  Pawel Jackowski         100   +  380:351   150
   9   30   70  Tomasz Zbikowski        104   -  277:555    54
  10   36   60  Renata Kowalska         109   +  427:246   159
  11   30  119  Pawel Jackowski         100   -  316:393    50
  12   36   65  Beata Piotrowska        107   +  339:323   157
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1306 / 12 partii


 115  Teresa Prokopczuk       100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   55   55  Piotr Krzeminski        112   -  327:449    62
   2   42   82  Marta Szeliga           100   -  268:377    50
   3   54   80  Jolanta Kosmowska       100   -  268:383    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   162 /  3 partie


 116  Michal Trumpus          100 Wroclaw             

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   56   56  Wieslaw Olewinski       111   +  381:379   161
   2   22   77  Filip Sosin             100   +  406:326   150
   3    9   30  Ryszard Debski          120   -  396:429    70
   4   14   26  Slawomir Kordjalik      122   -  262:475    72
   5   29   21  Andrzej Rechowicz       124   -  252:359    74
   6   42   15  Marek Antosik           128   +  353:302   178
   7   35   66  Janusz Kaczor           106   -  338:364    56
   8   40   60  Renata Kowalska         109   -  243:434    59
   9   47   74  Grzegorz Pukniel        100   -  296:352    50
  10   50   78  Maria Jarosz            100   +  327:286   150
  11   45   72  Iwona Rutkowska         102   +  329:282   152
  12   40   81  Aneta Szubiak           100   +  434:265   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1322 / 12 partii


 117  Ryszard Nizewski        113 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   57   57  Jerzy Tatarczuk         110   +  420:375   160
   2   13   52  Jerzy Luter             113   +  390:325   163
   3    6   27  Adam Weremczuk          122   -  327:352    72
   4   19   25  Marcin Kozyra           122   +  398:330   172
   5   12    1  Mariusz Skrobosz        143   -  281:367    93
   6   21   50  Marek Syczuk            114   -  249:413    64
   7   34   49  Marek Charytoniuk       114   -  360:397    64
   8   39   55  Piotr Krzeminski        112   +  481:323   162
   9   28   77  Filip Sosin             100   -  382:393    50
  10   33   53  Radoslaw Sowinski       113   -  380:405    63
  11   39   35  Roman Sulima            119   -  334:378    69
  12   44   64  Pawel Opyc              108   +  476:282   158
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1290 / 12 partii


 118  Iza Kraj                100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   58   58  Boguslaw Puchalski      110   -  267:422    60
   2   54  102  Janusz Sojka            100   +  378:274   150
   3   41   63  Pawel Majewski          108   -  257:368    58
   4   49  101  Krzysztof Jaworski      100   -  280:306    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   318 /  4 partie


 119  Pawel Jackowski         100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   59   59  Stefan Dawidson         110   -  324:402    60
   2   44   76  Piotr Mankowski         100   +  324:302   150
   3   39   71  Boguslaw Koszarski      103   +  396:364   153
   4   25   99  Andrzej Chmielewski     100   -  325:401    50
   5   33   44  Piotr Rosol             115   +  404:320   165
   6   23   21  Andrzej Rechowicz       124   -  335:442    74
   7   31   41  Jaroslaw Michalak       117   -  329:375    67
   8   37  114  Pawel Kasprzak          100   -  351:380    50
   9   42   22  Justyna Fugiel          124   +  410:319   174
  10   35   55  Piotr Krzeminski        112   +  325:311   162
  11   30  114  Pawel Kasprzak          100   +  393:316   150
  12   25   29  Lucyna Korga            121   +  378:346   171
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1426 / 12 partii


 120  Piotr Prokopczuk        100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   60   60  Renata Kowalska         109   -  288:348    59
   2   50   71  Boguslaw Koszarski      103   -  286:367    53
   3   56   74  Grzegorz Pukniel        100   -  316:362    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   162 /  3 partie


 121  Jacek Nowakowski        100 Bydgoszcz           

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   31   73  Dorota Zielinska        100   -  350:399    50
   3   46  110  Lukasz Degorski         100   -  292:300    50
   4   53  113  Filip Sitkowski         100   -  285:314    50
   5   57   85  Piotr Ingling           100   -  301:357    50
   6   59  107  Tomasz Oledzki          100   -  303:322    50
   7   58  102  Janusz Sojka            100   +  407:375   150
   8   55  112  Grzegorz Oledzki        100   -  292:371    50
   9   56   84  Marta Gostomska         100   -  271:359    50
  10   55   62  Andrzej Gostomski       108   -  266:461    58
  11   58  122  Magdalena Majos         100   +  427:208   150
  12   57  102  Janusz Sojka            100   +  368:293   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   858 / 11 partii


 122  Magdalena Majos         100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   59  107  Tomasz Oledzki          100   +  303:258   150
   5   56  127  Jaroslaw Soborak        100   -  228:365    50
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11   58  121  Jacek Nowakowski        100   -  208:427    50
  12   59  130  Tomasz Korpysz          100   -  244:307    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   300 /  4 partie


 123  Maria Majos             100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   60  125  Pawel Jachowicz         111   -  238:427    61
   5   60  128  Norbert Skrzynski       100   -  356:370    50
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11   60  124  Anna Majos              100   -  216:362    50
  12   61  132  Agata Majos             100   +  184:166   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   311 /  4 partie


 124  Anna Majos              100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   61  127  Jaroslaw Soborak        100   -  290:345    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11   60  123  Maria Majos             100   +  362:216   150
  12   60   98  Adam Kedzior            100   -  202:235    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   250 /  3 partie


 125  Pawel Jachowicz         111 Zyrardow            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   60  123  Maria Majos             100   +  427:238   150
   5   55  112  Grzegorz Oledzki        100   +  383:287   150
   6   48   88  Piotr Ziolkowski        100   -  268:330    50
   7   53  128  Norbert Skrzynski       100   -  329:365    50
   8            PAUZA
   9   51  107  Tomasz Oledzki          100   +  328:304   150
  10   43  109  Jolanta Hoffmann        107   +  388:294   157
  11   36  127  Jaroslaw Soborak        100   +  357:313   150
  12   29  128  Norbert Skrzynski       100   -  369:390    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =   907 /  8 partii


 126  Andrzej Slapinski       123 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   52  112  Grzegorz Oledzki        100   +  512:250   150
   5   41   97  Marek Sitkowski         100   +  412:329   150
   6   30  113  Filip Sitkowski         100   +  440:211   150
   7   20   87  Joanna Ostrowska        100   +  342:309   150
   8   13   29  Lucyna Korga            121   -    1:400    71
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   671 /  5 partii


 127  Jaroslaw Soborak        100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   61  124  Anna Majos              100   +  345:290   150
   5   56  122  Magdalena Majos         100   +  365:228   150
   6   49  110  Lukasz Degorski         100   +  412:226   150
   7   39   88  Piotr Ziolkowski        100   +  347:281   150
   8   29   97  Marek Sitkowski         100   -  240:362    50
   9   36  100  Bogumila Ilczuk         100   +  338:310   150
  10   29   73  Dorota Zielinska        100   -  348:369    50
  11   36  125  Pawel Jachowicz         111   -  313:357    61
  12   42  109  Jolanta Hoffmann        107   -  332:418    57
                                                 --------------
                                                  SUMA =   968 /  9 partii


 128  Norbert Skrzynski       100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5   60  123  Maria Majos             100   +  370:356   150
   6   50   61  Maciej Kutera           108   -  371:402    58
   7   53  125  Pawel Jachowicz         111   +  365:329   161
   8   46  104  Alfred Anuszkiewicz     100   +  379:297   150
   9   37  109  Jolanta Hoffmann        107   +  342:329   157
  10   30   94  Sebastian Markiewicz    100   +  344:318   150
  11   22   13  Malgorzata Kania        132   -  232:519    82
  12   29  125  Pawel Jachowicz         111   +  390:369   161
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1069 /  8 partii


 129  Izabela Redlinska       100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7   59   67  Adam Slapinski          106   -  228:402    56
   8   58  102  Janusz Sojka            100   -  293:378    50
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   106 /  2 partie


 130  Tomasz Korpysz          100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   59   98  Adam Kedzior            100   -  270:283    50
   9   58  131  Renata Rosol            100   +  323:320   150
  10   57   86  Teresa Zabek            100   -  298:450    50
  11   59   98  Adam Kedzior            100   +  326:215   150
  12   59  122  Magdalena Majos         100   +  307:244   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   550 /  5 partii


 131  Renata Rosol            100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   60   86  Teresa Zabek            100   +  415:303   150
   9   58  130  Tomasz Korpysz          100   -  320:323    50
  10   56   98  Adam Kedzior            100   +  346:319   150
  11   57   85  Piotr Ingling           100   -  392:427    50
  12   58  107  Tomasz Oledzki          100   +  413:264   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =   550 /  5 partii


 132  Agata Majos             100 Warszawa            

RUNDA STOL      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12   61  123  Maria Majos             100   -  166:184    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =    50 /  1 partia


MIEJSCE    ZAWODNIK           RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

   1  Skrobosz Mariusz         143.32  Warszawa               28521 / 199
   2  Dawidson Paweł           143.12  Częstochowa            28195 / 197
   3  Zwoliński Tomasz         139.17  Warszawa               24494 / 176
   4  Żbikowski Mateusz        138.95  Warszawa               26401 / 190
   5  Mroziuk Marcin           137.77  Warszawa               27278 / 198
   6  Fidziński Szymon         137.76  Warszawa               26863 / 195
   7  Wrześniewski Mariusz     137.24  Warszawa               27173 / 198
   8  Zaleski Szymon           136.99  Poznań                 15206 / 111
   9  Czupryniak Maciej        136.69  Milanówek              26792 / 196
  10  Banaszek Dariusz         136.30  Warszawa               26306 / 193
  11  Górka Kamil              135.58  Łęczna                 26844 / 198
  12  Usakiewicz Wojciech      134.37  Warszawa               25664 / 191
  13  Nowak Leszek             134.10  Myślibórz              10728 / 80
  14  Święcki Grzegorz         132.58  Białystok              11137 / 84
  15  Kania Małgorzata         131.84  Milanówek              25972 / 197
  16  Puton Dariusz            131.31  Ruda Śląska            14575 / 111
  17  Duczemiński Robert       130.95  Gorzów Wielkopolski    22131 / 169
  18  Zemło Wojciech           130.79  Łódź                   25765 / 197
  19  Merklejn Kazio           130.70  Szczecin               26009 / 199
  20  Wyrębkiewicz Karol       128.38  Łódź                   25419 / 198
  21  Rydzik Stanisław         127.85  Warszawa               24548 / 192
  22  Nosek Sławomir           127.42  Mielec                 12615 / 99
  23  Bożek Marcin             127.21  Będzin                  7760 / 61
  24  Usakiewicz Krzysztof     127.14  Warszawa               24666 / 194
  25  Czerwoniec Waldemar      126.68  Warszawa               20522 / 162
  26  Roszak Marek             126.63  Poznań                 25326 / 200
  27  Rechowicz Andrzej        126.16  Katowice               25231 / 200
  28  Gałecki Maciej           125.13  Łódź                   24901 / 199
  29  Stępień Wiktor           124.68  Katowice               21321 / 171
  30  Konca Radosław           124.54  Warszawa               24161 / 194
  31  Stefaniak Paweł          124.23  Biała Podlaska          3727 / 30
  32  Orzeł Mariusz            124.05  Nowe Miasto Lubawskie  14638 / 118
  33  Borowski Jarosław        123.92  Bielsk Podlaski        11277 / 91
  34  Kozłowski Jakub          123.56  Warszawa                5313 / 43
  35  Słapiński Andrzej        123.44  Warszawa               16171 / 131
  36  Fugiel Justyna           123.40  Sandomierz             17029 / 138
  37  Wietecki Zbigniew        123.33  Gorzów Wielkopolski    24419 / 198
  38  Grabowski Maciej         123.18  Warszawa               23774 / 193
  39  Weremczuk Adam           123.09  Łódź                   18587 / 151
  40  Chmielewski Andrzej      123.03  Warszawa                3814 / 31
  41  Antosik Marek            122.68  Nowy Dwór Maz.          9814 / 80
  42  Oleksiak Andrzej         122.67  Ostróda                24289 / 198
  43  Bukowski Krzysztof       122.55  Warszawa               16299 / 133
  44  Kubicki Mariusz          122.49  Inowrocław             21314 / 174
  45  Pietruszka Jacek         122.29  Kraków                 10028 / 82
  46  Kozyra Marcin            121.98  Warszawa               15980 / 131
  47  Dębski Ryszard           121.67  Biała Podlaska         18007 / 148
  48  Kordjalik Sławomir       121.66  Warszawa               23845 / 196
  49  Pypno Krzysztof          121.61  Gliwice                14593 / 120
  50  Stępień Joanna           121.54  Katowice               24308 / 200
  51  Kamiński Marcin          121.11  Warszawa                4360 / 36
  52  Szmidtke Andrzej         121.05  Bolszewo               18884 / 156
  53  Puchalski Sergiusz       120.71  Włocławek              14364 / 119
  54  Stefaniak Edward         120.34  Biała Podlaska          7100 / 59
  55  Lożyński Andrzej         120.18  Piastów                 5408 / 45
  56  Ochot Stanisław          119.71  Katowice               10774 / 90
  57  Korga Lucyna             119.64  Zabrze                 23688 / 198
  58  Merklejn Magdalena       119.38  Szczecin               23876 / 200
  59  Juszczak Joanna          119.29  Warszawa               23501 / 197
  60  Merklejn Aleksandra      119.18  Szczecin               22644 / 190
  61  Szepczyński Andrzej      119.09  Kraków                 11433 / 96
  62  Sulima Roman             118.89  Warszawa               16883 / 142
  63  Kowalska Anna            118.87  Bielsko Biała          19257 / 162
  64  Kamiński Robert          118.58  Wysokie Maz.           20633 / 174
  65  Mówka Krzysztof          118.58  Toruń                  21819 / 184
  66  Szota Zdzisław           118.51  Warszawa               18014 / 152
  67  Matyasik Jerzy           118.30  Kraków                 22596 / 191
  68  Puchalski Aleksander     117.86  Włocławek              20508 / 174
  69  Michalak Jarosław        117.85  Łódź                   11903 / 101
  70  Michalak Maciej          117.55  Łódź                    7641 / 65
  71  Gasik Stanisław          117.14  Warszawa               21085 / 180
  72  Kucia Sławomir           116.99  Kraków                 11231 / 96
  73  Roszak Halina            116.80  Poznań                 22075 / 189
  74  Siemaszko Walenty        116.68  Lipiany                14001 / 120
  75  Osajda-Matczak Mariola   116.20  Pruszków               17663 / 152
  76  Stępień Katarzyna        115.96  Katowice               12176 / 105
  77  Hebda Maciej             115.45  Tarnów                  3579 / 31
  78  Florek Paweł             115.05  Nowa Wieś Wielka        8744 / 76
  79  Warzecha Filip           115.00  Gdynia                 15295 / 133
  80  Madej Beata              114.89  Lublin                 22634 / 197
  81  Matczak Rafał            114.83  Pruszków               16191 / 141
  82  Kwiatkowski Andrzej      114.52  Warszawa               22789 / 199
  83  Pikul Dawid              114.39  Poznań                 22649 / 198
  84  Perzyński Maciej         114.26  Piła                    7541 / 66
  85  Jachimowicz Piotr        114.18  Warszawa                4453 / 39
  86  Puchalski Jarosław       114.18  Łódź                   22608 / 198
  87  Syczuk Marek             114.17  Warszawa               19865 / 174
  88  Tyczyno Andrzej          113.99  Bydgoszcz               7637 / 67
  89  Rosół Piotr              113.96  Warszawa               21995 / 193
  90  Jaworski Arkadiusz       113.92  Tychy                  13443 / 118
  91  Sowiński Radosław        113.91  Warszawa               22555 / 198
  92  Puton Grażyna            113.80  Ruda Śląska             4552 / 40
  93  Charytoniuk Marek        113.48  Biała Podlaska         17590 / 155
  94  Subocz Paweł             113.47  Szczecin                7262 / 64
  95  Próchniewicz Wojciech    113.02  Warszawa               22603 / 200
  96  Luter Jerzy              112.86  Bytom                  22234 / 197
  97  Szkudlarek Krzysztof     112.79  Pabianice              11392 / 101
  98  Dudkiewicz Marek         112.74  Milanówek              22209 / 197
  99  Klar Filip               112.73  Mielec                 17699 / 157
 100  Niżewski Ryszard         112.70  Warszawa               13186 / 117
 101  Klinkosz Kamil           112.31  Rumia                  18307 / 163
 102  Śniadach Lucyna          112.19  Rumia                  18175 / 162
 103  Merklejn Kazimierz       112.08  Szczecin               17036 / 152
 104  Chmielewska Grażyna      111.93  Mrągowo                 4701 / 42
 105  Krzemiński Piotr         111.83  Warszawa                8723 / 78
 106  Faron Kazimierz          111.76  Warszawa                4582 / 41
 107  Jachowicz Paweł          111.54  Żyrardów                7027 / 63
 108  Olewiński Wiesław        110.55  Warszawa               15809 / 143
 109  Stecuła Leszek           110.06  Bytom                   7264 / 66
 110  Machnio Maurycy          110.01  Lipiany                10451 / 95
 111  Żuliński Jarosław        109.63  Szczecin               13704 / 125
 112  Majewski Paweł           109.50  Warszawa               10293 / 94
 113  Puchalski Bogusław       109.43  Włocławek              20135 / 184
 114  Dawidson Stefan          109.10  Częstochowa            19747 / 181
 115  Kaczor Janusz            108.67  Międzyrzec Podl.        6520 / 60
 116  Kowalska Renata          108.49  Bielsko Biała          16924 / 156
 117  Kutera Maciej            108.25  Warszawa               12665 / 117
 118  Paszek Jerzy             108.24  Tarnowskie Góry         4546 / 42
 119  Dawidson Dawid           108.11  Częstochowa             5081 / 47
 120  Strzelczyk Ewa           108.06  Warszawa               10266 / 95
 121  Jankowska Elżbieta       107.93  Wrocław                 6476 / 60
 122  Tatarczuk Jerzy          107.75  Warszawa                9374 / 87
 123  Opyc Paweł               107.72  Warszawa               20575 / 191
 124  Żuławska Katarzyna       107.69  Katowice               21322 / 198
 125  Matysiak Grzegorz        107.47  Kraków                 13971 / 130
 126  Gostomski Andrzej        107.33  Łódź                   21251 / 198
 127  Piotrowska Beata         107.31  Łódź                   21462 / 200
 128  Wróblewski Eugeniusz     106.95  Inowrocław             20000 / 187
 129  Figiel Marcin            106.22  Zawichost              15296 / 144
 130  Frynia Paweł             106.09  Konstantynów Łódzki     8169 / 77
 131  Czubla Paweł             105.94  Lublin                  3814 / 36
 132  Figiel Roman             105.67  Zawichost              17119 / 162
 133  Augustyniak Krystyna     104.93  Łódź                   10703 / 102
 134  Kozłowski Bogdan         104.79  Białystok               7440 / 71
 135  Sobczak Jarosław         104.79  Warszawa               11003 / 105
 136  Stefaniuk Agnieszka      104.64  Warszawa                6906 / 66
 137  Zięba Maciej             104.60  Wrocław                10042 / 96
 138  Koczkodon Grzegorz       104.20  Ostróda                10212 / 98
 139  Jurkowski Adam           104.14  Knurów                 10518 / 101
 140  Petrus Jacek             104.10  Wrocław                 4997 / 48
 141  Michalski Mariusz        103.75  Inowrocław              8715 / 84
 142  Słapiński Adam           103.73  Warszawa                9128 / 88
 143  Ziółkowski Jan           103.52  Rumia                   9213 / 89
 144  Żbikowski Tomasz         103.36  Warszawa               20361 / 197
 145  Koszarski Bogusław       103.05  Lądek Zdrój            17930 / 174
 146  Furman Grażyna           102.99  Sosnowiec               7518 / 73
 147  Ciszewska Ewa            102.95  Katowice                8545 / 83
 148  Skwarek Zygmunt          102.91  Katowice                4425 / 43
 149  Sosin Filip              102.83  Warszawa                6787 / 66
 150  Lewandowski Zbigniew     102.67  Słupsk                  3080 / 30
 151  Matysiak Bożena          102.43  Kraków                  9116 / 89
 152  Wypart Jarosław          102.18  Częstochowa             6948 / 68
 153  Sulejewska Małgorzata    102.15  Kraków                  9806 / 96
 154  Kubik Joanna             102.12  Częstochowa             6025 / 59
 155  Nowak Jacek              101.81  Szczecin                6821 / 67
 156  Rutkowska Iwona          101.71  Warszawa               12714 / 125
 157  Harat Stanisław          101.67  Kęty                    7320 / 72
 158  Zielińska Dorota         101.51  Ustanów                10151 / 100
 159  Siemaszko Monika         101.36  Lipiany                 5980 / 59
 160  Niciporuk Małgorzata     101.32  Rumia                  10436 / 103
 161  Florek Jędrzej           101.08  Nowa Wieś Wielka        6671 / 66
 162  Ziembowicz Dorota        100.90  Gliwice                15034 / 149
 163  Pukniel Grzegorz         100.67  Lublin                 18422 / 183
 164  Szulc Paweł              100.30  Szczecin                4614 / 46
 165  Oprządek Magdalena       100.19  Siedlce                 3206 / 32
 166  Gołęcki Wojciech         100.18  Inowrocław             19434 / 194
 167  Boczek Bartłomiej        100.14  Toruń                   4306 / 43
 168  Jankowski Eligiusz        99.81  Wrocław                 4691 / 47
 169  Fiszer Ewa                99.55  Wrocław                 4181 / 42
 170  Mańkowski Piotr           99.49  Warszawa                4875 / 49
 171  Zieliński Władysław       99.33  Lębork                  2980 / 30
 172  Legięć Adam               99.31  Warszawa                6455 / 65
 173  Baran Iwona               99.31  Kraków                  9434 / 95
 174  Śniadach Adelina          99.15  Rumia                   5255 / 53
 175  Sitkowski Marek           98.71  Warszawa                3356 / 34
 176  Waberski Krzysztof        98.33  Łódź                    3540 / 36
 177  Zając Ewa                 98.12  Mrągowo                 4023 / 41
 178  Kozłowska Marianna        97.92  Białystok               6071 / 62
 179  Śliwa Maciej              97.85  Zabrze                  5088 / 52
 180  Wrzałek Miłosz            97.81  Reda                    3619 / 37
 181  Rakoczy Andrzej           97.75  Kraków                  6256 / 64
 182  Wietecki Józef            97.33  Gorzów Wielkopolski     4185 / 43
 183  Podlaska Magdalena        96.93  Warszawa                6882 / 71
 184  Pendowska Ania            96.30  Rumia                   9823 / 102
 185  Dobrzańska Marta          96.00  Kraków                  3264 / 34
 186  Andracka Renata           95.89  Poznań                  3452 / 36
 187  Hennig Paulina            95.70  Gniezno                 4211 / 44
 188  Pawlic Przemysław         95.62  Wrocław                 6024 / 63
 189  Mroziuk Magdalena         95.34  Warszawa               10869 / 114
 190  Wojciekiewicz Piotr       95.33  Katowice                6578 / 69
 191  Kapela Paweł              95.20  Kraków                  2856 / 30
 192  Markiewicz Sebastian      95.08  Warszawa                3423 / 36
 193  Szubiak Aneta             95.02  Łódź                    5036 / 53
 194  Ficak Irena               94.73  Mielec                 10136 / 107
 195  Niżewska Kinga            94.43  Warszawa                5760 / 61
 196  Kotwica Adam              94.40  Gdańsk                  4248 / 45
 197  Ochot Paweł               94.37  Katowice                7644 / 81
 198  Kosmowska Jolanta         94.30  Warszawa               13768 / 146
 199  Jarosz Maria              94.20  Lublin                 10927 / 116
 200  Gostomska Marta           92.74  Warszawa                8439 / 91
 201  Chmielewski Piotr         92.52  Mrągowo                 3701 / 40
 202  Skrzyński Norbert         92.43  Warszawa               17284 / 187
 203  Tarnacka Kamila           92.40  Rumia                   2772 / 30
 204  Szeliga Marta             92.05  Warszawa                3866 / 42
 205  Rosół Renata              92.00  Warszawa               17480 / 190
 206  Kocikowski Marek          91.80  Ostróda                 4957 / 54
 207  Cichecki Jacek            91.33  Józefów                 2740 / 30
 208  Soska Maciej              91.32  Lublin                  6484 / 71
 209  Ingling Piotr             90.93  Warszawa               12367 / 136
 210  Ostrowska Joanna          90.68  Warszawa                6438 / 71
 211  Kokoszka Paweł            89.77  Kłomnice                4758 / 53
 212  Ząbek Teresa              89.53  Warszawa                6715 / 75
 213  Nieścierowicz Agnieszka   89.40  Szczecin                3129 / 35
 214  Kokot Krzysztof           88.93  Nowy Targ              11294 / 127
 215  Drózd Robert              88.47  Wesoła                  6901 / 78
 216  Augustyniak Jerzy         87.83  Łódź                    8256 / 94
 217  Szkudlarek Michał         87.80  Pabianice               5268 / 60
 218  Grodzicka Katarzyna       87.64  Warszawa                2892 / 33
 219  Lewandowska Ewa           86.91  Warszawa                3042 / 35
 220  Rogalski Mariusz          85.03  Iława                   3316 / 39
 221  Włodarczyk Robert         84.76  Wrocław                 3475 / 41
 222  Madej Piotr               84.53  Lublin                  9129 / 108
 223  Przepiórkowski Mirosław   84.39  Inowrocław              2785 / 33
 224  Pawłowski Jan             84.17  Warszawa                3451 / 41
 225  Śniadach Dominika         83.64  Rumia                   3931 / 47
 226  Ilczuk Bogumiła           83.60  Warszawa                2508 / 30
 227  Ziółkowski Piotr          83.43  Piaseczno               3838 / 46
 228  Rubinstein Monika         81.49  Warszawa                7008 / 86
 229  Jachowicz Kacper          79.52  Żyrardów                3181 / 40
 230  Plata Małgorzata          76.50  Rumia                   2295 / 30
 231  Kruk Krzysztof            75.29  Łódź                    2635 / 35
 232  Sulejewski Tomasz         69.67  Kraków                  3553 / 51
 233  Kędzior Adam              68.22  Lublin                  2183 / 32
 234  Brychcy Joanna            64.62  Katowice                2197 / 34

                              POCZEKALNIA

MIEJSCE    ZAWODNIK           RANKING    MIEJSCOWOŚĆ         SKALPY / PARTIE

 235  Jaworski Krzysztof        92.03  Warszawa                2669 / 29
 236  Dudek Sebastian           87.55  Częstochowa             2539 / 29
 237  Kołodziejczyk Małgorzata  77.90  Ostróda                 2259 / 29
 238  Gigoła Jacek             116.21  Gorzów Wielkopolski     3254 / 28
 239  Krupka Agnieszka          84.11  Krosno                  2355 / 28
 240  Tomaszewski Paweł         67.14  Pruszków                1880 / 28
 241  Kuma Bogusław            118.42  Słupsk                  3079 / 26
 242  Giryn Ilona               94.46  Łódź                    2456 / 26
 243  Rawski Lech               90.19  Kraków                  2345 / 26
 244  Pokojski Bogdan           99.04  Piastów                 2476 / 25
 245  Wróblewski Andrzej       115.17  Warszawa                2764 / 24
 246  Nowak Krzysztof          114.83  Lublin                  2756 / 24
 247  Kurzok Ireneusz          113.54  Mikołów                 2725 / 24
 248  Nawrocki Kamil           109.71  Bydgoszcz               2633 / 24
 249  Kaciński Robert          107.50  Kazimierza Wielka       2580 / 24
 250  Stencel Tomasz           104.17  Poznań                  2500 / 24
 251  Szymkowski Michał        103.21  Wrocław                 2477 / 24
 252  Grzegorzewska Maria      100.67  Nowe Miasto Lubawskie   2416 / 24
 253  Kościańska Beata          98.79  Lublin                  2371 / 24
 254  Rubaj Tomasz              97.79  Lublin                  2347 / 24
 255  Kamienik Jarosław         94.04  Słupsk                  2257 / 24
 256  Bielaszka Jan             92.08  Nowe Miasto Lubawskie   2210 / 24
 257  Kucia Małgorzata          91.29  Wrocław                 2191 / 24
 258  Sojka Krzysztof           91.04  Łódź                    2185 / 24
 259  Kosman Bartłomiej         91.00  Bielsko Biała           2184 / 24
 260  Niedźwiedź Katarzyna      90.83  Lublin                  2180 / 24
 261  Norwajszas Mirosław       88.25  Szczecin                2118 / 24
 262  Rawska Małgorzata         86.96  Kraków                  2087 / 24
 263  Cieśla Adam               86.29  Częstochowa             2071 / 24
 264  Rzepa Jacek               85.04  Tychy                   2041 / 24
 265  Nawrocki Dariusz          84.71  Bydgoszcz               2033 / 24
 266  Strzelczyk Adam          106.39  Częstochowa             2447 / 23
 267  Świątkowska Marta        104.00  Wrocław                 2392 / 23
 268  Głowacki Robert          101.87  Łódź                    2343 / 23
 269  Wojciechowska Agata       96.83  Poznań                  2227 / 23
 270  Anuszkiewicz Alfred       89.74  Warszawa                2064 / 23
 271  Kołodziejczyk Michał      88.43  Ostróda                 2034 / 23
 272  Urbańczyk Marek           82.09  Bielsko Biała           1888 / 23
 273  Sojka Janusz              81.57  Łódź                    1876 / 23
 274  Orzelski Sebastian        73.22  Bielsk Podlaski         1684 / 23
 275  Machnio Adam              69.48  Lipiany                 1598 / 23
 276  Wandzlewicz Krystian     109.05  Nowe Miasto Lubawskie   2399 / 22
 277  Pazda Ziemowit            96.32  Wrocław                 2119 / 22
 278  Kruk Jolanta              69.64  Łódź                    1532 / 22
 279  Jankowski Witold          68.55  Warszawa                1508 / 22
 280  Zieliński Slawomir        67.09  Lębork                  1476 / 22
 281  Pietuchowski Piotr        92.48  Białystok               1942 / 21
 282  Mionskowski Michał        85.76  Szczecin                1801 / 21
 283  Stanosz Paweł            160.55  Warszawa                3211 / 20
 284  Baltyn Jacek             103.90  Suchedniów              2078 / 20
 285  Bulkowski Waldemar        83.20  Chojnów                 1664 / 20
 286  Jacyno Wojciech          105.42  Warszawa                2003 / 19
 287  Stanek Stanisław          92.58  Olkusz                  1759 / 19
 288  Dzik Monika               89.16  Poznań                  1694 / 19
 289  Parnicki Zdzisław         84.63  Słupsk                  1608 / 19
 290  Sak Michał               107.89  Lublin                  1942 / 18
 291  Jędrzejczyk Marcin       106.83  Warszawa                1923 / 18
 292  Kulawiak Grzegorz        103.39  Warszawa                1861 / 18
 293  Makuch Mariusz           100.94  Zator                   1817 / 18
 294  Kukier Krzysztof          93.72  Warszawa                1687 / 18
 295  Boczoń Dawid              93.22  Zakopane                1678 / 18
 296  Szulc Marzena             90.28  Szczecin                1625 / 18
 297  Szepczyński Tomasz        81.11  Kraków                  1460 / 18
 298  Pajdzik Patryk            52.61  Lipiany                  947 / 18
 299  Orzeł Barbara            102.76  Nowe Miasto Lubawskie   1747 / 17
 300  Korpysz Tomasz            92.71  Warszawa                1576 / 17
 301  Szepczyński Zbigniew      88.24  Kraków                  1500 / 17
 302  Sołtysiak Zygmunt         83.71  Piastów                 1423 / 17
 303  Bil Sylwia                71.06  Dąbrowa Górnicza        1208 / 17
 304  Drzycimska Tatiana       103.75  Wrocław                 1660 / 16
 305  Macal Bogusław            89.81  Szczecin                1437 / 16
 306  Łagutko Edmund            84.38  Ośno Lubuskie           1350 / 16
 307  Bednarska Jolanta         82.38  Łódź                    1318 / 16
 308  Mossakowski Piotr        102.79  Chorzów                 1439 / 14
 309  Tutka Marcin              92.43  Wrocław                 1294 / 14
 310  Fortuna Teresa           131.23  Lubin                   1706 / 13
 311  Kordalski Jarosław       120.46  Lublin                  1566 / 13
 312  Wiączkowski Grzegorz     107.54  Kielce                  1398 / 13
 313  Pikul Andrzej             85.23  Poznań                  1108 / 13
 314  Wilczek Sylwia            67.62  Warszawa                 879 / 13
 315  Szymański Tomasz         134.25  Gorzów Wielkopolski     1611 / 12
 316  Pęczkowska Mariola       124.25  Warszawa                1491 / 12
 317  Zaryński Jakub           122.42  Świnoujście             1469 / 12
 318  Jackowski Paweł          118.83  Warszawa                1426 / 12
 319  Owsiany Artur            116.00  Łódź                    1392 / 12
 320  Figiel Tomasz            113.17  Zawichost               1358 / 12
 321  Trumpus Michał           110.17  Wrocław                 1322 / 12
 322  Borodziuk Krzysztof      109.42  Kostrzyn                1313 / 12
 323  Kasprzak Paweł           108.83  Warszawa                1306 / 12
 324  Hoffmann Jolanta         107.00  Warszawa                1284 / 12
 325  Lewiński Jacek           106.08  Wrocław                 1273 / 12
 326  Gajda Paweł              104.33  Ostrów Wlkp             1252 / 12
 327  Owsianko Leszek          102.33  Warszawa                1228 / 12
 328  Obłoza Mariusz            97.08  Szczecin                1165 / 12
 329  Kroc Andrzej              96.67  Łódź                    1160 / 12
 330  Olędzki Grzegorz          96.08  Warszawa                1153 / 12
 331  Sokołowski Grzegorz       95.00  Słupsk                  1140 / 12
 332  Mirowski Rafał            94.92  Częstochowa             1139 / 12
 333  Juśkiewicz Tomasz         94.42  Łódź                    1133 / 12
 334  Wróblewski Radosław       94.33  Mielec                  1132 / 12
 335  Dys Leszek                91.67  Olsztyn                 1100 / 12
 336  Tecław Grzegorz           90.83  Poznań                  1090 / 12
 337  Karwacki Michał           89.67  Dąbrowa Górnicza        1076 / 12
 338  Zdanowicz Michał          88.58  Lublin                  1063 / 12
 339  Puchalska Krystyna        87.83  Łódź                    1054 / 12
 340  Szulc Katarzyna           86.75  Szczecin                1041 / 12
 341  Grafiński Mirosław        86.67  Brodnica                1040 / 12
 342  Grzybała Piotr            86.33  Warszawa                1036 / 12
 343  Skudlarska Anna           86.17  Wrocław                 1034 / 12
 344  Puchalski Andrzej         86.08  Łódź                    1033 / 12
 345  Niedźwiedź Zbigniew       86.08  Lublin                  1033 / 12
 346  Jopek Tomasz              85.83  Wrocław                 1030 / 12
 347  Rubaj Joanna              84.75  Lublin                  1017 / 12
 348  Grzona Adam               84.08  Toruń                   1009 / 12
 349  Czyżewski Sławomir        80.33  Poznań                   964 / 12
 350  Nagwizda Andrzej          79.58  Kraków                   955 / 12
 351  Matysiak Karolina         78.58  Kraków                   943 / 12
 352  Szymański Sławomir        78.17  Dobrzelin                938 / 12
 353  Łubniewicz Halina         76.92  Łódź                     923 / 12
 354  Rogowski Marcin           69.42  Nowe Miasto Lubawskie    833 / 12
 355  Graczyk Adam              68.42  Nowe Miasto Lubawskie    821 / 12
 356  Damer Jan                140.09  Lublin                  1541 / 11
 357  Święcka Elżbieta         109.91  Białystok               1209 / 11
 358  Łagutko Tomasz            98.73  Ośno                    1086 / 11
 359  Ciesielski Jakub          96.82  Poznań                  1065 / 11
 360  Jakubiak Piotr            90.91  Żyrardów                1000 / 11
 361  Musiał Joanna             90.45  Słupsk                   995 / 11
 362  Mikuć Anna                89.82  Wrocław                  988 / 11
 363  Załęcki Przemysław        88.45  Wałbrzych                973 / 11
 364  Niedźwiedź Jadwiga        85.36  Lublin                   939 / 11
 365  Sitkowski Filip           85.18  Warszawa                 937 / 11
 366  Syguda Wieńczysław        81.00  Częstochowa              891 / 11
 367  Pobudkiewicz Szymon       80.91  Warszawa                 890 / 11
 368  Nowakowski Jacek          78.00  Bydgoszcz                858 / 11
 369  Zacharska Marta           73.73  Słupsk                   811 / 11
 370  Gątarski Dariusz          71.27  Rzeszów                  784 / 11
 371  Olędzki Tomasz            71.00  Warszawa                 781 / 11
 372  Czubla Olaf               70.27  Łódź                     773 / 11
 373  Czart Małgorzata          70.18  Olsztyn                  772 / 11
 374  Roszak Grzegorz           70.18  Poznań                   772 / 11
 375  Krzyżaniak Dorota         70.00  Słupsk                   770 / 11
 376  Bobik Andrzej             68.82  Chojnów                  757 / 11
 377  Malkowska Margarita       65.64  Poznań                   722 / 11
 378  Krause Krzysztof          60.18  Poznań                   662 / 11
 379  Wielgoszewski Grzegorz    59.91  Wrocław                  659 / 11
 380  Szemryk Tadeusz           59.64  Słupsk                   656 / 11
 381  Peschak Anna              53.55  Kraków                   589 / 11
 382  Steglińska Katarzyna      53.00  Częstochowa              583 / 11
 383  Hardej Sylwia             91.80  Szczecin                 918 / 10
 384  Górny Paweł               87.40  Lublin                   874 / 10
 385  Kosewski Zbigniew         63.10  Szczecin                 631 / 10
 386  Kozłowska Monika          53.10  Warszawa                 531 / 10
 387  Kamionka Paweł           109.11  Szczecin                 982 / 9
 388  Soborak Jarosław         107.56  Warszawa                 968 / 9
 389  Karwacki Jarosław        105.56  Dąbrowa Górnicza         950 / 9
 390  Panek Jacek               97.22  Warszawa                 875 / 9
 391  Bielaszka Anna            65.78  Nowe Miasto Lubawskie    592 / 9
 392  Nowak Paula               63.00  Szczecin                 567 / 9
 393  Dąbrowski Rafał          111.25  Ostróda                  890 / 8
 394  Boroś Lucjan              99.62  Gdańsk                   797 / 8
 395  Taczalski Jacek           90.38  Szczecin                 723 / 8
 396  Wszyndybył Jacek          62.50  Chojnów                  500 / 8
 397  Homa Łukasz              139.29  Bielsko Biała            975 / 7
 398  Grodzki Janusz           131.14  Łódź                     918 / 7
 399  Korsak Damian            122.71  Gorzów Wielkopolski      859 / 7
 400  Ochot Magdalena          104.29  Katowice                 730 / 7
 401  Kasza Janusz             100.86  Kraków                   706 / 7
 402  Koprowska Małgorzata      98.43  Pabianice                689 / 7
 403  Stańczyk Andrzej          98.29  Kraków                   688 / 7
 404  Kozak Czesław             93.43  Częstochowa              654 / 7
 405  Sulejewski Adam           68.86  Kraków                   482 / 7
 406  Kozłowski Kamil           65.57  Częstochowa              459 / 7
 407  Buks Sylwia               57.00  Warszawa                 399 / 7
 408  Olejarczyk Wojciech       52.00  Nowe Miasto Lubawskie    364 / 7
 409  Chylewski Andrzej        140.17  Poznań                   841 / 6
 410  Morawski Wojciech        125.83  Gliwice                  755 / 6
 411  Skórniewski Bartosz      118.67  Warszawa                 712 / 6
 412  Krzemień Michał          108.67  Kraków                   652 / 6
 413  Bednarek Mikołaj         104.17  Warszawa                 625 / 6
 414  Krzyszczyk Tomasz        103.50  Siemianowice Śląskie     621 / 6
 415  Duda Krzysztof           102.50  Pszczyna                 615 / 6
 416  Tokarczyk Karol           86.17  Warszawa                 517 / 6
 417  Lus Tomasz                86.17  Piła                     517 / 6
 418  Orłowska Sylwia           85.67  Warszawa                 514 / 6
 419  Orłowski Leszek           85.33  Warszawa                 512 / 6
 420  Krzyszczyk Krzysztof      84.83  Siemianowice Śląskie     509 / 6
 421  Nowak Robert              73.00  Gorzów Wielkopolski      438 / 6
 422  Olszewski Grzegorz        71.50  Augustów                 429 / 6
 423  Zyśk Daniel               69.83  Nowy Dwór Mazowiecki     419 / 6
 424  Gołębiowski Michał        69.33  Warszawa                 416 / 6
 425  Degórski Łukasz           69.00  Warszawa                 414 / 6
 426  Wesołowski Rafał          68.00  Warszawa                 408 / 6
 427  Buciak Robert             67.83  Szczecin                 407 / 6
 428  Kosińska Anna             67.50  Lewin Brzeski            405 / 6
 429  Jankowski Karol           55.83  Warszawa                 335 / 6
 430  Sobania Mariusz           53.17  Ośno Lubuskie            319 / 6
 431  Bochra Wojciech           53.00  Lublin                   318 / 6
 432  Sółkowski Arek            53.00  Ostróda                  318 / 6
 433  Dalka Krzysztof           52.00  Bytów                    312 / 6
 434  Wink Ewa                  51.83  Warszawa                 311 / 6
 435  Mońko Dawid               51.33  Wrocław                  308 / 6
 436  Gudaczewski Paweł         50.33  Ostróda                  302 / 6
 437  Marek Grzegorz           124.40  Warszawa                 622 / 5
 438  Gasik Jacek               93.60  Warszawa                 468 / 5
 439  Majos Maria               92.20  Warszawa                 461 / 5
 440  Majos Magdalena           90.00  Warszawa                 450 / 5
 441  Morga Paweł               76.00  Warszawa                 380 / 5
 442  Tymoszuk Piotr            75.60  Warszawa                 378 / 5
 443  Kula Joanna               74.80  Częstochowa              374 / 5
 444  Zyśko Danuta              74.40  Warszawa                 372 / 5
 445  Orłowski Krzysztof        72.40  Warszawa                 362 / 5
 446  Syrek Justyna             71.60  Częstochowa              358 / 5
 447  Poklikajew Marzena        64.40  Pruszków                 322 / 5
 448  Paszkowska Elżbieta       56.40  Warszawa                 282 / 5
 449  Kozłowski Bartłomiej      54.40  Radom                    272 / 5
 450  Gomułka Edyta             50.80  Częstochowa              254 / 5
 451  Elmerych Michał          105.00  Szczecin                 420 / 4
 452  Gardynik Grzegorz         83.75  Warszawa                 335 / 4
 453  Gnabasik Agata            82.50  Poznań                   330 / 4
 454  Kraj Iza                  79.50  Warszawa                 318 / 4
 455  Białecki Krzysztof        79.00  Warszawa                 316 / 4
 456  Michałek Piotr            76.00  Warszawa                 304 / 4
 457  Gajos Stanisław           53.50  Strzelno                 214 / 4
 458  Łysak Wojciech            50.25  Sosnowiec                201 / 4
 459  Tyl Artur                 50.00  Częstochowa              200 / 4
 460  Jakimowicz Piotr         150.00  Poznań                   450 / 3
 461  Salamon Edward            94.67  Bytom                    284 / 3
 462  Budek Sławomir            87.00  Warszawa                 261 / 3
 463  Kukla Elżbieta            85.33  Częstochowa              256 / 3
 464  Majos Anna                83.33  Warszawa                 250 / 3
 465  Borowski Miłosz           55.33  Bielsko Biała            166 / 3
 466  Sobczyk Iwo               54.67  Bielsko Biała            164 / 3
 467  Białecki Eryk             54.67  Warszawa                 164 / 3
 468  Prokopczuk Teresa         54.00  Warszawa                 162 / 3
 469  Prokopczuk Piotr          54.00  Warszawa                 162 / 3
 470  Wojtczak Marek            51.00  Piastów                  153 / 3
 471  Słapińska Joanna          50.00  Olsztyn                  150 / 3
 472  Rokosz Irena             117.50  Bielsko Biała            235 / 2
 473  Graczykowski Paweł       109.00  Łódź                     218 / 2
 474  Rokosz Mirosław          100.00  Bielsko Biała            200 / 2
 475  Żyła Anna                100.00  Wrocław                  200 / 2
 476  Piętka Anna               79.50  Szczecin                 159 / 2
 477  Szkudlarek Jadwiga        59.50  Pabianice                119 / 2
 478  Policińska Tina           58.00  Częstochowa              116 / 2
 479  Molenda Tomasz            57.50  Szczecin                 115 / 2
 480  Dudek Izabela             54.50  Częstochowa              109 / 2
 481  Redlińska Izabela         53.00  Warszawa                 106 / 2
 482  Więciorkowski Damian      52.00  Częstochowa              104 / 2
 483  Orzeł Grzegorz            50.50  Nowe Miasto Lubawskie    101 / 2
 484  Gajkowska Ewa             50.00  Warszawa                 100 / 2
 485  Skokowska Sylwia          50.00  Chojnów                  100 / 2
 486  Zuziak Agnieszka          50.00  Kraków                   100 / 2
 487  Estko Izabela            150.00  Częstochowa              150 / 1
 488  Żbikowska Jagoda         150.00  Warszawa                 150 / 1
 489  Giersz Jerzy             150.00  Szczecin                 150 / 1
 490  Szczotka Anna            150.00  Bielsko Biała            150 / 1
 491  Wanot Magdalena           69.00  Warszawa                  69 / 1
 492  Sobolewski Krzysztof      67.00  Piastów                   67 / 1
 493  Szkocki Andrzej           66.00  Szczecin                  66 / 1
 494  Koczorowska Małgorzata    63.00  Gorzów Wielkopolski       63 / 1
 495  Bossy Kinga               50.00  Poznań                    50 / 1
 496  Ćwiertka Joanna           50.00  Kraków                    50 / 1
 497  Majos Agata               50.00  Warszawa                  50 / 1
 498  Tyc Rafał                 50.00  Bielsko Biała             50 / 1
 499  Graczykowska Barbara      50.00  Łódź                      50 / 1

SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie