Kościan 8
kwietnia
Kościan 8 kwietnia II Mistrzostwa Kościana
Inowrocław22
kwietnia
Inowrocław 22-23 kwietnia X Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Piastów 3
maja
Piastów 3 maja X Mistrzostwa Piastowa
„Kryształowe Jajo” dla Dawida Pikula22 - 23 kwietnia 2006 — X Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

X Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”Inowrocław, 22 - 23 kwietnia 2006

Konkurs Relacja z turnieju


„Kryształowe Jajo” dla Dawida Pikula66 osób stanęło na starcie X Mistrzostw Ziemi Kujawskiej. Jubileuszowa edycja turnieju w Inowrocławiu okazała się szcześliwa dla Dawida Pikula, który choć w ostatniej rundzie, w walce o zwycięstwo w turnieju, przegrał z Andrzejem Kowalskim (ostatecznie drugie miejsce), to nie roztrwonił przewagi małych punktów sprzed ostatniej rundy i wygrał ostatecznie turniej o 14 małych punktów! Na najniższym miejscu podium uplasował się, będący ostatnio w dobrej formie, Stanisław Rydzik (dwa tygodnie temu wygrał w Katowicach). Zwycięzca turnieju otrzymał pamiątkowe "Kryształowe Jajo Świąteczne".
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
VIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej
VII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej




Wyniki turnieju X Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O Kryształowe Jajo Świąteczne"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 141.38     10.0     4981     1896      545
  2 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 123.30     10.0     4967     1845      676
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.86      9.0     5129     1801      594
  4 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               140.11      9.0     4978     1747      708
  5 Andrzej         Oleksiak             Hel                    131.80      9.0     4890     1824      439
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.25      8.0     5295     1592     1173
  7 Miłosz          Wrzałek              Reda                   122.56      8.0     4875     1627      700
  8 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.11      8.0     4849     1527      600
  9 Jakub           Zaryński             Świnoujście            119.58      8.0     4786     1584      302
 10 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               145.22      8.0     4673     1626       42
 11 Rafał           Matczak              Pruszków               115.87      8.0     4589     1623      438
 12 Marzena         Kasner               Janikowo               100.00      8.0     4450     1619      390
 13 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               123.20      8.0     4327     1602      115
 14 Aleksander      Puchalski            Włocławek              130.25      7.0     4816     1311      843
 15 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   112.12      7.0     4815     1427      582
 16 Wojciech        Sołdan               Rumia                  113.05      7.0     4788     1519      360
 17 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               120.34      7.0     4778     1501      246
 18 Marek           Rogalski             Chełm                  112.64      7.0     4711     1451      414
 19 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    127.48      7.0     4566     1492      254
 20 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               117.05      7.0     4531     1491       41
 21 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              114.84      7.0     4517     1542      204
 22 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                115.51      7.0     4490     1433      493
 23 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  112.29      7.0     4428     1447       27
 24 Piotr           Rosół                Warszawa               114.57      7.0     4391     1573      465
 25 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             111.97      7.0     4323     1572     -179
 26 Anna            Stefańska            Łódź                   100.00      7.0     4270     1487     -127
 27 Remigiusz       Skwarek              Bydgoszcz              108.06      7.0     4147     1488     -134
 28 Marek           Syczuk               Warszawa               133.47      6.0     4785     1468      129
 29 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              121.94      6.0     4701     1353      425
 30 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    100.00      6.0     4509     1389       -3
 31 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              112.07      6.0     4472     1398      143
 32 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               109.51      6.0     4443     1344      222
 33 Artur           Koszel               Legionowo              125.21      6.0     4421     1308      201
 34 Tomasz          Wiśniewski           Chełmża                115.89      6.0     4418     1352      116
 35 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      6.0     4387     1277      119
 36 Irena           Sołdan               Rumia                  124.04      6.0     4326     1319       95
 37 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                125.19      6.0     4272     1271      204
 38 Rafał           Skibicki             Lębork                 102.67      6.0     4242     1327     -163
 39 Joanna          Ostrowska            Warszawa               107.26      6.0     4179     1370       12
 40 Rafał           Wesołowski           Warszawa               116.62      6.0     4170     1327      -72
 41 Danuta          Langiewicz           Ostróda                101.12      6.0     4016     1311     -165
 42 Bogusław        Puchalski            Włocławek              120.47      5.0     4490     1265      331
 43 Paweł           Florek               Bydgoszcz              126.93      5.0     4395     1270     -401
 44 Paweł           Janaś                Głogów                 100.00      5.0     4345     1255      -27
 45 Michał          Ozimiński            Łódź                   103.78      5.0     4244     1214      -41
 46 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      5.0     4191     1251     -434
 47 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.58      5.0     4137     1294     -375
 48 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00      5.0     4066     1227     -546
 49 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 106.87      5.0     4020     1223     -525
 50 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               100.00      5.0     3930     1209     -238
 51 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               100.00      5.0     3927     1206      -67
 52 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      5.0     3788     1155     -553
 53 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               111.43      4.0     4282     1187     -256
 54 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               119.45      4.0     4233     1103     -243
 55 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             110.37      4.0     4191     1114     -350
 56 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      4.0     4127     1089     -398
 57 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      4.0     3861     1130     -547
 58 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      4.0     3703     1012     -179
 59 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      3.0     4025      988     -602
 60 Alicja          Bielecka             Poznań                 100.00      2.5     3586      949     -610
 61 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      2.5     3308      892    -1154
 62 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      2.0     3194      826    -1039
 63 Jędrzej         Florek               Bydgoszcz              121.13      2.0     2381      631     -174
 64 Maciej          Pilc                 Poznań                 100.00      2.0     2249      635     -498
 65 Emilia          Oliwkowska           Inowrocław             100.00      0.5     1547      352     -930
 66 Mirosław        Przepiórkowski       Inowrocław             100.00      0.0     2358      439     -518
 67 Stanisław       Gajos                Strzelno               100.00      0.0        0        0        0
 68 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               106.99      0.0        0        0     -400
 69 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               102.26      0.0        0        0     -400
 70 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    113.81      0.0        0        0        0
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O Kryształowe Jajo Świąteczne"



	Kazimierz.J Merklejn 145.22 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariola        Osajda-Matczak        112.07 +  412: 346  162
    2    14 Piotr          Rosół                 114.57 -  396: 448   65
    3    13 Dorota         Kuć                   100.00 +  473: 244  150
    4     6 Andrzej        Oleksiak              131.80 -  347: 444   82
    5    12 Bogusław       Puchalski             120.47 +  410: 386  170
    6     8 Mariusz        Sylwestrzuk           119.45 +  410: 312  169
    7     6 Jolanta        Kosmowska             117.05 -  292: 427   67
    8    10 Marek          Rogalski              112.64 +  370: 351  163
    9    11 Grzegorz       Koczkodon             125.19 +  374: 364  175
   10     5 Marek          Syczuk                133.47 +  485: 397  183
   11     6 Remigiusz      Skwarek               108.06 +  376: 359  158
   12     4 Andrzej        Oleksiak              131.80 -  328: 553   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1626  / 12 135.50




	Mariusz Skrobosz 144.25 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Kubicki               111.97 -  402: 454   62
    2    19 Agata          Kuć                   100.00 +  607: 325  150
    3     9 Andrzej        Oleksiak              131.80 +  596: 305  182
    4     5 Katarzyna      Sołdan                112.29 +  438: 313  162
    5     3 Anna           Stefańska             100.00 +  522: 193  150
    6     2 Tomasz         Zwoliński             140.11 -  325: 410   90
    7     4 Piotr          Rosół                 114.57 -  340: 419   65
    8     8 Rafał          Matczak               115.87 +  423: 277  166
    9     3 Dawid          Pikul                 141.38 -  464: 475   91
   10    10 Mariola        Osajda-Matczak        112.07 +  448: 325  162
   11     7 Marek          Herzig                100.00 +  376: 296  150
   12     5 Dariusz        Kuć                   112.12 +  354: 330  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Stanisław Rydzik 141.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Tatarczuk             111.43 +  447: 357  161
    2     8 Grzegorz       Koczkodon             125.19 +  513: 364  175
    3     1 Tomasz         Zwoliński             140.11 +  449: 390  190
    4     1 Miłosz         Wrzałek               122.56 +  396: 394  173
    5     1 Mariusz        Kubicki               111.97 +  443: 331  162
    6     1 Andrzej        Tyczyno               114.84 +  450: 366  165
    7     1 Dawid          Pikul                 141.38 -  363: 387   91
    8     1 Marek          Syczuk                133.47 +  445: 421  183
    9     1 Andrzej        Kowalski              123.30 -  360: 452   73
   10     2 Andrzej        Oleksiak              131.80 +  427: 407  182
   11     2 Andrzej        Kowalski              123.30 -  376: 401   73
   12     2 Miłosz         Wrzałek               122.56 +  460: 265  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Dawid Pikul 141.38 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Eugeniusz      Wróblewski            110.37 +  400: 365  160
    2     6 Andrzej        Oleksiak              131.80 -  340: 371   82
    3    25 Marek          Dudkiewicz            121.94 +  454: 398  172
    4    12 Bogusław       Puchalski             120.47 +  375: 350  170
    5     4 Wojciech       Sołdan                113.05 +  407: 388  163
    6     5 Andrzej        Kowalski              123.30 +  415: 336  173
    7     1 Stanisław      Rydzik                141.86 +  387: 363  192
    8     5 Mariusz        Kubicki               111.97 +  491: 234  162
    9     3 Mariusz        Skrobosz              144.25 +  475: 464  194
   10     1 Piotr          Rosół                 114.57 +  386: 359  165
   11     1 Tomasz         Zwoliński             140.11 +  457: 383  190
   12     1 Andrzej        Kowalski              123.30 -  394: 425   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1896  / 12 158.00




	Tomasz Zwoliński 140.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Ireneusz       Moralewicz            109.51 +  418: 308  160
    2    12 Wojciech       Gołęcki               100.58 +  418: 280  151
    3     1 Stanisław      Rydzik                141.86 -  390: 449   92
    4     8 Jerzy          Tatarczuk             111.43 +  378: 323  161
    5     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.20 +  435: 321  173
    6     2 Mariusz        Skrobosz              144.25 +  410: 325  194
    7     3 Andrzej        Tyczyno               114.84 +  429: 411  165
    8     3 Jolanta        Kosmowska             117.05 +  467: 290  167
    9     2 Piotr          Rosół                 114.57 -  368: 449   65
   10     4 Wojciech       Sołdan                113.05 +  455: 288  163
   11     1 Dawid          Pikul                 141.38 -  383: 457   91
   12     3 Piotr          Rosół                 114.57 +  427: 369  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 12 145.58




	Marek Syczuk 133.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Remigiusz      Skwarek               108.06 +  405: 322  158
    2     1 Jakub          Zaryński              119.58 +  441: 315  170
    3     7 Tomasz         Wiśniewski            115.89 +  444: 339  166
    4     4 Andrzej        Tyczyno               114.84 -  377: 428   65
    5     6 Marzena        Kasner                100.00 +  383: 347  150
    6     7 Wojciech       Sołdan                113.05 -  347: 495   63
    7     9 Grzegorz       Koczkodon             125.19 +  398: 349  175
    8     1 Stanisław      Rydzik                141.86 -  421: 445   92
    9     7 Paweł          Florek                126.93 +  424: 236  177
   10     5 Kazimierz.J    Merklejn              145.22 -  397: 485   95
   11     9 Robert         Kamiński              127.48 -  341: 476   77
   12    11 Aleksander     Puchalski             130.25 -  407: 419   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Andrzej Oleksiak 131.80 Hel     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Ostrowska             107.26 +  466: 245  157
    2     6 Dawid          Pikul                 141.38 +  371: 340  191
    3     9 Mariusz        Skrobosz              144.25 -  305: 596   94
    4     6 Kazimierz.J    Merklejn              145.22 +  444: 347  195
    5    10 Robert         Kamiński              127.48 +  358: 347  177
    6     6 Miłosz         Wrzałek               122.56 +  356: 352  173
    7     2 Łukasz         Tuszyński             120.34 -  413: 462   70
    8     4 Piotr          Rosół                 114.57 +  380: 348  165
    9     5 Andrzej        Tyczyno               114.84 +  492: 366  165
   10     2 Stanisław      Rydzik                141.86 -  407: 427   92
   11     5 Marzena        Kasner                100.00 +  345: 293  150
   12     4 Kazimierz.J    Merklejn              145.22 +  553: 328  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1824  / 12 152.00




	Aleksander Puchalski 130.25 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Przybyłowicz          106.99 +  400:   0    0
    2     7 Mariusz        Kubicki               111.97 -  404: 455   62
    3    14 Mariola        Osajda-Matczak        112.07 +  406: 381  162
    4     9 Remigiusz      Skwarek               108.06 -  352: 367   58
    5    15 Grzegorz       Koczkodon             125.19 -  344: 421   75
    6    18 Michał         Ozimiński             103.78 +  331: 295  154
    7    20 Joanna         Ostrowska             107.26 +  439: 307  157
    8    15 Tomasz         Wiśniewski            115.89 +  442: 217  166
    9    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.20 -  367: 388   73
   10    15 Anna           Stefańska             100.00 -  413: 419   50
   11    17 Jędrzej        Florek                121.13 +  499: 316  171
   12    11 Marek          Syczuk                133.47 +  419: 407  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 11 119.18




	Robert Kamiński 127.48 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Janina         Jabłczyńska-Zając     106.87 +  402: 247  157
    2     4 Rafał          Matczak               115.87 -  348: 354   66
    3    23 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  337: 297  150
    4    13 Jolanta        Kosmowska             117.05 +  376: 343  167
    5    10 Andrzej        Oleksiak              131.80 -  347: 358   82
    6    11 Paweł          Florek                126.93 -  384: 414   77
    7    14 Marek          Rogalski              112.64 +  420: 402  163
    8    19 Irena          Sołdan                124.04 -  323: 444   74
    9    22 Michał         Ozimiński             103.78 +  425: 394  154
   10    17 Rafał          Skibicki              102.67 +  361: 334  153
   11     9 Marek          Syczuk                133.47 +  476: 341  183
   12     8 Rafał          Matczak               115.87 -  367: 384   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Paweł Florek 126.93 Bydgoszcz     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Ozimiński             103.78 +  369: 351  154
    2    13 Łukasz         Tuszyński             120.34 -  354: 506   70
    3    12 Wojciech       Sołdan                113.05 -  401: 419   63
    4    21 Agata          Kuć                   100.00 +  425: 236  150
    5    16 Tomasz         Wiśniewski            115.89 +  432: 419  166
    6    11 Robert         Kamiński              127.48 +  414: 384  177
    7    10 Marzena        Kasner                100.00 -  293: 388   50
    8    13 Bogusław       Puchalski             120.47 +  346: 318  170
    9     7 Marek          Syczuk                133.47 -  236: 424   83
   10    12 Andrzej        Kwiatkowski           122.11 -  421: 465   72
   11    20 Rafał          Skibicki              102.67 -  308: 424   53
   12    19 Mariola        Osajda-Matczak        112.07 -  396: 462   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Artur Koszel 125.21 Legionowo          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Skibicki              102.67 +  427: 325  153
    2    11 Katarzyna      Sołdan                112.29 +  456: 341  162
    3     5 Anna           Stefańska             100.00 -  299: 437   50
    4    14 Tomasz         Wiśniewski            115.89 +  381: 313  166
    5     5 Andrzej        Kowalski              123.30 -  382: 391   73
    6    13 Remigiusz      Skwarek               108.06 -  307: 339   58
    7    18 Wojciech       Gołęcki               100.58 +  441: 292  151
    8    12 Ireneusz       Moralewicz            109.51 -  293: 403   60
    9    19 Jerzy          Tatarczuk             111.43 +  375: 320  161
   10    18 Danuta         Langiewicz            101.12 -  319: 440   51
   11    15 Marek          Dudkiewicz            121.94 -  345: 347   72
   12    18 Danuta         Langiewicz            101.12 +  396: 272  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Grzegorz Koczkodon 125.19 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mikołaj        Przybyłowicz          102.26 +  400:   0    0
    2     8 Stanisław      Rydzik                141.86 -  364: 513   92
    3    18 Renata         Rosół                 100.00 +  350: 338  150
    4    10 Marzena        Kasner                100.00 -  291: 327   50
    5    15 Aleksander     Puchalski             130.25 +  421: 344  180
    6     9 Andrzej        Kwiatkowski           122.11 +  371: 349  172
    7     9 Marek          Syczuk                133.47 -  349: 398   83
    8    24 Joanna         Ostrowska             107.26 +  351: 330  157
    9    11 Kazimierz.J    Merklejn              145.22 -  364: 374   95
   10    14 Ireneusz       Moralewicz            109.51 +  380: 309  160
   11    12 Jakub          Zaryński              119.58 -  341: 413   70
   12    16 Mariusz        Kubicki               111.97 -  290: 373   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 11 115.55




	Irena Sołdan 124.04 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Danuta         Langiewicz            101.12 +  391: 266  151
    2    10 Krzysztof      Langiewicz            115.51 -  356: 462   66
    3    24 Joanna         Ostrowska             107.26 -  352: 402   57
    4    23 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  379: 370  150
    5    19 Rafał          Wesołowski            116.62 +  401: 286  167
    6    14 Anna           Stefańska             100.00 -  273: 418   50
    7    17 Mariusz        Michalski             100.00 -  254: 398   50
    8    19 Robert         Kamiński              127.48 +  444: 323  177
    9    23 Alicja         Bielecka              100.00 +  415: 259  150
   10    13 Jakub          Zaryński              119.58 -  347: 364   70
   11    18 Ireneusz       Moralewicz            109.51 -  343: 365   60
   12    20 Jędrzej        Florek                121.13 +  371: 318  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Andrzej Kowalski 123.30 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Gołęcki               100.58 -  367: 371   51
    2    21 Radosław       Pastusiak             100.00 +  388: 339  150
    3    20 Przemysław     Pawlic                100.00 +  440: 321  150
    4    11 Eugeniusz      Wróblewski            110.37 +  473: 329  160
    5     5 Artur          Koszel                125.21 +  391: 382  175
    6     5 Dawid          Pikul                 141.38 -  336: 415   91
    7    11 Anna           Stefańska             100.00 +  365: 321  150
    8     2 Łukasz         Tuszyński             120.34 +  489: 314  170
    9     1 Stanisław      Rydzik                141.86 +  452: 360  192
   10     3 Miłosz         Wrzałek               122.56 +  440: 369  173
   11     2 Stanisław      Rydzik                141.86 +  401: 376  192
   12     1 Dawid          Pikul                 141.38 +  425: 394  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1845  / 12 153.75




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 123.20 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Alicja         Bielecka              100.00 +  481: 261  150
    2     3 Mariusz        Sylwestrzuk           119.45 +  358: 356  169
    3     8 Andrzej        Tyczyno               114.84 -  320: 366   65
    4    17 Joanna         Ostrowska             107.26 +  324: 268  157
    5     9 Tomasz         Zwoliński             140.11 -  321: 435   90
    6    12 Marek          Herzig                100.00 +  458: 267  150
    7     7 Rafał          Matczak               115.87 -  297: 415   66
    8    23 Rafał          Wesołowski            116.62 +  374: 364  167
    9    10 Aleksander     Puchalski             130.25 +  388: 367  180
   10     7 Łukasz         Tuszyński             120.34 +  382: 328  170
   11     3 Miłosz         Wrzałek               122.56 -  279: 451   73
   12     9 Andrzej        Tyczyno               114.84 +  345: 334  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Miłosz Wrzałek 122.56 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Dębska                100.00 +  403: 330  150
    2     2 Marek          Herzig                100.00 +  445: 283  150
    3     6 Rafał          Wesołowski            116.62 +  416: 314  167
    4     1 Stanisław      Rydzik                141.86 -  394: 396   92
    5     7 Rafał          Matczak               115.87 +  400: 357  166
    6     6 Andrzej        Oleksiak              131.80 -  352: 356   82
    7     8 Mariola        Osajda-Matczak        112.07 +  511: 348  162
    8     7 Marzena        Kasner                100.00 +  492: 253  150
    9     4 Łukasz         Tuszyński             120.34 +  377: 359  170
   10     3 Andrzej        Kowalski              123.30 -  369: 440   73
   11     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.20 +  451: 279  173
   12     2 Stanisław      Rydzik                141.86 -  265: 460   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627  / 12 135.58




	Andrzej Kwiatkowski 122.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Herzig                100.00 -  279: 554   50
    2    24 Jerzy          Tatarczuk             111.43 -  342: 368   61
    3    31 Alicja         Bielecka              100.00 +  387: 278  150
    4    29 Emilia         Oliwkowska            100.00 +  606: 163  150
    5    13 Eugeniusz      Wróblewski            110.37 +  414: 364  160
    6     9 Grzegorz       Koczkodon             125.19 -  349: 371   75
    7    13 Urszula        Solarska              100.00 +  416: 346  150
    8     9 Marek          Dudkiewicz            121.94 -  357: 466   72
    9    16 Mariusz        Sylwestrzuk           119.45 +  460: 295  169
   10    12 Paweł          Florek                126.93 +  465: 421  177
   11     8 Mariusz        Michalski             100.00 +  397: 273  150
   12     6 Wojciech       Sołdan                113.05 +  377: 350  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Marek Dudkiewicz 121.94 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paweł          Janaś                 100.00 -  360: 363   50
    2    23 Dariusz        Kuć                   112.12 -  389: 410   62
    3    25 Dawid          Pikul                 141.38 -  398: 454   91
    4    28 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  320: 388   50
    5    31 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  443: 265  150
    6    27 Jerzy          Tatarczuk             111.43 +  423: 363  161
    7    22 Radosław       Pastusiak             100.00 +  390: 302  150
    8     9 Andrzej        Kwiatkowski           122.11 +  466: 357  172
    9    15 Jolanta        Kosmowska             117.05 +  510: 295  167
   10    11 Katarzyna      Sołdan                112.29 -  298: 333   62
   11    15 Artur          Koszel                125.21 +  347: 345  175
   12    12 Marek          Rogalski              112.64 -  357: 401   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Jędrzej Florek 121.13 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marzena        Kasner                100.00 -  340: 469   50
    2    28 Janina         Jabłczyńska-Zając     106.87 +  478: 194  157
    8    11 Jakub          Zaryński              119.58 -  276: 387   70
    9    20 Dorota         Kuć                   100.00 -  335: 349   50
   10    21 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  318: 286  150
   11    17 Aleksander     Puchalski             130.25 -  316: 499   80
   12    20 Irena          Sołdan                124.04 -  318: 371   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     631  /  7  90.14




	Bogusław Puchalski 120.47 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agata          Kuć                   100.00 +  411: 306  150
    2    15 Paweł          Janaś                 100.00 +  387: 327  150
    3     4 Krzysztof      Langiewicz            115.51 -  293: 363   66
    4    12 Dawid          Pikul                 141.38 -  350: 375   91
    5    12 Kazimierz.J    Merklejn              145.22 -  386: 410   95
    6    22 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  473: 254  150
    7    15 Katarzyna      Sołdan                112.29 -  356: 393   62
    8    13 Paweł          Florek                126.93 -  318: 346   77
    9    28 Janina         Jabłczyńska-Zając     106.87 -  319: 377   57
   10    24 Renata         Rosół                 100.00 +  416: 302  150
   11    22 Rafał          Wesołowski            116.62 -  348: 380   67
   12    24 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  433: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Łukasz Tuszyński 120.34 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dorota         Kuć                   100.00 +  415: 303  150
    2    13 Paweł          Florek                126.93 +  506: 354  177
    3     2 Rafał          Matczak               115.87 +  442: 327  166
    4     2 Krzysztof      Langiewicz            115.51 -  287: 535   66
    5     8 Remigiusz      Skwarek               108.06 +  389: 318  158
    6     3 Mariusz        Kubicki               111.97 +  447: 261  162
    7     2 Andrzej        Oleksiak              131.80 +  462: 413  182
    8     2 Andrzej        Kowalski              123.30 -  314: 489   73
    9     4 Miłosz         Wrzałek               122.56 -  359: 377   73
   10     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.20 -  328: 382   73
   11    13 Danuta         Langiewicz            101.12 +  434: 369  151
   12     7 Jakub          Zaryński              119.58 -  395: 404   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Jakub Zaryński 119.58 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Kuć                   100.00 +  573: 220  150
    2     1 Marek          Syczuk                133.47 -  315: 441   83
    3    10 Jolanta        Kosmowska             117.05 -  356: 454   67
    4    18 Marek          Rogalski              112.64 +  402: 367  163
    5    11 Piotr          Rosół                 114.57 -  341: 399   65
    6    16 Rafał          Matczak               115.87 -  237: 565   66
    7    24 Przemysław     Pawlic                100.00 +  455: 306  150
    8    11 Jędrzej        Florek                121.13 +  387: 276  171
    9    18 Paweł          Janaś                 100.00 +  539: 373  150
   10    13 Irena          Sołdan                124.04 +  364: 347  174
   11    12 Grzegorz       Koczkodon             125.19 +  413: 341  175
   12     7 Łukasz         Tuszyński             120.34 +  404: 395  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Mariusz Sylwestrzuk 119.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mariusz        Michalski             100.00 +  403: 351  150
    2     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.20 -  356: 358   73
    3    19 Paweł          Janaś                 100.00 -  288: 378   50
    4    26 Wojciech       Gołęcki               100.58 +  408: 369  151
    5    21 Maciej         Pilc                  100.00 +  390: 337  150
    6     8 Kazimierz.J    Merklejn              145.22 -  312: 410   95
    7    16 Dariusz        Kuć                   112.12 -  319: 377   62
    8    17 Marek          Herzig                100.00 -  348: 389   50
    9    16 Andrzej        Kwiatkowski           122.11 -  295: 460   72
   10    30 Maciej         Kuć                   100.00 +  454: 288  150
   11    23 Przemysław     Pawlic                100.00 -  345: 360   50
   12    25 Paweł          Janaś                 100.00 -  315: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1103  / 12  91.92




	Jolanta Kosmowska 117.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Emilia         Oliwkowska            100.00 +  410: 192  150
    2    16 Tomasz         Wiśniewski            115.89 -  322: 387   66
    3    10 Jakub          Zaryński              119.58 +  454: 356  170
    4    13 Robert         Kamiński              127.48 -  343: 376   77
    5    17 Paweł          Janaś                 100.00 +  345: 323  150
    6    17 Janina         Jabłczyńska-Zając     106.87 +  449: 373  157
    7     6 Kazimierz.J    Merklejn              145.22 +  427: 292  195
    8     3 Tomasz         Zwoliński             140.11 -  290: 467   90
    9    15 Marek          Dudkiewicz            121.94 -  295: 510   72
   10    20 Marek          Rogalski              112.64 -  350: 517   63
   11    21 Wojciech       Gołęcki               100.58 +  383: 300  151
   12    14 Marek          Herzig                100.00 +  463: 397  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Rafał Wesołowski 116.62 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Agata          Pastusiak             100.00 +  392: 219  150
    2     9 Urszula        Solarska              100.00 +  362: 354  150
    3     6 Miłosz         Wrzałek               122.56 -  314: 416   73
    4    15 Piotr          Rosół                 114.57 -  292: 417   65
    5    19 Irena          Sołdan                124.04 -  286: 401   74
    6    25 Eugeniusz      Wróblewski            110.37 +  343: 303  160
    7    19 Marek          Herzig                100.00 -  344: 415   50
    8    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.20 -  364: 374   73
    9    24 Wojciech       Gołęcki               100.58 -  319: 355   51
   10    28 Jerzy          Tatarczuk             111.43 +  407: 336  161
   11    22 Bogusław       Puchalski             120.47 +  380: 348  170
   12    23 Przemysław     Pawlic                100.00 +  367: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58




	Tomasz Wiśniewski 115.89 Chełmża                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Radosław       Pastusiak             100.00 +  359: 303  150
    2    16 Jolanta        Kosmowska             117.05 +  387: 322  167
    3     7 Marek          Syczuk                133.47 -  339: 444   83
    4    14 Artur          Koszel                125.21 -  313: 381   75
    5    16 Paweł          Florek                126.93 -  419: 432   77
    6    24 Wojciech       Gołęcki               100.58 -  281: 390   51
    7    27 Maciej         Pilc                  100.00 +  428: 301  150
    8    15 Aleksander     Puchalski             130.25 -  217: 442   80
    9    21 Katarzyna      Sołdan                112.29 -  371: 373   62
   10    23 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  388: 263  150
   11    25 Janina         Jabłczyńska-Zając     106.87 +  409: 325  157
   12    21 Dorota         Kuć                   100.00 +  507: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Rafał Matczak 115.87 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Przemysław     Pawlic                100.00 +  481: 263  150
    2     4 Robert         Kamiński              127.48 +  354: 348  177
    3     2 Łukasz         Tuszyński             120.34 -  327: 442   70
    4    16 Paweł          Janaś                 100.00 +  357: 327  150
    5     7 Miłosz         Wrzałek               122.56 -  357: 400   73
    6    16 Jakub          Zaryński              119.58 +  565: 237  170
    7     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.20 +  415: 297  173
    8     8 Mariusz        Skrobosz              144.25 -  277: 423   94
    9     8 Mariusz        Kubicki               111.97 +  334: 272  162
   10     6 Dariusz        Kuć                   112.12 +  435: 384  162
   11     4 Piotr          Rosół                 114.57 -  303: 391   65
   12     8 Robert         Kamiński              127.48 +  384: 367  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Krzysztof Langiewicz 115.51 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maciej         Pilc                  100.00 +  431: 302  150
    2    10 Irena          Sołdan                124.04 +  462: 356  174
    3     4 Bogusław       Puchalski             120.47 +  363: 293  170
    4     2 Łukasz         Tuszyński             120.34 +  535: 287  170
    5     2 Andrzej        Tyczyno               114.84 -  270: 389   65
    6     4 Piotr          Rosół                 114.57 -  271: 435   65
    7     5 Wojciech       Sołdan                113.05 -  303: 378   63
    8    18 Michał         Ozimiński             103.78 +  457: 310  154
    9    13 Marzena        Kasner                100.00 -  284: 303   50
   10    16 Mariusz        Kubicki               111.97 -  327: 360   62
   11    19 Dorota         Kuć                   100.00 +  420: 308  150
   12    13 Ireneusz       Moralewicz            109.51 +  367: 276  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Andrzej Tyczyno 114.84 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  401: 236  150
    2     5 Marzena        Kasner                100.00 +  341: 313  150
    3     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.20 +  366: 320  173
    4     4 Marek          Syczuk                133.47 +  428: 377  183
    5     2 Krzysztof      Langiewicz            115.51 +  389: 270  166
    6     1 Stanisław      Rydzik                141.86 -  366: 450   92
    7     3 Tomasz         Zwoliński             140.11 -  411: 429   90
    8     6 Wojciech       Sołdan                113.05 +  450: 357  163
    9     5 Andrzej        Oleksiak              131.80 -  366: 492   82
   10     8 Remigiusz      Skwarek               108.06 -  306: 390   58
   11    14 Mariusz        Kubicki               111.97 +  359: 334  162
   12     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.20 -  334: 345   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Piotr Rosół 114.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    14 Kazimierz.J    Merklejn              145.22 +  448: 396  195
    3     3 Mariusz        Kubicki               111.97 -  357: 422   62
    4    15 Rafał          Wesołowski            116.62 +  417: 292  167
    5    11 Jakub          Zaryński              119.58 +  399: 341  170
    6     4 Krzysztof      Langiewicz            115.51 +  435: 271  166
    7     4 Mariusz        Skrobosz              144.25 +  419: 340  194
    8     4 Andrzej        Oleksiak              131.80 -  348: 380   82
    9     2 Tomasz         Zwoliński             140.11 +  449: 368  190
   10     1 Dawid          Pikul                 141.38 -  359: 386   91
   11     4 Rafał          Matczak               115.87 +  391: 303  166
   12     3 Tomasz         Zwoliński             140.11 -  369: 427   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1573  / 11 143.00




	Maciej Sancewicz 113.81 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Wojciech Sołdan 113.05 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Urszula        Solarska              100.00 -  430: 432   50
    2    18 Ireneusz       Moralewicz            109.51 +  399: 357  160
    3    12 Paweł          Florek                126.93 +  419: 401  177
    4     7 Rafał          Skibicki              102.67 +  460: 334  153
    5     4 Dawid          Pikul                 141.38 -  388: 407   91
    6     7 Marek          Syczuk                133.47 +  495: 347  183
    7     5 Krzysztof      Langiewicz            115.51 +  378: 303  166
    8     6 Andrzej        Tyczyno               114.84 -  357: 450   65
    9     6 Mariola        Osajda-Matczak        112.07 +  414: 295  162
   10     4 Tomasz         Zwoliński             140.11 -  288: 455   90
   11    10 Anna           Stefańska             100.00 +  410: 270  150
   12     6 Andrzej        Kwiatkowski           122.11 -  350: 377   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Marek Rogalski 112.64 Chełm                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Anna           Stefańska             100.00 -  374: 408   50
    2    20 Dorota         Kuć                   100.00 -  285: 412   50
    3    28 Danuta         Langiewicz            101.12 +  346: 329  151
    4    18 Jakub          Zaryński              119.58 -  367: 402   70
    5    30 Emilia         Oliwkowska            100.00 +  455: 246  150
    6    23 Radosław       Pastusiak             100.00 +  475: 332  150
    7    14 Robert         Kamiński              127.48 -  402: 420   77
    8    10 Kazimierz.J    Merklejn              145.22 -  351: 370   95
    9    27 Joanna         Ostrowska             107.26 +  351: 303  157
   10    20 Jolanta        Kosmowska             117.05 +  517: 350  167
   11    16 Mariola        Osajda-Matczak        112.07 +  387: 368  162
   12    12 Marek          Dudkiewicz            121.94 +  401: 357  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Katarzyna Sołdan 112.29 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  372: 317  150
    2    11 Artur          Koszel                125.21 -  341: 456   75
    3    15 Urszula        Solarska              100.00 +  421: 277  150
    4     5 Mariusz        Skrobosz              144.25 -  313: 438   94
    5    22 Joanna         Ostrowska             107.26 -  347: 395   57
    6    26 Maciej         Pilc                  100.00 +  375: 289  150
    7    15 Bogusław       Puchalski             120.47 +  393: 356  170
    8    22 Wojciech       Gołęcki               100.58 -  393: 401   51
    9    21 Tomasz         Wiśniewski            115.89 +  373: 371  166
   10    11 Marek          Dudkiewicz            121.94 +  333: 298  172
   11    11 Dariusz        Kuć                   112.12 -  363: 476   62
   12    15 Mariusz        Michalski             100.00 +  404: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Dariusz Kuć 112.12 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  292: 359   50
    2    23 Marek          Dudkiewicz            121.94 +  410: 389  172
    3    16 Marzena        Kasner                100.00 -  384: 422   50
    4    24 Maciej         Pilc                  100.00 -  372: 387   50
    5    26 Agata          Kuć                   100.00 +  407: 323  150
    6    20 Paweł          Janaś                 100.00 +  425: 315  150
    7    16 Mariusz        Sylwestrzuk           119.45 +  377: 319  169
    8    16 Jerzy          Tatarczuk             111.43 +  452: 335  161
    9     9 Rafał          Skibicki              102.67 +  506: 232  153
   10     6 Rafał          Matczak               115.87 -  384: 435   66
   11    11 Katarzyna      Sołdan                112.29 +  476: 363  162
   12     5 Mariusz        Skrobosz              144.25 -  330: 354   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Mariola Osajda-Matczak 112.07 Milanówek              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              145.22 -  346: 412   95
    2    27 Alicja         Bielecka              100.00 +  373: 232  150
    3    14 Aleksander     Puchalski             130.25 -  381: 406   80
    4    22 Dorota         Kuć                   100.00 +  405: 317  150
    5    18 Przemysław     Pawlic                100.00 +  318: 309  150
    6    10 Rafał          Skibicki              102.67 +  427: 224  153
    7     8 Miłosz         Wrzałek               122.56 -  348: 511   73
    8    20 Agata          Kuć                   100.00 +  424: 273  150
    9     6 Wojciech       Sołdan                113.05 -  295: 414   63
   10    10 Mariusz        Skrobosz              144.25 -  325: 448   94
   11    16 Marek          Rogalski              112.64 -  368: 387   63
   12    19 Paweł          Florek                126.93 +  462: 396  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Mariusz Kubicki 111.97 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              144.25 +  454: 402  194
    2     7 Aleksander     Puchalski             130.25 +  455: 404  180
    3     3 Piotr          Rosół                 114.57 +  422: 357  165
    4     3 Anna           Stefańska             100.00 +  423: 374  150
    5     1 Stanisław      Rydzik                141.86 -  331: 443   92
    6     3 Łukasz         Tuszyński             120.34 -  261: 447   70
    7    12 Remigiusz      Skwarek               108.06 +  404: 274  158
    8     5 Dawid          Pikul                 141.38 -  234: 491   91
    9     8 Rafał          Matczak               115.87 -  272: 334   66
   10    16 Krzysztof      Langiewicz            115.51 +  360: 327  166
   11    14 Andrzej        Tyczyno               114.84 -  334: 359   65
   12    16 Grzegorz       Koczkodon             125.19 +  373: 290  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Jerzy Tatarczuk 111.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                141.86 -  357: 447   92
    2    24 Andrzej        Kwiatkowski           122.11 +  368: 342  172
    3    11 Marek          Herzig                100.00 +  398: 352  150
    4     8 Tomasz         Zwoliński             140.11 -  323: 378   90
    5    23 Janina         Jabłczyńska-Zając     106.87 -  341: 369   57
    6    27 Marek          Dudkiewicz            121.94 -  363: 423   72
    7    25 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  334: 288  150
    8    16 Dariusz        Kuć                   112.12 -  335: 452   62
    9    19 Artur          Koszel                125.21 -  320: 375   75
   10    28 Rafał          Wesołowski            116.62 -  336: 407   67
   11    29 Katarzyna      Dębska                100.00 -  398: 406   50
   12    30 Radosław       Pastusiak             100.00 +  409: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 12  98.92




	Eugeniusz Wróblewski 110.37 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 141.38 -  365: 400   91
    2    22 Maciej         Pilc                  100.00 +  401: 269  150
    3    17 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  342: 321  150
    4    11 Andrzej        Kowalski              123.30 -  329: 473   73
    5    13 Andrzej        Kwiatkowski           122.11 -  364: 414   72
    6    25 Rafał          Wesołowski            116.62 -  303: 343   67
    7    26 Agata          Kuć                   100.00 -  367: 427   50
    8    28 Przemysław     Pawlic                100.00 +  377: 365  150
    9    29 Renata         Rosół                 100.00 -  337: 350   50
   10    26 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  358: 304  150
   11    24 Joanna         Ostrowska             107.26 -  307: 469   57
   12    26 Michał         Ozimiński             103.78 -  341: 406   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  / 12  92.83




	Ireneusz Moralewicz 109.51 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             140.11 -  308: 418   90
    2    18 Wojciech       Sołdan                113.05 -  357: 399   63
    3    27 Katarzyna      Dębska                100.00 +  468: 228  150
    4    20 Przemysław     Pawlic                100.00 -  378: 394   50
    5    24 Wojciech       Gołęcki               100.58 -  344: 359   51
    6    28 Alicja         Bielecka              100.00 +  395: 337  150
    7    23 Paweł          Janaś                 100.00 +  420: 391  150
    8    12 Artur          Koszel                125.21 +  403: 293  175
    9    17 Urszula        Solarska              100.00 +  420: 312  150
   10    14 Grzegorz       Koczkodon             125.19 -  309: 380   75
   11    18 Irena          Sołdan                124.04 +  365: 343  174
   12    13 Krzysztof      Langiewicz            115.51 -  276: 367   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Remigiusz Skwarek 108.06 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Syczuk                133.47 -  322: 405   83
    2    32 Agata          Pastusiak             100.00 +  429: 292  150
    3    22 Wojciech       Gołęcki               100.58 +  368: 281  151
    4     9 Aleksander     Puchalski             130.25 +  367: 352  180
    5     8 Łukasz         Tuszyński             120.34 -  318: 389   70
    6    13 Artur          Koszel                125.21 +  339: 307  175
    7    12 Mariusz        Kubicki               111.97 -  274: 404   62
    8    26 Janina         Jabłczyńska-Zając     106.87 +  358: 300  157
    9    14 Marek          Herzig                100.00 +  340: 314  150
   10     8 Andrzej        Tyczyno               114.84 +  390: 306  165
   11     6 Kazimierz.J    Merklejn              145.22 -  359: 376   95
   12    10 Marzena        Kasner                100.00 -  283: 555   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Joanna Ostrowska 107.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Oleksiak              131.80 -  245: 466   82
    2    29 Katarzyna      Dębska                100.00 +  337: 229  150
    3    24 Irena          Sołdan                124.04 +  402: 352  174
    4    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.20 -  268: 324   73
    5    22 Katarzyna      Sołdan                112.29 +  395: 347  162
    6    15 Marzena        Kasner                100.00 -  327: 354   50
    7    20 Aleksander     Puchalski             130.25 -  307: 439   80
    8    24 Grzegorz       Koczkodon             125.19 -  330: 351   75
    9    27 Marek          Rogalski              112.64 -  303: 351   63
   10    27 Urszula        Solarska              100.00 +  462: 320  150
   11    24 Eugeniusz      Wróblewski            110.37 +  469: 307  160
   12    22 Wojciech       Gołęcki               100.58 +  334: 327  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Andrzej Przybyłowicz 106.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Aleksander     Puchalski             130.25 -    0: 400    0


	Janina Jabłczyńska-Zając 106.87 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Kamiński              127.48 -  247: 402   77
    2    28 Jędrzej        Florek                121.13 -  194: 478   71
    3    32 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  323: 282  150
    4    27 Renata         Rosół                 100.00 +  392: 345  150
    5    23 Jerzy          Tatarczuk             111.43 +  369: 341  161
    6    17 Jolanta        Kosmowska             117.05 -  373: 449   67
    7    21 Rafał          Skibicki              102.67 -  329: 374   53
    8    26 Remigiusz      Skwarek               108.06 -  300: 358   58
    9    28 Bogusław       Puchalski             120.47 +  377: 319  170
   10    22 Dorota         Kuć                   100.00 -  431: 439   50
   11    25 Tomasz         Wiśniewski            115.89 -  325: 409   66
   12    27 Urszula        Solarska              100.00 +  360: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Michał Ozimiński 103.78 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Florek                126.93 -  351: 369   77
    2    25 Danuta         Langiewicz            101.12 +  319: 281  151
    3    21 Rafał          Skibicki              102.67 -  335: 374   53
    4    19 Marek          Herzig                100.00 -  382: 418   50
    5    27 Katarzyna      Dębska                100.00 +  376: 311  150
    6    18 Aleksander     Puchalski             130.25 -  295: 331   80
    7    29 Alicja         Bielecka              100.00 +  362: 331  150
    8    18 Krzysztof      Langiewicz            115.51 -  310: 457   66
    9    22 Robert         Kamiński              127.48 -  394: 425   77
   10    29 Agata          Kuć                   100.00 +  367: 273  150
   11    26 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  347: 374   50
   12    26 Eugeniusz      Wróblewski            110.37 +  406: 341  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




	Rafał Skibicki 102.67 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Artur          Koszel                125.21 -  325: 427   75
    2    31 Maciej         Kuć                   100.00 +  429: 294  150
    3    21 Michał         Ozimiński             103.78 +  374: 335  154
    4     7 Wojciech       Sołdan                113.05 -  334: 460   63
    5    20 Radosław       Pastusiak             100.00 +  531: 334  150
    6    10 Mariola        Osajda-Matczak        112.07 -  224: 427   62
    7    21 Janina         Jabłczyńska-Zając     106.87 +  374: 329  157
    8    21 Alicja         Bielecka              100.00 +  360: 294  150
    9     9 Dariusz        Kuć                   112.12 -  232: 506   62
   10    17 Robert         Kamiński              127.48 -  334: 361   77
   11    20 Paweł          Florek                126.93 +  424: 308  177
   12    17 Anna           Stefańska             100.00 -  301: 330   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58




	Mikołaj Przybyłowicz 102.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Koczkodon             125.19 -    0: 400    0


	Danuta Langiewicz 101.12 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                124.04 -  266: 391   74
    2    25 Michał         Ozimiński             103.78 -  281: 319   54
    3    28 Marek          Rogalski              112.64 -  329: 346   63
    4    31 Alicja         Bielecka              100.00 +  329: 301  150
    5    28 Urszula        Solarska              100.00 -  295: 452   50
    6    32 Agata          Pastusiak             100.00 +  384: 231  150
    7    30 Dorota         Kuć                   100.00 +  381: 348  150
    8    27 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  361: 359  150
    9    25 Agata          Kuć                   100.00 +  309: 285  150
   10    18 Artur          Koszel                125.21 +  440: 319  175
   11    13 Łukasz         Tuszyński             120.34 -  369: 434   70
   12    18 Artur          Koszel                125.21 -  272: 396   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Wojciech Gołęcki 100.58 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kowalski              123.30 +  371: 367  173
    2    12 Tomasz         Zwoliński             140.11 -  280: 418   90
    3    22 Remigiusz      Skwarek               108.06 -  281: 368   58
    4    26 Mariusz        Sylwestrzuk           119.45 -  369: 408   69
    5    24 Ireneusz       Moralewicz            109.51 +  359: 344  160
    6    24 Tomasz         Wiśniewski            115.89 +  390: 281  166
    7    18 Artur          Koszel                125.21 -  292: 441   75
    8    22 Katarzyna      Sołdan                112.29 +  401: 393  162
    9    24 Rafał          Wesołowski            116.62 +  355: 319  167
   10    19 Marek          Herzig                100.00 -  412: 456   50
   11    21 Jolanta        Kosmowska             117.05 -  300: 383   67
   12    22 Joanna         Ostrowska             107.26 -  327: 334   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Alicja Bielecka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.20 -  261: 481   73
    2    27 Mariola        Osajda-Matczak        112.07 -  232: 373   62
    3    31 Andrzej        Kwiatkowski           122.11 -  278: 387   72
    4    31 Danuta         Langiewicz            101.12 -  301: 329   51
    5    32 Maciej         Kuć                   100.00 =  290: 290  100
    6    28 Ireneusz       Moralewicz            109.51 -  337: 395   60
    7    29 Michał         Ozimiński             103.78 -  331: 362   54
    8    21 Rafał          Skibicki              102.67 -  294: 360   53
    9    23 Irena          Sołdan                124.04 -  259: 415   74
   10    32 Katarzyna      Dębska                100.00 -  325: 356   50
   11    32 Agata          Pastusiak             100.00 +  299: 230  150
   12    32 Agata          Pastusiak             100.00 +  379: 218  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     949  / 12  79.08




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Miłosz         Wrzałek               122.56 -  330: 403   73
    2    29 Joanna         Ostrowska             107.26 -  229: 337   57
    3    27 Ireneusz       Moralewicz            109.51 -  228: 468   60
    4    32 Agata          Pastusiak             100.00 -  276: 337   50
    5    27 Michał         Ozimiński             103.78 -  311: 376   54
    6    29 Dorota         Kuć                   100.00 -  267: 401   50
    7    31 Maciej         Kuć                   100.00 +  343: 280  150
    8    32 Radosław       Pastusiak             100.00 +  343: 323  150
    9    30 Przemysław     Pawlic                100.00 -  357: 371   50
   10    32 Alicja         Bielecka              100.00 +  356: 325  150
   11    29 Jerzy          Tatarczuk             111.43 +  406: 398  161
   12    29 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  342: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1155  / 12  96.25




	Stanisław Gajos 100.00 Strzelno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Marek Herzig 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Kwiatkowski           122.11 +  554: 279  172
    2     2 Miłosz         Wrzałek               122.56 -  283: 445   73
    3    11 Jerzy          Tatarczuk             111.43 -  352: 398   61
    4    19 Michał         Ozimiński             103.78 +  418: 382  154
    5    14 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  368: 267  150
    6    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  123.20 -  267: 458   73
    7    19 Rafał          Wesołowski            116.62 +  415: 344  167
    8    17 Mariusz        Sylwestrzuk           119.45 +  389: 348  169
    9    14 Remigiusz      Skwarek               108.06 -  314: 340   58
   10    19 Wojciech       Gołęcki               100.58 +  456: 412  151
   11     7 Mariusz        Skrobosz              144.25 -  296: 376   94
   12    14 Jolanta        Kosmowska             117.05 -  397: 463   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Paweł Janaś 100.00 Głogów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Dudkiewicz            121.94 +  363: 360  172
    2    15 Bogusław       Puchalski             120.47 -  327: 387   70
    3    19 Mariusz        Sylwestrzuk           119.45 +  378: 288  169
    4    16 Rafał          Matczak               115.87 -  327: 357   66
    5    17 Jolanta        Kosmowska             117.05 -  323: 345   67
    6    20 Dariusz        Kuć                   112.12 -  315: 425   62
    7    23 Ireneusz       Moralewicz            109.51 -  391: 420   60
    8    29 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  396: 277  150
    9    18 Jakub          Zaryński              119.58 -  373: 539   70
   10    25 Przemysław     Pawlic                100.00 -  339: 359   50
   11    28 Renata         Rosół                 100.00 +  414: 300  150
   12    25 Mariusz        Sylwestrzuk           119.45 +  399: 315  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Marzena Kasner 100.00 Janikowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jędrzej        Florek                121.13 +  469: 340  171
    2     5 Andrzej        Tyczyno               114.84 -  313: 341   65
    3    16 Dariusz        Kuć                   112.12 +  422: 384  162
    4    10 Grzegorz       Koczkodon             125.19 +  327: 291  175
    5     6 Marek          Syczuk                133.47 -  347: 383   83
    6    15 Joanna         Ostrowska             107.26 +  354: 327  157
    7    10 Paweł          Florek                126.93 +  388: 293  177
    8     7 Miłosz         Wrzałek               122.56 -  253: 492   73
    9    13 Krzysztof      Langiewicz            115.51 +  303: 284  166
   10     9 Mariusz        Michalski             100.00 +  426: 297  150
   11     5 Andrzej        Oleksiak              131.80 -  293: 345   82
   12    10 Remigiusz      Skwarek               108.06 +  555: 283  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1619  / 12 134.92




	Agata Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bogusław       Puchalski             120.47 -  306: 411   70
    2    19 Mariusz        Skrobosz              144.25 -  325: 607   94
    3    30 Agata          Pastusiak             100.00 +  346: 247  150
    4    21 Paweł          Florek                126.93 -  236: 425   77
    5    26 Dariusz        Kuć                   112.12 -  323: 407   62
    6    31 Emilia         Oliwkowska            100.00 +  386: 188  150
    7    26 Eugeniusz      Wróblewski            110.37 +  427: 367  160
    8    20 Mariola        Osajda-Matczak        112.07 -  273: 424   62
    9    25 Danuta         Langiewicz            101.12 -  285: 309   51
   10    29 Michał         Ozimiński             103.78 -  273: 367   54
   11    31 Radosław       Pastusiak             100.00 +  388: 345  150
   12    28 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  293: 311   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17




	Dorota Kuć 100.00 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Łukasz         Tuszyński             120.34 -  303: 415   70
    2    20 Marek          Rogalski              112.64 +  412: 285  163
    3    13 Kazimierz.J    Merklejn              145.22 -  244: 473   95
    4    22 Mariola        Osajda-Matczak        112.07 -  317: 405   62
    5    25 Mariusz        Michalski             100.00 -  375: 423   50
    6    29 Katarzyna      Dębska                100.00 +  401: 267  150
    7    30 Danuta         Langiewicz            101.12 -  348: 381   51
    8    30 Agata          Pastusiak             100.00 +  369: 283  150
    9    20 Jędrzej        Florek                121.13 +  349: 335  171
   10    22 Janina         Jabłczyńska-Zając     106.87 +  439: 431  157
   11    19 Krzysztof      Langiewicz            115.51 -  308: 420   66
   12    21 Tomasz         Wiśniewski            115.89 -  326: 507   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jakub          Zaryński              119.58 -  220: 573   70
    2    31 Rafał          Skibicki              102.67 -  294: 429   53
    3    29 Radosław       Pastusiak             100.00 -  268: 292   50
    4    30 Mariusz        Michalski             100.00 -  256: 388   50
    5    32 Alicja         Bielecka              100.00 =  290: 290  100
    6    30 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  207: 411   50
    7    31 Katarzyna      Dębska                100.00 -  280: 343   50
    8    31 Renata         Rosół                 100.00 +  336: 331  150
    9    32 Agata          Pastusiak             100.00 +  366: 283  150
   10    30 Mariusz        Sylwestrzuk           119.45 -  288: 454   69
   11    30 Urszula        Solarska              100.00 -  242: 304   50
   12    31 Renata         Rosół                 100.00 -  261: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     892  / 12  74.33




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mariusz        Sylwestrzuk           119.45 -  351: 403   69
    2    26 Przemysław     Pawlic                100.00 -  371: 410   50
    3    26 Maciej         Pilc                  100.00 -  350: 364   50
    4    30 Maciej         Kuć                   100.00 +  388: 256  150
    5    25 Dorota         Kuć                   100.00 +  423: 375  150
    6    19 Renata         Rosół                 100.00 +  407: 342  150
    7    17 Irena          Sołdan                124.04 +  398: 254  174
    8    14 Urszula        Solarska              100.00 +  408: 280  150
    9    12 Anna           Stefańska             100.00 +  394: 357  150
   10     9 Marzena        Kasner                100.00 -  297: 426   50
   11     8 Andrzej        Kwiatkowski           122.11 -  273: 397   72
   12    15 Katarzyna      Sołdan                112.29 -  327: 404   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Emilia Oliwkowska 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jolanta        Kosmowska             117.05 -  192: 410   67
    2    33 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  229: 383   50
    3    33 PAUZA
    4    29 Andrzej        Kwiatkowski           122.11 -  163: 606   72
    5    30 Marek          Rogalski              112.64 -  246: 455   63
    6    31 Agata          Kuć                   100.00 -  188: 386   50
    7    32 Agata          Pastusiak             100.00 -  229: 237   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     352  /  6  58.67




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Rafał          Wesołowski            116.62 -  219: 392   67
    2    32 Remigiusz      Skwarek               108.06 -  292: 429   58
    3    30 Agata          Kuć                   100.00 -  247: 346   50
    4    32 Katarzyna      Dębska                100.00 +  337: 276  150
    5    29 Renata         Rosół                 100.00 -  254: 358   50
    6    32 Danuta         Langiewicz            101.12 -  231: 384   51
    7    32 Emilia         Oliwkowska            100.00 +  237: 229  150
    8    30 Dorota         Kuć                   100.00 -  283: 369   50
    9    32 Maciej         Kuć                   100.00 -  283: 366   50
   10    31 Radosław       Pastusiak             100.00 -  363: 406   50
   11    32 Alicja         Bielecka              100.00 -  230: 299   50
   12    32 Alicja         Bielecka              100.00 -  218: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     826  / 12  68.83




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tomasz         Wiśniewski            115.89 -  303: 359   66
    2    21 Andrzej        Kowalski              123.30 -  339: 388   73
    3    29 Maciej         Kuć                   100.00 +  292: 268  150
    4    25 Urszula        Solarska              100.00 +  405: 317  150
    5    20 Rafał          Skibicki              102.67 -  334: 531   53
    6    23 Marek          Rogalski              112.64 -  332: 475   63
    7    22 Marek          Dudkiewicz            121.94 -  302: 390   72
    8    32 Katarzyna      Dębska                100.00 -  323: 343   50
    9    31 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  345: 396   50
   10    31 Agata          Pastusiak             100.00 +  406: 363  150
   11    31 Agata          Kuć                   100.00 -  345: 388   50
   12    30 Jerzy          Tatarczuk             111.43 -  299: 409   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     988  / 12  82.33




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Rafał          Matczak               115.87 -  263: 481   66
    2    26 Mariusz        Michalski             100.00 +  410: 371  150
    3    20 Andrzej        Kowalski              123.30 -  321: 440   73
    4    20 Ireneusz       Moralewicz            109.51 +  394: 378  160
    5    18 Mariola        Osajda-Matczak        112.07 -  309: 318   62
    6    21 Urszula        Solarska              100.00 -  304: 384   50
    7    24 Jakub          Zaryński              119.58 -  306: 455   70
    8    28 Eugeniusz      Wróblewski            110.37 -  365: 377   60
    9    30 Katarzyna      Dębska                100.00 +  371: 357  150
   10    25 Paweł          Janaś                 100.00 +  359: 339  150
   11    23 Mariusz        Sylwestrzuk           119.45 +  360: 345  169
   12    23 Rafał          Wesołowski            116.62 -  304: 367   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Maciej Pilc 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Langiewicz            115.51 -  302: 431   66
    2    22 Eugeniusz      Wróblewski            110.37 -  269: 401   60
    3    26 Mariusz        Michalski             100.00 +  364: 350  150
    4    24 Dariusz        Kuć                   112.12 +  387: 372  162
    5    21 Mariusz        Sylwestrzuk           119.45 -  337: 390   69
    6    26 Katarzyna      Sołdan                112.29 -  289: 375   62
    7    27 Tomasz         Wiśniewski            115.89 -  301: 428   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     635  /  7  90.71




	Mirosław Przepiórkowski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Andrzej        Tyczyno               114.84 -  236: 401   65
    2    30 Renata         Rosół                 100.00 -  367: 369   50
    3    32 Janina         Jabłczyńska-Zając     106.87 -  282: 323   57
    8    27 Danuta         Langiewicz            101.12 -  359: 361   51
    9    26 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  280: 332   50
   10    23 Tomasz         Wiśniewski            115.89 -  263: 388   66
   11    27 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  249: 360   50
   12    29 Katarzyna      Dębska                100.00 -  322: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     439  /  8  54.88




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    30 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  369: 367  150
    3    18 Grzegorz       Koczkodon             125.19 -  338: 350   75
    4    27 Janina         Jabłczyńska-Zając     106.87 -  345: 392   57
    5    29 Agata          Pastusiak             100.00 +  358: 254  150
    6    19 Mariusz        Michalski             100.00 -  342: 407   50
    7    28 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  304: 348   50
    8    31 Maciej         Kuć                   100.00 -  331: 336   50
    9    29 Eugeniusz      Wróblewski            110.37 +  350: 337  160
   10    24 Bogusław       Puchalski             120.47 -  302: 416   70
   11    28 Paweł          Janaś                 100.00 -  300: 414   50
   12    31 Maciej         Kuć                   100.00 +  364: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1012  / 11  92.00




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Wojciech       Sołdan                113.05 +  432: 430  163
    2     9 Rafał          Wesołowski            116.62 -  354: 362   67
    3    15 Katarzyna      Sołdan                112.29 -  277: 421   62
    4    25 Radosław       Pastusiak             100.00 -  317: 405   50
    5    28 Danuta         Langiewicz            101.12 +  452: 295  151
    6    21 Przemysław     Pawlic                100.00 +  384: 304  150
    7    13 Andrzej        Kwiatkowski           122.11 -  346: 416   72
    8    14 Mariusz        Michalski             100.00 -  280: 408   50
    9    17 Ireneusz       Moralewicz            109.51 -  312: 420   60
   10    27 Joanna         Ostrowska             107.26 -  320: 462   57
   11    30 Maciej         Kuć                   100.00 +  304: 242  150
   12    27 Janina         Jabłczyńska-Zając     106.87 -  349: 360   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1089  / 12  90.75




	Anna Stefańska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Marek          Rogalski              112.64 +  408: 374  163
    2    17 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  361: 289  150
    3     5 Artur          Koszel                125.21 +  437: 299  175
    4     3 Mariusz        Kubicki               111.97 -  374: 423   62
    5     3 Mariusz        Skrobosz              144.25 -  193: 522   94
    6    14 Irena          Sołdan                124.04 +  418: 273  174
    7    11 Andrzej        Kowalski              123.30 -  321: 365   73
    8    25 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  382: 334  150
    9    12 Mariusz        Michalski             100.00 -  357: 394   50
   10    15 Aleksander     Puchalski             130.25 +  419: 413  180
   11    10 Wojciech       Sołdan                113.05 -  270: 410   63
   12    17 Rafał          Skibicki              102.67 +  330: 301  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Małgorzata Szmuksta 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Katarzyna      Sołdan                112.29 -  317: 372   62
    2    33 Emilia         Oliwkowska            100.00 +  383: 229  150
    3    17 Eugeniusz      Wróblewski            110.37 -  321: 342   60
    4    28 Marek          Dudkiewicz            121.94 +  388: 320  172
    5    14 Marek          Herzig                100.00 -  267: 368   50
    6    22 Bogusław       Puchalski             120.47 -  254: 473   70
    7    28 Renata         Rosół                 100.00 +  348: 304  150
    8    25 Anna           Stefańska             100.00 -  334: 382   50
    9    26 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  332: 280  150
   10    21 Jędrzej        Florek                121.13 -  286: 318   71
   11    26 Michał         Ozimiński             103.78 +  374: 347  154
   12    24 Bogusław       Puchalski             120.47 -  326: 433   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Patrycja Śliwińska 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Dariusz        Kuć                   112.12 +  359: 292  162
    2    17 Anna           Stefańska             100.00 -  289: 361   50
    3    23 Robert         Kamiński              127.48 -  297: 337   77
    4    23 Irena          Sołdan                124.04 -  370: 379   74
    5    31 Marek          Dudkiewicz            121.94 -  265: 443   72
    6    30 Maciej         Kuć                   100.00 +  411: 207  150
    7    25 Jerzy          Tatarczuk             111.43 -  288: 334   61
    8    29 Paweł          Janaś                 100.00 -  277: 396   50
    9    31 Radosław       Pastusiak             100.00 +  396: 345  150
   10    26 Eugeniusz      Wróblewski            110.37 -  304: 358   60
   11    27 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  360: 249  150
   12    28 Agata          Kuć                   100.00 +  311: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O Kryształowe Jajo Świąteczne"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Mariola        Osajda-Matczak        412: 346
   2 Mariusz        Kubicki              - Mariusz        Skrobosz              454: 402
   3 Stanisław      Rydzik               - Jerzy          Tatarczuk             447: 357
   4 Eugeniusz      Wróblewski           - Dawid          Pikul                 365: 400
   5 Tomasz         Zwoliński            - Ireneusz       Moralewicz            418: 308
   6 Remigiusz      Skwarek              - Marek          Syczuk                322: 405
   7 Andrzej        Oleksiak             - Joanna         Ostrowska             466: 245
   8 Andrzej        Przybyłowicz         - Aleksander     Puchalski               0: 400
   9 Robert         Kamiński             - Janina         Jabłczyńska-Zając     402: 247
  10 Michał         Ozimiński            - Paweł          Florek                351: 369
  11 Artur          Koszel               - Rafał          Skibicki              427: 325
  12 Mikołaj        Przybyłowicz         - Grzegorz       Koczkodon               0: 400
  13 Irena          Sołdan               - Danuta         Langiewicz            391: 266
  14 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Kowalski              371: 367
  15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Alicja         Bielecka              481: 261
  16 Katarzyna      Dębska               - Miłosz         Wrzałek               330: 403
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Herzig                279: 554
  18 Paweł          Janaś                - Marek          Dudkiewicz            363: 360
  19 Jędrzej        Florek               - Marzena        Kasner                340: 469
  20 Agata          Kuć                  - Bogusław       Puchalski             306: 411
  21 Łukasz         Tuszyński            - Dorota         Kuć                   415: 303
  22 Maciej         Kuć                  - Jakub          Zaryński              220: 573
  23 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mariusz        Michalski             403: 351
  24 Emilia         Oliwkowska           - Jolanta        Kosmowska             192: 410
  25 Rafał          Wesołowski           - Agata          Pastusiak             392: 219
  26 Radosław       Pastusiak            - Tomasz         Wiśniewski            303: 359
  27 Rafał          Matczak              - Przemysław     Pawlic                481: 263
  28 Maciej         Pilc                 - Krzysztof      Langiewicz            302: 431
  29 Andrzej        Tyczyno              - Mirosław       Przepiórkowski        401: 236
  30 Urszula        Solarska             - Wojciech       Sołdan                432: 430
  31 Marek          Rogalski             - Anna           Stefańska             374: 408
  32 Małgorzata     Szmuksta             - Katarzyna      Sołdan                317: 372
  33 Dariusz        Kuć                  - Patrycja       Śliwińska             292: 359


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Jakub          Zaryński              441: 315
   2 Marek          Herzig               - Miłosz         Wrzałek               283: 445
   3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mariusz        Sylwestrzuk           358: 356
   4 Robert         Kamiński             - Rafał          Matczak               348: 354
   5 Marzena        Kasner               - Andrzej        Tyczyno               313: 341
   6 Dawid          Pikul                - Andrzej        Oleksiak              340: 371
   7 Aleksander     Puchalski            - Mariusz        Kubicki               404: 455
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Rydzik                364: 513
   9 Urszula        Solarska             - Rafał          Wesołowski            354: 362
  10 Krzysztof      Langiewicz           - Irena          Sołdan                462: 356
  11 Katarzyna      Sołdan               - Artur          Koszel                341: 456
  12 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Zwoliński             280: 418
  13 Paweł          Florek               - Łukasz         Tuszyński             354: 506
  14 Piotr          Rosół                - Kazimierz.J    Merklejn              448: 396
  15 Bogusław       Puchalski            - Paweł          Janaś                 387: 327
  16 Tomasz         Wiśniewski           - Jolanta        Kosmowska             387: 322
  17 Anna           Stefańska            - Patrycja       Śliwińska             361: 289
  18 Wojciech       Sołdan               - Ireneusz       Moralewicz            399: 357
  19 Mariusz        Skrobosz             - Agata          Kuć                   607: 325
  20 Dorota         Kuć                  - Marek          Rogalski              412: 285
  21 Andrzej        Kowalski             - Radosław       Pastusiak             388: 339
  22 Eugeniusz      Wróblewski           - Maciej         Pilc                  401: 269
  23 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Kuć                   389: 410
  24 Jerzy          Tatarczuk            - Andrzej        Kwiatkowski           368: 342
  25 Danuta         Langiewicz           - Michał         Ozimiński             281: 319
  26 Mariusz        Michalski            - Przemysław     Pawlic                371: 410
  27 Alicja         Bielecka             - Mariola        Osajda-Matczak        232: 373
  28 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Jędrzej        Florek                194: 478
  29 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Dębska                337: 229
  30 Mirosław       Przepiórkowski       - Renata         Rosół                 367: 369
  31 Rafał          Skibicki             - Maciej         Kuć                   429: 294
  32 Agata          Pastusiak            - Remigiusz      Skwarek               292: 429
  33 Emilia         Oliwkowska           - Małgorzata     Szmuksta              229: 383


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                390: 449
   2 Rafał          Matczak              - Łukasz         Tuszyński             327: 442
   3 Mariusz        Kubicki              - Piotr          Rosół                 422: 357
   4 Bogusław       Puchalski            - Krzysztof      Langiewicz            293: 363
   5 Anna           Stefańska            - Artur          Koszel                437: 299
   6 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Wesołowski            416: 314
   7 Marek          Syczuk               - Tomasz         Wiśniewski            444: 339
   8 Andrzej        Tyczyno              - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  366: 320
   9 Andrzej        Oleksiak             - Mariusz        Skrobosz              305: 596
  10 Jolanta        Kosmowska            - Jakub          Zaryński              454: 356
  11 Jerzy          Tatarczuk            - Marek          Herzig                398: 352
  12 Paweł          Florek               - Wojciech       Sołdan                401: 419
  13 Kazimierz.J    Merklejn             - Dorota         Kuć                   473: 244
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Aleksander     Puchalski             381: 406
  15 Katarzyna      Sołdan               - Urszula        Solarska              421: 277
  16 Dariusz        Kuć                  - Marzena        Kasner                384: 422
  17 Małgorzata     Szmuksta             - Eugeniusz      Wróblewski            321: 342
  18 Renata         Rosół                - Grzegorz       Koczkodon             338: 350
  19 Paweł          Janaś                - Mariusz        Sylwestrzuk           378: 288
  20 Przemysław     Pawlic               - Andrzej        Kowalski              321: 440
  21 Michał         Ozimiński            - Rafał          Skibicki              335: 374
  22 Remigiusz      Skwarek              - Wojciech       Gołęcki               368: 281
  23 Patrycja       Śliwińska            - Robert         Kamiński              297: 337
  24 Joanna         Ostrowska            - Irena          Sołdan                402: 352
  25 Marek          Dudkiewicz           - Dawid          Pikul                 398: 454
  26 Mariusz        Michalski            - Maciej         Pilc                  350: 364
  27 Ireneusz       Moralewicz           - Katarzyna      Dębska                468: 228
  28 Marek          Rogalski             - Danuta         Langiewicz            346: 329
  29 Maciej         Kuć                  - Radosław       Pastusiak             268: 292
  30 Agata          Kuć                  - Agata          Pastusiak             346: 247
  31 Alicja         Bielecka             - Andrzej        Kwiatkowski           278: 387
  32 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Mirosław       Przepiórkowski        323: 282
  33 Emilia         Oliwkowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               396: 394
   2 Krzysztof      Langiewicz           - Łukasz         Tuszyński             535: 287
   3 Anna           Stefańska            - Mariusz        Kubicki               374: 423
   4 Andrzej        Tyczyno              - Marek          Syczuk                428: 377
   5 Mariusz        Skrobosz             - Katarzyna      Sołdan                438: 313
   6 Andrzej        Oleksiak             - Kazimierz.J    Merklejn              444: 347
   7 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Skibicki              460: 334
   8 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Tatarczuk             378: 323
   9 Aleksander     Puchalski            - Remigiusz      Skwarek               352: 367
  10 Marzena        Kasner               - Grzegorz       Koczkodon             327: 291
  11 Andrzej        Kowalski             - Eugeniusz      Wróblewski            473: 329
  12 Dawid          Pikul                - Bogusław       Puchalski             375: 350
  13 Jolanta        Kosmowska            - Robert         Kamiński              343: 376
  14 Artur          Koszel               - Tomasz         Wiśniewski            381: 313
  15 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Rosół                 292: 417
  16 Paweł          Janaś                - Rafał          Matczak               327: 357
  17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Joanna         Ostrowska             324: 268
  18 Jakub          Zaryński             - Marek          Rogalski              402: 367
  19 Marek          Herzig               - Michał         Ozimiński             418: 382
  20 Przemysław     Pawlic               - Ireneusz       Moralewicz            394: 378
  21 Paweł          Florek               - Agata          Kuć                   425: 236
  22 Mariola        Osajda-Matczak       - Dorota         Kuć                   405: 317
  23 Irena          Sołdan               - Patrycja       Śliwińska             379: 370
  24 Maciej         Pilc                 - Dariusz        Kuć                   387: 372
  25 Radosław       Pastusiak            - Urszula        Solarska              405: 317
  26 Mariusz        Sylwestrzuk          - Wojciech       Gołęcki               408: 369
  27 Renata         Rosół                - Janina         Jabłczyńska-Zając     345: 392
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Marek          Dudkiewicz            388: 320
  29 Andrzej        Kwiatkowski          - Emilia         Oliwkowska            606: 163
  30 Mariusz        Michalski            - Maciej         Kuć                   388: 256
  31 Danuta         Langiewicz           - Alicja         Bielecka              329: 301
  32 Katarzyna      Dębska               - Agata          Pastusiak             276: 337


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Kubicki              - Stanisław      Rydzik                331: 443
   2 Krzysztof      Langiewicz           - Andrzej        Tyczyno               270: 389
   3 Mariusz        Skrobosz             - Anna           Stefańska             522: 193
   4 Wojciech       Sołdan               - Dawid          Pikul                 388: 407
   5 Andrzej        Kowalski             - Artur          Koszel                391: 382
   6 Marek          Syczuk               - Marzena        Kasner                383: 347
   7 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Matczak               400: 357
   8 Łukasz         Tuszyński            - Remigiusz      Skwarek               389: 318
   9 Tomasz         Zwoliński            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  435: 321
  10 Robert         Kamiński             - Andrzej        Oleksiak              347: 358
  11 Jakub          Zaryński             - Piotr          Rosół                 341: 399
  12 Kazimierz.J    Merklejn             - Bogusław       Puchalski             410: 386
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Eugeniusz      Wróblewski            414: 364
  14 Marek          Herzig               - Małgorzata     Szmuksta              368: 267
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Aleksander     Puchalski             421: 344
  16 Tomasz         Wiśniewski           - Paweł          Florek                419: 432
  17 Jolanta        Kosmowska            - Paweł          Janaś                 345: 323
  18 Mariola        Osajda-Matczak       - Przemysław     Pawlic                318: 309
  19 Rafał          Wesołowski           - Irena          Sołdan                286: 401
  20 Rafał          Skibicki             - Radosław       Pastusiak             531: 334
  21 Maciej         Pilc                 - Mariusz        Sylwestrzuk           337: 390
  22 Katarzyna      Sołdan               - Joanna         Ostrowska             347: 395
  23 Jerzy          Tatarczuk            - Janina         Jabłczyńska-Zając     341: 369
  24 Ireneusz       Moralewicz           - Wojciech       Gołęcki               344: 359
  25 Dorota         Kuć                  - Mariusz        Michalski             375: 423
  26 Dariusz        Kuć                  - Agata          Kuć                   407: 323
  27 Katarzyna      Dębska               - Michał         Ozimiński             311: 376
  28 Danuta         Langiewicz           - Urszula        Solarska              295: 452
  29 Agata          Pastusiak            - Renata         Rosół                 254: 358
  30 Marek          Rogalski             - Emilia         Oliwkowska            455: 246
  31 Patrycja       Śliwińska            - Marek          Dudkiewicz            265: 443
  32 Maciej         Kuć                  - Alicja         Bielecka              290: 290


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Tyczyno               450: 366
   2 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             325: 410
   3 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Kubicki               447: 261
   4 Piotr          Rosół                - Krzysztof      Langiewicz            435: 271
   5 Dawid          Pikul                - Andrzej        Kowalski              415: 336
   6 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Oleksiak              352: 356
   7 Marek          Syczuk               - Wojciech       Sołdan                347: 495
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kazimierz.J    Merklejn              312: 410
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Kwiatkowski           371: 349
  10 Rafał          Skibicki             - Mariola        Osajda-Matczak        224: 427
  11 Paweł          Florek               - Robert         Kamiński              414: 384
  12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Marek          Herzig                458: 267
  13 Remigiusz      Skwarek              - Artur          Koszel                339: 307
  14 Irena          Sołdan               - Anna           Stefańska             273: 418
  15 Joanna         Ostrowska            - Marzena        Kasner                327: 354
  16 Rafał          Matczak              - Jakub          Zaryński              565: 237
  17 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Jolanta        Kosmowska             373: 449
  18 Michał         Ozimiński            - Aleksander     Puchalski             295: 331
  19 Renata         Rosół                - Mariusz        Michalski             342: 407
  20 Paweł          Janaś                - Dariusz        Kuć                   315: 425
  21 Urszula        Solarska             - Przemysław     Pawlic                384: 304
  22 Bogusław       Puchalski            - Małgorzata     Szmuksta              473: 254
  23 Radosław       Pastusiak            - Marek          Rogalski              332: 475
  24 Tomasz         Wiśniewski           - Wojciech       Gołęcki               281: 390
  25 Eugeniusz      Wróblewski           - Rafał          Wesołowski            303: 343
  26 Maciej         Pilc                 - Katarzyna      Sołdan                289: 375
  27 Marek          Dudkiewicz           - Jerzy          Tatarczuk             423: 363
  28 Alicja         Bielecka             - Ireneusz       Moralewicz            337: 395
  29 Dorota         Kuć                  - Katarzyna      Dębska                401: 267
  30 Patrycja       Śliwińska            - Maciej         Kuć                   411: 207
  31 Agata          Kuć                  - Emilia         Oliwkowska            386: 188
  32 Agata          Pastusiak            - Danuta         Langiewicz            231: 384


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                387: 363
   2 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Oleksiak              462: 413
   3 Andrzej        Tyczyno              - Tomasz         Zwoliński             411: 429
   4 Piotr          Rosół                - Mariusz        Skrobosz              419: 340
   5 Wojciech       Sołdan               - Krzysztof      Langiewicz            378: 303
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Jolanta        Kosmowska             292: 427
   7 Rafał          Matczak              - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  415: 297
   8 Miłosz         Wrzałek              - Mariola        Osajda-Matczak        511: 348
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Syczuk                349: 398
  10 Marzena        Kasner               - Paweł          Florek                388: 293
  11 Anna           Stefańska            - Andrzej        Kowalski              321: 365
  12 Mariusz        Kubicki              - Remigiusz      Skwarek               404: 274
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Urszula        Solarska              416: 346
  14 Marek          Rogalski             - Robert         Kamiński              402: 420
  15 Katarzyna      Sołdan               - Bogusław       Puchalski             393: 356
  16 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dariusz        Kuć                   319: 377
  17 Mariusz        Michalski            - Irena          Sołdan                398: 254
  18 Artur          Koszel               - Wojciech       Gołęcki               441: 292
  19 Marek          Herzig               - Rafał          Wesołowski            415: 344
  20 Aleksander     Puchalski            - Joanna         Ostrowska             439: 307
  21 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Rafał          Skibicki              329: 374
  22 Radosław       Pastusiak            - Marek          Dudkiewicz            302: 390
  23 Ireneusz       Moralewicz           - Paweł          Janaś                 420: 391
  24 Przemysław     Pawlic               - Jakub          Zaryński              306: 455
  25 Jerzy          Tatarczuk            - Patrycja       Śliwińska             334: 288
  26 Eugeniusz      Wróblewski           - Agata          Kuć                   367: 427
  27 Tomasz         Wiśniewski           - Maciej         Pilc                  428: 301
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Renata         Rosół                 348: 304
  29 Alicja         Bielecka             - Michał         Ozimiński             331: 362
  30 Danuta         Langiewicz           - Dorota         Kuć                   381: 348
  31 Katarzyna      Dębska               - Maciej         Kuć                   343: 280
  32 Emilia         Oliwkowska           - Agata          Pastusiak             229: 237


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Marek          Syczuk                445: 421
   2 Andrzej        Kowalski             - Łukasz         Tuszyński             489: 314
   3 Jolanta        Kosmowska            - Tomasz         Zwoliński             290: 467
   4 Andrzej        Oleksiak             - Piotr          Rosół                 380: 348
   5 Mariusz        Kubicki              - Dawid          Pikul                 234: 491
   6 Wojciech       Sołdan               - Andrzej        Tyczyno               357: 450
   7 Marzena        Kasner               - Miłosz         Wrzałek               253: 492
   8 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Matczak               423: 277
   9 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Kwiatkowski           466: 357
  10 Marek          Rogalski             - Kazimierz.J    Merklejn              351: 370
  11 Jędrzej        Florek               - Jakub          Zaryński              276: 387
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Artur          Koszel                403: 293
  13 Bogusław       Puchalski            - Paweł          Florek                318: 346
  14 Urszula        Solarska             - Mariusz        Michalski             280: 408
  15 Aleksander     Puchalski            - Tomasz         Wiśniewski            442: 217
  16 Dariusz        Kuć                  - Jerzy          Tatarczuk             452: 335
  17 Marek          Herzig               - Mariusz        Sylwestrzuk           389: 348
  18 Krzysztof      Langiewicz           - Michał         Ozimiński             457: 310
  19 Robert         Kamiński             - Irena          Sołdan                323: 444
  20 Agata          Kuć                  - Mariola        Osajda-Matczak        273: 424
  21 Rafał          Skibicki             - Alicja         Bielecka              360: 294
  22 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Sołdan                401: 393
  23 Rafał          Wesołowski           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  364: 374
  24 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Koczkodon             330: 351
  25 Anna           Stefańska            - Małgorzata     Szmuksta              382: 334
  26 Remigiusz      Skwarek              - Janina         Jabłczyńska-Zając     358: 300
  27 Mirosław       Przepiórkowski       - Danuta         Langiewicz            359: 361
  28 Przemysław     Pawlic               - Eugeniusz      Wróblewski            365: 377
  29 Patrycja       Śliwińska            - Paweł          Janaś                 277: 396
  30 Dorota         Kuć                  - Agata          Pastusiak             369: 283
  31 Maciej         Kuć                  - Renata         Rosół                 336: 331
  32 Katarzyna      Dębska               - Radosław       Pastusiak             343: 323


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kowalski              360: 452
   2 Piotr          Rosół                - Tomasz         Zwoliński             449: 368
   3 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              475: 464
   4 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Tuszyński             377: 359
   5 Andrzej        Tyczyno              - Andrzej        Oleksiak              366: 492
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Wojciech       Sołdan                295: 414
   7 Marek          Syczuk               - Paweł          Florek                424: 236
   8 Rafał          Matczak              - Mariusz        Kubicki               334: 272
   9 Dariusz        Kuć                  - Rafał          Skibicki              506: 232
  10 Aleksander     Puchalski            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  367: 388
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Kazimierz.J    Merklejn              364: 374
  12 Mariusz        Michalski            - Anna           Stefańska             394: 357
  13 Krzysztof      Langiewicz           - Marzena        Kasner                284: 303
  14 Remigiusz      Skwarek              - Marek          Herzig                340: 314
  15 Jolanta        Kosmowska            - Marek          Dudkiewicz            295: 510
  16 Mariusz        Sylwestrzuk          - Andrzej        Kwiatkowski           295: 460
  17 Ireneusz       Moralewicz           - Urszula        Solarska              420: 312
  18 Jakub          Zaryński             - Paweł          Janaś                 539: 373
  19 Artur          Koszel               - Jerzy          Tatarczuk             375: 320
  20 Jędrzej        Florek               - Dorota         Kuć                   335: 349
  21 Tomasz         Wiśniewski           - Katarzyna      Sołdan                371: 373
  22 Michał         Ozimiński            - Robert         Kamiński              394: 425
  23 Irena          Sołdan               - Alicja         Bielecka              415: 259
  24 Wojciech       Gołęcki              - Rafał          Wesołowski            355: 319
  25 Danuta         Langiewicz           - Agata          Kuć                   309: 285
  26 Mirosław       Przepiórkowski       - Małgorzata     Szmuksta              280: 332
  27 Joanna         Ostrowska            - Marek          Rogalski              303: 351
  28 Bogusław       Puchalski            - Janina         Jabłczyńska-Zając     319: 377
  29 Renata         Rosół                - Eugeniusz      Wróblewski            350: 337
  30 Przemysław     Pawlic               - Katarzyna      Dębska                371: 357
  31 Radosław       Pastusiak            - Patrycja       Śliwińska             345: 396
  32 Agata          Pastusiak            - Maciej         Kuć                   283: 366


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Rosół                - Dawid          Pikul                 359: 386
   2 Andrzej        Oleksiak             - Stanisław      Rydzik                407: 427
   3 Andrzej        Kowalski             - Miłosz         Wrzałek               440: 369
   4 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Sołdan                455: 288
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Marek          Syczuk                485: 397
   6 Rafał          Matczak              - Dariusz        Kuć                   435: 384
   7 Łukasz         Tuszyński            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  328: 382
   8 Remigiusz      Skwarek              - Andrzej        Tyczyno               390: 306
   9 Marzena        Kasner               - Mariusz        Michalski             426: 297
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Mariusz        Skrobosz              325: 448
  11 Katarzyna      Sołdan               - Marek          Dudkiewicz            333: 298
  12 Paweł          Florek               - Andrzej        Kwiatkowski           421: 465
  13 Jakub          Zaryński             - Irena          Sołdan                364: 347
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Ireneusz       Moralewicz            380: 309
  15 Aleksander     Puchalski            - Anna           Stefańska             413: 419
  16 Mariusz        Kubicki              - Krzysztof      Langiewicz            360: 327
  17 Rafał          Skibicki             - Robert         Kamiński              334: 361
  18 Artur          Koszel               - Danuta         Langiewicz            319: 440
  19 Wojciech       Gołęcki              - Marek          Herzig                412: 456
  20 Jolanta        Kosmowska            - Marek          Rogalski              350: 517
  21 Jędrzej        Florek               - Małgorzata     Szmuksta              318: 286
  22 Dorota         Kuć                  - Janina         Jabłczyńska-Zając     439: 431
  23 Mirosław       Przepiórkowski       - Tomasz         Wiśniewski            263: 388
  24 Renata         Rosół                - Bogusław       Puchalski             302: 416
  25 Paweł          Janaś                - Przemysław     Pawlic                339: 359
  26 Patrycja       Śliwińska            - Eugeniusz      Wróblewski            304: 358
  27 Urszula        Solarska             - Joanna         Ostrowska             320: 462
  28 Jerzy          Tatarczuk            - Rafał          Wesołowski            336: 407
  29 Agata          Kuć                  - Michał         Ozimiński             273: 367
  30 Maciej         Kuć                  - Mariusz        Sylwestrzuk           288: 454
  31 Agata          Pastusiak            - Radosław       Pastusiak             363: 406
  32 Alicja         Bielecka             - Katarzyna      Dębska                325: 356


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             457: 383
   2 Andrzej        Kowalski             - Stanisław      Rydzik                401: 376
   3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Miłosz         Wrzałek               279: 451
   4 Piotr          Rosół                - Rafał          Matczak               391: 303
   5 Andrzej        Oleksiak             - Marzena        Kasner                345: 293
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Remigiusz      Skwarek               376: 359
   7 Marek          Herzig               - Mariusz        Skrobosz              296: 376
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Michalski             397: 273
   9 Robert         Kamiński             - Marek          Syczuk                476: 341
  10 Wojciech       Sołdan               - Anna           Stefańska             410: 270
  11 Dariusz        Kuć                  - Katarzyna      Sołdan                476: 363
  12 Jakub          Zaryński             - Grzegorz       Koczkodon             413: 341
  13 Danuta         Langiewicz           - Łukasz         Tuszyński             369: 434
  14 Andrzej        Tyczyno              - Mariusz        Kubicki               359: 334
  15 Marek          Dudkiewicz           - Artur          Koszel                347: 345
  16 Marek          Rogalski             - Mariola        Osajda-Matczak        387: 368
  17 Jędrzej        Florek               - Aleksander     Puchalski             316: 499
  18 Irena          Sołdan               - Ireneusz       Moralewicz            343: 365
  19 Krzysztof      Langiewicz           - Dorota         Kuć                   420: 308
  20 Rafał          Skibicki             - Paweł          Florek                424: 308
  21 Wojciech       Gołęcki              - Jolanta        Kosmowska             300: 383
  22 Rafał          Wesołowski           - Bogusław       Puchalski             380: 348
  23 Przemysław     Pawlic               - Mariusz        Sylwestrzuk           360: 345
  24 Eugeniusz      Wróblewski           - Joanna         Ostrowska             307: 469
  25 Janina         Jabłczyńska-Zając    - Tomasz         Wiśniewski            325: 409
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Michał         Ozimiński             374: 347
  27 Mirosław       Przepiórkowski       - Patrycja       Śliwińska             249: 360
  28 Paweł          Janaś                - Renata         Rosół                 414: 300
  29 Katarzyna      Dębska               - Jerzy          Tatarczuk             406: 398
  30 Maciej         Kuć                  - Urszula        Solarska              242: 304
  31 Agata          Kuć                  - Radosław       Pastusiak             388: 345
  32 Alicja         Bielecka             - Agata          Pastusiak             299: 230


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Andrzej        Kowalski              394: 425
   2 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               460: 265
   3 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Rosół                 427: 369
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Oleksiak              328: 553
   5 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Kuć                   354: 330
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Wojciech       Sołdan                377: 350
   7 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Tuszyński             404: 395
   8 Robert         Kamiński             - Rafał          Matczak               367: 384
   9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Andrzej        Tyczyno               345: 334
  10 Marzena        Kasner               - Remigiusz      Skwarek               555: 283
  11 Marek          Syczuk               - Aleksander     Puchalski             407: 419
  12 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Rogalski              357: 401
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Langiewicz            276: 367
  14 Jolanta        Kosmowska            - Marek          Herzig                463: 397
  15 Mariusz        Michalski            - Katarzyna      Sołdan                327: 404
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Kubicki               290: 373
  17 Anna           Stefańska            - Rafał          Skibicki              330: 301
  18 Artur          Koszel               - Danuta         Langiewicz            396: 272
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Florek                462: 396
  20 Irena          Sołdan               - Jędrzej        Florek                371: 318
  21 Dorota         Kuć                  - Tomasz         Wiśniewski            326: 507
  22 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Gołęcki               334: 327
  23 Rafał          Wesołowski           - Przemysław     Pawlic                367: 304
  24 Bogusław       Puchalski            - Małgorzata     Szmuksta              433: 326
  25 Mariusz        Sylwestrzuk          - Paweł          Janaś                 315: 399
  26 Michał         Ozimiński            - Eugeniusz      Wróblewski            406: 341
  27 Urszula        Solarska             - Janina         Jabłczyńska-Zając     349: 360
  28 Patrycja       Śliwińska            - Agata          Kuć                   311: 293
  29 Mirosław       Przepiórkowski       - Katarzyna      Dębska                322: 342
  30 Radosław       Pastusiak            - Jerzy          Tatarczuk             299: 409
  31 Renata         Rosół                - Maciej         Kuć                   364: 261
  32 Agata          Pastusiak            - Alicja         Bielecka              218: 379
Lista rankingowa na dzień 03-05-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.38  29276  200
   2 Szymon Fidziński               Warszawa             144.56  18359  127
   3 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             144.43  27442  190
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.09  28189  197
   5 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.82  28278  198
   6 Dawid Pikul                    Poznań               142.40  27768  195
   7 Kamil Górka                    Łęczna               141.24  27684  196
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             140.47  27392  195
   9 Tomasz Zwoliński               Warszawa             140.46  26547  189
  10 Sławomir Kordjalik             Warszawa             140.05  27029  193
  11 Sławomir Kucia                 Kraków               139.00   9174   66
  12 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.02  13250   96
  13 Dariusz Banaszek               Warszawa             137.90  11032   80
  14 Justyna Fugiel                 Sandomierz           136.35  27270  200
  15 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             136.31   9542   70
  16 Marcin Mroziuk                 Warszawa             135.86   4891   36
  17 Bartosz Morawski               Gliwice              135.54  14774  109
  18 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.25  26645  197
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            135.11  13106   97
  20 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.72  25866  192
  21 Radosław Konca                 Warszawa             134.24  25908  193
  22 Andrzej Oleksiak               Hel                  134.15  25891  193
  23 Marek Syczuk                   Warszawa             133.99  25861  193
  24 Paweł Jackowski                Warszawa             133.86  25568  191
  25 Marcin Bożek                   Będzin               133.18   8923   67
  26 Lucyna Korga                   Zabrze               133.14   9586   72
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.68  25873  195
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.18   9385   71
  29 Wojciech Zemło                 Łódź                 132.13  19688  149
  30 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.74  17258  131
  31 Filip Sosin                    Warszawa             131.21  25192  192
  32 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.62  22074  169
  33 Maciej Perzyński               Piła                 130.49  21140  162
  34 Andrzej Szepczyński            Kraków               129.68  18933  146
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.65  24634  190
  36 Michał Trumpus                 Wrocław              129.60  23458  181
  37 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.53  15414  119
  38 Łukasz Bryła                   Mielec               129.45  17088  132
  39 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      129.24  12149   94
  40 Mariusz Margalski              Warszawa             129.01  21803  169
  41 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  42 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.80  24215  188
  43 Michał Makowski                Warszawa             128.32  16040  125
  44 Artur Irzyk                    Strzyżów             128.12  24342  190
  45 Małgorzata Kania               Milanówek            127.37  10572   83
  46 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  127.28  25075  197
  47 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             127.25  11834   93
  48 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.84  12938  102
  49 Joanna Juszczak                Warszawa             126.74  25094  198
  50 Marek Roszak                   Poznań               126.30  24881  197
  51 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.12  18162  144
  52 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.09  23074  183
  53 Jarosław Michalak              Łódź                 125.69  10809   86
  54 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.48  19073  152
  55 Andrzej Kowalski               Gdańsk               125.38  24072  192
  56 Irena Sołdan                   Rumia                124.74  24948  200
  57 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.65  24556  197
  58 Filip Warzecha                 Gdynia               124.60  13457  108
  59 Miłosz Wrzałek                 Reda                 124.52  24281  195
  60 Joanna Stępień                 Katowice             124.49  24276  195
  61 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.44  24514  197
  62 Artur Koszel                   Legionowo            124.19  23596  190
  63 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.78  24632  199
  64 Maciej Michalak                Łódź                 123.73  12868  104
  65 Marcin Figiel                  Zawichost            123.65   3833   31
  66 Kuba Koisar                    Warszawa             123.48  22227  180
  67 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  123.43  24068  195
  68 Przemysław Herdzina            Kraków               123.42  20365  165
  69 Kamil Klinkosz                 Rumia                123.41   8515   69
  70 Renata Kowalska                Bielsko Biała        123.33  23680  192
  71 Michał Waszkiewicz             Warszawa             122.84  23831  194
  72 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.59   8091   66
  73 Michał Musielak                Bydgoszcz            122.48   8696   71
  74 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   6727   55
  75 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.27  17607  144
  76 Iwona Kucia                    Kraków               121.80   8526   70
  77 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.52  10208   84
  78 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.51  22966  189
  79 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.51  12029   99
  80 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.48  19558  161
  81 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.14  11629   96
  82 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.12  22771  188
  83 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.90   5078   42
  84 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             120.63  23403  194
  85 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  86 Kazimierz Merklejn             Szczecin             119.95   9356   78
  87 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  88 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.81   9345   78
  89 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  90 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.56  23911  200
  91 Stanisław Gasik                Warszawa             119.53  11833   99
  92 Paweł Opyc                     Warszawa             119.36  23514  197
  93 Radosław Sowiński              Warszawa             119.06  22027  185
  94 Wojciech Morawski              Gliwice              118.88   7014   59
  95 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
  96 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.83   8556   72
  97 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.82  23289  196
  98 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.69   5697   48
  99 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 100 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
 101 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 102 Sławomir Nosek                 Mielec               118.03   7318   62
 103 Arkadiusz Biegun               Kraków               117.80  20498  174
 104 Rafał Matczak                  Pruszków             117.67  15180  129
 105 Janusz Krupiński               Sosnowiec            117.66   5530   47
 106 Bogusław Puchalski             Włocławek            117.64  22822  194
 107 Michał Sosin                   Warszawa             117.62   9880   84
 108 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.54  21039  179
 109 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.51  23503  200
 110 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.36  14670  125
 111 Tomasz Suchanek                Wrocław              117.32  14782  126
 112 Piotr Rosół                    Warszawa             117.17  22848  195
 113 Magdalena Merklejn             Szczecin             117.13  14641  125
 114 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             117.11   5270   45
 115 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.99  22112  189
 116 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 117 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.92  11575   99
 118 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.83  11099   95
 119 Katarzyna Stępień              Katowice             116.82   3972   34
 120 Rafał Wesołowski               Warszawa             116.73  22995  197
 121 Leszek Stecuła                 Bytom                116.65  12248  105
 122 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.51   5476   47
 123 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.12  11148   96
 124 Anna Niedzielko                Szczecin             116.08  12537  108
 125 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 126 Jacek Pietruszka               Kraków               116.04   5686   49
 127 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.03  16012  138
 128 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.95  13914  120
 129 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              115.88  14601  126
 130 Maciej Rzychoń                 Katowice             115.78   4168   36
 131 Grzegorz Gardynik              Warszawa             115.75   7524   65
 132 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.68  21054  182
 133 Radosław Jachna                Łódź                 115.62   5550   48
 134 Rafał Dąbrowski                Ostróda              115.58   9709   84
 135 Bogusław Książek               Szczecin             115.48   7275   63
 136 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.47  15588  135
 137 Daniel Czernatowicz            Kraków               115.44  11659  101
 138 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.40  21003  182
 139 Lucyna Śniadach                Rumia                115.40  16617  144
 140 Halina Roszak                  Poznań               114.99  21733  189
 141 Robert Zabłocki                Łódź                 114.86  11027   96
 142 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 143 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.65  12841  112
 144 Stanisław Ochot                Katowice             114.63   6190   54
 145 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.57  21882  191
 146 Krzysztof Obremski             Legnica              114.43  13961  122
 147 Beata Piotrowska               Łódź                 114.22  21473  188
 148 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.03   4105   36
 149 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 150 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.91  14011  123
 151 Wojciech Sołdan                Rumia                113.88  22434  197
 152 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 153 Katarzyna Sołdan               Rumia                113.76  21728  191
 154 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.75  14560  128
 155 Krzysztof Bukowski             Milanówek            113.72   8643   76
 156 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.70  15009  132
 157 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.42   4083   36
 158 Jarosław Sobczak               Warszawa             113.36  22672  200
 159 Marek Róziecki                 Rybnik               113.35   7708   68
 160 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.34  13601  120
 161 Marek Rogalski                 Chełm                113.16  21501  190
 162 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.16  18671  165
 163 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.10  18096  160
 164 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  113.07   9724   86
 165 Katarzyna Klimała              Kraków               113.02  20231  179
 166 Andrzej Rakoczy                Kraków               113.02  10850   96
 167 Adam Klimont                   Wałcz                112.93   6776   60
 168 Jakub Szymczak                 Łódź                 112.89   8580   76
 169 Mariusz Makuch                 Zator                112.81   8686   77
 170 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.12  17043  152
 171 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            112.04   5378   48
 172 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            112.02  22068  197
 173 Agnieszka Krupka               Krosno               111.86  22261  199
 174 Bartosz Orłowski               Bytom                111.53   9815   88
 175 Marcin Kamiński                Warszawa             111.51  10147   91
 176 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.38  12140  109
 177 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 178 Paweł Ochot                    Katowice             111.24   4561   41
 179 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.24  14572  131
 180 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             111.12  13446  121
 181 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               111.11   4000   36
 182 Paweł Janaś                    Głogów               111.03   3997   36
 183 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               111.03  16987  153
 184 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            110.95  21747  196
 185 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            110.91  16636  150
 186 Michał Szorc                   Białystok            110.87   8315   75
 187 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.85  18291  165
 188 Marcin Skowron                 Zabrze               110.68  17820  161
 189 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 190 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.37  21191  192
 191 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.30  14559  132
 192 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.26  15767  143
 193 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.24  13119  119
 194 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 195 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.12  15967  145
 196 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.09  19596  178
 197 Grażyna Furman                 Sosnowiec            109.96   5498   50
 198 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.90   7583   69
 199 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.83   6590   60
 200 Łukasz Święcki                 Białystok            109.83   9116   83
 201 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             109.74  14376  131
 202 Jolanta Chłopińska             Wałcz                109.54   9530   87
 203 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.24  15730  144
 204 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.32  21014  194
 205 Dominik Piasecki               Słupsk               108.29   3790   35
 206 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.19   5085   47
 207 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 208 Daniel Janus                   Wąchock              107.79  10671   99
 209 Iza Kraj                       Warszawa             107.75  11422  106
 210 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 211 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.48  13220  123
 212 Jerzy Luter                    Bytom                107.40  20729  193
 213 Jakub Nalepa                   Gliwice              107.38   9342   87
 214 Paweł Morga                    Warszawa             107.30   3541   33
 215 Robert Głowacki                Łódź                 107.23   5147   48
 216 Dominik Wester                 Warszawa             107.02  10060   94
 217 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             106.99  17440  163
 218 Sylwester Gryz                 Zabrze               106.77  21248  199
 219 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.56  20567  193
 220 Jan Kozłowski                  Kraków               106.43  20009  188
 221 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.42   5108   48
 222 Bogdan Kozłowski               Białystok            106.21   9559   90
 223 Łukasz Miłosz                  Warszawa             106.06  11348  107
 224 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.00   7526   71
 225 Joanna Duda                    Zabrze               105.87   5717   54
 226 Alina Białobrzewska            Gdynia               105.83  15133  143
 227 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 228 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 229 Mirosław Konsik                Gdańsk               105.56   5067   48
 230 Anita Bruska                   Gdynia               105.53   6332   60
 231 Marianna Kozłowska             Białystok            105.49  10022   95
 232 Sławomir Buk                   Gliwice              105.25   8841   84
 233 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 234 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 235 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 236 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 237 Sławomir Zabawa                Jasło                104.74  20110  192
 238 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 239 Iwona Rutkowska                Warszawa             104.45  12116  116
 240 Elżbieta Święcka               Białystok            104.44   3760   36
 241 Rafał Skibicki                 Lębork               104.43   5639   54
 242 Weronika Rudnicka              Ustka                104.29  16791  161
 243 Teresa Zalewska                Racibórz             104.19  10002   96
 244 Bogdan Pokojski                Piastów              104.11   4685   45
 245 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.04   4994   48
 246 Michał Jaworek                 Zabrze               103.79   5916   57
 247 Michał Ozimiński               Łódź                 103.61  18546  179
 248 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 249 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 250 Maciej Stolarczyk              Zator                103.30   4132   40
 251 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.26  13733  133
 252 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.78  13362  130
 253 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 254 Janusz Sojka                   Łódź                 102.68   8625   84
 255 Sylwester Wójcik               Lublin               102.50  12608  123
 256 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 257 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 258 Maria Jarosz                   Lublin               102.43   7887   77
 259 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 260 Roman Figiel                   Zawichost            102.33   8289   81
 261 Władysław Zieliński            Lębork               102.28   4398   43
 262 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             102.26  13907  136
 263 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.19  19621  192
 264 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.00   4284   42
 265 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.94   5301   52
 266 Paweł Michalski                Ksawerów             101.91   4484   44
 267 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.90  12738  125
 268 Dorota Ziembowicz              Gliwice              101.81   4887   48
 269 Marta Kleinrok                 Lublin               101.74   8546   84
 270 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 271 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             101.09   3538   35
 272 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.88   7263   72
 273 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 274 Marek Reda                     Wołomin              100.72  12187  121
 275 Anna Arana                     Warszawa             100.42  13456  134
 276 Grażyna Wesołowska             Łódź                  99.95  16991  170
 277 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.75   5985   60
 278 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              99.70  18943  190
 279 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.53  10749  108
 280 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.50  10050  101
 281 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   99.41   8549   86
 282 Magdalena Ochot                Katowice              99.35  10034  101
 283 Piotr Domański                 Łódź                  98.75   3555   36
 284 Renata Rosół                   Warszawa              98.67  19340  196
 285 Monika Rubinstein              Warszawa              97.84  16829  172
 286 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              97.69   6057   62
 287 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.30   4476   46
 288 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 289 Joanna Brychcy                 Katowice              96.96  19296  199
 290 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  11225  116
 291 Adam Janicki                   Łódź                  96.53   5792   60
 292 Katarzyna Majewska             Lublin                96.48   8683   90
 293 Marek Kocikowski               Ostróda               96.21   8659   90
 294 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 295 Patrycja Śliwińska             Szczecin              96.06  14025  146
 296 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 297 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 298 Anna Stefańska                 Łódź                  95.93  11895  124
 299 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.88   6136   64
 300 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 301 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.56   4587   48
 302 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 303 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.42   6775   71
 304 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       95.42   4103   43
 305 Mariusz Katzig                 Gdańsk                94.83   3414   36
 306 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 307 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.34  10000  106
 308 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 309 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 310 Wojciech Wróbel                Zator                 94.25   5184   55
 311 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 312 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 313 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.86   3285   35
 314 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 315 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 316 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 317 Michał Kolaj                   Ostróda               92.66   3243   35
 318 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            92.51   3238   35
 319 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.37   7205   78
 320 Katarzyna Dębska               Ostróda               91.99   7083   77
 321 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.98   5427   59
 322 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 323 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.63   3172   35
 324 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 325 Piotr Łasowski                 Gdańsk                90.37   2711   30
 326 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 327 Jerzy Ciesielski               Łódź                  90.11   4866   54
 328 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  89.78   5836   65
 329 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.75  16784  187
 330 Anna Czarnecka                 Zgierz                89.56   4299   48
 331 Kacper Jachowicz               Żyrardów              89.38   6346   71
 332 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.28   7321   82
 333 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.15   5349   60
 334 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.13   7309   82
 335 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 336 Jerzy Augustyniak              Łódź                  88.89   4089   46
 337 Krystyna Puchalska             Łódź                  87.82   3864   44
 338 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.80  15628  178
 339 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.76   2984   34
 340 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 341 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 342 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 343 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 344 Urszula Solarska               Łódź                  85.18  16865  198
 345 Piotr Marusa                   Szczytno              84.81   4580   54
 346 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 347 Alicja Bielecka                Poznań                83.21   5159   62
 348 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 349 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 350 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 351 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 352 Adam Kędzior                   Lublin                80.74   3714   46
 353 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.72   5731   71
 354 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.80   5506   69
 355 Monika Pieczora                Łódź                  78.64   3696   47
 356 Jan Pawłowski                  Warszawa              78.12   7578   97
 357 Adrian Szczepanik              Zator                 77.50   2790   36
 358 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.74   5678   77
 359 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  73.27   4616   63
 360 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.45   4854   67
 361 Monika Wrzałek                 Rumia                 72.23   3756   52
 362 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 363 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35




Poczekalnia na dzień 03-05-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   3 Agata Pastusiak                Sulęcin               69.76   2023   29
   4 Andrzej Słapiński              Warszawa             112.71   3156   28
   5 Michał Jaszczak                Gliwice              111.75   3129   28
   6 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   7 Michał Szymkowski              Wrocław              117.67   3177   27
   8 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
   9 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.38   3208   26
  10 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  11 Artur Tomczyk                  Piła                 121.46   2915   24
  12 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  13 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  14 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  15 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  16 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  17 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  18 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  19 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  20 Piotr Mańkowski                Warszawa             111.75   2682   24
  21 Anna Królak                    Warszawa             111.58   2678   24
  22 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  23 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  24 Bartosz Pięta                  Swarzędz             106.96   2567   24
  25 Justyna Woszczyna              Kraków               106.75   2562   24
  26 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  27 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  28 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  29 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  30 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  31 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  32 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  33 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  34 Maciej Chmielowski             Kraków               100.17   2404   24
  35 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  36 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  37 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  38 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  39 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  40 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  41 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  42 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  43 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  44 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  45 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  46 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  47 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  48 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  49 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  50 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  51 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  52 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  53 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  54 Jacek Dec                      Pszczew               96.00   2208   23
  55 Marek Sitkowski                Warszawa              93.91   2160   23
  56 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  57 Urszula Behnke                 Iława                 92.35   2124   23
  58 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  59 Jarosław Karp                  Jędrzejów             87.57   2014   23
  60 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  61 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  62 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  63 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  64 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  65 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  66 Sylwia Buks                    Warszawa              77.35   1779   23
  67 Gniewomir Białek               Dębica                69.61   1601   23
  68 Paulina Naplocha               Racibórz              66.09   1520   23
  69 Andrzej Szymański              Łódź                  64.61   1486   23
  70 Tomasz Figiel                  Zawichost            115.73   2546   22
  71 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  72 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  73 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  74 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  75 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  76 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  77 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  78 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  79 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  80 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  81 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  82 Andrzej Lożyński               Piastów              106.47   2023   19
  83 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  84 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  85 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.63   1912   19
  86 Jacek Jabłonowski              Iława                 53.79   1022   19
  87 Mariusz Grodek                 Olsztyn              119.33   2148   18
  88 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  89 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  90 Monika Siemaszko               Lipiany              100.78   1814   18
  91 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  92 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  93 Maciej Kuczyński               Gdynia                89.17   1605   18
  94 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  95 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  96 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  97 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  98 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
  99 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
 100 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
 101 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 102 Marta Deptuła                  Piaseczno            137.07   2056   15
 103 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
 104 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
 105 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 106 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
 107 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 108 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
 109 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 110 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 111 Leszek Jóźwik                  Szczecin             123.75   1485   12
 112 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.50   1446   12
 113 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 114 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 115 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 116 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 117 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  115.75   1389   12
 118 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 119 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 120 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 121 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 122 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 123 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 124 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 125 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 126 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 127 Magdalena Kubik                Warszawa             106.83   1282   12
 128 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 129 Monika Laskowska               Wrocław              106.50   1278   12
 130 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 131 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 132 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 133 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 134 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 135 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 136 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 137 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 138 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 139 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 140 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 141 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 142 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 143 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 144 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 145 Michał Lipka                   Mielec                99.83   1198   12
 146 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 147 Jacek Nowak                    Szczecin              99.25   1191   12
 148 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 149 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 150 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              98.75   1185   12
 151 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 152 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 153 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 154 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 155 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 156 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 157 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 158 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 159 Angelika Zmitrowicz            Szczecin              96.25   1155   12
 160 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 161 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 162 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 163 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 164 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 165 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 166 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 167 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 168 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 169 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 170 Anna Dłużniewska               Warszawa              94.42   1133   12
 171 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 172 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 173 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 174 Dorota Kaniewska               Sochaczew             93.75   1125   12
 175 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 176 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             93.25   1119   12
 177 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 178 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 179 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 180 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 181 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 182 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 183 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 184 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 185 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 186 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 187 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 188 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 189 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 190 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 191 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 192 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 193 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 194 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 195 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 196 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 197 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 198 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 199 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 200 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 201 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 202 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 203 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 204 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 205 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 206 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 207 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 208 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 209 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 210 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 211 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 212 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 213 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 214 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 215 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 216 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 217 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 218 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 219 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 220 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 221 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 222 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 223 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 224 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 225 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 226 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 227 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 228 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 229 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 230 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 231 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 232 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 233 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 234 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 235 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 236 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 237 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 238 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 239 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 240 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 241 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 242 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 243 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 244 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 245 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 246 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 247 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 248 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 249 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 250 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 251 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 252 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 253 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 254 Robert Drózd                   Wesoła                91.00   1001   11
 255 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 256 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 257 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 258 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 259 Grzegorz Bajer                 Łódź                  83.73    921   11
 260 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 261 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 262 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 263 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 264 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 265 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 266 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 267 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 268 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 269 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 270 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 271 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 272 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 273 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 274 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 275 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 276 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 277 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 278 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 279 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 280 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 281 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 282 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 283 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 284 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 285 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 286 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 287 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 288 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 289 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 290 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 291 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              94.00    940   10
 292 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 293 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 294 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 295 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 296 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 297 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 298 Barbara Bujacz                 Szczecin              74.11    667    9
 299 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 300 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 301 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 302 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 303 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 304 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 305 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 306 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 307 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 308 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 309 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 310 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 311 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 312 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 313 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 314 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 315 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 316 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 317 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 318 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 319 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 320 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 321 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 322 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 323 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 324 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 325 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 326 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 327 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 328 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 329 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 330 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 331 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 332 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 333 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 334 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 335 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 336 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 337 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 338 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 339 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 340 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 341 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 342 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 343 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 344 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 345 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 346 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 347 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 348 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 349 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 350 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 351 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 352 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 353 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 354 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 355 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 356 Jacek Stolarczyk               Zator                 90.00    450    5
 357 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 358 Magdalena Mroziuk              Warszawa              87.20    436    5
 359 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 360 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 361 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 362 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 363 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 364 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 365 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 366 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 367 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 368 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 369 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 370 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 371 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 372 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 373 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 374 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 375 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 376 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 377 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 378 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 379 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 380 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 381 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 382 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 383 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 384 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 385 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 386 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 387 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 388 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 389 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 390 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 391 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 392 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 393 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 394 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 395 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 396 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 397 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 398 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 399 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 400 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 401 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 402 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 403 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 404 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 405 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 406 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 407 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 408 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 409 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 410 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 411 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 412 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 413 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 414 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie