Zabrze12
czerwca
Zabrze 12-13 czerwca XV Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia w ScrabbleGrand Prix 2010
Ełk26
czerwca
Ełk 26-27 czerwca Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ełku
Sudomie27
czerwca
Sudomie 27 czerwca XIV Turniej o Puchar Wójta
Stanisław Rydzik pierwszym Mistrzem Ełku w Scrabble!!!26 - 27 czerwca 2010 — Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta EłkuInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Mazurski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta EłkuEłk, 26 - 27 czerwca 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Stanisław Rydzik pierwszym Mistrzem Ełku w Scrabble!!!W pierwszy letni weekend odbył się turniej w scrabble o Puchar Prezydenta Miasta Ełku. Turniej rozgrywany był równocześnie z obchodami 585-lecia miasta Ełku. Prezes PFS w mowie otwierającej turniej zaznaczył, że przykrą sprawą jest aby takie miasto jak Ełk czekało aż 585 lat na pierwszy turniej w scrabble i zapewnił razem z organizatorami o krótkim czasie oczekiwania na następny turniej.

Piękna pogoda w tygodniu poprzedzającym turniej i rozpoczynający się sezon wakacyjny sprawiły, że do plansz zasiadło 40 zawodników i zawodniczek. Najrówniej grającym graczem w całym turnieju był Stanisław Rydzik z Warszawy, który jako jedyny przegrał tylko jedną partię. Przed ostatnią rundą wiadomo było, kto zajmie dwa miejsca na podium. Stanisław Rydzik i Tomasz Zwoliński z podwarszawskich Skierd walczyli o tryumf w turnieju. Porażka Tomka sprawiła, że końcowy układ wyników zależał od wyniku na drugim stole, gdzie Paweł Jackowski z Warszawy pokonał Michała Alabrudzińskiego z Włocławka. Ostatecznie Tomek obronił drugie miejsce, a Paweł rzutem na taśmę przeskoczył Michała. Najlepszym z czwórki debiutantów został Paweł Zaręba z Warszawy. Nagrody i puchary dla tryumfatorów turnieju wręczył Prezydent Miasta Ełk pan Tomasz Andrukiewicz.

Organizatorzy wraz z pracownikami Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ełku zadbali o to, aby żaden z uczestników turnieju nie poczuł głodu ani spragnienia. Wspaniały był obiad, na którym podano potrawę regionalną — KARTACZ. Już za rok planowany jest turniej na większą skalę i z większymi atrakcjami.
relacja: Andrzej Gostomski


Rodzaj turniejuotwarty (Uwaga! Ograniczenie liczby miejsc do 70)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejska Biblioteka Publiczna w Ełku
ul. Armii Krajowej 17 B
19-300 Ełk
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 26 czerwca (7 rund)
11:00-11:40 — zapisy do turnieju
11:45 — rozpoczęcie turnieju
14:45-15:45 — przerwa obiadowa
19:45 — zakończenie gier

Niedziela, 27 czerwca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdSpacer ok 300 m z dworca PKP i PKS ulicą Armii Krajowej
ewentualnie 1 przystanek autobusem komunikacji miejskiej linii nr 3, 4, 5, 12.
Wyżywieniew sobotę darmowy obiad
w trakcie turnieju przekąski, owoce, kawa, herbata i zimne napoje
NoclegiBursa Szkolna w Ełku
ul. Sikorskiego 7A
tel. (87) 621-25-14 – kontakt z Panem dyrektorem Witoldem Kłubwiczem
Zgłoszenia proszę przesyłać drogą mailową na adres: elkbursa@poczta.wp.pl (na hasło SCRABBLE)
Nocleg — 35 zł od osoby

Pensjonacik „Grażyna”
Ełk, ul. Nadjeziorna 11
(wjazd od ulicy W.Polskiego 23A)
tel./fax: (087) 621 17 00
e-mail: grazyna@elk.com.pl
http://www.grazyna.elk.com.pl/
Cena 65 zł/os (ze śniadaniem)

Hotel HOREKA
ul. Pułaskiego 11
tel. (87) 621 37 67
http://hotelhoreka.pl
cena: 60 zł/osobę (ze śniadaniem)
Nagrody1 miejsce — 500 zł + Puchar Prezydenta Miasta
2 miejsce — 300 zł + puchar
3 miejsce — 100 zł + puchar
najlepszy debiutant — 100 zł
Nagrody niespodzianki w różnych kategoriach
Dodatkowe atrakcjeW niedzielę w godz. 8:00-10:00 możliwość skorzystania z atrakcji parku wodnego (cena 7 zł/h)
W sobotę wieczorem festyn na promenadzie nad jeziorem z okazji Dni Ełku
Możliwe inne atrakcje — uzgodnienia trwają
OrganizatorzyDariusz Jarosławski — tel. 785 312 200
Radosław Zalewski — tel. 664 471 185 — wirtualna@biblioteka.elk.pl
Miejska Biblioteka Publiczna w Ełku — tel. (87) 610 37 39


Wyniki turnieju Mazurski Turniej w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta Ełku

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.63     11.0     4996     2019      701
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                141.73      9.0     4631     1766      296
  3 Paweł           Jackowski            Warszawa               135.16      8.0     4953     1655      777
  4 Michał          Alabrudziński        Włocławek              136.64      8.0     4933     1684      783
  5 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               126.27      8.0     4793     1699      260
  6 Rafał           Matczak              Milanówek              132.51      8.0     4761     1595      433
  7 Piotr           Domański             Ostrołęka              126.15      8.0     4588     1523      638
  8 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        135.94      7.5     4514     1542      116
  9 Michał          Kolaj                Ostróda                122.21      7.0     4801     1460      712
 10 Kamil           Kister               Puławy                 123.22      7.0     4760     1532      290
 11 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               121.50      7.0     4622     1490      338
 12 Paweł           Zaręba               Warszawa               100.00      7.0     4506     1535      436
 13 Bogdan          Kozłowski            Białystok              114.02      7.0     4465     1481       27
 14 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                111.07      7.0     4293     1437      443
 15 Danuta          Langiewicz           Ostróda                110.88      6.5     4258     1433     -105
 16 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    106.76      6.5     4082     1399       36
 17 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                126.82      6.0     4732     1518      365
 18 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              116.39      6.0     4416     1448       71
 19 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              120.59      6.0     4412     1489        9
 20 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               122.99      6.0     4388     1385       -7
 21 Wojciech        Urbański             Warszawa               100.00      6.0     4278     1337     -191
 22 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               111.37      6.0     4174     1354      -68
 23 Sławomir        Długosz              Ostróda                105.44      6.0     4141     1371     -122
 24 Anna            Biegańska            Białystok              102.29      6.0     3974     1416     -331
 25 Piotr           Broda                Sandomierz             111.63      5.0     4649     1281      355
 26 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                117.32      5.0     4575     1253      213
 27 Marianna        Kozłowska            Białystok              101.92      5.0     4226     1204     -112
 28 Czesław         Grajewski            Choroszcz              118.29      5.0     4174     1218       49
 29 Józef           Burzyński            Ełk                    106.42      5.0     3980     1189     -419
 30 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      5.0     3759     1181     -436
 31 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      4.5     3658     1076     -328
 32 Krzysztof       Bonda                Białystok              100.00      4.0     4419     1163      100
 33 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      4.0     4270     1127      -93
 34 Dorota          Rudzińska            Warszawa               109.93      4.0     4245     1069      114
 35 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              111.00      4.0     3616     1065     -153
 36 Maciej          Sylwestrzuk          Gródek                 100.00      2.5     3425      800     -644
 37 Agnieszka       Biegańska            Białystok              100.00      1.5     1510      347       43
 38 Kinga           Drażba               Ełk                    100.00      0.5     1592      333     -692
 39 Zuzanna         Drażba               Ełk                    100.00      0.5     1198      336    -1505
 40 Filip           Bielawski            Ełk                    100.00      0.5      662      161     -299
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Mazurski Turniej w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta Ełku



	Tomasz Zwoliński 141.73 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jerzy          Krzyżewski            111.37 +  349: 252  161
    2     6 Mariusz        Sylwestrzuk           122.99 -  347: 430   73
    3    14 Dorota         Rudzińska             109.93 +  412: 356  160
    4     7 Ireneusz       Kurzok                117.32 +  402: 367  167
    5     5 Grzegorz       Koczkodon             126.82 +  417: 338  177
    6     4 Krzysztof      Bonda                 100.00 +  334: 308  150
    7     1 Stanisław      Rydzik                139.63 -  362: 393   90
    8     4 Dariusz        Maciejuk              126.27 +  460: 338  176
    9     3 Paweł          Jackowski             135.16 +  387: 375  185
   10     1 Michał         Alabrudziński         136.64 +  379: 350  187
   11     3 Paweł          Zaręba                100.00 +  489: 344  150
   12     1 Stanisław      Rydzik                139.63 -  293: 484   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1766  / 12 147.17




	Stanisław Rydzik 139.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Olsztyn               111.07 +  355: 343  161
    2     5 Mariola        Osajda-Matczak        116.39 +  480: 335  166
    3     3 Piotr          Broda                 111.63 +  425: 408  162
    4     3 Krzysztof      Sporczyk              120.59 +  435: 359  171
    5     2 Dariusz        Maciejuk              126.27 +  410: 336  176
    6     1 Paweł          Jackowski             135.16 +  516: 391  185
    7     1 Tomasz         Zwoliński             141.73 +  393: 362  192
    8     1 Michał         Alabrudziński         136.64 -  281: 456   87
    9     2 Grzegorz       Koczkodon             126.82 +  317: 311  177
   10     2 Grzegorz       Koczkodon             126.82 +  444: 352  177
   11     1 Kamil          Kister                123.22 +  456: 349  173
   12     1 Tomasz         Zwoliński             141.73 +  484: 293  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2019  / 12 168.25




	Michał Alabrudziński 136.64 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Siwiński              111.00 +  521: 288  161
    2     1 Anna           Biegańska             102.29 +  428: 296  152
    3     2 Grzegorz       Koczkodon             126.82 +  403: 315  177
    4     1 Dariusz        Maciejuk              126.27 -  442: 457   76
    5     1 Paweł          Jackowski             135.16 +  405: 327  185
    6     2 Paweł          Zaręba                100.00 +  354: 271  150
    7     2 Krzysztof      Sporczyk              120.59 +  446: 358  171
    8     1 Stanisław      Rydzik                139.63 +  456: 281  190
    9     1 Kamil          Kister                123.22 +  472: 387  173
   10     1 Tomasz         Zwoliński             141.73 -  350: 379   92
   11     2 Andrzej        Kwiatkowski           121.50 -  315: 413   72
   12     2 Paweł          Jackowski             135.16 -  341: 378   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1684  / 12 140.33




	Jarosław Borowski 135.94 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Danuta         Langiewicz            110.88 =  354: 354  111
    2     8 Dariusz        Maciejuk              126.27 -  343: 451   76
    3    12 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  359: 342  150
    4    10 Grzegorz       Koczkodon             126.82 -  320: 504   77
    5    13 Piotr          Domański              126.15 +  382: 378  176
    6    10 Michał         Kolaj                 122.21 +  386: 340  172
    7     7 Andrzej        Kwiatkowski           121.50 -  364: 381   72
    8     9 Mariola        Osajda-Matczak        116.39 -  325: 353   66
    9    16 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  412: 279  150
   10    10 Krzysztof      Sporczyk              120.59 +  403: 359  171
   11     7 Bogdan         Kozłowski             114.02 +  404: 363  164
   12     6 Dariusz        Jarosławski           106.76 +  462: 294  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Paweł Jackowski 135.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dorota         Rudzińska             109.93 +  385: 297  160
    2    10 Filip          Bielawski             100.00 +  508: 184  150
    3     4 Ireneusz       Kurzok                117.32 +  457: 380  167
    4     2 Kamil          Kister                123.22 +  412: 350  173
    5     1 Michał         Alabrudziński         136.64 -  327: 405   87
    6     1 Stanisław      Rydzik                139.63 -  391: 516   90
    7     4 Paweł          Zaręba                100.00 -  301: 428   50
    8     5 Krzysztof      Sporczyk              120.59 +  455: 241  171
    9     3 Tomasz         Zwoliński             141.73 -  375: 387   92
   10     6 Anna           Biegańska             102.29 +  463: 288  152
   11     4 Dariusz        Maciejuk              126.27 +  501: 359  176
   12     2 Michał         Alabrudziński         136.64 +  378: 341  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 12 137.92




	Rafał Matczak 132.51 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Jarosławski           106.76 +  371: 354  157
    2     4 Grzegorz       Koczkodon             126.82 -  350: 382   77
    3    11 Danuta         Langiewicz            110.88 +  359: 357  161
    4     8 Mariusz        Sylwestrzuk           122.99 +  453: 370  173
    5     4 Krzysztof      Sporczyk              120.59 -  319: 412   71
    6     6 Piotr          Broda                 111.63 +  417: 317  162
    7     6 Dariusz        Maciejuk              126.27 -  329: 396   76
    8     8 Anna           Biegańska             102.29 +  460: 322  152
    9     8 Sławomir       Długosz               105.44 +  412: 405  155
   10     3 Kamil          Kister                123.22 -  333: 350   73
   11     6 Mariola        Osajda-Matczak        116.39 +  473: 331  166
   12     4 Andrzej        Kwiatkowski           121.50 +  485: 332  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Grzegorz Koczkodon 126.82 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Józef          Burzyński             106.42 +  469: 256  156
    2     4 Rafał          Matczak               132.51 +  382: 350  183
    3     2 Michał         Alabrudziński         136.64 -  315: 403   87
    4    10 Jarosław       Borowski              135.94 +  504: 320  186
    5     5 Tomasz         Zwoliński             141.73 -  338: 417   92
    6     7 Wojciech       Urbański              100.00 +  452: 270  150
    7     5 Bogdan         Kozłowski             114.02 +  506: 344  164
    8     2 Andrzej        Kwiatkowski           121.50 +  444: 315  172
    9     2 Stanisław      Rydzik                139.63 -  311: 317   90
   10     2 Stanisław      Rydzik                139.63 -  352: 444   90
   11     5 Piotr          Domański              126.15 -  366: 448   76
   12     7 Michał         Kolaj                 122.21 -  293: 483   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Dariusz Maciejuk 126.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Sławomir       Długosz               105.44 +  414: 307  155
    2     8 Jarosław       Borowski              135.94 +  451: 343  186
    3     5 Wojciech       Urbański              100.00 +  431: 370  150
    4     1 Michał         Alabrudziński         136.64 +  457: 442  187
    5     2 Stanisław      Rydzik                139.63 -  336: 410   90
    6     3 Krzysztof      Sporczyk              120.59 -  349: 364   71
    7     6 Rafał          Matczak               132.51 +  396: 329  183
    8     4 Tomasz         Zwoliński             141.73 -  338: 460   92
    9     4 Jerzy          Krzyżewski            111.37 +  451: 265  161
   10     4 Mariola        Osajda-Matczak        116.39 +  378: 367  166
   11     4 Paweł          Jackowski             135.16 -  359: 501   85
   12     3 Kamil          Kister                123.22 +  433: 375  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 12 141.58




	Piotr Domański 126.15 Ostrołęka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anna           Biegańska             102.29 -  362: 376   52
    2    11 Bogdan         Kozłowski             114.02 +  328: 327  164
    3    15 Filip          Bielawski             100.00 +  453: 178  150
    4     4 Piotr          Broda                 111.63 -  338: 411   62
    5    13 Jarosław       Borowski              135.94 -  378: 382   86
    6    12 Blanka         Zwolińska             100.00 +  411: 240  150
    7    11 Dorota         Rudzińska             109.93 +  338: 305  160
    8     7 Sławomir       Długosz               105.44 -  358: 388   55
    9    11 Ireneusz       Kurzok                117.32 +  413: 344  167
   10     9 Krzysztof      Bonda                 100.00 +  388: 327  150
   11     5 Grzegorz       Koczkodon             126.82 +  448: 366  177
   12     5 Paweł          Zaręba                100.00 +  373: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Kamil Kister 123.22 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marianna       Kozłowska             101.92 +  373: 318  152
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              120.59 -  401: 451   71
    3     9 Blanka         Zwolińska             100.00 +  566: 232  150
    4     2 Paweł          Jackowski             135.16 -  350: 412   85
    5     7 Michał         Kolaj                 122.21 +  436: 341  172
    6     5 Mariola        Osajda-Matczak        116.39 +  360: 316  166
    7     3 Krzysztof      Bonda                 100.00 +  399: 330  150
    8     3 Paweł          Zaręba                100.00 +  414: 376  150
    9     1 Michał         Alabrudziński         136.64 -  387: 472   87
   10     3 Rafał          Matczak               132.51 +  350: 333  183
   11     1 Stanisław      Rydzik                139.63 -  349: 456   90
   12     3 Dariusz        Maciejuk              126.27 -  375: 433   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Mariusz Sylwestrzuk 122.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  424: 300  150
    2     6 Tomasz         Zwoliński             141.73 +  430: 347  192
    3     1 Krzysztof      Sporczyk              120.59 -  325: 385   71
    4     8 Rafał          Matczak               132.51 -  370: 453   83
    5     9 Czesław        Grajewski             118.29 +  419: 384  168
    6     8 Bogdan         Kozłowski             114.02 -  347: 388   64
    7     9 Sławomir       Długosz               105.44 -  350: 369   55
    8    12 Wojciech       Urbański              100.00 +  373: 342  150
    9     9 Danuta         Langiewicz            110.88 -  321: 346   61
   10    11 Marianna       Kozłowska             101.92 +  426: 248  152
   11     9 Michał         Kolaj                 122.21 -  258: 502   72
   12    11 Ireneusz       Kurzok                117.32 +  345: 331  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1385  / 12 115.42




	Michał Kolaj 122.21 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Zaręba                100.00 -  332: 337   50
    2    15 Józef          Burzyński             106.42 +  458: 285  156
    3     7 Jerzy          Krzyżewski            111.37 +  439: 324  161
    4     6 Stanisław      Olsztyn               111.07 +  375: 324  161
    5     7 Kamil          Kister                123.22 -  341: 436   73
    6    10 Jarosław       Borowski              135.94 -  340: 386   86
    7    10 Anna           Biegańska             102.29 -  266: 341   52
    8    14 Dorota         Rudzińska             109.93 +  400: 335  160
    9    12 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  444: 334  150
   10     8 Danuta         Langiewicz            110.88 -  421: 436   61
   11     9 Mariusz        Sylwestrzuk           122.99 +  502: 258  173
   12     7 Grzegorz       Koczkodon             126.82 +  483: 293  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Andrzej Kwiatkowski 121.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Urbański              100.00 -  321: 399   50
    2    16 Blanka         Zwolińska             100.00 -  354: 368   50
    3    17 Tomasz         Siwiński              111.00 +  371: 316  161
    4    12 Danuta         Langiewicz            110.88 +  444: 287  161
    5    12 Anna           Biegańska             102.29 +  461: 286  152
    6     9 Sławomir       Długosz               105.44 +  452: 317  155
    7     7 Jarosław       Borowski              135.94 +  381: 364  186
    8     2 Grzegorz       Koczkodon             126.82 -  315: 444   77
    9     6 Mariola        Osajda-Matczak        116.39 -  325: 376   66
   10     7 Piotr          Broda                 111.63 +  453: 327  162
   11     2 Michał         Alabrudziński         136.64 +  413: 315  187
   12     4 Rafał          Matczak               132.51 -  332: 485   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Krzysztof Sporczyk 120.59 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Janina         Grajewska             100.00 +  500: 278  150
    2     3 Kamil          Kister                123.22 +  451: 401  173
    3     1 Mariusz        Sylwestrzuk           122.99 +  385: 325  173
    4     3 Stanisław      Rydzik                139.63 -  359: 435   90
    5     4 Rafał          Matczak               132.51 +  412: 319  183
    6     3 Dariusz        Maciejuk              126.27 +  364: 349  176
    7     2 Michał         Alabrudziński         136.64 -  358: 446   87
    8     5 Paweł          Jackowski             135.16 -  241: 455   85
    9     7 Dariusz        Jarosławski           106.76 -  279: 345   57
   10    10 Jarosław       Borowski              135.94 -  359: 403   86
   11    10 Stanisław      Olsztyn               111.07 -  297: 360   61
   12    12 Czesław        Grajewski             118.29 +  407: 287  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Czesław Grajewski 118.29 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Bonda                 100.00 +  375: 350  150
    2     2 Piotr          Broda                 111.63 -  273: 424   62
    3     8 Mariola        Osajda-Matczak        116.39 -  275: 380   66
    4    17 Zuzanna        Drażba                100.00 +  480: 115  150
    5     9 Mariusz        Sylwestrzuk           122.99 -  384: 419   73
    6    14 Dorota         Rudzińska             109.93 -  363: 401   60
    7    15 Janina         Grajewska             100.00 +  376: 353  150
    8    13 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  398: 284  150
    9    13 Stanisław      Olsztyn               111.07 -  322: 338   61
   10    12 Bogdan         Kozłowski             114.02 -  306: 394   64
   11    15 Tomasz         Siwiński              111.00 +  335: 260  161
   12    12 Krzysztof      Sporczyk              120.59 -  287: 407   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Ireneusz Kurzok 117.32 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Blanka         Zwolińska             100.00 +  414: 254  150
    2     7 Paweł          Zaręba                100.00 +  419: 345  150
    3     4 Paweł          Jackowski             135.16 -  380: 457   85
    4     7 Tomasz         Zwoliński             141.73 -  367: 402   92
    5     8 Wojciech       Urbański              100.00 -  378: 404   50
    6    11 Anna           Biegańska             102.29 -  333: 354   52
    7    13 Marianna       Kozłowska             101.92 -  347: 376   52
    8    16 Józef          Burzyński             106.42 +  442: 320  156
    9    11 Piotr          Domański              126.15 -  344: 413   76
   10    14 Sławomir       Długosz               105.44 +  443: 325  155
   11    13 Piotr          Broda                 111.63 +  377: 367  162
   12    11 Mariusz        Sylwestrzuk           122.99 -  331: 345   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Mariola Osajda-Matczak 116.39 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  451: 225  150
    2     5 Stanisław      Rydzik                139.63 -  335: 480   90
    3     8 Czesław        Grajewski             118.29 +  380: 275  168
    4     9 Bogdan         Kozłowski             114.02 -  337: 393   64
    5    11 Jerzy          Krzyżewski            111.37 +  374: 361  161
    6     5 Kamil          Kister                123.22 -  316: 360   73
    7    12 Danuta         Langiewicz            110.88 +  383: 314  161
    8     9 Jarosław       Borowski              135.94 +  353: 325  186
    9     6 Andrzej        Kwiatkowski           121.50 +  376: 325  172
   10     4 Dariusz        Maciejuk              126.27 -  367: 378   76
   11     6 Rafał          Matczak               132.51 -  331: 473   83
   12     8 Bogdan         Kozłowski             114.02 -  413: 436   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Bogdan Kozłowski 114.02 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Kinga          Drażba                100.00 +  377: 224  150
    2    11 Piotr          Domański              126.15 -  327: 328   76
    3    13 Dariusz        Jarosławski           106.76 +  361: 301  157
    4     9 Mariola        Osajda-Matczak        116.39 +  393: 337  166
    5     6 Krzysztof      Bonda                 100.00 -  330: 450   50
    6     8 Mariusz        Sylwestrzuk           122.99 +  388: 347  173
    7     5 Grzegorz       Koczkodon             126.82 -  344: 506   77
    8    11 Piotr          Broda                 111.63 +  422: 415  162
    9     5 Paweł          Zaręba                100.00 -  330: 407   50
   10    12 Czesław        Grajewski             118.29 +  394: 306  168
   11     7 Jarosław       Borowski              135.94 -  363: 404   86
   12     8 Mariola        Osajda-Matczak        116.39 +  436: 413  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Piotr Broda 111.63 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Zuzanna        Drażba                100.00 +  502:  88  150
    2     2 Czesław        Grajewski             118.29 +  424: 273  168
    3     3 Stanisław      Rydzik                139.63 -  408: 425   90
    4     4 Piotr          Domański              126.15 +  411: 338  176
    5     3 Paweł          Zaręba                100.00 -  338: 455   50
    6     6 Rafał          Matczak               132.51 -  317: 417   83
    7     8 Jerzy          Krzyżewski            111.37 -  344: 406   61
    8    11 Bogdan         Kozłowski             114.02 -  415: 422   64
    9    10 Krzysztof      Bonda                 100.00 +  441: 354  150
   10     7 Andrzej        Kwiatkowski           121.50 -  327: 453   72
   11    13 Ireneusz       Kurzok                117.32 -  367: 377   67
   12    15 Blanka         Zwolińska             100.00 +  355: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Jerzy Krzyżewski 111.37 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             141.73 -  252: 349   92
    2    17 Marianna       Kozłowska             101.92 +  401: 295  152
    3     7 Michał         Kolaj                 122.21 -  324: 439   72
    4    14 Dariusz        Jarosławski           106.76 +  363: 315  157
    5    11 Mariola        Osajda-Matczak        116.39 -  361: 374   66
    6    17 Tomasz         Siwiński              111.00 +  365: 334  161
    7     8 Piotr          Broda                 111.63 +  406: 344  162
    8     6 Krzysztof      Bonda                 100.00 +  511: 304  150
    9     4 Dariusz        Maciejuk              126.27 -  265: 451   76
   10    13 Stanisław      Olsztyn               111.07 -  289: 389   61
   11    11 Sławomir       Długosz               105.44 -  309: 370   55
   12    14 Janina         Grajewska             100.00 +  328: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Stanisław Olsztyn 111.07 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                139.63 -  343: 355   90
    2    14 Janina         Grajewska             100.00 +  469: 239  150
    3     6 Anna           Biegańska             102.29 +  306: 268  152
    4     6 Michał         Kolaj                 122.21 -  324: 375   72
    5    14 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  334: 446   50
    6    15 Dariusz        Jarosławski           106.76 -  334: 336   57
    7    17 Blanka         Zwolińska             100.00 +  417: 316  150
    8    15 Danuta         Langiewicz            110.88 -  313: 374   61
    9    13 Czesław        Grajewski             118.29 +  338: 322  168
   10    13 Jerzy          Krzyżewski            111.37 +  389: 289  161
   11    10 Krzysztof      Sporczyk              120.59 +  360: 297  171
   12     9 Sławomir       Długosz               105.44 +  366: 233  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Tomasz Siwiński 111.00 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Alabrudziński         136.64 -  288: 521   87
    2    13 Krzysztof      Bonda                 100.00 -  262: 408   50
    3    17 Andrzej        Kwiatkowski           121.50 -  316: 371   72
    4    18 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  395: 241  150
    5    15 Danuta         Langiewicz            110.88 -  316: 318   61
    6    17 Jerzy          Krzyżewski            111.37 -  334: 365   61
    7    18 Kinga          Drażba                100.00 +  355: 182  150
    8    17 Agnieszka      Biegańska             100.00 -  307: 357   50
    9    17 Dorota         Rudzińska             109.93 +  412: 312  160
   10    17 Józef          Burzyński             106.42 +  371: 359  156
   11    15 Czesław        Grajewski             118.29 -  260: 335   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  / 11  96.82




	Danuta Langiewicz 110.88 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jarosław       Borowski              135.94 =  354: 354  136
    2     9 Wojciech       Urbański              100.00 -  354: 362   50
    3    11 Rafał          Matczak               132.51 -  357: 359   83
    4    12 Andrzej        Kwiatkowski           121.50 -  287: 444   72
    5    15 Tomasz         Siwiński              111.00 +  318: 316  161
    6    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  401: 371  150
    7    12 Mariola        Osajda-Matczak        116.39 -  314: 383   66
    8    15 Stanisław      Olsztyn               111.07 +  374: 313  161
    9     9 Mariusz        Sylwestrzuk           122.99 +  346: 321  173
   10     8 Michał         Kolaj                 122.21 +  436: 421  172
   11     8 Dariusz        Jarosławski           106.76 -  356: 364   57
   12    10 Anna           Biegańska             102.29 +  361: 355  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Dorota Rudzińska 109.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Jackowski             135.16 -  297: 385   85
    2    12 Dariusz        Jarosławski           106.76 =  326: 326  107
    3    14 Tomasz         Zwoliński             141.73 -  356: 412   92
    4    15 Marianna       Kozłowska             101.92 -  384: 564   52
    5    19 Józef          Burzyński             106.42 +  479: 247  156
    6    14 Czesław        Grajewski             118.29 +  401: 363  168
    7    11 Piotr          Domański              126.15 -  305: 338   76
    8    14 Michał         Kolaj                 122.21 -  335: 400   72
    9    17 Tomasz         Siwiński              111.00 -  312: 412   61
   10    19 PAUZA
   11    17 Blanka         Zwolińska             100.00 -  356: 374   50
   12    18 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  394: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  / 11  97.18




	Dariusz  Jarosławski 106.76 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Matczak               132.51 -  354: 371   83
    2    12 Dorota         Rudzińska             109.93 =  326: 326  110
    3    13 Bogdan         Kozłowski             114.02 -  301: 361   64
    4    14 Jerzy          Krzyżewski            111.37 -  315: 363   61
    5    16 Janina         Grajewska             100.00 +  398: 240  150
    6    15 Stanisław      Olsztyn               111.07 +  336: 334  161
    7    14 Wojciech       Urbański              100.00 +  408: 288  150
    8    10 Marianna       Kozłowska             101.92 +  359: 335  152
    9     7 Krzysztof      Sporczyk              120.59 +  345: 279  171
   10     5 Paweł          Zaręba                100.00 -  282: 331   50
   11     8 Danuta         Langiewicz            110.88 +  364: 356  161
   12     6 Jarosław       Borowski              135.94 -  294: 462   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Józef Burzyński 106.42 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Koczkodon             126.82 -  256: 469   77
    2    15 Michał         Kolaj                 122.21 -  285: 458   72
    3    18 Marianna       Kozłowska             101.92 -  306: 351   52
    4    19 Janina         Grajewska             100.00 -  276: 403   50
    5    19 Dorota         Rudzińska             109.93 -  247: 479   60
    6    19 Kinga          Drażba                100.00 +  367: 274  150
    7    19 Zuzanna        Drażba                100.00 +  377: 230  150
    8    16 Ireneusz       Kurzok                117.32 -  320: 442   67
    9    18 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  401: 316  150
   10    17 Tomasz         Siwiński              111.00 -  359: 371   61
   11    18 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  448: 279  150
   12    16 Krzysztof      Bonda                 100.00 +  338: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 12  99.08




	Sławomir Długosz 105.44 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dariusz        Maciejuk              126.27 -  307: 414   76
    2    18 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  302: 359   50
    3    19 Janina         Grajewska             100.00 +  380: 254  150
    4    13 Blanka         Zwolińska             100.00 +  382: 283  150
    5    10 Marianna       Kozłowska             101.92 +  363: 263  152
    6     9 Andrzej        Kwiatkowski           121.50 -  317: 452   72
    7     9 Mariusz        Sylwestrzuk           122.99 +  369: 350  173
    8     7 Piotr          Domański              126.15 +  388: 358  176
    9     8 Rafał          Matczak               132.51 -  405: 412   83
   10    14 Ireneusz       Kurzok                117.32 -  325: 443   67
   11    11 Jerzy          Krzyżewski            111.37 +  370: 309  161
   12     9 Stanisław      Olsztyn               111.07 -  233: 366   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Anna Biegańska 102.29 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Domański              126.15 +  376: 362  176
    2     1 Michał         Alabrudziński         136.64 -  296: 428   87
    3     6 Stanisław      Olsztyn               111.07 -  268: 306   61
    4    16 Kinga          Drażba                100.00 +  397: 224  150
    5    12 Andrzej        Kwiatkowski           121.50 -  286: 461   72
    6    11 Ireneusz       Kurzok                117.32 +  354: 333  167
    7    10 Michał         Kolaj                 122.21 +  341: 266  172
    8     8 Rafał          Matczak               132.51 -  322: 460   83
    9    15 Janina         Grajewska             100.00 +  313: 305  150
   10     6 Paweł          Jackowski             135.16 -  288: 463   85
   11    12 Marianna       Kozłowska             101.92 +  378: 336  152
   12    10 Danuta         Langiewicz            110.88 -  355: 361   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Marianna Kozłowska 101.92 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kamil          Kister                123.22 -  318: 373   73
    2    17 Jerzy          Krzyżewski            111.37 -  295: 401   61
    3    18 Józef          Burzyński             106.42 +  351: 306  156
    4    15 Dorota         Rudzińska             109.93 +  564: 384  160
    5    10 Sławomir       Długosz               105.44 -  263: 363   55
    6    13 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  396: 260  150
    7    13 Ireneusz       Kurzok                117.32 +  376: 347  167
    8    10 Dariusz        Jarosławski           106.76 -  335: 359   57
    9    14 Wojciech       Urbański              100.00 +  386: 338  150
   10    11 Mariusz        Sylwestrzuk           122.99 -  248: 426   73
   11    12 Anna           Biegańska             102.29 -  336: 378   52
   12    13 Wojciech       Urbański              100.00 -  358: 403   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Agnieszka Biegańska 100.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    17 Tomasz         Siwiński              111.00 +  357: 307  161
    9    16 Jarosław       Borowski              135.94 -  279: 412   86
   10    16 Wojciech       Urbański              100.00 -  296: 384   50
   11    19 PAUZA
   12    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  278: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     347  /  4  86.75




	Filip Bielawski 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 PAUZA
    2    10 Paweł          Jackowski             135.16 -  184: 508   85
    3    15 Piotr          Domański              126.15 -  178: 453   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     161  /  2  80.50




	Krzysztof Bonda 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Czesław        Grajewski             118.29 -  350: 375   68
    2    13 Tomasz         Siwiński              111.00 +  408: 262  161
    3    10 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  403: 278  150
    4    11 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  481: 255  150
    5     6 Bogdan         Kozłowski             114.02 +  450: 330  164
    6     4 Tomasz         Zwoliński             141.73 -  308: 334   92
    7     3 Kamil          Kister                123.22 -  330: 399   73
    8     6 Jerzy          Krzyżewski            111.37 -  304: 511   61
    9    10 Piotr          Broda                 111.63 -  354: 441   62
   10     9 Piotr          Domański              126.15 -  327: 388   76
   11    14 Wojciech       Urbański              100.00 -  377: 408   50
   12    16 Józef          Burzyński             106.42 -  327: 338   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Kinga Drażba 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bogdan         Kozłowski             114.02 -  224: 377   64
    2    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  235: 409   50
    3    20 PAUZA
    4    16 Anna           Biegańska             102.29 -  224: 397   52
    5    17 Blanka         Zwolińska             100.00 -  153: 379   50
    6    19 Józef          Burzyński             106.42 -  274: 367   56
    7    18 Tomasz         Siwiński              111.00 -  182: 355   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     333  /  6  55.50




	Zuzanna Drażba 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Broda                 111.63 -   88: 502   62
    2    20 PAUZA
    3    16 Paweł          Zaręba                100.00 -  128: 571   50
    4    17 Czesław        Grajewski             118.29 -  115: 480   68
    5    18 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 -  147: 394   50
    6    18 Janina         Grajewska             100.00 -  190: 379   50
    7    19 Józef          Burzyński             106.42 -  230: 377   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     336  /  6  56.00




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Sporczyk              120.59 -  278: 500   71
    2    14 Stanisław      Olsztyn               111.07 -  239: 469   61
    3    19 Sławomir       Długosz               105.44 -  254: 380   55
    4    19 Józef          Burzyński             106.42 +  403: 276  156
    5    16 Dariusz        Jarosławski           106.76 -  240: 398   57
    6    18 Zuzanna        Drażba                100.00 +  379: 190  150
    7    15 Czesław        Grajewski             118.29 -  353: 376   68
    8    18 Blanka         Zwolińska             100.00 +  326: 313  150
    9    15 Anna           Biegańska             102.29 -  305: 313   52
   10    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  366: 357  150
   11    16 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  338: 295  150
   12    14 Jerzy          Krzyżewski            111.37 -  278: 328   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Maciej Sylwestrzuk 100.00 Gródek                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariola        Osajda-Matczak        116.39 -  225: 451   66
    2    18 Sławomir       Długosz               105.44 +  359: 302  155
    3    10 Krzysztof      Bonda                 100.00 -  278: 403   50
    4    18 Tomasz         Siwiński              111.00 -  241: 395   61
    5    18 Zuzanna        Drażba                100.00 +  394: 147  150
    6    13 Marianna       Kozłowska             101.92 -  260: 396   52
    7    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  195: 529   50
    8    19 PAUZA
    9    18 Józef          Burzyński             106.42 -  316: 401   56
   10    18 Blanka         Zwolińska             100.00 -  252: 313   50
   11    16 Janina         Grajewska             100.00 -  295: 338   50
   12    18 Dorota         Rudzińska             109.93 -  310: 394   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  / 11  72.73




	Wojciech Urbański 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Kwiatkowski           121.50 +  399: 321  172
    2     9 Danuta         Langiewicz            110.88 +  362: 354  161
    3     5 Dariusz        Maciejuk              126.27 -  370: 431   76
    4     5 Paweł          Zaręba                100.00 -  310: 335   50
    5     8 Ireneusz       Kurzok                117.32 +  404: 378  167
    6     7 Grzegorz       Koczkodon             126.82 -  270: 452   77
    7    14 Dariusz        Jarosławski           106.76 -  288: 408   57
    8    12 Mariusz        Sylwestrzuk           122.99 -  342: 373   73
    9    14 Marianna       Kozłowska             101.92 -  338: 386   52
   10    16 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  384: 296  150
   11    14 Krzysztof      Bonda                 100.00 +  408: 377  150
   12    13 Marianna       Kozłowska             101.92 +  403: 358  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Paweł Zaręba 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Kolaj                 122.21 +  337: 332  172
    2     7 Ireneusz       Kurzok                117.32 -  345: 419   67
    3    16 Zuzanna        Drażba                100.00 +  571: 128  150
    4     5 Wojciech       Urbański              100.00 +  335: 310  150
    5     3 Piotr          Broda                 111.63 +  455: 338  162
    6     2 Michał         Alabrudziński         136.64 -  271: 354   87
    7     4 Paweł          Jackowski             135.16 +  428: 301  185
    8     3 Kamil          Kister                123.22 -  376: 414   73
    9     5 Bogdan         Kozłowski             114.02 +  407: 330  164
   10     5 Dariusz        Jarosławski           106.76 +  331: 282  157
   11     3 Tomasz         Zwoliński             141.73 -  344: 489   92
   12     5 Piotr          Domański              126.15 -  306: 373   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Sylwestrzuk           122.99 -  300: 424   73
    2    19 Kinga          Drażba                100.00 +  409: 235  150
    3    12 Jarosław       Borowski              135.94 -  342: 359   86
    4    11 Krzysztof      Bonda                 100.00 -  255: 481   50
    5    14 Stanisław      Olsztyn               111.07 +  446: 334  161
    6    16 Danuta         Langiewicz            110.88 -  371: 401   61
    7    16 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  529: 195  150
    8    13 Czesław        Grajewski             118.29 -  284: 398   68
    9    12 Michał         Kolaj                 122.21 -  334: 444   72
   10    15 Janina         Grajewska             100.00 -  357: 366   50
   11    18 Józef          Burzyński             106.42 -  279: 448   56
   12    17 Agnieszka      Biegańska             100.00 +  364: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1127  / 12  93.92




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ireneusz       Kurzok                117.32 -  254: 414   67
    2    16 Andrzej        Kwiatkowski           121.50 +  368: 354  172
    3     9 Kamil          Kister                123.22 -  232: 566   73
    4    13 Sławomir       Długosz               105.44 -  283: 382   55
    5    17 Kinga          Drażba                100.00 +  379: 153  150
    6    12 Piotr          Domański              126.15 -  240: 411   76
    7    17 Stanisław      Olsztyn               111.07 -  316: 417   61
    8    18 Janina         Grajewska             100.00 -  313: 326   50
    9    19 PAUZA
   10    18 Maciej         Sylwestrzuk           100.00 +  313: 252  150
   11    17 Dorota         Rudzińska             109.93 +  374: 356  160
   12    15 Piotr          Broda                 111.63 -  286: 355   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1076  / 11  97.82


Wyniki poszczególnych rund turnieju Mazurski Turniej w Scrabble o Puchar Prezydenta Miasta Ełku



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Krzyżewski            349: 252
   2 Stanisław      Olsztyn              - Stanisław      Rydzik                343: 355
   3 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Siwiński              521: 288
   4 Danuta         Langiewicz           - Jarosław       Borowski              354: 354
   5 Paweł          Jackowski            - Dorota         Rudzińska             385: 297
   6 Dariusz        Jarosławski          - Rafał          Matczak               354: 371
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Józef          Burzyński             469: 256
   8 Sławomir       Długosz              - Dariusz        Maciejuk              307: 414
   9 Piotr          Domański             - Anna           Biegańska             362: 376
  10 Marianna       Kozłowska            - Kamil          Kister                318: 373
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Zawadzki              424: 300
  12 Paweł          Zaręba               - Michał         Kolaj                 337: 332
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Wojciech       Urbański              321: 399
  14 Janina         Grajewska            - Krzysztof      Sporczyk              278: 500
  15 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Bonda                 375: 350
  16 Blanka         Zwolińska            - Ireneusz       Kurzok                254: 414
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Sylwestrzuk           451: 225
  18 Kinga          Drażba               - Bogdan         Kozłowski             224: 377
  19 Piotr          Broda                - Zuzanna        Drażba                502:  88
  20 Filip          Bielawski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Biegańska            - Michał         Alabrudziński         296: 428
   2 Czesław        Grajewski            - Piotr          Broda                 273: 424
   3 Kamil          Kister               - Krzysztof      Sporczyk              401: 451
   4 Rafał          Matczak              - Grzegorz       Koczkodon             350: 382
   5 Stanisław      Rydzik               - Mariola        Osajda-Matczak        480: 335
   6 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Sylwestrzuk           347: 430
   7 Ireneusz       Kurzok               - Paweł          Zaręba                419: 345
   8 Dariusz        Maciejuk             - Jarosław       Borowski              451: 343
   9 Wojciech       Urbański             - Danuta         Langiewicz            362: 354
  10 Filip          Bielawski            - Paweł          Jackowski             184: 508
  11 Bogdan         Kozłowski            - Piotr          Domański              327: 328
  12 Dorota         Rudzińska            - Dariusz        Jarosławski           326: 326
  13 Tomasz         Siwiński             - Krzysztof      Bonda                 262: 408
  14 Stanisław      Olsztyn              - Janina         Grajewska             469: 239
  15 Michał         Kolaj                - Józef          Burzyński             458: 285
  16 Blanka         Zwolińska            - Andrzej        Kwiatkowski           368: 354
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Marianna       Kozłowska             401: 295
  18 Maciej         Sylwestrzuk          - Sławomir       Długosz               359: 302
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Kinga          Drażba                409: 235
  20 Zuzanna        Drażba               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Sylwestrzuk           385: 325
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Alabrudziński         315: 403
   3 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Broda                 425: 408
   4 Paweł          Jackowski            - Ireneusz       Kurzok                457: 380
   5 Wojciech       Urbański             - Dariusz        Maciejuk              370: 431
   6 Anna           Biegańska            - Stanisław      Olsztyn               268: 306
   7 Jerzy          Krzyżewski           - Michał         Kolaj                 324: 439
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Czesław        Grajewski             380: 275
   9 Kamil          Kister               - Blanka         Zwolińska             566: 232
  10 Krzysztof      Bonda                - Maciej         Sylwestrzuk           403: 278
  11 Danuta         Langiewicz           - Rafał          Matczak               357: 359
  12 Jarosław       Borowski             - Krzysztof      Zawadzki              359: 342
  13 Dariusz        Jarosławski          - Bogdan         Kozłowski             301: 361
  14 Dorota         Rudzińska            - Tomasz         Zwoliński             356: 412
  15 Piotr          Domański             - Filip          Bielawski             453: 178
  16 Zuzanna        Drażba               - Paweł          Zaręba                128: 571
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Siwiński              371: 316
  18 Józef          Burzyński            - Marianna       Kozłowska             306: 351
  19 Sławomir       Długosz              - Janina         Grajewska             380: 254
  20 Kinga          Drażba               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Maciejuk             - Michał         Alabrudziński         457: 442
   2 Paweł          Jackowski            - Kamil          Kister                412: 350
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                359: 435
   4 Piotr          Broda                - Piotr          Domański              411: 338
   5 Paweł          Zaręba               - Wojciech       Urbański              335: 310
   6 Michał         Kolaj                - Stanisław      Olsztyn               375: 324
   7 Ireneusz       Kurzok               - Tomasz         Zwoliński             367: 402
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Matczak               370: 453
   9 Bogdan         Kozłowski            - Mariola        Osajda-Matczak        393: 337
  10 Jarosław       Borowski             - Grzegorz       Koczkodon             320: 504
  11 Krzysztof      Bonda                - Krzysztof      Zawadzki              481: 255
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Danuta         Langiewicz            444: 287
  13 Blanka         Zwolińska            - Sławomir       Długosz               283: 382
  14 Jerzy          Krzyżewski           - Dariusz        Jarosławski           363: 315
  15 Marianna       Kozłowska            - Dorota         Rudzińska             564: 384
  16 Anna           Biegańska            - Kinga          Drażba                397: 224
  17 Czesław        Grajewski            - Zuzanna        Drażba                480: 115
  18 Tomasz         Siwiński             - Maciej         Sylwestrzuk           395: 241
  19 Janina         Grajewska            - Józef          Burzyński             403: 276


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             405: 327
   2 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Maciejuk              410: 336
   3 Piotr          Broda                - Paweł          Zaręba                338: 455
   4 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Sporczyk              319: 412
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             338: 417
   6 Krzysztof      Bonda                - Bogdan         Kozłowski             450: 330
   7 Michał         Kolaj                - Kamil          Kister                341: 436
   8 Wojciech       Urbański             - Ireneusz       Kurzok                404: 378
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Czesław        Grajewski             419: 384
  10 Marianna       Kozłowska            - Sławomir       Długosz               263: 363
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Jerzy          Krzyżewski            374: 361
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Anna           Biegańska             461: 286
  13 Piotr          Domański             - Jarosław       Borowski              378: 382
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Stanisław      Olsztyn               446: 334
  15 Danuta         Langiewicz           - Tomasz         Siwiński              318: 316
  16 Dariusz        Jarosławski          - Janina         Grajewska             398: 240
  17 Kinga          Drażba               - Blanka         Zwolińska             153: 379
  18 Maciej         Sylwestrzuk          - Zuzanna        Drażba                394: 147
  19 Józef          Burzyński            - Dorota         Rudzińska             247: 479


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             516: 391
   2 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Zaręba                354: 271
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Maciejuk              364: 349
   4 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Bonda                 334: 308
   5 Kamil          Kister               - Mariola        Osajda-Matczak        360: 316
   6 Rafał          Matczak              - Piotr          Broda                 417: 317
   7 Wojciech       Urbański             - Grzegorz       Koczkodon             270: 452
   8 Bogdan         Kozłowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           388: 347
   9 Sławomir       Długosz              - Andrzej        Kwiatkowski           317: 452
  10 Jarosław       Borowski             - Michał         Kolaj                 386: 340
  11 Ireneusz       Kurzok               - Anna           Biegańska             333: 354
  12 Blanka         Zwolińska            - Piotr          Domański              240: 411
  13 Maciej         Sylwestrzuk          - Marianna       Kozłowska             260: 396
  14 Dorota         Rudzińska            - Czesław        Grajewski             401: 363
  15 Stanisław      Olsztyn              - Dariusz        Jarosławski           334: 336
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Danuta         Langiewicz            371: 401
  17 Tomasz         Siwiński             - Jerzy          Krzyżewski            334: 365
  18 Zuzanna        Drażba               - Janina         Grajewska             190: 379
  19 Józef          Burzyński            - Kinga          Drażba                367: 274


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                362: 393
   2 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Sporczyk              446: 358
   3 Krzysztof      Bonda                - Kamil          Kister                330: 399
   4 Paweł          Zaręba               - Paweł          Jackowski             428: 301
   5 Bogdan         Kozłowski            - Grzegorz       Koczkodon             344: 506
   6 Dariusz        Maciejuk             - Rafał          Matczak               396: 329
   7 Jarosław       Borowski             - Andrzej        Kwiatkowski           364: 381
   8 Jerzy          Krzyżewski           - Piotr          Broda                 406: 344
   9 Sławomir       Długosz              - Mariusz        Sylwestrzuk           369: 350
  10 Anna           Biegańska            - Michał         Kolaj                 341: 266
  11 Piotr          Domański             - Dorota         Rudzińska             338: 305
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Danuta         Langiewicz            383: 314
  13 Ireneusz       Kurzok               - Marianna       Kozłowska             347: 376
  14 Dariusz        Jarosławski          - Wojciech       Urbański              408: 288
  15 Janina         Grajewska            - Czesław        Grajewski             353: 376
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Sylwestrzuk           529: 195
  17 Stanisław      Olsztyn              - Blanka         Zwolińska             417: 316
  18 Kinga          Drażba               - Tomasz         Siwiński              182: 355
  19 Zuzanna        Drażba               - Józef          Burzyński             230: 377


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                456: 281
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Kwiatkowski           444: 315
   3 Kamil          Kister               - Paweł          Zaręba                414: 376
   4 Dariusz        Maciejuk             - Tomasz         Zwoliński             338: 460
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Jackowski             241: 455
   6 Krzysztof      Bonda                - Jerzy          Krzyżewski            304: 511
   7 Piotr          Domański             - Sławomir       Długosz               358: 388
   8 Rafał          Matczak              - Anna           Biegańska             460: 322
   9 Jarosław       Borowski             - Mariola        Osajda-Matczak        325: 353
  10 Marianna       Kozłowska            - Dariusz        Jarosławski           335: 359
  11 Piotr          Broda                - Bogdan         Kozłowski             415: 422
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Wojciech       Urbański              373: 342
  13 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Zawadzki              398: 284
  14 Michał         Kolaj                - Dorota         Rudzińska             400: 335
  15 Danuta         Langiewicz           - Stanisław      Olsztyn               374: 313
  16 Józef          Burzyński            - Ireneusz       Kurzok                320: 442
  17 Agnieszka      Biegańska            - Tomasz         Siwiński              357: 307
  18 Janina         Grajewska            - Blanka         Zwolińska             326: 313
  19 Maciej         Sylwestrzuk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Michał         Alabrudziński         387: 472
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Rydzik                311: 317
   3 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             375: 387
   4 Dariusz        Maciejuk             - Jerzy          Krzyżewski            451: 265
   5 Paweł          Zaręba               - Bogdan         Kozłowski             407: 330
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariola        Osajda-Matczak        325: 376
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Jarosławski           279: 345
   8 Rafał          Matczak              - Sławomir       Długosz               412: 405
   9 Danuta         Langiewicz           - Mariusz        Sylwestrzuk           346: 321
  10 Piotr          Broda                - Krzysztof      Bonda                 441: 354
  11 Ireneusz       Kurzok               - Piotr          Domański              344: 413
  12 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Zawadzki              444: 334
  13 Czesław        Grajewski            - Stanisław      Olsztyn               322: 338
  14 Marianna       Kozłowska            - Wojciech       Urbański              386: 338
  15 Janina         Grajewska            - Anna           Biegańska             305: 313
  16 Agnieszka      Biegańska            - Jarosław       Borowski              279: 412
  17 Tomasz         Siwiński             - Dorota         Rudzińska             412: 312
  18 Maciej         Sylwestrzuk          - Józef          Burzyński             316: 401
  19 Blanka         Zwolińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         379: 350
   2 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Koczkodon             444: 352
   3 Rafał          Matczak              - Kamil          Kister                333: 350
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Dariusz        Maciejuk              367: 378
   5 Paweł          Zaręba               - Dariusz        Jarosławski           331: 282
   6 Paweł          Jackowski            - Anna           Biegańska             463: 288
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Broda                 453: 327
   8 Michał         Kolaj                - Danuta         Langiewicz            421: 436
   9 Krzysztof      Bonda                - Piotr          Domański              327: 388
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Borowski              359: 403
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marianna       Kozłowska             426: 248
  12 Bogdan         Kozłowski            - Czesław        Grajewski             394: 306
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Stanisław      Olsztyn               289: 389
  14 Sławomir       Długosz              - Ireneusz       Kurzok                325: 443
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Janina         Grajewska             357: 366
  16 Agnieszka      Biegańska            - Wojciech       Urbański              296: 384
  17 Tomasz         Siwiński             - Józef          Burzyński             371: 359
  18 Maciej         Sylwestrzuk          - Blanka         Zwolińska             252: 313
  19 Dorota         Rudzińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Stanisław      Rydzik                349: 456
   2 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kwiatkowski           315: 413
   3 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Zaręba                489: 344
   4 Dariusz        Maciejuk             - Paweł          Jackowski             359: 501
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Piotr          Domański              366: 448
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Matczak               331: 473
   7 Bogdan         Kozłowski            - Jarosław       Borowski              363: 404
   8 Dariusz        Jarosławski          - Danuta         Langiewicz            364: 356
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Kolaj                 258: 502
  10 Stanisław      Olsztyn              - Krzysztof      Sporczyk              360: 297
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Sławomir       Długosz               309: 370
  12 Anna           Biegańska            - Marianna       Kozłowska             378: 336
  13 Piotr          Broda                - Ireneusz       Kurzok                367: 377
  14 Wojciech       Urbański             - Krzysztof      Bonda                 408: 377
  15 Czesław        Grajewski            - Tomasz         Siwiński              335: 260
  16 Janina         Grajewska            - Maciej         Sylwestrzuk           338: 295
  17 Dorota         Rudzińska            - Blanka         Zwolińska             356: 374
  18 Józef          Burzyński            - Krzysztof      Zawadzki              448: 279
  19 Agnieszka      Biegańska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             484: 293
   2 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         378: 341
   3 Dariusz        Maciejuk             - Kamil          Kister                433: 375
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Matczak               332: 485
   5 Piotr          Domański             - Paweł          Zaręba                373: 306
   6 Jarosław       Borowski             - Dariusz        Jarosławski           462: 294
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Kolaj                 293: 483
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Bogdan         Kozłowski             413: 436
   9 Stanisław      Olsztyn              - Sławomir       Długosz               366: 233
  10 Anna           Biegańska            - Danuta         Langiewicz            355: 361
  11 Ireneusz       Kurzok               - Mariusz        Sylwestrzuk           331: 345
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Czesław        Grajewski             407: 287
  13 Marianna       Kozłowska            - Wojciech       Urbański              358: 403
  14 Janina         Grajewska            - Jerzy          Krzyżewski            278: 328
  15 Blanka         Zwolińska            - Piotr          Broda                 286: 355
  16 Józef          Burzyński            - Krzysztof      Bonda                 338: 327
  17 Agnieszka      Biegańska            - Krzysztof      Zawadzki              278: 364
  18 Dorota         Rudzińska            - Maciej         Sylwestrzuk           394: 310
Lista rankingowa na dzień 03-07-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.34  29250  192
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             151.05  11631   77
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             146.88  28935  197
   4 Michał Makowski                Warszawa             145.06  23065  159
   5 Krzysztof Obremski             Legnica              144.62  28635  198
   6 Dawid Pikul                    Poznań               143.34  27234  190
   7 Bartosz Morawski               Gliwice              143.23  27213  190
   8 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.19  25345  177
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.96  28306  198
  10 Kamil Górka                    Kraków               142.74  27692  194
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.69  28396  199
  12 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.29  27746  195
  13 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.18  27725  195
  14 Rafał Dąbrowski                Ostróda              142.11  27143  191
  15 Tomasz Zwoliński               Skierdy              141.97  27969  197
  16 Filip Warzecha                 Gdynia               141.33   8480   60
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.33  27842  197
  18 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.30  27694  196
  19 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.84  20697  148
  20 Rafał Lenartowski              Gdynia               139.39  27321  196
  21 Mariusz Margalski              Pieczyska            139.18   5428   39
  22 Justyna Górka                  Kraków               138.72  26495  191
  23 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  138.70  18309  132
  24 Marek Syczuk                   Warszawa             138.58  14135  102
  25 Michał Alabrudziński           Włocławek            138.48  24788  179
  26 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.30  11341   82
  27 Andrzej Oleksiak               Ostróda              138.20   7048   51
  28 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             137.74  24104  175
  29 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     137.30  17575  128
  30 Marek Salamon                  Bytom                136.77   4240   31
  31 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          136.73  16408  120
  32 Jan Kozłowski                  Kraków               136.40  12685   93
  33 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.01  26113  192
  34 Paweł Jackowski                Warszawa             135.34  26255  194
  35 Przemysław Herdzina            Kraków               135.31  27062  200
  36 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  37 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      135.06  13641  101
  38 Grzegorz Kurowski              Warszawa             134.74  26140  194
  39 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            134.52  22330  166
  40 Marek Reda                     Wołomin              134.49  26898  200
  41 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.32  25790  192
  42 Łukasz Bobowski                Suchedniów           133.88  26107  195
  43 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.87  26640  199
  44 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   6807   51
  45 Karol Waniek                   Wrocław              133.44  16413  123
  46 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       133.29  24126  181
  47 Bogusław Szyszka               Oława                133.16  20240  152
  48 Sławomir Kucia                 Krosno               132.96  10238   77
  49 Rafał Matczak                  Milanówek            132.57  10208   77
  50 Michał Musielak                Bydgoszcz            132.44  13244  100
  51 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  132.17  16654  126
  52 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.95  14382  109
  53 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  54 Radosław Jachna                Łódź                 131.82  26364  200
  55 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.42  25759  196
  56 Paweł Janaś                    Głogów               131.39  23518  179
  57 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.32  16021  122
  58 Wojciech Sołdan                Rumia                131.15  22952  175
  59 Mirosław Uglik                 Warszawa             130.97  25540  195
  60 Irena Sołdan                   Rumia                130.80  25244  193
  61 Patryk Gadus                   Pszczew              130.80  10856   83
  62 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.79  11117   85
  63 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  64 Robert Kamiński                Warszawa             130.39  21254  163
  65 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.37  25814  198
  66 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.35  24376  187
  67 Andrzej Kowalski               Gdańsk               130.05   7153   55
  68 Maciej Perzyński               Piła                 129.76  16479  127
  69 Marek Roszak                   Poznań               129.59  18272  141
  70 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.44   5048   39
  71 Maciej Michalak                Łódź                 129.30  16033  124
  72 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.19  24934  193
  73 Weronika Rudnicka              Ustka                128.66  25732  200
  74 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.62  10933   85
  75 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  76 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.91  16501  129
  77 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.91  14326  112
  78 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  79 Przemysław Rybicki             Otwock               127.75  24273  190
  80 Kuba Koisar                    Warszawa             127.48  12748  100
  81 Artur Irzyk                    Kraków               127.34   9423   74
  82 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  83 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             127.02  10289   81
  84 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.80  25360  200
  85 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.75  22815  180
  86 Mateusz Borsuk                 Reda                 126.60  13420  106
  87 Agnieszka Krupka               Krosno               126.60  23167  183
  88 Grzegorz Święcki               Białystok            126.41   6194   49
  89 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  90 Adam Jurkowski                 Knurów               126.22   4544   36
  91 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.21  15650  124
  92 Marta Dobrzańska               Kraków               126.07   8825   70
  93 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.91  14102  112
  94 Michał Ozimiński               Łódź                 125.88  24672  196
  95 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.66  23625  188
  96 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            125.30  17166  137
  97 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.98  24371  195
  98 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.93  23737  190
  99 Tomasz Górka                   Łęczna               124.81   4493   36
 100 Szymon Płachta                 Warszawa             124.69  16584  133
 101 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.49  11951   96
 102 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.26  21125  170
 103 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 104 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             123.90  23912  193
 105 Ewa Ciszewska                  Katowice             123.75   9900   80
 106 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24590  199
 107 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.44   6419   52
 108 Robert Głowacki                Łódź                 123.44  21972  178
 109 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           123.29  12699  103
 110 Marcin Figiel                  Kraków               123.13   5541   45
 111 Kamil Kister                   Puławy               123.08  23386  190
 112 Jolanta Chłopińska             Wałcz                122.85  24202  197
 113 Dominik Piasecki               Słupsk               122.69  10306   84
 114 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.54  14582  119
 115 Anita Bruska                   Gdynia               122.53  16419  134
 116 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.51  23277  190
 117 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.46  23635  193
 118 Jarosław Sobczak               Warszawa             122.42  15425  126
 119 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.35   9666   79
 120 Paweł Kowalski                 Kutno                122.31  11008   90
 121 Joanna Jewtuch                 Warszawa             122.29  13085  107
 122 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.06  23436  192
 123 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 124 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             121.75  14854  122
 125 Michał Kolaj                   Ostróda              121.63  23232  191
 126 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.47  23322  192
 127 Tomasz Łapka                   Opole                121.40  23066  190
 128 Janusz Krupiński               Bytom                121.12   8115   67
 129 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.01   8592   71
 130 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 131 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            120.79  24159  200
 132 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.79  23071  191
 133 Agnieszka Goniowska            Wrocław              120.71  14847  123
 134 Leszek Stecuła                 Bytom                120.57   8199   68
 135 Marek Rogalski                 Warszawa             120.46   8191   68
 136 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.44  12164  101
 137 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.34  11553   96
 138 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 139 Bogusław Książek               Szczecin             120.14  13456  112
 140 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           120.08   7085   59
 141 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.90   9352   78
 142 Łukasz Baranowski              Reda                 119.89  22779  190
 143 Dorota Maciejuk                Warszawa             119.65  15555  130
 144 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.44   5733   48
 145 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.34   8831   74
 146 Grzegorz Kwiecień              Kraków               119.30  17657  148
 147 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.25  10852   91
 148 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.24  23848  200
 149 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.20   9417   79
 150 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.10  22390  188
 151 Stanisław Gasik                Warszawa             118.99  11185   94
 152 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 153 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.47  22273  188
 154 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.40  21431  181
 155 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.18   7327   62
 156 Mikołaj Fidziński              Dębica               117.21   9377   80
 157 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.19  21328  182
 158 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.18   8554   73
 159 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.12   7847   67
 160 Daniel Janus                   Wąchock              117.10  11710  100
 161 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.01  21413  183
 162 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 163 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.84  23135  198
 164 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 165 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 166 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.30  21864  188
 167 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.29   5582   48
 168 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.23  12553  108
 169 Jarosław Michalak              Łódź                 116.22   6392   55
 170 Ireneusz Kurzok                Mikołów              115.82  11929  103
 171 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            115.76   8798   76
 172 Lucyna Śniadach                Rumia                115.65  16654  144
 173 Magdalena Kublik               Warszawa             115.64  22666  196
 174 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.57  22652  196
 175 Jacek Pietruszka               Kraków               115.47  14549  126
 176 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 177 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.00  13225  115
 178 Aleksander Puzyna              Warszawa             114.79   4821   42
 179 Maciej Grąbczewski             Piła                 114.42  17621  154
 180 Mariusz Makuch                 Zator                113.84   5578   49
 181 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.79   9103   80
 182 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.77   3982   35
 183 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.30  17108  151
 184 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 185 Katarzyna Żuławska             Katowice             113.14   9956   88
 186 Anna Stefańska                 Łódź                 113.13  18554  164
 187 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.12  22397  198
 188 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 189 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 190 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.88  11062   98
 191 Anna Niedzielko                Szczecin             112.88   9030   80
 192 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             112.81   4061   36
 193 Piotr Broda                    Sandomierz           112.73  21983  195
 194 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 195 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             112.69  18369  163
 196 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            112.69  11382  101
 197 Beata Piotrowska               Łódź                 112.59  22406  199
 198 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.35  18762  167
 199 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     112.32   6627   59
 200 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 201 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 202 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              112.16  10767   96
 203 Renata Andracka                Zwola                111.91  22159  198
 204 Adam Janicki                   Łódź                 111.86  22149  198
 205 Jerzy Luter                    Bytom                111.76  16093  144
 206 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 207 Joanna Żłobicka                Wrocław              111.56   7586   68
 208 Rafał Skibicki                 Lębork               111.51  11039   99
 209 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.48  18952  170
 210 Halina Roszak                  Poznań               111.27  10237   92
 211 Małgorzata Sikora              Kraków               111.14   4001   36
 212 Mateusz Królikowski            Wrocław              111.03   9549   86
 213 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 214 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.84  18510  167
 215 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.82  21720  196
 216 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 217 Łukasz Sornek                  Mikołów              110.10  19047  173
 218 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.02  21894  199
 219 Teresa Zalewska                Racibórz             109.96  15284  139
 220 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.89   3956   36
 221 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 222 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.80  20423  186
 223 Monika Sadurska                Warszawa             109.72  14263  130
 224 Joanna Brychcy                 Katowice             109.46  13354  122
 225 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  109.33   5029   46
 226 Zbigniew Rybak                 Warszawa             109.08  21161  194
 227 Dorota Rudzińska               Warszawa             108.99  16239  149
 228 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.67   7824   72
 229 Ryszard Korpalski              Wójtowice            108.58  20196  186
 230 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.15   7354   68
 231 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 232 Jarosław Karp                  Jędrzejów            108.10   4432   41
 233 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 234 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 235 Piotr Madej                    Wrocław              107.88  11867  110
 236 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.56   7852   73
 237 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.47  19667  183
 238 Rafał Stachowski               Police               107.33  12021  112
 239 Natalia Ogierman               Katowice             107.27   5149   48
 240 Anna Arana                     Warszawa             107.14  16178  151
 241 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 242 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.76   3950   37
 243 Wojciech Urbański              Warszawa             106.74   3309   31
 244 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    106.49   9052   85
 245 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 246 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.21   8603   81
 247 Sławomir Długosz               Ostróda              106.20  14762  139
 248 Elżbieta Święcka               Białystok            105.75   3807   36
 249 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   105.73   6978   66
 250 Marta Sztajnert                Wisła                105.48   5696   54
 251 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.93   5981   57
 252 Marcin Resler                  Września             104.64   4395   42
 253 Jacek Nowak                    Szczecin             104.51   5539   53
 254 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.31   5007   48
 255 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.12  20407  196
 256 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.90   4052   39
 257 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 258 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.70  17422  168
 259 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 260 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 261 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.32   9299   90
 262 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 263 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 264 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 265 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 266 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.76  11304  110
 267 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 268 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 269 Urszula Solarska               Łódź                 101.99  20092  197
 270 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 271 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.86  19047  187
 272 Marianna Kozłowska             Białystok            101.73  10275  101
 273 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.72   7019   69
 274 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 275 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 276 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               101.42   7809   77
 277 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.12   5663   56
 278 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.46  11352  113
 279 Bożena Guział                  Racibórz             100.42   4820   48
 280 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 281 Radosław Więch                 Warszawa              99.74   5685   57
 282 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.70   3689   37
 283 Łukasz Wojciechowski           Łomża                 99.44   3580   36
 284 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.39   6957   70
 285 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  99.02   5347   54
 286 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 287 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 288 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 289 Sławomir Rattay                Zgorzelec             98.16   4810   49
 290 Jakub Kraj                     Szczecin              98.10   5003   51
 291 Katarzyna Bogusławska          Piastów               97.81  18877  193
 292 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                97.60   4685   48
 293 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.69   5705   59
 294 Tomasz Lewiński                Wejherowo             96.49   3377   35
 295 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.36   9829  102
 296 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.13   3749   39
 297 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.05   8068   84
 298 Maria Pokorska                 Warszawa              95.30   3526   37
 299 Anna Lenartowska               Gdynia                94.85   5691   60
 300 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.80   6257   66
 301 Marcin Radwański               Wrocław               94.80   9954  105
 302 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 303 Janina Grajewska               Choroszcz             94.67   8899   94
 304 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.41   5759   61
 305 Krzysztof Zawadzki             Sampława              93.96  18323  195
 306 Sławomir Wolski                Wrocław               93.79   4408   47
 307 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 308 Błażej Fidziński               Dębica                93.39   5510   59
 309 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       92.95   4090   44
 310 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 311 Wojciech Obremski              Legnica               90.64   2991   33
 312 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 313 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 314 Sylwia Buks                    Warszawa              89.78  17777  198
 315 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 316 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.26   4195   47
 317 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.07   5433   61
 318 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 319 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 320 Beata Sekuła                   Szczecin              88.33   2915   33
 321 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.18   3275   38
 322 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 323 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.04   8908  106
 324 Marta Łęgowska                 Inowrocław            83.91   6377   76
 325 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           83.54   3843   46
 326 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                83.03   2823   34
 327 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 328 Paulina Naplocha               Racibórz              82.20  10439  127
 329 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 330 Adam Kędzior                   Lublin                76.81   2381   31
 331 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.90   6376   84
 332 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 333 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 334 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 335 Mirosław Dejna                 Sampława              57.02  11062  194




Poczekalnia na dzień 03-07-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Krzysztof Pypno                Gliwice              121.17   3514   29
   3 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.79   2633   29
   4 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       80.10   2323   29
   5 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   6 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   7 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   8 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   9 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
  10 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.85   3560   27
  11 Jacek Dec                      Pszczew               93.33   2520   27
  12 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
  13 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  14 Maciej Bukowski                Szczecin             108.68   2717   25
  15 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  16 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  17 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  18 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.96   3023   24
  19 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.00   2976   24
  20 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  21 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.75   2946   24
  22 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  23 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  24 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  25 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               115.88   2781   24
  26 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  27 Andrzej Stańczyk               Tarnów               115.17   2764   24
  28 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  29 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  30 Anna Krynicka                  Warszawa             109.58   2630   24
  31 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  32 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  33 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  34 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  35 Paweł Michalski                Ksawerów             105.96   2543   24
  36 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  37 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  38 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  39 Józef Burzyński                Ełk                   99.67   2392   24
  40 Lidia Szpakowska               Jaworzno              98.71   2369   24
  41 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  42 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  43 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  44 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  45 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  46 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  47 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  48 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  49 Zofia Górka                    Łęczna               108.65   2499   23
  50 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  51 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  52 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  53 Tomasz Silny                   Gdynia                95.00   2185   23
  54 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  55 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  56 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  57 Andrzej Stolot                 Zabrze                79.26   1823   23
  58 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              77.13   1774   23
  59 Piotr Sadzyński                Jaworzno              70.83   1629   23
  60 Grzegorz Wilk                  Kraków               120.27   2646   22
  61 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  62 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  63 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  64 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  65 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.05   2437   21
  66 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  67 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  68 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  69 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  70 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.60   1972   20
  71 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  72 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  73 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 108.74   2066   19
  74 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  75 Bartosz Orłowski               Bytom                106.11   2016   19
  76 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  77 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  78 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  79 Alicja Bielecka                Poznań                88.16   1675   19
  80 Sylwia Łada                    Inowrocław            85.74   1629   19
  81 Alicja Kosińska                Szczecin             125.72   2263   18
  82 Kamila Zacharuk                Zabrze                95.94   1727   18
  83 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  84 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  85 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  86 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  87 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  88 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  92.06   1473   16
  89 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  90 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  91 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  92 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  93 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  94 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  95 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  96 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  97 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
  98 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  99 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
 100 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
 101 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
 102 Julia Solarska                 Łódź                  61.13    917   15
 103 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
 104 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.86   1482   14
 105 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
 106 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
 107 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
 108 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 109 Radosław Konca                 Warszawa             152.69   1985   13
 110 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 111 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 112 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 113 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 114 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 115 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 116 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 117 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 118 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 119 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 120 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 121 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 122 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 123 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 124 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 125 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 126 Paweł Zaręba                   Warszawa             127.92   1535   12
 127 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 128 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 129 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 130 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 131 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 132 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 133 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 134 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 135 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 136 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 137 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 138 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 139 Michał Garnowski               Pasłęk               109.17   1310   12
 140 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             108.75   1305   12
 141 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 142 Marcin Skowron                 Zabrze               108.50   1302   12
 143 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 144 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 145 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 146 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 147 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 148 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 149 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 150 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 151 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 152 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 153 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 154 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 155 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 156 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 157 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 158 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 159 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 160 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.92   1199   12
 161 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 162 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 163 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 164 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 165 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 166 Marta Ćwiek                    Radomsko              94.75   1137   12
 167 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 168 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 169 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 170 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 171 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 172 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 173 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 174 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 175 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 176 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 177 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 178 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 179 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 180 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 181 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 182 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 183 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 184 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 185 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 186 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 187 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 188 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 189 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 190 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 191 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 192 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 193 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 194 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 195 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 196 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 197 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.00    864   12
 198 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 199 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 200 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 201 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 202 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 203 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 204 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 205 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 206 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 207 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 208 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 209 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 210 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 211 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 212 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 213 Zuzanna Molak                  Warszawa              85.73    943   11
 214 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 215 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 216 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 217 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 218 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 219 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 220 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 221 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 222 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 223 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 224 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 225 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 226 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 227 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 228 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 229 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 230 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 231 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 232 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 233 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 234 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 235 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              71.18    783   11
 236 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 237 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 238 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 239 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 240 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 241 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 242 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 243 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              52.09    573   11
 244 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 245 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 246 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 247 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 248 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 249 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 250 Andrzej Klich                  Jaworzno             102.67    924    9
 251 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 252 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 253 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 254 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 255 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 256 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 257 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 258 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 259 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 260 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 261 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 262 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             79.25    634    8
 263 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 264 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 265 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 266 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 267 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 268 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 269 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 270 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 271 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 272 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 273 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 274 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 275 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 276 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 277 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 278 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 279 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 280 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 281 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 282 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 283 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 284 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 285 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 286 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 287 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 288 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 289 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 290 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 291 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 292 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 293 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 294 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 295 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 296 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 297 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 298 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 299 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 300 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 301 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 302 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 303 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 304 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 305 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 306 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 307 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 308 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 309 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 310 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 311 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 312 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 313 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 314 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 315 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 316 Jacek Starzonek                Szczecin              62.25    249    4
 317 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 318 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 319 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 320 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 321 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 322 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 323 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 324 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 325 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 326 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 327 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 328 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 329 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 330 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 331 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 332 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 333 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 334 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 335 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 336 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 337 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 338 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 339 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 340 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 341 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 342 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 343 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 344 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 345 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 346 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 347 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 348 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 349 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 350 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 351 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 352 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie