Katowice14
kwietnia
Katowice 14-15 kwietnia IV Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta
Inowrocław21
kwietnia
Inowrocław 21-22 kwietnia XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Warszawa28
kwietnia
Warszawa 28-29 kwietnia XI Mistrzostwa Warszawy
Na Kujawach grali21 - 22 kwietnia 2007 — XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”Inowrocław, 21 - 22 kwietnia 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Na Kujawach graliW XI Mistrzostwach Ziemi Kujawskiej w Inowrocławiu wzięło udział 60 osób. Mariusz Skrobosz wygrał turniej rundę przed końcem, ale oczywiście przystąpił do ostatniej rundy, przegrywając w niej z Wojtkiem Usakiewiczem, który zajął drugie miejsce. Tomasz Zwoliński dopisał sobie kolejne punkty do klasyfikacji wszechczasów a najlepszym scrabblistą Kujawiakiem został Aleksander Puchalski. Najlepszy Inowrocławianin to Mariusz Kubicki, a najlepsza scrabblistka — Aleksandra Merklejn Kaczanowska. Nagrody i upominki otrzymało 30 osób (zwycięzca wrócił z telewizorem). Salę i nagrody przygotował jak zwykle znakomicie dyrektor klubu "Kopernik", Grzegorz Kaczmarek. Wszyscy uczestnicy tegorocznych mistrzostw wzięli udział w Akcji Dobroczynnej "Dać Dzieciom Radość", dofinansowując zbliżające się wakacje dla dzieci specjalnej troski.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
IX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
VIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej




Wyniki turnieju XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej O Kryształowe Jajo Świateczne

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.19     10.0     5292     1945     1222
  2 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               128.35      9.5     4711     1916      426
  3 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                137.23      9.0     5093     1781      990
  4 Dawid           Pikul                Poznań                 141.27      9.0     4862     1754      349
  5 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               144.58      9.0     4779     1840      184
  6 Wojciech        Zemło                Łódź                   138.12      8.0     4891     1696      365
  7 Aleksander      Puchalski            Włocławek              133.89      8.0     4828     1679      437
  8 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               126.71      8.0     4676     1590      484
  9 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    139.99      8.0     4611     1684      371
 10 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 121.75      8.0     4501     1714      311
 11 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   114.99      8.0     4272     1599     -136
 12 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                126.61      7.0     4854     1611      463
 13 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    117.19      7.0     4812     1520      371
 14 Artur           Koszel               Warszawa               124.26      7.0     4762     1465      248
 15 Jakub           Zaryński             Świnoujście            122.23      7.0     4736     1563      269
 16 Piotr           Rosół                Warszawa               123.16      7.0     4540     1561        8
 17 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    121.68      7.0     4496     1477      398
 18 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              125.68      7.0     4455     1623      139
 19 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               118.77      7.0     4443     1498      189
 20 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 137.90      7.0     4432     1452      108
 21 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             113.27      7.0     4401     1457      215
 22 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             109.96      7.0     4339     1576      -83
 23 Michał          Kolaj                Ostróda                100.00      7.0     4275     1499       33
 24 Grzegorz        Bajer                Łódź                   100.00      6.5     4723     1424      597
 25 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               129.93      6.0     4819     1406      354
 26 Marek           Roszak               Poznań                 127.41      6.0     4580     1342      173
 27 Michał          Ozimiński            Łódź                   107.68      6.0     4533     1425      -67
 28 Joanna          Ostrowska            Warszawa               115.30      6.0     4474     1366      220
 29 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               120.91      6.0     4473     1476     -160
 30 Adam            Klimont              Wałcz                  113.21      6.0     4452     1391      298
 31 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              110.53      6.0     4384     1368      217
 32 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   104.34      6.0     4320     1436     -506
 33 Anna            Niedzielko           Szczecin               117.36      6.0     4280     1377     -108
 34 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.14      6.0     4255     1393       19
 35 Przemysław      Pok                  Szczecin               100.00      6.0     3976     1396     -307
 36 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              120.01      5.5     4623     1238      435
 37 Alicja          Kosińska             Szczecin               100.00      5.5     4321     1100      497
 38 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.36      5.0     4723     1318     -117
 39 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               113.16      5.0     4661     1294      173
 40 Rafał           Wesołowski           Warszawa               121.16      5.0     4465     1252      236
 41 Danuta          Langiewicz           Ostróda                102.41      5.0     4405     1103      701
 42 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  119.56      5.0     4341     1315     -185
 43 Rafał           Skibicki             Lębork                 107.16      5.0     4283     1251     -430
 44 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      5.0     4229     1230      100
 45 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  117.24      5.0     4088     1285     -415
 46 Adam            Janicki              Łódź                   100.70      5.0     3928     1219     -378
 47 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 112.45      4.5     4029     1035      294
 48 Marzena         Kasner               Janikowo               100.00      4.5     3871     1065     -151
 49 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      4.5     3685     1064     -500
 50 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                116.58      4.0     4300     1177     -245
 51 Anna            Stefańska            Łódź                   107.47      4.0     4157     1084      254
 52 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               110.94      4.0     4126     1107     -336
 53 Sławomir        Długosz              Ostróda                100.00      4.0     3794     1179     -715
 54 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      3.5     3686      934     -217
 55 Paweł           Golubiński           Gdynia                 100.00      3.5     3623      955     -716
 56 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      3.5     3558      971     -258
 57 Mariusz         Michalski            Inowrocław             107.10      3.5     3421      939     -684
 58 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      3.0     3798     1000     -647
 59 Sergiusz        Kaźmierski           Rojewo                 100.00      0.5     3003      629    -1187
 60 Mateusz         Cygan                Chorzów                100.00      0.0        0        0        0
 61 Andrzej         Oleksiak             Olsztyn                137.15      0.0        0        0        0
 62 Weronika        Rudnicka             Ustka                  103.53      0.0        0        0        0
 63 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      0.0        0        0        0
 64 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               119.92      0.0        0        0        0
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej O Kryształowe Jajo Świateczne



	Kazimierz.J Merklejn 144.58 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Joanna         Ostrowska             115.30 +  390: 310  165
    2     3 Stanisław      Rydzik                140.36 +  436: 370  190
    3     5 Aleksander     Puchalski             133.89 +  436: 405  184
    4     2 Jakub          Zaryński              122.23 +  510: 369  172
    5     2 Wojciech       Usakiewicz            128.35 +  379: 372  178
    6     1 Kamil          Nawrocki              125.68 +  376: 363  176
    7     1 Rafał          Lenartowski           121.75 +  445: 368  172
    8     1 Mariusz        Skrobosz              144.19 -  299: 459   94
    9     2 Wojciech       Zemło                 138.12 -  378: 472   88
   10     1 Mariusz        Skrobosz              144.19 -  346: 410   94
   11     6 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  373: 364  150
   12     4 Grzegorz       Koczkodon             126.61 +  411: 333  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1840  / 12 153.33




	Mariusz Skrobosz 144.19 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kuć                   114.99 +  386: 289  165
    2     6 Tomasz         Zwoliński             137.23 +  432: 332  187
    3     7 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  603: 269  150
    4     1 Wojciech       Zemło                 138.12 +  482: 321  188
    5     1 Kamil          Nawrocki              125.68 -  320: 367   76
    6     2 Aleksander     Puchalski             133.89 +  451: 318  184
    7     3 Wojciech       Usakiewicz            128.35 +  517: 397  178
    8     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.58 +  459: 299  195
    9     1 Jakub          Zaryński              122.23 +  442: 341  172
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.58 +  410: 346  195
   11     1 Grzegorz       Koczkodon             126.61 +  415: 361  177
   12     1 Wojciech       Usakiewicz            128.35 -  375: 430   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1945  / 12 162.08




	Dawid Pikul 141.27 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Kubicki               113.27 +  436: 321  163
    2     9 Piotr          Rosół                 123.16 +  418: 317  173
    3     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.71 +  492: 352  177
    4     3 Kamil          Nawrocki              125.68 -  302: 504   76
    5     6 Rafał          Lenartowski           121.75 -  314: 408   72
    6    11 Małgorzata     Jóźwiak               117.24 +  439: 358  167
    7     8 Robert         Duczemiński           139.99 -  370: 500   90
    8    11 Michał         Ozimiński             107.68 +  453: 374  158
    9     7 Andrzej        Kwiatkowski           120.91 +  475: 313  171
   10     5 Adam           Klimont               113.21 +  418: 342  163
   11     3 Eugeniusz      Wróblewski            109.96 +  316: 314  160
   12     3 Aleksander     Puchalski             133.89 +  429: 410  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Stanisław Rydzik 140.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Adam           Klimont               113.21 +  456: 449  163
    2     3 Kazimierz.J    Merklejn              144.58 -  370: 436   95
    3    11 Wojciech       Gołęcki               103.14 +  366: 309  153
    4     8 Dorota         Kuć                   104.34 -  320: 399   54
    5    15 Dariusz        Kuć                   114.99 +  492: 306  165
    6     9 Michał         Kolaj                 100.00 +  395: 370  150
    7     9 Eugeniusz      Wróblewski            109.96 -  382: 413   60
    8    10 Piotr          Rosół                 123.16 -  433: 468   73
    9    11 Aleksander     Puchalski             133.89 -  327: 476   84
   10    17 Katarzyna      Sołdan                119.56 -  389: 393   70
   11    20 Andrzej        Kwiatkowski           120.91 +  390: 366  171
   12    16 Łukasz         Tuszyński             129.93 -  403: 455   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Robert Duczemiński 139.99 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Maciejuk              113.16 +  425: 377  163
    2    13 Wojciech       Usakiewicz            128.35 -  339: 365   78
    3    16 Katarzyna      Dębska                100.00 +  343:  16  150
    4     6 Tomasz         Zwoliński             137.23 -  249: 472   87
    5    16 Rafał          Wesołowski            121.16 +  372: 320  171
    6    14 Katarzyna      Sołdan                119.56 +  454: 418  170
    7     8 Dawid          Pikul                 141.27 +  500: 370  191
    8     7 Grzegorz       Koczkodon             126.61 -  394: 423   77
    9     9 Marek          Herzig                117.19 +  494: 374  167
   10     8 Ireneusz       Moralewicz            118.77 -  299: 398   69
   11     9 Andrzej        Kowalski              137.90 +  345: 336  188
   12     6 Piotr          Rosół                 123.16 +  397: 371  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Wojciech Zemło 138.12 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Małgorzata     Puternicka            112.45 +  486: 300  162
    2     1 Ireneusz       Moralewicz            118.77 +  391: 368  169
    3     2 Dorota         Kuć                   104.34 +  414: 300  154
    4     1 Mariusz        Skrobosz              144.19 -  321: 482   94
    5     7 Michał         Ozimiński             107.68 +  534: 305  158
    6     4 Rafał          Lenartowski           121.75 -  332: 371   72
    7     5 Marek          Herzig                117.19 +  468: 431  167
    8     2 Tomasz         Zwoliński             137.23 +  340: 322  187
    9     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.58 +  472: 378  195
   10     3 Wojciech       Usakiewicz            128.35 -  342: 428   78
   11     4 Piotr          Rosół                 123.16 +  477: 346  173
   12     2 Tomasz         Zwoliński             137.23 -  314: 495   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Andrzej Kowalski 137.90 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Monika         Gawron-Cieślik        110.94 +  435: 311  161
    2    10 Rafał          Lenartowski           121.75 -  302: 441   72
    3    21 Anna           Stefańska             107.47 -  349: 372   57
    4    21 Anna           Lenartowska           100.00 +  398: 346  150
    5    20 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  292: 472   50
    6    21 Wojciech       Gołęcki               103.14 +  409: 408  153
    7    21 Ireneusz       Moralewicz            118.77 -  320: 397   69
    8    21 Krzysztof      Langiewicz            116.58 +  391: 300  167
    9    18 Agata          Kuć                   100.00 +  397: 282  150
   10     9 Zbigniew       Wietecki              121.68 +  395: 290  172
   11     9 Robert         Duczemiński           139.99 -  336: 345   90
   12    13 Dariusz        Nawrocki              110.53 +  408: 360  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Tomasz Zwoliński 137.23 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Nawrocki              110.53 +  447: 287  161
    2     6 Mariusz        Skrobosz              144.19 -  332: 432   94
    3    13 Rafał          Skibicki              107.16 +  460: 383  157
    4     6 Robert         Duczemiński           139.99 +  472: 249  190
    5     4 Eugeniusz      Wróblewski            109.96 +  477: 256  160
    6     3 Marek          Herzig                117.19 +  492: 384  167
    7     2 Kamil          Nawrocki              125.68 +  403: 336  176
    8     2 Wojciech       Zemło                 138.12 -  322: 340   88
    9     3 Zbigniew       Wietecki              121.68 +  417: 364  172
   10     2 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  422: 391  150
   11     2 Wojciech       Usakiewicz            128.35 -  354: 367   78
   12     2 Wojciech       Zemło                 138.12 +  495: 314  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781  / 12 148.42




	Andrzej Oleksiak 137.15 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Aleksander Puchalski 133.89 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Eugeniusz      Wróblewski            109.96 +  425: 331  160
    2    14 Anna           Stefańska             107.47 +  325: 309  157
    3     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.58 -  405: 436   95
    4    10 Przemysław     Pok                   100.00 +  378: 291  150
    5     3 Jakub          Zaryński              122.23 +  469: 304  172
    6     2 Mariusz        Skrobosz              144.19 -  318: 451   94
    7     4 Grzegorz       Koczkodon             126.61 +  447: 444  177
    8     6 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  373: 481   50
    9    11 Stanisław      Rydzik                140.36 +  476: 327  190
   10     7 Andrzej        Kwiatkowski           120.91 +  421: 311  171
   11     5 Rafał          Lenartowski           121.75 +  381: 277  172
   12     3 Dawid          Pikul                 141.27 -  410: 429   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 12 139.92




	Łukasz Tuszyński 129.93 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Ozimiński             107.68 -  311: 424   58
    2    17 Grzegorz       Koczkodon             126.61 +  431: 262  177
    3    19 Eugeniusz      Wróblewski            109.96 -  347: 442   60
    4    20 Mariusz        Kubicki               113.27 +  369: 346  163
    5    11 Dariusz        Maciejuk              113.16 +  502: 317  163
    6    12 Piotr          Rosół                 123.16 -  372: 450   73
    7    14 Andrzej        Kwiatkowski           120.91 -  367: 426   71
    8    16 Marek          Roszak                127.41 -  344: 388   77
    9    15 Anna           Niedzielko            117.36 -  346: 347   67
   10    28 Anna           Stefańska             107.47 +  493: 350  157
   11    21 Sławomir       Długosz               100.00 +  482: 310  150
   12    16 Stanisław      Rydzik                140.36 +  455: 403  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Wojciech Usakiewicz 128.35 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anna           Stefańska             107.47 =  345: 345  107
    2    13 Robert         Duczemiński           139.99 +  365: 339  190
    3     8 Andrzej        Kwiatkowski           120.91 +  505: 295  171
    4     4 Artur          Koszel                124.26 +  380: 358  174
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.58 -  372: 379   95
    6     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.71 +  376: 349  177
    7     3 Mariusz        Skrobosz              144.19 -  397: 517   94
    8     5 Kamil          Nawrocki              125.68 +  394: 283  176
    9     5 Adam           Klimont               113.21 +  352: 349  163
   10     3 Wojciech       Zemło                 138.12 +  428: 342  188
   11     2 Tomasz         Zwoliński             137.23 +  367: 354  187
   12     1 Mariusz        Skrobosz              144.19 +  430: 375  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1916  / 12 159.67




	Marek Roszak 127.41 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Skibicki              107.16 -  379: 389   57
    2    19 Joanna         Ostrowska             115.30 +  484: 311  165
    3     9 Michał         Kolaj                 100.00 -  306: 401   50
    4    16 Andrzej        Kwiatkowski           120.91 +  422: 291  171
    5    12 Anna           Niedzielko            117.36 +  431: 336  167
    6     8 Michał         Ozimiński             107.68 -  350: 443   58
    7    12 Sławomir       Długosz               100.00 +  325: 236  150
    8    16 Łukasz         Tuszyński             129.93 +  388: 344  180
    9     4 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  359: 454   50
   10     4 Grzegorz       Koczkodon             126.61 -  330: 407   77
   11    16 Dorota         Kuć                   104.34 -  417: 437   54
   12    17 Dariusz        Maciejuk              113.16 +  389: 358  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 126.71 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mariusz        Michalski             107.10 +  392: 279  157
    2     2 Przemysław     Pok                   100.00 +  386: 260  150
    3     4 Dawid          Pikul                 141.27 -  352: 492   91
    4    13 Dariusz        Kuć                   114.99 +  482: 346  165
    5     8 Michał         Kolaj                 100.00 +  409: 338  150
    6     6 Wojciech       Usakiewicz            128.35 -  349: 376   78
    7    11 Dariusz        Maciejuk              113.16 -  350: 406   63
    8    14 Małgorzata     Jóźwiak               117.24 +  393: 314  167
    9    12 Eugeniusz      Wróblewski            109.96 -  333: 350   60
   10    15 Artur          Koszel                124.26 +  398: 348  174
   11    10 Mariusz        Kubicki               113.27 +  422: 350  163
   12     5 Jakub          Zaryński              122.23 +  410: 333  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1590  / 12 132.50




	Grzegorz Koczkodon 126.61 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dorota         Kuć                   104.34 -  405: 427   54
    2    17 Łukasz         Tuszyński             129.93 -  262: 431   80
    3    25 Paweł          Golubiński            100.00 +  452: 255  150
    4    18 Krzysztof      Langiewicz            116.58 +  512: 333  167
    5    10 Katarzyna      Sołdan                119.56 +  409: 358  170
    6     5 Artur          Koszel                124.26 +  459: 308  174
    7     4 Aleksander     Puchalski             133.89 -  444: 447   84
    8     7 Robert         Duczemiński           139.99 +  423: 394  190
    9     6 Kamil          Nawrocki              125.68 +  387: 282  176
   10     4 Marek          Roszak                127.41 +  407: 330  177
   11     1 Mariusz        Skrobosz              144.19 -  361: 415   94
   12     4 Kazimierz.J    Merklejn              144.58 -  333: 411   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Kamil Nawrocki 125.68 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wojciech       Gołęcki               103.14 +  456: 314  153
    2     4 Anna           Niedzielko            117.36 +  333: 294  167
    3     3 Katarzyna      Sołdan                119.56 +  430: 317  170
    4     3 Dawid          Pikul                 141.27 +  504: 302  191
    5     1 Mariusz        Skrobosz              144.19 +  367: 320  194
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.58 -  363: 376   95
    7     2 Tomasz         Zwoliński             137.23 -  336: 403   87
    8     5 Wojciech       Usakiewicz            128.35 -  283: 394   78
    9     6 Grzegorz       Koczkodon             126.61 -  282: 387   77
   10     6 Jakub          Zaryński              122.23 +  414: 384  172
   11     8 Marek          Herzig                117.19 +  370: 364  167
   12     7 Rafał          Lenartowski           121.75 -  317: 461   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Artur Koszel 124.26 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Danuta         Langiewicz            102.41 +  402: 362  152
    2    16 Adam           Klimont               113.21 +  417: 368  163
    3     6 Małgorzata     Jóźwiak               117.24 +  504: 313  167
    4     4 Wojciech       Usakiewicz            128.35 -  358: 380   78
    5     5 Dorota         Kuć                   104.34 +  409: 284  154
    6     5 Grzegorz       Koczkodon             126.61 -  308: 459   77
    7    10 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  314: 515   50
    8    15 Przemysław     Pok                   100.00 +  442: 323  150
    9    10 Rafał          Lenartowski           121.75 -  338: 420   72
   10    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.71 -  348: 398   77
   11    13 Anna           Niedzielko            117.36 +  463: 319  167
   12    10 Michał         Ozimiński             107.68 +  459: 373  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Piotr Rosół 123.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adam           Janicki               100.70 +  363: 350  151
    2     9 Dawid          Pikul                 141.27 -  317: 418   91
    3    14 Agata          Kuć                   100.00 +  368: 304  150
    4    11 Sławomir       Długosz               100.00 +  403: 334  150
    5     9 Marek          Herzig                117.19 -  304: 346   67
    6    12 Łukasz         Tuszyński             129.93 +  450: 372  180
    7     7 Zbigniew       Wietecki              121.68 -  369: 396   72
    8    10 Stanisław      Rydzik                140.36 +  468: 433  190
    9     8 Rafał          Wesołowski            121.16 +  388: 332  171
   10    10 Dariusz        Nawrocki              110.53 +  393: 373  161
   11     4 Wojciech       Zemło                 138.12 -  346: 477   88
   12     6 Robert         Duczemiński           139.99 -  371: 397   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 12 130.08




	Jakub Zaryński 122.23 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marzena        Kasner                100.00 +  449: 267  150
    2     5 Rafał          Skibicki              107.16 +  441: 299  157
    3     1 Rafał          Lenartowski           121.75 +  472: 326  172
    4     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.58 -  369: 510   95
    5     3 Aleksander     Puchalski             133.89 -  304: 469   84
    6     7 Andrzej        Kwiatkowski           120.91 +  414: 347  171
    7     6 Michał         Ozimiński             107.68 +  495: 318  158
    8     3 Eugeniusz      Wróblewski            109.96 +  379: 334  160
    9     1 Mariusz        Skrobosz              144.19 -  341: 442   94
   10     6 Kamil          Nawrocki              125.68 -  384: 414   76
   11     7 Ireneusz       Moralewicz            118.77 +  355: 331  169
   12     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.71 -  333: 410   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Rafał Lenartowski 121.75 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Paweł          Golubiński            100.00 +  357: 301  150
    2    10 Andrzej        Kowalski              137.90 +  441: 302  188
    3     1 Jakub          Zaryński              122.23 -  326: 472   72
    4    14 Anna           Stefańska             107.47 +  345: 342  157
    5     6 Dawid          Pikul                 141.27 +  408: 314  191
    6     4 Wojciech       Zemło                 138.12 +  371: 332  188
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.58 -  368: 445   95
    8     4 Zbigniew       Wietecki              121.68 -  299: 345   72
    9    10 Artur          Koszel                124.26 +  420: 338  174
   10    11 Anna           Niedzielko            117.36 +  428: 301  167
   11     5 Aleksander     Puchalski             133.89 -  277: 381   84
   12     7 Kamil          Nawrocki              125.68 +  461: 317  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 12 142.83




	Zbigniew Wietecki 121.68 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Anna           Lenartowska           100.00 -  316: 353   50
    2    28 Marek          Herzig                117.19 -  330: 468   67
    3    26 Mariusz        Michalski             107.10 +  420: 202  157
    4    25 Agata          Nawrocka              100.00 +  476: 312  150
    5    14 Adam           Janicki               100.70 +  431: 270  151
    6    10 Dorota         Kuć                   104.34 +  429: 287  154
    7     7 Piotr          Rosół                 123.16 +  396: 369  173
    8     4 Rafał          Lenartowski           121.75 +  345: 299  172
    9     3 Tomasz         Zwoliński             137.23 -  364: 417   87
   10     9 Andrzej        Kowalski              137.90 -  290: 395   88
   11    11 Dariusz        Kuć                   114.99 -  332: 387   65
   12    11 Adam           Klimont               113.21 +  367: 339  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Rafał Wesołowski 121.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  430: 229  150
    2    11 Małgorzata     Jóźwiak               117.24 -  321: 361   67
    3    18 Dariusz        Kuć                   114.99 -  349: 358   65
    4    19 Wojciech       Gołęcki               103.14 +  405: 265  153
    5    16 Robert         Duczemiński           139.99 -  320: 372   90
    6    20 Adam           Janicki               100.70 +  409: 369  151
    7    18 Dorota         Kuć                   104.34 +  534: 340  154
    8    12 Joanna         Ostrowska             115.30 +  437: 370  165
    9     8 Piotr          Rosół                 123.16 -  332: 388   73
   10    14 Mariusz        Kubicki               113.27 -  300: 409   63
   11    14 Michał         Kolaj                 100.00 -  302: 317   50
   12    18 Andrzej        Kwiatkowski           120.91 -  326: 451   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Andrzej Kwiatkowski 120.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sławomir       Długosz               100.00 +  446: 327  150
    2     7 Michał         Kolaj                 100.00 +  370: 330  150
    3     8 Wojciech       Usakiewicz            128.35 -  295: 505   78
    4    16 Marek          Roszak                127.41 -  291: 422   77
    5    13 Andrzej        Tyczyno               120.01 +  434: 353  170
    6     7 Jakub          Zaryński              122.23 -  347: 414   72
    7    14 Łukasz         Tuszyński             129.93 +  426: 367  180
    8     9 Dariusz        Maciejuk              113.16 +  423: 303  163
    9     7 Dawid          Pikul                 141.27 -  313: 475   91
   10     7 Aleksander     Puchalski             133.89 -  311: 421   84
   11    20 Stanisław      Rydzik                140.36 -  366: 390   90
   12    18 Rafał          Wesołowski            121.16 +  451: 326  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Andrzej Tyczyno 120.01 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Michał         Kolaj                 100.00 -  374: 382   50
    2    21 Małgorzata     Puternicka            112.45 +  444: 251  162
    3    12 Anna           Lenartowska           100.00 +  395: 238  150
    4     7 Michał         Ozimiński             107.68 -  361: 370   58
    5    13 Andrzej        Kwiatkowski           120.91 -  353: 434   71
    6    16 Sławomir       Długosz               100.00 +  432: 301  150
    7    13 Anna           Niedzielko            117.36 +  490: 350  167
    8     8 Adam           Klimont               113.21 -  285: 386   63
    9    13 Dariusz        Kuć                   114.99 -  351: 365   65
   10    18 Agata          Kuć                   100.00 -  302: 428   50
   11    22 Danuta         Langiewicz            102.41 =  363: 363  102
   12    22 Marzena        Kasner                100.00 +  473: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Mariusz Sylwestrzuk 119.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Katarzyna Sołdan 119.56 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Katarzyna      Dębska                100.00 +  438: 333  150
    2     8 Krzysztof      Langiewicz            116.58 +  428: 322  167
    3     3 Kamil          Nawrocki              125.68 -  317: 430   76
    4     9 Anna           Niedzielko            117.36 +  362: 331  167
    5    10 Grzegorz       Koczkodon             126.61 -  358: 409   77
    6    14 Robert         Duczemiński           139.99 -  418: 454   90
    7    16 Małgorzata     Jóźwiak               117.24 -  286: 364   67
    8    17 Wojciech       Gołęcki               103.14 -  291: 403   53
    9    17 Dariusz        Nawrocki              110.53 -  317: 375   61
   10    17 Stanisław      Rydzik                140.36 +  393: 389  190
   11    23 Marzena        Kasner                100.00 -  315: 332   50
   12    24 Krzysztof      Langiewicz            116.58 +  418: 384  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Ireneusz Moralewicz 118.77 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maciej         Kuć                   100.00 +  394: 257  150
    2     1 Wojciech       Zemło                 138.12 -  368: 391   88
    3    17 Sławomir       Długosz               100.00 -  359: 477   50
    4    17 Dariusz        Nawrocki              110.53 +  380: 340  161
    5    18 Małgorzata     Jóźwiak               117.24 -  274: 425   67
    6    22 Przemysław     Pok                   100.00 -  305: 325   50
    7    21 Andrzej        Kowalski              137.90 +  397: 320  188
    8    24 Katarzyna      Dębska                100.00 +  358: 355  150
    9    21 Krzysztof      Langiewicz            116.58 +  461: 326  167
   10     8 Robert         Duczemiński           139.99 +  398: 299  190
   11     7 Jakub          Zaryński              122.23 -  331: 355   72
   12    12 Joanna         Ostrowska             115.30 +  418: 384  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Anna Niedzielko 117.36 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Agata          Kuć                   100.00 +  390: 380  150
    2     4 Kamil          Nawrocki              125.68 -  294: 333   76
    3    15 Adam           Janicki               100.70 +  406: 285  151
    4     9 Katarzyna      Sołdan                119.56 -  331: 362   70
    5    12 Marek          Roszak                127.41 -  336: 431   77
    6    23 Anna           Lenartowska           100.00 +  384: 245  150
    7    13 Andrzej        Tyczyno               120.01 -  350: 490   70
    8    23 Maciej         Kuć                   100.00 +  423: 289  150
    9    15 Łukasz         Tuszyński             129.93 +  347: 346  180
   10    11 Rafał          Lenartowski           121.75 -  301: 428   72
   11    13 Artur          Koszel                124.26 -  319: 463   74
   12    19 Rafał          Skibicki              107.16 +  399: 336  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Małgorzata Jóźwiak 117.24 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agata          Nawrocka              100.00 +  355: 276  150
    2    11 Rafał          Wesołowski            121.16 +  361: 321  171
    3     6 Artur          Koszel                124.26 -  313: 504   74
    4    12 Marek          Herzig                117.19 -  308: 440   67
    5    18 Ireneusz       Moralewicz            118.77 +  425: 274  169
    6    11 Dawid          Pikul                 141.27 -  358: 439   91
    7    16 Katarzyna      Sołdan                119.56 +  364: 286  170
    8    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.71 -  314: 393   77
    9    22 Sławomir       Długosz               100.00 -  345: 352   50
   10    24 Danuta         Langiewicz            102.41 -  309: 504   52
   11    25 Monika         Gawron-Cieślik        110.94 +  347: 322  161
   12    20 Wojciech       Gołęcki               103.14 -  289: 392   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Marek Herzig 117.19 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Przemysław     Pok                   100.00 -  259: 458   50
    2    28 Zbigniew       Wietecki              121.68 +  468: 330  172
    3    22 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  413: 202  150
    4    12 Małgorzata     Jóźwiak               117.24 +  440: 308  167
    5     9 Piotr          Rosół                 123.16 +  346: 304  173
    6     3 Tomasz         Zwoliński             137.23 -  384: 492   87
    7     5 Wojciech       Zemło                 138.12 -  431: 468   88
    8    13 Mariusz        Kubicki               113.27 +  424: 329  163
    9     9 Robert         Duczemiński           139.99 -  374: 494   90
   10    13 Dorota         Kuć                   104.34 +  499: 342  154
   11     8 Kamil          Nawrocki              125.68 -  364: 370   76
   12     9 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  410: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Krzysztof Langiewicz 116.58 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Alicja         Kosińska              100.00 +  379: 280  150
    2     8 Katarzyna      Sołdan                119.56 -  322: 428   70
    3    10 Dariusz        Maciejuk              113.16 -  309: 399   63
    4    18 Grzegorz       Koczkodon             126.61 -  333: 512   77
    5    26 Agata          Nawrocka              100.00 +  332: 266  150
    6    19 Dariusz        Nawrocki              110.53 -  291: 328   61
    7    25 Anna           Stefańska             107.47 +  408: 344  157
    8    21 Andrzej        Kowalski              137.90 -  300: 391   88
    9    21 Ireneusz       Moralewicz            118.77 -  326: 461   69
   10    21 Joanna         Ostrowska             115.30 -  300: 481   65
   11    26 Mariusz        Michalski             107.10 +  616: 237  157
   12    24 Katarzyna      Sołdan                119.56 -  384: 418   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1177  / 12  98.08




	Joanna Ostrowska 115.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.58 -  310: 390   95
    2    19 Marek          Roszak                127.41 -  311: 484   77
    3    29 Małgorzata     Puternicka            112.45 +  452: 266  162
    4    22 Monika         Gawron-Cieślik        110.94 -  321: 374   61
    5    24 Maciej         Kuć                   100.00 +  347: 283  150
    6    24 Anna           Stefańska             107.47 +  369: 314  157
    7    17 Rafał          Skibicki              107.16 +  403: 301  157
    8    12 Rafał          Wesołowski            121.16 -  370: 437   71
    9    19 Michał         Kolaj                 100.00 -  369: 375   50
   10    21 Krzysztof      Langiewicz            116.58 +  481: 300  167
   11    18 Przemysław     Pok                   100.00 +  357: 312  150
   12    12 Ireneusz       Moralewicz            118.77 -  384: 418   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Dariusz Kuć 114.99 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              144.19 -  289: 386   94
    2    22 Danuta         Langiewicz            102.41 +  379: 355  152
    3    18 Rafał          Wesołowski            121.16 +  358: 349  171
    4    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.71 -  346: 482   77
    5    15 Stanisław      Rydzik                140.36 -  306: 492   90
    6    18 Adam           Klimont               113.21 -  274: 436   63
    7    26 Marzena        Kasner                100.00 +  372: 345  150
    8    22 Michał         Kolaj                 100.00 +  376: 310  150
    9    13 Andrzej        Tyczyno               120.01 +  365: 351  170
   10    16 Przemysław     Pok                   100.00 +  411: 262  150
   11    11 Zbigniew       Wietecki              121.68 +  387: 332  172
   12     8 Eugeniusz      Wróblewski            109.96 +  409: 308  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Mariusz Kubicki 113.27 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 141.27 -  321: 436   91
    2    27 Marzena        Kasner                100.00 +  326: 302  150
    3    20 Michał         Ozimiński             107.68 -  334: 359   58
    4    20 Łukasz         Tuszyński             129.93 -  346: 369   80
    5    27 Mariusz        Michalski             107.10 +  393: 231  157
    6    25 Danuta         Langiewicz            102.41 +  337: 289  152
    7    19 Agata          Kuć                   100.00 +  405: 323  150
    8    13 Marek          Herzig                117.19 -  329: 424   67
    9    23 Maciej         Kuć                   100.00 +  414: 369  150
   10    14 Rafał          Wesołowski            121.16 +  409: 300  171
   11    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.71 -  350: 422   77
   12    14 Dorota         Kuć                   104.34 +  437: 362  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Adam Klimont 113.21 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                140.36 -  449: 456   90
    2    16 Artur          Koszel                124.26 -  368: 417   74
    3    23 Przemysław     Pok                   100.00 -  321: 339   50
    4    27 Paweł          Golubiński            100.00 +  370: 304  150
    5    23 Alicja         Kosińska              100.00 +  387: 325  150
    6    18 Dariusz        Kuć                   114.99 +  436: 274  165
    7    15 Michał         Kolaj                 100.00 +  336: 324  150
    8     8 Andrzej        Tyczyno               120.01 +  386: 285  170
    9     5 Wojciech       Usakiewicz            128.35 -  349: 352   78
   10     5 Dawid          Pikul                 141.27 -  342: 418   91
   11    17 Adam           Janicki               100.70 +  369: 293  151
   12    11 Zbigniew       Wietecki              121.68 -  339: 367   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Dariusz Maciejuk 113.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Robert         Duczemiński           139.99 -  377: 425   90
    2    20 Paweł          Golubiński            100.00 +  468: 291  150
    3    10 Krzysztof      Langiewicz            116.58 +  399: 309  167
    4     5 Eugeniusz      Wróblewski            109.96 -  361: 392   60
    5    11 Łukasz         Tuszyński             129.93 -  317: 502   80
    6    17 Monika         Gawron-Cieślik        110.94 +  485: 301  161
    7    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.71 +  406: 350  177
    8     9 Andrzej        Kwiatkowski           120.91 -  303: 423   71
    9    14 Przemysław     Pok                   100.00 -  360: 373   50
   10    19 Maciej         Kuć                   100.00 +  479: 361  150
   11    12 Dariusz        Nawrocki              110.53 -  348: 372   61
   12    17 Marek          Roszak                127.41 -  358: 389   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Małgorzata Puternicka 112.45 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Zemło                 138.12 -  300: 486   88
    2    21 Andrzej        Tyczyno               120.01 -  251: 444   70
    3    29 Joanna         Ostrowska             115.30 -  266: 452   65
    4    29 Alicja         Kosińska              100.00 -  331: 341   50
    5    29 Paweł          Golubiński            100.00 -  362: 379   50
    6    30 PAUZA
    7    28 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  426: 164  150
    8    25 Monika         Gawron-Cieślik        110.94 -  313: 399   61
    9    26 Marzena        Kasner                100.00 +  356: 278  150
   10    25 Adam           Janicki               100.70 -  243: 363   51
   11    28 Anna           Lenartowska           100.00 +  403: 188  150
   12    26 Agata          Nawrocka              100.00 +  478: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1035  / 11  94.09




	Monika Gawron-Cieślik 110.94 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Kowalski              137.90 -  311: 435   88
    2    18 Agata          Kuć                   100.00 -  292: 388   50
    3    24 Danuta         Langiewicz            102.41 +  348: 341  152
    4    22 Joanna         Ostrowska             115.30 +  374: 321  165
    5    21 Sławomir       Długosz               100.00 -  359: 379   50
    6    17 Dariusz        Maciejuk              113.16 -  301: 485   63
    7    24 Katarzyna      Dębska                100.00 -  370: 394   50
    8    25 Małgorzata     Puternicka            112.45 +  399: 313  162
    9    20 Wojciech       Gołęcki               103.14 -  314: 356   53
   10    20 Rafał          Skibicki              107.16 -  327: 404   57
   11    25 Małgorzata     Jóźwiak               117.24 -  322: 347   67
   12    28 Maciej         Kuć                   100.00 +  409: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1107  / 12  92.25




	Dariusz Nawrocki 110.53 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             137.23 -  287: 447   87
    2    23 Adam           Janicki               100.70 -  348: 416   51
    3    27 Marzena        Kasner                100.00 +  412: 265  150
    4    17 Ireneusz       Moralewicz            118.77 -  340: 380   69
    5    25 Katarzyna      Dębska                100.00 +  475: 258  150
    6    19 Krzysztof      Langiewicz            116.58 +  328: 291  167
    7    20 Przemysław     Pok                   100.00 -  387: 392   50
    8    19 Sławomir       Długosz               100.00 +  327: 252  150
    9    17 Katarzyna      Sołdan                119.56 +  375: 317  170
   10    10 Piotr          Rosół                 123.16 -  373: 393   73
   11    12 Dariusz        Maciejuk              113.16 +  372: 348  163
   12    13 Andrzej        Kowalski              137.90 -  360: 408   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Eugeniusz Wróblewski 109.96 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Aleksander     Puchalski             133.89 -  331: 425   84
    2    25 Mariusz        Michalski             107.10 +  326: 302  157
    3    19 Łukasz         Tuszyński             129.93 +  442: 347  180
    4     5 Dariusz        Maciejuk              113.16 +  392: 361  163
    5     4 Tomasz         Zwoliński             137.23 -  256: 477   87
    6    13 Rafał          Skibicki              107.16 +  417: 357  157
    7     9 Stanisław      Rydzik                140.36 +  413: 382  190
    8     3 Jakub          Zaryński              122.23 -  334: 379   72
    9    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.71 +  350: 333  177
   10    12 Wojciech       Gołęcki               103.14 +  456: 334  153
   11     3 Dawid          Pikul                 141.27 -  314: 316   91
   12     8 Dariusz        Kuć                   114.99 -  308: 409   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Michał Ozimiński 107.68 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Tuszyński             129.93 +  424: 311  180
    2    15 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  316: 413   50
    3    20 Mariusz        Kubicki               113.27 +  359: 334  163
    4     7 Andrzej        Tyczyno               120.01 +  370: 361  170
    5     7 Wojciech       Zemło                 138.12 -  305: 534   88
    6     8 Marek          Roszak                127.41 +  443: 350  177
    7     6 Jakub          Zaryński              122.23 -  318: 495   72
    8    11 Dawid          Pikul                 141.27 -  374: 453   91
    9    16 Rafał          Skibicki              107.16 -  343: 351   57
   10    22 Paweł          Golubiński            100.00 +  580: 221  150
   11    15 Wojciech       Gołęcki               103.14 +  328: 318  153
   12    10 Artur          Koszel                124.26 -  373: 459   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Anna Stefańska 107.47 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Usakiewicz            128.35 =  345: 345  128
    2    14 Aleksander     Puchalski             133.89 -  309: 325   84
    3    21 Andrzej        Kowalski              137.90 +  372: 349  188
    4    14 Rafał          Lenartowski           121.75 -  342: 345   72
    5    19 Agata          Kuć                   100.00 -  358: 390   50
    6    24 Joanna         Ostrowska             115.30 -  314: 369   65
    7    25 Krzysztof      Langiewicz            116.58 -  344: 408   67
    8    28 Agata          Nawrocka              100.00 -  301: 411   50
    9    30 PAUZA
   10    28 Łukasz         Tuszyński             129.93 -  350: 493   80
   11    29 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  406: 205  150
   12    27 Paweł          Golubiński            100.00 +  416: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1084  / 11  98.55




	Rafał Skibicki 107.16 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Roszak                127.41 +  389: 379  177
    2     5 Jakub          Zaryński              122.23 -  299: 441   72
    3    13 Tomasz         Zwoliński             137.23 -  383: 460   87
    4    24 Katarzyna      Dębska                100.00 +  433: 334  150
    5    17 Przemysław     Pok                   100.00 +  441: 276  150
    6    13 Eugeniusz      Wróblewski            109.96 -  357: 417   60
    7    17 Joanna         Ostrowska             115.30 -  301: 403   65
    8    18 Dorota         Kuć                   104.34 -  333: 375   54
    9    16 Michał         Ozimiński             107.68 +  351: 343  158
   10    20 Monika         Gawron-Cieślik        110.94 +  404: 327  161
   11    19 Alicja         Kosińska              100.00 -  256: 559   50
   12    19 Anna           Niedzielko            117.36 -  336: 399   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Mariusz Michalski 107.10 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.71 -  279: 392   77
    2    25 Eugeniusz      Wróblewski            109.96 -  302: 326   60
    3    26 Zbigniew       Wietecki              121.68 -  202: 420   72
    4    30 PAUZA
    5    27 Mariusz        Kubicki               113.27 -  231: 393   63
    6    28 Maciej         Kuć                   100.00 -  235: 419   50
    7    29 Agata          Nawrocka              100.00 -  231: 362   50
    8    29 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  504: 278  150
    9    29 Anna           Lenartowska           100.00 -  248: 395   50
   10    29 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  373: 246  150
   11    26 Krzysztof      Langiewicz            116.58 -  237: 616   67
   12    29 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  279: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     939  / 11  85.36




	Dorota Kuć 104.34 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Koczkodon             126.61 +  427: 405  177
    2    12 Anna           Lenartowska           100.00 +  364: 340  150
    3     2 Wojciech       Zemło                 138.12 -  300: 414   88
    4     8 Stanisław      Rydzik                140.36 +  399: 320  190
    5     5 Artur          Koszel                124.26 -  284: 409   74
    6    10 Zbigniew       Wietecki              121.68 -  287: 429   72
    7    18 Rafał          Wesołowski            121.16 -  340: 534   71
    8    18 Rafał          Skibicki              107.16 +  375: 333  157
    9    24 Katarzyna      Dębska                100.00 +  403: 289  150
   10    13 Marek          Herzig                117.19 -  342: 499   67
   11    16 Marek          Roszak                127.41 +  437: 417  177
   12    14 Mariusz        Kubicki               113.27 -  362: 437   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Weronika Rudnicka 103.53 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Wojciech Gołęcki 103.14 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kamil          Nawrocki              125.68 -  314: 456   76
    2    29 Maciej         Kuć                   100.00 +  387: 306  150
    3    11 Stanisław      Rydzik                140.36 -  309: 366   90
    4    19 Rafał          Wesołowski            121.16 -  265: 405   71
    5    22 Danuta         Langiewicz            102.41 +  362: 324  152
    6    21 Andrzej        Kowalski              137.90 -  408: 409   88
    7    22 Paweł          Golubiński            100.00 +  407: 292  150
    8    17 Katarzyna      Sołdan                119.56 +  403: 291  170
    9    20 Monika         Gawron-Cieślik        110.94 +  356: 314  161
   10    12 Eugeniusz      Wróblewski            109.96 -  334: 456   60
   11    15 Michał         Ozimiński             107.68 -  318: 328   58
   12    20 Małgorzata     Jóźwiak               117.24 +  392: 289  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Danuta Langiewicz 102.41 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Artur          Koszel                124.26 -  362: 402   74
    2    22 Dariusz        Kuć                   114.99 -  355: 379   65
    3    24 Monika         Gawron-Cieślik        110.94 -  341: 348   61
    4    28 Marzena        Kasner                100.00 +  471: 289  150
    5    22 Wojciech       Gołęcki               103.14 -  324: 362   53
    6    25 Mariusz        Kubicki               113.27 -  289: 337   63
    7    27 Maciej         Kuć                   100.00 -  312: 328   50
    8    30 PAUZA
    9    27 Agata          Nawrocka              100.00 +  369: 258  150
   10    24 Małgorzata     Jóźwiak               117.24 +  504: 309  167
   11    22 Andrzej        Tyczyno               120.01 =  363: 363  120
   12    23 Katarzyna      Dębska                100.00 +  415: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1103  / 11 100.27




	Adam Janicki 100.70 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Rosół                 123.16 -  350: 363   73
    2    23 Dariusz        Nawrocki              110.53 +  416: 348  161
    3    15 Anna           Niedzielko            117.36 -  285: 406   67
    4    26 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  349: 320  150
    5    14 Zbigniew       Wietecki              121.68 -  270: 431   72
    6    20 Rafał          Wesołowski            121.16 -  369: 409   71
    7    23 Anna           Lenartowska           100.00 +  339: 306  150
    8    20 Agata          Kuć                   100.00 +  367: 314  150
    9    25 Alicja         Kosińska              100.00 -  291: 432   50
   10    25 Małgorzata     Puternicka            112.45 +  363: 243  162
   11    17 Adam           Klimont               113.21 -  293: 369   63
   12    21 Przemysław     Pok                   100.00 -  236: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Grzegorz Bajer 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 PAUZA
    2    15 Michał         Ozimiński             107.68 +  413: 316  158
    3     7 Mariusz        Skrobosz              144.19 -  269: 603   94
    4    15 Michał         Kolaj                 100.00 -  328: 354   50
    5    20 Andrzej        Kowalski              137.90 +  472: 292  188
    6    15 Agata          Kuć                   100.00 +  392: 310  150
    7    10 Artur          Koszel                124.26 +  515: 314  174
    8     6 Aleksander     Puchalski             133.89 +  481: 373  184
    9     4 Marek          Roszak                127.41 +  454: 359  177
   10     2 Tomasz         Zwoliński             137.23 -  391: 422   87
   11     6 Kazimierz.J    Merklejn              144.58 -  364: 373   95
   12     9 Marek          Herzig                117.19 -  344: 410   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 11 129.45




	Mateusz Cygan 100.00 Chorzów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Sławomir Długosz 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Kwiatkowski           120.91 -  327: 446   71
    2    26 Agata          Nawrocka              100.00 +  345: 243  150
    3    17 Ireneusz       Moralewicz            118.77 +  477: 359  169
    4    11 Piotr          Rosół                 123.16 -  334: 403   73
    5    21 Monika         Gawron-Cieślik        110.94 +  379: 359  161
    6    16 Andrzej        Tyczyno               120.01 -  301: 432   70
    7    12 Marek          Roszak                127.41 -  236: 325   77
    8    19 Dariusz        Nawrocki              110.53 -  252: 327   61
    9    22 Małgorzata     Jóźwiak               117.24 +  352: 345  167
   10    26 Marzena        Kasner                100.00 -  214: 418   50
   11    21 Łukasz         Tuszyński             129.93 -  310: 482   80
   12    25 Agata          Kuć                   100.00 -  267: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  / 12  98.25




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Katarzyna      Sołdan                119.56 -  333: 438   70
    2    24 Alicja         Kosińska              100.00 +  344: 342  150
    3    16 Robert         Duczemiński           139.99 -   16: 343   90
    4    24 Rafał          Skibicki              107.16 -  334: 433   57
    5    25 Dariusz        Nawrocki              110.53 -  258: 475   61
    6    29 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  380: 292  150
    7    24 Monika         Gawron-Cieślik        110.94 +  394: 370  161
    8    24 Ireneusz       Moralewicz            118.77 -  355: 358   69
    9    24 Dorota         Kuć                   104.34 -  289: 403   54
   10    30 PAUZA
   11    24 Agata          Kuć                   100.00 +  353: 316  150
   12    23 Danuta         Langiewicz            102.41 -  329: 415   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1064  / 11  96.73




	Paweł Golubiński 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Lenartowski           121.75 -  301: 357   72
    2    20 Dariusz        Maciejuk              113.16 -  291: 468   63
    3    25 Grzegorz       Koczkodon             126.61 -  255: 452   77
    4    27 Adam           Klimont               113.21 -  304: 370   63
    5    29 Małgorzata     Puternicka            112.45 +  379: 362  162
    6    27 Agata          Nawrocka              100.00 +  335: 330  150
    7    22 Wojciech       Gołęcki               103.14 -  292: 407   53
    8    26 Marzena        Kasner                100.00 -  315: 335   50
    9    28 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  367: 262  150
   10    22 Michał         Ozimiński             107.68 -  221: 580   58
   11    30 PAUZA
   12    27 Anna           Stefańska             107.47 -  263: 416   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     955  / 11  86.82




	Marzena Kasner 100.00 Janikowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jakub          Zaryński              122.23 -  267: 449   72
    2    27 Mariusz        Kubicki               113.27 -  302: 326   63
    3    27 Dariusz        Nawrocki              110.53 -  265: 412   61
    4    28 Danuta         Langiewicz            102.41 -  289: 471   52
    5    30 PAUZA
    6    26 Alicja         Kosińska              100.00 +  420: 319  150
    7    26 Dariusz        Kuć                   114.99 -  345: 372   65
    8    26 Paweł          Golubiński            100.00 +  335: 315  150
    9    26 Małgorzata     Puternicka            112.45 -  278: 356   62
   10    26 Sławomir       Długosz               100.00 +  418: 214  150
   11    23 Katarzyna      Sołdan                119.56 +  332: 315  170
   12    22 Andrzej        Tyczyno               120.01 -  320: 473   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  / 11  96.82




	Sergiusz Kaźmierski 100.00 Rojewo                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Wesołowski            121.16 -  229: 430   71
    2    30 PAUZA
    3    22 Marek          Herzig                117.19 -  202: 413   67
    4    26 Adam           Janicki               100.70 -  320: 349   51
    5    28 Anna           Lenartowska           100.00 -  247: 263   50
    6    29 Katarzyna      Dębska                100.00 -  292: 380   50
    7    28 Małgorzata     Puternicka            112.45 -  164: 426   62
    8    29 Mariusz        Michalski             107.10 -  278: 504   57
    9    28 Paweł          Golubiński            100.00 -  262: 367   50
   10    29 Mariusz        Michalski             107.10 -  246: 373   57
   11    29 Anna           Stefańska             107.47 -  205: 406   57
   12    29 Mariusz        Michalski             107.10 -  258: 279   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     629  / 11  57.18




	Michał Kolaj 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Tyczyno               120.01 +  382: 374  170
    2     7 Andrzej        Kwiatkowski           120.91 -  330: 370   71
    3     9 Marek          Roszak                127.41 +  401: 306  177
    4    15 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  354: 328  150
    5     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.71 -  338: 409   77
    6     9 Stanisław      Rydzik                140.36 -  370: 395   90
    7    15 Adam           Klimont               113.21 -  324: 336   63
    8    22 Dariusz        Kuć                   114.99 -  310: 376   65
    9    19 Joanna         Ostrowska             115.30 +  375: 369  165
   10    23 Anna           Lenartowska           100.00 +  354: 299  150
   11    14 Rafał          Wesołowski            121.16 +  317: 302  171
   12    15 Alicja         Kosińska              100.00 +  420: 378  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Alicja Kosińska 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Langiewicz            116.58 -  280: 379   67
    2    24 Katarzyna      Dębska                100.00 -  342: 344   50
    3    28 Maciej         Kuć                   100.00 -  279: 366   50
    4    29 Małgorzata     Puternicka            112.45 +  341: 331  162
    5    23 Adam           Klimont               113.21 -  325: 387   63
    6    26 Marzena        Kasner                100.00 -  319: 420   50
    7    30 PAUZA
    8    27 Anna           Lenartowska           100.00 +  368: 285  150
    9    25 Adam           Janicki               100.70 +  432: 291  151
   10    27 Agata          Nawrocka              100.00 +  398: 345  150
   11    19 Rafał          Skibicki              107.16 +  559: 256  157
   12    15 Michał         Kolaj                 100.00 -  378: 420   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1100  / 11 100.00




	Agata Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Anna           Niedzielko            117.36 -  380: 390   67
    2    18 Monika         Gawron-Cieślik        110.94 +  388: 292  161
    3    14 Piotr          Rosół                 123.16 -  304: 368   73
    4    23 Maciej         Kuć                   100.00 +  424: 238  150
    5    19 Anna           Stefańska             107.47 +  390: 358  157
    6    15 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  310: 392   50
    7    19 Mariusz        Kubicki               113.27 -  323: 405   63
    8    20 Adam           Janicki               100.70 -  314: 367   51
    9    18 Andrzej        Kowalski              137.90 -  282: 397   88
   10    18 Andrzej        Tyczyno               120.01 +  428: 302  170
   11    24 Katarzyna      Dębska                100.00 -  316: 353   50
   12    25 Sławomir       Długosz               100.00 +  370: 267  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ireneusz       Moralewicz            118.77 -  257: 394   69
    2    29 Wojciech       Gołęcki               103.14 -  306: 387   53
    3    28 Alicja         Kosińska              100.00 +  366: 279  150
    4    23 Agata          Kuć                   100.00 -  238: 424   50
    5    24 Joanna         Ostrowska             115.30 -  283: 347   65
    6    28 Mariusz        Michalski             107.10 +  419: 235  157
    7    27 Danuta         Langiewicz            102.41 +  328: 312  152
    8    23 Anna           Niedzielko            117.36 -  289: 423   67
    9    23 Mariusz        Kubicki               113.27 -  369: 414   63
   10    19 Dariusz        Maciejuk              113.16 -  361: 479   63
   11    27 Agata          Nawrocka              100.00 -  283: 342   50
   12    28 Monika         Gawron-Cieślik        110.94 -  299: 409   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000  / 12  83.33




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Zbigniew       Wietecki              121.68 +  353: 316  172
    2    12 Dorota         Kuć                   104.34 -  340: 364   54
    3    12 Andrzej        Tyczyno               120.01 -  238: 395   70
    4    21 Andrzej        Kowalski              137.90 -  346: 398   88
    5    28 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  263: 247  150
    6    23 Anna           Niedzielko            117.36 -  245: 384   67
    7    23 Adam           Janicki               100.70 -  306: 339   51
    8    27 Alicja         Kosińska              100.00 -  285: 368   50
    9    29 Mariusz        Michalski             107.10 +  395: 248  157
   10    23 Michał         Kolaj                 100.00 -  299: 354   50
   11    28 Małgorzata     Puternicka            112.45 -  188: 403   62
   12    30 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     971  / 11  88.27




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Małgorzata     Jóźwiak               117.24 -  276: 355   67
    2    26 Sławomir       Długosz               100.00 -  243: 345   50
    3    30 PAUZA
    4    25 Zbigniew       Wietecki              121.68 -  312: 476   72
    5    26 Krzysztof      Langiewicz            116.58 -  266: 332   67
    6    27 Paweł          Golubiński            100.00 -  330: 335   50
    7    29 Mariusz        Michalski             107.10 +  362: 231  157
    8    28 Anna           Stefańska             107.47 +  411: 301  157
    9    27 Danuta         Langiewicz            102.41 -  258: 369   52
   10    27 Alicja         Kosińska              100.00 -  345: 398   50
   11    27 Maciej         Kuć                   100.00 +  342: 283  150
   12    26 Małgorzata     Puternicka            112.45 -  241: 478   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     934  / 11  84.91




	Przemysław Pok 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marek          Herzig                117.19 +  458: 259  167
    2     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.71 -  260: 386   77
    3    23 Adam           Klimont               113.21 +  339: 321  163
    4    10 Aleksander     Puchalski             133.89 -  291: 378   84
    5    17 Rafał          Skibicki              107.16 -  276: 441   57
    6    22 Ireneusz       Moralewicz            118.77 +  325: 305  169
    7    20 Dariusz        Nawrocki              110.53 +  392: 387  161
    8    15 Artur          Koszel                124.26 -  323: 442   74
    9    14 Dariusz        Maciejuk              113.16 +  373: 360  163
   10    16 Dariusz        Kuć                   114.99 -  262: 411   65
   11    18 Joanna         Ostrowska             115.30 -  312: 357   65
   12    21 Adam           Janicki               100.70 +  365: 236  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej O Kryształowe Jajo Świateczne



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Joanna         Ostrowska             390: 310
   2 Dariusz        Kuć                  - Mariusz        Skrobosz              289: 386
   3 Dawid          Pikul                - Mariusz        Kubicki               436: 321
   4 Adam           Klimont              - Stanisław      Rydzik                449: 456
   5 Robert         Duczemiński          - Dariusz        Maciejuk              425: 377
   6 Małgorzata     Puternicka           - Wojciech       Zemło                 300: 486
   7 Andrzej        Kowalski             - Monika         Gawron-Cieślik        435: 311
   8 Dariusz        Nawrocki             - Tomasz         Zwoliński             287: 447
   9 Aleksander     Puchalski            - Eugeniusz      Wróblewski            425: 331
  10 Michał         Ozimiński            - Łukasz         Tuszyński             424: 311
  11 Wojciech       Usakiewicz           - Anna           Stefańska             345: 345
  12 Rafał          Skibicki             - Marek          Roszak                389: 379
  13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mariusz        Michalski             392: 279
  14 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Koczkodon             427: 405
  15 Kamil          Nawrocki             - Wojciech       Gołęcki               456: 314
  16 Danuta         Langiewicz           - Artur          Koszel                362: 402
  17 Piotr          Rosół                - Adam           Janicki               363: 350
  18 Marzena        Kasner               - Jakub          Zaryński              267: 449
  19 Rafał          Lenartowski          - Paweł          Golubiński            357: 301
  20 Anna           Lenartowska          - Zbigniew       Wietecki              353: 316
  21 Rafał          Wesołowski           - Sergiusz       Kaźmierski            430: 229
  22 Sławomir       Długosz              - Andrzej        Kwiatkowski           327: 446
  23 Andrzej        Tyczyno              - Michał         Kolaj                 374: 382
  24 Katarzyna      Dębska               - Katarzyna      Sołdan                333: 438
  25 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Kuć                   394: 257
  26 Agata          Kuć                  - Anna           Niedzielko            380: 390
  27 Małgorzata     Jóźwiak              - Agata          Nawrocka              355: 276
  28 Przemysław     Pok                  - Marek          Herzig                458: 259
  29 Krzysztof      Langiewicz           - Alicja         Kosińska              379: 280
  30 Grzegorz       Bajer                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Ireneusz       Moralewicz            391: 368
   2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Przemysław     Pok                   386: 260
   3 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              370: 436
   4 Anna           Niedzielko           - Kamil          Nawrocki              294: 333
   5 Jakub          Zaryński             - Rafał          Skibicki              441: 299
   6 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              332: 432
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Kolaj                 370: 330
   8 Katarzyna      Sołdan               - Krzysztof      Langiewicz            428: 322
   9 Dawid          Pikul                - Piotr          Rosół                 418: 317
  10 Andrzej        Kowalski             - Rafał          Lenartowski           302: 441
  11 Małgorzata     Jóźwiak              - Rafał          Wesołowski            361: 321
  12 Dorota         Kuć                  - Anna           Lenartowska           364: 340
  13 Robert         Duczemiński          - Wojciech       Usakiewicz            339: 365
  14 Anna           Stefańska            - Aleksander     Puchalski             309: 325
  15 Michał         Ozimiński            - Grzegorz       Bajer                 316: 413
  16 Artur          Koszel               - Adam           Klimont               417: 368
  17 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Koczkodon             431: 262
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Agata          Kuć                   292: 388
  19 Joanna         Ostrowska            - Marek          Roszak                311: 484
  20 Dariusz        Maciejuk             - Paweł          Golubiński            468: 291
  21 Andrzej        Tyczyno              - Małgorzata     Puternicka            444: 251
  22 Danuta         Langiewicz           - Dariusz        Kuć                   355: 379
  23 Adam           Janicki              - Dariusz        Nawrocki              416: 348
  24 Alicja         Kosińska             - Katarzyna      Dębska                342: 344
  25 Mariusz        Michalski            - Eugeniusz      Wróblewski            302: 326
  26 Agata          Nawrocka             - Sławomir       Długosz               243: 345
  27 Mariusz        Kubicki              - Marzena        Kasner                326: 302
  28 Marek          Herzig               - Zbigniew       Wietecki              468: 330
  29 Maciej         Kuć                  - Wojciech       Gołęcki               306: 387
  30 Sergiusz       Kaźmierski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Rafał          Lenartowski           472: 326
   2 Wojciech       Zemło                - Dorota         Kuć                   414: 300
   3 Kamil          Nawrocki             - Katarzyna      Sołdan                430: 317
   4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dawid          Pikul                 352: 492
   5 Aleksander     Puchalski            - Kazimierz.J    Merklejn              405: 436
   6 Artur          Koszel               - Małgorzata     Jóźwiak               504: 313
   7 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Bajer                 603: 269
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Wojciech       Usakiewicz            295: 505
   9 Michał         Kolaj                - Marek          Roszak                401: 306
  10 Krzysztof      Langiewicz           - Dariusz        Maciejuk              309: 399
  11 Wojciech       Gołęcki              - Stanisław      Rydzik                309: 366
  12 Anna           Lenartowska          - Andrzej        Tyczyno               238: 395
  13 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Skibicki              460: 383
  14 Agata          Kuć                  - Piotr          Rosół                 304: 368
  15 Anna           Niedzielko           - Adam           Janicki               406: 285
  16 Katarzyna      Dębska               - Robert         Duczemiński            16: 343
  17 Sławomir       Długosz              - Ireneusz       Moralewicz            477: 359
  18 Dariusz        Kuć                  - Rafał          Wesołowski            358: 349
  19 Eugeniusz      Wróblewski           - Łukasz         Tuszyński             442: 347
  20 Mariusz        Kubicki              - Michał         Ozimiński             334: 359
  21 Anna           Stefańska            - Andrzej        Kowalski              372: 349
  22 Marek          Herzig               - Sergiusz       Kaźmierski            413: 202
  23 Adam           Klimont              - Przemysław     Pok                   321: 339
  24 Monika         Gawron-Cieślik       - Danuta         Langiewicz            348: 341
  25 Paweł          Golubiński           - Grzegorz       Koczkodon             255: 452
  26 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Michalski             420: 202
  27 Marzena        Kasner               - Dariusz        Nawrocki              265: 412
  28 Maciej         Kuć                  - Alicja         Kosińska              366: 279
  29 Małgorzata     Puternicka           - Joanna         Ostrowska             266: 452
  30 Agata          Nawrocka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Zemło                 482: 321
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Jakub          Zaryński              510: 369
   3 Kamil          Nawrocki             - Dawid          Pikul                 504: 302
   4 Wojciech       Usakiewicz           - Artur          Koszel                380: 358
   5 Dariusz        Maciejuk             - Eugeniusz      Wróblewski            361: 392
   6 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Duczemiński           472: 249
   7 Andrzej        Tyczyno              - Michał         Ozimiński             361: 370
   8 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Kuć                   320: 399
   9 Katarzyna      Sołdan               - Anna           Niedzielko            362: 331
  10 Przemysław     Pok                  - Aleksander     Puchalski             291: 378
  11 Piotr          Rosół                - Sławomir       Długosz               403: 334
  12 Marek          Herzig               - Małgorzata     Jóźwiak               440: 308
  13 Dariusz        Kuć                  - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  346: 482
  14 Rafał          Lenartowski          - Anna           Stefańska             345: 342
  15 Grzegorz       Bajer                - Michał         Kolaj                 328: 354
  16 Marek          Roszak               - Andrzej        Kwiatkowski           422: 291
  17 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Nawrocki              380: 340
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Langiewicz            512: 333
  19 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Gołęcki               405: 265
  20 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Kubicki               369: 346
  21 Andrzej        Kowalski             - Anna           Lenartowska           398: 346
  22 Joanna         Ostrowska            - Monika         Gawron-Cieślik        321: 374
  23 Maciej         Kuć                  - Agata          Kuć                   238: 424
  24 Rafał          Skibicki             - Katarzyna      Dębska                433: 334
  25 Zbigniew       Wietecki             - Agata          Nawrocka              476: 312
  26 Sergiusz       Kaźmierski           - Adam           Janicki               320: 349
  27 Paweł          Golubiński           - Adam           Klimont               304: 370
  28 Danuta         Langiewicz           - Marzena        Kasner                471: 289
  29 Alicja         Kosińska             - Małgorzata     Puternicka            341: 331
  30 Mariusz        Michalski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Nawrocki              320: 367
   2 Wojciech       Usakiewicz           - Kazimierz.J    Merklejn              372: 379
   3 Jakub          Zaryński             - Aleksander     Puchalski             304: 469
   4 Eugeniusz      Wróblewski           - Tomasz         Zwoliński             256: 477
   5 Artur          Koszel               - Dorota         Kuć                   409: 284
   6 Dawid          Pikul                - Rafał          Lenartowski           314: 408
   7 Wojciech       Zemło                - Michał         Ozimiński             534: 305
   8 Michał         Kolaj                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  338: 409
   9 Piotr          Rosół                - Marek          Herzig                304: 346
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Katarzyna      Sołdan                409: 358
  11 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Maciejuk              502: 317
  12 Marek          Roszak               - Anna           Niedzielko            431: 336
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Tyczyno               434: 353
  14 Adam           Janicki              - Zbigniew       Wietecki              270: 431
  15 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kuć                   492: 306
  16 Rafał          Wesołowski           - Robert         Duczemiński           320: 372
  17 Rafał          Skibicki             - Przemysław     Pok                   441: 276
  18 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Jóźwiak               274: 425
  19 Anna           Stefańska            - Agata          Kuć                   358: 390
  20 Grzegorz       Bajer                - Andrzej        Kowalski              472: 292
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Sławomir       Długosz               359: 379
  22 Wojciech       Gołęcki              - Danuta         Langiewicz            362: 324
  23 Adam           Klimont              - Alicja         Kosińska              387: 325
  24 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Kuć                   347: 283
  25 Dariusz        Nawrocki             - Katarzyna      Dębska                475: 258
  26 Krzysztof      Langiewicz           - Agata          Nawrocka              332: 266
  27 Mariusz        Kubicki              - Mariusz        Michalski             393: 231
  28 Sergiusz       Kaźmierski           - Anna           Lenartowska           247: 263
  29 Małgorzata     Puternicka           - Paweł          Golubiński            362: 379
  30 Marzena        Kasner               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Kamil          Nawrocki              376: 363
   2 Aleksander     Puchalski            - Mariusz        Skrobosz              318: 451
   3 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Herzig                492: 384
   4 Rafał          Lenartowski          - Wojciech       Zemło                 371: 332
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Artur          Koszel                459: 308
   6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Wojciech       Usakiewicz            349: 376
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Jakub          Zaryński              347: 414
   8 Michał         Ozimiński            - Marek          Roszak                443: 350
   9 Michał         Kolaj                - Stanisław      Rydzik                370: 395
  10 Dorota         Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              287: 429
  11 Małgorzata     Jóźwiak              - Dawid          Pikul                 358: 439
  12 Łukasz         Tuszyński            - Piotr          Rosół                 372: 450
  13 Eugeniusz      Wróblewski           - Rafał          Skibicki              417: 357
  14 Katarzyna      Sołdan               - Robert         Duczemiński           418: 454
  15 Agata          Kuć                  - Grzegorz       Bajer                 310: 392
  16 Sławomir       Długosz              - Andrzej        Tyczyno               301: 432
  17 Dariusz        Maciejuk             - Monika         Gawron-Cieślik        485: 301
  18 Dariusz        Kuć                  - Adam           Klimont               274: 436
  19 Dariusz        Nawrocki             - Krzysztof      Langiewicz            328: 291
  20 Adam           Janicki              - Rafał          Wesołowski            369: 409
  21 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Kowalski              408: 409
  22 Przemysław     Pok                  - Ireneusz       Moralewicz            325: 305
  23 Anna           Lenartowska          - Anna           Niedzielko            245: 384
  24 Anna           Stefańska            - Joanna         Ostrowska             314: 369
  25 Mariusz        Kubicki              - Danuta         Langiewicz            337: 289
  26 Alicja         Kosińska             - Marzena        Kasner                319: 420
  27 Agata          Nawrocka             - Paweł          Golubiński            330: 335
  28 Mariusz        Michalski            - Maciej         Kuć                   235: 419
  29 Katarzyna      Dębska               - Sergiusz       Kaźmierski            380: 292
  30 Małgorzata     Puternicka           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Kazimierz.J    Merklejn              368: 445
   2 Kamil          Nawrocki             - Tomasz         Zwoliński             336: 403
   3 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Usakiewicz            517: 397
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Aleksander     Puchalski             444: 447
   5 Wojciech       Zemło                - Marek          Herzig                468: 431
   6 Jakub          Zaryński             - Michał         Ozimiński             495: 318
   7 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Rosół                 396: 369
   8 Robert         Duczemiński          - Dawid          Pikul                 500: 370
   9 Eugeniusz      Wróblewski           - Stanisław      Rydzik                413: 382
  10 Artur          Koszel               - Grzegorz       Bajer                 314: 515
  11 Dariusz        Maciejuk             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  406: 350
  12 Marek          Roszak               - Sławomir       Długosz               325: 236
  13 Anna           Niedzielko           - Andrzej        Tyczyno               350: 490
  14 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Kwiatkowski           367: 426
  15 Adam           Klimont              - Michał         Kolaj                 336: 324
  16 Małgorzata     Jóźwiak              - Katarzyna      Sołdan                364: 286
  17 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Skibicki              403: 301
  18 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Kuć                   534: 340
  19 Agata          Kuć                  - Mariusz        Kubicki               323: 405
  20 Dariusz        Nawrocki             - Przemysław     Pok                   387: 392
  21 Andrzej        Kowalski             - Ireneusz       Moralewicz            320: 397
  22 Paweł          Golubiński           - Wojciech       Gołęcki               292: 407
  23 Anna           Lenartowska          - Adam           Janicki               306: 339
  24 Katarzyna      Dębska               - Monika         Gawron-Cieślik        394: 370
  25 Krzysztof      Langiewicz           - Anna           Stefańska             408: 344
  26 Marzena        Kasner               - Dariusz        Kuć                   345: 372
  27 Danuta         Langiewicz           - Maciej         Kuć                   312: 328
  28 Sergiusz       Kaźmierski           - Małgorzata     Puternicka            164: 426
  29 Agata          Nawrocka             - Mariusz        Michalski             362: 231
  30 Alicja         Kosińska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              299: 459
   2 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Zwoliński             340: 322
   3 Jakub          Zaryński             - Eugeniusz      Wróblewski            379: 334
   4 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Lenartowski           345: 299
   5 Wojciech       Usakiewicz           - Kamil          Nawrocki              394: 283
   6 Aleksander     Puchalski            - Grzegorz       Bajer                 373: 481
   7 Robert         Duczemiński          - Grzegorz       Koczkodon             394: 423
   8 Andrzej        Tyczyno              - Adam           Klimont               285: 386
   9 Dariusz        Maciejuk             - Andrzej        Kwiatkowski           303: 423
  10 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Rosół                 433: 468
  11 Michał         Ozimiński            - Dawid          Pikul                 374: 453
  12 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Ostrowska             437: 370
  13 Marek          Herzig               - Mariusz        Kubicki               424: 329
  14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Małgorzata     Jóźwiak               393: 314
  15 Przemysław     Pok                  - Artur          Koszel                323: 442
  16 Marek          Roszak               - Łukasz         Tuszyński             388: 344
  17 Katarzyna      Sołdan               - Wojciech       Gołęcki               291: 403
  18 Dorota         Kuć                  - Rafał          Skibicki              375: 333
  19 Sławomir       Długosz              - Dariusz        Nawrocki              252: 327
  20 Adam           Janicki              - Agata          Kuć                   367: 314
  21 Krzysztof      Langiewicz           - Andrzej        Kowalski              300: 391
  22 Michał         Kolaj                - Dariusz        Kuć                   310: 376
  23 Anna           Niedzielko           - Maciej         Kuć                   423: 289
  24 Ireneusz       Moralewicz           - Katarzyna      Dębska                358: 355
  25 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Puternicka            399: 313
  26 Paweł          Golubiński           - Marzena        Kasner                315: 335
  27 Anna           Lenartowska          - Alicja         Kosińska              285: 368
  28 Anna           Stefańska            - Agata          Nawrocka              301: 411
  29 Mariusz        Michalski            - Sergiusz       Kaźmierski            504: 278
  30 Danuta         Langiewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Zaryński              442: 341
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Zemło                 378: 472
   3 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Zwoliński             364: 417
   4 Grzegorz       Bajer                - Marek          Roszak                454: 359
   5 Wojciech       Usakiewicz           - Adam           Klimont               352: 349
   6 Kamil          Nawrocki             - Grzegorz       Koczkodon             282: 387
   7 Dawid          Pikul                - Andrzej        Kwiatkowski           475: 313
   8 Piotr          Rosół                - Rafał          Wesołowski            388: 332
   9 Robert         Duczemiński          - Marek          Herzig                494: 374
  10 Rafał          Lenartowski          - Artur          Koszel                420: 338
  11 Stanisław      Rydzik               - Aleksander     Puchalski             327: 476
  12 Eugeniusz      Wróblewski           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  350: 333
  13 Dariusz        Kuć                  - Andrzej        Tyczyno               365: 351
  14 Przemysław     Pok                  - Dariusz        Maciejuk              373: 360
  15 Anna           Niedzielko           - Łukasz         Tuszyński             347: 346
  16 Rafał          Skibicki             - Michał         Ozimiński             351: 343
  17 Dariusz        Nawrocki             - Katarzyna      Sołdan                375: 317
  18 Andrzej        Kowalski             - Agata          Kuć                   397: 282
  19 Michał         Kolaj                - Joanna         Ostrowska             375: 369
  20 Wojciech       Gołęcki              - Monika         Gawron-Cieślik        356: 314
  21 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Langiewicz            461: 326
  22 Małgorzata     Jóźwiak              - Sławomir       Długosz               345: 352
  23 Maciej         Kuć                  - Mariusz        Kubicki               369: 414
  24 Katarzyna      Dębska               - Dorota         Kuć                   289: 403
  25 Alicja         Kosińska             - Adam           Janicki               432: 291
  26 Małgorzata     Puternicka           - Marzena        Kasner                356: 278
  27 Agata          Nawrocka             - Danuta         Langiewicz            258: 369
  28 Sergiusz       Kaźmierski           - Paweł          Golubiński            262: 367
  29 Mariusz        Michalski            - Anna           Lenartowska           248: 395
  30 Anna           Stefańska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.J    Merklejn              410: 346
   2 Grzegorz       Bajer                - Tomasz         Zwoliński             391: 422
   3 Wojciech       Usakiewicz           - Wojciech       Zemło                 428: 342
   4 Marek          Roszak               - Grzegorz       Koczkodon             330: 407
   5 Dawid          Pikul                - Adam           Klimont               418: 342
   6 Kamil          Nawrocki             - Jakub          Zaryński              414: 384
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Aleksander     Puchalski             311: 421
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Robert         Duczemiński           398: 299
   9 Andrzej        Kowalski             - Zbigniew       Wietecki              395: 290
  10 Piotr          Rosół                - Dariusz        Nawrocki              393: 373
  11 Anna           Niedzielko           - Rafał          Lenartowski           301: 428
  12 Wojciech       Gołęcki              - Eugeniusz      Wróblewski            334: 456
  13 Marek          Herzig               - Dorota         Kuć                   499: 342
  14 Mariusz        Kubicki              - Rafał          Wesołowski            409: 300
  15 Artur          Koszel               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  348: 398
  16 Dariusz        Kuć                  - Przemysław     Pok                   411: 262
  17 Katarzyna      Sołdan               - Stanisław      Rydzik                393: 389
  18 Agata          Kuć                  - Andrzej        Tyczyno               428: 302
  19 Maciej         Kuć                  - Dariusz        Maciejuk              361: 479
  20 Rafał          Skibicki             - Monika         Gawron-Cieślik        404: 327
  21 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Langiewicz            481: 300
  22 Paweł          Golubiński           - Michał         Ozimiński             221: 580
  23 Anna           Lenartowska          - Michał         Kolaj                 299: 354
  24 Danuta         Langiewicz           - Małgorzata     Jóźwiak               504: 309
  25 Adam           Janicki              - Małgorzata     Puternicka            363: 243
  26 Marzena        Kasner               - Sławomir       Długosz               418: 214
  27 Alicja         Kosińska             - Agata          Nawrocka              398: 345
  28 Łukasz         Tuszyński            - Anna           Stefańska             493: 350
  29 Sergiusz       Kaźmierski           - Mariusz        Michalski             246: 373
  30 Katarzyna      Dębska               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Skrobosz              361: 415
   2 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Usakiewicz            354: 367
   3 Eugeniusz      Wróblewski           - Dawid          Pikul                 314: 316
   4 Wojciech       Zemło                - Piotr          Rosół                 477: 346
   5 Aleksander     Puchalski            - Rafał          Lenartowski           381: 277
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Grzegorz       Bajer                 373: 364
   7 Jakub          Zaryński             - Ireneusz       Moralewicz            355: 331
   8 Marek          Herzig               - Kamil          Nawrocki              364: 370
   9 Robert         Duczemiński          - Andrzej        Kowalski              345: 336
  10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mariusz        Kubicki               422: 350
  11 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Kuć                   332: 387
  12 Dariusz        Maciejuk             - Dariusz        Nawrocki              348: 372
  13 Artur          Koszel               - Anna           Niedzielko            463: 319
  14 Michał         Kolaj                - Rafał          Wesołowski            317: 302
  15 Michał         Ozimiński            - Wojciech       Gołęcki               328: 318
  16 Dorota         Kuć                  - Marek          Roszak                437: 417
  17 Adam           Klimont              - Adam           Janicki               369: 293
  18 Joanna         Ostrowska            - Przemysław     Pok                   357: 312
  19 Rafał          Skibicki             - Alicja         Kosińska              256: 559
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Stanisław      Rydzik                366: 390
  21 Sławomir       Długosz              - Łukasz         Tuszyński             310: 482
  22 Andrzej        Tyczyno              - Danuta         Langiewicz            363: 363
  23 Katarzyna      Sołdan               - Marzena        Kasner                315: 332
  24 Agata          Kuć                  - Katarzyna      Dębska                316: 353
  25 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Jóźwiak               322: 347
  26 Mariusz        Michalski            - Krzysztof      Langiewicz            237: 616
  27 Agata          Nawrocka             - Maciej         Kuć                   342: 283
  28 Małgorzata     Puternicka           - Anna           Lenartowska           403: 188
  29 Anna           Stefańska            - Sergiusz       Kaźmierski            406: 205
  30 Paweł          Golubiński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Usakiewicz           - Mariusz        Skrobosz              430: 375
   2 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Zemło                 495: 314
   3 Dawid          Pikul                - Aleksander     Puchalski             429: 410
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Kazimierz.J    Merklejn              333: 411
   5 Jakub          Zaryński             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  333: 410
   6 Piotr          Rosół                - Robert         Duczemiński           371: 397
   7 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Nawrocki              461: 317
   8 Eugeniusz      Wróblewski           - Dariusz        Kuć                   308: 409
   9 Grzegorz       Bajer                - Marek          Herzig                344: 410
  10 Michał         Ozimiński            - Artur          Koszel                373: 459
  11 Adam           Klimont              - Zbigniew       Wietecki              339: 367
  12 Joanna         Ostrowska            - Ireneusz       Moralewicz            384: 418
  13 Dariusz        Nawrocki             - Andrzej        Kowalski              360: 408
  14 Dorota         Kuć                  - Mariusz        Kubicki               362: 437
  15 Michał         Kolaj                - Alicja         Kosińska              420: 378
  16 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Tuszyński             403: 455
  17 Marek          Roszak               - Dariusz        Maciejuk              389: 358
  18 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kwiatkowski           326: 451
  19 Rafał          Skibicki             - Anna           Niedzielko            336: 399
  20 Wojciech       Gołęcki              - Małgorzata     Jóźwiak               392: 289
  21 Przemysław     Pok                  - Adam           Janicki               365: 236
  22 Marzena        Kasner               - Andrzej        Tyczyno               320: 473
  23 Katarzyna      Dębska               - Danuta         Langiewicz            329: 415
  24 Krzysztof      Langiewicz           - Katarzyna      Sołdan                384: 418
  25 Sławomir       Długosz              - Agata          Kuć                   267: 370
  26 Małgorzata     Puternicka           - Agata          Nawrocka              478: 241
  27 Paweł          Golubiński           - Anna           Stefańska             263: 416
  28 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Kuć                   409: 299
  29 Sergiusz       Kaźmierski           - Mariusz        Michalski             258: 279
  30 Anna           Lenartowska          - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 28-04-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.79  29211  199
   2 Krzysztof Mówka                Warszawa             145.96  29192  200
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.55  27946  192
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.41  11633   80
   5 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             145.15  29030  200
   6 Kamil Górka                    Kraków               142.31  27323  192
   7 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
   8 Dawid Pikul                    Poznań               140.75  27024  192
   9 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.49   6884   49
  10 Sławomir Kordjalik             Warszawa             139.73  25291  181
  11 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.27  14623  105
  12 Sławomir Kucia                 Kraków               138.82   9162   66
  13 Andrzej Oleksiak               Olsztyn              138.61  25782  186
  14 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.35  23104  167
  15 Radosław Konca                 Warszawa             138.15  19203  139
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            137.99  10349   75
  17 Justyna Fugiel                 Kraków               137.69  27262  198
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             137.09  26732  195
  19 Mariusz Wrześniewski           Kraków               137.01  27403  200
  20 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.96  26160  191
  21 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             136.82   5199   38
  22 Tomasz Zwoliński               Skierdy              136.70  26110  191
  23 Miłosz Wrzałek                 Reda                 136.56  26903  197
  24 Paweł Jackowski                Warszawa             136.33  25766  189
  25 Szymon Fidziński               Warszawa             136.14  11436   84
  26 Michał Trumpus                 Wrocław              136.10  27220  200
  27 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26434  195
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.86  21173  157
  29 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.83   7820   58
  30 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.82  26963  200
  31 Aleksander Puchalski           Włocławek            134.34  21494  160
  32 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.18  10198   76
  33 Filip Sosin                    Warszawa             133.62  26591  199
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.70   8360   63
  35 Mariusz Margalski              Pieczyska            132.52  17493  132
  36 Dariusz Kosz                   Nysa                 132.17  12160   92
  37 Andrzej Szepczyński            Kraków               132.00   4620   35
  38 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.83  14238  108
  39 Filip Warzecha                 Gdynia               131.36  25221  192
  40 Bartosz Morawski               Gliwice              131.23  17191  131
  41 Dariusz Dzierża                Kraków               130.95   7202   55
  42 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     130.58  11622   89
  43 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 130.21   5469   42
  44 Łukasz Bryła                   Mielec               129.80  24922  192
  45 Lucyna Korga                   Zabrze               129.72   4670   36
  46 Piotr Szałkiewicz              Dungarvan [Irlandia] 129.57   6867   53
  47 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.16  25832  200
  48 Leszek Stecuła                 Bytom                129.00   7224   56
  49 Robert Kamiński                Warszawa             128.62  24952  194
  50 Michał Waszkiewicz             Warszawa             128.51  19276  150
  51 Przemysław Herdzina            Kraków               128.44  23120  180
  52 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.29  12188   95
  53 Artur Irzyk                    Strzyżów             127.64  25527  200
  54 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              127.40  24715  194
  55 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             127.02  24260  191
  56 Kamil Klinkosz                 Rumia                126.75   8746   69
  57 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       126.75  19013  150
  58 Kuba Koisar                    Warszawa             126.46  24153  191
  59 Marek Roszak                   Poznań               126.39  23129  183
  60 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.38  20852  165
  61 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  62 Wojciech Sołdan                Rumia                126.26  24241  192
  63 Jarosław Michalak              Łódź                 126.19  15143  120
  64 Maciej Perzyński               Piła                 125.49  16941  135
  65 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.34  12534  100
  66 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.33   8397   67
  67 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.21  25042  200
  68 Michał Makowski                Warszawa             125.19   7136   57
  69 Maciej Michalak                Łódź                 125.19  20281  162
  70 Michał Musielak                Bydgoszcz            125.07   7254   58
  71 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.03  13253  106
  72 Paweł Janaś                    Głogów               124.93  21738  174
  73 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.71  16337  131
  74 Joanna Juszczak                Warszawa             124.10  12410  100
  75 Artur Koszel                   Warszawa             123.87  24402  197
  76 Rafał Matczak                  Milanówek            123.84  17090  138
  77 Joanna Zadrożna                Szczecin             123.83   9535   77
  78 Rafał Lenartowski              Gdynia               123.71  15959  129
  79 Irena Sołdan                   Rumia                123.68  24736  200
  80 Piotr Rosół                    Warszawa             123.59  24223  196
  81 Krzysztof Obremski             Legnica              123.52  21986  178
  82 Mateusz Zalega                 Łódź                 123.48   5927   48
  83 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.14  22166  180
  84 Łukasz Miłosz                  Warszawa             123.10   5047   41
  85 Tomasz Suchanek                Wrocław              123.00  17220  140
  86 Radosław Sowiński              Warszawa             122.96  13895  113
  87 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.87  11058   90
  88 Jakub Zaryński                 Świnoujście          122.84  18794  153
  89 Filip Klar                     Mielec               122.66   5397   44
  90 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.52  10292   84
  91 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.36  12481  102
  92 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  122.25   5868   48
  93 Marek Róziecki                 Rybnik               122.16   8307   68
  94 Grzegorz Wilk                  Kraków               122.12   5129   42
  95 Joanna Stępień                 Katowice             122.01  10249   84
  96 Łukasz Bobowski                Suchedniów           121.71  16187  133
  97 Ewa Ciszewska                  Katowice             121.67  21901  180
  98 Iwona Kucia                    Kraków               121.61   6567   54
  99 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.54  23092  190
 100 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.30  16012  132
 101 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             121.20   5333   44
 102 Bogusław Szyszka               Oława                121.18   4726   39
 103 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            121.13  23499  194
 104 Jakub Szymczak                 Łódź                 121.11  16108  133
 105 Tomasz Ciejka                  Kraków               121.09  15499  128
 106 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.00  17303  143
 107 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             120.96  10040   83
 108 Damian Krężel                  Mielec               120.90   5803   48
 109 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.87  24053  199
 110 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             120.73  24025  199
 111 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             120.33  20817  173
 112 Marta Dobrzańska               Kraków               120.21   7453   62
 113 Wojciech Morawski              Gliwice              120.17  10575   88
 114 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.08  21374  178
 115 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
 116 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 117 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             119.92  22665  189
 118 Katarzyna Sołdan               Rumia                119.72  22986  192
 119 Michał Wolański                Białystok            119.56   4304   36
 120 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  119.53   3825   32
 121 Marek Reda                     Wołomin              119.43  21020  176
 122 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.43  23766  199
 123 Bartosz Orłowski               Bytom                119.34  13605  114
 124 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.18  22764  191
 125 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.15  23235  195
 126 Małgorzata Sulejewska          Kraków               119.01  12615  106
 127 Rafał Dąbrowski                Ostróda              118.79  13542  114
 128 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            118.63  17320  146
 129 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.59   9606   81
 130 Jakub Nalepa                   Gliwice              118.55  16123  136
 131 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.52  16949  143
 132 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.30  21531  182
 133 Teresa Fortuna                 Lubin                118.29   6033   51
 134 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 135 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 136 Marcin Skowron                 Zabrze               118.17  17608  149
 137 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.72  18836  160
 138 Andrzej Rakoczy                Kraków               117.68   9885   84
 139 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            117.46  23258  198
 140 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.22  20161  172
 141 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 142 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.15  22142  189
 143 Anna Niedzielko                Szczecin             116.83  15422  132
 144 Marek Rogalski                 Warszawa             116.72  20777  178
 145 Dominik Piasecki               Słupsk               116.68   7001   60
 146 Daniel Janus                   Wąchock              116.64  15396  132
 147 Mariusz Makuch                 Zator                116.49   7921   68
 148 Jacek Pietruszka               Kraków               116.20   8715   75
 149 Marek Dudkiewicz               Milanówek            116.14  22880  197
 150 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.09   7546   65
 151 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.00   6960   60
 152 Jarosław Sobczak               Warszawa             116.00  22156  191
 153 Krzysztof Jaworski             Warszawa             115.98   5799   50
 154 Paweł Opyc                     Warszawa             115.94  11246   97
 155 Magdalena Kublik               Warszawa             115.90  17848  154
 156 Agnieszka Krupka               Krosno               115.85  21085  182
 157 Robert Zabłocki                Łódź                 115.79   9958   86
 158 Michał Sosin                   Warszawa             115.69   4859   42
 159 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.65  22436  194
 160 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              115.64   4163   36
 161 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.62   5550   48
 162 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             115.62  22778  197
 163 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 164 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.58  22769  197
 165 Jan Kozłowski                  Kraków               115.57  21033  182
 166 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         115.53  19640  170
 167 Andrzej Gostomski              Łódź                 115.51   5891   51
 168 Kazimierz Merklejn             Szczecin             115.41   7271   63
 169 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.39  13847  120
 170 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.05   9549   83
 171 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.97   7933   69
 172 Beata Piotrowska               Łódź                 114.90  22865  199
 173 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              114.88  22171  193
 174 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.87  15393  134
 175 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.82   6889   60
 176 Halina Roszak                  Poznań               114.69  22709  198
 177 Michał Szorc                   Białystok            114.68   6422   56
 178 Łukasz Święcki                 Białystok            114.41  11670  102
 179 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 180 Stanisław Gasik                Warszawa             113.80   9445   83
 181 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.62   9544   84
 182 Adam Klimont                   Wałcz                113.47  14637  129
 183 Paweł Florek                   Bydgoszcz            113.44   4084   36
 184 Robert Soszka                  Warszawa             113.44  14860  131
 185 Bogusław Książek               Szczecin             113.03  14468  128
 186 Krzysztof Bukowski             Milanówek            112.88   7224   64
 187 Jerzy Luter                    Bytom                112.68  22310  198
 188 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.64  13742  122
 189 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.46   6073   54
 190 Michał Lipka                   Mielec               112.11   8408   75
 191 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.01  21393  191
 192 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.97   6830   61
 193 Bogdan Kozłowski               Białystok            111.95   9628   86
 194 Sławomir Buk                   Gliwice              111.85   9395   84
 195 Joanna Duda                    Zabrze               111.71   4692   42
 196 Jerzy Matyasik                 Kraków               111.60  21316  191
 197 Dorota Maciejuk                Warszawa             111.20  10675   96
 198 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.12   6223   56
 199 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.90  21959  198
 200 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.81  17175  155
 201 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 202 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.69  14390  130
 203 Magdalena Merklejn             Szczecin             110.63   8629   78
 204 Sylwester Gryz                 Zabrze               110.39  15455  140
 205 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.34   9931   90
 206 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               110.33  10481   95
 207 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.22   8928   81
 208 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 110.14  14208  129
 209 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.08   6605   60
 210 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.03   6602   60
 211 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.97  13197  120
 212 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 213 Lucyna Śniadach                Rumia                109.92  16818  153
 214 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 215 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             109.64  21051  192
 216 Jarosław Żuliński              Szczecin             109.37   4703   43
 217 Michał Ozimiński               Łódź                 109.34  21540  197
 218 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       109.33  10933  100
 219 Małgorzata Sameryt             Warszawa             109.29  18798  172
 220 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.06  15269  140
 221 Dorota Zielińska               Piaseczno            108.89   7187   66
 222 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.85  16436  151
 223 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.83   5224   48
 224 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.65  14559  134
 225 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.41  13335  123
 226 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.40  15176  140
 227 Teresa Zalewska                Racibórz             108.40  15176  140
 228 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 229 Rafał Skibicki                 Lębork               107.89  21146  196
 230 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            107.86  11757  109
 231 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 232 Iza Kraj                       Warszawa             107.64   9903   92
 233 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 234 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               107.63  10978  102
 235 Jan Lisiewski                  Piasutno             107.60   8823   82
 236 Robert Głowacki                Łódź                 107.36   7730   72
 237 Katarzyna Klimała              Kraków               107.17  17362  162
 238 Marianna Kozłowska             Białystok            106.74   8326   78
 239 Grzegorz Kwiecień              Kraków               106.63   9597   90
 240 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.56   3836   36
 241 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 242 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  106.44  17031  160
 243 Sławomir Zabawa                Jasło                106.36   7020   66
 244 Anita Bruska                   Gdynia               106.31   8292   78
 245 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 246 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 247 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.18   7645   72
 248 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 106.13   6368   60
 249 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.07  12940  122
 250 Anna Stefańska                 Łódź                 105.95  20554  194
 251 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.87   6564   62
 252 Michał Jaworek                 Zabrze               105.60   4752   45
 253 Monika Laskowska               Dungarvan [Irlandia] 105.43   4639   44
 254 Henryk Ryś                     Warszawa             105.41   4849   46
 255 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             104.86  20657  197
 256 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 257 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.41  20568  197
 258 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.22   9171   88
 259 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      104.13   3228   31
 260 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 261 Weronika Rudnicka              Ustka                103.53  18118  175
 262 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         103.36   3721   36
 263 Danuta Langiewicz              Ostróda              103.35  19844  192
 264 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.05   6080   59
 265 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 266 Sylwester Wójcik               Lublin               102.92  14615  142
 267 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  102.89  14713  143
 268 Marta Kleinrok                 Lublin               102.86   4320   42
 269 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 270 Grzegorz Bajer                 Łódź                 102.63   8416   82
 271 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.58  17234  168
 272 Marek Kocikowski               Ostróda              102.48   4919   48
 273 Maciej Pilc                    Poznań               102.40   4096   40
 274 Anna Lisiewska                 Piasutno             102.40   4915   48
 275 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            102.37   5528   54
 276 Magdalena Ochot                Katowice             102.02   4285   42
 277 Janusz Sojka                   Łódź                 101.69   3661   36
 278 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.60   4877   48
 279 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.19   7286   72
 280 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.16  10521  104
 281 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.92  19780  196
 282 Patrycja Śliwińska             Szczecin             100.70  16717  166
 283 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            100.48   5627   56
 284 Adam Janicki                   Łódź                 100.48  19694  196
 285 Jacek Nowak                    Szczecin             100.38   4517   45
 286 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 287 Jacek Gasik                    Warszawa             100.06   3302   33
 288 Paweł Michalski                Ksawerów              99.99   8399   84
 289 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 290 Piotr Domański                 Łódź                  99.84   5791   58
 291 Elżbieta Święcka               Białystok             99.76   5088   51
 292 Anna Arana                     Warszawa              99.68  13058  131
 293 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.40   9741   98
 294 Barbara Łukaszewicz            Wrocław               99.25   3176   32
 295 Michał Kolaj                   Ostróda               99.15  12691  128
 296 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.88   3164   32
 297 Katarzyna Majewska             Lublin                98.72  12142  123
 298 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.43   8071   82
 299 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      98.41   4330   44
 300 Wojciech Wróbel                Zator                 98.26   7075   72
 301 Tomasz  Jedynak                Majków                98.19   5793   59
 302 Krzysztof Sojka                Łódź                  98.03   7058   72
 303 Jan Ziółkowski                 Rumia                 97.60   4099   42
 304 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.36  10125  104
 305 Paweł Jachowicz                Żyrardów              97.22   3597   37
 306 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 307 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 308 Renata Rosół                   Warszawa              96.90   3779   39
 309 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.82   6003   62
 310 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.82   4260   44
 311 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.74  14898  154
 312 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.72   7834   81
 313 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 314 Monika Rubinstein              Warszawa              96.51   8879   92
 315 Joanna Brychcy                 Katowice              96.47  19197  199
 316 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 317 Urszula Solarska               Łódź                  96.31  19165  199
 318 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   5145   54
 319 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.25   9620  101
 320 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.07   4183   44
 321 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.04   6653   70
 322 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  94.99  12728  134
 323 Agnieszka Goniowska            Wrocław               94.98   4179   44
 324 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 325 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 326 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.75   3032   32
 327 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           94.40   3965   42
 328 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.17   9417  100
 329 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.83   5536   59
 330 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.81  13884  148
 331 Sławomir Długosz               Ostróda               93.33   5133   55
 332 Maciej Kuczyński               Gdynia                93.24   3823   41
 333 Małgorzata Sikora              Kraków                93.22   4568   49
 334 Urszula Behnke                 Iława                 93.04   4280   46
 335 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             92.27   7843   85
 336 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 337 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.18   5254   57
 338 Radosław Pastusiak             Sulęcin               91.91   9834  107
 339 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.79   4314   47
 340 Anna Czarnecka                 Zgierz                91.54   5126   56
 341 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 342 Bartosz Milczarek              Łódź                  91.37   3198   35
 343 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 344 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.31   9314  102
 345 Wojciech Obremski              Legnica               90.87   9632  106
 346 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 347 Rafał Stachowski               Police                90.52   2987   33
 348 Piotr Marusa                   Szczytno              90.47   3076   34
 349 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          90.12   3875   43
 350 Krystyna Puchalska             Łódź                  89.53   5282   59
 351 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 352 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 353 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 354 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 355 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.18   3487   40
 356 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 357 Filip Dalecki                  Rumia                 87.07   4702   54
 358 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.04   8776  102
 359 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 360 Jerzy Ciesielski               Łódź                  85.71   2657   31
 361 Alicja Bielecka                Poznań                85.70   4799   56
 362 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 363 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.78   5765   68
 364 Monika Wrzałek                 Rumia                 84.52   4057   48
 365 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           83.90   2517   30
 366 Sandra Sekuła                  Szczecin              83.28   3914   47
 367 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.53   4209   51
 368 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 369 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 370 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.88   4610   57
 371 Paweł Golubiński               Gdynia                80.02   4961   62
 372 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 373 Anna Lenartowska               Gdynia                79.15   2691   34
 374 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  79.07  11386  144
 375 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 376 Monika Pieczora                Łódź                  75.35   4295   57
 377 Ewa Jóźwiak                    Iława                 74.81  10100  135
 378 Agata Pastusiak                Sulęcin               74.25   4826   65
 379 Paulina Naplocha               Racibórz              69.18   6503   94
 380 Jacek Jabłonowski              Iława                 65.12   3386   52




Poczekalnia na dzień 28-04-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   2 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   3 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   4 Marcin Bożek                   Będzin               138.63   3743   27
   5 Dominik Wester                 Warszawa             104.00   2808   27
   6 Michał Gawroński               Częstochowa          111.42   2897   26
   7 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
   8 Beata Sekuła                   Szczecin              79.62   2070   26
   9 Grzegorz Gardynik              Warszawa             126.32   3158   25
  10 Beata Lerska                   Warszawa              94.16   2354   25
  11 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  12 Mirosław Konsik                Gdańsk               123.58   2966   24
  13 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  14 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  15 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  16 Michał Jaszczak                Gliwice              120.58   2894   24
  17 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  18 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  19 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  20 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.17   2644   24
  21 Maria Jarosz                   Lublin               107.79   2587   24
  22 Sławomir Szymański             Szczecin             106.79   2563   24
  23 Piotr Chabowski                Piła                 106.58   2558   24
  24 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  25 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             103.67   2488   24
  26 Jacek Cichecki                 Józefów              102.92   2470   24
  27 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.83   2468   24
  28 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            102.33   2456   24
  29 Dorota Ziembowicz              Gliwice              101.46   2435   24
  30 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  31 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  32 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  33 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  34 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  35 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  36 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  37 Grzegorz Borowski              Piliki                93.71   2249   24
  38 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  39 Beata Wolf                     Gdańsk                93.17   2236   24
  40 Leszek Kilian                  Jaworzno              91.79   2203   24
  41 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.00   2184   24
  42 Dorota Patera                  Legnica               89.83   2156   24
  43 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 83.88   2013   24
  44 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       80.50   1932   24
  45 Katarzyna Kochańska            Piastów               76.29   1831   24
  46 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            120.74   2777   23
  47 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  48 Alicja Kosińska                Szczecin             109.09   2509   23
  49 Wojciech Zieliński             Szczecin             106.04   2439   23
  50 Jacek Dec                      Pszczew              100.13   2303   23
  51 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  52 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  53 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  54 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  55 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  56 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  57 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  58 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  59 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  60 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  61 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  62 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       79.26   1823   23
  63 Katarzyna Borowska             Piliki                76.00   1748   23
  64 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  65 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.73   2766   22
  66 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  67 Adam Kędzior                   Lublin                83.41   1835   22
  68 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  69 Wacław Sarek                   Jaworzno              66.55   1464   22
  70 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  71 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  72 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       93.30   1866   20
  73 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  74 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  75 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  76 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  77 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  78 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  79 Joanna Kubińska                Warszawa             100.00   1800   18
  80 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  81 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  82 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  83 Edward Smołka                  Zabrze                74.17   1335   18
  84 Anna Biegańska                 Białystok            116.35   1978   17
  85 Agnieszka Biegańska            Białystok             96.29   1637   17
  86 Jerzy Augustyniak              Łódź                  83.53   1420   17
  87 Ryszard Korpalski              Wrocław               97.56   1561   16
  88 Renata Polończyk               Bielsko Biała         97.44   1559   16
  89 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  90 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       132.27   1984   15
  91 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  92 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             115.13   1727   15
  93 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  94 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
  95 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
  96 Andrzej Szymański              Łódź                  67.23    874   13
  97 Dariusz Ołdakowski             Toruń                144.50   1734   12
  98 Marek Salamon                  Bytom                138.00   1656   12
  99 Sergiusz Puchalski             Włocławek            129.75   1557   12
 100 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 101 Paweł Kowalski                 Kutno                120.83   1450   12
 102 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 103 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 104 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 105 Sławomir Nosek                 Mielec               116.92   1403   12
 106 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 107 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 108 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 109 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 110 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 111 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.08   1321   12
 112 Katarzyna Stępień              Katowice             109.08   1309   12
 113 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 114 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 115 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 116 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 117 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 118 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 119 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 120 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 121 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 122 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 123 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 124 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 125 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 126 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 127 Łukasz Baranowski              Reda                 102.83   1234   12
 128 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 129 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 130 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 131 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 132 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 133 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 134 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 135 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 136 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 137 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 138 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 139 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 140 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 141 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 142 Maciej Lelowicz                Kraków                98.00   1176   12
 143 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 144 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 145 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 146 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 147 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 148 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 149 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 150 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 151 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 152 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 153 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 154 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 155 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 156 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 157 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 158 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 159 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 160 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 161 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 162 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 163 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 164 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 165 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 166 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 167 Sylwia Stuchlik                Gdańsk                89.33   1072   12
 168 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 169 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 170 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 171 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 172 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 173 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 174 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 175 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 176 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 177 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 178 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 179 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 180 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 181 Agnieszka Kozak                Gdynia                84.33   1012   12
 182 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 183 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 184 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 185 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   82.08    985   12
 186 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 187 Michał Korzeniowski            Kraków                80.08    961   12
 188 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 189 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 190 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 191 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 192 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 193 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 194 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 195 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 196 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 197 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 198 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       76.92    923   12
 199 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 200 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 201 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 202 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 203 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 204 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 205 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 206 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 207 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 208 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 209 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 210 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 211 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 212 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 213 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 214 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      102.00   1122   11
 215 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 216 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 217 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 218 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 219 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 220 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 221 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 222 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 223 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 224 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 225 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 226 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 227 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 228 Barbara Szymańska              Gdańsk                80.91    890   11
 229 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 230 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 231 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 232 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 233 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 234 Joanna Żłobicka                Wrocław               79.09    870   11
 235 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 236 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 237 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 238 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 239 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 240 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 241 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 242 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 243 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 244 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 245 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 246 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 247 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 248 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 249 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 250 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 251 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 252 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 253 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 254 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 255 Andrzej Lożyński               Piastów              101.30   1013   10
 256 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 257 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 258 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 259 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 260 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 261 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 262 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 263 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 264 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 265 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 266 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 267 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 268 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 269 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 270 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 271 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 272 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 273 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 274 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 275 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 276 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 277 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 278 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 279 Krzysztof Zawadzki             Sampława              75.62    605    8
 280 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 281 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 282 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 283 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 284 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 285 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 286 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 287 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 288 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 289 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.00    686    7
 290 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 291 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 292 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 293 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 294 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 295 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 296 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 297 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 298 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 299 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 300 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 301 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 302 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 303 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   55.86    391    7
 304 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 305 Mirosław Dejna                 Sampława              50.00    350    7
 306 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 307 Rafał Marks                    Warszawa             123.17    739    6
 308 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 309 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 310 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 311 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 312 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 313 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 314 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 315 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 316 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 317 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 318 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 319 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 320 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 321 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 322 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 323 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 324 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 325 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 326 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 327 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 328 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 329 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 330 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 331 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 332 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 333 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              78.80    394    5
 334 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 335 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 336 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 337 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 338 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 339 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 340 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 341 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 342 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 343 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 344 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 345 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 346 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 347 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 348 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 349 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 350 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 351 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 352 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 353 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 354 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 355 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 356 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 357 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 358 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 359 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 360 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 361 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 362 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 363 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 364 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 365 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 366 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 367 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 368 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 369 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 370 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 371 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 372 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 373 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 374 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 375 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 376 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 377 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 378 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 379 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 380 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 381 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 382 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 383 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 384 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 385 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 386 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 387 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie