Legnica23
października
Legnica 23-24 października XVI Puchar Polski
Jaworzno 6
listopada
Jaworzno 6- 7 listopada V Mistrzostwa JaworznaGrand Prix 2010
Wałcz11
listopada
Wałcz 11-12 listopada XVIII Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
Ze wskazaniem na Małopolskę…06 - 07 listopada 2010 — V Mistrzostwa JaworznaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

V Mistrzostwa Jaworzna Jaworzno, 06 - 07 listopada 2010
Grand Prix 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Ze wskazaniem na Małopolskę…Na granicy Górnego Śląska i Małopolski leży miasto, które podróżującym autostradą A4 kojarzy się przede wszystkim z wielkimi chłodniami kominowymi elektrociepłowni Jaworzno III. Na tych budowlach, o kształcie, hm, hiperboloidy jednopowłokowej (*), o wysokości 120 metrów, umieszczony jest napis CZYSTA ENERGIA. Takaż energia, w czystej postaci, promieniowała z krakowianina Tomasza Ciejki po dwunastej rundzie V Mistrzostw Jaworzna. Po czterech latach potyczek w licznych turniejach scrabblowych osiągnął swe pierwsze zwycięstwo w rankingowych występach. Rozgrywane, po raz pierwszy w randze Grand Prix, zawody przyciągnęły 65 osób, które w przestrzeni Młodzieżowego Miejskiego Centrum Kultury i Sportu „Podłęże” rozegrały przedostatnie w tym roku rankingowe zawody pod szyldem Polskiej Federacji Scrabble. Na miejscu rozgrywek z wielką troską o ciała grających dbała Aneta Szczyrzyca, wraz z dyrekcją i koleżankami z ośrodka, zapewniając dostęp do kawy, ciastek i owoców. Dramaturgię zawodów opracowywał zaś nasz stary turniejowy przyjaciel, niejaki „woreczkowy”. Najpierw uśmiechnął się do Łukasza Sornka i Kamila Górki, dając im zdobyć po ponad 600 pkt. Potem obdarzył sympatią Justynę Górkę, która dołożyła do tego swe nieprzeciętne scrabblowe umiejętności i do 9 rundy liderowała całej stawce. W rundzie 10 Tomasz Ciejka, mający siedem zwycięstw i dwie porażki (a bilans zdobytych i straconych małych punktów w wysokości zaledwie sześciu na plus), rozpoczął szturm na czołową pozycję. W ostatniej rundzie było pewne, że zwycięży albo on, albo Dariusz Puton z Rudy Śląskiej. Wiktoria została przy Tomku, Darek musiał kolejny raz w tym roku zakończyć turniej na 4 miejscu. Drugie miejsce zajął Kamil Górka, który opuszczał jednak Jaworzno w szampańskim nastroju, albowiem zajęta pozycja dała mu triumf w całym cyklu Grand Prix – ma więc szansę na wielką kumulację – zwycięzca Pucharu Polski, zwycięzca Grandów, a za tydzień mamy co? Mistrzostwa Polski…

Dopełniając obraz zawodów dodajmy, że trzecie miejsce przypadło, będącemu w tym roku w doskonałej formie, Dawidowi Adamczykowi z Wodzisławia Śląskiego, najlepszą debiutantką została Ewa Szałas z Katowic, zaś nagrodę za najwyżej punktowany ruch („ochładza” za 203) otrzymał Przemysław Herdzina z Krakowa. Tym samym rywalizacja na pograniczu regionów kończy się w tym roku z lekkim wskazaniem na Małopolskę.

Z nagrodami w kilku innych kategoriach oraz upominkami dla wszystkich grających, rozjeżdżali się gracze i graczki na trasach wyjazdowych z Jaworzna. W mieście została zaś spora ekipa kilkunastu osób, od uczniów i uczennic podstawówek po bardziej stateczne postaci, które rozpoczęły już treningi, by ktoś z tego miasta zdobył puchar mistrzostw w przyszłym roku.

Jeszcze raz dziękując organizatorkom za profesjonalnie przygotowany turniej pozdrawiam osoby śledzące turniej bezpośrednio w sieci i gratuluję zwycięzcom.

(*) Z wikipedii: hiperboloida jednopowłokowa – powierzchnia drugiego stopnia otrzymana w następujący sposób: daną hiperbolę H obraca się dookoła jej osi symetrii L równoległej do kierownic tej hiperboli, uzyskując w ten sposób powierzchnię obrotową nazywaną hiperboloidą jednopowłokową obrotową. Obraz hiperboloidy jednopowłokowej obrotowej w powinowactwie płaszczyznowym prostokątnym f względem płaszczyzny P zawierającej hiperbolę H jest hiperboloidą jednopowłokową.
I wszystko jasne…
relacja: Maciek Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Jaworzna


Rodzaj turniejuotwarty (liczba miejsc w turnieju ograniczona do 90)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekKlub Młodzieżowy Miejskiego Centrum Kultury i Sportu "Podłęże" w Jaworznie
al. Piłsudskiego 72, 43-609 Jaworzno (w okolicy stacji Statoil)
tel./faks (032) 616-54-18, mail: swietlica.podleze@mckis.jaw.pl
Obrońca tytułuKrzysztof Mówka
SędziaMaciej Śliwa
HarmonogramSobota, 6 listopada (7 rund)
9:00 — 10:30 — rejestracja uczestników
11:00 — rozpoczęcie turnieju
ok. 14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 7 listopada (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 13:30-14:30 — przerwa obiadowa
ok. 16:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdJaworzno w województwie śląskim znajduje się 20 km od Katowic (dojazd autobusami: J, A, E z dworca przy PKP lub minibusem; samochodem autostradą A4 w kierunku Krakowa, pierwszy zjazd na Warszawę, drugi zjazd na Jaworzno).
55 km od Krakowa (dojazd mini-busami lub pociągiem, samochodem autostradą A4 w kierunku Katowic, zjazd na Jaworzno).
Skręcić w dzielnicy Leopold przy stacji Statoil w Al. Piłsudskiego. Za przychodnią znajduje się kompleks sklepów.
Klub mieści się z tyłu, wejście po schodach (pytać o świetlicę środowiskową).
WyżywienieNa miejscu zapewniamy: kawę, napoje, ciastka.
Gorący posiłek można zamówić we własnym zakresie w pobliskich punktach gastronomicznych (restauracja Mega Pizza — Os.Stałe, Paco-Drink-Bar- Os.Podłęże, Pub Nikos – Os.Leopold/Gigant, Maredo- Os.Stałe)
NoclegiHotel Brojan — 4 km od miejsca rozgrywek
Hotel Pańska Góra — 7 km od miejsca rozgrywek
Hotel Wodnik — 13 km od miejsca rozgrywek
Hotel Dalia
NagrodyI miejsce — nagroda pieniężna 400 zł + puchar
II miejsce – nagroda pieniężna – 200 zł + puchar
III miejsce- nagroda pieniężna – 100 zł + puchar

Nagrody specjalne rzeczowe:
– dla najlepszego gracza z Jaworzna
- dla najlepszej kobiety
- za najwyżej punktowany wyraz
- dla najlepszego debiutanta
Nagrody książkowe i nagrody pocieszenia dla pozostałych graczy
Dodatkowe atrakcjeNagroda specjalna rzeczowa: wybrana w drodze losowania po zakończeniu turnieju.
OrganizatorzyKlub Młodzieżowy Miejskiego Centrum Kultury i Sportu "Podłęże" w Jaworznie — 32 616 54 18 — swietlica.podleze@mckis.jaw.pl
Stowarzyszenie Równych Szans "SIGMA" w Jaworznie
Aneta Szczyrzyca — 660 189 742 — aneta.szczyrzyca@interia.pl
SponsorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
Stowarzyszenie Równych Szans „SIGMA” w Jaworznie
Urząd Miasta Jaworzno
Poseł na Sejm RP Wojciech Saługa
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie
Restauracja Mega Pizza Jaworzno
i inni


Wyniki turnieju V Mistrzostwa Jaworzna

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Ciejka               Kraków                 136.31     10.0     4695     1968      195
  2 Kamil           Górka                Kraków                 142.99      9.0     5242     1788     1107
  3 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       140.23      9.0     4953     1841      705
  4 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            138.72      9.0     4755     1793      637
  5 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              126.83      9.0     4544     1805      259
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               143.21      8.0     5165     1742      941
  7 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.15      8.0     4935     1723      554
  8 Justyna         Górka                Kraków                 142.76      8.0     4899     1758      188
  9 Przemysław      Herdzina             Kraków                 138.14      8.0     4840     1702      444
 10 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                123.39      8.0     4796     1678        3
 11 Katarzyna       Małek                Mielec                 120.95      8.0     4643     1749      398
 12 Kamil           Kister               Puławy                 126.62      7.0     5136     1512      695
 13 Michał          Alabrudziński        Włocławek              143.70      7.0     4888     1563      377
 14 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             136.20      7.0     4860     1612      364
 15 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 123.63      7.0     4745     1586      350
 16 Jan             Mrozowski            Kraków                 100.00      7.0     4722     1477      375
 17 Janusz          Krupiński            Bytom                  127.18      7.0     4697     1461      385
 18 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 130.79      7.0     4673     1483      304
 19 Marcin          Ceglarek             Kraków                 111.81      7.0     4616     1501      479
 20 Łukasz          Sornek               Mikołów                113.88      7.0     4607     1553      182
 21 Jerzy           Luter                Bytom                  109.91      7.0     4576     1571        3
 22 Katarzyna       Kowalska             Katowice               119.18      7.0     4423     1475      272
 23 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.25      7.0     4380     1526       57
 24 Leszek          Stecuła              Bytom                  121.45      7.0     4342     1524       82
 25 Ewa             Szałas               Katowice               100.00      7.0     4061     1533     -208
 26 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.12      6.0     5037     1540      341
 27 Magdalena       Kublik               Warszawa               118.99      6.0     4723     1439      399
 28 Paweł           Jędryka              Chrzanów               107.92      6.0     4633     1351      105
 29 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      109.77      6.0     4581     1304      268
 30 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              110.71      6.0     4547     1464       96
 31 Agnieszka       Krupka               Krosno                 123.67      6.0     4525     1422      592
 32 Adam            Jurkowski            Knurów                 122.18      6.0     4445     1382      332
 33 Krzysztof       Pypno                Gliwice                120.95      6.0     4439     1379      148
 34 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              109.66      6.0     4400     1378      246
 35 Piotr           Broda                Sandomierz             113.57      6.0     4302     1367      -51
 36 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               100.00      6.0     4226     1364      180
 37 Krzysztof       Gibas                Kraków                 100.00      6.0     4203     1402     -272
 38 Irena           Sołdan               Rumia                  131.56      6.0     2779     1129      455
 39 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                115.10      5.5     4140     1353     -353
 40 Marek           Syczuk               Warszawa               140.05      5.0     4633     1428     -204
 41 Natalia         Ogierman             Katowice               111.81      5.0     4522     1245     -106
 42 Leszek          Kacprzyk             Katowice               119.20      5.0     4430     1250      229
 43 Adam            Drzyzga              Bytom                  100.00      5.0     4329     1200      324
 44 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               122.21      5.0     4312     1284     -199
 45 Beata           Marynowicz           Racibórz               110.33      5.0     4290     1241        9
 46 Urszula         Solarska             Łódź                   104.55      5.0     4199     1294       35
 47 Anna            Haraf                Jaworzno               100.00      5.0     4131     1184       45
 48 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      5.0     4044     1285     -718
 49 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      5.0     3812     1197     -375
 50 Teresa          Zalewska             Racibórz               110.20      4.5     4315     1149     -261
 51 Krzysztof       Lelonek              Zabrze                 100.00      4.5     3777     1147     -374
 52 Marta           Sztajnert            Wisła                  104.97      4.0     4187     1149     -465
 53 Jacek           Nocoń                Jaworzno               100.00      4.0     4085     1075     -365
 54 Leszek          Kilian               Jaworzno               103.67      4.0     3975     1092     -236
 55 Arkadiusz       Janota               Zabrze                 100.00      4.0     3501     1077     -857
 56 Piotr           Sadzyński            Jaworzno               100.00      4.0     3480     1041    -1149
 57 Danuta          Wodecka              Skrzyszów              100.00      3.5     3761     1141     -606
 58 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      3.0     3564      972     -634
 59 Mateusz         Królikowski          Wrocław                116.84      3.0     2446      818     -151
 60 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      3.0     1337      527      -44
 61 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      2.5     3469      893    -1007
 62 Patryk          Statkiewicz          Jaworzno               100.00      2.0     3054      836    -1077
 63 Danuta          Zając                Jaworzno               100.00      2.0     1999      621     -893
 64 Roman           Figiel               Zawichost              110.23      0.5     1142      258     -273
 65 Roksana         Statkiewicz          Jaworzno               100.00      0.0     2409      655    -2282
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Mistrzostwa Jaworzna



	Tomasz Zwoliński 144.15 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Broda                 113.57 +  447: 268  164
    2    11 Mateusz        Królikowski           116.84 +  378: 324  167
    3     1 Arkadiusz      Biegun                123.63 +  395: 350  174
    4     5 Irena          Sołdan                131.56 -  384: 417   82
    5     9 Tomasz         Ciejka                136.31 -  285: 415   86
    6    13 Michał         Alabrudziński         143.70 +  418: 381  194
    7     9 Paweł          Jackowski             139.12 -  321: 444   89
    8     8 Kamil          Górka                 142.99 -  412: 463   93
    9    17 Lidia          Szpakowska            100.00 +  430: 336  150
   10     9 Marek          Syczuk                140.05 +  504: 276  190
   11    10 Jerzy          Luter                 109.91 +  509: 378  160
   12     5 Arkadiusz      Biegun                123.63 +  452: 329  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Michał Alabrudziński 143.70 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Ceglarek              111.81 -  353: 356   62
    2    22 Urszula        Solarska              104.55 +  364: 289  155
    3    24 Leokadia       Litwinowicz           115.10 +  534: 292  165
    4    12 Paweł          Jackowski             139.12 -  299: 518   89
    5    19 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  453: 408  171
    6    13 Tomasz         Zwoliński             144.15 -  381: 418   94
    7    15 Mateusz        Królikowski           116.84 +  434: 288  167
    8    13 Ewa            Szałas                100.00 +  435: 308  150
    9     8 Łukasz         Bobowski              136.20 -  357: 457   86
   10    12 Andrzej        Rechowicz             125.25 -  315: 389   75
   11    14 Tomasz         Siwiński              109.66 +  463: 327  160
   12    10 Paweł          Jackowski             139.12 +  500: 461  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Mariusz Skrobosz 143.21 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Natalia        Ogierman              111.81 +  494: 361  162
    2     4 Sylwia         Buks                  100.00 +  529: 251  150
    3     2 Dariusz        Puton                 138.72 +  464: 337  189
    4     1 Dawid          Adamczyk              140.23 -  348: 501   90
    5     3 Justyna        Górka                 142.76 -  413: 473   93
    6     7 Adam           Jurkowski             122.18 +  485: 286  172
    7     5 Katarzyna      Kowalska              119.18 +  416: 291  169
    8     3 Agnieszka      Goniowska             123.39 +  399: 322  173
    9     2 Przemysław     Herdzina              138.14 +  491: 412  188
   10     2 Krzysztof      Sporczyk              126.83 +  444: 265  177
   11     1 Tomasz         Ciejka                136.31 -  329: 353   86
   12     2 Kamil          Górka                 142.99 -  353: 372   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 12 145.17




	Kamil Górka 142.99 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Kałuża                110.71 -  335: 493   61
    2    26 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  610: 236  150
    3     9 Dawid          Adamczyk              140.23 -  375: 384   90
    4    17 Beata          Marynowicz            110.33 +  483: 256  160
    5    11 Agnieszka      Krupka                123.67 -  411: 436   74
    6    17 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  477: 358  171
    7    12 Arkadiusz      Łydka                 122.21 +  421: 352  172
    8     8 Tomasz         Zwoliński             144.15 +  463: 412  194
    9     5 Katarzyna      Małek                 120.95 +  344: 312  171
   10     4 Przemysław     Herdzina              138.14 +  465: 300  188
   11     3 Łukasz         Sornek                113.88 +  486: 243  164
   12     2 Mariusz        Skrobosz              143.21 +  372: 353  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1788  / 12 149.00




	Justyna Górka 142.76 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Beata          Marynowicz            110.33 +  426: 317  160
    2    14 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  338: 334  171
    3     6 Marek          Syczuk                140.05 +  447: 423  190
    4     2 Krzysztof      Kałuża                110.71 +  460: 427  161
    5     3 Mariusz        Skrobosz              143.21 +  473: 413  193
    6     1 Irena          Sołdan                131.56 +  398: 356  182
    7     1 Katarzyna      Małek                 120.95 -  431: 443   71
    8     1 Przemysław     Herdzina              138.14 +  400: 291  188
    9     1 Krzysztof      Sporczyk              126.83 +  518: 320  177
   10     1 Tomasz         Ciejka                136.31 -  358: 510   86
   11     2 Dariusz        Puton                 138.72 -  300: 441   89
   12     3 Dawid          Adamczyk              140.23 -  350: 436   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Dawid Adamczyk 140.23 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Roman          Figiel                110.23 +  505: 372  160
    2     3 Leszek         Stecuła               121.45 +  325: 290  171
    3     9 Kamil          Górka                 142.99 +  384: 375  193
    4     1 Mariusz        Skrobosz              143.21 +  501: 348  193
    5     2 Irena          Sołdan                131.56 -  376: 432   82
    6     3 Krzysztof      Sporczyk              126.83 -  309: 396   77
    7     6 Marek          Syczuk                140.05 +  442: 326  190
    8     7 Tomasz         Ciejka                136.31 -  375: 378   86
    9    10 Leokadia       Litwinowicz           115.10 +  445: 350  165
   10     7 Jerzy          Luter                 109.91 +  479: 299  160
   11     4 Katarzyna      Małek                 120.95 +  376: 332  171
   12     3 Justyna        Górka                 142.76 +  436: 350  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1841  / 12 153.42




	Marek Syczuk 140.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Teresa         Zalewska              110.20 +  537: 309  160
    2     2 Krzysztof      Sporczyk              126.83 +  418: 362  177
    3     6 Justyna        Górka                 142.76 -  423: 447   93
    4     7 Dariusz        Puton                 138.72 +  359: 354  189
    5     6 Katarzyna      Małek                 120.95 -  410: 445   71
    6     8 Arkadiusz      Łydka                 122.21 +  485: 266  172
    7     6 Dawid          Adamczyk              140.23 -  326: 442   90
    8    10 Łukasz         Bobowski              136.20 -  295: 447   86
    9    13 Adam           Jurkowski             122.18 +  416: 397  172
   10     9 Tomasz         Zwoliński             144.15 -  276: 504   94
   11    13 Agnieszka      Krupka                123.67 -  315: 455   74
   12    16 Ewa            Szałas                100.00 -  373: 409   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Paweł Jackowski 139.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jerzy          Luter                 109.91 +  379: 285  160
    2     7 Magdalena      Kublik                118.99 -  297: 495   69
    3    13 Marta          Sztajnert             104.97 +  438: 296  155
    4    12 Michał         Alabrudziński         143.70 +  518: 299  194
    5     8 Leszek         Kacprzyk              119.20 +  453: 399  169
    6     4 Tomasz         Ciejka                136.31 -  401: 404   86
    7     9 Tomasz         Zwoliński             144.15 +  444: 321  194
    8     5 Leszek         Stecuła               121.45 +  489: 373  171
    9     3 Dariusz        Puton                 138.72 -  368: 395   89
   10     5 Katarzyna      Małek                 120.95 -  340: 388   71
   11     7 Przemysław     Herdzina              138.14 -  449: 541   88
   12    10 Michał         Alabrudziński         143.70 -  461: 500   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Dariusz Puton 138.72 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jacek          Wandzel               109.77 +  454: 303  160
    2    10 Marcin         Ceglarek              111.81 +  367: 356  162
    3     2 Mariusz        Skrobosz              143.21 -  337: 464   93
    4     7 Marek          Syczuk                140.05 -  354: 359   90
    5    22 Danuta         Wodecka               100.00 +  473: 255  150
    6    15 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  379: 323  150
    7     7 Magdalena      Kublik                118.99 +  387: 343  169
    8     4 Arkadiusz      Biegun                123.63 +  430: 313  174
    9     3 Paweł          Jackowski             139.12 +  395: 368  189
   10     3 Kamil          Kister                126.62 +  373: 356  177
   11     2 Justyna        Górka                 142.76 +  441: 300  193
   12     1 Tomasz         Ciejka                136.31 -  365: 378   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1793  / 12 149.42




	Przemysław Herdzina 138.14 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Siwiński              109.66 +  434: 339  160
    2    13 Ewa            Szałas                100.00 +  407: 330  150
    3     8 Danuta         Wodecka               100.00 +  449: 250  150
    4     4 Arkadiusz      Biegun                123.63 +  435: 349  174
    5     1 Łukasz         Bobowski              136.20 +  377: 328  186
    6     2 Łukasz         Sornek                113.88 -  322: 397   64
    7     4 Tomasz         Ciejka                136.31 +  389: 335  186
    8     1 Justyna        Górka                 142.76 -  291: 400   93
    9     2 Mariusz        Skrobosz              143.21 -  412: 491   93
   10     4 Kamil          Górka                 142.99 -  300: 465   93
   11     7 Paweł          Jackowski             139.12 +  541: 449  189
   12     6 Łukasz         Sornek                113.88 +  483: 263  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 12 141.83




	Tomasz Ciejka 136.31 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Jędryka               107.92 +  389: 343  158
    2     5 Krzysztof      Kałuża                110.71 -  318: 496   61
    3    11 Kamil          Kister                126.62 +  412: 388  177
    4    11 Adam           Jurkowski             122.18 +  376: 351  172
    5     9 Tomasz         Zwoliński             144.15 +  415: 285  194
    6     4 Paweł          Jackowski             139.12 +  404: 401  189
    7     4 Przemysław     Herdzina              138.14 -  335: 389   88
    8     7 Dawid          Adamczyk              140.23 +  378: 375  190
    9     4 Łukasz         Sornek                113.88 +  427: 420  164
   10     1 Justyna        Górka                 142.76 +  510: 358  193
   11     1 Mariusz        Skrobosz              143.21 +  353: 329  193
   12     1 Dariusz        Puton                 138.72 +  378: 365  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1968  / 12 164.00




	Łukasz Bobowski 136.20 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marta          Sztajnert             104.97 +  374: 359  155
    2     8 Andrzej        Rechowicz             125.25 +  401: 355  175
    3     5 Magdalena      Kublik                118.99 +  383: 377  169
    4     3 Katarzyna      Małek                 120.95 +  400: 261  171
    5     1 Przemysław     Herdzina              138.14 -  328: 377   88
    6     5 Agnieszka      Goniowska             123.39 -  405: 482   73
    7     8 Arkadiusz      Biegun                123.63 -  333: 488   74
    8    10 Marek          Syczuk                140.05 +  447: 295  190
    9     8 Michał         Alabrudziński         143.70 +  457: 357  194
   10     8 Katarzyna      Kowalska              119.18 +  583: 255  169
   11     5 Krzysztof      Sporczyk              126.83 -  404: 422   77
   12     4 Krzysztof      Sporczyk              126.83 -  345: 468   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Irena Sołdan 131.56 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Urszula        Solarska              104.55 +  366: 292  155
    2     9 Agnieszka      Krupka                123.67 +  318: 311  174
    3     7 Jan            Mrozowski             100.00 +  433: 301  150
    4     5 Tomasz         Zwoliński             144.15 +  417: 384  194
    5     2 Dawid          Adamczyk              140.23 +  432: 376  190
    6     1 Justyna        Górka                 142.76 -  356: 398   93
    7     3 Agnieszka      Goniowska             123.39 +  457: 262  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1129  /  7 161.29




	Andrzej Rakoczy 130.79 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Leszek         Kilian                103.67 +  420: 353  154
    2    16 Danuta         Wodecka               100.00 -  356: 367   50
    3    16 Jerzy          Luter                 109.91 +  510: 308  160
    4     9 Piotr          Broda                 113.57 +  349: 343  164
    5     7 Agnieszka      Goniowska             123.39 -  366: 490   73
    6    14 Mateusz        Królikowski           116.84 +  401: 275  167
    7    11 Leszek         Stecuła               121.45 -  392: 406   71
    8    14 Urszula        Solarska              104.55 +  343: 327  155
    9    12 Janusz         Krupiński             127.18 -  338: 396   77
   10    16 Natalia        Ogierman              111.81 +  368: 264  162
   11     6 Kamil          Kister                126.62 +  450: 340  177
   12     7 Agnieszka      Goniowska             123.39 -  380: 500   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Janusz Krupiński 127.18 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sylwia         Buks                  100.00 -  379: 398   50
    2    17 Katarzyna      Małek                 120.95 -  322: 407   71
    3    25 Marcin         Ceglarek              111.81 +  399: 389  162
    4    22 Danuta         Zając                 100.00 +  455: 239  150
    5    18 Jerzy          Luter                 109.91 -  342: 475   60
    6    20 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  529: 268  150
    7    14 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  451: 303  150
    8    11 Katarzyna      Kowalska              119.18 -  377: 378   69
    9    12 Andrzej        Rakoczy               130.79 +  396: 338  181
   10    11 Agnieszka      Krupka                123.67 +  352: 308  174
   11     9 Andrzej        Rechowicz             125.25 -  280: 416   75
   12    11 Magdalena      Kublik                118.99 +  415: 393  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Krzysztof Sporczyk 126.83 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adam           Drzyzga               100.00 +  404: 365  150
    2     2 Marek          Syczuk                140.05 -  362: 418   90
    3    19 Ewa            Szałas                100.00 +  427: 246  150
    4    15 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  362: 357  171
    5     5 Krzysztof      Kałuża                110.71 +  423: 246  161
    6     3 Dawid          Adamczyk              140.23 +  396: 309  190
    7     2 Łukasz         Sornek                113.88 +  305: 287  164
    8     2 Katarzyna      Małek                 120.95 +  390: 346  171
    9     1 Justyna        Górka                 142.76 -  320: 518   93
   10     2 Mariusz        Skrobosz              143.21 -  265: 444   93
   11     5 Łukasz         Bobowski              136.20 +  422: 404  186
   12     4 Łukasz         Bobowski              136.20 +  468: 345  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1805  / 12 150.42




	Kamil Kister 126.62 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  440: 314  150
    2    12 Jan            Mrozowski             100.00 -  382: 528   50
    3    11 Tomasz         Ciejka                136.31 -  388: 412   86
    4    18 Jacek          Nocoń                 100.00 +  472: 275  150
    5    14 Mateusz        Królikowski           116.84 -  372: 399   67
    6    18 Marta          Sztajnert             104.97 +  452: 345  155
    7    13 Andrzej        Rechowicz             125.25 +  501: 298  175
    8     9 Krzysztof      Kałuża                110.71 +  459: 347  161
    9     6 Agnieszka      Goniowska             123.39 +  494: 393  173
   10     3 Dariusz        Puton                 138.72 -  356: 373   89
   11     6 Andrzej        Rakoczy               130.79 -  340: 450   81
   12     9 Andrzej        Rechowicz             125.25 +  480: 307  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Andrzej Rechowicz 125.25 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Haraf                 100.00 +  457: 291  150
    2     8 Łukasz         Bobowski              136.20 -  355: 401   86
    3    12 Leszek         Stecuła               121.45 -  284: 356   71
    4    23 Paulina        Naplocha              100.00 +  378: 326  150
    5    15 Paweł          Jędryka               107.92 -  288: 469   58
    6    26 Danuta         Wodecka               100.00 +  444: 260  150
    7    13 Kamil          Kister                126.62 -  298: 501   77
    8    18 Piotr          Broda                 113.57 +  391: 283  164
    9    18 Arkadiusz      Łydka                 122.21 +  373: 361  172
   10    12 Michał         Alabrudziński         143.70 +  389: 315  194
   11     9 Janusz         Krupiński             127.18 +  416: 280  177
   12     9 Kamil          Kister                126.62 -  307: 480   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1526  / 12 127.17




	Agnieszka Krupka 123.67 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Arkadiusz      Janota                100.00 +  457: 221  150
    2     9 Irena          Sołdan                131.56 -  311: 318   82
    3    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  471: 200  150
    4    13 Leszek         Kacprzyk              119.20 -  262: 420   69
    5    11 Kamil          Górka                 142.99 +  436: 411  193
    6     9 Magdalena      Kublik                118.99 -  364: 387   69
    7    17 Tomasz         Siwiński              109.66 +  476: 252  160
    8    15 Leokadia       Litwinowicz           115.10 -  296: 317   65
    9    15 Urszula        Solarska              104.55 +  361: 334  155
   10    11 Janusz         Krupiński             127.18 -  308: 352   77
   11    13 Marek          Syczuk                140.05 +  455: 315  190
   12    13 Marcin         Ceglarek              111.81 -  328: 406   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Arkadiusz Biegun 123.63 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  481: 313  150
    2     6 Agnieszka      Goniowska             123.39 +  574: 263  173
    3     1 Tomasz         Zwoliński             144.15 -  350: 395   94
    4     4 Przemysław     Herdzina              138.14 -  349: 435   88
    5    12 Marcin         Ceglarek              111.81 +  349: 346  162
    6    10 Leszek         Kacprzyk              119.20 +  409: 353  169
    7     8 Łukasz         Bobowski              136.20 +  488: 333  186
    8     4 Dariusz        Puton                 138.72 -  313: 430   89
    9     7 Jerzy          Luter                 109.91 -  347: 432   60
   10    10 Jan            Mrozowski             100.00 +  379: 367  150
   11     8 Leszek         Stecuła               121.45 +  377: 276  171
   12     5 Tomasz         Zwoliński             144.15 -  329: 452   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Agnieszka Goniowska 123.39 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  389: 272  150
    2     6 Arkadiusz      Biegun                123.63 -  263: 574   74
    3    17 Natalia        Ogierman              111.81 +  465: 395  162
    4    10 Paweł          Jędryka               107.92 +  429: 342  158
    5     7 Andrzej        Rakoczy               130.79 +  490: 366  181
    6     5 Łukasz         Bobowski              136.20 +  482: 405  186
    7     3 Irena          Sołdan                131.56 -  262: 457   82
    8     3 Mariusz        Skrobosz              143.21 -  322: 399   93
    9     6 Kamil          Kister                126.62 -  393: 494   77
   10    15 Leokadia       Litwinowicz           115.10 +  373: 303  165
   11    11 Magdalena      Kublik                118.99 +  428: 406  169
   12     7 Andrzej        Rakoczy               130.79 +  500: 380  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 12 139.83




	Arkadiusz Łydka 122.21 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jan            Mrozowski             100.00 -  328: 330   50
    2    27 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  453: 264  150
    3    15 Mateusz        Królikowski           116.84 +  432: 390  167
    4    14 Leszek         Stecuła               121.45 -  317: 378   71
    5    20 Ewa            Szałas                100.00 +  414: 319  150
    6     8 Marek          Syczuk                140.05 -  266: 485   90
    7    12 Kamil          Górka                 142.99 -  352: 421   93
    8    22 Sylwia         Buks                  100.00 +  368: 362  150
    9    18 Andrzej        Rechowicz             125.25 -  361: 373   75
   10    22 Urszula        Solarska              104.55 +  370: 332  155
   11    17 Marcin         Ceglarek              111.81 -  312: 405   62
   12    20 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  339: 452   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Adam Jurkowski 122.18 Knurów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Paulina        Naplocha              100.00 -  309: 411   50
    2    32 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  587: 118  150
    3    10 Leszek         Kilian                103.67 +  366: 312  154
    4    11 Tomasz         Ciejka                136.31 -  351: 376   86
    5    16 Jacek          Wandzel               109.77 +  351: 350  160
    6     7 Mariusz        Skrobosz              143.21 -  286: 485   93
    7    19 Lidia          Szpakowska            100.00 +  335: 298  150
    8    12 Magdalena      Kublik                118.99 -  278: 372   69
    9    13 Marek          Syczuk                140.05 -  397: 416   90
   10    18 Krzysztof      Kałuża                110.71 -  335: 376   61
   11    22 Arkadiusz      Janota                100.00 +  484: 257  150
   12    18 Leszek         Kacprzyk              119.20 +  366: 342  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Leszek Stecuła 121.45 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jacek          Nocoń                 100.00 +  398: 309  150
    2     3 Dawid          Adamczyk              140.23 -  290: 325   90
    3    12 Andrzej        Rechowicz             125.25 +  356: 284  175
    4    14 Arkadiusz      Łydka                 122.21 +  378: 317  172
    5    10 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  428: 291  150
    6     6 Katarzyna      Małek                 120.95 -  283: 419   71
    7    11 Andrzej        Rakoczy               130.79 +  406: 392  181
    8     5 Paweł          Jackowski             139.12 -  373: 489   89
    9    11 Paweł          Jędryka               107.92 +  469: 306  158
   10     6 Łukasz         Sornek                113.88 -  334: 431   64
   11     8 Arkadiusz      Biegun                123.63 -  276: 377   74
   12    15 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  351: 320  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Katarzyna Małek 120.95 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Sadzyński             100.00 +  412: 267  150
    2    17 Janusz         Krupiński             127.18 +  407: 322  177
    3     3 Łukasz         Sornek                113.88 +  473: 398  164
    4     3 Łukasz         Bobowski              136.20 -  261: 400   86
    5     6 Marek          Syczuk                140.05 +  445: 410  190
    6     6 Leszek         Stecuła               121.45 +  419: 283  171
    7     1 Justyna        Górka                 142.76 +  443: 431  193
    8     2 Krzysztof      Sporczyk              126.83 -  346: 390   77
    9     5 Kamil          Górka                 142.99 -  312: 344   93
   10     5 Paweł          Jackowski             139.12 +  388: 340  189
   11     4 Dawid          Adamczyk              140.23 -  332: 376   90
   12     8 Katarzyna      Kowalska              119.18 +  405: 284  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1749  / 12 145.75




	Krzysztof Pypno 120.95 Gliwice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Patryk         Statkiewicz           100.00 +  307: 225  150
    2    14 Justyna        Górka                 142.76 -  334: 338   93
    3    20 Adam           Drzyzga               100.00 +  329: 319  150
    4    15 Krzysztof      Sporczyk              126.83 -  357: 362   77
    5    19 Michał         Alabrudziński         143.70 -  408: 453   94
    6    17 Kamil          Górka                 142.99 -  358: 477   93
    7    25 Danuta         Zając                 100.00 +  479: 219  150
    8    21 Lidia          Szpakowska            100.00 -  307: 422   50
    9    25 Sylwia         Buks                  100.00 +  397: 378  150
   10    23 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  339: 301  150
   11    16 Jan            Mrozowski             100.00 -  372: 458   50
   12    20 Arkadiusz      Łydka                 122.21 +  452: 339  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Leszek Kacprzyk 119.20 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  421: 155  150
    2    15 Leokadia       Litwinowicz           115.10 +  383: 326  165
    3     4 Krzysztof      Kałuża                110.71 -  307: 356   61
    4    13 Agnieszka      Krupka                123.67 +  420: 262  174
    5     8 Paweł          Jackowski             139.12 -  399: 453   89
    6    10 Arkadiusz      Biegun                123.63 -  353: 409   74
    7    18 Urszula        Solarska              104.55 -  336: 344   55
    8    19 Tomasz         Siwiński              109.66 -  323: 423   60
    9    22 Anna           Haraf                 100.00 +  376: 347  150
   10    21 Lidia          Szpakowska            100.00 +  434: 382  150
   11    19 Ewa            Szałas                100.00 -  336: 378   50
   12    18 Adam           Jurkowski             122.18 -  342: 366   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Katarzyna Kowalska 119.18 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Ewa            Szałas                100.00 -  312: 314   50
    2    31 Arkadiusz      Janota                100.00 +  444: 214  150
    3    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  431: 256  150
    4    16 Danuta         Wodecka               100.00 +  398: 257  150
    5     4 Łukasz         Sornek                113.88 -  386: 393   64
    6    16 Leokadia       Litwinowicz           115.10 +  353: 345  165
    7     5 Mariusz        Skrobosz              143.21 -  291: 416   93
    8    11 Janusz         Krupiński             127.18 +  378: 377  177
    9     9 Magdalena      Kublik                118.99 +  399: 309  169
   10     8 Łukasz         Bobowski              136.20 -  255: 583   86
   11    12 Krzysztof      Gibas                 100.00 +  492: 282  150
   12     8 Katarzyna      Małek                 120.95 -  284: 405   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Magdalena Kublik 118.99 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  467: 277  150
    2     7 Paweł          Jackowski             139.12 +  495: 297  189
    3     5 Łukasz         Bobowski              136.20 -  377: 383   86
    4     8 Krzysztof      Gibas                 100.00 -  386: 443   50
    5    13 Tomasz         Siwiński              109.66 +  416: 290  160
    6     9 Agnieszka      Krupka                123.67 +  387: 364  174
    7     7 Dariusz        Puton                 138.72 -  343: 387   89
    8    12 Adam           Jurkowski             122.18 +  372: 278  172
    9     9 Katarzyna      Kowalska              119.18 -  309: 399   69
   10    13 Ewa            Szałas                100.00 +  372: 363  150
   11    11 Agnieszka      Goniowska             123.39 -  406: 428   73
   12    11 Janusz         Krupiński             127.18 -  393: 415   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Mateusz Królikowski 116.84 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Lidia          Szpakowska            100.00 +  346: 292  150
    2    11 Tomasz         Zwoliński             144.15 -  324: 378   94
    3    15 Arkadiusz      Łydka                 122.21 -  390: 432   72
    4    26 Sylwia         Buks                  100.00 +  424: 288  150
    5    14 Kamil          Kister                126.62 +  399: 372  177
    6    14 Andrzej        Rakoczy               130.79 -  275: 401   81
    7    15 Michał         Alabrudziński         143.70 -  288: 434   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     818  /  7 116.86




	Leokadia Litwinowicz 115.10 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Danuta         Wodecka               100.00 =  339: 339  100
    2    15 Leszek         Kacprzyk              119.20 -  326: 383   69
    3    24 Michał         Alabrudziński         143.70 -  292: 534   94
    4    28 Leszek         Kilian                103.67 +  344: 294  154
    5    21 Jan            Mrozowski             100.00 +  355: 354  150
    6    16 Katarzyna      Kowalska              119.18 -  345: 353   69
    7    20 Piotr          Broda                 113.57 +  399: 380  164
    8    15 Agnieszka      Krupka                123.67 +  317: 296  174
    9    10 Dawid          Adamczyk              140.23 -  350: 445   90
   10    15 Agnieszka      Goniowska             123.39 -  303: 373   73
   11    18 Krzysztof      Kałuża                110.71 -  310: 425   61
   12    23 Marta          Sztajnert             104.97 +  460: 317  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Łukasz Sornek 113.88 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Danuta         Zając                 100.00 +  608: 293  150
    2     1 Paulina        Naplocha              100.00 +  391: 261  150
    3     3 Katarzyna      Małek                 120.95 -  398: 473   71
    4     6 Jan            Mrozowski             100.00 +  395: 363  150
    5     4 Katarzyna      Kowalska              119.18 +  393: 386  169
    6     2 Przemysław     Herdzina              138.14 +  397: 322  188
    7     2 Krzysztof      Sporczyk              126.83 -  287: 305   77
    8     6 Jerzy          Luter                 109.91 +  381: 292  160
    9     4 Tomasz         Ciejka                136.31 -  420: 427   86
   10     6 Leszek         Stecuła               121.45 +  431: 334  171
   11     3 Kamil          Górka                 142.99 -  243: 486   93
   12     6 Przemysław     Herdzina              138.14 -  263: 483   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Piotr Broda 113.57 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             144.15 -  268: 447   94
    2    28 Beata          Marynowicz            110.33 +  457: 274  160
    3    23 Teresa         Zalewska              110.20 +  397: 319  160
    4     9 Andrzej        Rakoczy               130.79 -  343: 349   81
    5    17 Adam           Drzyzga               100.00 +  465: 250  150
    6    11 Paweł          Jędryka               107.92 -  310: 385   58
    7    20 Leokadia       Litwinowicz           115.10 -  380: 399   65
    8    18 Andrzej        Rechowicz             125.25 -  283: 391   75
    9    23 Leszek         Kilian                103.67 +  417: 294  154
   10    20 Tomasz         Siwiński              109.66 -  246: 584   60
   11    23 Paulina        Naplocha              100.00 +  338: 289  150
   12    21 Beata          Marynowicz            110.33 +  398: 372  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Marcin Ceglarek 111.81 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         143.70 +  356: 353  194
    2    10 Dariusz        Puton                 138.72 -  356: 367   89
    3    25 Janusz         Krupiński             127.18 -  389: 399   77
    4    21 Lidia          Szpakowska            100.00 +  394: 321  150
    5    12 Arkadiusz      Biegun                123.63 -  346: 349   74
    6    22 Jacek          Nocoń                 100.00 +  351: 326  150
    7    16 Krzysztof      Kałuża                110.71 -  357: 415   61
    8    23 Krzysztof      Lelonek               100.00 -  323: 399   50
    9    26 Arkadiusz      Janota                100.00 +  456: 270  150
   10    19 Beata          Marynowicz            110.33 +  477: 298  160
   11    17 Arkadiusz      Łydka                 122.21 +  405: 312  172
   12    13 Agnieszka      Krupka                123.67 +  406: 328  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Natalia Ogierman 111.81 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              143.21 -  361: 494   93
    2    20 Jacek          Wandzel               109.77 +  411: 364  160
    3    17 Agnieszka      Goniowska             123.39 -  395: 465   73
    4    19 Jerzy          Luter                 109.91 -  388: 470   60
    5    23 Paulina        Naplocha              100.00 +  478: 267  150
    6    19 Urszula        Solarska              104.55 -  340: 374   55
    7    22 Anna           Haraf                 100.00 +  388: 289  150
    8    16 Paweł          Jędryka               107.92 -  349: 457   58
    9    20 Marta          Sztajnert             104.97 +  450: 376  155
   10    16 Andrzej        Rakoczy               130.79 -  264: 368   81
   11    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  389: 324  150
   12    17 Jacek          Wandzel               109.77 -  309: 380   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Krzysztof Kałuża 110.71 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 142.99 +  493: 335  193
    2     5 Tomasz         Ciejka                136.31 +  496: 318  186
    3     4 Leszek         Kacprzyk              119.20 +  356: 307  169
    4     2 Justyna        Górka                 142.76 -  427: 460   93
    5     5 Krzysztof      Sporczyk              126.83 -  246: 423   77
    6    12 Jerzy          Luter                 109.91 -  294: 338   60
    7    16 Marcin         Ceglarek              111.81 +  415: 357  162
    8     9 Kamil          Kister                126.62 -  347: 459   77
    9    14 Krzysztof      Gibas                 100.00 -  322: 347   50
   10    18 Adam           Jurkowski             122.18 +  376: 335  172
   11    18 Leokadia       Litwinowicz           115.10 +  425: 310  165
   12    14 Jerzy          Luter                 109.91 -  350: 462   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Beata Marynowicz 110.33 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Justyna        Górka                 142.76 -  317: 426   93
    2    28 Piotr          Broda                 113.57 -  274: 457   64
    3    32 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  415: 181  150
    4    17 Kamil          Górka                 142.99 -  256: 483   93
    5    30 Teresa         Zalewska              110.20 -  351: 405   60
    6    27 Sylwia         Buks                  100.00 -  382: 391   50
    7    30 Piotr          Sadzyński             100.00 +  467: 192  150
    8    24 Marta          Sztajnert             104.97 +  367: 276  155
    9    27 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  334: 317  150
   10    19 Marcin         Ceglarek              111.81 -  298: 477   62
   11    24 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  457: 278  150
   12    21 Piotr          Broda                 113.57 -  372: 398   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Roman Figiel 110.23 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Adamczyk              140.23 -  372: 505   90
    2    18 Teresa         Zalewska              110.20 =  387: 387  110
    3    22 Paweł          Jędryka               107.92 -  383: 523   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     258  /  3  86.00




	Teresa Zalewska 110.20 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Syczuk                140.05 -  309: 537   90
    2    18 Roman          Figiel                110.23 =  387: 387  110
    3    23 Piotr          Broda                 113.57 -  319: 397   64
    4    27 Jacek          Wandzel               109.77 -  409: 436   60
    5    30 Beata          Marynowicz            110.33 +  405: 351  160
    6    25 Tomasz         Siwiński              109.66 -  315: 365   60
    7    26 Marta          Sztajnert             104.97 -  381: 459   55
    8    25 Adam           Drzyzga               100.00 -  270: 434   50
    9    29 Patryk         Statkiewicz           100.00 +  427: 243  150
   10    25 Anna           Haraf                 100.00 +  412: 262  150
   11    25 Lidia          Szpakowska            100.00 -  288: 386   50
   12    27 Danuta         Wodecka               100.00 +  393: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1149  / 12  95.75




	Jerzy Luter 109.91 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             139.12 -  285: 379   89
    2    25 Tomasz         Siwiński              109.66 +  375: 312  160
    3    16 Andrzej        Rakoczy               130.79 -  308: 510   81
    4    19 Natalia        Ogierman              111.81 +  470: 388  162
    5    18 Janusz         Krupiński             127.18 +  475: 342  177
    6    12 Krzysztof      Kałuża                110.71 +  338: 294  161
    7    10 Paweł          Jędryka               107.92 +  462: 282  158
    8     6 Łukasz         Sornek                113.88 -  292: 381   64
    9     7 Arkadiusz      Biegun                123.63 +  432: 347  174
   10     7 Dawid          Adamczyk              140.23 -  299: 479   90
   11    10 Tomasz         Zwoliński             144.15 -  378: 509   94
   12    14 Krzysztof      Kałuża                110.71 +  462: 350  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Jacek Wandzel 109.77 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Puton                 138.72 -  303: 454   89
    2    20 Natalia        Ogierman              111.81 -  364: 411   62
    3    26 Urszula        Solarska              104.55 +  366: 365  155
    4    27 Teresa         Zalewska              110.20 +  436: 409  160
    5    16 Adam           Jurkowski             122.18 -  350: 351   72
    6    23 Lidia          Szpakowska            100.00 -  333: 345   50
    7    23 Paulina        Naplocha              100.00 +  558: 231  150
    8    17 Krzysztof      Gibas                 100.00 -  293: 345   50
    9    21 Jacek          Nocoń                 100.00 +  426: 308  150
   10    17 Adam           Drzyzga               100.00 -  304: 464   50
   11    21 Leszek         Kilian                103.67 +  468: 321  154
   12    17 Natalia        Ogierman              111.81 +  380: 309  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Tomasz Siwiński 109.66 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Przemysław     Herdzina              138.14 -  339: 434   88
    2    25 Jerzy          Luter                 109.91 -  312: 375   60
    3    27 Piotr          Sadzyński             100.00 +  472: 175  150
    4    20 Anna           Haraf                 100.00 +  368: 235  150
    5    13 Magdalena      Kublik                118.99 -  290: 416   69
    6    25 Teresa         Zalewska              110.20 +  365: 315  160
    7    17 Agnieszka      Krupka                123.67 -  252: 476   74
    8    19 Leszek         Kacprzyk              119.20 +  423: 323  169
    9    16 Jan            Mrozowski             100.00 -  329: 387   50
   10    20 Piotr          Broda                 113.57 +  584: 246  164
   11    14 Michał         Alabrudziński         143.70 -  327: 463   94
   12    19 Adam           Drzyzga               100.00 +  339: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Paweł Jędryka 107.92 Chrzanów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Ciejka                136.31 -  343: 389   86
    2    24 Anna           Haraf                 100.00 +  407: 305  150
    3    22 Roman          Figiel                110.23 +  523: 383  160
    4    10 Agnieszka      Goniowska             123.39 -  342: 429   73
    5    15 Andrzej        Rechowicz             125.25 +  469: 288  175
    6    11 Piotr          Broda                 113.57 +  385: 310  164
    7    10 Jerzy          Luter                 109.91 -  282: 462   60
    8    16 Natalia        Ogierman              111.81 +  457: 349  162
    9    11 Leszek         Stecuła               121.45 -  306: 469   71
   10    14 Krzysztof      Gibas                 100.00 -  380: 401   50
   11    15 Adam           Drzyzga               100.00 +  354: 300  150
   12    12 Jan            Mrozowski             100.00 -  385: 443   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Marta Sztajnert 104.97 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Bobowski              136.20 -  359: 374   86
    2    21 Danuta         Zając                 100.00 +  434: 342  150
    3    13 Paweł          Jackowski             139.12 -  296: 438   89
    4    24 Ewa            Szałas                100.00 -  257: 408   50
    5    24 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  387: 272  150
    6    18 Kamil          Kister                126.62 -  345: 452   77
    7    26 Teresa         Zalewska              110.20 +  459: 381  160
    8    24 Beata          Marynowicz            110.33 -  276: 367   60
    9    20 Natalia        Ogierman              111.81 -  376: 450   62
   10    24 Danuta         Wodecka               100.00 -  293: 367   50
   11    27 Jacek          Nocoń                 100.00 +  388: 341  150
   12    23 Leokadia       Litwinowicz           115.10 -  317: 460   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1149  / 12  95.75




	Urszula Solarska 104.55 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                131.56 -  292: 366   82
    2    22 Michał         Alabrudziński         143.70 -  289: 364   94
    3    26 Jacek          Wandzel               109.77 -  365: 366   60
    4    30 Patryk         Statkiewicz           100.00 +  345: 243  150
    5    27 Sylwia         Buks                  100.00 +  400: 317  150
    6    19 Natalia        Ogierman              111.81 +  374: 340  162
    7    18 Leszek         Kacprzyk              119.20 +  344: 336  169
    8    14 Andrzej        Rakoczy               130.79 -  327: 343   81
    9    15 Agnieszka      Krupka                123.67 -  334: 361   74
   10    22 Arkadiusz      Łydka                 122.21 -  332: 370   72
   11    26 Danuta         Wodecka               100.00 +  412: 336  150
   12    22 Lidia          Szpakowska            100.00 -  385: 422   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Leszek Kilian 103.67 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Rakoczy               130.79 -  353: 420   81
    2    23 Lidia          Szpakowska            100.00 +  359: 338  150
    3    10 Adam           Jurkowski             122.18 -  312: 366   72
    4    28 Leokadia       Litwinowicz           115.10 -  294: 344   65
    5    26 Danuta         Zając                 100.00 +  341: 294  150
    6    21 Jan            Mrozowski             100.00 -  332: 358   50
    7    27 Krzysztof      Lelonek               100.00 -  338: 369   50
    8    26 Danuta         Wodecka               100.00 +  297: 288  150
    9    23 Piotr          Broda                 113.57 -  294: 417   64
   10    28 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  397: 169  150
   11    21 Jacek          Wandzel               109.77 -  321: 468   60
   12    25 Sylwia         Buks                  100.00 -  337: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1092  / 12  91.00




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Janusz         Krupiński             127.18 +  398: 379  177
    2     4 Mariusz        Skrobosz              143.21 -  251: 529   93
    3    18 Agnieszka      Krupka                123.67 -  200: 471   74
    4    26 Mateusz        Królikowski           116.84 -  288: 424   67
    5    27 Urszula        Solarska              104.55 -  317: 400   55
    6    27 Beata          Marynowicz            110.33 +  391: 382  160
    7    24 Adam           Drzyzga               100.00 +  372: 365  150
    8    22 Arkadiusz      Łydka                 122.21 -  362: 368   72
    9    25 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  378: 397   71
   10    26 Andrzej        Klich                 100.00 +  383: 321  150
   11    20 Natalia        Ogierman              111.81 -  324: 389   62
   12    25 Leszek         Kilian                103.67 +  380: 337  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Adam Drzyzga 100.00 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Sporczyk              126.83 -  365: 404   77
    2    19 Jacek          Nocoń                 100.00 +  392: 300  150
    3    20 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  319: 329   71
    4    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  486: 243  150
    5    17 Piotr          Broda                 113.57 -  250: 465   64
    6    24 Ewa            Szałas                100.00 -  282: 316   50
    7    24 Sylwia         Buks                  100.00 -  365: 372   50
    8    25 Teresa         Zalewska              110.20 +  434: 270  160
    9    24 Paulina        Naplocha              100.00 +  363: 309  150
   10    17 Jacek          Wandzel               109.77 +  464: 304  160
   11    15 Paweł          Jędryka               107.92 -  300: 354   58
   12    19 Tomasz         Siwiński              109.66 -  309: 339   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Krzysztof Gibas 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kamil          Kister                126.62 -  314: 440   77
    2    29 Piotr          Sadzyński             100.00 +  479: 291  150
    3    14 Paulina        Naplocha              100.00 +  355: 262  150
    4     8 Magdalena      Kublik                118.99 +  443: 386  169
    5    10 Leszek         Stecuła               121.45 -  291: 428   71
    6    15 Dariusz        Puton                 138.72 -  323: 379   89
    7    14 Janusz         Krupiński             127.18 -  303: 451   77
    8    17 Jacek          Wandzel               109.77 +  345: 293  160
    9    14 Krzysztof      Kałuża                110.71 +  347: 322  161
   10    14 Paweł          Jędryka               107.92 +  401: 380  158
   11    12 Katarzyna      Kowalska              119.18 -  282: 492   69
   12    15 Leszek         Stecuła               121.45 -  320: 351   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Anna Haraf 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Rechowicz             125.25 -  291: 457   75
    2    24 Paweł          Jędryka               107.92 -  305: 407   58
    3    31 Arkadiusz      Janota                100.00 +  363: 248  150
    4    20 Tomasz         Siwiński              109.66 -  235: 368   60
    5    25 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  270: 355   50
    6    31 Patryk         Statkiewicz           100.00 +  438: 249  150
    7    22 Natalia        Ogierman              111.81 -  289: 388   62
    8    27 Andrzej        Klich                 100.00 +  438: 254  150
    9    22 Leszek         Kacprzyk              119.20 -  347: 376   69
   10    25 Teresa         Zalewska              110.20 -  262: 412   60
   11    28 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  485: 189  150
   12    24 Jacek          Nocoń                 100.00 +  408: 383  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 12  98.67




	Arkadiusz Janota 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agnieszka      Krupka                123.67 -  221: 457   74
    2    31 Katarzyna      Kowalska              119.18 -  214: 444   69
    3    31 Anna           Haraf                 100.00 -  248: 363   50
    4    31 Krzysztof      Lelonek               100.00 -  249: 369   50
    5    31 Piotr          Sadzyński             100.00 +  475: 283  150
    6    28 Paulina        Naplocha              100.00 -  248: 365   50
    7    32 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  336: 213  150
    8    30 Patryk         Statkiewicz           100.00 +  337: 241  150
    9    26 Marcin         Ceglarek              111.81 -  270: 456   62
   10    30 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  331: 271  150
   11    22 Adam           Jurkowski             122.18 -  257: 484   72
   12    26 Paulina        Naplocha              100.00 -  315: 412   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 12  89.75




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Arkadiusz      Biegun                123.63 -  313: 481   74
    2    30 Patryk         Statkiewicz           100.00 +  307: 270  150
    3    21 Katarzyna      Kowalska              119.18 -  256: 431   69
    4    25 Adam           Drzyzga               100.00 -  243: 486   50
    5    28 Lidia          Szpakowska            100.00 -  185: 365   50
    6    30 Krzysztof      Lelonek               100.00 =  314: 314  100
    7    29 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  313: 329   50
    8    27 Anna           Haraf                 100.00 -  254: 438   50
    9    28 Piotr          Sadzyński             100.00 +  317: 258  150
   10    26 Sylwia         Buks                  100.00 -  321: 383   50
   11    29 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  279: 336   50
   12    29 Piotr          Sadzyński             100.00 -  367: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     893  / 12  74.42




	Krzysztof Lelonek 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Goniowska             123.39 -  272: 389   73
    2    27 Arkadiusz      Łydka                 122.21 -  264: 453   72
    3    28 Danuta         Zając                 100.00 -  297: 313   50
    4    31 Arkadiusz      Janota                100.00 +  369: 249  150
    5    24 Marta          Sztajnert             104.97 -  272: 387   55
    6    30 Andrzej        Klich                 100.00 =  314: 314  100
    7    27 Leszek         Kilian                103.67 +  369: 338  154
    8    23 Marcin         Ceglarek              111.81 +  399: 323  162
    9    19 Ewa            Szałas                100.00 -  304: 314   50
   10    23 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  301: 339   71
   11    24 Beata          Marynowicz            110.33 -  278: 457   60
   12    28 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  338: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1147  / 12  95.58




	Jan Mrozowski 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Arkadiusz      Łydka                 122.21 +  330: 328  172
    2    12 Kamil          Kister                126.62 +  528: 382  177
    3     7 Irena          Sołdan                131.56 -  301: 433   82
    4     6 Łukasz         Sornek                113.88 -  363: 395   64
    5    21 Leokadia       Litwinowicz           115.10 -  354: 355   65
    6    21 Leszek         Kilian                103.67 +  358: 332  154
    7    21 Ewa            Szałas                100.00 -  350: 356   50
    8    20 Jacek          Nocoń                 100.00 +  483: 301  150
    9    16 Tomasz         Siwiński              109.66 +  387: 329  160
   10    10 Arkadiusz      Biegun                123.63 -  367: 379   74
   11    16 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  458: 372  171
   12    12 Paweł          Jędryka               107.92 +  443: 385  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Adam           Jurkowski             122.18 +  411: 309  172
    2     1 Łukasz         Sornek                113.88 -  261: 391   64
    3    14 Krzysztof      Gibas                 100.00 -  262: 355   50
    4    23 Andrzej        Rechowicz             125.25 -  326: 378   75
    5    23 Natalia        Ogierman              111.81 -  267: 478   62
    6    28 Arkadiusz      Janota                100.00 +  365: 248  150
    7    23 Jacek          Wandzel               109.77 -  231: 558   60
    8    28 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  354: 185  150
    9    24 Adam           Drzyzga               100.00 -  309: 363   50
   10    29 Patryk         Statkiewicz           100.00 +  325: 269  150
   11    23 Piotr          Broda                 113.57 -  289: 338   64
   12    26 Arkadiusz      Janota                100.00 +  412: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1197  / 12  99.75




	Jacek Nocoń 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Leszek         Stecuła               121.45 -  309: 398   71
    2    19 Adam           Drzyzga               100.00 -  300: 392   50
    3    30 Patryk         Statkiewicz           100.00 +  380: 230  150
    4    18 Kamil          Kister                126.62 -  275: 472   77
    5    29 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  385: 274  150
    6    22 Marcin         Ceglarek              111.81 -  326: 351   62
    7    28 Danuta         Wodecka               100.00 +  373: 319  150
    8    20 Jan            Mrozowski             100.00 -  301: 483   50
    9    21 Jacek          Wandzel               109.77 -  308: 426   60
   10    27 Piotr          Sadzyński             100.00 +  404: 309  150
   11    27 Marta          Sztajnert             104.97 -  341: 388   55
   12    24 Anna           Haraf                 100.00 -  383: 408   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1075  / 12  89.58




	Piotr Sadzyński 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Katarzyna      Małek                 120.95 -  267: 412   71
    2    29 Krzysztof      Gibas                 100.00 -  291: 479   50
    3    27 Tomasz         Siwiński              109.66 -  175: 472   60
    4    29 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  269: 385   50
    5    31 Arkadiusz      Janota                100.00 -  283: 475   50
    6    32 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  345: 258  150
    7    30 Beata          Marynowicz            110.33 -  192: 467   60
    8    29 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  353: 335  150
    9    28 Andrzej        Klich                 100.00 -  258: 317   50
   10    27 Jacek          Nocoń                 100.00 -  309: 404   50
   11    30 Patryk         Statkiewicz           100.00 +  353: 258  150
   12    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  385: 367  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1041  / 12  86.75




	Patryk Statkiewicz 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  225: 307   71
    2    30 Andrzej        Klich                 100.00 -  270: 307   50
    3    30 Jacek          Nocoń                 100.00 -  230: 380   50
    4    30 Urszula        Solarska              104.55 -  243: 345   55
    5    32 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  284: 281  150
    6    31 Anna           Haraf                 100.00 -  249: 438   50
    7    31 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  241: 353   50
    8    30 Arkadiusz      Janota                100.00 -  241: 337   50
    9    29 Teresa         Zalewska              110.20 -  243: 427   60
   10    29 Paulina        Naplocha              100.00 -  269: 325   50
   11    30 Piotr          Sadzyński             100.00 -  258: 353   50
   12    30 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  301: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     836  / 12  69.67




	Roksana Statkiewicz 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Leszek         Kacprzyk              119.20 -  155: 421   69
    2    32 Adam           Jurkowski             122.18 -  118: 587   72
    3    32 Beata          Marynowicz            110.33 -  181: 415   60
    4    32 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  242: 362   50
    5    32 Patryk         Statkiewicz           100.00 -  281: 284   50
    6    32 Piotr          Sadzyński             100.00 -  258: 345   50
    7    32 Arkadiusz      Janota                100.00 -  213: 336   50
    8    28 Paulina        Naplocha              100.00 -  185: 354   50
    9    30 Danuta         Wodecka               100.00 -  140: 404   50
   10    28 Leszek         Kilian                103.67 -  169: 397   54
   11    28 Anna           Haraf                 100.00 -  189: 485   50
   12    30 Patryk         Statkiewicz           100.00 -  278: 301   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     655  / 12  54.58




	Ewa Szałas 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Katarzyna      Kowalska              119.18 +  314: 312  169
    2    13 Przemysław     Herdzina              138.14 -  330: 407   88
    3    19 Krzysztof      Sporczyk              126.83 -  246: 427   77
    4    24 Marta          Sztajnert             104.97 +  408: 257  155
    5    20 Arkadiusz      Łydka                 122.21 -  319: 414   72
    6    24 Adam           Drzyzga               100.00 +  316: 282  150
    7    21 Jan            Mrozowski             100.00 +  356: 350  150
    8    13 Michał         Alabrudziński         143.70 -  308: 435   94
    9    19 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  314: 304  150
   10    13 Magdalena      Kublik                118.99 -  363: 372   69
   11    19 Leszek         Kacprzyk              119.20 +  378: 336  169
   12    16 Marek          Syczuk                140.05 +  409: 373  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    29 Piotr          Sadzyński             100.00 +  385: 269  150
    5    25 Anna           Haraf                 100.00 +  355: 270  150
    6    20 Janusz         Krupiński             127.18 -  268: 529   77
    7    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  329: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     527  /  4 131.75




	Monika Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Magdalena      Kublik                118.99 -  277: 467   69
    2    26 Kamil          Górka                 142.99 -  236: 610   93
    3    29 Lidia          Szpakowska            100.00 -  250: 319   50
    4    32 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  362: 242  150
    5    29 Jacek          Nocoń                 100.00 -  274: 385   50
    6    29 Danuta         Zając                 100.00 -  278: 299   50
    7    31 Patryk         Statkiewicz           100.00 +  353: 241  150
    8    29 Piotr          Sadzyński             100.00 -  335: 353   50
    9    27 Beata          Marynowicz            110.33 -  317: 334   60
   10    30 Arkadiusz      Janota                100.00 -  271: 331   50
   11    29 Andrzej        Klich                 100.00 +  336: 279  150
   12    28 Krzysztof      Lelonek               100.00 -  275: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     972  / 12  81.00




	Lidia Szpakowska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Mateusz        Królikowski           116.84 -  292: 346   67
    2    23 Leszek         Kilian                103.67 -  338: 359   54
    3    29 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  319: 250  150
    4    21 Marcin         Ceglarek              111.81 -  321: 394   62
    5    28 Andrzej        Klich                 100.00 +  365: 185  150
    6    23 Jacek          Wandzel               109.77 +  345: 333  160
    7    19 Adam           Jurkowski             122.18 -  298: 335   72
    8    21 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  422: 307  171
    9    17 Tomasz         Zwoliński             144.15 -  336: 430   94
   10    21 Leszek         Kacprzyk              119.20 -  382: 434   69
   11    25 Teresa         Zalewska              110.20 +  386: 288  160
   12    22 Urszula        Solarska              104.55 +  422: 385  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Danuta Wodecka 100.00 Skrzyszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Leokadia       Litwinowicz           115.10 =  339: 339  115
    2    16 Andrzej        Rakoczy               130.79 +  367: 356  181
    3     8 Przemysław     Herdzina              138.14 -  250: 449   88
    4    16 Katarzyna      Kowalska              119.18 -  257: 398   69
    5    22 Dariusz        Puton                 138.72 -  255: 473   89
    6    26 Andrzej        Rechowicz             125.25 -  260: 444   75
    7    28 Jacek          Nocoń                 100.00 -  319: 373   50
    8    26 Leszek         Kilian                103.67 -  288: 297   54
    9    30 Roksana        Statkiewicz           100.00 +  404: 140  150
   10    24 Marta          Sztajnert             104.97 +  367: 293  155
   11    26 Urszula        Solarska              104.55 -  336: 412   55
   12    27 Teresa         Zalewska              110.20 -  319: 393   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 12  95.08




	Danuta Zając 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Łukasz         Sornek                113.88 -  293: 608   64
    2    21 Marta          Sztajnert             104.97 -  342: 434   55
    3    28 Krzysztof      Lelonek               100.00 +  313: 297  150
    4    22 Janusz         Krupiński             127.18 -  239: 455   77
    5    26 Leszek         Kilian                103.67 -  294: 341   54
    6    29 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  299: 278  150
    7    25 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  219: 479   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     621  /  7  88.71


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Mistrzostwa Jaworzna



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Broda                 447: 268
   2 Marcin         Ceglarek             - Michał         Alabrudziński         356: 353
   3 Mariusz        Skrobosz             - Natalia        Ogierman              494: 361
   4 Krzysztof      Kałuża               - Kamil          Górka                 493: 335
   5 Justyna        Górka                - Beata          Marynowicz            426: 317
   6 Roman          Figiel               - Dawid          Adamczyk              372: 505
   7 Marek          Syczuk               - Teresa         Zalewska              537: 309
   8 Jerzy          Luter                - Paweł          Jackowski             285: 379
   9 Dariusz        Puton                - Jacek          Wandzel               454: 303
  10 Tomasz         Siwiński             - Przemysław     Herdzina              339: 434
  11 Tomasz         Ciejka               - Paweł          Jędryka               389: 343
  12 Marta          Sztajnert            - Łukasz         Bobowski              359: 374
  13 Irena          Sołdan               - Urszula        Solarska              366: 292
  14 Leszek         Kilian               - Andrzej        Rakoczy               353: 420
  15 Janusz         Krupiński            - Sylwia         Buks                  379: 398
  16 Adam           Drzyzga              - Krzysztof      Sporczyk              365: 404
  17 Kamil          Kister               - Krzysztof      Gibas                 440: 314
  18 Anna           Haraf                - Andrzej        Rechowicz             291: 457
  19 Agnieszka      Krupka               - Arkadiusz      Janota                457: 221
  20 Andrzej        Klich                - Arkadiusz      Biegun                313: 481
  21 Agnieszka      Goniowska            - Krzysztof      Lelonek               389: 272
  22 Jan            Mrozowski            - Arkadiusz      Łydka                 330: 328
  23 Adam           Jurkowski            - Paulina        Naplocha              309: 411
  24 Jacek          Nocoń                - Leszek         Stecuła               309: 398
  25 Katarzyna      Małek                - Piotr          Sadzyński             412: 267
  26 Patryk         Statkiewicz          - Krzysztof      Pypno                 225: 307
  27 Leszek         Kacprzyk             - Roksana        Statkiewicz           421: 155
  28 Ewa            Szałas               - Katarzyna      Kowalska              314: 312
  29 Magdalena      Kublik               - Monika         Szczyrzyca            467: 277
  30 Lidia          Szpakowska           - Mateusz        Królikowski           292: 346
  31 Leokadia       Litwinowicz          - Danuta         Wodecka               339: 339
  32 Danuta         Zając                - Łukasz         Sornek                293: 608


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paulina        Naplocha             - Łukasz         Sornek                261: 391
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Syczuk                362: 418
   3 Leszek         Stecuła              - Dawid          Adamczyk              290: 325
   4 Sylwia         Buks                 - Mariusz        Skrobosz              251: 529
   5 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      Kałuża                318: 496
   6 Arkadiusz      Biegun               - Agnieszka      Goniowska             574: 263
   7 Paweł          Jackowski            - Magdalena      Kublik                297: 495
   8 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Rechowicz             401: 355
   9 Agnieszka      Krupka               - Irena          Sołdan                311: 318
  10 Dariusz        Puton                - Marcin         Ceglarek              367: 356
  11 Mateusz        Królikowski          - Tomasz         Zwoliński             324: 378
  12 Jan            Mrozowski            - Kamil          Kister                528: 382
  13 Przemysław     Herdzina             - Ewa            Szałas                407: 330
  14 Krzysztof      Pypno                - Justyna        Górka                 334: 338
  15 Leszek         Kacprzyk             - Leokadia       Litwinowicz           383: 326
  16 Danuta         Wodecka              - Andrzej        Rakoczy               367: 356
  17 Janusz         Krupiński            - Katarzyna      Małek                 322: 407
  18 Teresa         Zalewska             - Roman          Figiel                387: 387
  19 Jacek          Nocoń                - Adam           Drzyzga               300: 392
  20 Jacek          Wandzel              - Natalia        Ogierman              364: 411
  21 Marta          Sztajnert            - Danuta         Zając                 434: 342
  22 Urszula        Solarska             - Michał         Alabrudziński         289: 364
  23 Lidia          Szpakowska           - Leszek         Kilian                338: 359
  24 Paweł          Jędryka              - Anna           Haraf                 407: 305
  25 Jerzy          Luter                - Tomasz         Siwiński              375: 312
  26 Kamil          Górka                - Monika         Szczyrzyca            610: 236
  27 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Lelonek               453: 264
  28 Beata          Marynowicz           - Piotr          Broda                 274: 457
  29 Piotr          Sadzyński            - Krzysztof      Gibas                 291: 479
  30 Andrzej        Klich                - Patryk         Statkiewicz           307: 270
  31 Katarzyna      Kowalska             - Arkadiusz      Janota                444: 214
  32 Roksana        Statkiewicz          - Adam           Jurkowski             118: 587


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Arkadiusz      Biegun                395: 350
   2 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Puton                 464: 337
   3 Łukasz         Sornek               - Katarzyna      Małek                 398: 473
   4 Krzysztof      Kałuża               - Leszek         Kacprzyk              356: 307
   5 Łukasz         Bobowski             - Magdalena      Kublik                383: 377
   6 Marek          Syczuk               - Justyna        Górka                 423: 447
   7 Irena          Sołdan               - Jan            Mrozowski             433: 301
   8 Danuta         Wodecka              - Przemysław     Herdzina              250: 449
   9 Dawid          Adamczyk             - Kamil          Górka                 384: 375
  10 Adam           Jurkowski            - Leszek         Kilian                366: 312
  11 Kamil          Kister               - Tomasz         Ciejka                388: 412
  12 Andrzej        Rechowicz            - Leszek         Stecuła               284: 356
  13 Paweł          Jackowski            - Marta          Sztajnert             438: 296
  14 Krzysztof      Gibas                - Paulina        Naplocha              355: 262
  15 Arkadiusz      Łydka                - Mateusz        Królikowski           432: 390
  16 Andrzej        Rakoczy              - Jerzy          Luter                 510: 308
  17 Natalia        Ogierman             - Agnieszka      Goniowska             395: 465
  18 Sylwia         Buks                 - Agnieszka      Krupka                200: 471
  19 Ewa            Szałas               - Krzysztof      Sporczyk              246: 427
  20 Krzysztof      Pypno                - Adam           Drzyzga               329: 319
  21 Katarzyna      Kowalska             - Andrzej        Klich                 431: 256
  22 Roman          Figiel               - Paweł          Jędryka               383: 523
  23 Piotr          Broda                - Teresa         Zalewska              397: 319
  24 Michał         Alabrudziński        - Leokadia       Litwinowicz           534: 292
  25 Marcin         Ceglarek             - Janusz         Krupiński             389: 399
  26 Urszula        Solarska             - Jacek          Wandzel               365: 366
  27 Tomasz         Siwiński             - Piotr          Sadzyński             472: 175
  28 Krzysztof      Lelonek              - Danuta         Zając                 297: 313
  29 Monika         Szczyrzyca           - Lidia          Szpakowska            250: 319
  30 Patryk         Statkiewicz          - Jacek          Nocoń                 230: 380
  31 Arkadiusz      Janota               - Anna           Haraf                 248: 363
  32 Beata          Marynowicz           - Roksana        Statkiewicz           415: 181


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Skrobosz              501: 348
   2 Justyna        Górka                - Krzysztof      Kałuża                460: 427
   3 Katarzyna      Małek                - Łukasz         Bobowski              261: 400
   4 Arkadiusz      Biegun               - Przemysław     Herdzina              349: 435
   5 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                384: 417
   6 Łukasz         Sornek               - Jan            Mrozowski             395: 363
   7 Marek          Syczuk               - Dariusz        Puton                 359: 354
   8 Krzysztof      Gibas                - Magdalena      Kublik                443: 386
   9 Piotr          Broda                - Andrzej        Rakoczy               343: 349
  10 Agnieszka      Goniowska            - Paweł          Jędryka               429: 342
  11 Adam           Jurkowski            - Tomasz         Ciejka                351: 376
  12 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             299: 518
  13 Leszek         Kacprzyk             - Agnieszka      Krupka                420: 262
  14 Leszek         Stecuła              - Arkadiusz      Łydka                 378: 317
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Pypno                 362: 357
  16 Danuta         Wodecka              - Katarzyna      Kowalska              257: 398
  17 Kamil          Górka                - Beata          Marynowicz            483: 256
  18 Kamil          Kister               - Jacek          Nocoń                 472: 275
  19 Natalia        Ogierman             - Jerzy          Luter                 388: 470
  20 Anna           Haraf                - Tomasz         Siwiński              235: 368
  21 Marcin         Ceglarek             - Lidia          Szpakowska            394: 321
  22 Danuta         Zając                - Janusz         Krupiński             239: 455
  23 Paulina        Naplocha             - Andrzej        Rechowicz             326: 378
  24 Ewa            Szałas               - Marta          Sztajnert             408: 257
  25 Adam           Drzyzga              - Andrzej        Klich                 486: 243
  26 Mateusz        Królikowski          - Sylwia         Buks                  424: 288
  27 Teresa         Zalewska             - Jacek          Wandzel               409: 436
  28 Leszek         Kilian               - Leokadia       Litwinowicz           294: 344
  29 Aneta          Szczyrzyca           - Piotr          Sadzyński             385: 269
  30 Patryk         Statkiewicz          - Urszula        Solarska              243: 345
  31 Arkadiusz      Janota               - Krzysztof      Lelonek               249: 369
  32 Roksana        Statkiewicz          - Monika         Szczyrzyca            242: 362


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Łukasz         Bobowski              377: 328
   2 Irena          Sołdan               - Dawid          Adamczyk              432: 376
   3 Mariusz        Skrobosz             - Justyna        Górka                 413: 473
   4 Łukasz         Sornek               - Katarzyna      Kowalska              393: 386
   5 Krzysztof      Kałuża               - Krzysztof      Sporczyk              246: 423
   6 Katarzyna      Małek                - Marek          Syczuk                445: 410
   7 Andrzej        Rakoczy              - Agnieszka      Goniowska             366: 490
   8 Paweł          Jackowski            - Leszek         Kacprzyk              453: 399
   9 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Zwoliński             415: 285
  10 Leszek         Stecuła              - Krzysztof      Gibas                 428: 291
  11 Kamil          Górka                - Agnieszka      Krupka                411: 436
  12 Arkadiusz      Biegun               - Marcin         Ceglarek              349: 346
  13 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Siwiński              416: 290
  14 Mateusz        Królikowski          - Kamil          Kister                399: 372
  15 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Jędryka               288: 469
  16 Jacek          Wandzel              - Adam           Jurkowski             350: 351
  17 Piotr          Broda                - Adam           Drzyzga               465: 250
  18 Jerzy          Luter                - Janusz         Krupiński             475: 342
  19 Krzysztof      Pypno                - Michał         Alabrudziński         408: 453
  20 Arkadiusz      Łydka                - Ewa            Szałas                414: 319
  21 Leokadia       Litwinowicz          - Jan            Mrozowski             355: 354
  22 Dariusz        Puton                - Danuta         Wodecka               473: 255
  23 Natalia        Ogierman             - Paulina        Naplocha              478: 267
  24 Krzysztof      Lelonek              - Marta          Sztajnert             272: 387
  25 Aneta          Szczyrzyca           - Anna           Haraf                 355: 270
  26 Danuta         Zając                - Leszek         Kilian                294: 341
  27 Sylwia         Buks                 - Urszula        Solarska              317: 400
  28 Andrzej        Klich                - Lidia          Szpakowska            185: 365
  29 Monika         Szczyrzyca           - Jacek          Nocoń                 274: 385
  30 Beata          Marynowicz           - Teresa         Zalewska              351: 405
  31 Piotr          Sadzyński            - Arkadiusz      Janota                283: 475
  32 Roksana        Statkiewicz          - Patryk         Statkiewicz           281: 284


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Irena          Sołdan                398: 356
   2 Przemysław     Herdzina             - Łukasz         Sornek                322: 397
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Adamczyk              396: 309
   4 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Ciejka                401: 404
   5 Agnieszka      Goniowska            - Łukasz         Bobowski              482: 405
   6 Katarzyna      Małek                - Leszek         Stecuła               419: 283
   7 Mariusz        Skrobosz             - Adam           Jurkowski             485: 286
   8 Arkadiusz      Łydka                - Marek          Syczuk                266: 485
   9 Magdalena      Kublik               - Agnieszka      Krupka                387: 364
  10 Arkadiusz      Biegun               - Leszek         Kacprzyk              409: 353
  11 Paweł          Jędryka              - Piotr          Broda                 385: 310
  12 Krzysztof      Kałuża               - Jerzy          Luter                 294: 338
  13 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             381: 418
  14 Andrzej        Rakoczy              - Mateusz        Królikowski           401: 275
  15 Krzysztof      Gibas                - Dariusz        Puton                 323: 379
  16 Leokadia       Litwinowicz          - Katarzyna      Kowalska              345: 353
  17 Krzysztof      Pypno                - Kamil          Górka                 358: 477
  18 Marta          Sztajnert            - Kamil          Kister                345: 452
  19 Urszula        Solarska             - Natalia        Ogierman              374: 340
  20 Janusz         Krupiński            - Aneta          Szczyrzyca            529: 268
  21 Jan            Mrozowski            - Leszek         Kilian                358: 332
  22 Jacek          Nocoń                - Marcin         Ceglarek              326: 351
  23 Jacek          Wandzel              - Lidia          Szpakowska            333: 345
  24 Adam           Drzyzga              - Ewa            Szałas                282: 316
  25 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Siwiński              315: 365
  26 Andrzej        Rechowicz            - Danuta         Wodecka               444: 260
  27 Sylwia         Buks                 - Beata          Marynowicz            391: 382
  28 Arkadiusz      Janota               - Paulina        Naplocha              248: 365
  29 Monika         Szczyrzyca           - Danuta         Zając                 278: 299
  30 Krzysztof      Lelonek              - Andrzej        Klich                 314: 314
  31 Anna           Haraf                - Patryk         Statkiewicz           438: 249
  32 Piotr          Sadzyński            - Roksana        Statkiewicz           345: 258


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Katarzyna      Małek                 431: 443
   2 Łukasz         Sornek               - Krzysztof      Sporczyk              287: 305
   3 Agnieszka      Goniowska            - Irena          Sołdan                262: 457
   4 Tomasz         Ciejka               - Przemysław     Herdzina              335: 389
   5 Katarzyna      Kowalska             - Mariusz        Skrobosz              291: 416
   6 Dawid          Adamczyk             - Marek          Syczuk                442: 326
   7 Dariusz        Puton                - Magdalena      Kublik                387: 343
   8 Łukasz         Bobowski             - Arkadiusz      Biegun                333: 488
   9 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             321: 444
  10 Paweł          Jędryka              - Jerzy          Luter                 282: 462
  11 Leszek         Stecuła              - Andrzej        Rakoczy               406: 392
  12 Kamil          Górka                - Arkadiusz      Łydka                 421: 352
  13 Kamil          Kister               - Andrzej        Rechowicz             501: 298
  14 Krzysztof      Gibas                - Janusz         Krupiński             303: 451
  15 Mateusz        Królikowski          - Michał         Alabrudziński         288: 434
  16 Marcin         Ceglarek             - Krzysztof      Kałuża                357: 415
  17 Agnieszka      Krupka               - Tomasz         Siwiński              476: 252
  18 Leszek         Kacprzyk             - Urszula        Solarska              336: 344
  19 Lidia          Szpakowska           - Adam           Jurkowski             298: 335
  20 Leokadia       Litwinowicz          - Piotr          Broda                 399: 380
  21 Ewa            Szałas               - Jan            Mrozowski             356: 350
  22 Anna           Haraf                - Natalia        Ogierman              289: 388
  23 Paulina        Naplocha             - Jacek          Wandzel               231: 558
  24 Adam           Drzyzga              - Sylwia         Buks                  365: 372
  25 Danuta         Zając                - Krzysztof      Pypno                 219: 479
  26 Marta          Sztajnert            - Teresa         Zalewska              459: 381
  27 Leszek         Kilian               - Krzysztof      Lelonek               338: 369
  28 Danuta         Wodecka              - Jacek          Nocoń                 319: 373
  29 Aneta          Szczyrzyca           - Andrzej        Klich                 329: 313
  30 Piotr          Sadzyński            - Beata          Marynowicz            192: 467
  31 Patryk         Statkiewicz          - Monika         Szczyrzyca            241: 353
  32 Roksana        Statkiewicz          - Arkadiusz      Janota                213: 336


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Justyna        Górka                 291: 400
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Małek                 390: 346
   3 Mariusz        Skrobosz             - Agnieszka      Goniowska             399: 322
   4 Arkadiusz      Biegun               - Dariusz        Puton                 313: 430
   5 Paweł          Jackowski            - Leszek         Stecuła               489: 373
   6 Jerzy          Luter                - Łukasz         Sornek                292: 381
   7 Dawid          Adamczyk             - Tomasz         Ciejka                375: 378
   8 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             463: 412
   9 Krzysztof      Kałuża               - Kamil          Kister                347: 459
  10 Marek          Syczuk               - Łukasz         Bobowski              295: 447
  11 Janusz         Krupiński            - Katarzyna      Kowalska              377: 378
  12 Adam           Jurkowski            - Magdalena      Kublik                278: 372
  13 Michał         Alabrudziński        - Ewa            Szałas                435: 308
  14 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rakoczy               327: 343
  15 Agnieszka      Krupka               - Leokadia       Litwinowicz           296: 317
  16 Natalia        Ogierman             - Paweł          Jędryka               349: 457
  17 Jacek          Wandzel              - Krzysztof      Gibas                 293: 345
  18 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             283: 391
  19 Tomasz         Siwiński             - Leszek         Kacprzyk              423: 323
  20 Jan            Mrozowski            - Jacek          Nocoń                 483: 301
  21 Lidia          Szpakowska           - Krzysztof      Pypno                 422: 307
  22 Sylwia         Buks                 - Arkadiusz      Łydka                 362: 368
  23 Krzysztof      Lelonek              - Marcin         Ceglarek              399: 323
  24 Beata          Marynowicz           - Marta          Sztajnert             367: 276
  25 Teresa         Zalewska             - Adam           Drzyzga               270: 434
  26 Leszek         Kilian               - Danuta         Wodecka               297: 288
  27 Andrzej        Klich                - Anna           Haraf                 254: 438
  28 Paulina        Naplocha             - Roksana        Statkiewicz           354: 185
  29 Monika         Szczyrzyca           - Piotr          Sadzyński             335: 353
  30 Arkadiusz      Janota               - Patryk         Statkiewicz           337: 241


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Krzysztof      Sporczyk              518: 320
   2 Przemysław     Herdzina             - Mariusz        Skrobosz              412: 491
   3 Dariusz        Puton                - Paweł          Jackowski             395: 368
   4 Łukasz         Sornek               - Tomasz         Ciejka                420: 427
   5 Katarzyna      Małek                - Kamil          Górka                 312: 344
   6 Agnieszka      Goniowska            - Kamil          Kister                393: 494
   7 Jerzy          Luter                - Arkadiusz      Biegun                432: 347
   8 Łukasz         Bobowski             - Michał         Alabrudziński         457: 357
   9 Magdalena      Kublik               - Katarzyna      Kowalska              309: 399
  10 Leokadia       Litwinowicz          - Dawid          Adamczyk              350: 445
  11 Paweł          Jędryka              - Leszek         Stecuła               306: 469
  12 Andrzej        Rakoczy              - Janusz         Krupiński             338: 396
  13 Marek          Syczuk               - Adam           Jurkowski             416: 397
  14 Krzysztof      Gibas                - Krzysztof      Kałuża                347: 322
  15 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Krupka                334: 361
  16 Tomasz         Siwiński             - Jan            Mrozowski             329: 387
  17 Tomasz         Zwoliński            - Lidia          Szpakowska            430: 336
  18 Andrzej        Rechowicz            - Arkadiusz      Łydka                 373: 361
  19 Ewa            Szałas               - Krzysztof      Lelonek               314: 304
  20 Marta          Sztajnert            - Natalia        Ogierman              376: 450
  21 Jacek          Nocoń                - Jacek          Wandzel               308: 426
  22 Anna           Haraf                - Leszek         Kacprzyk              347: 376
  23 Piotr          Broda                - Leszek         Kilian                417: 294
  24 Adam           Drzyzga              - Paulina        Naplocha              363: 309
  25 Krzysztof      Pypno                - Sylwia         Buks                  397: 378
  26 Marcin         Ceglarek             - Arkadiusz      Janota                456: 270
  27 Beata          Marynowicz           - Monika         Szczyrzyca            334: 317
  28 Piotr          Sadzyński            - Andrzej        Klich                 258: 317
  29 Patryk         Statkiewicz          - Teresa         Zalewska              243: 427
  30 Roksana        Statkiewicz          - Danuta         Wodecka               140: 404


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Justyna        Górka                 510: 358
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              265: 444
   3 Kamil          Kister               - Dariusz        Puton                 356: 373
   4 Kamil          Górka                - Przemysław     Herdzina              465: 300
   5 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Małek                 340: 388
   6 Leszek         Stecuła              - Łukasz         Sornek                334: 431
   7 Dawid          Adamczyk             - Jerzy          Luter                 479: 299
   8 Katarzyna      Kowalska             - Łukasz         Bobowski              255: 583
   9 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Syczuk                504: 276
  10 Jan            Mrozowski            - Arkadiusz      Biegun                367: 379
  11 Janusz         Krupiński            - Agnieszka      Krupka                352: 308
  12 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Rechowicz             315: 389
  13 Magdalena      Kublik               - Ewa            Szałas                372: 363
  14 Paweł          Jędryka              - Krzysztof      Gibas                 380: 401
  15 Leokadia       Litwinowicz          - Agnieszka      Goniowska             303: 373
  16 Natalia        Ogierman             - Andrzej        Rakoczy               264: 368
  17 Jacek          Wandzel              - Adam           Drzyzga               304: 464
  18 Adam           Jurkowski            - Krzysztof      Kałuża                335: 376
  19 Marcin         Ceglarek             - Beata          Marynowicz            477: 298
  20 Tomasz         Siwiński             - Piotr          Broda                 584: 246
  21 Leszek         Kacprzyk             - Lidia          Szpakowska            434: 382
  22 Arkadiusz      Łydka                - Urszula        Solarska              370: 332
  23 Krzysztof      Lelonek              - Krzysztof      Pypno                 301: 339
  24 Danuta         Wodecka              - Marta          Sztajnert             367: 293
  25 Teresa         Zalewska             - Anna           Haraf                 412: 262
  26 Andrzej        Klich                - Sylwia         Buks                  321: 383
  27 Jacek          Nocoń                - Piotr          Sadzyński             404: 309
  28 Leszek         Kilian               - Roksana        Statkiewicz           397: 169
  29 Paulina        Naplocha             - Patryk         Statkiewicz           325: 269
  30 Arkadiusz      Janota               - Monika         Szczyrzyca            331: 271


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Ciejka                329: 353
   2 Justyna        Górka                - Dariusz        Puton                 300: 441
   3 Łukasz         Sornek               - Kamil          Górka                 243: 486
   4 Katarzyna      Małek                - Dawid          Adamczyk              332: 376
   5 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Sporczyk              404: 422
   6 Andrzej        Rakoczy              - Kamil          Kister                450: 340
   7 Przemysław     Herdzina             - Paweł          Jackowski             541: 449
   8 Arkadiusz      Biegun               - Leszek         Stecuła               377: 276
   9 Andrzej        Rechowicz            - Janusz         Krupiński             416: 280
  10 Jerzy          Luter                - Tomasz         Zwoliński             378: 509
  11 Agnieszka      Goniowska            - Magdalena      Kublik                428: 406
  12 Katarzyna      Kowalska             - Krzysztof      Gibas                 492: 282
  13 Agnieszka      Krupka               - Marek          Syczuk                455: 315
  14 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Siwiński              463: 327
  15 Adam           Drzyzga              - Paweł          Jędryka               300: 354
  16 Krzysztof      Pypno                - Jan            Mrozowski             372: 458
  17 Arkadiusz      Łydka                - Marcin         Ceglarek              312: 405
  18 Krzysztof      Kałuża               - Leokadia       Litwinowicz           425: 310
  19 Ewa            Szałas               - Leszek         Kacprzyk              378: 336
  20 Sylwia         Buks                 - Natalia        Ogierman              324: 389
  21 Leszek         Kilian               - Jacek          Wandzel               321: 468
  22 Adam           Jurkowski            - Arkadiusz      Janota                484: 257
  23 Piotr          Broda                - Paulina        Naplocha              338: 289
  24 Beata          Marynowicz           - Krzysztof      Lelonek               457: 278
  25 Lidia          Szpakowska           - Teresa         Zalewska              386: 288
  26 Urszula        Solarska             - Danuta         Wodecka               412: 336
  27 Marta          Sztajnert            - Jacek          Nocoń                 388: 341
  28 Roksana        Statkiewicz          - Anna           Haraf                 189: 485
  29 Monika         Szczyrzyca           - Andrzej        Klich                 336: 279
  30 Piotr          Sadzyński            - Patryk         Statkiewicz           353: 258


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Puton                - Tomasz         Ciejka                365: 378
   2 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 353: 372
   3 Dawid          Adamczyk             - Justyna        Górka                 436: 350
   4 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Sporczyk              345: 468
   5 Arkadiusz      Biegun               - Tomasz         Zwoliński             329: 452
   6 Łukasz         Sornek               - Przemysław     Herdzina              263: 483
   7 Andrzej        Rakoczy              - Agnieszka      Goniowska             380: 500
   8 Katarzyna      Kowalska             - Katarzyna      Małek                 284: 405
   9 Kamil          Kister               - Andrzej        Rechowicz             480: 307
  10 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         461: 500
  11 Magdalena      Kublik               - Janusz         Krupiński             393: 415
  12 Paweł          Jędryka              - Jan            Mrozowski             385: 443
  13 Agnieszka      Krupka               - Marcin         Ceglarek              328: 406
  14 Krzysztof      Kałuża               - Jerzy          Luter                 350: 462
  15 Krzysztof      Gibas                - Leszek         Stecuła               320: 351
  16 Marek          Syczuk               - Ewa            Szałas                373: 409
  17 Jacek          Wandzel              - Natalia        Ogierman              380: 309
  18 Leszek         Kacprzyk             - Adam           Jurkowski             342: 366
  19 Tomasz         Siwiński             - Adam           Drzyzga               339: 309
  20 Arkadiusz      Łydka                - Krzysztof      Pypno                 339: 452
  21 Piotr          Broda                - Beata          Marynowicz            398: 372
  22 Lidia          Szpakowska           - Urszula        Solarska              422: 385
  23 Leokadia       Litwinowicz          - Marta          Sztajnert             460: 317
  24 Jacek          Nocoń                - Anna           Haraf                 383: 408
  25 Leszek         Kilian               - Sylwia         Buks                  337: 380
  26 Arkadiusz      Janota               - Paulina        Naplocha              315: 412
  27 Teresa         Zalewska             - Danuta         Wodecka               393: 319
  28 Krzysztof      Lelonek              - Monika         Szczyrzyca            338: 275
  29 Andrzej        Klich                - Piotr          Sadzyński             367: 385
  30 Patryk         Statkiewicz          - Roksana        Statkiewicz           301: 278
Lista rankingowa na dzień 11-11-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 155.69  30670  197
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.23  30045  200
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             149.29  13436   90
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             147.59  28338  192
   5 Kamil Górka                    Kraków               144.76  27938  193
   6 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.66  28643  198
   7 Justyna Górka                  Kraków               144.58  27903  193
   8 Bartosz Morawski               Gliwice              144.38  28299  196
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.36  28295  196
  10 Dawid Pikul                    Poznań               143.56  26702  186
  11 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.45  18792  131
  12 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.21  28356  198
  13 Michał Makowski                Warszawa             143.09  25327  177
  14 Michał Alabrudziński           Włocławek            142.88  28291  198
  15 Jan Kozłowski                  Kraków               142.86   8143   57
  16 Rafał Dąbrowski                Ostróda              142.03  22725  160
  17 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.80  26801  189
  18 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     141.65  21531  152
  19 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.60  19682  139
  20 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.53  19956  141
  21 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.91  27759  197
  22 Krzysztof Obremski             Legnica              140.89  27896  198
  23 Mirosław Uglik                 Warszawa             140.34  27646  197
  24 Rafał Lenartowski              Gdynia               140.12  27043  193
  25 Adam Szukalski                 Coventry             139.71  18442  132
  26 Tomasz Ciejka                  Kraków               139.56  27493  197
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          139.49  23434  168
  28 Paweł Jackowski                Warszawa             139.18  26862  193
  29 Marek Syczuk                   Warszawa             139.02  26831  193
  30 Dariusz Dzierża                Kraków               138.98   5559   40
  31 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.74  25805  186
  32 Przemysław Herdzina            Kraków               138.64  27174  196
  33 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.76  26450  192
  34 Łukasz Bobowski                Suchedniów           136.91  26834  196
  35 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            136.45  20740  152
  36 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.42  15143  111
  37 Grzegorz Kurowski              Warszawa             136.36  26727  196
  38 Michał Musielak                Bydgoszcz            136.28  17035  125
  39 Filip Warzecha                 Gdynia               135.39   4874   36
  40 Karol Waniek                   Wrocław              134.92  19968  148
  41 Rafał Matczak                  Milanówek            134.47  12909   96
  42 Filip Sosin                    Warszawa             134.41   8602   64
  43 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.05  24933  186
  44 Marek Reda                     Wołomin              134.03  26001  194
  45 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   6807   51
  46 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      132.99  11836   89
  47 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.94  25923  195
  48 Irena Sołdan                   Rumia                132.62  25993  196
  49 Bogusław Szyszka               Oława                132.20  26175  198
  50 Maciej Perzyński               Piła                 132.09  13209  100
  51 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.86  14637  111
  52 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.84  25181  191
  53 Dominik Piasecki               Słupsk               131.80   7908   60
  54 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.52   4077   31
  55 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.51  24987  190
  56 Paweł Janaś                    Głogów               131.33  21670  165
  57 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.86  17143  131
  58 Robert Kamiński                Warszawa             130.84  26168  200
  59 Wojciech Sołdan                Gdynia               130.81  16482  126
  60 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.80  24722  189
  61 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  62 Przemysław Rybicki             Otwock               130.44  24654  189
  63 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              130.34  25416  195
  64 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.29  19153  147
  65 Artur Irzyk                    Kraków               130.21  11198   86
  66 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.19  18878  145
  67 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  68 Kuba Koisar                    Warszawa             130.12   6376   49
  69 Marek Roszak                   Poznań               129.77  14664  113
  70 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.73  12195   94
  71 Radosław Jachna                Łódź                 129.39  23419  181
  72 Beata Wiączkowska              Wrocław              129.23  25070  194
  73 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             129.11  24402  189
  74 Maciej Michalak                Łódź                 128.79  14425  112
  75 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.69  11067   86
  76 Katarzyna Sołdan               Rumia                128.66   6819   53
  77 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.20  24358  190
  78 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            128.20  25255  197
  79 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  80 Mateusz Borsuk                 Reda                 127.60  13526  106
  81 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              127.45   5608   44
  82 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.94  19930  157
  83 Tomasz Suchanek                Wrocław              126.76  24465  193
  84 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  85 Szymon Płachta                 Warszawa             126.50  24668  195
  86 Kamil Kister                   Puławy               126.43  24907  197
  87 Janusz Krupiński               Bytom                126.42  10872   86
  88 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  89 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  90 Łukasz Baranowski              Reda                 125.81  23778  189
  91 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.76  10815   86
  92 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.73  24266  193
  93 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             125.73  23888  190
  94 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.62  21607  172
  95 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.59  12308   98
  96 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     125.55   8161   65
  97 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.39  16175  129
  98 Sławomir Kucia                 Krosno               125.37   4764   38
  99 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.28   9020   72
 100 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
 101 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.15  25031  200
 102 Katarzyna Małek                Mielec               125.08   9006   72
 103 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           124.93  14492  116
 104 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.70  11971   96
 105 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.63  13585  109
 106 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              124.55  18434  148
 107 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 108 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.28  11061   89
 109 Michał Ozimiński               Łódź                 124.03  20093  162
 110 Weronika Rudnicka              Ustka                123.98  24176  195
 111 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              123.97  23803  192
 112 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       123.85  24522  198
 113 Michał Kolaj                   Ostróda              123.50  23959  194
 114 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.49  23340  189
 115 Marcin Figiel                  Kraków               123.47   4692   38
 116 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 117 Jarosław Sobczak               Warszawa             123.33  14060  114
 118 Agnieszka Krupka               Krosno               123.33  21952  178
 119 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 120 Jan Mrozowski                  Kraków               123.24   4560   37
 121 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.22  24027  195
 122 Marta Dobrzańska               Kraków               123.16  10222   83
 123 Patryk Gadus                   Pszczew              123.00   3936   32
 124 Adam Klimont                   Wałcz                122.78  23697  193
 125 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.76  18782  153
 126 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.60   7601   62
 127 Jolanta Chłopińska             Wałcz                122.56  19977  163
 128 Leszek Stecuła                 Bytom                122.09  12697  104
 129 Bogusław Książek               Szczecin             121.68  13141  108
 130 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            121.65  20680  170
 131 Tomasz Łapka                   Opole                121.58  22736  187
 132 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.43   8500   70
 133 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.15   9086   75
 134 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 135 Jarosław Puchalski             Łódź                 120.98  12340  102
 136 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 137 Robert Głowacki                Łódź                 120.92  21282  176
 138 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 139 Tomasz Górka                   Łęczna               120.83   4350   36
 140 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 141 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            120.01  23042  192
 142 Maciej Grąbczewski             Piła                 119.90  23980  200
 143 Daniel Janus                   Wąchock              119.71  13408  112
 144 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.52  11474   96
 145 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  119.50  17327  145
 146 Joanna Jewtuch                 Warszawa             119.48   9917   83
 147 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.35  12174  102
 148 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 149 Paweł Kowalski                 Kutno                119.28   9304   78
 150 Jarosław Michalak              Łódź                 119.08   6073   51
 151 Magdalena Kublik               Warszawa             119.05  23096  194
 152 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 153 Krzysztof Leśniak              Kraków               118.45   4501   38
 154 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.43  22857  193
 155 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.42   4263   36
 156 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.40  10064   85
 157 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.34  19763  167
 158 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.29   8517   72
 159 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.25  23651  200
 160 Paweł Jędryka                  Chrzanów             118.25   4257   36
 161 Stanisław Gasik                Warszawa             118.23  10286   87
 162 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.11   7559   64
 163 Marek Rogalski                 Warszawa             117.97   9438   80
 164 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.89   7191   61
 165 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.70  14124  120
 166 Michał  Borejko                Wrocław              117.10   5621   48
 167 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.92  14030  120
 168 Mateusz Królikowski            Wrocław              116.84  15657  134
 169 Jarosław Olek                  Warszawa             116.71   8520   73
 170 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.58  23199  199
 171 Czesław Grajewski              Choroszcz            116.46  22709  195
 172 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      116.33   4188   36
 173 Grzegorz Pukniel               Lublin               116.19  22309  192
 174 Jacek Pietruszka               Kraków               116.17  15218  131
 175 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  21944  189
 176 Sławomir Zabawa                Wałcz                115.92   4289   37
 177 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.69   5553   48
 178 Anita Bruska                   Gdynia               115.63  15494  134
 179 Grażyna Wesołowska             Łódź                 115.52  12245  106
 180 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.49  11434   99
 181 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.49  11895  103
 182 Tomasz Lempart                 Kraków               115.33   3460   30
 183 Łukasz Sornek                  Mikołów              115.29  21329  185
 184 Mariusz Makuch                 Zator                115.22   4263   37
 185 Joanna Żłobicka                Wrocław              115.20  11520  100
 186 Monika Laskowska               Wrocław              115.00   4140   36
 187 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              114.87  21251  185
 188 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 189 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              114.84  12403  108
 190 Lucyna Śniadach                Rumia                114.62   9284   81
 191 Andrzej Kroc                   Łódź                 114.49  21754  190
 192 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.91  11163   98
 193 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.89  22778  200
 194 Danuta Langiewicz              Ostróda              113.87  20611  181
 195 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.70   9096   80
 196 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.66   3978   35
 197 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.49  17251  152
 198 Piotr Broda                    Sandomierz           113.48  22582  199
 199 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.36   6348   56
 200 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 201 Wojciech Urbański              Warszawa             113.20   4981   44
 202 Beata Piotrowska               Łódź                 113.03  21588  191
 203 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 204 Marcin Ceglarek                Kraków               113.01  15030  133
 205 Mikołaj Fidziński              Dębica               112.94  10616   94
 206 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.78   4173   37
 207 Tomasz Ruta                    Warszawa             112.64   6646   59
 208 Monika Dymek                   Ustka                112.54   6865   61
 209 Anna Stefańska                 Łódź                 112.46  17094  152
 210 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38  10676   95
 211 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 212 Jerzy Luter                    Bytom                111.89  18126  162
 213 Zbigniew Rybak                 Warszawa             111.84  22256  199
 214 Adam Janicki                   Łódź                 111.84  22144  198
 215 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.52  21747  195
 216 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.43  21395  192
 217 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.23  16907  152
 218 Maciej Bukowski                Szczecin             111.13   9446   85
 219 Natalia Ogierman               Katowice             110.80  10637   96
 220 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 221 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  110.33  18866  171
 222 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  110.31  10369   94
 223 Teresa Zalewska                Racibórz             110.10  17946  163
 224 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.09  21137  192
 225 Sławomir Długosz               Ostróda              110.01  17602  160
 226 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.00  13420  122
 227 Rafał Skibicki                 Lębork               109.84   9117   83
 228 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             109.81   4063   37
 229 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.79  10650   97
 230 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.73   9437   86
 231 Joanna Brychcy                 Katowice             109.72  11191  102
 232 Monika Sadurska                Warszawa             109.41  10066   92
 233 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.11  16148  148
 234 Roman Figiel                   Zawichost            109.02   6541   60
 235 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 236 Dorota Rudzińska               Warszawa             108.96  20594  189
 237 Krzysztof Gibas                Kraków               108.83   3918   36
 238 Halina Roszak                  Poznań               108.73   8372   77
 239 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.69   3913   36
 240 Marcin Resler                  Września             108.65   5976   55
 241 Anna Arana                     Warszawa             108.63  17272  159
 242 Małgorzata Supińska            Warszawa             108.30   5090   47
 243 Anna Niedzielko                Szczecin             108.21   8765   81
 244 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 245 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 246 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 247 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.29  17059  159
 248 Beata Marynowicz               Racibórz             107.23   5147   48
 249 Renata Andracka                Zwola                107.06  21304  199
 250 Małgorzata Sikora              Kraków               106.94   3315   31
 251 Dorota Stachowska              Wydartowo I          106.43  20435  192
 252 Hanna Gawłowska                Piła                 106.42   5534   52
 253 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 254 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 255 Jacek Nowak                    Szczecin             106.08   5410   51
 256 Małgorzata Sameryt             Warszawa             105.88   5082   48
 257 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 258 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.02   5671   54
 259 Urszula Solarska               Łódź                 104.70  20207  193
 260 Rafał Stachowski               Police               104.54   8886   85
 261 Zofia Górka                    Łęczna               104.51   3658   35
 262 Piotr Madej                    Wrocław              104.10   6350   61
 263 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 264 Marta Sztajnert                Wisła                103.64   8602   83
 265 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.59   5801   56
 266 Marta Ćwiek                    Radomsko             103.50  11075  107
 267 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         103.39   3722   36
 268 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 269 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              103.06   3710   36
 270 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 271 Sławomir Wolski                Wrocław              102.96  11120  108
 272 Bożena Guział                  Racibórz             102.46   4918   48
 273 Maria Pokorska                 Warszawa             102.34   6345   62
 274 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 275 Rafał Świątek                  Wrocław              102.30   5524   54
 276 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  102.17   4700   46
 277 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.99  10403  102
 278 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.97  18762  184
 279 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 280 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 281 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.55  12491  123
 282 Daniel Tomczyk                 Piła                 101.32   8916   88
 283 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 284 Marianna Kozłowska             Białystok            101.08   8996   89
 285 Łukasz Wojciechowski           Łomża                101.02   4243   42
 286 Agnieszka Kozak                Gdynia               100.81  19961  198
 287 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.76   4131   41
 288 Przemysław Pawlic              Wrocław              100.73   9569   95
 289 Radosław Więch                 Warszawa             100.65   8958   89
 290 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       100.35   3111   31
 291 Lidia Szpakowska               Jaworzno             100.29   4112   41
 292 Krystyna Augustyniak           Łódź                 100.14   3505   35
 293 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.01   7101   71
 294 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   99.83   8685   87
 295 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 296 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.56   9458   95
 297 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.54   5674   57
 298 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 299 Katarzyna Dębska               Ostróda               99.07  10105  102
 300 Tomasz Lewiński                Wejherowo             98.63   3452   35
 301 Katarzyna Bogusławska          Piastów               98.62  19428  197
 302 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 303 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 304 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.14  10501  107
 305 Izabela  Potęga                Łódź                  98.12   4219   43
 306 Krzysztof Zawadzki             Sampława              97.42  19290  198
 307 Marcin Radwański               Wrocław               97.08   9028   93
 308 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.92   5885   62
 309 Szymon Dąbrowski               Warszawa              94.88   3036   32
 310 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 311 Janina Grajewska               Choroszcz             94.76  11371  120
 312 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 313 Sylwia Buks                    Warszawa              94.16  18738  199
 314 Dorota Patera                  Legnica               93.97   3759   40
 315 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 316 Sławomir Rattay                Zgorzelec             93.35   5601   60
 317 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.17   4286   46
 318 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             93.10   2886   31
 319 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.97   3254   35
 320 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.49   6474   70
 321 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  91.94   3310   36
 322 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.78   3268   36
 323 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 324 Sylwia Łada                    Inowrocław            89.29   4911   55
 325 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 326 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 327 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 328 Paulina Naplocha               Racibórz              86.30  13117  152
 329 Andrzej Klich                  Jaworzno              86.21   2845   33
 330 Agata Pastusiak                Sulęcin               85.87   5152   60
 331 Leszek Katyński                Słupsk                85.09   8679  102
 332 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 333 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.64   8197   98
 334 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 335 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                82.44   4452   54
 336 Adam Kędzior                   Lublin                80.57   3545   44
 337 Andrzej Stolot                 Zabrze                80.03   2721   34
 338 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              79.55   3182   40
 339 Piotr Sadzyński                Jaworzno              77.39   3560   46
 340 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 341 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 342 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             61.45   1905   31
 343 Mirosław Dejna                 Sampława              57.69  11249  195




Poczekalnia na dzień 11-11-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Małgorzata Baśko               Andrespol             86.10   2497   29
   2 Radosław Sowiński              Warszawa             117.61   3293   28
   3 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   4 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.32   2697   28
   5 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
   6 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              96.63   2609   27
   7 Tomasz Drewnowski              Warszawa              92.19   2489   27
   8 Maurycy Machnio                Lipiany              105.04   2731   26
   9 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  89.00   2314   26
  10 Paweł Zaręba                   Warszawa             128.72   3218   25
  11 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  12 Jakub Kraj                     Szczecin             105.92   2648   25
  13 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  14 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  15 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  16 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  17 Michał Trumpus                 Wrocław              126.62   3039   24
  18 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  19 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.71   2993   24
  20 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            118.96   2855   24
  21 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  22 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  23 Michał Garnowski               Pasłęk               114.46   2747   24
  24 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.88   2733   24
  25 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  26 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  27 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  28 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  29 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  30 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  31 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  32 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  33 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  34 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  35 Anna  Bogucka                  Wrocław               95.00   2280   24
  36 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.96   2279   24
  37 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  38 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  39 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  40 Grzegorz Łukasik               Konojady             117.13   2694   23
  41 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  42 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  43 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  44 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  45 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  46 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  47 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  48 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  49 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  50 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  51 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.82   1866   22
  52 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  53 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  54 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  55 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  56 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  57 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  58 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  59 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  60 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  61 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.50   1970   20
  62 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  63 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  64 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  65 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  66 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  67 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  68 Andrzej Gostomski              Łódź                 103.63   1969   19
  69 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  70 Wojciech Obremski              Legnica               87.05   1654   19
  71 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  72 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                70.89   1276   18
  73 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  74 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  75 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  76 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  77 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  78 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  79 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  80 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  81 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  82 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  83 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  84 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  85 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  86 Andrzej Słapiński              Warszawa             111.86   1566   14
  87 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  88 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
  89 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  90 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  91 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
  92 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
  93 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
  94 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
  95 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
  96 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
  97 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
  98 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
  99 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 100 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 101 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 102 Alicja Bielecka                Poznań                88.15   1146   13
 103 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 104 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 105 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 106 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 107 Karolina Długosz               Ostróda               70.15    912   13
 108 Izabela Długosz                Ostróda               68.08    885   13
 109 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 110 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.83   1726   12
 111 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       142.00   1704   12
 112 Ewa Szałas                     Katowice             127.75   1533   12
 113 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 114 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 115 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 116 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 117 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 118 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 119 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 120 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 121 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 122 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 123 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 124 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               108.83   1306   12
 125 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 126 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 127 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 128 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 129 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 130 Dariusz Małysa                 Kraków               103.75   1245   12
 131 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 132 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 133 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 134 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 135 Adriana Gąbka                  Krasowiec            102.17   1226   12
 136 Paweł Michalski                Ksawerów             101.92   1223   12
 137 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 138 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 139 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 140 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 141 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 142 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 143 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 144 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 145 Adam Drzyzga                   Bytom                100.00   1200   12
 146 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 147 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 148 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 149 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 150 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 151 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 152 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 153 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 154 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 155 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 156 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 157 Liliana Dąbrowska              Warszawa              92.75   1113   12
 158 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 159 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 160 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 161 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 162 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 163 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 164 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 165 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 166 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 167 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 168 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 169 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 170 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 171 Jacek Nocoń                    Jaworzno              89.58   1075   12
 172 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 173 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 174 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 175 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 176 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 177 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 178 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 179 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 180 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 181 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 182 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       82.42    989   12
 183 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 184 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 185 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 186 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 187 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 188 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 189 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 190 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 191 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 192 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             100.73   1108   11
 193 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 194 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 195 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 196 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 197 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 198 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 199 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 200 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 201 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 202 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 203 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 204 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 205 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 206 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 207 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 208 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 209 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 210 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 211 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 212 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 213 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 214 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 215 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 216 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 217 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 218 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                74.36    818   11
 219 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 220 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 221 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 222 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 223 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 224 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 225 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 226 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 227 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 228 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 229 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 230 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 231 Michał Dąbrowski               Warszawa              64.27    707   11
 232 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 233 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 234 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 235 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 236 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 237 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 238 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 239 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 240 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 241 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 242 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 243 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 244 Aleksander Puzyna              Warszawa              83.44    751    9
 245 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 246 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 247 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 248 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 249 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 250 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 251 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 252 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 253 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 254 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 255 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 256 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 257 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 258 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 259 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 260 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 261 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 262 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 263 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 264 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 265 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 266 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 267 Jarosław Kamienik              Słupsk               114.29    800    7
 268 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 269 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 270 Adam Słapiński                 Warszawa             100.43    703    7
 271 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 272 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 273 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 274 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 275 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 276 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             88.29    618    7
 277 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 278 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 279 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 280 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 281 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 282 Jakub Błażejewski              Poznań                78.71    551    7
 283 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 284 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 285 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 286 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 287 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 288 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 289 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 290 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 291 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 292 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 293 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 294 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 295 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 296 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 297 Maciej Dąbrowski               Warszawa              80.33    482    6
 298 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 299 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 300 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 301 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 302 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 303 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 304 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 305 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 306 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 307 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 308 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 309 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 310 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 311 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 312 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 313 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             94.60    473    5
 314 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 315 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 316 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 317 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 318 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 319 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 320 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 321 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 322 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 323 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 324 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 325 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 326 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 327 Alicja Kosińska                Szczecin             111.67    335    3
 328 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 329 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 330 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 331 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 332 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 333 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 334 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 335 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 336 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 337 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 338 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 339 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 340 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 341 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 342 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 343 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 344 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 345 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 346 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 347 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 348 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 349 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 350 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 351 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 352 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 353 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 354 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 355 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 356 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 357 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 358 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 359 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie