Katowice 2
kwietnia
Katowice 2- 3 kwietnia II Mistrzostwa Katowic
Inowrocław 9
kwietnia
Inowrocław 9-10 kwietnia IX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”Grand Prix 2005
Szczecin23
kwietnia
Szczecin 23-24 kwietnia Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)
Kryształowe Jajo dla Sławka Kordjalika!09 - 10 kwietnia 2005 — IX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne” Inowrocław, 09 - 10 kwietnia 2005
Grand Prix 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Kryształowe Jajo dla Sławka Kordjalika!Pragnienie zdobycia Kryształowego Jaja Świątecznego zgromadziło na IX Mistrzostwach Ziemi Kujawskiej (Grand Prix 2005) w Inowrocławiu 79 osób, w tym trójkę debiutantów. Walka toczyła się do końca, a wyniki są zadziwiające. Aż sześć osób zdobyło ponad 5000 punktów. Przy takim poziomie niedługo wynik poniżej 400 punktów w partii będzie uznawany jako słaby. Przed ostatnią rundą trzech graczy mogło wygrać turniej i aż 10 walczyło o drugie miejsce. W ostatniej rundzie spotkali się Sławomir KordjalikAndrzej Oleksiak — obaj mieli po  9 zwycięstw. Na drugim stole również z 9 zwycięstwami grał Stanisław Rydzik, ale  zwycięstwo dawało mu mniejsze szanse na trofeum, ponieważ miał do bezpośrednich rywali stratę ponad 100 małych punktów. Ostatecznie Rydzik przegrał z Andrzejem Kowalskim, a Kordjalik wygrał i zgarnął Jajo, dyplom, nagrodę rzeczową i  gratulacje od Starosty. Nagrodami  zostały uhonorowane  aż 23 osoby, a  organizator, Grzegorz Kaczmarek zapowiedział przyszłoroczny jubileuszowy turniej w nowej, większej sali.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej
VII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej
VI Mistrzostwa Kujaw




Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               136.61     10.0     5218     1936     1033
  2 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                128.87      9.0     5268     1861      816
  3 Andrzej         Kowalski             Kowale                 120.84      9.0     5166     1803      853
  4 Dawid           Pikul                Poznań                 139.04      9.0     5117     1763      750
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.52      9.0     5039     1780      754
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               140.95      9.0     4810     1842      518
  7 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               143.97      8.0     4987     1744      400
  8 Marek           Syczuk               Warszawa               126.15      8.0     4966     1661      489
  9 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.63      8.0     4957     1612      673
 10 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               135.94      8.0     4907     1695      437
 11 Joanna          Juszczak             Warszawa               122.51      8.0     4847     1647      625
 12 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               142.79      8.0     4843     1617       49
 13 Miłosz          Wrzałek              Reda                   118.69      8.0     4689     1632      439
 14 Krzysztof       Mówka                Toruń                  141.29      8.0     4674     1589      426
 15 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               143.45      8.0     4668     1653      214
 16 Bogusław        Puchalski            Włocławek              118.95      8.0     4295     1533      -96
 17 Sergiusz        Puchalski            Włocławek              130.48      7.0     5107     1543      502
 18 Radosław        Konca                Warszawa               134.97      7.0     4831     1492      473
 19 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   139.01      7.0     4788     1495        1
 20 Robert          Soszka               Warszawa               121.20      7.0     4780     1530      208
 21 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              122.14      7.0     4714     1432      503
 22 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               113.39      7.0     4681     1519      377
 23 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              108.86      7.0     4681     1414      379
 24 Filip           Sosin                Warszawa               124.05      7.0     4627     1615      -96
 25 Irena           Sołdan               Rumia                  119.64      7.0     4547     1533      273
 26 Artur           Koszel               Inowrocław             116.15      7.0     4542     1573      306
 27 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              116.47      7.0     4536     1538       91
 28 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             109.89      7.0     4490     1482       62
 29 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               116.80      7.0     4469     1567       24
 30 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 112.06      7.0     4412     1459       47
 31 Aleksander      Puchalski            Włocławek              128.41      6.0     4806     1328      384
 32 Wojciech        Zemło                Łódź                   133.58      6.0     4786     1400       96
 33 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    116.37      6.0     4758     1481       21
 34 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    133.87      6.0     4722     1406      413
 35 Halina          Roszak               Poznań                 115.45      6.0     4650     1398      218
 36 Tomasz          Wiśniewski           Chełmża                100.00      6.0     4627     1492     -325
 37 Andrzej         Gostomski            Łódź                   111.44      6.0     4561     1314      483
 38 Paweł           Jackowski            Warszawa               135.27      6.0     4553     1477     -289
 39 Marek           Roszak               Poznań                 120.33      6.0     4505     1432      -73
 40 Piotr           Rosół                Warszawa               118.38      6.0     4496     1419      -49
 41 Sylwia          Stuchlik             Gdańsk                 100.00      6.0     4479     1367       83
 42 Katarzyna       Kowalewska           Poznań                 116.58      6.0     4330     1322      175
 43 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               100.63      6.0     4296     1376       45
 44 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              117.30      6.0     4264     1331     -127
 45 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 103.36      6.0     4230     1392      232
 46 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.00      6.0     4229     1329       28
 47 Zdzisław        Szota                Warszawa               117.48      6.0     4208     1403     -566
 48 Joanna          Kubińska             Warszawa               100.00      6.0     4207     1326     -181
 49 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               109.72      6.0     4187     1451     -159
 50 Rafał           Wesołowski           Warszawa               113.94      6.0     4185     1318     -140
 51 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              110.91      5.0     4608     1302       -2
 52 Jędrzej         Florek               Bydgoszcz              112.87      5.0     4485     1289      145
 53 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               118.28      5.0     4442     1325       17
 54 Marek           Rogalski             Chełm                  108.08      5.0     4373     1324     -261
 55 Beata           Łażewska             Gdynia                 100.58      5.0     4359     1299     -279
 56 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  106.12      5.0     4320     1269     -196
 57 Paweł           Opyc                 Warszawa               118.89      5.0     4275     1226     -326
 58 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              115.30      5.0     4146     1283      -51
 59 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               105.31      5.0     4139     1351     -746
 60 Marzena         Kasner               Janikowo               100.00      5.0     4043     1240     -436
 61 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             117.23      5.0     4030     1323     -472
 62 Krzysztof       Noskowicz            Stary Toruń            100.00      5.0     3974     1250     -387
 63 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               100.00      5.0     3957     1198     -254
 64 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.00      5.0     3829     1226     -141
 65 Dorota          Zielińska            Piaseczno              116.12      4.0     4424     1129       87
 66 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 105.13      4.0     4350     1153     -284
 67 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               100.00      4.0     4227     1128     -225
 68 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      4.0     4141     1216     -126
 69 Dorota          Kwaśny               Szczecin               100.00      4.0     3913     1139     -223
 70 Dariusz         Ołdakowski           Toruń                  100.00      4.0     3875     1104     -303
 71 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      4.0     3688     1075     -484
 72 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      3.5     2733      738       74
 73 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      3.0     3867      987     -733
 74 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               100.00      3.0     3809      984     -803
 75 Beata           Wolf                 Gdańsk                 100.00      3.0     3757      976     -509
 76 Sergiusz        Kaźmierski           Rojewo                 100.00      2.5     2674      796    -1989
 77 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      1.5     3472      682     -679
 78 Monika          Wrzałek              Rumia                  100.00      1.5     3183      687     -478
 79 Stanisław       Gasik                Warszawa               121.51      1.0     2285      529     -535
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej



	Mateusz Żbikowski 143.97 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zbigniew       Wietecki              116.37 +  401: 315  166
    2     9 Andrzej        Oleksiak              128.87 -  340: 493   79
    3    12 Mariusz        Wrześniewski          142.79 +  599: 285  193
    4     7 Halina         Roszak                115.45 +  358: 357  165
    5    10 Marek          Rogalski              108.08 +  518: 305  158
    6     4 Tomasz         Zwoliński             135.94 +  429: 389  186
    7     5 Sergiusz       Puchalski             130.48 +  452: 394  180
    8     1 Sławomir       Kordjalik             136.61 -  388: 449   87
    9     2 Andrzej        Kowalski              120.84 +  443: 295  171
   10     4 Mariusz        Skrobosz              140.95 +  420: 350  191
   11     2 Andrzej        Oleksiak              128.87 -  326: 495   79
   12     3 Dawid          Pikul                 139.04 -  313: 460   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 12 145.33




	Kazimierz.J Merklejn 143.45 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Artur          Koszel                116.15 -  320: 417   66
    2    38 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  408: 281  150
    3    16 Dawid          Pikul                 139.04 -  321: 405   89
    4    33 Dorota         Kwaśny                100.00 +  345: 320  150
    5    20 Aleksander     Puchalski             128.41 +  449: 374  178
    6    13 Robert         Duczemiński           133.87 +  414: 382  184
    7    12 Zbigniew       Wietecki              116.37 +  426: 400  166
    8     9 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  438: 359  150
    9     6 Marek          Syczuk                126.15 +  400: 321  176
   10     3 Andrzej        Oleksiak              128.87 -  368: 410   79
   11     6 Mariusz        Skrobosz              140.95 -  358: 398   91
   12     9 Filip          Sosin                 124.05 +  421: 387  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 12 137.75




	Mariusz Wrześniewski 142.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dorota         Zielińska             116.12 +  457: 456  166
    2     8 Mariusz        Sylwestrzuk           116.80 -  453: 455   67
    3    12 Mateusz        Żbikowski             143.97 -  285: 599   94
    4    25 Marzena        Kasner                100.00 +  507: 354  150
    5    16 Kamil          Nawrocki              116.47 -  314: 484   66
    6    22 Paweł          Opyc                  118.89 +  454: 321  169
    7    18 Kazimierz      Merklejn              109.72 +  456: 426  160
    8    11 Andrzej        Kwiatkowski           118.28 +  379: 378  168
    9     8 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  489: 284  150
   10     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.39 +  368: 316  163
   11     4 Joanna         Juszczak              122.51 +  358: 332  173
   12     4 Mariusz        Skrobosz              140.95 -  323: 389   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Krzysztof Mówka 141.29 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Halina         Roszak                115.45 -  377: 416   65
    2    24 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  530: 378  150
    3    13 Marek          Roszak                120.33 -  286: 323   70
    4    26 Miłosz         Wrzałek               118.69 -  343: 357   69
    5    27 Joanna         Kubińska              100.00 +  454: 266  150
    6    23 Piotr          Rosół                 118.38 +  338: 330  168
    7    24 Mariusz        Kubicki               117.23 -  335: 397   67
    8    25 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  336: 331  150
    9    24 Krzysztof      Sporczyk              115.30 +  361: 354  165
   10    14 Wojciech       Zemło                 133.58 +  488: 367  184
   11    12 Paweł          Jackowski             135.27 +  386: 379  185
   12    10 Kamil          Nawrocki              116.47 +  440: 350  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Mariusz Skrobosz 140.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Sporczyk              115.30 +  410: 240  165
    2     2 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  385: 342  150
    3     7 Mariusz        Sylwestrzuk           116.80 +  423: 299  167
    4     1 Andrzej        Oleksiak              128.87 -  392: 491   79
    5     4 Sergiusz       Puchalski             130.48 +  416: 398  180
    6     5 Jarosław       Puchalski             124.63 +  410: 345  175
    7     2 Sławomir       Kordjalik             136.61 -  339: 422   87
    8     5 Joanna         Juszczak              122.51 +  454: 297  173
    9     4 Tomasz         Zwoliński             135.94 +  444: 357  186
   10     4 Mateusz        Żbikowski             143.97 -  350: 420   94
   11     6 Kazimierz.J    Merklejn              143.45 +  398: 358  193
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          142.79 +  389: 323  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1842  / 12 153.50




	Dawid Pikul 139.04 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Wesołowski            113.94 +  435: 367  164
    2    14 Filip          Sosin                 124.05 -  423: 446   74
    3    16 Kazimierz.J    Merklejn              143.45 +  405: 321  193
    4    16 Krzysztof      Bukowski              117.30 +  506: 264  167
    5     6 Tomasz         Wiśniewski            100.00 -  391: 527   50
    6    10 Beata          Łażewska              100.58 +  385: 377  151
    7     6 Artur          Koszel                116.15 +  420: 307  166
    8     4 Robert         Soszka                121.20 +  426: 332  171
    9     5 Irena          Sołdan                119.64 +  342: 338  170
   10     2 Sławomir       Kordjalik             136.61 -  392: 436   87
   11     5 Marek          Syczuk                126.15 +  532: 339  176
   12     3 Mateusz        Żbikowski             143.97 +  460: 313  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1763  / 12 146.92




	Karol Wyrębkiewicz 139.01 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.39 +  445: 428  163
    2    10 Andrzej        Przybyłowicz          105.31 -  417: 530   55
    3    15 Tomasz         Zwoliński             135.94 -  369: 423   86
    4    21 Rafał          Wesołowski            113.94 +  474: 441  164
    5    15 Artur          Koszel                116.15 -  271: 449   66
    6    25 Marzena        Kasner                100.00 +  475: 344  150
    7    20 Marek          Roszak                120.33 +  414: 374  170
    8    14 Renata         Rosół                 100.00 +  334: 319  150
    9     7 Radosław       Konca                 134.97 -  374: 407   85
   10    18 Mariusz        Sylwestrzuk           116.80 +  445: 337  167
   11     9 Zbigniew       Wietecki              116.37 +  431: 373  166
   12     7 Joanna         Juszczak              122.51 -  339: 362   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Stanisław Rydzik 138.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jędrzej        Florek                112.87 +  412: 303  163
    2    20 Dorota         Zielińska             116.12 +  469: 257  166
    3     5 Robert         Soszka                121.20 +  431: 429  171
    4     2 Mariusz        Kubicki               117.23 +  473: 234  167
    5     2 Andrzej        Kwiatkowski           118.28 +  462: 417  168
    6     1 Andrzej        Oleksiak              128.87 -  430: 453   79
    7     3 Filip          Sosin                 124.05 +  456: 314  174
    8     2 Marek          Syczuk                126.15 +  439: 381  176
    9     1 Sławomir       Kordjalik             136.61 +  438: 417  187
   10     1 Andrzej        Kowalski              120.84 +  416: 378  171
   11     1 Sławomir       Kordjalik             136.61 -  290: 312   87
   12     2 Andrzej        Kowalski              120.84 -  323: 390   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 12 148.33




	Sławomir Kordjalik 136.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Białobrzewski         112.06 +  564: 284  162
    2     1 Paweł          Jackowski             135.27 -  409: 414   85
    3    11 Piotr          Rosół                 118.38 +  389: 282  168
    4     6 Artur          Koszel                116.15 +  455: 271  166
    5     3 Filip          Sosin                 124.05 +  496: 380  174
    6     2 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  466: 333  150
    7     2 Mariusz        Skrobosz              140.95 +  422: 339  191
    8     1 Mateusz        Żbikowski             143.97 +  449: 388  194
    9     1 Stanisław      Rydzik                138.52 -  417: 438   89
   10     2 Dawid          Pikul                 139.04 +  436: 392  189
   11     1 Stanisław      Rydzik                138.52 +  312: 290  189
   12     1 Andrzej        Oleksiak              128.87 +  403: 374  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1936  / 12 161.33




	Tomasz Zwoliński 135.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Gostomski             111.44 -  359: 434   61
    2    32 Dorota         Kwaśny                100.00 +  373: 309  150
    3    15 Karol          Wyrębkiewicz          139.01 +  423: 369  189
    4    11 Robert         Duczemiński           133.87 +  410: 343  184
    5     5 Alina          Białobrzewska         105.13 +  494: 349  155
    6     4 Mateusz        Żbikowski             143.97 -  389: 429   94
    7    11 Miłosz         Wrzałek               118.69 +  414: 360  169
    8     7 Paweł          Jackowski             135.27 +  534: 347  185
    9     4 Mariusz        Skrobosz              140.95 -  357: 444   91
   10     6 Filip          Sosin                 124.05 -  302: 348   74
   11     8 Sergiusz       Puchalski             130.48 +  392: 379  180
   12     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.39 +  460: 359  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 12 141.25




	Paweł Jackowski 135.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Tyczyno               110.91 +  412: 394  161
    2     1 Sławomir       Kordjalik             136.61 +  414: 409  187
    3     2 Andrzej        Przybyłowicz          105.31 +  398: 236  155
    4     5 Renata         Rosół                 100.00 +  409: 370  150
    5     1 Andrzej        Oleksiak              128.87 -  355: 432   79
    6     7 Filip          Sosin                 124.05 -  311: 414   74
    7     9 Radosław       Konca                 134.97 +  439: 410  185
    8     7 Tomasz         Zwoliński             135.94 -  347: 534   86
    9    13 Zbigniew       Wietecki              116.37 +  400: 391  166
   10     8 Joanna         Juszczak              122.51 -  326: 475   73
   11    12 Krzysztof      Mówka                 141.29 -  379: 386   91
   12    16 Irena          Sołdan                119.64 -  363: 391   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Radosław Konca 134.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Eugeniusz      Wróblewski            109.89 +  407: 321  160
    2     7 Mariusz        Kubicki               117.23 -  364: 398   67
    3    27 Beata          Wolf                  100.00 +  509: 179  150
    4    14 Marek          Rogalski              108.08 -  333: 357   58
    5    19 Andrzej        Przybyłowicz          105.31 +  475: 293  155
    6    14 Kazimierz      Merklejn              109.72 +  378: 292  160
    7     9 Paweł          Jackowski             135.27 -  410: 439   85
    8    12 Beata          Łażewska              100.58 +  467: 395  151
    9     7 Karol          Wyrębkiewicz          139.01 +  407: 374  189
   10     7 Irena          Sołdan                119.64 +  455: 324  170
   11     3 Andrzej        Kowalski              120.84 -  301: 511   71
   12     6 Marek          Syczuk                126.15 -  325: 475   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Robert Duczemiński 133.87 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kazimierz      Merklejn              109.72 -  392: 408   60
    2    23 Katarzyna      Sołdan                106.12 +  396: 289  156
    3    23 Stanisław      Gasik                 121.51 +  524: 344  172
    4    11 Tomasz         Zwoliński             135.94 -  343: 410   86
    5    17 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  446: 363  150
    6    13 Kazimierz.J    Merklejn              143.45 -  382: 414   93
    7    16 Zdzisław       Szota                 117.48 -  330: 337   67
    8    22 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  421: 359  150
    9    18 Renata         Rosół                 100.00 +  402: 257  150
   10    13 Kamil          Nawrocki              116.47 -  362: 399   66
   11    16 Wojciech       Zemło                 133.58 +  363: 344  184
   12    13 Marek          Dudkiewicz            122.14 -  361: 385   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1406  / 12 117.17




	Wojciech Zemło 133.58 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dariusz        Nawrocki              108.86 +  495: 360  159
    2     3 Jarosław       Puchalski             124.63 -  324: 468   75
    3    21 Kazimierz      Merklejn              109.72 -  393: 455   60
    4    23 Piotr          Rosół                 118.38 +  498: 313  168
    5    14 Mariusz        Sylwestrzuk           116.80 -  325: 374   67
    6    21 Joanna         Kubińska              100.00 +  447: 308  150
    7    17 Katarzyna      Sołdan                106.12 +  386: 379  156
    8    13 Marek          Rogalski              108.08 +  397: 342  158
    9     9 Robert         Soszka                121.20 -  357: 479   71
   10    14 Krzysztof      Mówka                 141.29 -  367: 488   91
   11    16 Robert         Duczemiński           133.87 -  344: 363   84
   12    21 Andrzej        Tyczyno               110.91 +  453: 361  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Sergiusz Puchalski 130.48 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Rogalski              108.08 -  376: 397   58
    2    26 Jędrzej        Florek                112.87 +  392: 316  163
    3    28 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  469: 426  150
    4    17 Andrzej        Gostomski             111.44 +  543: 356  161
    5     4 Mariusz        Skrobosz              140.95 -  398: 416   91
    6     9 Zdzisław       Szota                 117.48 +  471: 266  167
    7     5 Mateusz        Żbikowski             143.97 -  394: 452   94
    8    10 Miłosz         Wrzałek               118.69 -  354: 454   69
    9    15 Marek          Roszak                120.33 +  455: 386  170
   10    11 Piotr          Rosół                 118.38 +  433: 371  168
   11     8 Tomasz         Zwoliński             135.94 -  379: 392   86
   12    12 Zbigniew       Wietecki              116.37 +  443: 373  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Andrzej Oleksiak 128.87 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Sołdan                106.12 +  457: 311  156
    2     9 Mateusz        Żbikowski             143.97 +  493: 340  194
    3     1 Halina         Roszak                115.45 +  436: 334  165
    4     1 Mariusz        Skrobosz              140.95 +  491: 392  191
    5     1 Paweł          Jackowski             135.27 +  432: 355  185
    6     1 Stanisław      Rydzik                138.52 +  453: 430  189
    7     1 Marek          Syczuk                126.15 -  330: 440   76
    8     3 Andrzej        Kowalski              120.84 -  375: 494   71
    9     3 Eugeniusz      Wróblewski            109.89 +  522: 259  160
   10     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.45 +  410: 368  193
   11     2 Mateusz        Żbikowski             143.97 +  495: 326  194
   12     1 Sławomir       Kordjalik             136.61 -  374: 403   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1861  / 12 155.08




	Aleksander Puchalski 128.41 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Przybyłowicz          105.31 -  370: 401   55
    2    27 Stanisław      Gasik                 121.51 -  362: 382   72
    3    31 Katarzyna      Sołdan                106.12 +  494: 330  156
    4    22 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  387: 306  150
    5    20 Kazimierz.J    Merklejn              143.45 -  374: 449   93
    6    24 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  476: 265  150
    7    19 Ireneusz       Moralewicz            100.63 -  369: 378   51
    8    21 Dariusz        Białobrzewski         112.06 +  411: 362  162
    9    17 Zdzisław       Szota                 117.48 +  440: 322  167
   10    12 Tomasz         Wiśniewski            100.00 -  369: 477   50
   11    15 Bogusław       Puchalski             118.95 -  402: 408   69
   12    20 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.36 +  352: 342  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Marek Syczuk 126.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Alina          Białobrzewska         105.13 -  342: 442   55
    2    33 Marek          Dudkiewicz            122.14 +  502: 332  172
    3    18 Mariusz        Michalski             100.00 +  443: 355  150
    4    13 Beata          Łażewska              100.58 +  405: 365  151
    5    11 Marek          Roszak                120.33 +  403: 318  170
    6     8 Andrzej        Kwiatkowski           118.28 +  419: 339  168
    7     1 Andrzej        Oleksiak              128.87 +  440: 330  179
    8     2 Stanisław      Rydzik                138.52 -  381: 439   89
    9     6 Kazimierz.J    Merklejn              143.45 -  321: 400   93
   10     9 Eugeniusz      Wróblewski            109.89 +  496: 300  160
   11     5 Dawid          Pikul                 139.04 -  339: 532   89
   12     6 Radosław       Konca                 134.97 +  475: 325  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Jarosław Puchalski 124.63 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.36 +  410: 312  153
    2     3 Wojciech       Zemło                 133.58 +  468: 324  184
    3     6 Andrzej        Kwiatkowski           118.28 -  353: 364   68
    4    18 Ireneusz       Moralewicz            100.63 +  490: 346  151
    5     8 Kazimierz      Merklejn              109.72 +  455: 373  160
    6     5 Mariusz        Skrobosz              140.95 -  345: 410   91
    7     7 Halina         Roszak                115.45 +  418: 349  165
    8     6 Eugeniusz      Wróblewski            109.89 -  306: 422   60
    9    10 Filip          Sosin                 124.05 -  333: 362   74
   10    17 Artur          Koszel                116.15 +  422: 334  166
   11    10 Robert         Soszka                121.20 +  512: 320  171
   12     5 Miłosz         Wrzałek               118.69 +  445: 368  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Filip Sosin 124.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Ireneusz       Moralewicz            100.63 +  374: 319  151
    2    14 Dawid          Pikul                 139.04 +  446: 423  189
    3     3 Andrzej        Kowalski              120.84 +  445: 402  171
    4     3 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  455: 360  150
    5     3 Sławomir       Kordjalik             136.61 -  380: 496   87
    6     7 Paweł          Jackowski             135.27 +  414: 311  185
    7     3 Stanisław      Rydzik                138.52 -  314: 456   89
    8     8 Irena          Sołdan                119.64 -  285: 423   70
    9    10 Jarosław       Puchalski             124.63 +  362: 333  175
   10     6 Tomasz         Zwoliński             135.94 +  348: 302  186
   11     7 Miłosz         Wrzałek               118.69 -  417: 477   69
   12     9 Kazimierz.J    Merklejn              143.45 -  387: 421   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Joanna Juszczak 122.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Beata          Łażewska              100.58 -  377: 470   51
    2    25 Dariusz        Ołdakowski            100.00 +  457: 286  150
    3    20 Zdzisław       Szota                 117.48 +  484: 371  167
    4    10 Mariusz        Sylwestrzuk           116.80 +  445: 324  167
    5     7 Renata         Rosół                 100.00 +  394: 301  150
    6     6 Irena          Sołdan                119.64 -  324: 375   70
    7     8 Andrzej        Kwiatkowski           118.28 +  462: 307  168
    8     5 Mariusz        Skrobosz              140.95 -  297: 454   91
    9    11 Kamil          Nawrocki              116.47 +  438: 311  166
   10     8 Paweł          Jackowski             135.27 +  475: 326  185
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          142.79 -  332: 358   93
   12     7 Karol          Wyrębkiewicz          139.01 +  362: 339  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Marek Dudkiewicz 122.14 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marzena        Kasner                100.00 -  260: 329   50
    2    33 Marek          Syczuk                126.15 -  332: 502   76
    3    33 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  350: 358   50
    4    38 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  477: 308  150
    5    32 Dariusz        Nawrocki              108.86 +  490: 331  159
    6    27 Andrzej        Przybyłowicz          105.31 +  429: 277  155
    7    23 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.36 -  330: 346   53
    8    24 Paweł          Opyc                  118.89 +  444: 310  169
    9    19 Katarzyna      Sołdan                106.12 +  413: 396  156
   10    20 Bogusław       Puchalski             118.95 -  366: 377   69
   11    17 Andrzej        Tyczyno               110.91 +  438: 316  161
   12    13 Robert         Duczemiński           133.87 +  385: 361  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Stanisław Gasik 121.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Renata         Rosół                 100.00 -  297: 357   50
    2    27 Aleksander     Puchalski             128.41 +  382: 362  178
    3    23 Robert         Duczemiński           133.87 -  344: 524   84
    4    24 Łukasz         Tuszyński             100.00 -  305: 322   50
    5    31 Katarzyna      Kowalewska            116.58 -  232: 431   67
    6    35 Sylwia         Stuchlik              100.00 -  389: 448   50
    7    37 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  336: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     529  /  7  75.57




	Robert Soszka 121.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Joanna         Kubińska              100.00 +  445: 331  150
    2    11 Marek          Rogalski              108.08 +  355: 336  158
    3     5 Stanisław      Rydzik                138.52 -  429: 431   89
    4    19 Krzysztof      Sporczyk              115.30 +  402: 352  165
    5    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.39 +  441: 351  163
    6     3 Andrzej        Kowalski              120.84 -  394: 437   71
    7    10 Mariusz        Sylwestrzuk           116.80 +  322: 283  167
    8     4 Dawid          Pikul                 139.04 -  332: 426   89
    9     9 Wojciech       Zemło                 133.58 +  479: 357  184
   10    10 Miłosz         Wrzałek               118.69 -  368: 399   69
   11    10 Jarosław       Puchalski             124.63 -  320: 512   75
   12    14 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  493: 357  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 12 127.50




	Andrzej Kowalski 120.84 Kowale

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  479: 255  150
    2     4 Miłosz         Wrzałek               118.69 +  451: 288  169
    3     3 Filip          Sosin                 124.05 -  402: 445   74
    4     8 Zbigniew       Wietecki              116.37 +  389: 350  166
    5     9 Zdzisław       Szota                 117.48 +  500: 401  167
    6     3 Robert         Soszka                121.20 +  437: 394  171
    7     4 Irena          Sołdan                119.64 +  440: 322  170
    8     3 Andrzej        Oleksiak              128.87 +  494: 375  179
    9     2 Mateusz        Żbikowski             143.97 -  295: 443   94
   10     1 Stanisław      Rydzik                138.52 -  378: 416   89
   11     3 Radosław       Konca                 134.97 +  511: 301  185
   12     2 Stanisław      Rydzik                138.52 +  390: 323  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 12 150.25




	Marek Roszak 120.33 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  362: 392   50
    2    29 Kamil          Nawrocki              116.47 +  377: 352  166
    3    13 Krzysztof      Mówka                 141.29 +  323: 286  191
    4    15 Eugeniusz      Wróblewski            109.89 +  418: 326  160
    5    11 Marek          Syczuk                126.15 -  318: 403   76
    6    17 Zbigniew       Wietecki              116.37 -  356: 452   66
    7    20 Karol          Wyrębkiewicz          139.01 -  374: 414   89
    8    23 Alina          Białobrzewska         105.13 +  431: 357  155
    9    15 Sergiusz       Puchalski             130.48 -  386: 455   80
   10    25 Krzysztof      Sporczyk              115.30 +  415: 374  165
   11    20 Andrzej        Kwiatkowski           118.28 +  363: 346  168
   12    17 Artur          Koszel                116.15 -  382: 421   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Irena Sołdan 119.64 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  419: 273  150
    2    17 Beata          Wolf                  100.00 +  383: 281  150
    3     4 Alina          Białobrzewska         105.13 +  424: 407  155
    4     4 Andrzej        Kwiatkowski           118.28 -  407: 410   68
    5    12 Mariusz        Kubicki               117.23 +  375: 319  167
    6     6 Joanna         Juszczak              122.51 +  375: 324  173
    7     4 Andrzej        Kowalski              120.84 -  322: 440   71
    8     8 Filip          Sosin                 124.05 +  423: 285  174
    9     5 Dawid          Pikul                 139.04 -  338: 342   89
   10     7 Radosław       Konca                 134.97 -  324: 455   85
   11    13 Kamil          Nawrocki              116.47 -  366: 375   66
   12    16 Paweł          Jackowski             135.27 +  391: 363  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Bogusław Puchalski 118.95 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Łukasz         Tuszyński             100.00 -  252: 526   50
    2    35 Paweł          Opyc                  118.89 -  356: 392   69
    3    30 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.39 -  275: 433   63
    4    36 Dariusz        Ołdakowski            100.00 +  361: 262  150
    5    34 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  399: 309  150
    6    28 Katarzyna      Kowalewska            116.58 +  434: 320  167
    7    22 Jędrzej        Florek                112.87 -  301: 430   63
    8    27 Kazimierz      Merklejn              109.72 +  371: 237  160
    9    22 Beata          Łażewska              100.58 +  385: 360  151
   10    20 Marek          Dudkiewicz            122.14 +  377: 366  172
   11    15 Aleksander     Puchalski             128.41 +  408: 402  178
   12    11 Eugeniusz      Wróblewski            109.89 +  376: 354  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Paweł Opyc 118.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Tomasz         Wiśniewski            100.00 -  327: 437   50
    2    35 Bogusław       Puchalski             118.95 +  392: 356  169
    3    19 Andrzej        Tyczyno               110.91 -  292: 470   61
    4    27 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.36 -  335: 404   53
    5    28 Dorota         Zielińska             116.12 +  406: 389  166
    6    22 Mariusz        Wrześniewski          142.79 -  321: 454   93
    7    33 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  400: 284  150
    8    24 Marek          Dudkiewicz            122.14 -  310: 444   72
    9    26 Alina          Białobrzewska         105.13 -  308: 345   55
   10    34 Dariusz        Ołdakowski            100.00 +  491: 292  150
   11    28 Katarzyna      Sołdan                106.12 +  410: 353  156
   12    25 Ireneusz       Moralewicz            100.63 -  283: 373   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Miłosz Wrzałek 118.69 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  408: 210  150
    2     4 Andrzej        Kowalski              120.84 -  288: 451   71
    3    22 Artur          Koszel                116.15 -  326: 402   66
    4    26 Krzysztof      Mówka                 141.29 +  357: 343  191
    5    22 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  504: 235  150
    6    11 Alina          Białobrzewska         105.13 +  400: 276  155
    7    11 Tomasz         Zwoliński             135.94 -  360: 414   86
    8    10 Sergiusz       Puchalski             130.48 +  454: 354  180
    9    12 Jędrzej        Florek                112.87 +  348: 335  163
   10    10 Robert         Soszka                121.20 +  399: 368  171
   11     7 Filip          Sosin                 124.05 +  477: 417  174
   12     5 Jarosław       Puchalski             124.63 -  368: 445   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Piotr Rosół 118.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Mariusz        Michalski             100.00 -  362: 379   50
    2    30 Dariusz        Białobrzewski         112.06 +  383: 360  162
    3    11 Sławomir       Kordjalik             136.61 -  282: 389   87
    4    23 Wojciech       Zemło                 133.58 -  313: 498   84
    5    29 Rafał          Wesołowski            113.94 +  406: 354  164
    6    23 Krzysztof      Mówka                 141.29 -  330: 338   91
    7    31 Andrzej        Przybyłowicz          105.31 +  555: 324  155
    8    26 Krzysztof      Bukowski              117.30 +  437: 309  167
    9    20 Ireneusz       Moralewicz            100.63 +  395: 390  151
   10    11 Sergiusz       Puchalski             130.48 -  371: 433   80
   11    19 Halina         Roszak                115.45 -  332: 468   65
   12    22 Jędrzej        Florek                112.87 +  330: 303  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Andrzej Kwiatkowski 118.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  475: 212  150
    2     5 Kazimierz      Merklejn              109.72 +  322: 290  160
    3     6 Jarosław       Puchalski             124.63 +  364: 353  175
    4     4 Irena          Sołdan                119.64 +  410: 407  170
    5     2 Stanisław      Rydzik                138.52 -  417: 462   89
    6     8 Marek          Syczuk                126.15 -  339: 419   76
    7     8 Joanna         Juszczak              122.51 -  307: 462   73
    8    11 Mariusz        Wrześniewski          142.79 -  378: 379   93
    9    23 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.36 +  346: 316  153
   10    15 Zbigniew       Wietecki              116.37 -  397: 410   66
   11    20 Marek          Roszak                120.33 -  346: 363   70
   12    23 Sylwia         Stuchlik              100.00 -  341: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Zdzisław Szota 117.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Dariusz        Ołdakowski            100.00 +  365: 305  150
    2    15 Andrzej        Gostomski             111.44 +  350: 342  161
    3    20 Joanna         Juszczak              122.51 -  371: 484   73
    4    31 Dariusz        Nawrocki              108.86 +  412: 308  159
    5     9 Andrzej        Kowalski              120.84 -  401: 500   71
    6     9 Sergiusz       Puchalski             130.48 -  266: 471   80
    7    16 Robert         Duczemiński           133.87 +  337: 330  184
    8    17 Jędrzej        Florek                112.87 -  437: 441   63
    9    17 Aleksander     Puchalski             128.41 -  322: 440   78
   10    30 Dorota         Zielińska             116.12 +  347: 321  166
   11    23 Ireneusz       Moralewicz            100.63 +  331: 307  151
   12    19 Mariusz        Sylwestrzuk           116.80 -  269: 525   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Krzysztof Bukowski 117.30 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  339: 306  150
    2    18 Artur          Koszel                116.15 +  379: 378  166
    3    10 Tomasz         Wiśniewski            100.00 -  342: 344   50
    4    16 Dawid          Pikul                 139.04 -  264: 506   89
    5    24 Zbigniew       Wietecki              116.37 -  383: 433   66
    6    26 Jędrzej        Florek                112.87 -  367: 415   63
    7    32 Dorota         Kwaśny                100.00 +  344: 283  150
    8    26 Piotr          Rosół                 118.38 -  309: 437   68
    9    28 Dariusz        Białobrzewski         112.06 -  293: 371   62
   10    35 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  299: 286  150
   11    32 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  412: 296  150
   12    29 Mariusz        Kubicki               117.23 +  533: 336  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Mariusz Kubicki 117.23 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Monika         Wrzałek               100.00 +  462: 177  150
    2     7 Radosław       Konca                 134.97 +  398: 364  185
    3     8 Andrzej        Gostomski             111.44 +  351: 273  161
    4     2 Stanisław      Rydzik                138.52 -  234: 473   89
    5    12 Irena          Sołdan                119.64 -  319: 375   70
    6    19 Artur          Koszel                116.15 -  288: 431   66
    7    24 Krzysztof      Mówka                 141.29 +  397: 335  191
    8    18 Kamil          Nawrocki              116.47 -  260: 376   66
    9    25 Katarzyna      Kowalewska            116.58 -  271: 337   67
   10    29 Marek          Rogalski              108.08 +  405: 390  158
   11    25 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.36 -  309: 438   53
   12    29 Krzysztof      Bukowski              117.30 -  336: 533   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Mariusz Sylwestrzuk 116.80 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Radosław       Pastusiak             100.00 +  407: 323  150
    2     8 Mariusz        Wrześniewski          142.79 +  455: 453  193
    3     7 Mariusz        Skrobosz              140.95 -  299: 423   91
    4    10 Joanna         Juszczak              122.51 -  324: 445   73
    5    14 Wojciech       Zemło                 133.58 +  374: 325  184
    6    12 Andrzej        Tyczyno               110.91 +  434: 405  161
    7    10 Robert         Soszka                121.20 -  283: 322   71
    8    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.39 -  280: 368   63
    9    21 Halina         Roszak                115.45 +  406: 355  165
   10    18 Karol          Wyrębkiewicz          139.01 -  337: 445   89
   11    24 Kazimierz      Merklejn              109.72 +  345: 312  160
   12    19 Zdzisław       Szota                 117.48 +  525: 269  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Katarzyna Kowalewska 116.58 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Dorota         Kwaśny                100.00 +  427: 270  150
    2    16 Renata         Rosół                 100.00 -  327: 394   50
    3    29 Krzysztof      Sporczyk              115.30 -  329: 374   65
    4    28 Kamil          Nawrocki              116.47 -  362: 428   66
    5    31 Stanisław      Gasik                 121.51 +  431: 232  172
    6    28 Bogusław       Puchalski             118.95 -  320: 434   69
    7    29 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  400: 301  150
    8    28 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  393: 388  150
    9    25 Mariusz        Kubicki               117.23 +  337: 271  167
   10    16 Andrzej        Tyczyno               110.91 +  407: 332  161
   11    14 Eugeniusz      Wróblewski            109.89 -  306: 385   60
   12    18 Dariusz        Białobrzewski         112.06 -  291: 346   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Kamil Nawrocki 116.47 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  285: 408   50
    2    29 Marek          Roszak                120.33 -  352: 377   70
    3    36 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  373: 299  150
    4    28 Katarzyna      Kowalewska            116.58 +  428: 362  167
    5    16 Mariusz        Wrześniewski          142.79 +  484: 314  193
    6    18 Marek          Rogalski              108.08 -  356: 440   58
    7    25 Krzysztof      Sporczyk              115.30 +  447: 379  165
    8    18 Mariusz        Kubicki               117.23 +  376: 260  167
    9    11 Joanna         Juszczak              122.51 -  311: 438   73
   10    13 Robert         Duczemiński           133.87 +  399: 362  184
   11    13 Irena          Sołdan                119.64 +  375: 366  170
   12    10 Krzysztof      Mówka                 141.29 -  350: 440   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Zbigniew Wietecki 116.37 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             143.97 -  315: 401   94
    2    21 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.39 +  468: 406  163
    3    25 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  389: 338  150
    4     8 Andrzej        Kowalski              120.84 -  350: 389   71
    5    24 Krzysztof      Bukowski              117.30 +  433: 383  167
    6    17 Marek          Roszak                120.33 +  452: 356  170
    7    12 Kazimierz.J    Merklejn              143.45 -  400: 426   93
    8    16 Ireneusz       Moralewicz            100.63 +  404: 367  151
    9    13 Paweł          Jackowski             135.27 -  391: 400   85
   10    15 Andrzej        Kwiatkowski           118.28 +  410: 397  168
   11     9 Karol          Wyrębkiewicz          139.01 -  373: 431   89
   12    12 Sergiusz       Puchalski             130.48 -  373: 443   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Artur Koszel 116.15 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.45 +  417: 320  193
    2    18 Krzysztof      Bukowski              117.30 -  378: 379   67
    3    22 Miłosz         Wrzałek               118.69 +  402: 326  169
    4     6 Sławomir       Kordjalik             136.61 -  271: 455   87
    5    15 Karol          Wyrębkiewicz          139.01 +  449: 271  189
    6    19 Mariusz        Kubicki               117.23 +  431: 288  167
    7     6 Dawid          Pikul                 139.04 -  307: 420   89
    8    19 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.36 +  372: 304  153
    9    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.39 -  292: 345   63
   10    17 Jarosław       Puchalski             124.63 -  334: 422   75
   11    21 Beata          Łażewska              100.58 +  468: 324  151
   12    17 Marek          Roszak                120.33 +  421: 382  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 12 131.08




	Dorota Zielińska 116.12 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Wrześniewski          142.79 -  456: 457   93
    2    20 Stanisław      Rydzik                138.52 -  257: 469   89
    3    32 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  384: 410   50
    4    35 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  413: 200  150
    5    28 Paweł          Opyc                  118.89 -  389: 406   69
    6    33 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  365: 245  150
    7    26 Beata          Łażewska              100.58 -  354: 357   51
    8    31 Andrzej        Przybyłowicz          105.31 -  350: 354   55
    9    35 Mariusz        Michalski             100.00 +  478: 323  150
   10    30 Zdzisław       Szota                 117.48 -  321: 347   67
   11    33 Andrzej        Przybyłowicz          105.31 -  319: 483   55
   12    36 Mariusz        Michalski             100.00 +  338: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1129  / 12  94.08




	Halina Roszak 115.45 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 141.29 +  416: 377  191
    2    19 Marzena        Kasner                100.00 +  419: 327  150
    3     1 Andrzej        Oleksiak              128.87 -  334: 436   79
    4     7 Mateusz        Żbikowski             143.97 -  357: 358   94
    5    23 Ireneusz       Moralewicz            100.63 +  435: 398  151
    6    16 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.36 +  343: 262  153
    7     7 Jarosław       Puchalski             124.63 -  349: 418   75
    8    20 Andrzej        Tyczyno               110.91 -  367: 375   61
    9    21 Mariusz        Sylwestrzuk           116.80 -  355: 406   67
   10    23 Renata         Rosół                 100.00 +  400: 306  150
   11    19 Piotr          Rosół                 118.38 +  468: 332  168
   12    15 Dariusz        Nawrocki              108.86 -  407: 437   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Krzysztof Sporczyk 115.30 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              140.95 -  240: 410   91
    2    36 Radosław       Pastusiak             100.00 +  344: 321  150
    3    29 Katarzyna      Kowalewska            116.58 +  374: 329  167
    4    19 Robert         Soszka                121.20 -  352: 402   71
    5    26 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.36 -  283: 316   53
    6    31 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  362: 254  150
    7    25 Kamil          Nawrocki              116.47 -  379: 447   66
    8    29 Rafał          Wesołowski            113.94 +  377: 248  164
    9    24 Krzysztof      Mówka                 141.29 -  354: 361   91
   10    25 Marek          Roszak                120.33 -  374: 415   70
   11    30 Renata         Rosół                 100.00 +  388: 319  150
   12    27 Kazimierz      Merklejn              109.72 -  319: 375   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Rafał Wesołowski 113.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 139.04 -  367: 435   89
    2    28 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  406: 303  150
    3    26 Ireneusz       Moralewicz            100.63 -  268: 382   51
    4    21 Karol          Wyrębkiewicz          139.01 -  441: 474   89
    5    29 Piotr          Rosół                 118.38 -  354: 406   68
    6    34 Dariusz        Ołdakowski            100.00 +  362: 342  150
    7    28 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  379: 320  150
    8    29 Krzysztof      Sporczyk              115.30 -  248: 377   65
    9    33 Beata          Wolf                  100.00 +  326: 318  150
   10    22 Beata          Łażewska              100.58 -  272: 368   51
   11    31 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  357: 242  150
   12    28 Andrzej        Przybyłowicz          105.31 +  405: 358  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 113.39 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Karol          Wyrębkiewicz          139.01 -  428: 445   89
    2    21 Zbigniew       Wietecki              116.37 -  406: 468   66
    3    30 Bogusław       Puchalski             118.95 +  433: 275  169
    4    20 Joanna         Kubińska              100.00 +  482: 288  150
    5    13 Robert         Soszka                121.20 -  351: 441   71
    6    20 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  385: 309  150
    7    15 Dariusz        Białobrzewski         112.06 +  354: 327  162
    8    15 Mariusz        Sylwestrzuk           116.80 +  368: 280  167
    9    14 Artur          Koszel                116.15 +  345: 292  166
   10     5 Mariusz        Wrześniewski          142.79 -  316: 368   93
   11    11 Tomasz         Wiśniewski            100.00 +  454: 351  150
   12     8 Tomasz         Zwoliński             135.94 -  359: 460   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Jędrzej Florek 112.87 Bydgoszcz     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                138.52 -  303: 412   89
    2    26 Sergiusz       Puchalski             130.48 -  316: 392   80
    3    38 Monika         Wrzałek               100.00 +  458: 227  150
    4    30 Dariusz        Białobrzewski         112.06 -  395: 407   62
    5    30 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  459: 306  150
    6    26 Krzysztof      Bukowski              117.30 +  415: 367  167
    7    22 Bogusław       Puchalski             118.95 +  430: 301  169
    8    17 Zdzisław       Szota                 117.48 +  441: 437  167
    9    12 Miłosz         Wrzałek               118.69 -  335: 348   69
   10    19 Dariusz        Nawrocki              108.86 -  300: 435   59
   11    18 Dariusz        Nawrocki              108.86 -  330: 378   59
   12    22 Piotr          Rosół                 118.38 -  303: 330   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Dariusz Białobrzewski 112.06 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sławomir       Kordjalik             136.61 -  284: 564   87
    2    30 Piotr          Rosół                 118.38 -  360: 383   68
    3    34 Dariusz        Ołdakowski            100.00 +  363: 354  150
    4    30 Jędrzej        Florek                112.87 +  407: 395  163
    5    18 Andrzej        Tyczyno               110.91 -  420: 485   61
    6    29 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  399: 321  150
    7    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.39 -  327: 354   63
    8    21 Aleksander     Puchalski             128.41 -  362: 411   78
    9    28 Krzysztof      Bukowski              117.30 +  371: 293  167
   10    27 Andrzej        Przybyłowicz          105.31 +  357: 259  155
   11    22 Joanna         Kubińska              100.00 +  416: 255  150
   12    18 Katarzyna      Kowalewska            116.58 +  346: 291  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Andrzej Gostomski 111.44 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Zwoliński             135.94 +  434: 359  186
    2    15 Zdzisław       Szota                 117.48 -  342: 350   67
    3     8 Mariusz        Kubicki               117.23 -  273: 351   67
    4    17 Sergiusz       Puchalski             130.48 -  356: 543   80
    5    33 Dorota         Kwaśny                100.00 -  271: 349   50
    6    36 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  313: 385   50
    7    36 Marzena        Kasner                100.00 +  440: 293  150
    8    33 Mariusz        Michalski             100.00 +  444: 189  150
    9    30 Andrzej        Przybyłowicz          105.31 -  360: 382   55
   10    31 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  384: 286  150
   11    27 Marek          Rogalski              108.08 +  445: 304  158
   12    24 Beata          Łażewska              100.58 +  499: 287  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Andrzej Tyczyno 110.91 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Jackowski             135.27 -  394: 412   85
    2    22 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.36 +  445: 304  153
    3    19 Paweł          Opyc                  118.89 +  470: 292  169
    4    12 Kazimierz      Merklejn              109.72 -  321: 357   60
    5    18 Dariusz        Białobrzewski         112.06 +  485: 420  162
    6    12 Mariusz        Sylwestrzuk           116.80 -  405: 434   67
    7    14 Eugeniusz      Wróblewski            109.89 -  356: 407   60
    8    20 Halina         Roszak                115.45 +  375: 367  165
    9    16 Marek          Rogalski              108.08 +  348: 319  158
   10    16 Katarzyna      Kowalewska            116.58 -  332: 407   67
   11    17 Marek          Dudkiewicz            122.14 -  316: 438   72
   12    21 Wojciech       Zemło                 133.58 -  361: 453   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Eugeniusz Wróblewski 109.89 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Radosław       Konca                 134.97 -  321: 407   85
    2    37 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  465: 217  150
    3    24 Marzena        Kasner                100.00 +  487: 367  150
    4    15 Marek          Roszak                120.33 -  326: 418   70
    5    21 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  373: 365  150
    6    15 Renata         Rosół                 100.00 +  391: 292  150
    7    14 Andrzej        Tyczyno               110.91 +  407: 356  161
    8     6 Jarosław       Puchalski             124.63 +  422: 306  175
    9     3 Andrzej        Oleksiak              128.87 -  259: 522   79
   10     9 Marek          Syczuk                126.15 -  300: 496   76
   11    14 Katarzyna      Kowalewska            116.58 +  385: 306  167
   12    11 Bogusław       Puchalski             118.95 -  354: 376   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Kazimierz Merklejn 109.72 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Robert         Duczemiński           133.87 +  408: 392  184
    2     5 Andrzej        Kwiatkowski           118.28 -  290: 322   68
    3    21 Wojciech       Zemło                 133.58 +  455: 393  184
    4    12 Andrzej        Tyczyno               110.91 +  357: 321  161
    5     8 Jarosław       Puchalski             124.63 -  373: 455   75
    6    14 Radosław       Konca                 134.97 -  292: 378   85
    7    18 Mariusz        Wrześniewski          142.79 -  426: 456   93
    8    27 Bogusław       Puchalski             118.95 -  237: 371   69
    9    32 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  289: 239  150
   10    24 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  373: 355  150
   11    24 Mariusz        Sylwestrzuk           116.80 -  312: 345   67
   12    27 Krzysztof      Sporczyk              115.30 +  375: 319  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Dariusz Nawrocki 108.86 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Zemło                 133.58 -  360: 495   84
    2    31 Sylwia         Stuchlik              100.00 -  270: 355   50
    3    37 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  363: 355  150
    4    31 Zdzisław       Szota                 117.48 -  308: 412   67
    5    32 Marek          Dudkiewicz            122.14 -  331: 490   72
    6    38 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  581: 157  150
    7    27 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  378: 422   50
    8    32 Dorota         Kwaśny                100.00 +  439: 290  150
    9    27 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  401: 289  150
   10    19 Jędrzej        Florek                112.87 +  435: 300  163
   11    18 Jędrzej        Florek                112.87 +  378: 330  163
   12    15 Halina         Roszak                115.45 +  437: 407  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Marek Rogalski 108.08 Chełm

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sergiusz       Puchalski             130.48 +  397: 376  180
    2    11 Robert         Soszka                121.20 -  336: 355   71
    3    14 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  401: 337  150
    4    14 Radosław       Konca                 134.97 +  357: 333  185
    5    10 Mateusz        Żbikowski             143.97 -  305: 518   94
    6    18 Kamil          Nawrocki              116.47 +  440: 356  166
    7    13 Tomasz         Wiśniewski            100.00 -  383: 392   50
    8    13 Wojciech       Zemło                 133.58 -  342: 397   84
    9    16 Andrzej        Tyczyno               110.91 -  319: 348   61
   10    29 Mariusz        Kubicki               117.23 -  390: 405   67
   11    27 Andrzej        Gostomski             111.44 -  304: 445   61
   12    30 Alina          Białobrzewska         105.13 +  399: 372  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Katarzyna Sołdan 106.12 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Oleksiak              128.87 -  311: 457   79
    2    23 Robert         Duczemiński           133.87 -  289: 396   84
    3    31 Aleksander     Puchalski             128.41 -  330: 494   78
    4    39 Monika         Wrzałek               100.00 +  432: 309  150
    5    37 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  447: 186  150
    6    30 Dorota         Kwaśny                100.00 +  380: 352  150
    7    17 Wojciech       Zemło                 133.58 -  379: 386   84
    8    30 Beata          Wolf                  100.00 +  359: 333  150
    9    19 Marek          Dudkiewicz            122.14 -  396: 413   72
   10    26 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.36 -  260: 408   53
   11    28 Paweł          Opyc                  118.89 -  353: 410   69
   12    31 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  384: 372  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Andrzej Przybyłowicz 105.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Aleksander     Puchalski             128.41 +  401: 370  178
    2    10 Karol          Wyrębkiewicz          139.01 +  530: 417  189
    3     2 Paweł          Jackowski             135.27 -  236: 398   85
    4     9 Alina          Białobrzewska         105.13 -  242: 450   55
    5    19 Radosław       Konca                 134.97 -  293: 475   85
    6    27 Marek          Dudkiewicz            122.14 -  277: 429   72
    7    31 Piotr          Rosół                 118.38 -  324: 555   68
    8    31 Dorota         Zielińska             116.12 +  354: 350  166
    9    30 Andrzej        Gostomski             111.44 +  382: 360  161
   10    27 Dariusz        Białobrzewski         112.06 -  259: 357   62
   11    33 Dorota         Zielińska             116.12 +  483: 319  166
   12    28 Rafał          Wesołowski            113.94 -  358: 405   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Alina Białobrzewska 105.13 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Syczuk                126.15 +  442: 342  176
    2    12 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  480: 256  150
    3     4 Irena          Sołdan                119.64 -  407: 424   70
    4     9 Andrzej        Przybyłowicz          105.31 +  450: 242  155
    5     5 Tomasz         Zwoliński             135.94 -  349: 494   86
    6    11 Miłosz         Wrzałek               118.69 -  276: 400   69
    7    21 Renata         Rosół                 100.00 -  293: 503   50
    8    23 Marek          Roszak                120.33 -  357: 431   70
    9    26 Paweł          Opyc                  118.89 +  345: 308  169
   10    21 Joanna         Kubińska              100.00 -  296: 412   50
   11    26 Sylwia         Stuchlik              100.00 -  283: 423   50
   12    30 Marek          Rogalski              108.08 -  372: 399   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1153  / 12  96.08




	Janina Jabłczyńska-Zając 103.36 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jarosław       Puchalski             124.63 -  312: 410   75
    2    22 Andrzej        Tyczyno               110.91 -  304: 445   61
    3    39 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  478: 213  150
    4    27 Paweł          Opyc                  118.89 +  404: 335  169
    5    26 Krzysztof      Sporczyk              115.30 +  316: 283  165
    6    16 Halina         Roszak                115.45 -  262: 343   65
    7    23 Marek          Dudkiewicz            122.14 +  346: 330  172
    8    19 Artur          Koszel                116.15 -  304: 372   66
    9    23 Andrzej        Kwiatkowski           118.28 -  316: 346   68
   10    26 Katarzyna      Sołdan                106.12 +  408: 260  156
   11    25 Mariusz        Kubicki               117.23 +  438: 309  167
   12    20 Aleksander     Puchalski             128.41 -  342: 352   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Ireneusz Moralewicz 100.63 Goleniów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Filip          Sosin                 124.05 -  319: 374   74
    2    39 Monika         Wrzałek               100.00 +  322: 294  150
    3    26 Rafał          Wesołowski            113.94 +  382: 268  164
    4    18 Jarosław       Puchalski             124.63 -  346: 490   75
    5    23 Halina         Roszak                115.45 -  398: 435   65
    6    32 Beata          Wolf                  100.00 +  391: 293  150
    7    19 Aleksander     Puchalski             128.41 +  378: 369  178
    8    16 Zbigniew       Wietecki              116.37 -  367: 404   66
    9    20 Piotr          Rosół                 118.38 -  390: 395   68
   10    28 Krzysztof      Noskowicz             100.00 +  323: 315  150
   11    23 Zdzisław       Szota                 117.48 -  307: 331   67
   12    25 Paweł          Opyc                  118.89 +  373: 283  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Beata Łażewska 100.58 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Joanna         Juszczak              122.51 +  470: 377  173
    2     6 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  375: 320  150
    3     9 Renata         Rosół                 100.00 -  305: 398   50
    4    13 Marek          Syczuk                126.15 -  365: 405   76
    5    25 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  376: 308  150
    6    10 Dawid          Pikul                 139.04 -  377: 385   89
    7    26 Dorota         Zielińska             116.12 +  357: 354  166
    8    12 Radosław       Konca                 134.97 -  395: 467   85
    9    22 Bogusław       Puchalski             118.95 -  360: 385   69
   10    22 Rafał          Wesołowski            113.94 +  368: 272  164
   11    21 Artur          Koszel                116.15 -  324: 468   66
   12    24 Andrzej        Gostomski             111.44 -  287: 499   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Wojciech Gołęcki 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Miłosz         Wrzałek               118.69 -  210: 408   69
    2    38 Kazimierz.J    Merklejn              143.45 -  281: 408   93
    3    37 Dariusz        Nawrocki              108.86 -  355: 363   59
    4    37 Radosław       Pastusiak             100.00 +  393: 287  150
    5    35 Marzena        Kasner                100.00 -  290: 332   50
    6    36 Andrzej        Gostomski             111.44 +  385: 313  161
    7    34 Joanna         Kubińska              100.00 +  349: 325  150
    8    28 Katarzyna      Kowalewska            116.58 -  388: 393   67
    9    32 Kazimierz      Merklejn              109.72 -  239: 289   60
   10    35 Krzysztof      Bukowski              117.30 -  286: 299   67
   11    37 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  310: 270  150
   12    35 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  343: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Marzena Kasner 100.00 Janikowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marek          Dudkiewicz            122.14 +  329: 260  172
    2    19 Halina         Roszak                115.45 -  327: 419   65
    3    24 Eugeniusz      Wróblewski            109.89 -  367: 487   60
    4    25 Mariusz        Wrześniewski          142.79 -  354: 507   93
    5    35 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  332: 290  150
    6    25 Karol          Wyrębkiewicz          139.01 -  344: 475   89
    7    36 Andrzej        Gostomski             111.44 -  293: 440   61
    8    36 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  344: 261  150
    9    31 Joanna         Kubińska              100.00 -  304: 354   50
   10    32 Łukasz         Tuszyński             100.00 -  304: 363   50
   11    34 Mariusz        Michalski             100.00 +  418: 298  150
   12    32 Renata         Rosół                 100.00 +  327: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Sergiusz Kaźmierski 100.00 Rojewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Kwiatkowski           118.28 -  212: 475   68
    2    37 Eugeniusz      Wróblewski            109.89 -  217: 465   60
    3    39 Janina         Jabłczyńska-Zając     103.36 -  213: 478   53
    4    40 PAUZA
    5    37 Katarzyna      Sołdan                106.12 -  186: 447   56
    6    38 Dariusz        Nawrocki              108.86 -  157: 581   59
    7    39 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  217: 412   50
    8    39 Monika         Wrzałek               100.00 -   93: 403   50
    9    39 Radosław       Pastusiak             100.00 -  318: 359   50
   10    37 Mariusz        Michalski             100.00 -  229: 518   50
   11    39 Monika         Wrzałek               100.00 +  254: 248  150
   12    39 Monika         Wrzałek               100.00 +  278: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     796  / 11  72.36




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    35 Dorota         Zielińska             116.12 -  200: 413   66
    5    39 Dariusz        Ołdakowski            100.00 -  313: 358   50
    6    40 PAUZA
    7    37 Stanisław      Gasik                 121.51 +  376: 336  172
    8    37 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  306: 314   50
    9    37 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  267: 350   50
   10    39 Radosław       Pastusiak             100.00 +  307: 279  150
   11    38 Radosław       Pastusiak             100.00 +  381: 266  150
   12    35 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  283: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     738  /  8  92.25




	Joanna Kubińska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Robert         Soszka                121.20 -  331: 445   71
    2    34 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  522: 255  150
    3    17 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  356: 303  150
    4    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.39 -  288: 482   63
    5    27 Krzysztof      Mówka                 141.29 -  266: 454   91
    6    21 Wojciech       Zemło                 133.58 -  308: 447   84
    7    34 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  325: 349   50
    8    34 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  456: 314  150
    9    31 Marzena        Kasner                100.00 +  354: 304  150
   10    21 Alina          Białobrzewska         105.13 +  412: 296  155
   11    22 Dariusz        Białobrzewski         112.06 -  255: 416   62
   12    26 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  334: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Dorota Kwaśny 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Katarzyna      Kowalewska            116.58 -  270: 427   67
    2    32 Tomasz         Zwoliński             135.94 -  309: 373   86
    3    35 Radosław       Pastusiak             100.00 +  379: 301  150
    4    33 Kazimierz.J    Merklejn              143.45 -  320: 345   93
    5    33 Andrzej        Gostomski             111.44 +  349: 271  161
    6    30 Katarzyna      Sołdan                106.12 -  352: 380   56
    7    32 Krzysztof      Bukowski              117.30 -  283: 344   67
    8    32 Dariusz        Nawrocki              108.86 -  290: 439   59
    9    38 Monika         Wrzałek               100.00 +  375: 193  150
   10    33 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  292: 366   50
   11    35 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  390: 359  150
   12    33 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  304: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 12  94.92




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Piotr          Rosół                 118.38 +  379: 362  168
    2    13 Tomasz         Wiśniewski            100.00 -  345: 406   50
    3    18 Marek          Syczuk                126.15 -  355: 443   76
    4    29 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  288: 423   50
    5    36 Beata          Wolf                  100.00 -  258: 414   50
    6    39 Radosław       Pastusiak             100.00 +  366: 242  150
    7    30 Sylwia         Stuchlik              100.00 -  262: 403   50
    8    33 Andrzej        Gostomski             111.44 -  189: 444   61
    9    35 Dorota         Zielińska             116.12 -  323: 478   66
   10    37 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  518: 229  150
   11    34 Marzena        Kasner                100.00 -  298: 418   50
   12    36 Dorota         Zielińska             116.12 -  286: 338   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     987  / 12  82.25




	Krzysztof Noskowicz 100.00 Stary Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Krzysztof      Bukowski              117.30 -  306: 339   67
    2    24 Krzysztof      Mówka                 141.29 -  378: 530   91
    3    33 Marek          Dudkiewicz            122.14 +  358: 350  172
    4    34 Beata          Wolf                  100.00 +  341: 259  150
    5    21 Eugeniusz      Wróblewski            109.89 -  365: 373   60
    6    24 Aleksander     Puchalski             128.41 -  265: 476   78
    7    28 Rafał          Wesołowski            113.94 -  320: 379   64
    8    37 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  314: 306  150
    9    34 Grażyna        Wesołowska            100.00 +  339: 338  150
   10    28 Ireneusz       Moralewicz            100.63 -  315: 323   51
   11    32 Krzysztof      Bukowski              117.30 -  296: 412   67
   12    34 Beata          Wolf                  100.00 +  377: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Dariusz Ołdakowski 100.00 Toruń

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Zdzisław       Szota                 117.48 -  305: 365   67
    2    25 Joanna         Juszczak              122.51 -  286: 457   73
    3    34 Dariusz        Białobrzewski         112.06 -  354: 363   62
    4    36 Bogusław       Puchalski             118.95 -  262: 361   69
    5    39 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  358: 313  150
    6    34 Rafał          Wesołowski            113.94 -  342: 362   64
    7    38 Monika         Wrzałek               100.00 +  337: 230  150
    8    35 Łukasz         Tuszyński             100.00 -  338: 359   50
    9    36 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  309: 264  150
   10    34 Paweł          Opyc                  118.89 -  292: 491   69
   11    36 Beata          Wolf                  100.00 -  325: 359   50
   12    37 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  367: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1104  / 12  92.00




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Mariusz        Sylwestrzuk           116.80 -  323: 407   67
    2    36 Krzysztof      Sporczyk              115.30 -  321: 344   65
    3    35 Dorota         Kwaśny                100.00 -  301: 379   50
    4    37 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  287: 393   50
    5    38 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  242: 458   50
    6    39 Mariusz        Michalski             100.00 -  242: 366   50
    7    40 PAUZA
    8    38 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  265: 422   50
    9    39 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  359: 318  150
   10    39 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  279: 307   50
   11    38 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  266: 381   50
   12    38 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  287: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     682  / 11  62.00




	Mikołaj Przybyłowicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marek          Roszak                120.33 +  392: 362  170
    2    12 Alina          Białobrzewska         105.13 -  256: 480   55
    3    25 Zbigniew       Wietecki              116.37 -  338: 389   66
    4    32 Sylwia         Stuchlik              100.00 +  347: 342  150
    5    25 Beata          Łażewska              100.58 -  308: 376   51
    6    29 Dariusz        Białobrzewski         112.06 -  321: 399   62
    7    33 Paweł          Opyc                  118.89 -  284: 400   69
    8    34 Joanna         Kubińska              100.00 -  314: 456   50
    9    37 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  350: 267  150
   10    31 Andrzej        Gostomski             111.44 -  286: 384   61
   11    35 Dorota         Kwaśny                100.00 -  359: 390   50
   12    37 Dariusz        Ołdakowski            100.00 -  254: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     984  / 12  82.00




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Stanisław      Gasik                 121.51 +  357: 297  172
    2    16 Katarzyna      Kowalewska            116.58 +  394: 327  167
    3     9 Beata          Łażewska              100.58 +  398: 305  151
    4     5 Paweł          Jackowski             135.27 -  370: 409   85
    5     7 Joanna         Juszczak              122.51 -  301: 394   73
    6    15 Eugeniusz      Wróblewski            109.89 -  292: 391   60
    7    21 Alina          Białobrzewska         105.13 +  503: 293  155
    8    14 Karol          Wyrębkiewicz          139.01 -  319: 334   89
    9    18 Robert         Duczemiński           133.87 -  257: 402   84
   10    23 Halina         Roszak                115.45 -  306: 400   65
   11    30 Krzysztof      Sporczyk              115.30 -  319: 388   65
   12    32 Marzena        Kasner                100.00 -  325: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Sylwia  Stuchlik 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Irena          Sołdan                119.64 -  273: 419   70
    2    31 Dariusz        Nawrocki              108.86 +  355: 270  159
    3    28 Sergiusz       Puchalski             130.48 -  426: 469   80
    4    32 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  342: 347   50
    5    34 Bogusław       Puchalski             118.95 -  309: 399   69
    6    35 Stanisław      Gasik                 121.51 +  448: 389  172
    7    30 Mariusz        Michalski             100.00 +  403: 262  150
    8    22 Robert         Duczemiński           133.87 -  359: 421   84
    9    29 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  434: 423  150
   10    24 Kazimierz      Merklejn              109.72 -  355: 373   60
   11    26 Alina          Białobrzewska         105.13 +  423: 283  155
   12    23 Andrzej        Kwiatkowski           118.28 +  352: 341  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Andrzej        Kowalski              120.84 -  255: 479   71
    2    34 Joanna         Kubińska              100.00 -  255: 522   50
    3    36 Kamil          Nawrocki              116.47 -  299: 373   66
    4    38 Marek          Dudkiewicz            122.14 -  308: 477   72
    5    38 Radosław       Pastusiak             100.00 +  458: 242  150
    6    33 Dorota         Zielińska             116.12 -  245: 365   66
    7    39 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  412: 217  150
    8    36 Marzena        Kasner                100.00 -  261: 344   50
    9    36 Dariusz        Ołdakowski            100.00 -  264: 309   50
   10    38 Monika         Wrzałek               100.00 +  285: 247  150
   11    37 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  270: 310   50
   12    38 Radosław       Pastusiak             100.00 +  376: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1075  / 12  89.58




	Łukasz Tuszyński 100.00 Chłopowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Bogusław       Puchalski             118.95 +  526: 252  169
    2     2 Mariusz        Skrobosz              140.95 -  342: 385   91
    3    14 Marek          Rogalski              108.08 -  337: 401   58
    4    24 Stanisław      Gasik                 121.51 +  322: 305  172
    5    22 Miłosz         Wrzałek               118.69 -  235: 504   69
    6    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.39 -  309: 385   63
    7    35 Beata          Wolf                  100.00 -  296: 408   50
    8    35 Dariusz        Ołdakowski            100.00 +  359: 338  150
    9    29 Sylwia         Stuchlik              100.00 -  423: 434   50
   10    32 Marzena        Kasner                100.00 +  363: 304  150
   11    29 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  343: 352   50
   12    31 Katarzyna      Sołdan                106.12 -  372: 384   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1128  / 12  94.00




	Grażyna Wesołowska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Beata          Wolf                  100.00 +  344: 293  150
    2    28 Rafał          Wesołowski            113.94 -  303: 406   64
    3    32 Dorota         Zielińska             116.12 +  410: 384  166
    4    29 Mariusz        Michalski             100.00 +  423: 288  150
    5    17 Robert         Duczemiński           133.87 -  363: 446   84
    6    31 Krzysztof      Sporczyk              115.30 -  254: 362   65
    7    27 Dariusz        Nawrocki              108.86 +  422: 378  159
    8    25 Krzysztof      Mówka                 141.29 -  331: 336   91
    9    34 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  338: 339   50
   10    33 Dorota         Kwaśny                100.00 +  366: 292  150
   11    29 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  352: 343  150
   12    26 Joanna         Kubińska              100.00 -  323: 334   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 12 110.75




	Tomasz Wiśniewski 100.00 Chełmża                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Paweł          Opyc                  118.89 +  437: 327  169
    2    13 Mariusz        Michalski             100.00 +  406: 345  150
    3    10 Krzysztof      Bukowski              117.30 +  344: 342  167
    4     3 Filip          Sosin                 124.05 -  360: 455   74
    5     6 Dawid          Pikul                 139.04 +  527: 391  189
    6     2 Sławomir       Kordjalik             136.61 -  333: 466   87
    7    13 Marek          Rogalski              108.08 +  392: 383  158
    8     9 Kazimierz.J    Merklejn              143.45 -  359: 438   93
    9     8 Mariusz        Wrześniewski          142.79 -  284: 489   93
   10    12 Aleksander     Puchalski             128.41 +  477: 369  178
   11    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  113.39 -  351: 454   63
   12    14 Robert         Soszka                121.20 -  357: 493   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Beata Wolf 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Grażyna        Wesołowska            100.00 -  293: 344   50
    2    17 Irena          Sołdan                119.64 -  281: 383   70
    3    27 Radosław       Konca                 134.97 -  179: 509   85
    4    34 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  259: 341   50
    5    36 Mariusz        Michalski             100.00 +  414: 258  150
    6    32 Ireneusz       Moralewicz            100.63 -  293: 391   51
    7    35 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  408: 296  150
    8    30 Katarzyna      Sołdan                106.12 -  333: 359   56
    9    33 Rafał          Wesołowski            113.94 -  318: 326   64
   10    36 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  344: 357   50
   11    36 Dariusz        Ołdakowski            100.00 +  359: 325  150
   12    34 Krzysztof      Noskowicz             100.00 -  276: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     976  / 12  81.33




	Monika Wrzałek 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Mariusz        Kubicki               117.23 -  177: 462   67
    2    39 Ireneusz       Moralewicz            100.63 -  294: 322   51
    3    38 Jędrzej        Florek                112.87 -  227: 458   63
    4    39 Katarzyna      Sołdan                106.12 -  309: 432   56
    5    40 PAUZA
    6    37 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  278: 365   50
    7    38 Dariusz        Ołdakowski            100.00 -  230: 337   50
    8    39 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 +  403:  93  150
    9    38 Dorota         Kwaśny                100.00 -  193: 375   50
   10    38 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  247: 285   50
   11    39 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 -  248: 254   50
   12    39 Sergiusz       Kaźmierski            100.00 -  277: 278   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     687  / 11  62.45




	Patrycja Śliwińska 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Kamil          Nawrocki              116.47 +  408: 285  166
    2     6 Beata          Łażewska              100.58 -  320: 375   51
    3    17 Joanna         Kubińska              100.00 -  303: 356   50
    4    22 Aleksander     Puchalski             128.41 -  306: 387   78
    5    30 Jędrzej        Florek                112.87 -  306: 459   63
    6    37 Monika         Wrzałek               100.00 +  365: 278  150
    7    29 Katarzyna      Kowalewska            116.58 -  301: 400   67
    8    38 Radosław       Pastusiak             100.00 +  422: 265  150
    9    27 Dariusz        Nawrocki              108.86 -  289: 401   59
   10    36 Beata          Wolf                  100.00 +  357: 344  150
   11    31 Rafał          Wesołowski            113.94 -  242: 357   64
   12    33 Dorota         Kwaśny                100.00 +  338: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Zbigniew       Wietecki              401: 315
   2 Artur          Koszel               - Kazimierz.J    Merklejn              417: 320
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Dorota         Zielińska             457: 456
   4 Halina         Roszak               - Krzysztof      Mówka                 416: 377
   5 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              410: 240
   6 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Pikul                 367: 435
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  445: 428
   8 Jędrzej        Florek               - Stanisław      Rydzik                303: 412
   9 Sławomir       Kordjalik            - Dariusz        Białobrzewski         564: 284
  10 Andrzej        Gostomski            - Tomasz         Zwoliński             434: 359
  11 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Tyczyno               412: 394
  12 Eugeniusz      Wróblewski           - Radosław       Konca                 321: 407
  13 Robert         Duczemiński          - Kazimierz      Merklejn              392: 408
  14 Dariusz        Nawrocki             - Wojciech       Zemło                 360: 495
  15 Sergiusz       Puchalski            - Marek          Rogalski              376: 397
  16 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Oleksiak              311: 457
  17 Aleksander     Puchalski            - Andrzej        Przybyłowicz          370: 401
  18 Alina          Białobrzewska        - Marek          Syczuk                442: 342
  19 Jarosław       Puchalski            - Janina         Jabłczyńska-Zając     410: 312
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Filip          Sosin                 319: 374
  21 Joanna         Juszczak             - Beata          Łażewska              377: 470
  22 Marzena        Kasner               - Marek          Dudkiewicz            329: 260
  23 Stanisław      Gasik                - Renata         Rosół                 297: 357
  24 Joanna         Kubińska             - Robert         Soszka                331: 445
  25 Andrzej        Kowalski             - Bartłomiej     Sylwestrzuk           479: 255
  26 Mikołaj        Przybyłowicz         - Marek          Roszak                392: 362
  27 Irena          Sołdan               - Sylwia         Stuchlik              419: 273
  28 Łukasz         Tuszyński            - Bogusław       Puchalski             526: 252
  29 Paweł          Opyc                 - Tomasz         Wiśniewski            327: 437
  30 Wojciech       Gołęcki              - Miłosz         Wrzałek               210: 408
  31 Piotr          Rosół                - Mariusz        Michalski             362: 379
  32 Sergiusz       Kaźmierski           - Andrzej        Kwiatkowski           212: 475
  33 Zdzisław       Szota                - Dariusz        Ołdakowski            365: 305
  34 Krzysztof      Noskowicz            - Krzysztof      Bukowski              306: 339
  35 Mariusz        Kubicki              - Monika         Wrzałek               462: 177
  36 Radosław       Pastusiak            - Mariusz        Sylwestrzuk           323: 407
  37 Katarzyna      Kowalewska           - Dorota         Kwaśny                427: 270
  38 Patrycja       Śliwińska            - Kamil          Nawrocki              408: 285
  39 Grażyna        Wesołowska           - Beata          Wolf                  344: 293


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kordjalik            - Paweł          Jackowski             409: 414
   2 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Skrobosz              342: 385
   3 Wojciech       Zemło                - Jarosław       Puchalski             324: 468
   4 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kowalski              288: 451
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Kazimierz      Merklejn              322: 290
   6 Beata          Łażewska             - Patrycja       Śliwińska             375: 320
   7 Radosław       Konca                - Mariusz        Kubicki               364: 398
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariusz        Wrześniewski          455: 453
   9 Andrzej        Oleksiak             - Mateusz        Żbikowski             493: 340
  10 Andrzej        Przybyłowicz         - Karol          Wyrębkiewicz          530: 417
  11 Marek          Rogalski             - Robert         Soszka                336: 355
  12 Alina          Białobrzewska        - Mikołaj        Przybyłowicz          480: 256
  13 Tomasz         Wiśniewski           - Mariusz        Michalski             406: 345
  14 Filip          Sosin                - Dawid          Pikul                 446: 423
  15 Andrzej        Gostomski            - Zdzisław       Szota                 342: 350
  16 Renata         Rosół                - Katarzyna      Kowalewska            394: 327
  17 Beata          Wolf                 - Irena          Sołdan                281: 383
  18 Krzysztof      Bukowski             - Artur          Koszel                379: 378
  19 Marzena        Kasner               - Halina         Roszak                327: 419
  20 Stanisław      Rydzik               - Dorota         Zielińska             469: 257
  21 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Zbigniew       Wietecki              406: 468
  22 Andrzej        Tyczyno              - Janina         Jabłczyńska-Zając     445: 304
  23 Katarzyna      Sołdan               - Robert         Duczemiński           289: 396
  24 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Noskowicz             530: 378
  25 Dariusz        Ołdakowski           - Joanna         Juszczak              286: 457
  26 Sergiusz       Puchalski            - Jędrzej        Florek                392: 316
  27 Stanisław      Gasik                - Aleksander     Puchalski             382: 362
  28 Grażyna        Wesołowska           - Rafał          Wesołowski            303: 406
  29 Kamil          Nawrocki             - Marek          Roszak                352: 377
  30 Dariusz        Białobrzewski        - Piotr          Rosół                 360: 383
  31 Sylwia         Stuchlik             - Dariusz        Nawrocki              355: 270
  32 Dorota         Kwaśny               - Tomasz         Zwoliński             309: 373
  33 Marek          Syczuk               - Marek          Dudkiewicz            502: 332
  34 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Joanna         Kubińska              255: 522
  35 Bogusław       Puchalski            - Paweł          Opyc                  356: 392
  36 Krzysztof      Sporczyk             - Radosław       Pastusiak             344: 321
  37 Sergiusz       Kaźmierski           - Eugeniusz      Wróblewski            217: 465
  38 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Gołęcki               408: 281
  39 Monika         Wrzałek              - Ireneusz       Moralewicz            294: 322


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Halina         Roszak               - Andrzej        Oleksiak              334: 436
   2 Andrzej        Przybyłowicz         - Paweł          Jackowski             236: 398
   3 Andrzej        Kowalski             - Filip          Sosin                 402: 445
   4 Irena          Sołdan               - Alina          Białobrzewska         424: 407
   5 Robert         Soszka               - Stanisław      Rydzik                429: 431
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Jarosław       Puchalski             364: 353
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariusz        Skrobosz              299: 423
   8 Mariusz        Kubicki              - Andrzej        Gostomski             351: 273
   9 Renata         Rosół                - Beata          Łażewska              398: 305
  10 Krzysztof      Bukowski             - Tomasz         Wiśniewski            342: 344
  11 Piotr          Rosół                - Sławomir       Kordjalik             282: 389
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Mateusz        Żbikowski             285: 599
  13 Marek          Roszak               - Krzysztof      Mówka                 323: 286
  14 Marek          Rogalski             - Łukasz         Tuszyński             401: 337
  15 Tomasz         Zwoliński            - Karol          Wyrębkiewicz          423: 369
  16 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              405: 321
  17 Joanna         Kubińska             - Patrycja       Śliwińska             356: 303
  18 Mariusz        Michalski            - Marek          Syczuk                355: 443
  19 Andrzej        Tyczyno              - Paweł          Opyc                  470: 292
  20 Joanna         Juszczak             - Zdzisław       Szota                 484: 371
  21 Kazimierz      Merklejn             - Wojciech       Zemło                 455: 393
  22 Miłosz         Wrzałek              - Artur          Koszel                326: 402
  23 Robert         Duczemiński          - Stanisław      Gasik                 524: 344
  24 Eugeniusz      Wróblewski           - Marzena        Kasner                487: 367
  25 Zbigniew       Wietecki             - Mikołaj        Przybyłowicz          389: 338
  26 Ireneusz       Moralewicz           - Rafał          Wesołowski            382: 268
  27 Beata          Wolf                 - Radosław       Konca                 179: 509
  28 Sylwia         Stuchlik             - Sergiusz       Puchalski             426: 469
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Kowalewska            374: 329
  30 Bogusław       Puchalski            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  275: 433
  31 Aleksander     Puchalski            - Katarzyna      Sołdan                494: 330
  32 Dorota         Zielińska            - Grażyna        Wesołowska            384: 410
  33 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Noskowicz             350: 358
  34 Dariusz        Ołdakowski           - Dariusz        Białobrzewski         354: 363
  35 Dorota         Kwaśny               - Radosław       Pastusiak             379: 301
  36 Kamil          Nawrocki             - Bartłomiej     Sylwestrzuk           373: 299
  37 Dariusz        Nawrocki             - Wojciech       Gołęcki               363: 355
  38 Jędrzej        Florek               - Monika         Wrzałek               458: 227
  39 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Sergiusz       Kaźmierski            478: 213


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Mariusz        Skrobosz              491: 392
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Kubicki               473: 234
   3 Filip          Sosin                - Tomasz         Wiśniewski            455: 360
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Irena          Sołdan                410: 407
   5 Paweł          Jackowski            - Renata         Rosół                 409: 370
   6 Artur          Koszel               - Sławomir       Kordjalik             271: 455
   7 Mateusz        Żbikowski            - Halina         Roszak                358: 357
   8 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Kowalski              350: 389
   9 Alina          Białobrzewska        - Andrzej        Przybyłowicz          450: 242
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Joanna         Juszczak              324: 445
  11 Tomasz         Zwoliński            - Robert         Duczemiński           410: 343
  12 Kazimierz      Merklejn             - Andrzej        Tyczyno               357: 321
  13 Beata          Łażewska             - Marek          Syczuk                365: 405
  14 Radosław       Konca                - Marek          Rogalski              333: 357
  15 Marek          Roszak               - Eugeniusz      Wróblewski            418: 326
  16 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Bukowski              506: 264
  17 Sergiusz       Puchalski            - Andrzej        Gostomski             543: 356
  18 Jarosław       Puchalski            - Ireneusz       Moralewicz            490: 346
  19 Robert         Soszka               - Krzysztof      Sporczyk              402: 352
  20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Joanna         Kubińska              482: 288
  21 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Wesołowski            474: 441
  22 Patrycja       Śliwińska            - Aleksander     Puchalski             306: 387
  23 Wojciech       Zemło                - Piotr          Rosół                 498: 313
  24 Łukasz         Tuszyński            - Stanisław      Gasik                 322: 305
  25 Mariusz        Wrześniewski         - Marzena        Kasner                507: 354
  26 Krzysztof      Mówka                - Miłosz         Wrzałek               343: 357
  27 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Paweł          Opyc                  404: 335
  28 Katarzyna      Kowalewska           - Kamil          Nawrocki              362: 428
  29 Mariusz        Michalski            - Grażyna        Wesołowska            288: 423
  30 Dariusz        Białobrzewski        - Jędrzej        Florek                407: 395
  31 Zdzisław       Szota                - Dariusz        Nawrocki              412: 308
  32 Mikołaj        Przybyłowicz         - Sylwia         Stuchlik              347: 342
  33 Kazimierz.J    Merklejn             - Dorota         Kwaśny                345: 320
  34 Krzysztof      Noskowicz            - Beata          Wolf                  341: 259
  35 Krzysztof      Kruk                 - Dorota         Zielińska             200: 413
  36 Bogusław       Puchalski            - Dariusz        Ołdakowski            361: 262
  37 Wojciech       Gołęcki              - Radosław       Pastusiak             393: 287
  38 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Marek          Dudkiewicz            308: 477
  39 Monika         Wrzałek              - Katarzyna      Sołdan                309: 432
  40 Sergiusz       Kaźmierski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Oleksiak              355: 432
   2 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kwiatkowski           462: 417
   3 Filip          Sosin                - Sławomir       Kordjalik             380: 496
   4 Mariusz        Skrobosz             - Sergiusz       Puchalski             416: 398
   5 Tomasz         Zwoliński            - Alina          Białobrzewska         494: 349
   6 Tomasz         Wiśniewski           - Dawid          Pikul                 527: 391
   7 Joanna         Juszczak             - Renata         Rosół                 394: 301
   8 Jarosław       Puchalski            - Kazimierz      Merklejn              455: 373
   9 Zdzisław       Szota                - Andrzej        Kowalski              401: 500
  10 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Rogalski              518: 305
  11 Marek          Syczuk               - Marek          Roszak                403: 318
  12 Mariusz        Kubicki              - Irena          Sołdan                319: 375
  13 Robert         Soszka               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  441: 351
  14 Wojciech       Zemło                - Mariusz        Sylwestrzuk           325: 374
  15 Artur          Koszel               - Karol          Wyrębkiewicz          449: 271
  16 Kamil          Nawrocki             - Mariusz        Wrześniewski          484: 314
  17 Robert         Duczemiński          - Grażyna        Wesołowska            446: 363
  18 Dariusz        Białobrzewski        - Andrzej        Tyczyno               420: 485
  19 Radosław       Konca                - Andrzej        Przybyłowicz          475: 293
  20 Aleksander     Puchalski            - Kazimierz.J    Merklejn              374: 449
  21 Krzysztof      Noskowicz            - Eugeniusz      Wróblewski            365: 373
  22 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Tuszyński             504: 235
  23 Halina         Roszak               - Ireneusz       Moralewicz            435: 398
  24 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Bukowski              433: 383
  25 Mikołaj        Przybyłowicz         - Beata          Łażewska              308: 376
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Janina         Jabłczyńska-Zając     283: 316
  27 Krzysztof      Mówka                - Joanna         Kubińska              454: 266
  28 Dorota         Zielińska            - Paweł          Opyc                  389: 406
  29 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Rosół                 354: 406
  30 Patrycja       Śliwińska            - Jędrzej        Florek                306: 459
  31 Stanisław      Gasik                - Katarzyna      Kowalewska            232: 431
  32 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Nawrocki              490: 331
  33 Dorota         Kwaśny               - Andrzej        Gostomski             349: 271
  34 Sylwia         Stuchlik             - Bogusław       Puchalski             309: 399
  35 Wojciech       Gołęcki              - Marzena        Kasner                290: 332
  36 Mariusz        Michalski            - Beata          Wolf                  258: 414
  37 Katarzyna      Sołdan               - Sergiusz       Kaźmierski            447: 186
  38 Radosław       Pastusiak            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           242: 458
  39 Krzysztof      Kruk                 - Dariusz        Ołdakowski            313: 358
  40 Monika         Wrzałek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Stanisław      Rydzik                453: 430
   2 Tomasz         Wiśniewski           - Sławomir       Kordjalik             333: 466
   3 Andrzej        Kowalski             - Robert         Soszka                437: 394
   4 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             429: 389
   5 Mariusz        Skrobosz             - Jarosław       Puchalski             410: 345
   6 Irena          Sołdan               - Joanna         Juszczak              375: 324
   7 Filip          Sosin                - Paweł          Jackowski             414: 311
   8 Marek          Syczuk               - Andrzej        Kwiatkowski           419: 339
   9 Sergiusz       Puchalski            - Zdzisław       Szota                 471: 266
  10 Dawid          Pikul                - Beata          Łażewska              385: 377
  11 Miłosz         Wrzałek              - Alina          Białobrzewska         400: 276
  12 Andrzej        Tyczyno              - Mariusz        Sylwestrzuk           405: 434
  13 Kazimierz.J    Merklejn             - Robert         Duczemiński           414: 382
  14 Kazimierz      Merklejn             - Radosław       Konca                 292: 378
  15 Eugeniusz      Wróblewski           - Renata         Rosół                 391: 292
  16 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Halina         Roszak                262: 343
  17 Marek          Roszak               - Zbigniew       Wietecki              356: 452
  18 Marek          Rogalski             - Kamil          Nawrocki              440: 356
  19 Artur          Koszel               - Mariusz        Kubicki               431: 288
  20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Łukasz         Tuszyński             385: 309
  21 Joanna         Kubińska             - Wojciech       Zemło                 308: 447
  22 Paweł          Opyc                 - Mariusz        Wrześniewski          321: 454
  23 Piotr          Rosół                - Krzysztof      Mówka                 330: 338
  24 Aleksander     Puchalski            - Krzysztof      Noskowicz             476: 265
  25 Marzena        Kasner               - Karol          Wyrębkiewicz          344: 475
  26 Krzysztof      Bukowski             - Jędrzej        Florek                367: 415
  27 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Przybyłowicz          429: 277
  28 Katarzyna      Kowalewska           - Bogusław       Puchalski             320: 434
  29 Dariusz        Białobrzewski        - Mikołaj        Przybyłowicz          399: 321
  30 Katarzyna      Sołdan               - Dorota         Kwaśny                380: 352
  31 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Sporczyk              254: 362
  32 Beata          Wolf                 - Ireneusz       Moralewicz            293: 391
  33 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Dorota         Zielińska             245: 365
  34 Dariusz        Ołdakowski           - Rafał          Wesołowski            342: 362
  35 Sylwia         Stuchlik             - Stanisław      Gasik                 448: 389
  36 Andrzej        Gostomski            - Wojciech       Gołęcki               313: 385
  37 Patrycja       Śliwińska            - Monika         Wrzałek               365: 278
  38 Dariusz        Nawrocki             - Sergiusz       Kaźmierski            581: 157
  39 Radosław       Pastusiak            - Mariusz        Michalski             242: 366
  40 Krzysztof      Kruk                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Andrzej        Oleksiak              440: 330
   2 Sławomir       Kordjalik            - Mariusz        Skrobosz              422: 339
   3 Stanisław      Rydzik               - Filip          Sosin                 456: 314
   4 Irena          Sołdan               - Andrzej        Kowalski              322: 440
   5 Sergiusz       Puchalski            - Mateusz        Żbikowski             394: 452
   6 Dawid          Pikul                - Artur          Koszel                420: 307
   7 Jarosław       Puchalski            - Halina         Roszak                418: 349
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Juszczak              307: 462
   9 Paweł          Jackowski            - Radosław       Konca                 439: 410
  10 Robert         Soszka               - Mariusz        Sylwestrzuk           322: 283
  11 Tomasz         Zwoliński            - Miłosz         Wrzałek               414: 360
  12 Zbigniew       Wietecki             - Kazimierz.J    Merklejn              400: 426
  13 Marek          Rogalski             - Tomasz         Wiśniewski            383: 392
  14 Andrzej        Tyczyno              - Eugeniusz      Wróblewski            356: 407
  15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dariusz        Białobrzewski         354: 327
  16 Zdzisław       Szota                - Robert         Duczemiński           337: 330
  17 Wojciech       Zemło                - Katarzyna      Sołdan                386: 379
  18 Mariusz        Wrześniewski         - Kazimierz      Merklejn              456: 426
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Aleksander     Puchalski             378: 369
  20 Karol          Wyrębkiewicz         - Marek          Roszak                414: 374
  21 Renata         Rosół                - Alina          Białobrzewska         503: 293
  22 Jędrzej        Florek               - Bogusław       Puchalski             430: 301
  23 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Marek          Dudkiewicz            346: 330
  24 Mariusz        Kubicki              - Krzysztof      Mówka                 397: 335
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Nawrocki              379: 447
  26 Dorota         Zielińska            - Beata          Łażewska              354: 357
  27 Grażyna        Wesołowska           - Dariusz        Nawrocki              422: 378
  28 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Noskowicz             379: 320
  29 Katarzyna      Kowalewska           - Patrycja       Śliwińska             400: 301
  30 Mariusz        Michalski            - Sylwia         Stuchlik              262: 403
  31 Andrzej        Przybyłowicz         - Piotr          Rosół                 324: 555
  32 Krzysztof      Bukowski             - Dorota         Kwaśny                344: 283
  33 Paweł          Opyc                 - Mikołaj        Przybyłowicz          400: 284
  34 Joanna         Kubińska             - Wojciech       Gołęcki               325: 349
  35 Beata          Wolf                 - Łukasz         Tuszyński             408: 296
  36 Marzena        Kasner               - Andrzej        Gostomski             293: 440
  37 Krzysztof      Kruk                 - Stanisław      Gasik                 376: 336
  38 Monika         Wrzałek              - Dariusz        Ołdakowski            230: 337
  39 Sergiusz       Kaźmierski           - Bartłomiej     Sylwestrzuk           217: 412
  40 Radosław       Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kordjalik            - Mateusz        Żbikowski             449: 388
   2 Marek          Syczuk               - Stanisław      Rydzik                381: 439
   3 Andrzej        Kowalski             - Andrzej        Oleksiak              494: 375
   4 Dawid          Pikul                - Robert         Soszka                426: 332
   5 Joanna         Juszczak             - Mariusz        Skrobosz              297: 454
   6 Eugeniusz      Wróblewski           - Jarosław       Puchalski             422: 306
   7 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             534: 347
   8 Irena          Sołdan               - Filip          Sosin                 423: 285
   9 Tomasz         Wiśniewski           - Kazimierz.J    Merklejn              359: 438
  10 Miłosz         Wrzałek              - Sergiusz       Puchalski             454: 354
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Andrzej        Kwiatkowski           379: 378
  12 Beata          Łażewska             - Radosław       Konca                 395: 467
  13 Wojciech       Zemło                - Marek          Rogalski              397: 342
  14 Renata         Rosół                - Karol          Wyrębkiewicz          319: 334
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  280: 368
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Zbigniew       Wietecki              367: 404
  17 Jędrzej        Florek               - Zdzisław       Szota                 441: 437
  18 Kamil          Nawrocki             - Mariusz        Kubicki               376: 260
  19 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Artur          Koszel                304: 372
  20 Halina         Roszak               - Andrzej        Tyczyno               367: 375
  21 Aleksander     Puchalski            - Dariusz        Białobrzewski         411: 362
  22 Robert         Duczemiński          - Sylwia         Stuchlik              421: 359
  23 Alina          Białobrzewska        - Marek          Roszak                357: 431
  24 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Opyc                  444: 310
  25 Krzysztof      Mówka                - Grażyna        Wesołowska            336: 331
  26 Piotr          Rosół                - Krzysztof      Bukowski              437: 309
  27 Bogusław       Puchalski            - Kazimierz      Merklejn              371: 237
  28 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Kowalewska            388: 393
  29 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              248: 377
  30 Beata          Wolf                 - Katarzyna      Sołdan                333: 359
  31 Andrzej        Przybyłowicz         - Dorota         Zielińska             354: 350
  32 Dariusz        Nawrocki             - Dorota         Kwaśny                439: 290
  33 Andrzej        Gostomski            - Mariusz        Michalski             444: 189
  34 Mikołaj        Przybyłowicz         - Joanna         Kubińska              314: 456
  35 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Ołdakowski            359: 338
  36 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Marzena        Kasner                261: 344
  37 Krzysztof      Noskowicz            - Krzysztof      Kruk                  314: 306
  38 Radosław       Pastusiak            - Patrycja       Śliwińska             265: 422
  39 Sergiusz       Kaźmierski           - Monika         Wrzałek                93: 403


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Kordjalik             438: 417
   2 Andrzej        Kowalski             - Mateusz        Żbikowski             295: 443
   3 Andrzej        Oleksiak             - Eugeniusz      Wróblewski            522: 259
   4 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             444: 357
   5 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                342: 338
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Marek          Syczuk                400: 321
   7 Radosław       Konca                - Karol          Wyrębkiewicz          407: 374
   8 Tomasz         Wiśniewski           - Mariusz        Wrześniewski          284: 489
   9 Robert         Soszka               - Wojciech       Zemło                 479: 357
  10 Jarosław       Puchalski            - Filip          Sosin                 333: 362
  11 Kamil          Nawrocki             - Joanna         Juszczak              311: 438
  12 Jędrzej        Florek               - Miłosz         Wrzałek               335: 348
  13 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Jackowski             391: 400
  14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Artur          Koszel                345: 292
  15 Marek          Roszak               - Sergiusz       Puchalski             386: 455
  16 Andrzej        Tyczyno              - Marek          Rogalski              348: 319
  17 Zdzisław       Szota                - Aleksander     Puchalski             322: 440
  18 Renata         Rosół                - Robert         Duczemiński           257: 402
  19 Katarzyna      Sołdan               - Marek          Dudkiewicz            396: 413
  20 Piotr          Rosół                - Ireneusz       Moralewicz            395: 390
  21 Halina         Roszak               - Mariusz        Sylwestrzuk           355: 406
  22 Beata          Łażewska             - Bogusław       Puchalski             360: 385
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Janina         Jabłczyńska-Zając     346: 316
  24 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Sporczyk              361: 354
  25 Mariusz        Kubicki              - Katarzyna      Kowalewska            271: 337
  26 Paweł          Opyc                 - Alina          Białobrzewska         308: 345
  27 Patrycja       Śliwińska            - Dariusz        Nawrocki              289: 401
  28 Krzysztof      Bukowski             - Dariusz        Białobrzewski         293: 371
  29 Sylwia         Stuchlik             - Łukasz         Tuszyński             434: 423
  30 Andrzej        Gostomski            - Andrzej        Przybyłowicz          360: 382
  31 Marzena        Kasner               - Joanna         Kubińska              304: 354
  32 Kazimierz      Merklejn             - Wojciech       Gołęcki               289: 239
  33 Rafał          Wesołowski           - Beata          Wolf                  326: 318
  34 Krzysztof      Noskowicz            - Grażyna        Wesołowska            339: 338
  35 Dorota         Zielińska            - Mariusz        Michalski             478: 323
  36 Dariusz        Ołdakowski           - Bartłomiej     Sylwestrzuk           309: 264
  37 Krzysztof      Kruk                 - Mikołaj        Przybyłowicz          267: 350
  38 Dorota         Kwaśny               - Monika         Wrzałek               375: 193
  39 Radosław       Pastusiak            - Sergiusz       Kaźmierski            359: 318


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kowalski             - Stanisław      Rydzik                378: 416
   2 Sławomir       Kordjalik            - Dawid          Pikul                 436: 392
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Oleksiak              368: 410
   4 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Skrobosz              420: 350
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  368: 316
   6 Filip          Sosin                - Tomasz         Zwoliński             348: 302
   7 Radosław       Konca                - Irena          Sołdan                455: 324
   8 Paweł          Jackowski            - Joanna         Juszczak              326: 475
   9 Eugeniusz      Wróblewski           - Marek          Syczuk                300: 496
  10 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Soszka                399: 368
  11 Piotr          Rosół                - Sergiusz       Puchalski             371: 433
  12 Aleksander     Puchalski            - Tomasz         Wiśniewski            369: 477
  13 Robert         Duczemiński          - Kamil          Nawrocki              362: 399
  14 Krzysztof      Mówka                - Wojciech       Zemło                 488: 367
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Zbigniew       Wietecki              397: 410
  16 Katarzyna      Kowalewska           - Andrzej        Tyczyno               407: 332
  17 Artur          Koszel               - Jarosław       Puchalski             334: 422
  18 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Sylwestrzuk           445: 337
  19 Dariusz        Nawrocki             - Jędrzej        Florek                435: 300
  20 Bogusław       Puchalski            - Marek          Dudkiewicz            377: 366
  21 Joanna         Kubińska             - Alina          Białobrzewska         412: 296
  22 Beata          Łażewska             - Rafał          Wesołowski            368: 272
  23 Renata         Rosół                - Halina         Roszak                306: 400
  24 Kazimierz      Merklejn             - Sylwia         Stuchlik              373: 355
  25 Marek          Roszak               - Krzysztof      Sporczyk              415: 374
  26 Katarzyna      Sołdan               - Janina         Jabłczyńska-Zając     260: 408
  27 Andrzej        Przybyłowicz         - Dariusz        Białobrzewski         259: 357
  28 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Noskowicz             323: 315
  29 Marek          Rogalski             - Mariusz        Kubicki               390: 405
  30 Dorota         Zielińska            - Zdzisław       Szota                 321: 347
  31 Mikołaj        Przybyłowicz         - Andrzej        Gostomski             286: 384
  32 Łukasz         Tuszyński            - Marzena        Kasner                363: 304
  33 Grażyna        Wesołowska           - Dorota         Kwaśny                366: 292
  34 Dariusz        Ołdakowski           - Paweł          Opyc                  292: 491
  35 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Bukowski              286: 299
  36 Beata          Wolf                 - Patrycja       Śliwińska             344: 357
  37 Mariusz        Michalski            - Sergiusz       Kaźmierski            518: 229
  38 Monika         Wrzałek              - Bartłomiej     Sylwestrzuk           247: 285
  39 Krzysztof      Kruk                 - Radosław       Pastusiak             307: 279


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Sławomir       Kordjalik            - Stanisław      Rydzik                312: 290
   2 Andrzej        Oleksiak             - Mateusz        Żbikowski             495: 326
   3 Radosław       Konca                - Andrzej        Kowalski              301: 511
   4 Joanna         Juszczak             - Mariusz        Wrześniewski          332: 358
   5 Marek          Syczuk               - Dawid          Pikul                 339: 532
   6 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.J    Merklejn              398: 358
   7 Filip          Sosin                - Miłosz         Wrzałek               417: 477
   8 Sergiusz       Puchalski            - Tomasz         Zwoliński             379: 392
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Zbigniew       Wietecki              431: 373
  10 Robert         Soszka               - Jarosław       Puchalski             320: 512
  11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Tomasz         Wiśniewski            454: 351
  12 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Mówka                 379: 386
  13 Irena          Sołdan               - Kamil          Nawrocki              366: 375
  14 Eugeniusz      Wróblewski           - Katarzyna      Kowalewska            385: 306
  15 Bogusław       Puchalski            - Aleksander     Puchalski             408: 402
  16 Robert         Duczemiński          - Wojciech       Zemło                 363: 344
  17 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Tyczyno               438: 316
  18 Dariusz        Nawrocki             - Jędrzej        Florek                378: 330
  19 Halina         Roszak               - Piotr          Rosół                 468: 332
  20 Marek          Roszak               - Andrzej        Kwiatkowski           363: 346
  21 Artur          Koszel               - Beata          Łażewska              468: 324
  22 Dariusz        Białobrzewski        - Joanna         Kubińska              416: 255
  23 Ireneusz       Moralewicz           - Zdzisław       Szota                 307: 331
  24 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kazimierz      Merklejn              345: 312
  25 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Mariusz        Kubicki               438: 309
  26 Alina          Białobrzewska        - Sylwia         Stuchlik              283: 423
  27 Andrzej        Gostomski            - Marek          Rogalski              445: 304
  28 Paweł          Opyc                 - Katarzyna      Sołdan                410: 353
  29 Grażyna        Wesołowska           - Łukasz         Tuszyński             352: 343
  30 Krzysztof      Sporczyk             - Renata         Rosół                 388: 319
  31 Rafał          Wesołowski           - Patrycja       Śliwińska             357: 242
  32 Krzysztof      Noskowicz            - Krzysztof      Bukowski              296: 412
  33 Andrzej        Przybyłowicz         - Dorota         Zielińska             483: 319
  34 Marzena        Kasner               - Mariusz        Michalski             418: 298
  35 Dorota         Kwaśny               - Mikołaj        Przybyłowicz          390: 359
  36 Dariusz        Ołdakowski           - Beata          Wolf                  325: 359
  37 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Wojciech       Gołęcki               270: 310
  38 Radosław       Pastusiak            - Krzysztof      Kruk                  266: 381
  39 Sergiusz       Kaźmierski           - Monika         Wrzałek               254: 248


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Oleksiak             - Sławomir       Kordjalik             374: 403
   2 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kowalski              323: 390
   3 Mateusz        Żbikowski            - Dawid          Pikul                 313: 460
   4 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Wrześniewski          389: 323
   5 Jarosław       Puchalski            - Miłosz         Wrzałek               445: 368
   6 Marek          Syczuk               - Radosław       Konca                 475: 325
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Joanna         Juszczak              339: 362
   8 Tomasz         Zwoliński            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  460: 359
   9 Kazimierz.J    Merklejn             - Filip          Sosin                 421: 387
  10 Kamil          Nawrocki             - Krzysztof      Mówka                 350: 440
  11 Eugeniusz      Wróblewski           - Bogusław       Puchalski             354: 376
  12 Zbigniew       Wietecki             - Sergiusz       Puchalski             373: 443
  13 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Duczemiński           385: 361
  14 Tomasz         Wiśniewski           - Robert         Soszka                357: 493
  15 Dariusz        Nawrocki             - Halina         Roszak                437: 407
  16 Paweł          Jackowski            - Irena          Sołdan                363: 391
  17 Marek          Roszak               - Artur          Koszel                382: 421
  18 Katarzyna      Kowalewska           - Dariusz        Białobrzewski         291: 346
  19 Zdzisław       Szota                - Mariusz        Sylwestrzuk           269: 525
  20 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Aleksander     Puchalski             342: 352
  21 Andrzej        Tyczyno              - Wojciech       Zemło                 361: 453
  22 Jędrzej        Florek               - Piotr          Rosół                 303: 330
  23 Sylwia         Stuchlik             - Andrzej        Kwiatkowski           352: 341
  24 Beata          Łażewska             - Andrzej        Gostomski             287: 499
  25 Paweł          Opyc                 - Ireneusz       Moralewicz            283: 373
  26 Joanna         Kubińska             - Grażyna        Wesołowska            334: 323
  27 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz      Merklejn              319: 375
  28 Andrzej        Przybyłowicz         - Rafał          Wesołowski            358: 405
  29 Krzysztof      Bukowski             - Mariusz        Kubicki               533: 336
  30 Alina          Białobrzewska        - Marek          Rogalski              372: 399
  31 Łukasz         Tuszyński            - Katarzyna      Sołdan                372: 384
  32 Renata         Rosół                - Marzena        Kasner                325: 327
  33 Patrycja       Śliwińska            - Dorota         Kwaśny                338: 304
  34 Krzysztof      Noskowicz            - Beata          Wolf                  377: 276
  35 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Kruk                  343: 283
  36 Dorota         Zielińska            - Mariusz        Michalski             338: 286
  37 Mikołaj        Przybyłowicz         - Dariusz        Ołdakowski            254: 367
  38 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Radosław       Pastusiak             376: 287
  39 Monika         Wrzałek              - Sergiusz       Kaźmierski            277: 278
Lista rankingowa na dzień 23-04-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.53  27557  192
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.16  27917  195
   3 Maciej Gałecki                 Łódź                 142.59   7700   54
   4 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             142.06  25712  181
   5 Krzysztof Mówka                Toruń                141.82  27654  195
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             141.70  26782  189
   7 Szymon Fidziński               Warszawa             141.61  20959  148
   8 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   9 Kamil Górka                    Łęczna               140.33  27505  196
  10 Dawid Pikul                    Poznań               139.69  26821  192
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.14  26298  189
  12 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.22  26539  192
  13 Sławomir Kordjalik             Warszawa             138.18  25011  181
  14 Szymon Zaleski                 Poznań               137.86   6755   49
  15 Tomasz Zwoliński               Warszawa             136.86  27372  200
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            135.38  15298  113
  17 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.21  26637  197
  18 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.72   8083   60
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             134.59  25841  192
  20 Radosław Konca                 Warszawa             134.30  25652  191
  21 Justyna Fugiel                 Sandomierz           133.88  25035  187
  22 Wojciech Zemło                 Łódź                 132.54  25978  196
  23 Bartosz Morawski               Gliwice              132.52   9674   73
  24 Adam Weremczuk                 Łódź                 132.31  12569   95
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.51  21173  161
  26 Paweł Dawidson                 Częstochowa          131.44   6835   52
  27 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.20  25977  198
  28 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.08   9438   72
  29 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.73  15687  120
  30 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.57  25983  199
  31 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.34  14207  109
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.56  24617  190
  33 Lucyna Korga                   Zabrze               128.47  11562   90
  34 Małgorzata Kania               Milanówek            128.39  22596  176
  35 Sławomir Kucia                 Kraków               127.55  23215  182
  36 Michał Makowski                Warszawa             127.30  19350  152
  37 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.29  24566  193
  38 Maciej Perzyński               Piła                 127.27  21126  166
  39 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.68  17609  139
  40 Aleksander Puchalski           Włocławek            126.64  24188  191
  41 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.33   6064   48
  42 Marcin Bożek                   Będzin               126.30   9978   79
  43 Filip Sosin                    Warszawa             126.03  23820  189
  44 Piotr Pietuchowski             Białystok            125.98  24189  192
  45 Grzegorz Matysiak              Kraków               125.84   6166   49
  46 Marek Syczuk                   Warszawa             125.46  23962  191
  47 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  125.31  22931  183
  48 Joanna Juszczak                Warszawa             124.87  23850  191
  49 Kuba Koisar                    Warszawa             124.78   9858   79
  50 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.78  23584  189
  51 Arkadiusz Jaworski             Tychy                124.58   4734   38
  52 Łukasz Bryła                   Mielec               124.51   8716   70
  53 Andrzej Kowalski               Kowale               124.44  12195   98
  54 Sławomir Nosek                 Mielec               124.06  14391  116
  55 Joanna Stępień                 Katowice             123.81  24391  197
  56 Paweł Florek                   Bydgoszcz            123.77  12625  102
  57 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  58 Filip Warzecha                 Gdynia               123.64  11869   96
  59 Jacek Pietruszka               Kraków               123.59   5438   44
  60 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.48  22168  181
  61 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  62 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.26  24208  198
  63 Mariusz Margalski              Warszawa             122.20  16130  132
  64 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              122.16  20278  166
  65 Artur Irzyk                    Strzyżów             122.13  10992   90
  66 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     121.90  11702   96
  67 Magdalena Merklejn             Szczecin             121.68  19834  163
  68 Robert Soszka                  Warszawa             121.53  22970  189
  69 Miłosz Wrzałek                 Reda                 121.35  22935  189
  70 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  71 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.86  22721  188
  72 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.82  23923  198
  73 Marek Roszak                   Poznań               120.79  22225  184
  74 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             120.75  19199  159
  75 Iwona Kucia                    Kraków               120.57  21100  175
  76 Maciej Michalak                Łódź                 120.39   7705   64
  77 Renata Kowalska                Bielsko Biała        120.30  22857  190
  78 Tomasz Figiel                  Zawichost            120.19  10817   90
  79 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.02  23164  193
  80 Michał Waszkiewicz             Warszawa             120.02  24004  200
  81 Marcin Figiel                  Zawichost            119.99   9719   81
  82 Andrzej Rakoczy                Kraków               119.74  14728  123
  83 Stanisław Gasik                Warszawa             119.68  20106  168
  84 Irena Sołdan                   Rumia                119.66  23692  198
  85 Przemysław Herdzina            Kraków               119.49   8603   72
  86 Michał Trumpus                 Wrocław              119.09  11433   96
  87 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.92   5708   48
  88 Piotr Rosół                    Warszawa             118.86  22584  190
  89 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              118.69   4985   42
  90 Katarzyna Stępień              Katowice             118.57   7233   61
  91 Paweł Opyc                     Warszawa             118.57  22529  190
  92 Stanisław Ochot                Katowice             118.30   9346   79
  93 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.08   5668   48
  94 Rafał Matczak                  Pruszków             117.93  20991  178
  95 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             117.90  23109  196
  96 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  117.80  21910  186
  97 Andrzej Lożyński               Piastów              117.70   3884   33
  98 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             117.51  22444  191
  99 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             117.49  21736  185
 100 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       117.48   6814   58
 101 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.45   9044   77
 102 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.43  17380  148
 103 Jarosław Michalak              Łódź                 117.28  10438   89
 104 Artur Koszel                   Inowrocław           117.28  18647  159
 105 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            117.18  21093  180
 106 Mariusz Kubicki                Inowrocław           116.89  18936  162
 107 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.81  22427  192
 108 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.67  14234  122
 109 Katarzyna Klimała              Kraków               116.29  11396   98
 110 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             116.26   9882   85
 111 Radosław Sowiński              Warszawa             116.24  23016  198
 112 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 113 Michał Musielak                Bydgoszcz            116.20   8250   71
 114 Ewa Ciszewska                  Katowice             116.05   6963   60
 115 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 116 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 117 Krzysztof Obremski             Legnica              115.50   5544   48
 118 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.30   6918   60
 119 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.25   6915   60
 120 Michał Szkudlarek              Pabianice            115.25   5071   44
 121 Halina Roszak                  Poznań               115.18  20963  182
 122 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  115.12  22679  197
 123 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.01   9661   84
 124 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             114.94  20919  182
 125 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 126 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.77  12510  109
 127 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.75  22146  193
 128 Daniel Czernatowicz            Kraków               114.69   5505   48
 129 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.91  13669  120
 130 Teresa Fortuna                 Lubin                113.89   5125   45
 131 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.67  10912   96
 132 Rafał Wesołowski               Warszawa             113.65  22162  195
 133 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            113.38  22223  196
 134 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            113.27  11554  102
 135 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 136 Beata Madej                    Lublin               113.02   6329   56
 137 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.89   9483   84
 138 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 139 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           112.45  21253  189
 140 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.43  21923  195
 141 Jan Ziółkowski                 Rumia                112.28   4042   36
 142 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.21  21769  194
 143 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       111.94   5597   50
 144 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         111.90  11414  102
 145 Jarosław Sobczak               Warszawa             111.87  21702  194
 146 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.66   6923   62
 147 Filip Klar                     Mielec               111.52   9256   83
 148 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.34   4899   44
 149 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 150 Weronika Rudnicka              Ustka                111.27   6120   55
 151 Kazimierz Merklejn             Szczecin             111.10  10777   97
 152 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.06  14216  128
 153 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.01  21424  193
 154 Grzegorz Pukniel               Lublin               110.94  22188  200
 155 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 156 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.87  14081  127
 157 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            110.84  11084  100
 158 Paweł Ochot                    Katowice             110.83   7869   71
 159 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.63   8297   75
 160 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.57   5971   54
 161 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 110.40   4637   42
 162 Bogdan Kozłowski               Białystok            110.35  10373   94
 163 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.34  20523  186
 164 Arkadiusz Biegun               Kraków               109.94  21438  195
 165 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       109.90   5275   48
 166 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.69  13492  123
 167 Dominik Wester                 Warszawa             109.68   9871   90
 168 Rafał Dąbrowski                Ostróda              109.59   5918   54
 169 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.54   7668   70
 170 Władysław Zieliński            Lębork               109.54  10187   93
 171 Kamil Klinkosz                 Rumia                109.44   5910   54
 172 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.43  20901  191
 173 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.26   4589   42
 174 Jacek Petrus                   Wrocław              109.17   4585   42
 175 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.93  17429  160
 176 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.90  21236  195
 177 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.80  11424  105
 178 Agnieszka Krupka               Krosno               108.59  12162  112
 179 Beata Piotrowska               Łódź                 108.50  20506  189
 180 Marek Rogalski                 Chełm                108.44   8133   75
 181 Tomasz Żbikowski               Warszawa             108.43  20277  187
 182 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     108.43  10192   94
 183 Leszek Stecuła                 Bytom                108.19  12117  112
 184 Mariusz Makuch                 Zator                107.94   6800   63
 185 Marcin Skowron                 Zabrze               107.80  14445  134
 186 Lucyna Śniadach                Rumia                107.64  20344  189
 187 Robert Drózd                   Wesoła               107.43   5049   47
 188 Marianna Kozłowska             Białystok            107.37   8053   75
 189 Maurycy Machnio                Lipiany              107.21   5039   47
 190 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.20  11899  111
 191 Tomasz Ciejka                  Kraków               106.79   6087   57
 192 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.75  19001  178
 193 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 194 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.68   3307   31
 195 Robert Głowacki                Łódź                 106.44   3832   36
 196 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             106.38   8723   82
 197 Jerzy Luter                    Bytom                106.17  21128  199
 198 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 199 Katarzyna Sołdan               Rumia                106.05   6363   60
 200 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             106.03  18555  175
 201 Bogdan Pokojski                Piastów              105.90  10166   96
 202 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 203 Michał Sosin                   Warszawa             105.47   9809   93
 204 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               105.06  18385  175
 205 Alina Białobrzewska            Gdynia               104.87  20555  196
 206 Bartosz Orłowski               Bytom                104.62  11508  110
 207 Wojciech Sołdan                Rumia                104.55  14533  139
 208 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.33   8659   83
 209 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             104.21   4898   47
 210 Mirosław Konsik                Gdańsk               104.15   6249   60
 211 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 212 Anita Bruska                   Gdynia               103.80   5605   54
 213 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            103.66  14305  138
 214 Sławomir Buk                   Gliwice              103.50   3726   36
 215 Grażyna Furman                 Sosnowiec            103.50   3933   38
 216 Roman Figiel                   Zawichost            103.35  11678  113
 217 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 218 Małgorzata Jóźwiak             Iława                103.05  19785  192
 219 Magdalena Ochot                Katowice             102.87  14711  143
 220 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.86  12857  125
 221 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             102.56   4410   43
 222 Andrzej Puchalski              Łódź                 102.54   4922   48
 223 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 224 Monika Siemaszko               Lipiany              102.17   3678   36
 225 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.15  16242  159
 226 Dorota Ziembowicz              Gliwice              101.83   6619   65
 227 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 228 Joanna Brychcy                 Katowice             101.54  20307  200
 229 Małgorzata Sameryt             Warszawa             101.35   6081   60
 230 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.19   4250   42
 231 Andrzej Kroc                   Łódź                 101.17   3642   36
 232 Tomasz Korpysz                 Warszawa             100.81   3226   32
 233 Janusz Sojka                   Łódź                 100.72   8360   83
 234 Marta Kleinrok                 Lublin               100.62   4226   42
 235 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.60   7847   78
 236 Anna Arana                     Warszawa             100.57  15588  155
 237 Paweł Czubla                   Kock                 100.48   4220   42
 238 Magdalena Podlaska             Warszawa             100.43   4017   40
 239 Damian Krężel                  Mielec               100.38   4216   42
 240 Sławomir Zabawa                Jasło                100.22  19542  195
 241 Jacek Baltyn                   Suchedniów           100.19   6913   69
 242 Sylwester Gryz                 Zabrze               100.18  20036  200
 243 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.12   3204   32
 244 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 245 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           99.94   3098   31
 246 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              99.65   4783   48
 247 Jakub Nalepa                   Gliwice               99.61   3088   31
 248 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.48  18204  183
 249 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.25   3573   36
 250 Daniel Janus                   Wąchock               99.05   4160   42
 251 Irena Ficak                    Mielec                98.64   3551   36
 252 Monika Rubinstein              Warszawa              98.63  19430  197
 253 Maria Jarosz                   Lublin                98.36  12000  122
 254 Renata Rosół                   Warszawa              98.36  17606  179
 255 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 256 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 257 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.97   3723   38
 258 Anna Biegańska                 Białystok             97.83   4011   41
 259 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 260 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 261 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.50   8580   88
 262 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.27   6906   71
 263 Anna Niedzielko                Szczecin              96.99  10766  111
 264 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.74   6965   72
 265 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.53   7047   73
 266 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              96.28   4814   50
 267 Marek Kocikowski               Ostróda               96.04  10661  111
 268 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 269 Renata Polończyk               Bielsko Biała         95.64   3443   36
 270 Mariusz Katzig                 Gdańsk                95.57   3345   35
 271 Jarosław Wypart                Częstochowa           95.46   3341   35
 272 Henryk Ryś                     Warszawa              95.31   5147   54
 273 Patrycja Śliwińska             Szczecin              94.87   5692   60
 274 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 275 Grażyna Wesołowska             Łódź                  94.64  14859  157
 276 Marcin Tutka                   Wrocław               94.60   2838   30
 277 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 278 Przemysław Pawlic              Wrocław               94.18   5651   60
 279 Teresa Zalewska                Racibórz              94.17   6027   64
 280 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 281 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.76   3188   34
 282 Iza Kraj                       Warszawa              93.68  10680  114
 283 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              93.62   5243   56
 284 Beata Kościańska               Lublin                93.49   4394   47
 285 Adam Słapiński                 Warszawa              93.25   3357   36
 286 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 287 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 288 Joanna Kubińska                Warszawa              92.83   9747  105
 289 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 290 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.31   5723   62
 291 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.29  10244  111
 292 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.88   9372  102
 293 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.77   4313   47
 294 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 295 Rafał Marks                    Warszawa              90.82   4087   45
 296 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             90.17   9197  102
 297 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.91  10879  121
 298 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.86  10244  114
 299 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 300 Mikołaj Fidziński              Dębica                88.62   4165   47
 301 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 302 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 303 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.29  16157  183
 304 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.92   8440   96
 305 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.50   3150   36
 306 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             87.47   5948   68
 307 Wojciech Obremski              Legnica               87.23   4187   48
 308 Piotr Madej                    Lublin                87.14   5664   65
 309 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              86.77  10673  123
 310 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 311 Piotr Marusa                   Szczytno              85.85   4722   55
 312 Edward Smołka                  Zabrze                85.53   3079   36
 313 Barbara Szymańska              Gdańsk                84.74   5847   69
 314 Jerzy Augustyniak              Łódź                  83.41   3420   41
 315 Jolanta Bednarska              Łódź                  83.32   6666   80
 316 Krystyna Puchalska             Łódź                  82.90   3399   41
 317 Anna Czarnecka                 Zgierz                82.87   3729   45
 318 Filip Sitkowski                Warszawa              82.67   4299   52
 319 Marek Reda                     Wołomin               81.34   3335   41
 320 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.73   4440   55
 321 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.69  13153  163
 322 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             79.69   5658   71
 323 Adam Kędzior                   Lublin                79.08   6643   84
 324 Adam Zalewski                  Racibórz              78.44   5020   64
 325 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.20   8014  111
 326 Monika Wrzałek                 Rumia                 68.32   2733   40
 327 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34
 328 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 23-04-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Zalega                 Łódź                 116.14   3368   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   4 Andrzej Burczyk                Gdynia                96.07   2786   29
   5 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   6 Jan Kozłowski                  Kraków                87.38   2534   29
   7 Jacek Gasik                    Warszawa             113.46   3177   28
   8 Beata Wolf                     Gdańsk                87.00   2436   28
   9 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
  10 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             108.78   2937   27
  11 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.44   2415   27
  12 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  13 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  14 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  15 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              122.21   2933   24
  16 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              120.71   2897   24
  17 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.62   2871   24
  18 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  19 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.75   2850   24
  20 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.75   2826   24
  21 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.54   2749   24
  22 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              114.50   2748   24
  23 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  24 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  25 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               113.08   2714   24
  26 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  27 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  28 Robert Zabłocki                Łódź                 108.79   2611   24
  29 Piotr Chabowski                Piła                 108.29   2599   24
  30 Tomasz Ruta                    Warszawa             107.75   2586   24
  31 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  32 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  33 Paweł Szulc                    Szczecin             104.62   2511   24
  34 Jakub Zaryński                 Świnoujście          103.58   2486   24
  35 Michał Szorc                   Białystok            102.62   2463   24
  36 Grzegorz Olędzki               Warszawa             102.58   2462   24
  37 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  38 Michał Jaworek                 Zabrze               100.71   2417   24
  39 Bartosz Milczarek              Łódź                  99.33   2384   24
  40 Paweł Szczekutek               Warszawa              97.75   2346   24
  41 Joanna Duda                    Zabrze                97.29   2335   24
  42 Czesława Pawłowska             Wrocław               96.67   2320   24
  43 Marek Róziecki                 Rybnik                95.42   2290   24
  44 Łukasz Tuszyński               Chłopowo              94.17   2260   24
  45 Beata Lerska                   Warszawa              93.96   2255   24
  46 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  47 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 90.58   2174   24
  48 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  49 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  50 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.26   2559   23
  51 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  52 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  100.87   2320   23
  53 Michał Szymkowski              Wrocław              100.26   2306   23
  54 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  97.35   2239   23
  55 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  56 Jarosław Żuliński              Szczecin              92.22   2121   23
  57 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  58 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  59 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.87   2021   23
  60 Filip Dalecki                  Rumia                 72.26   1662   23
  61 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  62 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.50   2475   22
  63 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      100.68   2215   22
  64 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  65 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  66 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  67 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  68 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  69 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  70 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  71 Joanna Kubik                   Częstochowa          105.00   1995   19
  72 Adam Jurkowski                 Knurów               103.68   1970   19
  73 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  74 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  75 Andrzej Szymański              Łódź                  72.21   1372   19
  76 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  77 Ewa Jóźwiak                    Iława                 68.00   1292   19
  78 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  79 Piotr Krzemiński               Warszawa             104.44   1880   18
  80 Teresa Ząbek                   Warszawa              99.83   1797   18
  81 Krzysztof Kukier               Warszawa              98.44   1772   18
  82 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  83 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  84 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           75.72   1363   18
  85 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  86 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  87 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  88 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  89 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   1795   17
  90 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               102.88   1749   17
  91 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   95.41   1622   17
  92 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  93 Michał Jaszczak                Gliwice              108.50   1736   16
  94 Aleksandra Krencjasz           Łódź                  94.31   1509   16
  95 Adam Janicki                   Łódź                  88.19   1411   16
  96 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  97 Kinga Niżewska                 Warszawa             104.33   1565   15
  98 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  99 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
 100 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
 101 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
 102 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 103 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
 104 Wojciech Wróbel                Zator                 73.38    954   13
 105 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 106 Maciej Rzychoń                 Katowice             136.58   1639   12
 107 Michał Gawroński               Częstochowa          135.00   1620   12
 108 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
 109 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 110 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 111 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 112 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 113 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 114 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 115 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 116 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 117 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 118 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 119 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             109.92   1319   12
 120 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 121 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 122 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 123 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 124 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 125 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 126 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               106.33   1276   12
 127 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 128 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 129 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń          104.17   1250   12
 130 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 131 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 132 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 133 Krzysztof Noskowicz            Toruń                100.92   1211   12
 134 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 135 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 136 Jakub Szymczak                 Łódź                 100.33   1204   12
 137 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 138 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 139 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 140 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 141 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 142 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.50   1170   12
 143 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 144 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 145 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 146 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 147 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 148 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 149 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 150 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              94.92   1139   12
 151 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 152 Marta Gostomska                Warszawa              94.33   1132   12
 153 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 154 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 155 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 156 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 157 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 158 Dariusz Ołdakowski             Toruń                 92.00   1104   12
 159 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 160 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.08   1093   12
 161 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 162 Małgorzata Sikora              Kraków                90.25   1083   12
 163 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 164 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 165 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 166 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 167 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 168 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 169 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 170 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 171 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 172 Maciej Kuczyński               Gdynia                88.50   1062   12
 173 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 174 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 175 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 176 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 177 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 178 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 179 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 180 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 181 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 182 Jacek Dec                      Pszczew               86.50   1038   12
 183 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 184 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 185 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 186 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 187 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 188 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 189 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 190 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 191 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 192 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 193 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 194 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 195 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 196 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 197 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 198 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 199 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 200 Monika Pieczora                Łódź                  78.00    936   12
 201 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 202 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 203 Jan Staniewicz                 Lublin                77.67    932   12
 204 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 205 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 206 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 207 Anna Lisiewska                 Piasutno              76.75    921   12
 208 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 209 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 210 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 211 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 212 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 213 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 214 Zygmunt Skwarek                Katowice              71.33    856   12
 215 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 216 Wacław Sarek                   Jaworzno              69.92    839   12
 217 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 218 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 219 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 220 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 221 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 222 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 223 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 224 Lech Szymczak                  Mniszki               85.55    941   11
 225 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 226 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 227 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 228 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 229 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 230 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 231 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 232 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 233 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 234 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 235 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 236 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 237 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 238 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 239 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 240 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   76.45    841   11
 241 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 242 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 243 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 244 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 245 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 246 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 247 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 248 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 249 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 250 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 251 Radosław Pastusiak             Sulęcin               62.00    682   11
 252 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 253 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 254 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 255 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 256 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 257 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 258 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 259 Piotr Mańkowski                Warszawa             111.80   1118   10
 260 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 261 Michał Ozimiński               Łódź                 103.50   1035   10
 262 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 263 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 264 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.40    794   10
 265 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 266 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 267 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 268 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 269 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 270 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 271 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 272 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 273 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 274 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 275 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 276 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 277 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 278 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 279 Urszula Solarska               Łódź                  50.00    450    9
 280 Leszek Nowak                   Myślibórz            136.88   1095    8
 281 Paweł Michalski                Ksawerów             106.12    849    8
 282 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 283 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 284 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 285 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 286 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 287 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 288 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 289 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 290 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 291 Marek Sitkowski                Warszawa             129.71    908    7
 292 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 293 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 294 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 295 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 296 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 297 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 298 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 299 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 300 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 301 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 302 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 303 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 304 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 305 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 306 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 307 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 308 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 309 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 310 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 311 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 312 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 313 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 314 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 315 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 316 Paweł Majewski                 Warszawa             114.67    688    6
 317 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 318 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 319 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 320 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 321 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 322 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 323 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 324 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 325 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 326 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 327 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 328 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 329 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 330 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 331 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 332 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 333 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 334 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 335 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 336 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 337 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 338 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 339 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 340 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 341 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 342 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 343 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 344 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 345 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 346 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 347 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 348 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 349 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 350 Magdalena Mroziuk              Warszawa             105.50    422    4
 351 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 352 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 353 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 354 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 355 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 356 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 357 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 358 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 359 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 360 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 361 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 362 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 363 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 364 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 365 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 366 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 367 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 368 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 369 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 370 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 371 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 372 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 373 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 374 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 375 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 376 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 377 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 378 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 379 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 380 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 381 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 382 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 383 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 384 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 385 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 386 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 387 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 388 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 389 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 390 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 391 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 392 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 393 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 394 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 395 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 396 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 397 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 398 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 399 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 400 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 401 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 402 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 403 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 404 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 405 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 406 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 407 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 408 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 409 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie