Nowe Miasto Lubawskie18
września
Nowe Miasto Lubawskie 18-19 września XIII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
Wrocław25
września
Wrocław 25-26 września VI Mistrzostwa Wrocławia w ScrabbleGrand Prix 2010
Pszczyna 2
października
Pszczyna 2- 3 października I Turniej Scrabble o Puchar Burmistrza Pszczyny
VII Mistrzostwa Wrocławia25 - 26 września 2010 — VI Mistrzostwa Wrocławia w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VI Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble Wrocław, 25 - 26 września 2010
Grand Prix 2010

Konkurs Relacja z turnieju


VII Mistrzostwa WrocławiaZ mniejszym rozmachem, niż zdążył nas do tego przyzwyczaić, Wrocławski Klub Scrabble "Siódemka" zorganizował VI Mistrzostwa Wrocławia. Niemniej było bardzo sympatycznie a i wszystkie scrabblowe minima (dobre warunki do gry, poczęstunek, różnorodne i ciekawe nagrody) zostały spełnione, co zasługą było przede wszystkim głównodowodzącego — Marcina Radwańskiego. Do tego niezawodne sędziowanie dołożył Grzegorz Wiączkowski.

A jak z rywalizacją? Otóż Justyna Górka tak długo grała na pierwszym stole, że aż jej się to znudziło. Po kolejnych 9 zwycięstwach przyszły 3 porażki (zresztą z osobami, które stanęły potem na podium) i ostatecznie 5 lokata, niemniej oznaczająca tradycyjnie już tytuł najlepszej scrabblistki. W ten sposób walkę o 1 miejsce stoczyli Kazik MerklejnBartek Morawski. Wygrał Kazik i to on został Mistrzem Wrocławia. Wiecznie drugi, jak mówią o Bartku (ale na pewno z zazdrości) był jednak i pierwszy — zdobył bowiem zaszczytny tytuł Akademickiego Mistrza Polski. Zdetronizował w ten sposób Krzysztofa Obremskiego, który tym razem był trzeci (a w całych zawodach 10). Wicemistrzem w tej kategorii został Mariusz Wrześniewski (8 w ogólnej klasyfikacji). 3 miejsce w całym turnieju i najlepszym Dolnoślązakiem został Karol Waniek.

Hojnie potraktowani zostali debiutanci, każdy obdarowany został m.in. zestawem scrabble. Najlepszym został Wojciech Gonet z 7 zwycięstwami, a ogółem debiutujących było aż dziewięcioro.

Zawody obfitowały w zabawne sytuacje, których w tej krótkiej relacji nie sposób opisać, ale które zapewne będą krążyły w opowieściach. Jedną jednakże podajmy: oto Boguś Szyszka zdobył pierwszą nagrodę w klasyfikacji "najlepsze męskie posunięcie" (tak, chodzi o najdroższy ruch), układając za ponad 230 punktów ZARĘCZYĆ w partii z Magdaleną Kublik. Trudno sobie wyobrazić bardziej męskie posunięcie, niż zaręczyny przy partii scrabble. Data ślubu jeszcze nie jest znana.

Do zobaczenia za rok!
relacja: Łukasz Szałkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble
IV Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble
I Akademickie Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Politechniki Wrocławskiej w Scrabble

III Mistrzostwa Wrocławia — Budopol Open 2007


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekStołówka Akademicka KS AZS Politechnika Wrocławska
ul. Smoluchowskiego 29
Obrońca tytułuKrzysztof Obremski
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuhttp://gp2010.scrabble.wroclaw.pl/
Harmonogram25 września /sobota/:
godz. 10.30 – rejestracja zawodników
godz. 11.30 – zamknięcie zgłoszeń
godz. 12.00 – powitanie uczestników, prezentacja sponsorów i rozpoczęcie rozgrywek /4 rundy/
godz. 12.00 – rozpoczęcie Turnieju Dziennikarzy /3 rundy/
godz. 15.00 – zakończenie Turnieju Dziennikarzy
godz. 16.00 – lunch
godz. 17.00 – rozgrywki /3 rundy/
godz. 20.00 – zakończenie rozgrywek pierwszego dnia

26 września /niedziela/:
godz. 09.00 – rozpoczęcie rozgrywek /5 rund/
godz. 14.00 – zakończenie rozgrywek drugiego dnia
godz. 14.30 – oficjalne zakończenie Mistrzostw, podziękowania dla sponsorów wręczenie pucharu, nagród i dyplomów
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdMapka na stronie turnieju
WyżywienieWe własnym zakresie — w okolicy miejsca gry znajduje się wiele barów i restauracji
NoclegiWe własnym zakresie – blisko miejsca gry:
www.4funhostel.pl
www.wroclawhostel.pl
www.wroclaw.pl/m3346
Więcej opcji na stronie turnieju
NagrodyPieniężne i rzeczowe
Dodatkowe atrakcjeNa stronie turnieju
OrganizatorzyOrganizatorem VI Mistrzostw Wrocławia — Grand Prix 2010 wraz z imprezami towarzyszącymi jest Stowarzyszenie Wrocławski Klub Scrabble "Siódemka".

Marcin Radwański — 660 878 917 — radwanski.marcin@interia.pl
SponsorzyPartnerzy:
AZS Politechnika Wrocławska
Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu
Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju

Patronat medialny:
TVP Wrocław
Polskie Radio Wrocław
Portal Informacji Kulturalnej

Sponsorzy:
Arest
Wydawnictwo Atut
Bissole Bussines Travel
British Centre
Creator Klub
Empik
Kwatera Główna – Centrum Laser Tag
Wydawnictwo Logi
Los Cubanitos
Multiformat
Wydawnictwo Naukowe PWN
PZGE Sp. z o.o.
Mattel Poland Sp. z o.o.
Wydawnictwo Sensus
TimeCamp
Wydawnictwo Via Nova
Visikid
Wrocławski Park Wodny
Wrocławski Teatr Współczesny
oraz osoby prywatne



Wyniki turnieju VI Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               147.08     10.0     5178     1913     1065
  2 Bartosz         Morawski             Gliwice                145.05      9.0     5205     1903      838
  3 Karol           Waniek               Wrocław                133.32      9.0     5104     1904      708
  4 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.26      9.0     5034     1784      735
  5 Justyna         Górka                Kraków                 140.36      9.0     4914     1907      580
  6 Michał          Alabrudziński        Włocławek              139.19      9.0     4852     1884      359
  7 Rafał           Matczak              Milanówek              132.57      9.0     4795     1840      226
  8 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 143.71      8.0     4921     1609      685
  9 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.76      8.0     4854     1758      788
 10 Krzysztof       Obremski             Legnica                143.29      8.0     4840     1716      287
 11 Mirosław        Uglik                Warszawa               139.04      8.0     4745     1731       97
 12 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                120.21      8.0     4681     1727      791
 13 Rafał           Wesołowski           Warszawa               125.69      8.0     4647     1730       92
 14 Beata           Wiączkowska          Wrocław                126.75      8.0     4531     1748       96
 15 Kamil           Górka                Kraków                 141.54      8.0     4502     1725      182
 16 Jakub           Zaryński             Świnoujście            138.63      7.0     4866     1576      756
 17 Przemysław      Herdzina             Kraków                 137.34      7.0     4820     1555      683
 18 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                119.81      7.0     4775     1637      226
 19 Marek           Syczuk               Warszawa               139.28      7.0     4704     1629      529
 20 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.94      7.0     4678     1638      228
 21 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               140.54      7.0     4668     1643      408
 22 Tomasz          Suchanek             Wrocław                128.89      7.0     4640     1629       59
 23 Leszek          Kacprzyk             Katowice               114.76      7.0     4568     1589      151
 24 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                115.40      7.0     4538     1474      336
 25 Michał          Trumpus              Wrocław                123.79      7.0     4473     1529      281
 26 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           125.70      7.0     4405     1481      345
 27 Adam            Klimont              Wałcz                  125.79      7.0     4395     1636        3
 28 Zbigniew        Rybak                Warszawa               111.35      7.0     4387     1580       80
 29 Marta           Dobrzańska           Kraków                 121.81      7.0     4377     1630      -17
 30 Wojciech        Gonet                Wrocław                100.00      7.0     4162     1446       10
 31 Marcin          Ceglarek             Kraków                 112.13      6.5     4254     1405      -52
 32 Bogusław        Szyszka              Oława                  133.02      6.0     5060     1423      577
 33 Adam            Szukalski            Coventry [W. Bryt.]    140.71      6.0     4755     1557      -86
 34 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                126.33      6.0     4710     1463      131
 35 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             137.25      6.0     4606     1418      324
 36 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 124.52      6.0     4579     1473       97
 37 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.15      6.0     4524     1498      235
 38 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    117.49      6.0     4492     1548     -129
 39 Weronika        Rudnicka             Ustka                  125.77      6.0     4484     1419       65
 40 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               134.16      6.0     4471     1511     -397
 41 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              123.04      6.0     4346     1472     -249
 42 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 118.82      6.0     4344     1416       10
 43 Dorota          Maciejuk             Warszawa               122.70      6.0     4311     1430       43
 44 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            105.98      6.0     4302     1453     -223
 45 Rafał           Skibicki             Lębork                 110.53      6.0     4175     1349     -111
 46 Joanna          Pawlińska            Bielany Wrocławskie    100.00      6.0     4106     1379     -176
 47 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      6.0     4097     1371     -380
 48 Anna            Mech                 Lututów                100.00      5.5     3815     1139      113
 49 Łukasz          Sornek               Mikołów                113.46      5.0     4468     1295      236
 50 Magdalena       Kublik               Warszawa               119.34      5.0     4462     1324      -99
 51 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      110.41      5.0     4351     1247     -318
 52 Marta           Ćwiek                Radomsko               100.86      5.0     4348     1333      -38
 53 Michał          Szymkowski           Wrocław                122.28      5.0     4235     1243     -497
 54 Sławomir        Wolski               Wrocław                103.39      5.0     4227     1228     -205
 55 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.57      5.0     4199     1271     -180
 56 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.39      5.0     4158     1252     -206
 57 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           100.00      5.0     4108     1257      -63
 58 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              109.57      5.0     4086     1229      300
 59 Joanna          Żłobicka             Wrocław                113.19      5.0     3990     1285     -313
 60 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    100.00      5.0     3983     1276     -590
 61 Mateusz         Królikowski          Wrocław                116.01      5.0     2031      822      503
 62 Przemysław      Pawlic               Wrocław                102.16      4.5     4212     1200     -110
 63 Jerzy           Luter                Bytom                  110.56      4.0     4277     1132       72
 64 Ewa             Fiszer-Włodarczyk    Wrocław                103.69      4.0     4217     1118      -87
 65 Maciej          Bukowski             Szczecin               112.51      4.0     4181     1233     -408
 66 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         100.00      4.0     4030     1165        1
 67 Łukasz          Bereżnicki           Oława                  100.00      4.0     3928     1062     -240
 68 Rafał           Świątek              Wrocław                101.09      4.0     3909     1123     -328
 69 Urszula         Solarska             Łódź                   104.20      4.0     3880     1202     -514
 70 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                100.00      4.0     2549      788      256
 71 Joanna          Schutz               Wrocław                100.00      3.5     3710      911       24
 72 Agata           Szczygieł            Wrocław                100.00      3.5     3493      948     -196
 73 Aleksandra      Łukaszewicz          Wrocław                103.16      3.0     2417      778     -120
 74 Kamila          Zacharuk             Zabrze                 100.00      2.5     3625      821     -181
 75 Krystian        Bekała               Legnica                100.00      2.5     2812      785     -672
 76 Krzysztof       Borodziuk            Kostrzyn               101.89      2.5     2599      679       55
 77 Marek           Starostka            Olkusz                 100.00      2.0     1950      602     -114
 78 Marcela         Hryniak              Wrocław                100.00      1.5     3125      718     -781
 79 Adrian          Świerczyński         Wrocław                100.00      1.5     2110      720    -2311
 80 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      1.0      839      286     -216
 81 Anna            Soroczyńska          Marcinkowice           100.00      0.5     1848      379     -758
 82 Tomasz          Szuchta              Wrocław                100.00      0.0      209      120     -601
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble



	Stanisław Rydzik 148.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Kwiecień              118.82 +  431: 326  169
    2    11 Karol          Waniek                133.32 -  353: 396   83
    3    17 Mirosław       Uglik                 139.04 -  349: 360   89
    4    22 Marcin         Ceglarek              112.13 +  476: 259  162
    5    15 Małgorzata     Szczygieł             123.04 +  515: 300  173
    6     8 Przemysław     Herdzina              137.34 +  495: 326  187
    7     5 Agnieszka      Goniowska             119.81 -  375: 455   70
    8    10 Małgorzata     Sulejewska            124.52 +  370: 233  175
    9     6 Adam           Szukalski             140.71 +  436: 350  191
   10     4 Łukasz         Tuszyński             140.54 +  376: 327  191
   11     3 Zbigniew       Wietecki              123.94 +  351: 345  174
   12     3 Tomasz         Zwoliński             144.26 -  327: 389   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Kazimierz.Jr Merklejn 147.08 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maciej         Sancewicz             117.49 +  422: 327  167
    2    18 Marta          Ćwiek                 100.86 -  349: 408   51
    3    21 Julita         Dygnas                100.00 +  403: 310  150
    4    20 Adam           Klimont               125.79 +  467: 333  176
    5    11 Michał         Alabrudziński         139.19 -  354: 443   89
    6    12 Leszek         Kacprzyk              114.76 +  470: 278  165
    7     9 Rafał          Matczak               132.57 +  398: 375  183
    8     6 Grzegorz       Kurowski              134.16 +  603: 339  184
    9     3 Zbigniew       Wietecki              123.94 +  455: 293  174
   10     2 Mirosław       Uglik                 139.04 +  489: 352  189
   11     1 Justyna        Górka                 140.36 +  370: 336  190
   12     1 Bartosz        Morawski              145.05 +  398: 319  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1913  / 12 159.42




	Bartosz Morawski 145.05 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Matyasik              117.39 +  458: 257  167
    2     2 Marek          Syczuk                139.28 -  325: 422   89
    3    18 Paweł          Mazurek               100.00 +  495: 392  150
    4     8 Beata          Wiączkowska           126.75 +  389: 311  177
    5     8 Krzysztof      Obremski              143.29 +  482: 360  193
    6     4 Rafał          Matczak               132.57 +  655: 300  183
    7     2 Michał         Alabrudziński         139.19 -  401: 481   89
    8     3 Łukasz         Tuszyński             140.54 +  424: 343  191
    9     2 Karol          Waniek                133.32 +  467: 411  183
   10     1 Justyna        Górka                 140.36 +  375: 367  190
   11     2 Tomasz         Zwoliński             144.26 +  415: 325  194
   12     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.08 -  319: 398   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1903  / 12 158.58




	Tomasz Zwoliński 144.26 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ireneusz       Kurzok                115.40 +  438: 273  165
    2     8 Agnieszka      Goniowska             119.81 -  391: 409   70
    3    13 Marek          Starostka             100.00 +  385: 318  150
    4    15 Maciej         Sancewicz             117.49 -  371: 467   67
    5    16 Aleksandra     Łukaszewicz           103.16 +  379: 350  153
    6    16 Magdalena      Kublik                119.34 +  423: 343  169
    7    13 Rafał          Wesołowski            125.69 +  596: 304  176
    8     4 Tomasz         Suchanek              128.89 +  470: 365  179
    9     4 Marta          Dobrzańska            121.81 +  397: 344  172
   10     3 Michał         Alabrudziński         139.19 +  470: 384  189
   11     2 Bartosz        Morawski              145.05 -  325: 415   95
   12     3 Stanisław      Rydzik                148.76 +  389: 327  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 12 148.67




	Mariusz Wrześniewski 143.71 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Leszek         Kacprzyk              114.76 -  341: 421   65
    2    26 Urszula        Solarska              104.20 -  325: 336   54
    3    33 Sylwia         Buks                  100.00 +  420: 306  150
    4    25 Józef          Wietecki              100.00 +  575: 228  150
    5    12 Bogusław       Szyszka               133.02 +  399: 344  183
    6    11 Beata          Wiączkowska           126.75 -  377: 430   77
    7    15 Ireneusz       Kurzok                115.40 +  373: 335  165
    8    14 Jacek          Wandzel               110.41 +  501: 347  160
    9     7 Łukasz         Szałkiewicz           120.21 -  383: 454   70
   10    11 Andrzej        Rechowicz             124.15 +  367: 356  174
   11    13 Marta          Dobrzańska            121.81 +  443: 361  172
   12     6 Marek          Syczuk                139.28 +  417: 318  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Krzysztof Obremski 143.29 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Sornek                113.46 +  434: 319  163
    2    10 Mirosław       Uglik                 139.04 +  356: 351  189
    3     7 Małgorzata     Szczygieł             123.04 +  443: 285  173
    4     3 Karol          Waniek                133.32 -  316: 459   83
    5     8 Bartosz        Morawski              145.05 -  360: 482   95
    6     9 Jakub          Zaryński              138.63 -  362: 419   89
    7    21 Zbigniew       Rybak                 111.35 +  430: 291  161
    8    18 Wojciech       Gonet                 100.00 +  355: 319  150
    9    10 Barbara        Łukaszewicz           126.33 +  409: 339  176
   10     5 Adam           Szukalski             140.71 +  478: 462  191
   11     9 Rafał          Wesołowski            125.69 -  411: 429   76
   12     7 Agnieszka      Goniowska             119.81 +  486: 398  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1716  / 12 143.00




	Kamil Górka 141.54 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Żłobicka              113.19 +  460: 270  163
    2     1 Michał         Alabrudziński         139.19 +  390: 307  189
    3     3 Rafał          Wesołowski            125.69 -  427: 437   76
    4     9 Małgorzata     Sulejewska            124.52 +  417: 322  175
    5     7 Rafał          Matczak               132.57 -  300: 433   83
    6    13 Michał         Trumpus               123.79 +  345: 333  174
    7     7 Łukasz         Szałkiewicz           120.21 +  294: 282  170
    8     8 Karol          Waniek                133.32 -  338: 416   83
    9    12 Tomasz         Suchanek              128.89 +  355: 333  179
   10     8 Zbigniew       Wietecki              123.94 +  386: 362  174
   11    11 Weronika       Rudnicka              125.77 +  440: 377  176
   12     5 Rafał          Matczak               132.57 -  350: 448   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 12 143.75




	Adam Szukalski 140.71 Coventry [W. Bryt.]

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maciej         Bukowski              112.51 +  451: 339  163
    2     4 Tomasz         Suchanek              128.89 -  390: 515   79
    3    11 Michał         Trumpus               123.79 +  445: 354  174
    4     7 Dorota         Maciejuk              122.70 +  464: 343  173
    5     3 Karol          Waniek                133.32 +  407: 391  183
    6     2 Grzegorz       Kurowski              134.16 -  272: 466   84
    7    11 Beata          Wiączkowska           126.75 +  433: 298  177
    8     7 Maciej         Sancewicz             117.49 +  470: 348  167
    9     6 Stanisław      Rydzik                148.76 -  350: 436   99
   10     5 Krzysztof      Obremski              143.29 -  462: 478   93
   11    12 Zofia          Gajewska              125.70 -  294: 412   76
   12    11 Jakub          Zaryński              138.63 -  317: 461   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Łukasz Tuszyński 140.54 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marcin         Ceglarek              112.13 +  445: 324  162
    2     6 Joanna         Pawlińska             100.00 +  343: 318  150
    3     9 Andrzej        Rechowicz             124.15 +  354: 345  174
    4     5 Rafał          Wesołowski            125.69 +  484: 265  176
    5     1 Justyna        Górka                 140.36 -  364: 426   90
    6     5 Mirosław       Uglik                 139.04 +  495: 326  189
    7     4 Marta          Dobrzańska            121.81 -  323: 347   72
    8     3 Bartosz        Morawski              145.05 -  343: 424   95
    9    13 Małgorzata     Szczygieł             123.04 +  352: 328  173
   10     4 Stanisław      Rydzik                148.76 -  327: 376   99
   11     6 Michał         Alabrudziński         139.19 -  380: 452   89
   12    14 Andrzej        Rechowicz             124.15 +  458: 329  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Justyna Górka 140.36 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zbigniew       Rybak                 111.35 +  395: 381  161
    2     3 Łukasz         Bobowski              137.25 +  390: 319  187
    3    10 Adam           Klimont               125.79 +  439: 315  176
    4     4 Rafał          Matczak               132.57 +  433: 401  183
    5     1 Łukasz         Tuszyński             140.54 +  426: 364  191
    6     1 Marek          Syczuk                139.28 +  415: 403  189
    7     1 Grzegorz       Kurowski              134.16 +  466: 323  184
    8     1 Marta          Dobrzańska            121.81 +  385: 315  172
    9     1 Michał         Alabrudziński         139.19 +  485: 315  189
   10     1 Bartosz        Morawski              145.05 -  367: 375   95
   11     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.08 -  336: 370   97
   12     2 Karol          Waniek                133.32 -  377: 453   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1907  / 12 158.92




	Marek Syczuk 139.28 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jerzy          Luter                 110.56 +  396: 332  161
    2     2 Bartosz        Morawski              145.05 +  422: 325  195
    3     6 Marta          Ćwiek                 100.86 +  374: 308  151
    4     1 Tomasz         Suchanek              128.89 +  394: 356  179
    5     2 Marta          Dobrzańska            121.81 +  469: 265  172
    6     1 Justyna        Górka                 140.36 -  403: 415   90
    7     3 Zbigniew       Wietecki              123.94 -  373: 406   74
    8     9 Adam           Klimont               125.79 -  303: 362   76
    9    15 Beata          Wiączkowska           126.75 -  331: 365   77
   10    18 Małgorzata     Szczygieł             123.04 +  475: 258  173
   11    15 Przemysław     Herdzina              137.34 +  446: 366  187
   12     6 Mariusz        Wrześniewski          143.71 -  318: 417   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Michał Alabrudziński 139.19 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Skibicki              110.53 +  403: 355  161
    2     1 Kamil          Górka                 141.54 -  307: 390   92
    3    19 Łukasz         Bobowski              137.25 +  392: 327  187
    4    10 Łukasz         Sornek                113.46 +  383: 372  163
    5    11 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.08 +  443: 354  197
    6     6 Łukasz         Szałkiewicz           120.21 +  467: 358  170
    7     2 Bartosz        Morawski              145.05 +  481: 401  195
    8     2 Zbigniew       Wietecki              123.94 +  483: 307  174
    9     1 Justyna        Górka                 140.36 -  315: 485   90
   10     3 Tomasz         Zwoliński             144.26 -  384: 470   94
   11     6 Łukasz         Tuszyński             140.54 +  452: 380  191
   12     4 Łukasz         Szałkiewicz           120.21 +  342: 294  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1884  / 12 157.00




	Mirosław Uglik 139.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jacek          Wandzel               110.41 +  368: 362  160
    2    10 Krzysztof      Obremski              143.29 -  351: 356   93
    3    17 Stanisław      Rydzik                148.76 +  360: 349  199
    4    12 Michał         Szymkowski            122.28 +  567: 332  172
    5    10 Maciej         Sancewicz             117.49 +  494: 394  167
    6     5 Łukasz         Tuszyński             140.54 -  326: 495   91
    7     8 Małgorzata     Sulejewska            124.52 +  489: 366  175
    8     5 Agnieszka      Goniowska             119.81 +  391: 361  170
    9     5 Adam           Klimont               125.79 +  383: 371  176
   10     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.08 -  352: 489   97
   11     5 Mateusz        Królikowski           116.01 -  259: 440   66
   12     8 Leszek         Kacprzyk              114.76 +  405: 333  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 12 144.25




	Jakub Zaryński 138.63 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ryszard        Korpalski             109.57 +  427: 303  160
    2    12 Magdalena      Kublik                119.34 -  307: 350   69
    3    30 Adrian         Świerczyński          100.00 +  605: 138  150
    4     6 Przemysław     Pawlic                102.16 +  392: 300  152
    5     4 Łukasz         Szałkiewicz           120.21 -  392: 488   70
    6     9 Krzysztof      Obremski              143.29 +  419: 362  193
    7     6 Karol          Waniek                133.32 -  423: 490   83
    8    11 Andrzej        Rechowicz             124.15 -  342: 373   74
    9    14 Grzegorz       Kurowski              134.16 +  305: 300  184
   10    13 Dorota         Maciejuk              122.70 +  418: 260  173
   11    14 Beata          Wiączkowska           126.75 -  375: 429   77
   12    11 Adam           Szukalski             140.71 +  461: 317  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Przemysław Herdzina 137.34 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dorota         Stachowska            105.98 -  327: 352   56
    2    32 Józef          Wietecki              100.00 +  442: 297  150
    3    22 Rafał          Skibicki              110.53 +  480: 299  161
    4    11 Magdalena      Kublik                119.34 +  387: 302  169
    5    13 Rafał          Wesołowski            125.69 +  424: 368  176
    6     8 Stanisław      Rydzik                148.76 -  326: 495   99
    7    14 Adam           Klimont               125.79 -  302: 369   76
    8    19 Małgorzata     Szczygieł             123.04 -  344: 382   73
    9    19 Grzegorz       Kwiecień              118.82 +  498: 239  169
   10    16 Wojciech       Gonet                 100.00 +  462: 321  150
   11    15 Marek          Syczuk                139.28 -  366: 446   89
   12    12 Łukasz         Bobowski              137.25 +  462: 267  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Łukasz Bobowski 137.25 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Urszula        Solarska              104.20 +  453: 298  154
    2     3 Justyna        Górka                 140.36 -  319: 390   90
    3    19 Michał         Alabrudziński         139.19 -  327: 392   89
    4    24 Joanna         Pawlińska             100.00 +  401: 316  150
    5    22 Krzysztof      Sporczyk              126.57 -  349: 412   77
    6    24 Sylwia         Buks                  100.00 +  521: 237  150
    7    17 Aleksandra     Łukaszewicz           103.16 +  476: 284  153
    8    12 Weronika       Rudnicka              125.77 +  393: 376  176
    9     9 Maciej         Sancewicz             117.49 -  336: 349   67
   10    15 Michał         Trumpus               123.79 -  367: 422   74
   11    17 Marta          Ćwiek                 100.86 +  397: 344  151
   12    12 Przemysław     Herdzina              137.34 -  267: 462   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Grzegorz Kurowski 134.16 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     103.69 +  427: 283  154
    2    13 Beata          Wiączkowska           126.75 -  409: 486   77
    3    12 Maciej         Bukowski              112.51 +  358: 335  163
    4    16 Marta          Ćwiek                 100.86 +  414: 356  151
    5     5 Barbara        Łukaszewicz           126.33 +  400: 381  176
    6     2 Adam           Szukalski             140.71 +  466: 272  191
    7     1 Justyna        Górka                 140.36 -  323: 466   90
    8     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.08 -  339: 603   97
    9    14 Jakub          Zaryński              138.63 -  300: 305   89
   10    19 Zbigniew       Rybak                 111.35 +  421: 360  161
   11     4 Karol          Waniek                133.32 -  319: 549   83
   12    15 Tomasz         Suchanek              128.89 -  295: 472   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1511  / 12 125.92




	Karol Waniek 133.32 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Sławomir       Wolski                103.39 +  367: 326  153
    2    11 Stanisław      Rydzik                148.76 +  396: 353  199
    3     4 Beata          Wiączkowska           126.75 +  410: 307  177
    4     3 Krzysztof      Obremski              143.29 +  459: 316  193
    5     3 Adam           Szukalski             140.71 -  391: 407   91
    6     3 Zbigniew       Wietecki              123.94 -  338: 391   74
    7     6 Jakub          Zaryński              138.63 +  490: 423  189
    8     8 Kamil          Górka                 141.54 +  416: 338  192
    9     2 Bartosz        Morawski              145.05 -  411: 467   95
   10     6 Maciej         Sancewicz             117.49 +  424: 372  167
   11     4 Grzegorz       Kurowski              134.16 +  549: 319  184
   12     2 Justyna        Górka                 140.36 +  453: 377  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1904  / 12 158.67




	Bogusław Szyszka 133.02 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Aleksandra     Łukaszewicz           103.16 +  437: 306  153
    2     9 Rafał          Wesołowski            125.69 -  335: 393   76
    3    20 Joanna         Pawlińska             100.00 +  421: 277  150
    4    17 Dorota         Stachowska            105.98 +  448: 295  156
    5    12 Mariusz        Wrześniewski          143.71 -  344: 399   94
    6    14 Zbigniew       Rybak                 111.35 +  473: 322  161
    7    10 Maciej         Sancewicz             117.49 -  373: 444   67
    8    13 Dorota         Maciejuk              122.70 +  447: 316  173
    9     8 Rafał          Matczak               132.57 -  345: 448   83
   10    12 Leszek         Kacprzyk              114.76 -  417: 450   65
   11    16 Adam           Klimont               125.79 -  407: 445   76
   12    22 Magdalena      Kublik                119.34 +  613: 388  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Rafał Matczak 132.57 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Przemysław     Pawlic                102.16 +  426: 320  152
    2    14 Julita         Dygnas                100.00 +  345: 324  150
    3     1 Łukasz         Szałkiewicz           120.21 +  399: 316  170
    4     4 Justyna        Górka                 140.36 -  401: 433   90
    5     7 Kamil          Górka                 141.54 +  433: 300  192
    6     4 Bartosz        Morawski              145.05 -  300: 655   95
    7     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.08 -  375: 398   97
    8    20 Grzegorz       Kwiecień              118.82 +  381: 373  169
    9     8 Bogusław       Szyszka               133.02 +  448: 345  183
   10    10 Adam           Klimont               125.79 +  431: 409  176
   11    10 Michał         Trumpus               123.79 +  408: 346  174
   12     5 Kamil          Górka                 141.54 +  448: 350  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1840  / 12 153.33




	Tomasz Suchanek 128.89 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  390: 307  152
    2     4 Adam           Szukalski             140.71 +  515: 390  191
    3     2 Małgorzata     Sulejewska            124.52 +  391: 359  175
    4     1 Marek          Syczuk                139.28 -  356: 394   89
    5     9 Agnieszka      Goniowska             119.81 +  411: 387  170
    6     7 Marta          Dobrzańska            121.81 -  357: 396   72
    7    12 Dorota         Maciejuk              122.70 +  378: 338  173
    8     4 Tomasz         Zwoliński             144.26 -  365: 470   94
    9    12 Kamil          Górka                 141.54 -  333: 355   92
   10    17 Rafał          Wesołowski            125.69 -  268: 493   76
   11    19 Jerzy          Luter                 110.56 +  404: 397  161
   12    15 Grzegorz       Kurowski              134.16 +  472: 295  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Beata Wiączkowska 126.75 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Rafał          Świątek               101.09 +  364: 285  151
    2    13 Grzegorz       Kurowski              134.16 +  486: 409  184
    3     4 Karol          Waniek                133.32 -  307: 410   83
    4     8 Bartosz        Morawski              145.05 -  311: 389   95
    5    26 Joanna         Żłobicka              113.19 +  386: 325  163
    6    11 Mariusz        Wrześniewski          143.71 +  430: 377  194
    7    11 Adam           Szukalski             140.71 -  298: 433   91
    8    16 Łukasz         Sornek                113.46 +  329: 298  163
    9    15 Marek          Syczuk                139.28 +  365: 331  189
   10     9 Agnieszka      Goniowska             119.81 -  365: 453   70
   11    14 Jakub          Zaryński              138.63 +  429: 375  189
   12    10 Adam           Klimont               125.79 +  461: 350  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1748  / 12 145.67




	Krzysztof Sporczyk 126.57 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marta          Ćwiek                 100.86 -  302: 333   51
    2    25 Michał         Szymkowski            122.28 -  383: 411   72
    3    31 Krystian       Bekała                100.00 +  332: 266  150
    4    32 Agata          Szczygieł             100.00 +  307: 285  150
    5    22 Łukasz         Bobowski              137.25 +  412: 349  187
    6    18 Dorota         Maciejuk              122.70 -  310: 372   73
    7    23 Weronika       Rudnicka              125.77 -  381: 416   76
    8    29 Krzysztof      Borodziuk             101.89 -  306: 343   52
    9    33 Ryszard        Korpalski             109.57 +  387: 335  160
   10    29 Dorota         Stachowska            105.98 -  345: 465   56
   11    24 Małgorzata     Sulejewska            124.52 +  413: 335  175
   12    25 Grzegorz       Kwiecień              118.82 -  321: 469   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Barbara Łukaszewicz 126.33 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Łukasz         Bereżnicki            100.00 +  425: 359  150
    2    17 Andrzej        Rechowicz             124.15 -  321: 378   74
    3    27 Jerzy          Matyasik              117.39 +  443: 300  167
    4    18 Małgorzata     Szczygieł             123.04 +  517: 420  173
    5     5 Grzegorz       Kurowski              134.16 -  381: 400   84
    6    10 Agnieszka      Goniowska             119.81 -  326: 448   70
    7    16 Leszek         Kacprzyk              114.76 +  393: 382  165
    8    15 Michał         Trumpus               123.79 +  431: 331  174
    9    10 Krzysztof      Obremski              143.29 -  339: 409   93
   10    14 Zofia          Gajewska              125.70 -  257: 380   76
   11    18 Maciej         Bukowski              112.51 +  481: 352  163
   12    13 Zbigniew       Wietecki              123.94 -  396: 420   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Adam Klimont 125.79 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Sylwia         Buks                  100.00 +  323: 289  150
    2    19 Leszek         Kacprzyk              114.76 +  338: 330  165
    3    10 Justyna        Górka                 140.36 -  315: 439   90
    4    20 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.08 -  333: 467   97
    5    25 Przemysław     Pawlic                102.16 +  445: 260  152
    6    17 Andrzej        Rechowicz             124.15 +  335: 320  174
    7    14 Przemysław     Herdzina              137.34 +  369: 302  187
    8     9 Marek          Syczuk                139.28 +  362: 303  189
    9     5 Mirosław       Uglik                 139.04 -  371: 383   89
   10    10 Rafał          Matczak               132.57 -  409: 431   83
   11    16 Bogusław       Szyszka               133.02 +  445: 407  183
   12    10 Beata          Wiączkowska           126.75 -  350: 461   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Weronika Rudnicka 125.77 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Julita         Dygnas                100.00 -  308: 364   50
    2    21 Zbigniew       Rybak                 111.35 +  352: 291  161
    3    24 Zofia          Gajewska              125.70 +  419: 400  176
    4    13 Łukasz         Szałkiewicz           120.21 -  341: 399   70
    5    18 Maciej         Bukowski              112.51 -  365: 425   63
    6    28 Józef          Wietecki              100.00 +  450: 312  150
    7    23 Krzysztof      Sporczyk              126.57 +  416: 381  177
    8    12 Łukasz         Bobowski              137.25 -  376: 393   87
    9    20 Dorota         Stachowska            105.98 +  386: 313  156
   10    21 Łukasz         Sornek                113.46 +  315: 303  163
   11    11 Kamil          Górka                 141.54 -  377: 440   92
   12    17 Michał         Trumpus               123.79 -  379: 398   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Zofia Gajewska 125.70 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Wojciech       Gonet                 100.00 +  426: 330  150
    2    15 Dorota         Stachowska            105.98 -  329: 410   56
    3    24 Weronika       Rudnicka              125.77 -  400: 419   76
    4    21 Julita         Dygnas                100.00 +  357: 308  150
    5    19 Zbigniew       Rybak                 111.35 -  338: 370   61
    6    23 Urszula        Solarska              104.20 +  438: 330  154
    7    20 Grzegorz       Kwiecień              118.82 -  352: 365   69
    8    21 Ryszard        Korpalski             109.57 +  290: 270  160
    9    24 Marcin         Ceglarek              112.13 +  392: 284  162
   10    14 Barbara        Łukaszewicz           126.33 +  380: 257  176
   11    12 Adam           Szukalski             140.71 +  412: 294  191
   12     9 Rafał          Wesołowski            125.69 -  291: 423   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Rafał Wesołowski 125.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marcela        Hryniak               100.00 +  374: 243  150
    2     9 Bogusław       Szyszka               133.02 +  393: 335  183
    3     3 Kamil          Górka                 141.54 +  437: 427  192
    4     5 Łukasz         Tuszyński             140.54 -  265: 484   91
    5    13 Przemysław     Herdzina              137.34 -  368: 424   87
    6    15 Maciej         Bukowski              112.51 +  441: 380  163
    7    13 Tomasz         Zwoliński             144.26 -  304: 596   94
    8    17 Łukasz         Szałkiewicz           120.21 -  333: 360   70
    9    26 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  387: 336  152
   10    17 Tomasz         Suchanek              128.89 +  493: 268  179
   11     9 Krzysztof      Obremski              143.29 +  429: 411  193
   12     9 Zofia          Gajewska              125.70 +  423: 291  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1730  / 12 144.17




	Małgorzata Sulejewska 124.52 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Paweł          Mazurek               100.00 +  380: 311  150
    2     7 Dorota         Maciejuk              122.70 +  391: 369  173
    3     2 Tomasz         Suchanek              128.89 -  359: 391   79
    4     9 Kamil          Górka                 141.54 -  322: 417   92
    5    14 Łukasz         Sornek                113.46 +  470: 369  163
    6    19 Dorota         Stachowska            105.98 +  389: 323  156
    7     8 Mirosław       Uglik                 139.04 -  366: 489   89
    8    10 Stanisław      Rydzik                148.76 -  233: 370   99
    9    17 Mateusz        Królikowski           116.01 -  365: 374   66
   10    25 Grzegorz       Kwiecień              118.82 +  409: 366  169
   11    24 Krzysztof      Sporczyk              126.57 -  335: 413   77
   12    23 Jacek          Wandzel               110.41 +  560: 290  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Andrzej Rechowicz 124.15 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Anna           Mech                  100.00 +  336: 283  150
    2    17 Barbara        Łukaszewicz           126.33 +  378: 321  176
    3     9 Łukasz         Tuszyński             140.54 -  345: 354   91
    4    14 Zbigniew       Wietecki              123.94 -  363: 475   74
    5    17 Michał         Szymkowski            122.28 +  505: 299  172
    6    17 Adam           Klimont               125.79 -  320: 335   76
    7    22 Rafał          Skibicki              110.53 +  418: 354  161
    8    11 Jakub          Zaryński              138.63 +  373: 342  189
    9    11 Agnieszka      Goniowska             119.81 -  355: 381   70
   10    11 Mariusz        Wrześniewski          143.71 -  356: 367   94
   11    20 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     103.69 +  446: 320  154
   12    14 Łukasz         Tuszyński             140.54 -  329: 458   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Zbigniew Wietecki 123.94 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Wojciech       Obremski              100.00 +  447: 256  150
    2     5 Marta          Dobrzańska            121.81 -  344: 434   72
    3    15 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  437: 305  152
    4    14 Andrzej        Rechowicz             124.15 +  475: 363  174
    5     6 Leszek         Kacprzyk              114.76 +  451: 310  165
    6     3 Karol          Waniek                133.32 +  391: 338  183
    7     3 Marek          Syczuk                139.28 +  406: 373  189
    8     2 Michał         Alabrudziński         139.19 -  307: 483   89
    9     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.08 -  293: 455   97
   10     8 Kamil          Górka                 141.54 -  362: 386   92
   11     3 Stanisław      Rydzik                148.76 -  345: 351   99
   12    13 Barbara        Łukaszewicz           126.33 +  420: 396  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Michał Trumpus 123.79 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Joanna         Pawlińska             100.00 -  330: 383   50
    2    30 Anna           Mech                  100.00 +  402: 237  150
    3    11 Adam           Szukalski             140.71 -  354: 445   91
    4    26 Urszula        Solarska              104.20 +  376: 313  154
    5    27 Rafał          Świątek               101.09 +  385: 320  151
    6    13 Kamil          Górka                 141.54 -  333: 345   92
    7    26 Dorota         Stachowska            105.98 +  417: 278  156
    8    15 Barbara        Łukaszewicz           126.33 -  331: 431   76
    9    25 Maciej         Bukowski              112.51 +  379: 286  163
   10    15 Łukasz         Bobowski              137.25 +  422: 367  187
   11    10 Rafał          Matczak               132.57 -  346: 408   83
   12    17 Weronika       Rudnicka              125.77 +  398: 379  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Małgorzata Szczygieł 123.04 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Joanna         Schutz                100.00 +  345: 283  150
    2    16 Marek          Starostka             100.00 +  388: 301  150
    3     7 Krzysztof      Obremski              143.29 -  285: 443   93
    4    18 Barbara        Łukaszewicz           126.33 -  420: 517   76
    5    15 Stanisław      Rydzik                148.76 -  300: 515   99
    6    32 Joanna         Żłobicka              113.19 +  381: 339  163
    7    19 Maciej         Bukowski              112.51 +  457: 289  163
    8    19 Przemysław     Herdzina              137.34 +  382: 344  187
    9    13 Łukasz         Tuszyński             140.54 -  328: 352   91
   10    18 Marek          Syczuk                139.28 -  258: 475   89
   11    27 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  456: 330  150
   12    18 Zbigniew       Rybak                 111.35 -  346: 407   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Dorota Maciejuk 122.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Anna           Soroczyńska           100.00 +  445: 244  150
    2     7 Małgorzata     Sulejewska            124.52 -  369: 391   75
    3    14 Jerzy          Luter                 110.56 +  352: 275  161
    4     7 Adam           Szukalski             140.71 -  343: 464   91
    5    20 Marta          Ćwiek                 100.86 +  414: 363  151
    6    18 Krzysztof      Sporczyk              126.57 +  372: 310  177
    7    12 Tomasz         Suchanek              128.89 -  338: 378   79
    8    13 Bogusław       Szyszka               133.02 -  316: 447   83
    9    23 Przemysław     Pawlic                102.16 +  397: 289  152
   10    13 Jakub          Zaryński              138.63 -  260: 418   89
   11    25 Paweł          Mazurek               100.00 +  351: 286  150
   12    19 Marta          Dobrzańska            121.81 -  354: 403   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Michał Szymkowski 122.28 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Marek          Starostka             100.00 -  354: 426   50
    2    25 Krzysztof      Sporczyk              126.57 +  411: 383  177
    3    23 Sławomir       Wolski                103.39 +  476: 256  153
    4    12 Mirosław       Uglik                 139.04 -  332: 567   89
    5    17 Andrzej        Rechowicz             124.15 -  299: 505   74
    6    22 Ireneusz       Kurzok                115.40 -  252: 460   65
    7    28 Jerzy          Matyasik              117.39 -  279: 473   67
    8    34 Joanna         Żłobicka              113.19 -  326: 410   63
    9    36 Krystian       Bekała                100.00 +  375: 234  150
   10    33 Rafał          Świątek               101.09 -  333: 338   51
   11    35 Kamila         Zacharuk              100.00 +  429: 326  150
   12    30 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     103.69 +  369: 354  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Marta Dobrzańska 121.81 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Agata          Szczygieł             100.00 +  387: 260  150
    2     5 Zbigniew       Wietecki              123.94 +  434: 344  174
    3     5 Dorota         Stachowska            105.98 +  446: 258  156
    4     2 Agnieszka      Goniowska             119.81 +  381: 341  170
    5     2 Marek          Syczuk                139.28 -  265: 469   89
    6     7 Tomasz         Suchanek              128.89 +  396: 357  179
    7     4 Łukasz         Tuszyński             140.54 +  347: 323  191
    8     1 Justyna        Górka                 140.36 -  315: 385   90
    9     4 Tomasz         Zwoliński             144.26 -  344: 397   94
   10     7 Łukasz         Szałkiewicz           120.21 -  298: 463   70
   11    13 Mariusz        Wrześniewski          143.71 -  361: 443   94
   12    19 Dorota         Maciejuk              122.70 +  403: 354  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Łukasz Szałkiewicz 120.21 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Tomasz         Szuchta               100.00 +  410: 208  150
    2    20 Adrian         Świerczyński          100.00 +  507:  97  150
    3     1 Rafał          Matczak               132.57 -  316: 399   83
    4    13 Weronika       Rudnicka              125.77 +  399: 341  176
    5     4 Jakub          Zaryński              138.63 +  488: 392  189
    6     6 Michał         Alabrudziński         139.19 -  358: 467   89
    7     7 Kamil          Górka                 141.54 -  282: 294   92
    8    17 Rafał          Wesołowski            125.69 +  360: 333  176
    9     7 Mariusz        Wrześniewski          143.71 +  454: 383  194
   10     7 Marta          Dobrzańska            121.81 +  463: 298  172
   11     7 Maciej         Sancewicz             117.49 +  350: 336  167
   12     4 Michał         Alabrudziński         139.19 -  294: 342   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Agnieszka Goniowska 119.81 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Józef          Wietecki              100.00 +  380: 274  150
    2     8 Tomasz         Zwoliński             144.26 +  409: 391  194
    3     8 Magdalena      Kublik                119.34 +  387: 364  169
    4     2 Marta          Dobrzańska            121.81 -  341: 381   72
    5     9 Tomasz         Suchanek              128.89 -  387: 411   79
    6    10 Barbara        Łukaszewicz           126.33 +  448: 326  176
    7     5 Stanisław      Rydzik                148.76 +  455: 375  199
    8     5 Mirosław       Uglik                 139.04 -  361: 391   89
    9    11 Andrzej        Rechowicz             124.15 +  381: 355  174
   10     9 Beata          Wiączkowska           126.75 +  453: 365  177
   11     8 Leszek         Kacprzyk              114.76 -  375: 430   65
   12     7 Krzysztof      Obremski              143.29 -  398: 486   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Magdalena Kublik 119.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Kamila         Zacharuk              100.00 +  367: 337  150
    2    12 Jakub          Zaryński              138.63 +  350: 307  189
    3     8 Agnieszka      Goniowska             119.81 -  364: 387   70
    4    11 Przemysław     Herdzina              137.34 -  302: 387   87
    5    21 Jacek          Wandzel               110.41 +  396: 282  160
    6    16 Tomasz         Zwoliński             144.26 -  343: 423   94
    7    18 Łukasz         Sornek                113.46 -  435: 438   63
    8    25 Rafał          Świątek               101.09 +  427: 292  151
    9    21 Zbigniew       Rybak                 111.35 -  342: 411   61
   10    23 Joanna         Żłobicka              113.19 +  421: 307  163
   11    21 Sławomir       Wolski                103.39 -  327: 377   53
   12    22 Bogusław       Szyszka               133.02 -  388: 613   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 12 110.33




	Grzegorz Kwiecień 118.82 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                148.76 -  326: 431   99
    2    34 Joanna         Żłobicka              113.19 -  325: 336   63
    3    35 Józef          Wietecki              100.00 -  352: 407   50
    4    35 Kamila         Zacharuk              100.00 +  428: 256  150
    5    28 Joanna         Schutz                100.00 +  324: 265  150
    6    31 Paweł          Mazurek               100.00 +  327: 299  150
    7    20 Zofia          Gajewska              125.70 +  365: 352  176
    8    20 Rafał          Matczak               132.57 -  373: 381   83
    9    19 Przemysław     Herdzina              137.34 -  239: 498   87
   10    25 Małgorzata     Sulejewska            124.52 -  366: 409   75
   11    26 Dorota         Stachowska            105.98 +  450: 379  156
   12    25 Krzysztof      Sporczyk              126.57 +  469: 321  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Maciej Sancewicz 117.49 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.08 -  327: 422   97
    2    33 Ireneusz       Kurzok                115.40 +  413: 318  165
    3    28 Joanna         Żłobicka              113.19 +  309: 282  163
    4    15 Tomasz         Zwoliński             144.26 +  467: 371  194
    5    10 Mirosław       Uglik                 139.04 -  394: 494   89
    6    20 Rafał          Skibicki              110.53 +  400: 377  161
    7    10 Bogusław       Szyszka               133.02 +  444: 373  183
    8     7 Adam           Szukalski             140.71 -  348: 470   91
    9     9 Łukasz         Bobowski              137.25 +  349: 336  187
   10     6 Karol          Waniek                133.32 -  372: 424   83
   11     7 Łukasz         Szałkiewicz           120.21 -  336: 350   70
   12    16 Ireneusz       Kurzok                115.40 -  333: 404   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Jerzy Matyasik 117.39 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Bartosz        Morawski              145.05 -  257: 458   95
    2    36 Krystian       Bekała                100.00 +  375: 259  150
    3    27 Barbara        Łukaszewicz           126.33 -  300: 443   76
    4    28 Maciej         Bukowski              112.51 -  298: 475   63
    5    30 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     103.69 +  443: 361  154
    6    25 Wojciech       Gonet                 100.00 -  279: 387   50
    7    28 Michał         Szymkowski            122.28 +  473: 279  172
    8    30 Agata          Szczygieł             100.00 +  401: 245  150
    9    18 Leszek         Kacprzyk              114.76 -  309: 314   65
   10    28 Marcin         Ceglarek              112.13 -  357: 413   62
   11    23 Ireneusz       Kurzok                115.40 -  316: 415   65
   12    31 Paweł          Mazurek               100.00 +  350: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Mateusz Królikowski 116.01 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    23 Urszula        Solarska              104.20 +  487: 315  154
    9    17 Małgorzata     Sulejewska            124.52 +  374: 365  175
   10    20 Joanna         Pawlińska             100.00 +  406: 308  150
   11     5 Mirosław       Uglik                 139.04 +  440: 259  189
   12    34 Urszula        Solarska              104.20 +  324: 281  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     822  /  5 164.40




	Ireneusz Kurzok 115.40 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             144.26 -  273: 438   94
    2    33 Maciej         Sancewicz             117.49 -  318: 413   67
    3    39 Agata          Szczygieł             100.00 -  280: 378   50
    4    37 Ryszard        Korpalski             109.57 +  373: 331  160
    5    29 Paweł          Mazurek               100.00 +  467: 333  150
    6    22 Michał         Szymkowski            122.28 +  460: 252  172
    7    15 Mariusz        Wrześniewski          143.71 -  335: 373   94
    8    26 Joanna         Pawlińska             100.00 -  394: 400   50
    9    27 Sławomir       Wolski                103.39 +  431: 347  153
   10    22 Józef          Wietecki              100.00 +  388: 288  150
   11    23 Jerzy          Matyasik              117.39 +  415: 316  167
   12    16 Maciej         Sancewicz             117.49 +  404: 333  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Leszek Kacprzyk 114.76 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Wrześniewski          143.71 +  421: 341  194
    2    19 Adam           Klimont               125.79 -  330: 338   76
    3    25 Marcin         Ceglarek              112.13 +  435: 338  162
    4    19 Rafał          Świątek               101.09 +  406: 322  151
    5     6 Zbigniew       Wietecki              123.94 -  310: 451   74
    6    12 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.08 -  278: 470   97
    7    16 Barbara        Łukaszewicz           126.33 -  382: 393   76
    8    24 Sylwia         Buks                  100.00 +  479: 258  150
    9    18 Jerzy          Matyasik              117.39 +  314: 309  167
   10    12 Bogusław       Szyszka               133.02 +  450: 417  183
   11     8 Agnieszka      Goniowska             119.81 +  430: 375  170
   12     8 Mirosław       Uglik                 139.04 -  333: 405   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Łukasz Sornek 113.46 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Obremski              143.29 -  319: 434   93
    2    39 Marcela        Hryniak               100.00 +  472: 221  150
    3    16 Aleksandra     Łukaszewicz           103.16 +  471: 291  153
    4    10 Michał         Alabrudziński         139.19 -  372: 383   89
    5    14 Małgorzata     Sulejewska            124.52 -  369: 470   75
    6    21 Przemysław     Pawlic                102.16 +  358: 348  152
    7    18 Magdalena      Kublik                119.34 +  438: 435  169
    8    16 Beata          Wiączkowska           126.75 -  298: 329   77
    9    16 Wojciech       Gonet                 100.00 -  278: 295   50
   10    21 Weronika       Rudnicka              125.77 -  303: 315   76
   11    34 Anna           Mech                  100.00 -  364: 402   50
   12    28 Jerzy          Luter                 110.56 +  426: 309  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Joanna Żłobicka 113.19 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 141.54 -  270: 460   92
    2    34 Grzegorz       Kwiecień              118.82 +  336: 325  169
    3    28 Maciej         Sancewicz             117.49 -  282: 309   67
    4    30 Marek          Starostka             100.00 +  369: 305  150
    5    26 Beata          Wiączkowska           126.75 -  325: 386   77
    6    32 Małgorzata     Szczygieł             123.04 -  339: 381   73
    7    32 Urszula        Solarska              104.20 -  329: 341   54
    8    34 Michał         Szymkowski            122.28 +  410: 326  172
    9    30 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  401: 302  150
   10    23 Magdalena      Kublik                119.34 -  307: 421   69
   11    28 Zbigniew       Rybak                 111.35 -  251: 454   61
   12    33 Rafał          Świątek               101.09 +  371: 293  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Maciej Bukowski 112.51 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Adam           Szukalski             140.71 -  339: 451   91
    2    27 Sylwia         Buks                  100.00 +  395: 291  150
    3    12 Grzegorz       Kurowski              134.16 -  335: 358   84
    4    28 Jerzy          Matyasik              117.39 +  475: 298  167
    5    18 Weronika       Rudnicka              125.77 +  425: 365  176
    6    15 Rafał          Wesołowski            125.69 -  380: 441   76
    7    19 Małgorzata     Szczygieł             123.04 -  289: 457   73
    8    22 Zbigniew       Rybak                 111.35 -  304: 354   61
    9    25 Michał         Trumpus               123.79 -  286: 379   74
   10    31 Urszula        Solarska              104.20 +  345: 303  154
   11    18 Barbara        Łukaszewicz           126.33 -  352: 481   76
   12    29 Marta          Ćwiek                 100.86 -  256: 411   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 12 102.75




	Marcin Ceglarek 112.13 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Tuszyński             140.54 -  324: 445   91
    2    37 Wojciech       Obremski              100.00 +  330: 266  150
    3    25 Leszek         Kacprzyk              114.76 -  338: 435   65
    4    22 Stanisław      Rydzik                148.76 -  259: 476   99
    5    37 Łukasz         Bereżnicki            100.00 -  350: 358   50
    6    37 Marcela        Hryniak               100.00 +  326: 278  150
    7    30 Przemysław     Pawlic                102.16 =  395: 395  102
    8    31 Sławomir       Wolski                103.39 +  426: 302  153
    9    24 Zofia          Gajewska              125.70 -  284: 392   76
   10    28 Jerzy          Matyasik              117.39 +  413: 357  167
   11    33 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  379: 274  152
   12    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  430: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Zbigniew Rybak 111.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Górka                 140.36 -  381: 395   90
    2    21 Weronika       Rudnicka              125.77 -  291: 352   76
    3    32 Ryszard        Korpalski             109.57 +  348: 333  160
    4    31 Anna           Mech                  100.00 +  398: 322  150
    5    19 Zofia          Gajewska              125.70 +  370: 338  176
    6    14 Bogusław       Szyszka               133.02 -  322: 473   83
    7    21 Krzysztof      Obremski              143.29 -  291: 430   93
    8    22 Maciej         Bukowski              112.51 +  354: 304  163
    9    21 Magdalena      Kublik                119.34 +  411: 342  169
   10    19 Grzegorz       Kurowski              134.16 -  360: 421   84
   11    28 Joanna         Żłobicka              113.19 +  454: 251  163
   12    18 Małgorzata     Szczygieł             123.04 +  407: 346  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Jerzy Luter 110.56 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Syczuk                139.28 -  332: 396   89
    2    29 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     103.69 +  394: 292  154
    3    14 Dorota         Maciejuk              122.70 -  275: 352   73
    4    34 Adrian         Świerczyński          100.00 +  484: 130  150
    5    23 Rafał          Skibicki              110.53 -  314: 349   61
    6    26 Sławomir       Wolski                103.39 -  341: 355   53
    7    27 Józef          Wietecki              100.00 +  354: 305  150
    8    27 Dorota         Stachowska            105.98 -  320: 507   56
    9    29 Urszula        Solarska              104.20 +  371: 290  154
   10    26 Sylwia         Buks                  100.00 -  386: 399   50
   11    19 Tomasz         Suchanek              128.89 -  397: 404   79
   12    28 Łukasz         Sornek                113.46 -  309: 426   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1132  / 12  94.33




	Rafał Skibicki 110.53 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Alabrudziński         139.19 -  355: 403   89
    2    24 Ryszard        Korpalski             109.57 +  330: 278  160
    3    22 Przemysław     Herdzina              137.34 -  299: 480   87
    4    23 Paweł          Mazurek               100.00 +  338: 321  150
    5    23 Jerzy          Luter                 110.56 +  349: 314  161
    6    20 Maciej         Sancewicz             117.49 -  377: 400   67
    7    22 Andrzej        Rechowicz             124.15 -  354: 418   74
    8    32 Marta          Ćwiek                 100.86 -  318: 427   51
    9    34 Sylwia         Buks                  100.00 -  323: 425   50
   10    37 Krystian       Bekała                100.00 +  464: 197  150
   11    22 Jacek          Wandzel               110.41 +  340: 338  160
   12    26 Julita         Dygnas                100.00 +  328: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Jacek Wandzel 110.41 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mirosław       Uglik                 139.04 -  362: 368   89
    2    22 Krzysztof      Borodziuk             101.89 -  293: 419   52
    3    34 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     103.69 +  397: 333  154
    4    29 Joanna         Schutz                100.00 +  456: 355  150
    5    21 Magdalena      Kublik                119.34 -  282: 396   69
    6    27 Julita         Dygnas                100.00 +  429: 358  150
    7    24 Sławomir       Wolski                103.39 +  408: 375  153
    8    14 Mariusz        Wrześniewski          143.71 -  347: 501   94
    9    22 Joanna         Pawlińska             100.00 -  315: 365   50
   10    24 Łukasz         Bereżnicki            100.00 +  434: 299  150
   11    22 Rafał          Skibicki              110.53 -  338: 340   61
   12    23 Małgorzata     Sulejewska            124.52 -  290: 560   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Ryszard Korpalski 109.57 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jakub          Zaryński              138.63 -  303: 427   89
    2    24 Rafał          Skibicki              110.53 -  278: 330   61
    3    32 Zbigniew       Rybak                 111.35 -  333: 348   61
    4    37 Ireneusz       Kurzok                115.40 -  331: 373   65
    5    38 Kamila         Zacharuk              100.00 +  399: 282  150
    6    34 Agata          Szczygieł             100.00 +  329: 282  150
    7    34 Anna           Mech                  100.00 +  373: 275  150
    8    21 Zofia          Gajewska              125.70 -  270: 290   76
    9    33 Krzysztof      Sporczyk              126.57 -  335: 387   77
   10    32 Paweł          Mazurek               100.00 -  312: 316   50
   11    37 Marcela        Hryniak               100.00 +  403: 216  150
   12    32 Łukasz         Bereżnicki            100.00 +  420: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Dorota Stachowska 105.98 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Przemysław     Herdzina              137.34 +  352: 327  187
    2    15 Zofia          Gajewska              125.70 +  410: 329  176
    3     5 Marta          Dobrzańska            121.81 -  258: 446   72
    4    17 Bogusław       Szyszka               133.02 -  295: 448   83
    5    24 Wojciech       Gonet                 100.00 +  363: 328  150
    6    19 Małgorzata     Sulejewska            124.52 -  323: 389   75
    7    26 Michał         Trumpus               123.79 -  278: 417   74
    8    27 Jerzy          Luter                 110.56 +  507: 320  161
    9    20 Weronika       Rudnicka              125.77 -  313: 386   76
   10    29 Krzysztof      Sporczyk              126.57 +  465: 345  177
   11    26 Grzegorz       Kwiecień              118.82 -  379: 450   69
   12    24 Sławomir       Wolski                103.39 +  359: 340  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Urszula Solarska 104.20 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Bobowski              137.25 -  298: 453   87
    2    26 Mariusz        Wrześniewski          143.71 +  336: 325  194
    3    26 Przemysław     Pawlic                102.16 -  339: 421   52
    4    26 Michał         Trumpus               123.79 -  313: 376   74
    5    35 Marcela        Hryniak               100.00 +  411: 285  150
    6    23 Zofia          Gajewska              125.70 -  330: 438   76
    7    32 Joanna         Żłobicka              113.19 +  341: 329  163
    8    23 Mateusz        Królikowski           116.01 -  315: 487   66
    9    29 Jerzy          Luter                 110.56 -  290: 371   61
   10    31 Maciej         Bukowski              112.51 -  303: 345   63
   11    36 Krystian       Bekała                100.00 +  323: 240  150
   12    34 Mateusz        Królikowski           116.01 -  281: 324   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Ewa Fiszer-Włodarczyk 103.69 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Kurowski              134.16 -  283: 427   84
    2    29 Jerzy          Luter                 110.56 -  292: 394   61
    3    34 Jacek          Wandzel               110.41 -  333: 397   60
    4    38 Krystian       Bekała                100.00 +  461: 223  150
    5    30 Jerzy          Matyasik              117.39 -  361: 443   67
    6    33 Anna           Mech                  100.00 -  281: 310   50
    7    36 Anna           Soroczyńska           100.00 +  388: 311  150
    8    35 Joanna         Schutz                100.00 +  350: 314  150
    9    31 Józef          Wietecki              100.00 -  350: 423   50
   10    34 Agata          Szczygieł             100.00 +  444: 247  150
   11    20 Andrzej        Rechowicz             124.15 -  320: 446   74
   12    30 Michał         Szymkowski            122.28 -  354: 369   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1118  / 12  93.17




	Sławomir Wolski 103.39 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Karol          Waniek                133.32 -  326: 367   83
    2    35 Agata          Szczygieł             100.00 +  356: 224  150
    3    23 Michał         Szymkowski            122.28 -  256: 476   72
    4    27 Wojciech       Gonet                 100.00 -  380: 414   50
    5    32 Anna           Mech                  100.00 +  363: 318  150
    6    26 Jerzy          Luter                 110.56 +  355: 341  161
    7    24 Jacek          Wandzel               110.41 -  375: 408   60
    8    31 Marcin         Ceglarek              112.13 -  302: 426   62
    9    27 Ireneusz       Kurzok                115.40 -  347: 431   65
   10    35 Joanna         Schutz                100.00 +  450: 341  150
   11    21 Magdalena      Kublik                119.34 +  377: 327  169
   12    24 Dorota         Stachowska            105.98 -  340: 359   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Aleksandra Łukaszewicz 103.16 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Bogusław       Szyszka               133.02 -  306: 437   83
    2    23 Łukasz         Bereżnicki            100.00 +  419: 281  150
    3    16 Łukasz         Sornek                113.46 -  291: 471   63
    4    33 Marcela        Hryniak               100.00 +  415: 195  150
    5    16 Tomasz         Zwoliński             144.26 -  350: 379   94
    6    29 Rafał          Świątek               101.09 +  352: 298  151
    7    17 Łukasz         Bobowski              137.25 -  284: 476   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     778  /  7 111.14




	Przemysław Pawlic 102.16 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Rafał          Matczak               132.57 -  320: 426   83
    2    38 Anna           Soroczyńska           100.00 +  431: 278  150
    3    26 Urszula        Solarska              104.20 +  421: 339  154
    4     6 Jakub          Zaryński              138.63 -  300: 392   89
    5    25 Adam           Klimont               125.79 -  260: 445   76
    6    21 Łukasz         Sornek                113.46 -  348: 358   63
    7    30 Marcin         Ceglarek              112.13 =  395: 395  112
    8    28 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  421: 278  150
    9    23 Dorota         Maciejuk              122.70 -  289: 397   73
   10    27 Julita         Dygnas                100.00 -  295: 341   50
   11    32 Joanna         Pawlińska             100.00 -  432: 433   50
   12    35 Joanna         Schutz                100.00 +  300: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Krzysztof Borodziuk 101.89 Kostrzyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Tomasz         Suchanek              128.89 -  307: 390   79
    2    22 Jacek          Wandzel               110.41 +  419: 293  160
    3    15 Zbigniew       Wietecki              123.94 -  305: 437   74
    8    29 Krzysztof      Sporczyk              126.57 +  343: 306  177
    9    26 Rafał          Wesołowski            125.69 -  336: 387   76
   10    30 Marta          Ćwiek                 100.86 -  315: 352   51
   11    33 Marcin         Ceglarek              112.13 -  274: 379   62
   12    39 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     679  /  7  97.00




	Rafał Świątek 101.09 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Beata          Wiączkowska           126.75 -  285: 364   77
    2    28 Kamila         Zacharuk              100.00 +  289: 261  150
    3    29 Wojciech       Gonet                 100.00 +  411: 334  150
    4    19 Leszek         Kacprzyk              114.76 -  322: 406   65
    5    27 Michał         Trumpus               123.79 -  320: 385   74
    6    29 Aleksandra     Łukaszewicz           103.16 -  298: 352   53
    7    31 Julita         Dygnas                100.00 +  400: 297  150
    8    25 Magdalena      Kublik                119.34 -  292: 427   69
    9    32 Łukasz         Bereżnicki            100.00 -  313: 324   50
   10    33 Michał         Szymkowski            122.28 +  338: 333  172
   11    31 Sylwia         Buks                  100.00 -  348: 383   50
   12    33 Joanna         Żłobicka              113.19 -  293: 371   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1123  / 12  93.58




	Marta Ćwiek 100.86 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Sporczyk              126.57 +  333: 302  177
    2    18 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.08 +  408: 349  197
    3     6 Marek          Syczuk                139.28 -  308: 374   89
    4    16 Grzegorz       Kurowski              134.16 -  356: 414   84
    5    20 Dorota         Maciejuk              122.70 -  363: 414   73
    6    30 Joanna         Pawlińska             100.00 -  318: 428   50
    7    29 Sylwia         Buks                  100.00 -  357: 374   50
    8    32 Rafał          Skibicki              110.53 +  427: 318  161
    9    28 Julita         Dygnas                100.00 -  371: 445   50
   10    30 Krzysztof      Borodziuk             101.89 +  352: 315  152
   11    17 Łukasz         Bobowski              137.25 -  344: 397   87
   12    29 Maciej         Bukowski              112.51 +  411: 256  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Krystian Bekała 100.00 Legnica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    36 Jerzy          Matyasik              117.39 -  259: 375   67
    3    31 Krzysztof      Sporczyk              126.57 -  266: 332   77
    4    38 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     103.69 -  223: 461   54
    5    39 PAUZA
    6    35 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  208: 390   50
    7    38 Adrian         Świerczyński          100.00 +  311: 131  150
    8    37 Łukasz         Bereżnicki            100.00 -  140: 456   50
    9    36 Michał         Szymkowski            122.28 -  234: 375   72
   10    37 Rafał          Skibicki              110.53 -  197: 464   61
   11    36 Urszula        Solarska              104.20 -  240: 323   54
   12    38 Adrian         Świerczyński          100.00 +  434: 177  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     785  / 10  78.50




	Łukasz Bereżnicki 100.00 Oława

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Barbara        Łukaszewicz           126.33 -  359: 425   76
    2    23 Aleksandra     Łukaszewicz           103.16 -  281: 419   53
    3    36 Wojciech       Obremski              100.00 -  278: 317   50
    4    36 Sylwia         Buks                  100.00 -  352: 379   50
    5    37 Marcin         Ceglarek              112.13 +  358: 350  162
    6    36 Anna           Soroczyńska           100.00 +  343: 279  150
    7    35 Paweł          Mazurek               100.00 -  309: 348   50
    8    37 Krystian       Bekała                100.00 +  456: 140  150
    9    32 Rafał          Świątek               101.09 +  324: 313  151
   10    24 Jacek          Wandzel               110.41 -  299: 434   60
   11    29 Wojciech       Gonet                 100.00 -  309: 344   50
   12    32 Ryszard        Korpalski             109.57 -  260: 420   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1062  / 12  88.50




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Adam           Klimont               125.79 -  289: 323   76
    2    27 Maciej         Bukowski              112.51 -  291: 395   63
    3    33 Mariusz        Wrześniewski          143.71 -  306: 420   94
    4    36 Łukasz         Bereżnicki            100.00 +  379: 352  150
    5    36 Adrian         Świerczyński          100.00 +  428: 143  150
    6    24 Łukasz         Bobowski              137.25 -  237: 521   87
    7    29 Marta          Ćwiek                 100.86 +  374: 357  151
    8    24 Leszek         Kacprzyk              114.76 -  258: 479   65
    9    34 Rafał          Skibicki              110.53 +  425: 323  161
   10    26 Jerzy          Luter                 110.56 +  399: 386  161
   11    31 Rafał          Świątek               101.09 +  383: 348  151
   12    21 Marcin         Ceglarek              112.13 -  328: 430   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Leszek Dobrowolski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    6    35 Krystian       Bekała                100.00 +  390: 208  150
    7    33 Joanna         Schutz                100.00 +  461: 227  150
    8    28 Przemysław     Pawlic                102.16 -  278: 421   52
    9    30 Joanna         Żłobicka              113.19 -  302: 401   63
   10    36 Kamila         Zacharuk              100.00 +  357: 346  150
   11    27 Małgorzata     Szczygieł             123.04 -  330: 456   73
   12    36 Agata          Szczygieł             100.00 +  431: 234  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     788  /  7 112.57




	Julita Dygnas 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Weronika       Rudnicka              125.77 +  364: 308  176
    2    14 Rafał          Matczak               132.57 -  324: 345   83
    3    21 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.08 -  310: 403   97
    4    21 Zofia          Gajewska              125.70 -  308: 357   76
    5    33 Agata          Szczygieł             100.00 +  367: 312  150
    6    27 Jacek          Wandzel               110.41 -  358: 429   60
    7    31 Rafał          Świątek               101.09 -  297: 400   51
    8    36 Anna           Mech                  100.00 +  378: 276  150
    9    28 Marta          Ćwiek                 100.86 +  445: 371  151
   10    27 Przemysław     Pawlic                102.16 +  341: 295  152
   11    30 Józef          Wietecki              100.00 -  331: 347   50
   12    26 Rafał          Skibicki              110.53 -  285: 328   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Wojciech Gonet 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Zofia          Gajewska              125.70 -  330: 426   76
    2    31 Joanna         Schutz                100.00 +  406: 324  150
    3    29 Rafał          Świątek               101.09 -  334: 411   51
    4    27 Sławomir       Wolski                103.39 +  414: 380  153
    5    24 Dorota         Stachowska            105.98 -  328: 363   56
    6    25 Jerzy          Matyasik              117.39 +  387: 279  167
    7    25 Joanna         Pawlińska             100.00 +  371: 259  150
    8    18 Krzysztof      Obremski              143.29 -  319: 355   93
    9    16 Łukasz         Sornek                113.46 +  295: 278  163
   10    16 Przemysław     Herdzina              137.34 -  321: 462   87
   11    29 Łukasz         Bereżnicki            100.00 +  344: 309  150
   12    20 Joanna         Pawlińska             100.00 +  313: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Marcela Hryniak 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Rafał          Wesołowski            125.69 -  243: 374   76
    2    39 Łukasz         Sornek                113.46 -  221: 472   63
    3    40 PAUZA
    4    33 Aleksandra     Łukaszewicz           103.16 -  195: 415   53
    5    35 Urszula        Solarska              104.20 -  285: 411   54
    6    37 Marcin         Ceglarek              112.13 -  278: 326   62
    7    37 Agata          Szczygieł             100.00 -  208: 343   50
    8    38 Kamila         Zacharuk              100.00 -  255: 272   50
    9    38 Anna           Mech                  100.00 -  235: 364   50
   10    38 Adrian         Świerczyński          100.00 +  476: 166  150
   11    37 Ryszard        Korpalski             109.57 -  216: 403   60
   12    37 Kamila         Zacharuk              100.00 -  213: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     718  / 11  65.27




	Paweł Mazurek 100.00 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Małgorzata     Sulejewska            124.52 -  311: 380   75
    2    40 Tomasz         Szuchta               100.00 +  400:   1  150
    3    18 Bartosz        Morawski              145.05 -  392: 495   95
    4    23 Rafał          Skibicki              110.53 -  321: 338   61
    5    29 Ireneusz       Kurzok                115.40 -  333: 467   65
    6    31 Grzegorz       Kwiecień              118.82 -  299: 327   69
    7    35 Łukasz         Bereżnicki            100.00 +  348: 309  150
    8    33 Józef          Wietecki              100.00 -  345: 373   50
    9    35 Kamila         Zacharuk              100.00 +  364: 326  150
   10    32 Ryszard        Korpalski             109.57 +  316: 312  160
   11    25 Dorota         Maciejuk              122.70 -  286: 351   73
   12    31 Jerzy          Matyasik              117.39 -  315: 350   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1165  / 12  97.08




	Anna Mech 100.00 Lututów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Andrzej        Rechowicz             124.15 -  283: 336   74
    2    30 Michał         Trumpus               123.79 -  237: 402   74
    3    38 Kamila         Zacharuk              100.00 +  346: 291  150
    4    31 Zbigniew       Rybak                 111.35 -  322: 398   61
    5    32 Sławomir       Wolski                103.39 -  318: 363   53
    6    33 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     103.69 +  310: 281  154
    7    34 Ryszard        Korpalski             109.57 -  275: 373   60
    8    36 Julita         Dygnas                100.00 -  276: 378   50
    9    38 Marcela        Hryniak               100.00 +  364: 235  150
   10    39 PAUZA
   11    34 Łukasz         Sornek                113.46 +  402: 364  163
   12    27 Józef          Wietecki              100.00 +  382: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 11 103.55




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Zbigniew       Wietecki              123.94 -  256: 447   74
    2    37 Marcin         Ceglarek              112.13 -  266: 330   62
    3    36 Łukasz         Bereżnicki            100.00 +  317: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     286  /  3  95.33




	Joanna Pawlińska 100.00 Bielany Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Michał         Trumpus               123.79 +  383: 330  174
    2     6 Łukasz         Tuszyński             140.54 -  318: 343   91
    3    20 Bogusław       Szyszka               133.02 -  277: 421   83
    4    24 Łukasz         Bobowski              137.25 -  316: 401   87
    5    34 Anna           Soroczyńska           100.00 +  313: 238  150
    6    30 Marta          Ćwiek                 100.86 +  428: 318  151
    7    25 Wojciech       Gonet                 100.00 -  259: 371   50
    8    26 Ireneusz       Kurzok                115.40 +  400: 394  165
    9    22 Jacek          Wandzel               110.41 +  365: 315  160
   10    20 Mateusz        Królikowski           116.01 -  308: 406   66
   11    32 Przemysław     Pawlic                102.16 +  433: 432  152
   12    20 Wojciech       Gonet                 100.00 -  306: 313   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Joanna Schutz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Małgorzata     Szczygieł             123.04 -  283: 345   73
    2    31 Wojciech       Gonet                 100.00 -  324: 406   50
    3    37 Anna           Soroczyńska           100.00 +  286: 197  150
    4    29 Jacek          Wandzel               110.41 -  355: 456   60
    5    28 Grzegorz       Kwiecień              118.82 -  265: 324   69
    6    39 Kamila         Zacharuk              100.00 +  359: 268  150
    7    33 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  227: 461   50
    8    35 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     103.69 -  314: 350   54
    9    37 Adrian         Świerczyński          100.00 +  416: 129  150
   10    35 Sławomir       Wolski                103.39 -  341: 450   53
   11    39 PAUZA
   12    35 Przemysław     Pawlic                102.16 -  240: 300   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     911  / 11  82.82




	Anna Soroczyńska 100.00 Marcinkowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Dorota         Maciejuk              122.70 -  244: 445   73
    2    38 Przemysław     Pawlic                102.16 -  278: 431   52
    3    37 Joanna         Schutz                100.00 -  197: 286   50
    4    39 PAUZA
    5    34 Joanna         Pawlińska             100.00 -  238: 313   50
    6    36 Łukasz         Bereżnicki            100.00 -  279: 343   50
    7    36 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     103.69 -  311: 388   54
    8    39 Adrian         Świerczyński          100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     379  /  7  54.14




	Marek Starostka 100.00 Olkusz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Michał         Szymkowski            122.28 +  426: 354  172
    2    16 Małgorzata     Szczygieł             123.04 -  301: 388   73
    3    13 Tomasz         Zwoliński             144.26 -  318: 385   94
    4    30 Joanna         Żłobicka              113.19 -  305: 369   63
    5    31 Józef          Wietecki              100.00 -  224: 448   50
    6    38 Adrian         Świerczyński          100.00 +  376: 120  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     602  /  6 100.33




	Agata Szczygieł 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Marta          Dobrzańska            121.81 -  260: 387   72
    2    35 Sławomir       Wolski                103.39 -  224: 356   53
    3    39 Ireneusz       Kurzok                115.40 +  378: 280  165
    4    32 Krzysztof      Sporczyk              126.57 -  285: 307   77
    5    33 Julita         Dygnas                100.00 -  312: 367   50
    6    34 Ryszard        Korpalski             109.57 -  282: 329   60
    7    37 Marcela        Hryniak               100.00 +  343: 208  150
    8    30 Jerzy          Matyasik              117.39 -  245: 401   67
    9    39 PAUZA
   10    34 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     103.69 -  247: 444   54
   11    38 Adrian         Świerczyński          100.00 +  383: 179  150
   12    36 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  234: 431   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     948  / 11  86.18




	Tomasz Szuchta 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Łukasz         Szałkiewicz           120.21 -  208: 410   70
    2    40 Paweł          Mazurek               100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     120  /  2  60.00




	Józef Wietecki 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Agnieszka      Goniowska             119.81 -  274: 380   70
    2    32 Przemysław     Herdzina              137.34 -  297: 442   87
    3    35 Grzegorz       Kwiecień              118.82 +  407: 352  169
    4    25 Mariusz        Wrześniewski          143.71 -  228: 575   94
    5    31 Marek          Starostka             100.00 +  448: 224  150
    6    28 Weronika       Rudnicka              125.77 -  312: 450   76
    7    27 Jerzy          Luter                 110.56 -  305: 354   61
    8    33 Paweł          Mazurek               100.00 +  373: 345  150
    9    31 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     103.69 +  423: 350  154
   10    22 Ireneusz       Kurzok                115.40 -  288: 388   65
   11    30 Julita         Dygnas                100.00 +  347: 331  150
   12    27 Anna           Mech                  100.00 -  281: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Kamila Zacharuk 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Magdalena      Kublik                119.34 -  337: 367   69
    2    28 Rafał          Świątek               101.09 -  261: 289   51
    3    38 Anna           Mech                  100.00 -  291: 346   50
    4    35 Grzegorz       Kwiecień              118.82 -  256: 428   69
    5    38 Ryszard        Korpalski             109.57 -  282: 399   60
    6    39 Joanna         Schutz                100.00 -  268: 359   50
    7    39 PAUZA
    8    38 Marcela        Hryniak               100.00 +  272: 255  150
    9    35 Paweł          Mazurek               100.00 -  326: 364   50
   10    36 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  346: 357   50
   11    35 Michał         Szymkowski            122.28 -  326: 429   72
   12    37 Marcela        Hryniak               100.00 +  360: 213  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     821  / 11  74.64




	Adrian Świerczyński 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 PAUZA
    2    20 Łukasz         Szałkiewicz           120.21 -   97: 507   70
    3    30 Jakub          Zaryński              138.63 -  138: 605   89
    4    34 Jerzy          Luter                 110.56 -  130: 484   61
    5    36 Sylwia         Buks                  100.00 -  143: 428   50
    6    38 Marek          Starostka             100.00 -  120: 376   50
    7    38 Krystian       Bekała                100.00 -  131: 311   50
    8    39 Anna           Soroczyńska           100.00 +  400:   1  150
    9    37 Joanna         Schutz                100.00 -  129: 416   50
   10    38 Marcela        Hryniak               100.00 -  166: 476   50
   11    38 Agata          Szczygieł             100.00 -  179: 383   50
   12    38 Krystian       Bekała                100.00 -  177: 434   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     720  / 11  65.45


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kwiecień              431: 326
   2 Maciej         Sancewicz            - Kazimierz.Jr   Merklejn              327: 422
   3 Bartosz        Morawski             - Jerzy          Matyasik              458: 257
   4 Ireneusz       Kurzok               - Tomasz         Zwoliński             273: 438
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Leszek         Kacprzyk              341: 421
   6 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Obremski              319: 434
   7 Kamil          Górka                - Joanna         Żłobicka              460: 270
   8 Maciej         Bukowski             - Adam           Szukalski             339: 451
   9 Łukasz         Tuszyński            - Marcin         Ceglarek              445: 324
  10 Zbigniew       Rybak                - Justyna        Górka                 381: 395
  11 Marek          Syczuk               - Jerzy          Luter                 396: 332
  12 Rafał          Skibicki             - Michał         Alabrudziński         355: 403
  13 Mirosław       Uglik                - Jacek          Wandzel               368: 362
  14 Ryszard        Korpalski            - Jakub          Zaryński              303: 427
  15 Przemysław     Herdzina             - Dorota         Stachowska            327: 352
  16 Urszula        Solarska             - Łukasz         Bobowski              298: 453
  17 Grzegorz       Kurowski             - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     427: 283
  18 Sławomir       Wolski               - Karol          Waniek                326: 367
  19 Bogusław       Szyszka              - Aleksandra     Łukaszewicz           437: 306
  20 Przemysław     Pawlic               - Rafał          Matczak               320: 426
  21 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Borodziuk             390: 307
  22 Rafał          Świątek              - Beata          Wiączkowska           285: 364
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Marta          Ćwiek                 302: 333
  24 Łukasz         Bereżnicki           - Barbara        Łukaszewicz           359: 425
  25 Adam           Klimont              - Sylwia         Buks                  323: 289
  26 Julita         Dygnas               - Weronika       Rudnicka              364: 308
  27 Zofia          Gajewska             - Wojciech       Gonet                 426: 330
  28 Marcela        Hryniak              - Rafał          Wesołowski            243: 374
  29 Małgorzata     Sulejewska           - Paweł          Mazurek               380: 311
  30 Anna           Mech                 - Andrzej        Rechowicz             283: 336
  31 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Obremski              447: 256
  32 Joanna         Pawlińska            - Michał         Trumpus               383: 330
  33 Małgorzata     Szczygieł            - Joanna         Schutz                345: 283
  34 Anna           Soroczyńska          - Dorota         Maciejuk              244: 445
  35 Michał         Szymkowski           - Marek          Starostka             354: 426
  36 Agata          Szczygieł            - Marta          Dobrzańska            260: 387
  37 Łukasz         Szałkiewicz          - Tomasz         Szuchta               410: 208
  38 Józef          Wietecki             - Agnieszka      Goniowska             274: 380
  39 Magdalena      Kublik               - Kamila         Zacharuk              367: 337
  40 Adrian         Świerczyński         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 307: 390
   2 Marek          Syczuk               - Bartosz        Morawski              422: 325
   3 Łukasz         Bobowski             - Justyna        Górka                 319: 390
   4 Adam           Szukalski            - Tomasz         Suchanek              390: 515
   5 Marta          Dobrzańska           - Zbigniew       Wietecki              434: 344
   6 Łukasz         Tuszyński            - Joanna         Pawlińska             343: 318
   7 Dorota         Maciejuk             - Małgorzata     Sulejewska            369: 391
   8 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Goniowska             391: 409
   9 Rafał          Wesołowski           - Bogusław       Szyszka               393: 335
  10 Krzysztof      Obremski             - Mirosław       Uglik                 356: 351
  11 Karol          Waniek               - Stanisław      Rydzik                396: 353
  12 Jakub          Zaryński             - Magdalena      Kublik                307: 350
  13 Beata          Wiączkowska          - Grzegorz       Kurowski              486: 409
  14 Rafał          Matczak              - Julita         Dygnas                345: 324
  15 Dorota         Stachowska           - Zofia          Gajewska              410: 329
  16 Marek          Starostka            - Małgorzata     Szczygieł             301: 388
  17 Barbara        Łukaszewicz          - Andrzej        Rechowicz             321: 378
  18 Marta          Ćwiek                - Kazimierz.Jr   Merklejn              408: 349
  19 Leszek         Kacprzyk             - Adam           Klimont               330: 338
  20 Łukasz         Szałkiewicz          - Adrian         Świerczyński          507:  97
  21 Weronika       Rudnicka             - Zbigniew       Rybak                 352: 291
  22 Jacek          Wandzel              - Krzysztof      Borodziuk             293: 419
  23 Aleksandra     Łukaszewicz          - Łukasz         Bereżnicki            419: 281
  24 Rafał          Skibicki             - Ryszard        Korpalski             330: 278
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Szymkowski            383: 411
  26 Urszula        Solarska             - Mariusz        Wrześniewski          336: 325
  27 Sylwia         Buks                 - Maciej         Bukowski              291: 395
  28 Kamila         Zacharuk             - Rafał          Świątek               261: 289
  29 Jerzy          Luter                - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     394: 292
  30 Michał         Trumpus              - Anna           Mech                  402: 237
  31 Wojciech       Gonet                - Joanna         Schutz                406: 324
  32 Przemysław     Herdzina             - Józef          Wietecki              442: 297
  33 Ireneusz       Kurzok               - Maciej         Sancewicz             318: 413
  34 Joanna         Żłobicka             - Grzegorz       Kwiecień              336: 325
  35 Agata          Szczygieł            - Sławomir       Wolski                224: 356
  36 Krystian       Bekała               - Jerzy          Matyasik              259: 375
  37 Marcin         Ceglarek             - Wojciech       Obremski              330: 266
  38 Anna           Soroczyńska          - Przemysław     Pawlic                278: 431
  39 Marcela        Hryniak              - Łukasz         Sornek                221: 472
  40 Tomasz         Szuchta              - Paweł          Mazurek                 1: 400


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Łukasz         Szałkiewicz           399: 316
   2 Tomasz         Suchanek             - Małgorzata     Sulejewska            391: 359
   3 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 437: 427
   4 Karol          Waniek               - Beata          Wiączkowska           410: 307
   5 Marta          Dobrzańska           - Dorota         Stachowska            446: 258
   6 Marta          Ćwiek                - Marek          Syczuk                308: 374
   7 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Szczygieł             443: 285
   8 Agnieszka      Goniowska            - Magdalena      Kublik                387: 364
   9 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Tuszyński             345: 354
  10 Justyna        Górka                - Adam           Klimont               439: 315
  11 Michał         Trumpus              - Adam           Szukalski             354: 445
  12 Maciej         Bukowski             - Grzegorz       Kurowski              335: 358
  13 Marek          Starostka            - Tomasz         Zwoliński             318: 385
  14 Dorota         Maciejuk             - Jerzy          Luter                 352: 275
  15 Krzysztof      Borodziuk            - Zbigniew       Wietecki              305: 437
  16 Aleksandra     Łukaszewicz          - Łukasz         Sornek                291: 471
  17 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                360: 349
  18 Paweł          Mazurek              - Bartosz        Morawski              392: 495
  19 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Bobowski              392: 327
  20 Joanna         Pawlińska            - Bogusław       Szyszka               277: 421
  21 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Julita         Dygnas                403: 310
  22 Rafał          Skibicki             - Przemysław     Herdzina              299: 480
  23 Michał         Szymkowski           - Sławomir       Wolski                476: 256
  24 Zofia          Gajewska             - Weronika       Rudnicka              400: 419
  25 Marcin         Ceglarek             - Leszek         Kacprzyk              338: 435
  26 Przemysław     Pawlic               - Urszula        Solarska              421: 339
  27 Jerzy          Matyasik             - Barbara        Łukaszewicz           300: 443
  28 Maciej         Sancewicz            - Joanna         Żłobicka              309: 282
  29 Rafał          Świątek              - Wojciech       Gonet                 411: 334
  30 Adrian         Świerczyński         - Jakub          Zaryński              138: 605
  31 Krystian       Bekała               - Krzysztof      Sporczyk              266: 332
  32 Ryszard        Korpalski            - Zbigniew       Rybak                 333: 348
  33 Sylwia         Buks                 - Mariusz        Wrześniewski          306: 420
  34 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Jacek          Wandzel               333: 397
  35 Grzegorz       Kwiecień             - Józef          Wietecki              352: 407
  36 Wojciech       Obremski             - Łukasz         Bereżnicki            317: 278
  37 Joanna         Schutz               - Anna           Soroczyńska           286: 197
  38 Kamila         Zacharuk             - Anna           Mech                  291: 346
  39 Agata          Szczygieł            - Ireneusz       Kurzok                378: 280
  40 Marcela        Hryniak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Tomasz         Suchanek              394: 356
   2 Agnieszka      Goniowska            - Marta          Dobrzańska            341: 381
   3 Krzysztof      Obremski             - Karol          Waniek                316: 459
   4 Justyna        Górka                - Rafał          Matczak               433: 401
   5 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Tuszyński             265: 484
   6 Jakub          Zaryński             - Przemysław     Pawlic                392: 300
   7 Adam           Szukalski            - Dorota         Maciejuk              464: 343
   8 Bartosz        Morawski             - Beata          Wiączkowska           389: 311
   9 Kamil          Górka                - Małgorzata     Sulejewska            417: 322
  10 Łukasz         Sornek               - Michał         Alabrudziński         372: 383
  11 Magdalena      Kublik               - Przemysław     Herdzina              302: 387
  12 Mirosław       Uglik                - Michał         Szymkowski            567: 332
  13 Weronika       Rudnicka             - Łukasz         Szałkiewicz           341: 399
  14 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Rechowicz             475: 363
  15 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Sancewicz             371: 467
  16 Grzegorz       Kurowski             - Marta          Ćwiek                 414: 356
  17 Bogusław       Szyszka              - Dorota         Stachowska            448: 295
  18 Barbara        Łukaszewicz          - Małgorzata     Szczygieł             517: 420
  19 Leszek         Kacprzyk             - Rafał          Świątek               406: 322
  20 Adam           Klimont              - Kazimierz.Jr   Merklejn              333: 467
  21 Julita         Dygnas               - Zofia          Gajewska              308: 357
  22 Stanisław      Rydzik               - Marcin         Ceglarek              476: 259
  23 Paweł          Mazurek              - Rafał          Skibicki              321: 338
  24 Łukasz         Bobowski             - Joanna         Pawlińska             401: 316
  25 Józef          Wietecki             - Mariusz        Wrześniewski          228: 575
  26 Michał         Trumpus              - Urszula        Solarska              376: 313
  27 Wojciech       Gonet                - Sławomir       Wolski                414: 380
  28 Jerzy          Matyasik             - Maciej         Bukowski              298: 475
  29 Jacek          Wandzel              - Joanna         Schutz                456: 355
  30 Joanna         Żłobicka             - Marek          Starostka             369: 305
  31 Anna           Mech                 - Zbigniew       Rybak                 322: 398
  32 Krzysztof      Sporczyk             - Agata          Szczygieł             307: 285
  33 Aleksandra     Łukaszewicz          - Marcela        Hryniak               415: 195
  34 Jerzy          Luter                - Adrian         Świerczyński          484: 130
  35 Grzegorz       Kwiecień             - Kamila         Zacharuk              428: 256
  36 Łukasz         Bereżnicki           - Sylwia         Buks                  352: 379
  37 Ireneusz       Kurzok               - Ryszard        Korpalski             373: 331
  38 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Krystian       Bekała                461: 223
  39 Anna           Soroczyńska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Justyna        Górka                 364: 426
   2 Marta          Dobrzańska           - Marek          Syczuk                265: 469
   3 Karol          Waniek               - Adam           Szukalski             391: 407
   4 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Szałkiewicz           392: 488
   5 Barbara        Łukaszewicz          - Grzegorz       Kurowski              381: 400
   6 Zbigniew       Wietecki             - Leszek         Kacprzyk              451: 310
   7 Rafał          Matczak              - Kamil          Górka                 433: 300
   8 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Obremski              482: 360
   9 Tomasz         Suchanek             - Agnieszka      Goniowska             411: 387
  10 Maciej         Sancewicz            - Mirosław       Uglik                 394: 494
  11 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Michał         Alabrudziński         354: 443
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Bogusław       Szyszka               399: 344
  13 Przemysław     Herdzina             - Rafał          Wesołowski            424: 368
  14 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Sornek                470: 369
  15 Małgorzata     Szczygieł            - Stanisław      Rydzik                300: 515
  16 Tomasz         Zwoliński            - Aleksandra     Łukaszewicz           379: 350
  17 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Szymkowski            505: 299
  18 Maciej         Bukowski             - Weronika       Rudnicka              425: 365
  19 Zbigniew       Rybak                - Zofia          Gajewska              370: 338
  20 Dorota         Maciejuk             - Marta          Ćwiek                 414: 363
  21 Magdalena      Kublik               - Jacek          Wandzel               396: 282
  22 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Sporczyk              349: 412
  23 Jerzy          Luter                - Rafał          Skibicki              314: 349
  24 Dorota         Stachowska           - Wojciech       Gonet                 363: 328
  25 Adam           Klimont              - Przemysław     Pawlic                445: 260
  26 Beata          Wiączkowska          - Joanna         Żłobicka              386: 325
  27 Rafał          Świątek              - Michał         Trumpus               320: 385
  28 Joanna         Schutz               - Grzegorz       Kwiecień              265: 324
  29 Paweł          Mazurek              - Ireneusz       Kurzok                333: 467
  30 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Jerzy          Matyasik              361: 443
  31 Marek          Starostka            - Józef          Wietecki              224: 448
  32 Sławomir       Wolski               - Anna           Mech                  363: 318
  33 Julita         Dygnas               - Agata          Szczygieł             367: 312
  34 Joanna         Pawlińska            - Anna           Soroczyńska           313: 238
  35 Urszula        Solarska             - Marcela        Hryniak               411: 285
  36 Sylwia         Buks                 - Adrian         Świerczyński          428: 143
  37 Łukasz         Bereżnicki           - Marcin         Ceglarek              358: 350
  38 Kamila         Zacharuk             - Ryszard        Korpalski             282: 399
  39 Krystian       Bekała               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Marek          Syczuk                415: 403
   2 Grzegorz       Kurowski             - Adam           Szukalski             466: 272
   3 Zbigniew       Wietecki             - Karol          Waniek                391: 338
   4 Bartosz        Morawski             - Rafał          Matczak               655: 300
   5 Mirosław       Uglik                - Łukasz         Tuszyński             326: 495
   6 Łukasz         Szałkiewicz          - Michał         Alabrudziński         358: 467
   7 Marta          Dobrzańska           - Tomasz         Suchanek              396: 357
   8 Stanisław      Rydzik               - Przemysław     Herdzina              495: 326
   9 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Obremski              419: 362
  10 Agnieszka      Goniowska            - Barbara        Łukaszewicz           448: 326
  11 Mariusz        Wrześniewski         - Beata          Wiączkowska           377: 430
  12 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Leszek         Kacprzyk              470: 278
  13 Kamil          Górka                - Michał         Trumpus               345: 333
  14 Zbigniew       Rybak                - Bogusław       Szyszka               322: 473
  15 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Bukowski              441: 380
  16 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Kublik                423: 343
  17 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Klimont               320: 335
  18 Dorota         Maciejuk             - Krzysztof      Sporczyk              372: 310
  19 Małgorzata     Sulejewska           - Dorota         Stachowska            389: 323
  20 Rafał          Skibicki             - Maciej         Sancewicz             377: 400
  21 Przemysław     Pawlic               - Łukasz         Sornek                348: 358
  22 Michał         Szymkowski           - Ireneusz       Kurzok                252: 460
  23 Zofia          Gajewska             - Urszula        Solarska              438: 330
  24 Sylwia         Buks                 - Łukasz         Bobowski              237: 521
  25 Wojciech       Gonet                - Jerzy          Matyasik              387: 279
  26 Sławomir       Wolski               - Jerzy          Luter                 355: 341
  27 Jacek          Wandzel              - Julita         Dygnas                429: 358
  28 Weronika       Rudnicka             - Józef          Wietecki              450: 312
  29 Rafał          Świątek              - Aleksandra     Łukaszewicz           298: 352
  30 Marta          Ćwiek                - Joanna         Pawlińska             318: 428
  31 Grzegorz       Kwiecień             - Paweł          Mazurek               327: 299
  32 Joanna         Żłobicka             - Małgorzata     Szczygieł             339: 381
  33 Anna           Mech                 - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     310: 281
  34 Ryszard        Korpalski            - Agata          Szczygieł             329: 282
  35 Leszek         Dobrowolski          - Krystian       Bekała                390: 208
  36 Anna           Soroczyńska          - Łukasz         Bereżnicki            279: 343
  37 Marcin         Ceglarek             - Marcela        Hryniak               326: 278
  38 Adrian         Świerczyński         - Marek          Starostka             120: 376
  39 Joanna         Schutz               - Kamila         Zacharuk              359: 268


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Justyna        Górka                 323: 466
   2 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Morawski              481: 401
   3 Marek          Syczuk               - Zbigniew       Wietecki              373: 406
   4 Łukasz         Tuszyński            - Marta          Dobrzańska            323: 347
   5 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Goniowska             375: 455
   6 Karol          Waniek               - Jakub          Zaryński              490: 423
   7 Łukasz         Szałkiewicz          - Kamil          Górka                 282: 294
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Mirosław       Uglik                 366: 489
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Rafał          Matczak               398: 375
  10 Bogusław       Szyszka              - Maciej         Sancewicz             373: 444
  11 Adam           Szukalski            - Beata          Wiączkowska           433: 298
  12 Tomasz         Suchanek             - Dorota         Maciejuk              378: 338
  13 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             304: 596
  14 Przemysław     Herdzina             - Adam           Klimont               302: 369
  15 Mariusz        Wrześniewski         - Ireneusz       Kurzok                373: 335
  16 Leszek         Kacprzyk             - Barbara        Łukaszewicz           382: 393
  17 Łukasz         Bobowski             - Aleksandra     Łukaszewicz           476: 284
  18 Łukasz         Sornek               - Magdalena      Kublik                438: 435
  19 Małgorzata     Szczygieł            - Maciej         Bukowski              457: 289
  20 Grzegorz       Kwiecień             - Zofia          Gajewska              365: 352
  21 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Obremski              291: 430
  22 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Skibicki              418: 354
  23 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Sporczyk              416: 381
  24 Jacek          Wandzel              - Sławomir       Wolski                408: 375
  25 Wojciech       Gonet                - Joanna         Pawlińska             371: 259
  26 Dorota         Stachowska           - Michał         Trumpus               278: 417
  27 Józef          Wietecki             - Jerzy          Luter                 305: 354
  28 Jerzy          Matyasik             - Michał         Szymkowski            473: 279
  29 Marta          Ćwiek                - Sylwia         Buks                  357: 374
  30 Marcin         Ceglarek             - Przemysław     Pawlic                395: 395
  31 Julita         Dygnas               - Rafał          Świątek               297: 400
  32 Joanna         Żłobicka             - Urszula        Solarska              329: 341
  33 Leszek         Dobrowolski          - Joanna         Schutz                461: 227
  34 Anna           Mech                 - Ryszard        Korpalski             275: 373
  35 Łukasz         Bereżnicki           - Paweł          Mazurek               309: 348
  36 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Anna           Soroczyńska           388: 311
  37 Agata          Szczygieł            - Marcela        Hryniak               343: 208
  38 Adrian         Świerczyński         - Krystian       Bekała                131: 311
  39 Kamila         Zacharuk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Marta          Dobrzańska            385: 315
   2 Michał         Alabrudziński        - Zbigniew       Wietecki              483: 307
   3 Łukasz         Tuszyński            - Bartosz        Morawski              343: 424
   4 Tomasz         Suchanek             - Tomasz         Zwoliński             365: 470
   5 Agnieszka      Goniowska            - Mirosław       Uglik                 361: 391
   6 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Kurowski              603: 339
   7 Adam           Szukalski            - Maciej         Sancewicz             470: 348
   8 Kamil          Górka                - Karol          Waniek                338: 416
   9 Adam           Klimont              - Marek          Syczuk                362: 303
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Stanisław      Rydzik                233: 370
  11 Andrzej        Rechowicz            - Jakub          Zaryński              373: 342
  12 Weronika       Rudnicka             - Łukasz         Bobowski              376: 393
  13 Bogusław       Szyszka              - Dorota         Maciejuk              447: 316
  14 Mariusz        Wrześniewski         - Jacek          Wandzel               501: 347
  15 Michał         Trumpus              - Barbara        Łukaszewicz           331: 431
  16 Beata          Wiączkowska          - Łukasz         Sornek                329: 298
  17 Łukasz         Szałkiewicz          - Rafał          Wesołowski            360: 333
  18 Krzysztof      Obremski             - Wojciech       Gonet                 355: 319
  19 Małgorzata     Szczygieł            - Przemysław     Herdzina              382: 344
  20 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Kwiecień              381: 373
  21 Ryszard        Korpalski            - Zofia          Gajewska              270: 290
  22 Maciej         Bukowski             - Zbigniew       Rybak                 304: 354
  23 Mateusz        Królikowski          - Urszula        Solarska              487: 315
  24 Leszek         Kacprzyk             - Sylwia         Buks                  479: 258
  25 Magdalena      Kublik               - Rafał          Świątek               427: 292
  26 Ireneusz       Kurzok               - Joanna         Pawlińska             394: 400
  27 Jerzy          Luter                - Dorota         Stachowska            320: 507
  28 Leszek         Dobrowolski          - Przemysław     Pawlic                278: 421
  29 Krzysztof      Borodziuk            - Krzysztof      Sporczyk              343: 306
  30 Jerzy          Matyasik             - Agata          Szczygieł             401: 245
  31 Sławomir       Wolski               - Marcin         Ceglarek              302: 426
  32 Marta          Ćwiek                - Rafał          Skibicki              427: 318
  33 Józef          Wietecki             - Paweł          Mazurek               373: 345
  34 Michał         Szymkowski           - Joanna         Żłobicka              326: 410
  35 Joanna         Schutz               - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     314: 350
  36 Anna           Mech                 - Julita         Dygnas                276: 378
  37 Krystian       Bekała               - Łukasz         Bereżnicki            140: 456
  38 Marcela        Hryniak              - Kamila         Zacharuk              255: 272
  39 Anna           Soroczyńska          - Adrian         Świerczyński            1: 400


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Justyna        Górka                 315: 485
   2 Bartosz        Morawski             - Karol          Waniek                467: 411
   3 Zbigniew       Wietecki             - Kazimierz.Jr   Merklejn              293: 455
   4 Tomasz         Zwoliński            - Marta          Dobrzańska            397: 344
   5 Mirosław       Uglik                - Adam           Klimont               383: 371
   6 Adam           Szukalski            - Stanisław      Rydzik                350: 436
   7 Łukasz         Szałkiewicz          - Mariusz        Wrześniewski          454: 383
   8 Bogusław       Szyszka              - Rafał          Matczak               345: 448
   9 Maciej         Sancewicz            - Łukasz         Bobowski              349: 336
  10 Barbara        Łukaszewicz          - Krzysztof      Obremski              339: 409
  11 Agnieszka      Goniowska            - Andrzej        Rechowicz             381: 355
  12 Kamil          Górka                - Tomasz         Suchanek              355: 333
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Tuszyński             328: 352
  14 Grzegorz       Kurowski             - Jakub          Zaryński              300: 305
  15 Beata          Wiączkowska          - Marek          Syczuk                365: 331
  16 Łukasz         Sornek               - Wojciech       Gonet                 278: 295
  17 Mateusz        Królikowski          - Małgorzata     Sulejewska            374: 365
  18 Leszek         Kacprzyk             - Jerzy          Matyasik              314: 309
  19 Grzegorz       Kwiecień             - Przemysław     Herdzina              239: 498
  20 Dorota         Stachowska           - Weronika       Rudnicka              313: 386
  21 Zbigniew       Rybak                - Magdalena      Kublik                411: 342
  22 Joanna         Pawlińska            - Jacek          Wandzel               365: 315
  23 Przemysław     Pawlic               - Dorota         Maciejuk              289: 397
  24 Zofia          Gajewska             - Marcin         Ceglarek              392: 284
  25 Michał         Trumpus              - Maciej         Bukowski              379: 286
  26 Krzysztof      Borodziuk            - Rafał          Wesołowski            336: 387
  27 Ireneusz       Kurzok               - Sławomir       Wolski                431: 347
  28 Julita         Dygnas               - Marta          Ćwiek                 445: 371
  29 Urszula        Solarska             - Jerzy          Luter                 290: 371
  30 Leszek         Dobrowolski          - Joanna         Żłobicka              302: 401
  31 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Józef          Wietecki              350: 423
  32 Rafał          Świątek              - Łukasz         Bereżnicki            313: 324
  33 Krzysztof      Sporczyk             - Ryszard        Korpalski             387: 335
  34 Sylwia         Buks                 - Rafał          Skibicki              425: 323
  35 Paweł          Mazurek              - Kamila         Zacharuk              364: 326
  36 Krystian       Bekała               - Michał         Szymkowski            234: 375
  37 Joanna         Schutz               - Adrian         Świerczyński          416: 129
  38 Marcela        Hryniak              - Anna           Mech                  235: 364
  39 Agata          Szczygieł            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Bartosz        Morawski              367: 375
   2 Mirosław       Uglik                - Kazimierz.Jr   Merklejn              352: 489
   3 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         470: 384
   4 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Tuszyński             376: 327
   5 Krzysztof      Obremski             - Adam           Szukalski             478: 462
   6 Karol          Waniek               - Maciej         Sancewicz             424: 372
   7 Marta          Dobrzańska           - Łukasz         Szałkiewicz           298: 463
   8 Zbigniew       Wietecki             - Kamil          Górka                 362: 386
   9 Beata          Wiączkowska          - Agnieszka      Goniowska             365: 453
  10 Rafał          Matczak              - Adam           Klimont               431: 409
  11 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Wrześniewski          356: 367
  12 Bogusław       Szyszka              - Leszek         Kacprzyk              417: 450
  13 Jakub          Zaryński             - Dorota         Maciejuk              418: 260
  14 Barbara        Łukaszewicz          - Zofia          Gajewska              257: 380
  15 Łukasz         Bobowski             - Michał         Trumpus               367: 422
  16 Wojciech       Gonet                - Przemysław     Herdzina              321: 462
  17 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Suchanek              493: 268
  18 Marek          Syczuk               - Małgorzata     Szczygieł             475: 258
  19 Grzegorz       Kurowski             - Zbigniew       Rybak                 421: 360
  20 Mateusz        Królikowski          - Joanna         Pawlińska             406: 308
  21 Łukasz         Sornek               - Weronika       Rudnicka              303: 315
  22 Józef          Wietecki             - Ireneusz       Kurzok                288: 388
  23 Magdalena      Kublik               - Joanna         Żłobicka              421: 307
  24 Jacek          Wandzel              - Łukasz         Bereżnicki            434: 299
  25 Grzegorz       Kwiecień             - Małgorzata     Sulejewska            366: 409
  26 Jerzy          Luter                - Sylwia         Buks                  386: 399
  27 Przemysław     Pawlic               - Julita         Dygnas                295: 341
  28 Marcin         Ceglarek             - Jerzy          Matyasik              413: 357
  29 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Sporczyk              465: 345
  30 Krzysztof      Borodziuk            - Marta          Ćwiek                 315: 352
  31 Maciej         Bukowski             - Urszula        Solarska              345: 303
  32 Paweł          Mazurek              - Ryszard        Korpalski             316: 312
  33 Michał         Szymkowski           - Rafał          Świątek               333: 338
  34 Agata          Szczygieł            - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     247: 444
  35 Sławomir       Wolski               - Joanna         Schutz                450: 341
  36 Kamila         Zacharuk             - Leszek         Dobrowolski           346: 357
  37 Rafał          Skibicki             - Krystian       Bekała                464: 197
  38 Adrian         Świerczyński         - Marcela        Hryniak               166: 476
  39 Anna           Mech                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Justyna        Górka                 370: 336
   2 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Zwoliński             415: 325
   3 Stanisław      Rydzik               - Zbigniew       Wietecki              351: 345
   4 Karol          Waniek               - Grzegorz       Kurowski              549: 319
   5 Mateusz        Królikowski          - Mirosław       Uglik                 440: 259
   6 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Tuszyński             452: 380
   7 Maciej         Sancewicz            - Łukasz         Szałkiewicz           336: 350
   8 Agnieszka      Goniowska            - Leszek         Kacprzyk              375: 430
   9 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Wesołowski            411: 429
  10 Rafał          Matczak              - Michał         Trumpus               408: 346
  11 Kamil          Górka                - Weronika       Rudnicka              440: 377
  12 Zofia          Gajewska             - Adam           Szukalski             412: 294
  13 Marta          Dobrzańska           - Mariusz        Wrześniewski          361: 443
  14 Jakub          Zaryński             - Beata          Wiączkowska           375: 429
  15 Przemysław     Herdzina             - Marek          Syczuk                366: 446
  16 Adam           Klimont              - Bogusław       Szyszka               445: 407
  17 Łukasz         Bobowski             - Marta          Ćwiek                 397: 344
  18 Barbara        Łukaszewicz          - Maciej         Bukowski              481: 352
  19 Jerzy          Luter                - Tomasz         Suchanek              397: 404
  20 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Andrzej        Rechowicz             320: 446
  21 Sławomir       Wolski               - Magdalena      Kublik                377: 327
  22 Jacek          Wandzel              - Rafał          Skibicki              338: 340
  23 Jerzy          Matyasik             - Ireneusz       Kurzok                316: 415
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Sulejewska            413: 335
  25 Dorota         Maciejuk             - Paweł          Mazurek               351: 286
  26 Dorota         Stachowska           - Grzegorz       Kwiecień              379: 450
  27 Leszek         Dobrowolski          - Małgorzata     Szczygieł             330: 456
  28 Joanna         Żłobicka             - Zbigniew       Rybak                 251: 454
  29 Łukasz         Bereżnicki           - Wojciech       Gonet                 309: 344
  30 Julita         Dygnas               - Józef          Wietecki              331: 347
  31 Sylwia         Buks                 - Rafał          Świątek               383: 348
  32 Joanna         Pawlińska            - Przemysław     Pawlic                433: 432
  33 Krzysztof      Borodziuk            - Marcin         Ceglarek              274: 379
  34 Łukasz         Sornek               - Anna           Mech                  364: 402
  35 Kamila         Zacharuk             - Michał         Szymkowski            326: 429
  36 Urszula        Solarska             - Krystian       Bekała                323: 240
  37 Ryszard        Korpalski            - Marcela        Hryniak               403: 216
  38 Adrian         Świerczyński         - Agata          Szczygieł             179: 383
  39 Joanna         Schutz               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Bartosz        Morawski              398: 319
   2 Justyna        Górka                - Karol          Waniek                377: 453
   3 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                389: 327
   4 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Szałkiewicz           342: 294
   5 Rafał          Matczak              - Kamil          Górka                 448: 350
   6 Mariusz        Wrześniewski         - Marek          Syczuk                417: 318
   7 Krzysztof      Obremski             - Agnieszka      Goniowska             486: 398
   8 Leszek         Kacprzyk             - Mirosław       Uglik                 333: 405
   9 Zofia          Gajewska             - Rafał          Wesołowski            291: 423
  10 Beata          Wiączkowska          - Adam           Klimont               461: 350
  11 Adam           Szukalski            - Jakub          Zaryński              317: 461
  12 Przemysław     Herdzina             - Łukasz         Bobowski              462: 267
  13 Barbara        Łukaszewicz          - Zbigniew       Wietecki              396: 420
  14 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Rechowicz             458: 329
  15 Tomasz         Suchanek             - Grzegorz       Kurowski              472: 295
  16 Maciej         Sancewicz            - Ireneusz       Kurzok                333: 404
  17 Michał         Trumpus              - Weronika       Rudnicka              398: 379
  18 Zbigniew       Rybak                - Małgorzata     Szczygieł             407: 346
  19 Dorota         Maciejuk             - Marta          Dobrzańska            354: 403
  20 Wojciech       Gonet                - Joanna         Pawlińska             313: 306
  21 Marcin         Ceglarek             - Sylwia         Buks                  430: 328
  22 Magdalena      Kublik               - Bogusław       Szyszka               388: 613
  23 Małgorzata     Sulejewska           - Jacek          Wandzel               560: 290
  24 Dorota         Stachowska           - Sławomir       Wolski                359: 340
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kwiecień              321: 469
  26 Rafał          Skibicki             - Julita         Dygnas                328: 285
  27 Józef          Wietecki             - Anna           Mech                  281: 382
  28 Łukasz         Sornek               - Jerzy          Luter                 426: 309
  29 Maciej         Bukowski             - Marta          Ćwiek                 256: 411
  30 Michał         Szymkowski           - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     369: 354
  31 Paweł          Mazurek              - Jerzy          Matyasik              315: 350
  32 Ryszard        Korpalski            - Łukasz         Bereżnicki            420: 260
  33 Joanna         Żłobicka             - Rafał          Świątek               371: 293
  34 Mateusz        Królikowski          - Urszula        Solarska              324: 281
  35 Przemysław     Pawlic               - Joanna         Schutz                300: 240
  36 Leszek         Dobrowolski          - Agata          Szczygieł             431: 234
  37 Marcela        Hryniak              - Kamila         Zacharuk              213: 360
  38 Krystian       Bekała               - Adrian         Świerczyński          434: 177
  39 Krzysztof      Borodziuk            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 02-10-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.19  29207  187
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             149.66  29333  196
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             149.38  29428  197
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             149.29  13436   90
   5 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.80  27557  189
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              145.51  28520  196
   7 Michał Makowski                Warszawa             143.80  26460  184
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.64  27435  191
   9 Dawid Pikul                    Poznań               143.29  27225  190
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.99  28456  199
  11 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.90  20435  143
  12 Krzysztof Obremski             Legnica              142.47  28210  198
  13 Justyna Górka                  Kraków               142.22  27022  190
  14 Kamil Górka                    Kraków               142.20  27445  193
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.95  25125  177
  16 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.79  25380  179
  17 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.53  19956  141
  18 Michał Alabrudziński           Włocławek            141.29  27411  194
  19 Jan Kozłowski                  Kraków               140.86   9719   69
  20 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.80  27879  198
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.51  19109  136
  22 Rafał Lenartowski              Gdynia               140.12  27043  193
  23 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.05  27589  197
  24 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  139.71  18442  132
  25 Marek Syczuk                   Warszawa             139.05  26003  187
  26 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     138.80  19432  140
  27 Mirosław Uglik                 Warszawa             138.59  25084  181
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.53  19948  144
  29 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.09  24718  179
  30 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.76  26450  192
  31 Paweł Jackowski                Warszawa             137.34  26643  194
  32 Przemysław Herdzina            Kraków               136.87  26963  197
  33 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.42  15143  111
  34 Marek Reda                     Wołomin              135.90  26092  192
  35 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            135.55  22231  164
  36 Filip Warzecha                 Gdynia               135.39   4874   36
  37 Karol Waniek                   Wrocław              135.37  20035  148
  38 Rafał Matczak                  Milanówek            135.37  12048   89
  39 Michał Musielak                Bydgoszcz            135.13  18513  137
  40 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  41 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.95  26046  193
  42 Filip Sosin                    Warszawa             134.41   8602   64
  43 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.05  24933  186
  44 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.59  26317  197
  45 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   6807   51
  46 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      132.99  11836   89
  47 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.94  25923  195
  48 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.52  19878  150
  49 Maciej Perzyński               Piła                 132.09  13209  100
  50 Kuba Koisar                    Warszawa             132.07   8056   61
  51 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.86  14637  111
  52 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.64  15928  121
  53 Irena Sołdan                   Rumia                131.56  24864  189
  54 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.52   4077   31
  55 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.51  24987  190
  56 Bogusław Szyszka               Oława                131.49  24457  186
  57 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.42  25759  196
  58 Paweł Janaś                    Głogów               131.33  21670  165
  59 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  60 Przemysław Rybicki             Otwock               130.44  24654  189
  61 Radosław Jachna                Łódź                 130.43  24652  189
  62 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              130.34  25416  195
  63 Robert Kamiński                Warszawa             130.30  22932  176
  64 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.29  19153  147
  65 Artur Irzyk                    Kraków               130.21  11198   86
  66 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  67 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.97  12737   98
  68 Marek Roszak                   Poznań               129.77  14664  113
  69 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.73  12195   94
  70 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.73  16086  124
  71 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.67  25285  195
  72 Maciej Michalak                Łódź                 129.30  16033  124
  73 Beata Wiączkowska              Wrocław              129.23  25070  194
  74 Kamil Kister                   Puławy               128.98  24893  193
  75 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.92  24881  193
  76 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.78  24984  194
  77 Katarzyna Sołdan               Rumia                128.66   6819   53
  78 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  79 Mateusz Borsuk                 Reda                 127.60  13526  106
  80 Janusz Krupiński               Bytom                127.18   9411   74
  81 Rafał Wesołowski               Warszawa             126.78  24976  197
  82 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              126.73  25093  198
  83 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  84 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              126.53   5694   45
  85 Szymon Płachta                 Warszawa             126.50  24668  195
  86 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.48   9739   77
  87 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.47  12394   98
  88 Dominik Piasecki               Słupsk               126.42   9102   72
  89 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.35  24133  191
  90 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  91 Ryszard Żydaczewski            Lubin                126.11   4540   36
  92 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             125.97  23934  190
  93 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.95  10580   84
  94 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  95 Łukasz Baranowski              Reda                 125.81  23778  189
  96 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.62  21607  172
  97 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.42  12291   98
  98 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.39  16175  129
  99 Sławomir Kucia                 Krosno               125.37   4764   38
 100 Weronika Rudnicka              Ustka                125.33  24564  196
 101 Michał Ozimiński               Łódź                 125.30  22679  181
 102 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
 103 Agnieszka Krupka               Krosno               125.09  21391  171
 104 Michał Trumpus                 Wrocław              125.00   4500   36
 105 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              124.96  22368  179
 106 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           124.93  14492  116
 107 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.63  13585  109
 108 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.61  24673  198
 109 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 110 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.28  11061   89
 111 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.11  24574  198
 112 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.94  24540  198
 113 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.78  23519  190
 114 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.76  21658  175
 115 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.67  23374  189
 116 Adam Klimont                   Wałcz                123.65  22381  181
 117 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.63  10385   84
 118 Marta Dobrzańska               Kraków               123.58  11740   95
 119 Michał Kolaj                   Ostróda              123.50  23959  194
 120 Marcin Figiel                  Kraków               123.47   4692   38
 121 Jarosław Sobczak               Warszawa             123.33  14060  114
 122 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 123 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.01  20912  170
 124 Patryk Gadus                   Pszczew              123.00   3936   32
 125 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              122.97   7378   60
 126 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.60   7601   62
 127 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.54  14582  119
 128 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.40  17258  141
 129 Adam Jurkowski                 Knurów               121.96   5854   48
 130 Leszek Stecuła                 Bytom                121.68   9734   80
 131 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.43   8500   70
 132 Agnieszka Goniowska            Wrocław              121.31  16134  133
 133 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.15   9086   75
 134 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 135 Jarosław Michalak              Łódź                 120.88   5198   43
 136 Tomasz Górka                   Łęczna               120.83   4350   36
 137 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.73  11469   95
 138 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.52  11570   96
 139 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 140 Bogusław Książek               Szczecin             120.03  11523   96
 141 Robert Głowacki                Łódź                 120.03  19685  164
 142 Anita Bruska                   Gdynia               119.42  17436  146
 143 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             119.37  15757  132
 144 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.35  12174  102
 145 Paweł Kowalski                 Kutno                119.28   9304   78
 146 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.00   8568   72
 147 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            118.98  22845  192
 148 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.90   8680   73
 149 Maciej Grąbczewski             Piła                 118.82  22339  188
 150 Tomasz Łapka                   Opole                118.81  23286  196
 151 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.76  20427  172
 152 Krzysztof Leśniak              Kraków               118.56   7351   62
 153 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  118.53  15764  133
 154 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.43  22857  193
 155 Magdalena Kublik               Warszawa             118.34  23431  198
 156 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.29   8517   72
 157 Mateusz Królikowski            Wrocław              118.11  13583  115
 158 Stanisław Gasik                Warszawa             118.07  11925  101
 159 Marek Rogalski                 Warszawa             117.97   9438   80
 160 Daniel Janus                   Wąchock              117.95  13210  112
 161 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.54   5642   48
 162 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.39  22538  192
 163 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.29   9852   84
 164 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            117.29   5747   49
 165 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.18   8554   73
 166 Jarosław Olek                  Warszawa             116.71   8520   73
 167 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 168 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 169 Czesław Grajewski              Choroszcz            116.46  22709  195
 170 Katarzyna Małek                Mielec               116.33   4188   36
 171 Jacek Pietruszka               Kraków               116.17  15218  131
 172 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  21944  189
 173 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.01  23086  199
 174 Sławomir Zabawa                Wałcz                115.92   4289   37
 175 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.75  12848  111
 176 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.69   5553   48
 177 Mikołaj Fidziński              Dębica               115.49   9239   80
 178 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.49  11895  103
 179 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.44  23089  200
 180 Tomasz Lempart                 Kraków               115.33   3460   30
 181 Mariusz Makuch                 Zator                115.22   4263   37
 182 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.10  11050   96
 183 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 184 Lucyna Śniadach                Rumia                114.62   9284   81
 185 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.31   5601   49
 186 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              114.15  22488  197
 187 Małgorzata Jóźwiak             Iława                114.03  18701  164
 188 Piotr Broda                    Sandomierz           113.92  22442  197
 189 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.91  11163   98
 190 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.89  22778  200
 191 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.77   3982   35
 192 Grażyna Wesołowska             Łódź                 113.68   9890   87
 193 Beata Piotrowska               Łódź                 113.61  21700  191
 194 Beata Marynowicz               Racibórz             113.44   4084   36
 195 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.31  21529  190
 196 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 197 Wojciech Urbański              Warszawa             113.20   4981   44
 198 Łukasz Sornek                  Mikołów              113.10  20923  185
 199 Anna Stefańska                 Łódź                 113.09  18546  164
 200 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 201 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 202 Danuta Langiewicz              Ostróda              112.92  21793  193
 203 Marcin Ceglarek                Kraków               112.73  11048   98
 204 Monika Dymek                   Ustka                112.54   6865   61
 205 Joanna Żłobicka                Wrocław              112.46  11246  100
 206 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38  10676   95
 207 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     112.32  10333   92
 208 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 209 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 210 Zbigniew Rybak                 Warszawa             111.84  22256  199
 211 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.43  21395  192
 212 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.37  18264  164
 213 Maciej Bukowski                Szczecin             111.13   9446   85
 214 Adam Janicki                   Łódź                 110.99  21865  197
 215 Rafał Skibicki                 Lębork               110.80   9307   84
 216 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 217 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  110.33  18866  171
 218 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  110.31  10369   94
 219 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 220 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.16  14982  136
 221 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.15  12006  109
 222 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.09   5174   47
 223 Ryszard Korpalski              Wójtowice            109.99  21449  195
 224 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    109.77  13392  122
 225 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.73   9437   86
 226 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.66  21054  192
 227 Joanna Brychcy                 Katowice             109.64   9868   90
 228 Teresa Zalewska                Racibórz             109.51  16536  151
 229 Sławomir Długosz               Ostróda              109.44  19589  179
 230 Jerzy Luter                    Bytom                109.36  17716  162
 231 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 232 Dorota Rudzińska               Warszawa             108.83  21331  196
 233 Halina Roszak                  Poznań               108.73   8372   77
 234 Renata Andracka                Zwola                108.66  21406  197
 235 Marcin Resler                  Września             108.65   5976   55
 236 Anna Arana                     Warszawa             108.37  18532  171
 237 Natalia Ogierman               Katowice             108.36   7802   72
 238 Małgorzata Supińska            Warszawa             108.30   5090   47
 239 Anna Niedzielko                Szczecin             108.21   8765   81
 240 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 241 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.08   6485   60
 242 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 243 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 244 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 245 Monika Sadurska                Warszawa             107.26   9761   91
 246 Małgorzata Sikora              Kraków               106.94   3315   31
 247 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         106.92  18284  171
 248 Dorota Stachowska              Wydartowo I          106.43  20435  192
 249 Hanna Gawłowska                Piła                 106.42   5534   52
 250 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 251 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 252 Jacek Nowak                    Szczecin             106.08   5410   51
 253 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            105.77   5077   48
 254 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 255 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         105.25   5052   48
 256 Rafał Stachowski               Police               105.08  10193   97
 257 Piotr Madej                    Wrocław              105.01   7666   73
 258 Marta Sztajnert                Wisła                104.97   7453   71
 259 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              104.94   5037   48
 260 Zofia Górka                    Łęczna               104.51   3658   35
 261 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.43   4595   44
 262 Urszula Solarska               Łódź                 104.14  20620  198
 263 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 264 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.55   6006   58
 265 Sławomir Wolski                Wrocław              103.26   9913   96
 266 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 267 Maria Pokorska                 Warszawa             102.34   6345   62
 268 Marta Ćwiek                    Radomsko             102.34   8494   83
 269 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 270 Dariusz Zębek                  Olsztyn              102.27   4500   44
 271 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.99  10403  102
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.97  18762  184
 273 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 274 Przemysław Pawlic              Wrocław              101.88   9679   95
 275 Bożena Guział                  Racibórz             101.75   4884   48
 276 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 277 Daniel Tomczyk                 Piła                 101.32   8916   88
 278 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 279 Marianna Kozłowska             Białystok            101.08   8996   89
 280 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              101.06   4851   48
 281 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.90   8274   82
 282 Agnieszka Kozak                Gdynia               100.81  19961  198
 283 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.76   4131   41
 284 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.48   6933   69
 285 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.38  13551  135
 286 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       100.35   3111   31
 287 Jakub Kraj                     Szczecin             100.31   3611   36
 288 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 289 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.01   7101   71
 290 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 291 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.56   9458   95
 292 Rafał Świątek                  Wrocław               99.53   5773   58
 293 Łukasz Wojciechowski           Łomża                 99.44   3580   36
 294 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 295 Radosław Więch                 Warszawa              99.40   8151   82
 296 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  99.09   5351   54
 297 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.83   9488   96
 298 Tomasz Lewiński                Wejherowo             98.63   3452   35
 299 Katarzyna Bogusławska          Piastów               98.62  19428  197
 300 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 301 Katarzyna Dębska               Ostróda               98.21  10901  111
 302 Anna Chybowska                 Sochaczew             98.13   3042   31
 303 Krzysztof Zawadzki             Sampława              97.42  19290  198
 304 Marcin Radwański               Wrocław               97.26  10212  105
 305 Anna  Bogucka                  Wrocław               95.89   3452   36
 306 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.92   5885   62
 307 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 308 Janina Grajewska               Choroszcz             94.76  11371  120
 309 Sylwia Buks                    Warszawa              94.53  18245  193
 310 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 311 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.76   6563   70
 312 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.53   5425   58
 313 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 314 Sławomir Rattay                Zgorzelec             93.35   5601   60
 315 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             93.10   2886   31
 316 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.57   4351   47
 317 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 318 Wojciech Obremski              Legnica               89.37   2681   30
 319 Sylwia Łada                    Inowrocław            89.29   4911   55
 320 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 321 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   88.00   3960   45
 322 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 323 Agata Pastusiak                Sulęcin               85.87   5152   60
 324 Paulina Naplocha               Racibórz              85.14  11920  140
 325 Leszek Katyński                Słupsk                85.09   8679  102
 326 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 327 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.25   9183  109
 328 Adam Kędzior                   Lublin                80.57   3545   44
 329 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                80.45   3781   47
 330 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 331 Piotr Sadzyński                Jaworzno              74.09   2519   34
 332 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   68.18   3750   55
 333 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             61.45   1905   31
 334 Mirosław Dejna                 Sampława              57.69  11249  195




Poczekalnia na dzień 02-10-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Krzysztof Pypno                Gliwice              121.17   3514   29
   2 Michał Szymkowski              Wrocław              117.14   3397   29
   3 Lidia Szpakowska               Jaworzno              94.76   2748   29
   4 Kamila Zacharuk                Zabrze                87.86   2548   29
   5 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   6 Radosław Sowiński              Warszawa             117.61   3293   28
   7 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   8 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.32   2697   28
   9 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
  10 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.93   2210   28
  11 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
  12 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   107.96   2915   27
  13 Aleksander Puzyna              Warszawa             102.85   2777   27
  14 Tomasz Drewnowski              Warszawa              92.19   2489   27
  15 Artur Tomczyk                  Piła                 115.19   2995   26
  16 Maurycy Machnio                Lipiany              105.04   2731   26
  17 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  89.00   2314   26
  18 Paweł Zaręba                   Warszawa             128.72   3218   25
  19 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  20 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     125.76   3144   25
  21 Jan Mrozowski                  Kraków               123.32   3083   25
  22 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.00   2625   25
  23 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  24 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  25 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  26 Izabela Długosz                Ostróda               80.92   2023   25
  27 Karolina Długosz               Ostróda               74.28   1857   25
  28 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.08   3434   24
  29 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  30 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  31 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             122.21   2933   24
  32 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  33 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  34 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  35 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  36 Michał Garnowski               Pasłęk               114.46   2747   24
  37 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.88   2733   24
  38 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  39 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  40 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  41 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  42 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  43 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  44 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  45 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.67   2488   24
  46 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  47 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  48 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  49 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  50 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  51 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  85.50   2052   24
  52 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  53 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  54 Grzegorz Łukasik               Konojady             117.13   2694   23
  55 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  56 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  57 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  58 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              90.52   2082   23
  59 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  60 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  61 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  62 Andrzej Stolot                 Zabrze                79.26   1823   23
  63 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  64 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.82   1866   22
  65 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  66 Małgorzata Baśko               Andrespol             83.09   1828   22
  67 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  68 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.95   1952   21
  69 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  70 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  71 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  72 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  73 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  74 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.50   1970   20
  75 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  76 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  77 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  78 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  79 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  80 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  81 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                70.89   1276   18
  82 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  83 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  84 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  85 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  86 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  87 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  88 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  89 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  90 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  91 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  92 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  93 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  94 Julia Solarska                 Łódź                  61.13    917   15
  95 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
  96 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.86   1482   14
  97 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  98 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  99 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 100 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 101 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 102 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 110.00   1430   13
 103 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 104 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 105 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 106 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 107 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 108 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 109 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 110 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 111 Szymon Dąbrowski               Warszawa              89.92   1169   13
 112 Alicja Bielecka                Poznań                88.15   1146   13
 113 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 114 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 115 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 116 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 117 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 118 Andrzej Oleksiak               Ostróda              152.08   1825   12
 119 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 120 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 121 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 122 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 123 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            115.92   1391   12
 124 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 125 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 126 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 127 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 128 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 129 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 130 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 131 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               108.83   1306   12
 132 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 133 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 134 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 135 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 136 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            107.17   1286   12
 137 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 138 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 139 Dariusz Małysa                 Kraków               103.75   1245   12
 140 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 141 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 142 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 143 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 144 Paweł Michalski                Ksawerów             101.92   1223   12
 145 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 146 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 147 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 148 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 149 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 150 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 151 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 152 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 153 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 154 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 155 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 156 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 157 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 158 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 159 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 160 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 161 Krzysztof Gibas                Kraków                94.25   1131   12
 162 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 163 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 164 Janusz Sojka                   Łódź                  92.58   1111   12
 165 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 166 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 167 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 168 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 169 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 170 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 171 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 172 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 173 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 174 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 175 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 176 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 177 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 178 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 179 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 180 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 181 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 182 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 183 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 184 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 185 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 186 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 187 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 188 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       82.42    989   12
 189 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 190 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 191 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 192 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 193 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 194 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 195 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.00    864   12
 196 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 197 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 198 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 199 Anna Mech                      Lututów              103.55   1139   11
 200 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 201 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 202 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             100.73   1108   11
 203 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 204 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 205 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 206 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 207 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 208 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 209 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 210 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 211 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 212 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 213 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 214 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 215 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 216 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 217 Joanna Schutz                  Wrocław               82.82    911   11
 218 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 219 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 220 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 221 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 222 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 223 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 224 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 225 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 226 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 227 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 228 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 229 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 230 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 231 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                74.36    818   11
 232 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 233 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 234 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 235 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 236 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 237 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 238 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 239 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 240 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 241 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 242 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 243 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 244 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 245 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 246 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.36    664   11
 247 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 248 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 249 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.82    625   11
 250 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 251 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 252 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 253 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  92.90    929   10
 254 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 255 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 256 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 257 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              57.00    570   10
 258 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 259 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 260 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 261 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 262 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 263 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 264 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 265 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 266 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 267 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 268 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 269 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 270 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 271 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 272 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 273 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 274 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 275 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 276 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 277 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 278 Jarosław Kamienik              Słupsk               114.29    800    7
 279 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 280 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 281 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 282 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 283 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 284 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 285 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             88.29    618    7
 286 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 287 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 288 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 289 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 290 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 291 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 292 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 293 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 294 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 295 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 296 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 297 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 298 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 299 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 300 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 301 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 302 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 303 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 304 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 305 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 306 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 307 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 308 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 309 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 310 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 311 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 312 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 313 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 314 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 315 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 316 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 317 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 318 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 319 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 320 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 321 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 322 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 323 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             94.60    473    5
 324 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 325 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 326 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 327 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 328 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 329 Michał Dąbrowski               Warszawa              50.00    250    5
 330 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 331 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 332 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 333 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 334 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 335 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 336 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 337 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 338 Alicja Kosińska                Szczecin             111.67    335    3
 339 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 340 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 341 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 342 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 343 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 344 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 345 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 346 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 347 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 348 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 349 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 350 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 351 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 352 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 353 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 354 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 355 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 356 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 357 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 358 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 359 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 360 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 361 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 362 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 363 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 364 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 365 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 366 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 367 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 368 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 369 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 370 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 371 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 372 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 373 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie