Coventry16
lipca
Coventry 16-18 lipca English Open (scrabble po angielsku)
Kraków24
lipca
Kraków 24-25 lipca XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2010
Słupsk31
lipca
Słupsk 31- 1 sierpnia XIV Mistrzostwa Ziemi SłupskiejGrand Prix 2010
Śląsk triumfuje w Małopolsce24 - 25 lipca 2010 — XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w Scrabble Kraków, 24 - 25 lipca 2010
Grand Prix 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Śląsk triumfuje w MałopolsceW gościnnych podwojach hotelu Holiday Inn w Krakowie, trzy minuty od Rynku, przez ostatni weekend toczyło scrabblowe harce 118 scrabblistek i scrabblistów. Mimo lekkiego ochłodzenia na salach panowała gorąca atmosfera, którą z najwyższym trudem rozpraszała pracująca pełną parą klimatyzacja.

Od samego początku gościnni organizatorzy (ukłony dla Justyny i Kamila Górków, Grzegorza Wilka, Mariusza Wrześniewskiego oraz pozostałych osób z Klubu „Ghost”) postanowili zawalczyć w końcu o to, by w XIV edycji zawodów tytuł Mistrza Krakowa pozostał na miejscu, a nie został wywieziony do innych części kraju. Do 8 rundy mieszkańcy podwawelskiego grodu mogli zacierać ręce – jak burza szedł przez kolejne partie Mariusz Wrześniewski, osiągając w nich komplet zwycięstw i imponującą średnią 471 małych punktów. W dziewiątej rundzie pojawił się jednak pogromca – Dawid Adamczyk, który, zakosztowawszy pierwszego stołu, dążył (skutecznie), by ponownie się na nim znaleźć. W dwunastej rundzie klasyfikacyjna drabinka kolejny raz połączyła Dawida i Mariusza – zwycięzca partii miał przed sobą pewność mistrzowskiego tytułu. Ale niestety – dla Mariusza, boć nie dla Dawida — do świetnie dysponowanego przeciwnika dołączył woreczkowy pech. Obserwatorzy partii słyszeli tylko westchnienia krakowskiego gracza, gdy wyciągana była kolejna samogłoska do swoich sióstr na stojaku, a wszystkie literki z „ogonkami” lądowały u Dawida. Zwycięstwo, około dwustoma małymi punktami, zepchnęło Mariusza na 4 miejsce w ostatecznej klasyfikacji. Tak więc dopiero za rok, w jubileuszowej piętnastej edycji, może doczeka się krakowskie środowisko swego rodzimego mistrza.

Natomiast podium zdominowały połączone siły Górnego i Dolnego Śląska. Pierwsze miejsce i pierwszy triumf turniejowy – wielkie gratulacje – Dawid Adamczyk (Wodzisław Śląski), miejsce drugie Dariusz Kosz (Nysa), miejsce trzecie – Bartosz Morawski (Gliwice).

Dosyć licznie na turnieju stawili się debiutanci i debiutantki – spośród dziewięciu osób wchodzących dopiero w świat rankingów najlepszy wynik zanotował Jan Mrozowski z Krakowa.

Na pożegnanie suto zaopatrzono jeszcze uczestników i uczestniczki mistrzostw w nagrody. Stało się to możliwe dzięki sponsorom, ukłony więc wobec Hotelu Holiday Inn, Społecznego Instytutu Wydawniczego „Znak” oraz firm Źródełko, Krakweb.pl, Bard – centrum gier, Sfera Sport, Iomega, Storage 4 Enterprise, Bahlsen, Bielenda. Osobne podziękowania należą się ponadto przyjaznym scrabblom władzom samorządowym Krakowa.

Sędzia zaś zawodów dorzuca własne ukłony dla Weroniki Rudnickiej, która pomogła mu przygotować (widoczną tylko dla użytkowników Mozilli) relację na żywo. Na koniec zapraszam jeszcze do zerknięcia do rankingu i pokiwania głową nad fenomenalnym wynikiem Darka Kosza.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Mistrzostwa Krakowa
XII Mistrzostwa Krakowa
XI Mistrzostwa Krakowa


Rodzaj turniejuotwarty (liczba miejsc ograniczona do 124 osób)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekHotel Holiday Inn
ul. Wielopole 4, Kraków
Obrońca tytułuDariusz Kosz
SędziaMaciej Śliwa
Strona www turniejuhttp://kluby.pfs.org.pl/krakow/
HarmonogramSobota, 24 lipca (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie zapisów do turnieju
11:45 — zakończenie zapisów do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 25 lipca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
Dojazd10 minut piechotą z dworca PKS i PKP
WyżywienieWe własnym zakresie (organizatorzy podadzą różne propozycje na turnieju)
NoclegiPropozycje:
http://www.taniehostele.pl/
http://www.zaczek.bratniak.krakow.pl
http://www.krakow.pl/rezerwacja/
Smocza Jama
NagrodyNagrody pieniężne i rzeczowe
OrganizatorzyKamil Górka — 602 443 800, kgorka8@gazeta.pl
Justyna Górka — 606 288 378, satynuj@wp.pl
Jerzy Matyasik — 606 707 148, grogik1@gazeta.pl
Mariusz Wrześniewski — 502 493 904, maaw@o2.pl<
SponsorzyPrezydent Miasta Krakowa — Jacek Majchrowski — honorowy patronat

W organizacji turnieju pomogli również sponsorzy prywatni.


Wyniki turnieju XIV Mistrzostwa Krakowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       137.30     11.0     5115     1925     1250
  2 Dariusz         Kosz                 Nysa                   152.34     10.0     4949     2003      409
  3 Bartosz         Morawski             Gliwice                143.23      9.0     5393     1888      787
  4 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 138.30      9.0     5284     1865      775
  5 Artur           Irzyk                Kraków                 127.34      9.0     4934     1775      618
  6 Przemysław      Herdzina             Kraków                 135.31      9.0     4801     1837      395
  7 Grzegorz        Wilk                 Kraków                 121.50      9.0     4773     1713      545
  8 Kamil           Górka                Kraków                 142.43      9.0     4655     1756      463
  9 Kamil           Kister               Puławy                 125.01      9.0     4336     1727      256
 10 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            136.73      8.0     5068     1718      687
 11 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               143.85      8.0     5060     1731      369
 12 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.62      8.0     4930     1634      580
 13 Marek           Syczuk               Warszawa               139.07      8.0     4832     1657      300
 14 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.57      8.0     4812     1742      137
 15 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.14      8.0     4810     1743      488
 16 Mateusz         Królikowski          Wrocław                111.03      8.0     4800     1678      519
 17 Andrzej         Rechowicz            Katowice               121.49      8.0     4664     1557      584
 18 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 131.95      8.0     4662     1546      408
 19 Tomasz          Ciejka               Kraków                 134.32      8.0     4621     1571      525
 20 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              108.10      8.0     4593     1719      346
 21 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              120.79      8.0     4516     1686      573
 22 Piotr           Pietuchowski         Białystok              132.79      8.0     4415     1722       42
 23 Beata           Wiączkowska          Wrocław                124.16      7.5     4649     1547      636
 24 Mirosław        Uglik                Warszawa               130.97      7.0     4879     1591      626
 25 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               146.54      7.0     4854     1549      748
 26 Leszek          Stecuła              Bytom                  120.57      7.0     4824     1535      316
 27 Weronika        Rudnicka             Ustka                  129.46      7.0     4733     1618      201
 28 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              116.84      7.0     4730     1517      609
 29 Szymon          Płachta              Warszawa               124.69      7.0     4730     1518      477
 30 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              128.68      7.0     4661     1537     -134
 31 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             133.88      7.0     4642     1601      175
 32 Krzysztof       Mówka                Warszawa               141.30      7.0     4616     1620       61
 33 Justyna         Górka                Kraków                 137.19      7.0     4597     1546      139
 34 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                115.42      7.0     4591     1465      103
 35 Marek           Gajdosz              Nowy Sącz              123.44      7.0     4581     1595      357
 36 Jan             Mrozowski            Kraków                 100.00      7.0     4577     1488       44
 37 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    130.37      7.0     4571     1566     -218
 38 Marek           Reda                 Wołomin                136.38      7.0     4559     1502        4
 39 Rafał           Wesołowski           Warszawa               122.46      7.0     4524     1434      309
 40 Joanna          Regdos               Kraków                 100.00      7.0     4520     1470      373
 41 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.01      7.0     4454     1542       43
 42 Marta           Dobrzańska           Kraków                 126.07      7.0     4453     1542      420
 43 Tomasz          Górka                Łęczna                 124.81      7.0     4429     1391      234
 44 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           124.55      7.0     4327     1497      254
 45 Katarzyna       Kowalska             Katowice               113.14      7.0     4291     1603     -312
 46 Janusz          Krupiński            Bytom                  121.12      6.0     4905     1474      379
 47 Piotr           Broda                Sandomierz             113.93      6.0     4686     1420      141
 48 Agnieszka       Krupka               Krosno                 126.56      6.0     4673     1396      430
 49 Łukasz          Sornek               Mikołów                110.40      6.0     4647     1405      -11
 50 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 124.98      6.0     4611     1364      107
 51 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               122.51      6.0     4581     1434      282
 52 Elżbieta        Szuba                Bytom Odrzański        115.25      6.0     4564     1335      334
 53 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       113.79      6.0     4554     1368       56
 54 Andrzej         Stańczyk             Tarnów                 111.00      6.0     4551     1360     -129
 55 Sławomir        Wolski               Wrocław                100.00      6.0     4537     1423       76
 56 Tomasz          Suchanek             Wrocław                130.71      6.0     4532     1432      -28
 57 Mariusz         Grodek               Olsztyn                122.13      6.0     4528     1367       87
 58 Beata           Piotrowska           Łódź                   112.62      6.0     4518     1477       23
 59 Katarzyna       Małek                Mielec                 124.67      6.0     4485     1400     -133
 60 Magdalena       Kublik               Warszawa               118.37      6.0     4484     1444      -98
 61 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   141.33      6.0     4415     1448      -97
 62 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 119.30      6.0     4386     1482     -151
 63 Anna            Stambulska           Kraków                 100.00      6.0     4297     1407      235
 64 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              110.02      6.0     4280     1408        1
 65 Urszula         Solarska             Łódź                   101.83      6.0     4264     1306       61
 66 Marta           Sztajnert            Wisła                  105.48      6.0     4149     1383     -493
 67 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      106.49      6.0     4143     1377     -376
 68 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            100.00      6.0     4065     1360      -88
 69 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              106.52      5.5     4871     1391      -75
 70 Leszek          Kacprzyk             Katowice               109.89      5.5     4381     1418     -214
 71 Andrzej         Kroc                 Łódź                   113.12      5.0     4787     1303      275
 72 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              124.26      5.0     4561     1361      -54
 73 Elżbieta        Zębek                Olsztyn                107.44      5.0     4467     1169      320
 74 Maciej          Grąbczewski          Piła                   114.42      5.0     4441     1429     -253
 75 Irena           Sołdan               Rumia                  130.90      5.0     4411     1379     -212
 76 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         100.00      5.0     4408     1204      236
 77 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                119.25      5.0     4380     1356      155
 78 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                116.77      5.0     4337     1298     -124
 79 Marcin          Ceglarek             Kraków                 103.08      5.0     4250     1274     -183
 80 Joanna          Brychcy              Katowice               108.89      5.0     4220     1309     -107
 81 Natalia         Ogierman             Katowice               107.27      5.0     4209     1310     -134
 82 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            103.70      5.0     4205     1309     -109
 83 Dariusz         Zębek                Olsztyn                100.75      5.0     4154     1276     -308
 84 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              100.00      5.0     4116     1243      -75
 85 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      5.0     4036     1275     -369
 86 Zbigniew        Rybak                Warszawa               109.18      5.0     4000     1239     -576
 87 Maciej          Chmielowski          Kraków                 100.00      5.0     3996     1217     -429
 88 Grzegorz        Miecugow             Warszawa               100.00      5.0     3968     1198     -216
 89 Michał          Dulat                Kraków                 100.00      5.0     3857     1142     -293
 90 Dariusz         Małysa               Kraków                 100.00      5.0     3782     1245     -397
 91 Zofia           Górka                Łęczna                 100.00      4.5     4179     1159       60
 92 Krzysztof       Gibas                Kraków                 100.00      4.0     4348     1131      -67
 93 Joanna          Ostrowska            Warszawa               115.57      4.0     4254     1117      -62
 94 Konrad          Sowula               Kraków                 100.00      4.0     4219     1212     -255
 95 Mateusz         Stańczyk             Tarnów                 100.00      4.0     4134     1052      -32
 96 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           104.31      4.0     4062     1118     -282
 97 Łukasz          Moskal               Kurzętnik              104.77      4.0     3971     1098     -475
 98 Katarzyna       Kumorek              Kraków                 100.00      4.0     3936     1060      -45
 99 Bartłomiej      Pawlak               Sochaczew              100.00      4.0     3936     1098      -82
100 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      4.0     3698     1111     -686
101 Joanna          Żłobicka             Wrocław                111.56      4.0     3476     1004      -25
102 Piotr           Sadzyński            Jaworzno               100.00      3.5     3101      890    -1570
103 Magdalena       Matyasik             Kraków                 100.00      3.0     3552     1002     -466
104 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      3.0     3506     1028    -1352
105 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      3.0     3287     1028    -1057
106 Monika          Kowalik              Kraków                 100.00      3.0     2507      935    -1846
107 Robert          Kaciński             Kraków                 108.52      2.0     2461      594      -15
108 Małgorzata      Sikora               Kraków                 111.14      2.0     2356      639     -158
109 Aleksandra      Orczyk               Kraków                 100.00      2.0     2151      633     -279
110 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 121.01      2.0     2145      566      290
111 Tomasz          Lempart              Kraków                 120.13      2.0     2071      582       39
112 Patryk          Statkiewicz          Jaworzno               100.00      1.5     2737      570     -871
113 Martyna         Zaforemska           Jaworzno               100.00      1.5     2676      586    -1026
114 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      1.5     1501      436     -225
115 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               100.00      1.0     1579      379      -72
116 Klaudia         Zaforemska           Jaworzno               100.00      0.5     1046      331     -947
117 Cecylia         Gruca-Woch           Kraków                 100.00      0.0      751      191     -405
118 Wojciech        Sołdan               Gdynia                 131.15      0.0      652      119      -78
119 Marcin          Nowak                Kraków                 100.00      0.0        1       71     -399
120 Paweł           Pierzchała           Kraków                 100.00      0.0        1       70     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Mistrzostwa Krakowa



	Dariusz Kosz 152.34 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maciej         Grąbczewski           114.42 +  398: 394  164
    2     9 Marta          Dobrzańska            126.07 +  324: 309  176
    3    13 Grzegorz       Pukniel               119.14 -  399: 490   69
    4    17 Tomasz         Ciejka                134.32 +  426: 278  184
    5     7 Tomasz         Zwoliński             142.62 +  482: 353  193
    6    12 Leszek         Stecuła               120.57 +  409: 400  171
    7     4 Mariusz        Skrobosz              143.85 +  439: 407  194
    8     1 Mariusz        Wrześniewski          138.30 -  306: 452   88
    9     7 Stanisław      Rydzik                144.57 +  426: 399  195
   10     6 Krzysztof      Mówka                 141.30 +  422: 302  191
   11     3 Bartosz        Morawski              143.23 +  460: 443  193
   12     2 Przemysław     Herdzina              135.31 +  458: 313  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2003  / 12 166.92




	Kazimierz.Jr Merklejn 146.54 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Piotr          Broda                 113.93 +  561: 375  164
    2     1 Grzegorz       Pukniel               119.14 -  334: 453   69
    3    19 Stanisław      Rydzik                144.57 -  400: 423   95
    4    30 Karol          Wyrębkiewicz          141.33 +  434: 350  191
    5    21 Piotr          Pietuchowski          132.79 +  476: 263  183
    6    13 Maciej         Grąbczewski           114.42 -  322: 354   64
    7    22 Anna           Stambulska            100.00 +  356: 302  150
    8    17 Irena          Sołdan                130.90 -  373: 400   81
    9    24 Marta          Dobrzańska            126.07 -  301: 385   76
   10    33 Konrad         Sowula                100.00 +  461: 290  150
   11    35 Marta          Sztajnert             105.48 +  490: 201  155
   12    17 Janusz         Krupiński             121.12 +  346: 310  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Stanisław Rydzik 144.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Agata          Kopta                 113.79 +  403: 300  164
    2     4 Mirosław       Uglik                 130.97 -  325: 385   81
    3    19 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.54 +  423: 400  197
    4    10 Leszek         Stecuła               120.57 +  503: 434  171
    5    14 Magdalena      Kublik                118.37 +  497: 326  168
    6     5 Artur          Irzyk                 127.34 -  328: 436   77
    7    11 Łukasz         Bobowski              133.88 +  423: 421  184
    8     8 Maciej         Grąbczewski           114.42 +  423: 386  164
    9     7 Dariusz        Kosz                  152.34 -  399: 426  102
   10     8 Beata          Piotrowska            112.62 +  383: 304  163
   11     7 Kamil          Górka                 142.43 -  311: 484   92
   12    10 Weronika       Rudnicka              129.46 +  394: 373  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 12 145.17




	Mariusz Skrobosz 143.85 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Katarzyna      Kowalska              113.14 -  360: 484   63
    2    37 Joanna         Regdos                100.00 +  507: 333  150
    3    20 Tomasz         Suchanek              130.71 +  417: 318  181
    4    15 Dariusz        Zębek                 100.75 +  366: 336  151
    5    15 Łukasz         Bobowski              133.88 +  477: 404  184
    6     7 Małgorzata     Szczygieł             124.26 +  426: 411  174
    7     4 Dariusz        Kosz                  152.34 -  407: 439  102
    8     6 Weronika       Rudnicka              129.46 +  489: 365  179
    9     4 Krzysztof      Mówka                 141.30 -  405: 458   91
   10     5 Dariusz        Puton                 136.73 +  432: 406  187
   11     2 Mariusz        Wrześniewski          138.30 -  336: 417   88
   12     8 Mirosław       Uglik                 130.97 +  438: 320  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 12 144.25




	Bartosz Morawski 143.23 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Kroc                  113.12 +  452: 409  163
    2    15 Justyna        Górka                 137.19 +  484: 366  187
    3     3 Szymon         Płachta               124.69 -  420: 424   75
    4     8 Zbigniew       Wietecki              130.37 +  482: 239  180
    5     5 Marek          Dudkiewicz            128.68 +  444: 403  179
    6     3 Małgorzata     Sulejewska            124.98 +  433: 332  175
    7     2 Krzysztof      Mówka                 141.30 -  403: 418   91
    8     5 Grzegorz       Wilk                  121.50 +  435: 379  172
    9     3 Marek          Syczuk                139.07 +  518: 378  189
   10     1 Mariusz        Wrześniewski          138.30 +  468: 404  188
   11     3 Dariusz        Kosz                  152.34 -  443: 460  102
   12     3 Dariusz        Puton                 136.73 +  411: 394  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1888  / 12 157.33




	Tomasz Zwoliński 142.62 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Beata          Piotrowska            112.62 -  344: 443   63
    2    44 Andrzej        Klich                 100.00 +  558: 251  150
    3    18 Mariusz        Grodek                122.13 +  439: 310  172
    4     9 Katarzyna      Kowalska              113.14 +  384: 352  163
    5     7 Dariusz        Kosz                  152.34 -  353: 482  102
    6    15 Marcin         Ceglarek              103.08 +  462: 314  153
    7     9 Grzegorz       Kwiecień              119.30 +  369: 299  169
    8     7 Marek          Gajdosz               123.44 +  525: 342  173
    9     6 Jarosław       Karp                  108.10 +  369: 352  158
   10     4 Grzegorz       Pukniel               119.14 +  401: 366  169
   11     4 Przemysław     Herdzina              135.31 -  322: 433   85
   12     4 Artur          Irzyk                 127.34 -  404: 406   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Kamil Górka 142.43 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Żłobicka              111.56 +  428: 338  162
    2    22 Grzegorz       Wiączkowski           116.77 +  403: 315  167
    3     2 Dariusz        Puton                 136.73 -  358: 362   87
    4    25 Magdalena      Kublik                118.37 -  313: 422   68
    5    39 Dariusz        Małysa                100.00 +  369: 307  150
    6    17 Agnieszka      Krupka                126.56 +  433: 403  177
    7     8 Janusz         Krupiński             121.12 +  452: 395  171
    8    13 Beata          Wiączkowska           124.16 -  304: 451   74
    9    18 Marta          Sztajnert             105.48 +  322: 278  155
   10    11 Weronika       Rudnicka              129.46 +  430: 326  179
   11     7 Stanisław      Rydzik                144.57 +  484: 311  195
   12     6 Krzysztof      Sporczyk              120.79 +  359: 284  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1756  / 12 146.33




	Karol Wyrębkiewicz 141.33 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Sikora                111.14 +  334: 303  161
    2    28 Małgorzata     Szczygieł             124.26 -  362: 381   74
    3    25 Mateusz        Królikowski           111.03 -  336: 406   61
    4    30 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.54 -  350: 434   97
    5    50 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  386: 334  150
    6    33 Marta          Dobrzańska            126.07 +  358: 300  176
    7    30 Szymon         Płachta               124.69 +  409: 392  175
    8    24 Mariusz        Sylwestrzuk           122.51 +  442: 363  173
    9    12 Justyna        Górka                 137.19 -  344: 418   87
   10    19 Mariola        Osajda-Matczak        116.84 -  334: 415   67
   11    25 Jarosław       Karp                  108.10 -  373: 397   58
   12    35 Leokadia       Litwinowicz           119.25 +  387: 369  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Krzysztof Mówka 141.30 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mateusz        Królikowski           111.03 +  404: 364  161
    2     3 Krzysztof      Kałuża                106.52 -  348: 476   57
    3    40 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  458: 255  150
    4    23 Piotr          Pietuchowski          132.79 +  506: 408  183
    5     8 Mariola        Osajda-Matczak        116.84 +  371: 353  167
    6    10 Krzysztof      Sporczyk              120.79 +  387: 312  171
    7     2 Bartosz        Morawski              143.23 +  418: 403  193
    8     4 Przemysław     Herdzina              135.31 -  337: 430   85
    9     4 Mariusz        Skrobosz              143.85 +  458: 405  194
   10     6 Dariusz        Kosz                  152.34 -  302: 422  102
   11     9 Kamil          Kister                125.01 -  307: 365   75
   12    12 Andrzej        Rakoczy               131.95 -  320: 362   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Marek Syczuk 139.07 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Stańczyk              111.00 -  345: 387   61
    2    43 Jacek          Wandzel               106.49 +  451: 356  156
    3    27 Elżbieta       Szuba                 115.25 +  457: 419  165
    4    16 Artur          Irzyk                 127.34 -  300: 455   77
    5    30 Irena          Sołdan                130.90 +  378: 375  181
    6    24 Magdalena      Kublik                118.37 +  424: 384  168
    7    20 Leszek         Kacprzyk              109.89 +  430: 361  160
    8    12 Zofia          Gajewska              124.55 +  439: 325  175
    9     3 Bartosz        Morawski              143.23 -  378: 518   93
   10    10 Zbigniew       Wietecki              130.37 -  372: 423   80
   11    14 Małgorzata     Szczygieł             124.26 +  524: 278  174
   12     9 Mariola        Osajda-Matczak        116.84 +  334: 251  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Mariusz Wrześniewski 138.30 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Łukasz         Sornek                110.40 +  516: 445  160
    2     2 Tomasz         Suchanek              130.71 +  418: 314  181
    3     4 Marek          Dudkiewicz            128.68 +  503: 340  179
    4     2 Marek          Gajdosz               123.44 +  421: 370  173
    5     1 Jerzy          Matyasik              117.01 +  412: 310  167
    6     1 Krzysztof      Kałuża                106.52 +  559: 303  157
    7     1 Przemysław     Herdzina              135.31 +  489: 351  185
    8     1 Dariusz        Kosz                  152.34 +  452: 306  202
    9     1 Dawid          Adamczyk              137.30 -  384: 437   87
   10     1 Bartosz        Morawski              143.23 -  404: 468   93
   11     2 Mariusz        Skrobosz              143.85 +  417: 336  194
   12     1 Dawid          Adamczyk              137.30 -  309: 529   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1865  / 12 155.42




	Dawid Adamczyk 137.30 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Siwiński              110.02 +  458: 245  160
    2    11 Krzysztof      Sporczyk              120.79 -  309: 335   71
    3    37 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  542: 217  150
    4    12 Grzegorz       Kwiecień              119.30 +  402: 348  169
    5     9 Jan            Mrozowski             100.00 +  412: 346  150
    6     8 Sławomir       Wolski                100.00 +  394: 334  150
    7     6 Weronika       Rudnicka              129.46 +  390: 361  179
    8     3 Jarosław       Karp                  108.10 +  353: 314  158
    9     1 Mariusz        Wrześniewski          138.30 +  437: 384  188
   10     2 Przemysław     Herdzina              135.31 +  408: 342  185
   11     1 Artur          Irzyk                 127.34 +  481: 330  177
   12     1 Mariusz        Wrześniewski          138.30 +  529: 309  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1925  / 12 160.42




	Justyna Górka 137.19 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Leszek         Kacprzyk              109.89 +  380: 329  160
    2    15 Bartosz        Morawski              143.23 -  366: 484   93
    3    16 Leszek         Stecuła               120.57 -  266: 426   71
    4    35 Beata          Piotrowska            112.62 +  503: 247  163
    5    36 Joanna         Brychcy               108.89 +  444: 289  159
    6    21 Zbigniew       Wietecki              130.37 +  475: 369  180
    7    12 Katarzyna      Kowalska              113.14 -  322: 348   63
    8    21 Marcin         Ceglarek              103.08 +  491: 327  153
    9    12 Karol          Wyrębkiewicz          141.33 +  418: 344  191
   10     9 Marek          Gajdosz               123.44 +  416: 406  173
   11     8 Krzysztof      Sporczyk              120.79 -  253: 429   71
   12    11 Grzegorz       Pukniel               119.14 -  263: 460   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Dariusz Puton 136.73 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zbigniew       Rybak                 109.18 +  426: 231  159
    2    24 Elżbieta       Szuba                 115.25 +  545: 339  165
    3     2 Kamil          Górka                 142.43 +  362: 358  192
    4     5 Weronika       Rudnicka              129.46 +  444: 326  179
    5     2 Przemysław     Herdzina              135.31 -  404: 484   85
    6     4 Katarzyna      Małek                 124.67 +  424: 343  175
    7     3 Artur          Irzyk                 127.34 +  495: 363  177
    8     2 Grzegorz       Pukniel               119.14 -  340: 421   69
    9     5 Sławomir       Wolski                100.00 +  355: 293  150
   10     5 Mariusz        Skrobosz              143.85 -  406: 432   94
   11     6 Zbigniew       Wietecki              130.37 +  473: 380  180
   12     3 Bartosz        Morawski              143.23 -  394: 411   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Marek Reda 136.38 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Brychcy               108.89 +  340: 287  159
    2    27 Jerzy          Matyasik              117.01 -  286: 446   67
    3    41 Leszek         Kacprzyk              109.89 -  352: 359   60
    4    40 Rafał          Wesołowski            122.46 +  390: 353  172
    5    35 Marta          Dobrzańska            126.07 +  462: 391  176
    6    20 Ireneusz       Kurzok                115.42 -  335: 405   65
    7    25 Andrzej        Stańczyk              111.00 +  430: 325  161
    8    18 Piotr          Broda                 113.93 +  387: 357  164
    9    11 Mirosław       Uglik                 130.97 -  265: 454   81
   10    23 Andrzej        Rechowicz             121.49 -  376: 429   71
   11    29 Beata          Piotrowska            112.62 +  503: 356  163
   12    25 Beata          Piotrowska            112.62 +  433: 393  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Przemysław Herdzina 135.31 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Kaciński              108.52 +  401: 348  159
    2     6 Katarzyna      Kowalska              113.14 +  472: 304  163
    3     9 Piotr          Pietuchowski          132.79 +  376: 303  183
    4     1 Krzysztof      Kałuża                106.52 +  415: 376  157
    5     2 Dariusz        Puton                 136.73 +  484: 404  187
    6     2 Jarosław       Karp                  108.10 +  343: 341  158
    7     1 Mariusz        Wrześniewski          138.30 -  351: 489   88
    8     4 Krzysztof      Mówka                 141.30 +  430: 337  191
    9     2 Grzegorz       Pukniel               119.14 +  441: 316  169
   10     2 Dawid          Adamczyk              137.30 -  342: 408   87
   11     4 Tomasz         Zwoliński             142.62 +  433: 322  193
   12     2 Dariusz        Kosz                  152.34 -  313: 458  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1837  / 12 153.08




	Tomasz Ciejka 134.32 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jarosław       Karp                  108.10 -  375: 413   58
    2    34 Anna           Stambulska            100.00 +  418: 299  150
    3    28 Tomasz         Lempart               120.13 +  460: 343  170
    4    17 Dariusz        Kosz                  152.34 -  278: 426  102
    5    32 Kamil          Kister                125.01 -  320: 339   75
    6    40 Jacek          Wandzel               106.49 -  360: 399   56
    7    42 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  396: 352  150
    8    35 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  436: 212  150
    9    32 Natalia        Ogierman              107.27 +  403: 362  157
   10    24 Dorota         Stachowska            103.70 +  368: 307  154
   11    24 Leokadia       Litwinowicz           119.25 +  411: 304  169
   12    14 Zbigniew       Wietecki              130.37 +  396: 340  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Łukasz Bobowski 133.88 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Elżbieta       Zębek                 107.44 +  345: 330  157
    2    26 Katarzyna      Małek                 124.67 +  373: 354  175
    3    14 Jerzy          Matyasik              117.01 -  361: 369   67
    4    24 Grzegorz       Wilk                  121.50 +  336: 289  172
    5    15 Mariusz        Skrobosz              143.85 -  404: 477   94
    6    22 Marek          Dudkiewicz            128.68 +  461: 272  179
    7    11 Stanisław      Rydzik                144.57 -  421: 423   95
    8    26 Piotr          Pietuchowski          132.79 +  475: 411  183
    9    14 Krzysztof      Sporczyk              120.79 -  336: 411   71
   10    22 Grzegorz       Kwiecień              119.30 +  411: 352  169
   11    15 Piotr          Broda                 113.93 -  338: 421   64
   12    20 Małgorzata     Sulejewska            124.98 +  381: 358  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Piotr Pietuchowski 132.79 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Natalia        Ogierman              107.27 +  386: 303  157
    2    13 Irena          Sołdan                130.90 +  401: 264  181
    3     9 Przemysław     Herdzina              135.31 -  303: 376   85
    4    23 Krzysztof      Mówka                 141.30 -  408: 506   91
    5    21 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.54 -  263: 476   97
    6    34 Tomasz         Suchanek              130.71 +  367: 348  181
    7    28 Andrzej        Rakoczy               131.95 +  385: 311  182
    8    26 Łukasz         Bobowski              133.88 -  411: 475   84
    9    29 Mariusz        Sylwestrzuk           122.51 +  354: 317  173
   10    20 Małgorzata     Szczygieł             124.26 +  388: 352  174
   11    32 Anna           Stambulska            100.00 +  406: 364  150
   12    16 Jerzy          Matyasik              117.01 +  343: 281  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Andrzej Rakoczy 131.95 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Kałuża                106.52 -  390: 505   57
    2    33 Natalia        Ogierman              107.27 -  327: 381   57
    3    46 Paulina        Naplocha              100.00 -  302: 323   50
    4    53 Magdalena      Matyasik              100.00 +  468: 256  150
    5    41 Tomasz         Górka                 124.81 +  395: 380  175
    6    36 Urszula        Solarska              101.83 +  372: 360  152
    7    28 Piotr          Pietuchowski          132.79 -  311: 385   83
    8    39 Danuta         Połomska              104.31 +  474: 290  154
    9    33 Konrad         Sowula                100.00 +  390: 372  150
   10    25 Katarzyna      Kowalska              113.14 +  390: 341  163
   11    23 Maciej         Grąbczewski           114.42 +  481: 341  164
   12    12 Krzysztof      Mówka                 141.30 +  362: 320  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Wojciech Sołdan 131.15 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    13 Jan            Mrozowski             100.00 -  344: 391   50
    5    23 Grzegorz       Kwiecień              119.30 -  308: 339   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     119  /  2  59.50




	Mirosław Uglik 130.97 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jacek          Wandzel               106.49 +  498: 276  156
    2     4 Stanisław      Rydzik                144.57 +  385: 325  195
    3     8 Grzegorz       Kwiecień              119.30 +  461: 359  169
    4     4 Jerzy          Matyasik              117.01 -  409: 441   67
    5     6 Szymon         Płachta               124.69 +  341: 328  175
    6     9 Weronika       Rudnicka              129.46 -  406: 414   79
    7    10 Dorota         Stachowska            103.70 -  302: 321   54
    8    19 Marek          Dudkiewicz            128.68 +  487: 304  179
    9    11 Marek          Reda                  136.38 +  454: 265  186
   10     7 Ireneusz       Kurzok                115.42 +  479: 357  165
   11     5 Grzegorz       Wilk                  121.50 -  337: 425   72
   12     8 Mariusz        Skrobosz              143.85 -  320: 438   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Irena Sołdan 130.90 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marta          Sztajnert             105.48 +  456: 269  155
    2    13 Piotr          Pietuchowski          132.79 -  264: 401   83
    3    21 Agnieszka      Krupka                126.56 +  372: 333  177
    4    22 Mateusz        Królikowski           111.03 -  341: 442   61
    5    30 Marek          Syczuk                139.07 -  375: 378   89
    6    45 Joanna         Brychcy               108.89 +  390: 363  159
    7    35 Tomasz         Siwiński              110.02 +  408: 368  160
    8    17 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.54 +  400: 373  197
    9    20 Kamil          Kister                125.01 -  354: 384   75
   10    16 Janusz         Krupiński             121.12 -  375: 420   71
   11    18 Andrzej        Rechowicz             121.49 -  318: 413   71
   12    34 Tomasz         Suchanek              130.71 -  358: 479   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Tomasz Suchanek 130.71 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Łukasz         Moskal                104.77 +  411: 305  155
    2     2 Mariusz        Wrześniewski          138.30 -  314: 418   88
    3    20 Mariusz        Skrobosz              143.85 -  318: 417   94
    4    46 Joanna         Żłobicka              111.56 +  456: 429  162
    5    20 Leszek         Stecuła               120.57 -  388: 434   71
    6    34 Piotr          Pietuchowski          132.79 -  348: 367   83
    7    40 Joanna         Ostrowska             115.57 -  292: 431   66
    8    45 Anna           Stambulska            100.00 +  353: 327  150
    9    41 Maciej         Chmielowski           100.00 +  413: 278  150
   10    43 Joanna         Brychcy               108.89 +  423: 365  159
   11    21 Marek          Gajdosz               123.44 -  337: 431   73
   12    34 Irena          Sołdan                130.90 +  479: 358  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1432  / 12 119.33




	Zbigniew Wietecki 130.37 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Danuta         Połomska              104.31 +  371: 348  154
    2    18 Beata          Piotrowska            112.62 +  436: 325  163
    3     5 Janusz         Krupiński             121.12 +  455: 403  171
    4     8 Bartosz        Morawski              143.23 -  239: 482   93
    5    13 Mateusz        Królikowski           111.03 -  321: 479   61
    6    21 Justyna        Górka                 137.19 -  369: 475   87
    7    37 Dariusz        Małysa                100.00 +  328: 308  150
    8    25 Jerzy          Matyasik              117.01 +  458: 324  167
    9    13 Łukasz         Sornek                110.40 +  451: 404  160
   10    10 Marek          Syczuk                139.07 +  423: 372  189
   11     6 Dariusz        Puton                 136.73 -  380: 473   87
   12    14 Tomasz         Ciejka                134.32 -  340: 396   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Weronika Rudnicka 129.46 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dorota         Stachowska            103.70 +  476: 325  154
    2     7 Piotr          Adamczyk              121.01 +  387: 333  171
    3    15 Paweł          Mazurek               100.00 +  338: 321  150
    4     5 Dariusz        Puton                 136.73 -  326: 444   87
    5    10 Janusz         Krupiński             121.12 +  426: 422  171
    6     9 Mirosław       Uglik                 130.97 +  414: 406  181
    7     6 Dawid          Adamczyk              137.30 -  361: 390   87
    8     6 Mariusz        Skrobosz              143.85 -  365: 489   94
    9    17 Katarzyna      Kowalska              113.14 +  473: 275  163
   10    11 Kamil          Górka                 142.43 -  326: 430   92
   11    16 Mariusz        Sylwestrzuk           122.51 +  468: 303  173
   12    10 Stanisław      Rydzik                144.57 -  373: 394   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Marek Dudkiewicz 128.68 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marcin         Ceglarek              103.08 +  391: 310  153
    2    10 Bartłomiej     Pawlak                100.00 +  418: 367  150
    3     4 Mariusz        Wrześniewski          138.30 -  340: 503   88
    4    11 Andrzej        Kroc                  113.12 +  402: 337  163
    5     5 Bartosz        Morawski              143.23 -  403: 444   93
    6    22 Łukasz         Bobowski              133.88 -  272: 461   84
    7    33 Leokadia       Litwinowicz           119.25 +  365: 328  169
    8    19 Mirosław       Uglik                 130.97 -  304: 487   81
    9    31 Grzegorz       Wiączkowski           116.77 +  472: 377  167
   10    29 Krzysztof      Kałuża                106.52 +  479: 438  157
   11    20 Magdalena      Kublik                118.37 -  394: 423   68
   12    21 Agata          Kopta                 113.79 +  421: 320  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Artur Irzyk 127.34 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Urszula        Solarska              101.83 +  439: 280  152
    2    20 Grzegorz       Miecugow              100.00 +  354: 329  150
    3     7 Mariusz        Sylwestrzuk           122.51 -  334: 443   73
    4    16 Marek          Syczuk                139.07 +  455: 300  189
    5    19 Leszek         Kacprzyk              109.89 +  435: 369  160
    6     5 Stanisław      Rydzik                144.57 +  436: 328  195
    7     3 Dariusz        Puton                 136.73 -  363: 495   87
    8    10 Katarzyna      Kowalska              113.14 +  501: 293  163
    9     8 Ireneusz       Kurzok                115.42 +  529: 305  165
   10     3 Mateusz        Królikowski           111.03 +  352: 289  161
   11     1 Dawid          Adamczyk              137.30 -  330: 481   87
   12     4 Tomasz         Zwoliński             142.62 +  406: 404  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1775  / 12 147.92




	Agnieszka Krupka 126.56 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dariusz        Zębek                 100.75 -  356: 402   51
    2    38 Paulina        Naplocha              100.00 +  494: 285  150
    3    21 Irena          Sołdan                130.90 -  333: 372   81
    4    32 Danuta         Połomska              104.31 +  372: 362  154
    5    29 Natalia        Połomska              100.00 +  477: 211  150
    6    17 Kamil          Górka                 142.43 -  403: 433   92
    7    23 Magdalena      Kublik                118.37 +  452: 412  168
    8    16 Mariusz        Grodek                122.13 -  344: 395   72
    9    25 Katarzyna      Małek                 124.67 -  343: 410   75
   10    32 Natalia        Ogierman              107.27 +  378: 301  157
   11    12 Szymon         Płachta               124.69 +  394: 325  175
   12    18 Leszek         Stecuła               120.57 -  327: 335   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Marta Dobrzańska 126.07 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  471: 240  150
    2     9 Dariusz        Kosz                  152.34 -  309: 324  102
    3    31 Dariusz        Małysa                100.00 +  397: 280  150
    4    27 Leokadia       Litwinowicz           119.25 -  340: 345   69
    5    35 Marek          Reda                  136.38 -  391: 462   86
    6    33 Karol          Wyrębkiewicz          141.33 -  300: 358   91
    7    43 Joanna         Brychcy               108.89 +  359: 338  159
    8    38 Tomasz         Siwiński              110.02 +  388: 383  160
    9    24 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.54 +  385: 301  197
   10    18 Piotr          Broda                 113.93 +  391: 337  164
   11    30 Jacek          Wandzel               106.49 +  452: 282  156
   12    15 Jarosław       Karp                  108.10 -  270: 383   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Kamil Kister 125.01 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Maciej         Chmielowski           100.00 +  440: 259  150
    2    19 Mariusz        Grodek                122.13 +  427: 359  172
    3    12 Krzysztof      Sporczyk              120.79 -  272: 456   71
    4    14 Janusz         Krupiński             121.12 -  285: 411   71
    5    32 Tomasz         Ciejka                134.32 +  339: 320  184
    6    26 Dorota         Stachowska            103.70 -  331: 376   54
    7    32 Joanna         Regdos                100.00 +  356: 334  150
    8    27 Andrzej        Rechowicz             121.49 +  356: 343  171
    9    20 Irena          Sołdan                130.90 +  384: 354  181
   10    13 Jarosław       Karp                  108.10 +  415: 278  158
   11     9 Krzysztof      Mówka                 141.30 +  365: 307  191
   12     7 Beata          Wiączkowska           124.16 +  366: 283  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Małgorzata Sulejewska 124.98 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Michał         Dulat                 100.00 +  428: 253  150
    2    23 Grzegorz       Kwiecień              119.30 -  399: 431   69
    3    23 Grzegorz       Miecugow              100.00 +  425: 335  150
    4    18 Natalia        Połomska              100.00 +  405: 339  150
    5    11 Marcin         Ceglarek              103.08 +  370: 366  153
    6     3 Bartosz        Morawski              143.23 -  332: 433   93
    7    19 Beata          Wiączkowska           124.16 -  282: 506   74
    8    29 Leszek         Stecuła               120.57 -  373: 436   71
    9    36 Jacek          Wandzel               106.49 -  373: 386   56
   10    37 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  392: 290  150
   11    17 Agata          Kopta                 113.79 +  474: 348  164
   12    20 Łukasz         Bobowski              133.88 -  358: 381   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Tomasz Górka 124.81 Łęczna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  301: 281  150
    2    29 Jarosław       Karp                  108.10 -  394: 457   58
    3    26 Sławomir       Wolski                100.00 -  279: 359   50
    4    41 Dorota         Stachowska            103.70 -  382: 396   54
    5    41 Andrzej        Rakoczy               131.95 -  380: 395   82
    6    49 Aleksandra     Orczyk                100.00 -  289: 391   50
    7    52 Andrzej        Klich                 100.00 +  366: 255  150
    8    48 Łukasz         Moskal                104.77 +  475: 375  155
    9    42 Natalia        Połomska              100.00 +  438: 237  150
   10    42 Dariusz        Zębek                 100.75 +  361: 333  151
   11    27 Rafał          Wesołowski            122.46 +  366: 334  172
   12    27 Grzegorz       Kwiecień              119.30 +  398: 382  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Szymon Płachta 124.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Cecylia        Gruca-Woch            100.00 +  448: 244  150
    2    16 Konrad         Sowula                100.00 +  368: 284  150
    3     3 Bartosz        Morawski              143.23 +  424: 420  193
    4     3 Grzegorz       Pukniel               119.14 -  327: 346   69
    5     6 Mirosław       Uglik                 130.97 -  328: 341   81
    6    29 Leszek         Kacprzyk              109.89 -  350: 359   60
    7    30 Karol          Wyrębkiewicz          141.33 -  392: 409   91
    8    34 Leokadia       Litwinowicz           119.25 +  488: 318  169
    9    27 Joanna         Regdos                100.00 +  425: 366  150
   10    21 Maciej         Grąbczewski           114.42 +  443: 418  164
   11    12 Agnieszka      Krupka                126.56 -  325: 394   77
   12    19 Piotr          Broda                 113.93 +  412: 354  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Katarzyna Małek 124.67 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  418: 308  150
    2    26 Łukasz         Bobowski              133.88 -  354: 373   84
    3    35 Konrad         Sowula                100.00 +  411: 353  150
    4    26 Grzegorz       Wiączkowski           116.77 +  447: 335  167
    5    16 Leokadia       Litwinowicz           119.25 +  388: 382  169
    6     4 Dariusz        Puton                 136.73 -  343: 424   87
    7    18 Zofia          Gajewska              124.55 -  265: 464   75
    8    15 Janusz         Krupiński             121.12 -  323: 477   71
    9    25 Agnieszka      Krupka                126.56 +  410: 343  177
   10    17 Łukasz         Sornek                110.40 +  367: 347  160
   11    31 Tomasz         Siwiński              110.02 -  338: 363   60
   12    26 Joanna         Regdos                100.00 -  421: 449   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1400  / 12 116.67




	Zofia Gajewska 124.55 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Zofia          Górka                 100.00 +  436: 294  150
    2    21 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  351: 275  150
    3    10 Beata          Wiączkowska           124.16 +  365: 360  174
    4     7 Jarosław       Karp                  108.10 -  217: 422   58
    5    17 Marek          Gajdosz               123.44 +  321: 277  173
    6    11 Grzegorz       Pukniel               119.14 -  368: 392   69
    7    18 Katarzyna      Małek                 124.67 +  464: 265  175
    8    12 Marek          Syczuk                139.07 -  325: 439   89
    9    19 Maciej         Grąbczewski           114.42 +  381: 260  164
   10    12 Grzegorz       Wilk                  121.50 -  351: 357   72
   11    33 Katarzyna      Kowalska              113.14 -  324: 389   63
   12    29 Leszek         Kacprzyk              109.89 +  424: 343  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Małgorzata Szczygieł 124.26 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Andrzej        Klich                 100.00 +  416: 276  150
    2    28 Karol          Wyrębkiewicz          141.33 +  381: 362  191
    3     6 Marek          Gajdosz               123.44 -  296: 359   73
    4    21 Łukasz         Sornek                110.40 +  416: 366  160
    5    12 Mariusz        Sylwestrzuk           122.51 +  474: 398  173
    6     7 Mariusz        Skrobosz              143.85 -  411: 426   94
    7    15 Maciej         Grąbczewski           114.42 -  377: 409   64
    8    20 Grzegorz       Kwiecień              119.30 -  330: 356   69
    9    28 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  460: 349  150
   10    20 Piotr          Pietuchowski          132.79 -  352: 388   83
   11    14 Marek          Syczuk                139.07 -  278: 524   89
   12    31 Elżbieta       Szuba                 115.25 -  370: 402   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1361  / 12 113.42




	Beata Wiączkowska 124.16 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Monika         Kowalik               100.00 +  490: 158  150
    2     5 Dariusz        Zębek                 100.75 +  383: 351  151
    3    10 Zofia          Gajewska              124.55 -  360: 365   75
    4    19 Leszek         Kacprzyk              109.89 =  369: 369  110
    5    18 Sławomir       Wolski                100.00 -  360: 372   50
    6    28 Mariola        Osajda-Matczak        116.84 +  385: 363  167
    7    19 Małgorzata     Sulejewska            124.98 +  506: 282  175
    8    13 Kamil          Górka                 142.43 +  451: 304  192
    9     9 Mateusz        Królikowski           111.03 -  299: 368   61
   10    14 Mariusz        Grodek                122.13 +  372: 337  172
   11    10 Grzegorz       Pukniel               119.14 +  391: 378  169
   12     7 Kamil          Kister                125.01 -  283: 366   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Marek Gajdosz 123.44 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Katarzyna      Kumorek               100.00 +  426: 271  150
    2    25 Leokadia       Litwinowicz           119.25 +  461: 284  169
    3     6 Małgorzata     Szczygieł             124.26 +  359: 296  174
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          138.30 -  370: 421   88
    5    17 Zofia          Gajewska              124.55 -  277: 321   75
    6    30 Andrzej        Kroc                  113.12 +  363: 318  163
    7    14 Mariusz        Sylwestrzuk           122.51 +  395: 312  173
    8     7 Tomasz         Zwoliński             142.62 -  342: 525   93
    9    10 Janusz         Krupiński             121.12 +  436: 352  171
   10     9 Justyna        Górka                 137.19 -  406: 416   87
   11    21 Tomasz         Suchanek              130.71 +  431: 337  181
   12    13 Andrzej        Rechowicz             121.49 -  315: 371   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Mariusz Sylwestrzuk 122.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Magdalena      Matyasik              100.00 +  476: 237  150
    2     8 Tomasz         Lempart               120.13 +  410: 292  170
    3     7 Artur          Irzyk                 127.34 +  443: 334  177
    4     6 Krzysztof      Sporczyk              120.79 -  328: 356   71
    5    12 Małgorzata     Szczygieł             124.26 -  398: 474   74
    6    16 Konrad         Sowula                100.00 +  344: 335  150
    7    14 Marek          Gajdosz               123.44 -  312: 395   73
    8    24 Karol          Wyrębkiewicz          141.33 -  363: 442   91
    9    29 Piotr          Pietuchowski          132.79 -  317: 354   83
   10    36 Joanna         Ostrowska             115.57 +  420: 360  166
   11    16 Weronika       Rudnicka              129.46 -  303: 468   79
   12    32 Paweł          Mazurek               100.00 +  467: 252  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Rafał Wesołowski 122.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Paweł          Mazurek               100.00 +  381: 346  150
    2    14 Mariola        Osajda-Matczak        116.84 -  369: 386   67
    3    42 Urszula        Solarska              101.83 -  359: 399   52
    4    40 Marek          Reda                  136.38 -  353: 390   86
    5    43 Bartłomiej     Pawlak                100.00 +  413: 250  150
    6    38 Grzegorz       Wiączkowski           116.77 -  299: 433   67
    7    45 Natalia        Połomska              100.00 +  364: 337  150
    8    42 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  425: 328  150
    9    23 Andrzej        Kroc                  113.12 +  425: 244  163
   10    27 Jacek          Wandzel               106.49 +  421: 393  156
   11    27 Tomasz         Górka                 124.81 -  334: 366   75
   12    24 Magdalena      Kublik                118.37 +  381: 343  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Mariusz Grodek 122.13 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Dariusz        Małysa                100.00 +  371: 326  150
    2    19 Kamil          Kister                125.01 -  359: 427   75
    3    18 Tomasz         Zwoliński             142.62 -  310: 439   93
    4    48 Paulina        Naplocha              100.00 +  460: 317  150
    5    40 Elżbieta       Zębek                 107.44 +  419: 405  157
    6    25 Leokadia       Litwinowicz           119.25 +  338: 336  169
    7    13 Ireneusz       Kurzok                115.42 -  349: 386   65
    8    16 Agnieszka      Krupka                126.56 +  395: 344  177
    9    21 Krzysztof      Kałuża                106.52 +  521: 291  157
   10    14 Beata          Wiączkowska           124.16 -  337: 372   74
   11    19 Jan            Mrozowski             100.00 -  318: 444   50
   12    22 Jan            Mrozowski             100.00 -  351: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Grzegorz Wilk 121.50 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Grzegorz       Miecugow              100.00 -  354: 370   50
    2    39 Joanna         Brychcy               108.89 +  424: 301  159
    3    32 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  429: 288  150
    4    24 Łukasz         Bobowski              133.88 -  289: 336   84
    5    22 Andrzej        Kroc                  113.12 +  455: 388  163
    6    23 Natalia        Ogierman              107.27 +  416: 338  157
    7    16 Krzysztof      Sporczyk              120.79 +  366: 333  171
    8     5 Bartosz        Morawski              143.23 -  379: 435   93
    9    15 Grzegorz       Kwiecień              119.30 +  429: 346  169
   10    12 Zofia          Gajewska              124.55 +  357: 351  175
   11     5 Mirosław       Uglik                 130.97 +  425: 337  181
   12     5 Mateusz        Królikowski           111.03 +  450: 405  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1713  / 12 142.75




	Andrzej Rechowicz 121.49 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Jan            Mrozowski             100.00 -  330: 375   50
    2    47 Aleksandra     Orczyk                100.00 +  455: 289  150
    3    30 Grzegorz       Wiączkowski           116.77 -  306: 398   67
    4    42 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  418: 307  150
    5    37 Zbigniew       Rybak                 109.18 -  371: 406   59
    6    37 Zofia          Górka                 100.00 +  361: 334  150
    7    31 Maciej         Chmielowski           100.00 +  450: 273  150
    8    27 Kamil          Kister                125.01 -  343: 356   75
    9    34 Joanna         Ostrowska             115.57 +  417: 333  166
   10    23 Marek          Reda                  136.38 +  429: 376  186
   11    18 Irena          Sołdan                130.90 +  413: 318  181
   12    13 Marek          Gajdosz               123.44 +  371: 315  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Janusz Krupiński 121.12 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Paulina        Naplocha              100.00 +  457: 289  150
    2    12 Andrzej        Stańczyk              111.00 +  432: 362  161
    3     5 Zbigniew       Wietecki              130.37 -  403: 455   80
    4    14 Kamil          Kister                125.01 +  411: 285  175
    5    10 Weronika       Rudnicka              129.46 -  422: 426   79
    6    14 Jan            Mrozowski             100.00 +  460: 305  150
    7     8 Kamil          Górka                 142.43 -  395: 452   92
    8    15 Katarzyna      Małek                 124.67 +  477: 323  175
    9    10 Marek          Gajdosz               123.44 -  352: 436   73
   10    16 Irena          Sołdan                130.90 +  420: 375  181
   11    11 Mateusz        Królikowski           111.03 -  366: 472   61
   12    17 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.54 -  310: 346   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Piotr Adamczyk 121.01 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Marcin         Nowak                 100.00 +  400:   1  150
    2     7 Weronika       Rudnicka              129.46 -  333: 387   79
    3    17 Andrzej        Kroc                  113.12 -  268: 422   63
    4    37 Maciej         Grąbczewski           114.42 -  388: 402   64
    5    46 Tomasz         Siwiński              110.02 -  325: 329   60
    6    51 Paulina        Naplocha              100.00 +  431: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     566  /  6  94.33




	Krzysztof Sporczyk 120.79 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Aleksandra     Orczyk                100.00 +  388: 264  150
    2    11 Dawid          Adamczyk              137.30 +  335: 309  187
    3    12 Kamil          Kister                125.01 +  456: 272  175
    4     6 Mariusz        Sylwestrzuk           122.51 +  356: 328  173
    5     3 Jarosław       Karp                  108.10 -  391: 425   58
    6    10 Krzysztof      Mówka                 141.30 -  312: 387   91
    7    16 Grzegorz       Wilk                  121.50 -  333: 366   72
    8    23 Mariola        Osajda-Matczak        116.84 +  389: 349  167
    9    14 Łukasz         Bobowski              133.88 +  411: 336  184
   10    15 Sławomir       Wolski                100.00 +  432: 295  150
   11     8 Justyna        Górka                 137.19 +  429: 253  187
   12     6 Kamil          Górka                 142.43 -  284: 359   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Leszek Stecuła 120.57 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Bartłomiej     Pawlak                100.00 -  309: 461   50
    2    56 Martyna        Zaforemska            100.00 +  606: 120  150
    3    16 Justyna        Górka                 137.19 +  426: 266  187
    4    10 Stanisław      Rydzik                144.57 -  434: 503   95
    5    20 Tomasz         Suchanek              130.71 +  434: 388  181
    6    12 Dariusz        Kosz                  152.34 -  400: 409  102
    7    21 Sławomir       Wolski                100.00 -  335: 436   50
    8    29 Małgorzata     Sulejewska            124.98 +  436: 373  175
    9    22 Agata          Kopta                 113.79 -  289: 440   64
   10    30 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  397: 396  150
   11    34 Dorota         Stachowska            103.70 +  423: 389  154
   12    18 Agnieszka      Krupka                126.56 +  335: 327  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Tomasz Lempart 120.13 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Paweł          Pierzchała            100.00 +  400:   1  150
    2     8 Mariusz        Sylwestrzuk           122.51 -  292: 410   73
    3    28 Tomasz         Ciejka                134.32 -  343: 460   84
    4    49 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  427: 323  150
    5    27 Ireneusz       Kurzok                115.42 -  375: 413   65
    6    42 Tomasz         Siwiński              110.02 -  234: 425   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     582  /  6  97.00




	Grzegorz Kwiecień 119.30 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Natalia        Połomska              100.00 +  358: 330  150
    2    23 Małgorzata     Sulejewska            124.98 +  431: 399  175
    3     8 Mirosław       Uglik                 130.97 -  359: 461   81
    4    12 Dawid          Adamczyk              137.30 -  348: 402   87
    5    23 Wojciech       Sołdan                131.15 +  339: 308  181
    6    18 Łukasz         Sornek                110.40 +  459: 349  160
    7     9 Tomasz         Zwoliński             142.62 -  299: 369   93
    8    20 Małgorzata     Szczygieł             124.26 +  356: 330  174
    9    15 Grzegorz       Wilk                  121.50 -  346: 429   72
   10    22 Łukasz         Bobowski              133.88 -  352: 411   84
   11    26 Sławomir       Wolski                100.00 +  357: 351  150
   12    27 Tomasz         Górka                 124.81 -  382: 398   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Leokadia Litwinowicz 119.25 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Joanna         Regdos                100.00 +  353: 291  150
    2    25 Marek          Gajdosz               123.44 -  284: 461   73
    3    38 Maciej         Grąbczewski           114.42 +  398: 357  164
    4    27 Marta          Dobrzańska            126.07 +  345: 340  176
    5    16 Katarzyna      Małek                 124.67 -  382: 388   75
    6    25 Mariusz        Grodek                122.13 -  336: 338   72
    7    33 Marek          Dudkiewicz            128.68 -  328: 365   79
    8    34 Szymon         Płachta               124.69 -  318: 488   75
    9    49 Klaudia        Zaforemska            100.00 +  481: 164  150
   10    35 Grzegorz       Wiączkowski           116.77 +  482: 235  167
   11    24 Tomasz         Ciejka                134.32 -  304: 411   84
   12    35 Karol          Wyrębkiewicz          141.33 -  369: 387   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Grzegorz Pukniel 119.14 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Piotr          Sadzyński             100.00 +  412: 277  150
    2     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.54 +  453: 334  197
    3    13 Dariusz        Kosz                  152.34 +  490: 399  202
    4     3 Szymon         Płachta               124.69 +  346: 327  175
    5     4 Krzysztof      Kałuża                106.52 -  336: 492   57
    6    11 Zofia          Gajewska              124.55 +  392: 368  175
    7     5 Mateusz        Królikowski           111.03 +  440: 289  161
    8     2 Dariusz        Puton                 136.73 +  421: 340  187
    9     2 Przemysław     Herdzina              135.31 -  316: 441   85
   10     4 Tomasz         Zwoliński             142.62 -  366: 401   93
   11    10 Beata          Wiączkowska           124.16 -  378: 391   74
   12    11 Justyna        Górka                 137.19 +  460: 263  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 12 145.25




	Magdalena Kublik 118.37 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Konrad         Sowula                100.00 -  322: 377   50
    2    53 Magdalena      Matyasik              100.00 +  331: 262  150
    3    36 Beata          Piotrowska            112.62 +  385: 374  163
    4    25 Kamil          Górka                 142.43 +  422: 313  192
    5    14 Stanisław      Rydzik                144.57 -  326: 497   95
    6    24 Marek          Syczuk                139.07 -  384: 424   89
    7    23 Agnieszka      Krupka                126.56 -  412: 452   77
    8    36 Lidia          Szpakowska            100.00 +  368: 295  150
    9    26 Piotr          Broda                 113.93 -  327: 409   64
   10    31 Andrzej        Kroc                  113.12 +  441: 404  163
   11    20 Marek          Dudkiewicz            128.68 +  423: 394  179
   12    24 Rafał          Wesołowski            122.46 -  343: 381   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Jerzy Matyasik 117.01 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Anna           Stambulska            100.00 +  418: 303  150
    2    27 Marek          Reda                  136.38 +  446: 286  186
    3    14 Łukasz         Bobowski              133.88 +  369: 361  184
    4     4 Mirosław       Uglik                 130.97 +  441: 409  181
    5     1 Mariusz        Wrześniewski          138.30 -  310: 412   88
    6     6 Mateusz        Królikowski           111.03 -  383: 405   61
    7    17 Marta          Sztajnert             105.48 -  339: 418   55
    8    25 Zbigniew       Wietecki              130.37 -  324: 458   80
    9    35 Joanna         Żłobicka              111.56 +  355: 318  162
   10    28 Leszek         Kacprzyk              109.89 +  401: 378  160
   11    28 Urszula        Solarska              101.83 +  387: 320  152
   12    16 Piotr          Pietuchowski          132.79 -  281: 343   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Mariola Osajda-Matczak 116.84 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Patryk         Statkiewicz           100.00 +  455: 187  150
    2    14 Rafał          Wesołowski            122.46 +  386: 369  172
    3     1 Krzysztof      Kałuża                106.52 -  314: 494   57
    4    29 Zbigniew       Rybak                 109.18 +  390: 308  159
    5     8 Krzysztof      Mówka                 141.30 -  353: 371   91
    6    28 Beata          Wiączkowska           124.16 -  363: 385   74
    7    27 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  458: 372  150
    8    23 Krzysztof      Sporczyk              120.79 -  349: 389   71
    9    30 Marcin         Ceglarek              103.08 +  494: 263  153
   10    19 Karol          Wyrębkiewicz          141.33 +  415: 334  191
   11    13 Łukasz         Sornek                110.40 +  502: 315  160
   12     9 Marek          Syczuk                139.07 -  251: 334   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Grzegorz Wiączkowski 116.77 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  364: 336  150
    2    22 Kamil          Górka                 142.43 -  315: 403   92
    3    30 Andrzej        Rechowicz             121.49 +  398: 306  171
    4    26 Katarzyna      Małek                 124.67 -  335: 447   75
    5    33 Maciej         Grąbczewski           114.42 -  317: 362   64
    6    38 Rafał          Wesołowski            122.46 +  433: 299  172
    7    26 Łukasz         Sornek                110.40 -  325: 375   60
    8    44 Dariusz        Małysa                100.00 +  559: 267  150
    9    31 Marek          Dudkiewicz            128.68 -  377: 472   79
   10    35 Leokadia       Litwinowicz           119.25 -  235: 482   69
   11    44 Natalia        Połomska              100.00 -  344: 381   50
   12    43 Joanna         Ostrowska             115.57 +  335: 331  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Joanna Ostrowska 115.57 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  307: 366   50
    2    30 Łukasz         Sornek                110.40 -  352: 382   60
    3    51 Cecylia        Gruca-Woch            100.00 +  355: 238  150
    4    33 Ireneusz       Kurzok                115.42 -  281: 423   65
    5    45 Anna           Stambulska            100.00 -  278: 423   50
    6    54 Andrzej        Klich                 100.00 +  457: 262  150
    7    40 Tomasz         Suchanek              130.71 +  431: 292  181
    8    31 Paweł          Mazurek               100.00 +  387: 344  150
    9    34 Andrzej        Rechowicz             121.49 -  333: 417   71
   10    36 Mariusz        Sylwestrzuk           122.51 -  360: 420   73
   11    47 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  382: 414   50
   12    43 Grzegorz       Wiączkowski           116.77 -  331: 335   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1117  / 12  93.08




	Ireneusz Kurzok 115.42 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Sławomir       Wolski                100.00 -  321: 444   50
    2    54 Zbigniew       Rybak                 109.18 -  340: 346   59
    3    50 Andrzej        Klich                 100.00 +  500: 295  150
    4    33 Joanna         Ostrowska             115.57 +  423: 281  166
    5    27 Tomasz         Lempart               120.13 +  413: 375  170
    6    20 Marek          Reda                  136.38 +  405: 335  186
    7    13 Mariusz        Grodek                122.13 +  386: 349  172
    8    11 Dorota         Stachowska            103.70 +  372: 326  154
    9     8 Artur          Irzyk                 127.34 -  305: 529   77
   10     7 Mirosław       Uglik                 130.97 -  357: 479   81
   11    22 Joanna         Regdos                100.00 -  330: 355   50
   12    23 Sławomir       Wolski                100.00 +  439: 374  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Elżbieta Szuba 115.25 Bytom Odrzański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Martyna        Zaforemska            100.00 +  354: 186  150
    2    24 Dariusz        Puton                 136.73 -  339: 545   87
    3    27 Marek          Syczuk                139.07 -  419: 457   89
    4    38 Zofia          Górka                 100.00 +  368: 331  150
    5    25 Andrzej        Stańczyk              111.00 -  390: 395   61
    6    39 Maciej         Chmielowski           100.00 -  327: 414   50
    7    44 Łukasz         Moskal                104.77 +  346: 297  155
    8    41 Zbigniew       Rybak                 109.18 +  471: 300  159
    9    37 Leszek         Kacprzyk              109.89 -  341: 348   60
   10    39 Anna           Stambulska            100.00 -  342: 367   50
   11    41 Grzegorz       Miecugow              100.00 +  465: 220  150
   12    31 Małgorzata     Szczygieł             124.26 +  402: 370  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 12 111.25




	Maciej Grąbczewski 114.42 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  152.34 -  394: 398  102
    2    32 Małgorzata     Sikora                111.14 +  372: 323  161
    3    38 Leokadia       Litwinowicz           119.25 -  357: 398   69
    4    37 Piotr          Adamczyk              121.01 +  402: 388  171
    5    33 Grzegorz       Wiączkowski           116.77 +  362: 317  167
    6    13 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.54 +  354: 322  197
    7    15 Małgorzata     Szczygieł             124.26 +  409: 377  174
    8     8 Stanisław      Rydzik                144.57 -  386: 423   95
    9    19 Zofia          Gajewska              124.55 -  260: 381   75
   10    21 Szymon         Płachta               124.69 -  418: 443   75
   11    23 Andrzej        Rakoczy               131.95 -  341: 481   82
   12    33 Andrzej        Stańczyk              111.00 -  386: 443   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Piotr Broda 113.93 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.54 -  375: 561   97
    2    35 Agata          Kopta                 113.79 +  398: 364  164
    3    34 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  456: 319  150
    4    20 Marcin         Ceglarek              103.08 -  386: 412   53
    5    24 Dorota         Stachowska            103.70 -  384: 424   54
    6    31 Joanna         Żłobicka              111.56 +  423: 312  162
    7    24 Dariusz        Zębek                 100.75 +  386: 298  151
    8    18 Marek          Reda                  136.38 -  357: 387   86
    9    26 Magdalena      Kublik                118.37 +  409: 327  168
   10    18 Marta          Dobrzańska            126.07 -  337: 391   76
   11    15 Łukasz         Bobowski              133.88 +  421: 338  184
   12    19 Szymon         Płachta               124.69 -  354: 412   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Agata Kopta 113.79 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                144.57 -  300: 403   95
    2    35 Piotr          Broda                 113.93 -  364: 398   64
    3    49 Tomasz         Siwiński              110.02 +  447: 325  160
    4    39 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  423: 383  150
    5    31 Natalia        Ogierman              107.27 -  349: 367   57
    6    35 Dariusz        Zębek                 100.75 -  344: 438   51
    7    41 Małgorzata     Sikora                111.14 +  425: 361  161
    8    33 Zofia          Górka                 100.00 +  334: 311  150
    9    22 Leszek         Stecuła               120.57 +  440: 289  171
   10    26 Marta          Sztajnert             105.48 +  460: 328  155
   11    17 Małgorzata     Sulejewska            124.98 -  348: 474   75
   12    21 Marek          Dudkiewicz            128.68 -  320: 421   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Katarzyna Kowalska 113.14 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              143.85 +  484: 360  194
    2     6 Przemysław     Herdzina              135.31 -  304: 472   85
    3    29 Natalia        Ogierman              107.27 +  364: 361  157
    4     9 Tomasz         Zwoliński             142.62 -  352: 384   93
    5    38 Łukasz         Moskal                104.77 +  406: 325  155
    6    27 Zbigniew       Rybak                 109.18 +  358: 323  159
    7    12 Justyna        Górka                 137.19 +  348: 322  187
    8    10 Artur          Irzyk                 127.34 -  293: 501   77
    9    17 Weronika       Rudnicka              129.46 -  275: 473   79
   10    25 Andrzej        Rakoczy               131.95 -  341: 390   82
   11    33 Zofia          Gajewska              124.55 +  389: 324  175
   12    28 Tomasz         Siwiński              110.02 +  377: 368  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Andrzej Kroc 113.12 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Morawski              143.23 -  409: 452   93
    2    31 Łukasz         Moskal                104.77 +  498: 294  155
    3    17 Piotr          Adamczyk              121.01 +  422: 268  171
    4    11 Marek          Dudkiewicz            128.68 -  337: 402   79
    5    22 Grzegorz       Wilk                  121.50 -  388: 455   72
    6    30 Marek          Gajdosz               123.44 -  318: 363   73
    7    38 Jan            Mrozowski             100.00 +  480: 390  150
    8    30 Dariusz        Zębek                 100.75 +  487: 301  151
    9    23 Rafał          Wesołowski            122.46 -  244: 425   72
   10    31 Magdalena      Kublik                118.37 -  404: 441   68
   11    38 Joanna         Brychcy               108.89 +  429: 333  159
   12    30 Łukasz         Sornek                110.40 -  371: 388   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Beata Piotrowska 112.62 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             142.62 +  443: 344  193
    2    18 Zbigniew       Wietecki              130.37 -  325: 436   80
    3    36 Magdalena      Kublik                118.37 -  374: 385   68
    4    35 Justyna        Górka                 137.19 -  247: 503   87
    5    47 Małgorzata     Sikora                111.14 +  457: 287  161
    6    41 Natalia        Połomska              100.00 +  405: 284  150
    7    29 Natalia        Ogierman              107.27 +  404: 299  157
    8    28 Leszek         Kacprzyk              109.89 +  448: 359  160
    9    16 Dorota         Stachowska            103.70 +  362: 279  154
   10     8 Stanisław      Rydzik                144.57 -  304: 383   95
   11    29 Marek          Reda                  136.38 -  356: 503   86
   12    25 Marek          Reda                  136.38 -  393: 433   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Joanna Żłobicka 111.56 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 142.43 -  338: 428   92
    2    45 Katarzyna      Kumorek               100.00 +  327: 299  150
    3    33 Natalia        Połomska              100.00 -  264: 337   50
    4    46 Tomasz         Suchanek              130.71 -  429: 456   81
    5    54 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  420: 308  150
    6    31 Piotr          Broda                 113.93 -  312: 423   64
    7    48 Aleksandra     Orczyk                100.00 +  390: 283  150
    8    46 Klaudia        Zaforemska            100.00 +  337: 203  150
    9    35 Jerzy          Matyasik              117.01 -  318: 355   67
   10    41 Joanna         Regdos                100.00 -  341: 409   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1004  / 10 100.40




	Małgorzata Sikora 111.14 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Karol          Wyrębkiewicz          141.33 -  303: 334   91
    2    32 Maciej         Grąbczewski           114.42 -  323: 372   64
    3    53 Magdalena      Matyasik              100.00 +  315: 281  150
    4    45 Natalia        Ogierman              107.27 -  342: 381   57
    5    47 Beata          Piotrowska            112.62 -  287: 457   63
    6    55 Piotr          Sadzyński             100.00 +  425: 264  150
    7    41 Agata          Kopta                 113.79 -  361: 425   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     639  /  7  91.29




	Mateusz Królikowski 111.03 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Mówka                 141.30 -  364: 404   91
    2    36 Zofia          Górka                 100.00 +  444: 331  150
    3    25 Karol          Wyrębkiewicz          141.33 +  406: 336  191
    4    22 Irena          Sołdan                130.90 +  442: 341  181
    5    13 Zbigniew       Wietecki              130.37 +  479: 321  180
    6     6 Jerzy          Matyasik              117.01 +  405: 383  167
    7     5 Grzegorz       Pukniel               119.14 -  289: 440   69
    8     9 Marta          Sztajnert             105.48 +  437: 258  155
    9     9 Beata          Wiączkowska           124.16 +  368: 299  174
   10     3 Artur          Irzyk                 127.34 -  289: 352   77
   11    11 Janusz         Krupiński             121.12 +  472: 366  171
   12     5 Grzegorz       Wilk                  121.50 -  405: 450   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 12 139.83




	Andrzej Stańczyk 111.00 Tarnów     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Syczuk                139.07 +  387: 345  189
    2    12 Janusz         Krupiński             121.12 -  362: 432   71
    3    43 Zbigniew       Rybak                 109.18 -  390: 400   59
    4    36 Maciej         Chmielowski           100.00 +  468: 357  150
    5    25 Elżbieta       Szuba                 115.25 +  395: 390  165
    6    19 Marta          Sztajnert             105.48 -  374: 391   55
    7    25 Marek          Reda                  136.38 -  325: 430   86
    8    32 Natalia        Ogierman              107.27 -  265: 464   57
    9    39 Lidia          Szpakowska            100.00 +  360: 308  150
   10    40 Tomasz         Siwiński              110.02 -  363: 394   60
   11    42 Danuta         Połomska              104.31 +  419: 383  154
   12    33 Maciej         Grąbczewski           114.42 +  443: 386  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Łukasz Sornek 110.40 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Wrześniewski          138.30 -  445: 516   88
    2    30 Joanna         Ostrowska             115.57 +  382: 352  166
    3    24 Marta          Sztajnert             105.48 +  393: 338  155
    4    21 Małgorzata     Szczygieł             124.26 -  366: 416   74
    5    26 Dariusz        Zębek                 100.75 +  425: 257  151
    6    18 Grzegorz       Kwiecień              119.30 -  349: 459   69
    7    26 Grzegorz       Wiączkowski           116.77 +  375: 325  167
    8    22 Konrad         Sowula                100.00 +  458: 304  150
    9    13 Zbigniew       Wietecki              130.37 -  404: 451   80
   10    17 Katarzyna      Małek                 124.67 -  347: 367   75
   11    13 Mariola        Osajda-Matczak        116.84 -  315: 502   67
   12    30 Andrzej        Kroc                  113.12 +  388: 371  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Tomasz Siwiński 110.02 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dawid          Adamczyk              137.30 -  245: 458   87
    2    50 Leszek         Kacprzyk              109.89 -  290: 422   60
    3    49 Agata          Kopta                 113.79 -  325: 447   64
    4    54 Piotr          Sadzyński             100.00 +  434: 251  150
    5    46 Piotr          Adamczyk              121.01 +  329: 325  171
    6    42 Tomasz         Lempart               120.13 +  425: 234  170
    7    35 Irena          Sołdan                130.90 -  368: 408   81
    8    38 Marta          Dobrzańska            126.07 -  383: 388   76
    9    46 Bartłomiej     Pawlak                100.00 +  356: 268  150
   10    40 Andrzej        Stańczyk              111.00 +  394: 363  161
   11    31 Katarzyna      Małek                 124.67 +  363: 338  175
   12    28 Katarzyna      Kowalska              113.14 -  368: 377   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Leszek Kacprzyk 109.89 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Justyna        Górka                 137.19 -  329: 380   87
    2    50 Tomasz         Siwiński              110.02 +  422: 290  160
    3    41 Marek          Reda                  136.38 +  359: 352  186
    4    19 Beata          Wiączkowska           124.16 =  369: 369  124
    5    19 Artur          Irzyk                 127.34 -  369: 435   77
    6    29 Szymon         Płachta               124.69 +  359: 350  175
    7    20 Marek          Syczuk                139.07 -  361: 430   89
    8    28 Beata          Piotrowska            112.62 -  359: 448   63
    9    37 Elżbieta       Szuba                 115.25 +  348: 341  165
   10    28 Jerzy          Matyasik              117.01 -  378: 401   67
   11    36 Konrad         Sowula                100.00 +  385: 375  150
   12    29 Zofia          Gajewska              124.55 -  343: 424   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Zbigniew Rybak 109.18 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dariusz        Puton                 136.73 -  231: 426   87
    2    54 Ireneusz       Kurzok                115.42 +  346: 340  165
    3    43 Andrzej        Stańczyk              111.00 +  400: 390  161
    4    29 Mariola        Osajda-Matczak        116.84 -  308: 390   67
    5    37 Andrzej        Rechowicz             121.49 +  406: 371  171
    6    27 Katarzyna      Kowalska              113.14 -  323: 358   63
    7    36 Marcin         Ceglarek              103.08 -  289: 387   53
    8    41 Elżbieta       Szuba                 115.25 -  300: 471   65
    9    45 Dorota         Gwiazdoń              100.00 -  314: 374   50
   10    44 Elżbieta       Zębek                 107.44 -  330: 409   57
   11    49 Magdalena      Matyasik              100.00 +  360: 295  150
   12    49 Katarzyna      Kumorek               100.00 +  393: 365  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1239  / 12 103.25




	Joanna Brychcy 108.89 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Reda                  136.38 -  287: 340   86
    2    39 Grzegorz       Wilk                  121.50 -  301: 424   72
    3    45 Robert         Kaciński              108.52 +  368: 332  159
    4    44 Anna           Stambulska            100.00 +  351: 329  150
    5    36 Justyna        Górka                 137.19 -  289: 444   87
    6    45 Irena          Sołdan                130.90 -  363: 390   81
    7    43 Marta          Dobrzańska            126.07 -  338: 359   76
    8    52 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  456: 262  150
    9    48 Katarzyna      Kumorek               100.00 +  352: 335  150
   10    43 Tomasz         Suchanek              130.71 -  365: 423   81
   11    38 Andrzej        Kroc                  113.12 -  333: 429   63
   12    46 Danuta         Połomska              104.31 +  417: 260  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Robert Kaciński 108.52 Kraków      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Przemysław     Herdzina              135.31 -  348: 401   85
    2    40 Krzysztof      Gibas                 100.00 -  373: 381   50
    3    45 Joanna         Brychcy               108.89 -  332: 368   59
    4    51 Grzegorz       Miecugow              100.00 +  374: 355  150
    5    44 Zofia          Górka                 100.00 -  304: 403   50
    6    50 Magdalena      Matyasik              100.00 +  410: 245  150
    7    46 Bartłomiej     Pawlak                100.00 -  320: 323   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     594  /  7  84.86




	Jarosław Karp 108.10 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Ciejka                134.32 +  413: 375  184
    2    29 Tomasz         Górka                 124.81 +  457: 394  175
    3    11 Jan            Mrozowski             100.00 +  417: 376  150
    4     7 Zofia          Gajewska              124.55 +  422: 217  175
    5     3 Krzysztof      Sporczyk              120.79 +  425: 391  171
    6     2 Przemysław     Herdzina              135.31 -  341: 343   85
    7     7 Krzysztof      Kałuża                106.52 +  394: 371  157
    8     3 Dawid          Adamczyk              137.30 -  314: 353   87
    9     6 Tomasz         Zwoliński             142.62 -  352: 369   93
   10    13 Kamil          Kister                125.01 -  278: 415   75
   11    25 Karol          Wyrębkiewicz          141.33 +  397: 373  191
   12    15 Marta          Dobrzańska            126.07 +  383: 270  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Elżbieta Zębek 107.44 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Bobowski              133.88 -  330: 345   84
    2    48 Maciej         Chmielowski           100.00 -  362: 374   50
    3    47 Katarzyna      Kumorek               100.00 +  469: 272  150
    4    34 Konrad         Sowula                100.00 -  328: 505   50
    5    40 Mariusz        Grodek                122.13 -  405: 419   72
    6    47 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  272: 365   50
    7    49 Danuta         Połomska              104.31 -  332: 339   54
    8    53 Monika         Kowalik               100.00 +  523: 156  150
    9    50 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  336: 316  150
   10    44 Zbigniew       Rybak                 109.18 +  409: 330  159
   11    39 Dorota         Gwiazdoń              100.00 -  342: 388   50
   12    42 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  359: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 12  97.42




	Natalia Ogierman 107.27 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Pietuchowski          132.79 -  303: 386   83
    2    33 Andrzej        Rakoczy               131.95 +  381: 327  182
    3    29 Katarzyna      Kowalska              113.14 -  361: 364   63
    4    45 Małgorzata     Sikora                111.14 +  381: 342  161
    5    31 Agata          Kopta                 113.79 +  367: 349  164
    6    23 Grzegorz       Wilk                  121.50 -  338: 416   72
    7    29 Beata          Piotrowska            112.62 -  299: 404   63
    8    32 Andrzej        Stańczyk              111.00 +  464: 265  161
    9    32 Tomasz         Ciejka                134.32 -  362: 403   84
   10    32 Agnieszka      Krupka                126.56 -  301: 378   77
   11    45 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  316: 404   50
   12    44 Konrad         Sowula                100.00 +  336: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Krzysztof Kałuża 106.52 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Rakoczy               131.95 +  505: 390  182
    2     3 Krzysztof      Mówka                 141.30 +  476: 348  191
    3     1 Mariola        Osajda-Matczak        116.84 +  494: 314  167
    4     1 Przemysław     Herdzina              135.31 -  376: 415   85
    5     4 Grzegorz       Pukniel               119.14 +  492: 336  169
    6     1 Mariusz        Wrześniewski          138.30 -  303: 559   88
    7     7 Jarosław       Karp                  108.10 -  371: 394   58
    8    14 Sławomir       Wolski                100.00 -  404: 483   50
    9    21 Mariusz        Grodek                122.13 -  291: 521   72
   10    29 Marek          Dudkiewicz            128.68 -  438: 479   79
   11    37 Zofia          Górka                 100.00 =  359: 359  100
   12    41 Zofia          Górka                 100.00 +  362: 348  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Jacek Wandzel 106.49 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mirosław       Uglik                 130.97 -  276: 498   81
    2    43 Marek          Syczuk                139.07 -  356: 451   89
    3    52 Michał         Dulat                 100.00 +  391: 309  150
    4    31 Paweł          Mazurek               100.00 -  320: 347   50
    5    42 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  324: 312  150
    6    40 Tomasz         Ciejka                134.32 +  399: 360  184
    7    34 Konrad         Sowula                100.00 -  351: 358   50
    8    37 Jan            Mrozowski             100.00 +  366: 357  150
    9    36 Małgorzata     Sulejewska            124.98 +  386: 373  175
   10    27 Rafał          Wesołowski            122.46 -  393: 421   72
   11    30 Marta          Dobrzańska            126.07 -  282: 452   76
   12    38 Maciej         Chmielowski           100.00 +  299: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Marta Sztajnert 105.48 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Irena          Sołdan                130.90 -  269: 456   81
    2    46 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  428: 394  150
    3    24 Łukasz         Sornek                110.40 -  338: 393   60
    4    50 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  416: 293  150
    5    28 Paweł          Mazurek               100.00 +  381: 359  150
    6    19 Andrzej        Stańczyk              111.00 +  391: 374  161
    7    17 Jerzy          Matyasik              117.01 +  418: 339  167
    8     9 Mateusz        Królikowski           111.03 -  258: 437   61
    9    18 Kamil          Górka                 142.43 -  278: 322   92
   10    26 Agata          Kopta                 113.79 -  328: 460   64
   11    35 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.54 -  201: 490   97
   12    39 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  443: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1383  / 12 115.25




	Łukasz Moskal 104.77 Kurzętnik                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tomasz         Suchanek              130.71 -  305: 411   81
    2    31 Andrzej        Kroc                  113.12 -  294: 498   63
    3    44 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  334: 308  150
    4    47 Joanna         Regdos                100.00 +  342: 341  150
    5    38 Katarzyna      Kowalska              113.14 -  325: 406   63
    6    44 Anna           Stambulska            100.00 -  359: 362   50
    7    44 Elżbieta       Szuba                 115.25 -  297: 346   65
    8    48 Tomasz         Górka                 124.81 -  375: 475   75
    9    53 Andrzej        Klich                 100.00 +  334: 262  150
   10    51 Michał         Dulat                 100.00 -  273: 392   50
   11    50 Paulina        Naplocha              100.00 +  460: 270  150
   12    47 Dariusz        Zębek                 100.75 -  273: 375   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Danuta Połomska 104.31 Ostrów Wlkp.             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Zbigniew       Wietecki              130.37 -  348: 371   80
    2    41 Urszula        Solarska              101.83 -  340: 344   52
    3    48 Aleksandra     Orczyk                100.00 +  332: 258  150
    4    32 Agnieszka      Krupka                126.56 -  362: 372   77
    5    51 Michał         Dulat                 100.00 +  411: 276  150
    6    46 Dariusz        Małysa                100.00 -  279: 366   50
    7    49 Elżbieta       Zębek                 107.44 +  339: 332  157
    8    39 Andrzej        Rakoczy               131.95 -  290: 474   82
    9    40 Jan            Mrozowski             100.00 -  333: 438   50
   10    47 Bartłomiej     Pawlak                100.00 +  385: 277  150
   11    42 Andrzej        Stańczyk              111.00 -  383: 419   61
   12    46 Joanna         Brychcy               108.89 -  260: 417   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 12  93.17




	Dorota Stachowska 103.70 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Weronika       Rudnicka              129.46 -  325: 476   79
    2    52 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  286: 387   50
    3    56 Monika         Kowalik               100.00 +  484: 172  150
    4    41 Tomasz         Górka                 124.81 +  396: 382  175
    5    24 Piotr          Broda                 113.93 +  424: 384  164
    6    26 Kamil          Kister                125.01 +  376: 331  175
    7    10 Mirosław       Uglik                 130.97 +  321: 302  181
    8    11 Ireneusz       Kurzok                115.42 -  326: 372   65
    9    16 Beata          Piotrowska            112.62 -  279: 362   63
   10    24 Tomasz         Ciejka                134.32 -  307: 368   84
   11    34 Leszek         Stecuła               120.57 -  389: 423   71
   12    36 Urszula        Solarska              101.83 -  292: 355   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1309  / 12 109.08




	Marcin Ceglarek 103.08 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marek          Dudkiewicz            128.68 -  310: 391   79
    2    55 Patryk         Statkiewicz           100.00 +  407: 230  150
    3    22 Bartłomiej     Pawlak                100.00 +  388: 250  150
    4    20 Piotr          Broda                 113.93 +  412: 386  164
    5    11 Małgorzata     Sulejewska            124.98 -  366: 370   75
    6    15 Tomasz         Zwoliński             142.62 -  314: 462   93
    7    36 Zbigniew       Rybak                 109.18 +  387: 289  159
    8    21 Justyna        Górka                 137.19 -  327: 491   87
    9    30 Mariola        Osajda-Matczak        116.84 -  263: 494   67
   10    38 Jan            Mrozowski             100.00 -  369: 404   50
   11    46 Dariusz        Małysa                100.00 -  320: 361   50
   12    45 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  387: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 12 106.17




	Urszula Solarska 101.83 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Artur          Irzyk                 127.34 -  280: 439   77
    2    41 Danuta         Połomska              104.31 +  344: 340  154
    3    42 Rafał          Wesołowski            122.46 +  399: 359  172
    4    28 Sławomir       Wolski                100.00 -  388: 443   50
    5    34 Konrad         Sowula                100.00 -  320: 361   50
    6    36 Andrzej        Rakoczy               131.95 -  360: 372   82
    7    47 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  288: 375   50
    8    49 Michał         Dulat                 100.00 +  455: 281  150
    9    43 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  395: 276  150
   10    34 Paweł          Mazurek               100.00 +  360: 278  150
   11    28 Jerzy          Matyasik              117.01 -  320: 387   67
   12    36 Dorota         Stachowska            103.70 +  355: 292  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Dariusz Zębek 100.75 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Agnieszka      Krupka                126.56 +  402: 356  177
    2     5 Beata          Wiączkowska           124.16 -  351: 383   74
    3    39 Maciej         Chmielowski           100.00 +  386: 375  150
    4    15 Mariusz        Skrobosz              143.85 -  336: 366   94
    5    26 Łukasz         Sornek                110.40 -  257: 425   60
    6    35 Agata          Kopta                 113.79 +  438: 344  164
    7    24 Piotr          Broda                 113.93 -  298: 386   64
    8    30 Andrzej        Kroc                  113.12 -  301: 487   63
    9    47 Dariusz        Małysa                100.00 +  357: 313  150
   10    42 Tomasz         Górka                 124.81 -  333: 361   75
   11    40 Paweł          Mazurek               100.00 -  320: 393   50
   12    47 Łukasz         Moskal                104.77 +  375: 273  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marta          Dobrzańska            126.07 -  240: 471   76
    2    52 Dorota         Stachowska            103.70 +  387: 286  154
    3    40 Krzysztof      Mówka                 141.30 -  255: 458   91
    4    49 Tomasz         Lempart               120.13 -  323: 427   70
    5    50 Karol          Wyrębkiewicz          141.33 -  334: 386   91
    6    47 Elżbieta       Zębek                 107.44 +  365: 272  157
    7    47 Urszula        Solarska              101.83 +  375: 288  152
    8    42 Rafał          Wesołowski            122.46 -  328: 425   72
    9    44 Anna           Stambulska            100.00 -  320: 363   50
   10    45 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  380: 270  150
   11    45 Natalia        Ogierman              107.27 +  404: 316  157
   12    39 Marta          Sztajnert             105.48 -  325: 443   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Maciej Chmielowski 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Kamil          Kister                125.01 -  259: 440   75
    2    48 Elżbieta       Zębek                 107.44 +  374: 362  157
    3    39 Dariusz        Zębek                 100.75 -  375: 386   51
    4    36 Andrzej        Stańczyk              111.00 -  357: 468   61
    5    52 Katarzyna      Kumorek               100.00 +  338: 271  150
    6    39 Elżbieta       Szuba                 115.25 +  414: 327  165
    7    31 Andrzej        Rechowicz             121.49 -  273: 450   71
    8    40 Joanna         Regdos                100.00 -  305: 376   50
    9    41 Tomasz         Suchanek              130.71 -  278: 413   81
   10    50 Piotr          Sadzyński             100.00 +  376: 308  150
   11    43 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  366: 325  150
   12    38 Jacek          Wandzel               106.49 -  281: 299   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Michał Dulat 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Małgorzata     Sulejewska            124.98 -  253: 428   75
    2    49 Natalia        Połomska              100.00 -  255: 445   50
    3    52 Jacek          Wandzel               106.49 -  309: 391   56
    4    57 Martyna        Zaforemska            100.00 +  384: 210  150
    5    51 Danuta         Połomska              104.31 -  276: 411   54
    6    48 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  354: 295  150
    7    50 Zofia          Górka                 100.00 -  353: 372   50
    8    49 Urszula        Solarska              101.83 -  281: 455   52
    9    54 Piotr          Sadzyński             100.00 -  310: 337   50
   10    51 Łukasz         Moskal                104.77 +  392: 273  155
   11    52 Andrzej        Klich                 100.00 +  355: 238  150
   12    50 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  335: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 12  95.17




	Krzysztof Gibas 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Tomasz         Górka                 124.81 -  281: 301   75
    2    40 Robert         Kaciński              108.52 +  381: 373  159
    3    34 Piotr          Broda                 113.93 -  319: 456   64
    4    39 Agata          Kopta                 113.79 -  383: 423   64
    5    53 Andrzej        Klich                 100.00 +  415: 197  150
    6    32 Paweł          Mazurek               100.00 +  371: 358  150
    7    27 Mariola        Osajda-Matczak        116.84 -  372: 458   67
    8    43 Bartłomiej     Pawlak                100.00 +  418: 267  150
    9    28 Małgorzata     Szczygieł             124.26 -  349: 460   74
   10    30 Leszek         Stecuła               120.57 -  396: 397   71
   11    43 Maciej         Chmielowski           100.00 -  325: 366   50
   12    42 Elżbieta       Zębek                 107.44 -  338: 359   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 12  94.25




	Cecylia Gruca-Woch 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Szymon         Płachta               124.69 -  244: 448   75
    2    51 Dariusz        Małysa                100.00 -  269: 353   50
    3    51 Joanna         Ostrowska             115.57 -  238: 355   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     191  /  3  63.67




	Dorota Gwiazdoń 100.00 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Katarzyna      Małek                 124.67 -  308: 418   75
    2    57 Monika         Kowalik               100.00 +  364: 198  150
    3    32 Grzegorz       Wilk                  121.50 -  288: 429   72
    4    42 Andrzej        Rechowicz             121.49 -  307: 418   71
    5    48 Grzegorz       Miecugow              100.00 +  355: 309  150
    6    43 Joanna         Regdos                100.00 -  345: 397   50
    7    42 Tomasz         Ciejka                134.32 -  352: 396   84
    8    51 Paulina        Naplocha              100.00 +  483: 184  150
    9    45 Zbigniew       Rybak                 109.18 +  374: 314  159
   10    37 Małgorzata     Sulejewska            124.98 -  290: 392   75
   11    39 Elżbieta       Zębek                 107.44 +  388: 342  157
   12    37 Anna           Stambulska            100.00 -  262: 394   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Zofia Górka 100.00 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Zofia          Gajewska              124.55 -  294: 436   75
    2    36 Mateusz        Królikowski           111.03 -  331: 444   61
    3    54 Piotr          Sadzyński             100.00 +  365: 177  150
    4    38 Elżbieta       Szuba                 115.25 -  331: 368   65
    5    44 Robert         Kaciński              108.52 +  403: 304  159
    6    37 Andrzej        Rechowicz             121.49 -  334: 361   71
    7    50 Michał         Dulat                 100.00 +  372: 353  150
    8    33 Agata          Kopta                 113.79 -  311: 334   64
    9    38 Paweł          Mazurek               100.00 -  348: 351   50
   10    46 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  383: 270  150
   11    37 Krzysztof      Kałuża                106.52 =  359: 359  107
   12    41 Krzysztof      Kałuża                106.52 -  348: 362   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  / 12  96.58




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Małgorzata     Szczygieł             124.26 -  276: 416   74
    2    44 Tomasz         Zwoliński             142.62 -  251: 558   93
    3    50 Ireneusz       Kurzok                115.42 -  295: 500   65
    4    56 Monika         Kowalik               100.00 +  330: 182  150
    5    53 Krzysztof      Gibas                 100.00 -  197: 415   50
    6    54 Joanna         Ostrowska             115.57 -  262: 457   66
    7    52 Tomasz         Górka                 124.81 -  255: 366   75
    8    55 Martyna        Zaforemska            100.00 +  296: 194  150
    9    53 Łukasz         Moskal                104.77 -  262: 334   55
   10    53 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  281: 335   50
   11    52 Michał         Dulat                 100.00 -  238: 355   50
   12    54 Patryk         Statkiewicz           100.00 +  344: 232  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1028  / 12  85.67




	Monika Kowalik 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Beata          Wiączkowska           124.16 -  158: 490   74
    2    57 Dorota         Gwiazdoń              100.00 -  198: 364   50
    3    56 Dorota         Stachowska            103.70 -  172: 484   54
    4    56 Andrzej        Klich                 100.00 -  182: 330   50
    5    57 Piotr          Sadzyński             100.00 -  256: 278   50
    6    56 Patryk         Statkiewicz           100.00 +  250: 237  150
    7    54 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  249: 366   50
    8    53 Elżbieta       Zębek                 107.44 -  156: 523   57
    9    55 Martyna        Zaforemska            100.00 +  266: 223  150
   10    54 Magdalena      Matyasik              100.00 -  206: 342   50
   11    54 Katarzyna      Kumorek               100.00 -  177: 493   50
   12    56 Martyna        Zaforemska            100.00 +  237: 223  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     935  / 12  77.92




	Katarzyna Kumorek 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Marek          Gajdosz               123.44 -  271: 426   73
    2    45 Joanna         Żłobicka              111.56 -  299: 327   62
    3    47 Elżbieta       Zębek                 107.44 -  272: 469   57
    4    55 Patryk         Statkiewicz           100.00 +  329: 235  150
    5    52 Maciej         Chmielowski           100.00 -  271: 338   50
    6    53 Bartłomiej     Pawlak                100.00 -  297: 364   50
    7    55 Martyna        Zaforemska            100.00 +  400: 216  150
    8    50 Grzegorz       Miecugow              100.00 +  315: 304  150
    9    48 Joanna         Brychcy               108.89 -  335: 352   59
   10    52 Natalia        Połomska              100.00 -  289: 380   50
   11    54 Monika         Kowalik               100.00 +  493: 177  150
   12    49 Zbigniew       Rybak                 109.18 -  365: 393   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1060  / 12  88.33




	Magdalena Matyasik 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Mariusz        Sylwestrzuk           122.51 -  237: 476   73
    2    53 Magdalena      Kublik                118.37 -  262: 331   68
    3    53 Małgorzata     Sikora                111.14 -  281: 315   61
    4    53 Andrzej        Rakoczy               131.95 -  256: 468   82
    5    56 Martyna        Zaforemska            100.00 +  429: 239  150
    6    50 Robert         Kaciński              108.52 -  245: 410   59
    7    51 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  285: 344   50
    8    54 Patryk         Statkiewicz           100.00 +  394: 186  150
    9    51 Grzegorz       Miecugow              100.00 -  273: 338   50
   10    54 Monika         Kowalik               100.00 +  342: 206  150
   11    49 Zbigniew       Rybak                 109.18 -  295: 360   59
   12    52 Lidia          Szpakowska            100.00 -  253: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1002  / 12  83.50




	Paweł Mazurek 100.00 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Rafał          Wesołowski            122.46 -  346: 381   72
    2    42 Piotr          Sadzyński             100.00 +  570: 189  150
    3    15 Weronika       Rudnicka              129.46 -  321: 338   79
    4    31 Jacek          Wandzel               106.49 +  347: 320  156
    5    28 Marta          Sztajnert             105.48 -  359: 381   55
    6    32 Krzysztof      Gibas                 100.00 -  358: 371   50
    7    39 Grzegorz       Miecugow              100.00 +  489: 310  150
    8    31 Joanna         Ostrowska             115.57 -  344: 387   66
    9    38 Zofia          Górka                 100.00 +  351: 348  150
   10    34 Urszula        Solarska              101.83 -  278: 360   52
   11    40 Dariusz        Zębek                 100.75 +  393: 320  151
   12    32 Mariusz        Sylwestrzuk           122.51 -  252: 467   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Dariusz Małysa 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Mariusz        Grodek                122.13 -  326: 371   72
    2    51 Cecylia        Gruca-Woch            100.00 +  353: 269  150
    3    31 Marta          Dobrzańska            126.07 -  280: 397   76
    4    43 Bartłomiej     Pawlak                100.00 +  275: 259  150
    5    39 Kamil          Górka                 142.43 -  307: 369   92
    6    46 Danuta         Połomska              104.31 +  366: 279  154
    7    37 Zbigniew       Wietecki              130.37 -  308: 328   80
    8    44 Grzegorz       Wiączkowski           116.77 -  267: 559   67
    9    47 Dariusz        Zębek                 100.75 -  313: 357   51
   10    48 Lidia          Szpakowska            100.00 +  312: 296  150
   11    46 Marcin         Ceglarek              103.08 +  361: 320  153
   12    40 Natalia        Połomska              100.00 -  314: 375   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Grzegorz Miecugow 100.00 Warszawa           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Grzegorz       Wilk                  121.50 +  370: 354  172
    2    20 Artur          Irzyk                 127.34 -  329: 354   77
    3    23 Małgorzata     Sulejewska            124.98 -  335: 425   75
    4    51 Robert         Kaciński              108.52 -  355: 374   59
    5    48 Dorota         Gwiazdoń              100.00 -  309: 355   50
    6    52 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  356: 307  150
    7    39 Paweł          Mazurek               100.00 -  310: 489   50
    8    50 Katarzyna      Kumorek               100.00 -  304: 315   50
    9    51 Magdalena      Matyasik              100.00 +  338: 273  150
   10    49 Klaudia        Zaforemska            100.00 +  432: 167  150
   11    41 Elżbieta       Szuba                 115.25 -  220: 465   65
   12    48 Bartłomiej     Pawlak                100.00 +  310: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Jan Mrozowski 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Andrzej        Rechowicz             121.49 +  375: 330  171
    2    17 Sławomir       Wolski                100.00 +  397: 353  150
    3    11 Jarosław       Karp                  108.10 -  376: 417   58
    4    13 Wojciech       Sołdan                131.15 +  391: 344  181
    5     9 Dawid          Adamczyk              137.30 -  346: 412   87
    6    14 Janusz         Krupiński             121.12 -  305: 460   71
    7    38 Andrzej        Kroc                  113.12 -  390: 480   63
    8    37 Jacek          Wandzel               106.49 -  357: 366   56
    9    40 Danuta         Połomska              104.31 +  438: 333  154
   10    38 Marcin         Ceglarek              103.08 +  404: 369  153
   11    19 Mariusz        Grodek                122.13 +  444: 318  172
   12    22 Mariusz        Grodek                122.13 +  354: 351  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Janusz         Krupiński             121.12 -  289: 457   71
    2    38 Agnieszka      Krupka                126.56 -  285: 494   77
    3    46 Andrzej        Rakoczy               131.95 +  323: 302  182
    4    48 Mariusz        Grodek                122.13 -  317: 460   72
    5    49 Joanna         Regdos                100.00 -  247: 451   50
    6    51 Piotr          Adamczyk              121.01 -  314: 431   71
    7    53 Piotr          Sadzyński             100.00 +  364: 264  150
    8    51 Dorota         Gwiazdoń              100.00 -  184: 483   50
    9    52 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  241: 479   50
   10    55 Patryk         Statkiewicz           100.00 +  357: 250  150
   11    50 Łukasz         Moskal                104.77 -  270: 460   55
   12    53 Piotr          Sadzyński             100.00 -  315: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1028  / 12  85.67




	Marcin Nowak 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Piotr          Adamczyk              121.01 -    1: 400   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      71  /  1  71.00




	Aleksandra Orczyk 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Krzysztof      Sporczyk              120.79 -  264: 388   71
    2    47 Andrzej        Rechowicz             121.49 -  289: 455   71
    3    48 Danuta         Połomska              104.31 -  258: 332   54
    4    52 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  278: 437   50
    5    55 Patryk         Statkiewicz           100.00 +  388: 139  150
    6    49 Tomasz         Górka                 124.81 +  391: 289  175
    7    48 Joanna         Żłobicka              111.56 -  283: 390   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     633  /  7  90.43




	Bartłomiej Pawlak 100.00 Sochaczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Leszek         Stecuła               120.57 +  461: 309  171
    2    10 Marek          Dudkiewicz            128.68 -  367: 418   79
    3    22 Marcin         Ceglarek              103.08 -  250: 388   53
    4    43 Dariusz        Małysa                100.00 -  259: 275   50
    5    43 Rafał          Wesołowski            122.46 -  250: 413   72
    6    53 Katarzyna      Kumorek               100.00 +  364: 297  150
    7    46 Robert         Kaciński              108.52 +  323: 320  159
    8    43 Krzysztof      Gibas                 100.00 -  267: 418   50
    9    46 Tomasz         Siwiński              110.02 -  268: 356   60
   10    47 Danuta         Połomska              104.31 -  277: 385   54
   11    53 Piotr          Sadzyński             100.00 +  544: 129  150
   12    48 Grzegorz       Miecugow              100.00 -  306: 310   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Paweł Pierzchała 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Tomasz         Lempart               120.13 -    1: 400   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      70  /  1  70.00




	Natalia Połomska 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Grzegorz       Kwiecień              119.30 -  330: 358   69
    2    49 Michał         Dulat                 100.00 +  445: 255  150
    3    33 Joanna         Żłobicka              111.56 +  337: 264  162
    4    18 Małgorzata     Sulejewska            124.98 -  339: 405   75
    5    29 Agnieszka      Krupka                126.56 -  211: 477   77
    6    41 Beata          Piotrowska            112.62 -  284: 405   63
    7    45 Rafał          Wesołowski            122.46 -  337: 364   72
    8    47 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  409: 240  150
    9    42 Tomasz         Górka                 124.81 -  237: 438   75
   10    52 Katarzyna      Kumorek               100.00 +  380: 289  150
   11    44 Grzegorz       Wiączkowski           116.77 +  381: 344  167
   12    40 Dariusz        Małysa                100.00 +  375: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Joanna Regdos 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Leokadia       Litwinowicz           119.25 -  291: 353   69
    2    37 Mariusz        Skrobosz              143.85 -  333: 507   94
    3    55 Patryk         Statkiewicz           100.00 +  418: 175  150
    4    47 Łukasz         Moskal                104.77 -  341: 342   55
    5    49 Paulina        Naplocha              100.00 +  451: 247  150
    6    43 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  397: 345  150
    7    32 Kamil          Kister                125.01 -  334: 356   75
    8    40 Maciej         Chmielowski           100.00 +  376: 305  150
    9    27 Szymon         Płachta               124.69 -  366: 425   75
   10    41 Joanna         Żłobicka              111.56 +  409: 341  162
   11    22 Ireneusz       Kurzok                115.42 +  355: 330  165
   12    26 Katarzyna      Małek                 124.67 +  449: 421  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Piotr Sadzyński 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Grzegorz       Pukniel               119.14 -  277: 412   69
    2    42 Paweł          Mazurek               100.00 -  189: 570   50
    3    54 Zofia          Górka                 100.00 -  177: 365   50
    4    54 Tomasz         Siwiński              110.02 -  251: 434   60
    5    57 Monika         Kowalik               100.00 +  278: 256  150
    6    55 Małgorzata     Sikora                111.14 -  264: 425   61
    7    53 Paulina        Naplocha              100.00 -  264: 364   50
    9    54 Michał         Dulat                 100.00 +  337: 310  150
   10    50 Maciej         Chmielowski           100.00 -  308: 376   50
   11    53 Bartłomiej     Pawlak                100.00 -  129: 544   50
   12    53 Paulina        Naplocha              100.00 +  327: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     890  / 11  80.91




	Konrad Sowula 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Magdalena      Kublik                118.37 +  377: 322  168
    2    16 Szymon         Płachta               124.69 -  284: 368   75
    3    35 Katarzyna      Małek                 124.67 -  353: 411   75
    4    34 Elżbieta       Zębek                 107.44 +  505: 328  157
    5    34 Urszula        Solarska              101.83 +  361: 320  152
    6    16 Mariusz        Sylwestrzuk           122.51 -  335: 344   73
    7    34 Jacek          Wandzel               106.49 +  358: 351  156
    8    22 Łukasz         Sornek                110.40 -  304: 458   60
    9    33 Andrzej        Rakoczy               131.95 -  372: 390   82
   10    33 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.54 -  290: 461   97
   11    36 Leszek         Kacprzyk              109.89 -  375: 385   60
   12    44 Natalia        Ogierman              107.27 -  305: 336   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1212  / 12 101.00




	Anna Stambulska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    53 Jerzy          Matyasik              117.01 -  303: 418   67
    2    34 Tomasz         Ciejka                134.32 -  299: 418   84
    3    57 Martyna        Zaforemska            100.00 +  464: 199  150
    4    44 Joanna         Brychcy               108.89 -  329: 351   59
    5    45 Joanna         Ostrowska             115.57 +  423: 278  166
    6    44 Łukasz         Moskal                104.77 +  362: 359  155
    7    22 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.54 -  302: 356   97
    8    45 Tomasz         Suchanek              130.71 -  327: 353   81
    9    44 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  363: 320  150
   10    39 Elżbieta       Szuba                 115.25 +  367: 342  165
   11    32 Piotr          Pietuchowski          132.79 -  364: 406   83
   12    37 Dorota         Gwiazdoń              100.00 +  394: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Patryk Statkiewicz 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    54 Mariola        Osajda-Matczak        116.84 -  187: 455   67
    2    55 Marcin         Ceglarek              103.08 -  230: 407   53
    3    55 Joanna         Regdos                100.00 -  175: 418   50
    4    55 Katarzyna      Kumorek               100.00 -  235: 329   50
    5    55 Aleksandra     Orczyk                100.00 -  139: 388   50
    6    56 Monika         Kowalik               100.00 -  237: 250   50
    7    56 PAUZA
    8    54 Magdalena      Matyasik              100.00 -  186: 394   50
    9    56 PAUZA
   10    55 Paulina        Naplocha              100.00 -  250: 357   50
   11    55 Martyna        Zaforemska            100.00 =  266: 266  100
   12    54 Andrzej        Klich                 100.00 -  232: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     570  / 10  57.00




	Mateusz Stańczyk 100.00 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    55 Grzegorz       Wiączkowski           116.77 -  336: 364   67
    2    46 Marta          Sztajnert             105.48 -  394: 428   55
    3    44 Łukasz         Moskal                104.77 -  308: 334   55
    4    52 Aleksandra     Orczyk                100.00 +  437: 278  150
    5    42 Jacek          Wandzel               106.49 -  312: 324   56
    6    48 Michał         Dulat                 100.00 -  295: 354   50
    7    51 Magdalena      Matyasik              100.00 +  344: 285  150
    8    47 Natalia        Połomska              100.00 -  240: 409   50
    9    52 Paulina        Naplocha              100.00 +  479: 241  150
   10    45 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  270: 380   50
   11    47 Joanna         Ostrowska             115.57 +  414: 382  166
   12    45 Marcin         Ceglarek              103.08 -  305: 387   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1052  / 12  87.67




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    56 Joanna         Ostrowska             115.57 +  366: 307  166
    2    21 Zofia          Gajewska              124.55 -  275: 351   75
    3    37 Dawid          Adamczyk              137.30 -  217: 542   87
    4    50 Marta          Sztajnert             105.48 -  293: 416   55
    5    54 Joanna         Żłobicka              111.56 -  308: 420   62
    6    52 Grzegorz       Miecugow              100.00 -  307: 356   50
    7    54 Monika         Kowalik               100.00 +  366: 249  150
    8    52 Joanna         Brychcy               108.89 -  262: 456   59
    9    50 Elżbieta       Zębek                 107.44 -  316: 336   57
   10    53 Andrzej        Klich                 100.00 +  335: 281  150
   11    48 Lidia          Szpakowska            100.00 +  358: 335  150
   12    50 Michał         Dulat                 100.00 -  295: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1111  / 12  92.58




	Monika Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    35 Tomasz         Ciejka                134.32 -  212: 436   84
    9    43 Urszula        Solarska              101.83 -  276: 395   52
   10    46 Zofia          Górka                 100.00 -  270: 383   50
   11    51 Klaudia        Zaforemska            100.00 =  300: 300  100
   12    51 Klaudia        Zaforemska            100.00 +  443: 212  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     436  /  5  87.20




	Lidia Szpakowska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    36 Magdalena      Kublik                118.37 -  295: 368   68
    9    39 Andrzej        Stańczyk              111.00 -  308: 360   61
   10    48 Dariusz        Małysa                100.00 -  296: 312   50
   11    48 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  335: 358   50
   12    52 Magdalena      Matyasik              100.00 +  345: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     379  /  5  75.80




	Sławomir Wolski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    57 Ireneusz       Kurzok                115.42 +  444: 321  165
    2    17 Jan            Mrozowski             100.00 -  353: 397   50
    3    26 Tomasz         Górka                 124.81 +  359: 279  175
    4    28 Urszula        Solarska              101.83 +  443: 388  152
    5    18 Beata          Wiączkowska           124.16 +  372: 360  174
    6     8 Dawid          Adamczyk              137.30 -  334: 394   87
    7    21 Leszek         Stecuła               120.57 +  436: 335  171
    8    14 Krzysztof      Kałuża                106.52 +  483: 404  157
    9     5 Dariusz        Puton                 136.73 -  293: 355   87
   10    15 Krzysztof      Sporczyk              120.79 -  295: 432   71
   11    26 Grzegorz       Kwiecień              119.30 -  351: 357   69
   12    23 Ireneusz       Kurzok                115.42 -  374: 439   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Klaudia Zaforemska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    46 Joanna         Żłobicka              111.56 -  203: 337   62
    9    49 Leokadia       Litwinowicz           119.25 -  164: 481   69
   10    49 Grzegorz       Miecugow              100.00 -  167: 432   50
   11    51 Monika         Szczyrzyca            100.00 =  300: 300  100
   12    51 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  212: 443   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     331  /  5  66.20




	Martyna  Zaforemska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    58 Elżbieta       Szuba                 115.25 -  186: 354   65
    2    56 Leszek         Stecuła               120.57 -  120: 606   71
    3    57 Anna           Stambulska            100.00 -  199: 464   50
    4    57 Michał         Dulat                 100.00 -  210: 384   50
    5    56 Magdalena      Matyasik              100.00 -  239: 429   50
    6    57 PAUZA
    7    55 Katarzyna      Kumorek               100.00 -  216: 400   50
    8    55 Andrzej        Klich                 100.00 -  194: 296   50
    9    55 Monika         Kowalik               100.00 -  223: 266   50
   10    56 PAUZA
   11    55 Patryk         Statkiewicz           100.00 =  266: 266  100
   12    56 Monika         Kowalik               100.00 -  223: 237   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     586  / 10  58.60


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Mistrzostwa Krakowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Grąbczewski           398: 394
   2 Piotr          Broda                - Kazimierz.Jr   Merklejn              375: 561
   3 Stanisław      Rydzik               - Agata          Kopta                 403: 300
   4 Katarzyna      Kowalska             - Mariusz        Skrobosz              484: 360
   5 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Kroc                  452: 409
   6 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Zwoliński             443: 344
   7 Kamil          Górka                - Joanna         Żłobicka              428: 338
   8 Małgorzata     Sikora               - Karol          Wyrębkiewicz          303: 334
   9 Krzysztof      Mówka                - Mateusz        Królikowski           404: 364
  10 Andrzej        Stańczyk             - Marek          Syczuk                387: 345
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Sornek                516: 445
  12 Tomasz         Siwiński             - Dawid          Adamczyk              245: 458
  13 Justyna        Górka                - Leszek         Kacprzyk              380: 329
  14 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Puton                 231: 426
  15 Marek          Reda                 - Joanna         Brychcy               340: 287
  16 Robert         Kaciński             - Przemysław     Herdzina              348: 401
  17 Tomasz         Ciejka               - Jarosław       Karp                  375: 413
  18 Elżbieta       Zębek                - Łukasz         Bobowski              330: 345
  19 Piotr          Pietuchowski         - Natalia        Ogierman              386: 303
  20 Krzysztof      Kałuża               - Andrzej        Rakoczy               505: 390
  21 Mirosław       Uglik                - Jacek          Wandzel               498: 276
  22 Marta          Sztajnert            - Irena          Sołdan                269: 456
  23 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Moskal                411: 305
  24 Danuta         Połomska             - Zbigniew       Wietecki              348: 371
  25 Weronika       Rudnicka             - Dorota         Stachowska            476: 325
  26 Marcin         Ceglarek             - Marek          Dudkiewicz            310: 391
  27 Artur          Irzyk                - Urszula        Solarska              439: 280
  28 Dariusz        Zębek                - Agnieszka      Krupka                402: 356
  29 Marta          Dobrzańska           - Katarzyna      Bogusławska           471: 240
  30 Maciej         Chmielowski          - Kamil          Kister                259: 440
  31 Małgorzata     Sulejewska           - Michał         Dulat                 428: 253
  32 Krzysztof      Gibas                - Tomasz         Górka                 281: 301
  33 Szymon         Płachta              - Cecylia        Gruca-Woch            448: 244
  34 Dorota         Gwiazdoń             - Katarzyna      Małek                 308: 418
  35 Zofia          Gajewska             - Zofia          Górka                 436: 294
  36 Andrzej        Klich                - Małgorzata     Szczygieł             276: 416
  37 Beata          Wiączkowska          - Monika         Kowalik               490: 158
  38 Katarzyna      Kumorek              - Marek          Gajdosz               271: 426
  39 Mariusz        Sylwestrzuk          - Magdalena      Matyasik              476: 237
  40 Paweł          Mazurek              - Rafał          Wesołowski            346: 381
  41 Mariusz        Grodek               - Dariusz        Małysa                371: 326
  42 Grzegorz       Miecugow             - Grzegorz       Wilk                  370: 354
  43 Andrzej        Rechowicz            - Jan            Mrozowski             330: 375
  44 Paulina        Naplocha             - Janusz         Krupiński             289: 457
  45 Piotr          Adamczyk             - Marcin         Nowak                 400:   1
  46 Aleksandra     Orczyk               - Krzysztof      Sporczyk              264: 388
  47 Leszek         Stecuła              - Bartłomiej     Pawlak                309: 461
  48 Paweł          Pierzchała           - Tomasz         Lempart                 1: 400
  49 Grzegorz       Kwiecień             - Natalia        Połomska              358: 330
  50 Joanna         Regdos               - Leokadia       Litwinowicz           291: 353
  51 Grzegorz       Pukniel              - Piotr          Sadzyński             412: 277
  52 Konrad         Sowula               - Magdalena      Kublik                377: 322
  53 Jerzy          Matyasik             - Anna           Stambulska            418: 303
  54 Patryk         Statkiewicz          - Mariola        Osajda-Matczak        187: 455
  55 Grzegorz       Wiączkowski          - Mateusz        Stańczyk              364: 336
  56 Aneta          Szczyrzyca           - Joanna         Ostrowska             366: 307
  57 Ireneusz       Kurzok               - Sławomir       Wolski                321: 444
  58 Martyna        Zaforemska           - Elżbieta       Szuba                 186: 354


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Pukniel               334: 453
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Suchanek              418: 314
   3 Krzysztof      Kałuża               - Krzysztof      Mówka                 476: 348
   4 Stanisław      Rydzik               - Mirosław       Uglik                 325: 385
   5 Dariusz        Zębek                - Beata          Wiączkowska           351: 383
   6 Przemysław     Herdzina             - Katarzyna      Kowalska              472: 304
   7 Piotr          Adamczyk             - Weronika       Rudnicka              333: 387
   8 Tomasz         Lempart              - Mariusz        Sylwestrzuk           292: 410
   9 Dariusz        Kosz                 - Marta          Dobrzańska            324: 309
  10 Bartłomiej     Pawlak               - Marek          Dudkiewicz            367: 418
  11 Dawid          Adamczyk             - Krzysztof      Sporczyk              309: 335
  12 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Stańczyk              432: 362
  13 Irena          Sołdan               - Piotr          Pietuchowski          264: 401
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Wesołowski            386: 369
  15 Bartosz        Morawski             - Justyna        Górka                 484: 366
  16 Konrad         Sowula               - Szymon         Płachta               284: 368
  17 Jan            Mrozowski            - Sławomir       Wolski                397: 353
  18 Zbigniew       Wietecki             - Beata          Piotrowska            436: 325
  19 Kamil          Kister               - Mariusz        Grodek                427: 359
  20 Artur          Irzyk                - Grzegorz       Miecugow              354: 329
  21 Aneta          Szczyrzyca           - Zofia          Gajewska              275: 351
  22 Kamil          Górka                - Grzegorz       Wiączkowski           403: 315
  23 Małgorzata     Sulejewska           - Grzegorz       Kwiecień              399: 431
  24 Dariusz        Puton                - Elżbieta       Szuba                 545: 339
  25 Marek          Gajdosz              - Leokadia       Litwinowicz           461: 284
  26 Katarzyna      Małek                - Łukasz         Bobowski              354: 373
  27 Jerzy          Matyasik             - Marek          Reda                  446: 286
  28 Małgorzata     Szczygieł            - Karol          Wyrębkiewicz          381: 362
  29 Jarosław       Karp                 - Tomasz         Górka                 457: 394
  30 Joanna         Ostrowska            - Łukasz         Sornek                352: 382
  31 Andrzej        Kroc                 - Łukasz         Moskal                498: 294
  32 Maciej         Grąbczewski          - Małgorzata     Sikora                372: 323
  33 Andrzej        Rakoczy              - Natalia        Ogierman              327: 381
  34 Anna           Stambulska           - Tomasz         Ciejka                299: 418
  35 Agata          Kopta                - Piotr          Broda                 364: 398
  36 Zofia          Górka                - Mateusz        Królikowski           331: 444
  37 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Regdos                507: 333
  38 Agnieszka      Krupka               - Paulina        Naplocha              494: 285
  39 Grzegorz       Wilk                 - Joanna         Brychcy               424: 301
  40 Krzysztof      Gibas                - Robert         Kaciński              381: 373
  41 Urszula        Solarska             - Danuta         Połomska              344: 340
  42 Piotr          Sadzyński            - Paweł          Mazurek               189: 570
  43 Marek          Syczuk               - Jacek          Wandzel               451: 356
  44 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Klich                 558: 251
  45 Joanna         Żłobicka             - Katarzyna      Kumorek               327: 299
  46 Mateusz        Stańczyk             - Marta          Sztajnert             394: 428
  47 Andrzej        Rechowicz            - Aleksandra     Orczyk                455: 289
  48 Elżbieta       Zębek                - Maciej         Chmielowski           362: 374
  49 Michał         Dulat                - Natalia        Połomska              255: 445
  50 Leszek         Kacprzyk             - Tomasz         Siwiński              422: 290
  51 Dariusz        Małysa               - Cecylia        Gruca-Woch            353: 269
  52 Katarzyna      Bogusławska          - Dorota         Stachowska            387: 286
  53 Magdalena      Matyasik             - Magdalena      Kublik                262: 331
  54 Zbigniew       Rybak                - Ireneusz       Kurzok                346: 340
  55 Patryk         Statkiewicz          - Marcin         Ceglarek              230: 407
  56 Leszek         Stecuła              - Martyna        Zaforemska            606: 120
  57 Monika         Kowalik              - Dorota         Gwiazdoń              198: 364


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Kałuża                314: 494
   2 Dariusz        Puton                - Kamil          Górka                 362: 358
   3 Szymon         Płachta              - Bartosz        Morawski              424: 420
   4 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Wrześniewski          340: 503
   5 Zbigniew       Wietecki             - Janusz         Krupiński             455: 403
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Marek          Gajdosz               296: 359
   7 Mariusz        Sylwestrzuk          - Artur          Irzyk                 443: 334
   8 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Kwiecień              461: 359
   9 Przemysław     Herdzina             - Piotr          Pietuchowski          376: 303
  10 Zofia          Gajewska             - Beata          Wiączkowska           365: 360
  11 Jarosław       Karp                 - Jan            Mrozowski             417: 376
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Kister                456: 272
  13 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Kosz                  490: 399
  14 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              361: 369
  15 Paweł          Mazurek              - Weronika       Rudnicka              321: 338
  16 Justyna        Górka                - Leszek         Stecuła               266: 426
  17 Andrzej        Kroc                 - Piotr          Adamczyk              422: 268
  18 Mariusz        Grodek               - Tomasz         Zwoliński             310: 439
  19 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Stanisław      Rydzik                400: 423
  20 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Suchanek              417: 318
  21 Agnieszka      Krupka               - Irena          Sołdan                333: 372
  22 Bartłomiej     Pawlak               - Marcin         Ceglarek              250: 388
  23 Grzegorz       Miecugow             - Małgorzata     Sulejewska            335: 425
  24 Łukasz         Sornek               - Marta          Sztajnert             393: 338
  25 Mateusz        Królikowski          - Karol          Wyrębkiewicz          406: 336
  26 Tomasz         Górka                - Sławomir       Wolski                279: 359
  27 Elżbieta       Szuba                - Marek          Syczuk                419: 457
  28 Tomasz         Lempart              - Tomasz         Ciejka                343: 460
  29 Natalia        Ogierman             - Katarzyna      Kowalska              361: 364
  30 Grzegorz       Wiączkowski          - Andrzej        Rechowicz             398: 306
  31 Dariusz        Małysa               - Marta          Dobrzańska            280: 397
  32 Dorota         Gwiazdoń             - Grzegorz       Wilk                  288: 429
  33 Natalia        Połomska             - Joanna         Żłobicka              337: 264
  34 Piotr          Broda                - Krzysztof      Gibas                 456: 319
  35 Katarzyna      Małek                - Konrad         Sowula                411: 353
  36 Magdalena      Kublik               - Beata          Piotrowska            385: 374
  37 Dawid          Adamczyk             - Aneta          Szczyrzyca            542: 217
  38 Leokadia       Litwinowicz          - Maciej         Grąbczewski           398: 357
  39 Maciej         Chmielowski          - Dariusz        Zębek                 375: 386
  40 Katarzyna      Bogusławska          - Krzysztof      Mówka                 255: 458
  41 Marek          Reda                 - Leszek         Kacprzyk              352: 359
  42 Rafał          Wesołowski           - Urszula        Solarska              359: 399
  43 Andrzej        Stańczyk             - Zbigniew       Rybak                 390: 400
  44 Łukasz         Moskal               - Mateusz        Stańczyk              334: 308
  45 Joanna         Brychcy              - Robert         Kaciński              368: 332
  46 Paulina        Naplocha             - Andrzej        Rakoczy               323: 302
  47 Katarzyna      Kumorek              - Elżbieta       Zębek                 272: 469
  48 Danuta         Połomska             - Aleksandra     Orczyk                332: 258
  49 Agata          Kopta                - Tomasz         Siwiński              447: 325
  50 Ireneusz       Kurzok               - Andrzej        Klich                 500: 295
  51 Cecylia        Gruca-Woch           - Joanna         Ostrowska             238: 355
  52 Jacek          Wandzel              - Michał         Dulat                 391: 309
  53 Magdalena      Matyasik             - Małgorzata     Sikora                281: 315
  54 Zofia          Górka                - Piotr          Sadzyński             365: 177
  55 Joanna         Regdos               - Patryk         Statkiewicz           418: 175
  56 Dorota         Stachowska           - Monika         Kowalik               484: 172
  57 Martyna        Zaforemska           - Anna           Stambulska            199: 464


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Krzysztof      Kałuża                415: 376
   2 Marek          Gajdosz              - Mariusz        Wrześniewski          370: 421
   3 Grzegorz       Pukniel              - Szymon         Płachta               346: 327
   4 Jerzy          Matyasik             - Mirosław       Uglik                 441: 409
   5 Weronika       Rudnicka             - Dariusz        Puton                 326: 444
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Sylwestrzuk           356: 328
   7 Jarosław       Karp                 - Zofia          Gajewska              422: 217
   8 Zbigniew       Wietecki             - Bartosz        Morawski              239: 482
   9 Katarzyna      Kowalska             - Tomasz         Zwoliński             352: 384
  10 Leszek         Stecuła              - Stanisław      Rydzik                434: 503
  11 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Kroc                  402: 337
  12 Grzegorz       Kwiecień             - Dawid          Adamczyk              348: 402
  13 Wojciech       Sołdan               - Jan            Mrozowski             344: 391
  14 Janusz         Krupiński            - Kamil          Kister                411: 285
  15 Dariusz        Zębek                - Mariusz        Skrobosz              336: 366
  16 Marek          Syczuk               - Artur          Irzyk                 300: 455
  17 Tomasz         Ciejka               - Dariusz        Kosz                  278: 426
  18 Natalia        Połomska             - Małgorzata     Sulejewska            339: 405
  19 Beata          Wiączkowska          - Leszek         Kacprzyk              369: 369
  20 Marcin         Ceglarek             - Piotr          Broda                 412: 386
  21 Łukasz         Sornek               - Małgorzata     Szczygieł             366: 416
  22 Mateusz        Królikowski          - Irena          Sołdan                442: 341
  23 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Pietuchowski          506: 408
  24 Grzegorz       Wilk                 - Łukasz         Bobowski              289: 336
  25 Magdalena      Kublik               - Kamil          Górka                 422: 313
  26 Grzegorz       Wiączkowski          - Katarzyna      Małek                 335: 447
  27 Marta          Dobrzańska           - Leokadia       Litwinowicz           340: 345
  28 Sławomir       Wolski               - Urszula        Solarska              443: 388
  29 Zbigniew       Rybak                - Mariola        Osajda-Matczak        308: 390
  30 Karol          Wyrębkiewicz         - Kazimierz.Jr   Merklejn              350: 434
  31 Jacek          Wandzel              - Paweł          Mazurek               320: 347
  32 Danuta         Połomska             - Agnieszka      Krupka                362: 372
  33 Joanna         Ostrowska            - Ireneusz       Kurzok                281: 423
  34 Elżbieta       Zębek                - Konrad         Sowula                328: 505
  35 Beata          Piotrowska           - Justyna        Górka                 247: 503
  36 Andrzej        Stańczyk             - Maciej         Chmielowski           468: 357
  37 Maciej         Grąbczewski          - Piotr          Adamczyk              402: 388
  38 Elżbieta       Szuba                - Zofia          Górka                 368: 331
  39 Agata          Kopta                - Krzysztof      Gibas                 423: 383
  40 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  353: 390
  41 Dorota         Stachowska           - Tomasz         Górka                 396: 382
  42 Andrzej        Rechowicz            - Dorota         Gwiazdoń              418: 307
  43 Dariusz        Małysa               - Bartłomiej     Pawlak                275: 259
  44 Joanna         Brychcy              - Anna           Stambulska            351: 329
  45 Małgorzata     Sikora               - Natalia        Ogierman              342: 381
  46 Joanna         Żłobicka             - Tomasz         Suchanek              429: 456
  47 Łukasz         Moskal               - Joanna         Regdos                342: 341
  48 Mariusz        Grodek               - Paulina        Naplocha              460: 317
  49 Tomasz         Lempart              - Katarzyna      Bogusławska           427: 323
  50 Marta          Sztajnert            - Aneta          Szczyrzyca            416: 293
  51 Robert         Kaciński             - Grzegorz       Miecugow              374: 355
  52 Mateusz        Stańczyk             - Aleksandra     Orczyk                437: 278
  53 Andrzej        Rakoczy              - Magdalena      Matyasik              468: 256
  54 Piotr          Sadzyński            - Tomasz         Siwiński              251: 434
  55 Katarzyna      Kumorek              - Patryk         Statkiewicz           329: 235
  56 Monika         Kowalik              - Andrzej        Klich                 182: 330
  57 Michał         Dulat                - Martyna        Zaforemska            384: 210


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Jerzy          Matyasik              412: 310
   2 Dariusz        Puton                - Przemysław     Herdzina              404: 484
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Karp                  391: 425
   4 Krzysztof      Kałuża               - Grzegorz       Pukniel               492: 336
   5 Bartosz        Morawski             - Marek          Dudkiewicz            444: 403
   6 Szymon         Płachta              - Mirosław       Uglik                 328: 341
   7 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Kosz                  353: 482
   8 Krzysztof      Mówka                - Mariola        Osajda-Matczak        371: 353
   9 Jan            Mrozowski            - Dawid          Adamczyk              346: 412
  10 Weronika       Rudnicka             - Janusz         Krupiński             426: 422
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Marcin         Ceglarek              370: 366
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Małgorzata     Szczygieł             398: 474
  13 Mateusz        Królikowski          - Zbigniew       Wietecki              479: 321
  14 Magdalena      Kublik               - Stanisław      Rydzik                326: 497
  15 Łukasz         Bobowski             - Mariusz        Skrobosz              404: 477
  16 Leokadia       Litwinowicz          - Katarzyna      Małek                 382: 388
  17 Marek          Gajdosz              - Zofia          Gajewska              277: 321
  18 Sławomir       Wolski               - Beata          Wiączkowska           372: 360
  19 Leszek         Kacprzyk             - Artur          Irzyk                 369: 435
  20 Tomasz         Suchanek             - Leszek         Stecuła               388: 434
  21 Piotr          Pietuchowski         - Kazimierz.Jr   Merklejn              263: 476
  22 Andrzej        Kroc                 - Grzegorz       Wilk                  388: 455
  23 Wojciech       Sołdan               - Grzegorz       Kwiecień              308: 339
  24 Dorota         Stachowska           - Piotr          Broda                 424: 384
  25 Elżbieta       Szuba                - Andrzej        Stańczyk              390: 395
  26 Łukasz         Sornek               - Dariusz        Zębek                 425: 257
  27 Ireneusz       Kurzok               - Tomasz         Lempart               413: 375
  28 Marta          Sztajnert            - Paweł          Mazurek               381: 359
  29 Natalia        Połomska             - Agnieszka      Krupka                211: 477
  30 Irena          Sołdan               - Marek          Syczuk                375: 378
  31 Natalia        Ogierman             - Agata          Kopta                 367: 349
  32 Kamil          Kister               - Tomasz         Ciejka                339: 320
  33 Maciej         Grąbczewski          - Grzegorz       Wiączkowski           362: 317
  34 Urszula        Solarska             - Konrad         Sowula                320: 361
  35 Marta          Dobrzańska           - Marek          Reda                  391: 462
  36 Joanna         Brychcy              - Justyna        Górka                 289: 444
  37 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Rechowicz             406: 371
  38 Łukasz         Moskal               - Katarzyna      Kowalska              325: 406
  39 Kamil          Górka                - Dariusz        Małysa                369: 307
  40 Elżbieta       Zębek                - Mariusz        Grodek                405: 419
  41 Tomasz         Górka                - Andrzej        Rakoczy               380: 395
  42 Mateusz        Stańczyk             - Jacek          Wandzel               312: 324
  43 Rafał          Wesołowski           - Bartłomiej     Pawlak                413: 250
  44 Robert         Kaciński             - Zofia          Górka                 304: 403
  45 Anna           Stambulska           - Joanna         Ostrowska             423: 278
  46 Tomasz         Siwiński             - Piotr          Adamczyk              329: 325
  47 Małgorzata     Sikora               - Beata          Piotrowska            287: 457
  48 Dorota         Gwiazdoń             - Grzegorz       Miecugow              355: 309
  49 Joanna         Regdos               - Paulina        Naplocha              451: 247
  50 Karol          Wyrębkiewicz         - Katarzyna      Bogusławska           386: 334
  51 Michał         Dulat                - Danuta         Połomska              276: 411
  52 Maciej         Chmielowski          - Katarzyna      Kumorek               338: 271
  53 Andrzej        Klich                - Krzysztof      Gibas                 197: 415
  54 Joanna         Żłobicka             - Aneta          Szczyrzyca            420: 308
  55 Aleksandra     Orczyk               - Patryk         Statkiewicz           388: 139
  56 Magdalena      Matyasik             - Martyna        Zaforemska            429: 239
  57 Piotr          Sadzyński            - Monika         Kowalik               278: 256


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kałuża               - Mariusz        Wrześniewski          303: 559
   2 Przemysław     Herdzina             - Jarosław       Karp                  343: 341
   3 Bartosz        Morawski             - Małgorzata     Sulejewska            433: 332
   4 Katarzyna      Małek                - Dariusz        Puton                 343: 424
   5 Stanisław      Rydzik               - Artur          Irzyk                 328: 436
   6 Mateusz        Królikowski          - Jerzy          Matyasik              405: 383
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Mariusz        Skrobosz              411: 426
   8 Dawid          Adamczyk             - Sławomir       Wolski                394: 334
   9 Mirosław       Uglik                - Weronika       Rudnicka              406: 414
  10 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Sporczyk              387: 312
  11 Zofia          Gajewska             - Grzegorz       Pukniel               368: 392
  12 Dariusz        Kosz                 - Leszek         Stecuła               409: 400
  13 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Maciej         Grąbczewski           322: 354
  14 Janusz         Krupiński            - Jan            Mrozowski             460: 305
  15 Marcin         Ceglarek             - Tomasz         Zwoliński             314: 462
  16 Konrad         Sowula               - Mariusz        Sylwestrzuk           335: 344
  17 Agnieszka      Krupka               - Kamil          Górka                 403: 433
  18 Grzegorz       Kwiecień             - Łukasz         Sornek                459: 349
  19 Marta          Sztajnert            - Andrzej        Stańczyk              391: 374
  20 Marek          Reda                 - Ireneusz       Kurzok                335: 405
  21 Justyna        Górka                - Zbigniew       Wietecki              475: 369
  22 Marek          Dudkiewicz           - Łukasz         Bobowski              272: 461
  23 Grzegorz       Wilk                 - Natalia        Ogierman              416: 338
  24 Marek          Syczuk               - Magdalena      Kublik                424: 384
  25 Leokadia       Litwinowicz          - Mariusz        Grodek                336: 338
  26 Kamil          Kister               - Dorota         Stachowska            331: 376
  27 Katarzyna      Kowalska             - Zbigniew       Rybak                 358: 323
  28 Mariola        Osajda-Matczak       - Beata          Wiączkowska           363: 385
  29 Leszek         Kacprzyk             - Szymon         Płachta               359: 350
  30 Andrzej        Kroc                 - Marek          Gajdosz               318: 363
  31 Piotr          Broda                - Joanna         Żłobicka              423: 312
  32 Krzysztof      Gibas                - Paweł          Mazurek               371: 358
  33 Karol          Wyrębkiewicz         - Marta          Dobrzańska            358: 300
  34 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Suchanek              367: 348
  35 Agata          Kopta                - Dariusz        Zębek                 344: 438
  36 Andrzej        Rakoczy              - Urszula        Solarska              372: 360
  37 Zofia          Górka                - Andrzej        Rechowicz             334: 361
  38 Grzegorz       Wiączkowski          - Rafał          Wesołowski            433: 299
  39 Maciej         Chmielowski          - Elżbieta       Szuba                 414: 327
  40 Jacek          Wandzel              - Tomasz         Ciejka                399: 360
  41 Beata          Piotrowska           - Natalia        Połomska              405: 284
  42 Tomasz         Siwiński             - Tomasz         Lempart               425: 234
  43 Joanna         Regdos               - Dorota         Gwiazdoń              397: 345
  44 Anna           Stambulska           - Łukasz         Moskal                362: 359
  45 Irena          Sołdan               - Joanna         Brychcy               390: 363
  46 Dariusz        Małysa               - Danuta         Połomska              366: 279
  47 Katarzyna      Bogusławska          - Elżbieta       Zębek                 365: 272
  48 Michał         Dulat                - Mateusz        Stańczyk              354: 295
  49 Tomasz         Górka                - Aleksandra     Orczyk                289: 391
  50 Robert         Kaciński             - Magdalena      Matyasik              410: 245
  51 Paulina        Naplocha             - Piotr          Adamczyk              314: 431
  52 Aneta          Szczyrzyca           - Grzegorz       Miecugow              307: 356
  53 Bartłomiej     Pawlak               - Katarzyna      Kumorek               364: 297
  54 Andrzej        Klich                - Joanna         Ostrowska             262: 457
  55 Małgorzata     Sikora               - Piotr          Sadzyński             425: 264
  56 Patryk         Statkiewicz          - Monika         Kowalik               237: 250
  57 Martyna        Zaforemska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Przemysław     Herdzina              489: 351
   2 Krzysztof      Mówka                - Bartosz        Morawski              418: 403
   3 Artur          Irzyk                - Dariusz        Puton                 363: 495
   4 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Kosz                  407: 439
   5 Grzegorz       Pukniel              - Mateusz        Królikowski           440: 289
   6 Weronika       Rudnicka             - Dawid          Adamczyk              361: 390
   7 Jarosław       Karp                 - Krzysztof      Kałuża                394: 371
   8 Kamil          Górka                - Janusz         Krupiński             452: 395
   9 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kwiecień              369: 299
  10 Dorota         Stachowska           - Mirosław       Uglik                 321: 302
  11 Łukasz         Bobowski             - Stanisław      Rydzik                421: 423
  12 Justyna        Górka                - Katarzyna      Kowalska              322: 348
  13 Ireneusz       Kurzok               - Mariusz        Grodek                386: 349
  14 Marek          Gajdosz              - Mariusz        Sylwestrzuk           395: 312
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Maciej         Grąbczewski           377: 409
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Wilk                  333: 366
  17 Jerzy          Matyasik             - Marta          Sztajnert             339: 418
  18 Zofia          Gajewska             - Katarzyna      Małek                 464: 265
  19 Beata          Wiączkowska          - Małgorzata     Sulejewska            506: 282
  20 Leszek         Kacprzyk             - Marek          Syczuk                361: 430
  21 Sławomir       Wolski               - Leszek         Stecuła               436: 335
  22 Anna           Stambulska           - Kazimierz.Jr   Merklejn              302: 356
  23 Agnieszka      Krupka               - Magdalena      Kublik                452: 412
  24 Dariusz        Zębek                - Piotr          Broda                 298: 386
  25 Marek          Reda                 - Andrzej        Stańczyk              430: 325
  26 Łukasz         Sornek               - Grzegorz       Wiączkowski           375: 325
  27 Krzysztof      Gibas                - Mariola        Osajda-Matczak        372: 458
  28 Andrzej        Rakoczy              - Piotr          Pietuchowski          311: 385
  29 Natalia        Ogierman             - Beata          Piotrowska            299: 404
  30 Szymon         Płachta              - Karol          Wyrębkiewicz          392: 409
  31 Andrzej        Rechowicz            - Maciej         Chmielowski           450: 273
  32 Kamil          Kister               - Joanna         Regdos                356: 334
  33 Marek          Dudkiewicz           - Leokadia       Litwinowicz           365: 328
  34 Jacek          Wandzel              - Konrad         Sowula                351: 358
  35 Irena          Sołdan               - Tomasz         Siwiński              408: 368
  36 Marcin         Ceglarek             - Zbigniew       Rybak                 387: 289
  37 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Małysa                328: 308
  38 Jan            Mrozowski            - Andrzej        Kroc                  390: 480
  39 Paweł          Mazurek              - Grzegorz       Miecugow              489: 310
  40 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Suchanek              431: 292
  41 Małgorzata     Sikora               - Agata          Kopta                 361: 425
  42 Tomasz         Ciejka               - Dorota         Gwiazdoń              396: 352
  43 Marta          Dobrzańska           - Joanna         Brychcy               359: 338
  44 Łukasz         Moskal               - Elżbieta       Szuba                 297: 346
  45 Rafał          Wesołowski           - Natalia        Połomska              364: 337
  46 Bartłomiej     Pawlak               - Robert         Kaciński              323: 320
  47 Urszula        Solarska             - Katarzyna      Bogusławska           288: 375
  48 Aleksandra     Orczyk               - Joanna         Żłobicka              283: 390
  49 Danuta         Połomska             - Elżbieta       Zębek                 339: 332
  50 Zofia          Górka                - Michał         Dulat                 372: 353
  51 Mateusz        Stańczyk             - Magdalena      Matyasik              344: 285
  52 Andrzej        Klich                - Tomasz         Górka                 255: 366
  53 Piotr          Sadzyński            - Paulina        Naplocha              264: 364
  54 Monika         Kowalik              - Aneta          Szczyrzyca            249: 366
  55 Martyna        Zaforemska           - Katarzyna      Kumorek               216: 400
  56 Patryk         Statkiewicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Wrześniewski          306: 452
   2 Dariusz        Puton                - Grzegorz       Pukniel               340: 421
   3 Dawid          Adamczyk             - Jarosław       Karp                  353: 314
   4 Przemysław     Herdzina             - Krzysztof      Mówka                 430: 337
   5 Grzegorz       Wilk                 - Bartosz        Morawski              379: 435
   6 Mariusz        Skrobosz             - Weronika       Rudnicka              489: 365
   7 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Gajdosz               525: 342
   8 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Grąbczewski           423: 386
   9 Marta          Sztajnert            - Mateusz        Królikowski           258: 437
  10 Katarzyna      Kowalska             - Artur          Irzyk                 293: 501
  11 Dorota         Stachowska           - Ireneusz       Kurzok                326: 372
  12 Marek          Syczuk               - Zofia          Gajewska              439: 325
  13 Beata          Wiączkowska          - Kamil          Górka                 451: 304
  14 Sławomir       Wolski               - Krzysztof      Kałuża                483: 404
  15 Janusz         Krupiński            - Katarzyna      Małek                 477: 323
  16 Mariusz        Grodek               - Agnieszka      Krupka                395: 344
  17 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Irena          Sołdan                373: 400
  18 Piotr          Broda                - Marek          Reda                  357: 387
  19 Mirosław       Uglik                - Marek          Dudkiewicz            487: 304
  20 Grzegorz       Kwiecień             - Małgorzata     Szczygieł             356: 330
  21 Justyna        Górka                - Marcin         Ceglarek              491: 327
  22 Konrad         Sowula               - Łukasz         Sornek                304: 458
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Sporczyk              349: 389
  24 Mariusz        Sylwestrzuk          - Karol          Wyrębkiewicz          363: 442
  25 Zbigniew       Wietecki             - Jerzy          Matyasik              458: 324
  26 Łukasz         Bobowski             - Piotr          Pietuchowski          475: 411
  27 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Kister                343: 356
  28 Beata          Piotrowska           - Leszek         Kacprzyk              448: 359
  29 Leszek         Stecuła              - Małgorzata     Sulejewska            436: 373
  30 Dariusz        Zębek                - Andrzej        Kroc                  301: 487
  31 Paweł          Mazurek              - Joanna         Ostrowska             344: 387
  32 Natalia        Ogierman             - Andrzej        Stańczyk              464: 265
  33 Agata          Kopta                - Zofia          Górka                 334: 311
  34 Leokadia       Litwinowicz          - Szymon         Płachta               318: 488
  35 Monika         Szczyrzyca           - Tomasz         Ciejka                212: 436
  36 Lidia          Szpakowska           - Magdalena      Kublik                295: 368
  37 Jan            Mrozowski            - Jacek          Wandzel               357: 366
  38 Tomasz         Siwiński             - Marta          Dobrzańska            383: 388
  39 Andrzej        Rakoczy              - Danuta         Połomska              474: 290
  40 Maciej         Chmielowski          - Joanna         Regdos                305: 376
  41 Elżbieta       Szuba                - Zbigniew       Rybak                 471: 300
  42 Katarzyna      Bogusławska          - Rafał          Wesołowski            328: 425
  43 Bartłomiej     Pawlak               - Krzysztof      Gibas                 267: 418
  44 Dariusz        Małysa               - Grzegorz       Wiączkowski           267: 559
  45 Tomasz         Suchanek             - Anna           Stambulska            353: 327
  46 Klaudia        Zaforemska           - Joanna         Żłobicka              203: 337
  47 Natalia        Połomska             - Mateusz        Stańczyk              409: 240
  48 Tomasz         Górka                - Łukasz         Moskal                475: 375
  49 Urszula        Solarska             - Michał         Dulat                 455: 281
  50 Grzegorz       Miecugow             - Katarzyna      Kumorek               304: 315
  51 Paulina        Naplocha             - Dorota         Gwiazdoń              184: 483
  52 Joanna         Brychcy              - Aneta          Szczyrzyca            456: 262
  53 Monika         Kowalik              - Elżbieta       Zębek                 156: 523
  54 Magdalena      Matyasik             - Patryk         Statkiewicz           394: 186
  55 Andrzej        Klich                - Martyna        Zaforemska            296: 194


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Adamczyk              384: 437
   2 Grzegorz       Pukniel              - Przemysław     Herdzina              316: 441
   3 Bartosz        Morawski             - Marek          Syczuk                518: 378
   4 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 405: 458
   5 Sławomir       Wolski               - Dariusz        Puton                 293: 355
   6 Jarosław       Karp                 - Tomasz         Zwoliński             352: 369
   7 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Kosz                  399: 426
   8 Artur          Irzyk                - Ireneusz       Kurzok                529: 305
   9 Beata          Wiączkowska          - Mateusz        Królikowski           299: 368
  10 Janusz         Krupiński            - Marek          Gajdosz               352: 436
  11 Mirosław       Uglik                - Marek          Reda                  454: 265
  12 Karol          Wyrębkiewicz         - Justyna        Górka                 344: 418
  13 Łukasz         Sornek               - Zbigniew       Wietecki              404: 451
  14 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Sporczyk              336: 411
  15 Grzegorz       Wilk                 - Grzegorz       Kwiecień              429: 346
  16 Beata          Piotrowska           - Dorota         Stachowska            362: 279
  17 Weronika       Rudnicka             - Katarzyna      Kowalska              473: 275
  18 Kamil          Górka                - Marta          Sztajnert             322: 278
  19 Maciej         Grąbczewski          - Zofia          Gajewska              260: 381
  20 Irena          Sołdan               - Kamil          Kister                354: 384
  21 Mariusz        Grodek               - Krzysztof      Kałuża                521: 291
  22 Leszek         Stecuła              - Agata          Kopta                 289: 440
  23 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Wesołowski            244: 425
  24 Marta          Dobrzańska           - Kazimierz.Jr   Merklejn              385: 301
  25 Katarzyna      Małek                - Agnieszka      Krupka                410: 343
  26 Magdalena      Kublik               - Piotr          Broda                 327: 409
  27 Szymon         Płachta              - Joanna         Regdos                425: 366
  28 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Gibas                 460: 349
  29 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Sylwestrzuk           354: 317
  30 Marcin         Ceglarek             - Mariola        Osajda-Matczak        263: 494
  31 Grzegorz       Wiączkowski          - Marek          Dudkiewicz            377: 472
  32 Tomasz         Ciejka               - Natalia        Ogierman              403: 362
  33 Konrad         Sowula               - Andrzej        Rakoczy               372: 390
  34 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Rechowicz             333: 417
  35 Joanna         Żłobicka             - Jerzy          Matyasik              318: 355
  36 Małgorzata     Sulejewska           - Jacek          Wandzel               373: 386
  37 Leszek         Kacprzyk             - Elżbieta       Szuba                 348: 341
  38 Paweł          Mazurek              - Zofia          Górka                 351: 348
  39 Lidia          Szpakowska           - Andrzej        Stańczyk              308: 360
  40 Jan            Mrozowski            - Danuta         Połomska              438: 333
  41 Tomasz         Suchanek             - Maciej         Chmielowski           413: 278
  42 Tomasz         Górka                - Natalia        Połomska              438: 237
  43 Monika         Szczyrzyca           - Urszula        Solarska              276: 395
  44 Katarzyna      Bogusławska          - Anna           Stambulska            320: 363
  45 Dorota         Gwiazdoń             - Zbigniew       Rybak                 374: 314
  46 Tomasz         Siwiński             - Bartłomiej     Pawlak                356: 268
  47 Dariusz        Zębek                - Dariusz        Małysa                357: 313
  48 Katarzyna      Kumorek              - Joanna         Brychcy               335: 352
  49 Klaudia        Zaforemska           - Leokadia       Litwinowicz           164: 481
  50 Aneta          Szczyrzyca           - Elżbieta       Zębek                 316: 336
  51 Grzegorz       Miecugow             - Magdalena      Matyasik              338: 273
  52 Paulina        Naplocha             - Mateusz        Stańczyk              241: 479
  53 Łukasz         Moskal               - Andrzej        Klich                 334: 262
  54 Piotr          Sadzyński            - Michał         Dulat                 337: 310
  55 Martyna        Zaforemska           - Monika         Kowalik               223: 266
  56 Patryk         Statkiewicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Wrześniewski          468: 404
   2 Dawid          Adamczyk             - Przemysław     Herdzina              408: 342
   3 Artur          Irzyk                - Mateusz        Królikowski           352: 289
   4 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Pukniel               401: 366
   5 Dariusz        Puton                - Mariusz        Skrobosz              406: 432
   6 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Mówka                 422: 302
   7 Ireneusz       Kurzok               - Mirosław       Uglik                 357: 479
   8 Stanisław      Rydzik               - Beata          Piotrowska            383: 304
   9 Marek          Gajdosz              - Justyna        Górka                 406: 416
  10 Marek          Syczuk               - Zbigniew       Wietecki              372: 423
  11 Weronika       Rudnicka             - Kamil          Górka                 326: 430
  12 Zofia          Gajewska             - Grzegorz       Wilk                  351: 357
  13 Kamil          Kister               - Jarosław       Karp                  415: 278
  14 Mariusz        Grodek               - Beata          Wiączkowska           337: 372
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Wolski                432: 295
  16 Irena          Sołdan               - Janusz         Krupiński             375: 420
  17 Katarzyna      Małek                - Łukasz         Sornek                367: 347
  18 Piotr          Broda                - Marta          Dobrzańska            337: 391
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Karol          Wyrębkiewicz          415: 334
  20 Piotr          Pietuchowski         - Małgorzata     Szczygieł             388: 352
  21 Maciej         Grąbczewski          - Szymon         Płachta               418: 443
  22 Grzegorz       Kwiecień             - Łukasz         Bobowski              352: 411
  23 Marek          Reda                 - Andrzej        Rechowicz             376: 429
  24 Tomasz         Ciejka               - Dorota         Stachowska            368: 307
  25 Katarzyna      Kowalska             - Andrzej        Rakoczy               341: 390
  26 Agata          Kopta                - Marta          Sztajnert             460: 328
  27 Rafał          Wesołowski           - Jacek          Wandzel               421: 393
  28 Jerzy          Matyasik             - Leszek         Kacprzyk              401: 378
  29 Krzysztof      Kałuża               - Marek          Dudkiewicz            438: 479
  30 Krzysztof      Gibas                - Leszek         Stecuła               396: 397
  31 Magdalena      Kublik               - Andrzej        Kroc                  441: 404
  32 Natalia        Ogierman             - Agnieszka      Krupka                301: 378
  33 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Konrad         Sowula                461: 290
  34 Urszula        Solarska             - Paweł          Mazurek               360: 278
  35 Leokadia       Litwinowicz          - Grzegorz       Wiączkowski           482: 235
  36 Mariusz        Sylwestrzuk          - Joanna         Ostrowska             420: 360
  37 Małgorzata     Sulejewska           - Dorota         Gwiazdoń              392: 290
  38 Jan            Mrozowski            - Marcin         Ceglarek              404: 369
  39 Anna           Stambulska           - Elżbieta       Szuba                 367: 342
  40 Andrzej        Stańczyk             - Tomasz         Siwiński              363: 394
  41 Joanna         Żłobicka             - Joanna         Regdos                341: 409
  42 Tomasz         Górka                - Dariusz        Zębek                 361: 333
  43 Joanna         Brychcy              - Tomasz         Suchanek              365: 423
  44 Elżbieta       Zębek                - Zbigniew       Rybak                 409: 330
  45 Mateusz        Stańczyk             - Katarzyna      Bogusławska           270: 380
  46 Monika         Szczyrzyca           - Zofia          Górka                 270: 383
  47 Danuta         Połomska             - Bartłomiej     Pawlak                385: 277
  48 Lidia          Szpakowska           - Dariusz        Małysa                296: 312
  49 Klaudia        Zaforemska           - Grzegorz       Miecugow              167: 432
  50 Maciej         Chmielowski          - Piotr          Sadzyński             376: 308
  51 Michał         Dulat                - Łukasz         Moskal                392: 273
  52 Katarzyna      Kumorek              - Natalia        Połomska              289: 380
  53 Aneta          Szczyrzyca           - Andrzej        Klich                 335: 281
  54 Monika         Kowalik              - Magdalena      Matyasik              206: 342
  55 Patryk         Statkiewicz          - Paulina        Naplocha              250: 357
  56 Martyna        Zaforemska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Artur          Irzyk                 481: 330
   2 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Wrześniewski          336: 417
   3 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              460: 443
   4 Przemysław     Herdzina             - Tomasz         Zwoliński             433: 322
   5 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Wilk                  337: 425
   6 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Puton                 380: 473
   7 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                484: 311
   8 Justyna        Górka                - Krzysztof      Sporczyk              253: 429
   9 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Kister                307: 365
  10 Beata          Wiączkowska          - Grzegorz       Pukniel               391: 378
  11 Mateusz        Królikowski          - Janusz         Krupiński             472: 366
  12 Agnieszka      Krupka               - Szymon         Płachta               394: 325
  13 Łukasz         Sornek               - Mariola        Osajda-Matczak        315: 502
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Marek          Syczuk                278: 524
  15 Piotr          Broda                - Łukasz         Bobowski              421: 338
  16 Mariusz        Sylwestrzuk          - Weronika       Rudnicka              303: 468
  17 Małgorzata     Sulejewska           - Agata          Kopta                 474: 348
  18 Andrzej        Rechowicz            - Irena          Sołdan                413: 318
  19 Mariusz        Grodek               - Jan            Mrozowski             318: 444
  20 Marek          Dudkiewicz           - Magdalena      Kublik                394: 423
  21 Tomasz         Suchanek             - Marek          Gajdosz               337: 431
  22 Joanna         Regdos               - Ireneusz       Kurzok                355: 330
  23 Andrzej        Rakoczy              - Maciej         Grąbczewski           481: 341
  24 Tomasz         Ciejka               - Leokadia       Litwinowicz           411: 304
  25 Karol          Wyrębkiewicz         - Jarosław       Karp                  373: 397
  26 Sławomir       Wolski               - Grzegorz       Kwiecień              351: 357
  27 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Górka                 334: 366
  28 Urszula        Solarska             - Jerzy          Matyasik              320: 387
  29 Marek          Reda                 - Beata          Piotrowska            503: 356
  30 Jacek          Wandzel              - Marta          Dobrzańska            282: 452
  31 Katarzyna      Małek                - Tomasz         Siwiński              338: 363
  32 Anna           Stambulska           - Piotr          Pietuchowski          364: 406
  33 Zofia          Gajewska             - Katarzyna      Kowalska              324: 389
  34 Leszek         Stecuła              - Dorota         Stachowska            423: 389
  35 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Marta          Sztajnert             490: 201
  36 Leszek         Kacprzyk             - Konrad         Sowula                385: 375
  37 Zofia          Górka                - Krzysztof      Kałuża                359: 359
  38 Andrzej        Kroc                 - Joanna         Brychcy               429: 333
  39 Dorota         Gwiazdoń             - Elżbieta       Zębek                 388: 342
  40 Paweł          Mazurek              - Dariusz        Zębek                 393: 320
  41 Elżbieta       Szuba                - Grzegorz       Miecugow              465: 220
  42 Andrzej        Stańczyk             - Danuta         Połomska              419: 383
  43 Krzysztof      Gibas                - Maciej         Chmielowski           325: 366
  44 Natalia        Połomska             - Grzegorz       Wiączkowski           381: 344
  45 Natalia        Ogierman             - Katarzyna      Bogusławska           316: 404
  46 Marcin         Ceglarek             - Dariusz        Małysa                320: 361
  47 Joanna         Ostrowska            - Mateusz        Stańczyk              382: 414
  48 Lidia          Szpakowska           - Aneta          Szczyrzyca            335: 358
  49 Magdalena      Matyasik             - Zbigniew       Rybak                 295: 360
  50 Łukasz         Moskal               - Paulina        Naplocha              460: 270
  51 Monika         Szczyrzyca           - Klaudia        Zaforemska            300: 300
  52 Andrzej        Klich                - Michał         Dulat                 238: 355
  53 Bartłomiej     Pawlak               - Piotr          Sadzyński             544: 129
  54 Monika         Kowalik              - Katarzyna      Kumorek               177: 493
  55 Patryk         Statkiewicz          - Martyna        Zaforemska            266: 266


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Dawid          Adamczyk              309: 529
   2 Dariusz        Kosz                 - Przemysław     Herdzina              458: 313
   3 Dariusz        Puton                - Bartosz        Morawski              394: 411
   4 Artur          Irzyk                - Tomasz         Zwoliński             406: 404
   5 Grzegorz       Wilk                 - Mateusz        Królikowski           450: 405
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Górka                 284: 359
   7 Kamil          Kister               - Beata          Wiączkowska           366: 283
   8 Mariusz        Skrobosz             - Mirosław       Uglik                 438: 320
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Syczuk                251: 334
  10 Weronika       Rudnicka             - Stanisław      Rydzik                373: 394
  11 Grzegorz       Pukniel              - Justyna        Górka                 460: 263
  12 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Rakoczy               320: 362
  13 Marek          Gajdosz              - Andrzej        Rechowicz             315: 371
  14 Tomasz         Ciejka               - Zbigniew       Wietecki              396: 340
  15 Jarosław       Karp                 - Marta          Dobrzańska            383: 270
  16 Piotr          Pietuchowski         - Jerzy          Matyasik              343: 281
  17 Janusz         Krupiński            - Kazimierz.Jr   Merklejn              310: 346
  18 Agnieszka      Krupka               - Leszek         Stecuła               327: 335
  19 Szymon         Płachta              - Piotr          Broda                 412: 354
  20 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Sulejewska            381: 358
  21 Marek          Dudkiewicz           - Agata          Kopta                 421: 320
  22 Jan            Mrozowski            - Mariusz        Grodek                354: 351
  23 Ireneusz       Kurzok               - Sławomir       Wolski                439: 374
  24 Magdalena      Kublik               - Rafał          Wesołowski            343: 381
  25 Beata          Piotrowska           - Marek          Reda                  393: 433
  26 Joanna         Regdos               - Katarzyna      Małek                 449: 421
  27 Grzegorz       Kwiecień             - Tomasz         Górka                 382: 398
  28 Tomasz         Siwiński             - Katarzyna      Kowalska              368: 377
  29 Zofia          Gajewska             - Leszek         Kacprzyk              424: 343
  30 Andrzej        Kroc                 - Łukasz         Sornek                371: 388
  31 Elżbieta       Szuba                - Małgorzata     Szczygieł             402: 370
  32 Mariusz        Sylwestrzuk          - Paweł          Mazurek               467: 252
  33 Andrzej        Stańczyk             - Maciej         Grąbczewski           443: 386
  34 Tomasz         Suchanek             - Irena          Sołdan                479: 358
  35 Leokadia       Litwinowicz          - Karol          Wyrębkiewicz          369: 387
  36 Dorota         Stachowska           - Urszula        Solarska              292: 355
  37 Dorota         Gwiazdoń             - Anna           Stambulska            262: 394
  38 Jacek          Wandzel              - Maciej         Chmielowski           299: 281
  39 Marta          Sztajnert            - Katarzyna      Bogusławska           443: 325
  40 Natalia        Połomska             - Dariusz        Małysa                375: 314
  41 Krzysztof      Kałuża               - Zofia          Górka                 362: 348
  42 Elżbieta       Zębek                - Krzysztof      Gibas                 359: 338
  43 Grzegorz       Wiączkowski          - Joanna         Ostrowska             335: 331
  44 Konrad         Sowula               - Natalia        Ogierman              305: 336
  45 Mateusz        Stańczyk             - Marcin         Ceglarek              305: 387
  46 Joanna         Brychcy              - Danuta         Połomska              417: 260
  47 Łukasz         Moskal               - Dariusz        Zębek                 273: 375
  48 Grzegorz       Miecugow             - Bartłomiej     Pawlak                310: 306
  49 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Kumorek               393: 365
  50 Aneta          Szczyrzyca           - Michał         Dulat                 295: 335
  51 Klaudia        Zaforemska           - Monika         Szczyrzyca            212: 443
  52 Lidia          Szpakowska           - Magdalena      Matyasik              345: 253
  53 Piotr          Sadzyński            - Paulina        Naplocha              327: 315
  54 Andrzej        Klich                - Patryk         Statkiewicz           344: 232
  56 Monika         Kowalik              - Martyna        Zaforemska            237: 223
Lista rankingowa na dzień 31-07-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.09  29123  189
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             151.05  11631   77
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             145.62  28541  196
   4 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.30  27752  191
   5 Krzysztof Obremski             Legnica              145.10  28729  198
   6 Michał Makowski                Warszawa             145.06  23065  159
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.87  28487  198
   8 Dawid Pikul                    Poznań               143.34  27234  190
   9 Bartosz Morawski               Gliwice              143.13  27194  190
  10 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.49  27501  193

  11 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.18  27725  195
  12 Rafał Dąbrowski                Ostróda              142.11  27143  191
  13 Kamil Górka                    Kraków               142.02  27551  194
  14 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.90  25116  177
  15 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.77  21691  153
  16 Mariusz Wrześniewski           Kraków               141.68  11618   82
  17 Filip Warzecha                 Gdynia               141.33   8480   60
  18 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.30  27837  197
  19 Jakub Zaryński                 Świnoujście          141.14  25829  183
  20 Rafał Lenartowski              Gdynia               141.05  27645  196
  
  21 Jan Kozłowski                  Kraków               140.86   9719   69
  22 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.84  20697  148
  23 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     139.27  17827  128
  24 Mariusz Margalski              Pieczyska            139.18   5428   39
  25 Michał Alabrudziński           Włocławek            138.99  26548  191
  26 Marek Syczuk                   Warszawa             138.98  17511  126
  27 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  138.70  18309  132
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.81  16537  120
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              137.74   5372   39
  30 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             137.74  24104  175
 
  31 Justyna Górka                  Kraków               137.30  27186  198
  32 Marek Reda                     Wołomin              136.35  27269  200
  33 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.01  26113  192
  34 Przemysław Herdzina            Kraków               135.84  27168  200
  35 Paweł Jackowski                Warszawa             135.34  26255  194
  36 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            135.12  20809  154
  37 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  38 Łukasz Bobowski                Suchedniów           134.69  26265  195
  39 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.92  25981  194
  40 Patryk Gadus                   Pszczew              133.62   9487   71
  
  41 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   6807   51
  42 Karol Waniek                   Wrocław              133.44  16413  123
  43 Tomasz Ciejka                  Kraków               133.33  25599  192
  44 Bogusław Szyszka               Oława                133.16  20240  152
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       133.07  24086  181
  46 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      132.99  11836   89
  47 Rafał Matczak                  Milanówek            132.57  10208   77
  48 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.44  26091  197
  49 Michał Musielak                Bydgoszcz            132.44  13244  100
  50 Sławomir Kucia                 Krosno               132.43   7019   53
  
  51 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  132.17  16654  126
  52 Mirosław Uglik                 Warszawa             132.05  25749  195
  53 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  54 Radosław Jachna                Łódź                 131.82  26364  200
  55 Paweł Janaś                    Głogów               131.68  21991  167
  56 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.64  15928  121
  57 Kuba Koisar                    Warszawa             131.47  11569   88
  58 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.42  25759  196
  59 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.32  16021  122
  60 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.13  21636  165
  
  61 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.79  11117   85
  62 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.60  25336  194
  63 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  64 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.53  24800  190
  65 Andrzej Kowalski               Gdańsk               130.51   5612   43
  66 Robert Kamiński                Warszawa             130.39  21254  163
  67 Artur Irzyk                    Kraków               130.21  11198   86
  68 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  69 Irena Sołdan                   Rumia                129.96  24953  192
  70 Maciej Perzyński               Piła                 129.88  14936  115
  
  71 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.73  16086  124
  72 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.68  18285  141
  73 Marek Roszak                   Poznań               129.59  18272  141
  74 Maciej Michalak                Łódź                 129.30  16033  124
  75 Weronika Rudnicka              Ustka                129.07  24911  193
  76 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.62  10933   85
  77 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.52  23133  180
  78 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  79 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.85  24676  193
  80 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  
  81 Przemysław Rybicki             Otwock               127.75  24273  190
  82 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              127.51  25375  199
  83 Kamil Kister                   Puławy               127.36  24326  191
  84 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  85 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             127.02  10289   81
  86 Mateusz Borsuk                 Reda                 126.60  13420  106
  87 Dariusz Maciejuk               Warszawa             126.46  14163  112
  88 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  89 Adam Jurkowski                 Knurów               126.22   4544   36
  90 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.14  22201  176
 
  91 Michał Ozimiński               Łódź                 125.88  24672  196
  92 Janusz Krupiński               Bytom                125.79   8428   67
  93 Marta Dobrzańska               Kraków               125.76   8803   70
  94 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.53   8536   68
  95 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
  96 Agnieszka Krupka               Krosno               125.09  21391  171
  97 Szymon Płachta                 Warszawa             124.84  18102  145
  98 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.82  15602  125
  99 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             124.53  24035  193
 100 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.51  23657  190
 
 101 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 102 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           124.03  14264  115
 103 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             123.77  11263   91
 104 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.63  10385   84
 105 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.61  23733  192
 106 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24590  199
 107 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.55  22486  182
 108 Marcin Figiel                  Kraków               123.47   4692   38
 109 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.44  22837  185
 110 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.30  24043  195
 111 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             123.22  23412  190
 112 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.91  12291  100
 113 Jolanta Chłopińska             Wałcz                122.85  24202  197
 114 Dominik Piasecki               Słupsk               122.69  10306   84
 115 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.54  14582  119
 116 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             122.30  14920  122
 117 Anita Bruska                   Gdynia               122.29  16387  134
 118 Michał Kolaj                   Ostróda              122.26  23962  196
 119 Jarosław Sobczak               Warszawa             122.18  13929  114
 120 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.15  24064  197
 121 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 122 Łukasz Baranowski              Reda                 121.94  23169  190
 123 Leszek Stecuła                 Bytom                121.68   9734   80
 124 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.47  23322  192
 125 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.43   8500   70
 126 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.37  10802   89
 127 Robert Głowacki                Łódź                 121.11  20105  166
 128 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.11  10173   84
 129 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 130 Tomasz Górka                   Łęczna               120.83   4350   36
 131 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.79  23071  191
 132 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.73  11469   95
 133 Marek Rogalski                 Warszawa             120.46   8191   68
 134 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.42  24084  200
 135 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 136 Grzegorz Kwiecień              Kraków               120.24  17795  148
 137 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.71  22505  188
 138 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.44   5733   48
 139 Tomasz Łapka                   Opole                119.44  22693  190
 140 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.34   8831   74
 141 Bogusław Książek               Szczecin             119.29  13361  112
 142 Paweł Kowalski                 Kutno                119.28   9304   78
 143 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.18  10726   90
 144 Agnieszka Goniowska            Wrocław              119.04  13214  111
 145 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.87  15453  130
 146 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 147 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.52  12208  103
 148 Magdalena Kublik               Warszawa             118.21  23288  197
 149 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.18   7327   62
 150 Katarzyna Kowalska             Katowice             117.88  10373   88
 151 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.72  22955  195
 152 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.54   5642   48
 153 Patrycja Śliwińska             Szczecin             117.30  22638  193
 154 Stanisław Gasik                Warszawa             117.26  11022   94
 155 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.20  19924  170
 156 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.18   8554   73
 157 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.12   7847   67
 158 Daniel Janus                   Wąchock              117.10  11710  100
 159 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            117.02  23169  198
 160 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 161 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.53  23306  200
 162 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 163 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.42  11526   99
 164 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.27   6976   60
 165 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.23  12553  108
 166 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.22  21850  188
 167 Jarosław Michalak              Łódź                 116.22   6392   55
 168 Jarosław Karp                  Jędrzejów            116.06   6151   53
 169 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.05  14738  127
 170 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.92   6028   52
 171 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            115.76   8798   76
 172 Jacek Pietruszka               Kraków               115.67  13765  119
 173 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.49  11895  103
 174 Tomasz Lempart                 Kraków               115.33   3460   30
 175 Mariusz Makuch                 Zator                115.22   4263   37
 176 Lucyna Śniadach                Rumia                114.99  15179  132
 177 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 178 Aleksander Puzyna              Warszawa             114.79   4821   42
 179 Maciej Grąbczewski             Piła                 114.76  19050  166
 180 Mikołaj Fidziński              Dębica               114.65   7796   68
 181 Mateusz Królikowski            Wrocław              114.56  11227   98
 182 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.24  15879  139
 183 Piotr Broda                    Sandomierz           114.21  22270  195
 184 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.15   7648   67
 185 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.83  22311  196
 186 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.77   3982   35
 187 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.69  17622  155
 188 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.43   9074   80
 189 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 190 Anna Stefańska                 Łódź                 113.13  18554  164
 191 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 192 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 193 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.88  11062   98
 194 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 195 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            112.69  11382  101
 196 Rafał Skibicki                 Lębork               112.51   9788   87
 197 Anna Niedzielko                Szczecin             112.37   7641   68
 198 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 199 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             112.24  16948  151
 200 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 201 Beata Piotrowska               Łódź                 112.19  22102  197
 202 Leszek Kacprzyk                Katowice             111.96   5374   48
 203 Adam Janicki                   Łódź                 111.86  22149  198
 204 Łukasz Sornek                  Mikołów              111.77  17995  161
 205 Jerzy Luter                    Bytom                111.76  16093  144
 206 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 207 Andrzej Kroc                   Łódź                 111.30  22038  198
 208 Halina Roszak                  Poznań               111.27  10237   92
 209 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 210 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.95  11983  108
 211 Renata Andracka                Zwola                110.77  20604  186
 212 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 213 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.31  21732  197
 214 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 215 Joanna Żłobicka                Wrocław              110.13   8590   78
 216 Dorota Rudzińska               Warszawa             110.11  17727  161
 217 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.09   5174   47
 218 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.02  21564  196
 219 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 220 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.75  17011  155
 221 Teresa Zalewska                Racibórz             109.65  13925  127
 222 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.51  18617  170
 223 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.42  19039  174
 224 Monika Sadurska                Warszawa             109.19  12885  118
 225 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    108.99   9264   85
 226 Zbigniew Rybak                 Warszawa             108.82  21219  195
 227 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.67   7824   72
 228 Ryszard Korpalski              Wójtowice            108.58  20196  186
 229 Joanna Brychcy                 Katowice             108.44  11928  110
 230 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 231 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 232 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 233 Natalia Ogierman               Katowice             107.65   6459   60
 234 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.56   7852   73
 235 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.47  19667  183
 236 Rafał Stachowski               Police               107.33  12021  112
 237 Marta Sztajnert                Wisła                107.26   7079   66
 238 Anna Arana                     Warszawa             107.14  16178  151
 239 Sławomir Długosz               Ostróda              106.96  14332  134
 240 Małgorzata Sikora              Kraków               106.94   3315   31
 241 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.76   3950   37
 242 Wojciech Urbański              Warszawa             106.74   3309   31
 243 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  106.49   6070   57
 244 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 245 Piotr Madej                    Wrocław              106.21  10409   98
 246 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.21   8603   81
 247 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 248 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         105.25   5052   48
 249 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               105.07   5989   57
 250 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.98   5669   54
 251 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              104.94   5037   48
 252 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.93   5981   57
 253 Marcin Resler                  Września             104.64   4395   42
 254 Zofia Górka                    Łęczna               104.51   3658   35
 255 Jacek Nowak                    Szczecin             104.51   5539   53
 256 Dorota Stachowska              Wydartowo I          104.06  18731  180
 257 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.90   4052   39
 258 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.84  19107  184
 259 Marcin Ceglarek                Kraków               103.84   5088   49
 260 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 261 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 262 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 263 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.32   9299   90
 264 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.25   3717   36
 265 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 266 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 267 Urszula Solarska               Łódź                 102.89  20270  197
 268 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 269 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.77   6680   65
 270 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.76  11304  110
 271 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 272 Bożena Guział                  Racibórz             102.53   3691   36
 273 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 274 Dariusz Zębek                  Olsztyn              102.27   4500   44
 275 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 276 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.90  20278  199
 277 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 278 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 279 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.12   5663   56
 280 Marianna Kozłowska             Białystok            101.08   8996   89
 281 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.46  11352  113
 282 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 283 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 284 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.70   3689   37
 285 Radosław Więch                 Warszawa              99.61   6873   69
 286 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.61   6574   66
 287 Maria Pokorska                 Warszawa              99.51   4876   49
 288 Łukasz Wojciechowski           Łomża                 99.44   3580   36
 289 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.39   6957   70
 290 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  99.02   5347   54
 291 Sławomir Wolski                Wrocław               98.83   5831   59
 292 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 293 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 294 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 295 Sławomir Rattay                Zgorzelec             98.16   4810   49
 296 Jakub Kraj                     Szczecin              98.10   5003   51
 297 Katarzyna Bogusławska          Piastów               98.07  18634  190
 298 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                97.60   4685   48
 299 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.69   5705   59
 300 Tomasz Lewiński                Wejherowo             96.49   3377   35
 301 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.13   3749   39
 302 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.05   8068   84
 303 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.50   9646  101
 304 Marcin Radwański               Wrocław               95.39   8871   93
 305 Krzysztof Zawadzki             Sampława              95.30  18678  196
 306 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 307 Janina Grajewska               Choroszcz             94.67   8899   94
 308 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.41   5759   61
 309 Błażej Fidziński               Dębica                93.60   4399   47
 310 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 311 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 312 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.57   4351   47
 313 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             90.97   2911   32
 314 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 315 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  90.15   4868   54
 316 Sylwia Buks                    Warszawa              89.78  17777  198
 317 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.07   5433   61
 318 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 319 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  88.03   3081   35
 320 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.23   7588   88
 321 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.67   2827   33
 322 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 323 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.77  10003  118
 324 Paulina Naplocha               Racibórz              83.64  10622  127
 325 Sylwia Łada                    Inowrocław            83.57   2507   30
 326 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                83.03   2823   34
 327 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 328 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 329 Adam Kędzior                   Lublin                76.81   2381   31
 330 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.90   6376   84
 331 Izabela Długosz                Ostróda               75.57   3023   40
 332 Piotr Sadzyński                Jaworzno              74.09   2519   34
 333 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 334 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.04   3577   55
 335 Mirosław Dejna                 Sampława              57.02  11062  194




Poczekalnia na dzień 31-07-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Krzysztof Pypno                Gliwice              121.17   3514   29
   2 Lidia Szpakowska               Jaworzno              94.76   2748   29
   3 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       80.10   2323   29
   4 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   5 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   6 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   7 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   8 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.93   2210   28
   9 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
  10 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.85   3560   27
  11 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.44   3495   27
  12 Wojciech Obremski              Legnica               88.70   2395   27
  13 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             83.81   2263   27
  14 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
  15 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  16 Maciej Bukowski                Szczecin             108.68   2717   25
  17 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  18 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  19 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  20 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.96   3023   24
  21 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  22 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  23 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  24 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  25 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  26 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.88   2733   24
  27 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  28 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  29 Anna Krynicka                  Warszawa             111.42   2674   24
  30 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  31 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  32 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  33 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  34 Paweł Michalski                Ksawerów             105.96   2543   24
  35 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  36 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  37 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  38 Marta Ćwiek                    Radomsko              99.71   2393   24
  39 Józef Burzyński                Ełk                   99.67   2392   24
  40 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  41 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  42 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  43 Zygmunt Skwarek                Katowice              95.12   2283   24
  44 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  45 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           88.67   2128   24
  46 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  47 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  48 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  49 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  50 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  51 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  52 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              90.52   2082   23
  53 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  54 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  55 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  56 Andrzej Stolot                 Zabrze                79.26   1823   23
  57 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  58 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  59 Beata Sekuła                   Szczecin              89.05   1959   22
  60 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  61 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  62 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.05   2437   21
  63 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.95   1952   21
  64 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  65 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  66 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  67 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  68 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.60   1972   20
  69 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  70 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  71 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  72 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 108.74   2066   19
  73 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  74 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  75 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  76 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  77 Alicja Bielecka                Poznań                88.16   1675   19
  78 Alicja Kosińska                Szczecin             125.72   2263   18
  79 Kamila Zacharuk                Zabrze                95.94   1727   18
  80 Michał Szymkowski              Wrocław              126.71   2154   17
  81 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  82 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  83 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  84 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  85 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  86 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  92.06   1473   16
  87 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  88 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  89 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  90 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  91 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  92 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  93 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  94 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  95 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  96 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
  97 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  98 Jacek Dec                      Pszczew               91.73   1376   15
  99 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
 100 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
 101 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
 102 Julia Solarska                 Łódź                  61.13    917   15
 103 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
 104 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.86   1482   14
 105 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
 106 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
 107 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
 108 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 109 Radosław Konca                 Warszawa             152.69   1985   13
 110 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 111 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 112 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 113 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 114 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 115 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 116 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 117 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 118 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 119 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 120 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 121 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 122 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 123 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 124 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 125 Paweł Zaręba                   Warszawa             127.92   1535   12
 126 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 127 Jan Mrozowski                  Kraków               124.00   1488   12
 128 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 129 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               122.75   1473   12
 130 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 131 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 132 Anna Stambulska                Kraków               117.25   1407   12
 133 Katarzyna Małek                Mielec               116.67   1400   12
 134 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            115.92   1391   12
 135 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 136 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 137 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 138 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 139 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 140 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 141 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 142 Michał Garnowski               Pasłęk               109.17   1310   12
 143 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 144 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 145 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 146 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 147 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 148 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 149 Dariusz Małysa                 Kraków               103.75   1245   12
 150 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 151 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 152 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 153 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 154 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 155 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 156 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 157 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 158 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 159 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       100.33   1204   12
 160 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 161 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 162 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 163 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 164 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 165 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 166 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 167 Krzysztof Gibas                Kraków                94.25   1131   12
 168 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 169 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 170 Janusz Sojka                   Łódź                  92.58   1111   12
 171 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 172 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 173 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 174 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 175 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 176 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 177 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 178 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 179 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 180 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 181 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 182 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 183 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 184 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 185 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 186 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 187 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 188 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 189 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 190 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 191 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 192 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 193 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 194 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 195 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 196 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 197 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 198 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.00    864   12
 199 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 200 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 201 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 202 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 203 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 204 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             100.73   1108   11
 205 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 206 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 207 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 208 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 209 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 210 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 211 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 212 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 213 Tomasz Silny                   Gdynia                86.64    953   11
 214 Zuzanna Molak                  Warszawa              85.73    943   11
 215 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 216 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 217 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 218 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 219 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 220 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 221 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 222 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 223 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 224 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 225 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 226 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 227 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 228 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 229 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 230 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 231 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 232 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 233 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 234 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 235 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 236 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 237 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 238 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 239 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 240 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 241 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 242 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 243 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 244 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 245 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 246 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              57.00    570   10
 247 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 248 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 249 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 250 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 251 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 252 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 253 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 254 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 255 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 256 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 257 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 258 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             79.25    634    8
 259 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 260 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 261 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 262 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 263 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 264 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 265 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 266 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 267 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 268 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 269 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 270 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 271 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 272 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 273 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 274 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 275 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 276 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 277 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 278 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 279 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 280 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 281 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 282 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 283 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 284 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 285 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 286 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 287 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 288 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 289 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 290 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 291 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 292 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 293 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 294 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 295 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 296 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 297 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 298 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 299 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 300 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 301 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 302 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 303 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 304 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 305 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 306 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 307 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 308 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 309 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 310 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 311 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 312 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 313 Jacek Starzonek                Szczecin              62.25    249    4
 314 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 315 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 316 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 317 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 318 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 319 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 320 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 321 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 322 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 323 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 324 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 325 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 326 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 327 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 328 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 329 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 330 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 331 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 332 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 333 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 334 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 335 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 336 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 337 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 338 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 339 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 340 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 341 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 342 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 343 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 344 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 345 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 346 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 347 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 348 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 349 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 350 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 351 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 352 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie