Zakopane 7
marca
Zakopane 7 marca IV Mistrzostwa Podhala
Inowrocław 3
kwietnia
Inowrocław 3- 4 kwietnia VIII Mistrzostwa Ziemi KujawskiejGrand Prix 2004
Rumia17
kwietnia
Rumia 17-18 kwietnia III Mistrzostwa Wybrzeża
VIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej03 - 04 kwietnia 2004 — VIII Mistrzostwa Ziemi KujawskiejInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej Inowrocław, 03 - 04 kwietnia 2004
Grand Prix 2004

Konkurs Relacja z turnieju


1 Wojciech Usakiewicz Warszawa 10.0 4855
2 Kamil Górka Łęczna 9.0 4925
3 Justyna Fugiel Sandomierz 9.0 4885
4 Dariusz Banaszek Warszawa 9.0 4671
5 Mariusz Skrobosz Warszawa 8.0 4866
6 Piotr Pietuchowski Białystok 8.0 4858
7 Paweł Jackowski Warszawa 8.0 4787
8 Krzysztof Mówka Toruń 8.0 4768
9 Mateusz Żbikowski Warszawa 8.0 4683
10 Stanisław Rydzik Warszawa 8.0 4670
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej
VI Mistrzostwa Kujaw
V Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej




Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               140.18     10.0     4855     1902      649
  2 Kamil           Górka                Łęczna                 137.47      9.0     4925     1757      913
  3 Justyna         Fugiel               Sandomierz             133.85      9.0     4885     1833      690
  4 Dariusz         Banaszek             Warszawa               134.98      9.0     4671     1875      376
  5 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               146.10      8.0     4866     1722      783
  6 Piotr           Pietuchowski         Białystok              116.40      8.0     4858     1681      553
  7 Paweł           Jackowski            Warszawa               124.33      8.0     4787     1660      319
  8 Krzysztof       Mówka                Toruń                  132.57      8.0     4768     1691      549
  9 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               140.41      8.0     4683     1664      431
 10 Stanisław       Rydzik               Warszawa               137.72      8.0     4670     1758       54
 11 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               135.29      8.0     4631     1675      258
 12 Robert          Kamiński             Wysokie Mazowieckie    119.13      8.0     4497     1652      235
 13 Rafał           Wesołowski           Warszawa               100.00      8.0     4380     1637      278
 14 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.78      8.0     4014     1492      526
 15 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               140.30      7.0     4949     1603      643
 16 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   134.87      7.0     4704     1585      339
 17 Marek           Syczuk               Warszawa               134.13      7.0     4651     1519      488
 18 Jarosław        Puchalski            Łódź                   126.60      7.0     4581     1438      212
 19 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              120.56      7.0     4575     1528      547
 20 Paweł           Florek               Nowa Wieś Wielka       116.94      7.0     4489     1567      175
 21 Maciej          Perzyński            Piła                   121.67      7.0     4441     1456      299
 22 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               117.97      7.0     4431     1454      277
 23 Radosław        Konca                Warszawa               131.34      7.0     4378     1599      -28
 24 Wojciech        Zemło                Łódź                   133.75      7.0     4372     1544       31
 25 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               116.28      7.0     4247     1440     -101
 26 Paweł           Frynia               Konstantynów Łódzki    108.03      7.0     4211     1416       77
 27 Marzena         Kasner               Janikowo               100.00      7.0     4147     1489      -68
 28 Dawid           Pikul                Poznań                 130.01      6.0     4868     1377      272
 29 Sławomir        Kordjalik            Warszawa               131.41      6.0     4777     1562      281
 30 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              107.47      6.0     4558     1340      200
 31 Irena           Sołdan               Rumia                  113.77      6.0     4549     1359      252
 32 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    120.40      6.0     4540     1311      345
 33 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              108.96      6.0     4523     1387      608
 34 Robert          Soszka               Warszawa               111.89      6.0     4434     1397      280
 35 Mirosław        Konsik               Gdańsk                 100.00      6.0     4372     1370      124
 36 Jarosław        Sobczak              Warszawa               109.22      6.0     4369     1372     -119
 37 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              101.01      6.0     4237     1365      147
 38 Tomasz          Żbikowski            Warszawa               105.65      6.0     4182     1351      -66
 39 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             115.79      6.0     4174     1384     -382
 40 Andrzej         Gostomski            Łódź                   106.93      6.0     4161     1320      -92
 41 Stanisław       Gasik                Warszawa               118.82      6.0     4152     1360     -187
 42 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      6.0     4109     1333      105
 43 Janina          Jabłczyńska-Zając    Gdynia                 104.92      6.0     3889     1318     -390
 44 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              120.74      5.0     4466     1311      166
 45 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               117.69      5.0     4454     1325       91
 46 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               135.35      5.0     4295     1299       17
 47 Iwona           Rutkowska            Warszawa               105.72      5.0     4232     1251     -108
 48 Joanna          Stępień              Katowice               126.93      5.0     4186     1250       54
 49 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  100.00      5.0     4168     1292     -116
 50 Anna            Arana                Warszawa               100.00      5.0     4110     1177      -56
 51 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               112.34      5.0     4100     1322     -378
 52 Grzegorz        Gardynik             Warszawa               102.84      5.0     4077     1229     -258
 53 Katarzyna       Kowalewska           Poznań                 100.00      5.0     3912     1285     -388
 54 Joanna          Ostrowska            Warszawa               101.86      5.0     3874     1223     -341
 55 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      5.0     3576     1194     -714
 56 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             114.03      5.0     3224     1041      107
 57 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 106.13      4.0     4343     1167     -181
 58 Mariusz         Michalski            Inowrocław             102.25      4.0     4256     1134     -573
 59 Remigiusz       Skwarek              Bydgoszcz              100.00      4.0     4207     1146       38
 60 Lucyna          Śniadach             Rumia                  106.50      4.0     4002     1097     -657
 61 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              101.82      4.0     3923     1150     -401
 62 Mirosław        Przepiórkowski       Inowrocław             100.00      4.0     3568     1071     -367
 63 Jędrzej         Florek               Nowa Wieś Wielka       106.28      4.0     2034      733      270
 64 Sławomir        Zabawa               Jasło                  100.00      3.5     3889      996       -2
 65 Władysław       Babula               Inowrocław             100.00      3.5     2897      907     -823
 66 Adam            Babula               Inowrocław             100.00      3.5     2247      802     -816
 67 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00      3.0     3980      985     -100
 68 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.30      3.0     2832      808     -319
 69 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      3.0     2822      950    -1179
 70 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                129.44      3.0     2413      793     -230
 71 Jacek           Gasik                Warszawa               100.00      3.0     1773      647       55
 72 Tomasz          Noske                Poznań                 100.00      2.0     2272      601      183
 73 Władysław       Zieliński            Lębork                 111.69      2.0     2149      618     -231
 74 Agata           Szeszycka            Poznań                 100.00      1.0     1897      498     -592
 75 Krzysztof       Wójcicki             Inowrocław             100.00      0.5     1901      558    -1834
 76 Jerzy           Siadak               Szczecin               100.00      0.0        0        0        0
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej



	Mariusz Skrobosz 146.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Robert         Soszka                111.89 +  373: 311  162
    2     7 Kazimierz.J    Merklejn              140.30 -  339: 434   90
    3    27 Krzysztof      Wójcicki              100.00 +  663: 155  150
    4     5 Dariusz        Banaszek              134.98 -  358: 362   85
    5    12 Arkadiusz      Biegun                106.13 +  380: 316  156
    6     8 Andrzej        Kwiatkowski           117.97 +  416: 340  168
    7     5 Krzysztof      Mówka                 132.57 +  379: 345  183
    8     2 Sławomir       Kordjalik             131.41 +  422: 372  181
    9     2 Wojciech       Usakiewicz            140.18 -  324: 379   90
   10     7 Krzysztof      Usakiewicz            135.29 +  404: 392  185
   11     4 Karol          Wyrębkiewicz          134.87 +  498: 344  185
   12     2 Kamil          Górka                 137.47 -  310: 333   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Mateusz Żbikowski 140.41 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Władysław      Zieliński             111.69 +  361: 240  162
    2    11 Krzysztof      Mówka                 132.57 -  317: 400   83
    3    18 Dawid          Pikul                 130.01 +  447: 375  180
    4    18 Radosław       Konca                 131.34 -  359: 415   81
    5    21 Paweł          Florek                116.94 +  459: 352  167
    6    13 Katarzyna      Kowalewska            100.00 +  358: 321  150
    7    10 Robert         Kamiński              119.13 -  363: 474   69
    8    13 Joanna         Stępień               126.93 +  537: 359  177
    9     8 Tomasz         Żbikowski             105.65 +  353: 331  156
   10     9 Maciej         Perzyński             121.67 +  389: 325  172
   11     5 Krzysztof      Mówka                 132.57 +  428: 284  183
   12     3 Justyna        Fugiel                133.85 -  312: 376   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Kazimierz.J Merklejn 140.30 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jarosław       Sobczak               109.22 +  457: 290  159
    2     7 Mariusz        Skrobosz              146.10 +  434: 339  196
    3     5 Radosław       Konca                 131.34 +  522: 230  181
    4     1 Stanisław      Rydzik                137.72 -  384: 403   88
    5     3 Krzysztof      Mówka                 132.57 -  339: 432   83
    6     7 Dariusz        Banaszek              134.98 -  310: 426   85
    7    13 Paweł          Florek                116.94 -  352: 394   67
    8    19 Katarzyna      Kowalewska            100.00 -  274: 337   50
    9    24 Kazimierz      Merklejn              112.34 +  528: 346  162
   10    20 Marek          Dudkiewicz            120.74 +  416: 378  171
   11    15 Dawid          Pikul                 130.01 +  441: 320  180
   12    11 Sławomir       Kordjalik             131.41 +  492: 411  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Wojciech Usakiewicz 140.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Nawrocki              108.96 +  323: 321  159
    2    15 Krzysztof      Bukowski              120.56 +  470: 382  171
    3     3 Kamil          Górka                 137.47 +  371: 336  187
    4     2 Justyna        Fugiel                133.85 -  383: 418   84
    5     8 Robert         Kamiński              119.13 -  346: 425   69
    6    17 Sławomir       Zabawa                100.00 +  436: 302  150
    7     8 Radosław       Konca                 131.34 +  395: 308  181
    8     4 Karol          Wyrębkiewicz          134.87 +  412: 345  185
    9     2 Mariusz        Skrobosz              146.10 +  379: 324  196
   10     3 Rafał          Wesołowski            100.00 +  439: 342  150
   11     1 Dariusz        Banaszek              134.98 +  396: 391  185
   12     1 Dariusz        Banaszek              134.98 +  505: 312  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1902  / 12 158.50




	Tomasz Zwoliński 139.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    12 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  389: 320  150
    4    12 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  372: 271  150
    5     7 Kazimierz      Merklejn              112.34 +  361: 317  162
    6     3 Justyna        Fugiel                133.85 -  360: 365   84
    7    12 Marek          Dudkiewicz            120.74 +  420: 400  171
    8     6 Krzysztof      Bukowski              120.56 +  372: 354  171
    9     3 Sławomir       Kordjalik             131.41 +  387: 370  181
   10     1 Dariusz        Banaszek              134.98 -  368: 407   85
   11     6 Rafał          Wesołowski            100.00 +  444: 277  150
   12     4 Stanisław      Rydzik                137.72 +  541: 407  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 10 149.20




	Stanisław Rydzik 137.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Frynia                108.03 +  370: 329  158
    2     9 Wojciech       Zemło                 133.75 +  407: 310  184
    3     6 Irena          Sołdan                113.77 +  417: 291  164
    4     1 Kazimierz.J    Merklejn              140.30 +  403: 384  190
    5     2 Justyna        Fugiel                133.85 +  415: 351  184
    6     1 Sławomir       Kordjalik             131.41 +  335: 324  181
    7     1 Marek          Syczuk                134.13 -  238: 525   84
    8     3 Krzysztof      Usakiewicz            135.29 +  548: 339  185
    9     1 Dariusz        Banaszek              134.98 -  379: 416   85
   10     2 Piotr          Pietuchowski          116.40 +  419: 361  166
   11     2 Kamil          Górka                 137.47 -  332: 445   87
   12     4 Tomasz         Zwoliński             139.78 -  407: 541   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Kamil Górka 137.47 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Tyczyno               107.47 +  525: 395  157
    2     3 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  398: 242  150
    3     3 Wojciech       Usakiewicz            140.18 -  336: 371   90
    4     7 Piotr          Pietuchowski          116.40 -  399: 414   66
    5    13 Dariusz        Nawrocki              101.01 +  445: 272  151
    6     9 Joanna         Stępień               126.93 -  320: 351   77
    7    14 Jarosław       Sobczak               109.22 +  442: 253  159
    8     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.69 +  453: 329  168
    9     5 Justyna        Fugiel                133.85 +  454: 398  184
   10     4 Krzysztof      Bukowski              120.56 +  375: 345  171
   11     2 Stanisław      Rydzik                137.72 +  445: 332  188
   12     2 Mariusz        Skrobosz              146.10 +  333: 310  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1757  / 12 146.42




	Mariusz Wrześniewski 135.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Gostomski             106.93 +  414: 316  157
    2    12 Robert         Kamiński              119.13 +  391: 340  169
    3     2 Sławomir       Kordjalik             131.41 -  347: 378   81
    4    16 Marek          Dudkiewicz            120.74 -  315: 327   71
    5    24 Krzysztof      Sporczyk              101.82 +  445: 311  152
    6    15 Kazimierz      Merklejn              112.34 +  353: 308  162
    7     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.69 -  331: 352   68
    8    15 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  366: 289  150
    9     7 Karol          Wyrębkiewicz          134.87 -  359: 391   85
   10    17 Mariola        Osajda-Matczak        116.28 -  318: 426   66
   11    18 Andrzej        Kwiatkowski           117.97 -  290: 400   68
   12    21 Zbigniew       Wietecki              120.40 -  366: 440   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Krzysztof Usakiewicz 135.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Lucyna         Śniadach              106.50 +  452: 308  157
    2     8 Andrzej        Oleksiak              129.44 +  341: 312  179
    3     4 Marek          Syczuk                134.13 +  360: 292  184
    4     3 Sławomir       Kordjalik             131.41 -  315: 512   81
    5    11 Sławomir       Zabawa                100.00 +  391: 236  150
    6     5 Rafał          Wesołowski            100.00 +  412: 297  150
    7     4 Justyna        Fugiel                133.85 +  473: 296  184
    8     3 Stanisław      Rydzik                137.72 -  339: 548   88
    9     6 Piotr          Pietuchowski          116.40 -  335: 516   66
   10     7 Mariusz        Skrobosz              146.10 -  392: 404   96
   11    10 Kamil          Nawrocki              108.96 +  443: 386  159
   12     8 Radosław       Konca                 131.34 +  378: 266  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Dariusz Banaszek 134.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Arkadiusz      Biegun                106.13 +  475: 292  156
    2     5 Iwona          Rutkowska             105.72 +  358: 307  156
    3     8 Stanisław      Gasik                 118.82 +  450: 297  169
    4     5 Mariusz        Skrobosz              146.10 +  362: 358  196
    5     1 Sławomir       Kordjalik             131.41 -  337: 358   81
    6     7 Kazimierz.J    Merklejn              140.30 +  426: 310  190
    7     2 Karol          Wyrębkiewicz          134.87 +  386: 375  185
    8     1 Marek          Syczuk                134.13 +  351: 350  184
    9     1 Stanisław      Rydzik                137.72 +  416: 379  188
   10     1 Tomasz         Zwoliński             139.78 +  407: 368  190
   11     1 Wojciech       Usakiewicz            140.18 -  391: 396   90
   12     1 Wojciech       Usakiewicz            140.18 -  312: 505   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1875  / 12 156.25




	Karol Wyrębkiewicz 134.87 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Iwona          Rutkowska             105.72 -  335: 382   56
    2    26 Jarosław       Sobczak               109.22 +  459: 294  159
    3    13 Krzysztof      Sporczyk              101.82 +  427: 259  152
    4     9 Marzena        Kasner                100.00 +  453: 333  150
    5     4 Andrzej        Oleksiak              129.44 +  467: 329  179
    6     2 Krzysztof      Mówka                 132.57 +  373: 313  183
    7     2 Dariusz        Banaszek              134.98 -  375: 386   85
    8     4 Wojciech       Usakiewicz            140.18 -  345: 412   90
    9     7 Mariusz        Wrześniewski          135.35 +  391: 359  185
   10     8 Wojciech       Zemło                 133.75 +  414: 359  184
   11     4 Mariusz        Skrobosz              146.10 -  344: 498   96
   12     5 Piotr          Pietuchowski          116.40 -  321: 441   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Marek Syczuk 134.13 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Żbikowski             105.65 +  553: 327  156
    2     1 Mirosław       Konsik                100.00 +  347: 318  150
    3     4 Krzysztof      Usakiewicz            135.29 -  292: 360   85
    4    11 Mariusz        Kubicki               115.79 +  433: 310  166
    5     6 Radosław       Konca                 131.34 +  442: 347  181
    6     4 Robert         Kamiński              119.13 +  358: 303  169
    7     1 Stanisław      Rydzik                137.72 +  525: 238  188
    8     1 Dariusz        Banaszek              134.98 -  350: 351   85
    9     4 Rafał          Wesołowski            100.00 -  244: 416   50
   10    10 Paweł          Jackowski             124.33 -  353: 405   74
   11     8 Jędrzej        Florek                106.28 -  393: 436   56
   12    12 Kamil          Nawrocki              108.96 +  361: 352  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Justyna Fugiel 133.85 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.92 +  439: 302  155
    2    10 Paweł          Jackowski             124.33 +  538: 308  174
    3     1 Kazimierz      Merklejn              112.34 +  390: 261  162
    4     2 Wojciech       Usakiewicz            140.18 +  418: 383  190
    5     2 Stanisław      Rydzik                137.72 -  351: 415   88
    6     3 Tomasz         Zwoliński             139.78 +  365: 360  190
    7     4 Krzysztof      Usakiewicz            135.29 -  296: 473   85
    8     5 Wojciech       Zemło                 133.75 +  473: 249  184
    9     5 Kamil          Górka                 137.47 -  398: 454   87
   10     6 Robert         Soszka                111.89 +  447: 355  162
   11     3 Piotr          Pietuchowski          116.40 +  394: 323  166
   12     3 Mateusz        Żbikowski             140.41 +  376: 312  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 12 152.75




	Wojciech Zemło 133.75 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Gardynik              102.84 +  441: 269  153
    2     9 Stanisław      Rydzik                137.72 -  310: 407   88
    3    20 Paweł          Jackowski             124.33 +  431: 399  174
    4    13 Kazimierz      Merklejn              112.34 -  347: 358   62
    5    18 Mariusz        Kubicki               115.79 +  392: 278  166
    6    14 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  363: 357  150
    7    11 Stanisław      Gasik                 118.82 +  395: 282  169
    8     5 Justyna        Fugiel                133.85 -  249: 473   84
    9    10 Jarosław       Puchalski             126.60 +  390: 334  177
   10     8 Karol          Wyrębkiewicz          134.87 -  359: 414   85
   11    12 Paweł          Florek                116.94 +  397: 366  167
   12     9 Robert         Kamiński              119.13 -  298: 404   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Krzysztof Mówka 132.57 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Michalski             102.25 +  434: 371  152
    2    11 Mateusz        Żbikowski             140.41 +  400: 317  190
    3     7 Paweł          Florek                116.94 +  482: 304  167
    4     4 Sławomir       Zabawa                100.00 +  376: 292  150
    5     3 Kazimierz.J    Merklejn              140.30 +  432: 339  190
    6     2 Karol          Wyrębkiewicz          134.87 -  313: 373   85
    7     5 Mariusz        Skrobosz              146.10 -  345: 379   96
    8     7 Rafał          Wesołowski            100.00 -  295: 330   50
    9    12 Robert         Kamiński              119.13 +  432: 384  169
   10     5 Sławomir       Kordjalik             131.41 +  477: 389  181
   11     5 Mateusz        Żbikowski             140.41 -  284: 428   90
   12     7 Krzysztof      Bukowski              120.56 +  498: 313  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Sławomir Kordjalik 131.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Ostrowska             101.86 +  539: 238  152
    2     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.69 +  400: 363  168
    3     2 Mariusz        Wrześniewski          135.35 +  378: 347  185
    4     3 Krzysztof      Usakiewicz            135.29 +  512: 315  185
    5     1 Dariusz        Banaszek              134.98 +  358: 337  185
    6     1 Stanisław      Rydzik                137.72 -  324: 335   88
    7     3 Piotr          Pietuchowski          116.40 +  421: 371  166
    8     2 Mariusz        Skrobosz              146.10 -  372: 422   96
    9     3 Tomasz         Zwoliński             139.78 -  370: 387   90
   10     5 Krzysztof      Mówka                 132.57 -  389: 477   83
   11     7 Paweł          Jackowski             124.33 -  303: 412   74
   12    11 Kazimierz.J    Merklejn              140.30 -  411: 492   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Radosław Konca 131.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Sporczyk              101.82 +  376: 312  152
    2     6 Jacek          Gasik                 100.00 +  406: 306  150
    3     5 Kazimierz.J    Merklejn              140.30 -  230: 522   90
    4    18 Mateusz        Żbikowski             140.41 +  415: 359  190
    5     6 Marek          Syczuk                134.13 -  347: 442   84
    6    12 Paweł          Jackowski             124.33 +  452: 373  174
    7     8 Wojciech       Usakiewicz            140.18 -  308: 395   90
    8    18 Dawid          Pikul                 130.01 +  414: 358  180
    9     9 Krzysztof      Bukowski              120.56 -  331: 368   71
   10    12 Jarosław       Puchalski             126.60 +  380: 327  177
   11    13 Tomasz         Żbikowski             105.65 +  453: 266  156
   12     8 Krzysztof      Usakiewicz            135.29 -  266: 378   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Dawid Pikul 130.01 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dariusz        Nawrocki              101.01 +  405: 366  151
    2    14 Stanisław      Gasik                 118.82 -  357: 387   69
    3    18 Mateusz        Żbikowski             140.41 -  375: 447   90
    4    25 Iwona          Rutkowska             105.72 +  458: 371  156
    5    14 Jacek          Gasik                 100.00 -  342: 347   50
    6    18 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  350: 370   50
    7    25 Grzegorz       Gardynik              102.84 +  519: 286  153
    8    18 Radosław       Konca                 131.34 -  358: 414   81
    9    23 Marek          Dudkiewicz            120.74 +  457: 356  171
   10    19 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  498: 394  150
   11    15 Kazimierz.J    Merklejn              140.30 -  320: 441   90
   12    19 Mariusz        Kubicki               115.79 +  429: 417  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Andrzej Oleksiak 129.44 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Arana                 100.00 +  371: 311  150
    2     8 Krzysztof      Usakiewicz            135.29 -  312: 341   85
    3    16 Dariusz        Nawrocki              101.01 +  349: 303  151
    4    15 Joanna         Stępień               126.93 +  430: 354  177
    5     4 Karol          Wyrębkiewicz          134.87 -  329: 467   85
    6    11 Krzysztof      Bukowski              120.56 -  320: 376   71
    7    16 Paweł          Jackowski             124.33 -  302: 491   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     793  /  7 113.29




	Joanna Stępień 126.93 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Władysław      Babula                100.00 +  414: 174  150
    2    13 Przemysław     Pawlic                100.00 +  411: 274  150
    3     9 Sławomir       Zabawa                100.00 -  330: 373   50
    4    15 Andrzej        Oleksiak              129.44 -  354: 430   79
    5    19 Maciej         Perzyński             121.67 +  323: 320  172
    6     9 Kamil          Górka                 137.47 +  351: 320  187
    7     9 Rafał          Wesołowski            100.00 -  322: 331   50
    8    13 Mateusz        Żbikowski             140.41 -  359: 537   90
    9    20 Marzena        Kasner                100.00 -  342: 357   50
   10    25 Katarzyna      Kowalewska            100.00 +  347: 345  150
   11    20 Paweł          Frynia                108.03 -  366: 369   58
   12    22 Eugeniusz      Wróblewski            114.03 -  267: 302   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Jarosław Puchalski 126.60 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jacek          Gasik                 100.00 -  343: 458   50
    2    25 Arkadiusz      Biegun                106.13 +  396: 353  156
    3    23 Mariusz        Kubicki               115.79 -  411: 470   66
    4    23 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  418: 290  150
    5    16 Katarzyna      Kowalewska            100.00 -  351: 353   50
    6    19 Kamil          Nawrocki              108.96 +  433: 326  159
    7    15 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  394: 298  150
    8    11 Paweł          Florek                116.94 +  379: 312  167
    9    10 Wojciech       Zemło                 133.75 -  334: 390   84
   10    12 Radosław       Konca                 131.34 -  327: 380   81
   11    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.69 +  382: 352  168
   12    13 Andrzej        Tyczyno               107.47 +  413: 387  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Paweł Jackowski 124.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  368: 366  150
    2    10 Justyna        Fugiel                133.85 -  308: 538   84
    3    20 Wojciech       Zemło                 133.75 -  399: 431   84
    4    26 Kamil          Nawrocki              108.96 +  406: 394  159
    5    22 Mariola        Osajda-Matczak        116.28 +  485: 255  166
    6    12 Radosław       Konca                 131.34 -  373: 452   81
    7    16 Andrzej        Oleksiak              129.44 +  491: 302  179
    8    10 Maciej         Perzyński             121.67 -  352: 373   72
    9    13 Irena          Sołdan                113.77 +  357: 345  164
   10    10 Marek          Syczuk                134.13 +  405: 353  184
   11     7 Sławomir       Kordjalik             131.41 +  412: 303  181
   12     6 Jędrzej        Florek                106.28 +  431: 356  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Maciej Perzyński 121.67 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marzena        Kasner                100.00 -  323: 392   50
    2    30 Agata          Szeszycka             100.00 +  354: 275  150
    3    19 Andrzej        Kwiatkowski           117.97 -  326: 422   68
    4    20 Mariusz        Michalski             102.25 +  390: 369  152
    5    19 Joanna         Stępień               126.93 -  320: 323   77
    6    30 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  451: 245  150
    7    22 Joanna         Ostrowska             101.86 +  368: 246  152
    8    10 Paweł          Jackowski             124.33 +  373: 352  174
    9    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.69 +  403: 366  168
   10     9 Mateusz        Żbikowski             140.41 -  325: 389   90
   11    14 Mariola        Osajda-Matczak        116.28 -  368: 402   66
   12    16 Jarosław       Sobczak               109.22 +  440: 361  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Marek Dudkiewicz 120.74 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mirosław       Konsik                100.00 -  312: 385   50
    2    34 Władysław      Babula                100.00 +  282: 260  150
    3    25 Paweł          Frynia                108.03 +  428: 298  158
    4    16 Mariusz        Wrześniewski          135.35 +  327: 315  185
    5    10 Piotr          Pietuchowski          116.40 -  368: 466   66
    6    16 Irena          Sołdan                113.77 +  390: 345  164
    7    12 Tomasz         Zwoliński             139.78 -  400: 420   90
    8    12 Robert         Soszka                111.89 -  315: 320   62
    9    23 Dawid          Pikul                 130.01 -  356: 457   80
   10    20 Kazimierz.J    Merklejn              140.30 -  378: 416   90
   11    25 Eugeniusz      Wróblewski            114.03 -  342: 358   64
   12    27 Mariusz        Michalski             102.25 +  568: 260  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Krzysztof Bukowski 120.56 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Katarzyna      Kowalewska            100.00 +  405: 279  150
    2    15 Wojciech       Usakiewicz            140.18 -  382: 470   90
    3    14 Iwona          Rutkowska             105.72 +  450: 289  156
    4     8 Mirosław       Konsik                100.00 -  340: 354   50
    5    15 Marzena        Kasner                100.00 +  420: 199  150
    6    11 Andrzej        Oleksiak              129.44 +  376: 320  179
    7     7 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  417: 219  150
    8     6 Tomasz         Zwoliński             139.78 -  354: 372   90
    9     9 Radosław       Konca                 131.34 +  368: 331  181
   10     4 Kamil          Górka                 137.47 -  345: 375   87
   11     9 Robert         Soszka                111.89 +  405: 322  162
   12     7 Krzysztof      Mówka                 132.57 -  313: 498   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Zbigniew Wietecki 120.40 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Paweł          Florek                116.94 -  372: 389   67
    2    21 Lucyna         Śniadach              106.50 -  371: 473   57
    3    28 Grzegorz       Gardynik              102.84 +  426: 358  153
    4    21 Eugeniusz      Wróblewski            114.03 -  270: 380   64
    5    29 Andrzej        Gostomski             106.93 +  411: 346  157
    6    20 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.92 -  290: 301   55
    7    27 Mariusz        Kubicki               115.79 -  329: 342   66
    8    29 Krzysztof      Sporczyk              101.82 +  417: 275  152
    9    27 Wojciech       Gołęcki               104.30 +  444: 285  154
   10    22 Dariusz        Nawrocki              101.01 -  361: 370   51
   11    24 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  409: 310  150
   12    21 Mariusz        Wrześniewski          135.35 +  440: 366  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Robert Kamiński 119.13 Wysokie Mazowieckie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Agata          Nawrocka              100.00 +  360: 298  150
    2    12 Mariusz        Wrześniewski          135.35 -  340: 391   85
    3    11 Mariusz        Michalski             102.25 +  385: 380  152
    4    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.69 +  339: 331  168
    5     8 Wojciech       Usakiewicz            140.18 +  425: 346  190
    6     4 Marek          Syczuk                134.13 -  303: 358   84
    7    10 Mateusz        Żbikowski             140.41 +  474: 363  190
    8     9 Piotr          Pietuchowski          116.40 -  301: 486   66
    9    12 Krzysztof      Mówka                 132.57 -  384: 432   83
   10    18 Marzena        Kasner                100.00 +  415: 284  150
   11    11 Mirosław       Konsik                100.00 +  367: 295  150
   12     9 Wojciech       Zemło                 133.75 +  404: 298  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1652  / 12 137.67




	Stanisław Gasik 118.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tomasz         Noske                 100.00 +  333: 252  150
    2    14 Dawid          Pikul                 130.01 +  387: 357  180
    3     8 Dariusz        Banaszek              134.98 -  297: 450   85
    4    17 Irena          Sołdan                113.77 +  407: 360  164
    5     9 Andrzej        Kwiatkowski           117.97 +  380: 315  168
    6     6 Piotr          Pietuchowski          116.40 -  322: 377   66
    7    11 Wojciech       Zemło                 133.75 -  282: 395   84
    8    16 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  365: 319  150
    9    14 Robert         Soszka                111.89 -  321: 427   62
   10    16 Mirosław       Konsik                100.00 -  365: 374   50
   11    21 Dariusz        Nawrocki              101.01 +  385: 361  151
   12    18 Marzena        Kasner                100.00 -  308: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Andrzej Kwiatkowski 117.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Przemysław     Pawlic                100.00 -  328: 337   50
    2    28 Grzegorz       Gardynik              102.84 +  425: 317  153
    3    19 Maciej         Perzyński             121.67 +  422: 326  172
    4    14 Paweł          Florek                116.94 +  366: 324  167
    5     9 Stanisław      Gasik                 118.82 -  315: 380   69
    6     8 Mariusz        Skrobosz              146.10 -  340: 416   96
    7    20 Marzena        Kasner                100.00 -  360: 406   50
    8    24 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.92 +  391: 234  155
    9    16 Dariusz        Nawrocki              101.01 +  355: 337  151
   10    11 Jędrzej        Florek                106.28 -  320: 435   56
   11    18 Mariusz        Wrześniewski          135.35 +  400: 290  185
   12    15 Mirosław       Konsik                100.00 +  409: 352  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 117.69 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  384: 298  150
    2     2 Sławomir       Kordjalik             131.41 -  363: 400   81
    3    21 Mariola        Osajda-Matczak        116.28 +  459: 371  166
    4    10 Robert         Kamiński              119.13 -  331: 339   69
    5    17 Lucyna         Śniadach              106.50 +  464: 247  157
    6    10 Mirosław       Konsik                100.00 +  397: 361  150
    7     6 Mariusz        Wrześniewski          135.35 +  352: 331  185
    8     8 Kamil          Górka                 137.47 -  329: 453   87
    9    11 Maciej         Perzyński             121.67 -  366: 403   72
   10    13 Paweł          Florek                116.94 -  362: 379   67
   11    16 Jarosław       Puchalski             126.60 -  352: 382   77
   12    20 Irena          Sołdan                113.77 -  295: 399   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Paweł Florek 116.94 Nowa Wieś Wielka         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Zbigniew       Wietecki              120.40 +  389: 372  170
    2    18 Andrzej        Tyczyno               107.47 +  357: 291  157
    3     7 Krzysztof      Mówka                 132.57 -  304: 482   83
    4    14 Andrzej        Kwiatkowski           117.97 -  324: 366   68
    5    21 Mateusz        Żbikowski             140.41 -  352: 459   90
    6    28 Mariola        Osajda-Matczak        116.28 +  402: 338  166
    7    13 Kazimierz.J    Merklejn              140.30 +  394: 352  190
    8    11 Jarosław       Puchalski             126.60 -  312: 379   77
    9    22 Joanna         Ostrowska             101.86 +  463: 232  152
   10    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.69 +  379: 362  168
   11    12 Wojciech       Zemło                 133.75 -  366: 397   84
   12    14 Robert         Soszka                111.89 +  447: 284  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Piotr Pietuchowski 116.40 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  377: 383   50
    2    19 Robert         Soszka                111.89 +  357: 338  162
    3    24 Przemysław     Pawlic                100.00 +  369: 304  150
    4     7 Kamil          Górka                 137.47 +  414: 399  187
    5    10 Marek          Dudkiewicz            120.74 +  466: 368  171
    6     6 Stanisław      Gasik                 118.82 +  377: 322  169
    7     3 Sławomir       Kordjalik             131.41 -  371: 421   81
    8     9 Robert         Kamiński              119.13 +  486: 301  169
    9     6 Krzysztof      Usakiewicz            135.29 +  516: 335  185
   10     2 Stanisław      Rydzik                137.72 -  361: 419   88
   11     3 Justyna        Fugiel                133.85 -  323: 394   84
   12     5 Karol          Wyrębkiewicz          134.87 +  441: 321  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 12 140.08




	Mariola Osajda-Matczak 116.28 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  314: 384   50
    2    33 Joanna         Ostrowska             101.86 +  314: 297  152
    3    21 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.69 -  371: 459   68
    4    22 Tomasz         Żbikowski             105.65 +  337: 322  156
    5    22 Paweł          Jackowski             124.33 -  255: 485   74
    6    28 Paweł          Florek                116.94 -  338: 402   67
    7    29 Anna           Arana                 100.00 +  361: 281  150
    8    23 Andrzej        Tyczyno               107.47 +  376: 324  157
    9    21 Jarosław       Sobczak               109.22 +  405: 349  159
   10    17 Mariusz        Wrześniewski          135.35 +  426: 318  185
   11    14 Maciej         Perzyński             121.67 +  402: 368  172
   12    10 Rafał          Wesołowski            100.00 -  348: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Mariusz Kubicki 115.79 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  303: 266  150
    2    16 Kazimierz      Merklejn              112.34 -  311: 410   62
    3    23 Jarosław       Puchalski             126.60 +  470: 411  177
    4    11 Marek          Syczuk                134.13 -  310: 433   84
    5    18 Wojciech       Zemło                 133.75 -  278: 392   84
    6    22 Robert         Soszka                111.89 -  294: 470   62
    7    27 Zbigniew       Wietecki              120.40 +  342: 329  170
    8    22 Arkadiusz      Biegun                106.13 +  420: 291  156
    9    18 Kamil          Nawrocki              108.96 -  274: 445   59
   10    24 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  368: 365  150
   11    22 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  387: 315  150
   12    19 Dawid          Pikul                 130.01 -  417: 429   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Eugeniusz Wróblewski 114.03 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    21 Zbigniew       Wietecki              120.40 +  380: 270  170
    5    20 Irena          Sołdan                113.77 -  284: 405   64
    6    23 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  340: 399   50
    7    24 Mariusz        Michalski             102.25 -  371: 388   52
    8    31 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  407: 333  150
    9    30 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.92 -  345: 368   55
   10    30 Krzysztof      Sporczyk              101.82 +  437: 345  152
   11    25 Marek          Dudkiewicz            120.74 +  358: 342  171
   12    22 Joanna         Stępień               126.93 +  302: 267  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1041  /  9 115.67




	Irena Sołdan 113.77 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Agata          Szeszycka             100.00 +  499: 257  150
    2     4 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  345: 316  150
    3     6 Stanisław      Rydzik                137.72 -  291: 417   88
    4    17 Stanisław      Gasik                 118.82 -  360: 407   69
    5    20 Eugeniusz      Wróblewski            114.03 +  405: 284  164
    6    16 Marek          Dudkiewicz            120.74 -  345: 390   71
    7    18 Kazimierz      Merklejn              112.34 +  394: 382  162
    8    14 Mirosław       Konsik                100.00 +  421: 394  150
    9    13 Paweł          Jackowski             124.33 -  345: 357   74
   10    14 Tomasz         Żbikowski             105.65 -  373: 407   56
   11    17 Andrzej        Tyczyno               107.47 -  372: 391   57
   12    20 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.69 +  399: 295  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Kazimierz Merklejn 112.34 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Rafał          Wesołowski            100.00 +  397: 377  150
    2    16 Mariusz        Kubicki               115.79 +  410: 311  166
    3     1 Justyna        Fugiel                133.85 -  261: 390   84
    4    13 Wojciech       Zemło                 133.75 +  358: 347  184
    5     7 Tomasz         Zwoliński             139.78 -  317: 361   90
    6    15 Mariusz        Wrześniewski          135.35 -  308: 353   85
    7    18 Irena          Sołdan                113.77 -  382: 394   64
    8    26 Joanna         Ostrowska             101.86 -  319: 403   52
    9    24 Kazimierz.J    Merklejn              140.30 -  346: 528   90
   10    31 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  335: 254  150
   11    26 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  391: 332  150
   12    24 Andrzej        Gostomski             106.93 -  276: 428   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Robert Soszka 111.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              146.10 -  311: 373   96
    2    19 Piotr          Pietuchowski          116.40 -  338: 357   66
    3    31 Agata          Nawrocka              100.00 +  495: 220  150
    4    24 Andrzej        Gostomski             106.93 +  329: 294  157
    5    23 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  365: 405   50
    6    22 Mariusz        Kubicki               115.79 +  470: 294  166
    7    17 Katarzyna      Kowalewska            100.00 +  418: 276  150
    8    12 Marek          Dudkiewicz            120.74 +  320: 315  171
    9    14 Stanisław      Gasik                 118.82 +  427: 321  169
   10     6 Justyna        Fugiel                133.85 -  355: 447   84
   11     9 Krzysztof      Bukowski              120.56 -  322: 405   71
   12    14 Paweł          Florek                116.94 -  284: 447   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Władysław Zieliński 111.69 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Żbikowski             140.41 -  240: 361   90
    2    32 Andrzej        Gostomski             106.93 +  328: 275  157
    3    26 Marzena        Kasner                100.00 -  274: 373   50
    4    30 Arkadiusz      Biegun                106.13 -  297: 403   56
    5    34 Paweł          Frynia                108.03 -  330: 414   58
    6    31 Andrzej        Tyczyno               107.47 -  315: 370   57
    7    36 Krzysztof      Wójcicki              100.00 +  365: 184  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     618  /  7  88.29




	Jarosław Sobczak 109.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              140.30 -  290: 457   90
    2    26 Karol          Wyrębkiewicz          134.87 -  294: 459   85
    3    29 Andrzej        Tyczyno               107.47 -  352: 505   57
    4    34 Agata          Nawrocka              100.00 +  423: 182  150
    5    32 Tomasz         Noske                 100.00 +  377: 331  150
    6    27 Krzysztof      Sporczyk              101.82 +  397: 353  152
    7    14 Kamil          Górka                 137.47 -  253: 442   87
    8    20 Mariusz        Michalski             102.25 +  454: 358  152
    9    21 Mariola        Osajda-Matczak        116.28 -  349: 405   66
   10    26 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.92 +  368: 275  155
   11    19 Iwona          Rutkowska             105.72 +  451: 281  156
   12    16 Maciej         Perzyński             121.67 -  361: 440   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Kamil Nawrocki 108.96 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Wojciech       Usakiewicz            140.18 -  321: 323   90
    2    31 Tomasz         Noske                 100.00 +  362: 243  150
    3    17 Jacek          Gasik                 100.00 -  290: 342   50
    4    26 Paweł          Jackowski             124.33 -  394: 406   74
    5    31 Wojciech       Gołęcki               104.30 +  337: 295  154
    6    19 Jarosław       Puchalski             126.60 -  326: 433   77
    7    32 Agata          Nawrocka              100.00 +  433: 217  150
    8    25 Andrzej        Gostomski             106.93 +  445: 320  157
    9    18 Mariusz        Kubicki               115.79 +  445: 274  166
   10    15 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  432: 258  150
   11    10 Krzysztof      Usakiewicz            135.29 -  386: 443   85
   12    12 Marek          Syczuk                134.13 -  352: 361   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Paweł Frynia 108.03 Konstantynów Łódzki      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                137.72 -  329: 370   88
    2    27 Katarzyna      Kowalewska            100.00 +  385: 332  150
    3    25 Marek          Dudkiewicz            120.74 -  298: 428   71
    4    33 Grzegorz       Gardynik              102.84 -  317: 339   53
    5    34 Władysław      Zieliński             111.69 +  414: 330  162
    6    25 Marzena        Kasner                100.00 -  298: 369   50
    7    30 Andrzej        Gostomski             106.93 -  343: 345   57
    8    30 Przemysław     Pawlic                100.00 +  382: 359  150
    9    31 Sławomir       Zabawa                100.00 +  414: 330  150
   10    27 Joanna         Ostrowska             101.86 +  348: 319  152
   11    20 Joanna         Stępień               126.93 +  369: 366  177
   12    17 Tomasz         Żbikowski             105.65 +  314: 247  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Andrzej Tyczyno 107.47 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kamil          Górka                 137.47 -  395: 525   87
    2    18 Paweł          Florek                116.94 -  291: 357   67
    3    29 Jarosław       Sobczak               109.22 +  505: 352  159
    4    19 Katarzyna      Kowalewska            100.00 -  358: 396   50
    5    27 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.92 -  292: 373   55
    6    31 Władysław      Zieliński             111.69 +  370: 315  162
    7    26 Tomasz         Noske                 100.00 +  356: 280  150
    8    23 Mariola        Osajda-Matczak        116.28 -  324: 376   66
    9    26 Grzegorz       Gardynik              102.84 +  465: 293  153
   10    21 Anna           Arana                 100.00 +  424: 306  150
   11    17 Irena          Sołdan                113.77 +  391: 372  164
   12    13 Jarosław       Puchalski             126.60 -  387: 413   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Andrzej Gostomski 106.93 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Wrześniewski          135.35 -  316: 414   85
    2    32 Władysław      Zieliński             111.69 -  275: 328   62
    3    34 Tomasz         Noske                 100.00 +  393: 347  150
    4    24 Robert         Soszka                111.89 -  294: 329   62
    5    29 Zbigniew       Wietecki              120.40 -  346: 411   70
    6    33 Agata          Szeszycka             100.00 +  296: 230  150
    7    30 Paweł          Frynia                108.03 +  345: 343  158
    8    25 Kamil          Nawrocki              108.96 -  320: 445   59
    9    28 Arkadiusz      Biegun                106.13 +  465: 436  156
   10    23 Iwona          Rutkowska             105.72 -  319: 338   56
   11    27 Anna           Arana                 100.00 +  364: 356  150
   12    24 Kazimierz      Merklejn              112.34 +  428: 276  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Lucyna Śniadach 106.50 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Usakiewicz            135.29 -  308: 452   85
    2    21 Zbigniew       Wietecki              120.40 +  473: 371  170
    3    15 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  284: 397   50
    4    29 Wojciech       Gołęcki               104.30 +  339: 316  154
    5    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.69 -  247: 464   68
    6    24 Arkadiusz      Biegun                106.13 +  373: 323  156
    7    19 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  299: 358   50
    8    21 Jędrzej        Florek                106.28 -  311: 428   56
    9    29 Iwona          Rutkowska             105.72 -  309: 463   56
   10    28 Mariusz        Michalski             102.25 -  348: 381   52
   11    31 Przemysław     Pawlic                100.00 +  371: 360  150
   12    29 Anna           Arana                 100.00 -  340: 346   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  / 12  91.42




	Jędrzej Florek 106.28 Nowa Wieś Wielka         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    21 Lucyna         Śniadach              106.50 +  428: 311  157
    9    15 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 +  379: 309  150
   10    11 Andrzej        Kwiatkowski           117.97 +  435: 320  168
   11     8 Marek          Syczuk                134.13 +  436: 393  184
   12     6 Paweł          Jackowski             124.33 -  356: 431   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     733  /  5 146.60




	Arkadiusz Biegun 106.13 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Banaszek              134.98 -  292: 475   85
    2    25 Jarosław       Puchalski             126.60 -  353: 396   77
    3    32 Joanna         Ostrowska             101.86 +  403: 334  152
    4    30 Władysław      Zieliński             111.69 +  403: 297  162
    5    12 Mariusz        Skrobosz              146.10 -  316: 380   96
    6    24 Lucyna         Śniadach              106.50 -  323: 373   57
    7    28 Krzysztof      Sporczyk              101.82 +  498: 289  152
    8    22 Mariusz        Kubicki               115.79 -  291: 420   66
    9    28 Andrzej        Gostomski             106.93 -  436: 465   57
   10    29 Wojciech       Gołęcki               104.30 -  372: 385   54
   11    30 Wojciech       Gołęcki               104.30 +  374: 373  154
   12    26 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.92 -  282: 337   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1167  / 12  97.25




	Iwona Rutkowska 105.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Karol          Wyrębkiewicz          134.87 +  382: 335  185
    2     5 Dariusz        Banaszek              134.98 -  307: 358   85
    3    14 Krzysztof      Bukowski              120.56 -  289: 450   71
    4    25 Dawid          Pikul                 130.01 -  371: 458   80
    5    33 Przemysław     Pawlic                100.00 +  394: 278  150
    6    26 Joanna         Ostrowska             101.86 -  296: 355   52
    7    31 Wojciech       Gołęcki               104.30 -  323: 324   54
    8    32 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  422: 292  150
    9    29 Lucyna         Śniadach              106.50 +  463: 309  157
   10    23 Andrzej        Gostomski             106.93 +  338: 319  157
   11    19 Jarosław       Sobczak               109.22 -  281: 451   59
   12    23 Dariusz        Nawrocki              101.01 -  366: 411   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Tomasz Żbikowski 105.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Syczuk                134.13 -  327: 553   84
    2    29 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 +  485: 322  150
    3    10 Mirosław       Konsik                100.00 -  347: 391   50
    4    22 Mariola        Osajda-Matczak        116.28 -  322: 337   66
    5    28 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  368: 253  150
    6    21 Grzegorz       Gardynik              102.84 +  327: 325  153
    7    21 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.92 +  384: 301  155
    8    17 Marzena        Kasner                100.00 +  371: 273  150
    9     8 Mateusz        Żbikowski             140.41 -  331: 353   90
   10    14 Irena          Sołdan                113.77 +  407: 373  164
   11    13 Radosław       Konca                 131.34 -  266: 453   81
   12    17 Paweł          Frynia                108.03 -  247: 314   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Janina Jabłczyńska-Zając 104.92 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Justyna        Fugiel                133.85 -  302: 439   84
    2    22 Mariusz        Michalski             102.25 -  261: 440   52
    3    30 Anna           Arana                 100.00 -  357: 421   50
    4    35 Agata          Szeszycka             100.00 +  392: 283  150
    5    27 Andrzej        Tyczyno               107.47 +  373: 292  157
    6    20 Zbigniew       Wietecki              120.40 +  301: 290  170
    7    21 Tomasz         Żbikowski             105.65 -  301: 384   56
    8    24 Andrzej        Kwiatkowski           117.97 -  234: 391   68
    9    30 Eugeniusz      Wróblewski            114.03 +  368: 345  164
   10    26 Jarosław       Sobczak               109.22 -  275: 368   59
   11    29 Joanna         Ostrowska             101.86 +  388: 344  152
   12    26 Arkadiusz      Biegun                106.13 +  337: 282  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Wojciech Gołęcki 104.30 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    29 Lucyna         Śniadach              106.50 -  316: 339   57
    5    31 Kamil          Nawrocki              108.96 -  295: 337   59
    6    36 Władysław      Babula                100.00 +  368: 178  150
    7    31 Iwona          Rutkowska             105.72 +  324: 323  156
    8    27 Dariusz        Nawrocki              101.01 -  280: 328   51
    9    27 Zbigniew       Wietecki              120.40 -  285: 444   70
   10    29 Arkadiusz      Biegun                106.13 +  385: 372  156
   11    30 Arkadiusz      Biegun                106.13 -  373: 374   56
   12    30 Grzegorz       Gardynik              102.84 -  206: 456   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     808  /  9  89.78




	Grzegorz Gardynik 102.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Zemło                 133.75 -  269: 441   84
    2    28 Andrzej        Kwiatkowski           117.97 -  317: 425   68
    3    28 Zbigniew       Wietecki              120.40 -  358: 426   70
    4    33 Paweł          Frynia                108.03 +  339: 317  158
    5    26 Mariusz        Michalski             102.25 +  390: 387  152
    6    21 Tomasz         Żbikowski             105.65 -  325: 327   56
    7    25 Dawid          Pikul                 130.01 -  286: 519   80
    8    34 Władysław      Babula                100.00 +  428: 216  150
    9    26 Andrzej        Tyczyno               107.47 -  293: 465   57
   10    32 Sławomir       Zabawa                100.00 +  316: 295  150
   11    28 Katarzyna      Kowalewska            100.00 -  300: 311   50
   12    30 Wojciech       Gołęcki               104.30 +  456: 206  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Mariusz Michalski 102.25 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Mówka                 132.57 -  371: 434   83
    2    22 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.92 +  440: 261  155
    3    11 Robert         Kamiński              119.13 -  380: 385   69
    4    20 Maciej         Perzyński             121.67 -  369: 390   72
    5    26 Grzegorz       Gardynik              102.84 -  387: 390   53
    6    29 Dariusz        Nawrocki              101.01 +  359: 310  151
    7    24 Eugeniusz      Wróblewski            114.03 +  388: 371  164
    8    20 Jarosław       Sobczak               109.22 -  358: 454   59
    9    25 Anna           Arana                 100.00 -  292: 431   50
   10    28 Lucyna         Śniadach              106.50 +  381: 348  157
   11    23 Marzena        Kasner                100.00 -  271: 487   50
   12    27 Marek          Dudkiewicz            120.74 -  260: 568   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1134  / 12  94.50




	Joanna Ostrowska 101.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sławomir       Kordjalik             131.41 -  238: 539   81
    2    33 Mariola        Osajda-Matczak        116.28 -  297: 314   66
    3    32 Arkadiusz      Biegun                106.13 -  334: 403   56
    4    36 Władysław      Babula                100.00 +  402: 193  150
    5    30 Anna           Arana                 100.00 +  340: 301  150
    6    26 Iwona          Rutkowska             105.72 +  355: 296  156
    7    22 Maciej         Perzyński             121.67 -  246: 368   72
    8    26 Kazimierz      Merklejn              112.34 +  403: 319  162
    9    22 Paweł          Florek                116.94 -  232: 463   67
   10    27 Paweł          Frynia                108.03 -  319: 348   58
   11    29 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.92 -  344: 388   55
   12    31 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  364: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Krzysztof Sporczyk 101.82 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Radosław       Konca                 131.34 -  312: 376   81
    2    35 Adam           Babula                100.00 +  378: 164  150
    3    13 Karol          Wyrębkiewicz          134.87 -  259: 427   85
    4    27 Anna           Arana                 100.00 +  342: 329  150
    5    24 Mariusz        Wrześniewski          135.35 -  311: 445   85
    6    27 Jarosław       Sobczak               109.22 -  353: 397   59
    7    28 Arkadiusz      Biegun                106.13 -  289: 498   56
    8    29 Zbigniew       Wietecki              120.40 -  275: 417   70
    9    33 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  362: 229  150
   10    30 Eugeniusz      Wróblewski            114.03 -  345: 437   64
   11    32 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  291: 294   50
   12    33 Przemysław     Pawlic                100.00 +  406: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1150  / 12  95.83




	Dariusz Nawrocki 101.01 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dawid          Pikul                 130.01 -  366: 405   80
    2    23 Agata          Nawrocka              100.00 +  398: 258  150
    3    16 Andrzej        Oleksiak              129.44 -  303: 349   79
    4    28 Przemysław     Pawlic                100.00 +  376: 260  150
    5    13 Kamil          Górka                 137.47 -  272: 445   87
    6    29 Mariusz        Michalski             102.25 -  310: 359   52
    7    33 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  405: 267  150
    8    27 Wojciech       Gołęcki               104.30 +  328: 280  154
    9    16 Andrzej        Kwiatkowski           117.97 -  337: 355   68
   10    22 Zbigniew       Wietecki              120.40 +  370: 361  170
   11    21 Stanisław      Gasik                 118.82 -  361: 385   69
   12    23 Iwona          Rutkowska             105.72 +  411: 366  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Anna Arana 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Oleksiak              129.44 -  311: 371   79
    2    20 Rafał          Wesołowski            100.00 -  341: 368   50
    3    30 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.92 +  421: 357  155
    4    27 Krzysztof      Sporczyk              101.82 -  329: 342   52
    5    30 Joanna         Ostrowska             101.86 -  301: 340   52
    6    32 Przemysław     Pawlic                100.00 +  346: 333  150
    7    29 Mariola        Osajda-Matczak        116.28 -  281: 361   66
    8    33 Agata          Nawrocka              100.00 +  341: 274  150
    9    25 Mariusz        Michalski             102.25 +  431: 292  152
   10    21 Andrzej        Tyczyno               107.47 -  306: 424   57
   11    27 Andrzej        Gostomski             106.93 -  356: 364   57
   12    29 Lucyna         Śniadach              106.50 +  346: 340  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1177  / 12  98.08




	Adam Babula 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    35 Krzysztof      Sporczyk              101.82 -  164: 378   52
    3    36 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  138: 406   50
    4    37 Tomasz         Noske                 100.00 -  175: 350   50
    5    37 Agata          Nawrocka              100.00 -  206: 259   50
    6    37 PAUZA
    7    35 Przemysław     Pawlic                100.00 -  126: 411   50
    8    35 Krzysztof      Wójcicki              100.00 +  275: 201  150
    9    34 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  150: 316   50
   10    35 Władysław      Babula                100.00 -  228: 309   50
   11    35 Krzysztof      Wójcicki              100.00 +  201: 183  150
   12    35 Krzysztof      Wójcicki              100.00 +  284: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     802  / 10  80.20




	Władysław Babula 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Joanna         Stępień               126.93 -  174: 414   77
    2    34 Marek          Dudkiewicz            120.74 -  260: 282   71
    3    35 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  247: 427   50
    4    36 Joanna         Ostrowska             101.86 -  193: 402   52
    5    36 Agata          Szeszycka             100.00 -  237: 345   50
    6    36 Wojciech       Gołęcki               104.30 -  178: 368   54
    7    37 PAUZA
    8    34 Grzegorz       Gardynik              102.84 -  216: 428   53
    9    35 Krzysztof      Wójcicki              100.00 +  324: 197  150
   10    35 Adam           Babula                100.00 +  309: 228  150
   11    34 Sławomir       Zabawa                100.00 -  216: 499   50
   12    34 Agata          Nawrocka              100.00 +  243: 130  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     907  / 11  82.45




	Jacek Gasik 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jarosław       Puchalski             126.60 +  458: 343  177
    2     6 Radosław       Konca                 131.34 -  306: 406   81
    3    17 Kamil          Nawrocki              108.96 +  342: 290  159
    4     6 Rafał          Wesołowski            100.00 -  320: 337   50
    5    14 Dawid          Pikul                 130.01 +  347: 342  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     647  /  5 129.40




	Małgorzata Jóźwiak 100.00 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Jackowski             124.33 -  366: 368   74
    2    24 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  320: 289  150
    3    15 Lucyna         Śniadach              106.50 +  397: 284  157
    4    12 Tomasz         Zwoliński             139.78 -  271: 372   90
    5    23 Robert         Soszka                111.89 +  405: 365  162
    6    14 Wojciech       Zemło                 133.75 -  357: 363   84
    7    15 Jarosław       Puchalski             126.60 -  298: 394   77
    8    28 Sławomir       Zabawa                100.00 +  400: 267  150
    9    15 Jędrzej        Florek                106.28 -  309: 379   56
   10    19 Dawid          Pikul                 130.01 -  394: 498   80
   11    26 Kazimierz      Merklejn              112.34 -  332: 391   62
   12    28 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  319: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Marzena Kasner 100.00 Janikowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maciej         Perzyński             121.67 +  392: 323  172
    2    17 Sławomir       Zabawa                100.00 -  322: 380   50
    3    26 Władysław      Zieliński             111.69 +  373: 274  162
    4     9 Karol          Wyrębkiewicz          134.87 -  333: 453   85
    5    15 Krzysztof      Bukowski              120.56 -  199: 420   71
    6    25 Paweł          Frynia                108.03 +  369: 298  158
    7    20 Andrzej        Kwiatkowski           117.97 +  406: 360  168
    8    17 Tomasz         Żbikowski             105.65 -  273: 371   56
    9    20 Joanna         Stępień               126.93 +  357: 342  177
   10    18 Robert         Kamiński              119.13 -  284: 415   69
   11    23 Mariusz        Michalski             102.25 +  487: 271  152
   12    18 Stanisław      Gasik                 118.82 +  352: 308  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Mirosław Konsik 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marek          Dudkiewicz            120.74 +  385: 312  171
    2     1 Marek          Syczuk                134.13 -  318: 347   84
    3    10 Tomasz         Żbikowski             105.65 +  391: 347  156
    4     8 Krzysztof      Bukowski              120.56 +  354: 340  171
    5     5 Rafał          Wesołowski            100.00 -  345: 355   50
    6    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.69 -  361: 397   68
    7    23 Sławomir       Zabawa                100.00 +  337: 329  150
    8    14 Irena          Sołdan                113.77 -  394: 421   64
    9    19 Katarzyna      Kowalewska            100.00 +  466: 259  150
   10    16 Stanisław      Gasik                 118.82 +  374: 365  169
   11    11 Robert         Kamiński              119.13 -  295: 367   69
   12    15 Andrzej        Kwiatkowski           117.97 -  352: 409   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Katarzyna Kowalewska 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Bukowski              120.56 -  279: 405   71
    2    27 Paweł          Frynia                108.03 -  332: 385   58
    3    33 Agata          Szeszycka             100.00 +  400: 244  150
    4    19 Andrzej        Tyczyno               107.47 +  396: 358  157
    5    16 Jarosław       Puchalski             126.60 +  353: 351  177
    6    13 Mateusz        Żbikowski             140.41 -  321: 358   90
    7    17 Robert         Soszka                111.89 -  276: 418   62
    8    19 Kazimierz.J    Merklejn              140.30 +  337: 274  190
    9    19 Mirosław       Konsik                100.00 -  259: 466   50
   10    25 Joanna         Stępień               126.93 -  345: 347   77
   11    28 Grzegorz       Gardynik              102.84 +  311: 300  153
   12    25 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  303: 394   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Robert         Kamiński              119.13 -  298: 360   69
    2    23 Dariusz        Nawrocki              101.01 -  258: 398   51
    3    31 Robert         Soszka                111.89 -  220: 495   62
    4    34 Jarosław       Sobczak               109.22 -  182: 423   59
    5    37 Adam           Babula                100.00 +  259: 206  150
    6    34 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 +  311: 257  150
    7    32 Kamil          Nawrocki              108.96 -  217: 433   59
    8    33 Anna           Arana                 100.00 -  274: 341   50
    9    32 Przemysław     Pawlic                100.00 -  246: 444   50
   10    34 Krzysztof      Wójcicki              100.00 +  194:  67  150
   11    33 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  233: 334   50
   12    34 Władysław      Babula                100.00 -  130: 243   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     950  / 12  79.17




	Tomasz Noske 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Stanisław      Gasik                 118.82 -  252: 333   69
    2    31 Kamil          Nawrocki              108.96 -  243: 362   59
    3    34 Andrzej        Gostomski             106.93 -  347: 393   57
    4    37 Adam           Babula                100.00 +  350: 175  150
    5    32 Jarosław       Sobczak               109.22 -  331: 377   59
    6    35 Krzysztof      Wójcicki              100.00 +  469:  93  150
    7    26 Andrzej        Tyczyno               107.47 -  280: 356   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     601  /  7  85.86




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Kwiatkowski           117.97 +  337: 328  168
    2    13 Joanna         Stępień               126.93 -  274: 411   77
    3    24 Piotr          Pietuchowski          116.40 -  304: 369   66
    4    28 Dariusz        Nawrocki              101.01 -  260: 376   51
    5    33 Iwona          Rutkowska             105.72 -  278: 394   56
    6    32 Anna           Arana                 100.00 -  333: 346   50
    7    35 Adam           Babula                100.00 +  411: 126  150
    8    30 Paweł          Frynia                108.03 -  359: 382   58
    9    32 Agata          Nawrocka              100.00 +  444: 246  150
   10    33 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  309: 325   50
   11    31 Lucyna         Śniadach              106.50 -  360: 371   57
   12    33 Krzysztof      Sporczyk              101.82 -  311: 406   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     985  / 12  82.08




	Mirosław Przepiórkowski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  117.69 -  298: 384   68
    2    24 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  289: 320   50
    3    36 Adam           Babula                100.00 +  406: 138  150
    4    23 Jarosław       Puchalski             126.60 -  290: 418   77
    5    28 Tomasz         Żbikowski             105.65 -  253: 368   56
    6    34 Agata          Nawrocka              100.00 -  257: 311   50
    7    34 Agata          Szeszycka             100.00 +  311: 263  150
    8    31 Eugeniusz      Wróblewski            114.03 -  333: 407   64
    9    33 Krzysztof      Sporczyk              101.82 -  229: 362   52
   10    33 Przemysław     Pawlic                100.00 +  325: 309  150
   11    32 Krzysztof      Sporczyk              101.82 +  294: 291  152
   12    31 Joanna         Ostrowska             101.86 -  283: 364   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1071  / 12  89.25




	Jerzy Siadak 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Remigiusz Skwarek 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Piotr          Pietuchowski          116.40 +  383: 377  166
    2     4 Irena          Sołdan                113.77 -  316: 345   64
    3    12 Tomasz         Zwoliński             139.78 -  320: 389   90
    4    31 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  308: 432   50
    5    35 Krzysztof      Wójcicki              100.00 +  510: 124  150
    6    23 Eugeniusz      Wróblewski            114.03 +  399: 340  164
    7    19 Lucyna         Śniadach              106.50 +  358: 299  157
    8    16 Stanisław      Gasik                 118.82 -  319: 365   69
    9    17 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  305: 402   50
   10    24 Mariusz        Kubicki               115.79 -  365: 368   66
   11    24 Zbigniew       Wietecki              120.40 -  310: 409   70
   12    28 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  314: 319   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Mariola        Osajda-Matczak        116.28 +  384: 314  166
    2     3 Kamil          Górka                 137.47 -  242: 398   87
    3    22 Rafał          Wesołowski            100.00 -  195: 591   50
    4    31 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  432: 308  150
    5    25 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  262: 397   50
    6    30 Maciej         Perzyński             121.67 -  245: 451   72
    7    33 Dariusz        Nawrocki              101.01 -  267: 405   51
    8    32 Iwona          Rutkowska             105.72 -  292: 422   56
    9    34 Adam           Babula                100.00 +  316: 150  150
   10    31 Kazimierz      Merklejn              112.34 -  254: 335   62
   11    33 Agata          Nawrocka              100.00 +  334: 233  150
   12    32 Sławomir       Zabawa                100.00 +  353: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 12  99.50




	Mariusz Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Mariusz        Kubicki               115.79 -  266: 303   66
    2    29 Tomasz         Żbikowski             105.65 -  322: 485   56
    3    35 Władysław      Babula                100.00 +  427: 247  150
    4    32 Krzysztof      Wójcicki              100.00 +  450: 147  150
    5    25 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  397: 262  150
    6    18 Dawid          Pikul                 130.01 +  370: 350  180
    7     7 Krzysztof      Bukowski              120.56 -  219: 417   71
    8    15 Mariusz        Wrześniewski          135.35 -  289: 366   85
    9    17 Remigiusz      Skwarek               100.00 +  402: 305  150
   10    15 Kamil          Nawrocki              108.96 -  258: 432   59
   11    22 Mariusz        Kubicki               115.79 -  315: 387   66
   12    25 Katarzyna      Kowalewska            100.00 +  394: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Agata Szeszycka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Irena          Sołdan                113.77 -  257: 499   64
    2    30 Maciej         Perzyński             121.67 -  275: 354   72
    3    33 Katarzyna      Kowalewska            100.00 -  244: 400   50
    4    35 Janina         Jabłczyńska-Zając     104.92 -  283: 392   55
    5    36 Władysław      Babula                100.00 +  345: 237  150
    6    33 Andrzej        Gostomski             106.93 -  230: 296   57
    7    34 Mirosław       Przepiórkowski        100.00 -  263: 311   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     498  /  7  71.14




	Rafał Wesołowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Kazimierz      Merklejn              112.34 -  377: 397   62
    2    20 Anna           Arana                 100.00 +  368: 341  150
    3    22 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  591: 195  150
    4     6 Jacek          Gasik                 100.00 +  337: 320  150
    5     5 Mirosław       Konsik                100.00 +  355: 345  150
    6     5 Krzysztof      Usakiewicz            135.29 -  297: 412   85
    7     9 Joanna         Stępień               126.93 +  331: 322  177
    8     7 Krzysztof      Mówka                 132.57 +  330: 295  183
    9     4 Marek          Syczuk                134.13 +  416: 244  184
   10     3 Wojciech       Usakiewicz            140.18 -  342: 439   90
   11     6 Tomasz         Zwoliński             139.78 -  277: 444   90
   12    10 Mariola        Osajda-Matczak        116.28 +  359: 348  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Krzysztof Wójcicki 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    36 PAUZA
    3    27 Mariusz        Skrobosz              146.10 -  155: 663   96
    4    32 Mariusz        Sylwestrzuk           100.00 -  147: 450   50
    5    35 Remigiusz      Skwarek               100.00 -  124: 510   50
    6    35 Tomasz         Noske                 100.00 -   93: 469   50
    7    36 Władysław      Zieliński             111.69 -  184: 365   62
    8    35 Adam           Babula                100.00 -  201: 275   50
    9    35 Władysław      Babula                100.00 -  197: 324   50
   10    34 Agata          Nawrocka              100.00 -   67: 194   50
   11    35 Adam           Babula                100.00 -  183: 201   50
   12    35 Adam           Babula                100.00 -  250: 284   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     558  / 10  55.80




	Sławomir Zabawa 100.00 Jasło

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 PAUZA
    2    17 Marzena        Kasner                100.00 +  380: 322  150
    3     9 Joanna         Stępień               126.93 +  373: 330  177
    4     4 Krzysztof      Mówka                 132.57 -  292: 376   83
    5    11 Krzysztof      Usakiewicz            135.29 -  236: 391   85
    6    17 Wojciech       Usakiewicz            140.18 -  302: 436   90
    7    23 Mirosław       Konsik                100.00 -  329: 337   50
    8    28 Małgorzata     Jóźwiak               100.00 -  267: 400   50
    9    31 Paweł          Frynia                108.03 -  330: 414   58
   10    32 Grzegorz       Gardynik              102.84 -  295: 316   53
   11    34 Władysław      Babula                100.00 +  499: 216  150
   12    32 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  286: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     996  / 11  90.55


Lista rankingowa na dzień 17-04-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.20  28948  198
   2 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.81  24250  171
   3 Paweł Dawidson                 Częstochowa          141.63  19403  137
   4 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.38  27710  196
   5 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             140.70  28139  200
   6 Tomasz Zwoliński               Warszawa             140.25  27910  199
   7 Szymon Zaleski                 Poznań               138.82  15409  111
   8 Szymon Fidziński               Warszawa             138.81  26791  193
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.00  26220  190
  10 Kamil Górka                    Łęczna               136.83  26545  194
  11 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.51  25801  189
  12 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.72   4886   36
  13 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.58  26303  194
  14 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.57  25622  189
  15 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  16 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.21  25961  192
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            135.15  13515  100
  18 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.97  20245  150
  19 Justyna Fugiel                 Sandomierz           134.69  25592  190
  20 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.16  26430  197
  21 Krzysztof Mówka                Toruń                133.51  26167  196
  22 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             132.79  24831  187
  23 Marek Syczuk                   Warszawa             132.52  25312  191
  24 Leszek Nowak                   Myślibórz            131.94   6729   51
  25 Radosław Konca                 Warszawa             131.75  25033  190
  26 Krzysztof Pypno                Gliwice              131.69   7770   59
  27 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  28 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.39  19183  146
  29 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.55  13186  101
  30 Sławomir Kordjalik             Warszawa             130.53  25845  198
  31 Marcin Kamiński                Warszawa             130.49   7438   57
  32 Sergiusz Puchalski             Włocławek            129.58  13606  105
  33 Wiktor Stępień                 Katowice             129.15   8653   67
  34 Andrzej Oleksiak               Ostróda              128.87  25387  197
  35 Dawid Pikul                    Poznań               128.47  25052  195
  36 Sławomir Nosek                 Mielec               128.37  14763  115
  37 Andrzej Słapiński              Warszawa             128.30  11547   90
  38 Maciej Michalak                Łódź                 127.77   6005   47
  39 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.02  24006  189
  40 Małgorzata Kania               Milanówek            126.88  24995  197
  41 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.76  18761  148
  42 Wojciech Morawski              Gliwice              125.89   5665   45
  43 Marcin Bożek                   Będzin               125.76   9809   78
  44 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.46  24967  199
  45 Marcin Kozyra                  Warszawa             125.28  24554  196
  46 Paweł Jackowski                Warszawa             124.61  23552  189
  47 Joanna Stępień                 Katowice             124.44  24763  199
  48 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.38  23508  189
  49 Andrzej Szepczyński            Kraków               124.02  18231  147
  50 Michał Makowski                Warszawa             123.97   7810   63
  51 Sławomir Kucia                 Kraków               123.39  23445  190
  52 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  53 Stanisław Ochot                Katowice             123.08   7631   62
  54 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             123.02  12056   98
  55 Filip Warzecha                 Gdynia               123.00  11931   97
  56 Marek Roszak                   Poznań               122.72  24176  197
  57 Maciej Perzyński               Piła                 122.22  15767  129
  58 Tomasz Figiel                  Zawichost            121.63   8271   68
  59 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       121.59   4134   34
  60 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             121.53  18473  152
  61 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.22  23637  195
  62 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  63 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  64 Krzysztof Bukowski             Milanówek            120.23  16592  138
  65 Lucyna Korga                   Zabrze               120.16  23070  192
  66 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  120.12  23663  197
  67 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.90   4676   39
  68 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.72  23825  199
  69 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     119.70   6823   57
  70 Magdalena Merklejn             Szczecin             119.67  23694  198
  71 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.60  19615  164
  72 Mariusz Margalski              Warszawa             119.44   4658   39
  73 Radosław Sowiński              Warszawa             119.31  23742  199
  74 Andrzej Lożyński               Piastów              119.15   5481   46
  75 Jarosław Michalak              Łódź                 119.09  12504  105
  76 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.60  14944  126
  77 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.53  18847  159
  78 Piotr Pietuchowski             Białystok            118.53  15765  133
  79 Maciej Grabowski               Warszawa             118.43   9593   81
  80 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.23   9813   83
  81 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.10  18306  155
  82 Paweł Florek                   Nowa Wieś Wielka     117.84  18854  160
  83 Rafał Matczak                  Pruszków             117.67  22240  189
  84 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             117.50  23383  199
  85 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.26  10319   88
  86 Filip Klar                     Mielec               116.74   7121   61
  87 Arkadiusz Jaworski             Tychy                116.67  13067  112
  88 Joanna Juszczak                Warszawa             116.57  23197  199
  89 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             116.52  21440  184
  90 Roman Sulima                   Warszawa             116.51  13049  112
  91 Stanisław Gasik                Warszawa             116.42  21537  185
  92 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
  93 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             116.07  20544  177
  94 Michał Waszkiewicz             Warszawa             115.99  15659  135
  95 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
  96 Jacek Pietruszka               Kraków               115.71   3934   34
  97 Iwona Baran                    Kraków               115.23  22469  195
  98 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.97  17246  150
  99 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.94  21723  189
 100 Katarzyna Stępień              Katowice             114.61   9398   82
 101 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             114.60  11116   97
 102 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.35   8233   72
 103 Grzegorz Matysiak              Kraków               114.22   7424   65
 104 Halina Roszak                  Poznań               114.14  21572  189
 105 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.11  22023  193
 106 Andrzej Rakoczy                Kraków               114.09  15858  139
 107 Kamil Klinkosz                 Rumia                114.00   9576   84
 108 Maciej Kutera                  Warszawa             113.80  15818  139
 109 Irena Sołdan                   Rumia                113.70  10574   93
 110 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
 111 Robert Soszka                  Warszawa             113.17  22069  195
 112 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 113 Piotr Rosół                    Warszawa             112.98  22258  197
 114 Michał Trumpus                 Wrocław              112.90   4403   39
 115 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             112.79  20867  185
 116 Jarosław Żuliński              Szczecin             112.41   7981   71
 117 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.26  21442  191
 118 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.16   9870   88
 119 Kazimierz Merklejn             Szczecin             112.14  14690  131
 120 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.12  18837  168
 121 Marcin Figiel                  Zawichost            111.97  15676  140
 122 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              111.93   4701   42
 123 Beata Madej                    Lublin               111.81  13529  121
 124 Magdalena Ochot                Katowice             111.79   5366   48
 125 Bogdan Kozłowski               Białystok            111.44   9584   86
 126 Filip Sosin                    Warszawa             111.22  19909  179
 127 Marcin Skowron                 Zabrze               111.10   6888   62
 128 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.85   5099   46
 129 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.81  21830  197
 130 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              110.79  16618  150
 131 Piotr Krzemiński               Warszawa             110.45  10603   96
 132 Maurycy Machnio                Lipiany              110.40   7728   70
 133 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.18  17298  157
 134 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.04   5722   52
 135 Beata Piotrowska               Łódź                 109.91  21982  200
 136 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 137 Jarosław Sobczak               Warszawa             109.85  21421  195
 138 Władysław Zieliński            Lębork               109.80   9553   87
 139 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.79   4721   43
 140 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            109.62  13155  120
 141 Paweł Opyc                     Warszawa             109.45  21561  197
 142 Miłosz Wrzałek                 Reda                 109.37  14218  130
 143 Krystyna Augustyniak           Łódź                 109.35   8092   74
 144 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.11  13748  126
 145 Jerzy Luter                    Bytom                108.78  20560  189
 146 Dorota Zielińska               Piaseczno            108.73  20333  187
 147 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  108.66  20429  188
 148 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            108.63   9016   83
 149 Leszek Stecuła                 Bytom                108.58   9664   89
 150 Jędrzej Florek                 Nowa Wieś Wielka     108.48  16055  148
 151 Paweł Majewski                 Warszawa             108.43   7048   65
 152 Andrzej Gostomski              Łódź                 108.35  20479  189
 153 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.34  16360  151
 154 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 155 Małgorzata Niciporuk           Rumia                108.10   3243   30
 156 Wojciech Jacyno                Warszawa             107.85   6471   60
 157 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 158 Maciej Śliwa                   Zabrze               107.67  10767  100
 159 Renata Kowalska                Bielsko Biała        107.61  19801  184
 160 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.50   3870   36
 161 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.04  20873  195
 162 Bogdan Pokojski                Piastów              106.54   6712   63
 163 Paweł Subocz                   Szczecin             106.51   6710   63
 164 Jacek Petrus                   Wrocław              106.47   9582   90
 165 Krzysztof Jaworski             Warszawa             106.27  12965  122
 166 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 167 Małgorzata Sulejewska          Kraków               106.10  10822  102
 168 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.69   4439   42
 169 Grzegorz Pukniel               Lublin               105.61  21123  200
 170 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.61  17214  163
 171 Lucyna Śniadach                Rumia                105.57  19425  184
 172 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 173 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               105.43  12335  117
 174 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             105.27  10211   97
 175 Monika Siemaszko               Lipiany              105.21   5576   53
 176 Roman Figiel                   Zawichost            105.16  12830  122
 177 Arkadiusz Biegun               Kraków               105.08  10613  101
 178 Jarosław Wypart                Częstochowa          104.76  11943  114
 179 Adam Słapiński                 Warszawa             104.57   7006   67
 180 Marianna Kozłowska             Białystok            104.52   6271   60
 181 Dorota Ziembowicz              Gliwice              104.22  16050  154
 182 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             104.19   4897   47
 183 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 184 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.56  19677  190
 185 Dominik Piasecki               Słupsk               103.53   4866   47
 186 Piotr Mańkowski                Warszawa             103.47   5484   53
 187 Robert Drózd                   Wesoła               103.40   8582   83
 188 Rafał Dąbrowski                Ostróda              103.32   7026   68
 189 Paweł Czubla                   Kock                 103.00   8034   78
 190 Adam Legięć                    Warszawa             102.89   5556   54
 191 Grzegorz Gardynik              Warszawa             102.75   5754   56
 192 Alina Białobrzewska            Gdynia               102.51  17530  171
 193 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.50  15273  149
 194 Adam Jurkowski                 Knurów               102.49   6969   68
 195 Jolanta Kosmowska              Warszawa             102.44  19567  191
 196 Agnieszka Krupka               Krosno               102.22  10222  100
 197 Paweł Ochot                    Katowice             102.05   6735   66
 198 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            101.88  18032  177
 199 Michał Szymkowski              Wrocław              101.77   4783   47
 200 Paweł Szulc                    Szczecin             101.74   4782   47
 201 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 202 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 203 Joanna Ostrowska               Warszawa             101.13  19519  193
 204 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            101.04   9296   92
 205 Joanna Kubik                   Częstochowa          100.81   9476   94
 206 Jarosław Kordalski             Lublin               100.63   5434   54
 207 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 208 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          100.26   9525   95
 209 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 210 Krzysztof Krzyżewski           Świętajno             99.94   5397   54
 211 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 212 Ewa Fiszer                     Wrocław               99.55   4181   42
 213 Małgorzata Jóźwiak             Iława                 99.42  12924  130
 214 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.33   8840   89
 215 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 216 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.06   4755   48
 217 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 218 Marcin Królak                  Warszawa              98.63   2959   30
 219 Sylwester Wójcik               Lublin                98.49   4432   45
 220 Renata Rosół                   Warszawa              98.41  18895  192
 221 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 222 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 223 Henryk Ryś                     Warszawa              98.25   3537   36
 224 Ewa Zając                      Mrągowo               98.12   4023   41
 225 Anna Królak                    Warszawa              97.86   6165   63
 226 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa              97.82  11543  118
 227 Łukasz Święcki                 Białystok             97.52   3218   33
 228 Przemysław Pawlic              Wrocław               97.43   9256   95
 229 Bartosz Orłowski               Bytom                 97.41   3799   39
 230 Anna Arana                     Warszawa              96.84   5326   55
 231 Rafał Wesołowski               Warszawa              96.70   9380   97
 232 Irena Ficak                    Mielec                96.46   6849   71
 233 Elżbieta Święcka               Białystok             96.28   3081   32
 234 Maria Jarosz                   Lublin                96.25  14052  146
 235 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 236 Magdalena Mroziuk              Warszawa              95.69  11291  118
 237 Anna Niedzielko                Szczecin              95.53   9457   99
 238 Beata Kościańska               Lublin                95.44   4581   48
 239 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 240 Sylwester Gryz                 Zabrze                95.01   9406   99
 241 Monika Rubinstein              Warszawa              94.79  14787  156
 242 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              94.66   3597   38
 243 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 244 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                94.62   3974   42
 245 Sławomir Zabawa                Jasło                 94.57   3310   35
 246 Piotr Ingling                  Warszawa              94.50   5292   56
 247 Marek Kocikowski               Ostróda               94.47   9353   99
 248 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 249 Adam Kotwica                   Gdańsk                94.37   2831   30
 250 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.07   5362   57
 251 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 252 Michał Sosin                   Warszawa              93.98   4793   51
 253 Marcin Tutka                   Wrocław               93.91   4132   44
 254 Wojciech Sołdan                Rumia                 93.65   3746   40
 255 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa              93.52   4676   50
 256 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 257 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.80   8816   95
 258 Rafał Marks                    Warszawa              92.79   3619   39
 259 Piotr Chmielewski              Mrągowo               92.53   3701   40
 260 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              92.51   4903   53
 261 Marta Gostomska                Warszawa              92.44   8412   91
 262 Anna Pendowska                 Rumia                 91.60   2748   30
 263 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.17   6017   66
 264 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              90.99  12193  134
 265 Janusz Sojka                   Łódź                  90.90   5272   58
 266 Grażyna Wesołowska             Łódź                  90.45   7236   80
 267 Ziemowit Pazda                 Wrocław               90.14   7842   87
 268 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.74   3141   35
 269 Joanna Brychcy                 Katowice              89.18   8918  100
 270 Waldemar Bulkowski             Chojnów               88.80   3108   35
 271 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            88.74   9051  102
 272 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 273 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 274 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 275 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  87.94   6156   70
 276 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       87.77   5705   65
 277 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 278 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 279 Piotr Madej                    Lublin                86.79   9287  107
 280 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.14   8442   98
 281 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 282 Mariusz Rogalski               Iława                 85.03   3316   39
 283 Robert Włodarczyk              Wrocław               84.76   3475   41
 284 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 285 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             84.00   2940   35
 286 Kacper Jachowicz               Żyrardów              83.55   7436   89
 287 Jan Pawłowski                  Warszawa              83.34   9334  112
 288 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 289 Jerzy Augustyniak              Łódź                  81.57   5302   65
 290 Iza Kraj                       Warszawa              80.60   4836   60
 291 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 292 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 293 Adam Kędzior                   Lublin                74.31   6019   81
 294 Tomasz Sulejewski              Kraków                69.78   2791   40
 295 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.49   4864   70
 296 Barbara Szymańska              Gdańsk                68.12   2248   33
 297 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 17-04-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grzegorz Wilk                  Kraków               114.41   3318   29
   2 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   3 Zygmunt Skwarek                Katowice              96.55   2800   29
   4 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   5 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   6 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
   7 Jerzy Ciesielski               Łódź                  93.68   2623   28
   8 Adam Zalewski                  Racibórz              74.79   2094   28
   9 Tomasz Lempart                 Kraków                96.63   2609   27
  10 Małgorzata Marks               Warszawa              87.00   2349   27
  11 Maciej Hebda                   Tarnów               119.19   3099   26
  12 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  13 Kinga Niżewska                 Warszawa              95.46   2482   26
  14 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  15 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  16 Joanna Rubaj                   Lublin                83.04   2159   26
  17 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              77.92   2026   26
  18 Jacek Gasik                    Warszawa             116.46   2795   24
  19 Elżbieta Jankowska             Wrocław              115.58   2774   24
  20 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  21 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  22 Artur Tomczyk                  Piła                 107.79   2587   24
  23 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  24 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  25 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  26 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  27 Maciej Zięba                   Wrocław              102.38   2457   24
  28 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  29 Grażyna Furman                 Sosnowiec             98.79   2371   24
  30 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  31 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  32 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  33 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  34 Adam Cieśla                    Częstochowa           95.12   2283   24
  35 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  36 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  37 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  38 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               90.12   2163   24
  39 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  40 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  41 Mariusz Makuch                 Zator                114.13   2625   23
  42 Dominik Wester                 Warszawa             113.87   2619   23
  43 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.65   2407   23
  44 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  45 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 103.04   2370   23
  46 Eligiusz Jankowski             Wrocław              101.00   2323   23
  47 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  48 Bożena Matysiak                Kraków                95.09   2187   23
  49 Małgorzata Rawska              Kraków                88.26   2030   23
  50 Lech Rawski                    Kraków                86.74   1995   23
  51 Mikołaj Fidziński              Dębica                81.91   1884   23
  52 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  53 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          102.59   2257   22
  54 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           91.50   2013   22
  55 Teresa Zalewska                Racibórz              85.36   1878   22
  56 Zdzisław Parnicki              Słupsk                86.95   1826   21
  57 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.76   1822   21
  58 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  59 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  60 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  61 Jarosław Kamienik              Słupsk               104.53   1986   19
  62 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  63 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               86.53   1644   19
  64 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  65 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  66 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  67 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               103.78   1868   18
  68 Anita Bruska                   Gdynia               100.94   1817   18
  69 Leokadia Litwinowicz           Gliwice               99.44   1790   18
  70 Paweł Kapela                   Kraków                94.28   1697   18
  71 Stanisław Harat                Kęty                  89.50   1611   18
  72 Ewa Lewandowska                Warszawa              81.11   1460   18
  73 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  74 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  75 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     113.00   1921   17
  76 Piotr Adamczyk                 Tarnów                99.82   1697   17
  77 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  78 Maciej Stolarczyk              Zator                 87.47   1487   17
  79 Jacek Stolarczyk               Zator                 76.59   1302   17
  80 Jacek Wszyndybył               Chojnów               76.24   1296   17
  81 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  82 Andrzej Bobik                  Chojnów               66.19   1059   16
  83 Bartosz Morawski               Gliwice              124.60   1869   15
  84 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  85 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  86 Janusz Czerwik                 Zator                 61.33    920   15
  87 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
  88 Paweł Górny                    Lublin                98.14   1374   14
  89 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
  90 Paweł Stanosz                  Warszawa             161.15   2095   13
  91 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
  92 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
  93 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
  94 Marzena Szulc                  Szczecin              82.69   1075   13
  95 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
  96 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
  97 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
  98 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
  99 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
 100 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 101 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
 102 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
 103 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.42   1349   12
 104 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 105 Artur Irzyk                    Kraków               107.50   1290   12
 106 Katarzyna Kowalewska           Poznań               107.08   1285   12
 107 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
 108 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 109 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 110 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 111 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 112 Tomasz Rubaj                   Lublin                98.08   1177   12
 113 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 114 Dawid Dawidson                 Częstochowa           97.00   1164   12
 115 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 116 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 117 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 118 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 119 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 120 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 121 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                94.25   1131   12
 122 Bartosz Muszyński              Słupsk                93.67   1124   12
 123 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 124 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 125 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 126 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 127 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 128 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 129 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 130 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 131 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 132 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 133 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 134 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 135 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 136 Edward Smołka                  Zabrze                87.42   1049   12
 137 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 138 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 139 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 140 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 141 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 142 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 143 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 144 Jacek Rzepa                    Tychy                 82.83    994   12
 145 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               80.67    968   12
 146 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 147 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             79.17    950   12
 148 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 149 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 150 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 151 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 152 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 153 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 154 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 155 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 156 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 157 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 158 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 159 Paulina Hennig                 Gniezno               93.55   1029   11
 160 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 161 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 162 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 163 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 164 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 165 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 166 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             80.09    881   11
 167 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 168 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 169 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 170 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 171 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 172 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 173 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 174 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 175 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 176 Adam Machnio                   Lipiany               70.64    777   11
 177 Grzegorz Roszak                Poznań                70.18    772   11
 178 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 179 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 180 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 181 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 182 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 183 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 184 Gniewomir Białek               Dębica                56.45    621   11
 185 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze               105.50   1055   10
 186 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.30    833   10
 187 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 188 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             72.70    727   10
 189 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 190 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 191 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 192 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 193 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 194 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 195 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 196 Andrzej Szymański              Łódź                  84.44    760    9
 197 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 198 Justyna Horbowska              Lublin                65.56    590    9
 199 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              108.50    868    8
 200 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 201 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 202 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 203 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 204 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 205 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 206 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 207 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 208 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.71    705    7
 209 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 210 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 211 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 212 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 213 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 214 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 215 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 216 Sylwia Buks                    Warszawa              57.00    399    7
 217 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 218 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 219 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 220 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 221 Jan Lisiewski                  Piasutno             119.50    717    6
 222 Katarzyna Klimała              Kraków               109.67    658    6
 223 Mikołaj Bednarek               Warszawa             104.17    625    6
 224 Anna Lożyńska                  Piastów               93.00    558    6
 225 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 226 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 227 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 228 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 229 Piotr Marusa                   Szczytno              83.33    500    6
 230 Maciej Chmielowski             Kraków                73.33    440    6
 231 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 232 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 233 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 234 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 235 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 236 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 237 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 238 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 239 Patryk Pajdzik                 Lipiany               55.50    333    6
 240 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 241 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 242 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 243 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 244 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 245 Justyna Woszczyna              Kraków                99.20    496    5
 246 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 247 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 248 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 249 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 250 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 251 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 252 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 253 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 254 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 255 Szymon Stolarczyk              Zator                 70.80    354    5
 256 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 257 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 258 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 259 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 260 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 261 Piotr Konopka                  Ostróda               80.50    322    4
 262 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 263 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 264 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 265 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 266 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 267 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 268 Tatiana Drzycimska             Wrocław              107.67    323    3
 269 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 270 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 271 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 272 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 273 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 274 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 275 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 276 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 277 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 278 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 279 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 280 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 281 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 282 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 283 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 284 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 285 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 286 Joanna Słapińska               Olsztyn               50.00    150    3
 287 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 288 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 289 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 290 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 291 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 292 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 293 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 294 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 295 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 296 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 297 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 298 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 299 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 300 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 301 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 302 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 303 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 304 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 305 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 306 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 307 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 308 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 309 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 310 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 311 Sylwia Skokowska               Chojnów               50.00    100    2
 312 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 313 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 314 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 315 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 316 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 317 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
 318 Sylwia Wilczek                 Warszawa              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie