Warszawa31
stycznia
Warszawa 31- 1 lutego Turniej Otwarcia Sezonu
Warszawa14
lutego
Warszawa 14-15 lutego IX Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2004
Zakopane 7
marca
Zakopane 7 marca IV Mistrzostwa Podhala
IX Mistrzostwa Warszawy14 - 15 lutego 2004 — IX Mistrzostwa WarszawyInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

IX Mistrzostwa Warszawy Warszawa, 14 - 15 lutego 2004
Grand Prix 2004

Konkurs Relacja z turnieju


1 Krzysztof Mówka Toruń 10.0 5100
2 Kamil Górka Łęczna 9.0 5345
3 Stanisław Rydzik Warszawa 9.0 5104
4 Wojciech Usakiewicz Warszawa 9.0 4941
5 Tomasz Zwoliński Warszawa 9.0 4881
6 Justyna Fugiel Sandomierz 9.0 4861
7 Mateusz Żbikowski Warszawa 9.0 4835
8 Krzysztof Usakiewicz Warszawa 9.0 4666
9 Mariusz Skrobosz Warszawa 8.0 5138
10 Szymon Fidziński Warszawa 8.0 4927
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Warszawy
VII Mistrzostwa Warszawy
VI Mistrzostwa Warszawy




Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Warszawy

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Mówka                Toruń                  130.94     10.0     5100     1866     1043
  2 Kamil           Górka                Łęczna                 136.85      9.0     5345     1799      966
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               136.71      9.0     5104     1800      882
  4 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               140.35      9.0     4941     1785      957
  5 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.06      9.0     4881     1783      415
  6 Justyna         Fugiel               Sandomierz             132.37      9.0     4861     1733      612
  7 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               139.15      9.0     4835     1844      200
  8 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               134.39      9.0     4666     1892      300
  9 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.19      8.0     5138     1645      856
 10 Radosław        Konca                Warszawa               130.22      8.0     4926     1668      759
 11 Szymon          Fidziński            Warszawa               137.47      8.0     4896     1750      443
 12 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               139.96      8.0     4888     1711      513
 13 Małgorzata      Kania                Milanówek              127.52      8.0     4763     1620      523
 14 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               135.17      8.0     4757     1619      671
 15 Marcin          Mroziuk              Warszawa               135.86      8.0     4704     1706      586
 16 Tomasz          Figiel               Zawichost              119.64      8.0     4532     1571      347
 17 Michał          Musielak             Bydgoszcz              100.00      8.0     4464     1634      -27
 18 Michał          Makowski             Warszawa               120.51      8.0     4444     1664      156
 19 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               131.03      7.0     4871     1528      555
 20 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         127.11      7.0     4849     1547      489
 21 Maciej          Czupryniak           Milanówek              134.91      7.0     4744     1545      217
 22 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          120.41      7.0     4720     1513      315
 23 Sławomir        Nosek                Mielec                 126.88      7.0     4703     1480      508
 24 Dawid           Pikul                Poznań                 131.22      7.0     4700     1484      289
 25 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.81      7.0     4528     1502      134
 26 Rafał           Matczak              Pruszków               117.01      7.0     4489     1529       76
 27 Paweł           Jackowski            Warszawa               123.52      7.0     4488     1578      118
 28 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              120.63      7.0     4444     1418      -71
 29 Mariusz         Margalski            Warszawa               100.00      7.0     4432     1457      385
 30 Bogusław        Puchalski            Włocławek              114.26      7.0     4356     1499     -192
 31 Andrzej         Wróblewski           Warszawa               120.76      7.0     4231     1427     -122
 32 Andrzej         Gostomski            Łódź                   105.33      7.0     4207     1590     -350
 33 Magdalena       Merklejn             Szczecin               118.71      7.0     4131     1449      403
 34 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               110.81      7.0     3760     1350      346
 35 Filip           Sosin                Warszawa               108.54      6.0     4829     1351      339
 36 Marcin          Kozyra               Warszawa               125.54      6.0     4649     1418      302
 37 Jarosław        Puchalski            Łódź                   125.82      6.0     4639     1376      428
 38 Wiesław         Olewiński            Warszawa               108.69      6.0     4607     1367      230
 39 Joanna          Juszczak             Warszawa               117.28      6.0     4580     1373      150
 40 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 125.13      6.0     4577     1339      538
 41 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               116.10      6.0     4418     1320      181
 42 Sławomir        Kucia                Kraków                 123.45      6.0     4416     1404     -239
 43 Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.91      6.0     4396     1388       -3
 44 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              100.02      6.0     4348     1364      -57
 45 Iwona           Baran                Kraków                 113.23      6.0     4337     1380     -132
 46 Maciej          Kutera               Warszawa               112.84      6.0     4319     1360      -19
 47 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.00      6.0     4304     1267      289
 48 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 101.96      6.0     4286     1318      -42
 49 Paweł           Opyc                 Warszawa               108.43      6.0     4219     1393      -70
 50 Radosław        Sowiński             Warszawa               120.33      6.0     4201     1285     -214
 51 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         119.86      6.0     4167     1277      229
 52 Władysław       Zieliński            Lębork                 110.68      6.0     4157     1409     -349
 53 Dominik         Wester               Warszawa               100.00      6.0     4136     1367     -190
 54 Agnieszka       Krupka               Krosno                 101.18      6.0     3960     1318       81
 55 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               119.28      5.0     4613     1245      244
 56 Marcin          Figiel               Zawichost              114.31      5.0     4477     1191     -360
 57 Robert          Soszka               Warszawa               112.55      5.0     4455     1223     -289
 58 Dorota          Zielińska            Piaseczno              108.17      5.0     4416     1262      -25
 59 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          107.32      5.0     4412     1222      146
 60 Roman           Figiel               Zawichost              104.71      5.0     4303     1272     -251
 61 Iwona           Rutkowska            Warszawa               105.64      5.0     4235     1111      158
 62 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               101.17      5.0     4185     1308       93
 63 Jarosław        Sobczak              Warszawa               109.63      5.0     4166     1207     -252
 64 Szymon          Płachta              Warszawa               100.00      5.0     4108     1230     -504
 65 Krzysztof       Sojka                Łódź                   100.00      5.0     4107     1241     -279
 66 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 104.87      5.0     4037     1264     -338
 67 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              101.85      5.0     4031     1220     -149
 68 Monika          Rubinstein           Warszawa               100.00      5.0     3924     1192     -547
 69 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               118.55      5.0     3898     1132       69
 70 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      5.0     3862     1184     -382
 71 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      5.0     3758     1241     -777
 72 Dariusz         Banaszek             Warszawa               135.82      5.0     3406     1131      402
 73 Stanisław       Gasik                Warszawa               117.67      5.0     2811      997      -39
 74 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 113.35      4.0     4398     1155     -269
 75 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  100.00      4.0     4236     1112      177
 76 Joanna          Ostrowska            Warszawa               103.14      4.0     4197     1110     -270
 77 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    109.04      4.0     4132     1131     -395
 78 Tomasz          Olędzki              Warszawa               100.00      4.0     4099      929       -4
 79 Anna            Niedzielko           Szczecin               100.00      4.0     4069     1067     -203
 80 Bogumiła        Ilczuk               Warszawa               100.00      4.0     4014     1072     -259
 81 Janusz          Sojka                Łódź                   100.00      4.0     3987      884      -92
 82 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      4.0     3786     1040     -389
 83 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      4.0     3565      969     -550
 84 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    119.72      4.0     3403      906      -63
 85 Wojciech        Jacyno               Warszawa               108.43      4.0     3284      941     -111
 86 Rafał           Wesołowski           Warszawa               100.00      4.0     3217      918     -124
 87 Grzegorz        Kulawiak             Warszawa               103.39      4.0     2386      786      443
 88 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               104.75      4.0     2365      814      201
 89 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               104.88      4.0     2311      778       76
 90 Grzegorz        Gardynik             Warszawa               100.97      4.0     2289      789     -226
 91 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               111.86      4.0     2196      844      -74
 92 Jan             Lisiewski            Piasutno               100.00      4.0     2139      717      135
 93 Jacek           Baltyn               Suchedniów             100.00      4.0     2023      790     -105
 94 Marta           Szeliga-Frynia       Warszawa               100.00      3.0     4118     1000     -499
 95 Anna            Pawłowska            Opacz Kol.             100.00      3.0     3984      969     -235
 96 Iza             Kraj                 Warszawa               100.00      3.0     3633      977     -620
 97 Anna            Arana                Warszawa               100.00      3.0     2820      788     -587
 98 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   135.75      3.0     2511      641      535
 99 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               107.21      3.0     2197      751      -93
100 Jacek           Gasik                Warszawa               100.00      3.0     2128      762     -256
101 Beata           Piotrowska           Łódź                   109.57      3.0     2070      725     -252
102 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 105.50      3.0     1972      672     -375
103 Tomasz          Korpysz              Warszawa               100.00      3.0     1815      550      357
104 Kinga           Woszuk               Gliwice                100.00      2.0     3051      846    -1302
105 Adam            Kędzior              Lublin                 100.00      2.0     2981      799     -770
106 Jolanta         Kruk                 Łódź                   100.00      2.0     2321      703    -1126
107 Krzysztof       Krzyżewski           Świętajno              101.56      2.0     2128      522     -113
108 Anna            Królak               Warszawa               100.00      2.0     2068      540     -228
109 Piotr           Rosół                Warszawa               113.67      2.0     2026      547     -166
110 Piotr           Marusa               Szczytno               100.00      2.0     1673      500     -305
111 Kacper          Jachowicz            Żyrardów               100.00      1.0     1883      481     -261
112 Alfred          Anuszkiewicz         Warszawa               100.00      0.0      802      203    -1267
113 Dobrochna       Poterańska           Warszawa               100.00      0.0      697      247     -849
114 Maciej          Frankowski           Warszawa               100.00      0.0      421      177    -1160
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Warszawy



	Mariusz Skrobosz 145.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Ewa            Strzelczyk            111.86 -  381: 406   62
    2    30 Mariola        Osajda-Matczak        116.10 -  394: 419   66
    3    39 Anna           Arana                 100.00 +  469: 390  150
    4    26 Andrzej        Rechowicz             125.81 +  479: 322  176
    5    17 Maciej         Kutera                112.84 +  407: 279  163
    6    11 Władysław      Zieliński             110.68 +  484: 255  161
    7     7 Rafał          Matczak               117.01 +  427: 292  167
    8     5 Bogusław       Puchalski             114.26 +  499: 323  164
    9     3 Kazimierz.J    Merklejn              139.96 +  474: 371  190
   10     4 Justyna        Fugiel                132.37 -  317: 453   82
   11     5 Stanisław      Rydzik                136.71 -  405: 462   87
   12     7 Ryszard        Dębski                127.11 +  402: 310  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Wojciech Usakiewicz 140.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Władysław      Zieliński             110.68 -  382: 395   61
    2    29 Kacper         Jachowicz             100.00 +  415: 294  150
    3    24 Paweł          Opyc                  108.43 +  455: 255  158
    4    11 Jarosław       Puchalski             125.82 +  434: 400  176
    5     8 Ewa            Strzelczyk            111.86 +  440: 264  162
    6     3 Małgorzata     Kania                 127.52 +  399: 270  178
    7     4 Mateusz        Żbikowski             139.15 -  373: 417   89
    8     8 Beata          Piotrowska            109.57 +  360: 271  160
    9     8 Maciej         Czupryniak            134.91 +  391: 330  185
   10     3 Kamil          Górka                 136.85 +  440: 339  187
   11     2 Tomasz         Zwoliński             139.06 -  365: 404   89
   12     4 Kazimierz.J    Merklejn              139.96 +  487: 345  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1785  / 12 148.75




	Kazimierz.J Merklejn 139.96 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jarosław       Sobczak               109.63 +  483: 266  160
    2     5 Marcin         Mroziuk               135.86 -  282: 346   86
    3    34 Jerzy          Tatarczuk             110.81 +  358: 333  161
    4    10 Ryszard        Dębski                127.11 +  452: 367  177
    5    13 Michał         Makowski              120.51 +  470: 330  171
    6     9 Michał         Musielak              100.00 +  461: 343  150
    7     6 Paweł          Jackowski             123.52 +  396: 391  174
    8     1 Krzysztof      Usakiewicz            134.39 -  328: 386   84
    9     3 Mariusz        Skrobosz              145.19 -  371: 474   95
   10     9 Andrzej        Rechowicz             125.81 +  501: 305  176
   11     6 Szymon         Fidziński             137.47 +  441: 347  187
   12     4 Wojciech       Usakiewicz            140.35 -  345: 487   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Mateusz Żbikowski 139.15 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Frynia                109.04 +  468: 354  159
    2    11 Władysław      Zieliński             110.68 +  399: 367  161
    3     5 Ewa            Strzelczyk            111.86 +  406: 308  162
    4     6 Marcin         Mroziuk               135.86 +  401: 373  186
    5     2 Szymon         Fidziński             137.47 -  307: 468   87
    6     5 Maciej         Czupryniak            134.91 +  405: 391  185
    7     4 Wojciech       Usakiewicz            140.35 +  417: 373  190
    8     3 Krzysztof      Mówka                 130.94 +  460: 366  181
    9     1 Krzysztof      Usakiewicz            134.39 +  394: 335  184
   10     1 Radosław       Konca                 130.22 -  351: 445   80
   11     3 Justyna        Fugiel                132.37 +  462: 390  182
   12     2 Kamil          Górka                 136.85 -  365: 465   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1844  / 12 153.67




	Tomasz Zwoliński 139.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Wiesław        Olewiński             108.69 +  442: 390  159
    2    15 Michał         Makowski              120.51 -  348: 402   71
    3    27 Dariusz        Białobrzewski         113.35 +  421: 355  163
    4    14 Iwona          Baran                 113.23 +  480: 264  163
    5     7 Dariusz        Banaszek              135.82 -  344: 462   86
    6    15 Jacek          Gasik                 100.00 +  509: 332  150
    7     9 Marcin         Kozyra                125.54 +  399: 382  176
    8     6 Paweł          Jackowski             123.52 +  402: 360  174
    9     6 Marcin         Mroziuk               135.86 +  372: 333  186
   10     2 Krzysztof      Usakiewicz            134.39 +  400: 313  184
   11     2 Wojciech       Usakiewicz            140.35 +  404: 365  190
   12     1 Krzysztof      Mówka                 130.94 -  360: 508   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1783  / 12 148.58




	Szymon Fidziński 137.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Filip          Sosin                 108.54 +  410: 389  159
    2     2 Joanna         Juszczak              117.28 +  415: 294  167
    3    11 Marek          Dudkiewicz            120.63 +  541: 279  171
    4     3 Dariusz        Banaszek              135.82 +  384: 347  186
    5     2 Mateusz        Żbikowski             139.15 +  468: 307  189
    6     1 Krzysztof      Usakiewicz            134.39 -  294: 481   84
    7     5 Bogusław       Puchalski             114.26 +  417: 330  164
    8     2 Stanisław      Rydzik                136.71 +  418: 382  187
    9     2 Kamil          Górka                 136.85 -  391: 513   87
   10     5 Krzysztof      Mówka                 130.94 -  366: 404   81
   11     6 Kazimierz.J    Merklejn              139.96 -  347: 441   90
   12     8 Maciej         Czupryniak            134.91 +  445: 286  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Kamil Górka 136.85 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Opyc                  108.43 +  456: 318  158
    2    12 Andrzej        Wróblewski            120.76 +  431: 374  171
    3     3 Krzysztof      Usakiewicz            134.39 -  331: 384   84
    4    13 Andrzej        Gostomski             105.33 -  377: 379   55
    5    21 Paweł          Jachowicz             107.21 +  553: 350  157
    6    10 Mariusz        Wrześniewski          135.17 +  453: 333  185
    7     8 Jerzy          Matyasik              118.91 +  521: 422  169
    8     4 Tomasz         Figiel                119.64 +  442: 273  170
    9     2 Szymon         Fidziński             137.47 +  513: 391  187
   10     3 Wojciech       Usakiewicz            140.35 -  339: 440   90
   11     4 Krzysztof      Usakiewicz            134.39 +  464: 350  184
   12     2 Mateusz        Żbikowski             139.15 +  465: 365  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1799  / 12 149.92




	Stanisław Rydzik 136.71 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Wojciech       Jacyno                108.43 +  479: 333  158
    2     7 Marcin         Kozyra                125.54 +  429: 348  176
    3     2 Jarosław       Puchalski             125.82 +  462: 305  176
    4     2 Krzysztof      Usakiewicz            134.39 -  340: 390   84
    5     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.41 +  384: 368  170
    6     7 Andrzej        Gostomski             105.33 +  460: 317  155
    7     3 Tomasz         Figiel                119.64 +  504: 273  170
    8     2 Szymon         Fidziński             137.47 -  382: 418   87
    9     4 Justyna        Fugiel                132.37 -  359: 372   82
   10     6 Joanna         Juszczak              117.28 +  443: 331  167
   11     5 Mariusz        Skrobosz              145.19 +  462: 405  195
   12     3 Radosław       Konca                 130.22 +  400: 362  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1800  / 12 150.00




	Marcin Mroziuk 135.86 Warszawa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dorota         Zielińska             108.17 +  405: 379  158
    2     5 Kazimierz.J    Merklejn              139.96 +  346: 282  190
    3    10 Bogusław       Puchalski             114.26 +  405: 308  164
    4     6 Mateusz        Żbikowski             139.15 -  373: 401   89
    5     9 Radosław       Konca                 130.22 -  313: 436   80
    6    26 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  396: 231  150
    7    12 Dawid          Pikul                 131.22 +  335: 330  181
    8    10 Sławomir       Kordjalik             131.03 +  464: 293  181
    9     6 Tomasz         Zwoliński             139.06 -  333: 372   89
   10    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.55 +  432: 337  169
   11     8 Andrzej        Wróblewski            120.76 +  498: 284  171
   12     6 Krzysztof      Usakiewicz            134.39 -  404: 465   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Dariusz Banaszek 135.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Renata         Kowalska              107.32 +  405: 270  157
    2     6 Ryszard        Dębski                127.11 +  364: 315  177
    3     8 Rafał          Matczak               117.01 +  416: 345  167
    4     3 Szymon         Fidziński             137.47 -  347: 384   87
    5     7 Tomasz         Zwoliński             139.06 +  462: 344  189
    6     4 Radosław       Konca                 130.22 -  353: 382   80
    7    13 Michał         Makowski              120.51 +  458: 235  171
    8    11 Dominik        Wester                100.00 -  323: 337   50
    9    12 Grzegorz       Kulawiak              103.39 -  278: 392   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  /  9 125.67




	Karol Wyrębkiewicz 135.75 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Jachowicz             107.21 -  307: 377   57
    2    28 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  504: 339  150
    3    19 Jolanta        Kosmowska             101.17 -  314: 332   51
    4    32 Monika         Rubinstein            100.00 +  521: 211  150
    5    19 Piotr          Rosół                 113.67 +  456: 297  164
    6    13 Magdalena      Merklejn              118.71 -  409: 420   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     641  /  6 106.83




	Mariusz Wrześniewski 135.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Iwona          Rutkowska             105.64 +  419: 346  156
    2    23 Sławomir       Kucia                 123.45 +  448: 374  173
    3     6 Iwona          Baran                 113.23 +  430: 318  163
    4     4 Michał         Makowski              120.51 +  411: 301  171
    5     1 Sławomir       Kordjalik             131.03 -  325: 344   81
    6    10 Kamil          Górka                 136.85 -  333: 453   87
    7    11 Magdalena      Merklejn              118.71 -  348: 360   69
    8    16 Dariusz        Nawrocki              100.02 +  330: 311  150
    9    15 Andrzej        Gostomski             105.33 +  496: 271  155
   10    11 Krzysztof      Jaworski              104.75 +  425: 314  155
   11     7 Małgorzata     Kania                 127.52 -  386: 441   78
   12     9 Dawid          Pikul                 131.22 +  406: 253  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Maciej Czupryniak 134.91 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Gostomski             105.33 +  429: 302  155
    2    20 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.41 +  488: 380  170
    3     1 Jacek          Gasik                 100.00 +  365: 346  150
    4     5 Michał         Musielak              100.00 +  434: 298  150
    5     3 Krzysztof      Usakiewicz            134.39 -  395: 414   84
    6     5 Mateusz        Żbikowski             139.15 -  391: 405   89
    7    10 Andrzej        Szepczyński           125.13 +  434: 332  175
    8     7 Magdalena      Merklejn              118.71 -  334: 442   69
    9     8 Wojciech       Usakiewicz            140.35 -  330: 391   90
   10    21 Iwona          Rutkowska             105.64 +  430: 370  156
   11    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.41 +  428: 402  170
   12     8 Szymon         Fidziński             137.47 -  286: 445   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Krzysztof Usakiewicz 134.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.87 +  388: 314  155
    2    14 Jerzy          Matyasik              118.91 +  414: 366  169
    3     3 Kamil          Górka                 136.85 +  384: 331  187
    4     2 Stanisław      Rydzik                136.71 +  390: 340  187
    5     3 Maciej         Czupryniak            134.91 +  414: 395  185
    6     1 Szymon         Fidziński             137.47 +  481: 294  187
    7     1 Sławomir       Kordjalik             131.03 +  346: 336  181
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              139.96 +  386: 328  190
    9     1 Mateusz        Żbikowski             139.15 -  335: 394   89
   10     2 Tomasz         Zwoliński             139.06 -  313: 400   89
   11     4 Kamil          Górka                 136.85 -  350: 464   87
   12     6 Marcin         Mroziuk               135.86 +  465: 404  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1892  / 12 157.67




	Justyna Fugiel 132.37 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Roman          Figiel                104.71 -  334: 406   55
    2    42 Jarosław       Sobczak               109.63 +  468: 291  160
    3    23 Iza            Kraj                  100.00 +  329: 311  150
    4     8 Krzysztof      Mówka                 130.94 -  413: 414   81
    5    25 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.87 +  400: 285  155
    6    17 Jolanta        Kosmowska             101.17 +  363: 361  151
    7    15 Andrzej        Gostomski             105.33 +  446: 313  155
    8    12 Sławomir       Nosek                 126.88 +  446: 380  177
    9     4 Stanisław      Rydzik                136.71 +  372: 359  187
   10     4 Mariusz        Skrobosz              145.19 +  453: 317  195
   11     3 Mateusz        Żbikowski             139.15 -  390: 462   89
   12     5 Małgorzata     Kania                 127.52 +  447: 350  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1733  / 12 144.42




	Dawid Pikul 131.22 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Joanna         Ostrowska             103.14 -  330: 493   53
    2    45 Anna           Niedzielko            100.00 +  495: 292  150
    3    17 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  398: 248  150
    4    12 Władysław      Zieliński             110.68 +  475: 331  161
    5     6 Sławomir       Kucia                 123.45 +  413: 341  173
    6     6 Tomasz         Figiel                119.64 -  249: 494   70
    7    12 Marcin         Mroziuk               135.86 -  330: 335   86
    8    17 Grzegorz       Pukniel               105.50 +  472: 222  156
    9    10 Paweł          Jackowski             123.52 +  431: 416  174
   10    10 Mariusz        Margalski             100.00 -  313: 404   50
   11    11 Marcin         Kozyra                125.54 +  541: 429  176
   12     9 Mariusz        Wrześniewski          135.17 -  253: 406   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Sławomir Kordjalik 131.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Alina          Białobrzewska         101.96 +  441: 326  152
    2    16 Maciej         Kutera                112.84 +  378: 335  163
    3    13 Marcin         Figiel                114.31 +  568: 313  164
    4     1 Paweł          Jackowski             123.52 +  422: 280  174
    5     1 Mariusz        Wrześniewski          135.17 +  344: 325  185
    6     2 Krzysztof      Mówka                 130.94 -  346: 421   81
    7     1 Krzysztof      Usakiewicz            134.39 -  336: 346   84
    8    10 Marcin         Mroziuk               135.86 -  293: 464   86
    9    13 Rafał          Matczak               117.01 -  437: 475   67
   10    22 Paweł          Opyc                  108.43 -  343: 375   58
   11    20 Filip          Sosin                 108.54 +  456: 332  159
   12    14 Andrzej        Gostomski             105.33 +  507: 324  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Krzysztof Mówka 130.94 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Sporczyk              101.85 +  432: 246  152
    2    19 Paweł          Jachowicz             107.21 -  345: 361   57
    3    31 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  515: 179  150
    4     8 Justyna        Fugiel                132.37 +  414: 413  182
    5     5 Andrzej        Kwiatkowski           119.28 +  463: 296  169
    6     2 Sławomir       Kordjalik             131.03 +  421: 346  181
    7     2 Radosław       Konca                 130.22 +  358: 350  180
    8     3 Mateusz        Żbikowski             139.15 -  366: 460   89
    9     7 Dominik        Wester                100.00 +  452: 320  150
   10     5 Szymon         Fidziński             137.47 +  404: 366  187
   11     1 Radosław       Konca                 130.22 +  422: 360  180
   12     1 Tomasz         Zwoliński             139.06 +  508: 360  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1866  / 12 155.50




	Radosław Konca 130.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agnieszka      Krupka                101.18 +  500: 217  151
    2     1 Iwona          Baran                 113.23 -  352: 372   63
    3    15 Mariola        Osajda-Matczak        116.10 +  416: 306  166
    4     9 Paweł          Frynia                109.04 +  408: 286  159
    5     9 Marcin         Mroziuk               135.86 +  436: 313  186
    6     4 Dariusz        Banaszek              135.82 +  382: 353  186
    7     2 Krzysztof      Mówka                 130.94 -  350: 358   81
    8     9 Michał         Musielak              100.00 +  502: 404  150
    9     5 Magdalena      Merklejn              118.71 +  413: 385  169
   10     1 Mateusz        Żbikowski             139.15 +  445: 351  189
   11     1 Krzysztof      Mówka                 130.94 -  360: 422   81
   12     3 Stanisław      Rydzik                136.71 -  362: 400   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 12 139.00




	Małgorzata Kania 127.52 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jolanta        Kosmowska             101.17 +  355: 345  151
    2    22 Jarosław       Puchalski             125.82 -  317: 382   76
    3    29 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.55 +  422: 284  169
    4    17 Robert         Soszka                112.55 +  553: 336  163
    5    11 Jacek          Gasik                 100.00 +  375: 293  150
    6     3 Wojciech       Usakiewicz            140.35 -  270: 399   90
    7    16 Michał         Musielak              100.00 -  328: 329   50
    8    22 Michał         Makowski              120.51 +  410: 398  171
    9    16 Beata          Piotrowska            109.57 +  488: 285  160
   10    12 Sławomir       Kucia                 123.45 +  454: 356  173
   11     7 Mariusz        Wrześniewski          135.17 +  441: 386  185
   12     5 Justyna        Fugiel                132.37 -  350: 447   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Ryszard Dębski 127.11 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dariusz        Nawrocki              100.02 +  480: 323  150
    2     6 Dariusz        Banaszek              135.82 -  315: 364   86
    3    26 Andrzej        Rechowicz             125.81 +  459: 328  176
    4    10 Kazimierz.J    Merklejn              139.96 -  367: 452   90
    5    20 Paweł          Frynia                109.04 +  456: 361  159
    6    14 Michał         Makowski              120.51 -  335: 407   71
    7    20 Szymon         Płachta               100.00 +  339: 314  150
    8    13 Andrzej        Szepczyński           125.13 +  466: 420  175
    9     9 Bogusław       Puchalski             114.26 +  475: 243  164
   10     7 Tomasz         Figiel                119.64 -  359: 378   70
   11     9 Jerzy          Tatarczuk             110.81 +  488: 368  161
   12     7 Mariusz        Skrobosz              145.19 -  310: 402   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Sławomir Nosek 126.88 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Alfred         Anuszkiewicz          100.00 +  472: 318  150
    2     8 Marek          Dudkiewicz            120.63 -  340: 345   71
    3    18 Maciej         Kutera                112.84 +  510: 299  163
    4     7 Andrzej        Kwiatkowski           119.28 +  345: 280  169
    5    10 Bogusław       Puchalski             114.26 -  385: 398   64
    6     8 Paweł          Jackowski             123.52 -  376: 387   74
    7    19 Jolanta        Kosmowska             101.17 +  418: 367  151
    8    12 Justyna        Fugiel                132.37 -  380: 446   82
    9    20 Krzysztof      Jaworski              104.75 -  309: 432   55
   10    27 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  371: 205  150
   11    21 Andrzej        Szepczyński           125.13 +  380: 332  175
   12    16 Marcin         Kozyra                125.54 +  417: 386  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Jarosław Puchalski 125.82 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Anna           Arana                 100.00 +  423: 347  150
    2    22 Małgorzata     Kania                 127.52 +  382: 317  178
    3     2 Stanisław      Rydzik                136.71 -  305: 462   87
    4    11 Wojciech       Usakiewicz            140.35 -  400: 434   90
    5    30 Jolanta        Kosmowska             101.17 -  301: 457   51
    6    36 Krzysztof      Sporczyk              101.85 +  428: 263  152
    7    26 Jerzy          Tatarczuk             110.81 -  311: 314   61
    8    31 Iwona          Baran                 113.23 +  392: 334  163
    9    29 Grzegorz       Pukniel               105.50 +  472: 250  156
   10    25 Beata          Piotrowska            109.57 -  362: 375   60
   11    22 Dorota         Zielińska             108.17 +  512: 278  158
   12    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.41 -  351: 380   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Andrzej Rechowicz 125.81 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jacek          Baltyn                100.00 +  378: 270  150
    2    18 Paweł          Jackowski             123.52 -  298: 387   74
    3    26 Ryszard        Dębski                127.11 -  328: 459   77
    4    26 Mariusz        Skrobosz              145.19 -  322: 479   95
    5    45 Grzegorz       Gardynik              100.97 -  281: 332   51
    6    47 Jolanta        Kruk                  100.00 +  416: 254  150
    7    45 Anna           Królak                100.00 +  493: 275  150
    8    34 Radosław       Sowiński              120.33 +  432: 338  170
    9    28 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.87 +  422: 333  155
   10     9 Kazimierz.J    Merklejn              139.96 -  305: 501   90
   11    25 Sławomir       Kucia                 123.45 +  429: 366  173
   12    17 Joanna         Juszczak              117.28 +  424: 400  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Marcin Kozyra 125.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maciej         Frankowski            100.00 +  404: 191  150
    2     7 Stanisław      Rydzik                136.71 -  348: 429   87
    3    37 Agnieszka      Krupka                101.18 +  341: 335  151
    4    18 Rafał          Matczak               117.01 -  382: 384   67
    5    32 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  408: 227  150
    6    22 Paweł          Opyc                  108.43 +  362: 295  158
    7     9 Tomasz         Zwoliński             139.06 -  382: 399   89
    8    21 Joanna         Juszczak              117.28 +  438: 409  167
    9    14 Andrzej        Wróblewski            120.76 -  376: 427   71
   10    24 Marek          Charytoniuk           119.86 +  393: 293  170
   11    11 Dawid          Pikul                 131.22 -  429: 541   81
   12    16 Sławomir       Nosek                 126.88 -  386: 417   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Andrzej Szepczyński 125.13 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jacek          Gasik                 100.00 -  351: 362   50
    2    38 Radosław       Sowiński              120.33 +  387: 322  170
    3    44 Alfred         Anuszkiewicz          100.00 +  429: 245  150
    4    22 Jolanta        Kosmowska             101.17 +  404: 278  151
    5    14 Michał         Musielak              100.00 -  337: 348   50
    6    20 Iwona          Rutkowska             105.64 +  334: 308  156
    7    10 Maciej         Czupryniak            134.91 -  332: 434   85
    8    13 Ryszard        Dębski                127.11 -  420: 466   77
    9    24 Władysław      Zieliński             110.68 +  464: 251  161
   10    23 Andrzej        Gostomski             105.33 -  351: 359   55
   11    21 Sławomir       Nosek                 126.88 -  332: 380   77
   12    27 Renata         Kowalska              107.32 +  436: 286  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Paweł Jackowski 123.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  436: 279  150
    2    18 Andrzej        Rechowicz             125.81 +  387: 298  176
    3    12 Paweł          Jachowicz             107.21 +  366: 335  157
    4     1 Sławomir       Kordjalik             131.03 -  280: 422   81
    5    16 Jerzy          Matyasik              118.91 +  368: 339  169
    6     8 Sławomir       Nosek                 126.88 +  387: 376  177
    7     6 Kazimierz.J    Merklejn              139.96 -  391: 396   90
    8     6 Tomasz         Zwoliński             139.06 -  360: 402   89
    9    10 Dawid          Pikul                 131.22 -  416: 431   81
   10     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.41 +  369: 330  170
   11    13 Magdalena      Merklejn              118.71 -  281: 392   69
   12    19 Jerzy          Matyasik              118.91 +  447: 370  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Sławomir Kucia 123.45 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Kacper         Jachowicz             100.00 +  351: 305  150
    2    23 Mariusz        Wrześniewski          135.17 -  374: 448   85
    3    14 Filip          Sosin                 108.54 +  453: 336  159
    4    21 Paweł          Jachowicz             107.21 +  366: 336  157
    5     6 Dawid          Pikul                 131.22 -  341: 413   81
    6    21 Marek          Dudkiewicz            120.63 +  406: 384  171
    7    17 Dominik        Wester                100.00 -  271: 400   50
    8    15 Andrzej        Kwiatkowski           119.28 +  410: 357  169
    9    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.41 -  349: 461   70
   10    12 Małgorzata     Kania                 127.52 -  356: 454   78
   11    25 Andrzej        Rechowicz             125.81 -  366: 429   76
   12    28 Dorota         Zielińska             108.17 +  373: 332  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Andrzej Wróblewski 120.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  393: 366  150
    2    12 Kamil          Górka                 136.85 -  374: 431   87
    3    33 Krzysztof      Sporczyk              101.85 -  309: 345   52
    4    35 Tomasz         Olędzki               100.00 +  436: 389  150
    5    29 Dominik        Wester                100.00 -  290: 303   50
    6    37 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  386: 304  150
    7    33 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  400: 304  150
    8    23 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.87 +  336: 325  155
    9    14 Marcin         Kozyra                125.54 +  427: 376  176
   10    17 Sławomir       Zabawa                100.00 +  324: 300  150
   11     8 Marcin         Mroziuk               135.86 -  284: 498   86
   12    12 Michał         Makowski              120.51 -  272: 412   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Marek Dudkiewicz 120.63 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Iza            Kraj                  100.00 +  396: 318  150
    2     8 Sławomir       Nosek                 126.88 +  345: 340  177
    3    11 Szymon         Fidziński             137.47 -  279: 541   87
    4    23 Jacek          Gasik                 100.00 -  334: 341   50
    5    27 Robert         Soszka                112.55 +  366: 362  163
    6    21 Sławomir       Kucia                 123.45 -  384: 406   73
    7    21 Wiesław        Olewiński             108.69 -  359: 373   59
    8    38 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  444: 339  150
    9    30 Paweł          Opyc                  108.43 -  284: 503   58
   10    36 Anna           Pawłowska             100.00 +  388: 370  150
   11    28 Jolanta        Kosmowska             101.17 +  436: 290  151
   12    20 Dariusz        Nawrocki              100.02 +  429: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Michał Makowski 120.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  387: 242  150
    2    15 Tomasz         Zwoliński             139.06 +  402: 348  189
    3     4 Robert         Soszka                112.55 +  392: 317  163
    4     4 Mariusz        Wrześniewski          135.17 -  301: 411   85
    5    13 Kazimierz.J    Merklejn              139.96 -  330: 470   90
    6    14 Ryszard        Dębski                127.11 +  407: 335  177
    7    13 Dariusz        Banaszek              135.82 -  235: 458   86
    8    22 Małgorzata     Kania                 127.52 -  398: 410   78
    9    21 Dorota         Zielińska             108.17 +  446: 337  158
   10    14 Rafał          Matczak               117.01 +  332: 306  167
   11    16 Dariusz        Nawrocki              100.02 +  402: 382  150
   12    12 Andrzej        Wróblewski            120.76 +  412: 272  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Anna Kowalska-Demczyszyn 120.41 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Adam           Kędzior               100.00 +  366: 316  150
    2    20 Maciej         Czupryniak            134.91 -  380: 488   85
    3    38 Jacek          Baltyn                100.00 +  415: 278  150
    4    24 Stanisław      Gasik                 117.67 +  398: 320  168
    5     4 Stanisław      Rydzik                136.71 -  368: 384   87
    6    18 Szymon         Płachta               100.00 +  398: 360  150
    7    14 Beata          Piotrowska            109.57 -  352: 392   60
    8    19 Tomasz         Żbikowski             104.88 +  470: 370  155
    9    11 Sławomir       Kucia                 123.45 +  461: 349  173
   10     8 Paweł          Jackowski             123.52 -  330: 369   74
   11    10 Maciej         Czupryniak            134.91 -  402: 428   85
   12    15 Jarosław       Puchalski             125.82 +  380: 351  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Radosław Sowiński 120.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Mariusz        Margalski             100.00 -  270: 441   50
    2    38 Andrzej        Szepczyński           125.13 -  322: 387   75
    3    36 Alina          Białobrzewska         101.96 +  381: 342  152
    4    29 Joanna         Ostrowska             103.14 -  309: 400   53
    5    38 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  398: 350  150
    6    33 Wojciech       Jacyno                108.43 -  290: 337   58
    7    37 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  360: 345  150
    8    34 Andrzej        Rechowicz             125.81 -  338: 432   76
    9    37 Roman          Figiel                104.71 +  502: 338  155
   10    38 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  315: 424   50
   11    36 Iwona          Rutkowska             105.64 +  396: 343  156
   12    31 Jarosław       Sobczak               109.63 +  320: 276  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Marek Charytoniuk 119.86 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Michał         Musielak              100.00 -  297: 381   50
    2    33 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  262: 431   50
    3    42 Szymon         Płachta               100.00 -  357: 397   50
    4    50 Adam           Kędzior               100.00 +  377: 269  150
    5    48 Dobrochna      Poterańska            100.00 +  400:   1  150
    6    30 Mariusz        Margalski             100.00 -  307: 340   50
    7    46 Monika         Rubinstein            100.00 +  377: 330  150
    8    28 Dariusz        Białobrzewski         113.35 +  382: 343  163
    9    27 Robert         Kamiński              119.72 +  415: 351  170
   10    24 Marcin         Kozyra                125.54 -  293: 393   76
   11    31 Stanisław      Gasik                 117.67 -  355: 361   68
   12    33 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  345: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Robert Kamiński 119.72 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    27 Filip          Sosin                 108.54 -  298: 495   59
    5    47 Kinga          Woszuk                100.00 +  557: 237  150
    6    32 Agnieszka      Krupka                101.18 +  352: 283  151
    7    30 Krzysztof      Jaworski              104.75 +  380: 363  155
    8    25 Grzegorz       Kulawiak              103.39 -  372: 534   53
    9    27 Marek          Charytoniuk           119.86 -  351: 415   70
   10    34 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  373: 363  150
   11    24 Alina          Białobrzewska         101.96 -  336: 338   52
   12    29 Mariola        Osajda-Matczak        116.10 -  384: 438   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     906  /  9 100.67




	Tomasz Figiel 119.64 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Anna           Niedzielko            100.00 +  447: 245  150
    2    13 Dariusz        Białobrzewski         113.35 +  418: 282  163
    3     7 Michał         Musielak              100.00 -  339: 406   50
    4    15 Renata         Kowalska              107.32 +  367: 337  157
    5    15 Roman          Figiel                104.71 +  410: 386  155
    6     6 Dawid          Pikul                 131.22 +  494: 249  181
    7     3 Stanisław      Rydzik                136.71 -  273: 504   87
    8     4 Kamil          Górka                 136.85 -  273: 442   87
    9    18 Jerzy          Tatarczuk             110.81 -  384: 389   61
   10     7 Ryszard        Dębski                127.11 +  378: 359  177
   11    12 Mariusz        Margalski             100.00 +  381: 274  150
   12    10 Grzegorz       Kulawiak              103.39 +  368: 312  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Andrzej Kwiatkowski 119.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Tomasz         Olędzki               100.00 +  469: 287  150
    2    10 Stanisław      Gasik                 117.67 +  383: 222  168
    3     9 Roman          Figiel                104.71 +  419: 327  155
    4     7 Sławomir       Nosek                 126.88 -  280: 345   77
    5     5 Krzysztof      Mówka                 130.94 -  296: 463   81
    6    25 Jacek          Baltyn                100.00 -  387: 481   50
    7    27 Iwona          Rutkowska             105.64 +  484: 307  156
    8    15 Sławomir       Kucia                 123.45 -  357: 410   73
    9    23 Rafał          Wesołowski            100.00 -  315: 397   50
   10    31 Maciej         Kutera                112.84 -  365: 415   63
   11    32 Dariusz        Białobrzewski         113.35 +  480: 320  163
   12    26 Wiesław        Olewiński             108.69 -  378: 395   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Jerzy Matyasik 118.91 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Anna           Pawłowska             100.00 +  443: 333  150
    2    14 Krzysztof      Usakiewicz            134.39 -  366: 414   84
    3    20 Dominik        Wester                100.00 +  383: 265  150
    4    20 Magdalena      Merklejn              118.71 +  378: 302  169
    5    16 Paweł          Jackowski             123.52 -  339: 368   74
    6    19 Joanna         Juszczak              117.28 +  353: 320  167
    7     8 Kamil          Górka                 136.85 -  422: 521   87
    8    18 Władysław      Zieliński             110.68 +  346: 339  161
    9    17 Michał         Musielak              100.00 +  359: 322  150
   10    15 Tomasz         Żbikowski             104.88 -  316: 411   55
   11    14 Rafał          Matczak               117.01 -  321: 357   67
   12    19 Paweł          Jackowski             123.52 -  370: 447   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Magdalena Merklejn 118.71 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Jan            Pawłowski             100.00 +  396: 238  150
    2     9 Rafał          Matczak               117.01 -  307: 383   67
    3    22 Mariusz        Margalski             100.00 +  379: 341  150
    4    20 Jerzy          Matyasik              118.91 -  302: 378   69
    5    24 Joanna         Ostrowska             103.14 +  438: 269  153
    6    13 Karol          Wyrębkiewicz          135.75 +  420: 409  186
    7    11 Mariusz        Wrześniewski          135.17 +  360: 348  185
    8     7 Maciej         Czupryniak            134.91 +  442: 334  185
    9     5 Radosław       Konca                 130.22 -  385: 413   80
   10    13 Dariusz        Nawrocki              100.02 -  310: 334   50
   11    13 Paweł          Jackowski             123.52 +  392: 281  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 11 131.73




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 118.55 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Dobrochna      Poterańska            100.00 +  485: 224  150
    2     4 Roman          Figiel                104.71 -  293: 360   55
    3    29 Małgorzata     Kania                 127.52 -  284: 422   78
    4    37 Agnieszka      Krupka                101.18 +  389: 368  151
    5    34 Jacek          Baltyn                100.00 -  328: 347   50
    6    38 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  431: 382  150
    7    29 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.87 -  331: 375   55
    8    33 Krzysztof      Krzyżewski            101.56 +  351: 298  152
    9    31 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  356: 279  150
   10    16 Marcin         Mroziuk               135.86 -  337: 432   86
   11    27 Krzysztof      Jaworski              104.75 -  313: 342   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1132  / 11 102.91




	Stanisław Gasik 117.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Szymon         Płachta               100.00 +  395: 356  150
    2    10 Andrzej        Kwiatkowski           119.28 -  222: 383   69
    3    32 Dariusz        Nawrocki              100.02 +  366: 288  150
    4    24 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.41 -  320: 398   70
    5    31 Dariusz        Białobrzewski         113.35 +  372: 360  163
    6    23 Rafał          Matczak               117.01 -  395: 400   67
   11    31 Marek          Charytoniuk           119.86 +  361: 355  170
   12    24 Paweł          Opyc                  108.43 +  380: 310  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     997  /  8 124.62




	Joanna Juszczak 117.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Monika         Rubinstein            100.00 +  493: 282  150
    2     2 Szymon         Fidziński             137.47 -  294: 415   87
    3    28 Andrzej        Gostomski             105.33 -  240: 433   55
    4    41 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  375: 268  150
    5    23 Marcin         Figiel                114.31 +  359: 325  164
    6    19 Jerzy          Matyasik              118.91 -  320: 353   69
    7    25 Alina          Białobrzewska         101.96 +  401: 393  152
    8    21 Marcin         Kozyra                125.54 -  409: 438   76
    9    32 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  513: 298  150
   10     6 Stanisław      Rydzik                136.71 -  331: 443   87
   11    23 Renata         Kowalska              107.32 +  445: 358  157
   12    17 Andrzej        Rechowicz             125.81 -  400: 424   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Rafał Matczak 117.01 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Janusz         Sojka                 100.00 +  470: 251  150
    2     9 Magdalena      Merklejn              118.71 +  383: 307  169
    3     8 Dariusz        Banaszek              135.82 -  345: 416   86
    4    18 Marcin         Kozyra                125.54 +  384: 382  176
    5    12 Andrzej        Gostomski             105.33 -  292: 374   55
    6    23 Stanisław      Gasik                 117.67 +  400: 395  168
    7     7 Mariusz        Skrobosz              145.19 -  292: 427   95
    8    14 Wiesław        Olewiński             108.69 +  360: 340  159
    9    13 Sławomir       Kordjalik             131.03 +  475: 437  181
   10    14 Michał         Makowski              120.51 -  306: 332   71
   11    14 Jerzy          Matyasik              118.91 +  357: 321  169
   12    11 Michał         Musielak              100.00 -  425: 431   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Mariola Osajda-Matczak 116.10 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  302: 318   50
    2    30 Mariusz        Skrobosz              145.19 +  419: 394  195
    3    15 Radosław       Konca                 130.22 -  306: 416   80
    4    42 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  333: 410   50
    5    41 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  373: 302  150
    6    42 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  389: 396   50
    7    40 Jan            Pawłowski             100.00 +  392: 266  150
    8    35 Agnieszka      Krupka                101.18 +  449: 300  151
    9    26 Iwona          Rutkowska             105.64 +  389: 314  156
   10    32 Roman          Figiel                104.71 -  305: 381   55
   11    26 Iwona          Baran                 113.23 -  323: 356   63
   12    29 Robert         Kamiński              119.72 +  438: 384  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Marcin Figiel 114.31 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  424: 361  150
    2    21 Jacek          Gasik                 100.00 -  450: 454   50
    3    13 Sławomir       Kordjalik             131.03 -  313: 568   81
    4    28 Anna           Pawłowska             100.00 +  377: 261  150
    5    23 Joanna         Juszczak              117.28 -  325: 359   67
    6    29 Maciej         Kutera                112.84 +  386: 320  163
    7    23 Tomasz         Żbikowski             104.88 -  369: 401   55
    8    29 Rafał          Wesołowski            100.00 -  384: 448   50
    9    33 Mariusz        Margalski             100.00 -  296: 481   50
   10    29 Dariusz        Białobrzewski         113.35 +  391: 355  163
   11    33 Wiesław        Olewiński             108.69 -  313: 466   59
   12    38 Joanna         Ostrowska             103.14 +  449: 363  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Bogusław Puchalski 114.26 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  414: 388  150
    2    25 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  433: 321  150
    3    10 Marcin         Mroziuk               135.86 -  308: 405   86
    4    25 Krzysztof      Sporczyk              101.85 +  362: 322  152
    5    10 Sławomir       Nosek                 126.88 +  398: 385  177
    6    12 Filip          Sosin                 108.54 +  429: 382  159
    7     5 Szymon         Fidziński             137.47 -  330: 417   87
    8     5 Mariusz        Skrobosz              145.19 -  323: 499   95
    9     9 Ryszard        Dębski                127.11 -  243: 475   77
   10    19 Jerzy          Tatarczuk             110.81 -  261: 346   61
   11    30 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.87 +  456: 261  155
   12    22 Sławomir       Zabawa                100.00 +  399: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Piotr Rosół 113.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  299: 306   50
    2    32 Rafał          Wesołowski            100.00 +  405: 389  150
    3    21 Wiesław        Olewiński             108.69 -  325: 389   59
    4    40 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  384: 303  150
    5    19 Karol          Wyrębkiewicz          135.75 -  297: 456   86
    6    28 Alina          Białobrzewska         101.96 -  316: 349   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     547  /  6  91.17




	Dariusz Białobrzewski 113.35 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Rafał          Wesołowski            100.00 +  393: 373  150
    2    13 Tomasz         Figiel                119.64 -  282: 418   70
    3    27 Tomasz         Zwoliński             139.06 -  355: 421   89
    4    39 Grzegorz       Gardynik              100.97 +  480: 248  151
    5    31 Stanisław      Gasik                 117.67 -  360: 372   68
    6    31 Jerzy          Tatarczuk             110.81 -  368: 391   61
    7    34 Anna           Pawłowska             100.00 +  418: 381  150
    8    28 Marek          Charytoniuk           119.86 -  343: 382   70
    9    34 Tomasz         Olędzki               100.00 +  406: 402  150
   10    29 Marcin         Figiel                114.31 -  355: 391   64
   11    32 Andrzej        Kwiatkowski           119.28 -  320: 480   69
   12    37 Robert         Soszka                112.55 -  318: 408   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1155  / 12  96.25




	Iwona Baran 113.23 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Dominik        Wester                100.00 +  414: 355  150
    2     1 Radosław       Konca                 130.22 +  372: 352  180
    3     6 Mariusz        Wrześniewski          135.17 -  318: 430   85
    4    14 Tomasz         Zwoliński             139.06 -  264: 480   89
    5    26 Wiesław        Olewiński             108.69 -  297: 453   59
    6    34 Renata         Kowalska              107.32 +  394: 356  157
    7    28 Mariusz        Margalski             100.00 -  311: 359   50
    8    31 Jarosław       Puchalski             125.82 -  334: 392   76
    9    35 Robert         Soszka                112.55 +  396: 276  163
   10    41 Iza            Kraj                  100.00 +  548: 249  150
   11    26 Mariola        Osajda-Matczak        116.10 +  356: 323  166
   12    21 Tomasz         Żbikowski             104.88 -  333: 444   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Maciej Kutera 112.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Kinga          Woszuk                100.00 +  381: 268  150
    2    16 Sławomir       Kordjalik             131.03 -  335: 378   81
    3    18 Sławomir       Nosek                 126.88 -  299: 510   77
    4    44 Jolanta        Kruk                  100.00 +  415: 248  150
    5    17 Mariusz        Skrobosz              145.19 -  279: 407   95
    6    29 Marcin         Figiel                114.31 -  320: 386   64
    7    44 Krzysztof      Sporczyk              101.85 +  407: 337  152
    8    27 Dorota         Zielińska             108.17 -  338: 404   58
    9    41 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  330: 354   50
   10    31 Andrzej        Kwiatkowski           119.28 +  415: 365  169
   11    35 Paweł          Frynia                109.04 +  416: 317  159
   12    30 Roman          Figiel                104.71 +  384: 364  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Robert Soszka 112.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Sławomir       Zabawa                100.00 +  415: 291  150
    2    24 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  467: 279  150
    3     4 Michał         Makowski              120.51 -  317: 392   71
    4    17 Małgorzata     Kania                 127.52 -  336: 553   78
    5    27 Marek          Dudkiewicz            120.63 -  362: 366   71
    6    27 Dorota         Zielińska             108.17 -  311: 603   58
    7    35 Tomasz         Olędzki               100.00 +  342: 329  150
    8    32 Krzysztof      Jaworski              104.75 -  437: 502   55
    9    35 Iwona          Baran                 113.23 -  276: 396   63
   10    30 Wiesław        Olewiński             108.69 +  448: 349  159
   11    34 Roman          Figiel                104.71 -  336: 366   55
   12    37 Dariusz        Białobrzewski         113.35 +  408: 318  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Ewa Strzelczyk 111.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              145.19 +  406: 381  195
    2     3 Joanna         Ostrowska             103.14 +  382: 350  153
    3     5 Mateusz        Żbikowski             139.15 -  308: 406   89
    4    16 Wojciech       Jacyno                108.43 +  434: 319  158
    5     8 Wojciech       Usakiewicz            140.35 -  264: 440   90
    6    16 Wiesław        Olewiński             108.69 +  402: 374  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     844  /  6 140.67




	Jerzy Tatarczuk 110.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    34 Kazimierz.J    Merklejn              139.96 -  333: 358   90
    4    34 Szymon         Płachta               100.00 -  366: 370   50
    5    46 Jolanta        Kruk                  100.00 +  390: 217  150
    6    31 Dariusz        Białobrzewski         113.35 +  391: 368  163
    7    26 Jarosław       Puchalski             125.82 +  314: 311  176
    8    24 Mariusz        Margalski             100.00 +  416: 302  150
    9    18 Tomasz         Figiel                119.64 +  389: 384  170
   10    19 Bogusław       Puchalski             114.26 +  346: 261  164
   11     9 Ryszard        Dębski                127.11 -  368: 488   77
   12    13 Beata          Piotrowska            109.57 +  447: 355  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 10 135.00




	Władysław Zieliński 110.68 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Wojciech       Usakiewicz            140.35 +  395: 382  190
    2    11 Mateusz        Żbikowski             139.15 -  367: 399   89
    3    35 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  355: 291  150
    4    12 Dawid          Pikul                 131.22 -  331: 475   81
    5    35 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  389: 367  150
    6    11 Mariusz        Skrobosz              145.19 -  255: 484   95
    7    24 Paweł          Frynia                109.04 +  412: 206  159
    8    18 Jerzy          Matyasik              118.91 -  339: 346   69
    9    24 Andrzej        Szepczyński           125.13 -  251: 464   75
   10    42 Anna           Królak                100.00 +  423: 351  150
   11    29 Sławomir       Zabawa                100.00 -  309: 414   50
   12    32 Jolanta        Kosmowska             101.17 +  331: 327  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Jarosław Sobczak 109.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              139.96 -  266: 483   90
    2    42 Justyna        Fugiel                132.37 -  291: 468   82
    3    43 Dorota         Zielińska             108.17 -  282: 379   58
    4    48 Anna           Arana                 100.00 -  292: 407   50
    5    50 Anna           Niedzielko            100.00 -  359: 395   50
    6    50 Kacper         Jachowicz             100.00 +  383: 305  150
    7    49 Kinga          Woszuk                100.00 +  343: 226  150
    8    48 Jan            Lisiewski             100.00 +  366: 348  150
    9    40 Renata         Kowalska              107.32 -  300: 481   57
   10    40 Szymon         Płachta               100.00 +  527: 279  150
   11    37 Szymon         Płachta               100.00 +  481: 327  150
   12    31 Radosław       Sowiński              120.33 -  276: 320   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Beata Piotrowska 109.57 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    14 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.41 +  392: 352  170
    8     8 Wojciech       Usakiewicz            140.35 -  271: 360   90
    9    16 Małgorzata     Kania                 127.52 -  285: 488   78
   10    25 Jarosław       Puchalski             125.82 +  375: 362  176
   11    19 Dominik        Wester                100.00 +  392: 313  150
   12    13 Jerzy          Tatarczuk             110.81 -  355: 447   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     725  /  6 120.83




	Paweł Frynia 109.04 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mateusz        Żbikowski             139.15 -  354: 468   89
    2    37 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  367: 327  150
    3    16 Joanna         Ostrowska             103.14 +  405: 314  153
    4     9 Radosław       Konca                 130.22 -  286: 408   80
    5    20 Ryszard        Dębski                127.11 -  361: 456   77
    6    39 Monika         Rubinstein            100.00 +  480: 261  150
    7    24 Władysław      Zieliński             110.68 -  206: 412   61
    8    39 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  301: 327   50
    9    42 Iza            Kraj                  100.00 +  409: 357  150
   10    39 Krzysztof      Sporczyk              101.85 -  326: 377   52
   11    35 Maciej         Kutera                112.84 -  317: 416   63
   12    39 Iwona          Rutkowska             105.64 -  320: 404   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 12  94.25




	Wiesław Olewiński 108.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             139.06 -  390: 442   89
    2    26 Adam           Kędzior               100.00 +  419: 225  150
    3    21 Piotr          Rosół                 113.67 +  389: 325  164
    4    19 Roman          Figiel                104.71 -  342: 379   55
    5    26 Iwona          Baran                 113.23 +  453: 297  163
    6    16 Ewa            Strzelczyk            111.86 -  374: 402   62
    7    21 Marek          Dudkiewicz            120.63 +  373: 359  171
    8    14 Rafał          Matczak               117.01 -  340: 360   67
    9    22 Dariusz        Nawrocki              100.02 -  317: 449   50
   10    30 Robert         Soszka                112.55 -  349: 448   63
   11    33 Marcin         Figiel                114.31 +  466: 313  164
   12    26 Andrzej        Kwiatkowski           119.28 +  395: 378  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Filip Sosin 108.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Szymon         Fidziński             137.47 -  389: 410   87
    2    27 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.87 +  473: 248  155
    3    14 Sławomir       Kucia                 123.45 -  336: 453   73
    4    27 Robert         Kamiński              119.72 +  495: 298  170
    5    18 Dorota         Zielińska             108.17 +  436: 306  158
    6    12 Bogusław       Puchalski             114.26 -  382: 429   64
    7    18 Wojciech       Jacyno                108.43 -  354: 481   58
    8    26 Szymon         Płachta               100.00 +  441: 279  150
    9    19 Tomasz         Żbikowski             104.88 -  316: 422   55
   10    26 Monika         Rubinstein            100.00 +  444: 291  150
   11    20 Sławomir       Kordjalik             131.03 -  332: 456   81
   12    25 Dominik        Wester                100.00 +  431: 417  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Wojciech Jacyno 108.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                136.71 -  333: 479   87
    2    43 Janusz         Sojka                 100.00 +  445: 363  150
    3    30 Tomasz         Olędzki               100.00 +  424: 311  150
    4    16 Ewa            Strzelczyk            111.86 -  319: 434   62
    5    28 Paweł          Opyc                  108.43 -  324: 338   58
    6    33 Radosław       Sowiński              120.33 +  337: 290  170
    7    18 Filip          Sosin                 108.54 +  481: 354  159
    8    20 Andrzej        Gostomski             105.33 -  317: 415   55
    9    25 Sławomir       Zabawa                100.00 -  304: 411   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     941  /  9 104.56




	Paweł Opyc 108.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 136.85 -  318: 456   87
    2    48 Dobrochna      Poterańska            100.00 +  376: 253  150
    3    24 Wojciech       Usakiewicz            140.35 -  255: 455   90
    4    33 Alina          Białobrzewska         101.96 +  393: 392  152
    5    28 Wojciech       Jacyno                108.43 +  338: 324  158
    6    22 Marcin         Kozyra                125.54 -  295: 362   76
    7    32 Dariusz        Nawrocki              100.02 -  304: 350   50
    8    36 Roman          Figiel                104.71 +  424: 342  155
    9    30 Marek          Dudkiewicz            120.63 +  503: 284  171
   10    22 Sławomir       Kordjalik             131.03 +  375: 343  181
   11    18 Andrzej        Gostomski             105.33 -  328: 348   55
   12    24 Stanisław      Gasik                 117.67 -  310: 380   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Dorota Zielińska 108.17 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marcin         Mroziuk               135.86 -  379: 405   86
    2    31 Andrzej        Gostomski             105.33 -  314: 372   55
    3    43 Jarosław       Sobczak               109.63 +  379: 282  160
    4    36 Kacper         Jachowicz             100.00 +  345: 283  150
    5    18 Filip          Sosin                 108.54 -  306: 436   59
    6    27 Robert         Soszka                112.55 +  603: 311  163
    7    22 Grzegorz       Pukniel               105.50 -  369: 405   56
    8    27 Maciej         Kutera                112.84 +  404: 338  163
    9    21 Michał         Makowski              120.51 -  337: 446   71
   10    28 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  370: 278  150
   11    22 Jarosław       Puchalski             125.82 -  278: 512   76
   12    28 Sławomir       Kucia                 123.45 -  332: 373   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  / 12 105.17




	Renata Kowalska 107.32 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Banaszek              135.82 -  270: 405   86
    2    39 Anna           Arana                 100.00 +  411: 249  150
    3    25 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  421: 329  150
    4    15 Tomasz         Figiel                119.64 -  337: 367   70
    5    36 Mariusz        Margalski             100.00 -  387: 394   50
    6    34 Iwona          Baran                 113.23 -  356: 394   63
    7    36 Agnieszka      Krupka                101.18 -  261: 314   51
    8    43 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  376: 358  150
    9    40 Jarosław       Sobczak               109.63 +  481: 300  160
   10    35 Janusz         Sojka                 100.00 +  468: 275  150
   11    23 Joanna         Juszczak              117.28 -  358: 445   67
   12    27 Andrzej        Szepczyński           125.13 -  286: 436   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Paweł Jachowicz 107.21 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Karol          Wyrębkiewicz          135.75 +  377: 307  186
    2    19 Krzysztof      Mówka                 130.94 +  361: 345  181
    3    12 Paweł          Jackowski             123.52 -  335: 366   74
    4    21 Sławomir       Kucia                 123.45 -  336: 366   73
    5    21 Kamil          Górka                 136.85 -  350: 553   87
    6    40 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  438: 353  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     751  /  6 125.17




	Iwona Rutkowska 105.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Wrześniewski          135.17 -  346: 419   85
    2    40 Jacek          Baltyn                100.00 -  288: 312   50
    3    46 Anna           Niedzielko            100.00 +  372: 321  150
    4    45 Maciej         Frankowski            100.00 +  400:   0    0
    5    22 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  350: 343  150
    6    20 Andrzej        Szepczyński           125.13 -  308: 334   75
    7    27 Andrzej        Kwiatkowski           119.28 -  307: 484   69
    8    30 Alina          Białobrzewska         101.96 +  433: 329  152
    9    26 Mariola        Osajda-Matczak        116.10 -  314: 389   66
   10    21 Maciej         Czupryniak            134.91 -  370: 430   85
   11    36 Radosław       Sowiński              120.33 -  343: 396   70
   12    39 Paweł          Frynia                109.04 +  404: 320  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1111  / 11 101.00




	Grzegorz Pukniel 105.50 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    22 Dorota         Zielińska             108.17 +  405: 369  158
    8    17 Dawid          Pikul                 131.22 -  222: 472   81
    9    29 Jarosław       Puchalski             125.82 -  250: 472   76
   10    44 Jan            Lisiewski             100.00 -  342: 391   50
   11    39 Krzysztof      Sporczyk              101.85 +  397: 348  152
   12    34 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.87 +  356: 295  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     672  /  6 112.00




	Andrzej Gostomski 105.33 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Czupryniak            134.91 -  302: 429   85
    2    31 Dorota         Zielińska             108.17 +  372: 314  158
    3    28 Joanna         Juszczak              117.28 +  433: 240  167
    4    13 Kamil          Górka                 136.85 +  379: 377  187
    5    12 Rafał          Matczak               117.01 +  374: 292  167
    6     7 Stanisław      Rydzik                136.71 -  317: 460   87
    7    15 Justyna        Fugiel                132.37 -  313: 446   82
    8    20 Wojciech       Jacyno                108.43 +  415: 317  158
    9    15 Mariusz        Wrześniewski          135.17 -  271: 496   85
   10    23 Andrzej        Szepczyński           125.13 +  359: 351  175
   11    18 Paweł          Opyc                  108.43 +  348: 328  158
   12    14 Sławomir       Kordjalik             131.03 -  324: 507   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Tomasz Żbikowski 104.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    23 Marcin         Figiel                114.31 +  401: 369  164
    8    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.41 -  370: 470   70
    9    19 Filip          Sosin                 108.54 +  422: 316  159
   10    15 Jerzy          Matyasik              118.91 +  411: 316  169
   11    15 Grzegorz       Kulawiak              103.39 -  263: 431   53
   12    21 Iwona          Baran                 113.23 +  444: 333  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     778  /  6 129.67




	Janina Jabłczyńska-Zając 104.87 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Usakiewicz            134.39 -  314: 388   84
    2    27 Filip          Sosin                 108.54 -  248: 473   59
    3    41 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  347: 321  150
    4    38 Dariusz        Nawrocki              100.02 +  467: 302  150
    5    25 Justyna        Fugiel                132.37 -  285: 400   82
    6    35 Joanna         Ostrowska             103.14 +  383: 311  153
    7    29 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.55 +  375: 331  169
    8    23 Andrzej        Wróblewski            120.76 -  325: 336   71
    9    28 Andrzej        Rechowicz             125.81 -  333: 422   76
   10    43 Jan            Pawłowski             100.00 +  404: 279  150
   11    30 Bogusław       Puchalski             114.26 -  261: 456   64
   12    34 Grzegorz       Pukniel               105.50 -  295: 356   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Krzysztof Jaworski 104.75 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    30 Robert         Kamiński              119.72 -  363: 380   70
    8    32 Robert         Soszka                112.55 +  502: 437  163
    9    20 Sławomir       Nosek                 126.88 +  432: 309  177
   10    11 Mariusz        Wrześniewski          135.17 -  314: 425   85
   11    27 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.55 +  342: 313  169
   12    23 Rafał          Wesołowski            100.00 +  412: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     814  /  6 135.67




	Roman Figiel 104.71 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Justyna        Fugiel                132.37 +  406: 334  182
    2     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.55 +  360: 293  169
    3     9 Andrzej        Kwiatkowski           119.28 -  327: 419   69
    4    19 Wiesław        Olewiński             108.69 +  379: 342  159
    5    15 Tomasz         Figiel                119.64 -  386: 410   70
    6    24 Dominik        Wester                100.00 -  332: 412   50
    7    31 Grzegorz       Kulawiak              103.39 -  322: 393   53
    8    36 Paweł          Opyc                  108.43 -  342: 424   58
    9    37 Radosław       Sowiński              120.33 -  338: 502   70
   10    32 Mariola        Osajda-Matczak        116.10 +  381: 305  166
   11    34 Robert         Soszka                112.55 +  366: 336  163
   12    30 Maciej         Kutera                112.84 -  364: 384   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Grzegorz Kulawiak 103.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    31 Roman          Figiel                104.71 +  393: 322  155
    8    25 Robert         Kamiński              119.72 +  534: 372  170
    9    12 Dariusz        Banaszek              135.82 +  392: 278  186
   10    18 Rafał          Wesołowski            100.00 -  324: 340   50
   11    15 Tomasz         Żbikowski             104.88 +  431: 263  155
   12    10 Tomasz         Figiel                119.64 -  312: 368   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     786  /  6 131.00




	Joanna Ostrowska 103.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dawid          Pikul                 131.22 +  493: 330  181
    2     3 Ewa            Strzelczyk            111.86 -  350: 382   62
    3    16 Paweł          Frynia                109.04 -  314: 405   59
    4    29 Radosław       Sowiński              120.33 +  400: 309  170
    5    24 Magdalena      Merklejn              118.71 -  269: 438   69
    6    35 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.87 -  311: 383   55
    7    38 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  308: 350   50
    8    42 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  360: 398   50
    9    46 Anna           Królak                100.00 -  318: 442   50
   10    47 Jolanta        Kruk                  100.00 +  393: 272  150
   11    44 Tomasz         Olędzki               100.00 +  318: 309  150
   12    38 Marcin         Figiel                114.31 -  363: 449   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  / 12  92.50




	Alina Białobrzewska 101.96 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sławomir       Kordjalik             131.03 -  326: 441   81
    2    46 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  430: 284  150
    3    36 Radosław       Sowiński              120.33 -  342: 381   70
    4    33 Paweł          Opyc                  108.43 -  392: 393   58
    5    37 Iza            Kraj                  100.00 +  406: 257  150
    6    28 Piotr          Rosół                 113.67 +  349: 316  164
    7    25 Joanna         Juszczak              117.28 -  393: 401   67
    8    30 Iwona          Rutkowska             105.64 -  329: 433   56
    9    36 Krzysztof      Krzyżewski            101.56 +  381: 344  152
   10    33 Tomasz         Olędzki               100.00 +  359: 358  150
   11    24 Robert         Kamiński              119.72 +  338: 336  170
   12    18 Mariusz        Margalski             100.00 -  241: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Krzysztof Sporczyk 101.85 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Mówka                 130.94 -  246: 432   81
    2    44 Anna           Pawłowska             100.00 +  367: 314  150
    3    33 Andrzej        Wróblewski            120.76 +  345: 309  171
    4    25 Bogusław       Puchalski             114.26 -  322: 362   64
    5    33 Szymon         Płachta               100.00 -  302: 308   50
    6    36 Jarosław       Puchalski             125.82 -  263: 428   76
    7    44 Maciej         Kutera                112.84 -  337: 407   63
    8    41 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  331: 347   50
    9    49 Kinga          Woszuk                100.00 +  404: 234  150
   10    39 Paweł          Frynia                109.04 +  377: 326  159
   11    39 Grzegorz       Pukniel               105.50 -  348: 397   56
   12    42 Janusz         Sojka                 100.00 +  389: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Krzysztof Krzyżewski 101.56 Świętajno                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    39 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  433: 338  150
    8    33 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.55 -  298: 351   69
    9    36 Alina          Białobrzewska         101.96 -  344: 381   52
   10    37 Jolanta        Kosmowska             101.17 -  309: 384   51
   11    47 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  422: 404  150
   12    41 Szymon         Płachta               100.00 -  322: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     522  /  6  87.00




	Agnieszka Krupka 101.18 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Radosław       Konca                 130.22 -  217: 500   80
    2    49 Alfred         Anuszkiewicz          100.00 +  368: 239  150
    3    37 Marcin         Kozyra                125.54 -  335: 341   76
    4    37 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.55 -  368: 389   69
    5    49 Maciej         Frankowski            100.00 +  400:   1  150
    6    32 Robert         Kamiński              119.72 -  283: 352   70
    7    36 Renata         Kowalska              107.32 +  314: 261  157
    8    35 Mariola        Osajda-Matczak        116.10 -  300: 449   66
    9    39 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  389: 267  150
   10    45 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  290: 448   50
   11    40 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  322: 266  150
   12    35 Monika         Rubinstein            100.00 +  374: 366  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Jolanta Kosmowska 101.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Małgorzata     Kania                 127.52 -  345: 355   78
    2    41 Kinga          Woszuk                100.00 +  368: 196  150
    3    19 Karol          Wyrębkiewicz          135.75 +  332: 314  186
    4    22 Andrzej        Szepczyński           125.13 -  278: 404   75
    5    30 Jarosław       Puchalski             125.82 +  457: 301  176
    6    17 Justyna        Fugiel                132.37 -  361: 363   82
    7    19 Sławomir       Nosek                 126.88 -  367: 418   77
    8    37 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  317: 325   50
    9    38 Krzysztof      Sojka                 100.00 +  359: 340  150
   10    37 Krzysztof      Krzyżewski            101.56 +  384: 309  152
   11    28 Marek          Dudkiewicz            120.63 -  290: 436   71
   12    32 Władysław      Zieliński             110.68 -  327: 331   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Grzegorz Gardynik 100.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    39 Dariusz        Białobrzewski         113.35 -  248: 480   63
    5    45 Andrzej        Rechowicz             125.81 +  332: 281  176
    6    41 Dariusz        Nawrocki              100.02 -  347: 439   50
    9    44 Szymon         Płachta               100.00 -  338: 396   50
   10    46 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  322: 277  150
   11    43 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  364: 314  150
   12    36 Jan            Lisiewski             100.00 +  338: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  /  7 112.71




	Dariusz Nawrocki 100.02 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ryszard        Dębski                127.11 -  323: 480   77
    2    47 Jan            Pawłowski             100.00 +  449: 283  150
    3    32 Stanisław      Gasik                 117.67 -  288: 366   68
    4    38 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.87 -  302: 467   55
    5    40 Kacper         Jachowicz             100.00 +  389: 370  150
    6    41 Grzegorz       Gardynik              100.97 +  439: 347  151
    7    32 Paweł          Opyc                  108.43 +  350: 304  158
    8    16 Mariusz        Wrześniewski          135.17 -  311: 330   85
    9    22 Wiesław        Olewiński             108.69 +  449: 317  159
   10    13 Magdalena      Merklejn              118.71 +  334: 310  169
   11    16 Michał         Makowski              120.51 -  382: 402   71
   12    20 Marek          Dudkiewicz            120.63 -  332: 429   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Alfred Anuszkiewicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sławomir       Nosek                 126.88 -  318: 472   77
    2    49 Agnieszka      Krupka                101.18 -  239: 368   51
    3    44 Andrzej        Szepczyński           125.13 -  245: 429   75
    4    49 Janusz         Sojka                 100.00 -    0: 400    0
    6    49 Tomasz         Olędzki               100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     203  /  3  67.67




	Anna Arana 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jarosław       Puchalski             125.82 -  347: 423   76
    2    39 Renata         Kowalska              107.32 -  249: 411   57
    3    39 Mariusz        Skrobosz              145.19 -  390: 469   95
    4    48 Jarosław       Sobczak               109.63 +  407: 292  160
    5    39 Anna           Pawłowska             100.00 +  338: 337  150
    6    43 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  354: 379   50
    7    41 Krzysztof      Kruk                  100.00 -    0: 400    0
   11    38 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  370: 397   50
   12    40 Anna           Niedzielko            100.00 +  365: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     788  /  8  98.50




	Jacek Baltyn 100.00 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Rechowicz             125.81 -  270: 378   76
    2    40 Iwona          Rutkowska             105.64 +  312: 288  156
    3    38 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.41 -  278: 415   70
    4    43 Sławomir       Zabawa                100.00 +  335: 332  150
    5    34 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.55 +  347: 328  169
    6    25 Andrzej        Kwiatkowski           119.28 +  481: 387  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     790  /  6 131.67




	Maciej Frankowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marcin         Kozyra                125.54 -  191: 404   76
    2    50 Iza            Kraj                  100.00 -  229: 377   50
    4    45 Iwona          Rutkowska             105.64 -    0: 400    0
    5    49 Agnieszka      Krupka                101.18 -    1: 400   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     177  /  3  59.00




	Jacek Gasik 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Szepczyński           125.13 +  362: 351  175
    2    21 Marcin         Figiel                114.31 +  454: 450  164
    3     1 Maciej         Czupryniak            134.91 -  346: 365   85
    4    23 Marek          Dudkiewicz            120.63 +  341: 334  171
    5    11 Małgorzata     Kania                 127.52 -  293: 375   78
    6    15 Tomasz         Zwoliński             139.06 -  332: 509   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     762  /  6 127.00




	Bogumiła Ilczuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Paweł          Jackowski             123.52 -  279: 436   74
    2    37 Paweł          Frynia                109.04 -  327: 367   59
    3    49 Dobrochna      Poterańska            100.00 +  285: 219  150
    4    40 Piotr          Rosół                 113.67 -  303: 384   64
    5    41 Mariola        Osajda-Matczak        116.10 -  302: 373   66
    6    45 Janusz         Sojka                 100.00 +  361: 348  150
    7    43 Sławomir       Zabawa                100.00 -  285: 408   50
    8    43 Renata         Kowalska              107.32 -  358: 376   57
    9    50 Piotr          Marusa                100.00 -  316: 347   50
   10    49 Tomasz         Korpysz               100.00 +  441: 324  150
   11    47 Krzysztof      Krzyżewski            101.56 -  404: 422   52
   12    47 Iza            Kraj                  100.00 +  353: 269  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1072  / 12  89.33




	Kacper Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Sławomir       Kucia                 123.45 -  305: 351   73
    2    29 Wojciech       Usakiewicz            140.35 -  294: 415   90
    3    50 Kinga          Woszuk                100.00 +  326: 261  150
    4    36 Dorota         Zielińska             108.17 -  283: 345   58
    5    40 Dariusz        Nawrocki              100.02 -  370: 389   50
    6    50 Jarosław       Sobczak               109.63 -  305: 383   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     481  /  6  80.17




	Małgorzata Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Andrzej        Wróblewski            120.76 -  366: 393   71
    2    33 Marek          Charytoniuk           119.86 +  431: 262  170
    3    25 Renata         Kowalska              107.32 -  329: 421   57
    4    31 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  462: 192  150
    5    22 Iwona          Rutkowska             105.64 -  343: 350   56
    6    26 Marcin         Mroziuk               135.86 -  231: 396   86
    7    37 Radosław       Sowiński              120.33 -  345: 360   70
    8    40 Sławomir       Zabawa                100.00 -  314: 387   50
    9    45 Jan            Pawłowski             100.00 -  309: 319   50
   10    45 Agnieszka      Krupka                101.18 +  448: 290  151
   11    43 Grzegorz       Gardynik              100.97 -  314: 364   51
   12    45 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  344: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1112  / 12  92.67




	Tomasz Korpysz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    51 Jan            Lisiewski             100.00 -  335: 341   50
    9    51 Adam           Kędzior               100.00 +  386: 246  150
   10    49 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  324: 441   50
   11    51 Adam           Kędzior               100.00 +  324: 247  150
   12    49 Jolanta        Kruk                  100.00 +  446: 183  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  5 110.00




	Iza Kraj 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marek          Dudkiewicz            120.63 -  318: 396   71
    2    50 Maciej         Frankowski            100.00 +  377: 229  150
    3    23 Justyna        Fugiel                132.37 -  311: 329   82
    4    46 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  270: 292   50
    5    37 Alina          Białobrzewska         101.96 -  257: 406   52
    6    44 Sławomir       Zabawa                100.00 -  270: 348   50
    7    50 Adam           Kędzior               100.00 +  326: 272  150
    8    44 Anna           Niedzielko            100.00 +  364: 335  150
    9    42 Paweł          Frynia                109.04 -  357: 409   59
   10    41 Iwona          Baran                 113.23 -  249: 548   63
   11    48 Anna           Królak                100.00 -  265: 336   50
   12    47 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  269: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     977  / 12  81.42




	Jolanta Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    44 Maciej         Kutera                112.84 -  248: 415   63
    5    46 Jerzy          Tatarczuk             110.81 -  217: 390   61
    6    47 Andrzej        Rechowicz             125.81 -  254: 416   76
    7    48 Anna           Niedzielko            100.00 -  199: 455   50
    8    50 Adam           Kędzior               100.00 +  355: 275  150
    9    48 Janusz         Sojka                 100.00 -  255: 371   50
   10    47 Joanna         Ostrowska             103.14 -  272: 393   53
   11    50 Kinga          Woszuk                100.00 +  338: 286  150
   12    49 Tomasz         Korpysz               100.00 -  183: 446   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     703  /  9  78.11




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Michał         Makowski              120.51 -  242: 387   71
    2    46 Alina          Białobrzewska         101.96 -  284: 430   52
    3    47 Janusz         Sojka                 100.00 +  355: 319  150
    4    42 Mariola        Osajda-Matczak        116.10 +  410: 333  166
    5    32 Marcin         Kozyra                125.54 -  227: 408   76
    6    40 Paweł          Jachowicz             107.21 -  353: 438   57
    7    41 Anna           Arana                 100.00 +  400:   0    0
    8    37 Jolanta        Kosmowska             101.17 +  325: 317  151
    9    31 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.55 -  279: 356   69
   10    27 Sławomir       Nosek                 126.88 -  205: 371   77
   11    41 Monika         Rubinstein            100.00 -  196: 383   50
   12    44 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  289: 373   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     969  / 11  88.09




	Anna Królak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    45 Andrzej        Rechowicz             125.81 -  275: 493   76
    8    47 Tomasz         Olędzki               100.00 -  323: 409   50
    9    46 Joanna         Ostrowska             103.14 +  442: 318  153
   10    42 Władysław      Zieliński             110.68 -  351: 423   61
   11    48 Iza            Kraj                  100.00 +  336: 265  150
   12    43 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  341: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     540  /  6  90.00




	Adam Kędzior 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.41 -  316: 366   70
    2    26 Wiesław        Olewiński             108.69 -  225: 419   59
    3    45 Anna           Pawłowska             100.00 -  234: 348   50
    4    50 Marek          Charytoniuk           119.86 -  269: 377   70
    5    51 Jan            Pawłowski             100.00 -  294: 362   50
    7    50 Iza            Kraj                  100.00 -  272: 326   50
    8    50 Jolanta        Kruk                  100.00 -  275: 355   50
    9    51 Tomasz         Korpysz               100.00 -  246: 386   50
   10    50 Piotr          Marusa                100.00 +  292: 265  150
   11    51 Tomasz         Korpysz               100.00 -  247: 324   50
   12    50 Kinga          Woszuk                100.00 +  311: 223  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     799  / 11  72.64




	Jan Lisiewski 100.00 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    51 Tomasz         Korpysz               100.00 +  341: 335  150
    8    48 Jarosław       Sobczak               109.63 -  348: 366   60
    9    47 Anna           Niedzielko            100.00 +  364: 306  150
   10    44 Grzegorz       Pukniel               105.50 +  391: 342  156
   11    42 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  367: 317  150
   12    36 Grzegorz       Gardynik              100.97 -  328: 338   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     717  /  6 119.50




	Mariusz Margalski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Radosław       Sowiński              120.33 +  441: 270  170
    2    17 Michał         Musielak              100.00 -  366: 393   50
    3    22 Magdalena      Merklejn              118.71 -  341: 379   69
    4    30 Dominik        Wester                100.00 -  346: 353   50
    5    36 Renata         Kowalska              107.32 +  394: 387  157
    6    30 Marek          Charytoniuk           119.86 +  340: 307  170
    7    28 Iwona          Baran                 113.23 +  359: 311  163
    8    24 Jerzy          Tatarczuk             110.81 -  302: 416   61
    9    33 Marcin         Figiel                114.31 +  481: 296  164
   10    10 Dawid          Pikul                 131.22 +  404: 313  181
   11    12 Tomasz         Figiel                119.64 -  274: 381   70
   12    18 Alina          Białobrzewska         101.96 +  384: 241  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Piotr Marusa 100.00 Szczytno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    47 Janusz         Sojka                 100.00 -  245: 349   50
    8    49 Kinga          Woszuk                100.00 -  277: 317   50
    9    50 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  347: 316  150
   10    50 Adam           Kędzior               100.00 -  265: 292   50
   11    49 Jan            Pawłowski             100.00 +  305: 270  150
   12    48 Jan            Pawłowski             100.00 -  234: 434   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  6  83.33




	Michał Musielak 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Marek          Charytoniuk           119.86 +  381: 297  170
    2    17 Mariusz        Margalski             100.00 +  393: 366  150
    3     7 Tomasz         Figiel                119.64 +  406: 339  170
    4     5 Maciej         Czupryniak            134.91 -  298: 434   85
    5    14 Andrzej        Szepczyński           125.13 +  348: 337  175
    6     9 Kazimierz.J    Merklejn              139.96 -  343: 461   90
    7    16 Małgorzata     Kania                 127.52 +  329: 328  178
    8     9 Radosław       Konca                 130.22 -  404: 502   80
    9    17 Jerzy          Matyasik              118.91 -  322: 359   69
   10    20 Dominik        Wester                100.00 +  385: 308  150
   11    17 Rafał          Wesołowski            100.00 +  424: 335  150
   12    11 Rafał          Matczak               117.01 +  431: 425  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Anna Niedzielko 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Tomasz         Figiel                119.64 -  245: 447   70
    2    45 Dawid          Pikul                 131.22 -  292: 495   81
    3    46 Iwona          Rutkowska             105.64 -  321: 372   56
    4    47 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 -  358: 360   50
    5    50 Jarosław       Sobczak               109.63 +  395: 359  160
    6    46 Jan            Pawłowski             100.00 -  310: 381   50
    7    48 Jolanta        Kruk                  100.00 +  455: 199  150
    8    44 Iza            Kraj                  100.00 -  335: 364   50
    9    47 Jan            Lisiewski             100.00 -  306: 364   50
   10    48 Kinga          Woszuk                100.00 +  381: 225  150
   11    45 Marta          Szeliga-Frynia        100.00 +  372: 341  150
   12    40 Anna           Arana                 100.00 -  299: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1067  / 12  88.92




	Tomasz Olędzki 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Andrzej        Kwiatkowski           119.28 -  287: 469   69
    2    35 Szymon         Płachta               100.00 +  346: 339  150
    3    30 Wojciech       Jacyno                108.43 -  311: 424   58
    4    35 Andrzej        Wróblewski            120.76 -  389: 436   71
    5    43 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  248: 404   50
    6    49 Alfred         Anuszkiewicz          100.00 +  400:   0    0
    7    35 Robert         Soszka                112.55 -  329: 342   63
    8    47 Anna           Królak                100.00 +  409: 323  150
    9    34 Dariusz        Białobrzewski         113.35 -  402: 406   63
   10    33 Alina          Białobrzewska         101.96 -  358: 359   52
   11    44 Joanna         Ostrowska             103.14 -  309: 318   53
   12    46 Anna           Pawłowska             100.00 +  311: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     929  / 11  84.45




	Anna Pawłowska 100.00 Opacz Kol.               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Jerzy          Matyasik              118.91 -  333: 443   69
    2    44 Krzysztof      Sporczyk              101.85 -  314: 367   52
    3    45 Adam           Kędzior               100.00 +  348: 234  150
    4    28 Marcin         Figiel                114.31 -  261: 377   64
    5    39 Anna           Arana                 100.00 -  337: 338   50
    6    48 Kinga          Woszuk                100.00 +  399: 258  150
    7    34 Dariusz        Białobrzewski         113.35 -  381: 418   63
    8    45 Jan            Pawłowski             100.00 +  355: 342  150
    9    43 Monika         Rubinstein            100.00 -  263: 390   50
   10    36 Marek          Dudkiewicz            120.63 -  370: 388   71
   11    46 Janusz         Sojka                 100.00 -  340: 353   50
   12    46 Tomasz         Olędzki               100.00 -  283: 311   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     969  / 12  80.75




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Magdalena      Merklejn              118.71 -  238: 396   69
    2    47 Dariusz        Nawrocki              100.02 -  283: 449   50
    3    48 Sławomir       Zabawa                100.00 -  344: 407   50
    4    51 Kinga          Woszuk                100.00 -  268: 320   50
    5    51 Adam           Kędzior               100.00 +  362: 294  150
    6    46 Anna           Niedzielko            100.00 +  381: 310  150
    7    40 Mariola        Osajda-Matczak        116.10 -  266: 392   66
    8    45 Anna           Pawłowska             100.00 -  342: 355   50
    9    45 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  319: 309  150
   10    43 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.87 -  279: 404   55
   11    49 Piotr          Marusa                100.00 -  270: 305   50
   12    48 Piotr          Marusa                100.00 +  434: 234  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  / 12  86.67




	Dobrochna Poterańska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.55 -  224: 485   69
    2    48 Paweł          Opyc                  108.43 -  253: 376   58
    3    49 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  219: 285   50
    5    48 Marek          Charytoniuk           119.86 -    1: 400   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     247  /  4  61.75




	Szymon Płachta 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Stanisław      Gasik                 117.67 -  356: 395   68
    2    35 Tomasz         Olędzki               100.00 -  339: 346   50
    3    42 Marek          Charytoniuk           119.86 +  397: 357  170
    4    34 Jerzy          Tatarczuk             110.81 +  370: 366  161
    5    33 Krzysztof      Sporczyk              101.85 +  308: 302  152
    6    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.41 -  360: 398   70
    7    20 Ryszard        Dębski                127.11 -  314: 339   77
    8    26 Filip          Sosin                 108.54 -  279: 441   59
    9    44 Grzegorz       Gardynik              100.97 +  396: 338  151
   10    40 Jarosław       Sobczak               109.63 -  279: 527   60
   11    37 Jarosław       Sobczak               109.63 -  327: 481   60
   12    41 Krzysztof      Krzyżewski            101.56 +  383: 322  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Monika Rubinstein 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Joanna         Juszczak              117.28 -  282: 493   67
    2    36 Dominik        Wester                100.00 -  307: 353   50
    3    40 Rafał          Wesołowski            100.00 +  372: 304  150
    4    32 Karol          Wyrębkiewicz          135.75 -  211: 521   86
    5    42 Sławomir       Zabawa                100.00 +  358: 339  150
    6    39 Paweł          Frynia                109.04 -  261: 480   59
    7    46 Marek          Charytoniuk           119.86 -  330: 377   70
    8    46 Janusz         Sojka                 100.00 +  373: 327  150
    9    43 Anna           Pawłowska             100.00 +  390: 263  150
   10    26 Filip          Sosin                 108.54 -  291: 444   59
   11    41 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  383: 196  150
   12    35 Agnieszka      Krupka                101.18 -  366: 374   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Janusz Sojka 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Rafał          Matczak               117.01 -  251: 470   67
    2    43 Wojciech       Jacyno                108.43 -  363: 445   58
    3    47 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  319: 355   50
    4    49 Alfred         Anuszkiewicz          100.00 +  400:   0    0
    5    44 Krzysztof      Sojka                 100.00 -  315: 378   50
    6    45 Bogumiła       Ilczuk                100.00 -  348: 361   50
    7    47 Piotr          Marusa                100.00 +  349: 245  150
    8    46 Monika         Rubinstein            100.00 -  327: 373   50
    9    48 Jolanta        Kruk                  100.00 +  371: 255  150
   10    35 Renata         Kowalska              107.32 -  275: 468   57
   11    46 Anna           Pawłowska             100.00 +  353: 340  150
   12    42 Krzysztof      Sporczyk              101.85 -  316: 389   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     884  / 11  80.36




	Krzysztof Sojka 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Mariola        Osajda-Matczak        116.10 +  318: 302  166
    2    24 Robert         Soszka                112.55 -  279: 467   63
    3    35 Władysław      Zieliński             110.68 -  291: 355   61
    4    41 Joanna         Juszczak              117.28 -  268: 375   67
    5    44 Janusz         Sojka                 100.00 +  378: 315  150
    6    38 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  118.55 -  382: 431   69
    7    38 Joanna         Ostrowska             103.14 +  350: 308  153
    8    38 Marek          Dudkiewicz            120.63 -  339: 444   71
    9    38 Jolanta        Kosmowska             101.17 -  340: 359   51
   10    38 Radosław       Sowiński              120.33 +  424: 315  170
   11    38 Anna           Arana                 100.00 +  397: 370  150
   12    33 Marek          Charytoniuk           119.86 -  341: 345   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Mariusz Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Marcin         Figiel                114.31 -  361: 424   64
    2    34 Sławomir       Zabawa                100.00 +  358: 320  150
    3    17 Dawid          Pikul                 131.22 -  248: 398   81
    4    31 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  192: 462   50
    5    43 Tomasz         Olędzki               100.00 +  404: 248  150
    6    37 Andrzej        Wróblewski            120.76 -  304: 386   71
    7    42 Rafał          Wesołowski            100.00 -  312: 331   50
    8    42 Joanna         Ostrowska             103.14 +  398: 360  153
    9    41 Maciej         Kutera                112.84 +  354: 330  163
   10    46 Grzegorz       Gardynik              100.97 -  277: 322   51
   11    40 Agnieszka      Krupka                101.18 -  266: 322   51
   12    43 Anna           Królak                100.00 +  388: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 12  98.67




	Marta Szeliga-Frynia 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Bogusław       Puchalski             114.26 -  388: 414   64
    2    28 Karol          Wyrębkiewicz          135.75 -  339: 504   86
    3    41 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.87 -  321: 347   55
    4    47 Anna           Niedzielko            100.00 +  360: 358  150
    5    38 Radosław       Sowiński              120.33 -  350: 398   70
    6    43 Anna           Arana                 100.00 +  379: 354  150
    7    39 Krzysztof      Krzyżewski            101.56 -  338: 433   52
    8    41 Krzysztof      Sporczyk              101.85 +  347: 331  152
    9    39 Agnieszka      Krupka                101.18 -  267: 389   51
   10    34 Robert         Kamiński              119.72 -  363: 373   70
   11    45 Anna           Niedzielko            100.00 -  341: 372   50
   12    45 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  325: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000  / 12  83.33




	Grażyna Wesołowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Piotr          Rosół                 113.67 +  306: 299  164
    2    25 Bogusław       Puchalski             114.26 -  321: 433   64
    3    31 Krzysztof      Mówka                 130.94 -  179: 515   81
    4    46 Iza            Kraj                  100.00 +  292: 270  150
    5    35 Władysław      Zieliński             110.68 -  367: 389   61
    6    42 Mariola        Osajda-Matczak        116.10 +  396: 389  166
    7    33 Andrzej        Wróblewski            120.76 -  304: 400   71
    8    39 Paweł          Frynia                109.04 +  327: 301  159
    9    32 Joanna         Juszczak              117.28 -  298: 513   67
   10    28 Dorota         Zielińska             108.17 -  278: 370   58
   11    42 Jan            Lisiewski             100.00 -  317: 367   50
   12    44 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  373: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Rafał Wesołowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Dariusz        Białobrzewski         113.35 -  373: 393   63
    2    32 Piotr          Rosół                 113.67 -  389: 405   64
    3    40 Monika         Rubinstein            100.00 -  304: 372   50
    7    42 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  331: 312  150
    8    29 Marcin         Figiel                114.31 +  448: 384  164
    9    23 Andrzej        Kwiatkowski           119.28 +  397: 315  169
   10    18 Grzegorz       Kulawiak              103.39 +  340: 324  153
   11    17 Michał         Musielak              100.00 -  335: 424   50
   12    23 Krzysztof      Jaworski              104.75 -  300: 412   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     918  /  9 102.00




	Dominik Wester 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Iwona          Baran                 113.23 -  355: 414   63
    2    36 Monika         Rubinstein            100.00 +  353: 307  150
    3    20 Jerzy          Matyasik              118.91 -  265: 383   69
    4    30 Mariusz        Margalski             100.00 +  353: 346  150
    5    29 Andrzej        Wróblewski            120.76 +  303: 290  171
    6    24 Roman          Figiel                104.71 +  412: 332  155
    7    17 Sławomir       Kucia                 123.45 +  400: 271  173
    8    11 Dariusz        Banaszek              135.82 +  337: 323  186
    9     7 Krzysztof      Mówka                 130.94 -  320: 452   81
   10    20 Michał         Musielak              100.00 -  308: 385   50
   11    19 Beata          Piotrowska            109.57 -  313: 392   60
   12    25 Filip          Sosin                 108.54 -  417: 431   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Kinga Woszuk 100.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Maciej         Kutera                112.84 -  268: 381   63
    2    41 Jolanta        Kosmowska             101.17 -  196: 368   51
    3    50 Kacper         Jachowicz             100.00 -  261: 326   50
    4    51 Jan            Pawłowski             100.00 +  320: 268  150
    5    47 Robert         Kamiński              119.72 -  237: 557   70
    6    48 Anna           Pawłowska             100.00 -  258: 399   50
    7    49 Jarosław       Sobczak               109.63 -  226: 343   60
    8    49 Piotr          Marusa                100.00 +  317: 277  150
    9    49 Krzysztof      Sporczyk              101.85 -  234: 404   52
   10    48 Anna           Niedzielko            100.00 -  225: 381   50
   11    50 Jolanta        Kruk                  100.00 -  286: 338   50
   12    50 Adam           Kędzior               100.00 -  223: 311   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     846  / 12  70.50




	Sławomir Zabawa 100.00 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Robert         Soszka                112.55 -  291: 415   63
    2    34 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  320: 358   50
    3    48 Jan            Pawłowski             100.00 +  407: 344  150
    4    43 Jacek          Baltyn                100.00 -  332: 335   50
    5    42 Monika         Rubinstein            100.00 -  339: 358   50
    6    44 Iza            Kraj                  100.00 +  348: 270  150
    7    43 Bogumiła       Ilczuk                100.00 +  408: 285  150
    8    40 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  387: 314  150
    9    25 Wojciech       Jacyno                108.43 +  411: 304  158
   10    17 Andrzej        Wróblewski            120.76 -  300: 324   71
   11    29 Władysław      Zieliński             110.68 +  414: 309  161
   12    22 Bogusław       Puchalski             114.26 -  347: 399   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58


Lista rankingowa na dzień 07-03-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.27  28764  198
   2 Paweł Dawidson                 Częstochowa          142.13  22883  161
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.41  27521  196
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             140.30  28060  200
   5 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             140.18  26494  189
   6 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.42  27187  195
   7 Szymon Zaleski                 Poznań               138.82  15409  111
   8 Szymon Fidziński               Warszawa             138.81  26791  193
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             137.91  26202  190
  10 Kamil Górka                    Łęczna               136.82  27365  200
  11 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.51  25801  189
  12 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.96   6526   48
  13 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.35  26935  199
  14 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.29  23947  177
  15 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            135.15  13515  100
  17 Dariusz Banaszek               Warszawa             134.98  26187  194
  18 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.97  20245  150
  19 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.87  26705  198
  20 Justyna Fugiel                 Sandomierz           133.85  25432  190
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.75  26349  197
  22 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.54  24304  182
  23 Marek Syczuk                   Warszawa             133.47  26293  197
  24 Krzysztof Mówka                Toruń                132.57  25320  191
  25 Leszek Nowak                   Myślibórz            131.94   6729   51
  26 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  27 Sławomir Kordjalik             Warszawa             131.41  26020  198
  28 Radosław Konca                 Warszawa             131.34  24955  190
  29 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.55  13186  101
  30 Marcin Kamiński                Warszawa             130.49   7438   57
  31 Dawid Pikul                    Poznań               130.01  25351  195
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.44  24594  190
  33 Wiktor Stępień                 Katowice             129.15   8653   67
  34 Andrzej Słapiński              Warszawa             128.30  11547   90
  35 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.11  14989  117
  36 Krzysztof Pypno                Gliwice              127.54   9055   71
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.02  24006  189
  38 Joanna Stępień                 Katowice             126.93  25259  199
  39 Małgorzata Kania               Milanówek            126.88  24995  197
  40 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.76  18761  148
  41 Sławomir Nosek                 Mielec               126.53  15310  121
  42 Wojciech Morawski              Gliwice              125.89   5665   45
  43 Marcin Bożek                   Będzin               125.76   9809   78
  44 Stanisław Ochot                Katowice             125.63   9171   73
  45 Marcin Kozyra                  Warszawa             125.28  24554  196
  46 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.12  24149  193
  47 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.84  24344  195
  48 Paweł Jackowski                Warszawa             124.33  23498  189
  49 Andrzej Szepczyński            Kraków               124.02  18231  147
  50 Michał Makowski                Warszawa             123.97   7810   63
  51 Sławomir Kucia                 Kraków               123.39  23445  190
  52 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  53 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             122.85  12776  104
  54 Marek Roszak                   Poznań               122.72  24176  197
  55 Maciej Michalak                Łódź                 122.37   7220   59
  56 Maciej Perzyński               Piła                 121.67  15695  129
  57 Tomasz Figiel                  Zawichost            121.63   8271   68
  58 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       121.59   4134   34
  59 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             121.53  18473  152
  60 Filip Warzecha                 Gdynia               121.35  13106  108
  61 Marek Dudkiewicz               Milanówek            120.74  23545  195
  62 Krzysztof Bukowski             Milanówek            120.56  16637  138
  63 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  64 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  65 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.40  22514  187
  66 Lucyna Korga                   Zabrze               120.16  23070  192
  67 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.90   4676   39
  68 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.77  21799  182
  69 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     119.70   6823   57
  70 Magdalena Merklejn             Szczecin             119.67  23694  198
  71 Mariusz Margalski              Warszawa             119.44   4658   39
  72 Radosław Sowiński              Warszawa             119.31  23742  199
  73 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.25  19915  167
  74 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  119.13  23469  197
  75 Stanisław Gasik                Warszawa             118.82  21981  185
  76 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.60  14944  126
  77 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.53  18847  159
  78 Maciej Grabowski               Warszawa             118.43   9593   81
  79 Andrzej Lożyński               Piastów              118.35   5681   48
  80 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.23   9813   83
  81 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             117.97  23477  199
  82 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             117.69  23538  200
  83 Rafał Matczak                  Pruszków             117.67  22240  189
  84 Roman Sulima                   Warszawa             117.40  14558  124
  85 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.26  10319   88
  86 Paweł Florek                   Nowa Wieś Wielka     116.94  19996  171
  87 Jarosław Michalak              Łódź                 116.93  13681  117
  88 Kamil Klinkosz                 Rumia                116.76  11209   96
  89 Filip Klar                     Mielec               116.74   7121   61
  90 Joanna Juszczak                Warszawa             116.57  23197  199
  91 Piotr Pietuchowski             Białystok            116.40  14084  121
  92 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             116.28  20000  172
  93 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
  94 Michał Waszkiewicz             Warszawa             115.99  15659  135
  95 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
  96 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.79  17368  150
  97 Arkadiusz Jaworski             Tychy                115.30  15681  136
  98 Iwona Baran                    Kraków               115.23  22469  195
  99 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.94  21723  189
 100 Katarzyna Stępień              Katowice             114.61   9398   82
 101 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             114.60  11116   97
 102 Jacek Pietruszka               Kraków               114.45   4807   42
 103 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.35   8233   72
 104 Halina Roszak                  Poznań               114.14  21572  189
 105 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.03  20982  184
 106 Maciej Kutera                  Warszawa             113.80  15818  139
 107 Irena Sołdan                   Rumia                113.77   9215   81
 108 Beata Madej                    Lublin               113.50  17819  157
 109 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
 110 Marcin Figiel                  Zawichost            113.12  17195  152
 111 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 112 Piotr Rosół                    Warszawa             112.98  22258  197
 113 Michał Trumpus                 Wrocław              112.90   4403   39
 114 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.80  17033  151
 115 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             112.79  20867  185
 116 Paweł Jędryka                  Tarnów               112.78   4624   41
 117 Jarosław Żuliński              Szczecin             112.41   7981   71
 118 Kazimierz Merklejn             Szczecin             112.34  13368  119
 119 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.26  21442  191
 120 Grzegorz Matysiak              Kraków               112.17   9983   89
 121 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.16   9870   88
 122 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.12  18837  168
 123 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              111.93   4701   42
 124 Robert Soszka                  Warszawa             111.89  21819  195
 125 Magdalena Ochot                Katowice             111.79   5366   48
 126 Władysław Zieliński            Lębork               111.69   8935   80
 127 Bogdan Kozłowski               Białystok            111.44   9584   86
 128 Filip Sosin                    Warszawa             111.22  19909  179
 129 Marcin Skowron                 Zabrze               111.10   6888   62
 130 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.81  21830  197
 131 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              110.79  16618  150
 132 Paweł Majewski                 Warszawa             110.51   8509   77
 133 Piotr Krzemiński               Warszawa             110.45  10603   96
 134 Maurycy Machnio                Lipiany              110.40   7728   70
 135 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.18  17298  157
 136 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.04   5722   52
 137 Beata Piotrowska               Łódź                 109.91  21982  200
 138 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 139 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.79   4721   43
 140 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.59  19178  175
 141 Paweł Opyc                     Warszawa             109.45  21561  197
 142 Krystyna Augustyniak           Łódź                 109.40   9408   86
 143 Miłosz Wrzałek                 Reda                 109.37  14218  130
 144 Elżbieta Jankowska             Wrocław              109.33   3936   36
 145 Jarosław Sobczak               Warszawa             109.22  21298  195
 146 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            108.96  11768  108
 147 Jerzy Luter                    Bytom                108.78  20560  189
 148 Dorota Zielińska               Piaseczno            108.73  20333  187
 149 Leszek Stecuła                 Bytom                108.58   9664   89
 150 Paweł Jachowicz                Żyrardów             108.51  13021  120
 151 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 152 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  108.03  19013  176
 153 Wojciech Jacyno                Warszawa             107.85   6471   60
 154 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 155 Maciej Śliwa                   Zabrze               107.67  10767  100
 156 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            107.47   8920   83
 157 Andrzej Gostomski              Łódź                 106.93  20210  189
 158 Renata Kowalska                Bielsko Biała        106.58  20251  190
 159 Bogdan Pokojski                Piastów              106.54   6712   63
 160 Paweł Subocz                   Szczecin             106.51   6710   63
 161 Lucyna Śniadach                Rumia                106.50  19596  184
 162 Jacek Petrus                   Wrocław              106.47   9582   90
 163 Jędrzej Florek                 Nowa Wieś Wielka     106.28  16473  155
 164 Krzysztof Jaworski             Warszawa             106.27  12965  122
 165 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 166 Małgorzata Niciporuk           Rumia                106.12   4457   42
 167 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          105.85   3599   34
 168 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.72  15963  151
 169 Grażyna Furman                 Sosnowiec            105.67   3804   36
 170 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.65  20601  195
 171 Grzegorz Pukniel               Lublin               105.61  21123  200
 172 Roman Figiel                   Zawichost            105.58  14148  134
 173 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 174 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             105.27  10211   97
 175 Monika Siemaszko               Lipiany              105.21   5576   53
 176 Adam Jurkowski                 Knurów               104.97   8398   80
 177 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.92  11017  105
 178 Małgorzata Sulejewska          Kraków               104.74  13197  126
 179 Jarosław Wypart                Częstochowa          104.63  12870  123
 180 Adam Słapiński                 Warszawa             104.57   7006   67
 181 Marianna Kozłowska             Białystok            104.52   6271   60
 182 Arkadiusz Biegun               Kraków               104.42   8667   83
 183 Dorota Ziembowicz              Gliwice              104.31  17837  171
 184 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.30  20130  193
 185 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 186 Dominik Piasecki               Słupsk               103.53   4866   47
 187 Jan Ziółkowski                 Rumia                103.53   5487   53
 188 Piotr Mańkowski                Warszawa             103.47   5484   53
 189 Rafał Dąbrowski                Ostróda              103.32   7026   68
 190 Paweł Czubla                   Kock                 103.00   8034   78
 191 Adam Legięć                    Warszawa             102.89   5556   54
 192 Grzegorz Gardynik              Warszawa             102.84   4525   44
 193 Alina Białobrzewska            Gdynia               102.51  17530  171
 194 Jolanta Kosmowska              Warszawa             102.44  19567  191
 195 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.25  15236  149
 196 Agnieszka Krupka               Krosno               102.22  10222  100
 197 Paweł Ochot                    Katowice             102.19   7051   69
 198 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             102.19   7153   70
 199 Bożena Matysiak                Kraków               102.02   4795   47
 200 Joanna Ostrowska               Warszawa             101.86  19659  193
 201 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            101.82   8146   80
 202 Michał Szymkowski              Wrocław              101.77   4783   47
 203 Paweł Szulc                    Szczecin             101.74   4782   47
 204 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 205 Robert Drózd                   Wesoła               101.73   9664   95
 206 Joanna Kubik                   Częstochowa          101.65  10267  101
 207 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 208 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.28   3950   39
 209 Stanisław Harat                Kęty                 101.28   3646   36
 210 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            101.01  16667  165
 211 Jarosław Kordalski             Lublin               100.63   5434   54
 212 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 213 Maciej Zięba                   Wrocław              100.29   4814   48
 214 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          100.26   9525   95
 215 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 216 Krzysztof Krzyżewski           Świętajno             99.94   5397   54
 217 Przemysław Pawlic              Wrocław               99.65   8271   83
 218 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 219 Ewa Fiszer                     Wrocław               99.55   4181   42
 220 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.33   8840   89
 221 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 222 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.06   4755   48
 223 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 224 Marcin Królak                  Warszawa              98.63   2959   30
 225 Małgorzata Jóźwiak             Iława                 98.58  11632  118
 226 Sylwester Wójcik               Lublin                98.49   4432   45
 227 Renata Rosół                   Warszawa              98.41  18895  192
 228 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 229 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 230 Henryk Ryś                     Warszawa              98.25   3537   36
 231 Ewa Zając                      Mrągowo               98.12   4023   41
 232 Irena Ficak                    Mielec                97.92   8127   83
 233 Anna Królak                    Warszawa              97.86   6165   63
 234 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa              97.82  11543  118
 235 Łukasz Święcki                 Białystok             97.52   3218   33
 236 Bartosz Orłowski               Bytom                 97.41   3799   39
 237 Anna Arana                     Warszawa              96.49   4149   43
 238 Elżbieta Święcka               Białystok             96.28   3081   32
 239 Maria Jarosz                   Lublin                96.25  14052  146
 240 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 241 Magdalena Mroziuk              Warszawa              95.69  11291  118
 242 Anna Pendowska                 Rumia                 95.57   4014   42
 243 Anna Niedzielko                Szczecin              95.53   9457   99
 244 Beata Kościańska               Lublin                95.44   4581   48
 245 Sylwester Gryz                 Zabrze                95.39   8871   93
 246 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 247 Piotr Ingling                  Warszawa              94.99   8549   90
 248 Monika Rubinstein              Warszawa              94.79  14787  156
 249 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              94.66   3597   38
 250 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 251 Marek Kocikowski               Ostróda               94.47   9353   99
 252 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 253 Adam Kotwica                   Gdańsk                94.37   2831   30
 254 Norbert Skrzyński              Warszawa              94.21  10080  107
 255 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.07   5362   57
 256 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 257 Michał Sosin                   Warszawa              93.98   4793   51
 258 Marcin Tutka                   Wrocław               93.91   4132   44
 259 Wojciech Sołdan                Rumia                 93.65   3746   40
 260 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 261 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             92.85   7335   79
 262 Rafał Marks                    Warszawa              92.79   3619   39
 263 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.59   5000   54
 264 Piotr Chmielewski              Mrągowo               92.53   3701   40
 265 Marta Gostomska                Warszawa              92.44   8412   91
 266 Adam Cieśla                    Częstochowa           92.31   3323   36
 267 Rafał Wesołowski               Warszawa              91.09   7743   85
 268 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              91.02   5916   65
 269 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              90.99  12193  134
 270 Janusz Sojka                   Łódź                  90.90   5272   58
 271 Grażyna Wesołowska             Łódź                  90.45   7236   80
 272 Ziemowit Pazda                 Wrocław               90.14   7842   87
 273 Waldemar Bulkowski             Chojnów               88.80   3108   35
 274 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            88.74   9051  102
 275 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 276 Joanna Brychcy                 Katowice              88.65   8333   94
 277 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 278 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 279 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa              87.97   3343   38
 280 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  87.94   6156   70
 281 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       87.77   5705   65
 282 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 283 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 284 Piotr Madej                    Lublin                87.03  11314  130
 285 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 286 Mariusz Rogalski               Iława                 85.03   3316   39
 287 Krzysztof Kruk                 Łódź                  85.01   9351  110
 288 Robert Włodarczyk              Wrocław               84.76   3475   41
 289 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 290 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            83.41   2669   32
 291 Jan Pawłowski                  Warszawa              83.34   9334  112
 292 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 293 Kacper Jachowicz               Żyrardów              83.02   6891   83
 294 Jerzy Augustyniak              Łódź                  82.36   6342   77
 295 Iza Kraj                       Warszawa              80.60   4836   60
 296 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 297 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 298 Adam Kędzior                   Lublin                74.31   6019   81
 299 Jolanta Kruk                   Łódź                  70.38   5771   82
 300 Tomasz Sulejewski              Kraków                69.67   3553   51
 301 Barbara Szymańska              Gdańsk                68.12   2248   33
 302 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 07-03-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   2 Mariusz Makuch                 Zator                 99.66   2890   29
   3 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   4 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   5 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
   6 Jerzy Ciesielski               Łódź                  93.68   2623   28
   7 Adam Zalewski                  Racibórz              74.79   2094   28
   8 Tomasz Lempart                 Kraków                96.63   2609   27
   9 Małgorzata Marks               Warszawa              87.00   2349   27
  10 Maciej Hebda                   Tarnów               119.19   3099   26
  11 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  12 Kinga Niżewska                 Warszawa              95.46   2482   26
  13 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  14 Lech Rawski                    Kraków                90.19   2345   26
  15 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  16 Paweł Kapela                   Kraków                96.36   2409   25
  17 Jerzy Paszek                   Tarnowskie Góry      114.96   2759   24
  18 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  19 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  20 Artur Tomczyk                  Piła                 107.79   2587   24
  21 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  22 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  23 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  24 Mirosław Konsik                Gdańsk               104.17   2500   24
  25 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  26 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  27 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  28 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  29 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  30 Sławomir Zabawa                Jasło                 96.42   2314   24
  31 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  32 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  33 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  34 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  35 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               90.12   2163   24
  36 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  37 Małgorzata Rawska              Kraków                86.96   2087   24
  38 Joanna Rubaj                   Lublin                85.79   2059   24
  39 Jacek Rzepa                    Tychy                 85.04   2041   24
  40 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  41 Grzegorz Wilk                  Kraków               115.39   2654   23
  42 Dominik Wester                 Warszawa             113.87   2619   23
  43 Dawid Dawidson                 Częstochowa          108.00   2484   23
  44 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.65   2407   23
  45 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  46 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 103.04   2370   23
  47 Eligiusz Jankowski             Wrocław              101.00   2323   23
  48 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  49 Mikołaj Fidziński              Dębica                81.91   1884   23
  50 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  51 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             78.00   1794   23
  52 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           91.50   2013   22
  53 Teresa Zalewska                Racibórz              85.36   1878   22
  54 Zdzisław Parnicki              Słupsk                86.95   1826   21
  55 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.76   1822   21
  56 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  57 Paulina Hennig                 Gniezno               90.85   1817   20
  58 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  59 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  60 Jacek Gasik                    Warszawa             113.05   2148   19
  61 Jarosław Kamienik              Słupsk               104.53   1986   19
  62 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  63 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               86.53   1644   19
  64 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  65 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  66 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  67 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               103.78   1868   18
  68 Anita Bruska                   Gdynia               100.94   1817   18
  69 Ewa Lewandowska                Warszawa              81.11   1460   18
  70 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  71 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  72 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     113.00   1921   17
  73 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  74 Jacek Wszyndybył               Chojnów               76.24   1296   17
  75 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  76 Andrzej Bobik                  Chojnów               66.19   1059   16
  77 Bartosz Morawski               Gliwice              124.60   1869   15
  78 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  79 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
  80 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
  81 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              59.43    832   14
  82 Paweł Stanosz                  Warszawa             161.15   2095   13
  83 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
  84 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
  85 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
  86 Marzena Szulc                  Szczecin              82.69   1075   13
  87 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
  88 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
  89 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
  90 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
  91 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
  92 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
  93 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
  94 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.42   1349   12
  95 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
  96 Artur Irzyk                    Kraków               107.50   1290   12
  97 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
  98 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    105.25   1263   12
  99 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 100 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 101 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 102 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 103 Tomasz Rubaj                   Lublin                98.08   1177   12
 104 Paweł Górny                    Lublin                97.83   1174   12
 105 Leokadia Litwinowicz           Gliwice               97.50   1170   12
 106 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 107 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 108 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 109 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 110 Rafał Mirowski                 Częstochowa           94.92   1139   12
 111 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 112 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 113 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 114 Radosław Wróblewski            Mielec                94.33   1132   12
 115 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                94.25   1131   12
 116 Dawid Boczoń                   Zakopane              94.00   1128   12
 117 Bartosz Muszyński              Słupsk                93.67   1124   12
 118 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 119 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 120 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 121 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 122 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 123 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 124 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 125 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 126 Stanisław Stanek               Olkusz                89.83   1078   12
 127 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 128 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 129 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 130 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 131 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 132 Edward Smołka                  Zabrze                87.42   1049   12
 133 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 134 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 135 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 136 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 137 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 138 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 139 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 140 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               80.67    968   12
 141 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 142 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 143 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 144 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 145 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 146 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 147 Stanisław Gajos                Strzelno              73.75    885   12
 148 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 149 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 150 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 151 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 152 Piotr Adamczyk                 Tarnów               101.64   1118   11
 153 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 154 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 155 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 156 Anna Mikuć                     Wrocław               89.82    988   11
 157 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 158 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 159 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 160 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 161 Jacek Stolarczyk               Zator                 81.18    893   11
 162 Sylwia Bil                     Dąbrowa Górnicza.     80.36    884   11
 163 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 164 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             80.09    881   11
 165 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 166 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 167 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 168 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 169 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 170 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 171 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 172 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 173 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 174 Adam Machnio                   Lipiany               70.64    777   11
 175 Grzegorz Roszak                Poznań                70.18    772   11
 176 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 177 Maciej Stolarczyk              Zator                 69.91    769   11
 178 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 179 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 180 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 181 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 182 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 183 Gniewomir Białek               Dębica                56.45    621   11
 184 Anna Peschak                   Kraków                53.55    589   11
 185 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze               105.50   1055   10
 186 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.30    833   10
 187 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             72.70    727   10
 188 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 189 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 190 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 191 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 192 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 193 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 194 Andrzej Szymański              Łódź                  84.44    760    9
 195 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 196 Justyna Horbowska              Lublin                65.56    590    9
 197 Janusz Czerwik                 Zator                 53.67    483    9
 198 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              108.50    868    8
 199 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 200 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 201 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 202 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 203 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 204 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 205 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 206 Janusz Kasza                   Kraków               100.86    706    7
 207 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.71    705    7
 208 Czesław Kozak                  Częstochowa           93.43    654    7
 209 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 210 Andrzej Pikul                  Poznań                84.00    588    7
 211 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 212 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 213 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 214 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 215 Kamil Kozłowski                Częstochowa           65.57    459    7
 216 Sylwia Buks                    Warszawa              57.00    399    7
 217 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 218 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 219 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 220 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 221 Jan Lisiewski                  Piasutno             119.50    717    6
 222 Mikołaj Bednarek               Warszawa             104.17    625    6
 223 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 224 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 225 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 226 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 227 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 228 Piotr Marusa                   Szczytno              83.33    500    6
 229 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 230 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 231 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 232 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 233 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 234 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 235 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 236 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 237 Patryk Pajdzik                 Lipiany               55.50    333    6
 238 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 239 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 240 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 241 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 242 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 243 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 244 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 245 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 246 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 247 Joanna Kula                    Częstochowa           74.80    374    5
 248 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 249 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 250 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 251 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 252 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 253 Justyna Syrek                  Częstochowa           71.60    358    5
 254 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 255 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 256 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 257 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 258 Edyta Gomułka                  Częstochowa           50.80    254    5
 259 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 260 Piotr Konopka                  Ostróda               80.50    322    4
 261 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 262 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 263 Władysław Babula               Inowrocław            63.25    253    4
 264 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 265 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 266 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 267 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 268 Tatiana Drzycimska             Wrocław              107.67    323    3
 269 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 270 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 271 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 272 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 273 Elżbieta Kukla                 Częstochowa           85.33    256    3
 274 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 275 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 276 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 277 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 278 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 279 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 280 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 281 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 282 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 283 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 284 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 285 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 286 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 287 Joanna Słapińska               Olsztyn               50.00    150    3
 288 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 289 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 290 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 291 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 292 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 293 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 294 Paweł Górny                    Lublin               100.00    200    2
 295 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 296 Adam Sulejewski                Kraków               100.00    200    2
 297 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 298 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 299 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 300 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 301 Tina Policińska                Częstochowa           58.00    116    2
 302 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 303 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 304 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 305 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 306 Izabela Dudek                  Częstochowa           54.50    109    2
 307 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 308 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 309 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 310 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 311 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 312 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 313 Damian Więciorkowski           Częstochowa           52.00    104    2
 314 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 315 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 316 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 317 Joanna Rubaj                   Lublin                50.00    100    2
 318 Sylwia Skokowska               Chojnów               50.00    100    2
 319 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 320 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 321 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 322 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 323 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 324 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
 325 Sylwia Wilczek                 Warszawa              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie